Leśny do Polaków: Na dniach w Polsce szykuje się stan wyjątkowy

(…) Macie czas do końca września może krócej. Wybory 9 października. Obecny rząd bunkruje zapasy i sprzęt pozwalający przetrwać  w warunkach bez prądu ponieważ wiedzą ze w Polsce szykuje się rozpierducha i będzie wprowadzony stan wyjątkowy (…) Obecnie działania zatruwania powietrza, wody i żywności oraz środowiska przyspieszyły. Pytacie co robić.  Moja odpowiedź – przygotować się i zmienić  obecny tryb życia tzn. PRZESTAŃ KARMIĆ SYSTEM (…)  
>Artykuł w formacie doc do ściągnięcia
   >inna wersja    
===================================================================
Komentarz monitorpolski: Poniższy tekst dostałem mailem od niejakiego „Leśnego”. W czerwcu zamieściłem jego artykuł „Leśny do Polaków: przeczytajcie to proszę…”, który skopiowałem z jednego z komentarzy na tym blogu. Artykuł okazał się „hitem” – przeczytało go kilkadziesiąt tysięcy ludzi tylko na tym blogu. Pojawiło wiele wiele kopii na innych blogach i stronach.
Niniejszy artykuł jest wyraźnym rozszerzeniem tamtego, jest jednak jeszcze poważniejszy w tonie – jest to wyraźne ostrzeżenie przed nadchodzącą tragedią. To, że na terenie Polski rozpoczęła się II Wojna Światowa nie było przypadkiem, może być tak samo i teraz, co przewiduje „Leśny”. Na koniec mojego komentarza mam do was prośbę – jeśli ktoś potrafi zrobić z tego artykułu dokument w formacie .doc czy .rtf to proszę mi dać znać. Moglibyśmy go zamieścić do ściągania i drukowania dla tych co nie potrafią się poruszać po internecie.
No i trzymajcie za mnie kciuki, nie wiem czy ktoś inny by się to odważył opublikować w Polsce. Może tylko Zenobiusz. Nie blokuję komentarzy – zobaczycie ich metody by to zdyskredytować. Będą ze mnie robić Żyda, PiS-owca itd – wszystko żeby odwieść od tematu głównego. A przecież ja nawet tego nie pisałem…
Acha, znów wprowadziłem moderację – np. nie będzie tu ataku na Kościół Katolicki, bo jest to zagrywka satanistów. Musimy zrozumieć, że ci ludzie chcą nas wszystkich pozabijać.
===================================================================

Leśny: Na dniach w Polsce szykuje się stan wyjątkowy*

kopia w formacie .doc do ściągnięcia poniżej. Dziękuję czytelnikowi P.P. za pomoc.

Na tym blogu pojawił się w czerwcu mój  post  link który powstał rok temu. W związku z tym, że wydaje się Polsce grozi wprowadzenie stanu wyjątkowego i to już niedługo, postanowiłem napisać coś na ten temat, ponieważ czasu zostało niewiele. Ale o tym w drugiej części postu.  Jak ktoś nie lubi długich tekstów niech czyta na raty.

Ci którzy rządzą jak im się wydaje światem potrzebują jednego – bezmózgich robotników wykonujących polecenia bez świadomości w jakiej rzeczywistości żyją. I SYSTEM robi to doskonale. Wyłącza naszą świadomość. Obecnie działania zatruwania powietrza, wody i żywności oraz środowiska przyspieszyły.
Pytacie co robić.  Moja odpowiedź – przygotować się i zmienić  obecny tryb życia tzn. PRZESTAŃ KARMIĆ SYSTEM.

Czy myślicie że światem żądzą państwa, premierzy czy prezydenci? To tylko marionetki w rękach SYSTEMU.
Czym jest SYSTEM jak działa i gdzie płyną nasze pieniądze.  O Systemie, zobacz załącznik nr. 1 poniżej artykułu.

Chcesz zmienić rzeczywistość w której żyjesz  – Zacznij od Siebie. Może to banalne co napiszę, ale:

 • Przestań pić alkohol (akcyza karmi SYSTEM)
 • Przestań palić papierosy(akcyza karmi SYSTEM)
 • Nie zażywaj narkotyków. One wyłączają twoją świadomość
 • Ciało człowieka składa się głównie z WODY.
 • Pijąc zanieczyszczoną wodę będziesz chorował
 • Pij czystą wodę.

filtrowanie odwróconą osmozą

WODA KRANOWA nie nadaje się do picia. Ta butelkowana w sklepach również (fluor). Kup i zamontuj w domu filtr osmozy odwróconej (500PLN). Ten filtr zatrzymuje 99% takich dodatków do wody kranowej jak ołów, arsen, rtęć, aluminium, azotyny, siarczany, pestycydy, fluor (trucizna).  Te wszystkie dodatki wyłączają twoją świadomość – niszczą Nasz mózg. Możesz też kupić  destylator do wody (500 PLN).

Mikroelementy  związki chemiczne (np. wapń czy magnez) niezbędne życia których jest brak w czystej wodzie po filtrowaniu lub destylacji uzupełniamy hodując i jedząc kiełki.
Kup kiełkownicę i odpowiednią ilość nasion do kiełkowania:
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/kieki-zycia_33634.html
Kiełki zawierają całą gamę witamin i mikroelementów niezbędnych do życia i nie trzeba iść do apteki.
Musisz posiadać tyko nasiona. Kup je.

Jak masz taką możliwość i miejsce wykonaj własne ujęcie wody, np. odwiert 10cm średnicy 10m głębokości Koszt ok. 1000 PLN. Pompa El 300-500 PLN. Pompa ręczna 200-300 PLN.

Aspartam jest obecnie najniebezpieczniejszą dopuszczoną substancją na rynku, jaką dodaje się do żywności. Nie używaj żywności  i napojów opartej o aspartamie (np. napoje typu light, guma do żucia). Aspartam wyłącza twoją świadomość.

Nie używaj pasty do zębów z fluorem (to jest trucizna). Nie kupuj patelni i garnków opartych na teflonie. One uwalniają podczas smażenia fluor. Kup zamiennik – naczynia patelnie z powłoką  ceramiczną bądź ceramiczne (myją się równie łatwo co teflonowe).

Nie kupuj produktów opartych o glutaminian sodu-wzmacniacz smaku (np. chipsy). Czy wiedziałeś że glutaminian sodu jest narkotykiem?!!!  Glutaminian sodu wyłącza twoją świadomość.

Nie kupuj produktów zawierających modyfikowaną kukurydzę i soję jako dodatki. To jest czyste GMO. Jedząc ten syf skazujesz się na raka oraz bezpłodność w trzecim pokoleniu. Jak walczyć  z GMO?
Nie kupuj produktów zawierające modyfikowane dodatki. Co tu będę dużo mówił  wystarczy spojrzeć na plakat po lewej:

PO i PSL za GMO (100% poparcia) to ludobójstwo na naszych dzieciach i wnukach. Jakim trzeba być głupcem , zdrajcą czy hipokrytą, żeby zatwierdzić coś takiego.
Na naszym rynku od jakiegoś czasu funkcjonuje wiele produktów zaprawionych GMO. Zaczynam- Firma PROFI Grabów n/Prosną (przetwory spożywcze) przykład – Fasolka po bretońsku
http://img98.imageshack.us/img98/9708/10422661.jpg
Gotowe Danie – Krupnik z mięsem indyka:
http://img40.imageshack.us/img40/9910/32061013.jpg   Pasztet z drobiem i pomidorami: http://img717.imageshack.us/img717/7636/55171552.jpg
Ja już żadnego produktu tej firmy nie kupię. Dosyłajcie w komentarzach znalezione produkty. Z wkładką GMO wraz ze zdjęciem. Będziemy wiedzieć jakie firmy bojkotować. Zrobimy ich spis i będziemy drukować ulotki. Pamiętajcie również że wszystkie produkty zawierające soje bądź jej pochodne to soja GMO, ponieważ niemalże 100% produkcji soi to soja modyfikowana (omijajcie te produkty). Podobnie jest  kukurydzą. Szukajcie kukurydzy z Węgier. 

Wyłącz lub wyrzuć TV. Jak Ci żal się go pozbyć używaj TV jako monitora. Przestań czytać gazety i słuchać radia. To tylko pranie mózgu przez SYSTEM. Używaj internetu  w poszukiwaniu prawdy. To jest jedyne medium gdzie można jeszcze znaleźć jej trochę.

Masz karty płatnicze? Weź nożyczki i je potnij. Dzięki chipom w karcie SYSTEM wie gdzie jesteś, gdzie i co kupujesz i za ile i jak wyglądasz (monitoring bankomatowy). Wydawaj tyle ile zdołasz zarobić  i płac  gotówką
Będziesz anonimowy dla SYSTEMU.

Przestań się zadłużać (brać kredyty). Płacąc odsetki popierasz największą siłę SYSTEMU (korporacje bankowe) LICHWĘ. Przypomnij sobie co to jest barter. Zacznij wymieniać się rzeczami i usługami ze znajomymi rodziną, czy wspólnotą w której działasz.  Omijasz wtedy SYSTEM. Np. Usługa fryzjerska za 1h korepetycji angielskiego. Pamiętaj, że  SYSTEM zabiera z TWOJEJ pracy ponad 80% podatkach  i para podatkach (np.ZUS, akcyza, opłaty, opłaty skarbowe, PIT-y, SRIT-y itp). Barter pozwala na godziwą wymianą rzeczy i usług bez zbędnych pośredników. Zawieś tablice w społeczności w której żyjesz i pracujesz. Powieś ofertę swojej usługi, ew. rzeczy. Niech inni wpisują na tą tablicę swoje oferty bezgotówkowo. Jak potrafisz zrób stroną WWW z wymianą uług i rzeczy na zasadzie barteru.

Gdzie możesz jeźdź rowerem zamiast samochodem nie płacisz wtedy SYSTEMOWI podatków (akcyza karmi SYSTEM).

Wróć do naturalnych sposobów leczenia – witamina C (naturalna):

Srebro koloidalne (naturalny antybiotyk na każdą bakterię). Na ten temat nie brakuje informacji w internecie, np:

Złoto koloidalne na raka i inne choroby (szukaj Invex, Stanisław Szczepaniak)

Witamina B17 (lek na raka)ciecierzyca, gorzkie migdały brzoskwini:

Dr George Ashkar

Poznaj metodę Dr.Ashkara (oczyszczanie organizmu z chemizacji żywności i wody powodujące raka)

Tu nawet możesz zadawać pytania na forum nawet osobiście dr. Ashkarowi jeśli znasz język angielski:

Kup książki o ziołach, pójdź na kurs zielarski, aby móc  rozpoznawać naturalne zioła rosnące w naturze i naucz się z nich korzystać . Codex Alimentarius  niszczy właśnie ostatnie sklepy zielarskie w Polsce. Teraz możemy polegać tylko na sobie!!!!!!

Korporacje Farmaceutyczne jeden z głównych filarów SYSTEMU korzysta z tego, że żywność którą jemy i woda jest zatruta (schemizowana) i przez to więcej chorujemy a oni robią na NAS kasę. System lecznictwa obecnie jest po to abyśmy chorowali a nie byli zdrowi.Zdrowy pacjent nie przynosi SYSTEMOWI dochodów.
Unikaj systemu lecznictwa jak tylko możesz. Szczególnie szczepień (rtęć, aluminium w składzie szczepionki) – one niszczą twój mózg.

Wiem, że w całości nie da się uniknąć lekarza (stomatologia, chirurgia, anestezjologia). szukajcie uczciwego, który wam nie będzie doradzał szczepienia. Tu masz wypowiedzi odważnych uczciwych lekarzy (w drugiej części):

Nie kupuj „żarówek energooszczędnych”,  które nie są ani oszczędne ani ekologiczne są to po prostu neonowki z rtęcią. Ich trupio blade -mrugające światło szybko doprowadzi cię do okulisty. Kupując taką żarówkę wprowadzasz rtęć  do środowiska ponieważ nie ma dostępnych punktów utylizacji takich żarówek i trafiają one na śmietniska. Kup zwykłe żarówki nieszkodliwe dla środowiska póki są. Za dwa lata dyrektywa unijna zakaże ich produkcji. Najlepiej zrób sobie zapas. Żarówka zwykła 1zł – neonówka z rtęcią 10 zł wybieraj. O szczególnych  właściwościach zdrowotnych  neonówek wypełnionych rtęcią:

Świetlówka kompaktowa, czyli my, ekofrajerzy:

Nawiąż kontakt z producentem żywności na wsi. Kupuj żywność dla siebie, rodziny i znajomych. Ta żywność jest na pewno zdrowsza od sklepowej. Kupując bezpośrednio omijasz SYSTEM i promujesz lokalnych producentów.
Globaliści dbają o bioróżnorodność dla siebie i składają nasiona z całego świata w lodowych bunkrach, a nam dają w zamian monokulturę GMO herbu Monsanto. Róbmy to samo. Lodowych bunkrów nie mamy ale mamy
piwnice, spiżarnie czy ziemianki. Rozproszony zapas nasion będzie trudny do likwidacji. Zbierajmy nasiona dawnych odmian owoców i warzyw od sąsiadów. Z działek pracowniczych, przydomowych ogródków czy znajomego chłopa którego nie stać  na chemizację. Czy chociaż kupmy nasiona ze sklepów ogrodniczych polskich firm nasiennych póki jeszcze są dostępne w sprzedaży i „zabunkrujmy” je zanim zaleje nas monokultura GMO herbu Monsanto.
Ktoś z Nas na pewno przetrwa przyszłą szykującą się zawieruchę. Na początek na pewno przydadzą się zdrowe nasiona.

Polska jest niezwykle bogatym krajem. Jesteśmy jedynym krajem w Europie  niemalże całkowicie samowystarczalnym energetycznie. 85% energii elektrycznej oraz ogrzewania mamy z węgla. Węgiel przy obecnych cenach za ropę można  zgazować  i zamienic  na paliwo do samochodów. A starczy go na wiele lat.
To ewenement w skali Europy. Potencjalne bogactwo – geotermia pokrywa 80% powierzchni Polski.
To niewyczerpalne źródło czystego darmowego ciepła za darmo dla Polski i na eksport. Prawie 1/3 Polski jest pokryta lasami (ewenement w skali Europy).  W głębokim kryzysie opał będzie pod ręką. Nie wspominając o bogactwach naturalnych takich jak miedź.
Czy wiedzieliście że Polska jest drugim na świecie producentem srebra?

Jesteśmy potencjalnie niezwykle bogatym krajem zarządzanym przez durni, złodziei i zdrajców przypadkowo tylko mówiących po polsku. Mamy nie zniszczone i schemizowane do końca drobne rolnictwo indywidualne. W razie rewolucji czy zawieruchy w Europie będziemy się wymieniać  miasto – wieś barterem jak za okupacji,
podczas gdy na zachodzie europy będą przymierać  głodem. Jeszcze żyje pokolenie pamiętające okupacje hitlerowską czy później komunę. Historia nas  nie rozpieszczała. Przetrwanie mamy we krwi.

Samo siedzenie przed kompem i ekscytacja bo coś się wydarzyło niewiele da. Trzeba ogarnąć prostotę obecnego przekrętu i zacząć działać.

Macie czas do końca września może krócej. Wybory 9 października. Obecny rząd bunkruje zapasy i sprzęt pozwalający przetrwać  w warunkach bez prądu ponieważ wiedzą ze w Polsce szykuje się rozpierducha i będzie wprowadzony stan wyjątkowy. Czeka nas to samo co w Norwegii czy w Hiszpanii (2005) tylko na większą skalę. Pamiętacie co się działo w ostatnio w Londynie będzie tak i u nas – palone domy plądrowane sklepy (tylko wielu miastach).
Londyn był testem do tego co ma się dziać w Polsce tylko na większą skalę
.
To będzie pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Będą też przy okazji rozruchów wyłączenia prądu. To podkręci tylko zamieszki. Na początku służby specjalne będą podpalać domy i sklepy czy banki resztę zwali się na chuliganów i kiboli oraz PIS umiejętnie podkładając „dowody”. Przecież to jest skrajna prawica.
Nasz rząd już o tym wie i się do tego przygotowuje.

NASZ RZĄD bunkruje sprzęt za nasze podatki żeby się przed nami schować!!!
NASZ RZĄD będzie sobie robił rauty i zabawy śmiejąc się  do rozpuku z tych co pozostaną na górze, a na ulicę wypuści wojsko i policję do pacyfikacji ludności ogłaszając stan wyjątkowy.

Apel do tych co mają kredyty we frankach. Omówiona powyższa omówiona sytuacja wywinduje franka do poziomu 5-6 PLN/CHF. W Przeliczeniu na złotówki te kredyty będą niespłacalne. Banki zażądają dodatkowych zabezpieczeń  albo spłaty kredytu. Procedury będą wdrażane automatycznie. Te banki nie są polskie, ponieważ nie ma już praktycznie polskich banków. Tu litości nie będzie.
A na NASZ RZĄD nie liczcie. Jak macie dodatkowe aktywa typu dom, mieszkanie czy samochód poza kredytem przepiszcie to na kogoś, bo stracicie wszystko. Ta spekulacja na franku była zaplanowana i miała na celu przejęcie nieruchomości opartych o kredyt frankowy a później małych banków które będą upadać nie
mogących sprzedać takiej ilości przejętych mieszkań na upadającym rynku nieruchomości. Bankrutujące banki i  zlicytowane nieruchomości trafią do wielkich korporacji bankowych za 10-20%ich realnej wartości.
I o to tu tylko chodziło. Macie miesiąc na działanie.

Jeszcze jedna uwaga niezależnie od tego czy stan wyjątkowy będzie wprowadzony czy nie złotówka i tak po wyborach poleci na pysk ponieważ okaże się że Polska ma nie 800 MLD długu tylko 3000 MLD (3 biliony). Taki będzie koniec kreatywnej twórczości ministra Wzrostowskiego. Na koniec roku, początku przyszłego szykują się również problemy z wypłatami rent i emerytur.  (Masz mieszkanie na kredyt w CHF pilnuj się):

Wprowadzenie stanu wyjątkowego ma na celu niedopuszczenia sił w Polsce myślących w kategoriach patriotycznych dbających o interes Polski i Polaków, którzy będą robić to samo co Orban Na Węgrzech czyli wprowadzenie podatków od marketów i korporacji , podziękowanie międzynarodowym lichwiarzom
za kredyty ,palenie upraw GMO, ochrona życia od poczęcia oraz odwołanie się do Boga w konstytucji.

Zróbcie zapasy i zgromadźcie sprzęt do przetrwania przy założeniu że mogą być przerwy w dostawach prądu.
Co powiesz dziecku? „Tata daj mi jeść”, a na ulicach będzie policja i wojsko ganiająca za szabrownikami i prowokatorami podpalającymi budynki. A w domu nie będzie wody, bo właśnie wyłączyli prąd.
Lista zapasów jest w załączniku 2. Zapasy pod artykułem.

Jeżeli SYSTEM będzie pewny, że uda mu się sfałszować wybory zamachów nie będzie. U władzy nadal PO PSL  zrealizuje do końca niszczenie i sprzedaż Polski oraz dalszą emigrację Polaków za granicę zniszczenie rolnictwa indywidualnego poprzez GMO oraz sprzedaż Lasów Polskich i resztę koncesji na gaz łupkowy za przysłowiową złotówkę oraz dalsze geometryczne zadłużanie Polski u międzynarodowych banksterów. Przemysłu już nie mamy. Został skutecznie zlikwidowany.
Zostało jeszcze do likwidacji rolnictwo. Po zatwierdzeniu GMO już nikt od nas nic nie kupi ani zachód ani wschód.

Wariant  siłowy i wprowadzenie stanu wyjątkowego jest przygotowany na wypadek niemożności sfałszowania wyborów. Wersja siłowa i wprowadzenie stanu wyjątkowego daje władzę Prezydentowi czyli PO i po to ta wersja jest przygotowana. PO – władzy nie oddamy.

Nie jestem i nie byłem zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego. On  z jego bratem byli częścią SYSTEMU i realizowali jego cele. Jednak od pewnego momentu gdy zaczęli realizować własną politykę SYSTEM skazał ich na śmierć. Wszystkich którzy  pracowali dla SYSTEMU a poszli swoją drogą – najpierw jest szantażowana a później likwidowana. Przekonał się o tym John i Robert Kennedy.
Więcej o tym w spowiedzi agenta (mechanizmy karania niepokornych rządzących):

O tym się nie mówi ale na J.Kaczyńskiego dokonano już kilka zamachów. On wie SYSTEM skazał go na śmierć. Cudem uniknął losu brata. Jedni mówią, że miał szczęście inni że opaczności nad nim czuwała.
Ja liczę na to, że Kaczyński z osobistej zemsty na SYSTEMIE pójdzie drogą Orbana.
I tego SYSTEM boi się najbardziej.

PIS to na razie jedyna licząca się opcja polityczna która ma w swoich szeregach polskich patriotów. Jest mała szansa na uzyskanie większości propolskiej i tak jak na Węgrzech  samodzielne rządzenie oraz możliwość zmiany konstytucji. I tego SYSTEM boi się najbardziej!!!!!

Armia nas nie poprze. Nie mamy już armii. Została skutecznie rozmontowana przez zdrajcę Kl… (wiadomo o kogo chodzi). Prawie całe patriotyczne polskie dowództwo zostało zlikwidowane lub zwolnione z wojska. Mam tylko nadzieję że w przypadku wygranej PIS-u obecne dowództwo nie zwróci przeciwko nowemu rządowi albo nie poprosi o pomoc NASZYCH PRZYJACIÓŁ za wschodniej lub zachodniej granicy.
Ciekawe kto będzie w tych wyborach głosował na PO czy PSL.
Obie te partie w 100% głosowały za GMO.
To jest ludobójstwo na Polakach w 3 pokoleniach.

Czy iśc na wybory czy nie???
Bojkot wyborów to nie jest dobre rozwiązanie. Czym mniej ludzi pójdzie tym łatwiej będzie zfałszowac wybory. Pamiętajcie o tym. Gdyby jednak doszło do wariantu siłowego podczas zamieszek:

NIE DAJCIE SIĘ WYCIĄGNĄC NA ULICE CZY ZADYMY W MIEŚCIE – IM WŁAŚNIE O TO CHODZI. NASZEJ KRWI I PODZIAŁU SPOŁECZEŃSTWA, ORAZ WPROWADZENIA ZAMORDYZMU.

MAJĄC DOSTĘP DO WODY I ZAPASY W DOMU MOŻEMY SIĘ ORGANIZOWAĆ. TWÓRZMY MAŁE GRUPY BRONIĄCE NASZYCH DOMÓW BLOKÓW PRZED PODPALENIAMI CZY PLĄDROWANIEM.(widziałem takie akcje podczas burd i zadym w Egipcie – przed blokiem mieszkalnym stała grupa kilkudziesięciu facetów z młotkami maczetami czy nożami broniąca bloku przed podpaleniem czy splądrowaniem-o to właśnie chodzi o lokalną obronę i organizację).

BEZ ZAPASÓW NIE DA SIĘ ORGANIZOWAC I SYSTEM MA NAS W RĘKU. ZROZUMCIE PO DWÓCH DNIACH BEZ JEDZENIA CZY WODY GRZECZNIE PRZYJMIECIE WSZYSTKO CO SYSTEM ZAPROPONUJE, ALBO BĘDZIECIE ZMUSZENI DO PLĄDROWANIA MIASTA RAZEM Z PROWOKATORAMI Z KONIECZOŚCI!!!!

Jak ktoś chce poczytać więcej o sztuce przetrwania w warunkach miejskich przy braku prądu i zamieszkach
Polecam http://domowy-survival.pl/ Naprawdę warto przeczytać całą zawartość bloga.

Czy to nas czeka. Polskę. No cóż….
Poczytajcie teksty Alefa-Sterna o planowanej akcji przed wyborami czy ostatnie wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego dotyczące  Polski w październiku i listopadzie. I jeszcze może dla wierzących  od ” Żywego Płomienia” z prywatnych orędzi fragmenty z 30 lipca 2011.r:

„Zaplanowali oni (masoni) kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. Obecny rząd tak łatwo nie zechce oddać raz zdobytej władzy. Obmyślili działanie, mające na celu wyniszczenie całego Narodu Polskiego. Polska masoneria rozpoczęła skoordynowane działanie wielofazowe. Posiadają w swojej władzy finanse, media oraz rząd. Zechcą rozpocząć działanie, mające na celu likwidację jak największej liczby prawdziwych patriotów.”
”Już niedługo rozpocznie swoje działanie bojówka masonerii. Wykonają oni rękami różnych ludzi, szereg zamachów w Polsce. Odczujecie to jako naród bardzo boleśnie. Będzie to jednocześnie znakiem wam danym przeze Mnie, że mówię prawdę”

Ktoś pytał co będzie jak nic nie zrobimy. SYSTEM zaplanował to w każdym calu.

Bardzo krótko dokąd zmierzamy:

 1. Depopulacja aż do uzyskania poziomu ok. 500 mln ludzi
 2. Wystarczająca ilość wojska i policji do utrzymania porządku. Bydło jest już zakolczykowane, koty i psy zachipowane. Czas na nas. A to wszystko dla Naszego Dobra.
 3. Zaczipowanie wszystkich, którzy przeżyją w miastach – gettach otoczonym murem i strażą, połączonych siecią autostrad i kolei również strzeżonych i ogrodzonych. Reszta świata dla elity.
 4. Kobiety i mężczyźni żyją osobno. Sex na rozkaz. Dzieci odbierane i  wychowywane od początku przez SYSTEM.
 5. Totalna kontrola.
 6. A na Ziemi Jeden rząd. Jedna waluta. Jedna armia. Jedna religia  i 500 mln niewolników.

Pytacie jaka religia? Lucyferianizm. To nie będzie jutro ale do tego wszystko zmierza.

Najbliższa przyszłość :
Atak na Iran i blokada cieśniny Ormuz. Podwyżki cen ropy min 200-300 USD za baryłkę. Wzrost cen paliwa, żywności, usług min 200-300% w Europie.  Spadek cen nieruchomości do poziomu minus 50-80%, licząc ze szczytu (2007-2008r). Gwałtowny spadek wartości Euro i walut lokalnych w tym złotówki.
Masowe windykacje niespłacalnych hipotek . Chaos gospodarczy i społeczny. W końcu wywołanie rewolty Islam przeciwko-krzyżowcom (czyli Europie). Rozpocznie się we Francji później w innych krajach Europy, gdzie jest dużo imigrantów pochodzenia islamskiego.
Polskę czeka zapaść gospodarcza. Spadek wartości złotego, gwałtowny wzrost ubóstwa  i bezrobocia, problemy z wypłatami świadczeń socjalnych. To nas czeka już wkrótce.

W skrócie co robić:

 • Zmień tryb życia (opis powyżej)
 • Przekaż informacje innym w jakim matrixie żyjemy
 • Sprawdź dostępność wody pitnej(braki w dostawach prądu)
 • Zróbcie zapasy
 • Postarajcie się o alternatywne źródła ogrzewania i podgrzewania potraw i wody
 • Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne

Całe strony wraz z podstronami można ściągać  np.  programem WinHTTrack. Wkrótce pojawi się cezura.

 • Poznajcie sąsiadów, wracajcie do wspólnot czy stowarzyszeń, w których kiedyś działaliście.W małych grupach będzie łatwiej przetrwać.
 • Jak ktoś ma taką możliwość, niech dotrze do środowisk straży pożarnej.

To była jedyna formacja  paramilitarna broniąca nas przed ostatnimi kataklizmami. Taka oddolna obrona na pewno się przyda. Armia Polska jest rozwalona ale może ktoś się tam ostał. Na policję bym nie liczył.

Co trzeba zrobić żeby szybko załamać obecną strukturę tak zwanej Cywilizacji?
To proste wystarczy wyłączyć prąd. Bez wody, ogrzewania, oświetlenia, ani możliwości kupienia czegokolwiek w sklepie, następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza.

