Linki, e-maile i komentarze, 13 sierpnia 2011r.

Eugeniusz Sendecki:  Maleńczuk przewidział śmierć Andrzeja Leppera!
Ciekawą tezę podaje dr Eugeniusz Sendecki w reportażu swojej „Telewizji Narodowej”. Otóż twierdzi on, że Andrzej Lepper jest kolejną ofiarą po Sekule i Geremku, przepowiedzianą w piosence „Wolność Słowa” Pudelsów (lider Maciej Maleńczuk). Reportaż dotyczy głównie kolejnej rozprawy Jana Kobylańskiego przeciwko grupie oszczerców polskojęzycznych, jednak w dużej części mowa o Andrzeju Lepperze i jego śmierci. Ciekawe informacje podaje kandydat na Senatora RP Gen. Jan Grudniewski.

Relacja wideo z pogrzebu Ś.p. Andrzeja Leppera
TV24ReporterSKY zamieścił ją w 10 odcinkach:
>część 1    >część 2    >część 3    >część 4    >część 5    >część 6
>część 7    >część 8 (Ambasador Białorusi w 16 min.)   >część 9   >część 10   

Czy Iran zniszczy sieć elektryczną USA?

Czy w amerykańskich elektrowniach pojawi się ten napis na monitorach? *

Z e-maila:  Iran grozi USA akcją odwetową za zamordowanie trzech specjalistow d/s nuklearnych oraz za atak na elektrownie nuklearne wirusem, a właściwie robakiem Stuxnet, który wg. Irańczyków został stworzony przez USA wspólnie z Niemcami i Izraelem. Atak ma polegać na przejęciu kontroli nad amerykańskimi centralami energetycznymi…..po BLACKOUT- cie będą mieli USA z głowy. Skutki będą apokaliptyczne. Sami zwieją do swoich bunkrów i będą szykować atak na Iran na podstawie prawa, które niedawno wprowadzili; atak cybernetyczny może być powodem do akcji zbrojnej…
————————————————————————————————————–
Komentarz Monitorpolski: Cała infrastruktura w USA jest podłączona do internetu.  Sprawa ewentualnego ataku pojawiła się w edytorialu irańskiej gazety Kayhan, która jest tubą ajatollaha Ali Khameneiego. W artykule nawiązuje się do niedawnych oficjalnych publikacji rządowych w USA, w których zagrożono, że zamachy hakerskie przez internet na infrastrukturę będą traktowane na równi z atakiem militarnym, tak więc nierozważny haker może zostać poczęstowany pociskiem.
W irańskiej publikacji podkreśla się jednak, że USA po atakach, które przyniosły wyraźne szkody amerykańskiej sieci, nie są już jedynym władcą internetu, ataki na infrastrukturę USA przez internet mogą być więc dokonywane z ukrytego punktu.
Po stuxnecie stworzonym przez Amerykanów wspólnie z Izraelem i Niemcami, Amerykanie są błędnie przekonani o tym, że są jedynymi, którzy mogą wykorzystać internet w celu ataku. Tymczasem w Iranie zatrudniono niedawno wielu hakerów, którzy nie próżnują. Sieć elektryczna USA wydaje się najlepszym celem do ataku.

*Uwaga: konieczna była podmiana powyższego obrazka na kopię na serwerze WordPressa, bowiem oryginał jest niestety blokowany w USA.

Sprawa ulotki i obrony przed atakiem NWO
Z e-maila (skrócone):  Sprawa ulotki nie daje mi spokoju. Sama myślałam o tym już dawno. Chciałam w ten sposób tutaj uświadamiać ludzi, ale stwierdziłam, że z kamerami na każdym rogu nie mam żadnych szans. Zresztą ludzie ślepo wierzą władzy i każda inna informacja (jak ulotka) będzie podejrzana dla tych, do których miałaby być skierowana, więc odpowiednie władze byłyby szybko powiadomione….
Tutaj jest na wszystko za późno… tu jest już kontrola, pozostały tylko czipy….
Ulotka, która pojawiła się na Twoim blogu…..hmm …..nie ma duszy, nie przekonuje… praktycznie nie zawiera żadnego „shock efektu”  – kiedy ją przeczytałam, pierwsze co mi przyszło na myśl to „who the f… is FRANK”?  🙂 Nie należy wychodzić z założenia, że każdy ma kredyt we frankach. Sebecx powiedział, że rozdał 6 ulotek, ja wysłałam jednego maila i jestem pewna, że trafił już do przynajmniej 50 osób + ludzie z komunikatorów (paru znajomych jest jeszcze na wakacjach) ogniwo po ogniwie i grona „uświadomionych się powiększa (…)  Jestem pewna, że włosy stanęły dęba tym, którzy go przeczytali. Ich głód będzie rósł, więc będą szukać. INTERNET jest najlepszą bronią – bronią, która nie rani, to walka bez przemocy… i trzeba to wykorzystać JAK NAJSZYBCIEJ! Nie czas wychodzić na ulicę protestować pod sejmem, wyklejać plakaty za późno!!!! Czas obudzić śpiących.

