Tego się już nie da ukryć – szczepionki są zatrute arszenikiem!

http://birdflu666.wordpress.com/2011/08/19/toxic-metals-found-in-pandemrix-swine-flu-vaccine-by-swedish-doctor/

Jane Burgermeister opublikowała szokujący artykuł dotyczący odkrycia szwedzkiego doktora, który na razie woli pozostać anonimowy. Oto o czym mowa w artykule – w zarysie.

 • SZWEDZKI DOKTOR ODKRYŁ ARSZENIK I CYNĘ W SZCZEPIONCE NA ŚWIŃSKĄ GRYPĘ PANDEMRIX.
 • ŚMIERTELNE TRUCIZNY OBECNE SĄ W ZNACZĄCYCH ILOŚCIACH
 • WŁADZE NIE REAGUJĄ NA TO ODKRYCIE – DOKTOR SIĘ OBAWIA, ŻE SKAŻENIE LEKARSTW TRUJĄCYMI METALAMI MOŻE BYĆ POWSZECHNE.

Anestezjolog w szpitalu uniwersyteckim przeprowadził analizę ICP szczepionki Pandemrix firmy GlaxoSmithKline. Ze zdumieniem odkrył, że zawiera ona „całkiem duże ilości metali toksycznych w postaci koloidalnej lub też jako cząstek o mikroskopowych rozmiarach”. Skażenie arszenikiem wynosi 2,421 cząstek na milion, a cyną 1,511 cząstek na milion.
Nie było żadnej wzmianki, że ten produkt wzmocniony adjuwantem ASO3 ma zawierać także te metale. Arszenik w postaci kolidalnej lub nano-cząsteczkowej jest silnym czynnikiem hemolitycznym. Zarówno arszenik jak i cyna są znanymi substancjami rakotwórczymi, niszczą DNA i są śmiertelnymi truciznami.

W literaturze medycznej udowodniono, że arszenik we wspomnianej postaci, a także organotin – połączenie węglowodorów z cyną, mogą się łatwo przedostawać przez bariery takie jak łożysko, bariera krew – mózg (BBB) czy też błone komórkową i mieć dostęp do centralnego systemu nerwowego, przez co mogą powodować objawy podobne do syndromu Guillain Barresa (GBS) i narkolepsji. Substancje te mogły się znaleźć albo celowo, albo przypadkowo. Obie możliwości są przerażające.

Doktor, który chce pozostać anonimowy, poinformował władze Szwecji, ale reakcja była niewielka. Obawia się, że skażenie szczepionek i innych lekarstw toksycznymi metalami może być rozpowszechnione na całym świecie. Dlatego też wyszedł z tą informacją do dziennikarzy alternatywnych jak Jane Burgermeister. To, że lekarstwa mogą być zabójcze nie jest nowością, niedawno we Francji wyszło, że lek o nazwie Mediator zabił 500 – 2000 osób mimo, że zawierał ostrzeżenie o skutkach ubocznych (http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-12155639).

Pod koniec 2010 roku, Unia Europejska zaostrzyła przepisy odnośnie bezpieczeństwa leków, ale jak wynika z badań szwedzkiego doktora, nie są zbyt efektywne. Dodatkowo, twierdzi on, że znalazł toksyczne metale nie tylko w szczepionkach, ale i innych lekarstwach. http://www.epha.org/a/4372
Doktor został sprowokowany do zbadania szczepionek po tym jak jedna z pacjentek żaliła się na ból w miejscu ukłucia. Bóle dotyczyły także jej męża i trójki dzieci, którzy zaszczepili się w 2009 roku Pandemrixem. Musi być ona zmieszana z adjuwantem przed zaszczepieniem. Doktor obawiał się, że plastikowe czy też gumowe części ampułek mogły skazić ich zawartość, ale jak się okazało przyczyna była inna.

Na koniec artykułu Jane Burgermeister przypomina, że w lutym 2009 roku 72 kilogramów materiału szczepionkowego firmy Baxter  na grypę sezonową  zostało skażonych wirusem ptasiej grypy i to zostało wysłane do laboratoriów w 4 różnych krajach, w celu rozpowszechnienia. Wywołałoby to pandemię ptasiej grypy o zasięgu globalnym, gdyby nie przytomność laboranta w czeskim laboratorium, który sprawdził materiał na fretkach. Okazało się, że fretki zdechły – to samo by się stało z ludźmi. Ponieważ laboratoria Baxtera mają 3 poziom bezpieczeństwa, to niemożliwe byłoby przypadkowe skażenie materiału szczepionkowego. Musiał być to więc celowy akt bioterroryzmu zrealizowany przez pracowników firmy Baxter.
Burgermeister założyła więc w kwietniu sprawę karną przeciwko Baxterowi, którą policja austriacka umorzyła we wrześniu, zaraz po rozpoczęciu kampanii szczepionkowej. Szczepionka Baxtera otrzymała ostatecznie licencję, lecz pozbawiona była adjuwantów w postaci thiomersalu zawierającego rtęć, która jest prawdopodobnie przyczyną autyzmu.
30 milionów europejczyków zaszczepiło się na świńską grypę, Pandemrix podejrzewa się o wywołanie narkolepsji wśród zaszczepionych mieszkańców Finlandii, Szwecji, Norwegii i Francji.
=======================================================================
komentarz monitorpolski: Jeżeli nie jest to prowokacja wobec Jane Burgermeister, to możemy mieć do czynienia z niepodważalnymi dowodami na ludobójstwo za pomocą leków. Wyniki badań szwedzkiego doktora można potwierdzić lub obalić, trudno jednak założyć, że wszędzie są skażone szczepionki. Tak więc można się spodziewać dużego ataku na osoby to badające, szczególnie na doktora, który to ujawnił.
Uważam, że ten człowiek nie powinien pozostawać anonimowy, bowiem jego życie wisi na włosku.
Miejmy nadzieję, że wkrótce się ujawni.

Reklamy

155 responses to “Tego się już nie da ukryć – szczepionki są zatrute arszenikiem!

 1. peryskop 20 sierpnia 2011 o 12:28 am

  A więc afera z pandemią, której nie było, nabiera nowego wymiaru!

  Narzekamy – i słusznie – na to co się dzieje w Polsce.

  Ale teraz widać, że w Szwecji też dziwne rzeczy się dzieją jeśli tamtejsze władze nie podjęły zdecydowanej akcji wyjaśniającej po otrzymaniu informacji o tych toksynach.

  • Ania 20 sierpnia 2011 o 12:57 pm

   kTOŚ POWIEDZIAŁ JUŻ KILKA LAT TEMU ( JAK ZNAJDĘ KTO, TO PODAM CAŁY ARTYKUŁ)
   ŻE SZCZEPIENIA SĄ CHEMICZNĄ LOBOTOMIĄ.

   • hjk 20 sierpnia 2011 o 10:26 pm

    to jedno ze słynnych zdań B.Russella, który był znanym socjalistą, zwolennikiem „eugeniki”,również w formie szczepionkowej…
    … ale moze i ktoś napisał art.

   • czerwonykiel 21 sierpnia 2011 o 11:01 pm

    przecież na naszych oczach wypełniają się założenia nWo o depopulacji – szczepionki – gmo – co jeszcze wymyślą
    http://czerwonykiel.wordpress.com/2011/08/21/polska-rzeczywistosc-dezinformacja/

  • Neo 20 sierpnia 2011 o 8:45 pm

   Oczami Niewolnika

   • sebecx 20 sierpnia 2011 o 10:02 pm

    NEW WORLD REBELS !!!

 2. eltoro83 20 sierpnia 2011 o 12:46 am

  Trochę z innej beczki-ale moim zdaniem warto.
  Filmik ku pokrzepieniu serc….zwykłe ,proste słowa,człowieka który walczył za ten kraj ,a tysiące jemu podobnych oddawało życie,a jak trafiają do tłumu(kibiców-pierwszej linii oporu w razie wojny-tego jestem pewien.)

  Oby ludzie zaczęli szanować i pielęgnować patriotyzm bo nasz kraj umrze śmiercią naturalną.A gen. Zbigniewowi Ścibor-Rylskiemu dziękuje za te słowa.To co z serca i prostoty ma 1000 razy większy wydźwięk niż wyświechtana regułka wydobywająca się z ust obłudników.

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 10:02 am

   Piękne. Roześlijcie dalej ten link: http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w

   • Rodriguez7 20 sierpnia 2011 o 10:35 am

    Poryczałem się lol

    „cześć i chwała”

    • nazwanazwa 20 sierpnia 2011 o 11:27 am

     Eltoro dzięki za wstawkę. Kolejny raz zmiękłem jak oglądam takie patriotyczne filmy.
     To ta sama młodzież co 67 lat temu, przeciwieństwo zepsutego lewactwa i młodych wykształciuchów z wypranymi mózgami.

     CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!!

     • Ditka 20 sierpnia 2011 o 5:45 pm

      Coś pięknego. Pan Generał ma prawdziwą KLASE! Dopiero teraz mogę dodać komentarz bo rano gdzieś to widziałam, poryczałam się jak bóbr i nie mogłam dojść do siebie. Chwała!

 3. Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 1:18 am

  Pandemia otrutych szczepionek, napromieniowanego jedzenia i skażonego GMO …

 4. Stanisław 20 sierpnia 2011 o 5:39 am

  Czy jest to prowokacja czy autentyk ? Myślę że jest potrzeba zbadania tego „leku” przez kilku niezależnych laborantów i wyniki publikowane powinny być jednocześnie. Jeżeli wyjdzie na to co ustalił ten anonim, firma która produkuje takie ścierwo, powinna być natychmiast zamknięta a jej kierownictwo pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

  Ciekawi mnie też czy ten człowiek który przez przypadek odkrył zabójcze działanie skażonej szczepionki firmy Baxter, ma jeszcze te próbki ? Jeżeli tak powinno być o tym głośno cały czas, bo ujawnienie jednego przekrętu, daje odwagę innym w podobnych działaniach. Jednego człowieka można zlikwidować bez problemu, ale z większą ilością jest już kłopot ( no chyba że zatruje się celowo leki czy też żywność, doprowadzi do lokalnego konfliktu, czy też „naturalnej katastrofy” )

  • sebecx 20 sierpnia 2011 o 8:20 am

   …dokładnie tak!

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:38 am

   Rozprowadzenie śmiertelnych szczepionek przez Baxtera nie ulega wątpliwości – było szereg publikacji na ten temat. To, że nikt nie został oskarżony jest tylko dowodem na potęgę NWO i bezkarność tych nazistów. Zresztą to są ci sami ludzie, którzy produkowali gaz dla obozów koncentracyjnych. Hitler był narzędziem w rękach syjonistów – wystarczy się przypatrzeć co na jego temat mówią teraz w Izraelu. Bez niego nie byłoby tego państwa.
   Musimy sobie zdać sprawę z układu sił na tym świecie, ludzie kompletnie tego nie rozumieją. Znów odsyłam do prac P. Beina n.t. kompleksu jot. Są to nieliczne publikacje po polsku na ten temat.
   Ostrzegam też przed oskarżaniem Żydów. Ultrasyjoniści nie są zwykłymi Żydami, choć wygodnie się im pod nich podszywać – to jest grupa kilkuset rodzin, które się mieszają tylko między sobą. Uważają się za nadludzi.

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:53 am

   Stanisław, odsyłam do prac Piotra Beina. Kompleks ma armie agentów na wysokich pozycjach w każdym kraju. Spójrz na bezprawne postępowanie po zabójstwie Andrzeja Leppera. W każdym innym przypadku, jakby policja nie rozpoczęła dochodzenia natychmiast, to ktoś musiałby polecieć. Tu nawet się o tym nie mówi – zwłoki leżały i wietrzały. Pogrzeb, kilka dni po zabójstwie – przecież powinno się poczekać na koniec dochodzenia!
   Ta armia, to masoneria. W Polsce znamy nazwy tych ugrupowań, znamy nazwiska tych ludzi. Nikt jednak sobie nie zdaje sprawy, że są to śmiertelni wrogowie Narodu Polskiego i dążą do uśmiercenia większości z nas!
   Dlaczego Samoobrona nie zwołała natychmiast wielkiej demonstracji pod Prokuraturą?!
   Przecież zabito ich szefa! A, dlatego że tam też działają masoni, podobnie jak w każdej partii, każdej większej instytucji. To jest tajna organizacja, która działa jak armia. Większość z nich sądzi, że działa w dobrej wierze – aby ludzkość skończyła z „zabobonami” takimi jak religie. Posłuchaj ks. Natanka co mówi na ten temat. Na tym blogu to oni plują na Kościół Katolicki.
   Zdelegalizować masonerię to wtedy możemy się zacząć bawić.
   Na koniec dodam, że lekarza próbowano już zabić.

