Cumbre Vieja – kataklizm czy ratunek dla świata? Tim Rifat.

(…) zachodnia część Cumbre Vieja, która jest olbrzymią skałą, w sposób katastrofalny wpadłoby pod wpływem grawitacji w otchłań oceaniczną, generując tzw. mega-tsunami. Jak obliczono, gruzy z wulkanu przemieściłyby się po dnie oceanu wytwarzając falę o początkowej wysokości ponad 1969 stóp (645 metrów), a odległość pomiędzy grzbietami fali mogłaby osiągać nawet 2 kilometry! (…)   =========================================================================
Fragmenty rozmowy Jeffa Rense z Timem Rifatem – skrótowe tłumaczenie, ze słuchu. Tim Rifat prezentuje bardzo kontrowersyjne, wręcz niewiarygodne tezy, uważa się za czołowego światowego proroka, korzystającego z techniki tzw. „remote viewing”  paranormalnego widzenia na odległość. Kilka miesięcy temu zamieściłem fragmenty rozmowy Rense z Rifatem, w której ostrzegał o możliwości wykorzystania substancji radioaktywnych (Kobaltu-60) w celach terrorystycznych. Niedługo potem doszło do  katastrofy w Fukushimie i przepowiednie Rifata niejako się sprawdzają, tyle że nie w postaci Kobaltu-60.

El Hierro jest bardzo blisko La Palma

Rozmowa z 2 września 2011 jest bardzo interesująca, bowiem dotyczy tematu, o którym już tu pisaliśmy – wyspy La Palma obok El Hierro w archipelagu Wysk Kanaryjskich, która od kilku miesięcy jest „bombardowana” małymi trzęsieniami ziemi, dotąd było ich ponad 7 tysięcy! Co ciekawe, nie ma o tym nawet wzmianek w oficjalnych mediach, a władze Wysp Kanaryjskich podjęły niedawno decyzję o ewakuacji mieszkańców El Hierro, gdyż jeśli dojdzie do erupcji na sąsiedniej wyspie La Palma to cała wyspa El Hierro zostanie zalana.
A na wyspie La Palma znajduje się wulkan, którego zachodnia część zwana Cumbre Vieja, stanowi zagrożenie dla całej cywilizacji.
Po szczegóły odsyłam do publikacji podanych w artykule od El Hierro:

Temat zagrożenia ze strony Wysp Kanaryjskich po raz pierwszy pojawił się w polskojęzycznych mediach na blogu Zenobiusz, tak więc po raz kolejny poczciwemu Zeno zawdzięczamy ujawnienie niepokojących faktów. Rozmowa z Timem Rifatem z 20 września w całości zamieszczona jest tutaj:

Sądzę, że wywiad zawiera bardzo interesujące informacje i daje wytłumaczenie takich zdarzeń jak np. katastrofa smoleńska. Jeśli bowiem Prezydent Kaczyński był przeciwny tarczy rakietowej, to dla elit światowej mogło nie być innego wyjścia jak usunięcie tej przeszkody. Także Andrzej Lepper mógł posiadać pewne informacje, które przeszkodziłyby budowie tej instalacji.
Tłumaczy też to co się stało w Fukushimie. Mogło to być pole testowe dla Rotszyldów, którzy w ten sposób badają odporność człowieka na promieniowanie z zalanych reaktorów.
Władze japońskie, które mogłyby uchronić ludność z okolic elektrownie robią wszystko by narazić ją na skutki promieniowania – jest bardzo dziwne zachowanie. Jak wiadomo, sprawa zniszczenia reaktorów w Fukushmie nie jest tak prosta jakby się to wydawało – trzęsienie ziemi nie mogło spowodować pęknięć obudów reaktorów, a stało się to jeszcze przed uderzeniem tsunami. Oczywiście są to tylko domysły.

=======================================================================

Jeff Rense: Łączymy się z Anglią, skąd będzie do nas mówił Tim, który wstał bardzo wcześnie by się podzielić z jego poglądami na to co się dzieje (…) W ONZ jest głosowanie na temat możliwości stworzenia państwa palestyńskiego, które oczywiście powinno być zatwierdzone już dawno. Jeśli by się to udało, to byłoby to wielką przeszkodą dla syjonistycznego „Wielkiego Izraela”, który chce wybić lub wygonić Palestyńczyków z West Bank i Gazy. Jak ty to widzisz?

Tim Rifat: Amerykanie to oczywiście zawetują. Pamiętaj, że cały Zachód jest już całkowicie kontrolowany przez Żydów Rotszyldów. System bankowy, który jest uzależniony od Rezerwy Federalnej (FED), Banku Anglii i wszystkich pozostałych banków centralnych, które są w całości kontrolowane i posiadane przez Rotszyldów, całkowicie pozbawił kraje suwerenności, politycy pełnia tylko rolę „wystaw sklepowych”- cały Zachód został przejęty przez bankierów Rotszyldów. Tak naprawdę, politycy nic nie znaczą, rozkazy są wydawane przez Rotszyldów, wszystkie kraje zachodnie są w całości własnością Rotszyldów, tak więc „gra jest skończona”.
Rotszyldzi jak wiadomo założyli państwo Izrael, tak więc szansa na wykolejenie Izraela przez pozwolenie na powstanie państwa palestyńskiego wynosi zero.

JR: Jak się do tego odnoszą syjonistyczne media w Wielkiej Brytanii?

TR: Mówi się o tym, że Palestyńczcy chcą własnego państwa, jednak jest oczekiwanie na to, że USA to zawetuje, gdyż jak wiadomo ten kraj śpi w łóżku razem z Izraelem. Mówi się, że Palestyńczycy nic nie znaczą, nie mają żadnego wpływu na geopolitykę i są czymś mniej znaczącym od karaluchów dla Izraelitów i Żydów Rotszyldów. Ale niedługo dojdzie do prawdziwej rozgrywki.
Po III wojnie światowej, którą był upadek Związku Radzieckiego, gdy użyto broni okultystycznej przez wykorzystanie super – agentów psychotronicznych (super-psychic) zatrudnionych przez MI6 do rozbicia Związku Radzieckiego, co się zakończyło sukcesem. Jeśli w to nie wierzycie, to radzę posłuchać audycji Jeffa Rense z 1997 roku gdzie w 3 godzinnej rozmowie mówiłem o wojnie psychotronicznej. Napisałem też na ten temat 3 książki. Skończyło się to dla mnie opuszczeniem uniwersytetu (…)
Teraz jednak jesteśmy w sytuacji gdy Zachód jest bankrutem, Grecja stanie się bankrutem, o ile w ciągu następnych 25 dni nie otrzyma kolejnej pomocy w wysokości 8 miliardów dolarów by mogła funkcjonować przez następne kilka miesięcy. Ale to wszystko jest powiązane ze „świniami”, Portugalią, Hiszpanią, Włochami, ma to też połączenie z Francją, której banki są umoczone. Jeśli Grecja pójdzie na dno, to i one pójdą. Najważniejszy jednak jest rynek kredytów, czyli sposób w jaki banki zdobywają fundusze. Inwestorzy przestali pożyczać bankom, te więc nie mają krótkoterminowych pożyczek. Tak więc system bankowy w Europie znalazł się w punkcie implozji.
Już 5 lat temu mówiłem, że problemy się pojawią, jeśli Rotszyldzi nie podbiją Rosji, i w ten sposób nie przejmą wszystkich jej zasobów, oczywiście nic nie dając Rosjanom w zamian. Nie udało im się przejąć ogromnych zasobów Rosji, w związku z czym musieli się sami karmić.
Mimo, że III zimna wojna została wygrana, to nie została w całości wykorzystana, czym byłby totalny podbój Rosji przez Żydów Rotszyldów – na wzór podboju przez nich Zachodu, co miało miejsce w 1913 roku, gdy założono Rezerwę Federalną.
Na ich nieszczęście pojawił się Putin, który zadziałał jak barykada. Przed nim Stalin miał być tym, który przekaże Rosję Żydom Rotszyldom, a tak naprawdę tak się nie stało. Putin po upadku Związku Radzieckiego nie pozwolił na całkowite przejęcie kraju przez Instytut Rotszyldów, który finansował wszystkich żydowskich oligarchów, przejmujących majątek Rosji.
Ponieważ to się nie udało, Zachód musiał sam się zdać na własne zasoby. Ostrzegałem o tym już 5 lat temu, że należy z tym skończyć – teraz Rotszyldzi żerują na klasie średniej, w ten sposób się jej pozbywając, gdyż oczywiście ich nie stać na jej utrzymanie. Zachód nie produkuje wystarczająco dużo by utrzymać styl życia tych krajów: wielki sektor publiczny, darmowa służba zdrowia, wielka ilość pijawek żyjących z benefitów systemu, np. w Wielkiej Brytanii mamy 3 miliony rodzin, które od 4 pokoleń w ogóle nie pracowały, mamy 3 mln imigrantów, którzy przyjechali w ciągu ostatnich kilku lat – wszyscy się mnożą jak szczury, wykorzystując nasz system opieki zdrowotnej.
Zachód jest skończony, Rotszyldzi niszczą więc sektor publiczny, zmieniając go w system gregoriański, w którym jeśli nie jesteś bogaty to będzie ci bardzo ciężko.
Podbicie Rosji zawsze było w planach – wsadzenie jej pod buty Żydów Rotszyldów.
Nastąpiła jednak częściowa zemsta w postaci zwycięstwa Putina nad Rotszyldami w postaci ich agenta Żyda Medwiediewa. Opiekuje się nim Cameron, który przyleciał do Rosji w zeszłym tygodniu.
Rotszyldzi dokonali wielkiego rytuału w celu destabilizacji Rosji, powodując katastrofę samolotową, w której zginęli członkowie zespołu hokejowego – było to symboliczne poświęcenie w dniu okultystycznym.

Ale tak naprawdę Żydzi Rotszyldzi żyją w śmiertelnym terrorze, ponieważ istnieje „miecz Damoklesa” skierowany na nich. Jeśli bowiem runie Vieja – gigatonowa skała na Wyspach Kanaryjskich, będzie to koniec Ameryki. Fala jaka się wytworzy „zrobi Fukushimę” z całego Wschodniego Wybrzeża, zatopi Londyn, Holandię, całe atlantyckie wybrzeże Francji itd.
Można to zrobić w bardzo łatwy sposób. Magią enochiańską (enochian magic), której użyto do destrukcji Związku Radzieckiego, teraz ja sam mógłbym spowodować, że Vieja runie. Oczywiście Rotszyldzi obawiają się tego, gdyż spowodowałoby to geologiczną destrukcję Zachodu.
Ale zagrożenie jest z innej strony – Rosjanie i Chińczycy, mogliby w każdej chwili z łatwością spowodować upadek Vieja.
Oczywiście, mamy do czynienia z Rotszyldami, którzy posiedli całe bogactwo – Zachód ma tak dużo długów, ze rządy nie będą nigdy w stanie ich spłacić. Dłużni są bankom Rotszyldów, którym do tego jeszcze muszą spłacać odsetki. Tak więc politycy i kraje całkowicie straciły kontrolę i są totalnie rządzone przez Żydów Rotszyldów za pomocą banków centralnych.
Rotszyldzi są postawieni w ofensywie gdyż oczywiście wiedzą, że Vieja może być wysadzona w morze, czy to będzie eksplozja nuklearna, za którą oczywiście obarczy się Al-Kaidę, czy też z użyciem wojny okultystycznej, o której wiemy, że jest skuteczna, gdyż użylismy jej do destrukcji Związku Radzieckiego.
Jeśli do tego dojdzie, to cały świat się więc zmieni – nazywam to scenariuszem 4 wojny światowej, którą niekoniecznie musi być wojna nuklearna. Wystarczy wysadzenie skały Vieja.
Będzie to oznaczało koniec Ameryki i NATO. (…)

JR: Cumbre Vieja oznacza „Stary Szczyt” – jest to aktywny wulkan, właściwie krawędź aktywnego wulkanu, na wyspie La Palma q archipelagu Wysp Kanaryjskich. W 1999 roku BBC zrealizowało film na ten temat, była to jedyna medialna wzmianka na ten temat. Tytuł był „Mega-tsunami, fala zniszczeń” („Mega-tsunami, wave of destruction”), przez co sugerowano, że upadek zachodniej części wulkanu Cumbre Vieja mógłby spowodować mega-tsunami, co by się na pewno stało. Ta historia jest naprawdę niezwykła. Kilku naukowców stwierdziło, że w przypadku erupcji wulkanu, czy też jakiegoś innego wydarzenia, zachodnia część Cumbre Vieja, która jest olbrzymią skałą, w sposób katastrofalny wpadłoby pod wpływem grawitacji w otchłań oceaniczną, generując tzw. mega-tsunami. Jak obliczono, gruzy z wulkanu przemieściłyby się po dnie oceanu wytwarzając falę o początkowej wysokości ponad 1969 stóp (645 metrów), a odległość pomiędzy grzbietami fali mogłaby osiągać nawet 2 kilometry!
Fale przemieszczałyby się z prędkością 1000 km/h. Jak szybko fale się mogą przemieszczać, widzieliśmy w Japonii. W ciągu godziny fala zalałaby cały brzeg Afryki, południową Anglię w ciągu około 3,5 godziny, a całe wschodnie wybrzeże Ameryki w ciągu około 6 godzin. Czy możemy sobie wyobrazić panikę?
Po przejściu pierwszej fali nastąpiłyby kolejne, mniejsze, każda o wysokości około 197 stóp (60 metrów). Mogłoby to się skumulować do kilkuset metrów wysokości, jednocześnie zachowując swoją wyjściową prędkość. Modele komputerowe wskazują, że fala mogłaby sięgnąć co najmniej 16 mil wgłąb lądu (ponad 25 km). To zniszczyłoby większość amerykańskich miast wzdłuż wschodniego wybrzeża, zginęłyby dziesiątki milionów ludzi,  w miastach takich jak Boston, Nowy Jork czy Miami.
Jak wspomniał Tim, a to nie są żarty, wiele elektrowni nuklearnych byłoby zniszczonych jak Fukushima. Nie mam pojęcia ile ich jest, prawdopodobnie kilka tuzinów – w Anglii, Francji i na Wschodnim Wybrzeżu USA. Nastąpiło by więc wszędzie stopienie reaktorów, byłaby to bez wątpienia największa katastrofa w historii świata. A spowodowane byłoby to tylko upadkiem kawałka wulkanu do Atlantyku.

TR: Sytuacja mogłaby być jeszcze gorsza, jak w scenariuszu opisanym w książce Pata Robinsona, gdy muzułmańscy terroryści porwali nuklearną łódź podwodną, a następnie detonowali jeden z pocisków nuklearnych w Vieja. W tym przypadku dzielni amerykańscy marynarze powstrzymali ich na chwilę przed wypuszczeniem bomby. Oznacza to jednak, że rosyjscy ani chińscy stratedzy wojskowi nie muszą planować żadnej wojny konwencjonalnej z NATO, ponieważ np. Chiny nawet nie posiadają takiego potencjału nuklearnego, który mógłby spowodować szkody porównywalne z wysadzeniem Vieja. Wystarczy, że zakupili 300 km kwadratowych Islandii, co pozwala im na wypuszczenie niewidzialnego dla pocisku „stealth cruise” na Vieja.
(zob: http://eideard.wordpress.com/2011/09/02/chinese-land-developer-wants-to-buy-300-sq-km-in-iceland/)
Jak wiadomo, China przeznaczyły już 100 mln dolarów na zakup takiego obszaru w Islandii. Amerykanie i NATO w związku z tym dostają szału, dzieje się to w ostatnich kilku tygodniach. Niewidzialne pociski „stealth cruise” istnieją, ponieważ British Aerospace je produkuje – mówiliśmy już o tym wcześniej.  Oczywiście, są niewykrywalne i można je odpalić z łodzi podwodnych.
Tak więc Vieja stała się dla Pentagonu priorytetem numer 1, wysłano już łodzie podwodne z Los Angeles, które otoczyły wyspę. Mówi się o zainstalowaniu bariery przeciwrakietowej wokół niej, gdyż praktycznie jest to jedyny cel w potencjalnej wojnie z Ameryką i NATO.
Rosjanie mają jeszcze więcej atutów – bombowce nuklearne, które mogą wypalić niewidzialne pociski, mają też ogromną flotę łodzi podwodnych, co powoduje, że istnienie Vieja staje się koszmarem dla Ameryki i NATO.
Jest też jeszcze jeden scenariusz – koszmar, że w ciągu 20 lat jest pewne, że Irańczycy stworzą lub kupią łódź podwodną, która jakoś się dostanie w pobliże Vieja. Taka opcja powoduje, że Chiny albo Rosja w każdej chwili mogą zdetonować Vieja i zrzucić winę na Al-Kaidę.
Wówczas Iran podzieli los Korei Północnej, o której też nie wiadomo, czy za 20 lat nie będzie miała łodzi podwodnej mogącej wysadzić Vieja. W tym czasie jeszcze inne kraje mogą mieć takie możliwości, jak Brazylia czy Argentyna, co jest koszmarem dla Rotszyldów, którzy mają już całkowitą kontrolę nad Zachodem (…) Mają tam całkowitą władzę i żadna rewolucja nie jest w stanie ich obalić.
Jedyną więc szansą ich obalenia jest wysadzenie Vieja. (…)

Rotszyldzi muszą więc zrobić wszystko by do tego nie dopuścić. Używają więc wojennych metod okultystycznych. Mój znajomy z komitetu rządowego powiedział, że z „czarnego budżetu” USA zainwestowały co najmniej 100 mln dolarów na budowę małego reaktora nuklearnego wielkości łóżka, który był umieszczony  pod „oknem kuchennym” – miałeś jego zdjęcie na swojej stronie. Dlatego go przenieśli 25 metrów na północ na ulicę Belgrade. Przewożą go tam i z powrotem, blokują wyjazd karetek, ale Chińczycy i Rosjanie już o nim wiedzą (…)
Przejdźmy do trzeciego problemu, którym jest HAARP na Alasce.

JR: Jak mówiłeś, jest jeszcze instalacja na wschodnim Cyprze.

TR: Tak, jest to brytyjska instalacja, o której dowiedziałem się ze źródeł rządowych. Zasilana jest z elektrowni nuklearnej i ma moc około połowy HAARP z Alaski. Grecy cypryjscy w związku z tym mieli wielkie rozruchy (zob.: http://www.unexplained-mysteries.com/forum/index.php?showtopic=143689). Brytyjczycy wysłali samochody by je stłumić, zmusili ich do nieprzekraczania granic bazy Acrotiri, a jak się dowiedziałem, później rząd brytyjski zakupił komputery dla wszystkich szkół by im zamknąć usta.
Jest jeszcze jeden HAARP w Norwegii. Te urządzenia mogą służyć do wytworzenia rezonansu za pomocą fal radiowych w celu wysadzenia Vieja. Teraz, jeśli Chińczycy faktycznie zakupią tę dużą połać Islandii, to będą mogli wybudować tajną bazę HAARP, podobnie jak ta w Acrotiri. Wtedy mogliby użyć rezonansu radiowego z tej swojej tajnej bazy.

JR: Umówmy się, że ta baza będzie tajna tylko dla szerszego ogółu…

TR: Powiedzmy otwarcie, jeśli Vieja wpadnie do oceanu, to NATO i Ameryka przestają istnieć, a Rotszyldzi nie mają możliwości by oskarżyć Rosjan czy Chińczyków o to, gdyż nie będą mieli do dyspozycji aparatu militarnego Ameryki, na który idzie większy budżet niż na armie wszystkich innych krajów łącznie. Nie mogliby więc rozpocząć wojny nuklearnej z tego powodu.

JR: To jest jednak karta ostateczna …

TR: Jest jeszcze gorzej, Irańczycy budują elektrownie atomowe, Bushehr już się buduje, jak wynika z rosyjskich źródeł, a 10 kolejnych jest w planie. Wtedy będą w stanie wybudować własną broń rezonansową w ciągu najbliższych 20 lat. Rosjanie są w stanie wybudować to w każdej chwili, być może nawet już mają…

JR: Trudno dyskutować kto wygra jeśli Vieja się zawali, ponieważ wszystkie elektrownie atomowe zostaną  zatopione i będzie całkowite stopienie reaktorów, co zatruje całą północną hemisferę śmiertelną dawką radioaktywności. Kto więc wygra?

TR: Ale. Widzimy układ sił w tym momencie, gdy NATO i Ameryka działają w trybie szaleńca i przeciągają strunę. Dlaczego to się musi stać? Mamy kogoś kto się nazywa Hillary Clinton, jest to „wariatka w Waszyngtonie”. Udała się niedawno do Rumunii i podpisała układ z Rumunami, którzy teraz będą mieć na swoim terenie urządzenia przechwytujące pociski, które w przyszłości zostaną przekształcone w ich najnowszą generację. W umowie zagwarantowano umieszczenie olbrzymiej ich ilości, będą one mieć za zadanie zestrzelenie wszystkich rosyjskich pocisków, co uczyni bezużyteczną całą flotę broni strategicznych. Wiemy, że niektóre satelity są w stanie widzieć łodzie podwodne, po pozwoli na zniszczenie rosyjskich łodzi podwodnych. Brytyjski niewidzialne pociski zbudowane przez British Aerospace są w stanie zaatakować Rosję odbierając jej jednocześnie możliwości kontrolne.
Wiemy już, że Rotszyldzi wydali takie rozkazy, ponieważ Polska i inne kraje podpisały umowę w sprawie tej tarczy antyrakietowej, choć wcześniej obiecywały Rosji, że nigdy do tego nie dojdzie.
Ale teraz jest to już stwierdzony fakt, tak więc Rosjanie są między młotem a kowadłem, gdyż wiedzą, że Rotszyldzi wydali już rozkaz przyszłego ataku na Rosję. Będzie to atak uprzedzający, który zniszczy wszystkie rosyjskie możliwości ataku nuklearnego…

JR: Wątpię żeby im się udało zniszczyć choćby większość rosyjskich pocisków międzykontynentalnych. Rosjanie w zemście przecież mogą się pokusić o zawalenie Vieja (…) Polecam nagranie na YouTube Davida Icke „The Bloody Rothschilds”, ma dwie części – pierwsza jest na temat całej tej rodziny.
Fragment nagrania:
„Jak bogata jest rodzina Rotszyldów? Historycznie ich bogactwo było ukryte w skarbcu, ich tajne fortuny nigdy nie były liczone ani nie podlegały żadnemu audytowi. Historycy rodzinni mają za zadanie stworzenie iluzji, że ci ludzie biednieją, jednak badacze oceniają ich majątek na blisko 500 bilionów dolarów (500,000 miliardów), co jest więcej niż połową całego majątku świata.”

To wystarczy by mieć pojęcie o tej rodzinie.

