Wydarzenia i komentarze, 28 września 2011r.

FOX News: Obama tajnym agentem Izraela?
Taki podtekst można było odczytać z wiadomości FOX News przed kilkoma dniami. „Na światło dzienne wychodzą tajne stosunki pomiędzy prezydentem Obamą, a Izraelem. W artykule w Newsweeku ujawniono, że podczas gdy Obama naciskał Izrael do ustępstw w sprawie palestyńskich osiedli, w sekrecie podpisał sprzedaż temu krajowi 55 rakiet do niszczenia bunkrów. Było to krótko po przejęciu przez niego urzędu Prezydenta. W artykule jest mowa o tym, że te głęboko penetrujące pociski mogą posłużyć do zniszczenia irańskich instalacji nuklearnych gdy zajdzie taka potrzeba.” 
Ciekawe jest to, że w mediach amerykańskich pojawiają się teksty krytyczne dla Izraela, co jeszcze do niedawna byłoby mrzonką. Może to oznaczać rychły zwrot w polityce amerykańskiej lub też nadciągający konflikt wewnętrzny. Dużą rolę mogą tu odgrywać też media alternatywne, które systematycznie przejmują pałeczkę w dostarczaniu wiadomości. Media te w dużej mierze nie są kontrolowane przez interes bankowo-przemysłowo-militarny, a ten jak wiadomo jest mocno związany z lobby proizraelskim. Może być to też część walki wyborczej, w której Republikanie starają się za wszelką cenę osłabić Demokratów.
Tematem sprzedaży 55 pocisków Izraelowi zainteresowały się oczywiście media rosyjskie. Wyjaśniono, że umowa o sprzedaży pocisków została podpisana jeszcze za kadencji G.W. Busha, w 2005, jednak była wtedy wstrzymana. Pociski o masie 5000 funtów każdy (ok. 2,5 tony) mogą być użyte tylko do penetracji głębokich pancernych instalacji, były np. użyte podczas inwazji na Afganistan w Tora-Bora, a także w Pakistanie. Jedynym zastosowaniem dla Izraela mogły by być tylko instalacje irańskie. Nie jest więc żadną spekulacją stwierdzenie, że Izrael eskaluje potencjalny konflikt z Iranem. W programie Russia Today atak na Boamę poszedł nawet dalej. Korespondent Ted Rall wspomniał o tajnych wojnach USA w Somalii, Jemenie, nowej wojnie w Libii. Dodał, że administracja Obamy jest całkowicie podporządkowana Izraelowi. Przykładem jest niedawne weto USA w ONZ w.s. Państwa Palestyńskiego, jednocześnie akceptując rządy rebeliantów libijckich. Wg. Ralla zastanawiające jest w jaki sposób kraj wielkości New Jersey, bez surowców naturalnych, może dyktować warunki jedynemu mocarstwu świata. My to wiemy, oni nie?

Materiały:

Czy rząd amerykański użyje broni biologicznych i chemicznych w protestach ulicznych?

Policja na całym świecie pełni już rolę ochroniarzy globalnych gangsterów

Niestety, ale się na to zapowiada. Podczas protestów na Wall Street w okolicy było ponad 100 jednostek specjalnych Zagrożenia Chemicznego i Biologicznego. Jednostki te są finansowane przez Departament of Homeland Security (DHS), który jest odpowiednikiem nazistowskiego Gestapo. Zresztą samo powstanie DHS miało podobne przyczyny jak hitlerowskie Gestapo – sztucznie stworzone zagrożenie terroryzmem, w Niemczech byli to” komuniści”, w USA „terroryści” – siły kontrolowane zresztą przez rządy obu państw.
Obecność tych specjalnych jednostek ma na celu albo zastraszenie uczestników demonstracji, albo faktyczny ich udział w planowanym zamachu z użyciem broni chemicznych lub biologicznych. Jak się można domyślać, zamachu takiego uczestnicy sami nie dokonają, może to być więc jedynie rządowa prowokacja. Protesty na Wall Street w samym centrum rotszyldowskiego zła, nie są na rękę kontrolowanemu przez Goldman Sachs i inne instytucje globalistyczne rządowi USA. Dlatego też można pokusić się o pewne prognozy – takie jak wprowadzenie stanu wyjątkowego na terenie dolnego Manhattanu po użyciu nawet niewielkich ilości środków chemicznych. Reakcja 100 jednostek może wtedy służyć wytworzeniu wrażenia, że na dolnym Manhattanie faktycznie doszło do zamachu.
Informacje o obecności jednostek specjalnych, które wyciekły do mediów alternatywnych, agentura stara się ośmieszyć podając doniesienia o marynarzach – turystach, którzy się tam przypadkowo znaleźli.
Inną dezinformację wprowadzaną do mediów alternatywnych jest to, że demonstranci na Wall Street są komunistami. Okazuje się jednak, że komuniści stanowią tam niewielki procent, większość to są zmęczeni rosnącym kryzysem obywatele oraz zwolennicy federalizmu i Rona Paula. Komuniści pełnią czynną rolę w takich demonstracjach po to, by można było je podciągnąć w całości pod komunistyczną opozycję. W większości demonstracji w Nowym Jorku po zamachu na WTC, komuniści stanowili najgłośniejszą grupę, dysponującą świetnie wydrukowanymi ulotkami i publikacjami propagandowymi. Skąd mieli na to fundusze?

Materiały:

Anty-fukushimska propaganda rozpoczęta także w Polsce
Na pods: Polscy naukowcy komentują ujawnione oszustwo noblisty sprzed lat (dzięki „peryskop” za podesłanie materiału)
„Służba zdrowia” opublikowała artykuł, w którym ujawniono rzekome oszustwo laureata nagrody Nobla Hermanna J. Mullera, który udowodnił, że nawet najmniejsze dawki promieniowania jonizującego mogą być szkodliwe dla zdrowia. Badania Mullera były podstawą do opracowania restrykcyjnych zaleceń Międzynarodowej Komisji Ochrony Radiologicznej. Ciekawe, że publikacje takie pojawiają się wraz z doniesieniami o drastycznym wzroście radiacji deszczówki, praktycznie na całej północnej półkuli oraz wyciekłych informacji o wielkim skażeniu pyłem promieniotwórczym zawartym w chmurach, które wystąpiło w większości krajów na północy. Chodzi prawdopodobnie o zwiększenie norm, aby nie doszło do pozwów karnych i cywilnych wobec sprawców tragedii w Fukushimie.
Najgorsze jest to, że w tej propagandzie bezkrytycznie uczestniczą także polscy naukowcy i publicyści.
Czy nie wypadałoby najpierw samemu zbadać prawdziwość lub fałszywość tez Mullera? Minęło już ponad 60 lat od tego odkrycia i nikt dotąd nie pokusił się o zbadanie tego ważnego zjawiska?! Ciekawe, bo w 2010 roku pojawiła się >publikacja naukowa, w której udowodniono, że Czarnobyl pochłonął ponad 1 milion ofiar.
W tym kontekście przerażające są słowa wypowiedziane przez przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Jądrowego NCBJ, prof. Andrzej Strupczewskiego: „Ani w Hiroszimie i Nagasaki, ani w okolicach Czarnobyla nie ma wzrostu uszkodzeń dziedzicznych powodowanych przez promieniowanie”….
Panie profesorze, a co to jest, ofiary szczepionek, a może fotoszop?:

Reklamy

190 responses to “Wydarzenia i komentarze, 28 września 2011r.

 1. pio9a 28 września 2011 o 11:29 am

  • ... 28 września 2011 o 4:51 pm

   ten człowiek błądzi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=137

   co to tzw panstwa Izrael to nie jest to Boży twór – prawdziwy IZRAEL – IZRAEL BOŻY to wszyscy obecni jak i przyszli wierzacy uznajacy PANA JEZUSA za swojego PANA , KRÓLA i ZBAWICIELA i trzymajacy sie tylko SŁOWA BOŻEGO

   – o prawdziwym KOŚCIELE BOŻYM ktorym nie sa organizacje i o prawdziwym IZRAELU : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4454

 2. qballz 28 września 2011 o 11:51 am

  @ pi09a

  Kurde, nudzi Ci się? Jesteś tak irytujący z tym wklejaniem Natanka, że rzygać mi się chcę jak tylko widzę Twojego nicka…. ogarnij się proszę!

  • monitorpolski 28 września 2011 o 12:23 pm

   To nie włączaj. I pójdź do egzorcysty skoro masz takie reakcje. Ewidentne objawy zatrucia satanizmem telewizyjnym.

  • Konarski 28 września 2011 o 12:44 pm

   Przecież nikt ci nie każe tego słuchać czy włączać pryszczaty oszołomie.
   Masz z czymś problem? 🙂
   To się POdrap.

  • bia 28 września 2011 o 2:09 pm

   co masz do Natanka ciołku sam się ogarnij

   • człek 28 września 2011 o 2:27 pm

    …odpowiedzieli mu prawdziwi chrześcijanie i katolicy toczący pianę z ust 😀 Jakie to polaczkowate…

    • Konarski 28 września 2011 o 3:09 pm

     A ty kim jesteś?
     A „polaczkowatych czy wolskich” szukaj przed lustrem.

     • człek 28 września 2011 o 3:22 pm

      Jeden psioczy na drugiego. Za to, że ma inne poglądy, rasę, orientację, religię itp. itd. Gdzie u Was tolerancja, Miłość do bliźnich? Sami spójrzcie najpierw w lustro, zanim oczernicie innych. Jedyne co możecie dobrego zrobić w tym pseudo-spiskowym burdelu to zacząć zmiany właśnie od siebie…na sobie kończąc. I tego Wam życze 😀

      • bia 28 września 2011 o 3:33 pm

       tolerancja doprowadziła do władzy Hitlera i Stalina a według ciebie to katolik powinien kochać wszystkich jak leci a szczególnie to homoseksualną zarazę która jest piętnowana w Bibli od pierwszych jej stron gdy Polacy staną się tolerancyjni utracą kraj bowiem tolerancja ma swoje granice i tych granic zawsze broniła katolicka Polska Jest tylko jedna prawdziwa religia i jest nią synagoga z chrztem Natanek jest z KRK ale ortodoksyne KRK wpisuje się w Synagogę z Chrztem chociaż łamie drugie przykazanie

       • gruszka 28 września 2011 o 11:04 pm

        przykro czyta się takie teksty faszystowskie !

