Kilka faktów o zamachu na WTC

Jest to powtórzenie artykułu przed roku, gdy blog nie był jeszcze zbyt popularny. Nie sądzę by wiele się zmieniło, może tylko jeszcze więcej ludzi nie wierzy w to, że zamach na ETC był dziełem 19 Arabów ze scyzorykami. Tym, którzy w to jeszcze wierzą, radzę zimną kąpiel w przerębli i oczyszczenie krwi z toksyn, które mogą powodować zamulenie umysłowe. Poniżej kilka wybranych faktów, o których nie usłyszysz w mediach kryminalnych.
======================================================================

Świat się zmienił po zamachu

Ameryka bardzo zmieniła się przez ostatnie dziesięć lat. Zmienił się też świat. Totalitarne prawa, obostrzenia i posunięcia polityczne wprowadzone w celu walki z tzw. „terroryzmem” ograniczyły w poważnym stopniu wolność osobistą, pozwoliły na inwazję wojsk „sprzymierzonych” w Afganistanie i Iraku i ostatnio Libii, czego efektem jest ponad 6 milionów ofiar, a zanosi się na znacznie więcej.
„Wojna z terroryzmem”, która jak ostrzegał G.W. Bush może trwać nawet 100 lat zastąpiła w pełni zimną wojnę pomiędzy krajami kapitalistycznymi i socjalistycznymi.

Chyba nikt z osób, które zapoznały się z faktami nie ma dzisiaj wątpliwości, że cała ta diabelska strategia została dawno zaplanowana, a jej celem jest zniszczenie wszystkich religii, wprowadzenie jednej „światowej” oraz zalegalizowanie „rządu światowego”. Z badań dotyczących ostatecznego celu powołania tego „Nowego Porządku Świata” wynika jeszcze bardziej niepokojący wniosek – chodzi o eksterminację większości ludności świata, a planetarny totalitaryzm ma być po to by żadnym większym grupom ludności nie udało się gdzieś przetrwać i ruszyć z kontrnatarciem. Na Ziemi mają pozostać tylko ci „wybrani”.

Momentem przełomowym w realizacji tej strategii był zamach na World Trade Center, który miał miejsce 11 września 2001 roku. Oficjalna historia z 19 Arabami, którzy za pomocą scyzoryków położyli na kolana największą potęgę świata jest kpiną z nas wszystkich, dowodem na szaleńczy cynizm elit światowych, które traktują ludzkość jako wielkie stado bezrozumnego bydła.

Skutki zamachu na WTC odczuwamy i w Polsce. Ćwiczące na obywatelach brygady antyterrorystyczne, militaryzacja policji, straży miejskiej i innych służb budzi usprawiedliwiony niepokój, że planowane może być wprowadzenie terroru państwowego. Do tego dochodzą zagrożenia szczepionkami, które mogą być sposobem na rozprzestrzenianie chorób zamiast remedium, wprowadzanie żywności GMO, która wg. niezależnych badań może powodować wiele chorób i bezpłodność, opryski chemiczne w postaci tzw. „chemtrails”, szkodliwe dodatki do żywności i napojów, terror sądowo-prokuratorski, obniżanie poziomu życia za pomocą nieuzasadnionych podatków i kar, wciąganie krajów lichwą w ruinę, itp, itd.
Ludzie to widzą, stąd pojawiają się niepokojące publikacje jak „Leśnego” czy Alefa Sterna. Stąd też istnienie tego bloga i powstanie tego artykułu. Niezwykle ważnym jest bowiem uświadomienie społeczeństwu, że to co się dzieje jest niczym innym jak realizowanym powoli i skutecznie ludobójstwem sterowanym przez międzynarodową „kabałę” światowej elity bankowo-przemysłowej.

Sądzę, że najlepszym sposobem na uświadomienie zagrożenia jest podawanie faktów. Nie jest nawet konieczne ich specjalne analizowanie – niektóre wnioski są oczywiste. Poniżej w punktach przedstawiłem tylko wybrane fakty na temat zamachu na World Trade Center, ale sądzę że są dość wymowne.

1. Project for New American Century (Projekt dla Nowego Amerykańskiego Stulecia).
Dokument został opublikowany we wrześniu 2000 roku przez grupę wpływowych polityków, biznesmenów i przedstawicieli mediów (m.in. David Epstein, Paul Wolfowitz, William Kristol, Robert Kagan, Donald Rumsfeld, Richard Perle, Francis Fukuyama, John R. Bolton, Dick Cheney, Jeb Bush, Steve Forbes). Zatytułowany „Przebudowa amerykańskiej struktury obronnej” (Rebuilding America’s Defences) nawoływał do rewolucji w armii amerykańskiej, która miałaby stworzyć z tego kraju dominującą w świecie siłę militarną. Autorzy uważali, że aby przyspieszyć ten proces potrzebne jest katalizujące wydarzenie na miarę Pearl Harbour. Rok później takie wydarzenie faktycznie miało miejsce, a armia wojsk „sprzymierzonych” uderzyła z bezpodstawną krucjatą na Afganistan i Irak. Niedawno nastąpił atak na Libię, w następnej kolejce są Iran i Pakistan, a najbardziej na tym tracą mieszkańcy samych Stanów Zjednoczonych.
Siły „sprzymierzone” to także, a może przede wszystkim kilka krajów europejskich: Wielka Brytania, Francja, Niemcy. Tam usadzeni są międzynarodowi bankierzy, którzy tym wszystkim sterują.

2. Ćwiczenia NORAD (North American Aerospace Defense Command – Pólnocnoamerykańskie Dowództwo Obrony Przestrzeni Powietrznej) . Już na dwa lata przed zamachem NORAD przeprowadzał ćwiczenia związane z teoretycznym porwaniem samolotów pasażerskich, które mogłyby zostać użyte jako broń. Jednym z przewidywanych celów były budynki World Trade Center. Innym celem miałby być Pentagon, jednak ze względu na „nierealność zajścia takiego zdarzenia” ćwiczeń nie przeprowadzono.
Natomiast w dniu zamachu odbywało się pięć różnego rodzaju ćwiczeń wojskowych i CIA, polegających m.in. na symulowanym porwaniu samolotów pasażerskich (!)
Ćwiczenia te z pewnością sparaliżowały system obronny USA gdyż spowodowały, że faktyczny atak został potraktowany jako symulacja.
Podobne ćwiczenia notowane były zresztą w przypadku innych wielkich zamachów terrorystycznych, co może wskazywać na to, że większość aktów terroryzmu to jest terroryzm państwowy.

3. Spóźniona reakcja ze strony NORAD . Standardową procedurą dla lotnictwa amerykańskiego w przypadku nieusprawiedliwionego zboczenia z kursu samolotu pasażerskiego jest natychmiastowe wysłanie myśliwców. W 2000 roku procedurę tę zastosowano w 129 przypadkach. Myśliwce wysłano w momencie gdy pierwszy samolot uderzył już w WTC. Co więcej, wysłano je z odległych baz, mimo że w pobliżu Nowego Jorku powietrzu znajdowały się inne maszyny, a Nowy Jork otoczony jest lotniczymi bazami wojskowymi. Według obliczeń prędkości myśliwców nie wykorzystywały one nawet w połowie swoich możliwości. W przypadku ataku na Pentagon również nie wysłano myśliwców, co jest wprost niewiarygodne. Z zeznań Sekretarza Transportu Normana Mineta wynika, że za powstrzymanie wysłania myśliwców odpowiadał bezpośrednio wiceprezydent Dick Cheney.

4. Sieć ponad 200 agentów Mossadu (mówi się nawet o 600 agentach) operujących na terenie USA przed zamachem na WTC. Mowa o tym w 4-częściowym reportażu Fox News, który został wyemitowany zaraz po zamachu na WTC. Należy tu dodać, że izraelski wywiad rzekomo ostrzegał Amerykanów przed zamachem, w reportażu FOX News Izraelowi zarzuca się ukrywanie tych informacji. Niektórzy z tych agentów przebywali w pobliżu rzekomych islamskich zamachowców (siatka w Hollywood na Florydzie śledząca czy też opiekująca się Mohamedem Attą).

5. Związek głównego zamachowcy Mohameda Atty z lobbystą, rebublikaninem – kryminalistą Jackiem Abramoffem. Abramoff, który pracował dla administracji Busha odbywa obecnie wyrok 5 lat więzienia, nikt jednak nie przeprowadzał dochodzenia dlaczego w tygodniu poprzedzającym zamach terroryści islamscy przebywali na jachcie Abramoffa w pobliżu Florydy.
Dużo wskazuje na powiązania Abramoffa z izraelskim Mossadem.

6. Agenci Mossadu złapani przebrani za Arabów. Historia ta była głośna zaraz po zamachu. Policja w New Jersey została poinformowana o grupie pięciu rozradowanych Arabów, którzy nagrywali katastrofę z brzegu rzeki Hudson. Okazało się, że nie byli to Arabowie, a izraelscy Żydzi przebrani za Arabów. Pracowali w USA w firmie transportowej Urban Moving Systems. W ich samochodzie wykryto ślady po materiałach wybuchowych. Izraelczyków deportowano pod zarzutem … braku wiz. W izraelskiej telewizji kazał się wywiad z nimi, w którym przyznali się, że zostali wysłani w celu „dokumentacji wydarzenia„. Wywiad jest dostępny na YouTube, jakoś nikt się nie kwapi tego pokazać w telewizji polskiej.

7. Unieszkodliwiony zamach na Most Waszyngtona w Nowym Jorku. Samochód ciężarowy wyładowany materiałami wybuchowymi został zatrzymany w dniu zamachu na WTC. Krótka telewizyjna wzmianka mówi o dwóch podejrzanych. Nigdy więcej o tym planowanym zamachu nawet słówkiem nie wspomniano, nie wiadomo też kim byli zamachowcy.

8. Pociski rakietowe ze zubożonym uranem zainstalowane w samolotach. Widać to wyraźnie na nagraniach wideo – uderzenie samolotu w wieżę, w obu przypadkach poprzedza błysk. Bez użycia pocisków samoloty nie byłyby się w stanie przebić przez gęstą siatkę, którą tworzyły stalowe kolumny. Konstruktorzy budynków obliczyli je na wielokrotne uderzenia największych samolotów pasażerskich. Konstrukcje były praktycznie niezniszczalne. Zostało to dokładnie udokumentowane w raporcie niemieckich inzynierów (link na końcu).

9. Bomby atomowe w budynkach WTC. W 26 odcinkowym wywiadzie, rosyjski agent wywiadu i fizyk, Dimitri Khalezov, dowodzi, że zamiany wież w pył mogła dokonać tylko eksplozja bomb atomowych.