TR: Jeśli się ma tyle, to się nie chce tego stracić. Jest jeszcze czwarty aspekt całej sprawy, którym jest zmiana pozycji Ziemi wobec centrum Galaktyki, jak wiadomo pozycja się zmienia z wyśrodkowania kołowego do pulsarowego. Rotszyldzi wybudowali CERN i ten wielki zderzacz (collider) w Ameryce, po to utrzymać siły kołowe na naszej planecie w celu powstrzymania wyrównania pulsarowego, które powoduje wielkie trzęsienia ziemi. Jeśli się ma do czynienia z nowymi zjawiskami fizycznymi potęgującymi trzęsienia, jest to poważna sprawa, zwłaszcza jeśli chodzi o Vieja, która znajduje się na styku płatów tektonicznych. Vieja może się więc zawalić dokładnie w momencie gdy nastąpi wyrównanie, w roku 2012. Tak więc ten scenariusz jest też możliwy.
Z 500 bilionów majątku, ma się całkowitą kontrolę Zachodu. W przypadku zawalenia się Vieja z jakichkolwiek powodów, zostanie się bez Ameryki jako uniwersalnego bandyty i bez NATO jako przygłupa psychotronicznego – czegoś w rodzaju satanistycznego Batmana, gdyż oni są oczywiście satanistami, co potwierdza ich pedofilski rodzaj stosunków międzyludzkich.
Bez tego Batmana nie będzie ochrony przed gojami – i tak, jak tylko północna hemisfera zostanie zniszczona, Chiny z ich olbrzymią ilością ludzi zaczną podbój pozostałych jeszcze terenów możliwych do życia – Afryki, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii (…)
Aby podporządkować sobie Chiny, Rotszyldzi nie mają innego wyjścia jak zdobyć Rosję, która byłaby buforem powstrzymującym Chińczyków od przejęcia kontroli nad światem.
Tak więc, geopolitycznie Rotszyldzi wiedzą już, że Ameryka i NATO zostaną zniszczone, jest to nieuniknione, choć nie musi się to stać dzisiaj czy jutro. Oznacza to, że Rotszyldzi muszą zdobyć kontrolę nad Rosją i jej potężnymi terenami oraz kapitałem nuklearnym. Pamiętajmy o tym, że Chińczycy mają mały arsenał nuklearny, tak więc nawet jeśli nawet zostałaby połowa arsenału rosyjskiego po uprzedzającym ataku NATO, wystarczyłaby do powstrzymania Chińczyków. Rotszyldzi muszą więc zdobyć Rosję by powstrzymać Chińczyków gdy nastąpi zawalenie się Vieja.
Jeśli więc Putin będzie znów kandydował na re-elekcję, to można się spodziewać zamachów na jego życie. Wiadomo, że Medwiediew jako Żyd poprzez działania Camerona przeszedł do obozu Rotszyldów.
Będzie coś w rodzaju szantażu wojny nuklearnej przeciwko Rosji – jakby przyłożenie „pistoletu do głowy”, mówią tak: „pozwalamy tylko na rządy Medwiediewa i oligarchów, którzy mają odzyskać kontrolę Instytutu Rotszylda, albo przy granicach będą zainstalowane pociski nuklearne i przejmiemy Rosję siłą”. Można się więc spodziewać wzrostu napięcia pomiędzy NATO i Ameryką, a Rosją.
Jeśli Medwiediew będzie znów prezydentem, to będzie to znaczyło, że elity rosyjskie się przekręciły i oddały Rosję Instytutowi Rotszylda. Nastąpi wtedy powolne przejmowanie kontroli nad Rosją przez Rotszyldów pod drugą kadencją Medwiediewa.
Rotszyldzi, jeśli przejmą kontrolę nad Rosją, będą bezpieczniejsi, bowiem nawet w wypadku upadku Vieja, ze swoimi 500 bilionami, będą mogli przenieść swoją działalność do Rosji, będą mogli przenieść swoich umiłowanych Żydów do Patagonii, która jest wykupywana nawet w tym momencie. Chińczycy nie będą mogli wówczas nic zrobić, jako że Rosja miałaby ich pod kontrolą ze swoim arsenałem nuklearnym, powiększonym o to co pozostanie z arsenału Ameryki. Pamiętajmy o tym, że Ameryka zginie gdy Vieja wpadnie do oceanu – całe Wschodnie Wybrzeże zostanie zalane, a zniszczone elektrownie atomowe całkowicie wytrują ludność.

JR: Czy możesz sobie wyobrazić co dziesiątki milionów ludzi zrobi gdy na 6 godzin przed katastrofą dowie się co ich czeka? To może tłumaczyć, dlaczego buduje się tak wiele schronów podziemnych w ciągu ostatnich 30 lat – ponieważ rządzący znają scenariusze, które faktycznie mogą się zrealizować. A Cumbre Vieja jest jednym z nich.

TR: Cumbre Vieja jest tym, który się na pewno wydarzy, jakkolwiek by na to patrzeć. Inny scenariusz, z asteroidami jest wytworem Hollywoodu. Rotszyldzi będą mieć kontynuację władzy tylko gdy Rosja znajdzie się „pod ich butem”. Tak więc tarcza rakietowa ma zmusić Rosję do zaakceptowania  Medwiediewa na drugą kadencję i usunięcie Putina.
Mówią Putinowi – „idź na emeryturę,daj sobie spokój i daj nam przejąć władzę jak to było z naszym ulubieńcem Jelcynem. Nadstaw nam dupę, bo inaczej zrobimy z Rosją to, co zrobiliśmy z Unią Europejską i Ameryką, a nie mamy teraz innej możliwości. Tak więc damy Rosji taką ofertę, której nie będzie mogła odmówić”.
Cała ta sprawa z Vieja w efekcie przyniesie podbój Rosji, ale nie w ciągu 20 lat, ale kilku następnych misięcy. Putinowi nie wolno godzić się na re-elekcję, a Medwiediew musi to zrobić by żydowscy oligarchowie mogli przejąć calkowicie kontrolę nad Rosją.

JR: Zgodzę się z tym scenariuszem. Jeśli się zna Tima, to wiadomo, że traktuje wszystkich równo i nie obawia się nazywać spraw po imieniu oraz zadawać niewygodnych pytań.Robi to od lat.

TR: Jeśli mówię Żyd Rotszyld, nie mam na myśli Żydów w Izraelu, którzy protestują na ulicach z powodu żydowskich oligarchów w tym kraju, a oni są agentami Rotszyldów. Żydzi Rotszyldzi są wżenieni w brytyjską rodzinę królewską, tak więc może lepiej ich nazywać anglo-żydowskimi Rotszyldami. Są oni więc częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. A zwykły Żyd w Izraelu jest tylko mięsem armatnim i osłoną dymną. Doją oni ten Izrael tak samo jak doją Amerykę i Europę. Nie znaczy to, że przepadam za izraelskimi Żydami, ale jeśli chodzi o wskazanie na prawdziwych gangsterów, władców świata, tych którzy powodują kolapsy ekonomiczne, to są to Żydzi Rotszyldzi – ożeniony z Kamilą i tą Żydówką Tate z rodziny brytyjskiej. Tak więc będziemy mieć Królową Rotszyldową na tronie z tą Tate.

JR: Wszystko rozbija sie o syjonizm, aszkenazim…
TR:
Satanizm.
JR:
Ostateczne zło. Jeśłi się popatrzy w jakąkolwiek stronę, to widać zło. Nie ma nawet już iluzji dobra.

POSŁUCHAJ:

Aby wyrazić znak poparcia dla uwięzionego blogera klikajcie na gwiazdki w artykule:
>Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów
Niczym nie ryzykujesz.


Polecam też wszystkie filmiki z demonstracji:

————————————————————–

————————————————————–

Obejrzyj też koniecznie materiał o Knurowskim:
>>Jak zabić rolnika? Ludobójstwo w wykonaniu banków i wymiaru sprawiedliwości. Knurowski.

Reklamy

315 responses to “Cumbre Vieja – kataklizm czy ratunek dla świata? Tim Rifat.

 1. monitorpolski 25 września 2011 o 6:06 pm

  To może mieć sens: http://www.youtube.com/watch?v=y1eTdj2JgQo – same pojazdy z czerwonym krzyżem

  • Wojtek 25 września 2011 o 8:52 pm

   I co monitor, skasowałeś mój wpis? Jednak nie masz jaj, a przede wszystkim brakuje Ci uczciwości wobec samego siebie i czytelników. Zajmujesz się duperelami i zamydlasz oczy motłochowi który czyta ten blog. Puszczasz kazania Natanka który jest wyklęty przez twój ukochany kościół a nie masz odwagi zmierzyć się z problemami tej instytucji, czyli tak jak z pedofilią najlepiej zamieść problem pod dywan. Nie mam nadziei że ten wpis się pojawi ale chciałem żebyś wiedział że ja jak i wielu innech widzi twoje zakłamanie. Szkoda bo mógłbyś zrobić wiele dobrego z twoim zapałem.

   • monitorpolski 25 września 2011 o 9:20 pm

    Puszczam cię, i tak nie dasz rady odciągnąć uwagi – większość czytających ten blog dobrze wie o co chodzi.

    • Wojtek 25 września 2011 o 9:33 pm

     Więc napisze jeszcze raz. Zamiast zajmować się opisami „nawiedzonych proroków”, może sklecisz coś o udziale watykańskich banków w okradaniu społeczeństwa przez mafię bankową? O odpowiedziałności moralnej kościoła za udział w tym procederze.

     • monitorpolski 25 września 2011 o 9:52 pm

      Chciałbyś? Pierwszym zadaniem satanistów jest zniszczenie Kościoła Katolickiego – poczytaj ich Protokoły. Więc albo dla nich pracujesz, albo jesteś durniem.

      • Wojtek 25 września 2011 o 10:06 pm

       A więc nabijanie sobie kasy przez kościół, biorący udzial w lichwiarskiej mafi jest ok?
       Jaka jest różnica między bankiem watykanskim a bankiem satanistycznym?

       • monitorpolski 26 września 2011 o 4:48 am

        A czy Kościół chce wymordować 92% ludzkości? Zajmij się tym co ważne, tamci i tak się będą smażyć w piekle. A jeśli jesteś niewierzący to co cię obchodzi Kościół? Płacisz im?

        • peryskop 26 września 2011 o 5:39 am

         @Wojtek – poczytaj tu i proszę zastanów się nad swoimi słowami i nad sobą.

         …Ojciec Święty, cytując wczoraj [22.09.2011 przyp. peryskop] słowa św. Augustyna: „Czymże są więc wyzute ze sprawiedliwości państwa, jeśli nie wielkimi bandami rozbójników?”, zwrócił uwagę, że Niemcy znają to już z własnego doświadczenia, „gdy państwo stało się narzędziem niszczenia prawa – stało się zorganizowaną bandą złoczyńców, która mogła zagrozić całemu światu i zepchnąć go na skraj przepaści”.

         Odnosząc się natomiast do współczesnych demokracji, Benedykt XVI podkreślał, że w podstawowych kwestiach prawa, w których stawką jest godność człowieka i człowieczeństwa, zwykła zasada większości nie wystarcza, ale kryterium stanowi prawda.

         Papieskie przemówienie deputowani przyjęli owacjami…

         http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110923&typ=wi&id=wi03.txt

        • raining 26 września 2011 o 9:09 am

         Pieklo nie istnieje. Czemu powolujesz sie na cos co nie istnieje i istniec nie bedzie.

        • peryskop 26 września 2011 o 12:30 pm

         @raining : „Pieklo nie istnieje. Czemu powolujesz sie na cos co nie istnieje i istniec nie bedzie.”

         Obyś się nie rozczarował na własnym doświadczeniu!

        • raining 26 września 2011 o 3:04 pm

         peryskopie,
         nie wiesz kim jestem ani na jakiej podstawie tak mowie,
         na temat ten mozna napisac wiele,
         ja opieram sie na Slowie Bozym,
         a Biblia wyraznie mowi iz kara na sadzie ostatecznym jest wtora smierc
         a nie jak sie ludziom wmawia pieklo.

        • peryskop 26 września 2011 o 5:07 pm

         @raining „peryskopie, nie wiesz kim jestem ani na jakiej podstawie tak mowie…”
         Takie postawienie sprawy brzmi nieco jak pogróżka.

         „…opieram sie na Slowie Bozym, a Biblia wyraznie mowi iz kara na sadzie ostatecznym jest wtorna smierc a nie jak sie ludziom wmawia pieklo”

         Jeśli opierasz się na Biblii, to wierzysz też w zbawienie? A jeśli tak, to czy brak zbawienia nie jest w istocie niekorzystnym stanem starganej duszy opisywanym obrazowo jako tzw. „piekło”?

         Spójrz proszę jak funkcjonują społeczności, w których już wpojono ludziom przekonanie, że piekła nie ma. A więc hulaj dusza! Kradnij, oszukuj, morduj – bo piekła nie ma, a policja nie daje rady złapać wszystkich, którzy postanowili wykorzystać kuszącą opcję, że piekła nie ma.

        • Wojtek 26 września 2011 o 6:14 pm

         A skąd wiesz że nie chce? Czy słyszałeś o działaniach jakie podejmuje kościół w celu ochrony ludzkości, albo chociaż swoich wiernych? Skoro ma swoje środki zaangażowane w finansową machinę i czerpie z tego korzyści to jest na równi z innymi, sutanna nie może być żadym czynnikiem łagodzącym a wręcz przeciwnie.
         Piszesz że tamci będą się smażyć w piekle. Zostawmy więc wszystkich w spokoju, i tak usmażą się w piekle. Polityków, bankierów, inne dziadostwo zostawmy karze boskiej.
         Jak widzisz nie krytykuje nauki kościoła bo to w co się wierzy to sprawa każdego z osobna, krytykuje kościół jako instytucję która pomomo swojej roli niczego dobrego nie wnosi do społeczeństwa.
         Czy im płacę? Oczywiście!!! Ostatni ukradli wiele milionów z majątku narodowego, który jest też moim majątkiem.

     • zenobiusz 26 września 2011 o 2:35 pm

      A ty Wojtuś@, nie baw się w ptaszka,tylko poczytaj o rosyjskim raporcie.
      http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/26/ilosc-chembusterow-i-nuke-busterowmoze-byc-wkrotce-kwestia-zycia-lub-smierciwielu-narodow-widespread-power-outages-worldwide/

     • Joanna 26 września 2011 o 4:35 pm

      To jest blog Monitora i on decyduje, o czym chce pisać. Po ilości komentarzy widać, że decyduje interesująco. Jak się komuś nie podoba-fora ze dwora.

     • redhead 26 września 2011 o 8:48 pm

      Wojtek! Może byś coś sam napisał malkontencie? U Marka jest wiele wad. Można mieć zastrzeżenia do jakości informacji. Ale polemizować należy z treścią a nie z autorem. W szczególności nie jest grzecznie żądać pisania na zamówienie. I do tego zgodnie z twoimi poglądami. Czytaj albo spadaj trolu.

    • Olmeca 25 września 2011 o 10:11 pm

     Otóż to

     • gruszka 26 września 2011 o 6:36 am

      @Peryskop
      „Ojciec Święty” , któż to dla Ciebie jest Ojciec Święty? Bo tak można nazwać tylko samego Boga ! Czytaj Pismo Św !

      • pola 26 września 2011 o 11:01 am

       Osoba duchowna sprawująca władzę nad kościołem w imieniu Boga to jest Ojciec święty i On za te rządy w kościele odpowie przed Bogiem.Nie umniejszaj Panu Bogu.

       • Krist 26 września 2011 o 12:01 pm

        mylisz się Pola, osoba duchowa spr. wladzę i przedstwicielstwo KK to Papież a nie ojciec swięty!.
        To okreslenie powstało dla JP2, i on sam mawiał iz nie jest świętym a papieżem, oczywiscie nasze merdia i pobozni katolicy nic sobie nie robili z jego słow i nadal nazywali Go Ojcem Świetym! co było wielkim nietaktem. Świętym mozna zostać dopiero po śmierci i po kanonizacji!!!
        Nigdy jeszcze Watykan nie nazwał swego najwyzszego dostojnika ojcem świętym, zawsze był to Papież.
        okreslenie OŚ jest niewłasciwe.

        • pola 26 września 2011 o 3:16 pm

         Z tą nazwą święty nie będę się spierać.natomiast nazywanie papieża ojcem wywodzi się z tradycji biblijnej,wiele osób z Biblii nazywanych jest ojcami w sensie duchowym,gdyż przekazywali wiarę ludowi Bożemu i ją umacniali ,tę tradycję przejął Nowy Testament.

       • gruszka 26 września 2011 o 4:38 pm

        a co masz na myśli pisząc „Nie umniejszaj Panu Bogu ” bo kompletnie nie rozumiem ! Chyba coś Ci się pomerdało !

        • pola 27 września 2011 o 9:47 am

         Nic mi się nie pomerdało,Bóg jest Bogiem,światło ze światłości nie możemy w żaden sposób porównywać Boskość i Wielkość Pana Boga do nas ludzi to tak jakbyś porównał pył ziemski do ziemi.

      • peryskop 26 września 2011 o 12:36 pm

       @Gruszka – tak się zwyczajowo nazywa Papieży.

       I takiego określenia bym użył, bo mnie też razi lansowanie „świętości” tam gdzie jej brak.
       Ale podałem cytat z gazety, podając źródło.

    • sebecx 26 września 2011 o 7:46 am

     Monitor – krytyka Watykanu i KK to jeden ze sposobów sondowania z kim czytelnik obcuje… i tak; jeśli takowa krytyka przechodzi bez echa, to takie miejsce – blog – jest zwyczajną kloaką, jeśli całkowicie nie przechodzi, oczywistym staje się fakt wazeliniarstwa w kolorze biskupim lub złej woli.. jeśli wpisy się wpuszcza opatrzone komentarzem, to jest to miejsce wymiany poglądów…
     ..po takich doświadczeniach czytelnik może zdecydować, czy chce się przyłączyć do danej „społeczności”, czy jest to bezwartościowe miejsce, z którego się je i jednocześnie do niego sra…
     ..pamiętasz jeszcze moje komentarze ? ..hehe…

     • Annah. 26 września 2011 o 5:10 pm

      Sebecx, blog Monitora to nie jest miejsce dla troli w tandemie czy solo. Niech idą obławiać się w inne miejsca, praktycznie wszędzie poza kilkoma blogami mogą się czuć jak u siebie choć pewnie nie na każdej stronie im dobrze zapłacą, w kadżym razie wcale ich nie żałuję

  • Olmeca 25 września 2011 o 10:24 pm

   Choć ten filmik jest z 18 lipca to pewnie jest coś na rzeczy.Też czuję że te syjońskie ścierwa się do czegoś przygotowują co pewnie niebawem nastąpi.

  • peryskop 26 września 2011 o 3:01 am

   Pojazdów z dużym krzyżem jest niewiele, ale większość rzeczywiście ma mniejsze emblematy
   wskazujące na ich sanitarny charakter.

   Ten wywiad Jeffa jest ciekawy, dzięki za jego tłumaczenie. Od dnia tej rozmowy mamy już kandydaturę Putina na prezydenta Rosji. A więc pewne ważne posunięcia nastąpiły. Czyżby Miedwiediew słuchał Rense? A może po prostu rzeczywiście zagrali na nosie Cameronowi i RR?

   Wydaje mi się, że Tim Rifat – podobnie jak Ben Fulford – przeplata obiektywne dość znane okoliczności z imaginacjami – w końcu to jego hobby. Przyznaję, że nie wiedziałem o klęsce ZSRR w wojnie psychotronicznej. Ciekawe czy sowieci ten rodzaj wojny zauważyli ?

   Ale warto zwrócić uwagę na kluczową rolę Rosji w świecie, dylematy czy podda się wpływom i naciskom NWO, no i jak to będzie z realizacją przepowiedni fatimskiej o koniecznym nawróceniu Rosji dla powstrzymania światowego armagedonu?

   Na ogromny potencjał Rosji obszarowo-surowcowo-mentalnościowy zwróciłem uwagę kilka dni temu. Chiny mają wielki atut liczebności. A Amerykanie mają kłopoty – czy nie na własne życzenie ? Dla zainteresowanych dość dyskusyjny ranking:

   Top Ten Armies in the World
   http://www.dirjournal.com/info/top-ten-armies-in-the-worl

   A milczenie mediów o trzęsiączce wokół Kanarów jest rzeczywiście wymowne, więc ukłony dla Zenobiusza, że te wątki wyłapał i monitoruje. Bo to jest realne zagrożenie – w odróżnieniu od bzdur i urojeń kosmologiczno-ufomańskich.

   • monitorpolski 26 września 2011 o 4:54 am

    Dzięki peryskop, że doceniłeś publikacje o El Hierro. To, że w 2004 roku było tam gorąco i się uspokoiło, nie znaczy, że musi być też tak tym razem. A co do upadku Cumbre Vieja – to czy nie byłoby dobrze rozbić tę skałę na mniejsze i powoli je wkruszać do oceanu?

    • peryskop 26 września 2011 o 1:44 pm

     @Monitor – oczywiście bezpieczniejsze byłoby rozładowanie tej „miny grawitacyjnej” przez rozbicie skały na mniejsze fragmenty i stopniowe zsuwanie ich od oceanu. Ale to wciąż jest żywioł i przykre niespodzianki mogą wystąpić.

     Można by to potraktować jako eksperyment badawczy i porobić dokładniejsze oceny skutków.

     Bo podane w rozmowie wyniki „modelowania” (czyjego?) budzą niedowierzanie.

     Już sama dokładność co do stopy (30 cm) fali wysokiej na 645 m kojarzy mi się z idiotyzmami podawania dokładności rozmaitych zjawisk z kilkoma miejscami po przecinku, „bo komputer tak wyliczył”. A idiota tak to podał!

     „…Jak obliczono, gruzy z wulkanu przemieściłyby się po dnie oceanu wytwarzając falę o początkowej wysokości ponad 1969 stóp (645 metrów) … Fale przemieszczałyby się z prędkością 1000 km/h. Jak szybko fale się mogą przemieszczać, widzieliśmy w Japonii…”

     Widzieliśmy, ale przecież to nie była prędkość poddźwiękowa 1000 kmh!

     „…kolejne, mniejsze, każda o wysokości około 197 stóp (60 metrów)…” W modelowaniu wszystko jest możliwe – nawet brzoza może odciąć skrzydło dużego samolotu.

     Ciekaw jestem jak ORzesz, iHe, Fakir i inni oceniają te parametry podane przez Tima?

     • kosiardeyablos 27 września 2011 o 10:18 pm

      Rozdrabniać? No nie no. Co wy za głupoty opowiadacie. Jest to jedyny z Putinem włącznie środek by pozbyć się żydosprytków. No niestety, nie obejdzie się bez ofiar, jak przy każdej tego typu tragedii. Zycie! Dodatkowo, wyzwolona siła tej skałki może być choć nie musi, czynnikiem przebiegównowania.
      Jeśli system pierdyknie, to pierdyknie rodzina Rotżydlów i cały ich ten duperelny kramik, a oto wszystkim chyba chodzi. Nie ma zwycięstwa bez poświęceń. Niestety. Dlatego chwałą tym którzy przetrwają (wytrwają) w cierpieniu. Swiat musi sie wywalić do góry kołami. Matka Ziemia nie widzi innej możliwości.

   • gruszka 26 września 2011 o 6:40 am

    Czy Wy macie rozum ? Czy w Biblii napisane jest , że cokolwiek może powstrzymać armagedon ? Czy Jezus nie powiedział do swoich uczniów, że te rzeczy(ucisk) muszą przyjść na ziemie ?A kto w Niego (Jezusa) wierzy , niech się nie lęka ? Czy nie objawił Janowi, jak to będzie wyglądać ?

    • O Rzesz 26 września 2011 o 10:20 am

     Dobrze prawisz. Wszystko jest testem i procesem dowodzącym że tylko na Boga można liczyć bo na ludzi nie zawsze jeśli w ogóle:

    • pola 26 września 2011 o 10:27 am

     My (ja)sobie uświadamiamy i zdajemy sobie sprawę że to co ma się wydarzyć to zostanie spełnione tak będzie z kościołem jako instytucją 3 Objawienie Fatimskie mówi o tym i ostrzega kościół przed WIELKĄ APOSTAZJĄ .Wielka jest mądrość i łaska Pana Naszego Jezusa Chrystusa i dlatego aby przygotować nas na przyszłe wydarzenia dał nam naszego Mojżesza którym był JAN PAWEŁ II ,wskazywał i prowadził nas przez wiele lat i z jego nauk powinniśmy korzystać .Bóg w swej łasce i dobroci doświadczając nas jako naród przygotował nas do przezwyciężenia trudów jakie czekaja nas gdy klęski żywiołowe dotkną świat.Tak musi się wypełnić to wszystko aby odzieli ziarno od plew i nie dlatego że BÓG jest Bogiem srogim ale daje nam tylko to co wypracowała sobie ludzkość przez te wszystkie lata ,niech każdy z nas w swym sumieniu zastanowi się czy jest zimny ,letni czy gorący.

    • peryskop 26 września 2011 o 12:55 pm

     @gruszka – A czy Ty masz rozum ?

