ALex Jones o wydarzeniach w Libii i zamachu na ludzkość

Najpopularniejszy prezenter radiowy w USA Alex Jones, w programie z 24 sierpnia bardzo ciekawie podsumował to co się wydarzyło dotąd w Libii. Jak zwykle przedstawił to w kontekście zamachu na ludzk0ść dokonywanego przez psychopatów kreujących tzw. „rząd światowy” i wykorzystujących organizacje międzynarodowe, w tym ONZ, WHO, NATO oraz organizacje terrorystyczne do realizacji swoich niecnych celów.
Po 42 latach rządzenia Muammar Kaddafi został rzekomo przegnany z Trypolisu. Jeśli by wierzyć tym jego transmisjom radiowym, to pół oficjalnie siły Al-Kaidy pod opieką NATO zdobyły budynki rządowe. Tak więc może to być początek wojny domowej. Kaddafi apeluje do swoich wojsk, które znajdują się w różnych miejscach Libii by atakowały tzw. „siły nowego rządu Al-Kaidy”. I to faktycznie jest rząd Al-Kaidy.
Jest to potwierdzone w przynajmniej 10 artykułach prasowych. Al-Kaida jest grupą dominującą.
Prawo Sharia wejdzie teraz w życie, co na pewno spodoba się neokonserwatystom, którzy dążą do konfliktu cywilizacji – pomiędzy Zachodem, a tzw. „ekstremistami”. Jest to część planu kartelu bankowego.
Ludzie widzą te konflikty jako Ameryka versus Muzułmanie, albo Ameryka versus Chiny (…)
Wydaje nam się, że jest to konflikt pomiędzy krajami, podczas gdy są to grupy interesu globalnego, który jest ponad prawem rozgrywające państwa przeciwko sobie (…)
Rząd może wykorzystać teraz zagrożenie, że Kaddafi mógłby użyć brudnej bomby atomowej przeciwko nam, co w efekcie mogłoby przynieść zniesienie przez Homeland Security tych praw, które nam jeszcze zostały – oczywiście abyśmy”byli bezpieczni” (…)
Tak więc Muammar Kaddafi zdecydował się na wieloletnią walkę, a media nawet nie wspominają o tym, że głównym trzonem rebeliantów jest prawdziwa Al-Kaida – ci sami ludzie, którzy walczyli przeciwko Amerykanom w Iraku, i teraz oni będą rządzić Libią. Bez wątpienia pozwoli się tym grupom teraz zaatakować Stany Zjednoczone, co w efekcie doprowadzi do utracenia przez nas naszych praw. Jest to właśnie geniusz sztucznie stworzonego terroru. Można tu nadmienić, że obchody 10 rocznicy zamachu na World Trade Center odbędą się bez udziału ratowników. Zakazano im wstępu – impreza ma się odbyć tylko dla polityków.
Jest tak dlatego, że większość z nich jest wściekła, że przez 9 lat odmawia im się opieki medycznej. Jeśli ostatecznie im się udało dostać na badania, Homeland Security za każdym razem sprawdzała czy „nie są terrorystami”. W wielu miejscach wymaga się teraz od kandydatów na pracowników zatwierdzenia przez Homeland Security. Mowa o takich zawodach jak sprzątający, dozorcy itp.
Wojna terroru polega na tym, żeby z nas wszystkich uczynić więźniami, którzy choć nawet nigdy nie popełnili żadnego przestępstwa, to muszą mieć zgodę rządu na kupno broni, pracę czy podróże. (…)
Tymczasem prawdziwa Al-Kaida przez 6 lat atakuje Irańczyków atakami terroru na terenie tego kraju aby obalić rząd. I nasz rząd potwierdza to. Używa się tych sił przeciwko Serbom, Rosji, Kaddafiemu.
Osama Bin Laden był stworzony i szkolony przez CIA. 9-11 był aktem sztucznego terroru, oficjalna wersja jest kłamstwem, 9-11 posłużył do zniszczenia naszej republiki. Bez Ustawy o Prawach (Bill of Rights) jesteśmy jak Korea Północna, Meksyk, Chiny czy Rosja (…) Jest to planowy system by zrównać z ziemią społeczeństwo, by wróciło do epoki kamienia łupanego, podczas gdy elity za kordonami oddziałów bezpieczeństwa będą się cieszyć osiągnięciami technologicznymi, które zostały sfinansowane za nasze pieniądze jako podatników.
3 lata temu we wszystkich książkach medycznych zalecano by kobiety ciężarne były szczepione w ostatniej kolejności. Teraz zaleca się by szczepiono je jako pierwsze i jak najczęściej. Skutkiem tego są wszelkie uszkodzenia neurologiczne u płodu ze śmiercią mózgu włącznie. Jest to udowodnione (jak np. w artykule „Vaccine assault on children by world government” – „Zamach rządu światowego na nasze dzieci”).
Podaje przykłady dzieci, których mózgi zostały już uszkodzone, i o których wiadomo, że są chore, mimo to szczepi się je, wiedząc że je to całkowicie zdewastuje.
Każdego tygodnia na całym świecie powstają artykuły na temat szczepionek zawierającym środki sterylizujące, żywe wirusy jak polio, naukowa dyktatura zatruwa naszą żywność, naszą wodę, nasze powietrze… Przyznają się już oficjalnie do chemtraili  (…) ci globaliści bawią się z nami jak kot myszą, torturują i grabią ludzkość i udaje im się to bezkarnie.

Tyle Alex Jones. To tylko streszczenie małego fragmentu jednej z jego audycji. Wszystkie zawierają niesamowitą ilość faktów i przemyśleń samego Alexa. Mimo młodego wieku, człowiek ten posiadł olbrzymią wiedzę na temat ludzi, którzy faktycznie dążą do upadku naszej cywilizacji aby zachować świat i zdobytą przez nas wiedzę tylko dla siebie. Czy im się to uda? Nie sądzę, gdyż są właśnie tacy ludzie jak Alex Jones, którzy krok po kroku zmieniają bieg historii i w końcu oprowadzą do tego, że usuniemy pasożyta.
Tekst pisany był w trzęsącym się busie, przepraszam za błędy…

Reklamy