Andrzej Lepper odmówił pomocy Goczyńskiemu

Rozmowa telefoniczna z Goczyńskim: http://www.youtube.com/watch?v=tEHhbkG-RFA
Uwaga: Nie można wykluczyć, że Bogdan Goczyński został uwięziony, gdyż stanowił zagrożenie dla ludzi chcących zamordować Andrzeja Leppera. Fakty ujawnione w poniższej rozmowie telefonicznej nie powinny być ignorowane.
   Jeśli w Polsce są jeszcze prawdziwi przedstawiciele wymiaru prawa, to powinni się zainteresować ludźmi, którzy węszyli wokół Goczyńskiego w Nadarzynie. Bardzo niezwykła jest także sprawa przebitych czterech opon samochodu dziennikarza. Tego typu metody świadczą o tym, że w pobliżu siedziby Samoobrony już na długo przed zabójstwem ś.p. Andrzeja Leppera kręcili się niebezpieczni ludzie.

„Andrzej Lepper zaraz przed śmiercią odmówił pomocy Goczyńskiemu” – tę niezwykłą informację usłyszałem dzisiaj w rozmowie z Waldemarem Kalinowskim, wiceprezesem Porozumienia Rawskiego z Gdańska, organizacji, która m.in. zajmuje się sprawami poszkodowanych przez tzw. „sądy rodzinne” rodzicom. Bogdan Goczyński blisko współpracował z Porozumieniem Rawskim, brał udział w pracach komisji sejmowych, raz nawet udało mu się dojść do głosu, mimo, że Ryszard Kalisz uznał, że nie był wpisany na listę.

Zainteresowała mnie historia z Lepperem, tym bardziej, że Bogdan sam mi mówił, że jego sąsiadów odwiedzają jacyś „dziwni cywile”. Z uwagi na to, że dziennikarz ma wyjątkowo krytyczną wobec wymiaru sprawiedliwości opinię i nie boi się przelać jej w słowa na swoim blogu oraz na niezależnych stronach internetowych, sądziłem, że to jest po prostu neo-SB, czyli ABW i jej pochodne.

Po rozmowie z Kalinowskim widzę jednak, że się myliłem. Wizyta smutnych panów mogła mieć związek z późniejszym morderstwem Andrzeja Leppera (chyba nikt normalny nie sądzi, że się ot tak powiesił wcześniej się dusząc…). Dlaczego Goczyńskiemu przebito 4 koła gdy parkował pod biurem samoobrony?!

Moim zdaniem ś.p. Andrzej Lepper był na celowniku od dłuższego czasu, osoba taka jak Goczyński, ze swoją inteligencją i zrozumieniem tego co się dzieje w świecie, mogła zacząć węszyć. „Smutni panowie” zapewne nie wiedzieli, że dziennikarzowi chodziło o pomoc prawną w napisaniu skarg konstytucyjnych, dlatego też zrobili na własną rękę „dochodzenie”. Ciekawe jest to, że wkrótce potem Goczyńskiego aresztowano. 5 lat po wyroku i dlaczego dopiero teraz – tak nagle. Podejrzane jest też to, że nie przedstawiono mu od razu wyroku – jak sam skazany twierdzi, nie było to zgodne z prawem. Czyżby w polskim wymiarze sprawiedliwości pracowali ludzie powiązani ze „smutnymi panami”, którzy nękali sąsiadów Goczyńskiego?

Postanowiłem zamieścić tę rozmowę – jest ona w kompilacji z wypowiedzią samego skazanego oraz prawnika z Gdańska, niezależniego wideo-bloggera i znanego opozycjonisty, Klaudiusza Wesołka. Bogdan Goczyński powinien na siebie uważać, a publikuję to z uwagi na jego bezpieczeństwo. Choć jestem przekonany, że nic nie wie o tych gościach, którzy śledzili Leppera, to należy uważać w tych złych dla porządnych ludzi czasach.

Na koniec mały komentarz na temat tego jakich mamy sędziów – od bezrobotnego Goczyńskiego zasądzono 7 tysięcy złotych miesięcznie alimentów!!! Sąd Okręgowy w Warszawie, wydział IV Cywilny. Czy to nie jest eksterminacja?