     Człowiek opanował technologie, których użyciem można zniszczyć ludzką cywilizację. I nie tylko Biblia wskazuje, że apokalipsa nadejdzie. Rozsądny socjolog, psycholog, politolog czy filozof też nie schowa pod dywan takiego etapu, który prawdopodobnie czeka nas lub następców.

     Ale czy nastąpi globalna zagłada, czy tylko częściowa – to zależy od tego czy w decyzjach i działaniach ludzi przewagę będzie miał Bóg czy szatan. Objawienia m.in. fatimskie sugerują, że zakres nieuniknionych zniszczeń i nieszczęść można zredukować przez odpowiednie postawy u ludzi.

     Bo pewnie i Ty wierzysz w to, że części ludzkości uda się uniknąć zagłady – oraz w to, że ci, którzy przetrwają odbudują co musi być zniszczone.

     Z drugiej strony zapewne słyszałeś, że illuminaci powołują się na biblijjne zapisy i bardzo się starają, aby urządzić krwawy armagedon z korzyścią dla siebie.

     • gruszka 26 września 2011 o 4:47 pm

      @peryskop
      Mam na tyle rozumu , żeby wiedzieć , że nic i nikt nie jest wstanie przeciwstawić się planom jakie były od założenia świata… Ja wierze Biblii , a tam nie ma o tym , żeby odmawiać różaniec do Marii , wtedy może Bóg się zlituje. Jest jasno napisane co będzie i tego się trzymam … Nie jestem ŚJ , jakbyś miał wątpliwości :)ani w żadnej innej religii , wychowałem się jako katolik.
      Przytoczyłbym Ci szereg cytatów z Biblii , ale zapewne je znasz .

      • peryskop 26 września 2011 o 5:14 pm

       @gruszka – znam.

       Nikt cię nie zmusi do odmawiania różańca. Zrobisz jak uważasz.

       Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie. I patrz końca.

       Mam też swoje przemyślenia na te sprawy.

       • peryskop 26 września 2011 o 5:28 pm

        @gruszka

        Spójrz jak nagle powróciły do łask obrazki z Marią Matką Bożą
        – do klapy i na ścianie po prawej stronie
        u dwóch swego czasu „najważniejszych osób w Państwie”.

        http://niezalezna.pl/16658-razem-do-grobowej-deski

        …I roztropnie patrz końca.

  • Policjant/Grafik 26 września 2011 o 9:59 am

   no wspominałem o tym to powiedziałeś że wpadam w paranoję 😛

 2. blip 25 września 2011 o 6:12 pm

  Jak napiszę, że w przeciągu stu najbliższych lat wydarzy się jakiś kataklizm, to też zostanę uznany za proroka ?

  • monitorpolski 25 września 2011 o 6:23 pm

   Nie. Tu jednak masz pewne konkretne informacje. M.in. Opracowanie naukowe (odsyłam do artykułu o El Hierro).
   http://standeyo.com/NEWS/11_Earth_Changes/110909.Cumbre.Vieja.225.pdf

   • sebecx 26 września 2011 o 7:56 am

    sorry nie na temat ale srebro mocno pikuje w dół… je się swojego pozbyłem w piątek rano po czwartkowym zjeździe… niewiele miałem ale zawsze… w czwartek zakończyło się ( zaokrąglam) na -10% w piątek -14,5% a dzisiaj już jest -13% !!!!! ponad 30% w 3 dni !!!! http://www.money.pl/gielda/surowce/

    • Versus3 26 września 2011 o 9:37 am

     No własnie to jest ciekawe. Skoro giełda leci w dół, srebro, złoto tanieją, to co się dzieje z tą kasą? Nic nie rośnie, czyli co, ludzie chomikują te pieniądze? Robią zapasy maki i cukru?

     • pola 26 września 2011 o 10:30 am

      Kupią te złotka,sreberka kiedy spadną najniżej,to jest gra.

    • jupik 26 września 2011 o 10:58 am

     http://slomski.us/2011/09/23/korekta-3/

 3. Mariusz 25 września 2011 o 6:32 pm

  Od poniedziałku do piątku na polskim niebie będą odbywały się największe od czasu wstąpienia w 1999 r. naszego kraju do NATO ćwiczenia Sił Powietrznych o kryptonimie „Orzeł-11”.
  http://konflikty.wp.pl/title,Polskie-niebo-zaroi-sie-od-samolotow-takich-manewrow-nie-bylo-od-lat,wid,13825238,wiadomosc.html?ticaid=1d16a&_ticrsn=5

  • morf 25 września 2011 o 6:35 pm

   To odpowiedź na rosyjsko-białoruskie manewry
   Takie naprężanie muskułów przez obydwie strony.
   Polityka idzie w złym kierunku.
   Żelazna kurtyna przesunęła się na naszą wschodnią granice.
   Czy to dobre dla naszej przyszłości ?
   Już od dawna można zauważyć że Rosja zaczęła się zbroić odkąd USA wcisnęło, Polsce swój pomysł na tarczę z którego my uczyniliśmy naszą rację stanu. Z którego nic dobrego dla Polski nie wynika jedynie spowodowało pogorszenie stosunków z Rosją.
   A teraz musimy udowadniać skromnymi siłami i nadzieją że z paroma rakietami patriot tak łatwo się nie damy.

   • monitorpolski 25 września 2011 o 7:43 pm

    Kuźniar, który teraz doradza Komorowskiemu, od samego początku był przeciwko tarczy. Pytanie – czy jest w ogóle jakaś opozycja wobec jej budowy, czy może tak jak Rifat twierdzi, cąła władza idzie z zewnątrz? Ja sądzę, że niestety, ale tak jest.

 4. morf 25 września 2011 o 6:32 pm

  Olbrzymie manewry wkrótce na polskim niebie
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/olbrzymie-manewry-wkrotce-na-polskim-niebie,1,4861132,wiadomosc.html

 5. Mariusz 25 września 2011 o 6:39 pm

  W nawiązaniu do wpisu:
  Wczoraj na zjeździe Jednej Rosji prezydent Dmitrij Miedwiediew zaproponował, aby to premier Władimir Putin kandydował w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku. Ten z kolei wystąpił z inicjatywą, aby po przyszłorocznych wyborach Miedwiediew stanął na czele nowego rządu.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/reakcje-po-decyzji-w-rosji-co-za-szokujaca-wiadomo,1,4860862,wiadomosc.html

  • monitorpolski 25 września 2011 o 7:42 pm

   Rotacja. Nikt nie mówi, że Rifat ma rację. Może być kolejna ściema, żebyśmy już nic nie wiedzieli. Ale w sumie wywiad jest niezwykły.

   • pola 26 września 2011 o 11:07 am

    To jest tandem i będa tak robić dopóki nie wychowają sobie następców ,chyba że ktoś w kotle zamiesza.

 6. obrus 25 września 2011 o 6:43 pm

  link zeby sobie wyobrazic kawal tej „skalki” http://maps.google.pl/maps?q=La+Palma,+Canary+Islands,+Hiszpania&hl=pl&ll=28.618296,-17.927424&spn=0.364065,0.617294&sll=26.509905,-10.458984&sspn=11.86012,19.753418&vpsrc=6&t=m&z=11&layer=c&cbll=28.618296,-17.927424&cbp=12,0,,0,0&photoid=po-27579795

 7. Hieronim 25 września 2011 o 6:59 pm

  Ostatnio zacząłem się zagłębiać w numerologie i biorąc pod uwagę fakt ze satanisci przywiązują szczególną wagę do niektórych symboli oraz liczb, obliczyłem kilka dat i nazw
  Wg prawideł numerologicznych każda litera przyporządkowaną jest danej liczbie oraz podział nazwy na samogłoski(dusza) i spółgłoski(osobowość) po czym one się sumują i dają wynik(ekspresji)
  Liczby tzw mistrzowskie(11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99) mogą mieć wyższy energetyczny potencjał niż liczby „zwykłe” ale w każdej liczbie jest niepowtarzalna i wyjątkowa jakość wibracyjna, zatem nie ma lepszych lub gorszych liczb. Można nie redukować liczb mistrzowskich ale można też i redukowac, w zależności od tego jaką energie chce się uzyskać. No to jedziemy:

  wybuch 1 wś 27.07.1914 2+7+7+1+9+1+4=32=>3+2=5
  2wś 01.09.1939 1+9+1+9+3+9=32=5
  zniszczenie WTC 11+9+2+1=23=5

  World Trade Center:
  Osobowosc(spolgloski) – WRLDTRDCNTR czyli W5 + R9 + L3 + D4 + T2 + R9 + D4 + C3 + N5 + T2 + R9 = (55)= 5 + 5 = 10 = 1
  Dusza(samogloski) – OAEEE O6 + A1 + E5 + E5 + E5 = (22) = 4
  Ekspresja bez redukcji l.mistrzowskich to 77 ktora może wibrować również na poziomie cyfry 5 bo 7+7=14 1+4=5
  Ale wg mnie sataniści zredukowali osobowosc WTC z 55 do jedynki natomiast dusze zostawili 22 zatem 22 + 1 = 23 no i znów mamy piątkową ekspresje ale tym razem z liczby 23 a nie 32 jak to miało miejsce przy 1ws i 2 ws. Zauwazcie przy tym ze 2/3 daje wynik 0.666

  Barack Obama
  Osobowosc B2 + R9 + C3 + K2 + B2 + M4 = 22
  Dusza A1 + A1 + O6 + A1 + A1 = 10=1
  Ekspresja 23=5

  Denver
  Osobowość – D4 + N5 + V4 + R9 = (22)
  Dusza – E5 + E5 = 10 = 1
  Ekspresja=23 a więc kolejna piątka z 23
  Niewiem czy wiecie ale port lotniczy w Denver zbudowany jest na ksztalt swastyki identycznie jak zbudowany byl reichstag. Spojrzcie to jest widok z lotu ptaka na denver international airport: http://www.bibliotecapleyades.net/imagenes_sociopol/denver03_05.jpg
  A tu na reichstag: http://www.google.pl/imgres?q=reichstag+swastika+photo&hl=pl&client=opera&hs=mqj&sa=X&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=sxkfiDaUmm0BaM:&imgrefurl=http://citynoise.org/article/4367&docid=63WtTt_5KaGxYM&w=578&h=500&ei=TMR4TrWEC4fssgbE_cSDCw&zoom=1&iact=rc&dur=246&page=17&tbnh=132&tbnw=146&start=224&ndsp=15&ved=1t:429,r:9,s:224&tx=78&ty=96&biw=1024&bih=656

  Teraz obliczmy angielska nazwe „swastika” i zobaczycie podobienstwo do slowa Denver:
  Osobowość S1 + w5 + S1 + T2 + K2 = (11)
  Dusza A1 + I9 + A1 = (11)
  Ekspresja = (22) czyli taka sama jak osobowosc nazwy Denver

  A teraz fragment tekstu na temat liczby „22” z tego linku: http://www.astrohoroskop.net.pl/index.php?go=12

  „Liczba 22 Jest to kolejna liczba mistrzowska. Rządzi nią planeta Pluton. Dwadzieścia dwa jest liczbą zarówno wiedzy, jak i doświadczenia, liczbą geniuszu twórczego, konstrukcji, genialnego wynalazku. Jest mistrzowskim budowniczym, który wprowadza w świat porządek i system. Wibracja ta może dać sławę, wielkość, fortunę i genialną twórczość, jeżeli jest użyta dla dobra ludzkości, jeśli natomiast jest używana dla celów tylko i wyłącznie egoistycznych może nieść całkowitą destrukcję (depresję, szaleństwo). Dwadzieścia dwa oznacza praktycznego idealistę, który ma wizje, potrafi uruchomić działania na dużą skalę i doprowadzić je do końca, osiągając zamierzone cele. Jej moc i wpływy mogą sięgać daleko, przekraczając nawet granice państw”

  Chyba większość z was wie ze dla satanistow pięcioramienna gwiazda czyli pentagram jest najczesciej uzywanym okultystycznym symbolem w pozycji odwroconej. Nazwa „pentagram” wywodzi się z greckiego „pentegramme” z czego „pente” znaczy „pięć” a „gramme” znaczy „linia”. Oczywiscie byłem ciekaw jakie cyfry zawiera w sobie nazwa pentagram zatem znów zajrzałem w miedzynarodowy alfabet numerologiczny(pitagorejski) i spójrzcie jaki wynik:
  Osobowość P7 + N5 + T2 + G7 + R9 + M4 = 34 3+4=7
  Dusza E5 + A1 + A1 = 7
  Ekspresja = PIĘĆ z 1+4 bo 7+7=14 natomiast licząc calym ciągiem czyli 7+5+2+7+9+4+5+1+1 daje wynik 5 z 41 czyli z 4+1

  Biorąc pod uwagę fakt że Obama i spółka między 25 a 30 wrzesnia będą przebywać właśnie w Denver gdzie ponoć czekają na nich gotowe podziemne schrony, chciałem sprawdzić czy któryś z tych dni daje wynik 22 lub PIĘĆ z 23 i spójrzcie na to:

  27.09.2011 czyli 2+7+9+2+0+1+1 =(22)
  28.09.2011 czyli 2+8+9+2+0+1+1 = 23

  Czyżby miało to również związek z tajemniczym obiektem/obiektami o nazwie ELENIN? Spojrzmy:
  Osobowość L3 + N5 + N5 = 13=4(Dla satanistów obok „piątki” i kilku innych liczb „13” jest również jedna z najważniejszych liczb)
  Dusza E5 + E5 + I9 = 19 1+9=10=1
  Ekspresja to oczywiscie PIĘĆ z 4+1 a licząc całym ciągiem jest 5 z 32 bo 3+5+5+5+5+9=32. Tak czy inaczej jest kolejna „5”

  Wg mnie na 90% 27 lub 28 wrzesnia zdarzy sie jakis wyjatkowo potezny kataklizm lub upozorowany zamach na jakis obiekt w USA. Mam jednak nadzieję że do tego nie dojdzie. Czas pokaże…

  • waryjat 25 września 2011 o 8:08 pm

   A jak wyjdzie to samo, ale po czesku?

   • Hieronim 25 września 2011 o 8:33 pm

    Oni operują głownie w angielskim i doskonale wiedzieli jakie nazwy nadawać i o jakim czasie realizować swoje plany. To bardzo wprawni okultyści. Mam jednak nadzieje że są jeszcze na tym świecie takie siły które skutecznie potrafią zwalczać czczących szatana odwiecznych pasożytów ludzkości.

    • Święty 26 września 2011 o 3:07 pm

     Istniej sily przeciwstawne, ale niektore proroctwa musza sie spelnic

  • BirdDwa 25 września 2011 o 8:18 pm

   Przy każdej katastrofie która tutaj jest omawiana zawsze znajdzie się ktoś kto to wyliczy i zwoje napisze a i tak nic sie nie stanie.

   • monitorpolski 25 września 2011 o 9:24 pm

    Mówisz tak jakby nie było Fukushimy czy pandemii świńskiej grypy. Przejrzyj dobrze wpisy sprzed 11 marca, pomyliliśmy się tylko o kilka dni z katastrofą. Trudno wyczaić co zaplanuje przyroda, jeszcze trudniej co zaplanują elity. Ale przy tym co się dzieje na Wyspach Kanaryjskich, czy sądzisz, że nie powinno się o tym pisać? Że jeśli sięwie o Cumbre Vieja, to powinno się milczeć, bo tak nakazuje polityczna poprawność? Jeśli tak sądzisz, to odsyłam do GóWna i innych mediów kryminalnych, które mają za zadanie zamącanie ludziom w głowach i tworzenie iluzji, że wszystko jest ok. W Europie mordowano niemiecką opozycję, Polaków, Żydów, Cyganów, Rosjan w obozach, strzelano im w łeb, a w USA gloryfikowano Hitlera. Czy tak powinno być i teraz?

    • BirdDwa 26 września 2011 o 12:54 am

     Wiesz że nie o to mi chodziło.

     Zawsze jak pojawiały się jakieś wzmianki o nadciągającym kataklizmie ktoś wyliczał, mierzył, datował, obalał dominujące teorie by pokazać że to jego 2+2 to 22 a i tak nic sie nie działo, bo dalej jesteśmy.

  • Ditka 25 września 2011 o 8:49 pm

   Znam temat. Jakiś czas temu prześledziłam kabalistów. Szlag! i umknęło mi to co miałam napisać, zwirusowało mi mózg normalnie:(

   • mi461 25 września 2011 o 11:22 pm

    oj Didtka Ditka 😉

  • abrams 26 września 2011 o 11:50 am

   przykro mi ze zaburzam twój system wartości ale te zdjęcia satelitarne to te same dwa zdjęcia!

   • abrams 26 września 2011 o 11:52 am

    znaczy mam na myśli obiekt – prezentują ten sam obiekt

   • Hieronim 26 września 2011 o 10:16 pm

    Spoko systemu wartości mi nie zaburzasz. Nawet jesli to są te same foty to i tak nie zmienia to faktu że jest duża zbieznosc liczb 5 z 23 i 32 i wg mnie nie jest to zbieg okolicznosci. Moim zdaniem satanisci to zaplanowali. Jeśli do 1 października cokolwiek złego na skale światową sie nie wydarzy to moim zdaniem będzie to znak że sataniści zostali skutecznie powstrzymani 🙂

 8. pio9a 25 września 2011 o 7:43 pm

  • Pigmej 25 września 2011 o 7:51 pm

   Natanek moim zdaniem za bardzo fanatyzuje ludzi
   Bardziej polecam antymaterialnego. Jest na NE. Ten uderza w samo sedno
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek

   • monitorpolski 25 września 2011 o 9:27 pm

    Ks. Natanek dobry dla tych, Antymaterialny dla tamtych – uzupełniają się. Sądzę, że ks. dr Piotr Natanek powinien zostać Prymasem Polski.

    • OlO 25 września 2011 o 10:43 pm

     Trudne pytanie:
     Marku jak sprawdzić czy ten człowiek posiada duszę?

     • sheeple 26 września 2011 o 3:20 am

      Przyjmij to jako absolut: Każdy człowiek (nawet najbardziej upodlony) posiada duszę.

     • pola 26 września 2011 o 10:34 am

      A ty posiadasz?

      • OlO 26 września 2011 o 11:22 am

       nie wiem

       • pola 26 września 2011 o 12:05 pm

        To umniejszyłeś sobie bo nawet pies ma duszę.

        • logged 26 września 2011 o 1:31 pm

         oczywiscie, ze ma…nawet kot ma. Tylko, skad to wiesz? Skad ta pewnosc?

 9. zenobiusz 25 września 2011 o 8:06 pm

  Hiszpanie podają,5,4 na Azorach,to ten sam rejon sejsmiczny co El Hierro,wstrząsy na Azorach poprzedzają zwykle nasilenie wstrząsów na Hierro.

  http://www.01.ign.es/ign/layoutIn/sismoDetalleTerremotos.do?evid=ign2011suvt&zona=1
  Wydarzenie Data Time (GMT) * Szerokość Długość Prof Int. Max. Mag Mag Typ (**) Lokalizacja
  ign2011suvt 25/09/2011 17:29:02 37.5100 -16.3700 10 5,4 3 AZORY-Cape Saint Vincent

  • zenobiusz 25 września 2011 o 8:08 pm

   Serwer europejski,podaje tylko 4,2 dla tego samego zdarzenia.
   Wielkość ML 4.2
   Region AZORY-CAPE ST. VINCENT RIDGE
   http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=236893
   Data, godzina 25.09.2011 17:29:08.0 UTC
   Lokalizacja 37.22 N, 15.93 W
   Głębokość 40 km
   Odległości 609 km W Queluz (pop 103.399; czasu lokalnego 18:29:08.5 25.09.2011)
   508 km N Machico (pop 12567; czas lokalny 18:29:08.5 25.09.2011)
   462 km N Camacha (pop 8635; czasu lokalnego 18:29:08.5 25.09.2011)

   • zenobiusz 25 września 2011 o 8:10 pm

    Wstrząsu o sile 5,4 nie było od dawna,w tym rejonie,w każdym razie od czasu ,gdy się mu przyglądam.

    • monitorpolski 25 września 2011 o 8:20 pm

     Cholera.

   • zenobiusz 25 września 2011 o 8:25 pm

    Hiszpanie zredukowali,podawaną siłę wstrząsu.
    http://www.01.ign.es/ign/layoutIn/sismoDetalleTerremotos.do?evid=1098608&zona=1
    Wydarzenie Data Time (GMT) * Szerokość Długość Prof Int. Max. Mag Mag Typ (**) Lokalizacja
    1098608 25/09/2011 17:29:04 37.4359 -16.4498 27 4,6 3 AZORY-Cape Saint Vincent

  • OlO 25 września 2011 o 10:47 pm

   Zenek i Marku ja myślę że oni oszukują w tych informacjach, trzęsień jest znacznie więcej

 10. Ciekawska 25 września 2011 o 8:26 pm

  Teraz (od 20-tej) program Janusza Zagórskiego live:
  http://januszzagorski.pl/

 11. zenobiusz 25 września 2011 o 8:50 pm

  Tam na wyspie wiedzą co się szykuje.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/25/el-hierro-rzadowa-instrukcja-na-wypadek-erupcji-wulkanu/

  • BirdDwa 25 września 2011 o 9:04 pm

   To tak jak z Indonezją panie Zeno?. Miała być już dawno pod wodą. Były dowody, byli ludzie, było wszystko ale katastrofy nie było

   • monitorpolski 25 września 2011 o 9:18 pm

    Duża część Indonezji jest pod wodą, zobacz na mapy w google. Niedawno tam wszedłem i się zdziwiłem. Ale faktem jest, że strona Poleshift, na której bazowaliśmy okazała się nieco zmyłkową. Nie ma takich zmian, o jakich mówiła Nancy.

    • mi461 25 września 2011 o 11:32 pm

     to prawda, od Nancy rowniez dostawalam na biezaco maile, od 4 misiecy odcielam sie od tej strony zupelnie. Maja duzo racji ,ale podawali wszystko z duza przesada.
     To DOBRZE DLA NAS, ale oni stracili wiarygodnosc.

    • Druzyna AA 26 września 2011 o 10:58 am

     „Duża część Indonezji jest pod wodą, zobacz na mapy w google”

     To jakiś żart? Bo Indonezyjczycy w Indonezji nic o tym nie wiedzą. Pewnie dlatego, że za rzadko zaglądają do Google’a.

   • monitorpolski 25 września 2011 o 9:31 pm

    Poza tym, nie ma się czego czepiać – Zeno ma rację – tam coś się dzieje bardzo niebezpiecznego. Skąd ponad 7 tysięcy trzęsień?! A przecież są opracowania naukowe co grozi jak ten wulkan pierdzielnie. I co, mamy zamykać oczy?

    • 999AQQ 25 września 2011 o 10:39 pm

     Prosze-nie do wiary!
     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/obawy-przed-erupcja-wulkanu-stan-pogotowia,1,4861274,wiadomosc.html

     • monitorpolski 26 września 2011 o 5:01 am

      Czytają nas….

      • Rodriguez7 26 września 2011 o 10:31 am

       owned xDD

    • gruszka 26 września 2011 o 6:09 pm

     zrób zaprawę i drut zbrojeniowy 🙂
     otwórz oczy i zobacz , że nic nie zrobisz !

     • peryskop 26 września 2011 o 11:03 pm

      @gruszka – ty z wierzby urwanyś?

      Jeśli tobie nie chce się wierzyć w sukces, to nie wmawiaj innym , że oni też… Bo to nie prawda!

