Czy powrócą szczepienia?

Dzisiaj przypomnę tekst sprzed roku, który jest nadal aktualny, nawet bardziej niż w momencie gdy go pisałem. Sprawa przymusowych szczepień na pewno wróci, wszak jest to jedna z najbardziej skutecznych i selektywnych metod, które sataniści sobie upatrzyli by zrobić „porządek” na danej im przez Lucyfera Ziemi. Jest to zresztą zaznaczone w jednym z „Protokołów”, które to dla satanistycznych elit są czymś w rodzaju przykazań bożych (chodzi o Protokół 10).
Łatwo można sobie wyobrazić scenariusz, przy którym społeczeństwo zgodzi się na masowe szczepienia, nie pytając o to co jest w szczepionkach.
  Wystarczy puścić lokalnie śmiertelnego, sztucznie stworzonego wirusa grypy. Testy tego czarnego scenariusza odbywały się być może na przełomie 2009/2010 na Ukrainie i wschodnich terenach Polski, gdzie doszło do wielu przypadków nagłych zgonów na coś co powodowało dosłownie wypalenie płuc. Znajomy lekarz, który pracował na pogotowiu ratunkowym w okolicach Białegostoku sam w jednym dniu miał takie trzy przypadki, o czym przestraszony natychmiast mnie poinformował, określając to jako „atak biologiczny”. Na szczęście nie wybuchła wtedy epidemia tej grypy.
Nie wiadomo jednak dokładnie jak wiele osób zmarło na tę dziwną chorobę na Ukrainie.

Globalni terroryści dysponują więc straszną bronią, ale nas jest większość, nie da się wszystkich wymordować naraz.

Niezależne publikacje robią swoje, rośnie presja społeczna, tak że ci, którzy dotąd faszerowali nas w  kryminalnych mediach argumentami za koniecznością szczepień bardzo przycichli. Zdają sobie oni bowiem sprawę, że mogą zostać niedługo pociągnięci do odpowiedzialności karnej za ludobójstwo.
W poniższym artykule, ciekawe jest to, że link do publikacji w Gazecie Wyborczej już nie działa.
Czyżby chciano ukryć przed społeczeństwem istnienie restrykcyjnych przepisów dotyczących przymusowych szczepień?
========================================================================

Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

Czy wiesz co wszczepią twojemu dziecku?

Poniższy tekst jest z Gazety Wyborczej:
Grzywny dla rodziców. Bo nie szczepią dzieci.
Rośnie liczba rodziców, którzy rezygnują ze szczepienia dzieci. Mimo, że te są obowiązkowe i wynikają z kalendarza szczepień. Jak dowiaduje się TOK FM, w Lublinie dla opornych będą grzywny, a nawet sprawy w sądzie (…)

całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97906,8242923,Grzywny_dla_rodzicow__Bo_nie_szczepia_dzieci.html [ten

Badania na temat szczepionek i ich nieskuteczności, czy wręcz szkodliwości publikowaliśmy w 2009 roku na łamach http://www.grypa666.wordpress.com, nie będę się więc teraz powtarzał. Proszę przejrzeć archiwa tamtego bloga. Polecam szczególnie publikacje prof. dr Marii Doroty Majewskiej, która jest najwyższej klasy specjalistką z tego zakresu, np:

Ważną publikacją jest sprawa karna, którą założyła Jane Burgermeister w ubiegłym roku przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/
Sprawa oczywiście została umorzona, odsunięto od niej funkcjonariuszy, którzy zaczęli rzetelnie ją prowadzić, a teraz władze Austrii w stylu godnym Hitlera i Stalina nielegalnie chcą wsadzić autorkę do psychiatryka, najpierw ubezwłasnowolniając ją za pomocą prawa przeznaczonego dla osób z demencją starczą!
Jeśli sądzicie, że Jane jest chora psychicznie to radzę dokładnie przeanalizować zarzuty opublikowane w kwietniu 2009 na jej blogu http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/
Polecam też obejrzenie filmiku, który z nią nagraliśmy we wrześniu ub. roku. Tu jest pełna 14 minutowa wersja: http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-14-min_news

Szczepionki to najlepszy sposób na selektywną eksterminację i trudno mieć złudzenia, że ludzie którzy stosują broń uranową, chemiczną, biologiczną i mówią otwarcie o depopulacji, nie zastosują tej jakże wygodnej formy zabijania. Przyznam jednak, że argumenty zwolenników szczepień, że chronią one przed chorobami mogą mieć swoje uzasadnienie – owszem, w przypadku pewnych chorób, szczepionki są skuteczne – pisze też o tym prof. Majewska.

Ludobójcy są jednak też znakomitymi psychologami. Zauważcie jak starannie wykorzystuje się pewne oczywiste sprawy do wprowadzania prawa totalitarnego. Podam choćby przykład palenia papierosów. Ludzie chętnie przyjęli argument, że „ponieważ palenie szkodzi, to należy go zakazać w miejscach publicznych”. To się przyjmuje bez zastrzeżeń. Zauważmy jednak co następuje dalej. Zakaz palenia w obecności dzieci. Okej, też można to przyjąć. Ale czy oczywistym jest karanie rodziców pozbawieniem rodzicielstwa za palenie w obecności dzieci? Czy też danie im klapsa? A czyż nie to się właśnie dzieje?

