Lyndon LaRouche: wkrótce zginą miliardy ludzi… chyba, że…

6-krotny kandydat na Prezydenta USA, jeden z najwybitniejszych ekonomistów na świecie, 90-letni Lyndon LaRouche, uważa że jesteśmy blisko końca naszej cywilizacji. W rozmowie z Alicją Cerretani, redaktorem naczelnym LaRouchePAC, powiedział m.in.:

La Rouche: „Obecnie w Europie, w pasie Atlantyckim, w USA itd, obecnie nie ma nadziei na przetrwanie cywilizacji. Jako społeczeństwo, jesteśmy skończeni. Chyba, że dokonamy specyficznych zmian i to jak najszybciej. Europa na przykład jest na granicy dezintegracji. Tego nie widać, gdyż życie jakoś się toczy, ale nie ma nadziei na utrzymanie cywilizacji, szczególnie w rejonie transatlantyckim w obecnych warunkach, tzn.  – jeśli nie usuniemy tego prezydenta z Białego Domu i nie przeprowadzimy kolejnej reformy podobnej do Glass Steagall (reforma bankowa z 1932 roku, dająca kontrolę nad spekulacjami oraz ograniczająca tzw. bank-holdingi. Reforma oddzielała banki komercyjne od inwestycyjnych. Usunięta przez Kongres w 1999 r.).

Jeśli tego nie zrobimy, to będzie po nas. Dosłownie.

Jeśli się popatrzymy na obecne warunki w jakich istnieje życie na tej planecie, to nie będzie możliwości wyjścia z tej sytuacji. Miliardy ludzi będą umierać na całej planecie – bez żadnej nadziei. Chyba, że znajdziemy w sobie siłę by zrobić to co ma być zrobione. Mówiąc to, zdaję sobie sprawę, że wiele ludzi będzie zaszokowanych, choć nie powinni, gdyż przewidywałem to już od dłuższego czasu, oficjalnie – od 1954-56 roku.  W 1956 roku w mojej pierwszej prognozie przewidziałem dokładnie największy kryzys w USA w czasach powojennych. Od tego czasu moje prognozy zawsze się sprawdzały.
Byłem autorem SDI ( Strategic Defense Initiative Reagana – inicjatywa m.in. budowy broni laserowych na orbicie ziemskiej) dzięki czemu udało się nam uniknąć wojny nuklearnej. (…) Jesteśmy dzisiaj w piekle, ponieważ nie zrealizowano spraw, które zaproponowałem jeszcze w latach 70-tych.

Nasza cywilizacja będzie skończona jeśli nie obudzimy się i nie zaczniemy szybko działać!
Ja już dałem swoje propozycje, a zawsze miałem rację – dlaczego? A dlatego, że wszyscy pozostali zawsze się mylili. To jest proste. Ja rozumiem ekonomię, a oni nie. Jestem dostępny, niestety jestem bardzo ograniczony w moich możliwościach, szczególnie jeśli chodzi o osoby z którymi współpracuję. W tej sytuacji oni muszą to zrobić, nie mają wyjścia (…)

... usuńcie tego kloszarda!...

Pierwsze co muszą zrobić, to usunąć tego kloszarda! (Obamę). Zrozumcie, że jeśli go nie usuniecie to jesteście trupami. Wasze plany na przyszłość nic już nie znaczą. Jeśli jeszcze macie nadzieję, to świadczy to o waszej głupocie. Każdy członek rządu, który nie zgodzi się na usunięcie Obamy, powinien zostać także usunięty. To jest ta decyzja – czy chcesz ocaleć, czy zależy ci na losie ludzkości, czy też jesteś oportunistą mającym mrzonki, że jest jakaś inna droga wyjścia z tej sytuacji.
Skończyły się opcje dla ludzkości. Nie mogę podać dokładnej daty, ale będzie to już niedługo.”

Alicja Cerretani: „W pewnym sensie kryzys sprzyja nielicznym pozostałym rozwiązaniom, które nam zostały, ponieważ staje się oczywiste, że wszystkie decyzje antykryzysowe w postaci bail-outów, które zostały podjęte od 2008 roku okazały się nie tylko niedbałe, ale i kryminalne. Postawiły nas w pozycji gorszej niż ta, gdy pomoc finansowa w postaci bail-outów się rozpoczynała. Jest to działanie kryminalne, przekonywano nas, że to będzie skuteczne, po jednym bail-oucie był kolejny, miało to zadziałać, a wszystko okazało się oszustwem od samego początku. Znaleźliśmy się więc w sytuacji gdy ty przewidywałeś taki rozwój sytuacji od samego początku, dawałeś rozwiązania, które dawałyby szansę na ocalenie. Większość światowych liderów nic nie znaczą w stosunku do ciebie, bowiem to co proponowałeś i nadal proponujesz było i jest jedynym wykonalnym rozwiązaniem (…) Glass Seagall jest jedynym rozwiązaniem, które powinno się wdrożyć nie tylko w USA, ale na całym świecie. USA ma specyficzne warunki, które pozwalają na szybkie jego wdrożenie, ale problem dotyczy całego świata.
Konieczne jest także natychmiastowe zainwestowanie pieniędzy jakie jeszcze pozostały w rozwój ekonomiczny – ewolucyjny rozwój planety. Powinno być to rozumiane jako działanie w sytuacji wyjątkowej. Owszem, będzie to trochę trwało, ale jest to jedyna forma zagwarantowania tego, że pieniądze jakie jeszcze pozostały mają jakąś wartość. W innym przypadku ich wartość gwałtownie spadnie.
Działanie powinno mieć więc charakter znaczących projektów budowniczych.
Nie wchodzą w grę żadne propozycje wzrostu zatrudnienia, co jest tylko czczymi słownymi obietnicami.”

