Al-Kaida przejmuje kontrolę nad Libią

Thierry Meyssan

Dużo światła na sytuację w Libii rzuca najnowszy komentarz Thierry Meyssana „Rzeź NATO w Trypolisie”. Okazuje się, że w piątek NATO przystąpiło do „Operacji Rusałka” (Operation Mermaid).
Wykorzystano tu głośniki na meczetach, przez które Al-Kaida nawoływała do rewolty (czyżby instalacje głośników w Polsce miały służyć temu samemu?).
Natychmiast po tym wezwaniu ruszyły do ataku małe, uzbrojone grupy rebeliantów, które spowodowały śmierć 350 osób i ranienie kolejnych 3000.
W niedzielę sytuacja zaczęła się stabilizować, ale statek NATO zaktowiczony w pobliżu Trypolisu wyładował ciężką broń i wypuścił na ląd grupy dzihadistów dowodzonych przez oficerów wojskowych NATO.

Atak rozpoczął się w niedzielę wieczorem – samoloty bojowe oraz zdalnie sterowane dokonały niezliczonych bombardowań na każdy możliwy cel. Helikoptery atakowały cywilów na ulicach by utorować drogę dżihadistom. Wieczorem zaatakowano konwój samochodów z oficjelami, którzy ostatecznie uciekli do hotelu Rixos. Ponieważ w tym hotelu przebywają także dziennikarze mediów depopulacyjnych, nie zaatakowano ich. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że szpitale są wypełnione po brzegi. Masakra przyniosła śmierć 1300 osób, 5,000 jest rannych.
Tak więc dokonały jej siły NATO we współpracy z Al-Kaidą, a nie jacyś „rebelianci”. NATO było delegowane przez Radę Bezpieczeństwa ONZ do ochrony cywilów, a tu się okazuje, że dokonuje masakry. Mamy więc do czynienia z kolonializmem do potęgi, w którym uczestniczą USA i Wielka Brytania wspólnie z ONZ.
Meyssan dobrze wie co pisze, jest bowiem w Trypolisie, właśnie w hotelu Rixos.

„Trypolis zdobyty”, „Bliski koniec reżimu?”, „Kadafi chce negocjować” „Straszny koniec dyktatora” – takie tytuły dominują w kryminalnych mediach depopulacyjnych (promocja GMO, szczepionek i innych nowoczesnych broni masowego rażenia). Ja wiadomo, takie gazety powinno się zachować na moment gdy już nie będzie papieru toaletowego – jest to stek dezinformacji, podpartych kilkoma faktami.
Kryminalne gazety depopulacyjne nakierowane są na ogłupienie przeciętnego Polaka (i nie tylko) i budowanie zaufania siłom zła dominującym w obecnym świecie. Niestety, to działa.

Syna Kadafiego zabito podczas wywiadu dla Al-Jazeera

Co więcej, kryminalne media bezpośrednio współpracują ze światowymi terrorystami – dowodem na to jest np. zabicie syna Kadafiego podczas wywiadu z Al-Jazeerą, która jest całkowicie pod kontrolą syjonistów http://www.youtube.com/watch?v=hhmGRpajWrs (5m 45 sek), czy też próba zabicia dr Franklina Lamba, korespondenta RT (http://www.youtube.com/watch?v=1dNVuaPtoNA).

Tak też jest w przypadku dezinformacji na temat wydarzeń w Libii. Nikt ze sprzedajnych dziennikarzy nie wspomina nawet, że „rebelianci” wywodzą się głównie ze szkolonej przez syjonistów Al-Kaidy! Komandor rebeliantów, Abdel-Hakim al-Hasidi, mówi wprost, że członkowie Al-Kaidy, którymi dowodzi, to są „dobrzy Muzułmanie”. Nie można mieć wątpliwości, że rebelianci wykonują zadania zlecone przez syjonistów. Celem jest obalenie rządu Kaddafiego i przejęcie bogactw naturalnych oraz złota tego kraju. Prawdę na temat Kadafiego i jego przeciwników odsłonił Thierry Meyssan w niedawnej korespondencji z Trypolisu.
Celem rebeliantów jest niewątpliwie przejęcie Libii w ręce globalistycznej sitwy. Oni sami mogą sobie nie zdawać z tego sprawy, podobnie jak miliony patriotów „Solidarności” popierających Wałęsę i otaczających ich zbirów mafii globalnej, którym udało się ograbić Polskę do cna, a nas wszystkich zniewolić. Niestety, taka jest prawda. Nieliczne kraje, które są niezależne od syjonistycznej sitwy banksterów przejmuje się w sposób uzależnienia ekonomicznego, sankcje czy też bezpośrednią inwazję – jak to jest w przypadku Libii.

Jedną z pierwszych instytucji powołanych przez rebeliantów w Libii był prywatny bank centralny! Kadafi, jak wiadomo ma niezależny system monetarny, który się świetnie sprawował, a bank centralny tego kraju jest własnością państwa,

Bank Centralny Libii był dotąd właśnością państwa

a nie prywatnych właścicieli, jak to jest w przypadku większości państw świata (jest to wielka tajemnica globalistów – BANKI CENTRALNE SĄ W RĘKACH PRYWATNYCH MAFII!!!). Co ciekawe, bank centralny terrorystów z Al-Kaidy został utworzony w ciągu kilku tygodni, i to w trudnych warunkach „powstania narodowego”, co jest bezprecedensowo krótkim terminem w opinii ekspertów takich jak Robert Wenzel z Economic Policy Journal. Oznacza to ni mniej ni więcej, że za „rebeliantami” stoją potężne siły z wielkim kapitałem.

Drugą rzeczą, którą się zajęli „rebelianci” z kontrolowanej przez Mossad, MI5 i CIA Al-Kaidy, była „Libijska Kompania Naftowa”, też z tymczasową kwaterą w Benghazi. Libia ma Narodową Korporację Naftową – też własność państwa, a nie prywatnych banksterów. Wenzel uważa więc, że „rebelianci” są tylko przykrywką dla wielkiego przejęcia kontroli nad finansami i zasobami ropy naftowej tego kraju – to było prawdziwą przyczyną inwazji Al-Kaidy, popartej przez naloty NATO, które zniszczyły niemal całą wypracowaną przez dziesiątki lat infrastrukturę tego kraju. Odsyłam raz jeszcze do relacji Thierry Meyssana z Libii, gdzie dziennikarz opisał dokładnie jakie są osiągnięcia Kadafiego.

Powtarza się więc dokładnie sytuacja z Iraku, gdzie zniszczono świetnie prosperujący kraj, nie ustępujący w poziomie życia czołówce światowej. Co zostało po interwencjach „pokojowych” wiadomo – ruiny i zgliszcza, 3 miliony ofiar, w tym niemal połowa dzieci. W jaki sposób można to określić, jak nie ludobójstwo? Podobny los ma spotkać większość krajów – syjoniści amerykańscy już zapowiedzieli, że wojna ma się toczyć w 120 miejscach globu!

Symboliczna waluta światowa. Naprawdę będzie zakodowana w czipach.

Jaki jest cel tego szaleństwa już wiadomo. Chodzi o stworzenie wirtualnej waluty światowej, której emisja ma być w rękach mafii, kontrolującej dotąd dolara, euro i pomniejsze waluty jak złoty w Polsce. Mafia nie może sobie jednak pozwolić na istnienie niezależnych wysepek, takich jak Libia, Białoruś, Norwegi czy Pakistan, stąd więc idzie frontalny atak na te kraje. Rosja też jest wielką niewiadomą, więc jest osaczana z każdej strony na wypadek, gdy syjoniści zostaną usunięci (a wszystko na to wskazuje).

Niezależne kraje są o tyle groźne, że mogą wejść w posiadanie tak potężnych broni, że nigdy nie będzie już możliwe zdobycie nad nimi kontroli. A cel działania sił zła jest jednoznaczny – depopulacja i przejęcie globu na swoją własność. Dzięki internetowi, wiemy już kto ma być tym „właścicielem” – jest to grupa kilkuset rodzin, która przejęła większość majątku ludzkości. Np. niemal cały przemysł w Polsce jest w ich rękach – sprytnie przejęty przez gangsterów podających się za „zachodnich ekspertów” przy współudziale polskich kretynów w Sejmie, Senacie i Rządzie. Po wprowadzeniu światowej waluty wirtualnej, która może być zakodowana w czipach w naszych dowodach osobistych, lub też bezpośrednio wszczepionych pod skórę, będzie można totalnie kontrolować społeczeństwo i zdalnie decydować o tym kto ma żyć. Niesfornym odetnie się po prostu dostęp do pieniędzy i umrą z głodu na ulicy, lub też wcześniej dobiją ich służby „porządkowe”.
Równocześnie z wprowadzeniem tej waluty ma być ogłoszony, nie mający nic wspólnego z demokracją, prywatny „Rząd Światowy”. Wtedy rozpocznie się prawdziwa eksterminacja ludzkości, która nie będzie mogła nawet oponować, terroryzowana uzależnieniem od waluty wirtualnej i jedynego dojścia do pożywienia – globalnych hipermarketów.
Jeśli się przeanalizuje rzeczywistość bazując na powyższych tezach, to wszystko staje się zrozumiałe – Codex Alimentarius, trujące szczepionki, chemtrailsy, czy też GMO.