Tak umieszczone były bomby wg Khalezova

Okazuje się, że możliwość detonacji za pomocą bomb atomowych o mocy 150kT była przewidziana w planach konstrukcyjnych budynków!
Według konstruktorów były one jedyną rozsądną opcją w przypadku konieczności zburzenia wież. Na zdjęciach lotniczych po zamachu wyraźnie widać, w których miejscach mogłaby być dokonana eksplozja. Teoria Khalezova jest jedyną, która tłumaczy zamianę betonu i stali w pył. Tłumaczy też niesamowite skręcenia ocalałych części stalowych kolumn (pole magnetyczne powstałe na skutek wybuchu atomowego) oraz fakt natychmiastowej zamiany w pył wież – przez co zapadły się one z prędkością swobodnego spadku. Wybuch atomowy powoduje bowiem tak silne drgania, że wiązania atomowe zostają naruszone i cała konstrukcja łącznie z jej zawartością zamienia się natychmiast w pył. W przypadku wież efekt ten był skuteczny do 2/3 wysokości, natomiast budynek WTC7 został spylony w całości, co widać wyraźnie na materiałach filmowych w postaci zapadnięcia się dachu – w momencie gdy dach się zapadał widać było bardzo wyraźnie jak olbrzymie ilości pyłu za nim podążały.  Zamachowcy wiedząc, że efekt spylenia nie obejmie górnych 1/3 konstrukcji wież 1 i 2, podminowali je dodatkowo termitem.

Khalezov wysunał jeszcze jedną ciekawą hipotezę – że rząd amerykański mógł być zmuszony do wysadzenia wież za pomocą podziemnych bomb, gdyż w wieżach mogły być zamontowane gotowe do wybuchu ładunki termonuklearne pochodzące z łodzi podwodnej „Kursk” o sile wybuchu kilku megaton. Taki wybuch zniszczyłby całkowicie dużą część Nowego Jorku.
Nie wiadomo czy naukowiec jeszcze żyje – w wywiadzie twierdził, że jego życiu zagraża poważne niebezpieczeństwo i dlatego zgodził się na wystapienie publiczne. W kolejnej serii wywiadów miał ujawnić kto stoi za zamachem, jednak do tej pory ten materiał się nie pojawił.

10. Ślady termitu na miejscu katastrofy. W materiale pobranym zaraz po katastrofie znajdują się wyraźnie ślady termitu – związku chemicznego używanego do kontrolowanych detonacji konstrukcji stalowych. Odpowiednie ulokowanie ładunków (pod skosem na kolumnach stalowych) i komputerowe sterowanie ich wybuchem umożliwia takie zawalenie się budynków aby było jak najmniej zniszczeń. Budynki zapadają się na obszarze niewiele większym niż podstawa. Taki sam efekt można było zaobserwować w przypadku zawalenia się wież. Wyczerpująco na ten temat dowodził prof. Stephen Jones. Teoria ta została poparta przez wielu naukowców z uwagi na konkretne dowody w postaci mikrośladów.

11. Zawalenie się budynku 7 kilka godzin po zamachu. 47 piętrowy budynek, w który nie uderzył żaden samolot, zwany WTC7 zawalił się 5 godzin po kolapsie drugiej wieży. Nowy własciciel obiektów (przejął je na 6 miesięcy przed zamachem) Larry Silverstein przyznał się w filmie dokumentalnym PBS, że zdecydowano o zburzeniu budynku gdyż szalały w nim pożary. Uzył słowa „pull” czyli „pociągnąć” co w języku fachowym oznacza kontrolowaną detonację. Później się z tego wycofał twierdząc, że miał na myśli „wycofanie ludzi” – było to wierutną bzdurą gdyż nikogo wówczas w budynku już nie było. Aby przeprowadzić kontrolowaną detonacje potrzeba przynajmniej 2 tygodnie przygotowań.
Niewyjaśniona jest też sprawa relacji BBC z miejsca wydarzenia, gdzie na spikerka mówi o zawaleniu się budynku nr. 7, podczas gdy w jej tle nadal on stoi. Czyżby BBC nadawało według skryptu dyktownego z zewnątrz? Wszystko na to wygląda – tak więc media, nawet publiczne, są we władaniu międzynarodowej satanistycznej mafii, która dokonała tego i innych zamachów na ludzkość.

12. Odigo Instant Messages. Plotki na temat 4000 Żydów, którzy nie przyszli do pracy feralnego dnia mają swoje podstawy. Czołowa gazeta izraelska Jerusalem Post, zaraz po zamachu opublikowała artykuł, w którym przypuszczano, ze w zamachu mogło ponieść śmierć nawet 4000 obywateli izraelskich, którzy pracowali w WTC. Nieprawdą jednak jest, że „w zamachu nie zginęli Żydzi”, gdyż wśród nazwisk ofiar wiele jest żydowskich. Nie ma jednak potwierdzenia by jakikolwiek obywatel Izraela nie będący obywatelem USA (poza jedną osobą na pokładzie samolotu) faktycznie zginął w zamachu. Być może było to wynikiem ostrzeżenia wysłanego przez firmę Odigo Instant Messages (oferującej serwis swoim komunikatorem w internecie) na krótko przed tragedią. „Ostrzeżenie było dokładne co do minuty” przyznał się wicedyrektor Odigo Alex Diamantis dwa tygodnie po zamachu. Od tej pory nic nie wiadomo o wynikach śledztwa. Serwis Odigo pozwalał na selektywne wysyłanie informacji, np. tylko dla klientów posługujących się danym językiem czy danej narodowości. O wysłanym ostrzeżeniu poinformowało FBI zamachu przynajmniej dwóch klientów Odigo. Po zamachu firme przejęła Comverse Technology, zob.:  „Moniuszko” czy „Rubinstein”: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/08/20/925/.
Prezesem Comverse był międzynarodowy gangster Kobi Alexander, który uciekł do Izraela z setkami milionów zrabowanych dolarów.

Wybrane materiały w języku angielskim

Wideo:

Reklamy

121 responses to “Kilka faktów o zamachu na WTC

 1. Polska w budowie 6 września 2011 o 8:30 pm

  Link do wideo z dzisiejszej konferencji Nowego Ekranu pod siedzibą PKW na wykopie:
  http://www.wykop.pl/link/869229

 2. Jony 6 września 2011 o 8:30 pm

  Żadna TV nie chce wyemitować spotu nowej „Gazety Polskiej”

  Jeden ze spotów reklamowych nowego dziennika „Gazeta Polska Codziennie” nie zostanie wyemitowany ani w TVP, ani w TVN, ani w Polsacie. Stacje tłumaczą, że spot narusza m.in. Kodeks Wyborczy albo że czas antenowy został już sprzedany.

  • Jony 6 września 2011 o 8:31 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zadna-tv-nie-chce-wyemitowac-spotu-nowej-gazety-po,1,4841049,wiadomosc.html

   • iHe 6 września 2011 o 8:59 pm

    Taki żarcik z polszewii http://www.youtube.com/watch?v=143ugxPPCsw Dowcip Tuska O Lepperze W Sejmie

  • monitorpolski 6 września 2011 o 8:55 pm

   Moja odpowiedź na odmowę umieszczenia w TV reklamy GP: z tym tylko do Międzynarodowego Trybunału w Manilii. Sku..ysyny, a nie media. Bandyci. Współsprawcy zbrodni.

   • TZ 6 września 2011 o 10:13 pm

    A ja nie rozumiem… Któraś telewizja ma OBOWIĄZEK przyjmowania reklam do emisji jak leci? Czy jednak, jeśli ŁAMIĄ PRAWO (albo nie ma na nie miejsca w przestrzeni zarezerwowanej dla reklam), może je odrzucić? Zastanów się czasem, monitor. Twój jednotorowy światopogląd cię zaślepia.
    A Sakiewicz po prostu jest bezczelny. Dobrze, że czasem mu ktoś w ten bezczelny pysk plaśnie.

    • monitorpolski 6 września 2011 o 10:23 pm

     Nie chodzi o to czy przepadam za GP czy nie. Telewizja publiczna powinna mieć obowiązek przyjmowania reklam, o ile tylko nie zawierają wulgaryzmów lub ataków na osoby prywatne. To ostatnie zastrzeżenie też mogłoby nie istnieć – za treść reklamy odpowiada reklamodawca, to on wykupuje czas antenowy i obsługę stacji tv. Szczególny jest okres wyborczy, w USA telewizja może stracić koncesję za odmowę reklamy – na rzecz reklamodawcy, któremu odmówiła usługi! Jeśli w PL jest inaczej, a nie znam prawa prasowego w tym zakresie, to nie mamy do czynienia z żadną demokracją, tylko z reżimem. I to co się stało w przypadku reklamy GP tylko to potwierdza.Tak więc jest to pogwałcenie podstawowych zasad demokracji, w więc i praw człowieka. Gdzie się z tym idzie, jak nie do sądu?

     • Święty 7 września 2011 o 12:00 am

      Juz od kilku lat nie ogladam TVP. Zagladam czasem i wciaz dziwie sie jak ludzie moga parzec nataki badziew informacyjny, agresywne reklamy i ciaz te same twarze w polityce.
      Powstala inicjatywa utworzenia telewizji spolecznej, Oto strona: http://www.rodaknet.com/FUNDACJA/wplaty_1.htm

     • TZ 7 września 2011 o 10:57 am

      „Telewizja publiczna powinna mieć obowiązek przyjmowania reklam”
      Cudny pomysł. Może po prostu powinna mieć OBOWIĄZEK udostępniania czasu antenowego każdemu, komu się wydaje, że ma coś ważnego do powiedzenia? A poza tym czas antenowy nie jest z gumy i wykupuje się go z większym chyba wyprzedzeniem, niż się Sakowiczowi ubzdurało. Jeśli w dodatku reklama jest sprzeczna z prawem… Też należysz do ludzi, którzy lepiej znają się na prawie od prawników? W Polsce dużo takich mamy.
      A propos Sakowicza – Jony twierdzi, że „czasem” reprezentuje waszą sprawę. Otóż Sakiewicz reprezentuje wyłącznie własny interes. Jest krzykaczem i zręcznym manipulantem, ale to nie żaden „reprezentant”, tylko zwykły oportunista.

      • monitorpolski 7 września 2011 o 11:10 am

       Reklamy to udostępnianie odpłatne czasu antenowego. Mylisz pojęcia. Owszem, jeśli wszystkie spoty są już wynajęte to nie ma mowy o udostępnianiu czasu. Ale ja pracowałem przez lata dla TVP i wiem, że nie ma takiej sytuacji, że telewizja odmawia reklamy, gdyż z wyjątkiem sytuacji nadzwyczajnych – są wolne spoty. Odmowa puszczenia tej reklamy ma więc podtekst polityczny. Co ma do rzeczy KIM jest Sakiewicz?! Płaci więc wymaga. To on odpowiada za treść, w reklamie nie było nic niezgodnego z etyką, czy prawem.