LaRouche: „Tak to wszystko jest prawda. Przez całe życie miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami. Ale tym razem musi się to skończyć sukcesem, bowiem na tej planecie pozostanie niewiele żywych ludzi, jeśli nie dojdzie do czynów. Nikt nie ma przyszłości jeśli nie zrobi się tak jak ja proponuję. To jest jedyna ważna sprawa jaka pozostała.”

Alicja Cerretani: „Intencją strategii monetarnych, ochrony przyrody (ruch zielonych) jest deindustrializacja. Znaleźliśmy się w takim momencie, w którym ludzie powinni sobie zdać sprawę kim jest wróg. Widać to po efekcie działań jakie zostały narzucone Amerykanom i ludziom na całym świecie. Czas by zacząć mówić otwarcie, że to co się dzieje jest celowym działaniem.”

LaRouche: „Dodam coś jeszcze. Mieliśmy poprzednio kilka dyskusji. Mówiłem o tym, że liderzy nie mogą działać poprzez rozdzielanie zadań poszczególnym grupom. To nie działa. Funkcje liderów w historii zawsze były powierzane bardzo małej ilości ludzi. Ja sam byłem w małej grupie liderów, którzy faktycznie mieli możliwości przewodzenia. (…)

Podczas wojny broń polityczna, możliwość podejmowania decyzji,  jest zawsze w rękach małej grupy ludzi. Ta grupa ma przewodzić narodom. Robiłem to w przeszłości, nie zawsze z sukcesem, ale robiłem. Byłem w takiej sytuacji, że od mojego działania zależało istnienie dużej grupy ludzi. Sądzę, że znów znajdę się w takiej sytuacji. Histora pisze się nie opinia publiczną, ale tymi, którzy mają odwagę i możliwości przewodzenia. Jest to tajemnica rozwiązania każdego kryzysu (…)
Wiem, że niemal każdy kto mnie teraz słucha sądzi, że przesadzam. Ale świadczy to o waszej ignorancji, braku woli przetrwania, bowiem nie chcecie popatrzeć się rzeczywistości w oczy. Zaczynacie dyskutować: ‚a może to, a może tamto – ty przesadzasz’, a ja często mówię za słabo, powinienem być jeszcze mocniejszy w swoich ostrzeżeniach, bowiem cała ludzkość może za to zapłacić. Pomyślmy jak katastrofalne będzie to dla ludzkości jak nie będą mnie słuchać. Dlatego też tacy ludzi jak ja muszą wiedzieć co robią, mówić to co ma być zrobione, być bezlitośni w realizacji, zanim będzie za późno.”

Alicja Cerretani: Czas by inni zaczęli słuchać tego co proponujesz. Ty sam nie możesz nic zrobić, możesz tylko proponować. Czas by inni zaczęli robić swoją robotę (…)

Reklamy

61 responses to “Lyndon LaRouche: wkrótce zginą miliardy ludzi… chyba, że…

 1. sebecx 10 września 2011 o 12:23 pm

  …ja mam taki komentarz http://www.youtube.com/watch?v=hz9ys8IFks0
  …za szczeniaka z Piotrem grywałem…

  Polubienie

  • Franek na saksach 10 września 2011 o 1:32 pm

   A ja mam takie zdanie ,ze ten staruszek mowi pod publiczke ze swoim „starczym ja – ja nieomylny ! „.
   Staruszku ,czas w zaswiaty ,daj mlodym przezyc swoje zycie .
   Bredzenie,ze wszystko zalezy od prezydenta tego czy tamtego ,winienie obecnego Obamy na czele tych co nim kieruja jest juz nie tyle demencja starcza co (wydaje mi sie ) „wywiadem za dyche”.
   OBAMA NIC SAM NIE MOZE – MOGA ALE NIM KIERUJACY AMERYKANSCY ZYDZI !

   Do tego jeszcze dodajmy sily wyzsze,ktore sa w stanie zmienic wszystko i wszystkich !
   Jak te sily nazwiesz Bogiem czy inna najwyzsza sila to twoja sprawa ale staruszek „nieomylny” nic o tym nie wspomina w powyzszym wywiadzie i jego straszeniem mozna sobie tylek podetrzec jezeli to bedzie na miekkim papierze.

