Wywiad z Bogdanem Goczyńskim zza krat (Nowy Ekran)

Nowy Ekran: Rozmowa zza krat:

AKCJA: kiknij na gwiazdkach artykułu http://wp.me/p14XOh-hj by poprzeć Bogdana Goczyńskiego!

Jak już informowałem, Bogdan Goczyński – kolega, dziennikarz niezależny, tydzień temu trafił za kratki. Czekam na materiały, na podstawie których, mógłbym dokładnie opisać przyczyny jego aresztowania – niestety, nie udało mi się skontaktować z Bogdanem, mam tylko kontakt z jego bratem i znajomymi (którzy też niewiele wiedzą).
W ciągu ostatniego roku dość często się kontaktowałem z Bogdanem, nawiązaliśmy nić porozumienia na tematy dotyczące problemów współczesnego świata. O dziwo, niezależne drogi poznania doprowadziły nas do tych samych wniosków. Generalnie sprowadzają się one do tego, że większość krajów świata znalazła się w łapach międzynarodowej mafii osób związanych więzami krwi i interesów. Metody działania tej mafii przekraczają w swej brutalności i perfidii wszystko co do tej pory pokazał „człowiek”. Zaznaczam, że mamy dopiero początki tej nowej tyranii – jeśli społeczeństwa dadzą sobą pomiatać, to będzie jeszcze gorzej, znacznie gorzej niż za Stalina czy Hitlera.
Publikowane na tym blogu przykłady obchodzenia się „wymiaru sprawiedliwości” z Tadeuszem Chołdą, czy teraz z Bogdanem Goczyńskim, są tylko zapowiedzią tego co może nas wszystkich czekać. I nie separowałbym tych przykładów od Smoleńska czy śmierci Andrzeja Leppera – to wszystko może mieć wspólny mianownik.
Pamiętajmy jednak, że każde pokolenie musi walczyć o swoją demokrację. Szkoda, że tak niewiele osób to rozumie. Rozumie do dokładnie Bogdan Goczyński, sądzę że nawet zbyt dokładnie – i dlatego znalazł się za kratkami. Nie oceniajcie człowieka po tym, że został uznany przez jakiegoś sędziego za przestępcę, oceniajcie go po czynach. A publikacje Goczyńskiego to są jego czyny – wystarczy przeczytać kilka zdań i staje się jasne dlaczego mogli go zamknąć. Przynajmniej dla mnie – nie wierzę, że Goczyński siedzi za jakieś złudne pobicie, tym bardziej, że przeszedł test wariografem. Ten wyrok moim zdaniem jest za jego poglądy polityczne.
Wiele razy podkreślałem, że wymiar sprawiedliwości stał się w Polsce systemem represji. Jest to jeden z głównych wyznaczników, które wskazują na to, że w Polsce zaczyna dominować totalitaryzm. Niewygodnych ludzi się zamyka na podstawie fikcyjnych dowodów, a w najgorszym razie morduje.
Zresztą posłuchajmy co mówi Bogdan Goczyński zza krat:

Reklamy

71 responses to “Wywiad z Bogdanem Goczyńskim zza krat (Nowy Ekran)

 1. Stanisław 11 sierpnia 2011 o 6:55 am

  Dziękuję za ten materiał, myślę że trzeba chyba napisać do ambasady Australii list z prośbą o stanowczą interwencję w tej sprawie, oraz do Rzecznika Praw Obywatelskich tak jak w przypadku Tadeusza Chołdy. Czy ktoś z Państwa może przygotować odpowiednie wzory pism w języku polskim i angielskim ?

