Wydarzenia i komentarze, 16 sierpnia 2011r.

Brak czasu spowodował, że nie byłem w stanie umieścić nic nowego. Postaram się to nadrobić. Informacje na tej stronie będą uzupełniane w ciągu dnia.

Fukushima – pierwsze objawy „pandemii radiacyjnej”
Na podst.: Fukushima diary
W okresie 18-30 czerwca w regionie Kanto zbadano 550 przypadków komplikacji zdrowotnych, z których wiele wystąpiło bez wyraźnego powodu. Zdiagnozowano następujące przypadki:

 • 172 bólu gardła
 • 106 krwawień z nosa 
 • 97 rozwolnienia
 • 83 wyczerpania
 • 61 kaszlu
 • 50 bólu w nosie, przeziębienia
 • 42 bólu głowy
 • 39 spuchniętych oczu
 • 34 gorączki
 • 20 stomatitis (zapalenie błony w ustach)
 • reakcje alergiczne, wysypka, 2 kobiety miały poronienia

Objawy są podobne do tych, które wystąpiły po Czarnobylu. Na Białorusi większość osób ma obniżoną odporność na choroby, co szczególnie widać u dzieci, np. lekcje w szkołach zostały skrócone z 45 do 25 minut. Naukowcy nowojorscy opublikowali raport, w którym udowodniono, że krwawienia z nosa i zmęczenie mogą być spowodowane radioaktywnością.
Podobne przypadki odnotowuje się w innych regionach Japonii – jak na razie są to pierwsze poważne symptomy skażenia promieniotwórczego. Można się jednak obawiać, że będzie się to systematycznie pogarszać.

Zamiast „obiecanego” wielkiego trzęsienia ziemi, „tylko” 7,2 Fiji
Wczoraj 92711 napisał: Widzę że nikt nie wierzy że 27 września będzie pod fałszywą flagą atak hakerski na stany co spowoduje potężny chaos może przekona was to że jutro będzie przeogromne trzęsienie co jest jednym z punktów wielkiego planu końca.
Na szczęście pierwsza część przepowiedni anonimowego proroka nie spełniła się. 7,2 nie można nazwać „przeogromnym”, choć gdyby nastąpiło w pobliżu dużego miasta, to byłaby tragedia (http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0005vcv.php). Niektóre źródła podają, że trzęsienia mogło mieć nawet 7,7 (http://seis.ig.cas.cz/quakemap/quakes/2011258_evid71333/evid71333.html). Ziemia w ciągu ostatnich 14 godzin była  bardzo aktywna tektonicznie (Planet convulses in spasm of major earthquakes) – Wszystkie trzęsienia były płytkie. 6,0 – Aleutian Islands na Alasce, 6,0 obok Nowej Zelandii, 6,2 niedaleko Tokio, 6,0 na Kubie. Można się obawiać pogorszenia tej sytuacji. Co do 27 września – nie jest to takie wcale nierealne, ale o tym poniżej.

