11 września – finał, Gordon Duff

Khalezov

(…) Kalezow stwierdza również, wspierany przez ofertę testu na wykrywaczu kłamstw, że, jako oficer sowiecki ds. nuklearnych, został poinformowany o umieszczeniu dużych burzących ładunków jądrowych pod WTC i Sears Tower (…) kładzie na stół dwie rzeczy, dopuszczalne zeznania w procesie zbrodniczego spisku, który obejmuje izraelski wywiad w planowaniu i realizacji 11 września, oraz obecność burzących urządzeń jądrowych, znanych rządowi sowieckiemu, zgodnie z traktatami między dwoma państwami (…)  

W tym programie Khalezov przypomniał metodę wyburzania nuklearnego

Ponieważ wzmianka w poprzednim artykule, o Dmitri Khalezovie i jego teorii nuklearnego wyburzenia budynków WTC wzbudziła taki kontrowersje, postanowiłem opublikować tłumaczenie publikacji Gordona Duffa, które otrzymałem mailem już dość dawno temu. 10 rocznica zamachu na WTC jest znakomitą okazją by to zrobić, tym bardziej, że wyburzenie nuklearne budynków WTC daje jedyną rozsądną odpowiedź co się stało 10 lat temu na Manhattanie.

Dla tych, którzy wątpią w możliwość detonacji nuklearnych na Manhattanie podam konkretny argument:
– Metoda detonacji nuklearnych budynków 1,2 i 7 WTC była oficjalną zaakceptowaną w planach budowy. Zatwierdził ją ówczesny gubernator stanu Nowy Jork, Nelson Rockefeller. Pod budynkami wykopano tunele, którymi w każdej chwili mogłyby być dostarczone ładunki nuklearne o sile 150kT każdy. Tunele biegły od budynku 7 do 1 i 2.

Kolejność wyburzeń wież wskazuje na to, że te tunele wykorzystano tak jak to było w planach. Dowodów na użycie ładunków nuklearnych nie brakuje – począwszy od olbrzymiej ilości pyłu, po ogniska lawy i stopionej stali, które się żarzyły miesiącami. Żadna inna siła nie była w stanie zmienić 2 mln ton stali, betonu i innych materiałów, z których zbudowane były te budynki.
Ponieważ prawo USA zabrania używania ładunków jądrowych o sile ponad 150 kT w czasie pokoju, to użyto właśnie takich bomb. Moc 150 KT wystarczyła na zamianę w pył WTC 7, natomiast było za mało na wieże – dlatego do osłabienia konstrukcji użyto tam termitu i być może mikro-ładunków nuklearnych.
Najlepszym dowodem na użycie ładunków nuklearnych jest implozja budynku 7 – wyraźnie widać, jak dach zamienił się nagle w pył. Pył ten w dużej ilości podążał za opadającą swobodnie konstrukcją.

stopiony granit w "Ground Zero"

Gdzie się podziała ogromna ilość materiału, z którego zbudowane były budynki? Otóż teoria Khalezova w pełni to wyjaśnia – ładunki wytworzyły olbrzymie komory pod powierzchnią ziemi i tam zapadł się pył i resztki stalowych kolumn. To co widzieliśmy na powierzchni to było ok. 40 ostatnich pięter, które nie uległy spyleniu.

Widać było stopiony granit, poskręcane stalowe kolumny, które wygięło potężne pole elektromagnetyczne wywołane przez wybuchy. Po więcej szczegółów odsyłam do obszernego wywiadu z Khalezovem, do którego linki znajdują się w poprzednim artykule: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/06/kilka-faktow-o-zamachu-na-wtc-2/.

11 września – finał, Gordon Duff – 19.02.2011 [fragment]
tłumaczenie Ola Gordon

źródło: http://www.veteranstoday.com/2011/02/10/gordon-duff-nuclear-terror-the-khalezov-effect-video/

[…] W sprawiedliwym świecie, ta trójka (David Ray Griffin, Christopher Bollyn and Richard Gage), oraz może kilkanaście osób więcej mogłoby nosić Medal Wolności. Niewiele osób od ukrzyżowania Chrystusa cierpiało tak jak tych trzech. I w końcu, nasz wiek zaznaczy się tymi czterema, bardziej niż Bush czy Obama. Jedno nazwisko zostanie tutaj dodane, a znane przez nielicznych:

Dimitri Kalezow

Kalezow to oficer armii byłego Związku Radzieckiego, który pracował w bardzo tajemniczym świecie wykrywania nuklearnego. Drzwi które otwiera zagrażają naszym opiniom, w ostatnich dziesięcioleciach, ujawniając tajemniczy świat oszustwa, zbyt druzgocącego dla większości by je zaakceptować. Ale, tak dziwaczne, jak jego opowiadania mogą się wydawać, spośród wszystkich dyskutujących o 11 września, tylko Dimitri Kalezow ma CV, które stawia go w czołówce.

Reszta z nas mówi o 11 września, wyznajemy nasze teorie i łączymy „kropki,” prawdziwe czy wyimaginowane, przesuwając publikę w kierunku prawdy, którą może być to w co społeczeństwo chce wierzyć, niż to, co jest prawdziwe.

To była pułapka.

Tylko Dimitri może potwierdzić, a nie „łączyć.” Kiedy Dimitri mówi nam, że szef operacji Mossadu, Mike Harari przyznał, że zaplanował 11 września, to dlatego, że Dimitri tam był. To jest potwierdzenie, a nie domniemanie, poparte gotowością badań na wykrywaczu kłamstw.
Żaden inny dowód nie ma takiego znaczenia. Nauka nie powinna być subiektywna, ale wszyscy wiemy lepiej. Po 11 września, Narodowy Instytut Standardów wyprodukował obszerny dokument, tysiące stron, pełen naukowych śmieci i niedorzecznych przypuszczeń. Komisja 11 września poszła jeszcze dalej, choć większość członków teraz to przyznaje.

Kalezow mówi: „Aresztujcie tego człowieka, on to zrobił, a ja to potwierdzę.”

I dlatego jego nazwisko jest na tej liście.

Kalezow stwierdza również, wspierany przez ofertę testu na wykrywaczu kłamstw, że, jako oficer sowiecki ds. nuklearnych, został poinformowany o umieszczeniu dużych burzących ładunków jądrowych pod WTC i Sears Tower. Tak więc Kalezow kładzie na stół dwie rzeczy, dopuszczalne zeznania w procesie zbrodniczego spisku, który obejmuje izraelski wywiad w planowaniu i realizacji 11 września, oraz obecność burzących urządzeń jądrowych, znanych rządowi sowieckiemu, zgodnie z traktatami między dwoma państwami.

Zauważmy, że te „ładunki burzące” są termojądrowe, schowane wiele metrów pod piwnicami, i praktycznie nie promieniują.
To nie były, nie są „mikro-nuki.” […]

Anatomia wrabiania

http://www.veteranstoday.com/2011/02/21/jb-campbell-anatomy-of-a-frame/

Wiktor Bout, „upadły facet” Departamentu Sprawiedliwości kiedy rozsypuje się narracja o 11 września, J.B. Campbell – 21.02.2011

Victor Bout

Jak czytelnikom VT [Weterani Dzisiaj] wiadomo, w budynek Pentagonu wpadła rakieta morska zwana Granit, pochodząca z sowieckiej ery, przez amerykański rząd znana jako Shipwreck [niszczyciel morski], gdyż działa w następujący sposób: niszczy wielkie okręty takie jak lotniskowce. W przeciwieństwie do normalnych rakiet sterowanych, wykonana jest ze stali i waży 7,7 ton. Pędzi 2,5 Macha i nie może być zatrzymana przez żadną broń przeciwlotniczą. Uderza w okręt na linii wodnej, dlatego zrobione przez nią 3 m otwory w sześciu zewnętrznych ścianach Pentagonu były tuż nad ziemią, nie uszkodziła nawet źdźbła trawy na trawniku przed budynkiem.

Tu nie chodzi o Granit, ale raczej niewinnego człowieka, którego FBI i „Departament Sprawiedliwości” próbują wrobić, że dostarczył ją terrorystom 11 września. I pewnie by im się to udało, gdyby nie nasz nieustraszony dziennikarz VT Dimitri Kalezow.

źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Viktor_Bout

Niewinnym człowiekiem w tej historii w stylu Hitchcocka jest rosyjski Niemiec o nazwisku Wiktor Bout. Victor był właścicielem firmy przewozów lotniczych w rozdartej wojną Afryce, gdy inne firmy zamknęły swoją działalność ze względu na nieprzewidywalną przemoc w wielu krajach afrykańskich. Wkroczył ze swoją flotą dosyć zużytych, ale sprawnych transportowców, i przez kilka lat wiodło mu się całkiem dobrze. Gdy ucichła przemoc, konkurenci pojawili się ponownie i postanowili wykluczyć Wiktora z biznesu. W końcu zrezygnował i wrócił do Rosji.

Przez kilka następnych lat Wiktor Bout (wym. ‚but’) siedział w domu i albo czytał książki, albo oglądał TV. Jego żona, Alla, miał małą agencją mody w Moskwie i utrzymywali się z jej dochodów. Ale to w tym przygnębiającym czasie, Wiktor był podejrzewany o zorganizowaniw dostawy odpalanych z ramienia pocisków ziemia-powietrze (SAM), dla zbrojnego skrzydła kolumbijskiej partii komunistycznej, FARC. Ale FBI nie myśli tak naprawdę. To był tylko pretekst by ściągnąć go do Nowego Jorku, i oskarżyć (potajemnie) o dostawy pocisków Granit dla terrorystów, których nie nazwali. Nie mogą tego zrobić, bo to pokazałoby światu, co naprawdę wydarzyło się 11 września 2001 roku.

Więc Wiktor siedział sobie, oglądał TV, kiedy odwiedził go przyjaciel, Rosjanin Andrew Smulian, i namówił go by poleciał z nim do Tajlandii i spotkał potencjalnych kupców jego dużego samolotu cargo, zaparkowanego w Zjednoczonych Emiratach. Wiktor nie miał nic lepszego do roboty i chciał sprzedać ten samolot. W podróży towarzyszył im inny przyjaciel, rosyjski pułkownik, który miał pomóc im przejść przez tajlandzką imigrację. Kiedy przybyli do Bangkoku, cała trójka została aresztowana przez tajlandzką policję na zlecenie FBI, za próbę sprzedaży SAM dla FARC. Nowy przyjaciel Wiktora, pułkownik, tego samego dnia został zapakowany na samolot do Moskwy. Smulianowi pozwolono uciec i udał się do Nowego Jorku, gdzie został tymczasowo aresztowany przez FBI, potem zwolniony. Wiktora oddano w ręce współpracującej tajlandzkiej prokuratury, po czym przekazano FBI, ostatnio wydano do Nowego Jorku, obecnie przebywa w notorycznym Metropolitan Correction Center, proces sądowy wyznaczono na wrzesień.

Dlaczego rząd rosyjski współpracuje z FBI, by aresztować i wysyłać niewinnego Rosjanina do więzienia?
Cóż, rząd rosyjski nie powiedział prawdy, kiedy oświadczył, że z zatopionego okrętu podwodnego, Kursk, który zszedł na dno z całą załogą w dniu 12 sierpnia 2000 roku, wydobyto wszystkie pociski Granit.
Co najmniej jeden z nich skradziono, i znalazł się w rękach znanego izraelskiego hit-mana [wynajęty morderca], Mike Harari, stąd znalazł się w Pentagonie 13 miesięcy później.

FBI nie chce tam pójść. Nie chce być również w pobliżu żadnej publicznej wzmianki o rakiecie Granit. Ale dzięki Dimitri Kalezowowi, cała podrobiona przez FBI sprawa przeciwko Wiktorowi Boutowi rozpadnie się.

Wobec Wiktora Bouta wymyślono jakieś dzikie i szalone rzeczy, poza rakietami dla FARC. On rzekomo osobiście pilotował Osamę Bin Ladena do różnych miejsc. I to pomimo faktu, że nie jest pilotem, a tylko właścicielem samolotów. Wiktor jest podejrzany o handel bronią, co może być absolutnie prawdziwe w tym sensie, że firma transportu lotniczego w Afryce wykonuje legalne dostawy militarne. To co jest w skrzynkach nie ma znaczenia, i nie zawsze jest możliwe do zbadania. Zapytałem kiedyś mojego przyjaciela, Boba Hitchmana, najbardziej znanego pilota Air America w Laosie i Wietnamie, czy kiedykolwiek przewoził heroinę? Powiedział: „Świadomie nie. Niektórzy chłopcy tak. Ale gdy klient wzywa cię, a ty lądujesz na polu makowym, i ładują na pokład dużą skrzynię, i mam ją dostarczyć do Bangkoku, to dość dużo wiem o tym co jest w środku. Ale dla mnie to była część pracy bez dodatkowego wynagrodzenia, choć niektórzy goście pracowali za dodatkową forsę.” W Bangkoku mieściła się firma Far East Trading Company, Richarda Armitage, główny ośrodek magazynowania opium i heroiny od wojen CIA w Laosie i Wietnamie.

Taki jest charakter rynku przewozów towarowych, tu, tam i wszędzie. Ale rakiety SAM dla FARC to fałszywy zarzut, mający na celu obarczenie Rosjanina dostawą rakiety Granit. Nie dla Mike Harari, oczywiście, ale dla „Al-Kaidy!” I to musi być Rosjanin, ponieważ Granit był rosyjski.

Część z Hitchcocka staje się jasna, kiedy mówimy o losie poważnego i zdolnego rosyjskiego adwokata Wiktora, Jana Dasgupta, który organizował skuteczną obronę przeciwko FBI, gdy nagle i tajemniczo zmarł w sierpniu zeszłego roku, rzekomo dlatego, że jego lekarz przepisał mu lek, na który był uczulony. Jan był wybitnym moskiewskim prawnikiem, a wiadomość o jego śmierci podano dopiero trzy tygodnie później!

„Kolumbijscy rebelianci FARC,” którzy starali się zwabić Wiktora w sprzedaż rakiet SAM, rzeczywiście byli agentami US Drug Enforcement Administration. Wiktor nie miał pojęcia, o czym mówili, gdyż był tam po to, by sprzedać samolot.

FBI próbowała wrobić Dimitria w sprzedaż broni i załatwianie fałszywych paszportów dla terrorystów, spędził ponad rok w więzieniu w Bangkoku, walcząc o ekstradycję do Nowego Jorku. Dziś jest wolnym człowiekiem, ponieważ mógł łatwo pokazać, jak nieuczciwy był cały pomysł CIA o komórce terrorystycznej „al-Kaidy,” kupującej mini bomby jądrowe i fałszywe paszporty od Dimitri, czy o FARC dokonującym zakupu rakiet SAM od Wiktora Bouta.