  • czerwonykiel 11 sierpnia 2011 o 10:52 pm

   „że większość krajów świata znalazła się w łapach międzynarodowej mafii osób związanych więzami krwi i interesów” – czyli czyste nWo – nic dodać nic ująć. Wszystkie ‚dziwne’ wydarzenia które dzieją się na naszych oczach to ich robota
   http://czerwonykiel.wordpress.com/2011/08/11/pogrzeb-andrzeja-leppera-tajemnica-idzie-w-piach/

  • zmieszany i obudzony 12 sierpnia 2011 o 12:15 am

   odp.nie na temat,ale na gorze.!!!!!!!!! skąd teoria ewolucji,ktrórą i tak podważacie fizyką lub religią??????????????????????? sami nie wiecie co i jak!!!!!!!!!! nikt nic nie wie,nie był,nie widział,tylko ufa bogaczom lub książką nie udowodnionym niczym konkretnym,,kazdy moze byc naukowcem i jak ma kase to sprzeda swoja teorie i ludzie to kupia,bo naukowiec on jest!!!!! skad fizyka,skad Bóg się wziął? nie bylo nic,on stworzyl,a skad sie wzial On!?

   • Wizzgaa 12 sierpnia 2011 o 11:00 am

    Zmieszany – nie przeżywaj tak bardzo. Jasne ,że człowiek , który żyje tylko „odtąd >dotąd ” w objaśnianym fizycznie świecie , ma problem ze zrozumieniem słów : ZAWSZE , WIECZNIE , NIESKOŃCZENIE . No więc Bóg nie wziął się skądś tylko ZAWSZE BYŁ . W zasadzie na matematyce przebąkują coś o plus i minus nieskończoności i tym podobnych strasznych rzeczach.

 2. Jony 11 sierpnia 2011 o 7:00 am

  Strona http://www.pardon.pl/ Już nie jest aktualizowana od marca, pewnie ma to związek z krytyka tuska przez ten portal.

 3. g44 11 sierpnia 2011 o 8:04 am

  Na telawiwskim bulwarze ===Rotszylda=== pojawiła się w środę wieczorem gilotyna. Ponury symbol francuskiej rewolucji znalazł swoje miejsce w samym centrum namiotowego miasteczka, które powstało w proteście przeciw drożyźnie i niesprawiedliwości społecznej w Izraelu.

  Rotszyld’s=złodziejska bankierska rodzina o podłozu kryminalnym która „kontroluje” wasze życie od A do Z w sferze finansowej w skordynowanym działaniu z innymi kartelami ONZetowskimi.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Gilotyna-w-centrum-miasta-to-ostrzezenie-dla-rzadu,wid,13678296,wiadomosc.html?ticaid=1cd28

  • ciociababcia 12 sierpnia 2011 o 5:15 pm

   A propos Rotszylda – przy okazji wypłynął Cimoszewicz.

   http://archiwum.polityka.pl/art/adam-czy-daniel,356643.html
   Adam czy Daniel?
   Niestrudzoną lustratorkę Dorotę Kanię w „teczce ADR” czeka smakowity kąsek: raport Włodzimierza Cimoszewicza. „Jesienią 2001 roku z polecenia partii »białej flagi« skierowano mnie do jaczejki sowieckiej aparatury pod kryptonimem MSZ RP. Miałem kierować tą siatką. Składała się ona w zasadniczej części z wychowanków MGIMO”, co sprzyjało „przyjęciu postawy klęczącej i służeniu interesom Moskwy i Brukseli”. Wśród ludzi układu, którzy trafili do kierownictwa siatki, znalazł się m.in. „Daniel”.
   Skutki działania siatki były niejednoznaczne – przyznaje Cimoszewicz. Z jednej strony udało się po mistrzowsku pozbawić RP suwerenności przez włączenie do żydo-masońsko-liberalnej struktury znanej jako tzw. Unia Europejska, z drugiej jednak były i błędy – przypadkowy i sprzeczny z instrukcjami centrali sukces naszej misji na Ukrainie. „Jak wiadomo »Prezio«, Daniel i ja mieliśmy jedynie pozorować akcję obrony prawa i demokracji w Kijowie. Trochę przesadziliśmy i nieoczekiwanie przekonaliśmy Ukraińców do respektowania wyświechtanych frazesów o uczciwych wyborach”. Teraz, kiedy „Polityka” – wzorem znanej dziennikarki – wypuściła pierwsze jaskółki z akt ADR, nie pozostaje nam nic innego, jak zwrócić się do figuranta po 200 tys. zł pożyczki. Przy okazji przepraszamy za ujawnienie ich dokumentów, ale prawda i wolność badań naukowych są najważniejsze.

