Wydarzenia i komentarze, 12 sierpnia 2011r.

Propozycja bojkotu – nie media, a ich sponsorów!
Dużo się mówi o „antypolskich programach” w telewizji, czy też „antypolskich publikacjach” w gazetach. „Bojkotować GieWu”, czy też „Bojkotujmy Tefałen” słyszymy. Moim zdaniem tamci się tylko z tego śmieją. To nie boli – jest cała grupa głupoli, którzy to kupują, a włączają te propagandowe niusy, żeby rzekomo „wiedzieć co mówi wróg”. I dają się manipulować – widzę to wyraźnie po mojej rodzinie i znajomych. Najczęstszą odpowiedzią jest „za co ty mnie masz, ja mam swój rozum!”. Ludzie nie zdają sobie sprawy z nowoczesnych metod manipulacji podświadomością! Sam fakt oglądania telewizji powoduje stan hipnotyczny, w którym można ci wsadzić każdą bzdurę do głowy.
Ten biznes by się nie kręcił bez sponsorów. Jest cała grupa firm, które wykupują za miliony reklamy. Natomiast nie rzucą ani grosza mediom alternatywnym, które mają nawet większą oglądalność i taka inwestycja by na pewno była bardziej opłacalna niż w upadające media kryminalne.
Zatem powinniśmy bojkotować, nie media, a tychże sponsorów! Zrobić ich spis i opublikować listę na wszelkich forach dyskusyjnych, blogach czy nawet w YouTube. Ludzie powinni wiedzieć gdzie nie należy kupować. Firmy, które się nie reklamują w mediach kryminalnych należy natomiast wspomagać. Oczywiście nie będzie tam wielkich firm globalnych, ale właśnie o to chodzi – o obcięcie funduszy tym ludobójcom!
Nie dokładajmy swoich pieniędzy do własnej eksterminacji!

Najszybsza żyjąca istota na Ziemi

Najszybsza żyjąca istota na Ziemi

Warto nieco odetchnąć od męczącego szamba, które nas ogarnia i zajrzeć w … końskie łajno. Niezwykle ciekawe nagranie wideo, przedstawia w jaki sposób uwalniają się zarodniki  grzyba Pilobolus żyjącego na końskich odchodach. Zarodniki tego grzyba są wyrzucane z przyspieszeniem przyspieszają do 20,000 G, innymi słowy doznają przyspieszenia większego od ziemskiego 20,000 razy! Należy nadmienić, że człowiek traci przytomność już przy 5G….
Wyrzucanie zarodników przez te grzyby trwa milionowe części sekundy, zatem nigdy by nie było możliwe do zaobserwowania bez specjalnych ultraszybkich kamer, które potrafią zwolnić obraz 10,000 razy. Tak wielkie przyspieszenie, które osiągają te mikroskopowe elementy życia jest im potrzebne by mogły wylądować w dostatecznie wielkiej odległości od łajna, dzięki czemu pasące się konie mogą je zjeść (konie nie tkną trawy w pobliżu odchodów). Powietrze jest bardzo gęste  dla tak małych cząstek, zatem potrzebny jest niesamowite przyspieszenie by się przez nie przebić na wystarczającą odległość.

Genetyczne hybrydy – ważne nagranie wideo Alexa Jonesa
Alex Jones ostrzega przed największym zagrożeniem dla życia na naszej planecie. Jest nim inżynieria genetyczna, która już dziś zmienia kod genetyczny organizmów. Celem ludzi, którzy to czynią jest uzyskanie nieśmiertelności. Ci psychopaci są gotowi zniszczyć całą cywilizację, więcej – całą biosferę, by uzyskać swój szalony cel. Jednym z przejawów ingerencji są organizmy GMO, które powodują u spożywających je ssaków sterylność już w drugim pokoleniu!

Informacja na ten temat jest blokowana przez kryminalne media, przez co ludzie nieświadomie się godzą na ludobójstwo. Przykładem nieodpowiedzialnego działania jest niedawne głosowanie za nasionami GMO w polskim Sejmie przez posłów PO i PSL.

Ingerencja genetyczna dotyczy też bezpośrednio ludzi. Tworzy się klony ludzkie w organizmach zwierząt po to by z nich pobierać organy. W tajnych laboratoriach tworzy się także hybrydy ludzko – zwierzęce.
Wielkie dzięki użytkownikowi YouTube 2012NewWorldOrder za przetłumaczenie tego nagrania.

Chiński ekspert: „los dolara jest przesądzony”

Guan Jianzhong

W komentarzu przesłanym do CNBC, a więc nieoficjalnie, Guan Jianzhong – chiński ekspert finansowy, prezes agencji Dagong Global Credit Rating, oświadczył, że „dolar jest obecnie stopniowo odrzucany przez świat” oraz, że ten proces jest już „nieodwracalny”.
Agencja Dangong była pierwszą, która zmniejszyła współczynnik wiarygodności Stanów Zjednoczonych z A+ do A. Inwestorzy na to jednak nie zareagowali, sądząc, że jest to jakiś żart. Dopiero po obniżeniu wiarygodności USA przez S&P zaczął się kryzys giełdowy.
Największym problemem dla USA jest próba ucieczki od uznania rosnącego długu tego kraju i podnoszenie granicy tego długu tzw. „debt ceiling”.
Chińska agencja Xinhua w swoim edytorialu mocno skrytykowała politykę finansową USA, wzywając do „międzynarodowej kontroli emisji dolarów” i do wprowadzenia „nowej, stabilnej globalnej waluty rezerwowej”.  Chiny oczywiście mają dużo do stracenia, bowiem mają sporo majątku w dolarach.
Nawoływanie do „nowej globalnej waluty” jest jednak zgodne z planami rządu światowego, którego działania są coraz bardziej widoczne.

Atak chemiczny na Francję – YouTube
Link do materiału dostałem mailem. Zauważmy, że w Polsce ilość smug chemicznych ostatnio się zmniejszyła, podobne informacje dochodzą z USA. Natomiast jak podano w opisie poniższego nagrania niemal „cała Francja” została spryskana chemikaliami. Jeśli ktoś nadal sądzi, że jest to normalne to proszę to obejrzeć.

Reklamy