Panika w Izraelu, wszystko się sypie

(…) W Izraelu znów dochodzi do masowych protestów, na ulicach jest ponad 500,000 ludzi, być może nawet milion. Żydzi dopominają się politycznej sprawiedliwości w społeczeństwie, które miało być rzekomo wzorem demokracji. W ciągu kilku dni wrócą do kraju izraelscy dyplomaci wyrzuceni z Turcji, jest drugim po USA partnerem militarnym tego kraju (…)  

=======================================================================
Na pods.  Israeli At Risk: Fear of “Delegitimization” Pushes Israelis Terrorism (Izrael zagrożony: Obawa przed „delegitymizacją” prowokuje izraelski terroryzm) http://www.veteranstoday.com/2011/09/03/israeli-at-risk-fear-of-delegitimization-pushes-israelis-extremists-to-consider-terrorism/

Na stronie amerykańskiej organizacji „Weterani Dzisiaj” (Veterans Today) ukazał się kolejny szokujący artykuł redaktora naczelnego, Gordona Duffa na temat powiązań polityki bliskowschodniej z sytuacją w świecie.

Izrael jest gotów na opcję ostateczną

Duff pisze, że izraelscy liderzy, o wiele bardziej ekstremistyczni niż sam premier Netanyahu są bliscy paniki. Istnieje wielka obawa, że na świecie dojdzie do wprowadzenia w życie bardzo groźnych planów przez siły interesu związane z Izraelem, gdyż ten czuje się poważnie zagrożony.
Izraelczycy są już zmęczeni bezrobociem, ilością bezdomnych, oszustwami wyborczymi i korupcją w rządzie. Rozumieją przez to podobne problemy Amerykanów i nie mają zamiaru tego zaakceptować.
Mają też dość rządu Netanyahu i ciągłych zagrożeń terrorem, który jest zazwyczaj powodowany „wygodnymi” atakami, które tak naprawdę są wygodne dla władz, jak np. pośmiertne nagrania Bin Ladena, które tak przydały się Bushowi.
Przez 10 lat „Władcy Świata” mieli wrażenie, że budują coś o wiele bardziej diabolicznego niż „Projekt Nowego Amerykańskiego Wieku” (PNAC). Działania, których dokonywali miały na celu podważenie legalnych rządów i prawdziwej demokracji, co w efekcie musiało się skończyć nie tylko rozruchami, ale prawdziwą eksplozją społeczną – gdyż ograniczone środki i brak przyszłości doprowadziły wykształconych młodych ludzi na skraj nędzy. W efekcie, świat wejdzie w okres ciemności i krwawych rewolucji, które wymażą wiedzę zdobytą przez wieki. Przez 10 lat realizowany był orwellowski koszmar wywoływania jednej wojny za drugą, kolapsu za kolapsem, zastraszania, dezinformacji, kontroli umysłu, wprowadzania fałszywej rzeczywistości za pomocą kontrolowanych mediów i wirtualnych dezinformatorów czy też psychopatów.

11 sierpnia 2011 syn Kaddafiego, Saif, uczestniczył w spotkaniu w Kairze, w którym dyskutował na temat użycia palestyńskich organizacji charytatywnych kierowanych przez Mossad, w celu opłacania blogerów i działaczy popierających Kaddafiego. Na spotkaniu był m.in. były osobisty wysłannik Busha, David Welch, obecnie prezes Bechtela – firmy konstrukcyjnej i petrochemicznej. Strony Kaddafiego i egipską reprezentowali agenci wywiadów, ale byli też przedstawiciele Mossadu i CIA. Przewodniczył kongresman Dennis Kucinich z Ohio, którego Gordon Duff określa jako „jednego z ludzi Mossadu w Kongresie”.
(komentarz monitorpolski: Kucinich mógł być wmanipulowany w to spotkanie, tak samo jak sam Saif Kaddafi. Pozytywne działania tego demokratycznego kongresmana świadczą raczej o tym, że może mieć dobre intencje i chce uratować Libię przed krwawą wojną).

W Izraelu znów dochodzi do masowych protestów, na ulicach jest ponad 500,000 ludzi, być może nawet milion. Żydzi dopominają się politycznej sprawiedliwości w społeczeństwie, które miało być rzekomo wzorem demokracji. W ciągu kilku dni wrócą do kraju izraelscy dyplomaci wyrzuceni z Turcji, jest drugim po USA partnerem militarnym tego kraju.
Duff uważa, że za kilka dni 90% większość krajów zagłosuje w ONZ za sankcjami wobec Izraela, co na pewno nie przejdzie, z uwagi na nie uwzględnienie glosowania przez Radę Bezpieczeństwa i weto Prezydenta USA Baracka Obamy – co zostawi kolejną czarną plamę na imieniu już ciemnoskórego prezydenta.

Istnieje jednak nadzieja dla świata – właśnie w izraelskich demonstracjach pokojowych, w dążeniu przez nich do sprawiedliwości w kraju, w którym mieszkają miliony Arabów. Te dążenia będą jednak stanowić poważne zagrożenie dla pewnych sił. Siły te będą chciały interweniować by zmienić bieg historii – tak jak w przypadku zamachu na WTC.

Autor artykułu krótko podsumowuje co wiemy, czego się możemy obawiać, i czego się możemy domyślać:

 • Jest już w pełni potwierdzone, że zabójstwa w Norwegii to była całkowicie operacja Mossadu kontrolowana przez jego komórki masońskie w Europie Północnej i Wielkiej Brytanii z silnymi powiązaniami z Polską i Białorusią. Grupa ta miała dostęp do dużej ilości materiałów wybuchowych, łącznie z bronią nuklearną.
 • W obliczu zbliżającego się 9-11 Izrael i jego przyjaciele w USA, wliczając w to dominionistycznych (odmiana fundamentalizmu protestanckiego) przyjaciół Generała Boykina, planują zamach terrorystyczny za pomocą urządzenia promieniotwórczego. Niedawne ćwiczenia były bardziej związane z „zakażaniem” niż „leczeniem”.
 • Izrael poświęcił więcej niż nam wiadomo, gdyż Turcja zdecydowała się na skończenie ze wspólnymi manewrami z tym krajem.

Zgodnie z umowami militarnymi, Izrael sprowadził do Turcji swoje samoloty na wspólne ćwiczenia tureckim lotnictwem. Jednakże zamiast je sprowadzić z powrotem do Izraela, samoloty zostały przetransportowane do byłej bazy sowieckiej w Azerbejdżanie, gdzie znalazły się pod kontrolą „rebeliantów” finansowanych przez Izrael. Znajdowały się w pobliżu granicy z Iranem przygotowane do ataku z zaskoczenia na cele nuklearne w tym kraju. Nie naruszałoby to przestrzeni powietrznej Iraku.

Te plany zostały ujawnione już w czerwcu 2010 roku w tymże „Veterans Today”.  Tu Gordon Duff w całości cytuje ten artykuł: Israeli Ruse Allows Use of Turkish Air Corridor (Izrael podstępnie chce użyć tureckiego korytarza powietrznego).
W wielkim skrócie, Izrael próbował dostać zgodę Arabii Saudyjskiej do użycia korytarza powietrznego tego kraju dla ataku na Iran, jednak do tego nie doszło. Dlatego też próbował w tym celu użyć Turcji. Operacja trwała latami, kosztowała blisko 5 miliardów dolarów, obejmowała m.in. trening pilotów tureckich do ataków bombowych na Iran. Turcja nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że plany Izraela są zupełnie inne – samoloty potajemnie były transportowane do Gruzji, skąd miał nastąpić ten nielegalny atak. Gdy to wyszło na jaw, Turcja nie chciała być częścią tej diabolicznej operacji.

Poti w Gruzji, port, z którego może być atak na północny Iran

Artykuł ujawnia wiele szokujących faktów, jak to, że cały Azerbejdżan został opanowany przez izraelskich agentów, a w Gruzji główną rolę odgrywa Straż Przybrzeżna – w całości przejęta przez Izrael.
Miała ona za zadanie odciągnięcie rosyjskich statków szpiegowskich w kierunku Abchazji, którą blokowała. W 2008 roku Izrael pomagał Gruzji w przyłączeniu Osetii, jednak jak wiadomo operacja rozpoczęta przez oddziały komandosów izraelskich, które wymordowały siły pokojowe, się nie udała.

W operacji przygotowania ataku na Iran uczestniczą też oczywiście Amerykanie, którzy na Morzu Czarnym mają swoje statki, a w Gruzji oddziały obserwacyjne. Izrael przygotowywał się w Gruzji do frontalnego ataku na Iran, ale niekorzystna zmiana w stosunkach z Turcją bardzo szkodzi tym planom.
Rosja także może zmienić swoje plany odnośnie Iranu. Wstępnie zgodziła się na wycofanie obrony powietrznej S300 zainstalowanej w Iranie – jako sankcje wobec tego kraju, jednak po ujawnieniu planowanego ataku przez Gruzją może się zdecydować na dozbrojenie Iranu w nowoczesne technologie.
Bez możliwości użycia baz w Gruzji, Azerbejdżanie czy też Kazachstanie, Izrael nie jest w stanie dokonać skutecznego ataku na Iran.

Na koniec warto zadać sobie pytanie: czemu ma służyć umowa militarna Polski z Izraelem, która ma zostać niedługo podpisana? Czyżby Polacy mieli być mięsem armatnim dla syjonazistów?