   • Ramires 20 sierpnia 2011 o 10:02 am

    10 / 10 !!!!!

   • TZ 20 sierpnia 2011 o 10:41 am

    „jakby policja nie rozpoczęła dochodzenia natychmiast”
    A nie rozpoczęła? Co to za brednie? Masz źródło tej informacji?

    „zwłoki leżały i wietrzały”
    Kłamstwo. Śledztwo zostało uruchomione natychmiast. W piątek pobrano próbki do badań toksykologicznych, w poniedziałek sekcja – normalny tryb postępowania. Sekcji NIGDY nie robi się natychmiast, bo niektóre ślady nie „wychodzą” na zwłokach od razu; popytaj fachowców, patologów (tylko nie jakichś „alternatywnych patologów”, tak jak lubisz cytować „alternatywnych dziennikarzy”).

    > Pogrzeb, kilka dni po zabójstwie – przecież powinno się poczekać na koniec dochodzenia!
    ??? A po kiego grzyba? Po Smoleńsku też mieliśmy czekać ponad rok na pogrzeb? Co ty opowiadasz?

    • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 12:18 pm

     Widzę, że rozpoczęło się „damage control”.
     Tu masz wypunktowane: http://poljaczki.salon24.pl/331847,co-lepper-wiedzial-o-smolensku

   • Stanisław 20 sierpnia 2011 o 11:06 am

    To że Masoneria jest wrogiem, mówił mi jeszcze o tym mój śp tato, Pytasz się dlaczego Samoobrona nie zwołała natychmiast wielkiej demonstracji pod Prokuraturą?! Myślę a nawet jestem przekonany że ci wyżsi rangą co zostali, odczytali ten sygnał „samobójstwo Leppera” jako ostateczne ostrzeżenie, lub też w swojej naiwności sądzili że władza dołoży wszelkich starań by tę tragedię wyjaśnić.

    • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 12:21 pm

     Albo są tam już wsadzeni…
     Czy wiedziałeś np. że Giertych jest kumplem Sikorskiego? To a propos LPR

     • pola 20 sierpnia 2011 o 2:47 pm

      Też mnie to zaskoczyło jak o tym przeczytałam,był wywiad z Giertychem jak o tym mówił ale ponoć oni wszyscy poza Sejmem to przyjaciele i komu tu ufać jak to ta sama klika.Kluzik w jednym z wywiadów też mówiła że Tusk to jej przyjaciel,nie mówię że mają się nie nawidzieć ale jak nie pasują mi jego poglądy polityczne i to co sobą reprezentuje to nie ma mowy o przyjazni.

      • Stanisław 20 sierpnia 2011 o 7:38 pm

       Wychodzi na to że jesteśmy oszukiwani , czyli psy szczekają a karawana idzie dalej …. będzie tak się działo do czasu gdy wszelakiej maści polskojęzyczni dopuszczani będą do władzy. Potrzebujemy niezależnego medium informacyjnego usadowionego na istniejącej platformie internetu, które będzie informowało o tym co się dzieje na świecie, w kraju. To co robi Monitor i Grypa – chwała im za to, ale takie działania potrzebują naszego wsparcia. Zróbmy więc wszystko by im pomóc.

   • O Rzesz 20 sierpnia 2011 o 12:21 pm

    „Pogrzeb (ciała Leppera) kilka dni po zabójstwie …” oczywiście że to ewidentne zacieranie śladów. Podobnie jak w przypadku zwłok Ibn (czy „ben” czytanego jak „bin”) Ladena które wrzucono do oceanu by nikt nie mógł ich naprawdę zidentyfikować. Tutaj zapewne chodziło o nie wykrycie śladów substancji odurzającej (otwarte okna – gaz?).
    Szczepionki … zróbcie wśród znajomych sondę kto się szczepił i jak na nie zareagował.
    Z moich badań na grupie ponad 20 osób wynika że większość przeszła najcięższe grypy w ich życiu. Nie chorowały tylko osoby starsze, dzieci i uprawiający czynnie sport (razem ok. 5 osób).
    Wszyscy pozostali, razem ze mną, ciężko chorowali. W tej grupie była również lekarka która do czasu choroby była gorącą orędowniczką tego typu szczepień. Teraz już jej przeszło!.
    Jest to zgodne z tym co miało, ponoć, miejsce w przypadku ataku Hiszpanki po pierwszej wojnie światowej gdzie umierali normalni ludzie o silnym układzie odpornościowym w skutek jego ponadnormatywnej reakcji na wirusa!.

    Teraz coś bezpośrednio potwierdzającego przepowiednie.
    Właśnie miałem przed oczami kolejny dowód że żyjemy w czasach ostatecznych.
    Niechcąco, po obejrzeniu chyba już z dwusetny raz któregoś z odcinków „Psa Cywila” sportowo przerzuciłem kanały i trafiłem (w TV4) na program Galileo.
    A tam w huraoptymistycznym klimacie, drugi już raz w moim życiu, obejrzałem felieton o tym jakie to wspaniałe są mikrochipy wszczepiane pod skórę!.
    Bywalcy lokali w Holandii, którzy mają je pod skórą wkłute są cyt.:”traktowani jak królowie”.
    Gdy na konto wpłacą tysiąc euro to przysługuje im bonus w wysokości kolejnych pięciuset tylko dlatego że mają ten szmelc pod skórą, itd. itp.

    Patrzyłem na to i mimo całej świadomości sytuacji nie wierzyłem własnym oczom i uszom!.
    Pomyślcie teraz o tzw. zwykłych czy inaczej statystycznych ludziach.
    Ponieważ większość społeczeństwa ziemskiego woli się oszukiwać i nie widzieć problemu obawiam się że łyknie ono bezkrytycznie cały ten chłam propagandowy.
    Szczególnie, będąc tak ordynarnie i podstępnie zachęcanym!.
    Na początku nic na siłę a większość sama wyciągnie łapki!.

    Działania uświadamiające ludziom ich sytuację są potrzebne by uratować jak najwięcej osób/dusz.
    Życie to przede wszystkim działanie na planie fizycznym. Przeciw agentom masonerii trzeba aktywnie występować ujawniając ich, wytykając ich działania oraz protestując i pisząc petycje.
    Należy też uświadamiać ludzi w służbach mundurowych z czym mają do czynienia. To oni stają się zbrojnym ramieniem NWO.
    Od ich reakcji zależy czy nasze starania uratowania świata spalą na panewce czy nie.
    Otwieranie im oczu to wielce trudne zadanie bo są oni, w większości, chodzącymi sceptykami i cynikami.
    Do tego jak każdego niemal obywatela łatwo ich zastraszyć, z reguły obciążeni wysokimi kredytami), są potencjalnie podatni na korupcję czego dowody mieliśmy wielokrotnie ujawnione.
    Tak niestety jest.

    Szczęśliwie jest jeszcze inny aspekt naszego życia.
    Jego przejawem są religie oraz przewidywania osób umiejących zajrzeć w przyszłość.
    To świat duchowy który dla wielu jest pustym zwrotem. Niesłusznie.
    Uważam że najwyższy czas byście wszyscy zaczęli się gorąco modlić, nawet jeśli nie wierzycie w coś więcej niż w to co możecie zobaczyć, o to by skutki satanizacji świata były dla nas jak najmniej dotkliwe bo to się NAPRAWDĘ dzieje!.

    Modlitwa … wielu ubawi to zapewne ale ten akt wiary czyni wokół rejonu w jakim się znajdują modlący swego rodzaju mentalne „pole siłowe”. W takim rejonie, w dłuższym okresie czasu, nie udadzą się masońsko – satanistyczne zabiegi propagandowe ani ataki z zewnątrz.
    Potraktujecie to zapewne jak fantasy ale co wam, sceptycy, szkodzi, na początek zmówić co dziennie choć kilka „zdrowasiek”?!.
    Pamiętajcie że Krzysztof Jackowski udowadnia że jest coś więcej niż tylko to co widzimy!.
    Są to dowody których rozumny człowiek nie może zignorować nawet jeśli ich nie rozumie!.
    Istnienie świata duchowego implikuje istnienie Boga i szatana.
    Przeciw szatanowi bez Boga a w naszym przypadku szczególnie bez Jezusa i jego matki, Marii sobie nie poradzimy!.
    Nie oznacza to że należy popadać w dewocję ale ignorowanie tego, na obecnym etapie rozwoju sytuacji, staje się po prostu niebezpieczne!.
    Alternatywą było by odwołanie się do dawnych bogów o których mówi Trehlebow ale kto z nas, dziś, ma pojęcie co Słowianom zostało zabrane wraz z wytrzebieniem tzw. „pogaństwa”?. Praktycznie nikt.
    A odebrana została zdolność łączenia się z „wyższym ja”.
    W miejsce dawnej wiary wszczepiono nową równie silną ale manipulowaną od samego niemal początku.
    Dlatego chrześcijaństwo jest tak atakowane i rozsadzane od środka w łonie samego Kościoła Katolickiego bo jak każda wiara czyni ludzi silnymi i zorganizowanymi!.
    Wielu takie stwierdzenie może się nie podobać.
    Wielu odrzuca wiarę mając w świadomości prześladowania będące udziałem Kościoła.
    Fakt ale to było właśnie jednym z elementów psucia całego systemu!.
    Dziś doskonale widać że bez wsparcia ze strony „wyższych instancji” jesteśmy jak ryby wyjęte z wody. Bezsilni!.
    Kto ma rozum widzi to wyraźnie!.
    „Ocenę, jak zwykle, pozostawiam Państwu”.

    • hjk 20 sierpnia 2011 o 10:44 pm

     widziałem ten program – pokazywali tez prace jakiegos kanadyjczyka, jak chodzi z kamerą przy oku, to idzie do systemu, ktory dokonuje z obrazem roznych operacji i potem ‚oczyszczony” obraz wyswietlany jest do oka…

     argument był taki, ze jak zakladamy na nogi narty, buty czy ubrania, bo to pozwala nam zwiekszyc nasze mozliwosci, tak będzie z tego typu gadzetami.. pewnie podobnie argumentują, ze z chipem…

 5. Jony 20 sierpnia 2011 o 7:03 am

  Hamas odwołuje zawieszenie broni z Izraelem
  http://konflikty.wp.pl/title,Hamas-odwoluje-zawieszenie-broni-z-Izraelem,wid,13704420,wiadomosc.html
  A na jednej ze stron konspiracyjnych czytałem że III wojna światowa ma zacząć się od izraela we wrześniu tego roku.

  • BirdDwa 20 sierpnia 2011 o 7:38 am

   Spokojnie. Nic będzie żadnej wojny. Tam to już tak jest raz ci zabijają a potem jest odwet. Potem ci zabiją i na odwrót.

   Ciekawe co to była za strona. Jakaś bibuła czy prawda2? hehe

   • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:40 am

    Czy sądzisz, że twoje marzenie się ziści? Syjoniści chcą wojny, bowiem wszystko zaczyna im nawalać. Nadzieja w mądrości tych, którzy jeszcze zachowali godność i są dość silni by powstrzymać to szaleństwo. No i w modlitwie.
    Sygnałem, że jest źle będzie wojna z Iranem.

    • BirdDwa 20 sierpnia 2011 o 9:47 am

     Marzenie?.

     – „Wojna jest wspaniała-według tych którzy nigdy jej nie zaznali”

     – – –
     Owszem, nie podważam tego że wojna będzie ale nie we wrześniu. Albo już trwa, ciężko sobie wyobrazić działania wojenne. Dużo, ba Bardzo dużo ludzi wie o co chodzi więc nawet Alex nawija o ataku na Iran. To będzie potwierdzenie tego o czym on mówi jeżeli zaatakują.

     Wojna będzie ale nie wydaje mi sie że
     1). Dotrze do nas
     2), Będzie przypominała te poprzednie/bądź z czasów ataku na Irak.

     A ci coś wysadzą, potem tamci. TV zwali wine na Iran i obejdzie sie po kościach.

