Demonstracja w sprawie poparcia dziennikarza Bogdana Goczyńskiego

Dzisiaj odbywa się demonstracja poparcia dl Bogdana Goczyńskiego
Dzisiaj przed południem przeprowadziłem rozmowę z jednym z organizatorów, Waldemarem Kalinowskim, oraz niezależnym dziennikarzem z Gdańska, Klaudiuszem Wesołkiem (kanał TVG-9 na YouTube).  >>Demonstracja poparcia dla Bogdana Goczyńskiego – Waldemar Kalinowski, Klaudiusz Wesołek 

Bogddan Goczyński (kliknij)

Na temat Goczyńskiego wiele pisze „Rebeliantka” w Nowym Ekranie:
Od 27 lipca przebywa w więzieniu znakomity i odważny dziennikarz obywatelski Bogdan Goczyński. Wszystko wskazuje na to, że uwięzienie jest związane z rażącymi nadużyciami prawa oraz jest odwetem za prowadzoną działalność publicystyczną, gdyż Goczyński nigdy nie był skazany na karę więzienia. Pisałam o tym już kilkakrotnie, ostatnio tutaj.
Niestety mimo wielu akcji obywatelskich, m.in. interwencji blogerów i portali internetowych („Nowy Ekran”, „Afery Prawa” i inne), instytucje państwowe milczą. Do sprawy nie odniósł się Minister Sprawiedliwości i Rzecznik Praw Obywatelskich, nieznane jest stanowisko Sądu Okręgowego dla Warszawy-Pragi, który sprawuje nadzór penitencjarny nad uwięzieniem Bogdana Goczyńskiego.

Wobec milczenia władz organizowana jest manifestacja w Warszawie w obronie Bogdana Goczyńskiego.
W czwartek 22 września w Warszawie manifestujemy w sprawie zwolnienia Goczyńskiego. Organizatorem zgromadzenia jest Inicjatywa Społeczna ”Porozumienie Rawskie” – stowarzyszenie, którego działaczem jest Bogdan Goczyński. Przypomnę, że Stowarzyszenie to zostało powołane w celu zabiegania o zrównanie praw dla obojga rodziców, którzy chcą i mogą opiekować się dziećmi, w tym o gwarancje ustawowe dla obojga rodziców do wychowania własnego potomstwa. Prawo to jest nieszanowane i nagminnie łamane w Polsce, z czym spotkał się m.in. uwięziony Goczyński.

Materiały wideo:

Wybrane artykuły Bogdana Goczyńskiego (klikaj na gwiazdkach!):

Paranoją jest to, że dopiero uwięzienie dziennikarza nagłaśnia jego publikacje. Można to zauważyć po ilości ocen artykułów, które dotąd trafiały w próżnię. Publikacje Goczyńskiego są perłami jeśli chodzi o demaskowanie bezprawia i mafijnego systemu totalitarnego działającego w Polsce. To, że możemy jeszcze o tym w miarę swobodnie wynika tylko i wyłącznie z faktu przynależności Polski do Unii Europejskiej – inaczej mielibyśmy zapewne sytuację podobną do Korei Północnej. Jednakże te same siły, które zdominowały scenę polityczną w Polsce próbują przejąć kontrolę nad wszystkimi krajami Europy – bądźmy więc baczni na nowe, totalitarne przepisy, które będą wcielane w Unii Europejskiej. Bowiem najgorszą przeszkodą dla satanistycznego syjonizmu jest wolność słowa. Dlatego też Bogdan Goczyński gnije w więzieniu.
Od nagłośnienia sprawy teraz zależy żeby Goczyński nie skończył jak Dariusz Ratajczak czy Andrzej Lepper.

