5 dni przepychanek….

Nie było mnie prawie 5 dni, przeglądam co się tu działo!
Jak to Zenek trafnie określił, trzeba będzie użyć „packi” na wszelkie paskudztwa, które chcą skazić nasze umysły. W tych prawie 1000 komentarzach, które pojawiły się na blogu podczas mojej nieobecności, na szczęście większość stanowią trzeźwe opinie, świadczące bardzo dobrze o poziomie czytelników – z czego się bardzo cieszę. Odezwali się ludzie, którzy dotąd po cichu czytali wasze i moje wpisy, analizowali, docierali do źródeł.
Tak działa prawda – drąży skołowane umysły powoli, ale skutecznie.

Niestety, ale podobnie działa kłamstwo, które może być równie skuteczne, jeśli odbiorca przyjmuje je bezkrytycznie. Dlatego też musimy bardzo uważać na to co się nam podaje niby „na tacy” – szczególnie na wiadomości agencyjne i komentarze „uznanych” dziennikarzy. Wśród nich niemal 100% to agenci różnych służb, nie zapominajmy, że toczy się wojna o nasze dusze – W Polsce na razie na poziomie informacji.

Potwierdzone jest, że za jednym razem można zmienić utrwaloną opinię tylko w 10%, dlatego zarówno w przypadku negatywnej propagandy jak i walki o prawdę, najskuteczniejsza jest metoda wielokrotnego powtarzania. Dlatego do znużenia należy powtarzać fakty na temat tego co się naprawdę dzieje w świecie.

Podobnie jednak funkcjonują media kryminalne, powtarzając do znużenia kłamstwa, w które w końcu ludzie pozbawieni innych źródeł zaczynają wierzyć.
Stąd też obecność trolli na tym blogu, których zadaniem jest zasianie wątpliwości w podane fakty, zniechęcenie czytelnika do samodzielnej weryfikacji podanych faktów. Sposoby są tu różne, od ataku ad hominem na przekaziciela, nawet jeśli on nie jest autorem, poprzez perfidne kłamstwa na temat podanych faktów, do prymitywnego naśmiewania się.

Działalność trolli można było zauważyć szczególnie jeśli chodzi o atak na Kościół Katolicki, który jest główną przeszkodą w tworzeniu NWO. Nie chodzi tu nawet o treści w Biblii, którą tak naprawdę niewiele osób w pełni rozumie, sądzę że chodzi to o atak na wspólnotę. Podobne ataki są na inne religie, które w Polsce są marginalne, stąd widzimy tylko atak na KK. Z uwagi na ilość wiernych i rolę, którą pełni katolicyzm w Polsce, atak ten jest tak bardzo widoczny.
Nie mam wątpliwości, że idą na to duże pieniądze. Sposoby są różne – od „ujawniania prawdy” o Watykanie, po działalność charytatywną innych odłamów chrześcijaństwa w Polsce. Cel jest jeden – zmniejszyć drastycznie ilość wiernych, ośmieszyć instytucję Kościoła, a z duchownych uczynić „czarnych diabłów”. Reszta to szczegóły.
Nie chcę jednak by był to blog religijny, więc proszę was o niereagowanie na prowokacje.
Będę się starał wycinać tych, którzy perfidnie podcinają nam pień, przy okazji oczywiście może się oberwać i niewinnym – sądzę, że wiele osób dało się zmanipulować i sądzi, że głównym powodem zmartwień jest Kościół Katolicki i duchowni. Tym można poradzić tylko jedno: zastanówcie się, dlaczego idzie taki atak i sąd są na to pieniądze?

Kilku  komentujących starało się przejąć moją rolę, tzn. podawać co się dzieje, tłumaczyć artykuły angielskojęzyczne, podawać istotne linki. Sądzę, że takie powinny być wszystkie komentarze – musimy szukać dziur informacyjnych i je łatać. No i walczyć z fałszem, podając kontrargumenty. Ci, którzy zajmują się tylko atakiem i krytyką nie są godnymi zaufania.
To tyle po powrocie, jutro kolejne sensacje od „Leśnego”.

Reklamy

151 responses to “5 dni przepychanek….

 1. sebecx 31 sierpnia 2011 o 9:53 pm

  Ludzie nie mogli uruchomić aut pod markietem… poczytajcie jak to wytłumaczono… a niebo takie zhaarpowane… http://kontakt24.tvn.pl/temat,-quot-nie-moga-otworzyc-aut-musza-je-pchac-quot-,137509.html …ciekawe, czy to mógł być test jakiejś broni?…

  • Annah. 31 sierpnia 2011 o 10:15 pm

   Oczywiście, „nike” zablokowało elektronikę, skąd my to znamy… Znajomi moich sąsiadów – Norwedzy, zrozumiałam że nawet wszyscy Norwedzy, nie mają wątpliwości jak skończył Tutek.

   • monitorpolski 1 września 2011 o 7:16 pm

    Jeśli ktoś wszedł z mocnym sygnałem na częstotliwość zamków (a pewnie są podobne) to faktycznie mógł to zablokować, ale przy założeniu, że samochody próbowano otworzyć z dalekiej odległości. Siła sygnału bowiem spada z kwadratem odległości, więc jeśli ktoś przybliżył się 2 razy do zamka to zwiększył siłę sygnału 4-krotnie. Przyłożenie nadajnika do zamka powinno więc go bez problemu otworzyć. No, chyba że był to sygnał z bomby elektronicznej…

  • O Rzesz 31 sierpnia 2011 o 11:17 pm

   Przyczyn noże być wiele, nawet i HAARP czy wewnątrz ziemskie przejawy elektromagnetyzmu tektonicznego. Kto wie?!.
   Zagłuszanie sygnału tak czy siak wydaje się ewidentne. To musiał być silny sygnał.
   Zdarzyło mi się to po zaparkowaniu nieopodal wierzy przekaźnika sygnału TV. Typowe zatkanie kanału radiowego (w tym wypadku raczej całej częstotliwości). Drugi raz spotkałem się z czymś takim kiedy włączono radar naprowadzania na lotnisku na którym akurat leciałem modelem zdalnie sterowanym. Spadł jak kamień.
   To nie musi i nie jest najczęściej ta sama częstotliwość. Po prostu natężenie pola elektromagnetycznego jest tak silne że zatyka wszelkie odbiorniki i głuszy nadajniki mocą swojego sygnału.

   • sebecx 1 września 2011 o 7:03 am

    ja pisałem kiedyś o mojej stacji pogodowej, że traciła kontakt radiowy z czujnikami zewnętrznymi jak zaczynały chmurki się dzielić.. stąd wiedziałem nie wychodząc z domu…

   • peryskop 1 września 2011 o 10:40 am

    @O Rzesz – dziękuję za uwagi na poprzedzającej stronie dot. chmur typu „Morning Glory” .

    Masz sporo racji – brzytwą Ockhama należy oddzielić żywego kota Schroedingera od martwego.

    A mianowicie naturalne lokalne tendencje do formowania się chmur w kształcie poziomych rulonów oddzielmy od podobnie wyglądających zjawisk prawdopodobnie wywoływanych przez człowieka poprzez zabiegi geoinżynieryjne.

    Za takim podejściem przemawiają trzy okoliczności:
    1) układ szczególnych warunków w Zatoce Carpentaria w Queensland tłumaczy okresowe rulonowanie chmur;
    2) w innych miejscach gdzie rulonowanie chmur też obserwowano taki unikatowy układ warunków nie występuje;
    3) również regularne równoległe rulony 3-krotne nie są wytłumaczone naturą.

    http://www.morninggloryaustralia.com

    Nikogo nie straszę, ale staram się zrozumieć co jest wokół nas grane. Ty chyba też.
    Zauważmy że często jest dziś wykorzystywane nakładanie na zjawiska naturalne zjawisk generowanych przez człowieka w sposób sprytny, bo niewidzialny i trudny do wykrycia.

    W takich sytuacjach dość łatwo dajemy się przekonać, że całość jest efektem działania sił natury, chociaż w istocie zostały one umiejętnie zmodyfikowane w zaplanowanym ale nieujawnionym celu.

    W takim właśnie kierunku poszła współczesna nauka – np. w medycynie, bioinżynierii i ekonomii.

    • monitorpolski 1 września 2011 o 7:24 pm

     peryskop, powtórzę twoje wywody w którymś z kolejnych wpisów – to ważne. Do tego samego wniosku doszedł dutchsinse, młody badacz tych zjawisk, który publikuje na YouTube

    • O Rzesz 1 września 2011 o 10:24 pm

     To już inna, merytoryczna rozmowa.
     Owszem. Nie można wykluczyć działania „osób trzecich” w dziedzinie wywoływania niezwykłych zjawisk pogodowych. Zbyt dużo jest zbieżności faktów i dziwnych „przypadków” ostatnimi laty by wykluczać takie scenariusze.
     Trzeba jednak oddzielić plan ogólny wydarzeń od przypadków incydentalnych.

     HAARP … Jest wiele domysłów na jego temat. Wydaje się już niemal niezaprzeczalną możliwość wywoływania przy jego pomocy trzęsień ziemi.
     Jeśli tąpnie jonosfera to jądro jako elektromagnetyczny rotor również jest poddawane działaniu sił elektromagnetycznych.
     Tylko ograniczonej mocy HAARP’a możemy zawdzięczać że nie nastąpiło jeszcze ogólnoziemskie tąpnięcie a „jedynie” lokalne choć coraz liczniejsze fluktuacje jego struktury.
     Możliwe też że bandyci w mundurach i białych kitlach nie wykorzystali jeszcze jego pełnej mocy!.
     Od kiedy ludzie wiedzą czego szukać wyraźnie wskazywana jest współzależność pomiędzy okresami pracy tego urządzenia a zjawiskami w przyrodzie.
     Wiadomo na pewno że zamierzonym efektem działania tego sprzętu jest podgrzewanie i wypiętrzanie jonosfery.
     Podejrzewam, jak wielu ludzi, że dotyczy to również niższych warstw atmosfery.
     Doskonale współgra to z polityką „efektu cieplarnianego”.
     Jeśli dołożyć do tego czynnik ludzki w postaci sadzy, gumowego pyłu z opon i rozpylanych chemitrails ( http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly26.htm )
     mamy doskonałe warunki do podnoszenia temperatury atmosfery. Największą rolę odgrywa tu jednak Słońce.
     Potrzeba rzetelnych i uczciwych badań by stwierdzić czy tak zwana „stała słoneczna” uległa zwiększeniu i o ile.
     Przesłanką do tego jest stwierdzony oficjalnie wzrost średnich temperatur również na innych planetach układu słonecznego.
     Co do wałów chmur.
     Przypuszczam że nawet jeśli nie tworzą się tak rozległe układy baryczne jak w przypadku „Morning Glory” to mamy do czynienia z podobnym mechanizmem na mniejszą skalę. Ciepła i wilgotna atmosfera jest bardzo niestabilnym środowiskiem. A takie warunki występują w północnym rejonie Australii i niestety zaczynają istnieć również u nas.
     Widziałem osobiście takie zjawisko w Polsce i wyglądało to jak przejście, fakt że nietypowego, ale jednak chłodnego frontu powietrza. Po jego przejściu dało się wyraznie odczuć spadek temperatury.
     W skali ogólnoplanetarnej różne warstwy atmosfery zachowują się jak ciecze o różnej gęstości, nie mieszające się z sobą.
     Łatwo wyobrazić sobie sytuację gdy ciepła i wilgotna masa powietrza zostanie uniesiona przez chłodniejszą jak to ma miejsce nad przybrzeżnymi obszarami wodnymi lub ogólnie termicznie kontrastowymi jak łąki i systemy leśne.
     Jeśli teraz pojawi się gradient baryczny powodujący nacisk na uniesioną masę powietrza ta może się dosłownie zsunąć po tej która zalega poniżej. Efektem może być powstanie wiru poziomego.
     Występująca w nim para wodna wytrąci się na pewnej wysokości gdzie temperatura osiąga tzw. „punkt rosy” w postaci mgły. Jeśli ruch masy powietrza będzie dostatecznie dynamiczny może powstać zafalowanie powodujące powstanie nawet kilku wałów chmur, równoległych względem siebie.
     Podstawą do zaakceptowania tego modelu jest stwierdzenie wzrostu ogólnej dynamiki atmosfery ziemskiej.
     Nie trzeba być naukowcem żeby stwierdzić że to fakt.
     W latach ’70 o trąbach powietrznych w Polsce słyszało się raz czy dwa razy w roku jedynie w kontekście rejonów centralnych i południowych. Od kilku lat trąby przechodziły nawet przez Pomorze i Pomorze Zachodnie kilka razy. Sam widziałem jedną na redzie jednego z portów.
     Powtórzę więc.
     To co obserwujemy wszędzie wokół może być efektem min. oddziaływania HAARP’a. Wątpię jednak by każde niespotykane dotąd w danym regionie zjawisko było powodowane przez jego bezpośrednie oddziaływanie. Nasza atmosfera zaczyna stawać się czymś w rodzaju szybkowaru. Kilka dziesiątych stopnia więcej i wszystko zaczyna dziać się szybciej i silniej niż do tej pory.
     Jeśli Orgon faktycznie jest w stanie się temu przeciwstawić to warto działać na tym polu. Tylko że będziemy mieć ew. do czynienia z reakcją miejscową. A co z resztą globu?. Czy nie spowoduje to tylko większych różnic temperatur, ciśnienia i wilgotności?. Jakie mogą być tego skutki?. Co ze zwiększoną aktywnością wulkaniczną. To są ogromne emisje pyłów i związków siarki do atmosfery. Pewnie dlatego ten rok jest tak deszczowy bo w powietrzu jest wiele jąder kondensacji pary wodnej.
     Trzeba to wszystko rozważać w kontekście globalnym.
     Tak jak działają HAARP i chemitrails.

