El Hierro – gigantyczny kataklizm czy zmyłka?

Takie fale mogą zalać Florydę

Od dłuższego czasu wyspa El Hierro jest „bombardowana” sejsmicznie. Zanotowano już ponad 7 tysięcy wstrząsów, które na razie nie są wielkie, ale świadczą o przesuwaniu się magmy. Na początku września władze Wysp Kanaryjskich zdecydowały o ewakuacji ludności z El Hierro (>http://standeyo.com/NEWS/11_Earth_Changes/110909.Canary.Isl.relocate.html).

Sytuacja jest o tyle groźna, że erupcja wulkanu na El Hierro grozi zawaleniem się do oceanu ogromnej skały na zachodniej części wyspy o objętości od 150 – 500 km sześciennych! Jeśli ta skała wpadnie do głębokiego w tym miejscu oceanu to wywoła potężne tsunami, które sięgnie nie tylko Europy i Afryki, ale i obu Ameryk. Wynika to z opracowania naukowego na ten temat, z którego tylko cytuje wyrywkowo informacje.

Przewidywane są następujące scenariusze – przy wielkości upadłej skały 150 km sześciennych, fala będzie wysoka na 3-8 metrów w Ameryce, a przy upadku skały 500 km sześciennych fale sięgną 10-25 metrów. Tak więc, takie stany jak Floryda mogą być w całości zmyte z powierzchni ziemi!

Oczywiście, zawiadomiłem o tym co się dzieje na Kanarach moich znajomych na Florydzie – przerażeni będą nas wspomagać w szukaniu dokładnych informacji na ten temat. Bowiem podawane tylko na pewnych serwerach informacje o przesuwaniu się magmy mogą być wytworem wirtualnym.
Ale skądinąd wiemy, że na Wyspach Kanaryjskich w 2004 roku była podobna sytuacja, wszystko po tym wróciło do normy.
Nie ulega jednak wątpliwości, że na razie wykresy aktywności idą w górę, i nie ma spadku gradientu zakumulowanej energii, wręcz przeciwnie – linia jest coraz bardziej stroma (kliknij by powiększyć):

Zauważcie nagły wzrost energii wulkanu!
Takie spektakularne tsunami zdarzają się bardzo rzadko, można mieć zatem nadzieję, że nie dojdzie do katastrofy na taką skalę. Dziwne jednak jest to, że media milczą. A może chodzi o to by właśnie do tego doszło, bowiem w sposób naturalny elity pozbyłyby się kilkudziesięciu, a może i kilkuset milionów zbędnych ludzi, którzy dla nich nie są niczym jak pasożytami zużywającymi bogactwa naturalne Ziemi? Czy dlatego mówi się o przenosinach Obamy do bunkra w Denver?
Czy coś się zacznie dziać, być może przekonamy się w najbliższym czasie. Dużo się mówi o oddziaływaniu komety Elenin, które ma być maksymalne 26-27 września. Niewykluczone, że może to być przykrywką do czekającej dużą część globu katastrofy. Acha, Polska poza terenami nadbrzeżnymi nie byłaby zagrożona…

materiały:

Reklamy

74 responses to “El Hierro – gigantyczny kataklizm czy zmyłka?

 1. falszywyprorok 21 września 2011 o 1:02 am

  Ja pozwolę zabrać sobie głos w innej sprawie. Mówiło się, że Mikke to mason i ogólnie pupilek elit mający na celu ogłupić młodą inteligencję oraz zapobiec powstaniu ruchu wolnościowego – bo ten jest już strukturalnie okupowany przez króla walczącego z gejami i głupotą kobiet ale mniej niż robił to Hitler, Korwina Mikkego 😀

  na potwierdzenie tej teori jak znalazł sytuacja z wyborów. Tusk uchwalił prawo, tak by taki Mikke był kołem ratunkowym. Otóż, jeżeli wybory wygra PiS (czyli będą one uczciwe) to sąd nakaże je powtórzyć, w międzyczasie propaganda, wyprowadzanie ludzi na ulice, PO jest zdolne do organizacji manifestacji społecznego niezadowolenia – kiedyś wyciągnęli 30 tyś. Mają opłacanych artystów to im przygrają. I gdy je powtórza to wybory wygra PO z SLD i PSL a oni już swoje plany mają.

  Mikke nic na tym nie ugra, bo on nic nie chce ugrać. On ma do wypełnienia swoją rolę : nie dać wygrać PIS. To dlatego jako opozycjonista, głównie krytykuje na swoim blogu Kaczyńskiego – drugiego opozycjonistę a nie PO – czyli rząd. Robi to dlatego bo wie, że większość ludzi wybierając opozycję może wybrać silniejszą z realną szansą wejścia do sejmu – PIS zamiast marnować swój głos na UPR czy jak to tam zwał nową prawicę.

  Nie głosujcie na MIKKE – lepiej sfałszować wybór iskreslić wszystkich, niech chociaż ta szopka będzie faktyczną szopką – czyli powtórka wyborów bo król Mikke i jego nic nie ważne 300/400 tyś wyborców nie miało karteczki.

  • O Rzesz 21 września 2011 o 10:32 am

   Przechwytywacz głosów … tak, jak najbardziej.
   Ponieważ jednak myśl bywa ulotna a wpisy na blogach pomijane i zapominane przypomnę że Dżej Kej Em cynicznie palnął, jak to ma w zwyczaju, że dla niego GMO to objaw konkurencji rynkowej więc i owszem, czemu nie. Niech wprowadzają.
   Cała reszta w świetle tej informacji blednie. Przy całym szacunku dla jego IQ, ten jeden fakt obnaża jego indolencję i bezduszność oraz płytkość.
   Z jego umysłem powinien bawić się w ministra wojny lub szefa służb specjalnych ale tylko pod rządami premiera o silnej osobowości który by mógł nad nim skutecznie zapanować.
   Nie głosować na JKM … jak najbardziej. To strata głosów.
   Nie głosować w ogóle?. Na to liczą nasi wrogowie. Ci jawni i ci udający naszych przyjaciół.
   Ja mówię głosować!.
   Zgodnie z wiedzą i sumieniem. To lepsze niż bierność.
   Nawet jeśli nie zapewni to osłabienia infiltracji USraelskiej czy rosyjskiej naszego kraju. Lepsze mniejsze zło niż stanie z boku i bierne czekanie na egzekucję.
   Ponadto warto się jeszcze pomodlić.
   Kiedy w tyłek zajrzy wam strach, ci którzy to czytacie, zwątpicie i w ostatniej chwili będziecie wzywać Jego imienia. Nie wezwiecie? … wątpię. Widziałem już kilka takich przypadków.
   Zawsze kończy się tak samo.
   Cynizm, ateizm pryskają w obliczu nieuchronnego kontaktu z absolutem.
   Wezwijcie go teraz kiedy może wam jeszcze w czymś pomóc!.
   Pomódlcie się o rozum i siłę dokonania właściwego wyboru.
   To tylko skromna rada prostego człowieka.
   Zrobicie jak zechcecie.