Przygotowani będziemy trudniejsi do złamania przez SYSTEM.

p.s.
Zwracam się do wszystkich agentów pracujących dla SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis.
Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani. Po prostu nie będziecie już potrzebni, a wasza wiedza będzie niewygodna dla SYSTEMU.
Rozsyłajcie ten link, budźcie się i zacznijcie budzić innych. Trzeba zatrzymać to szaleństwo.
Przestańcie współpracować z SYSTEMEM. Wybierajcie lepsze dla Siebie póki jest jeszcze wybór.

leśny

===========================================================================
ZAŁĄCZNIKI
===========================================================================

1. SYSTEM
SYSTEM działa niezwykle prosto. Zależności i funkcjonowanie SYSTEMU pokazuje poniższy filmik (11 min)
Jest w kształcie piramidy. To symbol SYSTEMU. Warto go zgrać na HDD (np. instalując RealPlayer).
Ten opis dotyczy USA. Ale cały świat działa właśnie w ten sposób.

Krótko. Piramida władzy i zależności. Na samym czubku piramidy władzy kilka rodzin bankierskich takich jak Rothschild, Rockefeller, Du Pont, Onassis, Morgan itd.
Poniżej międzynarodowe kartele bankowe, jeszcze niżej międzynarodowe korporacje, niżej system rządów i państw opartych na wojsku i policji i urzędów podatkowych. I my na samym dole piramidy niewolnicy płacący podatki na całą strukturę powyżej. Rządy i państwa są po to i tylko po to żeby wycisnąć za pomocą urzędów podatkowych ew. aparatu represji wycisnąć  max ilość pieniędzy i posłać  do góry.
Obecnie ponad 80% z naszej pracy to podatki. Razem z bankami (kredyty prywatne na dom czy samochód) to jest ok. 90% z naszych dochodów. Niewolnikom zostaje co najwyżej 10% z własnej pracy.

Na tym schemacie macie dokładne nazwy poszczególnych struktur piramidy władzy. W dolnej części nazwy korporacji. Nie chcecie karmić SYSTEMU nie kupujcie ich produktów.
http://img52.imageshack.us/img52/4241/schematpiramidynazwy.jpg
Powyższy schemat nie obejmuje dwu ostatnich warstw tj państw , rządów i na samym dole nas niewolników.
Są tutaj: http://img849.imageshack.us/img849/851/poziomrzduwd.jpg

Widać dokładnie gdzie ma nas rząd i jak im na nas zależy. Oczywiście w Europie są wyjątki np. Islandia czy Węgry.To są wzory dla przyszłej Polski. Kto wierzy w demokrację i w dobre intencje państwa jest w będzie.
===========================================================================

2. Zapasy

Przykład: Zamiast plastikowych pieniędzy które „Zawsze Czekają w Ścianie?”- np. brak prądu!!!
Może lepiej mieć to:

 • pieczywo chrupkie suchary
 • wszelkie możliwe konserwy słoiki
 • mięsne warzywne, tłuszcze (smalec)
 • olej sól cukier ryż makaron
 • czosnek (naturalny antybiotyk)
 • dostęp do wody jak nie będzie w kranie
 • kawa herbata + dodatkowo  na  wymianę (barter)
 • benzyna ropa drewno węgiel
 • oświetlenie awaryjne świece (zapalniczki zapałki) latarki+baterie i akumulatory
 • Gaśnica (brak prądu-częsty kontakt z otwartym ogniem)
 • zestaw wędkarski
 • wiatrówka + zestaw śrutu (w ekstremalnych sytuacjach można zapolować na gołębie czy kaczki)
 • maszynka do zagrzania wody (np. gazowa lub benzynowa) i potraw
 • szybkowar dla oszczędności w zużywaniu energii w gotowaniu potraw
 • zapas butli gazowych albo kartuszy gazowych benzyny (prymus)
 • ręczniki kuchenne papier toaletowy
 • mydło w płynie
 • rower najlepszy na kryzys energetyczny + zapas najszybciej zużywających się części
 • alternatywny system ogrzewania i elektryczności.
 • Radiotelefon
 • Radio na baterie
 • Gaz pieprzowy „pistolet gazowy bez wymaganego  zezwolenia” (bezpieczeństwo)
 • Filtr do ręcznego uzdatniania wody, pastylki do uzdatniania wody(np. chlorowe-tylko doraźnie i w sytuacji wyjątkowej długoterminowo trzeba znaleźć inne rozwiązanie alternatywne)
 • Leki witaminy materiały opatrunkowe i antyseptyczne
 • folia do zbierania deszczówki uwzględniając liczbę domowników zgromadź zapasy na min 2-3 miesiące. Jak nie masz środków to chociaż na 2-3tyg.
 • Zapas  odpowiednio do ilości domowników.

Energia Elektryczna:
Jesteśmy uzależnieni od systemu który dostarcza  nam prąd w sposób wręcz  niewolniczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział po wyłączeniu prądu następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza. Wyobraźcie sobie np. sytuacje zima , na dworze –15 st duże miasto blok na dużym osiedlu i wyłączają prąd np. na 3 dni.
Nie ma wody gazu ogrzewania światła, nawet prozaicznej możliwości spłukania WC. A takie sytuacje myślę nas wkrótce czekają. Jeżeli będziemy na to przygotowani będzie nam łatwiej przetrwać. Na tym właśnie bardzo zależy SYSTEMOWI na niewolniczym uzależnieniu od prądu. Możemy tylko częściowo temu zaradzić

 • Zrobienie systemu awaryjnego-oświetlenie na 12V (akumulator samochodowy jest na 12V-Kup taki i trzymaj naładowany w domu- zawsze jeszcze możesz wyciągnąć z auta).
 • Oświetlenie niskoprądowe najlepiej żarówki diodowe ew. ledowe na 12V. Są bardzo  wydajne(mały pobór prądu).
 • Jak dysponujesz odpowiednimi środkami kup  gotowy zestaw akumulatorów z panelami słonecznymi na 12V
 • Piecyki naftowe, gazowe na propan butan
 • Ew. na opał koza, kominek
 • Podgrzewanie potraw, gotowanie wody
 • Maszynki gazowe na propan butan, ew na benzynę (np. prymus)

===========================================================================
3. Na raka (nadesłane  przez G.R.)

WITAMINA C i AMINOKWAS LIZYNA, ZIELONA HERBATA, SPRAWDZONE

Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.
Lizyna = hamuje rozpad tkanki
Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki.
Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników. Tu więcej info:

LyCin to jest witC z Lizyna 1000mg dawka jest tego 0,5 kg to starcza na m-c jeżeli by zażywać 3 x dziennie koszt 110zł

to jest też potrzebne na raka w tym jest zielona herbata to jest to polifenole EGCG tak to trzeba by wypić 70 herbat to prawdopodobnie kosztuje 125zł i potrzebny krzem

===========================================================================
*właściciel bloga http://www.monitorpolski.wordpress.com nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i innych nadesłanych e-pocztą materiałów.

Reklamy

378 responses to “Leśny do Polaków: Na dniach w Polsce szykuje się stan wyjątkowy

 1. Konarski 1 września 2011 o 9:51 pm

  Obca agentura może dokonywać zamachów w Polsce.

  Polubienie

  • monitorpolski 1 września 2011 o 10:05 pm

   Już dokonali. Smoleńsk, Lepper, Ratajczak i paru innych

   Polubienie

   • Tomi 2 września 2011 o 11:26 am

    Lesny miesza , prawdę, domysły, fantazje i paranoje . Typowe dla agentury

    Polubienie

   • Aśka 2 września 2011 o 5:46 pm

    Trochę nieuporządkowany ten filmik (7 części, a można było go zrobić w 4), ale pokazuje, jak działa RP
    http://www.youtube.com/watch?v=zQKLKY0Wpmk Skazani na egzekucje cz.1 Tajemnicze zgony.mp4

    Polubienie

 2. Shemo 1 września 2011 o 10:29 pm

  Zna się ktoś na tych filtrach odwróconej osmozy ? Kiedyś interesowałem się zakupem tego, ale jakoś tak przeszło bez echa. Dziś zainteresowanie wróciło..Jest tego trochę na rynku i nie wiem jaki wybrać..Interesuje mnie filtr taki , który da radę po prostu 🙂 Dla 4 osób w rodzinie…

  Druga sprawa , jeśli nie używać pasty do zębów to czego ? Przecież każda pasta do zębów ma fluor… A o tematyce fluoru już czytałem , wiem , że jest dla nas niedobry.. Ostatnio byłem u dentysty , a raczej higienistki, która usuwała mi kamień, na koniec mi mówi , żebym sobie kupił płyn z fluorem (a ja byłem już po lekturze odnośnie tego badziewia) i opowiadała jak to dobroczynnie na zęby działa heh ..Patrzyłem tak na nią z politowaniem , i nie byłem pewny czy kłamie czy mówi to nieświadomie.. Cała rzecz działa się w Szwecji, myślę , że ten kraj stworzony jest do badań laboratoryjnych nad ludzkością…Szczepionki brali jak lody w lodziarni, nikt się nie wahał , albo mała część społeczeństwa..Nawet jak byłem w szkole, to śmiałem się z nauczycielki , że tak łatwo wierzy w te bzdury o pandemii .. A on na to ,że powinienem się zaszczepić hehe.. A ja na to, w takim razie zaszczepię się , jak w Szwecji przyjdzie łosia grypa :)Bo tam dużo łosi , to może lepiej się zaszczepić ;))Także Szwedzi w moim mniemaniu to ułomny naród, tak wygodny , że im ta woda , fluor już dawno wyłączył świadomość..Jest kilka wyjątków , ale to odsetek niestety…

  Także dla znawców tematu :
  1.Jaki filtr odwróconej osmozy polecacie (proszę niech piszą tylko CI co naprawdę się znają lub posiadają taki)
  2. Jeśli nie pastą do zębów to czym myć te zęby ?

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • ama12 1 września 2011 o 10:45 pm

   Jest pasta do zębów (na szczęście) – „nenedent” – bez fluoru, poza tym jeszcze można soda oczyszczoną

   Polubienie

   • 999AQQ 1 września 2011 o 11:03 pm

    Solą, wodą utlenioną mozna myc zęby.

    Polubienie

    • Bucefał 2 września 2011 o 12:10 am

     a przestańcie już… ile można tym czyścić – brakuje tylko cyśzczenia moczem bo zawiera sól hehe Pasty bez fluru jest rozsądniej kupić a sodę i wodę utlenioną (która notabene jest też czymś tam skażona) odstawić do innych celów

     Polubienie

    • hjk 2 września 2011 o 1:48 am

     czerwone sensodyne, jakos ostatnio trudne do zdobycia w sklepach, jest bez fluoru, moze dlatego trudno dostac, ale jest tam jakis zwiazek tytanu, zamiast fluoru, trzeba by przeczytac czy ten nie trujący…

     Polubienie

     • Sully 2 września 2011 o 11:21 am

      ja mam zielona ale zerknęlam i tam jest fluorek sodu…mówisz czerwona sprawdzę, dzieki za informację;-)…swoja drogą nie wiedzialam, że fluor jest szkodliwy ..

      Polubienie

      • Aśka 2 września 2011 o 5:57 pm

       Bez fluoru jest:
       – pasta szałwiowa firmy Ziaja (na tubce duży napis „bez fluoru”)
       – Herbal Rebi-Dental (Niestety tylko w Kauflandzie – na dolnej półce oczywiście jej szukajcie)

       Polubienie

       • inka 3 września 2011 o 2:21 pm

        Bardzo polecam Ziaja Bez Fluoru Szałwiowa – świetnie działa na dziąsła – nie krwawią i nie obsuwają się. Używam już od dłuższego czasu i kamień, z którym był wieczny problem, bo w moim regionie woda wapienna, jakby mniej się osadzał.

        Polubienie

     • peryskop 2 września 2011 o 7:24 pm

      Re @hjk, czerwona sensodyne nie zawiera fluoru, ale zawiera strontium chloride hexahydrate.

      Polubienie

      • hjk 2 września 2011 o 11:59 pm

       ano właśnie, nie tytan tylko stront, dzięki.
       też warto sprawdzić, co to jest i jak działa ten stront…
       http://www.salve.net.pl/info.php?id=pierwiastki/stront
       wg nich nie jestjakoś specjalnie szkodliwy, ale kto tam wie, czy wszystko napisali…

       Polubienie

   • Megi 2 września 2011 o 12:27 pm

    W niektórych aptekach można kupić pastę szałwiową bez fluoru. Jest też szałwiowa z fluorem tej samej firmy. Dlatego trzeba doczytać kupując. Firmy nie podam żeby nie reklamować.

    Polubienie

  • ALFA 1 września 2011 o 10:54 pm

   @ Shemo Zęby można myć sodą z wodą utlenioną też ładnie wybiela.

   Polubienie

   • mi461 2 września 2011 o 12:13 am

    @ALFA woda ulteniona niszczy. Ja czytalam ze SODA OCZYSCZANA

    Polubienie

    • hjk 2 września 2011 o 2:02 am

     z sodą tez trzeba uważać, bo ściera szkliwo. Zasadniczo trzeba mechanicznie oczyścic z resztek jedzenia i osadów, a płukac mozna róznymi rzeczami, olejkami w roztworze, dentoseptem, salwiaseptem, wodą utl. w roztworze, mms-em, soda rozpuszczoną, itd.

     Polubienie

  • Mickeyyy 1 września 2011 o 11:16 pm

   Filtry w oparciu o markowe produkty. Wszystkie są dobre poza chińskimi.
   Pasta PARODONTAX nie zawiera fluoru.

   Polubienie

  • mi461 2 września 2011 o 12:12 am

   soda oczyszczana byla uzywana dawniej i nie niszczyla zebow ( tak czytalam)
   Moze ktos to potwierdzic?

   Polubienie

  • Ra 2 września 2011 o 5:14 am

   nie polecam filtrów odwróconej osmozy – odkażają wodę lecz czynią ją martwą prawie destylowaną lepsze już są węglowe po prostu
   pasty bez fluoru sprzedają hindusi a jeśli nie masz dostępu to proponuję taki mix. soda oczyszczona 2 łyżeczki + sproszkowany cynamon 1 łyżeczka (albo pół) + pare kropel czystej wody do uzyskania konsystencji papki – na szczoteczkę wystarczy niewiele, idzie się przyzwyczaić a zęby czyści dobrze i nie truje

   Polubienie

   • Tao 2 września 2011 o 12:01 pm

    Zgadza się, osmoza wyjaławia wodę.
    Bardzo dobrym urządzeniem do pozyskania z kranu wody leczniczej, źródlanej jest – aktywator wody. Pod wpływem silnego wirowania wody i 18 zasadach które powodują że woda posiada nie tylko mikroelementy ale również witaminy. Ma właściwości wody źródlanej, żywej.
    Aktywator wody jest bezobsługowy. Usuwa wszelkie związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy. jest to fenomenalne urządzenie. Poza tym jest wiele bardzo dużo różnych korzyści po zainstalowaniu w domu lub firmie (szczególnie w branży spożywczej).

    Polubienie

    • Jony 2 września 2011 o 3:27 pm

     Ja miałem węglowy ale herbata zrobiona z tej wody nie miała w ogóle smaku dlatego po jakimś czasie zrezygnowałem z tego filtru.

     Polubienie

    • zenobiusz 2 września 2011 o 5:41 pm

     http://aktywatorwody.uzdrawianie.org/informacje/cennik2011.pdf
     Tylko kogo stać na wydanie w tym celu 2500 euro.?

     Polubienie

     • zenobiusz 2 września 2011 o 5:47 pm

      Radziłbym zainteresować się krzemieniem,podobnie działa wrzucony do wody orgonit a koszt w obu przypadkach to około 40 zł.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/01/18/jeszcze-o-zastosowaniu-krzemienia/

      Polubienie

   • Aśka 2 września 2011 o 6:00 pm

    ta pasta, o której pisłam wyżej, właśnie jest indyjska

    Polubienie

  • grypka swinska 2 września 2011 o 5:29 pm

   W sprawie mycia zebow to najlepszy jest drobniutko sproszkowany bikarbonat sodowy ( kwasny weglan sodowy , zwany sodka, NaHCO3). W smaku – da sie przezyc, a neutralizuje wszystkie kwasy w jamie ustnej i czysci oraz wybiela zeby.
   Dawniej madrzy lekarze zalecali nawet pic te sodke z woda (pol lyzeczki sodki na szklanke wody) by neutralizowac zakwaszenie naszego organizmu. Dzis mlodzi lekarze tego nie wiedza a odkwaszenie organizmu to droga do zdrowia. Wszelkie choroby z rakiem na czele i zagrzybieniem Candida Albikans to skutek zakwaszenia organizmu. Naturalnie odkwaszajace nas rosliny (paradoksalne, bo ma kwasny smak) to sok ze zwyklej cytryny oraz buraki cwiklowe, czerwone.

   Polubienie

  • ARTUR 2 września 2011 o 7:24 pm

   Posiadam taki filtr od 10 lat ,musiałem go kupić bo przestałem chodzić ze względu na zablokowane kolana z powodu pracy przy chemii ,po 2 tygodniach mogłem pracować a lekarze nic mi nie mogli poradzić .Kupiłem filtr Rossmosis gdyż był stosowany przez żołnierzy amerykańskich poza krajem ,ma idealnie drobną membranę i jest niezwykle trwały .

   Polubienie

  • Magda 2 września 2011 o 8:59 pm

   Jedyną dostępną na polskim rynku pastą bez fluoru jest (czerwony) Parodontax classic.Zielony już ma fluor.

   Polubienie

  • Seba 3 września 2011 o 9:53 am

   Czytaj http://www.naturalnews.com tutaj jest o żywności pastach do żebów itp. Masz w internecie pasty do zębów bez fluoru….jest tego dużo naturalnych past. Możesz też zrobić sam taką pastę bardzo zdrowa……olej kokosowy (rozpuszczony) mieszasz z sodą oczyszczoną i dodajesz olejku np miętowego. Paste przechowujesz w słoliku. Olej kokosowy działa antybakteryjnie a soda poleruje i czyści, olejek odświeża.

   Polubienie

   • Shemo 3 września 2011 o 6:30 pm

    dziękuję wszystkim za odpowiedzi …

    Polubienie

 3. monitorpolski 1 września 2011 o 10:38 pm

  Nie dajcie się zwieść z tematu głównego – że mogą być prowokacje i będzie trudno dać się ponieść. Oto przykład tego co już się dzieje:
  Obchody – 31 Rocznica Podpisania Porozumień Sierpnia 80 – Gdańsk 31.08.2011 – Solidarność http://www.youtube.com/watch?v=6Hn2konM4Ho

  Polubienie

  • Aśka 2 września 2011 o 6:20 pm

   tutaj więcej i lepsza jakość http://www.youtube.com/watch?v=OM7sB0BfQ_E&NR=1
   Ksiądz do protestujących, do nie zgadzających się z zastaną rzeczywistością „Proszę nie wykrzykiwać tu pod krzyżami. Był taki moment, że krzyczeli Barabasza … ale nie tu”

   Polubienie

 4. Shemo 1 września 2011 o 10:41 pm

  monitor , czy ty pisze o mnie teraz ?

  Polubienie

  • monitorpolski 1 września 2011 o 10:56 pm

   A czy tobie odpowiedziałem? Woda jest ważna, oczywiście.

   Polubienie

   • Ado 2 września 2011 o 1:41 pm

    ”nie będzie tu ataku na Kościół Katolicki, bo jest to zagrywka satanistów.”
    Satanisci już mają Krk więc po co mają to robić??,piszesz tu o ”spiskach” a największego nie potrafisz dostrzec,widać wyraźne różnice w nauce Koscioła a Piśmie,poczytaj spis doktryn niezgodnych z Biblią,popatrz na symbole w kosciele,to czemu niedziela jest dniem ”świętym” a nie sobota czyli szabat,niedziela w ininych językach to Dzień słońca,Sunday czy sontag,był to dzień pogan,tak samo jak święta,nic nie pisze kiedy urodził się Jezus,więc świeto obchodzi się w dniu narodzin boga Mitry,zbyt dużo tych zbiegów i powiązań,albo co robi obelisk przed watykanem? egipcjanie wierzyli że mieszka w nich sam Ra,a Biblia mówi że za posągami i obrazami kryją się demony,do tego mamy oko w trójkącie,również wywodzące się z Egiptu,używane przez Masonerie a obecne w Krk.Watykan to biblijny Babilon.Biblia uczy że szatan rządzi wszystkimi królestwami więc w tym też religiami,ludziom objawia się anioł i już krzyczą alleluja,nie wiedząc że pisze że nawet gdyby sam anioł się objawił i głosił inną ewangelie od obecnej nie należy mu ufać,bo szatan potrafi przybrać postać anioła światłości jak i Świetych,a pierwsze co robią ludzie to właśnie padają na kolana i uznają to za cud.W dodatku w Bibli pisze wyraźnie że Bóg nie mieszka w świątyni zbudowanej rękoma ludzkimi,a kapłanami Boga zostawali faceci którzy posiadali rodzinę,sprawdzili się jako głowa.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 1:54 pm

     Nie mają KK. I nie będą mieć. Kościół jest święty, mogą być tylko jednostki satanistyczne.

     Polubienie

     • Ado 2 września 2011 o 2:00 pm

      Nic nie ma w Bibli o świętości koscioła,sami siębie tak obwołali,zresztą same słowo Kosciół wywodzi się od mitycznej Kirke,Ale nie będe się tu kłócił :).Kiedyś czytałem artykuł gdzie niby NASA zapowiedziała wielką aktywnośc Słońca w roku 2013,skutki będą takie że wszystkie urządzenia moga paść,co może wywołać anarchię,kradzieże itd,ogólnie chaos,czy może wiesz coś więcej na ten temat?,bo dużo ”naukowców” gada że w roku 2012-2013 aktywnośc Słońca znacząco się zwiększy.Pzdr.

      Polubienie

      • Aśka 2 września 2011 o 6:24 pm

       Ado, poczytaj poprzednie artykuły Monitora, bo o tym już było pisane wielokrotnie. Wiele spraw jest nie cierpiących zwłoki … czas nagli. Dzisiaj jest o zagrożeniach i sposobach walki i przetrwania. Zapamiętaj sobie te rady.

       Polubienie

 5. Shemo 1 września 2011 o 10:43 pm

  a sorry , bo dopiero mi wyświetliło film , a myślałem , że coś do tego co napisałem miałeś 🙂 że niby odciągam od tematu 😉 spoko , uspokoiłem się jak zobaczyłem film…

  Polubienie

  • Karolina z Gogolina 1 września 2011 o 11:12 pm

   Uspokoiłeś się jak zobaczyłeś filmik ? Ciekawe, bo ja się przeraziłam !!!

   Polubienie

   • Bucefał 2 września 2011 o 12:13 am

    to bierz z niego przykład i się ogarnij

    Polubienie

 6. OlO 1 września 2011 o 10:45 pm

  Żydzi na pikniku oglądają mordowanych Palestyńczyków http://www.youtube.com/watch?v=XXs4oVrzDbM

  Polubienie

 7. Alienlol 1 września 2011 o 10:50 pm

  Hej możecie to wpiąć w jakiś link żeby było bardziej czytelne dla innych aby można było przesyłać swobodnie między znajomymi albo ustawić jako opis?bo w takiej formie to pewnie ludzi będzie odrzucać.

  Polubienie

  • monitorpolski 1 września 2011 o 10:57 pm

   Dlatego proszę o pomoc w przygotowaniu jako dokument worda, żeby można było rozsyłać i drukować. Sam nie daję rady.

   Polubienie

   • OddanyBogu 2 września 2011 o 10:27 am

    jestem z chorzowa, prosze przeslijcie mi juz gotowy plik na maila albo odnosnik, korzystam z telefonu i ciezko mi bedzie go znalezc na tym malym ekraniku…pocztapienek@gmail.com
    Z gory dziekuje..Z panem Bogiem..

    Polubienie

 8. zenobiusz 1 września 2011 o 10:55 pm

  „NASZ RZĄD bunkruje sprzęt za nasze podatki żeby się przed nami schować!!!
  NASZ RZĄD będzie sobie robił rauty i zabawy śmiejąc się do rozpuku z tych co pozostaną na górze, a na ulicę wypuści wojsko i policję do pacyfikacji ludności ogłaszając stan wyjątkowy.”
  Może tak to sobie zaplanowali.Niedługo zmienią zdanie,Pod Europą Środkową zaczęły się ruchy magmy ,których wcześniej nie było.Ja bym nie radził schodzić na dół 🙂
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/29/wstrzas-23-na-mazowszu/comment-page-1/#comment-34843
  Natomiast wszelkie porady,odnośnie przetrwania kryzysu cywilizacyjnego,podawane przez „Leśnego”,są niezwykle cenne.

  Polubienie

  • monitorpolski 1 września 2011 o 10:58 pm

   Magma nie tylko w Polsce i Czechach, w USA, Nowej Zelandii, Australii też.

   Polubienie

  • Ania 2 września 2011 o 9:15 am

   Ja też tak myślę. Co prawda nic nie wiem na temat ” ruchów magmy pod Europą i Polską”, ale intuicja mi podpowiada, że schodzić pod ziemię ( głęboko, a nie do piwnicy) nie jest dobrze !

   Polubienie

   • Rodriguez7 2 września 2011 o 9:48 am

    góry moi bracia i siostry góry… bieszczadzkie anioły „…a nawet zielony kielonek”

    Polubienie

    • hjk 3 września 2011 o 12:20 am

     wulkan na sycylii wyrzuca magme,

     Polubienie

 9. galluss 1 września 2011 o 11:06 pm

  oj Mareczku, Mareczku jak ci nie wstyd robić taką propagandę PiSowską. Cały wpis jest bardzo dobrze napisy i zgadzam się w 90% z tym co jest tam napisane, ale wszystko to co powyżej zostało spisane zostało w moich oczach zdyskredytowane przez twoje zamiłowanie do partii PiS. Jesteś PiSowcem i to partia PiS ciebie opłaca, abyś prowadził tego bloga i wmówiłl ludziom na kilka dni przed wyborami, że PiS to jedyna droga ratunku dla Polski.

  Jak taki oświecony człowiek jak ty może żyć w takim ciemnogrodzie i wierzyć, że PiS to nasi wybawcy. Przecież to zdrajcy Narodu Polskiego tak jak inne Żydowskie partie. Cały Nie-Polski pejsaty „paplament” to Żydzi i wszystkie partie tworza pozorny konflikt między lewicą a prawicą i najgorsze jest to, że ty to wszystko wiesz!

  Bo przecież wiele razy pisałeś o illuminatach (illuminazi)… i informowałeś ludzi na podstawie relacji masona i Żyda Alexa Jonesa, że lewica i prawica to tylko kamuflarz masonerii i Amerykę opisujesz właśnie jako ściemę i pozorną walkę między partiami a w stosunku do Polski popierasz „Kaczyzm”.

  Tak więc śmiem twierdzić po roku czytania ciebie i twojego bloga, że jesteś rzeczywiście Żydem i zresztą na e-maila pisałeś mi kiedyś, że masz kolegów w CIA i mieszkałeś przez parę lat w USA i pracowałeś razem z Żydami w jakimś wieżowcu.

  Tego bloga tworzy pare osób i zenobiusz również ma hasło do konta administratora. Zostałeś mareczku nasłany przez żydowskie służby aby sprowokować w Polsce zamieszki i jestem przekonany, że jak przyjdzie co do czego to osobiście ze swoimi kolegami agentami zorganizujesz rewolucje w Polsce. Szkoda, że nie informujesz ludzi, że rewolucja to najszybszy środek do zniewolenia Narodowego.

  Naprawdę na tym blogu nie ma za grosz merytorycznej dyskusji i tylko populizm i tanie sensacje. Jedyny prawdomówny blog na dzień dzisiejszy to Stop Syjonizmowi i jeszcze pare sie znajdzie, a cała reszta blogerów to albo użyteczni idioci, szaleńcy, lub agenci.

  Jeżeli nie jesteś agentem to tym bardziej się martwie o ciebie, bo widocznie sam uwierzyłeś w moc Jarka Kaczyńskiego i jego Żydowskiej partii.

  nawet nie mam pewnosci, czy ten moj post sie ukaze, bo cenzurujesz nas Gojów. Ale w razie czego to niech zenobiusz swój koszerny wyimaginowany bełkot keruje w stronę Bydgoszczy

  człowieku ja już was wszystkich dawno rozpracowałem. rok mi zajęło na zrozumienie konspiracji i rozpoznanie kto jest agentem a kto mówi prawdę. tak więc pozdrawiam was i NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE!