Reklamy

120 responses to “Panika w Izraelu, wszystko się sypie

 1. OlO 4 września 2011 o 12:48 pm

  Czy Amerykanie kontrolują pogodę?
  http://pej.cz/Czy-Amerykanie-kontroluja-pogode-a679

  może masa społeczna się obudzi

  • Jony 4 września 2011 o 12:51 pm

   Nie liczył bym na to

  • Ania 4 września 2011 o 2:45 pm

   Nie za bardzo. Póki mają dość pieniędzy na zakupy w supermarketach i telewizory w domach, nie grozi. Raczej wydrapią oczy tym, co mówią im prawdę.

   • Ania 4 września 2011 o 2:50 pm

    I jeszcze z tego powodu.
    http://wolnemedia.net/polityka/antydemokratyczny-przekret/

   • Ramires 4 września 2011 o 7:47 pm

    Aniu dokładnie jest jak mówisz ! Konsumpcja pełną gębą , zero refleksji ! Dopiero jak zablokują karty kredytowe będzie bumm…! Jest nadzieja. Jak lud witał Jezusa w Jerozolimie tydzień przed ukrzyżowaniem ? A co było potem ? I ledwie tydzień………………!

 2. Jony 4 września 2011 o 12:49 pm

  Rosyja to już żydom nie zagrozi:
  Dmitrij Miedwiediew agentem USA?
  AFGANISTAN, ROSJA. Oficer KGB twierdzi, że ma wystarczające dowody by wykazać, że rosyjski prezydent, Dimitrij Miedwiediew, jest amerykańskim agentem. Ze względów bezpieczeństwa nie podał swojego nazwiska, ale zapewnił, że niedługo ujawni filmy i dokumenty na poparcie swojego twierdzenia. Wspomniany oficer poprosił o publikację jego raportu w celu uniknięcia dalszych strat dla Rosji.
  Więcej http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/dmitrij-miedwiediwe-agentem-usa/

  • monitorpolski 4 września 2011 o 1:55 pm

   Już od dłuższego czasu zapowiadają przejęcie sterów znów przez Putina. Pamiętam jak Miedwiediew przejmował prezydenturę, jeden agent Mossadu się cieszył, że „znów mamy kontrolę”. Wtedy jeszcze tego nie rozumiałem, ale teraz wszystko jest jasne. To Miedwiediew zaakceptował nowy, terrorystyczny rząd Al-Kaidy w Libii

   • Gfdf 4 września 2011 o 5:25 pm

    ”Ghost Writer„ …

  • TZ 4 września 2011 o 8:58 pm

   Kurde, ludzie… Ja też mogę napisać, że jestem oficerem Mossadu, ale boję się ujawnić nazwisko, i zapowiedzieć zamach na życie czarnego prezydenta, powiedzmy. I co, też uwierzycie?

   • Jony 5 września 2011 o 5:47 am

    Napisać możesz ale i tak nikt tego nie opublikuje bo za cienki bolek jesteś. A miedwiediew swoim działaniem pokazał nie raz że patriotą to on nie jest.

 3. OlO 4 września 2011 o 12:51 pm

  Szpitale demokracji uśmiercają pacjentów ze względu na oszczędności
  Chcesz żyć, omijaj szpitale! Jako obywatel Polski nie chce nic mieć w spólnego z demokratycznymi szpitalami, wolę umrzeć na ulicy niż być wypatroszony w szpitalu. Takie zdanie odnośnie szpitali ma jeden z naszych czytelników i trudno mu się dziwić, jak codziennie słyszymy iż dla szpitali liczy się każdy grosz, gdy oddziały ratunkowe są ograniczane w noszeniu pomocy innym, gdy tylko w demokratycznym systemie rozwija się te oddziały, które przynoszą zyski a nie straty. Legalizacja eutanazji jest kolejnym krokiem do szybkiego radzenia sobie z uśmiercaniem pacjentów, ale to tylko na życzenie pacjenta i to rozumiemy, ale nie rozumiemy tego że w większości szpitali ludzie powyżej 80 lat są traktowani jak worek kości. Czy na taki los sobie zapracowali przez te wszystkie lata? NIE! I nawiasem to nie ludzie rządzą obecnie Światem lecz Reptilianie, którzy dążą do wyniszczenia gatunku Ludzkiego, a dowody można znaleźć w każdym demokratycznym sklepie zwanym Super Market. Co do demokratycznych szpitali, to lekarze dostają np. wynagrodzenie za:
  – odebranie komuś renty,
  – za załatwienie narządów do transplantacji,
  – za załatwienie pilnie specjalisty do pacjenta
  – za eutanazje
  – za uśmiercanie starszych obywateli po 80-tce mających emeryturę większą niż 2000zł.
  Ludzie posiadający talent wielowymiarowy są przez szpitale uznawani za schizofreników po czym przyznawane są im renty na lekarstwa, które mają na celu niszczenie owego daru. W świetle tego incydentu widzimy jak szpitale pomagają, pogarszając zdrowie pacjenta. Dzięki temu dowodowi otwarcie możemy powiedzieć, że SZPITALE MORDUJĄ, w sumie nie wszystkich bo z kogoś muszą żyć inaczej, np. przepisując lekarstwa na receptę.
  Na koniec według statystyk IPN największe szpitalne ludobójstwa w kraju odbywały się w szpitalach psychiatrycznych gdzie wiadomo każda psychiczna niby osoba miała rentę!
  Odwoływane operacje i badania. Coraz dłuższe kolejki do lekarzy, a z drugiej strony puste szpitalne łóżka. Sytuacja w polskiej służbie zdrowia jest katastrofalna. Kolejne placówki zamykają drzwi przed chorymi, bo nie mają za co ich leczyć. Już co najmniej 40 szpitali odmawia przyjmowania chorych. Co na to NFZ? Radzi pacjentom, by… szukali pomocy tam, gdzie mogą ją uzyskać.
  Gdy Piotr Charytoniuk (84 l.) z Białegostoku słyszy takie rady, burzy się w nim krew. Starszy pan od ponad dwóch lat ma skierowanie na operację zaćmy. – Jestem już prawie ślepy. Po dwóch latach czekania miałem mieć zabieg w październiku. Teraz dowiaduję się, że na początku przyszłego roku powiadomią mnie o nowym terminie. Córka szukała mi miejsca w jakimś szpitalu poza miejscem zamieszkania, ale nie znalazła – denerwuje się pan Charytoniuk. Mężczyzna powinien mieć wykonaną operację w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku. Niestety, w lipcu w placówce skończyły się pieniądze na operacje zaćmy. Od sierpnia 25-łóżkowy oddział chorób oczu świeci pustkami. W ostatni weekend przebywało tam tylko pięciu chorych, którymi opiekowało się aż pięciu lekarzy! – Mamy dobrze wyposażony szpital, mamy lekarzy. No i są chorzy, którym musimy odmówić, bo nie mamy ich za co leczyć. To jest bez sensu – załamuje ręce dr Jan Grochowski (48 l.), ordynator oddziału chorób oczu.
  Z każdym dniem przybywa w Polsce szpitali, które wstrzymują przyjęcia chorych. Takich placówek w całym kraju jest już co najmniej 40. Przyjmowane są tylko kobiety w ciąży, dzieci i pacjenci z bezpośrednim zagrożeniem życia. Dyrektorzy tłumaczą, że brak im pieniędzy na leczenie. – Pieniędzy może zabraknąć na zakup samolotów, ale nie na operacje – oburza się Stanisław Maćkowiak (55 l.), prezes Federacji Pacjentów Polskich. – W Polsce funkcjonuje ok. 800 szpitali, zatem nawet jeśli 40 z nich ograniczy przyjęcia, to pacjenci mogą skorzystać z usług pozostałych – tłumaczy bezczelnie Edyta Grabowska-Woźniak, rzecznik NFZ.
  mapka szptali http://tvń24.pl/szpitalehanba.gif
  Ostatnim sposobem na jakim zarabiają szpitale przechodzące ludzkie pojęcie to aborcja! Narazie biznes kwitnie w krajach Azjatyckich…
  Zupa z ludzkiego embrionu pochodzącego z aborcji staje się w Chinach popularna. Poprawia zdrowie i możliwości seksualne – tak przynajmniej w Chinach twierdzą. Koszt takiej zupy oscyluje w granicach 4000 chińskich jenów.
  „Zupa” z nienarodzonego dziecka – barbarzyński afrodyzjak z Chin
  W ziołowych „zupach” przygotowanych z ciał zabitych w wyniku aborcji dzieci specjalizuje się restauracja w chińskim mieście Canton w prowincji Guangdong. Lokal zachęca klientów do konsumpcji, twierdząc, że „potrawa” poprawia ogólny stan zdrowia, a zwłaszcza zwiększa popęd seksualny.
  Zanim ta szokująca wiadomość pojawiła się w prasie, przetoczyła się przez internet. Południowokoreański dziennik „Seoul Times” potwierdził te rewelacje wyjątkowo drastycznymi zdjęciami martwego dziecka przygotowywanego do posiłku.
  Ciało dziecka odkaża się alkoholem i przyprawia ziołami. Przybliżona cena takiej „zupy” to 4 tysiące dolarów. Zjedzenie dzieci zabitych w późnej ciąży jest przy tym droższe od tych ze środkowego okresu życia płodowego.
  Powód bestialstwa? Taka „zupa” ma poprawiać ogólny stan zdrowia a w szczególności wydajność seksualną. 62-letni konsument „potrawy” przyznał w rozmowie z koreańską gazetą, że jest stałym klientem restauracji, która ją serwuje. Potwierdził, że ziołowa „zupka” posiada właściwości, o których się mówi. Wskazując na swoją 19-letnią żonę oświadczył z dumą, że codziennie uprawia z nią seks.
  Ten sam sześćdziesięciolatek zaprowadził reportera „Seoul Timesa” do restauracji, gdzie można zjeść taką „zupę”. Tym razem była przygotowana z dziewczynki zabitej w piątym miesiącu ciąży. Jej rodzice, mający już dwie dziewczynki, zdecydowali pozbyć się trzeciej.
  W ubiegłym roku przeprowadzono w Chinach 13 milionów aborcji. Od lat 70-tych XX wieku Chiny konsekwentnie prowadzą tzw. politykę jednego dziecka, zakazującą posiadania więcej niż jednego potomka.
  Art. ze strony fronda.pl
  Skandal! Szok! Dramat! Jeśli to prawda, to brakuje określeń na to, co robi jedna z chińskich restauracji w Kantonie. Według koreańskiego dziennika „Seoul Times” przygotowuje się tam zupę z poaborcyjnych płodów. Restauracja cieszy się wielkim powodzeniem, zwłaszcza wśród starszych klientów.
  Dlaczego? Zdaniem „Seoul Times” panowie wierzą, że zupa z dzieci jest dobra dla zdrowia i wzmaga potencję. Klientów podobno nie brakuje mimo, że ten szokujący „przysmak” może kosztować nawet 4 tysiące dolarów.
  Jak podaje koreański dziennik, Kanton to nie jedyne miejsce, w którym w tak makabryczny sposób wykorzystuje się martwe płody.
  Według gazety można je także nabyć na Tajwanie za 70 dolarów i tam są one uznawane za „delikates” na grilla.
  Zdjęcia z procesu przygotowania tej ohydnej zupy można zobaczyć tutaj. Ostrzegamy jednak, że to wyjątkowo drastyczne obrazy.
  http://tvń24.pl/szpitaleusmiercajapacjetow.html

