Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

17 sierpnia – protest przeciwko GMO przed Pałacem Prezydenckim, godz. 16:30


W środę 17 sierpnia 2011 roku, odbędzie się pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu protest przeciw planowanemu podpisaniu ustawy o nasiennictwie przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ustawa ta wpuszcza tylnymi drzwiami na polskie pola Genetycznie Modyfikowane Organizmy. Mamy ostatnią szansę by się temu sprzeciwić.
NIE DLA GMO W POLSCE!
Wzywamy Wielkiego Łowcę – Prezydenta RP do odrzucenia skorumpowanej Ustawy o Nasiennictwie!
Żądamy NATYCHMIASTOWEGO nagłośnienia problematyki GMO w MEDIACH i ogólnospołecznej debaty!
Zapraszamy na wiec w środę od 16:30 do 20:00 – Powszechny Strajk Krasnoludków i Pogrzeb Rodzimej Kukurydzy!

Brytyjski premier zbrodniarzem wojennym?
http://www.thetotalcollapse.com/iranian-lawmaker-british-pm-must-be-tried-for-war-crimes/

Mohammad-Karim Abedi

Zastępca Komitetu d.s. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Zagranicznych irańskiego Majlisu (Parlamentu), Mohammad-Karim Abedi, wezwał Radę Bezpieczeństwa ONZ do uznania Premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona jako „zbrodniarza wojennego” za sposoby jakimi rozprawiono się z protestami w tym kraju. Cameron zgodził się na m.in. używanie gumowych kul i dział wodnych przeciwko biorącym udział w rozruchach. Najbardziej gwałtowne protesty miały miejsce w Birmingham, Liverpoolu i Bristolu. Iran zamierza też wysłać swoją delegację, która zbada czy doszło do złamania praw człowieka w Wielkiej Brytanii.
Oczywiście jest to działanie czysto propagandowe. Trudno bowiem przypuszczać, że Irańczycy nie wiedzą o tym, że rozruchy były sztucznie sprowokowane przez faszystów w rządzie brytyjskim – po to by zbadać reakcję społeczeństwa na gwałtowne rozruchy, które mogą mieć niedługo miejsce w różnych krajach z uwagi na czynności depopulacyjne. Rządy podległe tzw. „rządowi światowemu” szykują się bowiem do wprowadzenia tyranii w większości krajów świata, angielskie testy miały na celu zbadanie czy społeczeństwo na to zezwoli. Tworzy się w tym celu sztuczne zagrożenie, na które od razu jest rozwiązanie – w Anglii pokazano jakie to będzie rozwiązanie – koniec z demokracją: stan wyjątkowy, godzina policyjna, represje itd.

Ludzie w pobliżu Fukushimy ludzie umierają już na białaczkę
http://fukushima-diary.com/2011/08/breaking-news-a-volunteer-person-died-of-acute-leukemia-in-fukushima/
W tego typu sprawach jest całkowita blokada medialna. – jest to tego typu pierwsze potwierdzone doniesienie. Osoba, która zajmowała się ratowaniem zwierząt w 20 kilometrowej strefie zmarła nagle na skutek ostrej białaczki.  Nagle zmarła także 32-letnia założycielka non-profitowej organizacji „Na ratunek dzieciom w Toyama”. Wraz z mężem przemieszczali się ciągle pomiędzy Fukushimą i Toyama. W ubiegłym tygodniu zmarł też nagle 34-letni piłkarz Matsuda – przyczyną było nagłe niedotlenienie serca na skutek niedokrwienia (cardiac infarct). Schorzenie to może być spowodowane zatruciem radioaktywnym cezem 134 i 137, natomiast stront 90 powoduje białaczkę. Na białaczkę umierają nagle nie tylko ludzie – są doniesienia o nagłych zgonach kotów i psów.
Można się spodziewać, że tego typu doniesień będzie coraz więcej. Skażenie radiologiczne w pobliżu Fukushimy jest bowiem wielokrotnie gorsze niż w Czarnobylu, jednak rząd japoński zdecydował o tym, że nie będzie stałej ewakuacji z tych terenów.

Roślinność w Toronto jest poważnie skażona

Rekordowe skażenie radioaktywne w Toronto – 20,000 rozpadów na minutę na cm. kwadratowy!
http://www.youtube.com/watch?v=BDSpCxjZ2D8
Pomiar z 14 sierpnia dotyczył osadu z deszczu na panelach słonecznych. Osoba dokonująca pomiaru musiała ustawić licznik Geigera na trzeci stopień – tak silne było promieniowanie. Na szczęście był to wynik zgromadzenia się izotopami o krótkim czasie rozpadu, gdyż następnego dnia licznik nie wykazał ani śladu skażenia.  Próbki które badano emitowały cząstki alfa lub beta, bowiem ich zakrycie powodowało nagły spadek wskazań licznika. Nie było więc to najgroźniejsze – promieniowanie gamma. Promienie alfa i beta są groźne tylko w przypadku dostania się do organizmu. Należy więc szczególnie uważać na skażone rośliny oraz oczywiście wodę. Pomiary roślinności wykazały groźny dla życia poziom promieniowania! (http://www.youtube.com/watch?v=PoSaw5VJxk8).
Niestety, zagrożenie dotyczy również Polski, gdzie nikt oficjalnie nie prowadzi takich badań.
Nie wiadomo czy skażenie jest spowodowane emisją izotopów radioaktywnych z Fukushimy. Podejrzane jest to, że izotopy w Toronto szybko się rozpadają, autor pomiarów twierdzi, że za radioaktywność odpowiedzialny jest radon o połowicznym czasie rozpadu 8 dni. Radon jako 8-krotnie cięższy od powietrza nie powinien się przemieszczać z chmurami radioaktywnymi z Fukushim… Dziwne jest jeszcze to, że skażenie jest coraz groźniejsze – co dwa tygodnie się podwaja! Najgroźniejsze są silne deszcze.

Reklamy

90 responses to “Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

 1. Stanisław 16 sierpnia 2011 o 10:43 am

  Link do tekstu „Ludzie w pobliżu Fukushimy umierają już na białaczkę” powinniśmy rozprowadzić po forach i portalach społecznościowych.

  Pozwoliłem go sobie wkleić na facebook , podeślę też znajomym dziennikarzom którzy są poza Europą. Mam nadzieję że pozwoli to przełamać milczenie.

 2. 999AQQ 16 sierpnia 2011 o 11:09 am

  W Polsce:
  Rząd przyznał sobie 19mln nagród. http://www.fakt.pl/Rzad-dal-sobie-19-mln-zl-nagrod-,artykuly,111865,1.html
  i zabrał z Funduszu Rezerw Demograficznej 4mld.
  http://www.fakt.pl/Rzad-zabiera-emerytom-4-mld-zl-,artykuly,107800,1.html

  • 999AQQ 16 sierpnia 2011 o 1:20 pm

   Przyszłośc świata i Polski na najbliższe 100lat wieszczy:
   George Friedman to założyciel i szef agencji „Stratfor” zajmującej się wywiadem oraz prognozami politycznymi i ekonomicznymi. Jest to agencja uznana i opiniotwórcza. Renomowana anglojęzyczna prasa powołuje się na nią jako na wiarygodne źródło. „Time” odnotowuje poza tym, że agencja zatrudnia byłych funkcjonariuszy amerykańskiego wywiadu wojskowego.
   http://fakty.interia.pl/raport/polska-bedzie-mocarstwem/news/polska-od-estonii-po-adriatyk,1392421,6606

   • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 2:01 pm

    Ciekawe… Ale pamiętajcie, że takie „prognozy” mają ustawić psychikę ludzką, jak „przepowiednie” Cyganki. Nazwisko gościa mi się nie podoba.