   Polubienie

   • monitorpolski 10 września 2011 o 1:43 pm

    Chciałbyś mieć ten łeb co „staruszek”. Znam wypowiedzi LaRouche od 2003 roku, gdy po raz pierwszy dostałem jego ulotkę w Nowym Jorku na Union Square, mam ją do dzisiaj – wszystko co napisał i przed czym ostrzegał się spełniło.

    Polubienie

    • mi461 10 września 2011 o 2:37 pm

     MONITOR swietny artykul.
     LARouche ma 100% racji zwlaszcza o „beil out” ktory od poczatku do konca byl wielkim OSZUSTWEM.
     Przypomnijcie sopie na co wtedy poszly „te” pieniadze? kto sobie sam z nich wyplacil kolosalne profity?
     Sledzilam ta sytuacje i golym okiem widzc bylo ogromny „przekret tych czasow”.
     Tylko ktos kto nie widzi powagi sutuacji moze watpic w jego polityke.
     Takich ludzi nam brak, a szkoda ze nie wszyscy ida takim tokiem myslenie.
     Uratowalo by to sytuacje ktora z dnia na dzien jest grozniejsza nie tylko dla Ameryki, ale i dla Swiata

     Polubienie

    • Stanisław 10 września 2011 o 6:48 pm

     Możesz zrobić skan tej ulotki na stronę ?

     Polubienie

    • was 10 września 2011 o 7:27 pm

     Witaj. Piszę po raz pierwszy i może ostatni , ale wypowiedź gościa który pisze „daj młodym przeżyć swoje życie” tak mnie wk…iła że musiałem zareagować. Bo w końcu ile to „życie” ma jego zdaniem trwać miesiąc , dwa , rok czy dwa…
     I to mu wystarczy?
     A teraz zostawiając to co powyżej polecam książkę ( to więcej niż ulotka) LARouche’a pt. „A więc chcecie dowiedzieć się wszystkiego o ekonomii”. Książka wymagająca skupienia , ale fascynująca. Dostępna w necie…
     I jeszcze coś . Monitor gratuluję!

     Polubienie

 2. BirdDwa 10 września 2011 o 12:30 pm

  „Niezliczeni ludzie znienawidzą „Nowy Porządek Świata” i zginą protestując przeciwko niemu”
  H.G. Wells

  Może właśnie o to chodzi, tak jak napisane jest w tym cytacie.
  Ja wiem że to już koniec, nie teraz. Oczywiście. Nie za 1,2,3,4,5 miesięcy ani nawet za rok ale.. No cóż.

  „Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys niż sto dni jak owca”

  Polubienie

 3. Święty 10 września 2011 o 12:36 pm

  Nadzieja na przetrwanie cywilizacji jest.. w Bogu. Chyba nikt nie sadzi,ze czlowiek istota niedoskolala jest w stanie rozwiazac nasze powiklane problemy. Zaden kandydat na prezydenta, czy multimiliarder, nie rozwiaze problemow wojen, glodu na swiecie,czy przestepczosci. Nie wierze w to.

  Polubienie

  • Święty 10 września 2011 o 2:26 pm

   sa jeszcze wiara nadzieja i milosc 🙂

   Polubienie

  • gruszka 11 września 2011 o 11:19 am

   zgadza się !

   Polubienie

 4. zagrypiona 10 września 2011 o 12:46 pm

  On chyba ma na mysli cywilizacje bankstersko zlodziejska w ktorej zmuszeni jestesmy teraz zyc. Jak ta cywilizacja upadnie, to tylko przyklasnac, wreszcie bedziemy wolni. No bo chyba nie mial na mysli ze ta cywilizacja w ktorej teraz zyjemy, w ktorej wartosci padaja jedna po drugiej to taka po ktorej upadku nalezaloby plakac ewentualnie jakies zbiorowe sepukku odprawic.

  Tylko nie rozumiem od czego te miliardy ludzi beda ginac, od samego upadku bankow – jakby to bez tych krwiopijcow zyc nie mozna bylo? Czy tez moze psychopatyczni obroncy tej zlodziejskiej cywilizacji zamierzaja wraz ze swoim upadkiem doprowadzic do upadku wszystkiego w mysl zasady ze po nas to juz nawet kamien na kamieniu nie ostanie… Beda nam sadzic atomowe grzyby w swej desperacji? Nie zdziwilabym sie.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 września 2011 o 1:10 pm

   Z głodu + puszczone choroby + wojny. Ludzie będą się nawzajem zjadać, takich scen jakie nas czekają nie było w historii, horror. Przejrzyj repertuar filmów amerykańskich, zobaczysz jakie są ich plany. LaRouche mówi serio, jego propozycje dają możliwość wyjścia z tego, usuwają tę „cywilizację bankierską” zamykając im możliwość spekulacji.

