Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

17 sierpnia – protest przeciwko GMO przed Pałacem Prezydenckim, godz. 16:30


W środę 17 sierpnia 2011 roku, odbędzie się pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu protest przeciw planowanemu podpisaniu ustawy o nasiennictwie przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ustawa ta wpuszcza tylnymi drzwiami na polskie pola Genetycznie Modyfikowane Organizmy. Mamy ostatnią szansę by się temu sprzeciwić.
NIE DLA GMO W POLSCE!
Wzywamy Wielkiego Łowcę – Prezydenta RP do odrzucenia skorumpowanej Ustawy o Nasiennictwie!
Żądamy NATYCHMIASTOWEGO nagłośnienia problematyki GMO w MEDIACH i ogólnospołecznej debaty!
Zapraszamy na wiec w środę od 16:30 do 20:00 – Powszechny Strajk Krasnoludków i Pogrzeb Rodzimej Kukurydzy!

Brytyjski premier zbrodniarzem wojennym?
http://www.thetotalcollapse.com/iranian-lawmaker-british-pm-must-be-tried-for-war-crimes/

Mohammad-Karim Abedi

Zastępca Komitetu d.s. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Zagranicznych irańskiego Majlisu (Parlamentu), Mohammad-Karim Abedi, wezwał Radę Bezpieczeństwa ONZ do uznania Premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona jako „zbrodniarza wojennego” za sposoby jakimi rozprawiono się z protestami w tym kraju. Cameron zgodził się na m.in. używanie gumowych kul i dział wodnych przeciwko biorącym udział w rozruchach. Najbardziej gwałtowne protesty miały miejsce w Birmingham, Liverpoolu i Bristolu. Iran zamierza też wysłać swoją delegację, która zbada czy doszło do złamania praw człowieka w Wielkiej Brytanii.
Oczywiście jest to działanie czysto propagandowe. Trudno bowiem przypuszczać, że Irańczycy nie wiedzą o tym, że rozruchy były sztucznie sprowokowane przez faszystów w rządzie brytyjskim – po to by zbadać reakcję społeczeństwa na gwałtowne rozruchy, które mogą mieć niedługo miejsce w różnych krajach z uwagi na czynności depopulacyjne. Rządy podległe tzw. „rządowi światowemu” szykują się bowiem do wprowadzenia tyranii w większości krajów świata, angielskie testy miały na celu zbadanie czy społeczeństwo na to zezwoli. Tworzy się w tym celu sztuczne zagrożenie, na które od razu jest rozwiązanie – w Anglii pokazano jakie to będzie rozwiązanie – koniec z demokracją: stan wyjątkowy, godzina policyjna, represje itd.

Ludzie w pobliżu Fukushimy ludzie umierają już na białaczkę
http://fukushima-diary.com/2011/08/breaking-news-a-volunteer-person-died-of-acute-leukemia-in-fukushima/
W tego typu sprawach jest całkowita blokada medialna. – jest to tego typu pierwsze potwierdzone doniesienie. Osoba, która zajmowała się ratowaniem zwierząt w 20 kilometrowej strefie zmarła nagle na skutek ostrej białaczki.  Nagle zmarła także 32-letnia założycielka non-profitowej organizacji „Na ratunek dzieciom w Toyama”. Wraz z mężem przemieszczali się ciągle pomiędzy Fukushimą i Toyama. W ubiegłym tygodniu zmarł też nagle 34-letni piłkarz Matsuda – przyczyną było nagłe niedotlenienie serca na skutek niedokrwienia (cardiac infarct). Schorzenie to może być spowodowane zatruciem radioaktywnym cezem 134 i 137, natomiast stront 90 powoduje białaczkę. Na białaczkę umierają nagle nie tylko ludzie – są doniesienia o nagłych zgonach kotów i psów.
Można się spodziewać, że tego typu doniesień będzie coraz więcej. Skażenie radiologiczne w pobliżu Fukushimy jest bowiem wielokrotnie gorsze niż w Czarnobylu, jednak rząd japoński zdecydował o tym, że nie będzie stałej ewakuacji z tych terenów.

Roślinność w Toronto jest poważnie skażona

Rekordowe skażenie radioaktywne w Toronto – 20,000 rozpadów na minutę na cm. kwadratowy!
http://www.youtube.com/watch?v=BDSpCxjZ2D8
Pomiar z 14 sierpnia dotyczył osadu z deszczu na panelach słonecznych. Osoba dokonująca pomiaru musiała ustawić licznik Geigera na trzeci stopień – tak silne było promieniowanie. Na szczęście był to wynik zgromadzenia się izotopami o krótkim czasie rozpadu, gdyż następnego dnia licznik nie wykazał ani śladu skażenia.  Próbki które badano emitowały cząstki alfa lub beta, bowiem ich zakrycie powodowało nagły spadek wskazań licznika. Nie było więc to najgroźniejsze – promieniowanie gamma. Promienie alfa i beta są groźne tylko w przypadku dostania się do organizmu. Należy więc szczególnie uważać na skażone rośliny oraz oczywiście wodę. Pomiary roślinności wykazały groźny dla życia poziom promieniowania! (http://www.youtube.com/watch?v=PoSaw5VJxk8).
Niestety, zagrożenie dotyczy również Polski, gdzie nikt oficjalnie nie prowadzi takich badań.
Nie wiadomo czy skażenie jest spowodowane emisją izotopów radioaktywnych z Fukushimy. Podejrzane jest to, że izotopy w Toronto szybko się rozpadają, autor pomiarów twierdzi, że za radioaktywność odpowiedzialny jest radon o połowicznym czasie rozpadu 8 dni. Radon jako 8-krotnie cięższy od powietrza nie powinien się przemieszczać z chmurami radioaktywnymi z Fukushim… Dziwne jest jeszcze to, że skażenie jest coraz groźniejsze – co dwa tygodnie się podwaja! Najgroźniejsze są silne deszcze.

Reklamy