Wydarzenia i komentarze, 23 sierpnia 2011r.

(…) głównym celem inwazji NATO na Libię było zniszczenie jej niezależnego systemu finansowego oraz infrastruktury. Libia jest jednym z nielicznych krajów świata, który nie posiada żadnych długów (…) „rebelianci” dostali oficjalne rozkazy rozstrzelania tegoż właśnie dziennikarza oraz Dariusa Nazemroayę (…)


Bank Światowy jest gotów „pomóc” Libii
W poniedziałek World Bank rozesłał e-maile, w których zobowiązał się do ponownego „związania się” z Libią i do pomocy w odbudowie kraju. Dodano, że podczas trwania konfliktu, Bank „monitorował sytuację ekonomiczną w Libii w koordynacji z ONZ, jednak nie było przedstawicielstwa w Trypolisie”.

To hipokrytyczne oświadczenie jest dowodem na to, że głównym celem inwazji NATO na Libię było zniszczenie jej niezależnego systemu finansowego oraz infrastruktury. Libia jest jednym z nielicznych krajów świata, który nie posiada żadnych długów. Co więcej, ma poważne zasoby 144 ton złota, co mogło być celem gangsterów przejmujących kontrolę nad światem przez takie właśnie instytucje jak Bank Światowy.
Starannie ukrywa się fakt, że Libia miała najwyższy poziom życia w Afryce, darmową służbę zdrowia, wysoko rozwiniętą edukację, a system nawodnienia zbudowany przez Kadafiego uczynił z Libii jedną wielką oazę. Wszystko to co Kadafi zbudował dla swojego narodu zniszczyły barbarzyńskie naloty NATO.

Bank Światowy dokonuje przejęcia kontroli nad krajami poprzez „pomoc finansową”, która z uwagi na wysoką lichwę, przez większość krajów nie może być zrealizowana. W takiej sytuacji stanęło kilka krajów europejskich. Grecja została zmuszona do wysprzedaży części swojego terenu w ręce prywatnych bankierów. Podobna sytuacja czeka niedługo Hiszpanię, Irlandię, Portugalię i Włochy, a także Polskę i to być może jeszcze wcześniej niż w.w. kraje. Schemat przejmowania kontroli nad światem przez mafię Rotszyldów, Warburgów, Oppenheimerów i innych międzynarodowych rodzin bankierskich – tych samych, którzy finansowali Hitlera i rewolucję sowiecką, został opublikowany m.in. przez Johna Perkinsa – ekonomicznego hit-mana.

Ten sam schemat stosuje się w przypadku Libii. Atak „rebeliantów” czyli szkolonej przez Mossad, CIA, MI5 i inne agencje globalnych syjonazistów był przykrywką medialną dla ataku NATO, które to rzekomo miało tylko ochraniać ludność cywilną. W kontekście oświadczenia Banku Światowego, widać wyraźnie cel zamachu na Libię – przejęcie kontroli finansowej nad jednym z ostatnich przyczółków wolności. Zniszczono ten kraj, by zniewolić Libijczyków poprzez „pomoc finansową” na odbudowę.

Bank Światowy kontroluje już 187 krajów, jesteśmy więc bardzo blisko momentu gdy oficjalnie powołany zostanie prywatny „Rząd Światowy” ze „światową policją”, „światową armią” i „światowym sądem”. Każda próba oderwania się od tego ultra-faszystowskiego układu spotka się z interwencją „sił pokojowych świata”. Jedyną nadzieją są nie kontrolowane jeszcze w pełni przez syjonazistów Rosja i USA. Chiny także są na dobrej drodze do usamodzielnienia. Kluczowym momentem w unicestwieniu planów depopulacyjnych syjonazistów mogłoby być przejęcie rządów w USA przez Amerykanów. Ron Paul ma najwyższe notowania wśród kandydatów na Prezydenta. Usunięcie go spowodowałoby tylko rewolucję w USA, a to nie było by na rękę międzynarodowej mafii.

Syjonaziści chcą zamordować francuskiego dziennikarza Therry Meyssana
Na stronie Voltaire Network – niezależnej agencji informacyjnej założonej przez wybitnego dziennikarza francuskiego Thierry Meyssana, pojawiła się informacja, że „rebelianci” dostali oficjalne rozkazy rozstrzelania tegoż właśnie dziennikarza oraz Dariusa Nazemroayę z Centre for Research on Globalization (Centrum Badań nad Globalizacją).
Jak na razie pięć krajów zgodziło się na udzielenie im schronienia w ambasadach, jednak walki wokół hotelu Royal są tak ciężkie, że dziennikarze nie mogą go opuścić. Sam hotel nie jest celem ataku, gdyż przebywają w nim reporterzy kryminalnych mediów globalistycznych wraz z obsługą techniczną.
Meyssan jest w Trypolisie od 23 lipca, skąd rzetelnie relacjonuje wydarzenia. Zwraca on uwagę na to, że inwazja jest operacją wojskową NATO, a nie puczem „rebeliantów”, co podają media kryminalne.
Psuje to w sposób znaczący cel medialny jaki chcieli osiągnąć syjonaziści – poparcie dla zamachu dokonanego rzekomo przez zamęczoną przez dyktatora ludność.
Voltaire Network apeluje do obywateli krajów zaangażowanych w konflikt o to by wnieśli presję na swoje rządy, aby zabezpieczono życie dziennikarzy. Chodzi prawdopodobnie głównie o obywateli amerykańskich.
Thierry Meyssan był pierwszym dziennikarzem, który zwrócił uwagę świata na to, że zamach na World Trede Center 11 września 2011 roku, nie mógł być dziełem Arabów. Rozpoczął on wielki ruch „badaczy prawdy i konspiracji”, który po 10 latach rozwinął się w sprawnie działającą opozycję wobec NWO i planowanego przejęcie całkowitej kontroli nad światem przez syjonazistów.

Reklamy

144 responses to “Wydarzenia i komentarze, 23 sierpnia 2011r.

 1. kora 23 sierpnia 2011 o 6:22 am

  Monitor mozesz mi w takim razie wytlumaczyc dlaczego narod sie na to zgodzil ? Przeciez ludzie mieli nieprawdopodobnie dobrze prawie wszystko za darmo .Wiec dlaczego pozwolili to zniszczyc .Ja juz nic nie rozumiem z tego .Rozumiem ze gangstery sa chciwi i chca przejac wszystko za friko ,ale gdzie sie podziala madrosc narodu????????????.

  • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 6:55 am

   Gwałt. Na siłę można wszystko. To samo dotyczy obozów koncentracyjnych. Polecam relacje z Libii na YouTube ze źródeł niezależnych jak ludzie rozpaczali. Syjonaziści dysponują straszną przewagą siłową. Niedługo sam /a się przekonasz w Polsce.

   • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 8:55 am

    Kontrola umysłu.Spowodowała już w czasie pierwszej wojny w Zatoce,dezorientacje i poddawanie się całych dywizji irakijskich.To co prawda tylko 6 milionowy naród,Libijczycy,ale nic nie tłumaczy powalenia rządu na kolana,wbrew narodowi przez tysięczną garstkę agresorów.Sieć telefonii komórkowej,musiała emitować nagle impulsy,demontujące naturalne odruchy psychiczne.
    Tam był tylko bierny opór,skoro jak czytamy helikoptery ogniem torowały drogę”wyzwolicielom”,poprzez tłum cywili na ulicach.
    Jeżeli nie zrozumiemy tego w Polsce,że orgonity „kastrują „ich sieć kontroli umysłów.wszyscy jesteśmy już martwi.

    • 999AQQ 23 sierpnia 2011 o 9:17 am

     Noszę kolczyki i 2 pierścionki z kryształem górskim…jest OK.

