Jane Burgermeister ostrzega przed rychłym upadkiem Euro

(…) Oto raport po niemiecku, w którym szef austriackiego banku Unikredit mówi, że mamy jeszcze kilka dni do kolapsu Euro szarży ludności na banki. Wszystko zależy od parlamentu niemieckiego czy w ten piątek przejdzie prawo dające bankom biliony. Może się tak stać, że to prawo nie przejdzie (…)   Pisząc poniższy tekst nie znałem jeszcze publikacji, która się ukazała na ten temat w Zero Hedge – jednym z najpoważniejszych portali dotyczących finansów i ekonomii.
http://www.zerohedge.com/news/step-aside-bbc-trader-head-unicredit-securities-predicts-imminent-end-eurozone-and-global-finan
W długim artykule Tyler Durden nawiązuje do publikacji, omawianej poniżej – Attily Szalay-Berzeviczy’ego, który jak się okazuje był też szefem węgierskiej giełdy. Nie jest więc to osoba znikąd, stąd też pewnie zamieszanie jakie wywołał. Durden zamieścił przetłumaczony z węgierskiego na angielski artykuł Attily Szalay-Berzeviczy’ego, który się ukazał na index.hu, o którym też jest mowa poniżej. Durden skomentował go krótko: „teraz naprawdę jest czas by zacząć panikować”.

wkrótce zginą miliony...

Bardzo niepokojąca jest też niedawna wypowiedź Alessio Rastaniego dla BBC (http://www.youtube.com/watch?v=aC19fEqR5bA), w której makler oświadczył, że rynkowi grozi rychły krach.  Choć Rastani nawet nie wspomniał o „trzęsieniu ziemi o sile 10 stopni” które czeka całą Europę, to jednak potwierdził obawy, że świat jest rządzony przez Goldman Sachs (czyt. mafia Rotszyldów), a nie przez rządy państw. Rastani nadmienił też, że w ciągu 12 miesięcy „znikną oszczędności milionów ludzi”.
Równie dobrze mógł powiedzieć, że „zginą miliony ludzi”.
To naprawdę nie są żarty!
Acha, i jeszcze jedno – BBC oficjalnie potwierdziła, że Rastani jest maklerem giełdowym i ekspertem – po ataków niektórych mediów, że jest on oszustem (http://www.financialstandard.com.au/news/view/12368288/).
Wszystko zależy od sytuacji w Grecji, czy dojdzie do bankructwa tego kraju. Attila Szalay-Berzeviczy przewiduje, że w momencie gdy to nastąpi, będzie to oznaczać początek tego strasznego „trzęsienia ziemi o magnitudzie 10” w Europie. Najgorzej ma być w krajach słabych, do których zalicza się i Polska…
=====================================================================
Dzisiaj przeprowadziłem krótką rozmowę z Jane Burgermeister, która ostrzegła mnie o możliwym totalnym krachu finansowym, który może się wydarzyć już pod koniec przyszłego tygodnia. Jane od jakiegoś już czasu informowała mnie o tym, że sytuacja może się wymknąć spod kontroli, jednak tym razem wycieki, które miała z prywatnych źródeł mają swoje potwierdzenie w oficjalnym ostrzeżeniu prezesa austriackiego banku korporacyjno – inwestycyjnego Unikredit, który otwarcie ostrzega przed kolapsem Euro. Jane opisała sytuację w skrócie:
Here is a German report, Unicredit (Bank Austria) bank chief says it could be just days to an euro collapse and bank run. It all depends if the german parliament passes this law on Friday giving the banks trillions or not  – and they may not. (Oto raport po niemiecku, w którym szef austriackiego banku Unikredit mówi, że mamy jeszcze kilka dni do kolapsu Euro szarży ludności na banki. Wszystko zależy od parlamentu niemieckiego czy w ten piątek przejdzie prawo dające bankom biliony. Może się tak stać, że to prawo nie przejdzie…)
Przypomne, że dzięki temu, że Jane Burgermeister poważnie potraktowała informacje, które otrzymała na temat skażenia szczepionek przez firmę Baxter śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, prawdopodobnie uratowało życie miliony ludzi, nie mówiąc o tym, że we wszystkich niemal krajach zaniechano akcji przymusowych szczepień podczas pandemii, sztucznie stworzonej przez firmy farmaceutyczne i satanistyczne organizacje międzynarodowe jak WHO i ONZ.

Oto artykuł po niemiecku, w którym szef Unikredit ostrzega przed kolapsem: http://www.mmnews.de/index.php/wirtschaft/8588-unicredit-euro-kollaps-und-globale-apokalypse Niestety, nie znam niemieckiego, skorzystałem jednak z tłumaczenia google, które nieco poprawiłem:

Unicredit: upadek € i globalna apokalipsa
28.09.2011

Szef światowego działu akcji Unicredit przewiduje szybkie zakończenie Euro i zakłada globalną apokalipsę na rynkach finansowych. Bezpośrednią przyczyną ma być fiasko Grecji. „Euro nie da się już uratować.”
Attila Szalay-Berzeviczy – węgierskie nazwisko – do tej pory raczej nieznane, szef działu obrotu akcjami w Unicredit, w swojej ostatniej analizie rysuje apokaliptyczny obraz na najbliższą przyszłość:„Euro jest nie do uratowania.”
Jego opinia była opublikowana tylko w języku węgierskim w http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2011/09/28/a_nagy_bankrablas/  – ale te ponure prognozy przyciągają już uwagę całego świata – ponieważ są one ostatecznie potwierdzone przez Unicredit.
W jego oszacowaniu jest tylko kwestia dni do krachu euro. Jeśli do tego dojdzie, to przewiduje on efekt domina w całej Europie, obejmujący wszystkie kraje, a słabe banki pójdą pierwsze.
Nagonka na banki i bankomaty sputoszy je w ciągu kilku minut – grozi Attila Szalay-Berzeviczy. Następnie to trzęsienie ziemi z Europy, rozejdzie się błyskawicznie na całym świecie i zniszczy rynki finansowe w ogromnej Apokalipsie.
„Euro jest już praktycznie martwe, a trzęsienie ziemi wywołane przez upadek Grecji grozi całej Europie” – podsumowuje ekonomista. Pozostaje tylko pytanie tylko jak długo można opóźnić tę nieuniknioną sytuację. Ale praktycznie jest to tylko kwestią krótkiego czasu. Prognozy Attila Szalay-Berzeviczy’ego były cytowane nawet przez Bloomberga. Ani on, ani biuro Unicredit na Węgrzech chciały wypowiedzieć się na temat analizy.
=======================================================================
Czy rozumiecie co to znaczy? Może to być koniec cywilizacji takiej, jaką znamy…
Rozumiecie teraz po co są instalowane głośniki i syreny na ulicach?
Po co elity budują dla siebie schrony?
Dlaczego Alef Stern ostrzegał przed stanem wojennym 6 października?
Oni wiedzą co nastąpi, to przecież oni kreują każdy kryzys poprzez zmniejszanie ilości pieniędzy na rynku. Jeśli Niemcy zdecydują na pomoc finansową dla Grecji to może to tylko przedłużyć tę patową sytuację.
Bankierzy chcą doprowadzić do momentu, gdy społeczeństwa zmęczone stanami wojennymi czy wyjątkowymi oraz kryzysem, z chęcią się zgodzą na nową światową walutę i rządy prywatnego rządu światowego, który tak naprawdę już istnieje od dłuższego czasu.

Reklamy

253 responses to “Jane Burgermeister ostrzega przed rychłym upadkiem Euro

 1. lukasoo 28 września 2011 o 10:36 pm

  tak też będzie, wszyscy są zadłużeni i nie mam nawet perspektywy zeby wyjsc z tego. My nie mamy euro i przez to podatki rosna, ceny rosną, jak złotówka spada to my za to płacimy . http://www.youtube.com/watch?v=dBw8c4wnyqs

  Polubienie

  • monitorpolski 28 września 2011 o 10:57 pm

   Złoty jest w takiej samej sytuacji jak Euro, może nawet w jeszcze gorszej.

   Polubienie

   • ARTUR 28 września 2011 o 11:06 pm

    Niemożliwe . W takim wypadku nikt nie mógłby spłacać kredytów tak jak w USA na początku kryzysu .Drożyzna nie jest oznaką kryzysu ,kryzys powstaje w przypadku braku płynności finansowej obywateli .Miarą bogactwa kraju nie jest rosnące PKB czy brak deficytu budżetowego lecz błyskawiczny obrót finansowy i towarowy wewnątrz kraju /obszaru gospodarczego/.

    Polubienie

    • monitorpolski 28 września 2011 o 11:52 pm

     Chłopie, ty chyba nie rozumiesz o co tu chodzi. Banki nie mają tyle pieniędzy żeby wypłacić wszystkim. Jak zacznie się run, to większość ludzi zostanie bez kasy. Banki będą trupami, zacznie obowiązywać piracki rynek i prawo silniejszego. Ulica stanie się polem bitwy. Co tu mówić o kredytach i ich spłacaniu jak będzie się lała krew. Sklepy opustoszeją w mgnieniu oka, ludzie z głodu zaczną się nawzajem zjadać – to nie jest SF, to naprawdę nam grozi!

     Polubienie

     • ARTUR 29 września 2011 o 12:43 am

      Przeżyłem na prywatce parę lat komunizmu ,Balcerowicza i innych ,wiele razy „oszwabiłem ” banki manipulując spłatą kredytu ,nic co robiłem i robię nie powstało z gotówki ale kredytu ,widzę zagrożenia ale nie aż takie jak w 1989 r kiedy w ciągu trzech miesięcy banki podniosły odsetki z 36 % do 89 % a przeterminowane odsetki 145 % .Takie czasy jak teraz to jest ” bułka z masłem ” ,praktycznie nic się nie wydarzyło .

      Polubienie

      • monitorpolski 29 września 2011 o 4:34 am

       Kompletnie nie czujesz zagrożenia. Jak większość ludzi. I stąd się to wszystko bierze – z ogłupienia przez media. Małe są szanse żebyśmy wygrali.Oni dobrze wiedzą co robią…

       Polubienie

       • ARTUR 29 września 2011 o 8:20 pm

        To że się nie boję i nie panikuję to nie znaczy że nie jestem ostrożny.Oni właśnie liczą na strach i panikę które odbierają ludziom zdolność logicznego myślenia .Podstawą działania jest analiza sytuacji ,znalezienie rozwiązania i szybkie ,skuteczne przeciwdziałanie .Sianie paniki i defetyzm prowadzą tylko do osłabienia morale społeczeństwa i braku reakcji na zagrożenie .

        Polubienie

        • ALFA 29 września 2011 o 8:57 pm

         Ludzie nie myślą bo składzie smug mamy tlenek aluminium ,baru który jest absorbowany do mózgu i blokuje funkcje pamięci.

         Polubienie

        • ket 29 września 2011 o 10:18 pm

         @ALFA
         A ja do rzucę do Twej wypowiedzi jeszcze ,,coś-niecoś” na temat wszechobecnego niemalże fluoru.
         Materiał(świetnie zebrana wiedza) pochodzi z
         http://otworz-oczy.org/index.php/cala-prawda-o-fluorze/
         ,,Gdyby ktoś powiedział Ci, że regularnie spożywasz substancję bardziej trującą od ołowiu, która powoduje odwapnienie kości, raka, wiele innych chorób oraz jest głównym składnikiem leków psychotropowych, prawdopodobnie byłbyś więcej niż zaniepokojony. Zdaniem niektórych lekarzy na podobne niebezpieczeństwo narażone są miliony ludzi (zwierząt i roślin też) na całym świecie. Cóż to za tajemnicza substancja?”
         (…),,Czemu więc służy dodawanie fluoru do wody? Jego szkodliwość jest szeroko znana, a ostatnio ujawnione dokumenty potwierdzają, że dowództwo armii amerykańskiej już w 1944r. było świadome zgubnych skutków oddziaływania na ludzki mózg.
         Dostępne na receptę

         Od czasów II wojny światowej produkcja i handel lekami psychotropowymi, od łagodnych środków uspokajających po bardzo silne lekarstwa wpływające na zmianę osobowości, stały się gałęzią przemysłu wartą miliony dolarów.

         Kilkadziesiąt środków uspokajających, obecnie znajdujących się na rynku farmaceutycznym, zawiera fluor, który w znacznym stopniu wzmacnia działanie innych substancji. w wyniku dodania fluoru niezwykle popularnego środka uspokajającego – Valium – powstał nowy, dużo silniejszy środek, Rohypnol. Oba te środki, jak i szereg podobnych, są produkowane przez Roche Products, przedsiębiorstwo kontrolowane przez I.G. Farben. Stelazinum – niezwykle silny środek uspokajający z fluorem – jest szeroko używany w domach opieki oraz szpitalach psychiatrycznych na całym świecie. Fluor jest też stosowany w takich lekach jak: Atorwastatyna, Deksametazol, Ezetymib, Nebiwolol, Riluzol, Sparfloksacyna, Triamcinolon.

         Im więcej znanych jest faktów na temat fluoryzacji wody, tym bardziej niespokojna zdaje się być opinia publiczna. Zwolennicy fluoryzacji przytaczają setki dowodów na zbawiennie działanie fluoru na zęby, jednak stowarzyszenie naukowców przy amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska wskazuje na rozmyślne zatajanie poważnego ryzyka związanego ze stosowaniem tej substancji. Zdaniem przedstawicieli agencji, naukowcy, którzy mają odwagę o tym mówić są oczerniani, a nawet zwalniani z pracy.”(..)
         Materiały wideo na temat I.G. Farben w postaci nagrań z odczytu dr.Rath zamiesciłam w ,,Wydarzenia i komentarze, 28 września 2011r.”
         Wiedza na temat fluoru i jego toksyczności moim zdaniem należy do lektury obowiązkowej.
         Oczywiście zachęcam do rozpowszechniania w celu budzenia owiec!

         Polubienie

     • Druzyna AA 29 września 2011 o 11:21 am

      „ludzie z głodu zaczną się nawzajem zjadać”

      Mhm, z pewnością. I to dokładnie 6 października, jak zapowiedział jakiś tam A. Stern. Ależ ty masz siano we łbie, gościu… Jeśli naprawdę w to wierzysz, to współczuję tobie i twojej rodzinie.
      Aha, banki NIGDY nie mają tyle kasy, żeby wypłacić oszczędności wszystkim. To akurat nihil novi.

      Polubienie

      • wisznu 29 września 2011 o 12:44 pm

       ….obyś całe życie zdrowy był… bo wiecej nie bedzie trzeba

       Polubienie

  • Maniulek 29 września 2011 o 9:32 pm

   To że nastąpi kryzys doprowadzający do wielkiego ucisku, jak również konflikt wojenny nie ma najmniejszej wątpliwości. Kwestią jest tylko czas wystąpienia takiej sytuacji. Ostatnią kartą do rozdania przed wojną jest właśnie kryzys. Już od 1980 roku prognostycy pisali książki o tym jak zapoczątkowana będzie III wojna światowa, i że sytuacja będzie podobna do II wojny światowej, która była poprzedzona ogromnym kryzysem w USA. Najgorsze jest to że teraz jest totalna olewka i dopiero konkretne działania na świecie otworzą ludziom oczy.

   Polubienie

 2. ARTUR 28 września 2011 o 10:45 pm

  Nie ma możliwości aby euro upadło gdyż Chiny i Iran będą go bronić do ostatecznego osłabienia dolara i jena których mają poważne nadwyżki w gotówce i obligacjach .

  Polubienie

  • monitorpolski 28 września 2011 o 11:01 pm

   Nie bądź tego taki pewien. Zresztą kto powiedział, że dolar szybko runie. Sądzę, że należy się bacznie przyglądać sytuacji z „pomocą” Grecji. Pamiętajmy, że w kolejce stoją Hiszpania, Portugalia, Włochy oraz … Polska. Czy Niemcy są w stanie wszystkim tym krajom pomóc? Tu trzeba drastycznych kroków w postaci anulowania długów i powsadzania bandytów – bankierów do pierdli, jak to zrobiła Islandia. Innego sposobu nie ma. Ale kto ma to zrobić, Tusk?…

   Polubienie

   • ARTUR 28 września 2011 o 11:23 pm

    Obszar Europy i USA nie ma znaczenia finansowego czy gospodarczego dla całego świata gdyż tylko potencjał ludzki decyduje o możliwościach a ta strefa ma potencjał w zaniku .Te kilka wieków które nasz obszar kulturowy przewodził światu już się skończyły i obecnie zmierzamy ku zniewoleniu i narzuconemu porządkowi krajów Azji .Musimy się przyzwyczaić do tego że cały nasz postęp technologiczny powstał w wyniku kradzieży obcych technologii i pomysłów o surowcach nie wspomnę .Wszystko co obecnie możemy zrobić to wziąć się do pracy a nie myśleć o wyższości białej rasy i jej znaczeniu w świecie gdyż kilka miliardów ludzi nawet nie wie gdzie jest Europa .Kilka tysiącleci istnienia cywilizacji azjatyckich powoduje iż parę wieków Europy i USA jest traktowane przez nich jako lekka depresja .

    Polubienie

    • monitorpolski 28 września 2011 o 11:44 pm

     ARTUR, czy sądzisz, że Polacy sami zatracają umiejętność naprawy samochodów czy też budowania urządzeń elektronicznych? Że sami z siebie przestają interesować się historią, natomiast częściej łykają prochy? Czy sami z siebie niszczą polską energetykę, przemysł ciężki, rolnictwo itd? Piszesz tak jakby to były zjawiska społeczne, a to jest przecież sterowana, planowana destrukcja. I wiemy kto i dlaczego to robi.

     Polubienie

     • ARTUR 29 września 2011 o 1:00 am

      Niestety jest to dobrowolne poddanie się lenistwu dla własnej wygody a ośrodki decyzyjne z powodu swoich wybujałych ambicji i chciwości nie zmuszają ludzi do angażowania w pracę poprzez wynagradzanie za efekty pracy lecz płacą za samą chęć pracy .Naprawa czegokolwiek czy też budowa lub remont wymagają wiedzy której nie ma kto przekazać gdyż szkolnictwo zawodowe zostało zniszczone skutecznie przez nasze pseudoelity dla osiągnięcia zysku dla siebie .Indywidua ,które reformowały szkoły zarobiły na nowych programach nauczania ,książkach ,obsadach nowych stanowisk ,zleceniach budowlanych itd.Tak jest w każdej dziedzinie gospodarki której nie ma kto obsługiwać a ci co próbują nie mają wiedzy /nie mylić z wykształceniem/.

      Polubienie

     • rabarbarek 29 września 2011 o 1:21 am

      Wieczorem cos napisze. Teraz powiem tylko jedno . Czy wyobrazacie sobie , ze wystarczy 48 godzin strajku i sklepy opustoszeja , wybuchnie panika. Banki bez pieniedzy , sklepy bez towaru. Wystarczy. Wczoraj czytalam wypowiedz pracownika Walmarta w USA. Opowiadal , ze jeszcze niedawno ten wielki sklep mial zaplecze pelne towarow. Obecnie swieci pustkami. Po Internecie chodza wiadomosci , ze agencje rzadowe skupuja zywnosc[ jak wiemy trwa to juz od jakiegos czasu] .To , ze mamy towary w sklepach nie swiadczy o tym , ze mamy je w magazynach. W obecnych czasach kazda minuta moze oznaczac zmiany , ktore doprowadza
      do wydarzen , ktore moga spowodowac panike, rozruchy , strajki, stan wyjatkowy czy ch….ka wie co jeszcze. Nie zgadzam sie z Arturem, ze w 1989 roku bylo gorzej. Tak dla Polski bylo , ale wezmy pod uwage , ze to byl „domowy” przekret , ktory odebral ludziom oszczednosci i nikt nic z tym nie zrobil. Teraz mamy do czynienia z kryzysem swiatowym i jesli nastapi zapowiadany krach to ani Polska , ani USA ani Chiny nie wyjda z niego calo. I o to wlasnie chodzi. Dlugi poszczegolnych krajow sa po prostu niesplacalne. Wszystkie zakichane bailouty to nic innego jak kolejne zadluzanie panstw przeznaczonych do odstrzalu czyli my wam papierki a wy nam wszystko co tam jeszcze macie w naturze. To nie przejdzie jak katar. Nie ma obecnie lekarza , ktory znalazlby lek na zaraze , ktora rozlazla sie po swiecie. No chyba , ze kilka , kilkanascie krajow wezmie przyklad z Islandii i wspolnie pogonia cholote.

