Czy Obama ogłosi „pakt z Obcymi”?

Sherry Shriner 15 sierpnia, w swoim programie radiowym ostrzega, że nie zostało nam dużo czasu – może kilka tygodni. Opiera się ponoć na bardzo „rzetelnych źródłach” w rządzie amerykańskim (…) Ma też dojść do poinformowania społeczeństwa o tym, że zawarty zostanie pakt Obamy z Obcymi, co na pewno się ludziom nie spodoba. Ma to nastąpić już na przełomie października i listopada. 
Trzęsienie ziemi 6.3 w skali Richtera w Vancouver

6,7 w pobliżu Vancouver

Uwaga, z ostatniej chwili: wygląda na to, że były 3, a nie 1 trzęsienie ziemi niedaleko Vancouver! Stąd może poniższe rozbieżności. http://quakes.globalincidentmap.com/

Dzisiaj 270 km od Vancouver nastąpiło spore trzęsienie ziemi
Siła: 6.7
Czas: 19:41:35
Głębokość:  25.9
Lokalizacja 138 km na  of Campbell River, 270 km od Vancouver

Dane nie są pewne, inne serwis podaje np. głębokość trzęsienia 10 km i siłę 6,6:

Informację o trzęsieniu podają wszystkie media kryminalne, na razie bez szczegółów.

Warto tu przypomnieć niedawne przepowiednie autystycznego Frankie Mac Donalda. Przewiduje apokaliptyczną pogodę, rozruchy, wojny, zatopienia lądów, nową epokę lodowcową…
Frankie się już kilka razy sprawdził ze swoimi prognozami, szczególnie jeśli chodzi o ekstremalną pogodę. Ciekawe jest to co mówi o Calgary, niedaleko Vancouer – straszliwy grad ma zniszczyć miasto, które również ulegnie zatopieniu. Ostrzegał też o trzęsieniu ziemi w Vancouver, które może poprzedzić wielkie trzęsienie w Kalifornii. To z kolei spowoduje ruinę wielkich miast w tym stanie.

Czy Obama ogłosi „pakt z Obcymi”?

Czy Obama ogłosi "pakt z Obcymi"?

Informacja z „innego wymiaru”. Przykład tego jak dziwne mogą być audycje radiowe w Stanach Zjednoczonych. Wspominam o tym, ponieważ opowieść tej kobiety może mieć jakiś sens, ciekaw też jestem waszej opinii na ten temat.
Sherry Shriner 15 sierpnia, w swoim programie radiowym ostrzega, że nie zostało nam dużo czasu – może kilka tygodni. Opiera się ponoć na bardzo „rzetelnych źródłach” w rządzie amerykańskim. To co się dowiedziała potwierdzają obserwacje mieszkańców Hollywood, którzy jej zdaniem nie są ludźmi, lecz „obcymi” z wyglądem ludzkim, śledzi media, które oferują coraz bardziej fałszywe i  spreparowane informacje (tu się można zgodzić) – dochodzi do wniosku, że rząd zaczyna panikować.

Rząd boi się, że ludzie zrozumieją co się naprawdę dzieje, że do „naszego wymiaru” zaczynają się wkradać obce istoty – są już oddalone o „bardzo cienka warstwę wymiaru” (Sherry nie definiuje co znaczy dla niej „wymiar”). Tysiące obcych i ich statków są już bardzo blisko, „wymiary się łączą” – co ponoć wcześniej już przewidziała… Na potwierdzenie tego, że dzieje się coś dziwnego, Sherry przywołuje dziwne dźwięki wydostające się  z wewnątrz Ziemi, o których też tu pisaliśmy (Ukraina, Floryda, Rosja itp). Mają to być dźwięki przelatujących nieopodal wielkich statków UFO, których nie powinno być słychać gdyż są przecież w innych wymiarach, ale z uwagi na „pęknięcia” w wymiarach, słyszymy je.

zdjęcie Sherry na stronie, która ją demaskuje jako "fałszywą prorok"

Dlatego też w mediach będzie coraz więcej informacji na ten temat, by ludzi przygotować na to co nachodzi. Ma też dojść do poinformowania społeczeństwa o tym, że zawarty zostanie pakt Obamy z Obcymi, co na pewno się ludziom nie spodoba. Ma to nastąpić już na przełomie października i listopada.
Nie wiadomo z którą grupą Obcych to nastąpi, bowiem pojawi się wiele grup – z różnych planet, całe „ZOO”.
powołuje się na swoich informatorów w Białym Domu, którzy ostrzegają ją, że planowana jest operacja fałszywej flagi, polegająca na spowodowaniu katastrofy samolotowej na chicagowkim lotnisku O’Hare.
Konspiratorami mają być sam burmistrz Chicago, Rahm Emmanuel oraz linie Continental.
Sherry powołuje się tu na informatorów z Pentagonu – wg nich, w samolocie ma nastąpić wybuch a winę zrzuci się na orgon, który coraz częściej jest przewożony samolotami przez Amerykanów.  W przypadku ewentualnej katastrofy w Chicago, winny będzie orgon samej Sherry, bowiem jak się okazuje, niedawno skradziono jej cały zapas, który miała rozlokowany pod biurkami, pod łóżkami i w łazience (chodzi zapewne o orgonity w postaci żywicy z wiórkami metalowymi i kryształami, które ściągają korzystną energię życiową). Sherry, jako że jest postacią nr. 1, która reklamuje uzycie orgonu w USA, ma być tą która byłaby winna katastrofy.
Drugą ewentualnością jest ewentualny atak na Sherry nowoczesną bronią, przed którą orgon właśnie chroni – dlatego być może go skradziono (Sherry się jednak pochwaliła, że ma już nowy – większy i lepszy).
transkrypt audycji:

zdjęcie Sherry Shriner na jej stronie

Można by przyjąć, że Sherry Shriner może być osobą psychicznie odjechaną, albo dezinformatorką dostosowaną swoim poziomem do społeczeństwa amerykańskiego – szczególnie jeśli chodzi o te sensacje n.t. „wymiarów” i „inwazji obcych”, które jak ulał pasują do lansowanej od dziesięcioleci w mediach i filmach wizji wielu współżyjących cywilizacji w Galaktyce.

