Czy Polacy będą ginąć za Izrael?

Yonatan Shapira i Ewa Jasiewicz podczas spotkania w klubie "Kuźnica" w Krakowie 22 czerwca 2010

Yonatan Shapira i Ewa Jasiewicz (kliknij)

Zaognia się sytuacja pomiędzy Turcją i Izraelem. Izrael mobilizuje rezerwy swojej armii, poważny konflikt w regionie jest więc możliwy. Izrael ze swoimi 400-800 pociskami jądrowymi ma przewagę, jednak użycie ich oznaczałoby początek III wojny światowej. Miejmy nadzieję, że ta niebezpieczna sytuacja się nie rozwinie.
Przypominam dzisiaj relację z czerwca z 2010 roku ze spotkania z byłym kapitanem lotnictwa wojskowego Izraela. Polska, jak się okazuje, już od dawna ma podpisany pakt militarny z Izraelem i USA – czy ma to oznaczać, że nasi żołnierze zostaną wysłani jako mięso armatnie na wojnę z Turcją i innymi krajami arabskimi?

Polsko – amerykańsko – izraelska współraca wojskowa. 
zob. wideo: http://www.youtube.com/watch?v=Sdf87Wl6yDQ
22 czerwca 2010 r. w krakowskim klubie „Kuźnica” na Kazimierzu odbyło się spotkanie z Ewą Jasiewicz, jedyną Polką, która uczestniczyła w tzw. „Flotylli Wolności” zaatakowanej przez komandosów izraelskich w pobliżu wybrzeża Gazy. Pomoc humanitarna nie dotarła, w akcji napaści na konwój zginęło 9 osób (nieoficjalnie mówi się, że więcej), natomiast władze Izraela nadal nie są skłonne zezwolić na dostawę dóbr (w które wchodzą także materiały budowlane) z uwagi na możliwość ich wykorzystania przez ruch Hamas – uznawany przez Izrael za organizację terrorystyczną.
Opinię o haniebnym stosunku Żydów izraelskich do Palestyńczyków potwierdził były kapitan lotnictwa wojskowego Izraela Yonatan Shapira, który wręcz porównał okupację w Gazie do tego co się działo w Getcie Warszawskim.
Ujawnił też nieznane fakty na temat współpracy wojskowej Polski z Izraelem polegające na podpisanym układzie Polska – USA – Izrael o którym w ogóle nie mówi się w polskich mediach. O tym, że wojsko polskie współpracuje z armia amerykańską w ramach Sojuszu Północnoatlantyckiego wiadomo jest powszechnie, jednak o kontraktach na broń dla Izraela usłyszeliśmy po raz pierwszy z ust byłego oficera armii izraelskiej.
Shapira prosi Polaków o protest w stosunku do fabryk i przedsiębiorstw pracujących dla Izraela, który jak wynika z relacji jest państwem o charakterze rasistowskim (określany przez Shapirę jako „apartheid” zbliżony do południowoafrykańskiego).
Protest przyjął już formę zorganizowaną w formie Kampanii Solidarności z Palestyną www.kampania-palestyna.pl – na tej stronie opisane są akcje przeciwko izraelskiej okupacji Gazy i inne.
Należy tu jednak dodać, że Ambasada Izraelska w Polsce ostro zaprzecza tym oskarżeniom, a samą flotyllę określa jako „prowokację”, zob: http://www.youtube.com/user/IzraelAmbasada
Dla Polaków w najbliższym czasie najważniejsze jest czy pakt polsko-izraelsko-amerykański faktycznie został podpisany. Jeśli bowiem tak się stało to w świetle zbliżającej się konfrontacji wojennej z Iranem możemy znaleźć się nagle w stanie wojny z Iranem. Zagrożenie zamachami terrorystycznymi wówczas byłoby bardzo realne dla Polski, mogłoby to się skończyć tragicznie, gdyż zarówno Iran jak i kraje arabskie, Rosja i Chiny, które go mogą poprzeć, są w posiadaniu broi, kóra może łatwo dosięgnąć polskich miast (zob: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/06/23/bron-idealna-kobalt-60-rozmowa-jeffa-rense-z-timem-rifatem-cz-1/ ). Wszystko to może się odbyć przy całkowicie biernej postawie społeczeństwa polskiego nie zdającego sobie sprawy z zagrożenia.W takiej sytuacji należałoby odpowiednio zinterpretować tegoroczny ostatni przymusowy ale i zwiększony pobór do wojska, który rzekomo spowodowany jest niedoborami w armii. Także wycofanie wojsk z Afganistanu może mieć inny podtekst – wysłania wyćwiczonych oddziałów na nowy front.

Relacja jest już na stronie Kampania-Palestyna:
http://www.kampania-palestyna.pl/index.php/2010/06/26/video-ze-spotkania-w-krakowie-z-yonatanem-shapira-i-ewa-jasiewicz-22-czerwca/

Aby poznać istotę problemu izraelsko-palestyńskiego polecamyobejrzenie filmu Johna Pilgera „Palestyna, walka o przetrwanie”:
http://www.youtube.com/watch?v=pMl7QEgGgJg&feature=PlayList&p=F80CD1998E6B08D4&playnext_from=PL&playnext=1&index=8

Inne artykuły:

Atak na Iran możliwy nawet w ciągu godzin:
http://miziaforum.wordpress.com/2010/06/25/atak-na-iran-mozliwy-nawet-w-ciagu-godzin/

Czy wojsko polskie pójdzie ginąć za Izrael w wojnie z Iranem:
http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/25/czy-wojsko-polskie-pojdzie-ginac-za-izrael-w-wojnie-z-iranem/

Prowokacja na granicy z Iranem:
http://www.prawica.net/forum/22451

WOJNA !!! NAJAZD NA IRAN !!! POpierajcie USA !!!
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2245

Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem? (artykuł z 2008 roku!)
http://www.pardon.pl/artykul/4531/tusk_obiecuje_izraelowi_polska_pojdzie_na_wojne_z_iranem
========================================================================
Oto informacja nt. spotkania ze strony www.kampania-palestyna.pl:

Spotkanie z udziałem gości specjalnych: Yonatana Shapiry – byłego kapitana izraelskich sił powietrznych, który odmówił służby wojskowej na Terytoriach Okupowanych oraz Ewy Jasiewicz – jedynej Polki uczestniczącej w rejsie konwoju humanitarnego Flotylli Wolności

W dyskusji udział wezmą:

Yonatan Shapira – były kapitan izraelskich sił powietrznych, refusnik. We wrześniu 2003 roku zainicjował protest przeciwko nalotom na palestyńskie Terytoria Okupowane, w których ginęli cywile. Razem z 26 innymi pilotami podpisał list otwarty, w którym odmówił zrzucania bomb na terytoria zaludnione przez cywilów. Współzałożyciel “Combatants for Peace” – organizacji zrzeszającej izraelskich żołnierzy i palestyńskich bojowników, którzy zdecydowali się walczyć przeciwko izraelskiej okupacji drogą pokojową. Zaangażowany w kampanie BDS – bojkotu, wycofania inwestycji i sankcji.

Ewa Jasiewicz – brytyjska dziennikarka i aktywistka, organizatorka społeczności i związków zawodowych w Anglii i Iraku, koordynatorka międzynarodowego ruchu Free Gaza, uczestniczka rejsów z pomocą humanitarną do Gazy. Autorka książki „Gaza – getto nieujarzmione”, która wkrótce ukaże się w Polsce. Uczestniczka rejsu konwoju humanitarnego Freedom Flotilla do Strefy Gazy, który w ubiegły poniedziałek został zaatakowany przez armię izraelską na wodach międzynarodowych.

Przemysław Wielgosz – redaktor naczelny miesięcznika Le Monde Diplomatique, edycja polska

Omar Faris – reprezentant w Polsce Europejskiej Kampanii na rzecz Przerwania Oblężenia Gazy (The European Campaign to End the Siege on Gaza)

Reklamy

156 responses to “Czy Polacy będą ginąć za Izrael?

 1. Wojtek 19 września 2011 o 10:03 am

  Wejdz na portal :
  http://www.wiernipolsce.pl
  Czytaj,ogladaj,dyskutuj i DZIALAJ !
  Informuj innych,ze POLSKA SIE ODRADZA .

  • zas 19 września 2011 o 2:33 pm

   Okupacja Wall Street / Manifest
   http://www.globalnaswiadomosc.com/okupacjawallstreet.htm

   • zas 19 września 2011 o 2:46 pm

    chyba zaczyna się u nas Run na banki właśnie dostałem dwa sms z informacją aby zabrać kasę z konta i wyczyścić bankomaty

    • hjk 19 września 2011 o 5:15 pm

     ktos nakreca panikę? od kogo te smsy?
     czy ty nakręcasz?

     • hjk 19 września 2011 o 5:19 pm

      bo jak sie wszyscy nagle rzucą to faktycznie banki i kraj zbankrutuje szybciej jak Grecja…
      A jak stopniowo, to moze choć zdążą dodrukowac potrzebną ilość gotówki i dowieźć do bankomatów 😉

      • O Rzesz 19 września 2011 o 5:50 pm

       Gotówka w obiegu plus obowiązkowe rezerwy pokrywają ponoć ok. 20% kwoty ogólnego kapitału zgromadzonego na kontach prywatnych.
       Dodrukowywanie trwało by dość długo i nastąpił by paraliż a po nim zapaść. W sumie o to chodzi. Chipy coraz bliżej.

       • zas 19 września 2011 o 6:09 pm

        dostałem sms od dwóch znajomych w Katowicach – sam nie wybrałem kasy, nie wysłałem tez dalej

        • andc 20 września 2011 o 12:00 am

         swoją drogą to nie wiem jak można trzymać kasę w banku

        • zas 20 września 2011 o 9:03 am

         dziś wybrałem kasę przed wyjazdem do pracy – trochę ją potrzymam w domu – przynajmniej do 27 września – później pewnie ją wrzucę ponownie na konto

        • zas 20 września 2011 o 10:12 am

         17 w NY miała rozpocząć się rewolucja – jakoś o niej ucichło – ktoś coś więcej wie?

        • zas 20 września 2011 o 11:56 am

         http://wiadomosci.onet.pl/swiat/eksplozja-w-centrum-ankary-sa-zabici-i-ranni,1,4855911,wiadomosc.html – zaczyna się w Turcji?

     • zenobiusz 19 września 2011 o 5:29 pm

      Wojny nie będzie,tam.To zadymy mające odwracać uwagę ,podobnie jak próba wywołania paniki na rynku finansowym w Polsce.Wszystko ma odwrócić uwagę od tego.
      http://www.usdebtclock.org/
      Rewolucja uliczna na Wall Streat,to też element rodem z „opowieści o siedmiu zbójach”,tam padają hasła .”pomóżmy naszemu Obamie zmieniać Amerykę.”
      O prawdziwych problemach,nie znajduje się łatwo informacji.Jeżeli wklei się jakieś hasło typu Elenin i ma się tysiące artykułów,można sobie dać spokój,Szukać jednak trzeba,i to właśnie tego o czym się masowo milczy.

      • O Rzesz 19 września 2011 o 5:57 pm

       To jest śmieszne. Z takiego długu nikt nie jest w stanie wyjść stosując się do zasad określonych przez tych zboczeńców.
       Wystarczy zmienić zasady a banksterów wsadzić do pierdla i już.
       Islandia w czasach nowożytnych a Filip Piękny w przeszłości (templariusze) wiedzieli jak postępować z chorą i rozpasaną lichwą!.

       • zenobiusz 19 września 2011 o 6:08 pm

        Jak skończył Filip Piękny?.Skarbiec Templum był pusty,a on doczekał się rychło,wypełnienia się, klątwy Wielkiego Mistrza.Trzeba szukać odpowiedzi na pytanie,dla czego wszystkie niemal rządy,zadłużają się jakby jutra miało nie być.Nie dotyczy to krajów na terenach tektonicznie stabilnych,jak Afryka Północna,tam funduje się sztuczne rewolucje.W co na prawdę inwestuje się kolosalne sumy znikające z narodowych budżetów. ???
        Co na prawdę dzieje się na obecnych terenach podbiegunowych i dla czego ??
        To są tematy skrzętnie omijane.
        W tematach zasypywanych mnogością informacji,też drzemie ukryta prawda.Co próbuje się pokryć mnogością sprzecznych doniesień.

        • O Rzesz 19 września 2011 o 10:28 pm

         „Skarbiec Templum był pusty,a on doczekał się rychło,wypełnienia się, klątwy…”.
         Templariuszy tak naprawdę nie wytępiono. Ukryli się jedynie. Przycichli. Przypuszczam raczej że Filipa i innych dopadła zemsta.
         Trucizny w tamtych czasach (właściwie do dziś) były bardzo popularnym środkiem rozwiązywania konfliktów. Również upozorowanie wypadku było wtedy łatwiejsze i trudniejsze do wykrycia skoro nawet dziś wiadomo że Sekuła sam sobie w pierś strzelił czterokrotnie!.
         Co jak co ale chyba zgodzisz się że to co się wyrabia w min. w bankierskim półświatku powinno w końcu stać się przedmiotem rozprawy tysiąclecia!.
         Przez nich cała ludzkość jest udupiona!.

