Rewolucja w USA przeciwko bankierom?

(…) Proszę Państwa, nie wiem na ile ta rewolucja jest sterowana przez grupę hakerów „anonymous” (prawdopodobnie to ich inicjatywa), ale jedno jest pewne, że ta rewolucja jest świadomym buntem przeciw Syjonistycznym bankierom. Mam podstawy, żeby tak uważać, ponieważ od 2 dni bez przerwy obserwuję sytuację na Wall Street i słucham jedynego radia, które nadaje informacje na cały świat 24/7 (…)  
===================================================================

Poniższy tekst dostałem e-mailem od Gallusa. Nie odpowiadam dokładność informacji, jednak zamieszczam to z uwagi an potencjalnie śmiertelnie poważne konsekwencje dla naszej cywilizacji, jakie zostały wytworzone przez klany gangsterskie i skrajnie rasistowski syjonizm – zakłada on unicestwienie większości ludności globu, a plany stworzone pod koniec XVIII wieku, później korygowane, są systematycznie wprowadzane w życie. Należy zrozumieć różnicę pomiędzy rasistowskim syjonizmem i judaizmem, który jest również ofiarą tej zbrodniczej filozofii. Żydzi, tak samo jak i reszta ludności są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jesteśmy bardzo blisko kolejnego ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego – III wojny światowej, która pochłonie nie miliony, a miliardy ludzi. Grozi nam użycie wszelkich broni masowej zagłady – od atomowej, poprzez biologiczną i chemiczną, aż po najnowsze bronie psychotroniczne i mikrofalowe. Tę sytuację można powstrzymać rozumiejąc istotę systemu wytworzonego przez globalistów. Największa świadomość istnieje w społeczeństwie amerykańskim. Stąd na USA idzie największy atak banksterów. Jeśli możemy się spodziewać skądś ratunku i wyzwolenia, to najpewniej będzie to ze strony Stanów Zjednoczonych. I chyba jesteśmy świadkami takich rewolucyjnych przemian.

Ciekawe są wystąpienia osób takich, jak aktorka Roseanne Barr, żydowska antysyjonistka, która pewnego czasu nawoływała Żydów do pójścia „drogę Jezusową”. Po dokładniejszym przejrzeniu materiałów na jej temat okazało się, że Roseanne jest satanistką!

Z kolei Alan Watt wczoraj mówił u Alexa Jonesa:
„Jest to planowany chaos. Cały świat ma się połączyć w jedną złączoną siłę, pod przewodnictwem jednego rządu. Zapominamy o ich celu, patrzymy się tylko na chaos. Ja jednak zawsze patrzę się na tym jaki oni maja cel.  Zrealizowali np. zjednoczoną Europę, a kryzysy europejskie mają na celu połączenie krajów w jeszcze większym stopniu – poprzez rezygnację z jakiejkolwiek suwerenności i podporządkowanie się jednemu bankowi. W Ameryce wprowadza się również chaos, by zintegrować nie tylko północą, ale wszystkie kraje Ameryki. Nie mówi się o tym, ale np. wszystkie tajne dane Kanady są dostępne dla służb specjalnych USA. Każdy miesiąc wprowadza jeszcze większą integrację. To samo się dzieje na Bliskim Wschodzie, Nowej Zelandii, Australii – gdzie tworzy się trzeci blok. O to właśnie chodzi, mówił o tym Carroll Quigley…”

Trudno więc wyrokować o tym co się naprawdę dzieje na podstawie kilku doniesień. Ludzie mogą działać w dobrej wierze, ale wykonywać nieświadomie to czego chcą światowe elity satanistyczne.

Materiały wideo:

========================================================================

Z e-maila (Gallus)
INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI! mój informator z NY poinformował mnie, że grupa rewolucjonistów będzie się reorganizować w 3 duże grupy!
Plan jest taki:

 • 1 group: picket the barracade at Wall Street (BARYKADA NA WALL STREET)
 • 2 group: hold occupied Liberty Plaza Park (OKUPACJA LIBERTY PLAZA PARK)
 • 3.group: disperse through out NYC for media awareness (ROZPROSZENIE SIĘ NA TERENIE NOWEGO JORKU W CELU ZAINTERESOWANIA MEDIÓW)

Proszę Państwa, nie wiem na ile ta rewolucja jest sterowana przez grupę hakerów „anonymous” (prawdopodobnie to ich inicjatywa), ale jedno jest pewne, że ta rewolucja jest świadomym buntem przeciw Syjonistycznym bankierom. Mam podstawy, żeby tak uważać, ponieważ od 2 dni bez przerwy obserwuję sytuację na Wall Street i słucham jedynego radia, które nadaje informacje na cały świat 24/7.

Ci ludzie są bardzo świadomi i w radiu rozmawiają: o bogatych Żydowskich rodzinach takich jak Rothschild, Rockefeller, o syjonizmie, Izraelu, obozach FEMA, masonerii, Illuminatach, o zniszczeniu bankierów. Powinniśmy ich wesprzeć!, ponieważ bardzo rzadko się zdarza, aby rewolucja przebiegała w tak świadomy sposób.

Tutaj zebrałem dla was odnośniki na temat rewolucji w USA

transmisja na żywo: http://www.livestream.com/globalrevolution – transmisja dociera do ponad 100 krajów

globalny czat: http://irc.lc/anonops/anonops/anonyops@@@@
drugi globalny czat: http://twe.ly/Wall-Street

blog hakerów, którzy zapoczątkowali rewolucję: http://anonymous-worldwide.blogspot.com/
ich strona: https://occupywallst.org/

kolejna strona http://takethesquare.net/squares-around-the-world/

GLOBALNE RADIO: mają mnóstwo słuchaczy – to tam dowiecie się wielu rzeczy o ich rewolucji

globalne rewolucyjne radio: http://freedomslips.com/revolutionradio/

czat tego radia – po informacje wchodzić tam!: http://freedomslips.com/revolutionradio/main.htm

proszę o rozpowszechnienie tych linków. Jest to radio internetowe, które informuje ludzi na całym świecie o rewolucji w USA. Jest tam również czat online. Protestuje tam wiele tysięcy osób. Oni proszą ludzi, aby upublicznić te linki, żeby jak najwięcej ludzi na świecie mogło ich słuchać online

faceebok i twitter:

http://twitter.com/#!/AeruAnonymous

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002979301445

Ta rewolucja jest wspierana przez wszystkie amerykańskie strony Anty New World Order, tak więc czas abyśmy również my transmitowali przebieg wydarzeń

Media na całym świecie milczą o rozpoczętej rewolucji w Nowy Jorku! Jeśli zaczną gadać o tym w TV, to proszę abyście nie wierzyli, że ci ludzie to tzw. „chuligani”. Są to bardzo inteligentni ludzie, którzy są wspierani przez anty-rządowe strony i mają przede wszystkim wiedzę o światowym syjonistycznym spisku przeciw ludzkości

Polskie niezależne media, które zaangażowały się pomóc w transmisji (lista niepełna):

www.globalnswiadomosc.com, www.obnie.info, www.prisonplanet.pl, www.wolnemedia.net, www.monitorpolski.wordpress.com, i wiele innych.

a tutaj macie rewolucję w Grecji online: http://www.livestream.com/stopcarteltvgr

Reklamy

120 responses to “Rewolucja w USA przeciwko bankierom?

 1. Pingback: Czy Polacy będą ginąć za Izrael? « Monitorpolski's Blog

 2. iHe 20 września 2011 o 1:51 pm

  Jak będzie tam wojna domowa koniecznie trzeba pomóc stronie anty banksterskiej. Mogą na nas liczyć.Oczywiście nie na NWOPolliEnd tylko Polaków.
  Ciekawe jak się zachowają nasze okupacyjne niefłace.
  USA są trochę daleko,ale zawsze można uniemożliwić pomoc banksterom przez ueebanksterów i ich pachołków,nawet pokojowo wywierając maksymalną presje na niefłace okupacyjne w UENWObeta1.6.
  To będzie moment prawdy whoishóinPolEnd.

  Polubienie

  • zeebii 20 września 2011 o 5:11 pm

   @iHe
   Najbardziej im pomożesz gdy wymianę towarów i usług poza oficjalnym obiegiem zwiększysz do maksimum. Im mniej dochodów trafia do gangsterów poprzez podatki, akcyzy, vaty i inne wymuszenia tym lepiej dla nas.
   Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wyjście poza monopol banków centralnych w dziedzinie kreowania pieniądza. To by ich najbardziej załatwiło.