To nie pieniądz i kontrola są motorem działania globalistów – jest nim chęć wyczyszczenia Ziemi z robactwa, którym wg. nic jesteśmy! Pieniądz jest jedynie środkiem.

Aby dowiedzieć się jaka jest prawda na temat sytuacji w Libii należy zbadać wszelkie możliwe źródła, także te sprzyjające Kadafiemu, jak Russia Today. Reporterka Lizzie Phelan informuje bezpośredno z Trypolisu, że grupy rebeliantów są stosunkowo niewielkie, nie mają poparcia społecznego, a także nie jest ich wiele. Nie zostały zajęte żadne z kluczowych pozycji, Kadafi jeszcze nie wysłał swoich wojsk na ulicę. Wystąpił jednak w telewizji nawołując ludność do „wzięcia broni w swoje ręce” i obrony kraju przed inwazją.
Nowsze doniesienia nie są jednak tak optymistyczne – aresztowano już trzech synów Kadafiego, a on sam jest otoczony.

Al Arabiya potwierdza informacje o aresztowaniu wczoraj najstarszego syna Kadafiego, Seif Al Islama. Po tym wydarzeniu, Kadafi zgodził się na bezpośrednie negocjacje z „narodową radą transformacji”, a także zwrócił się do NATO by powstrzymał inwazji na stolicę.
Rczecznik rządu libijskiego potwierdził, że wczoraj zginęło 1300 ludzi. NATO określa sytuację w Libii jako „bardzo płynną” i, że reżim Kadafiego „upada”.  Według najnowszych informacji depopulacyjnego Reutersa, na ulicach pojawiły się rządowe czołgi, siły Kadafiego kontrolują już tylko 15-20% stolicy. Podano też, że pojmanych zostało dwóch synów Kadafiego, a ludność Trypolisu przechodzi stopniowo na stronę rebeliantów. Jest to czyste działanie propagandowe, w celu przekonania ludności Libii, że rebelianci są siłą zwycięską. Oczywiście, takie działanie odnosi pożądany efekt.

Reklamy

142 responses to “Al-Kaida przejmuje kontrolę nad Libią

 1. Annah. 22 sierpnia 2011 o 10:34 am

  Z blogu Królowa Pokoju http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/21/oredzie-dla-marie-z-30-lipca-2011/
  ziarnko prawdy powiedział/a
  17 sierpnia samoloty NATO zbombardowaly wpisane na liste swiatowego dziedzictwa UNESCO ruiny starozytnego
  miasta rzymskiego Leptis Magna.
  http://www.geopolityka.org/index.php/libia-2011/994-rzymskie-leptis-magna-zbombardowane

  Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 11:22 am

   Hunowie do potęgi. Czas ludzie, żebyśmy się obudzili zanim nam zbombardują Kraków, Toruń czy Gdańsk!

   Polubienie

   • sebecx 22 sierpnia 2011 o 11:42 am

    ..trudno o optymizm odnośnie Naszego Kraju… większość ludzi nie chce uwierzyć w eksterminację przy pomocy GMO, szczepionek chemii i wspólnej waluty…

    Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 3:50 pm

    Masz racje to wszystko mozliwe ale Krakow zaoszczedza dla siebie .
    Czakra WAWELSKA to cos wiecej niz cudowne miejsce ,tam czas sie zatrzymal .
    No i Dzwon Zygmunta gdy jego straca Polska przestanie istniec !
    Istnieje prawdopodobienstwo ponowne powolanie
    MONARCHI POLSKIEJ i WYBOR KROLA POLSKI !!!

    Nie zbadane sa wyroki BOSKIE.

    Polubienie

    • OlO 22 sierpnia 2011 o 5:45 pm

     Masz może większe info o Nowej Monarchii Polskiej i Wyborze Króla ?

     Polubienie

 2. FAKIR 22 sierpnia 2011 o 10:44 am

  Kadafi wcześniej czy później niestety upadnie.
  Na razie na szczęście nie ma operacji lądowej sił satanistycznych.
  Gdy do tego dojdzie, wtedy sytuacja będzie przypominać Polskę w czasie II wojny światowej, albo współczesny Irak.
  Czyli będziemy mieli do czynienia z partyzantką.
  Libijscy patrioci przejdą do „podziemia” niczym AK kiedyś w Polsce i będą bronić kraju.

  Oczywiście satanistyczne, faszystowskie siły będą libijską partyzantkę eliminować, przedstawiając za pomocą prostytutek dziennikarskich fałszywy obraz świata i okrzykiwać walczących patriotów terrorystami.
  Wystarczy sięgnąć do gazet wydawanych w czasie wojny w USA aby się przekonać jak wielka jest siała faszystowskiej propagandy.

  Niestety to działa

  Polubienie

  • peryskop 22 sierpnia 2011 o 11:11 am

   Propagandowe zakłamywanie rzeczywistości działa tym skuteczniej, im niższy jest poziom wiedzy w społeczeństwie.

   Dlatego należy konfrontować informacje z różnych źródeł, np odnośnie faktycznej swobody gospodarczej w Polsce. Na pisał o tym Stanisław Michalkiewicz w „Zwiastun przełomu?” wobec wypowiedzi abp. Andrzeja Dzięgi w jego niedawnej homilii na Jasnej Górze
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2166

   Polubienie

   • peryskop 22 sierpnia 2011 o 11:19 am

    Dziś w radio TOK FM podano, że oddziały walczące z wojskami libijskimi otrzymały z Polski broń, jednak bez uściślenia kiedy, jaką, ile i za ile.

    Z paryzanckiego frontu walki z GMO – ktoś wyciął tysiące transgenicznych drzewek papajowych na plantacjach na Hawajach „Genetically Modified Papayas Attacked In Hawaii”

    http://www.huffingtonpost.com/2011/08/20/genetically-modified-papayas-attacked_n_932152.html?ncid=edlinkusaolp00000008

    Polubienie

    • Jony 22 sierpnia 2011 o 11:26 am

     Tusk już oficjalnie jest żydowskim i amerykańskim pionkiem:

     „Broń z Polski trafiła do rąk libijskich rebeliantów już kilka miesięcy temu, najprawdopodobniej na wiosnę – twierdzi PAP powołując się na anonimowego przedstawiciela rządu.
     PAP dotarła również do informacji, że od kilku tygodni w siedzibie NATO, z której dowodzona jest misja w Libii, znajduje się 15 polskich oficerów. Siedmiu z nich pojechało do dowództwa w Neapolu, a pozostała ósemka została ulokowana w dowództwie sił powietrznych. ”

     http://www.sfora.pl/Tajna-decyzja-rzadu-Polska-jednak-pomogla-Libijczykom-a35219

     Polubienie

    • maupa102 22 sierpnia 2011 o 10:31 pm

     @peryskop, my też będziemy pozbywać się GMO – kukurydzy i rzepaku – „po partyzancku” bo nie dano nam Polakom, świadomym Polakom, żadnego wyboru!!! Bardzo łatwo będzie można odróżnić pole obsiane tym modyfikowanym świństwem od zdrowych plonów;) NO NIECH SIĘ KTOŚ ODWAŻY OBSIAĆ POLE TYM QFNEM;)))

     Polubienie

  • navajo88 22 sierpnia 2011 o 2:34 pm

   Fakir ! jaka partyzantka w Libi !!!! czyś ty chłopie szaleju się najadł ???? w piachu bendą się chować i co wielbłądami szczuć zwyciężców , teraz dopiero Libijczycy poznają prawdziwe oblicze demokracji ,skończą się darmowe szkoły zkończy się bezpłatna opieka lekarska ,skończy się wszystko to co do tej pory posiadali !!! a zacznie się prawdziwa demokracja ,czyli brak pracy drożyzna chaos ktury zacznie ogarniać całą Libię ,,,,,,PRAWDZIWA DEMOKRACJA !!!!!!!!!!!!
   J.M.H

   Polubienie

  • APA 22 sierpnia 2011 o 3:52 pm

   Zostawcie problemy Afrykanskie Afrykanom.
   Zajmijmy sie wszyscy POLSKA.
   To prosba.

   Polubienie

 3. wacpan 22 sierpnia 2011 o 11:11 am

  RT News: Police State War on Social Networking/Media http://www.youtube.com/watch?v=RxL88LXTqyM

  Polubienie

 4. pola 22 sierpnia 2011 o 11:33 am

  A w miedzy czasie JP Morgan obniżył prognozy dla Polski,spekulant na Polskiej walucie znowu zaczął działać czy Pan Marcinkiewicz macza w tym swoje Premierowskie łapska http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,JP-Morgan-obnizyl-prognozy-PKB-dla-Polski-do-38-proc,wid,13706884,wiadomosc.html
  Ile są warte takie prognozy http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Korupcja-w-agencjach-ratingowych,wid,13706701,wiadomosc.html.Pewnie goowno warte ale krwi napsują.