Czy Granit stanie się newsem ujawnionym przez FBI? Raczej nie, gdyż to by dowiodło, że rząd USA kłamał odkąd zaczął twierdzić, że American Airlines Flight 77, duży Boeing 757, przeniknął przez trzy pierścienie Pentagonu przez 4 m otwory i wyparował gdzieś wewnątrz bez śladu, że kiedykolwiek istniał. Nie, o Granicie nie wolno mówić publicznie, tylko w tajemnicy sali sądowej.

FBI i „Departament Sprawiedliwości” zaproponowały Wiktorowi Boutowi kilka możliwości, transakcji jeśli przyzna się do winy w zamian za łagodny wyrok. Dwa razy oferowano mu immunitet i amerykańskie wizy dla siebie i swojej rodziny, jeśli przyzna się do sprzedaży broni kolumbijskiej partii komunistycznej. Odpowiedź Wiktora była i jest: „Nie. Chodźmy przed sąd, a wy albo udowodnicie mi winę, albo wycofacie wszystkie zarzuty przeciwko mnie.” Prawdopodobnie mogłoby udać się posadzenie Wiktora w więzieniu na resztę życia, gdyby nie jego dobry przyjaciel, Dimitri Kalezow.

Jest to prawie niewiarygodne, że Wiktor Bout mógł być dostarczony przez perfidnego znajomego do Bangkoku, i wydany do USA, bo Bangkok jest miejscem gdzie mieszka Dimitri. Dimitri wprawił w zakłopotanie tajską prokuraturę za jej wysiłki w celu wydania go USA.

Kiedy ujawniono, że Victor był w więzieniu w Bangkoku, Dimitri całkiem naturalnie odwiedził swojego starego znajomego, który pochodzi z tej samej małej wioski około 40 km od Moskwy. Przekazał Wiktorowi swoje pozytywne doświadczenia walki o ekstradycję FBI. Dimitri dawał propozycje, z których jedna miała być przedstawiona jako specjalny sprzeciw wobec nielegalnego przetrzymywania Wiktora w więzieniu. Niestety, podczas trzech dni nieobecności Dimitri w Bangkoku, ambasada rosyjska poradziła naiwnej żonie Wiktora, by zrezygnowała z feralnego rosyjskiego prawnika Wiktora, Jana Dasgupta, a Dimitri, który, jak mówili, był na żołdzie FBI i udzielał zdradliwych porad! Biedna Alla uwierzyła zawodowym kłamcom, i wycofała wniosek Wiktora. To spowodowało, że Wiktor przegrał sprawę o nielegalne zatrzymanie i ewentualną ekstradycję.

Teraz Wiktor jest w placówce dla szaleńców na Manhattanie i oczekuje na proces. Dziś rano rozmawiałem z jego obrońcą federalnym, Sabriną Szroff w Nowym Jorku, o bardzo dziwnej prośbie Wiktora, by zatrudnić nowojorskiego adwokata Alberta Y. Dayana. Pani Szroff wydawała się być zdziwiona, dlaczego Wiktor chciał by to on go reprezentował. Poszukiwanie tego człowieka ujawnia niepokojące fakty. Dimitri podejrzewa, że rosyjski konsulat w Nowym Jorku zorganizował tego człowieka by podszedł Wiktora, gdyż on rzekomo zdradził innych Rosjan, którzy mu zaufali.

Rozmawiałem również z Barry Bachrach w Leicester, Massachusetts, którego Wiktorowi polecił reporter Daniel Estulin. Pan Bachrach planuje odwiedzić Wiktora w więzieniu w tym tygodniu i przygotować prawdziwą obronę, w oparciu o rozległą osobistą wiedzę Dimitri o wydarzeniach, które doprowadziły do 11 września 2001 roku.

Więc to stanowi wstępny raport by przygotować VT czytelników do tego, co nadchodzi, choć miało to być tajemnicą. VT jest liderem w kwestii prawdy o 11 września, teraz dzięki zupełnie nowemu autorowi w osobie Dimitri Kalezowa, oraz redaktorowi Gordon Duffowi, który jest wyjątkowy w świecie dziennikarstwa ze względu na zrozumienie głębokiego wpływu, jakie zeznania Dimitri mają i nadal będą mieć na nasze zrozumienie tego, co dokładnie się stało, i tego co się nie stało 11 września 2001 r., daty, która będzie datą hańby, ponieważ wyprodukowała dwie ludobójcze wojny przeciwko niewinnym ludziom i zrąb dyktatury tutaj w USA, nie wspominając o tysiącach osób zamordowanych w tym dniu przez Mike’a Harari i jego kolegów, agentów Mossadu.

Mówimy, że Dimitri oferuje podwójną dawkę rzeczywistości, a mianowicie plan zniszczenia nuklearnego WTC i Sears Tower, w oparciu o traktat z 1976 r. USA / ZSRR o pokojowym wykorzystaniu eksplozji jądrowych, który pozwalał na użycie urządzeń termojądrowych 150 kiloton w demolowaniu budynków. Druga rzeczywistość to osobista wiedza Dimitri na temat roli Mike Harari w wykonaniu tego pokazowego planu. Ale trzecia rzeczywistość to wiedza Dimitri na temat skradzionej rakiety Granit, oraz jej użycia przez Mike Harari przeciwko Pentagonowi, elementu łączącego masakrę w Nowym Jorku i zburzenie trzech budynków WTC, możliwych dzięki tajemniczej publikacji w ‚Jane’s Defence’ dzień wcześniej, pierwszych na świecie zdjęć strasznej rakiety Granit Shipwreck i opisu jej 500 kiloton głowicy termojądrowej. Mike Harari pozwolił USG [US Government – amerykański rząd? – przyp. tłum.] wiedzieć, co nastąpi i kiedy, to on (jako „Dr Haji Mohammed Husseini”) ostrzegał USG, że były dwie identyczne bomby termojądrowe w szybach/kominach w Twin Towers, oraz aby zapobiec wyparowaniu Nowego Jorku, niech lepiej rozwalą budynki natychmiast. Jego blef zakończył się sukcesem, dającym Harari najwspanialszy dzień w jego życiu, jak powiedział swojemu „przyjacielowi,” Dimitri Kalezow kilka godzin później.

Wiktor Bout nie miał nic wspólnego z Granitem i nie miał wiedzy na ten temat, tak jak każdy inny, dopóki nie przeczytał książki Dimitri siedząc w więzieniu w Bangkoku.

Teraz czytelnicy witryny Weterani Dzisiaj (VT) mogą lepiej zrozumieć, dlaczego FBI i „Departament Sprawiedliwości” musieli stworzyć winnego za (jak dotąd) zbrodnię XXI wieku. Kiedy ta straszliwa prawda o Granicie, pokazowym planie nuklearnym i Mike Harari staną się powszechnie znane, rząd USA może zawalić się w podobny sposób jak Budynek 7.

Reklamy

134 responses to “11 września – finał, Gordon Duff

 1. OlO 7 września 2011 o 12:41 pm

  Polacy koczują na ulicach i jedzą szczury
  [monitorpolski: wyciąłem długi tekst, który odwraca uwagę od powyższego artykułu]
  http://zezem2.nowyekran.pl/
  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/polacy-koczuja-na-ulicach-i-jedza-szczury/

  • zeebii 7 września 2011 o 9:05 pm

   @Oio
   Bezdomność polaków w Wielkiej Brytanii i zachodniej europie to poważny problem.
   Ta sprawa leży na sercu nie tylko tobie -ale jak słusznie zauważył Monitor obecnie może odwracać uwagę od tematu posta.
   Stan wyjątkowy. Czytam rano pierwszy artykuł, w Bibule „Godzina policyjna zamiast zapory ogniowej w internecie”. Następnie w Nowym Ekranie „Stan wojenny po 9 października”.
   Wcześniej wszedłem na blog Monitora i wpis jest o podobnej tematyce, to jest stanu wyjątkowego. Moim zdaniem jeśli się ktoś nie przygotuje to niech nie ma pretensji do innych a tylko do siebie.

   Przy okazji na temat inwigilacji:
   „W zeszłym tygodniu do sądu federalnego w Seattle wzniesiony został pozew oskarżający Microsoft o zapisywanie lokalizacji wszystkich użytkowników smartofonów z Windows 7, nawet po zażądaniu wyłączenia tej funkcji. Aplikacja ma transmitować dane o dokładnym położeniu użytkowników za pomocą aktywowanego oprogramowania do aparatu fotograficznego. Zdaniem powodów, Microsoft celowo zaprojektował usługę tak, by ignorowała żądania wyłączenia geolokalizacji” http://www.bibula.com/?p=43123

   • Tomasz 7 września 2011 o 10:50 pm

    Dlaczego nikt nie pisze o Polakach ,ktorzy tu normalnie pracuja? Sam znam tutaj architektow,inzynierow,nauczycieli,budowlancow ,innych malac wlasne firmy, poniewaz panstwo tu nie rzuca klod pod nogi jak w Polsce. Znam takich ,ktorzy dzialaja tu charytatywnie w Oxfam. Skad wiec tyle nienawisci Panie OIO.Twoja wiedza to tylko to co wyczytasz. Chcialem z calego serca przeprosic Monitorze jesli czymkolwiek urazilem pare tygodni temu. Taki accident. Pozdrawiam

    • Tomi 8 września 2011 o 2:21 am

     Żadnych szczurów nie jedzą !!!!

    • OlO 8 września 2011 o 9:59 am

     A masz jakieś info o tym jak Polacy siebie traktują na wzajem i co jest tego wynikiem?
     Wymieniasz tych którym się udało w UK, ale co z resztą? Te wiadomości przecież nie biorą się z kosmosu, no po za niektórymi. Z własnego podwórka wiem że dużo wraca do kraju i to z tak rozwaloną psychiką że nie masz o tym pojęcia. Już na początku tego wieku jak byłem młody starsi którzy tam pracowali wpajali mi jaka jest prawda na zachodzie i co polak polakowi wyczynia. Jedź na zachód ale nigdy nie mieszkaj i nie pracuj z polakiem. Podstawowa prawda o nas samych za granicą. Jak słucha się tych ludzi co wracają do kraju to jest po protu straszne.
     Jak masz jakieś nieokłamane pozytyw to napisz o nich a nie bronisz własnego koryta które udało ci się utrzymać!

     • OlO 8 września 2011 o 11:01 am

      Do pisując prawdę o polakach
      „WSZĘDZIE DOBRZE, TAM GDZIE NAS NIE MA!”

 2. luna 7 września 2011 o 12:57 pm

  Polsko – Izraelska Komisja Podręcznikowa
  Antypolska ofensywa, której nasilenia jesteśmy świadkami, przygotowywana była długo i dokładnie. Objęła ona również oświatę, w tym oczywiście podręczniki historii. W celu doskonalenia ich treści, w imię zbliżenia między narodami i wychowania młodzieży w duchu tolerancji oraz szacunku dla innych kultur i obyczajów, powołano polsko-izraelską komisję podręcznikową.

  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/08/polsko-izraelska-komisja-podrecznikowa.html

  • luna 7 września 2011 o 1:59 pm

   Red. St. Michalkiewicz o restytucji mienia żydowskiego… Ważne http://www.youtube.com/watch?v=JFBTjS_RkxI

 3. n1kt 7 września 2011 o 1:11 pm

  Przestan wypisywac takie bzdury ! Jak by tam byly jakies ladunki nuklearne to by byly przypadki chorob popromiennych. Promieniowanie od tak sobie nie znika a robotnicy ktorzy tam siedzieli i sprzatali nie wytrzymali w by centrum takiego promieniowania nawet tygodnia bez jakich kolwiek objawow uszkodzenia organizmu. Stary glupiec to najwiekszy glupiec….

  • monitorpolski 7 września 2011 o 1:13 pm

   A dlaczego sądzisz na Manhattanie wprowadzono licencję na posiadanie liczników G-M? http://talk.baltimoresun.com/showthread.php?t=133736
   Ci co tam byli umierają jak muchy. Przecież podaję ci linki, że metoda wyburzania nuklearnego jest OFICJALNĄ i jedyną metodą wyburzania wielkich budynków zatwierdzoną w USA. Czy sądzisz, żeby jej nie przebadali i zaakceptowali? Promieniowanie jest w całości pochłaniane przez warstwę ziemi i skały – mówi o tym Khalezov. Nie daj się nabrać na intuicję i nagrania eksplozji nuklearnych, które są zazwyczaj albo bardzo płytkie, albo bardzo silne (kilka megaton), albo napowietrzne.

   • 44 7 września 2011 o 2:55 pm

    monitorposki napisał:

    „Promieniowanie jest w całości pochłaniane przez warstwę ziemi i skały… Po wybuchu sprawdzano teren licznikami G-M, nie było żadnego promieniowania. Ta metoda jest bezpieczna. … A dlaczego sądzisz na Manhattanie wprowadzono licencję na posiadanie liczników G-M?”
    No właśnie – dlaczego?
    I jak to się ma do „Ci co tam byli umierają jak muchy… „.

    Kupy się to wszystko nie trzyma – albo napisz to jeszcze raz na spokojnie.

   • mi461 7 września 2011 o 3:22 pm

    wlasnie pisalam o tym MONITOR ponizej co stwierdzil na CNN Dr Sanjay Gupta
    o zawartosci w pyle po WTC PLUTONU URANU !!!!!! ludzie umieraja na ra a k a

    • monitorpolski 7 września 2011 o 6:14 pm

     Nawet nie dyskutuję, straciłem kolegę, który tam został i pomagał w akcji, ja nie poszedłem na akcję bo miałem kamerę i nie chciałem jej zostawić. Jak się okazuje, może uratowałem życie.

     • rob 8 września 2011 o 5:12 am

      siema Marku, nie wiem czy widziałeś to w całości,, ten film ma już swoje lata, tak czy inaczej polecam w wolnej chwili. Dobra pozycja kinematografii’ która zmusiła mnie do kupna materiału na Bluray aby zobaczyć to jeszcze raz 😉
      ..ps. trole z którymi się tu niestety zamęczasz czasem, powinny też się czasem zastanowić na *uj im to! na dłuższą metę ….oo! wibila 11:11 wiec znikam i pozdrawiam:)

      • latarnik 8 września 2011 o 9:55 am

       Coz film jest przerazajacy i kto wie czy w przyszlosci tak wlasnie to nie bedzie wygladac, no moze poza bezdzietnoscia

     • O Rzesz 8 września 2011 o 10:25 am

      Ogólnie jestem za teorią małego ładunku jądrowego.
      Jest pewne, jak to już przed wczoraj napisałem, że bez użycia ładunków wybuchowych poziomy wieżowców poniżej gruntu nie mogły by się zapaść tak głęboko jak to miało miejsce. Impet spadającej masy budynków rozkładał się w dużej mierze na boki.