     Do wojny z prawdziwego zdarzenia bądź Rewolty daleka jeszcze droga

     • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 9:50 am

      Polska będzie pierwsza. Czy sądzisz, że PO ustąpi ot tak? Dlatego podpisują układ z Izraelem by otwarcie Mossad i IDF mogły wejść.

      • TZ 20 sierpnia 2011 o 10:43 am

       Dlaczego PO miałaby ustąpić? Przecież wybory wygra w cuglach… Czy wy żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości?

       • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 12:16 pm

        To ty żyjesz w „alternatywnej rzeczywistości”. Niedawno podawałem link do autentycznego sondażu na Interii, w którym uczestniczyło 3 mln ludzi. PiS ma 58% poparcia. Oczywiście, o takich sondażach się nie dowiesz w mediach. Nie wiem co Interii odbiło, że otworzyła wolną ankietę.

        • Annah. 20 sierpnia 2011 o 12:33 pm

         „Nie wiem co Interii odbiło, że otworzyła wolną ankietę.”

         Domyślam się do czego im będzie to potrzebne.

        • pedros.lol 20 sierpnia 2011 o 2:00 pm

         Marku, był też sondaż na Onecie, w którym Nowa Prawica miała coś 60% poparcia. Oczywiście ktoś zhakował sondaż. Wkrótce potem zamieszczono kolejny sondaż, gdzie Nowej Prawicy już nie było do wyboru. Tym razem opcja „inne ugrupowanie” miała 60%. Na ile więc miarodajne są takie sondaże?

         • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 2:22 pm

          Czy sądzisz, że tamten sondaż był zhakowany? Testowaliśmy wpisywanie głosów – reagowało dość poprawnie. Sądzę, że wszystkie pozostałe sondaże to jest propaganda. Ludzie mają dość rządów PO – chyba nikt na tym nie zyskał poza samą mafią. Wybory prezydenckie były sfałszowane, już wtedy wiedziano, że siła leży po stronie PiS. Można się kłócić, czy PiS jest kontrolowana przez tych samych ludzi, czy nie – ale na pewno więcej w niej patriotów niż w PO.
          Sądzę, że PiS ma dużą przewagę nad PO. Ludzie pamiętają, że za PiS coś się działo. Za PO same kłopoty. Nawet nie trzeba sondażu żeby to stwierdzić. Samoobrona mogła stanowić dużą siłę, miejmy nadzieję, że ktoś się znajdzie kto zastąpi Leppera.

        • pedros.lol 20 sierpnia 2011 o 6:23 pm

         Oby Pan miał rację, Panie Marku, bo PIS rzeczywiście może wygrać te wybory.

     • sebecx 20 sierpnia 2011 o 10:03 am

      Albert Pike plan III wojen światowych..

      • Rodriguez7 20 sierpnia 2011 o 10:37 am

       Dokładnie. Wracać do podstaw…

 6. wacpan 20 sierpnia 2011 o 7:23 am

  http://wolnemedia.net/polityka/tajemnicze-przymierze/

  • sebecx 20 sierpnia 2011 o 6:52 pm

   ..cóż, mowa tutaj o manipulacji poprzez istoty duchowe…

 7. OlO 20 sierpnia 2011 o 7:25 am

  ONZ: Ponad 300 tysięcy dzieci umiera z głodu
  A to dopiero początek.
  W Somalii, Kenii, Etiopii i Dżibuti z głodu i pragnienia zmarły już dziesiątki tysięcy ludzi. Jednak – jak alarmuje ONZ – to dopiero początek katastrofy humanitarnej. Tylko w Afryce Wschodniej umiera już dziś umiera z głodu 300 tysięcy dzieci – informuje straitstimes.com.
  Najgorsza sytuacja panuje w Somali. 1,4 mln dzieci narażonych jest na głód i pragnienie. Głoduje tam 390 tys. dzieci, a ponad 140 tys. umiera z głodu – ostrzega Lake.
  Zdaniem szefa UNICEF-u Anthony’ego Lake’a kryzys humanitarny będzie się pogłębiał. Pilnej pomocy żywnościowej potrzebuje w tym rejonie Afryki 12 mln ludzi.
  http://www.sfora.pl/ONZ-Ponad-300-tysiecy-dzieci-umiera-z-glodu-a35162

  • Jony 20 sierpnia 2011 o 7:52 am

   Im nie powinno się pomagać w taki sposób że zawozi zie żywność, tylko po przez edukacje seksualna (zabezpieczenia gumka) i trzeba ich samych nauczyć produkcji żywności. A co dziwne przed przybyciem białego człowieka to tam nie głodowali 🙂 Wiec najlepszą pomocą im było by stamtąd odejść szczególnie usa nie powinna tam się ponosić. Bo dla nich afryka to rynek zbytu w którym mogą sprzedać swoją używaną broń.

   • Ania 20 sierpnia 2011 o 8:05 am

    Gumka ? To dwie wielkie religie będące w ekspansji w Afryce by cię chyba zjadły !

    • Jony 20 sierpnia 2011 o 8:11 am

     Gumka to jest jedno z wyjść, jeśli oni są religijnie uprzedzeni do takich nowoczesnych metod zapobiegania rozmnażaniu to najlepiej ich zostawić samych sobie, bo widocznie oni nie chcą pomocy od białego człowieka, po co na siłę im tam wpychać jakieś religie i przekonania?

     • sebecx 20 sierpnia 2011 o 8:25 am

      @ Jony czy oglądałeś wywiad D. Icka z Credo Mutwą? ..chyba nie … tam jest wyjaśniony między innymi ten problem… pomimo wszelkich kontrowersji związanych z resztą poglądów Icka..

      • Jony 20 sierpnia 2011 o 8:47 am

       Oglądałem przed chwila ale tam jest mowa tylko o naszyjniku.

     • Ania 20 sierpnia 2011 o 10:00 am

      Wszyćko ci się pozajączkowało, Jony.

      • jony 20 sierpnia 2011 o 1:36 pm

       Pisz po polsku tak żeby cie rozumiał bo ja tego dziecięcego bełkotu nie rozumiem.

   • Wizzgaa 20 sierpnia 2011 o 11:07 am

    Jony ! Edukacja seksualna ? Ależ oni umierają już ,teraz , w tej chwili . Muszą dostawać żywność bo nie będzie kogo edukować . Co do wyniesienia się stamtąd „białych” to sprawa nie jest taka prosta i nie na okrzyk ” TERAZ” . Chyba to rozumiesz.

    • jony 20 sierpnia 2011 o 1:45 pm

     A wiesz dlaczego głodują? Między innymi przez to że ich wcześniej dokarmiano a oni się dalej płodzili. Widocznie niemożna ich utrzymać przy życiu w tak dużej liczbie więc ich wymarcie jest naturalnym tego efektem z którym powinniśmy się pogodzić. Niema co utrzymywać ludzi sztucznie przy życiu jeśli oni sami tego nie potrafią. Dinozaury już dawno temu wymarły może oni są w tym wypadku takim dinozaurem. Ewolucja jest okrutna. Po za tym to już nie pierwszy raz kiedy ich dokarmiają a ci nadal się płodzą bez umiaru, my im mamy pomagać a sami u siebie mamy problemy z biednymi i bezdomnymi. Najpierw posprzątajmy własne podwórko zanim zaczniemy uleczać świat.

     • ekonomiczny hitman 20 sierpnia 2011 o 2:31 pm

      Głodują bo jest susza a nie bo się płodzili! Czytaj a potem pisz!

      Nawet na onetach masz:
      http://wiadomosci.onet.pl/swiat/katastrofalna-susza-w-afryce-kleska-glodu,1,4773523,wiadomosc.html

      • pola 20 sierpnia 2011 o 3:06 pm

       Wystarczy aby korporacje nie okradały Afryki,tak jak się to dzieje do tej pory a to co dostają to są resztki z pańskiego stołu.

       • Jony 20 sierpnia 2011 o 5:13 pm

        Też racja pisałem już wcześniej że biały człowiek powinien stamtąd odejść, zostawić ich samym sobie.

      • Jony 20 sierpnia 2011 o 5:10 pm

       Na sforze nic nie piszą o suszy naucz się czytać ze zrozumieniem 🙂 Ty żeś jakieś onety wyczarował 🙂 Czaruj dalej. A po za tym nie tylko oni mają susze czy złe plony w polsce też mamy kiepsko ale głodem nie przymieramy. Jak nam nawet by brakło żarcia to sobie importujemy bo nas stać a tamtych nie bo to dinozaury na wymarciu.

     • felicyta 20 sierpnia 2011 o 3:54 pm

      @jony,
      tu masz o glodzie w Somali
      http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/20/somalia-glod-dla-zysku-i-wschodnio-afrykanski-kryzys-zywnosciowy-cz-iii/
      jak mowi tytul art .(3 czesci)
      glod ten jest wywolany sztucznie dla zysku i depopulacji.

      • Jony 20 sierpnia 2011 o 5:32 pm

       Jedzenie zdrożało na całym świecie a w afryce tylko głodują i dodatkowo płodzą dzieci jak nie maja co do gara wrzucić istna głupota. I nie mów mi że dzieci nie płodzą bo zawsze w tych zdjęciach pokazują głodne czarne murzynki. Europejczycy też nie są dużo mądrzejsi bo na GMO pozwalają.

       • sebecx 20 sierpnia 2011 o 7:11 pm

        … no ale trzeba powiedzieć, że te zdjęcia to tak lekko 30 lat pokazują… http://www.youtube.com/watch?v=VJdSVCEeknc ..opowiada rdzenny szaman ..wątek reptilian w rozpatrywanym zagadnieniu głodu i płodzenia można pominąć, a dowiesz się co nieco.. pytanie, czy wytrwasz?

  • ekonomiczny hitman 20 sierpnia 2011 o 2:23 pm

   Markety wyrzucają tony jedzenie miesięcznie na śmietnik a te pojeby wolą bombardować Libię i podsyłać szczepionki na depopulacje o których bill gates wszem i wobec z uśmiechem głosi. Tak się robi masowe „ukryte” ludobójstwo bo przecież afryka głoduje to muszą ginąć. Większość sądzi, że to normalne i nie widzą że ludobójstwo odbywa na naszych oczach – największe zbrodnie same się ukryją przed światem przez ignorowanie i niedowierzanie. Chory system.

 8. Thor 20 sierpnia 2011 o 7:47 am

  a fukuszima nadal dymi, na miernikach brakuje skali, nie da się podejść bo nawet w automatach topi się elektronika… Będzie można coś zrobić jak ostygnie za ok. 30 lat.
  !

  • Jurek 20 sierpnia 2011 o 8:54 am

   czemu za 30 lat ?

   Ten roztopiony kocioł napędzany jest energią uranu i plutonu. Potrzeba ok. kilku miliardów lat by to rozpadło się do połowy. Z rozpadu cały czas powstają inne pierwiastki – też promieniotwórcze – np. tor ( jest chyba zaraz pod plutonem u Mendelejewa ) . Tor teraz spada nam głównie z deszczami, a jak przyjdzie zima i powietrze się oziębi ( nie będzie konwekcji jak latem), ten syf spadnie ze śniegiem i już na poważnie zepsuje wodę i ziemię. ( spadną też pyłki plutonowe – niestety)

   Kto może niech nakłania rolników , ogrodników i działkowiczów do zakładania tuneli foliowych lub choćby przykrycia gleby folią. Przynajmniej glebę się ochroni.

 9. OlO 20 sierpnia 2011 o 8:36 am

  Coś o trolowaniu na dużych portalach informacyjnych i nie tylko
  info spakietowane w jednym miejscu
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_zatrudnie_trolla_-_czyli_jak_manipulatorzy_zatruwaja_zycie_normalnym_internautom.html

 10. OlO 20 sierpnia 2011 o 8:44 am

  Czy wiesz, że minęło 160 dni od czasu awarii japońskiej elektrowni? Pamiętasz, z jakim przejęciem czytaliśmy o kolejnych dniach walki o schłodzenie rdzeni reaktorów i kolejnych pomiarach promieniowania? Z jaką nadzieją czekaliśmy na wiarygodny komunikat, że udało się zapanować nad sytuacją? I wiesz co? Minęło 160 dni. I jest dużo gorzej, niż było na początku. Mało tego. Pomimo zmowy milczenia mediów głównego nurtu prawda jest taka, że przez te 160 dni trwa nieustannie emisja radioaktywnych materiałów do ziemi, do wody i do atmosfery.

