Wydarzenia i komentarze, 14 sierpnia 2011r.

PROSZĘ WAS, PUNKTUJCIE FILM O ZBIGNIEWIE KĘKUSIU ( http://www.youtube.com/watch?v=k9Khi6lABHI),  CHODZI BOWIEM O NAPRAWIENIE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI. JAK NIKT SIĘ NIE BĘDZIE PRZEJMOWAŁ JAWNYM BEZPRAWIEM TO NIEDŁUGO WSZYSTKICH NAS CZEKA NAZIZM. PRZEŚLIJCIE TEN LINK  ZNAJOMYM!


Czy samolot Prezydenta RP został spreparowany w Polsce?
Bardzo ciekawy materiał Telewizji Narodowej, zrealizowany 12 sierpnia podczas procesu Jana Kobylańskiego przeciwko oszczercom medialnym. Generał Jan Grudniewski nie wierzy w samobójczą śmierć Andrzeja Leppera. Lekarz sądowy napisał „powieszenie samobójcze” zamiast „akt zgonu” co jest niezgodne z procedurą. Poza tym sekcja zwłok powinna być wykonana natychmiast, dochodzenie też odłożono do poniedziałku – wniosek jest jednoznaczny – współudział władzy w morderstwie. Drugim poruszonym tematem jest rozwiązanie 36 Pułku. Punktujcie na plus to nagranie – jest wyraźny nalot agentury, widać po komentarzach!

Czy ś.p. Andrzej Lepper zawisł za Klewki?

Maria Wiernikowska

Hasło „Klewki” brzmi może śmiesznie, ale tylko dlatego, że kryminalne media wykonały zadanie zniszczenia medialnego Andrzeja Leppera w tej sprawie. Terroryzm medialny jest jedną z najskuteczniejszych metod ukrycia prawdy, poprzez jej ośmieszenie, jeśli jednak to nie skutkuje, mafia stosuje przymus bezpośredni. I tak się mogło stać w przypadku lidera Samoobrony, który znając jego upór i dążenie do prawdy, być może dalej drążył sprawę.
Drugą osobą obok ś.p. Andrzeja Leppera, dzięki której sprawa Klewek nie zeszła do lamusa, jest dziennikarka Maria Wiernikowska. Jedna z nielicznych dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia w Polsce, zrealizowała reportaż „Zwariowałam”.  Jak ujawniła 4 lipca 2005 roku, w programie Bogdana Rymanowskiego w TVN: „Miałam skompromitować, takie zresztą było założenie i niemalże zamówienie telewizji – skompromitować Leppera i jego świadka”.   Świadkiem Leppera był oczywiście Bogdan Gasiński.
Wiernikowska w przeciwieństwie do mediów kryminalnych, nie wykonała zadania skompromitowania Leppera i Gasińskiego. Wręcz przeciwnie, jej rzetelne dochodzenie dziennikarskie ujawniło olbrzymią aferę korupcyjno-przemytniczo-terrorystyczną. W Klewkach produkowano broń biologiczną, testowano śmiertelne szczepionki, faktycznie lądowali tam ludzie Al Kaidy. Reportaż „Zwariowałam” oczywiście ujrzał półki, jednak Wiernikowska opublikowała od razu książkę o tym samym tytule.

Bronisław Wildstein ocenił to w następujący sposób: „Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się z PRL i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych”.
Nie dał jednak wyjaśnienia skąd są związki Talibów z firmą Inter-Commerce, działającą w całym niemal bloku wschodnim. Nikt dotąd nawet nie próbował znaleźć wytłumaczenia jak to jest możliwe, żeby Al-Kaida miała swoje macki w Polsce. A przecież nie jest to już tajemnicą.

Al Kaida jest tworem agencji zachodnich – Mossadu, CIA czy MI6! Al-Kaida, jako owoc arabskiego ekstremizmu w ogóle nie istnieje! Sam Bin Laden był jemeńskim Żydem, co ujawnił publicznie w programie Alexa Jonesa agent nr. 1 amerykańskiego wywiadu Steve Pieczenik.
Pochodzenie Al-Kaidy zostało zdemaskowane m.in. w filmie dokumentalnym BBC „Power of Nightmares„. Współczesny terroryzm został sztucznie stworzony na potrzebę nowoczesnego imperializmu – podboju krajów arabskich, chodzi głównie o zasoby naturalne, ale także o narkotyki – głównie z Afganistanu.

Patrole amerykańskie przy polach z makiem

Niedawno świat obiegła sensacyjna informacja, że pola makowe w tym kraju ochraniane są przez amerykańską armię i głównie po to ona tam jest!
Skąd więc związek Al-Kaidy z agenturą wywodzącą się ze STASI czy KGB, jak to ujawniła Wiernikowska?
Dużo na ten temat publikuje dr Piotr Bein, określając międzynarodową mafię jako „Kompleks jot”, skrót określenia „kompleks judeocentryczny”. Inna popularna nazwa to New World Order, w skrócie NWO.
Bein uważa, że świat jest rządzony przez syjonistów, do których należy zaliczyć też pewne środowiska chrześcijańskie, jak prawie 40 mln protestantów, tzw. „syjonistycznych chrześcijan” w USA. Nie można więc mylić „kompleksu jot” z tzw. żydomasonerią, czy też samymi Żydami, którzy są, podobnie jak katolicy czy Muzułmanie, ofiarami tego systemu.

„Kompleks jot” działa już od kilkuset lat, skutki ludzkość bardzo mocno odczuła na swojej skórze, w postaci  setek milionów ofiar Rewolucji Francuskiej, I i II wojny światowej, w tym Holocaustu.
Teraz „kompleks jot” przystąpił do ostatecznej rozgrywki – III wojny światowej, która jest toczona już od 10 lat, od zamachu na WTC. Głównym celem są Stany Zjednoczone, z uwagi na blisko 200 mln sztuk broni w rękach obywateli. Nieco inaczej przebiega niszczenie Europy, a z Arabami jest już oficjalna wojna.

Niedemokratyczny ‚Rząd światowy”, który ma powstać w wyniku tej ostatecznej rozgrywki, będzie tyranią jakiej jeszcze nie znał świat. Generalnie chodzi o ubezwłasnowolnienie społeczeństwa w taki sposób, aby nie mogło się przeciwstawić planowanej masowej depopulacji. Po to są miliony kamer na ulicach, totalitarne przepisy już dziś wprowadzane, kryminalne media i wymiar sprawiedliwości, czy skorumpowane rządy w większości krajów. Jeśli się raz zrozumie cel tych ludzi, to wszystko zaczyna być jasne. Widoczni się też stają agenci tego systemu.

„Kompleks jot” to skomplikowany układ poliyczno-biznesowo-militarny, który działa w większości krajów świata. Byli szefowie STASI czy KGB pomagają np. „Amerykanom”  we wprowadzaniu totalitaryzmu w tym kraju, gdzie wolność była zagwarantowana Konstytucją.
Mało kto wie o tym, że były szef STASI Marcus Wolf oraz były szef KGB Yevgeni Primakov, zostali zatrudnieni przez Homeland Security – agencję powstałą właśnie z powodu terroryzmu.
Primakov miał za zadanie zarządzanie nowymi dowodami osobistymi, czymś czego dotąd Ameryka nie znała. Nowe dowody to „znamię bestii” – bez nich nie da się żyć.
Wolf natomiast zajął się transformacją społeczeństwa amerykańskiego w naród donosicieli, bazując na swej obszernej wiedzy w tworzeniu tajnych współpracowników STASI.

Są to oczywiście wszystko działania kryminalne, ale taki jest właśnie „rząd światowy”, który bez wątpienia działa też w Polsce. I to on pewnie usunął Leppera, a wcześniej Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz 95 towarzyszących mu osób.

Andrzej Lepper trafił na trop afery, która mogłaby bardzo zaszkodzić „kompleksowi jot” w Polsce, mógł udowodnić, że w Polsce tworzone były lub też są, zabójcze szczepionki – broń biologiczna, którą „rząd światowy” poprzez swoje agentury w WHO i ONZ chce zaszczepić całą ludzkość.
Może chodziło też o wąglik, który puszczony np. w warszawskim metrze zmiełby wygląd Polski z dnia na dzień – efektem takiego zamachu mógłby być stan wyjątkowy i natychmiastowe zawieszenie wolności osobistych, co oczywiście umożliwiłoby natychmiastowe pozbycie się opozycji – to w dramatyczny sposób „prorokuje” polski Nostradamus, Alef Stern.
Być może Lepper, będąc dość często na Białorusi, dowiedział się szczegółów na temat planowanej w Polsce operacji i chciał to ujawnić?