      • freenata 7 września 2011 o 12:12 pm

       Dlaczego jest krzykaczem? Co to znaczy, że jest oportunistą?

    • Jony 6 września 2011 o 10:50 pm

     Widzisz nawet nie widzisz tego TZ że ten bezczelny Sakiewicz reprezentuje czasem naszą sprawę.

  • Aśka 6 września 2011 o 11:06 pm

   6 sek. lista osób, które „popełniły” samobójstwa (niepełna zresztą). Tajemniczo podana Barbara P.
   Piwnik?

   • peryskop 7 września 2011 o 5:27 pm

    Chyba jeszcze nie.

    Czy to nie ta pani prokurator w wiejskim domku pod Poznaniem?

 3. Ramires 6 września 2011 o 8:55 pm

  Fajna muzyczka na dobranoc. Polecam.

 4. pola 6 września 2011 o 9:10 pm

  Ogromna twarz ukazała się na niebie – zdjęcia Internautów http://wiadomosci.wp.pl/gid,13755157,title,Ogromna-twarz-ukazala-sie-na-niebie-zdjecia-Internautow,galeria.html

  • Aśka 6 września 2011 o 11:36 pm

   Przeglądnijcie wszystkie zdjęcia . A ludzie tego nie widzą …

 5. galluss 6 września 2011 o 9:13 pm

  „Apokalipsa ekonomiczna w 2012 roku.” przesyłam wam 5 cześci nagrania. Proszę aby każdy obejrzał to nagranie, ponieważ nie wiemy jak długo jewtube będzie istnieć, ponieważ jest planowany zamach cyberterrorystyczny:

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=RBDM0V2JzpQ&feature=channel_video_title
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=nnDw3WHjwfc&feature=relmfu
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=Hj3lR3ncvuM&feature=relmfu
  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=SFkNoJaFcc0&feature=relmfu
  part 5 http://www.youtube.com/watch?v=-Tv4bg_BSlM&feature=relmfu

  Tutaj daję wam film na temat historii tajemnych stowarzyszeń pt „anioły i demony,rzeczywistość czy fikcja” – dowiecie się, że syjonizm uprawiali już nawet templariusze.

  następnie przsyłam wam adresy dwóch kanałów na jewtube, gdzie możecie poznać rewelacje badacza tajnych stowarzyszeń Waltera Veitha. Znajdziecie tam kilkadziesia filmów i dowiecie się nawet o substancjach jakie są dodawane do jedzenia aby kontrolować wasz umysł

  http://www.youtube.com/user/JackZEldon#p/a
  http://www.youtube.com/user/zdrowyrydz#p/a

  polecam również kanał na którym znajdzicie nagrania zamordowanego williama coopera, który przewidział 11 września i chrisa white, które demaskuje davida icke

  http://www.youtube.com/user/WujekObamy

 6. iHe 6 września 2011 o 9:52 pm

  Kampania w toku,skoro wiemy ,że wesoło nie będzie lepiej pośmiać się na zapas..
  Szczególnie,że nasze „polskie”Davos niebawem..
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/neutralny-grunt-na-debate-liderzy-po-i-pis-spotkaj,1,4838590,aktualnosc.html http://www.youtube.com/watch?v=2S90jMV8YGc
  Posiedzenie rządu – gościnnnie Formacja Chatles i Miecznikowski

  „Jarosław Kaczyński przesłał w weekend list do premiera Donalda Tuska, w którym proponuje serię przedwyborczych debat, m.in. o rolnictwie i polityce zagranicznej. Jako warunek jego debaty z szefem rządu, Kaczyński wymienił „zwinięcie przez Tuska białej flagi”.

 7. vortex 6 września 2011 o 9:58 pm

  Jezeli mowimy o 9/11 to brakuje tu wzmianki o dwoch istotnych filmach.
  Dokumencie „September Clues” znanym miedzy innymi z twierdzenia „nose-in ; nose-out” autorstwa Simon Shack’a i „The Ball – 9/11 3D Analysis ” zrobiony przez anglika
  Richard D. Hall’a.
  http://septemberclues.info/

  A tu ladna synchronizacja tego co w dniu rozpierduchy pokazywalo jednoczesnie kilka stacji telewizyjnych

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:14 am

   Dzięki, nie znałem tych filmów. Jest tyle faktów świadczących, że był to sabotaż, że nie powinno być w ogóle dyskusji. Rządy państw zostały przejęte przez super-mafię, która chce pozbyć się teraz większości mieszkańców naszej planety. Czas by ci, którzy tego nie widzą się przebudzili!

   • TZ 7 września 2011 o 10:58 am

    A teraz krótka piłka: naprawdę wierzysz w wysadzenie wieżowców WTC za pomocą bomb atomowych?

    • monitorpolski 7 września 2011 o 11:05 am

     Nie tylko wierzę, ale wiem. Bo tylko w ten sposób można je było wyburzyć. Czytasz po angielsku?
     http://www.nuclear-demolition.com/controlled-demolition-wtc-nuclear-demolition.html
     Jeszcze raz: PLANY WTC ZAKŁADAŁY NUKLEARNĄ METODĘ ICH WYBURZENIA. ZOSTAŁA ONA ZAAKCEPTOWANA PRZEZ NELSONA ROCKEFELLERA. BUDYNKI W RAZIE POTRZEBY MIAŁY BYĆ ZDETONOWANE BOMBAMI 150KT, BO WIĘKSZYCH NIE MOŻNA UŻYWAĆ W USA W CZASIE POKOJU. Wszystko to masz w postaci dokumentów.

 8. Ciekawska 6 września 2011 o 10:09 pm

  Nie w temacie, ale ciekawe – Komorowski biesiadował z ludźmi Putina i Kadafiego
  Gazeta Polska
  „Lunch odbył się 28 stycznia 2011 r. podczas Światowego Forum Ekonomicznego. Na oficjalnej stronie internetowej prezydenta ukazała się na temat spotkania tylko krótka informacja o „dyskusji panelowej z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem, promującej mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012”. Już po spotkaniu opublikowano zaś lakoniczną wypowiedź Komorowskiego: „Brałem udział w spotkaniu, takim lunchu ukraińskim, który zamienił się w lunch ukraińsko-polski, który służył z kolei promocji, pokazaniu światu biznesu i polityki zgromadzonemu tutaj w Davos, tych dobrych form współpracy polsko-ukraińskiej i dobrych zamiarów na przyszłość” oraz kilka ogólnikowych cytatów z wystąpienia prezydenta w Davos.

  Szczegóły wspólnego posiłku, przemilczane zarówno przez kancelarię prezydenta, jak i polskie media, przedostały się do ukraińskiego oddziału rosyjskiej agencji prasowej Interfax oraz do gazety „Kommiersant”. Ta ostatnia z pewnym zdziwieniem odnotowała 31 stycznia 2011 r.: „Konferencja, w której uczestniczyli prezydenci Ukrainy i Polski, Wiktor Janukowycz i Bronisław Komorowski, zainteresowała raczej rosyjskich oligarchów aniżeli polskich inwestorów”.
  Okazuje się, że najważniejszymi uczestnikami „polsko-ukraińskiego lunchu” na temat Euro 2012 byli rosyjscy oligarchowie z najbliższego kręgu Władimira Putina, z Olegiem Deripaską, właścicielem firmy kontrolującej zakłady w Samarze, które remontowały przed katastrofą smoleńską samolot Tu-154M nr 101, na czele. Współbiesiadnikami Komorowskiego byli też m.in. German Gref, prezes Sbierbanku (który według niedawnych doniesień mediów chce kupić w Polsce Bank Millennium i Kredyt Bank), oraz prezes Łukoilu Wagit Alekperow. W lunchu uczestniczyli również Saif al-Islam al-Kaddafi, syn libijskiego dyktatora, a także Aleksander Kwaśniewski i kontrowersyjny ukraiński oligarcha Wiktor Pinczuk. ”
  Całość na:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-biesiadowal-z-ludzmi-Putina-i-Kadafiego,wid,13759696,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1cfa6

  • monitorpolski 7 września 2011 o 5:54 am

   Akurat jeśli chodzi o Kadafiego, to chciałbym, żeby Komorowski czerpał z niego wzór. Nikt nie zrobił tyle dobrego dla Afryki co Kadafi.

 9. Ado 6 września 2011 o 10:13 pm

  Macie może filmik na którym widać owe błyski przed uderzeniem?.Co do bomby atomowej to chyba jakaś kpina,widziałeś jak wygląda taki wybuch?.

  • galluss 6 września 2011 o 10:23 pm

   specjalnie dla ciebie i innych ludzi czytających tego bloga tutaj masz jeden z wielu filmów pokazujący to, że WTC to były kontrolowane wybuchy i teraz nie wiemy, czy to była walizkowa bomba atomowa czy ładunki z termitem, lub wszystko naraz. Może wielu różnych ładunków użyli aby uzyskać taki efekt.

   • monitorpolski 7 września 2011 o 9:36 am

    Powyżej 2/3 wysokości musiały to być ładunki wybuchowe. Wybuch podziemny 150kT sproszkował budynki do 2/3 wysokości. Większych ładunków nie mogli użyć, gdyż prawo przewiduje tylko 150kT do celów pokojowych.

  • vortex 6 września 2011 o 10:32 pm

   Nie do konca.Co jakis czas w przemysle detonuje sie ladunki atomowe o roznej sile.
   Na stronie Dimitri Khalezova jest kilka linkow.Prosze przestudiowac.

   • outofstep 6 września 2011 o 11:02 pm

    Dla leniwych. An Atomic Bomb will stop the Gulf Oil Leak, LOOK! http://www.youtube.com/watch?v=CpPNQoTlacU http://www.youtube.com/watch?v=cm0jVGNza7Y&feature=related

    • outofstep 6 września 2011 o 11:16 pm

     Clinton proponowal nic innego tylko wyslanie wojska zeby wysadzic szyb i zatamowac wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. Bill Clinton says, „Just blow it up” (Gulf oil leak) http://www.youtube.com/watch?v=_sIlfnMsFx4

  • monitorpolski 7 września 2011 o 5:57 am

   Obejrzyjcie dokładnie rozmowę z Khalezovem. To były podziemne wybuchy bomb 150kT. Tyle było przewidziane w konstrukcji budynków WTC, 150kT to było max co można było użyć w demolce jeśli chodzi o przepisy. Wybuchy stworzyły potężne jamy, do których zapadły się budynki – dlatego tak mało pozostało na powierzchni. Gdzie to się wszystko podziało, jak sądzicie?

