Konto Dutchsinse na YouTube zostało zamknięte!

Uwaga: Na skutek nacisków YouTube przywróciło konto DutchsSinse!
(…) Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka www.dutchsinse.com (…) stanowił zagrożenie dla sił, które za pomocą nowoczesnej broni tektonicznej i HAARP niszczą ludzkość.
 
Nowe info:

 • Konto Mike’a „patrioticspace” również zostało zaatakowane.

Mike’owi nie zamknięto konta, utracił jednak wszystkie nagrania. We współpracy z dutchsinse ujawniał technologię sztucznych zmian pogodowych, tworzenia trzęsień ziemi oraz zagrożenia, które niesie katastrofa w Fukushima.  Nie może być więc mowy o „naruszeniu praw autorskich” – jest to wyraźna cenzura w YouTube. W swoim ostatnim klipie, Mike ostrzegał, że wg. jego wtyk w rządzie USA, cała Luizjana będzie ewakuowana (zob. kopia: http://www.youtube.com/watch?v=yngWltQOeQI)
P.S. Mike ma już nowy kanał: http://www.youtube.com/patrioticunderground

W ostatnim wpisie z 6 września, pisze on o tym, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni było 11 (!!!) wielkich trzęsień o sile 6.0-7.0 w skali Richtera (w nowej skali, która od lat 80-tych jest 10-krotnie obniżona w stosunku do poprzedniej!).   W ciągu ostatniego tygodnia było 8 takich trzęsień! Jedynym terenem w tzw. „pacyficznym pierścieniu ognia” wielkie trzęsienia nie dotknęły jedynie terenu USA. Czyżby dlatego zamknięto konto dutchsinse na YouTube, że kolejne wielkie trzęsienie dotknie właśnie USA i władzom jest to na rękę by wprowadzić stan wyjątkowy i przez to uratować kryminalny rząd Obamy?
Użyłem celowo określenia „kryminalny”, bowiem zarówno Obama jak i Prokurator Generalny Holdren, zostali złapani na gorącym uczynku przemycania tysięcy sztuk broni maszynowej do Meksyku, by potem kartele narkotykowe mogły z jej pomocą mordować Amerykanów w terenach przygranicznych. To z kolei miało być powodem delegalizacji sprzedaży broni w USA. W przypadku reżimów totalitarnych, pierwszą czynnością przed ludobójstwem, było zawsze rozbrojenie społeczeństwa.

We wczorajszym wpisie na swoim blogu Dutchsinse udostępnił nagranie, przez które prawdopodobnie zamknięto mu kanał. Tłumaczy ono modyfikację pogody za pomocą emisji fal elektromagnetycznych o pewnych częstotliwościach. Wykorzystuje się tu tzw. „prostokąty skalarne” i „okręgi HAARP”:
http://www.dutchsinse.com/blog/wp-content/uploads/2011/09/Explanation-on-Scalar-Squares-and-HAARP-rings-weather-mod-via-frequency.wmv (link jest bardzo obciążony, więc ściąga się wolno). Nie ma w tym żadnej magii, jest tylko fizyka. Chmury bowiem są naładowanymi elektrycznie zawiesinami, można nimi sterować.

to nie jest naturalne rozmieszczenie

Kolejna ciekawa rzecz: we wpisie z 4 września, Dutchsinse analizuje niedawną serię 10,000 trzęsień ziemi w Czechach. http://www.dutchsinse.com/blog/?p=1778  Widać wyraźnie, że wystąpiły one w wyraźnie nienaturalnym ułożeniu – na kształt matrycy. Nikt jakoś nie analizował tego „zbiegu okoliczności”, choć ułożenie tych trzęsień wskazuje na to, że pod ziemią budowana jest jakaś potężna struktura! Trzęsienia wystąpiły pod miastem, największe z nich miało 4.0 w skali Richtera.
Jak pisze autor zamieszczonego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=F1-SB-h6T6Y  podobne trzęsienia wystąpiły w Turcji, a w Kijowie słychać było dziwne dźwięki spod powierzchni ziemi. Czyżby rządy przygotowywały się do ewakuacji do podziemnych schronów, i starannie starały się to przed nami ukryć?!
============================================================================================
Jeśli nie wiecie o czym mowa to daję wam słowo, że jest to bardzo poważna sprawa. Utracił on w ten sposób 717 nagrań wideo, których dokonał w ciągu ok. roku. Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka http://www.dutchsinse.com.
Mając dziesiątki tysięcy subskrybentów, a setki tysięcy widzów, dutchsinse ze swoją bystrością stanowił zagrożenie dla sił, które za pomocą nowoczesnej broni tektonicznej i HAARP niszczą ludzkość. Zamknięcie konta dutchsinse potwierdza wszystko o czym mówił: o modyfikacji pogody za pomocą fal radarowych, o tworzeniu w sztuczny sposób trzęsień ziemi, o poważnym zagrożeniu radiologicznym ze strony opadów promieniotwórczych z elektrowni Fukushima i nie tylko. To on ujawnił tajny serwer Zardoz największej agencji na świecie badającej radioaktywność, norweskiej NILU – pisaliśmy o tym w: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/12/dutchsisne-odkryl-dowod-na-planowane-ludobojstwo-wiekszosci-ludnosci-ziemi/
Konto „dutchsinse” zostało zamknięte z bardzo niejasnych powodów – za zamieszczenie jego prywatnych teorii nt. powstawania tzw. „HAARP rings” i ich związków z modyfikacją pogody. Nagrania tego młodego człowieka będą krążyć nadal na YouTube – za dużo ludzi o tym już wiedziało. Zaraz po zamknięciu konta ludzie już zamieszczają nagrania dutchsinse, jak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=lbDRJbFIqiA
Interesujące jest to, że zaraz po ataku na dutchsinse, uwolniła się w USA cała fala niebezpiecznych tornad – bieżące informacje można znaleźć na forum dyskusyjnym: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1625534/pg1
Kilka dni temu Dutchsinse wyraził swoją opinię nt. zagrożeń nas czekających. Wyraził się jasno, że Elenin, Nibiru to są elementy dezinformacji, natomiast HAARP i broń sejsmiczna istnieją i są w dużej mierze odpowiedzialne za to co się dzieje.

Sądzę, że termin bliski 9-11 ma też dużo do rzeczy, obawiam się, że faktycznie dojdzie do ataku na Stany Zjednoczone lub inny kraj za pomocą broni, którą tak doskonale rozpracował dutchsinse.

Bezkarność YouTube w zamykaniu kont niedobrze wróży serwisowi, dutchsisne i inni zwolennicy wolności słowa przeniosą się zapewne do innych serwisów, jak LiveLeak czy DailyMotion. Ja również muszę być przygotowany, że bez powodu mogą zamknąć moje konta na YouTube, choć nie publikuję po angielsku.  Atak hakerski na stronę potwierdza, że dutchsinse jest celem ataku militarnego, a nie zwykłą sprawą o naruszenie regulaminu. Szukajcie wszelkich informacji na jego temat, można się obawiać o jego życie, oraz życie osób z nim kontaktujących. Sądzę, że wkraczamy w kolejny etap totalitaryzmu, gdzie prawda będzie likwidowana w sposób brutalny.

Tu są materiały, które udało mi się znaleźć na szybko:

Reklamy

262 responses to “Konto Dutchsinse na YouTube zostało zamknięte!

 1. logged 5 września 2011 o 11:48 pm

  Powiem tak, pracujac, niestety w tej branzy, usuniecie konta na YT, czy DailyMotion czy jakim kolwiek serwisie to kwestia kilku sekund, w Internecie wszystko mozna oderowac, cenzurowac, zmieniac itd itd. Rzucam powoli ten szlam i wynosze sie, mam dosc…Nie badzcie naiwni, Internet juz teraz da sie spokojnie inwigilowac.

  • peryskop 6 września 2011 o 12:18 am

   @logged – obudziłes się nagle czy etapami?

   I daj znać jak ci jest stamtąd, dokąd się wynosisz.

   • O Rzesz 6 września 2011 o 11:24 am

    Co się czepiasz człowieka, peryskop. Prawdę powiedział!.
    Jest tyle bzdur które i tu trafiają że trzeba mieć naprawdę szczelne filtry by odsiać większość płonej skały od paru złotych ziaren.
    Nie wszyscy pozjadali rozumy tak jak ty.
    Jak Ciebie czytuję to mam wrażenie że pod jednym nickiem pisują dwie osoby.
    Jedna mądra i rzeczowa a druga złośliwa i trywialna.
    Jeśli jesteś tą samą, uzdolnioną ponoć, osobą oczyść sobie skutecznie jelita.
    Polecam płukanie okrężnicy kawą.
    Będziesz odczuwał mniej stanów lękowych i przestaniesz być złośliwy bez potrzeby.

    • peryskop 6 września 2011 o 5:52 pm

     ORzesz – widzę że realizujesz polecenie opieki nade mną i nie potrzebnie tracisz opanowanie.
     Rzeczową odpowiedź podam niżej, bo tu w pyskówkę nie dam się wciągnąć.

     Ma rację @Franek na saksach:
     „Nie zalamuj sie ,nie takie niewole nasi przodkowie przezywali”

     • O Rzesz 6 września 2011 o 7:40 pm

      Nie tracę. Dlatego ponownie polecam ci lewatywę i piszę to z pełną odpowiedzialnością choć słowo to może wywołać śmiech.

     • logged 6 września 2011 o 7:56 pm

      @peryskop, @franek,
      Nie zalamuje sie, poprostu mam dosc obecnej „cywilizacji” i pracy jaka wykonuje, za dlugo to robie chyba, doszedlem do kilku wnioskow, ktore spowodowaly takie a nie inne spojrzenie na „problem”. Cala tajemnica.

      • peryskop 6 września 2011 o 9:27 pm

       @logged – dziękuję za ostrzeżenie i wyjaśnienie. Spójrz co za smutny paradoks: pracujesz w branży medialnej, na styku z wciąż rozwijającym się internetem, poznałeś rozmaite techniki, pewnie za to dostajesz nie najgorszy pieniądz – ale czujesz się zawiedziony, niespełniony i zmęczony. Dobrze cie rozumiem, bo bajery to fajna rzecz, ale w dłuższym okresie mogą się znudzić. Wyskocz z tej matni dopóki nie zapóźno! Życzę powodzenia!

  • Franek na saksach 6 września 2011 o 5:08 am

   Nie zalamuj sie ,nie takie niewole nasi przodkowie przezywali,

 2. BirdDwa 6 września 2011 o 12:10 am

  Pytanie. Jakieś kilka dni temu czytałem kolejny z kolei temat na temat NWO

  9.11.1991 była ponoć ta słynna mowa gnidy oto Busza
  9/11 wiadoma sprawa

  Została jeszcze nieomówiona kwestia 9.11.2011 jak sądzicie może coś się wtedy stać?

  • Jony 6 września 2011 o 9:01 am

   Możliwe bo ostatnio straszą w tv i internecie tą 10 letnią rocznica zamachu na WTC że niby awionetką mają tym razem walnąć. Do tego jeszcze zabili bin ladena w tym roku, po coś to zrobili w tym roku jak sądzę.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 1:54 pm

   Żeby coś się naprawdę działo w USA musi nastąpić atak atomowy – brudna bomba czy coś w tym stylu. Wina będzie zrzucona na Iran i wtedy mamy pełną III wojnę światową.

 3. Totalsky No Problemsky 6 września 2011 o 12:11 am

  Wiem, że kartka papieru i powielacz to nie to samo – a z drugiej strony – czasami nawet znacznie więcej, niz najlepiej zmontowany filmik na youtubie… – w sumie od stanu wojennego aż tak wiele dziesięcioleci nie minęło, zeby wszystko pozapominać;-); całego internetu nie zamkną, bo by sie banksterom system zawalił….

 4. Szukający 6 września 2011 o 12:17 am

  POMÓŻCIE odnaleźć dobry zmontowany filmik na YouTube.

  Filmik ten zaczyna się od słów Irakijczyka walczącego we Wrestlingu dokładnie wycięte z tego filmu http://www.youtube.com/watch?v=oDrZCdEwspo

  Później pokazane jest czym ludziom pierze się umysły, pokazywane są cały czas loga firm , konsumpcjonizm a w tle słychać muzyke We want your soul – http://www.youtube.com/watch?v=VH_DkBI9Qsk

  Może ktoś z Was wie o jaki mi filmik chodzi, został on zmontowany prawdopodobnie przez Polaka z tego co pamietam ma napisy polskie.

 5. emorris 6 września 2011 o 12:19 am

  Czy tak ciężko założyć stronę na innym hostingu?
  Nie od dziś można wykonywać szybkie kopie strony.
  Filmiki powinien wrzucać w p2p i dla leniwych w jakiś hotfile itp.

 6. miki 6 września 2011 o 12:26 am

  Po raz pierwszy mam okazję wnieść wkład własny w działalność bloga przy okazji będąc też w temacie, a okazję ku temu dała natura (powiedzmy). Oto jakie okazałe, „pokruszone” formacje chmur udało mi się sfotografować sobotniego popołudnia (i chemtraila na dokładkę, tego dnia po południu pylili w stronę słońca kilkukrotnie) -> http://imageshack.us/g/197/dscf3274lj.jpg/

  Co w tym interesującego? Otóż całe zjawisko trwało relatywnie krótko, pół godziny po zrobieniu ostatniego zdjęcia nie było śladu zarówno po chmurkach jak i smudze (rozrzedzenie widoczne na foto), natomiast cały dzień był w zasadzie bezchmurny, pomijając mgiełki po chemii.
  Nie podejmuję się interpretacji z braku wiedzy nt. meteorologii, ale jeśli ktoś chciałby wykazać się w temacie to śmiało. Podobne rzeczy krążą na JewTube (albo już nie jak w/w sprawie) jako dowód na geoinżynerię i stwierdziłem że warto się podzielić ciekawostką.
  Osobiste odczucie: nie wyglądało to naturalnie, latem obserwuję niebo w miarę regularnie ale w tym roku czegoś podobnego jeszcze nie widziałem…..pozdrawiam.

  • miki 6 września 2011 o 12:32 am

   Dołączam króciutki filmik na którym lepiej widać panoramę nieba -> http://w761.wrzuta.pl/film/8xtjpiFKlh1/dscf3280
   Hm, jak widzę ten serwis pogarsza jakość wysyłanego materiału, nie znam niestety alternatywy gdzie można by zamieszczać bez rejestracji…

  • miki 6 września 2011 o 12:38 am

   No tak, przecież filmiki można wrzucać również na Imageshacku 🙂
   Teraz wyraźniej -> http://imageshack.us/clip/my-videos/27/dzu.mp4/

   • peryskop 6 września 2011 o 12:50 am

    @miki, tak, te karakuły trudno nazwać normalnymi chmurami.

    I nie wiem, czy jakiś meteorolog pomoże, raczej potrzebni byliby HAARPolodzy, jak Dutchsinse.

   • 44 6 września 2011 o 9:04 am

    Fajne zdjęcia.
    Nie wiem, jak długo działa HAARP (lub podobne), ale ja widziałem takie chmury już około 40 lat temu. Moja babcia mówiłą wtedy, że na niebie jest „kwaśne mleko”, co sugeruje, że też się z takimi chmurami spotykała już wcześniej. Wnioski wyciągnijcie sami.

    • monitorpolski 6 września 2011 o 9:14 am

     Dezinfo. Nie ma podstaw by chmury w sposób naturalny się tak formowały, musi być zewnętrzny czynnik.

     • 44 6 września 2011 o 9:36 am

      Szkoda, że babcia już nie żyje. Nieźle by się uśmiała z twojego „dezinfo”. Jedyne wytłumaczenie twojej teorii to fakt istnienia maszynerii haarpopodobnej już wiele dziesięcioleci wstecz. Czego w swym poprzednim poście nie wykluczam, tylko pytam. Marku, wiem co widziałem jako dziecko niejednokrotnie i to w naszym mieście. Pozdrawiam.

      • monitorpolski 6 września 2011 o 9:58 am

       Okej, na tym blogu jest trochę inna klientela niż na onecie dezinfromatorze. Pamiętaj, też jesteś śmiertelny, a twoi mocodawcy usuną cię jako jednego z pierwszych, bo za dużo wiesz. Zawsze tak było, spójrz w historię komunizmu.

       • kuro 6 września 2011 o 10:11 am

        Tutaj Monitorze sie skompromitowales. Wyzywajac zwyczajnych internautow od jakis tam agentow (co w ogole jest smieszne u podstaw i wiedzialbys to gdybys zdawal sobie sprawe z mikroskopijnej skali jakas odgrywaja strony twoja i podobne do twojej) zniechecasz przecietnych ludzi do zapoznawania sie z czymkolwiek o czym tu piszesz. A myslalem ze taki miales cel zeby jak najwiecej osob to czytalo. Szkoda, popadles w kompletna paranoje starszego zmarnialego czlowieka, nie widze ratunku. Chmurki takie jak te na filmiku wystepuja na Ziemi od wielu milionow lat i jesli tego nie wiesz to znaczy ze jestes strasznym nieukiem i ignorantem zapatrzonym w jedyne sluszne wyimaginowane poglady czyli swoje.

        • monitorpolski 6 września 2011 o 10:21 am

         My wiemy kim jest 44 od dawna. Prześledź wcześniejsze wpisy i komentarze.

        • kuro 6 września 2011 o 10:27 am

         Oceniasz jako pewnik za agenta kogos tylko dlatego ze krytykuje twoje poglady? Chore…

         • monitorpolski 6 września 2011 o 10:30 am

          A co ty jesteś jego adwokatem?

        • kuro 6 września 2011 o 10:56 am

         Jestem przecietnym internauta ktory przez przypadek sie tutaj napatoczyl i tylko pisze jak mysle. Bez urazy.