  • Annah. 21 września 2011 o 10:34 am

   Tak jest, wiemy to od lat, nie głosować na Mikkiego, gdyż skupia na sobie uwagę prawicowych odbiorców dzieląc prawicę. Jego zadanie li „tylko” zwodzić gawędzeniem.

   • falszywyprorok 21 września 2011 o 2:46 pm

    Nie wszyscy wiedzą od lat, a poza tym ciekawy myk zrobili by ewentualnie unieważnić wybory gdyby wygrał PIS. W kampanii wyborczej Buzek i ten drugi Lewandowski z UE mówią wyraźnie że dla PO demokracji nie ma. ALBO RZĄDZIMY MY, albo będziemy robić wszystko przeciwko polskiemu rządowi – czyli polakom, prawda?

  • The Sign Painter 21 września 2011 o 6:22 pm

   Istotnie, twoje tezy mają sens, jednak póki nie doczekamy wyborów, nie dowiemy się jak będzie. Do twoich teorii przekonały mnie ostatnie działania reżymowych telewizji – które nagle zainteresowały się sprawą KNP i nieścisłości w PKW. Oczywiście – może to być zwykły przypadek, więc proszę nie siać propagandy na niekorzyść KNP, tym bardziej, że alternatywą ma być PiS, który – nie oszukujmy się – wcale nie jest opozycją dla PO i ma równie niebezpieczne pomysły zniewolenia (świadomie lub nie) mas. Obserwujmy, ponieważ być może KNP jest jedyną wolnościową partią w Polsce.

  • waryjat 21 września 2011 o 7:37 pm

   Prawie wszystko się zgadza ale przypominam cytaty Jarosława K. dla otępiałych: „Stworzenie wspólnej armii przez Unię Europejską, co dałoby Brukseli status supermocarstwa porównywalnego z Waszyngtonem” – i dodał: „Chcę, by Europa była supermocarstwem. Jestem euro-realistą i popieram silną Europę, zwłaszcza w aspekcie polityczno-militarnym”

   Czyż to nie New World Order?

 2. galluss 21 września 2011 o 1:05 am

  Generalnie to ja uważam, że Zenobiusz grubo przesadza z tymi trzęsieniami i on uważa, że protesty na Wall Street są odwróceniem uwagi od „naturalnej” katastrofy – (czytaj wywołanej sztucznie), która nam zagraża.

  Uważam, że nie jest możliwe aby taka fala tsunami zaistniała w sposób „naturalny”. Na pewno zostaną do tego użyte siły satanistów z NWO. To nie jest żadna tajemnica, że oni mają technologię dzięki której mogą kontrolować pogodę i ją zmieniać w dowolnym miejscu na ziemi. Tym bardziej jest to logiczne, jeśli uzmysłowimy sobie, że pierwsze obiekty UFO widywano podobno już w latach 20. Na pewno już były w latach 30, ponieważ naukowcy z tajnego stowarzyszenia VRIL we współpracy z okultystami z Thule wiele lat pracowali nad technologią antygrawitacji. – i to jest cały sekret Hitlera. Również już w czasie 2 wojny na pojazdach UFO – w technologii RFC-8 lub innych – byly montowane lasery

  Tak więc jak badam przeszłość to wcale się nie dziwię, że ukryty rząd światowy ma taką technologię, że trudno nam sobie wyobrazić. Jednak aby wywołać potężną falę tsunami i aby oderwać ten potężny kawał głazu wystarczy tylko spuścić bombę atomową w tamto miejsce, a przecież bomba atomowa to bardzo stara technologia…

  • monitorpolski 21 września 2011 o 8:51 am

   Gallus, tak poza tematem – podesłano mi linki, z których widzę, że popierasz człowieka, który tu pluł na Kazimierza Świtonia, wiesz o kogo chodzi. To stara esbecja, nienawidząca Kościoła i religii, stalinowiec, który chętnie by wyrżnął wszystkich patriotów miłujących Boga. Którtko mówiąc – satanista. Jeśli się od niego otwarcie nie zdystansujesz, to nie wchodź na ten blog, szkoda twojego czasu. Człowiek ten teraz się przypiął do Wiernipolsce i robi młyn Ziemińskiemu. Będę miał nagranie wyjaśniające co się działo pod krzyżem w Oświęcimiu, po co tn pan jeździł z Kazimierzem Świtoniem. Tego ostatniego uważam za jednego z największych polskich patriotów i nie pozwolę szargać jego imienia. Podobna uwaga dotyczy ludzi z komitetu Wiernipolsce. Jeśli tolerujecie takich ludzi to nie macie co tu wchodzić.

   • galluss 21 września 2011 o 1:37 pm

    proszę abyś nie obrażał tego człowieka. To jest jedyna osoba, która NIE jest zamieszana w agenciurstwo. Jest to jeden z mądrzejszych ludzi, których spotkałem i NIE życzę sobie abyś go obrażał. Widzę, że usunąłeś mój drugi post w tym wpisie, który mówił o tym, że ta ‚FALA TSUNAMI” spóźnia się o 10 lat,

    Nie wiem jaka była relacja między Świtoniem a tym Panem, ale jeżeli na blogu pokażą się jakieś sfałszowane nagrania to również nie pozwolę na to, aby obrażać tego starszego Pana. Mówi on wiele prawdy o całym systemie NWO i dociera w samo serce syjonizmu żydowskiego ze swoimi słowami.

    Tak więc proszę przestać się bawić w zastraszanie ludzi, ponieważ Pan Waldek nie krytykuje was publicznie i nie chcemy abyście krytykowali jego.

    • monitorpolski 21 września 2011 o 2:06 pm

     To niech sobie mówi. To jest mój blog i nie będę promował ludzi obrażających innego, znacznie starszego człowieka, którzy zrobili o wiele więcej dla Polski niż pan P.

