Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

Brak czasu spowodował, że nie byłem w stanie umieścić nic nowego. Postaram się to nadrobić. Informacje na tej stronie będą uzupełniane w ciągu dnia.

Fukushima – pierwsze objawy „pandemii radiacyjnej”
Na podst.: Fukushima diary
W okresie 18-30 czerwca w regionie Kanto zbadano 550 przypadków komplikacji zdrowotnych, z których wiele wystąpiło bez wyraźnego powodu. Zdiagnozowano następujące przypadki:

 • 172 bólu gardła
 • 106 krwawień z nosa 
 • 97 rozwolnienia
 • 83 wyczerpania
 • 61 kaszlu
 • 50 bólu w nosie, przeziębienia
 • 42 bólu głowy
 • 39 spuchniętych oczu
 • 34 gorączki
 • 20 stomatitis (zapalenie błony w ustach)
 • reakcje alergiczne, wysypka, 2 kobiety miały poronienia

Objawy są podobne do tych, które wystąpiły po Czarnobylu. Na Białorusi większość osób ma obniżoną odporność na choroby, co szczególnie widać u dzieci, np. lekcje w szkołach zostały skrócone z 45 do 25 minut. Naukowcy nowojorscy opublikowali raport, w którym udowodniono, że krwawienia z nosa i zmęczenie mogą być spowodowane radioaktywnością.
Podobne przypadki odnotowuje się w innych regionach Japonii – jak na razie są to pierwsze poważne symptomy skażenia promieniotwórczego. Można się jednak obawiać, że będzie się to systematycznie pogarszać.

Zamiast „obiecanego” wielkiego trzęsienia ziemi, „tylko” 7,2 Fiji
Wczoraj 92711 napisał: Widzę że nikt nie wierzy że 27 września będzie pod fałszywą flagą atak hakerski na stany co spowoduje potężny chaos może przekona was to że jutro będzie przeogromne trzęsienie co jest jednym z punktów wielkiego planu końca.
Na szczęście pierwsza część przepowiedni anonimowego proroka nie spełniła się. 7,2 nie można nazwać „przeogromnym”, choć gdyby nastąpiło w pobliżu dużego miasta, to byłaby tragedia (http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0005vcv.php). Niektóre źródła podają, że trzęsienia mogło mieć nawet 7,7 (http://seis.ig.cas.cz/quakemap/quakes/2011258_evid71333/evid71333.html). Ziemia w ciągu ostatnich 14 godzin była  bardzo aktywna tektonicznie (Planet convulses in spasm of major earthquakes) – Wszystkie trzęsienia były płytkie. 6,0 – Aleutian Islands na Alasce, 6,0 obok Nowej Zelandii, 6,2 niedaleko Tokio, 6,0 na Kubie. Można się obawiać pogorszenia tej sytuacji. Co do 27 września – nie jest to takie wcale nierealne, ale o tym poniżej.

27 września Elenin ma się znaleźć na linii Ziemia – Słońce
http://alamongordo.com/apocalypse-armageddon/alignment-elenin-september-16-2011/
Być może zobaczymy dokładnie czym jest tak „kometa”. Może się okazać, że była to tylko bajka, której celem było zajęcie nas, co w sumie by mi bardzo odpowiadało. Jeśli bowiem jest to Nibiru lub wielka kometa „elektromagnetyczna”, którymi tak się nas straszyło, to ten dzień może należeć do bardzo nieprzyjemnych. Wg. informacji w powyższym artykule, 11 marca, gdy doszło do trzęsienia 9.0 w Japonii, również było zrównanie komety Elenin z linią Słońce – Ziemia, przy czym kometa była znacznie dalej od Ziemi. Pierwszych wielkich trzęsień można więc oczekiwać 25 września, a potrwają przez trzy dni. Autorzy straszą, że mają to być „Trzy dni Ciemności” z Biblii. Na skutek silnego zmiennego pola magnetycznego zginąć mają miliony ptaków i ryb. Jeszcze gorzej ma być rzekomo 11 listopada, gdy Elenin, Ziemia, Mars, Merkury i Wenus znajdą się na jednej linii. Do tego Ziemia może przejść przez ogon komety, który ma się składać z milionów odłamków skalnych.
Elenin nie jest jedynym zagrożeniem – 9 listopada, inna asteroida – 2005 YU55  ma się znaleźć w bardzo bliskiej odległości od Ziemi – 0,00257 jednostki astronomicznej. Przejdzie ona tak blisko Księżyca, że może nastąpić nawet zderzenie. 11 listopada
Zauważmy, że tłumaczenie zwiększonej ziemskiej tektoniki za pomocą wielkich ciał niebieskich w Układzie Słonecznym, może być wygodne dla zbrodniarzy używających broni tektonicznych – jeśli takowe w ogóle istnieją. Jak dotąd, nikt nie podał zadowalającej teorii tłumaczącej to co się dzieje z Ziemią.
26 września jest już za niedługo – zobaczymy czy jest sens w ogóle zajmować się tym tematem.

Dr Zbigniew Kękuś zrezygnował z głodówki pod Pałacem Prezydenckim
Poinformował mnie o tym telefonicznie. Przyczyną są zimne noce – spanie na chodniku w pobliżu Pałacu, nawet w ciepłym śpiworze jest praktycznie niemożliwe. Taka głodówka nie potrwała by długo, zatem poszkodowany przez wymiar sprawiedliwości ekonomista, zdecydował o tym, że zmieni formę protestu. Niestety, nie może pogodzić się z sytuacją w jakiej się znalazł, bowiem system nie dość, że niesłusznie go skazał i naraził na wieloletnie potyczki sądowe, to pozbawił go też intratnej pracy. Obecnie p. Kękuś jest pozbawiony jakichkolwiek dochodów. Zob. >reportaże

Licytacja majątku Włodzierza Knurowskiego przełożona

Jerzy Jachnik i Włodzimierz Knurowski podczas pikiety w Bochni

Licytacja, która miała się odbyć 12 września w Bochni została odłożona z powodu braku chętnych. Na ten temat będzie obszerny reportaż, dzisiaj tylko zaznaczę, że sprawa Włodzimierza Knurowskiego jest niezwykle bulwersująca. Komornik zrabował mu zwierzęta, na co są dowody w postaci zdjęć, a to pozbawiło rolnika możliwości spłaty długów. Od tego czasu dług w wysokości 40,000 zł narósł do 200,000. Jest to przykład w jaki sposób działa zabójcza lichwa. Sytuacja Knurowskiego jest podobna do sytuacji większości państw, które się zadłużyły i nie mogą spłacić nawet odsetek – dług rośnie w nieskończoność. Co jest jednak najważniejsze, Knurowski nie powinien w ogóle odpowiadać sądownie za zadłużenie – wynikło ono bowiem z niewypełnienia umowy przez koncern Carlsberg (Okocim), który poprzez zaniedbanie doprowadził do powodzi na terenie gospodarstwa Knurowskiego. Jak to w korporacyjnym faszyzmie, którym z dnia na dzień staje się Polska, sąd nie uznał winy koncernu, mimo wyraźnych sformułowań w umowie.
Przeciętny człowiek jest bez szans wobec dużych firm, nawet jak wszystkie racje są po jego stronie – winne są tu media, które nie przekażą żadnej informacji, które mogłyby ugodzić w sponsora.
Jerzy Jachnik ujawnił, że w banku który udzielił pożyczki Knurowskiemu, pracował oszust, który spowodował wielomilionowe straty. Oszust ten chodzi na wolności, co więcej, został uznany za jednego z lepszych pracowników. Oczywiście, śmierdzi tu wielką korupcją. Tenże sam bank jednocześnie niszczy biednego rolnika i jego rodzinę. Wniosek? Jak kraść to miliony.

Reklamy

162 responses to “Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

 1. Tomi 16 września 2011 o 1:16 am

  http://www.sfora.pl/Miliony-martwych-ryb-w-porcie-a29940 w przeddzień trzęsienia w Japonii 9 marca 2011 r. wiele poszlak się zgadza

  • ... 16 września 2011 o 8:02 pm

   PAN JEZUS podał ze zanim powróci na ziemie i zanim objawi sie swiatu na okolo 3.5 roku antychryst – wystapia wielkie trzesienia ziemi – ma to byc znakiem wiec napewno nie beda to lekkie wstrzacy – te trzesienia beda dziełem ludzkim – ci ktorzy niszcza ziemie sami zostana zniszczeni – OBJAWIENIE JANA 11:18

   , ” i będą wielkie trzęsienia ziemi ” ŁUKASZA 21:11

   http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM

   http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

   • finito 16 września 2011 o 11:14 pm

    Anomalia pogodowe dała w tym roku znać o sobie i to w takiej skali ża same rekory pobijała, aż strach myśleć co będzie za pół roku za rok za miesiąc nawet!

    • peryskop 17 września 2011 o 2:43 am

     Jaka masakra?
     Akurat tu na filmiku to jest zwyczajny grad, jaki się zdarzał i zdarza.

     Nie róbcie chłopcy sensacji tam, gdzie jej nie ma.

     • Grafik 17 września 2011 o 9:31 am

      PO pieram

      • finito 17 września 2011 o 2:48 pm

       wielkości jajek to chyba nie normalne…

       • peryskop 17 września 2011 o 9:29 pm

        Jakich jajek finito?
        Kukułczych?

        Przypatrz się dobrze i nie siej paniki.
        Czy nie znasz powiedzonka: nie strasz, nie strasz, bo się… ?

        • finito 17 września 2011 o 11:14 pm

         nie sieje paniki!pokazuje anomalie której ja na przykład nie pamietam i pierwszy raz widziałem na oczy, a co według ciebie to sianie paniki, co takiego musi sie stac byc „siac panike?”? tu masz filmik po tym gradobiciu.

 2. RHTM 16 września 2011 o 1:39 am

  Zderzenie tej asteroidy z księżycem było by straszne dla naszej planety?

  • monitorpolski 16 września 2011 o 8:30 am

   Asteroidy komety to świetny sposób na odciąganie uwagi od przyczyn kryzysu. Miejmy nadzieję, że jest tak i tym razem.

   • peryskop 16 września 2011 o 2:12 pm

    PILNE !
    Kto nie słuchał jeszcze niedzielnego kazania ks. Natanka z 11.09.2011, już zdjętego ze strony http://gloria.tv i także z bufora „en cache”, ale może jeszcze skorzystać tu:

    http://www.swiadectwanawroconych.pl/kazania/78-kazanie-ks-piotra-natank/1276-kazanie-ogoszenia-ks-piotra-natanka-11092011.html

    • monitorpolski 16 września 2011 o 5:27 pm

     Niestety, jestem dzisiaj w terenie, nie mogę nic skrobnąć na ten temat – sądzę, że należałoby to nagłośnić. Streście krótko o co chodzi – nie każdy ogląda wideo, sporo osób korzysta z kafejek gdzie nie ma dźwięku oraz z telefonów.

     • Konarski 16 września 2011 o 5:37 pm

      Mówił okilku biskupach TW „adiutant” czy TW „Capino” i brudach w KK i współpracy biskupów i kapłanów z masonerią celem zniszczenia KK od wewnątrz.
      TW „Filozof” przebywa obecnie w nieciekawym miejscu, scenerii i towarzystwie niejakiego Mahometa przywiązany najgrubszym łańcuchem.

      • peryskop 16 września 2011 o 10:24 pm

       Cappino = abp. Kowalczyk = b. Nuncjusz = obecny Prymas = BINGO!

       A Mahometa nie wymieniałbym wobec ustawiania Chrześcijan do wyrżnięcia się z Muzułmanami.

       Dziwię się, że ks. Natanek poruszył ten wątek w lipcu.
       Szkoda, ale to chyba było efektem dużego stresu.

       I apeluję, żebyśmy się na tego typu ataki nie dali podprowadzać.

       • iHe 18 września 2011 o 12:58 pm

        Super banalne pytanie:kto korzysta na wojnie i nienawiści pomiędzy chrześcijanami i mahometanami?
        Znowu szczucie.Pod pozorem walki z masonerią i agenturą i tak realizuje doktrynę jewrejską.
        http://en.wikipedia.org/wiki/Cui_bono
        Po polsku nawet nie ma ,żeby w pollin łatwiej się manipulowało.
        Śliski temat,ja bym w to w ogóle nie wchodził na miejscu Monitora.Chyba ,że potrzebujemy alibi w mainstreamie jako nieszkodliwi.
        Jest Królowa Pokoju ,jak ktoś ma taką potrzebę można tam dać linka.

 3. galluss 16 września 2011 o 2:18 am

  TVG-9 Dr J. Jaśkowski Wyjaśnia Tajemnice tzw. UFO, czyli eksperymentu Nazistowskiego

  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=ULdykU6PFNw&feature=BFa&list=PL1543AC54611ABEB0

  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=Q5tp9JT6QH8&feature=BFa&list=PL1543AC54611ABEB0&lf=BFa

  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=zSxijZGIHtY&feature=BFa&list=PL1543AC54611ABEB0&lf=BFa

  part 5 http://www.youtube.com/watch?v=zSxijZGIHtY&feature=BFa&list=PL1543AC54611ABEB0&lf=BFa

 4. peryskop 16 września 2011 o 2:24 am

  Przychylam się do hipotezy, że przytłaczająca większość nagłaśnianych w rozmaity sposób kosmicznych zagrożeń w układzie słonecznym albo jest celowo wymyślana albo wyolbrzymiana aby:

  1) nastraszyć zagubioną ludzkość pozbawioną rzetelnej informacji wobec zmonopolizowania mediów,

  2) odwrócić uwagę od banksterskiej „czarnej dziury”, wojen, smug i innych akcji depopulacyjnych,

  3) upozorować „naturalne” przyczyny kataklizmów klimatycznych robionych środkami technicznymi,

  4) aby naiwnych utrzymać w błędzie i te „kosmiczne zagrożenia” uwiarygodnić – wykorzystuje się ukrywaną więdzę i nowe technologie do fabrykowania „dowodów”: fałszywych publikacji i obrazków.

