GMO to śmierć, cz. 1 – Prof. dr hab. Jan Narkiewicz – Jodko

(…) Rząd RP otwiera drogę do szerokiego stosowania upraw roślin GMO. Przyzwolenie na zanieczyszczenie przez GMO naszych pól oznacza skazanie nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń na skażoną biologicznie żywność i środowisko oraz na niewolniczą zależność od korporacji, których jedynym celem jest szybki i jak największy zysk.Wykład prof. dr hab. Jana Narkiewicza Jodko na temat GMO (…)

Wzór listu do Prezydenta RP:
link wzoru do ściągnięcia: http://dl.dropbox.com/u/2346872/GMO-list%20do%20Prezydenta.doc

Warszawa, [data]
[nazwisko i imię]
[adres]
[kod pocztowy]

Prezydent RP
Bronisław Komorowski
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa

Apel
o zawetowanie Ustawy z dnia 1 lipca 2011 o nasiennictwie

Niniejszym zwracam się do Pana z uprzejmym apelem o skorzystanie z prawa veta i odrzucenie Ustawy z dnia 1 lipca 2011 o nasiennictwie. W moim głębokim przekonaniu ustawa ta narusza podstawowe prawa Obywateli Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie ochrony zdrowia, ochrony środowiska i ochrony własności rolnej, w związku z wprowadzeniem w niej regulacji zezwalających na uprawy roślin genetycznie zmodyfikowanych.

Podkreślam, iż w toku prac parlamentarnych nad przedłożeniem Rządu RP zawartym w druku sejmowym nr 4141 usunięto z dotychczas obowiązującej ustawy o nasiennictwie z dnia 26 czerwca 2003 roku (Dz. U. Nr. 137, poz. 1299, z późn. zm.) art. 5 ust. 4 w brzmieniu „Odmian genetycznie zmodyfikowanych nie wpisuje się do krajowego rejestru”.

Wykreślenie powyższego artykułu skutkuje prawnym przyzwoleniem na wpis do krajowego rejestru odmian roślin uprawnych zawierających sztuczną modyfikację genetyczną. Usunięto także zapisy regulujące komisyjne zasady podejmowania decyzji o wpisie nowych odmian roślin uprawnych do krajowego rejestru. Zatem zakaz upraw roślin GMO zawarty w obowiązującej dotychczas ustawie został zniesiony.

W zaistniałej sytuacji, wbrew oświadczeniu zawartemu w Ramowym Stanowisku Polski w sprawie organizmów genetycznie zmodyfikowanych, Rząd RP otwiera drogę do szerokiego stosowania upraw roślin GMO. Przyzwolenie na zanieczyszczenie przez GMO naszych pól oznacza skazanie nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń na skażoną biologicznie żywność i środowisko oraz na niewolniczą zależność od korporacji, których jedynym celem jest szybki i jak największy zysk.

Nadmieniam, że obecnie już 9 krajów Unii Europejskiej wprowadziło zakazy upraw GMO, chroniąc swoje rolnictwo i swoich obywateli.

Nasza przyszłość – nasze dzieci, są szczególnie zagrożone na negatywne oddziaływanie GMO bowiem młode, rozwijające się organizmy wykorzystują więcej pożywienia do budowy organów i tkanek niż dorośli.

Dlatego jeszcze raz proszę Pana o zawetowanie ustawy z dnia 1 lipca 2011 roku o nasiennictwie.

Z uszanowaniem,
[nazwisko i imię]
[tytuły, itd.]

Uwaga: Należy oczywiście zwiększyć odległości między liniami z adresem.
Dziękuję panu dr Maciejowi P.
za przesłanie wzoru listu

Reklamy

112 responses to “GMO to śmierć, cz. 1 – Prof. dr hab. Jan Narkiewicz – Jodko

 1. bodek 15 sierpnia 2011 o 7:49 am

  to co sie teraz dzieje w kraju i na swiecie zaczyna mnie napawac realnym przerazeniem, a najgorsze jest to, ze wszystkie oficjalne media i ludzie z władza tworza wrazenie ze wszystko jest normalnie , dla ludzi, dla pokoju, „zeby zylo sie lepiej” niema zadnego zagrozenia cywilizacja sie rozwija i wogole jest coraz lepiej…

  Tymczasem wyglada ze najstarsze przepowiednie w najleprze sie wypelniaja :

  http://www.tvn24.pl/-1,1713972,0,1,te-tatuaze-beda-ratowac-zycie,wiadomosc.html

  Polubienie

 2. pedros.lol 15 sierpnia 2011 o 7:59 am

  Dzięki serdeczne Marku za ten wywiad!

  Polubienie

  • Annah. 15 sierpnia 2011 o 8:39 am

   Dołączam się do podziękowań, mamy w tej chwili niepodważalne konkrety jaki jest mechanizm szkodliwości na ludzki organizm i środowisko tego badziewia, tylko co wobec tego jeść? bo podejrzewam, patrząc na łany zbóż, kukurydzy rzepaku i innych upraw gdzie nie uświadczysz chwastu, że w uprawie użyto odmian odpornych na randap, Strona przedstawicieli Monsanto, Polska jak dotąd działa i to nie od dzisiaj, przez granicę również można będzie przewieźć jak się z tym nic nie zrobi…

   W linku jeszcze inne zaobserwowane skutki GMO.
   http://pschp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=93

   Polubienie

   • Stanisław 15 sierpnia 2011 o 10:24 am

    Dziękuję za ten cenny materiał , postaram się przekazać go tym co nie mają stałego łącza, z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony tego tematu

    Mam też pytanie co do listu do Prezydenta RP, wysłać go zwykłą pocztą czy też drogą elektroniczną ?

    Polubienie

 3. OlO 15 sierpnia 2011 o 9:11 am

  Projekt Blue Beam? http://www.youtube.com/watch?v=vFhtpjkhde0
  http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 10:17 am

   Niekoniecznie. To może być też nasilona ostatnio działalność bytów z astralu. Hindusi mówią o nich Dewy . Przypuszczam, że są one odpowiedzialne za wiele tzw objawień.
   O co im chodzi ? Nie wiem, ale chyba o naszą energię emocjonalną, są pasożytami.
   A z tego co wiem, to energia podąża za uwagą . I takie demonstracje przykuwają naszą uwagę.

   Polubienie

 4. OlO 15 sierpnia 2011 o 9:24 am

  Do produkcji leków wolno używać tylko wody od korporacji
  Od 2 lutego br. do wytwarzania lekarstw należy używać wyłącznie wody destylowanej, którą sprzedają koncerny farmaceutyczne. A destylatory? Na śmietnik.
  Na początku tego roku ogłoszono nowe przepisy dotyczące leków wytwarzanych w aptekach, czyli recepturowych.
  Jednym z podstawowych składników większości lekarstw produkowanych przez apteki jest woda. Nie kranowa, lecz woda destylowana.
  Na potrzeby własnej produkcji apteki posiadają destylatory. Swoim rozporządzeniem Ministerstwo Zdrowia zabroniło aptekom używania przedestylowanej przez siebie wody.
  Zapisano w nim bowiem, że do wytworzenia leku można użyć tylko tych substancji, które są surowcami farmaceutycznymi.
  Surowce farmaceutyczne to produkty zgłoszone przez ich wytwórców do Ministerstwa Zdrowia i dopuszczone przez ministerstwo do obrotu.
  Rozporządzenie jest nie tylko gniotem legislacyjnym, niebezpiecznym dla pacjentów, zmuszającym do popełniania przestępstw i wykroczeń, generującym chaos oraz bałagan. Jest złe również dlatego, że służy interesom wielkich koncernów, a utrudnia działalność małym (często rodzinnym) firmom farmaceutycznym.
  Od 2 lutego br. do wytwarzania lekarstw należy używać wyłącznie wody destylowanej, którą sprzedają koncerny farmaceutyczne. A destylatory? Na śmietnik.
  Czy mamy do czynienia z głupotą i niekompetencją minister Kopacz, czy z uwikłaniem lobbistycznym?
  Biorąc pod uwagę rynek farmaceutyczny w Polsce, możemy z zaniepokojeniem podejrzewać to drugie.
  Obrót polskiej statystycznej apteki w marcu 2010 wyniósł 176 tys. zł (w cenach detalicznych brutto).
  Cały rynek w 2010 roku w stosunku do 2009 wzrósł o 91 mln zł. Leki refundowane w marcu zanotowały wzrost o 5,3% (o 54 mln zł), sprzedaż odręczna o również o 5,3% (41 mln zł).
  Leki pełnopłatne w marcu 2010 roku wykazały sprzedaż mniejszą o 1% (4 mln zł) niż w marcu 2009 roku.
  Średnia marża apteczna dla wszystkich leków wyniosła 26,2% i była wyższa o 3,3% niż w marcu 2009 roku (25,3%). Obecnie w Polsce jest 13 272 aptek (według stanu na marzec 2010 roku).
  Najwięcej aptek na polskim rynku było w kwietniu 2009 roku. Liczba ta wynosiła 13 650.
  Wartość rynku w pierwszych 3 miesiącach bieżącego roku osiągnęła 6,52 mld zł.
  Udział produktów farmaceutycznych związanych z wodą destylowaną stanowi w tej gigantycznej kwocie kilka punktów procentowych, czyli jest o co walczyć.
  http://walterowicz.nowyekran.pl/post/23746,niekompetencja-minister-kopacz-czy-uwiklanie-lobbystyczne
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/do-produkcji-lekow-wolno-uzywac-tylko-korporacyjnej-wody-destylowanej/

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 11:02 am

   Też uważam, że strzelono przypadkową głupotę i Kopacz się z tego wycofa. Jakoś. Bo raz przyjętą ustawę trudno zmienić. Ale można dołożyć coś szybko w przepisach wykonawczych ( oczywiście przy dobrej woli).

   Polubienie

 5. felicyta 15 sierpnia 2011 o 9:38 am

  Ciekawa interpretacja dzialania swiata…cala wiedza jest zapisana w Wedach.

  Trehlebov -ciemność i światłość. ttp://www.youtube.com/watch?v=pEB2lPBwsok

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 2:19 pm

   Fragmentami nawet dobrze mówi. Ale i tak jakoś nie lubie tego chłopa.

   Polubienie

  • bia 15 sierpnia 2011 o 3:23 pm

   Wedy to bzdura bo ich korzeń to reinkarnacja Bóg Abrachama Izaaka i Jakuba Pan Henocha i Mojżesza Ojciec Chrystusa dał człowiekowi tylko jedno życie dlatego Wedy to bzdura Bog jest jeden i dał nam jedno życie

   Polubienie

   • O Rzesz 15 sierpnia 2011 o 4:14 pm

    Dokładnie tak. Jan Kowalski ma jedno życie. Co z nim zrobi to potencjalnie jego sprawa i wolna wola. Po tzw. śmierci zostaje on duchem – zapisem informacji. To co go jednak łączyło z Bogiem wraca w nowej osobowości.
    Z tego punktu widzenia wszyscy mają rację. Nauki Chrystusa nie zaprzeczają reinkarnacji. Podkreśla on jedynie najważniejszy aspekt życia. Najważniejsze jest tu i teraz dla każdego człowieka!.
    Później będziesz już kimś innym, Janem Nowakiem lub Marią Nowak.
    Jeśli tu mocna naplącze w tkance wszechświata to kolejne osobowości będą musiały to odplątywać zamiast rozwijać się swoją drogą.
    Jeśli zaś rozwinie się i udoskonali to kolejna osobowość dostanie dobry fundament by jeszcze lepiej się rozwinąć!.
    Dla mnie ma to sens i nie jest wcale ideą szatana.
    Z mojego punktu widzenia połączenie tych idei tworzy jeszcze większą odpowiedzialność za nasze myśli i czyny niż to tylko wynika z założeń religii Chrześcijańskiej!.

    Polubienie

   • Marylka S. 15 sierpnia 2011 o 5:11 pm

    Poczytaj może też coś innego, a nie tylko te urocze opowiastki…

    Polubienie

   • sebecx 15 sierpnia 2011 o 7:28 pm

    @bia powiem Ci, że również możesz się zdziwić kim jest P.A.N. bóg .. mało kto się zastanawia, że PAN to nazwa własna i jak sam sugeruje są też inni bogowie… Jam jest PAN bóg twój zazdrosny… itd..