     • peryskop 21 września 2011 o 7:51 pm

      galluss: „…To jest jedyna osoba, która NIE jest zamieszana w agenciurstwo…”

      Tym jednym naiwnym i pełnym tupetu stwierdzeniem kompletnie się skompromitowałeś.

      Chyba najwyższa już pora dopisać sobie trzecie „s” na ogonie i machać nim dalej!

      • hjk 22 września 2011 o 5:27 pm

       😉
       albo jeszcze jedno „l” w celu powyższenia garba 🙂

  • zenobiusz 21 września 2011 o 9:55 am

   Dane geologiczne wskazują że do takiego tsunami dochodziło, nie raz w historii,więc ,co HAARP,w zamierzchłej przeszłości ??
   Relacje o UFO,są tak stare jak cywilizacja,a hitlerowskie wprawki,to tylko dodatkowa ciekawostka. Jednak aby wywołać potężną falę tsunami i aby oderwać ten potężny kawał głazu wystarczy tylko spuścić bombę atomową w tamto miejsce, a przecież bomba atomowa to bardzo stara technologia…”
   To skąd p0nad 7000 wstrząsów, i po co,Harpują dla rozrywki a potem bomba.
   Dla mnie bomba.
   Gallus@ zacznij wreszcie czytać bo masz luki,i może stąd te twoje cepologiczne poglądy.

  • krist 21 września 2011 o 5:54 pm

   małe sprostowanie UFO widywano juz sredniowieczu.. ba nawet jeszcze wczesniej! o czym swiadczą malowidła na skałach, rzezbione figurki majace i kilka tyś lat czy pradawne przekazy ustne czy pisane kroniki np teksty wedyjskie.
   Ufo niestety nie jet wymysłem naszych czasów zeszłego wieku a znacznie znacznie starsze.
   Niestety musze cie zmartwic ale takie falu tsunami wystepuja naturalnie, tak samo jak super erupcje super wulkanów!
   a to ze maja technologie Haarp to juz inna sprawa i nie do konca wiadomo co potrafi.

 3. tony 21 września 2011 o 3:09 am

  oj monitor zebys nie byl zlym prognostykiem!

 4. theaspartam 21 września 2011 o 3:51 am

  Dzisiaj w nocy zauwarzyłem zmiane co do księżyca widać że zmienił się kąt padania światła słonecznego jakby sie przechylił co oznacza zmiane położenia ziemi wczoraj było pochmurno ale przedwczoraj był inny taka zmiana w ciagu 1-2 dni może mieć wpływ na płyty tektoniczne a rezultatem tego kataklizmy. Spójrzcie na księżyc.

  • O Rzesz 21 września 2011 o 10:38 am

   Porównałeś to z czymś?. Choćby z wyglądem Księżyca w programie Stellarium

   http://www.dobreprogramy.pl/Stellarium,Program,Windows,12626.html

   czy to tylko twoja impresja?. Księżyc zawsze się „buja” i bez pomocy specjalistycznych programów trudno dojść czemu tak jest przy braku odpowiedniej wiedzy!.

   • Jurek 21 września 2011 o 4:38 pm

    Orzeszu, widze że kumaty jesteś, więc zadam Ci pytanie.

    Ziemia wiruje z dość zawrotną prędkością 1660 km/godz.

    Można by rzec, że Ziemia to wirujący magnes który „pociąga” za sobą Księżyc.

    I teraz pytanie : Dlaczego ten wirujący magnes nie wprawia jednocześnie Księżyca w ruch wirowy ( mamy tylko ciągnięcie ) .

    Dlaczego takie pytanie? Otóż obserwowałem symulacje ruchów mas powietrza na Ziemi, gdzie wyraźnie widać, że duże formacje cyklonowe swym ruchem wirowym wywołują ( zapoczątkowywują) kolejne formacje cyklonowe, wprawiając je w ruch liniowy i wirowy.

    • O Rzesz 21 września 2011 o 5:15 pm

     „Dlaczego ten wirujący magnes nie wprawia jednocześnie Księżyca w ruch wirowy”
     Bo Księżyc prawie nie ma pola magnetycznego w takiej formie jak Ziemia. Ponadto jest coś takiego jak „pływy” czyli oddziaływanie grawitacyjne. To one unieruchamiają ruch wirowy mniejszych ciał na orbitach tych większych, jeśli znajdują się w odpowiedniej odległości.
     Cyklony i antycyklony generują kolejne wiry bo to ma związek z występowaniem obszarów podwyższonego i obniżonego ciśnienia oraz przekazywaniem energii (tarcie międzycząsteczkowe. Częściowo zamienia się w ciepło a częściowo tworzy nowy wir „dobierając” energii z mórz i oceanów czyli idąc dalej ze Słońca). Dzięki tej samej zasadzie różne rzeczy mogą się unosić, np. ptaki, samoloty czy drzwi do stodoły.
     To abstrakcyjne i na pierwszy rzut oka niezwiązane ale działają tu te same prawa aerodynamiki. To tylko kwestia skali.
     Nie przepraszam za Wikipedię.
     Odnośnie „bujania” Księżyca, gif w dziale „Morza”:
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99%C5%BCyc

 5. tony 21 września 2011 o 4:03 am

  ps bylem na kanarach w 2004r. jesli zapowiedzi sie sprawdza to nawet nie chce myslec, pewnie do tego uruchomiom wulkan gurojacy nad teneryfa TEIDE i styknie…ciezkie czasy przed nami….

