Prezydent RP zawetował ustawę o ludobójstwie

Mądra decyzja Panie Prezydencie!

Należy oddać ukłony w stronę Bronisława Komorowskiego, że nie podpisał się pod ludobójstwem, które PO i PSL chciały zalegalizować w Polsce. Kwestionujących termin „ludobójstwo” jeśli chodzi o żywność genetycznie modyfikowaną odsyłam do definicji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo:
„Zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie (…)” .  

Niekoniecznie musi to być więc mordowanie w obozach koncentracyjnych. „Tworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie” jest również ludobójstwem! Pod tę definicję podlegają też szczepionki, smugi chemiczne, słodziki takie jak aspartam, fluor w wodzie, lichwiarski system bankowy, czy też kryminalny wymiar sprawiedliwości. Możemy więc bez obaw posługiwać się tym terminem.

Ideał przyszłego Polaka w oczach PO i PSL

Posłowie głosujący za GMO nie zadali sobie nawet trudu poszukania informacji o żywności transgenicznej w internecie. W Polsce nie brakuje też ekspertów, którzy na podstawie rzetelnych badań dają podstawy do obaw o to, że rośliny modyfikowane genetycznie, mogą spowodować bezpłodność, a zatem zaistnieją warunki obliczone na fizyczne wyniszczenie.
Kompanie, które produkują nasiona GMO są tak aroganckie, że nie zezwalają na badania tychże, zastrzegając się obwarowaniami patentowymi! Samo to powinno zapalić czerwone światło w Sejmie – jak można ludzi zmuszać do czegoś co nawet nie jest dokładnie zbadane?!
Poprzez weto Prezydenta, posłowie PO i PSL dostali więc szansę na zmianę swojego stanowiska wobec GMO, na uniknięcie odpowiedzialności karnej, którą niewątpliwie ponieśliby w przypadku wprowadzenia ustawy. W Indiach np., rośliny genetycznie modyfikowane stały się przyczyną ponad 10,000 samobójstw rolników! Nasiona bawełny GMO rozprowadzane przez agentów Monsanto przestały rodzić, rolnicy nagle znaleźli się wraz ze swoimi rodzinami na skraju śmierci głodowej. Najlepszym przykładem tego co czyni GMO z ludźmi są Stany Zjednoczone, gdzie kolejne pokolenia są coraz to bardziej otyłe i coraz mniej płodne.

Sądzę, że należy podziękować Panu Prezydentowi za odwagę, którą wykazał wetując ustawę o GMO.

Za planową eksterminacją ludności Ziemi stoją bowiem potężne siły, które są w stanie eliminować całe rządy, dokonywać przewrotów wojskowych, dokonywać mordów politycznych tak, żeby wyglądały na samobójstwo lub wypadek. Bronisław Komorowski wykazał się mądrością i wielką odwagą –  stanął po stronie dobra w tym kluczowym momencie. Nie wątpię, że jest to częściowo i nasza zasługa – ludzi świadomych zagrożenia, którzy pisali listy, manifestowali, wpisywali swoje komentarze na forach internetowych z tym blogiem włącznie. Odbyła się merytoryczna dyskusja, poparta faktami i wypowiedziami najlepszych ekspertów na świecie, jak prof. Jana Jodko – Narkiewicza.

Sprawa stała się głośna, co na pewni nie było na rękę skrytobójcom podstępnie wprowadzającym GMO na świecie.
„Ustawa o nasiennictwie była powodem kilku manifestacji przeciwników GMO, organizowanych m.in. pod Pałacem Prezydenckim. Na profilu Bronisława Komorowskiego na Facebooku znalazło się ponad 600 wpisów w większości zachęcających prezydenta do zawetowania ustawy. „Panie Prezydencie, powiedz NIE temu G…, temu GMO… – pisze jeden z internautów. Inny proponuje: „niech pan się zastanowi, czy chce, aby pańskie dzieci to jadły” czytamy na Onecie.
Teraz należy za wszelką cenę przekonać jak największą ilość posłów PO i PSL by dokładniej przyjrzeli się problemowi GMO zanim podpiszą coś co w ciągu kilku pokoleń może zniszczyć nasz naród. Nie powinniśmy być pobłażliwi wobec ignorantów w tak ważnych sprawach jak istnienie naszego Narodu.

Panie Januszu, kompromitacja!!!

Sprawa GMO obnaża też świadomość wielu polityków, wydawałoby się będących za wolnością i prawdziwą demokracją. Z najbardziej znanych jest Janusz Korwin – Mikke, który skompromitował się mówiąc, że rośliny GMO i naturalne „powinny z sobą konkurować”. Moim zdaniem jest to jedna z najbardziej nieprzemyślanych wypowiedzi szefa UPR. Nie zadał on sobie nawet trudu sprawdzenia informacji o zagrożeniach ze strony roślin transgenicznych w internecie. To bardzo źle świadczy o polityku, o jego niewiedzy na kluczowe dla świata tematy. Zapewne niewiele też wie o Monsanto i innych firmach globalistycznych, intencjach depopulacyjnych, rządzie światowym, Agendzie 21, planom Klubu Rzymskiego, Illuminati, Bilderbergu itp. Jest to co najmniej dziwne. Uważam, że należy uświadomić Janusza Korwina Mikke w tym zakresie, a w razie gdy nadal będzie sprzyjał globalistom, zacząć go bojkotować i bezlitośnie obnażać. Bowiem jako ukryte narzędzie globalistów, może być o wiele groźniejszy niż skompromitowani już politycy PO i PSL. Korwin – Mikke z UPR może bowiem zająć ich miejsce w Sejmie.