   • Ania 16 sierpnia 2011 o 6:14 pm

    No pewnie, albo aż do Atlantyku. Marzenia o mocarstwowości, a bałagan i głód w kraju zagląda w oczy już 20% ludności.

 3. wacpan 16 sierpnia 2011 o 11:13 am

  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/23899,komorowski-ujawnia-demontaz-wojska-polskiego-przez-tuska

 4. Totalsky No Problemsky 16 sierpnia 2011 o 11:16 am

  Nie kwestionuję zasadności istnienia tego bloga: wręcz przeciwnie – bardzo dobrze, ze jest, czesto tu zaglądam; ale na litośc boską! – a co miał ten Cameron zrobić? prosić rozwydrzone czarne małpy, żeby odpuściły? cytujesz (autorze) jakiegoś popieprzonego Irańczyka – że niby kto to ma być? autorytet w kwestii wolności i demokracji? więcej umiaru i opanowania!; tak – wierze w to, że pewna grupa sukinkotów chce wprowadzic NWO, nie mam wątpliwości, że GMO jest złe, że chemtrails to nie wymysł, że wieże WTC nie rozpadły sie pod wpływem pożaru; ale nie pisz pan takich newsów, jak ten o Cameronie, bo to zatrąca albo naiwnościa, albo głupotą; miał Pan kiedyś „przyjemnośc” pomieszkać w jednym mieście, przez kilka lat, ze „współobywatelami” Arabami, albo przybyszami z jakichs egzotycznych wysepek na Pacyfiku? oni naprawde są nierobami i indywiduami totalnie aspełecznymi; mniejsza o to – w tej chwili – dlaczego ich tak dużo w naszej Europie; ale skoro juz tu są, i – załóżmy – daja sie podpuścić jakims macherom – to nie można stac z załozonymi rękoma! czy ta imigracja jest sztucznie wywołana, czy nie – islamiści naprawdę chcą (to nie pojedyncze jednostki, ale powszechny w tamtych społeczenstwach pogląd) zrobic z Europy i całego świata nowy kalifat; notorycznie zakładana Pan w swoich komentarzach zasadę, że wróg naszego wroga, jest naszym przyjacielem; a to nie tak, proszę Pana; znaczna (przeważająca) częśc muzułmanów, i znaczna (przeważająca) częśc czarnoskórych to naprawde osoby nie przygotowane do życia w realiach współczesnego świata; i jest tak niezależnie od tego, czy Iluminaci wprowadzaja NWO, czy nie;

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 11:52 am

   A co ma „blog” do artykułu?
   Niby dlaczego mam nie zamieścić informacji o rozgrywkach Iranu wobec Wielkiej Brytanii?
   A z drugiej strony – dostarczyliśmy wystarczającą ilość dowodów na celową działalność faszystowskiego rządu Camerona w celu wprowadzenia tychże totalitarnych metod. Rozruchy, a szczególnie podpalenia, były efektem sabotażu ze strony agentów rządowych!
   Co do tego nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Część twojego komentarza nt. zajść w Anglii zdaje się potwierdzać, że wiadomości na ten temat czerpałeś głownie z kryminalnych mediów. Poczytaj komentarze naszych czytelników z Anglii.
   Wydaje się, że nic nie wiesz nt, taktyki Illuminati rozbijania społeczeństw. Zadaj sobie podstawowe pytanie – kto wprowadził te mniejszości do krajów zachodnich?

   • FAKIR 16 sierpnia 2011 o 12:58 pm

    Może ja odpowiem.
    Wprowadzili ich do Europy ci co teraz prowokują zamieszki na tle etnicznym, w celu wywołania chaosu na tle etnicznym, który doprowadzi do rzezi, której początek zacznie się za rok.
    Wprowadzili ich poprzez wyniszczającą politykę finansową, a co za tym idzie finansowo-gospodarczą (kolonialną) , która doprowadziła południe do biedy i ruiny.
    Antymaterialny apelował wielokrotnie aby Polacy wracali do Polski. Szczególnie są zagrożeni Ci, którzy mieszkają w Londynie.
    Warto zapamiętać te słowa i je sobie zanotować w głowie i komputerze.

    AMEN

    • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 4:10 pm

     AMEN

     • sebecx 16 sierpnia 2011 o 9:37 pm

      Albert Pike plan III wojen światowych…

 5. bodek 16 sierpnia 2011 o 11:49 am

  na stronia Faktu jest sonda czy wierzysz w samobojstwo Leppera – pokazmy im w co naprawde wierza Polacy.

  http://www.fakt.pl/Tajemnica-dekodera-Leppera-rozwiazana-Stanal-bo-,artykuly,112009,1.html#miniPoll

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 4:12 pm

   Większość nie wierzy:

 6. ostatni rozsądny? 16 sierpnia 2011 o 12:00 pm

  Wtorek dzis. W londynie cisza I spokoj. Gdzie są te burki co to mnie tydzień temu obszczekaly, nie chcialy by czasem czegoś powiedzieć…?
  Wyglada na to ze zdrowy rozsądek znów wziol gore, a panikarze wciąż jeszcze maja plamy na spodniach…
  Co do dzisiejszego art. to to taki zarcik prawda…? przynajmniej ta cześć z oskarżeniami camerona(heh się usmialem)…

  • oczko 16 sierpnia 2011 o 12:12 pm

   Cisza i spokój – bo tak miało być. Wszystko wg planu. Cel osiągnięty.

   • ostatni rozsądny? 16 sierpnia 2011 o 12:58 pm

    Oczywiście ze cel osiągnięty. Następnym razem(czyli już w krutce) społeczeństwo będzie,z reszta już to robi, domagać się żeby policja wyciagnela paly i przykladnie ukarała krnabrnych. Co nie zmienia faktu ze te szczekajace podwurkowce nie miały racji.

    • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 7:55 pm

     ty „rozsadny” , nie badz Komorowskim i nie pisz z bledami !

    • sebecx 16 sierpnia 2011 o 9:39 pm

     ..słownika nie masz?

   • FAKIR 16 sierpnia 2011 o 1:09 pm

    Przed burzą i po burzy jest spokój.

    Sęk w tym, że jeszcze nie było burzy. Ostatnio były pierwsze „błyskawice” i coś „parno” się robi na świecie.