    Polubienie

 6. MarcinMD 15 sierpnia 2011 o 10:42 am

  Hej,
  ja na temat Dody. Wykopalem link do newsa o jej zachowaniu na ostatnim koncercie i ledwie dodalem a juz zakopuja. Pomozcie odkopac!
  http://www.wykop.pl/link/845977/doda-zabija-tancerza-na-oczach-dzieci-foto/
  Dzieki bardzo.
  mmd

  Polubienie

 7. Grafik 15 sierpnia 2011 o 10:43 am

  już miało być tych ataków chyba z dziesięć

  Polubienie

 8. navajo88 15 sierpnia 2011 o 10:44 am

  Ładne szelmy z tych Chinek ,ale są niebezpieczne jak cholera zresztą sami popatrzcie z kim ewentualnie przyjdzie nam walczyć w przyszłości hahahahaha http://www.youtube.com/watch?v=8HciY7Rp3iY

  Polubienie

  • OlO 15 sierpnia 2011 o 5:16 pm

   baby z bronią?
   Ja myślałem że kobiety są nosicielami życia z których wychodzi dziecko.
   Ten świat jest po prostu pojeb…y ale cóż przecież to równouprawnienie 😦

   Polubienie

 9. bia 15 sierpnia 2011 o 11:08 am

  Każde poprawianie Boga jest grzechem GMO i invirto to robota Synogogi Szatana Synagoga istnieje i nie wiem czy to Żydzi wiem że to Mędrcy Syjonu

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 11:26 am

   Bia, nie gadaj głupot !
   Wtedy aparaty słuchowe, okulary i rozruszniki serca to tez grzech ?

   Polubienie

   • bia 15 sierpnia 2011 o 12:00 pm

    In vitro to hitlerowska metoda uzyskania super człowieka i nie ma co jej porównywać z okularami czy rozrusznikami serca bo zabija sie porzez nią miliony istnień ludzkich w postaci embrionalnej taka selekcja coś jak w Gattace

    Polubienie

    • sebecx 15 sierpnia 2011 o 7:37 pm

     a tu się zgodzę… a co do rozruszników i innych wynalazków, to zdawać by się mogło iż przed rokeFelerem i jego przemysłem chemicznym owa problematyka była na zdecydowanie niższym poziomie… a dziś wszyscy twierdzą, że to dzięki diagnostyce… tak się składa, że znam jeszcze i pamiętam kilka osób wychowanych na wsi z dala od miast i chemii …więc nikt mi nie ściemni… to wszystko co obserwujemy to konsekwencja tego, że pewien „zakon” wszedł w posiadanie papierów w których było opisane co i jak zrobić aby uzyskać technologię dzięki której będzie można stać się bogiem… i tyle… wszystko tam jest opisane …a zaczyna się od ropy…

     Polubienie

 10. bia 15 sierpnia 2011 o 11:17 am

  Teraz sobie wyobraźcie taką sytuacje jest godzina 00 30 noc lezycie w łozku z osobą którą kochacie i myślicie sobie kto gra przeciwko wam grę. Głowe rozwalają wam przerózne mysli i hipotezy. W końcu stwierdzacie Mędrcy Syjonu mija może kilkanaście sekund i włącza się wasz skype wyświetlając nowy kontakt. Kobieta którą kochacie wyskakuje z łóżka i krzyczy że to prowokacja i że ktoś wami steruje. Kontakt nazywa się jirme.jahu czyli Jeremiasz. Nie sprawdzam wiadomości postanawiam to odłożyć do rana. Uspokajam dziewczynę ale wcześniej pytam się jej kto mną steruje. Cisza nie otrzymuje odpowiedzi rankiem sprawdzam przesłanie od Jeremiasza jest krótkie JR 29 11 przeczytajcie sobie jesli mu wierzyć czeka nas jeszcze dobre kilkadziesiąt lat niewoli

  Polubienie

 11. 999AQQ 15 sierpnia 2011 o 12:00 pm

  GMO i t.p. modyfikacje są nie do przyjęcia!,cóż kiedy na niedawnej manifie „GMO to nie TO” było kilka osób-mentalność niewolnika olewacza wyjdzie nam bokiem! Szkoda, że tak małe jest zainteresowanie-niech wreszcie zabiorą ten prąd* albo dadzą wódke, fajki i benzyne po 100zeta !!!

  Przeglądam wp.pl i proszę państwa chciałam dodać kciuk w górę pod wpisem od adam oto treść:
  „Dlaczego tragiczny? STATYSTYCZNY i tyle. Inna sprawa dlaczego mamy taką statystykę i żadnego realnego planu poprawy? Tylko Smoleńsk (statystyczne 2 weekendy na drogach) albo katastrofa kolejowa (w kategorii wypadków drogowych statystyczna 1 godzina w weekend)” -niestety dając + Nie wskakuje + tylko wyrzuca na stronę artykułu-zauważyłam te praktyki* już od kilku dni-czy macie podobnie.? a minusik można dodać bez żadnych przeszkód!!!
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tragiczny-bilans-dlugiego-weekendu-zginely-42-osoby,wid,13687519,wiadomosc.html#

  Ta sonda daje do myślenia>>>>>tez wp.
  Jak oceniasz kampanię PO, w której to partia chwali się zrealizowanymi inwestycjami na terenie całego kraju?
  Podoba mi się 29%
  Nie podoba mi się 4%
  Nie mam zdania 2%
  To nic innego jak przedwyborcza reklama 11%
  PO nie ma się czym chwalić 54%
  dodane 2011-08-09 (14:20) łączna liczba głosów: 14247

  Polubienie

 12. ostatni rozsądny? 15 sierpnia 2011 o 12:03 pm

  Znowu…???

  Ps: Broni atomowej to oni użyja w ostateczności, jak już wszystkie inne sposoby zastraszenia nie pomogą. Ogarnijcie się ludzie. Myślenie nie boli.

  Polubienie

 13. nazwanazwa 15 sierpnia 2011 o 12:05 pm

  Co zrobili z Tuskiem na otwarciu stadionu w Gdańsku

  http://niezalezna.pl/14640-tusk-wygwizdany-na-inauguracje

  Tusk jak zwykle chciał się pijarowsko „karnąć” na kolejnym evencie, ale nie tym razem donald. NIE TYM RAZEM!!!!!

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 2:21 pm

   Na Mazowszu też go chłopi pogonili, przyjechał im obiecać gruszki na wierzbie po wichurze.

   Polubienie

   • sebecx 15 sierpnia 2011 o 8:45 pm

    ..dokładnie…

    Polubienie

 14. Ania 15 sierpnia 2011 o 12:15 pm

  Na raie to maja ulewy. Zobaczcie Losyziemi.

  Polubienie

  • mi461 15 sierpnia 2011 o 1:00 pm

   STRASZNE… a ja tam jade na wycieczke od 19tego 😦

   Polubienie

 15. Extazed 15 sierpnia 2011 o 1:19 pm

  To są wymysły osób z bujną wyobraźnią i nadinterpretacja. Niczego takiego nie będzie. Słyszałeś kiedyś o tym, żeby ktoś własne gniazdo chciał zniszczyć?

  Polubienie

 16. Aśka 15 sierpnia 2011 o 2:41 pm

  Świetny wywiad z Lepperem, podczas kampanii wyborczej, w którym widać, po co mamy telawizję. Nie jest do przekazywania informacji, tylko do mieszania ludziom w głowach, tj. ustawiania jak mają myśleć. Mają tak myśleć, jak im telawizja powie, a nie jak mówi osoba zaproszona do studia. Jednemu zarzuca się kłamstwo (nie dokumentując tego), a redaktorek może kłamać, bo on nie startuje na urząd prezydenta – tak powiedział!
  My to wiemy, ale może wpadnie do nas na popołudniową kawkę ktoś nowy.

  Polubienie

  • Aśka 15 sierpnia 2011 o 2:50 pm

   Aśka 15 Sierpień 2011 o 2:41 pm
   aha, nie dałam linka – Wywiad z Lepperem: http://www.youtube.com/watch?v=maGKMOz-yFU

   Polubienie

   • Jony 15 sierpnia 2011 o 4:40 pm

    To się nazywa dziennikarstwo bezstronne 🙂 Oj bali się Lepera bali jeśli tak go chcieli się pozbyć. Szkoda że te głupie społeczeństwo dalej jest ślepe w większości.
    A tak przy okazji jak się nazywa Ten marny dziennikarzyna co go Leper odpowiednio pojechał?

    Polubienie

    • peryskop 15 sierpnia 2011 o 6:11 pm

     @Jony – ten redaktor nazywa się Jerzy Diatłowicki.

     Oto co o nim napisał Jerzy Robert Nowak w: Kto jest kim w lobby filosemickim (10)
     w cyklu drukowanym w „Tygodniku Nasza Polska” w roku 1996
     http://www.jerzyrobertnowak.com/artykuly/Nasza_Polska/lobby_filosemickie9.htm

     Jerzy Diatłowicki, socjolog, dziennikarz telewizyjny. Twórca cyklicznego programu “Rzeczpospolita druga i pół”, wyspecjalizowanego w konsekwentnym wybielaniu postaci z komunistycznego PRL-u od Rakowskiego aż po Szyra. W 1991 roku w kilka miesięcy po ucieczce z Polski do Izraela żydowskich hochsztaplerów Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego wraz z pieniędzmi ukradzionymi Polsce, Diatłowicki opublikował panegiryczną książkę o tych panach i ich umiejętnościach finansowych (por. Bagsik and Gąsiorowski. Jak ukradliśmy księżyc. Jerzy Diatłowicki rozmawia z Bogusławem Bagsikiem, Andrzejem Gąsiorowskim i innymi, Tel Aviv 16 sierpnia-1 września 1991 r., Wrocław 1991). Zbiegli żydowscy oszuści prezentowali w książce Diatłowickiego ogromny zestaw pogardliwych określeń o Polsce i Polakach. Na s. 112 np. Bagsik twierdził, że: Polska nie dorosła do demokracji i należy wziąć Polaków za mordę. Ten sam Bagsik ostro atakował Kościół katolicki i wybielał SdRP. Najskrajniejsze były jednak zamieszczone bez komentarza uwagi izraelskiego wspólnika Bagsika i Gąsiorowskiego Meira Bara: Polacy są to dzisiaj najgorsi ludzie na świecie (…) do takiego skurwysyństwa nie przyjadę. Jak będę widział Polaka, a Polak będzie zdychał na ulicy, nawet mu ręki nie podam, żeby więcej pomóc. Nie przyjadę do Polski; bye, bye (por. s. 45 cytowanej książki).

     Diatłowicki odegrał znaczącą rolę w nagonce na Wojciecha Cejrowskiego. Już w inaugurującym nagonkę artykule Anny Bikont (“Gazeta Wyborcza” z 4-5 marca 1995) oskarżył Cejrowskiego, mówiąc, że telewizja nadaje program faszystowski. Złożył w sądzie pozew przeciw Cejrowskiemu, oskarżając go o przestępstwo zawarte w paragrafie o nawoływaniu do waśni na tle narodowym, religijnym lub rasowym. Z kolei Cejrowski złożył w sądzie pozew przeciw Diatłowickiemu o zniesławienie. Postawę Diatłowickiego dobrze ilustrowało wyrażone przez niego w rozmowie z redaktorem “Życia Warszawy” (nr z 18-19 marca 1995) domniemanie nt. Cejrowskiego: Warto sprawdzić, kim są jego mocodawcy. Słyszałem, że przychodzą tam do studia jacyś księża w charakterze “opiekunów”. W “Gazecie Wyborczej” z 7-8 września 1996 r. Diatłowicki wystąpił ze skrajnym atakiem na zjazd fanów Wojciecha Cejrowskiego w Kociewiu, uskarżając się na sposób ustosunkowania się tam do Żydów i personalnie atakując Cejrowskiego, Kąkolewskiego (za sposób przedstawienia źródeł prowokacji kieleckiej w 1946 roku) i Michalkiewicza.

     Polubienie

    • wojox 15 sierpnia 2011 o 8:53 pm

     Typowy przykład jak na koniec wyjechał z antysemityzmem nazizmem. Urabiali Lepera w betoniarce z gównem. Szkoda mi człowieka, bo z perspektywy lat dopiero widać jak bardzo widział na przód co się dzieje. Popatrzmy trzeźwo, cała prywatyzacja ma na celu przekazanie naszych dóbr w ręce obce. To taka legalna kradzież. Ale jest gorzej, ci co te dobra kupują zaraz je likwidują prowadząc do nędzy i kłopotów..

     Leper wyprzedał elity w rozumowaniu o kilka/kilkanaście lat. Wiedział jak złodziejstwo doprowadzi Polaków na kolana. I teraz mamy taki przed rozbiórczy etap kraju nad Wisłą…

     Polubienie

    • maupa102 15 sierpnia 2011 o 8:53 pm

     @Jony,ten dziennikarzyna – Jerzy Diatłowski – zachowuje sie jak oskarżyciel. Traktuje Leppera jak przestępcę, a widzów jak matoły! I TO SĄ METODY TV!!!!

     Polubienie

 17. Ditka 15 sierpnia 2011 o 2:59 pm

  Tusk prywatnie jest przeciwny GMO
  http://www.portalspozywczy.pl/prawo/wiadomosci/jose-bove-tusk-zadeklarowal-ze-jest-przeciwny-jest-uprawianiu-gmo,52664.html

  no to o co tu chodzi, od kogo jest zależny?

  Polubienie

  • Annah. 15 sierpnia 2011 o 4:30 pm

   Kogo zapytasz nikt otwarcie nie zadeklaruje poparcia – ustawa o nasiennictwie wspiera gmo w sposób skryty, gdyż posiada ona lukę dzięki której pola mogą być i tak obsiane zmodyfikowanymi genetycznie nasionami sprowadzonymi przez rolnika z zagranicy .
   Dlaczego tak się dzieje? można się domyślić.