Należy uświadomić tych młodych ludzi z UPR co to jest NWO

Wczoraj w Warszawie, miałem okazję porozmawiać z młodymi ludźmi zbierającymi podpisy dla UPR. Bardzo się zdziwiłem jak wąską mają oni wiedzę na temat tego co się naprawdę dzieje na świecie. Czyżby czytelnicy tego bloga stanowili unikalną elitę ludzi dobrze zorientowanych?
Ludzi JKM powtarzali jak mantrę wypowiedź ich guru o GMO, że powinno się pozostawić przyrodzie decyzję które rośliny mają przetrwać. Mój argument, że GMO jest bronią masowego rażenia i jako taka została zaprojektowana, młodzi ludzie nie reagowali, jakby była to tylko „teoria konspiracji”. Nic nie wiedzieli o HAARP, nie znali badań polskich naukowców na temat GMO, wiedzieli tyle co im przekazał Janusz Korwin – Mikke. Na termin „depopulacja” zareagowali terminem zgoła orwellowskim – „teoria konspiracji”.
Dla nas jest oczywiste, że  pozostawienie „przyrodzie” eliminacji roślin GMO czy też akceptacji jako „lepszych” jest samobójstwem. Bóg czy dla niektórych „Przyroda”, nigdy by nie wytworzyła roślin, które mogłyby wyniszczyć pozostałe gatunki. Ingerencja w DNA nie jest czynnością naturalną, a człowiek robiąc to może doprowadzić do samozagłady. Można tu porównać uran w stanie naturalnym z bombą atomową – przecież ta ostatnia to też jest pewna forma uranu – w odpowiedniej koncentracji i umieszczonego zgodnie z pewnym planem.
Nikt nie powie, że należałoby pozostawić bomby atomowe aby konkurowały z naturalnym uranem!
Niestety, w przypadku GMO, mamy do czynienia z modyfikacjami niezgodnymi z potrzebą natury i przez to potencjalnie bardzo niebezpiecznymi.  Tego ludzie Janusza Korwina – Mikke zdają się nie rozumieć.

wybrane wczorajsze komentarze:

Ramires 24 Sierpień 2011 o 2:21 pm   Oficjalna wersja to niezgodność z prawem europejskim. A nieoficjalna to że jego przełożeni z loży pozwolili na ten gest przed wyborami. PO zwycięskich wyborach zobaczysz majster jak to powróci niczym bumerang i jeszcze oberwiemy w łeb.

falszywyprorok 24 Sierpień 2011 o 2:54 pm tańczycie jak wam zagrają. Gadacie o tym o czym pojęcia nie macie. Na przykładzie tego GMO widać jak łatwo ludźmi manipulować.
1) ustawa pisana przez tuska miała rejestrować nasiona GMO tak by ewentualnie min. rolnictwa je blokował.
2) Komoruski zawetował, bo ma przygotowaną własną ustawę w której GMO nie będzie nawet, NAWET rejestrowane. Ale będzie dostępne szeroko.
a.d1 wiadomo że i tak min. rolnictwa by nic nie blokował żadnego gmo.
a.d2 komuruski się wam spodobał co, chociaż dobrze że widzicie w tym chwyt przedwyborczy, coś widzicie, cokolwiek. A jego ustawa będzie o wiele gorsza niż ta co miała być.
Gmo będzie czy tego chcecie czy nie, dzięki vetu komuruska już nigdy nien dowiemy się co jest GMO a co jest naturalne o ile w ogóle cokolwiek naturalnego będzie. Proszę bardzo, macie na talerzu podane

sebecx 25 Sierpień 2011 o 7:51 am … to niezłych niedojebxw mają jak ustawy nie potrafią napisać, żeby ludzi wydy.m.a.ć co?.. stare chłopy takie cwane, a „ustawki” nie potrafią napisać? ..otóż ustawa była taka jaka miała być, ale z powodu dużego zainteresowania publiki nie podpisał „na razie” zwalając na niezgodność z UE.. czyli co mamy kolejny dowód, że pozwalamy głupszym rządzić sobą? ..bardzo dobrze niektórzy tutaj piszą, że po wyborach przejdzie, bo Komora jest za GMO ..i oświadczył to wszem i wobec !!! …może nawet nic nie będą zmieniali w sensie treści …

FAKIR 24 Sierpień 2011 o 11:00 am  Gra pod publikę rezydenta. Rezydent nie jest w stanie sprzeciwić się swoim potężnym mocodawcom. Otwórzcie oczy!  Złe drzewo nie wyda dobrego owocu.Przypomina mi się sprawa szczepionek i bicie piany przez minister zdrowia. (monitorpolski: Fakir, szczepionki w Polsce nie weszły, liczy się efekt!)

slix 24 Sierpień 2011 o 11:25 am  Najpierw wymyslacie akcje z podaniami do prezydenta zeby zawetowal nowelizacje. Potem piszecie ze to i tak nic nie zmienia. Tak zle i tak niedobrze. Najlepiej by dla was bylo jakby swiat dzis sie skonczyl. Tylko wtedy osiagniecie spokoj i nikt nie bedzie na was polowal. Wariaci. Swiry. PARANOICY. KOMPLETNI IDIOCI.
(monitorpolski: slix, podsumowałeś to ostro, ale niestety, taka jest prawda. Oddajmy honory prawdzie: prez. Komorowski zawetował ustawę, stanął po właściwej stronie)

Reklamy