        • Jony 6 września 2011 o 11:17 am

         Zauważyłem że katolicy na tym blogu wszystkich nie wierzących wyzywają od agentów 🙂 no bo ich tok myślenia jest taki, jak nie wierzy w mego cudownego boga to musi być żyd mason lucyfer itp itd.

        • O Rzesz 6 września 2011 o 12:07 pm

         Nie dziw się. Ciągły kontakt z plugastwem tego świata powoduje wzmożoną i czasem przesadzoną ale usprawiedliwioną czujność.
         Zamiast się obrażać lepiej staraj się w miarę posiadanej wiedzy wyjaśniać co wg ciebie jest bzdurą a co nią może nie być.

       • 44 6 września 2011 o 11:04 pm

        Marku – to jest niebezpieczne, co piszesz. Szczerze martwię się o twoje zdrowie (bez ironii), ale być może sparzyłeś się niejednokrotnie i teraz dmuchasz na zimne. Nie mam zamiaru udowadniać czegoś, co ty z góry uznasz za dezinformację. Sam widzisz, jakie są reakcje ludzi przeglądających tego bloga – są NORMALNE. Czytają i reagują. Pytają co jest tak naprawdę grane. Nikt nie lubi wciskania faktów niezależnie czy to Onet czy Monitorpolski. Powoli odróżnia was tylko treść informacji, bo sposób przekazywania i reagowania macie podobny, a to smutne.
        Ja wiem, po której stronie jestem. i mam określone zdanie na więkzość tematów – wiele dzięki tobie. Nie bój się ludzi tylko dlatego, że próbują szukać swojej prawdy. Chętnie z tobą pogadam przy kawie – proponuję spotkanie. Zobaczysz, jakim to jestem agentem-dezinfo. ;).
        Nie zaprzeczam niczemu, co napisałem na tym blogu – po prostu mam inne spostrzeżenia co do niektórych rzeczy. Pozdrawiam wszystkich.

  • O Rzesz 6 września 2011 o 11:35 am

   Czyniąc nikły ukłon w stronę peryskopa który (nie tylko on) we wszystkim widzi przejaw działań geoinżynieryjnych za pomocą HAARP (co nie jest wykluczone ale słabo weryfikowalne i wymaga powagi by tematu nie ośmieszyć) powiem nieśmiało że zaobserwowana przez ciebie formacja nosi nazwę Cirrocumulus z niewielką domieszką Altocumulus i niestety zwiastuje że po wczorajszej (na zachodzie Polski. Dziś na ścianie wschodniej) fali deszczów nadejdzie kolejna, jeszcze większa. Jest to efekt najścia nad Europę pozostałości Huraganu Irena.
   http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/irene-idzie-nad-polske-przyniesie-zalamanie-pogody,12581,1,0.html

   • monitorpolski 6 września 2011 o 2:02 pm

    Okej, chyba tak jest. Wyraźne podobieństwo.

   • peryskop 6 września 2011 o 5:55 pm

    ORzesz – znów wyjaśniasz ściemniając. Gdzie i kiedy stwierdziłem, że „we wszystkim widzę przejaw działań geoinżynieryjnych za pomocą HAARP”? Dlaczego kłamiesz?

    Robisz to z asekuracją dodając „co nie jest wykluczone ale słabo weryfikowalne”.

    Dzieciom i babci @44 możesz opowiadać o niewielkiej domieszce Altocumulus do Cirrocumulus. Dodaj dywergencję i dyssypację dla większego wrażenia. Naiwni ci uwierzą, bo przecież – hahaha! – różne chmury były od tysięcy lat! Sofizmat polega tu na mieszaniu prawdy z negowaniem nowej wiedzy o skutkach stosowania technologii geoinżynieryjnych groźnych dlatego, bo nie są odbierane bezpośrednio przez nasze zmysły i wobec braku klasycznych, czyli widocznych środków ich aplikacji – np nie ma armaty, ognia ani huku.

    Mniej ważne czy robisz to z własnej niefrasobliwości, czy na obce zlecenie, ale skutek jest ten sam: starasz się marginalizować i wyśmiewać zagrożenia, które niestety są już rzeczywiste. Dla naiwnych argumentem jest różnorodność skutków. No bo wierzą, że nie ma takiego urządzenia, którym na odległość tysięcy kilometrów bezgłośnie i niezauważalnie można by zmieniać pogodę, wywoływać wstrząsy sejsmiczne, uwalniać erupcje wulkanów, zabijać stada ptaków i ławice ryb oraz wpływać na stany emocjonalne ludzi! A niestety JEST, jeśli się wie jak odpowiednimi falami EM te efekty wywołać. Z uwagi na charakter, rozmaitość skutków oraz wielką moc niszczącą mówi się, że jest to “broń czasów ostatecznych”.

    Kto wierzy w chucpę antropomorficznego globalnego ocieplenia, i nie wierzy w realizowany pod egidą ONZ program depopulacji m.in. z użyciem szkodliwych szczepionek – temu trudno uwierzyć w smugi chemiczne i w broń skalarną. Ale po katastrofalnych powodziach w Niemczech, Czechach i w Polsce latem 1997 wskutek przekierowania mas powietrza w polarnym prądzie strumieniowym (Jet Stream) w 1999 roku Parlament Europejski wystosował apel o poddanie kontroli badań nad HAARP, a Rosyjska Duma w 2002 uchwaliła podobną rezolucję i przesłała ją do ONZ i do parlamentów wszystkich krajów członkowskich. Czy gdyby wszystko było cacy, to nie byłoby oficjalnego dementi?

    policestateplanning.com/european_parliament.htm
    globalresearch.ca/articles/INT208A.html

    Dla promotorów “globalnego ocieplenia” kłopotliwie są anomalne ocieplenia (lub opady) w pewnych strefach równoważone oziębieniem (lub suszą) w innych rejonach świata, bo dla manipulowania klimatem masy powietrza z ciepłem (i/lub parą wodną) przekierowywane są w układzie
    quasi-izolowanym globu. Np. w grudniu 2010 odnotowano -20°C w Szkocji i +24°C w Bułgarii. A to też są przejawy wojny klimatycznej. Wobec zagrożeń jak niespotykana susza w 2010 roku, i pomimo podwójnego fiaska tego lata, Rosja zamierza do końca 2011 roku umieścić na orbicie aż 20 satelitów – być może nie tylko dla stworzenia własnego systemu GPS, ale i do badań m.in. nad HAARP.

    http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/429060,W-kosmos-wyrusza-rosyjskie-rakiety-i-statki

    To są zbyt poważne zagrożenia, żeby je kamuflować kpiną albo atakami ad personam.

    • O Rzesz 6 września 2011 o 8:14 pm

     „Moja opieka nad tobą” … to ty zacząłeś się swego czasu opiekować mną.
     Twoja wypowiedz o „babci” … szkoda gadać. Twoje dywagacje nt. chmur czy zjawisk typu „Morning Glory” są po prostu niepoważne.
     Takie chmury (wszelkie cirrusy czy Alto i Strato cumulusy) i inne nie są niczym niezwykłym i jak żyję widywałem je zanim powstał jeszcze jakikolwiek HAARP.

     Nie „asekuruję” się tylko w przeciwieństwie do ciebie nie mam pewności czy i gdzie on działa.
     Domyślam się jedynie jak!.
     To że HAARP może czynić szkody wie już większa część ludzkości.
     Pisałem już kiedyś że za ocieplenie prawdopodobnie odpowiada głównie Słońce bo rośnie średnia temperatura i na innych planetach co PONOĆ potwierdzają astrofizycy.
     Ja w przeciwieństwie do ciebie nie uprawiam „diabelskiej” sofistyki.
     Niczego nie marginalizuję i nie wyśmiewam. Po prostu dodaję kroplę zdrowego rozsądku do morza paniki.
     W tym konkretnym przypadku mówienie że to na pewno to, jest po prostu bezsensowne chyba że masz w domu guzik do uruchamiania HAARP’a albo w ogóle wiesz kiedy jest uruchamiany.

     Żeby mieć pewność za co odpowiada HAARP trzeba mieć moment jego uruchomienia i kierunek oraz kąt rozchodzenia się wiązki fal elektromagnetycznych jakie wysyła oraz parametry emisji wtórnej z Jonosfery.
     Wtedy można z grubsza oceniać czy za dane, lokalnie, zjawisko może odpowiadać ta diabelska maszyna.
     Masz takie dane?. To je opublikuj.
     Apeluję o naukową rzetelność by nie stwarzać pozorów nieuchronności wydarzeń na którą nie masz dowodów ale które możesz kreować zaszczepiając w ludzkich umysłach strach przed nimi.

     • peryskop 6 września 2011 o 9:58 pm

      O Rzesz namolny tropicielu własnych obsesji niespełnionego badacza.

      Dlaczego tak skromnie?
      Oklej słowem PONOĆ większość swoich stwierdzeń z lewatywą na czele.

      Trzeba być o-rzesz-naiwnym, żeby wierzyć w strugane z powietrza doniesienia o temperaturach na innych planetach pochodzące z agencji od lądowania na księżycu w Arizonie i/lub Nevadzie.

      Przecież chyba czytałeś, że na potrzeby Global Warming’u na Ziemi termometry umieszczano m.in. w pobliżu radiatorów AC, a jeśli jeszcze tego nie znasz to pogoogluj, porównaj i zweryfikuj.

      Tu wykres jak HAARP ostatnio ładował: http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

      I zajmij się wreszcie sobą, bo ja sobie dam radę. Nie zależy mi na sianiu paniki, a wręcz przeciwnie – o możliwie obiektywną wiedzę przy wyciąganiu żab z usypiającej kąpieli.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 1:57 pm

   Bardzo ciekawe. Może ktoś to wytłumaczy?

  • redhead 6 września 2011 o 9:06 pm

   http://www.facebook.com/media/set/?set=a.253151048052528.66381.100000729045860
   tak to nie sa chmury znane sprzed lat! mnie udało się udokumentować taki układ wibracji; zniknął również po około 30 minutach, jest nietrwały oczywiście.

 7. nowy84 6 września 2011 o 12:27 am

  sorry że nie na temat ale myślę że dość istotne info – Zniewieszczające substancje chemiczne odkryto w markowej odzieży:
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/zniewieszczajace,p468760856,3

  • monitorpolski 6 września 2011 o 2:03 pm

   Temat na osobny wpis. Kolejny element depopulacji. Uderzenie w klasę średnią.

 8. finito 6 września 2011 o 12:27 am

  • maupa102 6 września 2011 o 2:06 pm

   @finito,fajny podkład muzyczny do filmiku, czyje to ?

 9. Konarski 6 września 2011 o 12:44 am

  Tysiąc terrorystów czai się przy polskiej granicy
  http://www.sfora.pl/Tysiac-terrorystow-czai-sie-przy-polskiej-granicy-a35639

  Artykuł sugerujący polskiemu „bydłu”, o możliwym „zamachu terrorystycznym” w Polsce?
  Sfora i nie działający już pardon z http://www.o2.pl są nadawane z Izraela.

  • Marcin 6 września 2011 o 10:46 am

   Jak podała Gazeta Prawna trzech właścicieli grupy o2 we wpisie do KRS zastąpiły cypryjskie spółki: Bridge20 Enterprises Limited, Jadhave Holdings Limited oraz Borgosia Investments Limited. Każda ze spółek objęła po 420 udziałów wartych 117,4 tys. zł. Założyciele pozostali jednak w zarządzie. Dalej Gazeta Prawna snuje rozważania o…
   http://www.rentier.pl/Rafal-Olszak/Wlasciciele-o2-pl-ida-do-raju
   Rafał Olszak, śr., 2010-06-09 12:34

   • monitorpolski 6 września 2011 o 2:04 pm

    Zapomnijcie więc o bezpieczeństwie maili na tym portalu…

    • zeebii 6 września 2011 o 5:28 pm

     @Monitor
     Praktycznie nigdzie nie są nasze maile bezpieczne -chociaż w niektórych miejscach jakby jeszcze mniej. Poczta zanim dojdzie do odbiorcy przechodzi przeciętnie przez od 20 do 40 serwerów [dróg] i skrzyżowań [routerów] gdzie może być podglądana, przeglądana oraz kopiowana -są do tego celu specjalne tamy umożliwiające przechowywanie ogromnej ilości danych. W Windowsie -piszę o nim bo jest najpopularniejszy- w programie pocztowym Outlook Express istnieje domyślnie możliwość szyfrowania:
     Uruchamiamy program > następnie Narzędzia Konta > potem Właściwości > oraz zabezpieczenia > i Okno wyboru certyfikatu…
     Enigmail jest dla odmiany dodatkiem -wtyczką- do programów pocztowego Thunderbird,
     także umożliwiającym szyfrowanie, więcej tu: http://art-jop.blog.onet.pl/Slownik-szyfrow-Enigmail,2,ID435197400,n

     • peryskop 6 września 2011 o 10:22 pm

      @zeebii dzięki za info.

      Ale czy poważnie oceniasz, że obojętny program szyfrujący naprawdę stanowi jakąkolwiek przeszkodę dla dostawcy, który jest dopuszczany do rynku przez agencje bezpieczeństwa narodowego?

 10. d'jinn 6 września 2011 o 12:59 am

  Dutchsince wrócił na YT, cholera wie na jak długo
  http://www.youtube.com/user/dutchsince

  • zenobiusz 6 września 2011 o 8:14 am

   Szubertowi i Gallusowi też zamykali blogi.Jak próbować zwiększyć wiarygodność dezinformacji,zamykając konto,i siejąc panikę.I proszę wrócił.
   ” Utracił on w ten sposób 770 nagrań wideo, których dokonał w ciągu ok. roku. Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka”
   Wy na prawdę wierzycie że dzielny młody człowiek,zamieścił 770 filmów w niespełna rok.????
   Moim zdaniem to jest zespół dezinfo z niezłym budżetem.
   Zacznijcie myśleć ,bo już mi ręce opadają.Ciekawe czemu on nie informował o tym..
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/06/wyspy-kanaryjskieostatnie-10-dni-alert-%E2%80%93-400-tremors-in-four-days-in-the-canary-islands-el-hierro-volcano-mega-tsunami-prediction/
   Kto od czego odwraca uwagę.???

   • monitorpolski 6 września 2011 o 8:33 am

    Śledziłem co gość robi, miał krótkie kilkuminutowe reportaże, nieraz po 3-4 dzienne. Jest to możliwe. Tak, informował o możliwości utworzenia się wielkich trzęsień i tsunami. Niekoniecznie tego, o którym piszesz. Ale mówił o zagrożeniu w Yellowstone – o tych drobnych trzęsieniach to właśnie on nagłośnił. Głównym tematem publikacji były jednak obserwacje radarowe, tu nie ma dyskusji – były dowody na manipulacją pogodą. Zamknęli mu konto, bo szykują jakiś kataklizm. Nie mają wyjścia, Obama i Holdren zostali złapani na gorącym uczynku i grozi im rychły impeachment – wysyłali tysiące sztuk broni do Meksyku, żeby zrzucić winę na dealerów w USA. Za pomocą tej broni morduje się Amerykanów. Wszystko to miało na celu delegalizację sprzedaży broni w USA. Na szczęście, znaleźli się uczciwi ludzie w rządzie, którzy ujawnili te informacje. Sprawy karne są już pozakładane, zajął się tym ponoć bardzo uczciwy prokurator, który nie daruje nikomu. Elementy kryminalne w rządzie amerykańskim panikują, można się obawiać bardzo nieprzyjemnych wydarzeń w najbliższej przyszłości.

    • zenobiusz 6 września 2011 o 8:43 am

     „Zamknęli mu konto, bo szykują jakiś kataklizm.”
     Nie zauważyłeś że jego konto działa znowu,a tylko „utracił” filmy, które wszyscy widzieli”???
     http://www.youtube.com/user/dutchsince

     „obserwacje radarowe, tu nie ma dyskusji – były dowody na manipulacją pogodą.”
     Nie przychodzi wam do głowy ,że radar rejestruje ,zmiany wywoływane czynnikami naturalnymi ???
     Ciągle wierzycie że ktoś to wyłączy,i będziemy żyli długo i szczęśliwie. ???
     ===========================================
     monitorpolski: Zeno, to nie jest to samo konto. Poprzednie było dutchsinse, to jest dutchsince

     • 44 6 września 2011 o 9:22 am

      Jak nigdy – w tym temacie zgadzam się z Zenobiuszem w 100%. Wiemy, że jest HAARP, ale niedługo obwinimy go za swędzenie nad lewym uchem i skrzypiące drzwi na klatce schodowej. To zakrawa na paranoję, wszystko co złe, to przez HAARP? Opamiętajcie się i zacznijcie jasno myśleć.

      • monitorpolski 6 września 2011 o 9:26 am

       No to jestem już pewien, że Zenobiusz zmieni zdanie. Jak tylko popatrzy na rozkład trzęsień w Czechach. Nie ma żadnego naturalnego zjawiska, które by to tłumaczyło. Budują konstrukcję regularnych podziemnych komór. I to na szybko.

       • zenobiusz 6 września 2011 o 9:58 am

        http://www.ig.cas.cz/en/structure/observatories/webnet/map-of-epicenters/
        W 2008 roku było tam ok.20.000 wstrząsów.Teraz ponad 10.000 i wciąż nowe.
        Tak to wygląda.Magma przesuwa się na północ wzdłuż uskoku.
        Szykuje się na pograniczu Czech i Niemiec , nowy wulkan.

        Wczoraj był wstrząs 4,4 koło Hanoweru,,Laacher See też się rusza,
        .U nas rój trzęsień w rejonie Kielc,jedno dość silne.

