Czy powrócą szczepienia?

Dzisiaj przypomnę tekst sprzed roku, który jest nadal aktualny, nawet bardziej niż w momencie gdy go pisałem. Sprawa przymusowych szczepień na pewno wróci, wszak jest to jedna z najbardziej skutecznych i selektywnych metod, które sataniści sobie upatrzyli by zrobić „porządek” na danej im przez Lucyfera Ziemi. Jest to zresztą zaznaczone w jednym z „Protokołów”, które to dla satanistycznych elit są czymś w rodzaju przykazań bożych (chodzi o Protokół 10).
Łatwo można sobie wyobrazić scenariusz, przy którym społeczeństwo zgodzi się na masowe szczepienia, nie pytając o to co jest w szczepionkach.
  Wystarczy puścić lokalnie śmiertelnego, sztucznie stworzonego wirusa grypy. Testy tego czarnego scenariusza odbywały się być może na przełomie 2009/2010 na Ukrainie i wschodnich terenach Polski, gdzie doszło do wielu przypadków nagłych zgonów na coś co powodowało dosłownie wypalenie płuc. Znajomy lekarz, który pracował na pogotowiu ratunkowym w okolicach Białegostoku sam w jednym dniu miał takie trzy przypadki, o czym przestraszony natychmiast mnie poinformował, określając to jako „atak biologiczny”. Na szczęście nie wybuchła wtedy epidemia tej grypy.
Nie wiadomo jednak dokładnie jak wiele osób zmarło na tę dziwną chorobę na Ukrainie.

Globalni terroryści dysponują więc straszną bronią, ale nas jest większość, nie da się wszystkich wymordować naraz.

Niezależne publikacje robią swoje, rośnie presja społeczna, tak że ci, którzy dotąd faszerowali nas w  kryminalnych mediach argumentami za koniecznością szczepień bardzo przycichli. Zdają sobie oni bowiem sprawę, że mogą zostać niedługo pociągnięci do odpowiedzialności karnej za ludobójstwo.
W poniższym artykule, ciekawe jest to, że link do publikacji w Gazecie Wyborczej już nie działa.
Czyżby chciano ukryć przed społeczeństwem istnienie restrykcyjnych przepisów dotyczących przymusowych szczepień?
========================================================================

Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

Czy wiesz co wszczepią twojemu dziecku?

Poniższy tekst jest z Gazety Wyborczej:
Grzywny dla rodziców. Bo nie szczepią dzieci.
Rośnie liczba rodziców, którzy rezygnują ze szczepienia dzieci. Mimo, że te są obowiązkowe i wynikają z kalendarza szczepień. Jak dowiaduje się TOK FM, w Lublinie dla opornych będą grzywny, a nawet sprawy w sądzie (…)

całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97906,8242923,Grzywny_dla_rodzicow__Bo_nie_szczepia_dzieci.html [ten

Badania na temat szczepionek i ich nieskuteczności, czy wręcz szkodliwości publikowaliśmy w 2009 roku na łamach www.grypa666.wordpress.com, nie będę się więc teraz powtarzał. Proszę przejrzeć archiwa tamtego bloga. Polecam szczególnie publikacje prof. dr Marii Doroty Majewskiej, która jest najwyższej klasy specjalistką z tego zakresu, np:

Ważną publikacją jest sprawa karna, którą założyła Jane Burgermeister w ubiegłym roku przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/
Sprawa oczywiście została umorzona, odsunięto od niej funkcjonariuszy, którzy zaczęli rzetelnie ją prowadzić, a teraz władze Austrii w stylu godnym Hitlera i Stalina nielegalnie chcą wsadzić autorkę do psychiatryka, najpierw ubezwłasnowolniając ją za pomocą prawa przeznaczonego dla osób z demencją starczą!
Jeśli sądzicie, że Jane jest chora psychicznie to radzę dokładnie przeanalizować zarzuty opublikowane w kwietniu 2009 na jej blogu http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/
Polecam też obejrzenie filmiku, który z nią nagraliśmy we wrześniu ub. roku. Tu jest pełna 14 minutowa wersja: http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-14-min_news

Szczepionki to najlepszy sposób na selektywną eksterminację i trudno mieć złudzenia, że ludzie którzy stosują broń uranową, chemiczną, biologiczną i mówią otwarcie o depopulacji, nie zastosują tej jakże wygodnej formy zabijania. Przyznam jednak, że argumenty zwolenników szczepień, że chronią one przed chorobami mogą mieć swoje uzasadnienie – owszem, w przypadku pewnych chorób, szczepionki są skuteczne – pisze też o tym prof. Majewska.

Ludobójcy są jednak też znakomitymi psychologami. Zauważcie jak starannie wykorzystuje się pewne oczywiste sprawy do wprowadzania prawa totalitarnego. Podam choćby przykład palenia papierosów. Ludzie chętnie przyjęli argument, że „ponieważ palenie szkodzi, to należy go zakazać w miejscach publicznych”. To się przyjmuje bez zastrzeżeń. Zauważmy jednak co następuje dalej. Zakaz palenia w obecności dzieci. Okej, też można to przyjąć. Ale czy oczywistym jest karanie rodziców pozbawieniem rodzicielstwa za palenie w obecności dzieci? Czy też danie im klapsa? A czyż nie to się właśnie dzieje?

Podobnie wygląda sprawa z tzw. „terroryzmem”. Na bazie kilku zamachów, które zresztą zostały wykreowane przez globalistyczne służby, implementowane jest całe prawo totalitarne rodem z najgorszych horrorów Orwela czy Kafki. Amerykanie chętnie akceptowali ograniczenie wolności osobistej zaraz po zamach na WTC, gdyż byli tak wystraszeni „islamskimi zamachowcami”, że dali by sobie nawet wejść do łazienki podczas kąpieli. Po kilku latach sytuacja się zmieniła, ale jest już za późno – Patriot Act jest praktycznie wprowadzony na stałe, a Amerykanie stracili to, na co pracowały pokolenia – wolność.

Teraz ingerencja ludobójców sięga dalej – naszego ciała. Szczepienia są „obowiązkowe” i można do nich nas zmusić, a Wyborcza przedstawia to jako naturalną rzecz.
Pamiętacie jak min. Marek Balicki przestraszył się gdy redaktorzy TVN Sekielski i Morozowski chcieli go zaszczepić na świńską grypę? http://www.youtube.com/watch?v=JL3yzpLDjoU

Bardzo was uczulam na temat szczepionek, bowiem uważam, że niedługo nastąpi atak – sytuacja z globalną inwigilacją wymyka się ludobójcom spod kontroli – muszą więc nas zaatakować otwarcie. Internet jest poważną przeszkodą, w USA przeszły przez Kongres ustawy ograniczające publikacje, a w Europie będzie podobnie. Mogę się założyć, że i w Polsce istnieją już plany ograniczenia wolności słowa w postaci skryminalizowania krytyki szczepień, aborcji, zabierania dzieci rodzicom, przejmowani nieruchomości i innych aktów działania „władzy”, które moim zdaniem nie są niczym innym, a próbą eksterminacją rodzimej ludności polskiej.

Na koniec przypomnę materiwał opublikowany niedawno przez Alexa Jonesa: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8, z którego wynika, że efekty szczepień mogą być na początku niezauważalne, a na dłuższą metę ludzie przez biologiczno – chemiczną lobotomię staną się posłusznymi robotami, które bez obaw dadzą się uśmiercić.
==========================================================================

Uzupełnienie.

Oto trzy ostatnie listy z korespondencji prof. Anny Doroty Majewskiej, które ukazały m.in. się na niniejszym blogu, ale tylko w formie komentarzy.

Nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne

Czy czekają nas łapanki szczepionkowe?

Maria Dorota Majewska, 20 września 2011

Szanowni Państwo,
Z przykrością donoszę, że jednak nasze nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, że nie zmieniono terminu „obowiązkowe” na „zalecane”, co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, wiec każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbyści wygrali tę batalię. Nasz rząd widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

==========================================================================

Szczepienia dzieci NIE BĘDĄ już obowiązkowe
Prof. Dorota Majewska, 15.09.2011
Szanowni Państwo,

Wygląda, że solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid przyniosły pozytywny skutek. Możecie sobie pogratulować zwycięstwa. Już nie można będzie terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci.

Nie można jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doświadczeń innych narodów, producenci szczepionek stale wymyślają nowe formy nacisków na rodziców i polityków, żeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie).

Np. w Kalifornii producenci szczepionek przekupują legislatorów, żeby ustalili prawa, które de facto zniosą prawa rodzicielskie. Chodzi o to, żeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, które nie rozumieją zagrożeń dla ich życia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dać się zaszczepić.

To jest groźne zjawisko, które może zawitać i to Polski, wiec trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać.
Pozdrawiam  DM
==========================================================================
Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nie-szczepionych

…W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.
Prof. Dorota Majewska

Właśnie opublikowano wyniki międzynarodowego badania, w którym porównano zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych. Zanalizowano dotychczas 7799 dzieci. Wyniki i wnioski sa jednoznaczne.
Dzieci nieszczepione chorują znacznie rzadziej na wszystkie choroby chroniczne (m.in. astma, cukrzyca, alergie), neurologiczne (w tym autyzm, ADHD, padaczkę), a także maja znacznie sprawniejszy układ odpornościowy, rzadziej łapią infekcje i lepiej radza sobie z wszystkimi infekcjami.
Natomiast badanie przeprowadzone w Afryce pokazuje tez, ze dzieci szczepione umierają ok. dwa razy częściej niż nieszczepione, co się zgadza ze statystyka szczepień i zgonów niemowląt w różnych krajach.
W załączonym linku można zapoznać się ze szczegółami tego badania po angielski lub niemiecku.  Oburzające jest to, ze żaden rzad nie zdecydował się na przeprowadzenie takiego oczywistego badania (przypuszczam, ze w obawie przed tymi demaskującymi wynikami), mimo to wiele rządów zmusza rodziców do szczepień dzieci wbrew ich woli.
W tym świetle przymusowe szczepienia dzieci w Polsce wyglądają na świadome generowanie chronicznie chorych obywateli i zwiększanie umieralności dzieci.

==========================================================================

Mądrzy lekarze się nie szczepią! Szczepionki jako broń biologiczna.

całe szczęście, że mamy takich immunologów

Na koniec polecam ostatni odcinek kampanii antyszczepionkowej, który zrealizowaliśmy z dr Piotrem Beinem w 2009 roku. Wystąpiła w nim m.in. jedna z najlepszych immunologów w Polsce prof. Wanda Brajczewska – Fischer. Możemy tu zobaczyć również samą Jane Burgermeister, która przyjechała specjalnie do Polski by wystąpić na kilku konferencjach i spotkaniach.
Warto by to nagranie trafiło do jak największej ilości osób, szczególnie rodziców, którzy bezmyślnie oddają dzieci w ręce szczepiących osób, nie zadając sobie nawet pytania – co jest we fiolce, której zawartość zostaje przelana do krwiobiegu ich dziecka?

Reklamy

269 responses to “Czy powrócą szczepienia?

 1. peryskop 24 września 2011 o 2:57 am

  Słusznie, Monitor, ostrzegasz przed zagrożeniami, które w mediach oficjalnych są albo przemilczane, albo marginalizowane lub wręcz wyśmiewane.

  Nie tylko w dziedzinie ochrony zdrowia zamiast rzetelnej, otwartej debaty mamy dziś propagandę.

  Obecne sprzeczne sygnały dot. zniesienia obowiązku szczepień lub karania rodziców za unikanie szczepień, świadczą moim zdaniem o sondowaniu opinii – czy społeczeństwo jest już tak otumanione, że moża mu wmówić co tylko władza zechce, a lobby farmaceutyczne zamówi.

  Naszą odpowiedzią będzie zapewne znów niski wskaźnik „wyszczepialności” na grypę sezonową, kolejne wyroki sądowe niekorzystne dla sanepidu, a być może także ponowiona petycja, aby decyzje dot. szczepień pozostawić w gestii nie urzędnika, ale osoby która miałaby poddać się szczepieniu sama lub dziecka.

  Aby te decyzje były właściwe potrzebne są rzetelne informacje o właściwościach szczepionek – ich zaletach, ale także zagrożeniach jakie stwarzają. Jeśli tych informacji znów zabraknie w mediach głównego nurtu, to zainteresowani powinni je znaleźć tutaj na Monitorze i na podobnych blogach.

  Przy okazji spójrzmy jak za pomocą sympatycznej Katii Moskvitch sprytnie lansuje się kampanię na rzecz czipowania – na razie naszych ubrań i z wykorzystaniem fascynacji techniką oraz modą:

  22 September 2011 – Internet of things: Should you worry if your jeans go smart?
  By Katia Moskvitch Science and technology reporter, BBC News
  https://mail.google.com/mail/?hl=pl&shva=1#compose

  • peryskop 25 września 2011 o 2:02 pm

   25.09.2011

   Epidemii opornej gruźlicy – sztucznie wyhodowana ?

   Prof. Dorota Majewska

   Napisałam wcześniej o doniesieniach epidemii gruźlicy opornej na antybiotyki . Nie wykluczam, że jest ona wywołana bakterią sztucznie wyhodowaną w laboratorium, w taki sposób, żeby była bardziej zabójcza niż tradycyjna (podobnie jak było z niedawną epidemią zatruć zabójcza bakteria E. Coli w Niemczech). Jest możliwe, ze jest to sztuczna epidemia , bowiem wiadomo, ze firmy farmaceutyczne właśnie testują nowy typ szczepionek przeciwgruźliczych, których bezpieczeństwo i skuteczność sa nieznane. W tej sytuacji zachorowanie na gruźlicę może oznaczać wyrok śmierci. Myślę wiec, ze warto sie zaszczepić tradycyjną szczepionką BCG, jeśli ktoś nie był szczepiony lub nie zetknął sie z gruźlicą i nie wytworzył odporności (co można sprawdzić testem tuberkulinowym). Nie sadze jednak, żeby obecnie warto było szczepić noworodki czymkolwiek, jeśli żyją one w zdrowej rodzinie. Myślę, ze można poczekać z tym szczepieniem, aż dziecko skończy co najmniej 4 miesiące. Uważam, ze nie warto sie szczepić przeciw chorobom, które sa stosunkowo łagodne lub łatwo dają sie leczyć dostępnymi lekami/metodami, ale przeciw tym, na które nie ma leków i które zagrażają życiu – chyba jednak warto. Nie mniej, każdy musi w tej sprawie kierować sie własnym sądem, ew. instynktem i decydować za siebie.

   • ALFA 25 września 2011 o 2:56 pm

    Wiele badań poświęcono skutkom leczenia infekcji wirusowych witaminą C.
    Znamy opisy badań nad leczniczym działaniem witaminy C na infekcje bakteryjne. W jednej z nich znajdujemy informację, że podanie witaminy C hamowało wzrost prątków gruźlicy.
    Okazuje się też, że deaktywuje ona inne bakterie, w tym bakterie tyfusu, paciorkowce i laseczki tężca. Zaobserwowano też zjawisko deaktywacji toksyn tężca, dezynterii, dyfterytu i gronkowcowych stanów zakaźnych.
    Brak witaminy C prowadzi do zaburzeń odporności organizmu na zakażenia i oddziaływanie niektórych toksyn. Wysoki poziom witaminy C w organizmie sprzyja tworzeniu maksymalnych zasobów glikogenu w wątrobie i wzmocnieniu jej czynności odtruwających. Ma to wielkie znaczenie we wszelkich infekcjach pasożytniczych (grzyby, bakterie, robaczyce), w zatruciach organizmu toksynami chemicznymi bądź w przypadku wszystkich rodzajów wirusowego zapalenia wątroby.
    Witamina C posiada właściwości obronne w stosunku do wielu substancji toksycznych: ołowiu, dwusiarczku węgla, aniliny i innych. Wg. Dr Clark, witamina C pomaga neutralizować wszystkie mykotoksyny pleśniowe (toksyny pochodne od grzybów), w tym również bardzo trującą – aflatoksynę. Sporysz również można zlikwidować/zneutralizować jego toksyny witaminą C, ale pomaga to na ok. 10 minut.
    Mowa o naturalnej witaminie C.
    http://cudownediety.blogspot.com/2011/07/witamina-c-ukrywane-fakty-cz-4.html

  • ALFA 26 września 2011 o 10:12 pm

   rozporządzenie zakazujące GMO
   Petycja w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce:
   PODPISUJMY
   http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

 2. rabarbarek 24 września 2011 o 4:23 am

  Witam po dluzszej nieobecnosci. Odpoczelam od komputera ale sklamalabym gdybym powiedziala , ze mi go nie brakowalo. Postaram sie napisac kilka slow na temat moich wrazen z pobytu w naszym kraju ale najpierw kilka cytatow z tygodnika przywiezionego z Polski. Nie zdazylam przeczytac wszystkich wpisow z ostatniego miesiaca i byc moze pisaliscie na ten temat .Jesli nie, artykul jest naprawde ciekawy i warto przytoczyc kilka fragmentow. Jest na czasie i rzuca swiatlo na to co sie moze wydarzyc w Polsce.

  Artykul dostalam od niespelna 90 letniej pani , ktora pomimo wieku doskonale orientuje sie w sytuacji na swiecie i w Polsce , i swoja wiedze probuje przekazac wszystkim dookola. Cierpi , ze niewiele osob chce sluchac co ma do powiedzenia, uwazajac jej ” sensacje” za urojenia starszej pani , a ona , nawet bez Internetu, wie naprawde duzo.

  Artykul wyciety z tygodnika Imperium TV. Tytul ” Czy zagrazaja nam terrorysci?”

  ” Mija dziesiec lat od najbardziej krwawego zamachu w historii. 11 wrzesnia 2001 roku dowiedzielismy sie , ze terrorysci nie cofna sie przed niczym. Bo chodzi im tylko o to , by pozabijac jak najwiecej niewinnych ludzi. W dowolnym zakatku swiata , a wiec rowniez w Polsce.”

