Prezydent RP zawetował ustawę o ludobójstwie

Mądra decyzja Panie Prezydencie!

Należy oddać ukłony w stronę Bronisława Komorowskiego, że nie podpisał się pod ludobójstwem, które PO i PSL chciały zalegalizować w Polsce. Kwestionujących termin „ludobójstwo” jeśli chodzi o żywność genetycznie modyfikowaną odsyłam do definicji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo:
„Zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie (…)”
.  

Niekoniecznie musi to być więc mordowanie w obozach koncentracyjnych. „Tworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie” jest również ludobójstwem! Pod tę definicję podlegają też szczepionki, smugi chemiczne, słodziki takie jak aspartam, fluor w wodzie, lichwiarski system bankowy, czy też kryminalny wymiar sprawiedliwości. Możemy więc bez obaw posługiwać się tym terminem.

Ideał przyszłego Polaka w oczach PO i PSL

Posłowie głosujący za GMO nie zadali sobie nawet trudu poszukania informacji o żywności transgenicznej w internecie. W Polsce nie brakuje też ekspertów, którzy na podstawie rzetelnych badań dają podstawy do obaw o to, że rośliny modyfikowane genetycznie, mogą spowodować bezpłodność, a zatem zaistnieją warunki obliczone na fizyczne wyniszczenie.
Kompanie, które produkują nasiona GMO są tak aroganckie, że nie zezwalają na badania tychże, zastrzegając się obwarowaniami patentowymi! Samo to powinno zapalić czerwone światło w Sejmie – jak można ludzi zmuszać do czegoś co nawet nie jest dokładnie zbadane?!
Poprzez weto Prezydenta, posłowie PO i PSL dostali więc szansę na zmianę swojego stanowiska wobec GMO, na uniknięcie odpowiedzialności karnej, którą niewątpliwie ponieśliby w przypadku wprowadzenia ustawy. W Indiach np., rośliny genetycznie modyfikowane stały się przyczyną ponad 10,000 samobójstw rolników! Nasiona bawełny GMO rozprowadzane przez agentów Monsanto przestały rodzić, rolnicy nagle znaleźli się wraz ze swoimi rodzinami na skraju śmierci głodowej. Najlepszym przykładem tego co czyni GMO z ludźmi są Stany Zjednoczone, gdzie kolejne pokolenia są coraz to bardziej otyłe i coraz mniej płodne.

Sądzę, że należy podziękować Panu Prezydentowi za odwagę, którą wykazał wetując ustawę o GMO.

Za planową eksterminacją ludności Ziemi stoją bowiem potężne siły, które są w stanie eliminować całe rządy, dokonywać przewrotów wojskowych, dokonywać mordów politycznych tak, żeby wyglądały na samobójstwo lub wypadek. Bronisław Komorowski wykazał się mądrością i wielką odwagą –  stanął po stronie dobra w tym kluczowym momencie. Nie wątpię, że jest to częściowo i nasza zasługa – ludzi świadomych zagrożenia, którzy pisali listy, manifestowali, wpisywali swoje komentarze na forach internetowych z tym blogiem włącznie. Odbyła się merytoryczna dyskusja, poparta faktami i wypowiedziami najlepszych ekspertów na świecie, jak prof. Jana Jodko – Narkiewicza.

Sprawa stała się głośna, co na pewni nie było na rękę skrytobójcom podstępnie wprowadzającym GMO na świecie.
„Ustawa o nasiennictwie była powodem kilku manifestacji przeciwników GMO, organizowanych m.in. pod Pałacem Prezydenckim. Na profilu Bronisława Komorowskiego na Facebooku znalazło się ponad 600 wpisów w większości zachęcających prezydenta do zawetowania ustawy. „Panie Prezydencie, powiedz NIE temu G…, temu GMO… – pisze jeden z internautów. Inny proponuje: „niech pan się zastanowi, czy chce, aby pańskie dzieci to jadły” czytamy na Onecie.
Teraz należy za wszelką cenę przekonać jak największą ilość posłów PO i PSL by dokładniej przyjrzeli się problemowi GMO zanim podpiszą coś co w ciągu kilku pokoleń może zniszczyć nasz naród. Nie powinniśmy być pobłażliwi wobec ignorantów w tak ważnych sprawach jak istnienie naszego Narodu.

Panie Januszu, kompromitacja!!!

Sprawa GMO obnaża też świadomość wielu polityków, wydawałoby się będących za wolnością i prawdziwą demokracją. Z najbardziej znanych jest Janusz Korwin – Mikke, który skompromitował się mówiąc, że rośliny GMO i naturalne „powinny z sobą konkurować”. Moim zdaniem jest to jedna z najbardziej nieprzemyślanych wypowiedzi szefa UPR. Nie zadał on sobie nawet trudu sprawdzenia informacji o zagrożeniach ze strony roślin transgenicznych w internecie. To bardzo źle świadczy o polityku, o jego niewiedzy na kluczowe dla świata tematy. Zapewne niewiele też wie o Monsanto i innych firmach globalistycznych, intencjach depopulacyjnych, rządzie światowym, Agendzie 21, planom Klubu Rzymskiego, Illuminati, Bilderbergu itp. Jest to co najmniej dziwne. Uważam, że należy uświadomić Janusza Korwina Mikke w tym zakresie, a w razie gdy nadal będzie sprzyjał globalistom, zacząć go bojkotować i bezlitośnie obnażać. Bowiem jako ukryte narzędzie globalistów, może być o wiele groźniejszy niż skompromitowani już politycy PO i PSL. Korwin – Mikke z UPR może bowiem zająć ich miejsce w Sejmie.

Należy uświadomić tych młodych ludzi z UPR co to jest NWO

Wczoraj w Warszawie, miałem okazję porozmawiać z młodymi ludźmi zbierającymi podpisy dla UPR. Bardzo się zdziwiłem jak wąską mają oni wiedzę na temat tego co się naprawdę dzieje na świecie. Czyżby czytelnicy tego bloga stanowili unikalną elitę ludzi dobrze zorientowanych?
Ludzi JKM powtarzali jak mantrę wypowiedź ich guru o GMO, że powinno się pozostawić przyrodzie decyzję które rośliny mają przetrwać. Mój argument, że GMO jest bronią masowego rażenia i jako taka została zaprojektowana, młodzi ludzie nie reagowali, jakby była to tylko „teoria konspiracji”. Nic nie wiedzieli o HAARP, nie znali badań polskich naukowców na temat GMO, wiedzieli tyle co im przekazał Janusz Korwin – Mikke. Na termin „depopulacja” zareagowali terminem zgoła orwellowskim – „teoria konspiracji”.
Dla nas jest oczywiste, że  pozostawienie „przyrodzie” eliminacji roślin GMO czy też akceptacji jako „lepszych” jest samobójstwem. Bóg czy dla niektórych „Przyroda”, nigdy by nie wytworzyła roślin, które mogłyby wyniszczyć pozostałe gatunki. Ingerencja w DNA nie jest czynnością naturalną, a człowiek robiąc to może doprowadzić do samozagłady. Można tu porównać uran w stanie naturalnym z bombą atomową – przecież ta ostatnia to też jest pewna forma uranu – w odpowiedniej koncentracji i umieszczonego zgodnie z pewnym planem.
Nikt nie powie, że należałoby pozostawić bomby atomowe aby konkurowały z naturalnym uranem!
Niestety, w przypadku GMO, mamy do czynienia z modyfikacjami niezgodnymi z potrzebą natury i przez to potencjalnie bardzo niebezpiecznymi.  Tego ludzie Janusza Korwina – Mikke zdają się nie rozumieć.

wybrane wczorajsze komentarze:

Ramires 24 Sierpień 2011 o 2:21 pm   Oficjalna wersja to niezgodność z prawem europejskim. A nieoficjalna to że jego przełożeni z loży pozwolili na ten gest przed wyborami. PO zwycięskich wyborach zobaczysz majster jak to powróci niczym bumerang i jeszcze oberwiemy w łeb.

falszywyprorok 24 Sierpień 2011 o 2:54 pm tańczycie jak wam zagrają. Gadacie o tym o czym pojęcia nie macie. Na przykładzie tego GMO widać jak łatwo ludźmi manipulować.
1) ustawa pisana przez tuska miała rejestrować nasiona GMO tak by ewentualnie min. rolnictwa je blokował.
2) Komoruski zawetował, bo ma przygotowaną własną ustawę w której GMO nie będzie nawet, NAWET rejestrowane. Ale będzie dostępne szeroko.
a.d1 wiadomo że i tak min. rolnictwa by nic nie blokował żadnego gmo.
a.d2 komuruski się wam spodobał co, chociaż dobrze że widzicie w tym chwyt przedwyborczy, coś widzicie, cokolwiek. A jego ustawa będzie o wiele gorsza niż ta co miała być.
Gmo będzie czy tego chcecie czy nie, dzięki vetu komuruska już nigdy nien dowiemy się co jest GMO a co jest naturalne o ile w ogóle cokolwiek naturalnego będzie. Proszę bardzo, macie na talerzu podane

sebecx 25 Sierpień 2011 o 7:51 am … to niezłych niedojebxw mają jak ustawy nie potrafią napisać, żeby ludzi wydy.m.a.ć co?.. stare chłopy takie cwane, a „ustawki” nie potrafią napisać? ..otóż ustawa była taka jaka miała być, ale z powodu dużego zainteresowania publiki nie podpisał „na razie” zwalając na niezgodność z UE.. czyli co mamy kolejny dowód, że pozwalamy głupszym rządzić sobą? ..bardzo dobrze niektórzy tutaj piszą, że po wyborach przejdzie, bo Komora jest za GMO ..i oświadczył to wszem i wobec !!! …może nawet nic nie będą zmieniali w sensie treści …

FAKIR 24 Sierpień 2011 o 11:00 am  Gra pod publikę rezydenta. Rezydent nie jest w stanie sprzeciwić się swoim potężnym mocodawcom. Otwórzcie oczy!  Złe drzewo nie wyda dobrego owocu.Przypomina mi się sprawa szczepionek i bicie piany przez minister zdrowia. (monitorpolski: Fakir, szczepionki w Polsce nie weszły, liczy się efekt!)

slix 24 Sierpień 2011 o 11:25 am  Najpierw wymyslacie akcje z podaniami do prezydenta zeby zawetowal nowelizacje. Potem piszecie ze to i tak nic nie zmienia. Tak zle i tak niedobrze. Najlepiej by dla was bylo jakby swiat dzis sie skonczyl. Tylko wtedy osiagniecie spokoj i nikt nie bedzie na was polowal. Wariaci. Swiry. PARANOICY. KOMPLETNI IDIOCI.
(monitorpolski: slix, podsumowałeś to ostro, ale niestety, taka jest prawda. Oddajmy honory prawdzie: prez. Komorowski zawetował ustawę, stanął po właściwej stronie)

Reklamy

255 responses to “Prezydent RP zawetował ustawę o ludobójstwie

 1. vol10 25 sierpnia 2011 o 10:11 am

  ‚Sądzę, że należy podziękować Panu Prezydentowi za odwagę, którą wykazał wetując ustawę o GMO.’
  ‚Należy oddać ukłony w stronę Bronisława Komorowskiego’.

  Bez komentarza.

  Polubienie

  • sebecx 25 sierpnia 2011 o 1:37 pm

   @Monitor chyba nas podpuszcza tym stwierdzeniem…

   Polubienie

   • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:50 pm

    Bo w pale się wam nie mieści, że można pochwalić za jakiś konkretny czyn człowieka, którego przecież należy nienawidzić (jak kazał prezes). Sporo to o was mówi…

    Polubienie

    • rabbit 25 sierpnia 2011 o 3:39 pm

     Przecież to nie jego osobista decyzja tylko wpływ proletariatu który osiągnął to swoimi wszechstronnymi działaniami (informacje, ulotki, wiece, marsze etc.) podobnie jak E.Kopacz nie przez siebie, a dzięki ilości osób świadomych, które zauważa i wdraża aparat represji (WSI i inne agentury) by ukierunkować marionetki w sejmie, powiedziała nie.
     Było coś w mediach nt marszów i pochodów „NIE dla GMO?”, nie tylko lico wspaniałego prezydenta eurkolonii, na terenach dawnej Polski.
     Te pionki tak łatwo nie zmieniają zdania, czeka nas kolejny ruch czarnych i kolejne próby charakteru dla białych.

     Polubienie

     • 999AQQ 25 sierpnia 2011 o 4:18 pm

      Ewa K. nie miała budzetu, zeby tego świniaka kupić no i jeszcze robiła na złość pis-owi bo Piecha bardzo agitował za….

      Polubienie

      • rabbit 25 sierpnia 2011 o 8:08 pm

       Budżet zawsze się znajdzie by upupić ludzi, to tylko głupie tłumaczenia, wszystko wyszło bo doły parły, zmiany nigdy nie następują od góry tylko od dołu. Zapamiętajcie to, jako że tak właśnie jest skonstruowana PIRAMIDA na której oparty jest nasz tymczasowy system.

       Polubienie

    • maupa102 25 sierpnia 2011 o 8:50 pm

     A mnie „się mieści w pale”, „że można pochwalić za jakiś konkretny czyn człowieka”, który robi coś dobrego dla innych, jednak w tym przypadku VETO JEST WYKORZYSTANE DLA WŁASNYCH CELÓW! GMO wprowadzą „tylnymi drzwiami” !!!

     Polubienie

  • hapi 25 sierpnia 2011 o 10:16 pm

   to tylko kiełubasa wyborcza nic wiecej jestem pewien na 100 procęt

   Polubienie

 2. Aśka 25 sierpnia 2011 o 10:16 am

  koniecznie przeczytajcie, bo to równie szkodliwe co i GMO, ale mało się o tym mówi
  http://wolnemedia.net/ekologia/nanotechnologia-w-zywnosci/

  Polubienie

  • zeebii 25 sierpnia 2011 o 10:11 pm

   @Aśka.
   Tak, ale jest też nano koloidalne srebro, i nano koloidalne złoto. Nie wszystko co „nano” jest złe.

   ———
   Przy okazji od srebra i złota droga do kryształów jest nie daleka.
   Trafiłen na audycje audio o orgonach http://teoriachaosu.com.pl/?cat=15
   -Jeszcze nie słuchałem.

   Polubienie

  • baba wanda 26 sierpnia 2011 o 4:23 am

   Znam doktor biologii, ktora oficjalnie powiedziala w gronie wielu osob, ze kremy z filtrem przeciwslonecznym robia balagan w dna naszej skory.

   Polubienie

 3. TZ 25 sierpnia 2011 o 10:17 am

  „Posłowie głosujący za GMO nie zadali sobie nawet trudu poszukania informacji o żywności transgenicznej w internecie”

  Współczesny Internet to śmietnik, a nie źródło informacji. Albo inaczej: w Internecie można dziś znaleźć argumenty na poparcie DOWOLNEJ BZDURY, tudzież argumenty przeciw dowolnej prawdzie. Niech posłowie może darują sobie googlanie na ślepo i poradzą się specjalistów. Tu potrzeba dyskusji z fachowcami – i taką dyskusję prezydent odbył w zeszłym tygodniu. Nie zgadzam się z totalną krytyką GMO, ale sposób podjęcia tej decyzji przez Komorowskiego bardzo mi się podoba.

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 10:22 am

   Chyba nie sądzisz, że prof. Jodko-Narkiewicz, prof. Katarzyna Lisowska, która była zresztą konsultantem Prezydenta w.s. ustawy o GMO i wielu, wielu innych polskich badaczy, to nie są fachowcy?

   Polubienie

   • sebecx 25 sierpnia 2011 o 1:36 pm

    ..Monitor @TZ to jak widać z Jego wypowiedzi jest „dupie” i próbuje tutaj sprzedawać „świeże” z niej powietrze… tylko On nie wie, że My wiemy…

    Polubienie

    • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:50 pm

     Tak, tak, wy wiecie… :-))) Za takie teksty was kocham.