      Polubienie

      • ARTUR 29 września 2011 o 1:47 am

       Od 3 lat trwa wymiana żywności z magazynów wojskowych i rządowych ,wymiana w Szwecji skutkowała aferą mięsno- puszkową w Polsce .Taki proces musi być skoordynowany z różnymi krajami aby nagle nie zabrakło mocy produkcyjnych w przemyśle spożywczym.Czasami widzimy w sklepach różne opakowania tych samych produktów ,jest to żywność z zapasów .Braki towarów w sklepach sugerują iż jest na skraju upadku i może zamknąć sklep lub przejść do sieciówki .@ rabarbarek.Panika ,to najgorsze co się może zdarzyć w ciężkich czasach ,to wszystko jest proste i polega na przeszacowaniu cen i ilości gotówki na świecie do wartości produkcji w każdym kraju .Przecież w Polsce zarobki obecne są takie jak początkiem lat osiemdziesiątych ale zmieniony jest parytet produktów pierwszej potrzeby .Wtedy najdroższy był samochód a obecnie nieruchomości .Mam nadzieję że nie jestem jedyny który zauważył iż zatoczyliśmy koło finansowe i wróciliśmy do lat osiemdziesiątych.

       Polubienie

       • monitorpolski 29 września 2011 o 4:41 am

        Za co kupisz towar jak nie będziesz miał pieniędzy?! Jak nastąpi run na banki to wystarczy chwila jak wszystko opustoszeje, tak działa panika. Jeden z najlepszych ekonomistów wszechczasów, o ile nie najlepszy, Lyndon LaRouche, ostrzega o tym od kilku lat. Nastąpi okres „Dark Age” podobny do średniowiecza, tylko że tym razem mamy 7 miliardów ludzi, a nie kilkaset milionów. Wszystkie nasze lokalne problemy, które dotąd mieliśmy, były pestką wobec tego co nastąpi gdy sprawy pójdą niepomyślnym torem. Tylko natychmiastowe unieważnienie wszystkich długów może uratować ludzkość, Druga opcja, którą proponują globaliści oznacza totalne zniewolenie wszystkich narodów – prywatny rząd światowy Rotszyldów.

        Polubienie

        • peryskop 29 września 2011 o 5:47 am

         Arturku, oby twoje zadowolenie, że kontrolujesz kredyt i „oszwabiasz” banki trwało wiecznie!

         Wspomniałeś o inflacji z 1989 – tam był pryszcz w porównaniu z superbańką nadymaną teraz.

         Mówisz, że ochronią nam euro Chiny i Iran. BZDURY!

         Po pierwsze będa bronić yuana i riala, będą bronić swoich terytoriów bo z wiadomych względów będą na celowniku, i będą bronić swoich surowców i ich wymiany na towary deficytowe, żeby ochronić miliardy/miliony swoich.

         Wciąż jak dziecko wierzysz w liniowość procesów i procedur. A to nagle ZERWIE SIĘ Z HUKIEM.

         Nie wiem czy czujesz, że bailouty, to nic innego, jak wyciskanie forsy z rządów z jednoczesnym
         przepisaniem płatności za tak sprytnie ściągnięte haracze na obecne i przyszłe pokolenia?

         Polubienie

        • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 9:34 am

         Otwórzmy portal WYMIANY – a nie sprzedaży towarów 🙂

         Polubienie

        • pedros.lol 29 września 2011 o 6:32 pm

         Są już takie portale, np. http://inflecto.pl/, mało popularne i ogólnopolskie. Być może lepszym pomysłem byłoby stworzenie miejscowych odnóg, np. o zasięgu powiatu i reklama w okolicy.

         Polubienie

       • wisznu 29 września 2011 o 12:51 pm

        A nie pamiętacie ARGENTYNY ,jak zrobili szturmy na banki i gowno dostali ,totalna rozpierducha wscieklego ludu

        Polubienie

        • Sylu 29 września 2011 o 2:21 pm

         Ale jak teraz ARGENTYNA dobrze stoi, pozbyła sie BANKSTEROW i teraz maja super gospodarke. Banda sama sie przeliczyla.

         Polubienie

       • 999AQQ 29 września 2011 o 9:06 pm

        @ Artur. Za Balcerowicza jeszcze nawet w państwowych firmach mogłeś wziąść z „kasy zapomogowo-pożyczkowej” bezprocentowo potrzebną kwote i spałacić ten zabójczy kredyt….

        Polubienie

        • ARTUR 29 września 2011 o 9:38 pm

         Widzę że jesteś młody i nie masz wiedzy o tamtym okresie .Plan Balcerowicza polegał na zniszczeniu prywatnej drobnej przedsiębiorczości w celu zapewnienia pustego miejsca na rynku dla dużych firm i współpracujących z nimi kooperantów .Banki nie udzielały drobnym firmom kredytów jeśli nie miały potężnych obrotów lub sponsorów ,to była gra o życie na wyniszczenie prawdziwych elit w Polsce .Zginęło wiele tysięcy ludzi którzy z przyczyn ekonomicznych popełniły samobójstwo ,wielu wyjechało z kraju ale każdy czeka aby ukarano zbrodniarza Polaków który jak Mengele zdobywał wiedzę po trupach .

         Polubienie

      • ciociababcia 29 września 2011 o 8:27 am

       rabarbarek, masz rację. Banki w Polsce nie dysponują już walutą. Wypłata w euro jest bardzo utrudniona
       Wczoraj zamówiłam w sklepiku kilka zgrzerwek konserw mięsnych. Po raz pierwszy sprzedawczyni dzwoniła do hurtowni, czt realizacja zamówienia jest możliwa!?!?
       Ja już od jakiegoś czasu obserwuję braki w zaopatrzeniu – znikają też niektóre marki. Pozdrawiam

       Polubienie

       • prawda_wyjdzie_na_jaw 29 września 2011 o 11:06 am

        co za bzdury jakie braki – jestem handlowcem mam swoj sklep i uwierz mi moja droga ale niczego w hurtowniach nie brakuje to, ze ktos nie ma na stanie w sklepie oznacza tylko ze ma problem z plynnoscia finansowa albo zwyczajnie nie mial dostawy

        Polubienie

  • Rodriguez7 29 września 2011 o 11:55 am

   Rothschild, Freeman, Morgan, Rockefeller, Lee…Lee?? Przecież oświeceni mają swoich ludzi wszędzie! Jak sądzisz że diabeł zajął się Europą i USA tylko ? „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.” Oni są wszędzie bo to plan nie ludzki. Nie ludzie to wymyślają. To plan który ludzie imo powielają. Walka jest. Ale nie czarujmy się; póki KAŻDY dorosły człowiek mający wpływ tj 18 lat i prawo głosu nie zrozumie jakim skurwysyństwem jest dzisiejszy system monetarny dopóty ta iluzja będzie trwała. A jak sami widzicie napięcie i omotanie masą jest już takie, że szanse żeby to zatrzymać jest zapewne mniejsza niż wygranie w totka. Co do planu i diabła… No cóż tu jest potrzebna wiara. Tylko widzisz ja nie musiałem uwierzyć. Złożyłem puzzle dodałem 2 plus 2 no i odpaliłem logikę. Sumą jest pewna egzystencja diabła. Osobiście chce wierzyć, że to się zatrzyma jakoś i ogarniemy to tylko kurde dajcie ludzie coś co to potwierdzi bo narazie oprócz obudzenia jakiś pffff 40 osób nie dałem rady więcej. Widzę jaki jest opór i Wy też to widzicie. Sam sobie się dziwię, że to piszę ale ludzie – MÓDLCIE SIĘ!!!

   Polubienie

   • Jestem dzieckiem Boga 29 września 2011 o 4:07 pm

    Masz rację Rodriguez,to nie jest plan ludzki,dlatego po ludzku tak to trudno wszystko zrozumieć.Żaden człowiek już tego nie ogarnie,najlepszy ekonomista ani polityk,który ma nawet najszlachetniejsze intencje.Tu może pomóc tylko Bóg.Dlatego powtórzę za Tobą;ludzie,módlcie się.Modlitwa ma niesłychaną moc.Nie oznacza to,że nic już mamy nie robić.Róbmy to,co jest w naszej mocy:zróbmy jakieś zapasy żywności,może wody,opału na zimę…I żyjmy,wypełniając jak najlepiej obowiązki,które mamy.Powierzmy siebie i wszystkich ludzi Bożej Opatrzności.Módlmy się i ufajmy,bo z Bogiem możemy wszystko.

    Polubienie

 3. Wojox 28 września 2011 o 10:48 pm

  Zawsze można powrócić do swoich starych walut. Albo nastał czas na SUPRĘ, walutę światową. Przy wymianie pominą majątki karteli mafijnych i innych typów spod ciemnej gwiazdy…
  I nastanie „prawdziwy pokój i bezpieczeństwo”….

  Polubienie

  • ciociababcia 29 września 2011 o 9:59 am

   Owszem, można powrócić, ale my nie musimy powracać. Nade wszystko jednak potrzebny nam jest Rząd, a nie marionetki władzy.

   Polubienie

   • seler 29 września 2011 o 5:34 pm

    Ciociababcia,
    problem w tym, że plemiel Don Cziczio her Thusk się wstydzi, bo „r” nie wymawia,
    i co teraz ?

    Polubienie

    • seler 29 września 2011 o 8:37 pm

     ano, żeby marionetka przez „R” co go nie wymawia, miał jeszcze jaja jak Kaddafi, albo chociaż jedno jajo pożyczone od premiera Węgier lub Islandii… to może nie staniemy się
     zieloną wyspą, gdzie tylko trawa zostanie dla „bydła”

     Wolność
     1/ http://www.youtube.com/watch?v=Kz_eEzvq8xY&eurl=http%3A%2F%2Fstopsyjonizmowi.wordpress.com%2F&feature=player_embedded

     2/ http://www.youtube.com/watch?v=P7gVVdtpxNg&feature=related

     ze strony http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/29/wolnosc-dla-tych-ktorzy-jej-nie-maja-jest-cenniejsza-niz-zloto/

     córy syjonu – nie mylić z córami Koryntu [prostytutkami]
     Izrael
     stał za tzw. libijską wiosną ?

     http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/28/rebelianci-z-cnt-sprzedali-d-izraelowi-%e2%80%93-dowod-izrael-za-falszywa-libijska-wiosna/

     Aby być autentycznym przywódcą jakiegokolwiek państwa\narodu – w dzisiejszych czasach
     trzeba mieć przynajmniej odwagę i sumienie, …o jajach nie wspomnę.

     Polubienie

     • ket 29 września 2011 o 11:18 pm

      @SELER,
      ale o czym my tu mówimy..!?
      Trzeba mieć interes narodowy,a nie etniczny!!!
      Jaja,to on ma ale nie dla nas,bo nie naszych interesów on broni!
      Zapoznajcie się z materiałami na blogu Ryszarda Czarneckiego;jest to komentarz pod artykułem głównym pana Czarneckiego-gwarantowany opad szczeny i podniesione ciśnienie krwi.
      http://ryszardczarnecki.nowyekran.pl/post/22351,wyborcza-1-8-1944-i-dziadek-tuska
      ,,Panie Czarnecki zapraszam do lektury i podania dalej.
      List otwarty do niemco- żyda Donalda Tuska i agenta WSI – Rosji Bronisława Szczynukowicza vel Komorowskiego p.Rezydenta ponoć III RP czyli PRL – Bis rosyjsko niemieckiego kondominium.”
      Oczywiście -PODAJ DALEJ! Właśnie teraz kiedy na dobre rozgorzała walka przedwyborcza!!
      BUDŹCIE OWCE I LEMINGI!
      ,,

      Polubienie

      • seler 30 września 2011 o 12:13 am

       Ket – ja wiem kim są politycy, tym bardziej miłościwie nam urzędujący Don Judasz Tuskariota

       Polubienie

 4. Annah. 28 września 2011 o 10:57 pm

  Prof. Polak mówi o podatku katastralnym
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27602

  Polubienie

 5. ARTUR 28 września 2011 o 10:59 pm

  Jeśli chodzi o nagranie koloru nieba to jest to efekt uderzeń promieni gamma z naszego słońca i kosmosu które zmieniają skład atmosfery .Przy dłuższych i mocniejszych uderzeniach możemy odczuwać inny zapach powietrza a w najgorszym przypadku ubytek tlenu na korzyść innych gazów.

  Polubienie

 6. ggkk 28 września 2011 o 11:02 pm

  Raczej nic sie nie stanie. Banki maja juz zbyt duze majatki aby ryzykowac ich utrate w chaosie. Takze jedyne co jest mozliwe to stopniowe zaciskanie pasa ale tak zeby nie wywolac jakis wiekszych zamieszek.
  Kredyty dla upadajacych krajow – co za problem? Przeciez to i tak poniekad wirtualne pieniadze. Ludzi owszem trzeba troche postraszyc widmem katastrofy, zeby zgodzili sie na mniejsze pensje i wieksze ceny a to wtedy ulatwi proces powiekszania majatkow przez banki czy tam inny biznes, ktory jest ich wlascicielem.

  Polubienie

  • iHe 28 września 2011 o 11:59 pm

   Rewolucja pożera własne dzieci..A obecnie mamy bańkową rewolucje.
   W tej rewolucji nie chodzi o papierki tylko o nowy wymiar władzy i kontroli za którym nastąpią stosowne „reformy”.
   Sztabki już dawno pochowane bądź zamienione w karabiny.
   Kasyno się reorganizuje i zmienia priorytety.
   Kasa jest tylko środkiem do celu nie celem samym w sobie.
   Fartuszki się z nas nieźle nabijają,że poza kasą nie widzimy nic więcej.
   My za to jako społeczeństwo mamy klapy na oczach.
   Mało kto się spodziewał rewolucji bolszewickiej czy nazistowskiej wojny o przestrzeń życiową A jednak się pojawiły,pomimo wysokich kosztów w ludziach i środkach,pozornie bezsensowne czarne karty historii człowieka.A jednak niektórzy bardzo wiele na tym zyskali.
   Reszta za to zapłaciła w naturze.
   Tym razem na pewno będzie podobnie jak ludzie się nie obudzą.

   Ordo ab chao

   Polubienie

  • monitorpolski 28 września 2011 o 11:59 pm

   Nie wiesz co mówisz. Po prostu kompletnie się nie interesujesz tym co się dzieje. Jakie banki mają już „za duże majątki”. Tylko jeden bank ma majątek, reszta to pośrednicy. Bank Rotszyldów, który ma ponad połowę majątku świata. A te małe, co mają? Nic, nawet nie mają 10% tego co pożyczyły – wiesz co to jest system bankowości frakcyjnej? Wszystko oparte jest na kredycie.
   Kryzys jest wywoływany sztucznie – właśnie przez instytucje związane z bankami centralnymi Rotszyldów, z polskim bankiem centralnym włącznie (pewnie dlatego Skrzypek zginął bo tak nie uważał) – poprzez wycofywanie pieniędzy z rynku. Oni chcą tego kryzysu, wojny i chaosu. Z tego ma się wyłonić rząd światowy i światowa waluta – wirtualna, oparta na czipach. Każdy jej oponent będzie wkrótce martwy.

   Polubienie

   • ggkk 29 września 2011 o 12:53 am

    Znam te teorie ale tak sie zastanawiam:
    1. Po co im rzad swiatowy wprowadzony nagle w chaosie jesli i tak teraz wiekszosc rzadow kontroluja?
    aha: napisalem banki lub inny biznes, ktory jest ich wlascicielem (czyli owi rotszyldzi podchodza pod to)
    2. Jak ktos ma kupe kasy to raczej nie bedzie szedl w strone aby wywolac taki chaos, zeby trzeba bylo sie chowac do bunkra lub wojskiem sie obstawic. Ci ludzie lubia wladze ale i dobra zabawe a jakby mieli wymordowac zgodnie z teoria spiskowa 5mld ludzi to chociazby braknie im wtedy ladnych prostytutek, ktore napewno sobie cenia (to sa ludzie tacy sami jak my – no moze z wykolejona moralnoscia ale potrzeby maja te same).
    3. Ludzmi w strachu latwiej manipulowac choc czesc teorii pewnie ma sens – sztuka jest odroznic te prawdziwe od tych co maja tylko zamet siac i zrobic zaslone dymna dla tych prawdziwych.
    4. Wiekszych problemow upatrywalbym za jakies 20-30 lat kiedy rozwinie sie robotyka i kiedy ludzie juz praktycznie nie beda musieli fizycznie pracowac – wtedy wyjscia sa dwa:
    – sprawiedliwy podzial dobr i kontrola liczby urodzen (mysle, ze mowiac ze aktualnie jest przeludnienie to nieprawda)
    – dobra w reku paru korporacji i rzeczywiscie chaos

    Polubienie

    • monitorpolski 29 września 2011 o 4:43 am

     A po co pewnym ludziom w ogóle wojny są potrzebne skoro i tak już mają prawie wszystko? Zastanów się.

     Polubienie

     • vortex 29 września 2011 o 10:39 pm

      Trzeba uswiadomic ludziom ze elity mysla pokoleniowo.Nawet nie chodzi tu juz o ich wnukow.Linia bloodline siega daleko,daleko w przyszlosc.To zeby nastepnym pokoleniom zylo sie wspaniale teraz jest czas zeby zrobic cos z tym szambem ktore ich otacza.
      Nam nawet nie dane bylo myslec w takich kategoriach.

      Polubienie

    • peryskop 29 września 2011 o 5:18 am

     @ggkk – nie obraź się, ale przy całej „oczywistościowej” erudycji obudziłeś się jakby poza wiedzą:

     – rząd światowy potrzebny im, bo to są psychopachi żądni CAŁEJ władzy, a nie tylko części,
     – planują to osiągnąć właśnie pod osłoną chaosu, bo w „ładzie i porządku” nikt na to pójdzie,
     – gdy pazerny psychopata ma kupę kasy to chce mieć sto takich kup, a najlepiej milion albo dwa,
     – prostytutek, dzieci ani gejów im nie zabraknie, bo mają pod kontrolą system porwań i dostaw,
     – to nie są typy (ludzie?) tacy sami jak my, chyba że ty jesteś dewiatem i pazernym psychopatą,
     – co ci szumi robotyka, jeśli już jest nadprodukcja, a po redukcji klientów towaru będzie za dużo,
     – ależ illuminaci właśnie wprowadzają „sprawiedliwy podzial dobr” i „kontrolę liczby urodzeń” .

     Szkoda że nie dopracowałeś swej prośby do banksterów, żeby już nas nie rabowali i darowali życie!

     Z której choinki się urwałeś? A może jesteś młody, wykształcony i z wielkich miast?

     Polubienie

   • Druzyna AA 29 września 2011 o 11:25 am

    > (pewnie dlatego Skrzypek zginął bo tak nie uważał)

    Skrzypek zginął, bo wsiadł do samolotu, o którego lądowaniu we mgle decydowali nie piloci, tylko – z Warszawy – brat najważniejszego pasażera…

    Polubienie

    • iHe 29 września 2011 o 4:17 pm

     Drużyna anonimowych autorytetów ty się tu marnujesz..Weź zostań aktywnym członkiem na tym blogu:
     Przestrzeń internetowa dla inteligentnych
     http://nadblog-wszystkich-blogow.blog.onet.pl/

     Polubienie

    • peryskop 29 września 2011 o 4:22 pm

     AA kotki dwa.

     To nie ten blog. Tu taki kit nie wchodzi.

     Polubienie

 7. obrus 28 września 2011 o 11:05 pm

  hej Ludziska dzisiaj nawijalem z kumplem o wyborach….oto jeden z jego sms… „A jak uwazasz ze moja opinia to jest opinia mass medii to posluchaj sobie takich wielkich osobistosci jak Lech Wałesa czy Władysław Bartoszewski co mówia o J.Kaczynskim i o tym jakim zagrozeniem jest ten czlowiek dla Polski” to pokazuje stopien wyprania mozgow przez tefałen…100% Leming

  Polubienie

  • ARTUR 28 września 2011 o 11:31 pm

   Przecież każda władza od zawsze nazywała wyborców ” szwejami ” , im zależy tylko na frekwencji gdyż inaczej możnaby przeprowadzać referenda w sprawach społecznych z powodu braku mandatu społecznego poparcia w wyborach .Co może władza mająca 20% poparcia ? Może jedynie ogłosić stan wojenny i próbować rządzić siłą .

   Polubienie

  • O Rzesz 28 września 2011 o 11:34 pm

   Do obrazu „stopnia wyprania mózgów” dorzucę fakt niewiedzy (9 na 10 przypadków wśród „reprezentatywnej grupy społeczeństwa”) o tym czym jest Codex Alimentarius i że w ogóle coś takiego stworzono … ech!.
   Chwila na wyciszenie. Spokój ducha może nam być potrzebny dla prawidłowej oceny wydarzeń. http://www.youtube.com/watch?v=Xg4fjNL0328&feature=related

   Polubienie

   • peryskop 29 września 2011 o 5:53 am

    Też zrobiłem podobne testy na inteligencję i orientację. Codex, chemtrails, oraz toksyny kosmetyczno-farmaceutyczne to białe plamy dla wielu osób uważających się za rozgarnięte, oczytane (Wprost lub kolorowe pisemka), a także przepodróżowane po Maroku, Turcji i Hiszpanii.

    Czeka ich brutalne trzeźwienie.

