Wydarzenia i komentarze, 9 sierpnia 2011r.

Przetasowania w FED (Rezerwa Federalna USA)
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-08/fed-s-d-nathan-sheets-resigns-as-bernanke-s-chief-international-adviser.html
Nie wiadomo czy jest to dobry znak, czy zły. Nathan Sheets, główny doradca d.s. ekonomii międzynarodowej zrezygnował po prawie 4 latach pracy na tym stanowisku. Przygotowywał raporty dla szefa FED, Bena Bernanke. Reprezentował też FED za granicą. Nie podano przyczyn rezygnacji Sheetsa. Rezygnacja odbywa się w krytycznym momencie – gdy europejskie rządy zmagają się z problemem długów państw członkowskich. Jutro w Waszyngtonie ma też się odbyć spotkanie Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (Federal Open Market Committee) – chodzi o sprawę obniżenia wiarygodności USA przez S&P. Sheets jest trzecim z kolei głównym doradcą, który zrezygnował ze swojej pozycji w FED w ciągu ostatnich 13 miesięcy – po Brianie Madiganie i Davidzie Stocktonie.

Jak wiadomo, FED jest kryminalną instytucją, która w 1913 roku bezprawnie przejęła prawo do drukowania pieniędzy. Pieniądze wg. Konstytucji USA może drukować tylko Kongres, poprzez swoich agentów w 1913 roku, podczas gdy większość kongresmanów wyjechała na święta, przegłosowano nielegalny tzw. Federal Reserve Act. Podejrzewa się, że FED jest jednym z filarów tzw. „rządu światowego” i jest odpowiedzialny za wszelkie kryzysy, łącznie z Wielką Depresją oraz obecnym załamaniem się rynku. Być może rezygnacja doradców jest dobrym znakiem, że zbliża się koniec tej gangsterskiej instytucji.

Henry Makov o Smoleńsku – Putin jest agentem Illuminati

W swoim ostatnim artykule „Polish Crash Cover-Up Continues” (Ciąg dalszy konspiracji odnośnie polskiej katastrofy) dr Henry Makov* pisze, że eliminacja polskiej elity nacjonalistycznej musiała odbyć się w kolaboracji z Putinem. Wg. Makova samolot z Prezydentem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu pasażerami został skierowany na inne lotnisko, gdzie ich zlikwidowano. Identyczny samolot wylądował w Smoleńsku, gdzie zastrzelono pilotów. Na taśmie słychać słowa zabójcy „zmiana planów”. W samolocie nie było pasażerów, na miejsce wypadku nie wysłano nawet ambulansów.
Smoleńsk był kulminacją tego co się stało w Katyniu – eliminacją elit, które przeszkadzały w implementacji w Polsce New World Order. Klika gangsterów w Rosji należy wg. Makova do NWO, sterowanego przez Illuminati.  Raport ujawniony przez „kolaboranta” Tuska ujawnia jak silna jest kontrola Illuminati w Polsce. „Kozły ofiarne” (wg. Makova) – Minister Obrony oraz grupa generałów została zmuszona do rezygnacji. Jest to możliwe dzięki ścisłej kontroli mediów przez Illuminati. Np. londyński Guardian przedstawia polskich patriotów jako krnąbrną mniejszość (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/aug/02/poland-smolensk-air-disaster) , choć tylko 8% społeczeństwa wierzy w to, że w Smoleńsku doszło do wypadku.
W międzyczasie dziennikarze, którzy piszą prawdę o Smoleńsku lądują w więzieniu – Makov podaje przykład Rafała Gawrońskiego, który był w więzieniu przez 45 dni nie wiadomo za co – aresztowany pod Pałacem Prezydenckim (informowaliśmy o tym głośno na tym blogu – widać, że informacje rozprzestrzeniają się nie tylko w polskojęzycznych mediach alternatywnych!)
Makov konkluduje w sposób pesymistyczny:
NWO już jest od jakiegoś czasu. Prawda o narodzie polskim, że składa się patriotów i kolaborantów dotyczy obecnie każdego kraju. Tyrania nie byłaby bowiem możliwa bez kolaboracji „liderów” w biznesie, rządzie, edukacji czy w mediach. W Polsce są oni zdolni do zdrady prawdy o Smoleńsku, są oni zdolni do zdrady swojego kraju, religii i cywilizacji. Dostaną oni za to swoją „nagrodę”, która ich niemile zaskoczy.

*dr Henry Makov jest szwajcarskim Żydem mieszkającym w Kanadzie. Od lat publikuje niewygodne fakty na temat spisku przejęcia kontroli nad światem przez wąską grupę rasistowskich Żydów, tzw. Illuminati.

Anglia płonie

Kazanie Ks. Piotra Natanka 6 lipca 2011 roku
Z komentarza u „Maruchy”: Wczoraj Polska była w Grzechyni! Polska prawdziwa, katolicka. 6 godzinne nabożeństwo w skwarze upału, na kolanach…  Liczba pielgrzymów po dwakroć przewyższyła oczekiwania ks. Piotra Natanka. Przyjechali nie tylko z całej Polski ale i z Niemiec, Austrii i Francji.

Ważne linki dotyczące giełd

Po krwawym poniedziałku, australijska  giełda wraca do normy
Giełda australijska w całości odrobiła dzisiaj straty w wysokości 55 miliardów dolarów po wczorajszym kryzysie. Było to zaskoczenie dla obserwatorów, gdyż azjatyckie giełdy w Tokio i Hong-Kongu radziły sobie raczej kiepsko. Procentowo, jest to największe odwrócenie sytuacji w historii australijskiej giełdy. Jest to być może reakcja na pozytywne dane dotyczące chińskiej ekonomii – inflacja rynku nie-żywnościowego spadła w tym kraju, w stosunku do ubiegłego miesiąca.

Wczorajsze komentarze (wybrane)

mc 8 Sierpień 2011 o 9:48 am zdjecie rusztowania na tylach budynku samoobrony http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce89db4c0daf4048.html  (…) o dziwo rusztowanie stoi tylko na wysokosci biura Leppera, mordercy mogli nawet zejsc z dachu (…)rambo8 8 Sierpień 2011 o 12:37 pm Rusztowanie, kamery, szerszy przegląd miejsca zdarzenia http://www.youtube.com/watch?v=84QYyZ95U0IJony 8 Sierpień 2011 o 8:19 pm  Zdjęcia telewizora, znajdującego się w pokoju Andrzeja Leppera. Telewizor został zapałzowany akurat w tym momencie: http://www.wprost.pl/F/pic.php?T=news&P=86633  Perfidne mafijne świnie z PO http://wiadomosci.wp.pl/kat,129314,title,Ten-obraz-zostal-zastopowany-na-telewizorze-Leppera-o-131504,wid,13670137,wiadomosc.html?ticaid=1cced&_ticrsn=3

Mariusz 9 Sierpień 2011 o 7:59 am  Dwa okna w prywatnych pomieszczeniach Andrzeja Leppera (+57 l.) były otwarte, gdy odnaleziono jego ciało bezwładnie wiszące na sznurze – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. A to, zdaniem współpracowników szefa Samoobrony, bardzo dziwna sytuacja. – Lepper nigdy tych okien nie otwierał, korzystał tylko z klimatyzacji – przekonuje Mateusz Piskorski (34 l.) były rzecznik partii.http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Kto-otworzyl-okno-w-pokoju-Leppera,wid,13670353,wiadomosc_prasa.html

FIOŁEK 9 Sierpień 2011 o 7:56 am  CHYBA JUŻ WIADOMO KTO BYŁ M.IN. ŹRÓDŁEM PRZECIEKU. OJ ROMEK ROMEK GDZIEŚ TY SIĘ ZAPLĄTAŁ…MOIM ZDANIEM MAJĄ GO I TERAZ BĘDZIE ROBIŁ DLA SŁUŻB I PO AŻ SIĘ POWIESI http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/zaskakujace-przemowienie-leppera-giertych-to-jego-,1,4815751,wiadomosc.html

Pakosa 9 Sierpień 2011 o 8:01 am  Czyżby Romek był źródłem przecieku????? http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/zaskakujace-przemowienie-leppera-giertych-to-jego-,1,4815751,wiadomosc.html  Wściekły atak na Kaczyńskiego nie ustaje. Wszyscy umoczeni będą zajadle wyć, pienić się i gryźć. Mają pełne portki.  BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PIS!!!!!  TYLKO DEBILE NIE WIDZĄ CO SIĘ DZIEJE!!!!!

pl21 8 Sierpień 2011 o 12:01 pm  Rybiński dla KNŻ: najbliższe miesiące będą bardzo złe na GPW „Dolar na pewno się umocni, giełdy spadną, ale ja nie przewiduję paniki już w poniedziałek” (monitorpolski: widać, że my tu już jesteśmy lepszymi ekonomistami od tych pupilów Balcerowicza)

Bizon 8 Sierpień 2011 o 12:28 pm  Giełda jest tylko i wyłącznie jednym z elementów za pomocą którego bankierzy odbierają i konsolidują wszelkie dobra różnych otumanionych narodów. Prosty mechanizm. Kiedyś słyszałem ważne słowa: „My sadzimy zboże. Une sadzą las” Zgraja tzw inwestorów i spekulantów bije pianę czy pójdzie w dół czy w górę, nie zastanawiając się, (a niektórzy również celowo grając dla bankierów za srebrniki) że wszystko i tak musi wrócić do bankierów, ze względu na proste zasady matematyki i logiki.

zeebii 8 Sierpień 2011 o 6:29 pm [Bezpieczeństwo w internecie – ważne!!!]
jak zainstalujesz sobie na komputerze PC-BSD http://eart.cba.pl/BSD.html -bo tam masz wszystko co potrzebne: związane z szyfrowaniem poczty, z darmowym OpenVPN i innymi gadżetami, a do tego będziesz używał stale wyszukiwarek https [ważne] to może i tak. (…)  Jest jeszcze inna fajna zabawka do odpalania systemu z płyty live bez konieczności instalacji systemu na dysku twardym komputera http://ghostbsd.org/get-ghostbsd/ No i Slax do którego już linkowałem na blogu Monitora http://www.slax.org/

karlos33 8 Sierpień 2011 o 7:10 pm Banksterzy już wykonali swój cel, teraz już nic i nikt nie pomoże,przy poprzednim kryzysie finansowym sytuacja gospodarcza USA jak i krajów UE była 1000 razy lepsza jak teraz. Wcześniej hiperinflacja stała tuż za drzwiami a teraz te drzwi są już otwarte, można powiedzieć tylko zapraszamy. Wg mnie to są tylko dni, tygodnie do tego aby to wszystko walnęło, aby ta bańka pękła, wtedy tak jak w przepowiedni fatimskiej ,w czasach ostatecznych dolar będzie warty tyle co sreberko z czekolady.

kacperek 8 Sierpień 2011 o 7:26 pm  Służby specjalne nie próżnują i wywołują kolejne rewolty w Londynie. Młodzież z pewnością będzie się podłączać niczego nie świadoma. Tam będzie rzeź już wkrótce http://www.youtube.com/watch?v=XA2jSKoBurE.  Sądzę, że w Polsce służby szykują podobne prowokacje na jesieni tego roku. Jeśli nie przejdzie, wtedy postarają się żeby EURO 2012 posiadało odpowiednią oprawę.