    • Nicram 23 sierpnia 2011 o 9:34 am

     Drogi Zenobiuszu, zastanawiałem się nad kupieniem amuletu orgonitowego w firmie Green Harmony, ale mam następujące wątpliwości:
     1) Kosciół Katolicki zabrania noszenia amuletów (patrz Katechizm KK 2117″ (…) „Jest również naganne noszenie amuletów”).
     2) Na stronie tej firmy piszą: „nasze urządzenia zostały mentalnie zaprogramowane w czasie produkcji na określone właściwości”. Obawiam się kupowania czegoś, co zostało przez kogoś innego mentalnie zaprogramowane, a ja nawet nie potrafię tego, co jest zaprogramowane, odczytać.
     Proszę Cię o ustosunkowanie się do tych pytań, wysyłam je także mailem.

     • sebecx 23 sierpnia 2011 o 11:07 am

      … ehh i znowu ten kościół …tym razem zabrania amuletów, a krzyżyk czy medalik to co to jest? ..w ogóle poczytaj trochę o soborach, kiedyś wymyślili, że papież jest zastępcą Boga na ziemi…
      …można kryształ oczyścić przez zakopanie w ziemi na ok 7 dni, a potem zaprogramować osobiście… może z orgonitem jest tak samo …

     • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 1:34 pm

      Orgonity,nie są amuletami,w rozumieniu dosłownym.Sformułowania które cię niepokoją ,są czysto komercyjnym zabiegiem,a i formą ukrycia ich prawdziwej natury.Trudno żeby oficjalnie sprzedawano broń przeciw NWO.U nas jest to legalne i ośmieszane ale w wielu krajach już wywołuje rwpresje.Zobacz filmy na temat reakcji delfinów na orgonity, czy też efekt poprawy jakości warzyw.Trudno podejrzewać delfiny,pszczoły,czy warzywa o uleganie wpływom paramagicznym,z którymi mamy do czynienie w przypadku amuletów.

     • Wizzgaa 23 sierpnia 2011 o 1:54 pm

      Nicram , nie jestem Zenobiuszem ale uważam ,że noszenie orgonitu „na szyi” jest równie obojętne z punktu widzenia religii , jak noszenie bursztynów , które ponoć są korzystne dla organizmu poprzez swój skład i sposób przenoszenia promieni słonecznych na skórę . Może z tym orgonitem jakoś przez analogię .

     • outofstep 24 sierpnia 2011 o 1:49 am

      Green Harmony ? Jakis link mile widziany.

    • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 11:08 am

     Zdecydowanie to przeważyło. Podobnie było w Iraku, oprócz fal elektromagnetycznych mogli wykorzystać infradźwięki. Miliardy poszły na wojnę psychologiczną. Problemem będzie kontrolowanie Libii po upadku Kaddafiego. Jak wiadomo na Irak poszły straszne sumy, teraz tych pieniędzy nie ma, więc nie będzie raczej okupacji.

     • pola 23 sierpnia 2011 o 6:58 pm

      Niedawno na Polsacie był program o Libii jest to kraj liczący 9 mln.ludności jeden z zaproszonych gości powiedział że większość ludzi tak naprawdę nie wie co dzieje się w Trypolisie,może to świadczyc to o tym że mieszkańcy kraju nie mają wpływu na to co sie wyprawia w ich kraju.

      • 999AQQ 24 sierpnia 2011 o 1:42 pm

       http://www.youtube.com/watch?v=O8DfyM3gtg8&feature=player_embedded Syn Kadafiego w Trypolisie.

  • Mariola 23 sierpnia 2011 o 9:11 am

   nie chodzi o üaden naród, który się na coś zgodził, tylko o byndy najemników. Reszta jest masową propagandą.

   Przeciw tej zbrodni na Libii nie zaprotestwało żadne mocarstwo ONZ, tzw. veto. W przeddzień desantu NATO na Trypolis także Chiny oświadczyły, że będą współpracować z najemnikami NATO. To można interpretować, że NATO/USA otrzymały od Chin OK na ten napad. Akurat w tych dniach był też w tym celu wizeprezydent w Chinach.

 2. Zenek 23 sierpnia 2011 o 7:12 am

  W jakim to panstwie dzisiaj narod moze sie sprzeciwic i jak globalistom-sjonistom ?

  Przeciez w ich lapach jest juz prawie wszystko,tym bardziej ci ,ktorzy dali sie zlapac na lichwe.
  Chcac kogos uzaleznic daje mu sie kredyty ale nie tak na piekne oczy .Wczesniej wywiad bankowy sprawdza co ty posiadasz a potem przy odpowiedniej manipulacji i sciemnianiu cie procentami udziela ci kredytu „na korzystnych warunkach” i juz cie ma w bankowej lapie.
  Potem to ty juz mozesz sobie popiszczec i ponarzekac ,a na koniec zostajesz goly ale nie wesoly,zostajesz na bruku bez dachu nad glowa.
  Tak robia banksterzy z indywidualnymi ludzmi a potem z calymi narodami ,panstwami.
  Ludzie juz dawno zapomnieli bardzo stare powiedzenie :
  DOBRY ZWYCZAJ – NIE POZYCZAJ !

  • sebecx 23 sierpnia 2011 o 11:13 am

   JESZCZE LEPSZY – NIE ODDAWAJ !
   🙂 🙂 🙂

   • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:21 pm

    NIE ODDAWAJ SIE W NIEWOLE LICHWIARSKA !
    To ze ty nie bedziesz mial z czego oddac to oni zanadto sie nie przejmuja ,maja dla takich tez przygotowany plan ( w USA obozy FEMA) czyli obozowe zycie (nie tango ),
    tam bedziesz tanczyl tak jak oni ci zagraja za miche ,kiche i lopate z kilofem !
    Kamieniolomy,zwirownie a nawet przesypywanie piaskow pustyni ,
    taki dobrobyt Syjon ci uczyni !!!

    Niewola bracie, siostro ciebie czeka,
    z tamtad juz tylko
    droga do niebios cie czeka .

    • Demolay 23 sierpnia 2011 o 5:59 pm

     Juz raz sie to stalo. Proponuje na youtube zobaczyc jak Amerykanie wyslali swoich japonskich obywateli do obozow pracy pelnych szczescia. Jest duzo filmow archiwalnych: japonczyk z (usmiechniety!) z taczkami, rodziny wyprowadzane z wagonow ogladaja nowy salon i sa zachwycone, nauka samoobrony itd. Nie mowi sie o tym czesto, ale fasle flag pearl harbour zadzial.
     Chcialbym czasami, aby wiekszosc tematow tu poruszanych byla tylko jakas koincydencja i insynuwana czyims histerycznym umslem, strachem etc. Niestety karty illuminati (gra rpg!) troche zbyt dokladnie komen tuja rzeczywistosc. Jesli jeszcze Obama zostanie ‚zimpiczmentowany’ (jest karata, ciemny gosc w garniturze obrzucony pomidorami) to zaczynam sie konsekwentniej ogarniac.

     • Demolay 23 sierpnia 2011 o 6:02 pm

      sorry za literowki.

  • Wizzgaa 23 sierpnia 2011 o 11:48 am

   Zenek – w przypadku Libii ten zwyczaj okazał się zgubny . WIELKI BANKOWIEC nie darował im tego ,że się nie zadłużyli. Nie mógł darować bo On nie zarobił a Libia nie miała długów. Sytuacja niedopuszczalna bo co by było > gdyby zrobiła się z tego „zwyczaju” wielopaństwowa masówka ??!!

   • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:28 pm

    Po rozum do glowy przechodzi sie przez zycie.
    Starzy ludzie mawiali – jaki rozum takie zycie.
    Kolorowy czlowiek a ostatnio i bialy (szczegolnie mlody,obledny i dziki) sie tym zarazil mysli tylko o dniu dzisiejszym.

    Wierzacy zas, a tym bardziej nawiedzeni mysla : Pan Bog dal zycie ,da i pozywienie.