Doda zabija tancerza na oczach dzieci…

Z e-maila: W jednym z komentarzy na blogu pokazał się link http://www.pudelek.pl/artykul/33693/doda_zabija_tancerza_na_oczach_dzieci_foto/21/
Z informacji wynika, że Doda występując na pierwszym z serii koncertów charytatywnych Gramy z Fantazją (Imprezy organizowane są przez Fundację Dziecięca Fantazja we współpracy z polskimi centrami handlowymi ) z wolnym wstępem, pokazała, że nie ważny jest dla niej odbiorca, w tym przypadku głównie dzieci, a ona sama. ( a może ma inne wytyczne)
Pomijam jej skandaliczne występy z okazji Sylwestra, tam zazwyczaj widzami były osoby dorosłe, ale żeby występując dla dzieci odgrywać taki spektakl, jak na zdjęciach, to już nie tylko przesada, ale celowe działanie, mające dokonać gwałtu na umysłach tych dzieci, jak to określiła moja żona.
Jeśli przeciwko temu nie zaprotestujemy, głośno pokazując swoje oburzenie, to nawet nie ma sensu informować o zagrożeniach związanych z ogólnie pojętym NWO.
To jest najgorszy z możliwych ataków, bo skierowany do i na dzieci. Jak potem przekonać, kogokolwiek do swoich racji, jeśli „społeczeństwo” milczy w takich przypadkach…
Sam zrobiłem już pierwszy krok i poprosiłem o pomoc Stowarzyszenie Twoja Sprawa, ale wiem, że to nie wystarczy. Należałoby to rozgłosić po blogach, niestety, przy okazji, reklamując w jakimś sensie Dode, ale chodzi o to aby wyrazić swoje oburzenie, ale również zwrócić uwagę na pewne zagadnienie.
Jest takie określenie, ” gotowanie żaby” i większość, mam nadzieję, powinna wiedzieć co oznacza. Jednak to co niepokoi, to to, że tą „żabą” obecnie jesteśmy my. Gdyby nas nagle „zalano” takim chamstwem, totalną pornografią, atakiem, po przez to również na dzieci, to jestem przekonany, że większość, bardzo szybko powiedziałaby DOSYĆ ! BASTA !
Jednak, gdy robi się to powoli, oswajając z taką rzeczywistością, to nikt nie zauważy, że ” woda się już gotuje”, i jak ta żaba pozostanie nam dryfować ugotowanymi na powierzchni…
————————————————————————————————–
Komentarz Monitorpolski: Doda zapewne czyni to z ignorancji. Młodzi ludzie już zostali przygotowani do ludobójstwa – na wzór pochodni Nerona. Oczywiście pierwszym celem będą Chrześcijanie jako główne zagrożenie dla satanizmu, stąd pewnie ataki na Kościół Katolicki, niestety także w komentarzach na tym blogu. Oczywiście, że można przeciwdziałać – przede wszystkim rodzice muszą sobie zdać sprawę, że to jest wojna o dusze ich dzieci. Satanistyczne plany globalistów idą daleko do przodu, młodzi zwyrodniali ludzie za kilkanaście lat, będą bez skrupułów wydrapywać oczy modlącym się czy też palić żywcem emiterami mikrofalowymi. Przecież to jest jak gra komputerowa…
Autor listu ma rację, że należy temu przeciwdziałać, ja jako autor dość popularnego bloga mogę to zrobić tylko w formie publikacji. Ale to powinno pobudzić rzesze rodziców do założenia pozwu zbiorowemu, niekoniecznie Dodzie, a organizatorom przedstawienia.

Reklamy

98 responses to “Linki, e-maile i komentarze, 13 sierpnia 2011r.

 1. chorobykobiet 13 sierpnia 2011 o 10:31 am

  co jak to, ale hakerstwo staję się co raz groźniejsze – wystarczy poczytać jak załatwili Sony.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 11:11 am

   Napisz coś więcej, nie jesteśmy w stanie trawić wszystkich informacji…

   Polubienie

   • nowy84 13 sierpnia 2011 o 12:53 pm

    Chodzi mu o atak Anonimowych na Sony gdzie na chyba prawie dwa miesiące zablokowali serwery z Playstation 3 blokując przy tym możliwość grania i komunikowania się przez internet, pozatym „wykradli” calą masę danych użytkowników Sony

    Tu coś więcej o tej sprawie:
    http://www.gambler.pl/MATERIAL/510/we,are,anonymous,nasz,swiat,ich,wojna.html

    Polubienie

    • nowy84 13 sierpnia 2011 o 12:59 pm

     to coś więcej o Anonymous:
     Aktywne w ostatnich miesiącach grupy hakerskie, LulzSec i Anonymous ogłosiły połączenie swoich sił i wypowiedziały wojnę wszystkim rządom, bankom i dużym korporacjom. Jednocześnie wzywają hakerów z całego świata do przyłączenia się i wzięcia udziału w otwartej wojnie. Swoje siły zaoferowała między innymi grupa irańskich hakerów – IranianCyberArmy. Ta półtora roku temu dała pokaz swoich możliwości, atakując m.in. serwis Twitter oraz największą wyszukiwarkę chińską – Baidu. Wsparcie dla działań wojennych zapowiadają kolejne odłamy grupy Anonymous, z różnych zakątków świata. Kampanię dwie wiodące grupy nazwały Anti-Security (AntiSec).

     Nie podano jeszcze dokładnego terminu rozpoczęcia ofensywy, ani celów. Obecnie hakerzy prawdopodobnie grupują się i przygotowują plany działań. Trudno stwierdzić, co to może oznaczać dla internetu. Wydaje się, że już niebawem możemy stać się świadkami prawdziwej cyber-rewolucji. Hakerzy już teraz zapowiadają, że chcą przede wszystkim kraść i wypuszczać do sieci tajne dokumenty rządowe, w tym adresy i komunikację elektroniczną (e-mail). Oprócz instytucji rządowych, ich celami są banki i duże firmy. To niespodziewany obrót spraw. LulzSec i Anonymous miały prowadzić wojnę między sobą, a ostatecznie wyszło na to, że po pierwszych potyczkach doszło nie tylko do zawieszenia broni, ale wręcz połączenia sił. Ich celem jest ujawnienie korupcji i ośmieszenie tych, którzy m.in. chcą cenzurować internet. Cóż. Może zrobić się naprawdę gorąco.

     LulzSec i Anonymous oddzielnie już mocno dawały o sobie znać, a co dopiero mogą zrobić wspólnie i ze wsparciem grup hakerskich z całego świata?

     Polubienie

     • nowy84 13 sierpnia 2011 o 1:01 pm

      pozatym są odpowiedzialni za ataki na Monsanto 🙂 oraz inne korporacje i rządy krajów jak Tunezja czy Turcja
      http://video.godlikeproductions.com/video/Anonymous_Takes_Down_Monsantos_Website_06102011?id=f990a87493fa7edb806

      Polubienie

      • nowy84 13 sierpnia 2011 o 1:03 pm

       a na 5 Listopada ogłosili koniec Facebook-a:) czego im życzę żeby im się udało
       http://di.com.pl/news/39589,0,Anonymous_chca_zniszczyc_Facebooka_wideo.html

       Facebook od razu ogłosił że za każdą lukę w ich serwisie będą płacić 500 dolarów nagrody…jak widac strach ich obleciał 🙂

       Polubienie

      • baba wanda 13 sierpnia 2011 o 7:14 pm

       To brawo dla nich!
       Mam nadzieje, ze beda atakowac innych wielkich SZKODNIKOW, nie tylko monsanto.

