Bogdan Goczyński sypie swoich oprawców, cz. 1

(…) Nie ma co się dziwić, że ludobójczy system, który został stworzony w Polsce po 1989 roku nienawidzi Goczyńskiego. Dla jego bezpieczeństwa, bardzo ważne jest by jak najwięcej ludzi oglądnęło poniższe nagranie (…)

kliknij na zdjęciu by obejrzeć reportaż

Minął już miesiąc od uwięzienia niezależnego dziennikarza Bogdana Goczyńskiego. Inżynier, większość swojego dorosłego życia spędził w Australii, gdzie prokuratura i sądy pełnią jeszcze swoją właściwą rolę i nie są częścią systemu represji jak w Polsce.
Odbywa on karę 6 miesięcy więzienia za rzekome pobicie swojej żony, choć jak twierdzi, nie było nawet na to dowodów. Goczyńskiemu sąd zabrał bliźniaczki, opierając się głównie na zeznaniach matki bliźniaczek. Zrozpaczony ojciec poświęcił kilka lat na zbadanie polskiego wymiaru sprawiedliwości – dlaczego takie rzeczy dzieją się w tym kraju. Doszedł do przerażających wniosków – że całe społeczeństwo jest w rękach psychopatów, a wymiar sprawiedliwości to jedna wielka mafia. To nie jest zresztą tylko jego pogląd.

Tytuł może nie oddaje treści poniższego nagrania – wypowiedź Goczyńskiego dotyczy nie tylko jego prywatnych problemów z polskim wymiarem „sprawiedliwości”. Posłuchajcie uważnie jego analizy, sądzę że jest jedna z lepszych jakie ktokolwiek odważył się wypowiedzieć. Nie ma co się dziwić, że ludobójczy system, który został stworzony w Polsce po 1989 roku nienawidzi Goczyńskiego. Dla jego bezpieczeństwa, bardzo ważne jest by jak najwięcej ludzi oglądnęło poniższe nagranie. Osoby osamotnione, nawet jeśli są szalenie odważne, nie zdziałają nic bez dostępu do mediów.

inne materiały:

Reklamy

167 responses to “Bogdan Goczyński sypie swoich oprawców, cz. 1

 1. wojox 25 sierpnia 2011 o 11:33 pm

  System represji w Polsce sięga zenitu. To mafia której szefem jest sam Szatan. I nic dopewnego czasu nie zmieni tegostanu sprawy….
  Kto poznał polski wymiar sprawiedliwości, ten wie iż on nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Do więzień wtrącani są niewinni, a uniewinniani są nawet mordercy. To praktyka naturalna….
  Nawet w niektórych sprawach ciężko domyslić się o co chodzi ??

  • cinomorecam 26 sierpnia 2011 o 12:00 am

   Witam , dlaczego ? Tak płytka wiara ? Szatan to Stan Człowieka i zainspirowany przez niego ?!!! Nie tłumaczmy się szatanem ! Zasłaniając swoje i innych! ( Błędy !)

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 8:03 am

    ???

  • Jony 26 sierpnia 2011 o 6:22 am

   A może hades 🙂

  • Ramires 26 sierpnia 2011 o 9:47 am

   „Uważaj ! Takie myślenie jest niebezpieczne. Niektórzy co tak myśleli już się powiesili.” Dodam że w pełni popieram co mówisz !

 2. WW 26 sierpnia 2011 o 1:11 am

  Wszystko dzieje się zgodnie z prawem. Czyim prawem? Tego kto je ustanawia i ustanawia cały personalny aparat który zwie się zwykle sądownictwem oraz cały personalny aparat który zapewnia jemu funkcjonowanie.
  Morderstwa na Polakach zasługujących na najwyższy szacunek, szczególnie po wojnie (II W.Ś.) współczesny system nazywa „działo się to zgodnie z ówczesnym prawem.” Tym sposobem mordowało się „zgodnie z prawem” i morduje się dalej indywidualnie i zbiorowo przy czym takie warunki jak w Polsce nie są ograniczone do terenu Polski. Morduje się „zgodnie z prawem” całe narody i jest to proces ciągły. W tej chwili morduje się Libię, Jemen, Jordanie, Palestynę, Afganistan zbiorowo a to tylko część. Cywilne morderstwa w rodzaju jak Bogdana Góczyńskiego to kropla w morzu morderstw sądowych „zgodnie z prawem”, nie „ówczesnym prawem” ale współczesnym prawem.
  Różne są prawa, różne są ich interpretacje, zastosowania i egzekwowanie. Jednym z nich jest Halacha.

  • 999AQQ 26 sierpnia 2011 o 9:22 am

   W „Fakcie” swoją wersję zdarzeń przedstawił jasnowidz Krzysztof Jackowski, który twierdzi, że Lepper często go odwiedzał. „Kiedy dowiedziałem się o jego śmierci, usiadłem, skupiłem się, czułem ból w mostku i zobaczyłem taki obraz: mur budynku i przystawiony rodzaj drabiny. Nie mogę tego nazwać samobójstwem” – opowiadał Jackowski.
   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/coraz-wiecej-legend-wokol-smierci-leppera,1,4830592,wiadomosc.html

   • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 10:13 am

    Nie dodał, że po obejrzeniu reportażu Sendeckiego, który pierwszy zwrócił uwagę na rusztowanie….

 3. vortex 26 sierpnia 2011 o 1:35 am

  A to dobre

  • Jony 26 sierpnia 2011 o 6:16 am

   religia 🙂

   • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 8:32 am

    Pisałem o tym
    Są to agenci śpiochy, którzy będą dążyć do ośmieszenia i rozbicia KK.
    JP2 pisał, że KK będzie w przyszłości rozbijany najskuteczniej od wewnątrz.

    Dramatyczne jest również to, że dziennikarze są zmuszani uczestniczyć w tych coraz bardziej godnych pożałowania programikach

    Na szczęście nie wszystkim mamona zlasowała mózgi i są tacy, którzy odmawiają uczestniczenia w tym całym cyrku szkalującym KK i Polskę.

    http://www.chrzescijanin24.pl/z-kraju/news/2015-przemysaw-babiarz-wspiera-akcj-qnie-wstydz-si-jezusaq-zobacz-wideo.html

 4. navajo88 26 sierpnia 2011 o 2:31 am

  http://wyborcza.pl/1,75478,10176050,Policji_ciagle_malo.html
  monitor poczytaj co nam szykują skurwiele w sejmie !!!!!!!!
  J.M.H

  • Jony 26 sierpnia 2011 o 7:02 am

   Mafia zyskuje nowe prawa, teraz to dopiero będzie się działo.

   • zeebii 26 sierpnia 2011 o 8:42 am

    „Doszedł do przerażających wniosków – że całe społeczeństwo jest w rękach psychopatów”
    I żeby utrzymać kontrolę będą sobie przyznawali nowe prawa.

    —————–
    Kilka dni temu Wołodijowski pisał że mało mówi się o bezpieczeństwie w sieci.
    Podstawy, bezpieczeństwo przeglądarki internetowej na przykładzie Midori, Firefoxa i Konquerora http://eart.cba.pl/bezpieczenstwoprzegladarki.html
    W Firefoxie warto odwiedzić Edycję [edit] i następnie Preferencje [preferences] i następnie w w Content zaznaczyć lub odznaczyć jave Script, w Privacy historię. Warto także odwiedzić Narzędzia [tools] Piszę o tym bo z moich spostrzerzeń wynika że prawie 90 procent użytkowników nie dba o bhp przeglądania sieci -nawet jak zna ustawienia i potrafi je konfigurować.

    • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 12:13 pm

     Do FireFox’a polecam dodatek „No Script” jeśli mimo wszystko ktoś jest „przywiązany” do jawy.
     http://noscript.net/
     Pozwala wyłączać całość lub tylko niektóre elementy oglądanej strony. Bardzo przydatny w przypadku reklam, gdy nie chcemy ich klikać oraz przy wychodzeniu ze stron które zapisują „ciasteczka” śledzące (wyjście ze strony tylko po podwójnym kliknięciu).

     • tymczasowoAppleStore 26 sierpnia 2011 o 6:50 pm

      A po co ja mam sie tajniaczyc.Nie mam nic do ukrycia.A o tym co pisze to nie wymysly tylko potwierdzone fakty.Moge zginac za prawde.Taki juz jestem.

      • zeebii 26 sierpnia 2011 o 7:09 pm

       @tymczasowoAS
       Nie bądź taki odważny. Ja też jak miałem 20 lat to myślałem że mogę zginąć za idee. Ale co z tego będę miał ja i jaki to pożytek przyniesie innym?
       Wiem że łatwiej jest zginąć za np. ojczyznę niż żyć dalej i być potrzebnym i przydatnym -choćby chorym starszym rodzicom, albo własnym dzieciom.

       Poczytaj trochę prawdziwe życiorysy powstaców, ludzi z 19wiecznej emigracji itd. Takie bez lukru -bo świat ze szkolnych czytanek wygląda rochę inaczej niż w rzeczywistości.

     • zeebii 26 sierpnia 2011 o 7:01 pm

      @O Rzesz
      Fajny jest No script, Jeszcze ciekawe są Ghostery http://art-jop.blog.onet.pl/Dodatki-do-przegladarek,2,ID433385411,n Fire Ice I Foxy proxy [znane]

      • zeebii 26 sierpnia 2011 o 7:04 pm

       @O Rzesz

       Jeszcze jest kilka ciekawych pluginów http://art-jop.blog.onet.pl/Ciekawe-pluginy-wtyczki-do-prz,2,ID433830859,n -w większości dla Firefoxa

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:14 am

   A czego się spodziewasz po NWO? Zalecenia idą z góry z rządu światowego Rotszyldów przez UE, Bank Światowy, IMF czy też NATO – oczywiście w sposób tajny. Na wysokich stołkach (ale nie najwyższych – tam wsadzają pajaców rodzaju donalda) siedzą agenci lucyfera i szeptaną pocztą decydują o czym ma Sejm głosować. W Polsce niestety nie ma jeszcze tak świadomej opozycji żeby 100,000 ludzi podeszło pod Sejm i tych skurwieli usunęło ze stołków.

   • Jony 26 sierpnia 2011 o 8:24 am

    Sprawa się nagłaśnia , patrząc po komentarzach ludzie nie sa z tego zadowoleni ale raczej nie wyjdą z tego powodu na ulice, wolą sobie oglądnąć fakty na tvn 🙂

    • Jony 26 sierpnia 2011 o 8:25 am

     Zapomniałem linka dać.
     http://www.sfora.pl/Policja-sprawdzi-twoje-konto-Bez-zgody-sadu-a35328

   • Ramires 26 sierpnia 2011 o 9:55 am

    Nie pójdą pod sejm. Tak są kierowani że rzucą się sobie do oczu a ukochana władza będzie eliminować niepokornych. Znajoma pracuje w US., tyle donosów jeszcze nie mieli. O to co ludzie robią zamiast szukać przyczyny swojej biedy na „Wiejskiej”.

   • peryskop 26 sierpnia 2011 o 10:48 am

    Genezę NWO opisał kanadyjski komandor William Carr

    „Międzynarodowa konspiracja: Pionki w grze”

    http://marucha.wordpress.com/2011/08/25/miedzynarodowa-konspiracja-pionki-w-grze-william-guy-carr/

    • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 5:37 pm

     Marucha z tą swoją „encyklopedią Enwuo” wykonuje świetną robotę.

  • Aśka 26 sierpnia 2011 o 10:56 am

   To trzeba skopiować, bo wybiorcza po jakimś czasie nie daje dostępu do artykułów. To co w nim ujawniono, to świadczy o tym, że już się nawet nie kryją z tym, że Polska zmierza szybkimi krokami do niewolnictwa. Terror już mamy!

 5. hjk 26 sierpnia 2011 o 3:26 am

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/lindsey_williams,p1396128332
  po libii jemen

  • Jony 26 sierpnia 2011 o 6:11 am

   Zgadza się, oglądałem dzisiaj i drugi sezon serialu Strike Back i jest tam mowa o jemenie 🙂 Już serialami telewizyjnymi przygotowują motłoch do ataku na te państwo.

  • nowy84 26 sierpnia 2011 o 8:13 am

   Jemen z tego co wiem już tez od jakiegoś czasu jest bombardowany przez Obame więc jednak bardziej był zaglądał w stronę Syrii a że tam jest Iran to już tak „łatwo” tam nie będzie

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:15 am

   Nie tylko Jemen. Celem jest Europa.

 6. Stanisław 26 sierpnia 2011 o 5:31 am

  Rację ma Bogdan Goczyński , powiedział odważnie to co wielu przemilcza, lub udaje że problem nie istnieje. Mam nadzieję że dzięki nagłośnieniu sprawy, osobie tej nie spadnie włos z głowy, a w śród prawników czy też sędziów znajdzie się ostatni sprawiedliwy który pomoże Bogdana Goczyńskiego wyciągnąć z więzienia.

  Zwróćcie Państwo uwagę że takie przekręty mogą się dziać bo media są opanowane przez sterownych ludzi będących na usługach starszych i mądrzejszych. Brak jest w naszym kraju naprawdę silnych wolnych mediów.