    Polubienie

    • 999AQQ 29 września 2011 o 11:02 am

     Znam kilkoro takich młodych wypranych przez studia:1) bezdzietne małżenstowo 30l i 33l-brokerzy w Londynie, cele wczasy w USA (1m-c), safari w Afryce, skok na bandzi w Nowej Zelandii-bo najwyższe, pocałunek z delfinem, obiady w restauracji…co miesiąc weekend do rodziny w PL…co dalej?bo to nudne.

     Polubienie

    • Druzyna AA 29 września 2011 o 11:27 am

     Rewelacyjne macie te kryteria „rozgarnięcia i oczytania”. Nie wiem tylko, śmiać się z was, czy płakać?

     Polubienie

     • peryskop 29 września 2011 o 4:25 pm

      płakać – nad sobą

      Polubienie

      • seler 29 września 2011 o 4:42 pm

       Peryskop,
       popieram – niech płacze – mniej wysika – w końcu to Drużyna – zalane by było strasznie !

       Polubienie

     • O Rzesz 29 września 2011 o 5:20 pm

      Druzyna AA … jesteś(cie?) irytująco cyniczny(i?). Co innego być sceptycznym. To objaw zdrowego rozsądku. Ale ty(wy?) ciągle krytykujesz niczego nie dając w zamian.
      Twoje racjonalistyczne, pozornie, podejście ma się nijak do rzeczywistości która jest co najmniej tak zwariowana jak to się tutaj przedstawia.
      Co jest dla ciebie kryterium oceny?.
      Wykładnia OBOPU czy GUS’u?.
      A może informacje płynące z ekraników ogłupiaczy?.
      A może zestaw „skóra, fura i komura”?!.

      Dam ci prosty przykład. Z dziedziny nauki. Konkretnie fizyki.
      W zamkniętym układzie odniesienia jakim zajmują się cały czas nasi fizycy obowiązuje nas prawo zachowania energii.
      Spotykamy się na co dzień z przejawami tej zasady. Wydaje się niepodważalna.
      I nagle (tak naprawdę znane to jest od wielu dziesięcioleci) pojawia się uważane za szkodliwe, ale słabo poznane co do swojej genezy, zjawisko taranu wodnego i pokrewne mu zjawisko kawitacji. Mają one nierozerwalny związek z odrzucanym przez główny nurt fizyki kwantowej zjawiskiem energii próżni. To znaczy, jest ono odrzucane jako nie nadające się do wykorzystania w postaci źródła mocy.
      Tym czasem w Rosji są już na skalę przemysłową produkowane pompy kawitacyjne wykorzystujące to zjawisko do podgrzewania wody w układach grzewczych.
      Największy system o jakim słyszałem to ogrzewanie jakiejś hali sportowej na Syberii. W okresie mrozów urządzenie daje sobie świetnie radę. Sprawność termodynamiczna układu jest większa od jedności i tylko uznanie występowania otwartego układu odniesienia (dodatkowe źródło energii) pozwala uzasadnić wstępnie fakt zaobserwowanego zjawiska nadsprawności.

      Dalej. Od dawna znane jest zjawisko taranu wodnego. U Niemców, w górach, przed wojną stosowano pompy nie mające jakiegokolwiek zewnętrznego źródła napędu do pompowania wody na wyższe poziomy. Nieraz o trzydzieści i więcej metrów przewyższenia nad poziom z którego woda była czerpana. Klasyczna fizyka nie ma wytłumaczenia skąd podczas występowania tego zjawiska bierze się dodatkowa energia.
      To tak jak z Trzmielami. Według klasycznej teorii aerodynamicznej nie mają prawa latać. Są za ciężkie.
      Jednak trzmiele o tym nie wiedzą i łamią te zasady!.
      Dopiero niedawno dokonano przełomowych odkryć pozwalających jakoś wpasować ich lot w ogół teorii.
      Tak samo jest z wodą. Fizycy dopiero zaczynają zaglądać w zakres potrzebnej wiedzy by móc opisać sposób działania wielu urządzeń. A one działają mimo braku naukowych teorii!.
      Tzn. takie teorie już istnieją. Przykładem są prace Wiktora Schaubergera.
      Niestety wiedza ta została w dużej mierze utajniona lub wyśmiana jako szarlataneria.

      Oto prosta pompa wykorzystująca efekt taranu wodnego czyli … energię próżni!!. Wystarczy mieć źródło płynącej wody i zrobić próg wodny a będzie się ona sama pompować!!.

      Z tobą jest podobnie jak z klasycznymi fizykami (ale i z innymi „naukowcami”).
      Wyśmiewasz nas że alarmujemy i stosujemy jakieś dziwne kryteria oceny świadomości i rozbudzenia społecznego ludzi.
      Jest jednak tak że niektórzy widzą, wiedzą i czują więcej niż inni i zadaniem takich jednostek jest, w imię dobrze pojętego interesu społecznego i osobistego, wskazywać zagrożenia i nieprawidłowości.

      Szczególnie kiedy system w którym żyjemy zaczyna coraz szybciej obracać się przeciw jego elementom składowym którymi my sami jesteśmy!.

      Zamiast rzucać kłody pod nogi rozejrzyj się dookoła i pomyśl czemu się o tym tak mówi.
      Nie zakładaj, a priori, że jesteśmy oszołomami bo, w większości, tak nie jest!.
      Dojdź do swoich wniosków ale drogą a posteriori a nie przez negację tworzoną bezrozumnie dla niej samej. W ten sposób rzeczywistości nie zaklniesz.
      Zasada „nie wywołuj wilka z lasu” jest jak najbardziej słuszna i dlatego krytykuję jasnowidzów za ich przepowiednie. To zwykłe programowanie podświadomości ludzkiej.Tworzy samospełniające się przepowiednie.
      Trzeba myśleć pozytywnie ale na już istniejące zagrożenia których istnienie zaczyna być faktem trzeba reagować natychmiast bo proces ich narastania przybiera tendencję wzrostową w skali logarytmicznej!.

      Szczególnie kiedy system w którym żyjemy zaczyna coraz szybciej obracać się przeciw jego elementom składowym którymi my sami jesteśmy!.

      Zamiast rzucać kłody pod nogi rozejrzyj się dookoła i pomyśl czemu się o tym tak mówi.
      Nie zakładaj, a priori, że jesteśmy oszołomami bo, w większości, tak nie jest!.
      Dojdź do swoich wniosków ale drogą a posteriori a nie przez negację tworzoną bezrozumnie dla niej samej. W ten sposób rzeczywistości nie zaklniesz.
      Trzeba myśleć pozytywnie ale na już istniejące zagrożenia trzeba reagować natychmiast bo proces ich narastania przybiera tendencję wzrostową!.

      Polubienie

      • peryskop 29 września 2011 o 9:46 pm

       ORzesz : „…Trzeba myśleć pozytywnie ale na już istniejące zagrożenia trzeba reagować natychmiast …”

       Ale do tego żeby myśleć, trzeba mieć rozum funkcjonalny, a nie tylko nominalny.

       Dzięki za podzielenie się wiedzą.

       Polubienie

 8. BirdDwa 28 września 2011 o 11:29 pm

  Moim zdaniem tak będziemy żyć. Od tygodnia do tygodnia czekając na wielki Event.
  Aż w końcu trafimy ;D

  Ja wycofuje moje 3,75 z banku. Jak sie stanie będzie grosz na nowy start.

  Polubienie

 9. Totuś 28 września 2011 o 11:43 pm

  O upadku UE mówi się już w Strasburgu. Nigel Farage o rozpadającej się Unii Europejskiej: http://www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-sc30
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • O Rzesz 29 września 2011 o 6:12 pm

   „Irlandia. Uchwalenie budżetu przed wyborami …” czy to wam czegoś nie przypomina???. Mamy kolejny dowód na zewnętrzne sterowanie poczynaniami „naszych rządzących”!.
   Działają według zaleconego przez masonerię schematu!.

   Polubienie

 10. kai555 29 września 2011 o 12:26 am

  …Są już gotowe” – powiedział prezydent Rosji na szczycie G-8 pokazując projekt monety jednej, wspólnej, globalnej waluty …
  http://www.bibula.com/?p=11292

  Polubienie

  • seler 29 września 2011 o 1:10 am

   …jaka śliczna Jedyneczka, nawet ze stopniami, i ten rok 2009 [11], i te 5 gwiazdek,
   wszystko według systemu, i pod kontrolą. Oka.
   [już nie powiem jakiego]

   http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/134-czym-jest-system.html

   Polubienie

 11. logged 29 września 2011 o 12:28 am

  Odwazne tezy monitor, zobaczmy co z tego bedzie prawda, osobiscie wydaje mi sie, ze cala ta sytuacja jeszcze bedzie troche trwac. Drukarnie beda pracowac na 3 zmiany, politycy beda udawac, ze sie interesuja swoimi ‚wyborcami’. Jak na moj gust troche zawczesnie na upadek Euro – czyli UE, Europy. Sam upadek Europy nic nie da. Musi gruchnac ogolnie – globalnie. Moge sie co prawda mylic. 😉

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 4:47 am

   Tezy nie są moje. Ale na logikę – taki stan rzeczy nie da się utrzymać. Prędzej czy później to wszystko runie. Tylko nulifikacja wszystkich długów jako nielegalnych, bowiem zakładających bankructwo od samego początku (niemożliwe do spłacenia z definicji) oraz przejęcie majątku tych szwindlerów globalnych mogłoby uratować świat w obecnej postaci. Kto ma to zrobić?

   Polubienie

  • wisznu 29 września 2011 o 1:06 pm

   A wczoraj na portalach jak byk info : Irlandia już drukuje wczesniejsza narodowa walute na wypadek załamanie euro-potwierdzone ,wypuszczone w świat.

   Polubienie

 12. ARTUR 29 września 2011 o 1:08 am

  Prędzej będziemy graniczyć z Chinami niż powstanie światowa waluta .Miała już powstać Wieża Babel ,Tysiącletnia Rzesza i inne wymysły ludzi ale pozostał po nich tylko chichot historii .

  Polubienie

  • sebecx 29 września 2011 o 7:42 am

   hahahaha…ale udał Ci się dowcip… właśnie żyjesz w IV Rzeszy… http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc
   ..cyt..”Lecz to co się teraz dzieje nie jest groźne. Zakon odrodzi się i będzie w pełni sił po Wielkim Misterium ( 15.10.2011- we wszystkich zamkach należących do Thule)”…. http://moje-riese.blogspot.com/….

   Polubienie

  • navajo88 29 września 2011 o 9:16 am

   ARTUR ! tutaj się z tobą zgadzam w 100% . To jest po prostu nierealne !!!!!!!!! zwykle mrzonki mojej żonki jak zawsze mawiam .Po prostu skończymy jak kończyły poprzednie cywilizacje .wpierw upadek ,a potem totalne zniknięcie z powierzchni ziemi i tyle !!!!!
   To jest po prostu nieuniknione wy jako ludzie mamy to zapisane w genach ,przyjdzie czas i zrobimy miejsce dla innych cywilizacji ,a czy to bendą ludzie ???? pytanie pozostaje otwarte !!!!!
   J.M.H

   Polubienie

   • ARTUR 29 września 2011 o 8:30 pm

    Zniknięcie prawdopodobnie dosłowne bo po cywilizacji Majów pozostało tylko kilka grobów ,nie licząc budynków.

    Polubienie

 13. riterio 29 września 2011 o 1:11 am

  o matko z tego bloga robi się sekta …. otwórzcie oczy

  Polubienie

  • seler 29 września 2011 o 1:42 am

   Riterio >> [url=http://www.onet.pl/]tu jest spokojnie i z zamkniętymi oczami[/url]

   Polubienie

   • seler 29 września 2011 o 1:45 am

    …co, nie otwiera się ? …no, popatrz, …a masz, co Ci bede żałował

    http://www.onet.pl/

    Polubienie

  • ekonomiczny hitman 29 września 2011 o 2:29 am

   „otwórzcie oczy” – dobre, tego chyba nikt nie przebije …

   Polubienie

   • peryskop 29 września 2011 o 4:33 am

    A czy „wysuńcie peryskopy!” nie przebija?

    Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 4:48 am

   Masz jakieś argumenty na „sektę”. Owszem, jeśli chcesz nazwać „sektą” grupę ludzi logicznie myślących to tak jest.

   Polubienie

   • rabarbarek 29 września 2011 o 6:55 am

    No byc w „sekcie” sp. JFK to zaszczyt. przeciez to nie kto inny jak On , ostrzegal nas przed tym co sie dzisiaj dzieje, Gdyby madre glowy zechcialy pomyslec wczesniej. To On wzywal media aby nie sluzyly diabelskim planom , a prawdzie i jeszcze raz prawdzie. To video robi wrazenie , szkoda , ze nie przetlumaczone . Mimo to warto obejrzec . Czlowiek , ktory je nagral powiedzial ” Nadszedl czas , aby przystapic do walki z NWO , kazdy na swoj sposob. Wole umrzec stojac , niz zyc bedac na kolanach. ” Mial tez nadzieje , ze to video zmusi do dzialania , myslenia. http://www.youtube.com/watch?v=NfvZJqEFBjc http://www.youtube.com/watch?v=NfvZJqEFBjc

    Polubienie

   • Druzyna AA 29 września 2011 o 11:28 am

    Z logiką to wy macie tyle wspólnego, co żółw ze sprinterem.

    Polubienie

    • ekonomiczny hitman 29 września 2011 o 1:44 pm

     Przykład:

     Matematyk zna wszystkie wzory i podaje wynik równania bo wyliczył go na podstawie wzorów!
     Przychodzi Druzyna AA, nie zna wszystkich wzorów i ośmiela się kwestionować matematyka!
     Czemu to robi? Bo tak?

     Gdzie tu jest logika? Wszystkich was co tu przychodzą i bez znajomości tematu mają czelność go krytykować? Jak trzeba być ogłupionym, żeby używać słowa logika nawet nie wiedząc co to znaczy. Przykład:

     Żółw ze sprinterem ma wspólne co najmniej to, że się poruszają – tylko każdy z inną prędkością!

     Polubienie

     • peryskop 29 września 2011 o 4:39 pm

      Jest też klasyczny paradoks,
      w którym Zenon z Elei „dowiódł”, że sprinter nigdy nie dogoni żółwia, który zaczął iść pierwszy.

      Ale takich ćwiczeń intelektu teraz w szkołach już nie uczą, bo one niebezpiecznie rozwijały umysły.

      Drużyna jest przykładem nowego podejścia do logiki według tefałenu i tańców z gwizdkami.

      Polubienie

      • jakisbuk 29 września 2011 o 4:52 pm

       wg „logiki” wiekszości z tego bloga to 27-28 miało być wielkie bum 🙂

       przypomne – Obama schował sie w bunkerze w Denver z łelitmi 🙂 wiekszość przywódców miała puste kalendarze włacznie z papierzem, do tego Elein i el hiero i inne wasze wynalazki 🙂

       bez urazy ale wiekszośc przepowiedni z tego forum to bujdy na resorach 🙂 którymi sami sie nakręcacie

       Pamiętajcie tylko o jednym – że wasze myśli tworzą waszą rzeczywistość – powtarzam WASZą

       Polubienie

       • O Rzesz 29 września 2011 o 8:08 pm

        Która staje się również twoją a twoja naszą.
        I tym sposobem urzeczywistniliśmy teorię koherentności a nawet potwierdzamy temporalną koherencję falową przy założeniu że myśl jest energią a energia to fala urzeczywistniająca się w naszej rzeczywistości pod postacią cząstek.
        Pamiętaj również że „Efekt motyla” jest zawsze, potencjalnie możliwy.
        Unikanie rzeczywistości którą ktoś ci/ nam funduje nie zmienia faktu że ona cię otacza!.

        Polubienie

 14. Quick 29 września 2011 o 2:08 am

  Koniec panowania pieniądza na Ziemi, jako narzędzia ciemności do podboju i wyzysku ludzkości, to tylko kwestia czasu. Należy tylko prosić Boga, żeby wszelkie zmiany zachodziły łagodnie. Ciemni wojnę ze światłem przegrali, mogą próbować jeszcze wykonywać, swoje nikczemne ruchy w kierunku niszczenia ludzi, trzeba mieć nadzieję, że im to nie wyjdzie i zmiany będą zachodzić łagodnie , albo i nie będą. System pieniężny to nie jedyne narzędzia ciemności, wszystko to będzie upadać w swoich posadach. Włochy są również bardzo zagrożone przez skutki hipotetycznego upadku Grecji a tam Watykan, który może być zdmuchnięty jak domek z kart. Jedno jest pewne czas będzie bardzo przyspieszał przed transformacją w roku 2012, zresztą już pędzi coraz szybciej, chyba widać to gołym okiem. Wszelkie ciemne siły upadną, zmanipulowane religie i ich ciemni animatorzy, ciemne systemy .

  Polubienie

 15. rabarbarek 29 września 2011 o 4:45 am

  Activist Post proponuje globalny bojkot globalistow. Niech opustoszeja stadiony , banki , samoloty. Bojkotowac towary naznaczone ich imionami . Zamiast Coca-coli pic herbate , omijac super-markety , rower tez niezly zamiast samochodu itd. Nie potrzeba nam mandatu ONZtu , zeby zastosowac sankcje wobec bandy , ktora napada na wolne kraje, okrada je z majatku wypracowanego przez pokolenia i zaprowadza „demokracje” , ktore beda sluzyc ich tlustym … [ tu dopowiedzcie sobie sami , kilka rzeczownikow cisnie sie na usta]

  http://www.activistpost.com/2011/09/sanctions-cut-globalists-off-from.html

  Polubienie

  • 999AQQ 29 września 2011 o 11:29 am

   Nie kupować śmieciwych-gazet(tylko Nexus), nie oglądać TELAWIWZJI, omijać szerokim łukiem kina, teatry, APTEKI, BANKI, autem tylko w wyjątkowych sytuacjach.Największy dochód maja z fajek,alkoholu i benzyny…
   Ale gdzie tam..ludowi się nie wytłumaczy bo posądzi Cię o ciemnogród!.

   Polubienie

   • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 3:18 pm

    A do pracy 30 km czym dojadę hulajnogą czy zmarnuje pół dnia w oczekiwaniu na autobus…

    Polubienie

 16. rabarbarek 29 września 2011 o 5:03 am

  Rewolucja w USA rozszerza sie . Juz nie tylko Nowy Jork blokuje Wall Street. Maja poparcie Chicago, Los Angeles i innych miast. Na ulice wychodza glownie mlodzi ludzie a to oznacza , ze nie jest z ta swiadomoscia mlodych tak zle , jak probuje sie to wszem i wobec wmawiac. Protesty sa pokojowe i chodzi w nich o pokazanie globalistom , ze coraz wiecej ludzi zdaje sobie sprawe z ich brudnej gry. Filmy , zdjecia u A. Higginsa. A media milcza , choc wczoraj poznym wieczorem , CNN pokazalo migawki , osmieszajac oczywiscie caly ruch.

  http://blog.alexanderhiggins.com/2011/09/27/watch-live-occupychicago-occupyla-occupytogether-occupyamerica-71341/

  Polubienie

 17. monitorpolski 29 września 2011 o 5:06 am

  Dla tych co znają angielski. LaRouche o kolapsie w stylu 1923 lecz w skali globalnej: http://www.larouchepac.com/node/19548
  „Są już wszelkie objawy paniki”
  „Potrzebujemy krocie nowych pieniędzy”
  „Potrzeba więcej siły ogniowej by zadziałać jak bezpiecznik”
  „Jesteśmy na skraju nowego kryzysu”
  „Wchodzimy w niebezpieczną fazę”
  „Potrzebujemy większej zapory ogniowej”
  „To jest już szalejąca panika!”
  Te słowa pochodzą z wypowiedzi szefa MFW, amerykańskiego Sekretarza Skarbu, czołowych brytyjskich dziennikarzy finansowych, szefa największej agencji zajmującej się handlem obligacjami, itd.