   Polubienie

   • iHe 21 września 2011 o 10:57 am

    Święte słowa:),niestety banksterzy troche przygotowali się na ten scenariusz produkując górę virtualnych pieniędzy plus tradycyjny wynalazek złej władzy czyli inflacja pieszczotliwie nazwana QE.
    Tak czy siak trzeba walczyć,każdy ma jakieś ziarenka piasku do wsypania w tryby tej machiny.Bądźmy piaskiem a nie smarem:)
    http://demotywatory.pl/2189252/Medrzec-podniesie-ziarnko-piasku
    Grupa Operacyjna – Stan wyjątkowy

    Polubienie

    • podajdalej11 21 września 2011 o 11:54 am

     Ja tylko powiem.
     „Przezyj to sam” to proponuja zarzadzani rzadzacym.
     podaj dalej, jesli lubisz ten wiersz napisany, Feb, 22/2011 USA
     Solidarnosc 2010.
     Dla rzadzacych bogactwo i zbytek,
     dla robotnikow podstawowy dobytek.
     Autor.Mr.Jan Tarwid. Pamieci, Pani Anny Walentynowicz.
     Solidarity 2010
     For the ruling, wealth and luxury.
     for the workers, basic possessions.
     Autor.Mr.Jan Tarwid. Memory, Mrs, Anna Walentynowicz.

     Polubienie

    • peryskop 21 września 2011 o 6:13 pm

     od 1:40 do końca – jest kilka ujęć nieba z chemtrails

     Polubienie

 3. szymo45 20 września 2011 o 2:14 pm

  Brawo dla Nich ! POLSKA JEST Z WAMI !!! STOP NWO ! STOP ILIUMINATI STOP BILDERBERG !!

  Polubienie

 4. Inocenty 20 września 2011 o 2:19 pm

  Popieram ten zryw. Boję sie jednak czy nie będzie to coś ala „Powstanie Warszawskie”. Byłoby naiwnością liczyć iz globaliści nie są na to przygotowani. Powiem wiecej czy nie są aby inspiratorem całej akcji….?

  Polubienie

  • Rodriguez7 20 września 2011 o 2:45 pm

   Też się tego boje…

   Polubienie

  • logged 20 września 2011 o 8:38 pm

   Dokladnie to samo pytanie zadalem sobie na poczatku, gdy dowiedzialem sie o tej „rewolucji”. Kto za tym stoi? Komu bedzie/jest to na reke?… Moze nikt w tym „palcow” nie macza, a moze komus zalezy na tym by byl zryw ludnosci w USA. Narazie nie mam zdania jak tez i odpowiedzi na te pytanie – obserwuje.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 września 2011 o 9:22 pm

    Jest oczywiste ,że w wielu krajach w USA przede wszystkim,ale i w Polsce ,dąży się do sprowokowania ulicznych rozruchów, by mieć pretekst do spacyfikowania rzeczywistego przeciwnika.Jakoś nie widzę tam weteranów ani białych południowców,a jedynie łatwą do manipulowania młodzież z satanistką ,jak ujawnia Marek,na zapleczu.Diagnoza może być tylko jedna.

    Polubienie

 5. galluss 20 września 2011 o 2:21 pm

  oni nadają w tym radiu na żywo chyba w określonych godzinach, a w nocy i nad ranem czasu amerykańskiego są powtórki. Bo przecież oni też muszą spać. wczoraj o godzinie 22:00 czasu polskiego mieli wielu słuchaczy, bo jak dobrze usłyszałem to chyba nawet kilka tysięcy

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 4:17 pm

   ” Bo przecież oni też muszą spać.’
   To ilu ich jest ,czterech ??
   Pokażcie mi jedną rewolucję która wybuchła spontanicznie.To jest piknik,a niektórzy rzucają hasła „Pomóżmy naszemu Obamie uzdrowić Amerykę”
   Gallus masz FB,NK i blogi,nuże, zorganizuj rewolucje choćby w Nakle. 🙂

   Polubienie

   • Wojtek 20 września 2011 o 9:12 pm

    cześć galluss. Widze że monitor przywrócił cię do łask. Potrzebny mu ktoś w roli straszaka bo sam kase tłucze na kampani i nie ma czasu na pisanie. Niestety twoja wiarygodność w maju spadła do zera więc się nie podniecaj tak mocno. Wielu jeszcze pamieta twoje przepowiednie i obietnice. Kto nie wie o co chodzi zapraszam do archiwum.

    Polubienie

    • zenobiusz 20 września 2011 o 10:39 pm

     Wojtek@
     Gallus@ ma służbę w innych niż ty godzinach,Nie zauważyłeś ???
     Zapraszam do Archiwum. 🙂

     Polubienie

 6. blip 20 września 2011 o 2:54 pm

  Stoi tam ze 30 osób i sobie coś pokrzykują. Niezła rewolucja. I nie zrozum mnie źle, monitorzepolski, bo sama inicjatywa jest zacna, ale nazywanie tego rewolucją to jakieś nieporozumienie.

  Polubienie

  • galluss 20 września 2011 o 3:02 pm

   blip – kolego nie gadaj bzdur, wczoraj w nocy czasu amerykańskiego było parę tysięcy osób na wall street. i to może bardzo szybko zamienić się w rewolucję. online ogląda ich bez przerwy 4 tysiące osób. a w ciągu dnia transmisje obejrzy nawet milion.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 września 2011 o 3:53 pm

    Ile osób oglądało Big Brothera, efekt pewnie większy. 🙂

    Polubienie

    • monitorpolski 20 września 2011 o 3:58 pm

     Większy, ale miejsce na protest jest ważniejsze niż studia Big Brothera. Nie sądzisz, że to jest kolejne wyreżyserowane widowisko?

     Polubienie

     • zenobiusz 20 września 2011 o 6:19 pm

      Dokładnie tak jest.

      Polubienie

  • monitorpolski 20 września 2011 o 3:16 pm

   Nie byłem na bieżąco przez kilka dni, ale z moich źródeł w Nowym Jorku wiem, że jest tam non-stop kilka – kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Więc nie mów o „30” osobach. Mieszkałem w Nowym Jorku przez 15 lat, mam dobre informacje.

   Polubienie

   • cassandra crossing 21 września 2011 o 7:13 pm

    To nie sa „ludzie”, to sa studenci komunisci którzy sie buntuja przeciwko zyskowi korporacji z działalności ekonomicznej która jest podstawą prosperującej ekonomii!!

    Zastanów się kto za nimi stoi i kto ich tak ogłupia?
    Przecież to jest robota sowieckich „kpnsultantów” a w swiat
    pójda własnie wiadomości o „wielkiej rewolucji ekonomicznej”

    A jednak nam ciągle głupków nie brakuje!

    Polubienie

 7. Apsik 20 września 2011 o 2:56 pm

  Wbrew pozorom cały ten system światowej kontroli jest kruchy. Polega on w głównej mierze na kontrolowaniu źródeł energii. Jeśli ta „rewolucja” jest prawdziwa a nie kontrolowana, stworzona do puszczenia pary w gwizdek, to wystarczy ,że po zdobyciu jakichkolwiek wpływów przez ludzi walczących o wolność, upubliczni się i zacznie się rozpowszechniać wynalazki dotyczące produkcji wolnej energii, wtedy ten cały system kontroli za pomocą ropy upadnie na pysk i nigdy się nie podniesie.

  Polubienie

 8. zenobiusz 20 września 2011 o 3:48 pm


  Piknik niebawem się skończy.

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 3:49 pm

   Occupy Wall Street: a real-time tribute to the nearly 2,000 patriots occupying the streets surrounding Wall Street in Manhattan this evening, September 17th, 2011.

   Read more / sing along at: j.mp/occupyws

   Polubienie

   • ALFA 20 września 2011 o 8:22 pm

    Watch Live – 50,000 Gathered In NYC Poised To Clash With Police
    http://www.veteranstoday.com/2011/09/18/occupy-wall-street-protests-watch-live/

    Polubienie

    • zenobiusz 20 września 2011 o 8:43 pm

     Tu komentarz z tej strony którą powołujesz.Wszystko jasne ???
     Debbie
     September 18, 2011 – 9:35 pm
     @Dave, this just in from Alison Weir…

     Dear Friends,
     This Tuesday and Wednesday (Sept. 20 and 21), pro-Israel organizations will be putting up tents on college campuses around the country to talk about Israel. (See list of campuses below.)

     One Israel partisan calls the project an “answer to the war against Israel’s legitimacy that is being waged around the world.” Hillel says the goal is to foster civil dialog.