  Polubienie

 5. wacpan 22 sierpnia 2011 o 11:37 am

  http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/24427,pekao-i-cdm-czyli-insidejob-v01-pl

  Polubienie

 6. navajo88 22 sierpnia 2011 o 12:05 pm

  A tu macie kolejny artykół ,mozna to nazwać że nauka nie poszła w las !!!! Doktor Mengele się kłania hahahahahahaha, i jak to przeczytałem to tak się uśmiałem jak pijany mops !!!!
  http://gospodarka.dziennik.pl/twoje-finanse/artykuly/351864,trwa-goraczka-zlota-najlepiej-ida-zeby.html
  I wiecie że nie lubię kląć ,ale kurwa gdzie jest granic ludzkiej zachłanności !!!! w piekle ,w niebie ,na ziemi ,czy w całym wszechświecie !!!! ,i chyba prawdą jest to stwierdzenie że świat nie zna granic ,ale absurdu !!!!! ,pozdrawiam , J.M.H

  Polubienie

 7. navajo88 22 sierpnia 2011 o 12:34 pm

  WYWALIŁEŚ MÓJ KOMENTAŻ MONITOR ??????

  Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 3:13 pm

   Nie. WordPress chyba się zatyka na twój styl pisania, albo na linki które podajesz… Ja nie mam jednak żadnych obiekcji.

   Polubienie

 8. navajo88 22 sierpnia 2011 o 12:36 pm

  http://gospodarka.dziennik.pl/twoje-finanse/artykuly/351864,trwa-goraczka-zlota-najlepiej-ida-zeby.html

  Polubienie

  • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 7:17 pm

   Frajerstwo. Ja wyprzedadzą się ze złota to czym będą płacić kiedy pieniądze stracą całkowicie wartość?. U nas też niedawno reklamowano skup złota. Ewidentny przekręt. Zubożyć świat jak tylko się da. Naiwni ludzie idą na lep jak muchy.

   Polubienie

 9. TZ 22 sierpnia 2011 o 12:51 pm

  Informacja o zbombardowaniu Leptis Magna jest kłamstwem wygenerowanym przez libijską agencję rządową i potwierdzonym tylko przez życzliwe Kadafiemu media, także zagraniczne (np. rosyjskie, ale w sumie przymierze komuchów nikogo nie dziwi). Nie ma w sieci zdjęć, nie ma potwierdzeń ze strony jakichkolwiek WIARYGODNYCH mediów.

  Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 1:56 pm

   Całkiem możliwe. Dezinformacja idzie z obu stron. Ale ty wyraźnie jesteś po stronie depopulacyjnej. Obudź się.

   Polubienie

  • sebecx 22 sierpnia 2011 o 2:26 pm

   wiarygodnych czyli CZYICH ? ..

   Polubienie

   • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 3:14 pm

    Pewnie nadal sądzi że eksterminacyjne GóWno i Tefałen to są media. To jest nowoczesna broń masowego rażenia!

    Polubienie

    • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 3:30 pm

     Jedna z najbardziej skutecznych broni…………..
     Przypominam jak powstało TVN
     http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150095214771929&id=279230960724

     Polubienie

     • pola 22 sierpnia 2011 o 5:09 pm

      Jak powstało TVN i kto jest jego ojcami świetnie opisuje na NE Stanislaw Balcerac czytam jego artykuły od początku i szlag mię trafia pod jakimi rządami jesteśmy,złodzieje na wolności a ludzie żyją w nędzy.To tacy ludzie mają pieniądze na które pracowali nasi rodzice.Zostaliśmy bez szczelnie okradzeni i dlatego nie oddajmy głosów na ludzi którzy próbują dostać się do Sejmu aby uciec od odpowiedzialności.http://monsieurb.nowyekran.pl/post/24265,tvn-serdecznie-wita-inwestorow

      Polubienie

      • peryskop 23 sierpnia 2011 o 12:51 am

       Re TVN = Criminal Tango czyli Tańce z Gwiazdami

       oprócz świetnego serialu u Balcerac’a http://monsieurb.nowyekran.pl

       jest także „Kto jest kim w TVN” z kwietnia 2011:

       http://wolnapolska.pl/index.php/Media/2011042213828/kto-jest-kim-w-tvn/menu-id-308.html

       Polubienie

 10. Jony 22 sierpnia 2011 o 1:08 pm

  „CNN – wymyślona inwazja Kosmitów może naprawić gospodarkę + stwierdzenie, że będzie to wymyślona sprawa (Projekt Blue Beam)”
  Fake invasion can improve economy http://www.youtube.com/watch?v=E1Fzzs7oVaA

  Polubienie

  • OlO 22 sierpnia 2011 o 5:59 pm

   fałszywi prorocy

   Polubienie

 11. AntyNWO 22 sierpnia 2011 o 1:20 pm

  PO krzyczało,ze kaczora będzie dyktatura,która sami wprowadzili ( kary dla kibiców za wulgaryzmy)

  http://www.wprost.pl/ar/258362/Beda-kary-dla-kibicow-Korony/

  Polubienie

 12. wojox 22 sierpnia 2011 o 2:05 pm

  Cały świat będzie „jednomyślny” przed atakiem na Babilon Wielki. Nic tego nie zatrzyma. Przed ustanowieniem fałszywego pokoju i bezpieczeństwa, bedą szli w jednym szeregu-zjednoczeni. I nic nie jesteście w stanie zrobić, jedynie pisać. To takie nieuniknione jak z Matrixa. Jezus ma usunąć wszystkie owe królestwa, a one będą wszystkie razem zebrane przeciwko Niemu, i zwodzenie idzie w kierunku UFO, najazdowi obcych,,, fajnie to wymyślili, po to Hollywood tyle filmów produkowała aby społeczeństwo „przygotowac”

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 3:36 pm

   Nie koniecznie do końca „wymyślona” inwazja jak twierdzi Antymaterialny.
   Raczej we współdziałaniu z „głównodowodzącym” tego świata.
   Opis kto nim jest znajduje się w wielu świętych księgach i przekazach ustnych, w tym w Biblii

   Polubienie

   • vol10 22 sierpnia 2011 o 3:59 pm

    Kto to jest ten ‚antymaterialny’?

    Polubienie

    • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:09 pm

     Wielu chciało by wiedzieć, ale się nie dowiedzą

     Polubienie

     • vol10 22 sierpnia 2011 o 7:16 pm

      I dobrze.
      Maciwoda i tyle.

      Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 10:10 pm

   Nowego Jorku nie zniszczą, tam przecie żył żydowski Mesjasz, Schneerson.

   Polubienie

 13. wacpan 22 sierpnia 2011 o 2:30 pm

  Polska w budowie http://www.youtube.com/watch?v=MTPneNBcnCw

  Polubienie

 14. ALFA 22 sierpnia 2011 o 2:40 pm

  „Cudotwórcy” – film reklamowy Akademii Cudów Cudomistrza Donalda http://www.youtube.com/watch?v=CQHMCSm2sDs

  Polubienie

 15. ziarnko prawdy 22 sierpnia 2011 o 3:40 pm

  III RP w szponach SB !
  Byli esbecy przenikneli w „wolnej Polsce” do najwazniejszych sfer zycia spolecznego,Partii politycznych,strategicznych firm,bankow,organow bezpieczenstwa,uczelni,prokuratury,,sadownictwa,dyplomacji,mediow.I STRUKTUR WLADZY.
  http://uwarzamrze..pl/2011/08/iii-rp-w-szponach-sb/

  Polubienie

  • APA 22 sierpnia 2011 o 3:58 pm

   Jak uwazasz – czy w szeregach SB sa Polacy ?

   Polubienie

   • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 4:14 pm

    Pewnie wyłącznie mieszkańcy matplanety byli pracownikami SB

    Rozumowanie, że wszyscy źli pochodzą ze wszystkich stron świata tylko nie z Polski jest po prostu czcze.
    Niektórzy zachorowali do tego stopnia ciężko, że pojawia się u nich syndrom w stylu „Łapaj Żyda!”, co zakrawa na ciężką fobię.
    Inni krzyczą natomiast „Łapaj masona!”. Jeszcze inni „Łapaj Ruska”, „Łapaj Niemca!”

    Geneza i struktura zła jest dużo bardziej skomplikowana niż popularne slogany rozpowszechniane przez niektóre osoby.

    Co do jednego możemy być pewni, że istnieje wielka konspiracja, która chce zaprowadzić ogólnoświatowy socjalistyczny totalitarny system na wzór kodeksu prawa babilońskiego.
    Tego typu system to nie żadna nowość, gdyż funkcjonował już w Sumerze, Egipcie, Ameryce Środkowej itd.
    Teraz jednak planowany jest w globalnej skali.
    Prym w tym projekcie wiedzie zakon syjonistyczny i nie ma co do tego wątpliwości u większości badaczy tego tematu. Jednak należy zaznaczyć, że nie jest jedyną siłą, gdyż wiele środowisk chce otrzymać swój kawałek z pieczonego właśnie ciasta.

