Plan Stanów Zjednocznych Europy ma pochodzenie nazistowskie

(…) Rozwiązaniem kryzysu w Europie jest w mniemaniu polityków UE zaniechanie przez państwa członkowskie suwerenności i oddanie im całej władzy. Choć na razie mówi się o finansach, to nie można mieć wątpliwości, że chodzi o utworzenie supertotalitarnego państwa na wzór wielkiej IV Rzeszy planowanej przez Hitlera w 1940 roku, jako metody utrzymania faszyzmu po zakończeniu II wojny (…)  

Jak pisze Paul Joseph Watson w Infowars.com Alexa Jonesa Plan For ‘European Economic Government’ Was Brainchild Of Nazis  (Plan Europejskiego Rządu Ekonomicznego był pomysłem nazistów), europejscy globaliści korzystają z kryzysu Euro i dokonują nowego aktu „ekonomicznego terroryzmu”, ogłaszając gotowość do utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy, gdzie sam Herman van Rompuy poświęca się by im przewodniczyć. Te plany są niebezpiecznie zbieżne z tym, co mieli zamiar wcielić w życie nazistowscy zbrodniarze, z których jak wiadomo, wielu zakładało samą Unię Europejską.

Liderzy UE straszą, że zaniechanie Euro przez kraje członkowskie poskutkuje kolapsem wspólnej waluty, a to w efekcie przyniesie stan wyjątkowy i może doprowadzić nawet do wojny domowej. Jest to taktyka bardzo podobna do tej, którą zastosował Sekretarz Skarbu USA, Hank Paulson, który szantażował Kongres USA wprowadzeniem stanu wyjątkowego w USA, jeśli ten nie zatwierdziłby bail-outu, czyli sfinansowania strat prywatnych banków i wielkich firm z kieszeni podatników.
Podobieństwo wynika z tego, że te same siły sterują kryzysami w USA i w Europie. Hank Paulson był prezesem Goldman Sachs – międzynarodowego banku inwestycyjnego, natomiast ostrzeżenia w Europie są adresowane przez inną międzynarodową instytucję finansową z siedzibami w Szwajcarii (Bazylea i Zurych), UBS.
Nie można więc popełnić błędu mówiąc, że kryzysami i ich „rozwiązaniem” w sposób kryminalny steruje międzynarodowa sitwa bankierska (banksterzy).

Himmler w towarzystwie Maxa Fausta z IG Farben

Rozwiązaniem kryzysu w Europie jest w mniemaniu polityków UE zaniechanie przez państwa członkowskie suwerenności i oddanie im całej władzy. Choć na razie mówi się o finansach, to nie można mieć wątpliwości, że chodzi o utworzenie supertotalitarnego państwa na wzór wielkiej IV Rzeszy planowanej przez Hitlera w 1940 roku, jako metody utrzymania faszyzmu po zakończeniu II wojny.

Tajny raport "Red House" z 1944 roku

Adam Lebor w artykule Revealed: The secret report that shows how the Nazis planned a Fourth Reich …in the EU (Tajny raport, który dowodzi, że IV Rzesza była planowana jako Unia Europejska) wykazał, że prekursor Unii Europejskiej, Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) w zachodniej Europie była kreacją nazistów, którzy  wiedząc, że klęska jest już blisko, w 10 sierpnia 1944 roku spotkali się w hotelu Maison Rouge w Strasburgu. Podczas konferencji prowadzonej przez jednego z najwyższych rangą w SS, Obergruppenfuhrera Dr Scheida ustalono, że sponsorujący nazistów przemysłowcy po zakończeniu wojny będą zakładać firmy zagraniczne by osiągnąć penetrację i kontrolę ekonomiczną, a to z kolei miało posłużyć odnowie partii. Nazistowskie pieniądze miały być transferowane przez zaufane banki w Szwajcarii. Akceptowały one np. złoto zagrabione ze skarbców w okupowanych przez Niemcy krajach (pewnie też i polskie złoto) oraz zagrabione majątki także na terenie Niemiec, wliczając w to mienie żydowskie.

W odpowiednim momencie naziści pod płaszczykami polityków i biznesmenów, mieli znów przejąć kontrolę nad Niemcami. Nowe imperium miało mieć charakter bardziej ekonomiczny niż militarny i w założeniu obejmowałoby inne ekonomie, nie tylko Niemiec.
Podstawy nowej Unii Europejskiej zostały dopracowane podczas tajnego spotkania Bilderbergu w roku 1955, gdzie zaakceptowano pomysł wspólnego rynku gospodarczego i jednej waluty. Jak wiadomo, jednym z założycieli Bilderberga był holenderski książę Bernhard, były oficer SS.

Plany nazistowskiej unii europejskiej sięgają jeszcze 1940 roku, gdy ekspansja hitlerowców się dopiero rozpoczynała. Zbrodniarz wojenny, Minister Ekonomii Hitlera, Walther Funk, pisał wtedy o potrzebie stworzenia „Centralnej Unii Europejskiej” i „Obszarze Ekonomii Europejskiej”.
Wg. Funka, „żaden kraj nie jest w stanie osiągnąć sam najwyższego poziomu wolności ekonomicznej, który byłby kompatybilny z potrzebami społecznymi” i że „w pewnych sprawach jest konieczność podporządkowania podrzędnych państw rządowi centralnemu”.
Przerażające jest podobieństwo tych słów do tego co mówi Jose Manuel Barroso’s, że państwa członkowskie Unii Europejskiej powinny zostać zmuszone do „wprowadzenia reform strukturalnych pod groźbą sankcji finansowych”.

Nowy plan ekonomiczny dla Europy jest więc jakby realizacją argumentów nazistowskiego ekonomisty Heinricha Hunke’a – że „klasyczna ekonomia poszczególnych narodów już nie istnieje, że przyszłością jest ekonomia europejska, a kooperacja w Europie zależy od nowego planu zjednoczenia ekonomicznego”.
„Nowy plan zjednoczenia ekonomicznego” jest dokładnie tym co proponują Cameron i Van Rompuy – realizacja kontroli wszystkich krajów Europy z Brukseli.
Goebbels też wierzył w to, że „za 50 lat ludzie już nie będą myśleć w kategorii krajów”. O dziwo, 53 lata po tych słowach powstała Unia Europejska…

Tak więc bankierzy i przemysłowcy pracujący dla Hitlera i partii nazistowskiej, dostali nowe zadanie: ekonomiczna i polityczna integracja Europy. Wśród osób i firm w to zaangażowanych znaleźli się m.in. Alfried Krupp, Friedrich Flick oraz takie sztandarowe firmy jak Messerschmitt, BMW, Siemens, Zeiss, Leica, Hamburg-America Line czy Volkswagen. Hermann Abs z IG Farben, który produkował gaz Cyklon B dla komór śmierci, stał się np. decydentem w sprawie dystrybucji pomocy z tzw. Planu Marshalla.
W 1948 roku to on decydował o rekonstrukcji ekonomii w Niemczech. Był też członkiem European League for Economic Co-operation (Europejska Liga dla Współpracy Ekonomicznej), gdzie wprowadzono przepisy integracji europejskiej które były dokładnie takie same jak wcześniejsze plany nazistów.
Te szokujące fakty znalazły się w tzw. „Red House Report”, odtajnionym 3-stronicowym dokumencie do którego Adam Lebor dotarł pisząc fikcyjną książkę o odrodzeniu się nazistów w powojennej Europie.
Fikcja okazała się być bardziej prawdziwa, niż to zamierzał autor.

Cameron i van Rompouy - świadomie, czy nieświadomie realizują plany nazistowskie?