     We at http://www.ifamericansknew.org/ call on students and neighbors of the colleges to enrich that dialog with facts and context that may otherwise be ignored — particularly since these organizations are often provided with extremely distorted pro-Israel materials to distribute.

     We have designed a new flier, “What Tents Mean for Palestinians,” for this purpose. You can either download these and print them out yourself or order them from us – we’ll overnight them to you!

     Order them directly from our website or email/phone us: orders@ifamericansknew.org / 202-631-4060. (Tell us your mailing address and how many you can use)

     See our website http://www.ifamericansknew.org/ for tips on handling debate and common talking points.

     We suggest you also distribute our other fact sheets. The Synopsis fact sheet – containing the history of the conflict on one side and charts of deaths on the other – is particularly educational.

     Please note: We are offering these materials free to all student groups and others who can join these events to make sure that newcomers to the issue get the full picture. We will gladly accept tax-deductible donations towards this project from those who can afford to support it.

     Participating Campuses:

     The 20 Hillels participating in “Talk Israel” are: Brandeis University; University of Florida; Montreal – Concordia & McGill Universities; Binghamton University; University of Arizona; Towson University; George Washington University; Tufts University; Columbia/Barnard; Toronto; Princeton University; University of Vermont; Goucher University; Cornell University; UC Berkeley; University of Miami; University of Maryland, College Park; University of Delaware; Michigan State University; the Jewish University Center of Pittsburgh. The University of Michigan, Beach Orange County, and others will participate in the Talk Israel event without the structure of a tent.

     You can also use these fliers even in places where the “tent events” are not taking place – We have worded them in a way to make them useful everywhere.

     Thank you for working to counter the misinformation that muddies debate on this critical topic.

     Best wishes,
     The If Americans Knew Team

     http://www.veteranstoday.com/2011/09/18/occupy-wall-street-protests-watch-live/

     Polubienie

  • Wizzgaa 20 września 2011 o 4:18 pm

   Może i sprowokowany ten „piknik ” ale użyteczny bo otworzy świadomość kolejnej garstki ludzi na bankierską grandę / a choćby gapiów w oknach i na balkonach /. Liczba i postawa policjantów nie potwierdza BŁACHOŚCI zajścia .Zdają się być śmiertelnie poważni i uważni.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 września 2011 o 4:36 pm

    Pytanie od czego to ma odwracać uwagę. ???

    Polubienie

    • ostatni rozsądny? 20 września 2011 o 5:06 pm

     Od orgonu rzecz jasna! Wysmiewasz każdy zryw ku wolności a w zamian karmisz ludzi jakimiś bredniami rozancowo-orgonowymi. Każdego od agentów wyzywasz a wszyscy dobrze wiemy kto najglosniej krzyczy „lapaj złodzieja…”
     idź siadz i się modl, a rewolucje zostaw tym którzy maja jeszcze jaja by walczyć…

     Ps: wiesz co to jaja? pamietasz jeszcze?

     Polubienie

     • monitorpolski 20 września 2011 o 5:25 pm

      Popatrz na mój ostatni komentarz. Nie żartuję – widziałem jakie jest działanie orgonu. Nie napiszę szczegółów, bo ujawniłbym dane osobowe. Dodam, że był to polityk.

      Polubienie

     • Wizzgaa 20 września 2011 o 5:31 pm

      Rozsądny ? Zachowujesz się ,jak OSTATNI dupek . Zeno nigdy nie wyśmiewał zrywów ku wolności . Wszystko tak upraszczasz ? I orgon nie ma tu nic do rzeczy . Zenobiusz był i jest patriotą w najwłaściwszym znaczeniu tego słowa . Ale to nie znaczy ,że marzy o dobiciu narodu . Wiesz , siądź delikatnie w ciepłym miejscu na tych twoich jajach – najlepiej pół tuzina i módl się ,żeby coś się z nich sensownego wykluło . Tylko nie zgnieć …brrrr !!

      Polubienie

     • zenobiusz 20 września 2011 o 5:46 pm

      Jedno jest pewne ,głupota jest nieuleczalna,nawet jak nazywa się ją rozsądkiem,jednocześnie fascynuje się nawoływaniem do przemocy,z bezpiecznego fotela przed kompem.Cechą głupców, jest bowiem wrodzone tchórzostwo i lenistwo.

      Polubienie

      • ostatni rozsądny? 20 września 2011 o 7:18 pm

       …wypisz wymaloj Zenon.
       Ps: Ja nikogo nie wzywam do przemocy, ale drażni mnie ze za każdym razem jak ktoś powie ” dość tego, weźmy się zbierzmy i im w końcu naj…” to xjawissz się ty z cała kolekcja linków, wykresow trzesien ziemi ect oby tylko głosy mówiące „do dzieła” zagluszyc. Ot faktycznie patriota co to chce ojczyznę watpliwego działania i jeszcze watpliwszego pochodzenia, orgonem bronić. Jak tak dziś patriota wyglada to istotnie świat się kończy.

       Polubienie

       • zenobiusz 20 września 2011 o 8:20 pm

        Tak,ty nie jesteś głupi,ty z pełną premedytacją ,pod szczytnymi hasłami ,chcesz wykrwawić naszą młodzież.Próżny trud,nie tym razem,panie „patriota”.Ta młodzież jeszcze pokaże co jest warta,ale nie na gwizdek ,twój i tobie podobnych.

        Polubienie

        • ostatni rozsądny? 20 września 2011 o 11:26 pm

         Za to ty jesteś poprostu głupi. Jeśli uważasz ze bez konca będziesz ludzi mamil orgonami itp, siedząc na swojej pomarszczonejj d*** i klikając na laptopie ,inkasujac tlusciutka emeryturke której lepiej nie myśleć w jaki sposób się dochrapales… Ta młodzież o której wspomniales na pewno nie będzie za tobą obrazu matki boskiej nosic, ona w końcu wstanie i usunie ten zalezaly, smierdzacy stechlizna układ któremu zależy by nic broń Bog nie zmieniać ino się modlić i do którego ty nalezysz. Wspomnisz moje słowa kaznodziejo za dyche. A już o tym co ty powiesz Stworcy w dniu sadu to normalnie strach pomyśleć. Przecież jego nie nabierzesz ze ty niby chciales dobrze, on widzi co robisz.

         Polubienie

        • zenobiusz 20 września 2011 o 11:45 pm

         Większej kanalii ,nie spotkałem na blogach, i nic to że wiem kim jesteś.
         Twoje i ,tobie bodobnych starania, spełzną na niczym,już teraz został wam tylko jad.W końcu się nim zadławicie.

         Polubienie

        • Lamacz Matryc 22 września 2011 o 12:28 pm

         Absolutnie sie z toba zgadzam i wspieram modlitwa:-).To z czym walczysz to wspierasz to czemu stawiasz opor trwa nadal.Trzeba wyjsc z piaskownicy i przestac sie z nimi bawic,nie krzywdzic i szykowac sie do fizycznej walki,trzeba pokazac ze mozna zyc inaczej i miec inne cele i wartosci niz te zaszczepione nam od wiekow

         Polubienie

       • Wizzgaa 21 września 2011 o 12:03 pm

        Rozsądny ! To ostatecznie do czego właściwie „wzywasz” ?? Załóżmy ,że Zeno do stosowania orgonu i wierności Bogu. OK. Ale TWOJEGO PRZESŁANIA nie wychwytuję z postów więc albo zacznij dowcipkować – dla relaksu czytelników albo zaproponuj coś ODMIENNEGO niż pozostali autorzy postów.

        Polubienie

      • Policjant/Grafik 20 września 2011 o 8:13 pm

       Ale ty jesteś głupio mądry, pewno z Warszawy…Nie możecie spraw zostawić w sferze dyskusji na poziomie? Tylko prowadzić konwersacje rodem z onetu?

