Dr Zbigniew Kękuś dostał kasację od Prokuratora Generalnego, A. Seremeta

Z ostatniej chwili:  TUSK BOI SIĘ KĘKUSIA!!!!

POSEŁ DONALD TUSK, CHYBA Z OBAWY PRZED ROZMOWĄ Z DR ZBIGNIEWEM KĘKUSIEM, ZAMYKA SWOJE BIURO POSELSKIE W WARSZAWIE! Posłuchaj rozmowy telefonicznej ze skazanym na podstawie dowodów niewinności (!!!) dr Kękusiem. Materiały wideo:

===================================================
Uwaga: Jeśli masz konto na YouTube, kliknij na „fajne” n nagraniu rozmowy z dr Zbigniewem Kękusiem (>link). Sprawdzamy na ile licznik jest blokowany.

dr Zbigniew Kękuś nie popuści państwowym oprawcom, kliknij

Zbigniew Kękuś dostał kasację od Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta
To chyba jedna z nielicznych pozytywnych wiadomości odnośnie polskiego wymiaru sprawiedliwości, jakie się ukazały na tym blogu. Głodujący pod siedzibą Prokuratora Generalnego na przełomie maja i czerwca przez 17 dni dr Zbigniew Kękuś, ostatecznie 1 września otrzymał list od Andrzeja Seremeta z kasacją wyroku z 2007 roku. Warto przypomnieć, że Sąd w Dębicy uznał dr Kękusia winnym pomówień w internecie w stosunku do m.in. małżeństwa Andrzeja i Wiesławy Zollów oraz krakowskich sędziów, wbrew wcześniejszemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego odnośnie samej podstawy prawnej.

Sąd skazał dr Kękusia na podstawie dowodów … jego niewinności, tzn. dokumentów z Interii i Wirtualnej Polski poświadczających, że to nie oskarżony umieszczał zarzucane mu publikacje w internecie. Nie uwzględnił też chęci do zeznań osób, które to uczyniły.
Jawne bezprawie, kompromitacja sędziów i prokuratorów nękających dr Kękusia przez wiele lat.
Oczywiście, gdyby nie nagłośnienie sprawy w mediach internetowych, to po dr Kękusiu mogła by zostać skóra i kupa kości. Pewnie zmarłby na wycieraczce przed Prokuraturą Generalną lub gdzieś w warszawskim areszcie, gdzie by go zamknięto za „zakłócanie spokoju”.
Oczywiście, nie można negować dobrej woli samego Prokuratora Generalnego, który ostatecznie wypełnił swój obowiązek zbadania sprawy skazanego dr Kękusia, jednak nagłośnienie medialne na pewno pomogło. Należy tu podziękować również czytelnikom tego bloga, którzy rozpowszechniali linki do nagrań wystąpień skazanego przed kamerą.

Kękuś na szczęście żyje, lecz nie kończy walki, jego protest głodowy przeniesie się gdzie indziej, tam gdzie go nękano – nie popuści łotrom w togach i bandytom na posadkach państwowym.
W sprawie Kękusia powinna zostać powołana komisja sejmowa, gdyż w systemowe unicestwianie tego  człowieka zamieszanych jest 60 pracowników wymiaru sprawiedliwości! Sam jej przebieg wskazuje na możliwość powiązań kumoterskich osób skarżących z prokuratorami i sędziami. Jest to bardzo poważna sprawa i osoby winne powinny zostać surowo ukarane. Dodatkowo, powinno się zbadać powiązanie tychże osób z mediami, które w sposób zorganizowany bojkotowały zgłoszenia i apele dr Zbigniewa Kękusia o nagłośnienie sprawy niszczenia jego życia za pomocą wymiaru sprawiedliwości.

W poniższym nagraniu dr Kękuś ujawnia także skandaliczne zachowanie się Przewodniczego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Sejmu RP, posła Ryszarda Kalisza – nie odpowiedział on do dzisiaj na alarmujące listy dr Kękusia, choć mógł jednym ruchem pióra uratować mu życie.
O wiele lepiej zachował się obecny Prezydent RP, Bronisław Komorowski, który jako poseł i Marszałek Sejmu, przynajmniej przekazał sprawę dr Kękusia do zbadania.
Czy taki człowiek, jak Ryszard Kalisz, który ma za nic życie nękanych przez wymiar sprawiedliwości obywateli, powinien być Przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka? Czy w ogóle powinien być posłem?!

sądzili, że są bezkarni, kliknij

Jedno jest pewne – nękani przez system ludzie muszą walczyć o swoje prawa. Nie jest to sprawa beznadziejna, bowiem skorumpowanych urzędników jest znacznie mniej niż nas, poprzez nacisk społeczny można doprowadzić do ich usunięcia, a nawet ukarania. Nicolae Ceaucescu też myślał, że jest bezkarny, ludzie mu jednak nie darowali i wraz z żoną skończyli przed plutonem egzekucyjnym. Niech będzie to ostrzeżenie dla tych, którzy myślą, że system jest constant i że nic nie może się zmienić.

Reklamy

150 responses to “Dr Zbigniew Kękuś dostał kasację od Prokuratora Generalnego, A. Seremeta

 1. wojox 9 września 2011 o 12:24 am

  Ceaucescu tak ale po co babe zabijali ? Że niby popierała bo była żoną. Wiem że na pewno złociutka nie była,,, ale zło rodzi zło…

  • monitorpolski 9 września 2011 o 7:14 am

   Masz przykład zemsty narodu. Gdy przychodzi do rewolucji, zabijani są także wszystkim niewinni ludzie, bowiem nie ma wtedy normalnych procesów sądowych, są tylko egzekucje. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Większość rewolucji była wywoływana przez iluminatów po to by wybić opozycję. W Rumunii było chyba inaczej, babie się oberwało, ale to nie było wcale niewiniątko.

   • dev 9 września 2011 o 12:24 pm

    poczytaj sobie o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolae_Ceau%C5%9Fescu

    dla mnie to dzialanie spec sluzb z innych krajów jak w Libii , ten dyktator splacil dlug !

    Media podaly ze podczas rewolucji zabitych zostalo 64 tys osob, po jego smierci okazalo sie ze tylko ok 1000.

    • monitorpolski 9 września 2011 o 1:26 pm

     Możesz mieć rację. Podałem to jako przykład na szybko. Może faktycznie wykończyli go bo za dużo wiedział. Jak Husseina (tego zresztą niekoniecznie, mogło to być sfingowane). Warto to dokładniej przebadać.

  • analityk 9 września 2011 o 11:10 am

   LUDZIOM NIEWINNYM NISZCZONYM PRZEZ PRAWO NALEZY SIE POMOC i SZACUNEK !
   Doktorze Zbigniewie Kekus sa zle dni w zyciu ale wiecej jest tych dobrych .

   POZDRAWIAM i jeszcze nie wszystko stracone !
   BOG Z TOBA !

   • rex 9 września 2011 o 11:34 am

    To wszytko to lipa , tu chodzi o wybory potem wróci normalność.

    • rex 9 września 2011 o 11:35 am

     Ich normalność , przepraszam za dodatkowy komentarz .

 2. vortex 9 września 2011 o 1:00 am

  Turcja bedzie kontynuowac pomoc dla Palestyny
  Statki beda teraz oslaniane przez okrety wojenne.
  Nie wyglada mi to dobrze.
  Link do strony http://warsclerotic.wordpress.com/

  • Jony 9 września 2011 o 4:29 am

   A najśmieszniejsze w tym wszystkim to że Turcja to członek NATO a izrael do NATO nie należy 🙂 To jest jakiś kabaret. 🙂
   http://www.tvn24.pl/-1,1716752,0,1,turcja-i-izrael-bedzie-konflikt-na-morzu,wiadomosc.html

   • Jony 9 września 2011 o 4:34 am

    Turcja na ostrzu noża z Izraelem

    Turecki handel, współpraca wojskowa i przemysłów obronnych z Izraelem zostają „całkowicie zawieszone”, zdecydował premier Turcji Recep Tayyip Erdogan.
    http://www.tvn24.pl/12691,1716444,0,1,turcja-na-ostrzu-noza-z-izraelem,wiadomosc.html

    • FAKIR 9 września 2011 o 10:31 am

     Psychopaci planują wojnę świata islamskiego z Izraelem.
     Z pewnością Europa się podzieli na tym tle.
     W Turcji coraz większa zapaść. Koszt paliwa w wielu regionach w przeliczeniu około 7zł /l.
     Natomiast w Izraelu ogromna drożyzna i ogromne manifestacje w największych miastach.
     Z kolei w takich państwach jak Anglia, Francja, Niemcy i Włochy podsycać będą niepokoje na tle etnicznym. Dojdzie do wielu dużych potyczek i demonstracji na tle etnicznym.
     Celowo zwiększają obciążenia młodzieży, zwłaszcza w WLKB i Francji, żeby potem ukierunkować ich wielką złość na kolorowych. W Polsce przyjęto strategię proizraelską, więc sądzę, że bez względu na to kto będzie rządził Polacy będą zmuszeni do uczestniczenia w tej wojnie
     Trzeba temu jak najbardziej efektywnie przeciwdziałać.

     • analityk 9 września 2011 o 10:51 am

      Tak,Polska ma podpisany pakt z diablem.
      Na dobre jej to nie wyjdzie.
      Cala nadzieja w tym,ze w czasie wyboru parlamentu Polacy potrafia byc soba .
      Oczywiscia ta POLSKA POLOWA LUDNOSCI CZYSTEJ KRWI POLSKIEJ,bo na mieszancow i nawiedzonych „w krzyzu cierpiaych” nie ma co liczyc .

      • iHe 9 września 2011 o 12:23 pm

       Ja już nawet widzę tą propagandę dla bydła w Polsce.Polacy w Izraelu po raz kolejny przedmurzem chrześcijaństwa postawią Turcję pod ścianą płaczu tak jak pod Wiedniem król Jan III Sobieski!
       Nasza husaria na skrzydłach naszych sokołów przyniesie odsiecz oblężonej twierdzy pana..

       Choć po mojemu mamy złote czasy króla sasa..Dla wybranych.
       Jakby przyszły płemiel wcale nie matoł miał problem skąd brać fachowców od PR w tej drażliwej kwestii to polecam niektórych użytkowników tego portalu.
       http://www.konservat.pl/?sp=art&art=1409&path=arty2011#nc
       Są wręcz bezcenni w tych niespokojnych czasach islamskiego;) zagrożenia cywilizacyjnego..
       Sam portal często jest źródłem cennych informacji.

       „Izrael jako jedyna ostoja zachodniej cywilizacji na Bliskim Wschodzie powinien być wspierany przez zachód, ale to jest nie tak łatwe, gdy zachód zmienia się w lewacko-islamską kloakę.”

       Jakbym słyszał Brevika..

       http://demotywatory.pl/2957686/Turcja-jedyna-nie-uznala-rozbiorow-Polski
       http://demotywatory.pl/2673623/andquot;Hej-sokolyandquot;-na-weselu

       • Talbot 9 września 2011 o 3:33 pm

        Ta strona (konservat) jest pro izraelska i pro syjonistyczna. Prowadzący blog, jest „niby” chrześcijaninem…a pała nienawiścią do innych nacji. Przede wszystkim – do Arabów. Typowa, chazarska mentalność.

        • iHe 9 września 2011 o 8:08 pm

         Ja już tak konservy nie chce równać z ziemią bo czasem się tam czegoś ciekawego dowiem i nie muszę szperać po jakichś debkach ;). Ta strona też dobrze pokazuje myślenie sporej części naszych posłów.

      • O Rzesz 9 września 2011 o 12:56 pm

       To na kogo głosować o „czysty”?

       • elmo 9 września 2011 o 2:07 pm

        Na kubusia puchatka najlepiej,cala Polska powinna olac wybory,nie isc do urn i niech rzad wie,ze mamy ich w dupe,sami jestesmy kowalami wlasnego losu,idac do urn pokazujecie,ze pasuje wam,ze ktos wami rzadzi,powodzenia.lol

        • O Rzesz 9 września 2011 o 2:41 pm

         Nie ciebie pytałem elmo tylko „rasowca”, analityka.
         Nie wp…j się między drzwi a futrynę.
         Skoro jednak otworzyłeś „mind” to wiedz że jak olejesz sprawę oni zrobią zarząd komisaryczny i już im nic nie zrobisz!.
         Dociera do ciebie że Nowy Ekran podważył rzetelność PKW?!.
         Dlatego pytam analityka o jego zdanie. Nawet ktoś ze skrajnymi poglądami może coś mądrego powiedzieć jeśli umie się go słuchać!.

   • O Rzesz 9 września 2011 o 11:46 am

    „Zacznie się z powodu małego kraju” … Palestyna?. Może to jest to?!.

    • analityk 9 września 2011 o 3:10 pm

     Pytasz na kogo glosowac ?
     Glosuj zawsze NA POLAKA bez obcej domieszki krwi (to samo dotyczy Polek,ktorym POLSKA JEST NAJWAZNIEJSZA (ale nie partia) !

     Jest tylko (jak narazie) mala trudnosc bowiem kandydaci startujacy do wyborow ukrywaja swoje pochodzenie zarowno ze strony matki jak i ojca .
     Mam nadzieje,ze zaniedlugo to sie zmieni .

     Polska dla Polakow oraz dla tych z poza niej,ktorzy zechca przyjac prawa i obowiazki polskie ,pracowac i sluzyc POLSCE ,bez zdrady,klamstwa i faryzejstwa !!!

     POLSKA WLASNOSC NARODOWA w POLSCE NALEZALA i NALEZY NADAL DO POLAKOW,rowniez WSZTSTKIE SKARBY NA ZIEMI i W ZIEMI POLSKIEJ .

     Obcym mozna zezwolic na dzierzawe/wynajecie z calym szacunkiem do polskiej wlasnosci !