  • morf 25 września 2011 o 10:18 pm

   Obawy przed erupcją wulkanu, stan pogotowia.Bedzie goraco
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/obawy-przed-erupcja-wulkanu-stan-pogotowia,1,4861274,wiadomosc.html

   • monitorpolski 26 września 2011 o 5:04 am

    La Palma, na której jest Cumbre Vieja jest oddalona o ponad 50 km. Wybuch wulkanu na El Hierro wcale nie musi oznaczać, że Vieja runie do oceanu. Ale też na pewno nie jest korzystną okolicznością…

 12. Hieronim 25 września 2011 o 8:54 pm

  Cumbre Vieja
  Osobowosc – CMBRVJ – 23
  Dusza – UEIEA – 23

  Przypadek? Nie sądze…

  Alfabet numerologiczny: http://numerologia.republika.pl/onum.htm

  • Ditka 25 września 2011 o 9:03 pm

   @Hieronim
   Byłam kiedyś u numerolożki. Jestem tą 11 a na dodatek 7. Siedziałam u niej przez godzinę na sesji, powiedziała że mogę wszystko, że jestem tą z wybranych. Nie kupiłam tego ale już później. Gdy zaczęłam mieć kłopoty materialne, życiowe itd. zadzwoniła „przyjdź do mnie bo sama sobie z tym nie poradzisz”. Poradziłam sobie i przestrzegam przed idiotkami

   • Hieronim 25 września 2011 o 9:05 pm

    Większość numerologów to pseudonumerolodzy.

    • Ditka 25 września 2011 o 9:11 pm

     tylko skąd wiedziała o moich problemach skoro się z nią nie kontaktowałam. Miała tylko mój nr tel który dawno zmieniłam

     • Hieronim 25 września 2011 o 9:20 pm

      To jakaś manipulantka która być może miała jakieś zdolności mediumiczne. Prawda jest taka ze nikt nie jest wybrany i każdy człowiek może wszystko. Nie ma lepszych lub gorszych liczb. Każda liczba jest na swój sposób wyjątkowa.

     • gruszka 26 września 2011 o 6:53 pm

      może jakaś klątwę na Ciebie rzuciła , żeby Ci się pogorszyło ?

 13. inka 25 września 2011 o 9:02 pm

  wszystko to bardzo interesujące,stresujące,wstrętne,oślizgłe – ta cała obłuda polityczna.
  Strach pomyśleć,że życie milionów ludzi zależy od garstki pozbawionej ludzkich cech- że też daliśmy się wmanewrować w te pieniądze – to zawsze był zły doradca.
  Pozostaje nam tylko wierzyć,że kosmici jak dobre duchy zjawią się i uwolnią nas od tej zarazy …… .
  Kiedyś tam powstał mój wiersz ..

  Jak długo będziesz istnieć
  Ile jesteś wart
  wobec nieubłaganie uciekającego czasu ?
  Czy potrafisz dotrzymać mu kroku….
  A może zastąpisz się nicością,głuchą pustynią
  karmioną od wieków twym jestestwem ?

  Wówczas trwała zimna wojna, mówiło się o broni niszczącej tylko organizmy żywe w tym ludzi. Znaczyło to,że człowiek nadal nie dorósł i będzie zabijał , niszczył.
  Mam wrażenie,że na ludzi została narzucona jakaś „kurtyna”,która nie pozwala zobaczyć prawdy, zależności w którą są wikłani i wyzyskiwani brniemy w to jak bezwolne zwierzęta . Jesteśmy mamieni sztucznie wytworzonymi potrzebami niby niezbędnych przedmiotów .etc.

  • monitorpolski 25 września 2011 o 9:19 pm

   Będą kosmici, już lecą …, ale rotszyldowscy,satanistyczni…

   • inka 25 września 2011 o 9:39 pm

    myśląc,że we wszechświecie są tylko istoty ludzkie popełniamy ogromny błąd . Bo to,że nie udało nam się ich spotkać na ziemi nie znaczy, że nie istnieją .

    • seler 25 września 2011 o 11:33 pm

     do >> Inka,
     we wszechświecie, oprócz Boga i ludzi, istnieją jeszcze tylko byty duchowe: anioły i demony,
     te byty duchowe mogą się materializować – demony [upadłe anioły, zbuntowane przeciw Bogu]
     materializują się z pobudek egoistycznych i w celach znieważenia Boga i ludzi.
     W Biblii nigdzie nie pisze o stworzeniu [powołaniu do życia] tzw. istot pozaziemskich lub
     humanoidalnych jako naszych Braci – jakkolwiek ich nazwiemy. Bóg poinformowałby o tym.

     1/ http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5
     2/ http://www.zbawienie.com/ufo.htm
     3/ http://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

     Trzy linki na początek… chyba wystarczy na dzisiaj. Podpowiadam Ci, aby innych odciążyć 😉

     • seler 26 września 2011 o 1:25 am

      Inka >> i jeszcze dwa linki na koniec na temat bytów duchowych [tych zwodniczych]
      dzisiaj nawet oświecony okiem odbytu Onet zapodał dwie informacje
      1/ tekst http://religia.onet.pl/publicystyka,6/niebezpieczne-zabawy-z-duchami,5209.html
      2/ film http://vod.onet.pl/tajemnice-bestii,21069,film.html#play#play
      Opis filmu:
      „Czy szatan spłodził potomstwo? Czy synowie i córki diabła są obecni na Ziemi? Dowody są jasne. Oni tu są…
      Aby zrozumieć kim są dzieci diabła, musimy najpierw poznać jego samego. Lucyfer, Belzebub, Belial, Książe ciemności, Zło Wcielone, Kosmaty, Mefistofeles, Szatan – diabeł ma wiele imion i potrafi przyjmować różne oblicza. Kim jednak jest? Jak wygląda?
      Chrześcijaństwo od samego początku rozważało kwestię jego istnienia. Przez setki lat analizowano jego udział w boskim planie stworzenia. My pokażemy Wam diabła we wszystkich jego przebraniach. Oceńcie sami, czy wcielone zło wciąż obecne jest na Ziemi, kusząc, zwodząc i oszukując ludzi małej wiary.”

      …spirytyzm, channelingi lub inne przekazy od „dobrych” kosmitów to pułapka i zwiedzenie,
      wszelkie podejrzane „objawienia” i pseudo proroctwa też… Jezus jest Pośrednikiem i nikt więcej, a prawdziwe przekazy są w Biblii – dlatego jest tak obecnie wyszydzana.
      [tego filmu z vod.onet nie zdążyłem jeszcze obejrzeć – dopiero co go namierzyłem teraz, więc nie mogę się wypowiedzieć odnośnie prawdziwości przekazu]

     • Kurohige 26 września 2011 o 8:25 am

      Jak można być takim ignorantem? Świat/kosmos nie kręci się wokół nas. Ziemia i ludzie są ewenementem. Ale to nie znaczy, że wakurnki, które zostały spełnione w naszym układzie słonecznym i na Ziemi nie mogą powtórzyć się gdzieś indziej. Zapewne tak się stało.

      „W Biblii nigdzie nie pisze o stworzeniu [powołaniu do życia] tzw. istot pozaziemskich lub
      humanoidalnych jako naszych Braci – jakkolwiek ich nazwiemy. Bóg poinformowałby o tym.”
      Tego nawet komentować mi się nie chce. Fanatyzm co niektórych czasami przeraża…

      • seler 26 września 2011 o 12:52 pm

       do Kurohige,
       kulturalny człowiek, zanim coś palnie, podaje cytat z Biblii gdzie pisze,
       że tzw. kosmaci zostali stworzeni na prawdopodobieństwo, czy jakoś tak,
       i że to są nasi bracia więksi lub mniejsi – na zwierząt podobieństwo.
       Mniej kulturalny bierze Biblię i …dopisuje stosowny fragment.

       Mnie z kolei przeraża ignorancja u niektórych. Wiem, nie każdemu słowu pisanemu należy zaufać.
       Na płocie raz narysowana była „dupa” – szedł pijany, chciał se pogłaskać,
       i mu drzazga weszła.
       Ja wolę zaufać Słowu bożemu, niźli być fanatykiem ignorancji i kłamstwa.
       Sprawdzaj Kurohige, czytaj i jeszcze raz czytaj – potem komentuj.
       Tylko uważaj na podróbki.

   • navajo88 26 września 2011 o 6:01 am

    hahahahaha monitor leci ,ale coś innego !!!!! leci do nas śmierć !!!! i jeszcze wszyscy się zdziwicie i to razem ze mną !!!! ,bo to przyjdzie wtedy kiedy nikt na całym świecie nie beńdzie o tym akurat myślał ,,,,a to nadejdzie nagle i nie spodziewanie i każdego zastanie w najmniej odpowiednim miejscu na taką chwilę ,,,,,kompletny przypadek i splot okoliczności przez nikogo nie przewidywany .
    Na całym świecie ludziska o niczym innym nie marzą jak tylko o rychłym i oczekiwanym końcu świata ,ale że to tylko odbywa się na zasadzie zabawy i śmichów chichów i na wzajemnym nabijaniu się samych z siebie ,na wzajemnym wyzywaniu się od satanistów i wariatów , ale pamiętaj Monitor że jeżeli nadejdzie ten czas kiedy to się zacznie to zacznie się na prawdę i nie będzie nikomu do śmiechu i tak jak pisałem na początku to nadejdzie w najmniej odpowiednim dla nas momeńcie !!!!!!!!!
    J.M.H

    • Kolega 26 września 2011 o 8:11 am

     To ja wtedy chcę być z kobietą w łóżku

     • navajo88 26 września 2011 o 10:52 am

      POPIERAM!!!!!!!!,,,,hahahahahaha

    • pola 26 września 2011 o 10:47 am

     Navajo88 bardziej niebezpiecznym dla ziemi jest człowiek i jego chęć zapanowania nad wszystkim i wszystkimi,tylko to może nas zgubić a to co niby ma lecieć w stronę ziemi to tylko przykrywka żeby było na kogo zwalić winę kiedy trzeba będzie winnego ukarać.Bo gdy znajda osoby odpowiedzialne za zniszczenie ziemi to pewnie wsadzą go w klatkę i będą obwozić po świecie aby każdy takim kreaturom mógł napluć w twarz.

     • gruszka 26 września 2011 o 7:04 pm

      @pola na pewno tak zrobią jak piszesz 🙂

 14. Hieronim 25 września 2011 o 9:03 pm

  Ta stronka jest o wiele lepsza: http://www.astrohoroskop.net.pl/index.php?go=12

 15. inka 25 września 2011 o 9:14 pm

  odpowiadając na pytanie zawarte w artykule ,myślę,że ratunek dla świata jeśli jest dla niego ratunek w możliwości zrzucenia pęt.

  • monitorpolski 25 września 2011 o 9:35 pm

   W świetle tego co mówi Rifat to się wszystko sprowadza do pytania co lepsze inwazja chińska czy NWO Rotszydów?

 16. abrams 25 września 2011 o 9:24 pm

  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3507.0

  mysle ze wiekszosc to zna – ale przypomne

  • FAKIR 25 września 2011 o 10:34 pm

   Po co przypominać pierdoły

   • abrams 26 września 2011 o 12:15 am

    apropo fali tsunami

 17. waryjat 25 września 2011 o 9:35 pm

  Zobaczcie zachowanie ministra Sikorskiego w stresie. http://www.transferfield.com/4235/kibice-niszcza-sikorskiego-w-bialymstoku-minister-nie-wytrzymal-wideo/
  Jak ten człowiek może pełnić tak poważną funkcję?

  • monitorpolski 25 września 2011 o 9:53 pm

   Super link, już rozesłałem po ludziach. Blokada licznika na potęgę.

   • OlO 25 września 2011 o 10:55 pm

    dobre, mi się zdaje że to już jawna będzie wojna, ponieważ ludzie są naprawdę wkurzeni

    • Joe 26 września 2011 o 7:29 am

     Wlasnie o to chodzi aby byla wojna i ludzie ludzi zabijali !

     Beda jeszcze lepsze prowokacje ,z ubiciem nie tylko jak dawniej bywalo prezydentow ale z wybiciem calych dotychczasowych rzadow w swiecie !
     Smolensk „wydarzyl” sie juz poltora roku temu a Polakow nijak nie udalo sie sprowokowac aby wzieli sie za lby.
     Teraz beda proby stadionowe i przed lokalmi wyborczymi,a potem …..,lepiej aby sie to nie stalo..

     Co to nie dostales,nie czytales ulotki : „Oni moga rzadzic za dwa tygodnie !”

     • OlO 26 września 2011 o 11:28 am

      takie rarytasy jak ulotki prawdy nie dolatują u mnie na wschód 😦

    • maupa102 26 września 2011 o 10:16 pm

     Oj, boją się KIBOLI, boją się bardzo TEGO, CZEGO NIE SĄ W STANIE OPANOWAĆ! To widać na każdym filmiku z KIBOLAMI 😉 Mają fajne hasła. . .. takie BUDUJĄCE ;D

   • Tomi 26 września 2011 o 1:49 am

    Blokada komentarzy po 1 godzinie

 18. Tomi 25 września 2011 o 9:42 pm

  A jednak

  http://konflikty.wp.pl/title,Bedzie-tloczno-na-niebie-takich-manewrow-nie-bylo-od-lat,wid,13825238,wiadomosc.html

  Czy to ma związek z podwyższeniem gotowości bojowej w USA , z tym że prezydent USA z całą rodziną poleciał również [ powtarzam z rodziną ] do centrum dowodzenia w Denver , że parlamenty Anglii , Francji i Niemiec jak i również goście z ONZ na kilkanaście dni zawiesiły swoją działalność ???. Czy aby nic się nie szykuje ?

  odpowiedz zgłoś do moderacji

  2011-09-25 21:26
  ~misiek
  Odp.: A jednak …

  No nic a nic jak zwykle grzadke oprzatnoc etc.i poczekac 2 tygodnie..
  I ojej cotam sie stalo…?

  odpowiedz

 19. pola 25 września 2011 o 10:11 pm

  Założyli knebel na demokrację.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-podpisal-kontrowersyjna-ustawe,1,4861235,wiadomosc.html

  • Extazed 25 września 2011 o 10:30 pm

   Dlaczego uznali za legalne coś co powinno zostać kategorycznie odrzucone. Dlaczego legalnym będzie nie informowanie społeczeństwa o zamierzeniach i posunięciach rządu. Dlaczego ludzie ślepo przytaknęli na to. Pytam się co się kur*a dzieje z obywatelami i ze światem. Toż to wszelkie pojęcie przechodzi. Pocieszam się jedynie tym, że jak wyginęły dinozaury tak i wyginiemy my jako pasożyty tej Ziemi. Zaczynam myśleć, że wszystko w koło (flora fauna) pochodzi z Miłości Bożej, natomiast człowiek z nienawiści szatana do stworzenia boskiego. By to nawet pasowało, mam racje?
   Z taką oto refleksją udaje się spać.
   Pozdrawiam i oby jutro było więcej dobra a mniej zła.

   • FAKIR 26 września 2011 o 12:08 am

    Młodzi prowadzeni podświadomie ku zamieszkom i wojnie

    http://tiny.pl/h1xsh

    • FAKIR 26 września 2011 o 12:11 am

     Niezłe co?
     Najlepszy jest wyróżniony napis ZAMIESZKI i facet z butelką
     Co to ma być?? Plakat promujący koncert dla dzieci i młodzieży??

     Czy jest lekarz na sali??

     • monitorpolski 26 września 2011 o 5:14 am

      Nie damy się.Ten blog czytają kibice i są świadomi tego co się dzieje.

     • peryskop 26 września 2011 o 5:30 am

      I kto w istocie sponsoruje stronkę propagującą te ZAMIESZKI?

      Nie HGW ?

     • Druzyna AA 26 września 2011 o 10:55 am

      To nie jest butelka, tylko mikrofon. Ale cóż, głodnemu chleb na myśli…

      • FAKIR 26 września 2011 o 12:22 pm

       Przekonamy się już wkrótce czy będą rzucać mikrofonami czy butelkami.
       Chodzi o to, że za wszelką cenę chcą działać na mózgi, zwłaszcza młodych ludzi, aby ich za jakiś czas wyprowadzić na ulicę na rzeź.
       Przecież każdy widzi, jeśli się przyjrzy i pomyśli, że to mikrofon, ale podświadomość większości ludzi reaguje inaczej i zachowuje: „zamieszki” i facet z butelką.
       Tak to jest. Celowo wyróżniono napis „zamieszki”. Twoim zdaniem przypadek?
       Kto wymyśla tego rodzaju idiotyczne hasła dla dzieci i młodzieży??

      • peryskop 26 września 2011 o 1:04 pm

       AA – Jeśli to nie jest butelka, tylko mikrofon, to dlaczego tak nabazgrane, żeby wiele osób dostrzegało w tym raczej butelkę niż mikrofon?

       Autor „artysta” nie potrafił zapanować na formą?

   • navajo88 26 września 2011 o 10:58 am

    Extazed kto wie ,,,,może masz rację dinozaury wygineły ,,,to i my także wyginiemy ,ale jak zawsze mawiam w takich sytuacjach spokojnie jak na wojnie ,jak zaczną szczelać to i my też strzelamy ,ajak u ciekać to i my także beńdziemy uciekać hahahahahahahaha
    J.M.H

  • Joe 26 września 2011 o 7:34 am

   Gdzie ty w swiecie widzisz demokracje /
   TO JAWNE NIEWOLNIUCTWO !
   Mam nadzieje,ze tu ktos taki temat zalozy bez polecenia „gory”.

  • pola 26 września 2011 o 1:41 pm

   Na filmach sensacyjnych często widzimy, jak „pozytywny” bohater stara się czegoś dowiedzieć o siłach „zła”, a na ekranie komputera pojawia się napis: „access denied” – „dostęp zastrzeżony”.

   Siły zła – czyli posłowie PO i PSL – pod osłoną nocy, na ostatni posiedzeniu Sejmu zaakceptowali poprawkę zgłoszoną chyłkiem przez Senat do ustawy o dostępie do informacji publicznych.
   http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1029
   http://wyborcza.pl/1,75248,10305388,Jak_glosowali_poslowie_.html

 20. Ilka 25 września 2011 o 10:11 pm

  Rzadko się udzielam na forach, ale teraz mnie szlak trafił.
  Tutaj często zaglądam, ale zajrzałam na ten wpis tego antymaterialnego podawany powyżej
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek

  LUDZIE TO SIĘ NIE MIEŚCI W CZASZCE!!!!! ONI SIĘ NAMI BAWIĄ.
  WIECIE CO ZROBIŁAM????

  Chciałam zrobić to własne „śledztwo” do którego namawiał ten bloger.
  Zauważyłam wytwórnie czy coś tam „TEN TON”, festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej.
  Wchodzę na ich stronę, a tam pełno tej symboliki!!!!!
  Klikam na archiwalne ich strony a tam są inne symbole!!! Kwadraty o których pisał!!!!
  TO NIC JESZCZE!!!!!!
  Wchodzę dalej, a tam zaproszenie na koncert tytułowany UWAGA!!!

  „Wielkie ZAMIESZKI artystyczne!”

  TO JEST JAKAŚ OKROPNA MANIPULACJA!!!!!

  • monitorpolski 26 września 2011 o 5:18 am

   Nie, to jest NWO. I czas sobie zdać sprawę ze śmiertelnego zagrożenia. Szwabom nie wyszło, bo Hitler się zbuntował syjonistom, sowietom też nie bo ruscy opanowali sytuację, to teraz próbują bezpośrednio.

   • rob 27 września 2011 o 5:58 am

    …drukując papier z zieloną farbą,, jak z wodą na młyn i się to jakoś kręci ‚samoistnie ;)hehe bo większość chce lepiej i więcej. na Rodowicz marylkę to patrzeć się nie da,,cóż za obślizgły mutant,,,straszne i

 21. superkrach 25 września 2011 o 11:15 pm

  29 wrzesień 2008 – spadek dow jones o 777 punktów 3 lata później 29 wrzesnień 2011 superkrach panika początek 7 lat biblijnych do końca. Jeśli masz akcje wyprzedaj wszystko jutro z samego rana dobrze radzę.

  • waryjat 26 września 2011 o 11:57 am

   Ja myślę że ci archeolodzy w nowym świecie będą się zastanawiać dlaczego takie różne kolory na tej „srajtaśmie”?

  • sebecx 26 września 2011 o 3:27 pm

   thx 137

   • Annah. 26 września 2011 o 6:16 pm

    Mhm, ekonomiczne prognozy w dychę, ale rozblyski nie dochodzą do nas tak szybko i superwybuch jeśli nastąpi to za dzień czy dwa?

 22. To tuś 26 września 2011 o 3:33 am

  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wakcynolog_merck,p898051882

  • Joe 26 września 2011 o 7:43 am

   Wirusy twierdzisz ?
   TAM JEST WSZELKIE CHOLERSTWO !!!
   Tylko sie zaszczep a sie przekonasz i to teraz bardzo szybko.
   Dopiero ziemia i robactwo wszystko z ciebie wyciagnie .

  • Druzyna AA 26 września 2011 o 10:47 am

   Wiecie, w szczepionkach to z DEFINICJI są wirusy…

   • peryskop 26 września 2011 o 1:13 pm

    @AA – To sporo prawdy, że „w szczepionkach z DEFINICJI są wirusy.”

    Tylko problem w tym jakie wirusy, ile ich, z czym zostały zmieszane i po co.

    O ile kiedyś wiele szczepionek wykonywano według jawnych receptur uzgodnionych przez rozsądnych i uczciwych specjalistów, to ostatnio taka DEFINICJA szczepionek została zastąpiona przez dodawanie szkodliwych komponentów ukrywanych przed ludźmi.

    Co z was za @Drużyna jeśli nie kumacie tych oczywistych faktów ?

 23. mi461 26 września 2011 o 5:57 am

  MONITOR czy ten kalendarz GLPVC Ci cos mowi?? o co tu chodzi ?
  https://www.google.com/calendar/embed?src=glpvc.therawfeed@gmail.com&ctz=America/New_York&gsessionid=OK

  • monitorpolski 26 września 2011 o 7:39 am

   Jakaś rozkładówka programu radiowego? Widzę Boba Chapmana, International Forecaster. Jest coś w nim dziwnego?

 24. Joe 26 września 2011 o 7:54 am

  Wczoraj kupowalem nieruchomsoc w USA od wlasciciela „bankstera”,nawet nie pytal skad mam pieniadze w dodatku nieduze i szybko podpisywal kontrakt – Ameryka na sprzedaz .
  Domy w Stanach (w zaleznosci w ktorym) „chodza” juz po DZIESIEC TYSIECY ZIELONYCH !
  U Was w Polsce po ile ?
  Amerykanow po kieszeni lichwa bije.
  Nie dajcie sie rodacy ,trzymaj nawet stara bude po dziadkach !!!
  Jak pisza dzisiejsze „polskie merdia” to PO z PiS-em sie dogadali w sprawie gazu lupkowego,to chyba i Was beda „lupic’ na wszelkie sposoby jak hamerykanow naiwnych .
  Miejcie Polacy wlasna ziemie i bida Wam nic nie zrobi,co najwyzej zdmuchnie to co na ziemi ale w ziemiance przezyjesz nawet syberyjska zime ,tylko miej troche drewna na opal,bo sroga zima idzie.
  Cala reszta peknie jak banka mydlana.
  Przeciez i Bog ma granice wytrzymalosci „boskiej”.

 25. stały czytelnik tej strony 26 września 2011 o 9:05 am

  Panie Monitoro-Marku 🙂 i reszta „bandy” 🙂
  Wywaliłem z domu TV.
  Czy możecie w odpowiedzi na mój komentarz podać jakieś linki do internetowych audycji radiowych w stylu nie manipulowane media???? Gdzie on-line można posłuchać nie papki medialnej.
  Z góry dzięki i pozdrawiam.

  • człek 26 września 2011 o 10:03 am

   dołączam się do prośby 🙂

  • monitorpolski 26 września 2011 o 10:09 am

   Po angielsku jest ich wiele. Po polsku – szukaj na blogach. Po prawej stronie linki.