      • bia 28 września 2011 o 3:34 pm

       Burdel to synonim twojej głowy liberalny pętaku kochający wszystkich

      • monitorpolski 28 września 2011 o 3:58 pm

       Zrób coś by ratować siebie i ludzkość, a nie pouczaj innych. Nie czas na to.

       • gruszka 28 września 2011 o 9:31 pm

        Monitor , nie rozśmieszaj mnie tymi hasłami 🙂 Idź i zrób 🙂 bo sam blog nie wystarczy 🙂

      • seler 28 września 2011 o 3:59 pm

       do >> Człeka,

       albowiem gdy już zabraknie policzków i pośladków do nadstawiania,
       za to że jest się chrześcijaninem do bicia, bo nie godzi się
       on na niegodziwości „tego świata” w wykonaniu oświeconych
       okultystycznym okiem odbytu oprawców maści wszelakiej
       a najprawdopodobniej spod znaku egoistycznego
       kozła pseudo etycznego o różnych obliczach
       cóż pozostaje ? – prosić, napominać,
       czy napier… naparzać ?

       Nikomu nie życzę bić się gołymi rękami o godność życia,
       Nauczyciel też tego odradzał, więc
       wykorzystują To niegodziwcy,
       biedni oni będą jak
       się To przeciw
       nim obróci.
       Nieba-
       wem.

       ================
       też Ci życzę człowieczeństwa w tych okrutnych czasach pogardy,
       Człeku 😉

      • monitorpolski 28 września 2011 o 4:02 pm

       Nawzajem. Tolerancję dla ks. Natanka ci życzę.

      • rabarbarek 28 września 2011 o 4:03 pm

       czleku , wlasnie o to chodzi , ze nie mozemy godzic sie na zlo . Tolerancja wobec zla to akceptowanie zla. Gdybysmy wszyscy , gremialnie akceptowali to co sie dzieje na swiecie , akceptowali kazdego poglady i opinie to i ta strona nie bylaby potrzebna. Moze zauwazysz, ze polemika zaczela sie od wpisu przeciwko Pio 9a , ktory od dawna nalezy do tej strony. Nie tylko jest akceptowany ale wrecz potrzebny i dobrze sie stalo , ze stanelismy w Jego obronie. Jesli komus przeszkadza pio9a i ksiadz Natanek , niech po prostu nie slucha. Wtedy mozemy mowic o tolerancji.

       • człek 28 września 2011 o 5:21 pm

        A gdzie napisałem, że nie szanuję Natanka? Nic takiego nie uczyniłem, ba, sądzę, że mogę sporo dobrego dla siebie wyciągnąć z jego kazań, choć absolutnie nie ze wszystkim się z nim zgadzam.
        Do Bia –> jest tylko jedna prawdziwa religia? Hmmm… bardzo mi przykro, że jesteś ignorantem w swych przekonaniach. Czemu nie dopuszczasz do swej świadomości, że może (choć wcale nie musi) istnieć coś innego niż dogmaty Twojej własnej religii? To, że zostałeś wychowany w określony sposób i żyjesz w kraju w jakim żyjesz o określonym światopoglądzie większości obywateli wcale nic nie znaczy. Co by było, gdybyś urodził się w Indiach, a nie w Polsce?
        Drogi Monitorze, to co zauważyłem po którymś z kolei miesiącu na tym blogu to to, że wiele osób na siłę szuka sensacji tam gdzie jej nie ma. Nie twierdzę, że NWO to bzdura, ale wymysły niektórych tutaj wołają o pomstę do nieba. Zauważcie jaki paranoiczny panuje tutaj klimat. Tak jakby wszystko waliło się na głowę i nie było żadnego ratunku. Sami siebie szczujecie tym strachem. Przykład: dzień wczorajszy 27.09., gdzie wg wielu miało coś j*bnąć. Jak widać nic się nie stało, dzień minął bardzo spokojnie, dzisiejszy zresztą także. Na koniec sentencja tego co chciałem powiedzieć: Myśli tworzą rzeczywistość. Pamiętajcie o tym. Pozdrawiam 🙂

       • Druzyna AA 28 września 2011 o 5:24 pm

        Szkoda ze sami „nalezacy do tej strony” nie jestescie tak tolerancyjni wobec innych… Co najwyzej macie dla nich krotkie „wypierdalaj”, jak kefir2010 w dniu wczorajszym. Albo sebecx.

        • lukasoo 28 września 2011 o 9:28 pm

      • podpis 28 września 2011 o 10:43 pm

       świetne podsumowanie wypowiedzi sfrustrowanych forumowiczów!Popieram „człeka”

       • peryskop 28 września 2011 o 11:51 pm

        A wy, @podpis, tez z @Drużyny AA, czy z innego plutonu?

        I nie zostawiajta tu @qballz’a i @gruszki samych, bo się wam pogubią.

    • bia 28 września 2011 o 3:28 pm

     Lepsze polaczkowate niż sraczkowate jak twoje wypowiedzi

     • jakisbuk 28 września 2011 o 3:56 pm

      ech religianci 🙂 po owocach ich poznacie – znacie to ? 🙂

      • peryskop 28 września 2011 o 5:06 pm

       Ciebie też jaki@sbuku poznamy po twoim owocu!

       Do @człeka:
       nie zauważyłeś, że nasze drugie policzki przestały się już nastawiać do sadystów,
       którzy pokorną postawę chrześcijańską wykorzystywali cynicznie do swoich celów?

       Nie próbuj nas już więcej zawstydzać, nawracać i ustawiać.

       DOŚĆ!

       • jakisbuk 28 września 2011 o 7:31 pm

        „peryskop 28 Wrzesień 2011 o 5:06 pm

        Ciebie też jaki@sbuku poznamy po twoim owocu!”

        Tak – to spokój i litość
        – szkoda mi was, ale każdy ma w życiu to na co sobie zasłużył 🙂

        Pozdrawiam

    • Aśka 28 września 2011 o 10:12 pm

     Wytrzymałość też ma swoje granice. Żebyście rzeczowych kontrargumentów do wypowiedzi ks. Natanka używali, ale nie sama krytyka ad personam. No i jak tu nie toczyć piany z ust skoro rozmowy na argumenty toczyć nie chcecie.

     • peryskop 28 września 2011 o 11:53 pm

      @Aśka – spoko.
      Niech się odkryją bardziej.

 3. Warszawiak 28 września 2011 o 12:04 pm

  „…to nie rządy rządzą światem. Rządzi nim bowiem bank Goldman Sachs”

  http://www.pb.pl/2495612,88238,rastani-bohater-czy-dowcipnis

  • monitorpolski 28 września 2011 o 12:26 pm

   A co mogą z nim zrobić jak nie ośmieszyć? Goldman Sachs jest synonimem dla imperium Rotszyldów: http://behind-the-matrix.blogspot.com/2009/04/how-goldman-sachs-rothschilds-took-over.html

 4. peryskop 28 września 2011 o 12:18 pm

  Znamienne, że w podobnym artykule pt. „Ujawniono oszustwo noblisty sprzed lat” obok uspakajających wypowiedzi aż trzech przedstawicieli NCBJ jest i takie stwierdzenie: „…Jedynymi cytowanymi przez Mullera pracami zostały te, które potwierdzały jego własną tezę, a więc mieliśmy do czynienia z klasycznym zatajeniem prawdy – skomentował prof. Ludwik Dobrzyński z NCBJ…”

  Poza ogólnikami o „obawach społecznych wobec promieniowania, które – niezależnie od działań człowieka – jest naturalnym składnikiem środowiska, w którym żyjemy na Ziemi” – w artykule brak odniesienia do znacznego podwyższenia poziomu skażenia radiacyjnego Japonii oraz północnej części globu wskutek katastrofy nuklearnej w Fukushima. A przecież to jest zasadnicza przyczyna nagłego kontestowania badań noblisty z medycyny Hermanna J. Mullera dotyczących szkodliwości promieniowania jonizującego.

  Zatem czy teraz nie mamy do czynienia z KLASYCZNYM ZATAJENIEM PRAWDY przez pana i pana kolegów, panie profesorze Dobrzyński z NCBJ?

  Warto tu przypomnieć takie stare żydowskie powiedzenie: PÓŁ PRAWDY TO CAŁE KŁAMSTWO.

  http://odkrywcy.pl/kat,111408,title,Ujawniono-oszustwo-noblisty-sprzed-lat,wid,13833400,wiadomosc.html?smg4sticaid=6d1ab

  • Joanna 28 września 2011 o 1:13 pm

   Jeden oszust (płatny profesor) wytyka oszustwo drugiemu. A merdia skwapliwie przekazują, że promieniowanie właśnie przestało szkodzić. Teraz to można już co miesiąc się prześwietlać, aby pooglądać swoje płuca. Normy trucizn w żywności bezproblemowo podwyższone- zgodnie z prawem jemy zdrowo, teraz kolejne oswajanie lemingów.

   • sebecx 28 września 2011 o 1:37 pm

    ..depopulujemy…. depopulujemy…. a za kasę profesory i doktory wszystko udowodnią, bo inaczej się okaże, że są tak naprawdę nam niepotrzebni… i instytuty zbankrutują….

  • PolishEliteBoard 28 września 2011 o 1:30 pm

   a ile jeszcze jest takich przekrętów NieUjawnionych !!!

   • seler 28 września 2011 o 8:20 pm

    do >> PolishEliteBoard – widzę, że nikt nie kwapi się z odpowiedzią…

    przekrętów UniaWinionych jest gdzieś około circa about 6 do potęgi 5.
    natomiast
    nieujawnionych wałków jest dokładnie 6 do potęgi 13.

    do >> DrużynaAA –

    jak można krótko acz treściwie z pewną dozą kurtuazji zwrócić się tolerancyjnych „inaczej” ?
    jak
    tolerować taką agencinę, euro-syjonistę, takiego pomiota obamopodobnego ? …trudno, nie ?