       Polubienie

    • O Rzesz 20 września 2011 o 5:16 pm

     Rewolucja … wielkie słowo. Nie liczył bym przy tej skali na jakąś faktyczną rewolucję a na pewno nie na jakąkolwiek wersję aksamitnej czy innej bezkrwawej.
     Jeśli jednak dojdzie do jakiegoś „przewrotu pałacowego” to będzie to dziwne i raczej zdalnie sterowane.
     Co do odwracania uwagi … co to?. Przecierałem uszy i oczy ze zdumienia?
     http://tvp.info/informacje/swiat/wloscy-sejsmolodzy-stana-przed-sadem/5276225

     Co do wpisu z poprzedniego dnia … nie. Gwiezdnych Wrót nie widziałem również a zdjęcia w necie tajnych baz traktuję tak jak filmy. Przyjmuję do wiadomości ale pewności nie mam.
     Wielokrotnie zdjęcia przedstawiały nie to co pokazywały opisy pod nimi. Wszystkich oczywiście nie widziałem ale wierzyć a widzieć … to ja już wolę o zimnej fuzji w kontekście orgonu posłuchać. 🙂

     Polubienie

     • monitorpolski 20 września 2011 o 5:22 pm

      Oczywiście, że nie ma Gwiezdnych Wrót. Społeczeństwo od lat jest urabiane na ewentualność inwazji. Istnieje jednak technika o jakiej nam się nie śniło, wyprzedzająca o dziesiątki lat to co wiemy. A z orgonem … sam niedawno bylem świadkiem jego oddziaływania na człowieka opętanego – dostał trzęsionki, która ustąpiła dopiero po kilku godzinach. Trzymajcie orgon w domu, nie będziecie mieć niechcianych gości!

      Polubienie

      • Annah. 20 września 2011 o 6:04 pm

       Marek możesz powiedzieć z jakiej odległości działał ten orgonit i który to był rodzaj „wypełnienia”.

       Polubienie

       • zenobiusz 20 września 2011 o 6:28 pm

        Miedź,ametysty,kryształ górski ,muszelka.Wyposażyłem marka,bo ciągle coś mu przeszkadzało w pozyskaniu ochrony osobistej.

        Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 11:25 am

         monitorpolski – jeżeli to http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/22/87/13/1822871353 dla ciebie jest nauka – to wybacz 🙂

         Polubienie

         • monitorpolski 21 września 2011 o 12:12 pm

          Co ty mi chcesz udowodnić? Że jak ktoś owinie rezonator orgonowy w chusteczkę to już jest magia? Poczytaj najpierw o orgonie, masz materiały na blogu Zenobiusz – samotny Wilk, poza tym znajdziesz pod hasłem Reich, orgon itp. Ja cię rozumiem, miałem podobne odczucie, dopóki się nie zapoznałem z tematem. Poczytaj szczególnie o Reichu.

          Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 1:09 pm

         „monitorpolski 21 Wrzesień 2011 o 12:12 pm

         Co ty mi chcesz udowodnić? Że jak ktoś owinie rezonator orgonowy w chusteczkę to już jest magia? Poczytaj najpierw o orgonie, masz materiały na blogu Zenobiusz – samotny Wilk, poza tym znajdziesz pod hasłem Reich, orgon itp. Ja cię rozumiem, miałem podobne odczucie, dopóki się nie zapoznałem z tematem. Poczytaj szczególnie o Reichu.
         ” – czytałem o tym juz dawno i uważam że jest to totalna bzdura – równie dobrze można w tej żywicy zatopić żabi skrzek, wąs tygrysa i poobcinane paznokcie 🙂 itp jak to robiły kiedyś czarownice – przecież to jakie wudu 🙂 – tak działa autosugestia i placebo

         Polubienie

         • monitorpolski 21 września 2011 o 1:13 pm

          Uważasz? Dlaczego, podaj argumenty. Tak nie wygląda dyskusja. Ja też mogę „uważać”, że ziemia jest płaska, ale nie mogę tego udowodnić. Natomiast na to, że orgonit pracuje i nie jest „placebo” jest wiele dowodów, wystarczy poszukać, jak choćby to: http://www.youtube.com/watch?v=RM78tmHzYIw http://www.youtube.com/watch?v=6HEnE-wmYiU już nie wspominając o działach orgonowych – sam widziałem je w akcji.
          Tu masz opracowanie naukowe na ten temat: http://www.orgone.org/articles/ax9kelley1a.htm
          Temat jest zakazany, bowiem elity chcą zachować dla siebie tę tajną naukę, byśmy nie mieli żadnych szans obrony.

          Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 1:36 pm

         „monitorpolski 21 Wrzesień 2011 o 1:13 pm

         Uważasz? Dlaczego, podaj argumenty. Tak nie wygląda dyskusja. Ja też mogę „uważać”, że ziemia jest płaska, ale nie mogę tego udowodnić. Natomiast na to, że orgonit pracuje jest wiele dowodów, wystarczy poszukać, jak choćby to: http://www.youtube.com/watch?v=RM78tmHzYIw ” – to kiedy nagroda nobla za orgon ?
         – dobra koniec tematu – bo nie do konca sie rozumiemy – mi głownie chodziło o to ze Bóg zenobiusza to widocznie jakis cienias, bo trzeba mu pomagać (w pozyskaniu ochrony osobistej) zmielonym żelastwem – zatipionym w żywicy – choć nigdy zenobiusza nie widziałem mogę podejrzewac że wyglada jak choinka obwieszony setakmi amuletów itp 🙂 – bo pewnie wychodzi z złożenia że chronionego pan „bók” strzeże 🙂 – moze sie myle 🙂 – czy Jezus i inni wierzący też używali jakis magicznych dodatków ? bo jakos nie kojarze

         Polubienie

       • zenobiusz 20 września 2011 o 6:32 pm

        http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/22/87/13/1822871353
        Dokładnie taki.Zasięg + – 10 m.w zestawie z innymi ponad 500

        Polubienie

        • Annah. 20 września 2011 o 7:13 pm

         Ciekawe, warte sprawdzenia przy egzorcystach, a właściwie ich penitentach.

         Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 12:59 am

         ty taki świętoszek i jakieś diabelskie amulety nosisz – uuuuuu coś mi tu śmierdzi siarką od ciebie 🙂

         Polubienie

         • monitorpolski 21 września 2011 o 8:57 am

          To jest atak personalny, podaj argumenty, że zebobiusz jest diabłem. Co wiesz o orgonie?

          Polubienie

        • zenobiusz 21 września 2011 o 1:20 am

         Widzę że zbanowany u mnie troll,po polsku brzydem zwany,w nocnej ciszy ,chyłkiem zostawił exkrymentum,zarabiając na pensyjkę.
         Brawo.

         Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 10:48 am

         „monitorpolski 21 Wrzesień 2011 o 8:57 am

         To jest atak personalny, podaj argumenty, że zebobiusz jest diabłem. Co wiesz o orgonie?

         wiem jedno – albo sie wierzy w Boga albo w czary – jedno wyklucza drugie, wiec skoro ktos stosuje magiczne sztuczki niech poczyta biblie co w niej jest napisane na ten temat.

         Polubienie

         • monitorpolski 21 września 2011 o 11:07 am

          A wierzysz w elektrownie atomowe? czytałeś o Reichu?

          Polubienie

        • czytaty 21 września 2011 o 11:11 am

         „monitorpolski 21 Wrzesień 2011 o 11:07 am

         A wierzysz w elektrownie atomowe? czytałeś o Reichu?
         ” a co ma piernik do wiatraka ?

         Polubienie

         • monitorpolski 21 września 2011 o 11:15 am

          A co ma nauka do religii?

          Polubienie

     • zenobiusz 20 września 2011 o 5:51 pm

      „W kataklizmie z 2009 zginęło ponad 300 osób, kilkanaście tysięcy budynków zostało zniszczonych lub uszkodzonych. Grupa mieszkańców L’Aquili twierdzi, że naukowcy z Komisji Nadzwyczajnych Zagrożeń mieli dane, by przewidzieć nadejście trzęsienia ziemi i ostrzec lokalną społeczność.

      – Było takie spotkanie przed trzęsieniem i ci naukowcy zamiast zdobywać informacje uspokajali ludzi, że nic im nie grozi – mówi jeden z mieszkańców L’Aquili.”
      To samo dzieje się teraz,na El Hierro,a lokalne „rewolucje” mają odwrócić uwagę.Depopulacja ,ma się dokonać siłami natury.Reszta jest inscenizowanym,starannie zaplanowanym teatrem,popularyzowanym,przez agenturę i pożytecznych idiotów.