  Polubienie

  • monitorpolski 1 września 2011 o 11:17 pm

   Czy ty sądzisz, że oni ciebie zostawią żywego? Poczytaj o czym pisze „leśny”.
   takim komentarzem uderzasz sam w siebie – demaskujesz się. Miałem długą konwersację na twój temat z Piotrem.

   Polubienie

   • Bucefał 2 września 2011 o 12:21 am

    No twoja odpowiedź panie Marku jest zastanawiająca. Może pan zdradzić coś na temat pana Gallusa?
    I mam drugie pytanie: czy jest pan Żydem?

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 7:41 am

     A czy treści na tym blogu wskazują na to, że jestem Żydem? Obudźcie się ludzie ze swojej głupoty.

     Polubienie

    • Annah. 2 września 2011 o 9:04 am

     Bucefał, przypuszczam że nie jest „żydem” ktoś kto ma tak mocno zakorzeniony instynkt samozachowawczy

     Polubienie

     • Święty 2 września 2011 o 2:59 pm

      a co to za roznica, czy ktos jest Zyd? przeciez sa zydzi i zydzi

      Polubienie

      • Annah. 3 września 2011 o 10:26 am

       dlatego napisałam w „..”

       Polubienie

  • zenobiusz 1 września 2011 o 11:19 pm

   I tak to działa,takimi metodami i ludźmi zwalcza się PiS

   Polubienie

   • kefir2010 2 września 2011 o 6:00 am

    zobaczycie jak PiS po wyborach wprowadzi Wam zamordyzm, GMO, szczepionki – terminatory (PiS milczy na ten temat) czy w końcu stan wojenny.
    proponuję wybrać inną formację polityczną jako target i ją promować, np prawicową partię Kornela Morawieckiego (lokalne) czy lewicową Polską Partię Pracy. można też oddać głos nieważny i waham się czy tak nie zrobić – nie chcę by moja karta do głosowania została z.a.ż.y.d.z.o.n.a przez kreatywnych, z.a.ż.y.d.z.o.n.y.c.h członków komisji wyborczej. środowisko PPP po śmierci jej lidera w 2005 roku (też dziwna sprawa nawiasem mówiąc…) zostało spenetrowane przez agenturę, jednak w nieznacznym stopniu.
    zapoznajcie się z tym, co o stowarzyszeniach rzekomo patriotycznych działających na terenie III RP pisze Dariusz Kosiur.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 8:46 am

     Niedawno rozmawiałem z grupą Żydów z Izraela nt. NWO. Prawie kompletnie nic nie wiedzą o tym. Oni są prowadzeni na ostateczną rozgrywkę z Arabami, bowiem nienawiść jest podsycana z obu stron. NWO to satanizm, nie stricte judaizm.

     Polubienie

     • xoxoxo 2 września 2011 o 9:33 am

      Zaś co do samych Sefardyjczyków to są to potomkowie Izraelitów, z Judei, których to tak surowo potraktował Hadrian, cesarz rzymski (76 – 138). Otóż w roku 132 A.D. Szymon Bar Kosiba stanął na czele ostatniego powstania Hebrajczyków (Bar Kochba) przeciwko rzymskim okupantom. Po początkowych sukcesach przyszedł czas porażki, zburzenia Jerozolimy (na jej miejsce Hadrian kazał wybudować nowe miasto Aelia Capitolina) oraz ostatniej walki w twierdzy Betar, w 135 roku, gdzie wraz z Szymonem Bar Kosibą zginęli niemal wszyscy obrońcy. Ostateczną represją rzymską był finalny rozdział Diaspory (z hebrajskiego Galut) czyli przymusowe wygnanie, które zaczęło się w roku 70 n.e. Stąd właśnie brały swój początek kolonie hebrajskie w rejonie basenu morza Śródziemnego. Jedna z nich została założona w Hiszpanii, gdzie doczekała się okresu rozkwitu aż do czasu kolejnego wypędzenia w roku 1492. I to właśnie tych potomków Izraelitów, posługujących się językiem ladino, który był mieszaniną dialektu kastylijskiego oraz zapożyczeniach z hebrajskiego, nazywamy dziś Sefardyjczykami.
      Natomiast Aszkenazyjczycy pochodzą w prostej linii od Chazarów i ich językiem był i jest Jidysz (żargon), czyli mieszanina języka germańskiego, słowiańskiego, tu i tam przetykana hebrajskim. I bodajże największym nieporozumieniem w historii Polski jako kraju jest przekaz, że większość polskich Żydów przybyła z zachodniej Europy, gdzie byli systematycznie prześladowani. To znaczy fakt prześladowania Izraelitów nie podlega najmniejszej dyskusji, byli wypędzani bodajże ze wszystkich krajów Europy z wyjątkiem Polski, niemniej Sefardyjczyków było w naszej ojczyźnie akurat niewielu. Tak się bowiem składa, wbrew popularnym wierzeniom, że wypędzeni z Hiszpanii
      Sefardyjczycy osiedlili się we Włoszech, Portugalii, Anglii oraz Holandii. Natomiast, żeby zrozumieć masowy napływ Chazarów na tereny polskie, trzeba znowu cofnąć się do historii.
      Otóż na początku VI wieku n.e. dzisiejsze tereny Rosji europejskiej, były w posiadaniu szczepów Germańskich, przybyłych tu z dalekiej Danii oraz południowej Skandynawii. Po ciężkich walkach z Mongołami (Madziarami) doszli oni aż do Donu, który to obszar wtedy nazywali „Wielką Szwecją” i który na południu opierał się o państwo Chazarów.
      Wtedy też po raz pierwszy pojawiło się słowo „Rus”, pochodzące ze szczepu Alansów, od wiodącego rodu zwanego, Ruhs – As. Wysocy, germańscy blondyni nazywali siebie Waregami a w reszcie Europy znani byli pod nazwą Wikingów. Po kilku spokojnych latach, nagle i bez ostrzeżenia, Chazarowie uderzyli na Waregów, spychając ich na Północ. W odpowiedzi na atak, wkrótce przybyły ze Skandynawii drużyny Wikingów, niosąc pomoc oblężonym braciom. W roku 964 A.D. władcą Rusi został Świętosław, który pomimo młodego wieku był już znanym powszechnie jarlem, nieustraszonym w boju a jednocześnie przebiegłym i mądrym. Jako pierwszy cel swego panowania wyznaczył sobie pokonanie Chazarów, płacąc im w ten sposób pięknym za nadobne. I tak, w roku 965, wojownicy ruscy wraz z Wikingami, pod dowództwem Świętosława runęli na południe jak grom z jasnego nieba i wkrótce doszczętnie rozgromili armię Chazarską. Zwycięstwo było tak totalne, że od tego czasu Chazaria przestała istnieć a niedobitki rozproszyły się po wschodniej i centralnej Europie i odtąd znani byli tam jako Aszkenazyjczycy a w Polsce Żydzi. Duża grupa Chazarów, która upodobała sobie dzisiejsze tereny Niemieckie, wkrótce zyskała sobie opinię najlepiej zorganizowanych oraz najzamożniejszych i to właśnie od nich pochodzi nazwa Aszkanaz – z hebrajskiego Germanie.
      Tak więc masy polskiego Żydostwa, szczególnie te na wschodzie kraju, w prostej linii pochodzą ze szczepów Ugrofińskich, które kiedyś zamieszkiwały tereny Azji. Natomiast jest prawdą, że z Izraelitami łączy ich wspólna religia a mianowicie Judaizm ale oprócz tego nic więcej. I co ciekawe, syjonizm czyli ideologia narodowego odrodzenia Hebrajczyków, powstał właśnie w kręgach Aszkenazyjczyków, choć mają oni takie prawo do Palestyny jak Warszawiacy do Kalifornii.
      Nie od rzeczy będzie także przypomnienie, że obecnie społeczność żydowska składa się z 85% do 92% Aszkenazyjczyków i tylko 15% do 8% Sefardyjczyków (zależnie od źródła informacji).
      autor: Zbyszek Koreywo

      Polubienie

      • Versus3 3 września 2011 o 9:19 pm

       Bardzo ciekawe. Brakuje tylko informacji dlaczego potomkowie Chazarów wyznają judaizm, skoro genetycznie z Izraelitami nie mają nic wspolnego? Tereny przez nich zajmowane były pod wpływem Cesarstwa Bizantyjskiego, dlaczego więc judaizm a nie np. prawosławie? Czy coś wiadomo na ten temat?

       Polubienie

     • vortex 2 września 2011 o 9:57 am

      NWO to wszystkie religie a tak wlasciwie zadna. Bedzie nowa.
      Elita to ateisci.Tam nie ma zadnej religii.Wybrane wersety z Talmudu , Koranu czy tez Biblii to co im pasuje ale glownie czarna magia,lucyferianizm i Moloch.
      Poszukiwanie wiecznej mlodosci i piekna w nich i w tym co ich otacza.
      Przechodzenie przez wymiary by stac sie niesmiertelnym.
      A to co teraz widzimy to dekadencja.

      Polubienie

      • xoxoxo 2 września 2011 o 10:09 am

       W bledzie jestes.

       To lucyferianie a nie ateisci.

       Polubienie

       • vortex 3 września 2011 o 9:00 am

        Ateista jest kazdy niewierzacy.

        Polubienie

    • pola 2 września 2011 o 9:51 am

     Mówisz od rzeczy ,Kaczyński na konferencji powiedział wyraznie że jeśli jego partia wygra wybory to wprowadzi całkowity zakaz GMO http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Jaroslaw-Kaczynski-Jesli-wygramy-wybory-zakaz-GMO-wprowadzimy-niezwlocznie

     Polubienie

     • kefir2010 2 września 2011 o 12:39 pm

      może muwię od rzeczy, ale to Ty masz całkowity zanik krytycznego myślenia – tylko że w inną stronę. normalnie SZAMBO SZAMBIASTE zamiast muzgu ; D 😉 to był tylko chwyt wybiórczy. po wybiórach zalegalizują wszystko, w tym szczepionki – terminatory zawierające po 15 chorób w ampułce.

      Polubienie

      • pola 2 września 2011 o 12:56 pm

       Zobaczymy po wyborach kto wtedy bedzie miał szambo zamiast mózgu,jak doczekamy .Za PISu został zmniejszony podatek dochodowy została zmniejszona składka rentowa ,mniejsze obciążenia dla firm i złodzieje na stanowiskach musieli oglądać się za siebie a teraz co kradną jawnie i mówią że tak ma być.Nie mówię że ma ktoś głosować na PIS sama mam innego kandydata niezależnego nie będę wspierać żadnych betonów partyjnych,ale jak ktoś nie ma konkretnego kandydata to pozostaje PIS .

       Polubienie

       • FAKIR 2 września 2011 o 4:09 pm

        Nie słuchaj trolli
        Głosuj na PIS!
        Wiem co piszę i z niejednego pieca chleb jadłem

        Polubienie

        • kefir2010 2 września 2011 o 9:09 pm

         panie, pan żeś z chamskiego pieca tego chleba jadał, wżdy co za dziwo z pana tu wyrosło! ; D 😉

         Polubienie

  • freenata 2 września 2011 o 12:18 am

   Mylisz się bracie, Popierając J:K mają rację. Na pewno. Nie myślę, abyś był agenturą. Trudno się w tym połapać, gdy się ma za mało danych. Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

   Polubienie

  • mi461 2 września 2011 o 12:24 am

   wiesz co GALLUSS… wq..lam sie mialam Cie za kogos innego znam cie z nwo strony.
   A co ty do jasnej cholery proponujesz? i kogo? moze tych matolow pokroju Pawlaka czy innych nie wspominajac tych POpaprancow?
   KOMU TY SLUZYSZ I przez kogo jestes oplacany ??!!!
   Masz odmienne zdanie? to sie trzymaj z daleka bo z pewnoscia obudzisz sie z reka w nocniku zapamietaj to sobie.
   WLASNIE PIS moze nas uratowac, ale tacy ludzie jak wy zrobia wszystko zeby temu zapobiec, zdrajcy Polski jestescie i tyle.

   przepraszam ale mnie ponioslo

   Polubienie

   • monitorpolski 2 września 2011 o 8:44 am

    Czy PiS nas „uratuje” to nie wiem. Boję się, że nie. Ale da nam na pewno więcej czasu na działanie, może jak się uda dożyć do następnych wyborów to powstanie coś w rodzaju Fideszu? Jest też duża szansa, że PiS może się stać Fideszem – jeśli uczciwi ludzie w tej partii zrozumieją zagrożenie i odłożą na bok nieważne rozgrywki polityczne.
    Najważniejsze to zablokować posunięcia depopulacyjne, zdelegalizować komunizm, uniezależnić się od UE i NATO, a potem wprowadzać demokrację bezpośrednią jak w Szwajcarii.

    Polubienie

    • mi461 2 września 2011 o 1:18 pm

     Calkowicie sie zgadzam, ale PiS to mniejsze zlo i moze cos sie da uratowac.
     Chociaz byl raz u wladzy i bedzie mial ciezko stowrzyc nowy rzad jak poprzednio.

     Polubienie

    • REX 2 września 2011 o 5:00 pm

     Całkowita racja . Tylko czas ale to już coś .

     Polubienie

     • zenobiusz 2 września 2011 o 5:31 pm

      Zauważcie,że powtarza się sytuacja sprzed wyborów prezydenckich.Środowiska ,krzykaczy anty pisowskich,choć miały na to czas ,nie stworzyły żadnej alternatywnej siły politycznej,grają znowu zgranymi już kartami kanapowych politykierów,i nawołują w sumie do głosowania nogami na PO,tak bojkotem,jak nieważnymi głosami,czy głosami oddanymi na polityczny pseudo prawicowy plankton,bądź „lewicę”.Szkoda że jeszcze nie na Pawlaka. 🙂

      Polubienie

   • Lamacz Matryc 2 września 2011 o 10:05 am

    A czy istnienie oparte jest na wybraniu pomiedzy PO i PiS?Zmiana ktora nastapi nie zamknie sie w wyborze partii politycznej.To koniec tego typu schematu.Zadna partia was nie uratuje ani zaden czlowiek.

    Polubienie

  • Aśka 2 września 2011 o 6:32 pm

   Wielokrotnie Monitor uświadamiał, żeby nie dać się sprowokować, bo une tylko na to czekają. Pisał też nt. PiS i to nie w superlatywach. Masz szansę znaleźć te teksty w archiwum, a więc do dzieła Galluss.

   Polubienie

 10. Pingback: Głos prawdy – Obudź się !!!! « Zenobiusz's Blog

 11. 999AQQ 1 września 2011 o 11:10 pm

  Guzikiewicz grzmiał* – to D.T. a nie J.Kaczynski powinien stanąc przed Trybunał, mordercy stanu wojennego są na wolności…w kropce nad i Olejnik z Urbańskim! i pie.dolą ze kaczor nie chce się spotkać z herT…noż qrna czyja to prawda???

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 7:17 am

   oni wszyscy staną przed trybunałem wojennym, gdy Królestwo Polskie odzyska niepodległość. teraz musimy jednak wybrać taką partię, która rozpier.doli sejm i przepędzi to towarzycho na cztery wiatry

   Polubienie

   • ostatni rozsądny? 2 września 2011 o 2:49 pm

    Takiej parti niema, ale za ta są dostępne granaty zza wschodniej granicy w bardzo przystepnej cenie. Efekt koniec koncow ten sam, a jaka oszczędność czasu… 😉

    Polubienie

    • kefir2010 2 września 2011 o 9:14 pm

     spokojnie, panie i panowie, bo zanim zdążycie rozjebać ten sejm, ABW rozjebie Was i tego bloga ; D

     Polubienie

   • Aśka 2 września 2011 o 7:17 pm

    Przed każdymi wyborami krzyczą, że trzeba głosować na niezależnych i ja się z tym akurat zgadzam, ale tylko wtedy, gdy ci niezależni mają szansę na zbudowanie rządu. Przed wyborami się krzyczy, że nie na tych, czy tamtych, że na nich, a pomiędzy wyborami … cisza – zamiast budowania świadomości, nawiązywania porozumień między innymi patriotycznymi organizacjami i stowarzyszeniami, przygotowywania programów, organizowania akcji uświadamiających … ale za to są nawet wojenki. Teraz nastał czas czuwania i krzyczą, zaraz po wyborach zapadną w głęboki sen do następnych wyborów. I tak latka lecą … umknęło nam już ok. 20 lat. Toż to przecież całe pokolenie.

    Polubienie

 12. BirdDwa 1 września 2011 o 11:16 pm

  Jest w tym bardzo wiele prawdy ale Stanu Wojennego nie będzie i nie będzie też rewolucji islamskiej we francji.. Troche autora poniosło.

  Spokojnie. Woda święta rzecz ale nie jakieś brednie o rewoltach. Nie czas na to,

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 7:14 am

   kupujcie wodę butelkowaną przed katastrofą w Fukushimie. obecna kranówka, także w Polsce, jest już skażona.. u nas przekracza normy kilka tysięcy razy, w Japonii – kilka milionów razy

   Polubienie

   • Ania 2 września 2011 o 9:21 am

    Nie siej paniki. Zależy z jakiego ujęcia ta kranówka. Jak z ujęcia głębinowego ( większość wodociągów ma wodę z ujęć głębinowych) to jest dobra i nie trzeba żadnych filtrów.
    Gorzej z ujęć powierzchniowych i jazowych, Tu bym się obawiała nie tylko pierwiastków promieniotwórczych, ale i zanieczyszczeń herbicydami.
    Dowiedz się lepiej ( rada dla każdego), skąd pochodzi woda w twoim kranie .

    Polubienie

    • kefir2010 2 września 2011 o 9:57 am

     niektóre duże miasta mają ujęcia z jezior, jak np Koszalin, Szczecin, Gdynia

     Polubienie

   • FAKIR 2 września 2011 o 11:20 am

    Widać, że z naukami fizyczno-chemicznymi jesteś za pan brat:)
    Według Ciebie butelka plastikowa zabezpiecza przed promieniowaniem 🙂

    Polubienie

    • kefir2010 2 września 2011 o 12:20 pm

     chłopcze, nie pouczaj mnie, ino dokształć się. przed najgroźniejszym promieniowaniem alfa zabezpiecza nawet kartka papieru czy maska chirurgiczna.

     Polubienie

     • FAKIR 2 września 2011 o 12:56 pm

      Już rozumiem Twój błąd
      Alfa w ogóle się nie bierze pod uwagę w takim przypadku.
      Polecam wrócić do szkoły na zajęcia „PO”. Nie wiem nawet czy jeszcze istnieją tego typu zajęcia we współczesnych szkołach, ale widać że chyba niestety nie.
      Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę promieniowanie Alfa, wtedy trzeba byłoby chyba non-stop chodzić w wielkich prezerwatywach na całe ciało do końca życia. Trudno więc rozpatrywać zagadnienia związane z promieniowaniem Alfa w odniesieniu do jakichkolwiek zabezpieczeń.
      Jeśli szkodliwa dawka Alfa znajduje się w powietrzu, wtedy ciało ludzkie z pewnością ją non-stop wchłania.
      Czy będziesz pił butelkowaną wodę do końca życia?
      Rozbrajają mnie takie wpisy

      Polubienie

      • FAKIR 2 września 2011 o 1:03 pm

       I jeszcze pozostaje pytanie czym oddychać?
       Butelkowanym powietrzem z przed awarii ??? 🙂
       Przecież w szkole podstawowej uczą, że promieniowanie Alfa jest najbardziej szkodliwe podczas oddychania skażonym powietrzem.

       Polubienie

       • FAKIR 2 września 2011 o 1:04 pm

        Jakiekolwiek najmniejsze otarcia naskórka, rany itp powodują wchłonięcie promieniowania alfa do tkanek i krwi

        Polubienie

        • kefir2010 2 września 2011 o 1:10 pm

         odpowiedziałeś sam sobie, o dziwo – poprawnie – otóż: MAMY PRZEJEBANE, I TO BARDZO. nie da się już uchronić przed radiacją z Fukushimy, bo obiegła całą Ziemię i ciągle są nowe emisje. jednak co można zrobić – róbmy to.

         Polubienie

         • zenobiusz 2 września 2011 o 1:30 pm

          A możemy na pewno robić to :
          http://zenobiusz.wordpress.com/orgona-radioaktywnosc-nuke-buster/

          Polubienie

      • FAKIR 2 września 2011 o 1:25 pm

       Rzeczywiście mamy przeje….., bynajmniej nie ze względu na promieniowanie, ale ze względu na psychopatów, którzy dążą za wszelką cenę do władzy absolutnej nad światem.
       Zrobią to dzięki zastraszeniu (również promieniowaniem, ale były i będą inne), upadkowi moralnemu, społeczno-gospodarczemu.
       Oni wiedzą, że wyłącznie nieliczni mogą cokolwiek zweryfikować. Media mogą zupełnie ogłupić i zastraszyć masy ludzkie.
       Kiedyś straszono zaćmieniami Słońca. Niektórzy padali na zawał.

       Polubienie

 13. Pingback: Jak zwalcza się PiS. « Zenobiusz's Blog

 14. Jony 1 września 2011 o 11:23 pm

  Rząd USA dostarczał broń kartelom narkotykowym
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/rzad-usa-dostarczal-bron-kartelom-narkotykowym/

  Polubienie

  • 999AQQ 1 września 2011 o 11:27 pm

   Wiadomo! a wojska koalicji np.Włosi opłacały talibów żeby nie było na nich zamachow! a wszyscy inni pilnują tam pól makowych*.

   Polubienie

 15. navajo88 1 września 2011 o 11:34 pm

  No moi państwo widzę że was wszystkich zaczyna powoli ogarniać panika !!!!,,, oj nie ładnie bo prawdziwi polacy nigdy nie ulegają panice ! weżcie rok 1939 rząd na sz kochany nawiał za granicę i co naród zginoł zanikl czy jak ???? ,przez pierwsze półtora roku nie mogliśmy się pozbierać po klensce ,ale za to pózniej to pokazaliśmy światu że można i szydzić z okupantów i walczyć ,ale po warunkiem że się chce !!! . W nasępnych latach też pokazaliśmy że polacy się nie dają , naprzykład ta ślwetna sprawa z kołchozami w polsce w latach 1948 – 1952 ,i co były kołchozy ???? guzik a nie kołchozy i pamiętajcie że jeżeli nadejdzie ten prawdziwy dzień prawdy to polacy znowu coś wymyślą ,to nie muszą być jakieś wielkie rzeczy ,ale zrobione z głową i z pomyślunkiem i jak zawsze mawiam ,,,panowie spokojnie jak na wojnie . No chyba że znacznie wcześniej przyjdzie koniec z przeszczeni kosmicznej ,,a na to nie ma mondrych i tyle ! .
  Ale puki co to nie należy załamywać rąk i szarpać się ja za przeproszeniem gówno w przerembli .
  J.M.H

  Polubienie

  • Przebudzony 2 września 2011 o 12:24 am

   ścierwa potwierdziły swoje plany depopulacji do 500mln w tymże kamieniu:

   Polubienie

 16. Jony 1 września 2011 o 11:37 pm

  Obecnie mam cztery duże partie w sejmie, reszta to mało liczące się gnioty które dużo więcej od tego co już jest w sejmie się nie różni. SLD i PIS głosowali przeciwko GMO. Natomiast na tym forum promuje się tylko PIS jakoby był tylko przeciwko GMO.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 7:42 am

   Bo tylko PiS może zablokować GMO. GMO to nasza śmierć. Globaliści dla siebie będą mieć żywność organiczną, po to mają schrony z ziarnami.

   Polubienie

   • kefir2010 2 września 2011 o 9:02 am

    Sojusz LD ślini się do młodych ekologów, obrońców praw zwierząt, wegetarian, osób prowadzących zdrowy tryb życia. S L D nie mogłoby zostać w tyle za kaczystanem, zrobili to z konieczności. a jaki był rzeczywisty cel wetowania ustawy pro G M O przez partię Jarkacza? tego nie wiemy i nie możemy się wypowiadać ze 100% pewnością

    Polubienie

   • peryskop 2 września 2011 o 9:50 pm

    2011-09-02
    Efektem długotrwałego stosowania upraw GMO są odporne chwasty i owady

    Powstają mutacje owadów rozwijające odporność na środki owadobójcze stosowane w swoich produktach GMO przez korporację Monsanto. Jak twierdzi Wall Street Journal pola zasiane kukurydzą Bt firmy Monsanto, w niektórych obszarach wykazują uszkodzenia w wyniku działania kukurydzianej stonki korzeniowej. Jest to jeden z gatunków, przeciw którym stosowane są modyfikacje genetyczne dokonywane przez naukowców Monsanto.

    W ciągu ostatnich piętnastu lat, Monsanto zbudowało wielkie imperium obejmujące wart wiele miliardów dolarów rynek genetycznie zmodyfikowanych nasion i środków chwasto oraz owadobójczych.

    Firma poprzez swoje produkty kusi rolników widmem chemicznej eliminacji chwastów. Pozostaw nam problem swoich chwastów, twierdzi Monsanto w reklamowych ulotkach. Mamy zmodyfikowane rośliny, które mogą przetrwać nasze własne herbicydy. Wystarczy zapłacić za nasze opatentowane nasiona, spryskać pole naszym herbicydem Roundup, i-voila! Nigdy więcej chwastów.

    Drugim problemem hodowców są owady. I na to firma ma odpowiedź. Monsanto wyizolowała pojedyncze toksyczne geny powszechnie stosowanych pestycydów bakteryjnych o nazwie Bt, i dołączyła je bezpośrednio do upraw. Wraz z kukurydzą i soją, dosłownie, rośnie pestycyd, który chroni je. Siej nasze nasiona i obserwuj rośliny rozwijające się, podczas gdy populacje ich szkodników kurczą się i umierają.

    A teraz porozmawiajmy o skutkach tej cudownej technologii. Długoterminowy efekt oprysku jednego herbicydu na miliony hektarów ziemi uprawnej jest nie przewidywalny. Już teraz doprowadził do powstania chwastów odpornych na herbicydy. Takie „superchwasty” obecnie bardzo gwałtownie rozprzestrzeniają się na polach bawełny i kukurydzy. Zmusza to rolników do uciekania się do wysoce toksycznych koktajli herbicydów, a nawet ręcznego pielenia.

    Również owady rozwijają odporność na środki owadobójcze dodawane przez Monsanto do roślin, Na środkowym zachodzie USA pleni się ponownie stonka kukurydziana a naukowcy z Uniwersytetu Iowa informują, że mają dowody na jednoznacznie zidentyfikowane owady odporne na Bt.

    Źródło:
    http://motherjones.com/tom-philpott/2011/08/monsanto-gm-super-insects

    Polubienie

  • Stanisław 2 września 2011 o 8:21 am

   Tu masz wyniki głosowania dla PO i PIS

   PiS (147)
   głosowało – 140
   za – 0
   przeciw – 140
   wstrzym. – 0
   nie głos. – 7

   Przy nich POpaprańcy POlityczni wyszli na współwinnych

   PO (206)
   głosowało – 191
   za – 190
   przeciw – 0
   wstrzym. – 1
   nie głos. – 15

   Polubienie

  • Ania 2 września 2011 o 9:25 am

   Jony, bo nie warto. Ja z przekonania jestem raczej lewicowa, ale na SLD nie zamierzam głosować, bo to partia lewicowa tylko z nazwy. Teraz są przeciw GMO, ale jak im będzie trzeba, to będą natychmiast ” za” i to całą partią, bo u nich obowiązuje dyscyplina partyjna. Napieralskiemu to ja bym nie wierzyła nawet gdybym go o godzinę spytała. Zresztą nikomu z nich.

   Polubienie

 17. 999AQQ 2 września 2011 o 12:00 am

  Prezes kamieniczników w akcji wyborczej. http://urbas.blog.onet.pl/

  Polubienie

  • 999AQQ 2 września 2011 o 12:53 pm

   Pudło! Najmądrzejszy Fakirze! a myślałam , ze fajny z Ciebie człowiek….