Tego niestety się chyba nigdy nie dowiemy, warto jednak wrócić do afery z Klewkami, którą tak rzetelnie przedstawiła Wiernikowska w swoim reportażu. Niestety, nie ma lepszej kopii w internecie niż ta poniżej.

Prokurator Generalny przestępcą?
15 czerwca b.r. głodujący przez 17 dni pod budynkiem Prokuratury Generalnej dr Zbigniew Kękuś, dostał pismo z Prokuratury Generalnej, w którym obiecano mu złożenie kasacji od wyroku Sądu w Dębicy, który skazał go za niepopełnione przez niego czyny.
Mija już jednak 2 miesiące, a sprawa nie została sfinalizowana.
Zgodnie z art. 35 Kodeksu Postępowania Administracyjnego i art. 17 pkt. 1 Europejskiego Kodeksu Dobrej Administracji, Prokurator Generalny w ciągu 2 miesięcy powinien był rozpatrzyć sprawę złożoną przez dr Zbigniewa Kękusia. Wygląda więc na to, że dr Kękuś będzie zmuszony do złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez Prokuratora Generalnego. Czy do tego dojdzie zobaczymy we wtorek.

Wcześniejsze reportaże:

Reklamy

98 responses to “Wydarzenia i komentarze, 14 sierpnia 2011r.

 1. PokójWam 14 sierpnia 2011 o 10:52 am

  Nie łudź się , że Pis coś dobrego dla Polski zrobi poza rozliczeniem PO i Tuska. Pis to kontrolowana opozycja. Teraz ludzie myślą, że są najlepszą opcją a kiedy będą przy władzy, będą robili to samo co PO
  i przy następnych wyborach znowu naiwni ludzie będą chcieli PO bo ich rozliczą za to co zrobił Pis .
  Nie łudź się , nie marnuj głosu na Pis ! Pis już rządził.
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/111-czas-zmienic-polske.html
  http://www.nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp/item/program-wyborczy-kongresu-nowej-prawicy

  Osobiście nic nie mam do Kaczyńskiego i uważam go za dobrego człowieka, ale nie umie on rządzić a ludzie wokół niego są podstawieni, będzie się słuchał doradców i nieświadomie będzie działał na szkodę Polski…

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:25 am

   A co z GMO? Nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie – w jaki sposób mamy obalić tę ustawę? Bojkot to uznanie PO. Nie głosowanie na PiS czy SLD to zezwolenie na GMO. Nie namawiam do głosowania na SLD, boję się powrotu komuny, PiS jednak nie miał wiele czasu na rządzenie. Owszem, niepokoją mnie związki pewnych polityków PiS z syjonistami, szczególnie w USA, ale w tej Partii nadal chyba jest najwięcej patriotów – jeśli mówimy o dużych partiach. Nowej partii nie da się już w żaden sposób wylansować.

   • PokójWam 14 sierpnia 2011 o 12:22 pm

    Nowej partii nie da się już wylansować? Ty także jesteś zmanipulowany…

    Oni chcą byś myślał, myślała – zagłosuje
    na PO lub na PIS bo inaczej mój głos będzie
    „zmarnowany”.
    Nie dajcie się manipulować!

    Jak będziemy tak dalej wybierać: PIS bo mniejsze zło to nic się nie zmieni a GMO wprowadzili by nawet za ich rządów

    • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 12:47 pm

     A co ze śmiercią Narodu Polskiego w przypadku wprowadzenia GMO? Czy walczenie z tym jest „manipulacją”? Nie podałeś jak z tym walczyć. PiS w całości był przeciwko GMO. Jeśli nagle by był za to można zareagować tylko masowym buntem. PO to pewne GMO, bojkot to pewne GMO. Czy mamy wybierać PEWNĄ ŚMIERĆ, czy też szukać szansy uratowania się?

     • Ania 14 sierpnia 2011 o 3:52 pm

      Czarno to widzę. Rządzący jakby nie widzieli zagrożenia, albo je bagatelizowali , mając na uwadze jedynie własne interesy. Czyli trudną sztukę utrzymania się na stołkach.
      Może demonstrację coś wskórają a może nie.
      Myślę, że równolegle do nacisku na rządzących w postaci demonstracji, list poparcia itp, należy niestety wdrożyć działania ” pozytywistyczne” , czyli pracę u podstaw. Kto tylko ma ogródek, niech sadzi stare odmiany roślin, także w celu corocznego zebrania nasion.
      W ten sposób zrobimy to, co już ludzie robią na świecie. Stworzymy rozproszony, a więc trudny do likwidacji bank naturalnych nasion. Jeden będzie miał to, inny co innego. Można się przecież wymieniać, albo darować innym chętnym w celu dalszej uprawy , na zasadzie: dostałeś za darmo, podaj dwu następnym.
      I jeszcze jedna SUPER WAŻNA SPRAWA.
      Szkoły już prawie niczego nie uczą na temat składu gatunkowego naszej rodzimej flory, autekologii poszczególnych gatunków i obecnych i dawnych roślin uprawnych.
      Zdobywajcie tę wiedzę samodzielnie ! Gromadźcie literaturę na te tematy i dzielcie się tą wiedzą z innymi. Uczcie sami swoje dzieci wiedzy na temat naszej przyrody, bo w szkole to się za dużo nie dowiedzą ( np nauczcie się sami i swoje dzieci rozpoznawać poszczególne gatunki roślin drzewiastych i zielnych w swoim regionie ). Naucz się uprawy pietruszki, sałaty i rzodkiewki w skrzynce, jeśli nie masz ogródka i nawet jeśli nigdy tego nie robiłeś. Naucz się hodować kiełki z czegokolwiek, np z rzeżuchy, bo najłatwiejsze.
      Pamiętajcie,
      WIEDZA JEST BARDZO SKUTECZNĄ FORMĄ OBRONY.

      • Ditka 14 sierpnia 2011 o 5:43 pm

       Posiadam bardzo już wysłużoną książkę a raczej wygląda jak ksero książki, autorstwa Witolda Poprzęckiego „Ziołolecznictwo” z 1981r zdobytą przez moją mamę w tych latach. Nigdy jej nie wyrzuciłam i trzymam jak relikwię. Autor pisze bardzo ciekawie o ziołach i dzięki tej książce uniknęłam wielu chorób a np. taka grypa mnie nie dotyczy już od wielu, wielu lat. Polecam jeśli można ją gdzieś zdobyć

       • Tomi 14 sierpnia 2011 o 6:32 pm

        Lepsze już PiS !!! oprócz tego opór bierny !!!

        • Ania 14 sierpnia 2011 o 8:29 pm

         Na grypę !? A jak stosować ?

       • BAŚKA 14 sierpnia 2011 o 7:09 pm

        Żyworódka Pierzasta
        Żyworódka jest niczym domowa apteczka, o znacznie szerszym zastosowaniu niż aloes. Ze względu na jej walory lecznicze powinna znajdować się w każdym domu. Można używać (wewnętrznie i zewnętrznie) w formie okładów z liści, soku, soku konserwowanego spirytusem. Kalanchoe Daigremontiana zawiera duże ilości witaminy C, mikro- i makro elementy tj.: mangan miedź, selen, glin, krzem, potas, wapń, żelazo. Roślina lecznicza działająca bakterio-, grzybobójczo. Wykazuje właściwości regenerujące, przeciwzapalne i immunostymulujące.
        http://zyworodka.npx.pl/viewpage.php?page_id=13

        • kefir2010 14 sierpnia 2011 o 9:22 pm

         Żakowski życzy śmierci Lepperowi:

         możesz Marku dodać do filmów

        • ALFA 15 sierpnia 2011 o 10:24 am

         Leczenie naturalne
         http://www.wolfpunk.most.org.pl/lnat06.htm

       • Ania 14 sierpnia 2011 o 7:12 pm

        No tak ! Właśnie o to chodzi . Warto przeglądać antykwariaty, gdzie są różne książki na temat ziół. Można za parę złotych coś trafić. W księgarniach tez sie zdarzają, ale teraz nowa książka a jeszcze z fotografiami to wydatek ok 100 zł.
        A warto i samemu nauczyć się rozpoznawać rośliny lecznicze w naturalnych siedliskach. To nie jest takie trudne. A niedługo może się nie kupi już takich ziół jak rumianek, dziurawiec, perz, bez czarny, pokrzywa czy skrzyp polny. Celowo wymieniłam takie bardzo znane i bardzo pożyteczne. Maja tę cechę, że łatwo jest je rozpoznać, choćby wpisując hasło w google i oglądając rysunki, zobaczysz jakie to jest i gdzie tego szukać. Potem spróbuj to znaleźć w czasie wycieczki za miasto.
        Można też kupić tzw ” klucz” do oznaczania roślin, trochę trudniejsza umiejętność, ale przecież nie święci garnki lepią.