   • wojox 1 września 2011 o 12:32 pm

    Masa AWIONETEK SPADA OSTATNIO, i podają że zawsze błąd pilota,, niebawem runie stacja kosmiczna z orbity. Ziemia jest w końcowej w fazie zmiany biegunów.
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pole-magnetyczne-ziemi-moze-osiagnac-punkt-krytyczny-przeskoczyc

    • xoxoxo 1 września 2011 o 12:37 pm

     Zmiana biegunow to dezinformacja.
     Proces taki wcale nie zachodzi.

     • peryskop 1 września 2011 o 1:28 pm

      @wojox – mam podobne wrażenie jak @xoxoxo, że „przebiegunowanie” to ściema.

      Jest to chyba w dużym stopniu element „Blue Beam” tj. szykowanego programu psy-op.

      Zwłaszcza twierdzenie, że „Ziemia jest w końcowej w fazie zmiany biegunów” jest dezinformacją.

      Natomiast przemieszczanie się biegunów wciąż występuje w różnych nasileniu. Być może ostatnio nasiliło się wskutek bombardowania wnętrza naszego globu wiązkami różnych fal – na początku przy poszukiwaniach geologicznych, a ostatnio prawdopodobnie także w celu prowokowania wstrząsów tektonicznych oraz erupcji wulkanów.

      Z drugiej strony oddziaływania HAARpem na jonosferę deformuje ją , a przez to wpływa na zmiany stany magnetosfery. Te z kolei mogą wywoływać jakieś efekty na poszczególne warstwy globu – w tym także na te, które biorą aktywny udział w wytwarzaniu pola magnetycznego Ziemi, ale niestety mechanizm tego zjawiska nie jest jeszcze poznany.

      Ciekawe jak się skończy ta mało odpowiedzialna zabawa w geoinżynierię.

      • wojox 1 września 2011 o 4:38 pm

       Jeżeli tak to czym wyjaśnicie ocieplanie się planet w US, wszystkich. Niektóre już zmieniły swoje bieguny.

       Ocieplenie mozna wytłumaczyć chemtrails….iHAARP w końcu to bilony MW energi pompowane do jonosfery…

      • monitorpolski 1 września 2011 o 7:27 pm

       A co z obserwacjami Inuitów? Zresztą nie tylko. Nie wykluczaj tej opcji, w historii Ziemi następowało to wielokrotnie.

  • mi461 1 września 2011 o 4:12 am

   zwroc uwage na postrzepione chmury…??? co to przypomina???

   • Jony 1 września 2011 o 4:37 am

    Chmurki są naprawdę piękne 🙂 najgorsze że nad krakowem też czasem takie widuje.

  • dialog 1 września 2011 o 5:55 am

   Pisac tak mozna.Ale mysle ze najlepszym sposobem jeszcze jest robienie dyskusji na powyzszy temat w przestrzeni publicznej (wiece uliczne).I wiem ze dzis i na ten czas
   jest glos wolajacego na puszczy..A wiemy co sie stalo za czasow Heroda mysle tu o
   dzialalnosci Jana Chrzszciela czy naszego Pana Jezusa zawisl na krzyzu..Przesladowania
   i fizyczne cierpienie tez nasz czeka..A to moje przeslanie szykujmy sie psychicznie fizycznie
   i duchowo do wojny…I wiem ze choc jestesmy totalnie osaczeni przez masonska wladze.
   TO I TAK WYGRAMY POLSKE I TE BEZPRAWIE RZADOWE..

  • trueplmedia 1 września 2011 o 7:17 am

   Ostatnio widzialem filmik z synem Kadaffiego mowil ze wojska nato wylaczyly im tv i nie wiedza jak to zrobili, widac maja gdzie testowac, zreszta znajac tuska wszystko sprzeda nawet niebo nad parkingiem. Co do samej technologi widac ze wojny sa teraz prowadzone na wielu plaszczyznach.(gen. Skrzypczak wraca do MON)

   • zeebii 1 września 2011 o 7:58 am

    @true
    zobaczymy w którym kierunku to pójdzie, te całe wyłączania i blokowania. Ja sugeruję wszystkim aby uczyli się szyfrowania poczty -bo w jaki sposób będą przekazywali sobie informację gdy będą większe problemy z cenzurą ?
    http://eart.cba.pl/szyfrowaniepoczty.html
    Wielu ludzi nawet nie wie że email zanim dojdzie do odbiorcy może być czytany i kopiowany po drodze wielokrotnie! I często jest czytany i kopiowany wielokrotnie. Warto o tym wiedzieć że wasza poczta może być czytana po drodze wiele razy.

    • monitorpolski 1 września 2011 o 8:52 am

     zeebii, mam stronę, tam podam wszystkie linki odnośnie bezpieczeństwa. Niedługo podam jak to jest domena, nazwa bardzo bliska monitorpolski. Powoli się tam przeniesiemy.

     • zeebii 1 września 2011 o 10:53 am

      @Monitor.
      Super.
      To się już niedługo może bardzo przydać.

      • Jony 1 września 2011 o 11:43 am

       Fajnie by było też jakby tam było forum jeszcze.

       • monitorpolski 1 września 2011 o 7:29 pm

        Jest. Komentarze będą ograniczone. Natomiast zaufani komentujący będą mogli sami wsadzać artykuły. Dajcie mi jeszcze trochę czasu, muszę z czegoś żyć, a akurat dostałem kilka zleceń związanych z wyborami. Może wylansuję przyszłych senatorów?

    • wojox 1 września 2011 o 12:37 pm

     Ja nic nie ukrywam niech czytają, nawet chcę aby czytali. Oni muszą wiedzieć że ich działania też nigdy nie będą tajne. Jezus powiedział cyt „nie ma nic ukrytego, a jeżeli jest to tylko po to aby zostało ujawnione”

 2. zenobiusz 31 sierpnia 2011 o 11:58 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/08/31/chembuster-i-orgonit-mnostwo-wiedzy-i-doswiadczenia-na-forum-di/
  Ten” chembuster” nie ma prawa działać: rurki są skręcone spiralnie a nie równolegle
  Jak daleko można odejść od pierwowzoru stworzonego przez specjalistę i geniusza Dona Crofta
  Jest to przykład dezinformacji i manipulacji medialnej: Swoim autorytetem D.Icke nieświadomie i w dobrej wierze zareklamował coś co nie może działać

  • wojox 1 września 2011 o 12:38 pm

   Może to wersja z turbodoładowaniem, taka która podwaja ilość chemtrailsów… 🙂

 3. peryskop 1 września 2011 o 12:45 am

  31.08.2011

  Prof. Dorota Majewska
  Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nie-szczepionych

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4173&Itemid=53

  Właśnie opublikowano wyniki międzynarodowego badania, w którym porównano zdrowie
  dzieci szczepionych i nieszczepionych. Zanalizowano dotychczas 7799 dzieci. Wyniki i wnioski sa jednoznaczne. Dzieci nieszczepione choruja znacznie rzadziej na wszystkie choroby chroniczne (m.in. astma, cukrzyca, alergie), neurologiczne (w tym autyzm, ADHD, padaczke), a takze maja znacznie sprawniejszy układ odpornościowy, rzadziej łapią infekcje i lepiej radza sobie z wszystkimi infekcjami. Natomiast badanie przeprowadzone w Afryce pokazuje tez, ze dzieci szczepione umieraja ok. dwa razy czesciej niz nieszczepione, co sie zgadza ze statystyka szczepień i zgonów niemowląt w roznych krajach. W załączonym linku można zapoznać sie ze szczegółami tego badania po angielsku lub niemiecku. Oburzające jest to, ze żaden rzad nie zdecydował sie na przeprowadzenie takiego oczywistego badania (przypuszczam, ze w obawie przed tymi demaskującymi wynikami), mimo to wiele rzadow zmusza rodzicow do szczepień dzieci wbrew ich woli. W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.

  http://www.vaccineinjury.info/vaccinations-in-general/health-unvaccinated-children/survey-results.html

  • sebecx 1 września 2011 o 6:57 am

   ..dzięki za info..

  • ALFA 1 września 2011 o 7:56 am

   Szczepionki ,a witamina C w większych dawka leczy.
   Choroby zakaźne wieku dziecięcego
   Odra, różyczka, świnka , ospa wietrzna,zapalenie płuc,
   opon mózgowych i inne. …stosując zastrzyki dożylne z witC
   Co za tanio no nie ?????

   • ALFA 1 września 2011 o 8:02 am

    Zapomniałem podać link
    http://pokonaj-chorobe.pl/tag/odra/

    • Słoneczna 1 września 2011 o 10:58 am

     „Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.

     Toteż jako mądrzy ludzie, w odróżnieniu od pacjentów, powinniśmy wiedzieć, że wszelkie choroby infekcyjne, w tym także infekcje pasożytnicze, chorobami nie są, a jedynie objawami kondycji organizmu, który wszelkimi sposobami stara się utrzymać czystość wewnętrzną, zaś zarazki przerabiające martwiczą materię na proste związki chemiczne doskonale się do tego nadają. Toteż musimy przyjąć do wiadomości, że o tym, iż w danej chwili zachorowaliśmy na chorobę infekcyjną zadecydował nasz organizm, gdyż taka właśnie jest jego strategia. Naszą rolą jest jedynie nie przeszkadzać, gdyż tylko wówczas choroba wyjdzie nam na zdrowie. W żadnym wypadku chorób infekcyjnych nie należy leczyć, czyli zwalczyć objawy chorobowe, tylko po to, by ustąpiły, a po czasie wystąpiły, czasami w innej formie, ale zawsze ze zdwojoną siłą”.
     Józef Słonecki: Zdrowie na własne życzenie”.
     http://www.bioslone.pl

     • 999AQQ 1 września 2011 o 11:44 am

      Racja Słoneczna! Jeszcze tylko powiedz młodej wykształconej matce, żeby gorączki nie zbijała ibumem..że angina nie jest chorobą, że 3 migdał jest lampką ostrzegawczą, że bakterie są potrzebne itp itd… Dobija mnie głupota i bezmyślność.

      • peryskop 1 września 2011 o 2:05 pm

       @Słoneczna – podałaś słuszną radę, ale z zastrzeżeniem do tego stwierdzenia: „W żadnym wypadku chorób infekcyjnych nie należy leczyć, czyli zwalczyć objawy chorobowe, tylko po to, by ustąpiły, a po czasie wystąpiły, czasami w innej formie, ale zawsze ze zdwojoną siłą”.

       1. Bywają infekcje, których organizm nie potrafi zwalczyć, i wtedy potrzeba interwencji, ale rozważnej, aby mu pomóc w pokonaniu choroby z zachowaniem odporności na przyszłość.

       2. To jest zbyt kategoryczne, że leczone objawy po czasie wystąpią „zawsze ze zdwojoną siłą”.

       Objawy chorobowe to są sygnały, że naturalne, spontaniczne mechanizmy obronne zawiodły.

       Często wystarczy odpoczynek – najlepiej połączony z relaksującym snem, czasami pomoże czosnek, miód, sok z malin i inne tego typu naturalne środki bez skutków ubocznych.
       No i potrzeba trochę czasu aby tak wspomagany organizm powrócił do zdrowia.

       Dajmy mu relaks, wsparcie i czas.

       • Słoneczna 1 września 2011 o 3:57 pm

        Oczywiście, że w sytuacja zagrożenia życia przez chorobę (bardzo wyjątkowe sytuacje), podajemy antybiotyk czy inne niezbędne leki. Zapraszam wszystkich, zainteresowanych tematem zdrowia, na portal i forum Biosłone. Sama trafiłam tam dwa lata temu poprzez link podany na Grypa666. Odtąd moje życie uległo radykalnej zmianie. Jestem zdrowa a było już ze mną kiepsko.

     • Aśka 1 września 2011 o 5:15 pm

      angina to:
      http://www.eioba.pl/a/1q75/angina-genetyczne-czyszczenie-dna

   • Aśka 1 września 2011 o 9:03 am

    ALFA, kto takie zastrzyki z wit. C wykonuje? Jak je sobie można zaaplikować? Jak reaguje lekarz, kiedy proponuję mu się, że ktoś chciałaby taki zastrzyk otrzymać?

    • ALFA 1 września 2011 o 11:00 am

     Aśka to tylko szpitale mają ,a tak trzeba brać naturalną witC nie z apteki bo robi więcej szkody niż leczy.Uszkadza nerki,wątrobę .Dużo jest informacji w internecie.