Więcej artykułów Goczyńskiego na portalu www.aferyprawa.eu i na jego blogu www.bgoczynski.wordpress.com

Reklamy

53 responses to “Demonstracja w sprawie poparcia dziennikarza Bogdana Goczyńskiego

 1. falszywyprorok 22 września 2011 o 5:31 pm

  Komorowski z giełdy NY – „to mój obóz wprowadził takie a takie ustawy pomagające polonii” a tak psioczyli w mediach politycy i dziennikarze, że Kaczyński był prezydentem PiSowskim a nie wszystkich Polaków 🙂

  W ogóle pierwszy raz posłuchałem monologu tego Prezydenta i mam dość, jak wygra Tusk opuszczam ten kraj.

  Polubienie

  • mi461 22 września 2011 o 5:53 pm

   bo to byl najgorszy wybor jaki sie mogl zdarzyc Polsce.
   Nie wiem gdzie ten czlowiek chodzil do szkoly i z kad ma papiery, chyba soltys jest bylby lepszy na jego miejsce.
   „Brawo” tym co go wybrali
   .

   Polubienie

   • O Rzesz 23 września 2011 o 12:06 am

    Odtrutka od tego „bulu”. Nie można ciągle żyć w stresie, złości i z obawami:

    Polubienie

 2. mi461 22 września 2011 o 6:23 pm

  nie na temat ale… COS SIE DZIEJE zobaczcie wszedzie „MARKET COLSED”

  http://video.godlikeproductions.com/video/GAME_OVER?id=91c359d12e00fabe645

  moze ktos skonfrontowac to INO ?

  Polubienie

  • mi461 22 września 2011 o 6:29 pm

   Stock Markets Around the World are CRASHING…!!!!!
   http://www.marketwatch.com/

   Polubienie

   • iHe 22 września 2011 o 8:04 pm

    http://www.zerohedge.com/news/interactive-infographic-doomed-european-financial-system
    Może wieści z Italii tak je pogrążyły..
    A tak po prawdzie to jak już większość na blogu zauważyła wszystko się za bardzo ze sobą zazębia jak na przypadek..Ekonomia,polityka i wszędobylski terroryzm.
    A szczególnie „ćwiczenia”

    http://demotywatory.pl/2477532/Zycie-jest-jak-domino

    Polubienie

   • monitorpolski 22 września 2011 o 8:56 pm

    No to mamy już gorzej niż 2008. Wszystko wynik wycofywania pieniędzy przez bankierów z rynku. Utrzymają się tylko kraje, które mają niezależny system finansowy. Co z Rosją?

    Polubienie

    • Tomi 22 września 2011 o 10:15 pm

     Rosja padnie , KGB musi paść

     Polubienie

 3. Sylu 22 września 2011 o 6:29 pm

  „Mamy nową pandemię !”
  http://www.globalnaswiadomosc.com/czyzbynowapandemia.htm

  Polubienie

  • iHe 22 września 2011 o 8:13 pm

   Władzom WHO przydała by się też Norymberga i likwidacja tej agendy banksterskiej.Ciekawe,że jak zwykle nic ich nie spotkało za świńską fałszywa pandemie ,a już mają czelność fabrykować następną.
   Ciekawe czy dożyjemy takiego dnia Koniec MFW,WHO,WTO,ONZ jakie znamy.

   Polubienie

   • monitorpolski 22 września 2011 o 8:50 pm

    O czym to świadczy? O tym, że czytelnicy tego bloga stanowią tylko ułamek procenta ogłupionej populacji. Jakbyśmy wszyscy przystąpili do drukowania ulotek uświadamiających, to jeszcze by coś z tego było, a tak to czuję, że w ostatniej chwili ludzie zrozumieją powagę sytuacji, ale już będzie za późno.

