10 lat terroru, a to jest dopiero początek koszmaru

1o lat temu, 11 września 2011 roku, na dolnym Manhattanie wybuchły więc trzy bomby atomowe, każda o sile 10 krotnie większej niż te spuszczone na Hiroshimę. Dziwicie się więc, że tak starannie międzynarodowa sitwa banksterska stara się to ukryć przed opinią publiczną?  
======================================================================
Miałem nic dzisiaj nie pisać. Ale nie mogę, zobaczyłem tego siwego palanta w TV i mało co mnie szlag nie trafił. Program w telewizji, w której ten siwy palant i oszust „europejski” wystąpił, był jedną wielką manipulacją. Pokazywane na okrągło zdjęcia Bin Ladena z pytaniem „czy śmierć Bin Ladena oznacza koniec terroryzmu” świadczą o tym na czyje zlecenie robi się taką manipulację.
Wiadomości są już w całości neonazistowską propagandą, Goebbels by był dumny, że można było doprowadzić do sytuacji, że wszystko co się wciska ludziom jest kłamstwem. Jego następcy w KGB, CIA i innych agencjach globalnego terroru, doprowadzili do tej wymarzonej sytuacji. Szef CIA William Colby, kiedyś się z dumą przyznał, że celem agencji jest doprowadzenie do sytuacji gdy wszystkie wiadomości będą kłamstwem, a ludzie będą w nie wierzyć. I chyba tak się stało – może nie wszyscy jeszcze wierzą siwym palantom, ale na pewno większość.
„No bo przecież on taki poważny, nie może kłamać”. A drań kłamie jak z nut, i wie że kłamie, wie jaka jest intencja tych kłamstw, że chodzi o wymordowanie większości populacji ziemskiej wcześniej wprowadzając zamordyzm, żeby nie było opozycji. Może więc nie „palant”, a międzynarodowy gangster.

Jemeński Żyd, Osama Bin Laden, którego poszukiwano rzekomo od 10 lat, nie żył już w grudniu 2002 roku. Ale to nie jest istotne. FBI nawet go nie poszukiwało w związku z zamachem na WTC!
Figurował na liście najbardziej poszukiwanych, ale nie za zamach na WTC. Dlaczego więc siwy palant i ta cała masońska telewizja, która się zwie polską to nam wmawia?!
Al Kaida, owszem brała udział w zamachu, ale jako twór CIA, MI5 i Mossadu. Terror, który się tamtego dnia wydarzył nie pochodził od Arabów, a od agentów służb międzynarodowych – głównie Mossadu z czynnikami w CIA – to ujawnił były prezydent Włoch, Francesco Cossiga na pierwszej stronie, w drugim co do popularności dzienniku włoskim Corierre della Sera 30 listopada 2007 roku. Agenci Mossadu przyznali się na żywo co do celu ich pobytu w USA na żywo w telewizji izraelskiej, że „mieli zadanie rejestracji wydarzenia”!

Zamach na World Trade Center był detonacją trzech bomb jądrowych 150 kiloton każda – pod budynkami 1, 2 i 7. O tym ostatnim się zresztą mało mówi, bo nie uderzył w niego żaden samolot.
Rozbiórka budynków za pomocą urządzeń nuklearnych była przewidziana w planach budynków, amerykańskie prawo wymaga podania od planisty metody wyburzenia. W latach budowy WTC nie było innej metody wyburzenia konstrukcji opartej na siatce potężnych kolumn stalowych wypełnionej betonem, jak nuklearna. Wbrew temu co można sądzić, metoda ta jest bezpieczna, promieniowanie gamma jest pochłaniane niemal w 100% przez grubą warstwę ziemi i skał.
Groźne mogłoby być odsłonięcie ruin, ale te niemal w całości zapadają się do utworzonej pod ziemią wielkiej komory. Wybuch bomb, które w przypadku budynków WTC były na głębokości 77 metrów, spowodował falę sejsmiczną, która sproszkowała budynki powyżej. Wybuchy zostały zarejestrowane przez sejsmografy. Duża część fali poszła w kierunku najmniejszego oporu, a więc w górę – na budynek. Pozostała energia utworzyła wielką podziemną komorę, do której zapadła się większość sproszkowanych budowli.

Na zdjęciach lotniczych zrobionych zaraz po katastrofie wyraźnie widać rozmiar zniszczeń. Ze znanych źródeł energii, jedynie nuklearna jest w stanie sproszkować blisko 2 miliony ton betonu i stali.
Tłumaczenia, że tony paliwa osłabiły konstrukcje stalowe i dlatego budynki się zapadły, są kryminalne, nie mają żadnych podstaw naukowych – proste obliczenia mogą wykazać o ile mogła się podnieść temperatura pół miliona ton stali w każdym z budynków na skutek spalenia paliwa i pożarów w budynku. Tych ostatnich zresztą było niewiele, o czym świadczą rozmowy telefoniczne ze strażakami.
Duża część paliwa, o ile nie całość spaliła się zresztą podczas wybuchu powstałego przy uderzeniu samolotów. To też można by dość łatwo obliczyć – czy ktokolwiek się o to pokusił?
Żaden budynek o stalowej konstrukcji się nie zapadł na skutek pożaru, w Madrycie 40 piętrowy wieżowiec palił się przez 2 doby i się nie zawalił.

Kolejna rzecz to szybkość upadku ruin, równa swobodnej szybkości spadania w powietrzu. Tego sprawcy nie mogli zmienić, zważając na technologię, której użyli. Budynki jako złożone z luźnych cząstek sproszkowanego betonu, stali i innych materiałów, musiały spaść swobodnie, bowiem nie było żadnego oporu – wszystkie cząstki spadały niezależnie od innych.
Sproszkowanie się budynków spowodowała fala sejsmiczna wywołana przez wielkie podziemne wybuchy atomowe. 150 kiloton było przewidziane dla wszystkich budynków – jest to maksymalna wielkość ładunków nuklearnych, które zezwala prawo amerykańskie do użycia w warunkach pokojowych.

1o lat temu, 11 września 2011 roku, na dolnym Manhattanie wybuchły więc trzy bomby atomowe, każda o sile 10 krotnie większej niż te spuszczone na Hiroshimę. Dziwicie się więc, że tak starannie międzynarodowa sitwa banksterska stara się to ukryć przed opinią publiczną?

Nawet jeśli, jak twierdzi Dimitri Khalezov, wysadzenie wież było konieczne by uchronić Manhattan przed jeszcze większą zagładą jądrową, to pozostaje pytanie – dlaczego nie ewakuowano ludzi chroniących się w środku, wręcz przeciwnie, zakazano im opuszczenia budynku?!
Dlaczego skierowano strażaków do środka, wiedząc że za moment wieża będzie wysadzona? Czyżby to był rytuał zbiorowego morderstwa, swoista ofiara całopalenia, holocaust, dla boga lucyferian?

Powyższe słowa piszę z całą odpowiedzialnością. Choć nie jestem fizykiem, to na fizyce się trochę znam – tu jednak nie potrzeba wielkiej wiedzy by stwierdzić, że tak właśnie było. Khalezov zresztą wszystko pięknie tłumaczy, jego argumentów nikt nie jest w stanie zbić, tym bardziej, że nie ma powodu by je zbijać.
Budynki wyburzono metodą, jaka była wpisana w planach, jak się okazało zadziałała bardzo skutecznie.
Bomby 150 kiloton mogły sproszkować wieże 1 i 2 tylko do 2/3 wysokości – to wynikało z obliczeń. Pozostała 1/3 mogła być częściowo zniszczona, sama góra praktycznie nietknięta. Widać to na nagraniach wideo – jak góra budynku w całości zapada się na niższe kondygnacje, które już jako proszek i drobne fragmenty opadają w dół. W przypadku wyższych kondygnacji sprawcy użyli ładunków wybuchowych, aby je osłabić. Stalowe kolumny zostały pocięte substancją o wysokiej temperaturze spalania stosowaną przy wyburzeniach – termitem, który odnaleziono w ruinach. Na nagraniach wideo np. widać jak stopiona stal z kolumn leje się strumieniem w dół. Samo to jest dowodem na to, że dokonano detonacji, a więc nie paliwo samolotowe było przyczyną kolapsu.

Budynek 7 jako znacznie niższy, był sproszkowany w całości. Widać to na nagraniach wideo, zapadający się dach pozostawia w powietrzu olbrzymią chmurę prochu – pozostałe na skutek oporu powietrza. Cała struktura była nietknięta, tylko że składała się z niezwiązanych z sobą cząstek. Coś jak rozsypująca się odzież wydobyta ze starych grobów – na pozór nietknięta, a tak naprawdę to tylko pył.

Oficjalny raport jest tylko i wyłącznie tzw. cover-up, czyli operacją ukrycia zbrodni. Cała komisja, która się pod raportem podpisała powinna odpowiedzieć przed trybunałem międzynarodowym jako współwinna ludobójstwu.

Operacja krycia sprawców zbrodni się nie zakończyła. Media alternatywne drążą bowiem temat i mało kto obecnie wierzy w oficjalną wersję Arabów ze scyzorykami. Sposoby naukowe dezinformacji już nie działają, jest już zbyt wiele innych oczywistych dowodów zbrodni, jak choćby kolaps budynku 7, w który nie uderzył żaden samolot, czy też fakt ukrycia dowodów w postaci nagrań wideo Pentagonu. Nie ma żadnego innego powodu by nagrania rzekomego samolotu, który uderzył w Pentagon nie były udostępnione opinii publicznej. W jaki sposób udało się zaraz po ataku zarekwirować wszystkie nagrania z 80 kamer otaczających Pentagon?!

BBC popełniła poważny błąd emitując na żywo doniesienie o zawaleniu się budynku 7, podczas gdy on jeszcze stał w tle. Spikerka się zorientowała, ale było już za późno – materiał poszedł. Jest on dostępny w necie i na pewno będzie dowodem w sprawie udziału dziennikarzy w tej ohydnej zbrodni.

Z kolei, na nagraniach wideo samolotów widać błysk, bezpośrednio poprzedzający uderzenie ich w wieże. To oczywiste, że aluminiowe samoloty nie mogłyby się wbić w całości w stalowe konstrukcje, które były zresztą obliczone na wielokrotne uderzenia samolotów tego kalibru. Samoloty powinny się po prostu odbić i spaść w dół zostawiając olbrzymią kulę ognia wybuchłego paliwa. Błysk mógł pochodzić z doczepionych do samolotów pocisków z głowicą z zubożonego uranu, który to w postaci płynnej utorował drogę samolotom. Pociski uranowe są stosowane powszechnie w nowoczesnych wojnach, zresztą z bardzo negatywnymi dla zdrowia żołnierzy skutkami.

Aby ukryć sprawców zbrodni, w internecie pojawia się ostatnio dużo dezinformacji. Widać zmianę w taktyce – obecnie celem jest ośmieszenie „teorii konspiracji”. Pojawiły się np. sensacyjne materiały „potwierdzające” w 100%, że do ataku użyto tajnej technologii UFO, i że w wieże w ogóle nie uderzyły samoloty – te zostały po prostu dodane przed emisją przez stacje telewizyjne. O dziwo w nagraniach, które miały być rzekomymi dowodami manipulacji wideo, ukryto błyski przed uderzeniem samolotów w wieże, by pozbyć się kłopotliwego tematu. Sensacyjne nagranie „kuli” która uderza w wieże też jest bardzo wątpliwe, bowiem nigdy wcześniej go nie prezentowano. Pojawiło się tak nagle, jak nagrania rzekomego Bin Ladena, podczas gdy prawdziwy już dawno nie żył. Taki sposób dezinformacji ma działać na tych, kierujących się zdrowym rozsądkiem. Ma też służyć agentom dyskredytującym „teorie konspiracji” stwierdzeniem – „oni sądzą, że w wieże w ogóle samoloty nie uderzyły!”. Ludzie propagujący tę dezinformację również będą rozliczeni.

Nie będę się rozwodził nad tym kto dokonał tej zbrodni. Jest to oczywiste – ludzie, którym zależało na wznieceniu wojen na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz na zniszczeniu wolności w Ameryce i Europie. Poprzez „Patriot Act” i kolejne zarządzenia egzekucyjne Prezydenta, dokonano zniszczenia Konstytucji USA, tak wspaniale chroniącej Amerykanów przed totalitaryzmem. W Europie po zamachach dokonanych zresztą przez tych samych sprawców też obserwujemy ograniczenie praw człowieka. Połączone jest to z atakiem ekonomicznym i niszczeniem biologicznym oraz prawnym. Występuje to w większości krajów Europy, np. bezprawie w Polsce jest wynikiem nie tylko pozostałości po komunie, ale i dyrektyw płynących z terrorystycznego „rządu światowego”.  Większość ludzi jednak o tym jeszcze nie wie, a ci co się domyślają nie chcą w to wierzyć. Fakty jednak są bezwzględne i nie da się ich zmienić.

Reklamy

276 responses to “10 lat terroru, a to jest dopiero początek koszmaru

 1. pedros.lol 11 września 2011 o 11:51 am

  Klik

  • 999AQQ 12 września 2011 o 11:14 am

   Kliknełam..-komp zaczął buczeć,wyłączyłam z baterii teraz program firefox mi nie odpowiada! Utraciłam masę pożytecznych zakładek. 😦

   • pedros.lol 12 września 2011 o 8:48 pm

    Firefox zapisuje kopie zakładek w folderze instalacji. Skopiuj ją, odinstaluj program i usuń resztę pozostałości.
    Nowe wersje Firefox mają też możliwość synchronizacji zakładek przez internet.

    • 999AQQ 12 września 2011 o 10:52 pm

     Niestety po zakładkach- cały system padł! straciłam cały dzień w naprawie lapka (dobrze, że bratanek robił za pare złoty) jestem zdruzgotana!!!

   • vortex 13 września 2011 o 11:00 pm

    polecam LINUXA

    • 999AQQ 13 września 2011 o 11:30 pm

     Dzięki za wsparcie. Nie znam się zupełnie, ale pilnie się uczę…

     Miesiąc temu przyszedł do mnie komornik po kasę 50zł- mandat za parkowanie w strefie miejskiej za 09. 2006r…. dziś dostałam pismo z Urz. Miejskiego, że zajmują konto mojego męża na poczet nie wpłaconego mandatu w wys 64,40.
     A co tam nie ma jak DYmokracja i ochrona systemu!

  • peryskop 12 września 2011 o 11:38 am

   Wystarczy spojrzeć na trzecią fotkę i zapytać – czy WTC to był tajny magazyn proszku?

   http://dailybail.com/home/arial-photos-of-911-trade-center-collapse.html

   Te zdjęcia Policji NY trzymano w ukryciu przez 9 lat, bo ich publikacja bezpośrednio po zamachu wywołałaby gwałtowny wzrost sceptycyzmu co do oficjalnej wersji przyczyn zawalenia się wież. Czy przy zwykłym zawaleniu się konstrukcji byłoby aż tak dużo pyłu bez jej pulweryzacji (sproszkowania)?

   Teraz uznano, że już można to nam pokazać, bo coraz więcej sheeple tylko myśli że myśli.
   Zobaczymy.

 2. FAKIR 11 września 2011 o 11:57 am

  Jedna z najskuteczniejszych metod manipulacji polega na przedstawianiu społeczeństwu zupełnej odwrotności prawdy jako całkowitej prawdy. W związku z tym ludzie zaczynają podświadomie szukać prawdy po środku. Tego typu manipulacja skutkuje po pewnym czasie przyjęciu przez większość społeczeństwa pozycji defensywnej i zaniku higieny myślowej.

 3. theaspartam 11 września 2011 o 12:04 pm

  Jak opisują kryminalne media teoretyków spiskowych-(Teorie spiskowe to próba uproszczonego wytłumaczenia sytuacji, które są tak przerażające, że rozum nie jest ich w stanie pojąć – mówią eksperci) http://www.tvn24.pl/0,1716673,0,1,10-lat-po-ataku-teorie-spiskowe-maja-sie-dobrze,wiadomosc.html

  • nowy84 11 września 2011 o 1:11 pm

   a tu chyba jeden z najgłupszych tekstów w historii:
   http://www.tvn24.pl/12691,1716890,0,1,nie-mielismy-go-zestrzelic-mielismy-go-taranowac,wiadomosc.html

   Mogli napisać że był czas urlopowy i nie mieli żadnych pilotów na stanie 🙂
   Jak ktoś kto uwaza że ma rozum może nadal wierzyć w „oficjalną” wersję wydarzeń??

   • Annah. 13 września 2011 o 3:23 am

    dwója z historii a nawet kop …..
    http://www.tvn24.pl/2463964,12690,0,1,1,kluzik_rostkowska-nie-czuje-sie-zdrajca,wideo.html

 4. Andrzej 11 września 2011 o 12:05 pm

  Podziawiam ludzi podobnych do pana! W Polsce jest ich tysiace! A podziwiam dlatego, ze przeciez wymaga to cholernej dyscypliny, samozaparcia i wkladu pracy, by splodzic tego rodzaju kretynizmy. Kretynizm to oczywiscie delikatne okreslenie, ale nie ma obawy: znajdzie pan swoich wyznawcow wsrod rodakow na calym swiecie. Polecam Wirtualna Polonie, Kworum i kilka podobnych, a glebokich intelektualnie portali. Owocnej tfurczosci zycze…..

  • monitorpolski 11 września 2011 o 12:22 pm

   Kretyni to tacy jak Pan, nie reagujący na argumenty, atakujący innych inwektywami. Proszę o merytoryczną dyskusję – choć jeden argument, że nie jest tak jak napisałem. Na wszystko są dowody, które celowo pominąłem, byście się mogli poślizgnąć wy: kretyni i dezinformatorzy. Ujawniam jeden z nich: http://www.youtube.com/watch?v=C7SwOT29gbc
   To jest nagranie BBC, dziennikarka mówi o tym, że właśnie się zapadł budynek 7. A ten jeszcze stoi…

   • eeetam 11 września 2011 o 8:08 pm

    khm… o ile nie mam absolutnie wątpliwości co do tego, że WTC to manipulacja (1. precyzyjne, godne najlepszych pilotów trafinie w budynki samolotami – czyżby zdalnie sterowane? 2. szybkość zawalenia i dziwne eksplozje okien poprzedzające o dobre 50m falę zawaliska, 3. Dziwny brak zdjęć z pentagonu (czyżby tam kamer na około nie było?, 4. jakieś komicznie niedopasowane szczątki wokół tego miejsca. 5. Historia z szturmem na kabinę pilota w czwartym samolocie – o ile możliwa – to myślę, że po prostu władze go zestrzeliły dla uwiarygodnienia całej historii….

    Tak więc tu zgoda… ale co do bomb… jako osoba trochę czytająca i lubiąca fizykę, nie mogę jakoś sobie wyobrazić tak precyzyjnego wyburzenia najpierw jednej wieży potem drubiej. Nawet przy skalistym podłożu i ładunku MNIEJSZYM niż w Japonii … Manhatann wy rąbnął cały… To jest zbyt nieokiełznana energia…

    • monitorpolski 11 września 2011 o 11:16 pm

     eeetam, ja tylko liznąłem temat, artykuł pisałem jadąc pociągiem, stąd brak linków.Siedzę w tym od 8 lat, znam większość publikacji i dowodów, naprawdę w tym temacie akurat jestem mocny. W artykule w skrócie zawarłem wnioski jakie wynikają z analizy tego co się działo w WTC.
     Oczywiście, że samoloty były zdalnie sterowane, urządzeniami rabina Chabad Lubavitch Dov Zeckheima,który był w tym czasie głównym księgowym Pentagonu, Dzień wcześniej, 10 września wyszło, że w Pentagonie zginęło, drobiazg, 2,3 biliona dolarów! (2300 miliardów).
     Była o tym mowa w Kongresie, następnego dnia bum… i po temacie. Rzekomy samolot uderzył w Pentagon tam gdzie były dokumenty księgowe. Są nagrania z Kongresu dyskusji na ten temat, Cithia McKinney się dopytywała co z tymi pieniędzmi.
     Zekheim miał i może jeszcze ma firmę, która się zajmuje produkcją urządzeń zdalnego sterowania samolotów. O dziwo, akurat te modele co uderzyły w WTC były jednymi z 600 samolotów wyposażonych w zdalne sterowanie (teraz jest ich znacznie więcej). Zdalne sterowanie ma wyższy priorytet niż pilot – na wypadek zamachu, tzn. można przejąć sterowanie, a pilot nie jest w stanie przeciwdziałać.
     W budynku 7 23 piętro było specjalnie wzmocnione, było tam ulokowane centrum kontroli dla całego WTC. Stamtąd prawdopodobnie komputery sterowały samolotami. Przed zamachem zainwestowano tam 15 mln dolarów, chyba nie w uchwyty na szczotki do zębów.
     Żaden pilot nie byłby w stanie tak pokierować samolotami lecącymi z tą szybkością. Co więcej, jak odkrył Christoher Bollyn, na piętrach w które uderzyły samoloty, niedługo przed zamachem zainstalowano potężne zestawy baterii – te prawdopodobnie zawierały termit lub jakiś inny materiał wybuchowy, który miał ułatwić samolotom wbicie się w wieże.
     Błysk nie był sprężonym powietrzem, bo jak można zauważyć nastąpił gdy samolot był w odległości 0,5 – 1m od wieży. Musiał więc to być albo DU albo plazma, albo i to i to.
     Z Pentagonu pokazały się niedawno nowe zdjęcia, na których widać, że nie uderzył w niego samolot: http://www.youtube.com/watch?v=9v5TpVRe3i8 Znika z sieci, zostały tylko bardzo niewyraźne kopie. Nie ma dowodu jednak czy jest prawdziwe. Ale sam fakt, że nie udostępniono nagrań o czymś świadczy.Musieli prawdopodobnie użyć pocisku, gdyż samolot, który miał uderzyć w Pentagon został zestrzelony przez NORAD w Pennsylwanii. Wszystko co mówią media to są kryminalne bzdury.