  • sebecx 16 września 2011 o 8:16 am

   … czy nie tak samo było w Egipcie z zaćmieniami… ..a te Grale 1i2 co to do badania księżyca miały służyć to już zawleczone… http://losyziemi.pl/bardzo-silne-i-glebokie-trzesienie-ziemi-w-poblizu-fidzi-magnituda-7-3-glebokosc-626-km/

   • sebecx 16 września 2011 o 8:28 am

    ..czy może mieć to związek z tym samym trzęsieniem?..
    http://kontakt24.tvn.pl/temat,silny-wstrzas-w-kopalni-rudna-czterech-gornikow-poszkodowanych,141425.html

    • Sobek 16 września 2011 o 11:19 am

     Wczoraj było trzęsienie ziemi w tym regionie o sile: 3.9

     prędzej to ma z tym wspólnego

   • monitorpolski 16 września 2011 o 8:31 am

    Zauważ jak niszczona jest nauka – chodzi o to, by pokolenia które się uchowają nie wiedziały nic o odkryciach naukowych których autorami byli ich ojcowie i dziadkowie.

 5. galluss 16 września 2011 o 2:30 am

  Goj musi służyć aby przyjąć nowa religię NEW AGE! http://www.youtube.com/watch?v=_13-kIOx828&feature=channel_video_title

 6. tahion 16 września 2011 o 2:40 am

  bzdury 😉

  • peryskop 16 września 2011 o 3:42 am

   @tahion – czy cierpisz na ufopatię czy na eleninizm?

   Może na nubirufobię?

   A może jesteś głęboko wierzący w lądowanie „astronautów” marki Apollo na Księżycu?
   Tak, byli tam i stąpali po śladach pozostawionych przez pana Twardowskiego. I koguta!

   To wszystko ci przejdzie jak posprawdzasz w źródłach i odcedzisz fakty od faktów medialnych.

  • zenobiusz 16 września 2011 o 8:31 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/16/obama-ordered-to-denver-bunker-by-us-military/
   Coś jednak ,może się szykować,abstrahując od przyczyny.

   • vortex 16 września 2011 o 12:41 pm

    Juz było .

   • mi461 16 września 2011 o 4:09 pm

    Ja tez dalam wczesniej ten artukul, ale coz Marek uznal ze strona ta to dezifo.
    A o tym sie pisze wszedzie i jakos dziwnie zbiegaja sie daty.
    Uwazam ze bedziemy swiadkami czegos nieoczekiwanegp, OBYM SIE MYLILA>

  • O Rzesz 16 września 2011 o 11:25 am

   Co jest bzdurą?. Przyjąłeś nick za hipotetycznymi cząstkami temporalnymi a podajesz w wątpliwość rzeczywiste osiągnięcia p. Schaubergera?. Nie masz o niczym pojęcia ale epatujesz pozorem „ciętej riposty” niedouczonego matoła.

 7. rob 16 września 2011 o 4:32 am

  dzieńdobry

  • vortex 16 września 2011 o 1:08 pm

   Dzieki Rob . Milo bylo obejrzec. Natalie Portman dziadkowie byli zydemi. Robert Redford widocznie nie zna prawdy…..mowi ze dzieki Walesie poprawil sie nasz byt.Co za ballonies
   Morgan Freeman,Terence Stamp,Robert Duvall i Bill Nighy to wolnomularze.
   Val Kilmer i Jim Carry zdaja sie wiedziec co szykuje NWO.
   A na koncu Basia.Cudowne ,he,he

  • jaro 16 września 2011 o 3:04 pm

   Za ten piękny filmik możemy mieć przechlapane.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polsce-grozi-seria-procesow-z-gwiazdami-Hollywood,wid,13793274,wiadomosc_prasa.html

   • peryskop 16 września 2011 o 10:48 pm

    Dzięki @rob

    @jaro – czujesz bluesa?

    Obudzili się ci, co robią Polsce i Polakom jak najgorszą opinię na Zachodzie, gównie w USA.
    A takim jednym filmikiem sporo ich starań legło w gruzach.

 8. mi461 16 września 2011 o 5:12 am

  Niewiem co myslec o tym artykule dot. Elenin, jezeli ktos dobrze zna angielski warto przesledzic.
  Fakt ten uwiecziono na nowych banknotach FRANKA to zart? czy przestroga ?
  http://endgametime.wordpress.com/comet-elenin-let-their-be-light/

  • sebecx 16 września 2011 o 8:22 am

   …a tutaj, jeżeli ktoś zna polski…. http://czasprzebudzenia.wordpress.com/czy-kometa-elenin-zmieni-oblicze-naszego-swiata/
   ..pisałem, iż to że się podobno rozpadła to nie znaczy, że nic nie leci… a może jakieś promieniowanie…??..

   • mi461 16 września 2011 o 3:40 pm

    swietnie SEBEC ten sam art. po polsku.
    Pozdrawiam 🙂

  • zenobiusz 16 września 2011 o 8:29 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/15/koniec-medialnego-straszaka-comet-elenin-is-now-fading-away/
   I tak to prawdopodobnie jest.

   • peryskop 16 września 2011 o 12:09 pm

    Typowe zachowanie chucpiarzy – gdy oszustwo wychodzi na jaw rozbijają elenina/nibiru w „pył” i jeszcze przez jakiś czas będą nas tym „pyłem” straszyć , a potem „radiacją”.

    Gdy tymczasem podobne zjawiska w kosmose zawsze miały miejsce i nie były one nazbyt groźne dla życia na Ziemi dzięki naturalnym osłonom grawitacyjnym oraz magneto- , jono- i atmo-sferycznym. Meteoryty mniejsze i większe zawsze na Ziemie spadały, spadają i będą spadać.

    Ale patrząc na bezczelnie fałszowanie osiągnięć nauki, przemilczenia, fabrykowanie danych i lansowane „końce” świata, kalendarzy i nas – zastanawiam się na ile nieprawdziwa jest teoria dot. dinozaurów tak głęboko nam wklepana przez Grającą Górę (Spielberga) ze Świętego Drzewa (Hollywood).

    Już same znaczenia nazw wskazują jaki to pokarm tam się wyrabia dla gawiedzi i w jakim celu.

    Pomyśl o tym.

    • choice 16 września 2011 o 1:35 pm

     fałszowana jest prawda na każdym kroku o to w tym systemie chodzi i tak mamy się uczyć. polecam osobę Dr. Kent Hoving przedstawia jakie głupoty i herezje wciskane są nam na siłę http://www.youtube.com/watch?v=zA8op-G_iNo

  • O Rzesz 16 września 2011 o 9:30 pm

   Histeria. Przedstawiona orbita „tajemniczego ciała niebieskiego” przypomina orbitę komety Halley’a. O ile pamiętam przed ostatnią bytnością w pobliżu Ziemi w 1986 roku leciała ona niedaleko niej 76 lat wcześniej, czyli w 1910 i też zakryła swoim ogonem nasz planetę. Ponoć fala psychozy jaka przeszła wtedy przez ludzkość była nie mniejsza niż ma to dziś miejsce.
   Abstrahując od teorii zasiewania przez komety pierwotnego materiału genetycznego i sprowadzania nieszczęść to cały ten artykuł nazwał bym piękną powieścią grozy.
   Jeśli nie zachowa się umiaru w uruchamianiu czynnika naiwności można popaść w obłęd czego zapewne chce wielu przedstawicieli NWO.

  • peryskop 16 września 2011 o 10:33 pm

   mi461 … uwieczniono na nowych banknotach FRANKA to zart? czy przestroga?…

   ŻART.

   Postukaj globalnaswiadmosc – tam Jurek podał link do artykułu Anglika, który ten żart rozgryzł.

   Czy ty naprawdę jeszcze nie dostrzegasz, że banksterzy wymyślają różne triki, żeby nas strzyc?

   • mi461 18 września 2011 o 5:14 pm

    @ peryskop
    szczerze? ja juz nikomu nie wierze. (nawet sie zarymowalo)
    Dlatego dalam znaki zapytania ..(..) ” na nowych banknotach FRANKA to zart? czy przestroga ?”

    Czytalam ten art, z globalnej.
    Najlepiej uzywaz wlasnego rozumu i intuicji

 9. emorris 16 września 2011 o 7:10 am

  Legalne rozpylanie:
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odwazny-projekt-zatrzyma-globalne-ocieplenie,1,4851417,wiadomosc.html

  • monitorpolski 16 września 2011 o 11:31 am

   Ciekawe… a klimat się ochładza od 1996 roku…

   • ekonomiczny hitman 16 września 2011 o 2:23 pm

    a topnienie lodowców skąd wtedy?

    • ekonomiczny hitman 16 września 2011 o 2:28 pm

     no chyba, że wszystko to haarp!

     • peryskop 16 września 2011 o 5:49 pm

      @ekonomiczny hitman – brawo że sam znalazłeś odpowiedź po zastanowieniu się.

      Ale:
      – nie wszystko to haarp choć sporo
      – topnienie lodowców jest cykliczne i bywało „od zawsze”
      – względne bo topnieją lokalnie gdy wyjątkowo mroźne zimy są w USA, Szkocji, Argentynie, RPA..
      – jaką wiarygodność mają raporty opłacane przez „ociepleniowców” Al Gore’a z carbon taxu?

      Pomyśl…

      • ekonomiczny hitman 16 września 2011 o 8:03 pm

       Nie znam tematu topnienia lodowców, ale widziałem ostatnio kolesia surfującego na spadającym odłamie i mi się skojarzyło..

       • peryskop 16 września 2011 o 10:58 pm

        @ekonomiczny hitman

        A czy widziałeś białe niedźwiadki albo grupki pingwinów dryfujące na krach?

        Postukaj a dowiesz się, że agencja graficzna przyznała, że fotografie kry, zwierząt i morza są autentyczne, ale zostały na siebie nałożone w celach komercyjnych! Hahahaha

        I te fotomontaże zostały wykorzystane jako ilustracje do róznych artykułów o globalnym antropomorficznyn ociepleniu!

        Może kolesia też tak nałożyli?

        Albo to autentyczny „mors” wyćwiczony w przeręblu gdzieś pod Murmańskiem.

        • iHe 18 września 2011 o 1:43 pm

         „Według dr. Hunta, odpowiednie technologie zostaną opracowane „najpóźniej za pięć lat”, zaś cały projekt trwałby kilka lat i kosztowałby wszystkich wykonawców około 6 mld euro rocznie.”

         Ciekawe ile to kosztuje w POlsce..Pewnie więcej niż koszt otwarcia linii kredytowej w MFW.

         „Międzynarodowy Fundusz Walutowy ma zatwierdzić na początku lipca polski wniosek o elastyczną linię kredytową (FCL) na ok. 20,1 mld dolarów

         Wniosek trafił wczoraj do MFW po podpisaniu go przez szefa NBP i ministra finansów – potwierdził to John Lipsky, zastępca dyrektora funduszu. Jego zdaniem FCL będzie stanowiło użyteczne zabezpieczenie przed ryzykiem zewnętrznym. Dyrekcja MFW ma zabiegać o zatwierdzenie polskiej prośby przez Radę Wykonawczą na początku lipca.

         Poprzednia roczna umowa (20,58 mld dol.) wygasła 5 maja. Jeszcze w marcu NBP informował, że jej przedłużanie nie jest konieczne. W ubiegłym roku bank centralny zapłacił za jej utrzymanie 52 mln zł. Nie wiadomo, kto będzie płacił za FCL teraz. Prezes NBP Marek Belka we wtorkowym wywiadzie dla „Rz“ mówił, że nie chce informować ministra Rostowskiego za pośrednictwem prasy.”

         http://www.rp.pl/artykul/494543.html
         http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/409692,skrzypek_oglasza_ze_chce_zrezygnowac_wbrew_rostowskiemu_z_kredytu_mfw.html
         http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,7858041,Rostowski__przedluzenie_linii_kredytowej_z_MFW_konieczne.html

         ps.Niesamowicie ciężko znaleźć koszt tego otwarcia lini kredytowej w necie.Jakby ktoś znalazł to byłbym wdzięczny.(Poza rp coś nie znalazłem)Nasz POsarany szont coś się nie chwali ile za to płacą z NBP i PO co..(atak spekulacyjny oczywiście-pewnie analogicznie z terrorystycznym)

        • iHe 18 września 2011 o 2:02 pm

         Nie doczytałem,wyborcza podaje koszt otwartej linii kredytowej w MFW:
         „To kredyt w wysokości przeszło 20,5 mld dol., który w razie potrzeby mogliśmy wykorzystać. Za roczny dostęp do linii zapłaciliśmy przeszło 50 mln dol.”
         http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,7858041,Rostowski__przedluzenie_linii_kredytowej_z_MFW_konieczne.html
         A Rzeczpospolita na :
         „W ubiegłym roku bank centralny zapłacił za jej utrzymanie 52 mln zł. ”
         http://www.rp.pl/artykul/494543.html

         Drobna różnica kursowa.I komu tu wierzyć?

   • mi461 18 września 2011 o 5:19 pm

    WLASNIE , tez czutalam w roznych zrodlach ze Pln. Ameryce grozi nam epoka lodowcowa.
    Moze to stwierdzenie jest zbyt przesadnie ujete, ale glosno sie mowi na ten temat.

 10. Aquarius 16 września 2011 o 7:41 am

  a tu ciekawy wywiad z jakims doktorkiem z tego wlasnie linku: http://endgametime.wordpress.com/comet-elenin-let-their-be-light/
  tlumacz google 😉
  DR BYRON GLENN POWROTY I dokładnie wyjaśniono, co się kryje za elenin 03.09.11

  BREAKING elenin / Planety X / Nibiru / MAGNETYCZNE TAŚMY NEWS! To jest dobre rzeczy ….

  To naprawdę wyjaśnić sytuację DLA MNIE I Powinno pomóc GUYS a także dlatego, DR. Glenn i Francis (Z PERFECTMINDS) są te, do przesłuchania na ten temat.

  DR. BYRON GLENN ZWRÓCONE LAST NIGHT, 3 września, około 23:30, ON FREEDOMSLIPS I złożył oświadczenie się rozstrzygnąć debata na temat tego, co zobaczył przez teleskop Gdy spojrzał na elenin BACK ON Memorial Day weekend. Chciał wyjaśnić zamieszanie, zrobił QUICK TW0 OŚWIADCZENIE MINUTE LIVE ON AIR DO Franciszka z „doskonałe umysły”, a następnie wysiadł telefon (DR. GLENN nie odniósł Terral, który też był tam na SHOW, Chciał po prostu wyjaśnić, co widział i co nadchodzi W DRODZE).