  Polubienie

  • rabarbarek 29 września 2011 o 5:54 am

   W czasie pobytu w Polsce ogladalam dosc czesto polska tv. Zauwazylam , ze wiadomosci sa tak sprytnie robione , zeby bylo tam duzo slow , a malo tresci. Stad ludzie w Polsce nie maja pojecia o tym co sie szykuje. Nie kazdy ma czas zagladac w alternatywne media i sledzic je na biezaco [ przeciez kazdy dzien przynosi cos nowego] W tv amerykanskiej czy kanadyjskiej tez wieksza czesc informacji to przeklamania ale jest ich duzo , wiec znajac pobieznie prawde , mozna dojsc do sedna . Sa tez wywiady na zywo , ktorych nie sposob czasami zatrzymac i prawda pojdzie w swiat. Wprawdzie LaRoucha ani widu ani slychu w przekaziorach ale innych , tez madrych mozna czasami zobaczyc. Obserwujac teraz tv w Kanadzie widze , ze panika ogarnia nie tylko ludzi , inwestorow czy blogerow , ale tez glownych sprawcow calego kryzysu. Nie wyszly im szczepionki, nie wyszedl kryzys na Bliskim Wschodzie , wojna w Libii miala trwac 5-6 dni , podobnie w Afganistanie, wspolna waluta czeka lata gdzies w skarbcach i uzyc jej nie mozna, przez knabrna Syrie i Turcje nie mozna dobrac sie do Iranu , Rosja i Chiny blokuja w ONZcie plany „poteznych” , teraz mlodym w Nowym Jorku zachcialo sie pokazac kto stoi za globalnym kryzysem dlugow swiatowych itd, itd. Nie mowie juz o blogosferze , ktora podnosi rumor i napedza stracha za kurtyna , informujac , wzywajac , kopiujac , dociekajac. To przeciez nie kto inny jak nasz „kochany” Brzezinski powiedzial , ze najbardziej boi sie przebudzenia mas. A masy budza sie , powoli ale jednak. I dlatego moze dojsc w niezbyt odleglej przyszlosci do wscieklego ataku , bo rozdrazniony lew bywa grozny. Mysle jednak , ze nie stoimy na straconej pozycji .

   Polubienie

   • peryskop 29 września 2011 o 6:10 am

    @Rabarbarek: „…Mysle jednak , ze nie stoimy na straconej pozycji .”

    Oczywiście będzie się dużo i coraz szybciej działo, ale ważne żeby nie stracić głowy ani nadziei.

    Ku takiem pokrzepieniu przeklejam wczorajszą nocną wymiankę z pozytywnym akcentem:

    FAKIR 28 Wrzesień 2011 o 10:08 pm
    UWAGA
    Właśnie otrzymałem budującą wiadomość od znajomego, który był
    rachmistrzem w spisie powszechnym.
    Spis całkowita klapa u niego w okręgu
    Spisało się zaledwie 30% ludzi.
    Kumacie to???
    Ludzie unikali rachmistrzów albo odmawiali spisania.
    Przykładowo w Anglii w ogóle obywatele zbojkotowali spis.
    Widać, że działania w uświadamianiu kolejnych ludzi nie idą na marne.

    BirdDwa 28 Wrzesień 2011 o 10:11 pm
    To dobra wiadomość, nawet bardzo dobra.

    peryskop 29 Wrzesień 2011 o 12:41 am
    To jest dużo lepsza wiadomość niż bardzo dobra !
    Teraz jasne dlaczego szykują LRADy i stany wyjątkowe !!
    Bo na moje peryskopowe oko owe 30% to są ich „żelazne” elektoraty!!!
    Zatem jeśli przyjąć, że 10% to cośtamcośtam, wychodzi że jest nas około 60% !!!!
    Czyli przy dobrym pomyśle i synchronizacji możemy narobić pożytków z tzw. demokracji !!!!!

    Polubienie

    • 999AQQ 29 września 2011 o 11:12 am

     Ten spis był bez sensu, to zwykły test na masssie. Kto strachliwy spisał się w sieci, a reszta cóz, i tak wszystko o wszystkich wiedzą…wsród moich znajomych nie było żadnych rachmistrzów. I tak poszło się je..ć kupę kasy. By żyło się lepiej…banksterom.

     Polubienie

 18. rabarbarek 29 września 2011 o 5:18 am

  Brawo rzad Indii!!! , ktory zaskarzyl do sadu Monsanto , za to , ze kradna hinduskie rosliny , aby w swoich laboratoriach zmieniac je , i przerabiac na GMO. Tak trzeba , gdyby rzady przestaly sie bac i ostro wystepowaly w obronie wlasnych gospodarek i mieszkancow , byc moze nie doszloby do sytuacji , ktora dzisiaj obserwujemy. Jednak , aby podejmowac trudne i odwazne decyzje trzeba krotkie majteczki zmienic na porzadne spodnie. Wiekszosc przywodcow jednak w krotkich majtkach zostaje do konca swoich rzadow.

  http://www.naturalnews.com/033714_biopiracy_Monsanto.html#ixzz1ZFnLL3gb

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 7:21 am

   Nie mieli wyjścia. Pisałem już o tym, że 10,000 hinduskich rolników popełniło samobójstwo przez nasiona Monsanto, które nie dawały plonów. Jest to więc okupione krwią tysięcy ludzi. Czy i u nas potrzeba takiej ofiary żeby ludzie zmądrzeli?!

   Polubienie

   • 999AQQ 29 września 2011 o 11:07 am

    Niemieccy rolnicy też ich skarżą.

    Polubienie

  • iXgrek 29 września 2011 o 5:02 pm

   nie chce byc zle zrozumiany, ale nie cieszylbym sie az tak bardzo tym zaskarzeniem Monsanto do sadu. moim zdaniem to podpucha. przeciez wiadomo kto zasiada w sadach. a Monsanto jest zbyt potezne zeby sie czyms takim przejmowac. i jeszcze jedno – ONI chca zebysmy wiedzieli co nam szykuja, zebysmy byli swiadomi. dlaczego? wiadomo, ze wiekszosc (o ile nie wszyscy z nich) to okultysci. ze strachu jest uzyskiwane najwiecej energii do karmienia demonow ktorym ONI sluza ….

   Polubienie

 19. peryskop 29 września 2011 o 6:27 am

  Od 15 października zapowiedziana jest okupacja siedziby londyńskiej giełdy:

  UK Telegraph

  A group of protesters are organising an occupation of the London Stock Exchange to bring attention to what they see as unethical behaviour on the part of banks, following a similar demonstration on Wall Street.

  In a Facebook group called Occupy the London Stock Exchange organisers call on crowds to march on the exchange’s headquarters at Paternoster Square and fortify it with tents and barricades „for a few months.”

  „Beginning on October 15, we want to see at least over 20,000 people flood into lower St Pauls, set up tents, kitchens, peaceful barricades and occupy the London Stock Exchange for a few months. Once there, we shall incessantly repeat one simple demand in a plurality of voices,” reads the description of the protest on Facebook…

  http://dailybail.com/home/protesters-plan-to-occupy-london-stock-exchange.html

  Polubienie

 20. superwybuch 29 września 2011 o 8:36 am

  Wiedzieliście że podawana przez nasa na stronie trajektoria elenin jest o jakieś 3 – 4 dni do przodu. Przez przypadek wrzucili na krótki czas prawidłowe wartości na innej swojej stronie także były dwa diagramy które przedstawiały jej lot z różnymi pozycjami skapowali się i szybko usunęli tę z opóźnieniem 3-4 dni. Elenin w swojej pozycji z 26-27 września będzie jutro, dzisiaj wieczorem powinna nachodzić na słońce.

  Polubienie

  • Aśka 29 września 2011 o 2:16 pm

   Może dlatego stosują te odziczałe opryski od wczoraj.

   Polubienie

   • peryskop 29 września 2011 o 4:44 pm

    @superwybuch: „prawidłowe wartości”

    Kto ci tak w głowie namieszał?

    Jak w totalnym przekręcie można coś nazwać „prawidłowe wartości” ?

    Polubienie

 21. Benjamin 29 września 2011 o 8:51 am

  Mam wrazenie ze ten Alessio Rastani zostal podstawiony, zeby ludzie przestali wierzyc takim ludziom jak Attila Szalay-Berzevicz , to taka dezorientacja. Dzisiaj w tv hiszpanskiej podali ze to oszust, ktory mieszka z narzeczona w mieszkaniu, za ktory wciaz splaca kredyt. Pomyslal ktos nad tym jak BBC dopuscilaby takiego czlowieka de mikrofonu, przeciez oni tez sa sterowani przez masonow-Rotschldow.

  Polubienie

  • peryskop 29 września 2011 o 4:50 pm

   @Benjamin – to bardzo prawdopodobne, że go ustawili.
   Monitor już to tak skomentował.

   Ale uwaga – BBC już dawno straciło renomę obiektywnego źródła informacji
   i przy ich znanej perfekcji w dziedzinie łgania – nawet oni popełnili kompropmitację
   mówiąc całemu światu o zawaleniu się WTC7 o całe 20 minut za wcześnie!

   Tego kalibru błędów będzie teraz więcej, bo kto kłamstwami kręci często sam popełnia pomyłki.

   Polubienie

 22. superwybuch 29 września 2011 o 8:55 am

  29 – 30 wrzesień trzęsienia ziemi, krach na giełdach chaos wypełnienie i początek wielkiego ucisku. Bądźcie dzisiaj i jutro czujni bo ktoś po was może przyjść.

  Polubienie

  • navajo88 29 września 2011 o 9:24 am

   SUPERWYBUCH !!!!!! ,jeżeli ktoś niezapowiedziany złoży mi wizytę to ma wielkie szanse na spotkanie z panem Coltem .045 !!!!! hahahahahahaha
   J.M.H

   Polubienie

  • ARTUR 29 września 2011 o 8:38 pm

   Nawet jeśli przychodzą to ostatnio ABW ,CBŚ i inne to nauczyły się najpierw pukać do drzwi bo na odszkodowania za ich wyłamanie nie mają już pieniędzy.

   Polubienie

 23. Święty 29 września 2011 o 9:10 am

  Panie Marku, chcialbym odniesc sie do powyzszego artykulu. Codziennie wlanczam komputer i sprawdzam. Wszystko na razie na starych zasadach. Jednak jest w tym obawa i strach,ze w kazdej chwili to wszystko ulegnie zmianom.
  1. Co bedzie z kredytami w bankach? Prawie kazdy ma jakis kredyt, mieszkaniowy, karty platnicze. Jesli runa osczednosci to i czy dlugi?
  2. JAK MOZNA SIE DZISIAJ PEZYGOTOWAC DO TEGO CO MA NADEJSC? Prosze o praktyczne rady.

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 9:16 am

   A skąd mam to wiedzieć? Nie mam pojęcia co robić, co z kredytami… Wiem tylko tyle, że dobrze jest mieć gotówkę, ale przede wszystkim to co jest potrzebne do życia. Kredytami bym się na razie nie przejmował, przecież nie pozamykają milionów ludzi, którzy je mają. Jak dojdzie do chaosu to wszyscy będą stratni. Trzeba śledzić to co się dzieje, szczególnie jutrzejsze obrady Bundestagu w.s. pomocy dla Grecji.

   Polubienie

  • pola 29 września 2011 o 11:38 am

   Poczytaj sobie na temat kryzysu Argentyńskiego,będziesz miał rozeznanie co się może wydarzyć i jak to może wyglądać tylko że to co nas może spotkać to będzie z podwójną mocą dlatego że wtedy ten krach dotknął samą Argentynę a tu jak widać wszystkie kraje dookoła.

   Polubienie

 24. Policjant/Grafik 29 września 2011 o 9:14 am

  Cześć Monitor, bardzo dobry artykuł. Niejako interesuję się ekonomią (w ramach rozsądku), bo zdrowa ekonomia to na prawdę interesujące sprawy. Patrząc na obecną sytuację, to mimo że chciał bym być optymistą, to z każdym dniem dzieje się odwrotnie, całe te zawirowania i zmienne nastroje nie są normalne. Wystarczy sobie przypomnieć sytuację z przed kryzysu finansowego.
  Zastanawia mnie tylko kiedy i w jaki sposób zostanie przeprowadzona akcja uświadamiania społeczeństwa z beznadziejnej sytuacji europy. No i ciekawi mnie czy taki typowe JEBUT na rynku jest możliwe? I czy rzeczywiście będzie to Jebut po którym typowe gospodarstwa domowe będą na równi pochyłej? Mam tu na myśli utratę płynności finansowych firm? a zarazem Utratę pracy przez typowego kowalskiego? No a jeżeli weźmiemy taki stan rzeczy w całej UE i Polsce to wtedy będzie już po zawodach i na prawdę będzie trzeba składować żywność za resztki naszych opłakanych wypłat.
  Drugą stroną medalu być może będzie to trwało latami? By ten szok był znacznie mniejszy?
  Wg mnie tak to właśnie wygląda, powolne lecz nieubłagane spowolnienie w handlu, budownictwie etc…które dotyka coraz więcej firm…firm zamyka się więcej niż się otwiera…te które już się otworzy za dotacje 98% ich po prostu upada, a taka jest prawda że przy dobrej koniunkturze to i gówno w opakowaniu się sprzeda…tym czasem sytuacja jest taka że ludzie ciułają każdy grosz bo pieniędzy jest coraz mniej, wydaje się je na podstawowe potrzeby.

  Mimo wszystko w środku mam jeszcze jakąś nadzieję że w XXIw. takie załamanie i narażenie życia milionów mieszkańców Europy nie jest możliwe i chciał bym w to głęboko wierzyć.

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 9:22 am

   Polska jest w otyle dobrej sytuacji, że jest dużo gospodarstw prywatnych. Jeśli ktoś ma dostęp do rolników to radzę pielęgnować tę znajomość. Zła sytuacja może się utrzymywać przez kilka miesięcy – takie tezy już tu były poruszane. W sytuacji totalnego krachu i bezmyślnego działania polityków, może dojść do prawdziwej apokalipsy. Pozytywne jest to, że media takie jak BBC i finansiści z górnej półki zaczynają otwarcie mówić o krachu – to rodzi nadzieję, że istnieją siły gotowe do obalenia rotszyldowskiej dyktatury.

   Polubienie

 25. Benjamin 29 września 2011 o 9:21 am

  Alessio Rastaniego podstawili aby zdezorientowac ludzi, ktorzy zaczynaja juz troche w to wierzyc. W tv hiszpanskiej dzisiaj podali ze to oszust, nie jest zadnym ekonomista. Wczoraj juz mnie to bardzo dziwilo, kto sie zgodzil na pokazanie go w BBC. Dlaczego nie pokazano wypowiedzi Nigela Farage http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6hyqmgfX9HE
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cc_sy0IbXIM, albo Attila Szalay-Berzeviczy?

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 10:23 am

   Przecież podałem link do wyjaśnienia BBC w.s. tych wypowiedzi hiszpańskiej minister. Rastani JEST maklerem i jest zatwierdzony przez BBC jako odpowiedzialny ekspert. Nie znaczy to, że nie jest „wstawiony” by testować zachowanie społeczeństwa – ale to oznacza, że coś się szykuje, tak czy nie?

   Polubienie

 26. navajo88 29 września 2011 o 9:30 am

  no dobra panie Monitor to pokrzepił pan moje schorowane serduszko ,więc udaję sie w kolejny res na pacyfiku ,a mianowicie za godzinkę popłynę na Morze Solomona i bendę wnerwial i ewentualnie może uda mi się zatopić parę Japońskich statków ! hahahahahaha i jeżeli mie nie zatopią to może wpadnę do pana wieczorkiem żeby zapoznać się z wynikami dzisiejszego dnia z wydażeniami na świecie .
  J.M.H

  Polubienie

  • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 9:58 am

   navajo88 ale co chciałeś nam przez to przekazać? udzielić się dla samego faktu? 😛

   Polubienie

   • navajo88 29 września 2011 o 11:20 am

    Panie Policjant pisanie dla mnie jest świetną terapia , a szczegulnie po udaże pnia mózgu ,a czy się udzielam czy nie jakie to ma znaczenie ????? hahahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

    • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 3:30 pm

     Takie że ja wchodząc tu czekam na konkretne wypowiedzi i opinie 😛 A nie tam jakieś schizofreniczne wypowiedzi i żarty zabawne dla twórcy 😀 😛 oczywiście żartuję 🙂
     Pozdrawiam i miłego dnia 😀

     Polubienie

     • navajo88 29 września 2011 o 6:42 pm

      Nie ma sprawy panie Policjant ,a z tym moim subem to prawda ,bawię się już prawie 4 lata to jest stymulator łodzi podwodnej ,a konkretnie amerykańskich okrętów podwodnych ,i powiem panu ta gra potrafi żyć własnym życiem !!!!! powinno być rozgrywane to co jest zaipletowano w tej grze ! ale ona zachowuje się w sposób nieprzewidywalny ,sprawdzałem to przez trzy lata i wiem jedno jeżeli mam mieć odwzorowane walki na Pacyfiku przwie że z realną jakością to należy grać pełną opcją i ustawieniami i co najważniejsze rozpocząć od samego początku wojny i doprowadzić aż do końca czyli do 9 sierpnia 1945 r, a co do reszty ja także lubię się pośmiać hahahahahahaha ,,,J.M.H

      Polubienie

 27. superwybuch 29 września 2011 o 9:46 am

  Coś niesamowitego dzisiaj dzieje się na niebie idealnie wypełnia Apokalipsę Św Jana Kobieta będzie przyobleczona w słońce będzie w ciąży i porodzi w bólach (Wenus) a u jej stóp jest księżyc i pojawi się czerwony smok który będzie chciał pożreć jej dziecię i to dokładnie dzisiaj się wydarzy na niebie.http://www.youtube.com/watch?v=slf54PsmrrY

  Polubienie

  • arkebuz 29 września 2011 o 9:59 am

   Dobra – dzisiaj jest 29 jutro 30 września – pogadamy pojutrze!

   Polubienie

  • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 9:59 am

   Na niebie wydarzy się to co codziennie czyli chemitrails nic Więcej 🙂

   Polubienie

  • Krist 29 września 2011 o 11:42 am

   ach ta interpretacja, kazdy widzi co chce, i tak doprawdy nikt nic nie wie…. Apokalipse mozna interpretowac na 1000 róznych sposobów…..
   a co ma byc tym czerwonym smokiem? chyba nie elenin bo ta jak wiemy sie rozpadła….

   Polubienie

 28. Versus3 29 września 2011 o 10:09 am

  Powiedzcie mi, czy run na banki w razie krachu (czyli paniczne wybieranie pieniędzy z kont i bankomatów) będzie miało jakikolwiek sens w sytuacji upadku Euro? Przecież wtedy te wybrane banknoty będą tylko nic nie wartymi kawałkami papieru, bez pokrycia. Na tym własnie polega problem z obecnym kryzysem (w odróznieniu od kryzysu w latach 30), że tu wali się cały system bankowy i emisji pieniadza. Lepiej zaopatrzyć się w kilka paczek dobrych papierosów, w stanie wojennym tym też można było płacic…

  Polubienie

  • Święty 29 września 2011 o 10:42 am

   Papierki nie beda mialy wartosc, to bez sensu. Beda za to rozboje i handel ronej masci towarem: zloto srebro,paliwo, fajki moze tez.

   Polubienie

  • Krist 29 września 2011 o 11:50 am

   euro moze sobie pasć, u nas jest złoty sztucznie osłabiany, jesli euro padnie my nadal mamy swoją walute ktora w takim przypadku powinna się bardzo wzmocnic tylko gdyby nie ten.. dług ktory mamy a bedzie ponad 3 bln zł.
   Jesli padnie waluta euro kołchoznikow naszego złotego wykonczą przez podanie realnego zadłuzenia i nakazu natychmiastowej spłaty zacięgnietych kredytów w BŚ…
   podobno jestesmy zieloną wyspą…

   Polubienie

 29. superwybuch 29 września 2011 o 10:39 am

  Obejrzyjcie koleś może mieć racje że za elenin tym samym torem leci coś dziwnego i dużego opóźnienie sięga rzędu 7 miesięcy I zgadzałoby się to z przepowiedniami Hopi że przed czerwoną Kachiną leci niebieski obiekt w tym przypadku Elenin który zapowiada jej przyjście jeżeli tak to w ciągu najbliższych miesięcy zanim będzie można ją dostrzec będą musieli zdepopulować ludność za dużo ludzi za duża panika. http://www.youtube.com/watch?v=Mdn8aKgfvWs

  Polubienie

  • kiriki 29 września 2011 o 12:55 pm

   elenin nie jest zadna zapowiedzia czerwonej kachiny – byla nia kometa kilka lat temu , ktora rozbysa niebieskim swiatem – a teraz prosze nowa wersja przepowiedni indian Hopi

   Polubienie

 30. superwybuch 29 września 2011 o 11:04 am

  W internecie pojawiły się również informacje gdzie obecnie znajduje się Nibiru a znajduje się dokładnie tam gdzie 21 maja 2011 (wielka pompa w TV Dzień sądu) była Elenin (sami sprawdźcie na diagramie ustawcie elenin na 21 maja przyłóżcie linijke i przejedźcie do 29 – 30 września ziemią i idealnie się pokryje http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad ) jeżeli teraz znajdowałoby się tam Nibiru byłoby idealne w jednej linii z słońcem i ziemią 29 – 30 wrzesień wtedy pasowałby do wielkich trzęsień ziemi (różnica 130 -131 dni)

  Polubienie

  • superwybuch 29 września 2011 o 11:21 am

   Jeżeli sprawdzimy na diagram 11 marca 2011 to za chiny elenin ziemia i słonce nie było w jednej linii rozbieżność jest znaczna sami sprawdźcie http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad jeżeli przyjmiemy że za nią leci Nibiru wtedy miałoby to sens że to ona właśnie ustawiła się w jednej linii z ziemią i słońcem.