     Natomiast co do bomb atomowych – musiały zostać użyte. Wież były niezniszczalne tradycyjnymi metodami. Kolumny były tak mocne, że thermit musiałby praktycznie zostać założony na każdej z nich, a to było niemożliwe. I wtedy też budynek nie rozpadłby się w proch, tylko by po prostu się zawalił w bardzo wysoką stertę. Bomby utworzyły jamę, do której zapadł się sproszkowany beton i stal. Gdzie jak sądzisz to wszystko się mogło podziać, jak nie w dziurze w ziemi? Ja nie mam żadnych wątpliwości co do użycia 3 mocnych atomówek. Musiały być mocne by: 1. utworzyć odpowiednio dużą jamę 2. dostarczyć dość dużo energii na sproszkowanie niemal 1 miliona ton materiału w każdej z wież.
     Prosta rzecz – można grubsza podliczyć energię potrzebną na zamienienie 1 miliona stali i betonu w pył. Ile się musisz namęczyć żeby sproszkować cegłę? A stal? – tu żadna grawitacja tego nie sproszkuje. Poza tym jeszcze raz napiszę: użycie bomb atomowych było wpisane w plany konstrukcyjne i było zaakceptowane przez gubernatora Nelsona Rockefellera. Cóż więc gdybać?

     • Versus3 12 września 2011 o 12:43 am

      Dlaczego 3 atomówki? WTC7 wygląda na klasyczne wyburzanie, a nie atomowe.
      http://www.drjudywood.com/articles/DEW/StarWarsBeam6.html#decoy
      foto nr 91 i 92 – po WTC7 została góra gruzu.

      • monitorpolski 12 września 2011 o 5:01 am

       Klasyczne? Od kiedy to klasyczne zamienia w pył całą budowlę? A gdzie się podziało 110 pięter?

       • Versus3 12 września 2011 o 10:00 pm

        Ojej, ale ja mówię o WTC7 – 7 tzn. siedem, a nie o tych dwóch wysokich WTC 1 i 2 co się obróciły w proch i pył…
        Tak przy okazji, ja jestem po Twojej stronie, popieram Twoją działalność całkowicie, a moje dociekliwe pytania mają na celu rozwiać ostatecznie wątpliwości.

        • monitorpolski 13 września 2011 o 6:11 pm

         Jan ie mówię po czyjej stronie ty jesteś, to dobra dyskusja, ale argumenty są po mojej stronie – nie boję się wyrażać opinii z tymi atomówkami, bo żadna inna teoria tego nie wytłumaczy. Co do „góry gruzu” to jest to mała kupka, w stosunku do tego ile w budynkach było materiału budowlanego. Po WTC7 widać najwyraźniej spylenie, gdyż tam fala sproszkowała wszystko. Spylony dach podąża za jeszcze trzymającą się kupy pozostałą częścią konstrukcji. Spadający budynek rozpada się jednak w oczach, po zawaleniu się jest tylko kupka pyłu, nawet nie gruzu.
         To jest WTC7 po zawaleniu się:

         To są 2 wieże:


         Gdzie tu masz te 2 mln ton betonu i stali?

       • peryskop 13 września 2011 o 5:58 pm

        @Monitor – Poza tym klasyczne wyburzanie wymaga jednak serii detonacji podcinających konstrukcję, które są widoczne od zewnątrz. A właściwie prawie ich nie było widać.

        W 9/11 musieli się starać to ukryć – np. podcięli w klasyczny sposób tylko mega-filar centralny.

        A resztę podcięli jakąś synchroniczną kombinacją. Może tak dobrali parametry, że impet od ładunku jądrowego wywołał falę stojącą o takich właściwościach, że to zaburzenie choćby tylko w pewnych strafach rozluzowało wiązania międzycząsteczkowe.

        Takie lokalne „spudrowania” mogły wystarczyć do niezwykle uporządkowanego złożenia się całej kratownicy zamiast wywalenia się wież na bok – i to w obu przypadkach! A przecież proporcje geometrii wywołują znaczną smukłość i wobec rzekomego zmięknięcia konstrukcji nośnej od ognia wieze powinny się przewrócić na bok, a nie złożyć jak się złożyły.

        Co na to @ORzesz @Hi i inni?

        • seler 13 września 2011 o 6:12 pm

         Peryskop,
         2-3 lata temu czytałem na wiarygodnej stronie, której już „nie ma”, że użyto niezwykle wyrafinowanej kombinacji ładunku nuklearnego, który dosłownie pochłania materię – przecież ci oświeceni okiem odbytu oprawcy mają na swoje usługi sprzedajnych naukowców.
         Każda k… się sprzeda – kwestia tylko ceny, ewentualnie szantażu. Nie moge tego potwierdzić,
         strona została „zabita” – a tak na marginesie,
         jak można wierzyć i ufać męskim i damskim prostytutkom – trzeba być idiotą chyba…
         [retorycznie było]
         ??? !!!

        • monitorpolski 13 września 2011 o 6:16 pm

         Nie jestem ekspertem od demolek, pewne jest, że kolumny były podcinane pod skosem, widać to na fragmentach tych, które ocalały. Poz tym są nagrania stopionej stali wylewającej się z budynku – tam działały silne reakcje chemiczne, które osłabiały konstrukcje. Sądzę, że fala sejsmiczna była na tyle mocna by móc zburzyć górne piętra, problem był tylko z kolumnami – te trzeba było pociąć, by później łatwiej je można przetransportować. O dziwo, były pocięte na kawałki mieszczące się na samochody transportowe.

        • seler 13 września 2011 o 6:30 pm

         no właśnie, przeciez te [cenzura] i inni im podobni mają dostęp do najnowszych technologii,
         które wyprzdzają znane nam o 50-100 lat – i bawią sie Nami,
         Monitor – doceniam Twoja pracę oraz odwagę, i proszę wszystkich – piszcie na temat – komentujcie aktualny temat – jeżeli nie na temat, powstrzymajcie się od komentarzy [tak, dla higieny]
         to chyba była ta strona http://boskaenergia.wordpress.com tą ukatrupili – jedna z najlepszych i odważnych stron padła… [kto czytał, ten wie o co chodzi]

        • peryskop 14 września 2011 o 2:32 am

         @seler @Monitor
         Dzięki za komentarze i uwagę żeby powstrzymywać się od zmian tematu.
         To wyprzedzenie 50-100 lat to chyba przeszacowane.
         Ale trochę (10-20) zapewne jest. To trudno ocenić bo jawna nauka jest umyślnie zamącona.
         Za to nie wierzę w bajki o „nieziemskich super-technologiach”.
         Tak jak trudno wierzyć w lądowanie na Księżycu.

      • ALFA 12 września 2011 o 1:18 pm

       Architekt Richard Gage (AIA) podważa oficjalną wersję 11 września (napisy PL)

     • abrams 12 września 2011 o 1:07 am

      tylko coś mi nie pasuje jeśli ładunki wybuchowe tak jak to tłumaczysz działy na zasadzie implozji to budynki winny się zapadać od dołu a ten 2 co się zawalił to zawalał się od samej góry no chyba ze czegoś nie czaje

      Natomiast nawet go jeszcze go w tej chmurze pyłu widać więc zawalał się etapami co przeczy tej tezie no chyba że uruchomiono te ładunki później ale to trochę bez sensu

      • monitorpolski 13 września 2011 o 6:19 pm

       To proste. Uderzenie nastąpiło równocześnie – z góry i z dołu. Khalezov podaje czas jaki jest potrzebny na przejście fali sejsmicznej. Góra się rozpadała pod wpływem lokalnych wybuchów „mateczek”, a dół w tym samym czasie zmieniał się w proszek na skutek eksplozji podziemnej.

     • 44 12 września 2011 o 7:12 am

      „Żaden pilot nie byłby w stanie tak pokierować samolotami lecącymi z tą szybkością.”

      I tu się zgodzę – prawie – uzupełniając to zdanie o „i trafić dokładnie w tak mały cel.”
      Podobno zamachowcy trenowali na Flight Simulator – proponuję wyznawcom teorii arabskiej spróbować wycelować Boeingiem w WTC – mnie się udało po kilkunastu próbach zahaczyć skrzydłem… Dodam, że próbowałem już we wrześniu 2001, bo coś mi nie pasowało…

     • Lech 12 września 2011 o 11:41 am

      Ja też nie mam żadnych watpliwosci co do tego, że to robota amerykanów. Jednak uważam, że bomby atomowe to totalna bzdura!!CAŁA PRAWDA O USA
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods

     • Ado 12 września 2011 o 9:48 pm

      Samoloty zdalnie sterowane? a co z lotem 93? gdzie pasażerowie walczyli z terrorystami,co spowodowalo że samolot rozbił się na polu.

  • nowy84 11 września 2011 o 12:39 pm

   niezły szczewik :/ wiem wiem TVN/TVP prawdę nam powie 🙂

  • FAKIR 11 września 2011 o 12:57 pm

   Kretynem nazwano m.in. Wincentego Smitza, agenta służb specjalnych, który w lutym 1933 roku przestrzegał cały świat przed Hitlerem i ostrzegał, że partia NSDAP finansowana m.in. przez Rockefellerów doprowadzi świat do ogromnej tragedii. Pisał w USA m.in., że ludzie związani z Hitlerem planują wielkie zamachy, dzięki którym wprowadzą stan wyjątkowy w Niemczech. Trzy tygodnie potem agent został zastrzelony w Paryżu, a 28 lutego ludzie Hitlera podpalili Reichstag i wprowadzili zamordyzm.
   Sytuacja z którą mamy do czynienia od 2001 roku przypomina w 90% lata przed II wojną światową. Metody postępowania psychopatów są identyczne i cel ten sam – panowanie nad światem.

   „Sposób wykorzystania incydentu pożaru budynku Reichstagu był decydującym krokiem na drodze do pełnego przejęcia władzy w Republice Weimarskiej przez NSDAP i przekształcenia republiki parlamentarnej w monopartyjne policyjne państwo totalitarne. Pod wpływem dramatyzmu wydarzeń Prezydent Rzeszy Paul von Hindenburg został nakłoniony przez Adolfa Hitlera i Franza von Papena do podpisania już 28 lutego w trybie art. 48[3] konstytucji Republiki Weimarskiej (regulującego tzw. stany nadzwyczajne), tzw. Reichstagsbrandverordnung – dekretu „O ochronie narodu i państwa” (niem. Verordnung zum Schutz von Volk und Staat)[4], który na tydzień przed przedterminowymi wyborami do Reichstagu zawieszał „czasowo” podstawowe prawa obywatelskie zawarte w konstytucji[5] Republiki Weimarskiej z 1919 (niem. Die Verfassung des Deutschen Reiches lub też Weimarer Reichsverfassung), sankcjonując prawnie prześladowanie opozycji politycznej NSDAP przez policję pruską (podporządkowaną Hermannowi Göringowi jako komisarycznemu ministrowi spraw wewnętrznych Prus) i SA, której oddziałom Göring nadał uprzednio jako tzw. policji pomocniczej (niem. Hilfspolizei) pełne uprawnienia policyjne co do stosowania środków przymusu[6]. Dekret zawieszał m.in. tajemnicę korespondencji, wolność zgromadzeń, nietykalność osobistą obywateli i ich mieszkań, dopuszczał tzw. „areszt prewencyjny” czyli internowanie bez nakazu sądowego przez policję (i policję pomocniczą) i wolność publikacji. Co najważniejsze – zawieszał również możliwość sądowej kontroli decyzji administracyjnych podjętych w jego trybie (brak możliwości odwołania się do sądu). Rozstrzygające było również powierzenie wykonania dekretu ministrowi spraw wewnętrznych, a nie ministrowi wojny Rzeszy (tzn. policyjny stan wyjątkowy, a nie stan wojenny pod władzą i kontrolą Reichswehry)[7].

   Od publikacji tego dekretu, sukcesywnie przedłużanego w następnych latach po rok 1945, Niemcy stały się „państwem stanu wyjątkowego”[8].

   • FAKIR 11 września 2011 o 1:09 pm

    Należy jeszcze dodać, że zarówno Hitler i Stalin byli propagowani jako osoby, które są wielką szansą dla nowoczesnej Europy.
    Jednym z efektów tej propagandy było uznanie jednego i drugiego pomyleńca za „człowieka roku” przez najbardziej wpływowy w tamtym czasie tygodnik TIME. Wydźwięk tamtej propagandy i lansowania psychopatów przez elity bankierskie i tajne stowarzyszenia można porównać do przyznania nagrody nobla dla Obamy.

    Człowiek roku TIME
    1938 Adolf Hitler (nie zagościł na okładce ze względu na protesty jak to wyżej piszą pewnie tych nieznośnych”kretynów”, chociaż pierwsze egzemplarze zeszły
    1929 Józef Stalin

    Zadziwiające że tylko Ci „kretyni” zawsze czują pismo nosem.
    Natomiast „młodzi wykształceni z dużych miast” zajmują się tzw „własnymi sprawami”
    Bo po co myśleć??? Od tego test TVN żeby prawdę wyłożyć

    • FAKIR 11 września 2011 o 1:13 pm

     Przepraszam oczywiście pomyłka
     Józef Stalin 1939 w roku wybuchu II wojny światowej.

     Czy mieści się to Wam w głowie???
     Tak jest ułożony już ten świat, że właśnie Ci wyśmiewani „teoretycy spiskowi” mają rację, co udowadnia zawsze historia.

     • FAKIR 11 września 2011 o 1:17 pm

      Jakakolwiek więc dyskusja „młodego wykształconego” z „kretynem spiskowym” nie ma szans, ze względu na to, że „kretyn spiskowy” przeważnie zawsze podaje logiczne argumenty i jest otwarty na polemikę. Z drugiej strony przeważnie mamy do czynienia wyłącznie z sączącym się jadem żmijowym, wyzwiskami, obelgami i wiedzą wielkością przypominającą ziarnko piasku.

      • FAKIR 11 września 2011 o 1:26 pm

       jeszcze należy rozważyć tytuły człowieka roku przyznawane obecnie przed nadchodzącą III wojną światową

       2007 – Władimir Putin
       krwawy pot, będący oznaką ekstremalnego stresu
       http://www.ntv.ru/novosti/190021/video/
       2008 – Barack Obama

       2009 – Ben Bernanke

       2010 – Mark Zuckerberg
       http://facebook–pl.blogspot.com/2011/02/facebook-wywouje-rewolucje-w-egipcie.html

      • Joanna 11 września 2011 o 5:23 pm

       Z psychologicznego punktu widzenia to oznaka tchórzostwa i rozpaczliwe próby poszukiwania bezpieczeństwa, spokoju wewnętrznego. Bo jak to tak uwierzyć, aby „rządzący” byli takimi bestiami i oszustwami? Wygodniej jest wypić piwo ew.coca colę przy tańcu z gwiazdami i cieszyć się z możliwości nabycia dodatkowych dóbr materialnych. Otwieranie oczu takim osobnikom jawi się na brutalną interwencję w ich poukładany i coraz bardziej wyimaginowany świat. Dlatego stanowczo protestują. Jak już są prowadzeni na rzeż, to wolą o tym nic nie wiedzieć.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 5:26 pm

     • Warszawiak 11 września 2011 o 7:18 pm

      A Stalin to raczej w ’39

      http://4umi.com/year?1939

    • ffrfh 12 września 2011 o 10:30 am

     Kissinger tez noblista… Paranoidalny i chory swiat brany za normalny i jedyny mozliwy z braku wyobrazni i wiedzy.

  • sara10 11 września 2011 o 7:44 pm

   Andrzej
   Należysz do ludzi, którym media wytarły jak gumką, samodzielne myślenie. Klikasz w necie, zastanawiam się tylko po co? Zapewne przeglądanie stron zaczynasz o GW i TVN, później lecisz po reszcie. Od tych pierwszych dowiadujesz się, jak masz myśleć, a do tych następnych podchodzisz już ze słusznym nastawieniem.
   Wybacz, jesteś tak niewyobrażalnie naiwnym człowiekiem, że aż dech zapiera. Słuszniej bedzie, jeżeli poczytasz, posprawdzasz wiadomości, a później ewentualnie coś z siebie wybąkasz.
   Mogę się założyć, że jesteś wyborcą PO albo innego Palikota.

  • O Rzesz 11 września 2011 o 9:04 pm

   Andrzeju … podziwiam cię!. Też chciał bym być tak naiwnym jak ty. Był bym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!.

 5. OlO 11 września 2011 o 12:05 pm

  spróbujcie przebić się do masy społecznej na portalach informacyjnych i powiedzieć im prawdę

  • monitorpolski 11 września 2011 o 12:24 pm

   Można to co napisałem kopiować do woli.

   • Cupak 11 września 2011 o 12:26 pm

    temu który nie chce szukać prawdy nic się nie przetłumaczy, można mu gadać dowoli i tak bedzie wiedział swoje….

    • monitorpolski 11 września 2011 o 5:28 pm

     I tak szli do gazu… myśląc, że pod prysznic. Niewiedza może kosztować życie.

     • sebecx 11 września 2011 o 9:59 pm

      ..bardzo dobry artykuł panie Marku … dziękuję…

   • Kuba 12 września 2011 o 12:23 am

    a wklejac zdjecia na FB? Mr. Hilter jest calkiem do przyjecia, bedzie niezla reklama bloga w sieci ;]]]

    Pozdro

  • iXgrek 11 września 2011 o 12:49 pm

   cytat z pierwszej czesci filmu Matrix: „(…) niektorzy sa tak zwiazani z systemem, ze sa gotowi za niego umrzec (…)”. jak dotad, nawet tutaj mozna takich spotkac. wsrod komentujacych, oczywiscie

 6. nowy84 11 września 2011 o 12:43 pm

  tu video o ww. błyskach przed wbijającym się samolotem: http://www.youtube.com/watch?v=wbCcb6NV8Io

 7. theaspartam 11 września 2011 o 12:47 pm

  Już rozpowszechniam robisz dobrą robotę monitorpolski 🙂 http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/5981429-10-lat-terroru-a-to-jest-dopiero-poczatek-koszmaru

 8. ARTUR 11 września 2011 o 12:50 pm

  Oj Andrzeju ,zastanów się ,pamiętaj że będąc zwykłym żołnierzem tej światowej hołoty opartej na faszyżmie twoje życie w pierwszej kolejności zostanie poświęcone na ołtarzu satanizmu .

  • peryskop 11 września 2011 o 2:39 pm

   „Andrzeju … twoje życie w pierwszej kolejności zostanie poświęcone na ołtarzu satanizmu.”

   No może nie w pierwszej. Ale zostanie poświęcone, bo dlaczego by nie?

 9. Pingback: BBC video about WTC7 is a hoax. Pamięci Prawdy,poświęcam. « Zenobiusz's Blog

 10. dhd 11 września 2011 o 1:14 pm

  wtc 7 oberwalo min antena z wiezy polnocnej.

 11. ostatni rozsądny? 11 września 2011 o 1:46 pm

  To ze WTC to była robota mosaderii to nie ulega wątpliwości. Co do wyburzania atomowkami… mówicie 150kt na głębokości 77m… bzdura! Nie chce mi się teraz szukać bo zaraz wyścig się zaczyna ale YT pełne jest filmów z podziemnych testów nuklearnych, zskopywanych o wiele głębiej niż 77m a i rozmiarami nie przekraczajace wspomnianych. Poogladajcie jaka „rewolucje” na powierzchni robi taki wybuch. 9/11 oglądałem na żywo jak większość z was, potem jeszcze dziesiątki razy przy różnych okazjach, żadnych „rewolucji” na powierzchni przed zawsleniem się wierz nie widziałem… a wy?

  • nowy84 11 września 2011 o 2:06 pm

   chyba nie chcesz powiedziec że test nuklearny na płaskim pustynnym terenie będzie wygladał tak samo jak wybuch bomby pod setkami tysiacami ton żelastwa,betonu itp?

   • peryskop 11 września 2011 o 2:54 pm

    @ostatni rozsądny? i inni

    Zbyt mocno wbił się nam w mózgi obrazek grzyba atomowego.

    Ale to przeszłość, bo opracowano przeróżne specjalizowane ładunki nuklearne takie, aby ich efekty były dopasowane do potrzeb. Jeśli pod wieżami WTC wykonano odpowiednie szyby, to mogły one zadziałać jak lufa w armacie. Jeśli fundamenty zostały wyposażone w odpowiednio dobrane warstwy, to razem mogło to zadziałać jak pudło rezonansowe, biorące czynny udział – wraz z innymi ładunkami w różnych miejscach – w rozwaleniu konstrukcji budynków.

    • ostatni rozsądny? 11 września 2011 o 3:47 pm

     Jak kolwiek ten ładunek nie został skonstruawany, zaprojektowany, wykonany… Przy uwolnieniu takiej ilości energii tuż pod powiezchnia powinno to być widać jak na dłoni na powierzchni. Powinna wytwozyc się fala udezeniowa która choć sama nie widzialna powoduje bardzo widzialne zniszczenia, nawet jeśli 99% energi poszło w gore, wprost w budynki, to i tak żaden budynek w promieniu 5km nie powinien mieć szyb w oknach. Czy wyście już rozum postradali? Czy myślicie ze oni maja taka technologie ze mogą zdetonowac 3 atomowki na oczach kilku miliardów ludzi(bo pewnie w miliardach trzeba liczyć tych którzy to na żywo oglądali) i nikt by nic nie zauważył? Żadnego wstrzasu, żadnego padania elektroniki??? Skoro oni są tak potezni to po co wogule walczycie, z bogami nie wygracie, a przecież tym dorabianiem piz***e uszu bogów z nich robicie. Jesteśmy w dupie! Smerfyu się kto może!

     Ech dorośli w większości ludzie a poziomem zdrowego rozsądku mojej dwo letniej córce do piet nie dorastacie.

     • beta7 11 września 2011 o 5:59 pm

      a jak ty zdobywasz te „wiadomosci” jak czytajac nie pamietasz nawet jak sie PISZE, robisz takie „ortografy” ze mdli… a ty chcesz cos udownic? jak mozna krytykowac jak sie robi takie BYKI ty polakiem jestes strasznie „mundry” sie robisz ??? czytaj u ucz sie a nie krytykuj.

     • peryskop 11 września 2011 o 6:01 pm

      Możeś ostani ale czy rozsądny?

      Widać że niepotrzebnie panikujesz.

      I demonizujesz zarzutem robienia bogów ze sprawców masowego przestępstwa sprzed 10 lat. Kto tu robi z nich bogów? Nowoczesne technologie w rękach psychopatów nie robią z nich bogów.