137-sekund-blackout 8 Sierpień 2011 o 10:29 pm  Operacja MASON trwa niektóre daty z tej operacji. 2 wrzesień 2011 – igła wariuje, 21 wrzesień 2011 – najgorszy dzień dla OBAMY, [22 Wrzesień 2011 – wielkie BOOM ( -12)], 6 listopad 2011 – blackout. Bądź przygotowany.

rabarbarek 9 Sierpień 2011 o 4:22 am  Korea, HongKong, Australia , itd spadki od 4% do 7,5 %. Niezle jak na poczatek. Zapowiedziano spadki na kilka kolejnych tygodni.W Chinach inflacja.Ogloszono , ze inflacja siega juz 6,5 procenta i rosnie. Chinczycy ukrywali zle wiadomosci , teraz przy okazji zalamania na gieldach musieli podzielic sie z ogolem tymi wiadomosciami. Obawiaja sie rozruchow , a z miliardami ludzi to nie przelewki. No chyba , ze komus bedzie to na reke.Anglia plonie. Do rozroby dolaczaja nowe miasta [Liverpool , Birmingham]. Policji najwiecej jest tam , gdzie nic sie nie dzieje. Obstawiaja puste ulice a dwa domy dalej rabowane sa sklepy i podpalane domy. Widac na filmach zakapturzonych mlodziencow , ktorzy przez nikogo niezatrzymywani wynosza przez rozbite szyby wystawowe pudla pelne towarow. [BBC] Czy czas na te zamieszki zostal celowo wybrany wlasnie teraz ? Plona rynki finansowe, plona miasta w Anglii, Syrii i Libii. Historia przyspiesza na naszych oczach.

Reklamy

144 responses to “Wydarzenia i komentarze, 9 sierpnia 2011r.

 1. Pakosa 9 sierpnia 2011 o 9:32 am

  Dokładnie jak pisałam. Potwierdza się moja wersja zdarzeń.
  Lepper się umówił na spotkanie.
  Jakiś WSIok wlazł normalnie do biura od frontu.
  Pogadał chwilę z Lepperem i go otumanił jakimś środkiem.
  Otworzył okno, aby jego pomocnik wlazł do środka.
  Powiesili Leppera i opuścili lokal.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Kto-otworzyl-okno-w-pokoju-Leppera,wid,13670353,wiadomosc_prasa.html

  • qwerty 9 sierpnia 2011 o 10:24 am

   A od kiedy to szmatławiec fakt jest wiarygodnym źródłem ? Jak piszą, że samobójstwo, to kłamią, ale rusztowanie, które do biura nie sięga i otwarte okna, których Lepper nigdy nie używał prawdą być już muszą ?

   • Warszawiak 9 sierpnia 2011 o 11:21 am

    Fakt to jest nieodpowiednie źródło informacji.

   • peryskop 9 sierpnia 2011 o 1:05 pm

    Znalazł się przetarg na założenie instalacji odgromnikowej właśnie w pionie okna Samoobrony.

    Ale nawet jeśli te roboty są realne to nie wyklucza użycia rusztowania do zamordowania śp. A.L.

    http://zwyczajnie-normalny.nowyekran.pl/post/23063,tajemnica-rusztowania-wyjasniona-czyli-co-sie-stalo-na-alejach-jerozolimskich-30

    • qwerty 9 sierpnia 2011 o 1:11 pm

     Ale wyjaśnijmy coś najpierw, bo jedni twierdzą tak, a drudzy – jakby ślepi – inaczej. Podobno rusztowanie to nie sięga do okien pomieszczenia, w którym powiesił się Lepper. Jak niby mogło zostać ono wykorzystane ? Ktoś miałby te kilka metrów przelecieć ? A tak naprawdę to nie róbmy z tego morderstwa, a przynajmniej nie na tym etapie. Być może faktycznie człowiek miał problemy, nie wytrzymał ciśnienia i odebrał sobie życie, a teraz wielu ludzi gra na tej tragedii i są nagle wielkimi ekspertami od kryminalistyki. Podobnie, jak jeszcze chwilę temu, wiedzieli wszystko na temat lotnictwa i badania katastrof – oczywiście bez dostępu do jakichkolwiek dowodów.

     • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 1:47 pm

      Tak jak i wszyscy pasażerowie samolotu, po prostu nie wytrzymali ciśnienia i zaatakowali pilota… Daj sobie spokój z powtarzaniem kryminalnej papki prasowej. Ludzie, którzy miłują Polskę się sami nie wieszają.

      • qwerty 9 sierpnia 2011 o 2:13 pm

       Gadasz tak, jakbyś miał dostęp do umysłu tego człowieka i wiedział, co się w nim działo. Nawet gdyby tego rusztowania tam nie było i w oknach znajdowałyby się kraty, a drzwi można by było otworzyć tylko od środka i do tego nagranie wideo wskazywałoby na to, że nikogo tego dnia u Leppera nie było, to ty i tak, wszechwiedzący ekspercie od wszystkiego, zrobiłbyś z tego teorię spiskową, bo przecież ludzie samobójstw nie popełniają. Tak samo, jak samoloty nie spadają.

       • Mariusz 9 sierpnia 2011 o 3:01 pm

        na stronach zgn nie ma takiego przetargu.

        • iHe 9 sierpnia 2011 o 10:38 pm

         qwerty powinieneś udać się na blog hansa klosa i pogadać z kumplem filutkiem oraz roznieść adwersarzy swoją argumentacją biorąc tym samym udział w leperiadzie.Oni uwielbiają takich jak ty.Po co dublować ten sam spór konserwa televizyjno-prasowa kontra ludzie niedowierzający dobrej,uczciwej władzy,kombinujący teorie spiskowe zamiast wziąć się do uczciwej roboty i przyjąć do wiadomości to co media nakazują..
         A swoją drogą na tym portalu u monitora jest na prawde dobra atmosfera pluralizmu skoro jeszcze nikt cie nie wyzwał od najgorszych:D
         Ja też nie mam zamiaru cie nawracać.

      • kosiardeyablos 10 sierpnia 2011 o 12:40 am

       W rzeczy samej Mr.Monitor. to była „eliminacja……….A.L be TERMINATED!!!……szkoda że ustawa o posiadaniu przez zwyklego obywatela III RP bez zezwolenia „pomp-gun” „spaliła na panewce”. Mam jedynie giwere na śrut,kilka siekier, pare maczet, sztachete, non-chuku, zestaw rzutek i miecz japoński oraz zestaw brzytw różnej szerokości. Brak mi jedynie gnata na czarny proch ( 6 sztrz. na min.) to czułbym się bezpieczniej. Ciekawe też do czego posuna się ż…..osprytki w celu eliminacji reszty patriotycznego społeczeństwa. mam nadzieje że MON zrobi bunt, ale wątpię gdyż cały pion MSWia oraz właśnie MON jest umoczony i skorumpowany aż po sam szczyt tej iluminackiej piramidy, o czym zresztą wiesz. pozdro z Polic i okolic!!!

  • mc 9 sierpnia 2011 o 1:00 pm

   znalazlem w komentach na onecie, niby to ta firma postawila rusztowanie:

   http://www.portal.uzp.gov.pl/index.php?ogloszenie=show&pozycja=127895&rok=2011-05-02

  • Szymek 9 sierpnia 2011 o 3:27 pm

   apropo smoleńska może nie każdy to widział:
   http://www.joemonster.org/filmy/11864/Kabaret_Mlodych_Panow_Na_pokladzie_rzadowego_samolotu
   oraz

   zobaczcie na daty dodania filmików i pierwsze komentarze i co o tym sądzicie?

   • qwerty 9 sierpnia 2011 o 4:50 pm

    Sądzimy, że Kabaret Młodych Panów zorganizował zamach na samolot w Smoleńsku ?

    • Szymek 9 sierpnia 2011 o 5:47 pm

     nie o to mi chodziło 🙂 tylko ciekawy zbieg okoliczności, ja oglądałem ten skecz jakiś czas po rozbiciu samolotu i myślałem że był on nagrany po tragedii (pomyślałem że to dziwne żeby się z tego nabijać…) a dziś spojrzałem na datę pod filmikami i że to było długo przed rozbiciem samolotu

     • qwerty 9 sierpnia 2011 o 7:38 pm

      Nie zbieg okoliczności, tylko typowa polska mentalność.

 2. Pakosa 9 sierpnia 2011 o 9:36 am

  Gdy usłyszałam o śmierci Leppera od razu pomyślałam, że szkoda gościa bo wplątał się w układy ze służbami i zapłacił najwyższą cenę za swoje krętactwa.
  Domyślałam się, że jedna osoba nie byłaby w stanie powiesić takiego ciężkiego faceta.
  Potrzeba dwóch silnych mężczyzn, znających się na „robocie”.
  Domyślałam się, że drugi musiał wejść jakimś tylnym wejściem, albo oknem.
  Gdy zobaczyłam idiotyczne rusztowanie, wtedy pomyślałam BINGO
  Ciekawe czy prokurator „Ślepa kura” dostrzeże pewne fakty

  • jantar 9 sierpnia 2011 o 10:17 am

   Niestety ,wszystko pozostanie w sferze domysłów . Nic nikomu nie udowodnią ,ani udziału osób trzecich w morderstwie ,dlatego odłożyli w czasie sekcję zwłok ,a większa część zahipnotyzowanego społeczeństwa uwierzy w ,,samobójstwo” Tak było zaplanowane i wykonane . Świadomym ludziom napluli szyderczo w twarz .

   • kosiardeyablos 10 sierpnia 2011 o 12:56 am

    I nikt też nie będzie w stanie podważyć oficjalnych duperelni lekkim „pytongiem”. Ręka rękę myje. Korupcja i szach mach sięga szczytów władzy i na to nie ma rady. tak już jest. Praworządność III RP to ściema, nie istnieje bo albo kreują rzeczywistość wedle swoich figo fago albo trzęsą porami. MSWiA to mafia…ups, mafia to rodzina….to banda rzeź i mieszków!!! Psy to psy, to sfora kąsających ssaków urwanych ze smyczy albo na nowej smyczy ( z auto rewersem i czerpakiem na mleko). i to by było na tyle. Pozdro z Polic i okolic!!!

 3. jantar 9 sierpnia 2011 o 9:58 am

  Nie ma się co łudzić , totalnego ,światowego krachu giełdowego nie będzie .Tak samo jak USA nie ogłoszą bankructwa ,bo nikomu z ,,elit” się to nie opłaca . Dalej będą drukować puste dolary ,a na reszta świata przerzucą powolną inflację i straty .
  Tylko Chiny mogłyby zachwiać światem ,wyprzedając nadwyżki handlowe w dolarach ,ale im też nie zależy na utracie wartości zgromadzonego kapitału .
  Jak widzimy UE też się nie rozpada i nic zmian nie zapowiada , poza pobożnymi życzeniami niektórych ludzi . Euro pejsaty Bank Centralny ,też dodrukuje euro i wykupi ,komu potrzeba obligacje ,co już zapowiedział dla Włoch ,Hiszpanii i Portugalii .