   Polubienie

 18. ziomal 2 września 2011 o 12:54 am

  Dajcie się leczyć szaleni spiskowcy – na jakich źródłach się opierasz pisząc takie brednie. Ja już takich wojen, stanów wyjątkowych przeżyłem kilkadziesiąt i żaden nie doszedł do skutku. Jeden jedyny, ja-ruskiego generała był wypadkową zdarzeń i sytuacji. Gdyby nie ten stan wojenny do dzisiaj bylibyśmy cmentarzem a nie krajem jako tako istniejącym.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 8:38 am

   No to good luck! Może cię zaakceptują jako użytecznego idiotę.
   Leśny podaje linki do większości podanych informacji. Fakt, że nie ma dowodów na „bunkrowanie” się naszych władz, lecz można to łatwo wyekstrapolować z zachowania się innych rządów. Są poszlaki, jak np. instalacja głośników o wielkiej mocy w Warszawie czy testy broni elektromagnetycznej, które unieruchomiły samochody.

   Polubienie

   • TZ 2 września 2011 o 10:24 am

    „Fakt, że nie ma dowodów”

    Właśnie, monitor, nie ma dowodów.
    A dlaczego nie skomentowałeś NAJCIEKAWSZYCH słów ziomala: „Ja już takich wojen, stanów wyjątkowych przeżyłem kilkadziesiąt i żaden nie doszedł do skutku.”? Przecież wy tu uprawiacie smętne krakanie po próżnicy, z którego nic nie wynika poza tym, że zastraszeni durnie pójdą głosować na PiS. Który chyba rzeczywiście ci płaci…

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 12:05 pm

     Zobaczymy. Takiej sytuacji jak obecnie jeszcze nie było. Kumulacja długu musi mieć swój epilog. To, że Polska jest zadłużona na 3 biliony już gdzieś słyszałem, najlepsze jest to, że nie są to ani twoje ani moje długi, a my to mamy spłacać. Jak wyżymasz społeczeństwo w systemie demokratycznym – zmniejszysz emerytury, obetniesz zarobki, zwiększysz podatki? Nie jest to możliwe bez wprowadzenia dyktatury i zamordyzmu. To po prostu musi nastąpić.

     Polubienie

 19. Przebudzony 2 września 2011 o 1:53 am

  Podziwiam Cię Marku za to że miałeś odwagę opublikować ten bezcenny tekst autorstwa Leśnego. Ten Blog jest coraz bardziej znany i popularny. Wcale bym się nie zdziwił jak Ty i Leśny stalibyście się już poważnymi celami do likwidacji przez wrogów Boga i ludzkości a w szczególności przez wrogów Polski. Mam nadzieję że ścierwa nie znajdą i nie zlikwidują Was jak zrobili to np ze śp. Andrzejem Lepperem. Jesteście prawdziwymi z krwi i kości Polskimi Patriotami którzy popularyzują prawdę, budzą i rozszerzają świadomość Polaków. Bardzo Wam za to dziękuję. Oby więcej takich osób jak Wy i oby Bóg nad Wami czuwał…

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 8:35 am

   Dzięki. To nie jest żadna odwaga, to jest instynkt samozachowawczy. Wcale nie mam przyjemności prowadzić taki blog, ale skoro wiem, że ktoś chce nas pozabijać to należy się bronić. Nie rozumiem tych, którzy wiedzą, a nic nie robią.
   Już próbowali mnie załatwić jakimś paskudztwem – pisałem o tym: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/24/emitety-infradzwiekow-tajna-bron-masonow/
   jeszcze nie wiedząc, że coś takiego rzeczywiście istnieje. Potwierdziła to publikacja laureata nagrody Nobla Luca Montagniera, który potwierdził, że można aplikować choroby zarażając wirusem „bezprzewodowo” – właśnie przez modulację częstotliwości 7Hz. Dużo mówił o tym Tim Rifat u Jeffa Rense. Jak ktoś się tym interesuje to mogę podesłać tę audycję po angielsku.

   Polubienie

   • kefir2010 2 września 2011 o 9:05 am

    a co z programami typu brainwave generator? programy takie umożliwiają odtworzenie w formie dźwięku np rezonansu Schumana (niskie częstotliwości, 7,8) w słuchawkach. ułatwia to medytację, hipnozę, sen, OOBE i inne zjawiska.

    Polubienie

    • człek 2 września 2011 o 2:08 pm

     polecam brainwave generatora. Pomaga w synchronizacji półkul mózgowych i osiąganie odmiennych stanów świadomości. Polecam również nagrania Hemi-Sync z Instytutu Monroe’a

     Polubienie

     • miki 2 września 2011 o 3:40 pm

      Dzięki za informacje, słyszałem kiedyś o tego typu wynalazkach, jednak uleciało z pamięci. Wkrótce przyjrzę się bliżej temu zagadnieniu, może nawet w końcu spróbuję zacząć medytować (słomiany zapał…).

      Polubienie

    • Kurohige 2 września 2011 o 2:58 pm

     A mógłbyś zamieścić linka ze słuchawkami, które przeniosą takie częstotliwości? :]

     Polubienie

   • OddanyBogu 2 września 2011 o 4:04 pm

    Monitorku ja bym poprosil o ta audycje, na spokojnie sobie po pracy ogladne w domu i przetlumacze…

    Polubienie

 20. Pingback: PO – PSL planowały ludobójstwo Polaków? Śmiercionośne transgeny! « Kefir 2010 – New World Order Resistance

 21. Ramires 2 września 2011 o 7:19 am

  Dobry tekst ‚Leśniego” , niemniej chyba potoczy się to deko inaczej. Rewolty raczej nie będzie. Znam ludzi którzy spłacają kredyty i jak na razie to szukają dodatkowej pracy a nie ostrzą siekiery. Jeżeli dojdzie do zajść efektem będzie zniesienie ostatnich swobód obywatelskich. W tvn zobaczymy spłakane żony i dzieci policjantów rannych przy rozganianiu „chuliganów”. Dalej to wybory , które wygra PO. Typuję 50-55% POparcia przy frekwencji ok 35%. Czy sfałszowane to już inny temat. Na deser oczywiście legalizacja GMO i likwidacja tradycyjnych nasion. Co dalej zobaczymy. Miłego wek.!

  Polubienie

  • sebecx 2 września 2011 o 9:11 am

   @Ramires to jest powód do płaczu co piszesz „Znam ludzi którzy spłacają kredyty i jak na razie to szukają dodatkowej pracy a nie ostrzą siekiery”. i oni nic nie wiedza i wiedzieć nie będą, bo są umęczeni żeby jeszcze prawdy szukać… a powinna im wystarczyć JEDNA PRACA, a nie zapi..erdala.nie za okrągło… znam takich co firmy porejestrowali na Słowacji, bo tam tani „zus”… rozumiesz, jeszcze mniej kasy do budżetu, czy oni rozumieją tę chorobę? …Brzeziński pisał, że aby plan się powiódł ludzie muszą być CAŁY CZAS ZAJĘCI… ile robót dodatkowych poszukają twoi znajomi jak się sprywatyzuje wodę? …jak się zwiększą ceny na żywność i paliwo, a praca potanieje, bo bezrobotnych w ch…j będzie..? …jak zamierzają dzieci wychować zapier.d.a.l.a.j.ąc 24h… już dziś widać efekty ogłupiania młodzieży…

   @Ramires ja sam pracowałem na 2 posadach … wiem co to znaczy… to znaczy, że po pewnym czasie robota i kasa z niej maja być twoimi WARTOŚCIAMI NADRZĘDNYMI, bo taki jest SYSTEM dla ludzi pracujących „ręcami”…. jak dajesz rade na rachunki, to się znajdą skuteczni kusiciele z super zabawkami, których wcale możesz nie potrzebować…
   …wiem co piszę…

   Polubienie

   • pola 2 września 2011 o 10:24 am

    Ja też znam paru ,dopiero jak stracili dochody to zaczynają płakać jak to się stało że miało być tak dobrze a jest jak jest.Zaczynają szperać po internecie żeby znalezć odpowiedz i czego się dowiadują że kochany płemieł zrobił ich w balona a tak naprawdę i on ma GG do powiedzenia .Nawet ci co chcą pracować 24h na dobę to nie mają gdzie,pracy coraz mniej ,pozostaje wyjazd za granicę chyba o to chodzi żeby wymieszać narody wtedy łatwiej się takich za mordę trzyma.

    Polubienie

    • TZ 2 września 2011 o 10:30 am

     No tak, idioci bezmyślnie zakredytowali się pod korek (pewnie wina Tuska?), potem stracili robotę (wina Tuska, a jakże), nowej znaleźć nie są w stanie (też wina Tuska, jak wszystko w Polsce). Prymitywna propaganda pisowska w najczystszej postaci.
     Qźwa, jakim trzeba być matołem, żeby to łykać?!

     Polubienie

     • monitorpolski 2 września 2011 o 12:03 pm

      Chyba zgodzisz się ze mną, że Tusk i reszta towarzystwa po katastrofie powinni byli abdykować. Społeczeństwo uznało by to za właściwy ruch, i na pewno dzisiaj mieliby lepsze notowania.

      Polubienie

     • pola 2 września 2011 o 1:03 pm

      Jakim trzeba być matołem siedząc na państwowej posadce i cieszyć się życiem typowe urzędnicze pitolenie.

      Polubienie

     • redhead 2 września 2011 o 9:04 pm

      TZ my tu nie piszemy w zasadzie o polityce. a już na pewno nie odwiedzają ani nie prowadzą bloga PiSowcy.

      Polubienie

   • Ramires 2 września 2011 o 1:32 pm

    Sebecx , im tego nie wytłumaczysz ! Kto tu się zbuntuje ? Zabiorą chatę i zostawią żonę z dziećmi bez chleba. Dlatego mało tego że akceptują swoją sytuację , teraz pójdą i POkornie oddadzą głos na ‚swój system’!. Ilu zagląda na takie strony ? 10 tyś. , 20 tyś. , co to jest ? W tym jeszcze 30% popleczników systemu dla zmyłki. Niewolnictwo i totalne stępienie społeczne jest faktem dokonanym.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 1:42 pm

     Pewnei, że to jest niszowe, dlatego się tym nie przejmują. Jakby było 100 tys dziennie to byłoby już coś. 12-20 tys odsłon dziennie to może 3 tys ludzi, może nawet mniej. Kumulatywnie w miesiącu wchodzi może 50 tys, może trochę więcej. Trudno to dokładnie oszacować. 350 – 450 tys odsłon miesięcznie.

     Polubienie

 22. bofik 2 września 2011 o 7:40 am

  Autor nazywa pis skrajną prawicą? Chyba chodziło tutaj o skrajne lewactwo? Jeśli nie to sory, ale cały ten tekst nie ma żadnej wiarygodności dla mnie. A tak poza tym to JKM i Nowa Prawica jest ostatnią szansą dla Polski.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 7:46 am

   Jeszcze raz powtórzę: PiS głosowało za Cywilizacją Życia. Dla mnie jest to jednoznaczny wyróżnik. Tu nie ma dyskusji – jeśli ktoś chce mnie zabić to robię wszytko, żeby tego „ktosia” usunąć.

   Polubienie

   • Natalka 2 września 2011 o 8:01 am

    PIS głosowało za przyłączeniem do Eurokołchozu ! Nie zapominajmy

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 9:31 am

     Jeszcze raz – chcesz żyć, czy nie?!

     Polubienie

    • pola 2 września 2011 o 10:11 am

     Natalka ty się chyba z choinki urwałaś czy ty na pewno mieszkasz w Polsce .Śp.Prezydent Kaczyński nie chciał podpisac traktatu Lizbońskiego na co Tusk tak naciskał „Tu nie chodzi o to, że data nie pasuje. Tu chodzi o to, że Lech Kaczyński nie zamierza podpisać Traktatu Lizbońskiego – mimo, że go negocjował i obiecał publicznie, że to zrobi” – mówił Tusk.”

     http://www.psz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11756

     Polubienie

     • Natalka 2 września 2011 o 12:06 pm

      Skoro nie chciał to dlaczego podpisał?

      Polubienie

      • xoxoxo 2 września 2011 o 12:20 pm

       Chcial. Naprawde chcial. I skoro chcial to i podpisal.

       Polubienie

      • kefir2010 2 września 2011 o 12:23 pm

       no właśnie? dlaczego podpisał? chciałbym, aby ten blog był strefą zdekaczyzowaną. coraz więcej mądrych i światłych ludzi przyłącza się do inicjatywy „strefa zdekaczyzowana” ; D

       Polubienie

   • sebecx 2 września 2011 o 9:41 am

    ..no właśnie sytuacja z GMO jest poniekąd dziwna, przecież mogli zagłosować wspólnie za
    i było by po kłopocie… krasnoludki i gamonie poszłyby do domu i tyle… albo grają tak zręcznie swoje role, albo sytuacja zmieniła się po Smoleńsku… jest jeszcze możliwość tak chytrego planu, że stan wyjątkowy mogą wprowadzić jedni albo drudzy tylko pod rożnymi przykrywkami… PO mogło by wprowadzić przed wyborami, bo ataki… a PiS po wyborach, bo się wyciągnie jeszcze „grubsze” sprawy niż nam się wydaje i trzeba będzie wprowadzić stan W…

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 10:24 am

     Tak, ta sytuacja jest bardzo dziwna, nie mogę jej zrozumieć, albo wszyscy traktują GMO jako rozgrywkę polityczną – co by świadczyło o tym, że są durniami, albo idzie o coś jeszcze, o czym nie mamy pojęcia. Nie wierzę, żeby wszyscy posłowie PO i PSL byli za samobójstwem, to nie ma sensu.

     Polubienie

     • sebecx 2 września 2011 o 10:45 pm

      …a tutaj przed snem zaglądnąłem na TVN: http://www.tvn24.pl/-1,1716103,0,1,znowu-po_pis-nie-ma-o-czym-mowic,wiadomosc.html ..sam nie wiem co myśleć o tej wypowiedzi, jak się czyta tego bloga i inne teoryjum spiskum, to ta „oszczędność” w słowach nabiera ciekawego wydźwięku…
      ..ja myślę, że do niektórych polityków wreszcie dotrze gdzie zmierzamy, a i do ludzi też..

      Polubienie

  • nowy84 2 września 2011 o 9:09 am

   @bofik kpisz czy o drogę pytasz??
   Mikke jest za gmo: http://youtu.be/l8rGg2UKT78

   Polubienie

 23. Maryska S. 2 września 2011 o 7:42 am

  Skrobia modyfikowana – nie znaczy, że jest z surowców modyfikowanych genetycznie. Jest jedynie uzupełniana o drobne „dodatki”. Oczywiście wcale to nie znaczy, że jest ona zdrowa.

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 8:25 am

   np skrobia modyfikowana enzymatycznie. faktem jest, że raczej zdrowa nie jest 😉

   Polubienie

 24. Stanisław 2 września 2011 o 8:13 am

  Dziękuję za ten tekst, już rozsyłam info o nim do znajomych

  Polubienie

 25. mag 2 września 2011 o 8:47 am

  szkoda tylko że pod tym kryje się propaganda pro pIs; pis to taka altertnatywa jak pepsi do coli; kontrolowana, prożydowska pro natowska pro amerykańska – trzeba nam całkiem nowej klasy polit i tylko nie wspominajcie jkm który również jest agentem

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 9:31 am

   No to na co głosować? Każda inna opcja to głosowanie za ludobójstwem.

   Polubienie

   • mag 2 września 2011 o 1:33 pm

    na samoobronę

    Polubienie

 26. teosia 2 września 2011 o 9:03 am

  Ale się szarpiecie. Przecież ciałko to tylko przejściowe ubranko. Prędzej czy później i tak trzeba będzie je odwiesić na wieszak.

  Polubienie

  • Ania 2 września 2011 o 9:47 am

   Ale zauważ, że wszystko co żyje, stara się bronić swojego życia. To znaczy, że ten stan, w którym posiadamy ciało jest ważny.
   Przypuszczam,ze tylko w stanie ” wcielonym” mamy dostęp do określonych rodzajów energii.

   Polubienie

   • teosia 2 września 2011 o 10:16 am

    Starałam się być delikatną. Teraz określę to dobitnie – tu i reraz jesteśmy tylko biomasą. Bez wyjątku czy jesteśmy kukłami, bohaterami, agentami czy kimkolwiek chcecie. Swiat jest wielowymiarowy!

    Polubienie

    • Mag 2 września 2011 o 4:12 pm

     To prawda że wszystko jest energią o różnych poziomach gęstości przyporządkowanych różnym częstotliwościom/wymiarom ale wymiar w tej gęstości w której żyjemy jest bardzo ważny dla rozwoju naszych dusz i właśnie dlatego warto tutaj żyć i rozwijać się. Prawdziwym Celem rozwoju każdej duszy jest zjednoczenie się z doskonałym źródłem doskonałej miłości, doskonałej mądrości i doskonałej mocy czyli z prawdziwym doskonałym Bogiem. Większość dusz na tej planecie o tym nie wie tkwiąc w iluzji i w głupocie.

     Polubienie

     • xoxoxo 2 września 2011 o 4:43 pm

      -To prawda że wszystko jest energią o różnych poziomach gęstości przyporządkowanych różnym częstotliwościom/wymiarom ale wymiar w tej gęstości w której żyjemy jest bardzo ważny dla rozwoju naszych dusz i właśnie dlatego warto tutaj żyć i rozwijać się. –

      poziomy gestosci zageszczaja sie na wysokich poziomach czestotliwosci choc niskie czestotliwosci czasami powoduja tez duze gestosci ale gestosci niektore sa rzadsze na innych wymariach jesli poziom energii gestosci jest zanizony lub zawyzony dla innej czestotliwosci.

      Polubienie

     • Aśka 2 września 2011 o 8:38 pm

      Mag, podoba mi się to, co napisałeś. Też tak mniej więcej myślę, więc zacytuję:
      „Mag 2 Wrzesień 2011 o 4:12 pm
      To prawda że wszystko jest energią o różnych poziomach gęstości przyporządkowanych różnym częstotliwościom/wymiarom ale wymiar w tej gęstości w której żyjemy jest bardzo ważny dla rozwoju naszych dusz i właśnie dlatego warto tutaj żyć i rozwijać się. Prawdziwym Celem rozwoju każdej duszy jest zjednoczenie się z doskonałym źródłem doskonałej miłości, doskonałej mądrości i doskonałej mocy czyli z prawdziwym doskonałym Bogiem. Większość dusz na tej planecie o tym nie wie tkwiąc w iluzji i w głupocie.”
      A gdyby wiedziało? Oj, co to byłby za świat 🙂 … ale się rozmarzyłam …

      Polubienie

    • zeebii 2 września 2011 o 10:11 pm

     @Teosia
     Tak ale żyjemy tu i teraz.
     Dziewczyno obudź się!

     Polubienie

  • peryskop 2 września 2011 o 10:11 pm

   @teosia brawo!

   To właśnie taka postawa jest teraz warta wypromowania, bo dzięki niej można się pozbyć lęków na tle kłopotów natury egzystencjalnej. A brak strachu jest potężnym sprzymierzeńcem w pokonywaniu trudności. Niewątpliwie NWO będzie starało się nas zastraszać chcąc zgnieść opór przed wprowadzeniem lucyferiańskich planów.

   Pamiętajmy, że będą kolejne strachy na Lachy.

   Polubienie

 27. nowy84 2 września 2011 o 9:24 am

  właśnie ściągam blog monitora programem WinHTTrack bo co jak co ale tu jest dużo istotnych informacji i zawsze się przyda szybki dostęp do bloga nawet offline 🙂

  Polubienie

 28. Ania 2 września 2011 o 9:45 am

  A to ciekawostka !
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/09/01/wybuch-kolo-jowisza-elenin-rozpada-sie-na-dwa-kawalki-i-zmienia-kurs/

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 9:52 am

   nie ma żadnej elenin, nie ma nibiru i podobnych bzdur. jest za to banda psychopatów którzy szykują się do ostatecznej rozgrywki. siły które opisują new age’owcy jako nibiru to nic innego jak Palec Boży – czyli Jego każąca ręka. Zenobiusz pisał, iż zbliża się pojednanie ludzkości z Bogiem i ta wersja jest mi najbliższa prawdy, a nie bajki i nubiru czy innych e – leninach 😉

   Polubienie

   • Ania 2 września 2011 o 11:36 am

    Jest, ale to zwyczajna kometa, nigdy nam nie zagrażała. Jest wystarczająco dużo niezależnych astronomów, żeby wymyślić kometę i nie spowodować dementi.
    Po prostu jest ładna, bo niebieska. I tyle.

    Polubienie

 29. TZ 2 września 2011 o 10:01 am

  „No i trzymajcie za mnie kciuki, nie wiem czy ktoś inny by się to odważył opublikować w Polsce.”
  Mocne wejście, monitor. Za to cię lubię. Ale najciekawiej robi się od słów „Macie czas do końca września może krócej.” Myślę, że to będzie idealny test wiarygodności autora. Za miesiąc spotkamy się na tym blogu, żeby się pośmiać z tego pana.

  „Najbliższa przyszłość :
  Atak na Iran i blokada cieśniny Ormuz. Podwyżki cen ropy min 200-300 USD za baryłkę. Wzrost cen paliwa, żywności, usług min 200-300% w Europie. Spadek cen nieruchomości do poziomu minus 50-80%, licząc ze szczytu (2007-2008r). Gwałtowny spadek wartości Euro i walut lokalnych w tym złotówki.
  Masowe windykacje niespłacalnych hipotek . Chaos gospodarczy i społeczny. W końcu wywołanie rewolty Islam przeciwko-krzyżowcom (czyli Europie). Rozpocznie się we Francji później w innych krajach Europy, gdzie jest dużo imigrantów pochodzenia islamskiego.
  Polskę czeka zapaść gospodarcza. Spadek wartości złotego, gwałtowny wzrost ubóstwa i bezrobocia, problemy z wypłatami świadczeń socjalnych. To nas czeka już wkrótce.”

  Ta przepowiednia też jest zabawna, ale autor – na swoje szczęście – unika konkretnych dat, więc zawsze będzie mógł powiedzieć, że to „już za chwileczkę”. Tym niemniej – bzdura bez poparcia w FAKTACH.

  Polubienie

 30. xoxoxo 2 września 2011 o 10:08 am

  Bardzo krótko dokąd zmierzamy:

  Depopulacja aż do uzyskania poziomu ok. 500 mln ludzi
  Wystarczająca ilość wojska i policji do utrzymania porządku. Bydło jest już zakolczykowane, koty i psy zachipowane. Czas na nas. A to wszystko dla Naszego Dobra.
  Zaczipowanie wszystkich, którzy przeżyją w miastach – gettach otoczonym murem i strażą, połączonych siecią autostrad i kolei również strzeżonych i ogrodzonych. Reszta świata dla elity.
  Kobiety i mężczyźni żyją osobno. Sex na rozkaz. Dzieci odbierane i wychowywane od początku przez SYSTEM.
  Totalna kontrola.
  A na Ziemi Jeden rząd. Jedna waluta. Jedna armia. Jedna religia i 500 mln niewolników.
  Pytacie jaka religia? Lucyferianizm. To nie będzie jutro ale do tego wszystko zmierza.

  OTOZ TEN PLAN NIE ZOSTANIE ZREALIZOWANY!!!

  Polubienie

  • navajo88 2 września 2011 o 4:27 pm

   xoxoxo masz rację to nigdy nie zostanie realizowane ,a dla tago że to jest po prostu niewykonalne i nie możliwe do wykonania i tyle !

   Polubienie

   • peryskop 2 września 2011 o 8:47 pm

    xoxoxo i navajo88

    Wcale nie tyle!

    Brak możliwości wprowadzenia w życie całego planu NWO nie oznacza, że nie będzie on wdrażany. A więc zanim padnie, a jego inicjatorzy i wykonawcy niższego szczebla zostaną pojamni, osądzeni i ukarani – to zginą setki milionów niewinych ludzi. Niestety.

    Polubienie

  • ALFA 2 września 2011 o 4:47 pm

   Film przedstawiony poniżej jest wywiadem z Dr. Websterem G. Tarpleyem z roku 2011.
   W wywiadzie tym omawia on plan elit mający na celu eksterminację 90% ludzkiej populacji. Plan ten został napisany w latach 70-tych przez J.P. Holdrena obecnego asystenta prezydenta Obamy ds nauki i technologii i dyrektora biura polityki ds nauki i technologii w Białym Domu. Plan ten został zawarty w książce Holdrena- „Ecoscience. Population, resources, environment”, która jest przerażającą lekturą opisującą potrzebę depopulacji oraz metody do jej przeprowadzenia.
   http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_ecoscience_plan,p818441065
   Ecoscience – plan globalnej eksterminacji ujawniony.. 1#4 http://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXfK4

   Polubienie

  • Ramires 2 września 2011 o 7:43 pm

   Panie TZ….. ” Atak na Libię wyssany z palca,
   Zajęcie Iraku i wymordowanie kilkuset tysięcy Irakijczyków to bzdura
   wojny w Afganistanie nigdy nie było
   drukowanie pustych pieniędzy i zniewolenie ludzi to wymysł…………. ???? ”

   A tak na serio to nie jest oficjalna strona PO ?
   Tam znajdziesz materiał dla siebie i nikt ci nie przyklei takiej „łatki” !

   Polubienie

 31. aagg 2 września 2011 o 10:16 am

  kto by pomyslal – mikrowstrzasy ale ponoc niespodziewane:
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kielce/ziemia-trzesie-sie-w-kielcach-co-z-inwestycjami,1,4837254,region-wiadomosc.html

  Polubienie

  • Aśka 2 września 2011 o 8:52 pm

   aagg, nie siej paniki, tylko czytaj doklądnie. Napisano:
   „Rejon Kielc nie jest stabilny sejsmicznie. Już wcześniej zdarzały się nieoczekiwane wydarzenia. Po wojnie była cała seria wstrząsów tektonicznych.

   – Region świętokrzyski zajmuje szczególne miejsce w geodynamice litosfery w skali europejskiej. Jest to obszar, na którym stykają się trzy systemy tektoniczne Europy(…) Oczywiście nie czekamy na trzęsienie, ale rejestracja mikrowstrząsów nieodczuwalnych dla ludzi ma ogromne znaczenie naukowe – tłumaczy prof. Guterch.”

   Polubienie

 32. chemik 2 września 2011 o 10:51 am

  WAŻNE; skrobia modyfikowana to nie to samo co GMO, oznacza modyfikację czynnikami chemicznymi, a nie modyfikację genetyczną. Jest, żeby nie straszyć niepotrzebnie tym co niebezpieczne nie jest, bo się traci wiarygodność.

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 12:25 pm

   tu się zgadzam. skrobie mogą być modyfikowane genetycznie, enzymatycznie, chemicznie itp. jednak jak rozpoznać co się kupuje?

   Polubienie

  • Megi 2 września 2011 o 1:15 pm

   A z jakiej rośliny pochodzi ta skrobia? Czy nie jest to soja i kukurydza? Te rośliny są genetycznie modyfikowane, głownie soja. Czy skrobia z nich jest wolna od gmo?

   Polubienie

 33. nowy84 2 września 2011 o 10:57 am

  kolejne dziwne dzwięki tym razem Białoruś: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zJaGOLL_41g

  Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 11:32 am

   Wygłupy z tymi dźwiękami to kolejna idiotyczna zabawa „dzieci neostrady”.
   Już kilku zdemaskowali

   Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 12:27 pm

    A nie sądzisz ,że to efekt naprężeń w litosferze,pod wpływem ruchów magmy ,pod całym jej płaszczem???
    Zdemaskowali też wiele innych rzeczy smugi na niebie ,kręgi zbożowe, szkodliwość szczepionek,nie widzisz że trzeba odsiewać plewy a nie te właśnie plewy brać za wiarygodne ??

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/02/dziwne-dzwieki/

    Polubienie

    • peryskop 2 września 2011 o 9:44 pm

     nowy84, FAKIR, Zenobiusz

     nie można też wykluczyć, że te dziwne dźwięki to jest efekt przymiarek do BlueBeam.

     Można koncentrować wiązkę fali z HAARPa wysłaną gdzieś z drugiego końca świata, i modulować częstotliwościami w zakresie słyszalnym. Wtedy właśnie takie efekty mogą wystąpić.