      Nie widziałeś zdjęć samochodów w NY, które dziwnie się popaliły, i/lub błyskawicznie skorodowały? Elektronika popadała w najbliższej okolicy, ale kto tym się miał wtedy przejmować kiedy padł SYMBOL Ameryki! Przez następne dni ludzie byli nieprzytomni w szoku. Wiele skutków tłumaczono pyłem, który przyczynił się też potem do tysięcy zachorowań i zgonów. Wstrząsy też były – zarejestrowane precyzyjnie przez stacje sejsmiczne. Nie czytałeś o tym?

      Wszystko co napisał Monitor i uzupełnił FAKIR i inni daje obraz zniszczeń w ludzkich umysłach.

      Bo normalnemu uczciwemu człowiekowi w głowie się to nie mieści, więc staje się nie normalny, panikuje, a z tchórzostwa i w potrzebie zapewnienia sobie komfortu mentalnego – zaczyna wierzyć w te wciąż powtarzane brednie i z czasem sam bierze udział w ich rozpowszechnianiu.

      Przebudź się!!

     • Tomi 11 września 2011 o 10:33 pm

      Ostatni rozsądny – w 3 poście zdradziłeś się !!!

      • ostatni rozsądny? 12 września 2011 o 1:13 pm

       O ja… Cholera, znów byłem nie ostrożny?

       Ps: Nie pal juz dziś wiecej…

     • monitorpolski 11 września 2011 o 11:21 pm

      Jak sądzisz, dlaczego gubernator Rockefeller zatwierdził oficjalnie plan użycia atomówek 150 kiloton do ewentualnego wyburzenia budynków? To było w planach WTC. Metoda została dokładnie przebadana. Przy takim wybuchu podziemnym, na zewnątrz prawie nic się nie dzieje – energia jest pochłaniana przez skały i ziemię, duża jej część to ciepło, w które zmienia się promieniowanie gamma – tak więc idzie na na zamianę skał w parę. Prosta fizyka, posłuchaj Khalezova, on to naprawdę dobrze wytłumaczył. Dlatego te bomby muszą być tak duże, by nadrobić straty zamiany energii gamma na cieplną i by coś zostało na wyburzenie budynku.

     • ostatni rozsądny? 12 września 2011 o 1:56 pm

      A gadajcie sobie zdrowi… Choć wokół 9/11 jest jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi(jak np dziwnie spalone i skorodowane samochody) to teorie o atomowkach pod WTC można odłożyć na ta sama polke na której leżą: nibiru, reptilianie, orgon, atlantyda, objawienia, matki boski na kaluzach i cała reszta bajek dla dużych dzieci.

      Co do błędów… robiłem, robię i będę robił. Nie bo nie umiem poprawnie po polsku pisać, tylko dla tego, ze tak… jak się komuś nie podoba to może się @€@”€:/)@”&&&€ albo nawet @€&^#{}%^^¥•…

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:32 pm

   Energia poszła na budynki. Khalezov to dokładnie opisuje ze szczegółami, dziecko zrozumie. Poza tym są w necie nagrania podziemnych wybuchów, którymi gaszono palące się szyby naftowe. Po eksplozji zero radiacji na zewnątrz. Owszem, wstrząs tektoniczny był, ale w przypadku WTC też.

  • O Rzesz 11 września 2011 o 9:47 pm

   Szukacie dowodów trochę , przepraszam, po omacku.
   Było już o tym parę niedawno.
   Ktoś tu potwierdził że zanotowano impuls EM w czasie wyburzania budynków.
   To charakterystyczny znak eksplozji jądrowej i w zastosowaniu czysto wojskowym jeden z elementów obezwładniających przeciwnika.
   Jeśli można to potwierdzić na 100% (określić promień strefy w której padł sprzęt elektroniczny) i dodać do tego fakt wykrycia Uranu i Plutonu w podziemiach to lepszego dowodu nie potrzeba.

   Jedno „małe” ale … te ładunki faktycznie musiały być mniejsze niż 150 kt.
   To inaczej równowartość 150 tysięcy ton trotylu!.

   To ewidentne przesadzenie ale w każdej „bzdurze” może być ziarno prawdy. Trzeba tylko głęboko „pokopać”.
   Hiroshima – 15 kt. Nagasaki 21 kt.
   Tego nie dało by się utrzymać pod ziemią licząc niewiele głębiej niż poziom najniższej kondygnacji podziemnej.
   Kula ognia stopiła by też pewnie niemal cały złom jaki tam pozostał a nie tylko jego część jak to miało faktycznie miejsce.
   Realne jest raczej 1,5 kt a może nawet i 0,3 kt. To ekwiwalent 300 ton trotylu!.

   Mniejsza o połowę ilość tego materiału wybuchowego na powierzchni eksploduje tak:

   Technologia poszła już tak daleko (wzrost efektywności wykorzystania materiału rozszczepialnego dzięki sprawniejszym reflektorom neutronów) że można podobno wytworzyć dziś (wtedy już też) ładunek jądrowy o mocy równej 15-30 ton trotylu (z ok. 1,5 kg Plutonu!).
   Kto ma możliwość niech pyta ludzi o awarie sprzętu elektronicznego w tamtym miejscu i czasie. Może ktoś jeszcze coś pamięta!.

   • monitorpolski 11 września 2011 o 11:24 pm

    Odpowiedź masz nieco powyżej. Cała energia promieniowania gamma i świetlna poszła w cieplną, ładunek musiał być więc większy by zostało coś na wyburzenie budynku. Te bomby miały planowo 150 kiloton, choć w planach budowli zamierzano użyć nawet większych. Nie zezwalało na to jednak prawo amerykańskie. Stąd budynki 1 i 2 nie zostały sproszkowane w całości i należało przygotować ich górne części do innego sposobu wyburzenia – mateczki i thermite.

 12. dominik73nwo 11 września 2011 o 1:54 pm

  Przeczytałem Pana wpis, Panie Marku – bardzo interesujący. Piszę tego posta z dużą niechęcią, ponieważ najpewniej zostanę tutaj zakrzyczany – szkoda, że nie bierze Pan pod uwagę innych teorii, tych, związanych z działalnością istot pozaziemskich na naszej planecie (koniecznie trzeba dodać: kontrolujących nasz świat i wrogo do nas nastawionych). Tym razem chciałbym wskazać Państwu inny link do strony, której autor podejmuje próbę wyjaśnienia zagadki zniszczenia WTC poprzez udział ukrytego UFO w tej zbrodni. Mimo pozornego nieprawdopodobieństwa zaistnienia tych, wszystko na to wskazuje – faktów, sama hipoteza jest przerażająco wymowna…
  Co najciekawsze, wcale nie podważa ona innych teorii (udziału służb, podkładania bomb) tylko doskonale je uzupełnia: jestem zdania, że bandyci z UFO monitorowali sytuację i w momencie. kiedy okazało się, że budynki się jednak nie zawalą (a cała sprawa zamachu „rozejdzie się po kościach”) postanowili użyć swojej technologii aby zmienić kierunek rozwoju wydarzeń na Ziemi, wszyscy wiemy z w którą stronę. Ja też mam swoje lata, pewną wiedzę i sądzę, że właśnie taka rzecz miała miejsca (oczywiście – mimo wszystko mogę się mylić). Oto link do tej kontrowersyjnej strony:
  http://www.totalizm.pl/wtc_pl.htm
  Naprawdę warto się z tym punktem widzenia zapoznać, to napęd magnokraftów jest zdolny do odparowywania przedmiotów stałych (nie tylko bomba atomowa). Bardzo zachęcam do przeczytania.
  Pozdrawiam serdecznie.

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:02 pm

   Właśnie analizowałem to nagranie. Autor usunął błyski przed uderzeniem samolotów – jest to dowód na manipulację, tak więc filmik jest dezinformacją. Poza tym, jeśli wiemy kto to zrobił, a wiemy, to po co szukać „obcych”? Jakby wszechpotężni obcy chcieli nas zdepopulować, to zrobiliby to w 20 minut.

   • dominik73nwo 11 września 2011 o 5:43 pm

    To nie jest dezinformacja, przynajmniej świadoma a te błyski mogły (i pewnie mają) mieć zupełnie inne pochodzenie niż ufo- ta sprawa ma wiele różnych wymiarów (jak wszystko, w co zaangażowani są ufonauci). Na drugi zarzut nie mogę tak po prostu odpowiedzieć, bo jest to również kwestia złożona – Jeśli znajdzie Pan czas to zachęcam do przeczytania „kompendium” na temat odkryć Jana Pająka – tam omawiam podobne „pułapki logiczne” (jak właśnie kwestię natychmiastowego zniszczenia ludzkości). Lektura jest niestety długa. Ponownie wrzucam więc linka: http://www.globalnaswiadomosc.com/dominikkroliczanora.htm
    Ponownie też chciałbym zaakcentować, że nikt z nas nie ma monopolu na prawdę, jednak prezentowane tezy pozwalają samodzielnie zbudować model funkcjonowania naszej cywilizacji oraz określić genezę zła na Ziemi.. Ufonauci mają w niej swoje miejsce, obok syjonistów, bankierów, również reptilian, nwo, masonów, satanistów i planów depopulacji…Istnienie ufo wcale nie neguje zasadności Pańskiego rozumowania (!) – ono je potwierdza (! – pewnie to wyda się Panu dziwne). Moje prywatne zdanie jest takie, że negując istnienie tych bandytów z ufo, nie mamy zupełnie obrazu całości (mimo poprawnego rozumowania). Cieszę się, że Pan się zainteresował – warto. Bardzo chętnie temat bym rozwinął, lecz wyjdzie z tego kolejny elaborat (temat jest tak obszerny, że nie wiem też, jaki argument podać)… Pozdrawiam serdecznie.

   • O Rzesz 11 września 2011 o 10:20 pm

    W pierwszym przypadku mamy ewidentnie do czynienia z efektem sprężenia powietrza między nosem samolotu a ścianą wieżowca. Samolot lecąc rozpycha powietrze i pcha jego część zanim się ono odchyli na boki. Kiedy znalazł się tuż przed ścianą szkła nastąpiło gwałtowne sprężenie i rozprężenie co spowodowało momentalne wytrącenie się pary wodnej w postaci mgły która równie momentalnie znikła. Być może to od niej odbiło się światło ze źródła na prawej burcie lub skrzydle pierwszego samolotu.
    W drugim przypadku ten efekt jest już praktycznie nie zauważalny choć zależy to od ujęcia.

    Jest jednak ciekawsza sprawa!.
    Przy drugim incydencie powyżej trajektorii lotu samolotu, z lewej widać słabą plamkę światła która znika tuż przed uderzeniem samolotu w ścianę. Błysk światła również z prawej strony samolotu, jak w przypadku pierwszego, zdaje się świadczyć że oprócz układu pasywnego zastosowano dla pewności system aktywny naprowadzania zamontowany na samolotach.
    W przypadku drugiego samolotu właściwie niemal ze stuprocentową pewnością można mówić o laserowym podświetleniu celu. Plama podświetlenia jest widoczna dzięki cieniowi od budynku. Pewnie podobna była i na pierwszym ale światło Słońca skutecznie ją zamaskowało.
    Brak błysku przy pierwszym uderzeniu zauważałem już od samego początku, kiedy oglądam te filmy.
    Ludzie nie mają pojęcia o ściśliwości gazów i wytrącaniu się pary wodnej (ja mam 🙂 ).
    Tan sam efekt zauważycie gdy w wilgotny dzień nisko nad ziemią przelatuje duży samolot pasażerski.
    Nieraz nad jego skrzydłami powstaje nagle wielki obszar mgły by zaraz momentalnie zniknąć a za chwilę znów się pojawić.
    To ten sam mechanizm.
    Każdy spotter może potwierdzić istnienie tego zjawiska.
    To co napisałem może również potwierdzić pierwszy lepszy aerodynamik.
    Nie zaprzeczam manipulacji zdjęciami ale pamiętam że od samego początku ma taką opinię jaką tu zaprezentowałem i raczej chyba się nie mylę.

    • O Rzesz 11 września 2011 o 11:24 pm

     Choć nie niemożliwa to jednak koncepcja „broni plazmowej” (nie plazmy jako takiej) wydaje się być pozbawioną sensu a krążek fufo wtopiony w obraz samolotu jeszcze bardziej.

     Jest jeszcze jedno, bardziej konwencjonalne, potencjalne wytłumaczenie owego tajemniczego błysku występującego tuż przed zetknięciem się nosa samolotu z powierzchnią budynku.
     Każdy samolot poruszający się w powietrzu i nie mający styku z Ziemią jest jak okładzina kondensatora.
     W skutek tarcia o powietrze gromadzą się na nim duże ładunki elektryczności statycznej.
     (gdy np. ratuje się rozbitka za pomocą śmigłowca, opuszczona lina musi dotknąć najpierw ziemi lub wody.
     Jeśli dotknie jej jako pierwszy człowiek, zostanie porażony jak paralizatorem!.)

     By zabezpieczyć pasażerów (przy wysiadaniu), sprzęt radiowy i elektroniczny oraz obsługę naziemną na końcach skrzydeł i usterzeń montuje się specjalne rozpraszacze tej niechcianej energii w postaci miotełek z bawełny zamocowanych w specjalnych tulejach połączonych mechanicznie i elektrycznie z resztą konstrukcji.
     Dodatkowo łączy się wszystkie elementy konstrukcyjne samolotu przewodami pozwalającymi na swobodny przepływ prądu z powierzchni samolotu do wspomnianych rozpraszaczy ładunków (odgromników).

     Kiedy samoloty zbliżyły się do ściany budynku ten zadziałał jak odgromnik.
     Ilość prądu przy możliwym do wygenerowania napięciu (od kilkunastu do kilkudziesięciu i więcej tyś.Wolt) mogła spowodować że w sprężonym powietrzu z wytrąconą (w pierwszym przypadku) lub nawet tylko podgrzaną (prawdopodobnie w drugim przypadku) parą wodną nastąpił przeskok iskry elektrycznej.

     Ponieważ pole przekroju strefy sprężonego powietrza było w przybliżeniu równe trzem czwartym do pełnej średnicy kadłuba (na podstawie obserwacji ujęć z filmów) przeskok mógł nastąpić na dużej powierzchni dając w efekcie zjawisko porównywalne z oświetleniem przez jakiś reflektor itp. (plazma niskotemperaturowa!).
     Na podstawie posiadanej wiedzy wydaje mi się to bardziej prawdopodobne od wszystkiego co do tej pory na ten temat napisano.
     Trudno tu oczywiście mówić o pewności.
     To tylko kolejna hipoteza.
     Można ją w zbadać empirycznie.
     Wystarczy tunel aerodynamiczny z przepływem okołodźwiękowym, Dysk (generator) Faradaya lub Transformator Tesli i model samolotu!.

     • monitorpolski 11 września 2011 o 11:51 pm

      Możesz mieć rację. Ale pozostaje pytanie – w jaki sposób aluminiowy pocisk ma przebić siatkę stalowych grubych kolumn? Czy nie sądzisz, że zamachowcy o to nie zadbali?

      • O Rzesz 12 września 2011 o 10:39 am

       Jeśli mówimy o strukturze wytrzymałościowej budynku to nie ma takiej opcji!.
       Te budynki były liczone właśnie na takie okazje i zapewne inżynierowie uwzględnili również pewien czas na dopalenie się resztek nafty lotniczej i spowodowane tym osłabienie wytrzymałości konstrukcji.
       Było to na początku mocno podkreślane w mediach i zapewne tak było faktycznie.
       Co do samolotów.
       Boeing 767 to cienkościenna struktura wytrzymałościowa obliczona na wytrzymywanie różnych obciążeń.
       Największe z nich to podmuchy od burzliwej atmosfery.
       Przyjmuje się te wartości na poziomie ok. 5-6 G (wielokrotność przyspieszenia ziemskiego o wartości średniej 9,81 m/s2).

       Z powodu „zaginięcia” czarnych skrzynek można wyliczyć tylko z dużym przybliżeniem średnie
       opóźnienie (przyspieszenie ujemne), jakie działało na strukturę samolotów a więc i siłę niszczącą.
       Proces niszczenia samolotów trwał ok. 0,12 do 0,15 sekundy. Przy bardzo upraszczającym obliczenia założeniu że samolot zwolnił w tym czasie prędkość lotu z ok. 800 km na godzinę do niemal zera daje to mniej więcej od 6667 do 5333 G !!!. Mnożąc to przez średnią masę Boeinga 767 załóżmy 150 ton widać z czym mamy do czynienia.
       To oczywiście bardzo ogromne przybliżenie mające dać jedynie pojęcie o skali działających sił.
       Cząstkowe ich wartości mogły być lokalnie mniejsze lub większe.

       No i najważniejsze. Samolot to nie pocisk pistoletowy. a budynki WTC 1 i 2 to nie pancerz czołgu.
       Nie mieliśmy do czynienia z naciskiem niemal punktowym.
       Proces niszczenia konstrukcji samolotów następował w tempie eksplozji. To spowodowało rozproszenie energii uderzenia na znacznej powierzchni.
       Duraluminium darło się jak papier w kontakcie ze stalową konstrukcją budynku.
       Można dość dobrze oddać to stwierdzeniem że samolot uległ zgnieceniu i rozerwaniu jak puszka aluminiowa!.
       Ponadto z powodu ażurowej konstrukcji kratownic nośnych WTC wiele elementów samolotów przeleciało nie czyniąc tam wielkiej szkody!

       Były też dodatkowe czynniki które mimo działania ogromnych sił powodowały że impet uderzeń ulegał rozproszeniu.
       Na tym filmie jest to doskonale ukazane:

       Widać że struktura budynku obliczona na tego typu kolizję dała sobie radę.
       Rdzeń wytrzymał a rozleciały się najsłabsze elementy zewnętrzne budynku które dzięki temu zamortyzowały również większą część impetu eksplozji paliwa obu samolotów.
       Reszty mógł dokonać tylko termit:

       http://www.benthamscience.com/open/tocpj/articles/V002/7TOCPJ.htm?TOCPJ/2009/00000002/00000001/7TOCPJ.SGM

       http://www.benthamscience.com/open/tocpj/articles/V002/7TOCPJ.pdf

       W sprawie sprężenia powietrza dowieść tej hipotezy może tylko dowód empiryczny. Nie upieram się przy tym. Moja wiedza jest ograniczona i nie wiem czym naprawdę dysponuje przeciwnik.
       Uwzględniam znane mi czynniki.
       Zewnętrzna struktura budynków nie była pancerna. Wytrzymałość, jak napisałem wyżej, tkwiła w rdzeniu a nie w elewacji. „Odbicie” się samolotu jest możliwe jeśli ważył by on 500 kg a i to zapewne zostawił by niezły ślad. Najpewniej przebił by szkło i wpadł do środka.
       B 767 to nie samolot ultralekki. Wielka masa rozpędzona do wielkiej prędkości. Nie potrzeba tu cudownych broni.
       Potrzebne były dopiero przy wyburzaniu samych budynków!.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 11:29 pm

     Odpisałem ci wyżej – może by i tak mogło być, ale błysk nastąpił 0,5 – 1m od samolotów, więc nie mogło to być sprężone powietrze. Może nawet i dalej, było to analizowane. Musiał być impuls by samoloty się mogły przebić przez pierwszą siatkę. Inaczej odbiłyby się od wieży. Można znaleźć nagrania pocisku, który uderza w grubą ścianę żelbetonową – wcale nie musi jej przebić!

     • vortex 13 września 2011 o 11:08 pm

      To nie byly samoloty .

   • gruszka 11 września 2011 o 10:21 pm

    Monitor w 20 min ? Nie przesadzasz ? 😉

    • peryskop 12 września 2011 o 12:37 pm

     Monitor: „…Jakby wszechpotężni obcy chcieli nas zdepopulować, to zrobiliby to w 20 minut…”

     @gruszka, dlaczego przesada?
     To konsekwencja wiary we „wszechpotężnych obcych”.
     Dlaczego nie mieliby możliwości sproszkowania nas jak to zrobiono z budynkami WTC ?

     Ale nie potrzeba „obcych”. Są niecałkiem niedorzeczne obawy, że „nasi” chłopcy bawiący się LHC w CERN mogą wywołać maleńką czarną dziurę , która błyskawicznie mogłaby wciągnąć do swego wnętrza całą materię w pobliżu. Nie słyszałeś? Na YT jest filmik pokazujący taki moment.

     O tym jak kruche jest ludzkie życie dowiadujemy się zazwyczaj gdy jest już za późno.

     Ale głowa do góry! „Obcy” to bajki, a „nasi” nie są aż tak zdolni jakby chcieli.

 13. Talbot 11 września 2011 o 1:57 pm

  Dopóki amerykańscy syjoniści będą mieli pozwolenie na drukowanie dolarów – bez umiaru, dopóty będą takie historie jak WTC, Libia, Irak, Bliski Wschód…
  Narody powinny się opamiętać. Syjonistyczna mafia i jej delegatury, prawie we wszystkich europejskich państwach, doprowadzą do zniewolenia wszystkich ludzi na Ziemi.

  Precz, z żydowsko-syjonistyczną dyktaturą.

  Monitor – gratuluję artykułu.

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:02 pm

   Syjonistyczno – satanistyczną. Zwykli Żydzi nie mają z tym nic wspólnego.

   • peryskop 11 września 2011 o 11:33 pm

    @monitorpolski: „Syjonistyczno – satanistyczną. Zwykli Żydzi nie mają z tym nic wspólnego.”

    Mają gorzej, bo bywa, że są automatycznie oskarżani o zbiorowy współudział.

