Wydarzenia i komentarze, 12 sierpnia 2011r.

Propozycja bojkotu – nie media, a ich sponsorów!
Dużo się mówi o „antypolskich programach” w telewizji, czy też „antypolskich publikacjach” w gazetach. „Bojkotować GieWu”, czy też „Bojkotujmy Tefałen” słyszymy. Moim zdaniem tamci się tylko z tego śmieją. To nie boli – jest cała grupa głupoli, którzy to kupują, a włączają te propagandowe niusy, żeby rzekomo „wiedzieć co mówi wróg”. I dają się manipulować – widzę to wyraźnie po mojej rodzinie i znajomych. Najczęstszą odpowiedzią jest „za co ty mnie masz, ja mam swój rozum!”. Ludzie nie zdają sobie sprawy z nowoczesnych metod manipulacji podświadomością! Sam fakt oglądania telewizji powoduje stan hipnotyczny, w którym można ci wsadzić każdą bzdurę do głowy.
Ten biznes by się nie kręcił bez sponsorów. Jest cała grupa firm, które wykupują za miliony reklamy. Natomiast nie rzucą ani grosza mediom alternatywnym, które mają nawet większą oglądalność i taka inwestycja by na pewno była bardziej opłacalna niż w upadające media kryminalne.
Zatem powinniśmy bojkotować, nie media, a tychże sponsorów! Zrobić ich spis i opublikować listę na wszelkich forach dyskusyjnych, blogach czy nawet w YouTube. Ludzie powinni wiedzieć gdzie nie należy kupować. Firmy, które się nie reklamują w mediach kryminalnych należy natomiast wspomagać. Oczywiście nie będzie tam wielkich firm globalnych, ale właśnie o to chodzi – o obcięcie funduszy tym ludobójcom!
Nie dokładajmy swoich pieniędzy do własnej eksterminacji!

Najszybsza żyjąca istota na Ziemi

Najszybsza żyjąca istota na Ziemi

Warto nieco odetchnąć od męczącego szamba, które nas ogarnia i zajrzeć w … końskie łajno. Niezwykle ciekawe nagranie wideo, przedstawia w jaki sposób uwalniają się zarodniki  grzyba Pilobolus żyjącego na końskich odchodach. Zarodniki tego grzyba są wyrzucane z przyspieszeniem przyspieszają do 20,000 G, innymi słowy doznają przyspieszenia większego od ziemskiego 20,000 razy! Należy nadmienić, że człowiek traci przytomność już przy 5G….
Wyrzucanie zarodników przez te grzyby trwa milionowe części sekundy, zatem nigdy by nie było możliwe do zaobserwowania bez specjalnych ultraszybkich kamer, które potrafią zwolnić obraz 10,000 razy. Tak wielkie przyspieszenie, które osiągają te mikroskopowe elementy życia jest im potrzebne by mogły wylądować w dostatecznie wielkiej odległości od łajna, dzięki czemu pasące się konie mogą je zjeść (konie nie tkną trawy w pobliżu odchodów). Powietrze jest bardzo gęste  dla tak małych cząstek, zatem potrzebny jest niesamowite przyspieszenie by się przez nie przebić na wystarczającą odległość.

Genetyczne hybrydy – ważne nagranie wideo Alexa Jonesa
Alex Jones ostrzega przed największym zagrożeniem dla życia na naszej planecie. Jest nim inżynieria genetyczna, która już dziś zmienia kod genetyczny organizmów. Celem ludzi, którzy to czynią jest uzyskanie nieśmiertelności. Ci psychopaci są gotowi zniszczyć całą cywilizację, więcej – całą biosferę, by uzyskać swój szalony cel. Jednym z przejawów ingerencji są organizmy GMO, które powodują u spożywających je ssaków sterylność już w drugim pokoleniu!

Informacja na ten temat jest blokowana przez kryminalne media, przez co ludzie nieświadomie się godzą na ludobójstwo. Przykładem nieodpowiedzialnego działania jest niedawne głosowanie za nasionami GMO w polskim Sejmie przez posłów PO i PSL.

Ingerencja genetyczna dotyczy też bezpośrednio ludzi. Tworzy się klony ludzkie w organizmach zwierząt po to by z nich pobierać organy. W tajnych laboratoriach tworzy się także hybrydy ludzko – zwierzęce.
Wielkie dzięki użytkownikowi YouTube 2012NewWorldOrder za przetłumaczenie tego nagrania.

Chiński ekspert: „los dolara jest przesądzony”

Guan Jianzhong

W komentarzu przesłanym do CNBC, a więc nieoficjalnie, Guan Jianzhong – chiński ekspert finansowy, prezes agencji Dagong Global Credit Rating, oświadczył, że „dolar jest obecnie stopniowo odrzucany przez świat” oraz, że ten proces jest już „nieodwracalny”.
Agencja Dangong była pierwszą, która zmniejszyła współczynnik wiarygodności Stanów Zjednoczonych z A+ do A. Inwestorzy na to jednak nie zareagowali, sądząc, że jest to jakiś żart. Dopiero po obniżeniu wiarygodności USA przez S&P zaczął się kryzys giełdowy.
Największym problemem dla USA jest próba ucieczki od uznania rosnącego długu tego kraju i podnoszenie granicy tego długu tzw. „debt ceiling”.
Chińska agencja Xinhua w swoim edytorialu mocno skrytykowała politykę finansową USA, wzywając do „międzynarodowej kontroli emisji dolarów” i do wprowadzenia „nowej, stabilnej globalnej waluty rezerwowej”.  Chiny oczywiście mają dużo do stracenia, bowiem mają sporo majątku w dolarach.
Nawoływanie do „nowej globalnej waluty” jest jednak zgodne z planami rządu światowego, którego działania są coraz bardziej widoczne.

Atak chemiczny na Francję – YouTube
Link do materiału dostałem mailem. Zauważmy, że w Polsce ilość smug chemicznych ostatnio się zmniejszyła, podobne informacje dochodzą z USA. Natomiast jak podano w opisie poniższego nagrania niemal „cała Francja” została spryskana chemikaliami. Jeśli ktoś nadal sądzi, że jest to normalne to proszę to obejrzeć.

Reklamy

140 responses to “Wydarzenia i komentarze, 12 sierpnia 2011r.

 1. FAKIR 12 sierpnia 2011 o 10:14 am

  Z cyklu
  Jak się doi Polskę???
  Nie kto inny jak Lech Kaczyński i Sławomir Skrzypek chciał odciąć Polskę od mafii z MFW. Nie chciał przedłużać zdradzieckiej linii kredytowej. Natychmiast po tragicznej śmierci w Smoleńsku MFW wsadził Marka Belkę (czytaj swoją wtyczkę) na stanowisko MFW i Polska padła ofiarą mafii i za to bardzo słono zapłaci, poprzez V rozbiór Polski, który się właśnie odbywa.

  PKT1
  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/409692,skrzypek_oglasza_ze_chce_zrezygnowac_wbrew_rostowskiemu_z_kredytu_mfw.html

  PKT2
  http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/slawomir;skrzypek;1963-2010,116,0,610164.html

  PKT3
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-marek-belka-nowym-prezesem-nbp,nId,282647

  PKT4
  http://biznes.onet.pl/polska-powinna-odnowic-umowe-z-mfw-o-fcl–belka,18493,3240812,3207666,177,1,news-detal

  PKT5
  http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/polska;nie;wykorzystuje;elastycznej;linii;kredytowej;mfw,96,0,889184.html

  Cześć pamięci Lecha Kaczyńskiego i Sławomira Skrzypka!!!!!,
  a służbom specjalnym grzebiącym mi teraz LIVE w laptopie mówię FUCK OFF

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 10:40 am

   Pisałem o tym. Zresztą Jane Burgermeister zwróciła na to uwagę już kilka dni po zamachu:

   • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 11:06 am

    Czy sądzicie, że faceci w prokuraturze mają tak wielkie jaja, że podejmą wątek MFW???
    Oczywiście, że nie
    Jest to ponad ich siły. Jesteśmy otoczeni przez bandę tchórzy bez jaj, co oczywiście doprowadzi do niewolnictwa.
    Powinno być jasne, że dopóki nie „złamiemy” mafii banksterskiej w pokojowy sposób, dopóty będą robić z nami co zechcą.

    „Bankowość została poczęta w niegodziwości i zrodzona w grzechu……. Bankierzy są właścicielami Ziemi. Zabierzcie im ją, ale zostawcie im władzę tworzenia pieniędzy, a przy pomocy pociągnięcia pióra stworzą oni wystarczającą ich ilość, żeby kupić Ziemię z powrotem… Zabierzcie im tę olbrzymią władzę, a wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja, znikną i one powinny zniknąć, a wtedy życie na świecie stałoby się lepsze i szczęśliwsze… Ale jeżeli chcecie dalej być niewolnikami bankierów i płacić koszty swojego własnego niewolnictwa, pozwalajcie im nadal tworzyć pieniądze i kontrolować kredyt.” – Sir Josiah Stamp, prezes Banku Anglii, 1940 r.
    (Josiah Stamp był drugą osobą na liście najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii)

    • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:45 pm

     Nie ma znaczenia czy jesteśmy tchórzami czy bohaterami. My, jako Polacy nie mamy szans na wygranie tej wojny – tu musi być kooperacja. Nie wiem czy będzie na to czas, totalitaryzm NWO coraz bardziej zaciska pętlę, tylko czekać aż zamkną granice. Oni opracowali przez ostatnie 70 lat straszne bronie masowego rażenia – dlatego Brzeziński ostrzegał, że teraz „łatwiej jest zabić milion, niż kontrolować”. Sądzę, że on ostrzegał, jest insiderem, ale jako Polak może ma resztki ludzkich uczuć w sobie. Naprawdę, chciałbym żeby Fulford miał rację…

   • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 11:11 am

    Oczywiście chciałem napisać Marka Belkę „na stanowisko NBP”
    Przepraszam za błąd w pierwszym komentarzu, ale gdy się pisze o tak oczywistych, śmierdzących sprawach, wiedząc jak wszystko jest poukładane i do czego zmierza, wtedy krew zalewa i człowiek czasami popełnia błędy.