  Widzę ,jedyną możliwość zainicjowania zmian i obalenia dyktatury banksterów ,przynajmniej w Europie poprzez tzw. run na banki .
  Gdyby odpowiednio duża część ludzi jednocześnie wycofała oszczędności z banków ,system by się załamał i wyszła by cała prawda o LICHWIE -kreacji totalnej pętli zadłużeniowej Społeczeństw ., ale i to jest mało prawdopodobne o czym wiedzą banksterzy ,bo ludzie wolą święty spokój i nie patrzą perspektywicznie ,że nawet gdyby stracili po zamknięciu wypłat
  —patrz internet Krach argentyński —-
  część oszczędności to zmiana jest i tak korzystna
  — patrz internet Kredyt Społeczny —-

  Jak pisałem ,w naszym kraju nadzieję pokładam w buncie 700 tysięcznej grupie zadłużonych osób na kredycie we franku szwajcarskim ,jak dotrze do nich ,że spłacają domy ,mieszkania ,których wartość przekracza cenę rynkowa już dwukrotnie .Kiedyś się obudzą i dojdą do wniosku ,że im się to NIE OPŁACA 🙂

  • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 10:12 am

   W pierwszej części nie masz racji, w drugiej masz.
   Widać, że nie orientujesz się w planach NWO – rząd światowy może być wprowadzony tylko na skutek totalnego chaosu lub wojny.

   • jantar 9 sierpnia 2011 o 10:50 am

    Uwierz mi Monitor ,interesuję się tematem od dawna . Po co im jawnie wprowadzać jeden jawny światowy rząd ,jak doskonale funkcjonują w obecnym systemie LICHWY ,kontrolując życie państw i społeczeństw .
    Popatrz co jest w Polsce – bierność ,podział ,dokręcanie śruby ekonomiczne i prawne ,jawna grabież majątku narodowego pseudo demokracja , podział na partie polityczne o niby różnych celach i ,, wartościach” , wolność myśli w internecie
    a i tak ludzie bierni i zahipnotyzowani ,ufni w każde kłamstwo i bełkot pseudo ,,specjalistów” wszelkiej maści .
    Jak wczoraj na tvp info posłuchałem tych kur….skich dziennikarzyn ,a potem na dokładkę Balcerowicza to nie mogłem uwierzyć ,że można tak na żywca kłamać i bredzić ludziom ,ale jak widać można …
    Ludzie na całym świecie są podobni i to wykorzystują ,,władcy banksterzy ”
    Totalnie bezwolna i bezradna masa ludzi na całym świecie .
    Co najwyżej banksterzy wprowadzą kosmetyczne zmiany systemu ,włącznie z redukcją zadłużenia państw i dalej będą żerować na państwach i społeczeństwach .
    Tak to się kręci od wieków .
    Islandia to tylko ,,wypadek przy pracy” banksterów ,medialna cisza o zachodzących tam zmianach wystarczy aby reszta Europy śniła dalej pseudo demokrację .

    • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 11:00 am

     Po to żeby nas wszystkich wymordować. Widać, że kompletnie nie czaisz. Przecież zużywamy „ich” surowce naturalne, wodę, powietrze. Nigdy nie mieli takiej okazji jak teraz by się pozbyć nas wszystkich.

     • jantar 9 sierpnia 2011 o 11:21 am

      Wszystkich wymordować -piszesz ? hmm… nielogiczne i nie realne . Wody i powietrza nie da się zużyć ,a surowce naturalne leżą sobie spokojnie w ziemii nie wydobyte jeszcze w 90 % .
      Dobry niewolnik , to OTUMANIONY I ŻYWY niewolnik , a teraz takim jest .

      • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 11:39 am

       Przeglądnij dobrze ten blog. Podawaliśmy argumenty.

       • kefir2010 9 sierpnia 2011 o 6:27 pm

        i wygooglaj sobie: „Alex Jones – Endgame napisy PL”. tam masz wszystko wyjaśnione.

       • sebecx 9 sierpnia 2011 o 7:34 pm

        @jantar… nic nie rozumiesz…

        • jantar 9 sierpnia 2011 o 9:03 pm

         sebex Proszę ,wyjaśnij czego nie rozumiem ? bo takie ogólne stwierdzenie ,co napisałeś jest nic nie warte . Więc napisz 3 rzeczy ,których nie rozumiem ,będziesz miał łatwiej .
         @ kefir2010 ,zapewniam cię wiele internetowych filmów widziałem ,ten też .

        • sebecx 9 sierpnia 2011 o 11:19 pm

         …szczyt piramidy jest oderwany od jej reszty, to o czymś świadczy… elity się nami bawią !!! ..wystarczająco długo pozostawaliśmy ignorantami w tej kwestii, aby im to umożliwić ..nic nie robimy bez ich aprobaty, nic !!! ..postanowili „przebudzić” zwierzęta, to je przebudzają… a jaki mogą mieć w tym eksperymencie cel? …zobaczymy… klucz – szczyt piramidy jest ODERWANY !!!… oni cały czas manipulują naturalnymi instynktami ludzi po to, aby im powiedzieć: i co tępe zwierzątka, nie potraficie o sobie stanowić… napisałeś: „Nie ma się co łudzić , totalnego ,światowego krachu giełdowego nie będzie .Tak samo jak USA nie ogłoszą bankructwa ,bo nikomu z ,,elit” się to nie opłaca” …a ja słyszałem od jednego z dowódców, że wystarczy odpowiednio głęboki kryzys, aby ludzie zaakceptowali NWO…
         … tutaj nie chodzi o ekonomię …

     • nowecant 9 sierpnia 2011 o 11:25 am

      Mam parę intrygujących pytań, na które odpowiedzi raczej nie znamy, ale ciekawią mnie przypuszczenia innych?
      Czy wymordowanie większości z nas ma jakiś cel poza samą nienawiścią? Po co im zautomatyzowana planeta z kontrolowanymi ludźmi? Jaki jest tego praktyczny „cel”?
      Czy sądzicie, że to jest jedna grupa, czy raczej rzesza mniej lub bardziej powiązanych ze sobą ludzi? Bo dziwne jest, że jakoś do tej pory nie pozabijali się nawzajem dla własnych korzyści. Niektórzy przypuszczają, że mogą oni pochodzić z innej planety, innego gatunku czy coś w ten deseń.

      • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 1:49 pm

       Są księgi, które wszystko wyjaśniają. Jest cała masa publikacji na ten temat. Dużo znajdziesz w Starym Testamencie.

       • pedros.lol 9 sierpnia 2011 o 3:14 pm

        Panie Marku, są też publikacje które sugerują, że nadmierna gęstość zaludnienia zwiększa stres, przez co nasilają się agresja i zachowania dewiacyjne, zwłaszcza w sferze seksualnej. Przeprowadzono obserwacje populacji jeleni na James Island, która załamała się przy określonej liczbie sztuk pomimo dostępności pożywienia. Płodność spadła, gdyż w wyniku stresu rozrosły się nadnercza, produkując nadmierne ilości hormonów, wpływających także negatywnie na płodność. Są badania przeprowadzone na szczurach – przy nadmiernej gęstości tych zwierząt nasilały się zachowania homoseksualne, „gwałty”, agresja polegająca na atakowaniu sąsiadów, zagryzaniu młodych. Wszystko to mijało, gdy populacja ustalała się w pewnych granicach. Społeczeństwo w obecnej postaci to prawdziwe bagno, pomimo że jego większość to katolicy.

        • PijePiwo 9 sierpnia 2011 o 10:22 pm

         Toś znalazł porównanie. Ka je moja łania? Zjedlim!

       • nowecant 9 sierpnia 2011 o 3:21 pm

        Nie wiem czy można zaufać Biblii, dużo jest tam mądrych rzeczy, ale ktoś mógł napisać ją, by celowo wprowadzić nas w błąd. Lepiej nie przyjmować Starego Testamentu za punkt odniesienia.

        • kefir2010 9 sierpnia 2011 o 6:31 pm

         Starego Testamentu na pewno bym nie polecał jako punktu odniesienia. dużo jest w Talmudzie i Protokołach Mędrców Syjonu. nie, nie zostały one sfałszowane przez carską Ochranę – to fałszywka mająca skompromitować Protokoły, których plany realizują się na naszych oczach.

     • kosiardeyablos 10 sierpnia 2011 o 1:03 am

      co tu dużo gadać…mam za mało czasu na pisanie, stare bo stare ale własne – http://kuamcy.hpu.pl/news.php

    • jantar 9 sierpnia 2011 o 11:13 am

     A to co teraz się dzieje w Anglii tzw.zamieszki , to niestety nie ,,zryw rewolucyjny ” świadomej młodzieży , a kontrolowany ,,wentylek” bezpieczeństwa .
     Jedni się wyszumią ,inni się wystraszą , a władza realizuje swój plan socjotechniczny .
     Jeden z wielu scenariuszy rozgrywania i manipulacji społeczeństwem .

     • iHe 9 sierpnia 2011 o 11:59 am

      Masowe mordowanie ludzi nie jest takie proste,stąd takie zawiłe i karkołomne sztuczki.Ostatnio jak oficjalnie NWO mordowało plan im się powiódł tylko połowicznie.
      Ludzie na krótko powstrzymali to szaleństwo odcinając pare zużytych dla NWO głów.
      NWO ewoluowało,wytestowało słabe i mocne strony socjologiczne społeczeństwa i przystąpiło do szturmu , korzystając z najnowszej technologii rozwiniętej po nazilandzie nr1 i z doświadczeń bolszewików(2) i propagandzistów PRowców z usraela.
      Atak jest tak perfidny, bo daleko bardziej jesteśmy adaptacyjnym gatunkiem od szczurów.
      W propagandzie masońskiej obecnie mamy chyba status małpoluda,a więc podczłowieka.
      Po za tym społeczeństwo ma sobie odgryźć rękę tak ,żeby jeszcze podziękowało i zapłaciło za zabieG.
      Przekłuwanie bańki „spekulacyjnej” na populacji wymaga bardzo perfidnych instrumentów pochodnych.Mimo wszystko jest część passyw co to mogą stać się activ pozostawione pod ścianą vide Polacy w ww2 walczący gdzie się dało byle dokopać hitlerowcom.
      Szkoda,że nie wiedzieli ,że te wojny były ustawione przez banksterów.
      Pozostaje jeszcze kwestia ewentualnej wojny o DUMBy,jak wiemy wszystkich nie można uratować wg propagandy chóliłót.W końcu spora część wojska i tak zostanie na powierzchni a to oznacza ,że może trzeba by ja wytracić w jakimś konflikcie, albo zdobyć cudze DUMBy,żeby swoich pomieścić.Mogą znać hiostorie Atlantydy i bratobójcze walki przed kataklizmem.
      Niby to tylko gdybanie,ale obserwując liczbę katastrof naturalnych i wspaniały błękit nieba nikt nie ma wątpliwości ,że coś się święci.
      Na pewno wariantów paranoi jest więcej niż nam się zdaje.Świadczy o tym monstrualne zakłamanie dziennikarzy ,naukowców i elit.Nie mówiąc już o gremialnym odejściu od wolności,pluralizmu,dobrobytu czy prawdy.A nawet pozorów wiarygodności.
      W chaosie można wiele zdziałać,a najprawdopodobniej NWO nie ma tyle czasu ,żeby chemią(w tym bio),edukacją,coolturą i mediami wystarczająco wytresować społeczeństwo do nowej starej roli.
      Może też istnieje fizjologiczny próg zdebilenia poza który nie da się zejść.
      Wychodząc z założenia ,że ww1 i ww2 były ustawione analogicznie ww3 w planach nie będzie końcem świata..Tylko takiego świata jaki znamy..

      • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 1:52 pm

       Przyszłość można przewidzieć bardzo dokładnie obserwując przeszłość i „teraźniejszość” (która też jest przeszłością). Bowiem żeby coś istniało „teraz” warunki w przeszłości musiały być takie, a nie inne. Ignorancja społeczeństwa może świadczyć, że im się uda.
       Jednak gdy się uda tę ignorancję w jakiś sposób przemóc – to można mieć nadzieję, że przyszłość będzie dobra dla ludzkości. Dlatego tak ważny jest przepływ informacji.

     • maupa102 9 sierpnia 2011 o 12:14 pm

      „Jeden z wielu scenariuszy rozgrywania i manipulowania społeczeństwem”. Jantar, masz rację!!! Myślę, że „nasza władza” też taki ZRYW chce spreparować 😉 Oj, prowokują, prowokują ludzi.

     • peryskop 9 sierpnia 2011 o 12:55 pm

      A ponadto jest pretekst do ukrócenia wolności dmokratycznych. Już teraz policja ma zwiększone prawa kontroli Brytyjczyków.

 4. Cupak 9 sierpnia 2011 o 10:19 am

  X Class Flare o silę 4 stopni, jak to leci w ziemie to już w tym tygodniu bedze blackout

  http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

  • Jurek 9 sierpnia 2011 o 1:37 pm

   blackauty nie powodaowała plazma Słoneczna. KIlka dni temu była najsilniejsza od 30 lat erupcja, a na Ziemi spoko. Nie padła łączność satelitarna.

   Natomiast kilkanaście lat temu była seria blackautów w USA i Kanadzie, spowodowana zabawkami militarnymi psycholi.

   • kefir2010 9 sierpnia 2011 o 10:29 pm

    zabawki psycholi to mogły być sieci botnet – czyli setki tysięcy komputerów – zombie, połączonych w sieć. taka sieć w krótkim czasie łączy się z systemami informatycznymi i powoduje paraliż. to mogła być kolejna bitwa cichej III Wojny Światowej. ktoś powiedział kiedyś prorocze słowa: „przyszłych wojen możemy nawet nie dostrzegać, jedynym namacalnym dowodem będzie coraz większa ilość grobów…”

    • sebecx 9 sierpnia 2011 o 11:24 pm

     bardzo dobrze powiedziane…

 5. Jony 9 sierpnia 2011 o 10:42 am

  5 sierpnia w polsce a 3 na świecie miała premiera filmu „Geneza planety małp” a wiadomo kto kreci te filmy w hoolywood i po co. A następnie parę dni po premierze mamy zamieszki w angli. Ciekawe czy te strajki wybuchną też w innych krajach?

  • logged 9 sierpnia 2011 o 10:47 am

   Dzis widzialem ten plakat w Londynie…Smiac mi sie zachcialo, jak trafnie to ujeli i jak zbiezny plakat jest z tym co sie tutaj dzieje…Praktycznie na kazdej tzw High Street byly jakies grupki dzieciakow, ktore wyszly na wieczorne „zakupy”…Rise of the planet of the apes – tytul trafiony w 100%

 6. Mariusz 9 sierpnia 2011 o 10:43 am

  Nowa fala paniki
  Frank 3,924
  Indeksy mocno w dół (WIG już ponad -5%)

 7. fresh 9 sierpnia 2011 o 11:27 am

  co do systemu BSD, to podobno CIA ma w nim swoje backdoor’y w pozostałych UNIX’ach pewnie też

  • zeebii 9 sierpnia 2011 o 8:13 pm

   @fresh.
   Około roku 2004 pojawiły się pomówienia ze strony konkurencji że w Open Bsd jest furtka dzięki której CIA może podsłuchiwać szyfrowane rozmowy w tunelu VPN. Chodzi tu o Open BSD a nie Free Bsd -z którego wywodzą się praktycznie wszystkie dystrybucje desktopowe typu PC-BSD, DesktopBSD, czy GhostBSD. Więc one są bezpieczne.
   Jednak BSD cieszy się bardzo dużym szacunkiem ze względu na bezpieczeństwo i ten kod mógł zawędrować do innych dystrybucji i systemów operacyjnych także być moe MacOSa, OpenSolarisa, lub Windowsa.
   Jeżeli to prawda to większość serwerów może być „nieszczelna” a rozmowy poprzez tunel VPN podsłuchiwane. Jednak chodzi tu o serwery, a nie systemy operacyjne jakich używamy w domu.
   I w tej sytuacji mielibyśmy doczynienia z poważną aferą na skali internetu a nie niszowej dystrybucji jaką jest mało znany OpenBSD. Mylony na dodatek z FreBSD -z którego wywodzą się desktopy
   Wyjaśnienia Theo tu: http://webhosting.pl/Po.audycie.kodu.OpenBSD.jednak.bez.rzadowych.furtek
   http://article.gmane.org/gmane.os.openbsd.tech/22727
   Acha, kod źródlowy FreBSD jest otwarty -jeśli dobrze pamiętam- i można go sobie sprawdzić.

 8. ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 11:59 am

  „3 grosze…” Odc.1

  Co do zamieszek w Londynie, to jak kolwiek by pięknie nie wpisywaly się w ichnie plany to nie maja z nimi nic wspólnego. Wybuchly one w sposób i z powodu, których nikt by się nie spodziewał i choć jednocześnie urosly do nie spodziewanych rozmiarów to jak mi ktoś powie, ze za rozkreceniem ich stoji mosad czy inne CIA to go siła do psychiatry zaciagne.

  • RAFIK 9 sierpnia 2011 o 12:30 pm

   Według badań jednego z najlepszych psychiatrów na świecie, Pana Łobaczewskiego przeciętne osoby które zlecają innym udawanie się do psychiatry, powinny same jak najszybciej się do niego zgłosić.

   Ja przykładowo uważam, że służby specjalne wywołały te zamieszki, podobnie jak rewolucję w Afryce.
   Nie jest trudne pobudzić do rozruchów wkurzoną do granic wytrzymałości, bezrobotną młodzież.
   W Polsce będzie to samo na jesieni.
   Już tworzył bym obywatelską sieć wywiadu, aby namierzać i demaskować prowodyrów, takich jak podczas „Walki o krzyż” pod pałacem prezydenckim

   Wcześniej od 2008 roku przekazywano co kilka dni w Anglii uporczywe reklamy nadchodzących zdarzeń
   Oni się nami już bawią i wszystko planują z wyprzedzeniem http://www.youtube.com/watch?v=H9P3x9YINTg

   • Arlekin 9 sierpnia 2011 o 12:37 pm

    Widziałem widziałem!
    Rzeczywiście w Anglii było najwięcej tego typu prania mózgu, a najwięcej w BBC
    Najczęstszym hasłem programów było :
    „Czy globalna recesja doprowadzi do New World Order?”
    albo
    „New World Order odpowiedzią na globalną recesję?”
    lub
    „New World Order rozwiązaniem dla globalnych problemów”
    itd itp Une nas przyzwyczajają w pewien sposób podprogowo do nadchodzących zdarzeń oraz do zaakceptowania nowego ustroju jako leku na stworzone sztucznie przez nich problemy
    Jak pisał Brzeziński „Porządek z chaosu”

    • ikar 9 sierpnia 2011 o 12:41 pm

     Rzeczywiście wygląda na to, że opętane typki nami sterują i prowadzą na rzeź. Nie tak dawno przypominał ktoś co mówił krótko przed męczeńską śmiercią John Lennon. A mówił wprost: „Światem rządzą opętani szaleńcy”

   • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 1:01 pm

    Heeee z moim psychiatra to ja już dawno jestem na ty…
    Wracając do zamieszek: Wiesz ty wogule czemu wybuchly?
    Wiesz ty wogule czemu urosly?
    Wiesz ty wogule co tam się teraz dzieje?
    …ja wiem, ja tam byłem w nocy sob-niedz.

    • iHe 9 sierpnia 2011 o 1:12 pm

     Pokaż filmik?

     • iHe 9 sierpnia 2011 o 1:29 pm

      Przyczyną weekendowych zamieszek Londynu była śmierć 29-letniego Marka Duggana, mieszkańca Tottenhamu, jednej z biedniejszych dzielnic Londynu licznie zamieszkanej przez imigrantów. Duggan miał zginąć w wyniku wymiany ognia przy próbie aresztowania. Policja stara się ustalić przebieg zdarzeń.

      Trwa wewnętrzne policyjne śledztwo, co wydarzyło się dalej. Być może doszło do wymiany ognia. Wiadomo tylko, że jeden z policjantów został trafiony kulą. Miał szczęście, bo utkwiła ona w jego policyjnym radiu. Funkcjonariusze wystrzelili dwie kule. Duggan zginął na miejscu.
      W sobotę wieczorem przed miejscowym komisariatem policji zebrało się blisko 300 osób, by zaprotestować przeciwko akcji policji. Pokojowa manifestacje przerodziła się jednak w zamieszki. Zakapturzeni młodzieńcy podpalili wiele sklepów, m.in. przedwojenny dom towarowy, policyjne samochody, a nawet miejski autobus – słynnego londyńskiego „piętrusa

      Tym razem natychmiast podniosły się głosy, że wystarczająco duże siły policyjne pojawiły się za późno i że sytuacja nie wymknęłaby się spod kontroli, gdyby uczestnikom burdy nie zostawiono tyle czasu. Władze odpowiadają, że nie było powodu, by spodziewać się tak gwałtownego zwrotu sytuacji.

      Mieszkańcy dzielnicy wspominali w mediach, że stosunki między nimi a policją były ostatnio bardzo napięte. Nikt nie spodziewał się jednak, że przybiorą tak tragiczny obrót.

      „Dziwne te zamieszki, i bierność policji Shocked Na zdjęciach i video widać jak „specjalne szturmowe oddziały policji” stoją jak cioty i przyglądają się grabieniu sklepów, tak jakby specjalnie dawano się im rozprzestrzenić………. tylko po co ? Pewnie szybko się dowiemy Shocked”

      „w tv podano też informacje że jeśli sytuacja się nie unormuje to jutro może być podjęta decyzja o wprowadzeniu wojska na ulice Londynu.”

      http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,page,2,title,Nie-tylko-Londyn-plonie-zamieszki-w-innych-miastach-Wkroczy-wojsko,wid,13670289,wiadomosc.html?ticaid=1ccfe

      „A najciekawsze co? Okazuje sie Mark Duggan nie strzelal prawdopodobnie do glin, gdyz w radiu ktore niby cudem uratowalo gliniarza trafila kula policyjna, lub tez zostala tam juz wczesniej umiejscowiona, jezeli te zamieszki byly od poczatku ustawka.”
      http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17532

     • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 1:36 pm

      Nie pokaże, wstydzę się…
      Czy ja mówiłem ze nagrywalem? Z reszta gdybyś tam był to kręcenie filmu było by ostatnia rzeczą o która byś się martwil. Co nie zmienia faktu, ze zamieszki te wybuchly tylko i wyłącznie przez ignorancje funkcjonariuszy z jednego z londynskich posterunkow, którzy nazajutrz po zastrzeleniu czarno-skorego chandlarza bronią(?), nie uznali za stosowne udzielić jakich kolwiek informacji i wyjaśnień, zgromadzonej pod posterunkiem „kolorowej” ludności, według której sprawa budziła sporo zastrzeżeń. Od tego się zaczęło, ale na chwile obecna nikt już o tym nawet nie wspomina, tezar ludność Londynu robi sobie darmowe zakupy i najwyraźniej bardzo im z tym dobrze.