      Polubienie

      • O Rzesz 20 września 2011 o 6:47 pm

       Jak mieli wydać rzetelną i obligatoryjną decyzję o ewakuacji?. Przecież nie obserwują ani dzikich ani domowych zwierząt pod tym kontem.
       Jak można im zarzucać teraz że wtedy nikogo skutecznie nie ostrzegli?.
       Wszędzie powtarzano dotychczas jak mantrę że nie daje się tego przewidywać. I teraz nagle palenie czarownic?!.
       Czyżby sejsmografy zaczęły już podawać takie rzeczy z wyprzedzeniem?.
       Dla mnie, w tym kontekście, to oskarżenie jest całkowicie absurdalne i dowodzi żądzy krwi. Jakiś lokalny polityk robi sobie dobrze kosztem naiwnych naukowców ślepych jak kociaki, bo podobnie jak one szukają sutka tak oni próbują swoimi ograniczonymi metodami przewidzieć najgorsze!.
       Są metody znane od wieków ale przecież oficjalnie wyśmiane!
       Jakiś inżynier z USA czytając w gazetach rubryki zaginionych zwierząt wyliczał na podstawie ilości zaginionych piesków i kotków, z dużą dokładnością, najbliższe terminy i rejony wstrząsów w rejonie LA.
       To co … zarzucą im że nie czytali lokalnych gazet?

       Polubienie

       • zenobiusz 20 września 2011 o 7:23 pm


        Mając taki wykres,uprzedziłbyś, mieszkańców o możliwym trzęsieniu ,czy uspakajałbyś,a wręcz
        usypiał ich niepokój.O to chodzi we Włoszech.Trzęsienia można przewidywać,nieliczne sa zaskoczeniem,

        Polubienie

        • O Rzesz 20 września 2011 o 8:10 pm

         Nie odnoszę tego na cały świat i na czasoprzestrzeń. Mówiłem o tamtym mieście, czasie i poziomie wiedzy i świadomości reprezentowanym potencjalnie przez tamtych naukowców.
         Dla mnie obecne wydarzenia to proces czarownic.
         Choć mam marne zdanie o większości współczesnych naukowców (szczególnie o archeologach) to jednak w tym wypadku widzę farsę i jestem po ich stronie.
         Wykres jaki tu prezentujesz jest oczywiście niebezpiecznie alarmujący i należy ostrzegać.
         Nie można jednak mieć do naukowców pretensji że ew. tego nie robią lub się spóźnią.
         ONI WIDZĄ MNIEJ NIŻ TY i WIELU INNYCH LUDZI O OTWARTYCH UMYSŁACH!. Mają ponadto włączone ograniczniki których tzw. „dyletanci” nie mają!.
         Nie mówię tego z ironią.
         To dowód ich pychy i ograniczenia umysłowego spowodowanego latami prania umysłów przez „naukowy” światopogląd.
         Zimny prysznic się przyda ale wyrok powinien być uniewinniający w świetle naukowego paradygmatu!.
         Należy natomiast żądać by ci bufoni zaczęli się otwierać na metody badawcze których do tej pory nie uważali za naukowe!.
         Skoro tam tak łatwo przewidzieć trzęsienia to kto jest winien … ślepi naukowcy czy głupie społeczeństwo które zatraciło instynkt samozachowawczy i oczekuje cudu.
         To nadal jest farsa.

         Polubienie

        • peryskop 20 września 2011 o 8:11 pm

         Jako były „teoretyk spiskowy” zastanawiam się, czy ta nagonka na sejsmologów nie ma na celu przekazania jakiegoś sygnału do tej grupy zawodowej.

         Coś w rodzaju tresury tych wątpiących, analizujących, podejrzewających i niezdecydowanych.

         – Macie reagować szybko i informować ludzi zgodnie z tym, co wam „centrala” i „autorytety” wskażą, a nie zastanawiać się co to właściwie było. Bo inaczej prokurator…

         Polubienie

       • teosia 20 września 2011 o 7:30 pm

        No cóż…. spalimy naukowców średniowiecznym zwyczajem i pozostaną nam wróżbici i amulety.

        Polubienie

        • zenobiusz 20 września 2011 o 7:38 pm

         Teosia@
         Nie otworzyłaś linka który podałem,i prasowe bajania o niemożności traktujesz jak prawdę objawiona.Jesteś idiotką czy agentką,tercio non datur.

         Polubienie

        • zenobiusz 20 września 2011 o 9:09 pm

         Z warstwy leksykalnej sądząc trollu,studia to widziałeś w telewizji.I wytrzyj mleko pod nosem.

         Polubienie

        • zenobiusz 20 września 2011 o 9:30 pm

         Choice”,jeszcze znajdziesz kobiete,nie martw sie, bo widze ze wszystko ci sie kojarzy

         .http://www.youtube.com/watch?v=_FosDfyBMvQ&feature=related

         Polubienie

  • rob 21 września 2011 o 5:21 am

   a na 2:07” sprzedają lody, hehe

   Polubienie

 9. Ania 20 września 2011 o 3:51 pm

  Sorry, że nie na temat, ale ważne. Zwłaszcza w kontekście GMO. Oto dlaczego GMO jest takie toksyczne.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/jemy-skladniki-odzywcze-i-informacje/

  Polubienie

 10. zenobiusz 20 września 2011 o 3:51 pm

  Jak myślicie,co który z nich to amerykański Charlie Veitch ???

  Polubienie

 11. Aśka 20 września 2011 o 4:15 pm

  przepraszam, ale muszę wkleić to w całości
  http://www.bibula.com/?p=43826
  Łódź: Straż Miejska tworzy system powszechnej inwigilacji
  Aktualizacja: 2011-09-19 8:15 am

  Łódzka rada miejska uchwaliła wieloletni program finansowy Łodzi, w ramach którego przewidziano środki na stworzenie najnowocześniejszego w Polsce systemu monitoringu i inwigilacji jego mieszkańców. „Łódzki Monitoring Metropolitalny” stworzony za kwotę 23 milionów złotych (z czego 75% ma wyłożyć Unia Europejska) ma docelowo obejmować sieć 70 kamer, ustawionych w strategicznych punktach miasta i skomputeryzowane centrum dowodzenia w siedzibie Straży Miejskiej. Komendant łódzkiej Straży Miejskiej, Dariusz Grzybowski, w rozmowie z lokalnym wydaniem Gazety Wyborczej nie ukrywa, że liczy na to, iż dzięki systemowi… wzrosną nakłady na działalność Straży Miejskiej tak, by liczba jej funkcjonariuszy i dostępnych im środków komunikacji i transportu odpowiadała możliwościom systemu powszechnej inwigilacji.

  Przetarg na budowę pierwszych elementów systemu ma zostać rozpisany już w styczniu przyszłego roku, kamery Straży Miejskiej mają się pojawić na ulicach pod koniec 2012 roku. Instalowane na ulicach Łodzi cyfrowe kamery mają mieć 35–krotny zoom optyczny i możliwość rotacji o 360 stopni, jak również wyjątkowo wysoką rozdzielczość. Oprogramowanie, zainstalowane w miejskim centrum monitoringu ma umożliwiać automatyczne odczytywanie tablic rejestracyjnych (sprzężone z bazą danych pojazdów kradzionych), jak również możliwość automatycznego rozpoznawania typowych wykroczeń w ruchu drogowym, jak przejazd na czerwonym świetle, czy parkowanie w niedozwolonym miejscu. W przyszłości komputery, zainstalowane w centrum monitoringu mają również zostać wyposażone w oprogramowanie, opracowane w ramach unijnego projektu INDECT, zawierające algorytmu do automatycznego rozpoznawania ‘zachowań podejrzanych’ jak również moduł rozpoznawania twarzy według zapisanych w pamięci systemu cech biometrycznych, umożliwiający śledzenie wybranych przez operatora osób i alarmujący o pojawieniu się na ulicach miasta osób poszukiwanych przez służby bezpieczeństwa.

  Techniczne możliwości zainstalowanych kamer pozwalają im również ‘zaglądanie’ do domów, położonych w najbliższej okolicy, jednak jak uspakaja komendant Grzybowski, system pozwala na zablokowanie obrazów, pochodzących z prywatnych mieszkań.

  Po zbudowaniu ‘szkieletu’ nowego systemu, złożonego z centrum monitoringu i 70 kamer, Straż Miejska zapowiada, w miarę dostępnych środków finansowych, jego dalszą rozbudowę.

  Źródło: Czarny Sztandar
  Za: wolnemedia (” Straż Miejska tworzy system powszechnej inwigilacji”)
  _____
  Chciałam tutaj wiele spraw wytłuścić ze względu na bulwersujący charakter, zbyt dużo, więc poprzestałam na dwóch.

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 4:37 pm

   Źródło: Czarny Sztandar,no i Pan Pastuszka,więcej nie trzeba.

   Polubienie

   • Aśka 20 września 2011 o 5:01 pm

    yyyy … powiedz coś więcej. Czyli uważasz, że to co tutaj opisane, w Łodzi nie ma miejsca?