     A zatem może to być modyfikacja systemu Holosonic rozwiniętego kilkanaście lat temu w Bostonie. Oryginalne urządzenie emituje niesłyszalną dla ucha falę ultradzwiękową (US) modulowaną częstotliwościami słyszalnymi np mowy, śpiewu lub muzyki. Te dźwięki słyszą tylko ci, którzy znajdują się w strefie rozchodzenia się fali nośnej US, rozchodzącej się liniowo, a nie przestrzeniie jak środek i dół pasma audio.

     Holosonic też nadaje się do BlueBeam, bo daje efekty zbliżone do „cudu”.

     Polubienie

   • 999AQQ 2 września 2011 o 1:02 pm

    Tuż po 11.03.2011 Fukuszima, oglądałam flimik z Japonii. Spod ziemi wydostawała się na zewnątrz woda, scierały się płyty a z czeluści ziemi wydostawał się odgłos jakby żelaznej, zardzewiałej bramy..

    Polubienie

 34. FAKIR 2 września 2011 o 11:27 am

  Sprawdziłem dane historyczne na wielu stronach dotyczących trzęsień ziemi.
  Nie widać żadnych nadzwyczajnych zjawisk, które nie były odnotowywane w przeszłości

  Przykład:
  2005-09-01 12:43:49.0 60.56 N 15.65 E 2 SWEDEN 2005-09-01 12:52
  2005-09-01 11:30:10.7 24.38 S 179.79 E 516 M 4.5 SOUTH OF FIJI ISLANDS 2005-09-01 20:44
  2005-09-01 11:22:11.0 24.50 S 179.84 E 532 mb 5.0 SOUTH OF FIJI ISLANDS 2005-09-01 20:32
  2005-09-01 10:53:14.9 5.67 N 126.67 E 100 mb 4.8 MINDANAO, PHILIPPINES 2005-09-01 21:21
  2005-09-01 10:39:17.0 2.87 N 96.24 E 100 mb 4.6 SIMEULUE, INDONESIA 2005-09-01 21:06
  2005-09-01 09:56:16.6 2.77 N 128.25 E 80 mb 5.0 HALMAHERA, INDONESIA 2005-09-01 19:46
  2005-09-01 07:42:51.9 50.93 N 15.14 E 12 ML 2.3 CZECH REPUBLIC 2005-09-01 07:47
  2005-09-01 05:47:07.4 37.13 N 28.72 E 10 MD 3.2 WESTERN TURKEY 2005-09-01 06:05
  2005-09-01 05:28:21.0 46.38 N 6.38 E 2 ML 3.0 FRANCE 2005-09-02 06:46
  2005-09-01 03:12:32.9 44.03 N 85.26 E 54 mb 4.9 NORTHERN XINJIANG, CHINA 2005-09-02 08:51
  2005-09-01 02:02:53.7 36.17 N 141.96 E 35 M 4.6 NEAR EAST COAST OF HONSHU, JAPAN 2005-09-01 17:35
  2005-09-01 01:00:38.5 19.12 N 121.19 E 40 mb 4.9 BABUYAN ISL REGION, PHILIPPINES 2005-09-01 17:30
  2005-09-01 00:27:10.5 49.88 N 18.37 E 8 ML 2.8 CZECH REPUBLIC

  Polubienie

 35. FAKIR 2 września 2011 o 11:29 am

  Trzęsień było mnóstwo w przeszłości równocześnie w Czechach, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Francji, Szwajcarii, Turcji, Japonii itd,…itd.
  Sprawdźcie sobie sami dane archiwalne na różnych stronach internetowych

  Polubienie

 36. FAKIR 2 września 2011 o 11:30 am

  2005-08-30 00:51:15.9 51.60 N 15.97 E 10 ML 2.5 POLAND 2005-08-30 00:56
  2005-08-28 01:03:05.5 51.44 N 16.28 E 2 ML 3.1 POLAND 2005-08-29 16:06
  2005-08-27 20:31:29.1 51.40 N 15.96 E 10 ML 2.5 POLAND 2005-08-27 20:36
  2005-08-27 17:48:49.6 50.03 N 18.50 E 2 ML 2.0 POLAND 2005-08-27 17:55
  2005-08-26 15:47:36.5 50.97 N 15.94 E 2 ML 2.2 POLAND 2005-08-26 15:53
  2005-08-25 14:54:06.8 51.42 N 16.13 E 2 ML 2.4 POLAND 2005-08-26 13:32
  2005-08-25 04:11:25.7 51.27 N 15.93 E 4 ML 2.9 POLAND 2005-08-26 06:30
  2005-08-24 15:46:12.9 49.30 N 19.95 E 2 ML 2.5 POLAND 2005-08-25 06:26
  2005-08-22 00:55:15.3 50.38 N 18.86 E 2 ML 2.3 POLAND 2005-08-23 06:31
  2005-08-22 00:18:00.2 51.37 N 15.98 E 2 ML 2.4 POLAND 2005-08-22 00:26
  2005-08-20 05:39:15.9 51.40 N 15.96 E 10 ML 2.5 POLAND 2005-08-20 05:47
  2005-08-20 04:22:44.2 51.20 N 15.96 E 10 ML 2.4 POLAND 2005-08-20 04:31
  2005-08-20 03:28:18.8 51.14 N 15.89 E 4 ML 2.4 POLAND 2005-08-22 14:19
  2005-08-19 09:04:29.5 50.81 N 15.93 E 20 ML 2.6 POLAND 2005-08-19 22:34
  2005-08-18 23:36:57.1 50.07 N 18.36 E 2 ML 2.7 POLAND 2005-08-19 08:38
  2005-08-18 06:32:01.4 50.05 N 18.50 E 4 ML 2.2 POLAND 2005-08-18 06:40
  2005-08-18 03:30:34.4 51.40 N 15.96 E 10 ML 2.8 POLAND 2005-08-18 03:38
  2005-08-17 03:43:23.6 51.23 N 15.94 E 2 ML 2.9 POLAND 2005-08-18 11:39
  2005-08-16 20:53:20.5 51.25 N 16.14 E 10 ML 2.6 POLAND 2005-08-16 21:01
  2005-08-15 05:15:00.6 51.10 N 16.02 E 2 ML 2.4 POLAND

  Polubienie

 37. FAKIR 2 września 2011 o 11:30 am

  2004-11-30 17:18:35.6 49.43 N 19.84 E 10 ML 4.7 POLAND 2004-11-30 18:26
  2004-11-28 04:33:05.4 51.22 N 15.92 E 4 ML 2.3 POLAND 2004-11-29 17:05
  2004-11-27 17:18:25.2 51.43 N 16.07 E 4 ML 3.3 POLAND 2004-11-27 17:46
  2004-11-27 14:31:29.0 51.58 N 16.05 E 1 POLAND 2004-11-29 16:32
  2004-11-21 12:54:11.5 51.47 N 16.21 E 1 POLAND 2004-11-22 14:04
  2004-11-20 16:47:32.0 51.60 N 16.05 E 1 POLAND 2004-11-22 10:02
  2004-11-19 20:08:38.5 51.38 N 16.25 E 1 POLAND 2004-11-22 08:32
  2004-11-18 03:40:21.7 51.54 N 16.22 E 2 ML 3.1 POLAND 2004-11-19 10:02
  2004-11-17 23:07:28.0 51.20 N 16.20 E 2 ML 2.3 POLAND 2004-11-17 23:18
  2004-11-17 19:25:38.7 51.37 N 16.11 E 4 POLAND 2004-11-18 17:30
  2004-11-10 23:29:38.0 50.20 N 18.50 E 2 ML 2.2 POLAND 2004-11-11 07:22
  2004-11-06 01:08:11.9 51.53 N 16.18 E 2 M 3.9 POLAND 2004-11-08 11:39
  2004-10-23 16:00:56.0 51.10 N 16.10 E 2 ML 2.1 POLAND 2004-10-23 16:14
  2004-10-22 19:09:17.0 51.50 N 15.70 E 2 ML 2.6 POLAND 2004-10-22 19:23
  2004-10-22 04:23:15.0 51.00 N 16.10 E 2 ML 2.3 POLAND 2004-10-22 04:31
  2004-10-20 21:56:57.0 50.00 N 18.40 E 2 ML 2.1 POLAND 2004-10-20 22:06
  2004-10-09 15:38:30.6 51.54 N 16.15 E 10 ML 4.1 POLAND 2004-10-09 16:24
  2004-10-07 23:08:22.7 51.12 N 15.72 E 2 ML 3.1 POLAND 2004-10-08 13:15
  2004-10-06 17:27:51.0 50.00 N 18.30 E 2 ML 2.3 POLAND

  Polubienie

 38. FAKIR 2 września 2011 o 11:31 am

  2008-09-12 23:42:20.8 50.15 N 18.43 E 10 ML 2.0 POLAND 2008-09-12 23:46
  2008-09-12 09:03:13.2 51.38 N 16.16 E 1 M 2.8 POLAND 2008-09-16 15:24
  2008-09-11 19:42:39.8 51.42 N 16.06 E 2 ML 2.0 POLAND 2008-09-11 19:46
  2008-09-06 08:27:35.2 51.45 N 15.93 E 2 ML 3.5 POLAND 2008-09-06 10:18
  2008-09-05 14:59:23.2 50.03 N 18.67 E 2 ML 2.0 POLAND 2008-09-05 16:31
  2008-09-03 20:21:13.5 51.42 N 16.10 E 2 ML 2.1 POLAND 2008-09-03 20:26
  2008-09-03 15:04:58.6 50.26 N 18.87 E 2 ML 2.6 POLAND 2008-09-04 14:51
  2008-09-03 00:51:23.0 51.28 N 15.87 E 10 ML 3.0 POLAND 2008-09-03 08:08
  2008-08-31 11:15:28.2 50.23 N 18.94 E 2 ML 2.2 POLAND 2008-08-31 20:03
  2008-08-30 13:46:09.8 51.27 N 15.86 E 2 POLAND 2008-08-30 13:49
  2008-08-29 22:18:54.7 51.20 N 15.96 E 10 ML 2.2 POLAND 2008-08-29 22:32
  2008-08-28 11:37:55.5 51.37 N 16.22 E 10 ML 2.5 POLAND 2008-08-28 11:42
  2008-08-28 11:34:55.0 51.57 N 16.22 E 2 POLAND 2008-08-28 11:39
  2008-08-28 04:36:24.8 51.20 N 15.96 E 10 ML 2.4 POLAND 2008-08-28 04:40
  2008-08-28 03:50:55.3 51.38 N 16.14 E 10 POLAND 2008-08-28 03:54
  2008-08-26 22:51:34.7 50.12 N 19.06 E 2 ML 2.1 POLAND 2008-08-27 07:20
  2008-08-24 13:54:56.4 51.20 N 15.96 E 10 ML 2.0 POLAND 2008-08-25 11:40
  2008-08-21 18:22:57.5 50.74 N 15.74 E 6 POLAND 2008-08-21 18:26
  2008-08-21 16:00:52.2 51.19 N 15.81 E 10 ML 3.2 POLAND

  Polubienie

  • zenobiusz 2 września 2011 o 11:56 am

   Intensywność wstrząsów na całym gobie od około 2000/2002 roku zdecydowanie odbiega od dotychczasowej „normy”, którą widzimy w latach 1900 – 1998/1999… Trzęsień ziemi o wysokiej amplitudzie od 6 do 8 stopni w skali Richtera jest coraz więcej w ostatnich 8 latach.
   Nie da się temu zaprzeczyć. Podajesz jakieś wyrywkowe dane.
   W co ty grasz FAKIR@,i w jakiej drużynie ,że zaprzeczasz oczywistościom,i to jak mniemam świadomie.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/02/trzesienia-ziemi-wzrost-czy-norma/

   Polubienie

   • FAKIR 2 września 2011 o 12:02 pm

    Właśnie w nic nie gram, tylko stwierdzam fakty.
    Jaki cel ma roztrząsanie trzęsień ziemi w Polsce o skali 2 do 3, jeśli występują regularnie od tysięcy lat?
    Czy nam przez to przybędzie czegokolwiek? Rozumu? Wiary w lepsze jutro? Miłości?
    Nie bardzo rozumiem podejście, które z jednej strony ma zachęcać do walki z NWO, szeroko pojętym złem, a z drugiej skupianie uwagi na trzęsieniach ziemi, wybuchach wulkanów, nadlatującego Nanibyru, elenin, czy czegokolwiek innego.

    Polubienie

    • FAKIR 2 września 2011 o 12:05 pm

     Trzeba się wziąć w garść i skupić na systematycznej walce ze złem.
     Nie dawno pisałeś Zenobiusz o Polakach którzy uciekali z Kanarów.
     Co z tego wynikło?? Ile będziemy czekać na ten wielki wybuch?? Miesiące czy lata??
     Kiedyś się na pewno sprawdzi…Tylko czy my dożyjemy tego wielkiego trzęsienia w tamtym rejonie?

     Polubienie

     • FAKIR 2 września 2011 o 12:10 pm

      Zauważyłem, że przechodzicie od jednej taniej sensacji do drugiej.
      Jeśli jedna przyschnie, wtedy rozdrapywana jest następna.
      Wypowiedź o przygotowywaniu się i gromadzeniu zapasów pochodzi z przed kilku lat.
      Widziałem ją na onecie kilka lat temu. Bodajże na jesieni w 2008 roku.
      Bardziej uwierzę w celowe wzniecanie kataklizmów za pomocą różnych nowoczesnych technologii wojskowych, niż w ich naturalne pochodzenie,.
      Piszę przykładowo o ostatnim huraganie i formującym się w dziwny sposób następnym.

      Polubienie

      • monitorpolski 2 września 2011 o 12:20 pm

       Ja mam jeszcze starsze o zapasach – to jest na necie od dłuższego czasu, bowiem wiadomo że w końcu to musi rypnąć. Nic złego w tym, że „leśny” to zebrał razem i opublikował.

       Polubienie

       • FAKIR 2 września 2011 o 12:37 pm

        Oj tak rypnie z pewnością już wkrótce
        Moim zdaniem będzie to miało podłoże głównie społeczno-gospodarcze
        Nie wykluczam celowo wzniecanych kataklizmów.

        „Wprowadzimy New World Order po dobroci, a jeśli nie do podpalimy ziemię”
        wiele razy publikowano tego typu wypowiedzi głównych propagatorów NWO.

        Nie tak dawno bo w 2008 Kissinger wypowiedział sławne słowa: „Kryzys jest doskonałym sposobem wprowadzenia NWO, ale nie tylko on”

        Polubienie

    • zenobiusz 2 września 2011 o 12:23 pm

     Wstrząsy,nie są zjawiskami odosobnionymi,a globalnymi.Niektóre w Polsce ,te nie około kopalniane,nie są wykazywane na europejskiej stronie,a jedynie na czeskiej.Chodzi o to by rozbić globalne zjawisko,na lokalne”normalne” wstrząsy,by ludzie nie byli świadomi że zbliża się gwałtowne przebiegunowanie fizyczne,o którym jest mowa nawet w Apokalipsie.W zestawieniu z jego skutkami dla ludzi,ogólnoświatowe tsunami,huragany do 1000 km/h,zanik pola magnetycznego na parę dni,skupianie uwagi na doraźnych problemach ekonomicznych i politycznych,skądinąd ważnych,nie jest najwłaściwsze.Trzeba i ratować róże choc płoną lasy,ale trzeba się przygotowywać i na wariant najgorszy, i nie ma tu mowy o straszeniu.Człowiek przygotowany,ma większe szanse.

     Polubienie

     • xoxoxo 2 września 2011 o 12:34 pm

      „ogolnoswiatowe tsunami” to najlepszy zart jaki slyszalem od dawna.

      Polubienie

      • zenobiusz 2 września 2011 o 12:44 pm

       Weź miskę ,napełnij wodą ,i wykonaj nią nagły ruch w bok.Zrozumiesz o czym piszę. 🙂

       Polubienie

       • xoxoxo 2 września 2011 o 1:49 pm

        Ja rozumiem zagadnienie.
        Tylko ze takiego ogolnoswiatowego tsunami nie bedzie i pisanie o tym jest wielkim dowcipem.

        Polubienie

  • xoxoxo 2 września 2011 o 12:04 pm

   Przedstawianie czastkowych danych to manipulacja. Podlicz ilosc trzesien (drgan) w skali roku (ostatnie 15-20 lecie) z podzialem na magnitudy, na kontynenty. Chcesz posilkowac sie danymi to zrob to rzetelnie i do analizy zalacz wszystkie dane a nie wybiorcze.

   Polubienie

 39. FAKIR 2 września 2011 o 11:36 am

  Nie będę zaśmiecał forum. Każdy może sobie samodzielnie pogrzebać, żeby zobaczyć, że w przeszłości było nawet więcej równoczesnych trzęsień ziemi w wielu krajach Europy.
  Potrzeba trochę czasu, aby synchronizować odczytywane dane, ale sądzę, że warto, aby uzmysłowić sobie, że ktoś celowo rozdmuchuje dezinformacje zasiewając STRACH.

  Polubienie

  • zenobiusz 2 września 2011 o 12:08 pm

   Widzę ,że nawet,nie zerknąłeś do linka który podałem.

   Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 12:10 pm

    No to popatrz na wykres,i powiedz,że to fałszywka.

    Polubienie

    • FAKIR 2 września 2011 o 12:15 pm

     Z pewnością coś w tym jest.
     Tylko, że w internecie są wykresy, które dowodzą, że wzrost ilości trzęsień ziemi był już wielokrotnie odnotowywany w przeszłości i jakoś zachowana jest ciągłość istnienia na Ziemi
     Niektórzy twierdzą, że jest to związane ze wzrastającą cyklicznie aktywnością Słońca.
     Jeszcze inni, że głównym czynnikiem jest miejsce Ziemi w kosmosie.
     Jeszcze inni, że tajemna siła magnetyczna z kosmosu.
     Jeden z tych wykresów był przedstawiany w filmie dokumentalnym „Chmury słuchają się gwiazd”

     Polubienie

     • FAKIR 2 września 2011 o 12:20 pm

      Jeszcze dodam, że my nie mamy ŻADNEJ konkretnej możliwości aby zweryfikować podawane informacje. Przecież wykrywana jest olbrzymia ilość szwindli, które za kasę tworzą pseudonaukowcy.
      Powstaje pytanie : W jaki sposób oddzielić ziarno od plew będąc najczęściej laikiem w odniesieniu do analizowanego tematu badań?
      Jedyne co możemy to obserwować otaczającą nas rzeczywistość. Bardzo dużo podróżuję po świecie. Jedyne co zauważyłem niepokojącego to wzrost poziomu morza w niektórych miejscach na ziemi. Najprawdopodobniej jest to związane z topnieniem lodowców. Sądzę, że chemtralis może być przyczyną modyfikacji pogody.

      Polubienie

      • sebecx 2 września 2011 o 7:53 pm

       @FAKIR …pisałeś, że nie chcesz zaśmiecać… daj coś od Antymaterialnego..

       Polubienie

     • Wizzgaa 2 września 2011 o 12:34 pm

      Fakir : „jakoś zachowana jest ciagłość istnienia na Ziemi…..” Przyznasz , że znaczy to m.wiecej > zachowana jest ciągłość istnienia form organicznych / opartych na węglu ? /na Ziemi . Czy masz na myśli fakt każdorazowego przetrwania garstki ludzi i odbudowy populacji . Napisałeś tak jakoś optymistycznie i mentorsko a dla nas żadna z tych dwóch wersji nie jest pocieszająca.

      Polubienie

    • Magda 2 września 2011 o 9:32 pm

     Dodano: pt., 2011-09-02 17:59
     Trzęsienia ziemi na Alasce i w Argentynie
     Do trzęsienia ziemi doszło około 10:55 czasu uniwersalnego w okolicy archipelagu Aleutów. Wstrząsy początkowo klasyfikowane na 7.1 w skali Richtera ostatecznie zdegradowano do 6.8 w skali Richtera….
     Tagi: Alaska, Argentyna, Trzęsienie ziemi, USA
     Dodano: pt., 2011-09-02 17:05
     Nietypowa aktywność sejsmiczna w Kielcach
     Jak donosi portal onet.pl, w Kielcach odnotowano wyjątkowe, jak na Europę, ruchy skorupy ziemskiej oraz małe wstrząsy sejsmiczne. Naukowcy z Polskiej Akademii Nauk zamierzają zbadać to zjawisko…
     Tagi: Polska, Trzęsienie ziemi
     Dodano: pt., 2011-09-02 16:37
     Efektem długotrwałego stosowania upraw GMO są odporne chwasty i owady
     Powstają mutacje owadów rozwijające odporność na środki owadobójcze stosowane w swoich produktach GMO przez korporację Monsanto. Jak twierdzi Wall Street Journal pola zasiane kukurydzą Bt firmy…
     Tagi: gmo, Monsanto, MUTACJE, Roundup
     Dodano: pt., 2011-09-02 16:31
     Trwają wstrząsy wtórne po trzęsieniu ziemi na wschodnim wybrzeżu USA
     W centralnej Virginii znowu trzęsie się ziemia. Wszystko wskazuje na to, że są to wstrząsy wtórne po większym wstrząsie, do jakiego doszło w ubiegłym tygodniu. USGS raportuje, że wstrząsy te nie są…
     Tagi: elektrownia jądrowa, North Anna, Trzęsienie ziemi, USA
     Dodano: pt., 2011-09-02 11:34
     Rośnie ryzyko wystąpienia wielkiego trzęsienia ziemi w Tokio
     Możliwość wystąpienia dużych ruchów płyt tektonicznych na granicy trzęsień ziemi wzmacniane przez równoczesne ruchy w dwóch lub więcej obszarów tektonicznie aktywnych pod Tokio wzrasta od czasu…
     Tagi: Japonia, Tokio, Trzęsienie ziemi
     Dodano: pt., 2011-09-02 08:32
     Ruchy magmy w obrębie wulkanu Katla wygenerowały trzęsienie ziemi
     Wczoraj, o 18:44 czasu uniwersalnego, na Islandii miało miejsce trzęsienie ziemi o wielkości 3.2 w skali Richtera i głębokości 2.9 km. Tego typu wstrząs nie byłby niczym nadzwyczajnym gdyby nie jego…
     http://zmianynaziemi.pl/aktualnosci

     To z dzisiejszych aktualności

     Polubienie

    • Marcin 4 września 2011 o 10:33 am

     Ja bym nie sluchal @Zenobiusza. Stary kolo a bawi sie jak dziecko w piaskownicy. Jesli chodzi o wstrzasy, to od dziestu lat nic sie nie zmienilo. Wykres powyzej to FAKE! Dziwie sie Markowi Podleckiemu, ze „wspolpracuje” z agentami.

     Marek pisze o wszystkim i robi to umyslnie. Po to zebyscie wyszukiwali wiecej na wymieniony temat i wyciagali wszystko jako prawda (lub byc moze prawda). A prawdy jest niewiele.

     Dlaczego Zenobiusz jest jeszcze przez ciebie tolerowany, panie Marku? To typowy agent dezinformacji.

     Polubienie

     • monitorpolski 4 września 2011 o 10:38 am

      Czego już ci ludzie nie wymyślą, żeby nas zdyskredytować. W latach 80-tych celowo 10-krotnie obniżono (logarytmicznie) skalę Richtera, przez co dzisiejsze trzęsienie 6.0 to uprzednio 7.0. Mówił o tym niedawno Jim Marrs w programie Jeffa Rense. Jima Marrsa trudno podejrzewać o konfabulacje. Jeśli ktoś chce ten materiał to proszę napisać do mnie maila albo ściągnąć bit torrentem program Rense z 25 sierpnia (3 godzina).
      Pytanie – po co to robią, dlaczego chcą ukryć fakt, że tektonika przybiera na sile? Otóż przypuszczam, że chcą to wykorzystać do depopulacji, sami się chroniąc przed potopem. A propos potopu, niedawno odkryto wielki ocean podziemny, większy od Arktycznego, który jeśli wyleje to zatopi Ziemię do wierzchołków największych gór. Co wy na to?

      Polubienie

      • Marcin 4 września 2011 o 4:37 pm

       Moze niepotrzebnie sie odzywam. Ale wydaje mi sie ze powinienes skupic sie nad robieniem filmow z wiadomosciami. 11minut to swietny pomysl i tym podobne powinienes sie zajac. Moderowanie blogu po pierwsze sprawia ze tracisz czas. Po drugie latwo wyprowadzic cie w pole. Po trzecie przekaz medialny ma wiekszy popyt. Moze nie jestes „zly”, ale moze byc tak ze ktos cie „wykorzystuje”?
       A @zenobiusz to osoba ktora maci ludziom w glowie. Robi to „profesjonalnie”, a inaczej „na dzieciaka” lub „jak dzieciak”. A takich „zenobiuszow” jest wiele 😦

       Polubienie

 40. OlO 2 września 2011 o 11:41 am

  J. Korwin Mikke o kryzysie ekonom., rządzie światowym, spiskach, GMO i masonerii http://www.youtube.com/watch?v=_drMfLLvT1g

  Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 11:50 am

   Dajcie sobie spokój z tym „typem”
   Jeszcze nie dostrzegacie kim jest???????

   Polubienie

   • FAKIR 2 września 2011 o 11:51 am

    Inteligentnie nie porusza tematu bankierów i długu.
    Przechodzi nikczemnie do innych pobocznych tematów

    Polubienie

    • peryskop 2 września 2011 o 10:27 pm

     FAKIR : „[JKM] Inteligentnie nie porusza tematu bankierów i długu. Przechodzi nikczemnie do innych pobocznych tematów”

     To ważna uwaga.
     Bo żyjemy w czasach powszechnego podstępu. Kiedyś można było więcej o człowieku powiedzieć na podstawie jego wypowiedzi. A dziś obowiązuje poprawność polityczna, a z nią auto-cenzura. I każdy krętacz będzie unikał jak ognia tematów niewygodnych, bo kompromitujących te siły, które pociągają za sznurki.

     Polubienie

     • OlO 2 września 2011 o 11:03 pm

      Miki to wariat, czasami mu się plączą myśli i jedzie na około aby nadrobić gębą. Zna się na psychologi człowieka i na takich trzeba uważać. Metoda jest prosta, najpierw ciebie bada, potem się z tobą zgadza aby wywołać odpowiedni stan zaufania a następnie przyciąga ciebie i stajesz się jego ofiarą. Oglądnąłem do połowy to rycie psychiki bo dalej nie idzie wytrzymać.
      Po prostu teraz trzeba uważać na ludzi bo wyprorokują ci taki motyw w temacie że nie uwierzysz we własne możliwości.

      Polubienie

 41. FAKIR 2 września 2011 o 11:41 am

  Lepiej się skupić na tym z czym możemy walczyć.
  Ciężko walczyć z trzęsieniami ziemi.
  Cóż nam po tym, że będziemy się podniecać kolejnymi linkami z danymi sejsmicznymi???
  Gdy w tym czasie PO, wraz z „hrabią” załatwia swoje szczurze sprawy

  Polubienie

 42. Annah. 2 września 2011 o 11:45 am

  Przypominam niektóre daty operacji – dziś 2 września…

  „137-sekund-blackout 8 Sierpień 2011 o 10:29 pm
  Operacja MASON trwa niektóre daty z tej operacji.
  2 wrzesień 2011 – igła wariuje,

  21 wrzesień 2011 – najgorszy dzień dla OBAMY,
  [22 Wrzesień 2011 – wielkie BOOM ( -12)],

  6 listopad 2011 – blackout. Bądź przygotowany”

  Polubienie

  • miki 2 września 2011 o 4:00 pm

   Trzeba wziąć poprawkę jednego dnia, jeśli to sie tyczy innej półkuli, ale poza tym sam jestem ciekaw, bardziej drugiej połowy września bo te daty będą do zweryfikowania. Zwariowana igła może sie zgubić w stogu siana, choć tak na logikę biorąc… jak elyty już coś knują to będą chcieli sie pochwalić efektami w teleogłupiaczu…

   Polubienie

 43. Neo 2 września 2011 o 11:49 am

  Trzeba przyznać, że po niektórych wpisach ‚leśnego’ można popaść w niezłą psychozę…

  Polubienie

 44. O Rzesz 2 września 2011 o 11:51 am

  Jak dla mnie dobry, konkretny tekst. Czas pokaże. Mogę wszystkim i sobie życzyć by po czasie była to tylko literatura sensacyjna!.
  Tu również coś ciekawego. Bracia Węgrzy … to odważni i zdeterminowani ludzie!. Doskonały przykład dla nas i naszych polityków ogłaszających że są z dobrej strony mocy.
  Również dla tych PO złej stronie:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegrzy-beda-placic-podatek-chipsowy,1,4836355,wiadomosc.html

  Polubienie

 45. ostatni rozsądny? 2 września 2011 o 12:18 pm

  Sporo się ten leśny napracowal, szacunek.