  To co robi Monitor, Grypa i inne pokrewne portale to dużo, ale bez naszej pomocy daleko nie zajdą ! Czy to tak ciężko zrozumieć ?

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:33 am

   Dzięki. wszyscy jedziemy na jednym wózku, który zmierza w otchłań światowego diabelskiego syjonazizmu. Musicie zacząć ludzie go hamować, bo będzie po nas.

 7. zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 6:12 am

  A tymczasem:
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/26/dziwne-wstrzasy-na-granicy-czesko-niemieckiej/

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:35 am

   Niezłe jaja. Tymczasem amerykańska rządowa agencja sejsmiczna USGS podała, że wiele wstrząsów jest wywoływanych sztucznie! Sami o tym już jawnie mówią! Wczoraj alex Jones poświęcił na to sporo czasu. HAARP, bomby podziemne itd. Prowadzi się to już od lat 50-tych!
   Można się zastanowić dlaczego to robią – czyżby chcieli ukryć inną przyczynę, o której nie chcą byśmy się dowiedzieli?!

   • nowy84 26 sierpnia 2011 o 10:29 am

    Niech mi ktoś to wyjaśni dlaczego w linii prostej:??

    http://imageshack.us/photo/my-images/706/beztytuuqpx.jpg/

    Dziwne to i raczej nie „naturalne”

 8. Jony 26 sierpnia 2011 o 6:30 am

  Widzę że nikt z komentujący nie zauważył że bogdan sypnął pis i ziobrę 🙂

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:17 am

   Oczywiście, PiS też popełniał błędy, albo co gorzej – też był sterowany. Po Smoleńsku to się jednak zmienia, zaczęli rozumieć o co idzie gra. Mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że min. Ziobro miał dobre intencje, ale złych doradców. Odkupił to ponad 20 sprawami sądowymi, które mu założono. Chyba nie sądzicie, że tak się załatwia swoich?

 9. Annah. 26 sierpnia 2011 o 6:35 am

  Toksyczne boiska
  http://informacje-dla-was.blog.onet.pl/Przeczytaj-i-ciesz-sie-ze-masz,2,ID417222322,n

 10. Jony 26 sierpnia 2011 o 7:08 am

  Lech Kaczyński, przyznał, że wzięliśmy udział w okupacji Iraku głównie ze względu na Izrael.
  od 5 minuty

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:23 am

   Bardzo ważne nagranie. Daje wiele do myślenia – potwierdza, że Polska jest kontrolowana przez syjonistycznych Żydów. Ś.p. mówi o Holocauście Żydów, ale nie mówi o Golgocie Polaków, których zginęło 12 mln – to wynika z danych statystycznych, z badań m.in. rotmistrza Pileckiego.

   • Wojtek 26 sierpnia 2011 o 4:00 pm

    Daje też do myślenia na temat PISu. Ostatnio wiele agitujesz na rzecz tej parti i to też daje wiele do myślenia. Poparcie PISu to jeszcze większa tragedia niż PO. Ja dobrze pamiętam czas jak byli u wladzy i jakiego burdelu narobili.

    • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 5:57 pm

     Nie masz teraz wyjścia, nie głosując na PiS godzisz się na śmierć narodu. Nie widzisz za czym ci ludobójcy głosują?! Masz jakieś inne rozwiązanie?

     • Wojtek 26 sierpnia 2011 o 6:33 pm

      A głosując na PIS godzę się na nadstawianie dupy żydom , amerykanom i bóg wie komu jeszcze. Tak jak powiedział Goczyński to taki teatrzyk dla matołów. Głosowanie na mniejsze zło daje tylko złudą nadzieję i to na chwilę. Rozwiązaniem jest tylko perspektywiczne podejście do tematu i poparcie małej parti zdrowej ideologicznie lub zalożenie własnej mając nadzieje że po latach zaowocuje jako znacząca siła w polityce. Jak nie to pozostaje rewolta. Tego że wszyscy spali od lat nie da się nadrobić w ciągu miesiąca.

      • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 6:37 pm

       To wolisz żeby twoje dzieci były ostatnim pokoleniem tego Narodu. Nie lepiej utrzymać szansę na wyjście z impasu. Zaręczam cię, że w PiS jest wielu patriotów i ludzi miłujących wolność – ale, że nie ma innej silnej partii, która mogłaby ich reprezentować, to są w PiS.

       • TZ 26 sierpnia 2011 o 7:30 pm

        Wojtek ma rację w jednej kwestii, monitor: niepokojące jest twoje nieskrywane już poparcie dla PiS. Kiedy zaczynałem zaglądać na twojego bloga (ze trzy miesiące temu?), był wyraziście antypolityczny, bo koncentrował się na innych sprawach (z którymi czasem się zgadzam, czasem nie, ale to inna historia). Tymczasem ostatnio zjeżdżasz wyraźnie ku PiSowi, który, przykro mi to mówić, w latach 2005-07 skompromitował się w moich oczach raz na zawsze. Gorszych kunktatorów to chyba tylko w PSL trzymają. Twoje zaręczanie, że jest tam „wielu patriotów”, a Ziobro miał „dobre intencje” jest naprawdę… słabe.

        • Ramires 26 sierpnia 2011 o 8:52 pm

         TZ. Poszukaj patriotów w PO tam innych nie ma! Tak jak samuraje dla Ojczyzny nawet „sepuku” popełnią ! Nikt nie zdradza swoich żon a o sex aferach nie ma mowy, nikt się nie wiesza. Bo i czemu są czyści jak łza !

      • vol10 26 sierpnia 2011 o 6:37 pm

       Wybory bez znaczenia. Wyniki bez znaczenia. Wybory co prawda musza sie odbyc ale dyskusja o nich to temat zastepczy.

       • peryskop 26 sierpnia 2011 o 7:49 pm

        Niestety!
        PiS też nie jest reprezentantem szeroko rozumianych interesów społecznych.

        Dr Zbigniew Hałat, w miesięczniku „Świat Konsumenta” nr 5 (77), maj 2008, podał rozmaite zagrożenia zdrowotne dla użytkowników boisk ze sztuczną trawą, m.in. zatrucie ołowiem, kademem oraz lekoopornymi drobnoustrojami. Te kumulowane latami poważne zagrożenia pochodzą też z koncernu… Monsanto i są nagłaśniane ostatnio w USA, bo przybywa dowodów, że boiska to kolejne środki ukrytej wojny biologicznej NWO ze społeczeństwem.

        Koniecznie porzeczytajcie całość, bo to ma związek z m.in. inicjowaniem chorób u młodzieży!

        Ciekawe, że pomysłodawcą acji budowy boisk w Polsce był PiS, a zrealizowała PO.

        „Pomysł zasłania Polski sztuczną trawą to idée fix wybrańców narodu. Do jego ojcostwa przyznają się politycy Prawa i Sprawiedliwości. Zarzucają swoim konkurentom Plagiat i Spowolnienie w realizacji genialnego pomysłu.”

        Dziękuję @Aannah. za ten bardzo cenny link „Toksyczne boiska”
        http://informacje-dla-was.blog.onet.pl/Przeczytaj-i-ciesz-sie-ze-masz,2,ID417222322,n

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 2:19 pm

   Zyd Zydowi zawsze pomoze ale Polak Polakowi niestety nie.
   Uczcie sie solidarnsoci od Zydow !

 11. Jony 26 sierpnia 2011 o 7:12 am

  Jak powstało TVN
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9782

 12. Jony 26 sierpnia 2011 o 7:42 am

  Monument w Waszyngtonie jest poważnie uszkodzony
  „Rzeczywistość potrafi czasami zadziwić każdego, nawet scenarzystów filmowych. Ostatnio emitowany był serial fantastyczny o nazwie „The Event” i właśnie tam pojawił się wątek walki obcych z „bohaterskim rządem amerykańskim”, którego jedną z kulminacji było stworzenie sztucznego trzęsienia ziemi w obszarze Waszyngtonu, czego szczególnym symbolem było uszkodzenie charakterystycznego monumentu. Monument jest uszkodzony naprawdę.’

 13. Ania 26 sierpnia 2011 o 7:54 am

  Tak się załatwia referenda w ważnych sprawach. To nauczka dla nas.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/referendum-ws-spec-nie-bedzie/

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 8:39 am

   Widać jak na dłoni dobrą wolę PiS, złą Walcówny. Ciekawe czy Warszawiacy jarzą o co chodzi? Czy dopiero zajarzą jak ich rachunki podskoczą 5-krotnie?
   Oj durak, durak.

   • pola 26 sierpnia 2011 o 10:34 am

    Zajarzą jak im rachunki wzrosną o 100%

   • TZ 26 sierpnia 2011 o 10:37 am

    Dobra wola dobrą wolą, ale PRAWO obowiązuje wszystkich. Jeśli PiS nie potrafi porządnie załatwić tak prostej sprawy, jak zebranie podpisów, to naprawdę lepiej niech się nie pcha do władzy. Żeby spieprzyć aż 40 tys. podpisów – to trzeba mieć siano we łbie.

   • Ramires 26 sierpnia 2011 o 8:59 pm

    Jest mały problem! Warszawiacy są nad morzem , część w górach, część w Egipcie może i jeszcze gdzieś indziej. Ci właściwi oglądają odpowiednie TV i zrobią co im wyznaczono w Pażdzierniku. Pozdrawiam i miłego ostatniego wek. wakacji!

 14. OlO 26 sierpnia 2011 o 8:37 am

  UWAGA: Kampania na rzecz legalizacji pedofilii w USA !
  „Pedofile są niesprawiedliwie „demonizowani” przez społeczeństwo” oraz „pedofil nie musi pozyskiwać zgody dziecka na seks, tak jak nie musi się pytać butów, czy może je założyć” – oto niektóre tylko tezy ostatniego sympozjum naukowego w USA… !!! Czy nasza cywilizacja zmierza ku upadkowi ? Czy za kampanią, mającą na celu legalizację pedofilii w USA stoją politycy i wielki biznes ? Czy tak, jak już bywało w innych przypadkach, będą podejmowane próby legalizacji pedofilii w Unii Europejskiej ?
  Jeśli ktokolwiek spodziewa się szybkiego upadku naszej cywilizacji, to problem, który zamierzamy w tym artykule poruszyć na pewno może być jego zwiastunem.
  Dzieci bowiem są naszą nadzieją na lepsze jutro. Jeśli więc nasze dzieci nie będą miały szans na zdrowe i szczęśliwe dzieciństwo, jeśli ich osobowość będzie od najmłodszych lat niszczona i deprawowana, to jako ludzkość pozbawimy się szans na jakiekolwiek zmiany na lepsze. Będziemy ulegać ciągłej i szybkiej degradacji i nasza cywilizacja po prostu nie przetrwa…
  A chyba właśnie do tego zmierza wielu z tych, którzy z racji uprawianego zawodu powinni nam pomagać, czyli lekarze, uczeni, adwokaci i psychiatrzy.
  Chyba mało kto z Was mógłby dotychczas uwierzyć, w samą tylko możliwość oficjalnego dyskutowania tematu uznania pedofilii, za zwykłe upodobanie seksualne, a tym bardziej postulowania jej pełnej legalizacji. Ogromna większość z nas wprost nie wyobraża sobie możliwości zaakceptowania pedofilii, jako normalnego zachowania seksualnego, tym bardzie nie wyobrażamy sobie aby pedofil był przez prawo chroniony.
  A jednak zagrożenie że w niedalekiej przyszłości, świat zachodni uzna pedofilię, za „legalny styl życia” jest bardzo realne…
  Nie zapominajmy, że w ostatnich latach, wiele afer ujawniło, iż wielu prominentnych działaczy politycznych, ludzi bogatych i osób duchownych, są pedofilami.
  Przypomnijmy sobie chociażby aferę pedofilską w Belgii sprzed paru lat, czy też niezliczone afery ujawnione w Kościele Katolickim. Problem pedofilii w kręgach najwyżej postawionych ludzi, bardzo dobitnie został także opisany w artykule „Pedofilia i Satanizm – struktura sieci” http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliaisatanizm.htm, który opublikowaliśmy na naszych łamach, już ponad rok temu. Nie zdziwilibyśmy się zatem, gdyby okazało się, że ludzie ci użyją wszelkich swoich środków i wpływów, aby podjąć próbę zalegalizowania swoich „upodobań seksualnych”. (…)
  Więcej na http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliadozwolona.htm

  • sebecx 26 sierpnia 2011 o 12:09 pm

   ..trzeba publicznie nagłaśniać nazwiska tych pedofilii, to może „samobójstwa” zaczną popełniać…
   …jest taki prawdziwy film Symetria…

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 6:07 pm

   Pedofilia w KK to odwracanie uwagi od tego, że w innej religii „kapłani” mają prawo do uprawiania seksu dziećmi poniżej 3 roku życia. Efekty tego co ci dewianci mają w głowach widzimy w światowej polityce. Cała akcja akceptacji homoseksualizmu jako normalnego zachowania seksualnego miała na celu dalszy etap – legalizację pedofilii. Powiem więcej – spory procent polityków to pedofile – dlatego można ich szantażować. Pamiętne są orgie seksualne w Białym Domu homoseksualisty Reagana, gdzie helikopterami ściągano dzieci domu dziecka Boys Town w Nebrasce – zobaczcie na YouTube „Conspiracy of the Silence”. We Francji głośno było o aferze z zagłodzonymi na śmierć niewolnicami seksualnymi w zamku Rotszyldów, w Belgii odbył się 300,000 Biały Marsz przeciwko pedofilom w rządzi – totalnie ominięty w mediach! Wyobraźcie sobie 300,000 demonstrujących na biało ubranych ludzi w Brukseli i zero w mediach! O czym to świadczy – jak to wszystko jest zdeprawowane, ale i jaka totalna kontrola nad tym panuje.