  • O Rzesz 4 września 2011 o 3:56 pm

   Czy bywają tu jacyś ludzie którzy mogą potwierdzić lub zaprzeczyć potwornościom opisanym prze „0I0”?.
   Wiadomo że Azjaci mają opinię tych co wp … zjedzą wszystko co się rusza i nie jest kamieniem ale to?!.
   Jak narazie to jest to dla mnie dowód na próbę zdenerwowania ludzi i uczynienia ich niezdolnymi do zjedzenia obiadu, w najlepszym razie!.
   Z tydzień temu była tu równie „wiarygodna” i obrzydliwa wiadomość z linkiem o tym jak Libijczycy okrutnie mordują jeńców (rzeczywiście filmy wstrząsające. Zabijające duszę!!!).
   Pech (masonów) chciał że już to gdzieś widziałem wcześniej w podobnym kontekście dotyczącym Iraku i Czeczenii.
   Przecież to ewidentnie robota „wiadomych służb”.
   Jedynie wiarygodnym, na obecną chwilę, jest dla mnie info o naszych szpitalach, być może dodane dla uwiarygodnienia rewelacji o Chińczykach!.
   Jeśli się mylę to ci ludzie nie zasługują na takie miano.

  • waryjat 4 września 2011 o 5:04 pm

   ostrzegam, zdjęcia nieciekawe http://theseoultimes.com/ST/?url=%2FST%2Fdb%2Fread.php%3Fidx%3D7333

   • navajo88 4 września 2011 o 5:21 pm

    AUTENTYK ! ,k..rwa co za ludzie !!!!!!
    J.M.H

   • navajo88 4 września 2011 o 7:42 pm

    normalne foty ,zadna tam nowość ! te foty to krążą od jakiegoś czasu na stronkach internetowych .
    J.M.H

  • TZ 4 września 2011 o 9:01 pm

   „I nawiasem to nie ludzie rządzą obecnie Światem lecz Reptilianie”

   Tak, oczywiście. Zaczynam podejrzewać, że jesteś osobą o „wielowymiarowym talencie, u której stwierdzono schizofrenię”.

   „lekarze dostają np. wynagrodzenie za:
   (…)
   – za załatwienie narządów do transplantacji,
   – za eutanazje
   – za uśmiercanie starszych obywateli po 80-tce mających emeryturę większą niż 2000zł.”

   Jakieś dowody? Czy plucie jak zwykle wystarczy?
   Aha, i jeszcze jedno. Chiny ładnych parę lat temu zerwały z polityką jednego dziecka.

   • peryskop 5 września 2011 o 12:06 am

    Deziformator @TZ:
    „Chiny ładnych parę lat temu zerwały z polityką jednego dziecka.”

    Tylko w rejonie Szanghaju.

   • OlO 5 września 2011 o 9:32 am

    obejrzyj sobie Łódzki nekrobiznes http://www.youtube.com/watch?v=dHXMILwtQTg
    i posłuchaj co z ludźmi robili

   • pola 5 września 2011 o 10:18 am

    Jak wytna tobie zdrową nerkę w trakcie badań lekarskich,wtedy będziesz miał dowód.

    Gdy – jak wielokroć codziennie – otrzymałem telefon od osoby , która rozmowę zaczęła od słów : czy mogę panu zaufać ? Dość stereotypowo odpowiedziałem OCZYWIŚCIE !.. Wiele rozmów zaczyna się od tak brzmiącego pytania.. Niestety Polacy boją się skarżyć na urzędników , sędziów , prokuratorów , ważnych polityków …. Bo ? … boją się ZEMSTY !!! Nie mając do kogo iść na skargę… idą do mnie..Wiedzą , że może nie mam władzy na wyzwolenie ich z kłopotu , ale ich nie wydam… Nie zdradzę.. Chociaż ich wysłucham… Pocieszę i dodam otuchy …(często dziękują mi właśnie za dodanie otuchy )…
    http://legionista.nowyekran.pl/post/24606,hanba-kradna-ludziom-zdrowym-organy-do-przeszczepu

 4. OlO 4 września 2011 o 1:33 pm

  Ostre słowa biskupa. „To bluźnierca, satanista i miłośnik wcielonego zła – oprotestować go!”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Ostre-slowa-biskupa-To-bluznierca-satanista-i-milosnik-wcielonego-zla-oprotestowac-go,wid,13750857,wiadomosc.html

  • O Rzesz 4 września 2011 o 2:57 pm

   Pierwszy odważny(z biskupów). Chyba go sumienie ruszyło po tym co ks. Natanek ujawnił o hierarchach kościoła. Można tylko pogratulować odwagi!. Lepiej późno niż wcale!.

   • Jony 4 września 2011 o 3:49 pm

    Bez judeochrześcijanizmu nie było by satanizmu to dwie religie prowadzące ludzi do samozagłady. Iluminaci = sataniści a wszystko ostatnio wskazuje że iluminaci kontrolują też watykan.

    • monitorpolski 4 września 2011 o 8:04 pm

     Kompletna bzdura. Kraje katolickie sobie najlepiej radzą. Dlatego idzie atak. A ty to robisz etatowo, czy się nie mylę?

     • gruszka 4 września 2011 o 10:36 pm

      Kraje katolickie sobie najlepiej radzą ? A w czym ? To spójrz na kraje nordyckie Norwegia , Dania , Szwecja , Finlandia , Islandia jaki tam jest poziom życia ludzi :)A teraz porównaj to do Polski kraju katolickiego o ile tak to można nazwać 🙂 Bo katolicy , którzy nagminnie cudzołożą, rozwodzą się, kradną to wiesz , mi to nie wygląda na to co ślubują przy każdym sakramencie… Księża katoliccy tak naprawdę robią krzywdę ludziom , grzesznym ludziom , każąc im ślubować , jak przecież wiedzą , że słabemu ,grzesznemu(przynajmniej w tym czasie) człowiekowi trudno będzie zachować wszystko o czym ślubował, a części zapomni …
      A wracając do Twojej wypowiedzi Monitorze , to ja bym tak nie stwierdził , że krają katolickim to się wiedzie , bo się nie wiedzie …Wystarczy spojrzeć na Hiszpanię, Włochy , Polskę …

      • monitorpolski 4 września 2011 o 11:41 pm

       Czy tylko poziom życia jest dla ciebie wymiernikiem „radzenia sobie”?
       Miałem na myśli opór przeciw satanizmowi. Spójrz na Amerykę Płd., Polska też do pewnego momentu (okrągły stół) była odporna. Stan majątkowy społeczeństwa nie jest wymiernikiem jego siły. Jest wręcz odwrotnie, oczywiście bez przesady.

      • Joasia 5 września 2011 o 9:25 am

       W Polsce rządzą pachołki obcych interesów, dlatego jest żle.

     • Jony 5 września 2011 o 6:01 am

      Ameryka południowa w tym jeszcze meksym z ameryki północnej to bardzo religijne kraje 🙂
      Poziom życia tragiczny! 3 świat. Większość ludzi żyje w slamsach. Iluminaci nawet tam nie wchodzą bo nie maja po co zbytnio bo większej biedy chyba uzyskać nie idzie. Za to są zajęci zniżeniem poziomu życia na zachodzie do tego w ameryce południowej. Hmm choć ostatnio czytałem że meksykańskim gangom broń dostarcza armia amerykańska 🙂
      Chyba tutaj to czytałem: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-pomagaja-kartelom-narkotykowym,1,4418861,wiadomosc.html

      I to że to jest trzeci świat to nie ja tylko piszę: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzeci_%C5%9Awiat
      Patrz ameryka łacińska.

      Myliłem się do ciebie monitor tyś jest moherowo wyprany z ciebie żaden myślący człek tyś owca jest.

      • Jony 5 września 2011 o 6:07 am

       Iluminaci jeszcze tam wszędzie nie rządzą tylko dlatego że władze sprawują dyktatorzy a ci pewnie wierzą w boga dlatego wymordowali swoich przeciwników lub pozamykali w więzieniach opozycje 🙂 Prędzej czy później iluminaci i tak ich załatwią tak samo jak kadafiego ale muszą poczekać w kolejce dłużej bo nie maja dużo ropy.