     • Aśka 1 września 2011 o 11:11 am

      Wiem nt. leczenia dużymi dawkami wit. C (swego czasu rozmawialiśmy o tym na grypa666), ale zachodzę w głowę, jak można aż tak dużą dawkę sobie zaaplikować w formie zastrzyków. Dzięki za odpowiedź.

      • beata 1 września 2011 o 2:24 pm

       nie trrzeba koniecznie aplikowac sobie zastrzykow,ja swoim dzieciom ,sobie i mezowi jezeli tylko czujemy .ze cos nas lapie daje 6 gram vit c z organicznych owocow [amla,kiwi,goji,acerola],i po ok2 godz. temperatura spada a po5godz praktycznie nie ma sladu po goraczcei dolegliwosciach z tym zwiazanych,przez nastepne 5 dni zazywamy po2 gramy i wszystko jest w porzadku.Lekarza nie widzielismy juz pare lat na oczy,chcialam jeszce dodac ze z zawodu jestem pielegniarka ,vit c dziala na 100%

  • Ironizator 1 września 2011 o 9:18 am

   „W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dziec.” ….nie wygladaja tylko sa.
   Tylko co z tego jak 95% rodzidiotow nie wierzy ze „lek” moze zaszkodzic. Nawet rodzina sluchac nie che, choc wiedza, ze skoro z takim uporerm przedzieram sie przez ich dziwne spojrzenia i glupkowate usmieszki to musi byc cos na rzeczy, bo ja niczego bez powodu nie robie. I choc jak mysle, jak juz okolo 50% spoleczenstw widza, ze cos jest z naszym swiatem nie halo to boja sie nawet myslec co, wola wlaczyc tefalen i pozostawic myslenie innym, bo przeciez tak latwiej. Z reszta niema sie co dziwic bo po calym dniu roboty w ktorej to caly czas bijesz sie z myslami jak rozwiazac te dziesiatki problemow, ktore kazdy z nas przeciez ma, nie masz juz sil myslec o kolejnych, zwlaszcza tak katastrofalnie wielkich.

   Musze przyznac ze lucek przeszedl sam siebie z tym swoim planem, wszystko dopiete na ostatni guzik, a dla nas osobiscie najgorsze jest to, ze wojna na ktorej walczymy zostala przegrana na dlugo przed naszymi narodzinami.

   • 999AQQ 1 września 2011 o 9:45 am

    Ludzie się zagubili, bo nie chcą lub śmieją się z dawnych przysłów i metod leczenia-tak leczenia a nie trucia jak to teraz jest praktykowane przez prawomocną bande w kitlach. 1000 x kłamstwo powtórzone staje się prawdą i dot. to wszelkich dziedzin życia w obecnej cywilizacji.Największy udział mają łże meNdia i powiedziałabym, że to 1-władza. Obserwuje 70-latków jak tłumnie oczekują swojej kolejki w przychodniach a przecież jeszcze ich rodzice leczyli ich ziołami, bańkami, smarowaniem gęsim smalcem-To jest teraz dla nich śmieszne!-dlaczego tak się dzieje…? ślepo wierzą w „lekarza za darmo” oczekują cudu uleczenia i spotykają się tam z truciem niestety. /Jak to pięknie zostało przerobione! ludzie nie zastanawiają sie , ze to za ich pieniądze stworzony jest ten system i ma on przynieść korzyści dla farmaceutyki! a nie dla nich!/. Nie myślą dlaczego ten system został stworzony przez panstwo za ich kasę, dalej myślą jednostronnie, bo mózg im wyprała szkoła, nałkOwce, religia i meNdia.
    Jak to zmienić?,być może rzeczywiście jak będzie za wszystko się płacić – przestaną korzystać z „pomocy” panstwowej opieki.

    • ALFA 1 września 2011 o 11:14 am

     999AQQ a zapytaj się ludzi co to jest rak.Mało się interesują tym.Dawniej jak się poszło do lekarza to w pierwszej kolejności lekarz kazał dziecko odrobaczyć ,a teraz choruje to antybiotyk,a co robi antybiotyk zagrzybia nasz organizm i dalej chorujemy.Brak krzemu pierwiastka życia powoduje zawały ,wylewy,raka itd.Robaki obłe i płaskie, przywry, bakterie oraz grzyby – to cała zbieranina obrzydliwych wampirów pożerających naszą krew i tkanki przy milczącym przyzwoleniu oficjalnej medycyny. A prosty człowiek zajęty swoimi sprawami, nie podejrzewa, że to pasożyty. Idzie do lekarza i jest badany. Lekarz bada krew rojącą się od rzęsistków, chlamydii, toksoplazmozy, leptospirów, mnóstwa zarodników i wirusów i szuka tylko tego, co jest mu jako specjaliście potrzebne.
     Dlaczego więc nie zauważamy groźnego faktu: wylewy i zawały powalają tych, u których zawartość krzemu wynosi 1,2% w stosunku do wymaganych 4,7 %. Cukrzyca następuje na skutek wielu etiologicznych czynników, jeśli zawartość krzemu wynosi 1,4% lub mniej. Wirus zapalenia wątroby może rozwinąć się, jeżeli zawartość krzemu obniżyła się do 1,6%. Rak rozwija się przy 1,3%.
     Oznacza to, że wszystkie choroby, których przyczyny dałoby się wymieniać bez końca, nie mogłyby się rozwijać w ciele człowieka, gdyby ludzie mieli w organizmie dostateczną ilość krzemu.
     http://www.gabinet-zdrowie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=91&Itemid=99

     • ALFA 1 września 2011 o 11:25 am

      Jeszcze człowieka szlak trafia jak reklamują leki na cholesterol.Cholesterol i inne czynniki ryzyka związanych z krwią są w NASZYM organiźmie określone genetycznie i nie mogą być zmienione.
      Cholesterol jest tylko drugorzędnym czynnikiem ryzyka dla naszego organizmu.
      Najnowsze typy leków obniżających poziom cholesterolu-statyny, blokujące syntezę cholesterolu, stosowane są przez miliony ludzi w nadziei na poprawę stanu zdrowia. Tymczasem zgodnie z informacjami zawartymi w Jornal of the American Medical Association (Jama) (Magazyn Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego) z 3 stycznia 1996 roku, statyny wywołują nowotwory, mają też inne, poważne działania uboczne i powinno się „ unikać ich, jeśli tylko jest to możliwe“.
      http://www.zdrowiekomorek.pl/cholesterol.php
      Nadciśnienie tętnicze
      http://www.zdrowiekomorek.pl/nadcisnienie-tetnicze.php
      I widać jak jesteśmy oszukiwani.

      • Ania 1 września 2011 o 2:12 pm

       Nie wiem, czy statyny wywołują nowotwory, ale z pewnością przyczyniają się do tzw otępienia starczego. Cholesterol pełni bardzo dużo ważnych funkcji w organizmie. Nie będę się tu rozwodzić, jakich. Powiem tylko, że mielinowa otoczka neuronów jest zbudowana z…cholesterolu !
       Statyny usuwają akurat ten cholesterol z otoczki mielinowej i neurony zamierają !
       Nie ma chyba gorszego draństwa dla komórek nerwowych , jak statyny ( no, może tylko rtęć ).

       • peryskop 1 września 2011 o 2:54 pm

        @Ania – dodajmy, że zanik otoczki mielinowej prowadzi nie do zamierania neuronów, ale do utraty przewodnictwa, co pod względem funkcjonalnym można obrazowo określić zamieraniem.
        I co ważne – zanik mieliny nazywany jest sclerosis multiplex, czyli stwardnieniem rozsianym – nieuleczalną chorobą neuro-degeneracyjną.

        • 999AQQ 1 września 2011 o 5:45 pm

         Peryskop- Rzekoma choroba* stwardnienie rozsiane tez zostala wymyślona na potrzeby farmy-a leczenie” jest kolosalnie drogie i bezskuteczne, prowadzi do kalectwa i totalnej biedy!
         SM „po chłopsku” to nic innego jak niedrożność tętnic i zwykle przepchanie leczy…Podawajcie dalej, bo to ogromnie ważna sprawa. To jest forum ludzi z problemem SM.
         http://tnij.org/mqoz

        • peryskop 1 września 2011 o 8:13 pm

         999AQQ – zaskoczyłaś mnie interpretacją SM.

         Czy to nie pomyłka? bo spotkałem kilkoro pacjentów z SM, także zagranicą.
         Leczenie jest drogie, bo m.in. interferonem, ale skutecznośc tego jest niska.
         Jesteś pewna, że SM może być konsekwencją niedrożności tętnic, czyli miażdzycy?
         Zwykle przepchanie leczy – balonikami? Czy ćwiczeniami fizycznymi?

         Czy leci z nami lekarz?

        • 999AQQ 1 września 2011 o 8:39 pm

         Ja tak zrozumiałam, interesuje się tematem medycyny od 3lat a odpowiedz znajdziecie na tym forum!

      • peryskop 1 września 2011 o 2:48 pm

       @ALFA, masz rację co do statyn.

       Odnośnie afery cholesterolowej przypominam, że nasz mózg jest zbudowany głównie z cholesterolu (reszty się domyśl), a ponadto polecam przeczytanie jakie jaja zrobił prezydent L.B. Johnson (zamieszany w zabójstwo J.F. Kennedy’ego) z jaj w ramach rzekomej walki z inflacją:

       „Inflacja, jaja i groźny cholesterol”

       http://nowadebata.pl/2011/06/26/inflacja-jaja-i-grozny-cholesterol/

       Inne kulisy przekrętów w tym temacie ujawniono w artykule:

       „Nauka w komisjach, czyli polityczne korzenie hipotezy tłuszczowo-cholesterolowej”

       http://nowadebata.pl/2011/03/06/nauka-w-komisjach-czyli-polityczne-korzenie-hipotezy-tluszczowo-cholesterolowej

       • ALFA 1 września 2011 o 6:46 pm

        @peryskop co ciekawe, że jaja leczą miażdżycę ,tylko nie łączyć z cukrem i tłuszczem.
        A SKORUPKI JAJEK
        Skorupki jaj są jednym z najlepszych źródeł wapnia, który jest przyswajalny przez organizm w ok. 90%. Oprócz wapnia w skorupce zawarte są wszystkie niezbędne dla organizmu mikroelementy: cynk, żelazo, fluor, siarka, krzem, molibden – łącznie ponad 25. Skład skorupki jest bardzo podobny do składu kości i zębów. Uczeni z Niemiec i Węgier, którzy przez 15 lat badali wpływ skorupki jajka na organizm człowieka zauważyli, że u dzieci i dorosłych podawanie skorupki dało pozytywne rezultaty przy łamliwości paznokci, włosów, krwawieniach dziąseł, zaparciach, chronicznych katarach, astmie. Jak się okazało, skorupka jajka nie tylko wzmacnia tkankę kostną, ale i usuwa z organizmu pierwiastki promieniotwórcze.

    • peryskop 1 września 2011 o 11:16 am

     @999AQQ – „…ślepo wierzą w „lekarza za darmo” oczekują cudu uleczenia…”

     A ci co mają pieniądze jeszcze bardziej wierzą w lekarzy za opłatą, którzy wcale nie leczą skuteczniej, zwłaszcza gdy usiedli z tytułem profesorskim na drabince kariery.

     Paradoksalnie bieda uniemożliwiająca wykupienie przepisanych „leków” może wyjść nam na zdrowie, podobnie jak nie poddanie się naciskom na zabiegi przy pomocy „najnowocześniejszej aparatury”.

     Oczywiście bywają sytuacje gdy interwencja lekarza jest nieodzowna, ale to powinny być wyjątki, a nie pospolite ruszenie w obleganiu przychodni i aptek.

   • peryskop 1 września 2011 o 11:17 am

    @Ironizator

    Jedną z przyczyn obecnego stanu jest zła tradycja w Polsce odwdzięczania się lekarzowi „na parapecie” . Wciskane prezenty z czasem prowadzą do spaczenia etyki lekarskiej, do dorabiania pavulonem, czy ostatnio transplantacjami bez wiedzy i zgody dawcy. Na to oczywiście nałożyły się korupcjogenne działania tzw Wielkiej Farmacji.

    Rozumiem irytację i uczucie bezsilności wobec ślepej wiary wielu ludzi w „nowoczesne leki”. Takie postawy trzeba traktować jako eliminację osobników naiwnych, co jest smutne gdy dotyczy to naszych najbliższych. Albo w porę przejrzą na oczy i przestaną być naiwni, albo pozwolą zaleczyć się na śmierć.

    • ALFA 1 września 2011 o 11:55 am

     @peryskop wiesz mnie jeszcze zastanawia czemu te dzieci tak choruję są takie ,osłabione może w szczepionkach są podawane jaja jakich robali .Jak ostatnio czytałem aktorki żeby były szczupłe zażywają tabletki z jajami TASIEMCA obrzydliwe fu.
     Czy chcesz poznać najnowsze wyniki badań naukowców?