Niestety, integracja krajów Unii Europejskiej w jedną „IV Rzeszę” jest też faktem i wszystko wskazuje na to, że do tego jednak dojdzie. Van Rompuy oświadczył już, że „ekonomiczny rząd” w Brukseli jest już przygotowywany. Premier Wielkiej Brytanii David Cameron, dał znać, że jego kraj jest gotów na wciągnięcie krajów europejskich w Stany Zjednoczone Europy, którą kierować będzie wspólna polityka ekonomiczna.
Nie ma jednak pewności czy wejdą w to Niemcy, choć plany nazistowskie powyżej przedstawione, świadczyłyby o tym, że Niemcy mają mieć w tym kluczową rolę.
Potwierdza to zresztą niemiecki Minister Spraw Zagranicznych, Joschka Fischer, który żąda powstania „nadzorującego organu finansowego, które miałoby ostre narzędzia do kontroli finansów krajów członkowskich”.

Tendencje, które obecnie widzimy w Unii Europejskiej nie mają nic wspólnego z hasłami demokracji i wolności, pod którymi ona powstawała. Wręcz przeciwnie, widzimy powstawanie nowego tworu o charakterze totalitarnym, dyktatorskim i autorytarnym, w którym przeciętny człowiek nie będzie miał nic do powiedzenia. Mimo, że większość polityków i osób wpływowych w Unii nie ma nic wspólnego z nazistami, to działają oni na niekorzyść demokracji i wolności, kierując się hasłami „większego dobra”, a to nie wróży nic dobrego. Powstaje system, w którym narody nie będą mieć własnych rządów, a władza będzie scentralizowana w rękach sił ponad narodowych, nie odpowiadających za swoje decyzje przed nikim i niczym. System taki nie będzie tolerował krytyki i opozycji, tak więc można się spodziewać, że prawa człowieka nie będą szanowane. Można też zapomnieć o sprawiedliwym wymiarze sprawiedliwości, podobnie jak nie było takiego wymiaru w sowieckiej Rosji czy nazistowskich Niemczech.

Stany Zjednoczone Europy to nie koniec realizacji planów globalnej finansjery. O tym się jeszcze niewiele pisze i mówi, ale jesteśmy blisko unifikacji USA z nowymi USE, a stąd już tylko krok do rządu globalnego.
Wcale nie jestem pewien, czy za tym stoją siły „nazistowskie”, raczej skłaniałbym się do stwierdzenia, że plany nazistów zostały wykorzystane przez ponadnarodowe siły bankierów i religijnych maniaków rasistowskich, którzy mają na celu depopulację Ziemi. Świadczą o tym działania takich organizacji międzynarodowych jak ONZ, WHO, firm farmaceutycznych, agrokulturalnych i przemysłowych oraz mediów.

Zob. też publikację Paula Anthony’rgo Taylora, Aleksandry Niedźwieckiej, Matthiasa Ratha i Augusta Kowalczyka: „Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE” :

Reklamy

116 responses to “Plan Stanów Zjednocznych Europy ma pochodzenie nazistowskie

 1. sebecx 8 września 2011 o 12:02 pm

  ..tutaj film dotyczący zagadnienia: Ukrywana prawda o Unii Europejskiej http://www.youtube.com/watch?v=Xd7ncTDSRAo ..ja pamiętam jak VON POMPUJ mówił, że eurosceptycyzm prowadzi do wojny…

  Polubienie

  • kefir2010 8 września 2011 o 2:42 pm

   nie zapominajcie, kto głosował za przystąpieniem Polski do UE. kto podpisał traktat lesboński. no kto? mam powiedzieć? czy jak wejdę do kabiny pilotów podczas rejsu do NY, i powiem: „ląduj dziadu” to anglojęzyczny pilot ma mnie słuchać i lądować nawet na otwartym oceanie? buhaha! buahaha! buahahahaha!

   p.s. jeśli macie zbyt wybiórczą pamięć, to zaraz służę z pomocą ; D 😉

   Polubienie

   • widzę 8 września 2011 o 7:09 pm

    Jesteś zakamuflowanym agentem i śpiewasz tak jak cała zgraja agentów o ,,wejściu do kabiny pilotów „ląduj dziadu” ” jarek kefirek onetowy , przerzucił się na wordpress …takie nowe wytyczne ,bo tu nie ma aż tylu opłacanych troli ,którzy totalnie niszczą jakąkolwiek dyskusję .
    Weź ,wracaj na onet pajacu .

    PS. nie jestem za pis ani innymi pseudopartiami

    Polubienie

    • kefir2010 8 września 2011 o 9:02 pm

     @widzę -> pfu -> glut na twoją gębę.

     kto poparł uczestnictwo Polski w U.E.? oczywiście, „największa partia opozycyjna” !!!

     kto podpisał traktat lizboński? oczywiście, wols.ki prezydęt!

     pytanie następne: kto jako prokurator generalny wstrzymał ekshumację w Jedwabnem, co umożliwiło środowiskom syjonistycznym i judeocentrycznym oskarżenie Polaków o tą zbrodnię? no kto ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

     nie jestem do dziś za określeniami typu „ląduj dziadu”, bo wiem, że tego kwietniowego poranka wydarzył się największy zamach w dziejach powojennej Polski. ale krew mnie kur.wa zalewa gdy widzę z jednej strony popieranie „największej partii opozycyjnej” a z drugiej strony – demonizowanie U.E. i N.W.O.

     Polubienie

     • freenata 8 września 2011 o 11:12 pm

      czy Ty nie przesadzasz?

      Polubienie

  • zenobiusz 8 września 2011 o 4:44 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/08/uwagawazne-rychle-zawiadomienie-prokuratury-o-probie-dokonania-manipulacji-wyborami-przez-urzednikow-okw-i-pkw-celem-bezprawnego-wykluczenia-z-wyborow-innych-kandydatow-niz-z-partii-parlamentarny/
   „konstytucyjne prawa obywatela nie mogą być ograniczane przez nadmiernie restrykcyjną metodę oceny prawidłowości wpisów w wykazie osób popierających – tu: utworzenie komitetu wyborczego wyborców, a w innych przypadkach – kandydatów do stanowisk, które na mocy Konstytucji obsadzane są w wyborach bezpośrednich”

   Polubienie

  • O Rzesz 8 września 2011 o 11:21 pm

   Bezpośrednio związane z tematem dnia. Obnażenie mechanizmów finansowych i społeczno-gospodarczych świata.
   Na wesoło … choć to śmiech przez łzy:

   Polubienie

 2. OlO 8 września 2011 o 12:35 pm

  http://chomikuj.pl/hudy85/*e2*96*baILLUMINATI+NWO+-+SKRYWANA+PRAWDA*e2*97*84

  Polubienie

 3. FAKIR 8 września 2011 o 12:39 pm

  Bardzo dobry artykuł!
  W 99% zbieżny z informacjami do których doszedłem przez wiele lat jednego ze swoich „śledztw obywatelskich”
  Jeszcze należy wspomnieć o Lebensborn, która tworzyła przyszłych decydentów i naszych przyszłych oprawców.
  Być może wątek przemycania narządów do Austrii przez rozwiązany pułk lotnictwa do transportu VIPów, jest związany z klinikami Lebensborn

  Polubienie

 4. Jony 8 września 2011 o 1:32 pm

  Zatrzymania w Niemczech. Planowali zamach?

  Berlińska policja poinformowała o zatrzymaniu dwóch mężczyzn podejrzanych o przygotowywanie zamachu bombowego. Jeden z zatrzymanych ma 24 lata, drugi 28. Ujawniono, że zamówili chemikalia, nadające się do produkcji materiałów wybuchowych.

  Policjanci przeszukali ośrodek kultury islamskiej w Berlinie oraz mieszkania obu zatrzymanych. Młodszy z nich jest Niemcem pochodzenia libańskiego, starszy pochodzi ze Strefy Gazy, ale jego narodowości jeszcze nie ustalono.

  Policja nie ujawniła bliższych informacji na temat zamachu, jaki mieli przygotowywać ci mężczyźni.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zatrzymania-w-niemczech-planowali-zamach,1,4842808,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 8 września 2011 o 1:43 pm

   A może to osiedleńcy ze strefy Gazy?

   Polubienie

   • Jony 8 września 2011 o 1:48 pm

    Może to być prowokacja, przygotowywanie gruntu pod planowany pseudozamach w niemczech.

