Co naprawdę się dzieje w Anglii?


Stan wyjątkowy na ulicach Londynu
Jeszcze formalnie nie ogłoszony, praktycznie jednak jest wcielany. 16,000 policjantów – prawie 3 razy więcej niż w poniedziałek, samochody opancerzone, niezliczone patrole – tak ma wyglądać też nasza przyszłość. To co się dzieje w Londynie wygląda na test NWO, cała sytuacja została bowiem sprowokowana, o czym napiszę później.
Londyn być może będzie pod kontrolą, ale chaos rozprzestrzenia się na inne miasta, w zadymach biorą udział głównie nastolatki, nawet 10-letnie dzieciaki. Wandalizm, rzucanie kamieniami, rabunki – to jest wszystko czego tych gówniarzy nauczyło zniszczone przez globalistów szkolnictwo. Nie można mieć wątpliwości, że przygotowywano się długo do tej chwili – z tych młodocianych bandytów rekrutowane będą bowiem oddziały nowego gestapo, nieważne jak się to nazwie – czy Homeland Security, czy też Straż Miejska.
W Manchester i innych miastach nie ma żadnego powodu do zamieszek – jest to wynik tylko i wyłącznie „przygotowania” młodzieży do takiego zachowania.

Darcus Howe ujawnia prawdę o szykanach policyjnych

Darcus Howe

Prowokacja odbyła się w Londynie, ujawnił to w programie BBC czarnoskóry Hindus Darcus Howe (http://www.youtube.com/watch?v=mzDQCT0AJcw).
Darcus Howe: – „Coś bardzo poważnego dzieje się w tym kraju. Nasi liderzy polityczni, policja nie mają o tym pojęcia. Wystarczy posłuchać co mówią młodzi, zarówno biali jak i czarnoskórzy, co się z nimi robi w tym kraju.
Dziennikarka: „Przerwę panu, czy pan nie potępia tego co się dzieje?
Darcus Howe: – „Oczywiście, że nie. Interesuje mnie jedno – do domu młodego człowieka, który ma rodziców, braci, siostry podjechała policja i odstrzeliła mu głowę!
Dziennikarka: – „Panie Howe, musimy poczekać na oficjalne wyniki śledztwa, nie wiemy co się stało. Mówił pan o młodych ludziach, swoim wnuku…” – dziennikarka chciała zmienić temat, Howe jednak kontynuuje:
Darcus Howe: – „Nękają młodych czarnoskórych bez powodu.Mój wnuk jest aniołem, zatrzymano go bez powodu i przeszukano (…) nie potrafi nawet powiedzieć ile razy został przez policję przeszukany bez powodu„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, ale to nie jest powód by robić zamieszki jakie obserwujemy w ciągu ostatnich kilku dni„. Wyraźnie ta dziennikurwa miała zadanie do wykonania.
Darcus Howe: – „A gdzie pani była w 1991 w Britston? … ja tego nie nazywam zamieszkami, ja to nazywam powstaniem! To samo się dzieje w Syrii, Liverpool to jest  historyczny moment„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, czy pan bierze udział w zamieszkach?”
Darcus Howe:  -„Nigdy nie brałem udziału w ani jednej. Owszem, brałem udział w demonstracjach, które się skończyły konfliktem. Powinna pani mieć szacunek do starego czarnoskórego Zachodniego Hindusa i nie oskarżać mnie o to, że jestem chuliganem (…) mówisz jak idiotka”.
Dziennikarka: -„Dziękujemy panu…

W artykule „Police calm London, but riots flare across UK” („Policja uspokaja Londyn, ale zamieszki powstają w całej Wielkiej Brytanii”) dokonuje się manipulacji medialnej mającej na celu przekonanie czytelnika o konieczności bardziej radykalnych akcji. W pierwszej części wprowadza się atmosferę totalnego zagrożenia ze strony zadymiarzy. Receptą na to ma być akcja społeczna.
Już 1000 członków ugrupowań prawicowych wyszło na ulicę by walczyć z zadymiarzami” grzmi Stephen Lennon, lider rzekomo skrajnie prawicowej Angielskiej Ligi Obrony (English Defense Leader).
Tu słusznie  przypomniano o wpływie jaką miała ta organizacja na norweskiego  zamachowca – syjonisty Breivika. Z innych źródeł okazuje się, że EDL jest tak samo „angielska” jak Breivik „norweski”. Ma bowiem bliskie powiązania z syjonistyczną organizacją szpiegowską ADL (Anti-Defamation League)!
Wzorem swych braci w Izraelu ma też przygotowanie terrorystyczne – Lennon bowiem dodaje, że nie gwarantuje iż odbędzie się bez przemocy. Od wprowadzania porządku nie są organizacje „społeczne” ale policja i służby porządkowe. Ale widać, że chodzi t o coś innego:

Cel: wywołanie wojny domowej

Komentujący na godlikeproductions uważają, że EDL, podobnie jak Breivik, ma za zadanie sprowokowanie Muzułmanów. Jeśli do tego dojdzie to wojna domowa murowana.
Lennona oczywiście popierają „autorytety” (NWO zawsze ma pod ręką autorytety, które w razie potrzeby są do usług), jak Andrew Silke – szef kryminologii uniwersytetu we Wschodnim Londynie. Silke w imieniu opinii społecznej mówi: „ludzie domagają się twardego działania”. Ciekawe jacy „ludzie”?
Należy tu dodać, że na godlikeproductions niektóre komentarze są wielce alarmujące jeśli chodzi o polskich imigrantów – traktuje się ich podobnie jak do czarnoskórych czy Hindusów:
„Jestem za, o ile tylko spali się polskie biznesy” – prowokuje któryś z „dyskutujących” – to oczywiście są agenci, których zadaniem jest dodatkowe prowokowanie konfliktów.

Przez lata ściągano do tego kraju ludzi z różnych stron świata, by teraz wykorzystać ich jako pretekst do wprowadzenia zamordyzmu, który niewątpliwie nastąpi. W różnych krajach będą różne powody – bądź to zamieszki, bądź „terroryzm”. W Polsce może być to „antysemityzm” lub „homofobia”. Są to sprawdzone metody, jakimi posłużył się Hitler czy Stalin.
Musimy więc zdać sobie sprawę z czym mamy do czynienia, że NWO jest doskonale przygotowaną i przetestowaną formą totalitaryzmu – wprowadzaną z premedytacją na całym świecie. To szaleństwo można powstrzymać tylko przez skoordynowaną akcją oporu. Nie można czekać, bowiem gdy sytuacja wymknie się spod kontroli jak w Anglii, to będzie już za późno.

Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Na koniec komentarz od czytelniczki z Anglii, który pojawił się pod poprzednim wpisem. Potwierdza on obawy, że konflikt w Anglii jest prowokacją:
daiwa 10 Sierpień 2011 o 7:26 am
Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Prawdopodobnie w celu wprowadzenia większego zamordyzmu, a nawet stanu wyjątkowego
Dziennikarz nagrał grupę zamaskowanych wyrostków, która była wożona po wielu miejscach w Londynie. Następnie zadzwonił na Policję, że jeździ za busem, z którego wybiegają zamaskowani bandyci i podpalają domy, a Policja nie zareagowała na wezwanie!!!!!!
Podbiegł do jednego z bandytów i się zapytał czy to mądre żeby podpalać dzielnice w której mieszkacie? Usłyszał tylko fuck off fuck itd
Oczywiste jest, że przecież nikt nie podpala swoich mieszkań. Grupy pochodzą z innych dzielnic, a może nawet są przywożone z więzień i zakładów poprawczych. Oczywiście do tego typu prowodyrów przyłącza się zwykła, bezrobotna wkurzona młodzież
Wkrótce usłyszycie o tym więcej. Sądzę, że to samo będzie we Francji, Włoszech i innych państwach.
Będą wzniecać zamieszki na tle etnicznym. Zapanuje totalny chaos!

Pozdrawiam z UK

Reklamy

137 responses to “Co naprawdę się dzieje w Anglii?

 1. PokójWam 10 sierpnia 2011 o 9:02 am

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/124-zamieszki-w-londynie.html

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/07/sprawa-bogdana-goczynskiego/

  • Konarski 10 sierpnia 2011 o 1:36 pm

   Wielu patrzy na Wzgórze Świątynne w Jerozolimie i znajdującą się tam Kopułę Skały, jest wiele spekulacji co do odbudowy III świątyni tymczasem media absolutnie milczą, że w mieście Jerycho na osiedlu Micpe JEST obecnie BUDOWANA replika naturalnych rozmiarów Świątyni Salomona.
   Zaczęli budować w 2009, za niecałe 2 lata zakończy się budowa.
   http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/zydzi_odbudowuja_swiatynie_na_razie_w_micpe_jerycho
   http://turystyka.wp.pl/wid,11243142,kat,3,title,powstaje-replika-Swiatyni-jerozolimskiej,artykul.html
   http://polonia-jezus.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=300&Itemid=1

   • sebecx 10 sierpnia 2011 o 8:42 pm

    …widzę, też znasz temat…

  • nowecant 10 sierpnia 2011 o 3:58 pm

   Tak, to wydaje się bardzo prawdopodobne: najpierw demoralizacja, destabilizacja, głód i cierpienie, a potem fałszywy pokój i chwilowa poprawa. Wtedy większość ludzi nie zauważy żadnego drugiego dna, nie zwrócą się przeciwko komuś, kto zapewnia im dobrobyt w życiu doczesnym.

  • sebecx 10 sierpnia 2011 o 9:10 pm

   ..ja mam taki link z początku roku: http://www.prisonplanet.pl/polityka/gerald_celente_trendy_2011,p2020568581 … nic dodać …

   • sebecx 10 sierpnia 2011 o 9:13 pm

    Po burzliwych kilku latach Wielkiej recesji, zmęczeni ludzie liczą na to, że rok 2011 przyniesie powrót do normalności, do lepszych czasów. Nie jest to jednak rzeczywistość którą przewidujemy na 2011. Dojrzeją owoce rządowych i instytucjonalnych posunięć lub ich braku. Trendy, które nakreśliliśmy przez ostatni czas powoli materializują się w realne wydarzenia roku 2011, które wpłyną na cały świat.

    1. Przebudzenie 2011. Ludzie wszystkich narodów w pełni zrozumieją, jak tragiczne czasy nastały w gospodarce. Zrozumieją jak nieefektywne i egoistyczne rozwiązania zostały wprowadzone w życie i jakie będą ich tragiczne konsekwencje. Przekonają się o niezdolności przywódców i “wszystko wiedzących ekspertów” do wypełnienia swoich obietnic. Ludzie będą robić więcej niż tylko pytać władzę, będą się jej przeciwstawiać. Rewolucja pojawi się na horyzoncie.

    2. Załamanie 2011. W zeszłym roku, wśród naszych głównych trendów było „Załamanie 2010.” Co się stało? Na giełdach nie było krachu. To wiemy. W jesiennym Trends Journal nie przewidywaliśmy krachu na giełdzie. Rynki akcji przestały być dobrym wskaźnikiem prawdziwej kondycji w ekonomii USA. Jednak wszystkie wiarygodne wskaźniki (liczby zatrudnienia, rynku nieruchomości, presje walutowe, problemy z zadłużeniem) wszystkie graniczyły pomiędzy kryzysem a katastrofą. W 2011 r., po wyczerpaniu wszystkich opcji interwencji rynkowych, jesteśmy w stanie przewidzieć “Załamanie 2011”: chwiejące się gospodarki, zawalą się, wojny walutowe staną się bardziej namacalne, zostaną powołane bariery handlowe, unie ekonomiczne czeka rozpad, początek “wielkiej depresji” będzie dostrzeżony przez wszystkich…

    3. Niszczenie społeczeństwa. Im czasy będą trudniejsze i ludzie bardziej biedni, tym „władze” będą intensyfikować swoje wysiłki w celu wyegzekwowania środków niezbędnych do zaspokojenia zobowiązań podatkowych. Mogą pojawić się różne formy tych działań, ale podstawa będzie jedna: obcinać to co dostają obywatele, zwiększać to co dostaje państwo.