        • zenobiusz 6 września 2011 o 10:25 am

         http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/06/zapomniana-caldera-w-czechach-300-million-year-old-caldera/
         Niecałe 100 km od miejsc wstrząsów,jest zapomniana Caldera.To spod niej moim zdaniem lawa szuka ujścia.
         Nikt nie buduje w takim teranie schronów i to na głębokości kilku kilometrów.
         Proponuję podejść bardzo ostrożnie do twierdzeń „młodego człowieka od 771 filmów,” nagle wymazanych,gdy już dawno się rozeszły.

         • monitorpolski 6 września 2011 o 10:31 am

          Zenobiusz, lawa idzie po najmniejszym oporze, a nie po linii prostej. Zastanów się dobrze co jeszcze tam się może dziać?

        • zenobiusz 6 września 2011 o 11:08 am

         http://www.ig.cas.cz/en/structure/observatories/webnet/map-of-epicenters/
         Kliknij w mapkę i powiększ sobie ,Jaka linia prosta.
         Tam jest prawdopodobnie uskok z nieregularnymi bocznymi pęknięciami litosfery.
         ================================================
         monitorpolski: możesz mieć rację. Te linie proste mogą być dezinformacją, wszystko należy uwzględnić.

        • Konarski 6 września 2011 o 11:42 am

         Może wiercą podziemne bunkry wielkimi maszynami.

      • internauta 6 września 2011 o 11:33 am

       Zeby tak jeszcze zaswedzialo Polakow w du.pie i ruszyli je z przed telewizora wskazujac drzwi wyjsciowe obcym !

      • peryskop 6 września 2011 o 6:11 pm

       @44 nie bij piany.

       Nikt tu poza tobą nie twierdzi, że „obwinimy [HAARP] za swędzenie nad lewym uchem i skrzypiące drzwi na klatce schodowej”.

       Kto to jest „my”? Ty i kilku innych trolli?
       To obwiniajcie sobie na innych forach.

       „To zakrawa na paranoję, wszystko co złe, to przez HAARP?”
       Nie, nie wszystko. Także przez kłamiące media, nieuczciwych lekarzy i pazernych banksterów.

       „Opamiętajcie się i zacznijcie jasno myśleć.”
       Do kogo ten panikarski apel? Jeśli do ciebie samego, to słusznie, wtedy przepraszam.

   • FAKIR 6 września 2011 o 3:18 pm

    Akurat właśnie ten wasz „dutchsinse” zamieścił wielokrotnie mapki, które dokładnie pokrywały się z późniejszymi trzęsieniami ziemi.
    Pisałem nie tak dawno, że widziałem na jakiejś stronie mapkę możliwości wystąpienia trzęsienia ziemi w okolicach Waszyngtonu i NY. Człowiek ten podawał z bardzo dużą dokładnością w jakich miejscach w USA notowana jest wzmożona działalność HAARP.
    Teraz już wiem, że był to właśnie użytkownik „dutchsinse”
    Żałuję, że nie zapisałem tego filmu
    Z pewnością można go gdzieś odszukać w necie.
    Tytuł był wyraźny : Atak HAARP w USA, trzęsienie w Waszyngtonie i NY! Miesiąc po tym gdy obejrzałem ten filmik, oglądałem zdjęcia przerażonych ludzi w Waszyngtonie i NY.

    Pisałem już że jestem prawie zupełnie przekonany o celowym wzniecaniu trzęsień ziemi i innych kataklizmów od około 2000 roku oraz modyfikacji pogody.
    Dzięki tej tajnej operacji spowodują ogromny chaos ogólnoświatowy, głód itd…

    • peryskop 6 września 2011 o 6:18 pm

     @FAKIR: „Dzięki tej tajnej operacji spowodują ogromny chaos ogólnoświatowy, głód itd”

     A także niepotrzebne a niszczące nasze wzajemne relacje sprzeczki na blogach jak ten, w pracy, w rodzinach. Collateral damage.

  • Jony 6 września 2011 o 9:42 am

   Wrócił ale z 7 filmami a nie jak przedtem 770.

   • pola 6 września 2011 o 12:13 pm

    Grubo się mylisz co do katolicy kontra nie wierzący ,jestem katolikiem a monitor z zenobiuszem też mnie na początku potraktowali jak agenta,najwazniejsze że ja wiem kim jestem i nie ma znaczenia w co kto wierzy ,ważna jest moralność i zdrowy rozsądek.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 2:07 pm

   Dzięki – wykorzystam to w opisie sytuacji, co się stało. Właśnie ściągnąłem ten filmik, za który usunięto Dutchsinse

 11. iXgrek 6 września 2011 o 1:50 am

  ok … to teraz tak. moje konto na yt + google juz skasowalem. powstaje pytanie, jak dlugo trzeba bedzie czekac – prosze mnie tutaj zle nie zrozumiec – na zamkniecie „Gajowki” i tego bloga? przeciez to tylko kwestia czasu. a jak to powiedzial slicznie prezio Obama: „blogi internetowe zagrazaja demokracji”, nastapi to niebawem. pytanie tylko jaka „demokracje” mial on na mysli?

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:19 pm

   Pewnie tak będzie. Wymyślcie coś żeby zachować informacje z blogów i ich komentarzy do dalszego wglądu. Warto zachować kilka blogów, w tym na pewno grypa666, tam w 2009 roku było bardzo dużo istotnych informacji na temat zdrowia. Zenobiusz z kolei ma całą bazę danych ważnych artykułów po angielsku.

   • ALFA 6 września 2011 o 8:13 pm

    Uważam że to jest najważniejsze .
    Skąd ludzie mają tak jednostronną wiedzę na temat szkodliwości
    witaminy C, a przy tym prawie nic nie wiedzą o jej zaletach dla organizmu?
    Nie wiedzą również o tym, iż bez niej nie będziemy zdrowi, a ona sama jest niezbędna dla naszego
    organizmu szczególnie podczas choroby i stosowania antybiotyków, leków antykoncepcyjnych,
    hormonalnych, sterydowych, przeciwbólowych i wielu innych!!!
    Witamina C (askorbinian) jest silnym antyoksydantem ( inaczej – przeciwutleniaczem ).
    Oczyszcza komórki z wolnych rodników, działając poprzez dostarczanie elektronów
    neutralizujących duże ilości wolnych rodników czyli sprawców tych ciężkich i często
    śmiertelnych chorób.( a zwłaszcza z bioflawonoidami)
    Mówiąc wprost, wszystkie te informacje muszą być chowane w tajemnicy czy
    też są specjalnie nie rozpowszechniane przed opinią publiczną, ponieważ
    mogłoby się stać oczywistym dla każdej myślącej osoby, że skoro witamina C
    może leczyć Ebole, Marburg, gorączkę zachodniego Nilu i ptasią grypę, to co w
    przypadku innych chorób zakaźnych i stanów zapalnych?
    A straciłby na tym przede wszystkim przemysł farmaceutyczny i ludzie z nim związani. Przemysł
    farmaceutyczny ściśle współpracuje z przemysłem naftowym i chemicznym.
    Jeżeli każdy wiedziałby jak używać dużych dawek witaminy C – askorbinianu doustnie i dożylnie, byłoby to finansową katastrofą dla przemysłu farmaceutycznego .
    http://www.fnbg.org/pliki/witaminac.pdf

 12. mi461 6 września 2011 o 3:30 am

  Odkryto BAKTERIE ktora moze oczyscic wody gruntowe z Uranu i innych skazen, nawet w takim miejscu jak Fukushima ???
  art (ang) http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=electrified-bacterial-remove-uranium-groundwater

  • peryskop 6 września 2011 o 6:24 pm

   @mi461 niedawno podawali, że odkryto bakterie, które rzekomo zżarły cały wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. To kolejna ściema.

   • hjk 7 września 2011 o 2:30 am

    ale pisza o uranie, a problemem jest 100ki razy aktywniejszy pluton i jeszcze nie wiadomo co …

 13. internauta 6 września 2011 o 5:34 am

  Nie jaka tylko czyja demokracja .

  W planach jest zniszczenie demokracji i zastapienie jej nowym socjal-izmem.
  W starym bylo kazdemu wg potrzeb,w nowym ,nieposlusznym i dluznikom obozy pracy typu FEMA.

  Serwery internetowe pozostana w tych samych rekach ,ilosc uslug zostanie zwiekszona.

  Gajowego Maruche „urlopowano” ale wroci odpoczety z nowym planem na „czasy ostateczne”.

  Niniejszemu „monitorowi” nic nie zagraza,to wyprobowana strona,podobnie jak „polskawalczaca”.

  Zagrozeni sa prowadzacy strone „wiernipolsce”,tam widac,ze cos sie zle dzieje.

  Strona o tytule”piotrnatanek” nie spelnia zakladanych celow i sponsor zastanawia sie nad jej zamknieciem.

  „Raportnowaka” zalamal sie ,jej wlasciciel startuje w wyborach i musi byc posluszny.

  „Aferyprawa” jak zwykle odkrywaja i maja sie dobrze.

  To tyle na „dziendobry” oraz na kawe z rana.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:23 pm

   Bredzisz. Nie jesteśmy dezinformatorami, wielu z nas się zna osobiście, ja np. znam red. Raczkowskiego z Afer Prawa, zapewniam cię, że nie jest on agentem – ma kilkanaście założonych przeciwko sobie spraw, jeździ od sądu do sądu. Jeśli wyrażasz takie opinie (zresztą w bardzo cyniczny sposób) to wpisujesz się w siatkę tych, którzy chcą z nas zrobić agentów stosując atak ad hominem – bez żadnych merytorycznych argumentów.
   Czy sądzisz, że tak łatwo jest zacząć zamykać wszystkim blogi? Jeden zniknie, powstanie 10 na jego miejsce, informacje się uwiarygodnią. Agentura dobrze wie, że taka strategia działa na niekorzyść. Zobacz – nie wiedzą co zrobić z ks. Natankiem! Zabić? Będzie drugi Popiełuszko. Postawili więc na ośmieszenie i zamilczenie.

   • internauta 6 września 2011 o 5:19 pm

    Ksiadz Natanek nie prowadzi strony „piotrnatanek” (prowadzi ja zagranica).

 14. Świt Lepszego Jutra 6 września 2011 o 8:04 am

  UWAGA! BLOG KRYPTONIM PRAWDA, traktujący o żydostwie w Polsce i na świecie, również został zamknięty! Stało się to dosłownie w ostatnich dniach, w czwartek portal był na pewno jeszcze dostępny. http://kryptonimprawda.wordpress.com/

  • oset 6 września 2011 o 8:36 am

   Miałem to samo napisać. W niedzielę już stroni nie nie było.
   Ci co wiedzą jak proszę opublikować jak, bo podobno na gogle można znaleźć kopie archiwalne stron zamkniętych i usuniętych.

  • O Rzesz 6 września 2011 o 3:23 pm

   Szukając kopii blogu „KRYPTONIM PRAWDA”
   http://www.google.pl/search?q=http://kryptonimprawda.wordpress.com/&hl=pl&sa=X&tbo=u&prmdo=1&biw=1016&bih=595&prmd=ivns&tbm=isch&source=univ&ei=4ipmTu-BLIf_4QTP4O3QCg&ved=0CCsQsAQ

   trafiłem na taki film o konferencji w sejmie n/t GMO:

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:24 pm

   Nawet go nie znałem…
   Szukajcie cache w googlu po haśle kryptonimprawda. Większość artykułów powinna być zarchiwizowana, np:
   http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jvsPrU4BzO4J:kryptonimprawda.wordpress.com/+kryptonimprawda&cd=1&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a
   Już widzę, że zawiera treści antysemickie, a to jest niezgodne z prawem. Pisałem o tym już dawno by nie dawać się wciągnąć w pułapkę antysemityzmu. Tylko na to czekają.

   • internauta 6 września 2011 o 5:32 pm

    Wystarczy ich nazywac krasnoludkami a nie semitami.

 15. 9.II.II 6 września 2011 o 8:27 am

  Sobota i niedziela w tym tygodniu będzie straszna. W sobotę myślę że zaatakują Europe głównie Niemcy I0.9.II po odwróceniu II.9.0I W jednym z filmów Unknown gdzie odbył się atak w Berlinie http://collider.com/wp-content/uploads/slice-use10.jpg na głównym plakacie jest kod bardzo prosty w pionie II2 46 36 i w drugiej linii 23 I5. II2 to numer alarmowy w europie jak 9II w stanach. Kolejne 4+6=I0 i 3+6=9 druga linia w pionie 2+3=5 I+5=6, 5+6=II co daje II2, I0.9.II. W sławnych już simsonach w wybuchu ujęcie na wybuchające miasteczko są podobieństwa do stadionu w Berlinie z jego zegarem na czele, odliczanie 5,4.. daje wskazówke na 5+4=9 czyli wrzesień wbijający się zegar tworzy I0 simpson ze swojej strony widzi 9 no i II razem I0.9.II a wszystko to wydarzy się 9 lat II m-cy 29 (2+9=II) dni później. Po tym ataku nastapi chaos stany zaczną panikować skoro zaatakowali nukem w europe to teraz zaatakują ich no i pewnie 9.II.II powysadzają u siebie. W operacji black jack http://www.telegraph.co.uk/culture/4613223/Blackjack-Part-5.html w ostatnim parcie w slajdzie 8 data wygaśnięcia dokumentu to 9.II.II. Według historyjki wybuchy mają nastąpić 6.22 można to zapisać jako 6.II+II, 6.II.II odwróćmy wszystko i mamy 9.II.II Niby złapano kolesia który współpracował z Bin Ladenem (ściema jak nic) i pewnie przy ostrych przesłuchaniach pod sam koniec wyjawi że umieścili bomby w stanach i wydarzy się to co opisuje dokładnie operacja blackjack. Żartuję nic się nie wydarzy no może wielkie trzęsienie ziemi 9.II.II przecież w filmie 2012 najpierw była wielka walka bokserka o mistrzostwo Adamek-Kliczko a dzień później wielkie trzęsienie walka odbywa się I0.9.II przypadek. Znowu żartuję nic się nie wydarzy gdyby to co miało się wydarzyć w tym poście było naprawdę planem nie przeczytałbyś go zaraz by go usunęli a mnie by zabito.

  • Jony 6 września 2011 o 9:12 am

   Zabili w tym roku bin ladena do tego 10 lecie po ataku na wtc, jest niemal pewne że w tym roku coś planują zdetonować.

   • Jony 6 września 2011 o 11:10 am

    Wybacz zapomniałem napisać upozorowali w tym roku śmierć blin ladena , zapomniałem że niektórzy mogą myśleć tak jak ty.

    • O Rzesz 6 września 2011 o 2:48 pm

     Masz Dziony rację … wielu myśli tak jak on!.

   • Jony 6 września 2011 o 11:39 am

    Wybacz zapomniałem napisać upozorowana śmierć bin ladena, sądziłem że takich oczywistych rzeczy nie trzeba pisać.

   • Jony 6 września 2011 o 11:41 am

    Wybacz zapomniałem napisać upozorowana zabójstwo bin ladena, sadziłem że takich oczywistości nie trzeba pisać.

    • Jony 6 września 2011 o 1:59 pm

     Heh przedtem był problem jakiś z publikacją moich komentów teraz wszystkie lecą co się dzieje z tym blogiem cenzura z opóźnionym zapłonem?

     • monitorpolski 6 września 2011 o 3:30 pm

      Nie, odspamowałem twoje wpisy. Nie było mnie, więc siedziały i czekały. Chodzi o to, że nie toleruję ataków na Kościół na tym blogu i pewnie cię wpisałem do kolejki.

  • sebecx 6 września 2011 o 11:30 am

   6.22 to i dzisiaj wyjdzie 6.9.2011.. a dziś mecz na stadionie w ??????…. http://www.tvn24.pl/-1,1716425,0,1,wuwuzeli-na-niemcow-nie-wniesiesz-wielki-test-gdanska,wiadomosc.html

 16. iHe 6 września 2011 o 8:30 am

  „Wikileaks podaje nowe depesze w sprawie lobbying GMO przez USA. Kogo USA przekonało do GMO? Obrońcę rolników: Pawlaka. To m.in. jemu zawdzięczamy konieczność veta prezydenta (ustawy o nasiennictwie). Czy media o tym piszą? Nie. Czy ktoś mówi w TV? Też nie.

  W 2007 roku zmienił się rząd. W depeszach starannie odnotowano, że nowy rząd Tuska jest bardziej pragmatyczny, niż Kaczyńscy z natury niechętni GMO. Pawlak stwierdził, że niechęć do biotechnologii to relikt czasów terroru PiS, i że już to przeszłość. Teraz wszystko się zmieni. Po czym zasugerował, że jego rząd powolutku, powolutku, małymi kroczkami, niezauważenie będzie dążył do „otwarcia Polski na GMO”. Stwierdził też, że dawna taktyka (PiS) spowolniła postęp rolnictwa w Polsce i wyrządziła producentom i rolnikom krzywdę!

  Departament USA odnotowuje, że Pawlak mocno działa i jego polityka „cichego wprowadzenia GMO” może otworzyć nie tylko Warszawę (Polskę) na GMO, ale i więcej krajów. Na czym zarobi krocie USA.

  Jednak najbardziej USA cieszy się ze zwycięstwa Pawlaka w sprawie pasz. Chodzi o to, że dzięki działaniom PSL udało się opóżnić całkowity zakaz GMO w paszach z 2008 roku do 2012. Czyli są skutecznym sprzymierzeńcem!

  W między czasie USA nie próżnowało, organizowało spotkania z ważnymi politykami lokalnymi, z producentami i naukowcami, nauczając ich o korzyściach z GMO. I odnotowuje się, że niestety są też ruchy przeciw GMO, co gorsza częściowo finansowane ze środków unijnych, a nawet Ministerstwa Rolnictwa.

