Wydarzenia i komentarze, 9 sierpnia 2011r.

Przetasowania w FED (Rezerwa Federalna USA)
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-08/fed-s-d-nathan-sheets-resigns-as-bernanke-s-chief-international-adviser.html
Nie wiadomo czy jest to dobry znak, czy zły. Nathan Sheets, główny doradca d.s. ekonomii międzynarodowej zrezygnował po prawie 4 latach pracy na tym stanowisku. Przygotowywał raporty dla szefa FED, Bena Bernanke. Reprezentował też FED za granicą. Nie podano przyczyn rezygnacji Sheetsa. Rezygnacja odbywa się w krytycznym momencie – gdy europejskie rządy zmagają się z problemem długów państw członkowskich. Jutro w Waszyngtonie ma też się odbyć spotkanie Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (Federal Open Market Committee) – chodzi o sprawę obniżenia wiarygodności USA przez S&P. Sheets jest trzecim z kolei głównym doradcą, który zrezygnował ze swojej pozycji w FED w ciągu ostatnich 13 miesięcy – po Brianie Madiganie i Davidzie Stocktonie.

Jak wiadomo, FED jest kryminalną instytucją, która w 1913 roku bezprawnie przejęła prawo do drukowania pieniędzy. Pieniądze wg. Konstytucji USA może drukować tylko Kongres, poprzez swoich agentów w 1913 roku, podczas gdy większość kongresmanów wyjechała na święta, przegłosowano nielegalny tzw. Federal Reserve Act. Podejrzewa się, że FED jest jednym z filarów tzw. „rządu światowego” i jest odpowiedzialny za wszelkie kryzysy, łącznie z Wielką Depresją oraz obecnym załamaniem się rynku. Być może rezygnacja doradców jest dobrym znakiem, że zbliża się koniec tej gangsterskiej instytucji.

Henry Makov o Smoleńsku – Putin jest agentem Illuminati

W swoim ostatnim artykule „Polish Crash Cover-Up Continues” (Ciąg dalszy konspiracji odnośnie polskiej katastrofy) dr Henry Makov* pisze, że eliminacja polskiej elity nacjonalistycznej musiała odbyć się w kolaboracji z Putinem. Wg. Makova samolot z Prezydentem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu pasażerami został skierowany na inne lotnisko, gdzie ich zlikwidowano. Identyczny samolot wylądował w Smoleńsku, gdzie zastrzelono pilotów. Na taśmie słychać słowa zabójcy „zmiana planów”. W samolocie nie było pasażerów, na miejsce wypadku nie wysłano nawet ambulansów.
Smoleńsk był kulminacją tego co się stało w Katyniu – eliminacją elit, które przeszkadzały w implementacji w Polsce New World Order. Klika gangsterów w Rosji należy wg. Makova do NWO, sterowanego przez Illuminati.  Raport ujawniony przez „kolaboranta” Tuska ujawnia jak silna jest kontrola Illuminati w Polsce. „Kozły ofiarne” (wg. Makova) – Minister Obrony oraz grupa generałów została zmuszona do rezygnacji. Jest to możliwe dzięki ścisłej kontroli mediów przez Illuminati. Np. londyński Guardian przedstawia polskich patriotów jako krnąbrną mniejszość (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/aug/02/poland-smolensk-air-disaster) , choć tylko 8% społeczeństwa wierzy w to, że w Smoleńsku doszło do wypadku.
W międzyczasie dziennikarze, którzy piszą prawdę o Smoleńsku lądują w więzieniu – Makov podaje przykład Rafała Gawrońskiego, który był w więzieniu przez 45 dni nie wiadomo za co – aresztowany pod Pałacem Prezydenckim (informowaliśmy o tym głośno na tym blogu – widać, że informacje rozprzestrzeniają się nie tylko w polskojęzycznych mediach alternatywnych!)
Makov konkluduje w sposób pesymistyczny:
NWO już jest od jakiegoś czasu. Prawda o narodzie polskim, że składa się patriotów i kolaborantów dotyczy obecnie każdego kraju. Tyrania nie byłaby bowiem możliwa bez kolaboracji „liderów” w biznesie, rządzie, edukacji czy w mediach. W Polsce są oni zdolni do zdrady prawdy o Smoleńsku, są oni zdolni do zdrady swojego kraju, religii i cywilizacji. Dostaną oni za to swoją „nagrodę”, która ich niemile zaskoczy.