    • Rodriguez7 16 sierpnia 2011 o 3:38 pm

     Święte słowa

 7. Mariusz 16 sierpnia 2011 o 12:13 pm

  Hipotezy na temat przyczyn takiego zatrzymania obrazu były różne, ale okazuje się, że dekoder po prostu… się zepsuł! – Przyczyna tego zamieszania jest najpewniej banalna – powiedział „Gazecie Wyborczej” Mirosław Rudowski, najbliższy współpracownik Andrzeja Leppera. – Szef miał dekoder Polsatu i on się bardzo często zawieszał. Wiem, bo zawsze mnie prosił, żebym ponownie go uruchomił. Wystarczyło wyjąć wtyczkę z prądu, włączyć jeszcze raz urządzenie, potwierdzić pilotem i chodził dalej – opowiada.

  ale pranie mózgów…

  • ARTUR 16 sierpnia 2011 o 8:29 pm

   Mam dekoder Cyfry i on się w ten sposób blokuje ,nie słyszałem aby inne stacje miały taki problem .

   • oset 16 sierpnia 2011 o 9:04 pm

    Wszystkim dekoderom może to się zdarzyć! Jednym częściej innym rzadziej.

  • Aśka 17 sierpnia 2011 o 1:53 am

   Dziwne zachowanie współpracownika A. Leppera – Mirosława Rudowskiego”- Przewodniczący, powiem szczerze, w nowinkach technicznych był słaby. Nie potrafił nawet odebrać SMS-a. W piątek najpewniej obraz się zaciął o 13.15, a nie było komu popchnąć dekodera, bo szef od kilku godzin był martwy – domyśla się Rudowski.”

   „Były poseł Samoobrony Krzysztof Sikora twierdzi, że tuż po gruchnięciu tej tragicznej wiadomości o samobójczej śmierci Andrzeja Leppera był w Zielnowie pod Darłowem, gdzie jest gospodarstwo Lepperów. Poseł miał podtrzymywać na duchu rodzinę. Był też ponoć świadkiem, gdy do domu weszli policjanci.
   Dlaczego funkcjonariusze mieliby odbierać Tomaszowi Lepperowi broń? Bo – jak twierdzi inny współpracownik Leppera, Mirosław Rudowski – syn zmarłego lidera Samoobrony na wieść o śmierci ojca zareagował bardzo agresywnie. Według relacji Rudowskiego Pan Tomasz miał do niego wydzwaniać i grozić mu śmiercią. Ponoć miał pretensje, że rozpijano mu ojca w Warszawie. – (…) ponownie zagroził, że nas wystrzela. Wiedziałem, że ma broń. Złożyłem doniesienie na komendzie policji. Zrobiłem to dla jego bezpieczeństwa, żeby czegoś głupiego nie zdziałał – powiedział Rudowski w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

   Aż w końcu Wybiórcza otwartym tekstem napisała, że Lepper to bankrut i pijak:
   „– Samoobrona od dawna nielegalnie zajmowała swą siedzibę w al. Jerozolimskich w Warszawie, miała już nawet nakaz eksmisji.
   Według gazety, odcinany był tam także prąd, a szefowi Samoobrony zdarzało się pić nieprzerwanie po kilka dni. Zaś syn Leppera, Tomasz, winą za tę sytuację i samobójstwo ojca obarczać miał jego współpracowników.”

   Dziwne to zachowanie Rudowskiego (jakby wiedział coś więcej). Tak samo dziwne wydaje mi się zachowanie J. Maksymiuka, kiedy opowiada o tym, co robił 5 sierpnia rano i w czwartek po południu.

 8. wojox 16 sierpnia 2011 o 12:46 pm

  Iran będzie zaglądał do największych (Anglia i USA), czy przestrzegają „demokracji” u siebie. Powód prosty kraje te ciagle nagabują na ustanowienie demokracji w krajach arabskich, więc kazde odchylenie od normy będzi e źle skutkowało….

 9. peryskop 16 sierpnia 2011 o 1:55 pm

  Stopniowo rośnie świadomość o zagrożeniach ze stosowania GMO.

  W marcu br. właściciele ok. 60 rodzinnych farm ekologicznych w USA, reprezentujący ok. 270000 zainteresowanych, wszczęli formalną procedurę zbiorową przeciwko wprowadzaniu GMO.

  http://economicsnewspaper.com/economics/270000-organic-farmers-rise-against-monsanto-53790.html

  więcej po polsku na blogu Sekrety Ameryki

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 4:14 pm

   To ja o tym pisałem. Sekrety Ameryki zżynają materiały bez podawania źródła

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 7:57 pm

   Z ktorej piekarni Komorowski jada pieczywo ?
   To wazne z tym jego podpisem i manifestacja GMO.

 10. peryskop 16 sierpnia 2011 o 2:00 pm

  Więcej szczegółów podał @Jerzy u Zenobiusza:

  GMO: pozew sądowy o unieważnienie patentów Monsanto Company

  Amerykański sąd federalny na Manhattanie ma nie lada orzech do zgryzienia. W imieniu 270 tysięcy osób z sześćdziesięciu ekologicznych organizacji i stowarzyszeń farmerskich, Public Patent Foundation wniosła pozew przeciwko Monsanto Company.

  Pozew ma na celu unieważnienie patentów na nasiona genetycznie modyfikowane. W uzasadnieniu farmerzy powołują się na decyzję sędziego Josepha Story z 1817 roku, że patenty i ich skutki nie mogą być szkodliwe dla społeczeństwa. W ten sposób walczą o utrzymanie swoich tradycyjnych upraw z nasion naturalnych (organicznych).
  Jest to konieczność bowiem takie giganty GMO jak Monsanto niszczą setki farmerów pozwami o naruszenie patentu, jeśli tylko ich pole będzie zawierać minimalną ilość nasion GMO. Oczywiście, nasiona mogą trafiać na pole farmerów zupełnie przypadkowo, np. mogą być rozsiane przez wiatr. Co więcej, rośliny GMO są odporne na pewne rodzaje herbicydów jak Roundup, które niszczą zbiory organiczne traktując je jak chwasty. W ten sposób np. zniszczono większości upraw rzepaku naturalnego w USA. Tak więc farmerzy chcą zabezpieczyć się przed utratą organicznej kukurydzy, soi i innych upraw.

  Pomijając szkodliwość upraw GMO, Monsanto i inne giganty rolnicze działają wbrew prawu, monopolizując rolnictwo. W pozwie zasądzono Monsanto również o herbicydy, takie jak Roundup, które powodują udokumentowane uszkodzenia zdrowia ludzkiego.

  Źródło: http://inteldaily.com/2011/04/lawsuit-seeks-to-invalidate-monsanto%E2%80%99s-gmo-patents/

  Więcej na ten temat: http://www.pubpat.org/monsanto-seed-patents

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 7:46 pm

   Znów przeróbka mojego tekstu.
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/30/wiadomosci-w-skrocie-30-lipca-2011r/

 11. ksant 16 sierpnia 2011 o 2:15 pm

  Życie wymyka sie spod kontroli cz1/6
  Film przedstawia zagrożenia wynikające z GMO.

 12. bia 16 sierpnia 2011 o 2:33 pm

  Polska jest dziś kondominium Rosji i Niemiec, tworem państwowym, którego obecny rząd nie robi niczego, co byłoby wbrew interesom Berlina i Moskwy.