  • Warszawiak 26 września 2011 o 10:57 am

   Ja polecam:
   7777777blog
   Afery Prawa
   Alexirin
   ASME
   Astral-Projection
   Astromaria
   Autonom
   B.Goczynski’s
   bazarmedyczny
   bez-cenzury.thecompany.pl
   bialczynski.wordpress.com
   Bibuła
   blog Piotra Beina
   blogmedia24.pl
   blogpress
   Boomcha blog
   Ciche zniewolenie
   Creationism.org
   Czas przebudzenia !
   Dakowski.pl
   Dariusz Ratajczak (zamordowany w 2010 r.)
   drdino
   Dziennik gajowego Maruchy
   Edukacja klasyczna
   Forum Polska Walcząca
   Forum Prawda2.info
   Forum Suwerenność
   freeamericatoday.pl/
   Gawronski Rafzen’s Blog
   Gaz łupkowy do rozgrabienia, geotermia do zniszczenia.
   geopolityka.org
   Globalna Świadomosc
   grawitacja44.org.pl
   Grypa666
   hotnews.pl
   infowars.pl
   inteligentny projekt
   Iskry Polskości
   Iwo Cyprian Pogonowski
   Jednodniówka Narodowa
   Kefir 2010
   konservat
   kontrowersje.net
   Krolowa Pokoju’s Blog
   kryptonim prawda
   Losy Ziemi
   Loża bez tajemnic
   Mizia Forum
   Mocniejszy
   Monasterujkowice – wiadmoości ze świata
   MonitorPolski
   Myśl Polska
   Nacjonalista
   Narodowe Odrodzenie Polski
   Nasza Witryna
   NewWorldOrder
   Nie szczepię !
   Niepoprawni
   Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu
   Nieznudzeni Polską
   NowyEkran.pl
   O trzęsieniach, katastrofach itp. , aktualnie na świecie (ang.)
   Obywatel
   Obywatelskie nieposłuszeństwo
   ONR
   otworz-oczy.org
   Palestyna
   Patriotyczny Ruch Polski
   piotrnatanek.pl
   polacy.eu.org
   POLONICA.NET
   Polonitas’s
   poznajprawde.xtreemhost.com
   PRACowniA
   Prawdaxlxpl
   Prawica.net
   prawy.pl
   prison planet
   ProPolonia
   Przymierze Narodu Polskiego
   Pseudonaukowo
   Radio pomost
   Realitas
   rebelya.pl
   Riese – Inna Rzeczywistość | Dariusz Kwiecień – blog
   salon24
   SchodamiDoNieba.pl
   sekretyameryki.com
   Spiritolibero
   Stop codex
   Stop Syjonizmowi
   STOPNWORDER
   stwarzanie.wordpress.com
   swiadomaegzystencja
   Szczepionkowe ludobójstwo
   tashiwater
   Terroryzm Geopolityka Izrael Iran Islam CIA FSB
   Tesla.pl
   Tomasz Franciszek Urbaś
   UOSPAŁ
   Vademecum Poliszynela
   W obronie krzyża
   W Sercu Polska
   Wierni Polsce Suwerennej
   Wirtulana Polonia
   Wolna Palestyna
   wolnemedia.net
   http://www.daro.it.pl
   Zagrypiona
   zakazaneowoce.pl
   zbawieni.com
   Zbawienie
   Zenonbiusz
   Zmiany na Ziemi

   • peryskop 26 września 2011 o 11:07 pm

    @Warszawiak – dodaj jeszcze:
    http://marucha.wordpress.com

  • OlO 26 września 2011 o 11:33 am

   http://radiobc.pl/ ale zaczęli zajmować się wyższym matrixem

   http://januszzagorski.pl/ czasami nawet dobrze mówi

   szukaj po linka na tych stronach a na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂

  • Annah. 26 września 2011 o 12:32 pm

   Radio Maryja ma ciekawe programy informacyjne i publicystyczne. Na stronie są całe szpalty ciekawych tematów do odtworzenia. Wczoraj wieczorem słuchałam o absurdach i niegospodarności w polskich finansach i gospodarce. Chciałoby się postawić przed Trybunał stanu rządzących, gruba kasa przechodzi wciąż między palcami a oni wciąż w euforii jak to wspaniale rządzą. Jak macie mocne nerwy to słuchajcie, wyć się chce…
   http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27569

   • zenobiusz 26 września 2011 o 3:44 pm

    Augustynie P. pod nowym Joe@ nickiem, z Yacksonville ,może już wystarczy ???

 26. superwybuch 26 września 2011 o 9:31 am

  Rozszyfrowana informacja z filmu 2012. Zapewne pamiętacie informację która przetaczała się przez to forum, która dotyczyła nr domu który ulega zniszczeniu wszyscy myśleli że to o datę chodzi, z numerem 11245 kombinowali na różne sposoby jednak daty, które mogły z niej powstać wszystkie już przeszły i nic. Okazuje się że nie jest to data to jest oznaczenie regionu na słońcu NOAA 11245 które 27 września będzie na wprost ziemi. Druga znamienna wskazówka z filmu najważniejsza scenka z filmu w 11 min 27 sec mówią że dojdzie do największego wybuchu na słońcu w całej historii następnie budzi się cusack a na jego zegarku 9:27 http://www.megavideo.com/?v=3MIXZLHE obejrzyjcie w 12 00 minucie.

  • superwybuch 26 września 2011 o 10:11 am

   Sunspot 1302 Location 279 Mag Type Beta-Gamma-Delta

  • Druzyna AA 26 września 2011 o 10:43 am

   Taaaa… Tym razem na pewno trafiłeś w dziesiątkę. Tylko co powiesz we środę, jestem ciekaw…

   • O Rezsz 26 września 2011 o 12:44 pm

    A wolał byś by się nie mylił?.

    • Druzyna AA 26 września 2011 o 2:53 pm

     Wolałbym, żeby nie bredził. Za dużo wymagam? Sprawdziły się wam kiedyś te numerologiczne popierdółki Z WYPRZEDZENIEM, nie obliczone wstecznie? Przecież to pocieszne jak horoskop w „Fakcie”.

     • sebecx 26 września 2011 o 3:36 pm

      ….zobaczymy …ale jak jutro, albo pojutrze beknie ta plama w stronę ziemi i jak mundre z najmundrzejszych nałkofców z kieszeni rotszylda, powiedzą publicznie „nadchodzi morderczy rozbłysk ze słonka – wybije, wypali, łupiece… ” to jak się ludzie rzucą sprzedawać na giełdzie to faktycznie będzie krach 29….
      …ja co do tego słońca, tak szczerze to nawet nie wiem czy ono tak tymi plamami rozbłyskuje czy może jakiś pentium piętrowy….

     • O Rzesz 26 września 2011 o 5:03 pm

      Na szczęście większości się nie sprawdza i niech tak zostanie … ale Jackowskiemu się sprawdziło.
      Chcesz dyskutować z faktami czy przemilczeć niewygodne momenty tkwiąc w kaftanie pychy na barykadzie ignorancji i sceptycyzmu?!.

 27. superwybuch 26 września 2011 o 10:12 am

  Plama 1302 Location 279 Mag Type Beta-Gamma-Delta

 28. Ciekawska 26 września 2011 o 10:21 am

  Jak na razie Białystok górą !
  „Kilkadziesiąt osób zgromadziło się w niedzielę wieczorem przy pomniku Bohaterów Ziemi Białostockiej w centrum Białegostoku zapowiadając, że nie dopuszczą do zdjęcia z niego napisu „Bóg, honor, ojczyzna” oraz korony na głowie orła. Zamierzają pełnić tam dyżury.

  Nowe elementy pojawiły się na pomniku w sobotę rano. Umieścili je tam przedstawiciele kilku organizacji, min. członkowie Klubu Więzionych, Internowanych i Represjonowanych oraz Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego. Użyli do tego celu podnośnika i – nie niepokojeni przez nikogo – na pionowych elementach pomnika, kilka metrów nad ziemią umieścili pionowe napisy, zaś na głowie orła, który zwieńcza postument, koronę.W niedzielę zastępca prezydenta Białegostoku Aleksander Sosna ( doradca Komorowskiego od prawosławia) zapowiedział, że zostaną zdjęte a działanie inicjatorów akcji ocenił jako bezprawne. To oświadczenie sprawiło, że wieczorem przy pomniku zebrało się kilkadziesiąt osób, które zapowiedziały, iż będą tam prowadziły społeczne dyżury i pilnowały tego miejsca, by napisy i korona zdjęte nie zostały.”
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/dyzury-przed-pomnikiem-bog-honor-ojczyzna,1,4861307,region-wiadomosc.html

  A swoją drogą ten Sowa to barwna postać .
  „Białystok. Aleksander Sosna, wiceprezydent Białegostoku, jest tłumaczem i wydawcą kontrowersyjnej książki pseudohistorycznej „Rosyjska Warszawa”;. Historycy, których pytaliśmy o opinię o niej, mówią jednogłośnie: To kuriozum!
  Książka oburzyła także Daniela Boćkowskiego, historyka z Uniwersytetu w Białymstoku:
  – Czy dla poznania historii Polski potrzebna jest carska wizja naszych dziejów? Czy naprawdę Warszawa w okresie zaborów była rosyjska i tylko wstrętne „Polaczki” do dziś nie potrafią tego uszanować, starając się zatrzeć te ślady? Nie powinno się takich rzeczy tłumaczyć i wydawać bez odpowiedniego komentarza historycznego. Niestety, tłumacz tej pracy, znany m.in. z przedruku „naukowego” artykułu poświęconego „polskim obozom jenieckim”; z wojny 1920 r., zdaje się tej prostej sprawy nie rozumieć.”
  http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070302/REG00/70301035

  • luna 26 września 2011 o 2:49 pm

   No niestety walka dopiero się rozpoczyna ……

   Pomnik Bohaterów Ziemi Białostockiej. Walka o napis trwa (zdjęcia, wideo)

   Chcemy odkomunizować ten pomnik. Tak twierdzą ludzie, którzy zawiesili na pomniku napis: Bóg, honor, ojczyzna. Sprawa trafiła do prokuratury.
   Władze miasta zgłosiły zawiadomienie do prokuratury przeciw organizatorom akcji odkomunizowania Pomnika Bohaterów Ziemi Białostockiej.

   W sobotę (24 września) przymocowali oni do pomnika napis: „Bóg, honor, Ojczyzna” i umieścili koronę nad głową orła. Postanowili też bronić swego dzieła przed zdjęciem. Koczują w ustawionym pod pomnikiem namiocie i czekają na ruch władz miasta.

   – W przeciwieństwie do organizatorów akcji działamy w granicach prawa, dlatego sprawą zajmie się prokuratura – mówi Urszula Sienkiewicz, rzeczniczka prezydenta miasta.
   http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110926/BIALYSTOK/662304281

 29. Ciekawska 26 września 2011 o 10:33 am

  :/
  „26.09.2011 (IAR) – W pociągu pośpiesznym z Belgradu do czeskiej Pragi znaleziono bombę. Chodziło o sprawny system , który groził w każdej chwili wybuchem.
  Policyjni pirotechnicy otrzymali informację od służb ochrony kolei, że w jednym z wagonów znajduje się podejrzany bagaż. Po przybyciu na miejsce zorientowali się, że chodzi o niebezpieczny ładunek grożący w każdej chwili wybuchem. Udało się im bombę rozbroić i przewieźć w bezpieczne miejsce. Operacja zabezpieczania ładunku wybuchowego zakończyła się o w pół do drugiej nad ranem. Podczas pracy pirotechników na Dworcu Głównym nie było zbyt wielu pasażerów.”
  http://stooq.pl/n/?f=515776

 30. Prometeusz 26 września 2011 o 10:43 am

  Czyli wychodzi na to, że jutro ma być ogromne trzęsienie ziemi w USA? Godzina 9,27 na zegarku w filmie 2012 budzi naprawdę niezłe kontrowersje, zresztą wzbudzi jeszcze większe jak okaże się, że jutro faktycznie się coś stanie.

  • Versus3 26 września 2011 o 11:05 pm

   Czy ogromne trzesienie ziemi da sie zaplanowac i zrealizowac? Myślisz ze ustawili by HAARPA na siebie?

 31. bia 26 września 2011 o 10:47 am

  Synagoga Szatana rządzi światem więc kto żyw niech chwyta za różniec lub tak jak potrafi nich wraca do Boga w nim ratunek i nadzieja Armia Boga stanie znów w polach i nie będzie siły która będzie mogła powstrzymać zastępów jego bojowników

  Pierwsza walka zwycięskiego Słowa

  11 Potem ujrzałem niebo otwarte:
  a oto – biały koń,
  a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym,
  oto sprawiedliwie sądzi i walczy5.
  12 Oczy Jego jak płomień ognia,
  a wiele diademów na Jego głowie.
  Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego6.
  13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną,
  a imię Jego nazwano: Słowo Boga7.
  14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach –
  wszyscy odziani w biały, czysty bisior.
  15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz,
  by nim uderzyć narody:
  On paść je będzie rózgą żelazną
  i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga8.
  16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię:
  KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.
  17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu:
  I zawołał on głosem donośnym
  do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba:
  «Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga9,
  18 aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy,
  trupy koni i tych, co ich dosiadają,
  trupy wszystkich –
  wolnych i niewolników,
  małych i wielkich!»
  19 I ujrzałem Bestię
  i królów ziemi,
  i wojska ich
  zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu
  i z Jego wojskiem.
  20 I pochwycono Bestię,
  a z nią Fałszywego Proroka,
  co czynił wobec niej znaki,
  którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii
  i oddawali pokłon jej obrazowi.
  Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora,
  gorejącego siarką10.
  21 A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu,
  [mieczem], który wyszedł z ust Jego.
  Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.

 32. navajo88 26 września 2011 o 11:08 am

  wiesz bia , ja tam wolę swojego M16 i Colta .045 jak jakiś miecz !!!! hahahahahaha
  J.M.H

  • BirdDwa 26 września 2011 o 2:35 pm

   No tylko z tych twoich zabawek ASG nic nie zrobisz. Już lepiej szybko skołuj sobie straszaka albo spluwe na kapiszony. Tym zadasz więcej obrażeń jak strzelisz przy uchu.

   • navajo88 26 września 2011 o 4:02 pm

    BirdDwa a czy ja piszę o ASG??????? ,czytaj uważnie kolego i tyle w temacie ! OKI?
    J.M.H

    • BirdDwa 26 września 2011 o 10:59 pm

     A czy napisałeś że to nie jest ASG?.
     Dzieciom nie wolno posiadać broni palnej.

 33. iHe 26 września 2011 o 11:14 am

  Jak NWOnazikomuchy USA wyburzały:
  http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/jak-ameryka-zamyka-sie-na-turystow,1698425,6806

  „Polityka amerykańskich władz wobec osób, które chcą legalnie wjechać do Stanów Zjednoczonych i wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, przekracza wszelkie granice absurdu – pisze na łamach „New York Times” przedsiębiorca Gary Shapiro, prezes Consumer Electronics Association.”

  Nie chcą gości,żeby nie opowiadali po świecie jak na własne oczy widzieli jaki to barak NWO tam się buduje.Do ZSRR też mało kto jeździł.Ale stary think tank,aż żal patrzeć

  Ciekawe kiedy międzystanowe ausweisy wprowadzą wzorem ZSRR.

  „Ludzie byli pozbawieni możliwości swobodnego poruszania i wypowiadania się. Po wojnie rząd kontynuował akcję represyjną zarówno wobec pojedynczych obywateli, jak i całych narodów. Jeńców wracający z niewoli zsyłano do obozów pracy, ludność republik pogranicznych oskarżano o współpracę z Niemcami, deportowano i represjonowano.”

  Tak było w ZSRR.Gdzieś czytałem(chyba nawet u Monitora) o jakimś byłym generale KGB zatrudnionym w USA przez banksterów i o jakimś ze STASI.Chyba chodziło o kwestie „bezpieczeństwa narodowego”.
  http://demotywatory.com/2266
  Niezłe jaja z tym demotem.

  • 999AQQ 26 września 2011 o 11:46 am

   TEN „przedsiębiorca Gary Shapiro” czosnkiem zalatuje, gada co mu rabi każe.

   • peryskop 26 września 2011 o 11:12 pm

    Czosnek czosnkiem,
    ale American Dream znika jak piasek na Saharze po wprowadzeniu tam komunizmu.

    Niestety.

    • Annah. 28 września 2011 o 8:38 am

     A komunizm to czym niby zalatuje ? ;-0

 34. superwybuch 26 września 2011 o 11:27 am

  Kod z filmu Flashforward najważniejszy w filmie jest BLACKOUT który spowoduje chaos. Czy potężny wybuch słoneczny może jakoś wpłynąć na ludzi na ich świadomość w filmie ludzie padają i tracą przytomność na 2 min 17 sec blackout ma się pojawić za 6 miesięcy. Niektórzy sądzą że to właśnie plama 1302 i wybuch słoneczny z niej spowoduje chaos na ziemi. Czy 2:17 i 6 m-cy mają coś wspólnego z tą plamą jeśli przemnożymy 217 x 6 – sami sprawdźcie. Co ciekawe ta plama ma lokacje 279.

  • superwybuch 26 września 2011 o 11:37 am

   Zapomniałem dodać odnośnie Flashforward Blackout ma nastąpić w filmie 29 kwiecień 2012 jeżeli odejmiemy sławetne 2:17 kiedy to pierwszy blackout ma miejsce to wyjdzie 27 9 2011 (WTF)

   • superwybuch 26 września 2011 o 11:40 am

    odejmiemy 217 dni oczywiście, ależ oni mają zryty beret na punkcie liczb

    • superwybuch 26 września 2011 o 11:46 am

     i nie zgadniecie kiedy flashforward wyszedł na DVD 27 wrzesień 2010 to jest chore http://www.culture.com/articles/7494/flashforward-dvd.phtml

    • sebecx 26 września 2011 o 3:39 pm

     🙂

  • Policjant/Grafik 26 września 2011 o 12:46 pm

   Bla Bla Bla

 35. Aśka 26 września 2011 o 11:28 am

  http://stooq.pl/n/?f=515638&c=2&p=0
  Tusk: nie zaskoczyło mnie oświadczenie Miedwiediewa
  PAP – Kraj 25 Wrz 2011, 13:27

  25.09. Olsztyn (PAP) – Demokracja zasługuje na to, żeby od czasu do czasu odświeżano władzę, ale każdy kraj układa to sobie wedle własnego rozeznania – powiedział premier Donald Tusk komentując to, że w 2012 r. prezydentem Rosji może zostać Władimir Putin, a premierem Dmitrij Miedwiediew.

  „Mnie nie zaskoczyło oświadczenie prezydenta Miedwiediewa” – przyznał w niedzielę Tusk.

  W sobotę prezydent Rosji zaproponował na zjeździe partii Jedna Rosja, aby to obecny premier Władimir Putin kandydował w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku. Ten z kolei wystąpił z inicjatywą, aby po przyszłorocznych wyborach Miedwiediew stanął na czele nowego rządu.

  „Uważam, że demokracja zasługuje na to, żeby od czasu do czasu odświeżano władzę. Nawet najbardziej popularni politycy powinni wiedzieć, kiedy odejść. Ale każdy kraj, każdy naród, każdy ustrój sobie to jakoś układa wedle własnego rozeznania” – oświadczył premier.

  Dodał, że już podczas pierwszej wizyty w Moskwie, kiedy dzisiejszy premier Putin był prezydentem, a dzisiejszy prezydent Miedwiediew był premierem, miał okazję z nimi rozmawiać „i już wtedy intuicja mu mówiła, że dojdzie do kolejnej zmiany pozycji bez zmiany status quo”.

  „Ale też uważam, że jeśli chodzi o Rosję, to jest to ciągle kraj, który z punktu widzenia interesów Polski i Europy lepiej kiedy jest względnie stabilny politycznie. Tego można Rosjanom życzyć – sami sobie wybierają władzę. Stabilność polityczna jest z punktu widzenia Polski i Europy lepsza niż chaos” – zaznaczył Tusk.(PAP)
  laz/ eaw/ par/
  _____
  Tusk powiedział:
  „Uważam, że demokracja zasługuje na to, żeby od czasu do czasu odświeżano władzę. Nawet najbardziej popularni politycy powinni wiedzieć, kiedy odejść. Ale każdy kraj, każdy naród, każdy ustrój sobie to jakoś układa wedle własnego rozeznania”

  Zadam tylko dwa pytania.
  Co w związku z tym z odejściem Tuska?
  Dlaczego zatem wtrąca się w politykę Białorusi i dyktuje narodowi Białoruskiemu, kto w tym kraju nie ma rządzić?

 36. Annah. 26 września 2011 o 11:31 am

  Drogie dzieci! Wzywam was, aby ten czas był dla was wszystkich czasem dawania świadectwa. Wy, którzy żyjecie w miłości Bożej i doświadczyliście Jego darów dajcie świadectwo o nich swoimi słowami i życiem, by były radością i bodźcem dla innych w wierze. Jestem z wami i nieustannie oręduję przed Bogiem za wami wszystkimi, aby wasza wiara była zawsze żywa i radosna i w miłości Bożej. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/25/oredzie-matki-bozej-z-25-wrzesnia-2011-r/

  …Ostrzeżenie powstrzyma to i inne złe okrucieństwa planowane przez globalne siły, które pozostają poza rozeznaniem Moich dzieci na całym świecie. Niewinne pionki w grze, nie przez was realizowanej, chronieni będziecie Moją Ręką Sprawiedliwości.
  Moje dzieci, powstańcie i wydajcie walkę tej serii zła poprzez modlitwę. Globalna kontrola i prześladowania, planowane właśnie w tym momencie, mogą być uniknięte poprzez modlitwę. Nie wszyscy z was mogą być lub będą uratowani, taki jest uchwyt antychrysta utrzymywany nad wami.
  Moje dzieci, szatan nigdy nie wygra. Nie został obdarzony mocą, a ponieważ jego uścisk zaczyna się rozluźniać, będzie teraz wlókł razem z sobą tak wiele dusz jak tylko może, do otchłani piekła. Płaczę z głębokim smutkiem za Moimi pięknymi Istotami, które stworzyłem i Moimi drogocennymi duszami. Ach, jeśliby tylko one posłuchały Prawdy.
  Naukowe podejście jest nonsensem, gdyż żadna nauka nie zastąpi rzeczywistości Mojego Bożego Królestwa. Żadna osoba na ziemi nigdy nie może pojąć piękna i cudu, które czekają na was, gdyż nie da się ich opisać w ludzkich kategoriach.
  Wkrótce zrozumiecie plany, które mam dla ocalenia świata z rąk oszusta….
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/26/bog-ojciec-antychryst-i-nowa-swiatowa-waluta/

  • peryskop 26 września 2011 o 1:19 pm

   @Joe

   – Z tego można wnioskować, że i szatan ma jakąś rolę do spełnienia.

   Choćby dlatego, że Dobro widać dopiero na tle Zła.

   • O Rzesz 26 września 2011 o 5:30 pm

    Kłopot jest nie z nim a z nami.
    On robi swoją robotę zleconą mu przez Najwyższego. W każdym razie jeśli nie zlecił to nie przeszkadza narazie, choć mógł by jednym mrugnięciem załatwić sprawę.
    Trudno ludziom odgadnąć boski plan.
    Wszystko wskazuje na to że żyjemy na planecie treningowej. Obóz dla rekrutów, można by rzec.
    To ludzie mając wolną wolę wybierają po której stronie chcą stanąć.

    Zakuto nas w zbroi doczesności. Prawie pozbawiono, za naszym przyzwoleniem, kontaktu duchowego z „wyższymi instancjami”.
    Żyjemy atrapą życia i nawet nie wiemy że tak jest!.
    Większość zatraciła świadomość że można się wszystkiemu przeciwstawić. A jest to możliwe tylko w jednym wypadku … gromadnie!.

    Widziałem niedawno piękne zdarzenie. Wręcz omen.
    Do latającego stada dzikich gołębi podleciał Jastrząb.
    Gołębie nie czmychnęły w popłochu jak się spodziewałem.
    Zaczęły krążyć wokół drapieżnika całym stadem.
    W końcu skierowały się wprost na niego. Wystraszył się i uchylił.
    Następnie stado rozdzieliło się na dwie części i każda grupa zaatakowała Jastrzębia z innej strony.
    Jeden jastrząb nie dał rady ponad czterdziestu gołębiom.
    Uciekł wyraźnie przyspieszając lot.
    Ilu jest ludzi przeznaczonych na zagładę?. Więcej niż „Jastrzębi”!.