     Obcym biznesom mozna zezwolic na dzialalnosc na rownych zasadach i wg.Prawa obowiazujacego (bez wyjatku) w Polsce,wszystkich w niej zamieszkujacych na stale .
     Takie same podatki,takie same ulgi i opieka oraz bezpieczenstwo.

     Czy to ci wystarcza pytajacy/pytajaca ?

     • analityk 9 września 2011 o 3:15 pm

      Nie kompromituj sie okresleniem „rasowca”,bo wydajesz o sobie swiadectwo !
      Jezeli to okreslenie mialo oznaczac lub dotyczyc ras,to wiedz ,ze rasy istnialy i istniec beda tak samo jak rodzaje ludzi zlych i dobrych
      Rasizm i antysemityzm to slowa „obronne” i nieadekwatne do rzeczywistosci,podobnie jak i holokaust,ktory jest naduzywany w roznych celach.

      • Ramires 9 września 2011 o 9:52 pm

       ” Jakby wybory mogły coś zmienić byłyby zabronione „. Przykre ale niestety tak jest. Większość pewnie zagłosuje na PO bo oferują pozorny spokój. A co zrealizowano z ich programu ? A no nic. Polska zieloną wyspą – zasługa rządu ? Czy raczej emigrantów których rząd wysłał na obczyznę i tych co pracują na dwie zmiany. Ja na wybory nie idę. Oni olewali nas 4 lata ja chociaż 1 dzień ich oleje. Wy jak sobie chcecie !

     • O Rzesz 9 września 2011 o 11:38 pm

      Tak. Wystarczy. Idea tyleż szlachetna co utopijna.Wymaga to niestety siły jakiej ten naród nie jest w stanie, w swej masie, wykrzesać. Obudzi się jak zwykle za późno.
      A dywagacje rasowe wystawiają tylko tobie odpowiednią opinię.
      Mnie to nie spędza snu z powiek choć jestem bardziej aryjski (jako Słowianin) od tzw. „Aryjczyków”.
      Współczuję ci stresu. To musi być straszne przechodzić codziennie obok tylu mieszańców. To potrącanie ich jest zapewne wstrząsające!. O rzesz człowieku … popracuj nad swoim zdrowiem. Niekoniecznie fizycznym.

 3. galluss 9 września 2011 o 1:47 am

  „JAK ZGOTOWANO KRZYŻ NARODOWI POLSKIEMU?”
  Odsłuchajcie wszystkich 6 nagrań i przekażcie dalej, ponieważ filmiki na youtube to najżybsza forma edukacji
  ====================================================================
  monitorpolski: Usunąłem podane linki, chcę by ten blog jeszcze jakiś czas istniał. Prosiłem też żeby nie umieszczać materiałów przeciwko Kościołowi Katolickiemu. Materiał jest bardzo interesujący, szczególnie jeśli chodzi o okres „Solidarności” i Wałęsy, wiele tłumaczy. Ale szukajcie tego sami w YouTube, nie wiem bowiem jaki intencje kierowały tymi, którzy to umiescili na YouTube. Dziwne jest, że nikt tego jeszcze nie usunął.

  • analityk 9 września 2011 o 11:03 am

   Czujnosc czujnoscia ale najwazniejsze sa intencje i ROZPOZNANIE (kto jest kto ,po co i na co oraz o co walczy ?).
   Na to podworko „Monitora” co raz wiecej zaglada „swiatlych”.
   Dlatego tez gospodarz nie powinien tylko klikac i usuwac ale bacznie obserwowac ,majac ku temu „instrumenty”,chyba,ze …… ale jako gosc,ktoremu zlecono analize portali polskich nie bede gospodarzowi dokuczal tym bardziej na mocno obstawionym zarejestrowanym (nie na mnie) komputerem pracujuac spolecznie jak to na Polakow przystalo .

   Ciekawie,ciekawie tu u Ciebie „monitor”,masz rozeznanie ale nie do konca (swych gosci i wspolpracownikow) ale to TWOJ biznes.
   Zdrowia i sil ZYCZE !

  • Święty 9 września 2011 o 7:14 pm

   Drogi monitorzepolski obierzalem film „JAK ZGOTOWANO KRZYŻ NARODOWI POLSKIEMU?”do konca i stwierdzam,ze nie jest on materialem skierowanym przeciwko KK. Wrecz, przeciwnie. Film kotrowersyjny, warto sciagnac. Pozdrawiam

   • monitorpolski 9 września 2011 o 7:47 pm

    Watykan jako nierządnica? I to ma być materiał nie skierowanym przeciwko KK. Po co to? Druga rzecz – materiał nawołuje do przemocy, nie mogę czegoś takiego promować.

 4. vortex 9 września 2011 o 1:58 am

  Wlasnie dzis 10 lat temu w NYC wysadzono w powietrze trzy drapacze,przywalono z pocisku w Pentagon i chciano wmowic ze to co spadlo na polu w Shanksville i uderzylo kolejno w pierwsza i druga wierze WTC to byl samolot. Czyzby nie koniec wydarzen ? Co sie moze stac jak wzejdzie slonce ?
  http://www.msnbc.msn.com/id/44444344/ns/politics/

  • mi461 9 września 2011 o 2:26 am

   VORTEX nie dzis ale w poniedzialek bedzie 10 LAT >>11 wrzesnia << daty pomyliles 😉

   • elmo 9 września 2011 o 8:24 am

    wy to juz tacy tepi jestescie od tych wiadomosci i „zywnosci”,ze tracicie orietacje w czasie!lol

    • BirdDwa 9 września 2011 o 10:09 am

     100% racji.. 11 Września to niedziela
     Wyraźnie odpływamy..

   • mi461 9 września 2011 o 11:59 am

    no masz racje, kalendarz mi sie tez przesunal 😉 niewiem co sie dzieje z nami

    • analityk 9 września 2011 o 3:17 pm

     Nie calkowita racje,bowiem decyzje uderzenia na WTC (ostateczne) zapadly wlasnie dwa dni wczesniej i to w bardzo powaznym gremium !

   • vortex 9 września 2011 o 6:43 pm

    Dobrze wiem ze w poniedzialek.Ale wolalem wczesniej to wpisac jakbysmy poniedzialku nie doczekali.Tak gwoli przypomnienia.

    • vortex 9 września 2011 o 6:46 pm

     Oczywiscie ze w Niedziele. mi461 mnie zmylil.

  • analityk 9 września 2011 o 11:06 am

   Tym,ktorzy wtedy poniesli NIEWINNIE SMIERC ,
   WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ DAC IM PANIE !.
   Lzy bliskich,rodzin i przyjaciol poleglych w tym morderstwie nie pojda na marne .
   ZLO MA LUSTRZANE ODBICIE – ZGINA i LOTRY !!!

 5. Stanisław 9 września 2011 o 6:59 am

  Macie Państwo dobry przykład ile mogą zdziałać niezależne media, dlatego powinniśmy je wspierać jak tylko możemy. Moje uznanie dla tych wymienionych w wywiadzie osób i instytucji , robicie kawał dobrej roboty, mam nadzieję że w końcu zapala się światło które rozjaśni mrok naszego prawa i ludzie zobaczą kto jest kto, nie dadzą się nabrać na przedwyborcze obietnice wiadomych osób.

  • elmo 9 września 2011 o 8:25 am

   Ty to naiwny kolo jestes,pozdro!

  • analityk 9 września 2011 o 11:14 am

   Tylko widzisz Stanislawie sa trudnsoci z przebudzeniem wszystkich.
   To tak jak i z porannym wstawaniem ludzi – jedni sami sie budza a drudzy zakrywaja uszy poduszka gdy budzik dzwoni i jeszcze doleguja .
   Innym potrzebna pala i zimna woda,dopiero grzebiet wyprostuja.

   • Stanisław 9 września 2011 o 2:58 pm

    Tylko gdy to się stanie „Innym potrzebna pala i zimna woda,dopiero grzbiet wyprostują” może już być za późno.
    Czy większość narodu ma tak sprane mózgi ? że nie widzą tak istotnych spraw ?

    • analityk 9 września 2011 o 3:23 pm

     Faktycznie to wiekszosci narodow,w tym i narod polski jest niedoinformowana ,bo przeciez narody nie posiadaja WLASNYCH SRODKOW MASOWEGO PRZEKAZU.
     Te,ktore sa w ich krajach i w ich jezykach narodowych nie sa wlasnoscia danego narodu ,zas dziennikarze to bardzo sprzedajni ludzie (czesto obcego pochodzenia i „chowu”),wystarczy poobserwowac ich dzialalnosc i jak zdobywaja wiadomosci,nagrania,jak ganiaja jak sfora psow za upatrzonym obiektem czy osobnbikiem,wchodza ci wprost pod nogi nic tylko w ryja lac i krzyczec z drogi,inaczej nie ustapia !

     • Aśka 9 września 2011 o 3:53 pm

      A jak już ich się zleje, albo powie prawdę, to oskarżą za pobicie lub pomówienie, a resztę już zrobią sprzedajne sądy.

     • monitorpolski 9 września 2011 o 5:58 pm

      Masz w 100% rację. Byłem w środku tego gówna. Dlatego powiedziałem sobie, że nigdy w to g… więcej nie wejdę.

    • Aśka 9 września 2011 o 3:51 pm

     Mają sprane, mają. Dzisiaj rozmawiałam z panią, która od lat pobiera krew. Powiedziałam jej, że wiele chorób jest poszczepiennych, np. autyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, alzchaimer, parkinson i inne autoimmunologiczne. Powiedziała mi, że ona ma kontakt ze szczepionymi i nikt nie mówił jej, że szczepienie mu zaszkodziło. Dalej mówi, lekarze, nawet pediatrzy, też szczepią swoje dzieci i to nawet szczepionkami dodatkowymi, a przecież to są osoby po studiach … ręce załamałam. Skierowałam ją do internetu. Może zajrzy, może nie, ale jak usłyszy te same informacje od innej osoby, to może zapali się jej lampka kontrolna.

     • monitorpolski 9 września 2011 o 5:56 pm

      Dlatego ważne są płytki DVD – ludzie chętniej obejrzą niż przeczytają. Co tam pani, która pobiera krew… Wczoraj rozmawiałem z panią profesor z Niemiec, mówiłem jej o sfałszowanym certyfikacie urodzenia Obamy – że go mam ściągnięty ze strony Białego Domu i jest fałszerstwem Na to ona, że to niemożliwe, bo przecież byłoby o tym w telewizji…

      • sebecx 9 września 2011 o 9:17 pm

       ..hehe dokładnie tak właśnie jest.. ludzie dzięki swojemu ego nie wierzą w to, że ktoś może chcieć im zrobić krzywdę…

      • Aśka 9 września 2011 o 10:51 pm

       hahahaaa brzmi jak dowcip, ale to niestety rzeczywistość 😦

 6. Talbot 9 września 2011 o 8:14 am

  Święte słowa gallus. Jeszcze bym coś dopisał, ale nie przejdzie przez moderację.

  • monitorpolski 9 września 2011 o 9:40 am

   To nie pisz.

 7. WW 9 września 2011 o 8:14 am

  Społeczeństwa nieżydowskie nie zdają sobie sprawy z istnienia Halacha – prawa żydowskiego w które, między innymi, zabrania występowania Żyda przeciwko innemu Żydowi. Byłoby mniej zdziwienia że sądownictwo zwane polskim a także sądownictwo w innych nie żydowskich państw działa tak jak opisane w sprawie Zbigniewa Kękusia i tysięcy podobnych spraw oraz daleko poważniejszych ponieważ niszczących nie tylko indywidualnie ale niszczących całe narody.

  • OddanyBogu 9 września 2011 o 11:50 am

   przypomniec mu jego historie i miejsce w swiecie…przypomniec komu sluzyj w dawnych dziejach i jak wtedy to wszystko wygladalo..Wrocic do korzeni i gleboko sie zastanowic nad tym za jaka sprawe walczyli nasi prapradziadkowie pradziadkowie i dziadkowie…

   • Wizzgaa 9 września 2011 o 12:03 pm

    To ma sens , jeśli przedtem odróżnisz Polaka od Nie -Ko-Niecz-Nie – Polaka . Wtedy to przypominanie ma szansę . Ja osobiście już nie odróżniam i nie ufam prawie nikomu.

   • analityk 9 września 2011 o 12:17 pm

    Wyadaje mis ie ,ze i nasi ojcowie i dziadkowie popelniali podobne bledy jak wiekszosc ludzi zyjacych na swiecie, a wsrod nich Polacy .
    Nie mieli dobrego rozeznania KTO JEST KTO i DOKAD ICH PROWADZI !
    Tu warto sobie przypomniec historie i to te pisana nie pod ustroje ale te zywa z opowiadan madrych ludzi .
    Ktore i jakie powstania narodowe az po wojny sluzyly Polakom ,a ktore je pograzaly,ba wciagaly w nowa niewole .
    Aby zbyt gleboko nie nurkowac w historie, wspomnijmy sobie powstanie SOLIDARNOSCI,kto ja nam tworzyl i PO CO ?
    Kim byli ich przywodcy i do czego doszlo,do czego nas doprowadzili ???

    Tak wiec Pani czy Panie „OddanyBogu” posluchaj nie tylko Boga ale i madrych ludzi i daj ludziom praktyczne rady co maja czynic aby odwrocic swiat i ludzi od powszechnego ZLA w jakim poglebia sie POLSKA i POLACY,nie umiejac sie temu ZLU przeciwstawic .

    Czas tworzyc chwalebna obecna WLASNA HISTORIE i to bez odwolywania sie na miniona historie ,ktora nie zawsze przynosila na chlube i chwale.
    TO MY DZISIAJ TWORZYMY WLASNA HISTORIE dla nastepnych naszych pokolen !
    Za nia nas sadzic beda nasze dzieci i wnuki ,za los jaki im stworzylismy.