   Polubienie

   • abrams 10 września 2011 o 3:13 pm

    Historia upadku Jerozolimy w 70r. n.e opisana przez Józefa Flawiusza może trochę przybliżyć chaos jaki zapanuje. Kanibalizm na porządku dziennym trupy na ulicach ciągłe walki uliczne i bunt. Słońce zamieni się w ciemność a księżyc w krew mówiąc w skrócie

    Polubienie

   • rob 11 września 2011 o 2:03 am

    7 koniecznych posunięć wg. LaRouche

    http://www.larouchepac.com/node/19282

    Polubienie

 5. FAKIR 10 września 2011 o 1:05 pm

  Trudno człowiekowi normalnemu zrozumieć co dzieję się w głowie psychola.
  Aby uzmysłowić sobie działanie tych psycholi, którzy chcą na siłę ułożyć świat ludziom normalnym aplikując swoje psycholskie zasady pseudomoralizatorskie, wyobraźmy sobie śmiertelną bakterię, która zainfekowała zdrowy organizm. Bakteria nie zdaje sobie przecież sprawy, że umrze wraz z tym organizmem który był wcześniej zdrowy.
  Komórka rakowa działa podobnie.

  Polubienie

  • FAKIR 10 września 2011 o 1:08 pm

   Skopiowałem z poprzedniego wątku. Mam nadzieję, że nie jest trudne zrozumienie tej prostej zależności:

   Jest nasienie „boskie” i jest nasienie „szatańskie”
   Wskutek licznych boskich ingerencji na ziemi, szatańskie nasienie było wielokrotnie tępione.
   Mimo tego wciąż istnieje w prawie każdej grupie etnicznej jakiś procent tego zwyrodnienia.
   Oczywiście ludzie posiadający „normalne zdrowe DNA” padają ofiarą tych szaleńców i często zmieniają swoje postępowanie wskutek tego nacisku środowiskowego. Jednak zawsze dzieje się to do jakiegoś czasu. Kończy się zawsze w ten sam sposób, że w pewnym momencie ludzie normalni krzyczą DOŚĆ!
   Jak uczy historia, plan zawładnięcia ludźmi normalnymi przez psycholi NIGDY się nie powiedzie.
   Zawsze będziemy mieli do czynienia z wielkim oporem społeczeństwa ludzi normalnych, który trwa od tysiącleci przez wiele pokoleń.

   Chyba że??? No właśnie…..Chyba że będą nam modyfikować DNA….ludzi normalnych przez psycholi

   Polubienie

   • Uleszka 10 września 2011 o 1:15 pm

    Zależność dość prosta. Coś w tym jest
    tym bardziej, że potwierdza się w wielu świętych księgach, a najważniejsze w Biblii

    Polubienie

   • gruszka 11 września 2011 o 11:33 am

    „Chyba że??? No właśnie…..Chyba że będą nam modyfikować DNA….ludzi normalnych przez psycholi”

    nie realne , skoro jest „nasienie boskie” tudzież biblijne zboże, to jest Pan , który nad tym zbożem będzie czuwał po skończenie świata.A kim jest Pan ? To Jezus Chrystus .Zobrazowane mamy co będzie .Chwasty będą oddzielone i wrzucone w ogień , jezioro siarki…
    Baczcie jedynie , aby kiedy przyjdą Was szykanować, mordować nie odpowiadajcie im tym samym. BO staniecie się podobni do nich…Zło dobrem zwyciężaj! Bo kto wierzy Jezusowi , choćby umarł , żyć będzie ! 🙂

    Polubienie

  • FAKIR 10 września 2011 o 1:27 pm

   Przestrzegam przed jakąkolwiek nienawiścią
   Trzeba mieć wielką wyrozumiałość dla tej psychicznej dziedzicznej choroby.
   Kiedyś czytałem książkę o Ks. Popiełuszce.
   Często na pytanie dlaczego nie krytykuje bezpośrednio personalnie złych ludzi, Popiełuszko zasłaniał oczy dłońmi i mówił: „Wy nic nie rozumiecie, nic nie rozumiecie. Oni są chorzy i są tylko ofiarami zła”
   Podobnie postępował JP2 i inni natchnieni ludzie.
   Przebaczenie ma większą pozytywną moc niż zemsta, co udowodniono naukowo i potwierdzają liczne przypadki z historii.

   Polubienie

   • FAKIR 10 września 2011 o 1:38 pm

    Oczywiście należy upominać złych ludzi i sprzeciwiać się złu w każdy możliwy sposób.
    Przestrzegam tylko przed zemstą.
    Trudno nam przecież być w tej sprawie sędzią.
    Antymaterialny pisał:
    „Osądzanie tych ludzi przez nas, przypomina sądzenie daltonisty za przejście na czerwonym świetle. Bardziej wskazane byłoby upominanie daltonistów, lub przeprowadzanie ich za rękę przez przejście, aby nie zrobili sobie i innym krzywdy”

    albo pisał o ludziach z „szatańskim DNA”

    „Trudno wytłumaczyć ślepemu od urodzenia jak wyglądają poszczególne kolory. W związku z tym czy my widzący możemy potępiać i osądzać ślepego od urodzenia za to, że nie widzi kolorów?