 14. tomcias10 11 września 2011 o 2:02 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1717012,0,1,11-wrzesnia-byl-pretekstem-do-wszczecia-wojen,wiadomosc.html

 15. galluss 11 września 2011 o 2:13 pm

  generalnie to bym wstawił cytat z jednego z przemówień Hitlera z lat 30 i wszyscy, którzy wyszydzają wzmianki o światowej konspiracji to by musieli przepraszać, bo nawet Adolf Hitler przyznał się do tego, że uczestniczy w światowej konspiracji i tych co krytykują „teorie spiskowe” nazwał debilami. Niestety nie chce mi się do biblioteki po książkę iść

  Tak więc jeżeli ktoś jeszcze raz tutaj wejdzie i napisze, że WTC to zburzył bin-laden to mu jaja urwę. Albo się doedukujecie owce, albo zginiecie w Nowym Porządku Świata. Jeżeli na mównicę wychodzi Adolf Hitler, który należał do tajnych kabalistycznych stowarzyszeń takich jak – Vril, Thule, Masoneria, Illuminaci i jeszcze parę sie znajdzie zakonów i mówi on, że konspiracja istnieje to dla mnie jest jak najbardziej wiarygodny. W ogóle jak mogą się wypowiadać osoby pokroju Pana o nicku „Andrzej” ? które nie znają prawdziwej historii świata i swojego Narodu?

  Nawet to, że Hitler nakazał zniszczyć cmentarze w paru wioskach – aby nikt nie znał jego geneaologii – jest kolejnym dowodem na to, że ma pochodzenie sefaradyjskiego Żyda ( w 1/3 Żyd -po dziadku wiedeńskim baronie Frankenbergerze). Ale to temat rzeka.

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:17 pm

   Skojarzony z Rotszyldami. Ostatnio Makov wyszedł z sensacją, że Stalin też był nieślubnym synem jednego z Rotszyldów. Czyli kuzyni między sobą rozgrywali losy świata…

   • 999AQQ 11 września 2011 o 10:32 pm

    Przecież Ta Wielka Rodzinka nie walczą między sobą….oni się bawią* za pomocą, swoich baranków… Ludzie ! wszyscy jesteśmy rodziną! nie walczmy z sobą….na zasadzie partii politycznych, wierzeń, i innych idiotyzmów wynalezionych na nasze podzielenie i zgubę!!!
    Nie umiem pięknie pisać ale bądzmy dla siebie ukochaną rodziną, [monitorpolski:sorry 999AQQ, ale pisałem, że nie chcę ataków na kk na tym blogu. Wyciąłem twoją niepotrzebną uwagę]

 16. vortex 11 września 2011 o 2:27 pm

  Reasumujac.
  1.Czy Monitor twierdzi ze w wierze WTC faktycznie uderzyly samoloty ?
  2.Samolotu nie widac …..widac natomiast jak COS nadlatuje…BALL?
  3.Pierwsze uderzenie filmowane przez francuzow ktorzy akurat tego ranka nagrywali (dziwnym trafem kamerzysta podarza za samolotem…ale po co) COS co posluzylo pozniej jako dowod.
  4.COS co uderzylo w pierwsza wierze to nie samolot bo kilka sekund pozniej widac jak dopiero wypala sie fragment „skrzydla” w scianie budynku
  5.Po spalonych i zniszczonych tylko w jakiejs czesci samochodach widac ze miala miejsce fala uderzeniowa,ktora doszla tylko do pewnego miejsca.Szkoda ze nikt nie wyrysowal jej promienia.
  6.Dlaczego samochody plonely a papier nie.
  7.Wszystko co metalowe pokrylo sie nagle rdza.Dlaczego?
  8.Jak sila powywracala samochody do gory nogami ?
  9.Ludzi tez unosila do gory jakas sila (cieple powietrze)
  10. WTC rozwalila faktycznie explozja nuklearna.Rozczep molekularny materii.
  Prosze sie przyjzec SZPICY (ktora rozpada sie w pyl) od 1:10 na tym filmie

  Tu mozna przesledzic co i jak
  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_911_170.htm

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:19 pm

   Napisałem wcześniej, że ta „ball” jest dla mnie niewiarygodna, ten film się pojawił niedawno. Usunięto w nim błyski jakie towarzyszyły wbiciu się samolotów w wieże – dlaczego? Te błyski są dowodem na użycie DU. Przy pozostawieniu błysków trudno byłoby udowodnić tezę o UFO.
   Co robisz bandyta jak go złapią? Mówi, to nie ja, to on!

   • peryskop 11 września 2011 o 6:12 pm

    @monitorpolski : „…Te błyski są dowodem na użycie DU…”

    albo plazmy – lub urządzenia zintegrowanego, z synchronizacją obu czynników.
    Przeciętna mentalność pozostała wokół moździeża, stingera i tomahawka. A poszło dalej.

    „Co robi bandyta jak go złapią? Mówi, to nie ja, to on!”
    A sprytny podrzuci na miejscu zbrodni fałszywe tropy. Tak jak tu zrobiono.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 6:59 pm
      Faktycznie, mogła to być plazma. Albo DU z plazmą – bardzo wysoka temperatura spowodowała wyparowanie przeszkody, przez co samolot mógł się łatwo przebić. Ale to był naprawdę majstersztyk techniczny.
   • vortex 11 września 2011 o 7:27 pm

    Ze teoria „The Ball” jest to dla ciebie niewiarygodne to nie swiadczy o niczym.
    Piszesz ze „The Ball” to UFO.Z UFO nie zawsze musi sie kojarzyc cywilizacja pozaziemska. UFO to po prostu niezindentifikowany obiekt latajacy.Moze to byc rowniez skrywana przed nami tehnologia wolnych od grawitacji obiektow latajacych.
    Czyli wedlug ciebie co uderzylo w WTC ?
    Bo jak nie samolot to co?
    No chyba ze twierdzisz ze byly to samoloty.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 11:33 pm

     Tak, twierdzę, że to były samoloty. Ale niekoniecznie z pasażerami i niekoniecznie te, które wystartowały z Bostonu. Głośna była historia zamknięcia lotniska w Cleveland i przetransportowania gdzieś pasażerów tamtych samolotów. T co uderzyło, to były samoloty militarne wyglądające jak pasażerskie tylko z daleka. Zdalnie sterowane.

     • 999AQQ 11 września 2011 o 11:56 pm

      Pamiętam ten bieżący przekaz z telAwiwzji…wyglądało to jak film s-f…czułam ten fake.

     • vortex 12 września 2011 o 12:00 am

      Taka opcja z wojskowymi samolotami pojawila sie zaraz po tym jak ludzie zaczeli analizowac te nagrania.Znam ten temat.Ale ide caly czas do przodu w rozwiklaniu tej zagadki i przyjmuje do swiadomosci rozne warianty.Trafnie zauwarzyles ze na filmie „the ball” w niektorych ujeciach brak jest bialych blaskow swiatla zanim samolot wbije sie w wieze.
      Napisalem wlasnie email do autora z pytaniem.
      Jednak co do samolotow to nie byl bym taki pewny.Fragment z analizy NOSE OUT pokazuje jak samolot/pocisk wbija sie w wieze a z drugiej strony wychodzi w calosci poczym wybucha.
      Jest tez hipoteza hologramow.

      • monitorpolski 12 września 2011 o 5:03 am

       Przeanalizuj oryginalne nagrania z tv. Jeszcze tego nie robiłem, tu też może być ściema. Ale nie wykluczam, że mogli coś manipulować. Samoloty nie mogły się wbić w stalowe wieże bez jakiegoś tricku.

     • mi461 12 września 2011 o 1:57 am

      mysle ze masz racje, slyszalam wypowiedz swiadka ktory twierdzil ze samolot nie mial OKIEN wygladal jak cargo albo militarny.
      relacja …http://www.youtube.com/watch?v=jRC4lCQuBmc&feature=related
      2 – http://www.youtube.com/watch?v=B2QAh0rBrew&feature=related

      • mi461 12 września 2011 o 2:02 am

       MONITOR widziales ten film podobno dowod ze to nie byl samolot pasazerski???http://www.youtube.com/watch?v=_80YfdwJAVk&feature=related

       • mi461 12 września 2011 o 2:04 am


        poprzedni link zle wszedl

 17. liv 11 września 2011 o 2:48 pm

  Kapitalny artykuł. Samo sedno! Załączam jeszcze adekwatny filmik a propos rytuału…(mam wrażenie, że w tym przypadku licznik także jest manipulowany):

  Do niedawna w necie istniał materiał o tytule „Osama bin Laden was murdered’ – wywiad z Benazir Bhutto, w którym potwierdziła śmierć ObN. Został zgładzony 21 grudnia 2002.. Wykonawcą był niejaki Omar Sheikh. Premier Pakistanu zapłaciła za te słowa najwyższą cenę.. Niedługo potem zginęła w zamachu. To nagranie miało ponad pięćdziesiąt milionów wyświetleń..

  • ALFA 11 września 2011 o 4:21 pm

   Głos sprzeciwu wobec NWO

   • Kamil 11 września 2011 o 6:59 pm

    nad moim terenem dzisiaj nie pruznoją sily powietrzne.
    okolo 25 smug kondensacyjnych w roznych kontelacjach, chca mnie zywcem zabic…………
    codziennie wiecej tego gówna nad moja glowa.Nie chca wypuscic do rzek to rozpylaja sztuczne chmurki.A co tam niech rozpylaja kierownik lotniska i dyrektor dostana wielkie premie a ty czlowieku giń. :/ jestem z malopolski, teren ze znaczna lbą wsi……….

    • Kamil 11 września 2011 o 7:00 pm

     próznuja

   • monitorpolski 11 września 2011 o 11:36 pm

    Brawo! U nas trzeba takich odważnych. Czego się boicie, i tak będzie po nas jeśli nic nie będziemy robić!

  • Emil 11 września 2011 o 5:43 pm

   Komentarz do tego filmu ze strony http://poznajprawde.xtreemhost.com/11-symbolika/symbolika-illuminatow.html

   „Końcówka filmu została źle zinterpretowana. Na lekcji czytane są słowa Kite, Kit, Steal, Playing, Must.Dzieci nie robią pokłon tylko sięgają po książki.”

   Także nie warto się podniecać tym filmem.

   • liv 12 września 2011 o 12:24 am

    Akurat w tym s z c z e g ó l n y m przypadku jedno nie wyklucza drugiego, gdyż mamy do czynienia ze swoistą asocjacją. Dobór wyrazów również nie jest przypadkowy nieprawdaż?
    Weźmy np. Kit – słownikowo: wyposażenie, zestaw narzędzi, ekwipunek; co można zinterpretować jako oprzyrządowanie, z użyciem wszelkich możliwych środków, w celu powodzenia operacji…
    Playing to nic innego jak gra ludzkim życiem, pogrywanie na nosie sprawiedliwości, zabawa w panów życia i śmierci..
    Te słowa już zostały naznaczone historią, więc będą podlegać zarówno analizie jak i manipulacji,
    w zależności od punktu widzenia, wartościowania wiedzy czy intencji…

  • monitorpolski 11 września 2011 o 11:34 pm

   Zamieszczałem link. Nagranie jeszcze jest tu i ówdzie.

 18. galluss 11 września 2011 o 3:05 pm

  może być trochę nie w „temacie”, ale jednak sądzę, że bardzo odpowiada obecnej sytuacji na świecie, ponieważ musimy sobie uzmysłowić jak telewizja pierze nam mózgi i w jaki sposób kryminalne meNdia przekonały cały świat do swojej oszukanej wersji 9/11. Ten film wyjaśni wam jak to się odbywa

  psychomanipulacja kreskówkami

  część 2 http://www.youtube.com/watch?v=ZXpiFKD8Pt8
  część 3 http://www.youtube.com/watch?v=CnxSN60ZQKo&feature=related

  • Kamil 11 września 2011 o 7:06 pm

   Ja za to zapłaciłem a jeśli Ty człowieku chcesz żeby Twoje dziecko było spaczone to pozwalaj mu oglądaj hipnotyzującą TV ,zamiast rozwijać jego kreatywność i wyobraźnie naturalnie wypracowanymi przez siebie metodami …Twoje dziecko narobi szkód przez ten cały stworzony chory system za które bedzie mu płacić ginącą o nim pamięcią po śmierci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   TO DOPIERO ULGA UMRZEĆ W ŚWIECIE KTÓRY TAK NAPRAWDE STWORZYŁA INNA ORGANIZACJA A NIE NATURA!!!!!!!!!!!!

   przyjemnie?

  • gruszka 12 września 2011 o 6:28 am

   Bardzo dobry film !Pokazałem moim znajomym , którzy są rodzicami … Dzięki w ich imieniu ! 🙂

 19. Ado 11 września 2011 o 3:17 pm

  Z sejsomgrafów jedynie wynika że były 4 eksplozje,tak jak mówili świadkowie,w tym strażacy,eksplozje słychać było w piwnicach.3 bomby atomowe o sile 150 kt zrównały by z ziemią mase fundamentów innych budynków,to się kupy i logiki nie trzyma,


  Widać wyraźnie wybuchające ładunki na wyższych piętrach.Teoria z bombami atomowymi jest śmieszna i wbrew prawom fizyki,powtarzam,obejrzcie programy z kontrolowanymi wyburzeniami,i czego do tego używają,jak i gdzie przyczepiają tak by przeciąć fundamenty.Świadkowie jak i nagrania są wiarygodniejsze od jakiegoś Dimitri i jego bombami atomowymi( 20 kt rozwaliło Nagasaki!!,a 3×150 kt? toć to potężna siła,nawet podziemiąa te bomby zniszczyły by dużą cz powierzchni,niemożliwe by uszkodziły tylko WTC.

  Dla porównania : http://www.youtube.com/watch?v=yF4wPOcb5l8

  widać eksplozje na wyższych piętrach,takie jakie zauważono w WTC.

  • monitorpolski 11 września 2011 o 11:39 pm

   Zobacz na zdjęcia samolotowe ruin. Co widzisz? 3 wyraźne okrągłe ogniska zniszczeń. Tak działają podziemne ładunki nuklearne – twoja intuicja nie ma żadnego znaczenia. Khalezov to dokładnie wyjaśnia jak idzie fala sejsmiczna. Pamiętaj, że ziemia i skała doskonale pochłaniają energię. Trzęsienie ziemi ma zupełnie inną charakterystykę – przez co się łatwiej przenosi.

 20. bia 11 września 2011 o 3:23 pm

  WTC 2001= Reichstag 1933 a każda polityczna rewolucja jest prostą drogą do politycznej prostytucji czyli wojny także mamy wszystki jak przed drugą wojną kryzys rewolucje 1989 i teraz tylko wojna

 21. Ado 11 września 2011 o 3:53 pm

  Dodam że klika osób przeżyło na 20 piętrze,jeżeli wybuch bomby atmowej miał posłużyć jako komin,ci ludzie by nie żyli.

  • Wojox 11 września 2011 o 4:51 pm

   Nawet na 4 pietrze przeżyli…

   • monitorpolski 11 września 2011 o 11:41 pm

    Czyście zwariowali? Nikt nie przeżył. ci co uciekli przeżyli. Jeśli już – tylko jeden fragment nie był dotknięty falą sejsmiczną co widać w ruinach i co wyjaśnia Khalezov położeniem ładunków. Ale w tym samym czasie fragment innego budynku został sproszkowany, na to nie ma żadnego wytłumaczenia – co się tam mogło stać.
    Nie miałem czasu i możliwości dzisiaj, ale muszę powyciągać te ryciny byście mieli wszystko jak na dłoni.

    • Ado 12 września 2011 o 1:54 pm

     Przeżyło pare ludzi na 20 piętrze,wszystko się na nich zawaliło,ale ruiny ułozyły się tak że znajdowali się w szczelinie,czyli świadkowie,osoby wyciągnięte z gruzu to tylko fikcja?.Zresztą chyba nie potrzebnie nawzajem się argumentujemy,ważne jest że i tak była to ”Inside Job”.Pozdrawiam :).

 22. ALFA 11 września 2011 o 3:58 pm

  Wiecie jak się uśmiałam ,może moje babskie rozumowanie nie takie ,w wiadomościach w TV INFO pokazano komputerowo samolot lecący na pentagon ścinał lampy i skrzydło nie odleciało,a nasz na brzózce stracił skrzydło w Smoleńsku.

 23. pl21 11 września 2011 o 4:21 pm

  SEPTEMBER CLUES (MUST SEE)
  A http://www.youtube.com/watch?v=HKwvhrDvbpk
  B:http://www.youtube.com/watch?v=R4Hw8sJE3R0
  C:http://www.youtube.com/watch?v=KfacCQj_mlI
  D:http://www.youtube.com/watch?v=HuB4jLAuVLk
  E:http://www.youtube.com/watch?v=oU7VHf4TVIY
  F:http://www.youtube.com/watch?v=V_iKnwZ2Fq4
  G:http://www.youtube.com/watch?v=vc0E6wTgb5Q
  H:http://www.youtube.com/watch?v=4bYXoTY7uQo

  • vortex 11 września 2011 o 7:08 pm

   Podawalem juz link do tego filmu.

   • jeszcze_niegotowy 14 września 2011 o 11:16 am

    Uwaga, w czesci F, czas 5:30 :

    mówi sie o autorze filmu amatorskiego o nazwisku Scott Myers:

    http://killtown.911review.org/2nd-hit.html#Scott_Myers
    http://homepage.mac.com/scottmyers/desktoplabs/TVS%20tech-resume.html

    a wstawiono zdjęcie Scotta Meyers’a, znanego autora ksiazek o C++ !!!!

    http://www.aristeia.com/photo.html

    Co niestety kładzie cień na rzetelność opracowania…

 24. zed 11 września 2011 o 4:51 pm

  Ów samolot wbił się w Pentagon i nie ściął latarni 🙂

  • komi 12 września 2011 o 5:11 am

   a wlasnie ze scial wystarczy poszukac.

 25. BarbW 11 września 2011 o 5:02 pm

  Wspaniały i odważny artykuł panie Marku! Nic dodać nic ując! Och, żeby tak każdy chciał się otworzyć i postrzegać tak samo. Brawo Monitorpolski tu jest prawdziwy patriotyzm i humanitaryzm.

 26. Aśka 11 września 2011 o 5:13 pm

  Poniższe świadczy o tym, że chcą się pozbyć świadków jak najszybciej.
  http://marucha.wordpress.com/2011/04/25/usa-traktuja-ratownikow-z-11-wrzesnia-jak-terrorystow/
  USA traktują ratowników z 11 września jak terrorystów
  Posted by Marucha w dniu 2011-04-25 (poniedziałek)

  Źródło: http://www.presstv.ir/detail/176141.html

  Tysiące Amerykanów, którzy ryzykowali życie, by ratować innych podczas ataków 11 września 2001 roku, wkrótce zostanie umieszczonych na antyterrorystycznej liście obserwacyjnej FBI. Nie tylko dane osób, które jako pierwsze reagowały na atak, zostaną umieszczone w bazie rządowej, ale i one same będą uznawane za potencjalnych terrorystów. Wynika to z James Zadroga 9/11 Health & Compensation Act – ustawy o zdrowiu i zadośćuczynieniu 9/11, której nazwa pochodzi od nazwiska nowojorskiego policjanta, który zmarł w następstwie choroby spowodowanej atakiem. O sprawie doniósł „The Huffington Post” z 21 kwietnia.

  Ratownicy z 11 września, którzy w wyniku tamtych wydarzeń cierpią na choroby układu oddechowego lub mają problemy ze zdrowiem psychicznym, nie będą leczeni. Poprawka została dodana do ustawy w maju 2010 roku, kiedy to w trakcie debaty zgłosił ją republikański parlamentarzysta z Florydy Cliff Stearns.

  Instytucje medyczne o przekazaniu informacji o ratownikach do FBI dowiedzieli się z listu, jaki napisał dr John Howard, dyrektor Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracowników (National Institute for Occupational Safety and Health).

  Jak donosi presstv.ir, Glen Kline, były dyrektor nowojorskiego pogotowia policyjnego tak skomentował nową regulację: To jest absurd. To jest głupie.

  John Feal, były pracownik budowy, który stracił na Ground Zero pół stopy i przewodzi broniącej praw ratowników 11 września FealGood Foundation powiedział: To jest w najlepszym razie komiczne, i sądzę, że to obraza dla każdego pracował w miejscu zburzonego WTC i choruje i cierpi w wyniku 11 września.

  Jarosław Klebaniuk
  http://lewica.pl/?id=24257
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/
  http://www.youtube.com/

  • monitorpolski 11 września 2011 o 5:22 pm

   No i co? Sedno satanistycznego podejścia do rzeczy. Ratujesz życie, sam jesteś terrorystą. Chcą im zamknąć gęby, wszyscy niedługo umrą na skutek radiacji z wnętrza jam. Sam ma na to dowody co się tam działo, chodziłem z kamerą i nagrywałem. Tego zresztą jest dużo na necie.

  • Aśka 11 września 2011 o 5:31 pm

   A jeszcze zapomniałam pogrubić zdania perełki:
   Ratownicy z 11 września, którzy w wyniku tamtych wydarzeń cierpią na choroby układu oddechowego lub mają problemy ze zdrowiem psychicznym, nie będą leczeni.”

   • peryskop 11 września 2011 o 6:33 pm

    @Andrzej i podobni:

    Czy przeczytaliście powyższe uwagi i artykuł?

    Nie trzeba być wielkim logikiem, żeby dostrzec, że i ta „globalna rewolucja” pożera własne dzieci.

    Pożre wszystkich jej naiwnych propagatorów i wykonawców.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 7:02 pm

     Andrzej pewnie nie przeczyta bo obróci mu to świat do góry nogami. Musiałoby to zmusić go do działania, a większość ludzi nie potrafi się wyrwać z matrixa.

 27. Apsik 11 września 2011 o 5:31 pm

  Nie jest ważne, czy Wieże zostały wyburzone ładunkiem termonuklearnym, czy też konstrukcja była cięta termitem. Istotne jest to, że budynki nie mogły się zawalić, w taki sposób, jak przy kontrolowanych wyburzeniach od uderzenia samolotu i spłonięcia kilku ton kerozyny. Wieże składały się z kilku dziecięciu niezależnych rdzeni , będących potężnymi stalowymi kratownicami, tworzącymi jeden słup stali, na którym dopiero były zawieszone poszczególne konstrukcje pięter. Wewnątrz rdzenia były szyby wind. To tak jakby na stalową rurkę nanizać koraliki, tylko że ta stalowa rurka w przypadku WTC była bardzo wzmocniona i wyrafinowana. Gdyby już założyć , że wszystkie kilkadziesiąt rdzeni osłabiło się w miejscu uderzenia samolotu i stopiło się, bądź w inny sposób uszkodziło,to budynek nigdy nie zapadłby się cały w siebie , pozostałby sterczący kikut, który nie uległby uszkodzeniom większym. Jakim trzeba być idiotą, żeby widzieć kontrolowaną implozję takiej potężnej konstrukcji i myśleć, że to są skutki działania palącej się benzyny. Ekipy zajmujące się wyburzaniem budynków, powinny zacząć stosować tą metodę, zalewać środkowe piętra budynków do wyburzenia benzyną podpalać i czekać na efekt, każdy budynek po dwóch godzinach będzie implodował , jak prażona kukurydza , tylko że ta akurat eksploduje. Jakim trzeba być idiotą , żeby wierzyć w te bajki.