        • kefir2010 14 sierpnia 2011 o 10:13 pm

         Jestem ze swoim psem na osiedlu drewnianych domków. Jest ciemna, głucha noc, widać jak z drzew spadają liście. chodzę po tym osiedlu, a pies wystraszony obok mnie. dreptamy po zielonej jeszcze trawie, widać na niej wiele liści: liście dębu, klonu i innych drzew. jest zimno. widzę nagle płot, który okala i ochrania to osiedle – z płotu zniknęła siatka. płot stanowiły teraz jedynie betonowa podstawa i betonowe słupy strzelające wysoko w górę. każdy mógł przejść do tego osiedla. idę za płot, na trawę. widzę ciemną drogę prowadzącą donikąd. blade światło latarni oświetla jedynie kawałek bardzo długiej drogi i przestrzeni trawiastej, znajdującej się za drogą. dalej widać jedynie zarys krzewów i ciemną, głuchą noc. nie słychać wiatru, szumów liści, słuchać odgłosy moich kroków, mój oddech i bicie mojego serca. to było przerażające. nie wiedziałem, co się znajduje w tej głuszy.
         wróciłem na osiedle, do swojego psa. kroczę po liściach. nagle otaczają nas dwa czarne koty. jeden z nich wrzeszczy na mojego psa, drugi z nich okrąża mnie i nagle skacze na moją rękę, chwyta ją zębami i przeraźliwie wrzeszczy, jakby był opętany przez diabła. oba koty przeraźliwie wrzeszczą. chcemy się schować w jednym z opustoszałych, drewnianych domków na osiedlu, gdzie nikt nie mieszka. ale nagle domki pomniejszają się do rozmiaru mojego paznokcia u kciuka.. są bardzo malutkie. budzę się.

     • APA 14 sierpnia 2011 o 8:49 pm

      Pewno,ze nowej partii przed wyborami jesiennymi nie da sie wylansowac ale istniejace da sie ZDEMISJONOWAC WLASNIE PRZEZ BOJKOT.
      Czy tego jeden z drugim nie rozumiesz ?
      BOJKOT to nie tylko wyborow ale wszystkiego tego CO OBCE !!!
      Zacznijcie od likwidacji swych kont w obcych bankach !
      I to NATYCHMIAST !!!

      • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:44 pm

       Co zrobisz jak będziesz trup? To ty nie rozumiesz, że GMO to priorytet. GMO to śmierć narodu, PO to zagłada, a bojkot to kontynuacja PO.

     • O Rzesz 15 sierpnia 2011 o 1:11 am

      Owszem. Pis był przeciw GMO … ale był też za zakupieniem szczepionek „przeciw” tzw. świńskiej grypie z którymi poradziła sobie, na szczęście, min. Kopacz.
      Podejrzewam, jestem właściwie pewien, że jeśli PiS’mani mogą na czymś zbić kapitał polityczny to się tego chwytają tak jak inni politycy, innych opcji.
      Naprawdę … nie ma na kogo głosować. Oddał bym głos na JKM ale on też ma swoje wpadki i idiotyzmy choć na tle innych wychodzi na jedynego zdrowo myślącego.
      PO uchwaliło ograniczenie finansowania partii politycznych. Czy jest prawny obowiązek wykazywania od kogo dostają i w jakiej wysokości „dotacje”?!.
      Przecież taki lobbystyczny przelew siłą rzeczy stymuluje sposób głosowania za lub przeciw jakiejś ustawie.
      Teraz trzeba czekać czy prezydent pokaże że ma cochones i posłucha głosu rozsądku odrzucając ustawę …

      http://biokurier.pl/aktualnosci/1069-wprost-magda-gessler-apeluje-do-prezydenta-o-odrzucenie-ustawy-o-nasiennictwie

      czy też udowodni, akceptując ją, że nie ma swojego zdania i nie potrafi myśleć.
      GMO … wszyscy jemy to paskudztwo już od lat, np. w konserwach mięsnych gdzie dodaje się min. soję modyfikowaną. Zwierzęta (krowy, kury, świnie) też są karmione śrutą z wysoką zawartością tego świństwa (plus antybiotyki na szybszy wzrost).
      No i mamy coraz więcej przypadków alergii (niesławna akcja „Pij mleko, będziesz wielki” gdzie wiadomo że wapń pochodzenia zwierzęcego nie jest przyswajany tak jak to się kiedyś uważało a mleko jest alergenem i powinno być pite maks. do drugiego roku życia i to tylko w ramach swojego gatunku) i innych dziwnych chorób.
      Jak do tego dodać niesławne szczepionki obraz się wypełnia jak puzzle.
      Co do witamin to witamina „C” w stanie naturalnym jest dostępna cały rok. Jest jej bardzo dużo w igłach sosnowych (można zaparzyć herbatę) a te są ogólnie dostępne bez problemów i zakazów.
      Iluminaci publikują o tym informacje na Discovery np. w programach z Berem Grylsem o sztuce przetrwania. Myślicie że to przypadek że ostatnimi laty tak wiele tego typu programów powstało?!. Pewnie liczą na to że jeśli ktoś przetrwa to będzie to ten najsprytniejszy i rozgarnięty, który potrafi wiele ogarnąć i będzie pożytecznym sługą w ich świecie.

      To paranoiczna wizja ale w końcu „ktoś” nam funduje jeszcze większe paranoje.

      • monitorpolski 15 sierpnia 2011 o 7:17 am

       Czy wiesz, że jako kierowca będziesz płacił 3000 zł kary za niezaszczepienie się?
       Wierchuszka PO wiedziała, że szczepienia nie wypalą, wykorzystałą to politycznie. PiS na zasadzie przekory promował szczepienia. Być może i teraz jest podobnie, jednak jest więcej partii przeciw GMO niż za. Musimy obalić tę ustawę!!!

       • monitorpolski 15 sierpnia 2011 o 3:47 pm

        Podane to zostało w którymś z komentarzy, chyba 3 tygodnie temu, łącznie z linkiem do ustawy.

      • Ania 15 sierpnia 2011 o 10:32 am

       Dlatego namawiam do ” pracy u podstaw ” !!!!!
       Z ustawami to nie wiadomo, czy nam się uda.
       Jak poznamy rośliny i ich właściwości ( całkiem dobrym źródłem poznania jest internet)
       to już nie będziemy tacy bezbronni.
       A list protestacyjny należy wysłać !!
       Tylko trzeba pamiętać, że ustawa nie zawsze wszystko załatwi.
       Vit „C” jest dużo w naturalnych roślinach i owocach. Warto samodzielnie poszukać wiedzy w jakich. Bo tabele medyczne, określające dobowe zapotrzebowanie na tę witaminę są kilkunastokrotnie zaniżone. Podają, że potrzebujemy 70mg/ dobę, a w rzeczywistości potrzeba co najmniej 1000mg czyli 1 gram. Pauling który był chemikiem i biochemikiem brał 2 g na dobę przez wiele lat, pracował do 90-tki i na nic nie chorował ! Bo dostatek vit c to dobra odporność.
       Igły sosnowe i młode wierzchołki pędów sosny ( te lepkie) zawsze były w Polsce ludowym lekiem na przeziębienie.

    • ramires 15 sierpnia 2011 o 8:44 am

     Dlatego ja zagłosuję na Nową Prawicę. Myślę że nie będzie to głos zmarnowany.

     • mag 15 sierpnia 2011 o 11:48 am

      zagłosuj lepiej na samoobronę niż na mikke – żyda masona i agenta

  • czerwonykiel 14 sierpnia 2011 o 9:30 pm

   tylko w przypadku JKM-a to też nie wygląda kolorowo – koalicja z palikmiotem?
   http://czerwonykiel.wordpress.com/2011/08/14/co-ukrywa-janusz-maksymiuk/

 2. Stanisław 14 sierpnia 2011 o 11:12 am

  Takie opóźnienie w wykonaniu Prokuratora Generalnego zakrawa na kpinę. Raczej trudno mi dać wiarę iż w natłoku obowiązków pan PG zapomniał o sprawie. Jeżeli jednak po upływie wyznaczonego czasu nic nadal nie zrobi, powinien sam ponieść konsekwencje, być może będzie to nauczka że daną obietnicę należy wykonać w ustawowym terminie

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:37 am

   Ja bym to streścił w 2 słowach „kolesie Zolla”

 3. OlO 14 sierpnia 2011 o 11:14 am

  Marku i kto z tą mafią się rozliczy? Przecież jak dopadnie ich sprawiedliwość z taką samą miarą jaką oni traktują ludzi i prawo a także inne rzeczy, to jest po prostu niewyobrażalne co się stanie im i im podobnym.