    • O Rzesz 12 sierpnia 2011 o 6:37 pm

     Dziękuję Ci FAKIR za prasówkę.
     Świetna robota!.
     Niestety nie tylko my mamy ten problem. I nie tylko ten!.
     Działania antyludzkie odbywają się na każdym poziomie naszej egzystencji.
     Monitor, Zenobiusz i inni ciągle to, mniej czy bardziej udanie, pokazują. .
     Mówienie o tym, w tym gronie, to truizm za który przepraszam.
     Tak jak FAKIR tak i ja przedstawiam konkretny dowód na celowe działania przeciw Polakom i ludzkości.
     Macie chyba świadomość że ogranicza nam się dostęp do wiedzy o prawdziwych przyczynach powstawania chorób i sposobach ich leczenia.
     Malarię można skutecznie np. leczyć względnie niedrogim tzw. „stabilizowanym tlenem” czyli środkiem dezynfekującym znanym i u nas.
     Wielu wie że szczepionki szkodzą.
     Szczególnie te „przeciw grypowe” (sam się o tym przekonałem kilka lat temu. Mało brakowało a zmarł bym na grypę po zaszczepieniu się „przeciw niej”).
     Wielu też zaczyna mieć świadomość że chyba wszystkie choroby jakie nas dopadają mają podłoże w niedotlenieniu organizmu i brakach mikroelementów a witamin w szczególności!.
     Wszyscy chyba słyszeli o Codex Alimentarius.
     Wiemy że ogranicza on dostęp do witamin i pozwala na silniejsze napromieniowywanie żywności (Daiichi i Fukushima – podniesienie norm napromieniowania żywności wysoko ponad dotychczasowe poziomy).
     Ale czy wszyscy mają świadomość że witaminy to aż TAK ISTOTNE SKŁADNIKI NASZEJ DIETY?!.
     Jeśli zadbamy o właściwą dietę i styl życia prawdopodobnie będą musieli nas zastrzelić bo to czym nas trują i tak nam niczego nie zrobi!.

     Jeśli nie widzieliście tego filmu, polecam obejrzeć.
     Może komuś z Was ocali to kiedyś zdrowie lub nawet życie.
     „Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17 (amigdalina, letril)”

     1/6 http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&feature=related
     2/6 http://www.youtube.com/watch?v=G-tpiQzPivU&feature=related
     3/6 http://www.youtube.com/watch?v=O0-gE2FsOZw&feature=related
     4/6 http://www.youtube.com/watch?v=q0xHHdj7ERM&feature=related
     5/6 http://www.youtube.com/watch?v=UT9lpTYnjcs&feature=related
     6/6 http://www.youtube.com/watch?v=Aj44NTYWT8c&feature=related

     • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 6:43 pm

      Oni to już wiedzą, dlatego posunęli się do tak drastycznej metody jak pluton. Poczytajcie co się dzieje z Fukushimą, będziemy mieli setki milionów ofiar.

   • Xall 13 sierpnia 2011 o 6:05 am

    Mnie się najbardziej podobało bicie brawa konduktowi…

  • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 10:44 am

   Opcja polityczna o ktorej mowisz stanowila/stanowi zwyczajne uzupelnienie by wszystko iluzorycznie bylo zrownowazone. De facto jest to jedna i ta sama grupa.

   • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 10:46 am

    Powyzsze to odpowiedz do Fakira.

   • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:11 am

    Bzdura. Decyzje Skrzypka były realne, tak jak nagonki medialne. Siejesz dezinfo.

    • Wizzgaa 12 sierpnia 2011 o 11:16 am

     Jasne, że Skrzypek był niewygodny a jego decyzje finansowe uczciwe i adekwatne do naszej sytuacji ekonomicznej . A deskazgwozdzami też jest poniekąd uczciwa bo ostrzega czytających poprzez swój „wyrafinowany” nick.

    • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 11:19 am

     Decyzje moze i realne.
     Co nie zmienia faktu ze parte to jeden zespol.

     • peryskop 12 sierpnia 2011 o 12:16 pm

      Dzięki @Fakir za zwrócenie uwagi na ten bardzo ważny fakt.

      A do deski ten gwóźdź:
      – nawet pozorne monolity składają się z indywidualności, z których niektóre posiadają wiedzę, ambicję i odwagę. I wtedy narażają się na wypchnięcie poza monolit. Tak się stało ze śp. Skrzypkiem, śp. Wróblem i wielu innymi, a ostatnio ze śp. Lepperem.

      Kto następny?

      • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 1:11 pm

       W sprawie Leppera to ja bym nie był taki pewien.
       Lepper już od dawna wikłał się w różne podejrzane interesy.
       Widoczne było już chwilę po „morderstwie”, że służby specjalne chciały zrobić z niego „santo subito”…..i jest to oczywiste, bo chcieli upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Główny świadek szwindla, dzięki któremu obalili rząd PISu odchodzi sobie do krainy wiecznych łowów, ale przecież nadrzędnym było postraszyć PISem…i dokopać kolejny raz Kaczyńskiemu.

       http://www.youtube.com/watch?v=5ELJUpzIVl4

       a tu nagle trafił się olbrzymi ZONK i ujawnił swoje rewelacje Sakiewicz.

       Bezpieczniki przyjęli więc nowy front i już na następny dzień zaczęło się oczernianie Leppera i jest to oczywiste, że będą to teraz robić, aby maksymalnie podważyć jego wiarygodność i co za tym idzie zeznań, które wyjawił Gazecie Polskiej.
       Nagle ujawniła się jakaś prostytutka, która oskarża Leppera.

       Boże daj rozum!

       • Mariusz 12 sierpnia 2011 o 2:09 pm

        RMF FM podaje także wstępne wyniki sekcji zwłok, z której wynika, że we krwi lidera Samoobrony nie znaleziono alkoholu. Odkryto natomiast bardzo delikatnego siniaka na nodze Leppera. Najprawdopodobniej siniak ten powstał w wyniku uderzenia nogą o worek treningowy, przy którym polityk się powiesił.

        http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Do-biura-Leppera-ktos-wszedl-z-dachu,wid,13684881,wiadomosc.html

        a więc jednak są obrażenia na ciele Leppera – i już wytłumaczono że sam się uderzył o worek treningowy! Prawdopodobie próbował się uwolnić…

        • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 2:33 pm

         Moim zdaniem nie tyle próbował się uwolnić, co zauważył, że się nie powiesił i dokonał drugiej próby – tym razem udanej. Wzorem np. Gary Webba, który musiał sobie drugi raz strzelić w głowę, bowiem po pierwszej próbie wyrwało mu tylko połowę mózgu.

       • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 2:36 pm

        Uważam, że są to rozgrywki między mafiami. Fakir, pewnie nie słyszałeś o aferze w GP z wypłatami dla redaktorów? Nie sądzę, bo to szybko uciszono. W skrócie: pojawił się „pośrednik”, który zaczął kasować nie wiadomo za co…

        • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 2:46 pm

         Nie słyszałem o tej aferze.
         Najbardziej mnie niepokoi inny fakt, że dziennikarze Gazety Polskiej wykradli części samolotu ze Smoleńska.
         Będzie z tego niezła jatka już wkrótce.

         • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 2:53 pm

          Sprawę szybko zatuszowano. Pamiętasz jak wyleciał prezes? A cała redakcja była za nim! Nagle się wszystko obróciło – z tego co wiem to dostali alternatywę: albo prezes won, albo wylecicie. Druga rzecz to Waldemar Łysiak, który miał podobną opinię nt. Kwiecińskiego co i ja. Przypomnij sobie jego ostatni felieton. Uważaj na sensacje z tej gazety.

        • Annah. 12 sierpnia 2011 o 4:00 pm

         Nie wyobrażam sobie że ostatnia rewelacja z GP była sfingowana, a na pewno już dotyczy to kasety z nagraniem, czyżbyś podejrzewał że chodzą za RedNacz myśli samobójcze?
         Z tego co widzę a dość regularnie czytuję tę gazetę nie dostrzegam by artykuły były przez kogoś sponsorowane, nawet facetów o fizjonomii aparatczyków można spokojnie poczytać a przy tym szczerze się pośmiać. Ale wiem że jeszcze nie tak dawno nie wzięłabym jej do ręki. Cóż, zabawa się skończyła, bo teraz patrzą im na ręce, pewnie po aferze o której wspomina Monitor. Szkoda że KTOŚ nie zajmie się też innymi panami tow,,sory redaktorami, miałby pełne ręce, ale to jest praca dla kogoś z mocnym kręgosłupem.

      • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 1:24 pm

       Ja absolutnie nie odnosilem sie do jednostek ale do calosci.

       • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 1:48 pm

        Jako całość to się poniekąd niestety zgadzam.
        Bankierzy mają niestety tyle kasy, że przekupują większość ludzi zaangażowanych w tzw politykę.
        Trzeba wziąć pod uwagę ten skomplikowany układ międzynarodowy, który wyniszcza nie tylko Polskę, ale i silniejsze gospodarczo i militarnie kraje.
        Bez przywództwa z jajami nasz los będzie tragiczny.
        Potrzebny jest konkretny przywódca i potem ich następcy, którzy nie będą się obawiali ponieść największej ofiary

        „Nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich”
        Jezus Chrystus

        a jeśli oddaje swoje życie nawet za tych którzy go wyszydzali, często nie będąc świadomi co czynią, wtedy to jest „prawdziwy KOZAK”, a nie jakieś popierdułki sepleniące codziennie z ekranów i wielkiej miłości jaką nas obdarzą

  • arkebuz 12 sierpnia 2011 o 3:41 pm

   Dlaczego Kaczyński podpisał traktat unijny, i w ogóle o to mnie nie pytał?

   • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 6:48 pm

    Mnie też się nie pytał. Boję się, że odpowiedź na to pytanie jest trudniejsza niż nam się to wydaje. Jest coś takiego jak szantaż, Alex Jones i Jeff Rense wciąż o tym mówią, szantaż termonuklearny, broni biologicznej, terroryzmu itd. Pomyśl, jakbyś się zachował gdyby ci powiedziano, że nie podpisanie traktatu to śmierć miliona Polaków np. na „grypę”?
    Pamiętacie niedawną „epidemię” na Ukrainie? Sądzę, że to było ostrzeżenie.

    • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 7:10 pm

     Traktat podpisal bo chcial podpisac.

     • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 8:36 pm

      Musiał. Nie miał wyboru, zresztą widać co z nim zrobili tak czy inaczej. Groźby były pewnie o wiele gorsze niż to co z nimi zrobili. Popatrz chociażby na byłą Jugosławię – tam politycy byli hardzi i nie szli na żadne ugody. Efekt taki jaki widzimy. Nie da się walczyć już więcej honorem, na podstęp trzeba być wyjątkowym politykiem. Przydałby się ktoś taki jak Piłsudski.

     • Konarski 12 sierpnia 2011 o 8:54 pm

      deskazgwoździami vel. suszoneśliwki
      Manipulujesz w bardzo szczeniacki sposób. 🙂

      • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:47 pm

       Dzięki. Jak za często to będę robił to mnie wezmą za cenzora, pewnie o to chodzi. Wy też powinniście reagować na oczywiste zmyłki.

       • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 8:41 am

        Lech Kaczynski traktat podpisal bo chcial podpisac i wasze myslne wrazenia tego nie zmienia.

    • rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 8:16 pm

     Zauwazcie , ze do dnia dzisiejszego mowia o sp. L. Kaczynskim media niezalezne , ze wykazal sie odwaga i jako jeden z ostatnich podpisal traktat. A co mial zrobic , nikt go nie poparl , nagonke jaka na niego urzadzily wladze unijne i polskie z Tuskiem na czele odpieral dokad mogl . Potem argumenty na zwloke wyczerpaly sie .

     A tak swoja droga to czy wiecie , ze dokladnie w miejscu , do ktorego wprowadzil sie miesiac przed strzelanina norweski zamachowiec , bylo trzesienie ziemii? Bylo w dniu zamachu , dziwne , bo jak na Norwegie bylo dosc silne , okolo 4. Albo znak , albo przypadek albo …….

     • peryskop 12 sierpnia 2011 o 9:17 pm

      … albo Tromso czyli norweski HAARP, rabarbarko

 2. Śród-Płn 12 sierpnia 2011 o 10:28 am

  http://wyborcza.pl/1,75477,10105787,Breivik_pisal_tez_do_Polakow.html
  i odpowiedź:
  http://blog.rp.pl/gociek/2011/08/12/masz-maila-to-jestes-faszysta/

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 10:41 am

   Powinni sprawdzić swoje. Breivik był syjonistą żydowskim o poglądach podobnych do tych ludzi, którzy go teraz tropią.

 3. Kuba 12 sierpnia 2011 o 11:04 am

  Czy ktos mi moze powiedziec co sie dzieje z moja komorka iProne3 ?
  Chodzi o to, ze gdy wchodze na monitora to nie wyswietla mi komentarzy. Trwa to od jakis 4 dni….
  czasami czesc jest wodoczna np. pierwsze 10 a reszta obcieta….
  Hmmm…

  • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 11:08 am

   Wyrzuć IPHONA!
   Antymaterialny pisał, że firma APPLE będzie czołową w zakresie wdrożenia NWO, co się potwierdza w kolejnych ich aplikacjach i doniesieniach medialnych z tym związanych

   • Kuba 13 sierpnia 2011 o 1:13 am

    slodko… Zdaje sobie sprawe, ze moj tel nagrywa 24/7 ;]
    Well… czas na zmieny !
    Dzieki

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:12 am

   Nie pomogę ci w tym. Może ktoś się na tym lepiej zna?

 4. Ania 12 sierpnia 2011 o 11:15 am

  Ale fajne !
  Ktoś zrobił alternatywę dla sławnego chipa !
  Układ elektroniczny w naklejce na skórę ! http://losyziemi.pl/

  • Mariusz 12 sierpnia 2011 o 11:43 am

   ot i mamy znamię bestii, które trzeba będzie mocować w nasłonecznionej części ciała człowieka – zawsze odkryte są dłoń i czoło. Teraz zacznie się marketing i urządzenie stanie się tak modne, że większość sama będzie się prosić. To tylko kwestia wypromowania nowej mody 😦

   • Ania 12 sierpnia 2011 o 11:55 am

    Mariusz ! Nie wiesz, czy nie zostaniemy do tego zmuszeni, żeby miec co zjeść. Jak jestes sam, to sobie poradzisz, ale jak masz dzieci, to już nie bardzo, chyba że masz gospodarstwo. A TO MOŻNA ZDJĄĆ ! i gdzieś na słońcu połozyć, żeby ” nie zdechło”. Ja będę protestować przeciw takim pomysłom oznakowania kogokolwiek i myslę, że wielu ludzi bedzie to też zwalczać.
    Ale co będzie, trudno powiedzieć.

    • Mariusz 12 sierpnia 2011 o 12:22 pm

     Oj mam 5-cioro 🙂 i dlatego zamierzam zakupić jakieś porzucone gospodarstwo na Podlasiu gdzieś w puszczy !

   • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 2:39 pm

    Będziesz za to sam płacić, będą też różne modele – droższe lub tańsze. Dla plebsu będą takie zwykłe, pewnie szare…

    • sebecx 12 sierpnia 2011 o 9:22 pm

     …ciekawe czy w chemtrailach tego nie testowali/testują..

  • rob 13 sierpnia 2011 o 10:55 pm

   no to Git, też kiedyś myślałem o takich rozwiązaniach typu nalepki albo bransolety gumowo plastikowe ,hehe i niech sami sobie czopy zapodają 😉

 5. Mariusz 12 sierpnia 2011 o 11:35 am

  W razie gazowego kryzysu część Polaków może zostać bez ciepła i prądu. Mogą do tego doprowadzić przepisy przygotowane przez resort gospodarki – stwierdza „Gazeta Wyborcza”.

  Umożliwiają one przechowywanie obowiązkowych zapasów gazu także w innych krajach UE i zwolnienie z tego obowiązku firmy importujące gaz na własne potrzeby.

  „W razie zaburzeń dostaw gazu elektrociepłownie, importując gaz bez tworzenia obowiązkowych zapasów, musiałyby wstrzymać przesył ciepła i prądu, czasem dla kilkuset tysięcy ludzi. Albo skorzystać z zapasów, na których stworzenie łożyli inni” – ocenia wiceprezes PGNiG Sławomir Hinc.

  http://biznes.onet.pl/pawlak-igra-z-gazem,18567,4819369,1,prasa-detal

 6. peryskop 12 sierpnia 2011 o 12:08 pm

  grzyby są wciąż dość słabo poznanymi oraganizmami

  największe p o j e d y ń c z e osobniki zyjące w ziemi mają po kilkanaście kilometrów!

  a tu w przyspieszeniu pokazany rozwój strzelających szypułek zarodnikowych:
  fungus Pilobolus spores development over 18 hours http://www.youtube.com/watch?v=9CRNmde0WUc

  • rob 13 sierpnia 2011 o 11:20 pm

   to już chyba ktoś tutaj wklejał fungus Pilobolus http://www.youtube.com/watch?v=f3xXLxIbiXw

 7. OlO 12 sierpnia 2011 o 1:42 pm

  Marku, u mnie na wschodzie Polski też pryskają i to od 3 dni non stop, mam katar i płuca mnie bolą jak kaszlę, a na początku tygodnia wszystko było ok

  • Cupak 12 sierpnia 2011 o 2:18 pm

   dziś już pryskają i w centrum kraju….