  • monitorpolski 11 września 2011 o 6:56 pm

   Masz rację. Nie jest ważne czy zrobiły to atomówki, czy thermit, ważne że nie zrobiły tego samoloty i Arabowie. Ja nawiązałem do Khalezova, ponieważ tylko ona daje odpowiedź na pytanie co spowodowało zamianę wież w pył. Zresztą mam ten pył i w każdej chwili możliwa jest jego analiza, ciekawe, że mieszkając jeszcze w Nowym Jorku, bardzo się źle czułem w pomieszczeniu, w którym był ten pył, chorowałem zresztą tam na płuca i to dość długo. Na szczęście nic mi teraz nie jest. Ale co się nawdychałem to się nawdychałem – przy robieniu zdjęć. Kolega, który brał udział w akcji ratunkowej podobno nie żyje.

   • Konarski 11 września 2011 o 7:49 pm

    Załóżmy, że były to atomówki ale nie 150 kiloton lecz takie małe – jak te zaginione sowieckie walizkowe o mocy 1 kilotony, o których mówił gen. Lebiedź przed swą „dziwną” śmiercią.
    Dla porównania na Hiroszimę spadło coś o mocy ok 17-19 kiloton.

    150 kiloton to zbyt duża moc – poszłyby inne budynki i ich fundamenty z nadbudową na Manhattanie.
    Ale 1-2 kilotony… czemu nie?
    A może były to materiały wybuchowe „ekstra” z termitem?

    Najistotniejsze, że był to INSIDE JOB… to dało pretekst do wielu rzeczy – wojen z wyimaginowanym „terroryzmem” i zniesienia praw obywatelskich w USA przez ustawy typu Patriot Act.

    • monitorpolski 11 września 2011 o 11:44 pm

     Konarski – takie bomby były w planach budynków. Nie dawali by tak dużych gdyby to było groźne dla Manhattanu.

  • RHTM 11 września 2011 o 7:07 pm

   Dokladnie

   • peryskop 12 września 2011 o 12:56 pm

    Sprzeczanie się, czy 150 kt czy 2 kt ma mały sens, ponieważ równoważnik dynamitu dla jego standardowej mocy burzącej jest mało precyzyjny, jeśli nie znamy jakiej konfiguracji ładunków użyto 9/11 np. wspomnianych tu obok ekranów/koncentratorów neutronowych.

    Możliwe, że użyto tylko 2 kt aby nie spowodować zbyt dużych zniszczeń w otoczeniu, chociaż norma dopuszcza znacznie więcej. Ważne, żeby razem z innymi zastosowanymi wynalazkami osiągnąć zamierzony efekt. A to się udało.

    Tylko narastają kłopoty z ukryciem faktycznego przebiegu wydarzeń.

    Bo prawdę można ukrywać tylko przez jakiś czas. Np. niedawno odtajniono akta, które potwierdziły, że Oswald był człowiekiem CIA.

 28. Aśka 11 września 2011 o 5:56 pm

  Nie na temat, ale sprawca ten sam, więc zamieszczam z przeogromną tęsknotą za POLSKIM RZĄDEM PATRIOTYCZNYM … wzór węgierski mamy, więc …
  http://marucha.wordpress.com/2011/09/11/narodowe-ruchy-wegierskie-odrzucaja-bankierski-nwo/
  Narodowe ruchy węgierskie odrzucają bankierski NWO
  Posted by Marucha w dniu 2011-09-11 (niedziela)

  National Hungarian Movements Resist Banker New World Order
  http://www.mathaba.net/news/?x=628581
  10.09.2011, tłumaczenie Ola Gordon

  O NWO elity bankierskiej mówi się czasem jako o Żydowskim Bałaganie Światowym [Jew World Disorder – JWD], z powodu licznej obecności żydowskich-ekstremistycznych-syjonistycznych elementów w ośrodkach władzy: Departament Stanu USA, Hollywood, globalistyczne nowe sieci medialne, oraz inne instytucje nikczemnej władzy.

  Te nikczemne elity i ich pionki, teraz stoją nago przed całym światem, desperacko próbując ukraść afrykańskie bogactwo przy pomocy najemników al-Kaidy, kiedy opór przeciwko opresji rośnie, a granice rozpuszczają się we wzajemnym szacunku i wspólnej sprawie.

  Muammar Kadafi pokazał przykład nie tylko swojemu narodowi libijskiemu, ale również całemu światu, wspólną sprawę na prostej ścieżce, ze wszystkimi, którzy poszukują ideologicznej trzeciej drogi, innej niż pośrednia i bezpośrednia dyktatura, innej niż kapitalizm i komunizm, znajdując w Zielonej Książce rozwiązanie dla uzyskania prawdziwej wolności, pozytywnego nacjonalizmu, prawdziwego socjalizmu, niewymuszonej sprawiedliwości i uniwersalnego pokoju.

  Jego córka, Aisza, teraz prowadzi walkę z al-Kaidą w Afryce płn. i przyciągnie do siebie wszystkie dobre kobiety tego świata, jak również tych mężczyzn, którzy mają honor i uczciwość by bronić swoich rodzin i przyszłe pokolenia przed zniszczeniem i cierpieniem, które teraz w pewnym stopniu objęły wszystkie kraje, kiedy interwencje zbrojne i terroryzm są ulubionym wyborem, jeśli nie powiedzie się instalacja ich marionetki.

  Naród węgierski został zniewolony przez rasistowską anty-węgierską, żydowską mafię, do której należy Sarkozy z Francji. Węgrzy są na siłę karmieni pornograficzną TV w ciągu dnia, by osłabić węgierską młodzież, która znana jest na całym świecie ze swojego piękna.

  Ale, jak pokazują poniższe filmy, nie wszyscy Węgrzy przyjęli płytki konsumeryzm Wallmarta syjonistycznej elity, i dbają o swoją dietę, nie tylko w odniesieniu do żywności, ale również ich umysłów: słuchają prawdziwych mediów, takich jak jovonk.info, i przygotowują się do obrony swoich rodzin, plemion i narodu.
  youtube.com/watch?v=fpfuki58Vf8&feature=player_embedded
  youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pnbKpEO0hKg
  youtube.com/watch?v=_jfr5JjTrD8&feature=player_embedded
  Węgierski Front Narodowy – szkolenie członków [Aśka: krótkie ok. 2min. filmiki ze szkolenia (robią wrażenie)]

  Węgry są jednym z rzadko spotykanych państw europejskich, które nadal pamięta o plemionach, które dawały siłę społeczności i zostały przeznaczone na zniszczenie przez NWO, który chce przełamać czyste, naturalne związki i siły człowieka, te związki, które tworzą opór czy nawet odporność na plany i zamiary nikczemnej elity, by zdominować, kontrolować i zniszczyć wszystkich Gojów.

  Małżeństwo, rodzina, proste wartości religijne pozbawione fanatycznego ekstremizmu, środkowa droga, plemiona, wartości, moralność, uczciwość, honor, lojalność, odwaga, każde z nich stanowi zagrożenie wobec NWO, a które chcą zniszczyć.

  Ale teraz mamy finałowy, ostatni etap bitwy między dobrem i złem, gdzie uczciwe masy świata z jednej strony, stają przeciwko tchórzliwym elitom z drugiej strony, które chcą ograniczyć ich wolność, przejąć ich bogactwa, indoktrynować umysły, a nawet zabijać ich ciała.

  W tej bitwie, wszczętej przez elity metodami fałszu i ognia, przeciwnicy wykorzystują prawdę i wodę, i są zjednoczeni wzajemnym szacunkiem ludzi każdej wiary, koloru i klasy, którzy widzą jedność we wspólnej sprawie wobec świata Jamahiriya, gdzie cała władza, bogactwo i broń są w rękach narodu, a nie w rękach monopolistycznych reżimów, banków i terrorystów.

  Węgrzy są zachęcani do dołączania do „Harmadik Ut (3 ut)”, ruchu trzeciej drogi na Węgrzech, i do pomocy dla jovonk.info do przekładów, węgierskiego portalu informacji o prawdzie, oprócz węgierskiego, już w językach angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, słowackim, rumuńskim i serbskim.

  Witryna jovonk.info utrzymywana jest i administrowana przez Węgierski Front Narodowy (HNF). Ruch ten od 20 lat walczy z imperializmem i syjonizmem, oraz przeciwko ich skutkom na Węgrzech.

  Zachodnia i węgierska prasa całkowicie służy interesom działań syjonistyczno-imperialistycznej propagandy, zniekształca fakty i manipuluje przekazywanymi wiadomościami. Ci którzy szukają prawdy, mają trudności w krajach będących pod wpływem syjonizmu, łącznie z Węgrami. Liczba wiarygodnych źródeł informacji jest mała, jovonk.info monitoruje głównie prasę internetową krajów wschodnich.

  Ponieważ do chwili obecnej Mathaba ma tylko ograniczone sekcje w językach hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim i arabskim, jovonk.info wykonuje wspaniałą pracę, przekładając Mathaba World News na węgierski, uznajemy węgierski portal jako Węgierską Mathabę i będziemy kierować czytelników węgierskich na jej stronę.

  Więcej informacji: http://www.mathaba.net/about oraz http://www.mathaba.net/support.

  Więcej informacji nt. Węgierskiego Ruchu Narodowego: http://www.hungarizmus.info
  lub węgierski portal informacyjny http://www.jovonk.info

  * * *
  MATHABA — Changing the world — Media Active To Help All Become Aware
  MATHABA – zmieniamy świat – Media Aktywne w Uświadamianiu Mas

  • monitorpolski 11 września 2011 o 11:45 pm

   Brawo Węgrzy!

  • Aśka 12 września 2011 o 10:59 pm

   A tak z ciekawości, kto z piszących tutaj należy do jakiejś niezależnej pozarządowej organizacji?

 29. mi461 11 września 2011 o 6:06 pm

  samolot LOTu trasa Warszawa – N.York – wraca do kraju z powodu usterki.
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/klopoty-samolotu-lot-maszyna-wraca-do-kraju,1,4845606,region-wiadomosc.html

 30. Aśka 11 września 2011 o 6:07 pm

  Nie wiem, kto jest autorem, ale pomysł dobry. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YPgFqKnkFgs
  Napis na Sejmie 9 września 2011 http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=_Zx5Z62Z8rU
  Napis na budynku tvn 9 września 2011 http://www.youtube.com/watch?v=7N4il0RHlcg&feature=related
  Obudź się. Oni Tobą manipulują. PKiN – 10.09.2011

  • isengdoangFilip 12 września 2011 o 12:04 am

   Palikot, wystarczy przeczytać komentarze;)

   • Aśka 12 września 2011 o 10:52 am

    czytałam, ale nie znalazłam potwierdzenia

   • rob 13 września 2011 o 5:33 am

    Palikot drugim Wałęsą ? ciężko będzie,hehe

 31. vortex 11 września 2011 o 7:07 pm

  Potrzebuje tu konkretow.Nie wieze w zadne scyzoryki i inne bzdury na temat arabow.
  Wiem ze byl to RYTULAL SATANISTYCZNY.Uzyto zarowno ladunkow nuklearnych,thermitu i moze cos kombinowano z grawitacja.
  Bo nigdy nie uwierze ze zrobiono to tylko dla ukrycia brakow w finansach rzadowych jak i ubezpieczeniu kompleksu na iles tam milionow czy bilionow i wyciagniecia tej kasy.
  To musi byc cos wiecej.

  • rob 13 września 2011 o 7:06 am

   prawdopodobnie zrobiono to dla podtrzymania renomy fabryki drukującej w zielonych napisach , przeciwko rozprzestrzeniającej się dziczy która dysponuje i straszy cofnięciem i resetem pseudo cywilizacjiiiii?? kto co oferuje i na co zostaje przeznaczona, np. energia naszych pokoleń…?? dziesiątki lat badań kosmicznych i co…? czy np. przy globalnej współpracy może się coś udać? oby to nie był tylko balans północy i południa,,plusa i minusa

 32. Precel 11 września 2011 o 7:18 pm

  Witam. Od dłuższego czasu czytam tego interesujacego bloga. Otworzył mi troche oczy na to co sie dzieje do okoła. Przyszło mi na myśl ,że jeżeli użyto tam (wtc) bomb atomowych to czy ta cala infrastruktura pod miastem, czytaj kanalizacja itp. nie powinny tego na sobie odczuć ? Pęknięcia, zawalenia …

  Druga sprawa troche ale nie do końca wyjeta z tematu. Ostatnio dużo czytam o illuminati. Co sądzicie o dacie 11.11.2011 ? W końcu liczba 11 jest dla nich szczególna. Pozdrawiam wszystkich szukających prawdy.

  • vortex 12 września 2011 o 5:54 pm

   A propo struktur podziemnych w NY to tu jest fajny filmik

  • peryskop 12 września 2011 o 7:33 pm

   Witaj @Precel

   O ile pamiętam lokalna stacja metra pod Ground Zero została zniszczona i z czasem odudowana.
   I pozostałe awarie zapewne były usuwane z przerzucaniem winy na zawalenie się wież.

   Czy 11.11.2011 cos wykręcą? Niewykluczone.

   Czy czytałeś już ten artykuł o historii zakonu?
   William Guy Carr „Międzynarodowa konspiracja. Pionki w grze.”
   http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

   Całą ksiiążkę „Pawns in the Game” (1958) możesz ściągnąć tu:
   http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/Communism/pawnsinthegame.pdf

 33. Jano 11 września 2011 o 7:38 pm

  Bardzo trafne uwagi monitor! Tak samo mnie trzepie jak widzę tych siwych garniturowców co sobie mysla ze sa bogami tej ziemi. A jak słyszę o terrorystach to po prostu mi sie cos dzieje. I te klamstwa uchodza im plazem po prostu rozpacz moze ogarnac czlowieka… ale niewazne

  • peryskop 11 września 2011 o 8:00 pm

   @jano – tylko „bogowie” i nie rozpacz.

   Tym łobuzom przecież na tym właśnie zależy, żeby jak najwięcej ludzi wyrażało się o nich „bogowie” i wpadało w rozpacz.

 34. bia 11 września 2011 o 8:07 pm

  Skoro Brzeziński ma taki wpływ na to co się dzieje na świecie to dlaczego w Polsce jest tak kiepsko Brzeziński to pionek Synagogi Szatana albo jej członek A żeby tam należeć trzeba się wyrzec wszelkich przejawów jakiegokolwiek patriotyzmu

 35. Ciekawska 11 września 2011 o 8:08 pm

  Dzisiaj, jak co tydzień, od 20-tej, na żywo program Janusza Zagórskiego.
  http://januszzagorski.pl/
  W programie między innymi:
  – rozmowa z polskim reżyserem Jarosławem Kupściem twórcą pierwszego w świecie filmu fabularnego poświęconego tragicznym wydarzeniom z 11 września 2001 roku opartym o alternatywne analizy przyczyn tego co się stało
  – rozmowa ze Sławomirem Kozakiem autorem demaskatorskich książek na temat mechanizmów rządzących współczesnym światem, autorem takich dokumentalnych publikacji jak „Dwie wieze”, „Demony zagłady”, „Oko cyklopa”
  – jak na mnie wpłynęło 9/11? – rozowa z Dionizym Pietroniem z Krakowa
  – szokująca rozmowa telefoniczna z 10 września 2011 roku z Darkiem Kwieteniem na temat przebiegu rozprawy sądowej jaka odbyła się przeciwko niemu w dniu 8.09.11
  – najnowsze dosniesienia o UFO

 36. bia 11 września 2011 o 8:09 pm

  A wojna Chin i Rosji dojrzewa w cieniu gabinetów głosiłem ją na dachach to coś o tym wiem i dzieki temu spotkałem się z synagogą Szatana oni istnieją i do nich należy cała polityka Pod przykrywką dobra zaszczepiają światu to co widzimy dookoła

 37. pio9a 11 września 2011 o 8:32 pm

  Ważne Kazanie:

  • monitorpolski 11 września 2011 o 11:48 pm

   Czytałem na blogu Królowa Pokoju, że ks. Natankowi grozi ekskomunika z rąk satanistycznych biskupów. Za chęć Intronizacji.

   • rob 13 września 2011 o 7:59 am

    machina ciśnie pełną parą,hmmm[

 38. Cezi 11 września 2011 o 10:12 pm

  Czy Ktos zwrócił uwagę co dziennikarz TVN (czyt. bandycka TV) powiedział?? Zadał pytanie – Co się zmieniło po 11 września?? Sam odpowiadajac powiedział – Ameryka w 100% stała się państwem policyjnym, zero prywatności i zero jakiejkolwiek swobody. Czy o to chodziło w tym zamachu oprócz Iraku i Afganistanu?? Jestesmy wiezniami i bedzie gorzej.pozdr

  • monitorpolski 11 września 2011 o 11:49 pm

   Też o tym słyszałem, to bardzo pozytywny zwrot – czyżby mieli sygnały, że rozpocznie się polowanie na tych drani? Oby!

 39. freenata 11 września 2011 o 10:18 pm

  Przypuszczam, że znacie ten wywiad który na kilka miesięcy przed śmiercią udzielił M. Płażyński, jeżeli nie to koniecznie go przeczytajcie http://www.polskatimes.pl/opinie/dwaognie/218492,plazynski-tusk-jest-jak-machiavelli-z-ta-ekipa-400-lat-temu,id,t.html?cookie=1

  • peryskop 12 września 2011 o 12:43 am

   Ten wywiad M.Płażyńskiego to kawał gorzkiej prawdy o DT i kulisach PO.

 40. Aśka 11 września 2011 o 10:29 pm

  A propos terroru, który jest i jeżeli nic nie zrobimy, to będzie większy.
  1)
  http://autorzygazetypolskiej.salon24.pl/340975,wiedzielismy-ze-i-tak-do-nas-trafisz
  09.09.2011 12:20
  opublikowana w: Przyjazne Państwo, Pulpitum Odium PO RP, Totalitaryzm

  Wiedzieliśmy, że i tak do nas trafisz
  „Kazano mi się położyć w samochodzie policyjnym typu van. Jeden z policjantów butami przyciskał mi głowę do podłogi, drugi bił po udach i łydkach jakimś przedmiotem. Wydaje mi się, że czymś w rodzaju pałki. Tak minęła podróż do szpitala. Jeszcze na szpitalnym korytarzu zaliczyłem kilka uderzeń i kopniaków. W gabinecie lekarz nie był szczególnie zainteresowany stanem mojego zdrowia.

  Badał Pana?

  Prosił tylko, bym spojrzał w górę, w dół i w bok. Potem uznał, że wszystko ze mną w porządku. Domyślam się, że to taki standard.

  Gdzie Pana przewieziono ze Szpitala na Solcu?

  Do komisariatu przy Jagiellońskiej. W czasie drogi eskortujący mnie policjanci zajmowali się mną tak jak poprzednio. Z tą różnicą, że teraz bili obaj.

  A w komisariacie nikt nie zauważył, że coś jest z Panem nie tak? Nie zauważyli śladów pobicia?

  Zauważyli. I wtedy pojawił się problem. Bo w szpitalu lekarz stwierdził brak obrażeń. A ja byłem już posiniaczony.”

  2) http://marucha.wordpress.com/2011/09/11/serum-posluszenstwa/

  3) Eliminacja tzw.fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień

  youtube.com/watch?v=RurZdaRsggo&feature=player_embedded

  http://marucha.wordpress.com/2011/04/11/pod-pretekstem-walki-z-rasizmem-i-agresja-trwaja-badania-nad-farmakologiczna-manipulacja-uczuciami/

  4) Bezmózgowce w cenie
  http://radtrap.wordpress.com/2010/10/20/myslisz-samodzielnie-kreatywnie-moga-cie-z-tego-leczyc/
  Myślisz samodzielnie, kreatywnie? Mogą Cię z tego leczyć!

  To tylko niektóre fakty, o których mało kto wie …

  • Aśka 11 września 2011 o 11:44 pm

   6:45 min filmu http://vod.gazetapolska.pl/436-wykluczenie-i-ubostwo-co-zmienic
   Romaszewski mówi o inwestycji (za grube miliony) w urządzenia elektroniczne do tłumienia rozruchów w Polsce

  • Aśka 12 września 2011 o 12:09 am

   kolejna strona, na której opisywano bezprawie w Polsce zablokowana
   http://www.aferyprawa.com/

  • Aśka 12 września 2011 o 12:14 am

   fragment z artykułu Myślisz kreatywnie mogą cię leczyć

   „Zdefiniowane zostało nowe „schorzenie” – „oppositional defiant disorder” czyli w skrócie ODD, co w wolnym tłumaczeniu można określić „zaburzeniem wyzywającego sprzeciwu”. Podstawowe charakterystyki tak zdefiniowanego „zaburzenia” obejmują m.in. skłonność do kwestionowania autorytetów, skłonność do dyskusji, ponadnormalną kreatywność, skłonności aspołeczne i inne podobne. Wymienia się również skłonność do szybkiej irytacji, narcyzm, cynizm i arogancję.”

 41. lolek 11 września 2011 o 10:39 pm

  Bujać w obłokach http://www.youtube.com/watch?v=2AYOltoUVZs

 42. peryskop 11 września 2011 o 11:23 pm

  @lolek – testujesz czy już sfiksowaliśmy, czy o coś innego ci chodzi, np. o rozproszenie uwagi?

 43. Aśka 12 września 2011 o 12:23 am

  wiadomość ogłupiacz

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mysliwce-eskortowaly-samolot-do-nowego-jorku,1,4845735,wiadomosc.html
  fragment
  Myśliwce eskortowały samolot do Nowego Jorku
  20 minut temu RZ / PAP 11.09.2011

  Dwa wojskowe myśliwce F-16 eskortowały samolot American Airlines, który leciał z Los Angeles do Nowego Jorku – poinformowały władze. Przedstawiciel służb bezpieczeństwa powiedział, że incydent nie miał związku z terroryzmem.