Reklamy

34 responses to “Andrzej Lepper odmówił pomocy Goczyńskiemu

 1. Lutek 22 sierpnia 2011 o 12:19 am

  Takich mamy speców od atomistyki:

 2. Extazed 22 sierpnia 2011 o 12:21 am

  Od samego początku podejrzana była cała ta sprawa rzekomego samobójstwa. Smutnym jest tylko to, że wszystko ujdzie im na sucho : (

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 8:26 am

   Nie można tracić nadziei. Polacy powinni się aktywnie włączać w życie polityczne, bowiem w przeciwnym wypadku nie czeka nas już niewola, czeka nas eksterminacja. Musimy to zrozumieć.

   • Zenek 22 sierpnia 2011 o 10:14 am

    Na czym ma polegac to wlanczanie sie w zycie polityczne ?

 3. ama12 22 sierpnia 2011 o 1:42 am

  Przepraszam, ze nie na temat.
  Właśnie pokazują w tv jak powstańcy świętują w Trypolisie, schwytali dwóch synów Kadafiego, ponoć poddała się straż przyboczna Kadafiego, rebelianci przejęli budynek radia

  Pozamiatane….. tak jak to sobie zaplanowali

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 8:30 am

   To może być zagrywka propagandowa. W innych mediach piszą, że Kaddafi odparł atak. Syna jednak faktycznie złapali.
   http://www.uruknet.info/?p=m80694&hd=&size=1&l=e

   • APA 22 sierpnia 2011 o 10:27 am

    Maja juz dwuch jego synow w niewoli ale to jeszcze nie koniec mozliwosci taty.
    Machina globalna krok po kroku realizuje swoje plany.
    Ciekawe jak to beda przeprowadzac w Polsce ,ilu oglupionych pojdzie na ochlap a potem do piachu.
    Rebelia w Poslce wisi na wlosku ale jeszcze nie wszytsko dopiete.
    Najbardziej zastanawia ile nawiedzonych pojdzie na to za Rydzykiem a ile za Natankiem ???
    Nastepnie warto przeanalizowac i to jaka podpucha bedzie dla kiboli i kto komu na kopie – czy normalni kibolom (rodzice nie dadza kasy na bilety imprez sportowych),czy kibole przejma inicjatywe w swoje rece i zaczna DEMOLKE.
    Wszystko to juz przerabiano w Angli,we Francji i na kolorowych durniach w Polnocnej Afryce czy innych kontynentach.
    Teraz kolej na biala rase w Polsce ,a ta jak nie rozmodlona i pielgrzymujaca, to inna rozqrwiona przez „owsializne’ i nie ma pewnosci kto kogo i jak zalatwi.
    Ida zle miesiace i dni ,na dodatek wybory i stan wyjatkowy !
    POLACY IDZCIE PO ROZUM DO GLOWY – NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAC !!!
    A co czynic radzcie gdzie sie da ,w domu ,na zebraniach i w sieci net .
    Owocnych obrad i madrego dzialania !

    • Rodriguez7 22 sierpnia 2011 o 2:37 pm

     Idąc w pewne przepowiednie i generalnie domysły jeżeli Libia leży na starym dystrykcie tamerlana to czuję że będzie tam naprawdę gorąco. Nie zdziwię się jeżeli to właśnie Libia jest będzie pkt zapalnym do „godziny zero”

 4. navajo88 22 sierpnia 2011 o 3:07 am

  I co z tego ama12 ,walki się kończą ! ,ale prawdziwa wojna to dopiero się zacznie ,bardzo szybko wszyscy chwycą się za łby i bendą walczyc każy z każdym i wtedy przekonają się do czego sami doprowadzili ,to jest tak samo ja polacy w 1980 r doprowadzili do upadku komuchów w polsce i wszyscy się cieszyli jak to beńdzie dobrze w polsce ,,,a dzisiaj ?????? hahahahahahahahaha, powiem ci gdyby polacy mieli możliwość powrotu do roku 1980 to zapewniam cię że raz dwa by zrobili porządek z solidarnością i tymi wszystkimi opozycjonistami !!! taka jest prawda i to samo będzie w Libi i to w krótce hahahahahaha
  J.M.H