    1/ Zrobili z Polaków żebraków i dalej to chcą pogłębiać ? – czytaj waść i toleruj
    http://polonuska.wordpress.com/2011/09/27/zrobili-z-polakow-zebrakow-i-dalej-to-chca-poglebiac/

    2/ Ostatnie klezmerskie tango premiera czyli wyprowadzenie Żydów z Izraela do Polski – ???
    http://polonuska.wordpress.com/2011/09/27/ostatnie-klezmerskie-tango-premiera-czyli-wyprowadzenie-zydow-z-izraela-do-polski/

    …nie tylko BO. agentem Yest, ale i nasz DeTe, co polski chleb żre…
    jak myślicie – tolerować czy napier… naparzać im kawy ?
    …a najgorsze, że znajdą się pieski co im wiernie służą i po blogach dezinformują, bawiąc się
    w najlepsze…

  • Kurohige 28 września 2011 o 2:37 pm

   Peryskop a mógłbyś rzucić jakiegoś linka gdzie byłoby napisane o tym znacznym podwyższeniu promieniowania na półkuli północnej? Przyrządy na UMCSie nie pokazują niczego co mogłoby wskazywać na to.

   „A przecież to jest zasadnicza przyczyna nagłego kontestowania badań noblisty z medycyny Hermanna J. Mullera dotyczących szkodliwości promieniowania jonizującego.”
   A co z miejscami gdzie promieniowanie przewyższa normy dziesięciokrotnie? Np Ramsar, czy też plaże w Brazylii lub Indiach?

   • peryskop 28 września 2011 o 3:42 pm

    @Kurohige – czytałem, że mieszkałeś 2 lata w Japonii, więc zapewne masz stamtąd własne informacje. Czy zaprzeczysz, że wiele firm i niektóre instytucje rządowe wyniosły się z Tokio, a dyskusje o przyszłości tego miasta wciąż budzą emocje. Nie wiem czy wiesz, że ostatnio ludzie których na to stać zaczynają wyjeżdżać także z rejonów, które władze określiły za „bezpieczne”.

    Przyrządy na UMCSie pokazały „jak umiały”, bo wiele zależy od procedur. Bardziej obiektywne sygnały dochodziły z innych rejonów, choć zrozumiała jest też potrzeba aby unikać paniki.

    Osobiście uważam, że prawda leży gdzieś pomiędzy opiniami skrajnych panikarzy i skrajnych uspakajaczy – jak zwykle. No i zawsze trzeba spytać kto ma jaki interes w tym, o czym mówi.

    Tu na gorąco kilka linków, o które prosiłeś, łącznie z dzisiejszym.
    Nie umiesz sam googlować?

    September 28th, 2011
    ABC Australia: Former special adviser says Japan “too scared” to tell people the truth about Fukushima future
    http://enenews.com/abc-former-special-adviser-japan-scared-people-return-fukushima-govt-conveyed-truth

    2 August 2011 Reuters, guardian.co.uk
    Fukushima radiation reaches lethal levels – Discovery at crippled plant a fresh reminder of risks faced by workers battling to contain nuclear accident…
    http://www.guardian.co.uk/world/2011/aug/02/japan-nuclear

    Sep 11, 2011
    Research on US radiation level after Fukushima nuke disaster can aid similar detections
    http://in.news.yahoo.com/research-us-radiation-level-fukushima-nuke-disaster-aid-113424539.html

    Radiation effects from Fukushima Daiichi nuclear disaster
    …Fukushima accident has led to trace amounts of radiation, including iodine-131 and caesium-134/137, being observed around the world (New York State, Alaska, Hawaii, Oregon, California, Montreal, and Austria). Large amounts of radioactive isotopes have also been released into the Pacific Ocean…
    http://en.wikipedia.org/wiki/Radiation_effects_from_Fukushima_Daiichi_nuclear_disaster

    April 11th, 2011
    Independent French radiation commission warns Europe that health risk from Fukushima fallout is “no longer negligible” — Says US west coast has 8-10 times more contamination…
    http://enenews.com/french-radiation-commission-warns-europe-health-risk-fukushima-fallout-longer-negligible-west-coast-8-10-times-contamination

   • monitorpolski 28 września 2011 o 4:10 pm

    Na YouTube znajdziesz wiele klipów – wstukaj „radiation in rainwater” http://www.youtube.com/watch?v=EG0zyrqR7G4 http://www.youtube.com/watch?v=gebkxCTtpeI http://www.youtube.com/watch?v=XyC9kXDLyzk
    Polecam blog Alexandra Higginsa: http://blog.alexanderhiggins.com/
    Ja też zresztą podawałem wiele linków do pomiarów. Najgorzej jest w okolicach Fukushima, aż do Tokio włącznie, gdzie poziom radioaktywności może przekraczać wielokrotnie dopuszczalne wielkości.

    • peryskop 28 września 2011 o 7:35 pm

     Dla dociekliwych jak @Kurohige ,
     a także dla naiwnych fascynatów oraz dla cynicznych lobbystów atomistyki plecam ochładzacze:

     „W JAPONII JAK W TUSKOLANDII”
     http://sigma.nowyekran.pl/post/16071,w-japonii-jak-w-tuskolandii
     opracowane na podstawie: http://www.spiegel.de/international/world/0,1518,764907,00.html

     KOMENTARZ #1 : Czym ten system różni się od systremu kastowego w polskiej nauce?

     oraz

     „ENERGIA NUKLEARNA JEDNAK NAJDROŻSZA”
     http://sigma.nowyekran.pl/post/19132,energia-nuklearna-jednak-najdrozsza
     opracowane na podstawie: http://search.japantimes.co.jp/cgi-bin/nn20110629a2.html

     • peryskop 29 września 2011 o 2:14 am

      Użyteczny link dla tych co chcą zapoznać się ze szczegółami i lepiej zrozumieć obecną nagonkę w celu podwyższenia obwiązujących dotychczas bezpiecznych poziomów zagrożeń radiacyjnych:

      ECRR
      2010 Recommendations of the European Committee on Radiation Risk
      The Health Effects of Exposure to Low Doses of Ionizing Radiation
      Regulators’ Edition: Brussels 2010

      http://www.euradcom.org/2011/ecrr2010.pdf

 5. Mariusz 28 września 2011 o 12:38 pm

  Korea Płd. zbuduje bazę marynarki wojennej w pobliżu wysp, do których prawo rości sobie również Japonia. Dzięki temu w przypadku konfliktu nasze okręty będą w spornej strefie szybciej niż flota japońska – oznajmił południowokoreański parlamentarzysta.
  http://konflikty.wp.pl/title,Korea-szykuje-sie-na-wojne-z-Japonia,wid,13835076,wiadomosc.html

  • iHe 28 września 2011 o 1:17 pm

   Geostrategicznie nic głupszego nie mogli by zrobić ku uciesze Rosji,Chin,USA i konkurencji rynkowej.Raczej budują bazy do potencjalnej wojny z Chinami.
   USA na pewno nieźle szantażuje Koree pd. i Japonie ,więc pewnie udają albo i nie dobrego sojusznika.
   (neutralność pewnie nie wchodzi w rachubę( jak pokazuje nieszkodliwa zdaniem „polskych nałofcuff fuckushima.Prostytucja intelektualna tzw.ery wodnika jest straszną plagą)

   Tajwan może być wzięty za długi USA.Blagierzy kontratakują.(rzecznicy)
   Banksterka prze do wojny wraz z koleżkami z komplexu militarno/policyjnego.
   Takie kompleksy mieli naziści jak zauważył Monitor w art. głównym.

   BTW ciekawe czy Rostowskiemu dadzą zieloną kartę za wierną służbę..
   Mam dla pana ministra praktyczny przewodnik bo demota nie znalazłem.
   http://chomikuj.pl/jacekbaginski/dla+emigrant*c3*b3w+w+USA+!/Starting+over+in+the+U.+S.+after+Getting+Your+Green+Card%281%29,357212087.pdf