   Polubienie

  • Qq 29 września 2011 o 11:40 am

   Ale jak do końca tygodnia nić się nie wydarzy (nie będzie dużego trzęsienia) to ta teoria pójdzie do kosza. Ja mam przeczucie, że w chwili obecnej bardziej zagraża nam kryzys i wojna niż kometa. Na nią przyjdzie jeszcze czas ale jeszcze nie teraz…

   Polubienie

 31. Benjamin 29 września 2011 o 11:08 am

  To co sie dzieje na niebie nie mozemy zmienic, cos gorszego mamy na ziemi-pieprzony kryzys sprowokowany przez antychrystow, masonow.

  Polubienie

 32. Annah. 29 września 2011 o 11:13 am

  Siedem procent rosyjskiej prawdy
  Mniej niż dziesiąta część informacji zawartych w rosyjskiej dokumentacji sekcyjnej Zbigniewa Wassermanna jest zgodna z opisem przygotowywanym przez polskich biegłych. Te wyniki mogą przesądzić o potrzebie dokonania masowych ekshumacji wszystkich ofiar katastrofy na Siewiernym

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110929&typ=po&id=po31.txt

  Polubienie

 33. Mariusz 29 września 2011 o 11:29 am

  Może warto dać na główną temat:
  Z powodu pięciokrotnie wyższego od dopuszczalnych norm poziomu promieniowania czeska policja zamknęła część jednej z dzielnic położonych w centrum Pragi. Służby uspokajają, że taki poziom radiacji nie stwarza zagrożenia dla ludzi, nie wyjaśniają jednak, co jest jego źródłem.

  Według straży pożarnej promieniowanie najprawdopodobniej pochodzi od czegoś, co znajduje się w ziemi lub pod ziemią. Trwa wyjaśnianie sprawy. Oprócz policjantów i strażaków na miejsce przybyli specjaliści z jednostki odpowiedzialnej za ochronę przed skażeniem chemicznym i radioaktywnym.

  Podwyższony poziom radiacji na placu zabaw osiedla Podoli wykrył przypadkiem w nocy mieszkaniec tej okolicy, który w swym zegarku posiada dozymetr. Nie wierząc alarmującym odczytom urządzenia, wrócił na miejsce z bardziej precyzyjnym licznikiem Geigera, który potwierdził wcześniejsze dane.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Podwyzszone-promieniowanie-centrum-Pragi-zamkniete,wid,13840606,wiadomosc.html?ticaid=1d1c3&_ticrsn=5

  Polubienie

  • iHe 29 września 2011 o 11:42 am

   Może się im jakiś bunkier popsuł..Albo ta maszynka do wierceń poszła za blisko powierzchni lub uległa”uszkodzeniu”..
   „Według niektórych wersji, nuklearnymi wiertnicami tunelowymi Amerykanie mogli już zbudować pod jakimś kompleksem gór tunel aż 300 km długości z ok. 900 m grubości nadkładem skalnym. Od tego głównego tunelu odchodzić mają boczne odgałęzienia do wielu podziemnych baz [23].
   Najnowsze typy maszyn do drążenia tuneli (konwencjonalno-tarczowe, płomieniowe, elektronowe i liczne niekonwencjonalne określane mianem techniki kosmicznej jak np. laserowe czy wręcz „atomowe krety”) oraz przykłady podziemnego budownictwa podaje opracowanie: Richard Sauder, Podziemne bazy i tunele, Wyd. Amber, Warszawa 2002. Przy pomocy „atomowych kretów” planuje się budowę wielkiego systemu tuneli, który połączyłby sieci metra wschodniego wybrzeża Stanów od Waszyngtonu po Boston [24]. Ponadto z głęboko ukrytej w górach sieci tunelów mogą iść w kierunku powierzchni ślepe tunele (nieukończone celowo), które maszyny do drążenia tuneli wyprowadziłyby na powierzchnię dopiero po ataku nuklearnych by wykonać odwetowe uderzenia z platform transportowych pocisków balistycznych. Takie rozwiązanie jest nie do wykrycia przez przeciwnika i pozwoli zachować Ameryce „”ostatnie słowo” w ewentualnym konflikcie”
   http://www.podziemia.pl/doc/tt6/cie5.html
   http://www.podziemia.pl/doc/tt6/cie5.html

   Polubienie

 34. pio9a 29 września 2011 o 11:34 am

  Polubienie

  • Megi 29 września 2011 o 4:02 pm

   W kazaniu ks Natanek odnosi się do tego jak biskupi niemieccy potraktowali Papieża i mówi co działo się w czasie Mszy Św. w Berlinie. W ogłoszeniach informuje o przygotowywanym proteście w tej sprawie, który będzie umieszczony na stronie internetowej.

   Polubienie

  • OlO 29 września 2011 o 4:05 pm

   Paweł Kukiz i Piersi – ksiądz proboszcz już się zbliża 🙂

   Polubienie

 35. 999AQQ 29 września 2011 o 11:42 am

  Tak wygląda życie marionetki…kręci się* jak mu zagrają.

  Polubienie

 36. zenobiusz 29 września 2011 o 12:03 pm

  Katalog sejsmicznych
  http://www.01.ign.es/ign/layoutIn/sismoDetalleTerremotos.do?evid=1100382&zona=1

  Wydarzenie Data Time (GMT) * Szerokość Długość Głębokość (km) Int. Max. Mag Mag Typ (**) Lokalizacja
  1100382 29/09/2011 09:12:04 27.6743 -18.0673 15 III 3,8 4 SW FRONTERA.IHI

  Polubienie

  • O Rzesz 29 września 2011 o 11:25 pm

   Wysepka okazała się chyba bardziej stabilna niż eksperci przypuszczali.
   Ich przynajmniej nie oskarżą o nieostrzeżenie ludzi!.

   Polubienie

 37. pola 29 września 2011 o 12:05 pm

  Na YouTube ukazał się film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej” obśmiewający rządy Donalda Tuska. Pokazaliśmy go również na Niezależnej.pl. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Autor filmu zaczął otrzymywać groźby.

  Internauta o nicku ObiAzagthoth umieścił na YouTube film „Ostatnie tango Rzeczypospolitej”.
  Trwającego ponad dwie minuty i podsumowującego nieudolne rządy Platformy Obywatelskiej
  filmu nie można już obejrzeć pod starym linkiem. Również na Niezależnej.pl.

  Zamiast tego pojawia się komunikat:
  „Ten film jest już niedostępny, ponieważ użytkownik, który go przesłał,
  zamknął swoje konto na YouTube”.
  http://wzzw.wordpress.com/2011/08/16/grozby-za-film-o-tusku/

  Polubienie

  • ekonomiczny hitman 30 września 2011 o 12:14 am

   Na szczęście można go obejrzeć, powielony wielokrotnie:
   http://www.google.pl/search?q=Ostatnie+tango+Rzeczypospolitej

   Polubienie

 38. Ciekawska 29 września 2011 o 12:10 pm

  Na forum niezależnej.pl, pod artykułem „Sześć osób mogło przeżyć, nikt ich nie uratował” znalazłam taki post:
  „MORD SMOLEŃSKI
  Pilne! Ważne! Przekaż tę informację dalej!!! Powtórzę po raz kolejny i proszę wszystkich o przekazanie tej informacji jak największej ilości osób – każdy ma PRAWO do PRAWDY a ta jest następująca:Wynik badań tylko potwierdza…Trumna ze zwłokami ś.p. Wassermana zawierała różne DNA – obojga płci! Poza tym w tkankach oraz kościach stwierdza się obecność m.in. tlenek etylu, tlenek propylenu, azotan izopropylenu, pył: aluminium, cyrkonu, magnezu oraz octol (materiał wybuchowy) i hydrazyna (paliwo rakietowe). [Materiał wybuchowy octol to mieszanka 75% HMX & 25% TNT, używana w inteligentnych pociskach zdalnie sterowanych, o małych gabarytach. Niewielka masa octolu daje wielką prędkość i moc detonacji i jest najsilniejszym środkiem wybuchowym o niewielkich rozmiarach i wadze. Znany jest i stosowany także we wschodniej Europie. Jeśli go znaleziono w trumnie to jest dowodem na wybuch. http://www.truck.giftedamersex…] Piszę na podstawie przeprowadzonych badań których byłem uczestnikiem. Więcej szczegółów na ten czas nie mogę udzielić.(autor: Expert wpis z niezalezna.pl)”
  traader (nv), czw., 29/09/2011 – 11:44
  http://niezalezna.pl/16873-szesc-osob-moglo-przezyc-nikt-ich-nie-uratowal

  Polubienie

  • mi461 29 września 2011 o 4:27 pm

   @CIEKAWSKA
   mozesz podac pelny LINK …..”znaleziono w trumnie to jest dowodem na wybuch. http://www.truck.giftedamersex…” tel link jest nie pelny ?
   Dzieki

   Polubienie

  • Druzyna AA 29 września 2011 o 8:07 pm

   Widzę, że kolejne kłamstwo smoleńskie się szerzy. Z helem nie wyszło, to teraz będzie „paliwo rakietowe” i „materiał wybuchowy”. A jakieś WIARYGODNE źródło macie?

   Polubienie

   • mi461 29 września 2011 o 10:12 pm

    wlasnie o to pytam @ CIEKAWSKA – o pelny link do tej informacji , wiarygodne zrodlo pochodzenia co napisala

    Polubienie

  • O Rzesz 29 września 2011 o 9:27 pm

   Jeśli to prawda to powinno wypłynąć na światło dzienne i w oficjalnych mendiach a gdybym był JK poszedł bym za ciosem i rzucił tym w twarz przeciwnikom. Jeśli to prawda!.

   Polubienie

 39. Cramer 29 września 2011 o 12:19 pm

  „Na rynku pogłoski, że bank centr. Irlandii drukuje starą walutę na wypadek wyjścia ze strefy euro”
  Informacja z, za przeproszeniem, onetu:
  http://waluty.onet.pl/na-rynku-pogloski-ze-bank-centr-irlandii-drukuje-s,18529,4864209,1,news-detal

  Polubienie

 40. ozbead 29 września 2011 o 12:23 pm

  I bardzo dobrze. Niech się już to wszystko rozdupcy w diabły.
  Będzie płacz i cierpienie wielu, ale może dla przyszłych pokoleń powstanie sprawiedliwszy świat.

  Polubienie

 41. iHe 29 września 2011 o 12:36 pm

  USA trzęsie się w posadach,jest jak Izrael :otoczona twierdza pana..
  Terroryści już zaczęli produkować własne drony,wielki sukces FBI..

  „Według władz federalnych, Ferdaus kilkakrotnie udawał się do Waszyngtonu, gdzie fotografował Pentagon i Kapitol oraz wybierał miejsca nad rzeką Potomak, skąd miały wystartować pilotowane przez niego zdalnie samoloty z materiałami wybuchowymi. ”

  Terroryści troche wyszli z formy,atakowali boeningami a teraz jakieś popierdółki.
  Dobrze,że FBI czuwa.Zuch maładiec.

  „Każdy wprowadza swój system tak daleko, jak sięga jego armia.”
  „Wy macie teraz taką siłę, że jak powiecie 2 razy 2 jest 16, to wasi przeciwnicy potwierdzą to. Jak tak patrzę na waszą pracę, to – gdyby nie było Czerwonej Armii – to przez tydzień i was by nie było.[…] wystrzelaliby was jak kuropatwy. ”
  http://pl.wikiquote.org/wiki/J%C3%B3zef_Stalin
  USsA=>US SR
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/448034,USA-to-on-zaplanowal-zamach-na-Pentagon

  Polubienie

 42. ksant 29 września 2011 o 12:52 pm

  Mykoplazma zabija powoli – art. Elżbiety Bielińskiej – Nieznany Świat (10)

  Kanadyjski tropiciel tajemniczych chorób i autor art. Chorobotworcza mykoplazma uważa, że powodem nagłego wzrostu liczby nieuleczalnych schorzeń w ostatnich latach jest trucizna (krystaliczna brucella), która powstała w tajnych wojskowych laboratoriach.
  Jej użycie – jak twierdzi autor – może być zwiazane z ukrytym światowym programem depopulacji, czli zmniejszenia ilości ludzi na Ziemi..
  Mówiac wprost, to taka „humanitarna” broń biologiczna: bezpośrednio nikogo nie zabija; jej ofiary żyją, ale ciężko chorują i powoli wymierają.

  Toksyna z wojska – krystaliczna brucella jest czynnikiem chorobotwórczym w przypadkach syndromu chronicznego zmęczenia, stwardnienia rozsianego raka, choroby Parkisona, Alzheimera i wielu innych schorzeń.
  Krystaliczna brucella, czli mykoplazma wyhodowana w laboratoriach wojskowych była testowana podczas wojny koreańskiej. Środek ten rozpylano nad Chinami i Północną Koreą.
  Wg M. Hillemana, głównego wirusologa firmy farmaceutycznej, nosicielami mykoplazmy sa praktycznie wszyscy mieszkańcy Ameryki Północnej, a może i świata.
  Trucizna ta jest efektem prac podjetych przez rzady St. Zjed., Kanady oraz Wielkiej Bryt. podczas II woj. świat. W 1942 r. państwa te podpisały tajną umowę, na mocy której wspólnie rozpoczeły prace nad doskonałą bronia biologiczną.
  Krystaliczna brucelle można przewozić i rozprowadzać za pomocą aerozolu albo zarażonych owadów.
  Czy chemtrails moga zawierać krystaliczną brucelle?

  Polubienie

  • iHe 29 września 2011 o 1:34 pm

   A knessejm na to „NIEMOŻLIWE!”

   „Dr Maurice Hilleman, naczelny wirolog, zatrudniony w kompanii farmaceutycznej Merck Sharp & Dohme, oświadczył, iż ten czynnik chorobotwórczy jest obecnie noszony przez wszystkich mieszkańców Ameryki Północnej i bardzo możliwe, że dotyczy to również większości ludności na świecie.

   Pomimo wadliwego systemu raportowania, w widoczny sposób nastąpił znaczny wzrost we wszystkich degeneratywnych chorobach neuro-systemowych od czasu II wojny światowej, a specjalnie od lat 1970-tych, wraz z przybyciem nowych chorób, o jakich nikt wcześniej nie słyszał, takich jak syndrom chronicznego zmęczenia (CFS) oraz AIDS.

   Wg doktora Shyh-Ching Lo, starszego stopniem naukowca w Instytucie Patologii Sił Zbrojnych i jednego z czołowych amerykańskich badaczy mykoplazmy, ten czynnik chorobotwórczy powoduje wiele chorób, włączając AIDS, raka, CFS, colitis Crohn’a, i typ cukrzycy, stwardnienia rozsiane, chorobę Parkinsona, chorobę Wengera oraz szereg chorób kolagenowo-waskularnych, takich jak reumatyczny artretyzm i Alzheimera.

   Dr Charles Engel, ktory pracuje w Narodowym Instytucie Zdrowia (NIH) USA w Bethesda, Maryland oświadczył, co następuje na spotkaniu NIH w styczniu 2000: „Przychylam się obecnie do poglądu, że prawdopodobną przyczyną syndromu chronicznego zmęczenia (CFS) oraz fibromyalgii – jest mykoplazma…”

   Posiadam wszystkie oficjalne dokumenty, dowodzące, że mykoplazma jest czynnikiem chorobotwórczym w syndromie chronicznego zmęczenia i fibromyalgii, jak również w AIDS, stwardnieniach rozsianych i wielu innych chorobach. Z tych dokumentów 80% jest oficjalnymi dokumentami rządowymi USA lub Kanady i 20% stanowią artykuły z czasopism naukowych, takich jak Journal of the American Medical Association, New England Journal of Medicine oraz Canadian Medical Association Journal. Artykuły w miesięcznikach naukowych oraz dokumenty rządowe uzupełniają się nawzajem.”
   http://wolnemedia.net/zdrowie/mikoplazma-1/
   http://demotywatory.pl/1376872/A-swistak-siedzi-i-zawija

   Polubienie

   • seler 29 września 2011 o 4:25 pm

    do >> Ksant – oraz – do >> iHe
    „Czy chemtrails moga zawierać krystaliczną brucelle?”
    mogą wg mnie
    ja nie wierzę w szlachetność szmatławych szatanistów szydzących z Prawdy

    my – Teoretycy – szukając prawdy w zakłamanym świecie, docieramy do spisku,
    natomiast [kto?] – Praktycy ten spisek wykonują przeciw [komu?] – przeciw szukającym prawdy,
    albowiem
    dla satanistów kłamstwo jest święte i jest drogą do ich „boskości” i pseudo oświecenia,
    przerażające jest jeszcze to,
    że zarażają fałszem
    innych…

    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/19/dlaczego-klamstwa-sa-lepsze-od-prawdy/ Kłamstwa „lepsze” niż Prawda

    Teoretykom demaskującym [praktycznie] wszelkie oszustwa i spiski zarzuca się sekciarstwo, bełkot, oszołomstwo, paranoję…
    aby powalić prawdę na kolana i wdeptać w ziemię – to jest jeden z celów satanistów i ich pachołków [świadomych lub nie],
    kiedy informowałem o CHEMTRAILS na pewnym forum, byłem wyśmiewany i ignorowany [skąd My to znamy]
    zwróćcie uwagę na komentarze i odpowiedzi – lub ich brak
    linki i filmy już znane ale wrzucam
    może ktoś nie widział

    http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=6177&postdays=0&postorder=asc&start=0

    dzisiaj znowu od rana trują i opryskują moje miasto, mój kraj, moją Ojczyznę…

    Polubienie

   • O Rzesz 29 września 2011 o 10:29 pm

    Witamina „C” i pozostałe oraz pierwiastki w wersji chelatowanej.
    Zdrowy,odżywiony i dotleniony organizm, oczyszczany z toksyn i grzybów nie dopuści do przemienienia się naturalnie zamieszkujących go bakterii w twory symbiotyczne jakimi prawdopodobnie są komórki rakowe (bakteryjno-grzybowe) nawet w obecności mykoplazmy.
    Nie popadnie też w chroniczne stany alergiczne czy zapalne wogóle.
    Stąd Codex Alimentarius, zatruta, masowo serwowana żywność pełna „tablicy Mendelejewa” i ew. chemitrails choć ja za to zjawisko nie uważam zwykłych smug kondensacyjnych jakie wszyscy widzimy (no chyba że uznać za nie spaliny z nafty lotniczej).
    Nie ma co się bać takich cudów nauki jak mykoplazma.
    To znaczy nie bać jeśli żyje się świadomie i stosuje zasady o których napomknąłem.
    Nawet malarię można skutecznie dziś leczyć stabilizowanym tlenem czego jednak oczywiście prawie się nie robi poza nielicznymi wyjątkami ze względu na politykę depopulacyjną.
    To wszystko już tu było. Widać jednak że trzeba w kółko powtarzać by uległo utrwaleniu!.

    Polubienie

    • vortex 29 września 2011 o 10:56 pm

     @ ORzesz a jakbys tak ujawnil jaka jest obecnie na rynku wartosciowa witamina C.
     Moze ulatwi to wszystkim poszukiwania igly w stogu siana.

     Polubienie

     • monitorpolski 29 września 2011 o 11:21 pm

      Dr Ratha. Chyba najlepsza.

      Polubienie

     • iHe 30 września 2011 o 12:03 am

      Trzeba o tym ludziom przypominać,że niestety ,ale ta klimatyzacja czy licho wie co ma też swoją cenę, a może i nawet cel główny.I nikt nas nawet nie raczył o nim poinformować.
      Po za tym większość nie ma tyle samodyscypliny,środków,czasu a czasem świadomości niebezpieczeństwa ,żeby o siebie tak bardzo dbać jak w szpitalu z chorobami zakaźnymi.
      Przeżyją ci co na prawdę kochają siebie.
      Wbrew pozorom to nie to samo co czysty egoizm.Łatwiej się nachlać ,kupić sobie wakacje w Turcji niż zrobić sobie i rodzinie terapie naturalne etc.

      O Rzesz ja dobrze wiem ,że ty i paru(może nawet wielu) innych osób świetnie orientuje się w temacie,co nie zmienia faktu ,że warto to przypominać.Większość ludzi nie wertuje nic poza stroną główną a co dopiero w historii.

      Tak się bawią rządy jakby ktoś jeszcze nie wiedział:
      Tam jest mniej fasady demokracji niż u nas więc można nawet o tym poczytać.
      Za to mają 3 wpływowe partie ,a my 4.(w zasadzie takie 3.1:)

      Chciałbym „uspokoić”,że nie ma się czego bać:
      „Eksperymenty przeprowadzone w latach 1964 – 1973 polegały m.in. na łączeniu bakterii z sieciami pająków umieszczonych w zamkniętych przestrzeniach w celu przetestowania jak zarazki przetrwają w różnych środowiskach. Badania te zostały przeprowadzone w kilkunastu lokalizacjach w całym kraju, w tym w londyńskiej dzielnicy West End, Southampton i Swindon. Raport podaje również dane z kilkunastu mniejszych dziedzin badań w latach 1968 – 1977.