       Polubienie

     • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 1:38 pm

      Czyli co? Sataniści mogą stracić kontrolę?
      Nie sądzę by mogli na to sobie pozwolić. Spodziewajmy się raczej zamknięcia internetu, lub dużej jego części. Powodem może być np. „awaria” na skutek rozbłysku słonecznego…

      Polubienie

      • wojox 13 sierpnia 2011 o 2:12 pm

       Taki rozbłyk może sam w sobie nic nie uszkodzić, ale powód do zamkniecia netu będzie. I tu widzę duży problem. Ci którzy walczą z systemem tylko z biurka z kompem, polegną w maraźmie. Bo net nauczył ludzi takiego lenistwa, że wielu już nie potrafi myśleć. Wielu ludzi jest uzależnionych i to nie od komputera, tylko właśnie od netu. Wspomnę czasy kiedy nie było ani internetu ani komórek, kiedy po byle program latało się z dyskietką do kolegi bez zapowiedzi.
       Myślę że jak wyłączą internet, ludzie bedą mieli coś w rodzaju choroby odstawienia i będą niezdolni do działania. Oni juz dobrze znają reakcję ludzi.
       Panie Marku proszę nie popadać w paranoję z tymi atakami na KK. Pewne decyzje się ziszczą nawet przy sprzeciwie takich ludzi jak Pan z całym szacunkiem…

       Polubienie

       • Grafik 14 sierpnia 2011 o 7:19 am

        Zwróć uwage jak wiele miejsc pracy nie jest w stanie funkcjonować bez internetu…

        Polubienie

        • sebecx 14 sierpnia 2011 o 7:36 am

         ..dlatego między innymi jest depopulacja..

         Polubienie

       • zeebii 14 sierpnia 2011 o 9:46 am

        @Wojox
        Nie jest to takie łatwe, tak po prostu wyłączyć internet. Po pierwsze jest kilka ukrytych netów jak na przykład freenet http://freenetproject.org/
        Po drugie internet jest pajęczyną albo siecią i każdy go sobie może zrobić. Gdyby na przykład został odcięty to małe osiedlowe sieci mogły by działać dalej na zasadzie „wewnętrznego” netu łącząc się następnie ze sobą w większe struktury. Dziesięć sieci osiedlowych i cała prawie Warszawa ma internet, podobnie Kraków i Śląsk.
        Internet to w jednym zdaniu to telefon + komputer.

        Polubienie

        • zeebii 14 sierpnia 2011 o 10:23 am

         Z innych bardziej znanych „ukrytych netów” jest GNU net https://gnunet.org/

         Polubienie

        • zeebii 14 sierpnia 2011 o 11:29 am

         Jeszcze jedna ciekawa propozycja „Pudełka Wolności” http://webhosting.pl/Freedom.Box.Foundation.serwer.w.kazdym.domu.bronia.przeciw.tyranom
         http://wiki.debian.org/FreedomBox

         Polubienie

      • baba wanda 13 sierpnia 2011 o 7:17 pm

       Monitor
       Czy Ty naprawde uwazasz satanistow za WSZECHMOGACYCH?
       Ani za grosz nie wierzysz w ludzi i dobro?
       ???

       Polubienie

      • sprawiedliwosc 13 sierpnia 2011 o 11:15 pm

       Niech sobie zamykaj ten caly internet.Wrescie ludzie niebeda sie modlic do komputera.Tylko zaczna z soba rozmawiac a jest oczym.Ale niemam zamiaru sie tu rozpisywac.Powiem kruciutkoPolacy przestanimy ludzic sie jakimis mzonkami o bogactwie.Przetrzyj oczki polacy
       zobaczcie co sie dzieje w naszym kraju..Obudzic sie prosze

       Polubienie

     • Shemo 13 sierpnia 2011 o 8:27 pm

      a jak nie będzie wrogów już , a im się spodoba (ludziom przecież tak szybko odbija) to co będą hakować ? Nasze konta ? A może wspólni wrogowie będą nam hakować konta w banku i zwalać winę na anonymous lub innych ? Także to jest jak taki miecz obusieczny

      Polubienie

 2. trebor 13 sierpnia 2011 o 11:49 am

  Daniel Dingel czlowiek ktory jeździł samochodem na wódor jak twierdzi od 67 roku. http://www.youtube.com/watch?v=AsOium5W06A

  Polubienie

 3. Ciekawska 13 sierpnia 2011 o 12:00 pm

  Ja też już zgłosiłam sprawę koncertu dody jako nadużycie do Stowarzyszenia Twoja Sprawa.
  http://www.twojasprawa.org.pl/index.php/home
  Zachęcam też innych do wysłania takiego zgłoszenia, może jak będzie większe zainteresowanie, to da się coś z tym zrobić.

  Kontakt do wysyłki zdjęć reklam i innych przykładów naruszeń
  e-mail: kontakt@twojasprawa.org.pl
  MMS: 0696 58 00 89

  Polubienie

 4. iHe 13 sierpnia 2011 o 12:17 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nieoczekiwana-ofiara-zamieszek-na-wyspach,1,4820430,wiadomosc.html

  „BlackBerry, wykorzystuje własne serwery RIM i szyfrowane przekazywanie danych, tak trudne do złamania, że RIM miał problemy z państwami mało chroniącymi prawo do prywatności. Teraz został wykorzystany przez chuliganów w Wielkiej Brytanii.

  RIM, jak podawała agencja „The Canadian Press” informował w minionych dniach, że „w pełni” zamierza wspomóc brytyjską policję w przeciwdziałaniu dalszemu rozszerzaniu się zamieszek w tym kraju. Na razie dokładnie nie wiadomo, w jaki sposób RIM pomoże policji, ani jakie dane przekaże.

  Swoje niezadowolenie wyrazili już chuligani. Jak podawała agencja AFP, hakerzy identyfikujący się jako Team Poison zaatakowali w minionym tygodniu oficjalny blog RIM i zagrozili firmie zemstą, jeśli zdecyduje się pomóc brytyjskiej policji.

  W Kanadzie zwraca się przy tym uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą niejasna polityka współpracy firm zaawansowanych technologicznie ze służbami bezpieczeństwa. Kanadyjscy specjaliści podkreślali w mediach, że takie deklaracje jak RIM muszą zainteresować kanadyjski rząd, a także rządy innych krajów, gdzie BlackBerry jest w użyciu. Również polscy politycy korzystają ze smartfonów BlackBerry.”