  Na polecenie Dowództwa Obrony Aerokosmicznej Ameryki Północnej (NORAD) dwa myśliwce F-16 przechwyciły samolot w odległości ok. 160 km na zachód od Nowego Jorku po tym jak trzech pasażerów zamknęło się w toalecie.
  […]
  Według anonimowego przedstawiciela NORAD, trzech pasażerów znajdowało się nadal w toalecie po wylądowaniu maszyny.
  ____
  śmiechu warte … oni nas mają za idiotów

  • peryskop 12 września 2011 o 12:46 am

   To chyba rocznicowa niby „rehabilitacja” NORAD, bo jednak potrafią zajęty kibel eskortować!

 44. vortex 12 września 2011 o 12:37 am

  psalm 46
  Bóg naszą mocą

  Bóg jest dla nas ucieczką i mocą:
  łatwo znaleźć u Niego pomoc w trudnościach.
  Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia
  i góry zapadały w otchłań morza.
  Niech wody jego burzą się i kipią,
  niech góry się chwieją pod jego naporem;

  Odnogi rzeki rozweselają miasto Boże –
  uświęcony przybytek Najwyższego.
  Bóg jest w jego wnętrzu, więc się nie zachwieje;
  Bóg mu pomoże o brzasku poranka.
  Zaszemrały narody, wzburzyły się królestwa.
  Głos Jego zagrzmiał – rozpłynęła się ziemia:
  Jahwe Zastępów jest z nami;
  Bóg Jakuba jest dla nas obroną.

  Przyjdźcie, zobaczcie dzieła Jahwe,
  dzieła zdumiewające, których dokonuje na ziemi.
  On uśmierza wojny aż po krańce ziemi,
  On kruszy łuki, łamie włócznie,
  tarcze pali w ogniu.
  «Zatrzymąjcie się, a we mnie uznajcie Boga,
  wzniosłego wśród narodów, wzniosłego na ziemi».
  Jahwe Zastępów jest z nami,
  Bóg Jakuba jest dla nas obroną.

  • OlO 12 września 2011 o 12:16 pm

   komentarz ze schodów
   http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1113:bardzo-oficjalne-straszenie&catid=44:swoje&Itemid=125

   • sebecx 12 września 2011 o 1:54 pm

    Komentarz językowy:

    Wersja angielska psalmu jest dużo bardziej „drapieżna” niż jego polskie tłumaczenie.

    Pogrubiona przeze mnie fraza w tekście angielskim brzmi:

    even though the earth be removed,
    and though the mountains be carried into the midst of the sea.
    Though its waters roar and be troubled,
    though the mountains shake with its swelling,

    w dosłownym tłumaczeniu brzmi:

    mimo, że ziemia się usunie

    a góry się znajdą pod powierzchnią mórz

    mimo ryku wód i nieszczęść, które spowodują

    mimo tego, że góry będą drżeć i się wypiętrzać

    zaś fraza:

    The nations raged, the kingdoms were moved.
    He uttered his voice.
    The earth melted.
    The Lord of Hosts is with us.

    w dosłownym tłumaczeniu brzmi:

    Narody ogarnie wściekłość, królestwa zostaną zniesione

    tak powiedział Pan

    Ziemia zostanie stopiona

    Pan Zastępów jest z nami…

    Fraza Lord of Hosts (Pan Zastępów) w oryginalnej angielskiej wersji książki Zachariasza Sitchina było odnoszona jednoznacznie do… Nibiru.

    Hm… To właściwie co Prezydent miał do powiedzenia?

    • Bronco Billy 12 września 2011 o 2:24 pm

     Wody nie „spowodują żadnych nieszczęść”. A góry nie będą „się wypiętrzać”. Zarówno „be troubled”, jak i „its swelling” odnoszą się do wód oceanu. Trudno też powiedzieć „dosłowne” o tłumaczeniu, które z „raged”, „were moved” i „melted” robi „ogarnie wściekłość”, „zostaną zniesione” i „zostanie stopiona”, skoro nawet czas gramatyczny się nie zgadza. Krótko mówiąc – nie masz pojęcia, o czym piszesz. Zalecam intensywne korepetycje z angielskiego.

     • peryskop 12 września 2011 o 7:49 pm

      @Bronco Billy, przecież tu nie chodzi o to czy inne słowo, ale o złowieszczą retorykę całego przedstawienia, z postawieniem się obok Boga Jahwe współ-sprawców tych złowrogich żywiołów i prowadzonych wojen zaborczych.

      Czy nie pamiętasz odpowiedzi poprzedniego prezydenta G.W. Busha na pytanie dlaczego zaatakował Irak – „Bo Bóg mi tak nakazał” (z pamięci)

      Dzięki @vortex i @sebecx

      • sebecx 12 września 2011 o 8:45 pm

       ..gdyby wszedł na linka wiedział by , że to cytat.. ale ten troll niestety jeszcze nie ma na tyle rozwiniętych synaps… zapewne angielski zna perfekt – lepiej niż angole…

       • Bronco Billy 12 września 2011 o 9:17 pm

        Ty w swoim poście NIGDZIE nie zaznaczyłeś, że to cytat, a teraz odwracasz kota ogonem… Pocieszne. Skoro zacytowałeś wpis bez komentarza – to powtórzę: nie wiesz, o czym piszesz. I tyle. Ale pocieszam się, że w przeciwieństwie do ciebie mam synapsy – u ciebie po czaszce najwyraźniej błąka się samotny neuronek i szuka kolegi.

        • peryskop 12 września 2011 o 11:58 pm

         Bronco Billy, nie stać cie na przyznanie, że przedobrzyłeś?

         Każdemu się zdarza nie zrozumieć o co w tym caym bałaganie światowym chodzi.

         Na prawdę widziałeś czaszkę sebecx’a – i to od środka?

        • vortex 13 września 2011 o 11:22 pm

         Dajcie spokoj.Po co te przepychanki.
         Obama wyraznie sugeruje ze COS bedzie mialo miejsce.

 45. vortex 12 września 2011 o 12:49 am

  I CO WY NA TO ?

  • iHe 12 września 2011 o 10:37 am

   Hipokryta,nawet na czarno Go pomalowali,żeby był bardziej wiarygodny..;)
   To stanowisko okupowane jest przez zawodowych aktorów/kłamców/manipulantów/marionetki.
   Ta sama szkoła co u nas :władza ma sojusz z Bogiem,żeby się samo uświęcić mimo ,że programowo walczy neutralność światopoglądowa państwa i czyści sobie buty Bogiem z krwi.
   Poza tym jak trwoga to do Boga..

   Co to znaczy dla baraka to nikt nie wie bo on operuje szerokimi pojęciami ze swojej sekty.One ewoluują na każdym stopniu wtajemniczenia.
   Marionetki co zaczynają żyć własnym życiem długo nie żyją w tej demo’n’kreacji..
   Ja się obawiałem ,że zostanie superbohaterem usSA jak go kropną zionmale na nieludzkiej ziemi w Polsce,ale wydaje się ,że nie mieli okazji.Nikt by tego nie oglądał..
   Samotny wilk otoczony kordonem policji i snajperów na pustych ulicach to chyba za mało wiarygodne nawet dla internacjonale Goebels tifi..
   Jeden potencjalny false flaG mniej.Bo właściwie nie wiadomo PO co przyjechał.Wystarczyło wysłać smsa.

   Okazuje się ,że sfałszowane świadectwo urodzenia też mu nie zaszkodziło.Marionetka z solidnym bezpiecznikiem.Pstryk i już Go nie ma(nie tak jak z Adolfem)
   A poza tym ma oskarowe przemówienia,tacy fachowcy od PR nie rodzą się codziennie..
   Ostatnio taki talent operował w Hitlerii.(udana wersja kinowego adwokata diabła)

 46. peryskop 12 września 2011 o 2:10 am

  PILNE! I też dotyczy terroryzmu!

  25. katerina404 powiedział/a
  2011-09-11 (niedziela) @ 23:33:21
  http://marucha.wordpress.com/2011/09/11/narodowe-ruchy-wegierskie-odrzucaja-bankierski-nwo/

  Kurcze niewesoła wiadomość, na którą należałoby natycmiast zareagować, podobnie jak w przypadku GMO. Nagłaśniać i buntować się na dzień dobry. Może nie na temat Kadafiego, ale znacznie gorsza, bo dotycząca samej Europy. Otóż Prezydent Unii chce usunąć godła narodowe? Nowy prezydent Unii, (karzeł, podobny do muchy), Herman van Rompuy, chce zastąpić symbole narodowe ogólnoeuropejskimi. Chce uczynić z Unii federację państw. Jeszcze w tym tygodniu zgłaszał propozycje wprowadzenia obowiązujących w całej Wspólnocie podatków.

  Wszystko wg. planu zniszczyc panstwa narodowe zastapiajac je tylko nazwami, ktore moglyby byc zmienione.

  Trzeba podjąć natychmiastową akcję ogólnopolską, podobnie jak w przypadku GMO i łeb urwać hydrze już na starcie. Pisać o tym gdzie się da, poruszyć sprawę na Nowym Ekranie. Atakować prezydenta, premiera i wszystkich. Oni muszą czuć powiew polskiego narodu na swoich plecach. Oni muszą wiedzieć, że społeczeństwo polskie sroce spod ogona nie wyskoczyło i że nie wszyscy śpią, a wręcz, że coraz więcej kuma o co chodzi. Musimy bronić swojej narodowej tożsamości, swojego godła i oddalać wszystko co unijne. Musimy swoimi akcjami szeroko zakrojonymi doprowadzić do rozpadu tego chorego tworu jakim jest Unia, zanim nie będzie za poźno

  • iHe 12 września 2011 o 11:05 am

   Taka inicjatywa przed wyborami w Polsce to jawny „prezent” dla PO..
   Ruchy narodowe przybierają coraz bardziej na sile,ja bym bardziej obstawiał granie na chaos.
   I nie ma się co oszukiwać im większy kryzys tym będzie bardziej nacjonalistycznie i socjalistycznie.Tutaj czerwoni federaliści będą mieli coraz bardziej pod górkę.Już widać ,że się nie sprawdzili w kryzysie,czas na new order w.. .
   Jadą schematem z 39r.Unia się właśnie „samo”demontuje,żeby zrobić miejsce na NWO.
   Najpierw system staje się nie wydajny,oczyszcza się go ,defragmentuje a potem robi formatowanie i nową implementacje windows8forever
   Już widzę Polskę ,Węgry,Niemcy,Danie,Litwe bez godeł.Uk ma nawet ciągle swoja królową toż to zamach na monarchie..
   Aczkolwiek inicjatywa szlachetna.Mi się może wydawać,że siła propagandy słabnie,ale bolszewicy ze wschodu i zachodu nie jednego z nas już zjedli na śniadanie.
   http://demotywatory.pl/1407532/Wymowka-ludozercow
   http://www.demoty.pl/ludozercy-23094

   Co do popierania rozpadu Unii jestem jak najbardziej za tylko ,że już powinniśmy być super dogadani z 2 prędkością jewropy,żeby nas znowu pojedynczo nie wyłuskali.
   I powinniśmy b.uważać na tych misiaczków którzy się pierwsi zawsze poddawali.
   Oni zawsze trzymają z silniejszym.

 47. peryskop 12 września 2011 o 2:19 am

  UWAGA! To też terroryzm.
  (powtarzam bo się zagubiło)

  25. katerina404 powiedział/a
  2011-09-11 (niedziela) @ 23:33:21
  http://marucha.wordpress.com/2011/09/11/narodowe-ruchy-wegierskie-odrzucaja-bankierski-nwo/

  Kurcze niewesoła wiadomość, na którą należałoby natychmiast zareagować, podobnie jak w przypadku GMO. Nagłaśniać i buntować się na dzień dobry. Może nie na temat Kadafiego, ale znacznie gorsza, bo dotycząca samej Europy. Otóż Prezydent Unii chce usunąć godła narodowe? Nowy prezydent Unii, (karzeł, podobny do muchy), Herman van Rompuy, chce zastąpić symbole narodowe ogólnoeuropejskimi. Chce uczynić z Unii federację państw. Jeszcze w tym tygodniu zgłaszał propozycje wprowadzenia obowiązujących w całej Wspólnocie podatków.

  Wszystko wg. planu zniszczyc panstwa narodowe zastapiajac je tylko nazwami, ktore moglyby byc zmienione.

  Trzeba podjąć natychmiastową akcję ogólnopolską, podobnie jak w przypadku GMO i łeb urwać hydrze już na starcie. Pisać o tym gdzie się da, poruszyć sprawę na Nowym Ekranie. Atakować prezydenta, premiera i wszystkich. Oni muszą czuć powiew polskiego narodu na swoich plecach. Oni muszą wiedzieć, że społeczeństwo polskie sroce spod ogona nie wyskoczyło i że nie wszyscy śpią, a wręcz, że coraz więcej kuma o co chodzi. Musimy bronić swojej narodowej tożsamości, swojego godła i oddalać wszystko co unijne. Musimy swoimi akcjami szeroko zakrojonymi doprowadzić do rozpadu tego chorego tworu jakim jest Unia, zanim nie będzie za poźno.

 48. Andrzej 12 września 2011 o 2:24 am

  Zdecydujcie sie panie i panowie!! Satanisci, syjonisci, masoni , zydzi ortodoksyjni, zydzi postepowi, Rockefeller, Bush, Obama czy tez CYKLISCI? Dajcie mi precyzyjna odpowiedz! Raaaaaaaaaaaatunku! Spac nie moge, zona chce mnie rzucic, dzieci sie mnie wyrzekly. Zwariowalem, ale podziwiam Wasza madrosc i glebie intelektualna. Tylu Was w tym naszym biednym kraju. Budzicie optymizm, ale ja juz przepadlem i nawet ksiadz Natanek nie pomoze…Andrzej.

  • ekonomiczny hitman 12 września 2011 o 4:47 am

   W tej sieci powiązań uczestniczy w pewnym stopniu każdy(choć nie każdy o tym wie). Twoim zadaniem jest tylko pracowanie jako niewolnik na samym dnie tego systemu, oddając część swoich pieniędzy by go utrzymać. Rasa, kolor skóry, przynależność, nazwnictwo nie ma większego znaczenia bo to pomieszanie z poplątaniem – tam na samej górze i tak jest tylko garstka!

   Od góry do dołu czyli tam gdzie jesteśmy my:

   /Lucyfer/
   „Niosący światło”

   /ILLUMINACI / SATANIŚCI / SYJONOŚCI / MASONI/
   Rothschild, Rockefeller, Onassis, Astor, Bundy, Freeman, Krupp, Collins, Russel, Dupont, Li /Chiny i Azja/, Reynolds, Van Duyn.

   /NAJBOGATSZE RODZINY NA ŚWIECIE/
   Grupa Trzech / Rada dziewięciu / Rada trzynastu / Komitet trzystu

   /NAJBOGATSZE PODRODZINY NA ŚWIECIE/
   ONZ / Komisja trójstronna / Klub Rzymski / Rada ds. stosunkow zagranicznych / Grupa Bilderberg / Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych

   /ŚWIATOWY SYSTEM KONTROLI FINANSÓW/
   IMF / Banki centralne / Bank światowy / Bank rozrachunków międzynarodowych / Dochody podatkowe / Thinktanki / Okrągły stół

   /KONTROLA ZASOBÓW EKONOMICZNYCH NA ŚWIECIE/
   Korporacje międzynarodowe / Korporacje naftowe / Korporacje farmaceutyczne / Korporacje żywieniowe

   /KONTROLA POPULACJI I RZĄDZENIE NIĄ/
   Politycy / Media / Szkolnictwo / Wojsko / Policja / Sądy / Religie

   /CAŁA RESZTA POPULACJI PRACUJĄCA NA UTRZYMANIE TEGO SYSTEMU/

   Tu jesteś ty Andrzej i twoja ciężka praca!

  • Joanna 12 września 2011 o 9:36 am

   Tak jak w organizacjach masońskich: są rygorystycznie przestrzegane stopnie wtajemniczenia. Na górze siedzi Lucyfer, a co inteligentniejsi na dole widzą jego dzieła.

   • liv 12 września 2011 o 11:39 am

    Jak chociażby to..
    http://www.disclose.tv/action/viewvideo/57643/Fema_s_new_toy/
    Prototyp już mają. Wystarczy dobry tłumik…

  • seler 12 września 2011 o 11:55 am

   cyniczny szyderco @Andrzeju
   tutaj również masz „Świetne materiały nt. wyburzenia wież WTC…” [tylko nie zwariuj do reszty]

   http://tergiwersacja.wordpress.com/2011/09/11/i-x-rdzen-przetrwal-i%e2%80%a6-obrocil-sie-w-proch/

   ze strony – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

   …my Cię też „podziwiamy” !?!

   • Bronco Billy 12 września 2011 o 2:17 pm

    Dla myślących nie-paranoików:
    http://www.debunking911.com/

    Dużo czytania, ale warto. Czytelników tego bloga ostrzegam – jeśli znają angielski, ta strona może im wywrócić świat do góry nogami. Obala bzdury jedna po drugiej.

    • vortex 13 września 2011 o 11:25 pm

     Znam ta strone. A powiem Ci tylko tyle :
     9/11 WAS AN INSIDE JOB ! COVER UP ! PSYOP ! WAG THE DOG !
     Goodbye
     Mr. Shill

  • peryskop 12 września 2011 o 8:03 pm

   @Andrzej, nie tylko ty masz tego typu klopoty.

   Nie ma prostej i precyzyjnej odpowiedzi na twoje pytanie. Trzeba ciągle składać z okruchów, weryfikować prawda-czy-fałsz i rekonstruować światopogląd bez zaniedbywania codziennych spraw.

   Ale dobrze, że zauważyłeś, że staramy się budzić optymizm – jak każdy spontanicznie potrafi.

 49. navajo88 12 września 2011 o 3:11 am

  Panie Monitor wąść pan tutaj piszesz srutu tutu z w Egipcie idzie na całego !!! żydki wieją na całego !!! hahahahahaha

  • FAKIR 12 września 2011 o 11:11 am

   Nie ma się czym podniecać.
   Prawdopodobnie wszystko idzie według planu….ich planu…niestety
   Każda siłowa rewolucja prowadzi do wielkich nieszczęść.
   Rewolucjoniści zawsze mają wtedy złudne nadzieje na poprawę swojego losu, a psychopaci zawsze mają nadzieję na umocnienie swojej władzy.
   Istnieją rewolucje siłowe od początku patologiczne, czyli takie, które były inspirowane przez władzę (Egipt, Tunezja, Libia itd). Istnieją również rewolucje siłowe patologicznie wtórne, czyli takie które miały podłoże „pracy i chleba”, przykładowo „Solidarność” , a potem zostały zinfiltrowane i rozbite od środka przez władzę.
   Zawsze się kończy tak samo: „Wiele się musi wydarzyć, aby wszystko zostało po staremu”.
   Najskuteczniejszą może być jedynie edukacja i rewolucja dusz ludzkich

   • navajo88 12 września 2011 o 8:49 pm

    Fakir ja podniecanie się mam juz za sobą hahahaha ,a to o czym posałem to jest fakt ,nawet policja i wojsko nie interweniowalo to się dzieje na parwdę i to jest totalna destabilizacja na bliskim wschodzie ,czyli idziemy ku wojnie i tak na prawdę to izrael jest przerażony tym co się zaczyna dziać ,pozdrawiam !
    J.M.H

  • peryskop 12 września 2011 o 8:12 pm

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/12/egipcjanie-demoluja-mur-wokol-izraelskiej-ambasady/

 50. sono 12 września 2011 o 5:15 am

  Super piosenka http://www.youtube.com/watch?v=ek_uBNTQeOE&feature=player_detailpage#t=107s

 51. pola 12 września 2011 o 10:45 am

  Sprawiedliwość po Naszemu.

 52. thomas 12 września 2011 o 11:22 am

  Na odrębej stronie internetowej dostępnej w „Menu 1” pod nazwą zło zdemaskowana została szokująca prawda. (Oryginalnie opublikowana ona była w podrozdziale A3 z tomu 1 monografii [1/4].) Prawda ta stwierdza, że moralnie zdegenerowana, chociaż technicznie wysoko rozwinięta cywilizacja dysponująca wehikułami UFO, odnosi wiele korzyści materialnych z nieodnotowalnego eksploatowania ludzkości.
  całość: http://www.totalizm.pl/wtc_pl.htm

 53. thomas 12 września 2011 o 11:23 am

  http://www.totalizm.pl/wtc_pl.htm

 54. Mariusz 12 września 2011 o 11:24 am

  Ciekawie wygląda ta szyba samolotu który zawrócił wczoraj z lotu do NY:
  http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Chwile-grozy-Adamka-Nie-balem-sie,wid,13775301,wiadomosc.html

  ..tak mi się skojarzyło, że padaly na blogu informacje, że coś ma się wydarzyć dzień po walce, czyżby plan się nie udał? A rysy pojawiły się nad Norwegią, cóż za zbieg okoliczności. To cud , że wylądowali szczęścilie z takim sitem na szybie.

 55. pola 12 września 2011 o 11:48 am

  W czasie wakacji, bez społecznych dyskusji, po cichu, przy – w zasadzie – pełnej nieświadomości Polaków co do faktu i treści, odchodzący za kilka tygodni Sejm przeprowadza szybkie, półtajne (też nocne) procedury zmiany polskiej Konstytucji. Procedowany projekt nie został szerzej upubliczniony, chociaż przebudowuje ustrój i status prawnomiędzynarodowy Rzeczypospolitej Polskiej. Wszystko to za sprawą niewinnie brzmiących (choć fałszywych i amatorsko nieprawniczych) sformułowań projektu, szczególnie jego art. 227a.: „Rzeczpospolita Polska jest członkiem Unii Europejskiej, która szanuje suwerenność i tożsamość państw członkowskich.
  Członkostwo Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej służy celom Konstytucji i nie narusza zasad, o których mowa w jej preambule i rozdziale I, ani konstytucyjnych wolności, praw i obowiązków człowieka i obywatela”.