 6. OlO 28 września 2011 o 12:41 pm

  26.09.2011 Izraelska Agenda. (z innego źródła z przymrożeniem oka) info po części pokrywa z artykułem Pana Marka
  Ciemnym Elitom zabrane są wszystkie siły a mimo wszystko próbują tymi pozostałymi im środkami wpłynąć na Proces Podniesienia i Przebudzenia. Mają nadzieję na spowodowanie opóźnień i w akcie desperacji chcą jeszcze raz przejąć stery. Za późno.
  W tych dniach będzie wymagane od Was wszystko.
  Od nas będzie w tych dniach wszystko wymagane.
  Bo należy wytrwać ten sztorm i nie dać się zmieść przez fale które mają pod sobą wiele pogrzebać.
  Nadchodzi dla nas wiele pracy bo faktycznie to dotychczas
  było zaledwie pierwszym taktem przed Ostatnim Akordem o którym była i jest mowa.
  Moja praca jako „Opiekuna Mostu”, jako „Opiekuna Granicy między Światami” jest w pełnym toku.
  To oznacza iż codziennie są do rozdzielenia Ci jedni od drugich i że codziennie muszą być rozbrajane ataki Ciemnych sił ponieważ one – tak jak było na początku wspomniane – stawiają ostatnie kroki aby z powrotem przejąć stery.
  Ponownie zwracam uwagę na to że rozwiązanie dla Światowego Pokoju
  dla zapoczątkowania Pokoju, Sprawiedliwości i tworzącego Prawo społeczeństwa
  jest oczekiwane w Jerusalem (Jerozolimie) i stamtąd właśnie wychodzi.
  Bez wyjaśnienia tego wiele pozostaje mglistym i nieokreślonym.
  Izrael zagubił się zupełnie i stał „Ciemnym Graczem” światowej polityki,
  – mało tego, jest to NAJCIEMNIEJSZY GRACZ obecnego porządku światowego.
  Od Izraela miał wyjść NWO (New World Order) i rozciągnąć się na całą Ziemię.
  Faszyzm w nowej szacie. Ciągłe prezentowanie się w roli ofiary nie budzi podejrzeń u ludzi i jest absurdalne. Wielkim Absurdem któremu należy wyjść naprzeciw jest fakt, że te siły które podają się za „dobre” i które mówią o demokracji naklejając ją na swoje flagi – od nich wychodzi największe niebezpieczeństwo światowej dyktatury.
  Jeszcze czują się na siłach,
  jeszcze potrafią utrzymywać to wrażenie
  lecz ono się ulatnia bo Prawda wychodzi na jaw.
  Dzięki nam wszystkim, dzięki ludziom którzy poprzez działanie w ludzkim Bycie ujawniają i nazywają rzeczy po imieniu.
  Dzisiaj – i to jest wyjątkowe w tym Czasie – jest nas wielu i z każdą godziną więcej.
  I dziś jest coraz mniej ufających Staremu Systemowi i coraz mniej tych którzy przypisują prawdziwość nieczystym machinacjom wychodzącym z tych Systemów.
  Dużo zmieniło się w mijających dziesięcioleciach.
  Ludzie Przebudzili się w dużej ilości i pomimo tego iż „absolutna” liczba Przebudzonych Dzieci Ludzkich jest mała, to mimo to warte jest podziwu iż ten Proces zaszedł tak daleko i że Światło Stwórcy zaczęło swoje panowanie.
  Jerusalem jest obecnie centrum wydarzeń światowych. Stamtąd wszystko wychodzi i nie zostało już wiele do tego aby wszyscy ludzie na Świecie rozpoznali pod czyją flagą zostało zbudowane to państwo i jak urosło ono do światowej potęgi.
  Wszystko wyjdzie na Światło dzienne, bo my przynosimy Światło tam, gdzie jest ciemno. Dalej i dalej zaprawdę, to wielki Czas, z wielkimi zadaniami który został nam dany.
  Nigdy nie była wyraźniejsza do odczytania pewność że nie uda się plan Ciemnych. Nigdy nie było to tak jawne ze te siły ponoszą porażkę na wszystkich liniach. Nigdy nie było bardziej klarownym że przed Wojownikami Światła tego Czasu jest jeszcze dużo pracy i że ostatecznie odniosą oni zwycięstwo na wszystkich liniach.
  Dla tej Przemiany jesteśmy zamieszkującym ją Duchem i spełniamy ten Czas z siłą z Bytu aż „przebije” się to Nowe, aż zostaną rozpoznane wszystkie możliwości dla Sprawiedliwego Świata – ostatecznie rozpoznane przez ludzi „roszczących sobie do niego prawo”.
  Nic nie jest bardziej paraliżujące niż leniwa masa ludzka która sama się poddała!
  Temu właśnie zapobiegamy naszym Światłem, naszą obecnością,
  ponieważ budzenie ludzi jest jeszcze tematem,
  nawet jeśli jest jeszcze wielu którzy oddają się chętnie tej drzemce.
  Nadchodzi widoczny Poziom, teraz, gdy staje się widocznym
  kto jest prawdziwym sprawcą tego stanu.
  Ci „dobrzy” zostaną ZDEMASKOWANI i zdemaskują się sami,
  ponieważ nie mogą już więcej kontrolować Gry którą sami stworzyli.
  Ci którzy podnoszą tą kurtynę niewiedzy będą mentorami Nowego Czasu
  ponieważ oni są tymi którzy byli długo na to przygotowywani.
  TO JESTEŚCIE WY, TO JESTEŚ TY KTÓRY TO CZYTASZ,
  to jest KAŻDY który jest gotowy wypełnić swoje zlecenia,
  bez tego czy owego, każdy który jest gotowy na tą przygodę
  którą należy przetrwać w tej długiej podróży w jednym Świecie.
  Świecie ulegającym powtórnej zmianie do swojego stanu pierwotnego
  który jest stanem boskim.
  Stwórca jest z nami na Wieczność,
  my jesteśmy kochani na Wieczność,
  mamy całą Wiedzę do tego aby rządzić tym Światem.
  My jesteśmy wezwani dla Waszego Dobra
  a Wy idziecie za tym wezwaniem dla naszego Dobra.

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/09/27/26-09-2011-izraelska-agenda-asana-mahatari-saint-germain/

  • Policjant/Grafik 28 września 2011 o 9:19 pm

   Urodziłem się 26.09.1987 znaczy to żem naznaczony 😀

 7. BirdDwa 28 września 2011 o 12:44 pm

  Z innej bajki o mediach

  • iHe 28 września 2011 o 3:31 pm

   Ten film to absolutna podstawa.Kto nie widział powinien zobaczyć i posłać znajomym.
   Kiedyś go widziałem,ale warto sobie przypomnieć raz na jakiś czas.
   Najgorsze,że ta zaraza meediokracji objęła cały świat.

 8. człek 28 września 2011 o 12:49 pm

  Projekt Khufu – song by Artur

 9. ZeE 28 września 2011 o 1:03 pm

  Odnośnie Izraela to kwestia której jesteśmy świadkami może być opisana w Biblii. Prorok Joel pisze o podziale Izraela przez narody świata (bardzo prawdopodobne że chodzi tu o ustanowienie państwa palestyńskiego):

  „Za dni owych i w owym czasie, kiedy losy Judy i Jeruzalem zmienię, kiedy już WSZYSTKIE NARODY zgromadzę i stawię je wszystkie w Dolinie Joszafata, wtedy sąd słuszny nad nim odbędę z powodu Izraela – ludu mego i dziedzictwa. Bo rozproszyli lud mój między narodami, a cały MÓJ KRAJ podzielili na części.” Jl 4:1-5

  W proroctwach dotyczących przyszłości świata jest więcej informacji o tych wydarzeniach które będą miały miejsce w Izraelu zwłaszcza kiedy Żydzi przyjmą Jezusa jako swojego Mesjasza:

  „W owym dniu sprawię, że wszystkie ludy, które targnęły się na Jeruzalem, będą zniszczone. Na dom Dawida i na mieszkańców Jeruzalem wyleję Ducha pobożności. Będą patrzeć na tego, KTÓREGO PRZEBILI, i boleć będą nad nim, jak się boleje nad jedynakiem, i płakać będą nad nim, jak się płacze nad pierworodnym. W owym dniu będzie wielki płacz w Jeruzalem, podobny do płaczu w Hadad-Rimmon na równinie Megiddo. I płakać będzie [cały] kraj, każda rodzina oddzielnie. Rodziny z domu Dawida oddzielnie – i ich niewiasty oddzielnie. Rodziny z domu Natana oddzielnie – i ich niewiasty oddzielnie. Zachariasz 12:9-16

  Jak widać plan zbawienia świata – przyjście powtórne Mesjasza Jezusa jest powiązane z Narodem Izraela.

  „A oto, co uczyni Pan wszystkim narodom, które prowadziły wojnę z Jerozolimą: ich ciała zaczną się same rozpadać, choć oni będą jeszcze trzymać się na nogach; oczy poblakną im w oczodołach, a język zdrętwieje w ustach.” Zachariasz 14

  I tu jest problem – wszystkie narody które wystąpią przeciwko Izraelowi zostaną zniszczone. Te biblijne proroctwa (i inne) czekają na wypełnienie i wypełnią się czy się to komuś podoba czy nie. Powinniśmy zatem zrobić wszystko aby być sojusznikiem Izraela, błogosławić Go i wspierać jak tylko możemy. Znaki czasów są coraz bardziej wyraźne, narody świata mają coraz większą niechęć do Narodu Izraelskiego a coraz więcej zŻydów poznaje Jeszuę Mejsasza (Jezusa Chrystusa):

  Polecam artykuł Rabina mesjańskiego Emeta:
  http://www.wspolnotamesjanska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=236:znaki-czasu-cz-3&catid=1:latest-news&Itemid=50

  Błogosławię w Imieniu Jeszua HaMaszijach

  • monitorpolski 28 września 2011 o 1:13 pm

   To jest postawa tzw. Chrześcijan syjonistycznych. Czy można popierać twór syjonistyczny, a właściwie satanistyczny jakim jest obecny Izrael? Przecież to jest zaprzeczenie tego Izraela, o którym mowa w Biblii. W Torze jest wyraźnie mowa o tym, że Izrael może być stworzony tylko po przyjściu Mesjasza! Przez ten czas Żydzi mają żyć w pokoju między innymi narodami – prawdziwi Żydzi właśnie tak postępują. To, że to państwo nazwano „Izraelem” jest zręczną manipulacją Biblią i faktami historycznymi.
   Bardzo dosadnie mówią o tym prawdziwi Żydzi – wyznawcy Tory, jak rabin Dovid Weiss.

   Tu kilka artykułów po polsku:
   http://netureikartapl.republika.pl/
   http://forum.fidelitas.pl/viewtopic.php?t=1685&start=0
   http://anzuma.blog.interia.pl/?id=1853810

   Naprawdę warto posłuchać prawdziwych rabinów, zanim się zacznie popierać sztuczny twór jakim jest Izrael.

   • sara10 28 września 2011 o 7:02 pm

    Monitor, zgadzam się z Tobą. Dorzucę jeszcze jedno nazwisko: prof. NORMAN FILKENSTEIN. On jest autorem m.in książki: „Przedsiebiorstwo holokaust”. Wspaniały człowiek.

  • Joanna 28 września 2011 o 1:27 pm

   Mądrzy teologowie twierdzą, że ST wartość mają jedynie proroctwa dotyczące przyjścia Jezusa. Według NT Jeruzalem to lud Boży a nie państwo Izrael.

  • ostatni rozsądny? 28 września 2011 o 2:51 pm

   Psssst… pejsa ci widać.
   Serio, to choć Żyd to człowiek jak każdy inny, Izrael zrobił z siebie… yyy no głupio to zabrzmi ale zrobił z siebie takiego światowego „Żyda” i to w najgorszym słowa tego znaczeniu. I to nie inne narody go z niego zrobiły, tylko on sam bez niczyjej pomocy. Nikomu złe nie życzę, ale wszystko wskazuje na to ze wkrutce będzie muslai wypić piwo ktore se od ’46 warzyl.
   Choć nie wątpię, ze to tez jest i do zawsze było, częścią szatanskiego planu, którego finał mamy własnie watpliwa przyjemność oglądać.

  • peryskop 28 września 2011 o 4:06 pm

   @ZeE
   Twoje nawoływania wyglądają na pro-izraelską agitkę według Zachariasza 14.

   W ST jest więcej podobnych „wybraństw” łącznie ze słynnym pojedynkiem Jakuba z Bogiem o to, żeby Bóg uznał, że Jakub nazywa się Izrael (walczący z Bogiem). Bóg osłabł nad ranem, ale dał radę uszkodzić Jakubowi biodro (rozumiane też jako układ rozrodczy).

   A w następnych rozdziałach ST okazuje się, że to mocowanie się z Bogiem to był sen Jakuba.

   Czy inne „prawdy starotestamentowe” nie powstały na podobnej zasadzie?

 10. zas 28 września 2011 o 1:03 pm

  Prezesi mojej firmy wyjechali wcześniej z firmy jak nigdy – zmianynaziemi.pl nie działają, czy to już się zaczyna?

  • BirdDwa 28 września 2011 o 1:32 pm

   a w jakiej firmie pracujesz. Powiedz coś więcej.