  Są miejsca w Fukushimie, gdzie poziom radioaktywności sięga miliona miliremów na godzinę. Dla porównania uważa się 100 miliremów rocznie za dopuszczalną granicę ekspozycji człowieka na promieniowanie. MILION na godzinę versus STO na rok… Czy ktoś z decydentów tego świata potrafi to zrozumieć?

  Stan na dzień dzisiejszy wygląda następująco:
  *Wiadomo, że w trzech reaktorach nastąpiło stopienie rdzenia i w co najmniej w jednym z nich betonowy fundament, na którym stoi reaktor, jest popękany, a może po prostu już przepalony na wylot stopionym rdzeniem; tą drogą następuje skażenie gleby i wód gruntowych wokół Fukushimy.
  *Wiadomo, że w całym rejonie elektrowni nastąpiły pęknięcia gruntu – jeszcze jako skutek trzęsienia ziemi – i w niektórych miejscach wydobywa się z nich radioaktywna para – co niestety potwierdza, że mamy kompletnie niekontrolowaną emisję materiałów wysoce radioaktywnych do gleby i do wód, a poprzez te pęknięcia – także do atmosfery. W zasadzie realizuje się scenariusz filmu pt. „Chiński syndrom”.
  *Wiadomo, że TEPCO postanowiło zbudować namiot nad elektrownią, który miał ograniczyć emisję radioaktywności bezpośrednio z terenu samej elektrowni; sam pomysł świadczy o beznadziejności sytuacji i o desperacji TEPCO – Czernobyl został przykryty kopułą betonu o grubości kilku metrów – i wbrew iluzji zakończenia tematu, po dzień dzisiejszy emituje stałą dawkę radioaktywności do atmosfery i – prawdopodobnie – do wód gruntowych. Budowanie namiotu, gdy mamy skażenie wód gruntowych i gleby poza terenem elektrowni jest kompletnym absurdem.
  *Wiadomo, że cała Japonia doświadcza stopniowego skażenia. Skażone są prowincje oddalone o 300 km od Fukushimy, w Tokio są miejsca, gdzie poziom skażenia jest porównywalny ze skażeniem na miejscu w Czernobylu! Lekarze biją na alarm – szczególnie zdrowie japońskich dzieci jest narażone na postępującą degenerację, która musi się skończyć nowotworami i innymi chorobami popromiennymi. Niestety, praktycznie nie ma od tego odwrotu. Pierwsze objawy osłabienia dziecięcych organizmów są już masowo raportowane przez lekarzy. Rząd Japonii nie reaguje – jak wiadomo, podniósł onegdaj DWUDZIESTOKROTNIE dopuszczają dawkę skażenia, jakiej mogą być poddane japońskie dzieci. To się nazywa zbrodnią ludobójstwa. (…)
  Przerzut z http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=951:japonia-wulkany-tsunami-i-co-dalej-o-ziemi&catid=44:swoje&Itemid=125

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 9:57 am

   Fukushima jest aktem ludobójstwa. Reaktor zostały wysadzone za pomocą bomb. Są na to bezpośrednie dowody, pisaliśmy o tym na blogu. Firmy ochroniarskie z Izraela przetransportowały te 1-tonowe bomby jako kamery na teren elektrowni. Samo trzęsienie mogło być sprowokowane strategicznie umieszczoną bombą termojądrową. Pęknięcia reaktorów nastąpiły jeszcze przed uderzeniem tsunami – mówią o tym eksperci. Nie mogło to być na skutek trzęsienia, gdyż w tej lokalizacji siła nie przekraczała 6,8, a takie trzęsienie było dopuszczalne w konstrukcji elektrowni. Mamy do czynienia z perfidną akcją terrorystyczną rządu światowego w celu zniszczenia Japonii, a na dłuższą metę – depopulacji globu.

   • Pytacz 20 sierpnia 2011 o 1:54 pm

    Witam!
    A co mają zrobić? Powiedzieć: Ludzie cała Japonia świeci jak Czarnobyl? Przecież wtedy byłaby tam kompletna panika (niestety dla nich nic nie mówią). O ile media o tym nie mówią dziwi postępowanie innych krajów Szczególnie USA i Kanady które są narażone na promieniowanie najbardziej i nie wymuszają budowy ołowiano betonowej kopuły. Japonii ona dużo nie pomoże ale reszcie świata na pewno. Dlatego Ruscy ją wybudowali bo Czarnobyl by skaził duży teren ZSRR a Japończykom to wisi bo mają ocean a potem USA i to ich już nie obchodzi. Co do tekstów o terroryzmie rządu światowego to aż tak daleko bym nie szedł. Bardziej szereg zaniedbań od początku popełnionych przez Japonię i USA już przy budowie reaktorów. Te trzęsienie jednak było silne nie przesadzajmy że 6,8 stopnia tylko więcej może nie 9 ale ponad 8 miało. A że Fukushima to zatoka to fale się spiętrzyly bardziej niż w innych miejscach.

    • sebecx 20 sierpnia 2011 o 10:24 pm

     ..toż to dla dziadzia rotszylda samo dobro, .że to się rozwlecze po świecie, bo jemu się marzy transhumanizm (ogromna manipulacja idzie w tym kierunku) i depopulacja przy okazji …nie chcą się szczepić to uranem poczęstujemy… i tak z deszczami spada to od marca na północną półkulę… i próbując zachować rozsądek, każdy zadaje sobie takie pytanie: dlaczego nic nie robią? …mają powód ? …zemsta ? …o czymś wiedzą? ..jeśli tak, to o czym? ..ponieważ tutaj piszemy o różnych sytuacjach, a czasem „cudach i niewidach”, to polecam ten link w którym jest mowa o skażeniu północnej półkuli…. http://babavanga.pl/ …przypadek?

   • wiemTroche 20 sierpnia 2011 o 3:18 pm

    To ciekawe.Jakos przegapilem.Podaj linka.Dzieki.

    • Pytacz 20 sierpnia 2011 o 11:02 pm

     na paranormalne.pl w temacie o fukushimie wszystko jest

  • navajo88 20 sierpnia 2011 o 12:25 pm

   OLO a nie przyszło ci do głowy że to Amerykanie stosują odwet za atak na Hawaje w 1941 roku na pacyficu hahahaha, zresztą dowiem się jak dzisiaj wyplynę w rejs na wojnę w SH4 na Atl Wake hahahahaha

   • OlO 20 sierpnia 2011 o 2:58 pm

    nie wiadomo kto kogo tu jedzie, szukać trzeba bardziej namacalnej prawdy która też nie zawsze może być pewna, historia z roku na rok inaczej się już piszę jak do tego co jest dokładane są nowe rzeczy, nie które fakty wychodzą dopiero po dwudziestu latach ale po tym czasie wielu poszukiwaczy prawdy może już nie żyć :/
    Jak już będziesz na Pacyfiku to wybierz się do Japonii porozmawiaj z ludźmi i zrelacjonuj nam co tam się dzieje i wróć w jednym kawałku 😀

 11. OlO 20 sierpnia 2011 o 9:06 am

  Żydowska łapanka palestyńskich dzieci
  IZRAEL. Przez ostatnie kilka miesięcy Wschodnia Jerozolima stała się brutalnym boiskiem dla izraelskich sił policyjnych. Na rzadkim nagraniu, które możecie zobaczyć poniżej, przedstawiającym grające w piłkę dzieci na rogu ulicy w sąsiedztwie Ras Al-Amoud tajni agenci dokonują „przejęcia”.
  Zdarzenie to zakończyło się aresztowaniem 13-letniego dziecka i uwolnieniem jego dwóch przyjaciół. Wywiad z miejscowymi mieszkańcami potwierdził, że tego dnia nie było na tym terenie żadnej prowokacji czy konfliktu.
  Kilka dni po pokazanym aresztowaniu, 12 funkcjonariuszy policji z niesławnej jednostki Minorities, niektórzy z nich ubrani na czarno i zamaskowani, niektórzy po cywilnemu, pojawiło się w domu również 13-letniego dziecka w dzielnicy Silwan. Wtargnęli do domu bez ostrzeżenia i zabrali rodzicom dziecko siłą. Wbrew prawnym instrukcjom i podobnie jak w przypadku innych incydentów tego typu, dziecko zostało zabrane na posterunek policji bez rodziców i przesłuchane w agresywny i zastraszający sposób.

  Według danych zgromadzonych przez organizacje praw człowieka, w czasie 2010 roku we Wschodniej Jerozolimie zostało aresztowanych 1200 dzieci. Od początku 2011 roku, ponad 100 dzieci zostało aresztowanych w samym Silwan. W styczniu 2011 r., nie mniej niż 25 dzieci zostało aresztowanych, większość przez tajnych agentów z użyciem siły.
  Wiele dzieci relacjonowało o policyjnej przemocy podczas aresztowania, przewożenia na posterunek policji i przesłuchania. W niektórych przypadkach dotyczy to dzieci tak małych jak 7-10 latki, które w ten sposób zostają pozbawione nie tylko wolności, ale również dzieciństwa.
  http://palestyna.wordpress.com/2011/08/19/zydowska-lapanka-palestynskich-dzieci-w-jerozolimie/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/zydowska-lapanka-palestynskich-dzieci/

  Ciekawe co oni z tymi dziećmi robią, może poświęcają na czarnej mszy?
  Ktoś za to powinien się wziąć, bo pomyślcie jakby to było wasze dziecko.

  • Wizzgaa 20 sierpnia 2011 o 11:14 am

   Rozumiem ,że część tych dzieci ostatecznie wraca do domów . Przyszło mi do głowy , że może w trakcie brutalnych przesłuchań zostały „obdarzone” jakimiś mikrourządzeniemi / do wnętrza organizmu /. Wciąż mówi się o chipach , może to coś w tym rodzaju a nie czarna msza . Szczegółowy cel takiego działania znany tylko porywaczom.

   • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 12:26 pm

    W Anglii wiele dzieci już zostało zaczipowanych. To jest trudne do wykrycia, gdyż czipy obecnie są bardzo małe. Sądzę jednak, że ich zdolności emisyjne też są niewielkie, tak że czipa można dopiero kontrolować z niewielkiej odległości. Ale mogę się mylić.

  • pola 20 sierpnia 2011 o 3:11 pm

   Mam nadzieję że nie po to łapią te dzieciaki. http://www.bibula.com/?p=11748

   • outofstep 20 sierpnia 2011 o 9:40 pm

    Dokladnie po to samo masoni The Shriners zalozyli w Stanach i Meksyku siec szpitali dla dzieci (Shriners Hospitals for Children). Na kilku forach anglojezycznych znalazlem kilka potwierdzen na to ze handel organami i badania na zdrowych organizmach to nie zadne bajki a i masa pedofili ma tez z tego ucieche.Brzmi to niewiarygodnie ale czyz Hollywood juz nam tego nie pokazywal i tak Coma (1978) z Michael Douglas’em czy Extreme Measures (1996) na podstawie ksiazki Michael Palmer’a,ktory to dosc gleboko siedzi w tym temacie.

 12. Jony 20 sierpnia 2011 o 9:09 am

  NASA ukrywa dane na temat komety Elenin
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nasa-ukrywa-dane-temat-komety-elenin

 13. Jony 20 sierpnia 2011 o 9:10 am

  Lot komety Elenin śledzony za pomocą instrumentów sondy Stereo
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/lot-komety-elenin-sledzony-za-pomoca-instrumentow-sondy-stereo

 14. Jony 20 sierpnia 2011 o 9:17 am

  Bill Gates przyznaje, że szczepionki są elementem planu depopulacji
  http://innemedium.pl/wideo/bill-gates-przyznaje-ze-szczepionki-sa-elementem-planu-depopulacji

  • O Rzesz 20 sierpnia 2011 o 6:23 pm

   Połączenie szczepionek i ograniczenia dostępu do witamin.
   Najprostsza droga do depopulacji.
   Perfidnie skuteczne!.
   http://www.naturalnenielegalne.pl/

   i audycja radiowa na ten temat z 2009 roku:
   cz.1
   http://skidar.wrzuta.pl/audio/0LNJm2kQm1t/wpna_2009_06_02
   cz.2
   http://skidar.wrzuta.pl/audio/2vfK6O8kRcT/wpna_2009_06_03

 15. Jony 20 sierpnia 2011 o 9:21 am

  Geoinżynieria pogodowa, to się dzieje naprawdę
  http://innemedium.pl/wideo/geoinzynieria-pogodowa-sie-dzieje-naprawde

  • nowy84 20 sierpnia 2011 o 11:03 am

   co do chemtrailsow to od ponad dwóch tygodni nie ma ich na niebie a jak są to pojedyncze sztuki, ciekawe co takiego kombinują ze nagle nie pryskają?? Zmiana taktyki czy może przesadzili już z ilością rozpylanego aluminium i reszty świństw

   • ziarnko prawdy 20 sierpnia 2011 o 3:38 pm

    Dzisiaj nad Poznaniem mnostwo samolotow rozpylajacych to swinstwo.

