Co naprawdę się dzieje w Anglii?


Stan wyjątkowy na ulicach Londynu
Jeszcze formalnie nie ogłoszony, praktycznie jednak jest wcielany. 16,000 policjantów – prawie 3 razy więcej niż w poniedziałek, samochody opancerzone, niezliczone patrole – tak ma wyglądać też nasza przyszłość. To co się dzieje w Londynie wygląda na test NWO, cała sytuacja została bowiem sprowokowana, o czym napiszę później.
Londyn być może będzie pod kontrolą, ale chaos rozprzestrzenia się na inne miasta, w zadymach biorą udział głównie nastolatki, nawet 10-letnie dzieciaki. Wandalizm, rzucanie kamieniami, rabunki – to jest wszystko czego tych gówniarzy nauczyło zniszczone przez globalistów szkolnictwo. Nie można mieć wątpliwości, że przygotowywano się długo do tej chwili – z tych młodocianych bandytów rekrutowane będą bowiem oddziały nowego gestapo, nieważne jak się to nazwie – czy Homeland Security, czy też Straż Miejska.
W Manchester i innych miastach nie ma żadnego powodu do zamieszek – jest to wynik tylko i wyłącznie „przygotowania” młodzieży do takiego zachowania.

Darcus Howe ujawnia prawdę o szykanach policyjnych

Darcus Howe

Prowokacja odbyła się w Londynie, ujawnił to w programie BBC czarnoskóry Hindus Darcus Howe (http://www.youtube.com/watch?v=mzDQCT0AJcw).
Darcus Howe: – „Coś bardzo poważnego dzieje się w tym kraju. Nasi liderzy polityczni, policja nie mają o tym pojęcia. Wystarczy posłuchać co mówią młodzi, zarówno biali jak i czarnoskórzy, co się z nimi robi w tym kraju.
Dziennikarka: „Przerwę panu, czy pan nie potępia tego co się dzieje?
Darcus Howe: – „Oczywiście, że nie. Interesuje mnie jedno – do domu młodego człowieka, który ma rodziców, braci, siostry podjechała policja i odstrzeliła mu głowę!
Dziennikarka: – „Panie Howe, musimy poczekać na oficjalne wyniki śledztwa, nie wiemy co się stało. Mówił pan o młodych ludziach, swoim wnuku…” – dziennikarka chciała zmienić temat, Howe jednak kontynuuje:
Darcus Howe: – „Nękają młodych czarnoskórych bez powodu.Mój wnuk jest aniołem, zatrzymano go bez powodu i przeszukano (…) nie potrafi nawet powiedzieć ile razy został przez policję przeszukany bez powodu„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, ale to nie jest powód by robić zamieszki jakie obserwujemy w ciągu ostatnich kilku dni„. Wyraźnie ta dziennikurwa miała zadanie do wykonania.
Darcus Howe: – „A gdzie pani była w 1991 w Britston? … ja tego nie nazywam zamieszkami, ja to nazywam powstaniem! To samo się dzieje w Syrii, Liverpool to jest  historyczny moment„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, czy pan bierze udział w zamieszkach?”
Darcus Howe:  -„Nigdy nie brałem udziału w ani jednej. Owszem, brałem udział w demonstracjach, które się skończyły konfliktem. Powinna pani mieć szacunek do starego czarnoskórego Zachodniego Hindusa i nie oskarżać mnie o to, że jestem chuliganem (…) mówisz jak idiotka”.
Dziennikarka: -„Dziękujemy panu…