    Jeszcze inni mysla ,ze bedzie powrot na ziemie (reinkarnacja) i w kolejnym wcieleniu nie bede popelnial bledow .

    Najbardziej naiwnym wmowiono jako dogmat ,ze tylko w krzyzu cierpienie,w krzyzu zbawienie ,wiec cierpia .

    Ja ,Zenek powiem takim a szczegolnie tym ostatnim :
    CIERP CIALO KIEDYS CHCIALO !

 3. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 8:30 am

  Jeszcze napiszę w sprawie nowotworów i szczepień.
  Nie wiem dlaczego mój wpis dotyczący tej kwestii został w pewien sposób zaatakowany.
  Uaktywnił się natychmiast mój „ulubieniec” Zenobiusz.
  Warto najpierw sięgnąć do książek jednego z najlepszych badaczy szczepień w USA , który pisze w jednej ze swoich książek:
  „Rak był praktycznie nie znany dopóki nie zaczęto wprowadzać szczepień krowianką.
  Miałem do czynienia z około 200 przypadkami raka i nigdy nie odnotowałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby! W zasadzie obecnie nie wiemy jak wygląda niezaszczepiona osoba. Każde badanie w tym względzie będzie w przyszłości bardzo utrudnione, czy wręcz nie możliwe. Należy wtedy wrócić do badań wykonywanych przed latami”

  w innej pisze:

  „Szczepienia krowianką były przymusowe i przeprowadzane w karygodny sposób, ze względu na to iż nikt nie mógł zbadać ich zawartości poza członkami Royal Society”

  dr. W.B. Clarke

  Jeśli znajdziecie nigdy niezaszczepioną osobę chorą na raka wtedy możemy dyskutować.
  Ja wiem, że takiej nie ma. Rak jest w ogóle nie znany m.in. w środowisku rdzennych Majów, plemion Amazonii, w Afryce Yaruba czy innych grup etnicznych do których nie dotarły szczepienia.

  Oczywiście, że współczesna technologia może powodować rozwój raka. Nie można pisać, że coś powoduje, bo jest to karygodny błąd, gdyż nie ma takich niezależnych badań.
  O to chodzi jak pisał m.in. W.B. Clarke, że podczas szczepienia wprowadzane są do organizmu człowieka obce i często niezbadane twory, które w skutek mogących występować powikłań tworzą nowe organizmy w ciele człowieka, zwane nowotworem.
  Nie można wykluczyć, że dzisiaj powodować raka można na inne sposoby niż szczepienia, ale to nie zmienia faktu, że szczepienia są głównym powodem, co zostało udowodnione przed wieloma latami licznymi badaniami, gdy jeszcze można było badać populację niezaszczepionych i zaszczepionych żyjących obok siebie. Dzisiaj nie można już wykonać tego rodzaju badań.
  dr. W.B. Clarke i wielu innych lekarzy przed ponad 100 laty przewidzieli, że nowotwór będzie dziedziczny!!

  • ALFA 23 sierpnia 2011 o 11:04 am

   Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
   • Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
   • Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.

   Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.

   Lizyna = hamuje rozpad tkanki
   Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
   Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników.
   SPRAWDZONE DZIAŁA
   http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=60

   • outofstep 24 sierpnia 2011 o 2:57 am

    Zgadza sie.Ale trzeba pamietac ze vitaminy C trzeba szukac we wszystkim co wystepuje na danym obszarze.A i herbata zielona jako zrodlo lizyny odpada i trzeba znalezc nasz zamiennik.Lizyna,jak wazny jest to skladnik pokazuje afera gieldowa z lat ’90tych.
    Kiedy to kilka firm sztucznie podbijalo ceny lizyny,ktora jest dodatkiem do pasz zwierzecych.
    Nawet Hollywood ma to w swoim elementarzu Intrygant (2009) z Mattem Damon’em.

  • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:35 pm

   Koles !
   Nie tylko szczepienia ale i jadlo z napitkiem raczyska tworzy .
   Do tego sobie jeszcze dodaj powietrze w molochach miejskich i to co kazdy pierdziwoz wydala przez rure wydechowa, czego ty nie czujesz (katalizatory i inne ustrojstwa) ale organizm ludzko-zwierzeco-roslinny wdycha i bedziesz mial zdrowie na jakie ludzkosc sobie zasluzyla !
   Chcesz byc zdrowy to zaszyj sie w lesie ,wtedy przedluzasz sobie zycie o DZIESIEC LAT !
   Dasz bor !

  • peryskop 23 sierpnia 2011 o 4:40 pm

   @Fakir, trochę mnie zawiodłeś.

   Dziś opieranie ocen na jednym autorze jest ryzykowne, bo nowotwory, szczepionki, immunologia i ogólnie ZDROWIE to są zbyt złożone, multidyscyplinarne zaganienia aby jeden – nawet najmądrzejszy i uczciwy – człowiek mógł je właściwie objąć. A

   W efekcie takiego typowego redukcjonizmu źródeł wiedzy ludzie dochodzą do wniosku, że wreszcie wiedzą wystarczająco dużo, żeby np propagować dyrdymałki, że AU-100 hamuje starzenie! A jak zwrócisz mu uwagę, to ignorant cię ofuknie i powoła się na Stichina, albo Stanisława Szczepaniaka – chemika wynalazcę z Radomia, który „regeneruje RNA i DNA oraz przebieg telomerazy”. Nanosilver już się opatrzył to przechodzimy na monozłoto. A czeka nas moda na quantum-platinium, no i coś na palladzie…

   Dr W.B. Clarke i inni lekarze przed ponad 100 laty nie musieli przewidywać, że nowotwory będą dziedziczne, bo przekazywanie zstępnym cech nabytych zbadał, wykazał i opisał 200 lat temu wciąż wyśmiewany francuski przyrodnik-ewolucjonista Jean Baptiste de Lamarck, a Austriak Paul Kammerer za potwierdzenie tych zjawisk został zaszczuty i w 1926 roku popełnił samobójstwo – mi.in. wskutek działań członków The Royal Society (o ich wkładzie w NWO wczoraj pisałeś i o członkach klubu Bilderberg – a nie Bildenberg). Ta walka o ukrycie prawdy o przyrodzie jest tak zaciekła i bezwzględna, bo tu chodzi o eugenikę, dominację, gigantomanię oraz OGROMNE ZYSKI !!!!

   A co do telomerazy – radzę obadać dlaczego Dolly tak szybko zdechła…
   I dlaczego płody poczęte w probówce rozwijają się z wadami, a media wolą o tym milczeć…

   • sebecx 23 sierpnia 2011 o 7:18 pm

    …ehh ..i pomyśleć, że Indianie nie mieli takich problemów..

 4. 999AQQ 23 sierpnia 2011 o 8:42 am

  Pejso-meNdia wczoraj żywcem pogrzebali młodszego syna Kadafiego, a on tryumfalnie przejechał przez Trypolis…a już banan się radował i zacierał ręce. Pisałam, że nie wierzę w meNdialne przejęcie Libii. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kaddafiego/syn-kaddafiego-wolny-powstancy-zwabieni-w-pulapke,1,4827547,wiadomosc.html /tutaj pisze i linkuje Obserwator/
  http://marucha.wordpress.com/2011/08/22/trypolis-prawie-caly-w-rekach-powstancow/#comment-110011

  • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 11:13 am

   Miejmy nadzieję… Po tym co syjonaziści pokazali jestem całym sercem za Kaddafim. Przedtem miałem jeszcze opory, z uwagi na wieloletnią propagandę mediów kryminalnych, teraz jednak jestem przekonany, że Kaddafi był diamentem Afryki. Jest to również nauczka jeśli chodzi o opluwanie pewnych polityków w Polsce przez media kryminalne – przygotowywanie do ich zabójstw.