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 6:11 pm

    ‚Pedofilia w KK to odwracanie uwagi’ – napisal monitorpolski.
    Masz to poczucie humoru. Pedofilia w tym i w KK to zbrodnia na najmlodszych.

    • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 6:42 pm

     Zjawisko marginalne w stosunku do tego co się dzieje w tej innej religii, a o czym się nic nie mówi. To miałem na myśli.

     • TZ 26 sierpnia 2011 o 7:31 pm

      Czyli klasyczne „a u was biją Murzynów”. Wstydziłbyś się, monitor. Zaślepia cię ta miłość do KK.

 15. vol10 26 sierpnia 2011 o 8:51 am

  Uzytkownik ‚FAKIR’ w dniu wczorajszym:
  FAKIR 25 Sierpień 2011 o 8:00 pm
  Pisałem na temat Apokalipsy wiele artykułów

  Można to podsumować
  „O głupi i gnuśnego serca aby uwierzyć we wszystko co powiedzieli prorocy”
  Jezus Chrystus

  Podany wyzej ‚uzytkownik’ dopuscil sie manipuilacji. Nie wspominam juz nawet ze nie zostal podany numer biblijnego wersetu a to dla badania znaczenia jest kluczowe. Uzupelniam zatem:
  ‚A On rzekł do nich: O głupi i gnuśnego serca, by uwierzyć we wszystko, co powiedzieli prorocy’
  Ewangelia s. Lukasza rozdzial 24:25
  tlumaczenie: Biblia Warszawska

  Uzytkownik ‚FAKIR’ probuje nam wmowic inne znaczenie tego wersetu i dopuszcza sie manipulacji.

  Wlasciwsze tlumaczenie tegoz wersetu podaje Biblia Gdanska:
  ‚Tedy on rzekł do nich: O głupi, a leniwego serca ku wierzeniu temu wszystkiemu, co powiedzieli prorocy!’

  Wyjasnieniem tego wersetu jest ponizszy tekst.

  zrodlo: nadzieja.pl/ksiazki/richards/08_o_pismie_swietym.html

  ‚Zawsze musimy pamiętać, że Słowo Boże jest ziarnem ŁUK. 8,11. Ziarno to ma w naszym życiu wzrastać i przynosić owoc. Możemy tego dokonać, jeżeli nie zniszczymy ziarna przez nieposłuszeństwo i wątpliwości. Wypowiedź apostoła Piotra objawia postawę apostołów wobec Słowa Bożego: „Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży natchnieni Duchem Świętym” 2 PIOTRA 1,21. Potwierdza to również apostoł Paweł: „Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany” 2 TYM. 3,16.17.

  Zwróć uwagę na to, że nawet po zmartwychwstaniu Pan Jezus powoływał się na Pismo Święte i wyjaśniał jego znaczenie. Przeczytaj piękną opowieść o tym, jak dwóch uczniów spotkało się z Jezusem w drodze do Emaus w dniu Jego zmartwychwstania. Uczniowie byli smutni i zrezygnowani myśląc, że leży On w grobie. Wówczas Jezus powiedział: „O głupi i gnuśnego serca, by uwierzyć we wszystko, co powiedzieli prorocy. Czyż Chrystus nie musiał tego wycierpieć, by wejść do swojej chwały? I począwszy od Mojżesza, poprzez wszystkich proroków wykładał im, co o nim było napisane we wszystkich Pismach” ŁUK. 24,25-27.

  Zgodnie ze słowami naszego Zbawcy bardzo głupi jest ten człowiek, który nie przyjmuje i nie wierzy w całe Pismo Święte. Przyczyną nieświadomości uczniów było zaniedbanie studiowania Pisma Świętego. Jezus musiał po swym cudownym zmartwychwstaniu przypomnieć im wszystkie proroctwa Pisma Świętego od początku. Na ich podstawie przedstawił im wszystkie wydarzenia, które przedtem tak zniechęciły i załamały Jego naśladowców. Wszystko bowiem było tak, jak zostało przepowiedziane: narodzenie, działalność, śmierć i powstanie z martwych. Toteż uczniowie po wysłuchaniu swojego Nauczyciela powiedzieli: „Czyż serce nasze nie pałało w nas, gdy mówił do nas w drodze i Pisma przed nami otwierał?” (w. 32).

  O Piśmie Świętym sam Jezus powiedział: „A Pismo nie może być naruszone” JAN 10,35. Niebo i ziemia przeminą prędzej niż choćby jedna litera ze Słowa Bożego. To mówił Jezus — żywe Słowo. Nigdy o tym nie zapominajmy i nie lekceważmy tego.’

  • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 10:18 am

   Jezus wywrócił do góry nogami wierzenia i poglądy starego testamentu, które głosili m.in. Faryzeusze i Saduceusze. Nazwał ich dziećmi diabła.
   Był w tej mierze największym rewolucjonistą w historii świata.
   W końcu przecież m.in. za to Jezus został ukrzyżowany.
   Jezus mówił o Bogu miłości, a to jest w sprzeczności z nauczaniem które głosili dzieci diabła.

   • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 10:31 am

    Napisano również aby nie postępować w ten sposób żeby „wyglądać dnia sądu Bożego”.
    Trzeba postępować w ten sposób, aby w każdej chwili być gotowym na spotkanie z Jezusem ,starać się walczyć ze złem, zwyciężając je dobrem i miłością, a wtedy Bóg „doda im lat”

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 10:33 am

    Nie wiem w jaki sposob to co napisales odnosi sie do tego co ja napisalem.

    • peryskop 26 sierpnia 2011 o 9:13 pm

     vol10 „Nie wiem w jaki sposob to co napisales odnosi sie do tego co ja napisalem.”

     Raczej słabo, Fakir.

     Może warto się przyznać do „zbyt daleko idącego skrótu myślowego”?

     Albo do czerpania z niedoskonałych tłumaczeń, bo to jest plaga – z resztą celowa.

     Na tym przykładzie widać, jak łatwo się pomylić nawet bez złych intencji, których tu nie widzę.

 16. Jony 26 sierpnia 2011 o 8:55 am

  Ludzie z otoczenia Wałęsy nietykalni? Zobacz, co TV bała się wyemitować.

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 10:23 am

   Są dowody na wykorzystywanie organów państwa dla ukrywania przestępców. Najlepiej założyć sprawy karne i cywilne Skarbowi Państwa. Oczywiście polski sąd to odwali, ale w Strassburgu uznają. Możecie mieć za to duże odszkodowania.

   • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 2:45 pm

    Czy w Polsce w policji sluza/pracuja Polacy ???
    Wyglada mi na to,ze nie.
    Ta policjantka na filmie nie umiala mowic po polsku,nie wypowiedziala zadnego slowa.
    Jeszcze to :
    Kogo dzisiaj w Polsce policja ochrania ?
    Ten „bohater” co na sali sadowej uderza innego czlowieka i nikt z zadnych sluzb porzadkowych nie reaguje, zostal w koncu ukarany ???
    Ponoc sie nazywa Piotr Gulczynski i sprawuje funkcje prezesa „Instytutu Lecha Walesy” – co na to sam bohater solidarnosci Lech Walesa na takie zachowanie swoich „przybocznych” ?

    Prosze Panstwa, to w jakim WY kraju zyjecie – w panstwie policyjnym,w totalitaryzmie silowym
    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    • vol10 26 sierpnia 2011 o 2:55 pm

     ‚bohater solidarnosci Lech Walesa’.
     Ciekawe to ale niestety nieprawdziwe.

     • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:48 pm

      A co, odebrali mu bohaterstwo ?

      • vol10 26 sierpnia 2011 o 3:55 pm

       Popytaj tu i owdzie.

    • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 6:41 pm

     Oczywiście, że tak jest – na tym mechanizmie utrzymuje się tyrania. Powinniście robić to co robiono za „Solidarności” i co robią porządni obywatele w policji amerykańskiej – założyć ugrupowania szanujące Konstytucję. Można to robić w sposób niejawny, ale przez to będziecie w kontakcie i społeczeństwo też będzie informowane co się naprawdę dzieje. Konspiracja działa jak zaraza, większość policjantów i ludzi służb to ludzie z wysokim morale. System czyni ich zbrodniarzami. To powinien być zresztą osobny temat na dyskusję – jak policja mogłaby współpracować ze społeczeństwem w taki sposób, aby nie było wobec tych policjantów represji. PAMIĘTAJCIE, NAS JEST WIĘCEJ!

     • dyskutant 27 sierpnia 2011 o 12:12 am

      Nareszcie przechodzicie do porad ,wiec wam cos dorzuce .
      Rozgladnijcie sie i zobaczcie kogo macie za sasiadow ,jezeli to ludzie ze sluzb nawiazcie z nimi kontakty towarzyskie a potem porozmawiajcie na pewne tematy !
      Ludzie w mundurach to tez ludzie i chca spokojnie zyc !!!
      Uwazajcie na tajniakow,tym dobrze placa , to ludzie bez sumien,zawsze widza przed soba kase i awanse.

 17. matek 26 sierpnia 2011 o 9:05 am

  Nie moji drodzy dawno temu ktoś bardzo mądry nie z tego świata powiedział mi, że po wszystkim
  Jedne łancuchy górskie znikną,a inne się wypiętrzą. Tatry mają zniknąć. W pewnym momencie wszystko się zacznie zapadać,a inne wypiętrzać. Pożyjemy zobaczymy.

  Trzęsienia ziemi mogą być początkiem tych zmian.Nie będzie wszystko odrazu. Powoli musi się rozkręcić. Miałem kiedyś sen opotężnych falach zalewajacych miasta. Stałem na środku a tefale mnie zalały i umarłem ale to było bardzo przyjemne odzieleni się od ciał
  Powszystkim był już nowy świat i zupełnie inni ludzie bardziej dla siebie życzliwi.
  Religie też znikną bo będzie tylko religia miłości – jedna jedyna.

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 10:16 am

   Bez paniki. Wszechświat to nieskończona ilość światów równoległych – jest to udowodnione obserwacyjnie (doświadczenie z interferencją pojedynczych fotonów – wchodzą w interakcję z nieistniejącymi w naszym świecie swoimi odpowiednikami). Mogłeś mieć sen o innym świecie – takich wizji jest sporo, nie sprawdzają się. Sny w ogóle mogą być efektem interferencji, możemy odczuwać to co się dzieje w światach równoległych.

   • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 2:10 pm

    Oczywiście. Przyszłość to Pole Nieskończonych Możliwości. Ale mamy już tak silnie zakodowaną wersję przyszłości, podsycaną przez iluminatów, że wszyscy do niej dążymy. Choć by przez strach jaki wywoływać może w nas świadomość zagrożeń. Co wrażliwsi zaglądają czasem za kurtynę teraźniejszości widząc najbardziej prawdopodobne scenariusze.
    Widział coś podobnego o. Klimuszko.

    Niestety, mieszkam na potencjalnym obszarze zalewowym.

    • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:01 pm

     Pani Elzbieta Gas z jakich rodow pochodzi ,ze glosi takie proroctwa ?
     Moze by tak sie z ksiedzem Natankiem spotkala i razem nawiazali wspolprace ???
     Choc z nim trudna sprawa,bo to przeciez „gorol”.
     Ale sie wam w Polsce prorokow narobilo !

     • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 3:42 pm

      Trollujesz, dyskutant.
      W zasadzie, poza jednym przypadkiem, nie wnosisz niczego konstruktywnego.
      Ani wiedzy ani otuchy.
      Wyśmiewasz, trywializujesz, negujesz.
      To że ludzie wrażliwi uaktywniają się tak licznie w naszych czasach chyba nie jest dziwnym!.
      Powiedz co zrobić z ludźmi by te przepowiednie się nie wypełniły?.
      Przypomnę że Matka Boska i Jezus podsuwają rozwiązania ale ludzie w swej małości nie chcą tego słuchać.
      Co więc pozostaje jak pokazać niektórym zawczasu co potencjalnie czeka ludzkość?!.

      • vol10 26 sierpnia 2011 o 3:50 pm

       Co rozumiesz przez pojecie ‚Matka Boska’?
       Mamy do czynienia z poganstwem.

       Slowo Boze zawarte jest w Pismie Swietym.

      • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:57 pm

       Zenobiuszu !
       Glupoty pleciesz !!!
       Ludzie w Polsce nie takie durne jak ickom sie wydaje .
       Ty mi w dyskusji nie przeszkadzaj,a tym bardziej nie recenzuj/opiniuj,bo Polacy umieja czytac i wyciagac wlasne wnioski.
       Dzisiaj Polakom nie do smiechu ale znowu nie tak bardzo sie boja tego czym icki ich strasza.

       Skad ty wiesz co komu Matka Boska i Jezus podsuwa ?
       A moze im sie tak wydaje i staja sie nawiedzeni przy okazji piszac sobie opienie.
       Zapewnima cie ,ze wiekszosc NARODU POLSKIEGO TO MADRZY i NIESTRACHLIWI LUDZIE .
       Nawet Bogu potrafia patrzec prosto w oczy,smierc dla nich nie straszna,w przeciwienstwie do ickow
       Badz zdrow i nie psuj gitary !.

       • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 4:25 pm

        Matka Boska czyli kobieta która urodziła Bogu ziemskie dziecko. Maria.
        Ja ją uznaję za swoją orędowniczkę moich spraw w wyższych instancjach.
        A ty i inni niech sami decydują. Wolna wola!.

        Masz rację dyskutant. Dodaj jeszcze ZATWARDZIALI. „Z Bogiem lub choć by mimo Boga”.
        I tak to się toczy więc mamy co mamy.
        Gitara gra. Ważne by uderzać harmonicznie.
        Na razie z twojej gry same zgrzyty.
        Chętnie jednak posłucham czegoś ciekawego lub mądrego.

        • vol10 26 sierpnia 2011 o 5:01 pm

         Wytlumacz mi jedno. Jak to jest ze w Biblii slowa nie ma o ‚Matce Boskiej’, ‚NMP’.
         Jak to jest ze ‚Matka Boska’ jak ulal przypomina poganska ‚Krolowa Niebios’, Isztar, Astarte?
         W Biblii nie ma nic o wniebowzieciu NMP to dlaczego ludzie to wymyslili?
         Dlaczego rzekome objawienia fatimskie nie maja potwierdzenia w Slowie Bozym?
         Pytan mozna mnozyc.

         ‚Matka Boska’ to nie jest biblijna Miriam, kobieta bogobojna, matka naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

        • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 5:46 pm

         Ale dla mnie to nie jest istotne.
         Maria funkcjonuje w naszej rzeczywistości jako archetyp Matki Boskiej bo uznajemy (wierzący) Jezusa za istotną część Najwyższego. Naszego Zbawiciela.
         Co z tego że jest to zapożyczenie ze starszych religii (Ishtar, Inanna).
         Tak naprawdę na Ziemi ciągle panuje jedna i ta sama religia tylko w różnych odmianach folklorystycznych.
         Nabiera nowych cech by dostosowywać się do zmieniającej się świadomości ludzkiej.
         Ciągle, po każdej stronie każdego oceanu chodzi o to samo, zmagania światła i ciemności.
         Może nawet jej przypadek być uznawany za modelowy dowód starożytnego in vitro.
         Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
         I w końcu nawet jeśli jest istotą egregoryczną, co jest możliwe, to i tak ma moc wybłagiwania miłosierdzia boskiego.
         Doświadczają tego różni ludzie i tylko to się liczy!.
         Teraz nie jest istotne czym czy kim była.
         Jest modelowym przykładem siły dobra i miłości.
         Wartości kobiety jako istoty duchowej i matki!.
         Przybliża nas do Boga przez Jezusa.
         Zło atakuje w każdej dziedzinie naszego życia.
         Jeśli nie przeciwstawimy się mu tylko będziemy prowadzić jałowe dysputy czyja odmiana tej samej wiary jest prawdziwsza skończymy z ręką w nocniku.
         Nie da się pewnych rzeczy pogodzić. Ekumenizm jest bajką dla naiwnych, zwodzonych na manowce.
         Zostańmy każdy przy swoim i zajmijmy się istotnymi problemami jak np. sprawa bezpodstawnego uwięzienia pana Goczyńskiego!.
         Ja się pomodlę w jego intencji bo nic innego zrobić nie mogę.

       • zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 5:21 pm

        Dyskutant@
        wielonickowy z Yacksonville,trolu starszawy.Jak zwykle insynuujesz ,i zmusiłeś mnie niejako do zabrania głosu.Napisz lepiej jak tam huragan Irena,chyba że, twoje miejsce zamieszkanie jest tak samo nieprawdziwe jak recepty którymi sypiesz wprost ze ściągi

        • vol10 26 sierpnia 2011 o 6:04 pm

         ‚Co z tego że jest to zapożyczenie ze starszych religii (Ishtar, Inanna).’

         Bardzo duzo bo to poganstwo.

         ‚to i tak ma moc wybłagiwania miłosierdzia boskiego.’

         Nieprawda. Sprzeczne ze Slowem Bozym.

         ‚Przybliża nas do Boga przez Jezusa.’
         Czyzby? Balwochwalstwo i tyle.

        • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 7:11 pm

         vol10 .. skora tak chcesz.
         Sam się taplasz w pogaństwie zarzucając je innym.
         Skąd wiesz czym było chrześcijaństwo przedsoborowe!. Nikt tego nie wie naprawdę.
         Skąd wiesz że twoi reformatorzy nie zwiedli cię na manowce.
         Wiesz jednocześnie że moi pasterze prowadzą mnie w przepaść.
         Skąd tyle pychy która pochodzi przecież z ciemnej strony!.
         Wszystko jest zredagowaną wersją skompilowaną według natchnionego widzimisię kolejnych reformatorów próbujących rozumem ogarnąć coś co dla nich było niepojęte.
         Ja nie dostrzegam we wszystkim i we wszystkich zła.
         Jak chcesz wartościować i fukać na kogoś tylko dlatego że ma swoją wiarę, inną od twojej to to jest twój problem.
         Dziś już za to nie palą na stosie.
         Ja wolę posłuchać głosu Boga niż twojego:

         Więcej mi mówi o rzeczywistości, wierze i ludziach niż każdy z was jest w stanie zarecytować w wyuczonych formułkach.
         Co jest sprzeczne ze słowem bożym?.
         Przecież Bóg jest bogiem żywym.
         Zrobiłeś z niego skostniały posąg (choć sam zapewne posągów się wystrzegasz jak diabeł wody święconej).
         Płytę odtwarzającą w kółko ten sam tekst.
         Ja takiej wiary nie chcę.
         Dla mnie Bóg jest życiem i żywą istotą z wyższych, dla mnie jeszcze nieosiągalnych, wymiarów.
         Przynależność do grupy wyznaniowej jaką są katolicy powoduje że jestem dzięki temu chroniony i chronię innych zbiorową mocą modlitwy nas wszystkich. Tej grupie przewodzi kapłan jako ten który zachowuje czystość duchową by być jak soczewka ogniskująca światło.
         Dlatego Kościół jest od tak dawna psuty od środka. Mętnieją nam „soczewki” i energia naszych modlitw nie trafia do źródła osłabiając z nim więź.
         Kult Matki Boskiej nie zepsuł niczego. Dał „dodatkową linię” łączącą nas z Bogiem.

        • vol10 26 sierpnia 2011 o 7:18 pm

         O Rzesz,
         ja tobie nie zarzucilem niczego a ty mi wiele.

         Prawda jest Slowo Boze zawarte w Biblii.

        • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 7:39 pm

         Zarzuciłeś. Pogaństwo i bałwochwalstwo. Mówiąc tak o Matce Bożej mówisz o mnie. Uznaję jej ważność i pośrednictwo. To pierwsze dla mnie, jako Słowianina, akurat obelgą nie jest ale z uwagi na domyślne znaczenie jako „coś gorszego” musiałem zareagować. W prostych słowach odpowiedziałem ci czemu uważam że tak nie jest.

        • APA 26 sierpnia 2011 o 10:56 pm

         Czesc STARY !
         Jak zyjesz ?
         Bydgoszcz jeszcze nie peka ???
         Jak tam Zagozda i jego ruch narodowy,napisz cos o nim,bo przeciez zblizaja sie wybory i to jakie „sami swoi” !
         Irena nam nie straszna dzieki twemu orgonitowi (moj stary nasladuje cie).
         Irka przeszla bokiem i wali na Washington dokonczyc dziela i obalic „moniument”,ten symbol globalu.Jak juz ta szpica sie polozy ,to i po masonach bedzie .
         Trzymaj sie stary,masz pozdrowienia od mojego wodza !
         Jeszcze tylko pytanie co w Swiebodzinie ,Chrystus Krol nie powalony na ziemie ?
         Nasi chlopaki pukali na twoja strone ale serwer odwala ,chetnie bysmy rozruszali twoj bloog.
         CZESC !

 18. OlO 26 sierpnia 2011 o 9:43 am

  McCain straszy Rosję libijskim scenariuszem
  STANY ZJEDNOCZONE. Senator i były kandydat na prezydenta USA John McCain, ostro zaatakował Rosję, twierdząc, że może ona być kolejnym krajem, który doświadczy rebelii w stylu libijskim.
  Zdaniem waszyngtońskiego korespondenta „Russia Today” Gayane’a Chichikyana senator McCain posiada bardzo daleko idącą perspektywę. Uważa on, że tzw. arabska wiosna obejmie swym zasięgiem również takie kraje jak Chiny i Rosja, które według niego „potrzebują demokracji” tak, jak to ma miejsce obecnie w Libii.
  W pewnym momencie swojej wypowiedzi McCain stwierdził nawet, że Libia już osiągnęła demokrację, co jest tezą kompletnie oderwaną od rzeczywistości. Nawet gdy tzw. Narodowa Rada Tymczasowa zdobędzie, Trypolis i zainstaluje w nim swoje rządy to nie będą to w żadnym wypadku rządy ludzi wybranych przez Libijczyków.
  Tymczasem większość Libijczyków, zdaniem rosyjskiego korespondenta, jest oburzona, faktem, że obce siły zewnętrzne dokonały tego wyboru za nich. Według McCaina jednak „Wszystkie te wydarzenia są wielkie a ogień powstań powinien przenieść się do innych krajów”. Według polityka amerykańskiego „następna jest Syria” zaś „po Kaddafim to Assad jest następnym w kolejce do tego by upaść”. Zdaniem korespondenta „Russia Today” McCain jest postrzegany jako tuba tych sił w Waszyngtonie, które chcą widzieć niektóre państwa, szczególnie bogate w zasoby naturalne i strategicznie ważne, pogrążone w kompletnym chaosie i paraliżu politycznym.
  Członek wyższej izby amerykańskiego parlamentu wskazuje także na niektóre z najbogatszych państw świata i zasadniczo wzywa do rewolucji w tych krajach, twierdząc, że „życie w nich jest tak trudne, że trzeba się natychmiast buntować.”
  Tymczasem sondaże wskazują, że większość Amerykanów nie jest zadowolona z kierunku w którym zmierza ich gospodarka. „Czy zgodnie z logiką McCaina znaczy to, że Amerykanie muszą wyjść na ulicę i buntować się?” – pyta reporter „Russia Today”.
  http://www.geopolityka.org/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/mccain-straszy-rosje-libijskim-scenariuszem/

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 10:12 am

   Syjonazistowskie rządy w USA doprowadziły do tego, że ten kraj z oazy wolności staje się drugą Rosją sowiecką. Zauważcie, że priorytetem syjonazistów jest odebranie Amerykanom broni, by móc ich bezkarnie mordować. Nie sądzę by się to jednak udało – ruch secesyjny jest już daleko posunięty, jest to tylko kwestią czasu by stany zaczęły się odrywać. Z rozbiciem USA pójdzie znaczne osłabienie syjonu, a to spowoduje odwilż na świecie, o ile oczywiście nie dojdzie do kolejnych „awarii” rodzaju Fukushima, które spowodują to, że będziemy mieć poważniejszy problem niż nawet wojna światowa. Problem zresztą już istnieje – sama Fukushima to 1000 Czarnobyli.

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 10:36 am

    Ja pozwole sie nie zgodzic z twoimi interpretacjami.

   • mi461 26 sierpnia 2011 o 12:07 pm

    @ Monitor – MADRE SLOWA juz jest 2 rosja sowiecka !! ba nawet wiecej ….

   • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:08 pm

    Eeeee ,tam w USA w kazdym Stanie jest inna sytuacja -spoleczno-gospodarczo-ekomicznie polityczna !
    Poludnie moze sie oderwac ale z polnoca bedzie inaczej.
    Poobserwujcie gdzie najwiecej jest ickow.

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:03 pm

   To on tez prorok ?

 19. Jony 26 sierpnia 2011 o 9:43 am

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:12 pm

   Icek przystaje do tego co daje !