  W końcu ktoś pozbieral to wszystko do kupy i podał leniwym na tacy. Wszystkie te informacje mogą się przydać już tej zimy i wszystko wskazuje na to ze się w rzeczy samej przydadzą ale nie będzie to wywołane wynikiem wyborów, bo wybory wygra PO i to bez falszowania, tacy zidiociali Polacy już są…

  Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 12:26 pm

   Bez fałszowania PO nie wygra z pewnością. Oni o tym wiedzą bo cały czas robią własne sondaże na dużych grupach osób, a nie na grupie zaledwie 1000 jak przeważnie podaje OBOP i inne grupy trzymające sondaże.

   Polubienie

   • ostatni rozsądny? 2 września 2011 o 12:44 pm

    Mieszkasz w Polsce? Wyjdz na ulice, zaczep 10-u przypadkowo napotkanych ludzi i zapytaj na kogo bedą głosować. Dowiesz się wtedy ze PO zdobędzie 7 na 10 głosów. Nie musisz mi wierzyć na słowo, odejdz od kompa, wyjdz na ulice i zrob ów eksperyment, a jak wrucisz podziel się z nami ustaleniami.

    Polubienie

    • xoxoxo 2 września 2011 o 12:48 pm

     7/10 to moze zawyzone szacunki ale 5/10 mozna obstawiac.

     Polubienie

   • peryskop 2 września 2011 o 10:36 pm

    UWAGA UWAGA!
    Wiadomo, że PKW bezprawnie utrudniła rejestrację komitetowi wyborców utworzonemu przez Nowy Ekran, uniemożliwiając im zbieranie podpisów i rejestrację list kandydatów. Wyrok SN przywrócił NE do gry, ale grozi to skróceniem kampanii wyborczej, a to stanowi podstawę stwierdzenia nieważności wyborów. Warto się zastanowić, czy cała ta operacja nie jest przygotowanym planem odwleczenia wyborów gdyby atmosfera społeczna tej jesieni okazała się niekorzystna dla piastujących zewnętrzne znamiona władzy w naszej umęczonej ojczyźnie.

    Polubienie

 46. Mr.NoBody 2 września 2011 o 12:27 pm

  Osobiscie widze przyszlosc obecnej cywylizacji w czarnych kolorach z powodu glupoty i ignoracji wiekszosci ludzi. Ktorzy dali nabrac sie na ta cala iluzje i mysla, ze to zycie jest prawdziwym zyciem….. I szczerze mowiac masa komentarzy wymyslanie teori szukania prawdy nie pomoze bo zamiast pierdzielic trzeba sie pojednac. Wyjsc na ulice rozjebac parlament obalic wszelaka wladze bo ona zawsze degraduje prawa i wolnosc czlowieka. Nigdy nie bedzie wolnosci jezli jeden czlowiek lub garsta ludzi bedzie miala wieksza wladze od innych !!!!!.

  Polubienie

  • ostatni rozsądny? 2 września 2011 o 1:16 pm

   Obecna cywilizacja jest już dawno w dupie a my razem z nią. Bez ogolnoswiatowej czystki nie będzie dobrze już nigdy, smutne to lecz niestety prawdziwe, ludzie są zbyt zepsuci żeby dało się to jeszcze odkrecic. Jedyna szansa to by dobry Bog oczyscil serca wszystkich ludzi ale na to się nie zanosi. Tak wiec możemy se tu gdybac i się straszyć nawzajem co nie zmieni faktu, ze 2000 lat temu została nam pokazana droga ku szczęściu, myśmy poszli w druga stronę wiec teraz będzie lanie i nie ma zmiluj.

   Polubienie

 47. zenobiusz 2 września 2011 o 12:32 pm

  Mr.NoBody@
  „trzeba sie pojednac. Wyjsc na ulice rozjebac parlament obalic wszelaka wladze”
  Powiadasz.
  Czyż nie o to chodzi,różnym „bezcielesnym”
  czczonym przez lucyferian ??????

  Polubienie

 48. BirdDwa 2 września 2011 o 12:41 pm

  „Silne trzęsienie ziemi w USA. Jest groźba tsunami

  Trzęsienie ziemi o sile 7,1 odnotowano w piątek na południowy wschód od Atki, wyspy należącej do Aleutów, które wchodzą w skład stanu Alaska – poinformowała amerykańska służba geologiczna USGS.

  Istnieje ryzyko wystąpienia fali tsunami.”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/silne-trzesienie-ziemi-w-usa-jest-grozba-tsunami,1,4837576,wiadomosc.html

  – – –
  Jeżeli było to skasować!

  Polubienie

  • Mariusz 2 września 2011 o 1:55 pm

   oto jeden z komentarzy pod tym artykułem
   ~ed [pół godziny temu]
   W dniu 11.09.2011 rano wybuchnie atomowa bomba walizkowa o mocy 1-2ktn. w Borough Park na Broklynie podłożona przez Al-Kaidę, mimo że zginie tylko 5-6 tys. ludzi, będzie to początek końca Ameryki

   p. s. wpisywanie tekstu w komentarzach na tym blogu jakoś dziwnie dziś działa. po każdej literze jest ok 1 sek przerwy zanim się pojawi na ekranie.

   Polubienie

   • sebecx 2 września 2011 o 7:59 pm

    ..to normalka na tym blogu..

    Polubienie

   • monitorpolski 2 września 2011 o 9:10 pm

    Tak, ale to nie z mojej winy. Pewnie idzie przez „centralę”. Na onecie możesz czekać jednak pół roku i się nie pojawi.

    Polubienie

 49. Mr.NoBody 2 września 2011 o 12:51 pm

  Widzisz ja nie czcze zadnego bostwa i sam jestem dla siebie bogiem, panem. Ale mam dosc tego syfy wojen militarnych jak i religijnych chcialbym tylko zyc w spokoju i pokoju, charmoni ale zyje wsrod was ludzi i meczace jest to co widze. Wiec jakies rozwiaznia trzeba podjac decyzje wziasc odpowiedzialnosc za burdel jaki tutaj mamy i zrobic porzadek. Bo jezeli liczycie na bostwa to jestescie naiwni. Wybawcie sie sami bo nikt za was tego nie zrobi.

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 1:08 pm

   czyli wyznajesz lucyferianizm. bycie Bogiem samemu dla siebie to filozofia lucyferiańska. „tam gdzie nie ma wiary w Boga wkracza zwyrodniała wiara w człowieka”. i nie ważne, czy mówi to „oświecony” wyznawca new age, illuminata, czy wódz totalitarnego państwa gdzie w łagrach męczy się ludzi. to wszystko jest szambem szambiastym.

   Polubienie

   • Ania 2 września 2011 o 4:43 pm

    Kefir: Lucyferianie o ile mi wiadomo, czczą Lucyfera. Czy się mylę ?

    Polubienie

    • kefir2010 2 września 2011 o 5:51 pm

     ateizm i new age to nazwy medialne, nazwy – przykrywki. de facto zarówno ateizm jak i koszerna odmiana new age są jednymi z wielu form satanizmu, na razie oni się kamuflują.

     Polubienie

     • peryskop 2 września 2011 o 10:59 pm

      @Ania @Kefir2010
      Chociaż dla nas to jest to samo, ale warto wiedzieć, że lucyferianizm nie jest tożsamy z satanizmem. Niuanse znają teologowie, a ogólne pojęcie podał William G. Carr. Oto końcówka artykułu „Międzynarodowa konspiracja. Pionki w grze” na podstawie jego książki:

      http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

      „…W 1925 roku Jego Eminencja kardynał José Maria Caro Rodriguez, arcybiskup Santiago w Chile, opublikował książkę „Wolnomularstwo i jego tajemnice”[4] przedstawiającą, jak Iluminaci, sataniści i lucyferianie ustanawiali jedno tajne towarzystwo nad drugim. Przedstawia on dużą ilość udokumentowanych dowodów, żeby pokazać, że nie tylko masoni 32. i 33. stopnia wiedzą o co chodzi w lożach Wielkiego Wschodu i w Nowym i Reformowanym Obrządku Palladiańskim Pike’a oraz w stowarzyszonych lożach Adopcyjnych, w których następuje wtajemniczenie żeńskich członków konspiracji. Na stronie 108 powołuje się na autorytet Margiotty, żeby dowieść, że zanim Pike wybrał Lemmiego na następcę Mazziniego jako dyrektora Światowego Ruchu Rewolucyjnego, Lemmi był zacietrzewionym i zatwardziałym satanistą. Ale zanim został wybrany, był wprowadzony w ideologię lucyferiańską.

      Fakt, że wysocy kapłani wiary lucyferiańskiej na tej ziemi wprowadzili cześć szatana w niższych stopniach zarówno lóż Wielkiego Wschodu jak i rad Obrządku Palladiańskiego, a potem zapoznali wybrane jednostki z PEŁNĄ TAJEMNICĄ, że Lucyfer jest bogiem równym Adonai, wprawił w zakłopotanie wielu historyków i pracowników badawczych.

      Pismo Święte wymienia Lucyfera tylko kilka razy – Księga Izajasza 14; Łukasz 10,18; Apokalipsa 9,1-11. Doktryna lucyferiańska jednak stwierdza stanowczo, że Lucyfer przewodził buntowi w Niebie, że szatan jest najstarszym synem Boga (Adonai) i bratem św. Michała, który pokonał konspirację lucyferiańską w Niebie. Nauczanie lucyferiańskie utrzymuje również, że św. Michał przyszedł na ziemię w osobie Jezusa Chrystusa, żeby spróbować powtórzyć to, co zrobił w Niebie… i doznał niepowodzenia. Ponieważ Lucyfer, szatan, diabeł – nazwijcie go, jak chcecie – jest ojcem kłamstwa, wydaje się, że te duchowe siły ciemności oszukują, tak wielu jak to możliwe, tzw. intelektualistów w wypełnianiu ich woli tutaj, tak jak czyniły to one w niebie.

      Bez wchodzenia w spór, przeciętny chrześcijanin powinien łatwo zdać sobie sprawę z tego, że istnieją DWIE nadprzyrodzone moce. Jedna, do której odnosimy się jako do Boga, któremu Pismo Święte daje wiele imion; i druga, diabeł, która także wydaje się mieć wiele imion. Ważną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że według Apokalipsy nastąpi sąd ostateczny.”

      Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 1:11 pm

   Właśnie dlatego są wojny bo inni myślą podobnie jak Ty i są dla siebie panem.
   Od tysięcy lat ludzkość boryka się z tym samym problemem.

   Twoje rozumowanie przypomina z całym szacunkiem smarkacza, który wywyższa się ponad swojego ojca. Ojciec ustala pewne prawa w rodzinie. Naucza jak należy postępować żeby synowie i córki nie zrobiły sobie krzywdy w życiu, tymczasem syn woli po swojemu, bo jest przecież najmądrzejszy i mimo że jest smarkaczem, wszystkie rozumy pozjadał i ojciec wraz z jego nakazami jest zupełnie zbędny.
   Ja smarkacz sam ustalam sobie więc prawa i jest OK.

   Polubienie

   • mi461 2 września 2011 o 1:45 pm

    @FAKIR masz racje on taki jest od dawna jak pamietam

    Polubienie

   • miki 2 września 2011 o 4:15 pm

    do bycia szczęśliwym człowiekiem nie potrzeba żadnej religii, boskich nakazów i zakazów, wystarczy samodzielne myślenie i olej w głowie zamiast fundamentalistyczngo siana (nie twierdzę jakoby nauki Jezusa czy Buddy były błędne, raczej o kurczowe trzymanie się dogmatów i zarazem odrzucanie wszystkiego innego, niepasującego do danego wyznania)

    Polubienie

    • zenobiusz 2 września 2011 o 8:18 pm

     miki @ bziabziulku,masz racje. 🙂
     Z tej jesteś ,elitarnej awangardy.
     http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/09/02/katole-morda-w-kubel/

     Polubienie

 50. ockamer 2 września 2011 o 1:06 pm

  Olbrzymi bełkot – równie niebezpieczny co papka z massmediów.

  Brakuje chronologii czasowej przyszłych kataklizmów i logicznego wyjaśnienia dlaczego
  mają się zdarzyć.

  Na dodatek jest przepełnione infantylną ideologią – głosujcie na PiS, bo tylko oni was uratują. Chłopie puknij się w głowę. PiS to zakłamana banda, która jedno mówi, a co innego robi. Wszystkie sukcesy prosocjalne, które sobie przypisuje są wynikiem działań LPR i Samoobrony. PiS w sejmie głosował im przeciw – wystarczy wyciągnąć jedno z ostatnich przemówień R.Giertycha jako posła, kiedy wyliczał kłamstwa PiS na mównicy sejmowej. Ale ludzie mają krótką pamięć i każde kłamstwo powtórzone 100 razy kupią. Cytując pisowskiego klasyka – ciemny lud wszystko kupi.

  PiS to nie SYSTEM ? A skąd wiesz, czy Kaczyńscy to nie Żydzi ? Śp. prezydent bardzo często jeździł do Izraela i niemal wszędzie nosił jarmułkę – chociaż nie musiał. A przecież Żydzi to wiadomo …

  Dodatkowo – nie ma partii mocniej płażącej się USA niż PiS. A więc w razie wygranej, po wyborach na 1000% wprowadzi GMO, tak jak za wszelką cenę dąży do wydobywania gazu łupkowego. A to jest największa zbrodnia na przyszłych pokoleniach Polaków. Zostaną oni pozbawieni podziemnej zdrowej czystej wody. I o to trzeba walczyć, aby tak się nie stało.
  Przy gazie łupkowym jest pomijana w Polsce sprawa trzęsień ziemii. Przez wielu geologów – ostatnie silne trzęsienie w rejonie Appalachów (Waszyngton-Nowy Jork) jest spowodowane właśnie wydobywaniem gazu w tamtym obszarze. Anglicy wycofali się z projektu wydobycia gazu na czas nieokreślony, po serii trzęsień w rejonach w których były tylko odwierty próbne.

  Moim zdaniem na wybory trzeba iść, głosować na partię, którą się lubi. A z własnego doświadczenia, jeśli chcecie faktycznych zmian, to popatrzcie na listach partii którą popieracie, za ludźmi z dalszych miejsc – specjalistami w danych dziedzinach. Na ogół są to ludzie, którzy doszli do czegoś ciężką pracą. Należy omijać szerokim łukiem urzędujących i byłych polityków – premierów, ministrów, posłów, senatorów, wojewodów, prezydentów miast, starostów, burmistrzów. Oni będą utrzymywać zastany stan, a nie dążyć do jego naprawy.

  Inna kwestia – gdzie Ty dzisiaj kupisz nienawożoną żywność od Polskiego Rolnika ? Kiedy Ty byłeś ostatnio na wsi ? Słynne drugie pole na własny użytek jeszcze istnieje, ale nawet te jest już posypywane nawozami w mniejszej ilości, aby nie mieć chorób roślin – wszyscy stajemy się coraz bardziej wygodni i unikamy kłopotów jak możemy.
  Inwentarz żywy od „nieprodukcyjnego rolnika” jest karmiony w 98 % tym samym co farmerski, bo jest to tanie, pewne i zdrowe dla zwierzęcia. Szczepienia też muszą przechodzić, jeśli rolnik chce coś sprzedać. A więc mięsko kupione od takiego rolnika jest lepsze jedynie w tym aspekcie, że nie będzie dodatkowo napompowane solankami. Ale i tak to nie to samo co w Rosji, Białorusi i Ukrainie, bo już pasza dla zwierzaka zawiera przyspieszacze wzrostu.

  Dalej – czy glutaminian sodu to coś złego ? Kwestią jest, ile producent jego nawrzuca, a nie fakt, że się tam znajduje. A dziś glutaminian jest drogi i wrzuca się jego minimalne – konieczne ilości.

  Kolejne – Wymień chociaż 5 past do zębów bez fluoru ?

  Woda kranowa faktycznie jest już fatalna, ale nie wiem, czy nie gorsza jest z filtru osmozy odwróconej, która działa jak rozpuszczalnik – nie będę wchodził w szczegóły.

  Proponujesz hodować kiełki, aby uzupełniać minerały, a jaką wodą je podlewać ? Jeśłi tą z osmozy, to nic nie wyrośnie, jeśli każdą inną, to jest skażona. Deszczówka to również latające w powietrzu pierwiastki przemysłowe i z Fukushimy. Dzisiaj nie wiadomo co gorsze deszczówka czy kranówa. To widać po zwierzętach – świeżej deszczówki nie wypiją.

  itd.

  Siejąc defetyzm nic nie osiągasz. Do tego rzeczy absolutnie ważne, mieszasz z urojeniami, co powoduje, że marginalizujesz faktyczne POWAŻNE zagrożenia. A to jest już duży BŁĄD, ponieważ ludzie, których chcesz przekonać wszystko co piszesz uznają za fantazje.

  Polubienie

 51. 999AQQ 2 września 2011 o 1:27 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=PpNFpemUhaY Piękne słowa, piękna, mądra piosenka-jak zawsze zresztą u G.Markowskiego.

  Polubienie

 52. Mr.NoBody 2 września 2011 o 1:35 pm

  kefir2010. Jezeli kazdego czlowieka ktorego swiadomosc dojrzala na tyle, ze nie potrzebuje zadnego guru aby go prowadzil za raczke, bo jest juz dojrzaly nazwywasz wyznawca jakiejs chorej sekty to masz niezle najebane pod kopula kolego.

  Co do promieniowania nic nie da sie zrobic to juz jest w powietrzu. Jedynie to zachowac rozsadek i nie popadac w panikie jak madra ludnosc Japonii.

  Polubienie

  • Trance Generators 2 września 2011 o 3:14 pm

   evdabo.. piśdzielcu drogi.. nie zauwarzyłaś, że niektóre byki robię celowo, albo dla podkręcenia, albo dla rozluźnienia atmosfery? zluzuj szele, bo ten ka..czy jad Cię zeźre..

   a z deklem to miała źle Twoja Stara gdy się kurwiła z rumuńskim traktorzystą i kazachskim żołdakiem. z obiema jednocześnie ; O ; D 😉

   Polubienie

   • mi461 3 września 2011 o 2:28 am

    taaak? ( ja ci tez „muwie: hehe …a kto mnie przekonal do PiS jak nie ty na swoim blogu? co nie pamietasz? a moze jednak prawda jest ze po dlugiej przerwie milczenia ten blog Jarka_ kefirka zostal przejety przez agenture i ciebie, bo poprzednio nie bylo chamskich podjazdow i ludzie chetnie pisali komentarze.Pozniej zmienil sie wlasciciel zmienily sie POGLADY i nagle wszyscy bylismy dla ciebie „pejsaci” .
    Kefir zmien swoje podejscie do ludzi, i nie zazywaj juz tego „swinstwa” bo ci widac baardzo szkodzi 😉

    Polubienie

    • zenobiusz 3 września 2011 o 9:42 am

     ORĘDZIA DOTYCZĄCE POLSKI

     W tym liczę, że naprawicie winę Izraela i okażecie wierność Królowi waszemu, Jezusowi Chrystusowi.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/03/oredzia-dotyczace-polskipolskiej-mistyczkizmarlej-w-2007-roku/comment-page-1/#comment-34868

     Polubienie

    • pola 3 września 2011 o 9:53 am

     Też to zauważyłam że z kefirka zrobił się kefir.Transformacja na gorsze.

     Polubienie

  • Ania 2 września 2011 o 4:40 pm

   Kefirku, a jak to inaczej powiedzieć, jak jest dokładnie tak?

   Polubienie

   • kefir2010 2 września 2011 o 6:08 pm

    nie wiem, przyślijcie mi telepatycznie jakąś „dobrą kosmiczną energię”, a ja za pomocą swojego magnokraftu przemienię ją na czysty etanol ; D 😉

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 9:05 pm

     Kefir też może sfermentować…

     Polubienie

     • peryskop 2 września 2011 o 11:11 pm

      Kefir też może sfermentować…

      I chyba właśnie to nastąpiło!

      Polubienie

      • mi461 3 września 2011 o 2:31 am

       on juz ROK fermentuje ;))

       Polubienie

       • kefir2010 3 września 2011 o 9:17 am

        hybaty ; D 😉

        Polubienie

 53. Mr.NoBody 2 września 2011 o 1:36 pm

  kefir2010. Jezeli kazdego czlowieka ktorego swiadomosc dojrzala na tyle, ze nie potrzebuje zadnego guru aby go prowadzil za raczke, bo jest juz dojrzaly nazwywasz wyznawca jakiejs chorej sekty to masz niezle nasrane pod kopula kolego.

  Co do promieniowania nic nie da sie zrobic to juz jest w powietrzu. Jedynie to zachowac rozsadek i nie popadac w panikie jak madra ludnosc Japonii.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 1:39 pm

   Jest bardzo źle, nie chce mi się już nawet pisać jak źle. Ci co to spowodowali są sami przestraszeni co uwolnili. Ziemia jest skażona na eony.

   Polubienie

   • 999AQQ 2 września 2011 o 2:16 pm

    Monitor, masz duże powodzenie więc proszę umożliwić szerokiej publice dostęp do forum niezależnego chorych na S.M. To niesłychanie ważne dla ludzi dotkniętych problemem. Trzeba jakoś to rozpropagować-oszustwa na ludziach nie wolno tolerować!!!wczoraj tylko peryskop tym się zainteresował.
    http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=530&sid=232a240a8d79015bd42c885cbf9e94fd

    Polubienie

    • peryskop 2 września 2011 o 11:45 pm

     @999AQQ: „To niesłychanie ważne dla ludzi dotkniętych problemem [SM].”

     Nie tylko dla tej grupy chorych osób. Oszustwa lekarzy, korupcja, traktowanie pacjentów jak worki z pieniędzmi to przecież coraz powszechniejsze zjawiska „postmodernistyczne”.

     Monitor to stara się moniotorować wszystko co złe i groźne, ale problem w tym, że jest tego tak dużo!

     Polubienie

   • mi461 2 września 2011 o 2:43 pm

    MONITOR a moze mimo to napiszesz chociaz Ty prawde odslaniajac to co wszyscy ukrywaja i staraja sie bagatelizowac.
    Wiem ze rozmawiales z P.B. napisz mimo wszystko.
    Ja rozmawialam z czlowiekiem (tu od nas) i twierdzil ze niema zagrozenia a zajmuje sie tym zawodowo (gov.job)
    Wszyscy w okol oszukuja nawet „po kielichu” sie nie wyrwie prawdy „cover up” na 100%

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 9:04 pm

     Napiszę. Krótko: jak nawet coś nie pieprzenie i nie będzie przebiegunowania czy wojny, to Ziemia jest już poważnie skażona. Skutkiem będzie sterylizacja społeczeństwa, a w lżejszych przypadkach ludzie będą rodzili potworki. To będzie straszne obciążenie dla społeczeństwa, więc „rząd światowy” wprowadzi eutanazję na całego – innego wyjścia nie będzie. To co robił Hitler, a teraz Izrael – usuwanie noworodków ze „złym” genotypem, tylko na dużo większą skalę. Czernobyl – 1 milion ofiar, Fukushima = 1000 Czarnobyli – policz sobie. Na Fukushimie nie koniec, pójdą kolejne elektrownie w USA by proces przyspieszyć.
     Przestali się już przejmować, że Ziemia będzie skażona, oni wiedzą, że wylądują na stryczkach, więc idą na całego.

     Polubienie

     • freenata 2 września 2011 o 11:28 pm

      Świnia z głową człowieka http://www.youtube.com/watch?v=9dvGmdAV44M

      Polubienie

     • mi461 3 września 2011 o 2:38 am

      dzieki, to juz wiemy reszta to tylko ogniwa do lancuszka. Starczy dla nas wszystkich
      Myslalam ze masz jeszcze inne nowinki…
      ahhh ten nasz Swiat, szkoda naszych dzieci
      nie to pragnelismy dla nich 😦

      Polubienie

   • O Rzesz 2 września 2011 o 3:05 pm

    A może nie?. W przedostatnim albo we wcześniejszym Nexusie wyczytałem że rozpad promieniotwórczy wydaje się zależeć od wpływu Słońca. W każdym razie widać różnice między częstotliwością rozpadu po stronie odsłonecznej i słonecznej Ziemi.
    To sprzeczne z naukami głoszonymi przez współczesną fizykę. Rozpad promieniotwórczy jest min. podstawą pomiaru upływu czasu w geologii. Nie ma obecnie innej płaszczyzny odniesienia.
    „Szatańskie” jak tu niektórzy określają przekazy mówią że w przeszłości miała na Ziemi miejsce wojna nuklearna (min. spalone kamienie na Synaju czy płaszczyzny zeszklonego piachu jak po powierzchniowych wybuchach atomowych na pustyni Gobi). Mogło to mieć miejsce z 14 tysięcy lat temu. Może jeszcze wcześniej. Tylko jak tu datować skoro podstawowa metoda miernicza prawdopodobnie nie jest wiarygodna!.
    Nie wiemy czego nie wiemy. Nie ma co załamywać rąk. Puki życia póty nadziei. To takie wyświechtane hasło a jednak nadal aktualne!.

    Polubienie

    • Ania 2 września 2011 o 3:41 pm

     A najciekawsze to Mohendżo Daro.

     Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 3:55 pm

    Nie jest tak źle,W Polsce, ,jak głoszą niektórzy,ale następne awarie przed nami.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/02/fukushima-czy-sa-podstawy-do-paniki/

    Polubienie

 54. 999AQQ 2 września 2011 o 2:03 pm

  http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htm
  znowu ban-an? cóż -płakać nie będe! do Fakira-PUUUDŁO!

  Polubienie

 55. Mr.NoBody 2 września 2011 o 2:12 pm

  Dedykuje ten utwor koledze kefir2010 i FAKIR hehe 😀 http://www.youtube.com/watch?v=6O6nfVetw8U

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 3:17 pm

   nie, dzięki, nie słucham satanistycznych kawałków produkcji kompleks jot ;/

   Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 3:25 pm

   Widać jak żeś dojrzał.
   Podczas tego dojrzewania żeś chyba jakiegoś robala załapał.
   Teraz zamiast smacznego dojrzałego owocu mamy zgniły spad.
   Czym się tutaj podniecać?
   Dojrzewanie zawsze idzie w drugą, dobrą stronę.
   Też mi się kiedyś wydawało, że jestem dojrzały.

   Polubienie

  • O Rzesz 2 września 2011 o 5:26 pm

   Nikt … powinieneś wiedzieć że twój imiennik, którego przywołanie sobie przybrałeś, zwalczał kreatury o podobnej proweniencji i wyglądzie jak te pokazane na zapodanym przez ciebie linku. Masz obrzydliwy gust albo jesteś … gupi bez „eł” czyli zepsuty do szpiku kości.

   Polubienie

  • bia 2 września 2011 o 7:30 pm

   A Bóg żyje bo jest niesmiertelny nie można zabić miłości i prawdy

   Polubienie

 56. Jony 2 września 2011 o 2:13 pm

  Opublikował tajemnice PO i Tuska
  Jest bardzo impulsywny. Ale też bardzo chwiejny. Kiedy ma atak, jego twarz staje się zawzięta, rzuca wulgaryzmami, obraża i wyrzuca wszystkich. – Absolutnie was wszystkich wypierdolę. Nie nadajecie się do niczego. Mam już dość! – tak wspomina Donald Tuska Janusz Palikot w rozmowie z „Polską The Times”.

