Linki, e-maile i komentarze, 13 sierpnia 2011r.

Eugeniusz Sendecki:  Maleńczuk przewidział śmierć Andrzeja Leppera!
Ciekawą tezę podaje dr Eugeniusz Sendecki w reportażu swojej „Telewizji Narodowej”. Otóż twierdzi on, że Andrzej Lepper jest kolejną ofiarą po Sekule i Geremku, przepowiedzianą w piosence „Wolność Słowa” Pudelsów (lider Maciej Maleńczuk). Reportaż dotyczy głównie kolejnej rozprawy Jana Kobylańskiego przeciwko grupie oszczerców polskojęzycznych, jednak w dużej części mowa o Andrzeju Lepperze i jego śmierci. Ciekawe informacje podaje kandydat na Senatora RP Gen. Jan Grudniewski.

Relacja wideo z pogrzebu Ś.p. Andrzeja Leppera
TV24ReporterSKY zamieścił ją w 10 odcinkach:
>część 1    >część 2    >część 3    >część 4    >część 5    >część 6
>część 7    >część 8 (Ambasador Białorusi w 16 min.)   >część 9   >część 10   

Czy Iran zniszczy sieć elektryczną USA?

Czy w amerykańskich elektrowniach pojawi się ten napis na monitorach? *

Z e-maila:  Iran grozi USA akcją odwetową za zamordowanie trzech specjalistow d/s nuklearnych oraz za atak na elektrownie nuklearne wirusem, a właściwie robakiem Stuxnet, który wg. Irańczyków został stworzony przez USA wspólnie z Niemcami i Izraelem. Atak ma polegać na przejęciu kontroli nad amerykańskimi centralami energetycznymi…..po BLACKOUT- cie będą mieli USA z głowy. Skutki będą apokaliptyczne. Sami zwieją do swoich bunkrów i będą szykować atak na Iran na podstawie prawa, które niedawno wprowadzili; atak cybernetyczny może być powodem do akcji zbrojnej…
————————————————————————————————————–
Komentarz Monitorpolski: Cała infrastruktura w USA jest podłączona do internetu.  Sprawa ewentualnego ataku pojawiła się w edytorialu irańskiej gazety Kayhan, która jest tubą ajatollaha Ali Khameneiego. W artykule nawiązuje się do niedawnych oficjalnych publikacji rządowych w USA, w których zagrożono, że zamachy hakerskie przez internet na infrastrukturę będą traktowane na równi z atakiem militarnym, tak więc nierozważny haker może zostać poczęstowany pociskiem.
W irańskiej publikacji podkreśla się jednak, że USA po atakach, które przyniosły wyraźne szkody amerykańskiej sieci, nie są już jedynym władcą internetu, ataki na infrastrukturę USA przez internet mogą być więc dokonywane z ukrytego punktu.
Po stuxnecie stworzonym przez Amerykanów wspólnie z Izraelem i Niemcami, Amerykanie są błędnie przekonani o tym, że są jedynymi, którzy mogą wykorzystać internet w celu ataku. Tymczasem w Iranie zatrudniono niedawno wielu hakerów, którzy nie próżnują. Sieć elektryczna USA wydaje się najlepszym celem do ataku.

*Uwaga: konieczna była podmiana powyższego obrazka na kopię na serwerze WordPressa, bowiem oryginał jest niestety blokowany w USA.

Sprawa ulotki i obrony przed atakiem NWO
Z e-maila (skrócone):  Sprawa ulotki nie daje mi spokoju. Sama myślałam o tym już dawno. Chciałam w ten sposób tutaj uświadamiać ludzi, ale stwierdziłam, że z kamerami na każdym rogu nie mam żadnych szans. Zresztą ludzie ślepo wierzą władzy i każda inna informacja (jak ulotka) będzie podejrzana dla tych, do których miałaby być skierowana, więc odpowiednie władze byłyby szybko powiadomione….
Tutaj jest na wszystko za późno… tu jest już kontrola, pozostały tylko czipy….
Ulotka, która pojawiła się na Twoim blogu…..hmm …..nie ma duszy, nie przekonuje… praktycznie nie zawiera żadnego „shock efektu”  – kiedy ją przeczytałam, pierwsze co mi przyszło na myśl to „who the f… is FRANK”?  🙂 Nie należy wychodzić z założenia, że każdy ma kredyt we frankach. Sebecx powiedział, że rozdał 6 ulotek, ja wysłałam jednego maila i jestem pewna, że trafił już do przynajmniej 50 osób + ludzie z komunikatorów (paru znajomych jest jeszcze na wakacjach) ogniwo po ogniwie i grona „uświadomionych się powiększa (…)  Jestem pewna, że włosy stanęły dęba tym, którzy go przeczytali. Ich głód będzie rósł, więc będą szukać. INTERNET jest najlepszą bronią – bronią, która nie rani, to walka bez przemocy… i trzeba to wykorzystać JAK NAJSZYBCIEJ! Nie czas wychodzić na ulicę protestować pod sejmem, wyklejać plakaty za późno!!!! Czas obudzić śpiących.