 6. ... 21 września 2011 o 6:04 am

  możliwe ze zli ludzie chca wywolac megatsunami aby dokonac podrobki proroctw biblijnych m.in tych o upadku WIELKIEGO BABILONU – wiele obob błednie uwaza ze WIELKI BABILON to USA : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=136

  ,- prawdobodobnie czeka swiat tez starcie wschód – zachód – zachodem prawdopodobnie bedzie UNIA EUROPEJSKA – wojska jakichś panstw azjatyckich stana na terenie dziesiejszego IRANU i rusza na zachód , północ i południe – prorokowi Danielowi dwukrotnie powiedziano ze wizja dotyczy konca czasu – czasów ostatecznych – KSIEGA DANIELA 8:17-19

  , wojska maja stanac nad rzeka ULAJ ktora znajduje sie w krainie Elam – : ” A w widzeniu, gdy patrzyłem, zdawało mi się, że jestem w twierdzy Suzie w krainie Elam; w widzeniu znalazłem się nad rzeką Ulaj. (3) A gdy podniosłem oczy, widziałem, a oto baran stanął na brzegu rzeki; miał dwa rogi. Oba rogi były długie, lecz jeden był dłuższy od drugiego, a ten dłuższy wyrósł później. (4) Widziałem, jak baran bódł na zachód i na północ, i na południe, a żadne zwierzę nie mogło mu się oprzeć i nikt nie mógł wyratować z jego mocy; robił co chciał, i był coraz silniejszy. (5) A gdy nad tym się zastanawiałem, oto nadszedł kozioł z zachodu po powierzchni całej ziemi, nie dotykając ziemi, a ten kozioł miał między oczami jeden róg. (6) A gdy przyszedł do barana mającego dwa rogi, którego widziałem na brzegu rzeki, uderzył na niego z całej siły. (7) I widziałem, jak natarł na barana, a rozjuszywszy się nań, uderzył na barana, złamał oba jego rogi; a baran nie miał siły, by mu sprostać; i rzuciwszy go o ziemię, zdeptał go, a nie było nikogo, kto by wyrwał barana z mocy kozła ” Księga Daniela 8:1-7 – kozioł moim zdaniem symbolizuje UE ale na 100 % wyjasni sie wszystko w przyszłości obserwujmy oanstwo IRAN i jego zachodnie tereny – pogranicze z IRAKIEM bo tam znajduje sie kraina Elam , Suza i rzeka Ulaj ktora jest prawdopodobnie Karkheh lub Karun :
  http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

  , gdzy nadejdzie ta wojna z 8 rozdziału Księgi Daniela to swiat bedzie juz blisko objawienia sie na okolo 3.5roku antychrysta a po tym powrotu PANA JEZUSA na ziemie e celu jej odnowienia i zaprowadzenia na niej swojego Królestwa zamiast swiatowego , bezboznego systemu ktorym jest wielki babilon

  , ” A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze ” EWANGELIA ŁUKASZA 21:28

  • jerkey 21 września 2011 o 9:59 am

   Nie ma to jak domorośli interpretatorzy zabierają się za tłumaczenie Biblii … która tłumaczy siebie samą. Kozioł symbolizuje UE, a baran to … tia jasne…
   A wystarczy przeczytać dalej w tym 8 rozdziale, jak Daniel sam pisze, że kozioł to Grecja, a baran to Medo-Persja. Więc po co ta dodatkowa nadinterpretacja?

   Jeśli zaś chodzi o Jackowskiego,to myślę, że sam wytłumaczył jak należy traktować jego „przepowiednie”. Z tego co mówił wynikało, że przychyla się do koncepcji czegoś w stylu ogólnoświatowego repozytorium „wiedzy”. To czego doświadcza Jackowski jest prawdopodobny lub raczej bym powiedział – oczekiwany obrót spraw. Może on być jednak zmieniony w sytuacji, gdy plan stanie się dla pewnych sił jawny i podejmują one działania zmierzające do zmiany sytuacji. Niektórych działań z różnych powodów nie da się powstrzymać (vide upadek Lehman), a inne tak.
   To, że Jackowski regularnie przypomina o swoim sukcesie z kryzysem z 2008 wynika z prostej potrzeby osobistego PR. Jackowski przepowiada na październik / listopad krach. Sądzę, że u podstaw tego leży ogólne przeświadczenie rynków finansowych o bankructwie Grecji. Tyle, że jest ogromna różnica pomiędzy 2008 rokiem, a teraz. Wydarzenia z września 2008 były raczej niespodziewane dla opinii publicznej, a jednocześnie zaplanowane do realizacji. Teraz wszyscy wiedzą o jaką stawkę idzie gra i nastąpiło „sprzężenie zwrotne”, którego nie było w 2008 roku. Dlatego przepowiednia Jackowskiego może się nie spełnić.

 7. zenobiusz 21 września 2011 o 6:15 am

  To może być jeszcze nie teraz.

  Jak widać już była większa aktywność w sierpniu,a po niej spadek.Niemniej tam dojdzie do erupcji.Kluczowe jest pytanie jaki wstrząs będzie temu towarzyszył.i czy obejmie, on La Palma.

 8. zenobiusz 21 września 2011 o 6:19 am

  Zdumiewa mnie,mnogość niepokojących informacji,zniknięcie elit,ruch w Denver,totalna masakra.Większość może być fałszywym alarmem.Gdybym chciał zdepopulować planetę ,wykorzystując wiedzę o nadchodzących kataklizmach,tak bym postąpił.Wielokrotne stopniowanie napięcia,i nic.Ludzie jak będzie na prawdę źle,nie uwierzą i mimo wiedzy ,co nadchodzi ,dadzą się zaskoczyć.Tak więc ,za realny problem ,uważam El Hierro,i ukrywane w sumie dane o sytuacji na wyspach Kanaryjskich.Ewentualne tsunami,z pewnością będzie mniejsze od tego które zakłada się w najczarniejszych scenariuszach.To co zapowiadają,moim daniem przedwcześnie,ubierając w otoczkę kabalistycznych wyliczeń,gwiazd Kachinów,itp.nastąpi,ale w mojej ocenie w pierwszej połowie przyszłego roku,a nawet i później.Powszechnie przyjęło się sądzić że kataklizm nastąpi,wcześniej,niz data zapowiadana ,przez „kalendarz Mayów” coś zbyt zgodny chórek to śpiewa.Może być dokładnie odwrotnie To może nastąpić po tej dacie.Przeczucie mówi mi ,że do sylwestra ,poza lokalnymi perturbacjami,będzie spokojnie,jeśli można tak nazwać to co się dzieje, w różnych zakątkach świata.

  • Maileden 21 września 2011 o 8:13 am

   Jackowski ma jednak inne przeczucie – niestety 😦
   A on jednak treche juz zapowidzial
   i sprawdzalo sie.

   • sebecx 21 września 2011 o 8:58 am

    ..a tutaj książka z przepowiedniami dla Polski wydana w roku 1941… http://www.polona.pl/dlibra/doccontent2?id=397&from=&from=generalsearch&dirids=1&lang=pl
    ..jeszcze nie czytałem… znaleziona tutaj: http://www.przepowiednia.pl/index.php/przepowiednie-religijne/70-chrzecijastwo/554-czy-na-naszych-oczach-potwierdza-si-przepowiednia-malachiasza.html

   • monitorpolski 21 września 2011 o 9:16 am

    Ale też w wielu przypadkach się pomylił. Słuchałem Jackowskiego w rozmowie z Rozbickim, to facet z dużą wiedzą – niekoniecznie jego proroctwa muszą mieć charakter paranormalny. Po prostu przewiduje jak Celente, z faktów wyciąga wnioski.