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110912&typ=my&id=my12.txt

 56. iHe 12 września 2011 o 11:51 am

  Tak sobie myślę,że to trochę dziwne w kraju gdzie chciwość jest dobra,że tak wartościowe działki jak te w Ground zer0 nie zostaną zabudowane jakimś porządnym holomuzeum plus centrum rozrywki(yy propagandy) i komercyjnymi nieruchomościami.
  Jakoś dziwnie ten pomnik mi przypomina sarkofag z elektrowni atomowej.

  First look at the September 11th Memorial
  Taki pomnik jest lepszy niż puszka pandory.I podobnie zabezpieczona jak piramidy z eGiptu.Ach ci tradycjonaliści w fartuszkach.
  No i ma swój własny system chłodzenia..

  http://niepoprawni.pl/blog/2112/zloty-deszcz

  „Co ciekawe, okazuje się, że w podziemiach wież WTC znajdowało się złoto o łącznej wartości około 160 miliardów $. Symetryczny upadek obu wież zgrabnie pogrzebał to, co było pod nimi. Dziś, kiedy kurz opadł, a teren przekopano, okazało się, że odnaleziono jedynie złoto o wartości około 200 milionów $. Gdzie się podziała reszta ?”

  Otóż ostatnie informacje wskazują, że pewne kręgi w Stanach Zjednoczonych sfałszowały miliony sztabek złota, których wartość ocenia się na zawrotną sumę 600 miliardów dolarów (ang. billion). Sprawa wyszła na jaw w październiku 2009 roku kiedy to Chiny, zakupiwszy około 5700 sztabek złota, każda o wadze 400 uncji, nabrały podejrzeń co do prawdziwej ich jakości. Po zbadaniu sztabek, które według oficjalnych dokumentów zostały wysłane bezpośrednio z amerykańskiego skarbca złota w Fort Knox (United States Bullion Depository), okazało się, że ich rdzeń wcale nie zawiera złota, lecz w sumie jest to sztaba wolframowa – wolfram jest metalem o wadze niemal równej złotu – jedynie pokryta zewnętrzną warstwą prawdziwego złota. Informację na ten temat przekazał przed kilkoma dniami jeden z największych pakistańskich dzienników Pakistan Daily, i choć jest ona niezwykłej wagi, pominięta została przez, tak niby różnorodne, choć w sumie mówiące jednym-słusznym głosem media.
  (więcej możecie państwo przeczytać w bibule: http://www.bibula.com/?p=19304 )
  Przebitka cenowa była około 8-krotna.

  Skoro zafałszowano złoto na tak ogromne kwoty i wprowadzono na rynek (wykryto fałszywe sztabki m.in. w bankach w Niemczech, a nie wiadomo ile lat trwał ten proceder i czy nie trwa nadal na rynkach, gdzie inwestorzy nie są tacy podejrzliwi jak Chińczycy), to musiano tego dokonać tak, by tego nikt nie zauważył. Musiano więc stworzyć ogromny ruch na światowym rynku złota.”

  Jedno z Cui bono:(„To whose benefit?”)

  „Docieramy do końca naszej opowieści. Skoro cena złota jest dzisiaj taka astronomiczna (około 1400$/uncję), a sytuacja na światowych rynkach niepewna należałoby przypuszczać, że zagrabione w ten czy inny sposób złoto będzie niezwykle cenne, kiedy upadną inne waluty (franki, dolary, funty, jeny, ruble, euro itp). Biorąc pod uwagę to, że najprawdopodobniej po rynku krąży spora ilość wprowadzonych cichaczem fałszywych sztabek, może się okazać, że jedynie naprawdę przezorni i nieufni inwestorzy, oraz ci, którzy fałszywki te stworzyli i wprowadzili na rynek, będą posiadali po np: wprowadzeniu nowej „złotej waluty” znacznie więcej niż ci, którzy te fałszywki nieświadomie nabyli.”

  „Co ciekawe, ostatnio FED podjął w środę 3 listopada 2010r. decyzję o wprowadzeniu dodatkowego programu skupu obligacji skarbowych, wartego 600 mld dolarów. (znowu przypadkowo kwota ta równa się szacowanej wartości wprowadzonych na rynek fałszywek). Trzeba jednak pamiętać, że pieniądz fiducjarny (papierowy, bez pokrycie w złocie lub innej trwałej/twardej „walucie”) jest wart jedynie tyle, ile warte jest zaufanie w ten papierek. Złota natomiast jest nie mniej ni więcej, tylko tyle, ile się go wydobyło.”

 57. Mariusz 12 września 2011 o 12:33 pm

  http://krosnocity.pl/wiadomoci/krosno/czy-to-faktycznie-cud.html
  może ktoś ma bliższe informacje?

  • blip 12 września 2011 o 1:36 pm

   Bliższa informacja jest taka, że mamy 2011 rok i strasznie niepoważnym jest wiara w takie bzdury.

   • FAKIR 12 września 2011 o 2:34 pm

    Za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek komentarze.
    Przykładowo ten obraz badali najbardziej zatwardziali ateiści
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Matka_Bo%C5%BCa_z_Guadalupe
    Częstym skutkiem tych badań było nawrócenie i przyjęcie chrztu przez naukowców.

    • FAKIR 12 września 2011 o 2:53 pm

     Jedną z najbardziej niesamowitych historii jest nawrócenie Pedro Ramírez’a Vázquez’a, jednego z najlepszych architektów na świecie, który miał okazję badać ten obraz przez długi czas.

  • zenobiusz 12 września 2011 o 2:04 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/12/czy-to-faktycznie-cud-w-kielcachczy-ostatnia-przestroga/
   Jak widać dyżurni od opluwania takich zjawisk są wszędzie na posterunkach.

   • ostatni rozsądny? 12 września 2011 o 2:33 pm

    Ja i bez czytania artykułu mogę powiedzieć ze cud, gołym okiem widać.

    • peryskop 12 września 2011 o 8:28 pm

     To wygląda na to, że jednak jesteś tylko ostatni.

 58. sebecx 12 września 2011 o 1:36 pm

  Turcja – Izrael http://www.tvn24.pl/-1,1717086,0,1,izrael-dal-nam-powod-do-wojny,wiadomosc.html

 59. Mariusz 12 września 2011 o 2:11 pm

  Jedna osoba zginęła, a wiele zostało rannych w wyniku eksplozji pieca, do jakiej doszło w zakładzie utylizacji odpadów nuklearnych w Marcoule na południu Francji – podała na stronie internetowej lokalna gazeta „Midi Libre”. Jest groźba wycieku.

  Do wypadku doszło tuż przed południem w zakładach Centraco w Marcoule. Gazeta podaje, że jedna z rannych osób jest w stanie ciężkim. Na miejscu są siły żandarmerii i straży pożarnej.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Eksplozja-nuklearna-we-Francji-jedna-osoba-nie-zyje,wid,13777352,wiadomosc.html

  • zenobiusz 12 września 2011 o 2:45 pm

   Utylizacja polegała na produkcji paliwa MOX.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/12/french-nuclear-giant-areva-to-produce-mox-fuel/

 60. ksant 12 września 2011 o 2:11 pm

  Krwawa Ziemia-Zakłamana Ziemia-Niszczona Ziemia-ukrywana prawda

  Astana-stolica Iluminati?

  • ekonomiczny hitman 12 września 2011 o 2:41 pm

   deleted albo złe linki, w sumie to końcówki te same więc chyba źle skróciło bo mi nie działają.

   Krwawa Ziemia-Zakłamana Ziemia-Niszczona Ziemia-ukrywana prawda:http://www.youtube.com/watch?v=wwBVLRWuk1M

   Astana-stolica Iluminati?:http://www.youtube.com/watch?v=jrkb03STuXU

  • Ania 12 września 2011 o 3:17 pm

   Pierwszy film niedostępny, niestety na YT.

   • ksant 12 września 2011 o 6:52 pm

    sorry!
    KRWAWA ZIEMIA-ZAKŁAMANA ZIEMIA-NISZCZONA ZIEMIA-ukrywana prawda

    Astana-stolica Iluminati?

 61. BirdDwa 12 września 2011 o 2:16 pm

  Coś dużo tego ostatnio. Tu awaria, tam wyciek, tu zagrożenie tam w Zaporożu i tam.. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym o czym mówicie że sie szykuje, no ale cóż..
  – – – –

  Eksplozja w zakładzie utylizacji odpadów nuklearnych

  Jedna osoba zginęła, a wiele zostało rannych w wyniku eksplozji pieca, do jakiej doszło dzisiaj w zakładzie utylizacji odpadów nuklearnych w Marcoule na południu Francji – podała na stronie internetowej lokalna gazeta „Midi Libre”. Jest groźba wycieku.

  Do wypadku doszło tuż przed południem w zakładach Centraco w Marcoule. Gazeta podaje, że jedna z rannych osób jest w stanie ciężkim. Na miejscu są siły żandarmerii i straży pożarnej.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/eksplozja-w-zakladzie-utylizacji-odpadow-nuklearny,1,4846273,wiadomosc.html

 62. iHe 12 września 2011 o 2:19 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1717085,0,1,swastyka-w-gwiezdzie-dawida,wiadomosc.html

 63. Warszawiak 12 września 2011 o 2:25 pm

  Polecam. Slajdy z wideokonferencji Macierewicza z naukowcami stawiącymi pytania odnośnie raportu Millera i rzekomego złamania skrzydła na brzozie oraz obrotu samolotu o 180 stopni.

  http://www.pluszaczek.com/2011/09/08/katastrofa-tu-154m-prezentacja-ekspertow-przed-zespolem-parlamentarnym/

  W komentarzu jest podany link do wideo-konferencji która trwa ponad godzinę.

 64. n1kt 12 września 2011 o 3:53 pm

  a co z koncem swiata z racji konca kalendarza Mayów : D ?
  te bomby atomowe pod wtc utwierzaja mnie tylko w tym ze monitormolski nie jest wiarygodnym zrodlem informacji a wrecz przeciwnie – robi kolomyje przeplatana z fakeami.
  Gdy by tam byl ladunek atomowy to Firemani co byli w srodku wtc podczas zawalanie sie wierz nagrali by ogromne wstrzasy od spodu a takowych nie bylo… to tyle co mam do powiedzenia.
  I nie blokuj odpowiedzi ……….. .

  • zenobiusz 12 września 2011 o 4:23 pm

   „Firemani co byli w srodku wtc podczas zawalanie sie wierz nagrali by ogromne wstrzasy od spodu”
   Musieli by przeżyć,a nie zmienić się w pył,nie przyszło Ci to do głowy ??
   Skąd wy się bierzecie,autorzy nielogicznych wypowiedzi pisanych łamaną polszczyzną ???

  • O Rzesz 12 września 2011 o 4:56 pm

   „n1kt … a co z koncem swiata z racji konca kalendarza Mayów?”.
   Nic!. Nastanie kalendarz Czerwców. Trzeba uważać jedynie na wszelkie służby by nam życia nie uprzykrzyły jak np. Staruchowi bo jest tam wielu zepsutych moralnie do szpiku kości. Nie gorzej od tych przed którymi mają bronić społeczeństwo.

  • monitorpolski 12 września 2011 o 8:14 pm

   A to co n1kt?

 65. PokójWam 12 września 2011 o 3:55 pm

  Ten psalm czytany przez Obamę ma ważną symbolikę, czyta go ironicznie, a całym swoim sercem czuje gdy czyta o Bogu wstawia w te miejsce Szatana. „Lucyfer jest dla nas ucieczką i mocą” itd… Całkowicie odwrotnie używa tego psalmu, tak jak doktryna lucyferiańska jest odwrotnością 10 przykazań

  Ciekawe video:

  • OlO 12 września 2011 o 4:58 pm

   Obama – Yes We Can = Thank You Satan

  • Ado 12 września 2011 o 7:19 pm

   Widać że oczy są robione komputerowo…w oczy bije sztucznośc,efekty na miare painta…

 66. iXgrek 12 września 2011 o 4:25 pm

  witam, wlasnie sie pojawilo:

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10274108,Francja__Eksplozja_w_zakladzie_utylizacji_odpadow.html

  „Jedna osoba zginęła, a wiele zostało rannych w wyniku eksplozji pieca, do jakiej doszło przed południem w zakładzie utylizacji odpadów nuklearnych w Marcoule na południu Francji. Nie doszło do wycieku. Pożar został opanowany.
  Jak podają francuskie media, do wypadku doszło o 11.45 w zakładach Centraco obsługiwana przez spółkę Socodei, filię grupy energetycznej EDF.
  Według wstępnych informacji nastąpiła eksplozja pieca spalającego metaliczne odpady o niskim i bardzo niskim promieniowaniu. Jak podaje rzecznik EDF jest to „awaria przemysłowa, a nie wypadek jądrowy”. W wybuchu śmierć poniosła jedna osoba, której ciało znaleziono zwęglone, a cztery osoby zostały ranne. Przewieziono je do szpitala w Montpellier. Jedna z rannych osób jest w stanie ciężkim. Na miejscu są siły żandarmerii i straży pożarnej.

  Nie doszło do wycieku. Pożar opanowany

  Przedstawiciel tego koncernu wyjaśnił, że w piecu, w którym doszło do wybuchu, spalane są dwa typy odpadów: metalowe (jak pompy i narzędzia) i palne, jak rękawice czy kombinezony robocze personelu technicznego.

  – Pożar wywołany przez wybuch został opanowany – dodał rzecznik EDF.

  Francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych poinformowało, że nie podjęto do tej pory żadnych działań, aby ewakuować czy odizolować pracowników zakładu. Według MSW, „nie było to konieczne”.

  We Francji 58 reaktorów jądrowych

  Minister ekologii Nathalie Kosciusko-Morizet zapowiedziała, że po południu przybędzie na miejsce wypadku.

  Francja należy do światowych potęg w dziedzinie energetyki jądrowej. 58 francuskich reaktorów jądrowych zaspokaja około 80 proc. krajowego zapotrzebowania na energię. Średnio mają one po 25 lat.

  Wcześniej, ze względu na ryzyko wycieku utworzono obwód bezpieczeństwa wokół zakładu.”

  Robi sie naprawde ciekawie …

 67. Vodkas 12 września 2011 o 4:38 pm

  „1o lat temu, 11 września 2011 roku, na dolnym Manhattanie wybuchły więc trzy bomby atomowe, każda o sile 10 krotnie większej niż te spuszczone na Hiroshimę”

  To że w WTC doszło do planowanego wyburzenia jest oczywiste. Tylko błagam was nie wkręcajcie ludziom że tego dnia doszło do detonacji trzech ładunków jądrowych o mocy 150 kt każdy.
  ==============================================
  monitorpolski: Vodkas, nie pij tyle. A niby jak miały być te wieże wysadzone? Nie masz innego rozwiązania – nuklearne eksplozje podziemne (oficjalny sposób podany w planach) lub jeśli wolisz UFO

  • FAKIR 12 września 2011 o 6:33 pm

   Dlaczego nie? jeśli zgodnie z prawem USA tego typu drapacz chmur musiał być wyburzony właśnie za pomocą ładunków nuklearnych. Prawo o wyburzeniach budynków było tworzone gdy jeszcze technologia wyburzeń nuklearnych nie była tak zaawansowana jak obecnie.
   Jaki jest logiczny argument na nie, poza zwykłym ględzeniem?
   Ja nie wiem jakiego typu ładunki były zainstalowane i w jakich miejscach.
   Z pewnością główne musiały być umieszczone głęboko pod budynkami

   • FAKIR 12 września 2011 o 6:47 pm

    Tutaj mamy przykład w jaki sposób zapada się konstrukcja gdy główne ładunki umieszczane są pod nią, a pozostałe w odpowiednich miejscach. Nacina się również zbrojenia w odpowiednich miejscach. Komin zapadł się identycznie jak WTC

  • iHe 12 września 2011 o 6:46 pm

   W sumie jest tu spór o rząd wielkości.W tym sporze każdy może mieć częściowo racje.
   Nie byliśmy przy tym ,gdy ekipy elektryków modyfikowały systemy wyburzeniowe wtc.
   Do końca nie jesteśmy na bieżąco,skazani na przecieki.Może przydałby się jakiś art. o podziemnych próbach nuklearnych w ujęciu historyczno-technicznym.
   Ale zapadł consensus,że tak czy siak mamy do czynienia z hucpą niewiarygodną.

   „Niemożność wygaszenia roztopionych metali w gruzowiskach WTC 1, 2 i 7 do 19.12.2001. Są one typowe dla termonuklearnych eksplozji w zamkniętym otoczeniu.

   – Gorące chmury pyroklastyczne w typowej eksplozji z grzybem zawierającym większość pyłu.

   – W momencie eksplozji poświata, podobna do promieniowania Czerenkowa w reaktorach jądrowych.

   – Próbki z powierzchni gruntu zawierające pierwiastki radioaktywne stront, bar, wanad, ołów, cynk i in.”

   „Na miejscu zawalenia wież, pierwszą noc przywożono ziemię (120 ciężarówek) zamiast szukać szczątków ludzkich. Gruzowisko w porównaniu ze spodziewaną objętością gruzu było niesamowicie małe, rosło dzięki ziemi przywożonej ciężarówkami załadowanymi poniżej linii burty, jakby przechodnie nie mieli widzieć ładunku. Podobnie sekretnie odwożono nałożoną przedtem a już „zużytą” ziemię z miejsca katastrofy.”

   „Rozpad materii
   Jim Hoffman zbilansował energię potrzebną na sproszkowanie wież oraz ogrzanie pyłu, pary wodnej i powietrza. Przekroczyła ponad 10-krotnie energię potencjalną masy wież, podawaną oficjalnie za przyczynę sproszkowania. Czyli oficjalna wersja spisku 11.IX Osamy bin Ladena pada choćby z podstaw fizyki. Hoffman zauważył, że kłęby pyłu posuwały się bez mieszania z zimnym powietrzem, tj. pod wpływem rozszerzania termicznego, zatrzymując się na dość wyraźnej granicy. Ludzie, którzy znaleźli się w kłębach, poczuli niezwykłą ich siłę. Fotoreporter z New York Daily News, David Handschuh: „Dobiegłem do końca kwartału i skręciłem, kiedy porwała mnie naprzód fala gorącego, solidnego czarnego ciepła (ang. „hot, solid, black wave of heat”). Dosłownie uniosła mnie nad ziemię i przeniosła na ok. długość kwartału.”

   Widok na kłęby pyłu po wieży północnej (widoczny kikut jej rdzenia) z drugiego brzegu Hudson: chmury ogarniają wysoki na 160 m kompleks Światowego Ośrodka Finansowego.”
   http://911review.com/attack/wtc/dustclouds.html

   http://grypa666.wordpress.com/2010/01/

   • monitorpolski 12 września 2011 o 8:08 pm

    O tych ciężarówkach zwożących ziemię nie wiedziałem. Mam sporo nagrań z WTC, zastanawiałem się nawet czy ciężarówki coś tam dowożą. Można by te nagrania przeanalizować. Co do energii – to jeden z głównych argumentów na użycie detonatora nuklearnego. Potwierdza to wszystko co napisałem.

    • iHe 12 września 2011 o 10:48 pm

     Myślę ,że ludziom do wyobraźni przemawia ta Hiroszima i Nagasaki 150 razy słabsza od
     postulowanego ładunku przez Khakezova.
     Przydałoby się nagranie podobnej eksplozji na jakiejś pustyni z wiwatującymi nałkofcami w metalowych beretach tańczącymi nad płynnym lejem i jakieś osiedle mieszkaniowe 10 lat później na tym terenie.
     Przypuszczam,że kwestią sporną jest ,że tyle energii jest w stanie pochłonąć podziemna próba nuklearna i w dodatku nadal tam mieszkają i nie umierają masowo ludzie.

     http://dsid.ipj.gov.pl/files/LukaszA/bomba/wybuch.htm
     dość ciekawa strona,podany jest tam wybuch podziemny 100kT od 1 sek do 4.5 min.
     Animacja(wykres2d) robi wrażenie jakby się ją już gdzieś widziało..

     Może ktoś to przeliczy?Teren wtc/głębokość i wlk.krateru ,wielkość kuli ognia..
     Taka rozrywka dla fizyków.Pogromcy mitów nadciągajcie..
     (Rozwiązanie wątpliwości czy 150kT to nie za dużo na tym obszarze)

     Przydałby się jakiś schemat tej instalacji do wyburzania,bo w takim układzie NYcity leży na atomowym śmietniku.Pewnie też przydałby się nr patentu.I tak niebawem go(NY) zaleje woda,skoro nie mieli obiekcji co do tej akcji;)lub już znają jakieś bardziej zaawansowane metody rekultywacji..(pomniczek daje takie nadzieje..może sobie trenują)
     W końcu nie wydaje się,żeby ktokolwiek się obawiał wojny atomowej z wyjątkiem mas.

     „Wybuchy podziemne
     na dużej głębokości

     Są to z reguły eksplozje, w których żadna materia nie zostaje wyrzucona do atmosfery, dlatego uważane są za mniej szkodliwe niż inne rodzaje eksplozji. Kula ognista nie jet widoczna, więc całe promieniowanie jest wchłaniane przez glebę powodując jej parowanie. Nie ma fali uderzeniowej w atmosferze, natomiast powstaje fala wstrząsu w glebie podobna do trzęsienia ziemi, którą zresztą można wykryć przy pomocy urządzeń sejsmicznych nawet na innej półkuli ziemskiej. Teren, pod którym rozprzestrzeniała się fala wstrząsu, osuwa się podobnie jak zapadające się szyby kopalniane tworząc krater, a wokół jest warstwa plastyczna o promieniu ponad 2,5 raza większym od promienia krateru. ([2] s. 269-272, [15])

     http://demotywatory.pl/117127/pogromcy-mitow

     Film Khakezova dopiero zobaczę ,bo ciągle mi coś przeszkadza:(więc przepraszam jeśli chce czegoś co już tam jest lub przeoczyłem na blogu).

     • monitorpolski 12 września 2011 o 11:00 pm

      Po co kombinujesz jak koń podgórę, zamiast poszukać istotnych informacji. Wciąż unikasz argumentu, że 150 kiloton było oficjalnie zatwierdzone jako ładunek do rozbiórki budynku. OFICJALNIE I PRZEZ GUBERNATORA. Poniżej masz frg. art., w którym piszą, że Sears Tower w Chicago też ma bombę pod sobą.