      W ostatnich latach ministerstwo obrony zleciło dwóm naukowcom przeprowadzenie przeglądu bezpieczeństwa tych testów. Obaj poinformowali, że nie było zagrożenia dla zdrowia publicznego, choć z sugestią że zdrowie osób w podeszłym wieku lub cierpiących na choroby dróg oddechowych może być poważnie naruszone, jeśli wdychali wystarczające ilości mikroorganizmów.
      Ogólnie jest tam opisana wstrząsająca historia testów na ludziach w uk bez ich wiedzy.
      „Niedopuszczalne jest, by społeczeństwo było traktowane jako świnki morskie bez ich wiedzy i chcę mieć pewność, że prawdą jest stwierdzenie Ministerstwa Obrony o zerowej lub nikłej szkodliwości użytych środków biologicznych i chemicznych”.”
      Norman Baker ,członek partii Liberalno-Demokratycznej

      Sami oceńcie jakie były nieszkodliwe.Na nizinie polskiej nie ma nawet 1 tyciusińskiego Bakera tyci tyci.Raz zgnojono Jasną Góre w meerdiach za głośne zapytanie o opryski.
      http://www.kciuk.pl/Rzecznik-Jasnej-Gory-Powodzi-winne-NWO-i-chemtrails-l18623

      http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/chemtrails/bron-biologiczna-byla-testowana-na-milionach-brytyjczykow.html

      Polubienie

      • 999AQQ 30 września 2011 o 12:06 am

       IHe, jestem Twoją fanką. Pozdrowienia!

       Polubienie

      • O Rzesz 30 września 2011 o 12:36 pm

       Dobrze że wspomniałeś o klimatyzacji. Kto ją ma (w domu czy samochodzie itp.) MUSI pamiętać o tym by nie później jak raz na rok (zapisy instrukcji obsługi są nieistotne. RAZ NA ROK!) należy przeprowadzić odkażanie całego układu.
       Znam przypadek, mojego znajomego, który po kupnie używanego samochodu z klimatronikiem zapadł w ciągu roku na białaczkę.
       Dowodów bezpośrednich nie mam. Jednak mogę przypuszczać że załatwiły go grzyby pleśniowe jakie zalęgają się w nieczyszczonych układach klimatyzacyjnych.
       Najśmieszniejsze jest to że facet nie wyczyścił jej do końca swego życia. Nie trafiały też do niego żadne argumenty.
       Kasa była dla niego zbyt wartościowa by marnować ją na „pierdoły”. Ciężko komuś odmienić pozytywnie los jeśli ten tego nie chce!.
       Wolna wola!.

       Polubienie

     • Annah. 30 września 2011 o 3:46 am

      Z Węgier przywiozłam sobie bardzo dobrze przyswajalną witaminę C 1000 z różą i bioflanoidami z cytrusów. Zapłaciłam w przeliczeniu 35 zł.
      Tutaj namiar na stronę która ma ją w asortymencie, nie gwarantuję jednak że mówią po niemiecku czy angielsku. Można spróbować dogadać się by płacić Euro, w niektórych sklepach jest honorowane na równi z forintem.
      http://www.gyogyhironline.hu/webshop/termekek/vitaminok-asvanyi-anyagok/immunerositok/t:8643/jo-kozerzet-vitamin-c-vitamin-1000-mg-csipkebogyoval-bioflavonoidokkal-30-db
      A z tej strony można skorzystać by sobie wrzucić w tłumacza
      http://www.jkvitamin.hu/termek/c-vitamin-1000mg
      Tabletkę najlepiej rozpuścić w wodzie, zmieszać i wypić. Można też połknąć bez rozgryzana, bo rozpuszczona w ustach podrażniła mi na kilka dni podniebienie.

      Polubienie

     • O Rzesz 30 września 2011 o 12:25 pm

      Najwartościowsza jest NATURALNA. Nie ma innego wyróżnika.
      Suplementy są koncentratorami tego co musiał byś zjeść nieraz kilogramami. Trzeba czytać ulotki i wybierać przede wszystkim te z owoców właściwych dla naszej szerokości geograficznej (warzywnych składników nie widziałem). Konkretnej nazwy nie podam. Konsekwentnie nie zapewniam darmowej reklamy i zmuszam ludzi do uruchamiania myślenia kreatywnego.
      Jeśli już jednak ktoś ma obiekcje do suplementów i jest zdeterminowany to polecam pietruszkę.
      A właściwie jej natkę. Korzeń też działa, szczególnie na męskie organy i nerki. Łykany niekoniecznie w całości. 😉
      Natomiast natka dostarcza witamin dla całego organizmu. Szczególnie dobra na nieżyty górnych dróg oddechowych!.
      Z tym że trzeba jej jeść tyle ile dacie radę bez uczucia obrzydzenia.
      No i najlepiej z własnego ogródka lub dobrej hodowli. Trudne dziś do zrealizowania.

      Polubienie

 43. lukasoo 29 września 2011 o 1:19 pm

  Polubienie

  • abrams 29 września 2011 o 1:42 pm

   ten twój Rybnik to szczególnie upodobali sobie globaliści widzę – bo co jakiś czas prezentujesz ataki gradobicia i chemtrailsów 😉

   Polubienie

   • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 2:36 pm

    to przez Grubsona bo uświadamia młodych 😀

    Polubienie

    • lukasoo 29 września 2011 o 3:12 pm

     no świadomość mamy na prawie najwyższym poziomie 🙂

     Polubienie

     • seler 29 września 2011 o 5:20 pm

      potwierdzenie wczorajszych – 28.09.2011 – oprysków w całej Polsce

      http://zmianynaziemi.pl/wideo/niebo-nad-polska-znowu-pokrylo-sie-wzorem-siatki
      z forum
      http://newworldorder.com.pl/post,239,7#18794

      Polubienie

  • Heyabanana 29 września 2011 o 3:56 pm

   Powiem szczerze, że niebo nad Rybnikiem jest czyściutkie w porównaniu do tego, co się dzieje nad Krakowem – Nową Hutą.. Niestety nie mam obecnie możliwości udokumentowania tego, aczkolwiek niebo jest jak zalane mlekiem.

   Polubienie

   • lukasoo 29 września 2011 o 10:16 pm

    nad Rybnikiem czysciutkie, a ja nad rybnikiem kręcę filmiki tych chemrailsów, Ty pewnie widzisz niebo gdy już jest kilka godzin po oprysku wtedy właśnie na niebie robi sie mleko.

    Polubienie

   • peryskop 29 września 2011 o 10:25 pm

    @Heyabanana

    Niestety, Kraków jest najbardziej zapylonym miastem w Polsce.

    http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109524,najbardziej-skazone-miasta-w-polsce

    Polubienie

 44. bodek 29 września 2011 o 1:56 pm

  UWAGA!! UWAGA!!! UWAGA!!!!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/czechy-podwyzszony-poziom-promieniowania,1,4865147,wiadomosc.html

  Polubienie

 45. Totuś 29 września 2011 o 2:15 pm

  bodek co tylko w jednej dzielnicy jest podwyższone promieniowanie, i to na placu zabaw dla dzieci. Widocznie na ten plac pierdykła ze słońca czerwona plama. Zastanów się!

  Polubienie

 46. pola 29 września 2011 o 2:27 pm

  Koncerny w porozumieniu z oligarchią kontrolującą banki są w stanie wykorzystać złamanie gospodarcze Polski i wprowadzić w życie scenariusz , przed którym ostrzega Ziobro . Hongbin tak pisze o tajnych dokumentach , które zabrał laureat nagrody Nobla , główny ekonomista Banku Światowego „

  Przed swoim odejściem Stiglitz zabrał z banu Światowego Międzynarodowego Funduszu Walutowego sporą liczbę tajnych dokumentów . Dokument te pokazują ,że MFW żądał od państw
  ubiegających się o szybka pomoc podpisania tajnej umowy składającej się z 111 artykułów . Wśród nich znajdowały się zobowiązania do wyprzedaży kluczowych aktywów takich jak instalacje wody pitnej , elektrownie, gaz, linie kolejowe , firmy telekomunikacyjne ,ropa naftowa , banki itd. „…( więcej )
  http://mojsiewicz.salon24.pl/347661,hubner-kryzys-wykorzystany-do-budowy-socjalistycznej-unii

  Polubienie

 47. Totuś 29 września 2011 o 2:39 pm

  bodek, co 11 lat jest wzmożona aktywność słońca. Występują tak zwane protuberancje. I jest to naturalne zjawisko. Tak że może się pojawiać się gdzie nigdzie krótkie zwiększenie promieniowania. Większą dawkę napromieniowania dostaniesz przy prześwietleniu
  Dla ziemi i dla jego mieszkańców to tak jak z pierdnięciem. Jak pierdniesz to wydzielasz bardzo wybuchowy gaz przy połączeniu z tlenem, który się nazywa siarkowodór H2S. A na pewno nie słyszałeś żeby ktoś pierdnięciem zrobił koµuś krzywdę. Chyba że przed pierdnięciem podstawi sobie pod tyłek zapaloną świeczkę i sam się trochę poparzy.
  A tak na marginesie: Jak się nie chciało nosić teczki to później się nosi na budowie woreczki.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 48. FAKIR 29 września 2011 o 2:45 pm

  Trwa walka o wyniszczenie Europy.
  illuminaci rok temu zaatakowali i skutecznie osłabili finanse Grecji i cały czas knują żeby spowodować w Europie społeczno-gospodarczy kataklizm, zgodnie z planem Alberta Pike.
  Zgodnie z tym planem w Europie ma być totalny chaos, a Izrael będzie prowadził wojnę ze światem arabskim aż do całkowitego wyniszczenia.
  Antymaterialny pisał wielokrotnie żeby ten plan potraktować poważnie.
  Czy nie widać aktualnie jego realizacji????

  Polubienie

  • FAKIR 29 września 2011 o 2:51 pm

   Lech Wałęsa i różni inni politycy przerażeni w 2009 roku napisali list do administracji Obamy:
   „Nie zostawiajcie Europy Rosji”
   Wiecie jakie mam zdanie o Bolku, ale te słowa warto rozważyć
   Politycy w Europie już dobrze wiedzą co jest grane.
   Europa jest w głębokiej dupie.
   Wielu historyków i strategów przewidziało taki scenariusz.
   Bez prawdziwego odważnego wojska, bez wiary, tradycji, honoru itd, niby połączona ale to przecież mrzonki.

   Polubienie

   • FAKIR 29 września 2011 o 2:54 pm

    Rosjanie jako naród są bardzo przyjaźni Polakom.
    Jednak tam nie rządzą od wielu lat Rosjanie.
    Rządzą Ci sami co u nas i wielu innych krajach.
    W związku z tym przeczuwam niezłą jazdę w przyszłym roku.
    Jeśli Euro runie to będzie pozamiatane
    Politycy są przerażeni.
    Kara???
    Nie będzie srebrników z Brukseli.

    Polubienie

 49. ksant 29 września 2011 o 3:00 pm

  7 cudów Tuska:
  1 – Jest bezrobocie.
  2 – Mimo że jest bezrobocie, wszyscy pracują.
  3 – Mimo że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany nawet w 50 procentach.
  4 – Mimo że plan nie jest wykonywany nawet w 50 procentach, wszędzie wszystko jest.
  5 – Mimo że wszędzie wszystko jest, nie wszyscz wszystko mają.
  6 – Mimo że nie wszyscy wszystko mają, kradną głównie ci, co mają wszystko.
  7 – Mimo że kradną głównie ci, co mają wszystko, nie udaje się nikomu złapać i niczego odzyskać.

  Polubienie

  • ksant 29 września 2011 o 3:07 pm

   7 – MIMO ŻE KRADNĄ GŁÓWNIE CI, CO MAJĄ WSZYSTKO, NIE UDAJE SIĘ NIKOGO ZŁAPAĆ
   I NICZEGO ODZYSKAĆ.

   Polubienie

   • Ania 29 września 2011 o 3:11 pm

    Do czasu…
    Róbmy notatki, zbierajmy materiały w formie papierowej…
    To draństwo i rozkradanie Polski kiedyś zatrzymamy a złodziei pogonimy.

    Polubienie

  • Druzyna AA 29 września 2011 o 8:05 pm

   „2 – Mimo że jest bezrobocie, wszyscy pracują.”
   No właśnie. Takie to „bezrobocie”. To się nazywa praca na czarno, a nie „bezrobocie”.

   „5 – Mimo że wszędzie wszystko jest, nie wszyscz wszystko mają.”
   To chyba logiczne. Nigdzie i nigdy nie było tak, żeby wszyscy mieli wszystko.

   Zresztą spaliłeś żart, dając tylko jego połówkę i opatrując idiotycznym nagłówkiem o Tusku.

   Polubienie

   • Policjant/Grafik 29 września 2011 o 10:17 pm

    Ad. pkt 5 – gdyby wszyscy mogli mieć wszystko jak np. silniki o pojemności 10l to ropa już by się skończyła 20 lat temu 🙂
    Czymś trzeba społeczeństwo trzeba za ryj trzymać i taka jest prawda

    Polubienie

 50. Totuś 29 września 2011 o 3:48 pm

  Ania, na pewno to rozkradanie za niedługo się skończy. Cały majątek narodowy obecnie szacuje cię na 54 mld zł, a ta kwota to zaklejenie dziury budżetowej na jeden rok. Tak że już nie ma czego zatrzymywać. Musztarda po obiedzie. Teraz to tylko na cud można liczyć, a z cudami to różnie bywa. Pamiętaj, że biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Ania 29 września 2011 o 7:52 pm

   Niekoniecznie. Majatek zbyty na drodze przestępstwa jest do odzyskania. Umowa notarialna zawarta w błędzie prawnym jest niewazna.

   Polubienie

 51. Cramer 29 września 2011 o 4:18 pm

  Z onetu:
  „Na rynku pogłoski, że bank centr. Irlandii drukuje starą walutę na wypadek wyjścia ze strefy euro”
  http://waluty.onet.pl/na-rynku-pogloski-ze-bank-centr-irlandii-drukuje-s,18529,4864209,1,news-detal

  Polubienie

 52. vortex 29 września 2011 o 4:30 pm

  Trzeba sie przygotowac tak czy inaczej.Nie zaszkodzi miec troche wiecej jedzenia,baterii,swiec a dla tych co mieszkaja w domkach to jakas pradnica spalinowa i zapas paliwa bo na elektrycznosc raczej nie bedziemy mogli liczyc.

  Polubienie

 53. Totuś 29 września 2011 o 4:40 pm

  Zwróć uwagę Ania, jakie mechanizmy stosuje się w tym już wirtualnym Kraju. Na przykładzie wydobywania gazu łupkowego.
  Umowa mówi że 60% z wydobycia gazu należy do Polski. Jaki to przekręt i manipulacja. Bo tak; 60% dla nas, ale to z zysku. Obca firma wydobywająca u nas gaz wykaże np. kilka procent zysku. Z tych kilku procent mu otrzymany 60%. Firma wydobywająca sprzedaje po niskiej cenie (z kilka procentowym zyskiem) obcej firmie dystrybuującej paliwa. Natomiast ta firma nalicza kilka set procentowy zysk i sprzedaje odbiorcom i tym samum nam. My mało że nic nie mamy z wydobycia to jeszcze za wielkie pieniądze będziemy kupować nasz gaz łupkowy.
  Prawidłowo to powinno wyglądać tak. Sprzedaje się prawa obcej formie na wydobycie z określeniem max. progu zysku z kontrolą kosztów wydobycia, których jest max. próg również określony. Natomiast jedynym dystrybutorem są nasze i nie koniecznie tylko nasze firmy, ale firmy z ponad 50% udziałem skarby państwa. I wtedy byśmy coś z tego mieli.
  I tu można coś jeszcze zdziałać i zatrzymać.
  Pozdrawiam
  ——————-
  Każda praca jest dobra, jeśli jest dobrze i uczciwie wykonywana. (Albert Einstein)

  Polubienie

 54. Benjamin 29 września 2011 o 5:21 pm

  Co wam przypomina ta karta? Mi komete Elenin. https://lh5.googleusercontent.com/-wPBUccJyTkU/TYoLaEia0nI/AAAAAAAABZA/X0ETDj7wI60/s1600/p032.jpg

  Illuminati juz w 1995 wiedzieli ze bedzie panika.

  Tu mozecie obejrzec wszyskie karty Steve’a Jackson’a http://agente2012.blogspot.com/2011/03/todas-las-cartas-iluminati-de-steve.html

  Polubienie

  • waryjat 29 września 2011 o 7:18 pm

   Mi przypomina radar i strach przed jakimś skażeniem.

   Polubienie

   • FAKIR 29 września 2011 o 9:38 pm

    Być może tutaj znajdziesz odpowiedź
    http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek
    Antymaterialny twierdzi, że ma to bezpośredni związek z antychrystem

    Polubienie

  • O Rzesz 29 września 2011 o 9:47 pm

   Mnie to przypomina zwykły obraz radarowy zbliżającej się burzy. Współczesne monitory ciekłokrystaliczne mają możliwość obrazowania gęstości opadu w postaci pokazywania różnych kolorów.
   Im ciemniejsze tym natężenie opadu większe.

   Polubienie

 55. iHe 29 września 2011 o 5:23 pm

  Niebawem w usraelu będzie fajne sioł:
  „Amerykańscy producenci filmowi poszukują polskiej rodziny, w której matka zajmuje się domem, syn jest ścigany przez sąd za wielokrotnie wykroczenia, a babcia i dziadek modlą się w języku polskim. Rozpoczynają w ten sposób nabór do nowego programu telewizyjnego, który ma dotyczyć polskiej społeczności w Chicago.

  Nowy reality show o polskiej rodzinie ma roboczy tytuł „Warsaw Chicago”. Program ma nawiązywać do kontrowersyjnego „Jersey Show”, pokazywanego w Polsce pt. „Ekipa z New Jersey”, w którym występowali Amerykanie włoskiego pochodzenia. „Ekipa z New Jersey” był ostro krytykowany za stereotypowe przedstawienie włoskiej społeczności. Taki sam zarzut kierowany jest pod adresem nowego programu.”

  „Masz jakiekolwiek historie do opowiedzenia na temat historii swojej rodziny dotyczącej wydarzeń z przeszłości jak II Wojna Światowa, mord żydów?” – tak brzmi jedno z pytań producentów.

  Jedwabista amerykańska odpowiedź(czyt.syjonistyczna)na obamomanie i bycie kastetem NWO.Ciekawy czy Żydzi pojawią się w następnej edycji.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/powstanie-kontrowersyjne-show-o-polakach,1,4865157,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 6:24 pm

   A może by tak zrobić film o rabinach – pedofilach, których jest masa, może większość?

   Polubienie

   • Druzyna AA 29 września 2011 o 8:02 pm

    Na pewno nie jest ich więcej, niż katolickich księży-pedofilów. Chociaż wiem, monitor, ty akurat lubisz lekceważyć pedofilię w Kościele RK.

    Polubienie

    • Annah. 29 września 2011 o 8:35 pm

     wypadaj AA !

     Polubienie

    • peryskop 30 września 2011 o 12:22 am

     AA skąd wie, że NA PEWNO katolickich księży-pedofilów jest więcej niż rabinów-pedofilów?
     Policzyło?

     Polubienie

 56. Mariusz 29 września 2011 o 6:09 pm

  Specjaliści ds. bezpieczeństwa jądrowego odkryli źródło promieniowania radioaktywnego, które zmusiło czeskie służby do zamknięcia części jednej z dzielnic w centrum Pragi.

  Promieniowanie, pięciokrotnie przekraczające dopuszczalne normy, emitował metalowy walec o długości dwóch centymetrów i średnicy 2 milimetrów. W celu przeprowadzenia dalszych badań przedmiot zabrano do położonego pod Pragą ośrodka badań nuklearnych.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zrodlo-promieniowania-w-Pradze-juz-znane,wid,13846485,wiadomosc.html?ticaid=1d1ca&_ticrsn=5

  Polubienie

 57. Cupak 29 września 2011 o 7:20 pm

  http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi?date=20110929&Bx=on&By=on&Bz=on&submitForm=Update

  coś się 3 obraz na haarpie zapaskudził, ciekawe czym te zakłucenia są powodowane ??