 4. wacpan 11 sierpnia 2011 o 9:35 am

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/23473,oferty-rzadu-donalda-tuska-czyli-tak-to-lecialo

 5. felicyta 11 sierpnia 2011 o 10:09 am

  Moze zainteresuje Was ta strona internetowa

  http://wzzw.wordpress.com/2011/08/10/lepper-chcial-mowic/

  Wyglada na to, ze chca sprawiedliwych i uczciwych rzadow pod kierownictwem Jaroslawa Kaczynskiego.
  Poszukuja wolontariuszy

  http://uczciwewybory.pl/

  do nadzorowania wyborow (Komitet Założycielski
  Stowarzyszenia Ruch Społeczny
  im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego)
  na dole tej ostatniej strony sa podane strony internetowe wspolpracujace z tym ruchem. Warto tam zagladac.

  A tutaj

  http://solidarni2010.pl/index.php

  ja podpisalam (http://onepoland.eu/lang,pl)

  „Podpisz apel
  o powołanie komisji międzynarodowej
  Potrzebujemy miliona
  podpisów ”

  Pozdrawiam.

  • adam 11 sierpnia 2011 o 12:31 pm

   Jaja sobie robisz?

 6. OlO 11 sierpnia 2011 o 11:11 am

  Prezydent Wałęsa pojechał odwiedzić dawnych kolegów ze Stoczni Gdańskiej.
  – Jak się czujecie, chłopaki? – zażartował Wałęsa.
  – Znakomicie – zażartowali stoczniowcy.

  • jantar 11 sierpnia 2011 o 3:37 pm

   Nie pokazują reakcji ludzi na pogrzebie Andrzeja Leppera ,bo i tam bolek się chciał wkręcić .Mam nadzieję ,że szybko na You Tube pokarzą się filmy z pogrzebu ,a czego nie pokazały pejsomedia .

  • czytelnik 11 sierpnia 2011 o 3:55 pm

   Lech Walesa jako jedyny prezydent spelnij obowiazek chrzescijanski i
   uczestniczyl w pogrzebie Andrzeja Leppera.
   Bardzo to wymowne,bo innych wysoko postawionych CHRZESCIJAN zabraklo.

   • jantar 11 sierpnia 2011 o 5:38 pm

    Jak niesławny bolek Lech wałęsa spełnił kiedykolwiek i gdziekolwiek posługę Chrześcijańską , ….to bracie człowieku …….obudż się ……

    • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 6:08 pm

     Ach ten Lejba.

     • jantar 11 sierpnia 2011 o 9:44 pm

      lejba ma serce ,z przreszczepu ,,ch…u….j zakłamany bolerk wałęsa ,śmieć ….szkoda ,słów na ch,,,ó,,,jca sbeckiego szpiona ,,,,,

    • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:25 pm

     Zapomniales,ze Jezus na krzyzu wybaczyl lotrowi i powiedzial „Dzis ze mna bedziesz w raju” .
     Wspomnij i ty na swoje grzechy „nauczycielu jantarze”.

   • jantar 11 sierpnia 2011 o 9:48 pm

    puk puk ! pusta baranico ! puk! puk!

    • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 6:33 am

     pusta baranica?
     To do mnie?

 7. grek_zorba 11 sierpnia 2011 o 12:30 pm

  UWAGA!!
  Już chyba rozumiem w jaki sposób będą „dożynać watahy”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Naloty-na-mieszkania-w-Londynie-goraca-mowa-premiera,wid,13678395,wiadomosc.html?ticaid=1cd2d

  Pytanie: Kto ich sprawdzi???? Mogą w ten sposób likwidować opozycję wyrastającą wśród młodzieży. Trzeba być czujnym
  Jest to bardzo niepokojąca wiadomość

  • rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 8:58 pm

   Tez zwrocilam na to uwage. Jak rozrabiali na ulicach i mozna ich bylo zgarnac to zrobiono z tego widowisko , ciagnace sie od rana do wieczora. Teraz kiedy siedza w domach to stroze niepokojow , robia odwazne naloty na prywatne domy. I adresy maja , i wiedza jak sie nazywaja i gdzie byli i co robili . [ jakas rymowanka z tego wyszla] Podejrzewam , ze zgarniac beda , ale nie tych co trzeba, moze pokaza kilku w tv , a zastrasza innych , ktorych na ulicach nie bylo. Ciekawe , czy to juz koniec „mlodziezowej rewolucji” w Anglii , czy skonczyla sie tak jak nagle zaczela? Jesli tak to oznacza to moze , ze zadanie zostalo wykonane i” oddzialy szturmowe” dostaly rozkaz powrotu … tylko nie wiadomo gdzie , do wiezienia , do koszar ?

   • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:27 pm

    To bardzo dobrze,ze koniec.
    Widac,ze jest wiecej madrzejszej mlodziezy niz glupiej.

 8. Lutek 11 sierpnia 2011 o 1:03 pm

  W sądach nie siedzą zwykłe bandziory. Tam siedzą zdrajcy. A zdrajca zasługuje na jedno – stryczek.

 9. dodajOSZUSTA 11 sierpnia 2011 o 1:27 pm

  http://oszustuwaga.wordpress.com – DAJ OSTRZEZENIE INNYM anonimowo
  Zostales oszukany przez pracodawce, niewyplacił Ci, zostales poniżany,pobicie, mobing, zastrzaszanie, groźby

  • monitorpolski 11 sierpnia 2011 o 10:27 pm

   Bardzo dobra inicjatywa – wsadzę stały link

 10. snajper 11 sierpnia 2011 o 1:47 pm

  http://oszustuwaga.wordpress.com – DAJ OSTRZEZENIE INNYM ANONIMOWO

  Zostales oszukany przez pracodawce, niewyplacił Ci, zostales poniżany,pobicie, mobing, zastrzaszanie, groźby…

 11. peryskop 11 sierpnia 2011 o 2:36 pm

  A jednak system prawny nie upadł jeszcze całkiem!

  Niemal pół miliona złotych kary ma zapłacić TVN za program z 2008 roku, w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów. Tak orzekł dziś prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Według KRRiT w programie Kuby Wojewódzkiego doszło do znieważenia flagi.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Astronomiczna-kara-dla-TVN-za-zniewazenie-flagi,wid,13679833,wiadomosc.html

 12. Quietus 11 sierpnia 2011 o 2:46 pm

  peryskop – nareszcie jakaś sensowna wiadomość!

 13. noni 11 sierpnia 2011 o 2:54 pm

  Tutaj link do medytacja Chrystusa z Mojej książki ABC kontaktu z Aniołami Polecam może się komuś przyda
  http://www.isen.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=841

 14. jantar 11 sierpnia 2011 o 3:31 pm

  Właśnie pochowali ŚP. Andrzeja Leppera .
  Świeć Panie nad jego duszą .

  Przyjdzie jeszcze czas ,Prawda ożyje .

 15. czytelnik 11 sierpnia 2011 o 3:57 pm

  Prawda zyla i zyje trzeba ja wzmocnic i DZIALAC !

  • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:30 pm

   To prawda czytelniku co piszesz ale widzisz,dzisiaj ludzie wola klamstwa od prawdy.

 16. freenata 11 sierpnia 2011 o 4:06 pm

  Dramat p. Goczyńskiego jest kolejnym z niezliczonej naprawdę ilości takich przypadków. W czasach kiedy rządzą ludzie podli i mali, szlachetni mogą tylko rozpaczać. Czasami na szczęście udaje się wyjść zwycięsko z takich opresji. Oby i tym razem tak się stało. Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie warunki muszą być spełnione, aby społeczeństwo osiągneło poziom wysokiej kultury? Co to jest wysoka kultura? Jaka jest jej definicja?

  • maupa102 11 sierpnia 2011 o 8:02 pm

   Rząd nie chce społeczeństwa z wysokim poziomem kultury.Nasze szkolnictwo jest tego przykładem.Łatwiej manipulować prostym ciemnym ludem, taka prawda :(((

 17. suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 5:27 pm

  Gieldy na plusie, frank w dol, tak sie jakos wszedzie uspokaja…
  Troche to dziwne.
  Ciekawe jaki jest ich plan na najblizszy miesiac?