  Ekonomiczna dominacja Niemców (przy głębokim uzależnieniu od rosyjskiego gazu) łączy się z decydującym głosem Moskwy w sprawach polskiej polityki bezpieczeństwa i zagranicznej. Przy czym trudno mówić o rywalizacji dwóch mocarstw – w zbyt wielu kwestiach ich poglądy są zbieżne. Spierać się można co najwyżej o to, na który z ośrodków decyzyjnych orientują się poszczególne środowiska polityczne i biznesowe w Warszawie. Tuska, Sikorskiego i Komorowskiego łączy zaś demonstracyjne odrzucenie strategicznych zasad polityki RP, w ten czy inny sposób uznawanych przez wszystkie ekipy po 1989 roku. Polska stała się polem doświadczalnym budowy nowego europejskiego ładu. Koncepcji architektury bezpieczeństwa zaproponowanej przez Dmitrija Miedwiediewa w 2008 roku – oczywiście w Berlinie. Przy tak sprzyjających okolicznościach zewnętrznych, jak „reset” Waszyngtonu i kryzys NATO.

  Cała sprawa sprowadza się do tego że światem rządzi strach tchórz umiera setki razy odważny tylko raz. Jesteśmy winni śmierć w obronie ojczyzny choćby żyjącym jeszcze bohaterom roku 44 jesteśmy winni honor płonącej Warszawie Bóg da nam za plecy Ducha rzecz niezwyciężoną i wspaniałą z nim za plecami nie możemy przegrać Naszym cele winno być sparaliżowanie macek odwiecznych wrogów oplatających nasz kraj a są to wszystkie rurociągi zarowno gazu jak i ropy oraz linie energetyczne taki atak może zmsić wroga do przewartościowania swoich planów i zamierzeń dotyczących Polski Sama myśl jest już bronią wymierzoną w porządki Kremla i Berlina Ta myśl zmusiła już ich do podjęcia stanowczych kroków przeciwko niej jak narazie wszystko skończyło się jak za starych dobrych czasów w szpitalu psychiatrycznym Być więźniem szpitala psychiatrycznego do którego przysyłają ci posłańca który mówi ci że Jesteś za krótki załatwili cię luksusowo w Beneluxsie to już jest coś Pytam więc ich otwarcie kto jest krótki bo na pewno nie ten komu przysyła się takiego posłańca Logicznie rzecz rozbierając jesli ktoś jest krótki to się go ignoruje mówiąc prosto olewa. Oni jednak są świadomi wielkiej tajemnicy Ducha tego się boją boją się powstania przeciw nim samego Boga bo to widzieli i zmienili teraz zasady gry mogą tyle na ile pozwoli im Bóg Więc apeluje tu do wszystkich prawdziwych Polaków dla których hasło Bóg Honor i Ojczyzna to nie martwy slogan by podnieśli się z kolan i rzucili się w wir ruchów konspiracyjnych bo tylko walka z wrogiem zmusi godo ustępstw A najlepszy sposób walki to dezorganizacja przepływu gazu do Europy zachodniej zalać pruską rurę i wysadzić Jamał Nie boje się tego napisać bo mogą mi zrobić tyle na ile pozwoli im Bóg a widziałem że na za wiele im nie pozwolił. Także niech was prowadzi Bóg Honor i Ojczyzna Bądzcie wierni tym przykazaniom

  …Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z ktorej wzrosłeś.

  Wszystko, czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz.

  1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.

  2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej chwały, kariery albo nagrody.

  3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.

  4. Czcij Polskę, Ojczyznę twoją, jak matkę rodzoną.

  5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach twoich.

  6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem. Pamiętaj, że tchórz nie może być Polakiem.

  7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia polskiego.

  8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.

  9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.

  10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat.

  • OlO 16 sierpnia 2011 o 3:13 pm

   Ludzie na Nizinie Polskiej jak i w całym kraju żyją między młotem a kowadłem i to wcale nie jest takie proste!

   • peryskop 16 sierpnia 2011 o 4:59 pm

    @bia:
    „Polska jest dziś kondominium Rosji i Niemiec, tworem państwowym, którego obecny rząd nie robi niczego, co byłoby wbrew interesom Berlina i Moskwy.”

    Dlaczego? Warto zajrzeć tu:

    Pielgrzymi Smoleńscy w orszaku Pierwszej Damy
    http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/23763,pielgrzymi-smolenscy-w-orszaku-pierwszej-damy
    14 sierpnia 2011

    uwaga: tekst powtórzony od słowa „wiedeńczyk”

   • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 7:59 pm

    Rycerstwo ks. Natanka zajmie sie i MONSANTO ale jeszcze nie teraz.

  • gSheeple 16 sierpnia 2011 o 5:22 pm

   Może to i szlachetne z patriotycznego pkt. widzenia ale analogia do nadrzędnego prawa bożego, jakim jest „Dziesięć Przykazań jest dla mnie obrzydliwa. – Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu – wszystkie pozostałe na właściwym!

 13. Ania 16 sierpnia 2011 o 2:59 pm

  http://wolnemedia.net/ekologia/europa-coraz-bardziej-obawia-sie-gmo/

 14. OlO 16 sierpnia 2011 o 3:15 pm

  Hasło na transparent na manifestacji przeciw GMO (sorry za wulgaryzm)
  STOP GMO SKURWYSYNY!!!

  • OlO 16 sierpnia 2011 o 3:40 pm

   NIE PODPISUJCIE USTAWY POLITYCY BO NAS WSZYSTKICH POZABIJACIE, I TAKŻE SAMI SIEBIE!

  • OlO 16 sierpnia 2011 o 3:47 pm

   Jedź GMO będziesz wielki i zdrowy ale twoje dzieci i wnuki już nie!

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:01 pm

   Co ty myslisz,ze oni hasla czytaja ?
   Robia swoje i pra naprzod !

   • OlO 16 sierpnia 2011 o 9:26 pm

    może jakiś promyczek włączy świadomość w ludzkich umysłach

 15. Jurek 16 sierpnia 2011 o 3:39 pm

  o Fukuszimie..

  Jak tygiel w reaktorze nr 1 zakipiał a pomiary wywaliły w kosmos :

  http://atmc.jp/plant/rad/

  zaprzestano podawania pomiarów ( niezależnych! )

  W dwa dni później amerykańska epa zarządziła przerwę w podawaniu danych online, tłumacząc się konserwacją – chyba na tydzień.

  http://www.epa.gov/radnet/radnet-data/index.html

  Po wznowieniu pracy usunięto podawanie wartości promieniowania Beta – najważniejszego !!! oraz skażenia wody i mleka.

  • OlO 16 sierpnia 2011 o 3:41 pm

   oni są świadomi że idzie już pełne zagrożenie dla życia na planecie

   • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 7:48 pm

    Mało tego. Obecność krótkotrwałego radonu w Kanadzie świadczy o tym, że nas celowo trują. Jest mała szansa, że ten radon pochodzi z Fukushimy! Czy rozumiecie zagrożenie?
    Fukushima ma być zasłoną dymną!!!