    • wojox 20 sierpnia 2011 o 6:09 pm

     Myślę że jedyne ograniczenie to flota, więc pryskają w różnych miejscach. Najgorsze myslę przed nami. Czuje że większość tego aluminium zostaje tam u góry tworząc dla naszej planety korzuch… Stąd ocieplenie klimatu,, Ziemia nie mogąc odprowadzić ciepła w kosmos zaczyna się gotować od środka i mamy więcej wulkanów itd…

     • rob 20 sierpnia 2011 o 11:24 pm

      zgadza się i zapewne naszym wybawicielem (właścicielem) będzie firma Monsan-to
      ,,a przy okazji coraz wieksza ilosć Smartphone’ów chodzi lepiej

    • ama12 20 sierpnia 2011 o 6:32 pm

     Potwierdzam, zaczęło się wczoraj po wieczornej burzy

 16. bia 20 sierpnia 2011 o 10:15 am

  Arszenik i stare szczepionki Trują wszystko i wszystkich i jest tak jak napisane tu u Izajasza

  Oto Pan pustoszy ziemię,
  niszczy ją i przewraca jej powierzchnię,
  a mieszkańców jej rozprasza.
  2 I będzie [dotknięty] jak lud, tak kapłan,
  jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani,
  jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją,
  jak wierzyciel, tak jego dłużnik.
  3 Okropnie spustoszona będzie ziemia
  i bezgranicznie rozdrapana,
  bo Pan wydał taki wyrok.
  4 Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała;
  świat opadł z sił, niszczeje,
  niebo wraz z ziemią się wyczerpały.
  5 Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców,
  bo pogwałcili prawa,
  przestąpili przykazania,
  złamali wieczyste przymierze.
  6 Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
  a jej mieszkańcy odpokutowują;
  dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
  i mało ludzi zostało

  Ludzi coraz więcej a człowieka coraz mniej tak wygląda nasza cywilizacja oderwana od Boga i zasad moralnych

 17. 999AQQ 20 sierpnia 2011 o 10:34 am

  Przepraszam, że wklejam-art. bardzo ważny w całości!

  To jest chyba największe oszustwo naukowe w historii medycyny. Doktor Scott Reuben, były członek biura rzecznika prasowego firmy Pfizer, zgodził się przyznać się do winy sfałszowania [swych] kilkudziesięciu prac badawczych, które zostały opublikowane w czasopismach medycznych.

  Główne media podają fakt, że doktor Reuben przyjął od Pfizera 75.000 dolarów dotacji na badania leku Celebrex w 2005 roku. Jego badania, które zostały opublikowane w czasopiśmie medycznym, były od tamtego czasu cytowane przez setki innych lekarzy i naukowców jako “dowód“, że Celebrex pomógł zmniejszyć ból podczas terapii po operacjach chirurgicznych. Jest tylko jeden problem z tym wszystkim: żaden z pacjentów nie był nigdy objęty tymi badaniami!
  Okazuje się, że doktor Scott Reuben sfałszował całe badania i pomimo to opublikował je.
  To nie pierwsze badania sfałszowane przez doktora Reubena: jak podaje Wall Street Journal on także sfałszował dane z badań leków Bextra i Vioxx.

  W wyniku sfałszowanych przez doktora Reubena badań recenzowane czasopismo medyczne “Anesthesia & Analgesia” musiało wycofać 10 “naukowych” artykułów autorstwa Reubena. Londyński The Day podaje, że 21 artykułów napisanych przez doktora Reubena, które pojawiły się w czasopismach medycznych najwyraźniej zostały również sfabrykowane i muszą być wycofane.
  Po przyłapaniu na fabrykowaniu badań dla Big Pharmy doktor Reuben – jak podano – podpisał zobowiązanie, które będzie wymagać od niego zwrotu 420.000 dolarów otrzymanych od firm farmaceutycznych. Grozi mu również kara do 10 lat więzienia oraz grzywna 250.000 dolarów.
  Został także zwolniony z pracy w Baystate Medical Center w Springfield w stanie Massachusetts, po wewnętrznym audycie, który wykazał, że doktor Reuben fałszował dane z badań przez 13 lat.[link]

  Biznesowy standard Big Pharma

  Co zasługuje na uwagę w tej historii, to nie fakt, że lekarz sfałszował badania kliniczne dla przemysłu farmaceutycznego. To również nie fakt, że tak zwane “naukowe” czasopisma medyczne opublikowały jego sfabrykowane badania. To nawet nie fakt, że firmy farmaceutyczne wypłaciły temu szarlatanowi blisko pół miliona dolarów, podczas gdy on pompował kolejne sfabrykowane badania.

  Sedno sprawy polega bowiem na tym, że jest to biznesowy standard w przemyśle farmaceutycznym.
  Tak naprawdę działania doktora Reubena nie są aż tak niezwykłe. Firmy farmaceutyczne rutynowo płacą łapówki naukowcom oraz lekarzom. Czasopisma medyczne regularnie publikują fałszywe, oszukańcze badania. Członkowie paneli certyfikujących FDA (Food and Drug Administration – federalna agencja dopuszczania żywności i lekarstw w USA) regularnie powołują się na sfałszowane badania w procesie podejmowania decyzji. Media w relacjach z badań naukowych też regularnie cytują sfałszowane wyniki.

  Innymi słowy – sfałszowane wyniki są szeroko rozpowszechnione we współczesnej medycynie. Właściwie przemysł farmaceutyczny nie może bez tego funkcjonować. To właśnie sfałszowane badania dają mu najskuteczniejsze efekty rynkowe oraz najsilniejsze aprobaty FDA. Tacy szarlatani, jak doktor Scott Reuben, są ważną częścią farmaceutycznego mechanizmu do robienia zysków, ponieważ bez sfałszowanych badań, przekupstwa i korupcji ten sektor przemysłu miałby bardzo niewiele badań.

  Zwróćmy szczególną uwagę na fakt, że w Anesthesia & Analgesia (usypianie i znieczulanie) chętnie publikowano sfałszowane badania doktora Reubena nawet pomimo tego, że to medyczne czasopismo twierdzi, iż jest “naukowym” medycznym wydawnictwem recenzowanym (peer review). Doprawdy to śmieszne, że naukowe medyczne czasopismo chętnie publikuje fałszywe badania z danymi, które po prostu wymyślił sobie autor badań. Być może te czasopisma medyczne powinny w uniwersyteckich bibliotekach zostać przeniesione z sekcji non-fiction i umieszczone w działach z literaturą science fiction.

  Pamiętajmy też, że wszyscy orędownicy leków, szczepionek i mammografii z ignorancją twierdzą, że ich medycyna konwencjonalna jest oparta na “rzetelnej nauce.” To jest wszystko naukowe i godne zaufania – twierdzą – oskarżając medycynę alternatywną, że jest “umizgiwaniem się” i nienaukowym myśleniem życzeniowym. Powinni teraz spojrzeć w lustro i zdać sobie sprawę, że to ich własny system medycyny szarlatańskiej w dużej mierze jest oparty na fałszywych badaniach naukowych, przekupstwie i korupcji.

  Właściwie trzeba się śmiać, gdy słyszymy jak promotorzy szczepionek i leków twierdzą, że ich medycyna jest “naukowa“, podczas kiedy medycyna naturalna jest “niesprawdzona“. Z pewnością to jest naukowe – prawie tak naukowe, jak fabuła w popularnym komiksie, albo tak wiarygodne, jak lekarska licencja sześciolatka, który właśnie wśród podarków pod choinkę otrzymał zestaw “Pobaw się w doktora“. Wielu badaczy-farmakologów miałoby lepsze kariery, gdyby zamiast prac naukowych pisali powieści fiction.
  Wszystkim tym, którzy z ignorancją twierdzą, że nowoczesna nauka farmaceutyczna jest oparta na “dowodach naukowych”, trzeba tylko podać te trzy słowa: Doktor Scott Reuben.

  Firmy farmaceutyczne wspierają fałszywe badania

  Nie zapominajmy, że firmy farmaceutyczne otwarcie wspierały badania doktora Scotta Reubena. Bowiem one płaciły mu za to, ażeby kontynuował fabrykowanie badań.

  Firmy farmaceutyczne uważają się za niewinne temu wszystkiemu, ale przecież za kulisami musiały wiedzieć co się faktycznie dzieje. Badania doktora Reubena były po prostu zbyt konsekwentnie korzystne dla interesów firmy farmaceutycznej, aby być naukowo uzasadnione. Jeżeli firma farmaceutyczna chciała “udowodnić”, że ich specyfik był dobry dla nowych zastosowań, wszystko co musieli zrobić, to poprosić doktora Reubena o przeprowadzenie badań, puszczając oko. ‑Oto kolejne pięćdziesiąt tysięcy dolarów na badania, czy nasz lek jest dobry na ból po operacjach chirurgicznych (i znowu mrugnięcie).

  I niebawem doktor Reuben magicznie zmaterializuje całkiem nowe badania, które właśnie “udowodnią” to, co dokładnie sponsorująca firma farmaceutyczna chciała udowodnić. Zwolennicy zachodniej medycyny twierdzą, że nie wierzą w magię, ale jeżeli chodzi o badania kliniczne, faktycznie to robią: wszystkie wyniki, które chcą zobaczyć, zaraz pojawiają się magicznie, gdy tylko odpowiedni naukowiec zostaje opłacony za zmaterializowanie wyników z cienkiego powietrza, i jak magik wymachując różdżką czarodziejską zaśpiewa „Abra kadabra … niech się staną DANE NAUKOWE!” Shazam! Dane z badań naukowych materializują się tak po prostu. To wszystko zostaje wpisane do artykułu “naukowego“, który również w magiczny sposób zostaje opublikowany w czasopismach medycznych, które nie zadają choćby jednego pytania, mogącego wykryć oszustwo naukowe. Sądzę, że poza wszystkim ci ludzie wierzą w magię, prawda? W przypadku gdy brakuje nauki, trochę “badawczej magii” wygodnie wypełnia lukę.

  Cały ten system to jest kpina z prawdziwej nauki. Jest to system obsługiwany przez przestępców, którzy wytwarzają wszelkie “dowody naukowe” potrzebne, aby je opublikować w czasopismach medycznych i uzyskać dopuszczenie przez FDA dla leków, co do których są w pełni świadomi, że zabijają ludzi.

  Czym jest “Medycyna oparta na dowodach”?

  Fakt, że taki naukowiec, jak doktor Reuben może z powodzeniem wytwarzać fałszywe wyniki badań, potem je opublikować w recenzowanych czasopismach naukowych, i czynić tak bezkarnie przez 13 lat – rzuca teraz nowe światło na to, co się naprawdę kryje pod pojęciem “Medycyny opartej na dowodach”.

  Przepis na medycynę opartą na dowodach jest dość prosty: Sfabrykuj dowód! I opublikuj w jakimkolwiek wiodącym czasopiśmie medycznym. Następnie możesz powoływać sfabrykowany dowód jako “fakt!”.

  Gdy promotorzy leków i szczepionek w swojej obronie uciekają się do “Medycyny opartej na dowodach”, należy pamiętać, iż spośród ich tzw. dowodów wiele zostało całkowicie sfabrykowanych. Kiedy twierdzą, że ich dział chemicznej i toksycznej medycyny opiera się na “prawdziwej nauce“, to naprawdę oznacza, że jest oparta na fałszywej nauce, którą oni wszyscy potajemnie zgodzili się nazywać “prawdziwą nauką“. Kiedy twierdzą, że “fakty naukowe” wspierają ich stanowisko, to tak naprawdę oznacza, że owe “fakty” zostały sfabrykowane przez naukowców-kryminalistów za łapówki płacone przez firmy farmaceutyczne.