     Polubienie

     • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 4:32 pm

      Problem nie w tym że my wiemy tylko w tym że rządzący nie słuchają tych którzy tą wiedzę min. dla nas odkryli czyli prawdziwych specjalistów!.
      Nawet żona prezydenta, na którą po cichu liczyłem, nie zwróciła uwagi na osoby protestujące przeciw ustawie. Było o tym w audycji radiowej której link był tu podany parę dni temu.
      Mówiąc kolokwialnie, olała ich. To daje pojęcie z kim mamy do czynienia!.
      Wolą słuchać opłacanych przez koncerny „obiektywnych fachowców” którzy mają za sobą dziesiątki czy setki sterowanych i tendencyjnych badań potwierdzających dobre strony GMO a ukrywających złe.
      Ponadto do jednego worka wrzuca się konwencjonalne prace na temat manipulacji genetycznych i te rodem z Monsanto i koncernów pomniejszych.
      A to nie to samo.
      Cel jest inny, skutki inne.
      Cel jest ukrywany (w połączeniu z adjuwantami ze szczepionek kumulować w organizmie jak największą ilość pestycydów) a skutki przemilczane.
      Stąd wielki krzyk kiedy ktoś bada w sposób niezależny GMO bo wtedy na jaw wychodzą matactwa.
      Zobaczymy czy jakaś debata w ogóle będzie miała miejsce.
      Spodziewam się raczej jakichś działań pozornych i nie uwzględniania głosów naukowców niezależnych.
      Oficjalne ujawnienie całej prawdy jest wielkim zagrożeniem dla idei NWO której służą również nasi POlitycy.

      Polubienie

      • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 5:50 pm

       Jest sposób na usunięcie części tych trucizn z organizmu – metoda Ashkara. Drastyczna, ale podobno działa.

       Polubienie

       • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:28 pm

        Nie czesci lecz calkowite usuniecie toksyn. Metoda dlugotrwala ale skuteczna.

        Polubienie

   • hapi 25 sierpnia 2011 o 10:20 pm

    to nie fachowcy tylko sprżedajczyki ale im podziekują ich wlasne dzieci

    Polubienie

  • dialog 25 sierpnia 2011 o 12:42 pm

   Osobiscie nie jestem fachowcem od inzynierii genetycznej.Ale logicznie myslac poco ulepszac nature.
   Ona sama wie co jest dobre. Tyle tysiecy lat czlowiek jadl i je naturalna zywnosc.W imie czego mamy zmieniac ulepszac nature ..My ludzie jestesmy terorystami.No co bedziemy mieli wiecej zywnosci.Wcale nie bedziemy mieli sztuczna zywnosc i co za tym idzie droga.Dac ziemie rolnikom
   niech uprawiaja ziemie a wtedy bedziemy mieli dosc zywnosci ..I jakosciowo bedzie lepsza od tej
   sztucznje na szpikowanej chemia czy jakimis genami meduzy czy genami ryb..to jest poroniony pomysl…Oczywiscie nie dla bogatych.Pytanie ciekawe czy oni tez beda jesc ta zywosc..Ciekaw jestem???? PRECZ Z GMO…

   Polubienie

   • sebecx 25 sierpnia 2011 o 1:17 pm

    … jest jeszcze bardzo dużo zabiegów, aby spowodować podniesienie cen żywności np. biopaliwa… straszy się, że zabraknie jedzenia, a hipermarkety, to czego nie mogą wypchnąć to wyrzucają…
    niektóre restauracje podobnie… czyli skoro się jedzenie wyrzuca i marnuje to jest go brak.. takie myślenie sprzedają… a że gównianej jest jakości to inna sprawa…. okultyści „zareklamowali” nawozy sztuczne jako cud technikę oczywiście nie wspominając, że po latach wyjałowią glebę, a także co kluczowe doprowadzą do chorób jak i też modyfikacji genetycznej gatunku ludzkiego…a wtedy z populacji ludzkiej wyłonią się jednostki które dadzą im technologie !!!! …. kropla po kropli.. a teraz jak już otrzymali (odzyskali) technologię to chcą oczyścić świat ze śmiecia… ot i tyle…

    Polubienie

   • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:52 pm

    > Ale logicznie myslac poco ulepszac nature

    Tak w skrócie? Po to samo, po co ulepszamy ją od tysięcy lat: krzyżowanie roślin uprawnych i zwierząt hodowlanych, lekarstwa, protezy… Nie udawaj, że tego wszystkiego nie ma.

    Polubienie

    • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 2:20 pm

     Nie ulepszamy jednak programując DNA na produkcję toksyn czy ograniczanie płodności. Mieszanki to zupełnie co innego – tu mamy do czynienia z projektowaniem roślin by zabijały ludzi.

     Polubienie

    • sebecx 25 sierpnia 2011 o 3:12 pm

     @TZ ..tym wpisem udowadniasz swoją ubogą wiedzę… po raz kolejny zresztą…

     Polubienie

     • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 5:13 pm

      Proszę wybaczyć że się powtórzę i rozpiszę ale sytuacja tego wymaga.
      @TZ … Mieszanie genów w wykonaniu Monsanto i jemu podobnych to tylko identyczna nazwa dla różnych działań.
      Nie ma to nic wspólnego z dotychczasowymi badaniami na tym polu i jeśli nie widzisz różnicy albo nie chcesz jej widzieć to niezbyt dobrze świadczy o twojej zdolności pojmowania.
      Przeanalizuj:
      – nagłaśnia się w mediach i poprzez agendy ONZ problem głodu, generując jednocześnie konflikty w różnych częściach świata co w naturalny sposób powoduje brak żywności w takich miejscach,

      – rozpoczyna się badania nad Roundap’em i roślinami transgenicznymi,

      – tworzy się banki nasion w rejonach trudno dostępnych. Min na Szpicbergenie,

      – nagłaśnia się problem paliw (przemilcza się sprawę samoregenerowania pól naftowych. Tak jest min. w Baku) i ogłasza że rośliny transgeniczne będą rozwiązaniem tego jak i pierwszego z problemów,

      – „po drodze” pojawiają się szczepionki przeciw grypowe.
      Wielu ludzi zaczyna po nich ciężko chorować. Coraz częściej odmawiają ich przyjmowania. Zaczynają więc nagle wybuchać „pandemie” i pojawiają się nieznane dotąd szczepy bakterii i wirusów o których jeszcze kilka lat wcześniej mówiono że nie mogą powstać.
      Tłumaczy się to tym że wcześniej nie było wiedzy która by pozwalała przewidzieć coś takiego,

      – wchodzi w życie Codex Alimentarius. Żywność jest wyjaławiana z witamin i dodatkowo napromieniowywana wyższymi dawkami promieniowania niż dotychczas. Powoduje to powstawanie w mięsie form białek mogących powodować spustoszenie w naszych organizmach.
      Wszystko w imię „dobra ludzkości”,

      – jest coraz więcej doniesień o tym że rośliny transgeniczne nie są ani plenne ani zdrowe. Mimo to z uporem maniaka ich twórcy i tychże poplecznicy (jak ambasada Wielkiego Brata) lansują na całym świecie dobrodziejstwo GMO głosząc że tylko to uratuje wzrastającą populację ludzi przed głodem,

      – jednocześnie wydaje się horrendalne sumy na zbrojenia i kontynuowanie „rozszerzania demokracji” na całym świecie co min.prowadzi do zapaści systemu finansowego USA i reszty świata. Przekłada się to na zdolność finansową rodzin które zaczynają być zmuszone do zaopatrywania się w żywność w sklepach z tanią żywnością wyrastających jak grzyby po deszczu. (Chętnie sprawdził bym czy rzeczywiście wszystkie są rentowne!. Zaczynają dorównywać liczebnością aptekom!.)

      By dopełnić całości zagadnienia mamy samoloty wyposażane w układy spryskiwaczy aerozolowych rozsiewających związki aluminium i innych pierwiastków.
      Tu nie mam pewności.
      Ponieważ jednak wszystkie pozostałe sprawy dały się do tej pory zweryfikować na tak co najmniej w 90 procentach, zakładam że w teorii chemitrails jest coś na rzeczy.
      Czy coś pominąłem?. Czyżbym mówił nieprawdę i same głupoty?.

      Polubienie

      • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:26 pm

       Zapomniales o truciu spalinami z coraz to wiekszej liczby samochodow ,co nie jest obojetne dla kazdego srodowiska swiata roslin,ludzi i zwierzat..

       Polubienie

       • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 7:10 pm

        Masz rację dyskutant.
        Samochody stanowią ogromne zagrożenie ekologiczne choć są coraz doskonalsze.
        Na problem ze spalinami wystarczył by samochód na wodę czy elektryczny jakich kilka projektów zostało skrzętnie schowanych do szaf pancernych.
        Jak choćby ten:

        Dzisiejsze „starania” koncernów motoryzacyjnych są farsą. To tylko udawanie że coś robią w tej materii.

        Oprócz spalin jest jeszcze jeden problem.
        Kolosalne ilości startej gumy która zalega wszystkie kontynenty i jest roznoszona po całym świecie jako pył. Jakoś nie widziałem badań na ten temat a przecież pył gumowy działa jak sadza.

        Jeśli coś ma wspomagać podnoszenie się temperatury powietrza na Ziemi, co jest niestety do sprawdzenia za oknem, to nie jest to potrzebny organizmom żywym CO2 tylko samo Słońce i właśnie miliardy ton sproszkowanej gumy z opon!.

        Wszystko to jednak jest tylko częścią podpunktu dotyczącego zużycia ropy naftowej jako takiej.
        Jako całość przekłada się na relacje ludzkość – NWO – GMO.

        Polubienie

       • hjk 26 sierpnia 2011 o 2:07 am

        trucie nie tylko spalinami, ale i mikro-gumą ze startych opon…

        Polubienie

        • hjk 26 sierpnia 2011 o 2:09 am

         nie doczytałem – ze wszech miar słuszne uwagi z tą „globalną gumą”…
         moze to przyczyna raka płuc w miastach, a nie palenie???

         Polubienie

  • sebecx 25 sierpnia 2011 o 1:30 pm

   ..to już kultowa wypowiedź Komorowskiego http://www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ ..ze nie wspomnę „Jaka wizyta taki zamach”…

   Polubienie

   • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:54 pm

    Jeszcze jakbyś tak kontekst przytoczył… Bo tak to tylko ordynarnie manipulujesz faktami. A kontekst tych słów w Internecie łatwo wyszukać – tylko trzeba chcieć: o co chodziło z tym „lataniem prezydenta” i co miało „się zmienić”. Dno, sebecx, po prostu dno.

    Polubienie

    • sebecx 25 sierpnia 2011 o 3:18 pm

     ..nie będę tracił więcej czasu na ciebie…

     Polubienie

    • peryskop 25 sierpnia 2011 o 3:24 pm

     TZ, vel poruczniku Tomaszu Zieliński, a ty chyba juz czerpiesz spod dna.

     Bo po poglądach jakie tu serwujesz widać, że słabe rozeznanie w faktach nadrabiasz tupetem.
     Manipulacje genetyczne poszły za daleko i dlatego badania zostały utajnione aby nie przerażać telewidzów.

     Polubienie

     • sebecx 25 sierpnia 2011 o 5:37 pm

      …genetyczne ludobójstwo …http://www.youtube.com/watch?v=QpEtLgpU52A

      Polubienie

     • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:28 pm

      Jaki z niego porucznik?
      On nie mysli nawet jak sierzant.
      Poczatkujacy zupak.

      Polubienie

   • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 5:53 pm

    sebecx nie wyciągaj tych argumentów, bowiem nie jest to żaden dowód. Powiedziało mu się, nie?

    Polubienie

  • ekonomiczny hitman 25 sierpnia 2011 o 4:27 pm

   Przecież oni sprzedali by gówno w papierku gdyby im się zwróciły koszty produkcji. I nie potrzeba do tego wcale internetu wystarczy znajomość człowieka co nie raz już udowodnione zostało. Pieniądz jest ich bogiem.
   Spójrz na to ile wydają na badania swoich tworów (które mogą zresztą opłacić bo ich stać) a ile na marketing i porównaj sobie co jest ważniejsze dla nich, albo jak to miasteczko podtruli żeby podtrzymać produkcję – tyle ich obchodzisz jako człowiek.
   Albo jeżeli oni pryskają tym świństwem by owady i chwasty padły to niby te ich super rośliny są czyste jak łza potem bo to super wytrzymałe – dla człowieka idealne.
   I zakupy co roku nowych nasion bo nie można swoich zebrać.

   Chcesz to możesz im wierzyć że oni dla dobra ludzkości działają bo przecież nie dla pieniędzy.

   Polubienie

 4. PokójWam 25 sierpnia 2011 o 10:18 am

  Człowieku zwariowałeś?? Jakie pokłony?? On tylko odwalił szopkę pod publikę, po wyborach podpisze ustawę GMO w jeszcze gorszym stanie!!! Komoruski jest tylko pionkiem, on wiedział co się wydarzy w Smoleńsku i jest współodpowiedzialny!!!! Wszystko jest w internecie

  http://www.sekretyameryki.com/?p=6530

  Przy okazji nowy spot MTV…

  Polubienie

  • Świt Lepszego Jutra 25 sierpnia 2011 o 10:48 am

   Też uważam że to veto to tylko zagranie przed wyborami, nie wierzę w to żeby w tym zażydzonym parlamencie Komorowski miał cokolwiek do gadania. Jest tylko pionkiem, to nie była jego decyzja. Zobaczyli że ludzie protestują, to zrobią z GMO zagrywkę do wyborów, a po wyborach temat wróci na nowo. Tak się przecież zawsze działo, nie zorientowaliście się jeszcze? Cieszę się z tego veta, ale na pewno podziękowania nie należą się Komorowskiemu, ale protestującym ludziom. Niestety jestem pewien że temat GMO powróci po wyborach jak bumerang.
   A ten nowy spot MTV to już jest przegięcie z ich strony……

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:31 pm

    Po wyborach ?
    Ktorych ?

    Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 12:08 pm

   A jakby podpisał to co byś napisał? Że spodziewałeś się tego!
   I tak źle i tak niedobrze. Po co więc brał prof. Lisowską na konsultanta? Przecież ona jest totalnie przeciw GMO. Po co bierze takich ekspertów jak Kuźniar, który ma dużo oleju w głowie? Może nie jest aż tak źle jak sądziliśmy?

   Polubienie

   • sebecx 25 sierpnia 2011 o 1:31 pm

    …no nie wydaje mnie się…

    Polubienie

   • Ramires 25 sierpnia 2011 o 1:33 pm

    Panie Monitor żal do młodych chłopaków u UPR iż nie posiadają dostatecznej wiedzy na temat GMO czy też NWO jest nie na miejscu. Dla jasności obrazu proponuję te same pytania zadać dla zbieraczy z PO. Może trysną wiedzą , przecież aspirują do miana twórców NWO !

    Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:33 pm

    Za naszego zycia napewno nie bedzie tak zle ale co po nas,co z dziecmi i wnukami ?
    Pszczoly tez odrazu nie wyginely tylko stopniowo i przez kilka lat.

    Polubienie

  • mi461 25 sierpnia 2011 o 1:00 pm

   MASZ 100% RACJE. bo taka jest prawda.
   komor jest marionetka nie myslaca, tak jak pisze tak mysli, czlowieka ogarnia rozpacz do ..”bulu” ze tacy ludzie rzekomo skonczyli szkole, prace pisal im „tesc” jak BK sam sie przyznal. To swiadczy ze pan B.K NIGDY NIE BYL I NIE JETS SAMODZIELNIE MYSLACY.
   Zawsze KTOS PISZE DLA NIEGO i za niego TO „cos”
   takich ludzi wlasnie potrzebuje donek.

   Polubienie

   • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:55 pm

    „pan B.K NIGDY NIE BYL I NIE JETS SAMODZIELNIE MYSLACY”

    Jakbym czytał o Kaczyńskim… Lechu, oczywiście.

    Polubienie

    • felicyta 25 sierpnia 2011 o 2:34 pm

     @TZ 25 Sierpień 2011 o 1:55 pm
     …Jakbym czytał o Kaczyńskim… Lechu, oczywiście.