      Jeśli były to jakieś małe ładunki nuklearne to dziwi mnie tylko fakt ograniczonej emisji pola elektromagnetycznego. Na filmach widać że niektóre kamery stoją całkiem blisko zapadających się budynków a mimo to nie wyłączają się pod wpływem takiego impulsu.
      Nawet jeśli eksplozje miały miesce w komorach pod budynkami to wiele nieekranowanych urządzeń elektrycznych i elektronicznych powinno w tym rejonie zwyczajnie ulec przepaleniu.
      Tekst „poskręcane stalowe kolumny, które wygięło potężne pole elektromagnetyczne wywołane przez wybuchy” jest czysto laicki i dowodzi pomylenia pojęć.
      Poskręcanie nastąpiło wskutek działania grawitacji (przeciążeń) i wysokiej temperatury
      Gdyby nie stwierdzona obecność uranu można by wyobrazić sobie zniknięcie części konstrukcji czy stopienie granitu również stwierdzoną obecnością specjalnej odmiany termitu.

      Nadal nie rozumiem czemu tylko ja dostrzegam ewidentny dowód na fałszerstwo całego zajścia w postaci nierealności wykonywania połączeń komórkowych z pokładów samolotów.
      To bardzo dziwne że nie ma na świecie, obecnie, ani jednej osoby która chciała by to potwierdzić lub zaprzeczyć temu.
      Biorąc pod uwagę ilość specjalistów którzy „znają się” na wszystkim a o tym milczą, ta jedna „mała” rzecz zaczyna nabierać istotnej wagi.
      Z mojej strony mogę tylko powtórzyć że wypowiedzi specjalistów w latach 2001-2006 były publikowane w TV i w internecie.

      • monitorpolski 8 września 2011 o 12:07 pm

       Budynki się gdzieś zapadły – większość „wyparowała”. Najlepiej to tłumaczy teoria „jamy jądrowej”. Ilość pyłu i resztek, mimo wszystko była za mała na to by pokryła masę budynków. Ograniczona emisja pola – może tylko wzdłuż przewodzących kolumn stalowych? Co do wykręcenia kolumn – grawitacja owszem, ale nie było wysokiej temperatury, co potwierdzają doniesienia strażaków. To jest wymysł komisji, która miała na celu utajnienie prawdy o zamachu, a nie jej ujawnienie. Nic nie było w stanie ogrzać tak kolumn by się powyginały – i do tego w tak regularny sposób.
       Pytasz o te osoby, które by chciały „ujawnić” – oczywiście, że są. Ale media kryminalne tego ci nie przekażą. W internecie znajdziesz sporo doniesień nt. fałszerstwa z telefonami komórkowymi.
       Widać ogrom tego tajnego kryminalnego masońskiego „rządu światowego” i jego niecny cel. Jesteśmy skończeni jeśli nie obudzimy jak największej ilości ludzi.
       Jestem pesymistą, skoro nawet mój krewny, który jest profesorem chemii, uważa, że to zrobili Arabowie…. Nawet nie oglądnął jednego filmu prawdy. Po prostu go to nie interesuje.

       • O Rzesz 8 września 2011 o 12:43 pm

        Sądzę w takim razie że ładunki te mają konstrukcję która efekt impulsu elektromagnetycznego ogranicza do minimum. W przeciwnym razie masa ziemi nie zneutralizowała by składowej magnetycznej która indukuje niebezpieczne napięcia w nieekranowanych urządzeniach.
        Masa chaotycznie ułożonego złomu nie skanalizowała by tego pola jak blachy w transformatorze!.

        Krewni … robimy co możemy. Ja mam podobne doświadczenia.
        Jeśli zasugerowałeś mu temat a on to zignorował to co możesz więcej zrobić?. Mamy, mimo wszystko, wolną wolę. Nawet jeśli jej ramy są coraz ciaśniejsze.
        Wszystkich uratować się nie da.
        Mam tu na myśli nie tylko ratunek fizyczny ale i duchowy.
        Wielu szuka drogi. Inni nawet nie chcą słyszeć o tym że do stracenia jest coś więcej niż tylko ciało.
        Oprócz woli jest też ogólny los nadany przed wejściem w rzeczywistość.
        Dlatego jesteśmy tu i teraz.
        Uszanuj wybór krewnego i postaraj się go nie oceniać. Widać musi jeszcze przepracować poważną lekcję życiową.

        • monitorpolski 8 września 2011 o 1:47 pm

         Co do „chaotycznie ułożonego złomu” – impuls poszedł zanim siatka stała się złomem. Prędkość impulsu elektromagnetycznego = prędkość światła, prędkość fali sejsmicznej w przybliżeniu = prędkości rozchodzenia się dźwięku w ośrodku, a więc ok. 100,000 razu mniejsza.

      • O Rzesz 9 września 2011 o 10:55 am

       „Impuls poszedł zanim siatka stała się złomem” … prawda ale tylko częściowa!.
       Ładunki jądrowe nie mogły być odpalone wcześniej niż przed osiągnięciem przez spadający gruz i złom rejonu gruntu bo wtedy było by widać jak zapada się cały budynek a tego nigdzie nie widać na dostępnych filmach. Trzymajmy się faktów.
       I tak to co do tej pory stwierdzono, a o czym my dyskutujemy, wystarczy by wszystkich prawdziwych organizatorów zamachów skazać na krzesło elektryczne!. Widać że budynki składają się od góry w skutek odpalania „klasycznych” ładunków na kolejnych, newralgicznych poziomach struktury wytrzymałościowej.
       Nawet uwzględniając pozostałe piętra podziemi, impuls EM jeśli był wystarczająco silny powinien coś zepsuć w rejonie użycia bomb.
       Jeśli nie zrobił tego to upieram się że nie w skutek „skanalizowania” a jedynie z powodu jakiego dziś nie znamy.
       Potrzeba opinii specjalisty znającego wyniki badań PEM podziemnych wybuchów jądrowych.
       Pewnie u ruskich znalazł by się taki co chciał by opowiedzieć o tym jak silne pola generują małe ładunki jądrowe.
       Możliwe że rozmowa jest bezprzedmiotowa bo efekt może być słabszy niż to się może zwykłym inżynierom wydawać na podstawie ogólnodostępnej wiedzy.

       • O Rzesz 9 września 2011 o 11:18 am

        Vortex swoim wpisem (vortex 8 Wrzesień 2011 o 9:24 pm) potwierdził moje przypuszczenia co do zaistnienia i charakteru impulsu EM.
        To NAJMOCNIEJSZY, po stwierdzeniu obecności Uranu i Plutonu, dowód na użycie tam ładunków jądrowych.
        Szokująca jest skala manipulacji jakiej się dopuszczono.
        Gdyby nie parę szczegółów które wymknęły im się z rąk i duża liczba świadków trudno było by poznać prawdę.

 4. wojox 7 września 2011 o 1:28 pm

  Jedno tylko im wychodzi. Przez ciągłe powtarzanie kłamstw i tzw „oficjalnej wersji”, ludzie już wierzą bezkrytycznie w te bzdury. A najgorsza staje się obojętność, wielu ludzi juz ma to wszystko w nosie… Co jest, czy co było i co będzie…
  To tylko moje obserwacje tzw motłochu który nas otacza….który patrzy tylko co wypić, co zajarać i gdzie znowu jakiś melanż będzie…

  • Rodriguez7 7 września 2011 o 4:27 pm

   te bo ja też lubie przypalić a patrze co się dzieje na bieżąco. Umiemy rozróżniać mam nadzieję~~

  • O Rzesz 8 września 2011 o 10:42 am

   W tym zgodzę się z tobą całkowicie. Bez obrazy ale ludzie naprawdę zachowują się jak stado baranów. Zaczynają beczeć i uciekać dopiero gdy wilki zaatakują stado. Przed i po ataku są zainteresowani jedynie skubaniem trawy (codziennością, gromadzeniem majątku, rozmnażaniem itd. itp.). Dlatego istnieją takie instytucje jak wojsko czy policja oraz służby specjalne (psy obronne).
   To one powinny strzec stada które ich karmi by ono mogło spokojnie żerować.
   Obecna sytuacja na świecie jest jednak całkowitym odwróceniem tej idei. Duża część stada psów obronnych obróciła się przeciw owcom (w sensie ogólnoświatowym) a te w większości nie mogą w to uwierzyć.
   Nie ma się czemu dziwić zważywszy na naturę owiec. 🙂

 5. Lamacz Matryc 7 września 2011 o 1:56 pm

  Bedzie kiedys z tego bardzo ciekawy film historyczno-sensacyjny.Bedziemy na tych wydarzeniach uczyc sie do czego prowadzi zycie i dazenie do zaspokajania ciala z rownoczesnym odejsciem od duchowosci i moralnych zasad utrzymujacych cywilizacje przy zyciu.Zanik duchowosci i moralnosci zawsze prowadzi cywilizacje do upadku,ale tak jak wegiel poddany temperaturze i cisnieniu zmienia sie w diament tak samo stanie sie z wszystkimi ktorzy wytrwaja ten ucisk.

 6. Stanisław 7 września 2011 o 2:12 pm

  Ciekawy materiał dający dużo do myślenia, dziękuję i już rozsyłam linki do znajomych.
  Za kilka dni będziemy mieli okazję się przekonać czy „starsi i mądrzejsi” przyszykowali nam kolejną „niespodziankę” i jeżeli tak to co może z niej wyniknąć.
  W ostatnich dniach dość dużo rozmawiam z ludźmi o nadchodzących wyborach, przeraża mnie ich bezgraniczne poparcie dla PO i SLD , tak się zastanawiam czy oni zgłupieli czy ja ze swoimi przemyśleniami ? Jak można nie widzieć zła jakie się dzieje a rozwalanie resztki dorobku naszych ojców i dziadków nazywać zbawiennym krokiem dla narodu – jakiego ? bo chyba nie Polskiego !

  • TZ 7 września 2011 o 10:20 pm

   „tak się zastanawiam czy oni zgłupieli czy ja ze swoimi przemyśleniami ?”

   Ja się nie zastanawiam, ja wiem…

  • Konarski 7 września 2011 o 10:32 pm

   Za wszelką cenę chcą mieć VAT z 23 na 25% a w następnym roku podatek katastralny 1-2% wartości nieruchomości rocznie – uzgodnili po cichu z Brukselą, że kataster od nieruchomości ma wejść w życie najpóźniej 1 stycznia 2014.
   W mediach milczą z wiadomych względów – przed wyborami nie chcą sobie robić negatywnej agitacji. Ale potem dadzą POpalić. Sam VAT na 25 % (podniesiony o 2%) spowoduje drastyczne POdwyżki wszystkiego. Dojdzie katastralny – spadną ceny nieruchomości, masowe samobójstwa kredyciarzy hipotecznych i nie tylko… ok. 3 miliony ludzi (przez 2-3 lata obowiązywania katastru) pójdzie na bruk – pod most, tylko się wszyscy nie zmieszczą pod mostami w Polsce.
   Jeśli wygra PO to tak będzie.

  • O Rzesz 8 września 2011 o 12:47 pm

   Niestety zgłupieli. Za michę i srebrniki oddali swoją wolność w szpony bestii. Ślepota mentalna i duchowa.

 7. monitorpolski 7 września 2011 o 2:12 pm

  Tu jest przykład podziemnej eksplozji, którą wykorzystano do ugaszenia płomienia ze złóż roponośnych: http://www.youtube.com/watch?v=CpPNQoTlacU
  Po wybuchu sprawdzano teren licznikami G-M, nie było żadnego promieniowania. Ta metoda jest bezpieczna.

 8. Versus3 7 września 2011 o 2:46 pm

  A co sie stało z poprzednimi komentarzami z dzisiaj?

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:17 pm

   ??? Nie rozumiem. Zobacz w poprzednim wpisie.

 9. luna 7 września 2011 o 2:47 pm

  Chciałam tylko przypomnieć, że :
  A) Są setki jednoznacznych dowodów, że przed atakami 9/11 (czyli 11 września 2001 r.) na trzy wieżowce w NY oraz na Pentagon, przez parę dni wojska lądowe, lotnictwo i służby specjalne (FBI oraz CIA – i inne) prowadziły „manewry” symulujące ataki terrorystyczne, również z udziałem porwanych samolotów pasażerskich. Wielu oficerów, kontrolerów lotów i wysoko postawionych policjantów uznało doniesienia o porwaniu paru samolotów za część tych manewrów. Można o tym przeczytać i ocenić dowody w wielu poważnych publikacjach amerykańskich, a po polsku np. w książce Sławomira Kozaka „Operacja dwie wieże” (Oficyna Aurora) .
  B) Przed atakami na metro w Londynie (7/7, czyli 7 lipca 2005) w Wielkiej Brytanii, a szczególnie w Londynie, przeprowadzoano ćwiczenia z udziałem policji i wojska w dziedzinie „opanowywania paniki po wybuchach w metrze”.
  W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.
  C) zamach w Madrycie 11 marca 2004 roku też był poprzedzony „ćwiczeniami anty-terrorystycznymi”.
  D) W Rosji, krwawe ataki w metro w Moskwie (6 lutego 2004) były poprzedzone „ćwiczeniami” służb.
  Wszystkie poniższe ataki miały miejsce we wrześniu 1999 r. Zamach w Bujnaksku, w Moskwie Pieczatnikach, w Moskwie przy ulicy
  Kaszyrskoje Szosse, w Wołgodońsku są jednoznacznie wiązane ze „służbami” – FSB.
  Nieudany zamach w Riazaniu: milicja dokonała ewakuacji mieszkańców i przeprowadzono badanie substancji, która znajdowała się w workach. Stwierdzono obecność materiału wybuchowego. FSB (z Moskwy) stwierdziła, że były to ćwiczenia. A znaleziony materiał wybuchowy ( heksogen?) zamienił się w centralnych laboratoriach FSB w cukier.
  E) Dwa dni przed zamachem w Oslo i na wyspie Utøya stolica Norwegii była miejscem „ćwiczeń anty-terrorystycznych” , por. Ćwiczenia antyterrorystyczne w Oslo na 2 dni przed zamachem . Policja i „służby” brały w nich udział. Są dostępne dokumenty i filmy. Na wyspie Utøya, mimo pojawiania się w czasie tego zlotu premiera, ministrów i tp. – nie było żadnego policjanta. Ewidentny drugi morderca (wg. świadków) jest w mediach przemilczany. W niedzielę w TVN usłyszałem zeznanie rannego mówiącego po polsku, że nad wyspą po pół godzinie pojawił się helikopter policyjny, ale.. nic nie robił. Morderca (-y?) zabijał jeszcze przez godzinę. Pozatem… dziennikarz orzekł, że „jest przekonany, iż był to prawicowy ekstremista”.