Popatrzmy się więc nieco inaczej na jej doniesienia – że faktycznie istnieje plan „inwazji kosmicznej”, choć ten plan nie musi być koniecznie związany z jakimiś „obcymi”. Sherry może robić to właśnie za co krytykuje media – przygotowywać odpowiednie grupy ludzi, które jej nabożnie słuchają, do „wielkiego wydarzenia”, które niedługo nastąpi. Historia z orgonem może mieć na celu uwiarygodnienie tej historii, jako że ci, którzy spróbowali orgonu, są przekonani o jego pozytywnym działaniu.

Najciekawiej byłoby jednak, jakby się okazało, że Sherry miała rację…

Reklamy

92 responses to “Czy Obama ogłosi „pakt z Obcymi”?

 1. Jony 10 września 2011 o 12:10 am

  Elenin się skończyło to teraz ufoków się będą bać 🙂

  • Aquarius 10 września 2011 o 1:40 am

   Nie skończyło się. Nadal ten obiekt zmierza w stronę ziemi:

   • rob 10 września 2011 o 6:26 am

    no,, niezły Update, z przed 10 dni (trochę dużo( i tu zdjęcia z filmu >> http://members.westnet.com.au/mmatti/sc.htm chętnie zobaczę inne źródła jak ktoś zna,,coś dla porównania z innych miejsc Globu itd. ,,niby tylu obserwatorów,,, a opakowanie takie jakieś podobne

    • podpis 10 września 2011 o 7:09 am

     Naprawde istna głupota- nic sie nie trzyma kupy.Proponuję bardziej wiarygodne źródła
     http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,33405,6015717,Obama_odtajni_archiwa_dotyczace_UFO_.html

    • Tomi 10 września 2011 o 3:45 pm

     4 obiekty widziane z kamery Lazco http://tnij.org/nday

   • monitorpolski 10 września 2011 o 9:36 am

    Dopóki nie będzie widać gołym okiem, nie ma co się przejmować. Takich obiektów jest wiele, wokół Słońca krąży tysiące komet, asteroidów, planetoid. Naprawdę patrzmy się wokół siebie co się dzieje, bo to jest groźniejsze.

    • hjk 10 września 2011 o 10:12 am

     Dokladnie.
     Np. w kwestii wolnosci slowa ciekawa wypowiedz JK, ciekawe czy pod publike czy naprawde by to zrobili:
     http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/,1,4844895,aktualnosc.html

     • hjk 10 września 2011 o 10:38 am

      A tu zakamuflowany totalitaryzm, juz gotowy, choc na razie sie tego nie robi, ale w kazdej chwili moze byc robione:
      http://biznes.onet.pl/za-brak-dowodu-mozesz-trafic-do-aresztu,18651,4844293,1,analizy-detal
      „Z powyższych przepisów wynika bezsprzecznie, że policjant wykonując swoje obowiązki służbowe ma prawo do legitymowania osób. Przepisy nie wskazują na żadną dodatkową przesłankę uprawniającą do legitymowania osoby, stąd nawet osoba, która nie popełniła wykroczenia, w żaden inny sposób nie naruszyła porządku publicznego może także być legitymowana. Czynność legitymowania często prowadzona jest przez policjantów w sposób prewencyjny, tj. bez żadnego dodatkowego powodu.”

      • O Rzesz 10 września 2011 o 10:59 am

       Kontrolują dla statystyk i by ew.trafić na osoby poszukiwane.
       Jeśli ktoś jest w bazie danych dojdą po peselu.
       Nie wiem jak wy ale mnie tresura z czasów komuny utrwaliła że takie czynności są normalne. Dziś też uważam je za pożądane. W końcu nikt się nie oburza na to że w jego organizmie „szaleją” hordy limfocytów. W normalnym układzie taką rolę powinna spełniać w naszym życiu właśnie Policja!.
       Jak znam ludzi (a poznałem różne typy i wiem że człowiek nie zawsze brzmi dumnie) to odrobina bacika nad głową jest dobra.
       Rózga użyta z umiarem, w sposób humanitarny zawsze daje pozytywne rezultaty wychowawcze.
       Módlmy się i działajmy by te służby nie stały się w swych działaniach odpowiednikiem białaczki.
       Czasy powszechnej miłości i łączności telepatycznej dopiero przed nami. 🙂

       • monitorpolski 10 września 2011 o 12:18 pm

        To zależy kto rządzi policją. W USA np, na posterunkach przy drzwiach siedzą … rabini Chabad Lubavitch. Pójdź na policję na Greenpoincie (polska dzielnica Nowego Jorku) jeśli nie wierzysz.