  W 2011 roku PSL osiąga swój cel. Do ustawy o nasiennictwie prawie niezauważane są dopisane wyrazy zmieniające jej sens i otwierające na GMO. Wszyscy udają głupa i nikt nie wie kto to zrobił. Niektórzy nawet kłamią, że to wcale nie pozwoli na stosowanie nasion GMO. Naukowcy przekonani już rząd USA, powtarzają, że GMO, jest super, a lud nienowoczesny.

  Dzięki dzialaniom obywateli, licznym listom do prezydenta Komorowskiego, zablokowaniu jego Facebooka komentarzami STOP GMO, ustawa została zawetowana. Chociaż nadal to veto można obalić.

  I nagle PSL zmienił opcje. Pięć dni temu powiedział, że nie chce GMO w Polsce. – Trzeba wprowadzić pełen zakaz upraw roślin genetycznie modyfikowanych z jednoczesnym zakazem stosowania pasz z roślin genetycznie modyfikowanych – minister Sawicki, PSL.

  Dziękujemy Wikileaks za prawdę. I co nadal będzie cisza jak makiem zasiał? Bo Polacy głupi i nie mogą sobie z angielskiego przetłumaczyć? Może jednak Hofman miał rację? I pytam, kto dodał w ostatniej chwili te kilka zdań zawetowanych przez prezydenta? Czy PSL poniesie polityczną odpowiedzialność za grę na rzecz wielkiego biznesu USA?

  To już 5 dni od pierwszych ujawnionych depesz WIkileaks. I nastała grobowa cisza nad tą trumną GMO.

  P.S. Nowe depesze pochodzą z 2007, 2008 i 2009 roku. Stare z 2005 pokazywały plany USA co do stopniowego przekonania opinii publicznej do GMO. Dlatego też zorganizowano spotkania z mediami, i naukowcami. USA opłacało też podróż do USA „szlakami GMO” redaktora działu nauki „Wyborczej”. Więcej: salon24.pl/337939,skandal-wikileaks-o-polsce-a-media-milcza-dlaczego

  Wszystkie depesze amerykanskie wraz z linkami (jedynie w JĘZYKU ANGIELSKIM) z Wikileaks razem posortowane przez Palmera: http://palmer.eldritch.1984.salon24.pl/337722,kogo-usa-pozyskaly-do-promocji-gmo-w-polsce-czesc-iii

  PSL zmienia zdanie i chce teraz zakazu GMO: http://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/426128,PSL-chce-zakazu-GMO-w-calej-Europie-(wideo)
  http://astromaria.wordpress.com/2011/09/01/wikileaks-o-pawlaku-dlaczego-media-milcza-gmo-a-psl/

  Żeby nie było wikileaks to żadne niezależne źródło,ale w tym wypadku stoi po naszej stronie co warto odnotować.Wybiórczość w całej pełni.
  A tematycznie kontrola klimatu ma się dobrze,prędzej nam braknie jedzenia w garkach niż posypki sządowi na niebo.Racja stanu wymaga „poświęceń”.

  • Annah. 6 września 2011 o 10:00 am

   Ciekawy wpis, chyba powinien przede wszystkim trafić do naszych parlamentarzystów celem sprawdzenia i upublicznienia… a dalej pójdzie jak z płatka 😉
   przecież można sobie czasem pomarzyć

  • sebecx 6 września 2011 o 10:48 am

   ..nic dodać nic ująć @iHe… ..no może tylko to dodam: ziemi sól http://www.youtube.com/watch?v=TTFlzNdPIew&feature=related

   • iHe 6 września 2011 o 12:35 pm

    @Annah,@Sebecx pozdrawiam :),na pocieszenie nie tylko w „Polsce” „elity” przy korycie to: „q i złodzieje.”

    http://foxmulder2.blogspot.com/2011/09/gen-jin-yinan-chinska-elita-jest.html
    Gen. Jin Yinan: chińska elita jest sprzedajna i zinfiltrowana przez obce służby

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:32 pm

   Dzięki za ten wpis. Zmiana zdania przez PSL to chyba nasze wspólne – alternatywnych mediów, osiągnięcie. Widać PSL-owcy nic nie wiedzieli o tym, że GMO to ludobójstwo. PO pewnie podobnie, dla nich to wpadka na miarę utraty władzy. Miałem i mam kontakt z ludźmi, którzy są dość wysoko, jest to straszne jak ci ludzie mało wiedzą, a wydaje im się, że wiedzą wszystko.

   • internauta 6 września 2011 o 5:35 pm

    Oni wiedza ale ich stolki i pensje sa dla nich wazniejsze,niz dobro i zdrowie narodu,ktory reprezentuja.

   • sebecx 6 września 2011 o 7:17 pm

    …tutaj na tvn24 o niemieckim pszczelarzu i problemie z GMO: http://www.tvn24.pl/-1,1716484,0,1,zapylili-mu-gmo-ma-klopot,wiadomosc.html

 17. tanie sensacje 6 września 2011 o 8:33 am

  Nie ma to jak tani rozgłos . Blog tego gościa istnieje .Pisanie o harpowych trzęsieniach ziemi ,harpowych tornadach ,przypomina mi wynurzenia internetowej Goski ,która w swojej chorobie twierdzi ,że harp steruje jej życiem .
  I pomyśleć ,że po dzisiejszym artykule kolejni lekko niestabilne psychicznie ludzie zaczną pogrążać się w paranoi .
  ,,Chmury chemiczne ” , ,, harp wywołujący ….to to i tamto ” ? dowody monitor ,dowody proszę ,a nie fantastykę ….

  • monitorpolski 6 września 2011 o 8:39 am

   Żadne tanie sensacje. Urządzenia do manipulacji pogodą są w sprzedaży. Ruscy oferują je do osprzętowania lotnisk, żeby zapewnić dobrą pogodę dla startu i lądowania samolotów. Nawet w Wikipedii piszą o możliwościach manipulacji: http://en.wikipedia.org/wiki/Weather_control
   Jeden huragan zawiera więcej mocy niż 10,000 bomb atomowych zrzuconych na Hiroshimę. Czy sądzisz, że nie jest to pokusa dla armii na całym świecie by móc tym sterować?
   Podpisane byłe zresztą na ten temat umowy międzynarodowe i jest to nielegalne. Dlatego tak usilnie się starają zatrzeć dowody, które m.in. prezentował Dutchsinse. Jak wytłumaczyć jego bardzo dokładne przepowiednie odnośnie tornad, huraganów i ulew?! Facet miał niemal 100% celności! Stąd stał się znany.
   Nie wiem cz to wam wejdzie z łumacza: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.cuttingedge.org%2FNews%2Fn1694.cfm

  • Jony 6 września 2011 o 9:15 am

   Dowodów było miliony wystarczy czytać komentarze, co innego to sprawa jakie informacje daje na blogu monitor na temat haarpa temu się nie przyglądałem.

   • sebecx 6 września 2011 o 10:10 am

    @Jony to coś @ tanie sensacje, to troll albo idiota…
    http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm

    • Jony 6 września 2011 o 11:12 am

     Twoja babcia też agent 🙂 kto takich ludzi płodzi 🙂

    • monitorpolski 6 września 2011 o 3:34 pm

     Szkoda czasu. Gość albo troll albo początkujący. Prawda jest zaraźliwa, zacznie badać i się przekona. Ze mną też tak było….

    • tanie sensacje 6 września 2011 o 8:39 pm

     Koleś napisał artykuł z wątpliwymi źródłami ,a dla takie coś @sebecx jest to już prawda objawiona . pff…

  • internauta 6 września 2011 o 5:36 pm

   Nie dziw sie „krolikom doswiadczalnym”.

 18. pola 6 września 2011 o 8:35 am

  Kto mówi prawde
  Zaskakujące zwierzenia pielęgniarki Kaddafiego http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kaddafiego/zaskakujace-zwierzenia-pielegniarki-kaddafiego,1,4839964,wiadomosc.html (monitorpolski: dzięki Pola za ten link)

 19. sebecx 6 września 2011 o 8:37 am

  Illusion http://www.youtube.com/watch?v=n7rxUk-pUVI

 20. dziadek Piotr 6 września 2011 o 8:53 am

  Artykuł o Libii – warto przeczytać, nie jest długi.
  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2157:libia&catid=71:polityka-swiatowa&Itemid=27

 21. inprogres 6 września 2011 o 8:55 am

  Swiadkowie z Objawien s. Jana zaczna swiadczyc o Panu Bogu 23 padziernika tego roku.
  W Inowroclawiu.

  Wiadomosc nieweryfikowalna.
  Niekoniecznie nieprawdziwa.

 22. Jony 6 września 2011 o 8:56 am

  Nobliści: UE musi stać się jednym państwem albo się rozpadnie
  Kryzys zamieni eurostrefę w państwo federacyjne na wzór USA?
  Państwa strefy Euro muszą pogodzić się z utratą suwerenności fiskalnej i stworzyć ścisłą federację z budżetem centralnym – ogłosili w Brukseli członkowie europejskiego panelu złożonego m.in. z byłych przywódców Niemiec, Wielkiej Brytanii i noblistów.
  http://www.sfora.biz/Noblisci-UE-musi-stac-sie-jednym-panstwem-albo-sie-rozpadnie-a35658

  NWO ma się coraz lepiej.

  • sebecx 6 września 2011 o 10:18 am

   ..ale k.u.r.w.a jaja.. najlepsze są tam komentarze do tekstu…

   • sebecx 6 września 2011 o 10:46 am

    ..aha i jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=NKPBWSQIFWk&feature=related

   • Marcin 6 września 2011 o 11:03 am

    Dzisiaj z rana w TVN24 byla rozmowa z jakims ekspertem do spraw miedzynarodowych. I on powiedzial, ze kraje takiej jak Francja i Niemcy beda chcialy utworzyc Rzad Gospodarczy (w Europie?). Skoro daja czas antenowy takiemu ekspertowi w TV, to swiadczy o manipulacji. Odkrywaja karty i zaczynaja mowic to co na blogach bylo poruszone juz duzo wczesniej.

    • wisznu 6 września 2011 o 11:29 am

     Tez dziś słyszałem że są 2 wyjścia na kryzys
     -albo unia sie rozpadnie w cholere i każde państwo radzi sobie same
     -albo stworzą 1 unie czyli 1 gospodarka,rząd po prostu jedno wielkie państwo jako całość

     balon rośnie i kiedy pęknie?

     • iHe 6 września 2011 o 2:05 pm

      Nawet sexpert (też dziś rano podał na tvp info orientacyjną datę rozpadu,upadek zadłużeniowy Włoch(bo to duża gospodarka jak sam stwierdził)
      A tego unia nie strzyma..
      http://demotywatory.pl/2496751/Upadek-Unii-Europejskiej
      http://stojeipatrze.blogspot.com/2011/08/humor-dnia-ue-zsrr.html
      No i nasze fartuszkowe stanowisko rodem z uk:

      Solidarność albo rozpad Europy – powiedział Rostowski. – Solidarność wymaga zrozumienia własnego interesu przez państwa z nadwyżkami, państwa północy strefy euro, ale także zrozumienia konieczności reform przez niektóre państwa południowej Europy – wskazywał w Parlamencie Europejskim podczas nadzwyczajnego posiedzenia komisji ds. gospodarczych i monetarnych.

      – Jako państwo, które głęboko wierzy w słuszność metody wspólnotowej, podkreślam, że kwestia pakietu sześciu ustaw jest w pewnym sensie sprawdzianem dla instytucji europejskich, czy jesteśmy w stanie używając tej metody wspólnotowej działać efektywnie i szybko – zaznaczył polski minister finansów.
      Jako państwo, które głęboko wierzy w słuszność metody wspólnotowej, podkreślam, że kwestia pakietu sześciu ustaw jest w pewnym sensie sprawdzianem dla instytucji europejskich, czy jesteśmy w stanie używając tej metody wspólnotowej działać efektywnie i szybko.
      Jacek Rostowski

      „- Jeżeli tego nie udowodnimy, to nie łudźmy się, stosowane rozwiązania nie będą wspólnotowymi – dodał.
      http://www.tvn24.pl/-1,1715607,0,1,rostowski-testem-dla-unii-bedzie-szesciopak,wiadomosc.html
      Widzę,że zamiast kiełbasy wyborczej 6pak.ja tam bym wolał 666pack bardziej przejrzysty pakiet ustaw pod referendum.
      http://demotywatory.pl/2205772/UE-and-Traktat-Lizbonski

  • internauta 6 września 2011 o 11:37 am

   Pierwsze do rozpadniecia przewidziane sa Stany Zjednoczone Ameryki Polnocnej,potem dopiero JEWROPA .
   Za to Rosja utworzy NOWY ZWIAZEK NARODOW SLOWIANSKICH (NZNS) !
   Chiny przyjma w gosci Japonie i swiat ruszy naprzod !

   • Konarski 6 września 2011 o 11:43 am

    NOWY ZWIAZEK NARODOW SLOWIANSKICH

    Czy chcą by Polska do tego należała?

    • sebecx 6 września 2011 o 12:17 pm

     …zawsze chcieli :):):)

    • internauta 6 września 2011 o 5:38 pm

     Polska bedzie nalezec do SILNYCH !

 23. Kamil 6 września 2011 o 9:09 am

  Moim zdaniem wszystko dla czlowieka znajduje sie w naturze i jego harmonii z nia, jesli mamy harmonie z karmą w byciu w naturze i obserwacji zachowan naszego ukladu slonecznego, zwierzat, oraz siebie jako ludzi spozywajacych naturalna zdrowa nie zanieczyszczona zywnosc dazymy wtedy tylko do ulepszenia wlasnego genomu i bytu przyszlosci pokolen.Ten schemat zostal zaburzony przez wynalazek jakim jest pieniadz i ewolucyjna wynalazczosc czlowieka.Czlowiek zostal rozmnozony aby zbudowac dla bogatych imperium i pozniej go zniszczyc w jego cierpieniach nie tylko finansowo ale co za tym idzie zdrowotnie wtedy czlowiek jest jeszcze bardziej podatny na łaskę tych ktorzy maja monopol w reku…apteki szpitale itp.Nadeszly takie wlasnie czasy w ktorych istota zwana czlowiekiem nauczyla sie pewnych sposobow swiadomej manipulacji przez owe srodki na oglupionych przez nie ludziach.Przy stopniowym wzbogacaniu sie na biednych ,bogaci coraz bardziej zyskują.Do tego rasizm i religie ktore zostaly stworzone na potrzeby samodestrukcji poszczegolnych spoleczenstw .Jest to system w ktorym jednoczesnie wspolpracuja MEDIA,PIENIADZ,ZMANIPULOWANE SPOLECZESNTWO,UKLAD PLANET,AKTYWNOSC SLONCA A SZCZEGOLNIE NASZE MIEDZYLUDZKIE RELACJE KTORE WLASNIE ZALEZNE SA OD SIEBIE JAK AKTYWNOSC PLANET W STOSUNKU DO SIEBIE I TO MA BARDZO DUZE ZNACZENIE.Wlasciwie jestesmy dziecmi slonca bo z wybuchu supernowej ktora jest wodorem a z ktorego pierwiatka powstaje kazdy inny pierwiastek w ektremalnych okolicznosciach powodujacych owa przemiane atomową w inne pierwiastki .Cała ta harmonia sztucznej ewolucji stworzona przez illuminatow i pieniadz na wlasne potrzeby zawsze bedzie prowadzic do wojen i konfliktow rasistowskich.To ich cel.po gwaltownym wzroscie lby ludnosci stworza wlasnie teraz jedna religie swiatowa.Ludzie sa sobie przez to wszystko na dzien dzisiejszy coraz bardziej wrodzy bo w tym systemie stworzonym przez illuminatow daza do slepej uliczki w ktorej zawsze beda widzieli promyk nadziei w milosci stworzonej przez religie ktorych istnienie jest przez illuminatow uzasadnione spolecznie w trwalosci tego co chca ostatecznie osiagnac.Nie zyjac ze soba i w harmonii z przyroda jak robili to kiedys Majowie cofamy sie w rozwoju.Oni prawdziwie wspolgrali w dazeniu do wspolnej naturalnie wystepujacej ewolucji czy tez harmonii .Ta sztuczna ewolucja czyli tv i manipulacje polityczne dodatki do zywnosci jeszcze bardziej nas oglupiaja.Rzucmy to wszystko i wezmy inicjatywe we wlasne rece wtedy osiagniemy światowa niezaleznosc. I wcale nie chodzi tutaj o jakas glosna rewolucje tylko inteligenta i spokojna resocjalizacje naszych umyslow w dazeniu do ulepszenia bytu naszych przyszlych kontaktow miedzyludzkich i przyszlosci pokolen.To co kiedys osiagneli Majowie i Egipcjanie wszystko co dobre i nie wrogie a dobre dla natury i zyciu w harmonii ze wszystkim co nas otacza musimy odbudowac w jakis sposob bo zgniemy.Kazda mysl taka jak moja pomoze odbudowac to co kiedys nam zabrono NA POCZATKU KIEDY RAJ MAJOW ZOSTAL ZNISZCZONY A WYMYSLONY DLA NAS RAJ JABLKA,POKUSY,ADAMA,EWY dla potrzeb manipulacji naszymi mozgami i intencjami w celu wzbogacenia sie elit.Przekazujmy ta wiedze dalej a pomozemy kazdemy kto tego szczegolnie potrzebuje w odrodzeniu swoich pokladow energii dla odbudowania dobra ogolnoswiatowego bo az tak wielu nas jest na calej ziemi.Pokusa jest czyms brudzacym dusze.Nie dajmy soba zawladnac

  • monitorpolski 6 września 2011 o 9:14 am

   Róbcie odstępy między liniami, to jest trudno czytać.