  • APA 22 sierpnia 2011 o 10:36 am

   Tak,masz racje !
   Wtedy,jeszcze WOJSKO prawdziwie POLSKIE powstrzymalo durni i nie pozwolilo do przelewu bratniej krwi na podpuche ickow szechterowskich ,kuronioswko – germkowsko-mazowieckich „walesajacych sie” miedzy porzadnymi Polakami.
   Ale nawiedzony i rozmodlony narod Polski uwierzyl jak zwykle w Matke Boska,ktora wodzowi wpieto w klape marynarki i dano do reki duzy dlugopis.
   Do tego jeszcze wybrano na Papieza Polaka i przyneta chwycila .
   Na przykladzie Polski teraz staraja sie nastepne narody oglupic !
   Nie boj to bedzie ostatni ale tym razem POLACY obudzili sie I zmadrzeli .
   Oby jeszcze przestali pic szmulowe zatrute belty i jadlo,przestali klocic sie o to kto madrzejszy z nich,wybrali madrego WODZA.
   ZJEDNOCZYC SIE,DZIALAC i bedzie po ickach !

   • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 12:20 am

    Drogi nasz zeloto … nie znasz ścieżek Najwyższego. Nie bluźnij przeciw Matce Boskiej. Raczej proś ją o to by wsparła cię w godzinie najtrudniejszej jaka dla ciebie kiedyś nadejdzie. Cokolwiek to będzie. Układ musiał się rozpaść bo należał do szatana. Zobacz że i u ruskich jak i u amerykanów symbolem państwowości była i jest (u ruskich obecnie na samolotach wojskowych) pięcioramienna gwiazda. Fragment pentagramu. Symbolu człowieka a więc wszystkiego co ziemskie i przyziemne. Wszystko zostało przewidziane i się realizuje, bo serca ludzi są zatwardziałe a rozum nie może się zbudzić.
    Ogarnij sytuację całościowo.
    Łatwiej ci będzie zrozumieć i zaakceptować pewne rzeczy które są po prostu nieuchronne.
    Nie ma innej drogi.
    Ludzkość ma się doskonalić i będzie to wykonane. Kto nie dorośnie zostanie odsiany.
    Czy nam się to podoba czy nie!.

 5. zenobiusz 22 sierpnia 2011 o 7:11 am

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/08/22/diabelski-pentagram-rozbrajanyprzez-miedzynarodowa-ekipew-tym-polakow/
  Na razie to działalność bezpieczna,nawet tchórz w jej prowadzeniu ,może wyrosnąć na bohatera,gdy „system” w końcu to zdelegalizuje.

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 8:32 am

   Tylko dlaczego satanistów w artykule nazywa się „jezuitami”. Boją się użyć właściwego słowa?

  • APA 22 sierpnia 2011 o 11:37 am

   System ten wczesniej czy pozniej sie zawali,bowiem ci „oswieceni” nie sa w stanie przewidziec co moze zrobic chocby pojedynczy czlowiek podczas desperacji a tym bardziej ogromne rzesze ludzi czy calych narodow.
   Zobacz co zrobiono gdy czarni w ilosci wielotysiecznej uzurpowanej do miliona ruszyli na Waszyngton.Jak ich potem oblaskawiono i przytulono do matczynej piersi,powolujac na biurokratyczne urzedy i biorac za osilkow do ochrony . Baaa.powolano kolorowego prezydenta a ten przeciez tez moze zrobic desperacki krok !
   Nic nie jest pewnego z tym NWO ,bo kazdy moze sie przeliczyc nawet najwyzszy duren oswiecony z 33-cim stopniem.
   Zobacz jaki pewniak z Radeczka po ich uniwerystecie i tamtych rytuale , gdy tylko wypsnelo mu sie „dorzniecie watachy” ,dostal „lekkie poglaskanie” po madrej glowce a potem ostrzezenie i hamulec ,bo wobec najwyzszych nie podskoczysz !
   Teraz wystarczy,ze te wszystkie narodowe kukly usluzne na najwyzszych urzedach narod swoimi rekami zlikwiduje i piramida NWO wali sie ruchem domina na calym swiecie !!!
   Da Bog,ze to wczesniej czy pozniej nastapi .
   DAJ BOZE !

   • Rodriguez7 22 sierpnia 2011 o 2:47 pm

    Heh naiwna jesteś. Ale to tylko moje zdanie.