    Sama modlitwa nie zmienimy swiata ,potrzebne sa do tego CZYNY !!!

  • analityk 9 września 2011 o 3:26 pm

   Przyznaje ci racje ale wina jest tez spoleczenstwa,ze dala sie tak oplatac ta pajeczyna sprawiedliwosci !
   To sa pajaki ktore gdy dostaniesz sie w ich siec wypija z ciebie wszystko,zostaniesz szkieletem !!!

 8. felicyta 9 września 2011 o 8:37 am

  Burmistrz Nowego Jorku: Zagrożenie wiarygodne, ale nie potwierdzone
  Piątek, 9 września (05:59) Aktualizacja: 34 minuty temu
  http://fakty.interia.pl/raport/10-rocznica-zamachow-w-usa/news/burmistrz-nowego-jorku-zagrozenie-wiarygodne-ale-nie,1692615,7676

  komentarze
  sami sobie znów coż rozwalicie i bedzie na(2011-09-09 07:36)
  ~olo

  kogoś kogo mozna bezkarnie zabijać.
  Upadniecie jak każde mocarstwo,was też będą grabić i mordować.

  kogoś kogo mozna bezkarnie zabijać.
  Upadniecie jak każde mocarstwo,was też będą grabić i mordować.
  Czyżby USA szykowała na swój własny kraj(2011-09-09 07:25)
  ~eMJay

  kolejny zamach? Czy będzie on bardziej „spektakularny” od tego z 2001?

  a niech zrownaja z ziemia te ameryke , nic (3)(2011-09-09 06:51)
  ~arthur40fr

  dobrego tam nie ma , nawet baby sa brzydkie.

  Wszystko się zmieni,jak społeczeństwo(2011-09-09 07:16)
  ~takaprawda

  zmądrzeje i odsunie,”naród wybrany” od władzy.

  Może coś wie,bo jest po rozmowach z braćmi z(2011-09-09 07:13)
  ~ajwaj

  Mosadu.

  • analityk 9 września 2011 o 11:18 am

   Jak juz Zydzi z pejsami zaczna opuszczac Nowy Jork to wiedz,ze cos zlego sie dzieje !
   Wtedy i ty z tamtad brykaj !!!
   Oni CZUJA PISMO NOSEM,Pan Bog ich wyposazyl w odpowiednie nosy.

   • monitorpolski 9 września 2011 o 12:12 pm

    Dokładnie tak jest. Nowego Jorku nie zaatakują dopóki mieszka tam choć jeden syjonistyczny satanista.

 9. Olo_kru 9 września 2011 o 9:03 am

  Zauważcie, że głodówka może zabić – przypadek Croulica w Krakowie.

 10. Annah. 9 września 2011 o 9:10 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/08/z-jak-wielka-czcia-powinno-sie-przyjmowac-chrystusa/

  • OlO 9 września 2011 o 9:28 am

   Nic nie powinno.
   Annah na tej stronie jest dużo musisz, czy tak działa tam ten bóg że musisz?

   • Wizzgaa 9 września 2011 o 11:46 am

    Kinguś , gdyby większość ludzi miała taką „obsesję” to świat byłby zdecydowanie bardziej przyjazny i nie umieralibyśmy ,jak głupcy wskutek rozmnażającej się agresji. A Bóg nie nakazuje nam miłości – on jej pragnie i na nią czeka .Niech będzie CHWAŁA I CZEŚĆ JEZUSOWI .

    • Wizzgaa 9 września 2011 o 12:23 pm

     Skąd wiesz milaczku ,ze nie wprowadzam ich w czyn ? A z nas dwojga to TY bardziej popisujesz się komentarzami .Dobrze ,że nauki Jezusa są radykalne . Ty pewnie lubisz słowo :relatywizm i „szeroko rozumiana” tolerancja.

     • Wizzgaa 9 września 2011 o 2:16 pm

      Głupiś ! „Czanelingi” w ogóle mnie osobiście nie interesują . Ewangelia to wystarczający konkret. Co do „nieba nie dla idiotów …..” – dyskusja nt. wartości tych słów chyba nie ma sensu. Spróbuje jednak trafić paluszkiem do kontaktu.

    • analityk 9 września 2011 o 12:27 pm

     Nikt nie zglebil milosci Boga i watpliwe aby to poznal za zycia .

     Jezusowi mozna i trzeba oddac te chwale ,ze madre glosil nauki ,byl tak samo jak my synem Bozym,zyl na tym swiecie i nauczal ludzi.

     Niestety nie wszyscy skorzystali i nadal nie korzystaja z Jego nauk.

     Nie wywyzszajmy synow i cory nad BOGA !

     Nie chwalmy rowniez nasze dzieci niczym nie dorosna i stana sie madrymi ludzmi.

     Nie chwali sie dnia przed zachodem slonca !

  • inprogres 9 września 2011 o 9:57 am

   Jest wielce zastanawiajace, dla myslacych wrecz oczywiste.

   Autor tego bloga nie zezwala na krytyke KK a zezwala na pisanie szatanskich bzdur z dzieckonmp.

   • monitorpolski 9 września 2011 o 10:56 am

    Bo wy tylko atakujecie KK. Dlaczego? Czy to KK wznieca wojny na całym świecie? To jest czysta dezinformacja. KTO ZA WAMI STOI?!

    • zenobiusz 9 września 2011 o 11:18 am

     http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/09/08/kosmici-a-religia-pelna-ideologiaprzyczyn-szczegolnej-nienawisci-kosmitow-do-kosciola-katolickiegojezusa-chrystusa-i-maryi/
     Tu są pełne korzenie tej ideologii,warto wręcz przestudiować.

    • Cupak 9 września 2011 o 11:18 am

     Ja bym powiedział że Jezus Chrystus stoi za nami 🙂

     • analityk 9 września 2011 o 11:39 am

      Nie naduzywajcie imienia Jezus ,lepiej bedzie gdy zastapisz to slowem BOG.
      Nie trzeba do tego dodawac BOG OJCIEC,bowiem madry czlowiek wie ,ze BOG JEST STWORCA WSZYSTKIEGO !
      Amerykanow przyzwyczajono do zawolan „O moj Boze” ( O my God !) i czesto to slyszymy u nich w chwilach grozy ,bywa,ze i ze zdumienia ale to zle swiadczy o nich ,bo czesto w ich sercach nie ma nawet sladu po Bogu i ludzkich sprawiedliwych opartych na prawdzie uczuc.

      Wiele czlonkow rodzin amerykanskich bierze udzial w agresywnych wojnach ,sa to najemni zolnierze za kase ,walcza i wzywaja Boga .

      Wiec pozwole sobie ja i inni zadac im pytanie :

      Bedzie Bog przy takim agresywnym postepowaniu blogoslawil Ameryke ?

      I nadal spiewac beda (?) : „GOD BLESS AMERICA !”
      – co z tego widzimy – placz i zgrzytanie zebow nie tylko tych Amerykanow co stracili na wojnie swych synow i corki ale i inne narody ,ktore zostaly napadniete !
      Moze juz starczy cmentarzy wojennych na swiecie ???

      AMERYKANIE – OPAMIETAJCIE SIE – ZROZUMCIE KOMU SLUZA WOJNY i CO IM ONE DAJA !

      PLEASE !

     • navajo88 9 września 2011 o 3:54 pm

      Cupak a ja powiem ci tak , za nami stoją gwiazdy !!!! hahahahahaha

    • inprogres 9 września 2011 o 11:20 am

     Za jakimi wami? Masz urojenia.

     A teraz fakt.
     I i II wojna swiatowa zostala wszczeta z inicjatywy Watykanu. Dziecko to wie a ty nie wiesz?

     • monitorpolski 9 września 2011 o 12:12 pm

      Co za idiotyzm. A to jest: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm nawet p. Kubik cytuje to, mimo, że krytykuje Watykan. Zwróćcie uwagę na taką drobną rzecz, o której jakoś się wam nie chce mówić:
      http://articles.sun-sentinel.com/2007-03-10/news/0703090730_1_german-bishops-warsaw-ghetto-german-catholics
      Niemieccy biskupi porównali sytuację Palestyńczyków w Izraelu z sytuacją Żydów w gettach w czasie wojny. O jakiej więc kooperacji mowa?! Biskupi, ci bezpośrednio podlegli Papieżowi (!) są przeciwni okupacji Palestyny. Świadczy to o tym, że nie mają nic wspólnego z tym szatańskim planem wobec świata.

     • analityk 9 września 2011 o 12:34 pm

      W zasadzie takim jak ty nie odpowiadam ale zrobie wyjatek i napisze tak .
      Zlej baletnicy to i majtki przeszkadzaja !

      Watykan nie ponosi win za wojny ,zapamietaj to sobie ty i inny czlowiecze.

      Watykan obarcza sie winami po to aby go zniszczyc ale to nie moze sie udac ,bowiem jest to niemozliwe dla sztana i wszelkich diablow tego swiata !
      Owszem, szatan wszedl na izby watykanskie ,malo tego,trul i zabijal ale nie jest w stanie wysadzic Watykanu w powietrze ,musi podwinac ogon i czmychnac w zaswiaty !!!

    • 44 9 września 2011 o 11:39 am

     A kogo mamy atakować? Mnichów tybetańskich? Afrykańskich szamanów? Żyjemy (większość tu piszących) w Polsce, gdzie rządzi KK. I on obrywa.
     Kto za nami stoi? Przecież Ty już wiesz, to po co pytasz.

     • monitorpolski 9 września 2011 o 12:02 pm

      Po co? Co ci złego KK zrobił? e masz jeszcze wolność? Kilku agentów już zresztą zdemaskowanych nie jest problemem. Popatrz na to kto tworzy UE, Unię Amerykańską, kto tworzy rząd światowy, Atakiem na KK jednoczysz się z satanistami! Przecież wszyscy wiedzą z jakich kręgów idzie atak. A może masz takie zadanie – by podszywając się za katolika, chrześcijanina, rozbijać wszystko od środka? Przypomina mi to stosunek „opozycji” politycznej do Łukaszenki i Białorusi, która tak samo atakuje Białoruś jak siły zła, z którymi rzekomo walczy.
      Zasada jest prosta: jeśli widzisz na coś atak ze strony GóWna czy tefałenu, to już powinieneś wiedzieć, że trzeba cel takiego ataku popierać.

      • 44 9 września 2011 o 3:03 pm

       A co Ci złego zrobiły instytucje, z którymi od dłuższego czasu walczysz w imieniu poszkodowanych (choćby ostatnio Chołda, Kękuś)? Przecież to nie Ty byłeś celem ataku a jednak walczysz!

       Ja nie walczę z KK (znajdź choć jedno moje słowo w tym temacie) – wykazuję Ci tylko brak konsekwencji i ganienie innych za własne przywary. Ale to Twój blog i możesz to robić – dopóki nie zablokujesz oponentów – ja będę na to zwracał uwagę.

       • monitorpolski 9 września 2011 o 5:50 pm

        Co mi zrobiły? Nie mogę nawet powiedzieć, bo prawa przeciwko mnie jest UTAJNIONA. Przez 4 lata nie mogą ustalić jurysdykcji – chcą mnie wsadzić do więzienia za 1. nie moje publikacje, 2. nie przeze mnie publikowane, 3. publikowane poza jurysdykcją Polski – w USA, gdzie prawo nie przewiduje karania za publikacje. Klasyczny przykład bezprawia – powiązania mafijno – komunistyczne. Masz coś jeszcze?

     • analityk 9 września 2011 o 12:38 pm

      Kolejna BZDURA ,ze KK rzadzi w Polsce !

      Dzieki KK Polska jeszcze nazywa sie POLSKA.

      Polska rzadza SWINIE PARTYJNE !!!
      Pisze to z cala odpowiedzialnoscia ,bowiem swinie innych nie dopuszczaja do koryta .

      • monitorpolski 9 września 2011 o 1:21 pm

       ZGODA!

   • ostatni rozsądny? 9 września 2011 o 6:05 pm

    Oho widzę ze temat przewodni tematem przewodnim, ale dzień bez krucjaty jest wciąż przez większość uważany za dzień stracony.
    Ja tam na kościół pluc nie zamierzam, bynajmniej nie uważam go za siedlisko zła wszelakiego, wielki babilon czy co tam jeszcze komu do nienawistnego lba przyjdzie.
    Lecz nie daje mi coś spokoju, coś o co chciałem już dawno tu spytać, ale nie chciałem religijnego wątku zaczynać. Dokleje się wiec do dzisiejszej krucjaty i zapytam: Dlaczego kk nie robi nic by powstrzymać zblizajacy się pomor? (zaraz będzie ze:”jak to nie robi!?? Robi tylko ty o tym nie wiesz…”) ale takie odpowiedzi mnie nie interesują, bo potwór z loch ness tez podobno istnieje tyle ze nikt go tak na prawdę nie widział…
    Skoro my prości ludzie wiemy co się szykuje to najwyzsi dostojnicy koscielni wiedza tym bardziej, dlaczego wiec się pytam nie robi absolutnie nic by swe owieczki ocalić a jeśli zdaje sobie sprawę ze ocalić nie zdoła, czemu nawet ostrzec nie prubuje??? czemu na mszy ksiądz nie powie „moji drodzy parafianie idą ciężkie czasy, nic na to nie poradzimy ale modlmy się co by Pan nam i bliznim cierpień oszczędził”??? Dlaczego najmniejszej wzmianki w oficjalnej mówię kościoła o tym niema??? W końcu spytam wprost: Czyją stronę ten kościół trzyma skoro w klejeniu glupa ze wszystko jest cacy nie ustępuje nawet telewizji?

    • MANIUŚ 9 września 2011 o 8:25 pm

     Słowa „wielki babilon” odnoszą się do całego świta. To przeciwnicy KK przyczepili mu taką łatkę, sami będąc tym babilonem.

