ALex Jones o wydarzeniach w Libii i zamachu na ludzkość

Najpopularniejszy prezenter radiowy w USA Alex Jones, w programie z 24 sierpnia bardzo ciekawie podsumował to co się wydarzyło dotąd w Libii. Jak zwykle przedstawił to w kontekście zamachu na ludzk0ść dokonywanego przez psychopatów kreujących tzw. „rząd światowy” i wykorzystujących organizacje międzynarodowe, w tym ONZ, WHO, NATO oraz organizacje terrorystyczne do realizacji swoich niecnych celów.
Po 42 latach rządzenia Muammar Kaddafi został rzekomo przegnany z Trypolisu. Jeśli by wierzyć tym jego transmisjom radiowym, to pół oficjalnie siły Al-Kaidy pod opieką NATO zdobyły budynki rządowe. Tak więc może to być początek wojny domowej. Kaddafi apeluje do swoich wojsk, które znajdują się w różnych miejscach Libii by atakowały tzw. „siły nowego rządu Al-Kaidy”. I to faktycznie jest rząd Al-Kaidy.
Jest to potwierdzone w przynajmniej 10 artykułach prasowych. Al-Kaida jest grupą dominującą.
Prawo Sharia wejdzie teraz w życie, co na pewno spodoba się neokonserwatystom, którzy dążą do konfliktu cywilizacji – pomiędzy Zachodem, a tzw. „ekstremistami”. Jest to część planu kartelu bankowego.
Ludzie widzą te konflikty jako Ameryka versus Muzułmanie, albo Ameryka versus Chiny (…)
Wydaje nam się, że jest to konflikt pomiędzy krajami, podczas gdy są to grupy interesu globalnego, który jest ponad prawem rozgrywające państwa przeciwko sobie (…)
Rząd może wykorzystać teraz zagrożenie, że Kaddafi mógłby użyć brudnej bomby atomowej przeciwko nam, co w efekcie mogłoby przynieść zniesienie przez Homeland Security tych praw, które nam jeszcze zostały – oczywiście abyśmy”byli bezpieczni” (…)
Tak więc Muammar Kaddafi zdecydował się na wieloletnią walkę, a media nawet nie wspominają o tym, że głównym trzonem rebeliantów jest prawdziwa Al-Kaida – ci sami ludzie, którzy walczyli przeciwko Amerykanom w Iraku, i teraz oni będą rządzić Libią. Bez wątpienia pozwoli się tym grupom teraz zaatakować Stany Zjednoczone, co w efekcie doprowadzi do utracenia przez nas naszych praw. Jest to właśnie geniusz sztucznie stworzonego terroru. Można tu nadmienić, że obchody 10 rocznicy zamachu na World Trade Center odbędą się bez udziału ratowników. Zakazano im wstępu – impreza ma się odbyć tylko dla polityków.
Jest tak dlatego, że większość z nich jest wściekła, że przez 9 lat odmawia im się opieki medycznej. Jeśli ostatecznie im się udało dostać na badania, Homeland Security za każdym razem sprawdzała czy „nie są terrorystami”. W wielu miejscach wymaga się teraz od kandydatów na pracowników zatwierdzenia przez Homeland Security. Mowa o takich zawodach jak sprzątający, dozorcy itp.
Wojna terroru polega na tym, żeby z nas wszystkich uczynić więźniami, którzy choć nawet nigdy nie popełnili żadnego przestępstwa, to muszą mieć zgodę rządu na kupno broni, pracę czy podróże. (…)
Tymczasem prawdziwa Al-Kaida przez 6 lat atakuje Irańczyków atakami terroru na terenie tego kraju aby obalić rząd. I nasz rząd potwierdza to. Używa się tych sił przeciwko Serbom, Rosji, Kaddafiemu.
Osama Bin Laden był stworzony i szkolony przez CIA. 9-11 był aktem sztucznego terroru, oficjalna wersja jest kłamstwem, 9-11 posłużył do zniszczenia naszej republiki. Bez Ustawy o Prawach (Bill of Rights) jesteśmy jak Korea Północna, Meksyk, Chiny czy Rosja (…) Jest to planowy system by zrównać z ziemią społeczeństwo, by wróciło do epoki kamienia łupanego, podczas gdy elity za kordonami oddziałów bezpieczeństwa będą się cieszyć osiągnięciami technologicznymi, które zostały sfinansowane za nasze pieniądze jako podatników.
3 lata temu we wszystkich książkach medycznych zalecano by kobiety ciężarne były szczepione w ostatniej kolejności. Teraz zaleca się by szczepiono je jako pierwsze i jak najczęściej. Skutkiem tego są wszelkie uszkodzenia neurologiczne u płodu ze śmiercią mózgu włącznie. Jest to udowodnione (jak np. w artykule „Vaccine assault on children by world government” – „Zamach rządu światowego na nasze dzieci”).
Podaje przykłady dzieci, których mózgi zostały już uszkodzone, i o których wiadomo, że są chore, mimo to szczepi się je, wiedząc że je to całkowicie zdewastuje.
Każdego tygodnia na całym świecie powstają artykuły na temat szczepionek zawierającym środki sterylizujące, żywe wirusy jak polio, naukowa dyktatura zatruwa naszą żywność, naszą wodę, nasze powietrze… Przyznają się już oficjalnie do chemtraili  (…) ci globaliści bawią się z nami jak kot myszą, torturują i grabią ludzkość i udaje im się to bezkarnie.