  Dla tych z Was nie zna historii dr Glenn, z powrotem na Memorial Day weekend spojrzał na elenin kiedy to osiągnął pozycję poza orbitę. Dr Byron Glenn lekarza i astronoma, który, po konsultacji z Terral, postanowił przyjrzeć się elenin kiedy to osiągnął pozycję poza orbitę z Regulus światło świecące zza powierzchni od 28 maja – 30 maja. Następnie, 22 czerwca, dr Glenn opisane na Freedomslips.com / revolutionradio co widział na tych 3 noce z rzędu. 22 czerwca na żywo na antenie stwierdził, że zauważył elenin a następnie bezpośrednio za elenin, nieco na prawo, widział duży czarny obszar, który ma przyjść przed Regulus i było siedem orbitali dzieje wokół tej czarnej powierzchni (jedna czerwona orbitalnej, cztery białe orbitale, a dwie niebieskie orbitali). W każdym razie, ponieważ 22 czerwca oświadczenie dr Glenn, jego świadectwo zostało niewłaściwie, a potem on i Terral przeszła do porządku dziennego i dr Glenn nie jest już częścią grupy przetrwania Terral jest.

  Tak, wczoraj w nocy, 03 września, około 23:30, na Freedomslips.com / revolutionradio, dr Glenn wszedł na powietrze i wygłosił krótkie dwa minuty oświadczenie Francis wyjaśnić zamieszanie (klip audio znajduje się na dole tego postu). Dr Glenn się następujące punkty:

  1) Jest całkowicie zgadza się z Francis o elenin jako kometa, a on zgadza się z Francis co do aktualnej lokalizacji elenin w

  2) Nigdy nie powiedział, że widział brązowego karła, on nigdy nie widział brązowego karła, a on jest zdecydowanie zdania, że ​​nie ma brązowego karła za elenin

  3) To, co zobaczył z powrotem na Memorial Day weekend, kiedy elenin był na zewnątrz pozycji orbita w polu magnetycznym (który to obszar, gdzie jest podobno „studnię grawitacyjną”) z orbitali dzieje wokół niego (siedem orbitali opisywał, przed którym składa się z czerwonym jeden, dwa z nich niebieski, a cztery z nich biały)

  4) To, co zobaczył, w szczególności, była kometa elenin, który potwierdził to kometa, a elenin jest prawo na krawędzi dużego pola magnetycznego pewnego rodzaju (czego siedem orbitali pop i obecnie). Przednia krawędź to pole magnetyczne jest za elenin i rozszerza „niektóre 16AU całej”, twierdzi dr Glenn w klip audio

  Ponadto, opis Dr Glenn z tego dużego pola magnetycznego, które elenin jest na krawędź rodzaju każe mi myśleć o całej sytuacji z NASA i „Magnetic wstążka”, która została omówiona w Internecie, który jest podobno zbliża się Ziemi i ma mieć wpływ na Ziemi.

  • Policjant 16 września 2011 o 8:40 am

   Szczerze, nie rozumiem nic z Twojego bełkotu, mieszasz angielski z Polskim co chwile dziwne wstawki „polu magnetycznym (który to obszar, gdzie jest podobno „studnię grawitacyjną””. Więc jak napiszesz w miarę gramatycznie to chętnie przeczytam jeszcze raz.

   • Aquarius 16 września 2011 o 2:41 pm

    Nie przeczytales uwaznie. Przeciez zaznaczylem ze ten tekst zostal przetlumaczony przez „tlumacz google” a nie przeze mnie. Po drugie ten tekst nie jest to mojego autorstwa. Nawet linku niezauwazyles

    • peryskop 16 września 2011 o 5:56 pm

     OSTRZEŻENIE !

     Goo-translatory nie tylko robią sieczkę, ale potrafią sprytnie podmnieniać ważne słowa, a nawet całkowicie zmieniać sens zdań przez tworzenie zaprzeczeń w relacji do oryginału!

     Bo to są narzędzia DEZINFORMACJI dawane przez lucyferian za friko jako „narzędzia informacji”!!

     Pomyśl!

     I ucz się języków, bo zginiesz!

     • Aquarius 16 września 2011 o 6:35 pm

      eetam nie ma co popadac w paranoje.. Ten prosty translator w zupelnosci wystarcza aby ogolnie domyslec sie o co chodzi wiec dobra znajomosc jezyka nie jest do tego konieczna 😉

    • mi461 16 września 2011 o 5:56 pm

     a „tlumacz google” tak tlumaczy ze trzeba znac temat zeby zrozumiec.
     JAK NIE POTRAFISZ TLUMACZYC nie wstawiaj „googla” bo dopiero robi sie „siano” 😉

     • Aquarius 16 września 2011 o 6:41 pm

      JAK NIE POTRAFISZ SIE KOJARZYC to juz nie moje zmartwienie 😉

      • mi461 16 września 2011 o 11:49 pm

       ja nie musze „kojarzyc” bo znam dobrze jezyk, a jak juz o to „DOMYSLANIE” chodzi to w sprawach waznych moze prowadzic tylko do wiekszego oglupienia.
       ….so……

     • Aquarius 16 września 2011 o 6:42 pm

      JAK NIE POTRAFISZ KOJARZYC to juz nie moje zmartwienie 😉

      • peryskop 16 września 2011 o 11:07 pm

       @Aquarius, chyba jesteś rezolutniejszy niż bystrzejszy.

       Goo-tłumacz bierze do obrobki tekst gdzie np. napisano „do not vaccinate”,
       i tłumaczy ci z pominięciem małego słówka „nie” a wtedy czytasz „szczep się”.

       Czy teraz wreszcie rozumiesz jakie to ryzyko polegać na „goo-tłumaczu”?

       Takich pułapek robi sporo i to jest sprawdzone, ale tylko przez tych, co znają język.

       Dlatego powtarzam: nie leń się, wkuwaj słówka i poznawaj gramatyke – step by step.

 11. 92711 16 września 2011 o 8:19 am

  Potężne trzęsienie ziemi o którym wszyscy mówią na terenie zamieszkanym nastąpi w area code 92711 tam SATAN rozpocznie rozpierduchę według zapisu amerykańskiego dzień 9/27/11 a lokalizacja California SANTA ANA. To będzie widok jak w DIE HARD 4.0 chaos i panika (najlepsza jest scena jak willis strzela samochodem w helikopter z datą na dachu samochodu). Prezydent pewnie zaraz podkuli ogon i spier…… do bunkra.

  • ekonomiczny hitman 16 września 2011 o 3:07 pm

   27 9: http://www.youtube.com/watch?v=z5z0OaJc2BE&feature=player_detailpage#t=39s

 12. Mariusz 16 września 2011 o 9:40 am

  Pociąg z Kijowa do Warszawy najeżdża na betonową zaporę położoną na torach przez chuliganów. Kilka wagonów wypada z szyn, 59 osób zostaje rannych – to scenariusz ćwiczeń Stolica 2011, które przeprowadzono w Warszawie. W ich trakcie sprawdzano też przygotowanie do mobilizacji poborowych na wypadek wojny i szybkość doręczania odpowiednich dokumentów – informuje RMF FM.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Pociag-wypadl-z-szyn-tajemnicze-cwiczenia-w-Warszawie,wid,13792973,wiadomosc.html
  hmmm…. Alef też wspominał o pociągu…

  • logged 16 września 2011 o 11:55 am

   Alef wspominal chyba o dworcu PKP i chyba centralnym jak sie nie myle…

 13. jerkey 16 września 2011 o 9:42 am

  Śmieją się nam w twarz i pokazują, że prowokatorzy i mordercy mogą sobie chodzić po ulicy i tak im nikt nic nie zrobi. Nikt ich nie zatrzyma i swoje co trzeba zrobią. A potem media podadzą wersję oficjalną, w którą większość baranów wierzy. I jak im nie przyznać racji, że stadem idiotów-„realistów” można kierować do woli? Nawet w trakcie uboju te barany będą twierdzić, że to nieprawda i są na łączce.
  Nie wiem co musi się stać, żeby ci ludzie wyłączyli telewizor, a uruchomili zdrowy rozsądek.

  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/breivika;mozna;bylo;zatrzymac;przed;masakra;nowe;zdjecia,150,0,910742.html

 14. Konarski 16 września 2011 o 10:58 am

  Właśnie międzynarodowa stacja kosmiczna ISS pozostała na orbicie bez lokatorów. Wrócili na Ziemię.

  Sojuz z trzyosobową załogą bezpiecznie wylądował w Kazachstanie
  Rosyjska kapsuła kosmiczna Sojuz z amerykańskim astronautą i dwoma rosyjskimi kosmonautami wracającymi z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) wylądowała w bezpieczne w Kazachstanie – poinformowała NASA.
  PAP

  • O Rzesz 16 września 2011 o 1:20 pm

   To dobra informacja. Było by szczytem okrucieństwa wystawianie tak wykształconych i odważnych ludzi na działanie meteorytów i pyłu kometarnego o ew. zwiększonym natężeniu promieniowania nie wspominając.

   • peryskop 16 września 2011 o 6:05 pm

    OResz – tu raczej chodziło o ryzyko braku zaopatrzenia wobec śmierci wahadłowców i serii „nieopowodzeń” rosyjskich satelitów.

    Jeśli odrzucimy sabotaż, to sądzę, że przyczyną tych spektakularnych kłopotów były raczej błędy w kontroli lotu wynikłe z roz-HAARP-owania przestrzeni niż „nibiriański pył” czy słoneczne erupcje, z których na dobrą sprawę składa się przecież nasze Słońce. I ma cykle jak zwykle miało.

    Nie dawajmy sobie wmawiać katastrofalnych hekatomb kosmologicznych!!!

    • O Rzesz 16 września 2011 o 9:36 pm

     Masz rację. Jestem od tego jak najdalej ale trzymam się jedynie znanych informacji. Czas pokaże. Jeszcze parę dni i wszystko stanie się jasne albo jeszcze bardziej zagmatwane.

  • mi461 16 września 2011 o 6:01 pm

   czy to nie ciekawe ze wszystko „kuli ogon” i ucieka do „nory” ?

 15. latarnik 16 września 2011 o 12:42 pm

  Mam ciekawostke nie zwiazane z tematem ale pokazujace chyba ukrywanie kolejnych faktow. Chodzi mi o kolor nieba i gleby jaka jest na marsie. Mowi sie ze Mars to czerwona planeta bo tak NASA nam mowila i pokazywala na zdjeciach. Ale wedlug ponizszego artykulu te zdjecia zostaly poczerwienione specjalnie i dopiero niedawno kiedy ESA wyslala swoje laziki na Marsa wyszlo ze niebo tam jest prawie jak na Ziemi a gleba jak na naszej powiedzmy Arizonie.

  http://mars-news.de/color/blue.html

  a takze czesciowo to

  http://beforeitsnews.com/story/1091/566/NASA_Whistleblower:_Alien_Moon_Cities_Exist.html

  • O Rzesz 16 września 2011 o 1:29 pm

   Artykuł o identycznym wydźwięku. Autor znany jest z nadinterpretacji faktów ale w tym przypadku może się niewiele mijać z prawdą. Tłumacz Googla dość czytelnie tłumaczy ten tekst.

   http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2011/206/true-mars-sky.htm

   Osobiście uważam brązowawe zabarwienie atmosfery Marsa za efekt obecności w nim pyłu związków żelaza pokrywających jego powierzchnię. Nie zaprzecza to możliwości bardziej „ziemskiego” jej wyglądu. Również przypuszczam iż jest wiele prawdy w tym że NASA manipuluje informacjami o jej wyglądzie.

   • O Rzesz 16 września 2011 o 6:10 pm

    Dodam jeszcze że w 1997 roku pierwsze zdjęcie jakie dotarło na Ziemię z lądownika sondy Sojourner (Pathfinder) również pokazało niebieskawe niebo. Szybko to jednak (jak podawał opis „technicy rzucili się do klawiatury” – podaję z pamięci za Nexus’em ) skorygowano tłumacząc że użyto niewłaściwych filtrów. Obraz był rzutowany na duży ekran ścienny.

    Kłamstwa i dezinformacja na każdym kroku.

    Tu można sobie popatrzeć na elementy składowe naszego Systemu „z bliska”.
    Wersja oficjalna, też piękna i ciekawa:
    http://photojournal.jpl.nasa.gov/

 16. galluss 16 września 2011 o 12:43 pm

  UFO – Sekrety Trzeciej Rzeszy part 1 – TAJNA BROŃ HITLERA

  part 2 http://www.youtube.com/watch?v=TyGOem5-Mx4&feature=related
  part 3 http://www.youtube.com/watch?v=A-EMO8cGe3A&feature=related
  part 4 http://www.youtube.com/watch?v=WMFdnW1Qhcc&feature=related
  part 5 http://www.youtube.com/watch?v=mQVjUvIFnDg&feature=related
  part 6 http://www.youtube.com/watch?v=_Ljh47NEwJg&feature=related

  • peryskop 17 września 2011 o 2:41 am

   Na mój rozum pokazana tu ufomania to jest niby-historyczna ezoteryka futuro-technologiczna.

   Ale wierzę, że latają UFO-podobne statki powietrzne zbudowane przez zdolnych ludzi tu i tam.
   I służą do zabawy, zastraszania tchórzliwych i do snucia fantastycznych wizji przez naiwnych.

 17. Alienlol 16 września 2011 o 12:44 pm

  Przepraszam że nie związane z tematem ale myślę że jest to naprawdę ważne dla nas i dla naszych dzieci

  http://petycje.pl/7000

  • O Rzesz 16 września 2011 o 1:48 pm

   Szlachetne ale nie wiem czy walka z szatańskim systemem na jego poziomie coś zmieni. Objętość petycji pokazuje jak specjalnie gmatwana jest tematyka zdrowia na poziomie prawnym i merytorycznym. Nie wystarczy powiedzieć: są dowody szkodliwości. Przestańcie!. Trzeba wdawać się w zatomizowaną szczegółowość by co nanometr ujawniać ich kłamstwa i przemilczenia.
   To jest już jak węzeł gordyjski.
   Tu trzeba miecza a nie subtelnego naświetlania sprawy i apelowania do uczciwości, empatii i zrozumienia.
   Tylko że miecz mają oni.

  • pola 16 września 2011 o 1:50 pm

   BARDZO WAŻNE,popieram.

   • peryskop 17 września 2011 o 1:53 am

    Troche po kisielu, ale…

    W czwartek u M. Dakowskiego była informacja Prof. D. Majewskiej o zapowiedziach zniesienia przymusu szczepionkowego – prawdopodobnie pod wpływem tej petycji, jej komentarzy, licznych artykułów – także na Monitorze, działania stowarzyszeń jak np. stopnop.pl oraz przegranych przez Sanepid procesów sądowych i praktyki w innych krajach EUraju.