   • ALFA 23 sierpnia 2011 o 2:15 pm

    Kadafi może zamierzasz korzystać z pozostałych broni chemicznej
    Ostatnie doniesienia z USA urzędnicy obrony przeciwrakietowej Scud już straszą ,że pułkownik Muammar użyje broń chemiczną gaz musztardowy.
    http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.bioprepwatch.com/news/260284-qaddafi-may-be-planning-to-use-remaining-chemical-weapons&usg=ALkJrhgL9KIbWB3tgmHRTQCe8rho__v5Pg
    Oby sami nie użyli i na niego zwalą.

   • peryskop 23 sierpnia 2011 o 4:57 pm

    Tu jest smutna prawidłowość: Kaddafi swoimi konsekwentnymi działaniami potrafił doprowadzić do znacznego podniesienia stopy życiowej Libijczyków, do wprowadzenia nowoczesnej opieki medycznej i oświaty, do praktycznej samowystarczalności żywnościowej i surowcowej. A za te niewątpliwe osiągnięcia i dzielenie się doświadczeniami z innymi krajami Afryki – został „humanitarnie ” zbombardowany.

    Te wydarzenia są papierkiem lakmusowym, pokazującym jednoznacznie czym tak naprawdę jest NATO, ONZ, IMF, EU.

    HAŃBA!

   • felicyta 23 sierpnia 2011 o 5:57 pm

    @jestem przekonany, że Kaddafi był diamentem Afryki.

    -dlaczego „byl” on nim nadal jest i daj Bog, pozostanie.

  • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:36 pm

   Radzio Sikorczak tez sie radowal i nawet sie chwalil,ze Polska ma w tym zaslugi,a on chyba najwieksze.

 5. nowy84 23 sierpnia 2011 o 8:44 am

  o tym jak FED ładnie rozdawał dolary :
  http://www.bloomberg.com/data-visualization/federal-reserve-emergency-lending#/overview/?sort=nomPeakValue&group=none&view=peak&position=0&comparelist=&search=

 6. AskWho 23 sierpnia 2011 o 8:49 am

  witam
  kto posiada jakies obszerniejsze info o dzisiejszym trzesieniu (5,5) w Colorado
  z gory dzieki za odpowiedz
  pozdrawiam

  • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 2:30 pm

   http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/08/23/4-6-magnitude-earthquake-shakes-southern-colorado/#comments
   Proszę bardzo.

   • AskWho 23 sierpnia 2011 o 2:55 pm

    dziekuje

  • Zenek na dyzurze 23 sierpnia 2011 o 9:11 pm

   Tragiczniejsze trzesienie bylo na wschodnim wybrzezu USA,wszyscy juz o tym trabia,w Waszyngtonie straszny smrod ……. ze strachu.
   Zanosi sie na wieksze .
   Cierpliwosc Boza sie skonczyla.
   Konczy sie kalendarzowy rok zydowski !

 7. diana 23 sierpnia 2011 o 8:58 am

  @fakir

  Przeczytałam Twój wpis na temat szczepień.
  Nie zgodzę się tylko z jednym, a mianowicie, że nie występuje rak obecnie u niezaszczepionych osób. Przecież występuje bo jest dziedziczny. Prawdą jest natomiast, że nie występuje u grup etnicznych, które nigdy nie były szczepione. Clarke wykonywał znakomite badania, ale przecież nie jest jedynym. Próżno szukać takich lekarzy w wikipedii. Profesor Majewska też nie występuje na wikipiedii, chociaż występują inni dużo mniej tytułowani lekarze i jest pomijana w necie i specjalnie pozycjonowana na dół.
  Wkrótce postaram się podać linka do jego książek po angielsku bo są w necie.
  Chyba również Dr.GHIS zamieszczała skany jego prac badawczych

 8. Mariola 23 sierpnia 2011 o 9:06 am

  Ten opis odpowiada też moim wiadomościom o tym kraju

  > pppolsku.blogspot.com

  Organizacje jak IMF czy Bank światowy możemy traktować jako organizacje przestępcze.

 9. Ania 23 sierpnia 2011 o 10:12 am

  Nie na temat, ale ważne !
  Wydrukujcie plakat i wieszajcie !
  http://wolnemedia.net/aktywizm/plakat-przeciwko-gmo/

  • 999AQQ 23 sierpnia 2011 o 10:19 am

   To bardzo ciekawe dla rolników, działkowców i wszystkich..!!! http://wolnemedia.net/ekologia/ekologiczne-ogrodnictwo-w-zgodzie-z-natura/

   • Annah. 23 sierpnia 2011 o 12:30 pm

    Ja mam sprawdzony preparat na wszystkie problemy ogrodników za wyjątkiem kretów, turkuci i mrówek, stosuję od lat i widzę ze np choroby grzybicze wirusowe leczy trwale, przędziora trzeba spryskać kilka razy, pamiętać o liściach od spodu; do mszycy zastosować wyższe stężenie – roślinom nigdy nie szkodzi, co najwyżej kilka dni pachną inaczej, ale można się przyzwyczaić.
    Składniki : po pół szklanki nafty oświetleniowej, denaturatu, mydła potasowego ogrodniczego w płynie na 5 litrów wody, dobrze zmieszać (zemulgować) i spryskiwać wszelkie zmiany chorobowe. Można powtarzać w miarę potrzeby, stosować też do roślin domowych.

  • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:41 pm

   Kobito !
   Co ci plakaty pomoga ?
   Bierz narzedzia i uprawiaj swoj chocby ogrodek,pole .
   Ja to robie i MONSANTO -SRANTO czy inne pierdnieto mi nie przeszkadza .
   Co zasiejesz,zasadzisz to zbierzesz ,mozesz ziemie nawozic wlasnym gow..em i tez bedzie roslo,tym bardziej bedzie warzywko czy owoc smaczniejsze !

   • Annah. 23 sierpnia 2011 o 3:07 pm

    doprawdy, czyżbyś sam wierzył w to co wypisujesz ???!

 10. vol10 23 sierpnia 2011 o 11:03 am

  Monitorpolski napisal:
  ‚Jedyną nadzieją są nie kontrolowane jeszcze w pełni przez syjonazistów Rosja i USA.’

  Niezly zart gdyz te panstwa jak i wiele innych od dawna sa w pelni kontrolowane. W pelni.

  • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 11:03 am

   To dlaczego Chodorkowski jest w pierdlu?

   • bia 23 sierpnia 2011 o 11:10 am

    To cikawe czy Francuz przeżyje swoją wycieczkę do Trypolisu Chodorkowski jest w pierdlu bo trzeba mieć jakiegoś politycznego tak żeby pokazać narodowi że się dba o jego interesy i że to nie oligarchowie stanowią prawo

    • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 11:16 am

     Nie sądzę. Jakby Rosja była w całości kontrolowana, to Chodorkowski byłby prezydentem. Posłuchaj co mówi Bierierozwski o rządzących Rosją. Jestem pewien, że w Rosji odbywa się wewnętrzna wojna pomiędzy Słowianami – Chrześcijanami, a satanistami. I Słowianie są na dobrej drodze do zwycięstwa. Zbyt dużo było ofiar,

    • sebecx 23 sierpnia 2011 o 11:18 am

     ..dokładnie… PALENIE ZABIJA !!!

     • ksant 23 sierpnia 2011 o 11:34 am

      – tak, zabija robaki…

   • TZ 23 sierpnia 2011 o 12:18 pm

    Chodorkowski siedzi, żeby jakim jak ty, naiwny, mieszać w głowach. Zawsze mogą powiedzieć: „Przecież nie rządzimy w Rosji, gdybyśmy rządzili, to chyba nie zamknęlibyśmy naszego człowieka w kiciu?” A ty to łykasz, monitor. Jak pelikan. Przecież to klasyczne dezinfo. Nawet jeśli jeszcze nie przejęli pełni władzy w Rosji, w co osobiście wątpię, to zwyczajnie POZWOLILI go zamknąć, żeby takim jak ty narobić nadziei.

    • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 1:48 pm

     Głupie gadanie. Swoich ludzi to oni od razu wypuszczają. Tam nie mają nic do gadania.

   • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:44 pm

    Bo na to sobie zasluzyl.
    Putin ma plan odzydzenia Rosji .
    Ale nie odrazu Moskwe zbudowano.
    Putin to gosc ,ktory ickom sie nie klania,choc go ponoc w mycce widzieli i sfotografowali.
    To stary wywiadowiec ,wie gdzie i co ubrac a potem dokopac !

    • vol10 23 sierpnia 2011 o 4:11 pm

     Nieprawda. Putin jest zydowskim agentem i wie to kazde dziecko.

 11. pawel 23 sierpnia 2011 o 11:18 am

  witam mam pare pytań:
  1.Dlaczego nie jest poruszany temat elenin skoro jest coraz bliżej,czyzby to byla teoria spiskowa i chwila podniecenia?
  2.Czy nikogo juz nieinteresuje tematyka fikushimy i np co pare dni podniesiony poziom bizmutu w lublinie,niewspomne o promieniowaniu na niemieckich stronach?
  3.Dlaczego handlarz z allegro „Zenobiusz” którego blog to same niesprawdzone teorie spiskowe niedostał bana na tym blogu,probujac wscisnac ludzia jakis orgonit którego magiczne działanie niejest potwierdzone(proszę o konkrety a nie link z ytuba)

  • FAKIR 23 sierpnia 2011 o 2:02 pm

   Konkrety usłyszysz tylko w TVN i przeczytasz w GW

   • FAKIR 23 sierpnia 2011 o 2:06 pm

    Co do orgonitu to mam swoje zdanie.
    Nie rozumiem jednak dlaczego używasz kłamliwych twierdzeń, że na blogu Zenobiusza są same niesprawdzone teorie spiskowe.
    Ja wiele razy polemizowałem z Zenobiuszem co nie przeszkadza mi czytać jego wpisy.
    Napisz kto ma potwierdzić teorie spiskowe żebyś mógł uznać je za prawdziwe.
    Czy to ma być TVN, Polsat, GW, ??
    Czy nie wystarczy obserwowanie rzeczywistości i samodzielne myślenie?

  • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 2:43 pm

   Jest Pan skończonym łajdakiem.

   • outofstep 24 sierpnia 2011 o 3:04 am

    czy mozna linka do tego pana blogu ?

    • outofstep 24 sierpnia 2011 o 3:06 am

     juz mam.poradzilem sobie.

  • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:46 pm

   Bo tu Pawle nie strasza,co najwyzej ostrzegaja przed tymi co sie boja i wala w pory ze strachu .

  • Demolay 23 sierpnia 2011 o 6:08 pm

   http://seeker401.wordpress.com/2011/08/23/radiation-in-japanese-childrens-thyroids/

   😦

  • sebecx 23 sierpnia 2011 o 7:35 pm

   ..masz tutaj o Elenin od 26 do 28 września mogą być według tych informacji 3 dni ciemności ..http://alamongordo.com/general/elenin-timeline/
   ..hmm, ciekawe czy wtedy nie nastąpi atak chemiczny na jewropę…..?

  • monitorpolski 23 sierpnia 2011 o 10:33 pm

   Dlaczego odwracasz uwagę od spraw ważnych i próbujesz zdyskredytować Zenobiusza, który nie jest żadnym „handlarzem z Allegro” – znam go osobiście i ręczę ci, że mu do pięt nie dorosłeś. Lepiej słuchajcie uważnie, co Zenobiusz ma na ten temat do powiedzenia, bowiem już od dłuższego czasu pisał i mówił, że to się w końcu zacznie!

 12. Wołodjowski 23 sierpnia 2011 o 11:29 am

  Wydajecie sie osobami bardzo rozsadnymi. Prosze Was zatem bardzo serdecznie. Zalozcie strony w sieci freenet, jest tam tez forum. Propagujcie siec tor , freenet i szyfrowanie gpg, truecrypt

  • Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:50 pm

   A co tam nie ma lapanki POLSKICH PATRIOTOW ?
   Dajesz gwarancje albo slowo WOLODYJOWSKIEGO ???
   Nie badz Zagloba !

   Ja po wielu forach wedruje ale tu na tym czuje sie najlepiej,tak mi ojciec poradzil przed smiercia.,a umarl na chorobe komputerowa,znaczy sie zasnal przy klawiaturze kompa i juz sam nigdy wiecej nie wstal od niej.

 13. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 11:51 am

  Obecna sytuacja przypomina niestety tą z przed II wojny światowej.
  Tupet faszystów i ignorancja dużej części społeczeństwa są zatrważające i nie napawają optymistycznie.
  Następna będzie Syria i kulminacja Iran być może już w 2012 roku

  W znacznej mierze te same faszystowskie środowiska, które doprowadziły do II wojny światowej, wprowadzają dzisiaj zamordyzm identycznymi, sprawdzonymi metodami stosowanymi kiedyś przez NSDAP.

  Między innymi:
  – prowokowany realny terroryzm
  – fałszywa flaga
  – propaganda medialna
  – kryzys finansowy
  – szczepionki
  – spekulacje cenami żywności
  Najbardziej niepokornych likwidują pojedynczymi morderstwami przywódców, wzniecanymi rewolucjami i w ostateczności napaścią militarną
  Niestety teraz dochodzi GMO i inne technologie o których nie wiemy, ale których skutki odczuwamy, nawet nie będąc świadomi skąd pochodzą.

 14. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 11:59 am

  Mam pewne podejrzenia, że bankierzy chcą powtórzyć w globalnej skali przekręt ze złotem, który przeprowadzili w USA. Polegający na tym, że najpierw rozdmuchali info, aby ludzie rzucili się na złoto, a następnie wprowadzili dekret o konfiskacie i zakazie handlowania wskutek kryzysu.
  http://biznes.onet.pl/kolejny-rekord-zlota,18493,4827769,3057619,97,1,news-detal

  • Konarski 23 sierpnia 2011 o 1:13 pm

   To jest możliwe

  • Ania 23 sierpnia 2011 o 2:33 pm

   A mnie cały czas nurtuje pytanie : Na co im to złoto ?!
   Jeśli maja być kataklizmy, to złota nie da się zjeść.
   A może zbierają je dla kogoś ?
   W końcu na Ziemi złoto ktoś wydobywał już kilkaset tysięcy lat temu. Pytanie, kto to był i na co mu to złoto było ?

   • Annah. 23 sierpnia 2011 o 2:45 pm

    Złoto od zawsze było uniwersalnym środkiem leczniczym, może to jest jakieś wytłumaczenie
    http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=378

    • Ania 23 sierpnia 2011 o 3:05 pm

     Ale na lekarstwo, to wystarczyłoby kilka ton dla całej populacji na Ziemi.
     A złoto wydobywa się po kilkanaście ton rocznie od …powiedzmy 2 tysięcy lat ! To policz sobie ile tego jest. Przecież jak już to wykopią, to spowrotem nie zakopują?

    • Ania 23 sierpnia 2011 o 3:10 pm

     Największymi producentami złota na świecie są: RPA (394 t w 2001 r.), USA (335 t) Australia (285 t), Indonezja (183 t), Chiny (173 t), Rosja (165 t), Kanada (157 t) i Peru (134 t).
     Czyli dużo więcej niż myślałam.
     Cały artykuł: http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=4&sqi=2&ved=0CC4QFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.bankier.pl%2Fwiadomosc%2FW-Polsce-znajduja-sie-najbogatsze-zloza-zlota-w-Europie-582652.html&rct=j&q=wydobycie%20z%C5%82ota%20na%20%C5%9Bwiecie&ei=HLRTTsncAcej4gSm4I3MBw&usg=AFQjCNFK02I8LCV0OwXYR7TRWIiMwEvusQ&cad=rja

     • sebecx 23 sierpnia 2011 o 8:08 pm

      …avatar.. 🙂

      • Ania 23 sierpnia 2011 o 9:21 pm

       No, a jeśli tak ? Aż strach się bać !

     • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 8:11 pm

      Po pierwsze… to teraz wiesz czemu tak usilnie naciskano na sprzedaż KGHM.

      Po drugie … wczoraj wspomniałem o ponownym (od starożytności) odkryciu nowej/starej postaci złota i jeszcze to powtórzę. Owszem leki zawierające złoto działają w pewnym zakresie ale jest to tylko dowód na to że złoto leczy w ogóle.
      W zwykłej postaci można je przedawkować. Dla mnie taka terapia to bzdura bo nie wykorzystuje wszystkich właściwości i możliwości tego pierwiastka.
      Zamienione w postać monoatomową i w zestawieniu z potrzebnymi nam pozostałymi witaminami i pierwiastkami oraz ich związkami może stać się prawdziwym panaceum.
      Taka wyśmiewana boska „ambrozja”.
      Rozumiem że to mogą być dla wielu (jak np.dla peryskopa) dyrdymały.
      Ludzie tak mają że chcą słuchać tylko tego o czym sami mówią na resztę pozostając głusi:

      http://www.youtube.com/watch?v=IdN4gnMCHXk&feature=related 😉

      Tak się jednak składa że tą postać złota odkrył, jako jeden z kilku ludzi na świecie, jeden z naszych, Stanisław Szczepaniak.
      To mogło by uratować wiele istnień ludzkich.
      Tylko czy w takim stanie ducha i umysłu jaki ma dziś ludzkość było by to faktycznie pożądane?.

      Po trzecie … jak podzielić ilość wydobywanego złota przez dziesięć i pomnożyć przez ostatnie cztery tysiące lat przed Chrystusem to każda rodzina powinna już mieć z niego ściany i dachy w domu.
      Takiej ilości złota nie znajdziecie we wszystkich bankach świata razem wziętych i rękach prywatnych dlatego że w większości nie ma go już na Ziemi!.
      Były tu wpisy że najazd obcych to robota masonów i oszustwo szatana.
      Sam najazd pewnie będzie spreparowany i stanie się pretekstem do czegoś co określamy jako NWO ale nie trzeba być zindoktrynowanym przez ich propagandę żeby wiedzieć i czuć że nie jesteśmy sami.
      Widywałem UFO za komuny, w latach gdy HAARP jeszcze nie istniał.
      Mało kto słyszał wtedy o Wedach i Wimanach.
      Ja takie pojazdy widziałem.
      Pięknie świeciły. Świetnie latały.
      Jeśli Nibiru istnieje, to ziemskie złoto faktycznie może tam, czy jeszcze gdzie indziej, być od dawna.
      Na Ziemi na pewno go nie ma.
      Gdyby było to nikt nie potrzebował by okradać swoich obywateli jak to ma ponoć miejsce w W. Brytanii.

      • vortex 24 sierpnia 2011 o 3:48 am

       Zloto/Saturn? Widzialem symbolike zwiazana z Saturnem wielokrotnie.Nawet znak Nike jest tak stylizowany.Przemowienie Busha i jego slowa A New World Order czytaj ANU World Order gdzie ANU to wlasnie Saturn.Czyli cywilizacja z Saturna wprowadzi nowe rzady.
       My jestesmy jakby hodowani tutaj na ich potrzeby.Planeta X to Saturn/Helios/KRONOS .

    • 3msię 23 sierpnia 2011 o 11:22 pm

     Napisał o tym: O Rzesz 23 Sierpień 2011 o 12:00 am <zróbcie ctrl+f i wklejcie to na stronie
     na stronie :
     https://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/22/al-kaida-przejmuje-kontrole-nad-libia/#respond

     • 3msię 23 sierpnia 2011 o 11:23 pm

      Proponujęskopiowaćsamądatę 😉

     • vortex 24 sierpnia 2011 o 5:46 pm

      Napisal o czym?

  • peryskop 23 sierpnia 2011 o 5:05 pm

   Już się dzieje – teraz w brytyjskich bankach „władze” opróżniają ludziom skrytki ze złotem:
   British government begins stealing its peoples’ bank deposits ahead of the global financial collapse.
   August 8th, 2011
   http://presscore.ca/2011/?p=3598

 15. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 12:10 pm

  Ciekawy artykuł

  http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2011-08/agent_cappino.pdf

 16. OlO 23 sierpnia 2011 o 12:30 pm

  Czemu pod domem premiera w Sopocie postawiono latarnię?
  Żeby jego córka miała blisko do pracy.

  • Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 12:46 pm

   Ten żart to przegięcie. Rodziny się nie wybiera…

   • FAKIR 23 sierpnia 2011 o 1:58 pm

    Straszne przegięcie

    • Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 2:20 pm

     Gorące żarty…

     • FAKIR 23 sierpnia 2011 o 3:51 pm

      Spokojnie
      Pisałem wielokrotnie, że będą prowokować
      To się nasila i będzie coraz częstsze.
      Stąd wiadomo, że żniwa coraz bliżej

 17. navigator 23 sierpnia 2011 o 2:09 pm

  zachęcam wszystkich do zapoznania się z trzecim fragmentem nagrania, z linka który wklejam/oczywiscie polecam wszystkie/ Potwierdzam skutecznosc działania preparatu AU-100 w wyleczeniu raka. Monitor- czytam tego bloga od kilku miesiecy i gratuluje,nie poddawaj się odwalasz kawał dobrej roboty,polecam cie wszystkim moim znajomym i iskierka wiedzy która do nich dotarła rozpala sie do żywego ognia, pozdrawiam.
  http://au100.pl/zloto-koloidalne-mp3.html

 18. Zenek 23 sierpnia 2011 o 2:53 pm

  Pedo czego ?
  Pisz bracie po polsku ,dajmy na to PEDALY z podzialem na granice wieku.

 19. Jerzy 23 sierpnia 2011 o 3:11 pm

  Wróce do tematu ochrony biologicznej bardzo wartościowa strona;
  http://ekoarka.com.pl/

 20. Jerzy 23 sierpnia 2011 o 3:16 pm

  Pokonałam raka
  23 lata temu zdiagnozowano u mnie raka III stopnia, w stadium przedinwazyjnym. Byłam w piątym miesiącu ciąży. Zgłosiłam się do lekarza, żeby poprowadził mnie do porodu. Miało to miejsce w Chicago, wtedy tam mieszkałam. Badanie przeprowadzono w szpitalu. Po kilku dniach, w domu obudził mnie telefon z mrożącą krew w żyłach wiadomością: proszono mnie o natychmiastowe przybycie do szpitala na powtórne badanie diagnostyczne, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że wykryto komórki rakowe. Po raz drugi zgłosiłam się do szpitala, pobrano próbki, po kilku dniach dokładnie potwierdziły pierwszą diagnozę. Na rozmowę z lekarzem umówiono mnie kilka dni później.
  Był to dla mnie wstrząs. Totalny, prawdziwy koniec świata!
  Więcej;
  http://www.poradynazdrowie.manpol.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=188

 21. pawel 23 sierpnia 2011 o 3:20 pm

  ja niejestem widzem tvn i czytelnikiem gw to co sie dzieje w polskiej polityce to tragedia i nic sie niezdziałą robi sie pieklo gdybyanie o gmo itp nic nieda ,a wrzesien sie zbliza i ciekawe co z elenin itp.