         „Trzeba szukać odpowiedzi na pytanie,dla czego wszystkie niemal rządy,zadłużają się jakby jutra miało nie być” .
         Możliwe są oczywiście scenariusze że pod przykrywką oficjalnych czy super tajnych programów badawczych ale oficjalnie znanych (tzw. czarne programy w USA) jest robione to co przypuszczamy że wiemy o budowaniu tajnych baz, portalach między wymiarowych itp.
         Stąd nagminne i „niezaplanowane” przekraczanie kontraktowanych kwot na rozwój nowych systemów.
         Już dawno temu stworzono książki i filmy S.F. twierdzące że pod płaszczykiem bajek pokazuje się ludziom prawdę.
         Nie wiem, nie widziałem prawdziwych baz podziemnych … ale „Gwiezdne Wrota” czy „Battle Star Galactica” (to drugie w wersji remake’owej, lepszej) oglądałem.
         Abstrahując od mniej czy bardziej fantastycznych wersji rzeczywistości jednym z powodów zadłużania się naszych państw są przede wszystkim wybierani przez nas „politycy”.
         Pierwszy z brzegu przykład tzw. ongiś polityka o „poglądach jak ze skały” a rzeczywistości kolejnego skoczka.
         Wspomina Nigel Farage:http://www.youtube.com/watch?v=u6cTKGDhH5o&NR=1

        • zenobiusz 20 września 2011 o 11:08 am

         Templariusze,to złożony temat.Po pierwsze,wbrew temu co napisałeś,nie pobierali procentów,nie byli lichwiarzami.Prosta jest odpowiedź,komu to przeszkadzało.Na bazie ich niedobitków w Portugalii,w sumie tylko zmiana nazwy,powstali po jakimś czasie Jezuici,których teraz tak się zwalcza,i oczernia.Pod legendę Rycerzy świątyni ,bezczelnie ,podłączyli się ich faktyczni likwidatorzy.

         „Nie wiem, nie widziałem prawdziwych baz podziemnych … ale „Gwiezdne Wrota” czy „Battle Star Galactica” (to drugie w wersji remake’owej, lepszej) oglądałem.”
         Tu czegoś nie rozumiem,filmy z baz podziemnych, są powszechne w internecie.
         Czy mam rozumieć że „Gwiezdne wrota” oglądałeś z bliska, 🙂
         Temat dalej jest otwarty,Na co rządy wydają pieniądze.

       • peryskop 19 września 2011 o 6:47 pm

        10 kłamstw o Izraelu

        http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=8211

        Belgijski dziennikarz i autor, Michel Collon, w książce „Izrael, let’s talk about it” (Izrael, porozmawiajmy o nim), wytrzaskał europejskie media za dziesiątki lat „okłamywania” ludzi w celu wspierania Izraela. Collon wyliczył „10 wielkich kłamstw” promowanych przez zachodnie media po to by „uzasadnić istnienie i działania Izraela”, co w zwięzły sposób przedstawiamy poniżej:

        Pierwsze kłamstwo – Izrael ustanowiono jako reakcję na masakrę Żydów w II wojnie światowej. Ten pogląd jest zupełnie zły. Faktycznie Izrael to dominujący projekt zaaprobowany w 1897 roku na Pierwszym Kongresie Syjonistycznym w Bazylei, w Szwajcarii, kiedy nacjonalistyczni Żydzi zdecydowali się okupować Palestynę.

        Drugie kłamstwo – uzasadnienie ustanowienia i usankcjonowanie Izraela jest takie, że Żydzi powracają na ziemię swoich przodków, skąd wypędzono ich w 70 AD. To jest bajka. Rozmawiałem ze słynnym izraelskim historykiem Szlomo Sand i innymi historykami i oni są pewni, że nie było „exodusu,” wobec czego „powrót” nie ma żadnego znaczenia. Naród mieszkający w Palestynie nie opuścił swojej ziemi w czasach starożytnych. Tak naprawdę potomkowie Żydów mieszkających w Palestynie są narodem mieszkającym obecnie w Palestynie. Ci którzy twierdzą, że chcą wracać na swoje ziemie pochodzą z zachodniej i wschodniej Europy i północnej Afryki. Sand mówi, że nie ma żydowskiego narodu. Żydzi nie mają wspólnej historii, języka czy kultury. Ich jedyną wspólną rzeczą jest religia, a religia nie tworzy narodu.

        Trzecie kłamstwo – kiedy żydowscy imigranci okupowali Palestynę, była ona krajem pustym i niezamieszkałym. Ale są dokumenty i dowody na to, że w XIX wieku produkty rolne z Palestyny eksportowano do różnych krajów, łącznie z Francją.

        Czwarte kłamstwo – ludzie mówią, że Palestyńczycy opuścili swój kraj z własnej woli. To następne kłamstwo, w które wierzyło wiele osób, łącznie ze mną. Do czasu kiedy historycy tacy jak Benny Morris i Ilan Pappe powiedzieli, że Palestyńczycy zostali wypędzeni i ekspatriowani ze swojej ziemi przy użyciu siły i terroru.

        Piąte kłamstwo – mówią że Izrael dzisiaj jest jedyną demokracją na Środkowym Wschodzie i powinien być chroniony; jest „rządem prawa.” Ale według mnie nie tylko nie jest rządem prawa, lecz jest jedynym reżimem bez określonych prawem terytorium i granic. Wszystkie kraje na świecie mają konstytucję, która definiuje ich granice, ale żadna z tych rzeczy nie odnosi się do Izraela. Izrael jest ekspansjonistycznym projektem nie znającym granic, a jego prawo jest całkowicie rasistowskie, zgodnie z którym Izrael jest krajem dla Żydów, a jego nie-żydowscy obywatele nie są uważani za ludzi. Takie prawo jest sprzeczne z demokracją.

        Szóste kłamstwo – mówią że Stany Zjednoczone próbują chronić demokrację na Środkowym Wschodzie chroniąc Izrael. Ale my wiemy, że amerykańska pomoc finansowa dla Izraela wynosi 3 miliardy USD. Pieniądze te używane są na bombardowanie sąsiednich krajów Izraela. Ale Ameryce nie zależy na ustanowieniu demokracji na Środkowym Wschodzie; zależy jej na niczym nie zakłócanych dostawach ropy.

        Siódme kłamstwo – udają, że Stany Zjednoczone chcą porozumienia między Izraelem i Palestyną. To zupełnie złe i kłamliwe. Były szef Polityki Zagranicznej UE Javier Solana powiedział do Izraela: „jesteście XXI wiekiem Unii Europejskiej.” Europejski przemysł zbrojeniowy współpracuje z izraelskim i wspiera go finansowo. Ale kiedy Palestyńczycy wybrali swój rząd, Europa nie rozpoznała go i tym samym dała Izraelowi zielone światło do ataku na Strefę Gazy.

        Ósme kłamstwo – kiedy ktoś mówi o tych faktach oraz historii Izraela i Palestyny, kiedy ujawnia amerykańskie interesy, nazywany jest antysemitą po to by go uciszyć. Ale powinniśmy mówić, że kiedy krytykujemy Izrael, nie jest to ani rasizm ani antysemityzm. Krytykujemy rząd który nie wierzy w równość Żydów, chrześcijan i muzułmanów, oraz przez to niszczy pokój między wyznawcami różnych religii.

        Dziewiąte kłamstwo – środki przekazu podają, że Palestyńczycy wywołują przemoc i terroryzm. My mówimy, że izraelska okupacja wojskowa to przemoc i polityka która ukradła ziemię i domy Palestyńczykom to przemoc.

        Dziesiąte kłamstwo – sprawa często przywoływana, że nie ma sposobu na rozwiązanie tej sytuacji, oraz nie ma rozwiązania dla nienawiści i żalu wywoływanych przez Izrael i jego wspólników. Ale jest rozwiązanie. Jedyną rzeczą która może zatrzymać ten proces to nacisk opinii publicznej na wspólników Izraela w USA, Europie i innych częściach świata, nacisk opinii publicznej na środki masowego przekazu, które powstrzymują się od powiedzenia prawdy o Izraelu, wykorzystywanie Internetu czy innych środków komunikacji do publikacji prawdziwych wiadomości o Palestynie.

        30.06.2010

 2. iHe 19 września 2011 o 10:32 am

  W kontekście tego artykułu lepiej możemy zrozumieć ostatnią inicjatywę legislacyjną POllińskiej 5 kolumny.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-dzisiaj-robimy-krok-absolutnie-rewolucyjny,1,4853779,wiadomosc.html
  I przygotowania do stanu wyjątkowego albo „wojny z terroryzmem”
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/straz-miejska-tworzy-system-powszechnej-inwigilacji/

  Jakby ktoś miał wątpliwości do tego co pisze monitor:

  „Stosunki Polski i Izraela są teraz podniesione na najwyższym praktyczny poziom współpracy – podkreślał Tusk. – Nie miałem poczucia, żebyśmy cokolwiek negocjowali. Raczej potwierdziliśmy daleko idące wspólne stanowisko w wielu sprawach – dodał na konferencji prasowej.”

  „Szef polskiego rządu zapewniał, że nie są to jedynie polityczne deklaracje, ale mają one jak najbardziej rzeczywisty wymiar. Podał przykład współpracy w dziedzinie obronności, gdzie – jak mówił – „mamy do czynienia z nadzwyczajną otwartością” dotyczącą również najnowocześniejszych technologii. – W opinii naszych urzędników (…) lepszej współpracy w tej dziedzinie dotąd nie znaliśmy – podkreślił.

  Wtórował mu Netanjahu, który nazwał Tuska „przyjacielem Izraela” i oświadczył, że rozmowy o rozszerzaniu współpracy toczyły się w bardzo dobrej atmosferze.”

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/tusk-i-netanjahu-wzmocnimy-scisle-juz-relacje-polski-i,1601626,4

  • iHe 19 września 2011 o 10:42 am

   A tu coś zabawno -niezabawne:
   http://fakty.interia.pl/polska/news/chinczycy-sponsoruja-mswia,1696506,3
   Znaki czasu.

   • O Rzesz 19 września 2011 o 7:51 pm

    Mam nadzieję że nasi „specjaliści” z WAT’u ( bez obrazy, w cudzysłowu bo ok. dwa lata temu pokazali jaki reprezentują poziom kiedy człowiek z zewnątrz wykazał że stosowane przez nich zabezpieczenia sieci są psu na budę) wiedzą że chińskie wyroby elektroniczne zawierają ponoć sprzętowe pułapki „pluskwy” umożliwiające działania zdalne na wszystkim co jest podłączone do sieci. Chińczycy są coraz lepsi choć naszym „sprzymierzeńcom” ledwo dorównują kroku.
    Tu coś ciekawego na pokrewny temat:
    http://detektywistyka.rubikon.pl/szyfrowanie.html

    • iHe 20 września 2011 o 2:07 pm

     Dzięki @O Rzesz za rozwinięcie tematu.Czasami się zastanawiam czy naszą strategią nie jest rozwinięcie czeskiej doktryny udawania idioty bez względu na okoliczności,czy taka już po prostu jest natura naszych fłac okupacyjnych.Grają w otwarte karty ze wszystkimi.

     Ta doktryna wydaje się całkiem nie głupia w kontekście słabości Polski .
     Daje też dużo do myślenia o zaufaniu do fłac członków aparatu fłacy.
     Jedyny minus tej doktryny to fakt ,że słabego,biednego i głupiego nikt nie szanuje nawet własny obywatel.
     A więc doktryna idioty prowadzi do kolejnej doktryny: permanentnego rozkładu.
     A to też nas nie powinno dziwić.To akurat doktryna NWO i globalistów.
     I tym sposobem okazuje się ,że Polska jest jak zwykle w awangardzie przemian.
     http://hansklos.blogspot.com/2011/09/surrealizm.html

  • O Rzesz 19 września 2011 o 6:02 pm

   Mówiąc po chłopsku: wytłuką naszych co lepiej wyszkolonych jeszcze obrońców.
   Naród stłamszą a sami uczyniwszy Izrael niezdatnym do życia przeflancują się do nas.
   Biorąc pod uwagę fakt zawartych w przepowiedniach potencjalnie ograniczonych zniszczeń w czasie ew. konfliktu światowego to już wiadomo czemu tak nachalnie wpychają się tu z powrotem, choć ich ojczyzna jest przecież gdzie indziej.
   Zwykłe pasożytnictwo i walka o przetrwanie.
   Gdyby robili to uczciwie i bez rozgłosu nawet byśmy nie zauważyli. Ale oni nie mogą inaczej jak tylko kogoś gnojąc. Niestety ktoś im faktycznie nawkładał w puste łby że są wybrańcami i lepszymi od innych.

   • iHe 19 września 2011 o 7:41 pm

    Nie ma się co oszukiwać mają to opanowane..Najgorsze jest to,że naród dalej śpi..Za niedługo będzie tylko śp.

    Podobno klasyka kina a ja jeszcze nie widziałem

    Dr. Strangelove Final Scene

    • peryskop 19 września 2011 o 9:12 pm

     @iHe dzięki za przypomnienie tego motywu.

     Proszę także obejrzeć wielce symboliczną scenę przed-finałową – jak doszło do zrzucenia pierwszej bomby A po 1945: Dr Strangelove – Riding the bomb

     Warto tu nadmienić, że są istotne wskazówki, iż reżyser filmu „Dr Strangelove” Stanely Kubrick jest prawdopodobnie autorem sfilmowania operacji Apollo rzekomego lądowania Amerykanów na Księżycu. (szczegóły w necie)

     Fabuły obu tych świetnych inscenizacji ukazują, że to obsesyjni naukowcy, generałowie-psychopaci oraz propagandyści poprzez pozoracje, prowokacje i „fałszywe flagi” pchają świat do konfrontacji i do rozlewu krwi – nawet mocniej niż politycy. A czynią tak ku uciesze banksterów i z ich wsparciem.