W artykule „Police calm London, but riots flare across UK” („Policja uspokaja Londyn, ale zamieszki powstają w całej Wielkiej Brytanii”) dokonuje się manipulacji medialnej mającej na celu przekonanie czytelnika o konieczności bardziej radykalnych akcji. W pierwszej części wprowadza się atmosferę totalnego zagrożenia ze strony zadymiarzy. Receptą na to ma być akcja społeczna.
Już 1000 członków ugrupowań prawicowych wyszło na ulicę by walczyć z zadymiarzami” grzmi Stephen Lennon, lider rzekomo skrajnie prawicowej Angielskiej Ligi Obrony (English Defense Leader).
Tu słusznie  przypomniano o wpływie jaką miała ta organizacja na norweskiego  zamachowca – syjonisty Breivika. Z innych źródeł okazuje się, że EDL jest tak samo „angielska” jak Breivik „norweski”. Ma bowiem bliskie powiązania z syjonistyczną organizacją szpiegowską ADL (Anti-Defamation League)!
Wzorem swych braci w Izraelu ma też przygotowanie terrorystyczne – Lennon bowiem dodaje, że nie gwarantuje iż odbędzie się bez przemocy. Od wprowadzania porządku nie są organizacje „społeczne” ale policja i służby porządkowe. Ale widać, że chodzi t o coś innego:

Cel: wywołanie wojny domowej

Komentujący na godlikeproductions uważają, że EDL, podobnie jak Breivik, ma za zadanie sprowokowanie Muzułmanów. Jeśli do tego dojdzie to wojna domowa murowana.
Lennona oczywiście popierają „autorytety” (NWO zawsze ma pod ręką autorytety, które w razie potrzeby są do usług), jak Andrew Silke – szef kryminologii uniwersytetu we Wschodnim Londynie. Silke w imieniu opinii społecznej mówi: „ludzie domagają się twardego działania”. Ciekawe jacy „ludzie”?
Należy tu dodać, że na godlikeproductions niektóre komentarze są wielce alarmujące jeśli chodzi o polskich imigrantów – traktuje się ich podobnie jak do czarnoskórych czy Hindusów:
„Jestem za, o ile tylko spali się polskie biznesy” – prowokuje któryś z „dyskutujących” – to oczywiście są agenci, których zadaniem jest dodatkowe prowokowanie konfliktów.

Przez lata ściągano do tego kraju ludzi z różnych stron świata, by teraz wykorzystać ich jako pretekst do wprowadzenia zamordyzmu, który niewątpliwie nastąpi. W różnych krajach będą różne powody – bądź to zamieszki, bądź „terroryzm”. W Polsce może być to „antysemityzm” lub „homofobia”. Są to sprawdzone metody, jakimi posłużył się Hitler czy Stalin.
Musimy więc zdać sobie sprawę z czym mamy do czynienia, że NWO jest doskonale przygotowaną i przetestowaną formą totalitaryzmu – wprowadzaną z premedytacją na całym świecie. To szaleństwo można powstrzymać tylko przez skoordynowaną akcją oporu. Nie można czekać, bowiem gdy sytuacja wymknie się spod kontroli jak w Anglii, to będzie już za późno.

Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Na koniec komentarz od czytelniczki z Anglii, który pojawił się pod poprzednim wpisem. Potwierdza on obawy, że konflikt w Anglii jest prowokacją:
daiwa 10 Sierpień 2011 o 7:26 am
Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Prawdopodobnie w celu wprowadzenia większego zamordyzmu, a nawet stanu wyjątkowego
Dziennikarz nagrał grupę zamaskowanych wyrostków, która była wożona po wielu miejscach w Londynie. Następnie zadzwonił na Policję, że jeździ za busem, z którego wybiegają zamaskowani bandyci i podpalają domy, a Policja nie zareagowała na wezwanie!!!!!!
Podbiegł do jednego z bandytów i się zapytał czy to mądre żeby podpalać dzielnice w której mieszkacie? Usłyszał tylko fuck off fuck itd
Oczywiste jest, że przecież nikt nie podpala swoich mieszkań. Grupy pochodzą z innych dzielnic, a może nawet są przywożone z więzień i zakładów poprawczych. Oczywiście do tego typu prowodyrów przyłącza się zwykła, bezrobotna wkurzona młodzież
Wkrótce usłyszycie o tym więcej. Sądzę, że to samo będzie we Francji, Włoszech i innych państwach.
Będą wzniecać zamieszki na tle etnicznym. Zapanuje totalny chaos!

Pozdrawiam z UK

Reklamy