      • Joasia 5 września 2011 o 9:27 am

       To jeszcze poczytaj o właścicielach ogromnych obszarów i bogactw krajów latynoskich.

    • O Rzesz 4 września 2011 o 9:58 pm

     Bóg, szatan to tylko inne nazwy tego co ludzie znają i czują że istnieje od tysięcy lat. Pojęcia absolutu, dobra i zła są znane w każdej kulturze na Ziemi. Nie zależą od rodzaju religii.
     Współczesne zasady moralne i religijne opierają się ciągle na tych samych podstawach wywodzących się jeszcze z epoki tworzenia przodków niektórych z ludzi oraz z epok kiedy ludzie właściwi istnieli tu zanim ktoś zstąpił na Ziemię by stworzyć hybrydy ludzi i małp co dało początek temu co dziś mamy. Zmieniało się tylko interpretowanie tych zasad zależnie od czasu i miejsca. Jeśli tego nie wiesz to co w ogóle wiesz?.

     • gruszka 4 września 2011 o 10:39 pm

      jak widać , każda teoria jest ciekawa 🙂

     • Jony 5 września 2011 o 6:11 am

      Jeszcze nie tak dawno watykańscy słudzy by cie spalili na stosie za te herezje jak oni to zwą.
      Bóg miłość honor ojczyzna 🙂 Ojczyzna na samym końcu 🙂 Alle jaja 🙂

    • gruszka 4 września 2011 o 10:38 pm

     iluminaci to lucyferjanie , a lucyferjanie to nie sataniści … jest różnica … Niestety z tym , że rządzą to prawda , albo na razie próbują rządzić lub inaczej kontrolować wszystko , rządzić t oby rządzili jak te ich niecne plany wejdą w życie ..A pewnie wejdą , bo tak jest napisane w Biblii , dobrze , że nie nie będą długo trwać 🙂

     • monitorpolski 4 września 2011 o 11:43 pm

      sataniści dla nich pięknie pracują. Ale lucyferianizm to też satanizm, tyle że ten prawdziwy….

 5. OlO 4 września 2011 o 1:35 pm

  Szpitale demokracji uśmiercają pacjentów ze względu na oszczędności
  Chcesz żyć, omijaj szpitale! Jako obywatel Polski nie chce nic mieć w spólnego z demokratycznymi szpitalami, wolę umrzeć na ulicy niż być wypatroszony w szpitalu. Takie zdanie odnośnie szpitali ma jeden z naszych czytelników i trudno mu się dziwić, jak codziennie słyszymy iż dla szpitali liczy się każdy grosz, gdy oddziały ratunkowe są ograniczane w noszeniu pomocy innym, gdy tylko w demokratycznym systemie rozwija się te oddziały, które przynoszą zyski a nie straty. Legalizacja eutanazji jest kolejnym krokiem do szybkiego radzenia sobie z uśmiercaniem pacjentów, ale to tylko na życzenie pacjenta i to rozumiemy, ale nie rozumiemy tego że w większości szpitali ludzie powyżej 80 lat są traktowani jak worek kości. Czy na taki los sobie zapracowali przez te wszystkie lata? NIE! I nawiasem to nie ludzie rządzą obecnie Światem lecz Reptilianie, którzy dążą do wyniszczenia gatunku Ludzkiego, a dowody można znaleźć w każdym demokratycznym sklepie zwanym Super Market. Co do demokratycznych szpitali, to lekarze dostają np. wynagrodzenie za:
  – odebranie komuś renty,
  – za załatwienie narządów do transplantacji,
  – za załatwienie pilnie specjalisty do pacjenta
  – za eutanazje
  – za uśmiercanie starszych obywateli po 80-tce mających emeryturę większą niż 2000zł.
  Ludzie posiadający talent wielowymiarowy są przez szpitale uznawani za schizofreników po czym przyznawane są im renty na lekarstwa, które mają na celu niszczenie owego daru. W świetle tego incydentu widzimy jak szpitale pomagają, pogarszając zdrowie pajeta. Dzięki temu dowodowi otwarcie możemy powiedzieć, że SZPITALE MORDUJĄ, w sumie nie wszystkich bo z kogoś muszą żyć inaczej, np. przepisując lekarstwa na receptę.
  Na koniec według statystyk IPN największe szpitalne ludobójstwa w kraju odbywały się w szpitalach psychiatrycznych gdzie wiadomo każda psychiczna niby osoba miała rentę!
  więcej na http://tvń24.pl/szpitaleusmiercajapacjetow.html

 6. OlO 4 września 2011 o 1:37 pm

  Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata

  • wojox 4 września 2011 o 2:03 pm

   nie tylko bogactwa, trwa akcja robienia z jego żony „jędzy” która przypalała wrzątkiem pokojówki itd…

  • Jony 4 września 2011 o 4:04 pm

   Judeochrześcijanizm i satanizm wywodzi się z tego samego źródła, żeby zacząć zmieniać świat trzeba by najpierw pozbyć się religii a następnie nauczać ludzi prawdziwych zasad jakimi rządzi się wszechświat. Te dwie religie jak zresztą większość jest daleka od prawdy. Religie zostały stworzone do kontroli ludzkich owiec.

   • Joasia 5 września 2011 o 9:33 am

    Podaj prawdziwe zasady, jakimi rządzi się wszechświat. Lucyferianie odrzucają naturalne prawa, jakie Bóg ustanowił na planecie Ziemia, a tu proszę: zasady wszechświata!

    • Jony 5 września 2011 o 11:39 am

     Mogę co najwyżej sprzedać ci parę oczywistych zasad jak np wszyscy jesteśmy komórkami tego świata, być może pasożytami lub użytecznymi komórkami tego nie jestem wstanie określić jeszcze. Wszechświat to nie bóg a większy organizm. Niszcząc planetę która zamieszkujemy niszczymy samych siebie. Tworząc porządek we własnym życiu tworzymy go także na świecie bo wszystko jakoś ze sobą jest połączone jak nasze komórki w organizmie które nas tworzą. Więcej nie będę pisał bo jest tego mnóstwo a lepiej by było napisać książkę o tym choć w sumie jest też wielu ludzi którzy o tym mówi w filmach czy książkach wystarczy trochę poszukać. Sprowadzania wszystkiego do żydowskiego boga w trzech osobach jest śmieszną mitologiczną głupotą wypranych owiec nie używających swojego mózgu do myślenia tylko do powielania kłamstw.

  • RHTM 4 września 2011 o 11:58 pm

   Zbytnio nie odpowiada na pytanie.

 7. KRYSTYNA 4 września 2011 o 3:10 pm

  PROSZĘ PRZECZYTAJ
  http://duchprawdy.com/ostrzezenie.htm

  OSTRZEŻENIE od Boga zapowiedzianie w Garabandal
  co mówią inne objawienia ?

  OSTRZEŻENIE to pierwszy raz zapowiedziała Matka Boża w objawieniu, które miało miejsce w Garabandal w latach 1961-1965 (północna Hiszpania) czworgu dzieciom ale Kościół zlekceważył tę zapowiedź.

  Jednak Jezus razem z Maryją przypominają nam o tym OSTRZEŻENIU-OCZYSZCZENIU przez następne objawienie z lat 1985-2003 pod tytułem „Prawdziwe Życie w Bogu” przez prorokinię Vassulę Ryden, w którym słowo Garabandal wypowiadają aż 47 razy ! Jezus powtórzył trzykrotnie “Ja, Pan, błogosławię Moje dzieci z Garabandal” Fragmenty te są zebrane tutaj: http://www.duchprawdy.com/objawieniamaryjne.htm . Ostrzeżenie w tym objawieniu występuje również pod nazwami: Mały Sąd, Ostrzeżenie, Oczyszczenie przez Ogień, Wielki Powrót, Boskie Nawiedzenie, Dzień Pana, Dzień Pański, Dzień Nawiedzenia Boga, Chrzest Oczyszczenia, Chrzcielny Pocałunek, Ogień Miłości, Wylanie Ducha…

  W objawieniu „Prawdziwe Życie w Bogu” w zeszycie 54 są najobszerniejsze orędzia wyjaśniające na czym polegać będzie OSTRZEŻENIE, oto ich fragmenty:

  15.09.91r Jezus mówi: „Koniec Czasów” [koniec pewnej epoki] jest bliższy niż myślisz. (1) Niebawem, już wkrótce, otworzę nagle Moją Świątynię w Niebiosach i odsłoniętymi oczami ujrzysz tam jakby tajemne objawienie…”

  19.09.91r Jezus mówi: „Zaprawdę powiadam wam: Mój Ogień spadnie na ten świat szybciej, niż się spodziewacie, aby ci, którzy nie widzą swych grzechów, mogli nagle zobaczyć własne błędy.(…) W Dniu Oczyszczenia zrozumiecie, jak mało uczyniliście, bo ukażę wam w was Moje Święte Oblicze.”

  Zwróćcie uwagę na datę orędzia 19.09.91r ! Niedługo 19.09.2011r będzie okrągłe 20 lat ! Przypomnę, że proroctwo z datą 11.09.91 dotyczące zburzenia wierz World Trade Center w Nowym Jorku spełniło się dokładnie co do dnia po 10 latach w dniu 11.09.2001, co więcej, Jezus powiedział po wypełnieniu się tego proroctwa, że „poprzednie sceny jęków, jakie się rozegrały [11 września 2001] są niczym w porównaniu z bolesnymi porankami, jakie macie przed sobą – z bolesnymi porankami,[13] które przyciągniecie własną ręką.”