     Większość chorób ma swoje podłoże w mikroorganizmach żyjących w naszym organizmie! To najnowsza teza instytutów naukowych i mikrobiologów. Badaniami, które trwały ponad 40 lat dowiedli, że w większości przypadków schorzenie rozwija się z powodu rozrastającej się koloni wirusów, pleśni, pasożytów, bakterii lub grzybów. Wszystkie te mikroorganizmy wytwarzają przeogromną ilość toksyn, podtruwając nasz organizm regularnie wywołując choroby , złe samopoczucie oraz przyspieszają proces starzenia się. Okazało się również, że w ostatnim dziesięcioleciu poziom pasożytów w naszym organizmie gwałtownie się zwiększa, i to za sprawą sprzyjających warunków w których mogą się rozmnażać. Głównymi czynnikami jest przede wszystkim stres i konserwanty. Te drugie są wręcz przysmakiem dla wielu szkodliwych mikrobów. Jeżeli poważnie myślimy o swoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu, pozbycie się pasożytów z organizmu staje się oczywiste.
     http://www.radamir.pl/chorobyspowodowanepasozytami.html

     • peryskop 1 września 2011 o 2:34 pm

      @ALFA sporo racji, ale…

      Wirusy to tylko struktury białkowe – fragmenty DNA i RNA. A jako takie same nie są patogenne.
      Pogoogluj i przeczytaj wywiad z wirusologiem z Niemiec, gdzie dr Stefan Lanka twierdzi, że ich wpływ na zdrowie jest bardziej złożony i pośredni. Prawdopodobnie obniżają one odporność na inne bakcyle, albo pomagają im w skuteczniejszym ataku na komórki naszego ciała.

      Zbyt małą wagę przywiązuje się do grzybów, które bywają niezwykle groźne dla zdrowia. W zdrowym, silnym immunologicznie organizmie tolerowane są tylko te pasożyty, które spełniają role pozytywną dla naszego organizmu, co przypomniała już @Słoneczna. Gronkowce i e-coli powinniśmy trzymać pod kontrolą. Pod płatkami skóry powinniśmy prowadzić hodowlę bakterii, które stanowią doskonałą ochronę przed groźniejszymi mikro-intruzami z zewnątrz.

      Ale ten stan równowagi odpornościowej łatwo zakłócić m.in. zażywając w nadmiarze nowoczesne leki z apteki, czy przez stosowanie mydeł antybakteryjnych, które na dobrą sprawę są samobójcze.

      Polecam zarekomendowany przez prof. D. Majewską opis wyleczenia chłopca dietą:

      „Leczenie i zdrowie dziecka bez leków, bez suplementów”

      http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4172&Itemid=53

   • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 5:12 pm

    W temacie chorób…

    Dodam jedna rzecz od siebie i choć nie spodoba się to co powiem pewnym „kościelnym” kregom jak mniemam, zanim zaczną gryzc i ujadac powiem, ze nie jestem zadnym new ageowcem i nie uważam, ze Bog to ja a ja to Bog etc…

    Cała nasza chorobowa smiertelnosc można podsumować jednym zdaniem wypowiedzianym przez Jezusa: „Wiara czyni cuda!”
    Kto bystry, zrozumie o czym mówię. Kto nie zrozumie, niech wraca przed telewizor.

 4. Warszawiak 1 września 2011 o 12:57 am

  O wspomaganiu serca przeznaczonego do przeszczepu. (żywe bijące serce „w sztucznym pojemniku”)
  http://bit.ly/nBa1Kj

  • zeebii 1 września 2011 o 11:02 am

   @Warszawiak
   Jest zakonnik które te sprawy bada -doktor nauk medycznych o. Jacek Maria Norkowski. Według tego co mówi narządy mogą być pobierane od żyjących jeszcze -i czujących ból- ludzi
   http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,13488737,wiadomosc.html?ticaid=1cf23

   • ALFA 1 września 2011 o 7:32 pm

    @zeebii już tyle przeczytałem książek i wyciągnąłem wnioski ,ludzie leczeni w szpitalu dostają tyle leków ,zastrzyków ,że wątroba już nie wytrzymuje od toksyn więc zapadają w śpiączkę wątrobową .A wystarczy zrobić lewatywy oczyścić wątrobę. Tak dawniej leczyli lewatywą i wiedzieli o tym.A teraz to lekarze co robią jak leczą pożal się boże to nie lekarze może kiedyś odpowiedzą za to co robią.I doczytałem ,że ludzie chorzy nie umierają na raka ,a od leków które wywołują wylewy,zawały i zatruć toksynami.

 5. sebecx 1 września 2011 o 7:39 am

  … ja tylko ciekawostkę o firefox http://www.mozilla.org/pl/firefox/3.6.21/whatsnew/ …ciągle mnie zastanawia ta ikonka ziemi oplecionej ognistym lisem…

  • sebecx 1 września 2011 o 7:43 am

   …a może to nie jest Ziemia? …może poprzez ekspozycję ma trafić w podświadomość… (NLP)?

  • ALFA 1 września 2011 o 11:36 am

   Bo ziemia to piekło. Dlatego masz ziemię oplecioną ognistym lisem.

  • zeebii 1 września 2011 o 7:42 pm

   @Sebecx
   Ja używam coraz częściej Midori http://linux.softpedia.com/progDownload/Midori-Download-32521.html i Konquerora. Lisek powoli schodzi na psy, i jego popularność spada. Na przykład w UK jest dopiero trzeci

 6. spostrzegawczy 1 września 2011 o 7:48 am

  „Monitorze” !
  Jaka role na tym portalu pelni „Zenobiusz” – to jest cenzor podczas twej nieobecnosci ?
  Wszystko wskazuje,ze tak ,a to znaczy,ze zle sie dzieje ,jak mawia ks.Natanek !
  Prosze o szczera odpowiedz,przyjmujac do wiadomosci ,ze z kazdym dniem jest co raz mniej naiwnych gojow w Polsce.
  Prosze tez skonczyc „zabawe w trollowanie” ,bo na tym forum i na innych jest raczej rolowanie dobrze rozumujacych i piszacych !
  Bardzo smierdzi tu cebula i czosnkiem od tych co nabijaja licznik.

  • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 10:55 am

   Pozwolisz ze ja odpowiem zamiast monitora, który wyglada na zajetego.
   Zenon jest tu paziem. Takim smiesznym cudakiem co to lata po całym blogu i swoje orgonowe sztuczki pokazuje. A jak monitor powraca z krucjaty, zdaje mu pełne sprawozdanie kto się z jego sztuczek śmiać nie chciał i plul na najswietsza inkwizycje.

   Ps: zupełnie nie szkodliwy osobnik, poczciwina w gruncie rzeczy, tylko biedak zbladzil miedzy orgonami, objawieniami, chanelingami i innymi diabelskimi sztuczkami.

  • zenobiusz 1 września 2011 o 11:21 am

   Tak tse-tse@ itd.Każdorazowo jak się pojawiasz, pod różnymi nickami,czuć czosnek i cebulę.Czyżbyś był ich plantatorem ???

 7. py-skatka 1 września 2011 o 8:12 am

  Panie Marku, nie podzielam Pańskiej opinii, że ataki na KK, jakie pojawiają się na tym blogu skierowane są tylko i wyłącznie przeciwko jedności naszego Kościoła, naszej religii, przekonań i więzów wiary, jakie nas łączą. Często są to ataki na instytucjonalizm KK, który w ostatnich latach mutuje niestety na własną zgubę. Pieniądze nie są potrzebne, aby wyrażać własne poglądy, zresztą w pomniejszaniu jakichkolwiek zasobów finansowych czynnie, i ostatnimi czasy coraz bardziej, uczestniczy właśnie KK jako instytucja m.in. poprzez sprawowanie różnych obrządków, wprowadzanie coraz to nowych biurokratycznych zaświadczeń, oświadczeń czy innych bzdur, za które trzeba coraz więcej płacić. Pominę aspekty dotyczące Watykanu czy pazerności KK w „odzyskiwaniu” majątków, gdyż mają one niewiele wspólnego z wiarą. Jedność naszego narodu, o ile jeszcze można mówić o jakiejkolwiek jedności, zbudowana jest na fundamencie wiary katolickiej /oczywiście nie tylko/ i burzenie tej jedności jest jak najbardziej naganne z czym, bez jakichkolwiek oporów, się z Panem zgadzam. Proszę jednak zauważyć, że w dziele niszczenia uczestniczy w pewnym stopniu sam KK, między innymi poprzez własną hipokryzję.
  Neguje Pan również inne poglądy o podłożu politycznym czy narodowościowym. które są niespójne z Pańskimi. Zapewniam Pana, że nie trzeba być trollem, aby wyrażać własne opinie. Najbliższe tygodnie przyniosą nam wiele odpowiedzi, ale obawiam się, że dojdzie do dalszego negatywnego przewartościowania społeczeństwa. Niestety, brakuje jakiejś alternatywy, a wybieranie mniejszego zła jest zgubne, i Pan jako człowiek inteligentny doskonale o tym wie. I tu rodziły by się pytania, ale nie będę ich Panu zadawać, gdyż nie jest to moim celem.
  Pozdrawiam.

 8. 999AQQ 1 września 2011 o 8:39 am

  Ustawa o Stanie W. przyjęta! więc pierwsza Jaskółka się pojawiła.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmasowany-atak-hakerow-na-polskie-serwery,1,4835962,wiadomosc.html

  • sebecx 1 września 2011 o 8:50 am

   …hehe ..do tego wora jeszcze to wydarzenie pod markietem… potem ze 2 banki .. i ludzie będą wrzeszczeć żeby coś zrobić… a wtedy Don Ti. „uwolni” internet od hakerów.. http://www.youtube.com/watch?v=uU-BE2fZgW4 ..polecam 1:00 jak się sam uśmiecha używając sformułowania „uwolnić”… on myśli, że ludzie nie czają bazy …. buty czyścić masoński popychlu…

  • Warszawiak 1 września 2011 o 11:28 am

   http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/25385,hakerzy-zaatakowali-nowy-ekran-i-portale-samorzadowe

   • pola 1 września 2011 o 2:48 pm

    Komitet wyborczy NE zaskarżył w trybie wyborczym pkw .http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/25321,czy-wybory-beda-uniewaznione

    Sąd Najwyższy wydał decyzję na korzyść NE co pozwoli im na start w wyborach.

    Komorowski podpisał ustawę o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w w razie zewnętrznego zagrożenia, np. przez wrogie działania w cyberprzestrzeni.http://www.tvn24.pl/12690,1706704,0,1,prezydencka-ustawa-ws-cyberterroryzmu-w-sejmie,wiadomosc.html

    Dziś w nocy hakerzy zaatakowali portale społecznościowe.http://www.tvn24.pl
    /12690,1715885,0,1,hakerzy-zaatakowali-bip-nie-szukajcie-nas,wiadomosc.html

    Do czego mogą się posunąć ludzie aby nie oddać stołków które przyrosły im na stałe do doopy.
    http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/21679,w-polsce-planowany-jest-zamach-terrorystyczny-i-stan-wojenny

    Zamiast wypatrywać zagrożeń z kosmosu pilnujcie aby wam ktoś nie ukradł wolności,rodziny i majątku bo na to się właśnie zapowiada .Rozpoczęła się gra o wysoką stawkę więc nie pozwólmy czekając na gwiazdę z nieba że ona za nas wszystko rozwiąże ponieważ to co ludzkie rozwiązują ludzie a co Boskie Bóg.

 9. 999AQQ 1 września 2011 o 8:59 am

  Vicek szuka kasy dla swoich mocodawców. Renegocjacje umów z rajami podatkowymi!
  http://podatki.wp.pl/kat,9231,title,Rostowski-zamyka-brame-do-raju,wid,13740486,wiadomosc.html?ticaid=1cf21

 10. dziadek Piotr 1 września 2011 o 9:31 am

  Polskie władze a GMO !!!
  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2142:wikileaks-pawlak-gmo&catid=76:sprzedajni-i-li&Itemid=27

  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2141:wikileaks-gw-gmo&catid=76:sprzedajni-i-li&Itemid=27

 11. OlO 1 września 2011 o 10:15 am

  Wikileaks ws GMO w Polsce
  Ujawnione po raz pierwszy – GMO depesze dyplomacji amerykańskiej z Warszawy
  Portal WIKILEAKS publikuje porażające materiały o promowaniu GMO przez dyplomację amerykańską w Polsce i Bułgarii. Widzimy tu dziesiątki nieoficjalnych spotkań nie tylko z biotechnologami, którzy mają grać rolę „niezależnych” ekspertów, ale także z politykami i dziennikarzem Gazety Wyborczej znanym z wytrwałego promowania biotechnologii w Polsce. Materiały te stawiają pod znakiem zapytania suwerenność Polski w podejmowaniu decyzji na temat dopuszczenia GMO w naszym kraju. (…)
  więcej na http://gmo-w-polsce.pl/a/wikileaks-GMO.html

  • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 11:54 am

   „…suwerenność Polski w podejmowaniu decyzji” Kon by się usmial i to bynajmniej nie tylko z gmo.

  • ALFA 1 września 2011 o 4:51 pm

   WIKILEAKS o Pawlaku. Dlaczego media milczą? GMO a PSL.