Tyle Alex Jones. To tylko streszczenie małego fragmentu jednej z jego audycji. Wszystkie zawierają niesamowitą ilość faktów i przemyśleń samego Alexa. Mimo młodego wieku, człowiek ten posiadł olbrzymią wiedzę na temat ludzi, którzy faktycznie dążą do upadku naszej cywilizacji aby zachować świat i zdobytą przez nas wiedzę tylko dla siebie. Czy im się to uda? Nie sądzę, gdyż są właśnie tacy ludzie jak Alex Jones, którzy krok po kroku zmieniają bieg historii i w końcu oprowadzą do tego, że usuniemy pasożyta.
Tekst pisany był w trzęsącym się busie, przepraszam za błędy…

Reklamy

51 responses to “ALex Jones o wydarzeniach w Libii i zamachu na ludzkość

 1. PokójWam 26 sierpnia 2011 o 8:56 pm

  Atak na chrześcijaństwo

  http://www.proroctwa.com/behemoth-krecenie-teledyska.htm

  • zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 9:34 pm

   W tych dziwnych czasach,warto poznać i tę historię.Dla pokrzepienia serc.
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/08/26/i-nam-to-grozi-jesli-doprowadzimy-do-intronizacji/

   • elmo 26 sierpnia 2011 o 10:21 pm

    zenek wypierdalaj na swoj blog!!!

 2. Rodriguez7 26 sierpnia 2011 o 9:01 pm

  Mam mieszane uczucia co do niego. Ale ogólnie gdyby nie „Fall of the republic” nie pisałbym tu z Wami:)

 3. ARTUR 26 sierpnia 2011 o 9:05 pm

  Chyba wszyscy zapomnieli że Kaddafi jest Beduinem ,jeśli np. Francuzi nie wiedzą co to znaczy to muszą poczytać o niedawnej historii .

 4. wacpan 26 sierpnia 2011 o 9:07 pm

  co wy na to !!!!!!!!

  http://grazss.nowyekran.pl/post/24873,polska-panstwem-policyjnym

  • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 9:39 pm

   Ano tyle że wszyscy chyba wszyscy śledzący wydarzenia spodziewali się że zamach w Norwegii był w rzeczywistości prowokacją obliczoną na to by stworzyć nowe, ostrzejsze prawa pozwalające na głęboką inwigilację i ubezwłasnowolnianie społeczeństw europejskich.
   Dodaj tu jeszcze ustawę o stanie wojennym.
   Jeśli ktoś miał złudzenia że jest inaczej to mu chyba łuski z oczu właśnie teraz opadają!.
   Masoni kują żelazo aż iskry lecą. I nie będzie to raczej pług.