    Polubienie

    • FAKIR 10 września 2011 o 1:41 pm

     Dwa zdania a zawierają tak wielką mądrość

     Polubienie

   • Święty 10 września 2011 o 2:37 pm

    ‚Szkielko i oko’, wspulczesna cywilizacja wyzbyla sie istnienia Boga i nadal sie go wypiera udajac,ze umarl. Tzw. epoka oswiecienia, humanizn, to rzeczy, ktore trawia wspulczesnosc, zabijajac dusze, czlowiek zmierza ku materializmowi, czyli pustce. Czym jest czlowiek bez Stworcy? Tylko naczyniem.

    Polubienie

   • pola 10 września 2011 o 3:07 pm

    Nie zgodzę się z tobą Jony że poprzez przeciwstawianie się złu siła można zwyciężyć,można wygrać bitwę ale nie wojnę.Czy oglądałeś film pod tytułem Mahatma Gandhi ,jeśli nie to polecam.Jest tam pokazane jak poprzez koncepcję biernego oporu można doprowadzić do zmian.Gasząc ogniem ogień można doprowadzić jedynie do jego rozprzestrzenienia się a przecież nie o to chodzi.

    Polubienie

    • pola 10 września 2011 o 3:57 pm

     Dla czego NWO nie może zostać sprowadzone do idei miłości i służbie w imię miłości do blizniego i otaczającego go świata .dla mnie wmawianie że Jan Paweł II głosił ideę która ma za zadanie służyć złym celom jest czystą manipulacją aby umniejszyć pamięć tak wspaniałego człowieka.Propagując takie filmy sam zostałeś zmanipulowany i próbujesz zasiać wśród innych wątpliwość.

     Polubienie

     • zenobiusz 10 września 2011 o 4:38 pm

      Jony@
      Właśnie głosisz takie hasełka,,którymi cie otumaniono.
      To wszystko nie jest takie proste jak Ci się wydaje.
      A ataki na Jana Pawła II zwłaszcza jeśli jesteś Polakiem,
      w co zaczynam wątpić,są szczytem podłości i głupoty.

      Polubienie

   • O Rzesz 10 września 2011 o 3:49 pm

    Lepsze są metody naturalne. W przypadku ran aloes, w przypadku wściekłych bestii przebaczenie i ew. piącha w nos ale z miłością bliźniego. Bez nienawiści. Nie można pozwolić sobie by przebywając z bestią stać się jak ona. Wtedy zło wygra a ofiarami będziesz ty i ona!.
    Spróbuj to zrozumieć młoda duszyczko.

    Polubienie

  • pola 10 września 2011 o 1:39 pm

   Dąbrowski zwraca uwagę, że psychopata może mieć poczucie niższości, ale jest to niższość ściśle hierarchiczna. Świadomość występowania hierarchii tylko inspiruje chęć jakiegoś przewyższenia innej osoby. W przypadku pracy, psychopata może czuć zazdrość z powodu pozycji i prestiżu innej osoby, ale nie będzie pracował, by osiągnąć tę pozycję. Zamiast tego będzie brutalnie manipulował i wykorzystywał pracę innych w celu osiągnięcia dominacji. Hare i Babiak opisują to zjawisko w swojej książce „Węże w garniturach”.

   http://pracownia4.wordpress.com/2011/07/12/in-memoriam-andrzej-m-lobaczewski
   /#more-3441

   Polubienie

   • FAKIR 10 września 2011 o 2:13 pm

    Wspaniali zaszczuci naukowcy.
    Mój brat miał przyjemność uczestniczyć w spotkaniach z Łobaczewskim
    Do dzisiaj jest pod ogromnym wrażeniem.
    Ja również korzystam z jego wiedzy

    Polubienie

    • FAKIR 10 września 2011 o 2:18 pm

     Polecam książkę „Węże w garniturach”

     Polubienie

     • FAKIR 10 września 2011 o 2:20 pm

      http://www.amazon.com/Snakes-Suits-When-Psychopaths-Work/dp/0060837721

      Polubienie

      • pola 10 września 2011 o 2:47 pm

       Człowiek się uczy całe życie,ekonomia,psychologia,religia i wiele innych dziedzin nauki a wszystko chodzi oto aby być dobrym człowiekiem pełnym współczucia i miłości do wszystkich i wszystkiego co nas otacza, kiedy wszyscy to zrozumieją,wtedy będziemy mieli inną epokę.I oto trwa walka.