      • iHe 9 sierpnia 2011 o 1:51 pm

       Robi darmowe zakupy bo nie dowieźli psiarni:)A tak w ogóle to warto zabrać z sobą na taką wycieczkę telefon z dobra kamerą,żeby pokazać stróżom prawa,że się nie brało udziału w darmowych zakupach,albo skamerować nadgorliwych lub zaskakująco apatycznych stróżów starego porządku.
       Jasne ,że uczestnikom żadnej ze stron nie spodoba się ta akcja ,ale z tego co pamiętam to angole uwielbiają kamerować akcje policji,szczególnie love akcje.
       Żeby nie było,zdaje sobie sprawę,że to zadanie nieco niebezpieczne no ale skoro tam już byłeś to i tak mogłeś oberwać od każdej ze stron.
       Wydaje mi się ,że w razie takich akcji w Polsce powinniśmy przede wszystkim mieć bardzo dobrze skamerowanych zadymiarzy i stróżów prawa.I spróbować ich zidentyfikować w miarę możliwości.I strona do dokumentowania tego na necie z publicznym podglądem.
       W końcu są już niezłe kamerki,dlaczego mamy „korzystać „z cctv które dla obywateli nigdy nie działają w razie jakiejś zadymy?Można to robić z dużych obiektywów np.lustrzanki hd.

    • 4sale 9 sierpnia 2011 o 3:03 pm

     a tak „w ogole” to ty chodziles do szkoly? ze taki MUNDRY jestes?

     • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 4:20 pm

      Chodziłem chodziłem, ale wchodząc tu widziałem wyraźnie na pasku „monitorpolski.wordpress.com” a nie „JanMiodek.piszepoprawnie.pl”
      ale jak się niema innego argumentu to i do ortografii można się przj***ac, no nie…?

    • mi461 9 sierpnia 2011 o 3:04 pm

     W Ogole to …skad ty spadles?

     • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 3:42 pm

      Ohhh… daj ze spokój. Idź lepiej nibiru przez lornetke powypatruj. Odporność na wiedzę niektórych jest zatrwazajaca. Czasy są nieciekawe, to wiem, ale szukanie diabła za każda firanka to lekka przesada.

   • qwerty 9 sierpnia 2011 o 1:15 pm

    A jak w Polsce na jesieni nie będzie to samo, to wybierzesz się jednak do psychiatry ? To, co tutaj wypisujesz, to kompletna paranoja i nic więcej. Zauważyłem, że co by się na świecie aktualnie nie wydarzyło, to jest to spisek, konspiracja, depopulacja, zniewolenie i inne bzdury.

    • Grafik 9 sierpnia 2011 o 2:51 pm

     I do tego w coraz bardziej bezczelny sposób.

    • sebecx 9 sierpnia 2011 o 8:44 pm

     @qwerty … w Polsce może być tak samo albo gorzej… nieraz debile tratowali się media marketem, bo promocja nad promocje… a co jak za darmochę można… myślę, że czas najwyższy docenić efekt domina… zdebilała młodzież, frustraci studenci, bankructwa…. i się pali…

  • Grafik 9 sierpnia 2011 o 1:02 pm

   Opowiadasz niesamowite Głupoty.
   Prowokacje które mają miejsce teraz w całej europie są celowe bo, Ci na górze chcą chaosu i zamieszek…Żeby pokazać im że jest Jedno jedyne słuszne wyjście Otóż NWO, Im kraj będzie w większych tarapatach, im będzie niebezpieczniej, im biedniej tym dla nich lepiej…Włączą przyciskiem NWO i nastanie teoretyczny pokój i dobrobyt…Tak jak było zaraz przy wejściu PL do UE, pięknie wszystko się rozwijało teraz jak Gruchnęło wystąpić z UE nie możemy…Tak samo będzie z NWO z początku dobrobyt sprawiedliwość itp…a potem będą mogli robić co tylko zechcą

  • peryskop 9 sierpnia 2011 o 1:10 pm

   @ostatni rozsądny?
   A dlaczego wykluczyłeś najbardziej tu prawdopodobne MI5?
   Może sam się siłą zaciągnij.

   Pora nauczyć się czytać między wierszami.

  • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 3:26 pm

   Niech ze do was dotrze ze ja jestem po waszej/naszej stronie. Ja poprostu posiadam info zaslyszane od ludzi którzy są w centrum wyrażeń a nie z tefalenu, jak wy. Wiec mi tu nie wciakajcie kitow o mi5 mosadzie itp bo oni nie maja z tym nic tym razem wspólnego. Jest takie powiedzenie: „jak niema kota to myszy charcuja” …doskonale tu ono pasuje. Policja boii się wejść na dzielnice wiec młodzież ja ownuje i czestuje się wszystkim co im w ręce wpadnie. Za 3 dni nie będzie już co ukraść to się i protesty skończą.

   • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 3:52 pm

    Co to znaczy ‚ownuje’?

    • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 4:10 pm

     Uwłaszcza… 😉

     • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 4:19 pm

      Ja jezyk angielski znam ale tego wtracenia nie rozumiem. Idiotyzm.

      • ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 4:32 pm

       Hmmm wiele ludzi tego używa, ty widać za bardzo podeschlas.

       • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 4:41 pm

        Skoro wielu ludzi tego uzywa to oznacza ze rowniez ich dotknal idiotyzm gdyz to nie jest polskie slowo. Bedac Polakiem nalezy uzywac polskich slow kiedy wypowiadamy sie calosciowo w jezyku ojczystym.

 9. 999AQQ 9 sierpnia 2011 o 12:07 pm

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/23281,pilnujcie-jutro-jaroslawa-kaczynskiego
  Komentarz:
  @Adam Pietrasiewicz
  Adamie, tak się składa, że ja znam Biało-Czerwoną. Nie lekceważyłabym tego co ona widzi, to się sprawdza.

  Zauważ że Sikorski już się wypowiedział, że wielu ludzi w Polsce myśli podobnie jak Breivik – czy może być lepsza manipulacja do przygotowania społeczeństwa na kolejne rozruchy?

  Czy zaraz po ogłoszeniu śmierci Andrzeja Leppera nie skomentowano tego wielokrotnie – AL popełnił samobójstwo? I tak to zapamiętają maluczcy słuchający wiadomości tegoż dnia.

  Ile osób nadal twierdzi, że samolot podchodził 4 razy do lądowania?

  PSYCHOMANIPULACJE I PRZEKAZ PODPROGOWY !!!

  Chcą z nas zrobić cyborgi, nie zamykajcie umysłów na znaki dawane spoza obszarów naszego racjonalnego zrozumienia.

 10. peryskop 9 sierpnia 2011 o 1:17 pm

  999AQQ – dziękuje za otwieranie oczu.

  A propos krachu:

  Już jest inny ciekawy wątek – S&P krytykuje Moody że nie obniżył rejtingu!
  A to wskazuje jak te rejtingi są nieobiektywne – czytaj: gniecione pod bieżące potrzeby…

  http://www.zerohedge.com/article/farce-complete-sp-downgrades-moodys-bbb-2

 11. Kolasty 9 sierpnia 2011 o 1:30 pm

  Zamieszki w Londynie , Problem reakcja rozwiazanie
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/124-zamieszki-w-londynie.html

 12. Konarski 9 sierpnia 2011 o 1:37 pm

  Już na przedmieściach Sztokholmu zaczęły się zadymy.
  Osobiście myślę, że największą „bombą” jest Holandia i Francja.

  • zas 9 sierpnia 2011 o 1:49 pm

   Do końca tygodnia i w tych krajach będą zadymy

  • iHe 9 sierpnia 2011 o 2:20 pm

   Ha ha ha co za synchro,wiosna ludów jak u Arabów.A potem jakiś generał stanie na czele szontu.Ciekawe po co w tej lizbonie przemycali te § o powstaniach i zamieszkach.
   Władze UE to są dopiero wizjonerzy..Wiedzieli,że może być kryzys ale jakoś Go nie uniknęli..
   W każdym razie przezorny zawsze ubezpieczony..
   http://www.prawica.net/node/15826
   O Autorze:
   „Na PN pojawiła się informacja o tym, że kara śmierci, będzie możliwa po wejściu w życie Traktatu Lizbońskiego. Studiuję prawo, więc pozwoliłem sobie na sprawdzenie tych informacji i na wyciągnięcie wniosków, którymi chcę się podzielić. Nie zarzekam się, że są trafne, na razie jestem tylko studentem, ale może będą godne uwagi. ”
   Marek Kobylarski

   W związku z tym, „negatywne” definicje, które pojawiają się w europejskiej Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, powinny być również traktowane jako część Karty:

   a) artykuł 2 ustęp 2 europejskiej Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności:

   „Pozbawienie życia nie będzie uznane za sprzeczne z tym artykułem, jeżeli nastąpi w wyniku bezwzględnie koniecznego użycia siły:

   a) w obronie jakiejkolwiek osoby przed bezprawną przemocą;
   b) w celu wykonania zgodnego z prawem zatrzymania

   Wnioski:

   Użyto genialnej konstrukcji. W samej Karcie praw podstawowych nie ma zapisu o przyzwoleniu na karę śmierci. Wręcz przeciwnie, ta karta zaciekle „broni życia”. Wskazują na to jej jasne zapisy.

   Ale prawo to nie tylko suchy zapis ustawy, to jeszcze, a właściwie przede wszystkim, wykładnia, którą jest w tym wypadku inny dokument: Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, z której KPP się wywodzi. W niej jest dopuszczenie, nie tyle kary śmierci, co nazwijmy to „zabójstwa zgodnego z prawem w szczególnych okolicznościach”. Tymi okolicznościami są zamieszki i powstania. Proszę zwrócić uwagę na słowo „stłumienia” albo „zgodne z prawem zatrzymanie”, „bezprawna przemoc”.

   Występowanie wielu zwrotów niedookreślonych pozwala na duży margines nadużyć, zgodnych z prawem oczywiście.

   Reasumując, w Karcie Praw Podstawowych nie ma takiego zapisu, ale jednocześnie jest 🙂

   Bo prawo jest prawem, ale „sprawiedliwość” wymierza się również jego wykładnią, a nie tylko przepisami sensu stricto.

