Demonstracja w sprawie poparcia dziennikarza Bogdana Goczyńskiego

Dzisiaj odbywa się demonstracja poparcia dl Bogdana Goczyńskiego
Dzisiaj przed południem przeprowadziłem rozmowę z jednym z organizatorów, Waldemarem Kalinowskim, oraz niezależnym dziennikarzem z Gdańska, Klaudiuszem Wesołkiem (kanał TVG-9 na YouTube).  >>Demonstracja poparcia dla Bogdana Goczyńskiego – Waldemar Kalinowski, Klaudiusz Wesołek 

Bogddan Goczyński (kliknij)

Na temat Goczyńskiego wiele pisze „Rebeliantka” w Nowym Ekranie:
Od 27 lipca przebywa w więzieniu znakomity i odważny dziennikarz obywatelski Bogdan Goczyński. Wszystko wskazuje na to, że uwięzienie jest związane z rażącymi nadużyciami prawa oraz jest odwetem za prowadzoną działalność publicystyczną, gdyż Goczyński nigdy nie był skazany na karę więzienia. Pisałam o tym już kilkakrotnie, ostatnio tutaj.
Niestety mimo wielu akcji obywatelskich, m.in. interwencji blogerów i portali internetowych („Nowy Ekran”, „Afery Prawa” i inne), instytucje państwowe milczą. Do sprawy nie odniósł się Minister Sprawiedliwości i Rzecznik Praw Obywatelskich, nieznane jest stanowisko Sądu Okręgowego dla Warszawy-Pragi, który sprawuje nadzór penitencjarny nad uwięzieniem Bogdana Goczyńskiego.

Wobec milczenia władz organizowana jest manifestacja w Warszawie w obronie Bogdana Goczyńskiego.
W czwartek 22 września w Warszawie manifestujemy w sprawie zwolnienia Goczyńskiego. Organizatorem zgromadzenia jest Inicjatywa Społeczna ”Porozumienie Rawskie” – stowarzyszenie, którego działaczem jest Bogdan Goczyński. Przypomnę, że Stowarzyszenie to zostało powołane w celu zabiegania o zrównanie praw dla obojga rodziców, którzy chcą i mogą opiekować się dziećmi, w tym o gwarancje ustawowe dla obojga rodziców do wychowania własnego potomstwa. Prawo to jest nieszanowane i nagminnie łamane w Polsce, z czym spotkał się m.in. uwięziony Goczyński.

Materiały wideo:

Wybrane artykuły Bogdana Goczyńskiego (klikaj na gwiazdkach!):

Paranoją jest to, że dopiero uwięzienie dziennikarza nagłaśnia jego publikacje. Można to zauważyć po ilości ocen artykułów, które dotąd trafiały w próżnię. Publikacje Goczyńskiego są perłami jeśli chodzi o demaskowanie bezprawia i mafijnego systemu totalitarnego działającego w Polsce. To, że możemy jeszcze o tym w miarę swobodnie wynika tylko i wyłącznie z faktu przynależności Polski do Unii Europejskiej – inaczej mielibyśmy zapewne sytuację podobną do Korei Północnej. Jednakże te same siły, które zdominowały scenę polityczną w Polsce próbują przejąć kontrolę nad wszystkimi krajami Europy – bądźmy więc baczni na nowe, totalitarne przepisy, które będą wcielane w Unii Europejskiej. Bowiem najgorszą przeszkodą dla satanistycznego syjonizmu jest wolność słowa. Dlatego też Bogdan Goczyński gnije w więzieniu.
Od nagłośnienia sprawy teraz zależy żeby Goczyński nie skończył jak Dariusz Ratajczak czy Andrzej Lepper.

Więcej artykułów Goczyńskiego na portalu http://www.aferyprawa.eu i na jego blogu http://www.bgoczynski.wordpress.com

Reklamy