    Dobra wierzymy, ufamy, staram się przynajmniej żyć wdg pewnych wartości. Ale gdy tak patrze na historie i dzieje, wiem ocb tj po co dlaczego a przynajmniej to liznąłem jestem jednej rzeczy arcypewien – im się uda. Po prostu, mamy siłę ale żeby plan istoty stworzonej z wiedzą i spojrzeniem kreatora jedynego imo bez mocy tworzenia PRZECHYTRZYĆ?! Heh sory ja po prostu czekam na fajerwerki. Ogólnie dziękuję Wam wszystkim że jesteście i tu piszecie, to naprawdę pokrzepiające że jest jeszcze ktoś kto żyje ze świadomością tego. Ja nie tracę wiary. Tylko przyszedł jego prawdziwy czas. I musimy to wziąć na klatę. Hallelujah i sory za urażenie jak coś:)

 6. Stanisław 22 sierpnia 2011 o 7:16 am

  Co z pismem do ambasady Australii w sprawie Goczyńskiego ? oraz do rzecznika praw obywatelskich ?

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 8:34 am

   Przedstawiciele Ambasady byli u Goczyńskiego w więzieniu – pewnie dlatego go przenieśli do lżejszego zakładu karnego. Ale Australijczycy nie są mu w stanie zmienić wyroku!
   Jedyne co, to mogą nagłośnić sprawę. Mam nagraną rozmowę z Goczyńskim po angielsku.

 7. Stanisław 22 sierpnia 2011 o 7:37 am

  Pozwolę sobie przytoczyć pewną sprawę jakiej byłem świadkiem ( pobocznym ) Mój znajomy poniósł szkodę – wycięto mu drzewa na działce bez jego wiedzy – sprawa została zgłoszona do policji i sądu. Sprawca został ustalony i osądzony – można by powiedzieć wszystko OK, ale w wyroku odwalono błąd , zacytuję go tak jak w oryginale jaki mam przed sobą „w okresie od września 2009 do kwietnia 2009”
  Jawny błąd, pomyłka ? Znajomy poprosił o poprawę pisma – wyroku i nasz włocławski sąd ponownie przysłał mu tego samego bubla pisemnego.
  Jeżeli takie cuda się dzieją w takich sprawach, to co dopiero można robić w powyższej sprawie o jakiej Monitor dziś napisałeś.

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 8:35 am

   To jest czysta biurokracja. My tu mówimy o mafijnym – ludobójczym systemie wymiaru sprawiedliwości! Gdyby była tylko biurokracja to mielibyśmy raj.

   • Stanisław 22 sierpnia 2011 o 10:32 am

    Masz rację, ale zaczyna się od takich spraw i idzie dalej, co do twojej rozmowy w języku angielskim, jeżeli nie jest to za duże to może trzeba rozesłać pocztą internetową do niezależnych mediów ?

   • APA 22 sierpnia 2011 o 11:39 am

    A tak mamy monarchie niezniszczalna w Angli,ktora wystarczy ze pewnej nocy Pan Bog zatopi .

 8. wacpan 22 sierpnia 2011 o 9:19 am

 9. nikt 22 sierpnia 2011 o 10:02 am

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-dostarczala-bron-libijskim-powstancom,1,4826719,wiadomosc.html

  teraz atak terrorystyczny in poland? alef mial racje?

  • sebecx 22 sierpnia 2011 o 11:44 am

   …wszystko możliwe i jakie proste…

   • Rodriguez7 22 sierpnia 2011 o 2:49 pm

    ta…

 10. APA 22 sierpnia 2011 o 11:50 am

  To nie wazne kto mial i bedzie mial racje .
  Dzisiaj sie liczy MADROSC NARODOW a nie pojedynczych zestarczalych DEBILI ,ktorym wydaje sie ,ze swiat nalezy do nich .
  Nie tylko swiat ziemski ale WSZECHSWIAT nalezy do STWORCY BOGA ,a TEN JEST CIERPLIWY i SPRAWIEDLIWY,w odpowiednim czasie wymierza SPRAWIEDLIWOSC i upomina sie o PRAWDE.

  Teraz rada dla wszystkich POLAKOW zamieszkujacych w POLSCE :
  Przygotujcie sie na najgorsze – czym jest sklocenie WSZYSTKICH ze WSZYSTKIMI .