Doda zabija tancerza na oczach dzieci…

Z e-maila: W jednym z komentarzy na blogu pokazał się link http://www.pudelek.pl/artykul/33693/doda_zabija_tancerza_na_oczach_dzieci_foto/21/
Z informacji wynika, że Doda występując na pierwszym z serii koncertów charytatywnych Gramy z Fantazją (Imprezy organizowane są przez Fundację Dziecięca Fantazja we współpracy z polskimi centrami handlowymi ) z wolnym wstępem, pokazała, że nie ważny jest dla niej odbiorca, w tym przypadku głównie dzieci, a ona sama. ( a może ma inne wytyczne)
Pomijam jej skandaliczne występy z okazji Sylwestra, tam zazwyczaj widzami były osoby dorosłe, ale żeby występując dla dzieci odgrywać taki spektakl, jak na zdjęciach, to już nie tylko przesada, ale celowe działanie, mające dokonać gwałtu na umysłach tych dzieci, jak to określiła moja żona.
Jeśli przeciwko temu nie zaprotestujemy, głośno pokazując swoje oburzenie, to nawet nie ma sensu informować o zagrożeniach związanych z ogólnie pojętym NWO.
To jest najgorszy z możliwych ataków, bo skierowany do i na dzieci. Jak potem przekonać, kogokolwiek do swoich racji, jeśli „społeczeństwo” milczy w takich przypadkach…
Sam zrobiłem już pierwszy krok i poprosiłem o pomoc Stowarzyszenie Twoja Sprawa, ale wiem, że to nie wystarczy. Należałoby to rozgłosić po blogach, niestety, przy okazji, reklamując w jakimś sensie Dode, ale chodzi o to aby wyrazić swoje oburzenie, ale również zwrócić uwagę na pewne zagadnienie.
Jest takie określenie, ” gotowanie żaby” i większość, mam nadzieję, powinna wiedzieć co oznacza. Jednak to co niepokoi, to to, że tą „żabą” obecnie jesteśmy my. Gdyby nas nagle „zalano” takim chamstwem, totalną pornografią, atakiem, po przez to również na dzieci, to jestem przekonany, że większość, bardzo szybko powiedziałaby DOSYĆ ! BASTA !
Jednak, gdy robi się to powoli, oswajając z taką rzeczywistością, to nikt nie zauważy, że ” woda się już gotuje”, i jak ta żaba pozostanie nam dryfować ugotowanymi na powierzchni…
————————————————————————————————–
Komentarz Monitorpolski: Doda zapewne czyni to z ignorancji. Młodzi ludzie już zostali przygotowani do ludobójstwa – na wzór pochodni Nerona. Oczywiście pierwszym celem będą Chrześcijanie jako główne zagrożenie dla satanizmu, stąd pewnie ataki na Kościół Katolicki, niestety także w komentarzach na tym blogu. Oczywiście, że można przeciwdziałać – przede wszystkim rodzice muszą sobie zdać sprawę, że to jest wojna o dusze ich dzieci. Satanistyczne plany globalistów idą daleko do przodu, młodzi zwyrodniali ludzie za kilkanaście lat, będą bez skrupułów wydrapywać oczy modlącym się czy też palić żywcem emiterami mikrofalowymi. Przecież to jest jak gra komputerowa…
Autor listu ma rację, że należy temu przeciwdziałać, ja jako autor dość popularnego bloga mogę to zrobić tylko w formie publikacji. Ale to powinno pobudzić rzesze rodziców do założenia pozwu zbiorowemu, niekoniecznie Dodzie, a organizatorom przedstawienia.

Reklamy