  • dyskutant 26 sierpnia 2011 o 10:11 pm

   A co ty chcesz od Bialorusi ,czym cie lzemedia pejsate nakarmily ???

   • TZ 27 sierpnia 2011 o 10:07 am

    Pomyliło mu się. Przecież Białoruś to oaza wolności.

    • 999AQQ 27 sierpnia 2011 o 10:18 am

     @TZ. Gdzie Ci tak ograniczyli zdolność logicznego myślenia? Kto Cię tak skrzywdził..?

 5. Neo 26 sierpnia 2011 o 9:08 pm

  Może nie na temat ale także o tych elytach popaprańców tworzących NWO popatrzcie co propagować zaczynają w USraelu juz im geje i lezby nie wystarczają !!! To już jest totalnie chore!!!!
  http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliadozwolona.htm

  • Konarski 26 sierpnia 2011 o 9:21 pm

   Po pedofilii będzie zoofilia i nekrofilia.

   Nekrofile dostaną specjalne „dotacje” i praktyki w ramach „wolontariatu” w prosektoriach i na cmentarzach.
   Bo przecież oni „kochają inaczej”.

   Tfu…

   • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 9:58 pm

    Nie ma nic gorszego niż pedofilia.

    • Kuba 26 sierpnia 2011 o 10:51 pm

     Tfu…
     Pomysl o nekrofilii…
     Pamietasz gazete: Zly, bez przebaczenia(jakos tak)
     Tam ladnie opisali…
     Tfu…

     • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 11:26 pm

      Dziecko to mały rozwijający się człowiek. Może światu przynieść owoce, może też przynieść destrukcję. To ostatnie jest celem tych zboczeńców, takie zachowanie ma stać się normą – czy pozwolimy im na to?
      Nekrofile są nieszkodliwi, choć nie jest to na pewno ładny widok…

      • Wojtek 26 sierpnia 2011 o 11:37 pm

       To jednak bardzo smutne że musisz to tłumaczyć.

      • Ado 27 sierpnia 2011 o 10:49 am

       Nekrofile nie są szkodliwi? ile razy to słyszałem o morderstwach,seryjnych zabójcach,którzy po zabiciu czowieka wiadomo co z nim robili.

  • O Rzesz 26 sierpnia 2011 o 9:42 pm

   Obrzydlistwo. Co tu komentować. Koniec świata … jakim go znamy. Chore.

 6. wozap81 26 sierpnia 2011 o 9:40 pm

  Czytam o tych wszystkich przerażających rzeczach i tak sobie myślę.. ufff jak dobrze że mam orgonit ze sobą.

  • zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 9:52 pm

   To pokrzepiające,
   .Ale ale co ten Jones wyczynia z paluchami.

   • wozap81 26 sierpnia 2011 o 10:35 pm

    no tajemniczo to wygląda

    • kefir2010 26 sierpnia 2011 o 11:53 pm

     na propagow#nie satanistyczn#ch gestów ; D

 7. ARTUR 26 sierpnia 2011 o 9:45 pm

  W bardzo dawnych ,dawnych czasach ,gdy jeszcze nie było internetu moja prababcia mówiła o ‚ końcu ludzi ‚ .Jej słowa wzbudzały wtedy śmiech bo i czasy były spokojniejsze niż teraz .Mówiła że koniec nastąpi gdy Chiński naród zaleje cały świat i miasto Praga zniknie z mapy świata a na świecie rozpowszechni się bezeceństwo .Może ktoś jeszcze coś słyszał na ten temat ,bo chyba ‚ starzyki ‚ mieli większą wiedzę niż my.