    4. Wzrost przestępczości. Brak pracy, + brak pieniędzy, + narastające długi= wysoki poziom stresu, napięte stosunki, krótkie perspektywy. W 2011 wraz ze znikającymi kompletnie perspektywami, będziemy światkami wzrostu przestępczości. Jak mawia Gerald Celente “kiedy ludzie tracą wszystko, i nie mają już nic do stracenia, tracą wszystko”. Zbrodnie napędzane pogarszającą się sytuacją ekonomiczną, będą widoczne w całym socjo-ekonomicznym spektrum. Niezliczone rzesze desperatów, zrobią wszystko by utrzymać dach nad głową i postawić żywności na stole …

    5. Atak na wolności obywatelskie. Im bardziej będzie wzrastać przestępczość, tym bardziej społeczeństwo będzie się domagać ograniczenia swobód obywatelskich. Krajowa krucjata „Zrobienia porządku z Przestępczością” będzie skierowana przeciwko obywatelom. I tak jak w “wojnie z terrorem”, podejrzani terroryści są zabijani zanim udowodni im się jakąkolwiek winę, lub są wsadzani do więzień bez sądu, tak i tu, wszyscy będą winni/podejrzani do momentu aż udowodnią swoją niewinność.

    6. Alternatywne źródła energii. W laboratoriach i warsztatach, niezauważone przez analityków, i naukowych wizjonerów powstają technologie i urządzenia zdolne produkować więcej energii niż zużywają. Czym są te technologie i jak długo potrwa zanim mogą one zostać wprowadzone na rynek? Sprytni inwestorzy będą ignorować sceptycyzm i będą badać nowo powstające możliwości. Trend alternatywnych źródeł energii rozpocznie się w 2011 r.

    7. Dziennikarstwo 2.0. Mimo, że trend jest w trakcie tworzenia od początku rewolucji internetowej, rok 2011 będzie punktem zwrotnym. W tym roku nowe modele dystrybucji informacji i wiadomości sprawią iż, dwudziestowieczne modele staną się nieaktualne. Wraz z nieosiągalnym dotychczas zasięgiem pomijającym granice krajów i bariery językowe, “Dziennikarstwo 2.0”, ma potencjał, wpływania i edukowania obywateli w taki sposób, na jaki rządy i korporacje medialne nigdy by sobie nie pozwoliły. Z setek trendów, które przewidzieliśmy na przestrzeni ostatnich trzech dekad, mało który spowoduje tak daleko idące zmiany.

    8. Cyberwojny. Zaledwie dziesięć lat temu, rozpoczynała się doba cyfryzacji. Hakerzy traktowani byli jak banda maniaków. Teraz wraz z dostępnością wszelkich “wrażliwych” danych w internecie, nastał czas na rozwój cyber-przestępczości i cyber-wojen. W 2010, każdy większy rząd przyznał, że cyber-wojny stały się realnym problemem i następstwa z tym związane są już namacalne. Widoczny wpływ Cyber-wojen i cyberprzestępczości, na obecną rzeczywistość będzie coraz bardziej odczuwalny. Równie uciążliwe będą środki podjęte przez światowe rządy do kontroli bezpłatnego dostępu do internetu, identyfikacji użytkowników, i odcinanie od sieci komputerów, które uważane będą za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego …

    9. Strajki absolwentów. Młodzi ludzie z dyplomami szkół wyższych, często zadłużeni, bez perspektyw na horyzoncie, widzący, że zostali oszukani, zmuszeni do życia z rodzicami, będą wściekli. Pełni wigoru i emocji lecz nie wystarczająco dojrzali, by kontrolować swoje impulsy, będą walczyć i wchodzić w konfrontacje z państwem często w nieproporcjonalny sposób. Wysiłki rządu skierowane na opanowanie sytuacji będą nieskuteczne. Powrót młodzieży do spokojnego samozadowolenia będzie niemożliwy. Rewolucja będzie transmitowana w tv …na blogach, YouTubach, Twitterach itd…

    10. Koniec Świata. Im bliżej roku 2012, tym głośniejsze staną się rozmowy „o końcu świata!”. W każdym momencie historii istniały sekty, widzące znaki potwierdzające, że koniec świata jest nieunikniony. Jednak rok 2012 wydaje się być szczególne ważny w szerokim segmencie wierzących w „Koniec-Świata”. Wśród ludzi wierzących w Armageddon, rzeczywisty koniec świata i zagłada Ziemi w roku 2012 jest tylko kwestią czasu. Nawet racjonalnie myślący, poinformowani ludzie, patrząc na kryzys światowy czują, że świat zmierza w niebezpiecznym kierunku. Oba nurty myślowe prowadzą do przewartościowania wielu z nich i stawiają ludzi w obliczu osobistych pytań, o to czy przetrwają przyszłość czy to na ziemi, czy też w niebie.

    11. Fortuna na produktach spożywczych. Podobnie jak w innych gałęziach przemysłu, rolnictwo będzie się decentralizować z dużych producentów zarządzających setkami hektarów. Duzi producenci będą nadal cierpieć z powodu konkurencji międzynarodowej. Mali plantatorzy będą się rozwijać, wspierani przez rynek, sklepy spożywcze, spółdzielnie i konsumentów chętnych do kupowania „lokalnych produktów”. Jest mało prawdopodobne, że ten ruch obniży ceny żywności, ale wywrze presje na agrobiznes, zakłady przemysłu spożywczego i super-markety na poszerzenie oferty produktów, które są lokalnie produkowane, organiczne i pozbawione chemikaliów. Użytki rolne, które leżą przy trasach wjazdowych do miast powinny zaobserwować wzrost wartości; działkowe i podwórkowe działalności handlowe wzrosną w liczbie, zwłaszcza wśród osób poszukujących kariery lub, które były pozbawione tradycyjnych miejsc pracy.

    • sebecx 10 sierpnia 2011 o 9:16 pm

     ..sorry za tasiemca, ale ludzie często pomijają linki… to jet publikacja z 2010-12-21 !!!!!!!!
     ..kto by wtedy przypuszczał…. ot teoryje spiskowyje… a tu proszę….

 2. Jony 10 sierpnia 2011 o 9:09 am

  Białoruski dziennikarz: ws. Leppera podejrzanym staje się Sikorski
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/bialoruski-dziennikarz-ws-leppera-podejrzanym-staj,1,4817383,wiadomosc.html

  „Tajemnicze wypadki za rządów Tuska, dyrektor jego kancelarii też popełnił samobójstwo”
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/tajemnicze-wypadki-za-rzadow-tuska-dyrektor-jego-k,1,4817373,aktualnosc.html

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 10:41 am

   Jak pamiętamy, Wayne Madsen – dziennikarz amerykański, były agent NSA, napisał artykuł, w którym wprost oskarżył Radka Sikorskiego o zabicie polonem Litvinenki. O ile się nie mylę, nigdy tego nie wycofał, a Sikorski nie założył mu sprawy o zniesławienie. Artykuł jest chyba niedostępny w necie, nie mogę go znaleźć. Pisał tam, że śmierć Litvinenki spowodowana była symbolicznie spowodowana polonem (jako że Sikorski jest Polakiem)…

   • le Ming 10 sierpnia 2011 o 3:20 pm

    Niezałożenie sprawy dowodzi tylko tego, że Sikorski postanowił gnoja (całkiem słusznie) olać ciepłą strugą moczu. I tyle. Nie można nobilitować każdego debilizmu poprzez podawanie jego autora do sądu.

    • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 6:42 pm

     Mam nadzieję, że tak było. Madsen jednak to nie byle jaki „gnój”, to on m.in. nagłośnił sprawę skażonych szczepionek na świńską grypę. Większość tego co mówi się sprawdza. Nie wykluczam jednak, że dla kogoś pracuje i miał jakiś cel.

     • Tomi 10 sierpnia 2011 o 7:35 pm

      Madsen pisząc ze Sikorski to robi z siebie idiotę , i nie przekazywał bym dalej takich bzdur na Twoim miejscu Monitor

      • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 8:15 pm

       Dlaczego? To jest groźba? Mam ten artykuł.

    • sebecx 10 sierpnia 2011 o 8:45 pm

     ..a Ty LeMing, tak dzielnie bronisz zawsze Sikorskiego i za każdym razem odwracasz kota ogonem.. może wy razem w jakimś bractwie jesteście..

     • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 11:05 pm

      Tu nawet nie ma ataku na Sikorskiego z naszej strony – przytaczamy opinie innych dziennikarzy. Nie wiem skąd ten wrzask. Niedawno widzieliśmy dzielnego Ministra w stroju Mudżahedina, też ciekawe,nie sądzicie?

      • rob 12 sierpnia 2011 o 4:10 am

       wszysto bardzo ciekawe ,aaahahaha >> Monitor coś mi sie zdaje ze zatracasz się jak wiekszosć czytelnikow,,,, co to będzie,, będą mieli pretensje i po rozchodzą sie po kątach tak jak bylo z NWOpl bo te małe kurwiszony bez szkoły nie doceniają twojej pracy i sobie Onet’a znaleźli :((( szacunek dla Ciebie duży,,, ale jak zaczynasz sie tłumaczyc o Sikorskim bo ktoś tam przyaakował temat od dupy strony to sorry,,,, czarno to widzę 😦 … pojedź na kilka dni gdziś,, odpocznij od tego syfu,, pooddychaj gdzieś jodem,,, bo się wykończysz facet, a trochę ludzi poczeka,, no problem 🙂

       • rob 12 sierpnia 2011 o 4:21 am

        wkórwiłem sie (niepotrzebnie) bo moj komentarz gdzieś znikną,,, i burdel tu się dzieje jak mało kiedy,,,,,, nie dobrze 😦 jak sobie na ryby nie skoczysz z rodziną w weekend albo inaczej nie odpoczniesz to zacznę sie o Ciebie martwic co jest…

 3. Mariusz 10 sierpnia 2011 o 9:24 am

  W przypadku Andrzeja Leppera prokurator nie mógł ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że to zdarzenie można nazwać samobójstwem. Zdecydował więc o wszczęciu śledztwa i zleceniu sekcji zwłok oraz dodatkowych badań – mówi Monika Lewandowska, rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,129314,title,Samobojstwo-Leppera-Prokurator-nie-ma-pewnosci,wid,13674390,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1cd11
  oraz to:

  Kolejna osoba, które może pomóc w rozwikłaniu zagadki śmierci Andrzeja Leppera (+57 l.). Fakt dotarł do jednego z jego najbliższych współpracowników, który był także kierowcą szefa Samoobrony. – To ja widziałem Andrzeja Leppera żywego jako ostatni – zdradza Faktowi Mieczysław Meyer. Specjalnie dla nas rekonstruuje ostatnie godziny życia przewodniczącego.
  Mężczyznę nazywano kierowcą Leppera, choć był tak naprawdę jednym z nielicznego grona jego najbliższych, zaufanych współpracowników. – Jego sympatyk, który woził go prywatnym samochodem i sam płacił za paliwo – mówił o nim w „Rzeczpospolitej” Mateusz Piskorski (34 l.), były poseł Samoobrony.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,129314,title,To-ja-ostatni-widzialem-zywego-Andrzeja-Leppera,wid,13674364,wiadomosc_prasa.html

  To ciekawe, facet nie pracował, nie dostawał pensji w Samoobronie i jeszcze dokładał na paliwo, poświęcał też swój cały czas prywatny. hm…. taki „bezinteresowny opiekun”
  i opowiada dalej..