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:39 am

   Akurat tu mam inne zdanie. Wyobraź sobie, że 100 000 ludzi zakłada pozew zbiorowy. Wszyscy czynnie uczestniczą w nagłośnieniu tego. Najtrudniej jest dojść do tych 100,000 poszkodowanych, ale są stowarzyszenia które w sumie mają już kilka tysięcy osób. Niech zaczną działać w tym kierunku.

   • OlO 14 sierpnia 2011 o 11:47 am

    Te działanie to na pewno nie będzie takie delikatne, bo czytając info w sieci internet i obserwując rzeczywistość co ci ludzie robią, można wysnuć że to będzie konkretny piec i to na całej Ziemi.

   • mi461 14 sierpnia 2011 o 12:58 pm

    MONITOR – dzieki za ten artykul. Tego wlasnie oczekiwalam od pewnego czasu.
    Naswietla co tak naprawde dzieje sie w okol nas.
    WIECEJ takich „odkryc” bo my musimy sobie uswiadomoc czym nas karmia a co tak naprawde dzieje sie w kraju i na Swiecie.
    Lepper jest „ofiara” tego systemu jak i inni ze Smolenskiem wlacznie.
    Polacy musza byc uswiadamiani i niedac sie dalej manipulowac, bo ktos na naszej niewiedzy i naiwnosci robi robote dla „chorego systemu”
    Czas na UZDRAWIANIE nadszedl.
    Pozdrawiam

    • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 1:03 pm

     Jezu Chryste, Synu Boga żywego, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

     • mi461 14 sierpnia 2011 o 1:30 pm

      wiesz co? TY MASZ NAPRAWDE PROBLEM >>trollu z gwozdziami <<

     • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 1:38 pm

      Nie jestem autorem powyzszego wpisu.
      Dochodzi do manipulacji.
      UWAGA!!!

      • peryskop 14 sierpnia 2011 o 2:54 pm

       gwożdziu z deskami – tak, dochodzi do manipulacji, przez ciebie.
       Te same nieszczere zaklęcia miotałeś tu pod poprzednim nickiem.
       Jak widzisz normalni blogerzy już się uodpornili i ignoruja was.

       • bigospomysliwsku 14 sierpnia 2011 o 2:57 pm

        Co ja zmanipulowalem?
        Co?

        • peryskop 15 sierpnia 2011 o 3:09 am

         zapytaj suszonejśliwki

         a na rozwartwienie jaźni spróbuj się polać super-glue

 4. Konarski 14 sierpnia 2011 o 11:23 am

  Ukraina: Dziwny dźwięk w Kijowie http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=84V5eySzQf0
  http://www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio&feature=player_embedded#at=156

  http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/ukraine-strange-sound-in-kiev

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:40 am

   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/22/dzwieki-piekiel-na-florydzie/

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:45 am

   To może być ultraszybki samolot

   • Konarski 14 sierpnia 2011 o 11:52 am

    Ale te dźwięki długo trwały (drugi filmik – posłuchaj co mówi dziecko do matki na balkonie) jak na taki samolot – dawno by poleciał. ???

    • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 12:08 pm

     No to HAARP albo UFO?

     • Konarski 14 sierpnia 2011 o 12:10 pm

      Tego nie twierdzę alt to zbyt dziwne jak na samolot – chyba, że jakiś superszybki szpiegowski typu Blackbird itp. 🙂

     • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 12:48 pm

      Jakie Ufo? Nie ma Ufo. A przynajmniej nie w wyobrazeniu kosmitow.

   • OlO 14 sierpnia 2011 o 12:08 pm

    Nie wiem czy uwierzycie ale to mogą być dźwięki planety Ziemia, można rzec że to krzyk z agonii jaką ludzie jej zafundowali, może też oznaczać zapowiedź czegoś, albo niebo trąbi przez zabrudzoną atmosferę, lub manipulacja satelitarna.

    • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 12:51 pm

     Albo delikatne sprzężenie akustyczne puszczone z okna przez mocne głośniki.

   • Konarski 14 sierpnia 2011 o 12:08 pm

    Czy takie efekty dźwiękowe może wydać współczesny myśliwiec lecący w okolicy z prędkością większą od dźwięku?

  • Ania 14 sierpnia 2011 o 1:15 pm

   Chyba trwa na całym świecie budowa podziemnej , ogromnej infrastruktury.
   Już kilka takich doniesień było z róznych części świata. Nawet podobno ( nie mogę znaleźć bliższych informacji) Warszawa zakupiła 2 ogromne maszyny do drążenia tuneli. Dla rozbudowy metra, ale na razie nad metrem prace idą wolniutko. Tylko że tych maszyn nie ma już na powierzchni. Czy ktoś może je gdzieś widział ? A może pracują nad czymś innym niż metro ?

   • rambo8 14 sierpnia 2011 o 2:00 pm

    Tez mi sie wydaje ze był to dzwięk mechaniczny spowodowany tarciem w podziemnych
    pracach.

    • 999AQQ 14 sierpnia 2011 o 2:30 pm

     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wielka-siec-tajemniczych-tuneli-pod-cala-europa,1,4814010,wiadomosc.html
     ………………………………………………………………………………………………………

    • Ditka 14 sierpnia 2011 o 7:35 pm

     Ok. 2 tygodnie temu siedząc do południa na tym blogu (cholerka a mogłam zapisać godzinę i datę kiedy to było) usłyszałam bardzo podobny dźwięk, wręcz się przestraszyłam. Moim sugestywnym zdaniem dobiegał z wnętrza a nie z góry. Był identyczny jak ten z YT tylko trwał jakieś 3 min. hmm dziwne, tym bardziej że ostatnio trwają u mnie jakieś prace „wykopaliskowe”. Od wielu tygodni jakaś firma kopie pod ziemią, robią wielkimi maszynami tunele a następnie zalewają to asfaltem. Nie wiem o co biega i nic nie mówią o tym w oficjalnych informacjach. Zauważyłam też, że przyciski na przejściach np. tramwajowych są na „dotyk” i łudząco podobne do tych na „przyciśnij”, widziałam też młodych ludzi którzy „przyciskali” to wierzchem dłoni. Tu się coś dzieje niedobrego

     • Ania 15 sierpnia 2011 o 1:44 pm

      Gdzie ? W Warszawie ?

 5. Neo 14 sierpnia 2011 o 11:44 am

  Krzysztof Jackowski 11 sierpnia 2011 http://www.youtube.com/watch?v=ZmSopthUu-g

 6. Piotr 14 sierpnia 2011 o 12:13 pm

  Warto zobaczyć
  III Tajemnica Fatimska ujawniona czy nie ujawniona? – ks. Adam Lenik http://www.youtube.com/watch?v=JOMubbxPppg&feature=mfu_in_order&list=UL

  • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 12:49 pm

   Objawienia fatimskie to dzielo szatana.

 7. bia 14 sierpnia 2011 o 1:19 pm

  Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku…
  http://www.proroctwa.com/oredzie-satanisty.htm
  =====================================================================
  monitorpolski: kompletna bzdura dezinformacyjna mająca na celu zastraszenie nas

  • deskazgwozdziami 14 sierpnia 2011 o 1:31 pm

   Bardzo dobre odwolanie.
   Pan Kubik wykonuje swietna robote.

   • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 2:17 pm

    Odsłoniłeś się jako satanista. Dlatego boisz się modlitwy.

    • Tomi 14 sierpnia 2011 o 7:14 pm

     Deska z Gwożdziami : apage satas illuminato narkomanie

  • bia 14 sierpnia 2011 o 1:39 pm

   Rządzą widziałem to Szatan ma całkowitą niczym nie skepowaną władzę dostal taką promesę od Boga do czasu czasu i połowy czasu to teraz Boga widzialem nie jako postać ale jako zjawisko mistyczne a Szatana słyszałem także wiem co mówie są silni ale nie tak silni jak Bóg bo to On decyduje kto ma żyć w niewoli a kto ma umrzeć stając w prawdzie przeciwko niej

   • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 2:18 pm

    Wszyscy przegracie. Nie łudźcie się. Narody się budzą, jest nas 500 razy więcej.

    • Tomi 14 sierpnia 2011 o 7:15 pm

     bia : apage satanas do wiezienia w atlancie

 8. bia 14 sierpnia 2011 o 1:28 pm

  666 panuje nad światem ale to panowanie i tak jest tylko i wyłącznie wolą Boga Szatan może sobie krzyczeć a wraz z nim jego wyznawcy że nie będą służyć ale i tak są tylko narzedziem Bóg istnieje udowodnił mi to i tak pozamiatał 666 którzy staneli przeciwko mnie że do dziś nie potrafią wyjść z podziwu ich broń to strach dlatego NIE LĘKAJCIE SIĘ

 9. gozdek 14 sierpnia 2011 o 1:29 pm

  „Zwariowałam” Maria Wiernikowska i Andrzej Lepper w programie „Konfrontacja”, dobre kopie – 1 plik w całości,
  avi:http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=940113332
  rmvb: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=939599544
  Pozdro.

  najnowsze filmy

  • vortex 14 sierpnia 2011 o 10:31 pm

   Dobre kopie bo moje !