     -musisz dostawac niezly grosz od pejsatych mocodawcowe za te slowa

     Polubienie

     • mi461 26 sierpnia 2011 o 11:40 am

      @MONITOR co ja takiego pisze ze moj koentarz „oczekuje na moderacje?

      Polubienie

    • mi461 26 sierpnia 2011 o 11:38 am

     ty masz wodoglowie wiesz!!! a co masz do Lecha co? to byl POLITYK a nie taki odpad jak ten twoj Bk ani to pisac ani zachowac sie nie umie .Dlatego go wybrano bo nie potrafi myslec samodzieknie ZAWSZE musi miec SUFLERA !!!!!!! .
     A TY KLAKIERZE zmiataj z tad

     Polubienie

   • zenobiusz 25 sierpnia 2011 o 5:01 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/25/nowy-york-zarzadzono-przygotowania-do-ewakuacji-ludnosci/
    Tymczasem w NYC robi sie goraco.

    Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:38 pm

     Cos ty ?
     Tam duzo pejsatych i Irenke pogonia .

     Polubienie

   • mi461 26 sierpnia 2011 o 11:50 am

    To do @ POKOJ WAM bylo ……..!!!!!
    https://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/25/prezydent-rp-zawetowal-ustawe-o-ludobojstwie/#comment-31171
    niewiem dlaczego moj wpis zostal przesuniety pod inny.
    Cos sie tu porobilo?

    Polubienie

  • Shemo 26 sierpnia 2011 o 3:16 pm

   MTV cholerni sataniści ! Ten spot to już jawne przegięcie …Najgorsze , że tzw „ciemna masa społeczeństwa” nawet tego nie widzi …

   Polubienie

 5. dyskutant 25 sierpnia 2011 o 10:18 am

  Nie chwal dnia przed zachodem slonca !

  Bronek nie mial wyboru ,tak mu kazano,wiec pokazal wladze .
  Teraz trzeba bedzie obserwowac ale nie tylko to co sie bedzie dziac wsrod agentow MONSANTO,oni zawsze sie kreca tam gdzie ich wyslano ale patrzec na rece Donalda, a ten jest zawsze posluszny i drylu niemieckiego (rozkaz jest rozkazem !) .
  Sa i tacy w palacu prezydenckim gdzie spozywaja zywnosc KOSHER,ktorzy doradza w odpowiednim momencie co prezydent ma uczynic !
  Jezeli teraz Bronka ukierunkuja tam skad wiatr wieje (Bronek staje zawsze twarza na wschod),to mozna byc pewnym,ze Bronek nie zawaha sie palnac swoja mowe prezydencka w tonacji Karola Wojtyly .

  Jest wiec zagadka :
  Co zrabi rzad ,
  gdy wypali moskiewska armatka ?

  Polubienie

  • Ania 25 sierpnia 2011 o 11:56 am

   Wiesz co ? Jak nie ma innego wyjścia, to przyzwoitemu człowiekowi zawsze pozostają jeszcze drzwi ! Nie ma czegoś takiego, że nie miał wyboru.

   Polubienie

 6. TZ 25 sierpnia 2011 o 10:19 am

  O, pojawiły się wczorajsze komentarze; przed chwilą ich nie było. falszywyprorok i Ramires to jednak wyjątkowe tłuki: cokolwiek zrobiłby Komorowski – byłoby wg nich źle. Niech może wprost napiszą, że chcą DOWALIĆ Komorowskiemu, a nie dyskutować o GMO.

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 10:22 am

   Tu się z tobą zgadzam. Oddajmy honory Prezydentowi za przemyślaną decyzję.

   Polubienie

   • Lutek 25 sierpnia 2011 o 10:40 am

    To tak, jakby oddawać honor lisowi za pojedyncze sprytne posunięcie, bo GMO jest przecież OK dla prezydenta.

    Nie chce się specjalnie czepiać, ale trochę nie podchodzi mi też Twoje stwierdzenie „”Poprzez weto Prezydenta, posłowie PO i PSL dostali więc szansę na zmianę swojego stanowiska wobec GMO, na uniknięcie odpowiedzialności karnej, którą niewątpliwie ponieśliby w przypadku wprowadzenia ustawy.”

    Oni już to zrobili i nie ma tłumaczenia, że nie wiedziałem, że musiałem, że nie chciałem. Oni są na stanowiskach i decydują o życiu milionów ludzi. Glosowali za zdradziecką ustawą. Groziło nam wejście w życie tego. Weto prezydenta nie zdejmuje nich winy,

    Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 10:43 am

    Ludzie !
    Przeciez prezydent sam nie mysli,po to ma doradcow i zaplecznikow.
    To nawet Obama wodz takiego mocarstwa mysli tak jak Zydzi mu podpowiedza ,to co dopiero usluzny Bronek.

    Polubienie

   • mi461 25 sierpnia 2011 o 1:03 pm

    czy naprawde „przemyslana” ? czy ukartowana z gory Marku? czas okaze.

    Polubienie

    • sebecx 25 sierpnia 2011 o 2:00 pm

     ..Monitor chce spojrzeć na podpisanie weta z dystansem i tak to wygląda, że decyzja jest dobra dla nas.. ale tylko tak wygląda… złe drzewo nie wydaje dobrych owoców….

     Polubienie

     • sebecx 25 sierpnia 2011 o 2:01 pm

      …ach był bym zapomniał… cyt. „będą wybory albo prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni” i „jaka wizyta taki zamach”… cóż ja mam sądzić o panu Bronku?

      Polubienie

      • TZ 25 sierpnia 2011 o 2:04 pm

       „będą wybory albo prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni”

       Powtórzę: doczytaj, w jakiej sytuacji to powiedział i o jaką „zmianę” chodziło. Wtedy będziesz miał podstawy, by „sądzić o panu Bronku”. Na razie się błaźnisz.

       Polubienie

       • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 2:17 pm

        To żaden dowód. Każdy mógł sobie tak powiedzieć. Nie twierdzę, że nie wiedział, ale w świetle prawa to nie jest dowód.

        Polubienie

        • sebecx 25 sierpnia 2011 o 3:26 pm

         ..pewnie, że żaden dowód.. każdy mógł tak powiedzieć, ale powiedział Komorowski…… i to jest fakt …. @Monitor ja nie jestem ani za PO ani za PIS ani za PSL ani żadną inną partią ustawionych interesów…. @Ania dobrze podsumowała to na przykładzie gówna i much….

         Polubienie

        • sebecx 25 sierpnia 2011 o 3:29 pm

         ..aj zapomniałem o LSD… pamiętam jakie nastroje towarzyszyły w kraju gdy Miller pokazywał jak kończy mężczyzna… a tu proszę owce zapomniały to się pchają ze zgnilizną…

         Polubienie

        • rabbit 25 sierpnia 2011 o 3:43 pm

         Oj świętoszek i wręcz bóstwo z tego naszego Komora, tyle dobrego robi dla polactffa…
         Nie wiem jak można być takim ignorantem jak Ty monitor żeby nie rozumieć ich gry.
         A może jesteś po prostu agentem i wiele rzeczy sprzedajesz zapakowane w odpowiednie dla chołoty papierki?

         Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:41 pm

    No tak,na Wawel trzeba sobie zasluzyc !
    Tylko jak oni tam beda w zgodzie obok siebie lezec ?

    Polubienie

 7. Jony 25 sierpnia 2011 o 10:22 am

  Nie cieszcie się tak szybko pan cudowny komorowski jeszcze was zaskoczy, pewnie już szykuje nową ustawę gmo która znając życie będzie jeszcze gorsza od tej co nie podpisał.

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 10:32 am

   Jeśli PO nie będzie miało większości to nawet Prezydent nic nie zrobi.

   Polubienie

   • Jony 25 sierpnia 2011 o 11:04 am

    Ale PO będzie miało większość, przecież nie mogą oddać władzy bo jarek by ich pozamykał za smoleńsk. Dlatego sfałszowane wybory są prawie pewne. Wystarczy spojrzeć na nagminnie fałszowane sondaże.

    Polubienie

    • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 11:46 am

     Nawet fałszowane wybory nie są w stanie zniwelować 20% przewagi PiS.

     Polubienie

     • TZ 25 sierpnia 2011 o 11:50 am

      Przepraszam najmocniej… Dwudziestoprocentowej przewagi PiS… nad kim?! Chyba nad Palikotem, kurde. Skąd wytrzasnąłeś te 20% „przewagi PiS”?

      @Jony
      „Ale PO będzie miało większość, przecież nie mogą oddać władzy bo jarek by ich pozamykał za smoleńsk. Dlatego sfałszowane wybory są prawie pewne.”
      Zmartwię cię, ale PO wygra wybory bez ich fałszowania. Możemy się założyć.

      Polubienie

      • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 12:59 pm

       Z otwartych sondaży na 3 mln głosujących. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/ankiety/na-jakie-ugrupowanie-zaglosujesz-w-tegorocznych-wyborach/wyniki,19411

       Polubienie

       • mi461 25 sierpnia 2011 o 1:07 pm

        Jezeli to sie okaze prawda „upije sie za szczescia” choc nie pije. 😉
        Jednak nie wierze ze to przejdzie. juz ONI cos wymysla zeby nie utracili wladzy, juz sie nie cofna przed niczym.

        Polubienie

        • sebecx 25 sierpnia 2011 o 2:05 pm

         … stan wyjątkowy mógł by w tym pomóc… np. gdyby Brjviki albo taliby z Alkaidy zamach urządziły …
         ..już raz na tragedii narodowej skorzystali…

         Polubienie

        • sebecx 25 sierpnia 2011 o 2:11 pm

         … natrafiłem na to i mnie podkusiło obejrzeć… jest mowa, że czołowy polityk opozycji popełni w 2011 samobójstwo… http://www.youtube.com/watch?v=n6T22NNtVR8&feature=related
         ..materiał z 2010… ciekawe…

         Polubienie

       • TZ 25 sierpnia 2011 o 1:58 pm

        Przecież o tym „sondażu” było bardzo głośno. Niereprezentatywna próbka, możliwość „głosowania” po kilka razy… Naprawdę w to uwierzyłeś? W takim razie tym chętniej przyjmę jakiś zakład – nie tylko ze względu na bzdurną tutaj przewagę PiS nad resztą stawki, ale także dlatego, że z tego „sondażu” wynika, że SLD nie wejdzie do Sejmu. Jedno i drugie to mrzonka.

        Polubienie

        • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 2:18 pm

         O tym sondażu było głośno bo nie pasował do manipulatorskich sondaży na małej próbce wybranych. Jeśli nawet był „manipulowany” to tych manipulujących na korzyść dla PiS była większość, nie sądzisz?

         Polubienie

      • felicyta 25 sierpnia 2011 o 2:38 pm

       @monitorpolski,
       -po kiego trzymasz tu tego pejsatego trola TZ, przeciez masz wystarczajaco duzo wejsc, nie musisz prowokowac glupiej dyskusji z oplacanym …

       Polubienie

       • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 2:53 pm

        To uświadamia nowym czytelnikom jakie ą formy dezinformacji. Niech zaczną sami myśleć i odsiewać ziarno od plew.

        Polubienie

       • Wojtek 25 sierpnia 2011 o 5:32 pm

        Jesteś DUPEK. To że ktoś ma inne zdanie niż ty wcale nie oznacza że należy go wywalić. Gość nikogo nie obraża tylko prezentuje swoje poglądy i ma do tego prawo takie samo jak ty. Na tym polega demokracja.

        @monitor, bardzo rozsadąny wpis, i chociaż zbierasz joby to masz szacunek mój i myślę wszystkich „nie fanatyków”.

        Polubienie

        • felicyta 26 sierpnia 2011 o 12:40 pm

         @Wojtek 25 Sierpień 2011 o 5:32 pm, Na tym polega demokracja.

         -demokracja to rzady wladcow niewolnikow. W demokracji maja prawo glosu rowniez psychicznie chorzy, narkomani, alkoholicy, przestepcy, zlodzieje, bandyci…czy nam potrzebne jest ich zdanie?
         Trehlebov-demokracja.

         co do DUPKA nie odniose sie, jest takie szkolne powiedzenie, „kto sie przezywa, ten sam sie tak nazywa”.

         Polubienie

        • Lutek 26 sierpnia 2011 o 9:24 pm

         Nie „demokracja” tylko wolność słowa. Wolność w wyrażaniu opinii. Nie myl pojęć i nie wytykaj innym ubliżania podczas gdy sam to robisz, bo głupio to wygląda.

         Polubienie

       • Shemo 26 sierpnia 2011 o 3:25 pm

        schizofrenia ? idź się leczyć ! Nie każdy musi mieć takie zdanie jak Ty !
        zaczyna mnie to już irytować , bo widzę , że każdemu co chce coś od siebie napisać a nie po myśli „prowadzących” to już jest agentem , ubekiem , albo opętanym satanistą ! Przecież to jest chore , najlepiej nic nie pisać i tępo czytać każdy wpis , nie myśleć , niech inni myślą za Ciebie ..To mi wygląda na system rządowy !

        Polubienie

        • felicyta 26 sierpnia 2011 o 4:57 pm

         @Shemo 26 Sierpień 2011 o 3:25 pm, schizofrenia ? idź się leczyć !

         -ci co wysylaja innych do lekarza, wg psychologow, sami pilnie potrzebuja tej wizyty i natychmiastowego leczenia

         Polubienie

        • Shemo 27 sierpnia 2011 o 8:47 am

         felicyta
         psychologia ? fasynujący temat :)Kto jest Twoim guru ? Czyli jak Tobie psycholog powie , że masz schizofrenie i wyśle Cię to lekarza (psychologa) czyli do siebie na 15 letni cykl badań 🙂 to znaczy ,wg Ciebie ,że tak naprawdę to nie Ty miałeś schizofrenie , tylko ten psycholog 🙂
         Zdrowe podejście nie ma co 🙂 Ale mnie nie przekonałeś 🙂

         Polubienie

        • Shemo 27 sierpnia 2011 o 10:14 am

         I ten film Trehlebova też trochę nagina ponieważ on twierdzi , że niewolnictwo przyszło wraz z chrześcijaństwem co jest albo kompletną bzdurą , albo ja czegoś nie zrozumiałem… Egipcjanie byli pare tysięcy lat temu i mieli niewolników…W dekalogu jest napisane o zachowaniu Sabatu i tam tez jest wspomniane o niewolnikach , że w ten dzień nie mają pracować..Wtedy nie było chrześcijaństwa !

         Polubienie

     • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:43 pm

      Gdzie i w czym ta przewaga w sondach,na wybranej grupie i za pieniadze ?

      Polubienie

 8. MANIUŚ 25 sierpnia 2011 o 10:24 am

  A skąd pewność że nie wróci w deczko innej formie po wyborach. To może być tylko zagrywka przed wyborami.

  Polubienie

 9. OlO 25 sierpnia 2011 o 10:26 am

  „Polacy będą umierać na raka. Przez GMO”
  Aż 70 proc. żywności w sklepach jest genetycznie modyfikowana
  Brak ustawy o genetycznie modyfikowanych organizmach sprawia, że nikt nie kontroluje, co trafia na nasze stoły. Nie tylko ubieramy się w ubrania z genetycznie modyfikowanej bawełny, ale i jemy mięso zwierząt, które karmione było zmodyfikowaną paszą – alarmuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
  Zgodnie z prawem obowiązek informowania o GMO obowiązuje dopiero wtedy, gdy jego udział w składzie produktu przekracza 0,9 proc.
  Szacuje się więc, że nawet 70 proc. dostępnych produktów zawiera genetycznie zmodyfikowane dodatki, jak białka sojowe czy mąka kukurydziana. Obecnie tylko jeden produkt dostępny w marketach jest oznaczony jako genetycznie zmodyfikowany. Jest nim olej sojowy – mówi „GP” Tomasz Twardowski z Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk, wiceprezes Polskiej Federacji Biotechnologii.
  Skąd biorą się na naszych stołach takie produkty? W Polsce nie można handlować nasionami GMO. Ustawodawca nie zabronił jednak ich sprowadzania z zagranicy, ani uprawiania z nich roślin. Nikt też nie rejestruje takich upraw.
  W dużych ilościach sprowadza się także śrutę sojową produkowaną z nasion GMO, którą podaje się zwierzętom jako paszę.
  Rocznie importuje się jej do naszego kraju 2 mln ton – mówi gazecie Tomasz Twardowski.
  Przeciwnicy genetycznie modyfikowanej żywności alarmują: jedzenie żywności z GMO powoduje nowotwory i uszkadza płody. Ale zwolennicy twierdzą, że nie ma badań, które by to potwierdzały.
  http://www.sfora.pl/Polacy-beda-umierac-na-raka-Przez-GMO-a35303

  może prawda przebije się masy społecznej…

  Polubienie

  • dr.joint 25 sierpnia 2011 o 10:39 am

   akurat Twardowski pracuje dla monsanto, przekonywał Komorowskiego za odrzuceniem weta.
   A to że od dawna jemy gmo jest straszne, staram sie unikać jak tylko moge produktów z soją.
   pozdrawiam

   Polubienie

   • Ania 25 sierpnia 2011 o 11:58 am

    To unikaj jeszcze z kukurydzą !

    Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:45 pm

    A ziemniakow nie jadasz ?
    Przeciez one od czasu stosowania azotoxu na stonke sa trujace !
    Zaden robak je nie ruszy chyba,ze same zgnija.

    Polubienie

    • hjk 26 sierpnia 2011 o 2:33 am

     ale azotox juz chyba wycofany i tylko chłopi jeszcze usuwaja nim pchły u psów?

     Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 10:51 am

   Ale co czlowieku na to poradzisz ,jak chlopi wygineli na wsi polskiej ?
   Komu sie dzisiaj chce na gospodarce robic ?
   Chlop na wsi idzie po zywnosc podstawowa (chleb,mleko,nabial) do supermarketu lub wiejskiego sklepiku,ktory bierze towar z wielkich hurtowni,a te sprowadzaja zywnosc z Zachodu !
   Czy wy dzisiaj jecie inna zywniosc niz ta sztucznie przetworzona,modyfikowana z konserwantami ?
   Ubija dzisiaj na wsi chlop swojego swiniaka,ma swoja kure ,mleko maslo,ser ?
   Ma zwierzeta domowe i swoja pasze dla nich ???
   Po to Polske wcisnieto do JEWROKOLCHOZU aby was karmic kochozowa zywnoscia !!!

   Polubienie

   • sebecx 25 sierpnia 2011 o 2:17 pm

    …a ja mieszkam na takiej wsi gdzie rolnicy jedzą swoje, a chlebek z niewielkiej piekarni albo z piekarni byłego GSu….

    Polubienie

    • Wojtek 25 sierpnia 2011 o 5:37 pm

     A ja mieszkalem w takiej wsi gdzie pola stały odłogiem a „chłopi” zapierdzielali do sklepu po najtańsze świnstwo i mówili że się nie opłaca nic robić.

     Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:47 pm

     Podaj ludziom adres ,niech jada i kupuja .

     Polubienie

 10. peryskop 25 sierpnia 2011 o 10:28 am

  Monitor, dziękuję za uświadomienie czym jest GMO i rozpropagowanie protestu, ale wczorajsze weto to jest zaledwie etap w zmaganiach cywilizacji życia z sataniczną cywilizacją śmierci.

  Być może Prezydentowi należą się słowa uznania, ale niepokoją jego dwie wypowiedzi w tej kwestii: że nie boi się GMO, oraz że zgłosi własny projekt ustawy zgodny z prawem EU.

  A to oznacza, że nowy projekt prezydencki może posłużyć do unieważnienia poprzedniej i obowiązującej dziś regulacji o rejestracji nasion. Wtedy mogłaby powstać pozorna luka prawna – pozorna, bo byłyby rejestrowane, a więc i dopuszczane do stosowania nasiona transgeniczne, tak jak to Unia dopuszcza. Bo co nie uregulowane w prawie krajowym tam decyduje prawo unijne.

  FAKIR wczoraj skomentował: „Gra pod publikę rezydenta. Rezydent nie jest w stanie sprzeciwić się swoim potężnym mocodawcom. Otwórzcie oczy! Złe drzewo nie wyda dobrego owocu. Przypomina mi się sprawa szczepionek i bicie piany przez minister zdrowia”

  Ano właśnie. FAKIR zna świat i ludzi, więc wie co mówi.
  Trzeba czytać nie tylko tytuły i co na pasku, ale analizować co jest „pomiędzy wierszami”.

  A zatem nie dajmy się uśpić, że już wszystko jest dobrze. Trzeba wspierać rządzących, aby działali w interesie obywateli.

  I słuchajmy takich ostrzeżeń, jakie podała dziś @Aśka o technologiach nano.

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 10:32 am

   Nie przesądzajmy jeszcze. Veto jest rzeczą pozytywna, daje nam czas na działanie uświadamiające. Zobacz ile ludzi się obudziło i jak szybko!
   Poza tym wybory mogą dużo zmienić. Jedno jest pewne – NIE GŁOSUJCIE NA LUDOBÓJCÓW!!!!

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 10:54 am

    Wiele moze zmiec ale POLSKI CHLOPSKI ROZUM,gdy zacznie uprawiac POLSKA ZDROWA ZYWNOSC i dzielic sie nia/sprzedawac miedzy soba .
    JESC POLSKIE OWOCE i WARZYWA !
    Byc niezaleznym od dostaw zachodniej zywnosci ,ktora gdy sie nam wciska odeslac tam skad przyszla niech sie nia sami nazra !!!

    Polubienie

    • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 5:42 pm

     Na razie „zdrowy chłopski rozum” nie funkcjonuje. Pszczelarze donoszą mi że ich roje zaczynają od kilku już lat, tajemniczo znikać. Tak jak to ma miejsce w USA. Znakiem tego GMO jest już u nas liczne. A jeśli nie to sprawę załatwia prawdopodobnie Roundap. Mówiąc po chłopsku, wdepnęliśmy w niezłe gówno!.

     Polubienie

     • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:48 pm

      No to cza buty umyc i do roboty w pole .

      Polubienie

   • rabbit 25 sierpnia 2011 o 3:48 pm

    Nie głosujcie w ogóle. To jedyne wyjście dla mądrych i odpowiedzialnych ludzi. Znudziłem się wielkim bratem zwanym rząd, prezydent, sejm… który wyłącznie okrada i stara ograniczać się moją osobistą wolność.
    Może czujecie się na tyle słabo i przestraszeni, że potrzebujecie tą niańkę, ze mną od jakiegoś czasu jest inaczej… Świadomość się budzi. Ten świat to jedna wielka iluzja i nieskończone możliwości, hamowane wyłącznie implantem zwanym „umysł” wytwarzającym te Wasze uwielbione strachy na lachy i podniety.
    Wyłączcie się, a obudzicie się jak Neo, ale w o wiele piękniejszym świecie.

    Polubienie

    • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 5:36 pm

     Też tak myślałem parę lat temu. Tak myśli większość ludzi i dlatego najczęściej ponad 50% z nich nie głosuje.
     Jak widać nie daje to dobrych rozwiązań.
     W ten sposób ludzie udowadniają tylko że są tępymi baranami zdolnymi do myślenia jedynie o tym co będą przeżuwać za kilka godzin.
     Ich bierność i brak zdania powoduje że w tym kraju udaje się nawet największa durnota!.

     Polubienie

     • rabbit 25 sierpnia 2011 o 8:06 pm

      Taaa… wybierz zło albo mniejsze zło… Podają Ci tacę różnego rodzaju trucizn a Ty je wybierasz, ale ja nie chcę nic z tej tacy!!! O Rzesz Ty potrzebujesz wielkiego brata aby Ci mówił co możesz a co nie, dla mojego ja jest to już nie potrzebne. Ale Ty tego nie zrozumiesz, co mogę poradzić dla Twojego ja to, to byś rozwijał swoją świadomość.

      Polubienie

      • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 9:55 pm

       Odwracasz kotka ogonkiem mój przyjacielu.
       Gdybyś zadał sobie trud, jak moja skromna osoba, wertowania wypowiedzi kilka dni wstecz może zauważył byś że ja również jestem świadom konieczności wyboru mniejszego zła.
       Dyskutujemy jednak o zastanym układzie i o tym jak go uformować najkorzystniej dla całego społeczeństwa!.
       W przeciwieństwie do ciebie z Księżyca nie spadłem i nie rozdmuchuję swojego ego do niebotycznych rozmiarów.
       Nie ma nikogo kto zastąpił by obecny układ. Pozostawienie go samemu sobie sprowadzi na nas piekło.
       Wiem że muszę wybrać to co potencjalnie da mi szansę względnie normalnie żyć. Względnie!
       Bezczynność będzie zabójcza.

       Polubienie

      • O Rzesz 25 sierpnia 2011 o 10:07 pm

       Odwracasz kotka ogonkiem mój króliczku.
       Gdybyś zadał sobie trud, jak moja skromna osoba, wertowania wypowiedzi kilka dni wstecz może zauważył byś że ja również jestem świadom konieczności wyboru mniejszego zła.
       Dyskutujemy jednak o zastanym układzie i o tym jak go uformować najkorzystniej dla całego społeczeństwa!.
       W przeciwieństwie do ciebie z Księżyca nie spadłem i nie rozdmuchuję swojego ego do niebotycznych rozmiarów.
       Nie ma nikogo kto zastąpił by obecny układ. Pozostawienie go samemu sobie sprowadzi na nas piekło.
       Wiem że muszę wybrać to co potencjalnie da mi szansę względnie normalnie żyć. Względnie!
       Bezczynność będzie zabójcza.
       dyskutant
       To co piszesz „to jest sabotaż i wroga propaganda określonych sił”. 🙂
       Będzie zapewne jak zwykle czyli po twojemu ale to jest to na co tygryski liczą najbardziej. Bierność stada baranów. Zarżną was, z czasem, a wy nawet tego nie zauważycie.

       Polubienie

       • rabbit 26 sierpnia 2011 o 4:16 pm

        Nie biorę w tym udziału, ja chcę demokrację bezpośrednią a stojącą za realizacją tego ludzi wybranych ze społeczeństwa a nie z podanej agenturalnej tacki.
        Finito

        Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:50 pm

     Ty to masz glowe nie od parady,dobrze radzisz .
     Tylko kto z tej rady skorzysta ,jak to same cieple kluchy ?

     Polubienie

 11. obnie.pl 25 sierpnia 2011 o 10:28 am

  Panie, pana wykończą – ostatni wywiad Leppera przed śmiercią: http://www.youtube.com/watch?v=MgXtE3DOhyU

  Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:51 pm

   No i wykonczyli,szkoda chlopa,mogl jeszcze pozyc.

   Polubienie

   • Aśka 25 sierpnia 2011 o 10:33 pm

    http://www.youtube.com/user/civiltv#p/u/12/dL3DcFIsrCo
    ANDRZEJ LEPPER-jestem młody,mam dopiero 57 lat,myślę,że jest mi sądzone długo żyć…

    Polubienie

 12. obnie.pl 25 sierpnia 2011 o 10:30 am

  Panie, pana wykończą – ostatni wywiad Leppera przed śmiercią: http://www.youtube.com/watch?v=MgXtE3DOhyU

  Polubienie

  • Jony 25 sierpnia 2011 o 11:14 am

   Nie wiem kto kręci czy rutkowski czy super expres bo pełnego nagrania ani rozmowy niema nadal. A rutkowski mówi „Ujawnienie pełnej wersji może być niewygodne dla rządu” No a co cie rutkowski rząd obchodzi ujawniaj wszystko! No chyba że nie zależy ci na upublicznieniu prawdy albo czekasz na własną śmierć jak Leper. Leper może i by uniknął śmierci gdyby na czas ujawnił wszystko co wie. No ale bał się co ludzie o nim powiedzą, teraz to dopiero mówią i w dodatku nie żyje.
   http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lepper-ba-sie-ze-go-zabija_201771.html

   Polubienie

   • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 11:46 am

    Alex Jones mówi swoim rozmówcom jak mają jakąś sensację żeby natychmiast mówili publicznie wszystko co wiedzą. Już kilku jego rozmówców zostało zamordowanych, niestety nie ujawniali całej prawdy. Ci co ujawnili nadal żyją.

    Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:52 pm

     On tez przeciez zyje i dobrze mowi.

     Polubienie

     • Tomi 25 sierpnia 2011 o 7:30 pm

      różnica polega na tym że on jest dziennikarzem a nie agentem wiec wie tyle ile usłyszy , a agenci jego rozmówcy wiedza wszystko w wycinkach

      Polubienie

 13. vol10 25 sierpnia 2011 o 10:32 am

  Takie sa fakty ze z ustawa taka czy inna lub bez ustawy GMO bylo i jest.
  Bez znaczenia zatem czy ustawa przeszla czy nie przeszla. Zreszta temat GMO to oczywiscie znowu odciagniecie uwagi i wielu sie na to nabiera.

  Polubienie

  • Warszawiak 25 sierpnia 2011 o 10:42 am

   Tak, to kolejny temat zastępczy… Idźcie do sklepu , w prawie każdym przetworzonym kilka razy produkcie jest skrobia modyfikowana czy mąka kukurydziana modyfikowana…

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:53 pm

    Co wiec radzisz warszawiaku ?
    Czyms przeciez trzeba kiche wypelnic .

    Polubienie

    • baba wanda 26 sierpnia 2011 o 5:12 am

     Zero przetworzonego.
     Owoce, warzywa, jaja od chlopa 🙂 , nasza polska kasza gryczana (do wypelnienia kichy w sam raz 🙂 )

     Polubienie

 14. pola 25 sierpnia 2011 o 10:48 am

  Broń skuteczniejsza, niż jądrowa http://marucha.wordpress.com/2011/08/25/bron-skuteczniejsza-niz-jadrowa/

  Polubienie

 15. varti 25 sierpnia 2011 o 10:55 am

  „- Wraz z moim wetem składam deklarację:
  jeżeli parlament przyjmie moje weto, to w trybie natychmiastowych skieruję do parlamentu, jako inicjatywę prezydencką ustawę o nasiennictwie bez tych zapisów dotyczących GMO, jako ustawę zupełnie niekontrowersyjną, a pożyteczną i niewątpliwie oczekiwaną – oświadczył Komorowski.”

  http://www.rp.pl/artykul/10,706093-Drugie-weto-prezydenta–GMO-powstrzymane.html

  Polubienie

 16. FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:22 am

  JKM odłożyłem na „dalsze półki”
  Byłem obecny na spotkaniu o „długu publicznym”
  JKM albo udawał, że nie wie o co chodzi, albo nie wiedział o co chodzi. Jedno i drugie jest dla mnie zastanawiające.
  Stwierdził wszem i wobec, z rozbrajającą szczerością, że długu nie da się spłacić w obecnym systemie. Co jest prawdą i nie jest wielkim odkryciem w dobie internetu. Nie usłyszałem nic więcej konkretnego.
  Tomasz Urbaś zgasił wszystkich obecnych na sali mówiąc w jaki sposób Polska może wykaraskać się ze swojej niedoli. Pomysł był bardzo ciekawy.
  Uczestnicy otworzyli bardzo szeroko buzie i wtedy zorientowałem się, że na całej sali znajduje się bardzo mało osób, które mają predyspozycje i są zdolne zrobić coś naprawdę konkretnego, a już na pewno nie było takiej osoby wśród wykładowców
  Sądziłem, że rozgorzeje na ten temat dyskusja. Niestety wszystko potoczyło się według jak mi się wydaje zamierzonego planu spotkania

  Nie zabierałem wtedy głosu.

  Kiedyś lubiłem słuchać JKM

  Teraz widzę, że nic nie trzyma się kupy, albo niestety wyłącznie kupy się trzyma.

  Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:29 am

   To samo było na spotkaniu na KUL, gdzie obecna była m.in. Zyta Gilowska.
   Słuchałem uważnie i wprost nie mogłem się nadziwić jak małą wiedzę o świecie posiadają ludzie, którzy chcą zarządzać prawie 40 milionowym narodem.
   Znowu jedyną osobą która mówiła cokolwiek konkretnego był Tomasz Urbaś.
   Niestety gdy tylko podejmował konkrety, wtedy natychmiast był „zagłuszany”.
   W pewnym momencie wydało mi się wszystko bardzo śmieszne.
   Tego typu konferencje przypominają mi brzęczenie much siedzących na gównie.
   Gdy tylko ktoś z pomysłem zabiera głos, że chce to gówno wreszcie sprzątnąć, wtedy muchy zaczynają bzyczeć, że nie można w ogóle dojść do głosu.

   Polubienie

   • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:34 am

    Bez komentarza
    Mam nadzieję, że wprawni myślący czytelnicy zrozumieją w jak wielkim szambie się znajdujemy
    http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gilowska;balcerowicz;jest;dobrym;szefem;nbp,196,0,134340.html

    Polubienie

    • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:36 am

     Lech Kaczyński twierdził inaczej w sprawie Balcerowicza i widać, że to niebezpieczny był pogląd.

     Ciekawe co Zyta mówi w sprawie Marka Belki 🙂

     Polubienie

     • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:47 am

      Ten artykuł powinien wszystkim uzmysłowić, że decyzje o zadłużaniu Polaków zapadają wyżej niż oglądany przez nas cyrk.
      http://www.mojeopinie.pl/marek_belka_kandydatem_na_prezesa_nbp,3,1275346753
      Czy ktoś tu widzi jakąkolwiek logikę poza tą, że dług przyrasta?
      Jedynym który się przeciwstawił był Skrzypek z nadania L.Kaczyńskiego.

      Wszystkim nam bankierzy dedykują ten utwór:

      Polubienie

   • Ania 25 sierpnia 2011 o 1:01 pm

    I tuś istotę sprawy złapał !!!!
    G@wana nie można uprzątnąć, bo zlikwiduje się żerowisko dla much !
    Muchy nigdy do tego nie dopuszczą ! G@wno to podstawa ich życia !
    Wniosek :
    1.G@ano da sie uprzątnąc dopiero po likwidacji much !
    albo:
    2. Czekamy wszyscy, aż kupka równo zaschnie.
    Ale my, Polacy już nie mamy czasu żeby czekać, bo nas muchy w końcu zeżrą .

    Polubienie

  • Ania 25 sierpnia 2011 o 12:02 pm

   Fakir: Już kiedyś pisałam, że tego człowieka powinien już dawno jakiś specjalista przeleczyć, tak z litości. A i dlatego, ze jego demagogiczne wystąpienia bardzo lasują mózgi co słabszym intelektualnie młodym ludziom.
   Poczytaj sobie jego felietony w Angorze za ostatnie kilka lat, to zobaczysz o co mi chodzi. Takiego zalewu demagogii to nigdzie indziej sie nie spotka ! A najdziwniejsze, że on sam wydaje się wierzyć w te wytwory jego chorego umysłu.

   Polubienie

  • 999AQQ 25 sierpnia 2011 o 3:35 pm

   @ Fakir!
   No Prawie Prawda!…dziwnym zbiegiem obserwowałam wzloty i upadki* bloga T.F.U. i to nie wyzwiska były przyczyną, a m.in. niewyjaśnione okoliczności dojścia* T.U. do kasy, układy z salą na odczyty, notoryczne odsyłanie na pejs-buk, lekceważenie-olewanie forumowiczów!
   Co do dalszych wypowiedzi w/s ministrów finansów już uni wszyscy mają jedno nadanie wprost z bliskiego wschodu* i żaden z nich nie działał w interesie polskiego-słowiańskiego narodu.
   Coś motasz, półprawdy serwujesz!!!

   Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 6:57 pm

   Ten Jasnie Ksiaze Mosci to ciekawy czlowiek i zawsze pod mucha ,znaczy sie trzezwy ale mowi jakby cos chlapnal.
   On taki zawsze „swojski” przed wyborami,co to ani nie zaszkodzi ani nie pomoze .
   Moze to akurat taki musi byc w kazdym kraju przed wyborami ???

   Polubienie

 17. on 25 sierpnia 2011 o 11:27 am

  ZA CO DZIEKUJECIE BRONKOWI PRZECIE ON POWIEDZIAL ZE DLA NIEGO GMO JEST OK TYLKO USTAWA ZAWIERAŁA W SOBIE BUBLE LEGISLACYJNE A CO DO KORWINA TO JEST TO ZWYKLY POPULISTA A DO TEGO W TV CHWALIŁ SIE ZNAJOMOŚCIAMI W FRANCUSKIEJ MASONERII…..

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 11:44 am

   Komorowski mógł nas olać i nie wetować. Bądźmy sprawiedliwi.

   Polubienie

   • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 11:54 am

    a wyszło tak, że nas olał i zawetował.
    Zwykłe bicie piany przed wyborami i tyle,
    Upraw GMO jest w tej chwili w Polsce tyle co w Meksyku bo i u nas i tam nie ma żadnego prawa które to normuje. Nie było i nie ma zakazu więc uprawy są od dawna.
    Nie raz przekonywałem różnych rolników, że GMO to pułapka.
    Nasiona GMO funkcjonują w Polsce od dawna.
    Kaktus mi wyrośnie jeśli PO zakaże GMO.
    Jest silne lobby w PIS, które będzie dążyło do zakazu GMO i w to bardzo wierzę, że się uda.

    Polubienie

    • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 12:58 pm

     Oczywiście, że należy walczyć o całkowity ZAKAZ GMO!

     Polubienie

     • po_prostu 25 sierpnia 2011 o 4:37 pm

      I tak źle i tak niedobrze, zastanówcie się nad sobą!! Chciał gmo-źle. Nie chce? Jeszcze gorzej, co za zakłamana me*da, liżąca *** wyborcom!!
      Przyjrzyjcie się własnym wpisom, ile w nich chorej nienawiści i zaślepienia.

      Polubienie

   • vol10 25 sierpnia 2011 o 11:58 am

    Jego ruch jest bez znaczenia. Wszyscy wiemy ze GMO to trucizna ale w tej chwili dyskusja o tym to tylko odciaganie uwagi. Dziwnym trafem ten temat jest tu bardzo mocno forowany i czynione sa usilne starania by coraz wiecej ludzi sie tym zajmowalo.

    Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:02 pm

     A co masz cos przeciwko temu ?
     Niech ludzie dyskutuja.
     Monitor fajny chlop daje sie kazdemu wypowiedziec ,niech ludzie czytaja ,a ci nie umieja pisac niech geby rozdziawiaja jak sie czegosc nowego dowiedza .
     Piszczie ludzie piszcie ,ja tez sie przy was szkole i takiej checi nabralem pisania,ze nie moge odejsc od tej maszyny,znaczy sie kompiutera i baba na mnie wrzeszczy .

     Polubienie

   • Ania 25 sierpnia 2011 o 12:03 pm

    Nie mógł, za blisko wybory !

    Polubienie

   • Wizzgaa 25 sierpnia 2011 o 12:27 pm

    Bądźmy realistami . Może Komo „wpadł na koncept ” ,że ma wszak sporo dzieci , z których wezmą się liczne wnuki i.t.d . > więc takim zastępom ludzi własnej krwi miałby szkodzić ? To się chociaż przedtem musiał namyślić , odwlec , może coś się w mię-dzy-cza-sie samo załatwi albo w ogóle stanie się cud…..To raczej sporadyczna sytuacja ,że człowiek olewa całe tłumy swoich zstępnych , nas może skreśliłby bez wahania.

    Polubienie

    • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:04 pm

     Cos ty !
     Komorowskiemu zarcie przywoza z chinskiej jadlodalni,gdzie by on zachodnie scierwo jadl.
     Co to nie widzisz jaka ma postawna kobite ?
     Takiej nie podskoczysz .

     Polubienie

 18. greg 25 sierpnia 2011 o 11:56 am

  Ktos wyzej juz slusznie wspomnial o NANOTECHNOLOGII: wezmy np azbest – po latach okazalo sie, ze jest silnie szkodliwy. Nanotechnologia to malutkie czasteczki i problem, ze nie wiemy jak bardzo one wnikaja do organizmu.
  Chociazby takie modne „nano wycieraczki” do szyb samochodowych – powoduja, ze deszcz ladniej splywa ale przeciez te czasteczki moga sie czasem odlepic od tej szyby i przez wentylacje dostac sie do pluc i tam przykleic.
  W kosmetykach tak samo nanoczasteczki sa popularne tylko tez nie do konca przebadano czy poprzez lepsze dotarcie do organizmu malej czasteczki nie przekracza sie bezpiecznych dawek specyfiku. Ogolnie temat rzeka ale moze byc tak, ze krem za 5zl jest lepszy od tego za 100zl bo nie uzywa drogiej technologii nie do konca bezpiecznej.

  Polubienie

  • peryskop 25 sierpnia 2011 o 7:26 pm

   @greg, bardzo słuszne uwagi o nanocząsteczkach.

   Szczytem glupoty jest przebój rynkowy pt. nieśmierdzące skarpetki.

   Bo nano zabija bakterie! Ale czy tylko bakterie?
   A co się dzieje z naszymi komórkami na stopach?
   Przecież tam też nano wnika do komórej i je zabija.

   Zatem skarpetki trzeba prać i suszyć.

   A czy zauważyliście, że przycichła euforia na nano-silver? Bo to też była chytra sztuczka dla wierzących w cuda.

   Polubienie

   • Annah. 26 sierpnia 2011 o 4:36 am

    A czy zauważyliście, że przycichła euforia na nano-silver? Bo to też była chytra sztuczka dla wierzących w cuda.
    Nano złoto, srebro i jeszcze kilka metali o wysokim stopniu rozdrobnienia zastąpić może niemal wszystkie leki, Czy wiesz ilu ludzi mogłoby stracić pracę i DOCHODY? Z tego właśnie powodu wietrzę sztuczkę po drugiej stronie, która polega na potępieniu całej nanotechnologii nawet wydłużającej nasze życie i to w optymalnej sprawności fizycznej i psychicznej…sadzę że dlatego euforia przycichła.

    Polubienie

    • Wizzgaa 26 sierpnia 2011 o 1:55 pm

     Euforia przycichła a nano-srebro też cichcem wyparowało z aptek . Pisałam o tym ponad miesiąc temu .

     Polubienie

    • peryskop 26 sierpnia 2011 o 3:23 pm

     Annah – piszesz wierzę, sądzę…

     W ten emocjonallny sposób reaguje dziś większość ludzi, chodż każdy rozsądny człowiek powie to co już stwierdzili filozofowie w starożytności – kierowanie się emocjami jest oznaką głupoty, bo po to mamy rozum, żeby jego używać.

     Ale jesteśmy sprytnie w tym kierunku formowani przez media i reklamy aby słuchać emocji.

     Ja zadałem sobie trud przejrzenia kilkudziesięciu artykułów w tej dziedzinie i mam opinię, że jakkolwiek nanotechnologie niosą ze sobą spore nadzieje, to póki co sa one niespełnione.

     Zwróć proszę uwagę, że nanotechnologie zostały stworzone przez ludzi. Przyroda też funkcjonuje na poziomie nano, ale te procesy w Naturze są odpowiednio dostosowane do warunków. A my tych uwarunkowań nie znamy, alebo chcemy jes zmienić, bo dorwaliśmy się do tego jak „mały Dyzio”.

     Oczywiście, jest wielkie parcie na nowe technologie, na postęp, na kreatywność i media kreują
     atmosferę: popatrzcie! sensacja! nareszcie dzięki nanotechnologii lekarze mogą to czy tamto!

     A jak przypatrzysz się z bloska, to tylko OBIENICE, i NADZIEJE.
     Kilka lat temu „małe Dyzie” z tytułami profesorskimi wstrzykiowali komórki macierzyste do serca twierdząc, że to zregeneruje mięsień sercowy i obniży ryzyko zawału. I co? Nic. Cisza i wstyd.

     Pomyśl proszę o tym. I najpierw starannie sprawdź – nie byle jak – zanim coś powiesz.

     Polubienie

 19. orbit 25 sierpnia 2011 o 11:56 am

  _Naiwna informacja i naiwni jesteście wy.
  Tak jak się obawiałam, mamy weto do ustawy o nasiennictwie, ale z całkiem innych przyczyn, niżbyśmy chcieli i z całkiem innymi konsekwencjami. Prezydent mówi tak: „Jeśli parlament przyjmie moje weto, to w trybie natychmiastowym skieruję projekt ustawy o nasiennictwie bez kontrowersyjnych elementów o GMO”. Podkreślił, że przy pracy nad ustawą nie podjęto próby debaty publicznej, a duża część społeczeństwa ma zastrzeżenia do GMO. „Ja ich nie podzielam, ale one są” mówił dodając, że nowy parlament musi przepisy poprawić i „rozwiać te lęki”. To znaczy, że będą próby przepchnięcia ustawy bez zakazu obrotu materiałem nasiennym GMO, czyli jeszcze gorzej! Zamiast furtki prawnej – będzie otwarta brama. Zamiast wprowadzić zakaz upraw MON810 i Amflory, nasi rządzący będą „rozwiewać lęki” w społeczeństwie!_

  **dr hab. Katarzyna Lisowska**

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 12:57 pm

   Pożyjemy, zobaczymy. Weto dało więcej czasu na rozwiewanie wątpliwości. Czas na mobilizację społeczną, protesty i postawienie posłów przed odpowiedzialnością za ludobójstwo. Sądzę, że należy iść ostro w tę stronę – GMO to ludobójstwo i uczestnictwo w akceptacji ludobójstwa powinna rozstrzygnąć Norymberga 2.

   Polubienie

   • Ramires 25 sierpnia 2011 o 9:04 pm

    GMO to tylko etap. Kto ma kręcić lody i fajnie żyć ? Rządzący , klasa średnia czy pospólstwo ? Ktoś widzi o co chodzi ? Fajnie jak by tak było !

    Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:07 pm

   Faktycznie sprytne to – jak nie drzwiami to oknem i juz jest pod pierzyna u Maryski !
   Gdzie ta takich upilnujesz.

   Polubienie

 20. Aśka 25 sierpnia 2011 o 12:04 pm

  Monitorpolski:
  odsyłam do definicji ludobójstwa: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo:
  „Zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie (…)”.
  _______
  Czyż nie ludobójstwem poprzez stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie nie jest ustalenie min. płacy na poziomie 1386 zł brutto (netto 1032.34)? Człowiek pracujący zwykle ma na utrzymaniu 1 dziecko, więc na osobę wychodzi 516,17 zł. [1032 zł – opłaty za mieszkanie ok. 400 zł – opłaty za prąd ok. 90 zł – gaz ok. 60 zł. Zostaje 482 zł na 2 osoby na tzw. życie, tj. żywność, leczenie, komunikacja, środki czystości, odzież; o nauce, kulturze i wypoczynku nie wspomnę. To jest właśnie wyniszczanie. Ok. 30-40 % (nie wiem, czy te dane nie są zaniżone) polskiego społeczeństwa dostaje minimalną płacę, albo niewiele większą. Jak żyć za takie pieniądze.

  A jak żyć za zasiłek dla bezrobotnych ok. 500 -700 zł?

  Jak żyć, kiedy nie ma pracy, a zasiłek się już nie należy?

  Polubienie

  • Aśka 25 sierpnia 2011 o 12:19 pm

   Jeszcze dodam, że jak ktoś jest choroby, to dostaje 80% płacy, czyli 825 zł, a przecież w tym czasie ma dodatkowe koszty związane z leczeniem i lepszym odżywianiem. Jednym słowem ludobójstwo.