   Polubienie

  • Konarski 15 sierpnia 2011 o 4:51 pm

   Jeśli tusk prywatnie jest przeciwny GMO, a on i jego kolesie zrobili co innego tzn. że jest marionetką albo wzięli łapówy na zagraniczne konta od koncernów.

   Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 5:17 pm

   Wszystko jedno. Wazne, ze nie czuje się zależny od opinii społeczeństwa na którego czele stoi.

   Polubienie

 18. Ditka 15 sierpnia 2011 o 4:07 pm

  Monitor czy możesz mi wyjaśnić dlaczego nic nie piszesz o maszyniście pociągu którego właśnie aresztowali? Za free. Tak jak w sprawie Leppera od początku była dezinformacja w mediach, miałam to szczęście że od początku to obserwowałam. Najpierw 4 ofiary śmiertelne, później zrobiła się jedna. Najpierw TVN ma połączenie telefoniczne ze świadkiem wypadku (w pierwszych news) który mówi iż pociąg jechał z normalną prędkością, później już wszystkie media mówią że pociąg jechał za szybko 118/h a w kolejności idiotyczne „zeznania” świadków – pacjentów szpitala „że jechał bardzo szybko”. Wszystko to dziwne tym bardziej że ponoć ograniczenie prędkości w Babach było do 40 km a 3 dni później na portalu WP piszą że na tym odcinku zostanie zmieniona „ograniczoność – chyba ludzi” do 50/h – dla bezpieczeństwa. Skończyłam

  Polubienie

  • monitorpolski 15 sierpnia 2011 o 6:08 pm

   Napisz proszę więcej. Sam byłem dzisiaj w pociągu, który miał wypadek.

   Polubienie

  • 999AQQ 15 sierpnia 2011 o 6:30 pm

   Też słyszałam te łgarstwa w Telawiw-zji! a nasz wuc” aż poleciał na m-ce!!! a tam, cóż, okazało się, że tylko 1 ofiara, a tak chcieli chociaż z 20szt znależc pod wagonami…tego nie da się już spokojnie słuchać i oglądać. Czy te redaktorzyny nie mają za grosz samokrytyki?
   Czy oni te przedstawienia robią dla idiotów?…a może tak.

   Polubienie

 19. bia 15 sierpnia 2011 o 4:10 pm

  Rok 1989 rok ostaniej wielkiej rewolucji przestudiujmy jej skutki bo jest ona drogą ku wojnie
  Skutek pierwszy Upadek ZSRR i UW w wyniku tego Rosja traci zdobycze drugiej wojny czyli ukałd warszawski jest to równoznaczne z utratą roli azjatyckeuropejskiego hegemona tracą UW Rosja jest odkryta na atak ze strony wschodniej

  Skutek drugi rok 1989 w Chinach krew na placu niebiańskiego spokoju pięczętuje komunistów u wałdzy i przyśpiesza nadnaturalny rozwój Chin przez następne dwie dekady Prowadzi to zachwiana systemu ekonomiznego i wywołuje kryzys to nie kredyt jest problemem w tym kryzysie problemem są Chiny

  Skutek trzeci i naważniejszy obserwowany na naszej planecie od dwutu krótkich lat jest taki że Każda polityczna rewolucja jest prostą drogą do politycznej prostytucji czyli wojny
  Rewolucja Francuska to Napoleon i pożąr całej Europy
  Rewolucja Październikowa zamach stanu to pożar całego świata w drugiej wojnie
  Rewolucje XIX wieku to upadek trzech imperów w pierwszej wojnie
  Teraz mamy rewolucję 1989 roku mamy kryzys jak w latach dwudziestych to ciekawe co nas może czekać po tych wydarzeniach

  Nic nie zmieniło się od dwóch tysięcy lat poza jednym ważnym faktem Jezus zmartwychwstał a zrobił to bo Jego życie było Dekalogiem I szatan nie miał nad nim mocy choć nadal ma moc nad całym światem tak jak tu napisano

  Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz»6. 11 Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.

  Wojna ta ostania która ma wynieść Antychrysta do władzy będzie prostą drogą do Tysiącletniego królestwa nikt nie pokona bowiem armii której moralnym trzonem będzie Dekalog armia taka może zmienić rzeczywistość kształtować ją z woli Bożej i Duchem Boga obalać każdego przeciwnika Polecam jako potwierdzenie tego faktu ostanie dwie minuty filmu ks Natanka z Wiednia Odsiecz wiedeńska kolano przy kolanie Tam 150 osób przewraca opętanego na ziemię odbierając mu kontrole nad ciałem widziałem takie rzeczy dużo wcześniej kilka lat temu i nie robiło tego 150 osób ale jedna Pozrawiam i życze owocnych przemyśleń całą siłą Szatana jest to że odbiera człowiekowi kontrole nad Duchem a Duch jest nieśmiertelny

  Tysiącletnie królestwo1

  20
  1 Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba,
  który miał klucz od Czeluści2
  i wielki łańcuch w ręce.
  2 I pochwycił Smoka,
  Węża starodawnego,
  którym jest diabeł i szatan,
  i związał go na tysiąc lat3.
  3 I wtrącił go do Czeluści,
  i zamknął, i pieczęć nad nim położył,
  by już nie zwodził narodów,
  aż tysiąc lat się dopełni.
  A potem ma być na krótki czas uwolniony4.
  4 I ujrzałem trony –
  a na nich zasiedli [sędziowie],
  i dano im władzę sądzenia –
  i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego,
  i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi
  i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.
  Ożyli oni
  i tysiąc lat królowali z Chrystusem.
  5 A nie ożyli inni ze zmarłych, aż tysiąc lat się skończyło.
  To jest pierwsze zmartwychwstanie5.
  6 Błogosławiony i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu:
  nad tymi nie ma władzy śmierć druga6,
  lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa
  i będą z Nim królować tysiąc lat.

  Imperium oparte na Dekalogu

  Polubienie

  • zenobiusz 15 sierpnia 2011 o 7:11 pm

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/08/15/wielki-uciskrozpoczal-sie-w-1911-roku-niebawem100-rocznica/
   Dla znających Apokalipsę.skoncentrujmy się, na najważniejszym.

   Polubienie

   • sebecx 15 sierpnia 2011 o 7:41 pm

    Cześć ZenoWilku.. 🙂

    Polubienie

 20. OlO 15 sierpnia 2011 o 5:46 pm

  Dobrze że przynajmniej jest ktoś w tym kraju że w jakimś stopniu podtrzymuje tradycje polskie. Konni pielgrzymi http://www.youtube.com/watch?v=WSgpap0YYxM

  Polubienie

 21. Marylka S. 15 sierpnia 2011 o 5:47 pm

  Kochani !
  Naciski i straszenie ze strony Naszego Największego Soj-US-nikA i praca u podstaw. To oni piorą „muzgi” naszym (?) przedstawicielom, od posłów począwszy a na P. Prezydencie skończywszy.
  Wystarczy, że zagrożą np. wstrzymaniem dostaw zapasowych śrubek do ich przestarzałych samolotów.
  Dowody ?
  Bardzo proszę – zaproszenie z zeszłego roku:
  « CENTRUM STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH
  oraz
  AMBASADA STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI
  serdecznie zapraszają na seminarium
  „Globalne zmiany klimatu a problem głodu i ubóstwa.
  Rola biotechnologii w sektorze rolniczym.”
  w którym weźmie udział JACK BOBO Starszy doradca ds. Biotechnologii, Departament Stanu U.S.A.
  Wtorek, 15 września o godz. 17:30
  Biblioteka Publiczna m.st.Warszawy, ul. Koszykowa 26/28

  Spotkanie otworzy Ambasador Janusz Reiter, Specjalny Wysłannik Rządu ds. Zmian
  Klimatu, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych.

  Seminarium będzie prowadzone symultanicznie w dwóch językach: po polsku i po angielsku
  Prosimy o potwierdzenie udziału do piątku, 11 września 2010
  e‐mailem: info@csm.org.pl lub telefonicznie: 0 22 646 5267

  Jack Bobo jest starszym doradcą ds. Biotechnologii w biurze Handlu Zagranicznego i Rolnictwa amerykańskiego Departamentu Stanu i specjalizuje się w kwestiach zwiazanych z polityką handlową, bezpieczeństwem żywnosciowym i rozwojem w kontekście biotechnologii ze szczególnym uwzględnieniem problemów kontynentu europejskiego i azjatyckiego.
  Jack Bobo jest odpowiedzialny za formułowanie i realizację amerykańskiego stanowiska handlowego w zakresie nowych technologii. Prowadzi negocjacje z rządami innych krajów w zakresie znoszenia barier regulacyjnych dla eksportu produktów amerykańskiego rolnictwa. Jack Bobo wspiera prace nad prawodawstwem związanym z biobezpieczeństwem i transferem technologii, zmierzającym do poprawienia produktywności w rolnictwie oraz do bezpieczeństwa żywnościowego w krajach rozwijających się. »
  I to by było na tyle…

  Polubienie

 22. ksant 15 sierpnia 2011 o 6:04 pm

  Ostateczny protest przeciw GMO. Prezydent a GMO.
  http://gmo-w-polsce.pl/a/prezydent-GMO.html

  Polubienie

 23. bia 15 sierpnia 2011 o 6:07 pm

  Natanek Odsiecz wiedeńska kolano przy kolanie ostatnie dwie minuty filmu potęga Ducha rzuca na plecy grzesznika robi wrażenie szczególnie ze widziałem takie coś na żywo

  Polubienie

 24. bia 15 sierpnia 2011 o 6:15 pm

  1789 Rewolucja Francuska nastepstwa Napoleon dwadzieścia lat wojny w Europie
  XIX wiek rewolucje i ruchy rewolucyjne w ałej Europie kilka wojen skutek I WŚ
  1917 Rewolucja Rosyjska zamach stanu październik skutek II WŚ
  1989 Rewolucja upadek ZSRR i wzmocnienie roli Chin skutek prawdpodobnie III WŚ
  W wyniku tej rewolucji Rosja traci UW i zostaje odsłonięta od strony wschodniej bez zaplecza w możliwej wojnie z Chinami o Syberię

  Polubienie

 25. OlO 15 sierpnia 2011 o 6:51 pm

  Apel Polskiej Akademii Nauk w sprawie szkodliwości GMO
  Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk (PAN) wystosował bezprecedensowy apel w sprawie zagrożenia zdrowia i środowiska ze strony GMO. Eksperci PAN wskazują na realne zagrożenie bioróżnorodności Polski ze strony wprowadzanych do środowiska organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).
  Uwalnianie tego typu organizmów do środowiska może wywołać bardzo poważne i dalekosiężne konsekwencje, których ostateczne rozmiary mogą okazać się daleko bardziej groźne niż dające się obecnie przewidzieć – czytamy w apelu wystosowanym przez najlepszych polskich specjalistów ochrony środowiska. W połowie lat dziewięćdziesiątych zespół Dr Árpáda Pusztaia ze Szkocji stwierdził, że modyfikowane genetycznie ziemniaki szkodziły nie tylko mszycom (do czego zostały zaprojektowane), ale także wielu innym organizmom, w tym pożytecznym owadom, jak biedronka dwukropka, która w naturze kontroluje populacje mszyc. Co jeszcze bardziej niepokojące, dieta oparta na modyfikowanych ziemniakach hamowała wzrost szczurów laboratoryjnych, zwłaszcza jeśli bazowały na niej przez dłuższy czas, zaburzała prawidłowy rozwój kluczowych organów wewnętrznych i osłabiała układ odpornościowy.
  Herbicydy same w sobie stanowią ogromne źródło chemicznych zanieczyszczeń środowiska – ich pozostałości spotykamy w żywności, glebie oraz wodzie. Środki te przyczyniły się do zmniejszenia różnorodności biologicznej. Wysiew i sadzenie roślin modyfikowanych genetycznie – uodpornionych na herbicydy zwiększy ilości zużywanych środków chwastobójczych. W związku z tym, że będą one niszczyć tylko chwasty, nie zaś uprawy, rolnicy będą mogli stosować herbicydy albo w większych ilościach, albo o większej toksyczności. Jedynie uprawy odporne na działanie środków chwastobójczych mogą przetrwać kontakt z takimi herbicydami, uprawy, które nie zostały poddane manipulacjom genetycznym skazane byłyby na wyginięcie.
  Eksperci Polskiej Akademii Nauk podkreślają też spowodowany szkodliwością GMO zdecydowany odwrót w ostatnim czasie od prób wprowadzenia GMO oraz zakaz uprawy roślin genetycznie modyfikowanych w najbardziej rozwiniętych krajach Europy (m. in. Niemcy, Francja, Austria czy Szwajcaria). Jednocześnie PAN zwróca uwagę na proceder wprowadzania na coraz większą skalę nielegalnych roślin genetycznie modyfikowanych w Polsce i to mimo obowiązywania całkowitego zakazu takich upraw; brak sprzeczny z przepisami unijnymi brak wystarczających procedur zabezpieczających. Ewenementem w skali europejskiej jest też wykazany w kontroli NIK brak nadzoru ze strony odpowiednich służb i urzędów oraz bezkarność osób i instytucji naruszających rygorystyczne dotychczas w tej kwestii prawo, a także całkowite nieprzygotowanie Polski do kontroli upraw GMO.
  Apel PAN zbiega się w czasie z ogłoszeniem wyników badań naukowców francuskich pod kierownictwem prof. Gilles-Erica Seraliniego: nie ma już żadnych wątpliwości – GMO jest szkodliwe dla ludzi i zwierząt – objawy zatrucia mają w Ameryce Południowej już rozmiary epidemii wśród robotników rolnych pracujących przy uprawach GMO. Chodzi tu o poronienia i trudności z donoszeniem ciąży.
  Prof. Seralini uważa, że dotychczasowa praktyka utajniania badań wpływu GMO na zdrowie ludzi jest niedopuszczalna: Mamy do czynienia z zaskakującą sytuacją, w której na początku XXI wieku wielka korporacja atakuje rząd europejskiego państwa za to, że upublicznia się wyniki badań krwi szczurów laboratoryjnych karmionych GMO, dla mnie osobiście jest to wielki skandal naukowy – mówi Przewodniczący Wydziału Biologii Molekularnej Uniwersytetu w Caen prof. Seralini.
  http://ekologia.re.pl/artykul/3789.html