  • vortex 14 sierpnia 2011 o 10:32 pm

   Dobre kopie bo z mojego archiwum !

 10. vortex 14 sierpnia 2011 o 1:36 pm

  Nie dajce sie nabrac.Te dzwieki to dobrze zmontowana pod obraz przerobka z War of the Worlds (2005).Koles ma w domu male studio.
  F A K E !

 11. bia 14 sierpnia 2011 o 1:41 pm

  Bóg jest wszystkim bo jego Duch napędza wszelakie życie Duch to kontrola calej planety a Biblia to mitologia kosmiczna

 12. gozdek 14 sierpnia 2011 o 1:42 pm

  „Zwariowałam”
  avi:http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=940113332
  rmvb: http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=939599544
  Pozdro.

  najnowsze filmy

 13. newloveorder 14 sierpnia 2011 o 2:42 pm

  Powinniśmy zachować większą tolerancję do wierzeń innych ludzi Sam bowiem nie jestem katolikiem. Rozdzielam bowiem Katolicyzm, a chrześcijaństwo jako, że nie uznaje Watykanu na Swoim stanowisku jakie piastują. W Watykanie działo zło i działa dobro nie jest to jednak Nasza liga – to ich wewnętrzna potyczka. W niedługim czasie być może okaże się jaka strona ma większe wpływy.
  Moje wierzenia w Boga , życie po śmierci i wiele innych spraw całkowicie się różni od wyznań jakie narzuca kościół i jego wyznawcy uznając je za prawdziwe i nie omylne zresztą.

  Bóg nie będzie Nas oceniał po naszych wierzeniach ale po czynach i po wartościach jakie w Sobie budowaliśmy jako miłość , współodczucie , prawda i braterstwo i wiele innych więc dlaczego wielu tutaj osoby plują jadem jak tylko usłyszą ze ktoś wierzy w ufo, plejadian, channeling czy praktykuje inne według Was demoniczne praktyki. Nie przekreśla takiego człowieka to w oczach Boga bo nie macie wyłączności na prawdę ani na drogę do duchowej i ludzkiej doskonałości.

  Ja mogę osobiście odrzucić Watykan i całe to wierzenie w zbawienie, Jezusa itd. a Swoją postawą i czynami dać ludzkości i Sobie więcej niż nie jeden „poprawnie wierzący” zastanówcie się nad tym bo trochę się Wam pomieszało w nie których sprawach.

  Tak samo jak Wy chcecie być szanowi i wysłuchani tak samo innowiercy i osoby o innych poglądach nawet jawnie atakujących wasze wyznanie np. poprzez powiedzenie że Biblia nie jest słowem świętym tylko zwykłą książką chcą być wysłuchani i szanowani. To ich zdanie ich wola i wiara a Wy przestańcie straszyć piekłem i nawracać na Swoją. To w końcu nastanie na ziemi pokój i miłość.

  Pozdrawiam Was Noni

  • 999AQQ 14 sierpnia 2011 o 5:08 pm

   Popieram w całości!
   Pozdro Noni.

  • Annah. 14 sierpnia 2011 o 9:35 pm

   Dlaczego piszesz o straszeniu piekłem jeśli nie wierzysz że istnieje ?
   Wątpię, że prowadzący się przychyli do idei ekumenizmu tym razem prawdopodobnie z iluminatorami, Moim obowiązkiem braterskim jest Ciebie o tym uprzedzić i z tego powodu nie masz co liczyć na równe prawa na tym blogu z wyznawcami innych religii chrześcijańskich, zwłaszcza naszym rodzimym katolicyzmem. Jeśli nie odpowiada Ci taki układ, wracaj do swoich, albo nie wypisuj że Biblia jest zwykłą książką, bo czytają to ludzie dla których jest Ona Słowem Samego Boga.

 14. Pingback: Andrzej Lepper zamordowany przez kompleks jot? Ciąg dalszy e – śledztwa. « Kefir 2010 – blog bez cenzury

 15. PokójWam 14 sierpnia 2011 o 3:42 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1713972,0,1,te-tatuaze-beda-ratowac-zycie,wiadomosc.html

  • sebecx 14 sierpnia 2011 o 9:15 pm

   ..z pewnością…

 16. OlO 14 sierpnia 2011 o 3:44 pm

  Rzeź w Syrii. Rannych dobijają w szpitalach
  Atakują z morza i powietrza.
  Ataki oddziałów syryjskiego dyktatora na miasto Hama uniemożliwiają szpitalom udzielanie rannym odpowiedniej pomocy. Funkcjonariusze reżimu zabijają pacjentów w szpitalach – donosi tvn24.pl.
  Od świtu trwa też ostrzał z lądu i morza portowego miasta Latakia. To cel ofensywy prowadzonej przez armię prezydenta Asada. Na ulicach są czołgi, wyłączono telefony i odcięto internet.
  W największym śródziemnomorskim porcie Syrii zginęło co najmniej 6 cywilów, 15 osób zostało rannych.
  W ostatnich dniach w Latakii odbyły się wielkie demonstracje, których uczestnicy domagali się ustąpienia prezydenta Asada – tłumaczy portal.
  Od pierwszych antyrządowych demonstracji w połowie marca wojska prezydenta Asada zabiły już 2 tys. osób.
  http://www.sfora.pl/Rzez-w-Syrii-Rannych-dobijaja-w-szpitalach-a34993

  • peryskop 14 sierpnia 2011 o 6:47 pm

   OlO – ta relacja dziwnie kontrastuje z doniesieniem sprzed kliku dni dziennikarki – chyba brytyjskiej. Szukajmy więc dodatkowych informacji, bo wiadmo komu zależy aby odmalować Asada, Ahmedinejada, Kadafiego i Chveza w jak najgorszych barwach.

   Fool me once…

 17. OlO 14 sierpnia 2011 o 4:35 pm

  Koncern hutniczy ArcelorMittal szykuje zwolnienia
  Związkowcy z koncernu hutniczego ArcelorMittal Poland obawiają się, że z powodu restrukturyzacji zatrudnienia pracę straci ok. 800 osób z firmy i spółek zależnych. Zarząd koncernu uspokaja i zapewnia, że nie planuje takiej redukcji
  Rzeczniczka firmy dementuje jednak spekulacje i twierdzi że plan zatrudnienia w koncernie przewiduje jedynie odejścia naturalne – m.in. przejścia pracowników na emeryturę czy wypowiedzenie umowy przez pracownika – oraz wydzielenia (ze struktur firmy).
  Związkowcy alarmują jednak, że restrukturyzacja zatrudnienia w koncernie ma także inny wymiar. Kilka dni temu zakładowa Solidarność otrzymała od zarządu pismo z informacją o zamiarze wypowiedzenia umów pracownikom, którzy nie przyjęli propozycji odejścia za porozumieniem stron. Chodzi o osoby znajdujące się na listach sporządzonych przez szefów wydziałów.
  „Pracodawca pozbywa się osób ‘mało przydatnych’ ze względu na częstą absencję chorobową” – ocenił szef Solidarności w koncernie Jerzy Goiński. Według zakładowej „S” do zwolnienia typowani są starsi, doświadczeni pracownicy, aby pracodawca mógł ich zastąpić młodszymi i tańszymi, zatrudnionymi poprzez agencje pracy tymczasowej.
  Związkowcy podkreślają, że odprawy proponowane odchodzącym przez zarząd spółki są niesatysfakcjonujące. Oferta pracodawcy to – według związków – ok. dziewięciomiesięczne wynagrodzenia obliczone jak za urlop wypoczynkowy, czyli ok. 30 tys. zł brutto. Związki szacują, że w wyniku restrukturyzacji zatrudnienia z ArcelorMittal Poland może być zwolnionych nawet 400 osób.
  Drugie tyle – jak oceniają – może stracić pracę w spółkach zależnych. Zwolnienia zapowiedziano już w ArcelorMittal Service Group, zatrudniającej 1,2 tys. osób w kilku miastach. Związkowcy podali, że pracodawca zgłosił tam zamiar zwolnienia do 410 osób, głównie z oddziałów w Dąbrowie Górniczej i Krakowie.
  Rzeczniczka ArcelorMittal Poland potwierdziła, że koncern prowadzi prace zmierzające do restrukturyzacji ArcelorMittal Service Group. Zapewniła, że zarząd czyni starania, aby pracownicy tej spółki znaleźli zatrudnienie.
  Wg rzeczniczki „Decyzja o restrukturyzacji wynika z sytuacji ekonomicznej ArcelorMittal Service Group. ArcelorMittal Poland dołoży wszelkich starań, aby pracownicy, którzy nie pozostaną w nowych strukturach Service Group, znaleźli zatrudnienie w ArcelorMittal Poland lub innych podmiotach świadczących usługi na jego rzecz”
  Jednocześnie – jak dodała – ArcelorMittal Poland kontynuuje proces rekrutacyjny na wybrane stanowiska w firmie.
  Związkowcy informują, że w ArcelorMittal Service Group prowadzone są rozmowy w ramach procedury zwolnień grupowych, dotyczące m.in. zmniejszenia skali zwolnień, odpraw dla zwalnianych pracowników oraz znalezienia dla nich alternatywnych miejsc pracy.
  Według Solidarności, redukcja zatrudnienia może dotknąć też spółkę ArcelorMittal Shared Service Centre Europe, gdzie pracę może stracić ponad 80 osób. To firma zajmująca się prowadzeniem księgowości i obsługą kadrowo-płacową.
  ArcelorMittal Poland jest największym producentem stali w Polsce, zatrudnia ponad 10 tys. pracowników w sześciu oddziałach. Do spółki należą m.in. huty w Warszawie i Krakowie. Dzięki inwestycjom, których wartość w latach 2004-2010 wyniosła niemal 4 mld zł, firma należy do wiodących producentów stali w Europie centralnej.
  Przerzut z http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/koncern-hutniczy-arcelormittal-szykuje-zwolnienia/