*dr Henry Makov jest szwajcarskim Żydem mieszkającym w Kanadzie. Od lat publikuje niewygodne fakty na temat spisku przejęcia kontroli nad światem przez wąską grupę rasistowskich Żydów, tzw. Illuminati.

Anglia płonie

Kazanie Ks. Piotra Natanka 6 lipca 2011 roku
Z komentarza u „Maruchy”: Wczoraj Polska była w Grzechyni! Polska prawdziwa, katolicka. 6 godzinne nabożeństwo w skwarze upału, na kolanach…  Liczba pielgrzymów po dwakroć przewyższyła oczekiwania ks. Piotra Natanka. Przyjechali nie tylko z całej Polski ale i z Niemiec, Austrii i Francji.

Ważne linki dotyczące giełd

Po krwawym poniedziałku, australijska  giełda wraca do normy
Giełda australijska w całości odrobiła dzisiaj straty w wysokości 55 miliardów dolarów po wczorajszym kryzysie. Było to zaskoczenie dla obserwatorów, gdyż azjatyckie giełdy w Tokio i Hong-Kongu radziły sobie raczej kiepsko. Procentowo, jest to największe odwrócenie sytuacji w historii australijskiej giełdy. Jest to być może reakcja na pozytywne dane dotyczące chińskiej ekonomii – inflacja rynku nie-żywnościowego spadła w tym kraju, w stosunku do ubiegłego miesiąca.

Wczorajsze komentarze (wybrane)

mc 8 Sierpień 2011 o 9:48 am zdjecie rusztowania na tylach budynku samoobrony http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce89db4c0daf4048.html  (…) o dziwo rusztowanie stoi tylko na wysokosci biura Leppera, mordercy mogli nawet zejsc z dachu (…)rambo8 8 Sierpień 2011 o 12:37 pm Rusztowanie, kamery, szerszy przegląd miejsca zdarzenia http://www.youtube.com/watch?v=84QYyZ95U0IJony 8 Sierpień 2011 o 8:19 pm  Zdjęcia telewizora, znajdującego się w pokoju Andrzeja Leppera. Telewizor został zapałzowany akurat w tym momencie: http://www.wprost.pl/F/pic.php?T=news&P=86633  Perfidne mafijne świnie z PO http://wiadomosci.wp.pl/kat,129314,title,Ten-obraz-zostal-zastopowany-na-telewizorze-Leppera-o-131504,wid,13670137,wiadomosc.html?ticaid=1cced&_ticrsn=3

Mariusz 9 Sierpień 2011 o 7:59 am  Dwa okna w prywatnych pomieszczeniach Andrzeja Leppera (+57 l.) były otwarte, gdy odnaleziono jego ciało bezwładnie wiszące na sznurze – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. A to, zdaniem współpracowników szefa Samoobrony, bardzo dziwna sytuacja. – Lepper nigdy tych okien nie otwierał, korzystał tylko z klimatyzacji – przekonuje Mateusz Piskorski (34 l.) były rzecznik partii.http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Kto-otworzyl-okno-w-pokoju-Leppera,wid,13670353,wiadomosc_prasa.html

FIOŁEK 9 Sierpień 2011 o 7:56 am  CHYBA JUŻ WIADOMO KTO BYŁ M.IN. ŹRÓDŁEM PRZECIEKU. OJ ROMEK ROMEK GDZIEŚ TY SIĘ ZAPLĄTAŁ…MOIM ZDANIEM MAJĄ GO I TERAZ BĘDZIE ROBIŁ DLA SŁUŻB I PO AŻ SIĘ POWIESI http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/zaskakujace-przemowienie-leppera-giertych-to-jego-,1,4815751,wiadomosc.html

Pakosa 9 Sierpień 2011 o 8:01 am  Czyżby Romek był źródłem przecieku????? http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/zaskakujace-przemowienie-leppera-giertych-to-jego-,1,4815751,wiadomosc.html  Wściekły atak na Kaczyńskiego nie ustaje. Wszyscy umoczeni będą zajadle wyć, pienić się i gryźć. Mają pełne portki.  BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PIS!!!!!  TYLKO DEBILE NIE WIDZĄ CO SIĘ DZIEJE!!!!!

pl21 8 Sierpień 2011 o 12:01 pm  Rybiński dla KNŻ: najbliższe miesiące będą bardzo złe na GPW „Dolar na pewno się umocni, giełdy spadną, ale ja nie przewiduję paniki już w poniedziałek” (monitorpolski: widać, że my tu już jesteśmy lepszymi ekonomistami od tych pupilów Balcerowicza)