    • peryskop 26 września 2011 o 8:50 pm

     Na YT jest filmik, gdzie podobnie bawoły w Safari Parku SA się wkurzyły i pogoniły stadko lwów!

     Czyżby więc zwierzęta dawały nam dosłownie „znaki na niebie i na ziemi” jak mamy przezwyciężać zło?

   • jerkey 26 września 2011 o 9:46 pm

    Nie wiem dlaczego pokutuje ten pogląd. Jest co najmniej dziwny i nielogiczny – w każdym bądź razie dla mnie. Może wynika z niemożnosći wytłumaczenia sobie faktu istmienia zła?

    Zło nie jest potrzebne, aby widzieć dobro. Zło nie jest potrzebne, aby być świadomym róznicy pomiedzy dobrem a złem lub żeby w ogóle móc rozumieć koncepcję zła. Bóg stwarzając ludzi dał im chociazby coś, co nazywa się sumienie. Automat, który załącza się sam i pozwala ocenić większość „złych” rzeczy jako złe we wszystkich kulturach (oczywiście sumienie można zagłuszyc, zmienić, zmanipulować itp. ale o tym nie mówimy). Wg mnie istnienie tego mechanizmu dowodzi, że koncepcja zła i dobra jest dla ludzi czymś znajomym „naturalnie”, tak jak człowiek nie musi się uczyć, co to jest góra, a co to jest dół. Innymi słowy jesteśmy „zaprogramowani” przez Boga do automatycznego rozumienia pojęcia dobra i zła. One nie muszą istnieć, aby móc je pojmować.

    • superwybuch 26 września 2011 o 11:01 pm

     Jutro przeleci bardzo blisko asteroida zaledwie w odległości 0.0022 AU, czy w nas uderzy? Coś dziwnego jest z tym dniem 27 wrzesień 2011 http://www.youtube.com/watch?v=FKgcTq4P_YU

  • Wizzgaa 26 września 2011 o 1:58 pm

   Joe , może to grzech pychy ale jest możliwość ,że Bóg robi to dla nas / ze względu na nas/ > walcząc ze złym wzmacniamy się , w pewien sposób doskonalimy zgodnie z koncepcją Boga , no i dajemy dowody konsekwentnego stawania po stronie dobra . Czyli świadomie każdego dnia wybieramy Boga , walczymy dla niego i wyrażamy miłość . Można to tak interpretować ?

   • Wizzgaa 26 września 2011 o 3:14 pm

    Joe – pleciesz trzy po trzy . Post za długi jeśli miał być z założenia humorystyczny. No i unikaj kobiet skoro zagrażają SPOKOJOWI twojej duszy.

    • zenobiusz 26 września 2011 o 3:55 pm

     To tetryk Augustyn P. z Jacksonville.Wśliznął się pod nowym nickiem,i jak zwykle zaśmieca stronę.

  • Sobek 26 września 2011 o 4:07 pm

   Intencją Boga nie jest wygrać lub przegrać z szatanem, lecz DOŚWIADCZAĆ!!!

   • pola 27 września 2011 o 10:26 am

    @Sobek nie doświadczyć ,opowiedzieć się po której jesteś stronie.

 37. pola 26 września 2011 o 11:49 am

  ZACZĘŁA SIĘ EKSTERMINACJA RODZINY POLSKIEJ

  Pod most będą wyrzuceni wszyscy Ci, którzy są ofiarami niewydolnego systemu pomocy społecznej, którzy „nie łapią” się na pomoc bo od kilku lat nie urealniono progów dochodowych. Ustawa przyznaje pomieszczenie tymczasowe na okres 1 miesiąca do pół roku. A co potem ? Noclegownia na noce a w dzień ławka w parku ? A co z dziećmi ludzi wyeksmitowanych, będą odrabiały lekcje na schodach schroniska ? Wiem to z autopsji, że takim ludziom w ramach „pomocy” odbiera się dzieci, więc przy okazji pozyskania lokalu dla zasobu gminy, można będzie
  rozbić trwale rodzinę a dzieci oddać np. parze gejów.

  http://schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl/post/27978,kiedy-przyjda-podpalic-twoj-dom-ten-w-ktorym-mieszkasz-polske

  • pola 26 września 2011 o 1:57 pm

   O jakiej lichwie mówisz,ty też możesz wylecieć na bruk jak nie będziesz miał z czego czynszu zapłacic a nie zakwalifikujesz sie do pomocy społecznej ponieważ w twojej rodzinie zostanie przekroczona suma np.5 zł.na osobę.Sam możesz wylecieć na bruk wszystko przed tobą .

   • Policjant/Grafik 26 września 2011 o 3:11 pm

    To się przeprowadzę do lasu i nie będę karmił lichwiarskiego gówna! Z jedzeniem nie problem sobie poradzić.

 38. iHe 26 września 2011 o 11:56 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1718650,0,1,to-anglicy-sa-lupkowa-potega,wiadomosc.html
  Kiedy to oni (UK)nie byli naszymi sojusznikami ,jak można nas było zrobić w …

  „Według komisji z konserwatywnym deputowanym Timem Yeo na czele, ani szczelinowanie hydrauliczne (metoda wydobywania gazu łupkowego) nie powoduje zanieczyszczanie wód gruntowych, ani gaz nie powinien znacząco wpłynąć na zwiększenie emisji CO2.”

  Tak ,tak oczywiście,w końcu gaz się nie spala tylko się sprzedaje,a środowisko za wsze da rade nawet jak nie da.

  „”Dziennik” zauważa, że to zapewne zmieni nastawienie Wielkiej Brytanii do gazu łupkowego. Do tej pory opowiadała się ona raczej po stronie przeciwników lobby antyłupkowego, które chciałoby ogólnoeuropejskiego wprowadzenia zakazu wydobycia gazu łupkowego, obawia się Polska, ,ponieważ mógłby on zniweczyć nasze marzenia o uniezależnieniu się od Rosji.”

  A ja się pytam za jaką cenę to „uniezależnienie”?
  Za cenę innego uzależnienia oczywiście.
  http://wolnemedia.net/ekologia/gaz-lupkowy-zanieczyszcza-wode-pitna/
  Krótko mówiąc jak nas nie wytrują GMO w co wątpię,furtka w dla nwoposełóf zawsze się znajdzie ,to spróbują gazem głupkowym.W końcu tu jest tradycja gazowo-holokaustowa.

  „UNESCO ostrzega, że w 2020 roku problem braku wody stanie się problemem globalnym. Polska znajduje się na odległym, 20 miejscu w Europie biorąc pod uwagę zasoby wody w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Jeśli myślimy, że problem wody to tylko Afryka to jesteśmy w błędzie.”

  Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1m7o/woda-na-wage-zlota#ixzz1Z38ocuCT
  Jak zwykle nasze „G”ósły.p to krótkowzroczni szabasgnoje.

  ps.Jakie by nazikomuchy nie szonciły w USA to pod własnym domem nie chcą mieć syfu.
  Jestem za eksploatacją gazu głupkowego ,ale np. w okolicach Warszawy na początek.
  Jak tam się „przyjmie” to strony rodzinne matoła.I to nie jakieś popierdółki tylko główne wydobycie.
  Po 50 latach reszta Polalaski.
  http://demotywatory.pl/3107618/Gaz-lupkowy
  http://www.najlepsze-demotywatory.pl/demotywatory/4391/

  Myśle ,że warto zwrócić uwagę,że na siłę szuka się jak najmniej ekologicznych a co za tym idzie ekonomicznych rozwiązań kryzysogennych.Jak wiemy rządowi światowemu ekonomia jest na maksa „obca”.
  Dążą tylko do jednego do super colapsu ,wszędzie,na każdej płaszczyźnie.Oni sobie poradzą.Biedni będą zdychać od głodu ,chorób,bandytyzmu,wojny i prawnego bezprawia.

  Jest mnóstwo alternatyw,a dziwnym trafem wybiera się największy syf.
  System jest tak zaprojektowany ,że dochody się sprywatyzuje o koszty uspołeczni.

  • iHe 26 września 2011 o 3:46 pm

   Podsumowując lobby gazu łupkowego dogadało się w Polsce z największymi partiami i pod płaszczykiem niezależności gazowej od Rosji .Wcisną nam drogi i szkodliwy dla środowiska gaz.
   Będą się przy tym podpierać Wielką Brytanią jako sojusznikiem do walki z UE ,które może rzadko ,ale czasem wykazuje się większym rozsądkiem niż rząd RP.
   Nam pozostawią bardzo wysokie koszty wydobycia tego gazu plus całą masę niewykorzystanego gazu z Rosji.Mamy dosyć długoletnie umowy spisane przez Pawlaka.
   A teraz coś cynicznie o gazowym el dupado:

   „Owo “wyciskanie” gazu łupkowego opiera się zasadniczo na dwóch innowacyjnych technikach. Po pierwsze dziurę w ziemi wierci się w sposób wielce sprytny – naprzód w głąb a potem poziomo w gazonośną warstwę łupków. Po drugie – i o to chodzi tu przede wszystkim – na końcu rury stosuje się proces zwany frackingiem (hydraulic fracturing). Polega on na pompowaniu w rurę pod dużym ciśnieniem olbrzymich ilości wody z piaskiem, zmieszanych z całą tablicą Mendelejewa rozmaitych związków chemicznych (ok. 2% całości), z których jeden jest bardziej toksyczny od drugiego. Celem tej operacji jest mechaniczne rozsadzenie górotworu siecią mikroskopijnych pęknięć co uwalnia zawarty tam gaz. Całość utworzonej w ten sposób gazowo-ciekłej mieszaniny przypominającej z grubsza asfalt pompuje się na powierzchnię.

   Wchodzenie głębiej w szczegóły techniczne eksploatacji złóż łupkowych pozostawimy w tym miejscu specjalistom. Zainteresowani więcej informacji mogą łatwo znaleźć w internecie. Jest jednak faktem że efekt eksploatacji gazu łupkowego może być całkiem podobny do tego co przypadkiem wymsnęło się JE. B.Komorowskiemu – „dewastacji obszarów krajobrazowych”. Nie tylko intensywne odwierty stale w innym miejscu (źródła się szybko wyczerpują) oraz konieczna infrastruktura przesyłowa dewastują krajobraz. Chodzi tu przede wszystkim o pozostałości po eksploatacji, często w formie lagun z toksyczną post-eksploatacyjną cieczą. To co uchodzi na rzadko zaludnionych obszarach łupkowych eksploatowanych obecnie m.in. w Teksasie (Barnett Shale) w warunkach polskich może okazać się autentyczną dewastacją środowiska na wielką skalę, dotykającą znaczną liczbę ludzi.

   Prawdziwa skala dewastacji środowiskowej przy eksploatacji łupków ma miejsce też gdzie indziej – pod ziemią. Nie trafiliśmy w Polsce na jeden krytyczny głos podnoszący rzecz oczywistą – do eksploatacji łupków potrzeba gigantycznych ilości wody. Nie chodzi tu przy tym o neutralny pobór wody np. do chłodzenia czegoś i jej oddanie. Woda po frackingu jest mocno zanieczyszczona i niezdatna do użytku. Skąd w Polsce, jednym z najuboższych w wodę per capita kraju Europy, wziąć tak olbrzymie ilości wody traconej przy eksploatacji łupków? Wprawdzie obecna powódź nie najbardziej sprzyja podnoszeniu tematu braku wody ale jego relewantności na dłuższą metę nie zmieni.

   No i wreszcie jest kwestia pompowania w ziemię wraz z wodą wspomnianego koktailu trujących, w wielu przypadkach rakotwórczych substancji wymaganych we frackingu. Potencjał zatrucia wód pitnych na olbrzymim obszarze jest duży i jak najbardziej realny. Nie bez powodu lobby gazowe w Ameryce wywalczyło sobie zwolnienie z głównych punktów ustaw środowiskowych: Safe Drinking Water Act, Clean Water Act i innych federalnych przepisów związanych z ustawą Energy Bill. Specjalny kruczek w tymże (“Halliburton loophole”) pozwala explicite kompaniom trzymać skład koktailu frackingowego w tajemnicy, mimo że wiadomo iż zawiera on całą listę substancji uznanych oficjalnie jako rakotwórcze.

   Oczywiście we wczesnych fazach polskiego delirium gazowego nic z tych rzeczy nie przebija się jeszcze do świadomości publicznej. Opłacani przez eksploatatorów medialni klakierzy gazowego eldorado piorą umysły nie podejrzewającej niczego publiki że wszystko jest ok i że problemu nie ma. Że otwory mają teoretycznie concrete casing (tj. toksyczny koktajl przez obszary wodonośne pompowany jest w rurze), że fracking odbywa się na ogół poniżej warstw wodonośnych, że stanowiący tajemnicę firmową dokładny skład ‘koktajlu” jest mieszaniną niegroźnych bio-degradujących się substancji.

   Nie nam tu rozsądzać stopień zagrożenia środowiska. Gaz łupkowy, odseparowany od nieznośnego hype’u i nierealistycznych oczekiwań, będzie prawdopodobnie pewną częścią równania energetycznego w przyszłości. Tego nie negujemy. Być może nawet częścią znaczącą.”

   http://www.greenmuze.com/climate/energy/2562-ugly-reality-of-fracking.html
   http://www.vanityfair.com/business/features/2010/06/fracking-in-pennsylvania-201006?currentPage=all
   http://dwagrosze.com/2010/06/gaz-upkowy-czyli-fracking-luck.html

   „Podejrzana jest jednak i niebezpieczna ta absolutna informacyjna monokultura którą mamy obecnie. Jednostronny entuzjazm połączony z bezmyślną publiką którą wystarczy ogłupić hasłami “pokazania Gazpromowi” aby nie pytała co się stanie z jej wodą w studniach. Aby nie zastanawiała się na ile spadną ceny nieruchomości w środku gazowego eldorado. Potem na podnoszenie larum będzie za późno.”

   A chyba zwolennicy fRuckingu w „Polsce”
   uszkodzili cyniqowi wpis w poszukiwaniu gazu głupkowego ,gdzie podawał przybliżony słodki skład mieszanki wpompowywanej do ziemi po nasz ukochany „gazowy łupkowy {piryt}”.
   http://demotywatory.pl/1169795/Piryt-zloto-glupcow
   Zawsze mogę się poświęcić i poszukać tam gdzie przeklejałem.

   • peryskop 26 września 2011 o 8:54 pm

    @iHe – dzięki za info z frontu łupkowego.
    To może być jeszcze gorsze zagrożenie niż GMO, bo atakuje wodę, bez której nie sposób zyć.

    Dziś towarzysz Schetyna w telavizji oburzony, że obrzucono go jajami.
    A powinien się cieszyć, że na razie to tylko jaja…

    • jakisbuk 26 września 2011 o 9:25 pm

     peryskop – „To może być jeszcze gorsze zagrożenie niż GMO, bo atakuje wodę, bez której nie sposób zyć” zdaje sie że te łupki to są na 3 km – wiec jak to sie ma do wody którą sie wydobywa z kilkudziesięciu kilkuset metrów ? to co te płyny z łópków beda atakować w góre ? – nie jestem ani za ani przeciw – ale wydaje mi sie że dużo tego co sie pisze o zagrożeniach to bzdury wyssane z palca albo jakieś wizje ekooszołomów 🙂 – a nasz własny gaz na pewno by nam sie przydał – w razie jak ktoś nam kurek zakręci.

     • iHe 26 września 2011 o 11:25 pm

      Tak szczerze mówiąc to „my”najprawdopodobniej już nic nie mamy.
      http://urbas.blog.onet.pl/Wielka-tajemnica-Rostowskiego-,2,ID436531608,n
      A syf który się wpompowuje nawet na 3km kiedyś trzeba też wypompować na powierzchnie przez te wszystkie warstwy geologiczne, a składniki frackingu składować w szczelnych otwartych basenach na powierzchni.Poza tym ziemia to nie butelka plastikowa,zawsze coś przecieknie.
      Ach zapomniałbym ,ten obszar też może się zrobić sejsmicznie aktywny ,ale kto by się tym martwił z wizją energetycznej suwerenności GAZOWEGO ELDORADO.
      http://www.ft.com/cms/s/0/0577dda0-8c82-11e0-883f-00144feab49a.html#axzz1Z5zh6M91

      Earthquake fears halt shale gas fracking
      „A subsequent earthquake was recorded in the early hours of May 27, at a depth of about 2km and with a magnitude of 1.5. The analysis showed that the epi­centre was within 500m of the well site, said Mr ­Baptie.

      “The timing of these earthquakes and that of the fluid injection [during fracking] indicates that there might be some connection between the two,” he said, adding that there was no historical record of a lot of seismic activity around Blackpool. ”

      „Brian Baptie, a seismologist at the BGS, said that following a magnitude 2.3 earthquake on April 1 the organisation had installed monitoring instruments close to the site.”

     • O Rzesz 27 września 2011 o 1:22 am

      Oczywiście że prawdziwie własny by się przydał ale łupki mają to do siebie że … się łupią. Wprasowanie pod ziemię mieszaniny wielu różnych substancji pod wielkim ciśnieniem, tym większym im złoże jest głębiej, powoduje że w skale pojawiają się szczeliny. To wiedzą wszyscy.
      Nie muszą one dojść do poziomu warstw wodonośnych z których korzystamy.
      Wytrącony gaz w całości nie zostanie odessany. Wody głębinowe też będą wypychać pozostałe składniki których w całości odpompowywać się nie da. To wszystko będzie z czasem przemieszczać się w górę. Prawdopodobnie tak jak w USA za jakiś czas w niektórych rejonach ludzie zaczną odczuwać dziwne, ropopochodne zapachy i chorować a stężenie niebezpiecznych substancji w powietrzu i studniach wzrośnie.
      W w numerze z maja-czerwca był na ten temat świetny news.
      Co tu dużo mówić. Gaz, elektrownie atomowe, GMO. Chcą nas wyeksploatować, ograbić i wytruć.

      • jakisbuk 27 września 2011 o 4:05 am

       wg takiego rozumowania to należy natychmiast zamknąć wszystkie kpalnie i zabronić palić weglem – samochody też zlikwidować w trybuie natychmiastowym – bo to są truciciele – a prąd wytwarzac za pomoca dynama przy rowerze 🙂

       do tego należy zlikwidować wszelkie hodowle zwierząt – bo też nas truja puszczajac bąki i bekając

       zlikwidować wszelkie środki chemiczne – od nawozów przez perfumy mydla proszki do prania itp

       i moge tu ksiązke napisać co jeszcze należy zlikwidować:)

       a wiec jedyne co nas może uratować to powrót do epoki kamienia łupanego 🙂

       miłego rozmyślania – pod warunkiem że doczekamy 28 września 🙂

       • Megi 27 września 2011 o 11:05 am

        protesty doprowadziły do wycofania się z wydobycia gazu w Szwecji, Francji i Niemczech, ale przecież mu jesteśmy nowocześni i pójdziemy z „postępem” http://www.iddd.de/Frac.htm#wstep

       • sebecx 28 września 2011 o 11:10 am

        ..nie koniecznie łupanego… można racjonalnie gospodarować surowcami oraz produkować urządzenia o WYSOKIEJ sprawności i jakości… jest biogaz, panele słoneczne jak i mnóstwo „patentów” na wykorzystanie już istniejących śmieci w produkcji nowych urządzeń przy niewielkich nakładach energetycznych… nie mam czasu w tej chwili na dłuższe wywody… jako wstęp polecam film Spisek Żarówkowy … aha i taki wynalazek jak Kapanadze 🙂 – podobno działa…

     • peryskop 27 września 2011 o 3:29 am

      jaki@sbuk – jednak wciąż nie kumasz, że między poszczególnymi podziemnymi akwenami wody istnieją przesączenia.

      A będzie ich znacznie więcej podczas eksploatacji gazu, którego uwolnienie z łupków wymaga zmasakrowania pokładów geologicznych podziemnymi detonacjami.

      Bo tylko Chrabia Bul jest przy nadzieji, że można wydobywać gaz łupkowy metodą odkrywkową.

      Oczywiście że przydałoby się zarobić – np, na tym gazie, ale:

      A) już dał nam przykład wicepremier od strażaków jak się zawiera umowy na póltora pokolenia w przód z ceną wynegocjowaną w górę i bez możliwośći reeksportu ani obniżenia limitów dostaw,

      B) po wprowadzeniu dość pokątnie prawa geologicznego łapę na tych złożach łącznie z profitami położyły już kartele zachodnie,

      C) ciekawe ile trzeba będzie wydać, żeby uzdatniać wodę zatrutą przez agresywne dodatki w cieczy technologicznej wtłaczanej do ziemi pod ciśnieniem podczas łupania gazu (tzw „mądry Polak po szkodzie”),

      D) obecnie stosowana technologia wymaga ulepszenia, aby nie dewastować środowiska, w tym zasobów wody.

    • iHe 26 września 2011 o 10:41 pm

     @peryskop niestety łupki mają zwolenników w każdej formacji.To jest strasznie smutne.
     Tak czy siak uważam,że warto torpedować te chore pomysły choćby nie wiem jak dobrze ubrane w słowa.

     http://fakty.interia.pl/polska/news/ziobro-polska-moze-podzielic-los-trzeciego-swiata,1700034
     Oczywiście krytyka jest słuszna,ale co do meritum..:(((

     Tacy są pewni a badania dopiero pod koniec roku:
     „Na zlecenie ministra środowiska przed końcem roku rozpocznie się projekt monitoringu różnych aspektów środowiskowych poszukiwań gazu z łupków. Projekt realizować będzie – ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska. Będą to największe w Europie badania oddziaływania prac związanych z gazem z łupków na środowisko.”

     „Nie mamy zamiaru, tak jak inne kraje, zakazywać prac (poszukiwawczych za gazem łupkowym – PAP). W USA odwiercono dziesiątki tysięcy otworów, co nie spowodowało katastrof ekologicznych. W Polsce również wykonywaliśmy prace przy eksploatacji gazu konwencjonalnego i nie mamy wielkich strat środowiskowych – podkreślił.”
     „Technologia wydobycia gazu łupkowego jest bezpieczna dla środowiska – powiedział na konferencji „Nafta i Gaz 2011″ wiceminister środowiska Henryk Jezierski. Dodał, że jedynym zagrożeniem przy eksploatacji surowca może być ludzki błąd.”

     jezierski delikatnie mówiąc mija się z prawdą,ale to bardzo typowe dla „polskiego” nieszontu”
     http://wn.com/Shale_gas_drilling_causes_ecological_disaster_Gaz_%C5%82upkowy_a_ska%C5%BCenie_w%C3%B3d_gruntowych

     „ScienceDaily (Apr. 13, 2011) — Natural gas extracted from shale formations has a greater greenhouse gas footprint — in the form of methane emissions — than conventional gas, oil and coal over a 20 year period. This calls into question the logic of its use as a climate-friendly alternative to fossil fuels, according to Robert Howarth and colleagues, from Cornell University in New York.”
     http://www.sciencedaily.com/releases/2011/04/110412065948.htm

     Pomijając zasadność co2taxu nie ma to jak konsekwencja w propagandzie „eco”logicznej”..
     Można powiedzieć ,że „nasi”sternicy na sznurkach dryfują w kierunku niezłej ekominy razem z nami rzecz jasna.
     http://demotywatory.pl/2153835/Podatek-od-CO2
     http://demotywatory.pl/814987/SUWERENNOSC

     To też jest niezłe: sprawa samej rentowności jest mocno dyskusyjna..
     http://judicial-corruption.net/2011/08/stunning-analysis-u-s-shale-gas-reserves-may-be-over-stated-at-least-100-percent/

     Ciekawe,że Francuzi maja radykalnie inne podejście,pewnie dlatego,że są kretynami,a w Polsce są sami mądrzy:
     (tak od siebie dodam,że metki tych samych produktów w Uk i Francji są radykalnie krótsze(z małą ilością vitaminy „E 951” i innych syfów zwanych dodatkami żywnościowymi.)

