Konto Dutchsinse na YouTube zostało zamknięte!

Uwaga: Na skutek nacisków YouTube przywróciło konto DutchsSinse!
(…) Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka
http://www.dutchsinse.com (…) stanowił zagrożenie dla sił, które za pomocą nowoczesnej broni tektonicznej i HAARP niszczą ludzkość.  
Nowe info:

  • Konto Mike’a „patrioticspace” również zostało zaatakowane.

Mike’owi nie zamknięto konta, utracił jednak wszystkie nagrania. We współpracy z dutchsinse ujawniał technologię sztucznych zmian pogodowych, tworzenia trzęsień ziemi oraz zagrożenia, które niesie katastrofa w Fukushima.  Nie może być więc mowy o „naruszeniu praw autorskich” – jest to wyraźna cenzura w YouTube. W swoim ostatnim klipie, Mike ostrzegał, że wg. jego wtyk w rządzie USA, cała Luizjana będzie ewakuowana (zob. kopia: http://www.youtube.com/watch?v=yngWltQOeQI)
P.S. Mike ma już nowy kanał: http://www.youtube.com/patrioticunderground

W ostatnim wpisie z 6 września, pisze on o tym, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni było 11 (!!!) wielkich trzęsień o sile 6.0-7.0 w skali Richtera (w nowej skali, która od lat 80-tych jest 10-krotnie obniżona w stosunku do poprzedniej!).   W ciągu ostatniego tygodnia było 8 takich trzęsień! Jedynym terenem w tzw. „pacyficznym pierścieniu ognia” wielkie trzęsienia nie dotknęły jedynie terenu USA. Czyżby dlatego zamknięto konto dutchsinse na YouTube, że kolejne wielkie trzęsienie dotknie właśnie USA i władzom jest to na rękę by wprowadzić stan wyjątkowy i przez to uratować kryminalny rząd Obamy?
Użyłem celowo określenia „kryminalny”, bowiem zarówno Obama jak i Prokurator Generalny Holdren, zostali złapani na gorącym uczynku przemycania tysięcy sztuk broni maszynowej do Meksyku, by potem kartele narkotykowe mogły z jej pomocą mordować Amerykanów w terenach przygranicznych. To z kolei miało być powodem delegalizacji sprzedaży broni w USA. W przypadku reżimów totalitarnych, pierwszą czynnością przed ludobójstwem, było zawsze rozbrojenie społeczeństwa.

We wczorajszym wpisie na swoim blogu Dutchsinse udostępnił nagranie, przez które prawdopodobnie zamknięto mu kanał. Tłumaczy ono modyfikację pogody za pomocą emisji fal elektromagnetycznych o pewnych częstotliwościach. Wykorzystuje się tu tzw. „prostokąty skalarne” i „okręgi HAARP”:
http://www.dutchsinse.com/blog/wp-content/uploads/2011/09/Explanation-on-Scalar-Squares-and-HAARP-rings-weather-mod-via-frequency.wmv (link jest bardzo obciążony, więc ściąga się wolno). Nie ma w tym żadnej magii, jest tylko fizyka. Chmury bowiem są naładowanymi elektrycznie zawiesinami, można nimi sterować.

to nie jest naturalne rozmieszczenie

Kolejna ciekawa rzecz: we wpisie z 4 września, Dutchsinse analizuje niedawną serię 10,000 trzęsień ziemi w Czechach. http://www.dutchsinse.com/blog/?p=1778  Widać wyraźnie, że wystąpiły one w wyraźnie nienaturalnym ułożeniu – na kształt matrycy. Nikt jakoś nie analizował tego „zbiegu okoliczności”, choć ułożenie tych trzęsień wskazuje na to, że pod ziemią budowana jest jakaś potężna struktura! Trzęsienia wystąpiły pod miastem, największe z nich miało 4.0 w skali Richtera.
Jak pisze autor zamieszczonego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=F1-SB-h6T6Y  podobne trzęsienia wystąpiły w Turcji, a w Kijowie słychać było dziwne dźwięki spod powierzchni ziemi. Czyżby rządy przygotowywały się do ewakuacji do podziemnych schronów, i starannie starały się to przed nami ukryć?!
============================================================================================
Jeśli nie wiecie o czym mowa to daję wam słowo, że jest to bardzo poważna sprawa. Utracił on w ten sposób 717 nagrań wideo, których dokonał w ciągu ok. roku. Równocześnie z kontem YouTube „dutchsinse”, nastąpił atak hakerski na stronę internetową tego młodego człowieka http://www.dutchsinse.com.
Mając dziesiątki tysięcy subskrybentów, a setki tysięcy widzów, dutchsinse ze swoją bystrością stanowił zagrożenie dla sił, które za pomocą nowoczesnej broni tektonicznej i HAARP niszczą ludzkość. Zamknięcie konta dutchsinse potwierdza wszystko o czym mówił: o modyfikacji pogody za pomocą fal radarowych, o tworzeniu w sztuczny sposób trzęsień ziemi, o poważnym zagrożeniu radiologicznym ze strony opadów promieniotwórczych z elektrowni Fukushima i nie tylko. To on ujawnił tajny serwer Zardoz największej agencji na świecie badającej radioaktywność, norweskiej NILU – pisaliśmy o tym w: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/12/dutchsisne-odkryl-dowod-na-planowane-ludobojstwo-wiekszosci-ludnosci-ziemi/
Konto „dutchsinse” zostało zamknięte z bardzo niejasnych powodów – za zamieszczenie jego prywatnych teorii nt. powstawania tzw. „HAARP rings” i ich związków z modyfikacją pogody. Nagrania tego młodego człowieka będą krążyć nadal na YouTube – za dużo ludzi o tym już wiedziało. Zaraz po zamknięciu konta ludzie już zamieszczają nagrania dutchsinse, jak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=lbDRJbFIqiA
Interesujące jest to, że zaraz po ataku na dutchsinse, uwolniła się w USA cała fala niebezpiecznych tornad – bieżące informacje można znaleźć na forum dyskusyjnym: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1625534/pg1
Kilka dni temu Dutchsinse wyraził swoją opinię nt. zagrożeń nas czekających. Wyraził się jasno, że Elenin, Nibiru to są elementy dezinformacji, natomiast HAARP i broń sejsmiczna istnieją i są w dużej mierze odpowiedzialne za to co się dzieje.

Sądzę, że termin bliski 9-11 ma też dużo do rzeczy, obawiam się, że faktycznie dojdzie do ataku na Stany Zjednoczone lub inny kraj za pomocą broni, którą tak doskonale rozpracował dutchsinse.

Bezkarność YouTube w zamykaniu kont niedobrze wróży serwisowi, dutchsisne i inni zwolennicy wolności słowa przeniosą się zapewne do innych serwisów, jak LiveLeak czy DailyMotion. Ja również muszę być przygotowany, że bez powodu mogą zamknąć moje konta na YouTube, choć nie publikuję po angielsku.  Atak hakerski na stronę potwierdza, że dutchsinse jest celem ataku militarnego, a nie zwykłą sprawą o naruszenie regulaminu. Szukajcie wszelkich informacji na jego temat, można się obawiać o jego życie, oraz życie osób z nim kontaktujących. Sądzę, że wkraczamy w kolejny etap totalitaryzmu, gdzie prawda będzie likwidowana w sposób brutalny.

Tu są materiały, które udało mi się znaleźć na szybko:

Reklamy