  • pekos 11 sierpnia 2011 o 5:56 pm

   No jak FED drukuje pieniądze to giełdy na plusie ale to już ostatni dodruk więc wszystko padnie na ryj niedługo, niech tylko raiting USA zaniżą.

   • nowecant 11 sierpnia 2011 o 7:27 pm

    Tyle już nadrukowali, że nie długo papier im się skończy…

    • deskazgwozdziami 11 sierpnia 2011 o 7:31 pm

     Ciekawe czy lucyferianie uaktywnia sie bardziej w najblizszym miesiacu?

     • Konarski 11 sierpnia 2011 o 8:21 pm

      Czemu zmieniasz nicki jak onetowy gówniarz?

      • deskazgwozdziami 11 sierpnia 2011 o 8:45 pm

       Zmienilem i tyle.
       Masz glupie pytania to nie pytaj.
       Masz powazne pytania to pytaj.

   • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:33 pm

    Nie obawiaj sie ,nie padnie,oni sa juz w tym wycwiczeni od prawie setki lat !
    Teraz jeszcze postrasza,pobawia sie w wykresy ,komu trzeba oproznic kase oproznia,kogo zabic zabija i swiat sie nadal bedzie krecil.

   • sebecx 11 sierpnia 2011 o 10:29 pm

    ..no QE3 i hipeeeeeer inflacja…

 18. Ditka 11 sierpnia 2011 o 6:06 pm

  proste, wojna

  • suszonesliwki 11 sierpnia 2011 o 6:09 pm

   Nie, nie.

  • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:33 pm

   Chce ci sie wojny ?
   Daj spokoj,zycie jest piekne !

 19. Ditka 11 sierpnia 2011 o 6:13 pm

  Ciekawy film jak z normalnych osób robią świrów przez medycynę
  http://www.schizofrenicy.info/cms/pages/filmy/chemiczny-spokoj.php

  • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:35 pm

   To nic nowego.
   Przez medycyne ludzie choruja,takze glupieja i szybciej odchodza z tego swiata.
   Ten zyje co do lekarza nie chodzi,ten do nieba pojdzie co do diabla sie nie modli !
   Stara prawda.

 20. Annah. 11 sierpnia 2011 o 6:15 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/11/wizjonerzy-z-medjugorje-o-sekretach/

  • deskazgwozdziami 11 sierpnia 2011 o 8:41 pm

   Naprawde nie wiem czemu to ma sluzyc.
   Pan Bog Wszechmogacy przekazal nam wszystko co chcial w Pismie Swietym.

   To co Annah tutaj przekazuje to intrygi szatana.

   Pan Jezus Zbawiciel mowi nam w Ewangelii s. Mateusza, rozdzial XXIV:
   4. I odpowiadajac Jezus, rzekl im: Patrzcie, aby was kto nie zwiodl.
   5. Albowiem wiele ich przyjdzie pod imieniem mojem, mowiac: Jam jest Chrystus; i wiele ich zwioda.

   23. Tedy jezliby wam kto rzekl: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie.
   24. Albowiem powstana falszywi Chrystusowie, i falszywi prorocy, i czynic beda znamiona wielkie, i cuda, tak, izby zwiedli (by mozna) i wybrane.
   25. Otom wam przepowiedzial.
   26. Jezliby wam tedy rzekli: Oto na puszczy jest, nie wychodzcie; oto w komorach, nie wierzcie.

   36. A o onym dniu i godzinie nikt nie wie, ani Aniolowie niebiescy, tylko sam Ojciec moj.

   • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:36 pm

    Wszystko to i prawda ale ludzie nadal sa zli i jeden drugiego zabija !