    Polubienie

  • waryjat 8 września 2011 o 4:27 pm

   Mi też przesyłki z chemikaliami sprawdzają. 🙂 Na allegro 2 tyg. temu zamawiałem żywicę do chembustera to oryginalne taśmy były poprzecinane. Również druga przesyłka z olejem lnianym też ewidentnie otwierana. Gdzie ja kur@a mieszkam? 🙂 Czy to już Białoruś? To raczej nie przypadek, że dwie przesyłki z rzędu (zamawiam już kilka lat wiele rzeczy przez internet) były otwierane. Zresztą olej lniany zamawiam zawsze tak samo w niedzielę a we wtorek zawsze jest u mnie w domu. Tym razem miał 2 dni opóźnienia.

   Dodam jeszcze, że wczoraj centralnie nad moim chembusterkiem nisko (200-400m) przeleciał helikopter jakiś prywatny (nie widziałem żadnych oznaczeń) Na razie uważam to za przypadek i czekam na wiszącego helikoptera pod domem. Kamera już naszykowana.

   Polubienie

   • monitorpolski 8 września 2011 o 7:00 pm

    Białoruś to raj. Serio. Dlatego idzie na nich atak, to jedyne suwerenne państwo poza Szwajcarią w Europie.

    Polubienie

 5. Beata 8 września 2011 o 1:41 pm

  Przemowienie do NARODOW http://www.youtube.com/watch?v=_13-kIOx828

  Polubienie

 6. mi461 8 września 2011 o 1:53 pm

  „Liderzy UE straszą, że zaniechanie Euro przez kraje członkowskie poskutkuje kolapsem wspólnej waluty, a to w efekcie przyniesie stan wyjątkowy i może doprowadzić nawet do wojny domowej”

  …. jezeli daza do wymuszenia wejscia w strefe „euro” panstw czlonkowskich to mozna sie spodziewac „akcji ingerencji z zewnatrz” w Polsce zeby doprowadzic do rozruchow tak jak w Londynie czy Grecji.
  Trzeba miec „reke na pulsie” bo naprawde siedzimy na „beczce prochu”.
  Ludzie sa rozgoryczeni i zawiedzenie wiec latwiej ich „zmanipulowac” dla innego celu.

  Polubienie

  • monitorpolski 8 września 2011 o 2:13 pm

   Oczywiście. Jak dojdzie do jakiegokolwiek zamachu, będzie to znak dla, że mamy koniec swobód i zaczyna się totalny zamordyzm. Bądźmy też pewnie, że zamkną prawie cały internet z wyjątkiem stron rządowych i kontrolowanych „newsów”.

   Polubienie

   • mat 8 września 2011 o 2:57 pm

    Nie podniecajta siępo grzyba wam ten cały internet???Zjadacz czasu jak telewizja pakujący negatyw do głowy… To samo ten blog… Wy tak naprawde nie wierzycie w boga tylew was strachu ze szok

    Polubienie

    • monitorpolski 8 września 2011 o 7:03 pm

     Tak samo mówiono ludziom przed wojną. Czego się boicie? Co to ten Hitler taki straszny, bo ma wąsy? Oj, koleś, koleś – widać że nie analizujesz faktów. Po co więc takie ustawy?
     http://blogmedia24.pl/node/51430

     Polubienie

     • O Rzesz 8 września 2011 o 10:20 pm

      Mówiono nawet że to cywilizowany naród!.

      Polubienie

   • ARTUR 8 września 2011 o 9:13 pm

    Pułapki działają w obie strony .

    Polubienie

  • O Rzesz 8 września 2011 o 10:26 pm

   „Straszą” … pomogli stworzyć problem, dodrukowali pustych pieniędzy, teraz podsuwają „jedynie słuszne” rozwiązanie problemu.

   Polubienie

 7. Jony 8 września 2011 o 1:56 pm

  Fakty o Libii: http://www.youtube.com/watch?v=PTAFDGz__Pk

  Polubienie

  • Jony 8 września 2011 o 2:06 pm

   Kaddafi miał zamiar ogłosić odejście od dolara i euro. Pierwsze kroki przeciwko niemu to zablokowanie jego pieniędzy przez bank Światowy, pod pretekstem nieprzestrzegania praw człowieka. Wydźwięk słów Kaddafiego (o rezygnacji rozliczeń w dolarze) byłby nieporównywalne do tego co się dzieje w Malezji(Projekt pilotażowy), bo właśnie w Malezji Złoty Dinar jest w obiegu. Kaddafi miał plan oświadczenia, że wycofuje się ze światowego systemu finansowego. Jeżeli by to zrobił inne kraje przyłączyły by się do niego. Ostatnie kilka lat przygotowań do tego były bardzo pracowite. Niektóre kraje afrykańskie były prawie gotowe, dlatego zaczęły się rewolucje w tych krajach, prawdopodobnie przez CIA. To się zdażyło aby przerwać plan zniszczenia systemu finansowego na świecie. Przejście z systemu pieniądza papierowego do złota to próba wyzwolenia się z ucisku bankierów.

   Polubienie

   • analityk 8 września 2011 o 3:46 pm

    Przyszlosc przed swiatem i ludzmi to nie banki pieniedzy lub srebra i zlota ale
    BANKI ZYWNOSCI !!!
    Kazdy czlowiek majacy chocby wlasny skrawek ziemi moze taki bank miec dla siebie i bliznich.
    Wtedy przetrwa ludzkosc.

    Polubienie

    • FAKIR 8 września 2011 o 3:51 pm

     Zgadzam się

     Polubienie

    • monitorpolski 8 września 2011 o 7:05 pm

     Dopóki nie wprowadzą prawa zakazującego upraw. W USA już się to zaczyna, ludzie oczywiście oponują. Jedną babkę ukarali 5,000 grzywny za to, że w ogródku sadziła warzywa. Alex Jones się za to zabrał i na razie nie są w stanie tego przeforsować.

     Polubienie

     • analityk 8 września 2011 o 8:22 pm

      Twierdzisz,ze byles w USA ale czy wiesz,ze na twoja posiadlosc ogrodzona nie ma wstepu nawet umundurowany policjant bez twej zgody ?
      Kto Polakom w Polsce na dzien dzisiejszy zabrania uprawiac wlasne warzywa lub miec drzewa owocowe ???
      \Malo tego dzielic sie nimi z innymi .

      Polubienie

      • monitorpolski 8 września 2011 o 8:45 pm

       G. prawda. Ludzi się morduje bezkarnie na ich posiadłości: http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2718552/posts

       Polubienie

 8. OlO 8 września 2011 o 2:17 pm

  Wiem że to nie w temacie ale na czasie, w kierunku Ziemi leci materia plazmatyczna, w tej chwili jest ogromne promieniowanie x wychodzące od słońca. Plazma dotrze z 9 na 10 września 2011 roku. Zobaczmy jakie będą efekty, w sierpniu tego roku były nawet ciekawe zorza nad Polską, czyste niebo ale mafia następnego dnia napryskała ile wlezie na niebo 😦

  Polubienie

  • FAKIR 8 września 2011 o 3:03 pm

   Rzeczywiście nie na temat. Zupełnie nie rozumiem w jakim celu zaburzać dyskusję tego typu wpisami. Tym bardziej, że wprowadzana jest dezinformacja. Nie chodzi o „ogromne promieniowanie X”, ale o rozbłysk mieszczący się w zakresie X.
   Tym sposobem powielamy ilość idiotycznych wpisów w internecie.

   Polubienie

   • FAKIR 8 września 2011 o 3:10 pm

    Dla uściślenia promieniowanie X pojawia się w zakresie podstawy rozbłysku słonecznego. Za mało tutaj miejsca żeby wyjaśnić tego typu zjawiska. My laicy możemy się tylko podniecać kolejnymi nowościami zamieszczanymi w internecie i obserwować zorze. Nic a nic z tego nie wynika i dla naszej lepszej przyszłości nie wyniknie. Ot takie łechtanie próżności w oczekiwaniu na nie wiadomo co. No właśnie co?