 22. spj 23 sierpnia 2011 o 3:23 pm

  Fajny artykuł , trafnie opisujący pewne społeczne mechanizmy (od połowy tekstu):

  http://www.scenial.pl/archives/8335#comment-1895

 23. ziarnko prawdy 23 sierpnia 2011 o 3:34 pm

  Wojska Kaddafiego odparly atak na stolice !
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/wojska-kaddafiego-odparly-atak-na-stolice/

 24. vol10 23 sierpnia 2011 o 4:05 pm

  Takie foto:
  http://www.oa.uj.edu.pl/apod/apod/ap110823.html

  • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 8:32 pm

   Piękna Zuzia Polarna :).
   Nad Polską północno-zachodnią widziałem zorzę trzy razy.
   W 1989 roku. 26 października ok godziny 22. W zenicie i na północnym wschodzie nieba.
   W Teleexpressie też o tym wspomniano.
   W 1997 roku po północno-zachodniej stronie nieba, słabe biało-niebieskie kolumny światła.
   W 1999. Miała barwę seledynową, jak na zdjęciu ale była o wiele słabsza.
   Znów widziałem ją w zenicie. Tworzyła wielki półokrąg z wyróżniającym się pierścieniem światła na obrzeżu.
   Najintensywniejsza była ta pierwsza.
   Nad głową zrobiło się coś co kształtem przypominało łódź. Widziała to również moja babcia.
   Miałem dziwne odczucie że widzę boski sygnał nadchodzących zmian.
   Niedługo po tym „komunizm się skończył” jak oznajmiła pani Szczepkowska ;).
   W każdym razie zjawisko przepiękne!.

 25. Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 4:13 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/23/nadzieja-umiera-ostatnia-wojska-kaddafiego-odparly-atak-na-stolice/

  http://nacjonalista.salon24.pl/335623,libia-synowie-kaddafiego-wolni-najemnicy-nato-dostaja-lomot

 26. peryskop 23 sierpnia 2011 o 5:10 pm

  Tu jest kontrowersyjny ale możliwy scenariusz wydarzeń w bliższej i dalszej przyszłości
  w oparciu o wiedzę i doświaczenia z historii, a nie o bajki UFO, Anunnaki, Nibiru, e-Lenin…

  http://marucha.wordpress.com/2011/08/21/teza-antyteza-synteza-jako-metoda-dzialania-zydow-i-obecnej-rozgrywki-z-rosja/

 27. ALFA 23 sierpnia 2011 o 5:35 pm

  APEL PRZETWÓRCÓW ŻYWNOŚCI O ODRZUCENIE USTAWY O NASIENNICTWIE

  Witamy,

  prosimy w szczególności producentów, przetwórców, handlowców i dystrybutorów żywności ekologicznej i tradycyjnej o dalsze podpisywanie się pod apelem do Prezydenta RP.

  Prezydent RP podejmuje decyzję o podpisaniu lub zawetowaniu ustawy dnia 24.08.br.

  Można to uczynić poprzez wpisanie się w formularz, który jednoczesnie pozwoli na przysałanie Państwo informacji zwrotnej o wynikach ws ustawy oraz inne kluczowe informacje dla producentów ws GMO. Formularz znajduje się na stronie http://gmo-w-polsce.pl/a/list

  Jeżeli nie życzą sobie Państwo wpisywania się w formularz, można pobrać gotowy apel poniżej i wysłać elektronicznie, faxem lub listem.

  Listy adresowane do Prezydenta RP i Kancelarii można przesyłać na adres:

  Kancelaria Prezydenta RP
  ul. Wiejska 10
  00-902 Warszawa
  e-mail: listy@prezydent.pl
  fax: 695-22-38

  Opinie można także przekazywać wchodząc bezpośrednio na prezydencką stronę internetową
  http://www.prezydent.pl
  Listy można składać również osobiście w Biurze Podawczym Kancelarii (ul. Wiejska 10 – wejście D) w godz. 8.15 – 16.15 od poniedziałku do piątku.
  Korespondencja powinna zawierać: imię, nazwisko i dokładny adres nadawcy.
  Listy niezawierające tych danych są pozostawiane bez rozpoznania.

  Pozdrawiamy

  fnbg.org i Zespół StopCodex

  Czas na działanie…

  APEL w formacie doc. MOŻNA POBRAĆ TUTAJ:

  APEL O ODRZUCENIE USTAWY O NASIENNICTWIE RS.doc

  Pod petycją obywateli można podpisac się na stronie www http://alert-box.org/petycja/

 28. kazek 23 sierpnia 2011 o 5:49 pm

  Brytole, France, plus Jordania i Katar w walce o Trypolis!
  http://www.debka.com/article/21234/
  Walka w stolicy Libii mogła zejść do podziemia i dosłownie pod ziemie.
  Wojna jeszcze nie skończona.
  Kadafi to cwany pustynny lis.

 29. przemek 23 sierpnia 2011 o 5:50 pm

  Koledzy coś z ostatniej chwili. Może się powtarzam.
  Przecieki-Kompromitacja CIA. Kometa LEONIN ELENIN – Gra Illuminatów (konstelacja Leo-[lwa], stworzona przez NID-National Institute of Defence, ELENIN-Extinction Level Event Near Impact Nibiru). Macie ich trzęsienia Ziemi. HAARP jak nic.

  • waryjat 23 sierpnia 2011 o 7:08 pm

   Cóż na to możemy poradzić? Jeżeli to prawda to już tych ponad 200 tysięcy astronomów – amatorów powinno nam pokazywać zdjęcia w liczbach sięgających dziesiątki tysięcy. A chyba mamy tylko kilka(naście?). Podobno „nowy” termin widoczności tego czegoś z południowej półkuli niewielkim sprzętem będzie lada moment. 🙂 No cóż trzeba obserwować i może ktoś zrobi takiego byka, że się w tym połapiemy i cała teoria Nibiru legnie w gruzach.

   • przemek 24 sierpnia 2011 o 5:02 pm

    Miało być LEONID ELENIN 🙂 ale filmik bardzo polecam. Facet jest bardzo logiczny i korzysta z prawej nauki (nieoficjalnej)

 30. Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 6:20 pm

  „Libia: Powstańcy weszli do domu Kadafiego” interia. pl
  „Powstańcy weszli do domu Kadafiego” wp. pl
  „Powstańcy wtargnęli do domu Kaddafiego” onet. pl

  Śmiech…

 31. AskWho 23 sierpnia 2011 o 7:01 pm

  Virginia – M5,8 potrzasa Ameryka (wstrzasy odczuwalne w Waszyngtonie)

 32. BirdDwa 23 sierpnia 2011 o 7:17 pm

  Potężne trzęsienie ziemi w USA. Kapitol i Pentagon ewakuowane

  http://wiadomosci.onet.pl/cnn/potezne-trzesienie-ziemi-w-usa-kapitol-i-pentagon-,1,4828440,wiadomosc.html

  Trzęsienie ziemi o sile 5,8 stopnia w skali Richtera wystąpiło w pobliżu Waszyngtonu w USA. Jego epicentrum znajdowało się w Virginii – informuje CNN i TVN 24. Z powodu trzęsienia ewakuowano dwa najważniejsze w USA budynki: siedzibę Pentagonu oraz Kapitol.

  Trzęsienie było odczuwane w Filadelfii, Pensylwanii, Nowym Jorku i na wyspie Martha’s Vineyard, gdzie swoje wakacje spędza prezydent Barack Obama.

 33. ziarnko prawdy 23 sierpnia 2011 o 7:21 pm

  Jak opanowano swiat !
  Wszystko w pigulce.
  http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

 34. zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 7:24 pm


  Trzęsienie ziemi ok 5,0 w rejonie Waszyngtonu.Podobno zarządzono ewakuację Pentagonu.

  • luna 23 sierpnia 2011 o 7:27 pm

   Potężne trzęsienie ziemi w USA. Kapitol i Pentagon ewakuowane

   http://wiadomosci.onet.pl/cnn/potezne-trzesienie-ziemi-w-usa-kapitol-i-pentagon-,1,4828440,wiadomosc.html

  • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 7:30 pm

   5,9

   • mi461 23 sierpnia 2011 o 7:45 pm

    Ewakuowano Pentagon i Kapitol.
    Straszne, wlasnie z tamtad dzisiaj wrocilysmy.
    Trzesienie odczuwalne bylo az w Toronto Kanada.Wyglada na to ze jednak „proroctwa niektorych” sie sprawdzaja. Moze dojsc do wtornych i wiekszych tresien w tym rejonie.