    • miki 9 września 2011 o 11:01 pm

     ano właśnie, i tu jest pies pogrzebany, publicznie jako instytucja głosu nie podnoszą w tych sprawach za to zwołują konferencje dotyczące istnienia obcych cywilizacji w kontekście wiary w Boga zmieniając zdanie o 180 stopni (przez stulecia o tym było cicho sza, bo sprawa była bardzo niewygodna, nie zdziwiłbym się gdyby za obecne ich poglądy w średniowieczu palono na stosie, a teraz niby jacy to oni nie są postępowi!). Sam ten jeden fakt powinien dać do myślenia…

  • Annah. 9 września 2011 o 11:46 am

   Nie zamierzam się bronić znam swoją wartość jako Dziecka Bożego, a nawet podziękuję i już nadstawiam drugi policzek 🙂

   • OlO 9 września 2011 o 12:01 pm

    Jesteś głupia że dajesz się manipulować, szkoda że nie myślisz szerzej. Chciałbym żebyś przejrzała na oczy bo jak wpadniesz pod kopyta stada to będzie za późno.
    Durna jesteś jak się nie bronisz bo z natury każda żywa istota chce żyć i broni się, męczeństwo jest głupstwem. Jak nie chcesz się bronić to zaszczep się szczepionkami i jedz GMO i wtedy tak nadstawisz nadstawisz drugi policzek.
    Fanatycy religijni żyją w błędzie jako dziecko boże, ponieważ religie odbierają podstawowe prawa natury dla jednostki która żyje na tej planecie, i nie dają możliwości rozwoju bo wałkują cały czas to samo między sobą!
    Obudź się z tego chorego snu!

    • Wizzgaa 9 września 2011 o 12:12 pm

     Ty Olo niewiele rozumiesz . Nawet uśmiech wieńczący post Annah powinien ci dać do myślenia . Nadstawienie drugiego policzka nie oznacza ,że Annah chodzi w stałej gotowości do przyjęcia ciosu nożem . Nie rozumiesz wartości pokory Olo . To jej brak powoduje ,że ludzkość wyrzyna się wzajemnie od wieków .Nasza wiara nie jest chorym snem bo chore sny nie dają zdrowej 10-cio punktowej recepty na CAŁOŚCIOWY ROZWÓJ człowieka . Jakie podstawowe prawa natury odbiera ci religia ?

     • OlO 9 września 2011 o 2:11 pm

      w twoim rozumieniu jedno z praw naturalnych zostało zatarte około 2000 lat temu czyli wiara w to, co cię upomni do twojej własnej istoty pojmowania siebie, chodzi o zgaszenie twojej intuicji w zajrzeniu w głąb siebie, religia wymusza na ludziach ich prawa i chore podmioty, dzięki temu robią się różnice typu wojny religijne i wojny miedzy ludźmi przez proste banały i beznadziejne sprzeczności,
      Trudno jest to tobie wytłumaczyć jak nie masz poszerzonej świadomości.

      • Wizzgaa 9 września 2011 o 2:24 pm

       Panie Olo – nie boi się pan ,że ta pana pęczniejąca świadomość w końcu się rozpuknie ? Już pana słowa są niespójne i mgliste ……jak to bywa na pograniczach .

       • OlO 9 września 2011 o 2:35 pm

        Nie boję się, to są procesy nieskończone ale jak żyje się w ograniczeniu to aż chce się wyjść z siebie gdy wiedząc co tak naprawdę tu się dzieje i z tym światem, i do czego to zmierza.

        • kefir2010 9 września 2011 o 10:05 pm

         zmierza to do rozjebania całej Ziemi, głupcze. i Ty wyznając new ageowskie lub pochodne idee promujesz jednocześnie idee depopulacji. w środowisku wykluczonych zgodnie doszliśmy do tego, że w świecie NWO, o ile on powstanie, będą dwie religie a nie jedna. pierwsza to oczywiście satanizm. druga – zgadnij? no właśnie..

    • zenobiusz 9 września 2011 o 12:25 pm

     „Fanatycy religijni żyją w błędzie jako dziecko boże, ponieważ religie odbierają podstawowe prawa natury dla jednostki która żyje na tej planecie, i nie dają możliwości rozwoju bo wałkują cały czas to samo między sobą!”
     Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl.Jakież to podstawowe prawa natury,są Ci odbierane,przez religię.?Jestem dosyć domyślny,ale tu mnie zaskoczyłeś.

     • OlO 9 września 2011 o 2:31 pm

      Zenek przeczytałeś tysiące książek artykułów oglądałeś różne filmy. Jest tyle do odkrycie że nie masz pojęcia, każde źdźbło trawy każdy element twojej istoty jest tu po to abyś coś zrozumiał, nie chodzi tylko i wyłącznie o walkę ale o to jak chcesz postępować w przyszłości która jest teraz. Prawa natury zmienią się od początku istnienia tej planety i za każdym razem są inne kiedy ktoś coś wymyśli bo się dostosowują. Popatrz na naturę i co widzisz? Przejdź się boso po lesie i odczuj to na sobie, to co zostało dawno temu zabrane. Trudno jest teraz cokolwiek wytłumaczyć jak większość ludzi wierzy w to co widzi a nie umie wysłuchać własnego serca. Żebyś wiedział ile religia zabrała ludziom od początku swojej historii to byś się zdziwił. Prześledź całą historię kościoła tu w Polsce, a potem idź tam gdzie się ludzie modlą i po patrz na ich twarze.
      To mnie bardzo dziwi czemu kościół zezwolił na wejście do Unii mimo że wiedział że to jest gorsze niż wszystkie dyktatury razem wzięte do tej pory.
      Zenek jak byś poszerzył swoją świadomość, nie wierzył tylko to wiedział, po prosił Siły Wyższe o uaktywnianie całego mózgu, synchronizował myśli umysłu z sercem, rozmawiał ze swoją duszą to na pewno byś więcej wiedział ode mnie, ba ty wiesz tylko masz to schowane gdzieś w sobie tak jak wszyscy na tej planecie tylko nie mają o tym pojęcia.
      W tej chwili dużo ludzi się budzi i jak staną w oko w oko z prawdą to pomyśl co takiego możne się stać, że w to co wierzyli nie istniało a ich bliscy ginęli na darmo? Wyobrażasz sobie to?

      • zenobiusz 9 września 2011 o 9:04 pm

       Nie gniewaj sięOlO@
       ale to jest bełkot.Masz jeszcze czas,i pamiętaj o „sercu zwodniczym”,to ostatnia modna nowinka,co tam rozum ,Wiara ,kieruj się sercem.
       Ja niestety wiem,dokąd Cię to w końcu zaprowadzi,ale widać cierpienie jest wpisane w Twoją drogę
       O technikach poszerzania świadomości wiem ,od 40 lat,więc ja już wiele z nich sprawdzałem jak ty byłeś dopiero w planie,albo nosiłeś koszulkę w zębach.
       Wiara w uruchomienie 100% mózgu to dopiero pułapka na ludzką pychę.Uruchomcie, a „bogami będziecie”.
       Radzę 40 dniowy post o chlebie i wodzie,i modlitwę,najlepiej w jakiś podupadłym klasztorze,bo to poświęcona ziemia,i będziesz chroniony.Jeszcze masz szansę.

       • OlO 10 września 2011 o 9:48 am

        Zenek wiem że twoje słowa mogą być prawdą tak jak innych w komentach ale przecież nie muszę z tym zgadzać, często tak bywa że trzeba ważyć wypowiedzi z każdej strony jaka jest tylko możliwa. Ale ja nie wierzę w te rzeczy które wymieniasz ja po porostu chcę to wiedzieć na swój własny sposób. Jasne że jesteś starszy i masz swoje lata ale czy umiesz zrozumieć młodych w taki sposób aby mieli szacunek do twojej istoty? Trudno będzie ci pojąć to co wiesz a jak nie które rzeczy nie staną się prawdą to co zrobisz?
        Przyzna się, mam bałagan w głowie bo system edukacji nie dał możliwości racjonalnego myślenia i teraz ważę wszystko co napotkam także i Ciebie. Czy rozumie mnie szanowna Polska Starszyzna która gdzie kol wiek znajduje się na Ziemi???

  • OddanyBogu 9 września 2011 o 11:46 am

   Piekny artukul, trafiajacy do wnetrza czlowieka ktory chce pokladac ufonsc z milosierdzie Boże…

 11. zenobiusz 9 września 2011 o 10:17 am

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/09/forum-davida-ickenie-dziala-chembuster-i-orgonit-oby-tylko-awaria/
  Mam nadzieję ,że to tylko awaria.

 12. inprogres 9 września 2011 o 10:25 am

  Nie, nie, to niemozliwe.
  To nie moze byc prawda.
  Nie moze nie dzialac.
  Co na to ludzkosc.
  Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 13. analityk 9 września 2011 o 10:40 am

  Dodaj do tych 100 milionow jeszcze tych z polowiczna krwia MIESZANCOW czyli ze zmijowanego plemienia krew zmieszana z krwia innego danego narodu .
  Takich znajdziesz juz w Polsce (bez przesady) jako POLOWE LUDNOSCI zwacych sie Polakami i z polskimi anzwiskami !!!
  W Polsce miesza sie krew juz OSIEM WIEKOW,czynili to nawet krolowie polscy z tzw.chcica .
  A to jest przerazajace ,bo zmijowe geney juz nie naprowadzisz na wlasciwa droge zycia .

  • zenobiusz 9 września 2011 o 12:36 pm

   Nie macie Panowie podstawowej wiedzy historyczne.Do XIX w. unikali mieszania genów ,jak ognia.Wyjątkiem było masowe „zasymilowanie” się sekty frankistów,na przełomie XVIII i XIX w.
   Dopiero połowa XX w.przyniosła falę masowej mimikry.Tak więc twierdzenia ,że to połowa Polaków,prowadzi do konkluzji,że praktycznie nie da się nic zrobić.Da się, i dla tego taka kampania,o ich wszechobecności wśród nas.Podobną rolę odgrywa mit chazarski,prowadzący do wniosków,że są tu od 1000 lat.Na szczęście jest genetyka.Zachęcam do zapoznanie się z wynikami tych badań.
   http://archeowiesci.pl/2010/06/14/co-mowia-geny-zydow/
   Jakoś cicho o tym a wciąż tłucze się mit chazarski.To taki papierek lakmusowy,w czyim interesie działa taki propagator,mnogości w Polsce”gości”,jak i ich chazarskiego rodowodu.

   • monitorpolski 9 września 2011 o 1:24 pm

    Do tego jeszcze jedna ważna sprawa. Genetycznie jesteśmy zbliżeni do Chazarów – widać to choćby po fenotypie. Na pewno jesteśmy bliżej niż Angole. Dlatego to my możemy coś zrobić by powstrzymać tę falę szaleńczego rasizmu satanistycznego, który zawładnął judaizmem. Oni się jeszcze nas posłuchają, musimy tylko odzyskać swoją moc w naszym kraju. Przed wojną było wielu zasymilowanych Żydów chazarskich, dla których rzeczpospolita była Ojczyzną tak jak dla nas Słowian. I współżyli z Polakami, nie było żadnych problemów – mam dokumentację na ten temat. Zaraza syjonistyczna opętała potomków tych ludzi, stąd to całe zło. Ale sądzę, że czas najbliższy to zmieni.

  • O Rzesz 9 września 2011 o 12:48 pm

   To co z tymi mieszańcami analityk?. Uznasz ich jak faszyści za przydatnych Mischlingów czy przeznaczysz na Madagaskar jako element niepewny?.
   A swoje korzenie znasz dalej niż do trzeciego pokolenia?. Robiłeś badania DNA na obecność odpowiedniej „haplogrupy” by wykazać swoją czystość rasową?.
   Nawijasz jak sami Żydzi którzy promują M-kulturowość odradzając swoim mieszać się z nami.
   Chyba już trochę za późno na krokodyle łzy i sączenie jadu w serca by skłócić ludzi na podstawie spraw na które nie mają wpływu?!.
   Oceniaj indywidualnie każdego po czynach a nie po pochodzeniu … jeśli jeszcze potrafisz.

   • analityk 9 września 2011 o 3:49 pm

    Slusznie pytasz co z tymi mieszancami zrobic .
    Moja odpowiedz jest prosta i „nierasowa” :

    NAUCZYC ICH WSPOLZYCIA Z NARODEM RDZENNYM – NA TYCH SAMYCH PRAWACH i ZASADACH.

    Oduczyc ich pychy i zarozumialosci , nauczyc pracy i dyscypliny,podporzadkowania sie ogolowi , wiekszosci narodowej – majacej racje wynikajaca nie z bogactwa i posiadania dobr materialnych nie ze sprawowania wladzy ,przynaleznosci partyjnej,wyksztalcenia i sprawowania urzedow ale z UCZCIWOSCI LUDZKIEJ,SPRAWIEDLIWOSCI WSZEDZIE i ZAWSZE.

    Czy to takie trudne byc dobrym i uczciwym czlowiekiem milujacym pokoj ???
    Isc za prawda a nie za klmastwem ?
    Szanowac kazdego innego uczciwego czlowieka ,takze biednego i bezdomnego ?
    Przeciez to bogaci niszcza pokoj,wywoluja wszelkie klotnie i niezgode, doprowadzaja do wojen po to aby sie na nich bogacic i co gorsze czynia to w imie demokracji a nawet w imie „boga” !
    Czy w dalszym ciagu mamy im na to pozwalac ???