 20. OlO 26 sierpnia 2011 o 9:45 am

  Grecja zniosła zakaz wstępu policji na uczelnie
  GRECJA. Pomimo ulicznych protestów i starć z policją w Atenach, Salonikach, Heraklionie i Patras grecki parlament przegłosował w środę pakiet reform systemu edukacji wyższej, ograniczających znacząco autonomię studentów i pracowników naukowych i znoszących wprowadzony po przywróceniu demokracji w kraju ‘azyl akadamicki’ – prawny zakaz wstępu funkcjonariuszy policji na teren uczelni wyższych.
  Przygotowana przez minister edukacji Annę Diamantopoulou reforma wprowadza osoby spoza personelu naukowego do władz uniwersytetów, oraz finansowanie uczelni w oparciu o przygotowany pod dyktando przyszłych pracodawców system ocen. Studentom narzuca określone terminy na ukończenie studiów, odbiera za to gwarancję miejsca na wybranych wykładach i możliwość uczestniczenia w zarządzaniu uczelniami.
  Podczas prac nad reformą edukacji wyższej w greckim parlamencie minister Diamantopoulou dopisała do niej zniesienie azylu akademickiego i zasady wyboru zastępców rektorów spośród kadry naukowej uczelni, czym zjednała sobie głosy prawicowej Partii Konserwatywnej i neofaszystów z LAOS.
  Przeciwko reformie protestowało w Atenach 2000 studentów, doszło tam do starć z policją. Mniejsze protesty odbyły się w Salonikach, Patras i Heraklionie na Krecie.
  http://czsz.bzzz.net/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/grecja-zniosla-zakaz-wstepu-policji-na-uczelnie/

  standardowa procedura zniewalania, najpierw najmądrzejsi później reszta

 21. OlO 26 sierpnia 2011 o 9:47 am

  Dzieci jedzą szczury by przeżyć
  ZIMBABWE. Głodujące dzieci jedzą szczury, krewni kłócą się i dzielą przez szalejący głód, farmerzy muszą zabijać trzodę aby przeżyć. Drastyczny film wywieziony z Zimbabwe przybliża horror, z jakim każdego dnia muszą mierzyć się mieszkańcy kraju rządzonego przez Roberta Mugabe. Film został nakręcony przez uchodźcę w wiosce odległej o 125 mil od Harare, stolicy kraju.
  Jak pisze „The Guardian”, aktywista opozycji (której główną postacią jest Morgan Tsvangirai) pokusił się o nakręcenie filmu odsłaniającego wstydliwe realia codziennego życia w reżimie Roberta Mugabe – kraju obok RPA będącego najdrastyczniejszym przykładem na „dobrodziejstwa wyzwolenia się spod rządów białych”. Ponieważ w Zimbabwe pieniądze są tylko bezwartościowymi papierkami – kraj boryka się z najwyższą na świecie inflacją – prości mieszkańcy wiosek są zmuszeni do żmudnego przeszukiwania koryt rzek i strumieni w poszukiwaniu złota.
  Zamiast chodzić do szkoły, dzieci całymi dniami tkwią w błotnistych ciekach albo wręcz kopią doły w poszukiwaniu kilku drobnych grudek złota, które pozwolą im i ich rodzinie przeżyć kolejny dzień. Bochenek chleba jest wart 0,1 grama złota (!). Zazwyczaj tylko młodzi mają siły na szukanie złota; starszyzna jest zdana na łaskę i niełaskę losu, bądź szczęście młodszych krewnych. Niektórzy rodzice są zmuszeni do karmienia dzieci szczurami, wiele rodzin zostało rozbitych przez kłótnie o jedzenie.
  W jednej z bardziej poruszających scen filmu 15-letnia dziewczyna z opuchniętą twarzą opowiada z płaczem, jak została pobita i wygnana przez własną babkę, ponieważ była „kolejną parą ust” do wyżywienia, a także, że nie jadła nic od trzech dni. Autor nagrania dodaje: „nigdy nie widziałem mojego ludu w tak desperackiej sytuacji”. Uprawy są martwe, a farmerzy są zmuszeni do zarzynania i zjadania zwierząt gospodarskich, aby przeżyć. Z powodu przynależności do Ruchu na Rzecz Demokratycznych Zmian (Movement for Democratic Change, MDC) był prześladowany i torturowany przez członków Zanu-PF (Zimbabwe African National Union – Patriotic Front), rządzącej partii Roberta Mugabe. Jego dom miał być podpalony dwa razy, a z powodu obaw o życie był zmuszony uciec z rodzinnej wioski i ukrywać się w stolicy. Jego brat nie miał tyle szczęścia i został zamordowany rok temu przez osiłków najętych przez Zanu-PF.
  Jedna ze scen filmu przedstawia autora stojącego pośród zgliszczy własnego domu, opowiadającego o ruinie, do jakiej doprowadził kraj i obywateli „wyzwoliciel” Robert Mugabe. Pomimo nadchodzących zmian, w tym powstającego „rządu jedności” z liderem opozycji Morganem Tsvangirai jako premierem, anonimowy autor filmu wcale nie wyraża optymizmu, a wręcz „nie wróży krajowi wyjścia z zapaści”…
  http://autonom.pl/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/dzieci-jedza-szczury-by-przezyc/

  taka informacja powinna ruszyć wasze serca i zobojętnienie

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 10:06 am

   Jedno jest na to określenie – „ludobójstwo”. Jest to planowe i celowe. Mieszkańcy Afryki są dla takich szatanów w ludzkim ciele jak Kissinger tylko pasożytami marnującymi „ich” dobra naturalne.

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:15 pm

   Byles tam,widziales na wlasne oczy te „jadki ze szczurami” ?
   Od kiedy to biedni i glodni kreca filmy ???
   Napisz wprost,ze moznym tego swiata chodzi o UTWORZENIE UNII AFRYKANSKIEJ pod zarzadem globalu !

   • OlO 26 sierpnia 2011 o 7:15 pm

    to info jest zmyślone aby zapchać dzień? a może włączysz swoje myślenie?

    • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 11:06 pm

     Co mowisz ?
     Co wlaczyc – myslenie ???
     To ty je sobie czasem wylanczasz,opatentuj to !

 22. vol10 26 sierpnia 2011 o 10:04 am

  Komentarz z dnia wczorajszego:
  FAKIR 25 Sierpień 2011 o 8:00 pm
  Pisałem na temat Apokalipsy wiele artykułów

  Można to podsumować
  „O głupi i gnuśnego serca aby uwierzyć we wszystko co powiedzieli prorocy”
  Jezus Chrystus

  Uzytkownik ‚FAKIR’ dopuscil sie manipulacji. Nadmienie iz nie podal numeru tegoz wersetu a jest to wazne w badaniu znaczenia. Uzupelniajac zatem podam:
  Ewangelia s. Lukasza, rozdzial 24:25
  ‚A On rzekł do nich: O głupi i gnuśnego serca, by uwierzyć we wszystko, co powiedzieli prorocy.’
  tlumaczenie: Biblia Warszawska

  Tlumaczenie Biblii Gdanskiej jest wlasciwsze i jasniejsze:
  ‚Tedy on rzekł do nich: O głupi, a leniwego serca ku wierzeniu temu wszystkiemu, co powiedzieli prorocy!’
  Biblii Tysiaclecia rowniez:
  ‚Na to On rzekł do nich: O nierozumni, jak nieskore są wasze serca do wierzenia we wszystko, co powiedzieli prorocy!’

  Kontekst oraz wlasciwe tlumaczenie jest niezbedne aby zrozumiec sens slow naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

  Podam rowniez celem dodatkowego wyjasnienia ponizszy tekst:

  zrodlo: nadzieja.pl/ksiazki/richards/08_o_pismie_swietym.html

  ‚Zawsze musimy pamiętać, że Słowo Boże jest ziarnem ŁUK. 8,11. Ziarno to ma w naszym życiu wzrastać i przynosić owoc. Możemy tego dokonać, jeżeli nie zniszczymy ziarna przez nieposłuszeństwo i wątpliwości. Wypowiedź apostoła Piotra objawia postawę apostołów wobec Słowa Bożego: „Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży natchnieni Duchem Świętym” 2 PIOTRA 1,21. Potwierdza to również apostoł Paweł: „Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany” 2 TYM. 3,16.17.

  Zwróć uwagę na to, że nawet po zmartwychwstaniu Pan Jezus powoływał się na Pismo Święte i wyjaśniał jego znaczenie. Przeczytaj piękną opowieść o tym, jak dwóch uczniów spotkało się z Jezusem w drodze do Emaus w dniu Jego zmartwychwstania. Uczniowie byli smutni i zrezygnowani myśląc, że leży On w grobie. Wówczas Jezus powiedział: „O głupi i gnuśnego serca, by uwierzyć we wszystko, co powiedzieli prorocy. Czyż Chrystus nie musiał tego wycierpieć, by wejść do swojej chwały? I począwszy od Mojżesza, poprzez wszystkich proroków wykładał im, co o nim było napisane we wszystkich Pismach” ŁUK. 24,25-27.

  Zgodnie ze słowami naszego Zbawcy bardzo głupi jest ten człowiek, który nie przyjmuje i nie wierzy w całe Pismo Święte. Przyczyną nieświadomości uczniów było zaniedbanie studiowania Pisma Świętego. Jezus musiał po swym cudownym zmartwychwstaniu przypomnieć im wszystkie proroctwa Pisma Świętego od początku. Na ich podstawie przedstawił im wszystkie wydarzenia, które przedtem tak zniechęciły i załamały Jego naśladowców. Wszystko bowiem było tak, jak zostało przepowiedziane: narodzenie, działalność, śmierć i powstanie z martwych. Toteż uczniowie po wysłuchaniu swojego Nauczyciela powiedzieli: „Czyż serce nasze nie pałało w nas, gdy mówił do nas w drodze i Pisma przed nami otwierał?” (w. 32).

  O Piśmie Świętym sam Jezus powiedział: „A Pismo nie może być naruszone” JAN 10,35. Niebo i ziemia przeminą prędzej niż choćby jedna litera ze Słowa Bożego. To mówił Jezus — żywe Słowo. Nigdy o tym nie zapominajmy i nie lekceważmy tego.’

 23. OlO 26 sierpnia 2011 o 10:09 am

  „Cichy” projekt rządu: więcej uprawnień dla policji
  Łatwy dostęp do pozyskiwania naszych danych dla policji, podsłuchy, ułatwienia dla służb innych krajów – takie m.in. nowe uprawnienia mają dostać policjanci i inne służby – pisze „Gazeta Wyborcza”. Projekt przechodzi przez Sejm po cichu i w ekspresowym tempie, a ustawa ma być przegłosowana na najbliższym posiedzeniu Sejmu.
  Jak pisze gazeta, rządowy projekt ustawy ma wdrożyć unijne decyzje ramowe o współpracy przy zwalczaniu przestępczości. Tylko że Unia takiego poszerzenia uprawnień nie wymaga.
  Projekt przechodzi przez Sejm w ekspresowym tempie, a przegłosowany ma zostać na posiedzeniu, które odbędzie się 29-31 sierpnia.
  Ustawa ma znacznie poszerzyć uprawnienia policji – np. przy zakładaniu podsłuchów. Zdobyte w ten sposób informacje będą mogły być przekazywane dalej – i to nie tylko służbom państw UE, ale też „państw trzecich” – a więc np. Białorusi, Libii czy Wietnamu. W ten sposób nie udałoby się zrealizować zapowiedzi prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości ws. uszczelnienia procedury przekazywania 6,5 tysiąca osób na podsłuchu
  W zeszłym roku policja i inne uprawnione do tego służby wystąpiły o… czytaj więcej »
  danych za granicę, które padły po sprawie przekazania informacji o Alesiu Bialackim.
  Sprawdzą każdego bez kontroli sądu?
  Znacznie poszerzono też uprawnienia policji i służb specjalnych w dostępie do informacji o naszym majątku. Część z tych danych – pozwalających ustalić, czy ktoś płaci podatki, czy ma konto w tym lub innym banku lub domu maklerskim, ubezpieczenie w funduszu emerytalnym itp. – służby mogłyby uzyskiwać bez kontroli sądu. Mogłyby więc sprawdzić każdą osobę, nie tylko podejrzanego.
  Na posiedzeniu podkomisji pracującej nad projektem wątpliwości co do tych uprawnień wyraził generalny inspektor ochrony danych osobowych Wojciech Wiewiórowski. Jednak policyjne Biuro Odzyskiwania Mienia tłumaczyło, że to potrzebne, by sprawnie ustalać miejsca, w których podejrzany ulokował pieniądze.
  Pilotujący projekt wiceminister spraw wewnętrznych Adam Rapacki mówi, że jeśli projekt będzie budził kontrowersje, posłowie są skłonni zrezygnować z nadania służbom uprawnień, które nie są konieczne do wykonania unijnych decyzji – pisze „GW”.
  masoński http://www.tvn24.pl/-1,1715253,0,1,cichy-projekt-rzadu-wiecej-uprawnien-dla-policji,wiadomosc.html