  • pio5 28 września 2011 o 2:33 pm

   podobno w Izraelu dziś ostatni dzień roku i dla nich to wielkie święto..

   • vortex 29 września 2011 o 11:13 pm

    Dlaczego podobno.Rok temu tez byl.ROSZ  HASZANA  (Nowy Rok, Święto Trąbek)

 11. ARTUR 28 września 2011 o 1:14 pm

  Nic ,co zwiastuje Sąd Ostateczny nie nastąpi gdyż nie wypełniły się znaki zapisane w Biblii a co ludzie wymyślą to już inna para kaloszy .

 12. 999AQQ 28 września 2011 o 1:20 pm

  TVP-info o finansach rozmawiają Napieralski ze świtą i wicek tez z pomagierami. Słuchajcie.
  Jacek wzrostoski wręcz zarzucił Napieralskiemu, ze nie głosowali za Nowym Ładem Gospodarczym w postaci 6-paka*…

 13. PolishEliteBoard 28 września 2011 o 1:20 pm

  z dnia na dzień robi się coraz gorzej :\

 14. sebecx 28 września 2011 o 1:47 pm

  …a pozwolę sobie na coś takiego…
  we wcześniejszym wpisie ktoś dodał linka do tego: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.alexanderretrov.com/2012-talk/2012-background-details&ei=e8GCTrrvBMrH0QXB-eS5AQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCMQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.alexanderretrov.com/2012-talk/2012-background-details%26hl%3Dpl%26biw%3D645%26bih%3D584%26prmd%3Dimvns
  ..ledwo zacząłem czytać, bo nie mam czasu….
  a tu kontrolnie zaglądam i co widzę: http://losyziemi.pl/uran-i-neptun-w-podczerwieni/
  ….i zaraz się może okazać, że leci do nas Czerwony Karzeł albo co inne jakie Nibiery czy co tylko WIDOCZNE W PODCZERWIENI… hehehehehehe….. i się okaże, że Indianie mieli rację….. hehehe….

 15. jerkey 28 września 2011 o 2:22 pm

  Od czasu do czasu pojawiają się artykuły takie jak ten:
  http://religia.onet.pl/publicystyka,6/ukryte-skarby-greckiego-kosciola,5330,page2.html

  Wydaje mi się, że w razie pojawienia się poważnego kryzysu to kościoły zostaną zagrabione, a ich dobra posłużą na spłaty długów. Dziwne jest to, że kraje najbardziej zadłużone (Grecja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia) to kraje mocno „ukościelnione”. I nawet jeśli mamy do czynienia z laicyzacją – jak w Hiszpanii – to i tak potencjalny majątek do wzięcia jest kuszący.
  Zdecydowana większość ludzi jak stanie przed wyborem – zabierzemy wam resztki, które jeszcze posiadacie, albo kościoły – to nie będzie się specjalnie burzyć przeciwko temu, a wręcz przeciwnie.

  • Annah. 28 września 2011 o 2:31 pm

   bardzo ciekawe spostrzeżenie

   • peryskop 28 września 2011 o 4:16 pm

    @Yerkey – ta kolejność do strzyżenia niestety rzeczywiście ma sens!

    Przy takim kryterium nie trudno znaleźć miejsce Polski.
    I w tym kontekście wojenne zapowiedzi Vincenta brzmią ostrzej.

    • jerkey 28 września 2011 o 5:51 pm

     Nie powiedziałem do końca co myślałem.
     Sądzę też, że ta grabież może być tylko „pretekstem” – uzyskaniem społeczego przyzwolenia i aprobaty na główny cel : zniszczenie kościoła katolickiego, prawosławnego i protestanckiego. W ten sposób upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu.

     • peryskop 28 września 2011 o 11:47 pm

      Z tym przyzwoleniem społecznym na rozwalanie poszczególnych Kościołów będzie rozmaicie.

      Bo z jednej strony laicyzacja zrobiła i realne i powierzchowne postępy również w tych właśnie krajach (PIIGS), ale tradycja chrześcijańska jest tam jeszcze dość silna w ludziach, zwłaszcza wśród tych nienajmłodszych, bez licencjatów/MBA, z mniejszych miast i wsi.

      Natomiast ci młodsi, „wykształcensi”, i rezydującyczęsto na kredyt w większych miastach też przechodzą teraz przyspieszony i bolesny kurs świadomości ekonomiczno-obywatelskiej.

      Powoli do głosu dochodzą także hierarchowie i księża wyznający tradycyjne kanony KK, przy budzącym się wsparciu wiernych, którzy coraz liczniej dostrzegają co się stało w Watykanie.

      Po ponownym spopulizowaniu się Finlandii i Węgier wkrótce wybory coś powiedzą u nas i w Hiszpanii, gdzie de-chrystianizacja święciła triumfy, ale teraz wygląda na to, że i tam wahadło pójdzie w przeciwną stronę i wymiecie Zapatero na śmietnik historii.

      Zatem banksterski atak w pierwszej kolejności na unijne kraje chrześcijańskie może okazać się samobójczy, bo gdy ludziom zaczyna zagrażać bieda i trwoga – wracają do Boga, widząc w nim nadzieję i ochronę jeżeli skorumpowane (nie)rzonty tak swoich obywateli oszukały i zawiodły.

      Przecież każde szalbierstwo ma swój kres!

  • mat 28 września 2011 o 3:54 pm

   zgadzam się z tym kościoły najleipiej przeznaczyć na rozgrabienie!!! Przecież to w większości świątynie masońskie!!!

  • ostatni rozsądny? 28 września 2011 o 5:21 pm

   No to akurat powinno sue stac juz dawno. Nie mowie o grabieniu ale polowa przynajmniej majatku koscielnego powinna zostac przekazana na cele charytatywne. Kosciol nie zbiednueje a ile to milionow glodnych dzieci mozna by bylo wykarmic.

   • Aśka 28 września 2011 o 11:03 pm

    zjedzą rybę i co dalej? … żeby głodnych dzieci nie było, trzeba system zmienić … żeby system zmienić, Kościół i jego zasady są niezmiernie potrzebne

 16. mira69 28 września 2011 o 2:38 pm

  tak jak wielu,wyczekuję transformacji,choć boję się o bliskich…może ktoś ma jakieś pocieszające wiadomości? wszyscy dookoła tylko straszą…

  • ostatni rozsądny? 28 września 2011 o 3:00 pm

   Pocieszajaca wiadomością jest to ze wszyscy żyjemy i mamy się na tyle dobrze, ze sobie gawedzimy po blogach…

   • peryskop 28 września 2011 o 4:51 pm

    Mira, postaraj się odcedzić dobre przesłanie z rozmowyz Jarosławem Markiem Rymkiewiczem
    pt „Teraz jest wojna” z 2011-09-26 http://www.bibula.com/?p=44312 Polecam podkreślając pominięty w rozmowie fakt, że to nie tylko Polska i my Polacy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji.

    Z perspektywy zjawisk dzisiejszych JMR nawiązuje do II w.ś. i nawołuje nas do bardziej walecznej postawy. Podaje też przekonujący obraz sytuacji i naszych motywacji psychologicznych, np:

    “…Ważne pytanie brzmi tak: po co tworzona jest ta nierzeczywistość, po co i komu jest potrzebna ta fikcyjna Polska? Otóż tworzona jest ona po to, żeby zasłonić (a najlepiej – całkowicie unicestwić) Polskę rzeczywistą. Ci, którzy wyszukują właściwy przycisk pilota albo otwierają właściwą gazetę, dowiadują się, że żyją w bardzo miłym kraju, w którym żyje im się bardzo przyjemnie, a jeśli nawet w tym życiu pojawiają się jakieś nieprzyjemne problemy, to wiadomo, że nasz rząd jakoś sobie z nimi poradzi, bo jest bardzo miły. Miła jest też Europa i mili są nasi żołnierze walczący o pokój w Afganistanie. Jeśli gdzieś (jak ostatnio) ktoś kogoś morduje, to miła Europa potrafi temu zapobiec i ukarze niemiłych terrorystów, a nasz rząd nie pozwoli, żeby u nas coś takiego się zdarzyło. – Nie chcecie w to uwierzyć? – pyta telewizor. – No to nie będziecie żyli miło i przyjemnie. – A któż nie chciałby żyć miło i przyjemnie, a nade wszystko – spokojnie? W imię świętego spokoju (w imię spokojnego wychowywania dzieci i spokojnego dorabiania się) miliony Polaków uwierzyły już więc w tę nierzeczywistość. Może ją pani nazwać, pani Joasiu, Wielkim Matrixem albo, jeśli pani woli, Wielką Ściemą. Ja wolę tę drugą nazwę, bo jest zakorzeniona w polszczyźnie, jest pochodną ściemniania. Tysiące specjalistów od produkowania Wielkiej Ściemy ściemnia, żeby nie było widać rzeczywistości, czyli prawdy o Polsce. A prawda jest taka, że rzeczywista Polska jest pełna niepokoju, pełna złych przeczuć, nawet pełna grozy – nie zna swojej przyszłości, nie wie, co się z nią stanie, pyta o to i nie znajduje odpowiedzi. Po to jest Wielka Ściema – żeby to pytanie nie było stawiane, żeby Polacy o tym nie myśleli. Bo gdyby pomyśleli, to doszliby do wniosku, że kiedy nierzeczywistość pryśnie, to zniknie też nierzeczywisty rząd ze swoją nierzeczywistą Europą, a wtedy oni, Polacy, staną twarzą w twarz z nieznaną i groźną rzeczywistością – i trzeba będzie coś z nią zrobić, trzeba się będzie jakoś uratować, trzeba będzie uratować Polskę – ale nie wiadomo, jak…”

  • Druzyna AA 28 września 2011 o 5:32 pm

   Na tym blogu pociechy szukasz? Czyś ty się z koniem na głowy pozamieniał? Przecież tutaj nic innego, jak tylko straszenie somoyą i gomoryą się odbywa, tudzież chemtrailami, radioaktywnością, bronią psychotroniczną, infradźwiękami, satanizmem, depopulacją, GMO, NWO, UFO, Nibiru, kataklizmami, cyferkami, zamieszkami, ludobójstwami, a teraz widzę, że także Rymkiewiczem… I tylko bohaterski opór twórcy strony, tudzież jego dzielnych pretorianów sprawia, że świat jeszcze nie pogrążył się w warzonych przez Lucyfera odmętach.