  Może naukowcy którzy mają chodź trochę w głowie oleju wezmą się za zagrożenie życia od strony GMO

  Polubienie

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 5:41 am

   Nie mają wyjścia. Dziwię się, że nie protestowano zanim w ogóle taka ustawa się pojawiła w Sejmie. Przecież na ewidentne ludobójstwo powinno się reagować z wszystkich sił. Tu nie ma pola do dyskusji – mordercy, którzy to wprowadzają powinni się znaleźć w więzieniach!

   Polubienie

   • DN 16 sierpnia 2011 o 10:56 pm

    Nie protestowali bo nie każdy się wgryza w treść ustaw i nie wyczuwa indukowanych skutków prawnych tychże.
    Komu by przyszło do głowy że ustawa o nasiennictwie zakłada prawdziwą pętlę na szyję własnemu rolnictwu? To jest czysty i żywy trick prawny! Podobnie w Iraku – jak ktoś zauważył ustawę o podobnym charakterze. Urzędnicy ambasad USA w wielu krajach mają za zadanie monitorować i donosić o zachowaniach i nastrojach parlamentarzystów oraz społeczeństwa na tzw. przesłuchaniach publicznych. Za tym stoją lobbyści z Monsanto, Syngenty i ich prawnicy i nie tylko. To banda użytecznych idiotów którym płacą za „monitoring” oraz „ewangelizację” na masową skalę. Zwykli ludzie, zwykli najemnicy, bez refleksji wykonujący „wskazówki” korporacji.

    Polubienie

 26. pio9a 15 sierpnia 2011 o 8:11 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka 15.08.2011r: http://www.youtube.com/watch?v=mSTGlJ-wmAw

  Polubienie

 27. wacpan 15 sierpnia 2011 o 8:12 pm

  http://mypis.pl/aktualnosci/2046-ponad-150-tys-podpisow-w-obronie-lotosu

  Polubienie

 28. sono 15 sierpnia 2011 o 8:19 pm

  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/to_byla_istna_rzez_–_jersey_pierwsze_nazwiska_ofiar___29237
  Opis przedstawiony przez ratowników pogotowia jest tak drastyczny ,że gazety wycofały go ze swoich serwisów . Dwóch sanitariusz którzy jako pierwsi weszli do mieszkania ,przeszli taki szok ,że należało ich oddać pod opiekę psychologów ! Ciała dzieci była tak mocno zmasakrowane ,że policjanci nie mogli zindetyfikować płci a nawet wieku !! Czegoś takiego Wielka Brytania nie widziała od czasu seryjnych mordów prostytutek . Dziś wśród polskiej społeczności na wyspie odbywają się spotkania policjantów oraz msze w St Thomas’ Catholic Church za dusze zamarłych tragicznie .

  Jak powiedział ksiądz Stanisław Adamiak :-” To co się stało jest okropne ,modlimy się za nich i polecamy ich dusze Bogu ..” .Policja ustala przebieg wydarzeń , pierwsza zgineła ( według detektywów) matka dwojga dzieci , 18 miesięcznego chłopca i 6 letniej córki ,następnie jej mąż a później dwoje dzieci . Policja podała pierwsze nazwiska ofiar : Damian i Izabela Rzeszowski .

  Wszyscy zgineli od ran zadanych nożem , jedna kobieta i dziecko otrzymali tyle ciosów ,że nie można było zidetyfikować nawet płci !! Świadek Bryan Ogesa:-” usłyszałem krzyki , później zobaczyłem kobietę która się czołgała przed budynkiem , strasznie krwaliła i próbowała krzyczeć .. Boże pomóż ..Boże proszę pomóż mi .. strasznie broczyła krwią , straż i policja zmywała krew szlaufami z chodnika i schodów to był okropny widok ”

  Apel do polskiej społeczności odniósł skutek ,coraz więcej polaków dostarcza informacji o obu rodzinach ! Szef policja zapowiedział ,że być może jeszcze dziś podadzą nazwiska pozostałych ofiar !

  Andrzej Mariusz Szumiło

  http://polscott24.com/to-byla-istna-rzez-jerseypierwsze-nazwiska-ofiar/

  Polubienie

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 5:42 am

   Co to ma wspólnego z GMO, nie rozumiem? Odwracanie uwagi?

   Polubienie

 29. wojox 15 sierpnia 2011 o 8:34 pm

  http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/moon-tilted-aprrox-90-deg-an-observation

  I co powiecie że na księżyc też NWO ma wpływ ?? A może prędzej NIBIRU ? A pomarańczowe niebo to zapewne zawsze było ?
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/calym-swiecie-dochodzi-obserwacji-pomaranczowego-nieba

  Ja powiem tak : Gadu-gadu, a ważne sprawy przez palce uciekają…
  Ksieżyc sam zaobserwowałem, w obrębie kilku dni się „połówka” chwiała w jedną i drugą stronę.. Czyli się obraca raz w jedną, raz w drugą stronę…

  Polubienie

  • Ania 15 sierpnia 2011 o 9:09 pm

   Księżyc jest na miejscu, to oś ziemska się kolebie. Dlatego mamy taki obraz księżyca. Ludzie na całym świecie to sygnalizują. Chyba przebiegunowanie jeszcze w tym roku !

   Polubienie

  • monitorpolski 15 sierpnia 2011 o 10:18 pm

   Nie mów, że tego nie sygnalizowałem – już dawno – ze zdjęciami. A jednak przebiegunowanie!
   Ni to będzie niezły cyrk…

   Polubienie

   • Kurohige 16 sierpnia 2011 o 8:01 am

    Nie będzie. Z tego co pamiętam, Ty monitor, sygnalizowałeś „zmianę fizycznej osi Ziemi” co jest lekko mówiąc nieprawdą. Wystarczy zmierzyć kąt nachylenia Słońca kilka razy w ciągu dnia żeby się przekonać, że żadnej zmiany osi nie ma.
    Co do zmiany biegunów magnetycznych…nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, że zmiana biegunów nastąpi ot tak, hop siup i w ciągu tygodnia zmienią się bieguny. Przecież to nawet nie sci-fi :/. Zmiana biegunów następuje przez setki tysięcy lat więc musielibyśmy mieć naprawdę duuuuże szczęście by jakiś efekt zobaczyć za naszego żywota.
    Zanim zaczniecie rozpowszechniać takie rewelacje, poczytajcie trochę fora astronomiczne, gdzie ludzie obserwują niebo codziennie a nie na blogi gdzie nikt nic nie ma wspólnego z astronomią :).

    Polubienie

    • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 9:13 am

     Ja sygnalizowałem na podstawie wielu obserwacji, np. Inuitów. Także stwierdzono, że w pobliżu koła polarnego Słońce się pojawiło wcześniej o kilka dni niż powinno.

     Polubienie

 30. Annah. 15 sierpnia 2011 o 9:40 pm

  pomarańcz, a może bardziej czerwień?

  z książki Krzysztofa Baranowskiego „Praktyka oceaniczna”

  Gdy czerwone słońce wschodzi w marynarzu bojaźń się rodzi
  Lecz gdy czerwień o zachodzie, wie marynarz o pogodzie.

  Red sky at morning, sailors take warning,
  Red sky at night, sailor’s delight.

  Wytłumaczenie: Czerwony kolor nieba wynika z rozpraszania światła na zawieszonych pyłach Przy wyżowej pogodzie takich pyłów może być więcej. Wobec tego w wyżowej pogodzie będziemy obserwować czerwone Słońce o zachodzie jak i wschodzie – wówczas światło przechodzi przez znacznie grubsza warstwę powietrza i aerozoli. W umiarkowanych szerokościach geograficznych dominuje cyrkulacja zachodnia, wobec tego przez czerwony zachód słońca możemy zobaczyć nadciągający do nas wyż – pogoda będzie dobra, a czerwony wschód pokazuje odpływający wyż – pogoda się zepsuje.

  Czerwony wieczór i szary ranek
  Będzie dzień ładny bez niespodzianek
  Szaro wieczorem, czerwono z rana
  Nie bierz się bracie do żeglowania”

  http://pytamy.pl/title,zauwazyliscie-we-wczorajszym-zachodzie-slonca-cos-niezwyklego,pytanie.html?smclgnzlticaid=6cd96

  Z piętnaście lat temu widziałam pomarańczowe niebo podczas burzy piaskowej – niezwykłe zjawisko, Myślę, ze u nas mają w tym swój udział smugi

  Polubienie

 31. iHe 15 sierpnia 2011 o 9:51 pm

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/prognoza,45/przygotujcie-sie-na-dlugie-letnie-spacery-nadchodzi-sloneczny-tydzien,1408,1,0.html
  http://www.fotka.pl/grupa/864797/Wiocha_na_Fotkapl/Fotki/2,Demotywatory/70829226,Demotywatory_Telewizja_Klamie

  Polubienie

  • jeszcze_niegotowy 16 sierpnia 2011 o 6:47 pm

   Już nie mówiąc o tym, że w tym sondażu po podsumowaniu wychodzi 99%.
   Jeden procent im wcięło, ale co by się tam motłoch zreflektował.
   Szczególnie, że nie zorientowali się pewnie sami ankieterzy „diabełka”.

   Polubienie

 32. Jerzy 15 sierpnia 2011 o 9:55 pm

  (…) Wprowadzając w Iraku tak zwane „Prawa Bremera” przyjęto pełną, niczym nie skrępowaną kontrolę nad tamtejszą gospodarką żywnościową, a można pokusić się o stwierdzenie, że rujnując żyzne pola uprawiane przez człowieka od tysięcy lat w dolinach Tygrysu i Eufratu, rujnują rejon kolebki rolnictwa w ogóle.

  Zarządzenie Bremera nr 81 z 26 kwietnia 2004 roku mówi wyraźnie;
  „Farmerom zakazuje się powtórnego wykorzystywania do siewu nasion chronionych odmian lub odmiany”.
  Daje to właścicielom patentów przez 20 lat absolutną władzę nad farmerami używających ich nasion.
  Nasiona te są genetycznie zmienione i są własnością zagranicznych firm ponadnarodowych.
  Używający ich iraccy rolnicy muszą podpisać umowę z zastrzeżeniem, że będą płacić ‘ opłatę technologiczną’ oraz roczną opłatę licencyjną.
  Używanie nasion ‘podobnych’ do chronionych, patentowanych odmian grozi
  wysokimi karami pieniężnymi i więzieniem .
  Jądrem tego zarządzenia jest amerykańska ustawa Plant Variety Protection ( Ochrona Odmian Roślin), dzięki której nasiona G M O uzyskały ochronę i pomoc w zadaniu wyparcia uprawianych od 10 000 lat odmian roślin.(…)
  (źródło; „Zasiew nasion destrukcji”, Stephen Lendman, Nexus , nr 60)
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/04/gmo-genetycznie-modyfikowana-smierc/
  ZIARNA PRAWDY: http://www.youtube.com/watch?v=gbGtw25pyRc

  Polubienie

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 5:46 am

   To idzie dalej, patenty mają dotyczyć organizmów zwierzęcych, a nawet … człowieka!
   Będziesz płacić opłaty patentowe za to, że żyjesz! Że używasz opatentowanego DNA!
   Jak wyjść z tego szaleństwa? Któreś z normalnych państw powinno opracować techniki usuwania tych ludzi. Nie ma wyjścia, ludobójcy powinni być usuwani, im szybciej – tym lepiej.