    • monitorpolski 9 września 2011 o 6:11 pm

     Ludność rdzenna też wymaga „asymilacji”. Popatrz się na degenerację młodych – tak jakby nie mieli rozumu. Poddawanie się narzucanym przez lucyferiańskie media trendom świadczy o naszej słabości. Należy się zastanowić jakie wartości należy wdrażać mocniej by móc się oprzeć temu złu. Tu odpowiedzią jest oczywiście Kościół Katolicki, jeszcze raz polecam film „Tożsamość Wolności”: http://www.dailymotion.com/video/xbx4m9_tozsamosc-wolnosci-film-dokumentaln_shortfilms
     Zauważcie, że Żydzi judaistyczni są także odporni na lucyferiańskie sposoby niszczenia wartości. Tak samo jest z prawosławnymi, czy muzułmanami. Tak więc możemy wyciągnąć wniosek – skąd się bierze taki atak na KK w Polsce.

     • FAKIR 10 września 2011 o 12:03 am

      Sama religia nic nie wskóra. Oczywiście w znaczny sposób zabezpieczy społeczeństwo przed degradacją . Należy wartości moralne, które ona niesie chronić.
      Zło należy zrozumieć. Nie powstało przecież dzisiaj. Jeśli spojrzymy na wykres narastania dużych problemów światowych i wojen przypomina to sinusoidę.
      Młodzi będą bardzo trzeźwieć gdy zobaczą karty mobilizacyjne.
      Zawsze się kończy podobnie
      Jednym słowem oczyszczenie

      • FAKIR 10 września 2011 o 12:10 am

       Ogólnie zanika logiczne myślenie i przeczuwanie przyszłych zdarzeń nie tylko przez młodzież. Tego typu sytuacja była w okresie międzywojennym. Zdarzenia, które wkrótce nadejdą nie tak trudno przecież przewidzieć. Z jednej strony mamy psychopatów, a z drugiej ludzi normalnych. Psychopaci chcą narzucić ludziom normalnym świat urządzony po swojemu ze swoimi wypaczonymi zasadami pseudomoralizatorskimi. Posługują się utartymi sprawdzonymi sloganami i metodami wywierania wpływu na psychikę ludzi normalnych. Opanowali tą sztukę przez wiele lat do perfekcji.

       • FAKIR 10 września 2011 o 12:21 am

        Tych szaleńców jest stosunkowo mało w każdym społeczeństwie. Według szacunków około 1% najgroźniejszych i około 5% mniej groźnych.
        W większości współczesnych tzw „demokracji” psychopaci rządzą ludźmi normalnymi z tego powodu, że ludzie normalni brzydzą się polityką i nie angażują się w podejrzane przedsięwzięcia. Ludzie normalni nie stosują niecnych technik i bezpośrednio przemocy.
        Dlatego szaleńcy mają przewagę.
        Zawsze się kończy w ten sam sposób. W schyłkowym momencie wszystko się im zaczyna walić na łeb na szyję, gdyż mniej groźni psychopaci podłączają się do tych szaleńców. Czują między sobą wielką chemię. Z tego powodu w pewnym momencie większość istotnych stanowisk w państwie obsadzane jest po znajomości całkowitymi tłumokami bez przygotowania.

    • O Rzesz 9 września 2011 o 11:49 pm

     „NAUCZYĆ ICH WSPÓŁŻYCIA Z NARODEM RDZENNYM – NA TYCH SAMYCH PRAWACH i ZASADACH” … przemawiając do rozsądku?. To zajmie ci to całą wieczność.
     Był już taki jeden Pan. Na imię miał Jezus. Jemu trochę nie wyszło.
     I dopóki nie wróci chyba nikomu się to nie uda.

 14. Annah. 9 września 2011 o 11:28 am

  (…) Patrz na twoich braci i siostry Moimi oczami, które widzą je jako cudowne stworzenia obdarowane przez Mojego Przedwiecznego Ojca jako dar dla ludzkości. Każda dusza jest kochana tak samo. W oczach Mojego Ojca nie ma żadnej różnicy.
  Jeśli wy, Moi wyznawcy, Mnie kochacie, będziecie również Kochać Mojego Ojca. I odwrotnie, jeśli macie prawdziwą miłość do Mojego Ojca, będziecie kochać swoich braci i siostry. Szczególnie musicie ukazać miłość dla tych, którzy was obrażą poprzez swoje zachowanie. Niektórzy będą was obrażać, wyśmiewać i niszczyć waszą reputacje, co może boleć was, jak również i wasze rodziny. Mogą oni być znani wam osobiście czy też będą zadawać wam cierpienie poprzez swoje uczynki które mogą źle wpłynąć na waszą możliwość odziania i karmienia waszych rodzin. Niezależnie jak dużo ludzie zadadzą wam cierpienia, proszę was w Imię Moje, podążajcie Moją drogą. Módlcie się za nich, a szczególnie za tych co wam szkodzą. Dlatego, że kiedy modlicie się za nich rozcieńczacie nienawiść wypluwaną przez szatana. Nienawiść, która może wyrosnąć z myśli aby oddać rewanż.
  To jest jedna z najbardziej trudnych ze wszystkich Moich nauk. Kochaj swojego bliźniego jak siebie samego. Kiedy będziesz w stanie zdobyć się na ten akt szczodrości pomożesz mi wypełnić Mój plan by uratować więcej dusz.
  Twój Umiłowany Nauczyciel i Przyjaciel
  Jezus Chrystus
  Tłumaczyła: Bożena
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/09/kochac-swojego-blizniego-jak-siebie-samego-jest-o-wiele-trudniejsze-niz-myslisz/

  • Wizzgaa 9 września 2011 o 11:56 am

   Kingo – chyba do tej pory tylko z jednego pieca chleb jadłeś i nie znasz innych smaków. Są setki cudownych sposobów na „rozluźnienie” i utrzymanie pogody ducha. Annah jest jedną z nielicznych na tych blogach , która TRZYMA CONSTANS EMOCJONALNY i intelektualny też. To jedna z wiekszych optymistek ,jakie znam . Kingo ! Włóż palec do porządnego kontaktu , potrząśnie tobą i może się sensowniej skoncentrujesz.

   • Annah. 9 września 2011 o 12:32 pm

    Wizzgo, skądże mi ta łaska 🙂 nie sądzisz ze zapodane tu przeze mnie wpisy obronią się same?
    Dziś, jutro do Was coś skrobnę na priv ale w związku z innym tematem.
    Niech będzie CHWAŁA I CZEŚĆ JEZUSOWI !

   • Wizzgaa 9 września 2011 o 12:33 pm

    Ok. To się teraz bardziej skoncentruj na temacie głównym . Pa.

   • analityk 9 września 2011 o 12:40 pm

    Polski chleb smakuje najlepiej ,jezeli to faktycznie JEST POLSKI CHLEB !

 15. ALFA 9 września 2011 o 11:29 am

  Różne standardy wyborcze – Nowy Ekran

 16. analityk 9 września 2011 o 11:46 am

  Prezydent winien roznic sie od rezydenta !
  Czy swiat dzisiaj ma prezydentow ?
  Mnie sie wydaje ,ze na najwyzszych urzedach mamy juz tylko rezydentow !!!
  Poslusznych ale nie woli narodu nad ,ktorym sprawuja swoj urzad ale woli tych,ktorzy wyniesli ich na piedestal wladzy.
  Czas aby to odwrocic, a jak dyskutujcie i to bez zwloki a potem slowa zamiencie w czyn !

 17. O Rzesz 9 września 2011 o 12:18 pm

  Ogólnie masz rację. Sama prawda i trudno z tym dyskutować. Jedno tylko powinno brzmieć inaczej. Ew. monitoring będzie dotyczył opozycjonistów i nonkonformistów.
  Kolaboranci (bardziej masowo występują jako „oportuniści” – ci co chcą „normalnie” żyć. Jak np. za komuny) to współpracownicy reżimu.
  Ich nie trzeba wyłapywać. Oni sami, z własnej woli z nim kolaborują (collaboration – współpraca).

 18. finito 9 września 2011 o 1:12 pm

 19. pola 9 września 2011 o 1:44 pm

  Jeśli grecka tama pęknie, wstrząsy dotrą do Polski wszystkimi kanałami, jakimi powiązani jesteśmy ze światem – pisze ekonomista http://www.rp.pl/artykul/714266.html

 20. navajo88 9 września 2011 o 3:50 pm

  Panie Monitor ne dajmy się !!!! ,a mój wpis jest setny hahahahahaha

 21. PokójWam 9 września 2011 o 4:03 pm

  http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,wypadek-na-stacji-metra-ratusz-arsenal,278762.html
  http://www.tvn24.pl/-1,1716819,0,1,korwin_mikke-nie-wystartuje,wiadomosc.html
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/09/laboratorium-fukushima/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/09/zadajmy-rozporzadzenia-zakazujacego-upraw-gmo/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/09/08/destino-animacja-salvadora-dali-i-stajni-disneya/

 22. navajo88 9 września 2011 o 5:42 pm

  Marek przed chwilą persowie podali że w Egipcie demonstranci demolowali ambasadę Izraela !
  J.M.H

  • monitorpolski 9 września 2011 o 5:53 pm

   Sataniści szykują zapowiadaną destrukcję Izraela i krajów arabskich

   • Konarski 9 września 2011 o 6:01 pm

    Montują nowy „holokaust”… na niewinnych ludziach a potem będzie nowy „holobiznes”… przez kolejny wiek i wyłudzanie kasy.

 23. OlO 9 września 2011 o 6:02 pm

  Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!
  http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350

  ciekawe kto to spłaci, na pewno nie moje wnuki 😐

  • monitorpolski 9 września 2011 o 6:12 pm

   Nikt nie musi spłacać. Długi są nielegalne – zostały nam zaoferowane w sposób niezgodny z prawem, z intencją kryminalną – przejęcia majątku narodowego. A więc jeśli są nielegalne, to dlaczego niby Polska ma je spłacać?

  • Polskawbudowie 9 września 2011 o 6:21 pm

   http://polska.wykop.pl/link/872843/3-8-bln-zl-dlugu-publicznego/

  • abrams 9 września 2011 o 9:27 pm

   a może jest tak ze oni dobrze wiedza ze wszystko się zawali (w formie krachu wojny czegokolwiek) ze zapożyczają kraj na potęgę byle by utrzymać władze do końca !?

   • iHe 9 września 2011 o 11:03 pm

    Niestety wiele na to wskazuje,zresztą musimy z długiem dokulać się do klubu bankrutów ,skoro mamy tworzyć zjednoczone stany bankrutów, w skrócie NWO ,jako prywatna własność dla banksterów(nazi eugeników(idem per idem) o zacięciu komuszym(to już oksymoron))z krainy wirtualnej rzeczywistości.
    Jak przewidują? planetarne zagrożenie to ta kasa w większości idzie na propagandę,służby NWO ,drogi ewakuacyjne,grabież i schrony dla sżontó + zaopatrzenie .No i kontrole pogody czy też magnetosfery oczywiście.
    Cały czas się zrzucamy na ten plan w kolorowych papierkach i cyferkach.
    A to wszystko pod szyldem ,żeby ludziom żyło się lepiej czy też najważniejszy jest człowiek..
    Są też inne szczytne hasła ,które też głoszą ludzie świadomi pewnej rzeczywistości absurdalnej.

    ALE CZŁOWIEK SONG – akurat
    http://demotywatory.pl/294918/Rzeczywistosc
    http://demotywatory.pl/21194/Rzeczywistosc
    http://demotywatory.pl/467910/Rzeczywistosc

 24. pola 9 września 2011 o 6:34 pm

  POMÓŻCIE NAM KRZYCZEĆ!

  Rzecznik rządu, Paweł Graś zapytał dziś na Twitterze „czy dzieje się coś godnego uwagi?” To pan nie wie panie Graś? Żyjemy w dwóch różnych Polskach?
  http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/26255,pomozcie-nam-krzyczec

 25. z4truty 9 września 2011 o 7:01 pm

  Sorki nie tu napisałem to co chciałem :
  Ktoś dalej walczy z GMO i nie poprzestaje na zawetowaniu ustawy i tak 3mać
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/09/zadajmy-rozporzadzenia-zakazujacego-upraw-gmo/

  • ALFA 9 września 2011 o 8:57 pm

   Dlatego debata powinna być politycy kontra wyborcy ,a nie oni miedzy sobą to aktorzy z spalonego teatru musimy walczyć uświadamiać rolników powinniśmy wykluczyć PO-PSL z sejmu więcej szkody robią dla nas niż pożytku dla Polaków.Przecież jest udowodnione, że to ludobójstwo na Polakach i innych narodach . Musimy im udowodnić ,że dieta z warzyw i owoców naturalnych wyleczą każdą chorobę ale o tym się nie mówi. Nie ma chorób nieuleczalnych. Przede wszystkim trzeba zacząć skarżyć lekarzy za złe leczenie ,oni studiują za nasze pieniądze i oni są dla nas ,a nie my dla nich.Co to za profesorowie to nieuki pracujące dla koncernów farmaceutycznych .Wszystkim cofnąć tytuły profesorskie .Zmniejszyć pobory.My zaczynamy być mądrzejsi od nich .Niech wiedzą ,że choroby zaczynają się w naszych komórkach.Oni tylko leczą objawy ,a leki przepisywane przez nich pogarszają nasze zdrowie.Bo powinni leczyć przyczyny nie objawy. Pomyśl pacjencie nad swoim zdrowiem.

 26. pola 9 września 2011 o 7:22 pm

  Prezydent zgłasza nowy projekt Konstytucji RP.