   • peryskop 28 września 2011 o 6:12 pm

    AA
    Podajcie konkretne stwierdzenie, które wam się nie podoba w tym wywiadzie z Rymkiewiczem.

    Czy jest to wezwanie, aby Polacy czerpali inspirację z przeszłości i działali teraz z większą odwagą?

    Proszę o śmiało i w miarę możliwości uczciwie, bez motania, bo czasy motania kończą się.

   • seler 28 września 2011 o 9:23 pm

    do jednoosobowej >> DrużynyAA

    szukanie pociech to raczej na innych serwerach…
    na przykład na oświeconym okiem odbytu onecie masz jedną z nich, polecają gorąco

    http://technowinki.onet.pl/hobby/roboty/sztuczna-kobieta-potrzebna-od-zaraz,1,4862723,artykul.html

    użytkownik Ostatni Rozsądny [!] dzisiaj zrossądniał i dobrze prawi, że jeszcze żyjemy,
    i cieszyć się trzeba – z jego wpisu rówmież,
    pozdrawiam resztę drużyny

   • O Rzesz 29 września 2011 o 12:17 am

    Nieprawda.
    Są i słowa otuchy.
    Sam ci jej podam.
    W 1989 roku widziałem zorzę polarną nad Polską.
    26 października będzie rocznica tego zjawiska.
    W zenicie ukazał się kształt przypominający łódź wikingów czy tę na której Jezus przeprawiał się z ludźmi w czasie burzy!.
    Rok obecny.
    Dwukrotnie już, w ciągu trzech dni, widziałem znak.
    Stado dzikich gołębi przegoniło jastrzębia!.
    Otucha jest. Znaki są.
    Potrzebna jest wiara że możemy dać odpór bestii i wiedza że sami tego nie zrobimy.
    Potrzeba konsolidacji i wiary w Boga by mieć siłę i na planie duchowym na którym, obok materialnego, sataniści wytoczyli nam wojnę.
    Jest nadzieja i trzeba w to wierzyć!.
    Bez tej wiary przepadniemy.

    • mira69 29 września 2011 o 6:52 pm

     wierzę,dziękuję za ten przekaz ! pozdrawiam!

  • Tao 28 września 2011 o 8:28 pm

   Witaj Mira
   Jak pisałem do Ciebie na zmianynaziemi.pl to sie nie odezwałaś.
   Ok 3 tyg. temu. Właśnie na temat tych kwestii – transformacji.

   • mira69 29 września 2011 o 6:49 pm

    Tao,odpowiedziałam. 15.09.w ZnZ (dziwn.kol.ob.spad.wcz.na ter.S.Z.),znajdziesz mnie w komentarzach.pozdrawiam!

 17. gozdek 28 września 2011 o 2:49 pm

  http://thehackernews.com/2011/09/man-in-middle-remote-attack-on-diebold.html

  „Maszyny do głosowania jakie mają być używane przez jedną czwartą Amerykanów którzy pójdą do urn w 2012 roku można złamać z użyciem części kosztujących tylko $10.50. Ten sposób modyfikacji maszyny głosującej pozwala zmienić wynik głosowania nie pozostawiając kompletnie żadnych śladów manipulacji. Piszą, że metoda jest „nowa”, ale skoro nie pozostawia śladów skąd właściwie wiadomo, że wcześniej nikt jej nie używał?

  Swoją drogą to ciekawe, że USA które jest pionierem nowych technologii m.in. w dziedzinie elektronicznego bezpieczeństwa nie potrafi wprowadzić do użytku systemu elektronicznego głosowania w którym każdy kto oddał głos miałby dowód na potwierdzenie ewentualnego fałszerstwa – że źle go policzono. Takie systemy z zabezpieczeniami są już dawno wymyślone – wystarczy ich używać. Najwyraźniej tamtejsza władza nie ma interesu w tym aby wybory z użyciem nowych maszyn były weryfikowalne przez głosujących.
  http://en.wikipedia.org/wiki/End-to-end_auditable_voting_systems

  Ciekawe, nie? A tak roznoszą tą demokrację po świecie…”

  • gozdek 28 września 2011 o 2:49 pm

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18075

  • mi461 28 września 2011 o 3:37 pm

   Gozdek…bo im o to chodzi !!!! zeby dowodu nie mial glosujacy.
   Latwiej manipulowac.

  • peryskop 28 września 2011 o 5:29 pm

   Dzięki @Gozdek.

   Na maszynki Diebold już od lat skarżyli się przytomniejsi wyborcy, którzy zauważali, że po naciśnięciu na ekranie na kandydata „A” ich głos był zaliczany na konto kandydata „B”.

   Dlatego naszych „demokratyzatorów” też korci wrowadzanie różnych udogodnień, z głosowaniem przez internet włącznie. Kto i co sprawdzi?

   A tu więcej o „nowych” możliwościch wyborczych.

   Można też dokupić za 15 baksów płytkę remote i przerabiać wyniki głosowań zdalnie z odległości do 800 metrów!

   http://www.salon.com/news/politics/elections/2011/09/27/votinghack/index.html

 18. vortex 28 września 2011 o 2:51 pm

  Hejnal mariacki http://www.youtube.com/watch?v=WVQbxXvyG7A&feature=channel_video_title

 19. STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 28 września 2011 o 3:04 pm

  Jakiś czas temu pisałem komentarz o pastach do zębów bez fluoru, link do komentarza to:

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/19/czy-polacy-beda-ginac-za-izrael/#comment-36188

  Pisałem, że wkrótce ma być zakaz produkcji past do zębów bez fluoru. Poszedłem do apteki spytać, czy takie można kupić. Pani magisterka z apteki mówi, tak mamy homeopatyczną pastę bez fluoru, właśnie przyszła dostawa. Poszła na zaplecze, przynosi i chce nabić na kasę, i patrząc na pudełko mówi: „zaraz zaraz tu też jest już fluorek sodu, przecież ostatnio nie było” Poszła do kierownika apteki i słyszę jak mówi, przecież w tych pastach nie było ostatnio fluoru. Wraca i mówi: to już niestety nie będziemy mieć takich past. Wychodząc słyszałem tylko szepty między paniami apterkami, że nie wiedzą o co chodzi.

  Ale jaja co nie 😦 😦 😦 😦
  dobra robota Panie Marku, jeszcze raz gratuluję sił i czasu poświęcanego na bloga

  • mat 28 września 2011 o 4:09 pm

   kupilem mc temu paste do zebow bez fluoru ajurwedyjska w sklepie ze zdrowa zywnoscia szukajcie tam gdzie maja kosmetyki organiczne… sa pasty firmy urtekram albo takie z indii ajurwedyjskie!!! W Krakowie albo w hurtowni batom albo w bio futuro albo w naturalnym sklepiku. Ludzie myslcie troche!!! kurde!!!

   • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 28 września 2011 o 4:21 pm

    kurde myślcie!!!???
    Człowieku ja pracuję codziennie do 18.00 myślisz, że mam czas latać po sklepach.
    Dlatego piszę, że zamawiam sobie od gostka z allegro, i to akurat jest z recepturą indyjską.
    Piszę by wspierać się w pomysłach na zdrowie więc trochę kultury człowieczku.

    • vortex 28 września 2011 o 6:17 pm

     W internecie jest setki sklepow gdzie paste bez fluoru albo teraz juz mydlo do mycia zebow jak i inne potrzebne kosmetyki mozesz kupic.
     .Nie trzeba nigdzie chodzic.Poczta dostaniesz do domu.

    • jaro 28 września 2011 o 6:56 pm

     Kaufland.
     Jedna pasta jest w nieco mniejszej tubce, jakaś ziołowa i obrzydliwa w smaku.
     Druga jest, bodajże, z Czech i zawiera goździki. W smaku akceptowalna.
     Szukać na najniższej półce w jakimś rogu, na uboczu… I etykiety ludzie czytać…

 20. paweł 28 września 2011 o 3:12 pm

  Widzieliście to???
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/28097,wielkie-oczyszczenie

 21. mat 28 września 2011 o 3:23 pm

  Dam Wam cytat:
  „Nie jesteśmy sami.
  Astronomowie i naukowcy mylą się.
  Oni są tutaj, ale my nie możemy ich widzieć ponieważ są w ukryciu.
  Oni ukrywają się…. w codziennym widoku.
  My jesteśmy ich służącymi, niewolnikami, jesteśmy ich własnością….oni
  nas posiadają”

  „Człowiek ma jeszcze jedną opcję. Ma prawo do żądania świata Eridu (Ziemia) dla siebie.
  Choć urodził się Bestią, hodowaną by służyć, Człowiek został stworzony przez
  księcia EA, naukowca Genesis i Stwórcy Życia, który zbuntował się przeciwko
  zasadom panującym zarówno w Imperium ASA-RRR, jak i Imperium ARI-AN.
  Zemsta EA była prosta – zamiast użycia materiału genetycznego z pracownika
  Annunaki wyselekcjonowanego przez księcia EN-LIL’a, Prince EA użył swej
  własnej krwi.
  Innymi słowy, człowiek, małpolud został stworzony z krwi Królewskiego Domu
  AN-U w jego żyłach. Człowiek był synem (G-D) EA… i jako taki, jest uprawniony
  do ubiegania się o tron Eridu!!!
  Jest to fragment opowieści który musi być wyeksponowany. Taka jest prawda,
  która dłużej nie może zostać ukryta.
  Człowiek nie może ubiegać się o tron, jeśli nie wie, gdzie jest tron!!!
  Człowiek nie może wyrwać tronu od istot pozaziemskich, jeśli człowiek jest na
  etapie zaprzeczania że takowe istoty w ogóle istnieją!
  Tak długo jak człowiek akceptuje panów i bogów, akceptuje istnienie niewolnict-
  wa. Kiedy ludzie w końcu przypomną sobie, że ich Królestwo zostało im zabrane,
  kiedy ludzie popatrzą wreszcie na samych siebie jak na Panów i Bogów – wtedy
  i tylko wtedy ludzie będą wolni od manipulacji przez istoty z kosmosu i tkzw “bogów”.

  Czy to Wam nie daje do myślenia???

  Scena jest ustawiona. Wojna trwa.
  Eridu jest nagrodą, Człowiek jest sługą.
  Tak długo jak człowiek szuka zbawienia “tam”, otwiera drogę dla istot chcących stać się jego
  panam!!!!!