       Polubienie

 6. ARTUR 10 września 2011 o 1:45 pm

  Czasem gdy zawodzi nauka i rozsądek to może lepiej zdać się na wiarę w siły wyższe których pojąć nie możemy .Wielokrotnie ziemia w swych dziejach była opanowana przez psychopatów lecz gatunek ludzi nie wyginął gdyż następowała interwencja którą nazywano cudem .Niech każdy wierzy w co chce ,jeśli uwierzy że jego Bóg nazywa się Fiat 126 p i będzie robił dobre uczynki w jego imieniu to na pewno będzie lepiej a i on z uczynków będąc sądzony ,zbawiony będzie / przejdzie w inną gęstość ,wymiar ,itp./

  Polubienie

 7. iHe 10 września 2011 o 1:50 pm

  A tu mamy taką mapę największych wasali Usraela:
  Są tam też Chiny..Jako jedyni chyba będą dążyć do windykacji holo oszustów..
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/kto_straci_najwiecej_w,p1814779166

  Polubienie

 8. liv 10 września 2011 o 2:17 pm

  Polecam wnikliwej analizie… To nie będzie zręczne pociągnięcie, ale wynik długofalowego projektu..if…

  http://radtrap.wordpress.com/2011/07/10/australijski-adept-opisuje-satanistyczna-siec-oplatajaca-swiat/

  „Kenijczyk nie zostanie wybrany ponownie. Powiedzieli mi o tym w noc sylwestrową dwaj nasi ludzie z Ameryki. Obama zostanie obwiniony za zbliżający się bałagan.” A.Fozdyke

  Polubienie

 9. arkebuz 10 września 2011 o 3:09 pm

  ludzie sobie dadzą radę jak nawet to wszystko pieprznie – po szoku zaczną się organizować i zaczną działać na normalnych (nie papierowych zasadach) – dziadek pieprzy!

  Polubienie

 10. Annah. 10 września 2011 o 4:50 pm

  Jony, jak możesz wrzucać tutaj takie bluźniercze filmy i kpinę z męki Pana Jezusa, opamiętaj się człowieku, czy nie bierzesz pod uwagę tego że Twoja próba może się skończyć?

  Niech będzie chwała i cześć Jezusowi !!!

  Polubienie

 11. zenobiusz 10 września 2011 o 4:50 pm

  – Puk, puk.
  – Kto tam?
  – satanista..
  – Nie wierzę.
  – Jak Boga kocham. 🙂

  Polubienie

 12. pola 10 września 2011 o 5:02 pm

  Jony pewnie jesteś z tych którzy szukają swojej ścieżki tylko ty zawsze idziesz taką gdzie można wdepnąć w odchody,
  ,patrz aby nie przylepiły się one do twoich butów na zawsze bo nawet jak je wyczyścisz to smród i tak pozostanie.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 września 2011 o 5:19 pm

   Już go nie ma i nie będzie. Zmieni IP i znów będzie bruździł, znów go usunę.

   Polubienie

 13. sebecx 10 września 2011 o 5:33 pm

  Uwaga, uwaga ….http://www.tvn24.pl/-1,1716942,0,1,nasa-wraca-badac-ksiezyc,wiadomosc.html

  Polubienie

 14. bia 10 września 2011 o 6:57 pm

  I co z tego życie ludzkie jest nic nie warte bo wieksza częśc populacji to narkomani uzależnienie od elektryczności i kopalin trzeba zmiejszyć liczbę uzależnionych i tyle Lepsza śmierć niż życie na kolanach

  Polubienie

 15. kolekcjonersurowcow 10 września 2011 o 7:06 pm

  Tylko JEDNO PYTANIE. Co zrobił osobiście Lyndon LaRouche aby ratować cywilizację?
  Poniżej przykład jak cywilizacja oszalała. Ludzie wytwarzają DIAMENTY z LUDZKICH ZWŁOK!!!
  http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com/2011/09/02/diamenty-ze-zwlok/

  Polubienie

 16. bia 10 września 2011 o 7:15 pm

  Czy życie w niewoli ma jaką kolwiek wartość chyba nie także kiedy zginą te miliardy będą to miliardy niewolników nie zostalo na świecie z byt wielu ludzi którzy nie istnieją w systemie Każdy obywatel UE ma swój nr w superkomputrze w Brukseli każdy nr zaczyna się od 666 wszystko jest jasne a śmierć jest wybawieniem prawdziwie wolnym stajesz się gdy umierasz dla Chrystusa

  Polubienie

 17. galluss 10 września 2011 o 7:16 pm

  Jeżeli tego Marek nie upublicznisz to dla mnie będziesz agentem syjonu

  to Żydzi tworzyli komunę i cały komunizm i potem stworzyli nam pseudodemokrację aby zniszczyć ostatecznie Naród Polski. Błagam abyście wrzucili na waszą stronę ten długi film w wielu częściach wyjaśniający powiązania Żydostwa. Ten film jest jednym z ważniejszych i dzięki niemu obudzi się wielu młodych Polaków, którzy nie mogą znaleźć pracy. Przecież to Żydzi nas mordowali przez cały okres komunizmu a teraz spowodowali naszą emigrację.

