Wydarzenia i komentarze, 28 września 2011r.

FOX News: Obama tajnym agentem Izraela?
Taki podtekst można było odczytać z wiadomości FOX News przed kilkoma dniami. „Na światło dzienne wychodzą tajne stosunki pomiędzy prezydentem Obamą, a Izraelem. W artykule w Newsweeku ujawniono, że podczas gdy Obama naciskał Izrael do ustępstw w sprawie palestyńskich osiedli, w sekrecie podpisał sprzedaż temu krajowi 55 rakiet do niszczenia bunkrów. Było to krótko po przejęciu przez niego urzędu Prezydenta. W artykule jest mowa o tym, że te głęboko penetrujące pociski mogą posłużyć do zniszczenia irańskich instalacji nuklearnych gdy zajdzie taka potrzeba.” 
Ciekawe jest to, że w mediach amerykańskich pojawiają się teksty krytyczne dla Izraela, co jeszcze do niedawna byłoby mrzonką. Może to oznaczać rychły zwrot w polityce amerykańskiej lub też nadciągający konflikt wewnętrzny. Dużą rolę mogą tu odgrywać też media alternatywne, które systematycznie przejmują pałeczkę w dostarczaniu wiadomości. Media te w dużej mierze nie są kontrolowane przez interes bankowo-przemysłowo-militarny, a ten jak wiadomo jest mocno związany z lobby proizraelskim. Może być to też część walki wyborczej, w której Republikanie starają się za wszelką cenę osłabić Demokratów.
Tematem sprzedaży 55 pocisków Izraelowi zainteresowały się oczywiście media rosyjskie. Wyjaśniono, że umowa o sprzedaży pocisków została podpisana jeszcze za kadencji G.W. Busha, w 2005, jednak była wtedy wstrzymana. Pociski o masie 5000 funtów każdy (ok. 2,5 tony) mogą być użyte tylko do penetracji głębokich pancernych instalacji, były np. użyte podczas inwazji na Afganistan w Tora-Bora, a także w Pakistanie. Jedynym zastosowaniem dla Izraela mogły by być tylko instalacje irańskie. Nie jest więc żadną spekulacją stwierdzenie, że Izrael eskaluje potencjalny konflikt z Iranem. W programie Russia Today atak na Boamę poszedł nawet dalej. Korespondent Ted Rall wspomniał o tajnych wojnach USA w Somalii, Jemenie, nowej wojnie w Libii. Dodał, że administracja Obamy jest całkowicie podporządkowana Izraelowi. Przykładem jest niedawne weto USA w ONZ w.s. Państwa Palestyńskiego, jednocześnie akceptując rządy rebeliantów libijckich. Wg. Ralla zastanawiające jest w jaki sposób kraj wielkości New Jersey, bez surowców naturalnych, może dyktować warunki jedynemu mocarstwu świata. My to wiemy, oni nie?

Materiały:

Czy rząd amerykański użyje broni biologicznych i chemicznych w protestach ulicznych?

Policja na całym świecie pełni już rolę ochroniarzy globalnych gangsterów

Niestety, ale się na to zapowiada. Podczas protestów na Wall Street w okolicy było ponad 100 jednostek specjalnych Zagrożenia Chemicznego i Biologicznego. Jednostki te są finansowane przez Departament of Homeland Security (DHS), który jest odpowiednikiem nazistowskiego Gestapo. Zresztą samo powstanie DHS miało podobne przyczyny jak hitlerowskie Gestapo – sztucznie stworzone zagrożenie terroryzmem, w Niemczech byli to” komuniści”, w USA „terroryści” – siły kontrolowane zresztą przez rządy obu państw.
Obecność tych specjalnych jednostek ma na celu albo zastraszenie uczestników demonstracji, albo faktyczny ich udział w planowanym zamachu z użyciem broni chemicznych lub biologicznych. Jak się można domyślać, zamachu takiego uczestnicy sami nie dokonają, może to być więc jedynie rządowa prowokacja. Protesty na Wall Street w samym centrum rotszyldowskiego zła, nie są na rękę kontrolowanemu przez Goldman Sachs i inne instytucje globalistyczne rządowi USA. Dlatego też można pokusić się o pewne prognozy – takie jak wprowadzenie stanu wyjątkowego na terenie dolnego Manhattanu po użyciu nawet niewielkich ilości środków chemicznych. Reakcja 100 jednostek może wtedy służyć wytworzeniu wrażenia, że na dolnym Manhattanie faktycznie doszło do zamachu.
Informacje o obecności jednostek specjalnych, które wyciekły do mediów alternatywnych, agentura stara się ośmieszyć podając doniesienia o marynarzach – turystach, którzy się tam przypadkowo znaleźli.
Inną dezinformację wprowadzaną do mediów alternatywnych jest to, że demonstranci na Wall Street są komunistami. Okazuje się jednak, że komuniści stanowią tam niewielki procent, większość to są zmęczeni rosnącym kryzysem obywatele oraz zwolennicy federalizmu i Rona Paula. Komuniści pełnią czynną rolę w takich demonstracjach po to, by można było je podciągnąć w całości pod komunistyczną opozycję. W większości demonstracji w Nowym Jorku po zamachu na WTC, komuniści stanowili najgłośniejszą grupę, dysponującą świetnie wydrukowanymi ulotkami i publikacjami propagandowymi. Skąd mieli na to fundusze?

Materiały:

Anty-fukushimska propaganda rozpoczęta także w Polsce
Na pods: Polscy naukowcy komentują ujawnione oszustwo noblisty sprzed lat (dzięki „peryskop” za podesłanie materiału)
„Służba zdrowia” opublikowała artykuł, w którym ujawniono rzekome oszustwo laureata nagrody Nobla Hermanna J. Mullera, który udowodnił, że nawet najmniejsze dawki promieniowania jonizującego mogą być szkodliwe dla zdrowia. Badania Mullera były podstawą do opracowania restrykcyjnych zaleceń Międzynarodowej Komisji Ochrony Radiologicznej. Ciekawe, że publikacje takie pojawiają się wraz z doniesieniami o drastycznym wzroście radiacji deszczówki, praktycznie na całej północnej półkuli oraz wyciekłych informacji o wielkim skażeniu pyłem promieniotwórczym zawartym w chmurach, które wystąpiło w większości krajów na północy. Chodzi prawdopodobnie o zwiększenie norm, aby nie doszło do pozwów karnych i cywilnych wobec sprawców tragedii w Fukushimie.
Najgorsze jest to, że w tej propagandzie bezkrytycznie uczestniczą także polscy naukowcy i publicyści.
Czy nie wypadałoby najpierw samemu zbadać prawdziwość lub fałszywość tez Mullera? Minęło już ponad 60 lat od tego odkrycia i nikt dotąd nie pokusił się o zbadanie tego ważnego zjawiska?! Ciekawe, bo w 2010 roku pojawiła się >publikacja naukowa, w której udowodniono, że Czarnobyl pochłonął ponad 1 milion ofiar.
W tym kontekście przerażające są słowa wypowiedziane przez przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Jądrowego NCBJ, prof. Andrzej Strupczewskiego: „Ani w Hiroszimie i Nagasaki, ani w okolicach Czarnobyla nie ma wzrostu uszkodzeń dziedzicznych powodowanych przez promieniowanie”….
Panie profesorze, a co to jest, ofiary szczepionek, a może fotoszop?:

Reklamy