  Polubienie

 58. Ciekawska 29 września 2011 o 7:50 pm

  Polecam audycję w RM z dn. 28.09.11, Prof.dr hab. Wojciech Polak mówi między innymi o podatku katastralnym, który może być wprowadzony w 2016 r.
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27602

  Polubienie

 59. Hieronim 29 września 2011 o 8:00 pm

  Wrocławskie niebo spryskane chemtrailsami 28.09.2011
  http://imageshack.us/f/3/p1020559j.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/191/p1020558j.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1020557qk.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1020556m.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/62/p1020555e.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/42/p1020553p.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/846/p1020552.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/703/p1020549d.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/850/p1020547g.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/98/p1020545i.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1020562h.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/638/p1020561f.jpg/

  29.09
  http://imageshack.us/photo/my-images/703/p1020569i.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/560/p1020570n.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/607/p1020567i.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1020563w.jpg/

  Polubienie

 60. Ania 29 września 2011 o 8:05 pm

  Do 2016 roku, to kupa czasu. Może nie pozostać kamień na kamieniu, jak sprawy będą postępować tak szybko, jak ostatnio. Być moze w świetle nadchodzących wydarzeń gospodarczych i geologicznych, kataster będzie naszym najmniejszym zmartwieniem…

  Polubienie

 61. RHTM 29 września 2011 o 8:14 pm

  Polubienie

  • FAKIR 29 września 2011 o 8:39 pm

   Nigdy tego nie zrozumiem.
   Po prostu nie potrafię.
   Narkotyki są dla „przegranych” młodych ludzi.
   Sięgają po nie najczęściej zatraceni młodzi ludzie, którzy szukają akceptacji w środowisku, „artyści’ oraz japiszony nowobogackie.

   Polubienie

   • vortex 29 września 2011 o 9:51 pm

    Merichuana to nie do konca narkotyk.To zilo,roslina tak jak tyton czy kokaina,ktorej liscie jedza indianie od wiekow zeby wyrownac cisnienie.A Grass w swojej pierwotnej formie nie miala nawet THC.Zdziwilbys sie ale wiekszosc produkcji czy to z hollywood czy innego gowna powstaje wlasnie pod wplywem grzybow.
    Takze stwierdzenie ze to dla przegranych czy biedoty jest mylne.Owszem tym rzuca sie ochlapy w postaci crak’u czy crystal meth od ktorego rosyjska mlodziez masowo umiera.

    Polubienie

 62. Paradoxxx 29 września 2011 o 8:25 pm

  To co Panowie na kiedy przesuwamy datę armagedonu? Coś widzę, że ostatnio wam się nie wiedzie. Pasmo samych niepowodzeń; ale od początku:
  – 2 września – miał być „koniec” a tu NIC
  – 9 września – 09.09.2011 taka magia liczb nie mogła zapowiadać nic dobrego a tu NIC
  – 15-17 września – zamachy, katastrofy miały być na każdym kroku a tu NIC
  – 25-29 września – no to już miało być piekło na ziemi a tu NIC.
  Ludzie weźcie się do uczciwej pracy a nie takie bajki wypisujecie. Takim sposobem może faktycznie kiedyś uda wam się coś trafić ale biorąc pod uwagę ilość prób to wy nic nie wiecie i siejecie jedynie defetyzm i niepotrzebnie straszycie ludzi.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • OlO 29 września 2011 o 8:38 pm

   na 50 października 2011 na 28:35
   pasuje? 🙂

   Polubienie

  • seler 29 września 2011 o 9:12 pm

   do >> Paradoxxx

   właśnie, paradoksalnie [nam ?] się wiedzie bo NIC wiszącego w powietrzu się NIE stało,
   a to dobrze, czy źle ?
   tęsknisz za armagedonem i wtedy [nam ?] się powiedzie jak nastąpi ?
   a Wy to kto, Paradoxxx ?
   Armagedończyk ?

   być może JESZCZE nic strasznego się nie stało bo kurwom patrzymy na ręce i nagłaśniamy.
   A ty gościu, paradoksalnie puszczasz tylko bąki.
   No, zawsze to jakieś nagłośnienie.

   Polubienie

   • O Rzesz 29 września 2011 o 10:00 pm

    Oni nie wiedzą że rzeczywistość jest w ciągłym ruchu. Najbardziej prawdopodobne jej scenariusze mogą być w ostatniej chwili zmienione nie na zasadzie zmiany postępowania ludzi ale przetunelaownia wszystkich istnień do innej wersji wszechświata.
    To jednak zbyt abstrakcyjne i „nienaukowe” by ktoś mający jedynie zaufanie do swoich ograniczonych zmysłów był w stanie coś takiego sobie uświadomić i zaakceptować.
    To są dla nich „czary z mleka”.
    Niech lepiej będzie tak niż by miało się ziścić w najgorszej wersji!.
    Za cenę zostania głupkiem chętnie zrezygnuję z udowadniania że to ja mam rację!.

    Polubienie

   • Paradoxxx 29 września 2011 o 10:27 pm

    Nie no Seler w jakim Ty świecie żyjesz? Czy myślisz, że takie „grube” akcje planuje się w 2 godziny? Człowieku to są lata planowania i byle blog z 300 komentarzami (w większości te same osoby – unikalnych wpisów około 100) nie jest w stanie ICH powstrzymać.

    Po drugie nie czekam na armagedon ale cieszę się każdym dniem nie czekając na zagładę. Denerwuje mnie jednak, że niektórzy rzucają konkretnymi datami bez żadnego głębszego przemyślenia sprawy. Przecież sami siebie dyskredytujecie, wyraźnie pokazując, że nie macie zielonego pojęcia co tak na prawdę jest grane. Więcej TU dezinformacji i katastroficznych wizji niż w TVN. Niestety tak jest. Czasem warto zrobić coś solidnie a nie co dziennie straszenie a to zamachami, a to trującymi szczepionkami, a to chemicznymi opryskami a to… i tak można jeszcze długo wymieniać.

    Po trzecie nic się JESZCZE nie stało bo nie miało się stać a nie dla tego, że ktokolwiek patrzy IM na ręce. Jak coś ma się stać to się stanie czy to nagłośnisz czy nie! Im szybciej to zrozumiesz i wielu Tobie podobnych tym lepiej dla wszystkich.

    Polubienie

    • seler 29 września 2011 o 11:57 pm

     do >> Paradoxxx

     poniekąd masz rację w tej wypowiedzi, uwierz mi – wiem w jakim świecie żyję, właśnie
     dzięki takim stronom jak blog Marka, i innym niezależnym – nie będę wymieniał, w moich
     wpisach podaję linki do takich właśnie stron, kiedy polecam jakiś film czy artykuł,

     wiem również, że „grubych” akcji nie planuje się w 2 godziny, wszystkie te działania nas,
     zwykłych ludzi wyniszczające i mające wyniszczyć są planowane od wieków, nie tylko godzin, masoneria satanistyczna jest cierpliwa i z pokolenia na pokolenie realizuje każdy
     swój zaplanowany krok – to dzieje się już od czasów starożytnego Egiptu – Babilonu,
     dużo by o tym pisać, nie czas i miejsce w tej chwili

     masz rację, że 15 odważnych wpisów ich nie powstrzyma – nie powstrzyma ich nawet rewolucja, co widać na załączonych obrazkach teraz i w przeszłości, ale przynajmniej
     ta wiedza zdobyta z niezależnych źródeł da pewność i gwarancję, że
     jak mi będą pluć w twarz, to nie powiem że deszcz pada,
     i nie zeszmacę swojego sumienia tak,
     jakby oni chcieli

     a skąd wiesz, czy świadomość obudzonych ludzi nie powoduje, że nie czują się aż tak bezkarni ci oprawcy,
     a dzięki wysiłkom wszystkich poszukujących prawdy o kłamstwie,
     ta prawda wreszcie zwycięży, a Bóg widząc te starania
     wreszcie wkroczy i pozamiata, jak zresztą obiecał – pod warunkiem, że znajdą się
     jeszcze ludzie, którzy tej prawdy będą pragnąć i o nią walczyć,
     w przeciwnym razie po co Bogu interweniować, dla kogo ?
     Jeżeli wszyscy wybiorą obłudę i kłamstwo i nienawiść
     Bóg nie będzie tu miał nic do roboty, bo i dla kogo…
     Nawet Noego uratował, nawet Lota,
     bo się nie zaprzedali.
     Pomyśl o tym.

     i to nie jest straszenie – to są fakty, że istnieją chemtrails i zatrute szczepionki i wiele innych
     zbrodni, lepiej wiedzieć z kim tańczę.
     Oczywiście nie ma Obowiązku wiedzieć, wierzyć, poszukiwać, analizować, przestrzegać,
     tak żyje bydło przeznaczone na rzeź – nie obrażając zwierząt tutaj niewinnych,
     to Ludzie mają być Bydłem i zaufać oświeconemu okiem odbytu onetowi dla Polaków, byle nie takim jak Monitorpolski’s Blog i wielu innym.
     Szeroka i łatwa jest brama prowadząca do totalnego zatracenia ciała i duszy,
     prawda i sprawiedliwość przeciska się przez chaszcze,
     i dlatego jest to trudne i męczące i z pozoru beznadziejne jak ten Blog Marka – ale z pozoru.

     tutaj jest „wiara” w Kłamstwo, że niby przetrwa, i które ma swych czcicieli, niestety

     http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/19/dlaczego-klamstwa-sa-lepsze-od-prawdy/

     ale Prawda zwycięży, nawet po Twojej lub mojej śmierci cielesnej na tym świecie. Wierzę w to – pozdrawiam

     Polubienie

     • Paradoxxx 30 września 2011 o 12:15 am

      do >>> Seler

      Akurat z tym Twoim wpisem zgadzam się w 100%. Nic dodać nic ująć. Zastanawiam się jedynie czy takie lekkie szafowanie konkretnymi datami i scenariuszami przez Marka i wielu odwiedzających ten blog nie jest przypadkiem fałszywym proroctwem (bo że fałszywe to już wiemy na pewno). Nie wszystko nadaje się do kosza a wiele artykułów jest bardzo cennych, pobudzających do myślenia i dalszych poszukiwań ale, na litość, po co dyskredytować swoją (Marka) ciężką pracę bawiąc się w jasnowidza wróżącego ze szklanej kuli.

      Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 11:22 pm

   Do kogo to adresujesz? Jeśli się prowokuje do dyskusji to należy podać adresata, inaczej taki wpis jest do kosza.

   Polubienie

   • Paradoxxx 29 września 2011 o 11:49 pm

    Wyraźnie napisałem w pierwszym zdaniu „Seler” czyli osoba, która odpisała na mój wcześniejszy komentarz.

    Widzę, że jednak jesteś czujny monitor bo faktycznie druga część mojej wypowiedzi odnosiła się pośrednio do Ciebie (do innych gości tego bloga również). Proszę Cię popatrz co Ty wypisujesz. Konkretne daty (często nie trafione), przewidywanie scenariuszy konkretnych wydarzeń (często przesadzone). Czy to jest informacja czy dezinformacja? Odpowiedź pozostawiam Tobie i czytelnikom.

    Polubienie

    • iHe 30 września 2011 o 12:52 am

     Moim skromnym zdaniem Monitor prowadzi tu bardzo dobrą polityke,i to,że czasami troche konkuruje z faktem dałbym mu na plus ,a nie na minus.Wolna dyskusja też jest bardzo cool z tymi wszystkimi datami i nie tylko.W tej różnorodności każdy coś dla siebie znajdzie.
     Linia bloga jest trzymana bardzo precyzyjnie i konsekwentnie.Nie każdy się z nią musi zgadzać,co więcej nie musi jak jakoś umie z tym żyć.
     Poza tym monitor nie ma monopolu na nieomylność.Każde tea party ma z buta,nawet takie małe jak nasze w obecnie scrackowanym systemie.
     Uświadamianie,uświadamianie, i trochę sensacji.
     Sama informacja suche fakty to za mało na konkurencje posługującą się wybiórczością i przesadą(meerdia)Monitor wzbudza emocje,robi to co media przeciwko mediom.
     Jak najbardziej go w tym wspieram.Grając na tej nucie nie pozwala nucie z telavivzji być dobrze słyszalną.
     Ten zarzut względem Monitora powraca jak bumerang,nawet ktoś postawił jakąś zabawną strone anty monitorową.
     Tylko ciekawe ,że tylu nas się tu kręci.Bo to po prostu jest ciekawe.
     A tak poza tym to wygłusza meerdia przesunięciem fazowym;)
     Moim zdaniem to bardzo odkrywcza metoda i nowatorska.
     Meerdia by chciały wzbudzić w nas strach wtedy kiedy one chcą.A my się nie boimy bo znamy ten strach zanim marionetki w meerdiach powiedzą pull down i go dla nas stargetują.

     Fizyka działa nawet w socjologii 😀
     http://www.anc.pl/teoria/historia/index.htm
     Przesunięcie fazowe jest odpowiednio dobrane, co powoduje znoszenie fali pochodzącej ze źródła pierwotnego. Natomiast odpowiednie przesunięcie fazowe źródła Zw3 powoduje, że fala przez nie promieniowana jest sumowana z falą promieniowaną przez źródło pierwotne w kierunku propagacji i odejmowana w kierunku przeciwnym. Eliminuje to promieniowanie źródła trójpolowego (kompensującego) w kierunku źródła pierwotnego (kompensowanego).+
     W każdym razie moim zdaniem tak to działa,ale moge się mylić nie mam dotacji z ue na takie badania ani nawet papierów.

     Polubienie

 63. Ciekawska 29 września 2011 o 8:33 pm

  Tutaj ten sam wywiad z maklerem Alessio Rastani na BBC – 26 IX 2011 z tekstem PL.

  Polubienie

  • Ciekawska 29 września 2011 o 9:06 pm

   W temacie, wywiad radia WNET z prof. Krzysztofem Rybińskim – O oligarchii finansowej (16.09.2011) http://www.youtube.com/watch?v=nCJNL132VQ0
   ====================================================================
   monitorpolski: ostrzegam – nie mam wątpliwości, że jest to globalistyczna propaganda człowieka układu. ktokolwiek pozytywnie mówi o bankach centralnych jest szaleńcem lub elementem układu. Banki centralne w takiej postaci w jakiej są, to esencja zła, które niszczy cywilizację.

   Polubienie

   • monitorpolski 29 września 2011 o 9:59 pm

    Miałem okazję bezpośrednio słyszeć co p. Rybiński ma do powiedzenia, w konfrontacji z innymi ekonomistami, nieco lepiej niż on poinformowanymi co do NWO. Rybiński to jest pachołkiem globalistów, już na samym początku wychwala rolę banków centralnych. Banki centralne to są narzędzia terroryzmu Rotszyldów i ktokolwiek promuje ideę banków centralnych, to na pewno jest idiotą lub należy do tej ludobójczej mafii. P. Rybiński idiotą nie jest, więc…
    P. Rybiński manipuluje słuchaczem w sposób wręcz bezczelny. Co to znaczy nie ma metody ratowania świata przed kryzysem?! Pozamykać tych sku..synów, którzy terroryzują świat lichwą! System z założenia jest tak skonstruowany by pożyczający nie mogli spłacić długów. Skowroński z WNET się skompromitował tym wywiadem.

    Polubienie

    • iHe 29 września 2011 o 11:08 pm

     Koledzy kolegów wg prawa ustalonego przez kolegów na pewno nikogo nie wsadzą.
     Po to stworzyli taki system bez odpowiedzialności + maximum władzy i iluzji dla muppetów.
     Po to celowo uszkodzili zabezpieczenia systemu,który kiedyś im służył ,gdy stał się za ciasny na ich ambitne plany.
     Oj dużo można by powyliczać ile bramek potworzono dla powstania i wypielęgnowania tego kryzysu.
     Jak doprowadzono USA do ruiny,jak to się robi w kraju nadwiślańskojewropejskim i jewrouni.

     Nie po to tyle się natrudzono ,żeby go pokonać.Zrobiono to po to ,żeby kryzys pokonał nas jak czerwonego kapturka pożarł wilk.
     A potem myśliwy w rzeźniczym fartuszku wyciągnie nas z brzucha za drobną opłatą cesarskim cięciem.

     Ciekawe,że od powtarzania słowa kryzys w telewizji nie rozbolały niektórych zęby ,za to mdli ich jak piszemy do czego to z całą premedytacją zakulisowych twórców prowadzi.
     Kryzys,,kryzys,terroryzm,terroryzm,reformy,wyrzeczenia cięcia,ustępstwa,zaciskanie pasa,stan zagrożenia.
     Kredyty na rozwój,kredyty na wszystko.Od ręki już teraz za chwile, najlepiej ,najtaniej,profesjonalnie,natychmiast.
     Ustawy które dokręcają śrubę zbierają kasę z rynku zadłużają społeczeństwa.
     Nie ma wątpliwości ,że sprzedane elity sterują nas na skały,mając jednocześnie gotowe szalupy.
     Telawizor codziennie z nami w ten sposób negocjuje aż wypadniemy za burte przy 1szych skałach.
     Nie ma najmniejszych wątpliwości,że jeśli ktoś nam szykuje apokaliptyczne żniwa ,to banksterzy i ich marionetki ślepe na jedno oko ,porozsiewane po merdiach i organach wydmuszek demokracji jak świńska grypa czy mykotoksyny w naszym organizmie..
     Jest pełen crack systemu powinniśmy sobie zdać sprawe,że wirus ekonomik hitmana opanował nasze rządy i parlamenty.Ten system już tylko udaje,że jest.To już jest typowy boot net.
     Boot net który ma ambicje zrobienia z nas zombie.

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Botnet_%28bezpiecze%C5%84stwo_komputerowe%29

     Polubienie

    • Apsik 30 września 2011 o 1:00 am

     Rybiński Rybińskim w sumie wszystkiego też nie może powiedzieć, bo się unosi jeszcze, jak korek w tej szumowinie i żyje z tego, a że wykonuje jakieś dziwne ruchy , typu wypowiedzi, że nie wierzy w teorie spiskowe itp, to działają tu blokady pozakładane przez żydo-masonerię, że kto wierzy w teorie spiskowe to , jest idiotą i nie może objąć poważanego odpowiedzialnego stanowiska, ostatnio nawet cały ten Rosati wstawiał gatki, żeby nie wierzyć w teorie spiskowe, to środowisko pseudo -ekonomistów od żydowskiej ekonomii skażone jest głupotą, to jego immanentna cecha wraz z podnoszeniem tej głupoty do rangi roztropności i mądrości.

     Z bankami centralnymi to nie jest , tak do końca, że ich nie powinno być, bo jeśli banki komercyjne pożyczają na kredyt, to muszą również robić rezerwy, żeby zabezpieczyć depozytariuszy (jak to Rybiński ładnie nazywa 😉 ) przed ewentualną plajtą. Bank centralny nie powinien natomiast pełnić takiej roli, jak obecnie , czyli regulatora poziomu stopy procentowej i podaży pieniądza i kreatora polityki pieniężnej . Baza monetarna powinna być stała a stopa procentowa powinna być uzależniona od poziomu udzielonych kredytów i oszczędności od ludności , firm itp. umieszczonych w bankach, lub poziomu udzielonych kredytów do wielkości podaży pieniądza lub wielkości bazy monetarnej do wielkości udzielonych kredytów .
     Podaż pieniądz spada , bo kończy się cykl inwestycyjny stopa spada, bo kasy jest dużo a czego jest dużo to jest tanie, podaż pieniądza rośnie boom inwestycyjny się zaczyna stopa procentowa rośnie, zabezpiecza przed przegrzaniem gospodarki i nadmuchaniem baniek spekulacyjnych.
     Jednym słowem musi być taki mechanizm, że gdy kasy w bankach mało to stopa rośnie, a gdy dużo to maleje.
     Jeśli nie byłoby jakiegoś banku kontrolnego dla banków komercyjnych, to runy na banki, byłyby wątpliwym zabezpieczeniem dla stabilności systemu finansowego.
     Stała baza monetarna gwarantuje , to że podaż pieniądza może urosnąć tylko do jakiegoś określonego poziomu, zgodnie z mnożnikiem kreacji pieniądza. Z roku na rok w Polsce baza monetarna ,w czyli żywa gotówka jest coraz większa, jeszcze szybciej bo potęgowo rośnie podaż pieniądza działa tu mnożnik kreacji pieniądza. Pieniądz kruszcowy jest tak dobry, tak odporny na manipulacje, bo gwarantuje właśnie względnie stały poziom bazy monetarnej.

     Polubienie

  • FAKIR 29 września 2011 o 9:19 pm

   Chcą stworzyć run na banki w Europie
   Synchronizują wielki atak na europejskie banki

   Polubienie

 64. kolekcjonersurowcow 29 września 2011 o 8:50 pm

  Polecam również zapoznać się z bardzo ciekawym tekstem na temat upadku euro. Autor wcześniej przewidział obecne wydarzenia.
  http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com/2011/09/06/szewczak-czy-frank-uratuje-euro/

  Polubienie

  • ALFA 29 września 2011 o 9:16 pm

   A czyje są banki Szwajcarskie ha ha oni wszystko przewidują.

   Polubienie

   • ALFA 29 września 2011 o 10:11 pm

    Niemcy ogłosiły wprowadzenia marki niemieckiej. Już zamówili nową walutę .
    http://www.pippamalmgren.com/77.html
    Chyba dobrze zrozumiałam z tego art bo nie znam ang. a nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.