 18. pola 14 sierpnia 2011 o 5:08 pm

  Cierpliwosć ludzi na wyczerpaniu premier Tusk musiał się ewakuować. http://infohoryzont.pl/n,1540,3,premier-tusk-musial-sie-ewakuowac.html

 19. bia 14 sierpnia 2011 o 5:54 pm

  Centrala Satanistów znajduje się w Londynie silna filia w Amsterdamie tam widziałem człowieka który zademonstrowal mi z kim walcze poprzez to że bak jego motocykla zdobił piekny odwrócony złoty pentagram i nie mogli mi nic zrobić Zrobili tyle że ucieli mi wszystkie kontakty w mieście Tak przedstawili mnie ludziom że nie nie mogłem się nawet bronić Poznałem ich władze opiera się na strachu przed śmiercią a ta przecież nie istnieje udowodnił to Chrystus Także jak będziecie w Amsterdamie nie omieszkajcie wstapić do Leidse plain teater to filia Illuminati czy synagoi szatana jak wolicie Ciekawą sztukę tam kiedyś grali tytuł brzmiał Ostatni opuszcza Ziemię gasimy światło i było to w styczniu 2009

  • Tomi 14 sierpnia 2011 o 7:18 pm

   nie mam zamiaru być w amsterdamie , chora Holandia zostanie zatopiona razem z nią gangi motocyklowe i narkomany

 20. OlO 14 sierpnia 2011 o 6:29 pm

  jest już pozamiatane jeżeli do tego dojdzie
  http://radtrap.wordpress.com/2011/08/14/aloysius-fozdyke-nadszedl-czas-na-zniszczenie/#more-2069

  • Tomi 14 sierpnia 2011 o 8:37 pm

   kompletne bzdury , manipulacja

 21. freenata 14 sierpnia 2011 o 7:22 pm

  Otrzymałam maila od p. R. Gawrońskiego z następującą prośbą (…) Jestem przerażony i szczęśliwy, że Bóg rozjaśnia nasze umysły w drodze
  dostrzegając ciernie bezprawia, które spowiły naszą ukochaną Ojczyznę.
  Mam ogromną prośbę o nagłośnienie naszej Deklaracji, która jest jedną
  z ważniejszych i poparta naukowymi dowodami.(::.) http://rafzen.wordpress.com/2011/08/14/deklaracja-stowarzyszenia-ziemianskiego-z-okazji-swieta-najswietszej-maryi-panny/
  oraz ząłaczam także wersję pdf którą także można pobrać z tej strony.

 22. bia 14 sierpnia 2011 o 7:28 pm

  Warto zobaczyć Babilon jako przestroge czym kończy się odejście od Boga całego narodu a Holendrzyki to właśnie zrobili narkotyki to tylko jeden z objawów upadku moralnoaści Tallbike daje dobre spojrzenie na upadek cywilizacji zachodniej Liberalizm jest gorszy od komunizmu i faszyzmu jest jak wypadkowa tych patologicznych sytemów dwa lata patrzyłem na Amsterdam z wysokości prawie trzech metrów I wiecie co urzędowo popiera się w tym kraju Islam niszcząc chrześcijaństwo bije się pod okiem policji obrońców krzyża Ta zgnilizna ma swoje komórki już u nas Krakowskie Przedmieście jest tego przykładem Dla mnie Amsterdam to cukierkowe bagno taki wielki pobielany grób

 23. bia 14 sierpnia 2011 o 7:30 pm

  Gdybym tam nie był nie usłyszał bym Szatana a tak moge powiedzieć że słyszałem a skoro jest Szatan to jest i Bóg

 24. Ditka 14 sierpnia 2011 o 7:56 pm

  bia z czystej ciekawości kiedyś przeczytałam biblię szatana (celowo z małej litery) autora Antona S.L:V (bo mam go w…) to czysty kryminał, dla mnie jest debilem i cieciem ich spraw

 25. Andre 14 sierpnia 2011 o 8:01 pm

  Za godzinę (22:00 czasu polskiego) na kanale Discovery Channel dokument „Masakra w Norwegii”. Ciekawe, jak to przedstawili. Może niechcący pokażą coś, co podda w wątpliwość oficjalną wersję wydarzeń.

 26. bia 14 sierpnia 2011 o 8:06 pm

  Po co czytac Biblie Szatana lepiej zagrać przeciwko nim tak żeby ich bolało udają twardzieli ale tak naprawde to mięczaki którzy prubóją kupić to co nie jest na sprzedaż czyli dusze chcieli mojej dostali fige a było to tak

  Niedziela jedenastego stycznia zmieniła moje spojrzenie na świat i utwierdziła mnie w przekonaniu że wszystkie królestwa świata są w mocy złego tak jak to zostało zapisane.

  Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata 6 i rzekł diabeł do Niego: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. 7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje».