 24. OlO 26 sierpnia 2011 o 10:30 am

  Polsko – Izraelska Komisja Podręcznikowa
  Antypolska ofensywa, której nasilenia jesteśmy świadkami, przygotowywana była długo i dokładnie. Objęła ona również oświatę, w tym oczywiście podręczniki historii. W celu doskonalenia ich treści, w imię zbliżenia między narodami i wychowania młodzieży w duchu tolerancji oraz szacunku dla innych kultur i obyczajów, powołano polsko-izraelską komisję podręcznikową.
  Na pozór nie było w tym nic niezwykłego, gdyż międzynarodowe doskonalenie treści podręczników szkolnych prowadziła Polska od przełomu lat 1968-1969, aż do roku 1999 w różnej formie i z różnym nasileniem, z ponad 40 (czterdziestoma) państwami całego świata.
  Kto oceniał
  Zalecenia przygotowywane były w różnym kształcie przez wspólne komisje podręcznikowe, ale z żelazną konsekwencją przestrzegano zawsze zasady równego partnerstwa i wzajemności. Tak było również w przypadku współpracy polsko-sowieckiej, mimo wielkich nacisków politycznych.
  W odniesieniu do komisji polsko-izraelskiej, zasada równego partnerstwa i wzajemności nie została zachowana i to w dwóch płaszczyznach: personalnej i merytorycznej.
  Zasadnicze zastrzeżenie budzi przede wszystkim skład komisji. Ze strony izraelskiej weszli do niej Żydzi z Izraela, ze strony polskiej… Żydzi polscy. Takiego fenomenu nie było dotychczas w żadnej z komisji podręcznikowych. Izraelscy i polscy Żydzi ustalają to, czego ma się uczyć młodzież polska. Jest to tym bardziej zaskakujące, że wśród strony „polskiej” są osoby, których wybitnie antypolskie publikacje były przedmiotem interpelacji sejmowej i zostały wycofane ze spisu MEN (Jerzy Tomaszewski „Mniejszości narodowe w Polsce w XX w.”, wyd. Spotkania 1991; interpelacja sejmowa 6 maja 1992 r.).
  Drugie poważne zastrzeżenie budzi fakt, że ocena treści polskich w izraelskich podręcznikach historii dokonana została w oparciu o tłumaczenie na język angielski. Wszelkie przekłady, a tym bardziej „ukierunkowane”, zniekształcają sens informacji. W Polsce mamy ludzi znających język hebrajski. Dlaczego nie skorzystano z ich pomocy?
  Komisja dokonała analizy treści izraelskich w polskich podręcznikach i zgłosiła cały szereg postulatów ich zmiany oraz omówiła ogólnie trzy izraelskie podręczniki. W wyniku tego powstały Zalecenia, którym warto poświęcić nieco uwagi. (…)
  więcej na http://www.wykop.pl/ramka/856973/polsko-izraelska-komisja-podrecznikowa/
  przerzut z http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/26/polsko-izraelska-komisja-podrecznikowa/

 25. theaspartam 26 sierpnia 2011 o 10:37 am

  Krzysztof Jackowski Nauka Jasnowidzenia część 1(4).Radio bez cenzury http://www.youtube.com/watch?v=S1-oV_8ERvw

 26. theaspartam 26 sierpnia 2011 o 10:38 am

  Czechy 32 wstrząsy w ciągu 12 godzin magnitura 2-4 Richtera http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=233547#map klik na mapka panorama

  • vol10 26 sierpnia 2011 o 10:43 am

   Rzeczywiscie czestotliwosc nad wyraz wysoka i jest to bardzo niepokojace.

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 10:46 am

    Co prawda jest to rejon aktywny sejsmicznie ale z malymi magnitudami. Niemniej jednak sa powody do obaw.

 27. theaspartam 26 sierpnia 2011 o 10:54 am

  Podobnie Polska i Niemcy http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=233289#map

 28. wacpan 26 sierpnia 2011 o 10:59 am

  „Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa” – dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla. Dobrze o tym wiedział dr. Ernesto Corntreras gdy zakładał w Meksyku klinikę leczącą raka witaminą B17

  Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100 proc. przypadków, nawet jego najbardziej złośliwe odmiany – twierdzi dr Ernesto Corntrerasa, który w swojej klinice wyleczył z raka wiele tysięcy pacjentów.

  http://www.vitajuice.pl/terapiagersonawitygraalwleczeniuraka.html

 29. wacpan 26 sierpnia 2011 o 11:00 am

 30. wacpan 26 sierpnia 2011 o 11:13 am

  http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/the-economist-prestizowy-brytyjski-tygodnik-rzad-tuska-niszczy-polska-gospodarke_166659.html

 31. wacpan 26 sierpnia 2011 o 11:45 am

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Zobacz-co-jesz-w-parowkach-O-fuuu,wid,13720836,wiadomosc.html

 32. Mariusz 26 sierpnia 2011 o 11:59 am

  W siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w stolicy Nigerii, Abudży, wybuchła bomba. Jak podaje BBC, są ofiary śmiertelne, jednak na razie ich liczba nie jest znana.

  http://konflikty.wp.pl/title,Wybuch-bomby-w-siedzibie-ONZ-sa-ofiary,wid,13722699,wiadomosc.html

  • Mariusz 26 sierpnia 2011 o 12:04 pm

   a tymczasem…..

   http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Izrael-zbombardowal-Strefe-Gazy,wid,13720657,wiadomosc_wideo.html
   W wyniku nalotów, do których doszło w nocy z środy na czwartek, zginęły co najmniej 4 osoby, a 20 jest rannych. W innym ataku śmierć poniosły dwie osoby, 10 zostało rannych. Wśród ofiar jest wiele dzieci.

 33. OlO 26 sierpnia 2011 o 12:32 pm

  Wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej – ciąg dalszy?
  http://video-embed.al.com/services/player/bcpid634644574001?bctid=1127508644001
  Od kilku tygodni pojawiają się w necie niewielkie ilości informacji o prawdopodobnym dalszym wycieku ropy z platformy wiertniczej BP Macondo Well – tej samej, której eksplozja w zeszłym roku anihilowała życie biologiczne Zatoki i zrujnowała życie i zdrowie mieszkańcom wybrzeża Luizjany.
  Ale od kilku dni pojawiły się już wiarygodne zdjęcia i konkretne informacje. Ich źródłem jest http://www.al.com/press-register/ oraz jeden z ważniejszych blogów – blog Alexandra Higginsa http://blog.alexanderhiggins.com/, który relacjonuje różnego rodzaju katastrofy, których doświadczamy i my i Mother Earth. http://www.youtube.com/watch?v=yF3l4DRXVbI
  Pomimo konsekwentnych zaprzeczeń ze strony BP oraz Coast Guard (Straż Wybrzeża), jakoby jakikolwiek wyciek miał miejsce w rejonie Macondo, są już wykonane zdjęcia wycieku na powierzchni oceanu oraz zostały pobrane próbki pływającej ropy. Wstępne wyniki analizy potwierdzają, że jest to ropa i że jej właściwości wskazują na duże prawdopodobieństwo, że pochodzi ona właśnie z ujęcia Macondo. (Obejrzyj film w główce naszej strony).
  Największe plamy oleju znaleziono około jednej mili od trefnej platformy, ale nie jest to żadnym argumentem oddalającym źródło wycieku od platformy, gdyż prądy morskie z pewnością przemieszczają masy wyciekającej ropy w trakcie jej wędrówki od dna ku powierzchni (ponad 1500 m głębokości do pokonania).
  W bliskiej okolicy Macondo pojawił się też statek ratowniczy Helix 2, który służy do zbierania ropy z powierzchni wody. Pojawił się, chociaż BP uparcie twierdzi, że nie może znaleźć żadnych śladów ropy na powierzchni Zatoki.
  Na podstawie: Blog Alexander Higgins
  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/08/25/breaking-news-oil-leak-in-gulf-confirmed-from-the-bp-gulf-oil-spill-macondo-well-65471/
  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/08/22/photos-vidoes-massive-oil-slick-bps-deepwater-horizon-gulf-spill-site-62821/
  Choć wydaje się to niemożliwe, istnieje też gorsza alternatywa, niż wyciek z odwiertu Macondo. Od kilku tygodni w kręgach ludzi życiowo związanych z losami Zatoki – zwłaszcza po ekologicznej zbrodni wykonanej przez BP – toczy się na powrót dyskusja o możliwych pęknięciach dna oceanu, które zaczynają uwalniać kompletnie niekonrolowane wycieki ze złóż, które znajdują się pod dnem morza. Ten temat był analizowany jeszcze w trakcie pierwszego wycieku w zeszłym roku i pojawiały się zdjęcia wykonane przez zdalnie sterowany ROV (Remote Operation Vehicle), które MOGŁY to potwierdzać, ale były one konsekwentnie usuwane przez BP aż do momentu, gdy udowodniono fikcję rzekomo na żywo transmitowanych zapisów z ROV, które okazały się być pętlą „bezpiecznego dla BP” zapisu, który nie pokazywał niczego niepokojącego…
  Pęknięcia dna oceanu mogą być spowodowane przez odwierty BP i próby kontrolowania ilości uwalnianej pod ogromnym ciśnieniem ropy – mechanizm powstania takich pęknięć jest gdzieś opisany w naszym zeszłorocznym poście poświęconym katastrofie w Zatoce Meksykańskiej http://www.schodamidonieba.pl/%20http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:katastrofa-ekologiczna-czy-tylko-w-ameryce&catid=44:swoje&Itemid=125. Ale mogą też powstać w wyniku sejsmicznej aktywności Matki Ziemi, a tej ostatnio nam nie brakuje.
  Źródło http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1096:wyciek-ropy-w-zatoce-meksykaskiej-cig-dalszy&catid=44:swoje&Itemid=125

 34. sebecx 26 sierpnia 2011 o 1:01 pm

  .Ludzie przyszłości… http://www.youtube.com/watch?v=10IXLdoibUA&feature=related
  ..hmmm …

  • 999AQQ 26 sierpnia 2011 o 1:28 pm

   …skoro nam uchyla się rąbka tajemnicy to Takie cuda od dawna już stosują!

 35. pola 26 sierpnia 2011 o 1:26 pm

  W nowojorskich sklepach pustoszeją półki z wodą, bateriami i jedzeniem w puszkach. Burmistrz Michael Bloomberg radzi mieszkańcom by przygotowali się do ewakuacji. Nadciągający huragan Irene może całkowicie sparaliżować ponad 8 mln. metropolię. Maksymalna prędkość wiatru w centrum huraganu drugiego stopnia osiągnęła rano prędkość ponad 170 km na godzinę. Ale może on stać się jeszcze groźniejszy, jak zbliży się do wschodniego wybrzeża USA. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uwaga-to-moze-byc-najwiekszy-huragan-w-historii-miasta,wid,13720770,wiadomosc.html

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:18 pm

   Przeciez chodzi o to aby interes ruszyl i stary towar uplynnic.

   • sebecx 26 sierpnia 2011 o 3:37 pm

    ..no to popatrz jak wygląda Irena…. http://www.youtube.com/watch?v=Za2411qLlBo&feature=player_embedded

    • OlO 26 sierpnia 2011 o 7:22 pm

     a może te info to odwrócenie uwagi od czegoś innego co teraz się dzieje???

   • sebecx 26 sierpnia 2011 o 5:28 pm

    ..a tutaj mówi Obanana, że to będzie historyczny hurrikan.. http://www.tvn24.pl/0,1715326,0,1,obama-ostrzega-przed-irene-to-bedzie-historyczny-huragan,wiadomosc.html

    • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 9:10 pm

     Wypowiedz Obamy w sprawie huraganu … ciekawe jak to brzmi od tyłu. Może też jest tam jakieś drugie dno:

  • OlO 26 sierpnia 2011 o 7:19 pm

   sami to zrobili a teraz się podniecają

 36. PokójWam 26 sierpnia 2011 o 1:34 pm

  Bogdan Goczyński wie co mówi np. o PIS a Twoje Monitor usprawiedliwienia ich nic nie dadzą że się niby „nawrócili” po Smoleńsku. On ma o nich aktualne informacje więc by powiedział że się zmienili na lepsze, a jednak w tym wywiadzie nadal twierdzi „To jest czysta propaganda, czysty teatr dla ludu” gdyby wybory miały coś zmienić już dawno by były zakazane

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/26/bilans-ostatnich-dni-w-libii/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/26/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-a-katolicki-woodstock-rozkwita/

  Trzeba też powiedzieć że jest atak na Biblię, Boga i Chrześcijaństwo ale na pewno nie na KK
  http://zbawienie.com/wojna.htm

 37. KpNeroN 26 sierpnia 2011 o 2:23 pm

  UWAGA: Kampania na rzecz legalizacji pedofilii w USA !

  „Pedofile są niesprawiedliwie „demonizowani” przez społeczeństwo” oraz „pedofil nie musi pozyskiwać zgody dziecka na seks, tak jak nie musi się pytać butów, czy może je założyć” – oto niektóre tylko tezy ostatniego sympozjum naukowego w USA… !!! Czy nasza cywilizacja zmierza ku upadkowi ? Czy za kampanią, mającą na celu legalizację pedofilii w USA stoją politycy i wielki biznes ? Czy tak, jak już bywało w innych przypadkach, będą podejmowane próby legalizacji pedofilii w Unii Europejskiej ? (globalnaswiadomosc.com)

  • Ania 26 sierpnia 2011 o 7:41 pm

   To się nie mieści w głowie ! Może chodzi o wywołanie niepokojów społecznych ?