     Przykładem „inside-job” – oprócz 9/11 – jest prawdopodobny sabotaż, w wyniku którego został rzekomo zestrzelony w 1960 roku nad ZSRR Gary Powers i jego samolot szpiegowski U2: „Did Right-Wing Militarists Sabotage Gary Power’s U-2 Plane?” http://u2sabotage.tripod.com/

     Charakterystyczne, że Powers po wymianie za szpiega powrócił do USA, ale gdy zaczął rozgłaszać kulisy swojego “zestrzelenia” popełnił “błąd pilota” i zginął z powodu nagłego braku paliwa w jego helikopterze http://en.wikipedia.org/wiki/Francis_Gary_Powers
     Podobnie podejrzane są okoliczności zatonięcia „niezatapialnej” łodzi podwodnej Kursk w 2000 roku. Oficjalnie był to wypadek podczas manewrów, ale: „…Francuski filmowiec Jean-Michel Carré w swoim filmie dokumentalnym Koursk: un sous-marin en eaux troubles pokazanym 7 stycznia 2005 roku na kanale France 2 (ostatnia emisja telewizyjna w języku polskim: Planete 20 sierpnia 2005) zasugerował, że „Kursk” zatonął w wyniku kolizji z amerykańskim okrętem podwodnym lub został trafiony torpedą wystrzeloną z amerykańskiego okrętu podwodnego. Niedługo po wypadku Kurska Amerykanie zredukowali zadłużenie Rosji względem USA…” http://pl.wikipedia.org/wiki/K-141_Kursk

     Więcej szczegółów na potwierdzenie tej tezy podano wczoraj tu np. że likwidacja „Kurska”, wyposażonego w zaawansowane środki łączności, zwiadu oraz uzbrojenia, i zdolnego do zatapiania lotniskowców, miało na celu uniemożliwienie sprzedaży tego typu okrętu Chinom:
     http://www.veteranstoday.com/2011/09/18/sinking-of-russian-sub-kursk-kicked-off-renewed-us-inter-service-rivalry/

     Czyli powtarza się podobny scenariusz: gdy następuje obniżenie napięcia międzynarodowego, to wtedy dochodzi do nagłego zamachu aby wywołać stan zagrożenia, wzniecić powszechny strach, wygenerować przyzwolenie na kolejną spiralę zbrojeń i uzasadnić kolejny napad. Tak działają dziś prawdziwi terroryści w garniturach, ukrywający się za fałszywymi frazesami fałszywych anty-terrorystów.

     Miejmy świadomość, że i kolejny konflikt może wybuchnąć nawet wbrew woli polityków!

     • iHe 20 września 2011 o 1:05 am

      @peryskop
      Z tymi politykami to różnie bywa.Najczęściej robią co im karzą lalkarze
      Potem mówią ,że mają własne zdanie ,ale się z nim nie zgadzają,żeby na końcu stwierdzić,że nie chcą,ale muszą.O ile w ogóle się przyznają do błędu(kardynalny błąd PR)
      Bardzo ciekawe zestawienie rzeczywistych zdarzeń w tym mini artykule.
      Dobre uzupełnienie do teorii skradzionej broni nuklearnej z Kurska u Monitora.
      Notabene Norwedzy „ratowali” Kursk – przyjaciele Brevika.

      USA na pewno,kusi(robi lewe interesy) i zastrasza Rosje.Rosja też pewnie gra na 2 fronty.
      Jednak wydaje mi się,że z doktryny Brzezińskiego wynika jak najlepsza współpraca pomiędzy Rosją a Chinami.Jako prosta reakcja na działalność USA/Izraela.
      Ja bym się zgodził z Foxem Molderem ,że USA są na kursie konfrontacji z Chinami ,a tu już moja konkluzja Rosja udaje neutralność,żeby żyć w zgodzie z Niemcami i Francją.
      Grają na czas który jest przyjacielem Chińczyków ,a Rosjan chyba też.
      Odwrotnie dla USA.(tick tack debt)Kiedyś kiedy Rosja była silniejsza od Chin doktryna była inna.(Co prawda Chińczykom tika susza ,ale najwyżej kupią sobie wode za lolary)

      A co do Chin wydaje się ,że już od Rosji „nauczyli” się całkiem sporo:
      http://wiadomosci.onet.pl/cnn/chinski-okret-podwodny-zderzyl-sie-z-johnem-mccain,1,3513003,wiadomosc.html
      Choć chyba dywersja działa bo:
      http://www.tvn24.pl/-1,1713044,0,1,awaria-na-chinskim–okrecie-atomowym,wiadomosc.html
      Tajna wojna trwa w najlepsze..Oby się nie stała już zupełnie nie tajna.

      http://www.tvn24.pl/12691,1688571,0,1,chiny-chetniej-uzyja-broni-jadrowej,wiadomosc.html
      http://www.stosunkimiedzynarodowe.info/artykul,1069,Dwukierunkowy_wzrost_potegi_morskiej_Chin
      http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=162
      Hipoteza do tego
      http://urbas.blog.onet.pl/2,ID366213234,DA2009-02-24,index.html

      A tak podsumowując to pewnie w ten sposób negocjują wpływy w NWO.
      Nie pozostawiając złudzeń ,kto resztę będzie trzymał za wiadomo co.
      Ewentualna wojna na terenach nie zamieszkałych przez korporacje daje gwarancje ,że poligon jest nieprzypadkowy,i nikomu ważnemu dla NWO krzywda się nie stanie.
      Zresztą „może” chodzi tylko o żniwa i koncentracje władzy..
      (W czasie żniw górą bunkrowcy)O ile Bóg nie ześle jakiejś niespodzianki..
      Przekłucie bańki populacyjnej..unlimited goal.

      .

      • peryskop 20 września 2011 o 4:06 am

       iHe – Widzę, że nieźle się orientujesz.

       Tak, mamy ciekawą sytuację, gdy każdy z Wielkiej Trójki chciałby sprowokować, aby pozostali się pogryźli. Strojąc przy tym zalotne miny do każdego, a od czasu do czasu groźnie pomrukując. Tu bum w jakiś ubot, tam w samolocik, albo w satelitę. I następne rozdanie.

       Ale ta gra wstępna skończy się wcześniej niż później i trzeba będzie zejść do parteru.

       Atutami Rosji jest ogromne terytorium i znaczne zasoby mineralne oraz społeczeństwo nieco rozpite, ale wciąż mało rozmiękczone komfortem. Nawet jak im coś mocno walnie, to reakcją będzie „niczewo”.

       Ciekawe jak przy poważnej konfrontacji sprawdzi się w boju amerykański potencjał
       zaawansowanych technologii, ale obawiam się, że Amerykanie padną ofiarą swoich wielkich osiągnięć pijarowskich i nagle okaże się, że piekne i kuloodporne szaty to tamten król miał tylko dzięki medialnym trikom. Zobaczymy.

       • iHe 20 września 2011 o 1:34 pm

        @peryskop – nie wiem czy nawet to pisać bo w sumie widzimy to bardzo podobnie 🙂 ,mi się też wydaje,że gadżetów USA starczy na 1 rok totalnej wojny,albo nawet miesiąc.Każda następna wojna zwiększa blitzkrieg.Rosjanie i Chińczycy na wojnę są gotowi zawsze.
        Za to UE jest gotowa jedynie na ludobójstwo przez banksterów.(nie dotyczy kryptobunkrowców)
        To,że Rosja ma nieciekawe uzbrojenie konwencjonalne nie znaczy ,że w ultra blitzkriegu nie może zabłysnąć razem z Chinami + atuty które wymieniłeś
        Oni się tak nie chwalą jak USA co mają.
        USA robią ten sam błąd co 3Rzesza aczkolwiek zaczęli zdawać sobie z tego sprawę:
        http://www.tvn24.pl/12691,1688748,0,1,think_tank-z-usa-chinskie-lotnictwo-zaleje-wroga,wiadomosc.html

        Zabawne,że dla banksterów to by było całkiem fajne,pozbyliby się powierzchniowców,podpisali stosowny traktat i zaczęli budować NWO na spalonej ziemi jak Noe po potopie.
        Czyste rączki,zero czarnuchowa jakie znamy.
        W dodatku uzasadniona polityka orwellowska.

        Obecna polityka degenerowania społeczeństw akcjami depopulacyjnymi i dehumanizującymi jest krótkofalowa i grozi podpiłowaniem gałęzi na której się siedzi..Więc nawet sam ten problem jest już prognostykiem dalszych rozwiązań.
        Kości zostały rzucone.Wypadły 3 szóstki.Porządek z chaosu.

        Taka wojna na wyniszczenie wymusiłaby też stosowne zmiany u „konkurentów”
        -też by się pozbyli czarnuchowa(kolokwialnie proli wszelkiej maści)
        Nie wspominając,że przeciwnicy muszą się do siebie „dopasowywać” ,co jeszcze bardziej „napędza” rozwój.Neutralni widzowie mogliby zmienić stan skupienia od samego patrzenia.
        Krótko mówiąc banksterka to tacy prometeusze niosący ogień wojny jako światło postępu.Uszczęśliwiają nas na siłe dla własnego(~naszego;) dobra.
        Nie licząc się z jednostką jako smarem rewolucji nigdy.
        Pytanie jak bardzo są zdeterminowani do opcji bunkierster i czym.

        http://demotywatory.pl/34579/WOJNA
        http://demotywatory.pl/429051/Wojna
        http://demotywatory.pl/667341/Chinskie-wojsko
        http://demotywatory.pl/19624/Wojsko

        Jak się poplecznicy piramidy nie obudzą z tego czarnego snu o potędze i postępowi to w najlepszym wypadku skończą w klimatyzowanym bunkrze w najgorszym będą długo umierać na choroby ww3.

        ps.Szkoda ,że musimy się zgadzać co do tak ponurych spraw.

        • peryskop 20 września 2011 o 3:27 pm

         Ano szkoda!

         Przy czym ta pośrednia opcja dla popleczników piramidy, raptownie przebudzonych ze snu o potędze i dobrobycie, to gwałtowne zejście:

         – albo wspomagane, za niewywiązanie się z powierzonych zadań („dlatego ponieśliśmy klęskę”),

         – albo samoistne, wskutek załamania się wyhodowanych mrzonek o byciu nad-człowiekiem.

         Tak marnie skończył Nietzsche choć wspaniale się zapowiadał aż do stwierdzenia: Bóg umarł!

   • 999AQQ 19 września 2011 o 11:52 pm

    http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,dodatkowe-miliony-na-muzeum-historii-zydow-polskich,287306.html

  • O Rzesz 19 września 2011 o 8:02 pm

   Tak ma wyglądać „wspólne stanowisko” Panie Premierze???

   • wierny Bogu 19 września 2011 o 10:38 pm

    Modlitewna prosba do BOGA :
    BOZE dlaczego milczysz,dlaczego nie wymierzasz swej sprawiedliwosci narodowi,ktory uzurpuje sobie Twoje wybranstwo ?
    Kiedy zniszczysz to plemie zmijowe ,te dzieci diabla ,ktore/ktorzy juz ze wszystkim i wszystkimi igraja,SZKODZA NAM i bluznia nawet przeciwko Tobie ?!

    Czekamy Panie na TWOJ WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI !!!
    Prosimy Cie Panie .

    Amen

    • andc 20 września 2011 o 12:08 am

     bluźnierstwo a nie modlitwa

    • O Rzesz 20 września 2011 o 9:43 am

     Jak bym Pawlaka słyszał co to „na karegulowy plemie wszelaki plagi egipskie ześlij, tyliko sie Panie Boże nie pomyl’ „.
     Jeśli wierzysz w Chrystusa to proś Boga przez Niego by dał tym ludziom opamiętanie i siłę wyrwania się z matni szatana a nie proś o ich zagładę.
     Oni sami są swoimi największymi wrogami!. Trzeba nas i ich wesprzeć modlitwą by zło się nie panoszyło a nie dokładać jeszcze „drewienek do ognia”!.

 3. BirdDwa 19 września 2011 o 10:58 am

  Ciekawi mnie kwestia dotycząca tego 27’dmego września. Tyle wszędzie sie o tym pisze i mówi że głowa boli. Temat się rozniósł.

  A teraz te rewolucja i okupacja Wall Street, można by nawet pomyśleć że jest to zasłona dymna byśmy pomyśleli że wygrywamy..

  • miki 19 września 2011 o 6:49 pm

   Zaiste natłok mamy ostatnio informacji związanych z ostatnim tygodniem września: kawowy Barak i śmiatanka NASA w Denver (a co tam jest, lub czego oficjalnie nie ma wszyscy tutaj dobrze wiedzą), przelot „komety” (nadającej sygnał radiowy i rozbitej ponoć na kawałki przez rozbłysk słoneczy – z naciskiem na „ponoć”, ja tego nie kupuję) i związanej z nią przepowiednia Indian Hopi (Blue Kachina i następującej po niej Red Kachina aka Nibiru aka półoficjalnie potwierdzony brązowy karzeł ukrywający się w obłokach Oorta, widoczny jedynie w podczerwieni, NASA wie o tym obiekcie od 1983 roku ale cicho sza, nie siejmy paniki), ewakuacja stacji kosmicznej ISS, apel szefa NASA do pracowników związany z tajemniczym zagrożenie spoza naszej planety, niemal codzienne „kosmiczne” straszenie na portalach, choć to akurat pozornie nie ma związku z przyszłym tygodniem.
   A z rzeczy przyziemnych wypowiedź pionka Rostowskiego, przygotowania do wprowadzenia stanu wojennego (jeśli obrazek jest prawdziwy i podpis pod nim także to inaczej tego nazwać nie można) -> http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201010/1288471417_by_trancemeditation_500.jpg Dodatkowo zakup przez policję ogłuszaczy dźwiękowych i montowanie w centrum stolicy specjalistycznych syren. A dzisiaj jakby mało już było atrakcji ewakuacja budynków Parlamentu Jewropejskiego z powodu…..braku prądu, o mało nie spadłem z dywanu na podłogę ze śmiechu…(widzę że Konarski podał linka, gut dżob)
   Sporo tego a i tak pewnie o połowie zapomniałem, w każdym razie łącząc kropki dostajemy obraz mało ciekawej najbliższej przyszłości. Eh, głowa mała….

   • zenobiusz 19 września 2011 o 7:18 pm

    W Denver zjawi się nie tylko Obama i pracownicy NASA,tam będzie na prawdę tłoczno.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/19/this-is-why-all-the-big-shots-are-in-denver-from-25th-30th-sept-nie-tylko-obama-w-denver-zrobi-sie-tloczno/

    • czytaty 20 września 2011 o 3:59 am

     czy uważasz ze gdyby miało dojść do jakiegoś globalnego kataklizmu – to by nas o tym oficyjalnie poinformowano ? – bo ja w to wątpie

   • Śród-Płn 19 września 2011 o 7:28 pm

    Te znaki są prawdziwe: http://www.gazetakrakowska.pl/malzach/oswiecim/322245,oswiecim-wojskowe-znaki-zasialy-niepokoj-w-miescie,id,t.html?cookie=1

   • O Rzesz 19 września 2011 o 8:19 pm

    Piszesz o tych „sygnałach” ?
    Wygląda mi to na straszną ściemę. Ludzie zawsze boją się nieznanego. To brzmi jak przetworzone dźwięki jęków jakiegoś młokosa.
    Osobiście nie wierzę w prawdziwość tych bełkotów. 4. pio9a 19 września 2011 o 11:06 am

  Kazanie ks. Piotra Natanka

  Ogłoszenia ks. Piotra Natanka -18.09.2011 http://www.youtube.com/watch?v=ER_PdFs6-wg
  Kazanie ks. Piotra Natanka – 17.09.2011 http://www.youtube.com/watch?v=JQeIy0fDeqs
  Ogłoszenia ks. Piotra Natanka -17.09.2011 http://www.youtube.com/watch?v=e8R1M_yqenQ

 5. Lech 19 września 2011 o 11:25 am

  Mógłbyś napisac coś więcej o tym zaognianiu się sytuacji między Turcją i Izraelem, bo nie jestem w temacie.