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:03 pm

   Japonczycy nie pierwsze promieniowanie przezyli,zyc beda .
   Zajmij sie Polakami bo tych morduja juz calymi rodzinami.

 16. O Rzesz 16 sierpnia 2011 o 3:48 pm

  Zapowiedz nowej gry … czy coś się wam wydaje znajome??!!.
  http://www.sarifindustries.com/en/#/home/
  http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=723

  A tu opisano nie tak nowe już zjawisko reklamy wirusowej:
  W ten sposób najłatwiej trafić do młodzieży, z zasady bezkrytycznej i naiwnej:
  http://mlodzi.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4758:reklama-wirusowa&catid=239:niecodzienno&Itemid=100

 17. ziarnko prawdy 16 sierpnia 2011 o 3:52 pm

  Artykul z dzisiejszej „Angory”
  Rzecz dot.smierci komendanta plockiej policji -Macieja Ksiazkiewicza,ktory mial ogromna wiedze o okolicznosciach zabojstwa K.Olewnika.Komendant zmarl nagle na zawal serca w nocy z 20/21 wrzesnia 2003 r.Akt zgonu i protokol sekcji zwlok podpisal anatomopatolog,prywatnie bliski kolega i sasiad zmarlego.Dwa dni po smierci Ksiazkiewicza ten sam lekarz podpisal dokument,z ktorego wynikalo,ze zwloki zostaly skremowane.
  Latem 2009 r. agent specjalny CBA prowadzil sprawe dot.podejrzenia wreczenia jednemu z lokalnych politykow korzysci majatkowej o znacznych rozmiarach.Z politykiem tym kontaktowal sie obywatel obcego kraju biegle mowiacy po polsku.Cudzoziemiec ow zostal objety calodobowa obserwacja.Z klamki samochodu,ktorym sie poruszal dyskretnie zdjeto odciski palcow.
  Analiza porownawcza wykazala,ze odciski te sa identyczne z liniami papilarnymi plockiego komendanta.Agent nie zdazyl dokonczyc tej sprawy,gdyz po odwolaniu szefa CBA rowniez odszedl ze sluzby.Od tamtej pory sprawa tajemniczego cudzoziemca nie byla prowadzona i utknela w martwym punkcie.Rodzina Olewnikow pod koniec 2010r. udzielila J.Godlewskiemu -prywatnemu dedektywowi zweryfikowanie tych sensacyjnych informacji dot.Ksiazkiewicza .
  Godlewski nie zdazyl zajac sie sprawa,gdyz w polowie grudnia w tajemniczych okolicznosciach trafil do aresztu.W miedzyczasie rodzina Olewnikow znow zaczela otrzymywac listy z pogrozkami.

  • 999AQQ 16 sierpnia 2011 o 10:54 pm

   duzo wiecej niesamowitych mrocznych nowin:
   http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/23763,pielgrzymi-smolenscy-w-orszaku-pierwszej-damy

 18. OlO 16 sierpnia 2011 o 4:10 pm

  Misja Jamiego Oliviera: Ucz każde dziecko jak zdrowo się odżywiać

  • ALFA 16 sierpnia 2011 o 5:14 pm

   Co jest nie tak z naszą żywnością – Birke Baehr (PL) http://www.youtube.com/watch?v=Ex_2BGfaDsM

 19. Ania 16 sierpnia 2011 o 4:31 pm

  Dziwnych dźwięków spod ziemi ciąg dalszy.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/samorzad-lokalny-w-ontario-zainteresowal-sie-problemem-dziwnego-dzwieku

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:05 pm

   Przeciez to wycie tych w piekle.
   Jedz do Bytomia i posluchaj.

 20. O Rzesz 16 sierpnia 2011 o 4:44 pm

  Monitor … Zdaję sobie sprawę że moje teksty mogą nie spełniać kryteriów dopuszczenia do publikacji na tym blogu.
  Zadałem już to pytanie w nieco przydługiej wersji. Teraz skrócę.
  Czy mógł byś wyjaśnić mnie i innym znaczenie twojej wypowiedzi?.

  „Czy wiesz, że jako kierowca będziesz płacił 3000 zł kary za niezaszczepienie się?
  Wierchuszka PO wiedziała, że szczepienia nie wypalą, wykorzystała to politycznie. PiS na zasadzie przekory promował szczepienia. Być może i teraz jest podobnie, jednak jest więcej partii przeciw GMO niż za. Musimy obalić tę ustawę!!!”

  Część o GMO jest w zasadzie jasna.
  Kto ma rozum wie że naprawdę musimy obalić tą ustawę.
  Dla siebie i następnych pokoleń. Bez względu na koszta.
  Kto jednak poza PiS jest przeciw?. Nie słyszałem!.
  Zastanawia mnie też forma wprowadzania tej ustawy.
  Czy nie jest tak że próbują robić to bez konsultacji żeby nas zdenerwować i wyciągnąć na ulicę by potem, jak za komuny, spacyfikować czy też są tak pewni że Polacy na wszystko się zgodzą i dlatego wszelkie protesty ignorują?!.
  Jakkolwiek jest, jestem przerażony krótkowzrocznością, wręcz sługusostwem naszych posłów i senatorów!.

  Wracając do twojej wypowiedzi. Nie zetknąłem się z tym żeby kierowcy musieli się przeciw czemuś szczepić bo są kierowcami!. Można coś jaśniej?.

  • monitorpolski 16 sierpnia 2011 o 5:10 pm

   Ja naprawdę mam dobrą pamięć.
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/07/jutro-krwawy-poniedzialek-8-8/#comment-28603
   „Prawie pod koniec czytam:
   33. w art. 115 § 1 otrzymuje brzmienie:
   „§ 1. Kto, pomimo zastosowania środków egzekucji administracyjnej, nie poddaje się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu przeciwko gruźlicy lub innej chorobie zakaźnej albo obowiązkowemu badaniu stanu zdrowia, mającemu na celu wykrycie lub leczenie gruźlicy, choroby wenerycznej lub innej choroby zakaźnej,
   podlega karze grzywny do 3000 złotych albo karze nagany.”; ”
   Nie rozumiem w jaki sposób mam komentować moją wypowiedź? Przecież to jest jasne – PO wiedziała, że szczepienia nie wypalą, mają przecież wywiad, pewnie dostęp CIA i Mossadu też. Dlatego wykorzystali to politycznie. PiS nie rządził i sądził, że szczepienia są naprawdę potrzebne, a PO chce załatwić tych, którzy się nie zaszczepią – zresztą taka szła dezinformacja, w moim kierunku też. Można to prześledzić na grypa666. Dezinformatorzy sugerowali, że opozycja, która się nie zaszczepi wymrze, gdyż rozpylą świństwo i będzie po nas.
   Na szczęście nie ulegliśmy tej dezinformacji, zresztą pewnie testowano zachowanie społeczeństwa na wszelkie możliwe sposoby.
   Teraz z GMO sprawa jest jasna – GMO to śmierć. Tak więc głosowanie przez PO na GMO nie można inaczej określić jak ludobójstwo.