 38. FAKIR 26 sierpnia 2011 o 3:14 pm

  Wielkie trzęsienia ziemi w Czechach. Ludzie panikują i wybiegają na pola
  http://earthquake-report.com/2011/08/26/earthquake-swarm-is-hitting-the-cheb-vogtland-area-on-the-chech-germany-border/

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:19 pm

   Poczekaj !
   Nie taki pepik strachliwy jak piszesz.
   Nie panikuj,no chyba,ze za to ci placa.

   • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 4:42 pm

    Właśnie mnie to dziwi, że media rozkręcają temat.
    Niestety mała ilość osób może w tym przypadku poznać jaka jest prawda
    Jechałem samochodem i słuchałem reportażu. Słuchało się tak jakby był on wcześniej przygotowywany, a nie realizowany na gorąco.
    Odpaliłem komputer i wyszukałem informacje na temat trzęsienia w Czechach.
    Teraz widzę, że to chyba kolejna gra na strach.
    Chociaż z drugiej strony nie zdziwię się gdy na Węgrzech dojdzie to jakiejś tragedii z tym związanej.
    Jeśli niektóre trzęsienia są powodowane sztucznie, wtedy znając cele NWO można przypuszczać, że nie odpuszczą Czechom, a szczególnie Węgrom
    Jeśli jeszcze do tego podepnie się Polska to mogą być nici z planu NWO w środkowej Europie

  • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 3:43 pm

   Coś w tym wszystkim jest dziwnego.
   Jadąc nie dawno autem słuchałem wypowiedzi, że to wszystko jest normalne bo ziemia w tym rejonie trzęsie się od dawna.
   Zastanawia mnie dlaczego więc podali info, że ludzie się boją i niektórzy koczują od nocy na polach?
   Przecież jeśli ludzie są przyzwyczajeni do tego typu trzęsień, wtedy nie biegną tłumnie na pole w popłochu i nie siedzą tam od nocy do popołudnia
   Ewidentnie mamy do czynienia z manipulacją medialną.
   Można się tylko domyślać w jakim celu nagłaśniają tego rodzaju przypadki.
   Jeśli tego typu trzęsienia występują często w tamtym rejonie, to po co się w ogóle tym zajmować i wysyłać dziennikarzy aby kręcili reportaże?

   • vol10 26 sierpnia 2011 o 3:54 pm

    Rejon ten jest aktywny sejsmicznie ale drgania zazwyczaj nie przekraczaja trzech stopni. Aktualna sytuacja (wysoka czestotliwosc) jest jednak ponadnormalna i obawy nie sa bezpodstawne.

 39. Bogdan Gładysz 26 sierpnia 2011 o 3:19 pm

  To wszystko zaczęło się po 4 sierpnia ktoś chce opanować świat

 40. Jerzy 26 sierpnia 2011 o 3:45 pm

  Fragmenty książki „Oko Cyklopa” – Sławomir M. Kozak
  „Propaganda przemysłu spożywczego o wykarmieniu ludności świata dzięki zwiększeniu wydajności przestaje być wiarygodna. Genetycznie manipulowane rośliny tworzy się nie dlatego, że są bardziej wydajne, ale dlatego, że korporacje mogą je opatentować.

  Amerykańscy farmerzy uprawiają na milionach akrów rośliny GMO dlatego, że jest to subsydiowane przez władze ogromnymi kwotami. Te pieniądze pochodzą naturalnie z kieszeni podatników. Im więcej farmer wysieje takich roślin, tym więcej tych pieniędzy dostanie. Jest to zresztą swego rodzaju błędne koło, ponieważ dotacje te, powodując wzrost uprawy roślin modyfikowanych, zalewają nimi rynek, co przekłada się na obniżkę cen uzyskiwanych z ich sprzedaży. To, z kolei, skłania farmerów do zwiększania upraw. Natomiast farmy ekologiczne nie dostają oczywiście od rządu żadnych pieniędzy.

  (Fragment rozdziału „SZATAŃSKIE NASIONA”)”

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 3:59 pm

   Odkrycie :
   Moderatorem na tym portalu jest Zenobiusz .
   Eureka !

   • zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 5:38 pm

    Puryt mylisz się,dawno miałbyś bana ze swoim bełkotem.

  • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 4:15 pm

   Pan Kozak jest niesamowitym człowiekiem, z wielkim dorobkiem życiowym i potencjałem intelektualnym. Polecam jego książki jeśli ktoś jeszcze nie czytał

   • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 4:18 pm

    http://www.oficyna-aurora.pl/index.php?a=autorzy&c=slawomir-m-kozak

 41. latarnik 26 sierpnia 2011 o 3:56 pm

  http://biznes.onet.pl/miedzynarodowe-koncerny-naftowe-gotowe-do-walki-o-,18493,4830922,3030583,53,1,news-detal

  • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 4:59 pm

   Zachowują się typowo, jak na pasożyty przystało.

 42. jantar 26 sierpnia 2011 o 6:26 pm

  Ciąg dalszy historii potwierdzającej moją tezę o cichym nowym podziale jałtańskim Polski. Tylko gnębi mnie kto kiedy z kim i jak dokładnie podzielił tort o nazwie Polska.

  Jakiś czas temu napisałem artykuł notabene ocenzurowany na Salonie24 o prywatyzacji Enei ostał się jeno na NE. W którym opisałem rolę Kulczyka i Wałęsy. Na jego koniec wrzuciełem tezę o podziale gospodarczym Polski jak tortem.

  Niemcy biorą transport (vide: DBahn i PKP Cargo, LOT i Lufthansa), Francuzi telekomunikację (TPSA i FT), Ameryknie wydobycie gazu itd. można by wymieniać długo po bankowość włącznie. Teraz działkują się energetyką i ciepłownictwem.

  Prywatyzacja w Polsce ma bardzo śmieszne założenie.

  SPRZEDAĆ POLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE ZAGRANICZNEMU PRZEDSIĘBIORSTWU PAŃSTWOWEMU.Będzie lepiej zarządzane. To Państwo z PO i SLD nazywają prywatyzacją. Nie wierzycie, że Państwowemu? Zaraz Państwu udowodnie. Ale po kolei.

  Wczoraj ok. 22 Rada Miasta Warszawy wyraziła zgodę na prywatyzację SPEC jasno pokazując jego mieszkańcom mimo zebrania wielkiej ilości podpisów w sprawie referendum gdzie ich mają. Oczywiście usłużne media pokazały, a jakże „pożytecznych idiotów” mówiących o tym, że prywatne będzie lepiej zarządzane itp. bzdury. W mediach oczywiście pokazali „opinię społeczną” – jakiegoś dziada, który wiedzę czerpie z tychże mediów mówiącego o konkurencji. Zamknąłby taki jadaczkę i nie gadał głupot w jedynej chwili wielkości w swoim życiu jak go w TVN czy innym badziewiu pokazali. Chce zobaczyć jak wygląda to zarządzanie proszę bardzo kliknąć tutaj. Poszukać w necie.

  Jakiej do jasnej cholery konkurencji?! SPEC jest monopolistą. Boże, jak ja bym chciał być monopolistą! Niech mi jakiś bank pożyczy te 1,5 mld złotych na SPEC, zapewniam Państwa, że pieniądze zwrócę i nie upadnę, bo monopole NIE UPADAJĄ! Więc czemu je sprzedawać? Lepsze zarządzanie? Walcowa – Bufetowa się zmęczyła zarządzaniem? Przecież to ona SPEC-em zarządzała. Ma być lepsze zarządzanie? To argument z d… wzięty. Jak prywatny ma być lepiej zarządzany ten SPEC to oznacza, że BUFETOWA powinna podać się do dymisji bo sobie z zarządzaniem rady nie daje. DO DYMISJI!

  No dobra mniejsza o to, że SPEC ma 89% warszawskiego ciepłownictwa i to, że infrastrktury nie powinno się nigdy sprzedawać. Na marginesie dodam, że ta sama firma próbuje kupić STOEN dostarczający ciepło. Monopol będzie całkowity. No nic zdecydowano się sprywatyzować SPEC a nabywcą będzie koncern Dalkia. Prywatyzacja czyli SPEC będzie… prywatny. Ano przyjrzyjmy się jak to Dalkia jest prywatna: akcjonariuszami są: EDF (Electricité de France) – 34% i Veolia Environnement – 66%.

  O EDFpisałem przy okazji Eneijest pod całkowitą kontrolą państwa francuskiego – 84,48% udziałów.

  Veolia Environnementjest z daleko bardziej rozdrobnionym akcjonariatem ale jak się przez wszystko człowiek przekopie i obedrze to wszystko z piórek to kurczak jest nagi i … znowu okazuje się, że głównym udziałowcem jest … państwo tylko nie polskie a francuskie.
  Udziałowcy VE to:
  (niespodzianka!?) EDF (Enargetyka Francuska) 3,9% udziałów
  Caisse des dépôts et consignations (CDC) 9,5% publiczna (państwowa) instytucja finansowa zarządzana przez parlament.
  Groupe Industriel Marcel Dassault 5,9% francuska koncern zbrojeniowy produkujący samoloty Mirage i Rafale, badaniami kosmicznymi znajduje się całkowiecie pod kontrolą państwa francuskiego.
  Groupama 5,7% udziałów francuski ubezpieczyciel. Spółdzielnia związana z państwem francuskim.

  Jeżeli to jest prywatyzacja to ja jestem królewna Śnieżka.

  Tylko przy tym wszystkim czy należy za to winić PO, SLD, PSL czy PiS (tak oni też mają swoje czarne karty w historii, mniej ale mają). Ich winić nie należy im trzeba nogi z d… powyrywać, a winić to należy tych mądrali co to chodzą między nami na ulicach nie mają zielonego pojęcia o niczym, ale pójść i głosować to i owszem pójdą. Spełnią swój „obywatelski obowiązek”. Tylko po jaką cholerę? By żyło się lepiej? Komu?

  Można przegrać bitwę, można przegrać wojnę, ale to oznacza, tylko tyle, że tym razem wróg był po prostu silniejszy. Ale … jak zostajesz pozbawiony dziedzictwa, majątku i zostajesz dziadem we własnym kraju to jest sytuacja dużo gorsza, bo wróg okazał się po prostu mądrzejszy.

  Ciekawe czy jak już sprywatyzują całą infrustrukturę, ziemię cały majątek to czy nas Polaków też sprywatyzują, życiem takiego „pożytecznego idioty” jak ten z TV też by się dało sprawniej i efektywniej zarządzać. W tym konkretnym przypadku jestem za „prywatyzacją”.

  http://4wladza.nowyekran.pl/post/24846,specjalna-prywatyzacja

  • TZ 26 sierpnia 2011 o 7:36 pm

   „Wczoraj ok. 22 Rada Miasta Warszawy wyraziła zgodę na prywatyzację SPEC jasno pokazując jego mieszkańcom mimo zebrania wielkiej ilości podpisów w sprawie referendum gdzie ich mają”

   Kłopot w tym, że ta „wielka ilość podpisów” to pochodziła albo ludzi spoza Warszawy (sprzeczność z ustawą), albo od trupów. Sam pomyśl: żeby dać pretekst do zakwestionowania aż 40 tys. podpisów, to trzeba być idiotą.

   • FAKIR 26 sierpnia 2011 o 7:45 pm

    SPEC to firma z największą infrastrukturą tego typu na świecie.
    Właśnie słuchałem audycji i sam się zdziwiłem, że jej infrastruktura jest tak ogromna.
    Jakiś prof.hab. drżącym głosem wypowiadał się, że nawet trudno oszacować jej wartość.
    Masakra!

    • peryskop 26 sierpnia 2011 o 9:57 pm

     FAKIR: Masakra
     Na tym tle wyarźnie widać rolę-trolę o kryptonimie „TZ”.

    • TZ 27 sierpnia 2011 o 10:44 am

     „Jakiś prof hab drżącym głosem”, „trudno oszacować” – no do łez się uśmiałem. Może temu panu jest trudno oszacować, może powinni zapytać specjalistę. Żenada.
     @peryskop,
     A masz coś konkretnego do powiedzenia na temat spieprzenia 40k podpisów przez tych oszołomów? Wyobrażali sobie, że „jakoś to będzie”, bo przecież „mają rację”? A prawo można olać?

   • Ania 26 sierpnia 2011 o 10:11 pm

    Albo być agentem i specjalnie podłożyć trefną listę.

  • bia 26 sierpnia 2011 o 7:38 pm

   Jak nas już okradną za wszystkiego nie pozostanie nam nic poza wyrwaniem bruku z ulicy i tym brukiem wywalczymy sobie drogę do nacjonalizacji zagrabionego mienia Historia to sinusojda nie porusa się torem płaskim Zawsze mamy upadki i wzoloty a dwudziestolecie prywatyzacji w Polsce to upadek całe państwo to kolonia opuszoczona przez kolonistow którzy wykradli jej serce dwnio dawni temu teraz to już popłuczyny po wolności i demokracji

  • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 7:45 pm

   Moja zmarła żona wspominała mi za życia że kiedyś oglądała w TV, na początku lat ’90, program w którym wystąpił jakiś niemiecki polityk. Pamiętam że była lekko zszokowana jego wypowiedzią. Nie powtórzę słowo w słowo co usłyszałem ale sens był taki że teraz już nie muszą nas podbijać karabinami. Mają od tego pieniądze. Utkwiło mi to w pamięci do tego stopnia że po przeczytaniu twojego tekstu momentalnie o tym sobie przypomniałem.
   Jak widać niewiele czasu było na to potrzeba.