  „Przed zamachami na wieze WTC w Nowym Jorku Polska nie interesowala terrorystow. Jednak po 11 wrzesnia 2001 roku sytuacja sie zmienila. Wyslalismy wojska do Iraku i Afganistanu , pojawily sie informacje , ze w Polsce znajdowaly sie wiezienia CIA … Powodow do ukarania Polski , wiernego sojusznika Ameryki, ktora islamscy terrorysci nazywaja Wielkim Szatanem , juz nie brakuje. Awansowalismy do pierwszej ligi panstw zagrozonych terroryzmem- mowi Gromoslaw Czempinski , byly szef kontrwywiadu. I dodaje , ze sluzby specjalne , juz kilka razy ujely podejrzanych , a nawet rozbily grupe , ktora prowadzila obserwacje na lotniskach i dworcach. ”

  Znacznie wiekszego niebezpieczenstwa uniknieto dzieki wspolnej akcji ABW, CIA i wywiadu niemieckiego . W Warszawie ruszala budowa Stadionu Narodowego , a terrorysci probowali ukryc w jego konstrukcji ladunek wybuchowy. Chcieli zdetonowac go podczas EURO 2012 . Bomby znaleziono. ”

  „Gdyby doszlo do zamachu , wygladalby on pewnie podobnie jak w Madrycie lub Londynie. Terrorystom chodzo o wywolanie mozliwie najwiekszej grozy , wiec uderzyliby w wielkim miescie i tam , gdzie gromadza sie tlumy . W centrum handlowym, , na lotnisku , w pociagu…Bombe mozna ukryc w torbie , lub plecaku , wiec wniesienie jej tam nie byloby trudne. ”

  EURO 2012 to duze wyzwanie
  ” Krzysztof Liedel zauwaza , ze sprawdzian czeka nas podczas EURO 2012 . Terrorysto zalezy na rozglosie , a taka impreza by go zapewnila. Sluzby specjalne przygotowuja sie do wielkiego wyzwania.
  -Otrzymalem od policji prosbe o uczulenie pracownikow , zwlaszcza ochroniarzy , na wszystko co odbiega od normy- mowi przedstawiciel warszawskiej galerii handlowej . – Maja zwracac uwage na porzucone torby czy kurtki, na klientow , ktorych interesuja kamery i systemy zabezpieczen przy wejsciu , na samochody stojace dlugo na parkingu. ”

  W artykule znalezc tez mozna ciekawe wskazowki jak sie zachowac w razie zagrozenia. Dwa ostatnie punkty to :

  – jesli znajdziesz sie w miejscu przeprowadzania akcji antyterrorystycznej , nigdy nie uciekaj – moga uznac cie za zamachowca.

  – sluchaj rozkazow , nie protestuj , nawet gdy zostaniesz ostro potraktowany przez antyterrorystow.

  No i mamy czarno na bialym wytlumaczone, jak nas beda lac , powinnismy przyjmowac ciegi z usmiechem i czekac na wiecej.
  Artykul napisal niejaki pan , Andrzej Mikorski.

  • peryskop 25 września 2011 o 1:11 am

   Teraz wiemy po co była ta cała importowana tresura społeczeństwa „positive thinking” i „keep smiling”.

 3. rabarbarek 24 września 2011 o 4:36 am

  A tu ciekawe informacje o gromadzeniu baz danych w podziemnych pomieszczeniach. To naprawde robi wrazenie. Do artykulu dolaczono krotki film , ktory warto zobaczyc. Podobnie jak skladowane sa nasiona w banku nasion w gorach w Norwegii , tak miliony komputerowych dyskow ukryto w podziemnych bunkrach. Sa tam dane dotyczace wszystkich instytucji , a byc moze i osob prywatnych. Miejsca te objete sa tajemnica i dobrze chronione. Po co to komu????

  http://www.usatoday.com/tech/news/story/2011-09-22/secret-internet-servers-data-centers/50498816/1?loc=interstitialskip

  • mi461 24 września 2011 o 5:32 am

   WITAJ w DOMU „rabarbarek” :)))) nareszcie jestes, brakowalo nam Ciebie.
   Na temat Norwegii i tych „magazynow-bunkrow” byl w ub. roku ciekawy artykul „list” norwega ktory szczegolowo pisal na ten temat.
   Czekamy na Twoje spostrzezenia i refleksje bo z pewnoscia masz ich duzo.
   Pozdrawiam. 🙂

 4. mi461 24 września 2011 o 5:41 am

  Z ostatniej chwili z USA
  „BREAKING Senate Rejected House Spending Bill – SHUTDOWN IMMINENT – WOOT”
  mozna sledzoc dyskusje na :
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1650097/pg1

  • peryskop 24 września 2011 o 6:50 am

   Czyli nie ma kasy na kasyno ani na humanitarne bombardowania Libii?
   Shlomo dodrukuje.

   A tymczasem stary UARS aktualnie nad Afryką
   http://heavens-above.com/

   Witaj @Rabarbarek – i dzięki za ciekawostki prosto z Europy.
   Pod twoja nieobecnosc @mi461 dzielnie cie zastępowała.

   • beta7 24 września 2011 o 3:00 pm

    @peryskop…. ale dowalies teraz, „rabarbarek” jest jedeyna w swoim rodzaju.

    • mi461 24 września 2011 o 3:06 pm

     @ peryskop …no dosoliles strasznie.. 🙂 ta wyzej wypowiedz jest moja
     cos mnie …> wylogowalo i zalogowalo dawnym nikiem.
     ha ha dajesz rowno

     • peryskop 24 września 2011 o 5:11 pm

      @beta7mi461 – nikt nie przczy że „rabarbarek” jest jedyna w swoim rodzaju.
      Parę dni temu miałem już na końcu klawiatury gdzie jest Rabarbarek?

      Więc to nie ja dowaliłem ale wygląda, że UARS dowalił – podobno w Kanadzie?

      Tu jeszcze ani słowa, że na UARS było plutonowe ogniwo zasilania, a (dez)informacja wskazuje, że duża część specjalistów NASA wraz z rodzinami schowała się już w głebokich bunkrach, jeśli nie mogli śledzić „powrotu” (re-entry – tak też podawano!) 6 tonowego szpiega klimatycznego:

      …A statement on the Nasa UARS website read: „The Joint Space
      Operations Center at Vandenberg Air Force Base in California said the
      satellite penetrated the atmosphere over the Pacific Ocean. The
      precise re-entry time and location are not yet known with certainty.”
      There have been some unconfirmed reports on Twitter that suggested
      debris might have fallen in western Canada…

      http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-15034073

   • Tomi 24 września 2011 o 4:51 pm

    ścisła cenzura , nie ma filmu nie ma miejsca lądowania UARS

    • peryskop 24 września 2011 o 5:12 pm

     ale film się dorobi i coś się sheeplom pokaże w telavizji

  • kosiardeyablos 25 września 2011 o 5:05 pm

   ups, nie zauważyłem ze już jest adresik, sorki!!!

 5. Ditka 24 września 2011 o 8:47 am

  Gdyby ktoś chciał przeczytać protokoły mędrców syjonu są na tej stronie
  http://holywar.org/txt/Protoco.lli/PROTO_POL_1936.pdf

  • monitorpolski 24 września 2011 o 9:26 am

   Dzięki, cenne bo to jest skan.

 6. zubr 24 września 2011 o 9:26 am

  Delegacja USA demonstracyjnie wyszła z ONZ podczas przemówienia prezydenta Iranu Ahmadineżada. Irański prezydent Mahmud Ahmadineżad oburzał dziś w ONZ poprzez wywołanie ataków LISTNUM 1) z 11 września opisując to, jako „tajemnicę” USA.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/ahmadinezad-w-onz-oskarzyl-usa-o-spowodowanie-incydentu-11-wrzesnia

  • monitorpolski 24 września 2011 o 12:10 pm

   Terroryści okupują wszystkie ważniejsze stanowiska w USA. Taka jest prawda. Ahmadineżad to małe piwko w stosunku do tej syjonistycznej neonazistowskiej bandy. Szyderstwem historii jest to, że neonaziści są w większości Żydami, naród żydowski powinien ich wykląć:
   http://www.biblebelievers.org.au/bushlist.htm

 7. OlO 24 września 2011 o 9:47 am

  Zabezpiecz się przed chemtrails

  • OlO 24 września 2011 o 9:47 am

  • Aśka 24 września 2011 o 1:00 pm

   „Nieprawidłowy identyfikator filmu” i nie można obejrzeć

 8. theaspartam 24 września 2011 o 10:08 am

  Kolejny superksiężyc w tym roku juz 27 Września Czy i tym razem uda się powiązać Superksiężyc i jakiś kataklizm? http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6129619-kolejny-superksiezyc-w-tym-roku-juz-27-wrzesnia

  • OlO 24 września 2011 o 11:26 am

   a czemu nie 33 września albo 50 grudnia albo zerowego stycznia?
   urojone co nie którzy mają na temat tej liczby 27, jak przyjdzie rok 2012 to będziemy mieć urojoną 28 TAK czy NIE?

 9. Święty 24 września 2011 o 10:13 am

  Male uaktualnienie Panie Marku. Nie zmieniono terminu „obowiązkowe”

  Maria Dorota Majewska, 20 września 2011

  Szanowni Państwo,

  Z przykrością donoszę, że jednak nasze nadzieje na liberalizację ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, że nie zmieniono terminu „obowiązkowe” na „zalecane”, co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, wiec każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbyści wygrali tę batalię. Nasz rząd widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/wgdruku/4625

  • monitorpolski 24 września 2011 o 3:27 pm

   Dzięki, wsadziłem do artykułu

 10. Aśka 24 września 2011 o 10:18 am

  Szykany idą dalej. Są już przymiarki do >>>
  http://www.bibula.com/?p=37795
  Zakażą palenia… w domach?
  Aktualizacja: 2011-05-15 8:28 am

  • zenobiusz 24 września 2011 o 10:31 am

   To ważna wiadomość.Wobec zwiększonego skażenia radioaktywnego,musi być ,dyżurny „chłopiec do bicia” w tym wypadku tytoń.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/kiedy-zlinczuja-autorapalenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

   • Wizzgaa 24 września 2011 o 11:21 am

    Żaden SUKINSYN RODZIC nie ma prawa palić w domu przy dzieciach . Dla mnie to poza dyskusją . Temat może jest „zastępczy” ale problem wymuszenia na palaczach ,żeby nie częstowali – smrodem i dymem , innych ludzi , jest problemem faktycznym . Mówię : „wymuszenia ” bo nieczęsto trafiają się kulturalni / i logicznie myślący / palacze , na ktorych nie trzeba tego wymuszać .

    • Megi 24 września 2011 o 12:39 pm

     Oczywiście, zgadzam się z tym. Przypomina mi się dramat dzieciństwa kiedy jeździliśmy z rodzicami maluchem. Ja i moje siostry upchnięte na tylnym siedzeniu, rodzice palący przez całą, godzinną drogę i zakaz otwierania okien żeby się dzieci nie przeziębiły. Do dzisiaj moja mama wydaje połowę renty na papierosy ale kiedy dorosłyśmy udało się przynajmniej wymusić na niej palnie poza mieszkaniem. I nie mówię tu o braku świadomości poprzedniego pokolenia. Teraz bardzo często widuję matki jadące luksusowym samochodem, dziecko w foteliku a ona pali. Ja jestem nadal biernym palaczem ponieważ moi sąsiedzi z bloku dbają o to żeby wszelkimi możliwymi kanałami dostarczać mi i mojemu dziecku tę truciznę.

   • monitorpolski 24 września 2011 o 1:42 pm

    A tu mam dla was niespodziankę! Okazuje się, że tytoń może chronić! Przed opadami z chemtraili. Jak znajdę ten artykuł to podam link, gdzieś to widziałem – dlatego jest taka nagonka na niepalenie.

    • Wizzgaa 24 września 2011 o 2:04 pm

     Panie Monitor ……daj pan spokój . Ja np. robię nagonkę od wielu lat , kiedy nie słyszałam jeszcze o chemitrailach – czułam za to SYF SNUJĄCY SIĘ ZA PALACZAMI . I tyle. To nie mój blog więc nie mogę naciskać żebyście przestali argumentować za „petami”.

     • zenobiusz 24 września 2011 o 2:36 pm

      Przeczytaj jeszcze raz artykuł.Wolisz żeby dziecko przechodziło chemioterapię, prowadzącą do zgonu w męczarniach?.Nie wydaje wam się dziwne ,że właśnie w tym zakresie ,organizacje dążące do depopulacji planety,tak bardzo dbają o nasze zdrowie,i to od czasu uruchomienia programów atomowych a w zasadzie od Hiroshimy. .Rozumiem wszystkie aspekty estetyczne waszej fobii,niemniej na pewno palacze przeżyli „hiszpankę”, a ten artykuł jako „jaskółka”,na prawdę wart jest przemyślenia.

      • Megi 24 września 2011 o 4:26 pm

       Panowie, ja nawet byłabym wdzięczna gdybyście przekonali nas o tym, że palenie nie szkodzi a nawet pomaga, bo mogłabym wreszcie spać spokojnie nie zadręczając się, że moje dziecko wdycha dzięki sąsiadom dym tytoniowy. Co zatem proponujecie? Zacząć palić w mieszkaniu czy może dziecko powinno też palić? Pytam poważnie.

       • Tomi 24 września 2011 o 6:02 pm

        Zenobiusz bzdury pleciesz z tym tytoniem obleśny palaczu.

        • ALFA 24 września 2011 o 8:30 pm

         @Tomi palenie chroni przed alchajmerem ,czysty tytoń leczy .Szkodzą dodatki dodawane do papierosów.

       • maupa102 24 września 2011 o 7:50 pm

        „PALENIE TYTONIU CHRONI PRZED RAKIEM PŁUC” – Pracownia4.wordpress.com

    • luna 24 września 2011 o 2:53 pm

     Tu można coś przeczytać na ten temat :

     Palenie chroni przed nowotworem płuc ( i nie tylko )
     http://pracownia4.wordpress.com/2011/08/22/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

     • pola 24 września 2011 o 4:14 pm

      No co ty,moja przyjaciółka zmarła na raka płuc ,kopciła jak lokomotywa,ale rozmawiała z osoba która też chorowała na raka i nigdy nie miała papierosa w ustach ,nie wiem od czego to jest zależne ,może jest uwarunkowane genetycznie ,zawsze mówiła mi że pewnie umrze na raka bo u niej w rodzinie wszyscy rakowcy.

      • luna 24 września 2011 o 6:20 pm

       Z osób które znałam i zmarły na raka, to tylko jedna miała raka płuc i jako jedyna nigdy nie zapaliła nawet jednego papierosa ……

      • ALFA 24 września 2011 o 8:22 pm

       Nie choroby powstają z braku witamin ,aminokwasów i minerałów.Żarcie mamy do d..y .Brak witaminy C spróbujcie zrobić badanie na ilość wit C w organiżmie ciekawa jestem czy wam się to uda.Każdy nie douczony lekarz leczy objawy a nie przyczyny.
       Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
       • Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
       • Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.

       Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.

       Lizyna = hamuje rozpad tkanki
       Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
       Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników.
       Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
       • Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
       • Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.

       Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.

       Lizyna = hamuje rozpad tkanki
       Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
       Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników.
       TAK LECZY MEDYCYNA KOMÓRKOWA .I ZAPAMIĘTAJCIE JEŻELI WAS KIEDYKOLWIEK BĘDZIE DOTYCZYĆ ŻADNA CHEMIA BIOPSJA TYLKO TO WAS MOŻE LECZYĆ .POCZYTAJCIE O WITAMINIE C .BRAK JEJ W ORGANIŻMIE – SZKORBUT i tak rozwijają się choroby.A w aptece jakie mamy witaminy syntetyczne g…o warte.POCZYTAJCIE CO TO JEST RAK TO GRZYBY,TOKSYNY,PASOŻYTY i PLEŚNIE.
       POZDRAWIAM ZDROWO MYŚLĄCYCH.

       • Annah. 24 września 2011 o 8:39 pm

        Alfa jak zwykle 11/10 🙂
        Dodam tylko iż lizyna jest powszechnym aminokwasem, występuje w mięsie, jajkach, drobiu, rybach, żółtych serach, warzywach strączkowych.

       • Megi 25 września 2011 o 10:04 am

        „POCZYTAJCIE CO TO JEST RAK TO GRZYBY,TOKSYNY,PASOŻYTY i PLEŚNIE.” Rozumiem, że to skrót myślowy. W każdym razie rak nie jest chorobą, to reakcja obronna organizmu, to jakby ostatni zryw żeby przeżyć jeśli zostały zlekceważone wcześniejsze objawy zaburzeń. Temat rzeka, ale zgadzam się w 100%: żadnych chemii i naświetlań. Dopuszczalne a nawet wskazane jest chirurgiczne usunięcie guza w ciężkich przypadkach i zastosowanie jednej z naturalnych terapii. Taka jest moja wiedza na ten temat. Piszę to bardzo ogólnie. Nie dawno widziałam również optymistyczne video o tym jak chłopak w zasadzie siłą pozytywnego myślenia, dożywieniem organizmu, preparatem krzemowym i uregulowaniem jego naturalnych mechanizmów obronnych wyszedł z raka. Ojciec opowiada jak bezwiednie poddawali się chemioterapii nie zadając żadnych pytań. Na szczęście w porę zrozumiał, ze to nie leczenie a osłabianie organizmu, który nie ma siły się bronić. Sami oceńcie http://www.youtube.com/watch?v=Na01xkLVVM8&feature=player_embedded

       • sebecx 25 września 2011 o 10:29 am

        @ALFA …czy możesz polecić coś na szybko (jakieś linki) odnośnie naturalnych metod walki z rakiem… kolega mojej żony z pracy, bardzo młody chłopak żonaty dzieciaty zapadł na raka, a moja połówka nie wystąpi z inicjatywą alternatywnego podejścia do problemu, bez jakiejś namacalnej rzeczywistej dokumentacji… proszę..

        • ALFA 25 września 2011 o 10:40 am

         @ sebecx napisałam do monitora ,żeby podał ci moją pocztę.

        • sara10 25 września 2011 o 7:53 pm

         sebex – wiele pisanu tu o witaminie B17. Poszukaja w googlach. Podobno jej brak jest przyczyną raka. To po pierwsze, po drugie – przepis na pokonanie raka, wg człowieka, który uleczył żone z guza mózgu, oto on:
         Składniki:
         1. 1 kg baaaardzo ostrej papryki (w Polsce można dostac tylko peperoni)
         2. 1 litr oleju z pestek winogron
         Wykonanie:
         Paprykę pokrajać drobno wraz z pestkami. Zalać następnie oliwą, dokładnie wymieszać. Całość przelać do pojemnika. Szczelnie zamknąć. Wstawić do lodówki na 5 dni. Każdego dnia 2, 3 razy dziennie pojemnikiem wstrząsnąć. Po 5 dniach pić od 3-5 łyżeczek od herbaty przed jedzeniem.