  • monitorpolski 19 września 2011 o 1:14 pm

   Jak wrócę, jestem jeszcze na wyjeździe

   • peryskop 19 września 2011 o 3:04 pm

    @Lech nie bądż pasywny. Wystarczy postukać klawiszami:

    http://www.globalnaswiadomosc.com/turcjadazydowojny.htm

 6. iHe 19 września 2011 o 11:25 am

  Wygląda naTO,że lokaj banksterów musi się streszczać ,bo Chińczycy szykują mu i jego zwierzchnikom nieciekawą przyszłość:

  „Jak wynika z powyższego video Chińska Republika Ludowa kocha – z wzajemnością – gubernatora Teksasu Ricka Perry’ego, który jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują w przyszłym roku będzie republikańskim kontrkandydatem Baracka Barackowicza Obamy. I ma duże szanse zostać następnym prezydentem USA. W świetle dziwnych powiązań Perry’ego jego groźby wobec Bena Bernanke, że „potraktują go brzydko w Teksasie” jeśli dokona QE3, stają się zrozumiałe – chiński rząd nienawidzi QE, bo mu napędza inflację i psuje wartość dolarowych aktywów w rezerwach.”

  Działanie Chin – przygotowanie własnego kandydata na prezydenta USA – wydaje się zrozumiałe. Obama, czyli lokaj komunizującego liberała Zbigniewa Brzezińskiego, zaczął reorientację amerykańskiej polityki zagranicznej. Zaczął przekierowywać USA na strategiczną konfrontację z Chinami, jednocześnie odpuszczając Rosji. To złamanie kissingerowsko-nixonowskiej strategii, iście kaunitzowski zwrot. Chinom to się oczywiście nie podoba. Chcą co prawda dokopać USA, ale jeszcze nie teraz. W ich interesie leży wzajemne osłabienie USA i Rosji. Wybór Perry’ego będzie więc zwycięstwem Chin oraz prochińskiej frakcji w amerykańskim establiszmencie. Będzie to dobre dla Polski, gdyż taki obrót sytuacji to koniec „resetu” i ponowne zaangażowanie USA w regionie, może nawet ze sprzątnięciem ekipy rządzącej III RP przez służby amerykańskie, chińskie oraz ich polskich stronników.”

  http://foxmulder2.blogspot.com/2011/09/rick-perry-chinski-mandzurski-kandydat.html

  Ale jak to w polityce sytuacja nie jest tak jednoznaczna jak się wydaje:

  „Republikańscy podżegacze wojenni pozują na izolacjonistów

  W ostatnim dziesięcioleciu zniesmaczenie opinii publicznej niekończącymi się wojnami stopniowo przekształciło Partię Republikańską z grupy samoistnych podżegaczy wojennych w rzekome stado izolacjonistów, jak to widać w ostatnich debatach. Oczywiście, dla większości z tych postaci pokojowa transformacja jest czystą demagogią. Solidny przypadek ataku terrorystycznego pod fałszywą flaga pozwoli Republikanom na powrót na stanowisko podżegaczy wojennych.

  Londyn i Waszyngton nadal chcą zaatakować Pakistan

  Innym czynnikiem, który frasuje anglo-amerykańskich imperialistycznych planistów jest ich niezdolność do rozpoczęcia inwazji wojskowej na Pakistan. Inwazja ta była planowana jako bezpośrednie następstwo propagandowej hucpy z rzekomym zabójstwem „Bin Ladena” 1 maja i obejmowała próbę przejęcia lub zniszczenia przez Siły Specjalne USA strategicznych obiektów odstraszania jądrowego Pakistanu, pozostawiając ten kraj bezbronnym. Anglo-Amerykanie zostali w tej sprawie powstrzymani przez wystosowane w porę ultimatum Chin, wskazujące, że Pekin będzie traktować atak na Pakistan tak samo jak atak na chińskie terytorium. To w dużej mierze zaszachowało Chiny i Waszyngton aż do dziś. Jednak w następstwie nowego zainscenizowanego ataku pod fałszywą flagą, za który obwiniono by Pakistan, byłoby możliwe powrócenie do tej sprawy przez Anglo-Amerykanów ze zwiększonym potencjałem szantażu wobec Chińczyków.”

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/09/rosnace-prawdopodobienstwo-ataku.html

 7. sen 19 września 2011 o 11:27 am

  Miałem sen a w tym śnie wielki atak i pełno trupów i zobaczyłem człowieka jadącego w limuzynie i nie miał połowy twarzy a wszystko to oglądałem w lustrze i wtem biała twarz zamieniła się w czarną za limuzyną widać było wielki wybuch. Minęła chwila i ziemia się rozstąpiła a głód jej był ogromny. 11226392211

  • O Rzesz 19 września 2011 o 6:19 pm

   Bogu dzięki snów nie interpretuje się wprost a generalną zasadą jest że należy robić to odwrotnie. Niestety ok. 5 do 10% (zależnie od zdolności danego indywiduum) bywa proroczymi i oby to nie był jeden z nich.
   Należy starać się z całych sił myśleć o tym że do niczego nie dojdzie.
   Jak mantrę trzeba wbijać w umysł myśl: JEST DOBRZE.
   W takie właśnie formie!.

   Rzeczywistość generuje się na poziomie kwantowym. Myśl to energia.
   Czynnik sterujący.
   Nawet jeśli nie zmienimy ogólnej tendencji to możemy tunelować do lepszej jej wersji. Zaprogramowano nas i naszych przodków już tysiące lat temu by doszło do tego czego się obawiamy.
   Nie umiemy już myśleć inaczej!.
   Ale mamy wolną wolę. Nie zapominaj o tym i nie popadaj w czarną rozpacz.
   Bez zdrowego myślenia wywołasz tylko „wilka z lasu”.

 8. obrus 19 września 2011 o 11:54 am

  portal NWO.pl WRACA
  Witam wszystkich czytelników NewWorldOrder.com.pl!

  Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich stałych bywalców strony za
  jej zniknięcie.
  Na decyzję o jej zamknięciu zaważyło kilka czynników o których nie
  będę się tutaj rozpisywał.
  Być może dogłębniej omówimy tę kwestię gdy strona stanie na nogi.
  Przynajmniej mam taką nadzieję.

  W każdym razie potrzebuję waszej pomocy. Po pierwsze strona potrzebuje
  stabilnego silnego zagranicznego serwera.
  Postawienie jej w Polsce to w tej chwili zbyt wielkie ryzyko z uwagi na
  opublikowane na niej treści.

  Jeśli ktoś z was jest w stanie zorganizować lub udostępnić
  powierzchnię serwera to proszę o kontakt
  pod adresem redakcjanwo@interia.pl. Postaram się odpowiedzieć na każdy
  mail.

  Pozdrawiam czytelników!
  Admin

  • Policjant/Grafik 19 września 2011 o 12:24 pm

   Pomogę z grafiką jak coś to pisz: konar19@wp.pl i odrazu zleć czego oczekujesz, pozdrawiam.
   potrzebował bym dostęp do katalogu z grafiką i css ,coś tam pokombinować mogę, zawsze możesz powiedzieć że się nie podoba 🙂
   na wordpressie zrobiłem taka skórkę dla mojej firmy
   http://www.krainazabawek.info.pl
   http://www.modino.pl (prestashop)

   • logged 19 września 2011 o 9:47 pm

    @Policjant/Grafik
    Jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, nie mniej jednak, nalezy pochwalic i docenic, ze oferujesz swoje uslugi i wolny czas, brawo!…Nie zastanawiales sie czasem czy poswieci sie policji nizli grafice?

    • Policjant/Grafik 20 września 2011 o 12:13 am

     Tak się składa mistrzu, że obecnie jestem grafikiem, ale prawdopodobnie idę na szkółkę, mówię prawdopodobnie bo przeszedłem wszystkie etapy czekam tylko na jakiś tam papier bezpieczeństwa osobowego a praca za biurkiem już mnie wykańcza psychicznie (Grafika) w sferze nudy i monotonii…

  • OlO 19 września 2011 o 6:46 pm

   Mistrzu zapytaj tych od tvń24.pl/ oni przenieśli się do afryki (chyba), bo w Polandi mieli problemy, strona trochę ciężko wchodzi ale jest

 9. Dan 19 września 2011 o 12:23 pm

  Znalazłam coś takiego:W Egipcie, w Wielkiej Piramidzie 11.11.11 odbędzie sie ceremonia.
  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=138&sectionId=612&cmd=
  Niby wydźwięk tego zdarzenia jest pozytywny…

  • gghh 19 września 2011 o 2:46 pm

   sciema, wystarczy spojrzec na ksztalt tych figurek..

  • Extazed 19 września 2011 o 3:04 pm

   Fajna zabawa. Oby ludziom biorącym w niej udział przyniosła frajdę i duchowe oczyszczenie. Bo cała reszta wydaje się być farsą. Brakuje tylko tekstu: „Daj nam swoją miłość, by łatwiej było aktywować piramidę. KUP mini piramidki i zbieraj uczucia od wszystkich!” Hehe, to by dopiero ludzie się kochali : )
   A tak na serio to nie wydaje mi się żeby znali prawdziwe przeznaczenie tych piramid. W zasadzie nikt tego nie wie. Jest to wielka zagadka która może nigdy nie zostać rozwiązana.
   Chociaż wiadomo, że chciałoby się aby to wszystko działało tak jak to opisują, oj tak. Ale jak to się mówi: życie depcze wyobraźnię.
   Pozdrawiam

   • Extazed 19 września 2011 o 3:06 pm

    Przepraszam za powtórzenie ale muszę dopisać małą uwagę.
    Panie peryskop. Proszę nie pytać się mnie już o choinki, drzewa, krzaki o ściółce już nie wspomnę. Odpowiedziałem Panu elegancko w poprzednim artykule i mam nadzieję, że się zrozumiemy.

    • peryskop 19 września 2011 o 6:00 pm

     @Extazed: „…Ja ze swojego drzewka urwałem się 4 lata temu. Lepiej późno niż wcale…”

     4 lata – no to powinieneś już dobrze chodzić i zacząć oceniać świat własnym rozumem.
     Co chyba zaczyna się dziać? Tak widzę po niektórych Twoich wypowiedziach.

     Jeszcze trochę a dostrzeżesz sarkazm w zdaniu „Andrzej Lepper upozorował samobójswo”.

     Dowodów i na to nie ma (jak na razie), ale są bardzo silne poszlaki, że mu dopomożono.

     Życzę Ci dalszych owocnych poszukiwań co w naszym świecie jest prawdziwe, a co oszukano.

 10. Stanisław 19 września 2011 o 12:25 pm

  „nasz” rząd chyba sobie kpi z nas podpisując się pod tym paktem, mam nadzieję że w razie czego myślący jeszcze dowódcy naszej armii przeciwstawią się wysyłaniu Polskich żołnierzy na to pole walk

 11. POLONIA RZĄDZI W WARSZAWIE ! 19 września 2011 o 12:51 pm

  Polonia to historia i Stolicy Duma, WAS by nie było gdyby nie KOMUNA !!

 12. zeebii 19 września 2011 o 1:31 pm

  Dwa pytania do polityków PIS

  Czy w razie zwycięstwa w wyborach poprzecie imperialne plany USA/NATO na bliskim wschodzie, lub w jakimkolwiek innym miejscu kuli ziemskiej?
  Drugie. Czy nadal będziecie wspierać szowinistów gloryfikujących zbrodnie ludobójstwa jak niejaki pan Juszczenko na ukrainie? [ ostani wyskok tego pana miał miejsce w Krynicy]

  Jeżeli odpowiedź brzmi na oba pytania tak -nie dostaniecie mojego głosu

 13. galluss 19 września 2011 o 1:31 pm

  Tutaj zebrałem dla was odnośniki an temat początku rewolucji w USA

  transmisja na żywo: http://www.livestream.com/globalrevolution
  globalny czat: http://irc.lc/anonops/anonops/anonyops@@@@
  drugi globalny czat: http://twe.ly/Wall-Street
  blog hakerów, którzy zapoczątkowali rewolucję: http://anonymous-worldwide.blogspot.com/
  ich strona: https://occupywallst.org/
  globalne rewolucyjne radio: http://freedomslips.com/revolutionradio/

  globalna rewolucja z grecji na żywo http://www.livestream.com/stopcarteltvgr

  • Stanisław 19 września 2011 o 6:48 pm

   dziękuję za te linki

 14. PokójWam 19 września 2011 o 2:16 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/W-wyborach-2011-nie-bierzemy-udzialu-niska-frekwencja-wyborcza-moze-obudzi-organizacje-miedzynarodowe-ze-cos-zlego-dzieje-sie-w-Polsce

 15. ALFA 19 września 2011 o 3:08 pm

  Jakim prawem my POLACY mamy wysyłać nasze dzieci chyba ,że tu mieszkający Izraelici pojadą bronić swój kraj.
  Rząd chce cichaczem ratyfikować umowę z Izraelem o obronności?