      • monitorpolski 10 września 2011 o 12:28 pm

       OTWARTY TOTALITARYZM. Legitymowanie bez powodu to godzina policyjna w lekkiej wersji.

 2. Jony 10 września 2011 o 12:13 am

  Patrze na budowę orgonitu metal+żywica+kryształ górski i to niby ma produkować pozytywną energie ?

  • monitorpolski 10 września 2011 o 12:21 am

   Zdziwisz się jak to sobie wsadzisz pod łóżko! 10 lat mniej!

   • Jony 10 września 2011 o 12:27 am

    Problem w tym że zrobiłem sobie parę orgonitów i jedyne co po nich miałem to lekkie zatrucie żywicą bo jest niesłychanie toksyczna, oczywiście używałem maseczki jak wlewałem żywicę ale jak widać mało skuteczna była.

    • monitorpolski 10 września 2011 o 12:44 am

     Możesz podesłać zdjęcie? Widać, że były źle skonstruowane.

     • Jony 10 września 2011 o 6:43 am

      A co tu może być źle skonstruowane mieszasz ze sobą kryształki górskie z wiórami mosiądzu 50/50 i zalewasz żywicą do tego dodatkowo dałem jeszcze na czubek trochę pirytu.

      • monitorpolski 10 września 2011 o 9:54 am

       Złe ręce go robiły

       • hjk 10 września 2011 o 10:41 am

        czyli to nie orgonit, a tzw. „rece” sa wazne???
        Pachnie jakims okultyzmem w takim razie…

        • andzia 11 września 2011 o 9:07 pm

         no własnie, dlatego nie ma sie co w to bawic żeby nie wywoływać diabła 😉

    • kefir2010 10 września 2011 o 12:47 am

     hyba używałeś jakiejś lipnej tej żywicy. a może po prostu skończyło się na wdychaniu opar butaprenu, a nie żywicy? ; D 😉 no przyznaj się, przyznaj się! ; D

    • zenobiusz 10 września 2011 o 12:56 am

     http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/chemtrails/jak-zbudowac-chembuster.html
     Masz,to przy orgonitach ,tak samo się stosuje. A było poczytać na blogu ,wszelkie porady dostępne.A mówiła Mama,nie w łazience ,synku a na balkonie,mówiła,ale nie tywiesz lepiej i na złość Mamie odmrozisz sobie uszy.Dobrze że nie zajarałeś przy okazji,bo zamiast orgonu miałbyś uszkoszdzony organ,ten,czy ów.

     • TajemniczyPan 10 września 2011 o 3:06 am

      Tu jest aktualniejsza wersja tej instrukcji:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_cenne_porady_odnosnie_budowy_chembustera.html

      • hjk 10 września 2011 o 10:49 am

       „Oczyszczanie mentalne oraz programowanie kryształów również jest wskazane. Warto aby po oczyszczeniu nasz kryształ dobrze wiedział jakie jest jego zadanie (czyszczenie „nieba”).”

       Pachnie okultyzmem… 😦

       • ostatni rozsądny? 10 września 2011 o 12:08 pm

        Cicho bądź…!!!
        …a pogoda jaka ładna dzisiaj, slonko świeci, ptaszek śpiewa… 😉

        A co do „Obama zawrze pakt z obcymi” to gratuluje poczucia chumoru, tez się nie zle usmialem.

        • ostatni rozsądny? 10 września 2011 o 12:19 pm

         e//…
         …swoją droga kto jeśli nie faraon miał by taki pakt prawo zawierać.

        • andzia 11 września 2011 o 9:18 pm

         a przypadkiem o inwazji kosmitów nie było na kartach iluminatów? Moze sie myle ze tam ale coś mi sie kojarzy.
         Notabene, to kosmitów nie ma, to demony się pod tym kryją..

       • monitorpolski 10 września 2011 o 12:24 pm

        To dlaczego spalono książki Reicha? Czy sądzisz, że FDA działa w interesie ludzkości? Poczytaj zanim się wypowiesz.
        Np: http://en.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Reich

        • ostatni rozsądny? 10 września 2011 o 12:44 pm

         Ja nie przecze ze orgon ma moc, ja poprostu mam poważne wątpliwości co do tego od kogo ta moc pochodzi…
         Zastanowiles się kiedyś nad tym…?

         • monitorpolski 10 września 2011 o 1:11 pm

          Na pewno nie od FDA. A FDA, FED, Bilderberg, rząd światowy, CIA, Mossad itd, to nasi wrogowie. Jeśli nie pochodzi od wrogów to od kogo?

        • ostatni rozsądny? 10 września 2011 o 1:43 pm

         Dobrze wiesz o czym mówię. Wszystko sprowadza się do dwóch tylko źródeł „mocy”. Z którego ze źródeł pochodzi orgon…? ja nie wiem, ty pewnie tez nie… wiem tylko ze z tego „jasnego” źródła dostaliśmy miłość jako lek na wszelkie bolaczki, o orgonie tym czasem nikt nie wspomniał słowem. Z reszta każdy niech sam oceni w co chce wierzyć i komu ufać.

   • eeetam 10 września 2011 o 12:33 am

    a gdzie to kupić można jeśłi nie zaszkodzi to warto potestować 🙂

    • kefir2010 10 września 2011 o 12:46 am

     wyjdź.