        • junixy 26 września 2011 o 9:44 am

         A czy słyszałeś kiedyś o Flavonie? (Zawiera potężną ilość naturalnych bioflawonoidów). Mogłabym wysłać ci materiały drogą mailową, jest też sporo na ten temat w internecie. Znam człowieka, którzy „siedzi” w tej tematyce, moim skromnym zdaniem rzecz jest do rozważenia.

       • 999AQQ 25 września 2011 o 11:45 am

        Najpierw wszyscy musimy się dowiedzieć prostej prawdy :jak działa masz organizm, dopiero potem możemy stanąc „oko w oko” z morderczą medycyną stosowną na nas,przeciw zdrowiu!
        Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu.
        Symptomy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości leczą choroby.
        Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują. Jasno z tego wynika, że nowotwór jest ostateczną katastrofą organizmu spowodowaną permanentnym blokowaniem objawów chorobowych, w wyniku czego ilość toksyn nagromadzonych w organizmie wzrasta do poziomu krytycznego, a objawem jest ta swoista choroba – nowotwór.- Hipokrates
        http://bioslone.pl/ Polecam tę stronę

        • 999AQQ 25 września 2011 o 12:05 pm

         Blokowanie chorób to m.in. modne zbijanie gorączki ibumem, antybiotyk na anginę, która jest objawem czyszczenia organizmu, usuwanie 3-migdała, który jest lampką ostrzegawczą itd,itp. brednie podawane nam przez idiotów wytresowanych na 6-letnich studiach do jawnego, zgodnego z bez-prawem dilerowania prochów rodem z IG.Fa….

        • 999AQQ 25 września 2011 o 1:57 pm

         Uważam, że każdy powinien znależć odpowiednie wiadomości n/t leczenia, szkodliwości szczepień czy zapobiegania chorobom. Niestety, wszechobecne, żondzące meRdia zaćmiły ludziskom mózgi, a proste czasem metody wyśmiewając zdławili i narzucili swoje mordercze praktyki. Nawet moja 85letnia znajoma wychowana na wsi-żre prochy na katar, a kiedyś była leczona ziołami!!!Zapomniała?czy się wstydzi swojego ciemnogrodu…
         W głowie się nie mieśći jak można w tak ogromnej ilości uczestniczyć w tym procederze zbrodni i pchać swoje dzieci do szczepień-nadmieniam iż największa śmiertelność jest wsród dzieci bogatych i wykształconych rodziców!!!!!
         Dużo znajdziecie na blogu Astromarii.

         Po co te moderacje?

         • monitorpolski 25 września 2011 o 2:10 pm

          Po co moderacje? Pomyśl na jakich stronach komentujesz? Muszę uważać, jeśli ktoś się udziela na agenturalnych blogach to dlaczego mam być pewny tej osoby?

        • 999AQQ 25 września 2011 o 4:51 pm

         @M.P.
         To,że Ktoś wie jakie i które blogi są agenturalne to nie znaczy , że ja o tym wiem, bo nie wiem NIESTETY! Jeśli mam coś ciekawego do przekazania i podzielenia się moją wiedzą..piszę gdzie się da! Chcę pomagać ludziom i więcej podtekstów mnie nie obchodzi.

         @ Peryskop-Czy badałeś* stronę w/s nadużyć- leczenia SM, kiedyś dawałam tu link. (niestety komp mi siadł niedawno i utraciłam masę linków.)

        • ALFA 25 września 2011 o 8:24 pm

         @sara10 tak witaminę B17 trzeba zażywać na bieżąco nie każdemu pomogła ,a mamy ją w owocach morele ,jabłka, brzoskwinie,śliwki gorzkie migdały ,jagody truskawki i zjadamy pestki którymi nas straszą ,że są trujące tak mogą przytruć jak za dużo się zje bo w pestkach jest cyjanek i jak zjemy owoc moreli i jej pestkę a taka pestka jest na 5kg masy ciała .I osoba ważąca 85 kg może zjeść 17 pestek .A sprawdzona jest witamina C i aminokwas Lizyna.Leczenie jest trudne jak się robiło operację lub wzięło i się chemioterapię i radioterapie,która osłabia układ immunologiczny.Bardzo dużo było by pisać.

       • 999AQQ 25 września 2011 o 12:12 pm

        Naturalne leczenie raka wodorowęglanem sodu.
        http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6962
        Metoda NIA.
        http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10462
        Edward Gryffin świat bez raka
        http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7957
        Germańska Nowa Medycyna dr.Hammera.
        http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9324

        • 999AQQ 25 września 2011 o 12:39 pm

         Kultowy film z dr.Rathem „Medycyna jakiej nie znacie-Wielka Farmacja” i dyskusja w temacie.
         http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10050

        • peryskop 26 września 2011 o 12:12 am

         @999AQQ „@ Peryskop-Czy badałeś* stronę w/s nadużyć- leczenia SM, kiedyś dawałam tu link”

         Tak, przejrzałem podane tam relacje, dziękuję.
         Niestety, pasują do ogólnego obrazka zakłamanej medycyny oficjalnej.

    • mi461 24 września 2011 o 3:10 pm

     a ja zaczelam palic 😉 bo co sobie na koniec zalowac? 😉

     • Rodriguez7 24 września 2011 o 5:18 pm

      No raczej xDDD Kocham Cię hahahah xD afk fajek 😛

     • peryskop 26 września 2011 o 12:15 am

      Oj mi, mi!
      Masz nadzieję, że koniec tak blisko?
      Uważaj, bo płucka pozaklejasz sobie smołą.

      • mi461 26 września 2011 o 1:52 am

       oj nie, nie pale jak parowoz, dzis nic jeszcze nie palilam 😉 a u mnie 19:51 >ja mam silna wole taka charakterna babka.

      • mi461 26 września 2011 o 1:57 am

       a tak nawiasem mowiac to mam nadzieje ze na „koniec” sobie jeszcze poczekamy.Moze beda jakies zawirowania, ale u nas tak pienie jest cieplusienko, w ogole nie wyglada na koniec.

    • Święty 24 września 2011 o 8:55 pm

     No to czekam na rzeczowe argumenty. W paleniu wytwarza się wiecej dwutlenku wegla, ktory blokuje przedostawanie się tlenu do krwi. Tlen bierze udzial w transporcie komurek.Palenie wiec uniemozliwia transport tlenu aw komurkach.

     • peryskop 24 września 2011 o 10:03 pm

      Biologia jest paradoksalna!

      Jednym ze znanych wśród sportowców sposobów „dopingerskich” jest spanie „pod namiotem” czyli nylonowym baldachimem z regulatorem utrzymującym nieco niższy poziom nasycenia powietrza tlenem niż normalnie. W efekcie analogicznie jak podczas treningu wysokościowego organizm wytwarza dodatkowe czerwone krwinki, aby sprostać zapotrzebowaniu komórek na tlen. Ten naddatek przydaje się podczas zawodów przy ekstremalnym wysiłku.

      Jestem przeciwnikiem palenia, ale wiem. ze ono – jak niemal wwszsytko – ma pewne zalety.

      A jak zauważyła tu wcześniej @Aśka to dodatki do tytoniu są głównymi toksynami.

      • mi461 26 września 2011 o 2:04 am

       Nie zapalila bym zwyklego papieros,sa smierdzace.
       Jezeli juz to tylko mietowe, ot taki wybryk natury

    • kosiardeyablos 25 września 2011 o 5:26 pm

     Jestem palaczem i palić będę. Na setkę w biegu zostawiam w tyle nie palaczy. Za rok pyknie mi czterdziecha, he he i dożyje setki a anty-palacze nie. Ograniczenia wolności palenia to jawny przykład ograniczania praw jednostki i żadne gadki o etyce nie maja już znaczenia! To atak i tyle w temacie. Nikotyna ma pozytywnie negatywny wpływ na mordercza chemie zawarta w otoczeniu, to fakt. Wspomnijmy coś o Marihuanie + czemu jest zabroniona.

     • kosiardeyablos 25 września 2011 o 5:49 pm

      Zwróćcie tez uwagę na wszelkiego rodzaju kosmetyki, nie tylko żarcie. Kosmetyki dla facetów na ten przykład zawierają środki powodujące impotencje a co za tym idzie tez bezpłodność. Nie wspomnę o telefonii komórkowej. A co do kobiet, farbowanie włosów a rak piersi, wiele ma wspólnego. to później przekazywane jest niczym choroba weneryczna następującym po sobie pokoleniom. A co do palenia szluguf. Ważne jest jaki tytoń i czy jest to skretas czy wyjety paczki. Paczkowane sa nasączane chemia, filtr tez, powodujące uczucie potrzeby jarania kolejnego peta. Wiadomo co jest piec. Co pozytywnie wpływa na wydalanie nikotyny z organizmu, kawa. Czarna parzona po turecku kawa, jedyny napój dla palaczy no i zamiast chlać Coca cole zalecam żłopać lemoniadkę, najlepiej własnej roboty. Większość cocacolowa tych zawiera aspartam jako słodzik, łącznie z gumami do żucia i tak dalej……..Tak ze palenie to pikuś przy tym co aplikujemy sobie codziennie, z reguły nie świadomie.

    • Aśka 25 września 2011 o 10:24 pm

     Też mnie od czasu, kiedy dowiedziałam się o planach depopulacji, zastanawia fakt takiej troski, ogólnoświatowej troski, o zdrowie w ramach akcji walki z paleniem. Jedno drugiemu przeczy. Potem gdzieś wyczytałam, że palenie ma wpływ na zahamowanie procesu chorobowego parkinsona. Trzymajmy rękę na pulsie i wklejajmy na blogu Marka wszelkie informacje na ten temat.

  • Annah. 24 września 2011 o 3:43 pm

   Nie chcę nikogo zachęcać do palenia i sama nie mam zamiaru nawet dla ochrony, ale by oddać pełniejszy obraz wklejam link artykułu poparty bodajże pracami badawczymi. Czy sponsorowanymi przez przemysł nikotynowy czy tez nie pozostaje zagadką dla detektywa.
   http://dengulenegl.dk/English/Nicotine.html

   • sebecx 25 września 2011 o 8:25 am

    ..a ja poczekam, aż ktoś udowodni, że chlanie chroni przed marskością wątroby …. wtedy zacznę znowu palić… biedni, którzy pozostają w nikotynowej pułapce… a tak łatwo PRZESTAĆ palić..

    • kosiardeyablos 26 września 2011 o 12:49 am

     bla bla…pAlenie zabija – bakterie!!!

     • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:04 pm

      Bla ,bla ,bla – chlanie / najlepiej mocnej wódy / zabija jeszcze więcej bakterii . Muszę podjąć decyzję – zacząć pić czy palić .

      • Annah. 26 września 2011 o 1:19 pm

       Wizzgo wiem że nie mówisz serio, ale ja całkiem poważnie: najdłużej żyjąca Francuzka, powyżej (130 lat) robiła jedno i drugie w umiarkowanych ilościach. Z trunków preferowała czerwone wino. Czytałam o niej kiedyś w Żyj dłużej i wtedy mi te papierosy straszliwie nie pasowały do jej wizerunku.

       • 999AQQ 26 września 2011 o 1:39 pm

        Dużo jeżdziłam po Francji i Hiszpanii i właśnie to powszechne palenie ludzi było dla mnie szokiem. Autokar wycieczkowy z młodzieżą (ok16-17lat) stawał na parkingu na papierosa! palili nauczyciele i uczniowie…razem!
        Prawie wszystkie panie z fajką w ustach robiły zakupy w tzw…marketach…

       • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:42 pm

        Annah , nie załamuj mnie . Nie masz pojęcia , jak śmierdzą ciuchy i ludzie też w małym , wilgotnym domku , gdzie palacz dokłada jeszcze swoją propozycję aromatu. Wciąż mam wrażenie ,że ludzie w autobusie krzywią nosy w pobliżu mojej marynarki.

        • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:44 pm

         Annah – w desperacji przeoczyłam , że ” jedno i drugie robiła w umiarkowanych ilościach „. To istotny drobiazg .

        • Annah. 26 września 2011 o 1:54 pm

         ,Rozumiem Cię Wizzgo, tez miałam palacza w domu, skończył z tym jak wycięto tarczycę. Jednak przyznasz że coś jest na rzeczy, Nieumywakin pisze ze można pobawić się we wstrzymywanie oddechu do ok. minuty, a to w celu wtłoczenia tlenu z krwi do tkanek. To będzie dobre dla palacza, który np. kończy z tym, by nie przeżył szoku z przetlenienia krwi i domowników którzy jeszcze coś czują 🙂

        • Megi 26 września 2011 o 2:05 pm

         Mnie na samą myśl wzdryga, ale nie powiem bo rozmyślam nad tym tytoniem. Coś mi jednak w tym nie pasuje. Jak może być dobre coś co uzależnia, zmusza do wydawania pieniędzy, których bardzo często brakuje na jedzenie? Zastanawiam się jednak nad tym organicznym tytoniem. Może jednak ma on jakieś właściwości lecznicze? Problem w tym, że tego nie wiemy i nie mamy dostępu do takiego tytoniu. Może miałoby sens powdychanie od czasu do czasu takiego dymu tak jak na gronkowca wdycha się dym z ogniska palonego z gałęzi brzozy. Sądzę, że on nie cuchnie tak jak dym z papierosów i nie trzeba palić w mieszkaniu. Paląc papierosy wdycha się dym z palącego się papieru i nie wiadomo jakiego świństwa włożonego do środka. Tu nie mam wątpliwości, ze to zdrowiu nie służy. Pamiętajmy, że Ci ludzie, którzy żyli tak długo, to ludzie z innego materiału genetycznego i palili zapewne inny tytoń. Dziwi mnie też znikniecie upraw tytoniu z pól. Pamiętam z dzieciństwa całe pola z tytoniem i nabijanie go jesienią na druty a później wędzenie. Może za chwilę znikną ziemniaki? Chyba warto jeszcze nad tym porozmyślać (pomimo mojej fobii jak napisał Zenobiusz)

 11. Orka 24 września 2011 o 10:33 am

  Satelita już spadł w Kanadzie
  http://tvp.info/informacje/swiat/szczatki-satelity-spadly-w-kanadzie/5303677

 12. Święty 24 września 2011 o 10:43 am

  Ilu Polakow gra w Hollywood? A ilu zyd? zobaczcie sami

  • monitorpolski 24 września 2011 o 1:40 pm

   Hollywoodzik Żyd Aaron Russo ujawnił światu spisek satanistyczny i jaką drogą ma pójść. Nie można więc wsadzać wszystkich do jednego kotła. Są elity satanistyczne, które stanowią niewielki procent wszystkich Żydów. Na powyższych zdjęciach widać całkiem sympatyczne twarze, nie sądzisz? Chyba nie uważasz, że są to zboczeni mordercy?

   • Annah. 24 września 2011 o 3:58 pm

    Aaron Russo zrobił to tuż przed śmiercią, ale lepiej późno niż wcale, niech spoczywa w Pokoju.

    • monitorpolski 24 września 2011 o 5:08 pm

     A może było odwrotnie? Może dlatego umarł, że mówił prawdę?

     • peryskop 24 września 2011 o 5:31 pm

      Nie wykluczone.

     • Annah. 24 września 2011 o 9:11 pm

      Do pewnych oświeceń dopuszcza się tylko osoby sprawdzone, czyżbyś wierzył w przyjaźń w tamtych gremiach ??

      • peryskop 24 września 2011 o 10:05 pm

       Wszędzie w każdym środowisku zdarzają się wyjątki, przebudzenia, załamania, rozczarowania itp.

       • Annah. 24 września 2011 o 10:15 pm

        Nie przeczę, zwłaszcza w ostatnich dniach żywota. Ale w zdecydowanej większości przypadków jest inaczej, Nie mogę napisać więcej, bo uchyliłabym zbyt wiele z własnego życia.

        • peryskop 25 września 2011 o 1:16 am

         @Annah – To ty też?

        • mi461 25 września 2011 o 1:41 am

         Annah niestety zycie nas nie oszczedza nawet w takiej chwili gdy jestesmy czegos pewni, ja tez zalamalam sie, zycie jest czasami okrutne,ale powoli staje na nogi.
         Ktos kiedys powiedzial mi: „co Cie nie zabije , to Cie wzmocn” i. to jest prawda.
         Glowa do gory, nie jestes sama .

        • Annah. 25 września 2011 o 7:14 am

         Peryskop, spokojnie jeszcze nie umieram, choć właściwie niczego nie można być pewnym 🙂 Chodzi mi o relacje z pewnymi osobami z którymi się przyjaźniłam… tak mi się zdawało.
         Mi 461, mam jeszcze jedną dewizę, którą się kieruje od jakichś piętnastu lat bo należę raczej do strachliwych i nie chodzi bynajmniej o pająki :-)…Pan mi powiedział: Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny.2 Kor 12:9-10.
         Ze stron Królowej Pokoju film o miłości i śmierci, wspomnijmy tych których już nie ma pięknych ludzi… Pozdrawiam wszystkich niedzielnie

 13. Święty 24 września 2011 o 10:50 am

  I tu http://www.youtube.com/watch?v=K4tqzeisltY&feature=player_embedded#!

 14. pola 24 września 2011 o 10:57 am

  Tego nie zobaczysz w tefałenie

  • Święty 24 września 2011 o 11:40 am

   Polecam obejrzec do konca: najwiekszy satanistyczny spektakl. http://www.youtube.com/watch?v=LfdwI1GHxs4&NR=1
   ========================================================
   monitorpolski: Czy musimy to oglądać? przecież wiadomo, że celem jest degeneracja społeczeństwa i obrócenie wszystkich wartości. Jak w Niemczech nazistowskich – zło ma być wartością.

   • Ditka 24 września 2011 o 2:08 pm

    Widziałam już wcześniej to gówno. Nie, nie musimy tego oglądać a jeśli ktoś chce obejrzeć coś dla ludzi normalnych to polecam to

    Uczcie dzieci patriotyzmu, wiary i szacunku

    • Ramires 24 września 2011 o 7:41 pm

     Muzola fajna ! Jestem ciekaw , ilu zrozumie jej teść przy wyborach. Pewnie bardzo niewielu. Smutne.