    Ale to nie oznacza, że mamy przestać być czujni w tego typu sprawach.

    Natomiast ta zapowiedź oznacza, że protesty w obronie naszych praw są konieczne i mają sens.

    • peryskop 17 września 2011 o 1:58 am

     napisałem: …Ale to nie oznacza, że mamy przestać być czujni w tego typu sprawach…

     No i proszę: właśnie okazało się, że władze w Szwajcarii pracują nad wprowadzeniem prawa pozwalajacego na przymus szczepionkowy!

     http://birdflu666.wordpress.com/2011/09/16/switzerland-opens-door-for-new-laws-allowing-compulsory-vaccinations/#more-5372

     • peryskop 17 września 2011 o 2:28 am

      @Alienlol – jednak wygląda, że twoje przypomnienie o petycji antyszczepionkowej jest na czasie!

      Bo wobec doniesień ze Szwajcarii, a teraz i z Kalifornii – która jest przecież wzorem dla całego Świata Zachodniego i gdzie wprowadzają właśnie przepis, że można w szkołach dzieci szczepić bez wiedzy i zgody rodziców – to wniosek jest smutny i otwierający oczy.

      Prawdopodobnie puszczane w mediach zapowiedzi o zniesieniu w Polsce przymusowych szczepień są elementami gry przedwyborczej, niestety.

      Tak więc aktualny jest apel o czujność oraz o konskwentną i aktywną dbałość o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych.

 18. Święty 16 września 2011 o 12:54 pm

  Nie w dzisiejszym temacie ale wrzucam. Yad Vashem: nie wolno ścigać Żydów z NKWD. Litewski minister został wyrzucony z konferencji o Szoah. To reakcja na śledztwa przeciw ocalałym z Holokaustu. http://www.rp.pl/artykul/153228,717988-Yad-Vashem–nie-wolno-scigac-Zydow-z-NKWD.html.
  I co? ratlerki zaczynaja sczekac na slonia

  • O Rzesz 16 września 2011 o 2:03 pm

   Nie mogą pozwolić na cokolwiek co mogło by nagłaśniać i dobitnie wykazywać że wielu z nich nie było lepszymi od oprawców ich rodaków. Stracili by etos wiecznych ofiar.

 19. Olo_kru 16 września 2011 o 1:01 pm

  Ciekawostka:

  http://www.51015kids.eu/chlopiec-8-12-lat/kategoria/bluzki/bluzka-chlopieca-2h2107.html
  http://www.51015kids.eu/chlopiec-8-12-lat/linia/dark-zone/bluzka-chlopieca-2h2110.html

  Koszulki iluminati dla dzieci. W Polsce. Do kupienia od ręki, wysyłkowo.

  • vortex 16 września 2011 o 1:18 pm

   Wzory z czaszkami sa juz prawie na wszystkim.Zauwazylem to jakies 2 lata temu.
   Od dzieciecych ubranek po roznego rodzaju gadzety.Skull&Bones jest wszedzie.

   • Konarski 16 września 2011 o 5:22 pm

    Tam na tych koszulkach jest jeszcze PIRAMIDA – taki symbol NWO
    Na jednej i drugiej.

    • peryskop 17 września 2011 o 2:00 am

     i łeb kozła – symbol satanistyczny

  • Policjant 16 września 2011 o 1:40 pm

   Wystarczy wejść do CROP’a tam na większości koszulek są symbole satanistyczne. Piramidy, kozły i inne pierdy.

 20. vortex 16 września 2011 o 1:22 pm

  Nie wiem czy juz ktos podawal link do tego gniotu ktory sklecil wspolnie z BBC pan zdrajca Charlie Veitch. Caly film ponizej.

  • Aśka 17 września 2011 o 5:18 pm

   Nie śledziłam tego tematu. Dlaczego Charlie Veitch jest zdrajcą?

   • monitorpolski 17 września 2011 o 5:33 pm

    Wyszło, że jest agentem. Ośmieszał „teorie spiskowe”. Być może go zaczipowano.

    • vortex 17 września 2011 o 5:47 pm

     Mowi o sobie ze pochodzi z Brazylii.Golym okiem widac ze to izraelita.Juz wczesniej pracowal dla BBC.Dziwnym trafem byl w Nowym Jorku w dniu zadymy we wrzesniu 11-go.
     Sam pokazywal stempel w paszporcie. Kontrywywiad NWO. Tak zwany spadochroniarz.

     • peryskop 17 września 2011 o 9:39 pm

      Smutny koniec idola.

      Ale takie jest życie i bądźmy przygotowani na następne tego typu wywrotki.

      Natomiast nie da się zaprzeczyć pozytywnego wpływu jego akcji „Everything is OK!” na stan ducha u wielu ludzi na świecie – obnażył zakłamanie rządów i ukazał tragikomiczność sytuacji!

      Pojawili się też jego naśladowcy – także w Polsce.

      RIP Charlie.

 21. pola 16 września 2011 o 1:23 pm

  Pewnie dlatego w serwisach informacyjnych z Polski największą sensacją jest wypadek europosła Jarosława Wałęsy, podczas gdy nikt nie interesuje się tym, że eksploatację polskich złóż gazu łupkowego będzie prowadziła spółka kontrolowana przez „filantropa”. Jak to się ma do izraelskiego programu „odzyskiwania mienia żydowskiego w Europie Środkowej” i czy pozostaje w jakimś związku z ponowną aktywizacją „nieznanych sprawców” w Jedwabnem – o tym nikt nawet się nie zająknie. Widać wszyscy skądś wiedzą, że o tym nie wolno ani pisnąć, więc nic dziwnego, że mimo pozorów nieprzejednanej wrogości, kampania wyborcza jest nudna, jak flaki z olejem.

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2193

  • monitorpolski 16 września 2011 o 10:06 pm

   Daj spokój pola. Przecież wiesz, że mamy piątą kolumnę w Polsce. Trzeba rozwijać alternatywny, czy może lepiej to określić – „pierwszoplanowy” obieg informacji. Tamtych należy olać i bojkotować wszystkich, którzy korzystają z mediów eksterminacyjnych.
   Co wy na propozycję, żeby pluć obok osoby, która np. czyta GóWno? Owszem, ryzykujesz mandatem, ale taki koleś na pewno to zapamięta i się zastanowi dlaczego. Zresztą można dodać sycząc „kolejny kolaborant” czy coś w tym stylu. Niech się czują winni!
   Kolejna rzecz to co niedawno proponowałem – bojkot wszystkich sponsorów mediów eksterminacyjnych (zwanych komercyjnymi, czy też „oficjalnymi”).

   • pola 17 września 2011 o 10:22 am

    Próbuję to robić w kulturalny sposób nawet dla takiego jednego kupuję gazetkę ale beton cięzko jest pokruszyć,nic na siłę.

 22. x933332 16 września 2011 o 1:30 pm

  Mam pytanie – ile miesięcznie zarabiasz na reklamach na blogu? Bo zastanawiam się czy samemu nie założyć takiego sensacyjnego bloga, szybka i łatwa kasa…

  • monitorpolski 16 września 2011 o 1:50 pm

   Zakładaj. Bądź jednak pewien, że masz pracę. Jak widzisz, nie mam reklam, Google Ad Sense bowiem się wycofał po krytycznym dla Obamy artykule. Acha, przy okazji dziękuję kilku osobom, które wpłaciły na moje konto, które kiedyś zamieściłem. Na ten temat jeszcze napiszę.

  • Tomi 16 września 2011 o 2:05 pm

   Taki blog jest potrzebny , tu niema cenzury, czasami ktoś napisze nie zawsze coś co ma podstawy naukowe, ale pożytek jest większy niż pomyłki , jest tu naprawdę dużo informacji o rzeczach , o których w wyborczej nie poczytasz

  • Brat Brada Pitta 16 września 2011 o 3:35 pm

   Kasa szybka i łatwa, ale raczej nie za duża. Oszołomstwo, które się na takie sensacje rzuci, nie jest zbyt liczne. To jednak margines marginesu…

   • zenobiusz 16 września 2011 o 6:34 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/16/szczepienie-dzieci-bez-zgody-rodzicow-a-parents-horrid-nightmare-coming-soon-to-your-state/
    Masz tu sensację,i nie rzucaj się na nią,aż ,pewnego dnia ,spotka to i Twoje dzieci.

    • Brat Brada Pitta 16 września 2011 o 8:30 pm

     No tak. Bo szczepienia to przecież szatan wcielony, czipy, NWO, GMO i depopulacja w jednym. Jak mogłem zapomnieć. Ale już nie UFO i nie Nibiru, bo UFO i Nibiru to dezinformacja, rozsiewana przez CIA, MOSSAD i MI5. Aha, i Amerykanie wcale nie wylądowali na Księżycu, a WTC wysadzono przy użyciu bomb atomowych. A przed wszystkim obronią nas orgonity, więc nie tylko szczepionki, ale nawet lekarze są zbędni. I dlatego należy głosować na PiS.

     • monitorpolski 16 września 2011 o 9:28 pm

      Czy nie możesz bez sakrazmu, normalnie, po kolei – udowodnić, że „teorie konspiracji” to bzdura?

      • Brat Brada Pitta 16 września 2011 o 11:04 pm

       Próbowałem, drogi monitorze. Próbowałem z WTC. Stwierdziłeś, że strona z wypowiedziami ekspertów, na którą się powołałem, to dezinformacja autorstwa CIA i Mossadu, a jedyne, co wzbudziło twoje podejrzenia na niej (bo zajrzałeś tam, jak twierdzisz), to brak analizy energetycznej rozpadu wież. Obalono tam zgrabnie całą bzdurę z wysadzaniem WTC w powietrze – ale nie, tobie zabrakło jednego podpunktu: analizy energetycznej. A reszta argumentów, która rozbija twoje argumenty w puch? Jak ja mogę z tobą racjonalnie dyskutować? Jak dyskutować z człowiekiem, który z aprobatą przyjmuje na swoim blogu wpisy o podawaniu małym Murzyniątkom czipów w szczepionce?
       Poza tym dobre teorie spiskowe są tak po mistrzowsku wewnętrznie spójne, że ich się NIE DA obalić. Czytałem tutaj niedawno wypowiedź geniusza, który twierdził, że przed 9 X czeka nas prowokacja i stan wyjątkowy, wojsko na ulicach itp. itd. bo rząd chce nam przykręcić śrubę. Ja oczywiście jestem gotowy założyć się o każde pieniądze, że tak się nie stanie – ale i na to ten geniusz miał gotową odpowiedź: otóż stanu wyjątkowego nie będzie wówczas, gdy rządząca klika będzie miała pewność, że sfałszuje wybory wedle swojej woli. Dla mnie to jest „lose-lose situation”. Dyskusja z tak piramidalną bzdurą nie ma sensu.

       • 999AQQ 17 września 2011 o 10:13 pm

        BBPit- okaz Wykształcony przez niby-darmowe” studia, podane wiadomosci, tezy, formułki wykute na pamięć,- zaliczone! W wyniku tego studiowania* usunięta półkula odpowiedzialna za samodzielne,logiczne myślenie…

     • O Rzesz 16 września 2011 o 10:21 pm

      Zarzucasz bezwartościowość przekazywanych tu informacji, wręcz bełkot pseudonaukowy. Jedyny wniosek jaki się nasuwa jest taki że jesteś człowiekiem powierzchownym który nawet jednego artykułu nie przeczytał od początku do końca a nawet jeśli, to o pogłębionej analizie źródeł nawet nie ma co wspominać.
      Albo trollujesz na zlecenie albo robisz to z własnej i nieprzymuszonej woli ale to drugie świadczy tylko o twojej indolencji.
      Co do szczepionek to poszukaj wypowiedzi prof. Majewskiej.
      Ona przeprowadziła szereg niezależnych badań na ten temat i wie co mówi.
      Ja potwierdzam jej dane swoim przykładem najcięższej w moim życiu grypy właśnie po zaszczepieniu się szczepionką „przeciw” niej.
      O WTC – możesz nie chcieć widzieć dowodów oszustwa ale gdybyś miał odrobinę wykształcenia lotniczego mógł byś je dostrzec w ataku na Pentagon. Jeśli i tam widzisz samolot którego nigdy nie było to znaczy że media osiągnęły w twoim wypadku sto procent sukcesu propagandowego.
      Jesteś niezdolny do samodzielnego osądu a poza tym uciekasz na wszelkie sposoby od rzeczywistości.
      Przy okazji ciągniesz zapewne za sobą innych bo trudno i smutno jest tak samotnie wstąpić do piekła.
      Orgonit – nie masz pojęcia i świadomości czegoś innego poza materialną rzeczywistością.
      Reasumując … żal mi ciebie.

      • Brat Brada Pitta 16 września 2011 o 10:58 pm

       Co do szczepionek – jedna pani Majewska wiosny nie czyni. To, że ty ją uznałeś za swojego guru, nie znaczy, że ma rację. Jest WIELU ekspertów, także bardziej od niej zasłużonych, którzy mają inne zdanie. Wyobraź sobie współczesny świat bez szczepień (w odpowiednim czasie) na ospę. Albo pojedź na dłużej do jakiegoś dzikiego kraju i nie szczep się na dur czy inne polio. Powodzenia. A potwierdzanie ogólnej szkodliwości szczepionek jednostkowym przykładem „twojej” grypy jest… niemądre, powiedzmy. Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że od X lat jestem zdrów jak koń WŁAŚNIE DLATEGO, że regularnie szczepię się na grypę.
       Co do „pogłębionej analizy źródeł” – kiedy wrzuciłem tu link do wiarygodnej stronki demaskującej spiskowe mity 9/11, monitor zarzucił jej, że jest dziełem Mossadu i CIA, a mnie – że pracuję na zlecenie ciemnej strony mocy. Gdzie tu miejsce na analizę? Na dyskusję? Po prostu macie swoje poglądy, przy których trwacie, i nic was nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe.
       Co do samolotu w Pentagonie… Istnieje chyba tyle samo stron, które uwiarygadniają wersję rządową, co tych, które jej przeczą. Ponieważ nie byłem wtedy w Pentagonie osobiście, muszę wybrać jakieś źródło informacji. I wybieram. Różnica polega na tym, że autorami tych „przeczących” są najczęściej dyletanci, którym się „wydaje” albo dla których coś jest „oczywiste”. Na przykład „oczywiste jest, że nie mógł być samolot, bo dziura za mała i szczątków za mało”. Cóż… Może waszym zdaniem samoloty są z tytanu i wyrzynają w ścianach dziury swojego kształtu i rozmiaru, a na dodatek są całkowicie niepalne. OK. Ale nie mów mi, proszę, że ty wiesz lepiej, a ja jestem ofiarą propagandy, tylko uświadom sobie, że obie strony stosują propagandę. A ja już czytałem nawet i takie strony, których autorzy twierdzili, że WTC zniszczyli obcy za pomocą pił plazmowych. I ci sami autorzy są na tym blogu wysoko cenieni – wiem, bo monitor się na nich powoływał i ich polecał.
       Na koniec – sam pomysł, że pisuję tu na czyjeś zlecenie, wystawia wam świadectwo paranoików. Kto się z wami nie zgadza – musi być agentem Złego. To nie ja uciekam od rzeczywistości.