    Polubienie

    • peryskop 23 sierpnia 2011 o 2:25 am

     @Fakir: … wiele środowisk chce otrzymać swój kawałek z pieczonego właśnie ciasta.

     w myś uniwersalnej zasady CIAS TO PIENIĄC

     Polubienie

 16. ziarnko prawdy 22 sierpnia 2011 o 3:46 pm

  III RP w szponach SB !
  Byli esbecy przenikneli w „wolnej Polsce” do najwazniejszych sfer zycia spolecznego,Partii politycznych,strategicznych firm,bankow,organow bezpieczenstwa,uczelni,prokuratury,,sadownictwa,dyplomacji,mediow.I STRUKTUR WLADZY.
  http://uwazamrze.pl/2011/08/iii-rp-w-szponach-sb/

  Polubienie

 17. ayoko77 22 sierpnia 2011 o 3:55 pm

  Libia raj na ziemi – dopłata na każdego członka rodziny 1000$ rocznie, zasiłek dla bezrobotnych – 730$, pensja pielęgniarki – 1000$ becikowe – 7000$, nowożeńcom na kupno mieszkania w PREZENCIE – 64000$, na rozpoczęcie prywatnego biznesu – 20 000$… Duże podatki i zbory – zabronione. Wykształcenie i służba zdrowia – bezpłatne Wykształcenie za granicą – płaci państwo, Sieć sklepów dla wielodzietnych rodziców z symbolicznymi cenami na podstawowy koszyk żywnościowy, Za sprzedaż żywności z przekroczonym okresem przydatności do spożycia – duże kary i zatrzymania specjalnymi jednostkami policji, Część aptek wydaje bezpłatne leki Za fałszowanie leków – śmierć Czynsz za mieszkanie – brak Opłaty za prąd – brak Sprzedaż alkoholu – zabroniona Kredyty na kupno samochodu lub mieszkania – BEZPROCENTOWE Pośrednictwo – zabronione 50% ceny kupowanego samochodu opłaca państwo, a dla żołnierzy gwardii narodowej – nawet 65% Benzyna jest tańsza od wody – 1 litr benzyny – 0,14$

  Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 4:05 pm

   No właśnie. I te sk.. mówią o Kadafim jak o Stalinie. Stalinów i Hitlerów to my mamy już w prawie każdym kraju w globalistycznym systemie nieonazistowskim.

   Polubienie

  • vol10 22 sierpnia 2011 o 4:28 pm

   Czy to sa prawdziwe dane?
   Czy mozna znalezc gdzies potwierdzenie?

   Polubienie

   • Konarski 22 sierpnia 2011 o 5:35 pm

    Tak to prawdziwe dane. Wielu Polaków, którzy pracowali w Libii (nie za komuny lecz niedawno – pielęgniarki, inżynierowie) to potwierdzają.

    Teraz „międzynarodowy kapitał” (czytaj koszerna lichwa) położy łapę na ich ropie i zyskach z niej, Libijczycy zostaną na lodzie z wyjątkiem służalców nowych panów (bezpieka).

    Polubienie

    • vol10 22 sierpnia 2011 o 5:39 pm

     Nie wiedzialem o tym. Zaskakujace.

     Polubienie

     • wojox 22 sierpnia 2011 o 6:03 pm

      Nie wiedziałeś i się zdziwiłeś …. świat wraca do startu, ale tego juz nie będzie, bo będzie nowy start…

      Polubienie

      • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:06 pm

       Przesadzone dane.
       Co nie zmienia faktu, że Libijczycy wiedli spokojny, dostatni żywot

       Polubienie

       • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:13 pm

        Libia z pewnością pójdzie drogą Polski.
        Chyba, że wydarzy się coś nadzwyczajnego na świecie o skali globalnej.

        Ilość obywateli w Polsce żyjących poniżej minimum socjalnego (które i tak nie odzwierciedla realiów)

        1989 rok – 15%
        1996 rok – 47%
        2001 rok – 51%
        2002 rok – 58%
        2003 rok – 59%
        2004 rok – 60%

        Źródło GUS

        Dalej nie ma co sprawdzać bo całkowicie zmieniono (sfałszowano) metody wyliczania, ze względu na wstąpienie do UE.

        Polubienie

     • sebecx 22 sierpnia 2011 o 8:14 pm

      ..znaczy się że świeżak jesteś?… poczytaj to http://zaprasza.net/a.php?article_id=31439

      Polubienie

  • navajo88 22 sierpnia 2011 o 4:46 pm

   I ten wspaniały raj na ziemi dla Libijczyków właśnie się skończył !!!!! , ale za to bendą mieli DEMOKRACJĘ !!!!!!! ,ciekawe czy tym się najedzą i opłacą swoje mieszkania i czy poślą za to swoje dzieci do szkół ,,,,ciekawe prawda !!!!!
   Panie Monitor dzisiaj jesteśmy bliżej upadku naszej cywilizacji i powiem że nic i nikt już tego nie uratuje ,mozliwości współczesnego człowieka zaczynają się wyczerpywać ,a nowych pomysłow po prostu brak , a jeżeli są to tylko wojny i przemoc a to prowadzi do jednego do końca i zagłady !!!!! I tak to wygląda na dzień dzisiejszy ,,,, a przyszłość ????? kto to wie ,może wcale nie ma już przyszłości .
   Nie wiem czy pamiętasz szanowny Monitorze jak pisałem zawsze o potencjalnej zagładzie ludzi ,owszem istnieje grożba naszej zagłady przez jakieś ciało niebieskie w rodzaju komety lub asteroidy ,ale także to ny sami możemy stanowić żródło zagrożenia naszego dalszego bytu na tej planecie ,,,obym się mylił !!!!! obym !!!
   J.M.H

   Polubienie

 18. APA 22 sierpnia 2011 o 3:59 pm

  Dzisiaj w wojsku i policji nie znajdziesz czystej krwi Polakow !

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 4:28 pm

   Polak czystej krwi to jaki jest??
   Ciekaw jestem czy ja jestem czysty

   Pisałem już, że znam pewnego krzykacza, który udzielał się na wielu forach nacjonalistycznych.
   Przygotowując się do swojego ślubu odkrył na zapyziałej wiejskiej plebanii, że ma korzenie żydowskie.
   Bardzo cenię tego faceta, bo miał odwagę się przyznać i nawet się z tego wielokrotnie śmiał.
   Do dzisiaj często opowiada swoją historię, czym wprowadza nie małe zamieszanie w szeregach organizacji do której należał. Mówił, że inni nie podjęli tematu i nie ruszyli tłumnie sprawdzać swoich przodków 🙂

   Polska jest moim zdaniem odzwierciedleniem różnych wspaniałych wartości opartych na wierze w Jezusa Chrystusa i uniwersalnych zasadach moralnych.
   Polakiem może być według mnie każdy mieszkaniec ziemi, któremu te wartości są bliskie i który będzie ich strzegł i bronił.

   Polubienie

   • OlO 22 sierpnia 2011 o 6:04 pm

    Wiesz co jest najgorsze w wierze w Jezusa Chrystusa? nie rozumienie jego nauki a jednocześnie nie uświadomienie sobie podstawowych zasad i wykorzystaniu tego w życiu

    Polubienie

    • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:17 pm

     Podstawowa zasada to miłość bliźniego.
     Inna ważna dotycząca współżycia między ludźmi to całkowity zakaz pobierania odsetek

     Polubienie

     • OlO 22 sierpnia 2011 o 6:40 pm

      A ty miłujesz bliźniego?

      Polubienie

      • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:45 pm

       Staram się, ale bywa ciężko i bywa różnie.
       Zwłaszcza gdy się trzeba często pojawiać w sądzie za swoją działalność, której wymiar sprawiedliwości nie docenia i nie rozumie

       Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 7:43 pm

    Czystej krwi POLAK to ten zrodzony z matki POLKI i ojca POLAKA.
    Czy to takie trudne aby to zrozumiec ?

    Zydem sie jest gdy zrodzila cie Zydowka,ojciec niekoniecznie musi byc Zydem.
    Polakow mieszanej krwi w Polsce jest juz prawie polowa ludnosci,wyniklo to z wojennych wedrowek/przemieszczania sie ludnosci.

    Dlatego sa dwie Polski i dwa rodzaje Polakow.
    O tym powinni wiedziec wszyscy i miec to wpisane w dokumenty personalne,to zaden wstyd .
    Wiele ludnosci zydowskiego pochodzenia w Polsce przyjelo polskie nazwiska i uwaza siebie za Polakow,powinni tez miec OBOWIAZKI POLSKIE, a tych jest bardzo wiele,miedzy innymi UMILOWANIE OJCZYZNY,PRACA NA JEJ RZECZ i OBRONA WRAZIE ZAGROZEN PLYNACYCH OD NASZYCH WROGOW !
    Powodzenia w rozpoznawaniu „kto jest kto” !
    Patriotyzm puka do Twych drzwi.

    Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 7:48 pm

    Dalismy ci FAKIR odpowiedz ,niestety nie ukazala sie a to zle swiadczy o cenzorach.

    Polubienie

  • Vodkas 22 sierpnia 2011 o 5:24 pm

   Kolego byłem w wojsku mam kumpli w policji i służbie więziennej. Jak w każdym środowisku tak że w mundurówce znajdzie się paru sprzedawczyków dla których liczy się tylko awans kosztem kolegów. Ale to są wyjątki. Nie moge się zgodzić z twoją wypowiedzią ponieważ w razie jakiego kolwiek konfliktu ci „NIE POLACY” będą ratować dupe polakom takim jak ty.

   Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 7:57 pm

    W jakich latach byles w wojsku i co to bylo za wojsko ?
    Najemne czy z powszechnego obowiazku obrony Ojczyzny ???

    Zapamietaj to,ze wojsko nie ratuje dupy a wlasna OJCZYZNE i wszystko to co w niej sie znajduje,broni do ostatniej kropli krwi,to najwazniejsza powinnosc obywatelska !!!
    W zwiazku z tym skladasz przysiege wojskowa na dozgonna wiernosc wlasnej Ojczyznie i jej obywatelom.
    Ty ja zlozyles ?
    W krajach ,w tym i w Polsce, gdzie zdjeto powszechny obowazek obrony Ojczyzny nie bedzie mial cie kto bronic oraz tego co posiadasz.
    To pierwszy stopien do utraty niepodleglosci,wstep/wejscie do niewoli !

    Polubienie

 19. Konarski 22 sierpnia 2011 o 4:30 pm

  Masowo wszczepiają sobie implanty. Ze strachu Masowo wszczepiają sobie implanty. Ze strachu
  Meksyk – Tu tysiące ludzi wszczepiają sobie implanty. Ze strachu
  http://www.sfora.pl/Tu-masowo-wszczepiaja-sobie-implanty-Ze-strachu-a35224

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 4:37 pm

   Meksyk jest krajem podobnie „umęczonym” jak Polska.
   Nie tak dawno byłem świadkiem ogromnych protestów w tym kraju dotyczących obowiązku rejestracji numerów telefonicznych kart prepaid.
   Meksykanie się zbuntowali i wyszli na ulice. Oczywiście prawie żadne merdia nie podjęły tematu, mimo że ruch uliczny był całkowicie sparaliżowany.

   Meksyk jest jednym z nielicznych krajów gdzie funkcjonuje jeszcze jako taka wolność.

   Polubienie

 20. wozap81 22 sierpnia 2011 o 4:58 pm

  Wiecie mam czasami takie bóle serca że jak wydycham powietrze to im bliżej pustych płuc tym bardziej boli a jak nabieram powietrza to im bliżej pełnych płuc tym mniej boli, kardiolog powiedział mi że to nie ma znaczenia że to są jakieś stany nerwicowe/nerwowe. Koleżanka pożyczyła mi książkę o Mudrach, jedna z tych Mudr nazywa się „Ratująca życie” – stosuje się ją jak coś złego dzieje się z sercem. Wczoraj wieczorem przy zasypianiu miałem właśnie takie bóle o których napisałem wyżej, zwykle trwają kilka/kilkanaście minut, normalnie musiałbym wstać pochodzić jakoś pooddychać odpowiednio – chociaż nie zawsze to pomaga bo czasami bóle same znikają „kiedy chcą”. Wyobraźcie sobie że zastosowałem tą Mudrę „Ratującą życie” z zupełnym zobojętnieniem, nie wierzyłem zbytnio że coś pomorze i aż głowę z poduszki podniosłem uśmiechając się od ucha do ucha gdy po 10 sekundach bóle całkowicie zniknęły!!!!!!!!!!!!! utrzymałem pozginane palce rąk w tą Mudrę jeszcze kilka minut – zasnąłem jak dziecko, bóle nie powróciły!!!!.
  Mudry – zainteresujcie się tematem.

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:30 pm

   Kiedyś się tym interesowałem
   Badałem ten temat
   Mudry wywodzą się od Saduceuszy, których Jezus nazwał „dziećmi diabła”. Stosował je także Budda, który został nazwany przez wielu „wielkim zwodzicielem”. Budda jest jedynym awatarem uznawanym za zwodziciela.
   Nie będę wnikał w nauki Buddy. Zawierają one wiele szlachetnych prawd o których czasami wspominałem.
   Jednak do dzisiaj jestem ostrożny (jeśli można tak ująć) w zakresie nauk i technik buddyzmu i hinduizmu.
   Moja żona jest bliska temu tematowi
   Mam również wielu przyjaciół buddystów i hinduistów.

   Mniej gier komputerowych zalecam i więcej na „świeżym” powietrzu

   Polubienie

  • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 6:57 pm

   Sprawdziłem tą mudrę na sobie kilka razy, zawsze działała!. Palce należy ułożyć jak do salutowania po polsku z tym że kciuk ma się stykać z palcami serdecznym i małym. Serce się uspokaja i umysł!.
   Można leżeć. Nie trzeba przyjmować pozycji lotosu.
   Nieco podobnie działa włożenie do ust kciuka i „dmuchnięcie” w niego połączone ze sprężeniem powietrza w ustach.
   Uciska się wtedy od środka nerw błędny i następuje uspokojenie akcji serca.
   Mogą, niestety, pojawić się po pewnym czasie stany lękowe. Mimo to polecam. Dobre np. na zdenerwowanie przedślubne i egzaminacyjne!. 🙂
   Co do Libii … już niedługo, jeśli nie w tej chwili, relacje można będzie tworzyć „na żywo”!.
   http://www.max3d.pl/news.php?id=1955

   Polubienie

   • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:17 pm

    No nie wiem.
    Ja nie mogłem niestety dowieść, że mudry pochodzą od dobrej siły, w związku z tym dałem sobie spokój.
    Jezus i Budda najpierw nie mogli być w ogóle przedstawiani na malowidłach, rzeźbach itd.
    Nie udało mi się dojść do tego kto zapoczątkował wizerunki Jezusa i Buddy przedstawiające przedziwne układy dłoni.

    Polubienie

   • wozap81 22 sierpnia 2011 o 8:44 pm

    Nie nie, Mudra „ratująca życie” polega na zgięciu palca wskazującego tak by dotykał podstawy kciuka następnie opuszek kciuka ma stykać się z opuszkami palców serdecznego i środkowego( nie dociskamy ich tylko dotykamy nimi), mały palec ma być wyprostowany.

    Polubienie

    • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 9:01 pm

     Skoro tak to zapewne pokręciłem ale taki układ, jak opisałem, stosowałem. Normalnie przypominam sobie o tym dopiero kiedy trafi mi się naprawdę ciężka sytuacja. Widać działa to jak placebo czyli najważniejsza jest tu reakcja umysłu.

     Polubienie

    • ksant 22 sierpnia 2011 o 9:56 pm

     Mudra Ratująca Życie działa jak nitrogliceryna pod język.
     http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/mudra.htm

     Polubienie

    • 999AQQ 22 sierpnia 2011 o 10:43 pm

     MUDRY: /warto wszystko od Leszka przeczytać/
     http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/mudra.htm

     Polubienie

    • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 11:23 pm

     A jednak nie całkiem pokręciłem. „Mudra życia”. Tą stosowałem. Powtórzę … działa!. Zawsze gdy mam skołatane nerwy i trudne chwile w życiu. Gdybym sam nie stosował pewnie bym nie uwierzył!. Niesamowite!. Dzięki za linki moi drodzy!. 🙂

     Polubienie

 21. Misjonarz 22 sierpnia 2011 o 5:51 pm

  wozap81 u mnie też się to czasem pojawia

  Polubienie

  • wozap81 22 sierpnia 2011 o 8:53 pm

   Jeżeli się pojawi znowu koniecznie sprawdź tą Mudrę

   Polubienie

 22. Ditka 22 sierpnia 2011 o 6:11 pm

  Nie na temat ale muszę to napisać. Jakiś czas temu pisałam, że bardzo u mnie grzebią w ziemi i o tym, że też słyszałam dziwne dźwięki jak w Rosji. Oficjalnie dowiedziałam się, że to wymiana rur wodociągowych. No ok ale na tych miejscach już zalanych asfaltem co ok. 10 metrów są studzienki wodociągowe (nigdy nie widziałam takiej częstotliwości studzienek) a po skończonej dniówce firmy budowlanej późnym popołudniem przyjeżdża kilka aut z logo firmy PBG a tu link czym się zajmują
  http://www.pbg.com.pl/co2_net_east.html
  nie wiem o co tu chodzi ale niepokoi mnie to wszystko tym bardziej jak zobaczyłam niby zwykły clip a dla mnie straszny

  a prawie rzut beretem stąd jest największe centrum kongresowe świadków jehowy w Polsce…

  Polubienie

  • Rodriguez7 22 sierpnia 2011 o 8:11 pm

   Zobacz jak się kończy, jest luz ^^

   Polubienie

  • versus 23 sierpnia 2011 o 1:54 pm

   PBG wychwytywanie i składowanie CO_2 – niech mi to ktos proszę wytłumaczy – dlaczego mamy składować dwutlenek węgla skoro jest on niezbędnie potrzebny roslinom w procesie fotosyntezy?! Skąd będziemy mieć tlen w atmosferze jeśli nie od roslin? To cale zamieszanie z CO_2, tzw zmiany klimatyczne itp to wielka zasłona dymna, żeby odwrócic uwage od prawdziwych problemów – jak przekręty bankowe, napaści na niepodlegle panstwa jak Libia i powszechne zubozenie calych spolecznosci. Polecam film „Let’s make money” („Zarobmy jeszcze wiecej” z napisami pl na Youtubie).

