Jane Burgermeister ostrzega przed rychłym upadkiem Euro

(…) Oto raport po niemiecku, w którym szef austriackiego banku Unikredit mówi, że mamy jeszcze kilka dni do kolapsu Euro szarży ludności na banki. Wszystko zależy od parlamentu niemieckiego czy w ten piątek przejdzie prawo dające bankom biliony. Może się tak stać, że to prawo nie przejdzie (…)   Pisząc poniższy tekst nie znałem jeszcze publikacji, która się ukazała na ten temat w Zero Hedge – jednym z najpoważniejszych portali dotyczących finansów i ekonomii.
http://www.zerohedge.com/news/step-aside-bbc-trader-head-unicredit-securities-predicts-imminent-end-eurozone-and-global-finan
W długim artykule Tyler Durden nawiązuje do publikacji, omawianej poniżej – Attily Szalay-Berzeviczy’ego, który jak się okazuje był też szefem węgierskiej giełdy. Nie jest więc to osoba znikąd, stąd też pewnie zamieszanie jakie wywołał. Durden zamieścił przetłumaczony z węgierskiego na angielski artykuł Attily Szalay-Berzeviczy’ego, który się ukazał na index.hu, o którym też jest mowa poniżej. Durden skomentował go krótko: „teraz naprawdę jest czas by zacząć panikować”.

wkrótce zginą miliony...

Bardzo niepokojąca jest też niedawna wypowiedź Alessio Rastaniego dla BBC (http://www.youtube.com/watch?v=aC19fEqR5bA), w której makler oświadczył, że rynkowi grozi rychły krach.  Choć Rastani nawet nie wspomniał o „trzęsieniu ziemi o sile 10 stopni” które czeka całą Europę, to jednak potwierdził obawy, że świat jest rządzony przez Goldman Sachs (czyt. mafia Rotszyldów), a nie przez rządy państw. Rastani nadmienił też, że w ciągu 12 miesięcy „znikną oszczędności milionów ludzi”.
Równie dobrze mógł powiedzieć, że „zginą miliony ludzi”.
To naprawdę nie są żarty!
Acha, i jeszcze jedno – BBC oficjalnie potwierdziła, że Rastani jest maklerem giełdowym i ekspertem – po ataków niektórych mediów, że jest on oszustem (http://www.financialstandard.com.au/news/view/12368288/).
Wszystko zależy od sytuacji w Grecji, czy dojdzie do bankructwa tego kraju. Attila Szalay-Berzeviczy przewiduje, że w momencie gdy to nastąpi, będzie to oznaczać początek tego strasznego „trzęsienia ziemi o magnitudzie 10” w Europie. Najgorzej ma być w krajach słabych, do których zalicza się i Polska…
=====================================================================
Dzisiaj przeprowadziłem krótką rozmowę z Jane Burgermeister, która ostrzegła mnie o możliwym totalnym krachu finansowym, który może się wydarzyć już pod koniec przyszłego tygodnia. Jane od jakiegoś już czasu informowała mnie o tym, że sytuacja może się wymknąć spod kontroli, jednak tym razem wycieki, które miała z prywatnych źródeł mają swoje potwierdzenie w oficjalnym ostrzeżeniu prezesa austriackiego banku korporacyjno – inwestycyjnego Unikredit, który otwarcie ostrzega przed kolapsem Euro. Jane opisała sytuację w skrócie:
Here is a German report, Unicredit (Bank Austria) bank chief says it could be just days to an euro collapse and bank run. It all depends if the german parliament passes this law on Friday giving the banks trillions or not  – and they may not. (Oto raport po niemiecku, w którym szef austriackiego banku Unikredit mówi, że mamy jeszcze kilka dni do kolapsu Euro szarży ludności na banki. Wszystko zależy od parlamentu niemieckiego czy w ten piątek przejdzie prawo dające bankom biliony. Może się tak stać, że to prawo nie przejdzie…)
Przypomne, że dzięki temu, że Jane Burgermeister poważnie potraktowała informacje, które otrzymała na temat skażenia szczepionek przez firmę Baxter śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, prawdopodobnie uratowało życie miliony ludzi, nie mówiąc o tym, że we wszystkich niemal krajach zaniechano akcji przymusowych szczepień podczas pandemii, sztucznie stworzonej przez firmy farmaceutyczne i satanistyczne organizacje międzynarodowe jak WHO i ONZ.

Oto artykuł po niemiecku, w którym szef Unikredit ostrzega przed kolapsem: http://www.mmnews.de/index.php/wirtschaft/8588-unicredit-euro-kollaps-und-globale-apokalypse Niestety, nie znam niemieckiego, skorzystałem jednak z tłumaczenia google, które nieco poprawiłem:

Unicredit: upadek € i globalna apokalipsa
28.09.2011

Szef światowego działu akcji Unicredit przewiduje szybkie zakończenie Euro i zakłada globalną apokalipsę na rynkach finansowych. Bezpośrednią przyczyną ma być fiasko Grecji. „Euro nie da się już uratować.”
Attila Szalay-Berzeviczy – węgierskie nazwisko – do tej pory raczej nieznane, szef działu obrotu akcjami w Unicredit, w swojej ostatniej analizie rysuje apokaliptyczny obraz na najbliższą przyszłość:„Euro jest nie do uratowania.”
Jego opinia była opublikowana tylko w języku węgierskim w http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2011/09/28/a_nagy_bankrablas/  – ale te ponure prognozy przyciągają już uwagę całego świata – ponieważ są one ostatecznie potwierdzone przez Unicredit.
W jego oszacowaniu jest tylko kwestia dni do krachu euro. Jeśli do tego dojdzie, to przewiduje on efekt domina w całej Europie, obejmujący wszystkie kraje, a słabe banki pójdą pierwsze.
Nagonka na banki i bankomaty sputoszy je w ciągu kilku minut – grozi Attila Szalay-Berzeviczy. Następnie to trzęsienie ziemi z Europy, rozejdzie się błyskawicznie na całym świecie i zniszczy rynki finansowe w ogromnej Apokalipsie.
„Euro jest już praktycznie martwe, a trzęsienie ziemi wywołane przez upadek Grecji grozi całej Europie” – podsumowuje ekonomista. Pozostaje tylko pytanie tylko jak długo można opóźnić tę nieuniknioną sytuację. Ale praktycznie jest to tylko kwestią krótkiego czasu. Prognozy Attila Szalay-Berzeviczy’ego były cytowane nawet przez Bloomberga. Ani on, ani biuro Unicredit na Węgrzech chciały wypowiedzieć się na temat analizy.
=======================================================================
Czy rozumiecie co to znaczy? Może to być koniec cywilizacji takiej, jaką znamy…
Rozumiecie teraz po co są instalowane głośniki i syreny na ulicach?
Po co elity budują dla siebie schrony?
Dlaczego Alef Stern ostrzegał przed stanem wojennym 6 października?
Oni wiedzą co nastąpi, to przecież oni kreują każdy kryzys poprzez zmniejszanie ilości pieniędzy na rynku. Jeśli Niemcy zdecydują na pomoc finansową dla Grecji to może to tylko przedłużyć tę patową sytuację.
Bankierzy chcą doprowadzić do momentu, gdy społeczeństwa zmęczone stanami wojennymi czy wyjątkowymi oraz kryzysem, z chęcią się zgodzą na nową światową walutę i rządy prywatnego rządu światowego, który tak naprawdę już istnieje od dłuższego czasu.

Reklamy