    Polubienie

    • FAKIR 8 września 2011 o 3:20 pm

     Istnieje przecież wiele stron i forum internetowych, które zajmują się tego typu tematyką. Z pewnością można się tam zarejestrować i wykazać swoją wiedzą.
     Cały czas mam wrażenie, że strona Monitor Polski WordPress powstała z myślą o walce ze zniewalającym nas systemem NWO.
     Cóż my osiągniemy jeśli istotne informacje, dzięki którym jesteśmy coraz bliżej dekonspiracji satanistów / psychopatów będziemy przeplatać jakąś paplaniną o kolejnych czekających nas nieszczęściach. Codziennie jakieś nowe pierdoły, które się w ogóle nie sprawdzają. Mam takich spisanych już setki
     Ten sposób postępowania przypomina mi często stosowaną manipulację : „zły i dobry wujek”.
     Wiele wartościowych wypowiedzi jest „atakowane” świadomie lub nie jakimiś sensacyjnymi wiadomościami łechcącymi tylko próżność i zniechęcającymi do konkretnego działania.

     Bo jaki ma cel jakiekolwiek działanie jeśli i tak ma wkrótce wszystko pierd…ć???

     Une wiedzą, że nic wkrótce nie pierd….e, ale nas systematycznie karmią strachem i dzięki temu zniechęcają nawet aktywnych.
     Une spokojnie systematycznie działają realizując w spokoju swój plan

     Polubienie

     • FAKIR 8 września 2011 o 3:27 pm

      Zamiast bujania w obłokach lepiej wziąć się w garść, organizować i walczyć z systemem.
      Pozytywne myślenie z nadzieją wygranej walki, przedstawianie ciekawych pomysłów mających pokrzyżować plany zniewolenia, zamiast zrzędzenia i zamieszczania kolejnych sensacji.
      Jak bardzo chciałbym coś takiego zobaczyć.
      Oczywiście sam się czasami na to łapie, że zamieszczam jakieś dołujące psychikę wpisy.
      Na szczęście coraz mniej.
      Chyba unym się udało niestety zasiać w naszej duszy strach, w związku z tym wciąż większość poszukuje informacji, które ten głęboki wewnętrzny strach zaspokoją.

      Polubienie

      • FAKIR 8 września 2011 o 3:38 pm

       Polubienie

       • analityk 8 września 2011 o 3:52 pm

        KAZDY Z WAS wpierw musi wiedziec skad sie wywodzi i kim jest .

        Znac dokad zmierzaja ci co wami rzadza i co maja w zamiarach !

        Kazdy z WAS MUSI BRONIC WLASNEJ OJCZYZNY PRZED JEJ WROGAMI !!!

        Polubienie

      • paweł 8 września 2011 o 3:48 pm

       Całkowicie się z Tobą zgadzam fakir

       „Indyk myślał o elenin, a w sobotę łeb ucięli”

       Polubienie

      • OlO 8 września 2011 o 6:45 pm

       Fakir jak jesteś taki kozak to napisz KĄCIK FAKIRA, w którym wylejesz to co wiesz i to co obsrywane jest na Internecie pod twoją notką. System objął całą jedność i jest wszędzie że myślisz i działając przeciw niemu zrobisz coś dobrego. Przykre prawdy też są tam gdzie masz pełną prawdę.
       Ja chciałem zakomunikować ponieważ już takie coś było, i słupki na wykresach dobijały do sufitu a w rzeczywistości to nie było takie fajne jak siedziałeś w temperaturze około 50 stopni puls minus 44.
       Wam dać to co nie wiadomo czy nastąpi i robicie kocioł z prostej wypowiedzi z której możliwe że nic nie wyniknie. Widać agentura i ciemni nigdy nie śpią i zasłaniają się Papą który nie wiadomo co tak naprawdę robił za drzwiami i jakie plany snuli aby wciągną goji i całe to bydło w takie bagno, że walka system nie pomaga. Ba, jak możesz jechać system innym system jak oba są zrobione z tej samej gliny?
       Bujanie w obłokach jest częścią pozytywnej myśli ale skąd masz to wiedzieć jak karmi ciebie system sprzecznościami i pozytywem które w mieszanie tego wszystkiego robi tobie taką inteligentną sieczkę i to gorszą niż choroba genetyczna.
       Dezinfo sra po całości ale to znaczy że nie ma tam choć odrobiny prawdy. Dostajesz do rąk to co chcesz ale nie umiesz uszanować tego czego nie akceptujesz mimo że w szerszej myśli jest to samo.
       Jak nie umiesz bujać w obłokach to przynajmniej patrz pod nogi gdzie stąpasz bo w jednej chwili przy barku orientacji można nieźle źle skończy. Rozumiesz?

       Polubienie

     • monitorpolski 8 września 2011 o 7:11 pm

      Strona / blog powstał z obowiązku obywatelskiego publikowania prawdy, którą ukrywają media kryminalne. Miałem okazję pracować przez ponad 3 lata dla TVP1, zrobiłem też kilka filmów dla innych telewizji, zobaczyłem o co chodzi – nie o żadną prawdę, ale o wykonywanie zleceń politycznych. Owszem, Misja Specjalna, dla której wykonywałem zlecenia była b. dobrym programem, ale: 1. już jej nie ma i nie będzie w tej formie co była 2. Była nakierowana politycznie i omijała tematy niewygodne PiS-owi. Filmy, które robiliśmy były akceptowane z uwagi na ich obojętność wobec NWO. Jeden, który mówił o totalitaryzmie, tylko raz się ukazał i to późno w nocy: http://www.dailymotion.com/video/xbx4m9_tozsamosc-wolnosci-film-dokumentaln_shortfilms

      Polubienie

 9. 999AQQ 8 września 2011 o 2:46 pm

  Kiedyś tu ktoś napisał, że coś ma się wydarzyć w czasie lub po walce Adamek-Kliczko…
  -Czytałam, ze stadion na którym ma dojść do tej walki jest nie zdolny do użytku w/g przepisów p/poż…

  Polubienie

 10. sono 8 września 2011 o 3:42 pm

  tu oczywiscie trzeba przypomniec dr Rath i jego super wyklad na temat kartelu farmaceutycznego i jego powiazaniach z nazistami. Must see!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 11. sono 8 września 2011 o 3:48 pm

  a tu Nigel Farage ostrzega Chrowatow przed przylaczeniem sie do „Demon’s Union”

  Polubienie

  • Święty 8 września 2011 o 8:18 pm

   nikt dzisiaj nie slucha madrych

   Polubienie

 12. OddanyBogu 8 września 2011 o 3:54 pm

  Wybaczice ze wstawiam artykul z GW, ale zawsze porownuje sobie wiadomosc… Zainteresowal mnie artukul http://www.wyborcza.biz/biznes/1,106501,10249787,ZUS__Polonusie__zwolnij_sie_.html, ewidentnie ma to na celu zawlaszczenie sobie polskich emerutur poloni w Usa i podejrzewam niedlugo gdzieindziej… Nazwisko prowadzacego ”Tomczynski” juz kiedys tez obilo mi sie o uszy na twoim blogu monitorku, i chyba byl to mily artukul wiec po prostu wstawiam…

  Polubienie

  • FAKIR 8 września 2011 o 3:59 pm

   No właśnie. Jakie USA jest takie jest.
   Stracili wolność podobnie jak Europa i inne części świata.
   Niech każdy z Was zwróci jednak uwagę, jak bardzo od dawna jesteśmy zniewoleni tą biurokratyczną europejską machiną w porównaniu do USA.