   • ARTUR 23 sierpnia 2011 o 7:47 pm

    Chyba więcej ,zobaczcie na wykresie sejsmografu z Utah.

   • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 7:53 pm

    Wczorajszy wstrząs 5,3 określany jako najsilniejszy od 40 lat,nastąpił w pobliżu osławionego lotniskiem,Denver.
    Idąc za dominującą na tym blogu teorią,
    mniemam,że dzisiejsze 5,9 obok Washington DC,
    to przesłanka do domniemań iż Ben Fulford,wraz z szeryfem Venturą
    ,na czele Białych Smoków ,przejęli HAARP, złowrogiego
    ,i czynią sprawiedliwość 🙂

    • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 7:56 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/trzesienie-ziemi-ok-50-w-rejonie-waszyngtonu-podobno-zarzadzono-ewakuacje-waszyngton/
     Dane dostępne,W miarę napływu,postaram się zamieszczać nowe.

     • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 8:15 pm

      Epicentrum znajdowało się milę o d North Anna ,elektrowni nuklearnej której dwa reaktory wyłączyły się do stanu offline.Na razie brak dodatkowych danych.

  • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 8:50 pm

   Przecież to nie jest rejon typowo sejsmiczny!. I ta głębokość, jeden kilometr. Albo Najwyższy się za nich zabiera albo ruskie czy Chińczycy swojego haarpa odpalili.

   • O Rzesz 23 sierpnia 2011 o 9:03 pm

    Szkoda że nie zrobiłem zrzutu ekranowego. Parę minut temu było pokazane że trzęsienie miało miejsce jeden kilometr pod powierzchnią. Teraz w rubryce podane jest sześć km.
    http://www.iris.edu/seismon/

 35. BirdDwa 23 sierpnia 2011 o 7:37 pm

  Nawet w tak zacofanej Tibii pojawiła sie Illuminacka piramida.

  http://tibia.pl/item/Imortus

 36. Majonez 23 sierpnia 2011 o 7:40 pm

  A nawet 6

 37. damian 23 sierpnia 2011 o 7:52 pm

  NYC ODCZULEM wstrzasy;woda w butelce zatrzesla sie,ludzie z domow uciekali na zewnatrz.

 38. Kuba 23 sierpnia 2011 o 8:00 pm

  cos odn upadku Ameryki

 39. OlO 23 sierpnia 2011 o 8:14 pm

  Głoś spadających gwiazd 😀

 40. sevensea 23 sierpnia 2011 o 8:16 pm

  podobno niezła jazda w USA, ludzie panikują, helikoptery nad miastami, karetki, straż, policja na sygnałach na ulicach, telefony przestają działać, normalnie Apokalipsa 😉

 41. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 8:24 pm

  Usuwają najnowsze filmiki zamieszczane na youtube, pochodzące z NY.
  Widać miejscami duże zniszczenia.

 42. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 8:25 pm

  Przed chwilą oglądałem ten film

  dramat

  • Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 8:32 pm

   już usunęli…

 43. sevensea 23 sierpnia 2011 o 8:37 pm

  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Testimonies/comments.php?id=233197 tutaj są relacje świadków.

 44. zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 8:44 pm

  6 filmów z trzęsienia na moim blogu.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/trzesienie-ziemi-ok-50-w-rejonie-waszyngtonu-podobno-zarzadzono-ewakuacje-waszyngton/comment-page-1/#comment-34629

  • Wojtek 23 sierpnia 2011 o 9:06 pm

   Zajeb….ste są te filmy. Brakuje tylko Bolka i Lolka. Żenada.

 45. Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 9:00 pm

  To teraz ludzie zajmą się trzęsieniem w USA zamiast śledzić uważnie to co się dzieje w Libii… Temat zastępczy.

  • Ramires 23 sierpnia 2011 o 9:09 pm

   Może tak być, ale co ciekawe przeleciałem wiodące kanały informacyjne TV w Pl. i zero wzmianki o tym trzęsieniu. Dziwne ! Stan na obecny moment.

   • Zenek na dyzurze 23 sierpnia 2011 o 9:22 pm

    Manhattan czesciowo ewakuowany.
    ZADRZALA NOWOJORSKA GIELDA – RATUJ SIE KTO MOZE.

    BOG ZACZAL WYMIERZANIE SPRAWIEDLIWOSCI !

   • Zenek na dyzurze 23 sierpnia 2011 o 9:23 pm

    Onet.pl podaje,wejdz na strone i czytaj.

 46. wozap81 23 sierpnia 2011 o 9:14 pm

  Puściłem materiał http://www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0 o Billu Gatesie jak gada o depopulacji do tvn24 i TvTrwam i zero odzewu 😦 .

  • sebecx 23 sierpnia 2011 o 10:58 pm

   ..a czego się spodziewałeś tak poważnie ?

 47. FAKIR 23 sierpnia 2011 o 9:14 pm

  Mapka trzęsienia pokrywa się prawie w 100% z jedną z tych które zamieszczał Marek albo ktoś z czytelników bloga około miesiąc temu!
  Żałuję, że nie zapisałem tego filmiku, ale utkwiła mi w pamięci tamta mapka
  Szukajcie!

 48. zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 9:24 pm

  Odpowiedź „warszawininowi”@ na złośliwość na moim blogu.
  Zamiast tej złośliwości,właściwa była by refleksja,że gdyby nie dzieciaki to w sieci nie było by nic na temat tego trzęsienia,co wydaje się dość dziwne.
  Dalej są to jedyne filmy jakie znajduję.Może znalazłeś lepsze,czy jesteś tylko specem od wybrzydzania.Tak odwracam uwagę od libii ,tu masz dodatkowe odwracanie.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/media-silent-on-fate-of-anna-nuclear-plant-at-epicenter-of-5-9-mineral-virginia-earthquake/

  • zenobiusz 23 sierpnia 2011 o 10:10 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/wstrzasy-w-usa-w-optyce-zetasktorej-nie-wolno-lekcewazyc/
   Najobszerniejsze źródło informacji o trzęsieniu i jego szerszych implikacjach.

 49. navajo88 23 sierpnia 2011 o 9:30 pm

  A po trzęsieniu ziemi zawsze następują wstrząsy wtórne !!!!! ,AMERYKO DO BOJU !!!!!! hahahahah
  J.M.H

 50. Jony 23 sierpnia 2011 o 9:35 pm

  Codziennie 100 komentarzy na różne tematy, nie lepiej było by forum założyć w takim stylu jak NWO.pl kiedyś było. Z tymi komentarzami to jeden wieli burdel na drugi dzień jeden z drugim mało pamięta o co chodzi albo gdzie tego szukać. Taki typowy polski burdel. W ten sposób to świata nie zmienicie tworząc burdel w istniejącym już burdelu. polecam poczytać tą książkę może to zmieni wasze postrzeganie: http://spoti.pl/dokument/2628/zak-pozbyc-sie-balaganu-ze-swojego-zycia

 51. Warszawiak 23 sierpnia 2011 o 9:54 pm

 52. trebor 23 sierpnia 2011 o 10:03 pm

  Orbs, Energia i Mgły- Sekrety Starożytnych
  Starożytne rozumienie energii stworzenia i teorii strun: http://www.youtube.com/watch?v=-KQsF2Oh1oI
  całość: http://www.youtube.com/watch?v=-KQsF2Oh1oI&list=PL8756647CFFFAEB73

 53. Pingback: Bank Światowy jest gotów „pomóc” Libii « Dziennik gajowego Maruchy