   Wikileaks podaje nowe depesze w sprawie lobbying GMO przez USA. Kogo USA przekonało do GMO? Obrońcę rolników: Pawlaka. To m.in. jemu zawdzięczamy konieczność veta prezydenta (ustawy o nasiennictwie). Czy media o tym piszą? Nie. Czy ktoś mówi w TV? Też nie.

   W 2007 roku zmienił się rząd. W depeszach starannie odnotowano, że nowy rząd Tuska jest bardziej pragmatyczny, niż Kaczyńscy z natury niechętni GMO. Pawlak stwierdził, że niechęć do biotechnologii to relikt czasów terroru PiS, i że już to przeszłość. Teraz wszystko się zmieni. Po czym zasugerował, że jego rząd powolutku, powolutku, małymi kroczkami, niezauważenie będzie dążył do „otwarcia Polski na GMO”. Stwierdził też, że dawna taktyka (PiS) spowolniła postęp rolnictwa w Polsce i wyrządziła producentom i rolnikom krzywdę!

   Departament USA odnotowuje, że Pawlak mocno działa i jego polityka „cichego wprowadzenia GMO” może otworzyć nie tylko Warszawę (Polskę) na GMO, ale i więcej krajów. Na czym zarobi krocie USA.

   Jednak najbardziej USA cieszy się ze zwycięstwa Pawlaka w sprawie pasz. Chodzi o to, że dzięki działaniom PSL udało się opóżnić całkowity zakaz GMO w paszach z 2008 roku do 2012. Czyli są skutecznym sprzymierzeńcem!
   Więcej: http://gmo-w-polsce.pl/a/gmo-psl

   Czas na działanie…
   Zespół Stop Codex

 12. OlO 1 września 2011 o 10:18 am

  72% rodziców przeciw posyłaniu 6-latków do szkół
  środa, 31 sierpnia 2011
  Z dniem jutrzejszym, a więc początkiem roku szkolnego, częściowo wchodzi w życie pomysł ministra edukacji – Katarzyny Hall (PO) – nakazujący rodzicom posyłanie swoich sześcioletnich pociech do szkół podstawowych. Zdaniem minister Hall zdecydowana większość 6-latków jest już gotowa do rozpoczęcia nauki w szkołach, zdaniem rodziców – niekoniecznie.
  Chociaż proponowane przez ministerstwo zmiany w szkolnictwie mają obowiązywać dopiero od 1 września 2012 roku, większość rodziców zmuszona jest posłać swoje 6-letnie dzieci do szkoły już teraz. Wszystko to za sprawą braku miejsc w przedszkolach, które na wieść o planowanych zmianach już przed dwoma laty zaczęły zmniejszać liczbę przyjmowanych dzieci. Duża część 6-latków siłą rzeczy musi więc być zapisywana do szkolnych zerówek lub – co za rok będzie już obowiązkiem – do klas pierwszych.
  Centrum Badań Jakościowych TNS OBOP na początku sierpnia postanowiło przeprowadzić sondaż na temat planowanych zmian w szkolnictwie. 72% respondentów badania jest przeciwnych proponowanym przez resort edukacji zmianom. Tylko 16% ankietowanych opowiada się za posyłaniem sześciolatków do szkół – ich zdecydowana większość to osoby bezdzietne.
  http://autonom.pl/
  http://wolnemedia.net/edukacja/72-rodzicow-przeciwna-posylaniu-6-latkow-do-szkol/

 13. OlO 1 września 2011 o 10:20 am

  We wrześniu `39 na Polskę najechały… trzy państwa
  Prawie każdy w Polsce wie o tym, że II wojna światowa rozpoczęła się agresją Niemiec hitlerowskich na Polskę. Wydarzenie to miało miejsce 1 września 1939.
  Ponad dwa tygodnie później, 17 września, od wschodu najechał na Rzeczpospolitą Związek Radziecki. O tym, z racji wieloletniego przemilczania kwestii przez władze Polski Ludowej, wie się nieco mniej.
  Prawie nikt jednak nie wie o tym, że na Polskę we wrześniu 1939 najechano z trzech stron. Od wschodu, zachodu i… południa. Trzecim z agresorów była Republika Słowacka.
  Zaangażowanie słowackie w niemiecki atak nie było szczególnie zacięte, tak jak i intensywność przeprowadzonych przez Słowaków walk nie może być porównywana do najazdu hitlerowskiego czy radzieckiego.
  Tym niemniej, 1 września 1939 roku o godzinie 8.00 rano, bez wypowiedzenia wojny, Armia Słowacka ruszyła w trzech kierunkach: Zakopane-Bukowina, Piwniczna-Nowy Sącz, Komańcza-Sanok-Lesko. Walki z Polakami trwały do 23 września, a podczas inwazji jedna z dywizji słowackich weszła nawet 90 kilometrów wgłąb państwa polskiego. W wyniku tej agresji Rzeczpospolita utraciła około 0,1% swojego terytorium, zamieszkałego przez 34,5 tysiąca polskich obywateli.
  Jakie powody miała Słowacja, aby wespół z Hitlerem dokonać agresji na sąsiada? Odpowiedź, jak to bywa w historii, nie jest niestety zbyt prosta. Wpływ miały tutaj zarówno dawne przewinienia Polski, jak i krótkowzroczność części Słowaków. I to jedynie „części”. Republika Słowacka istniejąca w latach 1939-1944 nie była bowiem niezawisła. (…)
  http://odkrywcy.pl/kat,122994,title,We-wrzesniu-39-na-Polske-najechaly-trzy-panstwa,wid,13738159,wiadomosc.html?smg4sticaid=6cf23

  • luna 1 września 2011 o 7:46 pm

   @OIO, dzięki za przypomnienie. Mój syn mnie dziś zapytał – dlaczego nie uczą o tym w szkole ? I nie wiedziałam co mu odpowiedzieć…….
   Za Wikipedią :
   Słowacja wzięła udział w ataku na Polskę w 1939 roku jako sojusznik III Rzeszy. Po upadku Polski w nagrodę Słowacja uzyskała kilkanaście wsi na Spiszu i na Orawie.

 14. PokójWam 1 września 2011 o 10:25 am

  Monitor dopiero teraz zrozumiałem, że KK jest atakowany z obu stron:

  1. Przez chrześcijan nowo narodzonych, którzy widzą go jako fałszywą religię, potwierdzając to przez Biblię która nie pozostawia złudzeń co do fałszywych nauk KK

  2. Przez Bestię, czyli Syjonistów

  Nierządnica ujeżdżająca Bestię jest coraz bardziej znienawidzona, tak przez Bestię jak i przez władców Ziemi. Mamy wiele działań syjonistów dyskredytujących KRK, w szczególności obnażane są przestępstwa pedofilskie. W Polsce trwa coraz wyraźniejsza walka o władzę pomiędzy KRK a Bestią, która za pomocą mediów wymyka się Nierządnicy z pod kontroli.

  Zniszczenie Watykanu będzie pięknym dniem dla Chrześcijan

  Objawienie 17:16 A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, 17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.

  Czy to oznacza, że wszyscy katolicy są odpowiedzialni za te wszystkie rzeczy?

  Oczywiście że nie. W KRK jest wielu bogobojnych i wspaniałych księży, którzy ciężko pracują aby zapoznać innych z Bożymi Przykazaniami. Wielu katolików uczęszczających w mszach jest wzorowymi obywatelami, ojcami matkami i… naszymi braćmi w wierze. Wielu z nich wierzy w Chrystusa i się do Niego modli. Egzorcyści katoliccy mocą imienia Jezusa wypędzają demony.

  Religia katolicka myli się w niemal każdym dogmacie. Dlatego wszystkie inne religie chrześcijańskie powstały z powodu odkryć wielkiej różnicy pomiędzy naukami Kościoła a Słowem Bożym.

  =========================================================

  W TVP i pewnie już w innych mediach jest przyzwolenie na promowanie satanizmu
  http://proroctwa.com/proba-rozwiazania-lamiglowki.htm

  • sara10 1 września 2011 o 8:52 pm

   PokójWam – kolejny „odkrywca” niegodziwości KK. Ręce opadają, kiedy czyta się takie niewyobrażalne głupoty!! Miliony wiernych KK nie połapało się w jego niegodziwościach, a ty jak najbardziej.
   1. Czy wiesz, że pedofilów jest wielu w innych kościołach? Nie wiesz, tefałeny i inne Wybiórcze ci tego nie wyłożyły. Nie wiesz zatem, że TYLKO KK jest stać na to, by z tego zboczonego dziadostwa oczyścić się! Innych kościołów już nie!
   2. Czy wiesz, że większość oskarżeń księży o pedofilię, to tylko kaczki dziennikarskie, bądź zwykłe pomówienia? Ilu znasz duchownych skazanych za to prawomocnym wyrokiem? O pomówieniach media już nie piszą, zauważyłeś? Pamiętaj, ty też możesz być pomówiony o pedofilię. Wszak jesteś facetem. Nie napiszą jednak o tym w gazetach, bo nie jestes księdzem!
   3. Każdy świr nawiedzony oskarża Watykan. Nie widzi (bo nie chce), gdzie leży rzeczywiste zło. Satanista Nergal TEŻ wskazuje Biblię oraz Watykan jako największe zagorżenie, siedzibę zła (sic!).
   4. Nie zauważyłeś, że religie protestanckie mają bardzo mało wiernych, niektóre upadają (np. dogorywa anglikanizm – baby biskupami, hihihi), bądź zupełnie zniknęły, np. husycyzm. A wiesz dlaczego? A no dlatego, że ludzie szybko połapali się, że to nie tędy droga do Boga. Tobie jak widać jeszcze dużo potrzeba, by do mądrości tychże ludzi dorównać.
   (W każdej religii protestanckiej dopuszczone jest małżeństwo – facio z żoną i kikorgiem dzieci naśladuje Chrystusa).

  • monitorpolski 18 września 2011 o 8:12 pm

   Czy ty jesteś nowonarodzony? Toż oni ramię w ramię z satanistami mają za zadanie zniszczenie KK.

 15. OlO 1 września 2011 o 10:26 am

  Oni są za zabijaniem niepełnosprawnych dziec
  To głosami tych posłów odrzucono projekt ustawy zakazującej zabijania w Polsce niepełnosprawnych czy pochodzących z gwałtu osób.
  Za zabijaniem niepełnosprawnych głosowało 160 posłów PO. W tym Andrzej Czuma, pastor John Godson, Jarosław Gowin, Joanna Kluzik-Rostkowska, Ewa Kopacz, Antoni Mężydło, Stefan Niesiołowski, Radosław Sikorski i Bogdan Zdrojewski. (…)
  Lista pod linkiem
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/01/oni-sa-za-zabijaniem-niepelnosprawnych-dzieci/
  lub
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/oni_sa_za_zabijaniem_niepelnosprawnych_dzieci__15176

 16. Alienlol 1 września 2011 o 10:28 am

  Zenobiusz przecież D.Icke to człowiek który bardzo stara się nam wmówić że kosmici istnieją(co za tym idzie Boga nie ma) i propaguje New Age a dla ciebie on ma autorytet?Coś tu nie halo…

  • OlO 1 września 2011 o 10:46 am

   mnie też to zastanawia jak Icke mówi prawdę tak samo jak Alex Jones to czemu ich już nie ma a jeszcze są?

  • zenobiusz 1 września 2011 o 11:38 am

   „Ten” chembuster” nie ma prawa działać: rurki są skręcone spiralnie a nie równolegle
   Jak daleko można odejść od pierwowzoru stworzonego przez specjalistę i geniusza Dona Crofta
   Jest to przykład dezinformacji i manipulacji medialnej: Swoim autorytetem D.Icke nieświadomie i w dobrej wierze zareklamował coś co nie może działać”
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/08/31/chembuster-i-orgonit-mnostwo-wiedzy-i-doswiadczenia-na-forum-di/
   Jak myślisz czemu zamieściłem ten cytat ,w pierwszym od nich materiale.Czyżbyś był zwolennikiem wylewania dziecka z kąpielą. ??Czy nie doczytałeś.A tylko radośnie po nagłówkach ,stwierdziłeś ,że jest pretekst ,by mi dokopać.??
   Busterowcy z tego forum ,robią od lat świetną ,pionierską w Polsce robotę,sam temat jest zamieszczony tak głęboko że nawet ja dotarłem do nich z opóźnieniem.Chwała im za to co robią.Odważni ludzie, o otwartych umysłach.Walczą i o wasze tyłki..
   Czemu szanowny Alienol1@ tego pytania nie zamieściłeś na moim blogu
   .Nawet tego się boisz.????

  • Ania 1 września 2011 o 2:17 pm

   A dlaczego miałoby nie być Boga ?
   Tylko trzeba go szukać na innym poziomie niż byty osobowe.
   A i ci kosmici w przeszłości bardzo chętnie wchodzili wobec nas w rolę bogów. Cała starożytna literatura jest tego pełna !

   • xoxoxo 1 września 2011 o 2:32 pm

    Jacy kosmici?
    Autorskie wymysly?

    • Ania 1 września 2011 o 6:13 pm

     Poczytaj Wedy.

     • xoxoxo 1 września 2011 o 6:29 pm

      Przeczysc sobie mozg. Widac ze jest to u ciebie niezbedne.