  Polubienie

 5. OlO 13 sierpnia 2011 o 12:17 pm

  „Jak żyć panie premierze?”
  – Jak żyć panie premierze. Mam zniszczone gospodarstwo i nie dostałem pieniędzy. Dlaczego pan przyjeżdża w miejsce, gdzie prawie nic się nie stało. Zapraszam do siebie, po prostu nie mogę mówić – krzyczał ze łzami w oczach do premiera Tuska rolnik z gminy Przysucha w woj. mazowieckim. Donald Tusk rozpoczął w sobotę rano wizytę w miejscowościach, które zniszczyła lipcowa wichura. Premier spotkał się z lokalnymi władzami i mieszkańcami wsi Sady-Kolonia (gmina Klwów).
  Swoją wizytę Tusk rozpoczął od gospodarstwa w miejscowości Sady-Kolonia, premier był tam zaraz po lipcowej wichurze. Uszkodzony przez wichurę dom jest już odbudowany. Tusk spotkał się także z mieszkańcami innych pobliskich miejscowości, które zostały dotknięte przez trąbę powietrzną.
  – Nie mamy jak żyć panie premierze. Mam kredyt kilkadziesiąt tys. zł i teraz nie mam z czego go spłacić. Nie dostałem pieniędzy. Ja nie życzę panu takiej sytuacji i pana rodzinie. Jak żyć, mi już się nie chce nic robić, bo ręce opadają – żalił się rolnik. I narzekał na ministra rolnictwa. – Przyjechał popatrzył i tylko powiedział, żebyśmy nie narzekali – ubolewał.
  http://www.tvn24.pl/-1,1713852,0,1,jak-zyc-panie-premierze,wiadomosc.html

  na razie jest po dobroci, ale niedługo czułe sówka się skończą i będzie nie ciekawie

  Polubienie

 6. OlO 13 sierpnia 2011 o 12:20 pm

  „Ksiądz na wojnie”. Polscy kapelani w Afganistanie
  http://www.tvn24.pl/12690,1713849,0,1,ksiadz-na-wojnie-polscy-kapelani-w-afganistanie,wiadomosc.html

  po co klechy tam zawitali? przecież żołnierze to mordercy ale księża, coś tutaj konkretnie śmierdzi

  Polubienie

  • wojox 13 sierpnia 2011 o 2:28 pm

   Jak to po co tam byli !! Naśladują „Chrystusa”. Panie Marku, to nie atak na KK to rzeczywistość, to nie deszcz …. Proszę otrzeźwieć KK miesza się do polityki, popiera Bestię i w swoim czasie dostanie odpłatę !!

   Polubienie

   • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 2:58 pm

    Ale nie jest reżyserem! Dajmy sobie spokój z płotkami, uderzać trzeba w głowę!

    Polubienie

 7. Vodkas 13 sierpnia 2011 o 12:36 pm

  Co do BLACKOUTu. USA mągą sami sobie wyłączyć prąd. Kilkanaście godzin bez zasilania da taki sam rezultat jak 9:11. Społeczeństwo znów da zielone światło do walko o „Wolność a nie o ropę”. Zacznie się kolejna masakra w imię pokoju wolności i demokracji. Wolność w kolorze ropy i krwi zamordowanych cywili. Jak dla mnie to za wysoka cena.
  Żyjemy w żałosnych czasach.

  Polubienie

  • Głowka 13 sierpnia 2011 o 2:24 pm

   Skąd wiecie czy ta informacja – straszenie USA przez hakerów Iranskich to nie ściema ? Może własnie to taki 911 , sami sobie wyłączą prąd zgonia na Iran i ich zaatakują.

   Wpadło wam to do głowy ?

   Polubienie

   • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 2:58 pm

    Oczywiście, że wpadło. Wszystko możliwe, ale artykuł jest czy nie?

    Polubienie

   • sebecx 14 sierpnia 2011 o 7:43 am

    ..a do tego wypuszczą jakąś broń biologiczną bądź chemiczną… http://www.tvn24.pl/-1,1713928,0,1,nyt-al_kaida-szykuje-bron-biologiczna,wiadomosc.html

    Polubienie

 8. monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 12:41 pm


  Ciekawy artykuł o Sikorskim:
  http://piechula.com.pl/2010/02/15/dlaczego-sikorski-nie-powinien-sprawowac-zadnych-funkcji-pan/ (…)

  Teczka WSI nr 021/92 wprost sugeruje, że Sikorski miał kontakty z brytyjskim wywiadem. Sprawa Operacyjna Rozpracowania o kryptonimie SZPAK została wszczęta ze względu na fakt, że Sikorski był „zaangażowany w działalność polityczną ugrupowań stawiających sobie za cel osłabienie struktury i spoistość wojska RP, osłabić autorytet Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP i kierownictwa MON.” (…) Posiadam jeszcze jedną niepokojącą informację, którą przekazał mi mój wykładowca, pracujący na co dzień z politykami. Mianowicie, w kuluarach na Wiejskiej mówi się ponoć coraz częściej, że podczas swojego pobytu w Afganistanie obecny Minister Spraw Zagranicznych pałał się szkoleniem Mudżahedinów. Czy to tylko złośliwa plotka, czy też zupełnie poważne oskarżenie, które chce wysunąć wobec Sikorskiego PiS – nie mnie oceniać(…)
  Po lewej zdjęcie Sikorskiego jako Mudżahedina.

  Polubienie

 9. sebecx 13 sierpnia 2011 o 12:56 pm

  ..ulotek to rozdałem w sumie około 250 sztuk ludziom obcym na ulicy patrząc im w oczy… a rozsyłanie mejli to spamowanie …choć, każda aktywność cieszy… „who the f… is FRANK”? ….. wiadomo różne IQ

  Polubienie

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 1:42 pm

   Sebecx – widać, że ulotka działa. Także maile tej osoby. Jest wyraźny wzrost oglądalności, dodam, że są dni, że blog jest bardziej popularny od Naszego Dziennika!

   Polubienie

   • OlO 13 sierpnia 2011 o 4:47 pm

    dlatego trzeba opisywać bardzo rzeczowo z pakietami zdjęć filmików i linków 🙂

    Polubienie

    • sebecx 14 sierpnia 2011 o 7:46 am

     .no to do roboty…

     Polubienie

 10. mi461 13 sierpnia 2011 o 1:04 pm

  MONITOR ……. czy u was rowniez nie ma zdiecia dot. napisu

  „Czy w amerykańskich elektrowniach pojawi się ten napis na monitorach”

  ktore zamiesciles na gorze? czy tylko w Ameryce mamy ZABLOKOWANE (czerwony krzyzyk) ?