       • O Rzesz 17 września 2011 o 1:25 pm

        Oki. Jesteś niezależny i masz własne zdanie. Szanuję to.
        Prof. Majewska … nie jest moim guru. Faktem jednak jest że zawartość związków rtęci która by spełnić normy stężenia powinna być aplikowana dzieciom o wadze ok. 1300 kg przekonuje mnie że coś tu jest nie tak.
        Gwałtowne i chamskie atakowanie prof. Majewskiej oraz nie podanie jej do sądu za ew. „oszczerstwa” w postaci stwierdzeń o fałszowaniu wyników przez „innych nieraz bardziej utytułowanych ekspertów” również mnie przekonują. Gdyby kłamała już dawno by ją zgnoili. A tak nie jest tylko zapraszana na „konferencje” na Karaibach.
        Odmowa rejestracji i brak wykazywania za ostatnie ponad dwadzieścia lat występowania w Polsce przypadków odczynów poszczepiennych też mi zapala czerwoną lampkę!.
        Znam taki przypadek po podaniu tzw. „Delbety”. Nie zostało to zgłoszone na sto procent!.

        Jeśli wolisz słuchać (mieć za guru) tych innych „ekspertów” którzy swoje opinie dostosowują do żądań producenta i bardzo chętnie jeżdżą do różnych egzotycznych miejsc na „konferencje naukowe” to twoja wola. Oszukuj się dalej.

        Potwierdzam swoim przykładem i nie uważam tego za głupie.
        Jest wiele czynników powodujących że szczepionki nie zaszkodzą powodując grypę. Najczęściej nie powodują grypy u ludzi starych, małych dzieci i sportowców. Nie wiem dlaczego. Wiem że tak jest. Mogę tylko przypuszczać że u ludzi przeciętnych, jak ja, wywołują często nadmierną odpowiedź układu odpornościowego. Podobnie jak słynna „Hiszpanka”. U mnie tak było.
        Było również w śród wielu moich znajomych, w tym u jednej lekarki. Przepytałem ponad dwadzieścia osób zaraz po wyleczeniu się.
        Do dziś większość przeciętnych ludzi z którymi o tym rozmawiam potwierdza że nigdy nie chorowali tak mocno na grypę jak po przyjęciu szczepionki. Deklarują również że już więcej „tego świństwa” nie wezmą!.
        Widać mamy rożne doświadczenia wynikłe z różnych punktów wyjściowych.
        Nie ulega wątpliwości że u wszystkich ludzi szczepionki zatruwają organizmy związkami rtęci i to jest najgroźniejsze. Szczególnie dla młodych, nowo narodzonych dzieci i ich układów nerwowych. Wielu rodziców zaobserwowało związek między szczepionkami a pojawieniem się u dzieci alergii czy autyzmu. „Eksperci” nie widzą tu problemu. W końcu to tylko głupi rodzice i się nie znają!.

        Dur, polio itp. … statystyki przechowywane bodajże na uniwersytecie w Cambridge wykazują że moment wprowadzenia szczepionek zbiegł się ze spadkiem liczby przypadków tych chorób jakim miały zapobiegać. Były podawane już w okresie ich zaniku spowodowanego poprawą higieny i coraz lepszym odżywianiem społeczeństw licząc od pierwszej połowy XIX wieku.
        Na twoje argumenty o „dobroczynności” szczepionek można znaleźć wiele kontrargumentów pokazujących że znaczna liczba osób zachorowała właśnie po podaniu tych specyfików. Tak się dziwnie składa że nikt nie chce oficjalnie zajmować się tymi „odosobnionymi” przypadkami.

        Pentagon … no bo za mało tych szczątków!.
        Ślad po uderzeniu silników powinien pozostać. Jeśli nie wybite dziury to przynajmniej rysy zadrapań na ścianie. Po skrzydłach również. Skrzydła nie są montowane na zawiasach w samolotach pasażerskich. Nie złożyły się wzdłuż kadłuba przed uderzeniem a pod wpływem ogromnych sił zewnętrznych!.
        Nie znaleziono szczątków dwóch silników turbowentylatorowych.
        Znaleziono jeden silnik który wyglądem przypominał mały silnik jednoprzepływowy lub o małym stopniu dwuprzepływowości powietrza i nie był to element wewnętrznej struktury silnika turbowentylatorowego będącego na wyposażeniu Boeinga 757 który miał tam oficjalnie uderzyć. Zachował się w takim stanie że na przypadkowych zdjęciach można było zobaczyć elementy konstrukcji pozwalające na jego ogólną identyfikację!

        Ponadto najmniej realne ze względów wytrzymałościowych było uderzenie tym samolotem na tak małej wysokości. Prędzej by się rozpadł zanim wszedł na taką trajektorię jaką widać na dostępnych zdjęciach. Marny pilot z przeszkoleniem ledwie na symulatorze doleciał by nim na tak małej wysokości z wielką prędkością wykazując się niezwykłą maestrią pilotażu godną nalotu kilku tysięcy godzin?. I to ty, mnie i mnie podobnym zarzucasz opowiadanie bajek i tworzenie mitów?!.
        Tu wypowiadali się zawodowi piloci.
        TAK … na podstawie mojej wiedzy i ekspertów wiem że Pentagon i WTC to jedna wielka ściema a ty jesteś ofiarą propagandy.

        Skoro nie wyłapujesz związków pomiędzy pozornie odległymi i niezwiązanymi wydarzeniami i nie dostrzegasz nawet ewidentnych dowodów to nikt cię nie będzie w stanie przekonać.
        Nie ma takiej siły.
        Ja też nie mam najmniejszego zamiaru.
        Patrzymy na to samo ale widzimy zupełnie coś innego!.

        • Aśka 17 września 2011 o 5:38 pm

         Mojego RZS po zaszczepieniu też nikt w statystyki nie ujął, mimo że niektórzy lekarze sami stwierdzali, że to trzeba zgłosić, ale na tym się zawsze kończyło.

       • peryskop 17 września 2011 o 1:37 pm

        @Brat Brada Pitta – rozsądnie argumentujesz ale tylko z pozoru rozsądnie i uczciwie.

        Przykładów na szkodliwość szczepionek – zwłaszcza tych „nowej generacji” jest wiele.
        Klasyczne szczepionki np. przeciwko ospie nie zawierały powoli trującego syfu jak te obecne.

        Nie wypowiadaj się nt prof. Majewskiej jeśli nie śledzisz historii zakłamanych publikacji oraz korumpowania lekarzy przez koncerny, jak np. Pfizer. Niektóre już zostały ukarane w sądach.

        Ja też miałem niemiłe przejścia po niepotrzebnym zaszczepieniu „grypy”, a ty rób co chcesz.

        Nie wnioskuj po ilości opinii w necie o tym czy w Pentagon uderzył samolot, bo ważniejsze są fakty – np brak jakichkolwiek śladów na budynku od skrzydeł – złożyły się ? a może dwie brzozy?

        I nie poddrzucaj śmieci z innych blogów z imputowaniem, że to są opinie Monitora.

        Albo jesteś ambitny a nieźle zagubiony, albo słabo przeszkolony, albo z wielkich miast?

        • Brat Brada Pitta 17 września 2011 o 2:28 pm

         Obu was, O Rzesz i peryskop, odsyłam do strony: http://www.debunking911.com/. Wśród zamieszczonych tam dokumentów z łatwością znajdziecie np. analizę zdjęć frontu Pentagonu, w który wyrżnął samolot, które to zdjęcia dziur i uszkodzeń bardzo ładnie składają się na obrys sylwetki boeinga. Zdjęć jest kilka lub kilkanaście, nie pamiętam, z różnych miejsc, uwzględniających różne uszkodzenia gmachu. Wobec tego „brak śladów skrzydeł na budynku” jest kłamstwem, a odwołanie się do „dwóch brzóz”” u peryskopa tanim – i kiepskim – zabiegiem demagogicznym. EOT.
         Jest tam również bardzo ładne zdjęcie samolotu pasażerskiego, który rozbił się gdzieś tam indziej i kiedy indziej, a potem spłonął. Zobaczcie, ile z niego zostało. Tak jak napisałem, każdy sam wybiera, w co wierzy. A dostrzeganie związków między ZBYT ODLEGŁYMI faktami nie jest przejawem bystrości, tylko… nadgorliwości, mówiąc oględnie.

         I jeszcze a propos szczepionek: To oczywiste, że można od nich zachorować; między innymi dlatego trzeba się szczepić, kiedy człowiek jest zdrowy, a nie osłabiony jakimś innym farfoclem w organizmie. W końcu wstrzykujesz sobie CHOROBĘ, żeby pobudzić układ odpornościowy do walki z nią w przyszłości, prawda? Tak to działa. Co nie zmienia faktu, że są to przypadki odosobnione. Dur i polio u nas nie są już groźne, to prawda – ale pisałem o krajach egzotycznych, gdzie jakoś mimo „poprawy higieny” itp. (bo i tam się trochę jednak poprawiło przez ostatnie 150 lat) wciąż zbierają śmiertelne żniwo. A szczepionka przeciw nim zabezpiecza. Zresztą skoro chcesz się opierać na przypadkach jednostkowych – szczepiłem się w życiu kilkadziesiąt razy, na przeróżne śmiecie, i jakoś na żaden z nich nie zachorowałem. Więc bez przesady, doprawdy…

         „Wielu rodziców zaobserwowało związek między szczepionkami a pojawieniem się u dzieci alergii czy autyzmu.”
         Korelacja NIE JEST związkiem przyczynowo-skutkowym. A nie wmówisz mi, że rodzice zaobserwowali taki właśnie związek. Alergii w ogóle jest dziś chyba z milion razy więcej niż np. 40 lat temu; nie ma racjonalnych powodów przypuszczać, że winne są właśnie szczepionki.

         „Gwałtowne i chamskie atakowanie prof. Majewskiej oraz nie podanie jej do sądu”. Niepodanie kogoś do sądu często jest dla zwolenników teorii spiskowych kluczowym dowodem słuszności ich teorii, podczas gdy najczęściej wynika z faktu, że druga strona ma spiskowe rewelacje w nosie i nie zamierza ich nobilitować poprzez wytaczanie spraw ich autorom. Argument absurdalny.

         „na podstawie mojej wiedzy i ekspertów wiem że Pentagon i WTC to jedna wielka ściema”
         Widzisz, a ja na podstawie opinii ekspertów (bo sam nie będę udawał wszechwiedzącego) wiem coś dokładnie przeciwnego. I chyba tak zostanie. Mimo wszystko, dziękuję za wymianę poglądów. I zrywam się na długo wyczekiwany urlop. Zajrzę do was w październiku 😉

         • monitorpolski 17 września 2011 o 3:41 pm

          A ja cię odsyłam do najnowszych zdjęć, na których wyraźnie widać pocisk walący w Pentagon. Twoja stronka to ściema ludobójców. Nikt normalny nie ma już wątpliwości, że 911 to prowokacja mająca na celu rozpoczęcie III wojny światowej i rządów NWO.

        • Brat Brada Pitta 17 września 2011 o 4:55 pm

         Wpis monitora z godziny 3:41 PM (jest niżej, nie wiem, czemu nie można pod nim komentować) idealnie ilustruje wszystkie moje tezy – absolutną niezdolność autora bloga do rzeczowej polemiki i życie w urojonym świecie z kompleksem oblężonej twierdzy. A stronka, którą przywołałem, to „ściema ludobójców”, bo tak orzekł monitorpolski. Wiem, jego blog – jego prawo. Ale czy na tym polega dyskusja? Pa, chłopaki.

         • monitorpolski 17 września 2011 o 5:32 pm

          To po co tu wchodzisz? Boisz się, że „zarażę” umysły niewinnych Polaków, którzy nie znają się na manipulacji?

       • wwwulkan 17 września 2011 o 6:47 pm

        Oczywiście, że nie tylko pani Majewska pisze o szkodliwości niektórych szczepień. Co do szczepień na ospę to chyba w ogóle nie widziałeś statystyk.
        Przeczytaj ten artykuł: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/09/szczepionki-%E2%80%93-czy-na-pewno-bezpieczne-i-skuteczne/

        • monitorpolski 17 września 2011 o 10:13 pm

         wwwulkan, ja wpuszczam :”Brata” dla kontrastu. Oni się sami ośmieszają swoimi kontrargumentami. Widać wyraźnie, że z prawdą trudno dyskutować.
         Niestety, tak działał faszyzm,komunizm, teraz globalny syjonizm – kłamią w oczy i się w ogóle tym nie przejmują jak oczywiste są te kłamstwa. Najlepsze jest to, że sami w siebie walą. Negują Fukushimę, choć ich dzieci też będą umierać w męczarniach, negują NWO, choć iluminaci ich pierwszych odstrzelą, wystarczy się przyjrzeć jak to wyglądało w historii…

       • O Rzesz 17 września 2011 o 11:29 pm

        Nie ma klawisza „odpowiedz” pod niższym twoim postem więc daję to tu.