   Można na koniec dodać, że takie prawo już na wstępie serwuje nam europejska elita, potem będzie mogła go jeszcze wiele razy zmienić, bez naszej zgody. Mamy do czynienia z przepisami, które ochronią mordercę i psychopatę przed karą śmierci, ale uczestnika zamieszek skierowanych przeciwko władzy, ta władza, będzie mogła zabić zgodnie z prawem. Wszelki sprzeciw i bunt może być jak najbrutalniej tłumiony.
   c) w działaniach podjętych zgodnie z prawem w celu stłumienia zamieszek lub powstania”

   Tak ad hoc znalezione.

   • peryskop 10 sierpnia 2011 o 3:21 am

    iHe – gratuluję przenikliwości co do kary śmierci, której nie ma, ale jest.

    Zarówno Traktat, Karta, jak i Konwencja skompilowane są przy pomocy nowomowy.

    Z jednej strony to groźne, bo można wyinterpretować jak władze Unii potrzebują.
    Ale z drugiej strony to dowód, że te dokumenty to lipa, ergo – cała Unia to lipa.

    Nie trzeba być prorokiem, żeby przewidzieć rychły rozpad i tego POtworka.

 13. jantar 9 sierpnia 2011 o 1:51 pm

  Zmieniłem pocztę ,czyszcząc historię przeglądania ,stąd nowy znaczek .

  A teraz coś z sieci ,ala angielski humor 🙂
  ,,Krzemowa rewolucja w Londynie

  Rewolucja. Krzyki i płacz, a to wszystko w walce o wolność. Krzemową wolność. Dziś, 8 sierpnia, z gorących płomieni, bohaterzy, bojownicy w walce o lepsze jutro, pełni odwagi wynosili ze sklepów wszelkie produkty, których rodzina z krzemowej rodziny pochodzi. „Wolność dla krzemu!”, „Wolność elektronom!”: krzyczeli, pełni wiary w swoje działania.
  „To oburzające, to wręcz nieprawdopodobne, aby w XXI w., w jednym z największych europejskich miast ciągle więziono krzem i elektrony” – mówi z oburzeniem 16-letni Themba, mieszkaniec londyńskiej dzielnicy Hackney – „Nie mogliśmy już znieść tego ucisku, musieliśmy coś zrobić” – dodaje młodzieniec.
  Przez ostatnie trzy dni w Londynie można obserwować pełnych troski młodych ludzi, uwalniających krzemowych więźniów: telewizory, komputery, telefony komórkowe. Rząd UK zabronił wysyłania na nich policji, ponieważ w oficjalnym oświadczeniu zawarł następujące słowa: „To bardzo ważne, żeby młodzi ludzie mieli zajęcie, zainteresowania. Wolność jest ideałem, który powinien łączyć pokolenia.”
  Z ostatniej chwili: dowiedzieliśmy się, że postanowiono uwolnić również napoje wysokoprocentowe. „Koniec ucisku, koniec tyranii! Wolność i równość dla wszystkich!” krzyczy pełen emocji przywódca rewolucjonistów, poczym wchodzi do sklepu i chwyta Jacka Danielsa i wychyla go, z wzrokiem wpatrzonym w górę, zapowiadającym dalsze zmiany.
  Świeżym powietrzem wolności oddychały również wszelkie gnębione wcześniej przedmioty, takie jak kamienie szlachetne.
  Do Londynu na zakupy!
  Rozmawiam właśnie z Shelly i Jasmine, dwoma dziewczynami z londyńskiego Clapham. „Dawno nie miałyśmy takich udanych zakupów” – zgodnie stwierdzają – „Wszystko na wyprzedaży, markowe ubrania sprzedawane są w zasadzie za darmo. Nie ważne czego szukasz, przybądź do Clapham, napewno znajdziesz coś dla siebie” – zachęcają. ,,

  • OlO 9 sierpnia 2011 o 2:47 pm

   a ma ktoś pojęcie jak w Polsce młodzież się obudzi? przecież zwykli ludzie będą bać się tu żyć i będą uciekać za granicę
   W młodych ludziach w naszym kraju jest tyle energii i taka siła że nie ma jej nigdzie na świecie jak się pobudzą biada rządzącym, bogaczom, wielkim myślicielom, nauczycielom, policji ponieważ młodzi zetrzą was z powierzchni Polski

   • sebecx 9 sierpnia 2011 o 8:53 pm

    ..no i kto ich czytać i pisać nauczy?

    • OlO 9 sierpnia 2011 o 10:02 pm

     tylko ci co umieją zapanować nad gniewem wściekłej masy

 14. wacpan 9 sierpnia 2011 o 2:10 pm

  mieszkam w londynie i ta sytuacje nie wydaje mi sie dobra….to juz nie chodzi o zastrzelenie tego goscia ale o fakt ze jest potezny kryzys i bieda….

 15. OlO 9 sierpnia 2011 o 2:38 pm

  NIGERIA. ONZ opracował raport dotyczący katastrofy ekologicznej w delcie Nigru. Skala zanieczyszczenia jest ogromna. Jak szacują eksperci, usuwanie szkód może zająć nawet 30 lat – podaje portal Onet.pl
  Ponad 50 lat wydobywania ropy naftowej doprowadziło do zanieczyszczenia wód gruntowych i gleb, a także do wyniszczenia roślinności. Zanieczyszczenia stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz ludności zamieszkującej teren. Pracownicy Programu Środowiskowego ONZ (UNEP) natrafili na miejscowość, gdzie zawartość benzenu przekroczyła dopuszczalną normę aż 900-krotnie. W szczególności zanieczyszczony jest region Ogoniland.
  Niestety szanse na oczyszczenie środowiska naturalnego są bardzo małe ze względu na korupcję oraz fakt, że Nigeria jest całkowicie zależna od wydobycia ropy. Oprócz tego, działania w delcie Nigru są utrudnione przez gangi działające w tym rejonie. W niektórych miejscach oficjalnie zaprzestano wydobywania ropy, jednak nadal rurociągami płynie surowiec.
  Przestarzały system oraz wandalizm są głównym źródłem zanieczyszczenia gruntów. Koncern Shell, który częściowo sfinansował raport, wziął na siebie odpowiedzialność za wycieki w 2008 i 2009 roku. Shell i władze Nigerii nie chciały komentować wyników.
  http://wolnemedia.net/ekologia/katastrofa-ekologiczna-w-delcie-nigru/

  To przez ONZ i im podobnym. Jeżeli środowisko zostanie zniszczone na tej planecie, to nie będzie nigdy więcej takiego bogatego życia czyli roślin, zwierząt i Nas.

  • peryskop 10 sierpnia 2011 o 3:30 am

   OlO re NIGERIA

   Niedawno pojawiły się „naukowe” raporty jakoby ogromny wyciek ropy po katastrofie w Zatoce Meksykańskiej zniknął, bo rzekomo pożarły go bakterie ropożerne. Jeśli byłaby to prawda, że istnieją tak wdajne organizmy pro-ekologiczne, to byłby i ratunek dla Nigerii. Ale obawiam się, że to jest tylko okłamywanie ludzi, żeby ich nie niepokoić i aby uwolnić BP od płacenia odszkodowań.

 16. suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 2:38 pm

  I ruszyla Wall Street. Na poczatek 1% wzrostu. Zobaczymy co bedzie dalej.

  • Konarski 9 sierpnia 2011 o 3:02 pm

   ODBIJE… ALE NIEKTÓRYM INWESTOROM
   Jeżeli ktoś łudzi się, że jego akcje odbiją, to nie byłbym tego taki pewny! Niektóre owszem, ale wiele i to bardzo wiele będzie spadać dalej lub hustać się w ruchu bocznym i NIGDY nie wróci do oczekiwanych poziomów. Koncert życzeń nic tu nie da-;)!

   Paweł Juś
   http://paweljus.blogspot.com/2011/08/odbije-ale-niektorym-inwestorom.html

   • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 3:14 pm

    ???

 17. BettyMegami 9 sierpnia 2011 o 2:52 pm

  http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/437119,lodz-splonal-billboard-na-piotrkowskiej-zdjecia,id,t.html < goraco w bankach po ostatnich spadkach 😉

 18. pola 9 sierpnia 2011 o 2:59 pm

  Jakaś zaraza z tymi zamieszkami teraz udzieliło się Szwedom http://tiny.pl/h5fhr

 19. Konarski 9 sierpnia 2011 o 3:30 pm

  Monitor zapomniał o jeszcze jednym b. ważnym argumentem przeciw GMO.

  Dzięki temu elita może wywołać w dowolnym momencie „sztuczny głód”. W latach 30tych XX w na Ukrainie wywołali taki głód bolszewicy na rozkaz Stalina (widział w Ukraińcach zagrożenie dla komunizmu).
  Nie było GMO ale były brutalne metody rekwirowania żywności i ziarna na zasiew. Do tego zakaz podróży ze wsi do wsi, z kołchozu do kołchozu bez przepustki.
  Na samej zbożowej Ukrainie zmarło z głodu ok. 10 milionów ludzi.

  Koncerny GMO mogą sprzedawać ziarna (po uzgodnieniu z władzami, a właściwie „rządem światowym”), z których większość nie wykiełkuje i zgnije.
  Jednocześnie władza może b. surowo karać za zasiew własnymi – naturalnymi nasionami lub może karać za posiadanie własnych nasion.
  W planach mają zakazy upraw warzyw w przydomowych ogródkach – chcesz jeść musisz kupić od koncernów.

  Dzięki temu mają dodatkową kontrolę nad ludźmi kontrolując żywność i jej ilość i cenę.

  • Lutek 10 sierpnia 2011 o 4:18 pm

   Wcale nie zapomniał, wiele razy podawano tu taki scenariusz:

   http://www.google.pl/#hl=pl&safe=off&q=site:monitorpolski.wordpress.com+głód+na+ukrainie+%2Bgmo

 20. ostatni rozsądny? 9 sierpnia 2011 o 3:57 pm

  Widzę ze tematem i celem dnia dla coniektorych jest kopnac rozsądnego?… Bez zbednej szarpaniny, nie miejsce to ani czas. Ja twierdze ze za tydzień życie w Londynie będzie wyglądało tak jak tydzień temu. Jeśli się mylę to równo za tydzień będę przepraszał i się kajal …ciekawe czy tym wszystkim burkom na górze również starczy na to godności, jeśli się okaze ze to ja miałem racje, czy raczej będzie odwracanie kota i udawanie ze nie było tematu. Pozyjemy, zobaczymy, tydzień to bardzo krotko wbrew temu co się wydaje.

 21. Pingback: Andrzej Lepper zamordowany? « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 22. mi461 9 sierpnia 2011 o 4:28 pm

  MONITOR otrzymalam e-mail i link do UT – to co dzieje sie w ameryce bedzie dzialo sie na calym swiecie. http://www.youtube.com/watch?v=1cEaR9aypOg&feature=youtu.be wszystkie suplementy wlacznie z rybim olejem itp beda wylacznie NA RECEPTY !

  v>For readers of this newsletter who live in the USA, the Life Extension Foundation recently sent out an important email about a serious challenge to our health freedom. It is well worth reading – and taking action to prevent this from happening. Some interesting history here too.