  • sebecx 6 września 2011 o 11:02 am

   ..a to ja tez dodam: http://www.youtube.com/watch?v=fOfrc_6R5jg&feature=related

 24. sebecx 6 września 2011 o 9:10 am

  ..stare dobre czasy, Proletaryat – Jak Ptak http://www.youtube.com/watch?v=qvv8RY3IfgY ..człowiek miał jakieś wartości, a teraz to malowane cipy drody jakieś i nękale ….

 25. nowy84 6 września 2011 o 9:45 am

  Panie Marku w sprawie trzęsień to już na początku jak zaczynały sie tam wstrząsy zauważyłem że coś dziwnego tam się dzieje i tu podaję ponownie screen z rsoe z 26 sierpnia gdzie było widac już wtedy że normalne wstrząsy to to nie są:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa806b30c512b07b.html

 26. sebecx 6 września 2011 o 9:51 am

  ..czy zagląda tutaj jakiś fachowiec od ekonomii, który mógłby powiedzieć, co się stanie z frankiem w wyniku takiego posunięcia … http://www.tvn24.pl/0,1716434,0,1,frank-spada-30-gr-w-kilka-minut-bank-szwajcarii-usztywnia-kurs,wiadomosc.html ..oczywiście zakładamy wariant bankructwa strefy euro…

  • kuro 6 września 2011 o 10:14 am

   Wroci do normy, swietna wiadomosc.

   • wisznu 6 września 2011 o 11:32 am

    Jeszcze trochę do końca roku to zobaczymy takie rzeczy że jesienne nudne dni zamienią się w show na naszych oczach

  • hjk 7 września 2011 o 3:18 am

   obawiam się ze to okazja do pozbycia sie trefnych walut dla wielkich i kupna tejze, zabezpieczonej na nieruchomościach w połowie swiata na 20-30 lat…

 27. Ironizator 6 września 2011 o 10:08 am

  Ja mam takie pytanie nie zwiazane z tematem: Czy to ze moje posty ukazuja sie z paro-godzinnym opoznieniem to dobrze czy zle…? A tak serio to czego szanowny mod sie boji? Przeciez ja tu tylko ironizuje…

  • monitorpolski 6 września 2011 o 10:23 am

   Kolejny krytyk. Daj jakieś konkrety, jeśli masz problem z tym blogiem. Lądujesz w moderacji automatycznie, widać korzystasz z trefnego IP.

   • wisznu 6 września 2011 o 11:34 am

    dokladnie, widać że namieszał. niema nic bez przyczyny

   • Ironizator 6 września 2011 o 11:58 am

    Trefne IP odpada, za czesto je zmieniam… 😉

 28. nowy84 6 września 2011 o 10:10 am

  a bym zapomniał: 27 września Obama będzie w Denver…mam dziwne wrażenie że szykuje się najciekawszy wrzesień naszego życia 🙂

  • kuro 6 września 2011 o 10:17 am

   Bardzo sie zawiedziesz o czym z checia porozmawialbym 1 pazdziernika ale wtedy juz Cie tu nie bedzie bo zmienisz zainteresowania.

   • BirdDwa 6 września 2011 o 10:21 am

    A sprostujesz swoją wypowiedź, mości panie.
    Znaczy to oczywiście jedno i jest to zrozumiałe ale gdybyś trochę więcej napisał.

    No chyba że matka boska ci sie przyśniła i powiedziała że do 01.10.2011 coś sie stanie.

    • kuro 6 września 2011 o 10:58 am

     Nie zrozumiales wypowiedzi. Moze byc jakikolwiek dzien po wrzesniu. Na 99 proc nic sie nie stanie a zazwyczaj ludzie ktorzy wierzyli ze cos jednak bedzie, po fiasku zmieniaja zainteresowania.

    • sebecx 6 września 2011 o 11:15 am

     ..a może dzisjaj… powód dobry …http://www.tvn24.pl/-1,1716425,0,1,wuwuzeli-na-niemcow-nie-wniesiesz-wielki-test-gdanska,wiadomosc.html

     • wisznu 6 września 2011 o 11:35 am

      szkoda stadionu ,ledwo sie go wybudowało

 29. OlO 6 września 2011 o 10:21 am

  Blogi pokazujące dzisiejszą prawdę nie będą już potrzebne ponieważ jak ten świat jebnie a później będzie tworzony nowy, to ludzie nie będą chcieli wracać do tego syfu jaki mamy dzisiaj.
  Na Ziemi istnieje około 8 mld ludzi w ciele i drugie a nawet trzecie tyle w postaci ducha. Czy ktoś zastanawiał się jaki negatyw tworzą ci na Zimie w postaci ciał a jakie odczucie we łzach i smutkach wylanych odczuwają duchy?
  Wszystko staje się po śmierci bardzo jasne, każdy swój i twój uczynek który nie był taki jak powinien być, będzie odczuwalny przez następne kilka milionów a nawet miliardów lat. Czy ktoś ma w ogóle pojecie o szerzeniu strachu i jak on jest powielany przez jednostki doświadczające jego w każdej formie?
  Przecież tego w ogóle nie da się wyobrazić, to będzie u bardzo wielu przykre doświadczenie po śmierci.
  Ziemia płacze za to co istoty w ludzkim istnieniu jej zrobiły i robią z dnia na dzień, a także płacze co ich czeka w bliższej przyszłości.
  To jest po prostu przykre, ale takie wybraliście sobie doświadczenie nie uświadamiając sobie skutków następstwa jakie rodzą się w danej chwili.
  Wszystkich dosięgnie sprawiedliwość bo to co jest, musi zostać wyważone i wyrównane.

  • internauta 6 września 2011 o 11:44 am

   Odezwal sie sprawiedliwy wsrod sprawiedliwych narodow swiata , wiec musze ci dopisac :
   CZLOWIEK JEST PROCHEM i W PROCH SIE OBROCI !
   Nie jemu planowac to co ma byc na tej ziemi !!!
   WSZYSTKO ZALEZY OD STWORCY TEGO SWIATA .
   Przed ,ktorym TY MOZESZ TYLKO PASC NA KOLANA i PROSIC O LITOSC,KTORA KAZDA MIARA BEDZIE UDZIELANA ZA UCZYNKI W TWYM ZYCIU !!!

   • O Rzesz 6 września 2011 o 3:06 pm

    Mylisz się częściowo. Tzn. źle interpretujesz.
    Wszystko zależy od Stwórcy ale po to nas tu nadał byśmy w jego imieniu rządzili tym globem i żyli dobrze.
    Dlatego dopóki, tak jak teraz, nie dojdzie do całkowitego upadku cywilizacji (mam na myśli upadek moralny) wszystko zależy od ludzi!.
    Szatan istnieje min. po to by nas sprawdzać czy nie jest tak że modlimy się, obiecujemy poprawę, a potem o tym zapomnimy. On kusząc sprawdza naszą wiarygodność wobec Najwyższego.
    To głównie ludzie uczynili go drugim bogiem bo połasili się na wszystkie jego kłamstwa jakie tworzy by nas poddać próbie!.
    To ludzka wolna wola czyni ten świat tym czym jest!.
    Ponoć takich, kolejnych, wersji ludzkości było już kilka.
    Biblia wspomina o jednej (Noe)
    Za każdym razem coś poszło nie tak.
    Eksperyment trwa nadal.
    Skoro obecna wersja nie wypaliła oczyści się Świat i wszystko zacznie się od nowa.
    Ta wiedza jest znana od dawna i pochodzi nie tylko od teozofów.

    • internauta 6 września 2011 o 5:40 pm

     Faktycznie ,wszystko mozna zwalic na diabla .
     A czlowiek to brzmi dumnie !

     • O Rzesz 6 września 2011 o 6:49 pm

      Ależ ja nie zwalam na „dziabła”. Uważam że to ludzie są wszystkiemu winni. Nikt nie może powiedzieć że nie wie o co chodzi. Jesteśmy praktycznie wszyscy uczeni od małego co jest dobre a co złe. Tzn. byliśmy bo dzisiejsze pokolenia zostały w dużej mierze odseparowane od tej nauki. To psucie ludzi widać wszędzie wokoło.

 30. internauta 6 września 2011 o 10:24 am

  Mozliwosc zamachow na najwyzsze glowy niepokornych panstw i ich narodow !
  Obama strzez sie ,masz zagrozenie od przeciwstawnych sil !!!

  • zenobiusz 6 września 2011 o 2:37 pm

   E tam .Spaprali ładunek wybuchł im,w trakcie przygotowań.
   http://www.wkbw.com/home/PLANT-EXPLOSION-129288648.html

 31. kuro 6 września 2011 o 10:25 am

  „Sądzę, że termin bliski 9-11 ma też dużo do rzeczy, obawiam się, że faktycznie dojdzie do ataku na Stany Zjednoczone lub inny kraj za pomocą broni, którą tak doskonale rozpracował dutchsinse.”

  Przewidywales takie historie juz wiele razy i jeszcze NIGDY zadna sie nie sprawdzila. Ale podziwiam wytrwalosc.

  „Elenin, Nibiru to są elementy dezinformacji, natomiast HAARP i broń sejsmiczna istnieją”

  Kogo maja na celu dezinformowac? Grupke jednego promila oszolomow ze stron takich jak ta? Po kiego grzyba ow „KTOS” mialby w ogole zawracac sobie dupe takim malym nic nie znaczacym wariatkowem? Przejdz sie przez ulice i popytaj przecietnych ludzi o Elenin i Nibiru. Jeden na sto bedzie srednio kojarzylo co chodzi. Obudz sie i zdaj sobie sprawe ze swiat w ktorym Ty zyjesz to enklawa.

  „Atak hakerski na stronę potwierdza, że dutchsinse jest celem ataku militarnego”

  Kon by sie usmial.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 10:35 am

   Widzę, że jako nowy na blogu masz dobre pojęcie o tym co się tu dzieje? Cóż was ten HAARP tak boli? Tu masz opis jak to działa:

   Wiele wielkich trzęsień jest poprzedzonych zakłóceniami elektrycznymi. Tego nie było do momentu powstania HAARP.
   Jeszcze tu: http://www.youtube.com/watch?v=J0ucpy1WYXY http://www.youtube.com/watch?v=gI0XYTCLx9Y

   • kuro 6 września 2011 o 11:01 am

    Nie przecze istnieniu haarp. Byloby wrecz dziwne gdyby 50 lat po ladowaniu na ksiezycu ludzie nie potrafili sterowac chmurami czy wywolywac trzesien. Ale kompletnie nie zgadzam sie z tym ze elenin i nibiru to podawana przez ‚kogos’ dezinformacja. Opierania sie na ‚ciekawych’ datach typu 9.11 czy 11.9 tez moim zdaniem nie ma zadnego sensu.

    • monitorpolski 6 września 2011 o 11:04 am

     Ok, możesz mieć rację, ja też nie jestem tego pewien, wygląda na dezinformację

     • zenobiusz 6 września 2011 o 4:11 pm

      Local Date: 06.09. 2011
      Local Time: 16:26 CESZ
      Universal Time: 2011-09-06 14:26:29 GMT
      Magnitude: 3.2ML
      Latitude: 50.22°
      Longitude: 19.32°
      Depth: 0 km
      To w rejonie Chechła,na Jurze krakowskiej.Marek,blisko Ciebie.HAARP-złowrogi,znowu chybił.
      http://seis.ig.cas.cz/quakemap/quakes/2011249_evid71120/evid71120.html

      • monitorpolski 6 września 2011 o 4:27 pm

       Nieźle, 3,2 – coraz lepiej. Może ma to związek z tym:
       Olo_kru 6 Wrzesień 2011 o 11:32 am (Edytuj)
       Nad Krakowem lata AWACS, wth?

       =====================================
       monitorpolski: wth znaczy „what the hell” (co to jest, do diabła) a AWACS to samolot, który ma rzekomo ostrzegać przed niebezpieczeństwami.
       http://en.wikipedia.org/wiki/E-3_Sentry
       Ciekawe, bo ma duży radar, który wg. dutchsinse może wywoływać trzęsienia i zmiany pogodowe!

       • zenobiusz 6 września 2011 o 6:41 pm

        Jednym słowem,AWACS,walnął w Chechło.
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Chech%C5%82o_(wojew%C3%B3dztwo_ma%C5%82opolskie)
        No tak ,obok jest Pustynia Błędowska,stąd błąd się wziął.

       • luxjacek 6 września 2011 o 6:52 pm

        Na pokazach lotniczych w Radomiu też przelatywał,jesteśmy blisko Ruskich(NATO pęka)żeby znowu jakieś TU-95 nie podleciały za blisko.

       • ARTUR 6 września 2011 o 8:21 pm

        Wspomniałem już wcześniej że na Pustyni Błędowskiej jest umieszczony radar wspomagający a obok pod wsią Bolesław jest przy okazji pracy kopalni ołowiu budowany / już podłączony do sieci / schron na gł. ok. 600 m .

      • zenobiusz 6 września 2011 o 7:57 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/06/takze-w-czechachniemczech-i-w-polsce-to-zjawisko-narasta-magma-plume-activity-update-for-september-6-2011/
       Szanowni fali” młodego człowieka” z 771 zaginionymi filmami.Nikt tego nie wyłączy.

     • peryskop 6 września 2011 o 11:10 pm

      @kuro, rzeczywiście chyba jesteś to nowy jeśli jeszcze wierzysz w lądowanie Apollo na Księżycu.
      Ja i wielu moich przyjaciół też się daliśmy nabrać na ten element mitu „American Dream”.
      Spójrz jak się tam wszystko rozpada – łącznie z promami kosmicznymi i ekonomią.

      Kulisy sfabrykowanej inscenizacji ujawniono m.in. w filmie „What Happened on the Moon” moviesfoundonline.com/what_happened_on_the_moon.php
      wersja PL jest tu youtube.com/watch?v=MJh77ZW6uH8
      demaskujące wywiady „Opération lune” youtbe.com/watch?v=5SRP4X1AytQ
      youtube.com/watch?v=H775Z9YI9RU&NR=1
      http://marucha.wordpress.com/2011/03/05/czlowiek-na-ksiezycu-prawda-czy-falsz

      Żałosne są wyjaśnienia, że dla lepszej jakości zdjęć z ‚astronautami’ niektóre z nich powtórzono na Ziemi (długą na 2 mile makieta Morza Spokoju zbudowano do symulacji w Flagstaff, Arizona).

      Rzekome lądowania próbuje się dowodzić umieszczeniem na Księżycu przez ‚astronautów’ pryzmatycznych odbłyśników do laserowych pomiarów odległości Ziemia-Księżyc, ale umieszczały je tam bezzałogowe sondy Surveyor (5 w latach 1966-68).

  • internauta 6 września 2011 o 11:46 am

   Rosja podziekuje za skradziony jej majatek w ubieglym wieku.
   Bog mozgami Rosjan i przy ich udziale wymierzy sprawiedliwosc LOTROM TEGO SWIATA !

 32. sebecx 6 września 2011 o 10:34 am

  Mamy 1000 LAT !!!! http://www.youtube.com/watch?v=hdHVsy6ars4&feature=related

 33. pio9a 6 września 2011 o 11:20 am

  • internauta 6 września 2011 o 1:34 pm

   Mam przeczucie,ze ks. Natanek zostanie swietym gdy juz wejdzie ta nowa religia swiata.
   No i oczywiscie sobota wazniejsza bedzie od niedzieli ,zas tydzien bedzie sie zaczynal nie od poniedzialku ,bo pierwszym dniem tygodnia bedzie niedziela .

   Sprytnie nad tym wszystkim Zydzi mysla i to tyle lat z wyprzedzeniem.
   Kalendarze zydowskie sa dawno w obiegu ,niepozornie wkradly sie nie tylko do USA ale sa juz w calym swiecie .
   Czy ktos zna korzenie rodowe ksiedza Natanka ,mamusia i tatus to faktycznie polscy gorale ?
   Pachnie mi tu jakims interesem,oprocz calowania Biblii.

   • Annah. 6 września 2011 o 1:47 pm

    Natanek nie kryje swojego pochodzenia, słyszałam w jednym z kazań jak otwarcie o nim mówi, ale nie od Mongołów on… Grupa krwi taka jak we krwi przebadanej z Cudów Eucharystycznych. Raczej nie doszukiwałabym się jakiejś zbieżności z pochodzeniem – to Boży człowiek, choć czasem i siarczyście powie…

    • internauta 6 września 2011 o 5:45 pm

     Jezeli to „Bozy czlowiek” to nic mu nie moga zrobic ale co wtedy z kard.Stasiem Dziwiszem ?
     Czyzby nie byl Bozym sluga ???

 34. Jony 6 września 2011 o 11:26 am

  Z jednej strony niszczą was iluminaci przy pomocy praw uni europejskiej i sabotażu waszych rządów a z drugiej strony watykan i jego księża od dekad robią wam sieczkę w głowie 🙂

  • internauta 6 września 2011 o 5:47 pm

   Cos TY ?
   Sieczke mowisz ,a co z twoja glowa,nic ci nie zrobili ???

 35. Olo_kru 6 września 2011 o 11:32 am

  Nad Krakowem lata AWACS, wth?

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:42 pm

   Serio? Nie słyszałem nic.

   • ALFA 6 września 2011 o 8:15 pm

    Po za Krakowem też nad moją chałupą.

 36. jowram 6 września 2011 o 11:35 am

  Już niebawem rozpocznie się na całym świecie ostatnia faza działania sług demona – masonerii. Zaplanowali oni kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. Obecny rząd tak łatwo nie zechce oddać raz zdobytej władzy. Obmyślili działanie, mające na celu wyniszczenie całego Narodu Polskiego. Polska masoneria rozpoczęła skoordynowane działanie wielofazowe. Posiadają w swojej władzy finanse, media oraz rząd. Zechcą rozpocząć działanie, mające na celu likwidację jak największej liczby prawdziwych patriotów.
  Nie wszystko jednak jest jeszcze stracone, bo dopóki się jeszcze nie zdarzyło, może być zmienione. Jeżeli ujrzę szczerą, gorącą modlitwę i pokutę wielu polskich serc, to uczynię cud o wiele większy, aniżeli na Węgrzech. Potrzeba stałej modlitwy i ofiary minimum piętnastu milionów Polaków.