  Prezydent, którego konstytucyjnym obowiązkiem jest stać na straży suwerenności Polski zgłasza taki projekt zmian w Konstytucji RP, którego celem jest przekazanie resztek suwerenności naszego Państwa na zewnątrz. Art. 227a projektu mówi, że Unia szanuje suwerenność, zaś 227b, że Polska może przekazać Unii kompetencje
  http://gabrielamaslowska.nowyekran.pl/post/26267,strzezonego-pan-bog-strzeze

 27. felicyta 9 września 2011 o 7:44 pm

  Nie chciał by żołnierze jedli psią karmę. Kolonia karna
  Piątek, 9 września (13:58)
  Rosyjski oficer, który krytykował fakt karmienia żołnierzy swojej jednostki konserwami dla psów, został skazany w piątek na cztery lata kolonii karnej za „nadużycie władzy i dopuszczenie się przemocy” wobec dwóch żołnierzy – podała agencja RIA Nowosti.(…)

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/nie-chcial-by-zolnierze-jedli-psia-karme-kolonia-karna,1692893,4

 28. zenobiusz 9 września 2011 o 8:01 pm

  To jest ideologia którą tu sączysz ,ty i poru jeszcze ufo ,przebudzono o poszerzonej świadomości i nie udawaj że nie wiesz o co chodzi.

  • ALFA 9 września 2011 o 9:20 pm

   @zenobiusz pisz do kogo pijesz bo wiele się wypowiada.

 29. OlO 9 września 2011 o 8:27 pm

  teraz są takie czasy kiedy ten chory system naprawdę przegiął pałę

 30. OlO 9 września 2011 o 8:53 pm

  zaczyna się
  http://www.n3kl.org/sun/noaa.html

 31. Konarski 9 września 2011 o 9:12 pm

  Śpiewają ballady o komecie Elenin 🙂

 32. Wojtek 9 września 2011 o 9:14 pm

  @monitor, obejrzałem film na Youtubie i też chciałem Ci podziękować w imieniu pana Kękusia. Dobra robota.
  Swoją drogą to ręce opadają. Ciekawe ile jest takich zaszczutych osób w kraju?

 33. Aśka 9 września 2011 o 9:18 pm

  Dostałam na maila reklamę Komitetu Wyborczego PSL promującego kandydata z mojego regionu.
  Odpowiedziałam jemu tak:
  Nie głosuję na PSL, ponieważ na Posiedzeniu 95. – głosowanie nr 120 (01-07-2011 13:21:00) PSL głosował za rozpowszechnianiem GMO!
  PSL (31)
  głosowało – 29
  za – 29
  przeciw – 0
  wstrzym. – 0
  nie głos. – 2

  A dzisiaj mi Pan czaruje, że Człowiek jest najważniejszy. Czy Pan wie, że w drugiem pokoleniu myszy są o 50% mniejsze, a w trzecim pokoleniu są bezpłodne? Co będzie z człowiekiem? Niestety tych badań nie ma, bo koncerny produkujące nasiona GMO boją się testów.

  Potencjalny poseł odpowiedział tak:
  Witam

  Poczta została przesłana automatycznie przez grupe onet.pl , zgodnie z regulaminem kont mailowych, na który wyraziliście Państwo zgodę przy zakładaniu skrzynki pocztowej.

  Nie mam niestety wpływu na to do kogo trafi poczta. Bardzo przepraszam , jeśli nadwyrężyłem Państwa cierpliwość bo nie taki był zamiar. Wręcz przeciwnie bo przecież zabiegam o poparcie.

  Dziękuje za przekazanie swojego zdania na temat PSL.

  Tak, My uważamy, że Człowiek jest najważniejszy, Że Ludzie sa najważniejsi. Dzisiaj PSL stoi na straży widzenia ludzi przez polityków. Jest skutecznym ogranicznikiem dla zbytniego liberalizmu PO. Wiele wskazuje na to , że jesteśmy w tej dziedzinie osamotnieni.

  W kontekcie tego głosowania – rozumiem państwa i zgadzam się bo jestem przeciwny GMO.

  Problem jest w tym , że jesteśmy w Unii Europejskiej. No ale oczywiście z tego powodu mamy dostosować prawo sie polskie do europejskiego. chyba , że chcemy sie wypisać.

  Trzeba zrobić wszystko abyto prawo europejskie sie zmieniło i Polska może w tym zakresie odegrać pierwszorzędna rolę aby przekonać inne kraje, że trzeba sie bronic przed GMO.

  Niestety kasa firm przesłania tu logikę i rozum.

  Takie lobby można robic będąc w koalicji rządzącej Unią a nie w opozycji. Wiec trzeba byc w Europejskiej Partii Ludowej tak jak PSL.

  Pozdrawiam serdecznie
  i tu podpis
  ____
  Pisownia oryginalna (spacje i interpunkcja też; stylistyka również, co jest oczywiste, bo to kopiowany tekst). Ten człowiek chce nas reprezentować? Tak niechlujnie napisane. W takim poważaniu ma swoich wyborców już teraz, to co będzie, jak go wybiorą?! A poza tym, unia nie przymusza państw do wpuszczenia GMO. Po co on się wybiera do Parlamentu? Żeby przyciskać guziki?
  MY napisał z wielkiej litery, ale PAŃSTWA z małej!!!!
  To jakaś tragedia …

  • Aśka 9 września 2011 o 9:20 pm

   ytłuszczonym drukiem zaznaczyłam oszybki potencjalnego pana posła … może pa russkij lepiej by mu szło?

   • miki 9 września 2011 o 11:15 pm

    dzięki za wklejkę, treść odpowiedzi to dramat, a może farsa…w tym wypadku wszystko jedno…

 34. KRYSTYNA 9 września 2011 o 9:33 pm

  BARDZO PROSZĘ – PRZECZYTAJCIE !

  Abp.Lefebvre ” Econo” i ” Ostrzeżenia z zaświatów”-relacja z przeprowadzonych egzorcyzmów

  ECONO ZATRIUMFUJE POMIMO WSZYSTKO

  B.: Ach… To przeklęte Econo (opinia demonów) ono zwycięży. My czynimy wprawdzie jeszcze machinacje i czynimy wszystko przeciwko niemu, co tylko możemy. Ma ono jedynie prawdziwe kapłaństwo. (Nie w sensie władzy święceń, bo tą mają i księża posoborowi, ale w sensie zachowania tradycyjnej nauki Kościoła i obrzędów, Liturgii, rytuału i po większej części życia według nauki katolickiej)* To musimy przyznać. Zwycięży Ono pomimo wszelkich sprzeciwów, ataków!!! Ono zwycięży! Przede wszystkim nie byłoby wcale ataków, nie byłoby wcale atakowane, gdyby nie było prawdziwe, prawe. Mogłoby to wszystkim innym być obojętne co oni tam robią, mówią (tzn. dzisiejszym kardynałom watykańskim) i biskupom spod znaku modernizmu, którzy tyle mówią o solidarności i o wychodzeniu naprzeciw… {Jęczy i oddycha z trudnością). Dlaczego nie pozwolą temu Przełożonemu Seminarium Duchownego (Econo) iść swoją drogą, dlaczego dręczą go tak bardzo! Pochodzi to stąd, ponieważ my demoni tak chcemy, ponieważ my się boimy prawdy i nie chcemy jej, ponieważ Kościół mógłby od nowa zmartwychwstać! Nie chcemy aby Kościół zwyciężył i aby mógł jeszcze raz tak zmartwychwstać, jak by to musiało być i jak Oni, Ci z góry tego chcą. (wskazuje w górę). Tego my nie chcemy. Dlatego oprócz wściekłości, przeciwko papieżowi Pawłowi VI mamy także szaloną wściekłość przeciwko Lefebvre, temu arcybiskupowi. Na niego mamy drugą (po papieżu) największą wściekłość!!! Ale oni obydwa w końcu zwyciężą!

  E.: Co chce NMP nam jeszcze powiedzieć o święceniach kapłańskich, mów prawdę i tylko prawdę!

  ZADANIE KAPŁANA

  B.: Kapłani muszą uczyć. Czy czynią to jeszcze dobrze? Czy mówią jeszcze dobre, właściwe kazania? Czy dzieci dobrze nauczają? – Po większej części nie!

  Przekręcają oni wiele, głoszą prawdę nie taką jaką mają obowiązek ogłaszać. Nie uczą oni dzieci, ani w kościele o cnotach i wadach, albo jak się te cnoty powinno praktykować, ćwiczyć. Tak jak teraz większość z nich mówi i uczy na kazaniach… to w wielu wypadkach opowiadania anegdotek. Biorą oni wiele z tak zwanych “synodków” (Synedelscher”) ponieważ wspomagają się oni swym własnym modernizmem i chcieliby także doprowadzić do tego lud. Lud sam też nie chce prawdy… Chce on iść po drodze najmniejszego oporu. W ten sposób mają oni ułatwioną grę. O cnotach i naśladowaniu Chrystusa

  nie słucha się już dzisiaj chętnie. O cierpieniach, o ciężkim cierpieniu i krzyżu… tego człowiek dnia dzisiejszego nie lubi słuchać. Nie chce on postępować śladem krzyża Chrystusowego jakby tego chcieli Ci tam u góry (wskazuje w górę). Chciałby on żyć tylko swymi rozrywkami… Nie każdy kapłan odprawia dziś codziennie Mszę świętą. Niektórzy tylko raz albo dwa razy w tygodniu… Lud to zaledwie spostrzega, bo i tak nie chodzi wiele na Mszę św. Popatrzcie w końcu na Kościoły. Im więcej otwierają śluzy na modernizm, tym mniej ludzi jest w kościele. W ten sposób obniża się życie religijne. E.: Mów w Imię…!UTRATA ŁASK PRZEZ BRAK CZCI PRZY MSZY ŚWIĘTEJ

  B.: Są teraz kapłani, którzy uważają, że nie ma potrzeby zginać kolana przy świętym przemienieniu. Ale np. przyjdzie biskup i udziela Bierzmowania, albo przy innych okazjach, wtedy nagle zginają kolana. Wtedy czynią nagle, ponieważ myślą, że na biskupie nie robi to dobrego wrażenia, kiedy stoją tak jak żołnierz, szczególnie dlatego nie, ponieważ biskup robił to jeszcze lepiej. My demony poddajemy im wtedy: zrób parę ukłonów, uniż się, w przeciwnym razie biskup cię zruga. Podajemy im te myśli, tak że biskup wcale nie spostrzega, że oni na co dzień nie postępują dobrze. Gdy jednak w kościele jest tylko sam lud, a nie ma biskupa, ani żadnego wyższego, wtedy nie czują się małymi, pokornymi, nawet przed Tym tam u góry, aby raczyli uczynić ukłon, przyklęknięcie. Mają oni uczucie (odczucie), że przed Tym (wskazuje w górę) można stać… To nie odgrywa u nich żadnej roli. Nic to także nie znaczy, jest to “poprawne”, kiedy ludzie w kościele siedzą podczas przeistoczenia we Mszy Świętej, wcale na to nie zważają, jakby ich nie było. Stoją także podczas błogosławieństwa jak żołnierzyki z ołowiu, to nie ma dla nich znaczenia… To jest tylko Ten u góry (wskazuje w górę)… Musimy także wspomnieć, że ten — jak to już musieliśmy powiedzieć — nowy porządek — jest strasznym niszczącym minusem dla ludu i kapłanów. Wielu ludzi dostrzega to wprawdzie, ale innym jest z tym dobrze, ponieważ łatwiej jest, gdyż można prawie podczas całej Mszy siedzieć, a wszędzie są ułatwienia (Duch czasu… przenosi się i do Kościoła…)

  Gdyby ludzie musieli przy Mszy klęczeć… jak to było dawniej… w wielu miejscach klęczą jeszcze… ale gdyby wszędzie na całym świecie musieli klęczeć i Temu tam u góry okazywać należną Mu cześć… wtedy byłoby także więcej łask i Miłosierdzia Bożego. Gdyby znowu klęczeli, tak prawdziwie pobożnie się modlili, wtedy spostrzegli by, że prowadzą oni za łatwe, za wygodne i powierzchowne życie. Dotyczy to także kapłanów, a niekiedy nawet biskupów… E.: W Imię… mów prawdę!

  DOBRY PASTERZ

  B.: Prawdziwe kapłaństwo zachowuje także celibat — każe Ona powiedzieć, Ta Wysoka. Prawdziwe kapłaństwo nie ma nic wspólnego z pragnieniem wygody i drogą najmniejszego oporu. Prawdziwe kapłaństwo poświęca się całkowicie ludowi, a to jest identyczne z Chrystusem… Mistycznym Ciałem Chrystusa.

  Prawdziwy kapłan pozwoliłby się raczej uśmiercić, aniżeli nie wypełnić tego czego chce Chrystus i jak tego chce i jak tego chcą Ci tam u góry. (wskazuje w górę). Teraz mieliby dużo czasu (dobry czas) do odwiedzin domowych, (kolęda). Dawniej nie mieli nawet pojazdów, a jednak szli godzinami aby zaopatrzyć chorych. Szli także godzinami do domów gdy tylko przeczuwali, że mogą nawrócić duszę, żadna ofiara nie była dla nich za wielka. Dzisiaj… popatrzcie tylko po miastach… Czy są tam jeszcze ludzie odwiedzani?

  Tylko nieliczni, i to przeważnie nie z powodu zbawienia duszy. Wielu ludzi żali się nawet, że ich się nie odwiedza. Im więcej posiadają kapłani pojazdów i udogodnień, tym mniej idą do ludzi. Pochodzi to tylko stąd, że mają za mało łask i za mało się modlą… ponieważ nie odmawiają brewiarza, nie są dobrze wyświęceni, nie mają ducha prawdziwego kapłaństwa Chrystusowego, nie żyją prawdziwym naśladowaniem Chrystusa, nie mówią na kazaniach w Imieniu Bożym o krzyżu, cierpieniu i ofierze.Prawdziwy pasterz gotowy jest oddać swą krew za każdą owieczkę. Szuka on swych zagubionych owieczek, chociażby były nie wiem jak zagubione i w zaroślach — z ofiarą i wyrzeczeniem się. Chrystus powiedział w przypowieści o dobrym pasterzu, że szuka on zagubionej owieczki, dopóki jej nie znajdzie, a wtedy bierze ją na barki i w niebie jest wtedy wielka radość…

  Tego nie mówił tylko tak na wiatr. Chciał to przede wszystkim powiedzieć kapłanom, biskupom i klerowi… Nauka ta jest niewzruszona i trzeba ją brać bardzo poważnie, a jeżeli się tego nie czyni, to nie ma naśladowania Chrystusa. Ci tam u góry, nie mają z takich kapłanów” żadnej radości, którzy nie chcą szukać zagubionych owieczek i robią tylko to co leży w ich interesie doczesnym.