  Weszliśmy tam, ja tylko kawałek, ale rzucił mi się w oczy bałagan, na biurku były talerze i filiżanki, łózko było niepościelone. To było dziwne, bo Andrzej Lepper zawsze miał porządek. Natychmiast zadzwoniłem do pani Lepperowej – mówi Mieczysław Meyer.
  mówi też, że do Warszawy przyjechali w czwartek ok 16.00,………
  Do Warszawy dotarli około 16.00. – Ja byłem padnięty i od razu powiedziałem, że pójdę się położyć. Mam tam w siedzibie taki mały pokoik, tylko w innej części niż Andrzej Lepper – mówi Meyer. Jego pokój jest po przeciwnej stronie korytarza, w części, gdzie okna wychodzą na Al. Jerozolimskie. Prywatne pokoje Leppera wychodzą na podwórko.

  spójrzcie na to:
  Czwartek, ok. godz. 12. Planuje wywiad z telewizją
  Andrzej Lepper jest już w Warszawie. Dopiero co wrócił z podróży po północy kraju. W głównej siedzibie Samoobrony były wicepremier czeka na Piotra Tymochowicza (48 l.), który doradzał mu już kilkakrotnie przy okazji wyborów i kreowania wizerunku. Co planował?
  Po godz. 13. Lepper: Nie mam już siły
  Wczesnym popołudniem do biura przychodzi Tymochowicz. – Rozmawialiśmy kilka godzin. Czuł się zaszczuty. Powiedział, że ma tego bagna politycznego dosyć, a afery go wykańczają. Było mu smutno i nie miał już sił. Namawiałem go, by nie angażował się w wybory. Ale cały czas powtarzał, że wiele ludzi mu zaufało, wciąż ma wiernych zwolenników, których nie może zawieść – wspomina Tymochowicz. Zapewnia, że nie przeczuwał niczego złego.
  Godz. 14.00 Maksymiuk jest już przy nim
  Do Leppera i Tymochowicza dołącza najbliższy współpracownik szefa Samoobrony, Janusz Maksymiuk (64 l.). – Wszystko było w porządku, nic nadzwyczajnego nie zauważyłem. Szef od pewnego czasu był trochę inny, ale nie to, żeby zrobić to, co zrobił – opowiada Maksymiuk.
  Ok. godz. 17.00 Lepper wychodzi
  http://wiadomosci.wp.pl/wid,13666795,martykul.html
  ktoś tu kręci!

  …. Godz. 16.20 Makabryczne odkrycie
  Z Lepperem wciąż nie ma kontaktu. Zaniepokojony tym faktem zięć zaczyna go szukać po wszystkich pomieszczeniach siedziby Samoobrony. W końcu wchodzi do łazienki przy tzw. pokoju gościnnym. Widok jest przerażający – ciało Lepper bezwładnie wisi na sznurze zaczepionym na haku. Tam, gdzie zwykle był worek bokserski… Zięć Leppera dzwoni na policję.

  a tak opowiada kierowca:
  Po południu Meyer poszedł do biura Małgorzaty Gut, radcy prawnego Andrzeja Leppera. – Nagle zadzwonili do mnie z biura Samoobrony, że przewodniczący nie żyje. Od razu wsiedliśmy z panią mecenas do samochodu. To jest 15 minut od biura Samoobrony, dojechaliśmy szybko……. ………………….Natychmiast zadzwoniłem do pani Lepperowej – mówi Mieczysław Meyer. Potem powiadomił jeszcze o tragedii Stanisława Łyżwińskiego. W tym samym czasie mecenas Gut zadzwoniła na pogotowie i policję.

  no to kto dzwonił?

  • le Ming 10 sierpnia 2011 o 11:22 am

   Ciekawa – i celna – analiza z innego forum. Przeczytaj i pomyśl, monitor.
   >>>
   Lepper to – owszem – były wicepremier, ale także facet przegrany. Aż do objęcia teki u Kaczyńskiego miewał gorsze okresy, ale tez stale piął się w górę: od buraka w kufajce, poprzez ludowego trybuna, swego rodzaju gwiazdę mediów aż po polityka, najpierw małego kalibru a później już ważnego, wicepremiera. Miewał problemy – kolosalne! Długi, sprawy w sądzie, wyroki – ale miał też poczucie, że jakoś to będzie, że się wywinie, bo przecież lejąc ludzi po dupach, blokując miasta i wysypując zboże – ciągle piął się do góry. A gdy już miał władzę, zatrudniał ludzi, rozdawał stanowiska, uzależniał ludzi od siebie. To wciąga.
   Czy rzeczywiście brał łapówy i bzykał podwładne, czy go w to wrobiono – nieistotne. W ciągu paru tygodni spadł z piedestału, to wszystko, co budował tyle lat legło w gruzach z dnia na dzień. Stracił władzę, stracił zainteresowanie mediów, stracił posłuch na wsi, bo rolnikom w UE zaczęło się żyć lepiej a ci nadal sfrustrowani już w Leppera nie wierzyli, bo dał się skalać byciem po stronie władzy, garniturem, limuzyną i opalenizną… Lepper z człowieka władzy stał się nikim. Pozostało mu jedno: kryminalna przeszłość, długi, afery. Ale nie maił już tego, na co mógł liczyć przedtem, że pozwoli mu się wywinąć. Miał też problemy osobiste: choroba syna, zapewne problemy w rodzinie po sexaferze i utracie wpływów…
   Z czymś takim nie radzą sobie silniejsi od Leppera. On też sobie nie poradził. Jeżeli prawdą jest to, co mówi Sakiewicz, że Lepper chciał zbliżyć się do Kaczyńskiego (a to było by możliwe jedynie, gdyby Lepper potwierdził wizje Kaczora, czyli że sam był złodziejem i łapówkarzem), to znaczy, że Lepper był w krańcowej desperacji i tracił zdolność logicznego rozumowania.

   • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 6:46 pm

    No i takie historie mają przygotowane na każdego. Czyli, że każdego można zabić i przykryć to samobójstwem. Czy np. Kaczyński nie ma takich problemów, nawet Tusk?
    Wpuściłem le-minga żebyście zobaczyli jaki sposób rozumowania mają ludzie. Za nic walkę o Polskę, odwagę w Sejmie i Parlamencie Europejskim, jego wyjątkową bezpośredniość i umiejętność radzenia sobie z ludźmi, religijność, patriotyzm – to wszystko nieważne. Istotne dla nich jest to, że gość miał kaca moralnego i dlatego się powiesił.
    Podobnie można powiedzieć o pasażerach prezydenckiego samolotu – mieli dość i zmusili pilota do katastrofy…

    • czytelnik 10 sierpnia 2011 o 7:48 pm

     Oni nie spia ,caly czas czuwaja i pisza aby ludzie jeszcze bardziej zbaranieli.
     Mordercy Leppera mieli wspolpracownika w najblizszym otoczeniu Andrzeja. Radze sie przygladnac wszystkim pracujacym w biurze ,takze kierowcy,doradcy od PR az po ziecia !
     W takich to juz czasach zyjemy ,kiedy to liczy sie kasa i to duza !!!

 4. Kowal222 10 sierpnia 2011 o 9:25 am

  Oglądajcie to :

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/125-andrzej-lepper-sluzby-specjalne-politycy-i-mafia.html

 5. Fukushima 10 sierpnia 2011 o 9:34 am

  Polecam artykulik o śmierci Leppera i kryminalnych mediach:

  lubczasopismo.salon24.pl/andrzejlepper/post/331724,skutki-stopklatki-w-biurze-sp-andrzeja-leppera#comment_4795140

 6. ramires 10 sierpnia 2011 o 9:45 am

  Rozwinięty socjal i nadopiekuńczość państwa tak śmieliśmy się w UK z kolegą który mówił że nikomu tu Państwo zdechnąć nie pozwoli. Państwo zaczeło myśleć za ludzi zwalniając ich z tego obowiązku. A turbany i ciapaki często mający wielodzietne rodziny dobrze żyli z benefitów. I tak powstało nowe pokolenie któremu słowo praca jest obce , dało o sobie znać. To dopiero początek. Być może wszystko ucichnie na jakiś czas. A gdy wybuchnie nikt ani nic tego nie powstrzyma !

  • iHe 10 sierpnia 2011 o 10:23 am

   Ramires cały czas w mediach i u komentatorów lansuje się tezę,że socjał i nieroby są winne zamieszek.Zupełnie zapominając ,że budżet takiego uk też nielicho dofinansował banki w UK i szykuje się kolejna transza .Totalnie zlekceważono protestujące społeczeństwo.PR i socjo technika rządzi (dziel i rządź).Teraz źli kolorowi ,za chwile będą źli Polacy.Jasne ,że tam na kolorowych łatwo zwalić bo nie są białymi murzynami i lubią się poopylać (oczywiście nie wszyscy)
   W tej zadymie mają nadzieje ,że nikt nie zauważy usłużnego YES dla kolejnych mld.£ fartuszków z rządu dla kolegów np. z RBSu.
   Rządzący dobrze wiedzą,że najprościej stanąć na czele takiego ruchu nazistowskiego bo stosunkowo łatwo nad nim zapanować,szczególnie z rządowymi instrukcjami.I przeprowadzić stosowne reformy kijem i marchewką.
   Już nie mówiąc o tym ,że każdy szanujący się szont ma wtyczki w skrajnej prawicy.
   Te rozruchy to jasne zastosowanie zasady z wojny z terroryzmem:
   Wolność za bezpieczeństwo.
   To,że są tam pewne patologie w socjale i w polityce imigracyjnej nie usprawiedliwia perfidnego celu tej prowokacji.
   Ukryć właściwych winnych,spacyfikować opozycje albo zająć ją łapaniem kozłów ofiarnych.
   Ci sami ludzie najpierw ściągali tych emigrantów.Teraz zdziwieni..
   System finansowy się wali i nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki atak idzie na emigrantów,najpierw kolorowych.
   Skąd my to znamy..Nie zapominajmy ,że gro naszych rodaków to emigranci,którzy uwierzyli w bajeczkę lansowaną przez tych samych pajaców o Europie bez granic.
   Wojna z kolorowymi w west EU to znakomite podłoże do stanu wyjątkowego bezterminowego.
   Qui bono?Gościu z pałą i breviki w fartuszkach.Na pewno nie ty czy ja.

   • ramires 10 sierpnia 2011 o 7:52 pm

    Długi wywód. Ja powiem krótko. Społeczeństwo dzieliło się na 3 klasy. Obecnie ta 1 sza chce zniszczyć tą 2- gą , do której niestety ja należę. Ja mam płacić taksy a ta 3-cia ma dostać benefity. Czyli po co pracować jak szumowina ma praktycznie to samo. Przed wyborami jej to obiecują by ich głosami utrzymać się przy korycie. A w której siebie klasujesz ?

    • exe 10 sierpnia 2011 o 9:24 pm

     utrzymujesz „szumowiny” by one twoim dzieciom lub wnukom brzuszki toporkiem rozcinały. Tak jest w „demokracji”.

 7. OlO 10 sierpnia 2011 o 9:52 am

  z historii Atak chemiczny na Wietnam
  http://fakty.interia.pl/galerie/historia/ofiary-agent-orange-w-wietnamie/zdjecie/duze,1499741,1,794

  my teraz też to mamy z tą różnicą że oprysk jest na dużej wysokości i jest mniej zagęszczony, narody za takie coś naprawdę konkretnie bekną

 8. Śród-Płn 10 sierpnia 2011 o 9:53 am

  No i ładnie się szukują do cenzury neta: http://wyborcza.pl/1,75477,10090291,Londyn__Rewolucja_generacji_smartfonow.html

 9. qwerty 10 sierpnia 2011 o 10:30 am

  Oj, monitor, ale sobie korzystasz w najlepsze. Powiedz mi jedno. Skoro jest to test NWO, to czemu na ulice nie wyszło wojsko i nie stłumiło szybciutko tych zamieszek, powodowanych przez chłystowych złodziejaszków, którym w głowach tylko wynoszenie towarów ze sklepów, tylko zabawa trwa w najlepsze i rozszerza się na inne miasta ? Skoro NWO nie potrafi poradzić sobie z kilkuset bandziorami, to co zrobi, gdy na ulice wyjdą setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi ?

  • Koorek 10 sierpnia 2011 o 10:32 am

   o to chodzi , zamieszki maja byc w calym kraju ! Jeszcze wojska nie wypuszczą, wypuszczą je dopiero wtedy jak caly kraj bedzie płonął i zamieszki przejdą na nastepne europejskie kraje.