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 2:34 pm

   Podsyłajcie zdjęcia – w komentarzach lub mailu z napisem „POLSKA – OPRYSKI” . W komentarzach ja to przerobię na obrazki, które się wyświetlą.

   • Jurek 12 sierpnia 2011 o 5:18 pm

    tegoroczne opryski mają za zadanie wylanie całej wilgoci na Europę, tak by jak najmniej dotarło jej na Rosję. Wschodnia Polska już jest sucha ! Oczywiście spadło tam trochę deszczu ale generalnie jest sucho.

    Rosjanie są do zagłodzenia i zatracenia. A może nie. Ruskie robiły zakupy interwencyjne – zapasy – już w zeszłym roku ( im wtedy zrobili niezły piekarnik )

    Nie cieszyłbym się z zatracenia Rosjan, bo jak sobie z nimi poradzą, to my Polacy jesteśmy następni.

    • luna 12 sierpnia 2011 o 6:04 pm

     @Jurek, skąd ty masz takie info, że wschodnia Polska jest sucha ?
     Sucho to u nas było w czerwcu i na początku lipca ( Podlasie ), teraz suchą nogą przez łąki i pola nie przejdziesz – woda wręcz stoi na polach, bo ziemia już wody nie przyjmuje. Tak samo z rzekami – wody równo z brzegami, a w niektórych miejscach rzeki szeroko powylewały i są podtopienia po każdym deszczu.
     Skąd ty wiesz co na celu mają tegoroczne opryski ? Może wiesz też, do czego służyły ubiegłoroczne, albo te sprzed kilku lat ?
     Nie bądź taki skromny i podziel się z innymi swoją wiedzą.

     Ps.
     Te ostatnie opryski u nas zaczęły się wraz z chwilą wzrostu aktywności słońca i trwają nadal, choć teraz głównie sprejują w nocy ( rano niebo pocięte jak szachownica ), a w ciągu dnia jakieś pojedyncze samoloty tylko widać.

    • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 6:50 pm

     Jurek, moja pełna zgoda co do Rosji. To jest główny wróg. Stracili dziesiątki milionów, wyszli z tego jednak wzmocnieni, są doświadczeni. Służby jednak są podzielone, co pokazał Smoleńsk.

     • APA 13 sierpnia 2011 o 10:11 am

      Gospodarzu !
      Rosji juz dlugie dziesieciolecia nie ma a i narod rosyjski jest inny,przemieszany.
      Co do sluzb specjalnych to one zawsze rzadzily narodami ,nie tylko w Rosji !

    • jaro 13 sierpnia 2011 o 7:48 am

     Bzdura. Mieszkam 30 kilometrów od Brześcia. Nie jest sucho.

  • sebecx 12 sierpnia 2011 o 9:30 pm

   …z tym bólem płuc się zgodzę, zwłaszcza jak się dużo na dworze przebywa.. ..ja też miewałem bolący kaszel po intensywnych opryskach ….i w tym kaszlu można było wyczuć metaliczny/krwisty „posmak”…sporo osób tak ma ale myślą, że to normalne, bo środowisko zanieczyszczone….

 8. OlO 12 sierpnia 2011 o 1:44 pm

  🙂 Gdzie do diabła jest Matt – 38 milionów wejść http://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY

  • jaro 13 sierpnia 2011 o 9:07 am

   Film mnie „rozwalił”. Przesłałem znajomym. Turlali się ze śmiechu.

 9. Ania 12 sierpnia 2011 o 2:16 pm

  No to mają we Francji w najbliższych dniach ulewy , huragany jak w banku ! U nas zawsze tak jest. Jak w dzień mocno zaszaleją z opryskami, to na 2-3 dzień wieje i leje. Zobaczymy.

 10. Ania 12 sierpnia 2011 o 3:05 pm

  A tutaj też ciekawe, choć już znane.
  http://wolnemedia.net/polityka/egzekucje-przez-wywolywanie-ataku-serca-i-nowotwor/

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 6:58 pm

   Teraz możliwa jest egzekucja „bezprzewodowa” dzięki zjawisku tworzenia wirusów na odległość. Metodę wykrył Montaigner. Nakładasz charakterystykę falową wirusa na częstotliwość 7Hz przesyłaną np. infradźwiękami. Mówił o tym Tim Rifat u Jeffa Rense.

 11. inka 12 sierpnia 2011 o 3:17 pm

  Jeśli chodzi o chemitrails, to dzisiaj rano około 5 było prawie czyste niebo. Kiedy wstałam około 6 latało kilka samolotów i już koło 7 niebo wyglądało jak to z Francji, z tym że smugi bardzo szybko zamieniały się w dziwne, rozrzedzone chmury. Mniej więcej za godzinę niebo było już kompletnie zachmurzone. Mieszkam na Lubelszczyźnie, w mieście. Rzeczywiście był taki okres kiedy nie było smug, ale nie trwało to zbyt długo.

  • sebecx 12 sierpnia 2011 o 9:41 pm

   .a potem te chmurki się dzielą i rozlewają .. a przypomnij sobie WOŚP w tym roku i jak latali ostro od samego rana, a potem około 22 błysk na niebie i przygasł prąd nawet w Radomiu, Chełmie… w Lubelskich gazetach pisali, że piorun transformator spalił…. hehehe… a moja Mama rozmawiała z ciotką z Gdańska i u nich też prąd przygasną i widzieli rozbłysk w tym samym momencie… hehehe …. i tak się składa, że gdzieś na dysku powinienem mieć wycinek filmu z sat24 i ten rozbłysk tam występuje, a następnie jest to ocenzurowane !!!! …niezły ten piorun…i chemtraile…

   • inka 13 sierpnia 2011 o 12:32 pm

    Tego akurat nie widziałam, niestety, ale obserwuję niebo już od dłuższego czasu i szczerze mówiąc jestem lekko przerażona tym co mamy nad głowami. Te „chmury” są na pierwszy rzut oka podejrzane, bo kto widział chmury, które wyglądają jak roztopiony ser szwajcarski z wielkimi dziurami…Czasami mam ochotę im wygrażać jak Pawlak z Samych Swoich, że na moje błękitne niebo wlatują 🙂

 12. Ania 12 sierpnia 2011 o 3:57 pm

  A w kwestii witamin w czasie ewentualnego kryzysu żywnościowego.
  Prosta rada, którą wszyscy znają, ale nikomu się nie chce, tak dla przypomnienia. Łatwo można mieć takie witaminy na życzenie. W końcu zboże kupic można na każdym targu.
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/02/16/kielki-substancje-zyciodajne-sprawdz-sam/

  • peryskop 12 sierpnia 2011 o 9:37 pm

   @Ania brawo!
   Właśnie tak trzeba: poznawać – myśleć – kojarzyć – i działać.
   Żeby przetrwać ten festiwal podstępnych ludobójczych akcji.

  • APA 13 sierpnia 2011 o 10:13 am

   Zboze zbozu nierowne .
   GMO bardzo szybko kielkuje !

 13. Pingback: Film Waldemara Pastuszki – to trzeba obejrzeć! « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 14. Markos 12 sierpnia 2011 o 4:49 pm

  Co sądzicie o tej teorii spiskowej ?

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/128-zamieszki-w-londynie-cz2.html

 15. pola 12 sierpnia 2011 o 5:30 pm

  FAKIR kiedy ruszacie na NE zaglądam tam ale nie widzę waszych artykułów.

 16. iHe 12 sierpnia 2011 o 5:54 pm

  Coś mi się wydaje ,że angole właśnie odbierają przyspieszoną lekcje neobolszewizmu banksterskiego.
  W dodatku są brani pod włos przez własny nierząd.
  W dalszej kolejności będą donosić na islamistów potem już z górki sami na siebie jak to w rasowym orwellistanie.Oj tępi są strasznie, ktoś ich jednak tak wyhodował.
  Moim zdaniem akcja banksterów w shepplelandzie skończy się całkowitym sukcesem .
  Pozamykają sporo tłuszczy i opornych.Ludzie będa szczęśliwi ,że z władzą zaprowadzili porządek.
  A następnym razem już się nie skapną jak z opornymi poleci opozycja.
  Na miejscu banksterów nie eksterminowałbym takiej bandy debili,są najlepszą neo komuszą rasą,może niezbyt pracowitą(choć to też nie do końca prawda(potrafią ciorać jak muszą) ,ale za to idealną do sterowania.Zapracują na nich i tak frajerzy z innego baraku albo sami będą szczęśliwi ,że jednak mogą pociorać.
  U nas jest tradycja,że szont był zawsze najgorszym wrogiem,prawie nigdy po stronie obywatela.
  Złodziejstwo ,skąpstwo ,bieda,korupcja ,bezprawie,marnotrawstwo i kolaboracja.Tradycja potwierdzona w liczbach i osiągnięciach pyrrusowych.U nich jeszcze wierzą ,że pajace w strojach kuchennych są ich przyjaciółmi na dobre i złe..
  http://www.rp.pl/artykul/699283,701029-Birmingham–Zdjecia-chuliganow-na-ekranie-na-miescie.html
  „Po raz pierwszy wykorzystujemy taki system, by wyeksponować zdjęcia podejrzanych poszukiwanych przez policję – podkreślił na stronie internetowej policji inspektor Mark Rushton. Dodał, że „reakcja mieszkańców jest wspaniała”, ponieważ było już 500 telefonów lub e-maili.