  Okazuje się, że “Medycyna oparta na dowodach” prawie już nie istnieje. A nawet jeśli, to skąd wiesz, które badania są rzetelne, a które sfabrykowano? Jeżeli renomowany, dobrze płatny naukowiec może sfałszowane artykuły publikować przez 13 lat w wiodących czasopismach naukowych – bez przyłapania przez recenzentów – to jaka jest wiarygodność całego recenzowanego procesu wydawniczego w nauce? A to oznacza: “Medycyna naukowa” jest całkowitym oszustwem.

  I to oszustwo nie ogranicza się jedynie do doktora Scotta Reubena. Pamiętajmy: on zaangażował się w rutynowe oszustwa badawcze przez 13 lat zanim go przyłapano. Jest prawdopodobnie tysiące innych naukowców zaangażowanych w podobne nadużycia badawcze w tej chwili, którzy nie zostali jeszcze złapani na gorącym uczynku. Ich fałszywe prace badawcze bez wątpienia zostały już opublikowane w “naukowych” czasopismach medycznych. Zostały zacytowane w prasie popularnej. Zostały powołane przez decydentów FDA dla podjęcia decyzji o dopuszczeniu leków jako “bezpiecznych i skutecznych” do powszechnego stosowania.
  Czyli jednak pod tym wszystkim nie ma nic więcej, niż oszustwa i szarlataneria. Jasne, że mogą wystąpić jakieś rzetelne badania pomieszane z fałszywymi, ale jak możemy odróżnić jedne od drugich?

  Jak mamy mieć zaufanie do tego systemu, który twierdzi, że posiada monopol na prawdę naukową, ale w rzeczywistości jest tylko przykrywką dla bezspornych oszustw naukowych?

  Nie ustawaj w dobrej robocie, doktorze Reuben

  Dziękuję ci, doktorze Reuben, za pokazanie nam prawdy o przemyśle farmaceutycznym, o szarlatanerii badawczej, o śmiesznych “naukowych” czasopismach, o przekupstwie oraz korupcji, które charakteryzują dzisiejszy przemysł farmaceutyczny. Zrobiłeś więcej, aby rzucić światło na prawdziwą naturę przemysłu farmaceutycznego, niż mogłoby kiedykolwiek dokonać tysiąc artykułów na stronie NaturalNews.com .

  Wytrwaj w dobrej robocie. Jestem pewien, że po zapłaceniu grzywny i odsiedzeniu niewielkiego wyroku w więzieniu, na twoje usługi będzie wciąż duże zapotrzebowanie od wszystkich czołowych firm farmaceutycznych, które potrzebują jeszcze więcej “naukowych” badań do sfabrykowania i dostarczenia do czasopism medycznych.

  Możesz być nieuczciwą, odrażającą istotą ludzką dla większości tego świata, ale jesteś ogromnym atutem dla przemysłu farmaceutycznego i oni ciebie potrzebują żebyś powrócił! Jest więcej badań, które muszą być sfabrykowane w niedalekiej przyszłości, jest więcej sfałszowanych artykułów, które muszą zostać opublikowane, i jest więcej jeszcze bardziej niebezpiecznych lekarstw, które muszą otrzymać zatwierdzenie przez FDA. Pospiesz się!

  Bo jeżeli jest takie miejsce, gdzie skrajna nieuczciwość jest szczodrze nagradzana, to jest to w przemyśle farmaceutycznym, gdzie trucizny są dopuszczane jako leki, a fikcja jest publikowana jako prawda.

  Mike Adams, Natural News 18.02.2010

  Tłumaczenie Maciej Pokora http://www.bibula.com/?p=18698

  • 999AQQ 20 sierpnia 2011 o 12:26 pm

   Jedno jest pewne – niezwykła zgodność z aktualnymi wydarzeniami!

   * * *

   Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.

   To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

   Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.

   Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.

   Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo.

   Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.

   Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.

   Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.

   Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.

   Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.

   Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.

   Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

   Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.

   Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.

   Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.

   Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.

   Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.

   Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.

   Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.

   Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.

   Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.

   Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.

   Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.

   Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.

   Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.

   Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.

   Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.

   Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.

   Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.

   Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.

   Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.

   Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.

   Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .

   Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.

   Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.

   Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak myśleć.

   Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.

   Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.

   Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.

   Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.

   Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.

   Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.

   Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.

   Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.

   Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.

   Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.

   Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.

   Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.

   Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.

   Będą nienawidzić siebie i bliźniego.

   Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.

   Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.

   Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.

   Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.

   Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.

   Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

   Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

   Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.

   Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.

   Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.

   Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.

   Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.

   Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.

   Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.

   Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.

   Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.

   O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.

   Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.

   Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.

   Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .

   Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.

   Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.

   Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.

   Nigdy nie muszą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.

   Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.

   To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.

   To przymierze jest opieczętowane krwią,naszą krwią. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię. /link z wolnemedia podał wacpan wyzej/

   • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 2:24 pm

    Nie mógłbyś pisać gęściej? Blokuje to trochę inne komentarze…

  • monitorpolski 28 listopada 2011 o 7:55 pm

   Dzięki Peryskop, postaram się to umieścić we fragmencie w najbliższym odcinku o zdrowiu i firmach farmaceutycznych.

 18. Pingback: Tego się już nie da ukryć – szczepionki są zatrute arszenikiem! « Dziennik gajowego Maruchy

 19. wacpan 20 sierpnia 2011 o 11:22 am

  http://www.uczciwewybory.pl/

 20. 166 bojkot TVN 20 sierpnia 2011 o 11:57 am

  Zobaczcie Państwo ile w Polsce instytucji powinno zbadać i wykryć to samo co laborant w Czechach, lekarz w Szwecji i Jane Burgermeister.
  Jest Instytut Leków, jest Sanepid jest Instytut Zdrowia, jest wiele laboratoriów analitycznych, wiele laboratoriów klinicznych, jest Ministerstwo Zdrowia, które wydawało wcześniej pozwolenia, teraz na lekach zamiast literek MZ jest samo R albo sam numer nie wiadomo z jakiego rejestru.
  Nie wiadomo komu zgłaszać skutki uboczne, czy ktoś u nas zajmuje się rzeczywistą ochroną zdrowia, czy tylko „zasiada i pobiera kasę” za bycie.

  Kto w Polsce odpowiada za lekarstwa i szczepionki? Przecież te wszystkie instytucje utrzymywane są z budżetu. Czy ktoś to kontroluje? Czy ktoś poniósł odpowiedzialność, czy tylko wszyscy biorą łapówy od koncernów, a jedynym oskarżonym jest dr. m. Garlicki?

  • Ania 20 sierpnia 2011 o 1:00 pm

   Za szczepionki i terminy szczepień odpowiada w Polsce Państwowy Zakład Higieny.Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.
   ul. Chocimska 24,
   00-791 Warszawa

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 2:33 pm

   Ludzie, kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że NIE MA KOMU ZGŁASZAĆ! Już Lyndon Johnson powiedział o zamachu izraelskim na USS Liberty – „co z tego, że powiem, że był to zamach terrorystyczny Izraela, skoro tego żadne media nie puszczą?”.
   Pełna kontrola mediów, to jest ich broń, nie tylko w Polsce. Dlatego tak ważne jest puszczanie linków do ważnych artykułów, zawierających dowody na temat zagrożenia, jak wykład prof. dr hab. Jana Narkiewicza – Jodko nt. GMO. Powinniście siedzieć dniami i nocami tak jak ja robię wyszukując takie materiały i bombardować nimi wszystkich znajomych. Drukować ulotki, całe artykuły! Walczycie o życie, to naprawdę nie jest zabawa!

   • OlO 20 sierpnia 2011 o 3:04 pm

    ogólnie mówiąc wbić i wbijać info-prawdę w ciemną masę społeczną

    • 999AQQ 20 sierpnia 2011 o 4:01 pm

     Jak się 1000razy powtórzy może zakiełkuje w łepetynach.
     Kłamstwo 1000x powtórzone staje się prawdą. /np.meNdia/

     • Jony 20 sierpnia 2011 o 6:39 pm

      Myślę że dobrym pomysłem jest też walić te informacje w komentarzach na masowych portalach typu interia onet wp.pl itp. Bo tam zwykle podłączeni do matrixa szukają informacji, opini itp 🙂

 21. vol10 20 sierpnia 2011 o 12:34 pm

  Przywolywana tutaj byla tzw. ‚operacja mason’.
  Co to za dzialania?

  • sebecx 20 sierpnia 2011 o 12:47 pm

   …ten który ją przywoływał podał na 5 DNI WCZEŚNIEJ informacje o załamaniu na giełdzie i tyle powinno Ci wystarczyć…

   • vol10 20 sierpnia 2011 o 12:53 pm

    Czyli zero konkretow. Ktos cos sobie wymyslil.

  • ekonomiczny hitman 20 sierpnia 2011 o 2:58 pm

   Operacja MASON trwa niektóre daty z tej operacji. 2 wrzesień 2011 – igła wariuje, 21 wrzesień 2011 – najgorszy dzień dla OBAMY, [22 Wrzesień 2011 – wielkie BOOM ( -12)], 6 listopad 2011 – blackout. Bądź przygotowany
   ———
   czyjaś interpretacja będąca już wcześniej w komentarzach :

   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/08/krwawy-poniedzialek-informacje-nie-tylko-gieldowe/#comment-28802

 22. 999AQQ 20 sierpnia 2011 o 12:42 pm

  Wywiad z H.Pajakiem „Ludzie honoru”
  Co odpowiada pan Pająk na pytanie czy jest jakaś metoda przebudzenia i doinformowania młodych… http://www.youtube.com/watch?v=gjtwIWg8IcA&feature=player_embedded#!

 23. ALFA 20 sierpnia 2011 o 12:54 pm

  PREMIER TUSK CHCE DEBATY MUSIMY SIĘ DOMAGAĆ MY NARÓD I PARTIE TO MY BĘDZIEMY ZADAWAĆ PYTANIE ,A NIE ONI MIĘDZY SOBĄ TO ŻADNA DEBATA .DOMAGAMY SIĘ DEBATY ONI i MY .SZYKUJCIE PYTANIA JAKIE BĘDZIEMY ZADAWAĆ.PO- WZIĘŁO SOBIE EKSPERTÓW DO KAMPANII WYBORCZEJ Z USA CZY IZRAELA.JAKBY TU WYGRAĆ JAK DALEJ ” PO „BĘDZIE KŁAMAŁO.MOŻEMY DO PREMIERA POWIEDZIEĆ „BRUNO NIE Z NAMI JUŻ TAKIE NUMERY” NIECH NAM ODPOWIE Z KIM PODPISAŁ NIE KORZYSTNE UKŁADY ,DLACZEGO NASZE DZIECI MAJĄ IŚĆ WALCZYĆ I ZABIJAĆ NIEWINNYCH LUDZI .ITD.

  • OlO 20 sierpnia 2011 o 3:08 pm

   wyłączyć prąd do studia to nie będą między sobą rozmawiać i programować ludzi 😉

 24. ALFA 20 sierpnia 2011 o 12:59 pm

  monitorpolski : Dlaczego moje komentarze muszą czekać na moderację?????????

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:33 pm

   Widocznie gdzieś podpadłeś/aś wordpressowi. U mnie np. złośliwie wkładano m.in. pornole i dokonywano ataków masońskich na KK. Były też groźby karalne, to zablokowałem niektóre numery IP.

 25. Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 1:04 pm

  http://szczepienia.pzh.gov.pl/pl_,zadaj_nowe_pytanie.php

  Można się zapytać…

 26. GNM 20 sierpnia 2011 o 1:07 pm

  Jak zmarnowano pieniądze na badania nad rakiem
  Dzięki kosztownym i czasochłonnym badaniom w laboratoriach na całym świecie, wdrożono wiele terapii antynowotworowych, przedłużając życie niezliczonym rzeszom pacjentów nawet dziesiątki lat . W tej sytuacji szokiem staje się wiadomość, że miliony funtów z darowizn charytatywnych i od podatników zostały zmarnowane na „bezwartościowe” badania z braku rzetelnych praktyk laboratoryjnych.