   W Polsce tego nie zrobią bo za malo jest czarnych więc u nas zrobią zamach.

   • Ania 10 sierpnia 2011 o 2:23 pm

    Na razie ma być zamęt, brak poczucia bezpieczeństwa, bałagan i zadyma. Aby porządny obywatel dał zgodę, żeby ” coś z tym zrobić”. I zostanie zrobione, a jakże.

   • Tomi 10 sierpnia 2011 o 7:47 pm

    w Polsce nic nie zrobią bo szans nie mają , czy Ty tego nie rozumiesz ?????????

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 10:33 am

   Naiwne pytanie. Bo wszystko by się skończyło w ciągu dnia, a przecież chodzi o rozgrzanie sytuacji. Poza tym w jaki sposób ma wyjść wojsko na ulice jeśli nie ma wojny? NWO dopiero tworzy nowe prawo, gdzie armia „światowa” będzie likwidować bunty niesfornych. Większość czytelników tego bloga dokładnie wie o co chodzi,a ty sądzę tylko udajesz durnia.

   • Mariusz 10 sierpnia 2011 o 10:45 am

    Dokładnie! Wczoraj Kraśko w TVP1 grzmiał, że policja w Anglii nie ma prawa używać żadnej przemocy w stos. do protestujących! No k…, przecież dopiero co strzelali do protestujących studentów i tłukli jak nas 30 lat temu!

   • qwerty 10 sierpnia 2011 o 10:55 am

    Większość czytelników tego bloga ma paranoję, jak ty, i dlatego wierzy w brednie, które tutaj wypisujesz. Założę się, że sytuacja lada dzień zostanie opanowana i tyle z tej rzekomej prowokacji zostanie. Jednak wtedy już wpis ten będzie gdzieś na dalszych stronach i wszyscy o nim zapomną, a ty w tym czasie będziesz trąbił o nowych zagrożeniach, które to lada moment mają doprowadzić do masowej depopulacji czy końca świata. Przykładowo, wpis z 27 lipca mówi o tym, że mamy 6 dni. 6 dni minęło i nic się nie wydarzyło. W tym samym wpisie informujesz, że – cytuję – „Pogłoski o apokalipsę w 2012 r. są rozpowszechniane przez ludzi w celu zarabiania pieniędzy !!!! Zarówno teksty o spodziewanym Końcu Świata jak i filmiki video o tej tematyce to stek bzdur i kompletne poplątanie pojęć, strzępów informacji naukowych i niekompetentnych komentarzy dziennikarskich.” A jednak wczoraj dodałeś na blog informację, że Nibiru nadciąga i jest większa, niż sądziliśmy (wy, bo na pewno nie ja). Podstawą tej informacji jest – a jakże by inaczej – filmik z youtube, na którym jakiś facet bredzi, a ty w to ślepo wierzysz (a może robisz to celowo, w celu – jak w powyżej przytoczonej wypowiedzi – zarobienia pieniędzy ?). Nie jest to pierwszy raz, gdy brak ci konsekwencji, i to w tak krótkim odstępie czasu. Żałosne.

    • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 12:49 pm

     qwerty, manipularzu – gdzie masz, że to jest mój wpis? cytuję: „Nie można wykluczyć, że tekst był wysłany do mnie w celu dezinformacji. Być może jest to część wojny psychologicznej…”.
     Sądzisz, że ludzie nie wejdą na artykuł?
     Taki gnojstwo jak ty rozwala blogi.

     • suszonesliwki 10 sierpnia 2011 o 2:05 pm

      Tekst o Nibiru zupelnie bezsensowny. Nie ma zadnych podstaw zeby takie cos rozpowszechniac bo to ewidentna bujda na resorach.

      • nowecant 10 sierpnia 2011 o 4:08 pm

       Lepiej coś rozpowszechnić i obalić, niż pozostać niedoinformowanym.

      • ciociababcia 10 sierpnia 2011 o 4:11 pm

       O Nibiru był program w TVP – podobno jest opracowywany plan, który zapobiegnie ewentualnej katastrofi ?!?!?!

       • suszonesliwki 10 sierpnia 2011 o 4:26 pm

        Ja dzisiaj spotkalem krasnoludkow ktorzy rozdawali kupony z trafiona szostka w totka.

        • Konarski 10 sierpnia 2011 o 4:40 pm

         I co dostałeś kupon od krasnoludków? 🙂

        • Allady 10 sierpnia 2011 o 4:50 pm

         Cokolwiek by się nie wydarzyło, od razu przyjmujecie, że to NA PEWNO był jakiś super tajny spisek, no jednak nie taki tajny, bo o nim piszecie. No na to jest wytłumaczenie, w końcu Iluminaci robią wszystko „jawnie”, więc można na nich zwalić. Lubię sobie poczytać różne teorie, spojrzeć na sprawy z innej strony, ale… wyrosłam z paranoi 😉 a czytelnicy tego bloga cóż… łykają wszystko co im się wciśnie. Oczywiście kto się z Wami nie zgadza jest agentem, a więc TAK – jestem nim:))) nasz rząd płaci mi 1200 zł miesięcznie za siedzenie na blogach i sianiu dezinformacji:P robota marzenie. Jeszcze dopłaca mi za robienie zamętu na onecie. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy z Was nie ufają każdej bredni jaką przeczytają, ale używają mózgu i rozumu:)

        • Kuba 10 sierpnia 2011 o 5:51 pm

         ja dostalem

        • Ania 10 sierpnia 2011 o 7:51 pm

         Gdzie !!!!

        • ostatni rozsądny? 10 sierpnia 2011 o 11:56 pm

         Ja tylko tak chcialem wtracic, ze jeśli @Allady pozwoli, chciał bym się podpisać pod tym co napisała(?).

         W temacie: Jak już mówiłem, do wtorku nie będzie śladu po zamieszkach(nadają deszcze, a opalona cześć mieszkańców wysp, takiej pogody nie lubi), bedą krazyc bandy gowniarzy, bić szyby w sklepach i palić smietniki, ale tacy z nich bedą rewolucjonisci jak z was nostradamusy…

      • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 6:48 pm

       Poczekajmy, zobaczymy. Obyś miał rację. Jeśli jednak u nas była cisza medialna, a teraz zaczyna się mówić – nawet w metrze reklamują nowy film z kometą i sondą „Mesjasz”, kóra tę kometę rozwali? Co jest grane?!!!

       • suszonesliwki 10 sierpnia 2011 o 6:56 pm

        Ale o co chodzi?

       • sebecx 10 sierpnia 2011 o 8:55 pm

        …dokładnie jest tak, że cisną z różnymi tematami katastroficznymi… a i taki film jak sky line też ciekawy…

      • ekonomiczny hitman 11 sierpnia 2011 o 4:21 am

       Pokaż dowody bo bujdą na resorach to jest pieprzenie że czegoś nie ma tylko dlatego, że nie dysponuje się odpowiednią wiedzą! Usprawiedliwisz w ten sposób swoją niewiedze w temacie – jak czegoś nie widać to znaczy że nie ma! I to jest właśnie prawdziwa bujda na resorach i powód tego, że ludzie łykają co popadnie a władcy marionetek rządzą sobie dalej niezauważeni, kryci przez takich jak ty!
       O naszym życiu wiemy tyle co nic a ty próbujesz bez żadnych dowodów obalać coś co inni chociaż uzasadniają, co nie znaczy że udowadniają. Udowodnij ty, że tej planety nie ma bo przecież przebyłeś wszechświat wzdłuż i wszerz i wiesz że to „bujda na resorach” !!!

     • ciociababcia 10 sierpnia 2011 o 4:08 pm

      Młodzież w Anglii jest indoktrynowana (jak wszędzie). Wypierane są wszelkie wartości moralne,
      Ogólnie „róbta co chceta”. Narkotyki na wyciągnięcie ręki. Pokolenie stracone, dodam, że Polska zmierza w tym samym kierunku.
      Ten plan iluminati wykonują od dwudziestu lat i właśnie zbliża się finał. Doskonale to opisuje na yt film „Agent KGB – j.polski”

   • czytelnik 10 sierpnia 2011 o 7:57 pm

    Monitor kpisz czy o droge pytasz ?
    W Polsce juz dawno jest przygotowany plan „nowoczesnego stanu wyjatkowego” ,nawet jaruzel doradzal, Komorowski tylko czeka na sygnal z wysokiej gory.

 10. Pingback: LondyńskiTottenham – …młodzież zawiodła się na państwie « grawitacja44.wordpress.com

 11. Wizzgaa 10 sierpnia 2011 o 11:25 am

  MONITOR – to inny temat , ale czy rzeczywiście gen. G. / znasz go z rozmów ………./ został zastrzelony wraz z paroma jego ludźmi ? Odpowiedz szybko jeśli możesz na skróty.

  • Wizzgaa 10 sierpnia 2011 o 11:38 am

   Dla uściślenia – znasz go z rozmów na temat jego osoby a nie rozmów z nim . Wiadomość przechwyciłam na jakimś dziwnym , przypadkowym blogu.

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 11:13 pm

   Nie został. Spoko. Sytuacja wyjaśniona, należy uważać na prowokacje – już sadzą je w naszym środowisku. U mnie w pracy były dzisiaj głuche telefony cały dzień – musieli mieć wgląd że jestem na wyjeździe, Teraz sprawa „strzelaniny”, której nie było – ten blog musi kogoś bardzo boleć. Nie sądzę jednak, że idzie to z Polski.

 12. KRIS 10 sierpnia 2011 o 11:37 am

  Nie trzeba mieć doktora przed nazwiskiem, by jednoznacznie wiedzieć o co chodzi. CEL: ludzie mają zgodzić się na max. zwiększenie uprawnień dla policji, i broń ostrą do tłumienia demonstracji.
  Powiedzą jak zrobić porządek jak policja tylko ma pałki i tarcze i gaz i gumowe naboje. Dajmy jej amunicję, broń – wtedy skończą się zamieszki.
  Zobaczycie następna zadyma jak wtedy będzie reagować policja, ludzie będą padali jak muchy. Wszędzie zwiększają uprawnienia dla policji. Kibole są tak pokazywani w Polsce, że jak policja otworzy do nich ogień z ostrej amunicji Kowalski powie, że bardzo dobrze.
  Policja w Norwegii, że za późno reagowała, to powiedzą dajmy jej większe uprawnienia. Państwa policyjne. Każdy w przyszłości będzie bał się protestować w obawie o swoje życie, a bossowie tego świata będą z nami robić co chcą i każdy będzie tylko płakał w kącie – wielki ucisk wkrótce. „wielki ucisk jakiego nigdy nie było…”

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 11:14 pm

   I nikt nie mówi, że najlepszym rozwiązaniem jest prawo do posiadania broni i obrony. Bandyta zawsze znajdzie dostęp do broni, a jak ofiara nie ma się czym bronić to jest z góry przegrana.