   Polubienie

  • O Rzesz 9 września 2011 o 12:09 am

   Jeśli chodzi o ZUS i ob. Fedak to ciśnie się na usta tylko jedno słowo … http://www.youtube.com/watch?v=6mYNAJa3SXI

   Polubienie

 13. trebor 8 września 2011 o 4:00 pm

  Michael Cremo Wywiad T.V.
  PLAYLISTA

  Polubienie

 14. Polskawbudowie 8 września 2011 o 4:10 pm

  Sąd Najwyższy uznał działania PKW za niekonstytucyjne
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/26124,sad-najwyzszy-uznal-dzialania-pkw-za-niekonstytucyjne

  Polubienie

 15. sono 8 września 2011 o 4:22 pm

  Rosje juz tez sie budza i widza ze tylko Bog, honor i ojczyzna to drogi jakimi maja podazac, ewentualnie „ludzie dobrej woli laczcie sie” bo chca nas wszystkich wykonczyc, w bialych rekawiczkach

  Polubienie

  • OlO 8 września 2011 o 6:48 pm

   no teraz kiedy trwoga to do Boga jak ogień zesłali który pali kraj to ja się nie dziwię

   Polubienie

   • Święty 8 września 2011 o 8:20 pm

    raczej jest to odwrocenie od humanizmu

    Polubienie

  • logged 8 września 2011 o 9:40 pm

   Rosjanie, Bialorusini, Litwini, czesciowo Polacy wraz z Norwegami to nacjonalisci i narodowcy w 100%. Znajac temat z pewnych kregow muzycznych, te nacje jako jedyne pamietaja swoja historie i dokonania.

   Polubienie

 16. theaspartam 8 września 2011 o 4:45 pm

  Wzorować się na Illuminati Jan Paweł 2??? Powodzenia….. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną tak powtarzał a sam modlił się do boga słońca illuminati. Biedni ci którzy wzięli autorytet za prawdę zamiast prawdę za autorytet. http://www.youtube.com/watch?v=nhXsNLfjIfQ

  Polubienie

  • FAKIR 8 września 2011 o 5:12 pm

   Jeśli ktoś opiera swoją wiedzę o świecie wyłącznie na podstawie filmików z internetu, wtedy widzimy właśnie takie skutki.
   „bóg słońca illuminati” i co jeszcze ?
   Jeśli mam opierać swoją wiedzę na filmiku jakiegoś wędkarza na łódce to gratuluję autorytetów

   Polubienie

   • Thor 10 września 2011 o 9:01 am

    polecam
    http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

    to nie filmiki

    Polubienie

  • pigmej 8 września 2011 o 5:30 pm

   Ty aspartam, a może Ty się czegoś nałykałeś,????.,.he he
   Tamten koleś nad wodą to jakiś geniusz chyba jest :):):):):):):):)

   Polubienie

   • pola 8 września 2011 o 6:41 pm

    Może to tylko świadczyć o twojej ignorancji i tego kogoś na tej łodce ale nie zbadane są wyroki Boskie i nie wiesz jaki jutro będzie dzień.

    Polubienie

 17. nowy84 8 września 2011 o 4:53 pm

  Polska nie ma dostępu do morza!!
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Komisja-Europejska-Polska-nie-ma-dostepu-do-morza,wid,13765595,komentarz.html?ticaid=1cfd0

  No nic trzeba się zabrać za hodowle robactwa 🙂

  Polubienie

 18. Michał Archanioł 8 września 2011 o 5:07 pm

  Komu sprzyja WikiLeaks? (Czyli polityczny podział na dobro i zło grubą kreską.): http://wyborcza.pl/1,75968,10248706,Dlaczego_Julian_Assange_nie_lubi_Anny_Fotygi_.html

  Polubienie

 19. Michał Archanioł 8 września 2011 o 5:12 pm

  Czy Breivik i jemu podobnie powstali po to, żeby skompromitować idee prawicowo-narodowe? Czy Breivik wybrał niesłuszne metody walki ze słusznym zagrożeniem? (wątek polski, polscy sympatycy Breivika, zachęcał sobie podobnych) http://wyborcza.pl/1,75477,10105787,Breivik_pisal_tez_do_Polakow.html

  Polubienie

 20. Jony 8 września 2011 o 5:49 pm

  Polubienie

  • Jony 8 września 2011 o 5:50 pm

   Polubienie

  • monitorpolski 8 września 2011 o 7:38 pm

   van Rompouy jest mniejszy od nich, nie ma się czego obawiać.

   Polubienie

 21. theaspartam 8 września 2011 o 5:59 pm

  Jan Paweł II i Nowy Porządek Światowy http://www.youtube.com/watch?v=i8FQEiyoK_4 Biedni ci którzy wzięli autorytet za prawdę zamiast prawdę za autorytet.

  Polubienie

  • FAKIR 8 września 2011 o 6:28 pm

   Ciągle ten sam filmik i wypowiedź wyjęta z kontekstu.
   Każdy z nas chciałby takiego porządku do jakiego zachęcał JP2.
   Polecam przeczytać wszystkie książki JP2 i potem udzielać się na internecie

   Polubienie

 22. Polskawbudowie 8 września 2011 o 6:13 pm

  W Warszawie EWAKUACJA hali Mirowskiej !!
  http://pirx.nowyekran.pl/post/26057,ewakuacja-hali-mirowskiej

  Polubienie

  • Polskawbudowie 8 września 2011 o 6:14 pm

   Ćwiczenia !!

   Polubienie

   • Polskawbudowie 8 września 2011 o 6:16 pm

    A w Łodzi:
    http://www.sport.pl/sport/1,65025,10253190,Symulacja_ataku_terrorystycznego_w_Atlas_Arenie.html?utm_source=RSS_aol&utm_medium=RSS&utm_campaign=6479659

    Polubienie

    • Jony 8 września 2011 o 7:22 pm

     Ja bym na waszym miejscu omijał takie hale, galerie itp gdzie takie ćwiczenia antyterrorystyczne są przeprowadzane.

     Polubienie

  • O Rzesz 8 września 2011 o 11:29 pm

   No to czekamy. Zgodnie z „nową tradycją” służb specjalnych to pewnie już niedługo!.

   Polubienie

 23. bia 8 września 2011 o 6:43 pm

  No i co nowego to wnosi przed naszym wejściem do UE premier Olszewski będący wtedy posłem powiedział w sejmie RP prosto że on za Hitlera jedną próbę zjednoczenia Europy już przeżył i wie jak ona sie skończyla także IV Rzesza musi upaść i upadnie z woli Boga Mesjasz nadchodzi może już to tylko kwestia kilku lat NWO musi upaśc teraz i zaraz śpiewane na koncercie w koszarach

  Polubienie

  • OlO 8 września 2011 o 6:51 pm

   bia sprecyzuj którego Boga bo jest ich wiele a jeden tylko i wyłącznie występuje na papierze

   Polubienie

   • bia 8 września 2011 o 7:42 pm

    Głupi jesteś czy co ten prawdziwy to ten z opowieści Izraelskich pastuchów zwanych Biblią ja widziałem jak rozpiernicza misterny plan synagogi szatana I głupi jestem bo mimo iż mam pewność że istnieje nadal zdarza mi się przekroczyć prawo dekalogu Jakich potrzebujesz dowodów na istnienie Boga Szatan u Bułchakowa w Mistrzu i Małgorzacie mówi prosto każdy dostanie według wiary dla mnie dowodem na jego istnienie jest to że istnieje antykościól czyli Synagoga Szatana a to co widzimy wokół to przełomowy moment apokalipsy Rozejrzyj się uważnie co widzisz do okoła gdzie kolwiek jesteś

    Polubienie

    • analityk 8 września 2011 o 8:52 pm

     Koscioly ,religie i wierzenia stworzyli ludzie i nadal tworza majac takie lub inne wyobrazenie Boga czyli STWORCE WSZECHSWIATA.
     BOGA NIKT NIE STWORZYL , BOWIEM NIE JEST ON MATERIA A ISTNIENIEM BEZ NAZWY.
     Nazwe wymyslili sobie ludzie ,rowniez wyobrazenia o STWORCY lub SILE na rozne wzory podobienstwa i wlasnych wyobrazen,spisali o tym swe ksiegi uwazane za swiete choc swietymi wcale nie musza byc
     Czlowiek moze ale nie musi wierzyc ale waznym jest JAK POSTEPUJE W STOSUNKU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA podczas calego swego zycia oraz NA CZYM OPARL TO SWOJE ZYCIE – NA PRAWDZIE CZY NA KLAMSTWIE,NA UCZCIWOSCI czy NA WYZYSKU,
     NA MILOSCI i ZGODZIE czy MSCIWOSCI i SKLOCANIU WSZYSTKICH ZE WSZYSTKIMI !