  BBC File On 4 odkrył, że wielu naukowców nie stosuje prostych i niedrogich procedur w celu upewnienia się, że pracują z odpowiednim materiałem doświadczalnym – specyficznymi ludzkimi komórkami rakowymi. W efekcie, tysiące badań jest bezwartościowych.

  Badania Dr Chrisa Tselepis z laboratoriów Cancer Research UK w Birmingham University zwróciły uwagę na problem. Przez ponad 20 lat naukowcy w wielu krajach do badań jednego typu raka przełyku korzystali z eksperymentalnej hodowli komórek rakowych, znanych jako TE7. Te „linie komórkowe” zostały sprzedane na całym świecie i stały się podstawą kilkuset opublikowanych badań. Jednak dr Tselepis z międzynarodową grupą współpracowników odkrył, że TE7 nie jest tym właściwym rodzajem raka, co ma poważny wpływ na rezultaty dwóch dekad badań. „Jeśli istnieje badanie, które twierdzi, że dany lek ma szczególny wpływ na komórki jakiegoś typu i potencjalnie można użyć go w leczeniu pacjentów, to jest to oczywiste nieporozumienie” – wyjaśnił. Powoduje to stratę czasu i pieniędzy.

  Jak to się stało?

  Problem błędnej identyfikacji linii komórkowych pojawił się, ponieważ na oko wyglądają podobnie – gromada małych punktów na dnie kolby laboratoryjnej. Nawet pod silnym mikroskopem, może być trudno odróżnić jedną komórkę rakową od innej. Profesor Geoff Pilkington z University of Portsmouth doświadczył tego na własnej skórze: „Były dwa przypadki, które zauważyłem w laboratoriach, przez co mieliśmy to co nazywamy „skrzeczącym” zanieczyszczeniem, to jest kiedy nasze ludzkie linie komórkowe zostały skażone liniami komórkowymi zarówno szczura jak i myszy.” Oznaczało to, że całe badanie nad nowotworami mózgu musiało zostać odrzucone i rozpoczęte ponownie.

  „To niesamowita frustracja, ponieważ badania nad guzami mózgu są słabo finansowane i trudno o fundusze, więc kiedy zdobędziemy pieniądze dla laboratorium, musimy wypracować bardzo dobre wyniki i zdobyć mocne dane oraz mamy obowiązek zdać raport tym organizacjom, głównie charytatywnym, które finansują nasze badania.”

  Problemy powstałe przez zanieczyszczoną lub błędnie zidentyfikowaną linię komórkową mają szerszy wpływ – jako, że badania oparte na niewłaściwych materiałach regularnie trafiają do czasopism naukowych i stają się wiarygodną częścią literatury medycznej – zaciemniając tym samym podstawy przyszłych badań. To zaniepokoiło też jednego z czołowych ekspertów w Wielkiej Brytanii, Karola Sikorę profesora Cancer Medicine w londyńskim Imperial College. Choć szybko podkreśla, że żaden pacjent raczej nie ucierpiał bezpośrednio, przez taką nierzetelną pracę laboratorium.

  Niechlujstwo naukowe

  „Jednym z problemów jest również to, że badacze konkurują między sobą w chęci uzyskania wyników. Szkoda im czasu na robienie tego, co uważają za czysto techniczne zadanie, jakim jest typowanie linii komórkowych. Wierzą, że ktoś inny powinien to zrobić dla nich, a to jak sądzę, doprowadziło do tego niechlujstwa w nauce.” I nawet po zdemaskowaniu fałszywych linii komórkowych, naukowcy nadal korzystają z nich, jakby były prawdziwe, podczas gdy dalsze badania są całkowicie nieprzydatne przez ten błąd.

  Profesor Gertruda Buehring, w publikacjach od 1969 r. do 2004 r., znalazła jedną trzecią badań z udziałem fałszywych linii komórkowych, których użyto niewłaściwie, jako komórki oryginalne, oczywiście nie mając pojęcia, że są zanieczyszczone. Będąc ekspertem w dziedzinie białaczki i raka piersi na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, była jedną z grona 19 wybitnych specjalistów z Wielkiej Brytanii i Ameryki, którzy napisali tego lata do ministra zdrowia Stanów Zjednoczonych wzywając do podjęcia działań w celu wyeliminowania takich „bezwartościowych” badań.

  Dyrektor Federal Research Agency National Institutes of Health odpowiedział: „Wydaje się aż nadto oczywiste, że zanieczyszczone lub błędnie zidentyfikowane linie komórkowe zagroziły ważności wielu badań i publikacji.” Ale według twórcy listu otwartego, profesora Rolanda Nardone z Catholic University of America nie było żadnego odzewu ze strony naukowców: „Oni zmienili się w strusie, to najlepsze wyjaśnienie jakie mam.” Teraz jest zwolennikiem braku tolerancji, popierając zasadę, że „bez wiarygodności, nie ma grantów ani publikacji w dobrym czasopiśmie naukowym.”

  Chcieliśmy zapytać redakcje wiodących czasopism brytyjskich i instytucji finansujących, o ich odzew na apel dotyczący niepublikowania nie uwierzytelnionych badań. Nikt z wiodącego brytyjskiego czasopisma „Nature” nie był w stanie się wypowiedzieć. Podobnie redaktor British Journal of Cancer.
  Z czasopisma macierzystego Cancer Research UK, nikt nie chciał udzielić wywiadu, ale w oświadczeniu podkreślono, że wprowadzono rygorystyczne kontrole nad własnym bankiem linii komórkowych, w tym test DNA. Spotkało się to jednak z rozsądną reakcją głównego źródła finansowania publicznego, Medical Research Council, który wydaje 500 mln funtów na rok z funduszy publicznych – z tego ponad 70 mln funtów na badania nad rakiem.

  Sprawdzanie autentyczności komórek

  Dr Rob Buckle z Medical Research Council, powiedział: „Oczekujemy od laboratoriów uwierzytelnienia ich pracy lub używania komórek pochodzących ze sprawdzonego źródła.”
  Dla ludzi spoza środowiska naukowego może wydawać się niewiarygodne, że istnieje problem wykorzystywania fałszywych próbek do badań, zwłaszcza gdy jest dostępny stosunkowo tani proces sprawdzania ich autentyczności.
  Teraz do głosów środowiska naukowego wzywających by doprowadzić sprawy nauki do porządku, dołączył prof Sikora. „Myślę, że jako społeczność naukowa musimy coś z tym zrobić. Po prostu odmowa dotacji, lub publikacji, przy czym niemożność publikowania będzie prawdopodobnie bardziej skuteczna. Jeśli jedno z czołowych pism, w którym każdy z nas chce publikować, powie: „dobrze, korzystałeś z linii komórkowych, cudownie, więc daj nam certyfikat autentyczności”, to wtedy możemy to wszystko zaprezentować i niekoniecznie musi to dużo kosztować.”
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/file_on_4/7104070.stm

 27. wacpan 20 sierpnia 2011 o 1:28 pm

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/131-doktryna-szoku.html

 28. wacpan 20 sierpnia 2011 o 1:29 pm

 29. kolekcjonersurowcow 20 sierpnia 2011 o 2:36 pm

  Napisz o zatrutych szczepionkach dla dzieci i niemowląt z zawartością np. Thimerosalu. Po szczepieniu dzieci zapadają na autyzm, ADHD, alergię, nowotwory. Na zawartość Thimerosalu składa się 50% rtęci.
  Szczepionka to nie czysty wirus albo bakteria, (jak to ma miejsce przy zakażeniu naturalnym), ale szereg, w większości wysoce toksycznych substancji:aluminium, emulsje oleiste, produkty bakteryjne, skwalen, ole magnezu, laktoza, żelatyna, mleko, albuminy,antybiotyki o wysokim stopniu toksyczności: neomycyna, gentamycyna, streptomycyna, polimyksyna B, metale np. rtęć, fenol, formalina, itd.

  http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com

 30. Cierniu 20 sierpnia 2011 o 4:55 pm

  Jest źle a będzie coraz gorzej. Obejrzyjcie to:

  Może już tu było nie śledzę komentarzy tak dokładnie. Jednak uważam, iż te punkty są już w większej części świata spełnione. Pozdrawiam tych którzy myślą.

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:36 pm

   Dzięki, bardzo dobre nagranie. Teraz mamy najgorszy -izm, przyczynę wszystkich -izmów. Zginą miliardy ludzi.

 31. wojox 20 sierpnia 2011 o 4:59 pm

  Ciekawe jakby wystartowała jakaś nowa TV, całkowicie antynormalna, czyli poruszająca te tematy które są tu na tym blogu….

  • Ditka 20 sierpnia 2011 o 6:16 pm

   czy myślisz że miałaby rację bytu?

 32. vol10 20 sierpnia 2011 o 5:14 pm

  Dan 8:(25) A przemysłem jego poszczęści mu się zdrada w ręku jego, a uwielbi sam siebie w sercu swojem, i czasu pokoju wiele ich pogubi; (26)nadto i przeciw książęciu książąt powstanie, a wszakże bez ręki pokruszony będzie.

  1 Tes 5:(1) A o czasach i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. (2) Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. (3) Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagłe zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą.

  III wojna swiatowa raczej nam nie zagraza.
  Spodziewac sie nalezy kataklizmow i chaosu.

 33. peryskop 20 sierpnia 2011 o 5:19 pm

  Nie wszyscy hierarchowie KK nas zdradzili!

  Abp Andrzej Dzięga: Mamy prawo pytać
  fragment homilii, Jasna Góra, 15 sierpnia 2011

  „… Przykładem słabości, a nawet braku takiej współpracy jest kwestia – istotna w ostatnich tygodniach – braku dyskusji na temat żywności genetycznie modyfikowanej. Są bowiem godziwe poszukiwania nowych odmian upraw i hodowli, możliwe do pozyskania z uszanowaniem naturalnej struktury genetycznej tych roślin, ale są też niegodziwe, oznaczające laboratoryjne wymuszanie zmiany tej genetycznej struktury, wbrew naturze. To oznacza gwałt na naturze rzeczy. Tego nam nie wolno. Takie działania zawsze wcześniej czy później obracają się na szkodę człowieka. Wprowadza się łatwo, zaś oczyścić potem ziemię z tych nowych struktur jest bardzo trudno. Tych głosów w parlamencie podobno nie chciano słyszeć. Nie chciano dopuścić otwartej dyskusji. Wielka to szkoda. A ustawa jeszcze czeka na podpis. Ziemia jest w stanie w naturalny sposób dać chleb powszedni wszystkim swoim mieszkańcom, byleby nie marnować Bożych darów. Byleby uszanować i prawa ziemi, i prawa każdego człowieka.

  Innym przykładem słabej współpracy instytucji państwowych z Narodem jest kwestia wyjaśniania katastrofy smoleńskiej…”

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110816&typ=wi&id=wi77.txt
  [audio src="http://www.radiojasnagora.pl/mp3/20110815Dziega.mp3" /]

  I jeszcze jeden fragment:

  „…To jest też wołanie, by podstawą ekonomii była znowu zwykła, uczciwa praca umysłu i rąk, słusznie wynagradzana, a nie przede wszystkim gry giełdowe…”

  Niestety po konfrontacji mp3 z tekstem okazało się, że z zapisu w ND zgubiły się słowa „słusznie wynagradzana”. Niech każdy sobie wyciągnie wnioski jakie uważa za stosowne.

  Czy na pewno Nasz?

  • hjk 20 sierpnia 2011 o 10:28 pm

   jak znam układy panujące w redakcjach, to prawdopodobnie robota jakiegos nierozgarnietego korektora, ktoremu coś tam „nie chciało sie zmiescić” w szpalcie…:-)))
   ale czy tak było na pewno, to nie wiem, trzeba by tam kogoś zapytać…

 34. Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 5:21 pm

  Ten kanał na yt jest spoko: http://www.youtube.com/user/PRZEBUDZATOR528

 35. vol10 20 sierpnia 2011 o 6:29 pm

  Od ponad godziny trwaja silne opryski na polnocy kraju.

  • Maria 20 sierpnia 2011 o 7:38 pm

   Zgadza się..Cale niebo nad Trójmiastem w chemitrailsach.Wieje silny wiatr a pojutrze spodziewane są opady.