 13. logged 10 sierpnia 2011 o 12:01 pm

  obserwacja z UK.
  Wczoraj sledzilem caly wieczor „wiadomosci” podawane przez SkyNews i BBCNews. Wg tych stacji telewizyjnych w Menchesterze, Birmigham oraz innych miastach odbywala sie ‚apokalipsa’…co ciekawe bez przerwy, az do znudzenia pokazywali ten sam urywek jak 5 dzieciakow proboje wtargnac do sklepu a policja sobie obok stoi i patrzy. Ten material filmowy byl walkowany przez dobra godzine albo dwie jak nie dluzej w petli. W tle jakies dyrdymaly o podlozu zamieszek.
  W BBCnews skupili sie na powtarzaniu zamieszek z poniedzialku w Londynie bo w LDN nic sie praktycznie nie dzialo wczoraj! NIC!, Londyn wczoraj byl wymarly! Ale machina strachu nakrecana w najlepsze…
  Podczas wywiadow podawanych w tych stacjach tv wypowiadala sie wlascicielka jednego z biznesow na Ealing(londyn) mowila, ze ‚protestanci’ mowili z obcym akcentem(sic!). Kobieta byla 100% pewna,, ze napastnicy nie byli z jej czesci miasta.(jak wiadomo socjal tzw cockney).
  W poniedzialek podczas demolki na Clapham(Londyn) reporter(skyNews) prowadzil relacje na zywo podczas rozboju przez dobra godzine i podkreslal, ze nie ma ANI JEDNEGO policjanta- zupelnie jakby ktos powiedzial policji aby sie nie mieszala.
  Dzis wyczytalem w mediach(mainstreamowych UK) ze policja miala rozkaz obserwowac to co sie wyrabia niz dzialac – ta informacje trzeba podzielic przez 10 bo info ukazalo sie w DailyMail(angielski Fakt).
  Na BBC wczoraj umieszczono video gdzie pokazujac zdjecia palacego sie zabytkowego sklepu z meblami, wypowiadaly sie pijane nastolatki uwiklane w ‚zabawe’. Reporterka pytala, czemu to robia? czy ich to bawi? Odpowiedz byla..bo ci co maja swoje biznesy sa bogaci, robia to bo pokazuja policji ze moga to robic (oczywiscie, przeciez nikt ich nie zatrzymywal), a poza tym to dobra zabawa…
  link -> http://www.bbc.co.uk/news/uk-14458424

  Poczatkowo myslalem, ze znowu socjal i czarni robia dym, ale jak zaczelm ogladac tv sledzic twitter’a to co raz bardziej sklaniam sie ku temu, ze to prowokacja. (uff ale sie rozpisalem)

  • rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 5:19 pm

   logged , ja tez ogladalam BBC , tylko program nadawany na Ameryke. Wiec prawdopodobnie te same obrazy , ale inni komentatorzy. Zwrocilam uwage na jeden z wywiadow na zywo. Polaczyli sie z czlowiekiem , ktory opowiadal na Twitter co widzial.Po 3 minutach bezczelnie mu przerwano i zapowiedziano reklamy. Relacja byla z Birmingham.
   Mezczyzna ten opowiadal , ze jechal rowerem do pracy. [ nie dzialal transport] Bylo zupelnie pusto , jakby wszyscy zaszyli sie w domach w oczekiwaniu na cos co ma nastapic. Widac bylo tylko oddzialy policji gdzies w bocznych ulicach. Nagle od strony kosciola [ chyba katedry] wyszla duza grupa zakapturzonych mlodziencow , ktorzy przez nikogo nie zatrzymywani szli w kierunku centrum, gdzie znajduja sie sklepyi kawiarnie. Cel ich ” spaceru” byl wiadomy, a jednak policja nie zrobila nawet jednego kroku naprzod.
   Czlowiek ten mowil , ze patrzyl przerazony na to co za chwile nastapi. Czul jakby miala nastapic apokalipsa, wszystko bylo jakies nienaturalne , jakby ogladal sceny filmowe , a nie to co sie dzieje naprawde. Kiedy zaczal mowic , ze policja powinna wkroczyc do akcji w momencie , kiedy tylko zobaczyla zakapturzonych , przerwano jego relacje.
   Potem juz spokojnie pokazywano pozary w Liverpool , Manchaster , West Bromwich , Tottenham. Pokazano tez jak mieszkancy Londynu wygwizdali Clegga, poniewaz wiedza co jest grane.
   Jeszcze ciekawostka z Internetu. Na wielu stronach powtarza sie pytanie internautow. Dlaczego , kiedy dwa miesiace temu tysiace pokojowych demonstrantow szlo ulcami angielskich miast w protescie przeciwko rzadowi , nikt ich w telewizji nie pokazywal. Relacje ograniczaly sie do sekundowych migawek. Kiedy kilkuset rozwydrzonych „mlodziencow” podpala miasta , pokazuje ich sie 24/24. Do tego reakcja policji nastepuje dopiero wtedy , kiedy plona juz budynki , samochody , i rozkradzione sa sklepy.
   No my juz chyba odpowiedz na to pytanie znamy.

   • logged 10 sierpnia 2011 o 7:40 pm

    @rabarbarek , tak, masz racje,…nie twierdze, ze nic sie nie dzialo bo na glownej ulicy w dzielnicy, w ktorej mieszkam widzialem rozbite szyby i proby wlaman do innych sklepow. Wczoraj natomiast odnioslem wrazenie podczas ogladania tych stacji, ze media proboja wzniecic i rozpalic atmosfere jeszcze bardziej, naszczescie im sie nie udalo(mam nadzieje). Dzis jest spokoj, nic sie nie dzieje – na razie, oby juz tak zostalo. Zatem, moze to nie byly jendak prowokacje tylko zryw bandy zlodziei i znudzonych dzieciakow…sam juz nie wiem co myslec.

    • rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 9:14 pm

     logged, mysle , ze to jednak prowokacja [ przeciez rewolucje na Bliskim Wschodzie pokazaly , ze nawet Arabow poruszyli do wystapien przeciwko swiom rzadom] , a jesli nie to i tak cel pokazywania tego calemu swiatu i zaprogramowana bezradnosc policji maja sluzyc celom wyzszym. Mlodzi w innych krajach maja isc za przykladem i tez niszczyc i palic. Tworza obraz destrukcji bez zadnego sensu . Destrukcji , ktora nie przyniesie krajom niczego dobrego , a tylko umozliwi rzadom zaostrzyc „srodki bezpieczenstwa” czyli zacisnac petle na naszych szyjach. I moze o to chodzi.

     • felicyta 10 sierpnia 2011 o 10:56 pm

      @rabarbarek, „Mlodzi w innych krajach maja isc za przykladem i tez niszczyc i palic(…)umozliwi rzadom zaostrzyc „srodki bezpieczenstwa” czyli zacisnac petle na naszych szyjach(…)

      -trafilas w sedno, tez tak mysle

 14. Socool 10 sierpnia 2011 o 12:01 pm

  Ciekawy komentarz z Onetu-„Kiedy S&P500 spadło -6,66% akcje BOA notowano 6,66$ mówi wam to coś? To nie żart na zamknięciu giełdy w poniedziałek Bank of America miał kurs 6,66$. Bardzo dużo przypadków? Czy raczej ci którzy odpalają algorytmy kontrolujące rynki bawią się w numerologów. BOA idzie pod nóż to na pewno. Powtórka z Lehman Brothers.”

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 12:43 pm

   Bawią się z nami…

   • tatomarcela 11 sierpnia 2011 o 7:22 am

    raczej bawią się nami 😦

 15. Rikopol 10 sierpnia 2011 o 12:18 pm

  hej rok temu dostałem przydział mobilizacyjny,standardowa procedura kogos po odbyciu zasadniczej słuzby wojskowej….a dzisiaj rano listonosz przynosi mi wezwanie na WKU w celu nadania kolejnego przydzialu…nie wiem moze to standardowa kolejna procedura chyba ze szykuja sia w sztabie WP na W ??? osobiscie nie mam zamiaru walczyc tracic zdrowie za JELITY…czy oprócz mnie ktos dostal wezwanie?

  • Konarski 10 sierpnia 2011 o 1:11 pm

   W którym roku służyłeś w wojsku?

   • Rikopol 10 sierpnia 2011 o 2:37 pm

    2004/05

    • Konarski 10 sierpnia 2011 o 4:41 pm

     Rezerwy zawsze są potrzebne choćby w przypadku:
     – stanu wyjątkowego/wojennego
     – wysłania kontyngentu wojska na kolejną wojnę (Syria, Iran) itp…

 16. g44 10 sierpnia 2011 o 12:20 pm

  Londyn zawsze wyznaczał „trendy(i)” w Europie!

  KTOŚ NAPISAŁ : ” to sa jaja, mieszkam w lini prostej 200m od tego miejsca. W nocy myślałem że trafi mnie przez śmigłowce, wstaje odpalam kompa i z Polskiego serwisu dowiaduje się, że jakieś zamieszki były. W nocy myślałem, że to pożar jakiegoś domu. Co do jubilera, to już go tam chyba nie było z tego co widziałem, ze dwa tygodnie temu miał powybijane witryny. Co do wymiany ognia to jest ona dość nietypowa, to nie był zwykły policjant bo ci nie mają broni. Musiała być to jakaś jednostka specialna, która próbowała go zwinąć jak wysiadał z samochodu. Dziwne jest miejsce takiej akcji bo to bardzo ruchliwe miejsce. Kolejna rzecz w wielkiej brytani jest tak zwana baby- police (dziecinna policja) czyli zwykłe krawężniki, niezwykle mili i usłużni – stąd nazwa. Druga to oddziały specjalne lub narybek z prewencji, tutaj juz się nie bawią w uprzejmośći. No i niestety zawsze maja racje,nie ważne czy rozwalą dzieciaka czy przestępce. Sam byłem świadkiem, jak taki Policjant zdją pięścią 14-15 letniego dzieciaka z roweru, bo ten za wolno się zatrzymywał na jego wołanie, dzieciak się z rowerm poskładał, na szczęście poza otarciami nic mu się nie stało. Mówie o tym że gdyby nie dzieciak jadący przede mną, to pewnie ja bym zarobił, bo policjanta także nie zauważyłem. Wcale nie wykluczam prowokacji policji, Tak czytając komentarze widzę że was tam w Polsce nieźle tresują, Londyn w Ogniu? Londyn ma obwód 300 km, teren zamieszek to 1 może 2 kilometry kwadratowe, po prostu spalony posterunek policji i kilkanaście sklepów po drodze. zaraz się wyleje o arabach i czarnych żyjących z zasiłku, tylko to upada w kontakcie z rzeczywistością, bo by mieć ten social trzeba tu kilka lat popracować. Widzisz większość tych ludzi tu ciężko pracuje, śmiejecie się z Arabów, ale ich sklepy otwarte są od 5 do minimum 22 w nocy najczęściej do 1. Większość tych ludzi pracuje za najniższe wynagrodzenie, a awans społeczny praktycznie minimalny, po prostu mac-praca, żyjesz z tygodnia na tydzień. Oczywiście konflikt z brytolami, bo wcześniej mieli jak pączki w maśle teraz kryzys więc obcinają im social , czas się zabrac do pracy, a te najniższe , zajęte przez Polaków, Rosjan, Rumunów, arabów, hindusów i czarnych. Więc foch, oczywiście żaden bystrzak nie skojarzy, że pretensje może mieć tylko do siebie, ich przywódcy rozwalą teraz kolejny kraj – Libię, oczywiście spowoduje to kolejna fale Emigracji. Oczywiście to spowoduje niechęć do emigrantów wśród miejscowych, to pozwoli politykom znowu rzucić hasło być araba, murzyna, Białorusina itp. oczywiście wytresowana masa je poprze i oczywiście będzie wielce zdumiona, że przybysze z okupowanych przez nich krajów, nie dążą ich sympatią, nie chcą się asymilować, tylko gardzą nimi i cała tą pseudo kulturą. Popatrzcie na te nagrania, mega terroryści wywożący ze sklepów żarcie na wózkach. to jest żałosne, Jesteśmy tylko bydłem które góra może dowolnie tresować, które gryzie się między sobą o resztki które spadły z Pańskiego stołu. Wiecie co to dziwne uczucie, pisze przed kompem tuz koło miejsca zdarzeń i próbuje wyprostować bajkę w mediach, po prostu MATRIX.”

  • freenata 10 sierpnia 2011 o 8:48 pm

   Mądry z Ciebie człowiek.