    • hjk 21 września 2011 o 10:02 am

     problem polega na tym, ze jasnowidz wkracza jakby po części w świat dychowy, a tam czas nie obowiązuje. Moze być rok, dwa czy kilka przesuniete.
     Poczytałem chwile temu te zlinkowane przepowiednie i np. ta z Tęgoborza ukazuje to, co dzieje sie dzisiaj, a czego autor z 41 roku nie rozumiał, że np. „trzy rzeki dadza koronę pomazańcowi z krakowa” – Chodziło o naszego Papieża, jedna rzeka to Wisła, Druga Tybr w Rzymie, a trzecia?
     „Sojusz z węgrami” dopiero dzis zaczyna sie rysować, a opieka nad Tatarami i Polska od morza do morza to pół wieku od papieża, czyli rok 2022…

     • hjk 21 września 2011 o 10:03 am

      sorry 2028

    • O Rzesz 21 września 2011 o 11:16 am

     Przyszłość … inaczej: Pole Nieskończonych Możliwości. Ludzie obdarzeni darem widzenia widzą najbardziej prawdopodobne rejony w które skieruje się fala teraźniejszości.
     Uświadomcie sobie że to my wszyscy jesteśmy surferami obdarzonymi niezwykłą umiejętnością kierowania tą falą. Ona płynie tam gdzie wypadkowa żądań i oczekiwań wszystkich „kierowców” jest największa.
     Jasnowidz może też widzieć inne rzeczywistości ze światów równoległych. Ponoć jest ich tyle że gdyby tunelować co sekundę z jednego do drugiego zajęło by to z półtora naszego roku. To daje liczbę ok. 47304000 alternatywnych rzeczywistości!.
     Wiem, surrealistyczna wizja. A przepowiednie które się sprawdziły to też surrealizm?.
     Dlatego powtórzę. Jasnowidze powinni milczeć choć nie umieją mając poczucie że to co robią jest ważne.
     Mało który z nich zdaje sobie jednak sprawę że programuje wydarzenia!.
     Ludzie, niech wreszcie do was dotrze że wszystko co myślicie jest natychmiast brane pod uwagę.
     Jesteśmy wszyscy chórem scenarzystów tworzących na bieżąco kolejne odcinki życiowej opery mydlanej a czasem space opery!.

     • raining 21 września 2011 o 1:17 pm

      Taka bajka dla doroslych. Zal autora.

      • O Rzesz 21 września 2011 o 4:06 pm

       Ty do mnie czy koło mnie?

       • hjk 21 września 2011 o 8:20 pm

        Trochę do ciebie – te alternatywne rzeczywistości czy światy sa tylko w sferze możliwości, ale dodać tzreba, ze w świecie REALNYCH możliwości, które jak słusznie piszesz powoływane sa do życia na skutek naszych decyzji no i jeszcze całego swiata duchowego z Bogiem na czele. odbywa sie nieustanna walka dobra ze złem, także w nas samych i jej wyniki widzimy. Jeśli zaniedbamy dobro realizują sie te gorsze możliwości czy scenariusze. jasnowidze moga jak nazwa mówi wyraźniej czy jaśniej widzieć, w która stronę to wszystko zmierza biorąc pod uwagę stan, w ktorym jestesmy teraz. Ale oczywiscie nie są w stanie zobaczyc tego, co Bóg plnuje, no chyba, ze maja od niego objawienie, wtedy to na pewno się ziści, gdyz to Bóg jest autore wszystkiego, co istnieje, a pośrednio tego, co się dzieje. To wszystkie istoty jak powiedziano kieruja losy swiata ku lepszemu lub gorszemu…

        • O Rzesz 22 września 2011 o 12:22 am

         Masz rację hjk. Ale nie stawiam nikogo, tak jak iluminaci odnoszący się min. do dziedzictwa Platona, ponad czy choć by na równi z Bogiem.
         Mówię o mechanizmach w które On nas wyposażył i których ciągle używamy, w większości nieświadomie.
         Te mechanizmy wymagają Jego współpracy której podstawą są nasze myśli!.
         Rację ma też Peryskop mówiąc że nie każdy potrafi z tego skorzystać.
         Wielu nawet wiedząc o tym nie wierzy że to możliwe!. A jest!.

       • peryskop 21 września 2011 o 8:21 pm

        @raining – słowa @ORzesz’a rzeczywiście dla mało wprawionych brzmią jak banialuki.

        Ale jeśli posprawdzasz co zaczynają przynosić ze swoich badań współcześni fizycy, psychologowie i inni co bardziej otwarci badacze zjawisk intelektualnych (żeby nie mówić duchowych lub religijnych, bo to u wielu budzi odrazę) – to być może ty także zrozumiesz, że tak właśnie może być.

        To są bardzo subtelne i złożone procesy i uczestniczenie w nich nie jest dane każdemu.

        • Tomi 21 września 2011 o 11:48 pm

         Orzesz mówi sensownie , vide książka ‚Zaginiony symbol”Browna

 9. Damian 21 września 2011 o 10:01 am

  Niesiołowski chyba założył blog antyPIS.
  Czytając tamtejsze publikacje bardzo przypomina to jego charakter i ton wypowiedzi.
  Sami zobaczcie http://pis24.blogspot.com/

  • hjk 21 września 2011 o 10:04 am

   nie rozumiem po co czytać wynurzenia człowieka podejrzewanego o odchylenia od normy…

 10. Misjonarz 21 września 2011 o 11:14 am

 11. pio9a 21 września 2011 o 11:21 am

 12. Warszawiak 21 września 2011 o 11:22 am

  Film dokumentalny produkcji PLANETE przedstawiający problem ogromnego marnotrawienia żywności i zasobów naturalnych jakie ma teraz miejsce, przez supermarkety i konsumpcyjne społeczeństwo

  • O Rzesz 21 września 2011 o 11:42 am

   Sataniści mają na to marnotrawstwo sposób. Wprowadzając decyzjami głupców GMO zlikwidują nadprodukcję żywności i skandaliczny fakt jej marnowania.
   Z czasem większość ludzi wymrze bezpotomnie.
   Jakie to „humanitarne” i ekonomiczne … tfuu.
   Niech im Bóg da łaskę rozumu i opamiętania!.