    Polubienie

    • zenobiusz 20 września 2011 o 5:57 pm

     Ma ,ale pan piszący ,pod nickiem erillo@ na tym blogu,wystarczająco obnażył swoje oblicze,by mu zaufać,a Czerwony Sztandar, jest wręcz kuriozalnym dodatkiem. do tej parodii ,”patriotycznego ” ruchu.Brakuje tylko ‚Główek Lenina znad pianina”
     Proponuję to na hymn ,nowego ugrupowania.Niech to będzie mój wkład.

     Polubienie

 12. Aśka 20 września 2011 o 4:23 pm

  http://www.bibula.com/?p=43540
  A więc, chłopaki, przygotowania do wyborów są zaawansowane
  Aktualizacja: 2011-09-15 8:42 am

  Otóż chłopaki, jako obywatel i stały mieszkaniec Zachodu od ponad ćwierć wieku, zapewniam was pod przysięgą, że w żadnym normalnym kraju nikt, nigdy i nigdzie w czasie pokoju nie ćwiczył, nie ćwiczy i nie będzie ćwiczył rekwirowania prywatnych samochodów przez wojsko prywatnym osobom i przymusowego kwaterowania wojska w prywatnych hotelach, pod pozorem testowania obrony cywilnej.

  Nie znam też żadnego kraju Pierwszego Świata, w którym armia jest tak uboga w środki transportu, że musi zabierać cywilom samochody.

  Nikomu też nie przyjdzie do głowy Pierwszym Świecie wydanie komuś w czasie pokoju decyzji administracyjnej na piśmie, że ma oddać wojsku swój samochód, albo robić za szofera dla wojska (nota bene obecnie już zawodowego).

  LRAD-y już macie, 130-decybelowe syreny ECN na słupach też już macie, straż miejska i policja wyglądają u was jak komandosi z Afganistanu.

  Co u was nadchodzi?
  Nikt tego nie kwestionuje?

  Stary Wiarus

  Odnośnie tych ćwiczeń można przeczytać w dalszej części pod wskazanym linkiem/

  Polubienie

  • Policjant/Grafik 20 września 2011 o 8:17 pm

   Do samego Szczecina biorą teraz aż 80 Policjantów następnych 30 od grudnia…Przygotowania przed Euro? Mam wrażenie że nie koniecznie.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 września 2011 o 8:26 pm

    Jeśli będzie tsunami atlantyckie, to szczecińskie jest przejściowo zagrożone,zwłaszcza Świnoujście,może o to chodzi.

    Polubienie

    • Policjant/Grafik 20 września 2011 o 8:31 pm

     Rozwiń temat tsunami atlantyckiego? nie jestem w temacie

     Polubienie

     • zenobiusz 20 września 2011 o 8:52 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/02/03/mega-tsunami-atlantydzkie-czy-zaczelo-sie-odliczanie/
      Wiele więsej na moim blogu.Aktualna sytuacja na ostatnich wpisach u mnie.

      Polubienie

    • O Rzesz 20 września 2011 o 8:37 pm

     Tak mówili min. Sybilla i ojciec Klimuszko. Oby nie stało się to w tej rzeczywistości!.

     Polubienie

     • O Rzesz 20 września 2011 o 9:26 pm

      Chyba jednak Sybilla mówiła o czymś innym. W tym wypadku tsunami, nawet jeśli wejdzie na Bałtyk (wątpię, wychamuje się w kanale La Manche i ostatecznie w Sundach) nie będą tu miały siły niszczącej.

      Polubienie

 13. FAKIR 20 września 2011 o 6:02 pm

  Wszystko jest reżyserowane.
  Podobnie jak protesty w Izraelu i stawiane gilotyny na placu Rotszylda.
  Przecież większość bankierów, łekonomistów, doradców itd nie będzie im już potrzebna w nowym systemie rozliczeniowym.
  Bez problemu można zauważyć „pejsbukowy” front, który zmierza do wielkich rewolucji i linczu polityków, pomniejszych bankierów, łekonomów itd
  Wywołają wielką wojnę świata Islamu z syjonistami z Izraela.
  Europa się z pewnością podzieli na zwolenników i przeciwników Izraela.
  W Europie zapanuje chaos na tle etnicznym
  Odłam syjonistów z Rosji pokaże już wkrótce pazury

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 6:16 pm

   Tu się muszę z Tobą zgodzić.Dokładnie tak to widzę.

   Polubienie

  • monitorpolski 20 września 2011 o 6:21 pm

   Zaczynam przypuszczać, że jest to inspirowane, choć niekoniecznie ludzie uczestniczący są tego świadomi. Poczekajmy z osądami, miejmy nadzieję, że tym razem to nie jest przedstawienie

   Polubienie

   • O Rzesz 20 września 2011 o 8:40 pm

    Oczywiście nie mam dowodów. To tylko odczucie ale przemknęło mi że zainscenizowano to by zwabić nieznanych ale co bardziej zdeterminowanych przeciwników by ich łatwiej wyłapać czy oznakować/ rozpoznać. Obym się mylił.

    Polubienie

    • hjk 21 września 2011 o 10:54 am

     dokładnie, tak jak „solidarność” w Polsce spowodowała, ze ujawnili sięludzi z talentem przywódczym i organizacyjym, których potem za stanu woj. wyłapano i wyrzucono z kraju i dopiero zaczeła sie „rewolucja” z 89 roku…

     Polubienie

  • mi461 20 września 2011 o 10:10 pm

   FAKIR – niestety masz racje , tak to wszystko wyglada.
   jak sie przysluchac wypowiedziom ludzi w pierwszym dniu z wall street, to kazdy mowil co innego nie byli swiadomi o co ten protest.
   Osobiscie mnie to smierdzi, ktos znow robi robote dla swoich z „gory”

   Polubienie

   • Wizzgaa 21 września 2011 o 11:49 am

    Wiesz ,Mi > sądzę ,że każdy protest / manipulowany czy spontaniczny / jest przyczynkiem do JAKIEGOKOLWIEK myślenia ” ale o co caman” grup ludzi , którzy w ogóle nie mają nawyku zastanawiania się nad zjawiskami niestandardowymi.

    Polubienie

 14. Ciekawska 20 września 2011 o 6:25 pm

  Film z WALL STREET (20.09.2011), policja aresztuje protestujących ludzi.

  Polubienie

 15. Noni 20 września 2011 o 6:28 pm

  Najlepsze jest i tak stwierdzenie Fullorda czy jak mu tam o zniszczeniu conamniej 2 wielkich kompleksów wojskowych pod ziemią w USA.

  Nie wierze że takie działanie można ominąć w procedurze wojska USA i wyciszyć sprawę pozatym po co niszczyć skoro można przejąć dowodzenie nad tym miejscem. A skoro można tutaj to można i gdzie indziej więc zapewne nie było żadnego ciosu dla illuminati.
  Ich upadek jest w świadomości ludzi, ich wspólnemu działaniu ku lepszemu życiu lokalnie, wspólnie natchnieni tą pasją dadzą radę 🙂

  Co do planu 3 wojny światowej jest lansowany z wielu źródeł . Wszyscy tylko zacierają ręce na konflikt.

  Rosja dla discovery programu na temat uzbrojenia Polski wyraźnie powiedziała w czasie wojny Polska zostanie skutecznie bombardowana jako przedsionek dla wojska USA i zachodu. I przewiduje się linie frontu właśnie nad Wisłą. Obie strony nie będą zainteresowane posuwaniem się dalej. Polska to kraj który opłaca się zająć i z tego miejsca prowadzić ewentualne działania wojenne. Przecież już nie raz tak było.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 września 2011 o 9:37 pm

   W Wirginii i Colorado były wybuchy bomb termojądrowych – potwierdzają to wykresy sejsmografów.

   http://theoldspeakjournal.wordpress.com/2011/08/29/6-strange-anomalies-with-the-virginia-earthquake/

   Polubienie

   • iHe 20 września 2011 o 11:15 pm

    Hipotetycznie w ten sposób można zniechęcić banksterów do prowadzenia wojny totalnej niszcząc im ich podziemne domki wybudowane ze środków z kradzieży i wymuszeń.
    To byłby rozsądny krok tego typu dywersja ze strony konfliktu niezainteresowanej wojną totalną.Skoro się udało ukryć wybuch pod wtc to tym bardziej w jakiejś betonowej kopalni alciady..Może jest w tym grzybek nadziei.
    A co do planów strategicznych konfliktu Rosja vs.NAto -nie zostanie po nas mokra plama w/g każdej z tych doktryn.Nic się nie zmieniło.Każdy sobie tu zrobi nuklearny śmietnik.To ten eufemizm skutecznego bombardowania.