    Polubienie

    • Policjant/Grafik 22 września 2011 o 9:35 pm

     Monitor tu nic nie dały by ulotki. Ludzie musieli by najpierw uświadomić sobie że powinni zacząć samodzielnie myśleć, odejść od telewizorów które robią im z mózgów sieczkę. Trochę to smutne ale kiedy mówię rodzicom że idzie potężne załamanie gospodarcze i wisi nad nami wojna to nazywają mnie PESYMISTĄ. Niedawno nawet zrobiłem eksperyment aby oderwać ich od TV zrobiłem kolacje dla całej rodziny jak leciał jakiś kolejny gówniany serial…ku mojemu zdumieniu matkę było trudniej oderwać, niż ojca od tego programującego pudła…Smutne to ale prawdziwe, a już najsmutniejsze jest to że w śród rówieśników moi rodzice nie są wyjątkiem. A już uświadomienie im „pieniądze nie są celem mojego życia i nie znaczą dla mnie najwięcej” jest rzeczą nie możliwą bo patrzą na mnie jak na psychopatę – i przykro mi kiedy ja patrzę w ten sposób na nich mając świadomość w jakiej obłudzie żyją. Jako ciekawostkę którą zaobserowałem to ludzie starsi i ludzie mieszkający na wsiach…czasem mieszczuchy czy też te łby wystające pod blokami śmieją się z tych ludzi…”patrzcie baby znowu plotkują” etc. Dla nas młodych to już jest dziwne, tak zmanipulował nas system, tym czasem Ci ludzie tak żyli właśnie jak byli młodzi, rozmawiali, spotykali się, tworzyli i do tej pory tworzą małe społeczności…Ty Stachu zepsół mi się samochód jak naprawisz dam Ci worek kartofli…banalnie proste a jakie skuteczne by ominąć i przetrwać podczas tego bajzlu jaki nastanie. Tylko właśnie czy są ludzie w moim otoczeniu których namówię do takiej współpracy? Ludzie muszą chcieć samemu interpretować świat, tym czasem przyzwyczaił się że ktoś robi to za nich…Dziś jako ciekawostkę dodam że z kobietą włączyliśmy TV (bo padał deszcz) no i po 30 minutach po prostu zwątpiłem…w jakim świecie ja żyję…i przez resztę wieczoru oglądaliśmy kreskówki (tom i gerry) bo stwierdziliśmy że to jeszcze najbardziej mądra rzecz która leci w TV.

     Się rozpisałem, sory za mały brak składni…aczkolwiek jak połowa polski mam grypę i od 3 dni nic nie ogarniam 😀

     Polubienie

     • Megi 22 września 2011 o 9:45 pm

      Kreskówek nie polecam. Jeśli jeszcze nie widziałeś to zobacz http://www.youtube.com/watch?v=_-Bhns3VxmE

      Polubienie

      • iHe 23 września 2011 o 12:05 am

       Może nawet ze świadomością nie zawsze jest tak źle ,jak z wiarą,że można ten system pokonać.Ludzie wiedzą,że coś jest na rzeczy,ale wolą się nie zagłębiać i nie wychylać..Niestety jako społeczeństwo jesteśmy bardzo dobrze wytresowani.
       Lata komuny ,czystek,emigracja zrobiły swoje.
       Dodatkowo starzejemy się jako populacja, a dzieciom i młodzieży merdia i farmacja z przemysłem spożywczym zrobiły sieczke z mózgu .
       Starszych merdia bardzo umiejętnie podzieliły przy pomocy samych polityków.
       Niby jest nas troche na necie.Niby niektórzy kibice się troche budzą.
       Ciągle jest nas mało i nie jesteśmy zsolidaryzowani i zjednoczeni .U nas nawet nie ma kontrolowanego przez banksterów tea party.A czasy nadchodzą ciężkie.
       Raczej nikomu nie ufamy i nie umiemy się dogadać.
       Też za mało nas jeszcze to NWO uwiera.Ale to się na pewno zmieni..
       Jeszcze więcej opłat, podatków,regulacji, lichwy,inwigilacji i matoł będzie musiał zwiększyć drastycznie nakłady na zomo.
       Następne 4 lata matołectwa, mam nadziej,że to się nikomu nie śniło ,bo nie wiem co gorsze te ufoki czy pokemony.
       Obawiam się ,że nie trzeba superkomputera,żeby przewidzieć budzenie się ludzi.
       Jak żołądek nie pracuje to budzi się mózg.
       A to raczej skłania do tezy,że bankstersi kontratakują już niebawem.
       http://demotywatory.pl/2632684/Nagle-przebudzenie.
       http://demotywatory.pl/1422971/przebudzenie
       http://demotywatory.pl/1216204/Byles-kiedys-tak-wkurzony