 13. monitorpolski 21 września 2011 o 12:10 pm

  Nie „jakiegoś”, tylko Sekretarz Naukowy European Committee on Radiation Risk:
  http://en.wikipedia.org/wiki/European_Committee_on_Radiation_Risk
  oczywiście, że kryminalne media robią z niego oszołoma, bo mówi prawdę o zagrożeniu jakie cicho nas wszystkich zabija. To tylko potwierdza ludobójczy charakter mediów. Wszyscy, którzy uczestniczą w depopulacji (swojej także) powinni stanąć przed trybunałem Norymberga 2

  • Cramer 21 września 2011 o 12:27 pm

   ok, a gdzie mój wpis?

   • O Rzesz 21 września 2011 o 5:21 pm

    Spokojnie. Moje nieraz też znikają by pojawić się nieraz po kilku godzinach. Nie warto wklejać zaraz tego samego bo potem jest x2 itp.

 14. Mariusz 21 września 2011 o 12:24 pm

  Dziś w TVP 3 wypowiadał się Kołodko nt sytuacji na świecie. Mówił że Grecja nie upadnie (i jest to tylko taka rozgrywka spekulacyjna), a ewentualnie zostanie umorzona część z jej długów jak to już miało miejsce np z Polską. Pytanie tylko kto poniesie największe straty przy takiej decyzji. Mówił pozytywnie o obecnej sytuacji w Argentynie, a także o zachowaniach agencji ratingowych, które starają się naprawiać swoje wcześniejsze błędy i jednocześnie biorą udział w spekulacjach i nieuczciwych zagrywkach żeby zarobić. Wspomniał także o celowym wywoływaniu niepokojów społecznych i potrzebie większej kontroli instytucji finansowych przez państwo.
  Zacząłem żałować, że nie jest politykiem prawicowym bo facet mówił dziś naprawdę do rzeczy.
  Zapraszał też do dyskusji na swoją stronę na fb, może ktoś z blogowiczów bieglejszy w sprawach ekonomii miałby ochotę przedstawić mu kilka ważnych faktów, bo kto wie może jeszcze kiedyś, ten gość będzie zajmował decydujące stanowisko w naszym kraju?

  • sebecx 21 września 2011 o 12:46 pm

   …. no i co z tego, że mówił… i mówił nie do „rzeczy” tylko do „bydła”…

 15. PokójWam 21 września 2011 o 12:25 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/21/ankara-%E2%80%93-zamach-mosadu/

 16. homer 21 września 2011 o 1:27 pm

  Dnia 2010-05-14 o godz. 22:45:53
  borys39
  napisał(a):

  „… bliżej nieokreślony kataklizm (wojna?), panuje półmrok, niebo a w zasadzie jego brak, wszystko zasnute czarnymi, burzowymi chmurami i błyskawice – poziome rozbłyski – nigdy czegoś takiego nie widziałem… lecący bocian, nagle spada, łamie nogi(?) ale żyje… przenoszę się w zupełnie nie znane mi miejsce, pytam gdzie jestem ale nikt nie chce udzielić mi odpowiedzi, wszyscy nasłuchują wiadomości z radia : „… Hiszpanii i Wlk. Brytanii już nie ma …”, tak po prostu… okazuje się, że jestem w Capri (?), ośrodek wypoczynkowy, ale nikt z odpoczywających się nie cieszy, wszyscy czegoś oczekują… dziennikarze ewakuują się z miasta, coś wiedzą… „

  • wisznu 21 września 2011 o 5:58 pm

   o co chodzi? kto napisał o czym?

   • ekonomiczny hitman 21 września 2011 o 7:51 pm

    Kto szuka ten znajdzie:

    http://konservat.pl/?sp=art&art=0772&%3Cimg%20src=

    • hjk 21 września 2011 o 9:08 pm

     link coś nie działa

 17. Annah. 21 września 2011 o 2:10 pm

  Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/21/apokalipsa-2011-jest-nieunikniona/#respond

 18. theaspartam 21 września 2011 o 2:14 pm

  Okulary Swiadomosci.Wake up!!! http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14840059-okulary-swiadomosci-wake-up-

  • Annah. 21 września 2011 o 2:18 pm

   Kto jak kto, ale większość dorosłych Polaków bardzo dobrze rozumie ten film i widzi jak to jest, bez okularów.

 19. BArtek 21 września 2011 o 2:31 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/21/apokalipsa-2011-jest-nieunikniona/

 20. Ziarenko 21 września 2011 o 2:50 pm

  Jest kolejny wpis „antymaterialnego” na nowym ekranie
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27510,new-world-order-is-coming
  dobrze bo pisze podobnie jak monitor bez ceregieli dosadnie
  psychopaci kontra ludzie normalni

 21. zenobiusz 21 września 2011 o 5:54 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/21/breaking-heavy-fighting-rages-in-tripoli/
  O tym nikt nie donosi,wygląda ,że czyjeś plany się walą.

 22. Ramza 21 września 2011 o 6:51 pm

  Hm skała wpadająca do morza.. od razu kojarzy mi się to z 8 rozdziałem Apokalipsy św Jana:

  „I drugi anioł zatrąbił:
  i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona,
  a trzecia część morza stała się krwią
  i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń
  – te, które mają dusze – ”

  Góra płonąca ogniem ? może chodzi właśnie o tą skałę.

  Bo raczej nie żadna kometa czy meteoryt , bo o taka spada dopiero po trzeciej i piątej trąbie.

  „I trzeci anioł zatrąbił:
  i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
  a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
  A imię gwiazdy zowie się Piołun.
  I trzecia część wód stała się piołunem,
  i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie. ”

  ” I piąty anioł zatrąbił:
  i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię,
  i dano jej klucz od studni Czeluści.
  2 I otworzyła studnię Czeluści,
  a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
  i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze”

  • peryskop 21 września 2011 o 10:00 pm

   Mam wrażenie, że iluminaci bardzo sie starają, aby wykorzystując najnowsze wynalazki zaaranżować kataklizmy jak najbardziej zgodnie z Apokalipsą.

   Stąd może taki upór, żeby to tsunami wywołać nie innaczej, ale poprzez odpowiednie podcięcie góry na El Hierro i wrzucenie jej do oceanu. BUUUM!