     Uderz sie we wlasna piers WSPOLCZESNY CZLOWIEKU TY Z BOGIEM i BEZ !!!
     Zacznij postepowac jak istota godna czlowieka !
     Nie badz zwyklym zwierzeciem.
     Przeciez czlowiek brzmi dumnie.
     Nawet gdy lezy w trumnie.

     Polubienie

     • miki 9 września 2011 o 12:31 am

      dobrze prawi, polać mu 😉

      Polubienie

     • zenobiusz 9 września 2011 o 2:57 am

      http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/09/08/kosmici-a-religia-pelna-ideologiaprzyczyn-szczegolnej-nienawisci-kosmitow-do-kosciola-katolickiegojezusa-chrystusa-i-maryi/
      Tu mamy pełną ideologię,którą nam analityk@ głosi wyrywkowo,na zasadzie,wody,drążącej skałę nie siłą,lecz stałym padaniem.Zachęcam ,wręcz ,do dokładnego przestudiowania.

      Polubienie

 24. Michał Archanioł 8 września 2011 o 6:51 pm

  „The time has come!”: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10251618,Zobacz_silne_rozblyski_na_Sloncu__ZDJECIA_i_WIDEO_.html

  Polubienie

 25. Michał Archanioł 8 września 2011 o 6:52 pm

  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10251618,Zobacz_silne_rozblyski_na_Sloncu__ZDJECIA_i_WIDEO_.html

  Polubienie

 26. theaspartam 8 września 2011 o 7:03 pm

  A ja polecam przestudiować biblie raz jeszcze wszystkim wierzącym stary i nowy testament panie FAKIR i wszystkie inne wielkie religie światowe, jesteś jednym z tych których wiara jest ponad logikę .Możesz czekać pokornie na zbawienie klęcząc w modłach zabobonów na kolanach do boga albo stanąć dumnie i spojrzeć mu w oczy wiedząc że to co robiłeś w życiu było słuszne i prawe według własnego sumienia nie czyń innemu co tobie nie miłe.

  Polubienie

  • ciociababcia 8 września 2011 o 7:15 pm

   thespartam – a czy Ty pofatygowałeś się aby poznać chociaż jedną religię?
   Proponuję pisanie bez błędów, a jeżeli celowo znieważyłeś Boga to współczuję Ci.

   Polubienie

  • pola 8 września 2011 o 7:38 pm

   — Pan nasz za każdego z nas dał życie z miłości i po śmierci człowiek staje twarzą w twarz przede wszystkim z Miłością. Reszta zależna jest od odpowiedzi na tę miłość, a ona może być w jednej sekundzie tak silna, że spali wszystko, co odgradza ją od Boga. Pan, jak każdego stworzył jako byt jedyny w swojej oryginalności, tak i każdego indywidualnie przyjmuje. Oczywiście nie każdy spotyka się z Jezusem, zwłaszcza jeśli Go negował całe życie lub nic o Nim nie wiedział, ale każdy staje przed Światłem Sumień napełniony zrozumieniem, że dalsze życie istnieje, że istnieje Byt Pierwszy, który wszystko stworzył z miłości i w którym żyliśmy i nadal istniejemy. „Odległość” od Miłości, często wprost od przyjęcia i zaakceptowania Miłości jako siły stwórczej, a dalej — Boga jako osobistego Ojca i Zbawcy, odmierza człowiekowi jego odległość od Prawdy w życiu ziemskim. I określa ją człowiek sam. Jest to podstawowe działanie duszy — znalezienie swojego prawdziwego miejsca, pozycji w całości świata Bożego, którego jest żywą cząstką.

   Każda istota duchowa wie, kim jest, skąd „się wzięła” i co jest celem jej istnienia i jego sensem. Jeśli człowiek nie rozumiał tego w życiu na ziemi z własnej winy lub na skutek winy środowiska, w którym żył, i władzy, jakiej podlegał — wie to po wyzwoleniu się z materii.

   — Od razu…?

   — Na ogół prawie natychmiast, jeśli żył według praw jakiejkolwiek religii, nawet pierwotnej, tym bardziej religii o pogłębionym obrazie Boga. Dalsze zrozumienie zależy od użytku, jaki zrobił ze swego sumienia i rozumu, czyli od własnego wkładu w określenie siebie przy pomocy władz duszy i uzdolnień ciała jako narzędzi, potem zaś od wierności wyborowi, jeśli go uczynił, wierności wynikłej z miłości, a nie ze strachu. Zdolność do miłości jest w nas podobieństwem do Ojca — otrzymał ją każdy.
   …………..Fragment Książki Anna Świadkowie Bożego Miłosierdzia.

   Polubienie

  • zenobiusz 8 września 2011 o 8:04 pm

   ” albo stanąć dumnie i spojrzeć mu w oczy wiedząc że to co robiłeś w życiu było słuszne i prawe według własnego sumienia nie czyń innemu co tobie nie miłe.”
   Różne rzeczy,są miłe różnym ludziom,a do tego żyjemy w czasach zafałszowanych sumień.Theaspartam@ masz w awatarze fuck the nwo,a głosisz ich ideologię.Bo któż inny,osłabia Kościół właśnie tą ideologią,nie klękać przed Bogiem,stanąć przed Nim dumnie.
   Podejrzewam jednak ,że nie wiesz dokładnie ,czym jest Podniesienie,i Komunia Święta,zbyt się rozczytałeś w naukach demonów,których wciąż traktujesz jako „bogów”

   Polubienie

  • analityk 8 września 2011 o 8:57 pm

   Zycie nie polega tylko na studiowaniu czy czytaniu Biblii.
   Zycie to zlozonosc postepowan,z ktorych wynika kim jestes !
   Mozna byc dobrym czlowiekiem nie znajac wogole „pism swietych”.
   Znajomosc Bibli nie szkodzi ale zaslanianie sie nia przy zlych uczynkach szkodzi podowjnie !!!

   NADGORLIWOSC JEST GORSZA OD FASZYZMU !
   Dawno o tym mowiono i doswiadczano.

   Polubienie

 27. ciociababcia 8 września 2011 o 7:11 pm

  Właśnie dzisiaj w Polsce rozważają jak unicestwić Polskę i kilka innych krajów. Jeden wielki Związek Socjalistycznych Republik Europejskich z „kilkoma szybkościami”. W TVPinfo od rana piali z zachwytu.

  Polubienie

 28. OlO 8 września 2011 o 7:15 pm

  Dzisiaj ostania audycja Czasu Przebudzenia w Radiu Bez Cenzury http://radiobc.pl/
  Krzysztof Rogala vs. Lightworkerzy giganci inności którą nie każdy umie zrozumieć i pojąć, większość uważa to za fantastykę ale czemu się dziwić jak ludzie mają nasrane w głowie przez Tv i inne mass media …

  Polubienie

 29. z4truty 8 września 2011 o 7:26 pm

  Coś ode mnie:

  Polubienie

  • Annah. 9 września 2011 o 8:21 am

   Backmasking – maskowanie treści piosenek poprzez ukryty przekaz od tyłu, w wykonaniu Dody i Proletariatu

   Polubienie

 30. theaspartam 8 września 2011 o 7:51 pm

  Błędy robię bo jestem dyslektykiem, czasem robię specjalnie, dobry sposób by poznać człowieka,którym rządzi ego i wypomina ortografie w poniżający sposób tą osobę by poczuć swoją wyższość tak sprawdzam jak ego kieruje rozmówcą czy jest sens wspólnego konsensusu albo odgryzam się merytorycznie jak nie widzę szans :-)jeśli dla kogoś ważniejsza jest ortografia od treści zdania to widać jaki wpływ ma edukacja illuminati (szkołę mam na myśli).Większość więżących nie czytała bibli ich wiara jest oparta na fałszywych autorytetach a nie na własnym rozumie a nie po to Bóg nam go dał żebyśmy z pokolenia na pokolenie dali sobą sterować kościołami i ich fałszywym autorytetem ,zabobonami i słowem bożym z książki której bóg nie napisał mówimy za milczącego boga dlatego bóg jest taki jacy my jesteśmy.Czytajcie biblie a sami dojdziecie do takich wniosków, jak Illuminati zniewolili cały świat poróżniając ludzi religiami i ich bogami.