        Nie wiem jak tam u ciebie ale ja nie jestem dyletantem technicznym.
        Podpieram się ekspertami by takim jak ty wskazywać wiarygodne przesłanki mając świadomość że ja sam nie jestem dla nikogo autorytetem.
        Kpisz i nabijasz się nie wiedząc że robisz z siebie kosmicznego głupka do potęgi.
        Przy dzisiejszej technice spreparowanie paru fotografii nie jest żadnym dowodem a ja dyskutuję cały czas z poziomu relacji z pierwszych godzin i dni po ataku.
        W mojej pamięci utkwiły różne zdjęcia i filmy.
        To co ja pamiętam z 2001 roku wyglądało tak jak to tu pokazano:

        http://seeker401.wordpress.com/2009/06/16/pentagon-attack-was-a-false-flag-video/

        Twoi eksperci nie są niezależni i obiektywni tak jak nie było obiektywnego śledztwa w kwestii tragedii smoleńskiej. Mówiąc oględnie, kłamią.
        NIE ZNALEZIONO drugiego silnika w Pentagonie bo go tam nie było a nie z powodu jego magicznego wyparowania pod wpływem temperatury!. Pożar był za mały na to by taka masa duraluminium a tym bardziej elementy stalowe wyparowały w stu procentach.
        To tyle co do Pentagonu.

        „Korelacja NIE JEST związkiem przyczynowo-skutkowym.” – owszem ale daje przesłankę do wszczęcia postępowania przy wzrastającej liczbie tego typu doniesień.
        Nie trzeba mieć tytułu naukowego by wstępnie założyć że jeśli parę dni po podaniu szczepionki coś się z dzieckiem dzieje to związek przyczynowo-skutkowy może mieć tu miejsce.
        Niestety ze względu na niezrozumiałą (?) zmowę milczenia w tym względzie ciągle stoimy w rozkroku cierpiąc niezwykłe rozdwojenie pomiędzy tym co zauważają „prości ludzie” a tym co usiłują utrzymać jako status quo „luminarze” nauki.

        „między innymi dlatego trzeba się szczepić, kiedy człowiek jest zdrowy”- wspomniana przeze mnie lekarka była (jest) dobrą lekarką. Jako taka była zapewne w stanie określić czy jest zdrowa czy nie. Mimo to zachorowała.
        Moja skromna osoba również nie cierpiała na nic w momencie szczepienia a działo się potem tak że „klękajcie narody”. Podobnie moi znajomi.
        Rozumiem że uważasz wszystkich twierdzących inaczej od ciebie za imbecyli którym wejście po schodach sprawia wysiłek intelektualny. Niestety tak nie jest.
        Pomijając narazie sprawę innych szczepionek. Czym wytłumaczysz rozdźwięk między tym co mówiono jeszcze niedawno przed wprowadzeniem szczepionek grypowych, że nie ma sensu robić takiej szczepionki bo nie wiadomo jaki szczep wirusa zaatakuje a tym co dziś, mimo identycznego stanu wiedzy, promuje środowisko lekarskie.
        Promuje oficjalnie bo również osobiście znam lekarzy którzy sami lub pod wpływem swoich bliskich odstąpili od szczepienia swoich dzieci wszelkimi szczepionkami i ich dzieci są zdrowe!.
        Co więc z tą grypą?. Nadal nie wiadomo jak wirus grypy zmutuje. Naukowe wróżenie z fusów ?.
        Wytłumaczeniem jest depopulacja ale dla ciebie to humbug bo przecież „teorie” spiskowe to bzdura.

        „Niepodanie kogoś do sądu często jest dla zwolenników teorii spiskowych kluczowym dowodem słuszności ich teorii, podczas gdy najczęściej wynika z faktu, że druga strona ma spiskowe rewelacje w nosie i nie zamierza ich nobilitować” –
        nie ma to w tym wypadku zastosowania. Prof. Majewska jest naukowcem sponsorowanym swego czasu przez agendy UE i jako taka nie została tam zaproszona „z kosmosu” lecz w uznaniu jej dotychczasowych osiągnięć.
        Przyczyna jest podobna do opisanej przez ciebie ale wynikająca z innych przesłanek. Nagłośnienie tej sprawy nie nobilitowało by prof. Majewską ale denobilitowało by zakłamane autorytety wakcynologii!.
        Pani profesor operuje konkretami które można w każdej chwili zweryfikować. Ona o to apeluje!.
        Z czego więc wynika taka obstrukcja środowiskowa jeśli nie z niechęci do ujawnienia niewygodnej prawdy rodzącej dla niego daleko idące konsekwencje prawne i finansowe?.

        http://otworz-oczy.org/index.php/uznany-neurobiolog-o-destrukcyjnym-wplywie-szczepionek/

        Sprawa jest zbyt poważna by ją ignorować. Po prostu robią to jak za komuny. Czegoś oficjalnie nie było gdy się o tym nie mówiło … ale to nadal żyło wśród ludzi!

        http://www.youtube.com/watch?v=v3rFxektijk 😉

       • O Rzesz 17 września 2011 o 11:55 pm

        ” … ale pisałem o krajach egzotycznych, gdzie jakoś mimo „poprawy higieny” itp. (bo i tam się trochę jednak poprawiło przez ostatnie 150 lat) wciąż zbierają śmiertelne żniwo. A szczepionka przeciw nim zabezpiecza. Zresztą skoro chcesz się opierać na przypadkach jednostkowych – szczepiłem się w życiu kilkadziesiąt razy, na przeróżne śmiecie, i jakoś na żaden z nich nie zachorowałem. Więc bez przesady, doprawdy…”.
        Higiena w krajach egzotycznych bywa na dość niskim poziomie z uwagi na panujący tam ścisk i brak dostępu do czystej wody. To są oficjalne i znane informacje.
        Trudno mi się wypowiadać na ten temat bo jedynym egzotycznym krajem jaki odwiedziłem była Białoruś, eony temu, jeszcze za komuny, w myśl zasady „Kierunek wschód, tam musi być jakaś cywilizacja”. 😉

        Co do egzotyki wiem jednak na pewno że w Afryce nie leczy się malarii skutecznie ale za to kosztownie.
        A można by tanio i efektywnie gdyby stosować tzw. tlen stabilizowany (chlor stabilizowany tlenem – środek dezynfekcyjny znany i u nas).
        Niestety nie prowadzi się na ten temat oficjalnych badań co dowodzi że nikomu nie zależy na opracowaniu bezpiecznej metody podawania tego niedrogiego specyfiku (zasady dawkowania i kuracja wspomagająca w postaci antyutleniaczy).
        Podkreśla się za to działania szkodliwe by jak najbardziej zniechęcić ludzi do myślenia i działań ograniczających dochody farm farmaceutycznych:
        http://pracownia4.wordpress.com/2010/09/18/mms-cudowny-roztwor-czy-kon-trojanski-decyduje-twoje-cialo-i-dna/

        Fakt że ty na coś nie chorowałeś … mogę tylko pogratulować. Widać jesteś zdrów jak koń.
        Pogadamy po najbliższym szczepieniu.

 23. Noni 16 września 2011 o 2:21 pm

  Pozwolę Sobie skontrować zarzuty nie których tutaj osób które wrzucają do worka New Age wszystko co się da i wszystko to demony , diabeł i tylko propaganda jedynej słusznej drogi do zbawienia jaką dostaniesz w szeregach kościoła.

  Dlatego Reiki jest nie bezpieczne i niby jest mocą demonów skoro jest to energia miłości. Jezus Chrystus też leczył tą samą energią ale oczywiście leczenie energią to sprawka demonów?

  Joga – demony , medytacja – demony , pozytywne myślenie – demony – prawo przyciągania – demony, podróże astralne – demony, channeling – demony , rozwój duchowy – demony inne wierzenia i kultury – demony itd dużo by wymieniać.

  To, że ktoś wierzy częściowo lub całkowicie w system wierzeń new age i praktykuje zakazane przez kościół katolicki praktyki nie czyni go złym człowiekiem w oczach Boga. Takie jest Moje zdanie ponieważ Biblia to dla Mnie żaden autorytet tak jak dla Was channelingi i nauki Moich Mistrzów.

  Ciągle straszycie że to My innowiercy zwodzą ludzi ku szatanowi a może to Wy blokujecie obudzenie się świadomości dla Naszej planety w nowej erze trzymając się starych systemów wierzeń. Dla Was w to co wierzycie to prawda , wyobraźcie Sobie że nie dla wszystkich…

  • sara10 16 września 2011 o 8:03 pm

   Noni
   Wszystko w życiu wolno robić, tylko czy warto?
   Człowiek, który wierzy w Boga/Bogu nie potrzebuje Jogi, Reiki, itd. Ufa, że to nie kto inny a Stwórca pomoże mu w jego chorobie, czy kłopotach. Medytuje ale o Bogu, nie musi sięgać po wschodnie metody. Co więcej, jest przekonany o tym, że uzdrowień ciała czy duszy dokonał właśnie On!
   A ty, wiesz, kto dokonuje ‚zmian” w Tobie? Wiesz czyje energie przechodzą przez ciebie, kto je wysyła? Zapytam inaczej: czy radio ma wpływ na to, jakie fale przez niego przepływają? Jak myślisz, ma? Oddajesz siebie całą czemuś/komuś – właśnie, komu?
   Jestem przekonana, że zmiany, które w Tobie następują mają charakter złożony. Jedną z nich jest oddalanie się od Boga. Mam rację? Zauważysz jeszcze inne, ale za jakiś czas.

   • tajemniczybuk 16 września 2011 o 8:32 pm

    sara10 – gdybyś sie urodziła w indiach czy afganistanie itd . modlila byś sie do innego boga – bo tam mają inaczej nastawione twoje „radia” i nie czytają twojej ksiażki zwanej biblia – uważasz że jestes od tych ludzi madrzejsza ? że twój bóg jest lepszy ? dlaczego ?

    • zenobiusz 16 września 2011 o 9:11 pm

     Coraz częściej z Indii dochodzą do nas niepokojące wiadomości o nasilaniu się prześladowań chrześcijan. Nie ma tygodnia, aby nie dokonano aktu przemocy na mniejszości chrześcijańskiej tego wielkiego kraju, który uchodzi za największe demokratyczne państwo świata. Ale czy można je uważać za państwo demokratyczne, skoro nie potrafi zapewnić swym obywatelom prawa do wolności religijnej? Statystyki podają, że w 2006 r. dokonano 215 aktów przemocy na chrześcijanach – poczynając od profanacji miejsc kultu, a kończąc na morderstwach przywódców wspólnot chrześcijańskich. Prawo do wolności religijnej jest łamane szczególnie w stanach, które rządzone są przez hinduistycznych nacjonalistów. (Indie są państwem związkowym, składającym się z 25 stanów i 7 terytoriów związkowych). Prześladowanie chrześcijan wpisuje się w politykę „powrotu do korzeni” hinduistycznych fundamentalistów, którzy uciekają się do każdego środka, z przemocą fizyczną włącznie, by powtórnie „nawrócić” mniejszości religijne na hinduizm.
     http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,9282209,wiadomosc.html?ticaid=1d095

     • monitorpolski 16 września 2011 o 10:00 pm

      Ja tu czuję rękę Illuminatów – „dziel i rządź”. Dość dobrze poznałem Hindusów różnych wyznań. Ostatnie o co bym ich podejrzewał, to wrogość do innych ludzi. Tak się złożyło, że mieszkałem z Hindusami przez 2 lata – naprawdę się z nimi bardzo dobrze dogadywałem. Tylko to całodzienne gotowanie było nieco wkurzające.

 24. 11listopada 16 września 2011 o 2:25 pm

  Znowu co chwila karetki jeżdżą po mieście w Warszawie…

 25. vortex 16 września 2011 o 2:50 pm

  Dlaczego glosowac na PIS. Wysluchac dokladnie.

  • Aśka 17 września 2011 o 6:29 pm

   Też wiele mam do zarzucenia PiS-owi. Niemniej jednak patrząc na to, jak nienawidzą ich wszystkie inne partie, które po przemianach przewijały się przez rządy (a które to rządy są odpowiedzialne za 20-letnią degrengoladę), patrząc ma to, jak nienawidzą tej partii czołowi politycy zachodu (zwłaszcza Niemiec), jak nienawidzą ich tamtejsi dziennikarze, to już wystarczający powód, by głosować na tę partię. Jeśli dodamy do tego głosowanie odnośnie GMO (albo głosowanie za traktatem), to myślę, że na dzień dzisiejszy faktycznie nie znajdziemy partii, która ma realne szanse wygrać i poprowadzić nas do lepszej Polski. Pewnie nie idealnej, ale kroczącej w dobrym kierunku. Trzeba jej tylko później pilnować, żeby nie chciało jej się jakiś numerów Polakom wyciąć.

 26. Aquarius 16 września 2011 o 2:53 pm

  „Jakiś czas temu ktoś w komentarzach pytał się o sytuację w Fukushimie. To było bardzo dobre pytanie, bo nieoczekiwanie okazało się, że nie jest łatwo zdobyć godne zaufania informacje na ten temat. W mediach panuje niemalże jednogłośna zgoda na to, by zapomnieć, że coś takiego jak katastrofa nuklearna w ogóle miało miejsce. To dlatego wielu ludzi myśli, że jest już po wszystkim i sytuacja jest opanowana. Takiemu zachowaniu ludzi nie ma się jednak co dziwić bo w mediach, które są w posiadaniu globalistów, gigantów biznesowych do których także należy komisja regulująca kwestie związane z katastrofą nuklearną, takie informacje są w oczywisty sposób blokowane.

  Nie tylko nie wiemy co się naprawdę w Fukushimie wydarzyło, ale nie wiemy też, co się dzieje obecnie a co gorsza, nie mamy pojęcia co się może wydarzyć w najbliższej przyszłości. Wiele z tego co się może wydarzyć, wygląda tak samo paskudnie a może nawet jeszcze gorzej niż efekt wojny nuklearnej ze wszystkimi jej konsekwencjami, gdzie odbiorcami opadu radioaktywnego są zwykli ludzie, tacy jak ty czy ja.

  Dlaczego tak uważam? Otóż japoński rząd uznał, że najlepszym sposobem aby zlikwidować miliony ton skażonych radioaktywnie śmieci – jest po prostu je spalić… W normalnych warunkach takie śmieci musiałyby być skrzętnie zebrane i zawiezione w miejsce, gdzie można je bezpiecznie trzymać nawet przez tysiące lat, jeśli zajdzie taka potrzeba. Takie miejsca mają przygotowane niemalże wszystkie kraje w których produkuje się energię pochodzącą z rozszczepienia atomu. Japonia jednak zdecydowała inaczej i dym z radioaktywnych śmieci, pełen radioaktywnych cząsteczek będzie unoszony przez wiatry – zwłaszcza przez prąd strumieniowy i w ten sposób opad radioaktywny obejmie całe terytorium Ameryki a także resztę półkuli północnej. Proces ten przyspieszy właśnie rozpoczynająca się jesień, bo w chłodnym powietrzu gorący dym ze spalarni śmieci jeszcze szybciej trafi do atmosfery wraz ze swoim śmiercionośnym ładunkiem.”