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:47 am

   Bomby atomowe 150kT były zaplanowane pod budynkami, jako metoda ich wyburzenia. Prawo amerykańskie nie pozwala na budowę budynków bez podanej metody wyburzenia. Metoda wyburzenia za pomocą bomb atomowych została opatentowana w latach 60-tych, w przypadku wież WTC zaakceptowano ją. Inaczej tych budynków wyburzyć by się nie dało.
   http://www.nuclear-demolition.com/controlled-demolition-wtc-nuclear-demolition.html

 10. Ado 6 września 2011 o 10:20 pm

  20kt zmiotło Nagasaki a piszesz że w WTC było 150? 0_0,to obecny New York to chyba iluzja,bo po takim wybuchu miasta by nie było.Oczywiscie nie wierze że za zamachem stali terrorysci,gdzieś czytałem o stalowych kolumnach ale wyjaśnione w logiczny a nie wręcz idiotyczny sposób,była chyba mowa o ładunkach przy fundamentach,a złamania i wygięcia są typowe dla kontrolowanych wyburzeń.

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:01 am

   Bzdura. To były wybuchy podziemne, Khalezov tłumaczy to dokładnie – nie ma żadnego promieniowania gdyż jest pochłaniane przez grubą warstwę ziemi i skał, powstają jednak ogniska o wysokiej temperaturze, które się utrzymują przez miesiące – co właśnie miało tam miejsce. Szczątkowe promieniowanie zresztą dostało się do atmosfery, jak sądzicie dlaczego tak wiele osób choruje i umiera? Dlaczego na Manhattanie karnie zakazane jest stosowanie liczników G-M.

  • Cupak 7 września 2011 o 7:00 am

   Monitor ma racje, przez długi czas pod WTC było jezioro piekielnej, stopionej stali i skał.

   • monitorpolski 7 września 2011 o 9:48 am

    Pewnie, że mam rację gdyż tunele i komory na bomby były w planach konstrukcyjnych. Wystarczyło tylko wwieźć te bombki wózkami i po ptokach.

 11. gruszka 6 września 2011 o 10:27 pm

  świetne wejście w temat Monitor !:) mam nadzieję , że w końcu mniej *”bydląd” będzie w Polsce !:)

  *bydlęta – osoby nie zdające sobie sprawy z otaczającego ich gówna ;[

 12. Aśka 6 września 2011 o 10:49 pm

  o firmie Comverse
  http://www.bibula.com/?p=542
  fragment
  „Firma Converse, założona w 1982 roku, wraz z siostrzaną firmą izraelską Amdocs, znane są z powiązań ze służbami wywiadowczymi Izraela i zaangażowane były w szpiegostwo na terenie USA.”
  http://www.bibula.com/?p=70
  fragmenty:
  „W Stanach Zjednoczonych i w większości krajów świata – w tym i w Polsce ! – niemalże monopolistą jest firma izraelska Amdocs, specjalizująca się w prowadzenie ewidencji wszystkich rozmów telefonicznych sieci lądowej i satelitarnej, włączając w to sieć telefonów komórkowych. W Rosji firma Amdocs wraz z firmą IBM wprowadza największy tzw. system Billingowy. (zob: http://www.ibm.com/news/pl/pl/2005/01/2005_01_17.html)
  Przypominamy zatem tekst, który ukazał się w Naszym Dzienniku 23 stycznia 2002 roku. Autor tekstu nie pomylił się wiele przewidując wejście firmy Amdocs na rynek polski: firma zaistalowała się oficjalnie w Polsce 16 listopada 2001, a jej dzisiejsza siedziba mieści się w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 65/67. Firma Amdocs podpisała już w lipcu 2002 roku umowę na wprowadzenie w polskiej największej firmie telefonii komórkowej Netia, systemu ClarifyCRM (zob: http://www.amdocs.com/hotnews.asp?news_id=316).

  No i uwaga dla osób odpowiedzialnych w Polsce za nadzór nad służbami specjalnymi: warto bardzo dokładnie patrzeć na działalność firmy Amdocs, która – jako jednostka należąca do obcego państwa – może nie tylko kontrolować obywateli polskich, ale działać wręcz na szkodę Kraju.”
  ___
  Polecam te artykuły. Warto je przeczytać.
  P.S. Taka dygresja. Samoobrona miała siedzibę na Al. Marszałkowskich 30

  • Aśka 6 września 2011 o 11:01 pm

   jeszcze dwa cytaty (jakby ktoś nie miał czasu na przeczytanie tych linków z bibuły:

   „Współpracuje, a nawet w niektórych przypadkach (firma Nokia) całkowicie nadzoruje przepływ informacji wewnątrz korporacji. Stałymi partnerami Amdocs jest 27 największych firm, w tym IBM, Microsoft, Compaq, Sun, Oracle, Ericsson i HP.”

   ” Zastanawia, iż Amdocs (oraz siostrzana firma Comverse Infosys) ma w USA całkowity monopol na taką działalność; że prowadzi ewidencje 27 telekomunikacyjnych firm amerykańskich, od AT&T poprzez Bell, Qwest po Verizon i 28 firm europejskich, w tym takich gigantów jak Deutsche Telecom, Vodafone i Mannesmann. W sumie obsługuje 150 największych firm na świecie.

   Amdocs nieustannie rozwija swą działalność, kontrolując coraz większe obszary świata. Niedawno, 6 stycznia br. [Aśka: artykuł z 28.01.2006r.] podpisana została kolejna umowa, tym razem z firma Telefonica de Espana, obejmującą 90 proc. rynku hiszpańskiego. Wcześniej, w zeszłym roku zawarte zostały kontrakty z japońską NEC Corporation, brytyjską BT Group, argentyńską Telecom Argentina, duńską Tele Denmark. Tym samym, obsługując wszystkie ważniejsze firmy telekomunikacyjne na świecie, komputery Amdocs zawierają dane dotyczące telekomunikacyjnych połączeń obywateli USA i Kanady oraz większości rozwiniętych krajów europejskich. Nie potrzeba wielkiej wyobraźni, by uzmysłowić sobie, jak potężną siłą dysponuje rząd Izraela, mając dostęp do informacji o niemal wszystkich telefonicznych połączeniach w rozwiniętych krajach świata. Amdocs specjalizuje się nie tylko w usługach dla firm telekomunikacyjnych. Współpracuje, a nawet w niektórych przypadkach (firma Nokia) całkowicie nadzoruje przepływ informacji wewnątrz korporacji. Stałymi partnerami Amdocs jest 27 największych firm, w tym IBM, Microsoft, Compaq, Sun, Oracle, Ericsson i HP.

   Obecnie zainstalowanych jest na świecie 7.300 systemow firmy Amdocs, a dane bądź są rejestrowane w komputerach tej firmy, bądź też jej pracownicy mają bezpośredni do nich dostęp”

   • internauta 7 września 2011 o 9:35 am

    Przeciez to jedna pajeczyna rozwinieta na calym globem ziemskim, obslugiwana przez ludzi z okreslonych rodow,ktore „zainstalowaly sie” w poszczegolnych krajach i narodach.
    Goj w ich srodowisku potrzebny jest do sluzenia i pracy !

    Ludzie zacznijcie wreszcie filtrowac krew w waszych rodzinach ,popatrzcie ile obcych cial juz do niej sie dostalo !!!

    Popatrz dokladnie w oczy swej narzeczonej,a ty swemu narzeczonemu mlody czlowieku,jak trzeba to na podniebienie i na to co miedzy nogami – przekonasz sie co to za krew i jak sie ja miesza.
    Istnieje pilna potrzeba wpisywania do dokumentow osobistych pochodzenie rodowe ,rasa jest widoczna ,uszy,nosy,wlosy i uroda tez,szczegolnie u czystokrwistych,bo u mieszancow juz „zamazuje sie”.
    Bledem jest bialej kobiety plodzenie dzieci z kolorowym byczkiem,bowiem z tego wyjdziec „nicosc zycia” za chwile przyjemnosci !
    Ty bialy ,nie szukaj przyjemnosci z kolorowa,bo zrobi cie na kolorowo.

    Biala raso ratuj sie !!!

    • iZbyszek 7 września 2011 o 9:41 am

     Masz racje co do mieszania krwi ale widzisz kobiety potrzebuja silnych „wrazen”,zas bialy mezczyzna che doswiadczac nie tylko pozycje ale i uklady.
     Dlaczego na tym bloogu tak malo o sexie ?

     Przeciez najblizej do polityki przez sex !
     Popatrzcie na poslanki w polskim Sejmie ,niektore sa urodziwe i co raz wiecej do izby sie ich garnie,a potem oczywiscie polityka i sex .

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:02 am

   Dzięki Aśka, podejrzewałem że tak jest – teraz mamy dowód. Już wiem kto mi wyłącza telefon gdy mam się z kimś spotkać.

 13. Jony 6 września 2011 o 11:10 pm

  „Jak Wałęsa sprzedał Polskę”: http://www.youtube.com/watch?v=c3-NSCgC4g4&feature=player_embedded#!

  • POlskaWbudowie 6 września 2011 o 11:49 pm

   http://www.bibula.com/?p=2970
   http://wirtualnapolonia.com/2011/09/04/przedmowa-sp-dr-dariusza-ratajczaka/

  • Jony 6 września 2011 o 11:53 pm

   „Donald Tusk – polecam szerszy opis filmu” http://www.youtube.com/watch?v=Pk0-sgJ6mf0

   • Jony 6 września 2011 o 11:57 pm

    „Materiał odrzucony przez TVN o dziadku Tuska”: http://www.youtube.com/watch?v=2bteAjXH0KU

 14. Ado 6 września 2011 o 11:13 pm

  http://911blogger.com/news/2011-01-16/150kt-nukes-demolished-wtc-debunking-dimitri-khalezovs-ridiculous-claims
  Proszę przeczytać to,jeżeli zna się język ang.

  • zenobiusz 7 września 2011 o 7:07 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/07/wtc-kontrargumenty-150kt-nukes-demolished-wtc-debunking-of-dimitri-khalezovs-ridiculous-claims/
   Ciekawa strona,u mnie w tłumaczeniu Googla.
   Dziwi mnie, że jest to rodzynek,przemilczany wobec ton materiałów popularyzujących Khazelova, w sumie oficera KGB.Sprawdźcie sami.Jeśli ktoś znajdzie podobny polemiczny materiał czy film,będę wdzięczny za linka.

   • FAKIR 7 września 2011 o 8:25 am

    Nie ma jak Zenobiusz.
    Jak tam Kanary? Wszyscy Polacy już uciekli?