  • Kuba 26 sierpnia 2011 o 10:00 pm

   No coz… bedziemy bedziemy sie bronic:)
   Ps. Dobrze, ze maja male ptaki… biale kobiety nie beda czuly zbyt wiele, gdy beda gwalcone… 😦

 8. OlO 26 sierpnia 2011 o 9:58 pm

  Tak wyglądają marionetki które rządzą krainą polską

 9. dyskutant 26 sierpnia 2011 o 10:12 pm

  Czlowieku !
  To sa pajace pociagane za sznurki w polskim teatrze lalek !

  • Kuba 26 sierpnia 2011 o 10:48 pm

   Do You have power in Your hands to breake the puppets head off? 🙂
   If YES, DO IT ! 🙂 ASAP 🙂

  • monitorpolski 26 sierpnia 2011 o 11:28 pm

   jasne!

 10. zenobiusz 26 sierpnia 2011 o 10:26 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/26/tam-na-prawde-moze-byc-ciezko-urgent-%E2%80%93-urgent-nj-ny-hurricane-irene-storm-surge-flood-simulation-model/
  Bloger Alexander Higgins,klnie jak szewc w ostatnim alarmie.

 11. wozap81 26 sierpnia 2011 o 10:52 pm

  Al-Qaeda planuje wypuścić bajkę dla islamskich dzieci, o czym będą te bajki to chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba: ” The project is aimed at making kid-friendly jihadi propaganda that can serve as an alternative to secular children’s programming”

  http://www.wired.com/dangerroom/2011/07/car-bomb-cartoon-al-qaeda-the-animated-series/

 12. wozap81 26 sierpnia 2011 o 11:00 pm

  Serwer z którego można było pobierać magazyn Al-Qaedy: Inspire został zamknięty http://publicintelligence.net/we-will-be-back.html

  Ale i tak dorwałem ten najnowszy odcinek, poczytam z ciekawości co oni tam piszą.

 13. wozap81 26 sierpnia 2011 o 11:10 pm

  No nie mówcie że już wszyscy śpicie 😀

 14. 999AQQ 26 sierpnia 2011 o 11:29 pm

  Swiat w/g Monsanto po polsku! http://www.youtube.com/user/Yakuzza86#p/u/7/4Ip42EVwxI4

 15. vortex 26 sierpnia 2011 o 11:49 pm

  Jak pisalem kiedys ze Charlie Vitch to oszust i zwykly slugus Murdoch’a i BBC to kazdy to ignorowal.Teraz zachwycacie sie Alexem Jonesem.Typki pokroju Luke Rudkowski (kase oddaj zlodzieju) Jesse Ventura to agent, Fulford zamieszany w pedofilie i kilku innych to najzwyklejszy kontrwywiad NWO.Nie dajcie sie nabrac.Sponsorzy AJ to same pejsate firmy
  http://www.realzionistnews.com/?p=465
  A tu prosze co Jones pokazal na demonstracji.Wlaz miedzy wodke i zakaske i rozwalil wszystko od srodka. Zdyskredytowal tych ludzi.

  • peryskop 27 sierpnia 2011 o 1:49 am

   Dzięki , Vortex.

   Ładny pasztet!
   Alex się długo krył, ale widocznie poszło coś nie tak i pokazał, że jest podstawiony.

   Rok temu wyrzucił ze swojego programu Mike’a Rivero.
   http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1146368/pg1
   …Mike Rivero got fired because he talked about Zionist power in America and didn’t blame bullshit groups like Alex Jones always does. He’s now joined the ranks of Jeff Rense who also got fired by Jones over the same issue…