  część 1 http://www.youtube.com/watch?v=9XG_uyqPN6g&feature=channel_video_title
  część 2 http://www.youtube.com/watch?v=LD3GzC8ODnA&feature=relmfu
  część 3 http://www.youtube.com/watch?v=-3mjUpG1Bdw&feature=relmfu
  część 4 http://www.youtube.com/watch?v=MGyqO63SIPg&feature=relmfu
  część 5 http://www.youtube.com/watch?v=zbNVjXYVfNQ&feature=relmfu
  część 6 http://www.youtube.com/watch?v=-q-qODWV9q4&feature=relmfu
  część 7 http://www.youtube.com/watch?v=OP9xkIV20E8&feature=relmfu
  część 8 http://www.youtube.com/watch?v=qUrwDxkL_CQ&feature=channel_video_title
  część 9 http://www.youtube.com/watch?v=XvqU7m7AHPo&feature=relmfu
  część 10 http://www.youtube.com/watch?v=T6PUmYI17xg&feature=relmfu
  część 11 http://www.youtube.com/watch?v=4kD0mW6MxBI&feature=relmfu
  część 12 http://www.youtube.com/watch?v=XgWoWuqnFNU&feature=relmfu
  część 13 http://www.youtube.com/watch?v=5WmOaYh9yqU&feature=relmfu
  część 14 http://www.youtube.com/watch?v=3WCGtTA6OMc&feature=relmfu
  część 15 http://www.youtube.com/watch?v=CfUpFra7J_E&feature=relmfu
  część 16 http://www.youtube.com/watch?v=xzPJl8yzDSE&feature=relmfu
  część 17 http://www.youtube.com/watch?v=oyrhOId0J9E&feature=relmfu

  chcemy jedynie aby żydzi odpowiedzieli za swoje zbrodnie na Narodzie Polskim

  Polubienie

  • monitorpolski 10 września 2011 o 8:33 pm

   Ostatni raz ciebie zamieszczam, bo jesteś monotonny i stosujesz taktykę szantażu. Będę zamieszczał to co uważam za stosowne, także z punktu widzenia mojego interesu i bezpieczeństwa. Łatwo jest dysponować czyimś życiem i zdrowiem, łatwo jest też oskarżać i pluć. Trudniej jest być skutecznym i osiągnąć efekt. Nie przekonasz w ten sposób ludzi, oglądać to będą tylko ci, którzy już znają sprawę, a inni powiedzą „to jest czysty antysemityzm” i wyłączą po 5 minutach. Ludzi trzeba odwarunkować, a to jest długa i trudna rzecz, której się muszą poświęcić tabuny fachowców. Zobacz – co się stało z blogiem P. Beina, jakie jest małe zainteresowanie. Dlaczego, przecież podawane przez niego informacje są rzeczowe, udowodnione i bardzo cenne. Otóż to jest właśnie to – uwarunkowanie ludzi, którzy zostali wytresowani w takich, a nie innych reakcjach.

   Polubienie

   • galluss 10 września 2011 o 8:40 pm

    wcale ciebie nie szantażuje i mam prawo Żyda nazywać Żydem. żadnej taktyki nie stosuję tylko wrzucam ciekawe filmiki, które ludzie powinni obejrzeć i powinni wiedzieć, że komuna była żydokomuną i nie wiem o co tobie chodzi

    Polubienie

    • monitorpolski 10 września 2011 o 8:42 pm

     O to, że to nie jest skuteczne. Pisałem dlaczego. Głową muru nie przebijesz na raz, trzeba powoli kuć. Poza tym taka taktyka jak twoja prowadzić może do wojny domowej, a tej chcemy uniknąć, prawda?

     Polubienie

     • galluss 10 września 2011 o 9:08 pm

      przecież szanuję twoją pracę i uważam również, że zbyt bardzo niektóre wpisy cenzurujesz

      Polubienie

      • monitorpolski 10 września 2011 o 9:22 pm

       Mam nadzieję, że to docenisz i nie będziesz mnie narażał. Pewne publikacje są karalne, także i w Polsce. To nic, że są na YouTube.

       Polubienie

       • 999AQQ 10 września 2011 o 11:39 pm

        Annah- na pewno nie ma i nie będzie miała cenzury…!