  Reszta tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Opublikowal-tajemnice-PO-i-Tuska,wid,13745157,wiadomosc_prasa.html

  Polubienie

 57. Neo 2 września 2011 o 2:20 pm

  Dziwne zbiegi okoliczności coś ostatnio na świecie. A to ponoć ze stacji kosmicznej mają kosmonautów ściągać na ziemię a to jeszcze Rosja, coś się wydarzy tylko pytanie brzmi co bo napewno w tym roku jak nic.

  http://www.sfora.biz/W-Rosji-brakuje-paliwa-Moskwa-odcieta-od-swiata-a35546

  ciekawe po co wojsku tyle paliwka???
  Zbliża się „chwarny dzień” jak w Alicji Tima Burtona „:(

  Polubienie

  • Mariusz 2 września 2011 o 2:54 pm

   Dwa samoloty wojskowe eskortują UFO: http://www.youtube.com/watch?v=EIe4VMtCREo
   może muszą trochę polatać?

   Polubienie

   • OlO 2 września 2011 o 5:25 pm

    dość ciekawe, oczywiście jak to nie ściema typu modyfikacja obrazu, na Ziemi są produkowane spodki latające o napędzie anty-grawitacyjnym

    Polubienie

    • O Rzesz 2 września 2011 o 5:33 pm

     Ściema na 100%. Mikro ruchy obiektów wyraźnie wskazują na nieudolną manipulację obrazem. Takich fałszywek jest masa. Widziałem technicznie lepsze i też nie były w stanie włączyć mi najwyższego poziomu modułu naiwności jaki każdy z nas posiada. Jak zobaczysz coś na własne oczy wtedy się zastanawiaj. Wszystko co pokazuje ci YT czy podobne serwisy koryguj w dół o 99% albo i więcej. Grafika komputerowa stoi dziś na niebezpiecznie wysokim poziomie.

     Polubienie

     • O Rzesz 2 września 2011 o 5:41 pm

      Teraz to dojrzałem. Modelom opadły lewe skrzydełka. Wyglądają na F-14. Nie ma ich już w eksploatacji od paru lat. Ponadto słychać tylko dźwięk jednego silnika odrzutowego. Kto jest osłuchany z takimi brzmieniami wie o czym mówię.
      To jeszcze bardziej prymitywna animacja niż początkowo sądziłem. Zwykłe nałożenie obrazów. Możliwe że zrobione programem „Blender”. Żenujące.

      Polubienie

      • monitorpolski 2 września 2011 o 8:19 pm

       Teraz to nawet amatorszczyznę trudno odróżnić. W After Effects można dokładnie dopasować ruch sztucznego obiektu do wideo. Zrobienie czegoś takiego to kwestia godziny, góra dwóch.

       Polubienie

     • OlO 2 września 2011 o 9:25 pm

      O Rzesz masz rację, człowiek jak widzi coś niepojętnego lub dziwnego to najpierw się zatrzymuje a nawet zawiesza i sobie myśli

      Polubienie

   • OlO 2 września 2011 o 5:28 pm

    wygląda jak jakieś manewry, chyba do czegoś się szykują

    Polubienie

   • Jony 2 września 2011 o 7:59 pm

    Ten film to na 100% fake i to bardzo słaby, po za tym myśliwce tak powoli nie latają

    Polubienie

  • Jony 2 września 2011 o 4:01 pm

   Wojna jak nic nam się szykuje albo jakieś zagrożenie dla ziemi.

   Polubienie

  • Konarski 2 września 2011 o 4:10 pm

   Z tego co pamiętam to wraz z początkiem maja 2011 Rosja wydała zakaz eksportu wyrobów rafineryjnych – paliw, benzyn, smarów, olejów. Nie chodzi o eksport ropy jako surowca bo ten trwa. Chodzi o produkty uzyskane z rafinacji ropy.
   Nie wiem jak sytuacja ma się do paliw lotniczych ale widoczne też zbierają dla wojska. W międzyczasie trochę rozluźnili ten zakaz i część produkcji rafinerie rosyjskie sprzedawały za granicę.

   To muszą być dostawy dla wojska (wszelkie paliwa,oleje, smary) ponieważ z punktu widzenia ekonomii takie działanie władz rosyjskich (zakaz eksportu) byłoby nonsensem. A rosyjskie rafinerie mają sporą moc przerobową. Zakaz eksportu zmniejsza zyski firm naftowych i rafinerii, zaś w tym samym czasie zapotrzebowanie cywilne na paliwa nie zmieniło się.
   Tak więc rząd rosyjski zbiera od maja rezerwy paliwowe dla wojska.

   Polubienie

   • Konarski 2 września 2011 o 4:14 pm

    Oczywiście rząd rosyjski płaci swym rafineriom za dostawy produktów.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 września 2011 o 8:22 pm

     Jest jeszcze opcja wzrostu cen. Czekają na lepsze czasy – np. w przypadku inwazji na Iran. Nie jest to logiczne?

     Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 4:40 pm

    Paliwo produkuje się w rafineriach, które w razie kataklizmu(czytaj przebiegunowanie) ulegają zniszczeniu, poza tym paliwo jest produktem nie trwałym i nie da się zrobić jego zapasu na 10 czy choć by 5 lat, dla tego wydaje mi się ,że władze rosyjskie wiedzą że to już niebawem.
    Nie musi się tego robić w związku z wojną ,bo wtedy robi się to nieco bardziej długofalowo,w sposób ,dla potencjalnego przeciwnika niezauważalny.

    Polubienie

    • Jony 2 września 2011 o 5:05 pm

     No chyba że rosja przygotowuje się do obrony i wie kiedy wojna wybuchnie wtedy robi się zapasy nie patrząc na to czy przeciwnik patrzy czy nie.

     Polubienie

     • OlO 2 września 2011 o 9:32 pm

      na Białorusi są manewry wojskowe info z białoruskiej TV

      Polubienie

      • Jony 3 września 2011 o 9:19 am

       Chyba chodzi o to: Izrael zaatakuje Iran we wrzesniu
       Ogolnie teza wiodaca jest taka, ze rzad Izraela dazy do wojny z Iranem i ma nadzieje wciagnac w nia USA
       http://forum.gazeta.pl/forum/w,17007,127204534,0,Robert_Baer_Izrael_zaatakuje_Iran_we_wrzesniu.html

       Polubienie

       • Jony 3 września 2011 o 9:24 am

        Robert Baer, były oficer CIA działający na Bliskim Wschodzie, a obecnie analityk pisujący m.in., dla Time.com, Vanity Fair, Wall Street Journal czy Washington Post, q programie KPFK w Los Angeles, ostrzegł, że izraelski premier Benjamin Netanyahu w najbliższym czasie szykuje się do wojny z Iranem. Baer opiera się na swoich źródłach w Izraelu. Do tej pory dowództwo armii amerykańskiej było przeciwne agresji na Iran, podobne zdanie prezentował Sekretarz Stanu Robert Gates, który niedawno przeszedł na emeryturę, a zastąpił go dotychczasowy szef CIA Leon Panetta. Są już doniesienia z Pentagonu, że USA godzi się na wojnę, co więcej, przygotowuje się do niej. W momencie gdy Izrael uderzy na Iran, na pewno dojdzie do konfliktu Iranu z USA. Konflikt może się rozszerzyć szybko na inne kraje, szczególnie Chiny, które mają duże inwestycje w Afryce Północnej. Już atak na Libię spowodował wycofanie przez Chiny 30,000 robotników pracujących w państwowych zakładach petrochemicznych w tym kraju.

        Polubienie

 58. Jony 2 września 2011 o 2:34 pm

  Patrzcie jak nam dzisiaj haarpują niebo nad południową polską http://www.sat24.com/pl/pl

  Polubienie

  • Jony 2 września 2011 o 4:20 pm

   Polubienie

  • zenobiusz 2 września 2011 o 9:09 pm

   http://www.google.pl/search?q=%E2%80%9Eearthquaqe+clouds%E2%80%9D&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1138&bih=534
   ładnie to wychwyciłeę ale to nie HAARP,to chmury zwiastujące trzęsienia ziemi,znane Chińczykom i opisane przez nich 5000 lat temu.
   To kolejny dowód na ruchy magmy pod Polską.

   Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 9:21 pm

    Chmury trzęsienia ziemi są chmury twierdził, że oznaki zbliżającej się trzęsienia ziemi . Zostały one opisane w starożytności: W rozdziale 32 swojej pracy Brihat Samhita , indyjski naukowiec Varahamihira . (505 – 587) omówiła szereg objawów trzęsienia ziemi, w tym niezwykłe chmury występujące w tygodniu przed trzęsieniem ziemi [1] W czasach nowożytnych, kilku naukowców twierdzą, że obserwuje chmury związane z sejsmiczne przypadku, czasami więcej niż 50 dni przed trzęsieniem ziemi. Niektórzy twierdzili nawet, że dokładnie przewidzieć wystąpienia trzęsienia ziemi, przez chmury obserwacji. [2] [3] Jednakże twierdzenia te mają bardzo małe poparcie w środowisku naukowym. [4]
    http://realneo.us/content/warning-earth-quake-clouds-ufo-activite-etc-strange-clouds-new-york-city-clevalnd-ohio-etc

    Polubienie

   • peryskop 3 września 2011 o 1:26 am

    @Zeno, obejrzałem te chmurki,
    ale chyba dałeś się złapać na kawał podobny jak Morning Glory, tj dorabianie do zjawisk geoinżynieryjnych pozorów, jakoby były to naturalne zjawiska.

    Powiadasz „opisane przez nich 5000 lat temu”. A czytałeś ten opis?

    Dziś tak łżą, jak tylko się da, nawet szwajcarscy banksterzy na banknotach 10-frankowych Eulerowi dorabiają elenina.

    Cieszę się, że się wyleczyłeś z ufopatii i nubiryzmu, ale zapadłeś na przebiegunkowatość. Wierzę, że i z tego się wyliżesz jeśli skojarzysz, że każdy sprytny przestępca stara się umieścić fałszywe ślady. Ci co trują nas z samolotów tez są sprytni, więc wymyślają bajki starochińskie sprzed 6 tys. lat.

    Polubienie

    • O Rzesz 3 września 2011 o 9:10 am

     Peryskop … wyłożyłem moją wersję wydarzeń pod twoim wcześniejszym wpisem sprzed dwóch dni. Uważam że to ty dorabiasz brodę do teorii występowania zjawisk które są w większości naturalne właśnie, choć niecodzienne i w swojej genezie, ale tylko pośrednio, tworzone być może przez czynnik ludzki.
     Zaczerpnij prawdziwej wiedzy o meteorologii. Pozwoli ci to spojrzeć na pewne zjawiska z innego, szerszego punktu widzenia.
     Co do „ufopatii” mylisz się również ale z uwagi na nie weryfikowalność ew. tez (moje i znajomych doświadczenia) nie będę się „produkował”.
     Powtórzę tylko że reprezentujesz ciągle bardzo wąskie pole widzenia spraw tego świata a przez to wprowadzasz zamieszanie i dezinformację. Zamierzoną lub (oby) nie.

     Polubienie

     • O Rzesz 3 września 2011 o 9:39 am

      Poprzednia wypowiedz dotyczy tylko i wyłącznie zjawisk typu „Morning Glory” i jest oparta o moje własne doświadczenia z tym związane.
      Przykłady bezpośredniego, zamierzonego bądź nie, oddziaływania ludzi na pogodę są znane i nieraz nawet udokumentowane.
      Kilka lat temu objawiło się to tym co znane jest jako Utahex:
      http://www.cyberspaceorbit.com/radar/utahex.html
      Jeśli porównać to z układem linii energetycznych w tamtym rejonie widać że na układ chmur ma wpływ pole elektromagnetyczne generowane przez te linie:

      Ostatnio powstała teoria przemieszczania się (a może nawet sterowania) tornad po terenie USA. Dziwnym „zbiegiem okoliczności” przemieszczają się one po liniach styku pól emisji radarowych (nie wiem czy radarów lotniskowych czy pogodowych).
      To dowód że oficjalna fizyka nie wyjaśnia wszystkiego a meteorologia mogła by zyskać niebywałą dokładność gdyby uwzględniła czynniki antropogeniczne.

      Polubienie

      • peryskop 3 września 2011 o 2:26 pm

       @O Rzesz : „Powtórzę tylko że reprezentujesz ciągle bardzo wąskie pole widzenia spraw tego świata a przez to wprowadzasz zamieszanie i dezinformację. Zamierzoną lub (oby) nie.”

       Twój zarzut „wąskiego widzenia spraw tego świata” jest bezzasadny, bo jest akurat na odwrót.

       Cieszę się, że po moich uwagach na poprzedniej stronie wreszcie zacząłeś realistycznie podchodzić do zjawiska typu „Morning Glory” i do obłudnego tłumaczenia efektów oddziaływań technicznych rzekomymi spontanicznymi wpływami przyrody. W wielu przypadkach oba te typy czynników nakładają się, a jeśli ukrytej techniki nie widzimy, to myślimy że to przyroda.

       Obaj – i wszyscy inni czytelnicy Monitora – jesteśmy karmieni dezinformacją, która jest obecna też w „renomowanych” publikacjach, atlasach i podręcznikach.

       Nie staraj się o konfrontację ze mną ieśli i twoim celem jest odsłonięcie ukrywanych zagrożeń. Zgadzam się z twoimi wątpliwościami co do datowania na podstawie rozpadu promieniotwórczego. Są wskazówki, że na tempo rozpadu zwanego „naturalnym” wpływa nie tylko Słońce, ale także temperatura, struktura otoczenia, a także koncentracja owego tajemniczego orgonu.

       Polubienie

   • Jony 3 września 2011 o 9:07 am

    http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=HXR&rls=org.mozilla:pl:official&q=haarp+hmury&gs_sm=e&gs_upl=2415l2415l0l2545l1l1l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1366&bih=616&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi#um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=fCm&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&tbm=isch&sa=1&q=haarp+chmury&pbx=1&oq=haarp+chmury&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=28483l28483l0l28909l1l1l0l0l0l0l200l200l2-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=684696376b5f0710&biw=1366&bih=616

    Polubienie

 59. mi461 2 września 2011 o 2:58 pm

  5.2 trzesienie w Colorado
  i dzisiaj rowniez :
  MAP 4.5 2011/09/02 11:24:26 53.829 -168.256 35.2 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS, ALASKA
  MAP 2.9 2011/09/02 11:03:42 34.119 -116.636 13.7 SOUTHERN CALIFORNIA
  MAP 7.1 2011/09/02 10:55:54 52.184 -171.684 35.5 FOX ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS,

  Polubienie

 60. Mr.NoBody 2 września 2011 o 3:03 pm

  Wszystkim zainteresowanym tematyka ufo dokoment „ancient aliens”. Dostracza sporo nowych dowodow zwiaznaych z ufo i nasza przeszloscia.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 8:27 pm

   Badałem te sprawy – jest faktycznie dużo niewyjaśnionych spraw. Najcenniejszy dowód to ta czaszka sprzed 900 lat z nieludzkim DNA i włóknami wzmacniającymio nieznanym pochodzeniu. Napiszę o tym więcej niedługo.

   Polubienie

  • peryskop 3 września 2011 o 1:33 am

   @Mr.NoBody, czy ty też jeszcze cierpisz na ufopatię?

   To nie boli, ale uważaj bo każdy stan chroniczny grozi przerzutami.

   Polubienie

 61. pola 2 września 2011 o 3:17 pm

  WSZYSCY NIE ZADOWOLENI Z OBECNEGO SYSTEMU I CI KTÓRZY CHCĄ ABY NASZA OJCZYZNA ZOSTAŁA OCZYSZCZONA Z WSZELKICH UKŁADÓW I INNEGO PLUGASTWA ,MOGĄ KANDYDOWAĆ NA POSŁA LUB SENATORA. NOWY EKRAN.

  Obywatelskie Listy Wyborcze
  Komitet Wyborczy Wyborców NowyEkran.pl
  Obecna polska polityka to: człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.
  Czas na zmiany
  Jeśli masz dosyć walk fanatycznych watah, wciąż tych samych politycznych zombie i podrzucania Ci kiełbachy wyborczej – to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli tęsknisz za merytoryczną kampanią i odpowiedzialnością polityków za czyny i słowa – istnieje sposób na spełnienie tych oczekiwań.
  Sposób najlepszy, pierwszy w Europie i przełamujący wszelkie standardy.
  Obywatelskie Listy Wyborcze to sposób na przeformatowanie polityki. To innowacyjne działanie wirtualne będące jedynym zagrożeniem dla układów i układzików zasiedziałych urzędników. Tu nikt
  nie każe Ci głosować na nazwiska spod palca prezesa, partię z konserwy, obietnice których nikt nie wypełni. Tu nie jesteś jedynie mięsem wyborczym i nosicielem frekwencji.
  http://www.prawybory.net/static/o-nas

  Polubienie

  • Aśka 2 września 2011 o 10:06 pm

   Tak, może i to dobry pomysł, ale nie na miesiąc przed wyborami. Tak myślę.

   Polubienie

 62. Jony 2 września 2011 o 3:57 pm

  Efektem długotrwałego stosowania upraw GMO są odporne chwasty i owady
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/efektem-dlugotrwalego-stosowania-upraw-gmo-sa-odporne-chwasty-owady

  Polubienie

 63. FAKIR 2 września 2011 o 3:57 pm

  Zenobiuszu
  Analizowałem teraz wykresy, które zamieściłeś na swoim blogu, dotyczące trzęsień ziemi.
  Posiadałem również wiele tego typu opracowań w swoim archiwum.
  Rzeczywiście istnieje bardzo duży skok około roku 2001.
  Pytanie czym jest spowodowany?
  Odpowiedzi mogą być różne i już je przedstawiałem.
  Najbardziej skłaniam się do celowości z użyciem różnych technologii.
  Następnie wpływ Słońca.
  Należy wziąć również pod uwagę fałszowanie większości opracowań podawanych w mediach i necie, aby wprowadzić strach i dodatkową psychozę, która będzie synchronizowana z załamaniem społeczno-gospodarczym

  Polubienie

  • zenobiusz 2 września 2011 o 4:32 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/02/sloneczkoco-z-toba-oslabienie-heliosfery-what-has-happened-to-the-sun-solar-wind-speed-drops-to-near-50-year-low/
   Tu jest przyczyna,i właśnie nasze słoneczko wyłącza nam ochronę swojej heliosfery.

   Polubienie

   • monitorpolski 2 września 2011 o 8:33 pm

    Cholera, zaczyna się układać w logiczną całość. Mocny wiatr słoneczny to słabsze promieniowanie kosmiczne. Brak tej osłony powoduje zmiany w atmosferze, częstsze tworzenie się chmur, to może być także przyczyną wzrostu tektoniki – zmiany ciśnienia atmosfery mogą powodować ruchy pionowe płatów tektonicznych…

    Polubienie

    • peryskop 3 września 2011 o 1:55 am

     @monitorpolski – mówisz jakby ci mind zakontrolowali.

     Widać, że jak @Zenobiusz i @ORzesz dałeś się złapać na kawał podobny jak „Morning Glory”, tj dorabianie do zjawisk geoinżynieryjnych takich pozorów, aby wyglądały na zjawiska naturalne.

     A przecież każdy sprytny przestępca stara się umieścić fałszywe ślady lub podsunąć mylące hipotezy.

     Ci którzy wywołują trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, susze i huragany też są sprytni, więc wymyślają bajki o heliosferze i rozpisują niestworzone rzeczy, nie do zweryfikowania przez niezależnych ekspertów.

     Nie dawajmy się nabierać na chucpiarskie zagrywki agencji powołanych do ogłupiania ludzi.

     Polubienie

     • O Rzesz 3 września 2011 o 12:07 pm

      Peryskop … ręce opadają. Potwierdzasz, kolejny raz, dowody niezrównoważenia a przynajmniej niedouczenia i braku krytycznego osądu spraw. Przez takich jak ty internet stał się śmietnikiem i polem do ogłupiania ludzi przez tych których opisujesz. Oni to robią również dzięki tobie!. Ty jak Al Gore … mylisz klimat z pogodą a Ziemia nie ma już własnej dynamiki atmosferycznej bo wszystko jest sterowane przez ludzi. Jutro wystąpię do rady PAN by wystosowała wniosek o przyznanie ci nagrody Nobla.
      Dołączysz do „znamienitego” i nienależnego im grona polityków noblistów.

      Polubienie

      • peryskop 3 września 2011 o 3:31 pm

       @O Rzesz : „… ręce opadają.”

       Jak już całkiem opadną to skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, i oni na pewno dopasują ci bioniczne rączki opisywane często w mediach jako rewelacje – bo tak robią już od 40 lat!

       Za stwierdzenie, że przecież każdy sprytny przestępca stara się umieścić fałszywe ślady lub podsunąć mylące hipotezy – Nobla nie dają, bo każdy to wie.

       A was – „O” i „Rzesz”- ta przypomniania oczywistość wyraźnie poruszyła.

       Odczytajcie mój wcześniejszy koment dodany dziś. Zobaczycie że starałem się postawic was jeszcze na nogi. Ale teraz wyszło wam szydło z worka. Przyrównaniem mnie do Al Gore’a odkryliście się. Zmieńcie nicka i spróbujcie raz jeszcze, ale lepiej, bo będzie po premii.

       Polubienie

   • ostatni rozsądny? 3 września 2011 o 2:48 pm

    To w końcu sloneczko czy palec Bozy nam tu bruzdzi? Określił bys się chłopak…

    Polubienie

    • peryskop 3 września 2011 o 3:37 pm

     @ostatni rozsądny? Słoneczko jest OK.

     A najbardziej bruździ nam palec bynajmniej nie Boży.

     Określiłeś się chłopak…
     Zmień nicka i próbuj dalej.

     Polubienie

 64. sebecx 2 września 2011 o 3:58 pm

  123-sekund-blackout na dzisiaj wieszczył – igła wariuje….

  Polubienie

  • xoxoxo 2 września 2011 o 4:59 pm

   Bez przesady.
   Nic wielkiego poki co miejsca nie mialo. Niecale 7 na zachod od Alaski i 6,5 w Argentynie.

   Polubienie

 65. Kamil 2 września 2011 o 4:15 pm

  Już mamy wszyscy przeje*ane niema sie co przejmować.Zróbcie zapasy i takie tam. pozdro

  Polubienie

 66. Kamil 2 września 2011 o 4:22 pm

  Czuje każdy wstrząs płyt tektonicznych na swoim terenie.Raczej myślę że nic wam to nie mówi ale trochę wyoraźnią odpowiadałoby popracować.

  Polubienie

  • zenobiusz 2 września 2011 o 4:45 pm

   Jesteś Earthsensitive,wielu z czytelników też ,tylko o tym nie wiedzą,wolą zmienne odczucia psychiki i organizmu,rozmaite wędrujące bóle,i chandry bez powodu przypisywać HAARP – złowrogiemu.niż szukać innych przyczyn.
   I o to chodzi,i o to chodzi.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/01/07/niewyjasnione-dolegliwoscimoze-jestes-earth-sensitive-a-nibiru-coraz-blizej/

   Polubienie

   • Marcin 4 września 2011 o 10:39 am

    Typowy agent dezionformacji!

    Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 5:56 pm

   och, ja też czuje wszcząsy płyt tatektonicznych na moim terenie, zwłaszcza że całkiem niedawno spotkaliśmy się z kumplami pod blokiem na jaranie i po dwa jabole na łep ; D 😉

   Polubienie

 67. kolekcjonersurowcow 2 września 2011 o 4:32 pm

  Ludzie nisko upadli, jeżeli PRODUKUJĄ Z LUDZKICH ZWŁOK DIAMENTY, sami przeczytajcie
  http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com/2011/09/02/diamenty-ze-zwlok

  Polubienie

 68. Ania 2 września 2011 o 4:53 pm

  Trochę dzisiaj Ziemia wpadła w dygotki…
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dpoleshift%26hl%3Dpl%26biw%3D828%26bih%3D508%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earthquakes-worldwide&usg=ALkJrhi0B_i7atIH8zf-0dZUBz7JwRXqzg

  Polubienie

 69. ussus 2 września 2011 o 5:02 pm

  Wyniki wyborów sa przedstawiane przez komputer – to komputer je oblicza. Jeśli ktoś wierzy w uczcowość takich wyników to jest chory psychicznie ergo nie potrzeba rzadnych fałszerstw wyborczych (elita nie matrwi się o wynik wyborów). Komputery odpowiednio „podrasowane” przedstawią „odpowiednie” wyniki. Więc chłopaki z pisu i po śpią spokojnie… ale my rzeczywiście mie mamy powodów do zadowolenia.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2011 o 8:38 pm

   Dokładnie tak jest. Na Florydzie udało się przestawić wyniki. Bush otrzymał głosy Gore, a Gore Busha – wyszło, że Bush został preziem. Te kanty w USA powychodziły na jaw, były w wielu stanach. Co ciekawe, wszystkie firmy produkujące maszyny głosujące są bardzo blisko powiązane z Izraelem.

   Polubienie

 70. ALFA 2 września 2011 o 5:04 pm

  MARKOWE CIUCHY
  Ślady toksycznych substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia zostały wykryte w produktach wytwarzanych przez czternastu czołowych producentów odzieży, powiedział we wtorek Greenpeace. Próbki odzieży ekskluzywnych marek takich jak Adidas, Uniqlo, Calvin Klein, H & M, Abercrombie & Fitch, Lacoste, Converse i Ralph Lauren okazały się skażone chemikaliami, znanymi jako nonylofenolu etoksylany, powiedziano podczas inauguracji raportu „Dirty Laundry 2”.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/zniewieszczajace,p468760856

  Polubienie

 71. obnie.pl 2 września 2011 o 5:10 pm

  Kawałek wolnej Polski – msze święte odprawiane przez księdza Piotra Natanka – transmisje live:
  http://24l.eu/fz

  Polubienie

 72. Mr.NoBody 2 września 2011 o 6:00 pm

  kefir2010, Fakir, O Rzesz jak ja lubie takich jak wy prostych ludzikow bozej wiary :D.

  Wiecie jaki ludzie wierzacy maja problem ?:
  1. Mysla ze ich wiara jest jedyna wiara i prawda we wszechswiecie.
  2. Nie potrafia ruszyc swoim malym mozdzkiem i wyobrazic sobie ze bog moze nie istniec a
  wszechswiat moze sie dzialac na innych zasadach.
  3. Wszystkich ludzi o innych pogladach wrzucaja do wora nazywajac szarlatanami ktorzy maja cos wspolnego z diablem najlepiej na stos ich.
  4. Nie potrafia zdystansowac i nie znaja sie na sztuce. Tak dla wiadomosci wokalista jednego z najbardziej uwazanych przez ludnosc wierzacaych satanistycznego zespolu „Slayer” jest praktykujacym katolikiem i jak widac koles jest wyluzowany i zdystasowany. Przydaloby sie to kazdemu wierzacemu w boga czlowiekowi taki dystanas do swoich pogladow.