     • rob 10 września 2011 o 6:47 am

      Kefir przeterminowałeś się….:(hehe

      • kefir2010 10 września 2011 o 10:08 am

       hybaty ; D

    • zenobiusz 10 września 2011 o 1:06 am

     Wpisz na Googlu,orgonit cena,i zobacz co ci wyskoczy.Taki duży,a wciąż pyta starszych,a gdzie kupić,Jeszcze trochę, a nas spytasz ..A jak to się robi,jak w piosence: „Starych nie ma chata wolna oj będzie bal”

     Myślę że do rana Marek nie zwinie filmiku. 🙂

  • OlO 10 września 2011 o 10:13 am

   Z tym orgonitem mi śmierdzi. Metal aluminium – jak montowałem aluminiową antenę telewizyjną to ona bez żadnego połączenia z elektroniką mnie raziła. Żywica to moim zadzianiem krew drzew które cięte strasznie płakały. Kryształy górskie bardzo dobrze wchłaniają negatyw dlatego są bardzo postrzępione od wewnątrz. Jeszcze do tego dochodzi miedź a wiemy gdzie się ją głownie używa, dotkniecie takiego przewodu pod capieniem na pewno nie jest ciekawym doświadczeniem.
   Sumując, nie uśmiechają mi się te orgonity czy hembastery ale to jest moje własne zdanie. Ale może cie to wziąć na własną prostą logikę 🙂

   • monitorpolski 10 września 2011 o 10:22 am

    Nie filozofuj, poczytaj lub pooglądaj jak to działa: http://www.youtube.com/watch?v=JlPWFO7nrs4 http://www.youtube.com/watch?v=PO5tkxF3XiI http://www.youtube.com/watch?v=NZEaUuU25Ac itd. Wstukaj w google „Orgonite in action”
    Efekt zależy od częstotliwości z jaką działa orgonit. Można to osiągnąć również za pomocą emiterów radiowych, co w swoim ostatnim filmie pokazał dutchsinse – zamknęli mu za to konto. Emitery, zresztą chronione patentem USA są o dziwo bardzo podobne do dział orgonowych.

    • OlO 10 września 2011 o 10:27 am

     jakbym maił pieniądze na to coś i zobaczyłbym jak to działa na mojej skórze i zgodność byłaby z informacjami w sieci to nawet staną za tym ale w tej chwili mi się to nie uśmiecha

 3. krist 10 września 2011 o 12:19 am

  pozyjemy zobaczymy do pazdziernika czy listopada juz niedaleko…
  jak powiedział juz kilka lat temu (bodajze 6?) włoski stygmatyk GIORGIO BONGIOVANNI obcy mają ujawnic się w 2012 roku! kiedy dokładnie tego nie powiedział, wiec sobie juz te kilka lat cierpliwie czekam, jak się nic nie wydarzy to w 2013 zrobie sobie wycieczke do włoch…….

  • kefir2010 10 września 2011 o 12:50 am

   wierzysz w obcych? Jan Kochanowski bodaj napisał o Tobie podobnych zajebistą fraszkę:

   „w Boga nie wierzył (..)
   a gdy się zestarzał, to i w upiry uwierzył!”

  • Kuba 10 września 2011 o 12:51 am

   podaj adres goscia, pojade z Toba ;] Wlochy sa piekne!! ;]

   • Aquarius 10 września 2011 o 1:29 am

    Czyżby C 2010 X1 (Elenin) byl statkiem z pozaziemskiej cywilizacji?

    • kefir2010 10 września 2011 o 1:39 am

     już się zaczęło straszenie euro g.ojów ufokami, japierdole..
     czy Ci ludzie nie widzą, że histerię z ufokami nakręciły same rządy w latach 50 tych XX wieku? to wszystko zaczyna się teraz łączyć w jedną całość..

     p.s. w ufo i w reptilian wierzyłem, jak miałem naście lat, za gówniarza. wtedy kupowałem w kiosku pop – spiskowe czasopismo „Faktor X” – pamięta ktoś? złote lata 90 te… 😀

     • monitorpolski 10 września 2011 o 9:56 am

      Jeszcze wcześniej – projekt Orion, 1917

    • Jony 10 września 2011 o 7:01 am

     Pewnie goauldy lecą, ale niema co panikować Jack O’Neill i jego SG1 już nad tym pracują.

     • kefir2010 10 września 2011 o 10:10 am

      gadoludy? przywieźcie Elvisa! ; D

    • rob 10 września 2011 o 7:17 am

     według tej prędkości poruszania się, nawet chowania się za gwiazdami będzie zapewne widoczny za kilka dni,,hehe w tv powiedzą że jeszcze leci,,,ale zbliża sie heh. Nie śmieję się bo sam widziałem coś takiego kilka m-cy temu,,niesamowite. Czyjej to było produkcji zapewne się nigdy nie dowiem,, potrzebna była dłuższa koncentracja aby to ocenić nawet przy próbach wmawiania sobie ze to tylko gwiazda,,dziwne ale prawdziwe

    • morfeusz 10 września 2011 o 10:34 am

     wie ktoś kiedy to coś może do nas dolecieć?

 4. Rys 10 września 2011 o 3:07 am

 5. Annah. 10 września 2011 o 5:17 am

  ile w tym prawdy?
  http://nowaatlantyda.com/2011/07/03/hybrydy/
  ciekawe teksty, polecam zwłaszcza o Mossadzie w Nowej Zelandii
  http://nowaatlantyda.com/2010/11/22/freski-z-bank-of-america/

  • monitorpolski 10 września 2011 o 10:03 am

   Kolejne potwierdzenie z jakimi psycholami mamy do czynienia. Oni naprawdę użyją wszelkich broni na nas, ludzie śpią, to jest jak koszmar. Mówisz im, pokazujesz dowody, a ci się śmieją.