  • sebecx 10 sierpnia 2011 o 9:02 pm

   …”po prostu spalony posterunek policji i kilkanaście sklepów po drodze”… dobre !!! po prostu …

   • rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 12:26 am

    Zauwazylam , ze angielskie gazety nie kieruja naszej uwagi na islamistow , a raczej prowadza nas w kierunku czarnoskorych mieszkancow Anglii. Od wczoraj widzialam kilka artykulow na ten temat . Nawoluja one do nielekcewazenia udzialu w tych rozruchach czarnoskorych , zakapturzonych mlodych. Jesli to zrobimy , nasze omijanie tematu zemsci sie w przyszlosci. Poszukajcie w The Telegraph , ktorego strone wrzucam . Byly tam co najmniej trzy komentarze na ten temat. Co mnie ciekawi , wszedzie gdzie pokazuja zamieszki , grupy , ktore w nich uczestnicza nie licza sobie wiecej niz 200-300 osob. Pokazywali tez jedno z miast ,
    i wsrod uczestnikow „wyprawy” na zakupy , byli mlodzi roznych ras . Kierowanie naszej uwagi przeciwko jakiejs rasie ma na celu wzbudzenie niecheci , a pozniej konfliktow miedzyrasowych. Trzeba na to uwazac. Najpierw tworzyli panstwa multi-kulti , a teraz chca ta mieszanke spoleczna uzyc do swoich niecnych celow.
    Juz sam tytul artykulu duzo mowi,
    Dlaczego ignorowac fakt , ze zamieszki wywolane sa na tle rasowym?

    http://blogs.telegraph.co.uk/news/katharinebirbalsingh/100099830/these-riots-were-about-race-why-ignore-the-fact/

 17. jowram 10 sierpnia 2011 o 1:37 pm

  Zwolennicy Dugina nie wierzą w samobójstwo Andrzeja Leppera

  Śmierć Andrzeja Leppera poruszyła nie tylko nastroje w naszym kraju. Polityk ten, tak bardzo kontrowersyjny, wielokrotnie obrażany i obrzucany błotem w Polsce, cieszył się poważnym uznaniem za naszą wschodnią granicą, na Białorusi i w Rosji. W szczególności w tak zwanym ruchu eurazjatyckim, którego naczelnym ideologiem jest filozof, historiozof, geopolityk i historyk Aleksander Dugin.

  Doktryna eurazjatyzmu, w skrócie, opiera się na założeniu o istnieniu odrębnej, eurazjatyckiej cywilizacji, stojącej w opozycji do euroatlantyckiego globalnego ładu – politycznej poprawności, globalizacji i kosmopolityzmu, parlamentarnej demokracji, transnarodowego kapitalizmu, uniwersalistycznych „praw człowieka”, „tolerancji” i liberalizmu, zaniku religijności, tradycji i suwerennych narodów.

  Eurazjatyzm zbliżony jest do ideologii tzw. „trzeciej drogi”, poza kapitalizmem i komunizmem i sam siebie określa mianem „konserwatywnej rewolucji”. W oczach zwolenników tego światopoglądu w Rosji i na Białorusi śp. Andrzej Lepper był jednym z jedynych polskich polityków, słusznie dostrzegających zagrożenia płynące dla Polski z integracji z zachodnimi strukturami, utratę jej suwerenności; jako jeden z jedynych szansę na uratowanie polskiej kultury i tożsamości upatrywał nie w UE i NATO, a we współpracy sąsiednimi, wschodniosłowiańskimi krajami.

  Stąd też żal po wiadomości o śmierci przywódcy „Samoobrony”, obecnym na polskiej scenie politycznej nieprzerwanie od początku lat 90. i słynącego z akcji wysypywania importowanego zboża na tory oraz byłego wicepremiera i ministra rolnictwa w rządzie PiS-LPR-Smoobrona, jest szczególnie duży właśnie w tych środowiskach. Przeprowadzenia szczegółowego śledztwa domagają się władze Białorusi, a rosyjski Eurazjatycki Związek Młodzieży wyraża swe kondolencje, które warto przytoczyć w całości (za: http://rossia3.ru/politics/foreign/lepper):

  „Andrzej Lepper, polityczny wojownik

  Eurazjatycki Związek Młodzieży domaga się obiektywnego śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera.

  EZM opłakuje tragiczną śmierć znanego polskiego polityka, gorącego patrioty swojej ojczyzny i przyjaciela narodu rosyjskiego, lidera partii „Samoobrona”, Andrzeja Leppera.

  EZM wyraża kondolencje rodzinie, przyjaciołom i znajomym zmarłego, a także wszystkim bojownikom o suwerenną i niezależną Polskę, wolną od jarzma liberałów-plutokratów i ich panów zza oceanu.

  Polski naród poniósł wielką stratę, zmarł jeden z jego najbardziej żarliwych obrońców. Andrzej Lepper zawsze występował w obronie słabych i pokrzywdzonych, bronił tradycyjnych narodowych i religijnych wartości, występował przeciwko zaszczepianej totalitarnej ideologii praw człowieka, bronił suwerenności swojego kraju. Lepper – jeden z niewielu wielkich polskich polityków, przeciwstawiający się przekształceniu Polski w marionetkę Zachodu, wzniecaniu wrogości i nienawiści między Polakami i braćmi-Słowianami, Rosjanami i Białorusinami. W tym czasie, gdy polityczna elita Polski masowo uginała się albo przed USA, albo przed Brukselą (a niektórzy znaleźli sobie dwóch panów na raz), Andrzej Lepper ośmielił się występować w obronie zrównoważonej i skoncentrowanej wyłącznie na interesy narodowe polityki zagranicznej i wspierać liderów, przeciwstawiających się nadużyciom „Nowego Światowego Porządku”, przede wszystkim prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenkę.

  Poniósł ciężką stratę nie tylko polski naród, polscy patrioci, ale i wszyscy ci, którzy wstawiają się za niezależną, wolną Europę, wszyscy ci, którzy wspierają ideę wielobiegunowego świata, wszyscy ci, którzy występują przeciwko zaszczepianiu przez Zachód dyktatury tolerancji i poprawności politycznej, wszyscy ci, którzy walczą z dyktaturą światowej oligarchii finansowej i transnarodowych korporacji, wszyscy ci, którzy poszukują ochrony swojej religijnej i etnicznej tożsamości, jednym słowem wszyscy ci, którzy nie przyjmują panowania liberalnego, atlantyckiego, globalnego światowego porządku.

  Polityczny żołnierz wszechświatowej armii Euroazjatów, konserwatywnych rewolucjonistów, tradycjonalistów, patriotów, człowiek zawsze gotowy walczyć za swoje przekonania, padł na polu bitwy, zmarł na swoim miejscu pracy. My nie wierzymy w hipotezę o samobójstwie, zbyt niepoprawnym politycznie, nieschematycznym, niekonformistycznym był Andrzej Lepper. Zbyt wielu i w Polsce, i za jej granicami, on przeszkadzał.

  EZM wymaga od kierownictwa Polski obiektywnego i bezstronnego śledztwa i wyjaśnienia śmierci Andrzeja Leppera. EZM wspiera żądania Ministerstwa Spraw Zagranicznych Białorusi zaangażowania międzynarodowych ekspertów w śledztwo w sprawie zbrodni.

  Smucimy się razem z naszymi braćmi-Polakami, ale śmierć naszego przyjaciela sprawia, że jeszcze poważniej, odpowiedniej i radykalniej podchodzimy do naszej walki. Albo my, albo oni. Albo zwycięży duch i tradycja, albo temu światu lepiej będzie zejść na marne”.

  Tekst i tłumaczenie: Michał Soska

  http://mercurius.

 18. kaszka 10 sierpnia 2011 o 1:43 pm

  HEJ!
  JAK W KOŃCU JEST Z TĄ POLICJĄ W UK?? 🙂

  MOŻE UŻYWAĆ PAŁEK I TŁUMIĆ DEMONSTRACJE 🙂

  CZY NIE MOŻE 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=gmoED3n4gME&feature=related (na tym filmie Policjanci latają jak jakieś pachołki bez sensu)

  BO W MERDIACH PODAJĄ, ŻE NIE MOŻE 🙂

 19. Grafik 10 sierpnia 2011 o 1:52 pm

  • OlO 10 sierpnia 2011 o 4:10 pm

   widać już zagrali tą kartą

   • baba wanda 11 sierpnia 2011 o 5:30 am

    Duzo im jeszcze tych kart zostalo?
    Bo to juz nudne jest znaczonymi kartami garc, jak dwie strony rozpoznaja znaki 🙂

 20. Ania 10 sierpnia 2011 o 2:55 pm

  Bardzo ciekawy artykuł, obnażający mechanizmy władzy.
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6577

 21. Mariusz 10 sierpnia 2011 o 2:57 pm

  Krótko przed 15.00 przy al. Solidarności, na wysokości liceum im. Władysława IV w Warszawie doszło do strzelaniny. Jedna osoba została ranna, policja z pomocą śmigłowca poszukuje innych uczestników zajścia – poinformowała Wirtualną Polskę Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Strzelanina-w-al-Solidarnosci-w-Warszawie,wid,13677219,wiadomosc.html

 22. payattantion 10 sierpnia 2011 o 2:58 pm

  Co tu duzo sie rozwodzic.Ta sytuacja to prowokacja.To widac golym okiem.Jakby chcieli to przywrocili by pozadek w kilka sekund.Domy i sklepy sie pala i nikt tego nie gasi.O dziwo z malutkiego samochodu unosi sie dym jakby przynajmniej palila sie rafineria.Cos tu jest nie tak. Prowokatorzy moze nawet mlodzi przestepcy wypuszczeni z wiezie robia zament na pod kontrola pewnych sluzb.Jakby to bylo jakiekolwiek powstanie to poszli by pod Buckingham czy Westminster albo Downing 10.
  To prowokacja i nie dajmy sie nabrac. Sikhowie juz to wiedza i stoja sznurem na ulicach broniac wspolnie swoich biznesow.

 23. suszonesliwki 10 sierpnia 2011 o 3:06 pm

  Wall Street jak na razie w dol, -3%.

  • rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 9:18 pm

   DOW zakonczyl prawie – 5%. Wczorajszy plus to manipulacja i cicha interwencja . Na dlugo nie starczyla.

 24. Ania 10 sierpnia 2011 o 3:19 pm

  Mimo całego światowego zametu, ludzie jednak myślą nad wprowadzeniem normalności.
  Budujące. Czeka nas praca u podstaw, co by się nie miało dziać !
  http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/ceny-podrecznikow-sa-chore-chcemy-e-podrecznikow,1679561

  • po_prostu 10 sierpnia 2011 o 5:31 pm

   Weź nie przesadzaj, bo to też są sprawy ważne, nie tylko to, co się dzieje w Anglii- a nawet bardziej, bo dotyczy BEZPOŚREDNIO polskiej rodziny!! Jakbyś miała dzieci w wieku szkolnym na wychowaniu i niedużą średnią pensję, to inaczej byś gadała, heh!!!

   • Ania 10 sierpnia 2011 o 5:37 pm

    Coś nie zrozumiałaś moich intencji.

    • po_prostu 10 sierpnia 2011 o 6:19 pm

     Przepraszam najmocniej 😦 rano właśnie dyskutowałam ze znajomym na ten temat i on stwierdził, że teraz opinia publiczna jest odciągana pierdołami, wskutek czego później odebralam ten komentarz jako ironię, nadinterpretacja : D

 25. iHe 10 sierpnia 2011 o 3:32 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1713544,0,1,krwawa-zemsta-na-talibach–ktorzy-zestrzelili-chinooka,wiadomosc.html

  „Uderzenie zabiło między innymi lokalnego przywódcę talibów Mułłę Mohibullaha i rebelianta, który osobiście oddał strzał, który skutkował katastrofą CH-47 w miniony weekend – stwierdził Allen. NATO oficjalnie do tej pory nie potwierdziło ostatecznie, iż to rzeczywiście rebelianci zestrzelili CH-47, ale po oświadczeniu Allena nie ma już praktycznie wątpliwości.”

  A tu coś od nie parszywych merdiów:
  Breaking News: “Bin Laden” Heroes Probably Murdered to Keep Them Quiet
  http://www.veteranstoday.com/2011/08/06/breaking-news-bin-laden-troops-probably-murderered-to-keep-them-quiet/
  Tłumaczenie na grypie666

  ps .Rebeliant który oficjalnie oddał strzał – dobre sobie..Ta precyzja poraża wrogów ameryki.