      • Hamerykanczyk 1 września 2011 o 7:53 pm

       Cala kultura i historia Summerow, kultura starozytnego Egiptu oraz Grecji ( Bogowie Olimpu ). Nawet biblia ma cos odnosnie tego tematu ( Polsubienie przez ” aniolow ” cor ziemskich ). Przykro mi Xoxoxo ze jestes troszke ograniczony ale wybaczam Ci to, wknocu 60% ludzi na swiecie jest de facto nie rozgarnietych i trzeba sie z tym pogodzic.

       • xoxoxo 1 września 2011 o 8:17 pm

        Czlowieku,
        skad wiesz ze jestem ograniczony (choc oczywiscie jestem)?
        Jestem ograniczony bo wiem ze nie ma kosmitow?
        W Biblii mamy:
        4 Moj. 13:34
        34. Tameśmy też widzieli olbrzymy, syny Enakowe z rodu olbrzymów; i zdaliśmy się sobie przy nich jako szarańcza, takimiż zdaliśmy się i onym.

        Znamy annuaki czyli de facto demon.
        Znamy termin nefimil choc hybrydy to nie tylko giganci.

        Nie ma mowy o kosmitach. Kosmici nie istnieja. Zapamietajcie to wreszcie.

        • zenobiusz 1 września 2011 o 9:02 pm

         Masz absolutną rację.Starożytni „bogowie” byli demonami.

 17. Ado 1 września 2011 o 10:32 am

  Krk to Babilon Wielki,wystarczy przeczytać liste dogmatów niezgodnych z Pismem,zobaczyć symbolikę pogańską w kościołach katedrach itd,polecam stronę zbawienie.com, to są fakty i dowody,i proszę nie pisać tak jakbyś wiedział jako jedyny prawde i miał prawo do jej dyktowania,czy poszukiwania,więc nie narzucaj ludziom w co mają wierzyć,z agentami i agenturom to jest śmieszne,są choroby psychiczne,paranoje,gdzie ludzie twierdzą że są obserwowani,śledzeni,że są jakąś przeszkodą dla rządu itd więc teksty typu ty agencie bo ktoś ma inne zdanie jest co najmniej nie na miejscu.

 18. Ado 1 września 2011 o 10:33 am

  z tym poszukiwaniem chodzi że inni mają prawo szukac.

 19. Jurek 1 września 2011 o 10:36 am

  olo – Słowacy to nasi bratankowie. Zostaw ich w spokoju.

  Słowacy tak najechali na nas, jak Polacy najechali na Afganistan.
  Najemnicy dla kasy, pod bandyckim dowództwem.

  • OlO 1 września 2011 o 10:51 am

   powiedz to portalom informacyjnym ciekawe czy ciebie posłuchają.
   Jak wrzucam dość nietypowe info o tym co edukacja mało kiedy mówiła a nawet w ogóle 😐

 20. OlO 1 września 2011 o 10:39 am

  Czym jest kometa Elenin ?
  ELENIN – CZYLI RZECZ O PIELĘGNOWANIU PARANOI POPRZEZ SUBIEKTYWNE SPOJRZENIE NA KWESTIĘ PRZEDZIWNYCH ZBIEGÓW OKOLICZNOŚCI WEDŁUG TEORETYKA SPISKOWEGO
  Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o komecie Elenin, pomyślałem, że to kolejny głupi temat, ludzie się nudzą i pieprzą bzdury. Zobaczyłem nawet jakiś klip, który przedstawiał kometę jako wysłannika diabła. Porażka. Wystarczyło, abym mocno wyluzował.
  Sytuacja się zmieniła, gdy trafiłem na zdjęcie banknotu 10- frankowego z odwzorowaną na nim mapką układu słonecznego i wlatującym w ten układ obcym ciałem. Używając współczesnego oprogramowania astronomicznego wydaje się, iż ustawienie planet na mapce wskazuje na datę 26/9/2011 . Według prognoz NASA, tego dnia nastąpi zrównanie Elenin ze Słońcem i Ziemią, czyli kometa znajdzie się dokładnie pośrodku między nami a naszą gwiazdą. W centrum rysunku Słonce, planety oznaczone symbolami astrologicznymi, nawet położenie Księżyca wobec Ziemi ma znaczenie i jest zbieżne z datą. Taki układ zdarza się raz na wiele setek lat. Tylko odległe Jowisz i Saturn nie pasują, jak i kąt wpadania tego ciała do układu. Co najciekawsze – rysunek układu słonecznego ma być ryciną szwajcarskiego matematyka Eulera sprzed prawie 300 lat. Skąd Euler miał wiedzieć, że 26/9/2011 jakaś kometa odwiedzi nasz układ i tego dnia ma zrównanie z Ziemią? Jak się okazuje, nie wiedział. (…)
  http://www.globalnaswiadomosc.com/czymjestkometaelenin.htm

  Kometa Elenin – totalna paranoja
  To, co się działo w sieci w ostatnich miesiącach w związku z kometą Elenin było nie tylko paranoją, ale też masowym WIRUSEM, wkrętem, na który dało się nabrać wielu skądinąd myślących ludzi. Elenin stała się symbolem apokalipsy, choć w zależności od strony internetowej, przybierała różne postaci, z planetą X vel Nibiru włącznie. Tymczasem najświeższe jej obserwacje wskazują na to, że nie doleci ona nawet w pobliże Ziemi, ale rozpadnie się w trakcie peryhelium – największego zbliżenia się do Słońca, a więc 11 września br. (…)
  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=947:kometa-elenin-totalna-paranoja&catid=44:swoje&Itemid=125

  nareszcie jakaś zgodność 😀

 21. nowy84 1 września 2011 o 10:46 am

  o Illuminatach w grze Deus Ex: Bunt Ludzkości

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71f94128e2431f47.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2145c5f0646938e.html

  • nowy84 1 września 2011 o 10:47 am

   sorry za jakość ale zdjęcie robione telefonem bo nie szło zrobić prt. screen-a :/

   • OlO 1 września 2011 o 10:53 am

    dobrze jest, widać że są dowody na to co się dzieje w realnym świecie 🙂

  • Jony 1 września 2011 o 10:59 am

   Trzeba dodać jeszcze jedno że tą grę tworzyli iluminaci co jest najbardziej w tym wszystkie dziwne.

   • Jony 1 września 2011 o 11:02 am

    • peryskop 1 września 2011 o 11:31 am

     @Jony i @OlO – to staje się mniej dziwne gdy przeczytać fragment listu Alberta Pike’a z 1889 roku z zaleceniami dla illuminatów

     za: William Carr „Pionki w grze” http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

     „…O ile jestem zorientowany studia nad konspiracją lucyferiańską w świetle wiedzy zawartej w Piśmie Świętym, przekonały mnie, że uwiązanie szatana i zapanowanie nad szatańskimi siłami na tej ziemi może nastąpić znacznie szybciej, jeżeli CAŁA PRAWDA dotycząca istnienia trwającej konspiracji lucyferiańskiej będzie znana tak szybko jak to możliwe WSZYSTKIM ludziom ze WSZYSTKICH krajów…” Czy to nie wyjaśnia rytuału zapowiadania z wyprzedzeniem ważnych atakówi jak 9/11, a także postawy AJ i DI?

     Dobrze że popularyzują wiedzę ukrywaną, chociaż na dobrą sprawę jest ona dostępna i bez nich. iNormalnie inteligentnym – wydaje się, że spiskowcom powinno zależeć na dochowaniu tajemnicy. I zapewne takie są i są mocno strzeżone.

     • FAKIR 1 września 2011 o 11:39 am

      Bardzo wartościowe spostrzeżenie

      • Rodriguez7 1 września 2011 o 1:13 pm

       Nie chce mi się robić screena; musicie wierzyć na słowo albo sami sprawdzić:)

       Gra Elder Scrolls : Oblivion czwarta część znanego rpga; kontynuacja gry Morrowind
       Gra osadzona jest w świecie magii i miecza, Oprócz oczywistych znaków takich jak oko horusa czy symbol magów wszechwidzące oko wycentrowane w słońcu jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. W grze również panuje podział dzień i noc; za dnia jak spojrzymy na niebo widzimy chemitrailsy xD Oni są bezczelni zresztą zawsze tacy byli xD
       Jest jeszcze jedna rzecz. Otóż w grze też jest walka dobra ze złem. Wyznawcy kultu daedry (odpowiednik diabła) próbują otwierać portale zwane „gates to oblivion” Niby zwykła fabuła gry ale ostatnio mój szajbnięty kolega którego przez wiele lat nie słuchałem a miał rację w wielu kwestiach a do tego gigantyczną wiedzę astro-fizyczną wspominał mi ostatnio, że oświeceni mają problem z energią bo zależy im na otworzeniu jakiegoś portalu czasoprzestrzennego a do tego potrzeba niewyobrażalnych mocy. Nie wiem skąd on to wziął ale biorę to też na lupę bo nigdy się nie mylił a mając 10 lat wiedział ocb z ufo że to nie kosmici tylko ludzie a także z WTC generalnie mówił już przed że będą ataki a z islamu zrobią terroryzm. Jak to gadał ja miałem 13 lat także średnio to ogarniałem. Teraz po latach dopiero to do mnie dociera. Próbuję go tu ściągnąć na blog ale on jest całkowity outsider. Wielu z nas myślało że ma lekki autyzm a on poprostu był świadomy tego syfu od zawsze. MIał porządnego dziadka który też ogarniał i też był uważany za dziwoląga na wiosce dlatego mogę sądzić że dziadek go wiele nauczył i opowiedział. Cholera głowa boli jak sobie pomyślę żeby mieć dzieciństwo z taką głową…

       • peryskop 1 września 2011 o 3:33 pm

        @Rodriguez7 – twoj nadrozwinięty „outsider” sam się włączy tu do nas gdy przekona się do naszych starań w odkrywaniu prawdy. I gdy poczuje, że będzie mógł coś wartościowego wnieść z tego co od dzieciństwa w głowie dźwiga dzięki rozgarniętemu dziadkowi.

        Zapewne dorzucił jeszcze sporo. I może książkę napisze jak komandor William Guy Carr, który też za młodu zaczął zbierać wiedzę o planach illuminatów i opisał to.
        Jego ksiązka „Pawns in the Game” (1958) jest po angielsku dostępna tu:
        http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/Communism/pawnsinthegame.pdf

        Skrót po polsku „Pionki w grze” jest pod: http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

        Pozdrów „outsidera”.

     • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 12:56 pm

      Taaa i na tym własnie polega piękno tego planu. My wiemy ze wy wiecie ze oni wiedza ze ja wiem ze wy wiecie i dlatego wiecie ze my wiemy ze on wie ze wy wiecie co my wiemy i w związku z tym GOWNO wiecie.
      Ja bym się wcale nie zdziwil gdyby iluminaci zostali zdemaskowani i rozbici w pyl przez naszego zbawiciela który tak naprawdę będzie szatanem we własnej osobie i gdyby taka własnie od samego początku była ich rola w szatanskim planie.

      • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 1:28 pm

       …pomyślcie ilu z was, rozgarnientych niby wielce, polknelo by chaczyk. Gdyby zjawił się ktoś kto otoczony światłem w akompaniamencie anielskich chorow zstapil by z nieba, zdemaskowal i roz***al tych co nas od wiekow truja, oklamuja i morduja i ogłosił ze teraz już będzie dobrze po wsze czasy. Ilu z was krzyczalo by MESJASZ! MESJASZ! kiedy szatan by wargi zagryzal by wam śmiechem w twarz nie wybuchnac…

     • xoxoxo 1 września 2011 o 1:04 pm

      Otoz nie. Mylisz sie bardzo.
      Plan synagogi szatana jest dobrze znany, w glownych jej zalozeniach. Drobniejsze sprawy ktore sa zaledwie elementem w tym planie nie sa jawne ale tez ich jawnosc niewiele nowego by wniosla.
      Plan synagogi szatana nigdy nie bedzie zrealizowany. Koncem tego planu jest NWO i rzady antychrysta.
      Jednakze Biblia nie informuje nas aby rzady antychrysta mialyby miec miejsce co oznacza ze plan lucyferianski nie bedzie w pelni zrealizowany.
      Rzady antychrysta tak naprawde to dezinformacja ze strony iluminatow, synagogi szatana.

      • ostatni rozsądny? 1 września 2011 o 1:36 pm

       A ja ci mogę zagwarantować ze plan szatana zna tylko i wyłącznie szatan. I choć te wpisy powyżej to tylko gdybanie to zareczam ci ze wszyscy będziemy wielce zdziwieni kiedy przyjdzie czas na finał. Jeśli by było tak jak to opisujesz to ludzie nigdy by nie przyjęli diabła za Boga, a tak się stać musi by się wupelnilo co zostało powiedziane.

       • xoxoxo 1 września 2011 o 1:43 pm

        Czesciowo masz racje ale…
        Plan jest znany ale sposob w jaki pewne rzeczy beda sie dziac jest nieznany, ten sposob bedzie zwodzeniem. Bedzie przeciez falszywy prorok. To jest jedna rzecz a druga to jednak nieustanne manipulacje i kuszenie szatana nie sa obojetne u ludzi ktorzy ulegaja temu. Kazdy grzeszy, mniej lub bardziej.