   Polubienie

 23. faleomin 22 sierpnia 2011 o 6:35 pm

  Najważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić to jedynie intronizować Jezusa Chrystusa na króla Polski,
  Resztą zajmie się Bóg.

  Polubienie

  • ARTUR 22 sierpnia 2011 o 9:50 pm

   Jak można ofiarować coś komuś skoro to jest jego na wieki .Jezus potrzebuje od nas tylko dobrych uczynków bo wielokrotnie mówił iż z uczynków a nie wiary będziemy sądzeni .

   Polubienie

   • zenobiusz 22 sierpnia 2011 o 11:02 pm

    Artur@
    To przeprowadzaj staruszki przez ulice.
    My posłuchamy życzenia naszego umęczonego Króla,
    i będziemy walczyć o Jego Intronizację,jako Króla Polski.

    Polubienie

    • Wizzgaa 23 sierpnia 2011 o 9:42 am

     No proszę , Zeno zaczyna być cyniczny ?

     Polubienie

    • ARTUR 23 sierpnia 2011 o 8:18 pm

     Hm…

     Polubienie

  • APA 22 sierpnia 2011 o 11:04 pm

   Kpisz czy o droge pytasz .
   BOG JEST KROLEM WSZECHSWIATA !
   Ty masz OBOWIAZKI POLSKIE !!!

   Polubienie

 24. FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:46 pm

  Czyżby się zaczynało podpuszczanie?
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,19-latek-ostrzelal-warszawskie-tramwaje,wid,13709445,wiadomosc.html?ticaid=1ce3b

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 6:53 pm

   Zobaczcie na komentarze pod zamieszczonym artykułem.
   Jest sprawą oczywistą, że piszą je wynajęci agenci.

   Wspomnę również, że byłem dzisiaj na spotkaniu z politykami.
   Padło pytanie na sali ile osób się spisało w spisie powszechnym.
   Na sali było około 100 osób. Kilka podniosło ręce.
   Cieszy mnie podejście młodych polityków do tego tematu.

   Rząd oczywiście okrzyknął spis powszechny wielkim sukcesem wmawiając ludziom, że spisało się ponad 99 % obywateli..SIC

   Polubienie

  • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 7:02 pm

   Możliwe. Nie tylko my czytujemy o durnotach jakie wyprawiają się na świecie. Ale nie przykładał bym do tego takiej miary. Wielokrotnie słyszałem opowiadania jak znajomi, za młodu bawili się w tak głupi sposób. Głupota i niedojrzałość są ponadpokoleniowe i odradzają się zawsze. Tak jak inteligencja!.

   Polubienie

   • peryskop 23 sierpnia 2011 o 2:59 am

    O Rzesz Hop, hop!
    Nie bądź taki optymista.
    Durnota odradza się łatwiej i częściej, niż inteligencja.

    Polubienie

    • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 1:22 pm

     Jak wszystkie chwasty. Ale i one są w przyrodzie potrzebne. Inteligencja ma różne poziomy i jakość ale takie blogi jak ten pokazują że nie wyginęła całkowicie mimo usilnych starań naszych zaborców. Dawnych i obecnych.

     Polubienie

 25. Annah. 22 sierpnia 2011 o 6:52 pm

  WCZORAJSZA AUDYCJA DLA ROLNIKÓW Z UDZIAŁEM DZIAŁACZKI ZWALCZAJĄCEJ USTAWĘ O NASIENNICTWIE (GMO) DANUTY PILARSKIEJ – od ok. 5minuty do końca
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27033

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:23 pm

   Tylko zmiana władzy może coś zmienić w tym temacie.
   Jedną z pierwszych decyzji PIS będzie całkowity zakaz GMO.
   Kolejną będzie sojusz z Węgrami i tego najbardziej boją się sataniści.
   W tej chwili na Węgrzech trwają prace aby postawić przed sądem bankierów.
   Dokumenty będą ukończone w październiku

   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-bedzie-premierem-pojdziemy-sciezka-wegie,1,4402081,wiadomosc.html

   Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 11:06 pm

    Tak PO jak i PiS przepadna w tych wyborach.
    Ujeto juz to w planach na poczatku tego roku.
    BEDZIE CZERWONY PAZDIERNIK !

    Polubienie

 26. OlO 22 sierpnia 2011 o 7:20 pm

  Telefony komórkowe powodują raka!
  Tanie w dzisiejszym Świecie mikro telefony, zwane telefonami komórkowymi są numer jeden jeżeli chodzi o powodowanie tworzenia się raka (nowotowru) w ludzkim organiźmie. Projekt mikrotelcom powstał w roku 1995, jednak jego realizacja została dodana w życie zwykłych śmiertelników w roku 2003 jeżeli chodzi o Polskę. Owa nowość telefonów komórkowych była bardzo drogą technologią wśród Polaków więc powoli owa technologia zaczęła stawać się coraz tańsza. Wielu użytkowników telefoni komórkowej zadaje sobie pytanie dlaczego telefony tak szybko tracą na wartości, czy zależy to od powstawania coraz to lepiej zaawansowanych nowości komórkowych? NIE! Każde urządzenie elektryczne posiada pewne w sobie minerały jakie mogą powodować np. spadek odporności u ludzi itd. Sprzedając owy towar taniej, daną szkodliwą rzecz kupi bardzo dużo ludzi, a jak wiemy leczenie schorzeń np. rakowych w kosztach przeliczana na wartość komórki jest bardzo wysoka co się opłaca firmą jakie za pośrednictwem zysków z firm farmaceutycznych zbijają biliony za to, że sprzedają szkodliwe telefony za tzw. grosze.
  Zobacz jak pięknie emitowana fala elektryczna powoduje proste przygotowanie popcornu!
  Komórka i popcorn http://www.youtube.com/watch?v=1PI3FSmtRSY
  więcej na info http://tvń24.pl/rakotworczetelefonykomorkowe.html

  Polubienie

  • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:27 pm

   Raka powodują szczepionki.
   Osoby niezaszczepione nie chorują na raka.
   Nazwa nowotwór powstała po przymusowych szczepieniach na krowiankę, wtedy to ludziom zaczęły wyrastać bydlęce części ciała i wrzody na ciele.
   Wcześniej rak był nieznany
   Inne wiadomości to czysta dezinformacja

   Nie można napisać, że powodują.
   Powinno być: Przyczyniają się do rozwoju

   Polubienie

   • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:38 pm

    Jeszcze tylko dodam, że szczepienia były wymysłem powstałym w masońskiej „Lodge of Faith”
    Przymusowe szczepienia opracował i wdrożył po raz pierwszy w historii wielki mistrz tej loży Edward Jenner
    Badałem ten temat w ubiegłym roku. Poświęciłem kilka miesięcy

    Polubienie

    • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:41 pm

     Potem już poszło „z górki” ze szczepieniami. Była ekipa pod wodzą NSDAP opłacana przez IG FARBEN i Bayer.

     Polubienie

     • FAKIR 22 sierpnia 2011 o 7:47 pm

      Wiele w tym pomógł mi Antymaterialny twierdząc, że prawie wszystkie drogi związane z ośmiornicą New World Order prowadzą do Royal Society, Eton College, Bildenberg i Fundacji WWF.
      Oczywiście Edward Jenner to była szycha w śmietance Royal Society

      Polubienie

      • nowecant 22 sierpnia 2011 o 9:29 pm

       Człowieku co ty masz z tym Antymaterialnym? Kto to jest? Guru? W każdym twoim komentarzu: Antymaterialny to, Antymaterialny tamto..

       Polubienie

       • zenobiusz 22 sierpnia 2011 o 11:07 pm

        To jego alterego,sposób na nieśmiałość. 🙂

        Polubienie

       • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 11:30 pm

        To podróżnik w czasie czy między wymiarowy (w sumie na jedno wychodzi).

        Polubienie

        • peryskop 23 sierpnia 2011 o 3:04 am

         @Fakir to podróżnik klasyczny.
         Z kontynentu na kontynent, i z powrotem.

         A Antymaterialny czuwa nad nim.