  Beda Wam grac nie tylko na uczuciach osobistych,rodzinnych ,przyjacielskich ale takze na RELIGIJNYCH i PARTYJNYCH !!!
  Nie dajcie sie do konca OGLUPIC i ZWARIOWAC.
  Oni wszytsko planuja wykonac WASZEMI REKAMI !
  To od WAS zalezy czy pojdziecie na siebie i pozabijacie sie !
  Na to licza,ze ONI w BIALYCH REKAWICZKACH z tajnych sztabow beda Wami dyrygowac a WY wydlubiecie sobie OCZY !!!
  Niedoczekanie ich ABY DO KONCA SKLOCIC POLAKOW tak jak sklocaja inne narody i cale panstwa.
  POLACY ZJEDNOCZCIE SIE DO OBRONY a potem przejdzcie DO ZWYCIESTWA DOBRA NAD ZLEM,
  PRAWDY NAD KLAMSTWEM !!!
  I IMIE PRAWDZIWEGO BOGA WSZYSTKICH LUDZI a nie bozkow i boga mamona.
  Zrezygnujcie z proponowanych Wam JUDASZOWSKICH SREBNIKOW .

 11. APA 22 sierpnia 2011 o 12:08 pm

  Jeszcze tylko to:
  Zobaczcie,przeanalizujcie jak oni do swych celow potrafia wykorzystac religie i wierzenia ludzi .
  Jak dostrzegli slaba piete Polakow ,ktorych ponad tysiac lat temu ochrzczono i dano im to czego chcieli.
  Dokladnie przyjrzyjcie sie jak kiedys wygladal chrzest a potetem przez wieki byl doskonalony az do wspolczesnego Sakramentu.
  Zwracamy na to uwage dlatego,ze dzisiaj nawet sami kaplani w Polsce pogubili sie w znaczeniu i interpretacji chrztu az po chrzest Polski .
  Dla madrych nie trzeba tlumaczyc co przez to zyskano a co stracono ale glupim dopiszemy,poprostu „zaznaczono” Cie i znaczy sie dalej !
  Swiety Jan chrzcil nawet samego Jezusa a ten powiedzial idzcie i nauczajcie wszystkie narody i chrzcijcie je w IMIE BOGA .
  Co potem dodano i dokonano ,warto wspomniec Krzyzactwo i Grunwald .
  Dzisiaj potrzebny jest kolejny Grunwald i wspoldzialanie z osciennymi narodami SLOWIANSKIMI.
  Potrzebny jest tez DRUGI CHRZEST POLSKI w oparciu o POLSKA a nie narzucona wiare .
  WIARE W PRAWDZIWEGO JEDYNEGO BOGA WSZYSTKICH LUDZI (bez uzurpowania sobie wybranstwa) !
  BOZE JEDYNY WSZECHMOGACY PRZYJDZ Z POMOCA NARODOWI POLSKIEMU !
  WYMIERZ SWA SPRAWIEDLIWOSC NA TYM SWIECIE ZIEMSKIM !
  PROSIMY CIE PANIE !
  A TY NARODZIE POLSKI ZROZUM WRESZCIE DO KOGO SIE MODLISZ i o CO .
  Na jakich i czyich ksiegach opierasz swa prawdziwa wiare,dokad zmierzasz !
  BADZ ROZTROPNY i MADRY !

 12. TZ 22 sierpnia 2011 o 12:40 pm

  „Uwaga: Nie można wykluczyć, że Bogdan Goczyński został uwięziony, gdyż stanowił zagrożenie dla ludzi chcących zamordować Andrzeja Leppera.”

  Wyjątkowo głupi tekst. Nie można również wykluczyć, że stanowił zagrożenie dla Obamy i Miedwiediewa. TYLKO CO Z TEGO?!

  • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 1:57 pm

   Ja podaję konkrety. Zamknięto go na podstawie sfałszowanych dowodów, dopiero po tym jak się pojawił u Leppera. Kto mu pociął 4 opony. DLA KOGO TY PRACUJESZ?!