 43. bia 26 sierpnia 2011 o 7:01 pm

  Ja poleżałem w psychuszce cztery miechy tylko za to że chciałem dowieśc istnieniu Synagogi Szatan która chciała mnie kupić Jak się nie dałem a się ujawnili to żeby podwarzyć cokolwiek mówie posadzili mnie w psychuszce raz na trzy tygodnie i tam jeszcze raz próbowli mnie kupić jak się nie udało po pól roku trafiłem już do czubków na trzy miechy I jakoś nie udało sie im mnie przekonać ani złamać Jestrem teraz waryjatem to mogę sobie pisać co chce Dlatego mówie wam synagoga jest ograniczona przez Boga może zrobić tyle na ile pozwoli jej Bóg

 44. KingOvNothing 26 sierpnia 2011 o 7:07 pm

  To nie jest żadna „prywatyzacja” tylko jawny demontaż państwa.
  Aż niemozliwe,że tak daliśmy się „wydutkać”…
  A „pożyteczni idioci” są zadowoleni,że mogą sobie kupić coś na kredyt.
  Kompletny zanik instynktu samozachowawczego.
  Można powiedzieć -No sympathy for fools- ale w tym przypadku wszyscy jesteśmy głupcami…
  A korytka ,tych zawodowych kłamczuszków,zwanych politykami… też opustoszeją…wcześniej czy pózniej…
  Tylko,że wtedy już będzie „po ptokach”…

 45. sulik 26 sierpnia 2011 o 7:17 pm

  Jedni chodzą do kościółka i modlą się, jak postawią pomnik Chrystusa Króla to myślą że już wszystko od teraz będzie dobrze, inni lewacy myślą że świat to jedna wspaniała wioska, kochajmy się oddajmy wszystko w imię przyjaźni, wszyscy ludzie są dobrzy i będzie raj na ziemi. A Polski już nie ma (a jeśli nie będzie zawieruchy światowej to nawet się nie odrodzi). I po co były te walki, wyrzeczenia. Dmowski twierdził że jak Polak nie jest przyciśnięty pod butem to przestaje myśleć. A teraz będzie dużo gorzej, jest cała machina zła, jest psychologia tłumu, za wirtualne pieniądze można wszystkich przekupić lub zastraszyć (w Libii) i czy istnieją ci ostatni sprawiedliwi.

 46. FAKIR 26 sierpnia 2011 o 7:54 pm

  Nie tak dawno pisałem o Polsce i Meksyku
  Proszę bardzo w jaki sposób można szkalować obydwa narody jednym artykułem przy okazji drwiąc z Chrześcijan.
  http://wiadomosci.wp.pl/gid,13724774,title,Zobacz-co-robia-z-figura-Jana-Pawla-II-zdjecia,galeria.html
  Podły atak ma miejsce głównie na onecie i wp.
  Było wiele takich artykułów o Polsce i Meksyku. Zwracajcie na to uwagę.
  Bardzo wysublimowane działanie służb specjalnych
  Meksyk to moja druga ojczyzna, jeśli można tak ująć.
  Wspaniały kraj, wspaniałych ludzi. Bardzo umęczony przez NWO.
  JP2 to dla większości z nich tak wielka świętość, że nawet nie zdajemy sobie w Polsce z tego sprawy.

 47. sebecx 26 sierpnia 2011 o 8:05 pm

  ..mocny przerywnik muzyczny … http://www.youtube.com/watch?v=DjrqwWACZkc&feature=related

 48. ziarnko prawdy 26 sierpnia 2011 o 8:14 pm

  Kampania na rzecz legalizacji pedofili w USA !
  http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliadozwolona.htm

 49. nowy84 26 sierpnia 2011 o 8:25 pm

  Trzeba bacznie obserwować sytuacje z Huraganem Irene…mam głupie wrażenie że FEMA już „zaciera” ręce :/

 50. wacpan 26 sierpnia 2011 o 8:37 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-bombowce-zagrozily-holandii,1,4831199,wiadomosc.html

 51. Polska w budowie 26 sierpnia 2011 o 8:54 pm

  http://www.polskawbudowie.info

 52. navajo88 26 sierpnia 2011 o 9:14 pm

  Mitajcie wszyscy spiskowcy i konspiratorzy ,chciał bym się z wami podzielić moimi reflekcjami na temat Libi ! ,zapewne jak wszyscy sobie zdajemy sprawę z tego ze czas dla półkownika Kadafiego jóż się skończyl i nie ważne czy go złapią żywego czy zabiją jak psa gdzieś pod płotem ! KADAFI JEST JUŻ MARTWY JAK NAJSWIEŻSZY TRUP .
  Ale nie o tym mówię ,dzisiaj pogląndałem sobie trochę satelity ,a szczegulnie Aljazerę i Persów ,a także i Chińczyków i nasówa mi się jeden wniosek : Nasz wspaniały świat jest smiertelnie chory i to jest chyba choroba na wykonczenie pacjenta i przyokazji i nas wszystkich ,od dwóch dni trwa intensywne polowanie na Kadafiego jak na psa ,a nie piszę że żalmi półkownika co to nie ,bo jak sobie pościelił tak teraz ma !!!! i zapewnie skończy jak parszywy pies gdzieś pośród piasków pustyni ,a tera same zachowanie tych pożal się panie boże powstańców !!!!! toż to jest czysta zgroza co tam się wyprawia ,tym wszystkim ludziom po prostu Allach odebrał rozum !!! z pełną premedytacją niszczą swój kraj i swoją gospodarkę i nie mówię tu o tych złożach ropy naftowej bo o ty to mogą już sobie zapomnieć i to mają jak w Banku Światowym !!!! .Latają po ulicach jak wściekłe małpy które dorwały się do broni i strzelają na oślep ,czy trzeba czy też nie i to co tam się dzieje to jest trzysty obłęd.
  Ale powiedziawszy mają to co chcieli mieć i bardzo dobrze ,bo najdalej za miesiąc lub dwa to wszyscy w Libi wezmą się za łby ,Libia to nie jest jednolity naród tylko zlepek klanów pustynnych i dromadów i teraz jak zabraknie Kadafiego to cały dotychczasowy porządek szlak trafi w dupu !!!
  a cała ta cytuacja przypomina jak żywo to co stało się w Iraku ! ,tam też wszyscy się cieszyli i strzelali na wiwat ,,a teraz co mają ?????? ,odpowiadam mają co chwilę krwawe zamach bombowe i liczne ofiary w śród ludności cywilnej i zero spokoju !! i to samo czeka Libię ,a co do ropy to na razie amerykanie i inni to tylko mogą sobie poliza tą całą bańkę i mieć nadzieję że kiedyś co nie co sobie uszczygną i się napiją tego całego libijskiego gówna zwanym ROPĄ !!!!!!! i oby się udławili jak najszybciej . Dobra powoli kończę bo nie ma sensu strzępić ozora i tempić sobie paluchów o klawiaturę hahahahaha , na razie i trzymajcie się ,a ostateczna rozgrywka i tak powoli ,acz nie ubłagalnie się zbliża , więc cieszmy się dniem dzisiejszym waszymi żonami i dziećmi ,a kiedy nadejdzie ten CZAS to przynajmiej postarajcie się odejść z godnością z tego świata i być może następny nasz świat okaże się znacznie lepszy od tego tu taj .
  J.M.H

  • dyskutant 27 sierpnia 2011 o 12:06 am

   Ile i czego wypiles ?

   • 999AQQ 27 sierpnia 2011 o 12:19 am

    Je prochy, jest po wylewie. /Nawajo stosuj mudry, zioła, naturalne metody-może ci przejdzie…!/

 53. peryskop 26 sierpnia 2011 o 10:14 pm

  Bardzo ważny tekst, bo okazuje się, że z GMO w EU i w Polsce nie jest tak, jak nam się wmawia:

  http://januszwojciechowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1623&Itemid=42

  25.08.2011

  Janusz Wojciechowski

  „Jak polityka genetycznie zmodyfikowała ministra”

  1. Nauka czyni cuda, ale polityka czasami jeszcze większe.

  Naukowcy gdzieś tam w świecie modyfikują genetycznie soję, kukurydzę czy buraki, a w Polsce polityka genetycznie zmodyfikowała ministra.

  Modyfikacja nastąpiła w osobie Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego.

  2. Minister Sawicki na początku swojego ministrowania objawił się jako zwolennik technologii GMO i w styczniu 2008 roku w Brukseli mówił tak:

  „Dopóki nie mamy kompleksowych dowodów, że rośliny genetycznie modyfikowane szkodzą środowisku, szkodzą zdrowiu, a tak naprawdę są powszechnie w świecie stosowane – to czy jesteśmy w stanie pozostawić Polskę całkowicie wolną od GMO? Czy jest to możliwe do praktycznego zrealizowania? Gdyby ktoś mnie udowodnił, że jest to możliwe, to być może stanąłbym razem na barykadzie i próbował tej barykady bronić” -dodał minister.

  Jego zdaniem, „politycy w Europie wojnę o GMO już tak naprawdę przegrali, środowiska naukowe przespały i są daleko w tyle za różnego rodzaju technologiami z USA”.

  3. W lipcu 2010 roku, gdy Komisja Europejska, po wielu latach ciężkich z nią bojów wydusiła wreszcie z siebie zapowiedź przepisów zezwalających na to, by każdy kraj mógł sam zabronić u siebie upraw GMO, Pan Minister był tym szczerze zmartwiony. Na oficjalnej stronie PSL pojawił się wówczas następujący komunikat:

  Stanowisko ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego w sprawie upraw GMO

  Polska przeciwna jest propozycji Komisji Europejskiej dającej krajom członkowskim swobodę decyzji w zakresie upraw GMO. To zła propozycja zrzucająca odpowiedzialność z Komisji na państwa członkowskie. W jej efekcie na terenie niektórych państw zakaz uprawy roślin GMO obowiązywałby w dalszym ciągu, a w innych uprawy byłyby prowadzone.Renacjonalizacja unijnych decyzji to zły kierunek. Takie rozwiązania mogą doprowadzić do zaburzenia konkurencji między państwami członkowskimi.

  4. Rok później, w lipcu 2011 roku przepisy zezwalające na krajowe zakazy upraw GMO przyjął większością głosów Parlament Europejski. Polityczni koledzy Pana Ministra Sawickiego, europosłowie PSL i PO (ci ostatni z dwoma wyjątkami) głosowali wówczas przeciwko możliwości wprowadzenia krajowych zakazów upraw GMO. Realizowali w ten sposób stanowisko Ministra.

  Kilka tygodni potem koalicja rządowa, wbrew opozycji, posłów i senatorów PiS, posłusznie uchwaliła ustawę o nasiennictwie, otwierającą Polskę na uprawy GMO.

  5. Metamorfoza ministra nastąpiła, gdy tysiące Polaków zaczęło przeciwko złej ustawie protestować i gdy po raz pierwszy Polacy tw tak dużej skali, tak wyraźnie dali wyraz, że nie chcą ryzykować własnym zdrowiem, pięknem polskiej przyrody i przyszłością polskiego rolnictwa w imię zysków wielkich koncernów biotechnologicznych.

  Pod wpływem tych protestów ugiął się Pan Prezydent Komorowski, a Pan Minister Sawicki całkowicie się zmodyfikował – ze zwolennika GMO na radykalnego przeciwnika.

  Po ogłoszeniu prezydenckiego weta Pan Minister powiedział tak:

  – Wierzę, że będę miał poparcie Prezydenta RP w zakresie przygotowania i uchwalenia przepisów krajowych, a także unijnych, które wprowadzą zakaz upraw roślin genetycznie modyfikowanych, stosowania pasz ze składnikami GMO oraz żywności wyprodukowanej z użyciem takich pasz lub innych produktów modyfikowanych genetycznie. Wierzę, że przy tak silnym poparciu Prezydenta RP zdołamy uczynić całą Europę wolną od GMO

  6. Pan Minister, który jeszcze niedawno twierdził, że GMO to postęp, którego nie da się zatrzymać, dziś zapowiada uwolnienie od GMO nie tylko Polski, ale całej Europy, a kto wie, może i całego świata. Będzie maszerował na czele krucjaty przeciw GMO i liczy, ze Prezydent Komorowski będzie mu w niej pomagał.

  Ludzie, czy to nie cud, który jest możliwy tylko dzięki genetycznej modyfikacji?

  7. Nie jestem tylko pewien, czy w wyniku tej modyfikacji uzyskaliśmy ministra-przeciwnika GMO, czy raczej ministra-bybrydę, który w zależności od okoliczności w sprawie GMO jest za, a nawet przeciw…