         Nad nami też…

         Polubienie

    • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 10:14 pm

     Cofnij się jeszcze wcześniej – 10 Protokół Mędrców Syjonu

     Polubienie

   • Ania 22 sierpnia 2011 o 8:21 pm

    Fakir! A poza tym dobrze się czujesz ? Szczepienia krowianką były prowadzone za pomocą żywego, niemodyfikowanego wirusa metoda skaryfikacji i niczego w postaci raka nie powodowały. U człowieka krowianka ma bardzo łagodną postać, a jest serologicznie bardzo podobna do ospy prawdziwej ( czarnej) , więc powoduje niemal pełną odporność na nią. Nie zawierały ZADNYCH INNYCH DODATKÓW, tj adjuwantów, konserwantów itp.
    Nie puszczaj takich bzdur, bo siejesz tylko dezinformację !!!!!

    Polubienie

    • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 10:18 pm

     Fakir powtarza to co wszyscy piszą. Widocznie taki był cel tej dezinformacji, „eeee… to tylko krowianka”

     Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 11:08 pm

    Raka powoduje krzywda ludzka – zlo wyrzadzone innemu czlowiekowi .

    Polubienie

  • abrams 22 sierpnia 2011 o 8:43 pm

   MYTHBUSTERS CELLPHONES AND POPCORN http://www.youtube.com/watch?v=Ql66m70OQ3k&NR=1

   Polubienie

  • ALFA 22 sierpnia 2011 o 8:56 pm

   Naprawdę koszerne telefony dla ortodoksyjnych Żydów
   Nie da się pisać SMS-ów, nie ma aplikacji do obsługi poczty czy Facebooka ani dostępu do Internetu. Telefonu nie wyposażono nawet w aparat fotograficzny.
   http://komorkomania.pl/2011/05/11/naprawde-koszerne-telefony-dla-ortodoksyjnych-zydow

   Polubienie

 27. ziarnko prawdy 22 sierpnia 2011 o 7:25 pm

  Czy w Smolensku byla katastrofa ?
  http://polacy,eu.org/1282/czy-w-smolensku-byla-katastrofa-/
  nr.1
  http://polacy.eu.org/1283/czy-w-smolensku-byla-katastrofa-nr-1/
  nr.2
  http://polacy.eu.org/1284/czy-w-smolensku-byla-katastrofa-nr-2/

  Polubienie

 28. asia 22 sierpnia 2011 o 7:43 pm

  Palenie zapobiega rakowi pluc i chroni przed radioaktywnoscia
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/08/
  Lece zapalic!
  A jeszcsze to: http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=8002

  Polubienie

  • wojox 22 sierpnia 2011 o 9:51 pm

   Zaufaj ,, mam pełne doswiadczenie. Nie w paleniu, bo tego nigdy nie robiłem. Na 99 % dolegliwosci przed snem płucz gardło łyzką octu jabłkowego. Następnie 2-3 łyżki rozrób z przegotowaną wodą i wypij. Nie koniecznie codziennie. Zobaczysz efekty…to załapiesz…

   Polubienie

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 10:17 pm

   Ciekawe, mówił o tym dość dawno Daryl Bradford Smith, że także zabezpiecza przed chemtrailsami! Może to jest jednak prawda? Bardzo podejrzany jest ten nagły atak na palaczy. Ja sam nie palę, jakby co, więc nie usprawiedliwiam swojego nałogu!

   Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 11:13 pm

    Dym z papierosa rodem z piekla pochodzi.
    Jezeli palisz to „wiedz,ze co sie z toba zle dzieje !”.
    Gdy pijesz to z diablem pod reke chodzisz.
    Narkomani to uczniowie diabla !

    Polubienie

   • sebecx 22 sierpnia 2011 o 11:13 pm

    …a ja rzuciłem to GÓWNO ponad rok temu… zapewne największą ochronę dają aromaty oraz substancje podtrzymujące żarzenie jak i dodatkowe nasączanie substancjami uzależniającymi … proszę was nie rozpowszechniajcie takich bzdur…

    Polubienie

  • Ania 22 sierpnia 2011 o 10:41 pm

   Ale j@j@ ! A ja mam wyrzuty sumienia, że czasem sobie zapalę !

   Polubienie

  • O Rzesz 22 sierpnia 2011 o 11:12 pm

   Super info. Od lat zastanawiam się jak wpasować w politykę NWO i depopulacji atak na koncerny tytoniowe.
   Przecież gdyby to naprawdę bardzo szkodziło to żadne protesty nie spowodowały by ograniczenia podarzy tytoniu.
   Ponadto cena papierosów nie była by wtedy tak niebotycznie wśrubowywana!.
   Jeśli rozważyć to pod kątem treści artykułu, wszystko zazębia się doskonale.
   Jest tylko małe ale.
   Wszelka przesada jest dla nas szkodliwa. ZAWSZE!.
   Rzuciłem palenie dziesięć lat temu.
   Mam więc bezpośrednie dowody że nikotyna uzależnia.
   Pali się coraz więcej i więcej.
   Pojawia się kaszel i nerwobóle.
   To objaw przedawkowania nikotyny i innych substancji spowodowany dojściem przeze mnie do spalania półtora paczki dziennie.
   Metoda papierosowa ochrony organizmu jest tylko dla tych co mają silną wolę!.
   Jeśli potraficie ograniczyć picie alkoholu do kieliszka co drugi dzień dla polepszenia krążenia (kardiolodzy podają zawałowcom i tym po bajpasach czy przeszczepach serca, 5% roztwór alkoholu, dożylnie) i nie sięgacie po coraz większe dawki trunku to jest prawdopodobne że zapalenie jednego papierosa co drugi dzień nie spowoduje u was uzależnienia.
   I narażenia na straty finansowe oczywiście.
   Nie dam jednak nawet palca za stwierdzenie że ktoś będzie w stanie oprzeć się uzależnieniu.
   Jeśli zdecydujecie się na tą metodę to musicie być świadomi czym może się to skończyć.
   W większej ilości dym tytoniowy, niestety, niszczy rzęski i błonę śluzową oskrzeli.
   Doświadczyłem tego więc wiem o czym mówię. Kaszel przeszedł mi dopiero trzy lata po rzuceniu palenia.
   Na uwagę zasługuje fakt wzmiankowania o witaminie B-17.
   Jak by co życzę „żelazowej woli”. 😉

   Polubienie

   • APA 22 sierpnia 2011 o 11:14 pm

    Owoc zakazany podwojnie smakuje !

    Polubienie

    • ksant 23 sierpnia 2011 o 10:18 am

     A co można powiedzieć o tym?
     http://www.ayahuasca.net.pl/index.html

     Polubienie

   • sebecx 22 sierpnia 2011 o 11:50 pm

    ..dla nie potrafiących przestać palić wymyślili nawet elektroniczne „zdrowe” papierosy… k.u.r.w..a m.a.ć !!!! ..to jest dopiero choroba psychiczna… Allen Carr – prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie – książka o ogromnej skuteczności otworzy klapki w twoim umyśle i nie będziesz się już nigdy sam oszukiwał….ani nie pozwolisz się oszukać…. palimy bo zostaliśmy sprytnie oszukani iż MYŚLIMY, ŻE ONO COŚ NAM DAJE… a głód nikotynowy, to tylko niewielki słabiutki dodatek…

    Polubienie

  • BirdDwa 22 sierpnia 2011 o 11:23 pm

   Znajomy wygląda jak wyrzeźbiony posąg greckiego boszka. Pali więc po przebiegnięci 200 merów ma dosyć.

   Ja przebiegne 200 i jak większość z was nic konkretnego nie odczuje.

   Lepiej sie napromieniować bądź nieświadomie paść na raka niż dać sie złapać w łapance NWO (jeżeli takie będą).

   Polubienie

  • Annah. 23 sierpnia 2011 o 7:04 am

   Samo palenie jest głupotą i palić nie należy. Ale jeśli już ktoś pali, powinien nie palić wcale, gdy choruje na choroby, czy chorobę pastwiskową, powinien palić 10 najwyżej 15 sztuk, gdy choruje na chorobę (choroby) zaliczane do korytkowych.
   http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=747

   Polubienie

  • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 7:41 am

   Dziękuję za zwrócenie uwagi,to bardzo ważny materiał w świetle narastających skażeń.Zawsze ten typ walki o zdrowie społeczeństw,był mi podejrzany,i nigdy nie rzuciłem palenia.
   Szkoda ,by przeszedł niszowo,nie docierając do szerszego grona.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/kiedy-zlinczuja-autorapalenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

   Polubienie

   • sebecx 23 sierpnia 2011 o 9:06 am

    ..tytoń to pikuś… palacze marihuany mają dopiero wymierne korzyści lecznicze…

    Polubienie

    • dr.joint 23 sierpnia 2011 o 11:02 am

     Z tym paleniem to rzeczywiście, ciekawe. Już od dawna wiedziałem że raka głównie powoduje masa radioaktywanego świństwa rozrzucanego od tysięcy prób atomowych i różnych wypadków z atomem od 45′. Sam pale (ok 10 fajek dziennie), chętnie bym się przerzucił na jakiś naturalny tytoń np chodowany na działce. W fajkach sprzedawanych przez koncerny dawalają masę różnego ścierwa.
     Co do maryśki, to też dużo palę, i też niestety jestem zmuszony kupować od dilerstwa, a co oni robią z trawką to dobrze wiadomo (maczane w jakiejś chemii dla większej wagi itp). Tu też będę musiał się przerzucić na własną chodowlę.
     Akurat te używki nie są złę, byle nie przesadzać.
     Pozdrawiam 🙂

     Polubienie

   • Wizzgaa 23 sierpnia 2011 o 9:50 am

    Dla nałogowców każdy typ walki z ich UZALEŻNIENIEM jest podejrzany . Podejrzane jest wszystko ,co chce im odebrać przyjemność lub nawyk – bez którego uzależniony gubi się w codziennym schemacie działania a nawet myślenia.