  I jeszcze to:
  „Strata tylu żołnierzy, w tym niezwykle cennych SEALs, wstrząsnęła amerykańskim wojskiem. Specjalne oświadczenie wygłosił nawet Barack Obama. Pomszczenie zabitych zostało uznane za najwyższy priorytet.”

 26. payattantion 10 sierpnia 2011 o 4:10 pm

  Gadajace glowy na BBC sie szyderczo usmiechaja . To juz jasne. Wlasnie pokazali fragment z zamieszek albo raczej rabunkow jak koles ze sluzb ubrany na czarno unosi kawalek wybitej w sklepie szyby a jeden z tych zamaskowanych idiotow wczolguje sie do sklepu.Oni czuja sie bez karni dlatego to robia.

 27. sono 10 sierpnia 2011 o 5:27 pm

  bardzo dobry, krotki artykukl o katastrofie smolenskiej.
  „Dziwne te samoloty – stalowe liny tną, o brzozę się łamią – Janusz Wojciechowski”
  http://www.bibula.com/?p=41929

 28. rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 6:05 pm

  Kolejne ostrzezenie, ” Badzcie sobie swoim Bankim Centralnym”

  Video obejrzalo prawie 60 tysiecy ludzi w ciagu dwoch dni. Jak napisal jeden z internautow , oznacza to , ze wygrywamy bitwe. Szkoda , ze nie umiem roric napisow , warto to video przetlumaczyc.

 29. Ania 10 sierpnia 2011 o 6:13 pm

  Ciekawe, czy to aby nie Londyn na tej karcie ?
  http://grypa666.files.wordpress.com/2009/08/illuminati-cards3.jpg?w=486&h=427&h=346

  • rex 10 sierpnia 2011 o 6:23 pm

   Dokładnie przecież to Big Ben.

   • Cupak 10 sierpnia 2011 o 7:14 pm

    a mi się wydaje że to jest Waco Tower w Tokyo.

    http://tinyurl.com/3jqgonu

 30. g44 10 sierpnia 2011 o 6:32 pm

  TV24 propaganda 24/h >>> http://pl.justin.tv/tv__1916#/w/1599217856/2 , skótki oglądania to sposób myslenia jaki „oni” chcą żebyśmy tak mysleli … TV, Sklep, restauracja, taksówka – to dżungla, w której konsument często jest bezbronny. Wszystkim z was, którzy macie już dość oglądania tych samych zakłamanych złodziejskich mord w Polskim parlamencie, po królewsku żyjących za nasze pieniądze, Wszystkie partie w Polsce kłamią, kradną i ciągle utrudniają życie Polakom nowymi podatkami, regulacjami, zakazami, nakazami i przepisami. Pokażmy im znak STOP! Polityka to ilość ciemnoty, pustych dekli, szabrowników i obcych agentów rozkładających ten kraj jest zatrważająca!!! każdy myślący widzi do jakiego bagna zapewne świadomie doprowadziły miernoty przy korytach, które nie mają bladego pojęcia ani celu, by zrobić coś dobrego dla tego kraju!!! paliwo dochodzi do 6 zł, frank 4 zł, 3 mln ludzi musiało stąd uciekać woląc zmywak, 9 mln żyje na skaju nędzy, przemysł rozgrabiony i wyprzedany za frico, firymy upadają, wojsko zniszczone, służba zdrowia zniszczona, szkolnictwo zniszczone, cały wymiar sprawiedliwości to patologia, dług kosmiczny, szydzą z nas w unii i na świecie, że rząd nie ma pojęcia o sytuacji na świecie, afery, zamachy, morderstwa, byle się trzymać koryt!!! WYBORY ? jeśli mnie przekonacie, pójdę i na nich zagłosuję, jak narazie to utopia i cz\emu mydlą mózgi polakom. Precz z szabrownikami, którzy od 22 lat grabią ten nieszczęsny kraj!!!

  • sebecx 10 sierpnia 2011 o 9:28 pm

   ..w zajtgajstach o tym mowa… NWO wybawi świat z tego …

 31. rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 6:43 pm

  A oto jak pewna rodzina w USA przygotowala sie na nadejscie kryzysu. Ciekawe , ze pokazal to kanal National Geographic. Czasami padaja na stronie pytania , jak sie przygotowac? To zobaczcie jak to robia inni. Sa dwie czesci.

  http://channel.nationalgeographic.com/episode/doomsday-preppers-6202/Videos/10607_00#tab-Overview#ixzz1QJKYgoAu/10607_00

 32. OlO 10 sierpnia 2011 o 8:02 pm

  resetują kąta na facebooku

  • OlO 10 sierpnia 2011 o 8:06 pm

   przepraszam fałszywy alarm

   • HocusPocus 10 sierpnia 2011 o 8:22 pm

    Po czym wnioskowałeś Olo?

    Do 5 listopada jeszcze trochę czasu w sumie…

 33. Tomasz 10 sierpnia 2011 o 8:25 pm

  Panie Monitorze prosze nie podkrecac cisnienia. poki co na razie wszystko przycichlo. Pracuje na Kensington i tutaj nic sie nie wydarzylo. Radze zajac sie tym co bedzie po smierci Leppera w Polsce. Wiekszosc wie ,ze to nie wypadek. Zawsze pan mowi zeby nie wierzyc mediom. Media podaja troche inaczej niz jest na 100 procent. Troche prawdy jest nic poza tym. Nie wiem co pan chce pokazac-kataklizm w UK jak pan probuje ostatnio? i Tak kto chce to tu zostanie. Lepszy i tak jak ktos powiedzial angielski sorry za slowo burdel niz tuskowy raj. Lubie Panski portal ,ale po ostatnich panskich nagonkach na emigracje czy to UK czy USA nie wiem czy bede go czytal, choc podkreslam ze lubie tu zagladac. Pozdrawiam

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 10:56 pm

   Obiecuję Panu, że nic nie „przycichnie”. Oni realizują pewien plan, zresztą coraz bardziej widoczny. To był zapewne test, potrzebują dane sla superkomputerów, w którychmodelują zachowania społeczne. Zresztą komentarze ludzi potwierdzają, że to była prowokacja. W czym zatem jest „podgrzewanie atmosfery”? W tym, że piszę o NWO? A co, niby się nic nie dzieje?…

  • sebecx 10 sierpnia 2011 o 11:40 pm

   …chyba się sam pocieszasz Tomasz… i gdzie tu nagonka na emigrację.. ja ci powiem, że i w radyju lecą programy o tym zajściu..z socjologami psychologami… takie to zatroskane nasze społeczeństwo jest… zresztą już nic nie można poradzić tylko próbować uświadomić jak największą ilość ludzi… spektakl musi się odegrać…

 34. Tomasz 10 sierpnia 2011 o 8:29 pm

  aha widze ze nawet nic nie weszlo co napisalem. Stanu wjatkowego w UK nie ma. Tak jak mowie bylem pewny ze ten portal jest inny-dla wszystkich ktozy maja jakies zdanie

 35. Tomasz 10 sierpnia 2011 o 8:54 pm

  Nie wiem Monitor co sie dzieje. Widze ,ze niestety cenzura. A tak lubilem ten portal. W UK nie ma stanu wyjatkowego jak piszesz. Ci ktorzy maja zostac to zostana, ci ktorzy maja przyjechac i tak przyjada. Przy okazji zamieszki i tak wyszly na dobre wszystkim bialym haha. Chyba moj ostatni wpis. Oh ja glupi myslale ze ten portal jest ez cenzury

  • monitorpolski 10 sierpnia 2011 o 10:50 pm

   Nie ma cenzury, no chyba że wyjątkowo ktoś jest wredny – wtedy można założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że jest to opłacany agent.
   Jestem na wyjeździe, mam sporadyczny dostęp do internetu.

   • rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 12:58 am

    Tomasz , zupelnie nie wiem dlaczego tak bardzo obraziles sie na Monitora , ze az nie bedziesz wiecej wchodzil na strone. Wedlug Ciebie w Angii nic sie nie dzieje i Monitor podgrzewa atmosfere? No chyba nie Monitor a media totalnej dezinformacji , nie tylko podgrzewaja , ale wrecz podpalaja nasze mozgi do czerwonosci . To co probujemy robic na stronie to wlasnie wyjasnic dlaczego tak sie dzieje i komu zalezy na tych pozarach. Pytam :
    Czy sa zamieszki ? Sa
    Czy sa pozary ? Sa
    Czy jest policja w pelnym rynsztunku na ulicach i spokojnie przyglada sie wydarzeniom? Jest
    Czy premier skrocil sobie urlop? Tak
    Czy setki sklepow obrabowano i zniszczono? Tak
    Czy zamieszki , ktore rozpoczely sie w Londynie przeniosly sie do innych miast? Tak
    Czy pisali wczoraj Polacy , mieszkajacy w Wlk. Brytanii , ze tuz kolo nich wybuchaja pozary i ze odczuwaja lek? Tak.
    Czy mozliwe jest , ze wkrotce za te zamieszki wszystkim mieszkancom zabierze sie kolejne swobody pod pretekstem walki z ” domowymi” elementami , ktore nie pozwalaja wspolmieszkancom spokojnie zyc , pracowac i przechadzac sie ulicami? Jak najbardziej.

    Gdzie tu wiec niechec Monitora do emigracji, gdzie podsycanie nastrojow antyemigracyjnych ? Wszyscy co jakis czas laduja w spamie , lub czekaja na moderacje i coz w tym dziwnego? To nie powod , zeby sie obrazac. Nie kazdy mial ochote czytac wyzwiska i brac udzial w awanturach , wiec taka moderacja dobrze robi stronie.

    Pare zdjec ze spokojnej Anglii .

    http://www.bbc.co.uk/news/uk-14471098

  • iHe 11 sierpnia 2011 o 9:44 am

   A czym się różni 16tys.policjantów na ulicy od stanu wyjątkowego?Pewnie tym,że jeszcze cie nie spałowali.

 36. iHe 10 sierpnia 2011 o 9:32 pm

  Musze przyznać,że człowiek gdzie się nie obróci to wszyscy powtarzają tą samą śpiewkę.
  Cameron obciął socjał więc socjał wyszedł na ulice.Dobry Cameron.
  Szkoda ,że banksterom socjału nie obciął.Postawiłbym na to ze 2 grosze ,że się nie odważy.
  Jak ciąć to wszystkim.
  Za to fajny blog znalazłem w zalewie utyskiwania na multikulti i tego ogromnego socjału,marzenia wszystkich „czarnuchów i siniaków” niemożliwych do integracji.
  http://aangirfan.blogspot.com/2011/08/false-flag-london-riots.html
  Żeby nie było jestem za państwami narodowymi,za różnorodnością a nie mc world,ale jakoś dotąd nikomu nie przeszkadzało to,aż banksterzy nie znaleźli się w opałach,chwile po utracie ratingu AAA przez USA.
  Szczucie ludzi na tle rasowym i majątkowym już kiedyś przerabialiśmy w 3Rzeszy.
  Na razie się urabia opinie publiczną.Potem pójdzie z Górki.

  Strategicznie w przypadku planowanego ataku na Iran wcześniejsza pacyfikacja ognisk z islamistami wydaje się uzasadniona z ptk.widzenia strategów NWO.
  Dodatkowo mobilizuje się swoje społeczeństwo przed wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym.Idealne warunki dla totalitaryzmów wszelkiej maści.
  Mam nadzieje,że libertarianie i prawicowcy w końcu zauważą ,że może ktoś próbuje jednak ubrać ich w fartuszek norweski.
  W każdym razie fałszywa moneta wolności nam nie przyniesie,jak ją kupimy.
  Musimy znać jej obie strony.W każdym razie nie mówię tego ,żeby dzielić.