   • andzia 24 września 2011 o 3:34 pm

    ja ogladam ale nic nie rozumiem. Szkoda ze nie ma tłumaczenia na polski 😦

    • Annah. 24 września 2011 o 3:55 pm

     Twoja podświadomość zapewne zrozumiała, po to są te przekazy 😦

     • andzia 24 września 2011 o 4:25 pm

      pewnie tak, ale jestem zbyt blisko Boga żeby na mnie coś takiego podziałało. Raczej ogladałam z ciekawosci, czym chcą ogłupić młodych ludzi. Muszę jednak przyznac że mimo iż sie nie rozumie, to obrazy, ton wypowiedzi są bardzo wymowne. Osobiście nie wiem czym tu sie facynowac… zło, nawet w otoczce dobra/zabawy jest mało pociągające, bo w człowieku, ktory choć troche poznał Najwyższego, takie rzeczy wzbudzają niepokój w duszy, zatem nie mogą na niego zadziałać stricte tak jak sobie założyli twórcy show.

      • Annah. 24 września 2011 o 4:39 pm

       Parę dni temu uczestniczyłam w czymś podobnym na Węgrzech w części tzw był pokaz gości z pochodniami i młynkami z ogniem, i jakieś akrobacje pod sufitem, można to podciągnąć pod występ cyrkowców, choć sceneria była iście diaboliczna. Ale już muzyka a właściwie rytm wybijany na blaszanych pojemnikach był już całkiem nie do strawienia, Strasznie głośno walono w te bębny co powodowało u mnie zakłócenia pracy serca, drżączki i zmianę rytmu. Cały czas się modliłam by to przeżyć 😉

      • Versus3 24 września 2011 o 11:18 pm

       Nie ma czegoś takiego jak być „zbyt blisko” Boga.

       • sebecx 25 września 2011 o 8:32 am

        bardzo celna i watrościowa uwaga…

       • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:12 pm

        Pleciesz Versus > ona miała na myśli ,że jest na tyle utrwalona w wierze ,że żadne cyrkowe , satanistyczne numery nie oddalą jej od Boga . Użyję porówniania : ” Dziecko było zbyt wysoko na rękach matki ,żeby groziło mu zamoczenie nóg w błocie” . Wszystko jasne ??

   • Święty 24 września 2011 o 4:10 pm

    Ciekawe jest to,ze na niektoych koncertach typu techno organizuje sie takie satanistyczne spektakle. Mlodziez chyba nieswidomie bierze w tym udzial.

    • Ditka 24 września 2011 o 4:22 pm

     Jeszcze raz ostrzegam, nie oglądajcie takich filmów. Budzą naturalną ciekawość i prowadzą w konsekwencji do złego. Odczułam to na własnej skórze, byłam na tamtej stronie (w sensie z ciekawości chciałam poznać cały ten satanizm). Do dziś odczuwam tego skutki, nawet fizyczne. Do dziś mam siniaki na rękach i otarcia z nocnych ataków gdy zrozumiałam, że to nie ta droga. Nie chcę się tu zwierzać i nie mam takiego zamiaru bo to dla mnie zbyt bolesne i intymne. Chcę tylko przekazać, że szatan rządzi tu i teraz. I przepraszam bardzo ale w dupie mam, że ktoś mnie posądzi o to, iż wierzę w jakieś zabobony. Nie obchodzi mnie to, nie po tym co przeżyłam

     • andzia 24 września 2011 o 4:29 pm

      to nie zabobon… Diabeł zawsze tak działa. Najpierw „glaszcze” żeby ktoś sie do niego zblizył, a jak człowiek chce od niego uciec, to robi różne rzeczy żeby tylko zastraszyć i zatrzymać ofiarę. Dobrze ze Ci sie udało z pomocą Bożą wyrwać z tego bagna.

      • Ditka 24 września 2011 o 4:40 pm

       Udało się bo moja wiara przetrwała mimo wszystko. Dlatego tak walczę o młodzież, żeby nie poddawała się tej satanistycznej muzyce. To samo zło w czystej postaci

       • andzia 24 września 2011 o 4:46 pm

        tak, ale wszelkie argumenty przeciw są potraktowane wybuchem śmiechu, niestety….

        • Ditka 24 września 2011 o 5:00 pm

         Tak, I dlatego trzeba coś zrobić, drukować ulotki, uświadamiać bo jak tak dalej pójdzie to obudzimy się z ręką w nocniku i stracimy wszystko co wartościowe. Obudzimy się w Polsce która nie będzie już tą dawną, wspaniałą Polską

       • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:17 pm

        Ditka – po przeżyciach , które opisałaś twoja wiara raczej się utrwaliła . Mogłaś co najwyżej odejść od niej , szantażowana przez diabła dalszymi / gorszymi / represjami . Nie poddałaś się temu strachowi więc wygrałaś – przynajmniej na razie . Tyle , że jako twarda , niewzruszona w wierze zawodniczka , możesz być jeszcze nieraz atakowana . Pamiętasz O. Pio ?

     • peryskop 24 września 2011 o 10:11 pm

      Dzięki @Ditka za relacje.

      Dla niedowiarków tu więcej:

      Satanizm – wstrząsające wyznanie Leszka Dokowicza 1/7

 15. pola 24 września 2011 o 11:33 am

  Lista posłów Sejmowej Komisji Sprawiedliwości, którzy nic w sprawie naprawienia prawa nie zrobili. NIE GŁOSOWAĆ !!!
  http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1742%3Alista-posow-sejmowej-komisji-sprawiedliwoci-ktorzy-nic-w-sprawie-naprawienia-prawa-nie-zrobili-nie-gosowa-&catid=10%3Aogolna&Itemid=2#JOSC_TOP

  • Tomi 25 września 2011 o 12:02 am

   Wynika z tego że sa na liście wszyscy :)))

 16. Wizzgaa 24 września 2011 o 11:37 am

  No tak , ale jak nie popełnić tu błędu . Prof. Majewska mówi , że w niektórych przypadkach szczepienie jest konieczne czy też wskazane . Przydałby się wykaz chorób ,gdzie należałoby sięgnąć po szczepionkę . Czy może przeoczyłam taki wykaz – już istniejący na blogach ?

  • andzia 24 września 2011 o 3:00 pm

   no własnie, tez mnie to interesuje. Moze ktoś wie i napisze albo poda link do tychże informacji 🙂

  • mgrabas 24 września 2011 o 4:08 pm

   prawdziwy wybór jest między:
   szczepionką, która nie wiadomo czy pomoże, ale wiadomo, że zaszkodzi na pewno,
   a zdrowiem, wybieraniem tego co zdrowiu sprzyja i unikaniem tego co zdrowiu szkodzi…

   • kosiardeyablos 25 września 2011 o 4:56 pm

    i z tym bym się zgodził w zupełności! To jest fakt. W szczególności unikanie żywności zawierającej rożnego rodzaju badziewia. Dotyczy to także napoi. Puszkowane pifko – wiadomo że zawiera aluminium (czynnik chorobotwórczy – parkinsona, alchaimiera itd) które zalegając układ trawienny, nie tylko przedostaje się na trwałe w krwiobiegu ale zalega tez pod czupryną. Brak koncentracji, rozkojarzenie, syndrom Hilarego, uczucie ciśnięcia w łepetynie i takie tam to pierwsze objawy. No i osłabiony układ immunologiczny, wiadomo o co chodzi, sami wiecie.

    • kosiardeyablos 25 września 2011 o 5:01 pm

     Apropo USA + New Madrit Zone http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm
     To przeklejka z innej manki.

    • mgrabas 26 września 2011 o 7:25 pm

     nieco starszy wątek na temat szczepień
     http://marucha.wordpress.com/2009/10/30/list-prof-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek/

 17. junixy 24 września 2011 o 11:54 am

  Mędrców Syjonu drukuję, piękny skan, żółciótkie stronice takowoż wychodzą mi w druku … Nie powiem, robi wrażenie, może któryś niedowiarek, prześmiewca teorii spiskowych z mojego otoczenia rzuci kiedyś na to okiem…!

  Nie udzielam się tutaj, ale czytam od dechy do dechy codziennie! Piszą na tym blogu niezwykle świadomi i inteligentni ludzie, odkąd tu trafiłam zmieniło się moje życie, chociaż czasem mam obawy czy nie panoszy się tu zbyt wiele energii lęku i strachu, którą uruchamiamy i projektujemy na naszą rzeczywistość … Ale są oczywiście dobre strony, bo przestałam oglądać opiniotwórczy tefałen, nie boję się kwestionować tej papki informacyjnej i mówić o tym otwarcie, chociaż ciężko się przebić z takimi poglądami we własnym domu, kiedy mój małżonek ślepo wierzy w rozgrywki polityczne, giełdę i notowania, bo ma tam trochę akcji i jego zamiłowanie do spekulowania pieniądzem zwycięża wszystko, gotów poświęcić jest relacje ze mną dla swoich ambicji „hazardowych”. Niedawno umówiliśmy się, że wypuszcza te akcje, aby pozbyć się stresu, mamy kupioną działkę na wsi i plany budowy domu. Kiedy je sprzedał poczułam niezwykłą ulgę, rodzina nam się powiększy niebawem, byłam szczęśliwa, że jesteśmy na prostej i teraz będziemy mieć jakąś gotówkę, bo nie sprzedam przecież zabezpieczenia jakim jest mieszkanie. Ale moja radość była krótka, wczoraj przez przypadek na zadane mu pytanie, całkiem mimochodem i jakby obojętnie poinformował mnie, że odkupił te akcje …!!! Szok, nosi mnie dzisiaj, miałam nieprzespaną noc, to nie na moje nerwy i niedobre w moim stanie. Zastanawiam się co jest lepsze, być głupim gojem, żyć w owczym pędzie i nie zastanawiać się nad niczym, co będzie jutro, bo i tak świata nie zbawię, czy mieć świadomość i żyć poniekąd w permanentnym stresie. Nie umiem generować pieniądza, a chciałabym mieć ten dom na wsi. Tylko strach o jutro zabiera mi te nadzieje, a mój małżonek jeszcze mi dokłada.
  Jak to jest, że tu udziela się tylu mądrych facetów, którzy potrafią zdystansować się do pieniądza, mam wrażenie, że dla wielu z was pieniądz nie jest obiektem pożądania, a po prostu towarem. Bo życie ma wiele innych ciekawszych wymiarów. Pieniądz jest ok., ale nie może być obiektem pożądania i powodem nieprzespanych nocy, kiedy jest ulokowany np. w akcjach i w obecnych czasach jedynym kapitałem jako zabezpieczenie bytu. Ja wysiadam.

  • Druzyna AA 24 września 2011 o 12:07 pm

   „Nie umiem generować pieniądza”

   Hmm… Może weź się do jakiejś pracy? To pomaga.
   A „Protokołami…” nie zaprzątaj sobie swojej ślicznej główki. Przecież to fałszywka. Polecam najnowszego Eco – w październiku lub listopadzie będzie w księgarniach.

   • Policjant/Grafik 24 września 2011 o 1:16 pm

    Drużyna AA? nie wiem ale bełkoczesz i nie zrozumiałem Twojej riposty.
    junixy mimo wszystko wydaje mi się że lepiej być jednak świadomym człowiekiem. Mimo że czasem z tym wszystkim ciężko żyć to trzeba umieć się JAKOŚ zdystansować, i rzeczywiście nie brać tych pieniędzy na super poważnie.

    • Druzyna AA 24 września 2011 o 2:55 pm

     Co ja ci poradzę, że nie zrozumiałeś? Mój tekst naprawdę nie był taki skomplikowany, a to, że „junixy mimo wszystko wydaje ci się że lepiej być jednak świadomym człowiekiem” – to twoje wewnętrzne przekonanie. Masz do niego prawo. Tak jak ja do swojego – że junixy jest niezbyt mądrą kurką domową.
     Aha, gdybyś nie wiedział… Eco to taki pisarz. Umberto Eco. Książki pisze. Najnowsza – w polskim przekładzie – wkrótce w księgarniach. Będzie m.in. o „Protokołach…”. To przynajmniej zrozumiałeś?

     • O Rzesz 24 września 2011 o 9:09 pm

      Drezyna AA, „Protokoły” … przecież to nie fałszywka.
      Umberto jest dla myślących że myślą.
      Nie stać cię na refleksyjność?. Potrzebujesz atrap?.

     • Sully 24 września 2011 o 11:49 pm

      Wow ale zabłysnąłeś…normalnie w szoku jestem, że wiesz kto to Eco i na dodatek znasz jego imię , a to pewnie wymaga już nie lada wysiłku żeby zapamiętać i imię i nazwisko, bo z tytułem to już widze kiepsko. Ale powiem Ci, że „Cmentarz w Pradze” śmiało można było przeczytać już pod koniec zeszłego roku , no pod warunkiem, że zna się język włoski.
      Pojęcie „kura domowa” w dzisiejszych czasach jest poprostu obraźliwe, bo kobieta w domu naprawdę ma co robić i nie obrażaj tutaj kobiet które pracują w domu, bo nie dość że to robią to jeszcze kasy za to nie dostają. Bogaci ludzie płacą za sprzątanie domu zawodowym „kurom domowym.”

   • junixy 24 września 2011 o 2:56 pm

    Do jakiejś pracy… człowieku, skończyłam studia, uczę obcego języka, ale w szkole na państwowym, bo wierzyłam kiedyś w ideały … Taki mam charakter. Dom i dzieci na utrzymaniu, wiesz, gotuję, sprzątam, robię zakupy i takie tam… Co ci będę głowę zaprzątać! Zaglądam na tego bloga, bo lubię. Ale żal, jak czyta się takie szowinistyczne posty.

    • jaro 24 września 2011 o 7:36 pm

     Junixy nie przejmuj się baran zostanie baranem na wieki wieków…
     Aż cud że takie baranie łby czytać umieją. Umberto Eco… Najnowsza… Będzie w księgarniach tłumaczenie… Normalnie oczytany gość (ironia – trudne słowo). Wszystko zrozumiałem.

     • sebecx 25 września 2011 o 8:42 am

      ..to troll.. niedługo będzie płakał, albo biegał w kółko i się zastanawiał co się stało… a może przyjdzie do niego pandemia i szczepionko… i wtedy dopiero będzie ECO pożywką ….

   • waryjat 24 września 2011 o 4:17 pm

    Fałszywka? Tylko od 88 lat (jak dobrze pamiętam w 23r. ta kniga została przetłumaczona a spisana znacznie wcześniej) wszystko idzie zgodnie z planem zawartym w tej książce. Zresztą znam (nie osobiście) osobę, która znalazła tą książkę na strychu, jako jedyna nie została oddana w tamtych czasach do biblioteki.

    • zenobiusz 24 września 2011 o 5:16 pm

     Znam polskie tłumaczenie, wydane w 1896 roku.Nie podam w jakiej bibliotece,jest to dostępne ,by nie „zaginęło.”

   • monitorpolski 24 września 2011 o 9:12 pm

    DruzynaAA, „Protokoły” to nie „fałszywka”, a „forgery” czyli „podróbka” – oznacza to, że jest gdzieś oryginał. Tak orzekł sąd w Bernie. Ratajczak sprawę badał, być może dlatego go sprzątnęli: http://palestyna.wordpress.com/2011/03/11/dariusz-ratajczak-protokoly-medrcow-syjonu-falszerstwo-oparte-na-faktach/
    W drugiej instancji, sąd uniewinnił oskarżonych, którzy zresztą byli agentami nazistowskimi.
    W Wikipedii jest to dość dobrze opisane: http://en.wikipedia.org/wiki/Berne_Trial
    Jest jednak pewno ALE.
    Ale jeśli „Protokoły” nie są prawdziwe, to musiał napisać je genialny prorok, o wiele genialniejszy od Nostradamusa. Bowiem spełniają się co do joty. I jak to wytłumaczyć?

  • peryskop 24 września 2011 o 5:44 pm

   junixy – nie trać pogody ducha i argumentów aby przekonać męża co w życiu najważniejsze.

   Znam osobiście młodego, wykształconego, z wielkiego miasta, który tak się wciągnął w gry na giełdzie, w lewarowanie i podobne wynalazki, że stracił mieszkanie i … żonę. Na wszelkie tłumaczenia był odporny, no bo przecież…

   A szatan potrafi kusić.
   Nawet da poznać słodycz wygranej, żeby całkowicie omotać człowieka.

   Życzę ci powodzenia w życiu, radości z potomstwa i spełnienia pozostałych marzeń!

   • Ditka 24 września 2011 o 6:15 pm

    Przyłaczam się do życzeń

    • junixy 24 września 2011 o 9:03 pm

     Dziękuję, miłe ludziska, miałam dzisiaj słaby dzień, poszłam z dzieckiem do lasu i przeszło mi. Mam już zwis na tą kasę z giełdy. Każdemu według potrzeb. Widocznie to wszystko ma jakiś sens i cel, dowiem się w swoim czasie. No, ale oszukiwać się nie będę, domek na wsi przy lesie to jest to! Mimo szalejących prognoz dookoła liczę, że UE tak prędko się nie rozsypie i jeszcze jakieś szanse na dotacje na 2012 będą …

     • O Rzesz 24 września 2011 o 9:11 pm

      Bądź silna i pamiętaj o witaminie C.
      Pozdrawiam.

     • monitorpolski 24 września 2011 o 9:15 pm

      Znam więcej takich. Durnie pobrali bawet pożyczki by wsadzić na giełdę. To naprawdę trzeba być niedouczonym idiotą by ładować nie swoją kasę w spekulacje, w których wygranymi zawsze będą superszybkie komputery.

      • peryskop 24 września 2011 o 10:15 pm

       – i insidery, czyli ci wybrańcy dyskretnie poinformowani co teraz będzie na parkietach zagrywane.

   • mi461 24 września 2011 o 10:13 pm

    sadzisz ze tylko do gier moze szatanisko „kusic” ? i dajac przedsmak wgranej czy „slodyczy” 😉 Facet jak raz zasmakuje takich „przyjemnosci” traci glowe i dostaje „malpiego rozumu” 😉 .

    pieniadz kusi kazdego nie zaleznie od plci nie? dlatego tak jest teraz na swiecie ze ahhh …szkoda gadac lepiej wyjsc na „fajke ” tyle nam zostalo, ha ha .. 😉

    • mi461 24 września 2011 o 10:14 pm

     w/w bylo do @PERYSKOPA cos mnie wywalilo z kolejki 🙂

     • peryskop 24 września 2011 o 10:26 pm

      Wydaje mi się, że tego typu idiocenie nie zależy od płci, pomimo rozmaitych stereotypów.

      Ale stystycznie kobiety są bardziej popychane emocjami, bo żeby móc rodzić muszą być hojniej nasycone hormonami – w dodatku w zmiennych dawkach, co powoduje więcej błędów w ocenie rzeczywistości.