   Polubienie

   • Aśka 25 sierpnia 2011 o 5:16 pm

    a tu o możliwościach Polaków
    http://nowyobywatel.pl/2011/08/14/to-nie-%E2%80%9Esocjal%E2%80%9D-tworzy-biede/
    Rafał Bakalarczyk „To nie „socjal” tworzy biedę” 14-08-2011

    Polubienie

  • Ania 25 sierpnia 2011 o 12:49 pm

   A myślisz, że ktoś się tym przejmuje ?
   Wczoraj widziałam nakaz eksmisji wydany przez niezawisły przecież (?) Sąd, dla kobiety co straciła prace rok temu i ma zaległości czynszowe w ADM. Jest matka 2 córek: starsza 17 letnia jest po porażeniu mózgowym. Dzieki wieloletniej, kosztownej rehabilitacji ” Łazi” po domu, bo trudno nazwać to chodzeniem. Druga córka ma 2 latka, ojciec nie płaci alimentów, a z funduszu dostają 460 zł. plus ok 90 zł dodatku rodzinnego. I to są ich całe dochody.
   I sędziemu reka nie zadrżała….. eksmisję orzekł.
   Może dlategio, że to malutkie ( 36m ) mieszkanko jest w samym centrum Starówki, więc ktoś ma na tę kamienicę apetyt. Reszta lokatorów to emeryci, też połowa zalega z czynszem.
   Oto dokąd doszlismy !!!!!

   Polubienie

   • Aśka 25 sierpnia 2011 o 1:37 pm

    Nie, nie myślę, że się ktoś przejmuje, czy przejmie, tylko, że działają z premedytacją.

    Polubienie

    • Ania 25 sierpnia 2011 o 2:19 pm

     Oczywiście. Mamy do czynienia z naszą rodzimą mafią rządowo-urzędniczą, pożerającą cały kraj, pozbawiającą wszystkiego zwykłych Polaków. Nie ma pracy ( zakłady pracy rozwalone albo sprzedane) droga żywność, potwornie drogie źródła energii ( prąd, gaz, paliwo). Ludzie pracują na czarno, bez umowy jakiejkolwiek gdzie się da, aby zarobić na jedzenie. Po urzedach ze stałą pensją na umowę o pracę siedzą kuzyni i kuzynki notabli, nieważne, czy maja kwalifikacje. Reszta jest drenowana do ostatniej złotówki. A dla najbiedniejszych…. atrakcyjna, 50-100% podwyżka czynszów ! W sytuacji, gdy już i tak nie mieli co jeść, bo cały dochód pożerają opłaty za mieszkanie i media. Więc zabierze się im jeszcze ostatni element poczucia bezpieczeńtwa ! Mieszkanie! I hajda, do kontenerów !

     Polubienie

   • TZ 25 sierpnia 2011 o 2:01 pm

    Nie rozumiem… Ludzie mieszkają W NIESWOICH mieszkaniach, nie płacą za nie czynszu – i tobie to odpowiada? Kup mieszkanie i wynajmij komuś za darmo. Wtedy pogadamy.

    Polubienie

    • Ania 25 sierpnia 2011 o 2:32 pm

     Ci co wynajmują od osób prywatnych i nie płacą, to margines problemu. I można tak zmienić prawo, aby było możliwe uzyskanie eksmisji na drodze sądowej z powództwa cywilnego.
     Tu o co innego idzie !
     W centrach dużych miast, w atrakcyjnych lokalizacjach mieszkają ludzie ( zwykle starzy, po 70 roku życia) albo tylko nieco młodsi w zabytkowych kamienicach które gminy mogą drogo ” opchnąć” od ręki ! Ale przeszkodą są te dziadki-lokatorzy ! Co zrobić ? Podnieść czynsze, ąż nie będą mieli czym płacić, a potem wyrzucić !
     A potem jeszcze wyremontować na koszt gminy i sprzedać !
     Na tym polega to draństwo !

     Polubienie

     • Ania 25 sierpnia 2011 o 2:41 pm

      A jeszcze: TZ pewnie w życiu przyjdzie Ci zrozumieć. Życie jakoś tak sie układa, że doświadczymy wszystkiego, czego ” nie rozumiemy”, albo nie chcemy zrozumieć.

      Polubienie

    • Aśka 25 sierpnia 2011 o 5:56 pm

     TZ, a Ty uważasz, że wszystko jest w porządku, że systemy na przestrzeni lat doprowadziły do tego, że jeden ma dziesięć mieszkań, a drugi nie ma ani jednego. Wiem. Tego nie da się odwrócić, ale Ludźmi jeszcze mamy szansę być i tak pokierować polityką społeczną, aby każdy miał lokum, w którym może godnie (jak przystało na człowieka) żyć i po zapłaceniu rachunków mieć co do garnka włożyć.

     Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:09 pm

   Czyli kicha pusta !
   Jo ci dom na to rade – idz w pole i ukop se zimniokow ,tak jak to za PGR-ow bywalo.

   Polubienie

 21. FAKIR 25 sierpnia 2011 o 12:08 pm

  Chyba się myliłem w sprawie taśmy którą posiada Rutkowski.
  Sądziłem, że jest to kolejna gierka żeby szkalować Kaczyńskiego.
  Jeśli powiedział, że całość jest niewygodna dla rządu, to może być z tego kolejny niezły POlski pasztet

  Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 12:15 pm

   chociaż może kolejny raz mój nos mnie nie zawiedzie…..
   trzeba cytować dosłownie. powyżej ktoś tego nie uczynił

   Rutkowski podaje:
   ….dla członków obecnego i poprzedniego rządu!

   idzie więc gierka służb specjalnych jak nic.

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:11 pm

    A niech se ta graja i tak nic nie ugraja ,bo ludzie na wsi na wybory nie pojda .
    Te z miasta jak pojda glosowac ,to niech se potem du.e kolkiem zabija !

    Polubienie

 22. Kuba 25 sierpnia 2011 o 12:48 pm

  Chcialbym zaznaczyc, ze JKM nie ma Nic wspolnego z UPR , tj na pewno nie jest szefem 🙂
  Btw, wysle JKM maila ze „zjebka” profilaktycznie 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 12:54 pm

   Okej, jeśli tak jest to przepraszam za pomyłkę.

   Polubienie

  • TZ 25 sierpnia 2011 o 2:03 pm

   To prawda, rozeszły się ich drogi. JKM ma teraz jakąś nową zabawkę.

   Polubienie

 23. PUBLIC-DISORDER 25 sierpnia 2011 o 12:58 pm

  http://www.ppr.pl/artykul-po-i-psl-chca-odrzucic-weto-prezydenta-do-ustawy-163847-dzial-3939.php

  Polubienie

  • 999AQQ 25 sierpnia 2011 o 3:57 pm

   I wszystko jasne, to była umówiona zagrywka.
   Nie ma się kim ekscytować. Ludzie zapamiętajmy – rząd ma być nam wdzięczny bo to My dajemy mu utrzymanie! To my ich finansujemy i powinni wykonywać pracę dla naszego dobra!

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:13 pm

    Gdzie one ta co robia dla naszygo dobra clowieku.
    One ino o siebie dbaja ,tak bylo i jest ale juz tak nie bedzie jak sie narod zbuntuje.

    Polubienie

 24. ostatni rozsądny? 25 sierpnia 2011 o 1:07 pm

  Bronek zawetowal…? widać miał powód i to na pewno nie dobro rodaków nim powodowalo. a może… Nie ważne zreszta, poczekajcie pare mcy, gdy Polska/świat bedą patrzyli w stronę kolejnego katastrozamachu, ustawa o gmo po cichutku, w formie zmienionej na dwa razy gorsza niż obecna, przejdzie przez sejm bez najmniejszej wzmianki w mediach i i tak koniec koncow będziemy to gowno zrec.

  A tak idąc w maly off-top…
  „Rebelianci wyznaczyli milion dolarów nagrody dla każdego kto schwyta cadaffigo zywego lub martwego” skąd te biedne, walczącej o lepsze życie dla siebie i swoich rodzin, rebelianty wzięły ta banke? zrzute zrobili po wioskach czy co? jakie to społeczeństwo jest zdebilone do reszty, jak można tak się w trabe dać robić? jak długo można się oszukiwać ze jeśli coś chodzi jak kaczka, kwacze jak kaczka i wyglada jak kaczka to… jest to koń, bo tak w tv przecież powiedzieli…
  Się nie dziwie tym iluminatom wcale, sam bym polowe tego prostacko/plepsiasto/niedopchnietego towazystwa utopil.

  Polubienie

 25. oj, ludzie... 25 sierpnia 2011 o 1:34 pm

  Ludziska, cieszcie się z Komoruska, że zawetował ustawę, a on zrobił to tylko po to, by „wyjaśnić obywatelom, czym jest GMO”. Jest całkiem duży sprzeciw ludności, a oni to widzą i tacy głupi nie są. Będzie debata w sejmie na temat tej ustawy, trochę propagandy będzie, i po debacie na nowo będzie głosowanie. Nie ma się co łudzić, że wynik będzie inny, niż poprzednio…

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 2:21 pm

   Tu właśnie jest zadanie dla nas – zrobić tę sprawę tak głośną, żeby ci którzy mają zamiar na nią głosować zrozumieli, że żarty się skończyły i że ich rozliczymy za planowe ludobójstwo.

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:14 pm

    o to,to,to !
    Nie glosowac za nic w swiecie na takich gnojorzy !

    Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 2:34 pm

   Wynik będzie inny gdy wygra PIS i będzie rządzić samodzielnie.
   Najbardziej niepokoi mnie do czego się wtedy mafia dręcząca Polskę posunie?
   Nie zawahają się pewnie przed kolejnymi morderstwami.
   Oni już coś knują z pewnością i mają różne strategie.

   Polubienie

   • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 3:01 pm

    Wymyśl najgorszy scenariusz z możliwych. Do tego się posunie. Oni idą na całość, zobacz co się dzieje w Libii – syjonazizm jest czymś znacznie gorszym od hitleryzmu czy stalinizmu. To anihilacja niechcianej części ludzkości. Chyba nie masz wątpliwości, którą to częścią są Polacy?

    Polubienie

    • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 3:58 pm

     Wiem od 1999 roku, że istnieje plan aby resztki Polaków prześladować aż do wyniszczenia i jest to związane głównie z głęboko zakorzenioną wiarą chrześcijańską. Podobna sprawa jest z Meksykiem
     Tylko, że satanistom się to nie uda. Nie ma takiej możliwości żeby im się udało
     Kiedyś w firmie w której pracowałem poznałem odpowiednich klientów, którzy nakierowali mnie na dobrą drogę, a był to czas w którym wchodziłem za darmo na prawie wszystkie dyskoteki w Warszawie i obracałem się w towarzystwie jak to mówią „z pierwszych stron gazet”.
     Nie było takiego miejsca w stolicy, w którym by mnie ochroniarze nie znali.

     Wtedy jeszcze nie rozumiałem o co może chodzić tym jak mi się zdawało zakręconym typom, którzy przyjeżdżali chyba tylko po to po usługi, że się nudzą w domu, jak wtedy sądziłem.
     Po co oni mi dają jakieś książki, których i tak pewnie nigdy nie przeczytam.
     Nikomu innemu nie dawali, tylko mi,.
     Nawet kumple mieli czasami ubaw, bo wołali : „Do Ciebie! Twoi miłośnicy itd” oczywiście wiadomo z jakim podtekstem 🙂
     Jednak książki przeczytałem
     Byłem za młody i za głupi.
     Teraz wszystko rozumiem
     Wszystko odbywa się na różnych poziomach.
     Większość uczestniczy i dostrzega tylko najniższe poziomy.

     Polubienie

     • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 4:00 pm

      Jeden kiedyś mi powiedział słowa, które teraz dopiero rozumiem.
      Gdy sobie przypomnę jego oczy i wzrok to sam nie wiem co o tym myśleć

      „Pan się nam przyda”

      Polubienie

      • navajo88 25 sierpnia 2011 o 6:22 pm

       a ciebie fakir na te słowa nagle strach obleciał ????? Oj niedobrze fakir !!!!! .
       Pamiętaj fakir ze prawdziwy rewolucjonista nigdy nie boi się klenski i przegranej ,ani nawet śmierci ,,walczy do samego konca !!!!! hahahahahahahaha
       J.M.H

       Polubienie

      • peryskop 25 sierpnia 2011 o 6:49 pm

       FAKIR:
       „Pan się nam przyda”

       Czy dasz radę przydać się po przeciwnej stronie?

       Polubienie

     • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:44 pm

      Chlopie, poczytaj Biblie.
      Objawienia s. Jana

      Polubienie

      • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 8:00 pm

       Pisałem na temat Apokalipsy wiele artykułów

       Można to podsumować
       „O głupi i gnuśnego serca aby uwierzyć we wszystko co powiedzieli prorocy”
       Jezus Chrystus

       Polubienie

    • sebecx 25 sierpnia 2011 o 6:04 pm

     ..na początek Biała Księga do prokuratury.. http://www.tvn24.pl/-1,1715191,0,1,biala-ksiega-pod-lupa-prokuratury,wiadomosc.html ..na tym jednym przykładzie widać co się dzieje…
     „To bardzo charakterystyczne dla naszych czasów, że śledztwa będą dotyczyły nie winnych tej katastrofy, ale tych, którzy coś o niej piszą – tak Jarosław Kaczyński skomentował decyzję prokuratury o wszczęciu postępowania sprawdzającego w sprawie „Białej księgi” zespołu Antoniego Macierewicza”….

     Polubienie

   • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:42 pm

    Jaka jest roznica pomiedzy PO a PIS czy jakakolwiek inna partia? Zadna bo o niczym nie decyduja . Wszystkie decyzje zapadaja na gronie chociazby:
    Bilderberg
    Komisja Trojstronna
    CFR
    itd.

    Polubienie

    • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 8:02 pm

     Właśnie o to chodzi, żeby im tą władzę sukcesywnie odbierać.
     Węgry i Islandia pokazały że można

     Polubienie

     • vol10 25 sierpnia 2011 o 8:50 pm

      Jednostkowo i krotkoterminowo tak ale procesu swiatowej demonkracji nikt nie jest w stanie zatrzymac i przypuszczam ze w przyszlym roku bedzie juz oficjalnie tzw. Nowy Swiata Porzadek.

      Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:16 pm

    A co PiS nie rzadzil ?
    Przecie rzadzil i co ?
    Giertycha utracil ,ze chlop musiol sie za swoja robote wziasc ,a Lepper sie obwiesil !

    Polubienie

 26. wacpan 25 sierpnia 2011 o 2:49 pm

  nie dajmy sie nabrac na ta ich POlska dobroc!!!!!,….badzmy czujni bo to byla tylko bitwa..wojna przed nami,zobaczymy co sie stanie PO wyborach…..

  Polubienie

  • navajo88 25 sierpnia 2011 o 6:18 pm

   no cóż panie wacpan ,wygląda na to że beńdziesz musiał pan po wyborach złapać za karabin i strzelać i to ostro i co najważniejsze celnie !!!!!! hahahahahaha
   J.M.H

   Polubienie

 27. wacpan 25 sierpnia 2011 o 2:53 pm

  http://niezalezna.pl/15136-rosja-zatrzymala-kibicow-za-smolensk

  Polubienie

  • felicyta 25 sierpnia 2011 o 7:15 pm

   Na granicy Łotwy z Rosją zatrzymano kibiców jadących do Moskwy na mecz Legia Warszawa-Spartak Moskwa.

   Na jednym z transparentów znajdowało się hasło „Smoleńsk Pamiętamy”, na drugim natomiast było hasło „Zabierzcie Donalda, oddajcie czarne skrzynki”. Koszt przygotowanej przez kibiców oprawy meczu wynosi 8 tys. zł.

   – Na granicy spędziliśmy ponad 12 godzin, od 2.15. Wszyscy byli poddani kontroli osobistej. Pojazdy z transparentami o Smoleńsku były sprawdzane przy użyciu psów. Paranoja. – opowiada Krzysztof Siuciak, reporter portalu Niezależna.pl i „Gazety Polskiej”.

   W międzyczasie na granicy celnicy zdążyli odprawić setki TIR-ów.
   – Nie wolno nam było filmować ani robić zdjęć, nawet zrobienie zdjęcia telefonem komórkowym skutkowało jego odebraniem – relacjonuje reporter Niezależnej.pl

   Polskim kibicom utrudniano też załatwianie potrzeb fizjologicznych.
   – Kiedy zaczynaliśmy szukać krzaków, straszono nas mandatami, a na argumenty, że nie mamy dostępu do toalety odpowiadano, że to nasz problem – opowiada Krzysztof Siuciak.