    • FAKIR 7 września 2011 o 8:29 am

     Sądzę, że można rozważyć teorię, że dojście do prawdy jest możliwe czytając komentarze Zenobiusza.
     Jeśli Zenobiusz coś napisze, należy rozumieć odwrotnie.
     Tak jak w przypadku Khazelova.
     Antymaterialny pisał, że WTC został wyburzony poprzez wielkie podziemne ładunki oraz być może kilka znajdujących się mniej więcej na poziomach gdzie uderzyły samoloty.
     Aaron Russo na jednym z ostatnich spotkań ze studentami w NY również doszedł do takiej konkluzji.

     • FAKIR 7 września 2011 o 8:35 am

      Antymaterialny twierdzi, że służby specjalne wykonywały już wcześniej „testy” w WTC podkładając ładunki. Być może osłabili konstrukcję budynku, być może zamysł był inny
      Warto przypomnieć
      http://facet.interia.pl/news/wieze-wtc-mogly-runac-wczesniej,1443884

      • FAKIR 7 września 2011 o 8:44 am

       W przypadku Khalezova nie wystarczy napisać : „Teoria spiskowa” i po wszystkim.
       Czy nie dziwi Was, że w przypadku innych teorii nie ma zupełnie żadnej konkretnej polemiki?
       Wystarczy im 5 minut aby wyśmiać delikwenta w mediach.
       Wpiszcie Khalezov WTC w google i zobaczcie ile jest skomplikowanych opracować naukowców aby obalić jego teorię.
       Jedną z takich maluczkich przedstawił powyżej Zenobiusz.
       Jeśli teoria Khalezova jest niedorzeczna to po co zaprzęgnięto tylu naukowców, którzy są w każdej chwili gotowi udowodnić, że to wyssane z palca???
       Nikogo to naprawdę nie dziwi??

       • monitorpolski 7 września 2011 o 10:58 am

        Faktem jest jednak, że Khalezov był albo jest w KGB, nawet sam tego nie ukrywa. Tak więc mamy do czynienia z rozgrywką polityczną. Ja tylko szukam prawdy, jeśli teoria Khalezova wyjaśnia najwięcej to należy ją przyjąć. Inną rzeczą jest odpowiedź na pytanie – po co robi to KGB?
        Ciekawe jest to, że Khalezov nie wini za zamach rządu amerykańskiego! Twierdzi, że wysadzenie wież było koniecznością, gdyż inaczej wybuchłyby półmegatonowe bomby termojądrowe z Kurska podłożone w budynkach.

        • FAKIR 7 września 2011 o 11:47 am

         Nie chodzi o to co wybuchło i o wszystkie dokładne techniczne aspekty, ale o to, że coś ewidentnie wybuchło pod WTC.
         Ja nie wiem kto to zrobił.
         Nie sądzę, że zrobiły to wyłącznie służby amerykańskie.
         Tego typu akcja jest zawsze przeprowadzana przy międzynarodowej aprobacie.
         Austriacka szkoła agentury się kłania.

        • Ado 7 września 2011 o 3:47 pm

         Nie wyjaśnia bo jest kompletną głupotą,chyba że prawa fizyki nie istnieją,podałem link kompletnie i rzetelnie obalający teze z bombą atomową,ja stawiam na ładunki wybuchweprzy fundamentach i na piętrach tak jak robione jest to podczas kontrolowanych wyburzeń,kolumny są ścinane,oglądałem pare programów z kontrolowanym wyburzaniem,i od razu skojarzyło mi się WTC,potem w necie odpaliłem w 2 kartach 2 filmiki,jak WTC się wali i jak budynek przy kontrolowanej eksplozji,identyko,byłem w szoku że ludzie tego nie widzą!,w innym filmiku o WTC kiedy wieża się zawala pare pięter niżej widać jak na każdym piętrze po kolei coś wybucha ( widać jak z okien wylatuje dym jakby coś wewnątrz wybuchło),w dodatku są relacje świadków którzy mówią o 4 bodajże wybuchach na dole,takie coś się słyszy również w kontrolowanym wyburzaniu,dziwi mnie to że nikt nie zareagował,wszystko podane jak na tacy,i nic! ludzie dalej mają oczy zaklejone,i jest to bardzo przykre,niemożliwe że przy uderzeniu samolotu taka potężna konstrukcja się zawaliła,kiedyś samolot wbił się w Empire State Building,samolot i wieża były jakby wielkością proporcjonalne do WTC,a jednak budynek się nie zawalił i stoi dalej,drugie to rzekomi oskarżeniu terroryści nie potrafili latać,w dodatku tak manewrować maszyną,wypowiadał się instruktor lotu który uczył latać awionetką jednego z podejrzanych,i twierdził że ledwo sobie radził a co dopiero takim gigantem.Wszystko śmierdzi na kilometr a nadal się wierzy że terrorsyci stoją za zamachem,mam nadzieje że prawda kiedyś wyjdzie na jaw,co prawda wyszła,ale nie na sklae taką by ludzie zaczeli osobiście i grupowo pytać w twarz politykó o te zdarzenie,o tą tragedie.Pzdr.

      • FAKIR 7 września 2011 o 9:24 am

       Moim zdaniem 9/11 nie musiała być to koniecznie bomba atomowa jaką znamy.
       Ładunki mogły być hybrydowe i rozmieszczone w różnych miejscach.
       Istnieje wiele filmików w youtube, na których uciekający ludzie wrzeszczą, że słyszeli dwa ogromne wybuchy przed zawaleniem się wierz.

       • FAKIR 7 września 2011 o 9:36 am

        a co do samego Zenobiusza i tych jego chembusterów, orgonitów….czy jak im tam?

        Czy nie jest przypadkiem niedorzecznością propagowanie technologii, która ma wielką pozytywną ochronną moc, jednocześnie zakładając i zaprzeczając istnieniu technologii, która ma wielką negatywną moc i która jest w posiadaniu satanistów / psychopatów…?
        Tym bardziej, że ci właśnie psychopaci mają tyle pieniędzy ile im potrzeba, tylu najlepszych naukowców ilu im potrzeba. Zaś my laicy co posiadamy??? No właśnie co??Dobre serca??? Przecież większość z nas tutaj piszących nie jest w stanie nawet rozwiązać wzorów fizyko-chemicznych, które dla wspomnianych naukowców są chlebem codziennym, a dla nas nic nie znaczącymi robaczkami. Widziałem kilka takich ciągów wzorów i byłem w szoku.
        Odrzucanie myśli, że psychopaci są zdolni sztucznie powodować kataklizmy, a jednocześnie propagowanie środków ochrony…no właśnie przed czym???
        jest według mnie nielogiczne.

        • FAKIR 7 września 2011 o 9:45 am

         Gdy tymczasem udowodniono, że zwykłymi wierceniami można powodować liczne trzęsienia ziemi
         Czy sądzicie może że psychopaci są w posiadaniu wyłącznie samych „wierteł i wiertarek”?
         Przecież powodowano w sposób nie zamierzony wiele trzęsień ziemi
         http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/338717,trzesienie-ziemi-wstrzymalo-wiercenia-gazu-lupkowego.html

        • monitorpolski 7 września 2011 o 11:00 am

         Nie doceniasz Zenobiusza. Sam już wielokrotnie stwierdziłem, że nie było tak jak myślałem, choć byłem przekonany na 100%, że tak jest. Nie doceniasz Zenobiusza, Fakir, mówię ci to!
         Co do tych „robaczków”, to tylko kwestia opanowania języka. Sam nie mogę dojść w jaki sposób rozumiałem te robaczki, które pisałem na studiach….

        • FAKIR 7 września 2011 o 11:20 am

         Nie chodzi o docenianie, ale o zwykłą logikę.
         Proszę o podanie kilku konkretnych argumentów, które będą świadczyć o tym, że człowiek nie jest w stanie wywoływać i sterować huraganem, albo sztucznie powodować trzęsienia ziemi.
         Jeśli istnieje rezolucja ONZ zakazująca stosowania broni klimatycznej i tektonicznej znaczy to, że taka technologia istnieje od dawna i jest cały czas udoskonalana i chroniona tzw tajemnicą państwową.

        • zenobiusz 7 września 2011 o 4:15 pm

         Jakoś,FAKIR@
         Nie przychodzi Ci do głowy,że owe haary,służą akurat do czegoś innego,a mianowicie do kontroli umysłu,przy której działaniu,możecie sobie klepać w klawisze do końca świata,i nic się nie zmieni.Energia orgonu redukuje te fale i przeciwdziała.
         Ja piszę o tym wyraźnie,a ty tego aspektu,raczysz nie komentować.
         Może poradź się żony i teściowej ???
         Dla Ciebie wciąż,niezmiennie,
         huragany i trzęsienia,to wersja obowiązująca,
         Fulford się spalił,mamy FAKIRa
         Nawiasem,to kolejny Twój atak na mnie,niczym nie sprowokowany.
         Lepiej byś jako fakir,napisał coś o połykaniu ognia,i zjadaniu noży.

     • monitorpolski 7 września 2011 o 9:26 am

      Zenobiusz wnosi argumenty do dyskusji. Jeśli się z nim nie zgadzamy to my dajemy argumenty – kto ma lepsze wygrywa.

     • ALFA 7 września 2011 o 2:02 pm

      Tak ładunki były rozmieszczone w podziemiach ,a przed tym dwa tygodnie wcześniej zastali usunięci strażnicy i psy wyszkolone w wyszukiwaniu bomb.Jak też czytałem to brat Busha ma firmę do wyburzania budynków i on się tym zajmował.Wszystko pozostało w rodzinie.

    • zenobiusz 7 września 2011 o 4:07 pm

     To ciekawe FAKIR@
     O Kanarach piszę nie ja jeden.Nie dziwi cię nic.Na przykład, czemu kontrolowanymi wybuchami nie rozkruszy się na drobne, tego miecza Damoklesa ,choć zagrożenie jestr realne.Nie podpowiedział Ci Antymaterialny ???
     Widzisz boroku,tylko kpiny,tam gdzie mogą zginąć ludzie.

 15. Ado 6 września 2011 o 11:17 pm

  Logiczne obalenie Dimitri Khalezova,tyle w temacie,

 16. galluss 6 września 2011 o 11:20 pm

  w tym filmie macie wyjaśnione jak działają banki i w jaki sposób wąska elita talmudowców zniewoliła świat.
  „ZNIEWOLENIE FINANSOWE ŚWIATA”

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=DjVWJpUfyCI&feature=channel_video_title
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=-bamm8DQ_64&feature=relmfu
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=6cJxfatIGsg&feature=relmfu
  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=f512KFwbzp8&feature=relmfu
  part 5 http://www.youtube.com/watch?v=tO5wd2DeDqg&feature=relmfu

 17. outofstep 6 września 2011 o 11:35 pm

  Co mnie w tym wszystkim smieszy to fakt ze rozne grupy zakladaja rozne scenario wrzesniowych wydarzen.Zadna z nich nie zgadza sie z oficjalnym reportem ale tez wykluczaja sie same na wzajem w swoich badaniach.
  To absurdalne.Mogl to zarowno byc thermite jak i detonacja nuklearna.Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego.