    Polubienie

 65. Totuś 29 września 2011 o 8:53 pm

  Paradoxxx podpisuję się pod tym co napisałeś dwoma rękoma. Zapominałeś jeszcze o numerycznych kasandrach. Jak pamiętam. To te skomplikowane wyliczenia arytmetyki niższej przypadało też na wczoraj i dziś.
  Pozdrawiam
  ———————-
  Większość ludzi potrzebuje więcej rozumu niż na to zasługuje. (Marie von Ebner-Eschenbach)

  Polubienie

  • OlO 29 września 2011 o 9:18 pm

   wczoraj będą zamieszki, jutro nie było prądu

   Polubienie

 66. Totuś 29 września 2011 o 9:00 pm

  A tak poza tym przez te wypisywane kasandryczne straszenie to ten blog staje się trochę niepoważny. A szkoda byłoby tego blogu. Lubię czytać wyważone komentarze Marka. Dobry blog i Marek robi wiele dobrego szkoda byłoby tego blogu.
  Pozdrawiam dla wszystkich, a szczególnie z podziewaniem dal Marka
  ————————
  Weterynarz, to lekarz który zszedł na psy. (Mapety)

  Polubienie

  • monitorpolski 29 września 2011 o 10:02 pm

   Totuś, manipulujesz czytelnikiem. Jakie „kasandryczne straszenie”? Czy opinie super-profesjonalistów jakich wypowiedzi przytoczyłem uważasz za „moje straszenie”?
   To na jakie opinie mamy się powoływać, jak nie na profesjonalistów. Czy sądzisz też, że opinia prof. Jodko – Narkiewicza w.s. GMO jest też kasandrycznym straszeniem? A co z prof. Majewską czy dr Jaśkowskiego odnośnie szczepionek – też są to „straszaki”.

   Polubienie

 67. Totuś 29 września 2011 o 9:10 pm

  ma być: z podziękowaniem dla Marka
  Przepraszam za literówkę
  ——————————–
  Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć, a zwłaszcza żyć dla innych. (Vittorio Alfieri)

  Polubienie

 68. n1kt 29 września 2011 o 9:14 pm

  Całkiem mądrze pani mówi – posłuchajcie: http://www.milanos.pl/vid-50734-Swietny-Telefon-do-Radia.html

  Polubienie

 69. ARTUR 29 września 2011 o 9:24 pm

  Jeżeli to ma być Sąd Ostateczny to przyjdzie jak piorun i na pewno nikt już nic nie napisze .Jesli to ma być wojna to żarna będą obracać się powoli aż do zagłady którą sami swoją pracą na potrzeby armii zgotujemy.

  Polubienie

 70. n1kt 29 września 2011 o 9:37 pm

  może to głupie co napisze ale mam pytanie do wszystkich:
  czy w ostatnich latach robili u was jakieś pomiary geofonami w celu poszukiwania gazów łupkowych ? (teraz to głupie co wymyśliłem – może to był tylko pretekst do tego żeby wsadzić w ziemie bardzo głęboko w konkretne odpowiednie miejsca wybadane geofonami (ladunki wybuchowe) które miały by wywołać trzęsienia ziemi? U mnie widziałem odwierty głębokie w 2 miejscach po za obrębem miasta, ale wiem że było ich więcej od znajomego który widział osobiście inne odwierty które wyglądały tak samo ja ja opisywałem te które sam widziałęm – wszystkie pozostawiono i nic w tych miejscach nie ma do dzis.) U mnie to było w 2010r.

  Jeśli u ciebie też takie coś robili to w jakim mieście mieszkasz ? I w którym roku to robili ?

  Polubienie

 71. FAKIR 29 września 2011 o 9:49 pm

  Bardzo proszę żeby wszyscy przeczytali post Antymaterialnego ze względu na to iż on jest pewien, że znaki, które opisuje będą bezpośrednio związane z antychrystem….
  Antymaterialny apeluje żeby wklejać to ostrzeżenie na wszystkich możliwych forach internetowych
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek

  Dodatkowo zobaczcie co dzisiaj znalazł Benjamin

  Mnie dodatkowo to utwierdza w przekonaniu, że to jest wielkie uwiedzenie

  Polubienie

  • FAKIR 29 września 2011 o 10:17 pm

   W profilu Antymaterialnego na nowym ekranie blokowane są często filmy.
   Jeśli widzicie coś takiego i dużo pustego miejsca : Http/1.1 Service Unavailable
   trzeba odświeżać stronę aż filmik się będzie ukazywał.

   Polubienie

   • Ciekawska 30 września 2011 o 1:07 am

    Córka powiedziała mi dzisiaj rano, że miała dziwny sen . Jechała w tym śnie pociągiem, było dużo ludzi, i kiedy się im przyjrzała zobaczyła, że wszyscy mają całe białe oczy z małymi czarnymi kóleczkam w kształcie spirali. Trochę się zdziwiłam, byłam właśnie po lekturze o psychomanipulacji Antymaterialnego. W zasadzie nie przywiązuje uwagi do snów, ale na ten zwróciłam uwagę.

    Polubienie

    • FAKIR 30 września 2011 o 11:11 am

     Walka idzie szczególnie o dzisiejszą młodzież, ale również młodsze dzieci.
     Współcześni sataniści używają technik opętania znanych od wielu tysiącleci.
     Przykładem opętania dzieci są również maskotki olimpiady Londyn 2012 i wiele innych zagadnień z tą olimpiadą związanych. Olimpiada jest ogromnym wyczynem satanistów!
     Będziecie dostrzegać coraz więcej tego dziadostwa. Oczywiście nie doszukujcie się na siłę tych znaków wszędzie, bo może być zbieżność przypadkowa. Chodzi o to, że one najczęściej pojawiają się w określonych kanałach dystrybucji, a głównie przemyśle muzycznym, TV -info, gier komputerowych, grafice stron www, zabawkarskim. Występują wtedy w dużym nasileniu i nie jest trudne odróżnić przypadku od celowości.
     Antymaterialny twierdzi, że jedyną najskuteczniejszą obroną jest i będzie jak najczęstsze czytanie Biblii Nowego Testamentu.
     Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych z Was może się to wydawać dziwne, ale wierzcie mi, że to całkowita prawda. Trzeba o tym pisać jak najwięcej.
     Sami sprawdźcie i pokochajcie Jezusa.
     Cóż może się Wam wtedy stać złego???
     Trzeba myśleć pozytywnie, uśmiechać się codziennie mimo coraz większych trudności.
     Jeśli nawet przyjdzie śmierć to co??? Przecież to nie jest koniec…
     Czym więcej będziecie czytać słów Jezusa, tym więcej zdacie sobie sprawę z tego BOŻE TO WSZYSTKO PRAWDA.

     Polubienie

 72. Totuś 29 września 2011 o 10:06 pm

  Ciekawska, Alessio Rastani to oszustem i hochsztaplerem. Może i jesteś ciekawska, ale za mało dociekliwa.
  Przeczytaj artykuł o tym Alessio Rastani: „Światem rządzi Goldman Sachs, a nie żadne rządy”
  Fragment: „Wielu ludzi jest już przekonanych, że Rastani to oszust i członek grupy Yes Men (Potakiwacze). To dość tajemnicza grupa lewicowych aktywistów, którzy w przeszłości podszywali się już pod różnych biznesmenów, specjalistów uniwersyteckich od ekonomii i rzeczników prasowych np. Światowej Organizacji Handlu, McDonald’s, Dow Chemicals, czy amerykańskiego Ministerstwa Mieszkalnictwa i Rozwoju Miejskiego. Zapraszani do mediów i na różne konferencje opowiadali w profesjonalny sposób absurdalne rzeczy, mające jednak pewne odniesienie do rzeczywistości, i słuchaczom nigdy w pierwszej chwili nie przychodziło do głowy, że są wprowadzani w błąd.”
  Pozdrawiam
  ————————–
  Im bardziej świńskie zajęcie, tym więcej trzeba w nim uczciwości. (Honore de Balzac)

  Polubienie

  • Ciekawska 30 września 2011 o 1:13 am

   To z braku czasu, dużo pracuję i nie zawsze jestem w stanie przerobić dany temat.
   Ale zawsze się ktoś znajdzie, kto poprawi, pouczy i naprowadzi na właściwy trop 🙂

   Polubienie

 73. Totuś 29 września 2011 o 10:09 pm

  Ciekawska zapomniałem link di artykułu
  http://www.bibula.com/?p=44512

  Polubienie

 74. Mariusz 29 września 2011 o 10:17 pm

  Tusk zaproponował Łukaszence utopienie państwa kredytami!!!
  Premier Donald Tusk zaproponował podczas spotkania z przywódcami UE w Warszawie pakiet modernizacyjny na rzecz nowej, demokratycznej Białorusi. Miałby objąć m.in. pomoc finansową. W zamian za co? Z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że wśród warunków, które według Polski powinny zostać postawione Mińskowi, nie ma odejścia obecnego prezydenta Aleksandra Łukaszenki……
  W zamian za to – jak podkreśla źródło PAP – UE mogłaby m.in. rozważyć zaoferowanie Białorusi pomocy finansowej, zgodę na kredyt Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a także pomoc w ustabilizowaniu kursu rubla.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,124514,title,Takiej-propozycji-Tuska-nie-spodziewal-sie-nikt-z-gosci-szczytu-w-Warszawie,wid,13847142,wiadomosc.html

  Polubienie

 75. Aśka 29 września 2011 o 10:19 pm

  koniecznie chcą zadłużyć Białoruś, a Tusk nawet proponu7je pomoc ekspercką (sic!)

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/unia-pomoze-bialorusi-tusk-postawil-warunki,1,4866088,wiadomosc.html
  /fragment
  Unia pomoże Białorusi? Tusk postawił warunki
  RZ / PAP 29.09.2011

  Premier Donald Tusk zaproponował podczas spotkania z przywódcami UE w Warszawie pakiet modernizacyjny na rzecz nowej, demokratycznej Białorusi. Według polskiej propozycji, Unia – po spełnieniu odpowiednich warunków przez Mińsk – mogłaby zaoferować Białorusi m.in. pomoc finansową.

  Jak dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do szczytu Partnerstwa Wschodniego, Tusk mówił przywódcom europejskim podczas kolacji, która rozpoczęła szczyt PW, że UE mogłaby, pod kilkoma warunkami, zaoferować Białorusi pakiet wielu inicjatyw, który pomogłyby temu pogrążonemu w kryzysie krajowi.

  Z informacji uzyskanych przez PAP wynika, że wśród warunków, które według Polski powinny zostać postawione Mińskowi, nie ma odejścia obecnego prezydenta Alaksandra Łukaszenki; konieczne byłoby natomiast przeprowadzenie demokratycznych wyborów parlamentarnych zgodnych ze standardami OBWE, przeprowadzenie rozmów z opozycją, a także pełna amnestia i rehabilitacja więźniów politycznych.

  W zamian za to – jak podkreśla źródło PAP – UE mogłaby m.in. rozważyć zaoferowanie Białorusi pomocy finansowej, zgodę na kredyt Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a także pomoc w ustabilizowaniu kursu rubla.

  Przywódcy Wspólnoty mogliby również dać Mińskowi możliwość sięgnięcia po wsparcie Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju; instytucje te mają do rozdysponowania 1,5 mld euro dla krajów należących do Partnerstwa Wschodniego.
  […]

  Polubienie

  • 999AQQ 29 września 2011 o 10:24 pm

   Od dawna te ruchy widać, wonT. musi się wykazać by zarobić na miejsce*… w bunkrze.

   Polubienie

   • Aśka 29 września 2011 o 10:33 pm

    hahahhaaaaa .. faktycznie to o ten bunkier chodzi 🙂

    Polubienie

    • seler 30 września 2011 o 12:54 am

     999AQQ – 😉 dobre, dobre… nie wpadłem na to,
     dlatego tak się stara, bo dodatkowo jeszcze zabiega o boisko, do piłki kopanej, menda…

     Polubienie

     • rabarbarek 30 września 2011 o 12:58 am

      To Bialorus rozwod z Rosja wziela czy ktos sie tam na trzeciego pcha ?

      Polubienie

     • 999AQQ 30 września 2011 o 1:02 am

      seler> to forum to dla mnie czarna kosmiczna magia!
      yokusia.

      Polubienie

  • Aśka 29 września 2011 o 11:04 pm

   teraz zestawmy tę pomoc dla Białorusi z informacją ze strony (my wiemy o tym, ale podaję to dla tych, co jeszcze błądzą)

   http://mojsiewicz.salon24.pl/346933,300-miliardow-dlugu-tuska-wywlaszczy-polakow-z-lupkow
   która podaje:
   Fragment z „Wojna o pieniądz „ Song Hongbina
   „Przed swoim odejściem Stiglitz zabrał z banu Światowego Międzynarodowego Funduszu Walutowego sporą liczbę tajnych dokumentów. Dokument te pokazują, że MFW żądał od państw ubiegających się o szybka pomoc podpisania tajnej umowy składającej się z 111 artykułów. Wśród nich znajdowały się zobowiązania do wyprzedaży kluczowych aktywów takich jak instalacje wody pitnej, elektrownie, gaz, linie kolejowe, firmy telekomunikacyjne, ropa naftowa, banki itd. Kraje otrzymujące pomoc musiały zobowiązać się do przeprowadzenia serii radykalnych i niszczycielskich działań gospodarczych. Równocześnie w Banku Szwajcarii otwierano konta dla polityków, na które transferuje się setki milionów dolarów tytułem odwzajemnienia się. Gdyby politycy krajów rozwijających się odrzucili ta umowę, oznaczałoby to całkowite zamkniecie dla ich kraju kredytów na międzynarodowym rynku finansowym.” …” Przywódcy państw odbiorców pomocy muszą jedynie wyrazić zgodę na wyprzedaż po niskich cenach aktywów państwowych, by w ten sposób otrzymać dziesięcioprocentowa prowizję, która w całości jest przelewana na ich tajne konta w bankach szwajcarskich. Użyjmy słów samego Stiglitza: „można zobaczyć, jak szeroko otwierają im się oczy” na widok gigantycznych przelewów wartości kilkuset milionów dolarów. „
   ___
   ot i wszystko, cała „demokracja” chociaż ci, którzy biorą w tym udział mówią, że to jest demokracja

   Polubienie

   • monitorpolski 29 września 2011 o 11:20 pm

    Dlatego należy tych bankierów nazywać po imieniu – terroryści-bankierzy. Można dodać jeszcze „ludobójcy”. Ci ludzie wszyscy powinni siedzieć, także ci, którzy ich wspierają medialnie i profesjonalnie. Norymberga 2 czeka na spełnienie.

    Polubienie

    • peryskop 30 września 2011 o 2:50 am

     Proszę zauważyć, że trolle zastygły w bezruchu nie wiedząc jak reagować po tej inforamcji o Stiglitzu oraz o polityce korumpowania przez MFW polityków różnych państw.

     Czy wreszcie skojarzyły, że kredytowanie i prywatyzacje w Polsce także pobiegły według standardów MFW i zdały sobie sprawę na czyich usługach przyszło im nadstawiać karku?

     Polubienie

   • O Rzesz 30 września 2011 o 12:46 pm

    Swego czasu była u nas głośną sprawa tajnych kont liderów SLD. Jak szybko wybuchł skandal tak szybciutko znikł z mendiów.
    Nie wierzę już żadnej partii. Jak zwykle będę jedynie głosował przeciw komuś!.

    Polubienie

 76. theaspartam 29 września 2011 o 10:20 pm

  Wolność – Dla tych, którzy jej nie mają, jest cenniejsza niż złoto cz.1/2. http://www.youtube.com/watch?v=UriYSJrBFoI&noredirect=1 2/2- http://www.youtube.com/watch?v=Sxgkac5TSS4&noredirect=1

  Polubienie

 77. vortex 29 września 2011 o 11:03 pm

  Jutro w Wawie otwarcie jakiegos duzego placu zabaw na Wilanowie.Podobno dzieci maja przyjsc ubrane na czarno.???

  Polubienie

 78. Logos Amicus 30 września 2011 o 8:02 am

  O wiszącej nad nami wojnie przeczytać można tutaj:

  http://wizjalokalna.wordpress.com/2011/09/30/czas-przemocy/

  Apokalipsa?

  Polubienie

 79. FAKIR 30 września 2011 o 11:12 am

  Walka idzie szczególnie o dzisiejszą młodzież, ale również młodsze dzieci.
  Współcześni sataniści używają technik opętania znanych od wielu tysiącleci.
  Przykładem opętania dzieci są również maskotki olimpiady Londyn 2012 i wiele innych zagadnień z tą olimpiadą związanych. Olimpiada jest ogromnym wyczynem satanistów!
  Będziecie dostrzegać coraz więcej tego dziadostwa. Oczywiście nie doszukujcie się na siłę tych znaków wszędzie, bo może być zbieżność przypadkowa. Chodzi o to, że one najczęściej pojawiają się w określonych kanałach dystrybucji, a głównie przemyśle muzycznym, TV -info, gier komputerowych, grafice stron www, zabawkarskim. Występują wtedy w dużym nasileniu i nie jest trudne odróżnić przypadku od celowości.
  Antymaterialny twierdzi, że jedyną najskuteczniejszą obroną jest i będzie jak najczęstsze czytanie Biblii Nowego Testamentu.
  Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych z Was może się to wydawać dziwne, ale wierzcie mi, że to całkowita prawda. Trzeba o tym pisać jak najwięcej.
  Sami sprawdźcie i pokochajcie Jezusa.
  Cóż może się Wam wtedy stać złego???
  Trzeba myśleć pozytywnie, uśmiechać się codziennie mimo coraz większych trudności.
  Jeśli nawet przyjdzie śmierć to co??? Przecież to nie jest koniec…
  Czym więcej będziecie czytać słów Jezusa, tym więcej zdacie sobie sprawę z tego BOŻE TO WSZYSTKO PRAWDA.

  Polubienie

 80. Tropciel 30 września 2011 o 3:41 pm

  Witam tropicieli diabłów i innych…
  Jesteście wszyscy żałośni:) „Oni” mają z was ubaw po pachy…
  Przypominacie stado wystraszonych, przerażonych niewolników, którym wali się rzeczywistość do której się tak bardzo przywiązaliście i tak bardzo boicie się ją stracić…

  Tak do Was mówię… Wy wszyscy klęczący i rozmodleni do Boga. Gdybyście tak bardzo kochali Boga i mieli go w sercu to nie mielibyście ani grama strachu przed tym co nadchodzi wielkimi krokami.

  Odwagę to macie tylko w internecie jak widać. Ilu z Was jest odważnych w realu ??? Ilu z Was realu potrafi żyć prawdą, którą tak głosicie ???

  Ilu z Was naraża się na śmieszność ale żyje w zgodzie z samym sobą???

  Sami jesteście odpowiedzialni za to co macie teraz. To wy dajecie władzę tym którzy Was wykorzystują i naiwnie wierzycie w to, że Oni chcą waszego dobra. Kaczyński, Tusk, Komorowski, Palikot, Korwin Mikke wszyscy są wystarszonymi sługusami prawdziwej władzy, którzy potulnie wykonują ich rozkazy dla swoich własnych egoistycznych korzyści i chwilowej przyjemności i fikcyjnych pieniedzy… A wy im wierzycie o naiwne barany… Wszystkie przemądrzałe pseudo autorytety, którym się wydaje, że wszystko wiedzą,a tak naprawdę nic nie wiedzą bo żyją w ignorancji i nie potrafią się pozbyć własnej pychy…

  Zniewolone i nierozumne istoty zdejmcie w końcu z siebie kajdany iluzji i zobaczcie prawdziwą rzeczywistość i wyzwólcie się. Zrozumcie kim jesteście i pognajcie Waszych zarządców daleko stąd. Zniewolenie także dotyczy waszej duchowości. Religie, kulty i tradycja to jest potężna niewola,która nie pozwala Wam odkryć istoty rzeczy. Jesteście wszyscy istotami duchowymi ale więzicie swojego ducha wierząc w religijne bzdety. Wolicie wierzyć w narzucane wam schematy, wymyślone przez innych dlaczego nie wyzwolicie się z tego. Dogmaty niewolą… Ufacie tym którzy chcą być waszymi pasterzami,a oni żyją waszym kosztem. Słuchacie przekazów chanelingowych, a skąd wiecie kto za nimi stoi a jeśli to coś Wami manipuluje???
  Sprawa jest prosta. Jeśli stwórca jest miłością to komu na rękę jest was straszyć i wymagać posłuszeństwa??? Przecież wszyscy jesteście dziećmi Boga…Bóg nie ocenia on poprostu jest bo wszystko co było i będzie zrodziło się z niego, a Ono jest źródłem…

  Polubienie

 81. tony 1 października 2011 o 12:42 am

  Tropiciel idz w kurwe stanaisto pierdolony, czcij swojego boga 666, Jezus i tak nas wyzwoli, upadniecie jak kiedys anioly, co przeciwstawily sie BOGU, naszemu Stworcy! Amen!!

  Polubienie