  Polubienie

  • kefir2010 2 września 2011 o 6:21 pm

   chłopcze, ja nie mam żadnych problemów, pełen looz i spontan. jednak nikt mi nie wmuwi że białe jest czerwone i na odwrut :> pokazywanie szatanowskich gestów na koncertach to propagowanie satanizmu.
   metal to także muzyka, której genezą był szatanizm. metal może zniszczyć człowieka.

   i tak:
   1. moja wiara nie jest jedyną, każdy ma własną drogę do Boga, na których to drogach czychają diabeł i jego kurwy ; D
   2. potrafię sobie wyobrazić, że Bóg jest dobrą energią, a lucyfer – złą. taką koncepcję przedstawia czill ałtowa wersja new age. natomiast ludzie ogłosili, że Boga nie ma, i znajdują sobie bożków pobocznych do czczenia – takich jak niedźwiadek z berlińskiego ZOO, który już za życia stał się obiektem niemal boskiego kultu. a także pieniądz.
   3. muzułmanie nie mają nic wspólnego z satanizmem – dla przykładu. ale są różne wersje islamu, także te skrajne, w których praktykuje się okaleczanie ludzi. akceptujesz to? mi też się nie podoba, że naszego Papieża, Jana Pawła II pokroili na kawałki i rozwlekli po całym świecie jako relikwie. a nawet bardzo mi się to nie podoba, że obecny k. o. ś. c. i. ó. ł. nie zna żadnej świętości.
   4. kawałek który przedstawiłeś to kryptopromocja szatanizmu (zawsze tacy jak Ty mogą powiedzieć, że to tylko jaja są!) połączona z dysharmonijnym jazgotem. polecam więc gatunek muzyki o nazwie power noise tudzież czysty industrial. znasz się na sztuce? słuchaj jazgotu już nie gitar, ale wprost z hal produkcyjnych ; D 😉 buhaha! buahaha! buahaha! 😀

   Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 6:59 pm

   Znałem wielu takich zdystansowanych.
   Teraz ja mam kochającą Żonę i święty spokój, a moi wyluzowani koledzy z dawnych lat albo siedzą w pierdlu, albo gryzą glebę. Na maxa się wyluzowali.
   Nigdy nie nazwałem nikogo szarlatanem, tylko dlatego, że ma inne poglądy, czy wiarę.
   Wręcz przeciwnie.
   Sprawiasz wrażenie młodego człowieka, który jeszcze nie jedno w życiu przejdzie i wielu rzeczy się nauczy. Mam nadzieję, że Twoja droga do Boga będzie mniej wyluzowana niż moja. Większość takich luzaków jakim ja byłem kończy jak napisałem we wstępie.
   Dzięki swojej pracy spotykałem wielu artystów z „pierwszych stron gazet”. Bywałem na wielu ich imprezach i mało brakowało, że zupełnie bym się stoczył. Mam bardzo jasne pojęcie co to znaczy dystans, co to znaczy pożyteczny idiota, a co to znaczy satanista z premedytacją.
   Wiem od kiedy i jakie wytwórnie promowały satanizm, kiedy jeszcze niewielu miało pojęcie, że są podprogowo sterowani.
   Cały ten tzw show biznes to jedna wielka lipa. Nie wejdziesz do tej gry jeśli nie zaakceptujesz zasad właścicieli przemysłu muzycznego. Są to ci sami właściciele, którzy mają w garści główne media. One również zajęły się promocją wszelkiego rodzaju zboczeń. Mam wielu kolegów dziennikarzy. Nie zostaniesz „wziętym” dziennikarzem, jeśli nie podpiszesz lojalki ze służbami specjalnymi. Musisz bredzić co ci „naczelny” napisze na kartce, albo powie do ucha.
   Tak wygląda ten wielki artyzm i wolność słowa na całym świecie.
   Możesz być wielkim artystą ale na jakiejś pipidówie, jeśli nie zaakceptujesz szemranych eminencji ,które trzymają w garści show biznes.

   W sprawie Boga możemy pisać wiele. Bardzo lubię tego typu rozmowy.
   Zespół Slayer to tylko zwykłe piardnięcie w bogatej historii świata.
   Jeśli chcesz ze mną rozmawiać na temat Boga napisz co przedstawia ten rysunek i skąd pochodzi. Wtedy będę wiedział jakie jest Twoja wiedza na temat Boga.
   http://imageshack.us/photo/my-images/30/200333.jpg/

   Polubienie

   • zenobiusz 2 września 2011 o 10:37 pm


    Toteucyo Jesuchristo Quetzalcóatl carrying the Cross

    Polubienie

 73. darek 2 września 2011 o 6:16 pm

  Wśród dodatków do żywności zajmują symbole od E1400 do E1500, można je spotkać w puddingach daniach typu fix, jogurtach, ketchupie. Przede wszystkim należy obalić mit pokutujący w społeczeństwie – skrobia modyfikowana nie powstaje na drodze modyfikacji genetycznych. Skrobia modyfikowana jest produktem pochodzenia roślinnego, może być produkowana z upraw genetycznie modyfikowanych, jednak sama skrobia pochodząca z upraw niemodyfikowanych genetycznie nie podlega późniejszym modyfikacjom genetycznym. Może być ona spożywana przez wegetarian i wegan.

  W produkcji spożywczej wykorzystuje się cztery źródła skrobi (w kolejności od najczęściej wykorzystywanych do modyfikacji chemicznej)

  kukurydza
  ziemniaki
  tapioka
  pszenica

  Myśląc o skrobi modyfikowanej trzeba myśleć o całej grupie związków – skrobia może być przecież modyfikowana na różne sposoby. Modyfikacja skrobi natywnej (niezmodyfikowanej) polega głównie na działaniu związkami chemicznymi – dzięki temu do cząsteczek skrobi doczepiają się elementy, które odpowiadają za zmianę jej właściwości. Często wykorzystuje się ją również do zagęszczenia produktu aby dać złudzenie, że jest on bardziej tłusty, lub jako wypełniacz.

  Skrobia poddana modyfikacjom to wciąż skrobia, jednak zmieniona w sposób chemiczny. Uzyskuje się dzięki temu specyficzne właściwości. Sztandarowym przykładem są tutaj kisiele które wystarczy zalać wrzątkiem w przeciwieństwie do zwykłego kisielu który należy gotować. Poprzez modyfikację chemiczną skrobia może łatwiej kleikować, inna modyfikacja pozwala na zwiększenie ilości wchłanianej wody, czy mocniejsze pęcznienie skrobi.

  Tak naprawdę nie ma się czego bać, skrobia modyfikowana to skrobia zmieniona w sposób który jest nieszkodliwy dla człowieka. Można ją ze spokojem jeść i nie ma sensu wybierać produktów spożywczych pod względem zawartości bądź braku skrobi modyfikowanej.

  Polubienie

  • peryskop 3 września 2011 o 2:22 am

   @Darek, przeczytaj ten fragment ze zrozumieniem.
   A jak trzeba to jeszcze raz, albo parę razy.

   „Przede wszystkim należy obalić mit pokutujący w społeczeństwie – skrobia modyfikowana nie powstaje na drodze modyfikacji genetycznych. Skrobia modyfikowana jest produktem pochodzenia roślinnego, może być produkowana z upraw genetycznie modyfikowanych, jednak sama skrobia pochodząca z upraw niemodyfikowanych genetycznie nie podlega późniejszym modyfikacjom genetycznym.”

   Czy zauważyłeś brak jakiegokolwiek warunku wykluczjącego GMO?

   A za to jest „może być produkowana z upraw genetycznie modyfikowanych”.

   To się nazywa wpuszczanie w maliny modyfikowane semantycznie poprzez niedpowiedzenie.

   Polubienie

 74. ARTUR 2 września 2011 o 7:46 pm

  Bardzo ożywiona dyskusja więc i ja dorzucę swoje trzy grosze .Kometa na pewno nie jest zwykłym kawałkiem lodu ,nikt bowiem nie powiedział nic o jej wadze ,a ważyć może nawet więcej niż ziemia .Trzęsienia ziemi mogą też być początkiem powstania nowego lądu na Pacyfiku i początkiem rozpadu obu Ameryk .

  Polubienie

  • hjk 2 września 2011 o 11:52 pm

   tak a propos kosmicznej wagi, to jak ustalić, jaką mase ma ziemia, słońce czy inne planety?
   jak to zrobili astronomowie?

   Polubienie

   • monitorpolski 3 września 2011 o 8:20 am

    Wydaje mi się, że średnią masę Ziemi można ustalić na podstawie jej siły ciążenia. Inne masy oblicza się na podstawie ich oddziaływania z Ziemią. Można też zbadać jakie jest zakrzywienie promieni świetlnych i obliczyć masę obiektu, ale to dotyczy głównie obiektów b. masywnych.

    Polubienie

 75. snajper 2 września 2011 o 7:59 pm

  Nie kupuj produktów zawierających modyfikowaną kukurydzę i soję jako dodatki

  poprosze o szeggółowe informacje dotyczące produktó zaprawionych modyfikowaną kukurydzą ustawianych na półkach Biedronki i tego typu klono=podobych spożywczaków.

  Znalazłem coś takiego dotyczące:

  Symbolika Voodoo-Reptaliańska „via” kryminalne oficjalne oświadczenie firmy „Bielmar” ukazujące eugeniczny proceder redukcji populacji ludności:
  http://www.bielmar.pl/index.php?GRUPA=2&ID=166

  „Unia Europejska zgodnie z Dyrektywą 2001/18/EC przyjęła do obrotu odmiany rzepaku genetycznie modyfikowanego.

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Monsanto:

  – nasiona GT73 do wykorzystania w produkcji pasz i do celów przemysłowych

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Bayer CropScience:

  – nasiona Ms8, Rf3 do wykorzystania w produkcji pasz i w procesach technologicznych

  – nasiona Falcon GS40/90pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Liberator pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Linia T45 do wykorzystania w produkcji pasz i innych procesach technologicznych

  Wprowadzenie odmian roślin genetycznie modyfikowanych miało na celu zwiększenie plonów, zmniejszenie zużycia herbicydów, obiecywano rozwiązanie problemu głodu na świecie. Tymczasem dotychczasowe doświadczenia przeczą założeniom.

  Rzepak łatwo krzyżuje się z innymi roślinami z rodziny krzyżowych, na polach gdzie uprawiany był rzepak modyfikowany pojawiają się chwasty tzw. superchwasty, które są uciążliwe lub niemożliwe do zwalczenia. Rzepak łatwo się rozprzestrzenia, pyłki rzepaku mogą być przenoszone na odległość 26 km. Zgoda na import całych nasion rzepaku GMO (dopiero na miejscu nasiona mają być mielone) tylko do celów paszowych oraz do celów przemysłowych spowoduje rozprzestrzenianie się nasion na drodze ich transportu. Ponadto trwają badania nad wpływem roślin genetycznie modyfikowanych na zdrowie ludzi i zwierząt. Pierwsze doniesienia mówią o różnych anomaliach w funkcjonowaniu organizmów: podwyższenie liczby białych krwinek, wzrost poziomu cukru, zaburzenia w pracy nerek i wątroby.

  W obronie przed dopuszczeniem do obrotu roślin GMO podejmowane są różne działania oddolne. Są to np. indywidualne i zbiorowe apele do Ministerstwa Rolnictwa o wprowadzenie zakazu importu do Polski rzepaku GT73. Samorządy terytorialne podejmują uchwały, w których ogłaszają swoje obszary strefami wolnymi od organizmów modyfikowanych genetycznie. Zgodnie jednak z interpretacją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi uchwały te wyrażają jedynie stanowisko samorządów w sprawie GMO. Nie można przypisać tym aktom charakteru aktów prawa miejscowego.

  Rolnik sam podejmie decyzję, co wysieje na swoim polu, ale musi się liczyć z tym, że zebranego plonu nie sprzeda.

  Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych. „

  Polubienie

 76. Jano 2 września 2011 o 8:14 pm

  Powiem wam ze dzis wieczorem widzialem nad malopolska dokladnie trasa nowy sacz – limanowa obiekt do złudzenia przypominający ten z tego filmu ( http://www.youtube.com/watch?v=JO43vn6BFVw ) i to nie wygladalo jak samolot. to bylo na tle czerwonego nieba poświata wokol niego byla duza nie taka jak kolo samolotu mogla by byc. Podszedlem do goscia ktory kosil traw i mu pokazuje i on tez to potwierdzil ze nie wyglada mu to na samolot. Zaczalem sie powaznie zastanawiac nad tym co sie dzieje na ziemi. Moze ktos inny tez cos podobnego spostrzegl

  Polubienie

 77. isarhecht 2 września 2011 o 8:19 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=X2HGN7SWyKE&feature=player_embedded ten filmik potwirdza info od Leśnego ,znalazlem na delta blog. Tunele i bazy podziemne dla wladzy pod koniec 2011 .Berluskoni dzisiaj w stresie tez cos dorzucil ,za kilka miesiecy ma go niebyc i ma wszystko w nosie.

  Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 8:26 pm

   Bunkry rzeczywiście są budowane od około 2002 roku.
   Dwa z nich widziałem osobiście. Jeden w Watykanie, a drugi niedaleko Cancun.
   Jak wspomniałeś budowane są „dla władzy”. Tylko czy Berlusconi do niej należy? Trudno powiedzieć. Raczej nie. On często plecie od rzeczy. Moim zdaniem ludzie jego pokroju to zwykłe marionetki, które po wypełnieniu zadania zostaną „wyrzucone”.

   Polubienie

  • Konarski 3 września 2011 o 11:26 am

   Putin zapytany niedawno kto będzie prezydentem Rosji w następnej kadencji, on, czy Miedwiediew, odpowiedział: „Będziecie wszyscy zaskoczeni”. Jeśli będzie wojna, to wybory zostaną odwołane, i wszystko pozostaje po staremu. O to chodziło Putinowi?

   Polubienie

 78. FAKIR 2 września 2011 o 8:21 pm

  W sprawie nagłej blokady eksportu ropy przez Rosję są dwie wersje
  -oficjalna, że koncerny za dużo eksportowały i zabrakło w kraju
  -nieoficjalna, ale bardziej prawdopodobna, że wojsko zwiększyło zakupy i zużycie.

  Pamiętam nie dawno wiadomość o wielkich manewrach na Arktyce.
  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,106024,10096165,_Polnoc_jest_nasza___Rosyjsko_kanadyjska__wojna__o.html

  Polubienie

 79. monitorpolski 2 września 2011 o 8:23 pm

  Jak chcesz żyć, skoro nie będziesz miał co żryć? No bo chyba tego świństwa GMO nie chcesz wpieprzać? A może ty z tych lepszych, co będą mieć specjalny import? Zrozum, że GMO to ludobójstwo, a na razie tylko PiS może nas uratować. Nikt nie podał dotąd innego sposobu.

  Polubienie

  • The Sign Painter 2 września 2011 o 9:44 pm

   Oczywiście, że jest sposób. Wolny rynek. Ludzie będą kupować to, na co będą mieli ochotę. Ktoś cię zmusza do jedzenia GMO? (Nie mówiąc o tym, że od dawna działa ono w PL)

   Polubienie

   • 999AQQ 2 września 2011 o 10:01 pm

    @The Sing P…Uprawy GMO pylą nawet na 100km! U nas są małe skrawki pól i zdrowa ekologiczna uprawa nie ma szans się obronić, zostanie skażona tym g-wnem, wtedy Mo-to może zaskarżyć rolnika o bezprawne i samowolne użycie nasion modyfik.-/patent/

    Polubienie

   • peryskop 3 września 2011 o 1:09 am

    @The Sign Painter musisz być nieźle POklapkowany.

    Znika nakaz oznaczania produktów i składaników GMO. Czy pani Krysia, ta przy kasie, zagwarantuje ci, że pomidory to klasyk, a tamten kurczak pasiony tylko staromodną kukurydzą?

    Czy nie za często telewizję oglądasz jeśli jeszcze wierzysz w wolny rynek?

    Obudź się chłopie, bo nawet nocnika bez ręki nie zobaczysz!

    Polubienie

   • monitorpolski 3 września 2011 o 8:54 am

    Jaki „wolny rynek”?! Z bronią biologiczną? Podobnie – czy wypuszczenie sztucznie skonstruowanego zabójczego w 99,9% wirusa jest „wolnym rynkiem”?

    Polubienie

    • The Sign Painter 3 września 2011 o 12:19 pm

     Ale poza tym macie jakieś dowody popierające te tezy? Pylenie na 100km? Skąd macie te dane? Pomijając, że rośliny GMO i te nazywane przez was „naturalnymi” (choć nimi nie są już od dawna) nie mogą się krzyżować. Osobiście wolę już genetycznie modyfikowane, niż pryskane chemią, która szkodzi dużo bardziej. Oskarżenie o oglądanie telewizorni jest nieuzasadnione, gdyż jej po prostu nie oglądam wcale. Na komentarz Pana Marka nie odpowiem, gdyż jest on fantazyjny i nie związany z tematem.

     Polubienie

 80. olo 2 września 2011 o 8:32 pm

  BEZCENNE INFORMACJE OD KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO ! OBEJRZYJ KONIECZNIE I PRZEKAŻ http://www.youtube.com/watch?v=HAEKDbAc9_U http://www.youtube.com/watch?v=DNRgwyhYcsc

  Polubienie

  • FAKIR 2 września 2011 o 8:36 pm

   Cóż za bezcenne informacje od wujka dobra rada jackowskiego
   Pycha! http://www.youtube.com/watch?v=E9JoOh9fBR0

   Polubienie

 81. FAKIR 2 września 2011 o 8:34 pm

  UWAGA UWAGA UWAGA
  trochę dla rozluźnienia atmosfery HIT przedwyborczy!!!!!!

  Reporter do Janusza Korwina-Mikkego:

  — Wszyscy kandydaci chętnie przedstawiają swoje zalety. Może dla odmiany proszę powiedzieć, co jest pańską największą wadą?
  Mikke:
  — Z całą pewnością szczerość
  — Ależ większość wyborców uznałaby to zapewne za zaletę!
  — Szanowny panie, gówno mnie obchodzi, co myśli większość wyborców!

  Polubienie

 82. deYablos 2 września 2011 o 8:38 pm

  Siemka! Ot Waszmościowie zagwostka, to jest numer, aż sie usmiałem……….o ironio!!!! : http://motherjones.com/tom-philpott/2011/08/monsanto-gm-super-insects

  Polubienie

  • monitorpolski 3 września 2011 o 8:14 am

   Mówiono o tym na konferencji GMO we Wrocławiu. Owady się dostosowują, z nami trochę gorzej…

   Polubienie

 83. OlO 2 września 2011 o 9:07 pm

  Ta cywilizacja idzie w przepaść!
  http://www.pudelek.pl/artykul/34803/4_latka_ze_sztucznym_biustem_i_posladkami/

  Polubienie

 84. Ania 2 września 2011 o 10:00 pm

  Sami oceńcie, jak z tym jest.
  http://innemedium.pl/wideo/media-przygotowuja-nas-zagrozenia-kosmosu

  Polubienie

  • blip 3 września 2011 o 8:44 am

   A jak ma być ? Oczywiście, że zagrożenie z kosmosu istnieje. My jesteśmy robactwem na naszej planecie, a co dopiero w skali kosmosu. Nie mamy na to wpływu i możemy dosłownie tyle, co nic.

   Polubienie

   • peryskop 3 września 2011 o 3:50 pm

    @blip – Orson Wells się kłania!

    Tamten dowcip tak się udał, bo naiwni Amerykanie uwerzyli w inwazję kosmitów,
    że od dawna planowali żeby to powtórzyć tylko na skalę globalną.

    Polubienie

    • peryskop 3 września 2011 o 4:08 pm

     I jest ważne to, że podczas nadawania audycji radiowej Orsona Wellesa z 1936 roku opartej na powieści H.G. Wellsa pt. „Wojna światów”, wielu radiosłuchaczy fikcję wzięło jednak na serio, myśląc że rzeczywiście doszło do inwazji Marsjan. Ale wtedy to był niewinny kawał.

     Natomiast szykowana teraz powtórka na globalną skalę ma na celu wprowadzenie rządu światowego i zniewolenie narodów.

     Polubienie

 85. Jony 2 września 2011 o 10:39 pm

  Ambasador Izraela wyrzucony z Turcji
  http://www.sfora.pl/Ambasador-Izraela-wyrzucony-z-Turcji-a35555

  Polubienie

 86. zenobiusz 3 września 2011 o 12:21 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/02/presenting-goldman-sachs-top-secret-%E2%80%9Cthe-world-is-ending-so-let%E2%80%99s-all-profit%E2%80%9D-report/
  Może się komuś przyda,zwłaszcza politykom ta wiedza.Goldman Sachs,pono już jest w Polsce.

  Polubienie

 87. Jony 3 września 2011 o 4:32 am

  USA ostrzegają przed atakami na świecie
  Władze Stanów Zjednoczonych wystosowały ostrzeżenie do amerykańskich obywateli na całym świecie przed zagrożeniem terrorystycznym ze strony Al-Kaidy i jej odgałęzień w związku ze zbliżającą się 10. rocznicą zamachów z 11 września na USA.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-ostrzegaja-przed-atakami-na-swiecie,1,4838041,wiadomosc.html

  Chyba coś szykują na 11 września.

  Polubienie

  • kuro 3 września 2011 o 8:45 am

   Gdyby cos szykowali to specjalnie by o tym trabili, ostrzegali? Potrafisz myslec logicznie? Chyba niczego nie szykuja na 11 wrzesnia. Akurat te ostrzerzenia dla normalnej osoby o niczym nie swiadcza.

   Polubienie

   • iHe 3 września 2011 o 9:52 am

    Z reguły w ten sposób dają do zrozumienia pachołkom od bezpieczeństwa,że to będzie wewnętrzna robota,żeby służby NWO udające państwowe się nie zestresowały…A czy akurat 11ty,dość bezczelnie sobie nwowcy postępują; kto wie,jak bardzo chcą pójść po bandzie.
    Zawsze mogą zwalić na okultystycznych fundamentalnych alkaidowców dla których to święta data..I sposób na upokorzenie najświętszego U. s.a. z.oo
    Ja bym tej daty nie skreślał dobrze wypromowana.
    Jeszcze można by ja ogłosić jako dzień święty dla islamistów tryumf nad wilkim szejtanem.

    „Religijnym muzułmanom, także w Arabii Saudyjskiej uchodzącej za wiernego sojusznika USA, Ameryka kojarzy się z Wielkim Szatanem. W Koranie szatan to nie imperialista, ale zły duch, „który podszeptuje pokusę w serca ludzi” (sura 114, werset 5). Dziś kusi on nie tylko alkoholem i seksem.”

    Generalnie plansza ustawiona: czarne pionki to Arabowie,białe nato /izrael pytanie tylko jak zachowają się czerwone pionki.Białe postęp -czarne ciemnota religijna,białe demokracja- czarne reżim.
    Żyjemy w czarno-białym 😉 świecie mimo ,że mamy 3D kolorowe telawivzory fullHD i666 kanałów z tego samego źródła kontroli informacji.
    Żeby nie było – są tam i wiadomości z drzewa życia tylko trzeba je sobie wyłuskać.

    .

    Polubienie

 88. PokójWam 3 września 2011 o 7:14 am

  http://radtrap.wordpress.com/2011/09/02/cyber-terroryzm-i-zbiegi-okolicznosci-w-polskim-wykonaniu/

  Polubienie

  • monitorpolski 3 września 2011 o 8:09 am

   Potwierdza to tylko obawy „leśnego”, że polski rząd wykonuje tylko rozkazy.

   Polubienie

 89. blip 3 września 2011 o 8:41 am

  Wow. Autor artykułu tak bardzo się namęczył, a moim zdaniem żadnego stanu wyjątkowego nie będzie. Nic się nie wydarzy. Przyjdą wybory i dalej będzie syf, z którym obecnie mamy do czynienia. Nic poza tym.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 września 2011 o 8:45 am

   Obyś miał rację. Niezależnie jednak od tego czy będzie, czy nie, jest tu dużo cennych skumulowanych informacji.

   Polubienie

  • FAKIR 3 września 2011 o 8:53 am

   W pewnym sensie tak będzie, że przyjdzie nam się dalej męczyć w tym systemie.
   Oczywiście mogą być jakieś duże ekscesy typu zamachy itd…
   Nie spodziewam się wielkiej zawieruchy w Europie, gdyż jest już prawie „ułożona” pod NWO.
   Zrobią sobie Europę dwóch prędkości i Francja z Niemcami będzie łoić biedniejszych i słabszych militarnie. Już mogą wykupywać wszystko za grosze i robią to od dawna. Jeśli nadejdzie prawdziwa recesja wtedy stowarzyszenia NWO wywodzące się w głównej mierze z tych krajów, przejmą zupełnie wszystko ZA DŁUGI w takich krajach jak Polska, Słowacja czy Rumunia.
   Kursy walut będą sprzyjać strefie EUR.
   Złotówka poleci na łeb na szyję już na jesieni tego roku

   Polubienie

 90. kuro 3 września 2011 o 8:47 am

  Informacji dotyczacych tego jak zachowac sie w przypadku tzw stanu wyjatkowego jest tutaj naprawde sporo i warto je znac. Natomiast juz twierdzenia ze taki stan nadejdzie w tym roku to jakas kompletna groteska. Nie ma ZADNYCH podstaw by tak sadzic. Lesny tylko sie osmieszyl.

  Polubienie

  • FAKIR 3 września 2011 o 9:02 am

   On może nadejść w każdej chwili, ze względu na rozruchy uliczne.
   Jak napisałem powyżej ludzie w Europie już są do tego stopnia wytresowani (zniewoleni), że poza Grecją nie widać oznak zdecydowanego sprzeciwu, więc może być tak, że „agenci” NWO sprowokują rozruchy w różnych krajach, żeby wprowadzić dalsze restrykcyjne prawa.
   Moim zdaniem nie planują na razie jakiś dużych rozruchów, ale kontrolowane przez służby specjalne. Coś jak palenie aut w Berlinie, czy ostatnio gówniarze w WLKB.
   Napisali w swoich planach : „Porządek z chaosu”, więc można zadać pytanie jak wielki musi być ten chaos ogólnoświatowy, żeby można było ludzi zaczipować i wprowadzić rząd światowy??

   Polubienie

 91. Rodriguez7 3 września 2011 o 8:53 am

  ACHTUNG ACHTUNG

  Mam ogromną prośbę do Zenobiusza.
  Właśnie z kolegą postanowiliśmy zacząć składać orgonity bo czas nagli dlatego nasza gorąca prośba do Ciebie; potrzebujemy żebyś nam jakieś kryształy z allegro wybrał no i żywicę jakbyś mógł też przy okazji. Proszę o response:)

  Polubienie

 92. nowy84 3 września 2011 o 8:55 am

  cosik ostatnio nieciekawego się dzieje z naszym słoneczkiem 😦

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tarcza-sloneczna-pelna-plam-wiatr-sloneczny-ma-rekordowo-niski-poziom

  Polubienie

 93. vortex 3 września 2011 o 9:24 am

  Wylazlo na wierzch ze rzad amerykanski eksperymentowl na ludziach choroby weneryczne. http://www.youtube.com/watch?v=n-dg6Uou_KY

  Polubienie

 94. navigator 3 września 2011 o 9:28 am

  ja muszę wiedzieć wcześniej, żebym z Angli zdążył, czwarty…

  Polubienie

 95. Pingback: Linki, e-maile i komentarze, 3 września 2011r « Monitorpolski's Blog

 96. Hamerykanczyk 3 września 2011 o 1:24 pm

  A tutaj piekne zdjecie na kogo bedziemy glosowac, glosujac na PiSlam !

  Polubienie

  • monitorpolski 3 września 2011 o 1:56 pm

   Oni z każdym to robią by potem to wykorzystywać. Głosuj na PO, będziesz żałował jak ci dzieci albo wnuki staną się bezpłodne przez GMO.

   Polubienie

 97. Schabowy 3 września 2011 o 4:29 pm

  Autora artykułu powinno się złapać i odizolować bo straszy społeczeństwo.Ale przy okazji widać jak na dłoni ile w Polsce mamy kretynów. Jedni kretyni podniecają się drugim kretynem co napisał ten chory artykół a wszyscy razem idą za mega opętanym fanatykiem z witryny zbawienie.com.
  Ludzie czy wy nie widzicie że te osoby co zakładają takie witryny to najpospolitsze ścierwa i sekciarze.
  Jak wy im wierzycie to nie ma już Polski.To po prostu wstyd!

  Polubienie

  • monitorpolski 3 września 2011 o 4:43 pm

   Wiesz kto tak „łapał” za wyrażanie swojej opinii? Hitler, Stalin, Mao-Tse-Tung – najgorsi ludobójcy w historii. Chcesz się pod nimi podpisywać?

   Polubienie

 98. theoweinberger 3 września 2011 o 7:27 pm

  Strasznie się przestraszyłem tym wszystkim. Ale pewnie o to chodziło, prawda?

  Polubienie

 99. bofik 4 września 2011 o 8:27 am

  Janusz Korwin-Mikke – mówi od 20 lat zawsze to samo, nie zmienia swoich poglądów jak bandyci z obecnego rządu, w czasie swojej krótkiej kadencji w latach 90, zainicjował m.in ustawę lustracyjną, wychodził w tym czasie również z propozycjami zakazu uchwalania budżetu z deficytem itp. Przez to wszystko jest od tamtej pory poza głównym nurtem politycznym – czyli kloaką – gdyby był takim samym oszustem i bandytą jak ci co teraz rządzą to by rządził i kradł razem z nimi, tymczasem prezentuje całkowicie odmienne poglądy i nie zmienia ich – poglądy, idee i wartości jakie głosi to takie na których USA w 19 wieku stały się największą potęgą światową.

  Polubienie