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2011.htm

  • inprogres 6 września 2011 o 11:57 am

   cytat z powyzszego linku:
   Jam Jest Jezus Chrystus, Druga Osoba Trójcy Świętej. Przybyłem do ciebie Żywy Płomieniu wcześniej niż zwykle na to błogosławione miejsce. Nie zniechęcajcie się niczym i ufajcie, chociaż siła złego ducha naciera na was z każdej strony. Duch Święty dał ci dzisiaj dobre natchnienia, co należy czynić, a Ja ci teraz jedynie przypomnę do zapisania oficjalnie.

   Jeżeli ktoś z was chciałby wyrwać któregoś biskupa, ze szponów i wpływu demonów oraz sfery ich oddziaływania, potrzeba stałej, nieprzerwanej modlitwy, ofiar, prawdziwych postów (o chlebie i wodzie), wynagrodzeń, aż tysiąca osób. Za zwykłego kapłana czy zakonnika potrzeba takich samych składników od stu osób. Chcąc zmienić nastawienie i serca całego Episkopatu Polski, potrzeba modlitwy, ofiary i nieustannych postów, od stu pięćdziesięciu tysięcy ofiarników. O ile będzie ich mniej, o tyle wolniej będzie postępowało ich nawrócenie. Musicie wiedzieć, że demony nie będą tak łatwo ustępowały.

   Zechciejcie zauważyć, że wasza modlitwa i zamawiane liczne Msze Święte według intencji Mojej Świętej Mamy, zaowocowały już dobrą decyzją Papieża i wielu kardynałów, o wprowadzeniu licznych zmian dla reformy liturgii posoborowej. Potrzeba od was kochane dzieci światłości jeszcze wielu takich modlitw i zamawianych przez was Mszy Świętych, aby mogło być dokończone ze spokojem i bez zbędnego pośpiechu to wszystko, co będzie po Myśli i Woli Bożej w Moim Świętym Kościele. Zmiany jakie niebawem nastąpią, spowodują całkowitą odnowę życia duchowego większości ludzi Kościoła.

   Jedyne co moge na temat powyzszego powiedziec to…
   …lepiej nic nie bede mowil.

   … a najlepsze jest to:
   „zamawiane liczne Msze Święte”
   Perelka po prostu.

   • maupa102 6 września 2011 o 3:59 pm

    @inprogres, takie „objawienia” produkują klechy dla bezwolnej cimnej masy 😉 KASA, KASA, KASA!!!

    • Annah. 6 września 2011 o 4:28 pm

     Autor przesłań nie jest księdzem, to ojciec wychowujący samotnie trójkę dzieci, ale nie mnie wyrokować o ich nadprzyrodzoności, czas zweryfikuje czy są prawdziwe,

   • internauta 6 września 2011 o 8:41 pm

    A ty z ktorej parafii ?

  • BirdDwa 6 września 2011 o 12:26 pm

   to że się rozpocznie to wiadomo ale na razie radzę ci zebrać dużo lekarstw bo takich bredni jak tam jest jeszcze nie czytałem.

   kto ten tekst pisał, wygląda na to że Jezus?. Masz maila do niego??

  • TZ 6 września 2011 o 1:57 pm

   „Już niebawem rozpocznie się na całym świecie ostatnia faza działania sług demona – masonerii. Zaplanowali oni kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. ”

   Taaa, jasne. Bo masoneria nie ma nic lepszego do roboty, tylko depopulować Polskę. Paranoja plus mania wielkości – oto cechy kibiców monitorapolskiego.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:45 pm

   Może przypomnę, co cytował Jowram kilka miesięcy temu:
   Ogromny pocisk został skierowany dokładnie w stronę Waszyngtonu (stolicy USA). Człowiek nie będzie mógł go zestrzelić, albo też nienaturalnej wielkości fala tsunami zmyje miasta wzdłuż wybrzeża oceanu. Ten pocisk zabije tysiące ludzi (…) Elenin?
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/02/pilne-pilne-pilne-od-boga-ojca/

   • internauta 6 września 2011 o 8:45 pm

    Wszystko w reku Boga jest mozliwe ale nie w diabla !
    Nie jednemu diablu Bog glowe urwal za nim zaczal psocic.

    Pamietajcie tez,ze Pan Bog kule nosi a co dopiero rakiety ,maly podmuch wiatru i „toto” spadnie tam gdzie najmniej zrobi zniszczen.

  • internauta 6 września 2011 o 5:48 pm

   Taaa czlowieku w Polske nie uderza ,bo w niej im jest dobrze !
   Kto tnie galaz na ktorej siedzi ?

 37. Anna 6 września 2011 o 11:55 am

  NIECH KTOŚ MI UDOWODNI, ŻE AMERYKANIE SAMI ZROBILI ZAMACH NA WTC, BO JUŻ NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

  • BirdDwa 6 września 2011 o 12:23 pm

   Nikt nie mówi że amerykanie.
   Nawet były minister obrony Niemiec powiedział że to robota CIA i Mossadu. Gdzieś czytałem też że było prezydent Włoch (ale to tylko brać jako ciekawostkę).

   Dla jednych 9/11 to kasa za same ubezpieczenia wież a dla innych czyli korporacji surowce z Iraku czy Afganistanu.

   Dodam że ktoś kiedyś tak podle walczył i mówił że ta wojna tyle kosztuje że się ni opłaca. Sprostuję, za wojnę płacą podatnicy nie szefowie wielkich korporacji. No chyba że chodzi o podatki to oni też jeżeli zwróci się im to 100,000,000 razy to czemu by nie zapłacić tych paru tych $$

   To jest wewnętrzna robota i nie ma co do tego wątpliwości. Moje słowa i innych powinnaś powtarzać jak mantrę,
   9/11 Inside Job!

   Co do tego po polecam film
   http://www.youtube.com/watch?v=JUpLVnzMsog

   11 września Niewygodne fakty (Lektor) – part 1/8

   • monitorpolski 6 września 2011 o 1:50 pm

    Francesco Cossiga, b. prezydent Włoch, 30.11.2007 Corriere della Sera na 1 stronie. „Wszystkie agencje wiedzą już, że 911 to robota Mossadu z elementami CIA”. Cossiga ujawnił też operację Gladio gdzie CIA i Mossad podkładały bomby w Europie i wrabiały w to lewicę.

    • BirdDwa 6 września 2011 o 2:13 pm

     No właśnie. Poplątałem to ale Monitor sprostował. Wiedziałem że coś jakoś tak to było.

  • O Rzesz 6 września 2011 o 1:01 pm

   Nie widziałaś tego filmu?

   Co ci więcej pokazać … Jeśli masz jakąś wiedzę fizyczną to powinnaś zdawać sobie sprawę że takie budynki jak wszystkie trzy WTC (1,2 i 7) nie zapadają się w całej swojej objętości jak by nagle wszystkie istotne węzły konstrukcyjne przestały przenosić obciążenia w niemal jednej chwili (WTC-7)

   czy stopniowo ale konsekwentnie aż do podziemi (WTC-1 i 2).

   Gdyby nie użyto tam materiałów wybuchowych do zniszczenia istotnych elementów konstrukcji zapadnięcie WTC 1 i 2 przebiegło by prawdopodobnie w taki sposób:

   lub tak

   Każdy z tych budynków zapadł się sam w sobie niemal z prędkością spadku swobodnego!.

   Ponadto sugerowano jeszcze parę lat temu że niektórzy pasażerowie znajdujący się na pokładach samolotów które uderzyły w wieżowce dzwonili do swoich rodzin ze zwykłych
   telefonów komórkowych.
   To totalna bzdura.
   Nie wiem jak to jest dziś ale dziesięć lat temu stacje bazowe nie były w stanie namierzyć i utrzymać ciągłego połączenia z aparatem który przemieszczał się względem nich szybciej jak 250-300 km na godzinę. Samoloty leciały ok. 900 km na godzinę.
   W internecie było na ten temat parę zdawkowych danych jeszcze w 2006 roku.
   Potem znikły, tzn. ja już nic nie znalazłem na ten temat.
   Zresztą na Discovery też już tych bzdur nie pokazują. Mówią o wszystkim innym ale nie o tym.
   To co uderzyło w budynek Pentagonu też nie było Boeingiem 757.
   Ślady dobitnie pokazują że był to mały, jednosilnikowy samolot odrzutowy.
   Do dziś nie pokazano nagrań z kamer z parkingu znajdującego się nieopodal.
   Raczono zaś obficie ludzi animacjami.
   Jeśli to cię nie przekona że był to zaplanowany zamach, nie przez tych o których mówi się oficjalnie, to nie mam lepszych argumentów.

   • TZ 6 września 2011 o 2:00 pm

    „takie budynki jak wszystkie trzy WTC (1,2 i 7) nie zapadają się w całej swojej objętości

    Nie masz pojęcia, nikt nie ma pojęcia, jak zapadają się takie budynki, bo nikt nie przeprowadzał takich prób. A modelowanie komputerowe… Cóż, wszystko w rękach modelującego. A właściwie – jego sponsora.

    • iHe 6 września 2011 o 4:50 pm

     Danny Jowenko ekspert od burzenia budynkow mówi o budynku wtc7 (napisy pl)
     http://911blogger.com/topics/danny-jowenko
     http://www.veteranstoday.com/2011/07/23/dutch-demolition-expert-danny-jowenko-dies-in-car-crash/
     Danny Jowenko, Faked Fatal Accident Site News High Res Images & Video 7-16-11 (11911)

     Accidents do happen. And, he was not a singularly important and threatening guy like editor Sean Hoar was or Dr. David Kelly (Weapons expert) was.

     U nas też różni branżowcy giną takie czasy..
     A tak poza tym to googlak nieźle wyczyszczony z Dannego mainstreamowego.

    • O Rzesz 6 września 2011 o 5:39 pm

     Podobne symulacje wykonuje się w związku z badaniem przepływów cieczy i gazów.
     Tam jednak wykorzystuje się wydajniejsze komputery bo ilość „węzłów” kluczowych jest nieporównywalnie większa. Trzeba trylionów cykli obliczeniowych by odbyło się to w czasie rzeczywistym a i tak są to nadal modele uproszczone.

     Tu mamy skończoną liczbę elementów.
     Prosty układ konstrukcyjny. Warunki początkowe ogólnie znane. Wszystko jest weryfikowalne.
     Dlatego dałem dwa różne filmy na temat „co by było gdyby”,
     czyli gdyby nie było ładunków wybuchowych bo wyniki obu symulacji nieco się różnią.
     Nie przypuszczam by rzeczywiste zniszczenia bardzo odbiegały od tego co pokazano w tych symulacjach, gdyby miała miejsce „naturalna” katastrofa a nie wyburzenie.

     Przypomnę tylko że WTC 1 i 2 zapadły się aż do ostatnich poziomów podziemnych.
     Bez materiałów wybuchowych to po prostu niemożliwe zważywszy na to jak wielka była pryzma złomu na wierzchu.
     Jej impet rozłożył się częściowo na boki i nie powinien zmiażdżyć „piwnic” w taki sposób jak to miało miejsce.
     Pozostaje nadal kwestia możliwości wykonywania połączeń telefonami komórkowymi z pokładu samolotów w 2001 roku.
     Wtedy królowała chyba jeszcze częstotliwość 900 MHz w łączności komórkowej.

   • monitorpolski 6 września 2011 o 3:54 pm

    Jest nowe nagranie ujawnione dzięki założonej sprawie:

    Nie widać samolotu….
    Tu może trochę lepie widać: http://www.liveleak.com/view?i=721_1224796123

    • O Rzesz 6 września 2011 o 6:08 pm

     Boening 757 ma ponad 13,5 metra „w kłębie”. Bez podwozia, mierzone od dołu silników do szczytu statecznika pionowego to ok. 12-12,5 metra.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_757
     Na filmie musiało by być widoczne coś więcej niż tylko czubeczek statecznika pionowego!.

     Pomijam już fakt że lot takim samolotem na małej wysokości z prędkością ok. 600 czy tym bardziej 800-900 km na godzinę musiał by spowodować że uniosły by się ogromne kłęby kurzu (efekt poduszki powietrznej czyli sprężenia powietrza między samolotem a ziemią).
     No i w końcu jeśli macie jakiś symulator lotu (według FAA- Amerykański Urząd Lotnictwa Cywilnego) takie symulatory jak Flight Simulator FS 2002, FS 2004 czy FSX dość wiernie oddają warunki rzeczywiste lotu samolotem (tzn. aerodynamikę i wytrzymałość konstrukcji). Jest to oczywiście nadal duże uproszczenie ale daje podstawę do wstępnego wytworzenia nawyków pilotażowych!.

     Jeśli symulować lot Boeningiem 757 w kierunku Pentagonu to okazuje się że przeciętny zjadacz chleba, jak tamci „zamachowcy”, średnio w ośmiu na dziesięć wirtualnych lotów doprowadza do rozpadnięcia się samolotu z powodu wytworzenia nadmiernych obciążeń eksploatacyjnych.
     To była opinia zawodowych pilotów liniowych.
     Na swój użytek przeprowadziłem u siebie takie testy i wyszło mi podobnie a latam w realu i wirtualnie już parę ładnych lat.
     To musiał być genialny pilot o stalowych nerwach skoro mając jedynie kilkadziesiąt godzin na symulatorze niewiele lepszym od FS 2004 był w stanie doprowadzić niezauważenie tak wielki samolot i jeszcze do tego niemal prasować nim ziemię jak żelazkiem!.

     Bardziej logiczną była by trajektoria mierzona jakimś ostrym kątem czyli pod skosem z góry.
     To co miało miejsce w rzeczywistości jednoznacznie wskazuje na samonaprowadzający się mały samolot odrzutowy!.
     Jak w przypadku WTC panowie „specjaliści” przekombinowali z dokładnością i efektami wizualnymi.

  • internauta 6 września 2011 o 5:54 pm

   No pewnie ,ze nie uderzyli ,bo kto by siebie w morde lal.
   Zrobili ci co im zaplacili .
   A te rebelie w Afryce to kto robi (?),przeciez to robia najemnicy za kase.
   A ty wiesz co robil dla przykladu taki Radoslaw Sikorski za nim zaczal pelnic ministerialne stanowiska ?
   Nie ma nic za darmo ,wszystko cos za cos.

  • ARTUR 6 września 2011 o 8:32 pm

   @ANNA.W jednej wieży mogło pracować rano ok 20 000 ludzi /dwadzieścia tysięcy / . Czas uderzenia pokrywa się z czasem otwarcia giełdy więc na szczytach wież już są wszyscy prezesi i ich otoczenie aby podjąć decyzje ekonomiczne , musieli się chyba teleportować bo żaden nie zginął .Myślę że to powinno wystarczyć i nie trzeba oglądać miny prezydenta którego informacje o takiej tragedii nie zaskoczyły .

 38. obserwator 6 września 2011 o 12:00 pm

  O tym jak z Gajówki Maruchy tłuszcza uczyniła siedlisko szumowin…
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=13127

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:58 pm

   Marucha wie co jest dla nas groźne w tych trudnych chwilach – atak na podwaliny. Nie dziwię mu się, skąd bierze się tyle ataków na KK?!! Komu on przeszkadza?!
   Jeśli jest „tak mało ważny”, to dlaczego poświęcać mu w ogóle czas?! Zastanówcie się.

   • internauta 6 września 2011 o 5:57 pm

    Monitor nie dziw sie ,diabel byl zawsze msciwy ,przeciez z raju go wygnano.
    Pan Bog jakby chcial to by dopadl ale zlecil te obowiazki ludziom na ziemi,no i jest jak jest.
    W koncu Bog sie zdenerwuje i wszystkie diably wysle tam gdzie ich mniejsce !
    Biada ludziom co diablom sluza !!!

   • internauta 6 września 2011 o 5:58 pm

    No i wcial diabel post .
    Idz precz szatanie !

  • peryskop 7 września 2011 o 12:20 am

   @Obserwator vel „Andrzej” vel „Andrzej101” vel „Realista” vel „Weisser” vel „Weiss Ist Fleisch” vel „Dżizu Z Lampy” vel „Polak Mały” vel „BożeUchowajPOlske” vel „Marek Samoson” vel „Poliszynel” vel „Andrzej Szubert” vel „Schubert” – dlaczego nie przyznasz się na Monitorze, że u Maruchy właśnie zostałeś przez pana Marka S. zdekonspirowany i rozgnieciony jak wesz?

   Żeby zaskarbić sobie zaufanie na początku krytykowałeś zło, pokazywałeś zagrożenia, ujawniałeś tajemnice poliszynela, zapewniałeś o swoim patriotyzmie, a następnie zacząłeś gardzić nami wyzywając od „polactfa”, a nasze argumenty nazywając „tfurczością”. Wszystko po to, żeby w nickowych kamuflażach i jako rzekoma ofiara, której rzekomo zamknięto kilka blogów – przejść do zadania głównego – drwić z Kościoła Katolickiego i z zasad wiary.

   TO PLUGAWE I PODŁE!