       Polubienie

     • Orka 22 września 2011 o 11:24 pm

      Właśnie się wychorowałam i przesyłam ten oto link na szybkie ozdrowienie , jest to dość stare , ale wybaczcie mi i pośmiejcie się trochę a od siebie dodam : ” i PO k…a też mam w dupie , i żeby nie wiem co , to na wybory k…a nie pójdę , bo mam to wszystko w dupie …”
      http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf

      Polubienie

  • Kuba 22 września 2011 o 8:22 pm

   O ile dobrze pamietam, dr Gerson znalazl rozwiazanie dla problemu gruzlicy ;]

   Polubienie

  • monitorpolski 22 września 2011 o 8:55 pm

   To było do przewidzenia…Tym razem za odmowę szczepienia będzie duża kara pieniężna albo … kwarantanna na stadionie.

   Polubienie

   • Annah. 22 września 2011 o 9:19 pm

    a u nas na Orliku ze sztuczną trawą żeby przypadkiem nie wyzdrowiał

    Polubienie

 4. Kinga 22 września 2011 o 6:42 pm

  http://195.94.205.211/trwam
  Na zywo z Niemiec

  Polubienie

 5. sully 22 września 2011 o 7:16 pm

  A oto co przeczytałam na interii przed chwilka „Kilkanaście milionów obywateli UE może wkrótce znaleźć się w ciężkim położeniu. Wszystko dlatego, że sześć krajów członkowskich sprzeciwia się kontynuacji programu, w ramach którego najubożsi otrzymują darmową żywność i gorące posiłki. „

  Polubienie

  • jakisbuk 22 września 2011 o 7:26 pm

   ciekaw jestem ilu z tych najubozszych to ich swiadomy wybór – albo natrzepia dzieci jak króliki a potem MY ich mamy utrzymywac bo robić sie nie chce, a państwo dać musi

   Polubienie

   • Megi 22 września 2011 o 8:24 pm

    Widziałam kto otrzymuje tę pomoc… jeden z największych biznesmenów w moim mieście. Ma dojścia i najwyraźniej bardzo potrzebuje tej kaszy, płatków owsianych i makaronu. Ciekawe jaka część trafia do faktycznie potrzebujących. To jest fikcja.

    Polubienie

 6. Stanisław 22 września 2011 o 7:23 pm

  Może ktoś z Państwa był na tej ważnej dla Bogdana Goczyńskiego demonstracji ? Jeżeli tak, proszę o relacje i linki do materiałów .

  Polubienie

  • monitorpolski 22 września 2011 o 8:52 pm

   Na youtube ktoś się wpisał, że był

   Polubienie

  • zeebii 22 września 2011 o 9:29 pm

   Tu też coś jest http://carcinka.nowyekran.pl/post/27659,wolnosc-dla-bogdana-goczynskiego

   Polubienie

 7. iHe 22 września 2011 o 7:24 pm

  Zgadnijcie załoga którego statku była pijana?
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/rosyjski-okret-atomowy-zderzyl-sie-z-kutrem-zaloga-pijana,1698651

  Polubienie

 8. Kuba 22 września 2011 o 8:10 pm

  zloto i srebro leca na pysk…. Hmmm…

  http://www.goldprice.org/gold-price.html

  http://silverprice.org/

  Polubienie

  • waryjat 22 września 2011 o 8:27 pm

   Może to być ten ogromny zjazd, o którym gdzieś jacyś mądrzy pisali. W czasie minimów o którym wie czołówka światowych bankierów wycofane zostaną ostatnie pieniądze z giełd, skupywanych w tej chwili walut. To wszystko rzucone zostanie na kupno złota i srebra. I tak bogaci znowu się wzbogacą biedni pójdą na wojny.