 6. kaci 10 września 2011 o 6:45 am

  Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!

  Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY !! . Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Nikt oficjalnie jej ani nie zanegował ani nikt nie podważa wyliczeń.

  http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350

  • kaci 10 września 2011 o 7:08 am

   Polski paradoks
   ————————————————————————–

   W ciągu trwających 40 lat badań geologicznych odkryto na Suwalszczyźnie niemal całą tablicę Mendelejewa. W Krzemiance i Udrynie, na głębokości 850 do 2,3 tys. metrów pod ziemią, zalega 1,5 mld ton rud polimetalicznych! Jest tu ok. 50 mln ton tytanu niezbędnego do produkcji samolotów, okrętów podwodnych i statków kosmicznych. Jest też wanad – jeden z najtrwalszych metali, a także anotrozyt – magmowa skała głębinowa, cenny materiał budowlany, kamienie półszlachetne. Wszystko to jest warte (licząc po cenach rynkowych) z 355 mld USD! A niezależny ekspert Stanisław Palka uważa, że „… zasoby ok. 30 pierwiastków tam występujących liczone od spągu złoża warte są biliony dolarów. Najprostsza konkluzja brzmi: suwalskie złoża są warte więcej niż złoto całego świata…”.

   http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=9388

   • zenobiusz 10 września 2011 o 8:46 am

    W świetle takich informacji,zwłaszcza przed wyborami nasuwa się pytanie.Dla czego gaz łupkowy,którego technologia wydobywania,może zrujnować dosłownie, środowisko na wielkich obszarach,łącznie ze zniszczeniem ,”złota” najważniejszego w nadchodzących dekadach, zasobów wodnych,przy technologi geotermii,mogącej dawać nieograniczone zasoby energii,takie skarby jak bogactwa Suwalszczyzny,wciąż są ukrywane przed szeroką opinią publiczną.Partie chcące decydować o przyszłości Polski,powinny jednoznacznie się w tych kwestiach wypowiedzieć ,i to co rychlej.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/10/tylko-gospodarza-brakpolskiego-duchemi-cialem/

    • Aśka 10 września 2011 o 10:27 am

     Już wcześniej dochodziły do nas sygnały, że wnętrze ziemi w Polsce jest cenne. Nikt nie podawał jednak wartości. Wcale się nie dziwię teraz, że chcą Polaków wypędzić z ich własnej Ojczyzny. Jednych rozgonią po świecie w poszukiwaniu chleba, drugich wytępią ekonomicznie i będą mieć to, co ukryte pod ziemią. Terytorium wykorzystają jako magazyn surowcowy. Kto się tym podzieli? Czy piękna przyroda ocaleje? Tego już nie zobaczymy.

     • Aśka 10 września 2011 o 10:31 am

      Jeszcze tylko dodam, że ciągle się nas straszy, że nawet jak do władzy dojdą patrioci, to i tak nic nie zrobią, bo w Polsce wszystko „rozprzedane”. A bez pieniędzy i tak nic nie będą mogli zrobić. W ten sposób ktoś świadomie chce spowodować, abyśmy w końcu się poddali.

      • pola 10 września 2011 o 10:50 am

       Minister skarbu Aleksander Grad sprzedał dotychczas państwowy majątek za 42 mld zł. Donald Tusk jest dobry w bieżącym zarządzaniu, ale słaby w kreowaniu prywatyzacyjnej strategii. Ale tylko Jerzy Buzek i jego ekipa prywatyzowali szybciej.
       http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/544551,prywatyzacyjny_rekord_aleksandra_grada.html

      • hjk 10 września 2011 o 11:15 am

       Jedno jest pewne – mamy najwieksze zloza wegla w europie i jestesmy 2gim na swiecie producentem czyli wydobywaczem srebra przy okazji miedzi. A tam gdzie srebro i miedź to i zloto, o ktorym cicho sza!!

    • freenata 10 września 2011 o 11:16 am

     Niestety, wszyscy wydają się być zaślepieni perspektywą niezależności politycznej. Wszelkie próby unaocznienia poważnych minusów tej sytuacji, wywołują lawinę oskarżeń o agenturalność (ruską). Może ta ” marchewka” przedstawiona powyżej uruchomi bardziej logiczne i całościowe myślenie.

     • freenata 10 września 2011 o 1:22 pm

      Jakiś czas temu widziałam fragmenty debaty gospodarczej, w której osobnik Palikot kilkakrotnie artykułował teze, że nie posiadamy surowców. Człowiek ten jest bardzo promowany. Dzisiaj przeczytałam gdzieś, że w swoim programie kładzie nacisk na import imigrantów jako rozwiązanie problemu niedoboru rąk do pracy. Interesujące jest, że nikt nie wspomina o aktywizacji polityki prorodzinnej, która w tym momencie jest naturalnym i najprostszym sposobem.

   • Grafik 10 września 2011 o 8:52 am

    To byśmy dług publiczny mogli spłacić hehehe

    • hjk 10 września 2011 o 11:17 am

     ale to chodzi o to, zeby nie splacac, a dalej sie zadluzac, zeby mogli na tym zarabiac, a jak doprowadza do krachu i bankructwa, to przejma za bezcen te bogactwa, ktore mamy…

     • monitorpolski 10 września 2011 o 12:16 pm

      A co za tym idzie, będą nas musieli wymordować, bo inaczej jak sobie wyobrażają eksploatację surowców i zasiedlenie tutaj? Te działania prowadzą do ludobójstwa i można to bardzo logicznie wytłumaczyć Dlatego pożyczki udzielone Polsce od samego początku miały charakter kryminalny z uwagi na intencje.