  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/539845,rzad_chce_cichaczem_ratyfikowac_umowe_z_izraelem_o_obronnosci.html
  Ustawa o ostatecznym wywłaszczeniu Narodu Polskiego!!!
  Jak teraz temu wszystkiemu zaradzić, aby to wszystko nie stało się faktem.
  Wyborem mniejszego zła w postaci PiS – który wniósł i poparł w całości ten projekt?
  *Wyborem PO, SLD, PSL i reszty z Sejmu – którzy też są za tym projektem?
  A może wszyscy – niektórzy może klnąc w niebogłosy – zawrócą z tej drogi po przeczytaniu tego artykułu?
  *
  Czy przyjdzie w porę opamiętanie?
  http://piotrbein.wordpress.com/2011/06/08/ustawa-o-ostatecznym-wywlaszczeniu-narodu-polskiego/

  • Extazed 19 września 2011 o 3:11 pm

   Wiesz, myślę, że jak się cały ten bajzel ogólnoświatowy rozpocznie to nasi żołnierze pójdą po rozum do głowy i zostaną bronić naszej kochanej ojczyzny a nie latać za granicę i bronić interesów pseudopejsiastych.
   Czas pokaże co los nam chce sprezentować w najbliższym czasie.

   • ALFA 19 września 2011 o 3:47 pm

    NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ WON Z WSZYSTKIMI TYLE W TEMACIE .WSZYSCY NAS OKŁAMUJĄ I PRACUJĄ NA KORZYŚĆ IZRAELA.OBUDŻCIE SIĘ WSZYSCY PORA MÓZGI RUSZYĆ.PIS-PO-PSL i SLD TO JEDNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    JUŻ Z WSZYSTKIEGO NAS OKRADLI.

    • Talbot 19 września 2011 o 4:01 pm

     A na kogo mają pracować? „Nasz” rząd opanowało plemię żmijowe.

     • ALFA 19 września 2011 o 7:30 pm

      Kaczyński deklaruje współpracę z Buzkiem i Lewandowskim
      Prezes PiS Jarosław Kaczyński zadeklarował, że jeśli zostanie premierem, ws. nowego budżetu UE na lata 2014-20 będzie współpracował z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Jerzym Buzkiem i komisarzem ds. budżetu Januszem Lewandowskim.
      http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/kaczynski-deklaruje-wspolprace-z-buzkiem-i-lewandowskim,1696745,7703

    • BarbW 20 września 2011 o 3:44 am

     Alfa, dobrze to ująłeś. TE partie to parodia dla „Owieczek”. Nie długo zobaczymy podział Unii Europejskiej na Północny i Południowy. Ciekawi mnie gdzie będzie nasz kraj.

     • choice 20 września 2011 o 1:57 pm

      Jedni i drudzy dali ładny POPIS swoimi mądrymi decyzjami reszta niczym się nie rożni. Stary przesiąknięty komuną system jak to Cejrowski określił Won jak pionki szachów wszystkie jednym ruchem ręki strącić.

  • zenobiusz 19 września 2011 o 4:37 pm

   „Ustawa o ostatecznym wywłaszczeniu Narodu Polskiego!!!”

   To są chore brednie ,niejakiego Bizonia powtarzane przez niejakiego Beina.
   Uzyskanie własności, w sposób przestępczy,nie gwarantuje jej trwałości w żadnym przypadku,i nie zamyka drogi do rozliczenia nieuczciwych przestępczych „prywatyzacji”
   Ustawa ma na celu obronę obywateli mieszkających na Ziemiach Zachodnich,gdzie nie uregulowano tej kwestii od wojny,i aktualni mieszkańcy ,nie mają notarialnych aktów własności,przed roszczeniami niemieckimi,a więc atak na nią, leży zwłaszcza w niemieckim interesie.Jakoś dziwnie pobratymcy tych „panów” zawsze okazywali się reprezentować ,w sytuacjach podbramkowych , interes niemiecki lub rosyjski.
   Nazywanie tej ustawy , „Ustawa o ostatecznym wywłaszczeniu Narodu Polskiego!!!” jest szczytem podłości i manipulacji ze strony obu” panów”,obliczonym na nieznajomość prawa,przez czytelników.
   Z e swoją rewelacyjną tezą ,niejaki Bizoń,występował już wcześniej,ale nie przyniosło to zamierzonego efektu.Zbliżające się wybory ,dają widać okazję do ponownego zabłyśnięcia.
   „Panowie” występują tym razem z otwartą przyłbicą,niczego już nie udają,stają w jednym szeregu z Palikotem,i innymi zoologicznymi przypadkami ,antypisowskiej fobii.
   Nie jest to jednak,kwestia,psychiki,a świadomy wybór,i poparcie antypolskiej kampanii przedwyborczej.Obszerniejsza polemika z tym tekstem mija się z celem.
   Proszę zacząć myśleć samodzielnie,choć widzę że Pan/i ALFA,też ukazuje prawdziwe oblicze przed wyborami.Ciekawe, na ilu blogach jeszcze wkleił/a spam Beino-Bizonich wypocin.

 16. Annah. 19 września 2011 o 4:27 pm

  Ostatni protest przeciw GMO we Wrocławiu

  • Annah. 19 września 2011 o 4:34 pm

   Już można podpisywać nową petycję
   http://alert-box.org/aktualnosci/

 17. Konarski 19 września 2011 o 4:46 pm

  Ukryte „ćwiczenia” na wypadek … ?

  Ewakuacja w Parlamencie Europejskim z powodu awarii prądu
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10316145,Ewakuacja_w_Parlamencie_Europejskim_z_powodu_awarii.html

 18. vortex 19 września 2011 o 5:03 pm

  Bush odwolal wizyte w Kanadzie. A juz mieli go wsadzic.

  • mi461 19 września 2011 o 7:11 pm

   a wierzyles w to ze by go capneli? 😉
   stare powiedzenie mowi ze kruk krukowi oka nie wykole
   I tu jest to samo te dwa panstwa sa jak dwie polowki jablka 🙂
   wszystko to propaganda

   • peryskop 19 września 2011 o 11:18 pm

    mi461 masz sporo racji o krukach, ale tylko co do zasady.

    Bo taka wizyta w obecnych realiach mobilizuje obudzoną część społeczeństwa i wyciąga tłumy na ulice.

    A okrzyków rozgniewanego tłumu nawet kruki się boją, bo zapewne co czujniejsze już czują, że to się dla nich kiedyś źle skończy.

    Kruk jak wilk, co to nosił razy kilka…

    • mi461 19 września 2011 o 11:59 pm

     peryskop… i ty masz moze „troszke racji” tylko ze ja zyje tu b. dlugo i znam nastroje i ta „ich” udawana polityke, ze wiem co mowie.
     Jestesmy oddzieleni granica ,ale to 1 wielki kraj sa uzalenieni od siebie i nie zroba sobie krzywdy.
     to tak jak w tym powiedzeniu q*va q*e lba nie urwie, 🙂 nie wiem czy mozna sie z tego smiac, no moze tylko pokiwac z politowaniem glowa.
     pozdrawiam

     • peryskop 20 września 2011 o 12:48 am

      mi461 – oczywiście rozumiemy o co chodzi.

      Ale jak wiesz już sama taka presja dot. teoretycznej „możliwości aresztowania” miła nie jest.

      Ostatnio w Szwajcarii borykał się z tym Henry Kissinger, a wcześniej Zipi Livni w UK.

      Równiez pozdrawiam.

      • mi461 20 września 2011 o 1:13 am

       pamietam to bardzo dobrze

 19. Aquarius 19 września 2011 o 5:14 pm

  Artykuł trochę stary ale na czasie. Również myślę że 3 wś wybuchnie jeszcze w tym roku…

  „APOKALIPSA 2011 już nieunikniona!
  24.04.2011
  Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
  Apokalipsa 2011 jest nieunikniona!
  (Wolny przekład z niemieckiego. W nawiasach komentarze tłumacza.)

  Czytelnicy stron internetowych niemieckiego wydawnictwa Kopp Verlag przyzwyczali się już zapewne do niepokojących wiadomości, które wydawnictwo to rozpowszechnia. Jednak w porównaniu z tym co serwuje nam Gerald Celente – jeden z renomowanych prognostyków światowego rozwoju zdarzeń – w swoim najnowszym Newsletter „The Trends Journal”, wiadomości prezentowane przez wspomniane wyżej wydawnictwo mogą wydawać się jeszcze bardzo dobre. Najnowsza prognoza Celente nosi w tłumaczeniu na język polski tytuł „Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku – przygotujcie się na walkę o przetrwanie”. Przy tym Celente nie pisze w niej o Kongo albo jakimś innym odległym państwie w którym mają miejsce militarne konflikty. On prognozuje ogólnoświatową (globalną) wojnę o przetrwanie – i to tuż przed drzwiami naszych mieszkań – jeszcze na rok 2011! Przy tym z całą pewnością jest on jedynym prognostykiem, który swoich czytelników zupełnie otwarcie nawołuje do zaopatrzenia się w broń.

  Celente już od ponad 20. miesięcy prognozuje upadek USA i Europy – jednak do tej pory przewidywał go na rok 2012. Ostatnio skorygował swoje prognozy i ostrzega w nich przed wybuchem wspomnianej wyżej wojny jeszcze w roku 2011 – tak w USA jak i w Europie. Za podstawę swoich przewidywań przyjmuje: powrót kryzysu gospodarczego, który spowoduje wręcz nieopisanie wielkie imigracyjne ruchy olbrzymich rzesz ludzi, którzy za chlebem napłyną do nas z biednych państw.

  Przy czytaniu kolejnych fragmentów prognozy Celente należy mieć stale przed oczyma fakt, że ich autor straciłby raz na zawsze opinię wiarygodnego prognostyka, gdyby nawet tylko mała część z tego co przepowiada się nie spełniła. Należy w tym miejscu również zauważyć, że Celente jest częstym gościem w najbardziej popularnych, cyklicznych audycjach amerykańskich stacji TV. Prowadzi on także instytut, który zajmuje się przewidywaniem i prognozowaniem światowych trendów gospodarczych i społecznych. Przyznasz drogi czytelniku, że jego dobrze prosperujący instytut zbankrutował by, gdyby Celente rozpowszechniał niedorzeczności. Jednak to o czym zaraz przeczytasz zdaje się w pierwszym momencie być tak wielkim absurdem, że radzę Ci – zanim to uczynisz – wykonać głęboki oddech.

  Wydarzenia, które stoją przed ludzkością rozpoczęły się wg Celente już dawno. Niepokoje w Azji czy w krajach islamskich aż po Amerykę Łacińską, „demokratyczne demonstracje” w Afryce Północnej i krajach arabskich – wszystko to zdaje się być zapowiedzią jakiegoś wielkiego, globalnego poruszenia, które nie zatrzyma się na naszych granicach. Celente ostrzega i nawołuje wszystkich obywateli rozwiniętych państw do przygotowania się do prawdziwej wojny (na śmierć i życie) – poprzez zaopatrzenie się w broń i zapasy żywności. Zaleca również opracowanie planów na wypadek konieczności ucieczki. Jest on – jak sam pisze – całkiem świadom tego, że będzie poczytywany za „szerzyciela niepokoju”, „pomyleńca” czy „pesymistę”. Jednak jednocześnie w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jako jeden z niewielu jeszcze na miesiące przed wybuchem kryzysu gospodarczego w 2008 roku przewidział go w szczegółach. Urodzony w 1946 roku Celente, syn włoskiego emigranta, przepowiedział w minionych dziesięcioleciach wiele światowych zdarzeń. Spełniały się one być może parę miesięcy wcześniej czy później jak zapowiadał, jednak zawsze stawały się rzeczywistością. Dlatego właśnie słucha się go dziś na całym świecie z wielką uwagą.

  Celente nazywa obietnice zachodnich rządów, które zapowiadają dziś tzw. „ożywienie gospodarcze” czystą propagandą. Jest dogłębnie przekonany, że wojny w których biorą udział państwa NATO, jak np. ta w Libii, służą tylko jednemu celowi: odwróceniu uwagi społeczeństw od panujących realiów życia. Wg jego opinii młodzież świata nie ma żadnych perspektyw i to co np. dzieje się w takich krajach jak Tunezja, Egipt czy Libia może przenieść się (jak zaraza) na inne kraje. Celente jest przekonany, że brak perspektyw dla młodych ludzi zjednoczy i połączy ich na całym świecie, i wystąpią oni przeciwko tym wszystkim, którym wiedzie się (jeszcze) dobrze (patrz najnowsze wydarzenia w Anglii i Czile).

  Przy tym rząd amerykańskiego prezydenta Obamy nie jest znowu taki szlachetny jak by się mogło wydawać. Waszyngton wykorzysta wojnę w Libii, która będzie eskalować, do zminimalizowania chińskich wpływów w Afryce i sprowokuje do wojny w Syrii albo o Syrię, aby zmniejszyć tym samym wpływy Rosji na Bliskim Wschodzie. Wszystkie te wojny, poprzez które prezydent Obama chce odciągnąć uwagę amerykańskiego społeczeństwa od (niezwykle trudnej) sytuacji gospodarczej USA (niebotyczne zadłużenie państwa, obniżenie ratingu wiarygodności kredytowej, turbulencje na Wall Street) były już wcześniej zaplanowane i każda z nich bardzo szybko pociągnie za sobą kolejną. Równolegle do tego zostaną w zglobalizowanym świecie zerwane łańcuchy zaopatrzenia w żywność. Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności. Także imigranci, którzy napłyną za chlebem do USA czy Europy przywleką ze sobą społeczne niepokoje ze swoich krajów. Obok wiekiego kryzysu żywnościowego wybuchnie nienawiść do obcokrajowców i nacjonalizm, i to w stopniu jakiego sobie nie można nawet wyobrazić. Ogarną one sobą wszystkie warstwy społeczne, gdyż każdy w jednej chwili będzie chciał ratować siebie i swoją rodzinę (i dla realizacji tego celu będzie gotów na wszystko – prawo dżungli).

  Najgorzej będzie w Unii Europejskiej. Bardzo szybko obywatele EU zorientują się jak bardzo byli okłamywani i oszukiwani. Ich pieniądze, oszczędności, ich zabezpieczenie finansowe na przyszłość – wszystko to jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknie (przestanie mieć jakąkolwiek wartość). Polisy ubezpieczeniowe, długoterminowe książeczki oszczędnościowe – wszystko to w jednym momencie stanie się jedynie kolorowym, bezwartościowym papierem. Bogatymi pozostaną jedynie niektórzy politycy Unii Europejskiej i ci, którzy innych okradli z pieniędzy (kapitaliści, spekulanci i złodzieje). Przetrwają także ci, którym udało się w czas wymienić pieniądze na metale szlachetne (złoto, srebro).