  Według posiadanych informacji OSTRZEŻENIE będzie 19.09.2011 i wypadnie w święto Najświętszej Maryi Panny z La Salette, a dzień ten jest 165 rocznicą tych objawień. W dniu tym jest również wspomnienie św. Januarego biskupa i męczennika. Gdy był biskupem wybuchło prześladowanie Chrześcijan, a biskupa gdy nie chciał złożyć ofiary bożkom, skazano na pożarcie przez dzikie niedźwiedzie, podobny los spotkał innych w róznych miejscach. Czy czeka nas prześladowanie chrześcijan ? W dniu tym jest również wspomnienie św. Teodora z Tarsu, arcybiskupa Canterbury, co ciekawe świętego nie tylko Kościoła Katolickiego ale Anglikańskiego, również w Prawosławiu wspomina się tego świętego, choć kult nie jest powszechny. Czy to znak zapowiadający jedność Chrześcijan ?

  Również objawienie Maryi z lat 1973-1997 pod tytułem „Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej” przez Proroka Ks. Stefano Gobbiego mówi o Ostrzeżeniu jako o Sądzie w Pomniejszeniu, Miłosiernej Karze, Wielkim Odrodzeniu… Maryja wyjaśnia Ostrzeżenie w orędziu 383: „Każdy człowiek zobaczy sam siebie w płonącym ogniu Jego Boskiej Prawdy. Będzie to jakby sąd w pomniejszeniu.” albo w oredziu 478: „każdy zobaczy – w Świetle samego Boga – swe własne życie oraz wszystkie swoje czyny.”

  Także najnowsze objawienie Jezusa i Maryi z lat 2010-2011 pod tytułem „Ostrzeżenie” przez Prorokinię Marię Miłosierdzia Bożego mówi o Ostrzeżeniu jako o Oczyszczeniu Sumienia, Akcie Miłosierdzia, Wielkim Darze Miłosierdzia, Oczyszczeniu… Jezus 5.06.2011 mówi: „Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie Mój Krzyż i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci.”

  Jak wynika z objawień, wydarzenie to będzie bolesne dla duszy, jednak Maryja nas podtrzyma w tym dniu.

  Maryja mówi przez ks. Gobbiego w orędziu 383: „Duch Święty przyjdzie przez tryumf Mojego Niepokalanego Serca. Dlatego właśnie proszę dziś was wszystkich, byście weszli do Wieczernika Mojego Serca. Dzięki temu będziecie przygotowani na przyjęcie daru Ducha Świętego. On was przemieni i uczyni narzędziami, za pomocą których Jezus ustanowi Swe królestwo. 521: Możecie wejść do niego przez akt poświęcenia się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Proszę, by to poświęcenie się – o które nalegam z pełną niepokoju uporczywością – zostało dokonane przez Biskupów, Kapłanów, osoby zakonne i wiernych. Niech dokonają go wszyscy, aby został skrócony czas wielkiej próby, który właśnie nadszedł.

  Ostrzeżenie jest również aktem miłosierdzia dla oczyszczenia świata ze zła które zaszło już za daleko, to zło, które nagromadziło się w naszych duszach przez grzech. Bóg nie może patrzeć już na taki świat, musi przyjść oczyszczenie, ostrzeżenie ale nie wszyscy je przeżyją. Szczególnie ciężko będzie tym, którzy nie będą wtedy w stanie Łaski Uświęcającej, bez Sakramentu Spowiedzi i Eucharystii, to da nam moc abyśmy ustali, przetrwali w zetknięciu się z prawdą o nas samych w Świetle Boga. Kto kocha Boga z całego serca i poświęca się często Jego Najświętszemu Sercu i Niepokalanemu Sercu Maryi ten może się czuć bezpiecznie w duchowym wieczerniku Dwóch Serc zjednoczonych w Miłości. Nasze wspólne modlitwy dodadzą nam siły, szczególnie Modlitwa Różańcowa z Maryją, Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz modlitwy podyktowane przez Jezusa z orędzi „Prawdziwe Życie w Bogu”.

  Jak najlepiej się przygotować ?

  Najlepiej przeczytać fragmenty wymienionych objawień o Ostrzeżeniu, które znajdują się tutaj: http://www.duchprawdy.com/prorocy_o_ostrzezeniu.htm oraz wypełniać wszystko o co prosi Jezus z Maryją.

  Jan Antoni

  • Ania 4 września 2011 o 4:24 pm

   Wszyscy co sieją strach i groźby, są przeciwko ludziom.

  • xoxoxo 4 września 2011 o 4:52 pm

   Krystyna
   czy mozesz mi przedstawic dowody iz rzeczy o ktorych piszesz pochodza od Zbawiciela naszego, Pana naszego Jezusa Chrystusa.

   • Versus3 4 września 2011 o 9:24 pm

    Objawienia w Garabandal NIE są uznawane przez Kościół, gdyż stwierdzono sprzeczności z Biblią. Jezeli ktokolwiek sie objawial tym dziewczynkom to zly duch.

  • OlO 4 września 2011 o 5:47 pm

   przecież sąd ostateczny trwa właśnie w tej chwili

  • OlO 4 września 2011 o 5:51 pm

   Ja chciałbym aby ta istota imieniem Maryja lub Matka Boska i Jezus Chrystus zeszli na Ziemię, ponieważ trudno jest teraz uwierzyć w jakiekolwiek słowa z jakiegokolwiek źródła, im szybciej to się stanie tym lepiej 🙂

  • inprogres 4 września 2011 o 6:29 pm

   Obj. 9:12-21
   12. Biada jedno przeszło, a oto jeszcze idą dwa biada potem.
   13. Tedy zatrąbił Anioł szósty, a słyszałem głos jeden ze czterech rogów ołtarza złotego, który jest przed oblicznością Bożą,
   14. Mówiący szóstemu Aniołowi, który miał trąbę: Rozwiąż onych czterech Aniołów związanych u wielkiej rzeki Eufrates.
   15. I rozwiązani są oni czterej Aniołowie, zgotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby pobili trzecią część ludzi.
   16. A liczba wojska jezdnego była dwieściekroć tysiąc tysięcy; bom słyszał liczbę ich.
   17. Widziałem także konie w widzeniu, a ci, którzy siedzieli na nich, mieli pancerze ogniste hijacyntowe i siarczane; a głowy onych koni były jako głowy lwie, a z gęby ich wychodził ogień i dym i siarka.
   18. A od tego trojga pobita jest trzecia część ludzi od ognia i od dymu, i od siarki, które wychodziły z gąb ich.
   19. Albowiem moc ich jest w gębach ich i w ogonach ich; bo ogony ich wężom są podobne, mając głowy, któremi szkodzą.
   20. A inni ludzie, którzy nie są pobici temi plagami, ani pokutowali od uczynków rąk swoich, aby się nie kłaniali dyjabłom i bałwanom złotym i srebrnym, i miedzianym, i kamiennym i drewnianym, którzy ani widzieć nie mogą, ani słyszeć, ani chodzić;
   21. Ani pokutowali z mężobójstw swoich, ani z czarów swoich, ani z wszeteczeństw swoich, ani z złodziejstw swoich.

   • wojox 4 września 2011 o 8:59 pm

    Co to ?? Biblia Gdańska ?? Po to się robi przekład aby dzisiejsli ludzie rozumieli…

    • inprogres 5 września 2011 o 9:20 am

     Piekna staropolszczyzna i jednoczesnie najbardziej prawidlowy przeklad polski.

 8. ALFA 4 września 2011 o 3:15 pm

  Wszystko szlo tak dobrze..
  A potem przyjechali ci od Polski Walczacej…
  Jerzy Ulicki-Rek

 9. theaspartam 4 września 2011 o 3:41 pm

  Globalny chaos-Global chaos-Globales chaos- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14700951-globalny-chaos-global-chaos-globales-chaos

 10. Jony 4 września 2011 o 4:29 pm

  Olej kolendry siewnej jest w stanie poradzić sobie z najpoważniejszymi zatruciami pokarmowymi – twierdzą portugalscy naukowcy. Uczeni przeprowadzili testy na 12. groźnych szczepach bakterii.
  http://www.sfora.pl/Ta-przyprawa-zwalcza-EColi-i-salmonelle-a35604

 11. tesesa 4 września 2011 o 4:30 pm

  W Londynie znów zamieszki : http://www.tvn24.pl/12691 …, wiadomosc.html,
  a tu ,,straszny” terrorysta, :www.youtube.com/watch?v=o1A_az3KANA&feature=player_embedded

 12. Jony 4 września 2011 o 4:37 pm

  W USA zaobserwowano spadający ognisty obiekt

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-usa-zaobserwowano-spadajacy-ognisty-obiekt

  • O Rzesz 4 września 2011 o 10:21 pm

   Taka sama animacja ja ta z odrzutowcami F-14 (ich modelami) i „UFO”. Trzeba ciągle uważać. Łatwo można się nabrać!.

 13. Jony 4 września 2011 o 4:40 pm

  iran ruszyła elektrownia atomowa w buszerze
  http://losyziemi.pl/iran-ruszyla-elektrownia-atomowa-w-buszerze/
  Teraz tylko czekać na atak izraela.

 14. finito 4 września 2011 o 4:46 pm

  w tamtych krajach nigdy nie bedzie spokoju

 15. finito 4 września 2011 o 4:50 pm

 16. Aśka 4 września 2011 o 4:56 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-pracuje-nad-bronia-jadrowa,1,4838092,wiadomosc.html
  Iran pracuje nad bronią jądrową?
  2 wrz 2011, 21:40 WW / PAP
  ___
  Jakiś pretekst muszą sobie wymyślić przecież.