 18. kaci 7 września 2011 o 5:48 am

  trochę długi jest artykuł i językiem wężowym napisany, ale moim zdaniem godny polecenia
  http://gospodarka.dziennik.pl/emerytury-i-ofe/artykuly/350130,zus-pozycza-gdze-moze-co-z-emeryturami.html
  Emigranci ślą miliardy
  http://finanse.wp.pl/kat,104492,title,Emigranci-sla-miliardy,wid,13283797,wiadomosc.html
  ————————————————————————————————————————
  [b]Tajemnica nacisków na załogę Tu-154 – wkrótce poznamy prawdę?[/b]

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tajemnica-naciskow-na-zaloge-Tu-154-wkrotce-poznamy-prawde,wid,13750573,komentarz.html
  =====================================================================
  monitorpolski: 2 prośby:
  1 podaj link zamiast wklejania całych artykułów
  2 nie zamieszczaj linków i cytatów osób, które wobec mnie i innych stosują groźby karalne

 19. pola 7 września 2011 o 7:20 am

  Konferencja NE: Przestępstwa PKW powinny spowodować unieważnienie wyborów (06.09.11)
  Konferencja NE: Przestępstwa PKW powinny spowodować unieważnienie wyborów (06.09.11) http://www.youtube.com/watch?v=zaTh5cKqaGk

 20. OlO 7 września 2011 o 8:02 am

  Dzisiaj budzę się rano, podchodzę do okna, patrzę na niebo a tu takie coś nad miastem
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54409085d138b2d3.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b809fcc15675bb2.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d4968a3621d6a7e.html

  • marko 7 września 2011 o 8:30 am

   W sobotę widziałem podobne w moim mieście : coś jak „X” i „I” czyli „IX” – wrzesień !

  • Czytelnik 7 września 2011 o 2:24 pm

   Pełno u mnie takich śladów nad ranem 🙂

 21. Annah. 7 września 2011 o 8:19 am

  Model biznesowy dziennikarzy i polityków pewnych opcji to napuszczać Polaków na siebie. Dziel i rządź. Proszę uważnie posłuchać tego wywiadu nawet kilka razy by słuchając retoryki mówiących głów wiedzieć z kim mamy do czynienia i w przyszłości uniknąć pomyłek.
  Łzy w radiu Zet i TVN24 http://www.youtube.com/watch?v=4kVDuAnGIkQ

  • FAKIR 7 września 2011 o 11:15 am

   Stokrotka, Michnik i Urban – nocna przejażdżka http://www.youtube.com/watch?v=bASe_lNOc0Q

 22. pola 7 września 2011 o 8:28 am

  Myślę , że sprytni są WSZYSCY koryciarze… Ich celem JEDYNYM od czterech lat jest REELEKCJA !!! Nie ma ceny której nie zapłacą za dobre miejsce na liście , za szansę na powrót na Wiejską , za kolejny milion na koncie…( wiedzą , że ich bardzo wielu kolegów , którzy się „ nie załapali „ pisze do Kanc.Sejmu o zapomogi.. ( w tej kadencji Sejmu – kancelaria udzieliła ponad 1500 zapomóg BYŁYM parlamentarzystom )…http://www.sklepowicz.pl/blog/?p=965

 23. Ania 7 września 2011 o 8:29 am

  A tu ciekawostka, dla zainteresowanych medycyna naturalną.
  http://astromaria.wordpress.com/2011/09/05/poganka-o-sodzie/

  • Annah. 7 września 2011 o 9:27 am

   Dzięki Aniu, przepadam za prostymi i niekosztownymi rozwiązaniami. Na tym samym blogu znalazłam fajny filmik, z dedykacją dla wszystkich chorych, po prostu dla nas wszystkich.
   Dave Surowy Kierowca tira – schudł 80kg na surowej diecie,wyleczył cukrzycę,nerki i raka jelita http://www.youtube.com/watch?v=_JJla_VrP-E

 24. Talbot 7 września 2011 o 9:01 am

  Dziś o godz. 0:26 nastąpił rozbłysk słoneczny klasy X2.1 prosto w kierunku ziemi

  http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

  http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-02-23%2000:44:00&window=-1&cygnetId=261

  • BirdDwa 7 września 2011 o 11:13 am

   Ostatnio też był. Wieszczony jako gigant który nas zniszczy. Co prawda między nami a nim był Merkury ale i tak nic sie nie stało.

   TV działał. telefon działał, komputer i internet też więc?

   Te rozbłyski nic nie powodują, no chyba ze sie myle.

   • sebecx 7 września 2011 o 11:31 am

    ..bo tomoże robią nas tym w bambuko tak jak luda w Egipcie księżycem..

   • Lutek 7 września 2011 o 12:11 pm

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859

    Możliwość wystąpienia kolejnej takiej burzy to kolejny argument za pozamykaniem atomówek zanim to się powtórzy.

 25. marko1 7 września 2011 o 9:07 am

  Wszyscy czekają na 11.09. , a nikt nie myśli o 09.09. – dwie „9” , „9” – symbol końca , to będzie koniec pewnej epoki. 2 x 9 = 18 -> 1+8 = 9
  Tzw. gwiazdy popełniają samobójstwa w wieku 27 lat , nie bez przyczyny – 2+7=9

  11.09.2001 -> 1+1+9+2+1 = 14 = 1+4 = 5
  09.09.2011 -> 9+9+2+1+1 = 22 = 2+2 = 4
  5 + 4 = 9 – zamknięcie cyklu

  „… 9 jest ostatnią w szeregu cyfr. Jest więc końcem i zarazem ponownym początkiem …”

  • BirdDwa 7 września 2011 o 11:11 am

   Liczyłeś i liczyłeś.. Niestety to i tak nie ma sensu bo skończy się jak wszystkie inne przepowiednie rozgłaszane tu i ówdzie przez różnych proroków sieciowych którzy w momencie doznali olśnienia. Dopisując do faktów troche fantazji.

 26. Jony 7 września 2011 o 9:09 am

  Ostatni wywiad Andrzeja Lepera z super expresu część II
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/andrzej-lepper-spodziewaem-sie-najgorszego-byl-plan-zniszczenia-leppera-wideo_204027.html
  A tu pierwsza część, Panie, pana wykończą – ostatni wywiad Andrzeja Leppera – obnie.info : http://www.youtube.com/watch?v=MgXtE3DOhyU

 27. iHe 7 września 2011 o 9:40 am

  http://www.wykop.pl/ramka/868387/proces-premiera-islandii-za-doprowadzenie-kraju-do-zapasci-gospodarczej/

  Takie newsy szybko znikają z sieci..Dobrze,że dobrzy ludzie czuwają.Jeszcze bydło podchwyci temat i co wtedy..

  „Ruszył proces byłego premiera Islandii Geira H. Haarego. Grożą mu 2 lata więzienia

  To pierwszy taki proces, w którym polityk stanął przed sądem w związku z kryzysem gospodarczym. Sprawę rozpatruje sąd Landsdomur powstały w 1905 r. specjalnie po to, by sądzić wyższych urzędników państwowych. To pierwsza sprawa w jego historii.

  W kwietniu 2010 r. specjalna komisja uznała Haardego i trzech innych polityków za winnych ukrywania sytuacji systemu finansowego Islandii.

  Premier miał wiedzieć i nie przeciwdziałał temu, że banki Kaupthing, Landsbanki i Glitnir zaciągały ogromne pożyczki na całym świecie i inwestowały w papiery amerykańskich firm i funduszy. Łączne inwestycje wyniosły 100 mld dol.

  Spłata nie była problemem, dopóki w 2008 r nie tąpnął amerykański rynek finansowy. Jesienią 2008 r. rząd Haardego pośpiesznie znacjonalizował bankrutów, przejmując ich długi. Upadł w styczniu 2009 r.

  Do dziś Islandia nie spłaciła m.in. ok. 4 mld euro Wielkiej Brytanii i Holandii. W wyniku kryzysu większość Islandczyków straciła oszczędności i masowo kupowane na kredyt mieszkania, farmy, samochody.

  Bjorgolfur Thor Bjorgolfsson, miliarder, właściciel największego banku Landsbanki, publicznie przeprosił rodaków, ale żadnej innej odpowiedzialności nie poniósł. Haarde, jak podają islandzkie media, odrzuca oskarżenia i proces nazywa farsą.
  Rzeczpospolita

  A tu seria demotów z reala,7 wspaniałych polinturbomanwo:
  http://lubczasopismo.salon24.pl/Gasipies/post/300059,rzadowe-demotywatory

 28. iZbyszek 7 września 2011 o 9:43 am

  Oczekiwanie na moderacje ?
  A coz to takiego Panie Gospodarzu – czy to onet.pl ???

 29. iZbyszek 7 września 2011 o 9:44 am

  Jeszcze to spostrzezenie :
  Jak to mozliwe ,ze post jest przestawiany w czasie ?
  Zegary u was zle chodza ???

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:50 am

   Nie wiem dlaczego, ale jest przesunięcie o godzinę. Może uda mi się w końcu to zmienić?

   • monitorpolski 7 września 2011 o 10:51 am

    Ok, przestawiłem UTC+2h

 30. iZbyszek 7 września 2011 o 9:47 am

  Kolega mi podpowiada,ze tak to juz jest w Izraelu ale chyba serwer „wordpress” to nie u nich jest,no chyba ze w USA a tam ta sama wladza.
  Nie bede sie tym zamartwial,to nie moj a ich problem czy ludzi da sie omamic.

 31. Franek 7 września 2011 o 9:50 am

  Zbychu !
  Oni wszyscy w jednej sieci i swietnie sie porozumiewaja !
  Bardzo brzydko traktuja nas Polakow i to juz w Polsce,bo na saksach im „wolno” ,dostali przyzwolenie.

 32. Zbyszek 7 września 2011 o 10:58 am

  Franek !
  Ja wiem kim kto jest jak z nim rozmawiam osobiscie ale trudno sie zorientowac gdy dyskusje odbywaja sie w sieci.
  Widzisz my obaj siedzimy w jednym pomieszczeniu i korzystamy z „IP” dziadka (niech nam dlugo zyja takie dziadki ! ) a ich maszyny sa tak ustawione,ze nie wszystko sa w stanie przelknac widzac taki komputer jak nasz.
  Szkoda,ze w Polsce ludzie sie nie grupuja tak jak my na emigracji i nie korzystaja z jednego rejestru komputera – taniej i szybciej a na dodatek mniejszy koszt.
  Po co zaraz wszyscy maja miec komputery jak kiedys „radia-kolchozniki” jak nam o nich ojcowie opowiadali.
  Warto wiec wrocic do starych metod „bez rejestru” i po swojemu „upubliczniac sie”.
  Co wy na to ?
  Diabel z indywidualnym czlowiekiem daje sobie rade ale gdy juz jest dwuch ,to po diable !