  Jeżeli nie na temat, to przepraszam…..

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:28 pm

   Na temat, na temat, oczywiście. To są operacje fałszywej flagi, w ten sposób dranie się zabezpieczają przed wpadką + mają wymówkę do np. zawieszenia działalności służb – tak było w przypadku NORAD-u. Pamiętajmy, że każde manewry to potencjalny atak terrorystyczny. Oni nawet nie informują już o „ćwiczeniach”.

 10. ciociababcia 7 września 2011 o 2:52 pm

  Pozwolę sobie dodać link o Viktorze Bucie. Bardzo ciekawa postać.

  http://nczas.home.pl/publicystyka/wiktor-but-rosyjskie-sluzby-specjalne-a-handel-bronia/

  • monitorpolski 7 września 2011 o 11:09 pm

   Niszczenie medialne idzie równolegle z fizycznym. Warto przytoczyć polskie przykłady J. i L. Kaczyńskich czy Andrzeja Leppera, z którego zrobiono potwora, a jak to nie działało to się go powiesiło. O człowieku można dopiero mówić gdy się go zna (i to też nie zawsze) albo sądzić po czynach, które są nam znane.

 11. Jony 7 września 2011 o 2:53 pm

  „Mord w dziwnych okolicznościach” – oto „zakazany” spot

  TVP, TVN i Polsat nie mają powodów, by odmawiać dziennikowi „Gazeta Polska Codziennie” emisji jego spotów reklamowych – uważa Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Stacje tłumaczą, że jeden spot narusza Kodeks Wyborczy i etykę reklamy, drugi dopuszczają warunkowo. Zdaniem ekspertów z Fundacji, odmowa telewizji budzi „poważne zastrzeżenia w kontekście standardów wynikających z Europejskiej Konwencji Praw Człowieka”. Rzecznik rząd Paweł Graś określi spot jako „plugawy”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mord-w-dziwnych-okolicznosciach-oto-zakazany-spot,wid,13761567,wiadomosc.html

  • artur_sz13 7 września 2011 o 5:01 pm

   No i który moment jest taki straszny że jej nie chcą puszczać? Pewnie twarz tego kolesia z dredami:D

   • TZ 7 września 2011 o 10:19 pm

    Nikt nigdzie nie pisał, że jest „straszna”. Pisano, że jest sprzeczna z prawem, bo zawiera elementy agitacji wyborczej, w związku z czym powinna być sponsorowana i podpisana przez stosowny komitet wyborczy. Naprawdę tak trudno to pojąć? Mam nadzieję, że Sakiewicz pójdzie z tym do sądu, bo w sądzie na pewno dostanie po d***e.

  • rob 8 września 2011 o 6:39 am

   Jony” bo się zapracujesz…. wyluzuj i zapodaj coś z Dodą albo Justinem biberem,, i najlepiej idź z tym na f’book

   • pola 8 września 2011 o 7:49 am

    rob a tobie co przeszkadza jak chcesz wiadomości o Dodzie to wskakuj na pudelka.

  • O Rzesz 8 września 2011 o 12:21 pm

   Dziś widziałem podobny spot w TV (występują ci sami ludzie) gdzie opisano potencjalne zastosowanie przeciw tłumowi głośników zamontowanych w Warszawie. Ponoć osiągają 130 dB. Ja doświadczyłem najwięcej 116,5 dB (mierzone czujnikiem). Na koncertach, pod głośnikami bywa ok 120 db.
   To musi boleć (skala jest logarytmiczna)!.
   http://niezalezna.pl/12857-glosniki-antyfaszystowskie

 12. mi461 7 września 2011 o 3:19 pm

  Dzisiaj w CNN – Dr. Sanjay Gupta
  stwierdzil ze ludzie pracujacy na terenie WTC choruja na RAKA poniewaz w pyle po zniszczeniu wiez znajdowaly sie duze ilosci UWAGA !!!! – U R A N U i PLUTONU i innych pierwiastkow !!
  Maja zajac sie tym dopiero w 2012 roku.
  PYTAM jak to sie stalo ze bo „rozpadzie” WTC jest w powietrzu taki rakotworczy skladnik jak po bombie atamowej???
  NIC dodac nic ujac, odpowiedz nasuwa sie sama.
  MONITOR ktos moze mowic o teoriach spiskowych dezinformacjach , oni dobrze wiedza co jest grane, tylko temat jest chwilowo odciagany od publicznej wiadomosci.
  pozdrawiam

 13. Versus3 7 września 2011 o 3:29 pm

  Zaintrygował mnie ten artykuł o nuklearnym wyburzaniu wieżowców. Tutaj ciekawa strona (po ang.) z bardzo dobrym wyjasnieniem i filmikami (najciekawszy jest ten na ktorym widac wstrząs od podziemnej explozji): http://www.nuclear-demolition.com/911-wtc-nuclear-demolition-ground-shaking-video.html
  Ciekawi mnie dlaczego NIE widać śladu na fasadzie budynku, że coś się dzieje. Skoro według autora, od podziemnej eksplozji cały budynek zamienia się w pył, to powinno to być widoczne na fasadzie w postaci fali – od fundamentów w górę. A tu nic. Czy ktoś może znalazł gdzieś wyjaśnienie/opis?

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:21 pm

   Khalezov to tłumaczy w ten sposób, że energia się przenosi prze mikrodrgania, struktura pozostaje, tylko że ta forma jest w postaci pyłu – przy najlżejszej przyłożonej sile zamienia się w pył. Ponieważ siła ciążenia działa równocześnie na wszystkie cząstki to rozpad struktury widać dopiero jak spada na ziemię – stąd takie duże ilości pyłu.
   Można byłoby obliczyć energię potrzebną do wytworzenia takiej dużej ilości pyłu (w skład którego wchodził zarówno beton jak i stal!), na pewno energia potencjalna z grawitacji zgromadzona w budynku by nie wystarczyła do zamiany go w pył.

   • Versus3 7 września 2011 o 10:53 pm

    Wyobraźmy sobie, że jest tak jak mówisz, czyli 1) wybucha bomba, fala rozchodzi się kuliście (a raczej eliptycznie, jak to wyjasniono w podanym przeze mnie linku) od fundamentów w górę, 2) siła ciążenia działa równocześnie na wszystkie cząstki. ==> Czyli jednak te czastki „niżej” zaczynają spadać w momencie gdy fala uderzeniowa dopiero dochodzi do górnych partii budynku. To znaczy, że obserwator powinien zauważyć jakąs zmianę na fasadzie budynku, np. że ściana optycznie się rozciąga (bo na dole cząsteczki już spadają a na górze dopiero się zamieniają w pył). Może jest tu jakiś fizyk, który by to przeliczył i sprawdził czy to mogło tak być? Na filmiku (link podany przeze mnie) widać wyraźnie kiedy nastąpiła podziemna eksplozja (obraz lekko drży). Około 10 sekund później wieża zaczyna się zawalać. 10 sekund to kawał czasu!

    • monitorpolski 7 września 2011 o 11:13 pm

     Sądzę, że wideo ma zbyt małą rozdzielczość. Ale szybkość zapadania się (swobodny spadek) by to raczej potwierdzały. Nawet teza, że były wysadzone termitem nie tłumaczy swobodnego spadku – w przypadku kontrolowanych implozji, zawsze jest jakieś opóźnienie. Tu go nie było w ogóle!
     Poza tym fala sejsmiczna rozchodzi się chyba z prędkością dźwięku w danym ośrodku – w przypadku stali będzie to kilka razy szybciej niż w powietrzu? Nie wiem jak w betonie, ale stal jest tu kluczowa. Było to tak szybko, że aż niezauważalnie dla oka.

     • Versus3 8 września 2011 o 11:11 am

      Jeszcze jedna sprawa: zgodnie z wyjasnieniem Khalezova bomba pod ziemią spowodowała wyparowanie gruntu w promieniu ok 50 metrów oraz „obrócenie w pył” budynku aż do 2/3 wysokości. Czyli nie ma piwnic, dolnych pieter, a ta reszta rumowiska to gorna cześć wieży, która spadając rozbiła się na kawałeczki. Ale popatrzmy tutaj: zdjecie nr 80(a)
      http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam6.html#WTC4pics
      w centrum zdjecia widzimy kawalki scian z charakterystycznymi wysokimi łukami – to podobno resztka lobby, czyli dolnego(!) holu. Ogólnie stwierdzono resztki ścian od parteru do ok. 20 pietra, bo jako dolne musiały mieć o wiele solidniejszą konstrukcję niż górne. Niestety, nie udało mi sie znalezc czy takie same łuki jak w tym lobby były tez na innych pietrach? Może pod tarasem widokowym?
      Druga rzecz:
      http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam4.html
      Zdjecie nr 213: ratownicy w PODZIEMIACH WTC, tam gdzie było centrum handlowe, parkingi itp. Juz po zawaleniu wież, szukają ludzi, ktorzy się tamtędy ewakuowali. Autorzy strony zwracają uwagę, że przejscia podziemne nie są zawalone, można przejśc bez schylania się, a przecież z góry zostały zasypane całymi wieżami WTC, a tu nawet sufit się nie ugiął?
      Natomiast według Khalezova tych przejsc w ogole nie powinno być tylko metry pyłu, bo przez bombę miało wyparować wszystko pod ziemią aż do poziomu gruntu.
      Nie twierdzę że Khalezov się myli, ale że trzeba dopracować szczegóły, a zwłaszcza połączyć z wynikami innych.
      Tu na przykład, zdjecie czwarte od góry:
      http://www.rense.com/general75/melt2.htm
      z analizy zniszczeń samochodów wokół WTC wynika, że faktycznie nastąpił jakiś wybuch, może nuklearny, a może jakaś nowa broń, ale taka która TEŻ wywołuje potężny impuls elektromagnetyczny. Tyle że ten wybuch był NAD ziemią, jak wskazują narysowane wektory na zdjęciu (na nieduzej wysokosci, czyli wysokośc na której wbiły się samoloty tez odpada. To musiało być coś na poziomie kilku pięter).
      Sprawa bardzo ciekawa, może jeszcze coś znajde 🙂

      • Versus3 8 września 2011 o 11:32 am

       No proszę:
       http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam3.html#fuming
       zdjęcie nr 36 i 37 – czarno na białym widać jak kawałki WTC rozpadają się w pył!
       Teraz tylko pytanie – JAK?

      • monitorpolski 8 września 2011 o 11:59 am

       Pierwszy konkretny argument – chyba Khalezov o tym mówił, że ładunek nie był podłożony centralnie, dlatego ocalał się mały fragment. Natomiast sproszkowana została część innego budynku. Nie mam w tej chwili czasu szukać, ale są zdjęcia, które to dokładnie pokazują – jak rozeszła się fala sejsmiczna. Inne fakty, jak sam wspominasz, świadczą o tym, że doszło do dużego wybuchu. Być może nie dopracowano dokładnie metody, zadziałała nie wszędzie tak samo dobrze. Ilość pyłu jednak wskazuje, że większość budynku została sproszkowana. Poza tym – co się stało z ruinami? Z tych zdjęć wynika, że „wyparowały”! Tylko 7 pięter ruin, co z resztą?! Khalezov wyjaśnia – zapadły się w potężną jamę powstałą na skutek wybuchu.
       Co do impulsu – może stalowe kolumny jako przewodniki same spowodowały powstanie strumienia megnetycznego, który wygiął je na tak wysokich piętrach?
       Oczywiście, poza teorią Khalezova w grę wchodzi użycie nieznanych nam broni. Ponieważ jednak nie mamy o nich pojęcia, szukajmy rozwiązania wśród tych, które są nam wiadome.

       • Versus3 8 września 2011 o 12:29 pm

        No własnie okazuje się, że nie było „potężnej jamy powstałej wyniku wybuchu” ponieważ po podziemiach chodzili strażacy i szukali ludzi po zawaleniu wież. (Link do zdjęc podany wyżej). Wieże rozpadły się w pył i rozpłyneły w powietrzu:
        http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam3.html#fuming
        Czyli bomba nie mogła być w podziemiu. Musiało być coś w budynku.

 14. Jony 7 września 2011 o 3:45 pm

  „Ludzie Tuska próbowali mnie przekupić i grozili żonie”

  Wysoko postawiony urzędnik z otoczenia premiera Tuska proponował mi stanowisko prezesa urzędu centralnego. Próbowano mnie przekupić, przyciągnąć marchewką. Kiedy nie udało się mnie przekonać, zastraszano moją żonę – powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Rybiński, były wiceprezes NBP.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ludzie-Tuska-probowali-mnie-przekupic-i-grozili-zonie,wid,13760451,wiadomosc.html?ticaid=1cfb3&_ticrsn=3

  • wojox 7 września 2011 o 8:03 pm

   Krzysztof Rybiński to jedyny człek, wg. mnie który myślał że wszystko rządzi się normalnymi prawami. Śledze gościa (jego wypowiedzi), od 2008 roku. Wszystko co mówił o finansach się sprawdziło. Teraz zrozumiał chyba że mafia jest w samym centrum lisiej nory…

 15. iHe 7 września 2011 o 4:28 pm

  Właśnie oglądałem History o 911.Ale PRowski gniot.Skupiają się na nadziejach,emocjach,społecznościach,wspomnieniach – syfax rodem z neogoebelsowa.
  Ani słowa prawdy.Emocje prostych ludzi..
  Może się poświęcę i pooglądam tą papkę w niedziele bo ta porcja już się skończyła.
  http://demotywatory.pl/149666/WTC
  Trzeba by zaktualizować..
  http://demotywatory.pl/1121052/Nowe-WTC
  http://demotywatory.pl/3025705/Wszyscy-na-niego-pluli-za-zburzenie-WTC

  Z pewną obawą wklejam ten kabaret,obawiałem się trochę,że posądzicie mnie o rusofobie na równi z Kaczyńskim czy Sikorskim ,ale zważywszy,że w 2ce taki skecz o USA(Yes my son ,yy da mOj syn) nie pojawiłby się(w końcu pluralizm w merdiach to przeszłość) ,a z drugiej strony Rosja współpracuje z NWO ,pozbywam się tych wątpliwości.
  Podstawa to nie popaść w skrajności i pragmatycznie podejść do tematu braku jakichkolwiek większych nieprzyjaciół NWO, aż do 1 redukcji www3.Jedyna nasza nadzieja w przebudzeniu żadnym tam jaśminem w Jewropie.
  Pomoc od Stalina dla Hitlera trwała aż do samego końca.Nie widzę powodu,żeby w naszych czasach miało być inaczej..
  Okazuje się ,że każda epoka mam swoich zbrodniarzy tylko,że sponsorzy zbrodniarzy wyciągnęli wnioski i zmodyfikowali metody na bardziej zakamuflowane.Więcej pudru i kłamstwa w majestacie prawa,mniej krwi w wiadomościach,więcej w meerdiach i cooltósże (To po Wietnamie dopiero do nich dotarło) http://www.youtube.com/watch?v=bGNoEvItS1 rząd tuska.mpg

  • Jony 7 września 2011 o 5:04 pm

   http://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU&feature=related

   • rebeliant 7 września 2011 o 5:29 pm

    Jak PiS dojdzie do władzy jest super. Tak to właśnie wygląda.