   • O Rzesz 16 sierpnia 2011 o 6:01 pm

    Dzięki Monitor.
    Widzę że masoni czytują jednak twój i inne blogi.
    Wyciągają wnioski z lekcji i ryją jak mogą by doprowadzić do realizacji swoich zamierzeń.
    Wręcz niewiarygodne!.
    To tak jak by w ustawie o podatku dochodowym umieścić zapis że Rysie są gatunkiem chronionym. Kompletnie bez związku ale zapis jest i można go egzekwować „zgodnie z literą prawa”.
    Jak znam życie, posłowie nawet nie czytają tych zapisów bo mają „ważniejsze sprawy na głowie”. O analizie celowości i sensu już nie wspomnę.
    Ręce opadają. Jak żyć skoro nawet ci których obdarzamy zaufaniem są świadomie czy nie przeciw nam?!. … Jezu miej nas w swojej opiece i natchnij sprzedawczyków mądrością by się opamiętali a nas siłą do odparcia ataków złego.

    • Lutek 16 sierpnia 2011 o 10:09 pm

     Przepraszam, ale zaszło nieporozumienie. To, o czym napisałem, to projekt ustawy „kodeks wykroczeń” sporządzony w 2008 roku przez ekipę PO i będący dopiero teraz w trakcie wdrażania. Ustawa ta zawiera parę zapisów o wykroczeniach drogowych, ale w większości przypadków dotyczy innych wykroczeń i one odnoszą się do ogółu społeczeństwa, łącznie z zapisem o karaniu za niepoddanie się szczepieniu.Trochę niżej wyjaśniałem, że taki sam kodeks JUŻ obowiązuje od 2007 roku. Nie sprawdzałem, ale prawdopodobnie to miłościwie nam panujący PIS zafundował nam to. Już teraz można zarobić do 1500 zł grzywny. Po nowelizacji będzie to nawet 3000. Jeżeli jesteście zainteresowani, to pogrzebię na tych stronach sejmowych i będzie pewność.

     Krótko mówiąc, nowelizacja „opracowania” przez PO powstała nie inaczej, niż poprzez skopiowanie metodą kopiuj-wklej poszczególnych artykułów i przemnożenie znajdujących się tam kwot przez liczbę 2. W uzasadnieniu można przeczytać, moim zdaniem to idiotyzm, ze powodem podwyższenia jest inflacja. Oczywiście gazety takie jak WP.PL trąbią od razu: „Grzywny dla kierowców mocno w gore”. A prosty lud ma igrzyska. Tak się robi w Polsce ustawy.

     Rozpisałem się o kierowcach, bo ten temat szczególnie mnie interesuje w kontekście NWO, jak będzie wolna dyskusja i akurat będę miał czas, to napiszę co mi chodzi po głowie.

     A ogólnie chciałem tylko wyjaśnić, że nie tylko kierowca, ale każdy może dostać od 50 do 1500 zł grzywny za niepoddanie się badaniu/szczepieniu na wypadek choroby zakaźnej.

     • sebecx 16 sierpnia 2011 o 11:05 pm

      .. a co na to konstytucja zwłaszcza jeśli chodzi o wstrzykiwanie/wypijanie pod przymusem medykamentów oferowanych przez firmy faszystowskie? http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc

      • DN 16 sierpnia 2011 o 11:29 pm

       Dnia: 26. 06. 2011 – opublikowano tekst w sprawie szczepień i SANEPIDU:
       Przegrana Sanepidu w sprawie szczepień.
       http://dziecisawazne.pl/przegrana-sanepidu-w-sprawie-szczepie/

       Lutek. Czyli zmiana ustawy „kodeks wykroczeń” od dupy strony?
       Czyli PO i PSL naprawdę się starają zrobić niektórym lobbystom „dobrze” jak w przypadku „ustawy o nasiennictwie”?.
       Nie wiem co powiedzieć. Czasem to naprawdę ręce opadają.

       • Lutek 17 sierpnia 2011 o 9:26 pm

        Raczej nie. To tylko gniot, taką ustawę o zmianie ustawy, to ja mogę napisać sam w 10 minut, tylko mi nikt za to grubej kasy nie będzie płacił. Kopiuj-wklej-pomnóż przez 2. Spracowali się posłowie. A teraz jest ona w trakcie uzgodnień międzyresortowych. Sprawdzają, czy kiedy to wejdzie, czy coś nie pierdnie, tak żeby nie było obciachu.

        Sanepid nakłada grzywny na podstawie odrębnych przepisów, kary z powyższej ustawy są wyznaczane przez, tfu!, sędziów.

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:08 pm

   Chlopie gdzie ty wdzisz POLSKICH poslow i senatorow ?
   Przeciez to statysci nauczeni glosowac.

   • rabarbarek 16 sierpnia 2011 o 10:57 pm

    Czytalam o propozycji obciecia [ wstrzymania] wyplaty zasilkow za niezaszczepienie sie m.in. w USA
    W Somalii nie ma pomocy zywnosciowej bez szczepionki

    Malawi juz obrasta legenda , jako kraj na ktorym prowadzi sie eksperymenty . Na szczepienia doprowadzaja zolnierze , a uciekinierow wpisuje sie na specjalna liste i nawet po latach dosiegnie ich igla .
    W Brazylii i kilku krajach Ameryki Poludniowej tez juz docieraja darmowe szczepionki made by Pfiezer.
    W celu oglupienia ludzkosci , wymyslono super szczepionke przeciwko grypie , ktora pokona kazdy rodzaj grypy. Jeszcze niedawno utwierdzano nas w przekonaniu , ze wyprodukowanie uniwersalnej szczepionki jest niemozliwe , poniewaz wirus grypy ulega ciaglej mutacji , a wyprodukowanie szczepionki na grype zajmuje co najmniej 1 rok. A poniewaz narody olaly szczepionki wiec teraz nie bedzie juz zwyklej szczepionki przeciwgrypowej tylko jakas trutka , ktora z cala pewnoscia szczepionka nie jest.
    Warto zwrocic uwage na fakt, ze wraz z” postepem” w sprawie szczepionkowej i rozszerzaniu swiatowego arealu upraw GMO , nastepuje coraz wiekszy atak na naturalne witaminy, ziola i naturalne jedzenie, Strona „wynalazcy” MMS zostala zaatakowana przez wielkie koncerny farmaceutyczne , ktore umiescily na niej ostrzezenia przed MMS . Takich bzdur dawno nie widzialam,i jest to ewidentny dowod , ze MMS dziala i jest zagrozeniem dla medycyny niszczacej zdrowie a nie ratujacej. Powstala wiec nowa strona jeszcze lepsza od starej .
    Podobnie jest z nalotami Monsanto na farmy , ktore nie chca ich nasionek [ wlasnie Kanada zgodzila sie na dopuszczenie na rynek kukurydzy GMO , ktora do tej pory jadly swinie i krowy] ‚ niedlugo nie bedzie tranu a zamiast niego dostaniemy tran „sojowy”. Laboratoria monsantowskie przechodza same siebie i tylko Pan Bog wie co tam sie dzieje , nad czym pracuja i co wyprodukuja jutro lub pojutrze . Ciekawe czy sami to zra?