  Sincerely,
  Robert Harrison

  • mi461 9 sierpnia 2011 o 4:37 pm

   zaopatrujcie sie w TRAN, Omega 3 Vitaminy i inne suplementy – juz w krotce beda ona wycofane z rynku.
   Chca na sile oslabic nasza odpornosc zeby wylacznie brac „leki trutki” prowadzace do depopulacji

   • qwerty 9 sierpnia 2011 o 4:55 pm

    Sracji, a nie depopulacji. Ta wasza depopulacja trwa już od lat, a tymczasem liczba ludności na świecie rośnie. O czym więc piszesz ?

    • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 6:43 pm

     Rośnie? Takie ciemnoty to słyszmy z masońskich telewizji. Mówi się, że współczynnik reproduktywności w Polsce wynosi 1.2. Wiesz co to oznacza? Że nie trzeba GMO ani by nas już nie długo nie było.
     Przyczyną takiego stanu rzeczy jest skażenie środowiska – głównie z Czarnobyla oraz plastiki. Poszukaj sobie w necie informacji n.t. rozrodczości – jak to „pięknie” wygląda. Afryka umiera na AIDS-a, Azja i Ameryka Południowa są jeszcze do przodu.
     http://davidicke.pl/forum/rz-d-wiatowy-coraz-bli-ej-t4312-30.html
     http://www.prawica.net/node/8377

     • qwerty 9 sierpnia 2011 o 7:49 pm

      Czyli sugerujesz, że ludzie próbują mieć dzieci, a nie mogą ? Bo moim zdaniem młodzi Polacy stawiają teraz na karierę, a nie na rodzinę, ale myślałem, że jest to oczywiste. Ty tymczasem wyskakujesz z jakimiś bredniami o skażeniu środowiska, ale nie dziwi mnie to ani trochę – wszak wszędzie doszukujesz się spisku.

      • nowecant 9 sierpnia 2011 o 8:37 pm

       To są czynniki składowe: po części ze względu na propagowany przez NWO tryb życia, a po części ze względu na bezpłodność, wady genetyczne spowodowane GMO, chemitrails (?), pierwiiastkami promieniotwórczymi itd.

       • qwerty 9 sierpnia 2011 o 8:54 pm

        To jak wytłumaczysz prosty fakt, że obecnie ludzie żyją o wiele dłużej, niż kiedyś ? Jesteś chyba zbyt podatny na paranoje i teorie spiskowe lansowane przez ludzi pokroju monitorapolskiego …

        • monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 9:24 pm

         Też względne! Widziałeś co się dzieje na dworcu w nocy? Byłeś na cmentarzu sprawdzić jak długo teraz żyją ludzie?
         Ja nie mówię o poziomie medycyny i możliwie długim życiu – bowiem te możliwości są celowo blokowane. Zauważ, że cała „opieka” zdrowotna jest teraz tak skonstruowana, żeby jak najwięcej ludzi umierało! Nie mówię już o tym co się w ludzi szpikuje. Wchodzą w miarę zdrowi, wychodzą jak wraki – to jest bardzo częste. I potem do końca życia muszą brać garście chemii dziennie by jako-tako funkcjonować. Oczywiście, nie za darmo, bowiem nawet śmierć kosztuje w tym nieludzkim systemie.

        • Ania 9 sierpnia 2011 o 10:12 pm

         Wiesz co ? A idź sobie w niedzielę na cmentarz, w te część gdzie są groby z ostatnich 3 lat i zobacz ile lat mają ludzie tam pochowani. Spróbuj wyciągnąć średnią . A potem idź w starszą część , tam gdzie leżą z lat 70-80 i porównaj.

        • sebecx 9 sierpnia 2011 o 11:34 pm

         …ta a ciekawe ile czasu ludzie żyli 300 lat temu… ciekawe czemu wiele chorób odkryto i zdiagnozowano nie tak stosunkowo dawno, co pozawala ludziom „cudem” do emerytury życie za ciężkie pieniądze przedłużyć… ….a ludzie z wioch zabitych dechami co koniem orają i się nie szczepią, to do setki z własnym uzębieniem dobijają…

       • Konarski 9 sierpnia 2011 o 9:36 pm

        Dawniej ludzie bez tej dzikiej chemii żyli bardzo długo i zachowywali zdrowie ciała i umysłu spokojnie do 80-tki, a nawet 90-tki.
        Teraz to nierealne. Statystycznie i potencjalnie.

      • ama12 9 sierpnia 2011 o 10:23 pm

       Tak, próbują a nie mogą. Coraz więcej poronień wczesnych, niedonoszonych ciąż i wad genetycznych u dzieci powodujących ich śmierć w pierwszych dobach życia. Czy nie rozumiesz, ze jak kobieta nie może zajść w ciąże, to głośno o tym nie mówi. Dla pytających zawsze znajdzie „dobre” wyjaśnienie braku posiadania dziecka.

     • rabarbarek 9 sierpnia 2011 o 9:37 pm

      Ogladamy codziennie biedne dzieci w Somalii. Nawet specjalne ekipy telewizyjne udaly sie tam , aby filmowac wychudzone , cierpiace buzie , po ktorych bez przeszkod przechadzaja sie dziesiatki much. Zapoznajcie sie z poczatkami i eskalacja obecnego konfliktu. Kilka razy pisalam o tym . Kto za tym stoi i komu na reke konflikty w Afryce, kto dostarcza bron obu stronom konfliktu [ nie tylko zreszta w Somalii] , kto jezdzi z pomoca i jak ona wyglada?

      To nie bajki , a dane z oficjalnych mediow. Aby dostac odrobine wody i troche pozywienia , rodziny musza przejsc na pieszo dziesiatki – setki kilometrow . Kiedy juz znajda punkt pomocy
      czesto okazuje sie , ze poza SZCZEPIONKAMI i woda nic wiecej nie dostana. Wiadomo od dwoch lat , ze wyprodukowano w laboratorium specjalne jedzenie dla glodujacej Afryki ,dlaczego czekano do ostatniej chwili z dostarczeniem go? Dlaczego nie buduje sie fabryk w Afryce, ktore moglyby takie pozywienie bez problemu wyprodukawac? Firmy zaslaniaja sie patentami a tysiace dzieci dziennie umiera. Jedzenie , o ktorym mowie nazywa sie ” plumpy nut” . Jest tanie i proste do wyprodukowania . Szkoda , ze Bill Gates tak bardzo chce zaszczepic cala Afryke , a nie pomysli o tak prostej sprawie , jak likwidacja glodu , ktory zabija kontynent. I chyba wlasnie o to chodzi. Jesli to nie depopulacja calych narodow , to jak nazwac to co ogladamy na ekranach telewizorni. Broni tam pod dostatkiem . Jedni sie powystrzelaja , inni umra z glodu.

      bezplodne

 23. OlO 9 sierpnia 2011 o 4:31 pm

  Mapa z aktualnymi momentami, co się dzieje na Ziemi.
  http://www.mayomo.ru/

 24. Horus777 9 sierpnia 2011 o 6:08 pm

  Okret Feda tonie to szczury uciekaja … tylko gdzie uciekna ????
  W Londynie zrozumieli że nie dadza rady . Wprowadza stan wojenny ???? To ludzie dostaną szału .

 25. bia 9 sierpnia 2011 o 6:26 pm

  SDynagoga Szatana rządzi światem ja ich lubie to takie fajne chłopaki Szatan też jest ok bo tak naprawde mogą tyle zrobić na ile pozowli im Bóg także trzeba ich kochać bo są bardzo ograniczeni a wydaje się im że rządzą całym światem nie ma bardziej oszukanych ludzi na świecie jak oni A jak im się to pokarze to przychodzą z prośbą by stać się takimi jak oni wystarczy się modlić sercem by ich pokonać bo Bóg przegląda serca i nerki

  • Ania 9 sierpnia 2011 o 7:02 pm

   A nerki w jakim celu ?

 26. rabarbarek 9 sierpnia 2011 o 6:26 pm

  Russia Today

  Polska to kraj , ktory nie przystapil do unii walutowej w UE. Dzieki temu kryzys finansowy nie przybierze tu takich rozmiarow jak w innych krajach UE. Mowi sie o odlozeniu planow przystapienia do unii na kolejne 4 lata .

  Przy odpowiednim wyborze nowych wladz , moze to byc szansa dla Polski.

  video. http://rt.com/news/poland-eurozone-join-crisis/

  • Lutek 10 sierpnia 2011 o 4:30 pm

   Trzeba glosować na partie eurosceptyczne, które w ogóle nie przystąpią do unii walutowej i doprowadzą do odzyskania przez Polskę niepodległości, czyli wystąpienia z EUSSR.

 27. Ditka 9 sierpnia 2011 o 6:26 pm

  Ktoś rozsądnie myślący o pewnej reklamie dodał niezły wpis. Ja się w pełni zgadzam, to jest straszenie tych biednych dzieci i nadal ją emitują
  http://dotyknadziei.blogspot.com/2010/10/idzie-raczek-nieboraczek.html

 28. Annah. 9 sierpnia 2011 o 6:38 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/09/cud-w-barnaul-w-zsrr-zachodnia-syberia/

  • Ania 9 sierpnia 2011 o 7:10 pm

   Annah, to już ludzkie pojęcie przechodzi! Ty sama wierzysz w te bzdury, co tu zapodałaś?

   • Annah. 9 sierpnia 2011 o 7:29 pm

    Dlaczego tak uważasz? Czy nie znasz przypadków wskrzeszeń? Współcześnie też się zdarzają, wystarczy poszukać.

    • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 7:34 pm

     Nie ma zadnych wspolczesnych wskrzeszen. Poczytaj w calosci Nowy Testament.
     Herezje po prostu glosisz.

    • Ania 9 sierpnia 2011 o 7:35 pm

     Tak i lekarze wysypali z niej wnętrzności na stół, żeby obejrzeć czy zdrowe. Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o anatomii człowieka ? Chyba nie. Nawet cuda musza jakos trzymać się realiów budowy.

     • Annah. 9 sierpnia 2011 o 7:54 pm

      Parzcież tłumacz mógł użyć złego słowa, opis jest mało profesjonalny, ale fakt wskrzeszenia mógł przecież wydarzyć, znam ich więcej.

      • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 9:18 pm

       Herezje. Herezje. Herezje.

      • Ania 9 sierpnia 2011 o 10:48 pm

       Jakiego złego słowa. Jama brzuszna to nie koszyk z jabłkami, że mozna je wyłozyc na stół a potem wsypać zawartość z powrotem. Takie historie to wymyslaja stare baby na wsiach ( chyba już nie ma takich wsi !?) przy darciu pierza wieczorami jak im się nudzi. Nie godzi sie takich opowieści oblekać w aureolę Boskości.