  • sebecx 10 sierpnia 2011 o 11:48 pm

   …bardzo trafnie napisane.. ja tylko dodam …Albert Pike plan III wojen światowych…

 37. rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 9:40 pm

  Zamieszki w Anglii, spadki na geldzie , a o Grecji ani slowa. Ani media pisane ani ogladane nie pokaza zdjec z „apokalipsy” bankowej , ktora prowadzi kraj do calkowitego bankructwa. Mamy tam do czynienia z procesem wycofywania pieniedzy z bankow przez zwyklych obywateli. Jest to , to o czym czasami pisalismy na stronie. Jesli bankom zabierzemy nasze pieniadze i pogardzimy ich pozyczkami i kartami , to oni wczesniej pojda z torbami niz my. Czy wiecie dlaczego tego nie zobaczymy w tv i nie uslyszymy komentarza na ten temat? Bo sie boja , ze za przykladem Grekow obywatele innych krajow zrobia to samo. Nie wiem czy Grecja zbankrutuje , ale jesli tak to jest to najlepsze wyjscie dla tego kraju. Wtedy pozostanie im jedna tylko droga. Wystapic z UE , wyzerowac dlugi i zaczac wszystko od poczatku[ jak w Islandii}

  http://www.davidicke.com./headlines/51861-greece-in-panic-masses-race-to-pull-cash-from-banks-causing-a-great-depression-style-bank-run

  • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 7:12 am

   Zalosne sa powolywania sie na Icke. Kim on jest dobrze wiemy i wiemy ze to wyjatkowo szkodliwy czlowiek.

   • rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 7:19 am

    suszonesliwki , wczoraj czytalam na ten temat na innej stronie. Do tego artykul byl dluzszy i lepszy. Niestety zgubilam i wzielam pierwszy z brzegu , a ze byl to Icke zauwazylam juz po przycisnieciu paluchem ” opublikuj komentarz” i moje desperackie proby zatrzymania , nie powiodly sie. Tak ze wybacz , ale chodzilo mi o wiadomosc .

    • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 7:35 am

     Tak czy owak informacje i artykuly promowane przez Icke sa wiadomo czym wiec odradzalbym ich czytanie.

     • sebecx 11 sierpnia 2011 o 7:41 am

      ..ja odradzam używanie prądu i paliw …. wiadomo, że to wynalazek demonów szatana…

      • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 7:56 am

       ???!

       • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 8:47 am

        Nie rozumiem o co wam chodzi.
        Piszecie o jakis sliwkach czyli wasze mozgi musza byc bardzo zarobaczone.

 38. sono 10 sierpnia 2011 o 9:48 pm

  o dziwo, to bylo na main media. trzeba to obejrzec bo facet wykrzyczal to co ludzie mysla.
  Pewnie wyleci z TV w tempie przyspieszonym.

  http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/44079837#44079837

  Bardzo dobry site, najnowsze info
  http://twitter.com/#!/Conspiracywatch

 39. rabarbarek 10 sierpnia 2011 o 10:16 pm

  Gospodarka pada , gielda pada , a kongresmeni jada na zasluzony odpoczynek na wakacje. A gdzie jada ? Milych wakacji!!!

  http://www.cbsnews.com/8301-503544_162-20089313-503544.html

  • wojox 10 sierpnia 2011 o 10:48 pm

   Jadą do schronów pod ziemię na odpoczynek i obserwację ludzików, jak tamci na powierzchni bedą się z głodu wybijać…

   • iHe 11 sierpnia 2011 o 11:54 am

    Hihi ładny kurort sobie wybrali,faktycznie dobrze wybetonowany i dobre żarcie podają..
    A poza tym można spotkać rodzinę i nie ma ekstradycji..

    AIPAC works with both Democratic and Republican political leaders to enact public policy that strengthens the vital U.S.-Israel relationship.”

    A może to jednak wakacje pracujące ?Takie nie jawne wspólne posiedzenie szondu USA i Izraela..I tak wszystko pozostaje w rodzinie

 40. czerwonykiel 10 sierpnia 2011 o 10:29 pm

  witam i zapraszam na mój blog
  http://czerwonykiel.wordpress.com/

 41. rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 7:12 am

  Wrzucam zdjecia z Great Depression. 4 strony zdjec . Czy nas to czeka? Sytuacja jest podobna, prezydent tez, moze tylko gorszy od Hoovera, nawet susza tak jak dzisiaj niszczyla rolnictwo. Gar kuchnie tez juz sa , choc moze nie w takiej ilosci jak wtedy, i masowe wyciaganie pieniedzy z bankow narazie w Grecji , ale wkrotce ludzie rzuca sie do wyciagania swoich oszczednosci na calym swiecie, gielda ledwo dyszy a zadluzone kraje nie beda w stanie podolac swoim zadluzeniom. Wtedy z dnia na dzien ludzie stracili wszystko . Brzmi to jak science -fiction , ale niestety wielkimi krokami zbliza sie dzien , kiedy zdziwimy sie , ze jednak nastapil krach , w ktory dzisiaj wielu nie wierzy. Obym sie mylila.
  Jest tam jedno zdjecie na ktorym cala rodzinka siedzi przy stole i je kolacje. Na stole stoja sloiki z wyrobami wlasnej roboty. Chyba juz czas ,aby zaczac robic przetwory , ktore w razie kryzysu beda nam przypominaly dobre czasy.

  http://fineartamerica.com/art/photographs/great+depression/all?page=1

  • royek 11 sierpnia 2011 o 9:49 am

   Dla Ciebie z finansów i bankowości… PAŁA
   W ogóle nie rozumiesz systemu bankowego.
   Chodzi o to, że system jest w ten sposób skonstruowany, że zmusza społeczeństwa do życia na kredyt, aby społeczeństwo mogło egzystować i się rozwijać.
   Pożyczane pieniądze wcale nie powinny należeć do banków i trzeba o tym głośno krzyczeć
   Pożyczane pieniądze powinny należeć do społeczeństwa, gdyż bank żeruje na realnym kredycie, który wytwarza gospodarka.
   Bank nie pożycza pieniędzy, które posiada, tylko za każdym razem gdy tworzy kredyt, stwarza nowe pieniądze, niczym fałszerz i co jest okrutne zapisuje sobie w aktywa. Znaczy to ni mniej ni więcej, że bank zawłaszcza pieniądze należące do społeczeństwa i NIKT z przeciętnych ludzi nie ma własnych oszczędność, poza elitarnymi rodzinami bankierskimi, gdyż 99% pieniędzy znajdujących się w tej chwili w obiegu powstało z powietrza i muszą one wrócić do banków, bo są ich aktywami. Gdy patrzymy na swój stan konta może się nam wydawać, że widzimy swoje własne pieniądze tam zapisane. Niestety tak NIE JEST, gdyż pieniądze zapisane na naszym koncie są własnością banku i wcześniej czy później będą musiały tam wrócić pod postacią podatków i innych opłat.
   Ten system rujnuje po kolei wszystkie narody na świecie i za pomocą przekupnych polityków, którzy zmieniają Konstytucję własnych krajów doprowadza do upadku społeczno-gospodarczego i co za tym idzie moralnego poddanych, zniewolonych obywateli.
   Przykładowo w Polsce wprowadzono zdradziecki zapis do Konstytucji RP:
   Art.220
   2. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

   Taki zapis jest kluczowy aby bankierzy mogli doprowadzić kraj do bankructwa i przejąć WSZYSTKIE jego strategiczne i zwyczajne dobra materialne, bo przecież sam pieniądz nie ma żadnej wartości. Pieniądz jest tylko i wyłącznie środkiem do realizacji celów.
   Zapis ten mówi wyraźnie, że Rząd Polski a co za tym idzie społeczeństwo polskie jest zobowiązane do zadłużania się w bankach komercyjnych, więc proszę nie wmawiać więcej ludziom, że są czemukolwiek winni nie znając podstawowych zasad zbrodniczego, mafijnego systemu finansowego, w którym przyszło nam żyć.

   Pozdrawiam.

  • jerkeyjerkey 11 sierpnia 2011 o 9:56 am

   Czy sugerujesz, że przez 10 lat mam zbierać na mieszkanie, aby je kupić? A w międzyczasie, gdzie mam mieszkać z rodziną? Pod mostem? W 12 osób na 40 metrach z krewnymi? Czy to znaczy od razu?
   Mieszkanie to podstawowa potrzeba, która musi być zaspokojona prawie „od razu” – a to jest gro kredytów.

  • Ania 11 sierpnia 2011 o 2:43 pm

   Własne przetwory warto zrobić niezależnie od kryzysu. Jak sama zrobisz, to wiesz z czego jest zrobione. Tyle,że trzeba mieć gdzie to przechować. Warto chociaż porobić kiszone ogórki ( źródło wit c ) w zimie. Konserw miesnych w słoikach tez można troche zrobic, ale tzreba pamietać o tyndalizacji ( potrójnej pasteryzacji) ze wzgledu na Clostridium botulinum ( laseczka jadu kiełbasianego- smiertelnie groźnej toksyny). To samo niestety dotyczy przetworów z fasolki i innych warzyw pasteryzowanych. Ale można to wszystko zakwasić, np pomidorami ! i wystarczy 1 pasteryzacja.
   Kto nie umie, niech się szybko nauczy, to żadna filozofia. Każda wiejska baba to potrafi.

 42. tatomarcela 11 sierpnia 2011 o 7:44 am

  czyżby „nasz” (nie)rząd już wcześniej przygotowywał się na tego typu zajścia?

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/5189715-przygotowania-do-tlumienia-zamieszek-

  • Ania 11 sierpnia 2011 o 2:03 pm

   Oj, władza kocha nas coraz bardziej ! Tyle dla nas robi. No i chyba obawia się,że my też coraz bardziej naszą władzę kochamy ….

 43. BAŚKA 11 sierpnia 2011 o 9:16 am

  Czy naprawdę jesteście tak Głupi!? http://www.youtube.com/watch?v=ixuicqPQY9Q

  • Ania 11 sierpnia 2011 o 1:55 pm

   Super!
   ” Droga powstaje pod wpływem kroków idącego” bardzo mi się podoba !

 44. ostatni rozsądny? 11 sierpnia 2011 o 10:59 am

  Cenzura tu gorsza niż na onecie. Czym się od nich roznicie? Tu tez albo idziesz poslusznie za stadem albo Cię ucisza?
  Wstyd, chanba i żenada w jednym.

  • monitorpolski 11 sierpnia 2011 o 11:37 am

   Skandal, draństwo, bandytyzm! Rozszerz swój słownik i zacznij wchodzić z powrotem na Onet.

 45. iHe 11 sierpnia 2011 o 2:10 pm

  Filmiki dla niezestresowanych których nie ruszają czarne wizje.W każdym razie ciekawsze to niż Jerycho.Wydarzenia przyspieszają warto zobaczyć co zostało w tali.


  The Stage Is Set For a Nuclear False Flag
  kanye west exposed, LISTEN! ILLUMINAUTI MESSAGE FOR ILLINOIS P/T 1/3

 46. Ania 11 sierpnia 2011 o 3:14 pm

  No słuchajcie, idzie nowe…
  Ale dobre i to !
  http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Sklepy-dla-ubogich-Wydaja-towary-za-punkty,wid,13679844,wiadomosc.html

 47. Katon Najmłodszy 11 sierpnia 2011 o 4:12 pm

  „Londyn stolicą Trzeciego Świata”
  Socjologowie zaklinają rzeczywistość. Struchlałymi i przemądrzałymi słowami opowiadają bajki o „zakapturzonym pokoleniu”, „wykluczeniu”, „młodych w kapturach”, „zdesperowanej młodzieży” . Żaden nie zająknie się nawet, że to młodzi ludzie o murzyńskich i arabskich, albo pokrzyżowanych rysach twarzy. Żaden nie zająknie się nawet, że olbrzymia część przybyszów spoza Europy jest nastawiona aspołecznie. Każda nauka, żeby opisać rzeczywistość musi opierać się na dostępnych faktach, a nie zmyślać, tworzyć nowe byty, które pasują do z góry przyjętej tezy. Aby coś zrozumieć należy nazywać rzeczy po imieniu. więcej http://katonisliwka.wordpress.com/2011/08/11/londyn-stolica-trzeciego-swiata/#comments