  • sebecx 10 września 2011 o 8:50 am

   ..to tylko potwierdza, że Ci którzy na tym blogu zabierali głos w tej materii mieli rację.. i dobrze zachowany zmysł oceny sytuacji na podstawie drobnych informacji…
   ..jakiś czas temu podałem link jak tylko powiązali CHF z Euro…z pytaniem czy jakiś ekonomista się odniesie do niego… pojawił się jeden optymistyczny wpis, że wszystko wróci do normy… otóż nie wróci, a będzie jeszcze gorzej, bo złe drzewo nie wydaje dobrych owoców….

  • monitorpolski 10 września 2011 o 10:08 am

   O tym już dawno była mowa. Bandycki dług, pobrany bez potrzeby i zgody narodu. Jak udowadnia Bill Still, suwerenny naród z suwerenna walutą nie musi pobierać pożyczek. Wystarczy, że wyceni inwestycję i wydrukuje w swoim banku centralnym odpowiednią ilość waluty – ma to pokrycie w wartości budowanej inwestycji. Proste i logiczne.
   Tak więc dług Polski jest długiem kryminalnym, który pobrały kolejne kryminalne ekipy rządowe – prawdopodobnie skorumpowane przez wysłanników tychże banków, które udzieliły pożyczki. To się da łatwo udowodnić oceniając majątki tych co rządzili Polską. Dług zatem jest nielegalny, bowiem pożyczki były pobrane w sposób kryminalny. Cel był też kryminalny – zniewolenie Polski i doprowadzenie jej do bankructwa. Trzeba rozumować w ten sposób, to nie będziemy mieć żadnego długu. Tak samo rozumowali Islandczycy i mają to z głowy. Winni są w więzieniach.

   • hjk 10 września 2011 o 11:21 am

    Potrzeba tylko narodowego rzadu, ktory uniewazni lewe dlugi i wszystkie „prywatyzacje”, przy zastosowaniu tego typu argumentacji, jak najbardziej zasadnej.
    jeszcze jeden kwiatek do tego kozuszka jest taki, ze np. w kołach bankowo – ekonomicznych mowi sie o „podazy pieniadza”. Upraszczajac sporawe mozna by powiedziec, ze jest to „dodatkowy” pieniadz w stosunku do krazacego juz w gospodarce. A jak dodatkowy, to gdzie i do kogo trafia? Czy nie powinien rowno do kazdego obywatela na konto? przeciez jestesmy chyba rowni wobec prawa? No chyba, ze sa „rowni i rowniejsi”…

    • monitorpolski 10 września 2011 o 12:14 pm

     Oczywiście, że powinna być równa dystrybucja. Dlatego tak walczą z ideą kredytu społecznego, który sprawiedliwie rozdziela pieniądz między obywateli.

 7. Jony 10 września 2011 o 7:40 am

  Stan alarmu w Egipcie. Izraelski ambasador uciekł

  Izraelska ambasada w Kairze stała się obiektem ataku tłumu. Ludzie zburzyli postawiony kilka dni temu mur, który miał ją chronić i wdarli się do środka. Podczas starć jedna osoba zmarła, a 450 zostało rannych. Izraelski ambasador z rodziną uciekli do ojczyzny. Egipskie władze ogłosiły stan alarmowy i zwołano nadzwyczajne posiedzenie rządu. Policję postawiono w stan gotowości.
  http://www.tvn24.pl/-1,1716894,0,1,stan-alarmu-w-egipcie-izraelski-ambasador-uciekl,wiadomosc.html

  Chyba usraelowi się nie udała ta rewolucja w egipcie, no chyba że miała ona być wstępem do III wojny światowej.

 8. Extazed 10 września 2011 o 9:43 am

  Z całym szacunkiem Panie Monitorze, ale cały ten artykuł nadaje się jedynie na wysypisko smieci. Co to ma być? Autystyczny prorok i kobieta która mówi, iż niedługo zostanie zawart pakt z obcymi? No kurde, żal ściska serce moje gdy czytam takie brednie. Zajmijmy się sprawami ważnymi i bardziej sensownymi a nie bajkami wyssanymi z palca. Ja też potrafię przewidzieć, że w niedługim czasie będzie trzęsienie ziemi powiedzmy w okolicach Australii…. Proszę Pana Monitora o zamieszanie waznych informacji np. na temat tego co się w kraju i na świecie dzieje a nie o jakichś paktach – . ^
  Serdecznie pozdrawiam.

  • monitorpolski 10 września 2011 o 10:15 am

   Extazed, a wiesz co to był projekt Orion? Czy nie widzisz nagonki medialnej na inwazję UFO? Co to jest „Disclosure Project”? Mówi się o tym już oficjalnie w kryminalnych mediach, np. http://www.youtube.com/watch?v=IeLtVp2FOqQ
   Oczywiście, nie ma to nic wspólnego z „Obcymi”, jest to psy-op. O tej babcie napisałem, żeby pokazać jakie sposoby się stosuje – równoległy atak psychologiczny z wielu stron.
   Czy takie rzeczy należy omijać?!