   Polubienie

 33. Jerzy 15 sierpnia 2011 o 10:07 pm

  Ostateczny protest przeciw GMO – PRZYJDŹ !!! http://www.youtube.com/watch?v=HPx-EnF32sA

  Polubienie

  • rob 15 sierpnia 2011 o 11:38 pm

   link juz nie dziala,,, i nie ma co sie dziwić,, bo jak ktoś chce kontrolować całą planetę to tylko i wyłącznie poprzez kontrolę żywności.
   Marku,, źle się dzieje, niestety i tak to jest, jak wsiurom z ław sejmowych wydaje się że mają zbyt wiele do stracenia i pierdolą się przeciwstawiać „kolejom rzeczy” 😦
   p.s. a może za 500 lat, będziemy wyglądać jak szaraki z dużymi głowami i oczami, w malutkich korpusach /

   Polubienie

 34. Jerzy 15 sierpnia 2011 o 10:28 pm

  Droga do Wolności http://www.youtube.com/watch?v=j9tIUl_vr0w
  Przeciętny obywatel niewiele może zrobić w sprawie wielkich zagrożeń i trudności, jakie pojawiły się ostatnio w postaci kryzysu ekonomicznego i rzekomo zagrażającej nam epidemii świńskiej grypy. Bo i co może zrobić zwykły człowiek, jeśli straci pracę, nie ma pieniędzy na spłacanie pożyczki i bank zabierze mu dom? Ale każdy chce żyć i chce żyć zdrowo, a od lat większość ludzi boryka się z różnymi chorobami i dolegliwościami zdrowotnymi, które do niedawna były rzadko spotykane.

  W zachowaniu swego zdrowia fizycznego, a i duchowego, które także jest zagrożone, każdy może zrobić bardzo dużo. I właśnie chcemy poruszyć te tematy.

  Wielkie media na usługach korporacji żywnościowych nie podają prawdy, gdzie jest źródło masowych chorób. Dzięki upowszechnieniu Internetu, w ostatnich kilku latach w szybkim tempie upowszechnia się wiadomość, że główną przyczyną masowych zachorowań na raka, choroby serca, na cukrzycę, na chorobę autyzmu u dzieci, jest m.in. zatruta chemią i zmieniona genetycznie żywność.

  Uświadamianie się ludzi na własna rękę, że zatruta chemią żywność w ładnych opakowaniach stała się powszechnym zagrożeniem zdrowia i życia przeciętnych obywateli, wywołuje coraz bardziej powszechną reakcję samoobrony. Coraz więcej ludzi poszukuje zdrowej żywności wiedząc, że setki produktów żywnościowych w wielkich sklepach prowadzi do przedwczesnej choroby, do skazania nas na uzależnienie od nowych środków leczniczych, które najczęściej nie tylko nie leczą, ale powodują nowe dolegliwości.

  Ta świadomość zagrożenia naszego zdrowia przez zatrutą chemią żywność sprawiła, że świadomi, szczególnie młodzi ludzie, zaczęli wyszukiwać obszary rolne, gdzie nie używa się sztucznych szkodliwych nawozów, gdzie produkuje się zboże, warzywa i owoce ekologicznie. Po całej Ameryce zaczęto otwierać sklepy z produktami organicznymi, czyli ekologicznymi.

  Poza tym, coraz więcej ludzi czyta na produktach ich składniki oraz oznakowanie cyfrowe, które to oznakowanie liczbą 8 oznacza np. pomidora, jabłko, śliwkę czy kukurydzę zmienione genetycznie. Takich produktów należy unikać, jeśli to możliwe. Natomiast liczba 9 oznacza produkt ekologiczny (organic).

  Ale wiadomo, że papier przyjmie każdą cyfrę i pomyłki są możliwe. Dlatego najlepszą gwarancją zdrowych, ekologicznych produktów są własne ogródki, własna uprawa ziemi, własne zbiory, wyprodukowane metodą sprawdzoną. I w tej dziedzinie daje się zauważyć zmiany na lepsze.

  Nawet w Polsce, gdzie telewizja publiczna jest na usługach korporacji żywnościowych i supermarketów, które zapełnione są zatrutą żywnością, coraz więcej ludzi zaopatruje się w żywność, która dostępna jest na lokalnych rynkach, a nie w supermarketach.

  Coraz więcej polskich młodych matek pochodzących ze wsi, a żyjących w miastach, jeździ do swoich rodziców na wieś, przywożąc zdrowe mięso, jajka od kur chodzących po podwórku, zdrowe masło od krów pasących się na trawie, a często i chleb upieczony przez wiejskie matki czy babcie. Dzieci wyrastające na takiej żywności są zdrowe i pełne radości. Ale trzeba tu powiedzieć, że wiedza o potrzebie zaopatrywania się w zdrową ekologiczną żywność przychodzi do Polski z Ameryki, poprzez Internet.

  Ameryka przez swój rozwój techniczny i dobrobyt stała się w swoim czasie przykładem dla wielu krajów nie tylko w dobrym, ale i w złym. Na wzór Ameryki zaczęto likwidować małe gospodarstwa rolne na korzyść wielkich kombinatów rolnych. Na wzór Ameryki w krajach europejskich zaczęto otwierać supermarkety żywnościowe. Ale z biegiem czasu zaczęto dostrzegać, że właśnie Amerykanie stają się narodem chorobliwie otyłym, że w Ameryce choroby raka, serca, cukrzycy i Inn e choroby degeneracyjne przybierają rozmiary epidemii.

  Choroby te stały się też otrzeźwieniem dla samych Amerykanów, którzy zaczynają ratować się nawrotem do naturalnej uprawy ziemi. Kto z żyjących w Ameryce nie słyszał o Amishach, którzy nieprzerwanie zachowali naturalną uprawę ziemi, produkując zdrową ekologiczną żywność. Wśród Amiszów nie ma ludzi otyłych, nie ma takich masowych chorób jak wśród Amerykanów wyrosłych na żywności produkowanej przez korporacje żywnościowe.

  Lekceważeni i wyśmiewani do niedawna Amishe stali się ostatnio wzorem mądrości życiowej. W Ameryce dokonuje się masowy zwrot do naturalnej uprawy roli. Nie da się nagle odwrócić produkcji żywności w wielkich korporacjach żywnościowych, ale większość ludzi może zacząć uprawiać swoje ogródki, swoje działki. Tutaj m.in. Ameryka staje się też przykładem dla innych krajów, i dla Polski też, gdzie większość ludzi zauroczona jest ciągle supermarketami, które są zagrożeniem zdrowia i życia dla nieświadomych ludzi.

  W dwumiesięcznym dodatku do niezależnego tygodnika „American Free Press”, na temat zdrowia, w raporcie numer 5, opisany jest przykład powstania farmy ekologicznej w samym Nowym Jorku, która jest przykładem i wyrazem powszechnego ruchu na rzecz produkcji zdrowej żywności. O to co pisze autor tej publikacji Christopher Petherick:

  W końcu wyłoniła się jedna pozytywna rzecz, która pojawiła się na tle ekonomicznych kłopotów, spowodowanych przez chciwych ludzi w Wall Street – czytamy na początku publikacji. – W miastach w całym kraju, ludzie młodzi i starsi łączą się razem, aby stworzyć mini farmy, które wyprodukują lokalnie tony świeżej, zdrowej żywności, na miejsce żywności produkowanej przez korporacje żywnościowe.

  Dalej podano, że dla przykładu w samym mieście Nowego Jorku, zorganizowano na trzech akrach farmę, która wyda zdrowotne plony wartości dziesiątków tysięcy dolarów rocznie. Farma znajduje się na wysepce zwanej Wyspą Gubernatorów (Governors Island) przy porcie Nowego Jorku z widokiem na Statuę Wolności. Wysepka o wielkości 172 akrów służyła przez 200 lat dla celów wojskowych. W 1995 roku zamknięto tam pomieszczenia dla straży granicznej, zamieniając te pomieszczenia na muzeum. W 2003 roku rząd federalny sprzedał miastu tą wysepkę za symbolicznego jednego dolara.

  Interesującym jest szczegół, że zorganizowaniem tam mini farmy zajęły się dwie organizacje: Organizacja do Spraw Zachowania Wyspy (Governors Island Preservation) i Korporacja do Spraw Edukacji (Education Corporation). Obydwie te organizacje, powstałe na prawach organizacji nie-dochodowych, zamieniają zaniedbane parki i opuszczone ziemie na miejskie farmy, które produkują zdrową, bezpieczną i w miarę tanią żywność.

  Organizowana farma w Nowym Jorku będzie dostarczać swoje produkty na istniejący rynek farmerski. Poza tym, wkrótce otworzy swój sklep żywnościowy. Dochód z tej farmy przeznaczony będzie na uczenie dzieci i młodzieży w mieście, jak produkować zdrową żywność dla własnego użytku.

  Farma na Wyspie Gubernatorów w Nowym Jorku – czytamy dalej – dołącza do farm powstających jak przysłowiowe grzyby po deszczu po całym kraju, od Filadelfii do ST. Louis, Feniks i Detroit, gdzie podwórka i puste działki zamieniane są na uprawną ziemię, dającą zdrową świeżą żywność.

  Jako przykład Miejska Kompania Farmerska w Seattle (The Seattle Urban Farm Company) wypracowała już szczegółowy program uprawy organicznych produktów żywnościowych.

  Na zakończenie autor pisze, że wiadomości te wprowadzają pożądane zmiany wśród Amerykanów, którzy uniezależniają się od zatrutej żywności, sprowadzanej z innych krajów, naszpikowanej pestycydami, dodatkami chemicznymi i chorobliwymi bakteriami. Autor ma tu na myśli głównie Chiny, skąd sprowadzane są setki tysięcy ton zatrutej chemią żywności, nawet zdechłe kury. Jest to prawdziwa rewolucja.

  Nawrót do uprawy ogródków i działek w miastach amerykańskich powinien być przykładem dla Polaków w kraju, którzy wcześniej – na wzór Amerykanów – polikwidowali swoje ogródki i działki, siejąc na te miejsca tylko trawę i to jeszcze zatruwaną chemią, aby wyniszczyć w niej wszystkie ziela. Zakupy w supermarketach stały się dla większości Polaków symbolem postępu, nie widząc na początku, że to jest dla nich zagrożeniem ich zdrowia i życia.

  Ale o tym zagrożeniu nie dowiedzą się ani w polskojęzycznej telewizji publicznej, ani z ust oficjalnych władz, które są na usługach wielkiego biznesu. Jak w Ameryce tak i w Polsce jedyną szansą zachowania zdrowia i przetrwania w nienormalnych czasach jest nawrót do takich sposobów i form życia, na jakich żyły i rozwijały się narody przez tysiące lat. W tych sprawach organizować się w grupach, które dają szanse prowadzenia tego rodzaju działalności. Dotyczy to zarówno warunków i wartości materialnych jak i duchowych.

  Ameryka staje się przykładem odrodzenia nie tylko w dziedzinie materialnej, ale i duchowej. Niszczone wartości duchowe przez fałszywy postęp i pseudoreformy w religii, w kościołach, ponownie przeżywają swoje odrodzenie, szczególnie w Kościele Katolickim. To odrodzenie w Ameryce powinno też być przykładem dla Kościoła Katolickiego w Polsce, gdzie na siłę wprowadza się praktyki religijne, jak np. przyjmowanie Komunii św. na ręce i na stojąco, wprowadzanie dziewczyn jako ministrancki, co zostało ujawnione jako niszczące prawdziwe wartości religijne i są potępione przez najwyższe autorytety watykańskie.

  Te informacje podane są z wypowiedzi Kardynała Arinze, Prefect for the Congregation of Divine Worship and the Discipline of the Sacraments. Prefekta Kultu Duchownego i Dyscypliny Sakramentów na stronie youtube.com p.t. What about Altar Girls? … Cardinal Arinze, Kneeling, Kneelers, Altar Rails, and Cardinal Arinze , oraz na stronie Kardynała arinzewebcast.com

  Chicago, 25 wrzesień 2009 rok Henryk Wesołowski

  Polubienie

 35. Rikopol 15 sierpnia 2011 o 10:38 pm

  Kreowanie nie nawisci do Polaków …..http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polak-sprawca-najkrwawszej-zbrodni-w-historii-bryt,1,4821348,wiadomosc.html
  _____________________________________________GMO to MASAKRA

  Polubienie

 36. Jerzy 15 sierpnia 2011 o 10:40 pm

  Droga do wolności cz II http://www.youtube.com/watch?v=h4XPFjeY_Os

  Polubienie

 37. jantar 15 sierpnia 2011 o 10:59 pm

  Apel z internetu .
  ——————–
  Zwracam się do Was w potrzebie o POMOC I RATUNEK dla mnie i mojej rodziny.
  NIE DAJCIE NAM ZGINĄĆ, JESTEŚMY JEDNYMI Z WAS

  BRACIA RODACY

  Mieszkający w ojczystym kraju i Wy którzy
  musieliście opuścić ojczysty kraj tak piękny i bogaty
  w poszukiwaniu chleba, lecz rządzony przez mafijne
  układy.

  Zwracam się do Was w potrzebie o
  POMOC I RATUNEK
  dla mnie i mojej rodziny.