   Wtedy media triumfalnie skomentują: „A jednak to są sądne czasy – dokładnie jak przewidzieli to Prorocy! W takim razie wszystko co napisane w Apokalipsie też nas niechybnie czeka!!!”

   I włączą rozmaite haarpy, chemtraile, bluebeamy, zdetonują atomówki, i dorzucą co tylko się da – siedząc już w ocalałych bunkrach, których jednak św. Jan nie przewidział, i licząc tam gotówkę zrabowaną omotanej ludzkości – czego też nie ma w natchnionych proroctwach.

   UWAGA, UWAGA!
   Zła wiadomość dla „pomagaczy”: po niedawnym zdetonowania dużych bunkrów pod Denver i pod Wirginią niestety pomimo obietnic i zapewnień ani wy ani wasze rodziny „nie przejdziecie do następnej komnaty”.

   No trudno, zdarza się, nawet „w rodzinie”, czyli w najbardziej wyszukanym towarzystwie. Po prostu PECH!

   A to że coś idzie nie tak, powinniście się domyślić gdy wielki obelisk przed Białym Domem – symbol illuminackich planów zawładnięcia światem – właśnie popękał od zdetonowanych ładunków nuklearnych przy zawalaniu bunkrów wydrążonych dla tych, co znowu zarazili się obsesją, że są „nadludźmi” (Übermenschen).

   • monitorpolski 21 września 2011 o 11:41 pm

    Zgodziłbym się z tobą peryskop, gdyby nie to, że El Hierro już od dłuższego czasu czyni takie niespodzianki. W 2004 roku było bardzo blisko wielkiej erupcji, wówczas jednak wszystko się uspokoiło. Może i tak będzie teraz.
    Co do modus operandi Illuminatów, to jestem przekonany, że próbują przekonać, szczególnie naród żydowski, że mamy do czynienia z czasami ostatecznymi. Za odpowiednio duże pieniądze można realizować pewne przepowiednie biblijne. Poczekaj na Project Blue Beam, to dopiero będzie frajda. Pewne rzeczy są jednak niemożliwe do zrealizowania, nawet przez Illuminatów.

    • peryskop 22 września 2011 o 1:54 am

     No to chyba się całkiem zgodzimy @monitorpolski, jeśli potraktujemy „gotowanie” El Hierro w poprzednich latach jako projekty badawcze.

     Kolejnymi testami zapewne chcieli poznać jak reagują poszczególne warstwy geologiczne na rozmaite kombinacje oddziaływań z arsenału broni tektoniczno-klimatycznych. Przecież tak jak nie od razu Kraków zbudowano, tak i nie od razu WTC zburzono, a El Hierro zatopiono.

     Zauważ, że to nie są zwyczajne operacje frontowe, ale eksperymenty geo-inzynieryjne na ogromną skalę przy użyciu skomplikowanych technologii, wspomaganych zapewne z satelitów szpiegowskich i „naukowych”.

     O tych niepewnościach realizacyjnych wspominał tu @hjk.

     A na Blue Beam czekam cały gotowy, ale w tym mogą się skompromitować, bo prób chyba nie było zbyt wiele, więc wprawy wielkiej nie mają, a zaczynają się wpadki jak ta pod Denver i przed Białym Domem.

     • hjk 22 września 2011 o 9:08 am

      „Mam wrażenie, że iluminaci bardzo sie starają, aby wykorzystując najnowsze wynalazki zaaranżować kataklizmy jak najbardziej zgodnie z Apokalipsą. ”

      A nawet uważają sami być może, że powodując tego typu apokalipsą „przyspieszą” przyjście Mesjasza..

      Poniewaz jak sie zdaje zaczęła sie wojna tych pseudoelit z ludzkością, a nie miedzy jakimiś konkretnie określonymi przeciwnikami, takie właśnie metody zapewne już są i będą stosowane, zeby maskować dywersję rzekomymi siłami natury – kataklizmy, trzesienia ziemi, epidemie, powodzie, nieurodzaj…

   • mi461 22 września 2011 o 4:07 am

    @peryskop i ty w to wierzysz? te „komnaty” w Denver sa tak przygotowane ze nic im nie zaszkodzi 😉 w koncu maja chronic rowniwz przed wojna jadrowa nie?
    tak mowiac „nawiasem” kto to wie czy celowo nie zrobili tego „bum” zeby sie ludziska cieszyli ze norki sie zawalily:) moze o to chodzilo ?…..
    oj chlopcy chlopcy…;)

    • hjk 22 września 2011 o 9:02 am

     „nic im nie zaszkodzi”…
     ta….
     tytanika tez miało nic nie zatopić…
     zapamiętaj sobie jedną rzecz – nic na tym świecie nie jest wieczne czy wiecznotrwałe, cała nasza wiedza o rzeczach opiera się o pewne doświadczenia i obserwacje w warunkach, jakie je wykonaliśmy. O jakich jeszcze nie wykonaliśmy i albo jakie warunki mogą wystąpić, tego nikt nie wie. wystarczy ze zmieni sie jakiś jeden parametr srodowiska i mogą zacząć sie wariacje, o jakich nikt nie słyszał…

     • peryskop 22 września 2011 o 3:46 pm

      @mi461 : „@peryskop i ty w to wierzysz? te „komnaty” w Denver sa tak przygotowane ze nic im nie zaszkodzi w koncu maja chronic rowniez przed wojna jadrowa nie?”

      Nie wierzę, że nic nie zaszkodzi tym rzekomo zabezpieczonym w głębokich kryjówkach!

      Podróżując trochę po Stanach widziałem na własne oczy prace (pod)ziemne na dużą skalę w centralnych częściach miast. Bardzo możliwe, że na czele z osławionym Denver to tylko swoiste atrapy – żeby „swoich” przekonać, że jak dojdzie co do czego, to znajdą tam schronienie ze swoimi rodzinami.

      Po drugie – na te projekty politycy wyciągnęli sporo forsy z budżetu dla zaprzyjaźnionych firm. Oczywiście wszystko było „top secret” tak, żeby się to doskonale rozniosło. Bo o to tu chodziło.

      Po trzecie – ile trzeba naiwności, żeby wierzyć w „przecieki”, jakoby wydrążone pod ziemią korytarze miały tysiące mil długości i były pokonywane specjalnymi platformami z prędkością dźwięku? A dlaczego nie światła?

