Bogdan Goczyński sypie swoich oprawców, cz. 1

(…) Nie ma co się dziwić, że ludobójczy system, który został stworzony w Polsce po 1989 roku nienawidzi Goczyńskiego. Dla jego bezpieczeństwa, bardzo ważne jest by jak najwięcej ludzi oglądnęło poniższe nagranie (…)

kliknij na zdjęciu by obejrzeć reportaż

Minął już miesiąc od uwięzienia niezależnego dziennikarza Bogdana Goczyńskiego. Inżynier, większość swojego dorosłego życia spędził w Australii, gdzie prokuratura i sądy pełnią jeszcze swoją właściwą rolę i nie są częścią systemu represji jak w Polsce.
Odbywa on karę 6 miesięcy więzienia za rzekome pobicie swojej żony, choć jak twierdzi, nie było nawet na to dowodów. Goczyńskiemu sąd zabrał bliźniaczki, opierając się głównie na zeznaniach matki bliźniaczek. Zrozpaczony ojciec poświęcił kilka lat na zbadanie polskiego wymiaru sprawiedliwości – dlaczego takie rzeczy dzieją się w tym kraju. Doszedł do przerażających wniosków – że całe społeczeństwo jest w rękach psychopatów, a wymiar sprawiedliwości to jedna wielka mafia. To nie jest zresztą tylko jego pogląd.

Tytuł może nie oddaje treści poniższego nagrania – wypowiedź Goczyńskiego dotyczy nie tylko jego prywatnych problemów z polskim wymiarem „sprawiedliwości”. Posłuchajcie uważnie jego analizy, sądzę że jest jedna z lepszych jakie ktokolwiek odważył się wypowiedzieć. Nie ma co się dziwić, że ludobójczy system, który został stworzony w Polsce po 1989 roku nienawidzi Goczyńskiego. Dla jego bezpieczeństwa, bardzo ważne jest by jak najwięcej ludzi oglądnęło poniższe nagranie. Osoby osamotnione, nawet jeśli są szalenie odważne, nie zdziałają nic bez dostępu do mediów.

inne materiały:

Reklamy