   Polubienie

   • monitorpolski 22 września 2011 o 8:46 pm

    Potwierdza to Jane Burgermeister – bankierzy wycofują masowo pieniądze z rynku. Szybko trzeba pracować nad alternatywną formą płatności – barter, metale itp. Nie ma szans na alternatywną walutę – od tego mają aparat przymusu i represji. Na Ukrainie zakazano składowania zboża i nikt nie podskoczył – miliony zmarły z głodu.

    Polubienie

    • Policjant/Grafik 22 września 2011 o 9:41 pm

     Mi wpadł pomysł nad stworzeniem portalu – szczegóły opiszę jak zacznę pracę. By mnie ktoś nie ubiegł 😀

     Polubienie

  • monitorpolski 22 września 2011 o 8:50 pm

   Time to buy. Cza by kupować. Ludzie mają już b. mało gotówki, kupować będą rekiny. O to chodzi. A potem pójdzie wszystko astronomicznie do góry.

   Polubienie

 9. PokójWam 22 września 2011 o 8:35 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/09/22/gala-mtv-2011-vmas-i-celebracja-rynku-muzycznego-illuminati/

  Polubienie

 10. Ditka 22 września 2011 o 8:51 pm

  Panie Marku. piszę to świadomie i oficjalnie. Jakiś czas temu pisałam na tym blogu i w pewnym momencie coś się ze mną złego stało. Tzn utraciłam wiarę i to było widoczne na tym blogu. Wracałam do moich komentarzy i ciągle śledziłam ten blog. Nie wiem jak to się stało ale nie potrafię odpowiedzieć na to. Miałam sen. Przepraszam jeśli kogoś na tym blogu obraziłam. To nie byłam ja.

  Polubienie

  • monitorpolski 22 września 2011 o 9:03 pm

   To chyba nie moja wina. Ja też tracę wiarę, ale potem ją odzyskuję. Przecież żyjemy, walczymy!

   Polubienie

   • Ditka 22 września 2011 o 9:10 pm

    Dokładnie ale czułam się jak wariatka. Ktoś tu opisał sen. miałam bardzo podobny, przeraża mnie

    Polubienie

    • logged 22 września 2011 o 9:18 pm

     jaki sen?

     Polubienie

     • Policjant/Grafik 22 września 2011 o 9:42 pm

      no właśnie jaki?

      Polubienie

      • indianin 22 września 2011 o 9:47 pm

       Mi to sie ostatnio snila indianka na koniu,ale jak sie obudzilem to indianka znikla,a kon dalej stal,nozesz masakra:)

       Polubienie

     • Ditka 22 września 2011 o 9:47 pm

      wyjeżdżam z synem na wakacje. Jesteśmy na jakiejś wyspie. Jest piękna pogoda, ludzie opalają się na plażach, nagle zmienia się pogoda. czarne chmury nadchodzą. Widzę wojsko w czarnych mundurach. Nadjeżdżają helikoptery, niebo robi się ciemnie. Czuję ze cos sie dzieje. Szukam syna. Trafiamy do jakiejś bazy (cos w rodzaju ośrodka wypoczynkowego). Idę na fajkę( na chwilę), trafiam na boczny tor tego kompleksu. Jest tam ułożona taka jakby wyrzutnia (tylko ti są zwykłe cegiełki. (przepraszam za błędy) i nagle wjeżdza facet i mówi. że jest z innej planety i nas zabiera na doświadczenia