   No to teraz jasne

   • monitorpolski 27 sierpnia 2011 o 9:14 am

    Słucham Alexa niemal codziennie. Nie widzę powodu by go mieszać z błotem – jest fundamentem odnowy USA. To, że wyrzucił Rivero wynikło pewnie z tego, że ten ostatni jest monotonny w swoim „ujawnianiu istoty zła”. Zło istnieje równolegle i w Izraelu i w innych państwach, Alex zdecydował się na ujawnianie dowodów zbrodni przeciw ludzkości, jego analizy są bardzo celne. Nie rozumiem dlaczego mamy go za to potępiać.
    Rivero idzie swoją drogą, a Alex swoją. Poza tym, o ile wiem, Rivero nigdy nie nadawał u Alexa. Owszem, był w GCN, ale ta platforma nie należy do Alexa, ten ostatni jest tylko jednym z prezenterów GCN. Nie dajcie się dezinformować!

    • Ado 27 sierpnia 2011 o 10:54 am

     Alex stracił wiarygodnośc po filmiku z Bohemian,niby tak strzeżone super miejsce a dostał się łatwiutko tam,niemożliwe,musiały być przejścia kontrolne a przez nie by się nie dostał,w dodatku potem co się działo na scenie przypominało zwyczajne przedstawienie,teatrzyk,podczas rytuału raczej cisza powinna być,a ci ważni ludzie zachowywali się jak widownia,klaskali,cieszyli się itd,zresztą gdzieś można zobaczyć kolesia z kamerą,w dodatku owi ważni ludzie wyglądają jak…turyści,czapeczki,koszuleczki,i do teg oz jaką swobodą się poruszał po ośrodku nie wspominając o tym że nagle rzekomo ochrona do niego podchodziła więc kamere musi wyłączyć,( też tak mógłbym powiedzieć by dodać troche emocji swojemu nagraniu,a w rzeczywistosci nikt nie podszedł).

    • vortex 27 sierpnia 2011 o 12:46 pm

     monitorpolski
     Ale to nie w tym problem.Podchwyciles chyba celowo temat Rivero.
     Widze ze nie obejrzales tego wideo z demonstracji.Texans for Accountable Government (TAG),Truth Seekers, and the Ladies of Liberty Alliance ci ludzie cos robia faktycznie a ten tylko krzyczy za mikrofonu a w przerwach puszcza sobie dzingielek z Gwiedznych Wojen.
     Tak po krotce to Catherine Bleish mowi do AJ „zobacz co robisz,wielu z nas ciezko pracowalo by zorganizowac ta pikiete” na co AJ odpowiada „wy nie wiecie co robicie”.
     Chuck Young napisal :
     Mr. Alex Jones was not invited by us and is not associated with TAG in any way. I found his actions divisive, immature, rude, hateful, and provocative in the worst sense of the word. I was especially aggrieved at Jones’ hysterical antics because, as the video record shows, I started the rally with (roughly) the following statement:
     „I’m here today armed with nothing but the Constitution. In addition to our right to bear arms, this great document preserves our right to peaceable assembly. The operative word there is PEACEABLE – lets keep it that way!”

 16. Polska w budowie 26 sierpnia 2011 o 11:51 pm

  Almolonga – przebudzenie

 17. logged 26 sierpnia 2011 o 11:55 pm

  nie podoba mi sie ten caly Alex od lat…bylbym ostrozny co do tej osoby, nawet bardzo.

  • Jony 27 sierpnia 2011 o 12:13 am

   A mi się bardziej nie podoba daivid icke i jego reptyle 🙂 Nie wiem czasem czy Alex J. i David I. nie są podstawieni by ośmieszać konspiracyjne teorie które ostatnią stają się rzeczywistością. No bo kto z poważnych ludzi by uwierzył AJ. przecież on się zachowuje jak walnięty czubek z adhd. A david icke wyskoczył z tymi reptylami. To wszystko co ci kolesie robią to jakiś cyrk. Alexa dodatkowo sponsorują żydowskie firmy to chyba wszystko mówi. Ale nie którzy nie mogą uwierzyć że ich bohater zdradził.