  Polubienie

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 1:27 pm

   Pojawia się! Zaraz podmienię na kopię.

   Polubienie

 11. Zolnierz jakala 13 sierpnia 2011 o 1:43 pm

  Ksieza a ksieza wiarygodni to naprawde roznica , niezapominajcie ze komuna wychowala sobie
  ksiezy i oni beda nadal jak wilki posrod owiec

  Polubienie

 12. sono 13 sierpnia 2011 o 1:50 pm

  Najpierw zdjęcie z polką skaczącą z okna stało się wizerunkiem i odzwierciedleniem tego co się działo w anglii w tym tygodniu ! Media szukały zagadkowej osoby i znalazły jednak oczekiwali czegoś innego . Tymczasem to co usłyszeli od Moniki Kończyk spowodowało ,że anglikom opadły wary do samego spodu !! Wczoraj w BBC podczas zapowiedzi dzisiejszej prasy dziennikarze BBC byli zaskoczeni formą krytyki całego kraju , krytyki wypowiedzianej przez ich gwiazdę !

  Monika Kończyk dała masę wywiadów jednak opinia publiczna spodziewała się czegoś innego , tymczasem z ust uratowanej z płonącego domu polki poleciały niemalże same inwektywy pod adresem anglii i anglików ! Komentatorka BBC nie chciała tego dłużej komentować , tymi słowy określiła to co powiedziała ”polska emigrantka” – ” Cóż to za język ..”

  Dziś kolejny obszerny materiał w The Sun w którym Monika równa z ziemią kraj do którego dobrowolnie przyjechała – ” Anglia to chory kraj …” ” W polsce do czegoś takiego nigdy by nie doszło ” .. ” To co pokazali anglicy jest wstydem na cały świat ..” Myślałam ,że anglia to kraj miłych ludzi i gentelmanów a okazała się chorym krajem ..” …anglia to chore społeczeństwo” ..” Przypominam sobie jak skakałam z okna wtedy sobie pomyślałam jakie to dzikie , jacy ci złodzieje i wandale są egoistyczni i bezwzględni , chcieli mnie zabić byli jak zwierzęta ”

  ” Jestem zszokowana tym jakich ludzi tu zastałam, to nie jest to czego oczekiwałam od anglików ,w polsce coś takiego nie mogło by się nigdy wydażyć ” ” Polacy ciężko pracują i szanują prawo i pracują aby lepiej żyć a nie kraść ” – Pani Moniczko pani rodacy też kradli sklepy w londynie ( 6 ciu ) !!!

  ” Jeśli chcesz coś kupić tv czy ubranie to musisz na to zapracować , ja w polsce pracowałam bardzo ciężko i długo za bardzo małe pieniądze ,musiała wiele poświęcić aby tu przyjechać ja i moja rodzina ,moi znajomi zapewniali mnie ,że to ładny i miły kraj -anglia … teraz jest czas aby to naprawić ”

  To co powiedziała dziennikarzom to akurat prawda , ale to w jaki sposób to zrobiła to już podobać się nie mogło . Brytyjskie fora wręcz zawrzały od słów krytyki i potępniena , jeden z komentatorów stwierdził :-” Sama zburzyła sympatię do siebie , ludzie ją polubili do chwili kiedy nie otworzyła ust i nie zaczeła mówić ”

  Faktem jest ,że Monika była w krytycznej sytuacji , ogień zaczął ją dosięgać nie miała drogi ucieczki , pewnie żegnała się już z życiem . Ale z drugiej strony jej mieszkanie było tylko na 1 piętrze więc jeśli miałaby skoczyć bez asekuracji to i tak by się uratowała !! Monika dzwoniła do siostry która mieszka dosłownie 5 minut drogi od miejsca gdzie była Monika . Beata Bozenkow i jej mąż Jurgen zawiadomili policję i straż szukając pomocy dla kuzynki , zamiast samemu biec jej na ratunek !! Nie mieli daleko , z pewnością dłużej zajmowało szukanie pomocy przez telefon podczas gdy miasto było pochłoniętę przez wandali i ogień .

  Ale tego nikt nie zauważa – pisze komentator na jednym z forów . Piękny obraz ”polskiej ofiary” który obiegł cały świat runał w przeciągu jednego dnia tak jak podpalony dom Moniki !!!

  O to kilka przykładów komentarzy brytyjskich czytelników i komentatorów :

  http://polscott24.com/anglia-rozczarowana-polska-gwiazda-monika-konczyk/#comment-699
  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/anglia_rozczarowana_polska_gwiazda_–_monika_konczyk___29179

  Polubienie

 13. noni 13 sierpnia 2011 o 2:04 pm

  Mi kolega mówił choć to nie potwierdzone informacje ale Iran i ogólnie świat islamski głęboko wierzy że jeszcze w roku 2011 będą mogli ogłosić przyjście ich mesjasza który poprowadzi ich na wojnę przeciwko zachodowi usa izrealowi itd. ma na myśli tutaj jakiś odpowiednik Jezusa z islamu tylko taki bardziej bojowy 🙂
  Podobno sam prezydent Iranu potwierdził tą teorie ze ich mesjasz już zbiera siły duchowe i nie długo się zacznie …

  Polubienie

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 2:59 pm

   Sprytnie to obmyślone, nie? I co, oni kompletnie nie czają, że to kompleks jot?

   Polubienie

   • Ania 13 sierpnia 2011 o 4:57 pm

    Jot, czy nie jot. Mesjasz, nie mesjasz. Świat islamski widzi, ze USA pada i Izrael pozbawiony wsparcia mocarnego sojusznika będzie łatwy do pokonania. Bajki o mesjaszach są dla ludu, aby ducha walki nie tracił.

    Polubienie

   • FAKIR 13 sierpnia 2011 o 5:04 pm

    Może i ma rację…
    Pewne elementy „układanki” mogą wskazywać, że „nadejście” tego ich sprzymierzeńca nastąpi już w 2011 roku, a jeśli nie to w 2012.

    Wyraz nadejście celowo w cudzysłowie.