      A ta zmienność to przecież okazja do trenowania zdolności adaptacyjnych, więc nie narzekajmy.

      Jak cię coś @mi wywala z kolejki, to pamiętaj że według prawa kolegi Murphy’ego ta druga kolejka jest zawsze szybsza!

      • mi461 24 września 2011 o 10:36 pm

       no nie byla bym tego taka pewna, wiem co mowie i zostanmy przy tym stwierdzeniu, pomijajac stereotypy a tymbardziej hormony.

       • peryskop 25 września 2011 o 1:28 am

        OK, niech ci będzie.
        I ani mrumru o > jasnym gwincie i ewakuacji UARS…

        który teraz podobno wpadł do wody off the US
        http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-15034073

        • mi461 25 września 2011 o 1:46 am

         nie zawstydzaj mnie juz, no kazdy sie moze pomylic, w koncu baba jestem nie?
         ani mru mru dalam ciala i juz .

        • peryskop 25 września 2011 o 3:09 am

         ani mrumru

         a z ciałem to się jeszcze zobaczy…

        • jakisbuk 25 września 2011 o 3:22 am

         „peryskop 25 Wrzesień 2011 o 3:09 am
         ani mrumru

         a z ciałem to się jeszcze zobaczy…”

         jakim cudem poszedł twój koment o tej godzinie ? skoro monitor jużc hyba śpi ? 🙂

  • Izar 24 września 2011 o 9:16 pm

   Wszystko jest energią/wibracją o różnych poziomach gęstości i częstotliwości. Można sobie stworzyć wszystko. Polecam hawajski system filozoficzno-magiczny Hunę. Tam jest opisane jak kreować swoją rzeczywistość. Mój przyjaciel już po miesiącu stosowania regularnych modlitw, wizualizacji i afirmacji wzbogacił się zyskując 20 tys zł z jednego kuponu w express lotka. Osiągnął swój cel. Jego wiara w sukces była czysta i silna. Gdyby jego wiara(pewność) była jeszcze silniejsza i jeszcze czystsza, osiągnął by to jeszcze w krótszym czasie. Uczucie wiary(pewności) jest najskuteczniejszym napędem modlitwy. Im silniejsza i czystsza wiara czyli pewność tym więcej wyższej many jest w użyciu a tym samym szybsze efekty. Podstawowa mana jest energią życiową natomiast wyższa mana(Mana-Loa) jest siłą magiczną która jest zdolna do zagęszczania energii na tym poziomie rzeczywistości. Starożytni Kahuni mieli na tyle silną wiarę ze potrafili w ciągu kilku sekund zmaterializować złamane kości lub nawet sterować pogodą. Bardzo ważne jest odpowiednie ukierunkowanie podświadomości. Wszystko można zagęścić(stworzyć) na poziomie tej rzeczywistości. Jeśli chodzi o mnie to już zakończyłem etap przyswajania teorii i wkrótce zacznę stosować ten rodzaj magii jakim jest Huna. W sumie to każdy system magiczny opiera się na tym aby odpowiednio ukierunkować podświadomość poprzez różne techniki/ rytuały oraz wzbudzić w sobie całkowitą pewność(wiarę) w osiągnięcie zamierzonego celu. Przykładem działania bardzo silnej wiary są nagłe uzdrowienia z Lourdes. Te osoby miały bardzo silną i bardzo czystą wiarę w uzdrawiającą moc Boga. Techniki magiczne to modlitwa, wizualizacje, afirmacje oraz przeróżne rytuały. Wszystkie techniki magiczne i rytuały są po to aby wzbudzić w podświadomości 100% pewność w osiągnięce zamierzonego celu. Uruchomienie pewności/wiary jest swoistym mostem/linkiem do materializacji zamierzonego celu. To jest podobnie jak z pobieraniem pliku. Jeśli jest uruchomiona wiara to jest i pobieranie(materializacja) Im więcej wątpliwości w osiągnięcie celu tym powolniejsze pobieranie a nawet może nastąpić całkowite zerwanie połączenia natomiast im więcej wiary(pewności) tym szybsze pobieranie/materializacja.Tak właśnie działa magia.

 18. Extazed 24 września 2011 o 1:06 pm

  Powitać wszystkich szanownych forumowiczów : )
  Dzisiaj na tvn24 podawali w pasku informacji, że nasi kochani politycy twierdzą, że GMO nie wpływa w jakikolwiek sposób na ludzkie zdrowie. Powołują się rzekomo na badania laboratoryjne. Ponad to twierdzą że GMO w niektórych paszach jest niezbędne i polskie rolnictwo straci konkurencyjność gdy nie wprowadzi się GMO. Co o tym sądzicie?

  • Wacek 24 września 2011 o 1:22 pm

   Trzeba tych polityków do szamba spuścić w najbliższych wyborach, tam jest ich miejsce.

  • monitorpolski 24 września 2011 o 1:36 pm

   LUDOBÓJSTWO. Badania wskazują na to, że GMO może być przyczyną całkowitej bezpłodności u ssaków już w trzecim pokoleniu. Badania zaakceptowane przez Unię Europejską, mówił o tym prof. Jodko – Narkiewicz.
   Poza tym nie można badać nasion GMO gdyż firmy takie jak Monsanto zniszczą cię w sądzie – genotyp i nasion są opatentowane. To jest perfidia posunięta do skrajności.

   • Tomi 25 września 2011 o 12:33 am

    Niestety im więcej wiesz tym krócej żyjesz ……….. tak jak doktor Ratajczak , doktor Skrzypek i wielu wielu innych

   • rob 25 września 2011 o 4:54 am

    ktoś to sobie już kiedyś przemyślał i dobry film skręcił do tego http://www.youtube.com/watch?v=NikEQy1XxDE

    • monitorpolski 25 września 2011 o 7:16 am

     Nie ukrywają co nam szykują. Ale będzie jeszcze gorzej i może nawet szybciej niż za 50 lat.

  • pola 24 września 2011 o 4:34 pm

   Jak to co,ano to
   W 2007 roku zmienił się rząd. W depeszach starannie odnotowano, że nowy rząd Tuska jest bardziej pragmatyczny, niż Kaczyńscy z natury niechętni GMO. Pawlak stwierdził, że niechęć do biotechnologii to relikt czasów terroru PiS, i że już to przeszłość. Teraz wszystko się zmieni. Po czym zasugerował, że jego rząd powolutku, powolutku, małymi kroczkami, niezauważenie będzie dążył do „otwarcia Polski na GMO”. Stwierdził też, że dawna taktyka (PiS) spowolniła postęp rolnictwa w Polsce i wyrządziła producentom i rolnikom krzywdę!

   http://hannafona.salon24.pl/338293,wikileaks-o-pawlaku-dlaczego-media-milcza-gmo-a-psl

  • iHe 24 września 2011 o 6:54 pm

   Też słyszałem te brednie podczas debaty rolniczej,chyba jedynie Mojzesowicz jakoś rozsądnie podszedł do tematu,twierdząc,że nasze rolnictwo nie wykorzystuje swojego potencjału, więc nie ma po co wprowadzać gmo ,które raz wprowadzone skaża ziemie,reszta za a nawet przeciw.Beton syjonistyczny u nas kwitnie.
   Masakra z tym naszym knessejmem.:(((A im kto mądrzej mówi tym później go puszczają.Dobrze,że jestem nocnym Markiem.

   • ALFA 24 września 2011 o 9:23 pm

    POLECAM FILMIK
    KTO potrzebuje GMO ? – niewygodne fakty.

 19. Lech 24 września 2011 o 2:07 pm

  SZCZEPIENIA W POLSCE NIE SĄ OBOWIĄZKIEM PRAWNYM TYLKO OBYWATELSKIM!! OZNACZA TO TYLE, ŻE KAŻDY RODZIC MOŻE ODMÓWIĆ SZCZEPIENIA I NIE MOŻE ZOSTAĆ ZA TO UKRANY. SANEPID OCZYWIŚCIE STRASZY, ALE OSTATNIO PRZEGRAŁ SPRAWĘ Z MATKĄ Z POZNANIA, KTOREJ ŚCIĄGNĄŁ Z KONTA KARĘ ZA NIESZCZEPIENIE DZIECKA,. MATKA PODAŁA SPRAWĘ DO SĄDU ADMINISTRACYJNEGO I JĄ WYGRAŁA!!! SZCZEPIENIE, TO ZABIEG MEDYCZNY I NIKT NIE MA PRAWA NAS DO TEGO PRZYMUSIĆ, JEZELI MAMY TYLKO JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI!!

  • Święty 24 września 2011 o 5:10 pm

   Jesli chodzi o szczepienia to mam news. Rozmawialem kiedys z osoba pracujaca w na oddziale w szpitalu w UK. Z uwagi na poufnosc nie podaje sczegolow. Znajomy ktory pracowal jako pielegniarz przez kilka lat przygladal sie osobom, ktore przyjmowaly szczepionki. Stwierdzil on stanowczo, ze 20% pacjentow umieralo miesiac po podaniu szczepionki. Mial on kontakt takze z innimi osrodkami, domami opieki. Jeden z takich domow znajdujacy sie w Menchester odmowil calkowicie szczepienia pajcentow. Zwrocilo to jego ciekawosc i od taktej pory zaczol on przygladac sie uwaznie skutkom uboznym. Zbliza sie zima, a znia sezon sczepien. Trzymajcie swoich bliskich od tego!

   • monitorpolski 24 września 2011 o 9:18 pm

    Szkoda, że nie masz nagrania albo namiarów do tego gościa. Tu trzeba założyć zbiorowy pozew o ludobójstwo, inaczej nas wszystkich wykończą. Ludzie, rozsyłajcie informacje o szczepieniach gdzie tylko się da – młodzi szczególnie są pod hipnozą mediów i zachowują się jak nienormalni, oddając swoje dzieciaki w ręce następców Mengele.

    • Święty 25 września 2011 o 12:06 am

     Osoba o ktorej wspomnialem jest brytyjczykiem nie zna jezyka polskiego, pracujowal on dla NHS . Nie mam z nim juz stalego konaktu.

     • Święty 25 września 2011 o 12:23 am

      Gdyby on zgodzil sie na jakikolwiek wywiad, o natychmiast zostalby wyrzucony z pracy z sadowymi konsekwencjami wlacznie. Mogliby go usunac np: za naruszenie confidentiality w stosunku do pacjenta.NMC Code, jest organem ktore moze scigac pracownikow sluzby zdrowia za naruszenia. Tak tam to dziala. Jest prawo, ktore ma chronic public, czli osoby z ktorymi osoba ze sluzby zdrowa ma doczynieia. Anglicy sie nie kryja ‚przestepcow’ za naruszenia. Pokazuja ich zdjecia w prasie z nazwiskiem wlacznie.

    • junixy 26 września 2011 o 10:02 am

     Ok. To ja mam pytanie, bo aktualnie jestem z tym na czasie. Moje dziecko choruje trochę od czasu jak poszło do przedszkola. Pan doktor, zresztą bardzo zaufany, którego cenię, bo nie przepisuje nam dużo „śmieciowych” recept, a preferuje raczej naturalne metody leczenia jak np. inhalacje, wit. C, syropki bez zbędnej chemii, ogranicza leki do absolutnego minimum, zalecił mi właśnie ZASZCZEPIENIE małego na gronkowca, paciorkowca itp. Ręce mi opadły … ale ta szczepionka jest w formie doustnej tzn. działa jak lekarstwo uodparniające i bierze się to przez miesiąc, a potem robi przerwę i znowu zażywa. Co mam o tym sądzić, bo w necie prawie nie znajduję informacji o negatywnych skutkach takiej formy szczepień doustnych ….

     • mgrabas 26 września 2011 o 12:12 pm

      myślę, że ten rozsądny lekarz wie co robi, bo szczepionki doustne są zdecydowanie bezpieczniejsze niż injekcje dożylne ponieważ nie przełamują bariery krew-mózg

 20. Kinga 24 września 2011 o 2:45 pm

  http://beforeitsnews.com/story/1128/039/Disclosure_Imminent_Two_Underground_NWO_Bases_Destroyed.html
  Zmien na jezyk polski, informacje co sie dzieje w swiecie – bardzo wazne

  • monitorpolski 24 września 2011 o 5:47 pm

   Na razie nie mamy żadnych dowodów na to, że Fulford czy Wilcock mówią prawdę. Nie wykluczam, że w Colorado i Virginii mogły być podziemne wybuchy bomb termojądrowych – charakterystyka wstrząsów na to wskazuje, ale czy było to rozbicie podziemnych baz globalistów – to są już spekulacje. Może sami wysadzili stare kompleksy, a ponieważ „żaden kryzys nie poże się zmarnować”, to teraz to wykorzystują by nas uspokoić, że jest poważna opozycja i że możemy spać spokojnie. Nie, nie możemy spać spokojnie, dopóki morduje się nam Prezydenta z 95 innymi osobami na pokładzie, mordowani są znani politycy, znikają ludzie, a niewinni siedzą po więzieniach.
   Ale jeśli ktoś ma ochotę – bardzo proszę o przetłumaczenie.

   • iHe 24 września 2011 o 7:16 pm

    No właśnie ,chodzą legendy,że nie wiadomo jakie eksperymenty na ludziach robiono w niektórych z tych baz,więc czemu nie mieliby zacząć zacierać po sobie ślady zbrodniczej działalności.To też jest jedna z na prawd mocnych hipotez.
    Jeżeli szykuje się jakiś przełom z rządem światowym to swoje biura powinni wzorem wtc7 wyburzyć.Jednocześnie pozbyć sie niektórych niewygodnych pachołków ,typowe w słószbah.
    To bardzo wygodny sarkofag na brudne progamy tajnego rządu światowego.
    Z całą pewnością nikt tam nie zajrzy nawet jakby chciał..
    Przypuszczam,że puszka pandory poczuła by się niepełnowartościowa przy tych laborkach mengelowskich.
    Ciekawostka:Mossad nigdy nie dopadł dr.Mengele mimo,że za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono nagrodę w wysokości 10 mln marek.Nigdy nawet nie stanął przed sądem.
    Za to od razu było wiadomo ,gdzie umarł.Wielu pewnie odetchnęło z ulgą jego luminarzy.
    South Ameica ulubiony azyl nazistów Ostatnio nawet rosną tam krzaki (bush).
    „Zmarł 7 lutego 1979 roku niedaleko Sao Paulo w Brazylii – w czasie kąpieli w morzu doznał udaru mózgu i utonął. Pochowany został jako Wolfgang Gerhard[8]. Przeprowadzone badania DNA w 1992 potwierdziły tożsamość Mengelego.”
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele

    • Święty 24 września 2011 o 9:09 pm

     Szybkie tlumaczenie z http://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States.
     Istnieje wiele eksperymentów przeprowadzanych na ludziach badania w Stanach Zjednoczonych, które zostały uznane za nieetyczne, a często były przeprowadzane nielegalnie, bez wiedzy, zgody lub świadomej zgody z badanych. Badania obejmują: celowe zakażenie osób śmiertelnie lub wyniszczających chorób, narażenia ludzi na broni biologicznej i chemicznej, eksperymenty na ludziach, promieniowanie, wtrysk osób toksycznych i radioaktywnych substancji chemicznych, eksperymentów chirurgicznych, przesłuchanie / tortury eksperymentów, testów dotyczących kontroli umysłu substancji, oraz szereg innych. Wiele z tych testów przeprowadzono na dzieci, osób chorych, niepełnosprawnych umysłowo, często pod przykrywką.
     Finansowanie przez wiele eksperymentów zostały dostarczone przez rząd Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza Centralnej Agencji Wywiadowczej, sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych i korporacji związkowych i wojskowych. Ludzkie programów badawczych były zazwyczaj bardzo skryty, i w wielu przypadkach informacje o nich nie został wydany dopiero wiele lat po badaniach została przeprowadzona. Etyczne, zawodowe i prawne skutki tego w Stanach Zjednoczonych medycznych i środowiska naukowego były dość znaczne i doprowadziły do wielu instytucji i polityk, który próbował zapewnić, że przyszłe badania prowadzone na ludziach temat w Stanach Zjednoczonych będzie etycznych i prawnych. Publiczne oburzenie odkrycie eksperymenty na ludziach rządu doprowadziły do licznych badań i przesłuchań w Kongresie, w tym Kościoła Komitetu, Rockefeller Komisji oraz Komitetu Doradczego ds. Human Radiation Experiments, między innymi.

    • monitorpolski 24 września 2011 o 9:21 pm

     Mengele i jego asystent byli Żydami, dlatego dano im spokój. Poszukaj w poniższym artykule po „Mengele was Jewish”:
     http://www.orcalink.com/~trufax/stories/art2010-2.html

     • iHe 24 września 2011 o 11:54 pm

      Tak sobie właśnie myślałem,dzięki monitor.
      http://demotywatory.pl/845848/Dr.-Josef-Mengele

 21. junixy 24 września 2011 o 3:05 pm

  Druzyna AA popisał się intelektem 🙂 Umberto Eco. Tak, czytałam w podstawówce.

  • Ditka 24 września 2011 o 5:42 pm

   ale czym Ty się przejmujesz? po protu olej trola:)

  • Druzyna AA 24 września 2011 o 7:50 pm

   Ale dziś jesteś mądrzejsza, po podstawówce przestałaś czytać głupoty i czytasz „Protokoły…”. Aż się człowiek zastanawia, czy się śmiać, czy płakać.

   • Ditka 24 września 2011 o 8:27 pm

    Nikt Ci nie każe czytać i odpowiadać drużynko:) Ja wiem swoje i nie zmącisz mi umysłu choć tak bardzo chcesz:D

 22. sentintel 24 września 2011 o 4:27 pm

  Conspiracy Of Silence (VHS Rip 1994) PL 1/4

  • gozdek 24 września 2011 o 10:21 pm

   http://chomikuj.pl/olo7070/Zmowa+Milczenia+-+Conspiracy+Of+Silence+(VHS+Rip+1994)+PL,1032562145.avi

   Film dokumentalny „Zmowa Milczenia” miał być wyświetlony na kanale Discovery 3 maja 1994 r. Film ten obnażał sieć religijnych przywódców i polityków z Waszyngtonu, którzy przemycali dzieci do stolicy na orgie seksualne. Wiele dzieci było poniżanych poprzez przymusowe noszenie samej bielizny i numeru na kawałku kartonu zawieszonego na szyi w czasie aukcji dla cudzoziemców w Las Vegas i Toronto. W ostatniej chwili przed emisją nieznany kongresmen zagroził stacji utratą koncesji jeśli dokument zostałby wyemitowany. Prawie natychmiast prawa do filmu zostały nabyte przez nieznane osoby, które zażądały zniszczenia wszystkich kopii. Jedna z kopii roboczych na kasecie VHS trafiła w ręce byłego senatora stanu Nebraska i adwokata Johna De Campa, który udostępnił ją emerytowanemu agentowi FBI Tedowi L. Gundersonowi. Pomimo że jakość wideo nie jest najlepszej jakości, film trzeba obejrzeć, gdyż ujawnia on sieć rządowych pedofilów.