Bizon 8 Sierpień 2011 o 12:28 pm  Giełda jest tylko i wyłącznie jednym z elementów za pomocą którego bankierzy odbierają i konsolidują wszelkie dobra różnych otumanionych narodów. Prosty mechanizm. Kiedyś słyszałem ważne słowa: „My sadzimy zboże. Une sadzą las” Zgraja tzw inwestorów i spekulantów bije pianę czy pójdzie w dół czy w górę, nie zastanawiając się, (a niektórzy również celowo grając dla bankierów za srebrniki) że wszystko i tak musi wrócić do bankierów, ze względu na proste zasady matematyki i logiki.

zeebii 8 Sierpień 2011 o 6:29 pm [Bezpieczeństwo w internecie – ważne!!!]
jak zainstalujesz sobie na komputerze PC-BSD http://eart.cba.pl/BSD.html -bo tam masz wszystko co potrzebne: związane z szyfrowaniem poczty, z darmowym OpenVPN i innymi gadżetami, a do tego będziesz używał stale wyszukiwarek https [ważne] to może i tak. (…)  Jest jeszcze inna fajna zabawka do odpalania systemu z płyty live bez konieczności instalacji systemu na dysku twardym komputera http://ghostbsd.org/get-ghostbsd/ No i Slax do którego już linkowałem na blogu Monitora http://www.slax.org/

karlos33 8 Sierpień 2011 o 7:10 pm Banksterzy już wykonali swój cel, teraz już nic i nikt nie pomoże,przy poprzednim kryzysie finansowym sytuacja gospodarcza USA jak i krajów UE była 1000 razy lepsza jak teraz. Wcześniej hiperinflacja stała tuż za drzwiami a teraz te drzwi są już otwarte, można powiedzieć tylko zapraszamy. Wg mnie to są tylko dni, tygodnie do tego aby to wszystko walnęło, aby ta bańka pękła, wtedy tak jak w przepowiedni fatimskiej ,w czasach ostatecznych dolar będzie warty tyle co sreberko z czekolady.

kacperek 8 Sierpień 2011 o 7:26 pm  Służby specjalne nie próżnują i wywołują kolejne rewolty w Londynie. Młodzież z pewnością będzie się podłączać niczego nie świadoma. Tam będzie rzeź już wkrótce http://www.youtube.com/watch?v=XA2jSKoBurE.  Sądzę, że w Polsce służby szykują podobne prowokacje na jesieni tego roku. Jeśli nie przejdzie, wtedy postarają się żeby EURO 2012 posiadało odpowiednią oprawę.

137-sekund-blackout 8 Sierpień 2011 o 10:29 pm  Operacja MASON trwa niektóre daty z tej operacji. 2 wrzesień 2011 – igła wariuje, 21 wrzesień 2011 – najgorszy dzień dla OBAMY, [22 Wrzesień 2011 – wielkie BOOM ( -12)], 6 listopad 2011 – blackout. Bądź przygotowany.

rabarbarek 9 Sierpień 2011 o 4:22 am  Korea, HongKong, Australia , itd spadki od 4% do 7,5 %. Niezle jak na poczatek. Zapowiedziano spadki na kilka kolejnych tygodni.W Chinach inflacja.Ogloszono , ze inflacja siega juz 6,5 procenta i rosnie. Chinczycy ukrywali zle wiadomosci , teraz przy okazji zalamania na gieldach musieli podzielic sie z ogolem tymi wiadomosciami. Obawiaja sie rozruchow , a z miliardami ludzi to nie przelewki. No chyba , ze komus bedzie to na reke.Anglia plonie. Do rozroby dolaczaja nowe miasta [Liverpool , Birmingham]. Policji najwiecej jest tam , gdzie nic sie nie dzieje. Obstawiaja puste ulice a dwa domy dalej rabowane sa sklepy i podpalane domy. Widac na filmach zakapturzonych mlodziencow , ktorzy przez nikogo niezatrzymywani wynosza przez rozbite szyby wystawowe pudla pelne towarow. [BBC] Czy czas na te zamieszki zostal celowo wybrany wlasnie teraz ? Plona rynki finansowe, plona miasta w Anglii, Syrii i Libii. Historia przyspiesza na naszych oczach.

Reklamy