     „Największy w Europie naturalny firmy gazu, z siedzibą w Paryżu GDF Suez , zgadza się z rządem francuskim, że szczelinowania hydraulicznego musi być bezpieczniejsze dla środowiska, zanim zostanie wykorzystane do opracowania gazu z łupków zasobów w Europie.”
     http://naturalgasforeurope.com/more-from-wikileaks-corruption-challenges-at-shtokman.htm

     Trochę się rozpisałem,pozdrawiam:)

    • Aśka 27 września 2011 o 12:10 am

     Szukam tych jaj na youtube, póki co nie znalazłam. Ale zobaczcie tę agitację wyborczą schetyny

 39. 999AQQ 26 września 2011 o 12:13 pm

  Z przykrością stwierdzam, że pośród partii politycznych panuje swoista zmowa milczenia odnośnie wprowadzenia podatku katastralnego. Przy przyjętej już stawce podatku katastralnego równej 1% wartości nieruchomości, właściciel mieszkania za 300 tys. zł zapłaci 3000 zł rocznie, a właściciel domku za 500 tys. zł zapłaci 5000 zł rocznie. Ten podatek zmiecie z powierzchni ziemi gospodarstwa rolne, bo nawet małe gospodarstwo może „liczyć” na 10 lub 20 tys. zł podatku katastralnego rocznie. Czytajcie – pytajcie swoich pupili*!
  http://interia360.pl/polska/artykul/podatek-katastralny,48616

  • iHe 26 września 2011 o 4:06 pm

   @Joe o gazie łupkowym wpis czeka w poczekalni ,bo dosyć obszernie linkowany i cytowany,bez pseudo erudycji,za to z konkretami.A ja pisze czasem niewyraźnie bo żyje w Polsce demokratycznej ,pluralistycznej i niemonitorowanej;)

   Ad.podatku niby każda partia boi się go wprowadzić i spycha to na następną kadencje.
   Wydaje się ,że w przypadku bezdennej dziury budżetowej tonący katastra się chwyci.
   Jak zwykle dla naszego dobra.W kampanii w każdym razie zaprzeczali na tela vwizji.

 40. O Rezsz 26 września 2011 o 12:35 pm

  Coś o Pejsbuku:
  http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/facebook-sledzi-uzytkownikow-nawet-po-wylogowaniu,1699554

 41. Annah. 26 września 2011 o 12:52 pm

  Ze stron Królowej…
  theantyantychrist powiedział/a
  26/09/2011 @ 12:33 pm
  By pozostać w temacie ostatniego orędzia to zamieszczam link do..
  ‎kolejnego już odcineka poświęconego człowiekowi o imieniu raj petel, który z wielką dozą prawdopodobieństwa zostanie ogłoszony już w 2012 lub na początku 2013 politycznym, społecznym i międzynarodowym przywódcą..inaczej to będzię najprawdopodobniej właśnie anty – Christos

  W świetle tego materiału całkiem jasne wydaje się trucie Polaków przez Rose of Sharon, Maitrea…, z wykładu siostry Pawlikowskiej wiemy zresztą kto to sponsoruje, mianowicie OTO, czyli masoni.

 42. 999AQQ 26 września 2011 o 1:11 pm

  @ Sebex- to jest e-książka o zdrowiu
  Łańcuch życia-Jan Marian Taratajcio.
  https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0Bxm4KKdWVQjWNTZlMWI2OTMtMTk1NC00MDhlLThiNDEtMTY2M2NlZjA2ODU3&hl=en_US

  • sebecx 26 września 2011 o 3:48 pm

   ..dzięki właśnie pociągam na twardego…
   .jakoś ostatnio wokół mnie chorują… jak już zrobią mojemu Ojcu tomografię, to napiszę Wam jak to w Lubelskim szpitalu poszukiwali u niego gruźlicy…. na siłę…. chyba WHO im kazali..

   • ALFA 26 września 2011 o 7:04 pm

    @sebecx
    http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=60&limit=1&limitstart=0
    w pierwszej kolejności lizyna i duże dawki witC
    gg 9750596

    • vortex 26 września 2011 o 11:45 pm

     W jakiej postacji ta LIZYNA ?
     Czytalem ze przy suplementowaniu Vitaminy C trzeba ograniczyc sporzycie miesa,ma to cos wspolnego z zelazem w organizmie.

 43. morf 26 września 2011 o 1:16 pm

  Wczoraj widzialem cos podobnego, co o tym myslicie :

  • peryskop 26 września 2011 o 1:25 pm

   @morf
   Takie tęczowe obłoczki widziano przed silnymi wstrząsami sejsmicznymi w Chinach i Haiti.

  • ARTUR 26 września 2011 o 3:06 pm

   Prawdopodobnie jest to ślad po uderzeniu promieniem gamma który zmienia skład atmosfery.

  • Kurohige 26 września 2011 o 5:06 pm

   Nie wierzyłbym wszystkiemu co można zobaczyć na youtubie. Można tam znaleźć takie perełki jak na przykład ta:

   • vortex 26 września 2011 o 11:40 pm

    Bez przesady.Jaka to perelka,clip z 2006 roku i to nie HAARP tylko zwykly luk elektryczny na izolatorach w stacji przekaznikowej.Wyladowanie od 400 to 800 kV.
    Nie rozladowany do konca wylacznik i pomiedzy fazami tworzy sie luk.Bylem swiadkiem czegos podobnego tylko na wiele mniejsza skale.Bylo to tylko 410V miedzyfazowe.Wylacznik rozerwalo a mi podano kubek ze slodka woda.

    • Kurohige 27 września 2011 o 12:27 am

     Chyba nie załapałeś mojego komentarza 😉 Być może powinienem „perełka” dać w cudzysłowie. Podając ten przykład chciałem uświadomić, że nie we wszystko na youtubie należy wierzyć ;).

 44. riterio 26 września 2011 o 1:22 pm

  Spójrzcie co się dzieje nad europą śledze tą stronkę od dłuższego czasu i czegoś takiego jeszcze nie widziałem … setki samolotów w powietrzu ….
  http://www.flightradar24.com/?lat=39.97009&lon=0.18488&z=7#!/

  • waryjat 26 września 2011 o 1:50 pm

   Czy masz może printscreen jak to wyglądało w inne dni? Na moje oko i informacje które zasłyszałem z TV 🙂 wydaje mi się że wszystko jest ok. Słyszałem, że co kilka minut na londyńskim lotnisku ląduje samolot.

   • riterio 26 września 2011 o 2:02 pm

    nie posiadam , ale na tej stronce w prawym górnym rogu masz dwie ikony search i live kliknij na live i tam ustaw sobie np 19 wrzesień czyli tydzień temu no i playback …

    • jakisbuk 26 września 2011 o 2:36 pm

     sprawdzalem losowo kilka dni wstecz i był wiekszy ruch niz dziś – wiec nie siej paniki

     • waryjat 26 września 2011 o 3:09 pm

      Rzeczywiście w tych samych godzinach jest niemal identycznie.

    • iHe 26 września 2011 o 2:56 pm

     Wczoraj fajnie pryskali na pd.polski.A tu 3 samolociki sobie lecą..
     Samolotów od oprysków niestety na tej mapce nie uświadczymy..
     Pewnie ostro będą pryskać jak zwykle przed zachodem słońca.Taka świecka tradycja..
     Niebo w krateczke to zupełnie normalne przy taakim wzmożonym ruchu lotniczym.
     http://demotywatory.pl/2598064/Chemtrails

   • tomi72 26 września 2011 o 4:29 pm

    Na Heathrow kolo Londynu; niedaleko mieszkam od tego lotniska samoloty laduja i startuja praktycznie co 40,50 sekund. Jestem pelen podziwu dla kontrolerow lotu. Tu masz jak to wyglada
    http://www.flightradar24.com/

    • Tomasz 26 września 2011 o 4:32 pm

     Sorki nie zauwazylem tego samego linku,ktory wrzucil riterio

  • homer 26 września 2011 o 2:39 pm

   Ta strona jakaś dziwna, w porównaniu do Europy ruch lotniczy w USA wygląda jak wymarły – oprócz Florydy i płn.wsch.. W Europie – istne szaleństwo.

   W USA trwa za to ruch kolejowy jakiego dawno nie było :

   „… Dane nt. transportu towarowego linii kolejowych, które mocno korelują z amerykańską produkcją przemysłową wzrosły w sierpniu do najwyższego poziomu od trzech lat. W dobie coraz bardziej powszechnego przekonania, że gospodarka Stanów Zjednoczonych zmierza z powrotem w kierunku recesji, te liczby sugerują, że może jednak gospodarka ma się lepiej niż wielu przypuszczało. Co ciekawe, znawcy przemysłu dają do zrozumienia, że transport towarowy będzie w najbliższych miesiącach utrzymywał się na przyzwoitym poziomie. Na przykład, Union Pacific podała, że w tygodniu przed Dniem Pracy (5.09) ilość towarów była największa w porównaniu do innych tygodni 2011, natomiast Norfolk Southern zauważyło podobną sytuację w dziedzinie popytu….”

   Ciekawe co tak przewożą?

   • rob 28 września 2011 o 7:17 am

    może bitum ;), lepik-smoła, hektolitry fenolu i inne składniki do budowy nawierzchni. Wg obiecanek i tworzenia (odtwarzania) miejsc pracy łata się i kleji, naprawia a nawet odbudowuje się drogi w calym New England (usa) [nawet te w środku kolejki i te które nie potrzebują remontu przez kolejne 2,3 lata- taki boom!-dziwne!!?] i wszysko na pełen gwizdek ..-ktoś kiedyś pisał, możliwe że tutaj,,w każdym bądź razie nie daleko;) , co wiąże sie z tego typu „wysiłkiem gospodarczym” (wstrzykiem kapitału konkretnie w tą gałąź ,, za razem odstawiając inne …. i wcale nie panikuję,,, jak w nastu poprzedzających i bzdurnych postach,, zamiast obczajać (sezonowy) 20-40% wzrost bądź spadek lotów, zerknijcie na lokane inwestycje i wszystko co z tym związane,,,

  • mm123 26 września 2011 o 3:05 pm

   riterio ,ruch samolotow rzeczywiscie niesamowity 🙂 Co mnie raczej nie dziwi gdyz u mnie nonstop robia smugi ;(

  • Policjant/Grafik 26 września 2011 o 3:18 pm

   Teraz Cię też zaskoczę czekałem aż ktoś poruszy ten temat, wczoraj byłem świadkiem jak dwa samoloty pasażerskie leciały jeden obok drugiego na tym samym pułapie…w jednym kierunku…pierwszy raz widziałem coś takiego a często patrzę w niebo ponieważ lubię lotnictwo…Co ciekawe po chwili pomyślałem „łeee pewno przecinają im się drogi na różnych pułapach w kanale powietrznym” aczkolwiek po chwili dalej leciały w jedną stronę…jeden z nich po chwili „opóźnienia” za tym pierwszym przyspieszył i wyrównał do niego prędkość i dalej śmiało gnały dalej RAZEM…co dziwne w lotnictwie coś takiego oznacz RUCH KOLIZYJNY! po pierwsze nie ma prawa dojść do takowej sytuacji po drugie nawet jak do niej dojdzie to szybko się ją koryguje, tym czasem moja obserwacja trwała około 3-4 minut…i ku mojemu zdziwnieniu nie uległa korekcie…nie mówię że to wszystko co się ostatnio dzieje prowadzi do jakiś katastrof czy wojen, ale na prawdę dzieje się dużo dziwnych rzeczy w krótkim odstępie czasu.

   • sebecx 26 września 2011 o 3:55 pm

    ..widziałem identyczne sytuacje…

    • Tomi 26 września 2011 o 4:43 pm

     to samo widziałem wczoraj

   • tomcias10 26 września 2011 o 8:48 pm

    to samo widziałem

   • rob 28 września 2011 o 7:52 am

    coo,,,burdel jest, zachodni ludzie przestają się zadłużać bo nie wyrabiają a chętnie by jeszcze coś tam podmalowali w swoim niespełnionym życiu, do tego zaczyna brakować idiotów i południowo wschodnich bohaterów, no to co,,, parytet złota i reset?? ,heeeee pomażyć można. dokręcanie śruby i wspólna globalna waluta,, ropa jest,, zielonej farby nie brakuje….-jak NIE. to wojna i za 100,50 a może 35 lat ponowna próba…. czy może tak spokojnie „humanitarnie” na ciecia don Corleone aż podtrujemy i sami się będą prosić, bo uzależnili się,, i wiedzy nie posiadają dostatecznej poza „tancem z gwiazdami” …. jak myślisz??? hehe. wyciska się z nas soki, i przytakujemy temu i co,, chińskie trampki przekonały Cię,, 15 lat temu…nam zaczyna sie robić ciasno no to pass….oddajesz ruch wszystkożernym Indiom i drzemiącym Chinom :)hehe gramy dalej czy protestujemy wg staro Rosyjskiej propagandy,,,, bez urazy,,, taka konkluzja i taki żarcik………… 😦

 45. peryskop 26 września 2011 o 1:22 pm

  @Joe
  To nie słyszałeś? Andrzej Lepper upozorował samobójstwo!

  • Druzyna AA 26 września 2011 o 2:49 pm

   Nie, oczywiście – Andrzej Lepper został bestialsko i brutalnie zamordowany (tylko nie ma na to, cholercia, dowodów), bo – jak napisał monitorpolski – „mógł coś wiedzieć”. Pewnie sataniści z „Protokołami mędrców…” w kieszeni podtruwali go spod łóżka chemtrailami. I dręczyli infradźwiękami. Jacy wy tu jesteście… zabawni.

   • iHe 26 września 2011 o 3:13 pm

    Prokuratura prowadzi w całej sprawie śledztwo na podstawie art. 151 Kodeksu karnego, który stanowi: „Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

    „Dziwna” śmierć Andrzeja Leppera
    Polska za czasów Platformy Obywatelskiej jest niewątpliwie światowym liderem w przypadkach nagłej śmierci wysokich urzędników państwowych.

    Informacje o dziwnej śmierci Andrzeja Leppera do złudzenia przypominają komunikaty o smoleńskiej tragedii. Tak jak tam od razu programowano odbiorców na błąd pilotów, tak tu szystkie główne media piszą, że popełnił samobójstwo przez powieszenie a lekarz był nawet taki gorliwy, że w akcie zgonu napisał “powieszenie samobójcze”. Ciekawe skąd on to wie skoro nawet nie był w stanie określić czasu zgonu.

    Przez wiele lat Lepper pokazał, że ma twardy charakter, tacy ludzie się nie wieszają. Szczególnie, że był praktykującym katolikiem i miał syna w bardzo ciężkim stanie zdrowia więc by go nie zostawił bez swojego wsparcia.

    Zaraz po 10.04.2010 pisałem, że powodzenie smoleńskiego zamachu zachęci niektórych do stosowania na szerszą skalę innych swoich metod w Polsce. Lepper był jednym z 2-3 ludzi którzy mogliby skutecznie stanąć na czele wielkiego społecznego buntu i to może być jeden z głównych powodów tej śmierci.

    Poza tym, wiadomo od lat, że Andrzej Lepper był tą osobą do której zwracali się różni ludzie z kompromitującymi informacjami i dokumentami. Możliwe, że wszedł w posiadanie takich dokumentów związanych ze smoleńskim zamachem lub miał je otrzymać w najbliższym czasie i zamierzał je ujawnić przed wyborami.

    Sądzę, że jeszcze przed wyborami można się spodziewać podobnej śmierci jakiegoś znanego dziennikarza i kogoś z rodzin ofiar smoleńskiego zamachu.

    Poniżej bardzo ciekawa wypowiedź – na filmie – Krzysztofa Jackowskiego n/t dziwnej śmierci Andrzeja Leppera: http://www.youtube.com/watch?v=gtzgI0bBkf8&feature=player_embedded

    Za: http://obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2064:lepper-smierc-smolensk&catid=96:sluzby&Itemid=27

    # # #

    Lepper nie był jedynym “samobójcą” w Samoobronie?

    Dzisiejsza dziwna i zaskakująca śmierć Andrzeja Leppera to nie pierwsza tragedia w środowisku Samoobrony w ostatnim okresie. Pod koniec czerwca samobójstwo popełnił blisko związany z Lepperem jego były doradca Wiesław Podgórski.

    To tytułem przypomnienia ,ostatnie info z tego dynamicznie prowadzonego dochodzenia:

    „Przed wejściem do łódzkiej prokuratury Rutkowski powiedział, że przekaże prokuratorowi materiały dotyczące „ostatniego wywiadu Andrzeja Leppera przed samobójstwem”. Jego zdaniem materiały te jednoznacznie wskazują na to, że jest kilka przyczyn, które doprowadziły do samobójczej śmierci Leppera.

    Zdaniem Rutkowskiego do samobójstwa szefa Samoobrony przyczyniły się m.in.: tzw. seksafera i pomówienia o ojcostwo, „wymyślona” afera gruntowa oraz problemy finansowe.

    Udawał się do osób różnego pochodzenia społecznego i zawodowego; niewykluczone, że wchodził nawet w szarą strefę, pożyczając pieniądze. Było to też dla niego w jakiś sposób upokarzające” – powiedział Rutkowski”

    http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/detektyw-rutkowski-zeznawal-w-sprawie-samobojstwa-leppera

    Jak widać meedia nie specjalnie interesują się tą sprawą.Zrobiono z niego przegranego życiowo samobójce więc spokojnie stał się niemedialny.

 46. BOCHNIARZ 26 września 2011 o 2:20 pm

  Zobaczcie na ostatnie komentarze Antymaterialnego pod wpisem na blogu
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek
  Jak ma być na świecie dobrze? Czołowy zespół w Korei „Lucyfer” i tarcze i spirale w tle na koncertach.
  Dopiero teraz przyuważyłem o co chodzi. Przecież tego typu spirale są obecnie umieszczane bardzo często w tle prezenterów w TVP INFO, TVN i innych stacji informacyjnych na całym świecie.
  Dokładnie tego typu spirale i tarcze są również zapowiedziami niektórych reklam

  • Fakir 26 września 2011 o 2:36 pm

   Oczywiście że tak. Ja już wtedy wiedziałem o co chodzi z tą spiralą nienawiści, gdy jakiś czas temu ktoś zamieszczał link z Maxem Keiserem w studio jakiejś, chyba amerykańskiej, a może rosyjskiej stacji TV
   W tle widać było spiralę, a on na pierwszym planie zachowywał się jak opętany i siał nienawiść.
   Tutaj macie spiralę z TVP Info.
   http://tiny.pl/h1xzr
   Właśnie o takie kręcioły chodzi. Znajdziecie je w naprawdę wielu stacjach info z całego świata, na koncertach, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. One wtedy piszczą jak opętane, a Korea to nic. Warto wiedzieć jakie zdziczenie jest aktualnie w Japonii. Masakra

   • Fakir 26 września 2011 o 3:27 pm

    Czasami się zastanawiam czy te ostatnie kataklizmy w Japonii to nie jest jakaś „boska ingerencja”.
    Tam się dzieją straszne rzeczy. Pisał o tym antymaterialny. Faceci po 40 ,50 lat śpią z laleczkami. Ich żony dają d…turystom. Skala tego zjawiska jest ogromna!
    Tysiące dzieci, młodzieży i ludzi po 30, 40 i nawet 50 lat uczestniczy w ogromnych koncertach i utożsamia się z wirtualnymi artystami. Tracą rozum. Dorośli faceci zachowują się jak zoombie. Mówię Wam postradali zmysły do reszty
    Tak to wygląda

    • pola 26 września 2011 o 4:01 pm

     Nie tak dawno oglądałam program o lolitkach,bo tak nazywają się te postacie jak zobaczyłam kobietę którą za rękę prowadzi facet a ona wstydliwie za nim się chowa to nie mogłam uwierzyć że coś takiego ktoś wymyślił.Lolitki wydają fortunę na ubrania które mają specjalny wygląd i upodobniają się do postaci z bajek.Wyobrażacie sobie 40 letnią lolitkę upodobnioną do Alicji z Krainy Czarów.

     • Fakir 26 września 2011 o 4:39 pm

      One nazywają się inaczej. Jest to zjawisko społeczne o ogromnej skali. Wkrótce mój przyjaciel napisze o tym więcej na podstawie informacji od antymaterialnego.
      Oczywiście będzie i „demoniczne oko”

      • sebecx 26 września 2011 o 4:51 pm

       po naszemu „kałaji”….

       • peryskop 26 września 2011 o 10:57 pm

        Zaglądałem i do Japonii.

        To odrębna i fascynująca kultura i historycznie skłócona z Chińczykami i Koreańczykami.

        Na białych się otworzyli pod presją okupacji po klęsce wojennej. I wzięli srogi odwet, bo pokazali czałemu światu, że potrafią tak zrzynać, że kopie robili i robią dużo lepsze od oryginałów. Ale…

        Moim zdaniem jedną z przyczyn alienacji japońskiego społeczeństwa jest właśnie ów postęp technologiczny, podporządkowanie mu tradycyjnych wartości, zbytnia wiara w to, że technika zastąpi człowieka, a co najmniej będzie mu służyć jak nie narzekający na swój los niewolnik.

        I wtedy zaczęły się rozczarowania, frustracje, załamania, samobójstwa, ucieczki w co się da…

        Po Fukushimie doszła jeszcze gorycz, że Natury nie da się całkowicie ujarzmić wiedzą i techniką.

        Można powiedzieć, że Japończycy wysforowali się na czoło peletonu, „dotknęli Boga”, i …ups!

     • O Rzesz 26 września 2011 o 10:23 pm

      Nigdy tam nie byłem. Nie znam ich mentalności oprócz tego co ukazują filmy, reportaże i kreskówki. To zdecydowanie za mało by być wyrocznią i powiedzieć coś obligatoryjnie lecz …
      może się mylę ale oni chyba mają ogólny deficyt miłości.
      Ktoś kto czuje się wewnętrznie samotny potrafi przelewać uczucia na naprawdę, nieraz, dziwne obiekty. Czyżby zbyt daleko posunięta alienacja i negacja jednostki w „mrówczym” społeczeństwie?.

    • jakisbuk 26 września 2011 o 4:44 pm

     kólka – nie , trójkaty – nie kwadraty – nie spirale – nie – przepraszam a sa jeszcze jakieś symbole których mozna używać zeby nie być posadzonym o satanizm itp ?

     a tak wogóle to u was wszyscy w domu ?

    • Kurohige 26 września 2011 o 5:16 pm

     Jak ja uwielbiam jak ludzie opisują rzeczy, których w ogóle nie doświadczyli lub miejsca, w których nie byli. Twoje powyższe wypowiedzi świadczą jedynie o Twojej ignorancji. Wybierz się na wycięczkę i dopiero wtedy oceniaj.

     • Fakir 26 września 2011 o 6:43 pm

      Ja akurat w Japonii nie byłem, chociaż w Azji byłem i dużo widziałem. Antymaterialny był kilkakrotnie w Japonii i stąd moje informacje na ten temat. Otrzymałem info, że być może będzie osobny wpis na blogu na ten temat.
      Uwielbiam gdy ktoś podważa czyjeś informacje nie wiedząc w ogóle z kim ma do czynienia

      • Kurohige 26 września 2011 o 7:16 pm

       Kojarzę wpisy antymaterialnego ale nie kojarzę żadnego o Japonii. To że był tam kilka razy nie znaczy, że wnioski jakie wyciągnął są zgodne z rzeczywistością. Mieszkałem w Japonii przez dwa lata więc wydaje mi się, że mogę podważać to co piszesz Ty i antymaterialny.
       Skrajności są wszędzie, grunt to nie skupiać się na nich.