    Kto ma rozum ten zrozumie

    Polubienie

    • Rodriguez7 13 sierpnia 2011 o 8:13 pm

     Jednooki Mahdi Dajjal przepowiadany przez Nostradamusa – Dzisiejszy odpowiednik Mullah Mohammed Omar; wdg plotek ukrywa się teraz w Azji; narazie o nim cicho, ale czuję że niedługo będzie o nim głośno. A co do kk itp – nie dzielmy się a złączmy w służeniu Chrystusowi. Pozdrawiam Was Bracia i Siostry

     Polubienie

 14. Annah. 13 sierpnia 2011 o 2:15 pm

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/13/senator-w-piekle/

  Polubienie

 15. sono 13 sierpnia 2011 o 2:22 pm

  ciekawa wiadomosc. „pedofilia najwiekszym problemem w Hollywood”.
  Kto rzadzi Hollywood??
  http://www.huffingtonpost.com/2011/08/12/corey-feldman-pedophilia-is-hollywoods_n_925287.html?icid=main%7Chp-laptop%7Cdl2%7Csec1_lnk3%7C221806

  Polubienie

  • Ania 13 sierpnia 2011 o 5:22 pm

   Wszędzie, gdzie jest „ich” dużo, tam zaraz afery z pedofilią. Może te rody istotnie są genetycznie nieco odmienne niż reszta ludzkości.

   Polubienie

   • bigospomysliwsku 13 sierpnia 2011 o 5:55 pm

    Jakie rody?

    Polubienie

    • baba wanda 14 sierpnia 2011 o 6:22 am

     bigospomysliwsku, suszonesliwki itd, itp
     cztaj wiecej, mysl wiecej, nie pros o gotowce

     Polubienie

    • Ania 14 sierpnia 2011 o 8:20 am

     Podobno Ziemią rządzi od początku naszej cywilizacji ( czyli od Sumeru) kilkanaście rodów, które tylko się zmieniaja na róznych ważnych stanowiskach, i mają decydujący wpływ na ludzi.

     Polubienie

 16. peryskop 13 sierpnia 2011 o 2:33 pm

  piosenka o której mówił red. Sandecki jakoby zawierała zapowiedź śmierci A. Leppera

  Pudelsi – Wolnosc Slowa: http://www.youtube.com/watch?v=CR99pyKBN1o

  Polubienie

  • Polak Potrafi 13 sierpnia 2011 o 6:39 pm

   To już jest koniec …

   Polubienie

 17. Annah. 13 sierpnia 2011 o 3:15 pm

  http://czerwonykiel.wordpress.com/2011/08/10/jacek-choragiewka-zakovski/

  Polubienie

 18. PokójWam 13 sierpnia 2011 o 4:32 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/08/nato-planuje-atak-na-iran/

  http://www.tvn24.pl/-1,1713899,0,1,palestyna-w-onz-20-wrzesnia,wiadomosc.html

  Planują ataki od 1 do 19 września…

  Polubienie

 19. OlO 13 sierpnia 2011 o 5:19 pm

  Senator w piekle
  Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr. Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić. Jak to co – wpuśćcie mnie – mówi poseł. Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak – spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność. Serio, ja już wiem – chcę trafić do Nieba – mówi poseł. Wybacz, ale mamy swoje zasady. Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem – świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie – aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr. Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż – spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los. Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy – w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle. Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół… – wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu. „Nie rozumiem! – mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie! Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi: Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/13/senator-w-piekle/

  Polubienie

 20. OlO 13 sierpnia 2011 o 5:39 pm

  Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski i Świata w Radiu Bez Cenzury

  Polubienie

  • bigospomysliwsku 13 sierpnia 2011 o 5:58 pm

   Kimze jest ten Jackowski?
   Nie wspominajac ze jest niewierzacy.

   Polubienie

   • Ania 13 sierpnia 2011 o 9:19 pm

    Najskuteczniejszy jasnowidz na Świecie. Tak orzekli Japończycy po sprawdzeniu jego umiejętności
    Dla mnie też coś wypatrzył w przyszłości. Zastosowałam sie do jego rad. Wskazał mi dobrą droge postępowania w ważnej sprawie.

    Polubienie

    • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 7:32 am

     On nie jest zadnym jasnowidzem to raz.
     I jest czlowiekiem niewierzacym to dwa.

     Ale kto wierzy ten wierzy.

     Polubienie

     • Ania 14 sierpnia 2011 o 8:23 am

      No , widzę orzeczenie ” niezawisłego sądu” od zaraz. Nie wiesz, to nie mów.
      A co to za podział ludzi na wierzących i niewierzących ? Gdzie cię tego nauczyli ?
      Czyżby to z nauk Jezusa wypływało, czy może z jakiś innych ?

      Polubienie

      • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 8:30 am

       Sprawdzilem, wiem, wiec mowie jak jest.
       A ze ktos cos sobie wmowi to nie oznacza ze tak jest.

       Polubienie

       • Ania 14 sierpnia 2011 o 11:56 am

        Niczego nie sprawdziłe(a)ś. Ty wierzysz, ze wiesz. Semantycznie różnica jest może niewielka, ale merytorycznie ogromna.
        I tak od razu próbujesz ochlapać błotem człowieka, o którym NIC nie wiesz.
        Więcej nie zamierzam dyskutować z twoimi poglądami, ponieważ uważam, że DYSKUSJA Z GŁUPSTWEM NIEPOTRZEBNIE JE NOBILITUJE.
        Nawet jak kolejny raz zmienisz nicka

        Polubienie

 21. OlO 13 sierpnia 2011 o 5:49 pm

  Dariusz Kwiecień – Sztuka Przetrwania

  Polubienie

  • OlO 14 sierpnia 2011 o 7:29 pm

   Compendium wiedzy jak przetrwać. język angielski
   http://www.pssurvival.com/

   Polubienie

 22. Pingback: Doda zabija tancerza na oczach dzieci… « Manifesty

 23. Konarski 13 sierpnia 2011 o 6:29 pm

  Kilka tygodni temu nie znany z nazwiska oficer SKW z bazy na Helu (zajmujący się kryptologią).
  http://foxmulder2.blogspot.com/2011/08/andrzej-lepper-i-seria-niefortunnych.html

  Polubienie

 24. OlO 13 sierpnia 2011 o 6:36 pm

  Anteny Wifi kontrolują umysły w chinach?