   Polskie pojazdy zaczęły być odprawiane dopiero rano. Kibice dostali formularze do wypełnienia. Po czym je unieważniono i dano im kolejne. Oficjalnie rosyjskich celników zaniepokoiły stanowiące część oprawy… race świetlne, powszechnie dostępne w sklepach zarówno w Rosji, jak i w Polsce.
   – Próbowaliśmy rozmawiać z celnikami – mówi Niezależnej.pl kibic Legii „Eryk”, odpowiedzialny za grupę, w której byli nasi reporterzy. – Mówili, że nie znają angielskiego ani niemieckiego, natomiast po rosyjsku słyszeliśmy tylko „mamy czas”. Nie mam wątpliwości, że chodzi tylko o to, żebyśmy nie mogli być na meczu.

   Ostatecznie do Rosji wpuszczono jeden autokar i bus, ale stało się to za późno, by kibice mieli jakiekolwiek szanse, by pokonać 600 kilometrów i dojechać na mecz. Kolejne busy, w tym ten z ekipą Niezależnej.pl i „Gazety Polskiej” zdecydowały się w tej sytuacji wracać.
   Przepadły opłacone wcześniej przez kibiców i dziennikarzy vouchery, które mieli wymienić na bilety na mecz.
   http://niezalezna.pl/15136-rosja-zatrzymala-kibicow-za-smolensk

   Polubienie

   • wacpan 26 sierpnia 2011 o 1:36 am

    najwazniejsze ze wygrali:)

    Polubienie

   • hjk 26 sierpnia 2011 o 2:03 am

    i o to moze chodziło z tymi biletami, konie sprzedali chetnym, a celnicy dostali działkę …

    Polubienie

 28. peryskop 25 sierpnia 2011 o 3:49 pm

  Ania i Fakir – dziękuję za wspólną powiastkę o muchach. Samo sedno!

  A ponadto, drugi w tym miesiącu rosyjski satelita właśnie się zwalił zanim wszedł na orbitę, w Libii dystrakcyjnie podkręcono ofensywę rebeliantów, co to sobie już utworzyli Bank Centralny (!), z użyciem dekoracji by Al Jazeera i reportażu w BBC z manifestacji w Indiach a jakoby z Tripoli, natomiast Dutchsinse wykazał dwa silne epicentra w Colorado i w Virginii http://directive21.com/blog/?p=703

  Więc co się właściwie tu i tam wyrabia?

  Sorcha Faal – dość podejrzane źródło (dez?)informacji – podało wczoraj, że ostatnie (ale na pewne będą następne) wstrząsy w USA to efekt dwóch podziemnych eksplozji nuklearnych w tunelach.

  Sabotaż zewnetrzny? Inside Job? Rozgrywki CIA z US Army?

  http://www.whatdoesitmean.com/index1514.htm
  Russia Reports Nuclear Explosions Hit Vast US Military Tunnel Network
  August 24, 2011

  …the vast intercontinental military tunnel complex constructed by the US Air force over the past nearly 45 years was hit with two powerful nuclear explosions at its main terminus’s in Colorado and Virginia used nearly exclusively by the CIA. this report continues, a nuclear device was detonated at its western terminus located near Trinidad Colorado with the second blast occurring nearly 12 hours later at the eastern terminus near Culpeper Virginia, both causing powerful earthquakes felt by tens of millions of Americans….

  Czy Monitor nam coś wyjaśni? Albo Fulford?

  Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 4:13 pm

   W zakresie dużej ilości zdarzeń możemy niestety tylko gdybać.
   Wszyscy widzimy, że atmosfera się zagęszcza w każdej dziedzinie naszego życia.
   Ewidentnie mamy do czynienia z przeciąganiem do czegoś wielkiego
   Możemy się tylko domyślać do czego.
   Z pewnością będą podgrzewać konflikty etniczne.
   Budowa królestwa antychrysta jest już zaawansowana

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:23 pm

    Na diablow najlepsza swiecona woda i twarda pala !

    Polubienie

 29. a1649895 25 sierpnia 2011 o 4:00 pm

  Korwin Mikke już od kilku lat nie jest w UPR. Obecnie UPR wepchało się do łóżka Prawicy Marka Jurka, a pan z muszką startuje spod szyldu swojej nowej partii: Kongres Nowej Prawicy JKM. Tak więc skoro minusuje się Korwina za brak wiedzy nt. GMO, to identyczny minus należy się autorowi bloga, że też pewnych danych nie zweryfikował, tylko tak samo powtarza je za ogółem. Krótko mówiąc: przyganiał kocioł garnkowi. ;]

  Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 4:18 pm

   Przecież wiadomo, że ciężko się połapać kto w jakiej partii w danym momencie pierdzi w stołek.
   Brak wiedzy na temat GMO nie można porównywać z brakiem wiedzy kto w jakiej jest partii.

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:27 pm

    Kazda partia diabla warta !

    Polubienie

    • brytania 25 sierpnia 2011 o 9:59 pm

     Nie każda
     Ja głosuję na PIS, gdyż w znacznej części zawiera program, który mi odpowiada.
     Ze względu na skomplikowany międzynarodowy układ mafijny trudno będzie im wprowadzić w życie niektóre pomysły. Trzeba jednak mieć nadzieję, że przynajmniej kilka kluczowych zrealizują jak całkowity zakaz GMO na terenie Polski

     Polubienie

     • Lutek 26 sierpnia 2011 o 10:13 pm

      Ha ha! Oczywiscie, ze wprowadzą zakaz. Ale to nie oznacza, ze będą dbać o jego przestrzeganie.

      Polubienie

 30. bia 25 sierpnia 2011 o 4:43 pm

  Już poprostu nawet ci co promują GMO wiedzą że ludziska się zwiedzieli co to za paskudztwo a wiekszośc nie nalezy się narażać GMO to takie in vitro hitlerowska metota likwidowania ludzkości to też cos takiego jak marycha z pod lampy taka nigdy nie dorówna hodowanej pod słońcem a wiem to z doświadczenia jakie zdobyłem w tej dziedzinie zakazanej na pewnych szerokościach i długościach geograficznych Jak palić to hindukusz tulony nadnerzańskim mgłami

  Polubienie

 31. Aldona Bledowski Sullivan 25 sierpnia 2011 o 4:52 pm

  Chce dodac tylko jedno slowo na temat Putina, ze nie reprezentuje on zadnych iluminati. Jest ewidentnym wrecz przeciwnikiem wprowadzania demokracji. Co chyba widac po jego zachowaniu. Rosja jak iinne kraje suwerenne obawia sie zachodniej polityki wprowadzania demokracji. Widac to ewidentnie jak sie zblizaja do Rosji i probuja ja osaczyc,

  Polubienie

  • wojox 25 sierpnia 2011 o 5:48 pm

   Bo demokracja to najgorsza forma rządzenia jaka została wprowadzona. Dzięki demokracji mamy „legalne” wojny, uciszanie opozycji itd….Zwłaszcza jak się podzieli scena na HALF….(pół)….

   Polubienie

   • Wojtek 25 sierpnia 2011 o 5:54 pm

    A jaki masz lepszy pomysł niż demokracja?

    Polubienie

   • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 5:59 pm

    Prawdziwej demokracji jeszcze nie było w Europie.
    Prawdziwa demokracja była przykładowo w Afganistanie, dopóki nie wjechały tam czołgi ZSRR

    Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:25 pm

    Nie nazywaj tego demokracja tylko OKUPACJA !

    Polubienie

    • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 9:30 pm

     Nie wiem czy się dobrze rozumiemy
     Zanim NWO rękami Rosjan nie rozwaliły Afganistanu, była tam najlepsza demokracja jaką można było sobie wymarzyć.
     Starszyzna plemienna reprezentująca poszczególne grupy / rodziny zbierała się na naradach przed każdym ważnym dla państwa wyborem.
     Dyskutowali do tego czasu aż wypracowali kompromis, który zadowoli wszystkich.
     Była to tzw demokracja bezpośrednia.
     Demokracja zaś , którą wdrażają na świecie lichwiarze za pomocą machiny finansowo-militarnej polega wyłącznie na dobieraniu sobie idiotów, którzy za srebrniki będą odgrywać przed swoimi obywatelami wielkie show. Stwarzają oni pozory, że przeciętny człowiek ma jakikolwiek wpływ na tzw demokrację.

     „Ręka która daje jest zawsze ponad ręką która bierze”
     Napoleon

     Polubienie

  • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:49 pm

   Nie? Niemozliwe.
   Jego aszkenazyjskie pochodzenie przeczy temu co mowiesz. Putin po kazda decyzje dzwoni do Washingtonu.
   Rany Julek ale niewiedza albo dezinfo.

   Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:25 pm

    Co ty ,Putina podsluchujesz ?
    Tos gosc !

    Polubienie

 32. Aśka 25 sierpnia 2011 o 4:52 pm

  http://nowyobywatel.pl/2011/08/25/pytaja-wiec-odpowiadamy/
  Pytają, więc odpowiadamy
  25-08-2011 | Aktualności

  Dziś o godzinie 19 w audycji Radia Łódź „Pytam, więc jestem” odbędzie się debata o GMO, w której głos zabierze redaktor „Nowego Obywatela”, Szymon Surmacz.

  Tematyka GMO wróciła na pierwsze strony mediów po wczorajszym zawetowaniu przez Prezydenta ustawy o nasiennictwie. W dyskusji o stosowaniu
  modyfikowanych organizmów w rolnictwie pojawia się wiele argumentów za
  i przeciw. Nasze negatywne zdanie prezentowaliśmy wielokrotnie w wywiadach i artykułach Michała Sobczyka, Piotra Stankiewicza.

  W dzisiejszej radiowej debacie reprezentantem „Nowego Obywatela” będzie
  Szymon Surmacz, redaktor i współzałożyciel pisma, w latach 2009-2010 koordynator merytoryczny kampanii Naturalne Geny i członek polskiej delegacji na kongresie Food and
  Democracy w 2009 r.

  Serdecznie zapraszamy!
  Radia Łódź można słuchać również online. http://radiolodz.pl/serwis/index.php?id=894
  _____
  Czy ktoś wie coś o tej stronce? Jestem na niej dzisiaj pierwszy raz.

  Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:29 pm

   To chyba na tej debacie „zagraja surmy zbrojne ” ?
   Ale Lodz ?
   Przeciez to miasto nie jest juz polskie od dawna >

   Polubienie

 33. BirdDwa 25 sierpnia 2011 o 5:05 pm

  Mam pytanie. Ktoś ostanio tutaj wrzucił film na temat kościoła, znamienia bestii itp. Składającego się z 3’ech częsci.

  W formie pisanej. Może ktoś ma jeszcze do niego dostęp?

  Polubienie

  • monitorpolski 25 sierpnia 2011 o 5:48 pm

   Będę wywalał wszystkie materiały szkalujące Kościół Katolicki. Nie tu jest problem, syjonaziści chcą skierować nienawiść na Kościół by nas osłabić, a następnie wybić. Takie działanie uważam więc za część ludobójstwa i nie będę go tolerował.

   Polubienie

   • navajo88 25 sierpnia 2011 o 6:14 pm

    Monitor mogę ci sprzedać Colta .045 to ich powystrzelasz hahahahaha

    Polubienie

   • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:54 pm

    Objawienia s. Jana, rozdzial XVII i XVIII

    I jeszcze jedna data: 70 n.e.

    Kto to dobrze odczyta to wie naprawde sporo.

    Polubienie

   • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:31 pm

    Masz racje ,niech oni sie odstosunkuja od polskiego Kosciola ,belzebuby jedne.

    Polubienie

  • Wojtek 25 sierpnia 2011 o 5:51 pm

   Daj sobie na luz. Ja sam nie jestem za kościołem ale tan film to naciągane banialuki, zwłaszcza finał.

   Polubienie

  • vol10 25 sierpnia 2011 o 6:51 pm

   Tutaj ukrywa sie najbardziej istotna prawde. Pisanie o niej jest automatycznie likwidowane.

   Polubienie

 34. wacpan 25 sierpnia 2011 o 5:08 pm

  http://politykier.pl/kat,1025795,wid,13718013,wiadomosc.html?ticaid=5ce82

  Polubienie

 35. felicyta 25 sierpnia 2011 o 5:15 pm

  Kwaczkow i Kadafi

  0:05 Globalna paszcza żre nas jak piranii rój
  jak zmora krąży talmud.
  0:17 Pułkownik Kwaczkow i pułkownik Kaddafi
  ogniem walą w syjon
  0:30 W żydowskim Nato wrze narkobiznes
  tam czek rotszyldowski na czeku
  0:43 ale rosyjski Kwaczkow i libijski Kaddafi
  w jednym walczą pułku,
  1:00 szwajcarskie banki strzelają jak tanki,
  bankierzy wojują trzosami
  1:13 , najemnych żołnierzy zmieniając w padlinę.
  Wojna to geszeft żydowski
  1:24 , wojna im droższa i korzystniejsza od życia
  a nasze zwycięstwa burzą ich zyski
  1:38 dopóki na dolarze wampirzy ryj
  parchatym uśmiechem jaśnieje
  1:57 Belgradzka krew z trypoliską się zlała
  „kałach” krzepko tkwi w ręce
  2:09 Libijski pułkownik i rosyjski pułkownik
  , dwie prawdy w jednej pięści
  2:20 A prawda jest taka, że mafii judejskich
  nie minie pogrom światowy
  2:33 A nas przyzywają Kwaczkow i Kadafi
  by skończyć z żydem globalnym.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/24/kwaczkow-i-kaddafi/
  Lieonid Korniłow prezentuje pieśń pt. „Kwaczkow i Kaddafi”
  Przekład z j. ros. R.X.
  Download – Prosimy rozpowszechniać

  Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:34 pm

   No,no ,odwazne to chlopy ,Zydow sie nie boja !
   To nie tak jak nasi pulkownicy,choc jeden z nich na prezydenta startowal ale Komorowski sie mu nie dal.

   Polubienie

   • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 7:52 pm

    Tak akurat 🙂
    Nasz rezydent jedzie jak mu NWO zagra. Podobnie jak Putin
    Tutaj dobry artykuł i komentarz pod nim
    http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Kim-jest-Putin-BUNTY-WSROD-GENERALOW-ROSYJSKIEJ-ARMII-wojskowi-szykowali-powstanie

    Polubienie

 36. ALFA 25 sierpnia 2011 o 5:45 pm

  PO-SLD są nielegalne
  więc nie możesz na nie głosować, to organizacje terrorystyczne,organizacje skrajnie anty Polskie.
  Uchwała Sejmu fałszuje historię Polskiego Harcerstwa
  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/24710,po-sld-sa-nielegalne

  Polubienie

 37. ALFA 25 sierpnia 2011 o 5:52 pm

  FILMY O LIBII SĄ KRĘCONE W KATARZE
  Źródło w ambasadzie libijskiej twierdzi, że pracownicy zachodnich telewizji, rozpowszechniający informacje o świętowaniu przez rebeliantów zwycięstwa w stolicy, kręcą materiały medialne w specjalnym pawilonie, który w ostatnim miesiącu był budowany niedaleko stolicy Kataru ad-Dauhy. „Pawilon zbudowany istotnie według planu zbliżonego do tego na jakim stoi Trypolis, ale nie uwzględniono na nim wszystkich zniszczeń dokonanych podczas ostatnich bombardowań miasta. I to widać.” – Twierdzi pracownik libijskiej ambasady.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/inna-wersja-wydarzen-w-trypolisie/

  Polubienie

  • dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:38 pm

   W takim razie z ludzi na swiecie robia sobie jaja !
   To nawet tego w „swietym drzewie” nie wymyslili ,znaczy sie w Hollywoodzie.
   I jak takim teraz wierzyc czy zaufac ,to jeszcze troche a dzieci gojowskie ich wykpia.