  Grozi nam zlicytowanie naszego skromnego gospodarstwa we wsi Iwkowa, przez Komornika Sądowego za niespłacony kredyt bankowy.

  Nasze pola przez kolejnych sześć lat zalewała nieuregulowana i źle utrzymana rzeka Uszwica, która zniszczyła plony. Administrator rzeki a także Browar Carlsberg w Okocimiu piętrzący rzekę jazem i korzystający z wód do produkcji piwa, drwili z nałożonych na nich obowiązków i nie zapobiegli zalewaniu moich pól. Całość sprawy przedstawia strona internetowa pod hasłemwww.knurowski.cba.pl a w szczególności reportaż który był w telewizji Trwam ”Nie rzucim ziemi”

  Próbowano mi odebrać dzieci za długi. Zabrano mi inwentarz . Doprowadzono mnie do ruiny, zlicytowano część gospodarstwa w 2001 roku. Teraz chcą mi wydrzeć ostatni skrawek mojej Ojcowizny, chleb moim dzieciom, aby w ten sposób rzucić mnie na kolana. Sądy , prokuratura, organy administracji nie chronią poszkodowanych. Nie demaskuje się oszukańczych praktyk kredytowania przez banki na warunkach lichwy . Nie wskazuje się odpowiedzialnych za wszystkie zaniedbania wołające o pomstę do Boga. Mami się Naród oszukańczą propagandą. Tych którzy jeszcze uprawiają ziemię – gnębi się na wszelkie sposoby i doprowadza do katastrofy. Zakłady pracy doprowadza się do całkowitej ruiny a następnie sprzedaje za grosze dochodowe zakłady oddaje się w obce ręce aby w ten sposób zniszczyć Ojczysty Kraj i zakłuć go w kajdany niewoli.

  Ludzi pracy wyrzuca się na bruk, to wszystko dzieje się rzekomo w Państwie demokratycznym i Państwie prawa

  NA NASZYCH OCZACH NISZCZY SIĘ I WYPRZEDAJE
  MAJĄTEK NARODOWY

  POLACY !!!

  NIE O TAKĄ DEMOKRACJE GINELI GÓRNICY W KOPALNI WUJEK I STOCZNIOWCY NA WYBRZEZU BY OBCY KAPITAŁ WYWOZIŁ DOCHÓD NARODOWY Z KRAJU A NASZE DZIECI MUSIAŁY SZUKAĆ CHLEBA ZA GRANICĄ. TU TRZEBA PODJĄĆ WALKĘ O LEPSZE JUTRO DLA NAS I NASZYCH DZIECI, PRZECIEZ OJCZYSTY KRAJ JEST TAK BARDZO BOGATY I PIEKNY

  NIE DAJCIE NAM ZGINĄĆ, JESTEŚMY JEDNYMI Z WAS.

  Włodzimierz Knurowski

  Iwkowa 139 ,

  PL 32-861 Iwkowa

  Tel. 48 14 68 44 258

  www. knurowski.cba.pl

  e-mail: karolina.k@amorki.pl

  Bank Polski Spółdzielczy SA 01-231

  Warszawa ul. Płocka 9/11B

  Kod SWIFT POLUPLPR PL

  75-85-890006-0090-0001-8265-0002

  http://www.knurowski.cba.pl/

  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/23851,zwracam-sie-do-was-w-potrzebie-o-pomoc-i-ratunek-dla-mnie-i-mojej-rodziny

  Polubienie

 38. jantar 15 sierpnia 2011 o 11:06 pm

  Ważny apel wpadł do spamu .Czy można go odzyskać ?

  Polubienie

 39. felicyta 15 sierpnia 2011 o 11:16 pm

  „(przypis prisonplanet.pl
  Organizacja Narodów Zjednoczonych jest narzędziem śmierci na całym świecie. W Libii Rada Bezpieczeństwa ONZ morduje od miesięcy niewinnych ludzi, UNESCO, UNFPA, UNICEF mordują ludzi poprzez szczepionki i sterylizację i inne metody, Bank Światowy prowadzi wojnę gospodarczą z trzecim światem wprowadzając głód, rewolucje i śmierć. Czy tak powinna wyglądać polityka ONZ-tu?
  przypis prisonplanet.pl)”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/przymusowa_aborcja_w,p1100852890

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/lukratywny_biznes_z_chin,p397599015

  Polubienie

 40. 999AQQ 15 sierpnia 2011 o 11:45 pm

  Dla tych co bagatelizują temat GMO.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4402
  /czemu nie wchodzą moje wpisy?/

  Polubienie

 41. Aśka 15 sierpnia 2011 o 11:51 pm  Zwariowałam 1/4 film Marii Wiernikowskiej/ nieemitowany w merdiach
  [fragment]
  6:27 Za moich czasów były prowadzone niewiadomego rodzaju eksperymenty … to były testowane szczepionki różnego rodzaju na tym bydle, m.in. szczepionki nad wywołaniem bakterii e-coli, bakteriami zgorzelinowymi wymienia, m.in. wąglikiem i innymi bakteriami, które pan Skowroński zlecał.

  Polubienie

 42. 999AQQ 15 sierpnia 2011 o 11:54 pm

  Tutaj do pomyślenia dla zwolenników JKM jest za GMO J/ego/ K/rólewska/ M/ość/ !!! więc…. http://www.youtube.com/watch?v=l8rGg2UKT78

  Polubienie

  • Jony 16 sierpnia 2011 o 8:14 am

   A już miałem na debila oddać głos

   Polubienie

  • Jony 16 sierpnia 2011 o 8:17 am

   Rząd się sam wyżywi zdrowym żarciem: http://www.youtube.com/watch?v=arqKg3gh_BQ

   Polubienie

   • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 9:18 am

    JKM nie ma podstawowej wiedzy o roślinach transgenicznych. Twierdzi, że najlepiej jak rośliny GMO i naturalne zaczną konkurować, wtedy się zmieszają i wszystko będzie ok. Takich idiotyzmów dawno nie słyszałem, jak dotąd traktowałem go poważnie to się naprawdę zastanawiam co ten facet ma w głowie. Jest to przecież poważny polityk, czy też za takiego się go uważa, i na tematy śmiertelnie poważne jak GMO powinien zgromadzić wszelkie informacje zanim się zacznie wypowiadać. Wystarczy posłuchać co ma do powiedzenia prof. Jan Narkiewicz – Jodko by stwierdzić, że JKM jest ignorantem. Bo raczej nie można zakładać, że profesor nim jest?

    Polubienie

    • Lutek 16 sierpnia 2011 o 10:59 am

     Trudno się z wami nie zgodzić, jednak wszyscy wiemy, że GMO = MONopol i niszczenie innych upraw. I ja wam udowodnię, że JKM nie jest debilem jak ktoś wyżej napisał, ani idiotą, czyli kimś pozbawionym logicznego rozumowania, który by nas skazał na GMO przez ignorancję. Zapraszam do przeczytania wpisu z jego bloga:

     http://korwin-mikke.blog.onet.pl/GMO,2,ID271494206,n

     i zamiast od razu skreślać tego człowieka, bo ogólnie nie jest przeciw GMO, skupcie się na tych słowach:

     „jednak to pokazuje groźbę, jaką byłoby powstanie jednego Państwa Światowego. Bo nie jest prawdą, iż wprowadzenie GMO nie jest ryzykowne: JEST! Z tym, że niektórzy – np. ja – lubią ryzykować, za to nie lubią, gdy ktoś im ryzykowania zabrania. I dlatego dobrze byłoby, by w jednych krajach były GMO, a w innych nie – i gdyby pojawiła się z GMO jakaś katastrofa – to po prostu zaimportowano[by] sadzonki i co tam trzeba z „zacofanych” krajów, gdzie GMO nie było. Ryzyko jest dopiero wtedy, gdy coś można nakazać i zakazać w skali całego globu. ”

     Obecnie mamy taką właśnie sytuację. Polska jest jedną z tych „zacofanych”, bardziej niż np Indie. Tylko JKM jeszcze o tym nie wie, a szkoda. Jako konserwatywny liberał on jest pełnym zwolennikiem wolności w sferze gospodarczej i popiera GMO ale tylko do momentu, kiedy jest ono niegroźne, a jak wiadomo, groźne jest. A ponieważ nie wie jakie to przynosi skutki, rozwodzi się nad tym problemem tylko w kategoriach ekonomicznych.

     Polubienie

 43. rabarbarek 16 sierpnia 2011 o 2:26 am

  Niektorzy mowia , ze rzady Obamy to najgorsze rzady w historii USA . Tak z pewnoscia jest , ale rzady Obamy nie oznaczaja niepowodzenia lub niekompetencji tego rzadu. Wprost przeciwnie. W ciagu 2,5 roku Obama [ z pomocnikami za kurtyna] osiagnal wiecej niz jakikolwiek inny prezydent Ameryki i jeszcze nie dokonczyl swojego dziela. Nikt nawet w snach nie mogl zobaczyc i w marzeniach przewidziec , ze wlasnie temu prezydentowi uda sie obnizyc wartosc dolara o 50% i spowodowac upadek najwiekszej ekonomii na swiecie. Nie kazdy potrafilby tak bardzo wydrenowac skarb panstwa , przekazac bogactwa w rece ” kapitalistycznej komuny” i przygotowac grunt pod calkowity upadek panstwa. Do wielkich osiagniec obecnego prezydenta zaliczyc nalezy tez zdestabilizowanie Bliskiego Wschodu, i przygotowanie teatru wojny nuklearnej. Rezim Obamy nie ma zadnego interesu w poprawie sytuacji gospodarczej , w tworzeniu nowych miejsc pracy i zaprzestaniu wojen. Autorka artykulu pyta
  „Jak mozecie tego nie widziec i nie rozumiec?”

  Dalej twierdzi , ze spoleczenstwo amerykanskie pozostaje w stanie wojny z wlasnym prezydentem i jego swita. I pyta ‚

  Jak mozemy wygrac te wojne, jesli nie przyjmujemy do wiadomosci , ze jestesmy w stanie wojny z rezimem. Boze Chron Ameryke, poniewaz narod jest za glupi aby zrobic to wlasnymi silami.”

  Przypomnial mi sie ten artykul , kiedy widzialam dzisiaj Obame , ktory pojechal do Minnesoty i wyglosil przemowienie , bzdurne jak zwykle , pelne klamstw i oglupiajacych danych . I co? rybki zgromadzone na wiecu polknely wszystko i co rusz nagradzaly mowiacego , gromkimi brawami. Bylo to tak zenujace , ze tytul ponizszego artykulu ” Jestesmy Glupi” idealnie pasowal do tego co ogladaly miliony Amerykanow.

  I niestety to co sie dzieje w USA ma wplyw na sytuacje w Europie i Polsce.

  http://www.americanthinker.com/blog/2011/08/we_the_stupid.html

  Polubienie

  • mi461 16 sierpnia 2011 o 3:29 am

   Ha …. i dostal Nagrode NOBLA …..!! , jaki ten swiat jest glupi i obludny. 😦
   Kupuje ludzi wyswiechtanymi zwrotami typu „American people its not stupid ”
   Boze chron nas przed takimi typami.

   Polubienie

   • rabarbarek 16 sierpnia 2011 o 4:07 am

    To jeszcze nic . Kolejny artykul – wpis o tym co laureat nagrody Nobla szykuje spoleczenstwu. Jest to jedna z tych analiz sytuacji , ktora powinni wszyscy przeczytac. [ nawet na pomoca tlumacza internetowego] Otoz zamieszki w Anglii mogly byc wstepem do tego co nas czeka na swiecie. Blizej nam niz dalej do wprowadzenia stanu wyjatkowego nie tylko w USA ale tez w wielu innych krajach. Biednych mlodych w Anglii wyciagnieto na ulice [ byc moze za pomoca falszywych text messages] , zeby usprawiedliwic przyszle ” zaciskanie petli na szyjach narodow” w ramach troski o nasze bezpieczenstwo. Jak wyszlo na jaw , sluzby specjalne mialy dokladne dane na temat , co , kiedy i gdzie bedzie niszczone. Nie ruszyly palcem w bucie ,
    zeby zapobiec zniszczeniom. Teraz jak asa z rekawa moga wyciagnac wspomnienie tych burd , kiedy dojdzie do prawdziwych demonstracji przeciwko bankierom , rzadom i NWO. Powiedza ,
    ze do zadnych demonstracji pokojowych czy ” kuchennych” nie dopuszcza i jedyna rada bedzie wprowadzenie stanu wyjatkowego czy wojennego[ wojna z wlasnymi narodami] .