    Polska z naturalnym rolnictwem byla im sola w oku. Oni szukaja nowych rynkow zbytu , a w Polsce rolnictwo nadal stanowi wazna czesc gospodarki i dochodow panstwa. A poza tym obawaiam , ze te swinie w postaci frankensteinowskich nasionek GMO podrzucili nam panowie z UE , ktorzy chetnie widzieliby polskie rolnictwo rozlozone na lopatki. Jak wiadomo ” polskich” senatorow , lekarzy , poslow przekupic nietrudno wiec atak byl szybki i skuteczy. „Polski ” rzad oczywiscie pojecia nie ma o szkodliwosci GMO . Moze ktos im podrzuci strone Monitora to sie panowie doksztalca.

 21. ALFA 16 sierpnia 2011 o 5:36 pm

  PO sprzedaje Polske Niemcom http://www.youtube.com/watch?v=nvrDaW6aAC4

  • czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:10 pm

   Juz dawno sprzedali ,nie tylko Niemcom !
   Teraz dokanczaja rozbrajanie,potem to juz tylko lancuchy na nogi i obraczki na raczki !

 22. OlO 16 sierpnia 2011 o 7:05 pm

  przecież to nic nowego, popatrz na tragiczną historię Polski, przecież od początku jak istnieje ten naród byliśmy rozbierani i sprzedawani
  Ale miara już się przebrała, wszystko i wszyscy zostaną poddani sprawiedliwym wyrokom i nie będzie to takie wesołe.

 23. Katon Najmłodszy 16 sierpnia 2011 o 7:47 pm

  „Socjaldemokratyczna selekcja ludzi”
  Już Bernard Shaw uważał, że jedynym możliwym rodzajem socjalizmu jest „uspołecznienie selektywnej hodowli człowieka, innymi słowy, ludzkiej ewolucji”: Musimy wyeliminować Jahusów, albo ich głosy zrujnują demokratyczne państwo. Dla celów sztucznego zapłodnienia trzeba uspołecznić plazmę nasienia (tak brytyjski socjalista Herbert Brewer), aby każda jednostka mogła cieszyć się najlepszym pochodzeniem (Julian Huxley). czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/2011/08/16/socjaldemokratyczna-selekcja-ludzi/#respond

 24. czytelnik 16 sierpnia 2011 o 8:14 pm

  Dobre te wiadomosci tutaj ale do Polakow nie docieraja.
  Oni sie boja komputera, wola tivi a wniej wszelki obraz oby tylko by wyrazisty i kolorowy,na tresci nie zwracaja uwagi,klaszcza i smieja sie wraz z podlozonym podkladem,zapijajac przy tym piwem ,czasem tylko pytaja : „kawa czy herbata”.

 25. OlO 16 sierpnia 2011 o 8:14 pm

  Dariusz Kwiecień, Sobótka 26.06.2011
  Cz. 1 http://www.youtube.com/watch?v=IgnOGQlIj1U
  Cz. 2 http://www.youtube.com/watch?v=hjmxD1O4rfc

 26. kaci 16 sierpnia 2011 o 8:57 pm

  Tego nie pokażą w tv

 27. ziarnko prawdy 16 sierpnia 2011 o 8:58 pm

  Nowe superpanstwo w Europie !
  http://andromeda.salon24.pl/333783,nowe-superpanstwo-w-europie

  • iHe 16 sierpnia 2011 o 9:21 pm

   Taki piękny kryzys im się nie zmarnuje przecież..
   Ale za nim powstanie IV Rzesza,najpierw Eurokołchoz musi pójść na wojnę z judeojankesami.

   ..”W efekcie politycy i bankierzy doprowadzili do zainfekowania całego systemu finansowego świata od systemów bankowych po systemy finansów publicznych.

   Brak zaufania dotyka bank po banku, państwo po państwie. Dociera do dużych gospodarek Hiszpanii i Włoch. Wstrząs zmierza również do Francji i Niemiec, których banki utopiły kapitał w poprzednich ogniwach łańcuszka.

   Klasyczne antycykliczne instrumenty polityki monetarnej (niskie stopy procentowe teoretycznie nakręcające emisję pieniądza i popyt) oraz polityki fiskalnej (wzrost długu publicznego i popytu kreowanego przez rząd) są zniszczone i nieskuteczne. Co pozostaje?
   Wojna

   Pozostał już tylko jeden instrument utrzymania władzy i pobudzenia gospodarki. Wydatki rządowe w warunkach mobilizacji gospodarki. Instrument sprawdzony w analogicznych warunkach po Wielkiej Depresji 1929 r.

   Zapalnik wojny został uruchomiony. Porozumienie budżetowe w Stanach Zjednoczonych z lipca 2011 r. obejmuje żądane przez Republikanów cięcia wydatków. Oszczędności mają być dzielone po równo pomiędzy wydatki cywilne i wojskowe. Oznacza to bilionowe cięcia w wydatkach na żołd, uzbrojenie i amunicję. A tym samym zmniejszenie dochodów koncernów zbrojeniowych. Wystarczy „mała” prowokacja, aby w blasku patriotyzmu ten trend natychmiast odwrócić. Półwysep Koreański? Tajwan? Iran? Świat Arabski?”..

   http://urbas.blog.onet.pl/Mlodzi-do-odstrzalu-kryzys-i-w,2,ID433688391,n

 28. ARTUR 16 sierpnia 2011 o 9:09 pm

  Wg. mnie najgorszym zjawiskiem jest uwalnianie się radonu w Kanadzie ,wydobywa się on najprawdopodobniej z głębi ziemi co by znaczyło iż szczelne do tej pory podłoże zaczyna pękać od naprężeń a zwiększanie się promieniowania może oznaczać duży kataklizm typu wybuch dużego wulkanu lub przemieszczenie płyty kontynentalnej .

 29. kaci 16 sierpnia 2011 o 9:53 pm

  [b]Młodzi do odstrzału: kryzys i wojna[/b]

  Pozbawią młodych mieszkań. Pozostawią z niespłaconymi długami. Zwolnią z pracy. Ograniczą dostęp do żywności. Zabiorą oszczędności. Ogłuszą rozrywającym głowę dźwiękiem, porażą prądem o napięciu 50 tys. wolt i olśnią oślepiającym błyskiem. A na koniec wręczą kartę mobilizacyjną, i na front (…)
  Całość: http://urbas.blog.onet.pl/Mlodzi-do-odstrzalu-kryzys-i-w,2,ID433688391,n
  Tomasz Urbaś

 30. bia 16 sierpnia 2011 o 10:09 pm

  Wojna jest nieunikniona to mechanizm polityki pozbawinej zasad moralnych
  1789 Rewolucja Francuska skutek Napoleon
  XIX wiek rewolucje zjedmoczenie Niemiec i Włoch skutek IWŚ
  1917 Rewolucja Październikowa skutek Napoleonizm Hitler i Stalin II WŚ
  1989 Rewolucja jak ją nazwać? Upadek ZSRR i bloku wschodniego
  20…. wojna przeciwko odradzającej się potędze Rosji która jak uczą mądrzy historycy nigdy nie jest tak mocna na jaką wygląda i nigdy nie jest tak słaba na jaką wygląda Iran ma pełne poparcie Rosjj bo to przecież ona stoi za programem jądrowym Ajatolahów to gra o panowanie nad światem Szatan może tyle na ile pozwoli mu Bóg i to jest ta gra