      Polubienie

      • Tomi 22 września 2011 o 10:20 pm

       miałem podobny sen , jadę nad pobliskie mojego miasteczka jeziorko , gdzie pływają na kajakach i łowią ryby: robi się ciemno , ktoś krzyknął : nadlatują dzwońcie na policje. zamiast policji całe jezioro otacza wojsko które dość szybko przyjechało , wszyscy mówią o inwazji UFO .Wojsko w kombinezonach i maskach antypyłowych, zakłada specjalne jakby wyrzutnie w kształcie trzonu zakończonego radarem =kulą ,.potem jedziemy do domów całe ulice rano sa wojska w niebieskich mundurach jakby ONZ

       Polubienie

       • Krist 22 września 2011 o 10:33 pm

        wypisz wymaluj scenariusz ala Bitwa o Los Angeles….. wojsko, obcy, ogolna mobilizacja….
        polecam obejrzec sobie ten film, wszystkie czesci

        jesli przyjmiecie iz to co mowi gosciu (juz niezyjacy zreszta) jest 100% wtedy dopiero utracicie wiare a bynajmniej mozna byc w lekkim szoku….

        Polubienie

        • peryskop 23 września 2011 o 3:43 am

         Dzięki Ditka i Tomi za wasze relacje.

         Dzięki też dla Policjant/grafik.

         Nie tylko wy macie tego typu kłopoty.

         Ja pozbyłem się ich, bo uważam, że Phil Schneider to inscenizacja jakich więcej, po to abyście mieli takie porąbane sny i myśli nie wiele lepsze.

         To jest element broni psychologicznej na osłabienie naszych mózgów.

         Te wszystkie bzdury o UFO, Nubirach, Anunnakach i innych palantach, są właśnie po to, aby tylko umysly wypełnić szlamem i wprowadzić tam brak wiary, nadziei i sensu życia.

         Pani Iza też się mogła załamać po śmierci męża Michała Falzmanna, którego zabił FOZZ.
         Ale zamiast biadolić pisze ciekawe felietony. Oto najnowszy:

         22.09.2011

         Toń barko moja
         Izabela Brodacka

         Znajomy był I oficerem na jachcie sprowadzanym z Australii do Europy w ramach płatnej usługi. Od początku kapitan jachtu zachowywał się dziwnie. Najpierw zabłądził (wbrew pozorom to wyczyn), potem prowadził jacht w strefie najsilniejszych wiatrów, co groziło jego uszkodzeniem.

         Znajomy mógł się wymusztrować pod byle pretekstem po zrobieniu pierwszej pętli i powrocie jachtu do Australii i miał na to wielką ochotę, ale bał się o losy nieświadomej niczego, niedoświadczonej załogi. Postanowił zostać. Długo bił się z myślami czy przejąć dowództwo niejako siłą. Bunt na morzu to sprawa bardzo poważna. 1) Bunt może być bezzasadny. Każdy musi się liczyć z tym, że to on ocenia sytuację fałszywie. 2) Bunt może się nie udać. 3) Sąd morski – niezależnie od twojej racji – może pozbawić cię dożywotnio wszelkich uprawnień, a sądy morskie z zasady nie lubią buntowników.

         Sprawa rozstrzygnęła się niejako sama. Jacht został uszkodzony. W czasie oczekiwania na naprawę kapitana zabrało pogotowie lotnicze z diagnozą ostrej psychozy. Załoga przeżyła.

         Jesteśmy w gorszej sytuacji niż ten znajomy. On na jachcie był przynajmniej drugi po Bogu i miał prawo i obowiązek myśleć za innych. My jesteśmy zwykłą załogą uszkodzonej, zagrożonej zatonięciem jednostki. Co gorsza wydaje się, że nasi dowódcy świadomie chcą nas zatopić. Głodzą nas i majstrują przy sprzęcie ratunkowym. Ktoś usłyszał, że kapitan podśpiewuje pod nosem: „toń barko moja”.

         Bijemy się z myślami czy nadszedł już czas na jawny bunt.