   Ale nie ma tego złego, co by nie wyszlo na dobre. Swoim postępowaniem udowodniłeś, że hasbara jest do ogrania jeżeli zatrudnia tak zadufanych i prymitywnych „specjalistów”!

   http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

 39. OlO 6 września 2011 o 1:02 pm

  Dzieciaki do pracy
  Obniża się granica wieku osób szukających zatrudnienia. Zarabiać chcą już nawet trzynastolatki, a pracy dla swoich dzieci coraz częściej szukają rodzice – wynika z badań Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego Start People.
  Pełny etat mogą otrzymać osoby powyżej 16. roku życia, które ukończyły gimnazjum. Liczba niepełnoletnich kandydatów, którzy do końca lipca br. zgłosili się do agencji pracy Start People, wyniosła 641. To tyle, ile w całym roku 2009. W 2010 r. za pośrednictwem tej firmy zatrudnienia szukało 779 młodych ludzi. Największy przyrost chętnych zanotowano w Warszawie (w 2010 r. było ich o 38 proc. więcej niż rok wcześniej), choć tendencja wzrostowa obserwowana jest wszędzie.
  – Największym powodzeniem cieszą się zajęcia dorywcze. Młodzież chętnie podejmuje pracę przy różnych eventach. Chłopcy zainteresowani są także pracami produkcyjnymi, a dziewczęta najczęściej zostają hostessami lub roznoszą ulotki – mówi Anna Brzezińska, project manager w Start People.
  Z obserwacji pracowników agencji wynika również, że za pracą dla swoich dzieci coraz częściej rozglądają się rodzice.Także inne agencje pośrednictwa pracy notują coraz większe zainteresowanie podjęciem zatrudnienia przez osoby niepełnoletnie.
  http://nowyobywatel.pl/
  http://wolnemedia.net/gospodarka/dzieciaki-do-pracy/

  😦

  • sebecx 6 września 2011 o 1:51 pm

   ..przecież to oczywiste… a po paru latach dzieci nabiorą kredytów i będą zapi..r….ć na dwóch etatach, żeby zapłacić za gówniane niepotrzebne zabawki… albo za michę… tak jak kiedyś w manufakturze całe rodziny zapier…y za miskę ryżu i szklankę wody.. zimnej! … wystarczy dalej udawać, że nic się nie dzieje…. a potem tylko słuchać jak właściciel mówi… „ach wy głupie zwierzęta”…

   • zenobiusz 6 września 2011 o 3:25 pm

    To jeden z efektów podprogowych sugestii.Można i należy z tym walczyć.
    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/06/z-tym-walczymyneutralizujac-dor-orgonitami-prawie-40-procent-europejczykow-cierpi-na-chorobe-psychiczna/

    • O Rzesz 6 września 2011 o 6:30 pm

     A „najbardziej chorzy” są ci co wierzą w teorie ongiś spiskowe.
     Było o tym na twoim, Zenobiusz, lub innym blogu. Wymyślane są nowe „jednostki” chorobowe.
     Było już o tym i na tym blogu … brak witamin/ minerałów i problemy z wypróżnianiem oraz pasożyty i zatrucie chemikaliami.
     Trywialne stwierdzenia, wydawać by się mogło. Poza szczególnie ciężkimi przypadkami (jak np. schizofrenia która może być w rzeczywistości widzeniem różnych rzeczywistości na raz) takie choroby mają w większości prawdziwą przyczynę nie tam gdzie definiuje je współczesna „medycyna”.
     Nie będę wychodził przed szereg i narzucał się ze „swoimi” teoriami.
     Kto potrzebuje wiedzy czy ew. ratunku znajdzie potencjalnie w „zaśmieconym” internecie i u ludzi zajmujących się medycyną alternatywną. Jak ktoś będzie maił szczęście i trafi na porządnego lekarza „medycyny klasycznej” też się wyleczy. Trzeba mieć jednak fuksa.

     • internauta 6 września 2011 o 8:53 pm

      Kto dzisiaj lekarzom wierzy a tym bardziej komputerowym bajarzom .
      Lecz sie sam i to biorac leki z Bozej apteki.
      .Takiie laki i gaje jakie ma Polska nie ma zaden kraj na swiecie ale gdy juz MONSATO je „ogarnie” zegnajcie ziolka.

   • internauta 6 września 2011 o 6:00 pm

    A masz na to rade ?

 40. Annah. 6 września 2011 o 1:06 pm

  Wierzyć – nie wierzyć???, ale warto być gotowym na wszystko, polecam również komentarze.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/06/modlcie-sie-koronka-do-milosierdzia-bozego-teraz-%E2%80%93-ostrzezenie-jest-blisko/#comment-31764

 41. OlO 6 września 2011 o 1:07 pm

  Marku niedługo rocznica zamachu na WTC przydałoby się zrobić taki full materiał na temat tej tragedii, Taki ogromy pakiet wszystkie filmy, dokumenty, wywiady załadować to wszystko w jednym miejscu i info o ty po rozsyłać po całej sieci.

  • vortex 6 września 2011 o 1:21 pm

   Popieram.Powinno tam sie znalezc wszystko.
   Ukazal sie wlasnie nowy dokument poswiecony 9/11.
   ”The Ultimate Con” to film dla ciagle pozostajacej rzeszy niedowiarkow.
   To fakty ,fakty i tylko fakty.
   Calosc tutaj http://video.google.com/videoplay?docid=-751298171535560228#

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:59 pm

   Czytałeś to?:
   https://monitorpolski.wordpress.com/2010/09/10/kilka-faktow-o-zamachu-na-wtc/

 42. vortex 6 września 2011 o 1:09 pm

  Dutchsinse i Mike ( patrioticspace) to dwa z wielu kanalow YT ktore obserwuje od dawna. Linkowalem je tu i na innych forach.Nie stwierdzilem tam zadnej manipulacji.Juz nie popadajmy
  w paranoje. Kolejne konto ktore podaje wartosciowe info to WaronErrorDKos http://www.youtube.com/user/WaronErrorDKos

 43. ALFA 6 września 2011 o 2:00 pm

  Nie na temat ale ważne
  Rekombinacja DNA HPV znaleźć w wielu próbek Gardasil
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1624651/pg1
  pilnujcie swoje dzieci (córki)
  Wiele dziewcząt miało usunięte narządy rozrodcze po otrzymaniu tej szczepionki w okresie dojrzewania.
  Tak więc oznacza to, że anty szczepionki przeciw HPV faktycznie zarażają HPV?

 44. DONOSICIEL 6 września 2011 o 2:37 pm

  Monitorpolski tutaj jest wywiad z rebeliantem, któremu płacono za gwałcenie, torturowanie i odcinanie piersi kobietom libijskim.

  Tłumaczenie po angielsku w komentarzu niżej. Mógłbyś przetłumaczyć na polski i wprowadzić wpis o tym.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 3:11 pm

   Może ktoś to zrobi, nie mam kiedy.

 45. Jony 6 września 2011 o 3:14 pm

  Alleluja i do przodu.

  • maupa102 6 września 2011 o 4:33 pm

   Ile ŁAJZ ukryło sie w czarnych sukienkach!!! Boże, miej w opiece tych, którymi te łajzy manipulują!

   • internauta 6 września 2011 o 8:57 pm

    Nie przesadzaj, jest ich malo,w swej ilosci nie szkodza ogolowi,zreszta za niedlugi czas wymra.

 46. PokójWam 6 września 2011 o 3:15 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1716444,0,1,turcja-na-ostrzu-noza-z-izraelem,wiadomosc.html
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/05/blogoslawiony-badz-izraelu/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/06/hol-wstydu-al-jazeery/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/09/06/lady-gaga-ikona-illuminati-ang/

 47. Jony 6 września 2011 o 3:21 pm

  Alleluja i do przodu

 48. FAKIR 6 września 2011 o 3:29 pm

  Bardzo możliwe że nastąpi wkrótce zalanie wschodniego lub zachodniego wybrzeża wielką falą typu „mega tsunami”
  Oczywiście będzie to spowodowane jakimś podwodnym wybuchem lub inną technologią wojskową.
  NASA wydała wyraźne ostrzeżenie aby gromadzić środki na przetrwanie, w szczególności dotyczy osób na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA.
  Nie może być żadnych złudzeń, że światem rządzą psychopaci, którzy w XXI wieku w związku z wieloletnią obojętnością społeczną posiedli bardzo niebezpieczne zabawki.
  Nie ma obecnie ŻADNEGO realnego sposobu jakiejkolwiek kontroli ich poczynań.
  Wiem w jaki sposób to działa.
  Każde śledztwo może być „uwalone” zasłaniając się tajemnicą państwową itd
  Podobnie jak Balcerowicz na przesłuchaniu zasłaniał się tajemnicami bankowymi
  I co im teraz zrobimy???
  Jedyne co możemy robić to informować i przekonywać innych ludzi, że mają do czynienia z psychopatami na samym szczycie decyzyjnym

  • FAKIR 6 września 2011 o 3:32 pm

   Kiedyś mój znajomy złożył wraz z kolegami doniesienie w Mińsku Mazowieckim na temat chemtrails.
   Jak myślicie jaką odpowiedź otrzymał????
   Jeśli chcecie zobaczyć taką samą odpowiedź to wyślijcie próbki zebrane z samochodów do analizy
   Wystarczy wystosować pismo do najbliższego SANEPIDU.

   • FAKIR 6 września 2011 o 3:35 pm

    Czy zastanawialiście się w jak prosty sposób można zbadać zawartość chemtrails???
    Znajomy wreszcie przechytrzył ten szatański system służb specjalnych i tajemnic państwowych.
    Wystawił miskę na dach w dniu w którym niebo było usiane i zapowiadało się na deszcz.
    Następnie zebraną deszczówkę dał do analizy jako wodę ze swojej studni.
    Jak myślicie jaką opinię uzyskał ??? Woda zdatna do picia???
    Spróbujcie sami tak zrobić.

    • FAKIR 6 września 2011 o 3:38 pm

     http://www.obiks.pl/oferta.html

     • FAKIR 6 września 2011 o 3:40 pm

      i z tego wkrótce będzie niezły dym

      • Ania 6 września 2011 o 5:05 pm

       Zauważ brak w ofercie monitoringu powietrza !

    • internauta 6 września 2011 o 8:58 pm

     I co napil sie tej wody ?
     Zyje jeszcze ???

  • Ania 6 września 2011 o 5:08 pm

   Ale kometa im się rozpadła, to mają kłopot.

  • internauta 6 września 2011 o 6:07 pm

   A nie da sie tak jednego z nich?
   [tekst obcięty przez monitorpolski z uwagi na dwuznaczną treść, którą można zinterpretować jako groźby karalne]

 49. O Rzesz 6 września 2011 o 3:34 pm

  A propos „słabego oddźwięku” jak to ktoś wyżej napisał o tym blogu.
  Wpisując w goglach słowo „monitor” przez ostatni miesiąc strona znajdowała się na drugim miejscu po stronie urzędowego „Monitora polskiego”.
  Od wczoraj jest na pierwszym.
  Sądząc z opisu kłopotów finansowych Monitor raczej nie opłaca firm pozycjonujących strony w wyszukiwarkach!.
  Jakieś refleksje?.

  • O Rzesz 6 września 2011 o 9:52 pm

   I jeszcze tytułem uzupełnienia. W ostatnich tygodniach firma Google wprowadziła w Polsce nowy algorytm wyszukiwania pod nazwą „Panda”. Promuje on strony z unikatową treścią.
   Chyba przede wszystkim po to żeby wszelkim służbom śledzącym żyło się lepiej.

 50. O Rzesz 6 września 2011 o 3:38 pm

  Jeszcze jedna mała uwaga. Kiedy klikniecie „Opublikuj komentarz” i wasz tekst nie ukaże się niemal natychmiast nie wysyłajcie wielu jego wersji raz za razem. Po prostu wciśnijcie kombinację klawiszy „Ctrl + F5” lub wyjdźcie z bloga i wejdźcie jeszcze raz.
  Winne są wasze łącza i ew. powolne komputery. Dzięki nim przeglądarka nie odświeża właściwie aktualnej strony i stąd nieporozumienia.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 7:37 pm

   O Rzesz, sporo komentarzy ląduje w moderacji. Nie mogę gwarantować, że wszystkie ukażą się od razu. Przed momentem poprawiłem tekst, który mógłby uchodzić za groźby karalne. I co z takim gostkiem zrobić? Muszę zbanować jego IP by lądował w spamie. Potem będę zatwierdzał.

   • O Rzesz 6 września 2011 o 8:44 pm

    Oczywiście. Rozumiem to. Nie masz wyjścia. Za czyjś niewyparzony „pysk” ty bekniesz przede wszystkim jak by co.
    Podałem sposób na typowe kłopoty. Nie mają one nic wspólnego z moderacją.
    Po wysłaniu tekstu powinien się on ukazać zaraz na stronie w ramach jej odświeżania. Czasem to tak nie działa i stąd wielokrotne wpisy na ten sam temat od tych samych ludzi.

 51. PokójWam 6 września 2011 o 4:10 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1716467,0,1,cia-ma-nowego-szefa,wiadomosc.html

  Ciekawostka: Został odznaczony przez Śp. Lecha Kaczyńskiego 3 dni przed katastrofą!!!! Czy to jest przypadek??
  http://konflikty.wp.pl/kat,1023301,title,Prezydent-Kaczynski-odznaczyl-amerykanskiego-generala,wid,12148076,wiadomosc.html

  • monitorpolski 6 września 2011 o 4:29 pm

   Agent nr 0 w USA, Pieczenik, uważa że Petraeus jest świetnym żołnierzem i amerykańskim patriotą. Pieczenik ujawnił, że Bin Laden był Żydem jemeńskim i w ogóle jest b. krytyczny wobec Izraela. Oczywiście, to wszystko może być ściema dezinformacyjna. O tym, że Petraeus będzie szefem CIA było wiadomo już od dość dawna.

   • PokójWam 6 września 2011 o 4:34 pm

    No tak ale teraz został zaprzysiężony i to jeszcze przed 10 rocznicą zamachu na WTC…

 52. kaci 6 września 2011 o 5:23 pm

  – Gdzie jest złoto z Fort Knox? –

  Rosyjskie służby specjalne odkryły podobno, że Dominique Strauss-Kahn dotarł do raportu CIA, z którego wynikało, że złoto znajdujące się w Forcie Knox jest bezwartościową podróbką. Czy aresztowano go, by świat nie dowiedział się, że „król jest nagi”?

  Kiedy hiszpańscy konkwistadorzy wyruszali za Atlantyk w poszukiwaniu legendarnych miast ze złota, wiedzieli doskonale, że jeśli im się uda, staną się nie tylko tylko sławni z powodu swojego odkrycia, ale również czeka ich ogromne bogactwo. Dziś złote miasta również istnieją. Głęboko pod ziemią w bunkrach o ścianach grubości jednego metra znajdują się hale o powierzchni większej niż kilka połączonych ze sobą boisk do piłki nożnej. Wewnątrz, na grubych szpaltach aż po sam sufit ułożone są jedna na drugiej sztaby złota. Te złote miasta znaleźć można w kilku miejscach na Ziemi. Położenie niektórych z nich jest jawne, o istnieniu innych wie jedynie grupa wybranych osób.

  Gdy dociekliwy badacz przyjrzy się bliżej tematyce złota, zauważy, że chociaż upłynęło blisko pół milenium od czasów, gdy konkwistadorzy przemierzali amazońską dżunglę, o ten cenny kruszec wciąż prowadzi się wojny, kłamie, oskarża i zabija. Walka ta jest poważną grą, w której udział biorą rządy najpotężniejszych państw świata, ich służby specjalne, media, banki i korporacje. A także ukryte przed światem grupy wpływu.

  Wojna w Libii trwa. Media obwieściły, że jej główną przyczyną była zbrojna interwencja Muammara Kaddafiego przeciwko rebeliantom. To wersja oficjalna. A jak było naprawdę? Teorii jest wiele. Mówi się o chęci uzyskania dostępu do libijskich zasobów ropy, o obronie interesów zachodnich firm, które w Libii zainwestowały potężne pieniądze. W końcu o pozbyciu się niewygodnego dla wielu osób Muammara Kaddafiego, który był zdolny zaszantażować nawet Nicolasa Sarkozy’ego utrzymując, że wsparł on jego kampanię wyborczą. Być może jednak przyczyna jest jeszcze inna. Zaskakująca. Jak podała 22 marca 2011 roku niemiecka stacja telewizyjna Deutsche Welle, Libia posiadała jedne z największych rezerw złota na świecie. Libijskiemu przywódcy Muammarowi Kaddafiemu udało się zgromadzić ponad 150 ton tego cennego kruszcu. Czy nadal je posiada?

  Wojnę w Libii skrytykowali Rosjanie, Niemcy i Chińczycy. Wszystkie te kraje posiadają spore rezerwy złota, a ich gospodarki bardzo silnie opierają się na eksporcie. Wszystkim im zależy na tym by waluta, w której otrzymują zapłatę była warta jak najwięcej, a co za tym idzie sytuacja, gdy okaże się, że dolar jest wart niewiele może dla nich mieć katastrofalne skutki. Dlaczego jednak dolar miałby nagle stracić na wartości? To ryzyko istnieje już od lat, w związku z ciągłym emitowaniem przez amerykańską Rezerwę Federalną (Fed) pieniędzy, których wartość budzi wątpliwości. Nie chodzi jednak tylko o samo ich drukowanie. Trop wydaje się prowadzić o wiele głębiej. W październiku 2009 roku do Hongkongu dotarły sztaby zakupione na londyńskiej giełdzie. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że zostały one wykonane z wolframu, który został pokryty cienką warstwą złota. Co najciekawsze, łatwo było wyśledzić, skąd pochodziły sztabki. Według wyrytych na nich numerów seryjnych, zostały one przewiezione ze słynnego Fortu Knox.