 9. michal34524 10 września 2011 o 9:46 am


  złote dinary Kaddafiego

  • hjk 10 września 2011 o 11:36 am

   to dlatego zloto zaczelo „drozec” od taki pi razy oko 2002…
   a tak w zasadzie to dolar taniec w stosunku d zlota…

 10. pola 10 września 2011 o 9:52 am

  POMÓŻMY KNUROWSKIEMU

  BRACIA RODACY

  Mieszkający w ojczystym kraju i Wy którzy
  musieliście opuścić ojczysty kraj tak piękny i bogaty
  w poszukiwaniu chleba, lecz rządzony przez mafijne
  układy.

  Zwracam się do Was w potrzebie o
  POMOC I RATUNEK
  dla mnie i mojej rodziny.

  Grozi nam zlicytowanie naszego skromnego gospodarstwa we wsi Iwkowa, przez Komornika Sądowego za niespłacony kredyt bankowy.
  http://www.knurowski.cba.pl/

 11. iHe 10 września 2011 o 10:25 am

  W USA odchody 10 lecia kłamstwa już się zaczęły:
  http://www.firstpost.com/tech/hackers-post-fake-news-of-ground-zero-attack-on-nbc-twitter-feed-80643.html

  Hackers post fake news of ground zero attack on NBC Twitter feed

  „We are working with Twitter to correct the situation and sincerely apologize for the scare that could have been caused by such a reckless and irresponsible act,” the network added.”

 12. PokójWam 10 września 2011 o 10:34 am

  Teraz widać już po co była ta „rewolucja”. Atak na Izrael będzie się wzmagał coraz bardziej
  http://www.tvn24.pl/-1,1716894,0,1,stan-alarmu-w-egipcie-izraelski-ambasador-uciekl,wiadomosc.html

  • FAKIR 10 września 2011 o 12:13 pm

   Plan rewolucji był w innym celu, a mianowicie w celu całkowitego wchłonięcia Egiptu w system NWO.
   Jednak nowi przywódcy Egiptu „zdradzili” Międzynarodowy Fundusz Walutowy, czytaj (międzynarodową mafię finansową)
   PKT 1 UMOWA
   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/339328,egipt-otrzyma-3-mld-dolarow-kredytu-od-mfw.html

   PKT 2 ZERWANIE UMOWY
   http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/526201,egipt_nie_potrzebuje_pomocy_mfw_i_banku_swiatowego.html

   Antymaterialny napisał mi na początku lipca, że służby specjalne w Egipcie zbroją beduinów i różnych rzezimieszków. Pisałem o tym kilka razy. Również u Urbasia. Potem w kolejnych doniesieniach medialnych się to potwierdziło
   http://konflikty.wp.pl/query,beduini,szukaj.html

   Pisałem już wielokrotnie, że spodziewam się nowych niepokojów w Egipcie i nowej „rewolucji”, albo zaprzęgnięcia Egiptu do konfliktu zbrojnego z Izraelem.

   Mafia mafii, szefowie wszystkich szefów nie darują takiej zniewagi i zerwania umowy

   • FAKIR 10 września 2011 o 12:21 pm

    Czyli w Egipcie będzie taka polska „nocna zmiana”, tylko w hardcorowym wydaniu.
    Stan Tymiński (którego bardzo cenię) wielokrotnie pisał o tym, że może to i dobrze, że w tamtym czasie nie został prezydentem, gdyż prawdopodobnie psychopaci rzucili by wtedy wielkie środki, aby wywołać w Polsce kolejne krwawe zawieruchy.
    Wtedy świadomość społeczna w Polsce była na niskim poziomie. Polacy tylko podświadomie wyczuwali, że Wałęsa jest „bolkiem” w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu i że mamy do czynienia ze zdradą interesów Polski. Dlatego Tymiński był bliski zwycięstwa. Niektórzy SB-ecy na emeryturze twierdzą nawet że wygrał i wybory były fałszowane.

  • monitorpolski 10 września 2011 o 12:29 pm

   A ja się spodziewam otwartego konfliktu Polski z Białorusią. Przecież ma być wojna w 122 krajach wg. planów ludobójców.

 13. sebecx 10 września 2011 o 10:45 am

  ..a tutaj …..http://www.tvn24.pl/-1,1716881,0,1,phenian-zdalnie-zmusil-do-ladowania-samolot-usa,wiadomosc.html ..no i cóż jak to się ma do spadających samolotów i aut po marketem?…. oraz Smoleńska….

 14. OlO 10 września 2011 o 10:45 am

  Symulacja magnetosfery z wczoraj 9 września 2011

  jeśli dane nie są oszukane to nawet można wysnuć wnioski że coś się dzieje

  Ciekawe co na to inteligentna wiara?

  • artur_sz13 10 września 2011 o 12:08 pm

   nic nadzwyczajnego. Takie obrazki widać zazwyczaj. Były gorsze.Sprawdź chociażby jak wyglądało pole podczas tsunami w indonezji w 2004 roku.. Tamto grafikę mozna nazwać dziwna i powiedzieć że coś się dzieje. Te sa normalne

  • sebecx 10 września 2011 o 12:37 pm

   ..nic się nie dzieje, a ze Słońcem to brednie jak zaćmienia w Egipicie…
   ..za to chemtrails jest faktem.. i „wypalane dziury” w atmosferze przez pewne zabawki…

   • monitorpolski 10 września 2011 o 12:48 pm

    dutchsinse opublikował konkretne patenty i za to mu zamknęli konto na YouTube. Mam ten filmik. Ciekawe, bo radiatory wyglądają jak działa orgonowe – pewnie stąd ten atak na orgonity!