    Polubienie

 29. ALFA 22 sierpnia 2011 o 9:38 pm

  Wszystkie nitki prowadzą do Kancelarii Premiera”
  – Prokuratura stawia zarzuty ludziom w mundurach i spora cześć polityków chciałaby, żeby się na tym skończyło. A wszystkie nitki prowadzą do kłębka w kancelarii premiera – uważa Ryszard Czarnecki. Zdaniem Janusza Zemke w sprawie smoleńskiej katastrofy będą kolejne zarzuty i to nie tylko dla wojskowych.
  http://www.tvn24.pl/12690,1714893,0,1,wszystkie-nitki-prowadza-do-kancelarii-premiera,wiadomosc.html

  Polubienie

  • APA 22 sierpnia 2011 o 11:16 pm

   Samolot nalezal do wojska ,szczatki jego po dzis nie oddano i to jest jedyna wina wojskowych ,ze to zaniedbano.

   Polubienie

 30. trebor 22 sierpnia 2011 o 9:42 pm

  Celem tego filmu jest przedstawienie pracy filantropa i altruisty Fredericka W.Wooda i rozpowszechnianie technologii alternatywnego i wolnego od zanieczyszczeń paliwa.

  Polubienie

 31. ARTUR 22 sierpnia 2011 o 10:12 pm

  Czarnecki niech się lepiej ewakuuje do Gujany Francuskiej pilnować swoich kosmicznych interesów. Obecnie należałoby się zastanowić czy przepowiednia indian Hopi i niebieska kometa są powodem do niepokoju i ogłoszenia stanu zagrożenia aby ludzie mogli się przygotować .Nie chodzi w tym przypadku o ocalenie życia lecz każdy ma swój zestaw spraw do załatwienia .Nie należy tez być nieroztropnym w działaniu bo można narazić na szwank wiele osób ,wobec tego potrzebna jest wypowiedż w tym temacie szamana Hopi i ujawnienie całej wiedzy w tym temacie która została mu przekazana.Niestety w Polsce jest to niemożliwe ale przecież internet jest wszędzie .

  Polubienie

 32. sebecx 22 sierpnia 2011 o 11:06 pm

  ..aktualna cena złota 1907 za uncję…

  Polubienie

  • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 12:00 am

   Czytał ktoś z was książki Sitchina?. Jest tam o tym że „bogowie” przyjmowali jakiś napój (u greków nazywało się to „ambrozją”. U nas „bimbrozją” 😉 ) a potem kładli się na czymś co „buczało i wibrowało”.
   Dziś wszystkie te metody są doskonale znane.
   Odkryto je na nowo. Ambrozja to koktajl witaminowy z zawartością … złota!.
   Ale nie zwykłego. Chodzi o złoto monoatomowe!.
   W zwykłej postaci w której było (i chyba nadal jest) spożywane przez licznych zwolenników, stało się przyczyną wyszydzenia terapi. I słusznie. To bzdura.
   Złoto monoatomowe to inny stan tego pierwiastka.
   Tworzy biały proszek.
   U nas jest znane jako AU 100. Wpływa na regenerację RNA i DNA oraz przebieg telomerazy.
   To jest prawdziwy powód cenności tego pierwiastka. Ludzie zapomnieli czemu był on cenny. Jak zwykle, dorobili sobie do czegoś wielką brodę i mamy dzisiejszy miszmasz pojęciowy. Zniekształconą wiedzę zwaną mitami!.
   To co wibrowało i brzęczało to metody leczenia polami elektromagnetycznymi (leczenie informacją) i dźwiękiem (harmoniczne).
   Mnie osobiście takie podniesienie cen złota wcale nie dziwi. Coraz więcej ludzi wie czym ono jest dla żywych organizmów naprawdę. To wszystko razem, połączone w spójną metodę leczniczą może dać długowieczność hioba albo i boską (w sensie kosmitów jak Anu czy Enki i Enlila jeśli istnieli!). Chęć ograniczenia naszej populacji sprowadza się do zatrucia nas i pozbawienia tego co potrzebne do uleczenia.
   Przy dzisiejszych cenach złota metoda ta jest praktycznie nieosiągalna dla większości. Kogo normalnego na to stać by dopracować to do końca?!.

   Polubienie

   • peryskop 23 sierpnia 2011 o 3:16 am

    O Rzesz
    rzuciłeś palenie, to teraz rzuć dydrymałkowanie.

    Polubienie

    • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 11:30 am

     To są, peryskop, dyrdymałki z twojego punktu widzenia.
     Ja wiem o czym mówię. Tobie się wydaje.

     Polubienie

   • Annah. 23 sierpnia 2011 o 6:19 am

    O niezwykłych właściwościach AU-100 czytałam już dość dawno i od miej więcej tego czasu cena złota zaczęła piąć się w górę. Czy to przypadek? trudno orzec, ale ci którzy są świadomi co można wyleczyć tą postacią złota wiedzą, że rozłoży na łopatki niemal całą farmację.

    Polubienie

    • Wizzgaa 23 sierpnia 2011 o 10:00 am

     Annah , może w tym tkwi tajemnica ICH łapczywości na złoto – może to AU-100 jest antidotum na liczne skażenia / chemiczne , spożywcze , promieniowanie / których się obawiamy . Tak zwyczajnie – lekarstwo , które tej grupie depopulatorów pozwoli przetrwać .Oczywiście , gdyby nie bylo Boga.

     Polubienie

   • Ania 23 sierpnia 2011 o 9:59 am

    Dlatego medycyna alternatywna jest tak bardzo tępiona. Od dawna są znane sposoby na holistyczne leczenie człowieka. Nasze ciała łatwo się regenerują, rzeczywiście można zablokować skracanie się telomerów przy podziałach komórki.
    Tych sposobów jest podobno kilka, złoto monoatomowe jest jedną z nich.
    Co do prawdopodobnego składu ambrozji też się z Tobą zgadzam. Wszyscy w rzeczywistosci cierpimy na brak witamin, enzymów i minerałów. Pewien chory na raka amerykański farmer, po pesymistycznej diagnozie co do wyzdrowienia zaczął przyjmować ….. mieszankę mineralno-witaminową , którą podawał rutynowo swoim krowom ! Poza tym zaczął przyjmować sproszkowany korzeń mniszka lekarskiego ( u nas roślina znana jako mlecz, wybitnie żółciopędna i żółciotwórcza, a więc czyszcząca wątrobę). Po kilku miesiącach po raku nie było śladu.
    Również nasza medycyna akademicka idzie złą drogą. Diagnozuje choroby i je „leczy”, zamiast leczyć człowieka ! A leczy tak, że w zasadzie usuwa objawy choroby. Tymczasem człowiek jest nadal chory, tylko choroba przenosi się na inny organ, aż wreszcie ogarnie cały organizm.

    Polubienie

    • sebecx 23 sierpnia 2011 o 10:57 am

     …nasza medycyna akademicka jest medycyną rokefelerowską na dzień dzisiejszy… a większość lekarzy to idioci nastawieni na „profiti”…. wiem co mówię, bo u mnie w pracy robią im firmy farmaceutyczne konferencje, a ja czasem doglądam tego „interesu”… oczywiście nie wszyscy ale większość podkreślam… ja często jestem świadkiem ich prywatnych rozmów…krótko powiem – Boże od chorób, a zwłaszcza DOKTORÓW – uchowaj … szczęście, że jest homeopatia…

     Polubienie

 33. O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 12:04 am

  Sorki. Chodzi oczywiście o Matuzalema. Hiob już mi tak utkwił w pamięci, w kontekście dołujących informacji, że wspominam go mimowolnie. 🙂

  Polubienie

 34. 999AQQ 23 sierpnia 2011 o 9:36 am

  Oj, ta pejsata propaganda!!! http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/news/saif-al-islam-syn-kadafiego-nie-jest-w-rekach-powstancow,1684435,7395

  Polubienie

 35. 999AQQ 23 sierpnia 2011 o 9:41 am

  ………. http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/news/libia-dezorientacja-i-watpliwosci-rebeliantow,1684530,7430?t=1

  Polubienie

 36. Pingback: Al-Kaida przejmuje kontrolę nad Libią (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika

 37. sentintel 23 sierpnia 2011 o 10:26 pm

  Polubienie