  Oficjalnie publikowane raporty pokazują, że do rządu Stanów Zjednoczonych należy ponad 8 tysięcy ton złota. Nie są to oczywiście jedyne zapasy, gdyż pod ich zarządem znajduje się jeszcze wielkie ilości rezerw banków prywatnych oraz instytucji międzynarodowych, takich jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Zasadniczo złoto zgromadzone jest w dwóch obiektach. W skarbcu znajdującym się w podziemiach Banku Rezerwy Federalnej Nowego Jorku oraz w Forcie Knox, w stanie Kentucky. Miejsca te to przysłowiowe twierdze nie do zdobycia, na które niejeden złodziej ostrzył sobie zęby. Sforsować je to karkołomne zdanie.

  Od lat istnieją podejrzenia, że pozbawiony możliwości audytu system Rezerwy Federalnej (Fed) wyprzedał rezerwy amerykańskiego złota i tym samym skarbce w Nowym Jorku i w Fort Knox są puste. Czy tak jest w rzeczywistości? Ostatni audyt został przeprowadzony niedługo po drugiej wojnie światowej, jeszcze za prezydentury Dwighta Eisenhowera, stąd też hipoteza o zniknięciu złota jest ciężka do zweryfikowania. Według jednych doniesień sztabki złota opuściły bezpieczne skarbce jeszcze w latach 60. XX wieku, za prezydentury Lyndona Johnsona, który zastąpił zabitego w zamachu Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Johnson rozkazał rzekomo przewieźć od 7 do 8 tysięcy ton złota do Anglii. Tezę tą może potwierdzać fakt, iż jego następca, republikanin Richard Nixon zrezygnował z istniejącego od zakończenia drugiej wojny światowej systemu Bretton Woods, który opierał się na rezerwach tego cennego kruszcu. Inna hipoteza głosi, że dopiero w latach 90., za prezydentury Billa Clintona dokonano podmienienia sztab złota na wolframowe.

  Amerykański Kongres regularnie odmawia możliwości audytu zasobów złota będących pod zarządem Rezerwy Federalnej. Robi to wbrew rosnącym naciskom ze strony opinii publicznej i ustawie forsowanej przez znanego senatora i kandydata na urząd Prezydenta USA w 2012, Rona Paula. Jeśli złoto znajduje się na swoim miejscu, to czego”strażnicy złota” mają się obawiać? Wszak pomyślny audyt raz na zawsze wytrąciłby argumenty z ręki Paula i ludzi go popierających.

  Najwyraźniej zwolennicy audytu muszą mieć swoje powody zważywszy, że sam system Rezerwy Federalnej jest nieustannie krytykowany. Od roku 1913, kiedy system powstał, dolar stracił 95% swojej pierwotnej wartości. Nie bez znaczenia pozostają również oskarżenia ostatnich szefów Fed, Alana Greenspana i Bena S. Bernankego o wywołanie ostatniego kryzysu finansowego. Smaku całej sprawie dodaje fakt ich obecności na posiedzeniach grupy Bilderberg. Czy może to tłumaczyć milczącą zgodę, jaka panuje wśród amerykańskiego establishmentu?

  Na pewno ujawnienie podobnych informacji przez wpływową i znaną osobę mogłoby je uwiarygodnić i doprowadzić do globalnego skandalu. Co by się stało gdyby podobne informacje ujawnił na przykład szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego? Zapewne rynki zareagowałyby paniką, gdyż nagle okazałoby się, że król jest nagi. Czy właśnie stąd wynikało jego nagłe aresztowanie, a następnie postawienie zarzutów, np. o gwałt?

  Jak ujawniają „przecieki” pochodzące od rosyjskich służb specjalnych (FSB), w posiadaniu szefa MFW, Dominique’a Strauss-Kahna znalazł się raport CIA, z którego wynikało, że rezerwy znajdujące się w Forcie Knox są bez wartości. Po otrzymaniu tych sensacyjnych informacji Strauss-Kahn próbował wyjechać do Francji, jednak został aresztowany, zanim opuścił Stany Zjednoczone. Wiele wskazuje na to, że ów „przeciek” może być wiarygodny. To m.in. Rosja zainteresowana jest tym, by ujawnić faktyczny stan amerykańskich rezerw. Na dodatek władze tego kraju wykonały w tamtym czasie szereg ruchów mających na celu zabezpieczenie rosyjskiej gospodarki przed ewentualnym gwałtownym spadkiem wartości dolara. By dodać pikanterii całej sprawie, sam premier Putin stwierdził, że „Dominique Strauss-Kahn padł ofiarą amerykańskiego spisku, który miał go pozbawić stanowiska”.

  Bez wątpienia jednak zaginięcie złota z Fortu Knox jest tajemnicą, której rozwiązanie może być zaskakujące dla wszystkich.
  USA – Ten król jest nagi!

  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/gdzie-jest-zloto-z-fort-knox,1,4451231,artykul.html
  http://www.eutimes.net/2011/05/russia-says-imf-chief-jailed-for-discovering-all-us-gold-is-gone/

  • O Rzesz 6 września 2011 o 6:32 pm

   Jest już na Nibiru.

   • wojox 6 września 2011 o 7:34 pm

    Przecież Nibiru to samo złoto, to ognista kula złota więc po co im jakieś resztki z Ziemi ?? Główny łup zgarneli ostatnimi razy wizytując swoją daleką prowincję….

    • O Rzesz 6 września 2011 o 8:49 pm

     Ponoć część na tarczę ochronną a część na złoto atomowe dla podtrzymania funkcji DNA ich organizmów. Z tym że jeśli chodzi o „tarczę” to może już nie aktualne bo niektórzy twierdzą że dawno temu Anunnaki wynieśli się w rejon Oriona.
     Bajki czy nie. Złoto atomowe jest faktem i działa bo były na tą okoliczność przeprowadzone badania.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 7:26 pm

   Sorcha Faal nie ma nic wspólnego ze „służami rosyjskimi”, to raczej CIA. Takiego poplątania faktów z fikcją jak na whatdoesitmean.com nie znajdziesz nigdzie. Stamtąd pochodzi właśnie ten artykuł.

 53. Aquarius 6 września 2011 o 6:19 pm

  Słyszeliście może o takim projekcie jak NESARA? Było by super gdyby to weszło w życie;) Ale warunkiem jest oczyszczenie tej planety z ciemnych sil. Moim zdaniem ta planeta właśnie wchodzi w nowy cykl energetyczny i w związku z tym intensywny proces oczyszczenia zacznie się od października i potrwa najwyżej do marca 2012. Siły ciemności(sataniści) wyposażone w podziemne schrony doskonale wiedzą o tym i zamierzają skorzystać z tego przełomowego momentu. Przed kulminacją oczyszczenia zamierzają zgodnie z ich planem przeprowadzić trzecią wojnę światową i na zgliszczach starego systemu zbudować ich wymarzony NWO czyli totalny system niewolniczy wobec tych którzy ocaleją a sataniści liczą na to że ludzi będzie nie więcej niż 500 mln…
  Mam nadzieję że już u progu nowego cyklu siły ciemności zostaną raz na zawsze usunięte z tej planety.

  http://krystal28.wordpress.com/2010/09/27/nesara-swiatowy-program-obfitosci-13/

  • internauta 6 września 2011 o 9:08 pm

   A to dobrze,ze ich tam zagonia z powrotem pod ziemie .
   Teraz Pan Bog zasypie ich nory i po diablach !
   A my wraz z Ruskimi zakrzykniemy „UUUUUUURRRRRRAAAAAAA !!!

 54. OlO 6 września 2011 o 6:50 pm

  Koniec schengeńskiej samowoli?
  KE za tydzień przedstawi propozycję reformy Schengen, która ograniczy swobodę państw w podejmowaniu jednostronnych decyzji o czasowym przywracaniu kontroli granicznych. Czyli na przekór tym, którzy liczyli, że będą mogli łatwiej kontrolować imigrantów.
  Komisja Europejska częściowo potwierdziła we wtorek informacje niemieckiego dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, że chce wzmocnić regulacje Schengen, zapewniając, iż decyzje o przywracaniu kontroli będą podejmowane na poziomie unijnym, a nie jednostronnie jak dotychczas. Według nowych propozycji tylko w przypadku nagłych wydarzeń, jak zamach, epidemia czy klęska żywiołowa, państwa strefy Schengen mogłyby wprowadzać kontrole graniczne na własną odpowiedzialność, ale nie na dłużej niż pięć dni.
  „Schengen, czyli swoboda przemieszczania się, to jedno z najważniejszych osiągnięć integracji europejskiej, z którego korzystają wszyscy europejczycy. KE od dawna zapowiadała, że będzie jej bronić wszystkimi możliwymi środkami” – powiedział we wtorek Michele Cercone, rzecznik komisarz spraw wewnętrznych Cecilii Malmstroem. Jak dodał, swoboda przemieszczania się w Schengen jest wspólnym dobrem „i dlatego potrzeba decyzji na poziomie europejskim, jeśli ma być zakłócona”. „Trzeba więcej Europy w Schengen” – dodał.
  Nie chciał potwierdzić publicznie informacji, że tylko na pięć dni kraje będą mogły same przywracać kontrole w nagłych sytuacjach, by chronić porządek publiczny. Ale inne wysokie źródła w KE powiedziały, że jest taka propozycja. „Na przykład po zamachu terrorystycznym kontrole mogą być szybko przywrócone, jeśli istnieje podejrzenie, że zamachowiec będzie chciał zbiec” – wyjaśniło źródło. (…)
  więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news/koniec-schengenskiej-samowoli,1691435,4

  chcą chyba na siłę utrzymać unię

  • wojox 6 września 2011 o 7:17 pm

   Olo zauważyłeś że zależy im na swobodzie przemieszczania ? A po ataku można na 5 dni zatrzymać granice ? To ewidentne działania sprzyjajace ich polityce. Chcą dokonać zamachu więc przykładowo grupa uderzeniowa z Sycylii jedzie kilkoma samochodami, jedni przez Czechy inny przez Niemcy, organizują zamach np. w Polsce,, po akcji trzeba odpocząć, więc mają 5 dni bo zamknęli granicę, a później swobodnie wracają…
   To jest sedno tej polityki…Mi kontrole nigdy nie przeszkadzały, nic nie miałem do ukrycia, a chwilowy postój na 3 granicach (np.) mi nie przeszkadzał…Teraz kto chce i co chce to przewozi…

   • OlO 6 września 2011 o 7:53 pm

    normalnie jak w filmach akcji

  • internauta 6 września 2011 o 9:09 pm

   Tata Merkelowej zmarl ,a to niedobry znak .

 55. Damian 6 września 2011 o 7:17 pm


  od 12 sekundy widać na filmie jakieś dziwne błyski

  • wojox 6 września 2011 o 7:19 pm

   Bez przesady mogły tam być 2-3 radiowozy, straż i karetka i masz błyski…

   • OlO 6 września 2011 o 8:34 pm

    to nie są żadne radiowozy a po za tym gdzie one stoją? , zbyt dużo różnorakich energii możne tam jest jakiś transformator? może też być coś takiego jak ścieżka dla tornada, czyli punkt przez który musi przejść tornado, jak się przyjrzeć to powstaje tam coś w rodzaju kopuły.
    W teorii dutchsinse jest takie coś że powstaje powierzchnia w przestrzeni która jest naładowana elektrycznie, możne być jeszcze coś takiego że: Ziemia posiada linie magnetyczne o rożnych częstotliwościach i natężeniach, mafia technologiczna może się podłączyć do danej linii i wysłać impuls w to miejcie a potem z satelity załadować ładunek elektromagnetyczny. Każde uderzenie Haarpem robi koło widziane z satelity ale w przestrzeni to jest kopuła lub kula z wyładowaniami wewnątrz np na powierzchni albo wewnątrz Ziemi lub w powietrzu. Ostanie powodzie u nas, śnieg w górach na śląsku aż drzewa łamało, wichury i zawieje. Ta pogoda jest normalna ale ci co nią rządzą są pojebani.
    Oni dokładnie wiedzą jak to działa i bawią się. To jest taki szantaż na którym można bardzo dobrze zarobić. Po patrzcie na rządzących jak się zachowują po tragedii typu wichury czy ulewy, oni dokładnie wiedzą kto i jak pociąga za sznurki i mają wykonywać to co przykazane albo tragedia.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 7:30 pm

   Jakie radiowozy?! To zapewne efekt stosowania broni elektromagnetycznej. Nie znamy zasad jej działania, więc możemy się tylko domyślać. Ja nie mam wątpliwości, że takie burze są wywoływane sztucznie. Dutchsinse był blisko, może nawet trafił w sedno którymś ze swoich filmików. Radzę przeanalizować ten ostatni, do którego podałem link w artykule.

   • wojox 6 września 2011 o 7:44 pm

    W przeciwieństwie do Was mam ogólne pojącie o zasadach fizyki i elektryki. Pan Nicola Tesla by wyłożył po krótce. Po pierwsze Ziemia wytważa pole magnetyczne, posiada jonosferę i inne warstwy atmosferyczne których głównym nośnikiem jest ładunek elektryczny, zawsze odwrotny. Aby móc sterować procesami tam zachodzącymi potrzebna była modyfikacja, przede wszystkim wprowadzenie izolatora. Taki znajduje się w olbrzymich ilościach na Ziemi, to ALUMINIUM..Ten lekki metal ma idealne właściwości. można dzięki niemu kondensować ładunki a później je uwalniać ze zwielokrotnioną siłą. Kto bawił się w dzieciństwie dużym kondensatorem ten wie o czym piszę. Więcej inne pierwiastki, arsen, bar, strondt w małych ilościach mogą powodować efekt matrycy LCD, Więc oprócz burz, nawałnic, potężnych piorunów można wyswietlać obraz ruchomy na nieboskłonie.. Więc wiadomo że to nie są czary tylko zwykła technika… A wszystko sprowadza się do chemtrails,,, I łatwo ich rozgryźć, jeżeli w jakimś kraju nie ma tego zjawiska, nie uczestniczy on w akcji NWO…

    • monitorpolski 6 września 2011 o 8:22 pm

     Dzięki, to bardzo logiczne – i chyba tak jest. Dr Leuren Moret o tym też mówiła. Bez chemtrailsów nie dało by się używać HAARP, albo byłby mało skuteczny.

     • FAKIR 7 września 2011 o 8:12 am

      Zgadza się

      • FAKIR 7 września 2011 o 8:15 am

       W składzie deszczówki o której pisałem było „za dużo” aluminium i baru.
       Wkrótce napiszemy o tym więcej i przedstawimy skany wyników z laboratoriów.
       Zachęcam do wykonywania własnych badań. Wrzesień będzie z pewnością deszczowy

   • Grzybek 6 września 2011 o 8:19 pm

    To wygląda jak błyski mikrofali. wrzućcie sobie do mikrofalówki złotko po czekoladzie albo folie aluminiową i włączcie mikrofale, powstaną pioruny kuliste i błyskają one tak jak na filmiku.

    • Damian 6 września 2011 o 8:56 pm

     raczej się nie dowiemy co to za zjawisko było.
     pociesza mnie to że u nas nie ma takich tornad

    • O Rzesz 6 września 2011 o 8:58 pm

     A mnie to wygląda jak zwarcie przewodów wysokiego lub średniego napięcia lub uszkodzenie transformatora. Tam jest wiele linii napowietrznych o napięciu 15 kV (15 tyś. Volt) z zamontowanymi lokalnymi transformatorami obniżającymi je do 120Volt.
     Jeśli przed dotarciem w ten rejon tornada zaczął wiać silny wiatr to przewody mogły się tak rozhuśtać że zetknęły się lub nastąpiło przebicie przez wilgotne powietrze i zapalił się wielokrotnie łuk elektryczny na co wskazuje niebieskawa barwa światła!.

  • internauta 6 września 2011 o 9:14 pm

   Dobrze,ze chociaz Boga wzywala.
   Moze przezyla choc w strachu.

 56. Lipton 6 września 2011 o 7:21 pm

  18.08.20011
  PROJECT CAMELOT: DUTCHSINSE INTERVIEW PART ONE

 57. Jony 6 września 2011 o 7:39 pm

 58. galluss 6 września 2011 o 7:55 pm

  Apeluję do Marka aby przestał cenzurować moje wpisy, poniewaz posiadam ogromną wiedzę o New World Order z powodu takiego, że moja dalsza rodzina należy do masonerii i mogę się od czasu do czasu dzielić z wami moimi informacjami. To, że od czasu do czasu skrytykuję trochę tego bloga to nie znaczy, że jestem całkowicie przeciwny twojej pracy.

  • monitorpolski 6 września 2011 o 8:21 pm

   Ok Gallus, ale przestań na mnie pluć, bo nie masz podstaw.

  • internauta 6 września 2011 o 9:16 pm

   I co ?
   Ta rodzina dalsza cie straszy ???
   A ty nas.

  • OlO 6 września 2011 o 9:34 pm

   proponuję przez napisaniem czegoś wyłączyć EGO 🙂

  • FAKIR 7 września 2011 o 8:10 am

   Nie demonizował bym masonerii, z którą spotkać się możemy na codzień
   Ta jest naszpikowana pożytecznymi idiotami. Nic z tego nie wynika, gdyż oni nic nie wiedzą, co znajduje się na wyższych stopniach piramidy. Dopiero ktoś ich wprowadza na wyższe poziomy.
   W Polsce działa według mojej wiedzy zaledwie 2 osoby, które mogą coś konkretnego powiedzieć na temat prawdziwej władzy.
   Ruchy masońskie nie są jedynymi i z pewnością nie najważniejszymi w tworzeniu New Wordl Order.

 59. Ewa 6 września 2011 o 9:29 pm

  Zniewieszczające substancje chemiczne odkryto w markowej odzieży.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/zniewieszczajace,p468760856,3

 60. hjk 7 września 2011 o 2:00 am

  http://www.swpc.noaa.gov/today.html
  spore ‚wyładowania’ słoneczne
  i haarfa pogrywała
  http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

 61. rob 7 września 2011 o 8:16 am

  to jest ciekawe