  • MŁODY 28 września 2011 o 3:44 pm

   srali muchi bedzie wiosna

   z całym szacunkiem ale Twoje wywody przypominają jakiegoś małolata podniecającego się jakąś sensacyjną opowieścią w stylu new age wyszukaną w necie.
   możesz przeprowadzić jakiś materiał dowodowy oprócz tej krótkiej sensacyjnej opowieści?
   a może to ma być tylko błyskawiczna satanistyczna dezinformacja na podany powyżej link antymaterialnego??? he he he , jeśli tak to niech się złe siły boją demaskowania zakłamania 🙂

   • mat 28 września 2011 o 4:10 pm

    sam sobie nasraj na glowe!!!

    • FAKIR 28 września 2011 o 5:47 pm

     Widzę, że mat przeprowadził materiał dowodowy.
     Tym sposobem udowodnił co w nim siedzi.

     • jaro 28 września 2011 o 7:03 pm

      Dowód jest guzik wart, bo operacja srania jest niemożliwa do przeprowadzenia. Wszak mówi się że „wyżej dupy nie podskoczysz”, albo „jakbyś się nie spinał i tak dupa z tyłu”. Nie da się po prostu sobie samemu nawalić na głowę. No chyba że ~mat potrafi.
      A ten EA to nie założył takiej firmy co produkuje gry komputerowe????

      • FAKIR 28 września 2011 o 7:14 pm

       Jeszcze jest młody. Takim trzeba pomagać póki w miarę wolny internet istnieje.
       Jestem pewien, że się z tego wyrwie. Tego typu bajki nie są na szczęście groźne. No chyba, że uczęszcza już na jakieś inicjacje. Wtedy zaleciłbym codzienne czytanie Ewangelii Jezusowej.

  • Ana 28 września 2011 o 3:56 pm

   „Tak długo jak człowiek akceptuje panów i bogów, akceptuje istnienie niewolnict-
   wa.” — ok, można tak przyjąć;

   „Kiedy ludzie w końcu przypomną sobie, że ich Królestwo zostało im zabrane”

   Nie sądzę, aby było im zabrane, myślę, że ludzie nie byli swojego przeznaczenia po prostu świadomi, dopiero do tej świadomości sobie TERAZ dorastają, a że okresy dojrzewania/kształcenia przeważnie bywają burzliwe, to już inna sprawa.

   „kiedy ludzie popatrzą wreszcie na samych siebie jak na Panów i Bogów” –
   no i tu robią się schody, bo jak spojrzą na siebie jak na Panów i Bogów to wrócą do pkt 1 tj do akceptacji niewolnictwa (a przynajmniej wg tego tekstu ;)) trzeba znaleźć złoty środek 🙂 Jeśli zrozumiesz swoją historię, odgadniesz przeznaczenie, nikt nie stanie Ci na drodze.

   Tak sobie dumam w tym temacie 😉 Pozdrawiam!

  • atryda 28 września 2011 o 4:38 pm

   To jest satanizm w najbardziej wzorcowej formie.

   • mat 29 września 2011 o 12:22 pm

    Tymczasem w pobliże tego miejsca, gdzie spożyto chleb po modlitwie dziękczynnej Pana, przypłynęły od Tyberiady inne łodzie. (24) A kiedy ludzie z tłumu zauważyli, że nie ma tam Jezusa, a także Jego uczniów, wsiedli do łodzi, przybyli do Kafarnaum i tam szukali Jezusa. (25) Gdy zaś odnaleźli Go na przeciwległym brzegu, rzekli do Niego: Rabbi, kiedy tu przybyłeś? (26) W odpowiedzi rzekł im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Szukacie Mnie nie dlatego, żeście widzieli znaki, ale dlatego, żeście jedli chleb do sytości. (27) Troszczcie się nie o ten pokarm, który ginie, ale o ten, który trwa na wieki, a który da wam Syn Człowieczy;

    • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 29 września 2011 o 1:46 pm

     Czy ja nazwałem cię głupim????
     Jesteś dla mnie tylko prymitywnym człowieczkiem.
     Panie Marku usuwaj takich gości jak „mat” nic nie wniesie do rozmowy tylko używa wulgaryzmów i krytykuje innych. Napisz coś sam mądrego a nie czepiasz się wszystkich.
     Nie podoba ci się ta stronka, to zapraszam na http://www.pudelek.pl w sam raz na twój rozumek.
     Panie Marku usuwaj wypowiedzi ludzi co nic nie wnoszą tylko czepiają się wszystkiego. To są śmieci w komentarzach.

   • mat 29 września 2011 o 12:27 pm

    Jezus więc wziął chleby i odmówiwszy dziękczynienie, rozdał siedzącym; podobnie uczynił z rybami, rozdając tyle, ile kto chciał. (12) A gdy się nasycili, rzekł do uczniów: Zbierzcie pozostałe ułomki, aby nic nie zginęło. (13) Zebrali więc, i ułomkami z pięciu chlebów jęczmiennych, które zostały po spożywających, napełnili dwanaście koszów. (14) A kiedy ci ludzie spostrzegli, jaki cud uczynił Jezus, mówili: Ten prawdziwie jest prorokiem, który miał przyjść na świat.

    • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 29 września 2011 o 1:49 pm

     No i znowu ten prymitywny człowieczek
     Panie Marku usuwaj go. Co za czepialski koleś. sio stąd.

     „mat” strony dla ciebie:
     http://www.pudelek.pl
     http://www.pomponik.pl
     tam się udzielaj w komentarzach ha ha 🙂 🙂 🙂 🙂

 22. iHe 28 września 2011 o 3:57 pm

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/obama-swiat-jest-przerazony-kryzysem-strefy-euro,1700063,4

  „Prezydent USA Barack Obama powiedział w poniedziałek, że kryzys w strefie euro „przeraża świat”, a liderzy eurogrupy nie starają się mu dostatecznie szybko zaradzić.”

  Rammstein Amerika (Napisy PL)

  • peryskop 29 września 2011 o 12:05 am

   Chłopaki mają blisko do największej USbazy, więc wiedzą najlepiej co tam i na Księżycu się działo.

 23. mi461 28 września 2011 o 3:59 pm

  Takie sa przyczyny prowadzonych „wojen” bogaci sie bardziej bogaca .
  Rothschild Scion Takeover of Kurdish Iraq Oil Co.
  caly art. wersja ang :
  http://therearenosunglasses.wordpress.com/2011/09/21/rothschild-scion-takeover-of-kurdish-iraq-oil-co/

 24. Andre 28 września 2011 o 4:13 pm

  Amerykańscy policjanci nauczyli się używać broni chemicznej i innych rodzajów broni nieśmiercionośnej w cywilizowany sposób. Najpierw ostrzegają demonstrantów, np. używając takich oto słów:
  „We will clear it with chemical and pain compliance. If you do not move, you will be the subject of pain.”

  Wtedy czują się już w porządku, bo przecież jeżeli ktoś usłyyszał to ostrzeżenie i mimo tego nie oddalił się z miejsca protestu, to może mieć pretensje tylko sam do siebie, że nie posłuchał dobrej rady policji.

  A oto inny komunikat, który dwa lata temu na G20 w Pittsburghu kierowano do demonstrantów poprzez coraz bardziej znane w Polsce urządzenie o nazwie LRAD:

  ” By order of the City of Pittsburgh Chief Police I hereby declare this to be an unlawful assembly. I order all those assembled to immediately disperse.
  You must leave the immediate vicinity. If you remain in this immediate vicinity, you will be in violation of the Pennsylvania Crimes Code.
  No matter what your purpose is, you must leave!
  If you do not disperse, you will be arrested and/or subject to other police action. Other police action may include actual physical removal, use of riot control agents and/or less lethal munitions, which could cause risk of injury to those who remain.”

 25. mat 28 września 2011 o 4:14 pm

  Myślcie trochę kurde nie szukajcie past bez fluoru w aptekach tylko sklepy z eko żywnością tam mają też kosmetyki eko… Ja bez większego trudnu kupuje od kilku lat takie pasty!!!

  Nie pijcie wody z kranów. Macie od lat pod nosem wodę ze studzienek artezyjskich ja pije taką wodę od lat i jest 100% lepsza… Nie używajcie kaw ze sklepów kupujcie kawy organiczne jest tego pełno…

  • Wizzgaa 28 września 2011 o 4:22 pm

   Mat…..znaczy się , gdzie kupować te kawy organiczne ? I zastanawiam się , na ile to będzie łatwizna podtruwanie – stopniowe , studzienek artezyjskich . Zainteresowani procederem ELIMINOWANIA NADMIARU chyba nie będą mieli z tym większego problemu. Jeśli już mamy straszyć / ostrzegając / to wszechstronnie .

  • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 28 września 2011 o 4:27 pm

   sklepy EKO, zgłupiałeś człowieczku. Tam jest żywność głównie sojowa, kotlety sojowe, zrazy sojowe (a głównie jest to soja GMO), sklepy EKO są dla bogatych frajerów co myślą że jedzą zdrowo a jedzą gówniane GMO i to płacą kupę kasy za to.
   ha ha sklepy EKO, co za zacofany chłopek z ciebie.

   • Ditka 28 września 2011 o 5:28 pm

    Znałam młodego zdrowego chłopaka który w pewnym momencie przeszedł na wegetarianizm i zajadał się właśnie produktami sojowymi, m.in. kotletami. Po roku zachorował na stwardnienie rozsiane

    • FAKIR 28 września 2011 o 5:50 pm

     Jedzenie jest z pewnością coraz bardziej zatrute, to fakt, ale trzeba walczyć o lepsze i nie popadać w paranoje, bo umrzemy z głodu.

     • navajo88 28 września 2011 o 7:35 pm

      hahahahahaha FAKIR ,ale się uśmiałem hahahahahaha przecież kiedyś i tak umrzemy !!!!! ,no chyba że chcesz żyć wiecznie ,no to co innego FAKIR hahahahahahaha
      J.M.H

    • Ania 28 września 2011 o 6:32 pm

     Nie wiem, czy to tak szybko działa, ale cała soja jaką można u nas kupić, jest modyfikowana genetycznie. Poza tym coraz częściej słyszy się zdanie, ze soja nadaje się do jedzenia dopiero po przefermentowaniu. Ziarno soi nie nadaje się do jedzenia ani dla ludzi, ani dla zwierząt.