  Wybuch gniewu społeczeństw europejskich wymknie się spod kontroli. Unia Europejska się rozpadnie. Wybuchną konflikty pomiędzy krajami europejskimi, z których każdy będzie czuł się wykorzystany przez drugi. Wybuchnie wiele lokalnych konfliktów w samym sercu Europy. Historyczne i tradycyjne już niechęci do innych narodowości (dotyczy to przede wszystkim krajów graniczących ze sobą /np. Polacy-Niemcy/) w ciągu jednej nocy wybuchną na nowo i przerodzą się w gwałt, i przemoc. Ponieważ Europa swoje armie (z braku środków finansowych) drastycznie zredukowała lub zaangażowała w działania z dala od kraju ich pochodzenia, nikt ani nic nie będzie już w stanie powstrzymać wybuchu wewnętrznych europejskich konfliktów. Do tego dojdą – wg Celente – rozruchy i konflikty z udziałem europejczyków, którzy znaleźli się za chlebem w innych europejskich krajach.

  Gdy czyta się to co renomowany prognostyk przewiduje dla świata na nadchodzące miesiące (a nie lata), przeciera się z niedowierzaniem oczy.
  Przyznasz drogi czytelniku, że gdyby prognozy te miały się nie nie spełnić, Celente wystawiłby się na pośmiewisko . A jeśli on ma rzeczywiście rację to co wtedy?

  W swoim najnowszym Newsletter Celente nawołuje do wymiany posiadanych pieniędzy na metale szlachetne, do zaopatrzenia się w broń i w zapasy żywności. Przy tym rzeczą jeszcze ważniejszą jest psychiczne przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia. Wg Celente, kto tego nie uczyni i z niniejszych prognoz się naśmiewa, ten dozna psychicznego załamania i nadchodzących wydarzeń z całą pewnością nie przeżyje.

  Grozą napawa przede wszystkim to, że Celente nie przepowiada jednego czy dwóch konfliktów (wojen), ale wiele różnych, których już żaden człowiek nie jest w stanie powstrzymać, ponieważ przyczyny ich wybuchu będą bardzo zróżnicowane. A więc będą to konflikty pomiędzy różnymi warstwami społecznymi – wewnątrz tego samego kraju – biedni przeciwko bogatym, wystąpienia przeciwko rządom, które wciąż podnoszą podatki, gdyż same są już bankrutami, konflikty etniczne – wewnątrz tego samego kraju lub pomiędzy krajami sąsiadującymi ze sobą, wojny domowe, konflikty na tle religijnym, wojny terytorialne np. o rolnicze obszary użytkowe (słowem wojna globalna – wszystkich ze wszystkimi) – lista jest nieskończona. Celente prognozuje, że chodzi tu o totalny konflikt w którym cała posiadana broń zostanie przez każdą ze stron bez skrupułów użyta (globalizm gospodarczy i finansowy zrodzi globalną wojnę).

  Celente jest przekonany, że za rozwojem przewidywanych zdarzeń kryje się (jak zawsze) czyjaś ręka, która wszystkim steruje. Przy tym nie chodzi tu o jakąś religijną władzę ale o finansową oligarchię, spekulującą (jak zawsze) na wojnie (tym razem globalnej), która uczyni wszystko, aby wypadki potoczyły się tak a nie inaczej. Oligarchia ta będzie czerpać korzyści z (galopujących) cen ropy, wysokich cen żywności, handlu bronią a przede wszystkim z pęknięcia finansowej bańki (finansowego kryzysu). Koniec końcem tak czy inaczej zapłacą za to wszystko zwyczajni obywatele. Wielcy finansowi magnaci świata skasują tylko (jak zawsze) swoje i staną się jeszcze bogatsi.

  Można mieć jedynie nadzieję, że tym razem te jakże gorzkie prognozy Celente na drugą połowę 2011 r. będą nietrafne.

  Rozpowszechnij jak najszerzej!

  Wersja do wydruku:
  http://www.pomagamysobie.pl/Apokalipsa_2011.pdf

  Jak przygotować się do nadchodzącej „Apokalipsy”?
  Patrz: http://www.pomagamysobie.pl/forumdis…-o-przetrwanie”

  http://www.pomagamysobie.pl/showthread.php?787-APOKALIPSA-2011-ju%BF-nieunikniona!

  • O Rzesz 19 września 2011 o 6:35 pm

   Ogólnie ciekawy tekst. Ze swej strony mogę powiedzieć: każdy dostanie to na co zasługuje. Co do zrealizowania tych prognoz to oby obróciły się te słowa w g…o po trzykroć.
   Rozumiem że chcesz ostrzec i przygotować ale wbijanie ludziom do głowy tylko to przyspieszy.
   Dlatego choć szanuję Krzysztofa Jackowskiego za talent i potwierdzam że to możliwe bo mnie też zdarzało się widzieć przyszłość to nigdy bym nikomu nie powiedział co widuję.
   Taka robota to nic innego jak programowanie wydarzeń na poziomie mentalnym. Jak wpadniesz w ten kierat już nie będziesz miał siły się z niego wydostać.
   I tak się ta nasza rzeczywistość plecie gmatwana różnymi chorymi myślami i tekstami!.
   Może nie masz świadomości czym jest rzeczywistość więc dopowiem (kilka postów wyżej wyjaśniłem) wywołujesz wilka z lasu!.

 20. easyman 19 września 2011 o 5:27 pm

  Masz tu monitor naprawde wart przeczytania nowy artykuł Davida Wilcocka i jego wywiad z Benjaminem Fulfordem sprzed paru dni (14 września). Wiele ciekawych i podnoszacych na duchu info. Naprawde warto. I szczegółowy opis wojny która rozgrywa sie za kulisami i z wyjasnieniem ostatnich wydarzen i z tym co nas moze czekac lada chwila. Z tego co wiem mieszkasz w NJ więc nie bedzie problemu z angielskim językiem. Ja też mieszkałem cała lata w Szkocji więc jest nas dwóch 🙂 Masz ten pilk audio z tego ale w transkrypcie masz wiele dodanego info od Wilcocka i fragmenty z jego komentarzem do słów Fulforda. Ja słuchałem audio i śledziłem tekst jednoczesnie i jak było cos od Wilcocka dodane w tekscie i jakies zdjecia to robiłem pauze w audio i czytałem to też, a potem jazda dalej także polecam tę metodę. Jednak do słuchania tego potrzebny jest biegły angielski, ale pewnie większość tutaj nie ma z tym problemu.

  http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases

  Miłej lektury. Dla mnie wiekszość z tych rzeczy jest wysoce prawdopodobna a wiele z nich wiemy juz ze miało miejsce. Pozdrawiam

 21. iHe 19 września 2011 o 5:41 pm

  A u nas PO staremu klimaty jak z komuny:
  http://biznes.onet.pl/gus-podal-dane-o-produkcji-przemyslowej,18564,4854990,1,news-detal
  Jak to szybko historia kołem się toczy,a nie kończy jakby chciał Francis Fukuyama .
  Jest też byłym: wicedyrektorem Zespołu Planowania Politycznego Departamentu Stanu USA, wieloletnim współpracownikiem RAND Corporation

  Jak można się tak mylić będąc jednocześnie tak mądrym..;>
  Baudrillard dowodził, że koniec ten nie powinien być rozumiany jako kulminacja postępu historii, ale jako upadek samej idei postępu historycznego.
  http://demotywatory.pl/2727509/Historia-kolem-sie-toczy

  Ja obawiam się,że skoro mamy POPZPR to reszta sceny politycznej spełnia jedynie funkcje dekoracji 2 planu.

 22. ... 19 września 2011 o 6:00 pm

  Nigdy nie zabijajcie innych ludzi – nie wazne jaka propaganda bedzuie leciec w telewizji, nie wazne jaka propagande beda tłoczyc fałszywe religie kto morduje innych poniesie kare – jesli dostaniecie kiedykolwiek karte mobilizacyjna to spalcie ja albo uzyjcie jej zamiast papieru toaletowego ”

  ,- ” jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych. ” OBJAWIENIE JANA 13:10

  ,- o przyszłej wojnie ktora bedzie poprzedzac antychrysta – mozliwe ze jedna ze stron bedzie UE w tym Polska : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

 23. bia 19 września 2011 o 6:03 pm

  Za Jerozolime zawsze warto ginąć Bo tam na wzgórzu świątynnym mieszka Bóg Także nasze F16 polecą nad Iran Turcja przecież jako członek NATO nie zaatakuje Izraela

  • Policjant/Grafik 19 września 2011 o 6:33 pm

   Tak jak Hitler który przecież nie mógł zaatakować Rosji bo podpisali Pakt o nieagresji prawda?

  • O Rzesz 19 września 2011 o 8:29 pm

   ” …tam na wzgórzu świątynnym …”. Nie Bóg (bo on jest wszędzie) ale ew. takie prawdziwe „gwiezdne wrota” czy portal.
   Nie mniej fantastyczne dla ciebie ale dla fizyków i miłośników paleoastronautyki względnie realne.

  • monitorpolski 19 września 2011 o 9:39 pm

   Turcja opracowała własne systemy niszczenia izraelskich myśliwców, bo w systemach amerykańskich jest blokada możliwości zniszczenia izraelskich celów. Turcy mają dość, znają też historię ludobójstwa Ormian, wiedzą kto to zrobił i widzą perfidię w oczernianiu Turków.

   • Konarski 19 września 2011 o 9:41 pm

    A kto niby wymordował Ormian?

    • peryskop 19 września 2011 o 11:26 pm

     Konarski – a kto stoi w cieniu za większością ludobójstw w historii?

     • pola 20 września 2011 o 12:31 pm

      Wymordowali zli ludzie i nie ma znaczenia z jakiej religii wywodzą się.

   • O Rzesz 19 września 2011 o 10:43 pm

    O, nie wiedziałem że Turcy mają kody dostępu do oprogramowania swoich samolotów!.
    U nas jeśli ktoś z naszych by się zbiesił i zechciał sprzeniewierzyć działaniom wojskowym po ciemnej stronie, w czasie Armagedonu, wystarczy jeden specjalnie zaszyfrowany sygnał z informacją o wyłączeniu systemu i F-16 zamienia się w masę spadającego złomu.
    Nasi specjaliści nie posiadają tych kodów i nie mogą dokonywać pełnego przeprogramowania systemu.
    Pewne jego rejony są niedostępne dla programistów (jak dla przeciętnego użytkownika niektóre foldery systemowe w Windows 7) … ale nie dla głównodowodzącego, zarządzającego informacją w sieciocentrycznym systemie dowodzenia gdzie każdy samolot jest połączony z bazami pośrednimi (AVACS) i dalej ze sztabem głównym operacji i samym Pentagonem.

    • peryskop 20 września 2011 o 12:43 am

     Jest (chyba na NE) info – przy okazji kwestii zwolnienia z cła EU – o tym, że nasi rozmontowali częściowo F16, żeby m.in. popatrzeć w awionikę pod kątem sterowalności naszymi (?) samolotami i kodów dostępu, których nie dostaliśmy w ramach kompleksowej dostawy.

     Z obiecanym offsetem na horyzoncie, który jednak nie doleciał.

 24. vortex 19 września 2011 o 6:19 pm

  Kolejna sprawa to Brzezinski byl wlasnie w Rosji.Mieli tam jakies spotkanie,ktore dotyczylo miedzynarodowj polityki usa.Ale jak oni mieszaja.Wypowiedz ktorej udzielil Brzezinski dla programu „Morning Joe” moze tyko wprowadzic w blad tych co sadza ze rzady tego swiata chca dla nas dobrze.Mowi np ze (cyt.) „odmowienie Palestynie prawa do niepodleglosci to wielki blad nie tylko strategiczny ale i historyczny,to moze skonczyc sie tragicznie dlakrajow arabskich i na dluzsza mete dla izrael.” Link do wywiadu ponizej
  http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/44532986#44532986

 25. bia 19 września 2011 o 6:38 pm

  Wojna wojna wojna nareszcie przyszedł czas by Polska odzyskała z wyroku Boga swą chwałę i wolność już się nie mogę doczekać tej wojny Śliwki w Bra już nie zkwitły czyli czas jest bliski wcześniej nie kwitły tylkow 1913 i 1938 teraz nie zakwitły w 2010 Kwitną zawsze w grudniu jako dowód cudu Maryjnego Bóg daje nam tą wojnę i Bóg daje nam ten dzień kiedy nadejdzie jego Pomazaniec w chwale by sądzić narody Powstanie w naszym kraju armia Boga armia nie pokonana taka o której mówił Kurtz w Czasie apokalipsy

  • tajemniczybuk 19 września 2011 o 7:02 pm

   nie pisz bzdur któr pewnie wyczytałeś gdzieś na forach – ZAKWITŁY jak co roku w 2010 roku, więc proszę nie wprowadzać nieprawdziwych informacji, plotek. Pozdrawiam serdecznie.

   • sara10 19 września 2011 o 7:53 pm

    Tajemniczybuk
    A to ciekawe. Wszyscy twierdzą, że jednak nie zakwitły. Nawet ci, którzy tam byli.
    Możesz podac link potwierdzający to, co piszesz?

    • Konarski 19 września 2011 o 9:01 pm

     Nie zakwitły w grudniu 2010!