   • hjk 20 sierpnia 2011 o 10:31 pm

    nad morzem powyzej tez, narobili ‚kręgosłupów’ i ‚trójkątów’ i to o dziwo trzyma sie w powietrzu mimo huraganowego wiatru

 36. atryda 20 sierpnia 2011 o 6:45 pm

  Przepraszam za źródło ale jest to może nie jest obojętne, że te media to lansują.
  http://kontakt24.tvn.pl/temat,zdemolowano-centrum-kultury-muzulmanskiej,134129.html
  Czy czasem nie jest to próba wywołania napięcia, które odpowiednio sterowane może przynieść coś niedobrego przed wyborami?
  Po pierwsze Białystok przeważnie głosuje na PiS
  Po drugie, jeśli są jakieś napięcia między kulturowe to tylko na styku ośrodki emigracji czeczeńskiej, a mieszkańcy pobliskiego osiedla.
  Po trzecie wśród osób myślących ma Białostocczyźnie jest wielki szacunek do tradycji Tatarów polskich i ich kultury.
  Po czwarte wśród myślących białostoczan nigdy, ale to nigdy nie jest poruszanie tematów tak by kogoś obrazić.
  Uważam, że warto się temu przyglądać by w razie, czego wyłapać, w jaką stronę potoczę się działania i akcent sił mający władzę i decyzyjność w Polsce.

  • Konarski 20 sierpnia 2011 o 8:03 pm

   W Białymstoku mieści się siedziba Mossadu na Polskę.

   • atryda 20 sierpnia 2011 o 8:12 pm

    Może być, pewnie pretekstem do jej istnienia są pielgrzymki Izraelczyków 😉 do „ich” miejsc pamięci Jedwabne, Tykocin, Trzcianne

   • rob 21 sierpnia 2011 o 12:00 am

    już to kiedyś chyba pisałeś,,, może coś więcej byś przedstawił na ten temat

 37. ALFA 20 sierpnia 2011 o 7:13 pm

  Demolka w Centrum Kultury Muzułmańskiej
  http://kontakt24.tvn.pl/temat,zdemolowano-centrum-kultury-muzulmanskiej,134129.html
  No i zgaduj zgadula i kto u nas zaczyna robić zamęt między nami.

 38. Annah. 20 sierpnia 2011 o 7:23 pm

  Piękne słowa do Boga dla każdego z nas
  „Jezu, z zaufaniem oddaję w Twoje ręce wszystkie moje obawy w tej sprawie, tak, że problem ten jest teraz Twój, do rozwiązania według Twojej Najświętszej Woli”
  „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.”

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/20/jak-prosic-mnie-o-pomoc-w-rozwiazaniu-waszych-zmartwien/

 39. Ditka 20 sierpnia 2011 o 8:05 pm

  Ktoś tu napisał o myśli i zgadzam się z nim. Tylko myśli pozytywne dadzą radę. Myśli o ogólnym dobrze a nie o fałszywej piramidzie (w poprzednim dniu na temat mudr)

 40. xxx 20 sierpnia 2011 o 8:11 pm

  W temacie raka.. otóż miałem w rodzinie ciężko chorą osobę, poszukiwaliśmy dla niej leku, każdego nowego leku, jaki tylko pokazał się na rynku… Istnieje specyfik nazywający się abiraterone acetate i uważa się go za „cudowny lek” naszych czasów… O ile mi wiadomo od wielu lat jest w stadium badań, (w fazie IV, od lat), te „badania” to też typowe barbarzyństwo (zaraz i ten temat poruszę), aby do tych „projektów badawczych” się dostać, należy dokładnie wiedzieć, gdzie te projekty są realizowane.. i tutaj niespodzianka, strony internetowe, zawierające listy otwartych „projektów badawczych” obejmujących badania nad tym cudownym środkiem, nie przepuszczają IP z Polski, wyskakuje błąd „strona niedostępna”…Dopiero po wejściu przez zagraniczne proxy stronę można otworzyć poprawnie (dla niewtajemniczonych – udając, że mieszkamy poza granicami naszego kraju). Szukałem wyjaśnienia tego dziwnego zjawiska i trafiłem na jedno z forów, gdzie ktoś napisał na ten temat więcej – co ważne, nikt wtajemniczony nie zabierał głosu (lub czynił to ogromnie niechętnie) – z jednej wypowiedzi wywnioskowałem, że badania zastały w Polsce utajnione przez współpracujące ze sobą: lobby lekarskie oraz polityków… To autentycznie mnie zaszokowało…. spotkałem też studenta medycyny, który słysząc o takim procederze stwierdził, iż jeden z jego wykładowców utrzymuje, że lekarstwo na raka istnieje, jednak nie zostanie ono wprowadzone „dla mas”, ponieważ jest nas zbyt wielu…..
  Teraz o tych „badaniach”; otóż pacjentów dzieli się na 2 grupy: obie otrzymują nieoznaczone środki – część otrzymuje abirateron, druga część placebo.. i oczywiście umiera… Czy trzeba to komentować?

  • abrams 20 sierpnia 2011 o 8:54 pm

   co do raka to ja kiedyś oglądałem
   http://darmowefilmy.eu/film/29057-nie-umieraj-na-raka-czlowieku.html
   działania nie potwierdzam bo nie próbowałem

  • Ania 20 sierpnia 2011 o 9:29 pm

   Prace dr Burzyńskiego mówią o tym leku.

  • ALFA 20 sierpnia 2011 o 9:53 pm

   Najlepsze na raka są witaminy ,dieta i pozbawienie toksyn z organizmu.
   Nigdy nie znajdą lekarstwa na raka ,bo ono już dawno jest a patentu na witaminy i aminokwasy nie trzeba .SPRAWDZONE .Koncerny farmaceutyczne by nic nie zarobiły.

 41. theaspartam 20 sierpnia 2011 o 8:16 pm

  Trzęsienie ziemi 7.4 i 7.0 http://quakes.globalincidentmap.com/

  • Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 9:42 pm

   http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?smp=%u2329=eng
   wg tych informacji 5.9 i 5.1 w tamtych miejscach

   • Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 10:48 pm

    http://www.reuters.com/article/2011/08/20/us-quake-vanuatu-idUSTRE77J1OQ20110820

    • Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 10:54 pm

     A tu jeszcze następna strona z danymi o trzęsieniach.
     http://geofon.gfz-potsdam.de/eqinfo/list.php
     7.0 w tamtym rejonie.

 42. Ditka 20 sierpnia 2011 o 8:16 pm

  moderację? no brak mi słów

  • monitorpolski 20 sierpnia 2011 o 8:32 pm

   To ty wkładałaś mi pornole, że musiałem wprowadzić moderację?

 43. OlO 20 sierpnia 2011 o 8:37 pm

  David Icke – Pedofilia i Satanizm, Struktura Sieci
  http://grawitacja44.wordpress.com/2010/05/25/david-icke-pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci/

 44. theaspartam 20 sierpnia 2011 o 8:42 pm

  Trzęsienie w Polsce 4.3 Richtera http://www.tvn24.pl/0,1714690,0,1,wstrzas-pod-polkowicami-dwa-budynki-uszkodzone,wiadomosc.html

 45. 137-sekund-blackout 20 sierpnia 2011 o 8:45 pm

  Jedne z ostaniach dat operation MASON 11.4.11 – z nieba zaczną spadać i pustoszyć, 11.5.11 – nie wiem czy przeżyję tę datę wiem na pewno gdzie nie chciałbym być – w Rzymie. Smutne czasy idą ale po nich nastaną lepsze ci co przeżyją i dotrwają i nie ugną się do 2016 otrzymają nagrodę. W przyszłym roku dla tych co przeżyją nie wierzcie w to co będziecie widzieć co będą wam mówić będzie to największe oszustwo wszech czasów ci którzy ulegną przepadną.

  • Konarski 20 sierpnia 2011 o 9:14 pm

   3-8 listopad – Ziemia wchodzi w ogon komety Elenin. Jeśli ta ciągnie za sobą gruz kosmiczny – skały i lód to odłamki tem mogą bombardować Ziemię. Stąd 4 listopad… 🙂

   A 5 -8 listopad – Comet YU55 – bardzo blisko Ziemi , oddziaływanie Elenin, Ziemi, Słońca i innych planet może zmienić jej trajektorię… i może być bum w Ziemię.
   To gdybanie ale do dziś dnia wciąż przeliczają trajektorię Elenin i YU55 , do tego cenzura…

   3:40-4:02 min na animacji.

   • Konarski 20 sierpnia 2011 o 9:21 pm

    Ten facet mówi o skalnym ogonie komety Elenin (nie mylić z gazowo pyłowym ogonem komety – drugim ogonem odwróconym od słońca z powodu wiatrów słonecznych – tym widocznym dla oka) ale nie mówi o komecie YU55.

    • Annah. 21 sierpnia 2011 o 11:38 am

     Czy mógłby ktoś chociaż fragmentarycznie przetłumaczyć – około 30 minuty wymienia różne miejsca które prawdopodobnie zaleje Pacyfik. Zastanawiam się jaki byłby cel tak daleko posuniętej manipulacji, gdy mówimy o nieodległych przecież datach. Zakładam więc, że facet albo się myli bo coś źle policzył ( albo mu mylnie przekazano ) albo kataklizm choćby sprowokowany się faktycznie wydarzy. Bez względu na przyczynę sprawczą jest to informacja bardzo ważna.

  • Annah. 20 sierpnia 2011 o 9:17 pm

   11.4.11 – z nieba zaczną spadać i pustoszyć
   Kto? istoty czy meteory

   11.5.11 – nie wiem czy przeżyję tę datę wiem na pewno gdzie nie chciałbym być – w Rzymie
   Żywioł czy wojna?

   „W przyszłym roku dla tych co przeżyją nie wierzcie w to co będziecie widzieć co będą wam mówić będzie to największe oszustwo wszech czasów ci którzy ulegną przepadną.”

   To jest prawdopodobne, kto czytuje blog Zena i Królową myśli chyba o tym samym co ja.
   Czy możesz powiedzieć coś więcej, mój mąż jest za granicą, bardzo bym chciała by wrócił na czas…
   Słuchaj, jeśli myślisz że Cię tu nikt nie zrozumie, mylisz się, nalegam byś powiedział coś więcej, może dzięki Tobie ktoś się uratuje, z góry dziękuję.

   • OlO 20 sierpnia 2011 o 10:17 pm

    jawnie na światło dzienne wychodzą fałszywi prorocy którzy namawiają do tego chorego systemu

    • Annah. 20 sierpnia 2011 o 10:28 pm

     albo zaczynają nas wkręcać w Apokalipsę, by potem zwalić na wyroki boskie
     Ale coś jest na rzeczy, czas jest bardzo krótki do zapowiadanych wydarzeń choć w miedzyczasie wybory,….ja bym jednak nie ważyła lekce ani jednego ani drugiego.

 46. ALFA 20 sierpnia 2011 o 9:58 pm

  Policjanci Nowego Jorku przygotowują się do niepokojów społecznych
  http://www.presstv.ir/usdetail/194896.html

 47. Warszawiak 20 sierpnia 2011 o 11:11 pm

  Więcej informacji na temat szczepionek szczepień to polecam:
  http://astral-projection.blog.onet.pl/SZCZEPIONKA-ZABIJE-TWOJE-DZIEC,2,ID427638304,DA2011-05-21,n

  http://nieszczepie.blogspot.com/

  http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

  • Warszawiak 21 sierpnia 2011 o 12:21 am

   Jeszcze jedna strona:
   http://vaccgenocide.wordpress.com/

 48. Jerzy 21 sierpnia 2011 o 7:15 am

  Wróce do tematu ważna wiadomość!!!
  Przegrana Sanepidu w sprawie szczepień
  Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu wydał wyrok, w którym stwierdza brak podstaw prawnych do wydania decyzji o obowiązku poddawania dzieci szczepieniom. Pozew złożyła poznanianka nękana urzędowymi pismami i grzywnami przez Sanepid.
  http://astromaria.wordpress.com/2011/06/17/szczepienie-dzieci-nie-jest-obowiazkowe-jest-wyrok-sadu/

  • monitorpolski 21 sierpnia 2011 o 7:58 am

   Tak trzeba. Pozwy zbiorowe – ludzie, łączcie się w swoich działaniach, macie internet do dyspozycji, przedtem nie było internetu i ludzie jakoś bardziej ze sobą się komunikowali.

 49. Jerzy 21 sierpnia 2011 o 11:49 am

  Jak samemu wyprodukować szczepionkę przeciw grypie- instrukcja;