  Polubienie

  • wojox 13 sierpnia 2011 o 7:47 pm

   Myślę że nie tylko w Chinach…

   Polubienie

   • Ania 13 sierpnia 2011 o 9:15 pm

    A żebyś wiedział ! Coś ostatnio dużo różnych masztów i anten wszędzie się widuje. I powstają wciąż nowe !

    Polubienie

    • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 10:36 pm

     Orgonity, orgonity, póki czas…

     Polubienie

     • Ania 14 sierpnia 2011 o 8:30 am

      Monitor, wiem, że pytanie nie do Ciebie, ale niepokoi mnie użycie w dych orgonitach wiórów aluminiowych. Aluminium stymuluje powstanie ” toksychnego orgonu” w/g Reicha, tzw onaduru.
      Czy wiesz coś na ten temat, bo Zenobiusz nic o tym nie mówi.

      Polubienie

     • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 8:35 am

      Orgonit? Jakas wielka bzdura.

      Polubienie

      • sebecx 14 sierpnia 2011 o 10:17 am

       …nie wypowiadaj się o czymś czego nie znasz…

       Polubienie

       • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 10:23 am

        Nie rozsmieszaj mnie.

        Polubienie

 25. BAŚKA 13 sierpnia 2011 o 6:57 pm

  Gilotyna wyświetlacz ogłusza Rothschilda „miasteczko namiotowe”

  Francuski symbol rewolucji staje się główną atrakcją w centrum protest w Tel Awiwie
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4107640,00.html

  Polubienie

 26. vortex 13 sierpnia 2011 o 9:48 pm

  Tego swiata nie da sie juz uratowac.”O N I” chca go zniszczyc i odbudowac od nowa.To wszystko zaszlo za daleko.Czy widzieliscie znowu w TV somalijska kobiete z dzieckiem (szkieletem) na rekach po ktorym chodza muchy.To ta sama hipnoza ktorej bylem poddany jako nastolatek. Znowu to samo a minelo ze 30 lat.Teraz wpajaja to naszym dzieciom.
  Mozemy sobie tak prorokowac ze to albo tamto a tak naprawde to zaden z nas nie ma zielonego pojecia co sie planuje.Swiat w tym ksztalcie obrzydl im juz w latach 60-tych a mamy rok 2011 to mieli duzo czasu zeby to przygotowac.Elenin – nie. Atomowa zaglada – tak.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 sierpnia 2011 o 10:39 pm

   Można. Ale należy obudzić świat nauki. Niestety, mam przykre doświadczenia – profesorowie są uwarunkowani przez media, nawet mam naukowców w rodzinie, którzy nie przyjmą do wiadomości, że WTC to nie jest robota Arabów.
   Think tanki złożone z mądrych głów mogłyby wymyślić drogę wyjścia z kryzysu. Nie mówiąc o stworzeniu systemu obrony przed nadchodzącym atakiem.
   Na dziś mogę wam poradzić tylko modlitwę i orgonity…

   Polubienie

   • rabarbarek 14 sierpnia 2011 o 1:12 am

    Nie glosowac na s……. , odsunac ich od wladzy. Tak spiewal w Australii flashmob w 2007 roku. Dzisiaj to haslo jest bardziej aktualne niz 4 lata temu. Zwlaszcza w obliczu kolejnych wyborow. Warto posluchac i moze zrobic cos takiego w Polsce. Wyjsc na ulice i zaspiewac tym , ktorzy rzadzac , rozwalaja nasz kraj . I ku przestrodze glosujacych.

    VOTE THE BASTARDS OUT !!!!!

    Polubienie

   • baba wanda 14 sierpnia 2011 o 6:33 am

    Monitor
    „Na dziś mogę wam poradzić tylko modlitwę i orgonity…””
    To bardzo malo, co chcesz poradzic.
    Naprawde tylko tyle?
    Pytam, bo juz nie wiem co mam o tobie sadzic?
    Sorry, ale powtarzasz za Zenobiuszem.
    Chyba mozemy zrobic wiecej?

    Polubienie

    • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 7:46 am

     Pan Jezus Chrystus Zbawiciel powiedzial aby sie nie trwozyc bo wszystko musi sie wypelnic.

     Ewangelia s. Mateusza, rozdzial XXIV:

     34. Zaprawde powiadam wam, ze nie przeminie ten wiek , azby sie to wszystko stalo.
     35. Niebo i ziemia przemina, ale slowa moje nie przemina.

     Polubienie

   • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 7:36 am

    Jakim nadchodzacym atakiem? Kto bedzie atakowal?

    Polubienie

    • sebecx 14 sierpnia 2011 o 10:19 am

     ..będzie atakować rdza …

     Polubienie

   • sebecx 14 sierpnia 2011 o 8:13 am

    ..@Monitor ja czytałem kiedyś, że nie wszyscy to pojmą.. wszystkim będzie przedstawione, ale nie wszyscy to zobaczą… tylko ludzie o czystych sercach.. w innych pismach podają, że to sam Bóg wybiera…

    Polubienie

   • Ania 14 sierpnia 2011 o 9:18 am

    Mam tu ciekawy artykuł na temat pokrętnych ścieżek, jakimi chodzi ludzka logika.
    http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/08/13/bledne-programy-myslenia-jak-uwolnic-umysl/

    Polubienie

 27. Konarski 13 sierpnia 2011 o 10:51 pm

  Tutaj mówią o tajnych kamerach wmontowanych w nowe TV, monitory i laptopy.
  18 min – 21 a nawet do 28 min. o systemie INDECT
  [audio src="http://www.radiobc.org/Audycje/sr_program_2011_07_01_21_11_14.mp3" /]

  Polubienie

  • Konarski 13 sierpnia 2011 o 10:58 pm

   Właściwie do 32 minuty – jest mowa o rozpoznawaniu dossier każdego przez kamery systemu INDECT, kto ma nowy dowód osobisty z chipem lub nowy paszport… 🙂

   To rzeczywistość, nie teoria spiskowa.

   Polubienie

   • Ania 14 sierpnia 2011 o 9:16 am

    Czyli co ? Zostać przy starym sprzęcie ?

