Czy Obama ogłosi „pakt z Obcymi”?

Sherry Shriner 15 sierpnia, w swoim programie radiowym ostrzega, że nie zostało nam dużo czasu – może kilka tygodni. Opiera się ponoć na bardzo „rzetelnych źródłach” w rządzie amerykańskim (…) Ma też dojść do poinformowania społeczeństwa o tym, że zawarty zostanie pakt Obamy z Obcymi, co na pewno się ludziom nie spodoba. Ma to nastąpić już na przełomie października i listopada. 
Trzęsienie ziemi 6.3 w skali Richtera w Vancouver

6,7 w pobliżu Vancouver

Uwaga, z ostatniej chwili: wygląda na to, że były 3, a nie 1 trzęsienie ziemi niedaleko Vancouver! Stąd może poniższe rozbieżności. http://quakes.globalincidentmap.com/

Dzisiaj 270 km od Vancouver nastąpiło spore trzęsienie ziemi
Siła: 6.7
Czas: 19:41:35
Głębokość:  25.9
Lokalizacja 138 km na  of Campbell River, 270 km od Vancouver

Dane nie są pewne, inne serwis podaje np. głębokość trzęsienia 10 km i siłę 6,6:

Informację o trzęsieniu podają wszystkie media kryminalne, na razie bez szczegółów.

Warto tu przypomnieć niedawne przepowiednie autystycznego Frankie Mac Donalda. Przewiduje apokaliptyczną pogodę, rozruchy, wojny, zatopienia lądów, nową epokę lodowcową…
Frankie się już kilka razy sprawdził ze swoimi prognozami, szczególnie jeśli chodzi o ekstremalną pogodę. Ciekawe jest to co mówi o Calgary, niedaleko Vancouer – straszliwy grad ma zniszczyć miasto, które również ulegnie zatopieniu. Ostrzegał też o trzęsieniu ziemi w Vancouver, które może poprzedzić wielkie trzęsienie w Kalifornii. To z kolei spowoduje ruinę wielkich miast w tym stanie.

Czy Obama ogłosi „pakt z Obcymi”?

Czy Obama ogłosi "pakt z Obcymi"?

Informacja z „innego wymiaru”. Przykład tego jak dziwne mogą być audycje radiowe w Stanach Zjednoczonych. Wspominam o tym, ponieważ opowieść tej kobiety może mieć jakiś sens, ciekaw też jestem waszej opinii na ten temat.
Sherry Shriner 15 sierpnia, w swoim programie radiowym ostrzega, że nie zostało nam dużo czasu – może kilka tygodni. Opiera się ponoć na bardzo „rzetelnych źródłach” w rządzie amerykańskim. To co się dowiedziała potwierdzają obserwacje mieszkańców Hollywood, którzy jej zdaniem nie są ludźmi, lecz „obcymi” z wyglądem ludzkim, śledzi media, które oferują coraz bardziej fałszywe i  spreparowane informacje (tu się można zgodzić) – dochodzi do wniosku, że rząd zaczyna panikować.

Rząd boi się, że ludzie zrozumieją co się naprawdę dzieje, że do „naszego wymiaru” zaczynają się wkradać obce istoty – są już oddalone o „bardzo cienka warstwę wymiaru” (Sherry nie definiuje co znaczy dla niej „wymiar”). Tysiące obcych i ich statków są już bardzo blisko, „wymiary się łączą” – co ponoć wcześniej już przewidziała… Na potwierdzenie tego, że dzieje się coś dziwnego, Sherry przywołuje dziwne dźwięki wydostające się  z wewnątrz Ziemi, o których też tu pisaliśmy (Ukraina, Floryda, Rosja itp). Mają to być dźwięki przelatujących nieopodal wielkich statków UFO, których nie powinno być słychać gdyż są przecież w innych wymiarach, ale z uwagi na „pęknięcia” w wymiarach, słyszymy je.

zdjęcie Sherry na stronie, która ją demaskuje jako "fałszywą prorok"

Dlatego też w mediach będzie coraz więcej informacji na ten temat, by ludzi przygotować na to co nachodzi. Ma też dojść do poinformowania społeczeństwa o tym, że zawarty zostanie pakt Obamy z Obcymi, co na pewno się ludziom nie spodoba. Ma to nastąpić już na przełomie października i listopada.
Nie wiadomo z którą grupą Obcych to nastąpi, bowiem pojawi się wiele grup – z różnych planet, całe „ZOO”.
powołuje się na swoich informatorów w Białym Domu, którzy ostrzegają ją, że planowana jest operacja fałszywej flagi, polegająca na spowodowaniu katastrofy samolotowej na chicagowkim lotnisku O’Hare.
Konspiratorami mają być sam burmistrz Chicago, Rahm Emmanuel oraz linie Continental.
Sherry powołuje się tu na informatorów z Pentagonu – wg nich, w samolocie ma nastąpić wybuch a winę zrzuci się na orgon, który coraz częściej jest przewożony samolotami przez Amerykanów.  W przypadku ewentualnej katastrofy w Chicago, winny będzie orgon samej Sherry, bowiem jak się okazuje, niedawno skradziono jej cały zapas, który miała rozlokowany pod biurkami, pod łóżkami i w łazience (chodzi zapewne o orgonity w postaci żywicy z wiórkami metalowymi i kryształami, które ściągają korzystną energię życiową). Sherry, jako że jest postacią nr. 1, która reklamuje uzycie orgonu w USA, ma być tą która byłaby winna katastrofy.
Drugą ewentualnością jest ewentualny atak na Sherry nowoczesną bronią, przed którą orgon właśnie chroni – dlatego być może go skradziono (Sherry się jednak pochwaliła, że ma już nowy – większy i lepszy).
transkrypt audycji:

zdjęcie Sherry Shriner na jej stronie

Można by przyjąć, że Sherry Shriner może być osobą psychicznie odjechaną, albo dezinformatorką dostosowaną swoim poziomem do społeczeństwa amerykańskiego – szczególnie jeśli chodzi o te sensacje n.t. „wymiarów” i „inwazji obcych”, które jak ulał pasują do lansowanej od dziesięcioleci w mediach i filmach wizji wielu współżyjących cywilizacji w Galaktyce.

Popatrzmy się więc nieco inaczej na jej doniesienia – że faktycznie istnieje plan „inwazji kosmicznej”, choć ten plan nie musi być koniecznie związany z jakimiś „obcymi”. Sherry może robić to właśnie za co krytykuje media – przygotowywać odpowiednie grupy ludzi, które jej nabożnie słuchają, do „wielkiego wydarzenia”, które niedługo nastąpi. Historia z orgonem może mieć na celu uwiarygodnienie tej historii, jako że ci, którzy spróbowali orgonu, są przekonani o jego pozytywnym działaniu.

Najciekawiej byłoby jednak, jakby się okazało, że Sherry miała rację…

Reklamy