 33. APA 7 września 2011 o 11:17 am

  Chlopaki ,mlodzi jestescie i tryska z was zycie ale czasy sie zmieniaja .
  Dzisiaj komputery maja raczej ludzie zamozni a tych jest mniej od biednych.
  Gdzie dzisiaj biedocie do komputerow ,im juz trudniej do michy sie dorwac.
  W prawdzie jeszcze w smietniakch spotyka sie duzo zywnosci ,bo pazerni tym rzygaja ale zobaczcie,co raz wiecej ludzi nie ma dachu nad glowa i co do nich wiadomosci z komputera dojda ?
  Zas ci co maja dostep do komputera nie zawsze dziela sie tym co w nich wyczytaja i zobacza .

  Czas aby myslec jak w inny sposob dojsc do ludzi z informacja,przeciez plebejusze nigdy nie mieli i nie maja mediow .
  Moze by tak organizowac zebrania srodowiskowe ,tylko pytanie w czyich ,jakich pomieszczeniach ?
  Czy sa jeszcze swietlice/biblioteki,domy kultury ,cos na wzor dawnych „Sokolow” miejskich jak opowiadali nam ojcowie ?
  Moze na wsi przy remizach strazackich sa jakies swietlice lub inne sale do zgromadzen i zabaw.
  Nie mozna liczyc na pomieszczenia szkolne,bo wszedzie dyrektorami sa juz….. i obawiaja sie o swe stolki.
  Moze by tak proboszcz w parafii wynajal bezplatnie salke parafialna chocby na dwa wieczory w tygodniu i tam dobry mowca przedstwi wiadomosci o tym co sie w kraju i na swiecie dzieje ???
  Popowiedziec ludziom jak sie organizowac aby polepszyc swoj los,na kogo liczyc,na kogo glosowac i wybierac do wladz.
  Wojt czy burmistrz na to nie pojdzie ,bo to sluga slug ale dajmy na to pleban to chyba swoj ze swoich ?
  Zobaczcie ,podpatrzcie jak swietnie Zydzi potrafia sie organizowac ,nawet synagogi do tych celow uzyczaja i tam obraduja,nie tylko sie modla.
  Wlasciciele stron internetowych PODPOWIADAJCIE LUDZIOM CO MAJA CZYNIC aby ich nie niewolono i gnebiono .
  To prosba .
  PLEASE !

  • FAKIR 7 września 2011 o 11:30 am

   Największa w tym rola Kościoła i diabelstwo o tym wie.
   Dlatego Kościół będzie bardzo atakowany
   Moja Żona i teściowa wielokrotnie słyszały ostrzeżenia o GMO wygłaszane na kazaniach.
   Ostatni raz około 2 tygodnie temu

   • FAKIR 7 września 2011 o 11:31 am

    Ludzie nie są tak głupi w jaki sposób przedstawiają to merdia.
    Chodzi o to, że system jest w ten sposób skonstruowany, że zwykli ludzie mają na razie gówno do powiedzenia

  • monitorpolski 7 września 2011 o 11:57 am

   Wybrać ciekawsze rzeczy, nawet z tego bloga – prawie 50 tys komentarzy (!) i zrobić plik doc lub pdf do druku, tak jak zrobiliśmy z „Leśnym”. Wsadzasz gdziekolwiek, podajesz link, ludzie drukują po 20 kopii i rozdają. kolejni już robią kserokopie, informacja idzie w świat. Ale to wymaga wysiłku z waszej strony – wybrania materiału i złożenia w jeden artykuł na 2 strony ulotki (więcej nie ma sensu, bo nikt nie będzie składał książki). Ja tego nie mogę formalnie zrobić bo nie mam wydawnictwa jak Leszek Bubel. Ulotkę mogę zamieścić, ale nic seryjnego. Wy możecie wklejać anonimowo linki na blogi w komentarzach.

 34. iHe 7 września 2011 o 11:19 am

  Jest już odpowiedź mainstreamowa na przecieki wikileaks o Pawlaku.Okazuje się ,że Kaczyńskiego „nienawidzili” nawet w samym białym domu wielkiego brata..
  Zadziałała maszyna wybiórcza..
  Dla przypomnienia jedna z krytyk wikileaks:

  http://wolnemedia.net/polityka/wydalo-sie-wikileaks-zrobila-interes-z-izraelem/

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/usa-ostro-krytykowaly-fotyge-polski-msz-zdemoraliz,1,4841226,wiadomosc.html

  „”Gazeta Wyborcza”: Z ujawnionych przez WikiLeaks depeszy wynika, że amerykańscy dyplomaci oceniali polski MSZ za czasów Anny Fotygi jako zdemoralizowany i osłabiony – informuje dziennik. ”

  Zamieszczałem,ale tego nigdy dosyć:)
  http://demotywatory.pl/3212395/Radoslaw-Sikorski

  A tak z drugiej strony to przecież w ten sposób tempaki robią reklamę Kaczyńskiemu.

  • FAKIR 7 września 2011 o 11:34 am

   Gdy krzyczę WikiLeaks!!!!
   to echo odpowiada…. MOSSAD….MOSSAD…..MOSSAD

   • iHe 7 września 2011 o 12:46 pm

    🙂

 35. Annah. 7 września 2011 o 11:26 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/07/jak-sie-modlic-z-oredzi-ostrzezenie/

 36. FAKIR 7 września 2011 o 11:51 am

  Dla przypomnienia, Kadafi a złoty dinar http://www.youtube.com/watch?v=L0fPQpyP5mQ

 37. Jony 7 września 2011 o 11:51 am

  „Ludzie Tuska próbowali mnie przekupić i grozili żonie”

  Wysoko postawiony urzędnik z otoczenia premiera Tuska proponował mi stanowisko prezesa urzędu centralnego. Próbowano mnie przekupić, przyciągnąć marchewką. Kiedy nie udało się mnie przekonać, zastraszano moją żonę – powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Rybiński, były wiceprezes NBP.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ludzie-Tuska-probowali-mnie-przekupic-i-grozili-zonie,wid,13760451,wiadomosc.html?ticaid=1cfb3&_ticrsn=3

 38. GRE2r 7 września 2011 o 11:59 am

  Słońce znów aktywne. Na Ziemi mogą być widoczne zorze polarne.

  W ostatnich godzinach Słońce popisało się dwoma sporymi wybuchami – poinformował serwis NASA SpaceWeather.com. Wyrzucona w nich materia dotrze do Ziemi około 8-10 września i można wówczas liczyć na wystąpienie intensywnych zórz polarnych.

  Na tarczy Słońca wyraźnie odznaczają się cztery obszary plam oznaczone numerami 1281, 1283, 1287 i 1289. Szczególnie interesujący dla naukowców jest ten drugi. Od kilku dni związane z nim duże plamy słoneczne urozmaicały środek tarczy naszej dziennej gwiazdy.

  W ostatnim czasie obszar ten popisał się dwoma wybuchami. Jako preludium we wtorek, o godzinie 3.50 naszego czasu, można było zobaczyć błysk klasy M5.3. Już w środę, około godz. 00.20 naszego czasu zarejestrowano jeszcze większy błysk klasy X2.1 (klasa X jest najwyższa w klasyfikacji rozbłysków).

  Plama nr 1283 znajduje się blisko środka tarczy słonecznej, przez co materia wyrzucona w obu wybuchach została skierowana bezpośrednio w kierunku Ziemi. Ma ona dotrzeć do naszej planety w dniach 8-10 września i wtedy możemy oczekiwać wystąpienia intensywnych zórz polarnych.

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110907/KRAJSWIAT/457202087
  http://spaceweather.com./

  I to wszystko zaraz przed 10 rocznicą ataku na WTC

 39. APA 7 września 2011 o 12:03 pm

  Amen jak w pacierzu, a co po nim,grzecznie do lozeczka i spac ?

  Moze by tak „kiedy ranne wstaja zorze” dospiewac to :
  Gdy Ty Boze nie mozesz ,czlowiek zrobic moze ?

  Tak,to prawda ,dales czlowiekowi wolna wole,powiedziales mu „czyn sobie ziemie poddana” ale przeciez nie dopowiedziales aby czlowiek niewolil czlowieka – dlaczego to czyni ???

  Wiemy,wiemy ,ponoc sobie upodobales jeden narod i „go wybrales” ale widzisz Boze, co ten narod z innymi narodami wyprawia ?

  Malo tego ,tyle lat juz krzyczy ,ze to on jest krzywdzony gdy sam wyrzadza krzywdy innym narodom i dominuje nad nimi !

  Boze zrob cos z tym narodem ,niech inni nie cierpia.
  PROSIMY CIE PANIE !

  Modly zanosi APA w intencji POLSKI i POLAKOW

 40. iHe 7 września 2011 o 12:23 pm

  A ja już miałem nadzieje ,że wsi24 pójdzie pod młotek z okazji zbliżających się „ewentualnie”;) przegranych wyborów i spodziewanych kłopotów stacji..a tu panie taki los:
  http://gielda.onet.pl/reuters-iti-chce-sprzedac-tvn-w-calosci,18726,4841418,1,news-detal
  http://www.polskatimes.pl/warszawa/pieniadze/442940,niemiecka-grupa-rtl-chce-kupic-tvn-cena-1-mld-euro,id,t.html
  Teraz będzie tvnRTL tak jak T-mobile.
  Przynajmniej zmienią zużytą nazwę na jakąś markę światową..
  http://demotywatory.pl/127151/TVN24
  Jest tam ukryty demot Tuska o podwyżkach.

  Prezes TVN Markus Tellenbach poinformował niedawno, że ponad pięć podmiotów zainteresowanych jest kupnem od ITI udziałów w TVN.
  (Wcześniej w mediach pojawiły się informacje, że przejęciem TVN mogą być zainteresowani: Fox, Time Warner i Bertelsmann. )

  Dodał, że są to duże firmy europejskie, a także międzynarodowe. Nie wyklucza, że są wśród nich inwestorzy finansowi, ale nie chciał tego komentować.

 41. APA 7 września 2011 o 12:23 pm

  Kiedy juz zrozumiesz,ze BOG JEST WIELKI ,
  nigdy nie zaczynaj dnia od dymka i …………..
  nie przechylaj butelki !