         Niestety załoga jest podzielona. Część to zausznicy kapitana, którzy po cichu dostają większe racje żywności i mają broń. Liczą, że to oni się uratują.

         Część to zwykli tchórze i oportuniści.

         Część gorąco się modli.

         Większość leży w koi i patrzy w sufit.

         Jeżeli bunt ma się udać, jeżeli mamy wybrać sobie innego kapitana, oficera i kuka musimy przekonać tych załamanych. Modlić się nie zaszkodzi, modlić się trzeba, ale nie zwalajmy wszystkiego jak zawsze na Matkę Boską.

         http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4354&Itemid=119

         Polubienie

      • Krist 22 września 2011 o 10:26 pm

       nie ma się co dziwic po takiej dawce prawdy jaką mozna otrzymac na tego typu blogach, umysł zaczyna swirowac od nadmiaru niewygodnych informacji dla nas samych- uczucia utracenia wiary nie tylko w religie ale przede wszystkim w siebie samego, ten gowniany system to naturalny odruch i to przejdzie z czasem. Musisz tylko przyjac do wiadomosci iz prawda jest taka jaka jest, wiem ze zycie w błogiej nieswiadomosci i niezauwazanie tego co potocznie nazywa się teoriami spiskowymi jest najwygodniejsze dla wiekszosci ludzi ale niezauwazanie problemu nie oznacza iz on nie istnieje…
       A sen to tylko sen reakcja mózgu a raczej naszej podswiadomosci na przyswojone informacje. Ditka spokojnie to minie, prawda jest szokujaca, witamy po wyjsciu z Matrixa!
       ps. tez tak miałem….choc bardzo dawno temu

       Polubienie

 11. PokójWam 22 września 2011 o 9:26 pm

  Co do demonstracji, to jestem przeciwny. W Dziejach Apostolskich czytamy, że gdy Św. Piotra wtrącono do więzienia, to nikt nie chodził protestować na ulicę, tylko modlili się wszyscy razem za niego będąc w jednym miejscu

  Polubienie

 12. BirdDwa 22 września 2011 o 9:56 pm

  Co do snu miałem inne

  Wszystkie nawiązywały do wojny. Raz atakowaliśmy sklep (będąc chyba rebeliantami) raz jeździłem czołgiem i nawet w pewnym goniły mnie muminki..

  tak czy siak po śnie przychodzi pora na zbudzenie.

  Nie wiem jak będzie wyglądała przyszłość i nie wiem czym kto dysponuje ale będzie trzeba walczyć i nie dać sie złapać.

  Polubienie

 13. bia 22 września 2011 o 10:06 pm

  Cudowny znak, Matki Bożej od Kwiatów, który nieustannie się powtarza w Sanktuarium LA MADONNA dei FLORI (Matki Bożej Kwiatów) w miasteczku BRA, odległym o 60. km. od TURYNU. Każdego roku między 8. a 29. grudniem, często przy silnym mrozie i śniegu, zakwitają dzikie drzewka śliwek, tylko te które rosną w miejscu objawienia się Matki Bożej w Bra. Nieustannie ponawianie się co roku cudownego znaku, od pierwszego objawienia Matki Bożej Egidi Mathis n 29 grudnia 1338 roku. Minęło już 675 lat , to prawie co każdego roku kwitną drzewa dzikich śliwek. Kustosz sanktuarium w Bra don Michele, wspomniał również o tym ,że kroniki sanktuarium w Bra podają iż w jego 675 letniej historii drzewa w miejscu objawień nie zakwitły tylko dwa razy, ostatnio, teraz w 210 roku, nie zakwitły trzeci raz.

  Było to w Grudniu 1913 roku, przed wybuchem 1914 roku, “Pierwszej wojny Światowej.

  Ponownie drzewa dzikich śliw, przy sanktuarium w Bra nie zakwitł w grudniu 1938 roku,.