  Przekroczyłem tego dnia granice tajemnicy tych którzy za znak powitania uznają znak Coriny czyli gest dłoni rysujący swym kształtem trzy szóstki. Gra była i jest nadal na granicy świadomości więc napiszę jak moja świadomość rejestrowała tego dnia to co wydarzyła się w Amsterdamie między adresami Szkolnej a placu Leidse.
  -Idź tam ale uważaj bo to jest Mefisto !
  Słowa Kucego wskazującego mi przyklejoną do ściany plastrem opatrunkowym reprodukcję obrazu Van Goga nie dawały mi spokoju przez dwa dni. Nie należy wierzyć we wszystko co mówią ludziska Kucy jednak zdobył się chyba na prawdę piątkowego wieczoru kiedy odwiedziłem go w jego mieszkaniu. Co do podłoża narkotykowego całej sprawy miałem mieszane uczucia. Bo co stałem się nieświadomym konfidentem policyjnych sił. Nie zrobiłem nic ponad to że wysłałem fotki zjary którą hodowałem Piłenowi w Niemczech i Grubemu w Polsce użyłem do tego Skype. Jakoś do tej chwili nie wierzę żeby ta sprawa miała tylko i wyłącznie podłoże czysto mafijne, narkotykowe. Nawet jeśli młodziaki którzy mieszkali u nas na skłocie latem 2008 byli z policji nie to nie zdradziłem im żadnych tajemnic bo takich nie posiadałem nikogo nie mogłem wsypać poza sobą. Siebie też nie mogłem bo nie wsypałem miałem amerykańskiego hurtownika którego nagrała Dagmara i jemu sprzedałem drugi rzut towaru. Na tym skończyła się moja zabawa z uprawą nic poza tym . Kucy twierdził jednak że to przez zjarę i dał mi do zrozumienia że się rozprułem strzeliłem z ucha. Nie powiedział mi tego dosłownie tylko dał znacząco do zrozumienia. Ja czułem się niewinny i nadal tak uważam cały ten zabieg by podciągnąć mnie pod szemrane towarzystwo jest był i będzie do bani bo jeśli oni gonią mnie to tak naprawdę gonią swoje grzechy każdego ściga bowiem to co zrobił. Mnie mogły ścigać moje przewinienia a jakie one były kilkanaście wizyt w zamtuzie i kłamstwo z tym związane no i spylenie kilograma palenia ale odpokutowane rozdaniem kilograma za darmochę. Wyrzuciłem całą kaskę pochodzenia narkotykowego to co mogło mnie ścigać to tylko i wyłącznie wywiad lub policja jeden czort ale o tym później. Niedziela bowiem odsłoniła przede mną ciekawe perspektywy i pozwoliła ocenić o co tak naprawdę toczyła się cała gra wokół mnie. Jakoś nie chciało mi się wierzyć że to ściga mnie mafia. Gangsterzy nie zadali by sobie tyle trudu nie otoczyli by mnie wianuszkiem agentów nie grali by siecią złożoną z kilku osób porozumiewających się radiem zaciskającą wokół mnie sieć. A tak było rozłożyłem całą tą grę kiedy próbowałem opuścić miasto . Teraz wróciłem i urządzili mi spotkanie na które postanowiłem się wybrać by sprawdzić czy Mefisto dobrze zareklamowany przez Kucego naprawdę mnie lubi za to co było dane mu zobaczyć miesiąc wcześniej. Ruszyłem ku przeznaczeniu poprzez biało szary zaklęty zimą Vondelpark, na którego sadzawkach masa ludzi radośnie szusowała oddając się łyżwiarstwu. Sciskając w kieszeni almanach angielskich dynastii królewskich znaleziony kiedyś na ulicy a tego dnia odszukany w domu szedłem z nim tak poprzez ich radość . Ciekawość to pierwszy stopień do piekła a Mefisto jak myślałem może wszystko to poszedłem to sprawdzić. Spacer dobiegł końca stałem przed placykiem i kiedy chciałem przekroczyć jezdnię dzielącą mnie od niego drogę równocześnie zajechały mi dwa tramwaje przesłaniając widok na całe Leidse. Było to jak ostrzeżenie od Boga nie idź tam. Poczekałem jednak aż zwaliste biało niebieskie cielska znikną z mych oczu i odsłonią na nowo placyk. Zapaliłem fajkę dałem sobie chwilę musiałem odnaleźć właściwy budynek na placu co zajęło mi chwilkę akurat w sam raz na papierosa. Plac żył swoim życiem centralnie umieszczone na nim lodowisko wypełnione było szalejącą na łyżwach młodzieżą i dzieciakami wszystko to w rytm jakiegoś pop szlagieru mania łyżwiarstwa ogarnęła stolicę Holandii . A ja biegałem tej niedzieli po obraz jak Kurosawa w swych „Snach ”odszukałem budynek z płótna mistrza Goga stał tak samo jak na dziele przycupnięty ostatni budynek przy KorteLeidsedwarsstraat. Teatr, w budynku mieścił się teatr, Leidseplain Theater rzuciłem okiem na repertuar grano w nim cztery sztuki. Pamiętam niestety tylko pierwszą i ostatnią z nich pierwsza nosiła tytuł „Ostatni opuszcza planetę gasimy światło” czwarta to „ Bye Bye Mr Bush ‚ Papieros skończył się byłem przed drzwiami do knajpy stanowiącej foyer teatrzyku. Bar był pusty poza obsługą nie uświadczyłem żywej duszy przekroczyłem drzwi . Młodszy ode mnie o dobre kilka lat barman brunet o latynoskiej urodzie i podobnej karnacji oraz ładna malutka barmanka o kruczoczarnych włosach i urodzie hiszpańskiej cyganki poza nim żywej duszy. A gdzie Mefisto pomyślałem spoglądając w głąb baru za kotarę dzielącą jak mi się wydawało bar od teatru kryjącego się w ukrytej przede mną części budynku. Zamówiłem po angliczańsku filiżankę kawy i spocząłem na barowym stołku było dość przyjemnie na chwilę zapanowała błoga cisza wszyscy milczeli chłopak parzył kawę dziewcze krzątało się beztrosko za barem. Po chwili chłopak podałi filiżankę czarnego naparu i zażyczył sobie przepiękną polszczyzną dwa pięćdziesiąt. Pozbawiony pewności siebie brzmieniem ojczystego języka zapłaciłem i czekałem milcząc na dalszy bieg wypadków.
  To nasz piąty klijent dzisiejszego dnia. Zaczął rozmowę młodzieniec przerywając marsz anioła poprzez knajpę.
  Trzeba zmienić ciuchy wyszeptała do mnie dziewczyna
  Nie wiem co nie podobało się w moim żydowskim płaszczu ja go polubiłem i nie miałem zamiaru się z nim rozstawać znaleziony w okolicach aresztu był i leżał na mnie jak znalazł.
  Może też zmienić klimat i wyjechać do Anglii znaleźć nową dziewczynę
  Mała czarnula rozpędzała się coraz bardziej w swych propozycjach niestety skończyła zdaniem które przekreśliło całą dotychczas odwaloną przez nią robotę kuszenia
  Nie lubię Polski
  Wymknęło się z jej ust i cały czar prysł Siła bowiem która doprowadziła mnie do ich drzwi płynęła z niczego więcej jak tylko z czystej miłości do Polski. Dziewięć godzin marszu z jedną świętą pieśnią śpiewaną przede mną przez tysiące i miliony sprawiło że dziś mogłem stanąć przed nimi i wysłuchać propozycji zdrady. Nie traktowałem ich poważnie co to za cyrk pomyślałem dopiłem kawę była niezła warta skończenia. Odstawiłem filiżankę wstałem wyciągnąłem książkę z dynastiami z kieszeni rzuciłem na blat baru i stojąc już przy drzwiach powiedziałem do chłopaka by przekazał szefowi że pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi. Pasowało to do sytuacji biorąc pod uwagę repertuar budy mieniącej się teatrem . Ruszyłem w drogę powrotną darowałem sobie spacer parkiem przygnębiał mnie widok martwych zimowych drzew i dość także miałem rozbestwionych łyżwiarzy rysujących w tańcu gładkie tafle sadzawek wolałem od tego spacer oświetlonym Overtoomem. Zamyślony brnąłem pustą ulicą w nicość nie wiedziałem czy moje słowa zostały właściwie zrozumiane i czy przypadkiem od niechcenia nie sprzedałem duszy. Ulica była zupełnie pusta ni żywego ducha może jacyś niewidoczni zagubieni jak jak przechodnie. Kiedy byłem już za OT 301 dostrzegłem jadącego z naprzeciwka Jeepa Cherokee i nie jestem tego do końca pewien ale prowadził go chyba ten sam dżentelmen z którym spotkałem się przed wejściem do parku gdy kończyłem marsz miesiąc wcześniej. Kierowca spojrzał mnie i pozdrowił mnie gestem Coriny jego dłoń złożona była w satanistyczne pozdrowienie trzech szóstek. Nie odpowiedziałem mu nawet drgnięciem powiek pomyślałem tylko ładne jaja chłopaki chyba mnie naprawdę lubią. Nie zamierzałem odwzajemniać im żadnych uczuć sam już nie wiedziałem co jest prawdą a co kłamstwem .

  • monitorpolski 14 sierpnia 2011 o 11:45 pm

   Nie można krócej?…

   • bia 15 sierpnia 2011 o 11:28 am

    Można Sataniści rządzą Amsterdamem . A Benelux to kolebka UE także UE ma rodowód Satanistyczny

 27. rob 14 sierpnia 2011 o 8:41 pm

  http://www.tvn24.pl/26086,1713972,0,1,te-tatuaze-beda-ratowac-zycie,wiadomosc.html

  „Te tatuaże będą ratować życie” -no,, niezły chu!

 28. Ania 14 sierpnia 2011 o 8:48 pm

  Ale się porobiło !
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6589

  • mi461 15 sierpnia 2011 o 12:06 am

   a jednak …. ciekawe co na to NASA odpowie.