 22. PokójWam 1 września 2011 o 10:58 am

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/21679,w-polsce-planowany-jest-zamach-terrorystyczny-i-stan-wojenny

  • Jano 1 września 2011 o 11:47 am

   Nieprawda

   • Warszawiak 1 września 2011 o 11:48 am

    Super argument. Udowodnij.

    • Jano 1 września 2011 o 11:50 am

     Najpierw musze zobaczyc Elenin i te wielkie trzesienia ziemi zeby uwierzyc w to co tu sie pisze -tania sensacja poki co

     • BirdDwa 1 września 2011 o 12:09 pm

      Dokładnie. Te tornado miało zmieść USA. Jak widać, dalej istnieją i mają sie dobrze..

      Gdzie te trzęsienia, komety. Jak na razie to tylko gadanie.

      • Warszawiak 1 września 2011 o 12:37 pm

       Zobaczcie ankietę „co się wydarzy 21.12.2012” na poznajprawde.prv.pl … Przecież większość osób nie wierzy w te Eleniny i katastrofy końca świata…

       Artykuł z NE podany odnosi się do działań ludzi a nie do działań natury nas otaczającej.
       Ostatnio zamachy się zdarzają dość często, a nie powinno ich być w ogóle.

    • TZ 1 września 2011 o 12:28 pm

     A nie wydaje ci się, że „udowodnić” to powinien ten sensat, który tę bzdurę podał? Powołuje się na jakiegoś zabawnego oszołoma – i nie musi nic udowadniać? Gdzie tu logika?

  • Święty 1 września 2011 o 12:17 pm

   Trzeba poczekac do 6 października, mam nadzieje, ze sie nie sprawdzi

  • Annah. 1 września 2011 o 8:52 pm

   Będzie tak jak mówi Stern, jesteśmy na ostatniej prostej do totalnego zniewolenia, o ile nie potraktujemy poważnie orędzi Maryi z Medjugorie i nie opleciemy naszej Ojczyzny Różańcem i wyrzeczeniami, Gadanie nic nie da, za mało mamy czasu by dotrzeć do każdego z informacją o tym co się szykuje i by przeciwko temu zadziałać, tutaj potrzebna jest cudowna Ingerencja…. Czy jesteście świadomi że na tych którzy to, wiedzą, czyli na nas spoczywa ogromna odpowiedzialność? Wiedzieć i nic nie robić toż to potworny, autodestrukcyjny grzech. Niech teraz każdy dobrze przypatrzy się sobie!

 23. OlO 1 września 2011 o 12:16 pm

  AdSense to złodzieje , bo Google to złodzieje
  http://top1-1.com/adsense-to-zlodzieje-bo-google-to-zlodzieje/

 24. wojox 1 września 2011 o 12:41 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pole-magnetyczne-ziemi-moze-osiagnac-punkt-krytyczny-przeskoczyc

  Czekamy na wejście w równik galaktyczny…i przejście przez niego. To się stanie czy chce sięczy nie..A co się po drodze wydarzy zobaczymy…

 25. Mariusz 1 września 2011 o 1:30 pm

  Dzisiejszy francuski dziennik „Liberation” ujawnił kulisy wojny w Libii. Gazeta opublikowała tajne porozumienie pomiędzy libijską Przejściową Radą Narodową a Pałacem Elizejskim. Dzięki pomocy Francji w obaleniu dyktatora koncerny z kraju nad Sekwaną mogą uzyskać koncesje wydobywcze na jedną trzecią libijskich złóż ropy – informuje rmf24.pl.
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kaddafiego/tajne-porozumienie-ws-libii-sprzedali-kaddafiego-z,1,4836388,wiadomosc.html

 26. xoxoxo 1 września 2011 o 1:37 pm

  Stwierdzenie: „Ziemia jest w końcowej fazie zmiany biegunów” jest znikad wziete. Jak to sie czyta to mozna sie dobrze ubawic.

  • wojox 1 września 2011 o 4:47 pm

   http://zmianynaziemi.pl/

   Poczytaj wszystkie artykuły wstecz, to zrozumiesz złowieku że tak jest jak piszę.
   Magma podchodzi bardzo wyskoko. Skorupa Ziemi przygotowuje się do poślizgu po magmie.
   Możesz dalej zaciemniać sytuację. To HAARP, BlueBeam i inne sprawy łącznie z NWO i Iluminaty to są zastępcze tematy….
   A ZIEMIA JEST W TRAKCIE ZAMIANY BIEGUNÓW MAGNETYCZNYCH.
   Mój wątek na stronie http://www.newworldorder.com.pl zdominował stronkę i po wielu próbach reanimacji stronka przestała istnieć…Więc się prawdę zalewa syfem dla mas…

   • xoxoxo 1 września 2011 o 5:21 pm

    Nie sadze.

    • xoxoxo 1 września 2011 o 5:31 pm

     Dokumenty kanalow naukowo-przyrodniczych oraz filmowe produkcje o przebiegunowaniu dowodza iz takie zjawisko nie zachodzi i jest niedorzecznoscia. Na sila chca wmowic ludziom takie zagrozenie i wzbudzic strach.

     • zenobiusz 1 września 2011 o 6:35 pm

      Masz rację,to tylko ci siewcy strachu. 🙂
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/01/przebudzenie-pomrukinastepnych-super-wulkanow/

   • The Sign Painter 1 września 2011 o 7:26 pm

    Być może wyjdzie na to, że jestem niedoedukowany, ale co mają bieguny MAGNETYCZNE do skorupy ziemi?

    • sebecx 1 września 2011 o 9:11 pm

     ..masz tutaj 🙂 🙂 🙂 ..http://www.youtube.com/watch?v=1y6AYH8njYs

 27. vortex 1 września 2011 o 1:53 pm

  Jestem na kilku dniowym urlopie.Ale pora by zerknac na kilka z moich ulubionych stron a monitorpolski jest jedna z nich. Odwiedzam rowniez kato na YT a tu prosze trzesienie ziemi przyszlo za mna.
  http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Map/gmap.php
  6:57 minuta http://www.youtube.com/watch?v=GDgVx-vs1SQ

  • monitorpolski 1 września 2011 o 7:01 pm

   Dzięki, ja po urlopie, a właściwie filmowaniu na Ukrainie, dochodzę do siebie…
   Ciekawe, największe 3.0 w Legnicy był na głębokości 10 km. Ta głębokość się powtarza…

   • vortex 2 września 2011 o 9:19 am

    Wlasnie jestem od Legnicy jakies 70 km na polnocny zachod w trojkacie Legnica-Boleslawiec- Lubin.Pytalem „tubylcow” mowia ze to kopalniane tapniecia.Wedlug mnie to cos wiecej bo
    wstrzasy powtorzyly sie w Czechach,Turcja itd.

 28. Czytelnik 1 września 2011 o 3:41 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=DSskJBR9ark – Zbulwersowany Grzegorz Miecugow

 29. Jony 1 września 2011 o 4:50 pm

  WIKILEAKS o Pawlaku. Dlaczego media milczą? GMO a PSL.
  http://hannafona.salon24.pl/338293,wikileaks-o-pawlaku-dlaczego-media-milcza-gmo-a-psl

  • mi461 1 września 2011 o 6:35 pm

   to dowod jak POlitycy dbaja o zdrowie Polakow, liczy sie tylko dochod i kasa, reszta nie ma znaczenia.Pawlaka powinno sie dawno wyeleminowc jak i innych matolkow.

 30. Pingback: Pawlak,”ojciec chrzestny”, polskiego GMO.!!! « Zenobiusz's Blog

 31. Talbot 1 września 2011 o 6:59 pm

  Monitor…to jest ważna informacja!

  Czy to początek polskiej afery Watergate, która wstrząśnie sceną polityczną? „Gazeta Polska” zdobyła tajne dokumenty ABW będące dowodem, że prezydent Lech Kaczyński był inwigilowany. 25 października 2008 r. o godz. 23:02 jego dane wprowadzono do tajnej Bazy Wiedzy Operacyjnej Centrum Antyterrorystycznego ABW. Dokonała tego osoba posługująca się kartą ID o numerze 9200167. Oznaczało to, że od tamtej chwili wobec głowy państwa można było stosować wszelkie rodzaje inwigilacji, w tym podsłuch.

  Październik 2008 r. Trwa rozpętana przez ministra Tomasza Arabskiego, szefa Kancelarii Premiera, „wojna o krzesła”. Chodzi o udział w szczycie UE prezydenta i premiera. Minister Arabski odmawia prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu użyczenia rządowego samolotu Tu-154M.

  Premier Donald Tusk na pytanie, czy potrzebuje samolotu do swojej pracy, odpowiada: – Powiem brutalnie – nie potrzebuję pana prezydenta, na tym polega problem.

  Mimo trudności robionych przez Kancelarię Premiera prezydent Lech Kaczyński chce aktywnie uczestniczyć w polityce zagranicznej i zapowiada swój kolejny wyjazd do Brukseli, zaplanowany na 15 grudnia. Swoją decyzję ogłasza w połowie października.

  Kilka dni później zostaje zarejestrowany w Bazie Wiedzy Operacyjnej (BWO) Centrum Antyterrorystycznego (CAT) ABW. Oznacza to, że można wobec niego stosować wszelkie typy inwigilacji, w tym podsłuch.

  Centrum tajnych danych

  Rejestracja Lecha Kaczyńskiego nastąpiła 25 października o godz. 23:02:38. Dane wprowadził funkcjonariusz delegowany do CAT z innej służby, który posługiwał się kartą ID o numerze 9200167 – właśnie taki numer figuruje na dokumencie potwierdzającym wprowadzenie danych do BWO. Według naszych informacji, polecenie rejestracji prezydenta wydał mu Andrzej Józefacki, zastępca naczelnika wydziału III CAT.

  – Do BWO wprowadza się imię i nazwisko danej osoby, a pozostałe dane mogą być fałszywe. O kogo konkretnie chodzi, świadczą załączniki do rejestracji, które są nierozłączną częścią dokumentu. W przypadku Lecha Kaczyńskiego załącznikami są m.in. poufne dane dotyczące prezydenta, raport gruziński, dane na temat jego brata Jarosława Kaczyńskiego i dane z prezydenckiego telefonu z łącznością niejawną – mówią nasi informatorzy. Podkreślają, że wprowadzenie danych do BWO oznacza zbieranie informacji ze wszystkich służb na temat tej osoby.

  – Nie ma mowy o żadnym zabezpieczeniu anyterrorystycznym – żeby kogoś zabezpieczyć, nie trzeba gromadzić o nim wszystkich informacji, także tych najbardziej poufnych. A poza tym takie zabezpieczenie odbywa się za wiedzą osoby zabezpieczanej – dodają nasi rozmówcy.

  Zebrane informacje na temat Lecha Kaczyńskiego trafiły z CAT do bazy ABW nazywanej w slangu funkcjonariuszy „jądrem”.

  – Termin rejestracji prezydenta Kaczyńskiego nie był przypadkowy. Chodziło o zebranie wszystkich informacji na jego temat ze służb po to, by później rząd i politycy PO mogli je wykorzystać w sporze z prezydentem, a zbliżał się kolejny szczyt w Brukseli, na który prezydent Kaczyński się wybierał. Warto, by te dokumenty zostały w całości ujawnione, a później porównać je do działań i wypowiedzi np. Janusza Palikota czy też innych polityków PO. Gwarantuję, że znajdzie się bardzo dużo wspólnych punktów – uważa jeden z naszych rozmówców.

  Ich zdaniem, wprowadzenie danych prezydenta do BWO musiało być polecone „z samej góry”. – Świadczy o tym chociażby fakt, że trzeba się mocno postarać, by odszukać tę rejestrację i podłączone pod nią informacje. Powód jest prosty – jest ona zastrzeżona dla szefów ABW. Ale można udowodnić, że ona istnieje – są wydruki dokumentów i jest baza, w której się ona znajduje. Nie można jej tak po prostu wykasować, bo zawsze zostanie po niej ślad – mówi nasz informator.

  Telefon z ABW

  Jesienią 2009 r. prezydent Lech Kaczyński i najważniejsi dowódcy WP otrzymali z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego telefony z łącznością niejawną, na które SMS-em przychodziły raporty z działalności CAT. Dotyczyły one najistotniejszych analiz CAT na temat terroryzmu.

  – W telefonie prezydenta znajdowały się numery telefonów i adresy e-mailowe najważniejszych osób w państwie, była też w nim karta szyfrująca, jej kody znajdowały się w ABW – mówią nasi rozmówcy.

  Telefony, które otrzymały najważniejsze osoby w państwie, miały zabezpieczenie tzw. Black Berry. Można w nich było odczytywać wewnętrzną pocztę danej instytucji, e-maile, notatki, sprawozdania i dokumenty. Nie są one profesjonalnie zabezpieczone, ponieważ można łatwo złamać kody zabezpieczające np. przed podsłuchem. Można też łatwo rozszyfrować tajne dane, które się w nim znajdują. W 2007 r. Służba Kontrwywiadu Wojskowego odmówiła telefonom z Black Berry certyfikatu dostępu do tajemnicy państwowej.