    • iHe 7 września 2011 o 7:57 pm

     A może jednak będzie wyglądało to tak:
     http://hansklos.blogspot.com/2011/09/e-lenin-uderzy-w-szwajcarie.html

     „Można straszyć Talibami, rakietami balistycznymi z Iranu, Rosją, opozycją, która nie rządzi w Polsce od 4 lat oraz kometą Elenin. Medialna manipulacja na dużą skalę. Teraz zdaje się mamy nową rozrywkę – kolejkę górską w Szwajcarii połączoną z uderzeniem w samo centrum SNB komety Elenina, albo nawet samego Lenina.-) Dzienne jazdy w górę i w dół franka szwajcarskiego po 8% i histeryczne krzyki tych, co siedzą w tej kolejce na forexie, albo są szczęśliwymi posiadaczami kredytów we frankach w Polsce.-)”

     „Decyzja SNB to efekt całkowitej desperacji, a być może desperacji połączonej z głęboką wiedzą o niespodziankach, jakie światu szykują Niemcy. Teraz dzięki asom z SNB pojawia się doskonałe narzędzie do krótkoterminowej spekulacji i prawie pewność, że za rok, półtora LIBOR dla franka wzrośnie do 5-6%. Dzisiejsza radość posiadaczy kredytów we frankach może być okupiona ogromnym płaczem w niedalekiej przyszłości, może z lekka osłodzoną wzrostem cen fizycznego srebra i złota, o ile ktoś z nich posiada jeszcze rodzinne srebra.-) ”

     „Teraz zdaje się iż lekko uchyla się szczelina, poprzez którą co niektórzy mogą od franków uciec. Słodkich bułeczek jednak dla wszystkich nie starczy i tak.-)”

     „Mała Szwajcaria wydobyła właśnie ze swoich przepastnych sejfów magiczną broń HAARP i rozpoczęła atak na spekulantów. Tymczasem wydaje się iż problemem jest zbyt mała sadzawka, jaka jest Szwajcaria, a w której chciałoby schronić się wielu wielorybów.-) Podejrzewam, że nawet łącznie magiczna moc HAARP i uderzenie komety Elenin nie zamieni małej Szwajcarii w ocean, a co najwyżej zmiecie ją z powierzchni ziemi.-) ”

     http://www.tvn24.pl/12690,1715708,0,1,gorace-powitanie-pawlaka-dostal-brudna-flage,wiadomosc.html

     http://forsal.pl/artykuly/545088,wysmienite_wiadomosci_dla_kredytobiorcow_kurs_franka_moze_spadac_w_dlugim_terminie.html

     http://forsal.pl/artykuly/545063,bank_szwajcarii_gra_va_banque_opinie_analitykow_o_sztywnym_kursie_franka.html

     http://forsal.pl/artykuly/539630,banki_porzucaja_franka_szwajcarska_waluta_zniknie_z_polskiego_rynku.html

     http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-pawlak-zagranie-szwajcarow-bylo-bardzo-sprytne,nId,358171

     Kredyt w szwajcarskiej walucie spłaca obecnie około 700 tys. polskich gospodarstw domowych.

     „Sprytne zagranie Szwajcarów – tak decyzję banku centralnego Szwajcarii skomentował wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.
     Szwajcarzy postanowili za wszelką cenę bronić franka przed nadmiernym wzmocnieniem. To sprytne zagranie jest jednocześnie prezentem dla 700 tys. polskich kredytobiorców – ocenił wicepremier Pawlak”

     A nasz dzielny rząd jedzie na tym wózku .Pawlak się tym dzisiaj tak chwalił jakby co najmniej sam podjął decyzje SNB.Nasz miszcz na opcjach z kopexu.I negocjator umów gazowych z Rosją..

     • monitorpolski 7 września 2011 o 9:30 pm

      A nie jest to próba wprowadzenia Euro do Szwajcarii?

      • iHe 8 września 2011 o 3:12 am

       Ja bym bardziej obstawiał te zjadające się rybki/waluty z kart illuminati.To może być dobra strategia na rozwalenie Szwajcarii a przecież o to chodzi,żeby docelowo padło wszystko..
       http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/bank-merger

       $ został wykorzystany do rozwałki € ,które zanim umrze ,pewnie zostanie wykorzystane do rozwalenia franka ..
       Demoludy „same” implodują,zachód zachowa pozory,że im nie pomógł upaść udając ,że ratują sami siebie.
       Nawet frank jest z nami

       Nie zapominajmy,że SUI ma całkiem zdrową demokracje bezpośrednią i sporo broni.Może fartuszkowa mafia ma dosyć ich niepodległości mimo,że tam bardzo często mieszka.
       W końcu w planie jest całkowita zwała.Kostki domina już się wywracają od małych do coraz większych.
       Sabotaż idzie z każdej strony więc wątpliwości pozostaje coraz mniej.

       Może SUI i RFN mają jakiś chytry plan przywrócenia marki kto wie..
       Ale jeśli to zrobią to pewnie powinni zacząć unikać samolotów,wyłączyć elektrownie i otoczyć zaostrzoną kontrolą infrastrukturę i uważać na epidemie..
       Tylko,że oni tam pewnie mają od groma jeszcze gorszych śpiochów NWO niż my w Polin ,więc
       SUI będzie pewnie cmentarzyskiem części nie koshernych wielorybów finansowych.
       http://video-demotywatory.home.pl/demot-178

       Skoro znamy tą strategie ,może jest szansa pare domin zwinąć z tego łańcuszka śmierci..
       Jednak nasz białoflagowicz pieszczotliwie zwany „Ma tole”nic nie zrobi bez Putina i Merkel,ciekawe co ich może zmusić do wyjścia z ordung nach die neue Welt.

       Obawiam się ,że wszystko zgodnie z planem..
       Skoro Jewropa ma być Stanami Zjednoczonymi Jewropy to trzeba ją podobnie zdziadować jak stany.
       A potem już można protokołować dalej.

       • iHe 8 września 2011 o 1:10 pm

        „Jako żywo jest więc praktyczne usztywnienie płynnego kursu (peg), przypominające rozpaczliwe działania Bank of England w obronie funta (co prawda w drugą stronę). Teraz są tylko dwa pytania. Jak długo ta interwencja będzie efektywna oraz kiedy znajdzie się następny Soros, bo że determinacja w obronie sztywnego kursu to podręcznikowe zaproszenie do tańca, to oczywiste. Pozostaje tylko kwestia, czy będzie przyzwolenie na przewrócenie Hildebranda. Skoro można było obalić funta, to tym bardziej dziś franka (co prawda w drugą stronę, ale zawsze). Pewny, czysty zysk, po drugiej stronie nieograniczone zasoby kasiory do wyczesania :-)”

        Moja praktyczna reguła w tym kryzysie wskazuje na skuteczność malejącą w postępie geometrycznym, co oznacza, że trwałość każdej kolejnej interwencji maleje o połowę. Skoro poprzednia wytrzymała miesiąc, to obecna potrzebuje zaledwie dwa tygodnie, aby zwiędnąć. Łatwy przy tym zarobek. Oczywiście Hildebrand, jak każdy pokerzysta w tej sytuacji, podwoi wówczas stawkę (i potencjalny zysk). Ile potrzeba, żeby go przewrócić? Kilka miliardów, pomnożone przez kilkaset lewarowania, na około miesiąc. Będzie zapewne wesoło, bo ta licytacja już jest krainie groteski, a może być tylko śmieszniej. Kto by pomyślał, że całkiem niedawno frank był ostoją stabilności… Wstajesz rano, a tu +/- 8,5%. Tego to nawet w czasie naszej hiperinflacji nie było, ale przecież nie mieliśmy wtedy też „wolnego” rynku. ”

        http://zezorro.blogspot.com/2011/09/hildebrand-atakuje.html

    • wojox 7 września 2011 o 8:05 pm

     Wszystko jest kierowane nad nimi. Czy biali czy czarni, zawsze rządzą czerwoni…

 16. PokójWam 7 września 2011 o 4:37 pm

  Przykład demoralizacji społeczeństwa oraz jaskrawej manipulacji przez propagandowe media, nawet te w internecie
  http://www.sfora.pl/Wyzywaj-mnie-Tak-dzis-wyglada-seks-a35679

  W jednym z komentarzy jest to wytłumaczone:
  chcą ludziom wpoić glupoty żeby tak na serio robili wszystko idzie w takim kierunku żeby ludzi pozbawiać stopniowo uczuć

  Oni chcą żebyśmy byli jak zwierzęta, bez uczuć…
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/134-czym-jest-system.html
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/135-co-z-ta-libia.html
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/06/ministerstwo-lacznosci-stworzy-%E2%80%9Eantyekstremistyczna%E2%80%9D-wyszukiwarke/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/06/przemowienie-moussa-ibrahima-z-5-wrzesnia-rzecznik-libijskiego-rzadu/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/07/wolny-trypolis-%E2%80%93-tylko-nie-mow-o-zwlokach/

 17. Ado 7 września 2011 o 4:48 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/07/wtc-kontrargumenty-150kt-nukes-demolished-wtc-debunking-of-dimitri-khalezovs-ridiculous-claims/
  obalenie teori Dimitri.
  Nie wyjaśnia bo jest kompletną głupotą,chyba że prawa fizyki nie istnieją,podałem link kompletnie i rzetelnie obalający teze z bombą atomową,ja stawiam na ładunki wybuchweprzy fundamentach i na piętrach tak jak robione jest to podczas kontrolowanych wyburzeń,kolumny są ścinane,oglądałem pare programów z kontrolowanym wyburzaniem,i od razu skojarzyło mi się WTC,potem w necie odpaliłem w 2 kartach 2 filmiki,jak WTC się wali i jak budynek przy kontrolowanej eksplozji,identyko,byłem w szoku że ludzie tego nie widzą!,w innym filmiku o WTC kiedy wieża się zawala pare pięter niżej widać jak na każdym piętrze po kolei coś wybucha ( widać jak z okien wylatuje dym jakby coś wewnątrz wybuchło),w dodatku są relacje świadków którzy mówią o 4 bodajże wybuchach na dole,takie coś się słyszy również w kontrolowanym wyburzaniu,dziwi mnie to że nikt nie zareagował,wszystko podane jak na tacy,i nic! ludzie dalej mają oczy zaklejone,i jest to bardzo przykre,niemożliwe że przy uderzeniu samolotu taka potężna konstrukcja się zawaliła,kiedyś samolot wbił się w Empire State Building,samolot i wieża były jakby wielkością proporcjonalne do WTC,a jednak budynek się nie zawalił i stoi dalej,drugie to rzekomi oskarżeniu terroryści nie potrafili latać,w dodatku tak manewrować maszyną,wypowiadał się instruktor lotu który uczył latać awionetką jednego z podejrzanych,i twierdził że ledwo sobie radził a co dopiero takim gigantem.Wszystko śmierdzi na kilometr a nadal się wierzy że terrorsyci stoją za zamachem,mam nadzieje że prawda kiedyś wyjdzie na jaw,co prawda wyszła,ale nie na sklae taką by ludzie zaczeli osobiście i grupowo pytać w twarz politykó o te zdarzenie,o tą tragedie.Pzdr.

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:29 pm

   Nie masz co „stawiać” ponieważ nie ma innego wytłumaczenia na to co się stało, to po pierwsze, a po drugie – W PLANACH PRZEWIDZIANO TĘ METODĘ, więc po co im było kombinować jakimiś ładunkami?!
   Tak się walczy z Khalezovem, gdyż udowadnia on, że wysadzenie budynków nastąpiło zgodnie z planem konstrukcyjnym, a to jest cios dla rządu USA. Nikt nie zwróci bowiem uwagi, że Khalezov jednocześnie usprawiedliwia rząd, że nie miał wyjścia, gdyż w budynkach były bomby termonuklearne z Kurska o mocy 0,5 Megatony, a te rozwaliłyby cały dolny Manhattan. Facet nawet nie wspomina o tym, że sposób demolki za pomocą ładunków nuklearnych był w planach budynku i zatwierdził go gubernator NY. A Khalezov o tym wyraźnie mówi. Tak więc, gość jest dezinformatorem skoro omija tak kluczowy fakt.
   Żadne ładuneczki nie wytłumaczą morza ognia pod WTC, stopienia się skały, poskręcania kolumn itd., a także struktury uszkodzeń, o których mówi Khalezov – posłuchaj go dokładnie. ładuneczki były podłożone wyżej, gdzie fala sejsmiczna nie była w stanie zamienić budowli w pył. Zauważ, z którego piętra leje się stopiona stal.

   • Ado 7 września 2011 o 8:45 pm

    Tyle że użycie takiej bomby pociąga za sobą konsekwencje,poczytaj sobie,są obliczenia,żeby taka bomba wynuchłą i nic się nie stało na zwe potrzeba by innych praw fizyki,zresztą mamy świadków zdarzenia słyszących 4 huki,jakby atomówka wbychłą wstrząs byłby wyczuwalny.

    • Ado 7 września 2011 o 8:46 pm

     W dodatku obejrz sobie programy o kontrolowanym wyburzaniu,szczególnie o metodach i ładunkach.

    • monitorpolski 7 września 2011 o 9:33 pm

     Jeszcze raz: metoda ładunków jądrowych pod budynkami takimi jak WTC jest JEDYNĄ metodą ich wyburzenia, nie masz co dawać argumentów. Było to opatentowane i zatwierdzone w przypadku WTC przez Nelsona Rockefellera. Po co drążyć? Plany demolki były jasne – 3 atomówki 150kT na głębokości 77m. A drgania były, owszem – mnie nawet obudziły w mieszkaniu na Williamsburgu na Brooklynie, ok. 3-4 km od WTC. Zobacz na wskazania sejsmografów.

     • Ado 7 września 2011 o 10:05 pm

      Sejsmografy widziałem w artykule o ładunkach,wykres zgadzał się z 4 wybuchami jakie świadkowie słyszeli,zresztą owe 150kt spowodowałoby pęknięcia jak nie zawalenia się paru lub więcej budynków,fizyka :).