   • bia 19 września 2011 o 8:43 pm

    Nie zakwitły wiem od Natanka Natankowi mozna wierzyć także wal sie na suty

    • tajemniczybuk 19 września 2011 o 9:51 pm

     poczytajcie komentarze w tym linku

     http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/12/16/kwitnace-drzewa-w-grudniu/

     i przestańcie pieprzyć głupoty 🙂

     • tajemniczybuk 19 września 2011 o 9:56 pm

      PS. bia- „wal sie na suty” tego też cie nauczył natanek ? bo to zbokiem 🙂

     • zenobiusz 19 września 2011 o 10:55 pm

      No i
      tajemniczyzbuku@
      ,dzięki za informacje
      ,grudzień 2011 przed nami,w tym roku wojny nie będzie,
      .
      Ale..
      To się dzieje,Obserwujcie śliwki z Bra.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/19/harbingers-of-prophecy-2011-earth-shattering-events-on-the-horizon-please-watch/

  • zenobiusz 19 września 2011 o 7:09 pm

   I obyś miała rację.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/12/oredzie-zofii-nosko-dzieci-z-pod-znaku-bialego-orla-nie-beda-walczyc-wszystkie-narody-podziwiac-beda-ich-spokoj-i-zwyciestwo-ktore-aniolowie-bozy-dla-nich-przyniosa/

 26. vortex 19 września 2011 o 7:04 pm

  ‘Machine of Israel’ http://www.youtube.com/watch?v=YVP_-9eC43A&feature=player_detailpage

 27. PokójWam 19 września 2011 o 7:30 pm


  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/142-bajkopisarz-tusk-w-akcji.html
  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/141-illuminati-w-hollywood.html

 28. Święty 19 września 2011 o 7:35 pm

  Narada Szatana

  • zenobiusz 19 września 2011 o 11:27 pm

   Tego ,powinien wysłuchać każdy.

   • Inocenty 20 września 2011 o 2:54 pm

    Sam to czuję na własnej skórze i próbuję się z tego wyzwolić. Na razie rezultat niewielki ale próbuję !

 29. stały czytelnik tej strony 19 września 2011 o 7:37 pm

  Już wczoraj pisałem o tym gościu co sprzedaje na allegro pasty do zębów BEZ FLUORU, jego link do aukcji: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=11699037

  Ale piszę jeszcze raz by Wam przekazać moje doświadczenie po tym. Kiedyś jak jechałem rano do pracy to miałem wrażenie, że w nocy na kopalni robiłem – tzn. dopiero rano, a ja już jestem zmęczony i nie mam sił. Nie miałem pojęcia co jest. Na urlopie to samo – godzinę po tym jak wstałem ja już nie mam sił i jestem zmęczony, mięśnie bolą, głowa boli. Aż kiedyś poczytałem sobie przez przypadek o toksycznych właściwościach fluoru w pastach do zębów. Pomyślałem co za głupoty tam piszą. Ale myślę sobie zaraz zaraz, skoro fluor zawarty w 99.99% procentach past do zębów ma walczyć z próchnicą, to dlaczego w moim powiatowym mieście jak byłem nastolatkiem było tylko 5 dentystów na całe miasto, a dziś naliczyłem 35 dentystów i do każdego nawet prywatnie są długie kolejki.
  Znalazłem na allegro tego gościa (link powyżej), który sprzedaje pasty bez fluoru i kupiłem na próbę 5 sztuk. NIE UWIERZYCIE. Rano normalnie funkcjonuję, żadnego zmęczenia, nic nie boli ani mięśnie ani głowa i od lat nie było mnie u dentysty.
  Znajomi pytają co ja mam za śmieszną pastę (bo nie reklamowana w TV 🙂 i jak opowiadam im to co powyżej a oni zaczynają się przerzucać na takie pasty.
  Ale najbardziej rozwaliła mnie znajoma, która z dzieckiem była u Andrzeja Janusa (napisał książkę „nie daj się zjeść grzybom candida”) – polecam jego kurację z aloesem – powiedział on, że woli z brudnymi zębami chodzić niż pastę z fluorem do ust włożyć – bo to straszna trucizna. A gość zna się na rzeczy, o czym świadczy jego książka. Oczywiście kupuje jak jej powiedział tylko pasty bez fluoru.
  Mamy w żarciu aspartamowo-benzoesanową truciznę. Nie trujcie się jeszcze pastą do zębów !!!!!
  Zaufajcie mi i już po kilku dniach poczujecie różnicę w funkcjonowaniu waszych organizmów. Taka pasta to 5 czy 6 zł. Zresztą Wasz wybór.

  Panie Marku pozdrawiam bo świetny blok Pan prowadzi (przez Pana sprzedałem TV i od roku go nie mam i jestem wolnym od papki medialnej człowiekiem) i proszę puścić mój komentarz bo trzeba sobie radami pomagać w tym chorym świecie.

  • stały czytelnik tej strony 19 września 2011 o 7:47 pm

   A nie umiem znaleźć tego linka, ale jakiś czas temu wpadł mi w oko artykuł o planach Uni E. na zakazanie past do zębów bez fluoru. Mają być w sprzedaży podobno tylko z fluorem i nawet o zwiększonej jego ilości. Jak uda mi się na wordpressach znaleźć to rzucę w komentarzu.
   Pozdrawiam czytelników tej stronki.

   • ALFA 19 września 2011 o 8:23 pm

    To nie będziemy kupować pasty do zębów bo fluor niszczy zęby i kości i też go mamy w pepsi czy coli.
    Jak i wybielanie jest rakotwórcze.

   • maupa102 19 września 2011 o 10:36 pm

    stały czytelniku…. nasza krajowa ZIAJA też produkuje pastę do zębów bez fluoru. Ja zamawiam ją w mojej aptece.

    • Aśka 19 września 2011 o 11:53 pm

     Pastę tej samej firmy, do której link podajesz jest dostępna w Kauflandzie za ok. 3 zł tylko nie whitening lecz herbal. Też nie ma fluoru. I w sprzedaży, zazwyczaj w sklepach zielarskich, jest pasta ziaja bez fluoru za ok 5 zł.

 30. ALFA 19 września 2011 o 8:19 pm

  ZOBACZ POLAKU NA CO IDĄ TWOJE PODATKI
  NA WIELE RZECZY DLA POLAKÓW NIE MA
  http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,parkowanie-na-muranowie-sam-minister-mial-problem,287435.html

 31. zeebii 19 września 2011 o 8:45 pm

  Protest w sprawie nowelizacji ustawy o dostępie do informacji publicznej
  http://www.wykop.pl/link/882345/prezydencie-zawetuj-ograniczenia-w-dostepie-do-informacji/

 32. vortex 19 września 2011 o 9:35 pm

  musialem http://www.youtube.com/watch?v=oTJRivZTMLs&feature=artist

 33. galluss 19 września 2011 o 9:45 pm

  http://freedomslips.com/revolutionradio/

  czat:

  http://freedomslips.com/revolutionradio/main.htm

  proszę o rozreklamowanie tych linków. Jest to radio internetowe, które informuje ludzi na całym świecie o rewolucji w USA. 24/7. Jest tam również chat online. Protestuje tam wiele tysięcy osób. część nowego jorku jest zablokowana

  Oni proszą ludzi, aby upublicznić te linki, żeby jak najwięcej ludzi na świecie mogło ich słuchać online

 34. kaci 19 września 2011 o 10:25 pm

  zloto mozna juz produkowac z Rteci 196,
  obejrzyjcie filmik
  na masowa i zaawansowana skale na pewno by sie oplacalo.. http://www.youtube.com/watch?v=M1llx4eBsfg&feature=player_embedded
  mysle jednak ze glownym przeslaniem tej czesci Ancient Aliens jest to ze z Wodoru, ktory jest najstarszym pierwiastkiem universum mozna otrzymac kazdy inny pierwiastek, to tylko kwestia modyfikacji tego nowego systemu..

  • O Rzesz 19 września 2011 o 10:46 pm

   Zimna fuzja jest już faktem. W tym świetle transmutacja w temperaturze pokojowej … jak najbardziej realne!.

   • peryskop 20 września 2011 o 12:03 am

    ORzesz : „Zimna fuzja jest już faktem. W tym świetle transmutacja w temperaturze pokojowej … jak najbardziej realne!”

    Powiedzmy jest fakcikiem. Potwierdzonym jak na razie na niewielką laboratoryjną skalę. Skalkę.

    Podobnie z transmutacją w temperaturce pokojowej, w światełku pozostałych elementów tego filmiku – zaczynającego się od przekrętu tysiąclecia tj „lądowania” apollonistów na Księżycu!

    Transmutacja jest znana i wiele procesów opanowano. Ale wciąż opłacalność jest przeszkodą.

    Gdyby było inaczej, to rtęci zaczynałoby brakować, a jej cena poszybowałaby śladam złota.

    Jak na razie banksterom udało się „przemieniać” wolfram w „złoto” tj oszukiwać platerowaniem.

    Nie dajwajmy się nabierać!

    Chociaż być może ludzie opanują kiedyś transmutację i zimną fuzję w przydatnej skali. Kiedyś…

    • zenobiusz 20 września 2011 o 9:19 am

     Peryskop@
     Co do powyższego ,zgoda.
     Czemu jednak omijasz temat orgonu,jak nie przymierzając martwego szczura ??
     Wiem,nie masz przekonania.
     Może to Cię przekona.W niedługim czasie grozi nam głód, a co najmniej poważne niedobory zdrowej żywności.Można temu zapobiec,ale Panowie są nieprzekonani.
     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/20/organite-garden-comparison-footage-at-end-of-year/

     • peryskop 20 września 2011 o 12:58 pm

      @Zenobiusz – „Wiem, nie masz przekonania.”

      To jednak tego akurat nie wiesz.

      Otóż już kilka razy przygaszałem tu na Monitorze nieprzytomne naśmiewania się z orgonu – może wtedy gdy nie byłeś z nami.

      Z pracami „naszego” dr Reicha z Galicji zetknąłem się kilkanaście lat temu, a potem z wcześniejszymi Franciszka Rychnowskiego. Wpływ orgonu na pogodę i zdrowie jest dość dobrze potwierdzony.

      Ale zastanawiam się wciąż czy działa orgonowe mogą rzeczywiście blokować reakcje jądrowe jak opisano w necie? Czy są bardziej rzetelne potwierdzenia?

      • zenobiusz 20 września 2011 o 1:57 pm

       Jest całe spectrum działania orgonitów,oczyszczanie wody,powietrza,wspomaganie wegetacji,likwidacja smogu elektromagnetycznego i przekazów podprogowych.Czy niszczy radiację.Ufam że tak,ale przekonamy się w „praniu” ,jeżeli będziemy mieli nuke bustery i cloudbustery,w odpowiedniej ilości.Czas się kurczy,i okazja do tego eksperymentu może nas zaskoczyć nieprzygotowanych.

    • O Rzesz 20 września 2011 o 10:24 am

     „Fakcik” pomalutku zaczyna sobie przebijać drogę do świadomości ludzi.
     http://www.zimna-fuzja.pl/2011/03/dwa_trudne_slowa/
     Opłacalność … nie myśl w kategoriach ekonomii wygenerowanej przez chore umysły ale w szerszym kontekście.
     Już sam fakt że można tego dokonać bez użycia drogich, ciężkich i skomplikowanych akceleratorów czy reaktorów powielających pokazuje że cała nasza nauka jest jedynie maleńkim wycinkiem rzeczywistości bronionym jak twierdza przez troglodytów bojących się zajrzeć dalej niż czubek ich nosa.
     W tym sensie tworzenie pierwiastków z innych jest jak najbardziej realne!.

     • peryskop 20 września 2011 o 1:16 pm

      ORzesz – nie myślę w kategoriach ekonomii wygenerowanej przez chore umysły.

      I staram się rozumieć świat w jak najszerszym kontekście.

      Też mam wrażenie, że możliwa jest realizacja niesamowitych zjawisk bez ogromnych akceleratorów i podobnych wytworów gigantomanii wynikłej z tego, że ludzka pycha zepchnęła pokorę na margines. A skutki tego widzimy teraz w postaci globalnego kryzysu.

      Nie wiem czy słyszałeś, że podobno algi morskie gromadzą w swoich tkankach jod w wyniku bio-transmutacji? Już emisja fotonów przez robaczki świętojańskie (i podobne świecące organizmy) daje sporo do myślenia, bo oznacza, że życie biologiczne toczy się także w przestrzeni sub-atomowej. Potwierdzają to owady i gekony przyczepiające się do sufitu dzięki międzycząsteczkowym siłom van der Waalsa.

      Jeśli to jest prawda, to dlaczego algi miałyby być unikatami w przyrodzie?

      Szkoda, że wciąż mało wiadomo o tego typu zjawiskach, np. o pracach Schaubergera nad wirami wody oraz ich efektami elektrycznymi i anygrawitacyjnymi.

 35. 999AQQ 19 września 2011 o 10:28 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/16/wybory-2011-nie-dla-bojkotu/
  m.in. Jerzy Ulicki-Rek napisał:„O największym sojuszniku partii rządzących

  Dość liczni mówią: „Wszyscy politycy to oszuści i złodzieje! Zagłosuję na Janusza Korwina – Mikkego!”. JKM startuje w każdych wyborach. Jest największym krytykiem koalicji i opozycji parlamentarnej. Przy każdym wystąpieniu nie zostawiana na rządzących suchej nitki. Nigdy nie przekracza progu wyborczego, nie wchodzi do parlamentu. Medialnie wychodzi na uczciwego człowieka, przeciwnika establiszmentu. Jak rozczarowująca jest rzeczywistość!

  Ordynacja w wyborach parlamentarnych wprowadza pięcioprocentowy próg wyborczy. Partie, które nie uzyskają pięciu procent ważnie oddanych głosów nie wchodzą do parlamentu. Głosy oddane na te wszystkie partie, które nie uzyskały tego minimum są przekazywane komitetowi wyborczemu który zdobył najwięcej głosów. Głosujący na JKM ZAWSZE głosują na zwycięzcę – PO, PiS, inną partię głównego nurtu. Stąd należy uważać JKM za największego ich sojusznika.

  Czasem pojawiają się rzeczywiście ciekawe inicjatywy polityczne. Jednak jak widać na przykładzie JKM nie tyle nie warto co nawet nie można na nie głosować. Wielu inteligentnych ludzi zupełnie nie rozumie jak między Odrą a Bugiem działa próg wyborczy. Jest to szczwane oszustwo. Głosując na te malutkie partyjki, w których rzeczywiście mogą znaleźć się uczciwi ludzie, które są zupełnie przeciwne polityce wielkich partii (które nie mają szans na przekroczenie progu), wspieramy układ rządzący.”