  Polubienie

  • po_prostu 8 września 2011 o 9:41 pm

   Jeśli ktoś wypomina komuś błędy ,to nie dlatego, że chce kogoś upokorzyć i wywyższyć siebie, tylko dlatego, że to wprost rani oczy, jak bardzo niektórzy Polacy pomiatają mową ojczystą. Nasz język jest bardzo piękny, jest naszym dziedzictwem i powinniśmy je pieścić i chlubić się nim, a nie traktować, jak jakiś śmieć. To jedynie pokazuje lenistwo osoby, która popełnia nagminnie rażące błędy, nie mówię tu o pojedynczych błędach, które mogą się zdarzyć każdemu. Ale brak jakiejkolwiek gotowości do pracy nad tym jest czystym lenistwem, którego dysleksja nie usprawiedliwia. Można chociaż wklejać swoje teksty do Worda, gdzie zostaną podkreślone słowa napisane błędnie, jeśli wiesz, że popełniasz dużo błędów, to czy nie jest to dobrym rozwiązaniem? Wystarczy CHCIEĆ. Popełnianie błędów nie świadczy wcale o poziomie intelektualnym, podobnie jak wypominanie błędów nie świadczy, że ktoś nie ma innych kontrargumentów! Reasumując: Jeśli postarasz się choć trochę ograniczyć błędy w swoich wypowiedziach, przestanie to odstraszać od nich wielu ludzi, a także pomoże w uwiarygodnieniu tez zawartych w Twojej wypowiedzi. Bo, powiedzmy sobie szczerze, gdy ktoś widzi taki naszpikowany krytycznymi błędami tekst, może za pierwszym wrażeniem (a nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie jest bardzo istotne…) pomyśleć, że to tekst pisany przez jakieś dziecko, czy przez kogoś zupełnie niekompetentnego do zabierania głosu w danej kwestii- ignoranta. Jeśli chcesz kogoś przekonać do swoich racji, dbaj nie tylko o stronę merytoryczną, ale i o oprawę tych idei, które przekazujesz, aby odnieść jak największy sukces- przekonanie docelowego grona odbiorców Twoich wypowiedzi.

   Polubienie

 31. nowy84 8 września 2011 o 8:13 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tysiac-osob-wyszlo-na-ulice-to-znak-diabla,1,4843089,wiadomosc.html

  Ponad tysiąc osób protestowało w czwartek przed siedzibą parlamentu Ukrainy w Kijowie przeciwko planom wprowadzenia paszportów biometrycznych i elektronicznych dowodów osobistych.

  Polubienie

  • analityk 8 września 2011 o 9:04 pm

   Tego wymaga zupelna kontrola nad swiatem,choc trudna do zrealizowania .
   Ludzie to nie bydlo czy inne kulczykowane zwierze.
   Czlowieka mozna odroznic od bydlecia na wiele innych sposobow.

   Polubienie

 32. iHe 8 września 2011 o 8:50 pm

  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_toksyczne_boiska.html

  Autor: dr Zbigniew Hałat – lekarz specjalista epidemiolog, w latach 90. w trzech kolejnych rządach główny inspektor sanitarny i zastępca ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych.
  Prezes Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Konsumentów

  Polubienie

 33. bia 8 września 2011 o 9:17 pm

  A teraz będzie to i to nie będzie UE USA to będzie coś

  Tysiącletnie królestwo1

  20
  1 Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba,
  który miał klucz od Czeluści2
  i wielki łańcuch w ręce.
  2 I pochwycił Smoka,
  Węża starodawnego,
  którym jest diabeł i szatan,
  i związał go na tysiąc lat3.
  3 I wtrącił go do Czeluści,
  i zamknął, i pieczęć nad nim położył,
  by już nie zwodził narodów,
  aż tysiąc lat się dopełni.
  A potem ma być na krótki czas uwolniony4.
  4 I ujrzałem trony –
  a na nich zasiedli [sędziowie],
  i dano im władzę sądzenia –
  i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego,
  i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi
  i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.
  Ożyli oni
  i tysiąc lat królowali z Chrystusem.
  5 A nie ożyli inni ze zmarłych, aż tysiąc lat się skończyło.
  To jest pierwsze zmartwychwstanie5.
  6 Błogosławiony i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu:
  nad tymi nie ma władzy śmierć druga6,
  lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa
  i będą z Nim królować tysiąc lat.

  Bóg jest monarchistą Monarchia oparta o dekalog to powrót Boga do ludzkich serc

  Polubienie

 34. kk 8 września 2011 o 9:25 pm

  Zatrzeslo sie w Holandii

  Polubienie

 35. zenobiusz 8 września 2011 o 9:45 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/08/czy-to-bledny-odczyt-czesi-podaja-35-m-4-6-the-netherlands-2011-09-08-1902-utc/
  My tu gadu gadu,a dzieją się rzeczy,dziwne.

  Polubienie

  • wiatrak 8 września 2011 o 10:46 pm

   Tak, to prawda. W okolicach Nijmegen zatrzeslo z sila 4,6 o godz. 21.00 i w duzej czesci kraju bylo odczuwalne.

   Polubienie

   • zenobiusz 8 września 2011 o 11:11 pm

    Holendrzy podają miejscowość Xanten,a to w Niemczech.Nadrenia Wesfalia.
    http://www.knmi.nl/seismology/earthquakes_netherlands.html

    Polubienie

    • wiatrak 8 września 2011 o 11:28 pm

     Dokladna nazwa to Duitse Xanten. Lezy ono 40 km na poludniowy wschod od Nijmegen.
     Duzy obszar Holandii odczul to trzesienie ( aktualnie podaja 4,5). Nawet w Venlo i Mastricht wzbudzil panike wsrod ludzi, Calkiem nieodczuwalne bylo jedynie na polnocy.
     ,

     Polubienie

     • zenobiusz 8 września 2011 o 11:40 pm

      Dzięki za informacje o pełnej nazwie miejscowości.
      Pozdrawiam.

      Polubienie

      • wiatrak 8 września 2011 o 11:44 pm

       Dodaje jeszcze krociutki filmik. Rowniez pozdrawiam,

       Polubienie

      • zenobiusz 9 września 2011 o 12:02 am

       Są już pełniejsze dane.
       http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=14573&action=edit&message=4

       Polubienie

 36. PokójWam 8 września 2011 o 9:56 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1716752,0,1,turcja-i-izrael-bedzie-konflikt-na-morzu,wiadomosc.html

  Polubienie

 37. Jony 8 września 2011 o 10:36 pm

  Wojenka nadchodzi?

  Zaskakująca decyzja Turcji. Wyzwanie rzucone Izraelowi?

  Premier Turcji Recip Tayyip Erdogan zapowiedział w wywiadzie dla katarskiej telewizji „Al Jazeera”, że kolejne transporty pomocy dla Strefy Gazy będą eskortowane przez tureckie okręty wojenne.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/zaskakujaca-decyzja-turcji-wyzwanie-rzucone-izraelowi,1692573

  Polubienie

  • monitorpolski 8 września 2011 o 10:44 pm

   Izrael chyba nie ma szans z Turcją. I dobrze, może się wreszcie uspokoją i zrozumieją, że świat ma dość rasizmu.