 29. Zolnierz jakala 14 sierpnia 2011 o 9:44 pm

  http://www.youtube.com/user/lokotosz3421

 30. mag 14 sierpnia 2011 o 10:43 pm

  można teraz albo wstepować do samoobrony albo chociaż zagłosować na samoobronę w nadchodzących wyborach

  • maupa102 14 sierpnia 2011 o 11:24 pm

   @mag, masz na myśli stworzenie SAMOOBRONY PRZED nieRZĄDEM??? 😉

 31. ama12 14 sierpnia 2011 o 11:45 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=vPsMYhWThK8&feature=related prawda czy fałsz – nie wiem, oceńcie sami

 32. obnie.pl 15 sierpnia 2011 o 12:32 am

  Witam,

  Przesyłem fragment i link do całości bardzo ważnego opracowania dotyczącego Polski. W miarę możliwości proszę to rozpowszechnić.

  fragment:
  Z napływających materiałów archiwalnych i z akt prowadzonych śledztw, oraz postępowań prowadzonych przez NIK, KGP CBŚ, CBA, SWW i SKW, wyłaniał się obraz istnienia w Polsce „mega władzy” podporządkowanej międzynarodowym grupom przestępczym wywodzącym się ze służb specjalnych państw b. obozu komunistycznego, w rozumieniu definicji nadanej temu zjawisku przez Prokuratora Generalnego Palermo i Szefa Urzędu Prokuratury ds. Walki z Mafią, prok. Roberto Scarpinato. Polska, o czym alarmują m.in. przedstawiciele Parlamentu Europejskiego i jednego z urzędów Komisji Europejskiej do Walki z Mafią i Korupcją, znalazła się w rękach organizacji przestępczej grupującej byłych, oraz nadal czynnych funkcjonariuszy wojskowych służb specjalnych, funkcjonariuszy publicznych zajmujących wysokie stanowiska rządowe, parlamentarne i polityczne, przedstawicieli znanych wolnych zawodów, funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości i prokuratury, przedstawicieli banków i instytucji ubezpieczeniowych i „zwykłych” morderców, gotowych podjąć się każdego zlecenia.

  całość: http://24l.eu/gb

 33. jowram 15 sierpnia 2011 o 10:52 am

  Jezus Chrystus.

  Jam Jest Jezus Chrystus, Druga Osoba Trójcy Świętej. Ufajcie Mi słodkie dzieciny i nie zamykajcie swoich serc na Mój Głos, na Moje w was działanie. Pragnę od was miłości i pełnego zaangażowania. Tak jak już wspomniała Moja Święta Mamusia, czas się już dopełnił i odzyskiwane są ostatnie dusze, te, które są przeznaczone do Królestwa Niebieskiego, jak również te dusze, które mają wykonać jeszcze jakieś powierzone zadania.

  Mnożą swoje destrukcyjne działanie, słudzy diabła, słudzy ciemności. Jest wiele z Moich wybranych dzieci Światłości, które uległy ułudzie hipnozy demonów i są zwodzeni słowem księcia ciemności. Żywy Płomieniu, boisz się, aby nie ulec takiej ułudzie i aby nie przekazywać niczego, co pochodzi od złych duchów. Pokazałem i udowodniłem tobie, że i do ciebie one mają dostęp. Wiem, że masz ich dosyć oraz znużyły cię następstwa i konsekwencje ich działania. Pozwoliłem ci, abyś mógł korzystać z daru poznania prawdy, jaki ofiarowałem tobie poprzez działanie Mojej Mamusi wiele lat temu. Dar ten obnaża działanie złego ducha. Nie zniechęcaj się tak łatwo i pomagaj nadal, komu tylko zdołasz pomóc. Zły duch podpowiada tobie:, „że jesteś do niczego, nic nie wart” i wiele temu podobnych kłamstw i insynuacji. Nie ulegaj sugestywnej mowie iluzji demona.

  Cieszę się gorącością serc ludzi przybyłych na czuwanie pokutne, tu w Turzy Śląskiej. Nie we wszystkich sercach mogę jednak działać w pełni. Wielu z was blokuje Moje w was działanie, przez duże przywiązanie wasze, do wielu grzechów i słabości. Wiele waszych słabości dotyczy łamania piątego Bożego Przykazania. Wszystko cokolwiek świadomie stosujecie, a wiecie, że jest szkodliwe lub grzeszne i ma jedynie pozornie dobre działanie, hamuje wzrost łaski Bożej w was w znacznym stopniu (papierosy, nadmiar alkoholu, nadmiernie pita kawa, narkotyki i wiele podobnych. Do tego nade wszystko należy chronicznie stosowana antykoncepcja, która prawie co miesiąc zabija dziecko, poczęte w łonie matki.) Liczba zamordowanych dzieci nienarodzonych poprzez „zabieg” i poprzez stosowanie antykoncepcji, przekroczyła już dwanaście miliardów. Niech choć to podziała na waszą wyobraźnie.

  Już niebawem rozpocznie się na całym świecie ostatnia faza działania sług demona – masonerii. Zaplanowali oni kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. Obecny rząd tak łatwo nie zechce oddać raz zdobytej władzy. Obmyślili działanie, mające na celu wyniszczenie całego Narodu Polskiego. Polska masoneria rozpoczęła skoordynowane działanie wielofazowe. Posiadają w swojej władzy finanse, media oraz rząd. Zechcą rozpocząć działanie, mające na celu likwidację jak największej liczby prawdziwych patriotów.

  Do współpracy z nimi dość chętnie przystąpiła tzw. masoneria kościelna. Większość biskupów i kardynałów oraz wielu księży, przeszła świadomie do obozu wroga. Czynią wszystko, aby zniechęcić ludzi oraz dobrych kapłanów do modlitwy i ofiar w intencji ratowania Ojczyzny.

  Kochane dzieci światłości, nie mając prawie żadnego oparcia w kapłanach i biskupach, a ci źli działają destrukcyjnie na cały Kościół, musicie się sami organizować oraz działać przy dobrych kapłanach i biskupach, tych, którzy jeszcze chcą modlić się i działać.

  Jeżeli nie zdołacie poderwać się do gorącej narodowej modlitwy i ofiary, to za kilka do kilkunastu miesięcy, rozpocznie się rzeź Polaków przez Rosję. Czy naprawdę chcecie, aby z waszego Narodu pozostała jedynie garstka wiernych Mi? Jedynym ratunkiem jest ogłoszenie Mnie Królem Polski i rozpoczęcie respektowania Bożego prawa. Oficjalnie będzie to możliwe dopiero po beatyfikacji Rózi Celakówny.

  Wrogowie Polski dobrze wiedzą i czynią wszystko, aby nie pozwolić na jakikolwiek ruch z tej strony. Wiem dobrze, że zwykli ludzie, dobry, wierny lud chce Mnie Intronizować na Króla Polski. Zmuszony jestem do tego, gdy rozpocznie się planowa eksterminacja Polaków, przy jej końcu użyć sił przyrody, aby obronić tych z was, którzy będą Mnie czcili, jak na to zasługuję. Nie zdołają kaci pozbawić życia tych z was, których przeznaczyłem do działania.

  Nie wszystko jednak jest jeszcze stracone, bo dopóki się jeszcze nie zdarzyło, może być zmienione. Jeżeli ujrzę szczerą, gorącą modlitwę i pokutę wielu polskich serc, to uczynię cud o wiele większy, aniżeli na Węgrzech. Potrzeba stałej modlitwy i ofiary minimum piętnastu milionów Polaków.

  Teraz, w tym czasie dopuściłem do was oczyszczenie deszczami. Może tak się stać, że nie będziecie mieli co jeść. To, co wam ofiaruje masoński rząd z krajów Unii Europejskiej, jest skażone i podtrute. Pętla wokół zwykłego człowieka zaciska się coraz mocniej i mocniej. Brakować wam będzie jedzenia, a lekarstwa jakie wam są oferowane, są celowo podtruwane i poddawane skażeniom. Jest to jedna z metod walki z wami, masonerii. Lecznictwo ziołowe ulegnie silnym obostrzeniom, że nawet leczenie się ziołami stanie się niezwykle uciążliwe, bardzo trudne.

  Niedługo w Polsce rozpocznie się stemplowanie znamieniem bestii, chipy (czipy). Nikomu z was nie można ich przyjąć. Co dalej nastąpi, znacie z innych poprzednich pouczeń.

  Mogę wam pomóc i wiele zmienić, nawet odwrócić wasz zły los, lecz ogranicza Mnie wasza wolna wola. Jedynie wasza wspólna, narodowa, dobrowolna modlitwa i ofiara, zapewni Mi możliwość dobrego działania oraz uchronienia was od szeregu grożących wam niedoli.

  Polsko, oto kładę dziś przed tobą wybór, błogosławieństwo albo przekleństwo, to wasz jest wybór. Nie dam wam zbyt wiele czasu do namysłu i podjęcia działania. Już niedługo rozpocznie swoje działanie bojówka masonerii. Wykonają oni rękami różnych ludzi, szereg zamachów w Polsce. Odczujecie to jako naród bardzo boleśnie. Będzie to jednocześnie znakiem wam danym przeze Mnie, że mówię prawdę.

  Błogosławię wam wraz z Moją kochaną Mamusią na podjęcie wielu ważnych i dobrych decyzji. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego. + Amen. +++ Ufajcie! Kocham was!! A wy mnie? Czy na tyle Mnie kochacie, aby Mnie posłuchać?

  Czekam na was i wasze decyzje, niedługi czas – wasz Jezus.

  • bia 15 sierpnia 2011 o 11:36 am

   Maranatha Jezus jest już blisko w drzwiach