 42. Gdrth 7 września 2011 o 12:25 pm

  Wpiszcie w GOOGLE fraze „11 wrzesnia pentagon oszustwo” – filmik ktory pokazuje swobodne zawalenie sie sciany pentagonu a tym samym pokazujace ze nie bylo tam nigdy zuszkodzonej adnego pasazerskiego samolotu a takim kitem zalewaja nas mendia.

 43. Pingback: 11 września – finał, Gordon Duff « Monitorpolski's Blog

 44. POlskaWbudowie 7 września 2011 o 1:12 pm

  Rybiński: Moją żonę zastraszano, mnie próbowano przekupić http://www.youtube.com/watch?v=_kAYAeSJ2ns

 45. Versus3 7 września 2011 o 1:15 pm

  Wracając do głownego tematu czyli bomb pod WTC: co się stało z promieniowaniem? Wytłumaczenie, że „to było pod ziemią” jakoś nie przekonuje, powinna była być podwyższona radioaktywność w okolicy z powodu dymu, pyłu i oparów. Zgliszcza żarzyły się miesiącami, i co, nikt się nie zorientował, że to promieniuje? Wyższa zachorowalnośc na raka itp tłumaczy się ogromną ilością pyłu z azbestu, którego było pełno w konstrukcji wież. Czyli rak z azbestu + brak skażenia radioaktywnego = nie było żadnych bomb. A jak to tłumaczy ten Dmitri?

  • jaro 8 września 2011 o 12:40 pm

   Wiadomym jest ogólnie że w Fukushimie jest otwarte do atmosfery co najmniej dwa reaktory. Wiadomo, że przynajmniej w jednym z nich półpłynna masa o bardzo wysokiej temperaturze (która drzewiej prętami była) gdzieś „zadziała się” w trzewiach reaktora. Mówią o tym w TVN???? Wiesz ilu ratowników dożyło 10 rocznicy swojego bohaterstwa? Tego też nie dowiesz się w jedynychiprawdomównych mediach. Właśnie na raka. Wskutek obecności między innymi azbestu w dziwnie miałkim pyle, który powstał po zawaleniu się WTC.

   • monitorpolski 8 września 2011 o 1:50 pm

    Tak, to jest przerażające w jakim kierunku poszło dziennikarstwo. Jestem gotów stwierdzić, że większość dziennikarzy to są obecnie satanistyczni agenci działający na szkodę ludzkości. Biorą oni udział w największym ludobójstwie jakie było w historii – nie chodzi tylko o Fukushimę, ale i o GMO, chemtrailsy, szczepionki, trujące składniki w żywności, ukrywanie prawdy, pomaganie w ludobójstwach w Afganistanie, Iraku, Palestynie, Libii i wielu innych krajach. Jeśli ludzkość się z tego otrząśnie to powinno dojść do rozliczeń w procesach Norymbergi 2. Należy gromadzić fakty i dowody na tych złoczyńców.

 46. Versus3 7 września 2011 o 1:19 pm

  Nadchodzą wybory, mamy sposób by coś zmienić naprawdę. Pewnie znacie juz hasło by NIE głosować na „jedynki”. Podajcie dalej tę informację: Ważny link: http://www.pozycja69.com.pl/

  • Annah. 7 września 2011 o 3:36 pm

   Tylko co poeta chciał nam przez to powiedzieć..

 47. 999AQQ 8 września 2011 o 9:50 am

  Komentarz Adriana z oneta.

  WTC 1, 2, 7
  1. Dlaczego w pyle z WTC zostały znalezione ślady ładunku wybuchowego potrafiącego dosłownie stopić stal jakim jest thermite?
  2. Dlaczego na oryginalnych nagraniach widać tuż przed zawaleniem się budynków błyski na powyższych jak i poniższych piętrach WTC?
  3. Dlaczego tuż przed zawaleniem słychać parę ogromnych eksplozji?
  4. Dlaczego naoczni świadkowie którym udało się uciec z WTC mówią o wielu eksplozjach jak sami stwierdzili „bomb” które wstrząsały budynkami na piętrach znajdujących się daleko od miejsca uderzania samolotu, nawet o eksplozjach w piwnicach chwile przed uderzeniem pierwszego samolotów?
  5. Dlaczego na filmach i zdjęciach z zawalenia widać „squibs”- czyli gwałtowne wyrzucanie pyłu identyczne jak przy kontrolowanym wyburzeniu- w miejscach gdzie nawet nie doszła fala niszcząca? Takich pojedynczych ?eksplozji? można się naliczyć około 10. Oraz dlaczego przed zawaleniem się pierwszej wieży widać eksplozję w połowie budynku której efektem jest smuga dymu?
  6. Dlaczego ponad 90% betonu obróciło się dosłownie się w proszek, a stalowa konstrukcja została rozrzucona dookoła niszcząc inne budynki oraz poziomo wbijając się w nie?
  7. Dlaczego na GROUND ZERO nie ma stosu pięter ułożonych jedno na drugie tylko paru nasto metrowa kupa stali? Tak to wszystko powinno wyglądać według oficjalnej wersji, jednak miejsce gdzie stały wieżowce zostało dosłownie zrównane z ziemią.
  8. Skąd 2 minuty przed zawaleniem pierwszej wieży z dziury po samolocie zaczęła wyciekać w dużych ilościach stopiona rozgrzana do czerwoności ciecz? Nie mogło być to stopione aluminium gdyż stopione aluminium jest białe, płonące paliwo lotnicze do tego nie jest w stanie stopić stali…, nie było to także paliwo lotnicze gdyż całe wypaliło się w momencie eksplozji samolotu, czy to mógł być stopiony metal? Jeśli TAK to w jaki sposób się stopił?
  9. Dlaczego w podziemiach po wielu tygodniach znajdywano płynną roztopioną stal?
  10. Dlaczego w momencie uderzenia pierwszego samolotu w WTC widać 3 dodatkowe eksplozje zupełnie nie powiązane z miejscem uderzenia?
  11. Dlaczego oficjalnym wyjaśnieniem zawalenia się 2 budynków WTC był szalejący w nich pożar który osłabił stalową konstrukcję? Skoro paliwo lotnicze wypaliło się odrazu w momencie wybuchu więc ogień był minimalny (co stwierdzili strażacy którzy dotarli na piętro gdzie wleciał samolot i powiedzieli że bez problemu opanują sytuację)
  12. Dlaczego nad drugą wieżą która się zawaliła pojawiła się ogromna chmura w kształcie grzyba uformowana z pyłu, o czym to świadczy?
  13. Co spowodowało ogromne wyrzucenie pyłu spod ziemi, nim jeszcze pierwsze spadające fragmenty WTC osiągneły ziemię??
  14. Dlaczego szyby w pobliskich budynkach pomimo że żadne fragmenty konstrukcji do nich nie wpadły zostały wybite?
  15. Czemu nie znaleziono żadnej czarnej skrzynki z WTC? Mimo że znaleziono paszporty pozostałych „porywaczy”?
  16. W historii budownictwa tylko 3 stalowe konstrukcje zawaliły się ?oficjalnie? od pożaru, wszystkie 3 konstrukcje zrobiły to 11 września 2001 roku, nigdy wcześniej ani nigdy później żadna stalowa konstrukcja z tego powodu się nie zawaliła mimo że w wielu budynkach trwał większy i dłuższy pożar powodujący znacznie większe spustoszenie w skali budynków, przypadek? Tymi trzema budynkami było TWIN TOWERS oraz WTC7 (building 7)
  17. Dlaczego TRZY wieżowce tego dnia zawaliły się z prędkością swobodnego spadania? Prędkość swobodnego spadania świadczy o tym że ciało lecące w dół nie napotyka żadnego oporu, zatem czemu nie było oporu poniższych pięter i 2 wieże skończyły się zawalać w 9-10 sekund? W 9-10 sekund kula zrzucona z tej wysokości osiągnie dokładnie ziemie….
  18. Czemu nie było oporu poniższych pięter? Oficjalne wytłumaczenie mówiące że masa powiększana o kolejne piętra powodowała gwałtowne przyśpieszenie… czy nie przeczy to podstawowym prawom fizyki według których powinno nastąpić zwalnianie i wyhamowywanie?
  19. Co spowodowało że ponad połowy ciał wogóle nie udało się odnaleźć? Co spowodowało że w większości przypadków znajdywano paru milimetrowe kawałki kości. Ciała zostały rozerwane a nie zgniecione… o czym to świadczy?
  20. Dlaczego 20 minut przed zawaleniem się 47 piętrowego budynku WTC7 reporterka telewizji BBC mając budynek w tle podała informację o tym że ten budynek już się zawalił skoro NIKT nie wiedział że może on runąć?
  21. Dlaczego Larry Silverstein mówi w oficjalnym wywiadzie że strażacy doszli do wniosku że trzeba wyburzyć budynek i on się na to zgodził, skoro parę godzin przed zawaleniem straż pożarna została odwołana z akcji gaszenia budynku.
  22. Dlaczego Larry Silverstein nabrał wody w usta po tej wypowiedzi?
  23. Od kiedy straż pożarna może wyburzać budynki?
  24. Od kiedy założenie materiałów wybuchowych w budynku trwa zaledwie 8 godzin? Skoro normalnie przygotowanie budynku do wyburzenia trwa całe tygodnie… ?
  25. Dlaczego WTC7 zawalił się symetrycznie w dół do tego ponownie z prędkością swobodnego spadania? Czy nie świadczy to o tym że WSZYSTKIE kolumny nośne musiały zostać USUNIĘTE W TYM SAMYM MOMENCIE?
  26. Dlaczego inne budynki na które spadły kawałki z 2 wież pomimo gorszych uszkodzeń i niemal całkowitej dewastacji nie zawaliły się, a WTC7 mimo wszystko że praktycznie nie był uszkodzony zawalił się?
  27. Czy przypadkiem jest fakt że WTC7 był między innymi siedzibą rządowych agencji np. CIA, SEC oraz OEM?
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?&discId=11587238&threadId=90752159&AppID=15?hashr#forum:MSwxNSwxMSw5MDc1MjE1OSwyMjY0ODI5MzUsMTE1ODcyMzgsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

 48. TZ 9 września 2011 o 2:50 pm

  Krótko, na temat i rzetelnie. Dla niezaślepionych:
  http://www.bbc.co.uk/news/magazine-14665953

  • monitorpolski 9 września 2011 o 5:51 pm

   No i co chciałeś przez to powiedzieć? BBC miało publikacje co do których teraz pisze, że są „teoriami konspiracji”, jak „Global Warming Swindle”.

 49. Pingback: Kilka faktów o zamachu na WTC « Notatki Poszukiwacza