       • Annah. 10 sierpnia 2011 o 5:16 am

        Czy nie wymagasz zbyt wiele od prostej działaczki partyjnej z Syberii? A co powiesz o tej pani?

        http://videoprodukt.pl.tl/Wskrzeszenie-po-3-dniach.htm

 29. Annah. 9 sierpnia 2011 o 6:44 pm

  Armia znika
  Polska posiada armię, którą może pokonać napastnik dysponujący 300-400 tys. żołnierzy. Takie siły może bez mobilizacji wystawić Rosja, a po mobilizacji także Białoruś i Ukraina

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110809&typ=my&id=my03.txt

 30. suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 6:45 pm

  Annah, naprawde zaprzestan…

 31. KACPERZAK 9 sierpnia 2011 o 6:57 pm

  //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
  Jak ma być dobrze w kraju w którym jedna z największych telewizji prywatnych jest tubą propagandową systemu, który zniewala ludzi????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Co udowodniono w sądzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Przekaż łańcuszek dalej do wszystkich swoich znajomych i nieznajomych

  http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150095214771929&id=279230960724

  KAŻDY POLAK POWINIEN PRZECZYTAĆ TĄ WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  INFORMACJE UWAŻAM ZA KLUCZOWĄ

  DOŚĆ GAZETY WYBIÓRCZEJ!!!!!!
  DOŚĆ OGŁUPIANIA PRZEZ SPADKOBIERCÓW KOMUNISTÓW!!!!!!!

  ZAMIESZCZAJCIE TĄ WIADOMOŚĆ WSZĘDZIE GDZIE TYLKO SIĘ WAM UDA!!!!!
  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 32. Annah. 9 sierpnia 2011 o 7:06 pm

  Co mam zaprzestać ?
  Chyba mieliśmy „przyjemność” w poprzednim temacie, ale raczej nie doczekam się przeprosin, bo zdaje się że nie dość, że ‚śliwka’ tu wpadł jako ktoś nowy, obraża ludzi to jeszcze decyduje za Gospodarza kto ma zaprzestać. Sam byś ‚zaprzestał’ gburze.

  • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 7:31 pm

   Zaprzestan wypisywac te falszywe rzeczy spod znaku szatana.

   Nikogo nie obrazilem wiec mnie pomowilas. To raz.
   Obrazilas mnie slowem ‚gbur’ to dwa.
   Wypisujesz szatanskie dziela. To trzy.

   • Annah. 9 sierpnia 2011 o 7:50 pm

    Odwracasz kota ogonem, w tym kraju gro ludzi to katolicy i w ich imieniu wystąpiłam. I nie zaprzestanę bronić naszych świętości dlatego że jakaś sekta sobie tego nie życzy.

    • suszonesliwki 9 sierpnia 2011 o 8:03 pm

     Bluznisz przeciwko Panu Bogu Wszechmogacemu.

     • Annah. 9 sierpnia 2011 o 8:21 pm

      Mogę się tylko za Ciebie pomodlić.

 33. wojox 9 sierpnia 2011 o 7:06 pm

  Anglicy mogą poczuć jak się zabawiali ludzie podczas zamieszek w Tunezji, Egipcie itd… Tamto to zapewne robota angielskich służb spec…. A tu mają zabawę na własnym podwórku.
  Jedno mnie dziwi, podpalają domy w których sami mieszkają….

  • Ditka 9 sierpnia 2011 o 7:22 pm

   Nawet nie doczytałam do końca. Stary Testament mnie nie interesuje, przedstawia Boga jako złego i wiecznie mszczącego się. Interesuje mnie tylko Jezus z jego dobrocią i tego się trzymam

   • wojox 9 sierpnia 2011 o 7:51 pm

    Ditka ? to odp. na mój post ?? Coś nie kumam ?? Opisałem dzisiejsze sprawy, co Ty wypisujesz…
    Poza tym Jezus jest synem Boga ze Starego Testamentu…

  • rabarbarek 9 sierpnia 2011 o 9:49 pm

   wojox , problem w tym , ze nie wiemy kto podpala te domy. Z tego co widze , to jakby zdjecia zywcem wyjete z Tunezji lub Egiptu lub jeszcze innych krajow , ale z pewnoscia nie z Wlk. Brytanii. Anglicy wyszli na ulice rano ze szczotkami , sprzatac po tych , ktorzy nabalaganili. I zaprotestowac pokojowo przeciwko elementom , ktore niszcza ich kraj.

  • sebecx 9 sierpnia 2011 o 11:39 pm

   …może dobrze ubezpieczyli na wypadek „zdarzenia losowego”…

 34. monitorpolski 9 sierpnia 2011 o 7:33 pm

  ostry, jak chcesz to napisz na monitorpolski@yahoo.com – jeśli chcesz pozostać anonimowy to z anonimowego maila, są tacy co nie lubią prawdy i na pewno czyhają na „ostrych”.

 35. sono 9 sierpnia 2011 o 8:29 pm

  swietny komentarz ze strony N. Finkelsteina.
  „BREAKING NEWS: Libya recognizes UK rioters as official government of the UK…”:))
  Faktycznie Libia powinna teraz wyslac gratulacje i wsparcie „rebeliantom” z ulic Londynu i okolic, a rzad UK uznac ze nieprawomocny i opresyjny.
  Co na to NATO??

 36. nowecant 9 sierpnia 2011 o 8:42 pm

  o co chodzi z tymi zamieszkami w Anglii? czy ten facet co został zastrzelony (podobno przez to są zamieszki) był przestępcą? przepraszam z góry że głowę zawracam, ale internet mobilny na limit danych nie pozwala na oglądanie filmików :/

 37. iHe 9 sierpnia 2011 o 11:04 pm

  Chciałbym zestawić zachowanie policji ze szczytu g20 i teraz.
  Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że ta sama policja nagle stała się tak bojaźliwa,że aż mieszkańcy miast sami zaczęli się organizować w uk,żeby ich wyręczyć
  Porównajcie sobie filmiki z G20 i teraz.

  Riot police attack peaceful protesters at G20 Climate Camp

  „Policja nie wykorzystuje ani armatek wodnych (nigdy nie wykorzystywanych w Anglii, a jedynie w Irlandii) czy gazu łzawiącego. Nawet tradycyjne pałki „idą w ruch” jedynie sporadycznie. Na zdjęciach z zamieszek widać, że funkcjonariusze zachowują się bardzo biernie, starając się jedynie odgradzać kordonem wyrostków od atakowanych sklepów. W nocy wyczerpana i nie mogąca sobie poradzić z sytuacją policja wycofała się na jakiś czas z ulic Londynu.”

  „Prawdopodobieństwo wprowadzenia na ulice wojska wykluczyła jednak w porannym wystąpieniu minister spraw wewnętrznych Theresa May. Jej zdaniem policja w Wielkiej Brytanii działa poprzez „zgodę” i poradzi sobie bez armii.”

  Pożyjemy zobaczymy bo:
  I tu bym widział unlimited deal tych darmowych zakupów:

  „Wobec anarchii na ulicach Londynu i innych brytyjskich miast, nadzieją jest nadzwyczajne spotkanie brytyjskiego rządu, kryjące się pod akronimem „COBRA”. Spotkania w tej formie są aranżowane jedynie w sytuacjach kryzysowych. We wtorek ma się ono odbyć najprawdopodobniej około godziny dziewiątej miejscowego czasu.

  Premier, ministrowie i szefowie różnych służb będą starali się razem wypracować odpowiednie rozwiązanie dla kryzysu. „COBRA” może wydać rozporządzenia z skutkiem natychmiastowym, na przykład rozkazać wprowadzić wojsko na ulice, albo okresowo zawiesić przepisy krępujące i nadmiernie „cywilizujące” policjantów w obliczu takich zamieszek.”

  NWO nie potrzebuje nadmiernie cywilizowanych służb jak dobrze wiemy.
  Tam są filmiki też.
  http://www.tvn24.pl/0,11240,1713362,,,nastolatkowie-demoluja-gdzie-jest-policja,raport_wiadomosc.html

  A tu jak to bywało w Kanadzie:
  EXPOSED! G20 Toronto Police Agent Provocateurs in Video and Photos – WATCH @ 2:35 for total proof

  I jeszcze na koniec ostatnio zastosowana taktyka przez policje miłości na pokojowych demonstrantach
  http://en.wikipedia.org/wiki/Kettling

 38. rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 2:15 am

  Kilka slow na temat sytuacji finansowej dzisiaj. Do publicznej wiadomosci docieraja informacje na temat poprawy na gieldzie. Gieldy azjatyckie byly na minusie , natomiast europejska i amerykanska odrobily czesc strat z poprzedniego dnia. Prawda jest jednak bardziej skomplikowana niz to co nam wmawiaja.
  Interwencja Banku Europejskiego i nieznanych podmiotow w USA spowodowala , ze pod koniec dnia gieldy w Europie i USA zakonczyly dzien na zielono. Zobaczmy jednak , ktore banki poprawily swoja kondycje. [ dzieki czemu gieldy skonczyly na plusie]
  Bank of America
  Citigroup
  J.P, Morgan

  Teraz korporacje , w ktorych akcje ktos wladowal miliardy dolarow.

  Apple
  Google
  EXXON Mobil
  Chevron

  Sa to banki i korporacje , w ktore juz od dawna laduje sie pieniadze podatnikow , poniewaz nie moga one upasc. O Exxon pisalam , ze to banda , ktora zarabia miliardy , nie placac podatkow i jeszcze dostaje bailouty. Bank of America to bank , w ktorym banda zlodziei narobila zamieszania z domami w USA [ zaraza, , ktora rozeszla sie po calym swiecie , mnostwo bankow zbankrutowalo ]
  i jest obecnie podana do sadu przez IGA, za celowe wprowadzenie ich w blad , dzieki czemu znajduja sie na skraju bankructwa ,,
  Z reszta , ktorych akcje zakupiono jest podobnie. Ratuje sie tych , ktorzy juz powinni siedziec za kratkami , za oszustwa , nielegalne operacje, i spowodowanie kryzysu , ktory zniszczyl rynki wielu krajow na swiecie.
  O braku stabilizacji swiadcza ceny zlota , ktore leca w gore jak oszalale. Kiedy przegladalam informacje na ten temat podano , ze zloto skoczylo do 1743 dol . Po paru minutach na BBC podano , ze cena skoczyla do 1783 dol.za uncje. [ jeszcze wczoraj byla ponizej 1700] I taka mamy stabilizacje na gieldach. Jak zwykle klamstwami probuje sie ratowac sytuacje , ktora jest nie do uratowania. Jak powiedzial dzisiaj przedstawiciel jednej z gield w Azji
  ” Wielka banka rosnie w dalszym ciagu , kiedy wybuchnie , bedzie zle”

  http://www.foxbusiness.com/markets/2011/08/09/bulls-storm-back-into-town-stage-430-point-surge/

  • rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 4:07 am

   A poza tym o jakiej poprawie mozna mowic , jesli ta poprawa oparta jest tylko i wylacznie na interwecji rzadow , a nie na rynkowych uwarunkowaniach. Zloto w gore, dolar ostro w dol. Rzady rzucily sie nie tylko do skupowania akcji , ale takze do skupu lub sprzedazy walut , w zaleznosci od potrzeb poszczegolnych krajow. Toz to gorzej niz za komuny , gdzie planowanie szlo z gory i prawdziwy rynek nie istnial.
   Zobaczcie zakonczenie artykulu . Odnosze wrazenie , ze ci opetancy nie wiedza co robia . Probuja ozywic trupa , a tu nawet Pavulon nie pomoze. Wyzerowanie dlugow lub wojna . Dwie nieciekawe opcje. [ jedna dla nich , druga dla nas]

   http://www.bloomberg.com/news/2011-08-09/dollar-falls-on-fed-pledge-to-keep-interest-rates-low-through-mid-2013.html