    Polubienie

 28. vortex 13 sierpnia 2011 o 10:57 pm

  Nie obrazajac nikogo ale ludzie sa po prostu za glupi zeby to wszytko zrozumieci ogarnac.
  Czesc tak zwanych profesorkow po prostu przeslizgnela sie przez uczelnie.Prawdziwy potencjal lezy w nas i geniuszach jak Nikola Tesla,Lucjan Łągiewka a nie hochsztaplerach pokroju Edisona.
  Cala historia jest oszukana.Teraz wiemy o Katyniu i Manhattan Project lecz teraz wciska nam sie klamstwa np. o 9/11 ………………………..naprawde jest tego za duzo zeby tu wymieniac.

  Polubienie

 29. iHe 13 sierpnia 2011 o 11:35 pm

  Ale ta alkaida głupia, stosuje substancje na którą rotshildowi nałkofcy wynaleźli antidotum.

  Rycyna jest około tysiąca razy bardziej trująca niż cyjanek. Do zabicia człowieka wystarczy sto mikrogramów, czyli tyle, ile waży ziarenko soli.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycyna
  http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/191274,Odtrutka-na-rycyne
  Przypuszczam,że w razie ataków dla wszystkich nie starczy ,ale chociaż elita nie zginie..
  W dodatku mają 24h na zażycie odtrutki.Chyba ,że chodzi o $.

  NWO ma nas za zupełnych imbecyli..
  „Kup odtrutkę bo alkaida nie śpi”
  http://demotywatory.pl/765185/marketing

  „Zdaniem ekspertów nowa odtrutka może zniechęcić potencjalnych terrorystów przygotowujących podobne ataki.” 😀
  Odtrutka może okazać się niezbędna podczas ewentualnych ataków terrorystycznych z użyciem broni chemicznej.
  Nowa substancja chroni nawet przed potrójnie śmiertelną dawką rycyny. Może być podana do 24 godzin od momentu zatrucia.”

  „To jest pierwsza tego typu odtrutka, spodziewamy się, że do masowej produkcji wejdzie ona w ciągu najbliższych kliku lat” – mówi członkini zespołu naukowców z brytyjskiego Laboratorium Oborny i Technologii, doktor Jane Holley.”

  W 1978 roku w Londynie rycyną został śmiertelnie zatruty bułgarski dysydent, Georgij Markow. Zmarł, gdy zamachowiec ugodził go parasolem, na końcu którego znajdowała się niewielka ilość trucizny.
  Skoro jest odtrutka to nie zawracałby sobie głowy nią ,gdybym był grupą docelową pokroju Litwinienki czy Markowa.

  Polubienie

 30. rabarbarek 14 sierpnia 2011 o 1:23 am

  Chinczycy wystapili przeciwko rzadowi i protestuja przeciwko pogarszajacym sie warunkom zycia. Rzad blokuje jakiekolwiek informacje na ten temat. Jednak w dobie Internetu coraz trudniej utrzymac w tajemnicy sekrety wladzy. Tysiace ludzi to nie tragedia , rzad chinski sobie z tym poradzi. Ale z milionami nie pojdzie juz tak latwo. I tego sie boja. A masowe protesty to ostatnia rzecz jaka jest obecnie Chinom potrzebna. Pytanie , czy ktos Chinczykom pomoze zorganizowac sie i komu byloby to na reke?

  http://www.rawstory.com/rs/2011/08/12/thousands-riot-in-chinas-guizhou-province-xinhua/

  Polubienie

 31. damian 14 sierpnia 2011 o 5:09 am

  co sie stalo z Zenobiuszem ?

  Polubienie

  • sebecx 14 sierpnia 2011 o 10:21 am

   …dorobił się na orgonitach i na kanarach pewnie siedzi….

   Polubienie

  • ostatni rozsądny? 14 sierpnia 2011 o 11:02 am

   Zszedł już do bunkra… 😉

   Polubienie

 32. sebecx 14 sierpnia 2011 o 7:51 am

  ..oczywiście, że dojdzie do ataku na Iran, bo w mediach jest parcie na powiązania Iranu z Alkaidą..
  ..podaje tefałen, bo wiemy doskonale, że jest nr1 opiniotwórczych stacji…
  http://www.tvn24.pl/12691,1712191,0,1,usa-iran-ma-potajemny-uklad-z-al_kaida,wiadomosc.html

  Polubienie

 33. Annah. 14 sierpnia 2011 o 9:30 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/14/wizja-piekla-sw-jana-bosko/

  Polubienie

 34. vortex 14 sierpnia 2011 o 10:39 am

  To cytat z innego watku ale tam juz nie mozna dodawac komentarzy wiec pisze tutaj.

  FAKIR napisal „Wszelkie znaki prowadzą aktualnie do London 2012, ale zobaczymy w przyszłym roku, czy pewne elementy układanki będą się potwierdzać.”

  Mozesz cos wiecej , jakies linki ?
  Czy miedzy innym masz namysli to co mowil o olimpiadzie w londynie Rik Clay ?

  Polubienie

 35. Michał Archanioł 14 sierpnia 2011 o 3:09 pm

  2011-11-05 – KONIEC FACEBOOKA, Zapowiadana zagłada milionów kont w słuszne sprawie:
  http://www.internetzona.pl/2011/08/06/facebook-anonymous-chce-zniszczyc-facebooka/

  Polubienie

 36. Michał Archanioł 14 sierpnia 2011 o 3:38 pm

  Czy celem prowokacji było zwiększenie popularności Facebooka? A może zwrócenie uwagi „obywateli Świata” na beztroskie udostępnianie wszelkich informacji o sobie? W każdym razie w świetle następujących informacji „Operacja Facebook” wydaje się to być jedynie niegroźną prowokacją: http://www.internetzona.pl/2011/08/11/facebook-anonymous-wypiera-sie-operacji-facebook/

  Polubienie

 37. Michał Archanioł 15 sierpnia 2011 o 1:38 am

  Czy zamachowiec z Norwegii był masonem, jak można by wnioskować ze stroju?: http://wiadomosci.wp.pl/gid,13626541,title,Zamachowiec-z-Norwegii,gpage,7,img,13626839,galeria.html
  A jeśli tak, to czy prawdą jest, że indoktrynowała go masońska komórka w celu zdyskredytowania i radykalnego zabronienia poglądów skrajnie nacjonalistycznych? A jeśli tak, to czy ostatecznym celem jest zniszczenie narodowości państwowych i wprowadzenie nowego „globalnego ustroju totalitarnego (wszechkontrolującego)”? A może celem jest rozbrojenie obywateli, aby można było przystąpić do ataku na ludność?

  Polubienie