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=12298&start=135

  Co pan na to panie Leszku?

  • 999AQQ 19 września 2011 o 10:49 pm

   O JKM w meNdiach ostatnio zrobiło się głośno w związku z nieprawidłowościami PKW i wnioskiem do SN.
   Natomiast nieprawidłowości PKW w/z z wyrokiem z SN wobec komitetu wyborczego blogera Łażącego Łazarza z NE nikt nie wspomina i nikt się nie upomina…nawet prawy i sprawiedliwy!
   polecam przeczytać artykuł wraz z komentarzami. Lektura jest interesująca.
   http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/27270,uniewaznienie-wyborow-kto-zyska-kto-traci

 36. 999AQQ 19 września 2011 o 10:32 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/08/02/wypnij-sie-na-wybory/
  Pan Krzysztof (koment.nr.227) do przedmówcy Krzysztofa M. wiersz bardzo wymowny więc nie mogę się powstrzymać…
  Władza
  Jarek i Donek dzisiaj się spotkali,
  jak tu kręcić lody, sobie pogadali.
  Zwracali uwagę, na zgodne relacje,
  lecz w Polskę puścili sprzeczne informacje.

  Dlaczego tak czynią? Niejeden zapyta.
  I skąd ta różnica? Co w mediach zawita.
  Lecz obaj panowie się znają na rzeczy:
  Ja dziś jestem za, a ty będziesz przeciw.

  Niech Polacy na co dzień zobaczą te kłótnie,
  a my będziem kręcić lody rezolutnie.
  Tu w ten prosty sposób nasze propozycje,
  wytną z parlamentu słabą opozycję.

  Po takich roszadach to już bezawaryjny,
  powstanie ten system tylko dwu-partyjny.
  Będziemy wymieniać się władzą do syta.
  Bo tak będzie wyglądać Rzeczpospolita.

  Każdą opozycję, gdy pojawi się w środku,
  zdusimy błyskawicznie już w samym zarodku.
  To jest nasza walka, choć polegnie wielu.
  By żyło się lepiej w polskim USraelu.

  Ty Polaku pomyśl, kiedy ręką w złości
  wrzucisz głos do urny,- o swojej przyszłości.
  Musisz ruszyć tęgo swoją smutną głową,
  wybrać opcję polską- wierną, narodową.

  Opcji narodowej brak.
  Myślę, że jest Pan usatysfakcjonowany.

 37. O Rzesz 19 września 2011 o 10:50 pm

  Kto nie pamięta o przeszłości nie ma przyszłości. My pamiętamy http://www.youtube.com/watch?v=M0pmapV71w4&feature=relmfu

  … oni starają się ją fałszować wciągając w swoje machlojki.

 38. karlos33 19 września 2011 o 11:04 pm

  Witam
  Czy nie uważacie że satelita UARS który ma wejść w atmosferę ziemską 23 Września ,+/- jeden dzień będzie tak naprawdę początkiem docierania do naszej planety pierwszych odłamków z jakiejś komety albo asteroidy?
  Jak podaje NASA satelita który ma spaść jest wielkości autobusu i waży coś około 6,5 tony , w czasie spalania odłamki mają spadać na długości około 500 mil, a ryzyko odniesienia ran, lub śmierci NASA ocenia na 1:3200.
  Narazie nie wiadomo gdzie dokładnie spadnie i ciekawi mnie jak jakiś większy odłamek walnie w elektrownię atomową jak wtedy ocenią skalę ryzyka .

  REENTRY ALERT: NASA reports that UARS, an atmospheric research satellite the size of a small bus, will re-enter Earth’s atmosphere on Sept. 23, plus or minus one day. Not all of the spectacularly-disintegrating spacecraft will burn up in the atmosphere; debris could be scattered along a ground track some 500 miles long. Because of the rapid evolution of UARS’s decaying orbit, the location of the debris zone is not yet known. A NASA risk assessment places the odds of a human casualty at 1:3200. For last-chance sightings of UARS, check the Simple Satellite Tracker or download the Satellite Flybys app for your smartphone.

  http://spaceweather.com/

  • mi461 20 września 2011 o 12:11 am

   mysle ze „UNE” wiedza +/- gdzie spadnie.
   Karlos co jeszcze wyszukales nowego w gwiazdach? co w koncu z ta Elenin?
   Podobno sie rozpadla i byc moze zmienila swoj „tor”, ale zagrozenie dalej istnieje.
   Wiesz cos wiecej?

   • karlos33 20 września 2011 o 10:07 am

    Czy Elenin się rozpadła tego nie wiadomo,okaże się jak będą najnowsze zdjęcia, mi się wydaje że może kometa poprostu coś odparowała i dlatego ją tak słabo było ostatnio widać na zdjęciach.
    A co do satelity UARS to NASA podaje że nie wie gdzie spadnie, podają nam stronkę do śledzenia satelity . Mi się wydaje że to co nam podają do wglądu czyli tor tego satelity jest już fikcją ,w rzeczywistości satelita będzie leciał po innym torze, w końcu został uszkodzony i przy tym wypadł z trasy.

  • mi461 20 września 2011 o 12:25 am

   http://heavens-above.com/

   • O Rzesz 20 września 2011 o 10:44 am

    NA ile jest to wiarygodne?.
    W pozycji: „Astronomy
    Comets currently brighter than mag. 12
    C/2010 X1 Elenin | P/2007 R5 SOHO |” Mamy jak widać dwie komety.
    Obiekty na rysunkach je obrazujących są przesunięte względem siebie przy porównaniu obu rysunków.
    Jeśli jednak porównać położenie obu komet względem pozostałych ciał niebieskich okazuje się że to to samo.
    Albo jest to błąd autora strony i mamy ten sam obraz dla dwóch różnych obiektów albo to coś innego (?).
    Czym jest „P/2007 R5 SOHO”?.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/P/2007_R5

    • zenobiusz 20 września 2011 o 11:23 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/20/el-hierrowstrzasy-nasilaja-sie-skokowo-ukrywanie-ich-przed-opinia-publiczna-trwa/
     Może być niebawem nieciekawie.W Europie zwłaszcza wyspy Brytyjskie.

     • Kuba 20 września 2011 o 12:26 pm

      Dlaczego wyspy brytyjskie? sa troszke osloniete. Oberwa, owszem, tylko nie w linii prostej.
      Jak myslisz… jak wysoka fala dotrze do UK ? :]
      30ft? 60ft? ;]

      • zenobiusz 20 września 2011 o 12:51 pm

       Radziłbym,brać pod uwag ę 60,czyli dmuchać na zimne,no i obserwować dane z ElHierro.
       http://www.02.ign.es/ign/layoutIn/sismoListadoTerremotos.do?zona=1&cantidad_dias=10
       Miejmy nadzieję ,że jeszcze rozejdzie się „po kościach”
       Pozdrawiam.

       • zenobiusz 20 września 2011 o 12:52 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/20/uderzenie-cme-w-magnetosfere-ziemi-jutro-po-22-00-gmt-brace-yourself-and-get-ready-for-impact/
        To może być ważne.

        • Kuba 20 września 2011 o 6:28 pm

         hmmm… moj klif moze wytrzymac 20 m :] tak, czy siak, niewesolo…

  • mi461 20 września 2011 o 2:45 am

   aktywnosc wzrasta http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-01-23 00:44:00&window=-1&cygnetId=261

   • zenobiusz 20 września 2011 o 11:24 am

    Link nie działa.

   • zenobiusz 20 września 2011 o 11:26 am

    http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-01-23 00:44:00&window=-1&cygnetId=261

    • zenobiusz 20 września 2011 o 11:27 am

     Trzeba skopiować i wkleić samemu,wtedy jest dostęp.

     • mi461 20 września 2011 o 2:05 pm

      http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-01-23 00:44:00&window=-1&cygnetId=261
      wlasnie calosc trzeba kopiowac.
      dziekuje.

      • mi461 20 września 2011 o 2:06 pm

       http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-01-23 00:44:00&window=-1&cygnetId=261
       TYRZEBA KOPIOWAC CALY LINK

 39. Tomi 19 września 2011 o 11:44 pm

  myślę że jeśli nic się nie stanie między 26 września a 3 października to na pewno odetchniemy : bo za dużo szumu informacyjnego i złych oczekiwań na te dni , potem jeszcze miedzy 14 a 20 października – sprawy gospodarcze

 40. galluss 20 września 2011 o 1:20 am

  strona New World Order już działa!!!! zapraszam po najnowsze informacje o rewolucji w USA:

  http://newworldorder.com.pl/post,1506,0#18302

 41. iHe 20 września 2011 o 1:29 am

  http://waluty.onet.pl/wegierski-parlament-zmienil-prawo-dotyczace-kredyt,18529,4855576,1,news-detal

  „Węgrzy, którzy borykają się ze spłatami kredytów hipotecznych w zagranicznych walutach, mogą je spłacić jednorazowo w forintach po niskim, preferencyjnym, ustalonym przez państwo kursie pod warunkiem, że spłacą swoje zobowiązania jednorazowo i powiadomią o swej decyzji dwa miesiące przed końcem tego roku.”

  „Propozycja rządu, którą kilka dni temu przedstawił premier Viktor Orban, zaszokowała węgierskich i zagranicznych bankowców. Stowarzyszenie Węgierskich Banków zapowiedziało jej zaskarżenie do Trybunału Konstytucyjnego. Banki austriackie, które udzieliły Węgrom kredytów za 5 miliardów euro, grożą interwencją w Brukseli.”

  Ciekawe czy u nas popesele by tak się postawili bankom..
  http://demotywatory.pl/430754/Kredyt-mieszkaniowy
  http://demotywatory.pl/3133817/Waldemar-Pawlak

 42. Radas 20 września 2011 o 2:08 am

  http://www.youtube.com/watch?v=LOgLMnyRkpc Panie Marku, polecam!

 43. mi461 20 września 2011 o 2:55 am

  MONITOR
  MOZNA SLEDZIC droge spadajacego satelity :
  LIVE : REAL TIME SATELLITE TRACKING
  http://www.n2yo.com/?s=21701

  • mi461 20 września 2011 o 2:10 pm

   przelot SPADAJACEGO SATELITY ma rowniez droge przez Polske od zachodniej granicy i poludniowy wschod

   • mi461 20 września 2011 o 3:24 pm

    NAJNOWSZE – juz nie >tor przelotu juz nie jest nad Polska -cale szczescie

 44. sen 20 września 2011 o 11:17 am

  KOD BIBLII
  GENESIS:29:15
  BARAK OBAMA – ASSASSINATION
  GUNMAN – CONSPIRACY
  TISHRI- HE WILL DIE
  PANIC – SUBSTITUTE – REPLACEMENT

  GENESIS:9:11
  BARAK OBAMA – ASSASSINATED – BLOOD
  SEPTEMBER – GUNFIRE – CROWD
  ARYAN NATIONS – GUILTY
  HARRY – PREVENTED

  29 WRZEŚNIA 2011 ZACZYNA SIĘ ŚWIĘTO TISHRI
  Myślicie że kod o hillary clinton się wtedy też spełni zajmie miejsce OBAMY

  BIBLE CODE
  HILLARY RODHAM – PRESIDENT
  WELCOMES – ACCEPTS – HONORS
  PRAISES- THE BEAST

 45. pio9a 20 września 2011 o 11:28 am

 46. Aśka 20 września 2011 o 2:00 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/umowa-o-malym-ruchu-granicznym-z-kaliningradem-waz,1,4856098,wiadomosc.html
  Umowa o małym ruchu granicznym z Kaliningradem – ważna
  ŻG / PAP 20.09.2011

  Zawarcie umowy o małym ruchu granicznym, obejmującym cały Obwód Kaliningradzki i porównywalny teren po stronie polskiej jest ważne m.in. ze względu na zdynamizowanie współpracy społecznej i politycznej między Rosją i UE – taka ocena padła na posiedzeniu Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Rosja.

  Umowa o małym ruchu granicznym to jeden z tematów wtorkowej debaty w Sejmie członków Komisji Współpracy Parlamentarnej UE–Rosja. Komisja została utworzona w 1997 r. na mocy Porozumienia o Partnerstwie i Współpracy. W jej skład wchodzą przedstawiciele Parlamentu Europejskiego oraz rosyjskiej Dumy i Rady Federacji.

  Dyrektor departamentu rosyjskiego Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych Michael Pulch powiedział podczas debaty, że Wspólnocie zależy na promowaniu trwałego rozwoju Kaliningradu jako integralnej części Rosji oraz jako regionu bałtyckiego; Unia chce też zapewnić sprawny przepływ towarów, usług i osób między Obwodem Kaliningradzkim, a krajami Wspólnoty.

  Przypomniał, że celem umowy o małym ruchu granicznym jest stymulacja kontaktów społecznych i politycznych między krajami, które zdecydują się taki dokument podpisać. Jednocześnie zaznaczył, że dotychczasowe cztery umowy podpisane pomiędzy: Ukrainą i Polską, Ukrainą i Słowacją, Ukrainą i Węgrami oraz Rumunią i Mołdawią sprawdzają się dobrze.

  Pulch podkreślił, że pod koniec lipca Komisja Europejska poparła rozszerzenie małego ruchu granicznego na obszar obejmujący cały Obwód Kaliningradzki oraz porównywalny teren po stronie polskiej. O taki zapis zabiegała zarówno Polska, jak i Rosja. Teraz – jak mówił – sprawa jest dyskutowana m.in. na forum Parlamentu Europejskiego.

  W swojej propozycji KE wymienia proporcjonalny obszar przygraniczny po stronie polskiej, na Pomorzu: Sopot, Gdańsk, Gdynię oraz powiaty pucki, gdański, nowodworski i malborski, a w województwie warmińsko-mazurskim: Elbląg, Olsztyn oraz powiaty elbląski, braniewski, lidzbarski, bartoszycki, olsztyński, kętrzyński, mrągowski, węgorzewski, giżycki, gołdapski, olecki. Obecne regulacje europejskie pozwalają na ustanowienie małego ruchu granicznego w pasie 30, maksymalnie 50 kilometrów po obu stronach granicy.
  ____
  więcej o harcownikach pod wskazanym linkiem