 17. bia 4 września 2011 o 5:13 pm

  Wojna to konieczność Bóg rząda krwi śliwy w Bra nie zakwitły

  • bebe 4 września 2011 o 8:42 pm

   aleeeeeeeeeeeeeeeeee mówię wam jak kiedyś żądny newsów niezależnych wchodziłem na ten blog i im podobne to zniesmaczony jestem prywatnymi wojenkami pomiędzy kolesiami ktorzy „niby” reprezentują ten sam punkt widzenia
   żenuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   co to niby ma być ???????????????????????????????????//
   ilość wejść na blog jest dla was najważniejsza????????????????????????
   jesteście obaj porąbani albo dla zwykłej przyjemności chorego lansu prowadzicie dialog poniżej krytyki w obecności ludzi którzych powinniście prostować a nie zniechęcać
   zło jak coś złego

   • BirdDwa 4 września 2011 o 9:03 pm

    W zasadzie sama racja.

    Nie mam zamiaru krytykować otwarcie nikogo ale te przepychanki nie świadczą o niczym dobrym a tylko o ..(no cóż)

  • wojox 4 września 2011 o 8:55 pm

   Robisz takie ortografy że się niedobrze robi. MUWIŁEŚ żeby ktoś się oddalił z bloga….Teksty rodem z onetu czy wp gdzie jest 2000 komentów, z czego 1990 podobnych do Twojego jogurt

  • peryskop 4 września 2011 o 10:47 pm

   Czy wiesz kefir dlaczego blondynka wypija jogurt w sklepie?
   Bo ma napisane na opakowaniu: „Otwieraj tu”
   Jeśli nie porzucisz rynsztokowych odzywek, to mizernie skończysz.

 18. BirdDwa 4 września 2011 o 6:11 pm

  Możecie sobie oglądać także kilka/naście odcinków http://www.youtube.com/watch?v=U2P4WKNT7iY
  Niesamowity gość na różne tematy

 19. junixy 4 września 2011 o 6:15 pm

  Właśnie na Planete leci film dotyczący roślin transgenicznych…Wnioski są jednoznaczne, ta żywność jest niebezpieczna, a przedstawiciele przemysłu uprawiają propagandę. Podważa się wyniki badań, a wielu naukowców ze względów ekonomicznych nie udziela rzetelnych informacji. Jeszcze nie wszystko jest stracone, póki można obejrzeć takie programy i to produkowane przez amerykańską telewizję!

  • monitorpolski 4 września 2011 o 7:49 pm

   Planete odstaje od innych kanałów. Jak się utrzymały prawdziwe media informacyjne w tym szłamie?!

   • OlO 5 września 2011 o 9:48 am

    zawsze jest tzw powierzchnia alternatywna nie do naruszenia

  • O Rzesz 4 września 2011 o 10:10 pm

   Dziś w reżimowej TV była relacja z dożynek. Chyba na Śląsku lub w pobliżu.
   Panowie politycy czytują ten blog.
   Jestem pewien na sto procent.
   Zresztą o prasówkach WSI i ABW już wspominałem. Pozdrawiam chłopaków! :).
   Tak więc po Panu Prezydencie głos zabrał minister rolnictwa. I co ?. Szczęka mi opadła!.
   Ano ni mniej ni więcej tylko objaśnił „ciemnemu” ludowi że „będą robić co w ich mocy by ogłosić Polskę strefą bez GMO”.
   Nie dokładnie zacytowałem ale taki był sens!.
   Jak widać jest na nich sposób!. Nie jesteśmy bezbronni!.
   Jak zobaczyli że im się koło d..pupy pali od razu zmieniają ton, farbowańce jedne.
   Za kilka srebrników sprzedali by siebie i cały naród byle tylko mieć władzę i kasę!.
   Jest nadzieja. Trzeba na nich wywierać nacisk i nie odpuszczać. Stara, dobra, ludzka metoda. Jak mówi Prezydent ufać ale kontrolować … z naciskiem na kontrolować!.

   • Ania 5 września 2011 o 12:03 pm

    Też to widziałam. Jest nadzieja, że damy radę.

 20. mi461 4 września 2011 o 6:46 pm

  Cos w tym jest odnosnie Israela. tu sa najnowsze wiadomosci odnosnie Turcji i Zimnej Wojny (ang)

  http://www.godlikeproductions.com/external?http%3A%2F%2Fwww.israelnationalnews.com%2FNews%2FNews.aspx%2F147508

 21. kefir2010 4 września 2011 o 6:58 pm

  ja tym bardziej mam gdzieś, jednak to ty tu jesteś pie..lnięty ; D

  • elmo 4 września 2011 o 7:08 pm

   ale zawsze usmiechniety:)

 22. Ciekawska 4 września 2011 o 7:03 pm

  Teraz od 20-tej program na żywo Janusza Zagórskiego.
  http://januszzagorski.pl/
  W programie między innymi:
  – rozmowa z Markiem Podleckim zankomitym polskim dziennikarzem niezależnym
  – rozmowa z przedstawicielem Fundacji dr Ratha
  – wypowiedź Roberta Wagnera, rolnika ekologicznego nt. GMO
  – relacja podróżnika, fotografa Marcina Osmana z wyprawy do Kirgizji

 23. navajo88 4 września 2011 o 7:48 pm

  a ty kefir to jesteś największym pojebem na tych wszystkich forach hahahahaha , i nie starcza ci własna stronka ??? co smutasie – kutasie ,a może nikt nie wchodzi na twoją stronkę ??? co .
  Kefir jesteś żałosną świnią i największą gnidą na świecie i mam nadzieję że kturegoś dnia tkoś cię wreszcie odszczeli i to naprawdę z solidnego kalibru ,choć by z .45 call albo Magnum .500 życzę ci tego łajzo podwórkowo !!!! ,żebyś zdychał dłógo i namiętnie !!!!!
  J.M.H

  • 999AQQ 4 września 2011 o 9:12 pm

   odn. Nahaju.
   Czy tylko ja to widzę???

   • navajo88 5 września 2011 o 3:03 pm

    NIE WIEM CO TY WIDZISZ HAHAHAHAHAHA
    J.M.H

    • Ania 5 września 2011 o 5:04 pm

     To miało być pod postem o dożynkach i wypowiedzi min rolnictwa. Ale komentarz poszedł gdzie chciał.

 24. monitorpolski 4 września 2011 o 8:10 pm

  Ostatnie zdjęcia protestów w Izraelu:
  http://cryptome.org/info/israel-protest2/israel-protest2.htm

  • iHe 4 września 2011 o 9:45 pm

   Tylko czekać aż zacznie się u nich jaśminowa rewolucja,ciekawe co na to demokracja..
   Wydaje się,że Izrael permanentnie posiadający stan wojenny musi pójść o krok dalej..
   Zaproponować światową rewolucje:D
   http://demotywatory.pl/1381542/Izrael
   http://demotywatory.pl/1688952/Izrael
   http://demotywatory.pl/2808580/Izrael-sponsorem-imprezy
   http://demotywatory.pl/3395707/Izrael
   http://demotywatory.pl/2552165/Szymon-Peres-Polak-Prezydent-Izraela
   http://demotywatory.pl/1704459/Izrael-

   Mimo wszystko miło jest się dowiedzieć ,że powoli zdają sobie sprawe z własnej niewoli ,a podobno uciekli z babilonu..
   Warto sobie zadać pytanie: kto ich tam kiedyś zagnał i w jakim celu..
   http://demotywatory.pl/1602662/Jesli-chodzi-o-Holocaust

   • O Rzesz 4 września 2011 o 10:30 pm

    Jeśli to rzeczywiście zdrowy ruch oddolny a nie „przewrót pałacowy” to życzę im jak najlepiej!. Może z boską pomocą coś sobie wywalczą. Cały świat musi to zrobić bo będzie naprawdę źle.
    Mam jednak wrażenie że wszystko to już gdzieś widziałem, nie … czytałem.
    Niepokoje, wojna i szatańskie uspokojenie sytuacji. Ciekawe i straszne jednocześnie.

   • monitorpolski 4 września 2011 o 10:36 pm

    Jeszcze raz napiszę, bo pewni to umknęło – będąc na Ukrainie kilka dni temu, rozmawiałem z Żydami z Izraela (poza miłością do Grossa, są to całkiem normalni ludzie), kompletnie nic nie wiedzą o NWO, rządzie światowym itd. Trochę kojarzą z Fukushimą, ale tyci tyci. Jeden z Kalifornii nie wiedział, że tam jest niemal równie źle jak w Japonii, że jest wzrost ilości poronień, że woda jest praktycznie nie do spożycia. Bardzo się przeraził jak mu podałem linki do nagrań z pomiarami licznikiem G-M. Jedyna ich reakcja to: „a dlaczego nic nie ma o tym w telewizji?!” Czyli to samo wszędzie. Jak Izrael ruszy to syjonaziści się nie pozbierają, czuję bliski koniec Netanyahu.

    • O Rzesz 4 września 2011 o 10:56 pm

     No cóż. Jeśli tamten Izrael jest przeznaczony na straty (bo nikt by nie trzymał narodu wybranego w ciemnocie gdyby mieli przetrwać) to by znaczyło że Polin faktycznie ma być drugim … Aj waj, niedobrze się dzieje. Naprawdę życzę tym ludziom jak najlepiej i sukcesu w obaleniu tyranów!.