   • TZ 22 sierpnia 2011 o 3:01 pm

    Nie podajesz konkretów, tylko snujesz NICZYM NIE POPARTE DYWAGACJE na granicy pomówienia. Czy to jest konkret: „Nie można wykluczyć, że Bogdan Goczyński został uwięziony, gdyż stanowił zagrożenie dla ludzi chcących zamordować Andrzeja Leppera”? Taki sam jak mój, że być może stanowił też zagrożenie dla Obamy. I taka sama bzdura, jak zabójstwo Leppera. To, że ty w coś nie wierzysz, nie znaczy jeszcze, że nie jest to faktem.
    Na wszelki wypadek zastrzegasz się słówkami-kluczami typu „niewykluczone”, „być może”, „prawdopodobnie” – ale NIE MAJĄC FAKTÓW budujesz jakieś kosmiczne konstrukcje w oparciu o NIEZWERYFIKOWANE doniesienia, byle tylko podeprzeć swoje pomysły.
    I przyzwyczaj się wreszcie, że nie każdy, kto się z tobą nie zgadza, musi od razu „dla kogoś pracować”. Zresztą i tak pewnie zaraz wyrzucisz mnie z bloga, jak poprzednio. Prawda w oczy kole.

    • monitorpolski 22 sierpnia 2011 o 3:17 pm

     Jeszcze raz – jakie są przesłanki, że zagrażał Obamie? Czy jego samochód parkował pod Ambasadą Amerykańską, czy pod siedzibą Samoobrony? Liczysz na to, że ludzie nie słuchają. Pytanie tylko – po co to robisz? Jaki TY masz związek z mordercami Leppera skoro próbujesz zacierać ślady bandytów, którzy obserwowali biuro?

 13. obnie.pl 22 sierpnia 2011 o 2:15 pm

  Wiele spraw Wam się rozjaśni jak przeczytacie ten dokument, fragment:
  Z napływających materiałów archiwalnych i z akt prowadzonych śledztw, oraz postępowań prowadzonych przez NIK, KGP CBŚ, CBA, SWW i SKW, wyłaniał się obraz istnienia w Polsce „mega władzy” podporządkowanej międzynarodowym grupom przestępczym wywodzącym się ze służb specjalnych państw b. obozu komunistycznego, w rozumieniu definicji nadanej temu zjawisku przez Prokuratora Generalnego Palermo i Szefa Urzędu Prokuratury ds. Walki z Mafią, prok. Roberto Scarpinato. Polska, o czym alarmują m.in. przedstawiciele Parlamentu Europejskiego i jednego z urzędów Komisji Europejskiej do Walki z Mafią i Korupcją, znalazła się w rękach organizacji przestępczej grupującej byłych, oraz nadal czynnych funkcjonariuszy wojskowych służb specjalnych, funkcjonariuszy publicznych zajmujących wysokie stanowiska rządowe, parlamentarne i polityczne, przedstawicieli znanych wolnych zawodów, funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości i prokuratury, przedstawicieli banków i instytucji ubezpieczeniowych i „zwykłych” morderców, gotowych podjąć się każdego zlecenia.

  całość: http://24l.eu/gb

 14. APA 22 sierpnia 2011 o 3:45 pm

  Pragniemy podpowiedziec ,ze dzisiaj malo kto wie kto dla kogo pracuje i komu sluzy .
  Partia polityczna Samoobrona powstala z „pewnych inicjatyw odgornych” i podczas przeobrazen partyjnych wszystkich partii miala zastapic zdezelowany PSL (wczesniej ZSL) ale jak to miedzy ludzmi bywa kazdy chce byc blizej oltarza a nawet miec na nim swa lawke czy fotel,no i powstala partia SO metoda drobnych kroczkow poczawszy od zwiazkow zawodowych a skonczywszy na salonach wladzy.
  Warto sie tej partii przyjrzec dzisiaj i to co sie w niej bedzie dziac,po zabiciu wodza .

  Mysmy bardzo dawno temu pisali do SO i LPR o stworzenie wspolnej JEDNEJ POLSKIEJ SILY (jak ja zwal tak zwal,wszystko bylo do ustalenia) ale gdzie dzisiaj wodzowie sa sklonni do podleglosci komus (wg.zasady tys wazny a ja jeszcze wazniejszy) ,no i stalo sie to co sie stac musialo, Giertych poszedl na swoj chleb a Lepper do piachu.
  To samo dzieje sie wsrod innych partyjek i w organizacjach narodowych,ktore trudno zjednoczyc ze wzgledu na „waznosc person” i wyjadaczy politycznych.
  Stawiajmy na NOWYCH i MLODYCH POLAKOW,co to sie nikomu w pas nie klaniaja i do du.y nie wlaza jak zobacza darmoche.

 15. Pingback: Andrzej Lepper odmówił pomocy Goczyńskiemu (via Monitorpolski's Blog) « Gyvenimo kritika