   • Annah. 12 sierpnia 2011 o 4:56 am

    Orędzia Fatimskie się wypełniły co prawda jeszcze nie do końca ale nawet jeśli nie wierzysz iż Bóg może przychodzić przez swoich proroków czy Matkę Najświętszą – przecież w historii starego Testamentu również przemawiał przez wybranych – musisz przyznać że zaprzeczanie oczywistościom, która miały miejsce jest nielogiczne. Przy tym bardzo wielu duchownych naszego Kościoła uważa Medjugorie za kontynuację Fatimy, gdyż przynosi dobre owoce tak w sferze ciała jak i ducha, a jest to tylko jedno z wielu miejsc objawień maryjnych współcześnie, Wszędzie Maryja prosi o modlitwę różańcową, uporządkowanie sumienia przez spowiedź, uczestniczenie we Mszy Świętej, czytanie Pisma Świętego i post w intencji nawrócenia grzeszników, To przynosi widoczne efekty osobom które wypełniają te prośby i ich rodzinom – jest cała masa świadectw. Czy szatan chciałby dobra człowieka? zastanów się.

   • Wizzgaa 12 sierpnia 2011 o 12:56 pm

    Owszem Deskaz…… ale powiedziano nam jeszcze w PŚw : ” wszystko badajcie …..” > tym samym nie zwalniając nas z obowiązku myślenia i dociekania .

    • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 1:57 pm

     Co chcesz przez to powiedziec?

  • maupa102 12 sierpnia 2011 o 9:35 am

   „obiawienia” w Medjugorie to było Blue Beam, by trzymać owieczki w strachu !!!!

 21. Ditka 11 sierpnia 2011 o 6:29 pm

  W uzupełnieniu:
  – XANAX – brałam (reakcja: agresja)
  Stillnox – brałam (reakcja: usypia w momencie ale sny są jak z horroru)
  puenta – na smutki najlepszy dziurawiec, ziółko doskonałe tylko trzeba uważać na słońce

 22. ziarnko prawdy 11 sierpnia 2011 o 7:20 pm

  Kto lubi dreszczyk emocji i sluzby w tle,powinien to przeczytac !
  http://walterowicz.nowyekran.pl/post/23437,matrioszki-piotra-jaroszewicza

  • Jasiek 11 sierpnia 2011 o 9:37 pm

   Nie zyj sensacja,zyj wlasnym zycie,bedziesz spokojniejszy.

 23. Gentleman 11 sierpnia 2011 o 7:49 pm

  Czyżby Nibiru/Elenin?
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/wielki-wybuch-uratuje-ziemie-przed-agresorami,1,4819262,wiadomosc.html

  • deskazgwozdziami 11 sierpnia 2011 o 8:53 pm

   Do powyzszego komentarz jest zbedny.

 24. ziarnko prawdy 11 sierpnia 2011 o 10:09 pm

  Sąd pod sąd !
  Sprawa sędziego ppłk. Mariusza Lewińskiego.
  http://nieufnie.nowyekran.pl/post/23535,sad-pod-sad

 25. rabarbarek 11 sierpnia 2011 o 11:19 pm

  Falcon moze zapoczatkowac ere nowej , super broni. Pierwszy eksperyment nie powiodl sie , czeka nas kolejny. DAARPA nie ustaje w budowie i testowaniu projektow , ktore sluza zabijaniu , niszczeniu i nijak sie maja do poprawy zycia na ziemi. To sa wynalazki , ktore nam pokazuja , nie wyobrazam sobie projektow , ktore rodza sie w tych chorych glowach , a ktore okryte sa tajemnica i swiatla dziennego nie ujrza. Z Nowego Yorku do LA w 12minut. Slyszalam komentarz w tv , ze jesli proby powioda sie bedzie mozna latwo dotrzec w rozne zakatki swiata w ciagu kilku minut . Nie dodano , ze bedzie mozna tez szybko zbombardowac dowolny punkt na ziemii , bez strat w ludziach . No i pewnie nie bedzie to bron konwencjonalna tylko tez jakas super, ktora dokona spustoszen w ciagu paru sekund i pusty Falkon odleci na orbite. Patrzac na Falkona przychodzi mi do glowy mysl , ze wyprodukowanie UFO ,czy innych zwidow to naprawde latwizna dla specow w Pentagonie i podleglym im jednostkom.