  Całość tu: http://nowaatlantyda.com/2011/09/08/laboratorium-fukushima/

  • monitorpolski 16 września 2011 o 9:57 pm

   Miałem o tym napisać. Informacje o tym co się dzieje z reaktorami owszem są, ale nie w mediach eksterminacyjnych (tak postanowiłem je nazywać, bowiem uczestniczą w eksterminacji ludzkości tego globu). Najwięcej można się dowiedzieć z blogu Aleksandra Higginsa, dużo linków jest na forach dyskusyjnych, ale najciekawsze informacje są w programach radiowych i na YouTube. Czołowi specjaliści nuklearni jak Chris Busby czy Arnie Gundersen, nie są optymistyczni. Doniesienia korespondentów z Japonii są jeszcze bardziej ponure. Rząd japoński jawnie skazuje ludzi na śmierć, nie zezwalając im na opuszczenie skażonych terenów. Dzieci w szkołach dostają skażoną żywność, przez co są niewielkie szanse na to by dożyły wieku dorosłego. Ludzie zaczęli chorować, podobnie jak po Czarnobylu. Taka katastrofa ma długoterminowe skutki, radiacja o niewielkim natężeniu nie zabija od razu.
   Zresztą fala skażenia, która poszła także na Europę pod koniec marca, nie była obojętna także dla nas, a pójdą następne – spalanie radioaktywnych odpadów spowoduje, że znów pójdą na cały świat radioaktywne chmury.
   Jest jeszcze jeden, o wiele poważniejszy aspekt tej całej historii – to, że katastrofa była prawdopodobnie spowodowana w sposób sztuczny. Czy nie jest dziwne, że zaraz po niej słyszymy o kolejnych zagrożeniach nuklearnych? Co to się dzieje, że tak nagle elektrownie stały się groźne? Ale to na inny raz.

   • Kurohige 17 września 2011 o 4:03 pm

    Dlaczego żadne monitory radioaktywności nie wykrywają tych chmur? Na przykład ten na UMCSie a jest przecież ich dużo więcej rozmieszczonych w całej Polsce.

 27. vortex 16 września 2011 o 3:07 pm

  Kanadyjskie Stowarzyszenie Prawnikow Przeciwko Wojnie (LAW) wnosi o aresztowanie i postawienie przed sadem George W. Bush’a podczas jego najblizszej wizyty 20 pazdziernika.
  Zarzutow jest wiele jak mowi Gail Davindson.Material filmowy pod artykulem.
  http://www.veteranstoday.com/2011/09/11/canada-arrest-george-bush/

  • monitorpolski 16 września 2011 o 9:46 pm

   Jest ich więcej na celowniku: Rumsfeld, Kissinger, Rockefeller – może jeszcze doczekamy czasów gdy ci zbrodniarze zawisną po procesie?

 28. shit 16 września 2011 o 3:25 pm

  x933332 ty idiotą jakimś jesteś wszak…, zakładaj, zarabiaj, kto Ci wróg?

 29. Policjant 16 września 2011 o 3:32 pm

  z CIEKAWOSTEK
  NA MARSIE JEST WODA 🙂 W POSTACI PŁYNNEJ
  http://www.nasa.gov/mission_pages/MRO/multimedia/pia14472.html

  • O Rzesz 16 września 2011 o 6:43 pm

   Jest. I to już od ponad roku.
   Bo oczywiście wcześniej jej tam „być nie mogło” gdyż nie było tzw. „naukowego” potwierdzenia i wszelkie tego typu stwierdzenia były jedynie domysłami a wręcz majaczeniami „niedouczonych” fantastów i marzycieli.
   Jak ja kocham ten naukowy bełkot.
   Ci „luminarze” nakładają sobie na łby bardzo często nienależne wieńce laurowe i przykuwają się do stołków łańcuchami kotwicznymi aby tylko nie zostać usuniętymi z zajmowanych pozycji i móc wydawać kolejne granty naukowe na powielanie nowoczesnych mitów nie mających z prawdziwą wiedzą niczego wspólnego.
   Dławią wolną myśl naukową. Zamiatają pod dywan wszystko co może grozić zrównaniem ich profesorskich statusów „ekspertów” z poziomem reszty bez tytułów ale z otwartymi umysłami.

   http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/09tiahu/tiahua.htm

 30. vortex 16 września 2011 o 3:34 pm

  Israeli War Criminals Are Welcome Here
  Niepisane prawo stalo sie.Rzad brytyjski wprowadzil tak zwane uniwersalne prawo jurysdykcji
  i wita z otwartymi rekami izraelskich zbrodniarzy.Ambasador Wielkiej Brytanii w Izraelu Matthew Gould zapewnil Tzipi Livni, przeciwko której wydano nakaz aresztowania w 2009 r , że Królowa podpisała zmiany gdzie ” brytyjski system sprawiedliwości nie może być nadużywany z przyczyn politycznych „. „Tak trzeba scigac tych zbrodniarzy ale jest to tylko sprawa etyki” jak powiedzial Gould.
  http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-israeli-war-criminals-are-welcome-here.html

 31. theaspartam 16 września 2011 o 4:20 pm

  Walcz z NWO!!! http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14798986-walcz-z-nwo-

  • iHe 16 września 2011 o 6:15 pm

   Ten filmik jest jakiś dziwny(może właśnie o to chodzi:),wszyscy jednakowo ubrani,szczęśliwie oddychają ,świeżym powietrzem,ziemia wygląda jak po wielkim tsunami i erupcji super wulkanu.
   Jednakowe sterylne ubranka mogłyby wskazywać,że większość tej szczęśliwej zachipowanej bandy to posiadacze cel przetrwania w DUMBach.Jak widać pare osób załapało się na krzywy ryj i oni mają nieco kwaśne miny.
   Teraz budujemy nowy świat,podziały i nienawiść nie mają miejsca w tej utopi.Przeszliśmy chrzest ognia i wody.Wybaczcie nam tak jak i my wam wybaczamy..
   http://demotywatory.pl/2362950/Metallica
   Oprócz hasła do walki z NWO sami szczęśliwi beneficjenci NWO.
   Dobrze ,że mnie tam nie będzie,bo porzygałbym się na widok tych jbnch hipokrytów.
   Na cmentarzu nie wybudujecie edenu nwowskie pachołki.
   Wszystkich nie dało się uratować..Mimo ,że wiedzą o tym od dawna.
   No, ale pożyjemy zobaczymy ,mooże to tylko fantazja scifi.
   http://demotywatory.pl/3012164/Bunkier
   http://demotywatory.pl/3351275/Film-2012
   W każdym razie i tak wszyscy jesteśmy tu tylko na chwile, nie wiadomo czy ci z chipem nie na dłużej.W każdym razie nie za cenę chipa i nwo.
   Taki luźny wpis na wyluzowanie.

 32. theaspartam 16 września 2011 o 4:26 pm

  Walcz z NWO!!! http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14798986-walcz-z-nwo- .

 33. jowram 16 września 2011 o 6:08 pm

  „Stop jedynkom”
  utworzony przez użytkownika Krzysztof Troka w dniu 4 września 2011
  Radny Cisowej, asystent Zbigniewa Kozaka Posła na Sejm RP

  To akcja społecznego sprzeciwu wobec dyktatu partyjnego, który powoduje, że większość mandatów poselskich jest obsadzona jeszcze przed wyborami. Partie polityczne ustalając kolejność na swoich listach wyborczych sprowadzają tym samym wyborców do roli marionetek.

  Dlatego:
  1. Nie będziemy głosować na kandydatów z numerem 1 na liście – ponieważ swoją pozycję (i miejsce w Sejmie) zawdzięczają wpływom w partii, a nie wyborcom.
  2. Nie będziemy głosować na kandydatów, którzy swoją aktywność parlamentarną przejawiają tylko w telewizji.
  3. Nie będziemy głosowali na kandydatów w wieku emerytalnym (60/65) – powinni zrobić miejsce innym.
  Popieramy kandydatów, pracowitych, doświadczonych i wrażliwych na sprawy zwykłych ludzi. Głosuj, na którą partię chcesz, ale nie pozwól sobą manipulować! Nie popieraj ,,Jedynek’’! Możemy zrobić im STOP!!!

  Niewiele jest jedynek, które na to wyróżnienie zasługują, dlatego zaprezentuję atuty piątki, którą rekomenduję. Najbardziej pracowity Poseł na Pomorzu.

  – autor 252 interpelacji poselskich
  – autor 167 zapytań poselskich

  i jak do tego ma się np. Poseł Aziewicz, który przez cztery lata złożył jedną interpelacje poselską i jedno zapytanie poselskie, Marek Biernacki – 3 zapytania poselskie, 19 interpelacji, Jerzy Borowczak z PO – 7 złożonych interpelacji , 7 zapytań?

  Można tak bez końca, do tego dochodzi jeszcze aktywność poselska w terenie. Zablokowanie reaktywacji przedwojennych spółek, sprawa Eko-Doliny i wiele wiele innych.

  Radny Troka poleca posła Kozaka: „Pierwszy dla ludzi, piąty na liście”.

  Gdyby poseł Kozak był Anglikiem: o polskich absurdach wyborczych cd.

  Rebeliantka 13.09.2011 http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/26653,gdyby-posel-kozak-byl-anglikiem-o-polskich-absurdach-wyborczych-cd
  Odpowiedz

 34. Mariusz 16 września 2011 o 6:19 pm

  Siły zbrojne Rosji i Białorusi rozpoczęły wspólne manewry na dwóch poligonach Federacji Rosyjskiej z udziałem 12 tys. żołnierzy: 7 tys. rosyjskich i 5 tys. białoruskich.Rzecznik rosyjskiego MSZ ostrzegł, że Moskwa podejmie kroki militarne, jeśli nie dojdzie do porozumienia z USA ws. rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej w Rumunii.
  http://konflikty.wp.pl/title,Rosja-grozi-podejmiemy-kroki-militarne-jesli,wid,13794857,wiadomosc.html?ticaid=1d092
  bardzo mocne słowa Rosji. Do tego jeszcze wspólne manewry Koreą Płn…

 35. OlO 16 września 2011 o 7:54 pm

  Nowe wcielenie Mikkiego x)
  http://i1.ryjbuk.pl/6216f15a6c1dd13626d1a8a8a0a65515b32ac152/7982_31f2_480-jpeg?1316195517221

 36. Kosz 16 września 2011 o 8:28 pm

  Na Dworcu Centralnym może dojść do tragedii

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Na-Dworcu-Centralnym-moze-dojsc-do-tragedii,wid,13796843,wiadomosc.html

  Jednak szykują coś.

  • monitorpolski 16 września 2011 o 9:44 pm

   Dworzec po remoncie, są więc 4 ewentualności”
   1. Za dużo zostało zainwestowane, więc będzie im szkoda to poświęcić
   2. Ubezpieczyli, więc atak ma sens
   3. W czasie remontu można było łatwo podłożyć bomby
   4. Znajdą się faktyczni terroryści i coś podłożą

   ostatnie najmniej prawdopodobne. Jeśli „terroryści” mieliby coś podkładać, to nie po to żeby wzbudzić wrogość ludzi. Dlatego też takie ataki jak na metro czy autobusy nie mogą być dziełem terrorystów, lecz służb, których celem jest zniszczenie demokracji i wprowadzenie zamordyzmu.

   • iHe 17 września 2011 o 10:29 am

    Ciekawe kto kupi taki zamach oprócz tefałenu,polszitu,tefałpedisinfo i pomniejszych sługusów merdikarzy.Jak zaatakują źli terroryści to na pewno bezbronnych i żadna kamera nie będzie działać dla dobra śledztwa.
    Gdzie te czasy ataków na Bundesbank.Czy jak choćby IRA.Lipę widać gołym OKiem za każdym razem.Nie ,żebym był jakimś piewcą terroryzmu.
    (Po prostu kiedyś atakowano system[z różnych pobudek] ,teraz tylko zastrasza się ludzi, a na tym zyskuje tylko i wyłącznie system)
    Tutaj pewnym wyjątkiem jest Smoleńsk ,ale to przecież „katastrofa”.
    Kiedyś takia działalność służb bezpieczeństwa typu operacja „Gladio” będzie nazywało zbrodnie wojenne i zdrada narodowa ,a nie realizowaniem kwestii bezpieczeństwa ~narodowego czy innej ściemy propagandowej.
    W Polsce podziemnej też były sądy.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio

    A to dlaczego przyszli gladiomani z pollin mogą czuć się bezkarni:

    „Przez wiele lat istnienia „Gladio” i podobnych organizacji w innych państwach Europy Zachodniej, było – zgodnie z ich koncepcją – utrzymywanie w pełnej tajemnicy. Na pojawiające się co kilkanaście lat pytania dziennikarzy lub polityków, którzy dotarli do jakichś pogłosek na ich temat, władze odpowiadały zawsze stanowczym dementi. Sprawa Organizzazione Militare Speciale „Gladio” stała się głośna dopiero w 1991 roku gdy wnikliwy wenecki sędzia Felice Casson, idąc tropem nie wyjaśnionych zamachów bombowych sprzed lat natrafił na wyraźne ślady jej istnienia i… prawdopodobne powiązania ze środowiskiem neofaszystów. Na ich podstawie sporządził akt oskarżenia przeciwko szefowi włoskiego wywiadu wojskowego SISMI oraz skofiskował w jego rzymskim biurze akta osobowe kilkuset członków siatki dywersyjnej. Padły zarzuty ingerowania „Gladio” w życie polityczne Włoch i przypuszczenia, że agenci tej organizacji brali udział m.in. w organizowaniu zamachu bombowego w Bolonii w 1980 roku. Szef SISMI zasłonił się tym, że siatka składała się z działających niezależnie od siebie licznych komórek, które były w znacznej mierze autonomiczne i trudne do kontrolowania. Premier Andreotti zbagatelizował cały problem, twierdząc iż większość agentów „Gladio” jest już w wieku emerytalnym, a magazyny organizacji w ostatnich latach opróżniono.”
    http://www.greendevils.pl/dywersja/gladio/Gladio.html

    Naiwnością byłoby twierdzić,że te komórki rakowe zostały zlikwidowane ,a sprawcy osądzeni jak na przestępców przystało.Zabijali ludzi ,żeby siać terror za rządowe pieniądze i dotacje.
    Naiwnością byłoby sądzić ,że nasz wazeliniarski kraMik nie ma takich komórek rakowych zaszczepionych.