   Polubienie

   • Jony 8 września 2011 o 10:49 pm

    Jak to przecież izrael ma atomówki a do tego sojuszników to znaczy niewolników na całym świecie zawsze gotowych pomóc. Z tego może nawet 3 wojenka wyskoczyć. Dziwie się Turcji że się potrafiła tak postawić, zobaczymy czy skończy się tylko na słowach czy pójdą za tym też czyny.

    Polubienie

    • monitorpolski 8 września 2011 o 10:53 pm

     Atomówki? A gdzie ich użyje? Skąd wiesz czy Turcja ich nie ma. Jedna i po Izraelu, po marzeniach syjonistów o rządzie światowym, nawet jak użyją opcji Samsona i zniszczą wiele krajów to nie uda im się zmienić całego świata w pył – nie zdążą.

     Polubienie

 38. Jerzy 8 września 2011 o 10:38 pm

  http://polskalokalna.pl/news/lekarze-apeluja-zeby-szczepic-sie-przeciw-grypie,1692460

  Polubienie

 39. nexx 9 września 2011 o 12:51 am

  A propo’s wykładu Dr Ratha. Jest jeszcze jeden film pt. „Wielka Farmacja jakiej nie znacie” http://www.youtube.com/watch?v=7oRFNbhbJoE&feature=player_embedded
  Potem zajrzyjcie na stronę http://www.profit-over-life.org/international/polski/main.html
  Działania nazistów finansowanych przez koncerny i milionerów inszego pochodzenia są doskonale udokumentowane. Informujmy znajomych, przyjaciół, koleżanki i kolegów z pracy, czym jest Unia Europejska i jakie ma początki. Może choć części z nich otworzą się oczy.
  Ja zwyczajnie nie wierzę, że najwyżsi hierarchowie KK włączając w to papieży o tych faktach nie wiedzieli. Może fakty zawarte tu http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/zydowski-rodowod-ratzingera/#more-12271 wyjaśnią wiele i pozwolą inaczej spojrzeć na aneksję Polski i innych krajów do UE

  Polubienie

 40. snajper 9 września 2011 o 7:15 am

  Ukrywana prawda o Uni Europejskiej [HD]. Pół wieku ukrywanej prawdy o UE. Po dogłębnej analizie tego dokumentu nie powiecie że nie wiecie …
  PDF : http://www.relay-of-life.org/pl

  http://grawitacja44.wordpress.com

  Polubienie

 41. kosiardeyablos 9 września 2011 o 10:33 am

  http://www.ubalert.com/a/64701……….nie na temat ale……… A co do powyższego. Zgodnie z przewidywaniami wszelakich proroków : jest to kolejny etap ewolucji cywilizacji ziemskiej, kolejnej i nie ostatniej. Niestety jesteśmy świadkami przemian i uczestnikami wydarzeń. Taka jest kolej rzeczy. Historia naszej szanownej planety wręcz usiana jest kolejnymi następującymi po sobie „kolapsami cywilizacji”. Nie umniejsza to faktu że Ziemia jest istnym laboratorium ewoluujących istot jak i na poziomie fizycznym tak i duchowym. W wymiarze wszechświata jest wylęgarnią wszelkich form życia opartych na budowie węglowodorowej istoty oddychającej powietrzem. Postęp technologiczny związany jest z różnymi perturbacjami idącymi ręka w rękę z rozwojem duchowym, będącym swego rodzaju próbą a zarazem szkołą kosmologicznego bytu, nie tylko w formie zaawansowanej energii molekularnej (nas). W kolejce ewolucyjnej czekają nie tylko zwierzęta lądowe ale i wodne. Każda z nich w przyszłości będzie mieć swoją szansę. Tak jak ludziska dzięki przemianom genetycznym czego efekt widać dziś ale inne formy życia czekają na możliwość wykorzystania swoich zdolności do p[przeprowadzenia tzw skoku ewolucyjnego tak jak ludzie, w zamierzchłych czasach (z pomocą tzw bogów). To co dzieje się dziś jest swego rodzaju egzaminem ludzkości w sferze duchowej i fizycznej – czy przetrwają? Nie koniecznie ale jest to możliwe – oczy galaktyki skierowane są w naszą stronę. Ingerencja nastąpi jedynie wtedy, gdy wyczerpią się wszelkie możliwości pokojowego i ludzkiego w jego czystej formie, ogarnięcia tego bałaganu jaki jest dziś. To nazywać będą dniem sądu. Dla tych którzy przechodzą duchową przemianę, odczuwają miłość i współczucie wobec wrogów jako tzw efekt boski istnieje szansa na przetrwanie, niekiedy w innych gęstościach (wymiarach) ale i w stanie doczesnej fizyczności i duchowości.
  Jest coś jeszcze – uśpieni lub nieprzebudzeni sędziowie. Załóżmy że są to „komornicy w majestacie kosmicznego prawa”. Wspólczuje tym którzy przegieli w stosunku do istot czujących. Kredyt zaufania się skończył. Wiedzą o tym i za wszelką cenę próbują wykorzystać czas na czerpanie korzyści z własnego egoistycznego bytu póki jeszcze mogą. Przebudzeni lub śpiący są wśród nas. Obudzą się kiedy przyjdzie odpowiednia pora. A co do tych gigantów co sie ich temat tu pojawił – historia świata jest tak zafałszowana, że trudno ocenić co jest prawdą a co jest fikcją. Czas pokarze. Przebudzeni budą sie i dają możliwość odkrywania prawdy, to ich misja, jak każdego z nas, który ma coś do zrobienia w tej rzeczywistości i w tym wymiarze. I apropo historycznej prawdy – niekiedy legendy i mity to przeelewulowana prawda. JJ Tolkein rzekł kiedyś – „Najpierw jest wydarzenie o której powstaje opowieść, tworzy się legenda która przeradza się w mit. Taka powiedzmy kolej rzeczy.” Mistyfikacje i takie tam tralala to rzecz powszednia. Biorąc pod uwagę Silimarilion – jest przesiąknięty zamierzchłą historią przerobioną dla potrzeb rządzących elit. Ciekawą wykładnią tejże histori jest praca niejakiego sir. Lorenca Gardnera. Polecam wszystkim. A propos kościoła rzymsko-katolickiego. Chrystianizacja Słowian to był zabieg polityczny, i niestety umoczeni w tym są Piastowie. A mieliśmy taki spokój. To co dzieje się dziś przypomina trochu czasy Bolka Chrobrego. Czyżby historia zataczała koło? Jednoczenie Europy to nie nowość. Napoleon tyż miał takowy zamiar i tak można cofać się wstecz do epoki dinozaurów. Tzw dymokracja sprawdza się dobrze w zorganizowanych skupiskach ludzkich wielkości wsi. Globalnie to faktycznie jest totalitaryzm, gdyż upilnowanie takiej ilości ludków wymaga terroru jako formy dyscypliny dla populacji ludzkich. Dlatego to jest chore……ale sie rozpisałem, ups. Pozdro z Polic i okolic!

  Polubienie

 42. kosiardeyablos 9 września 2011 o 10:45 am

  Dzisiaj rocznica 9/11. Wspomnijmy bohaterów i ich walkę. Uczcijmy minutą ciszy los ofiar tego mordu. Oby ich ofiara nie poszła na marne!!!… Gdy dziesięć lat temu gdy powiedziałem że był to największy napad na bank (vabank) w historii świata, „poprawni politycznie” pukali sie w czoło.

  Polubienie

 43. z4truty 9 września 2011 o 6:51 pm

  Ktoś dalej walczy z GMO i nie poprzestaje na zawetowaniu ustawy i tak 3mać 🙂
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/09/zadajmy-rozporzadzenia-zakazujacego-upraw-gmo/

  Polubienie

 44. Pingback: kantas

 45. Thor 10 września 2011 o 9:11 am

  za darmo w pdf

  i wszystko jasne…

  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Polubienie

 46. Pingback: PolskaGazeta.co.uk - Plan Stanów Zjednocznych Europy ma pochodzenie nazistowskie