  Przed wybuchem 1939 roku,“Drugiej wojny Światowej”

  Dnia od 8. do 29 grudnia 2010 roku , drzewa dzikich śliw przy sanktuarium w Bra ponownie nie zakwitły. Czy mamy się spodziewać w 2011 roku, “Wybuchu Trzeciej wojny Światowej”, w której może zostać użyta broń jądrowa?

  Polubienie

  • BirdDwa 22 września 2011 o 10:12 pm

   Wojna już się toczy. Cały czas!
   Ale teraz dopiero dojdzie do otwartego konfliku.

   Każdy ma wybór. Albo wybierze za sojuszników tych złych i przeżyje (jeżeli oni go nie zabiją) albo polegnie i względem wiary będzie miał droge do niema.

   istotne by się trzymać z dala od RFID :>

   Polubienie

  • Lukasz 23 września 2011 o 12:07 am

   Jest to nie prawda, znam ludzi którzy kontaktowali się z ludźmi mieszkającymi w Bra i oni potwierdzili że drzewo zakwitło, proszę nie siać paniki.

   Polubienie

 14. 999AQQ 22 września 2011 o 10:55 pm

  Jak w poprzednich latach na sesjach ONZ wygłosił on tyradę przeciw Ameryce, wypominając jej niewolnictwo i oskarżając o spowodowanie dwóch wojen światowych oraz narzucenie krajom trzeciego świata dyktatur wojskowych.

  Ahmadineżad zarzucił też Zachodowi, że wykorzystuje Holokaust jako pretekst do popierania Izraela, który, z kolei, oskarżył o zbrodnie przeciw Palestyńczykom. Nawiązując do tego, wezwał państwa kolonialne do wypłacenia rekompensat poszkodowanym narodom.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/onz-po-slowach-ahmadinezada-dyplomaci-wyszli-z-sali,1698684

  Polubienie

 15. szaman 22 września 2011 o 11:23 pm

  Badzmy pragmatyczni!!!!!!!
  chyba tu widzalem poradnik na temat przezycia konca swiata(np, jak czyscic wode filtrem z odwrocana osmoza) dlatego chcialbym abysmy stworzyli poradnik jak zachowywac sie w czasie masowych wiecow czy to w miastach czy na wsi. roznie to bywa to prowokacja ze strony sluzb etc. lub gdy wrocimy do czsow sredniowiecza. ale co najwazniejsze jak spotakamy sie bez internetu??? ja proponuje haslo i dana czestotliwosc na cb tak jak bylo w „die hard 4.0”;p
  tik- tak… tik- tak…

  Polubienie

  • szaman 22 września 2011 o 11:30 pm


   cos jakby film ” green latern” ale nie to duzzzza zorzanka.

   Polubienie

  • BirdDwa 22 września 2011 o 11:31 pm

   Spokojnie.. Istotne jest to że jeżeli chcesz przeżyć to musisz sie trzymać z dala od bydła które będzie demonstrowało swoje niezadowolenie.

   Ci którzy nie przyzwyczają się, nie zaadoptują powybijają się nawzajem.
   Kogo w tym czasie będzie interesowało kontaktowanie się z innymi?. Po co.

   Gdy dojdzie do zamieszek czy wojen domowych każdy będzie starał się uniknąć kul i coś zjeść ale gdy wszystko ucichnie i tamci wyjdą z bunkrów by zapanować nad tłumem wygłodniałych zombiaków, głodnych niewoli i bycia sługami wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

   Jestem tego pewien że ten owy upadek o którym się mówi nie będzie tak dotkliwy, bo przecież nie mogą pozwolić by bydło wydostało się z zagrody bo później ciężko będzie im, nas wyłapać.

   Polubienie

 16. peryskop 23 września 2011 o 4:11 am

  Ciekawy felieton brytyjskiej dziennikarki Janet Daley:

  „O paradoksie zjednoczenia Europy i groźbie wojny”

  http://www.piotrskarga.pl/ps,7892,2,0,1,I,informacje.html

  Polubienie