      • monitorpolski 7 września 2011 o 11:17 pm

       Mówię ci, przejrzyj dokładnie wywiad z Khalezovem, nie musisz znać angielskiego – są ilustracje. Zniszczenia są dokładnie takie jakie było ułożenie bomb pod budynkami. Nie pamiętam jaki to był budynek, chyba hotel, był tylko częściowo sproszkowany, gdyż lekko zahaczał o obszar działania bomby. I miał tylko jedno skrzydło całkowicie sproszkowane! Żadna inna teoria tego nie wytłumaczy! Oczywiście, szybko go zdetonowano, żeby nie było śladów.

       • Ado 7 września 2011 o 11:38 pm

        Trudno mi to pojąć tym bardziej że naoglądałem się nuklearnych eksplozji,stąd moje wątpliwosci i zaskoczenie że manhatan po takim czymś by istniał,nawet jeśli wybuch był pod ziemią,20kt zmiotło nagasaki,150kt to dopiero.Zresztą link który podałem nie ma kuk i obliczenia się zgadzają,jak nie to gdzie i co w tym artykule jest złe?.

    • vortex 8 września 2011 o 2:05 am

     W latach wielkich oszustw skad mozesz wiedziec jakimi prawami fizyki posluguja sie O N I ?
     Czy jest to ta sama nauka o ktorej dowiedzielismy sie czegos w szkole a moze to zupelnie cos innego o czym jeszcze w ksiazkach nie pisza.

     • Ado 8 września 2011 o 12:57 pm

      Fizyke można samemu zaobserwować i przeporwadzić odpowiednie eksperymenty,jeżeli wynik wyjdzie ci inny od ogólnie powszechnego to albo się pomyliłeś albo jesteś wielkim odkrywcą i należy ci się nagroda nobla :).

 18. OlO 7 września 2011 o 5:14 pm

  powiązania z tematem
  filmy
  http://alterkino.org/?s=wtc
  wtc na vismaya
  http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=wtc+site:http://www.vismaya-maitreya.pl/&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
  wtc na System Miłości Narodów
  http://www.google.com/search?num=100&hl=pl&newwindow=1&client=opera&hs=MEf&rls=pl&channel=suggest&q=wtc+site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.sm.fki.pl%2F&oq=wtc+site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.sm.fki.pl%2F&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=69479l69479l0l70332l1l1l0l0l0l0l408l408l4-1l1l0
  strony linkujące filmy na filehostach
  http://www.google.com/search?num=100&hl=pl&newwindow=1&client=opera&hs=jGf&rls=pl&channel=suggest&q=wtc+9%2F11+site%3Apeb.pl&oq=wtc+9%2F11+site%3Apeb.pl&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=53090l55361l0l55906l7l7l0l6l0l0l316l316l3-1l1l0

  wyszukaj samemu informacje, pliki
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84c8cc753c972f1b.html

  • monitorpolski 7 września 2011 o 6:32 pm

   Filmy stare, nie wnoszą nic nowego. Ale dla tych co wierzą jeszcze w Arabów, otwierające oczy.

 19. PolishEliteBoard 7 września 2011 o 7:13 pm

  Wszystkie transmisje z WTC

  http://www.archive.org/details/911/day/2

  Zebrane w jednym miejscu wszystkie transmisje z ataku na WTC 9 września

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:33 pm

   Super!

  • zenobiusz 7 września 2011 o 11:25 pm

   PolishEliteBoard@
   Ale skąd my się znamy???

   http://1.gravatar.com/avatar/386b525d42d677c14958981eb1f76ef1?size=420

   • analityk 8 września 2011 o 8:43 am

    Z kawiarni , podczas rozmow o szczepionkach,o ktorych juz teraz nikt nie wspomina przed wyborami

 20. Damian 7 września 2011 o 7:37 pm

  kiedyś czytałem że samochody znajdujące sie wokół WTC zostały częściowo stopione częściowo w sposób „chirurgiczny”. udało mi się odnaleźć ten artykuł:
  http://wolnemedia.net/polityka/co-sie-stalo-z-twin-towers/

  • monitorpolski 7 września 2011 o 11:18 pm

   Mam nagrania tych samochodów. W ogóle dużo chodziłem po tym terenie i nagrywałem. Potem chorowałem przez prawie rok – żołądek i w ogóle złe samopoczucie, Z płucami mam problem do dzisiaj, choć już niemal przeszło.

   • Damian 8 września 2011 o 12:20 am

    mógłbyś udostępnić te nagrania ??

  • mi461 8 września 2011 o 5:39 am

   @Damian
   NIE OTWIERAJCIE W/Podanego >Damiana< LINA zawiera TROJANA (virus) !!!!!!

 21. Konarski 7 września 2011 o 7:58 pm

  Ciekawe fakty:
  -11.09.1991 – J. Bush senior wygłasza przemówienie o Nowym Porządku Świata i nawiązuje do „tysięcy punktów świetlnych” (chyba chodzi o ten masoński, satanistyczny zamek w Belgii)
  -11.09 2001 – wojskowa akcja zniszczenia WTC – pretekst do ograniczenia wolności obywatelom (Patrioct Act) i wojna z rzekomym „terroryzmem”, która trwa do dziś.
  -11.09 2011 – kometa Elenin znajdzie się w peryhelium – będzie najbliżej słońca.

  Czy coś się wydarzy wokół tej daty 10-12 września?

  Ciekawostka
  Gubernator stanu Michigan Rick Snyder we wtorek podpisał ustawę ograniczającą zasiłki pieniężne, dziesiątki tysięcy biedoty znajdzie się bez gotówki na 1 października. W Detroit jeszcze wzrośnie przestępczość mimo, że jest tam najwyższa w USA. Na 10 morderstw 8 jest niewykrytych.
  Wkrótce reszta stanów zrobi podobnie.
  Pozostają tylko bony żywnościowe, jeśli te zawieszą ludzie zaczną wychodzić na ulice.

  Dlaczego o tym napominam?
  Dlatego by uzmysłowić, że łatwo jest odciąć żarcie motłochowi i spowodować jego brak w marketach (to własność korporacji, które pociągają marionetkowymi politykami za sznurki) i mamy tłumy na ulicach, które wzajemnie okradają się ze środków żywnościowych, do tego jeszcze broń prywatna w USA.
  Reasumując – władza łatwo w każdej chwili może spowodować zamieszki, anarchię a w „odpowiedzi” wprowadzić Martial Law, zakazać posiadania broni i zachipować motłoch, nieposłusznych do obozów koncentracyjnych FEMA z drutami kolczastymi, wieżyczkami strażniczymi, ze szczelnymi komorami i wysokowydajnymi, nowoczesnymi krematoriami.
  Osobiście czuję, że czekają na odpowiedni moment.

 22. Konarski 7 września 2011 o 8:18 pm

  We wrześniu i październiku może się dziać na świecie.
  – Około 14 września Iran oficjalnie otwiera elektrownię atomową w Buszer
  – 20 września – głosowanie w ONZ odnośnie Palestyny, do tego czasu mogą być zorganizowane „zamachy” w różnych krajach w wiadomym celu.
  – Turcja (członek NATO) ma wkrótce zawrzeć jakiś pakt wojskowy i ekonomiczny z Egiptem
  – W Izraelu ciśnienie rośnie, dyplomacja i Mossad robią wszystko by skłonić jak najwięcej państw do nieuznawania niepodległości Palestyny
  – Nawet jeśli zagłosują za niepodległością – nie przejdzie przez Veto USA, Francji lub GB – w świecie islamu oznacza to wrzenie.

  Ciekawostka – Święto Rosh hashanah 29 września 2011
  Comet Elenin and the Rosh hashanah 2011 connection – What YOU should know http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o78NzGE9aaY#!

 23. galluss 7 września 2011 o 8:41 pm

  Bardzo ważny temat, proszę potraktować poważnie. Przerobienie tej tematyki zajmie wam około 2 h i dzięki poświęceniu tak małego czasu możecie czuć się pewniej w terenie.

  Sądzę Marek, że mój wpis będzie jak najbardziej w temacie, ponieważ już większość z nas wie, że są planowane kolejne zamachy pod fałszywą flagą aby zabrać nam wolność i sytuacja na rynku jest taka, że każde państwo będzie pokolei bankrutować, włącznie z naszą POLSKĄ. I dlatego wyszukałem dla was parę filmów z kategorii survivalowych, bo nie wiemy czy czasem wielu z nas nie będzie musiało się schronić w lasach. Przecież to już fakt, że w Polsce będzie również rewolucja i to jest kwestia pół roku, bo na jesieni są planowane kolejne podwyżki o 30 % i ludzie wyjdą na ulice, tylko, że ciemne masy jeszcze o tym nie wiedza, że sklepy będą podpalane.

  dlatego przesyłam wam do obejrzenia bardzo ciekawe filmy, które wyjaśnią mieszczuchom jak przeżyć w lesie. Proszę o zaakceptowanie tego wpisu. Nie wiem jak wy, ale ja już teraz przygotowuję się ewentualnej wyprawy do lasu i to nie są żadne bajki i sianie paniki bo nawet Dariusz Kwiecień (badacz NWO) organizował przez całe wakacje obozy survivalowe i mówił, że rewolucja do Polski dotrze i musicie nauczyć się żyć w lesie.

  Blog Dariusza http://moje-riese.blogspot.com/

  film pierwszy pt.: „Jak rozpalić ognisko”. Będę wrzucał wam filmy we formie samych linków bez okienka do oglądania aby zaoszczędzić miejsca na blogu. Pamiętajmy, że aby rozpalić ognisko to najpierw wyszukujemy obumarłe gałęzie drzewa iglastego! I dopiero potem jak już rozpalimy porządnie to używamy liściastego.

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=HvQyq_ijbok&feature=channel_video_title
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=PgKN9BrS8C8&feature=relmfu
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=YXg8GiFLE68&feature=relmfu

  drugi film to będzie wyjaśnienie jakie noże używać. Dobry nóż to podstawa w lesie i na pewno 99% z was nie potrafi naostrzyć noża i nie wie, że noże kuchenne w lesie absolutnie się NIE sprawdzają. Polecam dobre forum o nożach survivalowych, myśliwskich. Od razu napisze wam, że NIE możecie kupować noży składanych bo są do niczego!

  http://www.knives.pl/forum/index.php

  Co do głowni (ostrza) to powinna być wykonana ze stali nierdzewnej, lub może być mieszanką stali nierdzewnej z węglową ( d1, d2, m2). Lecz jeśli wybieramy nóż z samej stali nierdzewnej to powinna być taka w miarę dobra jak 440 c i AUS 8 lub nawet coś lepszego czyli S30v.

  „wszystko o nożach”:

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=vjeUJ2hWEec
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=Gs49lJEGqAM
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=eyh1abU5s2M
  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=2vNChvvA3As

  trzeci film nosi tytuł „Jak dobrze, szybko i czym naostrzyć nóż”. Na wstępie napiszę wam, że noże survivalowe ostrzymy pod kątem 20 stopni! I ostrzymy od rękojeści do czubka głowni (ostrza). z kolei noże kuchenne ostrzymy pod kątem 15 stopni.

  Part 1 http://www.youtube.com/watch?v=S57W9TFRcA4
  Part 2 http://www.youtube.com/watch?v=8UD09Go93JA&feature=related
  Part 3 http://www.youtube.com/watch?v=A4iznQ-gg3o&feature=related
  Part 4 http://www.youtube.com/watch?v=iRNkckINKfg&feature=related

  Czwarty film pt.: „Jak zbudować schronienie”. Schronienie budujemy w miejscu suchym w pobliżu jakiegoś strumyka i musimy mieć miejsce na pozostawienie opału aby schło pod daszkiem. Nie wolno budować schronienia na szczycie góry bo nas zawieje a w dolinie jak spadnie deszcz to przemokniemy bo woda spłynie na dół. Kup sobie śpiwór, płachtę biwakową i zestawy linek i kijków do mocowania. Lub znajdź sobie miejsce w jaskini, grocie – tam zawsze jest praktycznie z 4 stopnie.

  Part 1 http://www.youtube.com/watch?v=dO4PH-3y-PM
  Part 2 http://www.youtube.com/watch?v=yTmDSd9cnd0&feature=related

  Kolejny, już piąty filmik wyjaśni wam jak w lesie się nie zgubić i mieć GPS’a w głowie. Przyda nam się busola, mapa. Potrzebujesz również dwóch punktów, które widzisz naokoło siebie i równocześnie na mapie. Nie używaj kompasu przy liniach wysokiego napięcia i przy broni, bo będzie fałszować dane. Generalnie to nie wyznaczaj kierunku przy metalowych rzeczach.

  Również możesz ustawić się w południe plecami do słońca a cień na ziemi twojej głowy wyznaczy kierunek północny… mech zawsze rośnie na stronie północnej drzewa! Po więcej metod zapraszam tutaj:

  „nawigacja”:

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=HAkP7Jp5tfI&feature=channel_video_title
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=VoVvDUkYgQ0&feature=relmfu

  kolejny film pt. „PRZETRWAĆ W GÓRACH”:

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=e8QkA5PKNxg
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=CRzlSsaREO4&feature=related
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=N8YpY8excDU&feature=related
  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=W4vaeT5YqsQ&feature=related

  a w tym filmie Dariusz Kwiecień wyjaśnia czym jest sztuka przetrwania:

  part 1 http://www.youtube.com/watch?v=1FDG9em9-e4
  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=1cVSsV2eLHU

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:40 pm

   Dzięki Gallus, to faktycznie jest ważne. Trzeba być przygotowanym, niezależnie od tego czy będzie aż tak źle. Ja nie sądzę, że dojdzie do tak ekstremalnych sytuacji, przynajmniej w tak krótkim czasie, chyba że wydarzy się coś nieprzewidywalnego – zamach, katastrofa naturalna o wielkim zasięgu, wojna…

   • vortex 7 września 2011 o 11:37 pm

    Nie chce tu nikogo straszyc ale nie bedzie na to czasu zeby cokolwiek zabrac.Czy ktos z WAS byl w centrum trzesienia ziemi ? Jezeli nie to moge tylko tyle powiedziec ze jest jedynie chwila zeby wziasc ze soba butelke wody. Nie wiem jakbys sie przygotowal to procent na przetrwanie jest znikomy poniewaz te swiry polaczyly technike z natura.Wywolanie huraganu albo trzesienia ziemi czy tez eksplozja nuklearna powoduja tak zwany efekt domina.Zostaje tylko pyl na ziemi i nic poza tym. „Ktos bedzie calowac slady ludzkich stop”
    Bardziej skoncentrowalbym sie nad nasza dusza.