   • monitorpolski 27 sierpnia 2011 o 5:59 am

    „Czubek”, który mówi do sensu jak żaden naukowiec? Słuchasz Alexa? Przecież te jego krzyki i gwałtowne reakcje to normalka w amerykańskim radio. Poza tym, trudno być bez emocji przy tym co się dzieje. Dziwię się, że Alex jeszcze jest tak spokojny.

   • vol10 27 sierpnia 2011 o 8:49 am

    Icke i Jones to agenci satanistow. Wie o tym kazdy od Paryza po Dakar.

  • monitorpolski 27 sierpnia 2011 o 9:10 am

   Podejrzewam, że jesteś jednym z tych co dużo słuchają nt. Alexa, a mało samego Alexa. Ja wysłuchałem tysięcy godzin jego audycji, są bardzo bogate w fakty, on sam też ma znakomicie rozwinięty umysł analityczny. Potrafi dzięki temu przewidzieć kolejne kroki globalistów. Alex właściwie wylansował kilku znakomitych polityków, którzy mogą zmienić bieg historii. Najczęściej przytaczana historia z Billem Cooperem, który „ujawnił” kim jest Alex to zwykła potyczka dwóch konkurujących spikerów radiowych. Podstawowym argumentem, który się przytacza na to, że Alex jest agentem, jest to, że nie uderza w „Żydów”. Alex uderza w zło, a to jest problemem, nie sami „Żydzi”, którzy są również ofiarami dezinformacji i, tak jak my, budzą się. Alex to doskonale rozumie, dzięki temu jego audycje są wyważone i nie atakują kozła ofiarnego – którego upodobano sobie tak samo jak podczas II wojny światowej. Izrael, rasistowski syjonizm i satanizm są problemami, nie Żydzi.

   • vol10 27 sierpnia 2011 o 9:16 am

    W ogole nie interesuje mnie to co mowi Jones ani to co mowia o nim. Ty masz swoje zdanie a ja swoje. Jones pracuje dla satanistow i tyle.

 18. vortex 27 sierpnia 2011 o 12:43 am

  To nie ma tak ze ten mi sie podoba a ten nie.Tak wlasnie ludzie glosowali na Kwasa a nie dawno na hrabiego Bronka.Ja bym ich wszystkich wrzucil do jednego worka i zamknal w bunkrze pod lotniskiem w Denver.Niech sobie tam czekaja z elita ne ten ich koniec swiata.
  Reptylianie jak reptylianie.Nie on pierwszy o tym mowil.Wez chocby Niziurskiego.Sa tez inne wzmianki.Kilku pisarzy science-fiction.Moze to bujna wyobraznia a moze LSD trips w inny wymiar.
  Ci krzykacze to zwykla zagrywka typu zly policjant-dobry policjant.Jeden jest niedobry to chuzia na niego wtedy inni staja sie bardziej wiarygodni.Przeciez to dziecinnie proste.
  Ten filmek ponizej tez ciekawej tresci

  • peryskop 27 sierpnia 2011 o 2:36 am

   CV też podstawiony?
   A może próbują go skompromitować?

   Tak czy inaczej nie jedno jeszcze rozczarowanie na szlaku do wyzwolenia.

 19. Pingback: Upadek Idoli. « Zenobiusz's Blog

 20. Pingback: Brawo Austriacy .Baza NATO na celowniku cichej broni.Gifting Air Force And Surrouding « Zenobiusz-Samotny wilk

 21. revers 28 sierpnia 2011 o 1:49 pm

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030782/Libya-Horror-150-bodies-farm-thought-massacred-pro-Gaddafi-forces.html

 22. ania 29 sierpnia 2011 o 6:58 am

  czy myslicie zeby elity pozwolily aleksowi i dawidowi icke gdyby nie chcieli zeby szerzyli na caly glob prawde o nich, zastanowcie sie byli by juz dawno w piachu. to ze oni prowadza swoje programy dalej jest za przyzwoleniem elit, poniewaz maja w tym jakis swoj cel.