Podobnie wygląda sprawa z tzw. „terroryzmem”. Na bazie kilku zamachów, które zresztą zostały wykreowane przez globalistyczne służby, implementowane jest całe prawo totalitarne rodem z najgorszych horrorów Orwela czy Kafki. Amerykanie chętnie akceptowali ograniczenie wolności osobistej zaraz po zamach na WTC, gdyż byli tak wystraszeni „islamskimi zamachowcami”, że dali by sobie nawet wejść do łazienki podczas kąpieli. Po kilku latach sytuacja się zmieniła, ale jest już za późno – Patriot Act jest praktycznie wprowadzony na stałe, a Amerykanie stracili to, na co pracowały pokolenia – wolność.

Teraz ingerencja ludobójców sięga dalej – naszego ciała. Szczepienia są „obowiązkowe” i można do nich nas zmusić, a Wyborcza przedstawia to jako naturalną rzecz.
Pamiętacie jak min. Marek Balicki przestraszył się gdy redaktorzy TVN Sekielski i Morozowski chcieli go zaszczepić na świńską grypę? http://www.youtube.com/watch?v=JL3yzpLDjoU

Bardzo was uczulam na temat szczepionek, bowiem uważam, że niedługo nastąpi atak – sytuacja z globalną inwigilacją wymyka się ludobójcom spod kontroli – muszą więc nas zaatakować otwarcie. Internet jest poważną przeszkodą, w USA przeszły przez Kongres ustawy ograniczające publikacje, a w Europie będzie podobnie. Mogę się założyć, że i w Polsce istnieją już plany ograniczenia wolności słowa w postaci skryminalizowania krytyki szczepień, aborcji, zabierania dzieci rodzicom, przejmowani nieruchomości i innych aktów działania „władzy”, które moim zdaniem nie są niczym innym, a próbą eksterminacją rodzimej ludności polskiej.

Na koniec przypomnę materiwał opublikowany niedawno przez Alexa Jonesa: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8, z którego wynika, że efekty szczepień mogą być na początku niezauważalne, a na dłuższą metę ludzie przez biologiczno – chemiczną lobotomię staną się posłusznymi robotami, które bez obaw dadzą się uśmiercić.
==========================================================================

Uzupełnienie.

Oto trzy ostatnie listy z korespondencji prof. Anny Doroty Majewskiej, które ukazały m.in. się na niniejszym blogu, ale tylko w formie komentarzy.

Nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne

Czy czekają nas łapanki szczepionkowe?

Maria Dorota Majewska, 20 września 2011

Szanowni Państwo,
Z przykrością donoszę, że jednak nasze nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, że nie zmieniono terminu „obowiązkowe” na „zalecane”, co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, wiec każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbyści wygrali tę batalię. Nasz rząd widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

==========================================================================

Szczepienia dzieci NIE BĘDĄ już obowiązkowe
Prof. Dorota Majewska, 15.09.2011
Szanowni Państwo,

Wygląda, że solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid przyniosły pozytywny skutek. Możecie sobie pogratulować zwycięstwa. Już nie można będzie terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci.

Nie można jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doświadczeń innych narodów, producenci szczepionek stale wymyślają nowe formy nacisków na rodziców i polityków, żeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie).

Np. w Kalifornii producenci szczepionek przekupują legislatorów, żeby ustalili prawa, które de facto zniosą prawa rodzicielskie. Chodzi o to, żeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, które nie rozumieją zagrożeń dla ich życia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dać się zaszczepić.

To jest groźne zjawisko, które może zawitać i to Polski, wiec trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać.
Pozdrawiam  DM
==========================================================================
Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nie-szczepionych

…W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.
Prof. Dorota Majewska

Właśnie opublikowano wyniki międzynarodowego badania, w którym porównano zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych. Zanalizowano dotychczas 7799 dzieci. Wyniki i wnioski sa jednoznaczne.
Dzieci nieszczepione chorują znacznie rzadziej na wszystkie choroby chroniczne (m.in. astma, cukrzyca, alergie), neurologiczne (w tym autyzm, ADHD, padaczkę), a także maja znacznie sprawniejszy układ odpornościowy, rzadziej łapią infekcje i lepiej radza sobie z wszystkimi infekcjami.
Natomiast badanie przeprowadzone w Afryce pokazuje tez, ze dzieci szczepione umierają ok. dwa razy częściej niż nieszczepione, co się zgadza ze statystyka szczepień i zgonów niemowląt w różnych krajach.
W załączonym linku można zapoznać się ze szczegółami tego badania po angielski lub niemiecku.  Oburzające jest to, ze żaden rzad nie zdecydował się na przeprowadzenie takiego oczywistego badania (przypuszczam, ze w obawie przed tymi demaskującymi wynikami), mimo to wiele rządów zmusza rodziców do szczepień dzieci wbrew ich woli.
W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.

==========================================================================

Mądrzy lekarze się nie szczepią! Szczepionki jako broń biologiczna.

całe szczęście, że mamy takich immunologów

Na koniec polecam ostatni odcinek kampanii antyszczepionkowej, który zrealizowaliśmy z dr Piotrem Beinem w 2009 roku. Wystąpiła w nim m.in. jedna z najlepszych immunologów w Polsce prof. Wanda Brajczewska – Fischer. Możemy tu zobaczyć również samą Jane Burgermeister, która przyjechała specjalnie do Polski by wystąpić na kilku konferencjach i spotkaniach.
Warto by to nagranie trafiło do jak największej ilości osób, szczególnie rodziców, którzy bezmyślnie oddają dzieci w ręce szczepiących osób, nie zadając sobie nawet pytania – co jest we fiolce, której zawartość zostaje przelana do krwiobiegu ich dziecka?

Reklamy