    Na pewno jesteśmy stroną konfliktu ,której wojna totalna w EU ze 100% pewnością przyniesie zagładę przy obecnym postępie technologicznym.
    Mam nadzieje,że ludzie z Polsce ,którzy mają szanse jakoś temu zapobiec zdają sobie z tego świetnie sprawę i tylko udają idiotów.
    Jakimś +’em jest ,że przynajmniej nie będziemy się męczyć w mad maxa , resident evila czy falout’a.
    Tylko tak poddać się bez walki?:(Oddać walkowerem:(((Do końca jest czas na mediacje i sabotaż szczególnie na pseudo przyjaciołach..

    Polubienie

 16. miki 20 września 2011 o 6:41 pm

  …a dziś jedno z wielu „pustych świąt”, Międzynarodowy Dzień Pokoju…

  Polubienie

 17. raining 20 września 2011 o 7:11 pm

  Wybuchl samochod-pulapka w Ankarze.
  No kto wie, kto wie…

  Polubienie

  • teosia 20 września 2011 o 7:34 pm

   Od dawna wiadomo z kim skonfliktowana jest Turcja

   Polubienie

 18. Sunshine Jim 20 września 2011 o 7:54 pm

  Day 4: At least five arrested, one may be in critical condition

  https://occupywallst.org/

  SJ-BC

  Chat here, drop on by!

  http://freedomslips.com/revolutionradio/main.htm

  Polubienie

 19. ALFA 20 września 2011 o 7:57 pm

  Wczoraj ktoś w komentarzu wkleił ten link ciekawy wywiad przeprowadzony przez Davida Wilcock, z Benjaminem Fulford
  Disclosure Imminent? Two Underground NWO Bases Destroyed
  http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 8:02 pm

   Czy po historii z Fuji – sun, nie masz dość tego pana.?
   Czy jak on ,jedynie słusznego pochodzenia,to zawsze musi być ,niosącym nam prawdę i nadzieję ??

   Polubienie

 20. n1kt 20 września 2011 o 7:58 pm

  ale rewolucja – 2800 do max 4000 widzow w necie – Adamek vs Klitczko bylo ponad 80.000 widzow 😀
  wkurza mnie to ze znowu jakas pieprzona walka z wiatrakami – czyli cos jak terrorystami ze wlasciwie nie wiadomo z kim ta walka. Caly czas pisza scenariusze te same osoby i to juz widac. Wojna to wojna wiadomo kto jest wrog i gdzie strzelac a tu co ?

  Polubienie

 21. Annah. 20 września 2011 o 8:02 pm

  Z dzisiejszych Aktualności RM polecam wypowiedź posła Brudzińskiego z PiSu
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27477

  Polubienie

 22. Sunshine Jim 20 września 2011 o 8:03 pm

  US protesters rally to #OccupyWallStreet

  good pictures here:

  http://stream.aljazeera.com/story/us-protesters-rally-occupywallstreet

  Polubienie

 23. Policjant/Grafik 20 września 2011 o 8:32 pm

  http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID435808802,index.html

  Wiele źródeł podpowiada

  Polubienie

 24. Krzysztof M 20 września 2011 o 8:49 pm

  Najpierw rozpętają światową histerię pt. „Wojnaaa!”, a potem w celu zapobieżenia tejże „Wojnie” wprowadzi się NWO. 🙂

  Polubienie

 25. zenobiusz 20 września 2011 o 9:07 pm

  Państwo,które nie ma własnych zasobów energetycznych,a co ważniejsze wody pitnej,nie zaczyna pochopnie wojny,a w takiej sytuacji jest Izrael,może tylko potrząsać nożem do obrzezań.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/20/turcja-izraelwojny-nie-bedzie-oil-and-natural-gas-fields-are-flammable-and-israel-does-not-have-enough-drones-to-protect-its-offshore-fields/

  Polubienie

  • mi461 20 września 2011 o 10:13 pm

   dobre ZENON ,….”może tylko potrząsać nożem do obrzezań” …. ale sie usmialam 😉

   Polubienie

   • iHe 21 września 2011 o 12:11 am

    Tak czy siak szykują się na najgorsze:
    Izrael Plany Masywne Bunkry dla Chem, Strikes Bio
    Czwartek, 19 sierpnia 2010

    Wojskowych Izraela zamierza wykopać ogromne bunkry w stanie chronić obywateli przed chemicznych lub biologicznych ataków, agencja prasowa Xinhua zgłaszane wczoraj (patrz GSN , 6 kwietnia).

    „Izrael przygotowuje się do ustanawiania dodatkowych dużych podziemnych miejsc, które będą w stanie pomieścić dziesiątki tysięcy ludzi i chronić je przed niekonwencjonalnych broni”, ppłk Ronny Seri izraelskiej Obrony Sił Zbrojnych Home Front powiedział Yediot Aharonot. Jerozolima od dawna wyraża zaniepokojenie domniemanego irańskiego chemicznych i biologicznych możliwości bojowych.

    Pierwszego bunkra trafi do zakończenia znajdowałoby się 260 metrów pod ziemią, poniżej stacji kolejowej na skraju Jerozolimy. Obiekt będzie w stanie utrzymać się aż 5000 osób przez dłuższy czas i ma być wyposażony w medycznych narzędzi, sprzętu łączności i zaawansowanej technologii oczyszczania powietrza.

    Rozpoczęto prace nad tunelem około 35 km długości, które łączą schronienie Jerozolimy do Tel Awiwu, gdzie planowane centralny bunkier będzie towarzyszył istniejącego schronu i dalsze miejsca są planowane na 10 przyszłych światła stacji kolejowych.

    Jeden lub więcej schronisk również planowane w północnym Izraelu w Hajfie ( Xinhua News Agency , 18 sierpnia).
    http://gsn.nti.org/gsn/nw_20110920_6107.php

    Jest tam też news o tym jak Korea pd martwi się niewystarczającym przygotowaniem do obrony na atak biologiczny.Anioł pokoju zawisł nad światem.

    Nawet my się zbroimy:
    http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/439737,Umowa-o-tarczy-weszla-w-zycie-Rakiety-za-kilka-lat
    http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/432233,Rzad-da-300-mln-zl-na-nowoczesna-bron
    Nagle wszyscy zrobili się dziwnie nerwowi.

    Polubienie

 26. grawitacja44 20 września 2011 o 9:08 pm

  Ludzie działajcie ! więc znalaqzlem coś takiego na : http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/09/20/niech-rmf-fm-drazy-temat-smug-chemicznych-slijmy-maile/#comment-2182

  … i tak tam piszą:

  „Nie dawno rozpoczęliśmy akcję wysyłania maili, a tutaj niespodziewanie w radiu RMF FM poruszono spraw smug chemicznych. Trzeba tutaj zdecydowanie zareagować i pokazać dziennikarzom, że ludzie interesują się tym tematem i żądają rzetelnego zbadania sprawy!
  Chodzi o ten artykuł: http://zmianynaziemi.pl/wideo/smugi-kondensacyjne-czy-smugi-chemiczne. Trzeba kuć żelazo póki gorące – ślijmy maile do tego radia, aby dziennikarze nie odpuścili tego i dalej drążyli sprawę! Jeśli ktoś z Was napisze jakiś szablon tekstu w tej sprawie, proszę przesłać mi na pocztę. Ja pewnie coś naskrobię w wolnej chwili, ale później. Im więcej wersji tym lepiej, piszcie też zupełnie od siebie.
  Oto jeden z maili do zastępcy Dyrektora Informacji. RMF FM

  >>> rafal.szafran@rmf.fm <<<

  Więcej redaktorów i maili tutaj: http://www.rmf.fm/ludzie/
  Działajmy!"

  więc zrobiłem tak : (TO DZIAŁA)

  OTO LIST WYSŁANY od (grawitacja44) DO REDAKCJI ”RMF” :

  „Witam redakcje. Ja i moje środowisko znajomych jesteśmy zaniepokojeni tak zwanymi śladami/smugami po samolotach. Badam to zjawisko od kilku lat i jak wynika z tego smugi te nie pochodzą z komercyjnych lini lotniczych ( pasażerskie). Geopogoda/modyfikacje/aktywność słoneczna/ + zaangażowanie w ten proceder firm biotechnologicznych… jak wynika z wielu filmów na YouTube. Dalczego i po co ? RMF jako jedna z poważniejszych stacji radiowych w Polsce powinna jakąś audycje wrzucić do „eteru” na ten temat . Jest moda na niby na jakieś teorie spiskowe , ale jednak zjawisko chemtrails jest faktem i coraz więcej mówi się na temat w środowisku internautów jak i ze znajomymi typu rodzina & sąsiedzi. W załączniku wysyłam zdjęcie zrobione z kabiny pilota od środka jak ta aparatura wygląda, warto na to uwage zwrócić i jakoś to logicznie wyjaśnić na wielkim forum publicznym audio jakim jest własnie radio RMF