27 września Elenin ma się znaleźć na linii Ziemia – Słońce
http://alamongordo.com/apocalypse-armageddon/alignment-elenin-september-16-2011/
Być może zobaczymy dokładnie czym jest tak „kometa”. Może się okazać, że była to tylko bajka, której celem było zajęcie nas, co w sumie by mi bardzo odpowiadało. Jeśli bowiem jest to Nibiru lub wielka kometa „elektromagnetyczna”, którymi tak się nas straszyło, to ten dzień może należeć do bardzo nieprzyjemnych. Wg. informacji w powyższym artykule, 11 marca, gdy doszło do trzęsienia 9.0 w Japonii, również było zrównanie komety Elenin z linią Słońce – Ziemia, przy czym kometa była znacznie dalej od Ziemi. Pierwszych wielkich trzęsień można więc oczekiwać 25 września, a potrwają przez trzy dni. Autorzy straszą, że mają to być „Trzy dni Ciemności” z Biblii. Na skutek silnego zmiennego pola magnetycznego zginąć mają miliony ptaków i ryb. Jeszcze gorzej ma być rzekomo 11 listopada, gdy Elenin, Ziemia, Mars, Merkury i Wenus znajdą się na jednej linii. Do tego Ziemia może przejść przez ogon komety, który ma się składać z milionów odłamków skalnych.
Elenin nie jest jedynym zagrożeniem – 9 listopada, inna asteroida – 2005 YU55  ma się znaleźć w bardzo bliskiej odległości od Ziemi – 0,00257 jednostki astronomicznej. Przejdzie ona tak blisko Księżyca, że może nastąpić nawet zderzenie. 11 listopada
Zauważmy, że tłumaczenie zwiększonej ziemskiej tektoniki za pomocą wielkich ciał niebieskich w Układzie Słonecznym, może być wygodne dla zbrodniarzy używających broni tektonicznych – jeśli takowe w ogóle istnieją. Jak dotąd, nikt nie podał zadowalającej teorii tłumaczącej to co się dzieje z Ziemią.
26 września jest już za niedługo – zobaczymy czy jest sens w ogóle zajmować się tym tematem.

Dr Zbigniew Kękuś zrezygnował z głodówki pod Pałacem Prezydenckim
Poinformował mnie o tym telefonicznie. Przyczyną są zimne noce – spanie na chodniku w pobliżu Pałacu, nawet w ciepłym śpiworze jest praktycznie niemożliwe. Taka głodówka nie potrwała by długo, zatem poszkodowany przez wymiar sprawiedliwości ekonomista, zdecydował o tym, że zmieni formę protestu. Niestety, nie może pogodzić się z sytuacją w jakiej się znalazł, bowiem system nie dość, że niesłusznie go skazał i naraził na wieloletnie potyczki sądowe, to pozbawił go też intratnej pracy. Obecnie p. Kękuś jest pozbawiony jakichkolwiek dochodów. Zob. >reportaże

Licytacja majątku Włodzierza Knurowskiego przełożona

Jerzy Jachnik i Włodzimierz Knurowski podczas pikiety w Bochni

Licytacja, która miała się odbyć 12 września w Bochni została odłożona z powodu braku chętnych. Na ten temat będzie obszerny reportaż, dzisiaj tylko zaznaczę, że sprawa Włodzimierza Knurowskiego jest niezwykle bulwersująca. Komornik zrabował mu zwierzęta, na co są dowody w postaci zdjęć, a to pozbawiło rolnika możliwości spłaty długów. Od tego czasu dług w wysokości 40,000 zł narósł do 200,000. Jest to przykład w jaki sposób działa zabójcza lichwa. Sytuacja Knurowskiego jest podobna do sytuacji większości państw, które się zadłużyły i nie mogą spłacić nawet odsetek – dług rośnie w nieskończoność. Co jest jednak najważniejsze, Knurowski nie powinien w ogóle odpowiadać sądownie za zadłużenie – wynikło ono bowiem z niewypełnienia umowy przez koncern Carlsberg (Okocim), który poprzez zaniedbanie doprowadził do powodzi na terenie gospodarstwa Knurowskiego. Jak to w korporacyjnym faszyzmie, którym z dnia na dzień staje się Polska, sąd nie uznał winy koncernu, mimo wyraźnych sformułowań w umowie.
Przeciętny człowiek jest bez szans wobec dużych firm, nawet jak wszystkie racje są po jego stronie – winne są tu media, które nie przekażą żadnej informacji, które mogłyby ugodzić w sponsora.
Jerzy Jachnik ujawnił, że w banku który udzielił pożyczki Knurowskiemu, pracował oszust, który spowodował wielomilionowe straty. Oszust ten chodzi na wolności, co więcej, został uznany za jednego z lepszych pracowników. Oczywiście, śmierdzi tu wielką korupcją. Tenże sam bank jednocześnie niszczy biednego rolnika i jego rodzinę. Wniosek? Jak kraść to miliony.

Reklamy