 23. Totuś 24 września 2011 o 5:14 pm

  Wizzgaa – a co z wdychaniem tak przez dzieci jak i dorosłych spalin z samochodu (szczególnie ołów z tych spalin). Mieszkam w dużym mieście w gorące a nawet w ciepłe bezwietrzne dni ulice pokryte są niebieską mgłą spalin. czy to nie jest gorsze niż palacze na chodnikach. Myślę, że papierosy na ulicach to temat zasłona prawdziwego problemu i sposób na mierne łatanie dziury budżetowej.
  A tak na marginesie. Sam od wielu lat palę i nigdy nie zapaliłem przy niepalących nie mówiąc już o dzieciach.
  Pozdrawiam wszystkich

  • zenobiusz 24 września 2011 o 5:20 pm

   Benzyna ołowiowa, to już przeszłość,teraz jest gorsza, rakotwórcza bezołowiowa.Zauważcie jak zmniejszyła się ilość wróbli w miastach,to właśnie jej efekt.

   • tomcias10 24 września 2011 o 7:41 pm

    Właśnie się zastanawiałem czemu nie ma w ogóle wróbli..

    • Druzyna AA 24 września 2011 o 7:47 pm

     Z wróblami sprawa jest oczywista i rzekomo ‚rakotwórcza’ benzyna nie ma tu nic do rzeczy. Wróble nie mają co jeść, odkąd nauczyliśmy się pakować śmieci w worki foliowe. Po prostu. Dlatego wynoszą się z miast. Były o tym artykuły, wypowiadali się ornitolodzy… Bez paranoi, proszę.

     • Kuba 24 września 2011 o 10:00 pm

      obilo mi sie o uszy/oczy, ze populacja wrobli miastowych zmalala, dlatego, ze nie ma koni, a co za tym, nie ma co jesc ,poniewaz nie ma kto „s..r..c” owsem :]

      calkiem logiczne…. ;]

     • zenobiusz 25 września 2011 o 12:08 am

      Tak,zawsze mówiło się że wróble są niemal wszystkożerne,a tu proszę,okazuje się że .jadły śmieci i końskie resztki niestrawionego owsa.
      „Były o tym artykuły, wypowiadali się ornitolodzy…”
      Były też artykuły o zbawczej roli szczepień,i wiele podobnych.
      Ale ale, skąd ja znam ten styl ,mentorski.
      Zmieniliśmy IP i nicka.Pytanie ,czy to uzależnienie od komputera,czy niewdzięczna praca.
      Podobno,żadna praca nie hańbi. 🙂

    • vortex 24 września 2011 o 9:29 pm

     Chemtrails,benzyna ,katalizatory itp sa przyczyna ginacego naturalnego zapachu drzew i krzewow w powietrzu.Nic juz nie pachnie tak jak kiedys.Nawet po deszczu nic nie czuc.

     • ARTUR 24 września 2011 o 10:49 pm

      Widzę iż jesteś poważnie skażony ,kup sobie Au 100 i poczujesz nawet zapach wiatru.

      • mi461 24 września 2011 o 11:10 pm

       co daje Au100 ? slyszalam o srebrze ale nie o zlocie?,pytam poniewaz utracilam w duzym stopniu wech i nie wiem co jest przyczyna? Mam obrzydzenie do czosnku a teraz go w ogole nie czuje? staje sie to uciazliwe.
       pozdrawiam

       • peryskop 25 września 2011 o 3:17 am

        Utrata powonienia to dość częsty objaw zaburzeń emocjonalnych.
        Czyli może się to zgadzać z załamaniem, o którym tu wspomniałaś.
        Ale powoli powinno wrócić.

        Z tym czosnkiem to ciekawe.

        A czy próbowałaś się przeprogramować i dojść najpierw do oceny obojętnej, a potem – wobec korzyści jakie daje dla zdrowia – wmówić sobie, że czosnek jest OK?

        Czy zapach czosnku cię odrzucał ze względu na jakies przykre wspomnienia albo skojarzenia?

        • jakisbuk 25 września 2011 o 3:43 am

         jeżeli mogę to coś z własnego doświadczenia – jakiś czas temu z powodu zawirowań osobistych palilem prawie 3 paki dziennie – zaczelo mnie kłóć coś pod sercem(panika) – porobilem badania serca i okazało sie że iest jak dzwon – lekarze nie wiedzielico mnie boli i do dziś tego nie wiem i choć czuję jakiś ból pod srecem – kilka centymetrów ponizęj -nie wiem co to jest – może wiecie co to jest ?ale ze strachu przestalem prawie wtedy palić i pić alkochol – i co ? natęzenie smaku i wechu sie zwielokrotniło – to moje wnioski – dziś po kilku latach znowu jaram i drinkuje 🙂 a wech oslabl – wniosek ? trzeba zostać buddyjskim mnichem na warzywkach – wtedy wrócą prastare moce 🙂 wszak adam i ewa nie jedli zwierąt – hmm – jak to wytłumaczyć moje żonie 🙂 ? PS.przepraszam każdy kawałek miesa który zjadam 😦 – uważam że to straszne – i bardzo ubolewam nad tym że zjadamy jakieś inne byty (zwierzeta) to straszne – nie powinniśmy tego robić !! bardzo to boli mojądusze – ale niestety musze zyć w takim świecie

        • mi461 25 września 2011 o 4:53 am

         W dziecinstwie karmiono mnie czosnkiem z mlekiem i miodem na przeziebienie … STRASZNE na sama mysl mnie kreci…
         Tutejsi lekarze jak zwykle „nic nie widza” a z tymi emocjonalnymi sprawami …hmm…to mozliwe, poniewaz pokrywa sie w czasie.

         No.. no.. zadales mi klina teraz, musze to przeanalizowac ale to nie miejsce ani czas odpowiedni, sa wazniejsze sprawy i musimy „trzymac stery” zeby nie wypasc za wczesnie za burte.
         Dziekuje i dobranoc

        • sebecx 25 września 2011 o 9:05 am

         ..ja też dostawałem mikstury mleko czosnek i miód…. ale mojej małej dajemy chlebek z czosnkiem do popicia później mleko, a po wszystkim „troske miodu” na łyżce ….

        • mi461 25 września 2011 o 4:36 pm

         @jakisbuk, cale szczescie mnie to nie dotyczy bo nie pije, palilam dawniej ale nigdy nie mialam problemu zeby przestac palic.
         Teraz mnie naszlo z tym paleniem ale to raczej okazyjnie a teraz ten 26,27,28, mnie dreczy i zapale czasem wieczorkiem.
         Drecza mnie te daty jak nigdy , za duzo dziwnych wydarzen sie z nimi laczy.

       • ARTUR 25 września 2011 o 12:08 pm

        Są 3 gatunki ludzi ,pierwszy lubi tylko czosnek ,drugi tylko cebulę i trzeci obydwa produkty razem .Po prostu wątroba nie toleruje pewnych składników oleistych i eterycznych zawartych w tych produktach i to jest naturalne .Au 100 powoduje iż neutralne złoto nie pozwala na dostęp do organizmu substancji chemicznych metali przetworzonych stosowanych w opryskach chemicznych ,paliwie ,żywności .

        • peryskop 25 września 2011 o 1:19 pm

         Jestem sceptycznie nastawiony do xxxx SILVER oraz YYYY AU.

         Oczywiście organizm pozyskuje z żywności potrzebne śladowe ilości także tych pierwiastków.

         Ale te oferowane mikstury są głównie do wyciągania kasy z nad-„dbających o swoje zdrowie”.

         A na horyzoncie jest jeszcze IRYD i PALLAD dla jeszcze bardziej nienasyconych naiwnych.

        • peryskop 25 września 2011 o 1:20 pm

         Zapomniałem o PLATYNIE !
         Ona daje czadu bo ma silne własności katalizujące.

        • mi461 25 września 2011 o 4:50 pm

         Ja mam URAZ do czosnku i nie toleruje jego smaku ani zapachu, a tu masz jadlam salatke z czosnku z marchewka i nie czulam. Sprawdzilam w domu tez nie czulam, (a to nie tylko o czosnek chodzi inne zapachy tez)
         juz kiedys zauwazylam ze cos sie dzieje z moim nosem.
         Mysle ze @peryskop ma racje ze to na tle emocjonalnym, ale to juz trudne do przeskoczenia bo czlowiek jest niestety „kupa emocji” , jeden potrafi je uciszyc inny nie .

        • ARTUR 25 września 2011 o 9:02 pm

         @ peryskop .Rozumię sceptycyzm gdyż różni ludzie są uczuleni na różne metale a zapotrzebowanie musi być stosowne do wydatku energetycznego gdyż tak jak w przypadku nadmiernego jedzenia można mieć problemy.

 24. pio9a 24 września 2011 o 5:22 pm

 25. pola 24 września 2011 o 6:09 pm

  Pełna treść listu Andrzeja Ż. do Donalda Tuska – aktualizacja

  http://arnie.salon24.pl/346031,pelna-tresc-listu-andrzeja-z-do-donalda-tuska-aktualizacja

 26. Ditka 24 września 2011 o 6:10 pm

  śmieją się z niego, nazywają Szatankiem ale ja wiem o czym mówi

  • O Rzesz 24 września 2011 o 9:50 pm

   Głupcy zawsze się śmieją, ponieważ nie są zdolni do refleksji.

 27. Totuś 24 września 2011 o 6:29 pm

  Rzeczywiście Zenobiusz, mieszkam na obrzeżu miasta i nie wiele jest wróbli. Natomiast w centrum nawet w dużych parkach nie ujrzysz wróbla. Nie zdawałem sobie z tego sprawy.
  Pozdrawiam

  • Policjant/Grafik 24 września 2011 o 7:29 pm

   Rzeczywiście też dawno nie widziałem wróbla…

  • monitorpolski 24 września 2011 o 8:09 pm

   W Krakowie uchowały się w krzakach. Przyczyny mogą być różne, ale faktem jest, że spaliny, nawet niewidoczne, nie są wymarzoną atmosferą. A samochodów jest znacznie więcej niż 20-30 lat temu…

   • pola 24 września 2011 o 9:07 pm

    Widzieliście te stada gołębi i kruków u mnie wmieście są tego całe chmary to pewnie przez nie wyniosły się wróble ponieważ nie wytrzymały konkurencji w zdobywaniu pożywienia.

  • O Rzesz 24 września 2011 o 9:52 pm

   Nie przepraszam za Wikipedię.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wr%C3%B3bel_zwyczajny
   Wróble stały się mniej liczne nie tylko w „stolycach prowincji” ale i w terenie.
   W tym roku w moim sąsiedztwie odbyły się tylko dwa mioty. Samiec (znany mi od dwóch lat) założył gniazdo tylko z jedną samicą!. Wykluło się ok. piętnastu młodych łącznie!.
   Ostatnie zimy po raz kolejny bardzo przetrzebiły populację wróbli. Obserwuję tendencję spadkową w moim regionie od co najmniej ośmiu lat. Pokarmu u nas im nie brak.
   To nie jedyny czynnik. Znana mi populacja pozamiejska jest również nieliczna i w stosunku do liczebności reprezentowanej w początkach lat ’80 stanowi jedynie jej cień.

  • Ironizator 25 września 2011 o 2:26 am

   Wroble, pszczoly, nawet much juz dzisiaj niema. Wszystko skazone, toxsyczne, plastykowe a od nie dawna skapane w fukuszimskich witaminach i mineralach. Zle sie dzieje i dzieje sie zle stanowczo za szybko.

 28. Ramires 24 września 2011 o 7:20 pm

  Podatki za Hitlera. Ktoś jest ciekaw ile trzeba było płacić za władzy totalitarnej walczącej z całym światem. Będziecie zdziwieni.
  http://kwadryga.blox.pl/2010/12/Karta-obrachunkowa-1942.html

  • ARTUR 24 września 2011 o 10:58 pm

   Podatki to jeszcze nic ,każdy pracujący / a pracować musieli wszyscy / miał bezpłatną opiekę medyczną ,jeśli był biedny to darmowe leki ,zasiłek dla bezrobotnego + ekwiwalent żywnościowy oraz wiele innych przywilejów totalitarnych .Banda złodziei która teraz rządzi światem ma się dobrze lecz na koniec będą zazdrościć Hitlerowi możliwości samobójczej śmierci .

  • 999AQQ 24 września 2011 o 11:45 pm

   Tu konkretny przykład z „POlityki miłości”
   http://www.rozbrat.org/informacje/poznan/2737-eksmisje-trwaja-publikujemy-liste-osob-objetych-brutalna-akcja-wysiedlen
   – następny szit UWAŻAJCIE! POlityka z miłoścą każe swoich poddanych za byle co.
   http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Rozmontowales-stary-sprzet-Grozi-ci-kara,wid,13793213,wiadomosc.html

   • pola 25 września 2011 o 9:16 am

    Zapraszam do Warszawy na walkę z nowym dzikim prawem o eksmisjach Piotr

    http://www.super-nowa.pl/art.php?i=21794

    • monitorpolski 25 września 2011 o 10:06 am

     Nie rozumiem dlaczego ludzie się nie zdecydują na założenie procesu o ludobójstwo. Jest cała masa dowodów na celowe działanie mające na celu zniszczenie całych grup ludności, jeśli chodzi o kamienice – są to dowody na fałszowanie ksiąg wieczystych i kryminalną pracę sądów i prokuratury. Dla przypomnienia skrót definicji ludobójstwa z Wikipedii:
     Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo

     • sebecx 25 września 2011 o 10:18 am

      ..toż to i szczepienia pod to podchodzą…

      • pola 25 września 2011 o 4:21 pm

       Ludzie nie ufają sobie nie ma przywódcy który to wszystko ogarnie i poprowadzi ,a nawet gdy taki się znajdzie czy będzie miał takie wsparcie aby temu podołać.
       Jeszcze dla wielu jest najważniejszy grill w sobotę i jakoś to będzie i nie zdaje sobie sprawy że niedługo przyjdzie mu wylądować pod mostem.

 29. OddanyBogu 24 września 2011 o 7:56 pm

  Wybacz Monitorku ale chyba jest blad przy imieniu pani prof. Majewskiej ..Powinno Byc Maria Dorota Majewska
  ============================================================
  monitorpolski: Dziekuje, zawsze miałem problemy z imionami. Poprawiłem.

 30. monitorpolski 24 września 2011 o 7:59 pm

  Znacie to? Henryk Pająk z 1998 roku:

 31. BirdDwa 24 września 2011 o 9:31 pm

  Nie wiem czy było bo nie zauważyłem

  http://innemedium.pl/wideo/trwa-duza-realokacja-wojska-w-usa-nikt-nie-wie-dlaczego

  Wczoraj donosiliśmy, że niektóre źródła internetowe przewidują na najbliższe dni jakąś katastrofę. Jako dowody podaje się skoordynowaną absencję różnych instytucji oraz fakt znacznej redukcji transakcji na giełdach całego świata. Smaczku dodaje fakt, że na 27 września planowane są wielkie amerykańskie ćwiczenia klasyfikowane, jako DEFCON 1.

  Tak jak zachowanie giełdy można tłumaczyć sytuacją ekonomiczną na świecie a absencje instytucji, jako zbieg okoliczności tak w przypadku ćwiczeń zarządzonych z siedzibą w podziemnym kompleksie bunkrów pod portem lotniczym Denver International, należy traktować, jako „lampkę ostrzegawczą”.

  Internauci na terenie USA zauważyli też znacznie wzmożone ruchy armii amerykańskiej w obrębie kraju. Poniższe wideo przedstawia transport wojskowy przejeżdżający przez stan Oregon. Możliwe, że zmierza w kierunku ćwiczeń albo jest to element jakiejś planowej realokacji wojska na terenie USA.

  Warto przypomnieć, że i w przypadku 11 września i w przypadku zamachów z Londynu do katastrof doszło w trakcie oficjalnych ćwiczeń antyterrorystycznych. Efektem tego było spore zamieszanie w tamtych przypadkach. Można to oczywiście klasyfikować, jako przypadek, ale jeśli do czegoś dojdzie w najbliższych dniach fakt ćwiczeń może być tak naprawdę kolejnym dziwnym zbiegiem okoliczności. Najpierw poczekajmy jednak na rozwój wypadków.
  Dodaj ten artykuł do społeczności

 32. logged 24 września 2011 o 9:58 pm

  • Ramires 24 września 2011 o 11:19 pm

   10/10 !

 33. 999AQQ 24 września 2011 o 11:16 pm

  Przeglądam reżimowe meRdia i widać gołym okiem, że hasbara nie wyrabia*-jest całkiem dobrze ze świadomością narodu. Napisał taki texcik:
  ~Joszko103

  Mam pisać? – nie pisać?, a cóż to mi szkodzi, Gdy Donald, ze świtą – po Polsce się wozi. Hucpa? – na „całego” – i uwagę skupia, Za kasę Polaków? – ich samych – „ogłupia”. Niby nikt nic nie wie, gdzie rano – pojedzie, Z kim się będzie witał, z kim zje przy obiedzie. Boi się „nasz” Premier – swojego Narodu, Że go doprowadził? – do nędzy i głodu. Że długiem go „darzy” w trzecie pokolenie, Że karci za „krzywe”, na Władzę spojrzenie. Że to, cośmy mieli? – zostało sprzedane, Resztę po kryjomu w kieszeniach „schowane”. Że Smoleńsk się „nakryć” – chce górą milczenia, Myślących „inaczej”? – śle do „zniewolenia”. Na „górę” się „wciąga” – ludzi dawnej miary, Wypranych z Honoru i ojczystej Wiary. Układ i korupcja, dniem powszechnym rządzi, A Sąd? – po swojemu – swe wyroki „sądzi”. Czyż „Obywatelska”, wszak w nazwie – Platforma, Nie stała się „tuczem”, w kurniku – leghorna?. Cztery lata „rządów” i straszenia – PiS-em, Było „mottem” PeO , wręcz Waszym POpisem. I teraz z tym samym, żeś Pan w Polskę „ruszył”?, „Bajerując” ludzi, żeś się o nich – „wzruszył”?. Autokar? – piękny, napisy? – szpanerskie, Tylko „to” co w środku? – „nieobywatelskie”. Nie język „miłości” – odchodzi od złości, Lecz pycha i buta – od jego – „marności”. Dzisiejsze „mohery” – Polskę „zbudowały”, Dzisiejsi peowcy im z „sercem” – sprzedały. Dostali „jałmużnę” – jeszcze wyszydzoną, A dla Tych, co rządzą? – nie są żadną „stroną”. Wiara i Historia – Bóg, Honor, Ojczyzna, To jest dla nich „Polskość”, a nie „darowizna”. Cztery lata „rządów”? – cztery lata „straty”, A człowiek jest przecież, w Życie – „niebogaty”. Cztery lata „władzy” – to cztery? – bez wiary, Kasiora i szpaner – a tu? – znowu „czary”. Nie chcemy „pi – jaru” – obce nam „bajery”. Chcemy Rządu Prawa, oraz? – by był – szczery.