    • luna 8 września 2011 o 12:33 am

     To prawda. Ja wychodząc z rodziną na zewnątrz podczas trzęsienia nie zabrałam nic, nawet dokumentów. Wyszliśmy tak jak spaliśmy, była noc…… To było pierwsze takie moje przeżycie i mam nadzieję, że ostatnie. Nie było wielkie, miało siłę 5,3 i nic nikomu się nie stało, ale jak sobie przypomnę ten dźwięk jaki temu towarzyszył……. ziemia wydawała z siebie jakby ryk. Im bardziej się wszystko trzęsło, tym ryk był głośniejszy. Epicentrum było 100 mil od nas i na ,,standardowej” głębokości 10 km, w rejonie nie aktywnym sejsmicznie.

    • d'jinn 8 września 2011 o 12:38 pm

     A co szkodzi łyknąć nieco wiedzy survivalowej i mieć na wszelki wypadek spakowany plecak w szafie? Zgadza się, że w sytuacji w której trzeba byłoby się spakować w 5 min większość wpadnie w popłoch i będzie wynosiła tak niezbędne do przeżycia rzeczy jak telewizory, kompa, lodówkę itd. Relacje ratowników z różnych akcji potwierdzają to, że raz jesteśmy nieprzygotowani na takie niespodziewane rzeczy a dwa kompletnie nieświadomi tego, że kiedyś i nas może dotknąć jakikolwiek kataklizm. Myślenie, że nas to nie dotyczy i spotyka to tylko innych ale również, że ktoś za nas będzie podejmował decyzje i się nami zajmie w sytuacjach ekstremalnych jest totalną naiwnością i ignorancją. Filmy, które wkleił gallus są taką dobrą podstawową wiedzą, poza oczywistą nahalnością reklamy produktów, wiele bardzo przydatnych informacji można tam podłapać. Ze swojej strony mogę polecić oprócz masy różnych forów survivalowych i różnorodnych książek i e-booków, angielskojęzyczną stronkę: http://zetatalk.com/index/help.htm gdzie można znależć bardzo rozbudowany poradnik jak sobie radzić w sytuacjach podbramkowych. Oczywiście ta stronka opiera się na dyskusyjnych tematach typu obcy, Nibiru, pole shift itd. co może odrzucać przeciwników tych teorii, nie ma sensu o tym w tym temacie dyskutować. Jednak uważam, że skupiając się tylko na survivalowych aspektach można sporo informacji dla siebie zaczerpnąć i z tej wiedzy skorzystać w razie czego, obojętnie co by nam nie zagrażało. Wiedza może się nigdy nie przydać a może przydać się ten jeden raz w życiu. Co szkodzi poczytać?

 24. sebecx 7 września 2011 o 9:10 pm

  ..ja nie na temat, ale coś jest nie tak z tymi samolotami…
  dopiero co niedawno spadł u ruskich teraz dzisiaj u nas: http://www.tvn24.pl/-1,1716581,0,1,katastrofa-jaka-ponad-40-osob-zginelo–przezyly-tylko-dwie,wiadomosc.html

  tutaj wczoraj awaryjne lądowanie: http://kontakt24.tvn.pl/temat,awaryjne-ladowanie-przed-blokowiskiem,138912.html ..podobno coś z „paliwomierzem”… czyżby nie zatankowali, że się wystraszyli złego wskazania paliwomierza?

  • monitorpolski 7 września 2011 o 9:43 pm

   Urządzenia nawalają – Słońce…. albo HAARP. A co z tymi samochodami, które nie chciały ruszyć?

 25. Ado 7 września 2011 o 10:08 pm

  Jak myślicie wydarzy się coś na większą skale 11września?.

  • BirdDwa 7 września 2011 o 10:43 pm

   Jasne że takie coś będzie. Pytanie tylko kiedy.
   Najgłupsze daty to najbliższe dni, choć sądzę że bydło by łapło bujde gdyby pokazano kolejne odcinki Tańca z gwiazdami – bo po co walczyć jak leci fajny serial.

   Tak czy siak. Będąc spiskowcem amatorem, choć ja wiem że słowo „teorie” można już wyciąć bo to nie „teoria” a prawda.

   Do 3lat będzie już po.

   Oczywiście oni nam nic nie zrobią, jak zwykle. Sami sie pozabijamy i doprowadzimy samych siebie do dna.

  • galluss 7 września 2011 o 10:47 pm

   ciężko powiedzieć czy na „większą skalę”, ale logiczną jest dedukcja, że w końcu tajemne kluby talmudowców muszą wprowadzić Nowy Porządek Świata i użyją do tego metod nad którymi pracowali przez dziesięciolecia. To jest naprawdę temat rzeka i mógłbym godzinami opowiadać. Osobiście uważam, że 11 września nic się nie stanie! gdyby przeprowadzili zamachy pod fałszywą flagą dokładnie 11 września to byłaby to zbyt czytelna informacja dla wszystkich gojów i każdy by się domyślił, że al-kaida tego nie zrobiła.

   Natomiast 11 września rozpocznie się coś w rodzaju medialnej histerii, bo pojedyńcze jednostki od zadań specjalnych prawdopodobnie nastraszą specjalnie trochę amerykę i europę, może wybuchnąć gdzieś na świecie jedna bomba, lub dwie ale na tym się skończy, lub jakiś wariat coś odwali a potem meNdia powiedzą, że to terroryści itd.

   ja osobiście uważam, że to się stanie później, ale na pewno do końca tego roku, to jest nieuniknione, mi rok zajęło na przerobienie wielu książek i wiem, że oni chcą rok 2012 ustanowić punktem kulminacyjnym, a rok 2012 nie ma nic wspólnego z przepowiedniami majów. MUSIAŁBYM SPECJALNIE NAPISAĆ DLA MARKA I CZYTELNIKÓW TEGO BLOGA TAKĄ MINI KSIAŻKE o tym na czym polega światowa konspiracja. Sądzę, że w 50 stronach się zmieszczę.

   lepiej zajmijmy się naszym własnym podwórkiem, bo na przełomie października i listopada żywnosć i wszystko nam podrożeje o kolejne 30 % i dlatego mam duże podstawy, żeby uważać, że taka PRAWDZIWA rewolucja światowa rozpocznie się od Polski. Przecież my zarabiamy 350 euro miesięcznie a ceny mamy europejskie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Polacy będa zmuszeni wyjsć na ulicę bo już teraz na przedszkola po tych podwyżkach nas nie stać

   Wyraźnie widać, że Polska i Polacy są jednym z najbardziej doświadczonych Narodów świata i zawsze każda wojna i rewolucja nas osobiście dotykała. Izraelowi i wszystkim „wybrańcom” talmudystycznym na świecie marzy się wybudowanie nowej światyni salomona ( tam zasiądzie na tronie antychryst) i dlatego chcą eksterminować palestynę i nie dopuszczą do tego aby była ona wolnym krajem. Użyją do tego prowokacji i nawet sami mogą spuścić bomby na meczet na skale i potem oskarżyć o to palestynę, lub Iran. Czy taka odpowiedz ciebie satysfakcjonuje?

   • Ado 7 września 2011 o 11:40 pm

    Czyli mamy się spodziewać dziwnych zjawisk w 2012?,w okolicach grudnia?,jakby się coś nadnaturalnego stało mogliby ogłoscić że NEW AGE miało racje,olać inne religie oni mają racje.

   • O Rzesz 8 września 2011 o 11:56 am

    „Al-kaida” … nie mówmy o tym tworze służb jak by był czymś rzeczywistym. Jedyne co rzeczywiście istnieje to ta nazwa.
    Kto jak kto ale ty gallus powinieneś o tym wiedzieć najlepiej.
    Nie potrzeba mini książki.
    Wystarczy powtarzać prawdę o tym że wszystko co zostało wygenerowane w związku z 2012 rokiem jest zaplanowanym działaniem prowadzącym do NWO i depopulacji.
    Bez psychozy strachu niczego nie uda im się wprowadzić!.
    Dlatego ją podsycają!.
    Problem polega na tym jak przekonać do tego ludzi by nie ulegali panice nawet w obliczu zdarzeń traumatycznych które jeszcze nastąpią i nie godzili się na wszelkie rozwiązania jakie oni mają już przygotowane by podsunąć nam do zatwierdzenia w chwili szoku.

    Też uważam że to raczej niewykonalne.
    Tak zaśmiecili już umysły ludzi że ci podświadomie pomagają im tworzyć tą chorą rzeczywistość.
    Z mojego punktu widzenia pozostaje utwierdzać się w wierze Chrystusowej i żyć świadomie mówiąc ludziom o tym co wiem. Do ostatniej chwili.
    Nic więcej zrobić nie mogę. Jeśli wyjdziemy na ulice wytłuką nas z przyjemnością.
    Jeśli zresztą wybuchnie jakaś „rewolucja” to będzie tak samo sterowana ja te arabskie.
    Oni przewidzieli już wszystkie możliwe ruchy.
    Chyba jesteś tego świadomy!.

   • sebecx 8 września 2011 o 12:18 pm

    ..ile to już tych twoich dedukcji logicznych przeżyliśmy co? ..potrafisz się przyznać do błędów? @gallus?…
    ja bardzo dobrą pamięć posiadam.. bardzo… i pamiętam co pisałeś u innych…

  • monitorpolski 7 września 2011 o 11:22 pm

   Jeśli się czują bezkarnie to na pewno coś się wydarzy. Moim zdaniem może to być brudna bomba „irańska” – wtedy będzie krzyk: „o widzicie, ten terrorystyczny Iran, mówiliśmy że trzeba mu zbombardować te elektrownie atomowe!”. Atak idzie na Iran, więc jeśli coś będzie to powiążą to z Iranem. Druga opcja to atak „białych terrorystów” – żeby pozamykać takich jak Alex Jones czy Ron Paul. Ale to na pewno doprowadzi do rewolucji.

   • vortex 7 września 2011 o 11:51 pm

    Co do wydarzen to wiele osob w temacie stawia na Chrysler Building w Nowym Jorku.
    Tak jak Hollywood juz gdzies od lat 80’tych „bombardowalo” nas filmami w ktorych dokladnie widac rozpierduche WTC.Tak teraz z „elementarza” Hollywood mozna wnioskowac ze przyszla pora na Chrysler Building.
    Na wszystko sa dowody.

  • analityk 8 września 2011 o 8:51 am

   Duzo ludzi umrze na swiecie ,wiele sie tez narodzi ,zreszta jak kazdego dnia.
   No i stanie sie cos zlego z ksiedzem Natankiem.

 26. felicyta 7 września 2011 o 11:08 pm

  06.09.2011 23:09 3 komentarze
  ZMARTWIENIE UNIJNEJ MAFII: K … A, GDZIE JEST TEN KADDAFI!
  http://200gram.nowyekran.pl/post/25953,zmartwienie-unijnej-mafii-k-a-gdzie-jest-ten-kaddafi

  Co lepsze,żyć przyzwoicie pod rządami tyrana, czy prostytuować się pod tyranią banków?My, co stworzyliśmy twór chory zwany III RP. próbujemy wciskać innym bandycki model demokracji a wszyscy kandydaci na posłów o tym milczą.

  K . . .a, gdzie jest ten Kaddafi?

  Nie martw się libijski głupcze,

  gdy ci bomba urwie nogę.

  Róbcie demokrację, róbcie!

  Banki czekają za progiem.

  Jeszcze tylko ten Kaddafi-

  gdzie się kurwa facet schował?

  O, patrz, gościa granat trafił!

  Tułów został, lecz gdzie głowa?

  Spoko gościu! Są lekarze.

  Z Polski jedzie ich już tuzin.

  Nowy łeb ci dadzą w darze,

  sama Kopacz da ci buzi.

  Że co? Wolisz, żeby Bronek?

  Albo może i Sarkozy?

  Nie ma sprawy. Załatwione.

  Chcesz?- Biedroń ci buzi złoży.

  Nie masz ręki? Są protezy.

  Śle ich Unia pięć tysięcy,

  byleś w demokrację wierzył.

  Uśmiechnij się! Co tak jęczysz?

  Jęczysz, żeś miał państwo piękne,

  jak to tu na fotografii?

  Gdy zobaczysz nasze zmiękniesz

  i zapomnisz o Kaddafim.

  Brak ci ręki, nogi głowy?

  Po co takie demonstracje?

  Wytłumaczy tobie Gowin:

  „Módl się i wierz w demokrację!”

  Sztuczna noga? Tak potrzebna!

  Byś pokuśtykał do banku.

  Ręka wystarczy ci jedna,

  żebyś zdobył trochę franków.

  Pejsaci dadzą ci kredyt,

  głowę zastawisz za niego,

  choć sztuczna ujdzie od biedy.

  Tylko wydaj Kaddafiego!

  • zenobiusz 7 września 2011 o 11:41 pm

   To jeszcze nie koniec,jeszcze się zdziwią.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/07/oj-jak-im-nie-wyszlo-z-tym-kadafimoj-nie-wyszlo/

   • liv 8 września 2011 o 2:35 am

    A tak długo się przymierzali.. Jakkolwiek.http://www.youtube.com/watch?v=7aiQHi1czo0

 27. radziak 7 września 2011 o 11:37 pm

  RFID w banknotach:
  http://hotnews.pl/arttechnika-358.html

 28. Konarski 8 września 2011 o 2:28 am

  Kto wyciągnie wnioski?
  Lech Makowiecki i zespół „ZAYAZD” – „Quo vadis, Polonia?” http://www.youtube.com/watch?v=tSGydw8QUak

 29. beatakowal@yahoo.com 8 września 2011 o 5:22 am

  Goj musi słuzyć” http://www.youtube.com/watch?v=_13-kIOx828

  • OlO 8 września 2011 o 10:16 am

   z tymi gojami to na śmiech mnie zbiera, goj jo jo jo 🙂
   Kto to wymyślił?

 30. Versus3 8 września 2011 o 8:07 am

  Na temat zniszczonych samochodów przy WTC:
  http://www.rense.com/general75/melt2.htm

  Zakres i rodzaj zniszczen swiadczą wg autora o użyciu bomby atomowej do wyburzenia WTC:
  „However, few have considered there is yet another effect of using a nuclear device. It’s an electromagnetic pulse. ” W artykule są zdjęcia i rysunki, wiele wyjaśniające, także dla nie znających angielskiego.

 31. Annah. 8 września 2011 o 8:52 am

  Sondaż w Fakcie{!}wskazuje iż największe szanse ma PiS – 49%
  http://www.fakt.pl/Wybory,kategoria,117.html

 32. analityk 8 września 2011 o 8:56 am

  Bedzie nowa waluta ,znaczy sie „euro” z nadrukiem na 100-tce Hitlera.