  Fotografie chuliganów były wcześniej publikowane w mediach i na stronie policji, ale służby chcą zrobić „wszystko co możliwe, by postawić podejrzanych przed sądem” – wskazał Rushton.”

  Żeby nie było – nie jestem po stronie przestępców,po prostu zdaje sobie sprawę ,że 2 półkula mózgu NWO siedzi w Londynie i bezwzględnie tresuje tych ludzi wedle potrzeb od wieluset lat ,w zamian za co często dostają odpadki z pańskiego stołu,wraz z całą masa konserwantów i innych toksyn w żarle którym ich tam karmią.A żeby się lepiej trawiło ten syf – cóorftura i meedukacja.
  Na pewno nikt nie wystąpi z oskarżeniem nieszontu o przyzwolenie i inspirowanie tych zamieszek.
  Historia zna podobne przypadki..
  Te transparenty spod Big Bena:Nie jesteśmy zwierzętami nie są abstrakcyjne dla fartuszkowców.
  Jak to drzewiej bywało:
  http://www.wykop.pl/ramka/513587/pawlik-morozow-dziecko-bohater-zsrr/

  • rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 6:49 pm

   A tu zupelnie inny obraz „chuligana”. Niezalezny dziennikarz udal sie wieczorowa pora w rejon , gdzie przebywala duza ilosc mlodych gotowych do wyrazenia swojego buntu przeciwko wszystkiemu co ich otacza. Z cala pewnoscia rozmowa ta jest prawdziwsza niz to co serwuja nam „oglupiacze” . Posluchajcie , bo tego nie zobaczycie w „oglupiaczu” , mlody czlowiek zatrzymany na ulicy , mowi prostym jezykiem o tym dlaczego mlodzi wyszli na ulice. Wiele jego mysli wypowiedzianych na glos , pozwala na stwierdzenie , ze ci mlodzi doskonale zdaja sobie sprawe z tego co sie dzieje.Zdaja sobie sprawe z tego kto kieruje ich bieda, i kto rzadzi swiatem. Jesli tak jest , to szkoda , ze swojej frustracji i gniewu nie potrafia
   spozytkowac w inny sposob . Niszczenie i kradziez to nie odpowiedz rzadzacym , to strzelanie sobie w piete. Wedlug slow mowiacego , jesli wielcy i bogaci kradna , to biednym tez wypada krasc o czego nigdy sobie nie kupia. [ widac nie znaja powiedzenia ” co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”]

   video http://www.youtube.com/watch?v=Zmo8DG1gno4&feature=youtu.be

   • rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 7:50 pm

    Jeszcze ciekawy wpis

    Dlaczego wyszedlem na ulice

    Bloger z Anglii postanowil znalezc przyczyny ” burd ” na ulicach angielskich miast. Utozsamil sie z jednym z nich i napisal ten tekst.

    Pod tekstem widnieje ciekawy komentarz napisany przz Davida.

    Napisal on ,ze poruszyla go jedna rzecz. Cameroon potepil zamieszki i ich uczestnikow, nie wnikajac w sprawe , dlaczego do nich doszlo. Z drugiej strony sam wydaje decyzje o bombardowaniu niewinnych ludzi w Iraku, Afganistanie i Libii. To brytyjskie samoloty spuszczaja bomby na szkoly, szpitale , domy milionow niewinnych ludzi , ktorzy tez chcieliby zyc w pokoju i spokoju. Smutne.

    Dodam , troche na inny temat. Sankcje USA i Europy zblizaja nas do interwencji w Syrii. Ameryka i Hilaria naciskaja na Chiny i Indie , zeby dolaczyly do potepienia Syrii [ Assada] i zaprzestaly kontaktow gospodarczych z tym krajem. O Rosji cisza , bo juz sie pewnie dogadali , tylko czekaja na zmiane stanowiska Chin. Jesli rozpocznie sie wojna z Syria to do konfliktu z Iranem juz tylko jeden krok. Syria jest glowna przeszkoda . A spieszyc sie trzeba , bo w Izraelu protesty i moze nastapic zmiana rzadu , a wtedy i plany moga ulec zmianie.
    Pewnie i na Somalie poleca bomby , bo to pokazywanie biednych Somalijczykow nie jest kierowane troska o nich , a celami wyzszymi. Wczoraj widzialam jeden z punktow Al- Shabaab , czyli grupy islamistow , ktorzy kieruja rebelia w Somalii. Jeden z punktow , dlaczego boja sie dopuszczac organizacje charytatywne do ludzi to sprawa szczepien. Pisalam o tym wczesniej , ze w niektorych punktach nie ma jedzenie , ale za to sa szczepionki i woda. Jak widac nawet szalency z Al – Shabaab widza , ze Zachod chce zaszczepic cala Afryke i ma w tym ukryty cel, a jaki – wiemy.

    http://www.e-ir.info/?p=12230

    • rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 7:57 pm

     Wczoraj Hilaria oglosila tez sankcje przeciwko Bialorusi i zazadala wypuszczenia wiezniow politycznych. Dobra , zastroskana o Bialorusinow Hilaria. Niech sie przeleci po amerykanskich wiezieniach i sprawdzi czy tam ” politycznych” nie ma? Potem niech pobiega po ulicach i zobaczy tych pod mostem i w namiotach, ktorzy domy potracili przez machloje bankowe, i ani jeden zlodziej bankierski do wiezienia za to nie poszedl. I niech przestanie weszyc po swiecie , komu tu jeszcze dokopac , bo Ameryka dzisiaj zamienia sie w kraj faszystowski . Demokracja znika juz nawet z papierowych deklaracji. A kysz!!!

     • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:51 pm

      Tak jak u nas Sikorski. Też „żąda” od Białorusinów, a u nas bezprawnie wsadzają dziennikarzy do więzienia. Nie mówię już o tym, że co najmniej 30% więźniów siedzi niewinnie

    • iHe 12 sierpnia 2011 o 10:20 pm

     A ja myślałem,że tą spontaniczną rebelią kieruje jakaś dobrze zorganizowana mafia blackberry;)
     Skoro rebelianci to idioci ,którzy nie potrafią wyartykułować swoich pretensji do władzy i jedyne sensowne dla nich rozwiązanie to strzał we własną stopę(notabene zamiast w głowę),zachodzi pytanie kto ich tak dobrze skrzyknął w te pare dni ..
     Banda idiotów dostała skoordynowane zachęty w formie plakatów,smsów i maili jak ma się ukrywać przed policją ,co zeznawać,gdzie atakować ,a zaraz potem pojawiły się plakaty od zawsze czujnej policji z kontrplakatami.W dodatku ktoś dobrze poinformowany od razu im dał pewne namiary gdzie baby policemanów będzie najmniej.
     Kolejna ciekawostka to fakt ,że banda idiotów nie wdarła się do dzielnicy żydowskiej ani do centrum.Jeszcze by tam mogli coś popsuć i baby policeman w naziuniformach musieliby serio interweniować ,a to mogłoby grozić ,że tłuszcza się przestraszy i ucieknie.
     Gdzie sie podziali nagle ci wszyscy antyglobaliści dobrze wiedzący o co tak na prawde walczą?
     (Pewnie się bali ,że tłuszcza zatłucze ich na śmierć w asyście policji)

     ps.Ciekawostka o blackberry:
     Urządzenia BlackBerry są zaaprobowane i używane przez Biały Dom, Kongres Stanów Zjednoczonych, armię i amerykańskie siły lotnicze, rząd kanadyjski (również lokalny), członków rządów w Holandii, Niemiec, Austrii, policję, straż i służby miejskie w wielu krajach europejskich.

     Od 2007 roku rządy Francji, Niemiec i Arabii Saudyjskiej, a także Komisja Europejska zakazywały używania aparatów BlackBerry do korespondencji służbowej ze względu na niedostateczne bezpieczeństwo transmisji.[1][2]

  • rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 9:15 pm

   Czy te plakaty nie za szybko zrobili , a moze mieli juz przygotowane?

 17. pola 12 sierpnia 2011 o 5:55 pm

  Gdzieś wcieło moje pytanie do FAKIRA,więc piszę jeszcze raz,kiedy ruszacie na NE zaglądam tam i widziałam że macie konto,kiedy pierwsze artykuły.

  • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 7:23 pm

   Konto jest, ale kolega coś mówił o jakimś kodzie polecającym, który trzeba wpisać.
   Nie wiem i zapytam

 18. Rodriguez7 12 sierpnia 2011 o 6:02 pm

  Te panie Marku ja tu czegoś nie rozumiem. Najpierw jedziesz ludzi o to, że wrzucają na Watykan a potem uploadujesz link z gadką Coopera o tym CZYM jest naprawdę Watykan, jak powstał i że jest to… heh może inaczej „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” Wiemy ocb proste
  Bardzo proszę mi to wyjaśnić

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 6:38 pm

   Gdzie „uploaduję” Coopera?

   • Rodriguez7 12 sierpnia 2011 o 6:44 pm

    Przepraszam pomyłka 🙂
    Ale mimo wszystko radzę go posłuchać a to że jest hmmm martwy jak najbardziej świadczy o tym że miał głowę.

    • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 7:03 pm

     Proszę bez takich pomyłek. Cooper miał zatarg z Alexem, teraz się to wykorzystuje dla dyskredytowania tego ostatniego. Nie spekulujmy, trzymajmy się faktów. A fakty są takie:
     – w Afganistanie i Iraku zamordowano 5 mln ludzi
     – terroryzm jest sztucznie tworzony, wcale nie przez Watykan
     itd.

     • deskazgwozdziami 12 sierpnia 2011 o 7:13 pm

      monitorpolski popiera Watykan wiec wszystko jasne.

      • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 8:34 pm

       A co mam popierać, sodomię i zwyrodnialstwo?

       • Rodriguez7 12 sierpnia 2011 o 9:02 pm

        Oczywiście że nie !!!
        Ale kierujmy się czysto słowem Bożym a w piśmie nie ma nic o wywyższaniu papiestwa a fragmenty pisma łatwo można tu przytoczyć. Zaznaczam że jestem wciąż poszukującym i mogę się mylić tylko panie Marku ja też kieruje się faktami!!!

        • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:54 pm

         Rozumiem, cenię poszukujących. Ja już szukam 9 lat i nie doszukałem się nigdzie Watykanu jako głównego sprawcy nieszczęść. Natomiast doszukałem się tego, że Watykan i Rosja to główni przeciwnicy NWO.

       • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 9:30 pm

        Już kilka razy pisałem, ale jeszcze raz powtórzę.
        Zacznijcie od czytania dobrych książek i artykułów, a potem sięgajcie po filmiki z netu.
        Fobie na temat Watykanu są śmieszne.
        Jasne, że bywało w historii różnie. Były czasy krwawe i obrzydliwe, ale były i przepiękne. Byli ludzie ohydni, ale byli również wspaniali jak JP2 i wielu poprzednich Papieży.

        Pamiętam korespondencję z młodym człowiekiem, który przesłał mi zdjęcia na których widniał odwrócony krzyż, pisząc : „Zobacz! Watykan to sataniści!”
        Ja odpowiedziałem, że właśnie takie są skutki, gdy dzieci i młodzież zabiera się za naukę o świecie wyłącznie poprzez filmiki z youtube.
        Napisałem, że odwrócony krzyż jest znakiem upamiętniającym ukrzyżowanie świętego Piotra, który został ukrzyżowany do góry nogami, gdyż stwierdził, że nie jest godny umrzeć jak Chrystus. Papieże są następcami Św.Piotra na ziemi, więc noszą często tego rodzaju symbolikę.
        Potem jeszcze wymieniliśmy kilkanaście maili i kontakt urwał się na dłuższy czas.
        Rok temu napisał i dziękował, że wyrwałem go z tych idiotyzmów.

     • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 7:21 pm

      Prawie wszystkie religie są ze sobą powiązane.
      JP2 wiedział o co chodzi i dlatego działał w zakresie ekumenicznym.
      Wiem, że niektórzy piszą o ekumenizmie jako złym pomyśle.
      Ja jednak twierdzę inaczej i dzięki współpracy z Antymaterialnym przekonałem się, że właśnie tak jest.
      Na świecie panuje olbrzymia ilość dezinformacji w zakresie wierzeń i religii.
      Nie podróżowałem tak wiele jak Antymaterialny, ale wystarczająco dużo żeby się przekonać, że ma rację.
      Odpowiedzią na wszystko jest wiara w Jezusa, czyli szeroko pojmowane dobro i miłość bliźniego. Przeciwnikiem Jezusa jest szatan ze swoimi demonami, czyli (szeroko pojmowane zło)
      Tego typu wierzenia funkcjonowały i funkcjonują w wielu kulturach i religiach.
      Również przykładowo u Majów i Inków. Mógłbym o tym pisać tygodniami.
      Nie tak dawno był tutaj artykuł o olbrzymach / gigantach
      Oczywiście jest to wszystko bardzo dokładnie udokumentowana prawda
      Na własne oczy widziałem co nie co w Meksyku i innych krajach.
      Wiele tego typu faktów jest ukrywane przed ludźmi.
      Zastanawiam się czy w ogóle tego typu wiadomości są potrzebne szerszej publiczności.
      Wystarczająco dużo nauk wygłosił Jezus i to powinno zaprowadzić każdego do tego miejsca w którym powinien być.

      • peryskop 12 sierpnia 2011 o 9:57 pm

       @Fakir, a czy czytałeś tu na MP moje uwagi i pytania do twoich uwag nt. „gigantów”?

       Np. to że mit „gigantów” może być efektem zwyczajnego wyolbrzymiania?
       A to bardzo ściśle wiąże się z tradycją wyznawaną w wielu religiach.

       JP2 napewno miał dużą wiedzę o religiach, i napewno jest sens w zbliżeniu się różnych religii.
       Ale przecież to co się stało i postępuje nadal, to rozmiękczanie wszelkich religii i podciąganie ich w kierunku jedynie słusznej wybranej. Nie dostrzegasz tego? Pogoogluj i posłuchaj co na temat dialogu mówi ks. prof. Waldemar Chrostowski, znający te sprawy od podszewki.

       • wojox 12 sierpnia 2011 o 10:30 pm

        Moje zdanie się nie liczy, ale macie na tych różowych okularach pryzmat JP2. Gdyby nie było takiego Polaka, wszyscy jechalibyście na Watykan całą rurą ścieków. Dziwię się że nie widzicie że ta organizacja ma w kieszeni cały świat. Rotschildowie, Rockefelerowie i inni całują i kłaniają się „menagerom” ze Stolicy Apostolskiej.

        Czas pokaże jedno. Jak Bestia (zorganizowana pod ONZ) zlikwiduje reliogię jako całe zło ziemskie, będzie to dowód egzekucji Babilonu Wielkiego.
        Prubuję pisać bez „jadu”, bo nie to mam na celu. Ludzie to wody Eufratu które właśnie zmieniły bieg. Podczas ataku będzie brak poparcia tłumów dla Watykanu i KK…
        Sorry tak to widze i wszystko idzie w tym kierunku…

        • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:20 pm

         Kto się kłania? Totalne bzdury. Nie wciskaj ciemnot ludziom – przecież wiemy dokąd przywódcy jeżdżą.
         http://www.samliquidation.com/illuminati.htm
         http://www.samliquidation.com/protocolstoday.htm
         http://antimatrix.org/Convert/ZioNazi_Quotes.html
         Synagoga szatana
         Masz jeszcze jakieś wątki frajerze?

        • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 8:48 am

         wojox, trzymaj sie. Masz moje poparcie.

        • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 8:50 am

         wojox, bedzie troszke inaczej ale ogolnie dobrze rozumujesz.

       • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:26 pm

        zob. odpowiedź jaką dałem Wojoxowi. Nie znoszę jak ktoś jest debilem albo celowo dezinformuje

        • wojox 13 sierpnia 2011 o 7:19 am

         To że nie ma filmików bezpośrednio powiązujących Watykan z Iluminatami, Masonami itd nie dowodzi że tak nie jest. Ale ja Pana Marka nie wyzywam od frajerów i debili. Wiem że to Pana blog, ale chyba można mieć inne zdanie niż jedynie słuszne…

         • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 8:42 am

          Wojox, albo nie potrafisz szukać, albo ściemniasz. Zrozum, że oni zrobią wszystko żeby wrobić Watykan, Jezuitów itd, żebyśmy ich sami wystrzelali! Przecież to stara i sprawdzona taktyka – „dziel i rządź”. Czy nie widzisz kto miesza w świecie, kto morduje miliony, kto promuje zboczenia, niszczy religie, deprawuje przez skorumpowane media, rozwala wymiar sprawiedliwości?! Sam się dajesz wrabiać w to bagno i robisz im robotę „użytecznego durnia”! Nie rozumiesz, że to jest walka na śmierć i życie, a ty stajesz po ich stronie?!

       • FAKIR 12 sierpnia 2011 o 11:54 pm

        „Prawda, która powtarza się we wszystkich znanych mi upadłych cywilizacjach nie może być mitem”

        Chociaż w ogóle nie lubię słów w stylu mit albo teorie spiskowe.
        Mitem może być nazwana historia, która nie ma pokrycia w różnych przekazach zapisanych w księgach, rysunkach naskalnych, kodeksach czy wykopaliskach
        Prawda o gigantach jest nie wygodna, gdyż obala zupełnie wiarę w ewolucję człowieka od małpy..SIC

        Indianie Hopi mają powiedzenie w USA kierowane do białych:
        „Małpa to może być Wasz przodek, ale nie nasz. My pochodzimy od praojca stwórcy”

        Zapewniam Was, że są bliżej Chrystusa niż my wszyscy razem wzięci

        • rambo8 13 sierpnia 2011 o 9:46 am

         Indianie Hopi są bliżej Chrystusa od nas wszystkich pisze Fakir.
         Więc moje pytanie, jak oni to zrobili bez watykanu i cłaego kk ?
         Bo to tylko tylko potwierdza moje przekonanie że praktyki kk odciągają od Boga
         i przesłania które głosił Jezus.

         • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 11:14 am

          NIe czepiaj się znów kk. Nie masz innego zajęcia niż ciągłe się czepianie podstaw naszej cywilizacji? czego nie piszesz o ludobójstwach w Iraku, Afganistanie, Libii, Pakistanie, Afryce, Jugosławii? Czego nie czepiasz się aborcji, pornografii, krzewieniu zboczeń, niszczeniu wymiaru sprawiedliwości, kryminalnym mediom? Komu robisz gównianą robotę niszczenia naszej bazy oporu?

       • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:56 pm

        Są jeszcze wykopaliska… Kości ludzkie 2 krotnie większe, pomijam ściemy fotoszopowe z gigantami po 16 metrów wzrostu. Ale 10 stóp to niektórzy mieli.

    • vortex 13 sierpnia 2011 o 10:30 pm

     Nie tylko on jest martwy. Wielu innych tez. Nazwiska wrzuce niebawem. A ci tacy krzykacze pokroju Alexa Jonesa jakos nic im nie zagraza robia kase jak nalezy coraz lepsze nosza garnitury. To S C U M.

 19. Aśka 12 sierpnia 2011 o 6:13 pm

  Tutaj filmik, na którym widać następstwa w czasie po rozsianiu chemtraili http://www.youtube.com/watch?v=n3YKIhxP9Ts&

  • rob 14 sierpnia 2011 o 8:51 am

   HAPPYxGEORGE na YouTube ma chyba najlepsze filmiki Chemtrialach
   ..rozumie może ktoś o czym mówi facet w 0:30 min, >> http://www.youtube.com/watch?v=xCpEcHya7Jk

  • rob 14 sierpnia 2011 o 9:03 am

   Sinister Skies: The Chemtrail Phenomenon in 15 Minutes http://www.youtube.com/watch?v=Y7zDn8WxgJU&NR=1
   może ktoś się bardziej orientuje i się wypowie …

 20. Pingback: Wydarzenia i komentarze, 12 sierpnia 2011r. (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 21. PokójWam 12 sierpnia 2011 o 8:38 pm

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/128-zamieszki-w-londynie-cz2.html

 22. PokójWam 12 sierpnia 2011 o 9:05 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/hiszpanscy-ksieza-przeciw-wizycie-papieza/

  • monitorpolski 12 sierpnia 2011 o 11:58 pm

   To też nie jest żaden dowód. Jedynie co to dowodzi słabości Watykanu, że się nie może oprzeć takim „sponsoringom”. To tak jak obecność pewnych profesorów w Naszym Dzienniku, bo pewnie „muszą być by nie zamknęli”.

 23. rabarbarek 12 sierpnia 2011 o 9:08 pm

  Czy widzieliscie ten artykul? Biora sie za social networks. Cameroon wystapil nawet o zakaz poruszania pewnych tematow [ niewygodnych dla wladzy] Boja sie rewolucji jesiennej?
  Tytul , ” Nikomu nie wolno wierzyc”

  To trzeba przeczytac . Szpieguja i beda szpiegowac jeszcze bardziej .

  http://www.guardian.co.uk/commentisfree/cifamerica/2011/aug/12/social-networking-surveillance

 24. dziadek Piotr 12 sierpnia 2011 o 10:04 pm

  Warto przeczytać:
  http://wolnemedia.net/gospodarka/duma-zarzadza-aktywami-tvn/

 25. iHe 12 sierpnia 2011 o 10:46 pm

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/czechy-najwieksze-zagrozenie-dla-panstwa,1680887
  To pewnie odosobniony przypadek .

  „Ekspert do spraw bezpieczeństwa Petr Pojman twierdzi, że partie polityczne są celem działań korupcyjnych. „Polityka przestaje być miejscem walki idei. Staje się przedmiotem handlu. Partie oddają mafii część swego potencjału władzy za wsparcie finansowe” – twierdzi ekspert. Podkreślił też, że wszystkie te działania prowadzą do deformacji życia politycznego, złego funkcjonowania organów państwa i gigantycznych strat finansowych.”

 26. 999AQQ 12 sierpnia 2011 o 10:48 pm

  ………………..
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/potezny-wybuch-uratuje-ziemie-przed-agresja,1,4819262,wiadomosc.html

 27. iHe 12 sierpnia 2011 o 11:02 pm

  – Bezwładne ciało łatwo powiesić – mówił mi ekspert – Podczas sekcji zwłok trzeba wiedzieć czego szukać. Maleńkiego śladu po ukłuciu na przegubie. Sekcję zwłok trzeba przeprowadzić jednak w ciągu 48 h.

  W przypadku Andrzeja Leppera sekcja zwłok została przeprowadzona trzy dni później.

  Z zeznań świadków, wynika, że 5 VIII 2011 r. Andrzej Lepper czekał w warszawskim biurze Samoobrony na tajemniczego gościa, który miał mu przynieść „ważne informacje”. Doczekał się śmierci…
  http://foxmulder2.blogspot.com/

  • pola 13 sierpnia 2011 o 9:48 am

   Kto próbuje zrobić z śp.Leppera męczennika http://www.bibula.com/?p=42040

 28. outofstep 13 sierpnia 2011 o 1:16 am

  Kardynal Hosius w 1564 wprowadzil pierwszych Jezuitow do polski.I od tamtej pory wielkie krolestwo polsko – litewskie zaczelo sie walic.Za wszelka cene chcieli powstrzymac reformacje. Zajal sie tym czarny papiez Diego Lainez .Jezuici byli odpowiedzialni za skłócenie narodu względem religii .Nuncjusz Giovanni Francesco Commendone odwiódł króla Zygmunta II Augusta od idei utworzenia w Polsce kościoła narodowego.
  Mikolaj Rej gonil jezuitow z polski twierdzac ze niszcza nasza kulture i jadlospis.
  Józef Wybicki, autor polskiego hymnu zaczynającego się od słów „Jeszcze Polska nie zginęła” tak pisał o skutkach wychowywania młodzieży szlacheckiej przez jezuitów:
  „Jezuici, w innych krajach oświeceni, u nas w powszechnym zmroku. Niezrozumiałą łaciną nieszczęśliwie nasze obciążali głowy… Myśleć nie uczono, nawet zakazywano. Nie dano duszy pokarmu i nawet ciału gimnastyki broniono. Barbarzyńcy. Chcieli mieć z młodzieży cienie i mary, z ludzi wolnych – bydlęta w jarzmie, z obywatelów przeznaczonych do służenia ojczyźnie radą i orężem – nieczule i ciemne stwory. Udało im się.
  Od śmierci Zygmunta Augusta zaczął się upadek Polski, obniżyła się wartość biologiczna Polaków.
  W 1981 Jan Pawel II wniosl prosbe o zmuszenie do rezygnacji ze stanowiska 28 czarnego papieza Pedro Arrupe.Trzy tygodnie pozniej zostal podstrzelony na placu Sw Piotra. Jednak sprawiedliwosci stalo sie zadosc i Pedro Arrupe w sierpniu 1981 dostaje powaznego zawalu serca i tak sparalizowany sam rezygnuje ze stanowiska.
  Skutki zgubnej dla narodu działalności jezuitów w Polsce trwają do dnia dzisiejszego.

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 8:44 am

   Kolejny „useful idot”. A co z frankistami? A co z rewolucją bolszewicką, jakobinami, sponsorami Hitlera, teraz Omaby?! Gdzie są ci „jezuici”? najlepsze szkoły były jezuickie, wydały najlepszych synów narodu polskiego! Daj sobie spokój z szukaniem tam gdzie nic nie znajdziesz, dajesz się wrabiać w to antykatolickie szambo.

   • Ania 13 sierpnia 2011 o 2:11 pm

    Oj , nieprawda ! Jezuici garnęli sie bardzo do kształcenia polskiej młodzieży, ale niczego poza religijnymi przedmiotami w tych szkołach prawie nie było. Natomiast polska szkoła wiele zawdzięcza Pijarom, i to oni połozyli filary pod rózwój polskiej edukacji.

    • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 3:27 pm

     Jezuici, produkt papieski o charakterze zlotworczym.

   • vortex 13 sierpnia 2011 o 10:18 pm

    Usluzny idiota to ty.Nie mozesz nikomu kazac przestac szukac albo zaczac sluchac tylko tego co ty masz do powiedzenia.Ja juz znalazlem czesc tej ukladanki i to jest problem.
    Przez dluzszy czas nie moglem tego poskladac do kupy ale teraz pewne rzeczy staly sie oczywiste.Tzn ze w Polska przed najazdem jezuitow byla panstwem glupcow.
    Byla krajem wolnym i pelnym swobody.
    Co do Hitlera to byl sponsorowany przez Jezuitow i Watykan (kosciol).Tak jak nazizm jest sponsorowany do tej pory.Ich dzieci ,wnukowie wciaz zyja.Hitler i caly to towarzystwo w tym ateistyczni holendarnie bogaci zydzi nalezeli do wolnomularzy teraz to stowarzyszenia Shriners (czyt. Ancient Arabic Order of the Nobles of the Mystic Shrine)
    Nalezy do niego arystokracja rosyjska lub to co z niej pozostalo i wielu muzulmanow jak i chrzescijan….
    Nie zapomnialem o bolszewikach ………………….to odwieczna wojna jednych przeciw drugim a my jestesmy po srodku.Chodzi tylko o dominacje.Tacy ludzie jak Alex Jones ,Charlie Vitch moze i nawet David Icke sa po jednej lub drugiej stronie bo na pewno nie sa z nami.

 29. Grafik 13 sierpnia 2011 o 1:20 am

  Kurwa!!! kryzys zapaść nibiru i inne gówna ludzie…!!!!!!!! przesadzamy w swoich paranojach!!