  Namawiam was aby powysyłać podobne tego typu maile do komercyjnych stacji RADIOWO-TELEwIZYJNYCH w waszych regionach. Ciekawą alteratywą jest wydruk banera wielkoformatowego i zawieszeniu go w publicznej lokalizacji/przestrzeni jak napprzykład na płocie lub jakiejś elewacji budynku gdzie mase odbiorców sie przechadza… poniżej mail wysłany do RMF _____ róbcie to działajcie ….CIEKAWA SPRAWA

  Pomyślcie jak by jakaś komercyjna stacja dostała 500 lub 2 tysie takich maili i zaczeli by o tym dyskutować … !!!! ___ działajcie ludziska __- macie .. kompy /neta / drukarki / firmy które drukują plakaty,banery,wizytówski ____ wart poświęwecić tą „głupią zieloną stowke” i się wychylić ….

  Polubienie

  • monitorpolski 20 września 2011 o 9:35 pm

   Popieram!

   Polubienie

 27. Pingback: Warta poparcia inicjatywa grawitacji 44 « Zenobiusz-Samotny wilk

 28. PokójWam 20 września 2011 o 9:56 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1717999,0,1,eksplozja-w-ankarze-wladze-mowia-o-ataku-terrorystow,wiadomosc.html
  http://proroctwa.com/zezwolenie-na-studiowanie-Biblii.htm

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/145-symbolika-dolara.html

  Polubienie

  • zenobiusz 20 września 2011 o 10:35 pm

   Na to właśnie idą znikające nie wiadomo gdzie biliony rozmaitych walut,Ich gwóźdź programu ,jest kosztowny.

   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/09/20/ufos-aliens-invading-earth-winter-2011-2012-not-illuminati-predictive/

   Polubienie

 29. Pawelek 20 września 2011 o 11:00 pm

  Antymaterialny wystartował z blogiem na Nowym Ekranie!
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27428,chcesz-byc-politykiem-smialo-rznij-glupa

  Polubienie

 30. Totuś 20 września 2011 o 11:37 pm

  Pierwszy protest na Wall Street w Nowym Jorku
  całość: http://www.prisonplanet.pl/polityka/pierwszy_protest_na_wall,p1702152466
  ==============================================================
  OŚWIADCZENIE PROTESTUJĄCYCH
  Poniższe oświadczenie jest nasze, i odnosi się do każdego kto je poprze. Jako reprezentanci samych siebie, wzywamy do rewolucji…
  …Musimy odzyskać naszą wolność, którą skradziono narodowi, wszyscy razem.

  1. Jeśli zgadzasz się z tym, że wolność jest prawem do komunikowania się, do życia, do chodzenia, do kochania, do robienia tego co chcesz, bez szkodzenia innym, to jesteś jednym z nas.

  2. Jeśli zgadzasz się z tym, że człowiek ma prawo do pracy w pocie czoła, że talent w zarządzaniu nie powinien upoważniać innych do sprawowania roli nadzorców i zwierzchników, że wszyscy pracownicy powinni mieć prawo do podejmowania decyzji, demokratycznie, to jesteś jednym z nas.

  3. Jeśli zgadzasz się z tym, że wolność nie jest tym samym co wolność dla wszystkich, i że wolność dla wszystkich jest jedyną prawdziwą wolnością, to jesteś jednym z nas.

  4. Jeśli zgadzasz się z tym, że władza nie jest prawem, że życie jest ważniejsze niż posiadanie, to jesteś jednym z nas.

  5. Jeśli zgadzasz się z tym, że państwo i korporacje to zaledwie dwie strony tej samej opresyjnej struktury władzy, jeśli rozumiesz jak media zniekształcają rzeczy be ją zachować, jak ustawiają ludzi przeciwko ludziom, żeby utrzymać się przy władzy, to jesteś jednym z nas.

  Dlatego wzywamy naród do działania

  1. Wzywamy do aktywnych protestów w miastach. Ci działacze, którzy już tam są, do powiększania się, do organizowania się, do podnoszenia świadomości, a w tych miastach gdzie nie ma protestów, żeby je organizowały i zakłócały system.

  2. Wzywamy robotników nie tylko do strajku, ale zbiorowego przejmowania miejsc pracy, i do demokratycznego ich organizowania. Wzywamy uczniów i nauczycieli do wspólnego działania, do nauczania o demokracji, nie tylko uczniów przez nauczycieli, ale nauczycieli przez uczniów. Do przejmowania sal lekcyjnych i uwalniania myśli razem.

  3. Wzywamy bezrobotnych do pracy wolontariackiej, do nauki, do nauczania, do wykorzystania swoich umiejętności, żeby mogli zarobić na utrzymanie, buntujących się ludzi jako społeczności.

  4. Wzywamy do organizowania się w zgromadzenia społeczne w każdym mieście, na każdym placu publicznym, w każdym miasteczku.

  5. Wzywamy do przejmowania i wykorzystywania opuszczonych budynków, opuszczonej ziemi, każdej nieruchomości przejętej i opuszczonej przez spekulantów, dla narodu, dla każdej grupy która ich zorganizuje.

  Wzywamy do rewolucji w politycznym ciele i umyśle.

  Polubienie

 31. Warszawiak 21 września 2011 o 12:22 am

  Najnowszy hicior internetu !!!!!

  Polubienie

 32. Sunshine Jim 21 września 2011 o 12:38 am

  *eya* brygada! Ten *abilty* używać wasz język jest od tłumaczenia programu! łączność jest żywą czynem od Nowego Jorku: *http*://*www.livestream.com*/*globalrevolution*

  Polubienie

 33. Pingback: RMF o chemtrails – wysyłajmy maile « Manifesty

 34. ciociababcia 21 września 2011 o 7:29 am

  Jazgot dezinformacyjny?
  http://freeamericatoday.pl/pl/R.-Gwiazdowski/Blogi/Robert-Gwiazdowski/WARIACI-Z-AMERYKI.html

  Polubienie

 35. ciociababcia 22 września 2011 o 8:40 am

  Rewolucja w USA przeciwko bankierom?
  Dobry kierunek. Zachwiało globalną wioską i założycielem bilderbergów w USA

  Brzeziński: zamieszki uderzą w Amerykę.

  „Po raz pierwszy w historii, niemal cała ludzkość jest politycznie aktywna, politycznie świadoma i świadomie współdziałająca… Globalny polityczny aktywizm jest zdeterminowany przez wzrost dążeń do osobistej godności, poszanowania różnorodności kulturowej i możliwości ekonomicznych w świecie boleśnie naznaczonym przez wspomnienia wielowiekowej kolonialnej i imperialnej dominacji” powiedział Brzeziński.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_zamieszki,p1928723202

  Polubienie

 36. Annah. 22 września 2011 o 8:59 am

  Gwoli uzupełnienia wypowiedzi Brzezińskiego

  „Brzeziński jest zwolennikiem skrajnie kontrolowanego społeczeństwa rządzonego przez technokratów, dlatego perspektywa aktywnej klasy średniej mogącej aktywnie walczyć przeciw elitom nie jest czymś co mógłby przyjąć z zadowoleniem.

  W swojej książce “Pomiędzy dwoma Wiekami: Rola Ameryki w erze technotronicznej.” (ang. Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era.) napisanej w 1970 roku napisał: “System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.”… “Wkrótce będzie możliwe prowadzenie niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i utrzymanie stałe uaktualnianych akt zawierających nawet najbardziej osobiste dane obywateli. Akta te będą podlegały szybkiemu wglądowi przez władze.”

  Czy te cytaty brzmią jak słowa człowieka, który może wyrażać współczucie dla niekorzystnej ekonomicznej sytuacji społeczeństwa? Albo Brzeziński udaje podczas rozmowy, że nie jest człowiekiem bez skrupułów, albo nowy porządek świata, który pomógł zbudować staje się bardziej podatny na upadek nawet w sytuacji zwiększania presji na wściekłe i zdesperowane, coraz bardziej świadome społeczeństwo?”

  Polubienie