 33. pola 8 września 2011 o 9:38 am

  Stan Wojenny tuż tuż… po 9 października? http://niepoprawni.pl/blog/4873/stan-wojenny-tuz-tuz-po-9-pazdziernika

 34. Olo_kru 8 września 2011 o 9:50 am

  Ja rozumiem Monitor że się dystansujesz od tych artykułów, bo zalatują ściemą na kilometr.
  Wyburzenia nuklearne: jeśli użyto by ładunków nuklearnych, ze źródeł internetowych (bynajmniej, nie z telewizornii), od kilku lat larum by było słychać nt. jakiejś dziwnej epidemii nowotworów w Nowym Jorku. Zobaczcie że od katastrofy w Fukushima minęło ledwo kilka miesięcy a już pisze się o realnych skutkach radioaktywności. Nawet wybuch ładunku głęboko pod ziemią przełożył by się na zachorowania na raka w okolicy. Oczywiście, wielu strażaków i pracujących w punkcie zero budowlańców uskarża się na dolegliwości, ale nie jest to chyba masowe i raczej spowodowane jest azbestem (bo czy uwierzycie że nie było tam azbestu?) i włóknami szklanymi czy ogólnie pyłem i toksycznymi oparami.
  Podczas upadku tak gigantycznej masy w dół, wytwarza się tak ogromna energia, że nie ma nic w tym dziwnego że topi do płynnej postaci metal a nawet kamień.
  Pole elektromagnetyczne nie może wyginać stalowych kolumn. Pole magnetyczne tak. W rzeczy samej, w trakcie wybuchu nuklearnego wytwarzany jest bardzo silny impuls promieniowania elektromagnetycznego. Niszczy on urządzenia elektroniczne w promieniu co najmniej setek metrów. Nic takiego 11.9 nie zauważono, bankomaty i kasy fiskalne na sąsiednich do WTC ulicach działały jak dzień wcześniej. Świadkowie z kamerami i komórkami nakręcali wszystko bez zakłóceń.
  Błagam, trochę logiki, trochę wiedzy…
  Jeśli chodzi o Wiktora Buta, to też do końca nie wiadomo kto to jest, co i jak. Jeśli nawet powstał o nim film (Pan życia i śmierci-Lord of War z Nicholasem Cage), to coś musi być z tym handlem bronią na rzeczy, a artykuł przedstawia go jako Bogu ducha winnego przedsiębiorcę przewozów lotniczych.

  • monitorpolski 8 września 2011 o 11:51 am

   Człowieku, znasz angielski? Nie” – to poproś kogoś by ci przetłumaczył Khalezova, bo ja nie mam kiedy. Facet podaje 100% dowody i tu nie ma dyskusji czy były ładunki nuklearne czy też nie. Testy z wybuchami podziemnymi robiono już w latach 50 tych i nie wykazały żadnych skutków promieniotwórczych. Ładunkami jądrowymi robi się podziemne komory, które rok – dwa po wybuchu są gotowe do użytku. Ściany pokrywają się szkliwem, które jest doskonałą izolacją. Podałem link do tego jak się wygasza płonący szyb naftowy – też nie ma żadnego promieniowania, które by się wydostawało na zewnątrz. W przypadku WTC resztki oczywiście są – to stwierdzono, i nie mów, że nie ma epidemii, skoro setki osób już nie żyje. O tym się nie mówi.

  • Aśka 8 września 2011 o 12:25 pm

   http://fakty.interia.pl/news/klatwa-911-ratownicy-umieraja-na-raka,1395388
   „Klątwa 9/11”? Ratownicy umierają na raka
   Środa, 11 listopada 2009 (18:41)
   Jak donosi „Guardian”, do tej pory na raka zmarło pięciu strażaków i policjantów, którzy brali udział w akcji ratunkowej na gruzach WTC po 11 września 2001 roku. Być może winne są toksyny, które unosiły się w powietrzu na miejscu zamachów.

   „Klątwa 9/11″? Ratownicy umierają na raka”Klątwa 9/11”? Ratownicy umierają na raka

   Nowojorczycy obawiają się, że mogą to być początki „odwleczonej w czasie” epidemii: wszyscy policjanci i strażacy zmarli w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

   Zmarli to policjanci: Robert Grossman, Cory Diaz oraz Renee Dunbar oraz strażacy: John McNamara i Richard Manetta. Ten ostatni był najstarszym z nich: miał 44 lata.

   Kongres debatuje nad ustanowieniem przepisów, które zobowiązałyby władze federalne do udzielenia pomocy tym uczestnikom akcji ratunkowej, u których mogłoby zaistnieć podejrzenie choroby.

   W usuwaniu skutków zamachów bezpośrednio na miejscu zdarzenia uczestniczyło około 70 000 osób: policjanci, strażacy, robotnicy budowlani. Było między nimi wielu ochotników z terenu całych Stanów Zjednoczonych.

   W powietrzu, które wdychali mogło być do 1000 ton azbestu, duża ilość rtęci i ołowiu, opary plastiku i spalonych chemikaliów.

   – To tylko wierzchołek góry lodowej – twierdzi Claire Calladine, która przewodniczy organizacji „9/11 Health Now”, zajmującej się organizowaniem pomocy ratownikom. – Jaki obrót przyjmie sprawa – to wielkie pytanie.

   ZET
   ___
   To tylko jeden z (na szybko) wyszukanych artykułów w goglu

   �ródło informacji: INTERIA.PL

   • Aśka 8 września 2011 o 12:29 pm

    tu drugi art.
    http://www.totalizm.pl/wtc_pl.htm
    tylko jeden cytacik:
    „Śmierć dopadła polskich robotników, którzy cztery lata temu przebijali się przez gruzy World Trade Center w Nowym Jorku – nie żyje ich już 19. Niektórzy wracają umierać do Polski. […] W szpitalu Mount Sinai twierdza, ze wlasnie umiera kolejnych 50.

    • Aśka 8 września 2011 o 12:36 pm

     tutaj ciekawe zdjęcie

     i podpis pod nim
     Fot. 1: Powyższe zdjęcie dla mnie osobiście jest symbolem jak niedoinformowani (jeśli nie celowo wprowadzani w błąd) są dzisiaj ludzie na Ziemi. Zdjęcie owo pokazuje bowiem „tunel” podziemny jaki po „zawaleniu się” budynków WTC w Nowym Jorku, pojawił się w miejscu gdzie kiedyś istniał jeden z owych budynków. W jakiż to jednak dziwny sposób ów budynek musiał się „zawalić”, aby pozostawić po sobie tunel w ziemi, zamiast góry gruzu?

  • vortex 8 września 2011 o 9:24 pm

   Olo_kru dezinformuje.Nie prawda jest ze wszystko normalnie dzialalo.Bo wlasnie kamery i inne urzadzenia przesylowe przestaly dzialac.To co widzielismy to montaz z wczesniej przygotowanych ujec.Podalem wczesniej link.Dzialaly jedynie kamery zabezpieczone klatka faraday’a w ktore byly wyposazene pewne osoby.
   Electromagnetic weaponry (EMP/HERF or HPM) is routinely used in war zones to jam the enemy’s electronics.
   Conceivably, this technology was used to prevent any private footage being recorded throughout the limited (102min) time-window in which the defining 9/11 events took place.
   Do we have any indications from the day that may back-up this hypothesis? Indeed, we do: it is a well-known fact that thousands of electronic devices malfunctioned – or blacked-out altogether. As many as 4 important electronics-related disruptions were reported in the 9/11 aftermath :
   1) : all New York cell phones
   2) : the firefighters’ NYFD radio-transmitters
   3) : the WTC’s internal communication system
   4) : the Port Authority’s transmission repeater on top of WTC5

   http://septemberclues.info/visual_control.htm
   http://septemberclues.info/dawn_of_ebomb.htm

   • O Rzesz 9 września 2011 o 11:08 am

    Dzięki. Brakowało mi właśnie tej informacji. Czyli moja rozmowa z Monitorem dużo wyżej nie była bez sensu. Skoro był impuls EM to na 100% były tam ładunki jądrowe.

    • vortex 9 września 2011 o 10:46 pm

     Ale niektorzy dalej zyja w swiecie zludzen.Science Fiction na ekranach TV’s to wcale nie takie fiction jak sie okazuje.

 35. Ania 8 września 2011 o 9:53 am

  Dla przypomnienia.
  http://wolnemedia.net/polityka/6-tajnikow-manipulacji-nwo/

 36. py-skatka 8 września 2011 o 10:00 am

  Wy tu sobie ble, ble /no nie powiem, ważne tematy/, a tu za „plecami” nieco bardziej wymierne wydarzenia – http://biznes.onet.pl/czy-europa-potrzebuje-wspolnego-rzadu,18493,4842573,3028364,30,1,news-detal

 37. OlO 8 września 2011 o 10:09 am

  NWO – Niespełnione Wyborcze Obietnice

 38. Noni 8 września 2011 o 10:09 am

  Hehe na prawdę kiedyś się bawiłem w pompowanie w ludzi prawdy o WTC 11 września i nawet kiedy ktoś zobaczył dowody których już ie potrafił odbić że to terroryści zrobili to taki człowiek mówi mam to gdzieś. Mało kogo obchodzą te sprawy bardziej ich obchodzi czy zarobią odpowiednią sumę kasy by godnie żyć albo czy będzie jakaś okazja do imprezki 🙂

  Jakby tak dać wszystkim zachipowanym dobre zarobki i miejsce w NWO to zobaczycie jak ludzie się od nas odwrócą 🙂

  • O Rzesz 9 września 2011 o 11:24 am

   Cholera … wolał bym żebyś nie miał racji ale ją masz. I tak będzie. Większość pójdzie za złym. Tak zostało przepowiedziane i nic nie wskazuje na efekt przeciwny!.

 39. OlO 8 września 2011 o 10:12 am

  Wikileaks nt. Polski: „największy skandal rządów Tuska”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wikileaks-nt-Polski-najwiekszy-skandal-rzadow-Tuska,wid,13764229,wiadomosc.html

  ciężką prawdę MoSSad chce zmiękczyć

 40. Noni 8 września 2011 o 10:13 am

  Poza tym ciemny system trzyma się kupy bo ludzie w większości zachowuje się jak stado i iluminaci mają rację. To wina ludzi bże są bydłem i stadem i mają taką samą zbiorową świadomość.

  Stado potrzebuje silnej grupy która ich prowadzi i nie ważne jakimi sposobami czy jawnie czy skrycie morduje i robi co chce ale bije od nich ta siła która zniewala ludzi szukających takiego stada i autorytetu.

  Każdy wie ze politycy kradną i gówno robią a jednak przez tyle lat nikt nie przeciwstawił się rządowi i nie postanowił zmienić systemu bo stadzie wygodnie jak się ich prowadzi i nie ważne ze na rzeź bo to poza ich świadomością.

 41. Jony 8 września 2011 o 10:18 am

  Afera w Gdańsku: ochroniarze niszczyli polskie flagi!

  Kibice straszą organizatorów meczu Polska-Niemcy prokuratorem. Przy wejściu na PGE Arenę doszło do profanacji barw narodowych?!
  kibice, którzy zamierzali wnieść na gdański obiekt biało-czerwone flagi o dużych rozmiarach musieli pogodzić się z faktem, że… ich barwy narodowe były rozcinane przez ochroniarzy! Organizatorzy mieli obawiać się napisów antyrządowych i haseł antypezetpeenowskich – stąd tak kontrowersyjne rozporządzenie. Duże flagi doskonale widać w telewizji, więc trzeba było je wyeliminować już przed PGE Areną. To oczywiście wersja nieoficjalna, ale bardzo prawdopodobna.

  Znieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku – zapis takiej treści znajduje się w przepisach kodeksu karnego.

  Na zapis ten powołują się zbulwersowani zachowaniem organizatorów gdańskiego meczu fani, którzy na forach internetowych dają wyraz swojego oburzenia zaistniałą sytuacją.

  http://www.sportfan.pl/artykul/28540/afera-w-gdansku-ochroniarze-niszczyli-polskie-flagi-bo

 42. OlO 8 września 2011 o 10:19 am

  Smutny Człowiek zapomniał kim jest

 43. pola 8 września 2011 o 10:19 am

  Tych którzy nie chca uwierzyć w oficjalną wersję nazywa się oszołomami,http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajemnica-trzeciej-wiezy-WTC-dlaczego-sie-zawalila,wid,13764198,wiadomosc.html

 44. OlO 8 września 2011 o 10:54 am

  mając do dyspozycji wiedzę jak ten świat funkcjonuje i co nam daje
  z mojej strony artykuł jest warty uwagi
  Manuskrypt Przetrwania
  http://krystal28.wordpress.com/2011/09/07/manuskrypt-przetrwania-3/
  chociaż nie wielu to pojmie 😐

 45. pola 8 września 2011 o 10:56 am

  Teraz jesteśmy przy korycie i mamy was wszystkich głęboko w DOOPIE
  Gdzie jest 750 tysięcy podpisów w sprawie referendum za okręgami jednomandatowymi.

 46. Ciekawska 8 września 2011 o 11:53 am

  Wirtualne szkolenia dla funkcjonariuszy przed Euro 2012
  „Policja ma symulator, który pozwoli mundurowym na sprawdzenie umiejętności radzenia sobie z agresywnymi grupami kibiców.
  Letkiewicz (komendant-rektor WSP w Szczytnie), podkreśla, że to pierwsze tego typu urządzenie na świecie. Symulator ma odzwierciedlać centrum dowodzenia policji. W kilku salach wyposażonych w komputery, ekrany dotykowe, monitory i system łączności funkcjonariusze mają sprawdzać swoje umiejętności w czasie wirtualnych demonstracji, pochodów czy imprez sportowych.

  Jak zapowiada Anna Brzozowska, prezes ETC-PZL Aerospace Industries, takich scenariuszy jest wiele, a system będzie cały czas rozbudowywany. – Zastosowane rozwiązania są bardzo nowatorskie, dzięki temu system potrafi symulować zachowania jednocześnie 15 tysięcy osób – mówi „Rz” Brzozowska. Podkreśla, że wszystko będzie wyglądało bardzo realistycznie.

  – W systemie bardzo szczegółowo odwzorowano niektóre główne miejsca w Warszawie, m.in. trasy: od Starego Miasta przez Krakowskie Przedmieście do placu Trzech Krzyży i Sejmu, a także od Dworca Centralnego do Stadionu Narodowego – wylicza.”
  całość na:
  http://www.rp.pl/artykul/182403,713776-Wirtualne-szkolenia-dla-policjantow-przed-Euro-2012.html

  • Annah. 8 września 2011 o 2:51 pm

   scenariusz ? jak przed atakiem w metrze londyńskim

 47. Aśka 8 września 2011 o 5:44 pm


  Goj musi służyć oraz przyjąć religię New Age
  Ich sposoby w pigułce 15 min.