    A to już w ogóle rzeź bezprawia cywilnej kontroli na słuszpaMI666:

    „W sprawie „Gladio” nigdy nie zapadła jednak oficjalna decyzja o rozwiązaniu jej szeregów lub zaprzestaniu działalności. Wielce prawdopodobna wydaje się natomiast opinia kilku niezależnych specjalistów, wg. której może istnieć jescze lepiej zakonspirowana i unowocześniona siatka „Gladio-bis”.
    Tymczasem afera „Gladio” odbiła się szerokim echem w pozostałych państwach Europy Zachodniej, gdzie natychmiast padły pytania o posiadanie podobnych formacji sił specjalnych. Po początkowym dementowaniu władze większości z nich ujawniły w końcu fakt dysponowania takimi siłami. Okazało się, że praktycznie wszystkie zachodnie kraje europejskie posiadały zakonspirowane siatki grup specjalnych: we Francji działała ona pod kryptonimem „Tęcza” lub „Róża Wiatrów” i została według nadzorującego ją szefa DGSE (ex-SDECE) rozwiązana w 1990 roku, w Hiszpanii była to organizacja „Red Quantum” kierowana przez wywiad wojskowy SECED, w Grecji „Owcza Skóra” tajnej służby KYP, w Niemczech „Stay behind” (Pozostań z tyłu”) itd. Tych sił nie można było nawet nazwać guerillą NATO bowiem podobne, ściśle współpracujące z poprzednimi, funkcjonowały także w krajach neutralnych: Szwajcarii (P-26), Austrii, Finlandii i Szwecji. Wszystkie powstawały dzięki pomocy USA, a siatka niemiecka do roku 1956 – gdy przejęła nad nią kontrolę BND – była kierowana przez wywiad amerykański. ”

    Ciekawe jak się u nas nazywają te kanalie.
    Pewnie jakiś kamień,może nie agat, ale coś w ten deseń.Aa granat albo s’piryt.

 37. pola 16 września 2011 o 9:00 pm

  Oficjalnie państwo pożyczyło 790,7 mld zł. Ale zobowiązania samego ZUS to 2,07 bln zł. W sumie na obywatela przypada więc ok. 80 tys. zł długu, a nie – jak wylicza rząd – 20 tys. zł
  http://marucha.wordpress.com/2011/09/16/nasz-dlug-jest-cztery-razy-wiekszy/

 38. jantar 16 września 2011 o 9:02 pm

  Rolę pieniędzy w życiu społeczeństwa można przyrównać do tlenu we krwi człowieka .
  Każdy wie ,że potrzebuje oddychać czystym powietrzem ,inaczej organizm obumiera .
  Lichwa wprowadza w życie ludzi ,najpierw stagnację ,a potem śmierć ,w dosłownym znaczeniu .
  Wracam, do według mnie najważniejszej kwestii dnia dzisiejszego i jutrzejszego ,czyli kwestia jak działa dzisiejszy $$ystem finansowy .
  Jeżeli my ludzie nie zażądamy zakończenia współczesnego niewolnictwa dzisiaj ,to nie liczny ,że nasze wnuki będą z nas dumne .

  Tu na początek dwa linki , warto by było aby temat Kredytu Społecznego zaistniał na tej stronie w formie oddzielnej zakładki ,która będzie kompendium wiedzy w formie artykułów .

  -dlaczego wciąż nam brak pieniędzy ?-

  Czy widzicie ,że banksterzy w każdym państwie proponują ,abyśmy to my zaciskali pasa ,kosztem zdrowia i jakości życia ???

 39. Yarpex 16 września 2011 o 10:58 pm

  Wybory 2011. 10 głosów zabrakło do odrzucenia poprawki Senatu do ustawy o informacji publicznej.
  Dziesięciu głosów zabrakło do odrzucenia przez Sejm senackiej poprawki do nowelizacji ustawy o dostępie do informacji publicznej. W myśl poprawki, możliwe będzie ograniczenie prawa do informacji ze względu na „ochronę ważnego interesu gospodarczego państwa”.

  a tu cała informacja: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10304677,Wybory_2011__10_glosow_zabraklo_do_odrzucenia_poprawki.html

 40. zenobiusz 16 września 2011 o 11:01 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/16/jak-to-jest-z-tymi-trzesieniami-ziemiskad-taka-rozbieznosc-danych/
  Jak podaje czeski ośrodek,w Japonii doszło, nie tylko do wstrząsu o sile 6,4,ale i po niecałych 15 minutach, do wstrząsu 7,2.Inne ośrodki nie potwierdzają tego,przegapiły ,czy Czesi,podają nieprawdziwe dane ??.Nie pierwszy to przypadek,że Czesi, odnotowują wstrząsy np. w Polsce,nawet o sile powyżej 3,0 ,o których głucho na europejskiej stronie.O co tu chodzi ???

  • sebecx 17 września 2011 o 6:57 am

   ..znów potrzęsło http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

 41. peryskop 17 września 2011 o 3:42 am

  @Zeno: …Czesi, odnotowują wstrząsy… O co tu chodzi ???

  Czy mieliby interes, żeby fabrykować te dane?

  Nie sądzę. Mam wrażenie, że i w tej sejsmologii działają uczciwie i spotanicznie.

  To właśnie Czesi wykryli i nagłośnili tamte 70 kg żywych wirusów świńskiej grypy w pojemmniku podrzuconym przez Baxtera w 2009 roku. A może po tamtym zagrożeniu mają nauczkę!

  A wniosek? Prawdopodobnie ziemia pod nami bardziej się trzęsie, niż to podają „oficjalne” agencje.

  • zenobiusz 17 września 2011 o 9:52 am

   Sądzę że serwery zbiorcze ,które śledzi większość ludzi,fałszują dane,ukrywając wiele wstrząsów,np Polska, nie ma własnego systemu tak jak Czechy,więc można nie podawać.Ukrywa się dane, o następujących po sobie silnych wstrząsach,jak w Japonii,jednym słabszym maskując inne,zataja się wstrząsy, na terenach słabo zaludnionych i pod dnami mórz i oceanów.Mam wrażenie że właśnie Czesi nie biorą w tym udziału.Wystarczy wejść na lokalne strony,np dot, El Hierro,by stwierdzić że wiele wstrząsów powyżej 2,0 nie jest na Europejskiej mapie uwzględniana.Zwracam uwagę na ten trend od dłuższego już czasu.Ta polityka,wraz z mnożeniem rozmaitych doraźnych sensacji,służy moim zdaniem odwracaniu uwagi,od rzeczywistego zagrożenia,narastającego,wraz z nasilaniem się ruchów magmy.

 42. sebecx 17 września 2011 o 7:03 am

  http://www.tvn24.pl/0,1717677,0,1,zamach-na-prawo-obywateli-do-kontroli-wladz,wiadomosc.html
  …i niech mi ktoś powie, że ludzie piszący tutaj to teoretycy spiskowi…. sam zaczynam mieć alergię na to określenie…

 43. Tomasz 17 września 2011 o 8:56 am

  Nasa ostrzega……

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nasa-ostrzega-przed-slonecznym-uderzeniem,1,4852181,wiadomosc.html

  • sebecx 17 września 2011 o 10:04 am

   ..ktoś dodawał kreskówkę z lat 80 tych w której przelatująca blisko ziemi kometa bądź planeta zdziera z ziemi atmosferę i dochodzi do katastrof właśnie w 2011 albo 2012 roku!!!!!!!
   ..nie pamiętam, ale na pewno gdzieś to jest u Monitora…

  • peryskop 17 września 2011 o 1:52 pm

   Tomasz – od kiedy tu bywasz?

   Czy jeszcze nie dotarły do ciebie ostrzeżenia przed kłamliwą agencją pijarowską „NASA”,
   która na okrągło zapowiada sukcesy kiedyś w przyszłosci i straszy ostrzeżeniami o kataklizmach.

   Aaaa, i jeszcze żegna wahadłowce oceniając tę kosztowną zabawę jako wielki sukces.

   Propagandowy jedynie.

 44. ARTUR 17 września 2011 o 1:06 pm

  Sięgając do przepowiedni katolickich to jest tam sformułowanie iż w czasach ostatnich ludzie będą się pocić krwią co może być zapowiedzią braku atmosfery .Tak samo ustęp o tym że będą z nieba spadać gwiazdy może być zapowiedzią wojny pomiędzy krajami używającymi gwiazd do oznakowania samolotów.

 45. peryskop 17 września 2011 o 1:58 pm

  @Artur: … będą z nieba spadać gwiazdy może być zapowiedzią wojny pomiędzy krajami używającymi gwiazd do oznakowania samolotów.

  Zauważyłeś ciekawą zbieżność, że gwiazdki są na taborze latającym.in. USA, Rosji i Chin.
  Te „gwiazdy” już zaczynają spadać – najwięcej w Afganistanie.

  Uradował mnie komentarz, że to skutek usprawnień Stingerów wprowadzonych przez Talibów.

 46. ARTUR 17 września 2011 o 10:19 pm

  @peryskop.Szkoda iż ciągła walka i zabijanie może Cię cieszyć ,pomimo iż to walczą ekstremiści obu stron to i tak cierpimy wszyscy gdyż od urodzenia musimy pracować na tych niedołęgów którzy nie potrafią normalnie żyć i służyć ludziom .Najwięcej zawsze do powiedzenia w rządzeniu i walce mają ci co nigdy nic nie zbudowali a potrafią tylko niszczyć .

  • peryskop 17 września 2011 o 11:47 pm

   @Artur, zgadzam się z tobą z wyjątkiem początku komentarza.

   Bo „ciągła walka i zabijanie” wcale mnie nie cieszy, a wręcz przeciwnie.

   Natomiast za wręcz śmieszne odebrałem wytłumaczenie podane gdzieś w necie obok informacji o niedawnym zestrzeleniu helikoptera NATO w Afganistanie. Przepraszam jeśli to zrozumiałeś jako cieszenie się z zabijania. Każda wojna jest okrutna i uważam, że wszystkie one są wielkim złem.

   Natomiast Stinger to samo-naprowadzająca się rakieta wystrzeliwana z ręcznej wyrzutni. I jest to za bardzo skomplikowana konstrukcja, żeby ją Talibowie usprawniali.

   Po wyczerpaniu zapasów tych rakiet otrzymanych od Amerykanów żeby strącać „latawce” radzieckie, strącają teraz „latawce” amerykańskie (i polskie) przy pomocy analogicznych rakiet produkcji chińskiej.

   Ta diametralna zmiana źródła pomocy wojskowej i jej celów ilustruje cynizm podżegaczy wojennych oraz dramat dzielnego narodu afgańskiego.

   A naszym dramatem jest udział polskich wojsk w tej brudnej wojnie.

   • iHe 18 września 2011 o 12:32 pm

    Nikt normalny nie pozwoli sobie będąc mocarstwem na tak ufortyfikowany bunkier jakim jest Afganistan obok swojej wschodniej flanki.
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-nominowany-do-pokojowej-nagrody,1,4853157,wiadomosc.html
    Rostowski ostrzega przed wojną,a ona już trwa w najlepsze,puki co finansowa i propagandowa.Wydaje się ,że ostatnio jewropa nieźle obrywa.Nawet powiedziałbym,że chińskie lolary dokonały lądowania na Sycylii i Krecie.Brakuje już ich tylko w Normandii;)
    http://biznes.onet.pl/wlochy-potwierdzily-ze-minister-finansow-rozmawial,18494,4847352,1,news-detal
    http://www.wprost.pl/ar/202472/Chiny-kupuja-Europe/

    Tego pana nikt nie wyśmiał:
    „PEKIN, 30 marca (Xinhua) – chiński ekonomista ostrzegł, że rząd USA może uciekać się do „nowego typu finansowych wojny”, a nawet przyspieszenie napięć międzynarodowych do transferu krajowego kryzys i bezpieczne dolara monopol status.

    USA nadal zmagają się z letnim ożywieniem gospodarczym, z ogromnymi toksycznymi aktywóami finansowymi i wysoką stopą bezrobocia. „To może prowadzić USA do podjęcia pewnych szczególnych środków w celu zmiany jego wewnętrznego kryzysu,” powiedział Yang Bin, ekonomista z Chińskiej Akademii Nauk Społecznych, w ekskluzywnym wywiadzie z Xinhua we wtorek. ”
    http://news.xinhuanet.com/english2010/indepth/2011-03/30/c_13805064.htm

    „Zbigniew Brzeziński, ówczesny doradca prezydenta do spraw bezpieczeństwa stwierdził, iż inwazja ZSRR na Afganistan (do której doszło kilka miesięcy później) była faktycznie wyrokiem śmierci dla imperium radzieckiego, które nie mogąc sprostać ekonomicznym i militarnym wymogom tej wojny (mimo ogromnej przewadze w uzbrojeniu), doprowadziło się ostatecznie do samodestrukcji (upadek ZSRR nastąpił niedługo po wycofaniu wojsk radzieckich z Afganistanu).”

    Ciekawe jak to będzie z USA.Nikt mi nie powie ,że nie spodziewali się tych kłopotów decydenci z CFRu po USA.Banksterka wyburza USA zupełnie świadomie,wielopłaszczyznowo,po kryjomu,konsekwentnie i w dodatku własnymi rękami umoczonymi we krwi.

    Tak się zastanawiam czy problemy Grecji nie są spowodowane tym,że pojawiły się „jakieś”
    problemy w przyjmowaniu chińskiej pomocy.

 47. ARTUR 18 września 2011 o 10:26 pm

  PKB Grecji to tylko 3% PKB całej Unii i opowieści że kryzys grecki powala gospodarkę są tylko dla naiwnych . W całej propagandzie finansowej pojawia się jednak wątek wojny światowej która mogłaby rozwiązać problemy ludnościowe i finansowe w ciągu kilku dni .Uświadomienie sobie tego szaleństwa które dla pieniędzy likwiduje miliony ludzi pozwala z dystansem spojrzeć na kryzys i kontakty międzynarodowe .@ peryskop.Powyższy tekst jest też rozwinięciem kwestii Afganistanu który będąc skarbcem surowców jest nie do ruszenia w obecnym systemie podziału dóbr i żadna wojna nic tu nie pomoże .Jednak te dwa kraje mogą być pretekstem do jej wybuchu.