    • OlO 5 września 2011 o 9:41 am

     Marku ludzie dostaną szoku jak prawda do nich dotrze
     To może być masakra ale dużo zależny od dobrej woli człowieka która spotka się z prawdą

     • iHe 5 września 2011 o 10:27 am

      Coś na złagodzenie szoku,wbrew POzorom uwaga naszego szontu jest tam gdzie się nie spodziewamy

 25. mi461 4 września 2011 o 8:32 pm

  MONITOR mysle ze to jest dowod jak wygladaly naprawde protesty w G20 i inne np. w LONDYNIE itd: Bloger zostal aresztowany po opublikowaniu zdiecie (undercover police officer) ktory bral udzial w demonstracji.
  Wszystko co sie dzieje to PLAN z GORY .
  http://toronto.mediacoop.ca/story/blogger-arrested-naming-infiltrator/8047

  • monitorpolski 4 września 2011 o 10:31 pm

   Widziałem ten news, ale dzisiaj jestem w drodze (bus – kolej) więc mam utrudnioną pracę na kompie.

 26. mi461 4 września 2011 o 8:41 pm

  LECZYSZ ZEBY?? zobacz co Ci aplikuja przy leczeniu kanalowym (mercury)
  Tragedia………. dobijaja na kazdym kroku , wart zobaczyc
  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/09/04/mercury-poisoning-from-silver-fillings.aspx?e_cid=20110904_SNL_Art_1
  caly art: http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/09/04/mercury-poisoning-from-silver-fillings.aspx?e_cid=20110904_SNL_Art_1

  • mi461 4 września 2011 o 8:54 pm

   DOWOD dlaczego musimy unikac „leczenia kanalowego”
   OBEJRZYJ to . ! (ang)
   http://video.godlikeproductions.com/video/Why_You_Want_to_Avoid_Root_Canals?id=f1aade54e021f45edbf

   • Annah. 4 września 2011 o 9:40 pm

    Mi 461, możesz napisać w dwóch słowach dlaczego mamy tego unikać

  • monitorpolski 4 września 2011 o 10:21 pm

   Nie dajcie się ładować na takie numery. Klasyczna metoda dezinformacyjna – niszczenie prawdy za pomocą przesady. Od kiedy teraz daje się wypełniacze rtęciowe?

   • Annah. 4 września 2011 o 10:53 pm

    Nigdy nie można być pewnym jaki skład wypełnienia ci ‚zafundują’, przykładowo skład szczepionki nie jest wiarygodny gdyż rtęć w adjuwancie jest najczęściej pomijana. A z zębami można jeszcze bardziej pokombinować, gdy nikt nie jest w stanie sprawdzić czym się wypełnia ostatni odcinek kanału, a od góry dają już całkiem coś innego.

   • mi461 5 września 2011 o 2:55 am

    Ja go dostalam w Polsce ai tutaj tez niestety i to nie az tak dawno.
    Podobno nie bylo wyjscia.
    Wiem ze sa ludzie ktorzy to swinstwo do dzis nosza.

   • vortex 5 września 2011 o 9:00 am

    Czyli polecasz kanalowe leczenie ? Bo czegos tu nie rozumie ?
    Moja znajoma dentystka (najlepsza w miescie) odradza kanalowe leczenie. Nawet pokazywala mi dokumentacje z jednego z sympozjow.
    Krotko mowiac kanalowe leczenie prowadzi do nagromadzenia bekterii chorobotworczych.
    Gdyz nie mozliwe jest ich calkowite usuniecie.Takze po zamknieciu zeba one sobie tam zyja i robia spustoszenie w organizmie.
    Leczenie kanalowe = NIE

    • mi461 5 września 2011 o 1:20 pm

     @ VORTEX wlasnie > NIE polecaja l< leczenia kanalowego przestrzegaja przed nim.
     i TWOJA DENTYSTKA MA RACJE (MADRA KOBIETA )
     tak jest i to co piszesz to wlasnie jest mowione w filmie. (Mialam 2gi dziwne ze nie wszedl)

     Kanalowe leczenie nigdy nie jest w stanie usunac wszystkich bakterii TO FAKT.
     Na forum godlikeproduction bylo mase dowodow jeszcze wczoraj
     Mam przyklad na sobie mimo leczenia kanalowego zab powinien byc martw a przy dotyku caly boli !! w dzisieszech czasach nie powinno sie tak dziac – a jednak.

     @ANNACH tu masz odpowiedz na Twoja prosbe VOTEX juz napisal .

    • mi461 5 września 2011 o 1:27 pm

     @ Vortextu drugi DOWOD
     NIE REKOMENDUJA i masz racje.
     http://video.godlikeproductions.com/video/Why_You_Want_to_Avoid_Root_Canals?id=f1aade54e021f45edbf
     pisalam odpowiedz- jest w MODERACJI dlaczego? nie wiem

   • mi461 5 września 2011 o 1:35 pm

    NIE WIEM czy masz racje, ale bedzie miedzynarodowe spotkanie dentystow na ten temat 14-16 padziernika http://www.new-cancer-treatments.org/Articles/RootCanals.html

    dlaczego czemam na moderacje 3 x .w koncu >>>o nasze zdrowie chodzi…

  • Ironizator 5 września 2011 o 9:37 am

   Dentysci sa w zmowie, lekarze sa w zmowie, kominiarze sa w zmowie, bufetowe i babcie klozetowe sa w zmowie… wazcie sie posluchajcie.

 27. TZ 4 września 2011 o 8:54 pm

  „Jest już w pełni potwierdzone, że zabójstwa w Norwegii to była całkowicie operacja Mossadu kontrolowana przez jego komórki masońskie w Europie Północnej i Wielkiej Brytanii”

  Jakieś fakty? Poza wypocinami tego „dziennikarza” i zdjęciem Breivika w mundurku masońskim… Masz skłonność, monitor, do wygłaszania sądów ex cathedra, by po tygodniu-dwoch powtórzyć to samo, tylko już tonem „Wiadomo, że/Zostało potwierdzone/Nie ulega wątpliwości” – tymczasem faktów i dowodów jak nie było, tak nie ma.

  • monitorpolski 4 września 2011 o 10:18 pm

   Było na blogu. Nie mam czasu teraz tego szukać. Wystukaj sobie w google Mossad Breivik

 28. Jony 4 września 2011 o 9:28 pm

  Już unia europejska nie wystarcza marzy im się stany zjednoczone europy.
  http://fakty.interia.pl/prasa/news/apel-o-utworzenie-stanow-zjednoczonych-europy,1690351
  Za parę lat pewnie te marzenia zrealizują bo ludzie są tak tępi że na wszystko się godzą.

  • O Rzesz 4 września 2011 o 10:47 pm

   Po filmach:
   „Szef MFW nawołuje do utworzenia rządu światowego”

   i
   „Eurofederaści tworzą Rząd Światowy! Czy ktoś ich powstrzyma?”

   to kolejny, bezpośredni dowód że teorie spiskowe przestały być już dawno teoriami!.
   To dla tych co, mimo bezpośrednich dowodów, ciągle uważają takich jak Monitor, Zenobiusz i nas, pomniejszych badaczy dziejów, za oszołomów!.
   Boże miej w opiece nas wszystkich. Mądrych i głupich. Wierzących szczerze i wierzących w ateizm/ racjonalizm. I tych co nie wierzą nawet w siebie.
   Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

   • iHe 5 września 2011 o 9:26 am

    Patrząc na serkozego przypomniał mi się pewien samouczek nie tylko na czas wybiórów.

    http://spec.pl/zdrowie/psychologia/przejrzyj-klamce-to-latwe
    Sygnały niewerbalne:

    Patrzy wysoko w prawo. Uważa się, że osoba, która kłamie, jest zmuszona użyć prawej półkuli mózgu odpowiadającej nie za pamięć, ale tworzenie nowej historii. Dlatego często mówi się, że kłamca patrzy wysoko w prawo.

    Pociera nos. Kolejnym niewerbalnym objawem kłamstwa może być pocieranie nosa, zasłanianie ust, a także pocieranie oczu. Tłumaczy się to skłonnością kłamcy do zasłaniania swojej twarzy, kiedy mówi nieprawdę i podświadomego zatrzymywania fałszywych słów.

    Szybciej mruga. Kłamca ma także tendencję do szybszego mrugania, co wynika z intensywnych procesów myślowych, które toczą się w jego mózgu.

    Mało gestykuluje, ale nerwowo porusza stopami. Ludzie, którzy często kłamią, uczą się kontrolować swoje ciało. Skupiają się w tym jednak głównie na wyższych partiach ciała. Mogą więc podczas kłamania patrzeć swojemu rozmówcy w oczy i mało gestykulować. Wydają się więc spokojni i opanowani. Zdradzają ich jednak nogi, a dokładnie stopy, które zwykle nerwowo przekładają.

    Sygnały werbalne:

    Wypowiada się zdawkowo i bez szczegółów. Osoba, która kłamie, zwykle skupia się na ogólnej konstrukcji wypowiedzi, natomiast unika wszelkich szczegółów. Nie opowiada również o swoich uczuciach w trakcie jakiegoś wydarzenia i nie przedstawia dokładnych cytatów czyjejś wypowiedzi.

    Unika „ja”. Kłamca często ma tendencję do eliminowania formy pierwszoosobowej ze swojej wypowiedzi, którą chętnie zastępuje formą bezosobową, np. „stało się”.

    Zapewnia o prawdomówności. Ktoś, kto kłamie najczęściej podkreśla własną prawdomówność, ciągle przekonuje, że mówi prawdę, czasem nawet zarzeka się i przysięga.

    Łapie za słówka. Kłamca, aby uniknąć wciągania w szczegóły, zwłaszcza jeśli zadaje mu się kłopotliwe pytania, stara się je inaczej interpretować. Łapie zatem swojego rozmówcę za słówka. Chce, żeby przedstawiono mu dokładną definicję jakiegoś pojęcia.