   Polubienie

 38. felicyta 25 sierpnia 2011 o 6:02 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1715120,0,1,kaddafi-przemowil-musimy-walczyc-i-zniszczyc-rebeliantow,wiadomosc.html
  (…)17:44 Telewizja Al-Orouba transmituje przemówienie Muammara Kaddafiego. Wezwał on w nim swoich zwolenników do marszu na Trypolis, „oczyszczenia stolicy z rebeliantów” i „wyrzucenia z kraju obcych agentów”. – Libijczycy muszą walczyć i zniszczyć rebeliantów – powiedział. I dodał: „Libia jest dla Libijczyków a nie dla obcych agentów, nie dla imperializmu, nie dla Francji, nie dla Sarkozy’ego, nie dla Włoch”. „Trypolis jest dla Ciebie, a nie dla tych, którzy polegają na NATO” – zwrócił się do widzów.

  Dyktator oświadczył, że jego zwolennicy w dalszym ciągu stanowią „przygniatającą większość”, a powstańcy nie znajdą w kraju schronienia. Kaddafi potępił także powstańców nazywając ich „szczurami i krzyżowcami”.(…)

  Polubienie

 39. ALFA 25 sierpnia 2011 o 6:14 pm

  PSL Pawlak tańczy rapa prędzej dreptanie czy PSL się do sejmu dostanie .
  Takie reklamy obnażają ich chore bańki*
  Widać już nie mają co mam obiecywać.

  Polubienie

 40. OlO 25 sierpnia 2011 o 6:18 pm

  Komorowski wprowadzi stan wojenny?
  Jeśli prezydencki projekt zmiany ustawy o stanie wojennym zostanie przyjęty, zagrożenia w cyberprzestrzeni staną się przesłanką umożliwiającą podjęcie decyzji o wprowadzeniu stanu wojennego. – Być może za projektem ustawy stoi jeden z doradców Bronisława Komorowskiego, generał Wojciech Jaruzelski, zapraszany na posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego – komentuje poseł Stanisław Pięta (PiS).
  Dziś po południu Komisje Obrony Narodowej, Spraw Zagranicznych oraz Administracji i Spraw Wewnętrznych będą rozpatrywać sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej o przedstawionym przez Prezydenta RP projekcie „ustawy o zmianie ustawy o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw”.
  Zmiany proponowane przez Prezydenta dotyczą przede wszystkim odniesienia ustaw o stanie wojennym, stanie wyjątkowym i stanie klęski żywiołowej także do cyberprzestrzeni. Wprowadzenie tego pojęcia do porządku prawnego ma jakoby na celu uregulowanie kwestii bezpieczeństwa państwa w cyberprzestrzeni w sytuacjach wymagających wprowadzenia jednego ze stanów wyjątkowych. Oczywiście wprowadzenie stanu wojennego bądź wyjątkowego ma mieć miejsce jedynie w przypadku zagrożeń masowych, nie zaś pojedynczych ataków, niemniej jednak o tym, czy przesłanka jest wystarczająca, będzie decydować prezydent, a w projekcie brakuje jasnych kryteriów, według których miałby on podejmować decyzję.
  Już po pierwszym czytaniu wśród posłów PiS i SLD pojawiły się wątpliwości dotyczące traktowania na równi ataków w cyberprzestrzeni i realnych działań terrorystycznych. Padły także pytania dotyczące tego, czy internetowy atak służb specjalnych innego państwa jest wystarczającym powodem do wprowadzenia stanu wojennego oraz czy zmiana ustawy nie zaowocuje nadmiernym umocnieniem pozycji służb specjalnych.
  Część członków komisji zwróciła także uwagę na to, że proponowane uzupełnienia sprawiają wrażenie próby interpretacji konstytucji na drodze ustawowej, a poseł Pięta zaznaczył, że przedłożenie projektu ustawy zbiegło się w czasie z pojawieniem się strony internetowej krytykującej prezydenta. – Zastanawiające, dlaczego prezydent zgłasza tego rodzaju projekt właśnie teraz; odnoszę wrażenie, że przyczyny można by szukać w nasilającej się krytyce wypowiedzi, innowacji ortograficznych i stylu zachowania, która ma miejsce w Internecie. Być może chodzi o powstanie satyrycznej strony antykomor.pl i o oburzenie, jakie wywołała wizyta funkcjonariuszy ABW w domu jej twórcy. Zapytałem o to prezentującego projekt generała Kozieja, lecz nie uzyskałem odpowiedzi – relacjonuje dziennikarzom niezalezna.pl poseł PiS
  http://niezalezna.pl/14725-komorowski-wprowadzi-stan-wojenny

  Ja bym się tak nie cieszył z dobrej woli prezydenta, jak wetuje ustawę o GMO to nie znaczy że będzie dobrze w Polsce.

  Polubienie

 41. felicyta 25 sierpnia 2011 o 6:24 pm

  Rosyjska TV odrzuca niezależne relacje filmowe z Trypolisu
  25 Sierpień 2011

  „Argumenty.ru” – Alieksandr Grigorjew

  źródło : http://www.3rm.info/14378-rossijskoe-tv-otkazyvaetsya-ot-videokartinki-iz.html

  Data publikacji : 25.08.2011 godz.03:22 czasu moskiewskiego

  Tłum. z jęz. ros. RX

  „Posługujemy się filmem z Libii, który pokazują zachodnie agencje teleinformacyjne. Rosyjskich operatorów filmowych nie ma w Libii. Zabroniono nam nawet emitowania filmów, które możemy otrzymać od lokalnych korespondentów i reporterów.”- wypowiedziały się „argumenty.ru” w programie „Miasta” jednego z większych federalnych kanałów TV. Według słów redaktora prowadzącego tego kanału: „dosłownie niedawno temu nasz przyjaciel od którego zawsze wcześniej braliśmy wideofilmy z krótkimi komentarzami towarzyszącymi, zadzwonił do nas i zaproponował przesłanie przez system satelitarny swojej relacji filmowej. Wyjaśnił, że w centrum Trypolisu panuje spokój i wszystko wygląda normalnie, na Zielonym Placu nie ma żadnych opozycjonistów a jedynie miejscowi mieszkańcy i to bez broni. Kiedy zgłosiłem ten fakt kierownictwu TV to oświadczono nam, że „kategorycznie bierzemy tylko zachodnie wideofilmy.

  To jest polityka.” Musiałem zrezygnować”- mówi redaktor. Na innym ogólnorosyjskim kanale „argumenty.ru” także potwierdziły, że „my kupujemy tylko wideorelacje pokazujące zwycięstwo opozycji. Korzystanie z innych filmów jest zabronione, nawet z bezpłatnych. Zabronione jest także akceptowanie relacji filmowych ukazujących zabitych i rannych na skutek natowskich nalotów bombowych na Trypolis.”

  Redaktor zauważył, że z podobną cenzurą nie zetknął się od czasu drugiej wojny czeczeńskiej.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/25/rosyjska-tv-odrzuca-niezalezne-relacje-filmowe-z-trypolisu/

  Polubienie

 42. felicyta 25 sierpnia 2011 o 6:29 pm

  BIAŁY ORZEŁ BEZ KORONY Z SZYMBORSKĄ W TLE
  http://blogmedia24.pl/node/51282

  Polubienie

 43. hjk 25 sierpnia 2011 o 6:36 pm

  T.urbaś o Korwinie:
  „Na pierwszych latach studiów wstąpiłem do Unii Polityki Realnej. Zrobiłem to z przekonania, albowiem wolnościowe idee UPR były mi aksjologicznie najbliższe. Zadałem sobie pytanie, czy radykalny program gospodarczy partii jest możliwy do praktycznej implementacji z punktu widzenia finansowego. Zainteresowałem się makroekonomią, finansami publicznymi, budżetowaniem i prognozowaniem. Owocem był sporządzony program gospodarczy oparty o model finansów publicznych. Jego wynik pokazywał, że idee Janusza Korwina-Mikke były niemożliwe do natychmiastowego zrealizowania, co najwyżej mogły określać cel w perspektywie co najmniej kilkunastu lat. Opracowanie na ten temat zrobiło się głośne we władzach UPR, zostałem mianowany członkiem sygnatariuszem UPR. Ale jednocześnie odkryłem, że lider partii głosił poglądy nie znajdujące oparcia w realiach finansowych. Zaczął rodzić sceptycyzm, co do jego celów. Sceptycyzm uległ pogłębieniu po obserwacji przebiegu posiedzeń najwyższych organów UPR. Uznałem, że celem Janusza Korwina-Mikke jest skanalizowanie impetu pragnącej zmian młodzieży oraz środowisk wolnościowych, tak aby idee te pozostawały wyłącznie przedmiotem rozważań teoretycznych. Na przełomie wieków wycofałem się z aktywnej działalności w UPR, sygnalizując kolegom, że kiedyś do polityki wrócę.”
  http://urbas.blog.onet.pl/Korzenie,2,ID393074870,DA2009-10-19,n

  Polubienie

  • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 8:29 pm

   Moja obserwacja poczynań JKM jest identyczna jak napisał Urbaś
   Odniosłem takie samo wrażenie.
   Przysłuchiwałem się nie tak dawno wypowiedziom JKM i załamałem ręce.
   UPR zrzesza wielu wspaniałych ludzi i mam nadzieję, że w porę się zorientowali z kim mają do czynienia

   Polubienie

 44. dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:40 pm

  Pawlak,znaczy sie ten general od strazy pozarnej na wsi jest niezastapiony w sytuacjach krytycznych i podbramkowych.
  Pamietacie jak to Jasia Olszewskiego zdejmowali z drabiny rzadowej a Pawlak uczyl sie roli teatralnej ?

  Polubienie

 45. dyskutant 25 sierpnia 2011 o 7:44 pm

  Teroz kiedy to juz tyle ludzi zabralo u „pocziwego monitora” glos i jo sie naczytol to wom cos powim:
  Jest duch narodowy w Polakach i bedzie dobrze.
  Ino cza nam sie razem wszyckie spotkac chocby te co tu pisza i ustalic co dalej z tym ickami i moskami zrobic ?
  Bo to wicie dalej nie do sie tak zyc aby obcy po katach nos rozstawiol i nami rzadzil.
  Mom wiec propozycje aby sie tak na Matke Boska Siewna gdzies kolo Czestochowy spotkac albo i w Krakowie i ustalic co cza.
  Co wy na to ?

  Polubienie

  • navajo88 25 sierpnia 2011 o 8:33 pm

   dyskutant !!!! ale z ciebie konspirator hahahahahahahaha ,a tak swoją drogą nie na mawiaj ludzi bo wszystkich zamkną i Monitor straci rację bytu hahahahahaha,,, ale się ubawiłem
   J.M.H

   Polubienie

   • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 9:37 pm

    haaaaa heeeee hiiiiiii ….

    Co to za dyskusja? Niestety zauważyłem, że jest tego coraz więcej.
    Gdzie tylko nie zajrzę to widzę te hihoty, mamroty, przekleństwa, wyzwiska itd

    Pokażcie wreszcie klasę. Niech każdy coś napisze konkretnego zamiast puszczać jakieś krótkie bąki. Przypomina mi to przekomarzanie się dzieci w piaskownicy.
    Warto przynajmniej napisać kilka zdań.
    Ktoś się napracuje i napisze artykuł, a pod spodem zamiast wartościowej polemiki rzeczowa dyskusja przeplatana łajnem

    Polubienie

    • brytania 25 sierpnia 2011 o 9:41 pm

     Ja właśnie dlatego nie uczestniczę w tych Waszych dyskusjach. Idzie załamać ręce. Wielkie uszanowanie dla admina, że potrafi jeszcze nad tym zapanować. Coraz więcej dzieci tutaj zagląda. Widać po sposobie pisania.
     Dla Ciebie też uszanowanie FAKIRZE

     Polubienie

     • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 10:01 pm

      Wywalić to i zapisać IP!
      Znowu mam to samo z kompem gdy ktoś uszanowania mi wypisuje

      Polubienie

      • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 10:04 pm

       Już dzisiaj nic nie napiszę. Porażka znowu mi zamula jaak

       Polubienie

       • FAKIR 25 sierpnia 2011 o 10:05 pm

        może to przypadek ale coś jest nie tak

        Polubienie

    • Rodriguez7 26 sierpnia 2011 o 7:55 am

     To nie łajno Fakir tylko język 88/89 i okolic wtedy rodzonego pokolenia. Jestem z tego czasu i chociaż wiem że masz rację bo tu akurat nie ma co dyskutować to jednak wstrzymaj się bo czas trudny a każdy kto rozumie, bez względu na język jest wartością samą w sobie. Ty wiesz ocb,

     Polubienie

   • szaman 25 sierpnia 2011 o 9:57 pm

    nawahoejtiejt kolega wyzej dobrze planuje bo co jak nam internet zamkna za polityczna dzialalnosc, co wtedy zrobimy ? nic ogolnie narodeowego tylko lokalnie zbierzerz ludzi o ile umiesz szybko „biegac”. jednya bitwa ktora teraz wygrywamy jest to ze coraz wiecej ludzi sie budzi ale czy wojna nie weszla juz w decydujaca faze?

    Polubienie

    • Aśka 25 sierpnia 2011 o 10:40 pm

     http://www.youtube.com/user/civiltv#p/u/46/TE3tJptKCKM
     Prof. Monika Płatek z UW o fałszywej akcji Tuska nt. kibiców i zamykania stadionów – obnie.pl
     _____
     więcej takich profesorów nam potrzeba

     Polubienie

 46. Legia 25 sierpnia 2011 o 8:57 pm

  Leeeeegiaaa
  „pozytywnie, nie wyłączaj mi tego”

  Polubienie

 47. 999AQQ 25 sierpnia 2011 o 9:00 pm

  http://www.youtube.com/user/999AQQ?feature=mhsn#p/f/1/PDSjP091WI0

  Polubienie

 48. Aśka 25 sierpnia 2011 o 11:20 pm

  Trochę relaksu i nam się przyda

  Polubienie

 49. Annah. 26 sierpnia 2011 o 3:46 am

  Rozmowa z Ivanem z Medjugorie
  „Wielu pielgrzymów, nawet kapłanów, nie rozumie dlaczego Matka Boża przychodzi codziennie, co mogłaby mi mówić każdego dnia i co ja mógłbym mówić Jej. Muszę wam powiedzieć, że dużo rozmawiamy! Pewnego dnia, gdy rzeczy zostaną ujawnione zrozumiecie, otworzą się wam oczy. Gdy zobaczycie fizyczne zmiany, które wydarzą się na świecie, zrozumiecie dlaczego przychodziła codziennie. Czas przed nami jest czasem ogromnej odpowiedzialności. Każdy jest odpowiedzialny. Każda rodzina jest odpowiedzialna. Musimy prowadzić nasze rodziny duchowo i oprzeć nasze życie na Ewangelii. Musimy wprowadzać w życie to czego naucza Ewangelia. To jest orędzie tych 30 lat. To nic nowego, znamy to z Kościoła, ale tym nie żyjemy. Matka Boża zaprasza nas do bycia odpowiedzialnym”.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/25/wywiad-z-ivanem-z-okazji-30-rocznicy/

  Wczorajsze orędzie Matki Najświętszej
  „Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście się modlili i pościli w moich intencjach, bowiem szatan chce zniszczyć mój plan. Zaczęłam tu od tej parafii i wezwałam cały świat. Wielu odpowiedziało, ale większa liczba jest tych, którzy nie chcą ani usłyszeć ani przyjąć mojego wezwania. Dlatego wy, którzy powiedzieliście TAK bądźcie silni i zdecydowani. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/25/oredzie-matki-bozej-z-25-sierpnia-2011-r/

  Polubienie

 50. zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 7:01 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/26/osoby-odmawiajace-ewakuacjiuprasza-sie-o-wlozenie-dokumenty-osobistego-do-lewego-butaby-ulatwic-identyfikacje-zwlok/
  Całe przyroda daje znaki,ale wielu pozostaje ślepymi.

  Polubienie

 51. kolekcjonersurowcow 26 sierpnia 2011 o 12:13 pm

  Jesteście w błędzie. WETO USTAWY NIC NIE ZMIENIA, ponieważ NIE MA W POLSCE
  ROZPORZĄDZEŃ, które pozwalają skutecznie wprowadzać przepisy ustawy o GMO w zakresie wydawanych zezwoleń i oznakowania. Żywność GMO nadal jest i będzie w sklepach więc szukajcie jej na własnych talerzach.

  http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com/

  Polubienie