    • freenata 26 września 2011 o 7:37 pm

     Czasami odnoszę wrażenie, że jest ich chyba tam za dużo, jak na ten model kulturowy. Musieliby sobie wytworzyć nowe priorytety i standarty.

   • pola 26 września 2011 o 3:41 pm

    TO już wiem dlaczego się tak nakręcam jak oglądam telewizję ,o mało mnie szlag nie trafi jak słucham większość wypowiedzi,dlatego od 2 tygodni nie włączam tego cholerstwa i powoli dochodzę do siebie.

    • Fakir 26 września 2011 o 4:36 pm

     Zgadza się. Wywołują nienawiść, dezinformują, manipulują i uwodzą w kierunku satanistycznego New World Order.

     • jakisbuk 26 września 2011 o 4:46 pm

      a kto wam każe tą TV oglądać ? ja nie ogladam od ponad roku i dobrze mi z tym 🙂

 47. Megi 26 września 2011 o 2:24 pm

  Mało to, o chemtrailsach mówią, że i owszem latają ale „dotleniają powietrze”, ze „to trzeba szanować bo to samo zdrowie” – to nie żart, tak mi powiedział rolnik, który uprawia podobno nie modyfikowane genetycznie warzywa.

 48. 999AQQ 26 września 2011 o 2:57 pm

  sonda: z kim poszedłbyś na piwo..?

  Bronisław Komorowski 1082 2%

  Donald Tusk 8082 13%

  Grzegorz Napieralski 740 2%

  Janusz Korwin-Mikke 6387 10%

  Janusz Palikot 19744 34%

  Jarosław Kaczyński 3671 6%

  Ryszard Kalisz 6636 11%

  Waldemar Pawlak 512 1%

  Radosław Sikorski 1370 2%

  Zbigniew Ziobro 1116 2%

  Z żadnym 10090 17%

  • monitorpolski 26 września 2011 o 8:24 pm

   Znam bumów w Warszawie, którzy wypili niejeden z Komorowskim, ponoć równy gość…

 49. PokójWam 26 września 2011 o 3:29 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1718701,0,1,precz-z-platforma-jajkami-w-tuskobus,wiadomosc.html
  Typowa reakcja zdrowo myślących ludzi na tą propagandę, cały naród powinien tak zrobić

  • jakisbuk 26 września 2011 o 4:13 pm

   no jak w polsce zaczną rządzić kibole to napewno bedzie lepiej – nie dośc ze sie zarzynają nożami albo leją bejsbolami, to może jeszcze broń im dać – jesteś za ?

   • monitorpolski 26 września 2011 o 8:00 pm

    „kibole” – to ty wymyśliłeś. jakisbuk? Czy to z Orwella? Tam byli prole.

    • jakisbuk 26 września 2011 o 8:03 pm

     „kibole” to w polsce dość popularne określenie na pseudokibiców

     • monitorpolski 26 września 2011 o 8:11 pm

      Nie odpowiedziałeś na pytanie – kto takie durne określenia wymyśla? Przecież to, że są prowokacje poprzez wstawionych w kibiców agentów jest wiadome od dawna. Jak to mówi David Icke „Problem – Reaction – Solution”. Żeby móc wziąć jakąś grupę za mordę trzeba stworzyć problem, na który zajdzie przewidywana reakcja. I oferuje się gotowe rozwiązania. W przypadku kibiców – ośmieszanie, straszenie, alienacja, a wreszcie pacyfikacja i likwidacja. Celem jest likwidacja wszystkich zorganizowanych grup Polaków.

      • jakisbuk 26 września 2011 o 8:35 pm

       „kibole” nie mam pojecia kto to wymyślił – i sory – ale jeżeli bandy kibiców rozwalające stadiony uważasz za „zorganizowane grupy polaków” to ja sie z tym nie zgadzam – np w mojej okolicy gmina postawiła przy szkole hale sportowa (standard miedzynarodowy) – gdzie odbywaja sie mecze siatkówki i koszykówki – super imprezy – i nie wyobrażam sobie jak by czuli sie mieszkańcy i dzieci gdyby jakaś banda „zorganizowanych grup polaków” tą hale zdemolowała. Kibic to ktoś kto idzie na stadion sie bawić – a dziś idąc na stadion nie wiesz czy nie dostaniesz butelka albo krzesłem w łeb – i na tym tracą wszyscy – przez mała grupę łobuzerii której nikt nie potrafi właśnie wziąć za „morde” – bo to nie są kibice tylko zwykli bandyci. Czy rozwalanie pociagów podczas jazdy na mecze też Ci nie przeszkadza ? kto za to ostatecznie zapłaci ? My my wszyscy.

       Dawid Icke powiadasz – hmmm – objerzałem wiele jego wywiadów i mam mieszane uczucia co do ludzi którzy widzą gady 🙂 moze naogladał sie za dużo filmów SF 🙂

       • monitorpolski 26 września 2011 o 10:51 pm

        Taka jest natura sportu i po to są mecze, żeby wyładować agresję. Mecz to namiastka wojny, stąd u młodych ludzi te emocje. Natury ludzkiej nie zmienisz. Ale zauważ celowość działania rządu – pozwolenie na sprzedaż piwa na stadionach poskutkuje tylko wzrostem agresji. Jest to po to by zrobić z kibiców bandytów. Problem – reaction – solution. Jeśli „kibole” są już teraz tak źli, to dlaczego zezwala się na sprzedaż alkoholu na stadionach? Nie widzisz jaka jest metoda działania? Skonfliktowanie tych młodych ludzi ze społeczeństwem, co spowoduje ich alienację, a więc unicestwienie. To jest obmyślone przez niezłych psychologów i socjologów.

        • jakisbuk 26 września 2011 o 11:08 pm

         z tego co wiem to jest projekt sprzedaży napojów do 3,5 % i narazie tylko projekt i nie ma takich napojów – a jak ktoś pić nie potrafi to niech sie coli napije

         „Taka jest natura sportu i po to są mecze, żeby wyładować agresję” – CCCCCCCCOOOOOOOOO ?
         jak ktoś chce sie napierdala..ć. to niech zostanie bokserem a nie nawali sie piwskiem i szuka rozróby na stadionie

         i ty to jeszcze popierasz ?

         to weź dzieci albo wnuki na mecz i niech któreś oberwie – zobaczymy co wtedy powiesz

         – kogo ty człowieku bronisz – łobuzerii ?

         • monitorpolski 27 września 2011 o 9:36 am

          Nie każdy może być bokserem. Przecież każdy wie, że zawody zostały stworzone jako „poor man’s war” – zastępczą wojnę. Jak inaczej wytłumaczysz takie zainteresowanie np. boksem? To są atawizmy i nauczyliśmy się je tłumić. Człowiek jest istotą bardzo agresywną z natury.

  • O Rzesz 26 września 2011 o 4:58 pm

   Dobrze że choć tak można im jeszcze rzucić prawdą w oczy.
   Wybór subiektywny:

   Treningi „hakerów” ?
   http://www.tvn24.pl/0,1718023,0,1,dostawca-broni-o-hakerach-mowi-po-miesiacu-rzad-wsciekly,wiadomosc.html

   http://www.tvn24.pl/12691,1717982,0,1,buduja-okrety-wojenne–zaatakowani-przez-hakerow,wiadomosc.html

   Duży samolot … rzadkość na tym lotnisku?. Nie to jest istotne … jaka to przynależność państwowa?.
   http://www.tvn24.pl/12690,1717935,0,1,jumbo-jet-wyladowal-w-pyrzowicach,wiadomosc.html

   • iHe 26 września 2011 o 5:31 pm

    MSZ zdecydowanie zaprzeczył sugestiom, iż atak mógł zostać wyprowadzony z Chin.
    Oficjalne dementi?

   • jakisbuk 26 września 2011 o 5:38 pm

    „Duży samolot … rzadkość na tym lotnisku?. Nie to jest istotne … jaka to przynależność państwowa?.
    http://www.tvn24.pl/12690,1717935,0,1,jumbo-jet-wyladowal-w-pyrzowicach,wiadomosc.html

    ciekawe – czyżby przyleciał po swoich ? 🙂

 50. ojtamojtam 26 września 2011 o 3:55 pm

  • Rodriguez7 26 września 2011 o 8:37 pm

   Jezu… „Goldman Sachs rules the world”… Nic dodać…

  • Święty 26 września 2011 o 10:12 pm

   Tu jest marterial do fimlu.http://www.pb.pl/2495010,36098,szokujace-wyznanie-tradera-swiatem-rzadzi

 51. zenobiusz 26 września 2011 o 5:01 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/26/all-elite-are-taking-vacations-starting-todayjak-tam-nasze-elityczyzby-byly-jednak-miesem-armatnim/
  Ciekawe,kto z naszych „wybitnych” wyjeżdża na urlop,lub wybiera się z wizytą w nadchodzących dniach,lub,jest po prostu „nieuchwytny „

 52. Megi 26 września 2011 o 5:11 pm

  Przypominam: jutro 27 dzień miesiąca – Komunia Św, post i modlitwa za Ojczyznę

  • Annah. 26 września 2011 o 5:35 pm

   Dziękuję za przypomnienie – JUTRO WSZYSCY POSZCZĄ, dodatkowo każdy modli się jak potrafi!

 53. The Sign Painter 26 września 2011 o 5:13 pm

  Podobno dziś, 26 miała być jakaś akcja, wie ktoś coś? Jakieś trzęsienia związane z Elenin…

  • O Rzesz 26 września 2011 o 8:37 pm

   Widać modlitwy pomagają. Przyłącz się.

  • zenobiusz 26 września 2011 o 10:46 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/09/26/26-09-2011-japonia/
   Oby na tym si,ę skończyło.

 54. Annah. 26 września 2011 o 5:40 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/26/co-moze-zrobic-jeden-czlowiek-ksiadz/

 55. Święty 26 września 2011 o 6:16 pm

  Czy USAF / NASA, wywołuje trzęsienia ziemi na całym świecie?? dodatkowe info na http://innemedium.pl/wideo/bezzalogowe-drony-usa-podejrzewa-sie-o-generowanie-trzesien-ziemi

  • OlO 26 września 2011 o 9:56 pm

   Mam tu coś o Dronach
   http://www.malcolmhathorne.com/IsaacDroneBest2.html
   one były już produkowane w 86, jeżeli już w tamtym czasie były one niewidzialne i potrafiły latać to pomyślcie jaką one teraz mają technologię

   Bardzo interesuje mnie czcionka i kołowy kod kreskowy na tych urządzeniach
   może to zabrzmi śmiesznie ale ta technologia pochodzi z poza Ziemi (takie przypuszczenie)

 56. iHe 26 września 2011 o 6:55 pm

  http://biznes.onet.pl/roubini-ryzyko-depresji-jest-wielkie,18543,4862261,1,prasa-detal

  „Oszczędności fiskalne mogą doprowadzić do katastrofy ekonomicznej, której następstwem będzie wojna – ostrzegł Nouriel Roubini, ekonomista, który przewidział światowy kryzys.”

  • 999AQQ 26 września 2011 o 9:29 pm

   Rosja:ustabilizowała się już monarchia dwu-królów.
   – Rosyjski minister finansów Aleksiej Kudrin oświadczył w poniedziałek, że Rosja jest gotowa skupować przyszłe obligacje UE, co uważa za bezpieczną inwestycję, a przy tym możliwość wsparcia przeżywającej kłopoty strefy euro.
   /czy za te słowa była dymisja w/wym.?/

 57. OlO 26 września 2011 o 7:01 pm

  Szukajcie Flatland -KROPKA NAD I – EWA KOPACZ – 03.11.2009, Project Camelot – wywiad z Jane Burgermeister -Aspartam – rakotwórcza słodycz, UFO The Greatest Story Ever Denied, The Illuminati
  Secret Space Vol.2 – Alien Invasion (2007), The Illuminati Secret Space Vol.1, Conquest of Space, Mój Niezwykły Mózg, Urodzony Geniusz (National Geographic), Ian Crane – Codex Alimentarius, Wywiad z Thomasem Edwinem Castello – rzekomym pracownikiem ochrony w bazie Dulca, Dan Winter – Science of Successful Death, Phil Schneider – Area 51, Jose Escamilla – Moon Rising, Jose Escamilla – Moon ViewsPolskie UFO

 58. Ditka 26 września 2011 o 7:34 pm

  Znalazłam ten post na forum kibice.net

  Nie miałem odpowiedniego tematu do napisania, dotyczy POpaprańców…
  Znajoma studentka znalazła prace jako ankieterka telefoniczna w Krakowie. Dzwoni do ludzi i pyta na kogo glosuja i czy ida itp. Ale do rzeczy, ludzie mogą też wysyłać smsy, I w każdym tyg ten POseł, który ma „największe POparcie” jest o nim artykuł w gazecie. Do tej pory cały czas był to artykuł o jakimś POpaprańcu, a jeżeli zdaży się, że z ankiety wyniknie, że to nie POpapraniec jest liderem, pracownicy mają 2h na wysyłanie smsów z służbowych telefonów i tak, oto POparaniecy, są liderami 🙂
  źródło:http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=19850&start=80

 59. Aśka 26 września 2011 o 7:39 pm

  http://stooq.pl/n/?f=515946&c=3&p=18
  Grecja – „Ruch oporu” przeciw podatkom: „Nie płacę”
  PAP – Świat 26 Wrz 2011, 14:09

  26.09. Ateny (PAP/AFP) – „Nie płacę” – brzmi coraz popularniejsze hasło sprzeciwu wobec nowych, dodatkowych podatków wprowadzanych w Grecji by walczyć z deficytem i długiem publicznym. Ten „ruch oporu” jednoczy różne oddalone od siebie środowiska, co skrzętnie wykorzystują politycy.

  Hasło „Nie płacę” najszybciej zdobywa zwolenników w internecie. Nowe kampanie z wykorzystaniem tych słów zyskały na popularności od połowy sierpnia, kiedy to rząd podjął decyzję o pilnym wprowadzeniu nadzwyczajnego podatku od nieruchomości. Wywołał on falę sprzeciwu, jako że w Grecji 70 proc. mieszkańców jest właścicielami domów albo mieszkań.

  Do protestów przeciwko podatkowej polityce socjalistycznego rządu dołączyli nawet policjanci. „Grecka policja w żałobie. Dzień wypłaty – dniem żałoby” – głosił w poniedziałek transparent zawieszony w centrum Aten przez domagającą się podwyżek skrajnie prawicową centralę związkową.

  Lewacy protestują w inny sposób: w internecie rozpowszechniają formularz, który można wypełnić i oddać w urzędzie podatkowym. Podatnik ma tam do wyboru: albo odmówić płacenia nowych podatków, albo zapłacić je, zastrzegając prawo odwołania się do sądu w celu stwierdzenia ich domniemanej niekonstytucyjności.

  Wyrazicielami niezadowolonego społeczeństwa stali się nawet dysydenci z socjalistycznej większości rządzącej, w tym związane z nimi związki zawodowe państwowego koncernu energetycznego, który ma być sprywatyzowany, jako jedna z wielu greckich firm, by łatać dziurę w budżecie państwa.

  Komuniści z kolei za najlepszą formę nacisku uznają regularne organizowanie demonstracji w Atenach, gdzie mają wiernych i zdyscyplinowanych zwolenników.

  Poprzednia kampania „Nie płacę” wymierzona w podwyżkę opłat za autostrady, zyskała tysiące zwolenników i przyniosła im zwycięstwo: stawki zostały zmniejszone. (PAP)
  kot/ ap/
  ______
  a nas strzygą równo i …. cisza … faktycznie jak bydlęta

 60. lukasoo 26 września 2011 o 8:13 pm

  Artykuł daje do myślenia
  http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL?feature=mhee#p/a/u/0/L8-wvPC4zyw

 61. lukasoo 26 września 2011 o 8:16 pm

  Ciekawy i dający do myślenia artykuł.

 62. ... 26 września 2011 o 8:41 pm

  m.in o ewentualnym megatsunami i o nuklearnym 11 wrzesnia : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=136

 63. peryskop 26 września 2011 o 8:43 pm

  monitorpolski „…A co do upadku Cumbre Vieja – to czy nie byłoby dobrze rozbić tę skałę na mniejsze i powoli je wkruszać do oceanu?”

  Odpowiedz
  peryskop 26 Wrzesień 2011 o 1:44 pm
  @Monitor – oczywiście bezpieczniejsze byłoby rozładowanie tej „miny grawitacyjnej” przez rozbicie skały na mniejsze fragmenty i stopniowe zsuwanie ich od oceanu. Ale to wciąż jest żywioł i przykre niespodzianki mogą wystąpić.

  Można by to potraktować jako eksperyment badawczy i porobić dokładniejsze oceny skutków.

  Bo podane w rozmowie wyniki „modelowania” (czyjego?) budzą niedowierzanie.

  Już sama dokładność co do stopy (30 cm) fali wysokiej na 645 m kojarzy mi się z idiotyzmami podawania dokładności rozmaitych zjawisk z kilkoma miejscami po przecinku, „bo komputer tak wyliczył”. A idiota tak to podał!

  „…Jak obliczono, gruzy z wulkanu przemieściłyby się po dnie oceanu wytwarzając falę o początkowej wysokości ponad 1969 stóp (645 metrów) … Fale przemieszczałyby się z prędkością 1000 km/h. Jak szybko fale się mogą przemieszczać, widzieliśmy w Japonii…”

  Widzieliśmy, ale przecież to nie była prędkość poddźwiękowa 1000 kmh!

  „…kolejne, mniejsze, każda o wysokości około 197 stóp (60 metrów)…” W modelowaniu wszystko jest możliwe – nawet brzoza może odciąć skrzydło dużego samolotu.

  Ciekaw jestem jak ORzesz, iHe, Fakir i inni oceniają te parametry podane przez Tima?

 64. Tomasz 26 września 2011 o 9:01 pm

  Czyzby satelita?Dzisiejszy news z Argentyny
  http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy/2011/09/26/explosion-in-argentina-following-a-ball-of-fire-from-the-sky/

 65. Totuś 26 września 2011 o 9:21 pm

  Ten artykuł powinien przeczytać każdy Polak.
  Teraz jest wojna – rozmowa z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem. Artykuł z dnia dzisiejszego.
  http://www.bibula.com/?p=44312

 66. mr.novermind 26 września 2011 o 9:22 pm

  „Kilka miesięcy temu zamieściłem fragmenty rozmowy Rense z Rifatem, w której ostrzegał o możliwości wykorzystania substancji radioaktywnych (Kobaltu-60) w celach terrorystycznych. Niedługo potem doszło do katastrofy w Fukushimie i przepowiednie Rifata niejako się sprawdzają, tyle że nie w postaci Kobaltu-60.” Jak dla mnie to troszkę pokrętne i naciągane. Pozdrawiam

 67. Aśka 26 września 2011 o 9:31 pm

  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_genetyczne_ludobojstwo,p2113435634
  KONIECZNIE CZYTAĆ I OGLĄDAĆ

 68. Aśka 26 września 2011 o 9:53 pm

  Tak dla rozśmieszenia wrzucam:

  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/po-znow-wygra-wybory-polacy-nie-wierza-w-sukces-pi,1,4861954,aktualnosc.html
  PO znów wygra wybory? Polacy nie wierzą w sukces PiS
  dzisiaj, 20:37 GK / PAP 26.09.2011

  W społeczeństwie najbardziej rozpowszechnione jest przekonanie, że w wyborach najwięcej głosów zdobędzie PO – wynika z sondażu TNS OBOP. 53 proc. badanych uważa, że zwycięży PO, 13 proc. spodziewa się zwycięstwa PiS.
  […]
  Im wyższe wykształcenie badanych, tym częściej spodziewają się oni zwycięstwa PO w skali kraju.
  […]
  Zwycięstwa PO w skali kraju spodziewa się 70 proc. osób mieszkających w dużych miastach (powyżej 500 tys.)
  […]
  Również wśród zwolenników PiS więcej spodziewa się zwycięstwa PO (45 proc.)
  […]
  W odczuciu badanych, większość ich znajomych będzie głosować w najbliższych wyborach na PO (29 proc).
  ____
  Oni mają nas za idiotów.

 69. gruszka 26 września 2011 o 10:06 pm

  prowadzenie biznesu w Polsce !
  http://www.kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/#comments

 70. gruszka 26 września 2011 o 10:07 pm

  http://www.kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/#comments

 71. peryskop 26 września 2011 o 10:23 pm

  @jerkey – gdyby tak było jak napisałeś, to na świecie nie byłoby zła, bo każdy wiedząc czym jest zło i jakie fatalne skutki daje – unikałby czynienia zła.

  A pewnie nie byłoby także dobra – jako przeciwieństwa zła.

  Ne byłoby światła jako przeciwieństwa ciemności….

  Łatwo w głowach siać utopię i idealizm: najlepiej żeby wszyscy byli szczęśliwi, uczciwi, piękni, zdrowi i bogaci. No i młodzi. A to jest UTOPIA. Takich światów nie ma i nie będzie. Musi być zróżnicowanie!

  Żeby powstał efekt przepływu prądu, z którego nauczyliśmy się korzystać – musi być i PLUS i MINUS.

  Żeby rośliny rosły wydawały owoce – muszą mieć i sucho i wilgotno, i zino i ciepło.

  Byś był zdrowy i nie padł na byle infekcję musisz nosić w sobie i na sobie 2-3 kg obcych organizmów.

  Nie jest prawdą, że nie trzeba się uczyć gdzie góra a gdzie dół, co zimne a co gorące, co jasne a co ciemne. Co dobre, a co złe. Niemowlęta pozbawione stymulacji np wzrokowej trzymane w ciemności pozostają ślepe. Itd. itp.

 72. Pawel 26 września 2011 o 10:55 pm

  http://wetter-foto.de/foto-57577-sonnenaufgang-ueber-dem-rursee.html
  fotka z przedwoczraj z niemiec widac wiele smug

 73. superwybuch 26 września 2011 o 10:58 pm

  Jutro przeleci bardzo blisko asteroida zaledwie w odległości 0.0022 AU czy w nas uderzy? Coś dziwnego jest z tym dniem 27 wrzesień 2011 http://www.youtube.com/watch?v=FKgcTq4P_YU

 74. superwybuch 26 września 2011 o 10:59 pm

  Jutro przeleci bardzo blisko albo w nas uderzy asteroida http://www.youtube.com/watch?v=FKgcTq4P_YU

 75. mlotnanwo 26 września 2011 o 11:25 pm

  Jest rada na syjonistycznych bangsterów i ich kudłatego szefa.
  Wystarczy abyśmy wszyscy odmówili raz dziennie taką modlitwę,dzięki niej możemy zmienić świat.

  „Święty Michale Archaniele,wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha,bądź naszą obroną.Niech go Bóg pogromić raczy,pokornie o to prosimy,a Ty Wodzu Wojsk Niebieskich Zastępów,szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.Amen.”

  Mocni Wiarą i Duchem Świętym walczmy z bezbożnym systemem.Teraz jeszcze słowem.Gdy zaś przyjdzie czas drodzy Przyjaciele nie liczcie miłosierdzie pachołków systemu.Wspomnijcie na los chrześcijan podczas rewolucji w Rosji i na Wandejczyków z których skór szyto ubrania i były swego czasu hitem mody w Paryżu……szczególnym powodzeniem cieszyły się rękawice damskie uszyte z delikatnych dziecięcych skór.Mówiąc to chcę byście wiedzieli że w takiej godzinie będziemy toczyć wojnę sprawiedliwą i Wasze działanie nie będzie grzechem ,lecz będziecie jak Dawid przed Goliatem, zaś o wyniku pojedynku rozsądzi Bóg.

 76. zenobiusz 26 września 2011 o 11:54 pm

  Radio Maryja,podało właśnie że petycja podpisana przez 1200 000 osób,obroniła łasy Państwowe,przed prywatyzacją.Wszystkim którzy podpisali petycję na tym i moim blogu dziękuję.

 77. bia 27 września 2011 o 12:53 pm

  Moglo by rozpierniczyć Holandie i Anglie za te 500 lat kolonializmu światowego