    Z wpisu wynika , ze wprowadzenie stanu specjalnego zacznie sie od USA i jak huragan przejdzie do Europy . Bedzie to jedyny sposob na realizacje planow jasnie panujacych rodow. Jasnie panujace rody nie doceniaja [ jak mi sie wydaje] sily kilku miliardow ludzi i moze im sie noga podwinac. Jednak narazie najblizsza przyszlosc rozowo nie wyglada , bo chyba
    faktycznie plany o wprowadzeniu stanow wyjatkowych leza juz w szufladach , i tylko czekaja na odpowiedni moment aby ujrzec swiatlo dzienne.

    http://disquietreservations.blogspot.com/2011/08/martial-law-in-america-will-peel-away.html

    Polubienie

  • rob 16 sierpnia 2011 o 6:01 am

   @ rabarbarek,,, >> no brain no pain 😦 zakręciła się większość społeczeństwa i co poradzisz,,, oni tutaj nawet dopuścili sie zakłamywania ocen końcowych egzaminów (była głośna sprawa pewnego grona profesorów) zawyżając bezczelnie umiejętności przyszłych studentów, wiecznie szczęśliwych mas USA, tu ludzie się budzą ale to nie będzie na razie działać bo media wytresują w tym czasie sobie kolejne pokolenie szczęśliwych inaczej, ciężko jest zamienić Chipsy na swojska kiełbasę bądź Bigosik 😉

   Polubienie

 44. rabarbarek 16 sierpnia 2011 o 2:43 am

  Calkowitym przeciwienstwem rzadow hamerykanskich a i polskich tez , sa rzady Islandii. Ten malutki kraj stal sie wzorem i przykladem jak prawdziwie demokratyczne rzady powinny wygladac. Wszyscy bacznie obserwuja co tam sie dzieje i choc zmowa milczenia mediow oglupiania trwa w najlepsze , dzieki Internetowi spoleczenstwa wielu krajow dowiaduja sie , ze prawdziwa demokracja jest mozliwa , tylko trzeba zasluzyc sobie na rzad narodowy , ktory bedzie liczyl sie z mieszkancami , a nie z lichwiarzami , okradajacymi cale kraje, ktorzy niedlugo nie pozwola oddychac bezplatnym powietrzem.
  Otoz 25 osob z pomoca mediow spolecznych napisalo nowa konstytucje Islandii i przekazalo ja do dyskusji parlamentowi. I co na to nasze wladze? Co na to wladze krajow zaprowadzajacych porzadek na swiecie? Siedza cicho i nawet nie pisna , ze gdzies tam na swiecie jest panstwo , ktore stalo sie wzorem do nasladowania dla kazego innego , ktore chcialoby sie wyzwolic spod panowania zlodziejskiej mafii okupujacej swiat. Trzeba tylko chciec . Bravo Islandia!!!

  http://singularityhub.com/2011/08/03/25-ordinary-citizens-write-icelands-new-constitution-with-help-from-social-media/

  Polubienie

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 5:34 am

   Jestem pewien, że Islandia zostanie zniszczona przy pierwszej możliwej okazji. Zrównana z ziemią. Może to być wybuch wulkanu przyspieszony HAARP-em czy tsunami. Albo nawet bezpośrednio uderzą bombą atomową. Taka jest mentalność „unych”, wystarczy poczytać jaką taktykę proponuje b. szef Sikorskiego Norman Podhoretz.

   Polubienie

   • rob 16 sierpnia 2011 o 6:35 am

    to chyba nie będzie konieczne bo imigracja jest ograniczona i „wszechwiedząca” Wikipedia podaje że Przyrost naturalny wynosi 0,783%. Ludność poniżej 14 roku życia stanowi 21%, a powyżej 65 roku 12%. to było by kretynizmem krzywdzić to coś co tam jest,,, no chyba ze dla przykładu własnego nie pierdolenia sie nawet z własną rodziną-bójcie się wszyscy najbliźsi bo nam kuźwa nie zależy nawet na sandałkach,,hehe) jak „une” to zrobią to nie będziemy mieli żadnych wątpliwości. Pozdrawiam Sylwię Ch. z Islandii

    Polubienie

   • bia 16 sierpnia 2011 o 11:40 am

    Zabawa nie polega na niszczeniu zabawa polega na zniewoleniu wiekszą chorą satysfakcję czerpie się ze zniewolenia niż zniszczenia dlatego Żydzi przez setki lat aż do holocaustu byli niewoleni bo niewola jest wiekszą karą niż śmierć Śmierć w niewoli bywa wybawieniem

    Polubienie

   • DN 16 sierpnia 2011 o 11:07 pm

    Być może gdzieś już ktoś linkował o tym i wspominał ale…
    jeśli w takich okolicznościach Radko nie miał kontaktów z wywiadem Usa to ja mogę pierwszy zawołać ze to jest nasz prawdziwy i niepokalany Święty 😉
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sikorski-w-afganistanie-u-przyjaciela-z-czasow-woj,1,4813414,wiadomosc.html

    W kontekście ustaw o nasionach w Iraku (i u nas) jakoś dziwnie się to wpasowuje w wiadome już interesy lobby Usa.

    Polubienie

  • Ania 16 sierpnia 2011 o 7:30 am

   Na razie w Islandii dobrze im idzie. U nas w mediach za to jak makiem posiał w sprawie Islandii, tylko trochę o wulkanach czasem w Sforze.
   O Cudzie Argentyńskim też, jakby to się nigdy nie wydarzyło.
   Ale Islandii nie odpuszczą. Na razie jest blokada medialna. A potem, jak myślę, wydarzy im się jakaś katastrofa naturalna ( mniej lub bardziej naturalna ). Po prostu czekają na stosowny moment. Tak działają. Nic nie robią na siłę, po prostu biorą większy młotek….

   Polubienie

  • rob 16 sierpnia 2011 o 7:34 am

   @rabarbarek,, muszę powiedzieć, że przyjemnością czytam to wyszukujesz,, pożyteczna jesteś pszczółka,,cheers 🙂

   Polubienie

   • rabarbarek 17 sierpnia 2011 o 1:40 am

    rob , dzieki , Dopiero teraz zobaczylam wpis. Zaczelam od konca strony i zobaczylam , ze przepraszasz za ” uniesienie sie” Wiesz wszystkich nas ponosi czasem , bo czasy takie i latarni morskiej na horyzoncie nie widac. Ale nie wolno sie poddawac . Ja od lat juz GMO zazywam i zyje .Bronie sie przed tym swinstwem jak moge , nawet make polska kupuje ,warzywa i owoce od polskich rolnikow ale jest coraz gorzej . Sa kraje w Ameryce Lacinskiej , ktore sa juz zdominowane przez uprawy GMO i ludzie nawet nie wiedza co jedza. USA , Kanada juz od dawna stosuja GMO , rolnikow zmusza sie do zkupow trujacego ziarna [ bo dla mnie to trucizna], dlatego trzeba walczyc o Polske . Warto byloby wyjsc z tym do rolnikow. Jest czas , zeby cos z tym zrobic. Jak patrze co ten rzad wyprawia tez mna rzuca po scianach , dlatego trzeba zmienic nierzad. Szkoda , ze nie mamy naszego Rona Paula , ale to co mamy w tej chwili jest nie do zaakceptowania. Pozdrawian i zycze pogody ducha. Nie dajmy sie zwariowac.

    Polubienie

 45. rob 16 sierpnia 2011 o 6:58 am

  to możesz skasować Monitor jak wstaniesz bo sylwia ch. to wyimaginowana postać tak dla soli i pieprzu,hehe ktoś tam obczaii czy ktoś szukał hahaah

  Polubienie

 46. rob 16 sierpnia 2011 o 7:11 am

  nie odwracajcie się od sprawy GMO bo to są nasze kajdany 😦

  Polubienie

 47. pani_de 16 sierpnia 2011 o 7:43 am

  Przypadkiem znalazlam ten niezwykle interesujacy ,oswiecajacy blog. Monitorpolski czsc chwala Ci za to! 🙂 Podziwiam rowniez niezwykle cenne i madre opinie komentatorow rzucajace czasem nowe spojrzenie na niektore zagadnienia.W tych zwariowanych czasach wszystko wydaje sie mozliwe. Oczywiscie stop dla GMO !!!!

  Polubienie

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 9:32 am

   Dzięki – proszę wysyłać linki znajomym, na blogu jest poruszanych wiele tematów, na temat których media milczą.

   Polubienie

 48. Jerzy 16 sierpnia 2011 o 8:09 am

  BUNT NARODóW PRZECIWKO BESTII GLOBALIZMU
  http://henrykwesolowski.com/index.php?mod=article&cat=Moralno%C5%9B%C4%87&article=154

  Próby na szczurach i myszach wykazały, że karmione żywnością genetycznie zmienioną w piątym pokoleniu są już całkowicie niepłodne, nie mówiąc o chorobach, jakie pojawiają się od początku. Przyczyną szerzącej się niepłodności u ludzi ma swoje główne żródło także w żywności zatrutej chemią i zmienionej genetycznie.

  Odezwa została pominięta wymownym milczeniem. Dlaczego? Dlatego, że narzucane powszechnie zmiany genetyczne produktów żywnościowych nie są przypadkowym dziełem badań naukowych, że są one finansowane i narzucane narodom przez bezimiennych wszechwładnych budowniczych nowego świata, w którym przewidziane jest miejsce tylko dla najwyżej 500 milionów ludzi. Pięć i pół miliarda ludzi ma zniknąć z powierzchni ziemi, jak niedoszli “właściciele” świata mieli czelność wyrazić to oficjalnie na zbudowanym obelisku w Elberton, w stanie Georgia, z napisem w ośmiu językach: Utyrzymuj ludzkość w liczbie 500 milionów, aby zachować wiecznie trwającą równowagę w przyrodzie (Andrew C. Hitchcock – “Synagoga szatana”, s.192).

  Kłamstwo o przeludnieniu planety Ziemi

  Utrzymanie liczby ludzi na ziemi w granicach 500 milionów globaliści tłumaczą potrzebą zachowania życia na ziemi. Głoszą, że ziemia jest przeludniona i z tego powodu życie na ziemi jest zagrożone. Jest to jedno z wielu kłamstw, które mają usprawiedliwić planowe światowe ludobójstwo. Naukowiec francuski Robert L. Sassone udowodnił w swej pracy pt. “Kontrola populacji?”, że ziemia jest niedoludniona i przy racjonalnej gospodarce może wyżywić dostatnio dziesięć razy więcej ludzi (60 miliardów) niż żyje na ziemi obecnie. A dla sześciu miliardów ludzi wystarczy powierzchnia ziemi o obszarze stanu Texas czy Polski, gdzie każda rodzina mogłaby mieć wygodny domek i zncznej wielkości ogródek (s.57-59).

  Prawdziwym celem realizowanego planu światowego ludobójstwa jest walka przeciwko Bogu i Jego planom, który powiedział do naszych Pierwszych Rodziców: Rozmnażajcie się i napełniajcie ziemię.Wszystkie prace naukowe o globaliżmie wykazują, że budowniczy nowego świata z Rotszyldami na czele za swego boga uznają Lucyfera. Tu jest główny powód, dlaczego kierujący globalizmem tak zwściekle zwalczają niezmienne życiodajne prawa natury, ustanowione przez Stwórcę świata.

  Czyż Unia Europejska, jako jedno z ogniw w budowie nowego świata, nie jest oczywistym dowodem, że walka przeciwko Bogu i przeciwko człowiekowi jest podstawą wszystkich poczynań niedoszłych “właścicieli” świata? A diaboliczne uderzenie w boskie plany wobec człowieka jest uderzeniem w ludzi, którzy przewidziani są jako obywatele tworzącego się przeogromnego Królestwa Niebieskiego pod wieczną władzą samego Pana Boga.

  Wyniszczenie ludzi przez zmienioną genetycznie żywność

  Publicysta żydowskiego pochodzenia Pat Robertson określił globalizm jako “budowanie światowego imperium pod władzą Lucyfera i jego zwolenników” (“The New World Order”, s.37). Historia globalizmu pokazuje, że twórcy lucyferycznego imperium na początku jego budowy (1776 rok) nie mieli technicznych możliwości masowego wyniszczenia ludzi. Dlatego swoje wysiłki skierowali na moralną ich deprawację, aby odciągnąć ich od życia według praw natury, co jest warunkiem przynależności do Królestwa Bożego.

  Ale próby masowej deprawacji ludzi nie zdawały egzaminu. Nawet komunizm ze swoim okrucieństwem nie jest w stanie usunąć całkowicie Boga z życia ludzkiego.Okazało się, że ukierunkowanie człowieka na Boga jest czymś mocno zakorzenionym w naturze ludzkiej i nie da się stworzyć społeczności światowej z wykluczeniem Boga i Jego praw, których główne zasady ujęte są w Dekalogu. I o to otwiera się nowy etap w historii ludzkości. Rozwój techniki stwarzał nowe możliwości masowego wpływu nie tylko na zachowanie ludzi, ale i na samo ich istnienie.

  Powstały wielkie media z telewizją na czele, które dawały ogromny wpływ władzy na myślenie i zachowanie mas ludzkich. Znane jest powiedzenie Dawida Rokefelera, jednego z głównych budowniczych nieludzkiego świata, że “mając w ręku media, zaprowadzimy ludzi tam, gdzie my chcemy”. I widzimy jasno, dokąd prowadzą nas samozwańczy reformatorzy świata. Oprócz mediów, kierujący globalizmem przejęli kontrolę nad żywnością.