  Jadąc 10 kwietnia 2010 r. na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, prezydent Lech Kaczyński zabrał ze sobą telefon, który dostał z ABW. Po katastrofie zabezpieczeniem rzeczy należących do ofiar zajęli się Rosjanie, którzy telefony i sprzęt elektroniczny zwrócili dopiero w końcu kwietnia. Czy wśród nich był także telefon prezydenta z tajnymi danymi? Nie wiadomo, ponieważ ABW nam nie odpowiedziała.

  „Zabezpieczony” Tu-154M

  Ostatni remont przed katastrofą Tu-154M o numerze bocznym 101 przeszedł w rosyjskim mieście Samara, gdzie otrzymał certyfikat MAK. Całkowicie zostało przebudowane jego wnętrze: podzielono je na trzy saloniki i część pasażerską.

  – Po przylocie do Polski Tu-154M został zabezpieczony przez nasze służby. Szczególnie dokładnie zrobiono to w salonikach VIP-owskich. Później dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć informacje z pierwszej ręki, bo został zamontowany dodatkowy sprzęt. Gdy jeden z nas zapytał szefa, czy to oznacza, że będą podsłuchiwane najważniejsze osoby w państwie, usłyszał, że jest za bardzo ciekawy i lepiej będzie dla niego, jak zapomni o tej rozmowie – relacjonują nasi informatorzy.

  Ich zdaniem, opieszałość rządu i wojskowej prokuratury przy sprowadzaniu szczątków tupolewa jest związana właśnie z jego „zabezpieczeniem”.

  – Jestem przekonany, że Rosjanie, badając wrak, natrafili chociażby na fragment tego dodatkowego sprzętu. Niewykluczone, że właśnie dlatego polski rząd zachowywał się tak spolegliwie po katastrofie. Gdyby jakimś cudem Rosjanie przeoczyli urządzenia zamontowane w salonkach VIP-ów, naszym władzom jest teraz na rękę, by ten wrak niszczał w Rosji – dodają nasi rozmówcy.

  Analiza przed katastrofą

  Latem 2009 r. w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wykonano analizę dotyczącą największych potencjalnych sytuacji kryzysowych. Opisano w niej m.in., co się może stać, gdyby jednocześnie państwo zostało pozbawione prezydenta, kluczowych dowódców wojskowych i pozostałych najważniejszych osób. Precyzyjnie opisano, co trzeba zrobić, aby zapobiec panice i kto ma przejąć władzę.

  – Mimo tego raportu polscy politycy byli totalnie spanikowani, poza jednym – Bronisławem Komorowskim, który przejął władzę, nie czekając na oficjalne potwierdzenie śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. A poza tym wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak było w analizie – mówi nasz informator.

  W dniu tragedii rząd zebrał się na nadzwyczajnym posiedzeniu, bardzo szybko wyznaczono następców na pełniących obowiązki najważniejszych dowódców wojskowych. Zwołano nadzwyczajne posiedzenie Sejmu, a marszałek Bronisław Komorowski jako p.o. prezydenta ogłosił termin przyspieszonych wyborów..

  Wyciek tajnych danych z CAT

  Kilka miesięcy po powstaniu CAT ABW okazało się, że ktoś kopiuje tajne dane na temat różnych osób z komputerów. Początkowo wykryto, że powielono dane ponad 70 osób, ale kolejna kontrola dowiodła, że liczba ta sięgnęła kilkuset. Co ciekawe, robiono to zawsze nad ranem na kody osób, które zdeponowały swoje karty w CAT i nie było ich w tym czasie w pracy.

  Sporządzono na ten temat notatki służbowe, które trafiły do szefów ABW. Co się stało dalej ze skandalem w związku z kopiowaniem tajnych danych? Nie wiadomo. Warszawska Prokuratura Apelacyjna odpowiedziała nam, że w podległych jej jednostkach nie było prowadzone postępowanie dotyczące wycieku tajnych danych z CAT ABW. Ponieważ są dowody, że taki wyciek nastąpił i jeżeli zawiadomienie nie trafiło do prokuratury, to oznacza tylko jedno: sprawa nigdy nie wyszła poza ABW i została po prostu „zamieciona pod dywan”.

  – To pokazuje, że nadzór Sejmu nad służbami specjalnymi jest zwykłą fikcją, a służby te robią, co chcą – mówią nasi informatorzy.

  Całość artykułu w najbliższym, środowym numerze tygodnika “Gazeta Polska”

  Informacja „Gazety Polskiej” o wprowadzeniu danych śp. Lecha Kaczyńskiego do bazy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zbulwersowała byłego zastępcę szefa prezydenckiej kancelarii oraz posłów z sejmowej komisji ds. służb specjalnych. Nie mają oni wątpliwości, że sprawą powinna zająć się prokuratura. Czekają też na wyjaśnienia ABW.

  Minister Jacek Sasin w rozmowie z portalem Niezalezna.pl nie ukrywał zdenerwowania.

  – Materiał, który „Gazeta Polska” zdobyła, jest absolutnie wstrząsający. Przeczytałem artykuł i nie mogę się uspokoić To jest ukoronowanie tych wszystkich działań, które rząd Donalda Tuska prowadził przeciwko panu prezydentowi. Pokazuje, że nie cofano się absolutnie przed niczym – mówi zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. – To niestety pokazuje obraz naszego państwa, które obecnie nie odbiega właściwie od Rosji czy Białorusi. Oczekuję stanowiska premiera w tej sprawie. To jest zbyt poważna sprawa, żeby rząd milczał. Nie interesują już mnie wypowiedzi pana Bondaryka, który jest osobą absolutnie niewiarygodną. Donald Tusk powinien wyjaśnić, na czyje polecenie ABW takie działania wobec prezydenta podejmowała. Wątpię, aby Agencja zrobiła to samowolnie. Mówimy przecież o inwigilacji głowy państwa.

  – Nie miałem wiedzy o tym fakcie. Pierwsze słyszę o takim dokumencie i nie ukrywam, że jestem bardzo zdziwiony – mówi portalowi Niezależna.pl poseł PiS Jarosław Zieliński, członek sejmowej komisji ds. służb specjalnych.

  – To wymaga natychmiastowego wyjaśnienia. Komisja służb specjalnych musi zażądać wyjaśnień od szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jeżeli jest to prawda, prokuratura powinna z urzędu wszcząć śledztwo. Dziwiłem się, że odmówiono wszczęcia postępowania w sprawie wcześniejszego podejrzenia o inwigilację śp. prezydenta. Już wtedy mówiłem, że ABW przekroczyła swoje uprawnienia. Pamiętać trzeba, że kierownictwo Agencji wielokrotnie zapewniało o braku jakichkolwiek działań wobec Lecha Kaczyńskiego – dodaje poseł Zieliński, według którego informacje „Gazety Polskiej” stawiają w bardzo złym świetle szefa ABW Krzysztofa Bondaryka.

  Zbulwersowany jest również poseł Marek Opioła, także członek speckomisji.

  – Dzisiaj jest jej posiedzenie i będziemy żądać wyjaśnień od szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Fakt opisywany przez „Gazetę Polską” jest bardzo bulwersujący. Chcę przede wszystkim zapytać szefa ABW, kto wprowadził do bazy dane śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i dlaczego to zrobił? – mówi poseł Opioła, którego pytaliśmy również o wcześniejsze zapewnienia kierownictwa ABW, że wobec Lecha Kaczyńskiego nie prowadzono żadnych działań. Dopytywaliśmy, czy generał Krzysztof Bondaryk nie miał wiedzy, co się dzieje w kierowanej przez niego Agencji, czy może kłamał. – To jest właśnie sprawa, którą trzeba jednoznacznie wyjaśnić. Sprawdzić procedury w Centrum Antyterrorystycznym – teraz bezpośrednio podlegającym pod szefa ABW. To jest kluczowe pytanie, ale dziś nie potrafię na nie odpowiedzieć. Wierzę, że zrobi to pan Bondaryk. I to bardzo szybko, bo „Gazeta Polska” pokazuje twarde dowody.

  Zródło: niezalezna.pl

  http://niezalezna.pl/
  upl…35_dokument.jpg

  • monitorpolski 1 września 2011 o 7:05 pm

   Faktycznie, ciekawa informacja. Zauważcie, że Andrzej Lepper przed śmiercią był również obserwowany przez służby, o czym świadczy przypadek Bogdana Goczyńskiego: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/22/andrzej-lepper-odmowil-pomocy-goczynskiemu/
   Jakoś mało kto zwrócił na podane w rozmowie fakty od 9 minuty poniższego nagrania:

 32. 999AQQ 1 września 2011 o 7:29 pm

  Na lotnisku- przywitanie D.Rockefellera.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17736

 33. OlO 1 września 2011 o 7:41 pm

  Panowie oderwijcie się na chwile do tego chorego systemu i popatrzcie na kobiety
  http://facet.interia.pl/galerie/dziewczyny/miss-universe-2011-kandydatki-w-strojach-wieczorowych/zdjecie/duze,1513196,1,248

  • ALFA 1 września 2011 o 8:33 pm

   To nie TV ,żebyśmy się odrywali mamy swoje w domu ,nie mamy co zaprzątać sobie głowy.
   Ważniejsze są sprawy.

 34. hjk 1 września 2011 o 8:35 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/berlusconi-wkrotce-opusci-wlochy-to-g-kraj,1,4836950,wiadomosc.html

  wymsknął mu się termin???

  • OlO 1 września 2011 o 9:13 pm

   ja jako Włoch naprawdę bym się wkurzył!

  • Konarski 1 września 2011 o 9:35 pm

   Może się schowa do bunkra? 🙂
   Tylko po co stary grzyb miałby się chować do bunkra skoro i tak niewiele życia mu zostało?

 35. spostrzegawczy 1 września 2011 o 9:15 pm

  Nowe odkrycie !
  Zapodano,ze na ziemi istnieje PIEKLO !!!

  W pierwszej kolejnosci ogarnia ono Afryke ,nastepnie przerzuty ognia pojda na Europe i Azje .
  Co wy na to ?

 36. Jony 1 września 2011 o 9:18 pm

  Kłoniec świata odroczony po raz 1000000 albo i więcej – kłometa elenin się spala i chyba nie zdąży dolecieć do ziemi bo prędzej się spali niż doleci 🙂
  http://losyziemi.pl/kometa-c2010-x1-elenin-jasnosc-komety-zmniejszyla-sie-prawdopodobnie-nawet-nie-doleci-w-okolice-ziemi/

 37. iXgrek 1 września 2011 o 9:31 pm

  sluchajcie, patrze i oczom nie wierze …. dzis 1 wrzesnia. 72 lata temu wybuchla II wojna swiatowa. ZADEN PORTAL z wyjatkiem tvp.pl i wp.pl (nie mowie o mediach niezaleznych, wolnych) nawet o tym nie wspomina … waznejsza jest kolejna edycja tanca z gwiazdami i inne bzdury niz to co sie wydarzylo w naszym kraju… BOZE … WIDZISZ I NIE GRZMISZ??

 38. Bromba 2 września 2011 o 12:01 am

  Ja mam prośbę szczególnie do rodziców,w tym dzieci najmłodszych żeby zwracali uwagę i to baczną na to co oglądają ich dzieci.Otóż ostatnio przebywając z moim bratankiem miałam okazję obejrzeć co nieco na mini mini.Wśród wielu bajek jest tam m.in.SamSam,postać małego bohatera w kostiumie „przemiłego i dobrego”diabełka z literą „S”na środku,mi od razu zapaliło się czerwone światełko i wiem,ze dzieciaki bardzo lubią tę postać.Nie pozwalajcie im tego g…a oglądać,to indoktrynacja od najmłodszych lat.Dziś również miałam okazję dowiedzieć się jak bawią się gimnazjaliści,gra nazywa się „słoneczko” i oczywiście nie będę pisać na czym dokładnie polega,ale ta informacja mnie zbetonowała.Co dziwniejsze na jednym z kanałów dla dzieci leci reklama i na końcu pada jedno zdanie-kręć się razem z nami i nie mów o tym rodzicom- co może niesłusznie,ale nieodparcie skojarzyło mi się z owym „słoneczkiem”.Przez ten ostatni wakacyjny czas obserwowałam też treści dla młodszych nastolatków,dla mnie przekaz jest prosty:rodzice to idioci,kłam,kombinuj,ściemniaj , rób swoje itp.Wiem też z własnego doświadczenia,że starsze dzieci mają więcej swobody i rzadziej rodzice kontrolują treść szczególnie na programach dziecięcych,a to jest coś co trafia na bardzo podatny grunt.

 39. Dzieckonmp 3 września 2011 o 7:56 am

  Dzięki Marku za artykuł i za to co robisz

  • monitorpolski 3 września 2011 o 8:46 am

   Dzięki za „dzięki”. Nie mamy innego wyjścia – jeśli ktoś widzi co się dzieje i nic nie robi, to jest samobójcą.

 40. Pingback: Linki, e-maile i komentarze, 3 września 2011r « Monitorpolski's Blog