      Po piąte – sądzę że duże schrony będą zbiorowymi mogiłami dla naiwnych „pomagaczy”, którzy gdy zrobią już swoją czarną robotę tj spacyfikują rebelianckie manifestacje, zostaną tam umieszczeni wraz z rodzinami „dla przetrwania”. A wtedy mogą być z dziecinną łatwością wymordowani, jako już nieprzydatni, a za to bardzo niewygodni świadkowie eksterminacji. Bo ludzie bywają okrutni i zaufanie do psychopatów zawsze kończy się fatalnie.

      Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności robienia pochówków dla tak zamordowanych! Sami się pochowają jeszcze za życia, z nadzieją na „żywot niemal wieczny”.

      Czy nie dostrzegasz tu analogii do najbardziej zapobiegliwych głupców, którzy się szczepią i „leczą” trującymi specyfikami najnowszej (de)generacji ?!

      Bardzo możliwe, że masz rację, że podwójne BUUUUM było kolejnym inside-job’em. Albo go w ogóle nie było, chociaż Dutchsinse określił te wstrząsy jako niezwykle dziwne, a zaraz potem zdjęli mu stronę.

      Aby całość skonkludować – słusznie przypomniał @hjk : „…tytanika tez miało nic nie zatopić…”

      • peryskop 22 września 2011 o 3:58 pm

       @mi461 jeszcze to: „…te „komnaty” w Denver sa tak przygotowane ze nic im nie zaszkodzi w koncu maja chronic rowniez przed wojna jadrowa nie?…”

       Ale przecież od zewnątrz, a nie przed wybuchami w bunkrze, jak się to podobno (!) miało teraz wydarzyć.

       Znajoma zanegowała taką ewentualność, powołując się na konwencję o zakazie wybuchów jądrowych…

       Oj dziewczynki, dziewczynki…;)

       A na serio: możemy tylko razem zbierać sygnały, odcedzać ewidentne śmiecie, a z reszty budować hipotezy.

       • iHe 22 września 2011 o 4:25 pm

        O widzę,że tu ciekawa dyskusja:)Na pewno zainstalowali system detonacji takowych bunkrów,ale nie sądzę ,żeby już teraz musieli z niego korzystać.
        Pewnie na wszystko przyjdzie pora w krainie fallouta.
        W końcu nawet przewidzieli pewne problemy z epidemiami w swoich proroczych hjliłckich produkcjach.
        Ciekawe czy cyklon B też zainstalowali w prysznicach.Mam nadzieje,że polińska delegacja sprawdzi.Podobno dobry do odwszenia,po co wywarzać otwarte drzwi.

        • hjk 22 września 2011 o 5:39 pm

         Słusznie wspominasz stare analogie – żydom tez wmawiano, żeby zabierali ze sobą jak najwiecej rzeczy do transportu, bo będą potrzebne do kolonizowania „Ost-u”. A ci jak to oni, brali też i waluty i złoto, bo jak tu bez nich w „nowym świecie”… I „przenosili się” do niego, a zarzadcom obozów wszystko pozostawało…
         Tak samo będzie pewnie i z tymi obozami czy tam podziemnymi schronami, co słusznie wskazał peryskop…

         Każdy film wojenny i s-f mówi, ze wszelkie urzadzenia czy pojazdy maja wbudowane urządzenia samodestrukcyjne na wypadek przejecia przez wroga…

         A co do doniesień o mających następować zniknięciach pod koniec września to dobrze może zaobserwować, kogo nie będzie i potem ew. sie pojawi.

       • mi461 22 września 2011 o 6:02 pm

        a wiec „chlopcy” do dziela zostalo tak malo czasu.
        Ja szukam wszedzie i nic noweg… jedynie jutro maja „tam” byc cwiczenia Emergency exercise
        przypadek taki ( w przed dzien ) jak w Oslo, Londynie ,NY, Hiszpanii? no nie wiem
        Peryskop twoj persykop daleko siega podpatrz cos, moze ty nam wiecej wiadomosci dostarczysz .
        pozdrawiam

      • mi461 22 września 2011 o 6:14 pm

       wszystko mozliwe, ja wybieram obcje „inside job” zycie tu nauczylo mnie tego ….
       Odnosnie tych norek to niestety ale juz dawno(14 lat temu) przewozilismy „trakami” materialy do Denver.
       Cale stany maja podziemne „miasta” jak zatrzesie to cos musi „puscic”

   • ramza 23 września 2011 o 3:58 pm

    @peryskop
    W Apokalipsie św Jana jest wspomniane o bunkrach ;>

    „I ujrzałem:
    gdy otworzył pieczęć szóstą,
    stało się wielkie trzęsienie ziemi
    i słońce stało się czarne jak włosienny wór,
    a cały księżyc stał się jak krew.
    I gwiazdy spadły z nieba na ziemię,
    podobnie jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce.
    Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija,
    a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone.

    A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
    bogacze i możni,
    i każdy niewolnik, i wolny
    ukryli się do jaskiń i górskich skał.
    I mówią do gór i do skał:
    „Padnijcie na nas
    i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
    i przed gniewem Baranka,
    bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
    a któż zdoła się ostać?”

    Obj. 6:12-17

 23. hjk 21 września 2011 o 8:28 pm

  Jeszcze a propos fal mega tsunami – tak naprawdę nie mamy pojęcia, co się stanie kiedy taka masa skał czy ziemi wpadnie do morza z dużą predkoscią (o ile ta będzie duża) bo nigdy niecego taiego nie obserowaliśmy. podobne spekulacje dotyczą asteroidu wpadajacego do oceanu z kosmiczną predkością. Jedyne co mogliśmy obserować to upadek kilku – kilkunasto-tonowego samolotu z predkością max kilkuset km na godz. Woda jest dziwna i zagadkową substancją, jedyne co o niej wiemy w takich okolicznosciachto mniejsze lub wieksze „plum”. Wselkie spekulacje nie maja naukowych podstaw, sa oparte o zbyt wątłe podstawy i jakieś wątpliwe symulacje oparte wprawdzie na dotychczasowych doświadczeniach, ale o znacznie mniejszej skali

 24. Sylu 21 września 2011 o 9:33 pm

  Nasi politycy powinni miec takie jaja jak ONI!!!!!
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=1&#forum:MSwxNSwxMSw2OTkyNTk4NywxODMwNTE2OTUsODM2NDQ1MywwLGZvcnVtMDAxLmpz
  I dali rade banksterom.