  Już kilkadziesiąt lat temu zaczęto tworzyć wielkie korporacje, które stały się niezawodnym środkiem do zniewolenia i wniszczania narodów poprzez pieniądze i żywność. Korporacjonizm uważany jest za jedną z bestii naszych czasów, nazywanych “czasami ostatecznymi”. Pomijamy tu problem sztucznego zadłużenia narodów, co stanowi obszerne odrębne zagadnienie bolączek narodów. Bolączką codzienną, dotykającą każdego przeciętnego mieszkańca ziemi, stała się żywność, która jest serwowana nam przez wielkie korporacje żywnościowe na usługach światowych ludobójców.

  Do największych tego rodzaju korporacji należy znana powszechnie korporacja Monsanto, która sprzedawała żywność prawie wszystkim krajom świata. Korporacja Monsanto znana jest ze swojej specjalności w rozprowadzaniu żywności zmienionej genetycznie oraz ziarna zbóż, które posiane dają plon, ale ten plon nie ma już ziarna z siłą rozrodczą. Takie ziarno zakupiły w dużej ilości m.in. Indie, co było tragedią dla milionów rolników, którzy nie wiedzieli, że kupione posiane ziarno wydaje plon ostatni raz. Z tego powodu duża liczba rolników popełniła samobójstwo. Brak siły rozrodczej w ziarnie powstaje poprzez zmiany genetyczne, a takie skutkie wywołuje prodkut żywnościowy zmieniony genetycznie także u jego konsumentów, nie mówiąc o schorzeniach, jakie powoduje żywność zmieniona genetycznie.

  Opór świadomych ludzi przeciwko żywności zmienionej genetycznie

  Wiadomo powszechnie, że rządy ogromnej większości krajów są na usługach globalizmu. Ale śmiertelne zagrożenia, niesione narodom przez twórców globalizmu, są już tak wielkie i oczywiste, że nawet ludzie przy władzy na usługach globalizmu widzą także i swoją zgubę. Jeśli człowiekowi na wysokim stanowisku rządowym czy innym zachoruje lub umrze dziecko, ktoś z najbliższej rodziny albo z przyjaciół i przekona się, że przyczyną tego jest propagowana odgórnie żywność, wtedy i on obraca się przeciwko temu, co mu zagraża. Dlatego rozpoczął się już proces sprzeciwu ludzi na ważnych stanowiskach wobec narzucanej żywności zmienionej genetycznie.

  Wielkim wydarzeniem w tej dziedzinie były wiadomości podane w New York Times z 5 pażdziernika 2010 roku, gdzie podano, że Monsanto, gigant biotechnologii rolniczej, który stworzył masowo zmienioną genetycznie kukurydzę, soję i produkt chemiczny do zabijania chwastów (herbicides), zwany powszechnie jako RoundUp, traci ostatnio na rynku światowym. Chwasty stały się odporne na niszczący je składnik, a jego trujące działanie uderza w konsumenta produktów zmienionych genetycznie. Monsanto zmuszony był obniżyć drastycznie ceny na swoje produkty zmienione genetycznie, które nie są przyjęte w Europie i w innych rejonach świata, pisze New York Times.

  Jak podaje dr. Mercola na Internecie z 23 pażdziernika 2010 roku, od lat 1980-tych Monsanto stał się światowym leaderem w zmianach genetycznych nasion, uzyskując ponad 674 patentów w dziedzinie biotechnologii. Dr. Mercola nazywa Monsanto diaboliczną (evil) korporacją, wymieniając szereg jej przestępstw kryminalnych. Podając przykładowo:

  – Posiane zmienione genetycznie nasiona rozpylają się na pola rolników uprawiających produkty organiczne, przenosząc zmiany genetyczne na ich zdrowe produkty.

  – Przepłacono urzędników w Indonezji, ażeby kupiła bawełnę zmienioną genetycznie.

  – W ubiegłym roku Najwyższy Sąd we Francji odkrył, że Monsanto kłamało, twierdząc w swoich ogłoszeniach, że RoundUp jest nieszkodliwy dla otoczenia. Badania naukowe wykazały, że RoundUp jest substancją trującą dla ryb, ptaków oraz dla insektów, które utrzymują równowagę ekologiczną.

  – W 2007 roku władze Poludniowej Afryki oskarżyły Monsanto o kłamstwo, że genetycznie zmieniona żywność nie powoduje żadnych negatywnych skutków w zdrowiu ludzi.

  Udokumentowany naukowo fakt, że masowe choroby, przedwczesna śmierć, niepłodność itp. są wynikiem zatrutej chemią i zmienionej genetycznie żywności, stając się powodem do narastającego oporu wobec ludobójczej polityki globalizmu. Wymownym wyrazem takiego sprzeciwu jest znana powszechnie postawa władz siedemnastu krajów Unii Europejskie, które nie chcą żywności zmienionej genetycznie. Tylko władze polskie nie tylko nie mają tu nic do powiedzenia, ale forsują zapładnianie in vitro.

  Patrząc na działania obecnej ekipy rządowej m.in. w dziedzinie narzucanej nam złej żywności, staje się jasne, że władze partii PO wyrażnie są zainteresowane wyniszczeniem Narodu Polskiego. Powszechnie bowiem wiadomo, że problem przekazywania ludzkiego życia tkwi w zdrowej żywności, a nie w zapładnianiu in vitro, gdzie udowodniono, że ponad 90% żywych zapłodnień ginie przed urodzeniem. A 70% dzieci poczętych in vitro rodzi się chorych. Rreszta ulega przedwcześnie nieprzewidzianym chorobom i śmierci.

  Pracownik jednego ze szpitali w Krakowie opowiedział mi, że do szpitala przywieziono 20-letnią dziewczynę ze schorzeniami wszystkich organów. Lekarze nie mogli dojść przyczyny takiego zjawiska chorobowego. Dopiero po szczególowym zbadania życia dziewczyny okazało się, że jest ona osobą zapłodnioną in vitro. Ale wielkie media milczą o takich faktach. Nie łudżmy się. Budowniczy nowego świata dobrze wiedzą, do czego prowadzi żywność genetycznie zmieniona. Widać to na serii filmów nadawanych w Telewizji amerykańskiej na stacji BBC pt. “Manor House”, gdzie trzy osobowa rodzina obsługiwana jest przez ponad 200 pracowników, przygotowując wszystko potrzebne do życia, łącznie ze środkami do czyszczenia, tak jak to było dwieście lat temu. Na szczęście, fakt planowego ludobójstwa poprzez narzucaną śmiercionośną żywność dociera do coraz większej liczby ludzi na świecie.

  Wzmiankowany wyżej dr. Mercola podaje, że w USA powstał już Instytut Odpowiedzialnej Technologii, który propaguje sposoby ratowania się przed zmienioną genetycznie żywnością. Korporacja Monsanto usiłowała narzucić światu wyłącznie swoje śmiercionośne nasiona produktów żywnościowych. Ale to zaczyna przybierać niepożądany skutek dla tej korporacji. Na naszych oczach dokonuje się przełom na lepsze w dziedzinie żywności. Ostateczne zwycięstwo w walce z bestią globalizmu w postaci korporacji Monsanto nastąpi wtedy, kiedy Ty, ja i miliony szarych obywateli powróci do uprawy swoich zdrowych zbóż, swoich owoców i warzyw, swojego drobiu i bydła, uniezależniając się od niosących śmierć korporacji na usługach budowniczych nieludzkiego świata.

  27 pażdziernik 2010 rok Henryk Wesołowski

  Polubienie

  • bia 16 sierpnia 2011 o 10:09 am

   Fakt jest faktem Lucyferianie nas zabijają powolnie lecz starannie i skrupulatnie Bóg na to pozwala i chwała mu za to widocznie obecna cywilizacja nie zasłużyła na nic więcej bo nie potrafi się dobrem przeciwstawić złu. Bóg jednak chroni swych wybranych przygotowując ich do walki ostatecznej walki Czas się dopełnia ja miałem wybór Synagoga Szatana przyszła do mnie wyciągneła swoją dłoń z propozycją zdrady Boga i ojczyzny nie moglem jednak iśc z nimi bo musial bym sie wyprzeć Polski a to dzieki niej miłości do niej otworzyly się przede mną drzwi synagogi. Ja ich nawet lubie pokazali mi że mają pełną kontrolę nad światem gra przypominała BIG Brothera wraz z Szatanem kręcili przeciwko mnie całym miastem niepowtarzalne przeżycia mi zapewnili

   Polubienie

  • Ania 16 sierpnia 2011 o 2:03 pm

   I taka prawda.
   Ale przyjdzie kolej i na Monsanto.
   Mam nadzieję, że społeczeństwa zmuszą ich do odszkodowań za zniszczenie regionalnego rolnictwa i ekosystemu.

   Polubienie

 49. Jerzy 16 sierpnia 2011 o 8:36 am

  Dziennikarze obywatelscy i dziennikarze niezależni wysłali list do Biura Bezpieczeństwa Narodowego zawierający prośbę do Ministra Kozieja, aby Biuro Bezpieczeństwa Narodowego – na potrzeby i w ramach trwającego Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego – przyjrzało się zagrożeniom związanym z GMO. List kończy się apelem do Ministra: ‚… skoro lobbing potężnych, międzynarodowych koncernów zainteresowanych podporządkowaniem sobie polskiego rynku rolniczego jest jak widać niezmiernie skuteczny w swoich działaniach, a bezbronne społeczeństwo nie ma żadnego już sposobu na powstrzymanie nieuchronnie
  zbliżających się i nieodwracalnych zmian – może liczyć już tylko na Biuro Bezpieczeństwa Narodowego i Pana Prezydenta…’
  WIĘCEJ: http://www.radiownet.pl/publikacje/list-dziennikarzy-obywatelskich-do-bbn

  Polubienie

  • rob 16 sierpnia 2011 o 9:12 am

   wysłali list „grzecznościowy” w który pani Zosia zawinie kanapki z salcesonem,, nie rozśmieszaj bo mnie tu krew zajeje…. jak sobie pościelecie tak się wyśpicie 😦 tragedia

   Polubienie

 50. rob 16 sierpnia 2011 o 9:31 am

  jak GMO wejdzie z butami w Polskę to koniec tego Bloga dla mnie -no i zadziałaliście:/,,, będziesz nie potrzebny (to moje zdanie) nie wiem jak inni czytelnicy, mam nadzieję ze pomogą Ci w staraniach przynajmniej o praworządność „niezawisłych sądów” bo o co tu jeszcze zostaje nam czy wam walczyć ?? no chyba nie o karty Illuminati,hehe pożyjemy zoaczymy;) powodzonka

  Polubienie

  • Lutek 16 sierpnia 2011 o 10:09 am

   Najlepiej od razu sobie naszykuj trutkę i zażyj, jak GMO wejdzie. I powiedz na koniec, że to wszystko wina tego bloga.

   Nie chce tu urządzać kłótni, ale komentarze podważające sens jego istnienia są nie na miejscu.

   Polubienie

   • rob 17 sierpnia 2011 o 12:04 am

    poniosło mnie trochę, sorki bardzo za zamęt:(

    Polubienie

 51. APA 16 sierpnia 2011 o 10:07 am

  Rozwiazanie proste :

  NIE IDZ PO NIC DO SZMULA i SZWABA !
  Wtedy oni nie maja racji bytu w Polsce !
  Zrozum to kazdy CZLOWIEKU !!

  Teraz czekamy na wiarygodnosc istnienia tego portalu dla kogo jest on prowadzony Mareczku ?!

  Czy jestes Polakiem TY i INNI i MASZ OBOWIAZKI POLSKIE ???/ !!!

  Cala reszta obwijania w „bambus” lub propagandowe pier…..nie jest dla maluczkich ,naiwnych , latwowiernych i takich polskojezycznych portali jest w sieci multum.

  Zacznijcie wreszcie do jasnej cholery jednoczyc sie POLACY i to tam gdzie sie da !
  Blokada takich tresci jak powyzej swiadczy KOMU TEN PORTAL SLUZY.
  Znowu Zenobiusz tu zaistnial gdy tornado przeszlo – prawda Mareczku ???

  Jezeli ktos tu zagladajacych chce danych z „raportow naszych” kto jest kim chetnie odslaniamy tajemnice internetowe.
  STOP DEZINFORMACJI i INWIGILACJI POLAKOW !!!

  Polubienie

  • Ditka 16 sierpnia 2011 o 6:06 pm

   😀 :*

   Polubienie

 52. peryskop 16 sierpnia 2011 o 1:50 pm

  W marcu br. właściciele ok. 60 rodzinnych farm ekologicznych w USA, reprezentujący ok. 270000 zainteresowanych, wszczęli formalną procedurę zbiorową przeciwko wprowadzaniu GMO.

  http://economicsnewspaper.com/economics/270000-organic-farmers-rise-against-monsanto-53790.html

  więcej po polsku na blogu Sekrety Ameryki

  Polubienie