  E.: W Imię Trójcy Przenajśw. mów nadal!

  PROBOSZCZ Z ARS

  B.; Trzeba poświęcać się, ofiarować jak proboszcz Vianey z Ars. Modlił się on całymi nocami, kiedy wiedział, że owce z jego owczarni całkiem

  i wcale nie żyją według woli Bożej. Oddał on wszystko i ofiarował, nie położył on się nawet do solidnego łóżka spać. Często modlił się godzinami przed Tabernakulum. Najczęściej tylko, aby ratować choćby jedną duszę. Przeżywał on ciężkie ataki od nas z dołu (wskazuje w dół) często tylko z powodu jednej duszy i to pomimo tego, że nie był wcale taki zdolny, uczony. Ciężko mu szła łacina i teologia. Dzisiejsi kapłani mniemają o sobie: my jesteśmy mądrzy, uczeni, jesteśmy doktorami, wiemy wszystko lepiej … ale w końcu nie o to chodzi Tym tam u góry (wskazuje w górę). Nie patrzą Oni jaki ktoś jest uczony, ile w mózgu ma filozofii i matematyki. Patrzą oni w pierwszym rzędzie: czy jest on dobrym pasterzem? Czy szuka swych owiec, czy jest gotów oddać życie za swe owce? Na to patrzą Ci tam u góry, a to jest największy minus, że tego dzisiejsi kapłani nie mają i nie czynią. Trzeba by znowu mówić na kazaniach o proboszczu z Ars i o Katarzynie Emmerich, która cierpiała i modliła się za Kościół na swym łożu boleści.

  Wiele innych Świętych czyniło to także. Ojciec Pio cierpiał wiele za Kościół i za grzeszników. Trzeba by wołać z ambon, aby o wiele więcej czasu poświęcano na naśladowanie Chrystusa, a nie na doktoraty. To jest dobre, niektórzy tego potrzebują. U większości jednak, byłoby lepiej gdyby nie trawili całych lat na filozofii, matematyce

  albo teologii itp.

  Dla wielu byłoby lepiej, aby pół nocy modlili się i wzywali Ducha Świętego i żyli według prawdziwego naśladowania Chrystusa i nauki św. Ludwika Grignion i gdyby oddali się całkowicie Matce Bożej, Jej Niepokalanemu Sercu i Najśw. Sercu Jezusa, patrzyli na krzyż i spełniali wiernie to, czego chcą Ci tam u góry. Byłoby to lepiej, aniżeli godzinami myśleć i studiować tylko po to aby zaimponować światu…!!! Że ja to musiałem powiedzieć (krzyczy) że ja to musiałem powiedzieć!!!

  E.: W Imię… mów prawdę!

  B.: Na przykład Lenin, ojciec rosyjskiej rewolucji powiedział: trzeba poświęcić całe noce i cały czas dla rewolucji…

  Wielu jednak kapłanów nie czyni tego, co czynią niewierni. Lenin wiedział czego potrzeba aby przeprowadzić rewolucję, on ofiarował się za… ale dzisiejsi kapłani (każe Ona powiedzieć, Ta Wysoka) nie są już gotowi ofiarować się całkowicie za lud i oddać ostatniej rzeczy.

  Muszą się wprawdzie liczyć z tym: im więcej się ktoś ofiaruje, tym więcej my go zwalczamy. Tak też było i z proboszczem Vianey. Zapaliliśmy jego pokój… To jednak nie ma znaczenia, każą powiedzieć Ci tam u góry. Pomimo to, Ta Wysoka i Ci tam u góry — zwyciężą… a kapłani, którzy wykonują prawdziwe kapłańskie obowiązki dobrze odnoszą nieporównanie wielkie zwycięstwo. Nie może się z tym równać żaden doktorat, żaden wysoki tytuł, co czynią dobrzy kapłani, którzy mają jeszcze prawdziwe rozeznanie dusz, u których dusze są jeszcze w cenie, prawdziwe rozeznanie ludzi i mogą wczuć się w położenie każdego serca ludzkiego. Oni zadają sobie pytanie: co mógłbym uczynić jeszcze, aby ratować tych ludzi, w jaki sposób będę mówił kazanie, i co powinienem czynić aby przystępowali do Sakramentów Świętych?

  Do tego naturalnie należy także to, aby Sakramentów udzielać dobrze i według starego rytuału, aby towarzyszyło im błogosławieństwo (więcej laski).

  W przeciwnym razie ponieśli już stratę na samym początku. Niebo musi być gwałtem zdobyte, pośród przeciwności. Chrystus i Apostołowie wykonywali swoje prawdziwe kapłaństwo w najpełniejszym, najczystszym i niezrównanym stopniu. Nie patrzyli czy zostaną uwięzieni albo umęczeni. Nie bali się niczego. Współcześni kapłani natomiast boją się, że mogliby się pozbyć swego urzędu, gdyby nie czynili dokładnie tego, co mówią biskupi (modernistyczni), pomimo, że nie jest to prawdą i pomimo, że nie jest to posłuszeństwo według Tych tam u góry (wskazuje w górę).

  Przecież my musieliśmy powiedzieć, że teraz nie potrzeba być posłusznym tam gdzie się nie rozkazuje jak należy… (według woli Bożej). Ach! to jest szaleństwo, żeśmy to musieli powiedzieć!

  E.: Można powiedzieć, że “należy być więcej posłusznym Bogu, aniżeli

  ludziom? W Imię… mów!

  B.: Bogu trzeba być więcej posłusznym aniżeli ludziom!

  Czy Apostołowie oglądali się kiedykolwiek na ludzi, na Rzymian albo ja wiem na kogo jeszcze? Oni mieli odwagę! Szli do więzienia i pozwolili się męczyć dla Chrystusa… Gdzie jest więc u dzisiejszych chrześcijan święte Bierzmowanie… pieczęć bojownika Chrystusowego wyciśnięta na czole?

  Katolicy mają w końcu tę pieczęć — u kapłanów dochodzi jeszcze święcenie kapłańskie do tego i pomoc Aniołów. O dla Boga! Dlaczego kapłani się nie modlą do swych Aniołów, nie wzywają Patronów Kościota: Piotra i Pawła… wszystkich Apostołów i Świętych Nauczycieli Kościoła?Czego by ich oni nauczyli, albo czym by ich mogli natchnąć, gdyby ich o to prosili i wzywali! Przede wszystkim także i głównie Ducha Świętego!

  Apostołowie nie bali się niczego i nic nie było im za wiele. Udzielali oni dobrze (prawidłowo) św. Sakramentów i mieli dla nich wielką cześć. Tam trzeba patrzeć na św. Apostołów… a nie na to co przyszło później, na pojedyncze grupy, które nie żyły i nie działały według przykładu Apostołów (np. Komunia na rękę i na stojąco). Nie wolno patrzeć na te sprawy negatywnie, najmniej wzniosie na obniżenie lotu niektórych grup pierwszych chrześcijan, lecz na to co dobre, co jest w górę i na to co czynili ci najlepsi… Nie można mówić, że ci lub owi także to czynili… i do tego myśleć, że to jest na pewno dobre. To jest szalenie pustoszący błąd. Ach… ten proboszcz z Ars, tego nienawidziliśmy, do tego czuliśmy straszną wściekłość. On był przecież taki głupi i nie potrafił posługiwać się dobrze łaciną, w jaki sposób mógł on nam wyrwać taką masę ludzi, którzy by w przeciwnym razie przyszli do piekła. Ach, Ona każe powiedzieć: gdyby było jeszcze więcej takich kapłanów jak ten proboszcz Vianey!

  Nie zależy to ani od pieniędzy, ani od dóbr, ani od inteligencji. Zależy to od tego co ci kapłani czynią, co mają w duszach i jak wypełniają wolę Bożą.

  Poza tym mogą być nawet ostatnimi z ludzi w opinii świata, i choćby zdawali się być w ogóle niczym i zajmowali tylko najniższe stanowiska, to są o wiele więksi w obliczu Tych, tam u góry… aniżeli miałby ktoś z nich “czapkę” biskupią, kapelusz kardynalski, albo diabli wiedzą co tam jeszcze.

  Ach, żeśmy to musieli powiedzieć!

  E.: W Imię NMP mów…!WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ URZĘDU PASTERSKIEGO

  B.: W związku z tym musimy także jeszcze powiedzieć: Niektórzy biskupi i kardynałowie zrobiliby lepiej, gdyby zostali skromnymi laikami, aniżeli to, że swój urząd (powołanie) wykonują źle albo niedbale. Mają oni ogromną odpowiedzialność. My możemy ich o wiele więcej męczyć, kiedy przyjdą do piekła.

  Dla wielu z nich lepiej by było pozostać laikami, bo co jest godnością, jest także gniotącym ciężarem. Niektórzy lepiej by zrobili, aby spędzali całe noce, na modlitwie jak ów proboszcz z Ars, albo czyniliby tylko to czego chcą Ci tam u Góry, aniżeli zajmować się sprawami, które do nich nie należą.

  Lepiej aby modlili się do Ducha Świętego o światło, o rozeznanie… co powinni czynić, aniżeli bez namysłu zakazywać pielgrzymować do miejsc łaski, albo po prostu czynić to co im szepczą ich wikariusze, albo diabeł wie jeszcze kto. Powinni oni przecież przeprowadzić swoje zamiary, chociaż by nawet byli dyskryminowani i musieli swoje rozeznanie przeciwstawić wszystkim opiniom tych poddanych, które nie pochodzą z Ducha Świętego. Byłoby o wiele lepiej odsunąć ich od siebie i powiedzieć im: przepraszam, ja muszę działać według swego rozeznania i sumienia i wykazać się odwagą jak święci Apostołowie Piotr i Paweł, którzy mieli niezrównaną odwagę. A jak odważnym był Chrystus. Aż do śmierci na krzyżu był atakowany i znienawidzony przez faryzeuszy arcykapłanów i uczonych w piśmie. Czy poddał się dlatego? Nie powiedział On: Gdy oni mnie tak atakują wyrzekam się mojego posłannictwa. Ukrzyżowanie nie ma sensu. Ludzie później i tak nie usłuchają. On przewidział jak wielu nie będzie Go później naśladowało. Musiałoby Go to całkiem zniechęcić. Naturalnie był On Bogiem, jednak w Ogrodzie Oliwnym cierpiał tylko jako człowiek. Jego Boskość “odsunęła się” w pewnym stopniu. Musiał On wytrwać w swym człowieczeństwie, w całej jego słabości i opuszczeniu. Pomimo to wytrwał do końca i tak też naśladowali Go Jego Apostołowie. Nie powiedzieli oni: Gdy jesteśmy tak atakowani, prześladowani — z czym nie liczyliśmy się — to nie możemy tak dłużej trwać. Nie tego nie powiedzieli. Wytrwali aż do końca. Chrystus oddał nawet swą ostatnią kroplę Krwi na krzyżu, a wy powinniście Go naśladować, dotyczy to szczególnie stanu kapłańskiego: biskupów, kardynałów, kapłanów. Ta Wysoka każe was zapytać dokąd wy idziecie. dokąd prowadzi was modernizm? (wasz modernizm).

  E.: W Imię Boga W Trójcy Jedynego, Ojca…!DECYDUJE PRZYKŁAD KAPŁANA

  B.: U pierwszych chrześcijan, za cesarza Nerona, było wielu takich, którzy szli na męczeństwo do wylania aż do ostatniej kropli krwi. Do tego stopnia naśladowali Chrystusa, że nie bali się śmierci. Ale dzisiejsi ludzie patrzą na przykład kapłanów, którzy niestety nie są tacy jak być powinni i idą po drodze najmniejszego oporu.

  Gdyby wierni widzieli, że kapłani są gotowi do każdej ofiary i każda ofiara nie jest dla nich za wielka i za trudna, albo każda modlitwa nie jest dla nich za wiele, aby uczynić wszystko dla swych owieczek, to wierni mieliby dla nich większe poważanie i szacunek!

  I tego brakuje dzisiejszemu klerowi. Gdyby wierni mogli się o nich oprzeć i znowu usłyszeć dobre kazanie i zobaczyć, że Sakramenty są udzielane z należną im czcią, mieliby także poważanie i takie łaski, że także laicy mogliby łatwiej odnaleźć drogę do Chrystusa i przekonaliby się, że trzeba iść drogą krzyża i wysiłku, a nie staczać się po równi pochyłej, czy iść szeroką drogą, kora wiedzie do przepaści. Wiele dusz wstąpiłoby znowu na wąską ścieżkę, która prowadzi do nieba.

  Musielibyśmy już to powiedzieć niedawno, kiedy musieliśmy mówić o celibacie, że aby zasłużyć na niebo, potrzeba wiele ofiar i wyrzeczeń i tylko tak można do niego dojść. Na niebo nie można sobie zasłużyć siedząc przy telewizorze, w aucie, albo zbytkowym życiem, ani też wysiadywaniem przy suto zastawionych stołach, czemu ulega wielu ludzi. Zdobycie nieba wymaga wyrzeczenia, postu, cierpienia, naśladowania Chrystusa. Nie chcemy już więcej mówić!