    Spowalnia lub przyspiesza wypowiedź. Zwykle osoba, która kłamie, zaczyna mówić wolniej, ponieważ musi wymyślić swój scenariusz danej sytuacji. Może być jednak przeciwnie, może mówić znacznie szybciej. Charakterystyczna jest tu jednak wyraźna zmiana zwyczajnego sposobu wypowiedzi kłamcy.

   • OlO 5 września 2011 o 9:46 am

    Istnieje rząd planetarny na tej Ziemi i to od bardzo dawna, dziwi mnie dlaczego pozwoli oni na tyle cierpienia życia. Chyba dobrze się bawią ludzkim gatunkiem.

   • Ludzie Prawdy 5 września 2011 o 11:27 am

    Pan cie nie wyslucha,bo caly czas slucha „narod wybrany” .

    • O Rzesz 5 września 2011 o 12:16 pm

     Wysłucha, wysłucha. Ciągle jest na nasłuchu. 🙂

  • Versus3 5 września 2011 o 7:38 am

   To mówił Schroeder, a on plecie od rzeczy. Kiedyś powiedział, że Rosja jest najlepszym SĄSIADEM Niemiec.

   • O Rzesz 5 września 2011 o 12:18 pm

    No i powiedział prawdę. Oni ciągle uważają Polskę za „pomyłkę dziejową”.

 29. OlO 4 września 2011 o 10:03 pm

  „Adele, najlepiej sprzedająca się obecnie artystka na świecie” centralnie w samo sedno na tvn24

 30. O Rzesz 4 września 2011 o 10:17 pm

  Jak dorośniesz to ci minka zrzednie. Nie życzę ci tego byś musiał dorastać szybciej niż myślisz. Głupota z wiekiem, czasem przechodzi a nawet jeśli nie to dołącza do niej doświadczenie które nieco łagodzi niedojrzałość!. Gorzej z egoizmem. Ten pozostaje najczęściej do samej śmierci blokując dostęp empatii.
  Nie ty pierwszy i nie ostatni. 😉

 31. podajdalej11 5 września 2011 o 2:23 am

  Odnosnie w/w wpisu i jego czesci cytuje; „Na koniec warto zadać sobie pytanie: czemu ma służyć umowa militarna Polski z Izraelem, która ma zostać niedługo podpisana? Czyżby Polacy mieli być mięsem armatnim dla syjonazistów? „. Moja odpowiedzia jest cytat z: ” 2 kateczek kaprala Jana Tarwida”.
  ” 3) Z racji tej, ze podobnie jak narod zydowski w chwilach tragedii
  jestesmy osamotnieni i aby skonczyc z taka sytuacja proponuje:
  a) Dac wyborcom pod rozwage sojusz wojskowy na wypadek militarnego
  zagrozenia obu narodow „.
  Z wyrazami szacunku dla wszystkich poslow Naszej Ojczyzny.
  Jan Tarwid. Kapr. Rez. Lotictwa Polskiego.47Szps.

 32. Lamacz Matryc 5 września 2011 o 7:44 am

  http://innemedium.pl/wideo/spontaniczna-mutacja-lub-efekt-eksperymentow-genetycznych

 33. Fraaaanek 5 września 2011 o 9:08 am

  CHCA NAM WMOWIĆ ZE FACECI TO PEDALY

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nauka-odkrywa-biseksualizm,1,4837441,kiosk-wiadomosc.html

  • nikt 5 września 2011 o 3:07 pm

   Oto jeden z komentarzy odnośnie „prawd objawionych” w artykule:
   „Homoseksualizm to defekt genetyczny (zaburzona orientacja seksualna) tak jak wiele innych defektów genetycznych różnego typu. W każdej populacji niezależnie od gatunku rodzi się kilka procent osobników z defektami.
   Dowodów dostarcza Teoria Ewolucji Darwina- po prostu osobniki homoseksualne nie są w stanie w związkach homoseksualnych w naturalny sposób wydać na świat potomstwa. Reasumując gdyby na wielką wyspę o idealnych warunkach do życia sprowadzić milion homoseksualistów to za około 100 lat była by ona znowu bezludna”.

   A tu „riposta” jakiegoś gejo-geniusza, któremu przez kiszkę stolcową najwyraźniej wypłynął nie tylko kał ale i mózg:
   „Jakby na bezludną wyspę sprowadzić milion prawdziwych heteroseksualnych mężczyzn, to za sto lat też będzie bezludna. Tylko w takim razie „defektem” jest heteroseksualizm czy bycie
   mężczyzną?”
   oraz pochwalny komentarzyk jakiegoś „fana gejo-geniusza”:
   „Bardzo celny komentarz!”

   Wszystko ładnie pięknie tylko te geniuszki zapomniały wziąć pod uwagę, że w przypadku hetero(hipotetycznie) pozostawionych na bezludnej wysepce zostają oni pozbawieni partnerów seksualnych (kobiet rzecz jasna), natomiast ta druga grupa ( czyt. sodomitów) może sobie używać do woli nawet jak chcą to cała grupa miliona na raz grupowo(stworzyli by śliczny, kopulujący łańcuszek)(sic!!)
   Widać jak na dłoni jacy to pro-homo są „yntelygentni”. Boże widzisz i nie grzmisz!!!

 34. pola 5 września 2011 o 10:49 am

  Skrócony dekalog dla polityka według naczelnego
  1 nie będe kradł
  2 nie będę cudzołożył z współpracownikami i pracownicami
  3 nie będę się oralnie onanizował oficjalnie na mównicy
  4 nie będe spiskował i układał się z ludzmi nie przyjaznymi dla mojego ludu
  5 przed ludem będę prawdę i tylko prawdę będę prawił
  6 swojego boga będę obnosił na ołtarzach ale w swoim domu
  7 nie będe prowokatorem zakładając na łeb czapkę pinokia
  No ,złamanie siedmiu przykazań skazuje mnie na banicję ,przed wyjazdem 100 batów na dupę
  i 31 pałów po łbie,połączoną z utratą majątku bądz na długoletnie przebywanie w dybach,
  Pytanie ,która swinia będzie pchała się do koryta .Więc po h…j wy onanizujecie się tymi plakatami
  Tusk,Komorowski qrwa, Kaczyński nastepni itd,zróbcie qrwa coś referendum .CDN……….

 35. Mariusz 5 września 2011 o 10:52 am

  Nowy Jork wzmocni środki bezpieczeństwa przed zbliżającą się rocznicą zamachów terrorystycznych 11 września. Obawy nasiliło ostrzeżenie FBI o groźbie ataku Al-Kaidy przy użyciu małego, prywatnego samolotu.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/samotny-wilk-zaatakuje-w-rocznice-zamachu,1,4838958,wiadomosc.html

  tak mi się skojarzył ten mały samolot z zapowiedziami Alefa Sterna o prywatnym samolocie, który uderzy u nas.

 36. Ludzie Prawdy 5 września 2011 o 11:29 am

  Gdy wol ryczy to obora slucha !

 37. navajo88 5 września 2011 o 3:04 pm

  to bylo do 999AQQ !

 38. luna 6 września 2011 o 12:03 am

  /…/ Oto co piszą na ten temat profesorowie John J. Mearsheimer i Stephen M. Walt – autorzy książki „Lobby izraelskie w USA”: „ W 2005 roku bezpośrednie wsparcie wojskowe i gospodarcze udzielone Izraelowi przez Stany Zjednoczone wyniosło 154 mld USD (po kursie z 2005 roku), z czego większą część stanowiły darowizny, a nie pożyczki.” 154 mld dolarów to nie jest mało nawet jak na Stany Zjednoczone – a przecież „Izrael otrzymuje obecnie średnio 3 mld dolarów bezpośredniego wsparcia rocznie. Jest to suma, która odpowiada około jednej szóstej całego budżetu pomocy zagranicznej i równa się około 2 proc. izraelskiego PKB.” Na jednego mieszkańca Izraela przypada z tego tytułu 500 dolarów rocznie. Dalej autorzy dodają: „Trzy miliardy dolarów to hojny dar, ale to nie wszystko (…). Oficjalna suma 3 mld USD nie uwzględnia znacznej liczby innych korzyści. (…) Prawdziwa roczna suma pomocy wynosi ponad 4,3 mld USD (str. 43).”
  Ale i to nie wyczerpuje całości zagadnienia. Ponieważ USA są zadłużone, to Izrael pieniądze otrzymane od Stanów Zjednoczonych w ramach pomocy pożycza Ameryce, która musi pożyczone od Izraela pieniądze oddać z wysokimi odsetkami, co amerykańskich podatników kosztuje dodatkowo 50-60 mln dolarów rocznie. Udzieloną przez USA pomoc Izrael częściowo inwestuje w amerykańskie obligacje, z czego osiąga dodatkowo ok. 600 mln dolarów rocznie. Wszystko to jest możliwe dlatego, że Izrael jest jedynym odbiorca pomocy amerykańskiej, który nie musi rozliczać się z jej wydatkowania. A niezależnie od pomocy finansowej, korzysta on ponadto z pomocy rzeczowej, głównie w postaci „nadmiaru artykułów obronnych”, ponad limit ustanowiony w roku 1976 w ramach porozumienia o ograniczeniu eksportu broni. Wreszcie, dla pełności obrazu warto dodać, że rząd USA jest gwarantem pożyczek dla Izraela na około 10 mld dolarów. Ale nawet nie tutaj pies jest pogrzebany. /…/

  Stanisław Michalkiewicz
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2128