 30. iXgrek 13 sierpnia 2011 o 2:28 am

  prosze bardzo, oto czym zyja „nasze me(r)dia”:

  http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,10105668,Polka_i_angielski_Zyd_wymienia_obraczki_w_Trzebiatowie.html

 31. rabarbarek 13 sierpnia 2011 o 4:07 am

  Jako podsumowanie tego co sie teraz dzieje w Polsce i na swiecie polecam goraco spojrzenie na strone nizej. Tam mamy wszystko wyjasnione . Materialy pochodza z samego zrodla [ piekla???] Nie mam nic do dodania poza tym , ze wszystko idzie zgodnie z planem , tylko tak malo ludzi o tym wie. Kloca sie o drobiazgi , roztrzasaja problemy bez znaczenia , i nie wiedza , ze to co robia i jak sie zachowuja to czesc wielkiego planu , ktory bez mrugniecia okiem wykonuja.

  http://www.cfr.org/projects/world/international-institutions-and-global-governance-world-order-in-the-21st-century/pr1369

 32. navajo88 13 sierpnia 2011 o 6:05 am

  Stone Free: http://www.youtube.com/watch?v=J7qxQDgawU4

 33. Ciekawska 13 sierpnia 2011 o 8:49 am

  Co to za ludzie, jak nie hybrydy, to pigułki z ciał dzieci???!!!
  Lukratywny biznes z Chin: Pigułki wzmacniające wytrzymałość wytwarzane z ciał dzieci.
  Zespół dokumentalny południowo koreańskiej telewizji SBS TV oskarża chińskie firmy farmaceutyczne o sprzedaż ciał martwych dzieci, jako pigułki wzmacniające wytrzymałość.
  Zespół odkrył przerażającą i niepokojącą prawdę kryjącą się za pigułkami wytwarzanymi z dzieci.
  Chińskie szpitale i kliniki aborcyjne, które związane są z tym biznesem niezwłocznie powiadamiają firmy farmaceutyczne, gdy dziecko umiera, głównie z powodu urodzenia martwego dziecka lub aborcji.
  Dalej firmy zakupują zwłoki dziecka i przechowują je w lodówce rodziny, aby uniknąć podejrzeń. Kolejnym krokiem w tym niejawnym procesie jest poddanie zwłok mikrofalowemu suszeniu i mieleniu na proszek. Sproszkowane w ten sposób ciała niemowląt są następnie umieszczane w kapsułce gotowej do sprzedaży jako wzmacniacz wytrzymałość.
  http://delfin.nowyekran.pl/post/23592,lukratywny-biznes-z-chin-pigulki-wzmacniajace-wytrzymalosc-wytwarzane-z-cial-dzieci
  http://sanfrancisco.ibtimes.com/articles/193371/20110805/china-dead-baby-pill-stamina-booster-cannibal-placenta.htm

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 9:16 am

   Z takimi sensacjami radzę poczekać. Pamiętacie te „noworodki wyrzucane z inkubatorów” przez ludzi Husseina? Co się okazało – że to była dezinformacja puszczona przez CIA w celu zdyskredytowania Saddama! Mamy do czynienia z wojną informacyjną – jedna strona puszcza ploty o Obamie – geju (niekoniecznie nieprawdziwe), a druga o pigułkach z dzieci. Są jeszcze ploty, że Szwajcarzy robią perfumy z płodów ludzkich – widać ten kraj też jest na celowniku globalistów.

   • OlO 13 sierpnia 2011 o 9:24 am

    Żywe dzieci wyrzucane do śmietnika [PL] http://www.youtube.com/watch?v=JE06qvAt580

    • ostatni rozsądny? 13 sierpnia 2011 o 10:51 am

     Boże gdzie jesteś???
     Najgorsze w tym co przedstawia ten film(prócz krzywda tych dzieci oczywiście) jest to, ze to nie Obama, Clintonowna czy inny element zostawia te dzieci na pewna smierć w meczarniach, to lekarze i pielegniarki, zwykli ludzie jak ja czy wy.., Zostawiaja żywe dziecko w pustym ciemnym pokoju żeby umarlo, a sami idą do domu, caluja na powitanie własne dzieci w czoło, pytają żon/mężów jak monol dzień i żyją jak by nigdy nic kiedy te biedne, Bogu ducha winne dzieciaczki, konaja w chlodzie, ciemności i samotności. W czym my jesteśmy lepsi od tych iluminatow pozwalając na takie rzeczy.
     Nie pojete to jest dla mnie. Niech się ten świat już kończy, cokolwiek nie miało by nastąpić po nim, na pewno nie będzie gorsze od tego piekła w którym żyjemy…

    • ostatni rozsądny? 13 sierpnia 2011 o 11:02 am

     Boże gdzie jesteś???

    • Annah. 13 sierpnia 2011 o 12:02 pm

     dlatego przyjdzie Oczyszczenie…

     • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 12:07 pm

      Annah jest najlepsza.

    • Annah. 13 sierpnia 2011 o 12:33 pm

     http://www.przymierzezmaryja.pl/Dlaczego-Matka-Boza-placze-,6938,a.html

     • deskazgwozdziami 13 sierpnia 2011 o 12:45 pm

      A Annah zapodaje znow strony spod znaku ‚lucy’.

  • ostatni rozsądny? 13 sierpnia 2011 o 1:17 pm

   Jesli zaś chodzi o te pigułki z dzieci to nie zdxiwil bym się wcale. Jak ulał pasuje to do tego po****nego swiata na którym zyjemy, a tym bardziej w Chinach takie rzeczy są możliwe, tam nawet zupy z obumarlych płodów gotuja wiec…
   To miała być taka miła sobota, sloneczko świeci, ptaszki śpiewają… zajrzalem na blog Kalinki Janowskiej, potem tu i… z milusiej soboty zrobiło się szambo codzienności. Nawet mój wrodzony optymizm wymieka.

 34. OlO 13 sierpnia 2011 o 8:54 am

  pogaństwo się odradza???
  http://www.sportfan.pl/artykul/27907/polski-pilkarz-i-straszny-rytual-zarzneli-zwierze-na-boisku-wideo

  • FAKIR 13 sierpnia 2011 o 9:50 am

   Co to jest pogaństwo Twoim zdaniem?
   Słowo pogaństwo to za duże uproszczenie, gdyż często do jednego wora wrzuca się zło i dobro.

   Ja bym raczej napisał w tym przypadku, że odradza się satanistyczny kult składania ofiar.

   Kult ten wywodzi się właśnie od wspomnianych wymarłych gigantów, na których stwórca sprowadził ogromną katastrofę. Giganci poprzez składanie ofiar oddawali cześć z kolei swojemu stwórcy (o różnej nazwie w zależności od grup etnicznych), który sprzeciwił się najwyższemu Bogu i stworzył hybrydy z ludźmi. Jest uosobieniem absolutnego zła. Już niedługo będzie całkowicie władał na ziemi.
   Giganci uprawiali okrutne obrzędy. Nie chodzi wyłącznie o ofiary ze zwierząt, ale również i przede wszystkim z ludzi, gwałty na dziewicach, noworodkach itd…

   Zaznaczam, że jest to dość dobrze opisane w różnych miejscach na ziemi.

   Wszelkie znaki prowadzą aktualnie do London 2012, ale zobaczymy w przyszłym roku, czy pewne elementy układanki będą się potwierdzać.
   Zdarzenia, z którymi mamy teraz do czynienia według satanistycznego planu miały odbywać się już wcześniej w globalnej skali, ale w związku z ogromnym oporem społeczeństwa cały czas się przesuwają w czasie.

   Słowa z Biblii i innych ważnych ksiąg oraz różnych przekazów etnicznych mówią, że pewne zdarzenia się z pewnością wydarzą, ale:

   „Jeśli będą postępowali zgodnie z prawem Boga, On doda im lat. Jeśli będą postępowali niegodziwie, wtedy skróci ich dni”

   • OlO 13 sierpnia 2011 o 12:11 pm

    satanizm i pogaństwo mają coś ze sobą wspólnego? Ja myślę że jedno i drugie mają wspólne źródło, nie znam się na religii

    A pomyśl jak by zamiast tego jagnięcia było tam dziecko…

 35. navajo88 13 sierpnia 2011 o 10:03 am

  A Jimi Hendrix jest wietrznie żywy !!!!

 36. Katon Najmłodszy 13 sierpnia 2011 o 11:50 am

  „Podsumowanie multi kulti”

  Kilka lat temu pisarz, Saul Bellow, wywołał kontrowersję, gdy powiedział: „Znajdźcie mi Tołstoja u Zulusów, albo Prousta wśród Papuasów – a z chęcią go przeczytam”. W burzy, jaka po tym nastąpiła, Bellow został oskarżony o rasizm. Jednak zarzut jest niesprawiedliwy. Bellow nie stwierdził przecież, że Zulusi i Papuasi nie są w stanie wydać na świat wielkich pisarzy. Powiedział jedynie, że zgodnie z jego wiedzą jak dotąd tego nie zrobili. Jednak już samo napomknięcie o możliwości wniesienia przez którąś z kultur większego od innych wkładu w dorobek cywilizacyjny zbezcześciło jedno z głównych twierdzeń multikulturalistów. (…) czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/