  • sebecx 16 sierpnia 2011 o 11:27 pm

   Albert Pike plan III wojen światowych

 31. Konarski 16 sierpnia 2011 o 10:11 pm

  MIZIA I ZENOBIUSZ zniknęli z horyzontu. 🙂
  Obaj 🙂

  • navajo88 17 sierpnia 2011 o 1:32 am

   Konarski nikt nie zniknoł ,oni szykują się do wojny ! hahahahaha

   • rabarbarek 17 sierpnia 2011 o 1:44 am

    Przestancie . Ja tez znikam, a na wojne nie ide. Navajo , chyba sie do Szczecina wybiore i dopiero bedzie smiesznie. Pozdrawiam wszystkich.

    • Annah. 17 sierpnia 2011 o 9:19 am

     Poważnie, przyjeżdżasz do nas, znaczy do siebie???

  • ostatni rozsądny? 17 sierpnia 2011 o 11:03 am

   Przecież oni już dawno w bunkrze koniaczki spijaja… 😉

 32. bia 16 sierpnia 2011 o 10:17 pm

  Całe to gadanie o wulkanach trzęśieniach ziemi to temat zastępczy zmienianie tematu Od dwóch tysięcy lat nikt nie dopisał słowa do Biblii Apokalipsa otacza nas jesteśmy czy tego chcemy czy nie jej częścią Historia ostanich dwóch tysięcy lat to Biblia każdy naród ma swoją Biblię zapisaną w historii Bóg przecież nie zerwał dialogu z człowiekiem uczy nas że kiedy narody negują prawa Boga spotyka je zawsze za to kara hekatomb wojny Szatan dązy do śmierci milionów bo w tej śmierci ukryty jest cel jakim jest potępienie wielkiej liczby dusz I dostaje taką moc czynienia zła jako narzędzie najwyższego dlatego każda modlitwa jest orężem przeciwko nadchodzącej karze Śliwy w Bra nie zakwitły w 2010 roku zimą zdarzyło się to tylko dwukrotnie w latach 1913 i 1938 co było póżniej wszyscy wiemy to mówi Bóg a nie fałszywi prorocy

 33. wacpan 16 sierpnia 2011 o 10:43 pm

 34. rabarbarek 16 sierpnia 2011 o 11:57 pm

  Czytalam dzisiaj dobry komentarz na jednym z blogow , gdzie Kongres amerykanski porownano do burdelu , Obame do burdelmamy a kongresmenow do prostytutek. Kilku , doslownie kilku zasluguje na miano patriotow, a wsrod nich znajduje sie Ron Paul . Okazuje sie , ze wbrew ogolnemu zawodzeniu decydentow i mediow ma on realne szanse na bycie prezydentem . Kiedy inni zmieniaja fryzury , zakladaja maski na zalgane twarze , on ze spokojem tlumaczy narodowi czego Ameryka potrzebuje najbardziej w tej chwili. Ron Paul jest soba i zaczyna do siebie przekonywac tych , ktorzy stali dotad z boku lub oddajac glosy na bez zastanowienia . W dzisiejszych czasach pojecie obowiazku obywatelskiego ulega zmianie i im wczesniej zrozumieja to Amerykanie , Polacy , Francuzi czy Niemcy , tym lepiej dla nas wszystkich.
  Abraham Lincoln powiedzial kiedys , ze jakis czas mozna oszukiwac cale narody , przez caly czas mozna oszukiwac tylko niektorych obywateli, ale nie mozna oszukiwac caly czas wszystkich obywateli. Niech to bedzie lekcja takze dla nas . Im wiecej ludzi zobaczy jak sa oszukiwani tym lepiej

  http://news.yahoo.com/once-fringe-candidate-paul-shaping-2012-race-205132862.html

 35. felicyta 17 sierpnia 2011 o 1:49 am

  Przypomnienie fragmentow Biblii…ciekawe dla kogos kto nie zna Biblii a wiekszosc, niestety, nie zna…

  Pietrow wykład 1 z 10 http://www.youtube.com/watch?v=GjEm_KKMz4A

 36. baba wanda 17 sierpnia 2011 o 1:55 am

  Ratujmy Puszcze Amazonska przed wycieciem
  „The Amazon is in serious danger: Brazil is on the verge of gutting its forest protection laws — unless we act now, vast tracts of our planet’s lungs could be opened up to clear-cutting devastation. ”

  Potrzeba 1 miliona podpisow
  Link do petycji
  http://www.avaaz.org/en/save_the_amazon_a/?vl

  • Annah. 17 sierpnia 2011 o 7:23 am

   W Polsce tez bezprawnie wycina się lasy, patrz artykuł z dzisiejszego Naszego Dziennika:
   Afera gruntowa w Białymstoku

   • baba wanda 17 sierpnia 2011 o 1:45 pm

    To piszmy petycje i oponujmy

 37. rabarbarek 17 sierpnia 2011 o 2:01 am

  O tym jak beda nas szpiegowali. O niektorych rzeczach pisalismy jua na blogu. Wiec w skrocie: elektroniczne tatuaze, „pain ray” – promien bolu , podgrzewajacy nas jakbysmy weszli do kuchenki mikrofalowej, Twitter i Facebook, smart meters, metoda pre- crime , czyli domniemanie przestepstwa [ cos jak preemtive war , walnac zanim nas walna] , kamery , extraction devices- moga sciagac dane z telefonow komorkowych, LARD- bron dzwiekowa , no i na zakonczenie cos co jest szczegolnie ciekawe,
  -skladanie zeznan czyli donoszenie na klientow sklepow.
  Wlasciciele sklepow beda zmuszeni do skladania raportow kiedy :
  -klient czesto placi gotowka
  -nie reki lub palcow u reki
  -kiedy dziwnie pachnie ????
  -kiedy sklada religijne deklaracje
  -kiedy dokonuje zakupow broni odpornej na pogody
  -dokonuje zakupow zywnosci gotowej do jedzenia
  -dokonuje zakupow sprzetu do uzywania w nocy [ latarki itp]

  Ciekawe. Tego nawet Stalin nie wymyslil. A wszystko to , zeby nas bronic i chronic. Tylko jeszcze musimy w to uwierzyc. Oni kontroluja nas , my powinnismy kontrolowac ich.

  http://endoftheamericandream.com/archives/big-brother-2-0-10-new-ways-that-the-government-will-be-spying-on-you-and-controlling-your-behavior

 38. Annah. 17 sierpnia 2011 o 7:16 am

  Polecam artykuły z dzisiejszego Naszego Dziennika
  http://www.naszdziennik.pl/

 39. Annah. 17 sierpnia 2011 o 8:18 am

  http://www.tvn24.pl/2457182,28378,0,1,1,na-luzie,wideo.html