  Żeśmy też to musieli powiedzieć! Jan Vianey nie zwracał uwagi na jedzenie, otrzymywał on przez to łaski dla swych owieczek, ponieważ pościł do ostateczności i modlił się. Spostrzegł on zaledwie, że jego ziemniaki, jedzenie jest, skwaśniałe. Jadł on po prostu to co mu się trafiło, co miał pod ręką. Nie spostrzegł przede wszystkim tego, że był głodny.

  Naturalnie, byłoby to nierozsądne, gdyby kapłan nie jadł. Coś trzeba już jednak zjeść, ale nie powinno się wpadać w przeciwną ostateczność. W związku z tym musimy teraz powiedzieć (woła zmęczonym glosom):

  wy kapłani, biskupi, kardynałowie — mówcie znowu kazanie o cnocie, idźcie znowu drogą krzyża!

  Dołączcie wasze serca do Niepokalanego Serca! Wzywajcie św. Aniołów! Wzywajcie szczególnie Ducha Świętego i proście Go o siłę! Głoście Ewangelię w całej prawdzie — kazanie o cnotach i krzyżu! E.: Mów prawdę w Imię Matki Bożej!DZIEŃ SPRAWIEDLIWEGO GNIEWU BOŻEGO

  B.: O dla Boga! Wy kapłani – nawróćcie się! Idźcie drogą Krzyża! Dojrzyjcie wreszcie, że nie prowadzicie waszego ludu prawą drogą. Ta Wysoka (N M P) każe powiedzieć:

  Biskupi, kapłani, kardynałowie laicy… dojrzyjcie wreszcie jaka nastała godzina!!! Jest pięć lub dziesięć minut po dwunastej… Już jest po dwunastej, każe Ona powiedzieć, każe Ona wołać — krzyczeć: wstąpcie wreszcie na drogę cnoty, krzyża i dojrzyjcie znowu dokąd powinniście iść i gdzie należycie, bo wy tego już nie wiecie! Czyńcie pokutę, módlcie się!!!

  Jeżeli to możliwe, módlcie się dzień i noc… i nawróćcie się, aby także wasz lud się nawrócił. Módlcie się, czyńcie pokutę i nawróćcie się… ponieważ… przyjdzie dzień (woła wzburzonym głosem)… dzień sprawiedliwego gniewu Bożego… Tego tam u góry który was zmiażdży, jeżeli nie dojrzycie jak powinniście prowadzić wasze stada! (owczarnię). Laicy módlcie się także i wy, i czyńcie pokutę za waszych kapłanów, którzy już nie wiedzą jaką drogą idą! Starajcie się bardzo usilnie całą waszą świadomością i wszystkimi siłami iść za tym głosem, gdyż w przeciwnym razie pójdzie jeszcze tysiące dusz na zatracenie.

  Biskupi, kapłani i laicy idźcie drogą krzyża… Dojrzyjcie, że już dawno wybiła dwunasta. Jest to jedno z ostatnich ostrzeżeń. Ostrzeżenie z zaświatów, które stara się jeszcze aby ludzie przejrzeli i nawrócili się! Gdybyście wiedzieli na jakiej drodze się znajdujecie… Gdybyście wiedzieli jaka wybiła godzina i jak tam na dole wygląda w piekle ukrzyżowalibyście się sami. Sami męczylibyście się, czynilibyście pokutę aby nie zostać potępionymi… abyście chociaż o kilka lat mogli skrócić straszny ogień czyśćca. To każe Ona powiedzieć. Ta Wysoka, a także Ci tam u góry, każą to powiedzieć i jeszcze raz powiedzieć. Książka ta, ta druga część mówi teraz ostatnie słowo: czyńcie pokutę, módlcie się, nawróćcie się, ponieważ… gniew Boży was zmiażdży, jeżeli się nie nawrócicie (jęczy).

  Ta Wysoka płacze gorzkimi łzami, ponieważ widzi jak wiele Jej dzieci dojrzy za późno…Jak wiele Jej dzieci i kapłanów i biskupów i kardynałów jest zaślepionych i nie widzi. Ona mówi i każe powiedzieć: — O dla Boga!… Usłyszcie w końcu to Ostrzeżenie, ostatnie ostrzeżenie z drugiego świata, czyńcie to co Ona chce.

  Proście o łaskę Bożą… nawróćcie się dopóki nie jest za późno i dopó-ki’nie dotknął Was gniew Boży… I Ona przyjdzie… i musi pozwolić spaść ramieniowi swego Syna! My powiedzieliśmy, my powiedzieliśmy… koniec, ostatnie słowa powiedzieliśmy… dla drugiej części tej książki!… Żeśmy też musieli to powiedzieć… na rozkaz Tej Wysokiej (krzyczy) aż do szpiku kości.
  Łucja http://www.poznajmy-prawde

 35. OlO 9 września 2011 o 9:50 pm

  Słowa otuchy
  Nie Czytaj, Jeśli Nie Jesteś Gotowy na Prawdę
  W twoim sercu rodzą się wszechświaty. Z faktu ich urodzenia czerpiesz tajemnice o rzeczywistościach przekraczających twoje zrozumienie. Twoim zrozumieniem budujesz pałace twoich tęsknot. Nie szukaj. Bądź! Nie usiłuj. Stwarzaj! Nie tęsknij! JESTEŚ. Istniejesz z gwiazd w niebiosach poprzez przestrzeń i czas, który przestał istnieć, żebyś ty, odnowiony mógł się narodzić. Istniejesz w świetle wiecznej Prawdy, która jest świadomością Siebie.

  W ciemności jesteś światłem, w pustce radością, a w katastrofie jesteś pochodnią dla wszystkich pokoleń. Świat mówi: KATASTROFA, ty mów: OŚWIECENIE. Świat mówi: ŚMIERĆ, ty mów: WIECZNOŚĆ. Świat mówi: CIERPIENIE, ty mów: UZDRAWIANIE. Świat mówi: PŁACZ, ty mów: RZEKA RADOŚCI.

  Na serca mężczyzn i kobiet i na wszystkie dzieci z nich poczęte i na największe świątynie wszechświata, dopóki ciała niebieskie są w ruchu i na powierników mądrości i na odrodzone światło tysiąca słońc, powiedz, że to już czas na Zmianę, ale czy wstaniesz? Czy podejmiesz się zadania? Czy podejmiesz się swojej Prawdy? Czy wypowiesz Ją publicznie? Czy wykrzyczysz Ją do nieba. Czy jesteś gotowy? Czy możesz stać się gotowy? Czy jesteś skłonny? Czy nim będziesz?

  Czy nie w cieniu internetu bywasz i w ciemności anonimowości walczysz? Kto spośród was wystąpi z tłumu uniesie znak i z dna płuc wykrzyczy: “Jestem miłością! Kocham was wszystkich!”.
  Kto z was ma taką odwagę? Kto z was porzuci ego? Kto z was odda wszystko co posiada, aby pewnego dnia mówić prawdę wszystkim dzieciom na świecie?
  Proś siebie i to jest to, czego szukasz. Jeśli tylko bawisz się w oświecenie, skończ tę zabawę. Jeśli bawisz się w bogów, nie baw się więcej. Jeśli zabawiasz się w mistrza, skończ z tym. Ponieważ nadszedł CZAS. Nie taki czas, jaki sobie wyobrażasz, który wizualizujesz, ale potężna, bardziej dynamiczna ekspresja istnienia.

  Świat rozpada się, ludzie lamentują, twoi bracia i siostry umierają. Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie ty, to kto? Zapytaj siebie: “Jakie masz przekonania?”. Wypowiadanie słów, za którymi nie ma akcji. Chowanie się w komforcie, gdy świat kruszy się w podstawach dookoła ciebie. Czy możesz być jak Mistrz Jezus. Czy możesz być jak Kriszna, jak Gandi, jak Martin Luther King, jak Budda? Czy masz taką moc, czy tylko bawisz się w posiadanie mocy? Czy jesteś nieustraszony, czy bawisz się w nieustraszoność? Czy jesteś skłonny porzucić wszystko? Czy wciąż się czegoś kurczowo trzymasz?

  Głos Prawdy jest w Tobie. Nie owijaj w bawełnę, nie osładzaj, mów śmiało i nie staraj się nikogo udobruchać. Jeśli jesteś naprawdę tym, kim mówisz, że jesteś, WTEDY MUSISZ TYM BYĆ. I jeśli zależy ci, tak bardzo jak mówisz, to zacznij działać! A jeśli kochasz, tak mocno jak mówisz, działaj. Żadna dbająca i kochająca osoba nie tkwi bezczynnie w takim stanie miłości. Podobnie żadna odważna i współczująca istota nie siedzi cicho pośród przemocy i nienawiści!

  Żadne nowe iluzje nie będą ci ofiarowane, żaden welon nie zasłoni ci oczu. Byliście dziećmi i zachowywaliście się jak dzieci. Zniszczyliście świat i zabiliście swoje serca, ale możecie to zmienić. Macie moc, żeby to uczynić! Walcz, oślepiającym mieczem i czystością Ducha i Prawdy, aby przynieść Miłość i Radość wszystkim istotom. Natomiast tym, którzy siedzą w komforcie sofy, powiedz: “NIE ODZYWAJ SIĘ DO MNIE!”. Ci, którzy śpią pośród świadomości: “NIE ODZYWAJCIE SIĘ DO MNIE!”. Ci, którzy mówią o Prawdzie, ale odmawiają działania: “NIE ODZYWAJCIE SIĘ DO MNIE!”.
  BĄDŹ ZMIANĄ.
  Nie ZNISZCZENIE. Nie ŚMIERĆ. Nie STRACH. ALE ODWAGA, SIŁA, WSPÓŁCZUCIE, PRAWDA.
  Odważysz się? Czy znasz siebie? Czy będziesz niemy przez wieczność?
  OŚMIEL SIĘ I PRZEŁAM SIĘ!

 36. POlskaWbudowie 9 września 2011 o 10:30 pm

  Warto się zainteresować tą sprawą !!
  http://www.wykop.pl/artykul/872649/poruszajacy-list-otwarty-braci-posla-sejmu-rp/

 37. Ewa 9 września 2011 o 10:46 pm

  Coś jak czapka niewidka…
  http://www.liveleak.com/view?i=025_1315450974

 38. Pingback: kantas

 39. Flybetter 9 września 2011 o 11:27 pm

  Witam Panie Marku, na dzien 09/10/2011( w zwiazku z wyborami?) przewidziane jest w Polsce wprowadzenie stanu wyjatkowego/ badz stanu wojennego. Chodzi o zfingowane proby wywolania niepokoju przez sluzby specjalne, za wiedza rzedu. Jak sie ustosunkowac do tych informacji? Mozna oczywiscie je zbagatelizowac. Ale jesli pogloski okaza sie prawda, to mamy jakis miesiac wzglednego spokoju w kraju.

  • monitorpolski 9 września 2011 o 11:40 pm

   Czy ma Pan jakieś potwierdzenie tej informacji. Bo przypuszczać to my sobie możemy – „Leśny” też nie podał konkretów. Nie zakładałbym żadnego stanu wyjątkowego, nie widać żadnej potrzeby. Jeśli zacznie się coś dziać – rozruchy, kataklizm, atak terrorystyczny czy cyber-terrorystyczny to tak, wtedy będzie można się obawiać, że może dojść do sytuacji wyjątkowej. Na dzień dzisiejszy radzę opanowanie, spokój i obserwację tego co się dzieje. Nie wątpię jednak, że siły zła w Polsce będą chciały wywołać niepokój, nie podobają mi się ataki medialne i to ze wszystkich stron spektrum medialnego na Białoruś, co może wróżyć chęć wywołania wojny pomiędzy naszymi krajami zamieszkanymi głównie przez niechcianą przez NWO ludność słowiańską. Jestem przekonany, że za atakami medialnymi stoją grubsze plany. Ale stan wyjątkowy w Polsce też nie będzie sprzyjał konfrontacji. No, chyba że jakaś prowokacja, że niby to „terroryści białoruscy” zaatakowali Warszawę?…

 40. O Rzesz 9 września 2011 o 11:44 pm

  Przepraszam jeśli powtórzę temat. Z tą wiadomością zetknąłem się pierwszy raz.
  Rzeczywiście iluminaci na każdym kroku pokazują co chcą zrobić.
  Kojarzycie ich talię kart?. To zobaczcie to:
  http://nowaatlantyda.com/2010/11/22/freski-z-bank-of-america/

 41. FAKIR 10 września 2011 o 12:30 am

  W czasach w których żyjemy w Europie, zwanych często „stabilnymi” poznawanie prawdy o świecie, rządzących nim prawami, zasadami moralnymi, różnych brakach i wartościach, przestaje być uważane za ważne, a staje się źle widzianym „zabobonem”. Zanikają więc najważniejsze wartości, które są niezbędne do podejmowania trafnych decyzji życiowych w skali indywidualnej i społeczeństwa. Czy nie lepiej myśleć w takich czasach prosperity co jest najprzyjemniejsze?
  Dlatego m.in. czasy względnego spokoju światowego i nieszczęść następują regularnie po sobie.

  „Dom wesela jest domem głupców, Dom żałoby domem mądrości”

  „Gdy człowiek jest smutny to serce jest dobre”

 42. FAKIR 10 września 2011 o 12:31 am

  W czasach w których żyjemy w Europie, zwanych często „stabilnymi” poznawanie prawdy o świecie, rządzących nim prawami, zasadami moralnymi, różnych brakach i wartościach, przestaje być uważane za ważne, a staje się źle widzianym „zabobonem”. Zanikają więc najważniejsze wartości, które są niezbędne do podejmowania trafnych decyzji życiowych w skali indywidualnej i społeczeństwa. Czy nie lepiej myśleć w takich czasach prosperity co jest najprzyjemniejsze?
  Dlatego m.in. czasy względnego spokoju światowego i nieszczęść następują regularnie po sobie.

  „Dom wesela jest domem głupców, Dom żałoby domem mądrości”

  „Gdy człowiek jest smutny to serce jest dobre”,