  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2024526/NY-LA-12-minutes-Hypersonic-aircraft-makes-test-flight-today-California.html

 26. sono 12 sierpnia 2011 o 1:36 am

  super artykul o tym kto kogo sponsoruje i dlaczego.
  Rece z zalu opadaja bo jestesmy robieni w bambuko z lewa, prawa i posrodku.
  http://mondoweiss.net/2011/08/whos-paying-for-your-congressperson-to-go-to-israel-liberal-foundations-that-give-halls-to-princeton-and-yale-and-fund-human-rights-watch.html#more-49223

 27. Annah. 12 sierpnia 2011 o 8:23 am

  Dlaczego policja bije?
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110812&typ=po&id=po05.txt
  http://niezalezna.pl/14267-piotr-staruchowicz-pobity-na-komisariacie

 28. iHe 12 sierpnia 2011 o 9:28 am

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Kto-byl-u-Leppera-po-smierci-i-czego-szukal,wid,13682362,wiadomosc_prasa.html

  „To, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo, nie budzi już raczej wątpliwości śledczych. Ani na ciele szefa Samoobrony, ani w jego pokojach i łazience nie znaleziono żadnych śladów, które świadczyłyby o tym, że ktoś mu w tym samobójstwie dopomógł. – Przy upozorowaniu samobójstwa zawsze zostają takie ślady. Nie ma siły, by ich nie pozostawiono, czy to na ciele, czy to na np. na sznurze, czy w pomieszczeniu – mówi oficer policji. ”

  http://gallux.nowyekran.pl/post/23501,czyjes-zycie-konczy-lina-tuska-wina

  „My zwykli, prości ludzie z ulicy wiemy, że oględziny, to jeszcze nie sekcja. Pobiera się krew denata, tkanki, treść żołądka itp., a to siłą rzeczy musi potrwać co najmniej kilkanaście dni.

  Wg mnie pogrzeb Andrzeja Leppera odbywa się w wielkim pośpiechu, trochę dziwnym jak na okoliczności śmierci. Pogrzeb jakby wymuszony przez ekipę Tuska, bo to pogrzeb państwowy. Trochę mnie to dziwi, bo przecież stosunek Tuska do Leppera jest powszechnie wiadomym i mało kto uwierzy w to, że Tuskowi jest tak po ludzku przykro. Przecież on chichrał się nawet wtedy gdy ze Smoleńska wracały trumny. Decyzja o tym, że pogrzeb Leppera ma być pogrzebem państwowym, to decyzja Tuska. Dziwi mnie i ta decyzja i ten pośpiech, wygląda to tak jakby komuś zależało na szybkim ucięciu całej sprawy. Tuskowi? A co on ma do „samobójstwa” Leppera?

  Nie znamy dokładnej godziny śmierci Leppera, nie wiemy nic o osobach, z którymi kontaktował się ostatnio, nie ma listu pożegnalnego wyjaśniającego powody tak drastycznej decyzji, mamy taśmy Sakiewicza, mamy rewelacje SE powielone przez wp.pl (jakieś prostytutki, jacyś gangsterzy), ale to nie jest w stanie zmienić stanowiska prokuratury.

  Andrzej Lepper powiesił się sam, bez udziału osób trzecich i już!”

  ps.Ja bym sparafrazował Stalina,i powiedziałbym,że nie ten znajduje ślady kto ich na prawdę nie szuka.A reszcie zagrożonych radziłbym dla aparatu niemocy zainstalować ukryte cctv w biurach,żeby się tak nie męczyli policjanci szukaniem śladów.Nawet Mossad poległ w Dubaju na CCTV mimo ,że w 11 mordowali Mahmuda al-Mabhouha.A oni przecież specjalizują się w morderstwach doskonałych,których podobno nie ma.
  Myśle,że to jest poza postrzeganiem polskiej POlicji taka przebiegłość.
  Za to są całkiem sprytni w ściganiu wrogów nieszontu .

  • Wizzgaa 12 sierpnia 2011 o 12:50 pm

   Upozorowanie samobójstwa – też coś !! Czy nie umiemy sobie wyobrazić innych metod spowodowania , że człowiek powiesi się ” własnoręcznie „? Takie skuteczne spowodowanie też jest zwykłym morderstwem .