      Twin Towers and Bldg 7 taken down by Nuclear Demolition Charges
      April 18, 2010 The original PLAN for the trade towers was to take them down by nuclear demolition charges and nobody in our government or press reported this! Of course they didn’t want that information reported because people would start putting the pieces together. . . Apparently the Sears Tower in Chicago will also be taken down by a 150 Kt nuclear demolition charge at the end of its life . . .
      Nelson Rockefeller hired „Controlled Demolition Inc” (http://www.nuclear-demolition.com/controlled-demolition-wtc-nuclear-demolition.html) on how the WTC towers could be taken down at the end of their life span because they had to submit the demolition plan before they were allowed to build. They concluded that ONLY a nuclear demolition charge would take down the building cleanly . . . Full story: http://www.project.nsearch.com/forum/topics/the-twin-towers-and-bldg-7?id=4878805%3ATopic%3A9649&page=1
      http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/04/building-wtc-to-detonate-it.html

      • iHe 13 września 2011 o 11:15 am

       Monitor jesteśmy po tej samej stronie.
       Nasi eksperci są na prawdę nieźli , choć celowo nie wykładają kawy na ławę w postaci gotowych schematów,nr patentów i ich skanów,gotowych analiz prawnych i obliczeń{polityka}
       Mamy taką wersje roboczą,uproszczoną,poglądową,z trudno dostępnymi :schematami,patentami{wczoraj szukałem]decyzjami(może się nawet spaliły w wtc),szczątkowymi analizami prawnymi,czy gotowymi obliczeniami do wglądu.
       Fajnie by to było uszczegółowić w przystępnej formie.

       Do pełni szczęści przydałby się taki pełniejszy skrócony akt oskarżenia/materiał dowodowy/ekspertyzy.Mi tego brakuje,chociaż rozumiem charakter i cel tej analizy.
       (btw.większośc z nas i tak nie umiałaby tego sprawdzić,ale ktoś z nas na pewno..)

       Tak czy siak ten ekspert po prostu miażdży.Dla mnie to bardzo dobra i do udowodnienia w sądzie hipoteza(Oczywiście w niezawisłym sądzie ,nie w Orwellistanie jakim stało się USA)
       Politycy raczej na to nie pozwolą chyba,że ludzie ich zmuszą.

       Nie zapominajmy jednak o filmach holywoodzkich,zakłamanych relacjach z miejsca katastrofy na wszystkich kanałach jednocześnie czy tuszowaniu zbrodni od 1 sek. aż do teraz 10 lat później(vide polshit tv),czy zastraszanie potencjalnych świadków i uczestników tych wydarzeń.
       Obecnie eksperci jako biegli mają dużo do powiedzenia w telavivzji.A eksperci jacy są każdy wie..
       Właściwy ekspert i po problemie.
       Nie mówiąc już,że osoby kwestionujące oficjalną wersje „911” w USA mają status niemalże terrorysty.

       Stąd z mojej strony takie wnioskowanie z przeciwieństwa.Obraz tej tragedii jest inny dla każdego.Zależy od wiedzy,pamięci i obrazów jakie każdy zebrał na ten temat w swojej świadomości.(bądź pod).
       Nie zawsze chodzi o fakty.Co widać w obecnych trendach politycznych w mikro i makro skali.

 68. ostatni rozsądny? 12 września 2011 o 5:03 pm

  Off top…
  Widze ze choć cenzura się właściciel bloga brzydzi to znalazł inny sposób na tych co się osmielaja mieć inne zdanie.
  Oturz trzyma się post w moderacji tak długo aż pojawi się nowy wpis na który przeniesie się dyskusja, wtedy to wrzuca się wspomniany post bez ryzyka ze ktoś go przeczyta. Hoho ale to szczwane, sam wymysliles czy Zenek poslozyl dobra rada?

  • monitorpolski 12 września 2011 o 6:47 pm

   Post jest tak długo w moderacji, aż właściciel znajdzie czas by wejść na internet i zrobić porządek z kolejką moderacyjną. Dzisiaj byłem na akcji Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu – o tym już niedługo.

 69. finito 12 września 2011 o 6:02 pm

  jest filmik na youtube :niewygodne fakty 11 wrzesień, moim zdaniem zawarte tam informacje są bardzo wiarygodne, no ale prawdy pewnie sie nie dowiemy.
  Magiczne niebo: http://www.youtube.com/watch?v=YWnQA3Hgi-A

  • FAKIR 12 września 2011 o 6:23 pm

   Dlaczego się prawdy nie dowiemy?
   Oczywiście, że się dowiemy

   „Nie ma nic takiego co nie byłoby odkryte”

   • finito 12 września 2011 o 8:41 pm

    nawet jak wyjdzie to wątpię by ludzie coś z ta prawda zrobili, kilka manifestacji i skonczylo by sie.

   • vortex 13 września 2011 o 11:37 pm

    A JFK , Lennon , Moon Landing , Smolensk ,Lepper i wiele wiele innych.
    Tak wlasciwie to co o tym wiemy ? N I C .

 70. 92711 12 września 2011 o 6:02 pm

  UWAGA najświeższa informacja od jednego z wysoko postawionych Masonów 27 września 2011 jest planowany atak hakerski na Stany Zjednoczone -Totalny chaos-

  • BirdDwa 12 września 2011 o 7:28 pm

   Jest planowany, na prawde?. Czy ten plan tego masona powstał w głowie zeschizowanego spiskowca?

   Monitor. Kwestia do zapamiętania.

   Ja oczywiście będąc sceptykiem powiem że nie będzie żadnego ataku i nawet żaden taki plan nie jest szykowany na 27 września..

   A skąd to wiesz?, z jakiegoś portalu typu prawda?

   • ALFA 12 września 2011 o 10:54 pm

    27 września OBAMA będzie w Denver. ot i tyle.

  • monitorpolski 12 września 2011 o 7:58 pm

   Taka informacja nie jest nic warta. Jeśli 92711 napisałby np. „dostałem informację z wiarygodnych źródeł rządowych w USA” czy też „Illuminati planują” to jeszcze można by to sprawdzać. A tak nic – pusty komentarz. Choć na pewno będą ostro działać by Ron Paul nie wygrał.

  • navajo88 12 września 2011 o 8:41 pm

   srutu tutu ,gdybym to ja był tym hakerem to za diabła rogatego bym o tym nie gadał na prawo i lewo !!!! zwykla ściema i tyle hahahahahahahahaha ,rozumiesz kolego !!!! .
   J.M.H

  • rob 14 września 2011 o 1:42 am

   tego dnia Obama będzie w Denver, dzień wcześniej wg. jakichś wpisów kometa zasłoni słońce na 3 dni a 28-ego jest koniec kalendarza majów wg. mauricia Catterella,,hehe coś jeszcze?

 71. OlO 12 września 2011 o 6:20 pm


  kiedy skończy się ten burdel?

  • monitorpolski 12 września 2011 o 7:53 pm

   Tu JKM pokazał klasę. Jeśli nie chcesz głosować na PiS to głosuj na ludzi JKM

   • OlO 12 września 2011 o 8:36 pm

    Szanowny Panie Marku ja nie głosuję na nikogo bo i tak wygra partia która jest najsilniejsza w danym regionie. Na wschodzie to głownie rządzą komuniści i wszystkie ubeki z nimi związanymi.
    Tutaj jak nie zagłosujesz na nich po prostu tracisz pracę. I jak ma być dobrze jak konfidenci są wszędzie. Z prywatnej imprezy politycznej, mówi podpity towarzysz: młody nie wpierdalaj się w politykę bo zginiesz, politycy to czarne wrony które obsiadły drzewo i wygrają tylko najsilniejsi.
    W sumie władza zje każdego bo to taki narkotyk którego ciągle mało i nie liczą się żadne zasady.
    Od siebie
    Moim zdaniem, powinno to wszystko walnąć bo ile można żyć w Państwie który jest rozpierdalany od środka, cały czas trwa wojna w kryminalnych mass mediach, w Internecie i w naszych głowach. Powinna zejść siła i bez żadnego ale wytoczyć sprawiedliwość tym nazistom i ich marionetkom. Ludzie już nie wytrzymują i zaczynają się wieszać a przez kogo?

    • monitorpolski 12 września 2011 o 9:55 pm

     Masz rację, pierdzielnie to gdy ludzie naprawdę nie będą mieli co do gara włożyć, a na to się zanosi. Polak myśli o końcu własnego nosa, dobry jest w kryzysie, wtedy się jednoczy. Niestety, zazwyczaj wtedy jest już za późno. Co można obecnie robić w tym układzie mafijnym to zakładać stowarzyszenia. Nic nie zrobią grupie 15-20 osób, boją się szczególnie pikiet. Na to oczywiście trzeba odwagi cywilnej, ale tylko tak można się przeciwstawić mafii. Kilkanaście takich grup w mieście 20 tys mieszkańców i można odwrócić bieg rzeczy. Można współpracować z grupami z innych miast, wymieniać się pikietami.
     Dzisiaj kolejny już raz byłem świadkiem, że to działa.

   • O Rzesz 13 września 2011 o 12:59 pm

    … I popieraj wprowadzenie GMO.
    Wahałem się jeszcze niedawno ale po obejrzeniu z nim wywiadu, JKM przepadł u mnie z kretesem. To że potrafi wywalić prawdą w twarz nie oznacza że jest zdolny poprowadzić masy.
    Jest jedynie mieszaczem na scenie politycznej.
    Jak widać jednak nieskutecznie bo nawet nie był w stanie się zarejestrować. Nie wszystko można zrzucić na ludzką głupotę i naiwność czy manipulacje PKW.
    Uważam, Monitor, że JKM nie jest obecnie żadną alternatywą i widzę go jedynie w roli znanego demaskatora.
    Tam może się wykazać i przydać społeczeństwu.
    Jako potencjalny agent którejś ze stron, co mu się często zarzuca, musi wielokrotnie obnażać prawdę by być wiarygodnym. Jeśli robi to z własnej woli to „szacun wielki”. Niech nadal to robi ale nic ponad to.

    • monitorpolski 13 września 2011 o 1:22 pm

     Też mnie wkurzył z tym bezmyślnym podejściem do GMO. Ponoć się od tego teraz odkręca, ale czekamy na oficjalne potępienie GMO. Jeśli tego nie zrobi, to będzie oznaczało, że jest w rękach ludobójców jak PO. PSL ponoć już oficjalnie zmieniło ton, nie mam jednak potwierdzenie w postaci oświadczenia prasowego.

 72. pola 12 września 2011 o 6:51 pm

  Komentarze

  @ZeZeM, ŁŁ
  „Dziś Komitet Wyborczy Romana Sklepowicza w odpowiedzi na swoją skargę (SKARGĘ!) dostał prywatny list od przewodniczącego wydział SN, że „tak nie można” – mówiąc oględnie.”

  Nie mogę, chyba skisnę ze śmiechu! Serio????? Buahahahahahaha……. standardy prawna. Liściki przewodniczący eSeNu może sobie pisywać do swojej sekretareczki, przy całym szacunku, a nie do wnioskodawcy, do cholery!

  Chyba faktycznie „sprawa śmierdzi trupio na całą Europę”.

  Co pozostaje? Odczekanie, co powie Trybunał Konstytucyjny, a potem… zostają jeszcze sądy unijne.

  Bo na przyzwoitość SN-u chyba nie ma co liczyć. Potwierdza to tylko moją tezę o tym, że wspólnie z PKW chcieli zapewnić sobie pretekst do unieważnienia wyborów na wypadek wygranej PIS.
  nadużycie link skomentuj
  t-rex 12.09.2011 15:21:56

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/26525,uniewaznijmy-wybory-sad-najwyzszy-rozgromil-pkw#comment_216928

  • FAKIR 12 września 2011 o 8:31 pm

   Oczywiście, że o to chodzi
   a dokładniej o to :
   http://waluty.wp.pl/kat,7069,title,Jaroslaw-Kaczynski-Polska-nie-powinna-przyjmowac-euro-przez-co-najmniej-20-lat,wid,13087754,wiadomosc.html?ticaid=1cf0e

   Jeszcze raz przypomnę, że w sławnym „Pakcie” PIS Samoobrona LPR był zapis o zmianie ustawy o NBP. Chcieli również zmienić pod tym kątem Konstytucję RP.
   Moim zdaniem to był główny powód nagonki na PIS i Leppera,

   • FAKIR 12 września 2011 o 8:36 pm

    Więc PIS jest Z N I E N A W I D Z O N Y przez lichwę sponsorującą cały ten marny szoł NWO i warto zakodować sobie w tych niektórych pustych mózgownicach, że jest aktualnie jedyną liczącą się siłą, z odważnym Jarosławem Kaczyńskim na czele, która jest gotowa zapłacić największą ofiarę za Polskę.
    Należy wziąć pod uwagę skomplikowany układ międzynarodowy.
    Antymaterialny pisał, że Kaczyński nie może powiedzieć wszystkiego co chce zrobić wprost.
    Nie chce popełniać tych samych błędów.
    Należy działać sukcesywnie jak Orban i jego Fidesz.

    • FAKIR 12 września 2011 o 8:44 pm

     Atak na Kaczyńskich i PIS jest bez precedensu w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Mamy do czynienia z międzynarodową sitwą, która zaprzęgła rzesze specjalistów od PR, którzy dwoją się i troją jak ośmieszyć Kaczyńskiego i PIS, oraz rozbić KK w Polsce.
     Jeden z bliźniaków poległ już w tej wojnie.
     Trzeba wspierać tego ostatniego naszego polskiego „małego rycerza” , który ma wielkie serce.
     Zapewniam Was, że 99% z nas siadło by psychicznie wskutek tej paskudnej nagonki medialnej i bezpośredniej.
     Trzeba mieć charakter do walki.

 73. Grafik 12 września 2011 o 7:22 pm

  dziś dostałem skierowanie do szkółki Policyjnej

  • monitorpolski 12 września 2011 o 7:44 pm

   Możesz podać szczegóły? Nie pisz w jakim mieście – w jakiej formie to dostałeś, ile masz mniej więcej lat i na jaki termin.

   • Grafik 13 września 2011 o 8:19 am

    mam 24 lata, nie wiem w jakim mieście, a wiem że się dostałem ponieważ przeszedłem badania lekarskie. Zastanawiam sie tylko przed czym oni się tak śpieszą przed EURO? bo selekcja była śmiesznie banalna brali jak leciało. A szkoła zaczyna sie około 8 listopada 😀

    • Annah. 13 września 2011 o 1:50 pm

     „brali jak leciało’
     To niepokojące… Czytałam gdzieś o możliwości wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, chyba w wywiadzie z Alefem Sternem, czyżby jego wizja miała się sprawdzić?

     • Grafik 14 września 2011 o 11:25 am

      Też mam takie wrażenie że oni się przed czymś szykują.
      Ale być może jest rzeczywiście tak że po prostu przygotowują obstawę pod EURO 2012

 74. pola 12 września 2011 o 7:34 pm

  Czy dziś jest koniec świata?
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/chrzescijanski-gest-walesy-podszedl-i-kleknal-przy,1,4846740,wiadomosc.html

  • monitorpolski 12 września 2011 o 7:43 pm

   Przyszedł przeprosić. Już wie, że będzie w piekle.

   • FAKIR 12 września 2011 o 8:25 pm

    Jeszcze nie wiadomo.
    Każdy ma szansę do ostatniej chwili.
    Nie można nikogo w ten sposób potępiać, a raczej należy wierzyć w nawrócenie.

    Przypomina mi się skruszony łotr:
    „Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju” Łk 23, 43

    • iXgrek 13 września 2011 o 10:38 am

     Walesa „skruszonym”…? prosze Cie, on to robi tylko i wylacznie pod publike. oraz dlatego ze boi sie o wlasne 4 litery tam, po drugiej stronie

 75. OlO 12 września 2011 o 8:42 pm

  Dla wszystkich Polskich Córek i Synów rozsianych po Świecie i w kraju 🙂
  Funky Polak feat Sztyq – Pamiętaj

 76. peryskop 12 września 2011 o 9:29 pm

  Dobra wiadomość z frontu walki z terroryzmem: Joanna Najfeld uniewinniona!

  Gratulacje dla Pani Joanny!
  Ale co to się dzieje, że zdarza się, iż sądy orzekają tak jak powinny?
  W ramach akcji przedwyborczej? Czy to zaczyna się już sypać scenariusz?

  http://marucha.wordpress.com/2011/09/12/joanna-najfeld-uniewinniona/

  Pisaliśmy swego czasu w gajówce na temat procesu, jaki wytoczyła Joannie Najfeld znana proaborcjonistka i „działaczka” feministyczna, Wanda Nowicka:
  http://marucha.wordpress.com/2010/02/27/nowicka-kontra-najfeld/

  Na skutek najprawdopodobniej omyłki sądowej Joanna Najfeld została uwolniona od zarzutów „zniesławienia” Wandy Nowickiej. Zniesławienie polegało na tym, iż Joanna Najfeld powiązała działalność proaborcjonistek z koncernami zarabiającymi pieniądze na aborcji i antykoncepcji. Nie ulega wątpliwości, iż sąd wyższej instancji zmieni wyrok zgodnie z oczekiwaniami społecznymi pederastów, feministek i innych psychopatów.

  Wanda Nowicka, bierze forsę od koncernów „dla dobra kobiet”

  „Sąd zamknął rozprawę i wydał wyrok, w którym uniewinnił mnie od postawionego przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką zarzutu zniesławienia.”

  Dziś odbyło się 16 – ostatnie – posiedzenie sądu w sprawie karnej wytoczonej przeciwko Joannie Najfeld przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką.

  Od wniesienia aktu oskarżenia minęło ponad 2 i pół roku. Podczas większości posiedzeń oskarżycielka była nieobecna, oskarżona zjawiała się na wszystkich.

  Na stronie poświęconej tej sprawie Joanna Najfeld pisze dziś:

  12.09.2011: UNIEWINNIENIE: MÓWIŁAM PRAWDĘ

  W dniu 12.09.2011 Sąd zamknął rozprawę i wydał wyrok, w którym uniewinnił mnie od postawionego przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką zarzutu zniesławienia.

  Joanna Najfeld
  Niestety nie mogę przedstawić uzasadnienia, które Sąd sformułował, ponieważ jest tajne, jak cały proces do tej pory, na życzenie oskarżycielki. Dysponentem jawności jest Wanda Nowicka, od jej uczciwości i transparencji zależy, czy Państwu te informacje ujawni, czy nie.

  Nie ulega jednak wątpliwości, że sam wyrok potwierdza, iż moja wypowiedź, że Wanda Nowicka jest na liście płac przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego była prawdziwa, a zarzucanie mi nieprawdy było tylko taktycznym wybiegiem polityków popierających przemysł aborcyjny, mającym na celu wyeliminowanie mnie z debaty publicznej i zastraszenie innych niezależnych publicystów.

  Proces trwał 2.5 roku, odbyło się 16 posiedzeń, na zdecydowanej większości z nich Wanda Nowicka była nieobecna…

 77. galluss 12 września 2011 o 9:36 pm

  proszę zatrzymać ten film na dokładnie 10-11 sekundzie i zobaczycie jak ILLUMINACI nas programują przez gry,

  w logu „EA Games” jest PIRAMIDA Żydo-illuminacka

  • BirdDwa 13 września 2011 o 5:57 pm

   to już od dawna wiadomo. Już jakiś czas temu to zauważyłem. Niestety nie tylko w tej grze

   http://tibia.pl/item/Imortus
   Opis własny: It know all secrets of the numbers. It was rewarded by fansite Exhiti.

   • monitorpolski 13 września 2011 o 6:00 pm

    Co to za satanistyczna strona?

    • BirdDwa 13 września 2011 o 6:24 pm

     To nie satanistyczna strona a Polski site gry Tibia.

 78. Annah. 12 września 2011 o 9:45 pm

  Z radością przynoszę dobre wieści.
  W dniu 12.09.2011 Sąd zamknął rozprawę i wydał wyrok, w którym uniewinnił
  mnie od postawionego przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką zarzutu
  zniesławienia (…)
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/12/radosc-radosc/

  • monitorpolski 12 września 2011 o 9:47 pm

   Dzisiaj sąd odłożył licytację majątku Włodzimierza Knurowskiego, z powodu … braku chętnych. Ciekawe, że złożyło się to z pikietą Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska Białej pod tymże sądem w Bochni… Ale faktem jest, że jest sporo dobrych wieści z poletka bezprawia – czyżby obawiano się zmiany władzy?

   • Annah. 12 września 2011 o 10:39 pm

    Nawet kollega Gallus jakiś odmieniony i Wałęsa znowu klęka – coś wisi w powietrzu 🙂 niechybnie nadciąga Prawo i Sprawiedliwość – oby!

    • galluss 12 września 2011 o 10:52 pm

     co rozumiesz przez komentarz „nawet kolega gallus jakiś odmieniony”. Przecież ja jasno już kiedyś powiedziałem i nadal twierdzę jasno i wyraźnie i moich opini o KRK i watykanie nie zmieniłem i o PiS również mam inne zdanie niż ty:)

 79. kaci 12 września 2011 o 9:48 pm

  Kryzys wybuchnie w październiku
  ….Dlaczego tytułowy październik? Władze w Polsce robią wszystko, aby ukryć przejawy kryzysu. Uciekają się do manipulacji rynkami finansowymi oraz informacjami statystycznymi. W szczególności 9 września 2011 r. Bank Gospodarstwa Krajowego w ciągu 5 min. sprzedał prawdopodobnie na zlecenie rządu kilkaset milionów euro. Celem było umocnienie złotego. Pomogło. Na jeden dzień….
  http://urbas.blog.onet.pl/Kryzys-wybuchnie-w-pazdziernik,2,ID435654804,n

 80. FAKIR 12 września 2011 o 10:24 pm

  Orban w natarciu
  http://banki.wp.pl/kat,6598,title,Wegry-za-splata-dewizowych-kredytow-hipotecznych-po-stalym-kursie,wid,13778725,wiadomosc.html?ticaid=1d036