 34. Pingback: kantas

 35. wiatrak 24 września 2011 o 11:37 pm

  Holenderski „De Telegraaf” podaje, ze czesci z oczekiwanego amerykanskiego satelity UARS spadly w zachodniej Afryce, Dokladna lokalizacja jest jeszcze nie okreslona, jak podala w sobote NASA.

 36. Versus3 24 września 2011 o 11:40 pm

  27 wrzesnia sie zbliża i taka mi przyszła myśl o Denver: wszyscy się tam zjezdzają nie po to by się przed czymś schować, ale żeby coś świętowac. Takie mam wrażenie, że chodzi o jakąś uroczystośc, rytuał. Weźcie pod uwagę, że 27.09 będzie nów księżyca, bedzie zjawisko superksięzyca, Uran się ustawi w opozycji itp. Wybuchy na Słoncu nie grają roli bo są losowe i nie mozna ich zaplanować.
  Ktos podał link do strony gdzie spisane są konferencje i kongresy ktore sie odbywaja w Denver wlasnie w okolicach 27.09. Tak myslę, że organizują sobie światowy zjazd, a nie ucieczke. Mozliwe, że wczorajsze ćwiczenia antyterrorystyczne byly przykrywką do jakichs ostatnich przygotować do ceremonii.

  Nie pamietam teraz wszystkich szczegołów, ale ułożyło mi się to w jedną spójną całość: światowy zjazd, a nie ewakuacja. Sądzę, że możemy spać spokojnie.

  • mi461 24 września 2011 o 11:46 pm

   Versus …obys mial racje 🙂

  • Konarski 25 września 2011 o 11:24 am

   Znalazłem ciekawy komentarz:

   Witam.
   Chciałabym wiedzieć skąd sa te informacje:

   „Jako dowód na to, że coś złego się dzieje dają oni kilka przykładów skoordynowanych absencji pewnych instytucji. Jedną z nich jest Kongres Stanów Zjednoczonych, który jest na urlopie od 25 września do 02 października 2011. Poza tym ONZ ma pusty harmonogram od 23 września do 10 października 2011. Benedykt XVI będzie w Niemczech od 22 września do 25, ale nie jest jasne, gdzie będzie 26 i 27 września. Parlament Wielkiej Brytanii ma również przerwę od 15 września do 10 października 2011. Prezydent Niemiec ma pusty harmonogram po 25 września”.

   Kto ma takie dojścia, że o tym wszystkim wie. Zwłaszcza o pustych harmonogramach prezydentów, ONZ itd. Dla mnie to jak zwykle puste gadanie, juz tyle róznych dat i kataklizmów miało być i nic, ze jestem raczej spokojna, ale to tylko kilka dni, więc zobaczymy.
   Pozdrawiam”
   http://zmianynaziemi.pl/wideo/nadchodzace-ustawienia-planet-komety-elenin-moga-wyzwolic-kataklizmy#comment-24460

   🙂 W Europie parlamenty, głowy państw i politycy też mają puste harmonogramy.
   28/29 września zaczyna się żydowski nowy rok.

 37. O Rzesz 25 września 2011 o 12:32 am

  Patrzcie gdzie wędruje nauka. Od GMO do bezpośredniej obróbki mózgu.
  Jeszcze trochę i będzie się kręcić filmy nie na podstawie wspomnień a ze wspomnień!.
  Jest też pole dla kryminologów i swoistego wariografu nowej generacji.
  Początki prawdziwego scenariusza do prawdziwego „Raportu Mniejszości”.

  Po lewej obraz oryginalny, po prawej odczytany i przetworzony na podstawie aktywności mózgowej:
  http://gizmodo.com/5843117/scientists-reconstruct-video-clips-from-brain-activity

  I jeszcze coś ornitologicznego choć już „klasycznego”. Możliwości manipulacji obrazem.


  • jakisbuk 25 września 2011 o 2:38 am

   wiec wniosek jest taki że wszystko co widzimy może być sfabrykowane – a jedyne czemu można wierzyć to własna intuicja 🙂 – to dość straszne

   za około 20 lat powstaną komputery które zdromadzą cała wiedze ludzkości i bedą ją w stanie symulować – hmmm – wiec bedą wiedziały co sie wydarzy itd. – hmm – kim my wtedy bedziemy ? matrix ? macie jakieś pomysły ? po co mam sie przejmować o emeryture skoro wtedy i tak bedą rządziły maszyny ?

 38. OBRUS 25 września 2011 o 1:41 am

  mały przerywnik
  ..rok 2013…
  – Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?
  – Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Żywego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego.

  me gusta

 39. rabarbarek 25 września 2011 o 6:01 am

  Dziekuje wszystkim za bardzo mile powitanie. Od poniedzialku zaczne pisac na pelny etat , bo jest o czym . Media masowego oglupiania przemilczaja prawde , kamery pokazuja nie to co istotne a dziennikarze to zwykle presstytutki [ co za adekwatne okreslenie , uwielbiam je ] Zgodnie z obietnica kilka slow o moim pobycie w Polsce . Nie mam zamiaru streszczac calego miesiaca , ale sprobuje opisac to co moze byc rada lub ostrzezeniem dla czytelnikow.

  Po pierwsze wylot z Kanady. Kazdy kto leci do Polski z przesiadka powinien wiedziec , ze caly plynny towar zakupiony na lotnisku w Kanadzie [ lub jakimkolwiek innym poza UE ] podlega konfiskacie. Wiele osob zakupilo kanadyjskie trunki [ wcale nie takie tanie] , panowie celnicy przykleili zolta karteczke , ktora kwalifikowala towar do przewozu do Polski , ale panowie w Holandii byli innego zdania i buteleczki , jedna po drugiej , znikaly w specjalnych pojemnikach. Kiedy przyszla moja kolej , na pytanie czy mam jakies plyny odpowiedzialam , ze nie.Cos mnie powstrzymalo przed kupnem mocnego trunku. Niestety moja odpowiedz nie powstrzymala pana celnika przed grzebaniem w moim podrecznym bagazu. Kiedy wyciagnal na swiatlo dzienne 2 pasty do zebow , zauwazylam na jego twarzy usmiech zwyciezcy. Powiedzial do mnie , ze pasty konfiskuje. Ja pytam dlaczego , przeciez nikogo ta pasta nie zaatakuje a moja kolezanka w Polsce je uwielbia. Celnik zglupial i polecial do przelozonego . Ten pasty obejrzal i stwierdzil , ze mniejsze by przepuscil , ale tych nie moze. Wiec ja dalej , czy 30 ml. robi jakas roznice? Widzialam , ze celnikowi zaczyna brakowac argumentow a bezsensowne przepisy sa zalosne. Kiedy zapytalam dlaczego w Kanadzie towar puszczono a w Europie jest on jakims zagrozeniem , pan zaczal krzyczec , ze Kanada to Kanada , a tu jest Unia Europejska i takie sa przepisy i paste zabiera. Popatrzylam z politowaniem na pana , dodalam , ze to nie jest UE a Matrix i zarekomendowalam umycie zebow moja pasta . [ ze taka dobra i ladnie pachnie ]

  W Polsce wyszlam jednym wyjsciem , przyjaciele czekali przy drugim. Kiedy uslyszalam komunikat , ze mam sie zglosic do informacji , zglosilam sie do najblizszej. Ale tam smutny pan stwierdzil , ze to nie on oglaszal wiec nie wie o co chodzi. Poprosilam , zeby skontaktowal sie z inna informacja , ale on nie mial na to ochoty. Dopiero jakas pani przyszla mi z odsiecza i poinformowala , ze moze znajomi sa z drugiej strony. I faktycznie byli , tyle , ze juz dzwonili do Kanady , bo listy pasazerow nikt im nie mogl udostepnic.

  A Polska , Warszawa ? Piekne. W kazdym zakatku wspomnienia. Nie jest to juz ten kraj , ktory opuszczalam , choc sa miejsca , ktorych czas nie ruszyl. Niektore sa piekniejsze . Niektore nie zmienily sie , choc powinny. A bankow tyle jakby Polacy byli milonerami. Centra handlowe zachecaja do zakupow , tyle , ze po przeczytaniu ceny odchodzi ochota na dokonanie zakupu np. pary kaloszow za 700 zl. Na polskim bazarku jeszcze ladniejsze mozna bylo kupic za zlotych 60.
  Jedzenie drogie , Carefury czy inne zagraniczne smury oferuja tony towarow troche taniej niz male polskie sklepy. My jednak robilismy zakupy u pana Waldka , ktory rano wital nas zawsze usmiechem i swieze buleczki pachnialy z daleka. Kochani bojkotujcie wielkie zagraniczne sklepy. Wspomagajmy naszych drobnych przedsiebiorcow.

  Co mnie jeszcze uderzylo? Drogi… rozkopana Polska cala , czyzby nie bylo ludzi do pracy? Kiedy przejezdzalam roznymi trasami widzialam rozkopane drogi i ani zywej duszy tam pracujacej. Kiedy panstwa decyduja sie na roboty publiczne to jest to okazja do pozbycia sie lub zmniejszenia bezrobocia. Dlaczego u nas jest inaczej? Komu zalezy na tym , zeby ludzie nie mieli pracy a Polska przy okazji EURO 2012 stala sie okazja do drwin . Przeciez wiadome jest , ze jesli robota bedzie posuwala sie w takim tempie to zamiast szybkich drog , na EURO bedziemy mieli drogi piaskowe.

  Zarzucano mnie ulotkami . Partie polityczne zachwalaja swoich kandydatow. Na Starym Miescie w Warszawie ustawil sie Kot , ktoremu palil sie ogon , tak biegal za klientela. W Wilanowie ktos wepchnal mi karteczke z jakims nieznanym nazwiskiem . Kiedy odeszlam trzy kroki i przeczytalam , ze to PO , wiec wrocilam i oddalm . Troche bylo zamieszania ale przeprosilam grzecznie , ze to nie moja bajka. Ale byli tacy , ktorzy nawet cos tam podpisywali. Widocznie im dobrze lub niedoinformowani.

  Jeszcze cos o czym musze napisac aby osoby czytajace mialy sie na bacznosci. Oszustwa na ciocie i babcie sa juz znane , wiec teraz oszuszci wynajduja nowe sposoby na wyludzenie pieniedzy. Chodza po domach i zbieraja pieniadze na niezaplacone rachunki. Twierdza , ze jesli nie zaplaca , odetna im prad lub gaz. Maja ze soba rachunki. Ludzie nabieraja sie na to a czesto sa to dosc duze sumy.
  A juz szczytem bezczelnosci sa telefony do starszych osob z informacjami , ze wlasnie dzwoni syn lub brat , zle sie czuje i prosi o wspolne oddychanie . W ten to sposob zmyslni panowie organizuja sobie darmowy sex – telefon. Byloby to nawet smieszne gdyby nie przerazenie starszych pan , ktore dowiaduja sie , ze czlonek rodziny umiera. Bylam swiadkiem obu tych zdarzen i zapewniam , ze zabawne to [ zwlaszcza na poczatku] nie bylo.

  No i ludzie zbierajacy surowce wtorne wprost ze smietnikow. Kiedys byli to panowie poszukujacy towaru do spieniezenia aby miec pieniadze na wodke. Teraz zauwazylam , ze butelki i puszki zbieraja zarowno panie jak i panowie nawet dobrze ubrani. Sa smutni na twarzach i widac , ze robia to poniewaz nie starcza im pieniedzy moze na lekarstwa , moze na oplacenie czynszu. Caly czas mowie o Warszawie , gdzie kryzys nie daje sie we znaki tak bardzo jak w innych rejonach kraju. I taka mysl mi przyszla do glowy , ze wlasnie ci ludzie , ktorzy dzisiaj cierpia niedostatek , i musza radzic sobie w bardzo niekonwencjonalny sposob w zyciu maja wieksze szanse na przetrwanie poteznego kryzysu, ktory wkrotce moze nadejsc. Oni niejako naturalnie beda przygotowani do stawienia czola zdarzeniom , ktorych nie jestesmy sobie w stanie wyobrazic. Oczywiscie to wstyd dla rzadu , ze tak dba o spoleczenstwo , ale wiem , ze ci wszyscy , ktorzy zyja w blogim wzglednym dobrobycie , nieswiadomi nadciagajacych chmur , przezyja szok a upadek bedzie bardzo bolal.

  To byl opis ciemniejszych stron polskiego zycia. Sa tez jasne . Co by nie powiedziec Polska jest pieknym krajem. Potrzeba nam tylko dobrych patriotow , ktorzy zaczeliby przeksztalcac Polske w kraj , ktory bylby wzorem dla innych nacji. Czy po to, na przestrzeni wiekow, zginelo tylu Polakow za ojczyzne , zeby teraz oddawac ja bez jednego wystrzalu, obcym ? Widzialam , kto nadaje ton w telewizji . Czy to jeszcze Polacy czy jacys obcokrajowcy nadaja wiadomosci , ktore nijak maja sie do rzeczywistosci. Nie mowiac juz o prawdzie. Jesli nawet czesc z nich nazywa sie Polakami to honor i patriotyzm schowali gleboko do kieszeni. Poza tv Trwam widzialam jeden tylko program , ktory ogladalam bez zazenowania i z zainteresowaniem. Nadawany byl poznym wieczorem chyba na Polsacie. Reszta to istny chlam .

  Na zakonczenie powiem tylko , ze gdyby stalo sie tak , ze Polska bylaby Polska , gdyby Polska rzadzili Polacy w imie naszych interesow narodowych , wielu imigrantow wrociloby do kraju. Ja osobiscie pomimo wielkich zman [ bo nie jest to Polska , ktora opuscilam] czulam sie jak w domu czego nie moge powiedziec o kraju , ktory mnie przygarnal. Jest wielki , piekny , bogaty ale to tylko moj drugi dom. Pierwszym jest zawsze Polska.

 40. anavadis 25 września 2011 o 6:20 am

  zobaczcie nieudaną konferencję kopacz i sikorskiego

  • Ramires 25 września 2011 o 9:22 am

   Jak oni będą jeszcze 4 lata to wybieram się na emigrację.

  • ALFA 25 września 2011 o 10:25 am

   Baju baju będziemy w raju. Jak sami się nie weżmiemy za swoje zdrowie to ONI nas wytrują.Najlepiej unikać lekarzy jak się da.

  • kiriki 25 września 2011 o 3:25 pm

   otworzyli schetynowke….hahaha….i ponoc buduja najwiecej w historii… omg….

 41. rabarbarek 25 września 2011 o 6:29 am

  Jesli ktos moze sprawdzic informacje o zamykaniu stron internetowych niech to zrobi. Podobno zagrozone sa strony , ktore czytamy i skad czerpiemy informacje [ wymienione sa w tekscie] Moze sie wkrotce okazac , ze bedziemy czytali strony pod tym samym co zwykle tytulem , tylko wlasciciel bedzie inny. Jak napisano nawet WordPress wysyla do wlascicieli stron prosby o jak najszybsze skontaktowanie sie z nimi. Podaje linka. Strona wyglada zupelnie inaczej niz przed moim wyjazdem. Warto na nia spojrzec.

  http://beforeitsnews.com/story/1140/198/Where_Is_Activist_Post.html

  • peryskop 25 września 2011 o 1:26 pm

   o ile sie nie myle Mike Rivero [WRH] przedwczoaraj podal o zamknięciu ActivistPost

 42. Rodriguez7 25 września 2011 o 9:28 am

  1:54-3:10 http://www.youtube.com/watch?v=F9cqKafnUrk

  Czas oddać to co nie należy do nas…

  • monitorpolski 25 września 2011 o 10:02 am

   Co chciałeś zilustrować tym satanistycznym gównem?

   • Rodriguez7 25 września 2011 o 10:27 am

    To jak oni myślą. Że jak on jest księciem to wszystko jest ich. Bo chyba nie pomyślałeś że jestem za?~~

  • Jano 25 września 2011 o 11:18 am

   Ja słucham Dimmu uważam że maja faje piosenki 🙂 Nie rozumiem co wy sie tak boicie krzyża odwróconego gdy „Nawet Bóg wchodzi w układy z zasadą Zła”. Kultura Zachodnia wyparła ciemna strone ze swojej swiadomosci i właśnie w postaci takich kapelek ona wraca – one sa zaworem bezpieczenstwa dla stłumionej kolektywnej ciemnej strony. Bardziej sie mozna bac czasem tych chrzescijan spod oltarza na krucjacie – obłudnikow

 43. Policjant/Grafik 25 września 2011 o 9:30 am


  Moi drodzy w tym filmie widać mobilizację wojska USA, proszę zwrócić uwagę że 95% Pojazdów znak ma czerwonego krzyża, co wg mnie świadczy że nie będzie żadnej Wojny a raczej grozi nam coś z zewnątrz. Przypomnę tylko że USA ma Ćwiczenia wojskowe, w Polsce były ćwiczenia na wypadek sytuacji kryzysowej, Rosja ma Ćwiczenia wojskowe na dużą skalę. A Elita siedzi w pieczarze pod Denver. Do tego dochodzi masowe wycofywanie środków pieniężnych z giełd. Łączy się to wszystko w coś…pytanie co…
  No ale życie pokaże jak zwykle 🙂

  • monitorpolski 25 września 2011 o 10:01 am

   Toż to jest pociąg z wojskowym sprzętem sanitarno-medycznym. Takie transporty są częste w USA – tanie i szybkie. Nie ma co panikować na podstawie takiego nagrania. Kilka lat temu było głośno o transportach 30,000 wielkich gilotyn. Komuś o to chodzi by siać strach. Nie znaczy to jednak, że nic nam nie grozi, owszem, niedawne ćwiczenia w Colorado wskazują na to, że mają być realizowane plany rekwirowania broni Amerykanom. Ćwiczono takie taktyki jak zabieranie dzieci ze szkół jako szantaż wobec rodziców. Rodzic mógłby odebrać dziecko ze stadionu, tylko gdy przyniesie z sobą cały swój arsenał. Inaczej dziecko przechodzi na własność państwa.