 29. Antek warszawski 12 sierpnia 2011 o 9:34 am

  Na marginesie sensacji dopiszcie jeszcze,ze w sledztwie Leppera glos zabieraja i zeznaja warszawskie kurewki podstawiane swego czasu wodzowi SO.
  Do czego to juz doszla perfidnosc ludzka,ze nawet po smierci nie daja czlowiekowi spokoju
  Ludzie strzezcie sie kurew !

 30. deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 9:39 am

  Alez cenzura tu.

 31. BAŚKA 12 sierpnia 2011 o 9:47 am

  POLSKA RZECZYWISTOŚĆ
  Żywność / Polacy jedzą ze śmietnika – Wiesław Winiarek szuka jedzenia w śmietnikach

  • Rodriguez7 12 sierpnia 2011 o 10:11 am

   Muszę się uczyć od takich; niedługo mnie też to chyba czeka…

 32. Ania 12 sierpnia 2011 o 10:12 am

  Uwaga ! Protestu ANTY NWO ciąg dalszy ! Przyłącz się jeśli możesz !
  http://wolnemedia.net/aktywizm/brak-konsultacji-olewanie-demokracji/

 33. iHe 12 sierpnia 2011 o 10:15 am

  W listopadzie 2009 r., Moody’s poinformowało, że globalne banki stoją w obliczu zapadającego zadłużenia* w kwocie 10 bilionów dolarów do roku 2015, z czego 7 bilionów dolarów będzie należne do spłaty do końca 2012 roku. [5] W kwietniu 2011 r. MFW opublikował raport ostrzegający, że „Załadowane długiem banki są największym zagrożeniem dla globalnej stabilności finansowej i muszą zrefinansować 3,6 biliona dolarów «ściany zapadającego długu», którego termin spłaty wypada w ciągu najbliższych dwóch lat.” Raport w szczególności odnosił się do banków europejskich i kontynuował, że „te potrzeby finansowe banków są zbieżne w czasie z większymi potrzebami finansowymi państw [dotyczącymi spłaty ich własnego zadłużenia – przyp. tłum.], zaostrzając konkurencję o ograniczone zasoby środków finansowych.” [6]

  Rezultatem tego dofinansowania był transfer dziesiątków bilionów dolarów złych długów banków do publicznej kasy narodów: dług prywatny stał się długiem publicznym, prywatne zobowiązania stały się publicznymi zobowiązaniami, a ryzyko zostało przeniesione z bankierów-milionerów i bankierów-miliarderów na podatników. Jest to często nazywane „korporacyjnym socjalizmem” lub „ekonomicznym faszyzmem”, ponieważ prywatyzuje zyski, a uspołecznia ryzyko. Jednak dofinansowanie nie „wykupiło” wszystkich złych długów banków, gdyż było ono skoncentrowane na długach związanych z rynkiem mieszkaniowym. Banki, nadal niewypłacalne nawet po dofinansowaniu, posiadają jeszcze dziesiątki bilionów złych długów w postaci aktywów innych baniek spekulacyjnych, takich jak bańka nieruchomości komercyjnych (która jest prawdopodobnie większa niż bańka rynku nieruchomości prywatnych[9]) oraz instrumenty pochodne – a teraz jeszcze dług państw.

  Globalne instytucje finansowe (takie jak MFW) i główne siły polityczne (takie jak USA i UE) w dalszym ciągu służą interesom bankierów, a nie społeczeństwu. Dlatego wraz z nadejściem kryzysu zadłużenia państw, nikt nie kwestionuje zasadności tego długu, zamiast tego całe narody i społeczeństwa zmuszane są do zubożenia się i niszczenia swoich społeczności w celu wzięcia jeszcze większego długu na spłatę odsetek od starych – bezprawnych – długów względem banków, które są niewypłacalne i czerpią zyski z pogrążania tych krajów w kryzysie.
  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/08/finansowy-terror-jak-bankierzy-upia_10.html
  Andrew Gavin Marshall
  ps.Londyn płonie,Neron kiedyś też podpalił Rzym. Starych sprawdzonych strategi i zwycięskiego składu się nie zmienia..