        Polubienie

 18. helena 10 września 2011 o 7:45 pm

  Ten staruszek sie myli ,to jest sekta ////widzia swiat wedlug NWO , w tym rowniez stosuje taktyke
  zastraszenia , wojen , glodu i strachu , zapomina ze musimy wrocic do praw ludzkich
  i Boskich , koniec cywylizacji znaczy tej cywilizacji ktora obecnie znamy w tym komunizmy i czarnego kapitalizmu, La Rouche rowniez uwaza ze Roza Luksemburg to najwieksza myslicielka 19 stego wieku holdujac systemowi ktory zniszczyl miliony ludzi , to zenyjace jak skrajnie mozna
  przyjmowac wszystkie „nowinki” /MOnitorze opamietaj sie bo niszcysz sobie reputacje
  nigdy nie wspominasz o dobrej wiadomosci dla calej ludzkosci mianowicie o Michaelitach
  oni maja naprawde „lekarstwo na bolaczki naszego wieku . http://www.michael.org.pl
  Pozdrawiam
  Helena

  Polubienie

  • monitorpolski 10 września 2011 o 8:37 pm

   Nie sądzę, że LaRouche jest za Różą Luksemburg – czytałem jego publikacje, sięga raczej do filozofii greckiej. To sataniści chcą robią z niego komunistę, gdyż się go panicznie boją. LaRouche jednoczy w sobie ludzi z różnych frontów i ras – są tam Niemcy, Żydzi, Półudniowa Ameryka, Afryka – czyż nie jest to wymowne?

   Polubienie

 19. ... 10 września 2011 o 7:49 pm

  mozliwe ze kiedys w przyszlosci czeka USA w tym NOWY JORK atak nuklearny : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=136

  Polubienie

 20. iHe 10 września 2011 o 8:18 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/na-pomorzu-poplynal-gaz-lupkowy/
  Najważniejszy jest człowiek..

  „Według optymistycznych szacunków komercyjne wydobycie surowca będzie możliwe już za pięć lat. Zdaniem wiceministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, gaz łupkowy może trafić na polski rynek na przełomie 2014 i 2015 roku.”

  To już chyba nie będziemy jeździć na pomorze..Nie dość ,że zimno i drogo to jeszcze będzie syf..

  Kocham cię Pooo lsko.
  http://demotywatory.pl/125735/Kocham-Cie-Polsko
  http://demotywatory.pl/3107618/Gaz-lupkowy

  Polubienie

 21. MANIUŚ 10 września 2011 o 9:32 pm

  Zważywszy na dogmat nieomylności, nic w tej nazwie nie ma niestosownego, zwłaszcza że Osoby z nieba często nazywają papieża „Ojcem Świętym”. Przecież kieruje nim Duch Święty. Nic w tym nie ma sprzecznego z Biblią. To tylko heretycy i odstępcy szukają uzasadnień swoich herezji snując różne domysły . W Biblii nic nie masz o papieżach, bo kościół zaczął się wtedy dopiero organizować.

  Polubienie

 22. helena 10 września 2011 o 9:41 pm

  Monitorze , mylisz sie i to grubo , byli juz nie tacy jak ja ,ktorzy sami wplacali na te sekte
  i zrozumieli ze ta grupa /odlam nie ma prawa bytu , tak sa rozne masci ludzi i dlatego
  ida droga manipulacji , np zgoda na aborcje , eutanazje , sa przeciwko religii,
  ale za to latwiej propaguja Roze Luksemburg / komunistke i syfiliczke
  aby macic ludziom w glowach .

  Polubienie

 23. luna 10 września 2011 o 11:06 pm

  W Egipcie fala anty-izraelskich protestów
  10 września 2011 – Kair – Około 200 osób zostało rannych w starciach z policją w ambasadzie izraelskiej i 31 zostało rannych w pobliżu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

  Wygląda na to, że Świat Islamu zaczyna się jednoczyć przeciwko Izraelowi.

  Polubienie

  • luna 10 września 2011 o 11:10 pm

   Zapomniałam podać linka : http://www.nytimes.com/2011/09/11/world/middleeast/11egypt.html?_r=1&ref=world

   Polubienie

 24. Apsik 11 września 2011 o 2:10 pm

  No czym może się skończyć bezustanne kreowanie pustych pieniędzy ? Ludziom sataniści robią kompletną sieczkę z mózgów. Teraz w TV wystąpienie każdego ekonomisty będącego pod wpływem władzy zawiera stwierdzenia, że powinno się podjąć działania pobudzające gospodarkę, czyli obniżenie stopy procentowej i dostarczenie jeszcze większej masy pieniądza na rynek. Jasne odsunie się na rok dwa lata widmo krachu, ale po tych dwóch latach, problem powróci w jeszcze większej skali. Pozostaje pytanie ile tak można pompować sztucznie, niepotrzebnie przerośnięte gałęzie przemysłu, jak wysoko można zbudować domek z kart. Im wyższy, tym większy chaos spowoduje jego upadek.

  Jedynym lekarstwem na kryzys jest podwyższenie stopy procentowej do 6%-7%, spowodowanie tym pęknięcia nadmuchanych balonów spekulacyjnych i pozwolenie na odbudowę gospodarki przy tak wysokich stopach procentowych. Dodatkowo wprowadzenie mechanizmu rynkowego ustalanie stóp procentowych, zlikwidowanie obecnego systemu urzędowych cen na pieniądz.

  Polubienie

 25. lolek 11 września 2011 o 10:41 pm

  Polubienie

 26. Pingback: Lyndon LaRouche: wkrótce zginą miliardy ludzi… chyba, że… « Dziennik gajowego Maruchy