   • navajo88 25 września 2011 o 11:51 am

    Monitor atam transporty wojskowe pociągami , żeby to jechały okręty podwodne i mniędzy innymi i mój okręt to tak to byłby powód żeby się martwić hahahahahahahaha ,,,,, pozdrawiam J.M.H, ( A na razie kapitan łodzi podwodnej typu USS Balao ,Maik Sablovsky ) hahahahaha

    • Grafik 25 września 2011 o 11:57 am

     To chyba twój okręt ma wyciek paliwa radioaktywnego bo Ci mózg wyżarło 🙂

     • navajo88 25 września 2011 o 1:16 pm

      Grafik a od kiedy to okręty z II Wojny Swiatowej miały napend Atomowy hahahaha to tobie coś chyba wyżarło ci z szafy , albo nie daj boże z lodówki hahahahahahahaha

 44. Ditka 25 września 2011 o 9:52 am

  Na dzień dobry:)

  • tomcias10 25 września 2011 o 3:40 pm

   Ehh aż się płakać chce :/

 45. pio9a 25 września 2011 o 11:25 am

 46. Annah. 25 września 2011 o 11:34 am

  …”Módlcie się teraz jak nigdy przedtem”…
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/25/troska-o-utrate-moich-dzieci-ktore-nie-chca-miec-ze-mna-nic-wspolnego/
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/25/dziewica-maria-modlcie-sie-o-moja-opieke-na-calym-swiecie/

 47. O Rzesz 25 września 2011 o 12:26 pm

  Junixy (i inni) … znalazłem wreszcie to o czym wspominałem przedwczoraj. Chodzi o naturalne wytworzenie „żywej wody”.
  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=b971633b0ec9337cb2a5e46150e62a08&topic=2319.0

  Stosowanie tego typu wody może również pomóc w ochronie organizmu przed ew. skutkami podanych szczepionek. W połączeniu z kuracją witaminą C (przed zaszczepieniem) ograniczy a potem oczyści organizm z większości toksyn!:

  „Woda strukturalna (agregowana) wg dr Tombaka:
  Przygotowanie „strukturowanej” wody z roztopionego lodu.
  Zwykłą wodę wodociągową zagotować, wlać do garnuszka lub słoika (uwaga na szkło. Wlewać wrzątek stopniowo by nie doszło do pęknięcia wskutek naprężeń termicznych) przykryć pokrywką, ostudzić i wstawić do zamrażalnika o temp. -4 st.C na 2-3 godziny.
  Po tym jak woda zamarznie, przebić powstały lód, a wodę (pozostała frakcja ciekła) zlać. Otrzymana z roztopienia lodu woda posiada właściwości strukturowanej (ma sieć tzw. agregatów. Jest to struktura WĘZŁÓW z których każdy złożony jest z kilku molekuł wody tworzących sieć przestrzenną w stanie ciekłym).
  Pod względem swojego składu jest dokładnie taka sama, jak woda znajdująca się w komórkach naszego organizmu.
  Przygotowanie strukturowanej wody zimą jest bardziej uproszczone. Wystarczy tylko postawić za oknem lub na balkonie naczynie z przegotowaną wodą i następnie gdy woda zamarznie nie podgrzewając jej dać wodzie się roztopić.
  Ważne by nie dopuścić do zamarznięcia wody w całej objętości ponieważ zamarza ona z zewnątrz do środka a mechanizm ten powoduje porządkowanie struktury wody co jest przyczyną że wszelkie zawarte w niej zanieczyszczenia przemieszczają się właśnie do strefy środkowej!.

  Nawet jedna szklanka wody z roztopionego lodu wypita na czczo codziennie znacznie poprawi wasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny.
  Szczególnie korzystnie (zdrowo) jest pić wodę z roztopionego lodu ludziom w podeszłym wieku, ponieważ wymywa ona z organizmu nie tylko złogi, ale również stare i martwe komórki, co stanowi wspaniałą profilaktykę przeciwko różnym schorzeniom nowotworowym.

  WAŻNE!!!.
  Jak pić wodę (ogólnie)?
  Najlepiej pić wodę zaraz po przebudzeniu, ale najpierw trzeba wypłukać usta, a następnie już można wypić 1/2 – 1 szklankę wody.
  Lepsza jest woda z roztopionego lodu. Wskazane jest pić ją małymi łyczkami.
  Wiele osób ma nawyk popijania podczas spożywania pokarmów. Lepiej jest tego nie robić, ponieważ woda, dostając się do żołądka rozpuszcza soki żołądkowe i powoduje zaburzenie procesów trawiennych. Ciągły nawyk popijania podczas jedzenia prowadzi do powstawania gazów, wzdęć i zaparć. Wszelkie płyny najlepiej jest przyjmować na 15-20 minut przed jedzeniem i 1 godz. po jedzeniu.”

  Ci którzy mają zwyczaj picia napojów w trakcie jedzenia zobaczą jak ciężko jest się od tego odzwyczaić. Jednak warto!.

  • O Rzesz 25 września 2011 o 12:51 pm

   Zapomniałem dodać że załączony link stanowi przykład naukowo rzetelnego (według stanu wiedzy autora) potraktowania tematu.
   Przypomnę że woda poddana procesowi oddziaływania pozytywnymi myślami zmienia swoją strukturę co widać wyraźnie w sposobie jej zamarzania i tworzenia lodowych struktur (kranówka – zamarzanie chaotyczne. Potraktowana uczuciowo tworzy uporządkowane struktury krystaliczne).

   • Ditka 25 września 2011 o 1:10 pm

    Ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć ale luknijcie na tą stronę, coś mi zalatuje New Age
    http://www.powrotdonatury.net.pl/index.php/oferta?page=shop.product_details&product_id=30&flypage=flypage-ask.tpl&pop=0

    • O Rzesz 25 września 2011 o 5:00 pm

     Nie żadne New Age tylko zdzierstwo … zobacz to.
     http://aktywatorwody.uzdrawianie.org/informacje/cennik2011.pdf
     Jednak lepiej mrozić wodę bo lodówki i tak pracują w większości mieszkań.
     Chyba nie uważasz że wiedza o strukturalnej budowie wody i jej właściwościach jest wiedzą szatańską?!.
     Jeśli tak to do dewocji i oszołomstwa stąd jeden krok.
     Tego tobie ani nikomu innemu absolutnie nie życzę.
     Mieć się na baczności jak najbardziej trzeba.
     Ale nawet samo siedzenie przed kompem i ciągłe wpisywanie postów też mieści się w kategoriach skrzywień psychicznych i tego że diabeł stworzył to po to byśmy zamiast żyć jak normalni ludzie zajmowali się wieszczeniem hiobowych wieści które ukierunkowują myślenie i kreują rzeczywistość.
     Jeśli tak do wszystkiego podejść to radzę zmieszać wodę z błotem przed spożyciem (to żart. Żeby ktoś nie wziął tego na poważnie 😉 ) a kompa ciepnąć za okno i wziąć się do prawdziwego życia!.

     – wodę zagotować,
     – wlać do naczynia które zmieści się w zamrażalniku lodówki/ zamrażarki,
     – pozostawić na powietrzu (w zlewozmywaku, na kuchence, gdziekolwiek) by ostygła po przegotowaniu,
     – ostudzoną wodę wstawić na dwie, trzy godziny do zamrażalnika,
     – po tym czasie wyjąć naczynie, stłuc cienką warstwę lodu od góry i wylać ciekłą zawartość, pozostawić lód w naczyniu, na dole lodówki do zupełnego roztopienia,
     – pić wodę rano na czczo po umyciu zębów. Jedna zagotowana porcja powinna uwzględniać liczbę osób spożywających i nie powinna być przechowywana dłużej jak dwie doby, w lodówce,
     – przed wypiciem (małymi łykami) potrzymać kubek/ szklankę przez ok. minutę w dłoniach by nieco się ogrzała.
     To wersja dla sceptyków vel niewierzących.
     Odczuwający jedność z Bogiem (Wszechświatem, Naturą itd., itp.) mogą odmówić modlitwę dziękczynną lub nawet przekazać za pośrednictwem wody podziękowanie Najwyższemu za jej dar!.

     • ALFA 25 września 2011 o 7:46 pm

      Wodę zostawić na noc niech odparuje chlor rano ugotować i po za gotowaniu gotować jeszcze 10min wystudzić wlać do butelek zamrozić .Woda ma pamięć i wraca do pierwotnego stanu i jest zdrowa.

  • Sully 25 września 2011 o 2:06 pm

   Nie rozumiem…mam zamrozic i roztopic, czy podmrozić, a to co się nei zamrozi zlać i wypić?

  • junixy 26 września 2011 o 12:07 pm

   Dziękuję 🙂
   A jeśli chodzi o szczepienia to właśnie coś mnie trapi, bo dotyczy bezpośrednio mojej rodziny i nie mogę rozstrzygnąć sama tej kwestii. Powtórzę się, bo już o tym pisałam…
   Moje dziecko choruje trochę od czasu jak poszło do przedszkola. Pan doktor, zresztą bardzo zaufany, którego cenię, bo nie przepisuje nam dużo „śmieciowych” recept, a preferuje raczej naturalne metody leczenia jak np. inhalacje, wit. C, syropki bez zbędnej chemii, ogranicza leki do absolutnego minimum, zalecił mi właśnie ZASZCZEPIENIE małego na gronkowca, paciorkowca itp. Ręce mi opadły … ale ta szczepionka jest w formie doustnej tzn. działa jak lekarstwo uodparniające i bierze się to przez miesiąc, a potem robi przerwę i znowu zażywa. Co mam o tym sądzić, bo w necie prawie nie znajduję informacji o negatywnych skutkach takiej formy szczepień doustnych ….

   • 999AQQ 26 września 2011 o 12:30 pm

    Poczytaj forum bioslone.pl
    https://vaccgenocide.wordpress.com/
    http://naturalhealthconsult.wordpress.com/ blog Astromaria. medycyna tybetanska.
    Gronkowca ma prawie każdy rada oczyścić organizm. Nawet jak proponuje ten lek bezpłatnie to nie znaczy, ze za niego nie zapłacisz, bo zapłaci NFZ a potem Ty będziesz dziecko leczyła uporczywie i bez szans na wyzdrowienie za swoje pieniądze. Pomyśl np o reklamach-wliczone w cene produktu!
    Zadne! szczepienia chemiczne nie gwarantują uniknięcia choroby!! Medycyna i wszystkie inne dziedziny życia sprowadzone zostały do roli biznesu- nie ufaj lekarzowi oni są przeważnie czosnkowi, sama szukaj prawdy. Lekarze nawet przysięgę mają zmienioną…aby mieli czyste sumienie*-czy uni mają sumienie????

 48. iHe 25 września 2011 o 12:38 pm

  „Wojenna armada na Wrocław się kieruje
  Może Pan Bóg się nad nimi ulituje?
  Może nas uratuje? To już zamknięcie matni
  Wrocław od zawsze poddaje się ostatni!

  Temu, czy temu
  Zrób to samemu ”

  „Jako ESK 2016 Wrocław chce podzielić się ze wszystkimi swoją opowieścią o „zapuszczaniu korzeni”. Dziś, kiedy Europa szuka swojej tożsamości, możemy opowiedzieć o tym, jak pierwsi..
  ..Wierzymy, że nasze poszukiwanie wrocławskości jest jednocześnie poszukiwaniem nowoczesnej polskości i europejskości naszego miasta..”
  http://www.wro2016.pl/dlaczego-wroclaw/

  Sobota 17 września, Wrocław

  Instalacja Milorada Stajcica „Over the raibow” zaprezentowana w ramach wystawy „Dla dzieci i dla dorosłych / For Kids and Adults” we wrocławskiej galerii BWA. Do 2 października zwiedzający galerię mogą zobaczyć prace podejmujące temat zabawy i gry.
  http://wiadomosci.wp.pl/gid,13820454,mgaleria.html
  Ta fota nadaje się na demoty diznejofskie bez obróbki..

 49. Kamil 25 września 2011 o 12:47 pm

  Poczytajcie mnie uważnie…………
  Gdyby teraźniejsze pokolenie nie byłoby manipulowane przez rozpylane na polach chemtrails i dodatki ukonserwiajace i ulepszajace zywnosc to bylibysmy juz w tym momencie gotowi do spotkania z obcymi cywilizacjami.Niestety tak sie nie dzieje przez ogrom informacji ktore nas bombarduja z TV…to wszystko ze soba wspolgra i usypia nasza LUDZKĄ zwierzęcą czujność.
  Chcę dla Was dobrze….pomyślcie o tym-NAPRAWDE BÓG MNIE PROSI ŻEBYŚCIE TO ZROZUMIELI Ci ktorzy mają zrozumieć zozumieją.Ja zrobiłem swoje.
  pzdr

  • motopompa 25 września 2011 o 3:33 pm

   do lekarza

 50. Ditka 25 września 2011 o 1:47 pm

  Nie wiem czy ktoś już to wrzucał ale co tam, nie mogłam się powstrzymać:)

 51. cośsięzbliża 25 września 2011 o 2:19 pm

  Bardzo ważna informacja od jakiegoś czasu dokonuje się wwiertów, podkopów pod dużymi miastami w nich umieszcza się ładunki 27 września zostanie wywołane trzęsienie ziemi i odpalone ładunki co spowoduje jeszcze większe zniszczenia ponieważ domy będą się zapadać.

  • indianin 25 września 2011 o 2:26 pm

   Ważniejsza informacja!:w październiku dalej będziecie wyszukiwać kolejnych,beznadziejnych dat z jakimis wydarzeniami lol!

   • BirdDwa 25 września 2011 o 4:28 pm

    szczerze to masz racje. Nawet w ten 27 uwierzyłem ale dochodzę do wniosków że to bujda

 52. spj 25 września 2011 o 2:48 pm

  W kwestii końca świata/Nibiru …

  http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Main

 53. Vodkas 25 września 2011 o 3:27 pm

  Tak naprawde to nikt nie wie co i kiedy się wydarzy. Faktem jest że mamy wielkie zawirowania na giełdach co świadczy o niestabilności światowej gospodarki i prawdopodobnie cała nasza ekonomia padnie pod ciężarem kredytów i wielkich spekulacji. Jest to następstwem świadomie prwadzonej polityki. Mamy chory system który się złamie jak zapałka. NWO zostanie wprowadzony przy owacjach na stojąco.

 54. theaspartam 25 września 2011 o 3:38 pm

  68 PRZYPADKÓW SMOLEŃSKICH rzegorz Wierzchołowski, Leszek Misiak napisali świetny tekst dokumentujący i pokazujący serwowane nam kłamstwo od 10.o4.2010 roku ws. największej polskiej Tragedii Narodowej. Po przeczytaniu tekstu czytelnik nie ma wątpliwości, że to był zamach!

  Od 10 kwietnia 2010 r. rząd PO, sprzyjające mu media i wybrani eksperci wmawiają Polakom, że przyczyną katastrofy smoleńskiej był zbiór zbiegów okoliczności – nieodpowiedzialni piloci, naciski gen. Andrzeja Błasika, zły nadzór dowódców. Katastrofy często są wynikiem zbiegu kilku okoliczności. W przypadku tragedii smoleńskiej było ich jednak zdecydowanie zbyt dużo. http://www.globalnaswiadomosc.com/68przypadkowsmolensk.htm

  • O Rzesz 25 września 2011 o 5:06 pm

   Widziałem dziś Zbiega Okoliczności. Przechodził niedaleko mnie gdy szedłem na spacer. Powiedział że nigdy w rejonie Smoleńska nie był.

  • O Rzesz 25 września 2011 o 5:26 pm

   „9. Styczeń 2010 r. – Donald Tusk, murowany faworyt zbliżających się wyborów prezydenckich, niespodziewanie rezygnuje z kandydowania. Tłumaczy to zamiarem utrzymania władzy premiera i niewielkimi uprawnieniami prezydenta. 31 marca 2010 r. Zyta Gilowska, komentując decyzję Tuska, stwierdziła: „Taka wolta, na dokładkę niezbyt serio objaśniana żyrandolami, ma skrywany komponent, jakąś tajemnicę”.”

   Wczoraj słyszałem że DT nie chce być kolejny raz premierem … czy to oznacza to co powiedział, czy też coś co zawiera kolejny ” skrywany komponent” ???.

 55. sono 25 września 2011 o 4:26 pm

  pare disturbing scen z wczorajszych protestow w NYC. Pozyteczni idioci , czyli tzw sluzby bezpieczenstwa dzialajace dla NWO , jak zwykle bojowo wykonuja swoja zadanie brutalnej pacyfikacji pokojowych protestow.

 56. piotrek 25 września 2011 o 4:43 pm

  Nie moge sie powstrzymac, sorry. Mieszkam w Olsztynie .Rano bylo bezchmurnne niebo godz 16:30 pelno jakis smug po samolotach,a jak zobaczylem jakies swiecace plamy na niebie to padlem.Ewidetnie cos rozpylaja bo swiatlo sie odbija,tylko co…

 57. pola 25 września 2011 o 5:03 pm

  Koniec świata pani Popiołkowa
  http://eska.salon24.pl/346195,zdjecie-trzydziestolecia

 58. pola 25 września 2011 o 5:26 pm

  Widział kto mego posta ,jakaś zaraza gdzieś go powlekła,A taka piękna para była na tym zdjęciu ,tylko kopiować i dla potomnych.
  http://eska.salon24.pl/346195,zdjecie-trzydziestolecia

 59. 999AQQ 26 września 2011 o 12:28 am

  http://auditthefedphonebomb.com/bailouts/federal-reserve-audit-exposes-major-securities-fraud-and-the-embezzlement-of-16-trillion-2/
  cos się konczy, coś zaczyna..?