 15. PokójWam 10 września 2011 o 10:51 am

  Natomiast jeśli chodzi o ten pakt z obcymi, jest bardzo prawdopodobny że będzie miało coś takiego miejsce, będzie to ogłoszone ludziom. Co jeszcze ciekawe będzie to największe oszustwo w dziejach ludzkości, kosmici to istoty duchowe, a dokładniej demony. Obama będzie przekonywał że to są przyjazne istoty, które tak naprawdę nas stworzyły i należy się im oddać. W zamian zostaną oddane ludzkości wspaniałe wynalazki, które są obecnie przed nami skrywane. Będzie to powiązane z operacją Blue Beam Project. Jedyną dezinformacją jest tematyka orgonów.

  I teraz najważniejsze : Kto za tym wszystkim stoi?? – WATYKAN

  Dowody są przedstawione w tym filmie

  • monitorpolski 10 września 2011 o 12:20 pm

   W jaki sposób dezinformacja jest tematyka orgonów? Ona używa orgonu do uwiarygodnienia się. W działanie orgonu / orgonitów wierzy wiele ludzi, eksperymenty zresztą potwierdzają, że to faktycznie działa.

  • FAKIR 10 września 2011 o 12:32 pm

   Co to znowu za dowody? Przestańcie wreszcie bujać w obłokach i snuć pierdoły.
   Sięgnijcie wreszcie do mądrych książek i historii.
   Plan zawładnięcia światem był już wdrażany kilka razy gdy jeszcze nie istniał Watykan i papieże.
   Związane jest to z odwiecznym problemem defektów psychicznych u ludzi.
   Jedni mają „dobre” naturalne, normalne DNA, a około 3-10% w zależności od grup etnicznych posiada „wykrzywione” DNA, które wpływa na zachowanie człowieka. Jak wiemy z licznych badań psychiatrycznych psychole łączą się podświadomie w swoje sieci porozumień. Psychol zawsze będzie się dobrze czuł wyłącznie przy innym psycholu. Podobnie jest z ludźmi normalnymi, których na szczęście jest znacznie więcej.
   Pisałem o tym, że psychole z łatwością odbierają normalnym ludziom wolność i nimi sterują, gdyż używają sposobów, które budzą odrazę u ludzi normalnych.
   W związku z odwiecznym problemem tego defektu DNA powstaje już za młodu u wielu takich szaleńców myśl o panowaniu nad ludźmi normalnymi. Oczywiście psychole uważają już w latach młodości tych ludzi za innych i dziwnych.

   • FAKIR 10 września 2011 o 12:47 pm

    Jest nasienie „boskie” i jest nasienie „szatańskie”
    Wskutek licznych boskich ingerencji na ziemi, szatańskie nasienie było wielokrotnie tępione.
    Mimo tego wciąż istnieje w prawie każdej grupie etnicznej jakiś procent tego zwyrodnienia.
    Oczywiście ludzie posiadający „normalne zdrowe DNA” padają ofiarą tych szaleńców i często zmieniają swoje postępowanie wskutek tego nacisku środowiskowego. Jednak zawsze dzieje się to do jakiegoś czasu. Kończy się zawsze w ten sam sposób, że w pewnym momencie ludzie normalni krzyczą DOŚĆ!
    Jak uczy historia plan zawładnięcia ludźmi normalnymi przez psycholi NIGDY się nie powiedzie.
    Zawsze będziemy mieli do czynienia z wielkim oporem społeczeństwa ludzi normalnych, który trwa od tysiącleci przez wiele pokoleń.

    Chyba że??? No właśnie…..Chyba że będą nam modyfikować DNA….ludzi normalnych

  • morfeusz 10 września 2011 o 12:43 pm

   możesz podać link bo nagranie jest nie dostępne?

 16. pola 10 września 2011 o 10:51 am

  Hakerzy na krótko przejęli kontrolę nad kontem amerykańskiej telewizji NBC News na Twitterze i wysłali stamtąd fałszywą informację o zamachu z użyciem samolotu na miejsce, gdzie 10 lat temu runęły wieże World Trade Center w Nowym Jorku – podało NBC.
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/546468,hakerzy_wyslali_z_konta_nbc_na_twitterze_falszywa_wiesc_o_zamachu.html

 17. Święty 10 września 2011 o 12:43 pm

  Mamy dwie mozliwosci obcy istnieja, lub nie istnieja. Jesli istneja, to bedziemy w tarapatach, jesli nie, to rzad swiatowy nam je zgotuje. Sa inne opcje. Obcy moga zawrzec pakt z rzadem, ale ktorym? Rzadzacy moga tez takwykreowac obcych abysmy uwierzyli i zaufali Nowemu Rzadwi, ze na s uchroni on ataku.

 18. vortex 10 września 2011 o 1:40 pm

  Czasami niektorzy mnie wciaz zaskakuja.Orgon to nauka New Age.
  David Icke i Sherry Shriner to masoni.
  Shriner = Ancient Arabic Order of the Nobles of the Mystic Shrine  Czy wedlug Was to normalne

 19. matek 12 września 2011 o 12:51 pm

  Mam was wszystkich w d…… Przestańcie jeść mięcho to też będziecie wyglądali 10lat mniej!!!!
  Ufoki, kosmici, NWO – czego tu się bać???? Żyjcie dalej w strachu!!!