     • acotam 28 września 2011 o 8:34 pm

      Czytałem że soję powinny jeść wyłącznie zwierzęta. A jak służy ludziom? proszę bardzo. Starzenie mózgu , niedorozwój płciowy niemowląt itd. A w słodyczach jaka lecytyna? Prawie wyłącznie sojowa!
      Może to bez znaczenia , a może nie…

     • O Rzesz 29 września 2011 o 12:37 am

      Soja oprócz tego że modyfikowana genetycznie jest ponadto przyswajalna dla ludzi tylko w postaci sfermentowanej (np. tofu). W każdej innej postaci jest trująca i rakotwórcza choć to proces powolny i polegający na kumulowaniu się szkodliwych białek w naszych organizmach.
      To już wiadomo od wielu lat. Jak widzę nie wszystkim.

    • navajo88 28 września 2011 o 7:38 pm

     Didka ,a teraz co umarł ,czy jak ????? a może już przestałaś go znać bo zachorował na SM ?????
     J.M.H

     • mat 29 września 2011 o 12:15 pm

      co za głupoty z tą soją.To już lepiej jeść soje niż sporzywać mięso!!!!Mięso to jest dopiero syf!!! Jak można jeść ze smakiem czyjeś mięso??? Może odrąb sobie nogę i ugotuj smaczne to będzie co????

    • vortex 29 września 2011 o 11:32 pm

     Soia w surowej postaci nie nadaje sie do spozycia.Tylko w formie sfermentowanej jak Tempeh,Miso,Natto .

  • liv 28 września 2011 o 5:54 pm

   Od kilku lat używam past z firmy Dabur. Jeszcze zanim doczytałam o szkodliwości fluoru.
   Głównie z powodu rewelacyjnych efektów. Można uzyskać niemal krystaliczną biel, a sama pasta ma świetny aromat i jest bardzo wydajna. Polecam zwłaszcza goździkową. Cudo!

   http://www.dabur.com.pl/ochrona-zebow

   Ajurwedyjska ziołowa pasta z wyciągiem z goździka do wrażliwych zębów i dziąseł nie zawiera fluoru, jest w 100% wegetariańska, nie zawiera chemikaliów.
   Pasta wzbogacona jest wyciągiem z goździka, który od dawna znany jest ze swych antybakteryjnych właściwości.
   Pasta zawiera również wyciąg z Anacyclus pyrethrum, Akacji, Symplocos racemosa, Mimusops elengi, Eugenia jambolana.

   Anacyclus pyrethrum – korzeń stosowany jest w pielęgnacji jamy ustnej

   Akacja – kora akacji ma pielęgnujący wpływ na dziąsła

   Symplocos racemosa – kora Symplocos racemosa stosowana jest w przypadku pielęgnacji dziąseł mających tendencje do krwawienia i gąbczenia

   Mimusops elengi – kora Mimusops elengi pomaga zachować zdrowe dziąsła

   Eugenia jambolana – kora Eugenia jambolana wzmacnia zęby i dziąsła

   Skład: Aqua (purified water), calcium carbonate,glycerin, Herbal extract (extract of anacyclus pyrethrum, acacia arabica, mimusops elengi, symplocos racemose, Eugenia jambolana), Sodium benzoate, pectic enzyme, calcium oxide, sodium lauryl sulphate, carrageenan, flavour (menthol, mentha viridis (spearmint) leaf oil, mentha piperita, citrus medica limonum (lemon) peel oil, Anethole, eucalyptol, coriandrum sativum (coriander) seed oil, zingiber officinale (ginger)root oil, Eugenia, Caryophyllus (clove), flower oil), Sodium Silicate, Sodium saccharin.

  • FAKIR 28 września 2011 o 6:05 pm

   mat
   Tobie zamiast pasty z Indii polecam ten film, który jest w komentarzach blogera Antymaterialnego na nowym ekranie

   Wszyscy powinni obejrzeć, jeśli nie oglądali

 26. luna 28 września 2011 o 5:51 pm

  Oto co piszą na ten temat profesorowie John J. Mearsheimer i Stephen M. Walt – autorzy książki „Lobby izraelskie w USA”: „ W 2005 roku bezpośrednie wsparcie wojskowe i gospodarcze udzielone Izraelowi przez Stany Zjednoczone wyniosło 154 mld USD (po kursie z 2005 roku), z czego większą część stanowiły darowizny, a nie pożyczki.” 154 mld dolarów to nie jest mało nawet jak na Stany Zjednoczone – a przecież „Izrael otrzymuje obecnie średnio 3 mld dolarów bezpośredniego wsparcia rocznie. Jest to suma, która odpowiada około jednej szóstej całego budżetu pomocy zagranicznej i równa się około 2 proc. izraelskiego PKB.” Na jednego mieszkańca Izraela przypada z tego tytułu 500 dolarów rocznie. Dalej autorzy dodają: „Trzy miliardy dolarów to hojny dar, ale to nie wszystko (…). Oficjalna suma 3 mld USD nie uwzględnia znacznej liczby innych korzyści. (…) Prawdziwa roczna suma pomocy wynosi ponad 4,3 mld USD (str. 43).”

  Ale i to nie wyczerpuje całości zagadnienia. Ponieważ USA są zadłużone, to Izrael pieniądze otrzymane od Stanów Zjednoczonych w ramach pomocy pożycza Ameryce, która musi pożyczone od Izraela pieniądze oddać z wysokimi odsetkami, co amerykańskich podatników kosztuje dodatkowo 50-60 mln dolarów rocznie. Udzieloną przez USA pomoc Izrael częściowo inwestuje w amerykańskie obligacje, z czego osiąga dodatkowo ok. 600 mln dolarów rocznie. Wszystko to jest możliwe dlatego, że Izrael jest jedynym odbiorca pomocy amerykańskiej, który nie musi rozliczać się z jej wydatkowania. A niezależnie od pomocy finansowej, korzysta on ponadto z pomocy rzeczowej, głównie w postaci „nadmiaru artykułów obronnych”, ponad limit ustanowiony w roku 1976 w ramach porozumienia o ograniczeniu eksportu broni. Wreszcie, dla pełności obrazu warto dodać, że rząd USA jest gwarantem pożyczek dla Izraela na około 10 mld dolarów. Ale nawet nie tutaj pies jest pogrzebany.

  Oto Centrum Wiesenthala przyznało tytuł „antysemitów roku 2010” wielu osobistościom, zaś ich listę otwierała wiekowa dziennikarka Helena Thomas, wieloletnia korespondentka akredytowana przy Białym Domu. Za cóż Centrum Wiesenthala wyróżniło ją tak zaszczytnym tytułem? Z dalszej części zorientują się Państwo dlaczego bycie antysemitą, a zwłaszcza – antysemitą roku, śmiało może być uważane za atrybut zaszczytny. Otóż pani Helena Thomas podczas jednej z pierwszych konferencji prasowych prezydenta Obamy zadała mu niewinne pytanie, czy przypadkiem nie wie, jakie państwo na Bliskim Wschodzie dysponuje bronią jądrową. Zamiast odpowiedzieć tak lub nie na to pytanie, prezydent Obama nagle stracił cały kontenans; zaczął bełkotać coś od rzeczy i bez związku, po czym konferencję gwałtownie przerwano.

  Rzecz w tym, że od roku 1972 obowiązuje w Stanach Zjednoczonych ustawa, zgodnie z którą państwo które łamie lub obchodzi ograniczenia wynikające z traktatu o zakazie rozprzestrzeniania broni jądrowej, nie może korzystać z żadnej pomocy amerykańskiej. Gdyby zatem prezydent Obama przyznał, że wie, które bliskowschodnie państwo posiada broń jądrową, mógłby zostać oskarżony o spisek przeciwko Stanom Zjednoczonym. Dlatego zamiast odpowiedzieć na pytanie pani Thomas, w ostatniej chwili ugryzł się w język i tylko bełkotał coś bez związku.
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2128

 27. pola 28 września 2011 o 6:46 pm

  Chciałam skomentować niektóre wpisy ale tak mnie boli dzisiaj głowa od rana że nie mogę się na niczym skupić ,czy niektórzy z was też tak mają .

  • Wizzgaa 29 września 2011 o 12:18 pm

   Owszem Pola – głowa boli mnie codziennie od minionej niedzieli . Już przed południem biorę etopirynę , która nieco pomaga.

 28. madafaka 28 września 2011 o 6:52 pm

  Jak dotej pory Izrael dostawał broń za friko, a tu nagle „sprzedaż”?
  Coś tu cyganią.

 29. tomcias10 28 września 2011 o 7:07 pm

  ja dzisiaj wychodze do szkoły i jak zobaczyłem niebo to mnie zatkało..
  Całe „porysowane” …

  • ket 28 września 2011 o 7:51 pm

   polecam ten film i proponuję rozpowszechniać…może trochę owiec tym obudzimy..

   • Aśka 28 września 2011 o 9:19 pm

    Ciekawy jest też podpis pod tym filmem, który cytuję ponizej:
    „Przesłane przez Bazarstr8 dnia 8 sty 2011

    OSTRZEŻENIE: Wiedza z tego filmu może wywrócić Twoją rzeczywistość do góry nogami. Przydażyło się to mnie 3 lata temu, gdy się o tym dowiedziałem. Jak już obejżysz, to będziesz musiał dokonać wyboru. Czy wracasz do Matrixa, czy przystępujesz do działania?
    Jest to pierwszy dokumentalny, pełnometrażowy film obalający teorie spiskowe dotyczące smug chemicznych, trwałych smug konedensacyjnych czy modyfikacji pogody. Geoinżynieria stratosfery przeprowadzana jest nielegalnie od wielu lat, ale od 3 lat odbywa się dzień w dzień na całym świecie. Teraz, gdy prawda wychodzi na światło dzienne ci co to rozpoczęli szykują ustawy, które mają ten program zalegalizować, jako konieczność do walki z globalnym ociepleniem.
    Film ten dedykuję wszystkim tym, którzy przez ostatnie 3 lata naśmiewali się ze mnie ilekroć poruszałem ten temat.”

    • czlowiek 29 września 2011 o 1:48 am

     CHWALA CI ZA PROPAGOWANIE TAKICH FILMOW !

  • Aśka 28 września 2011 o 8:10 pm

   na południu też obficie i często pryskali

   • seler 28 września 2011 o 9:00 pm

    do >> Aśka,
    zgadza się – i to od rana, na bezczelnego, perfidnie piękna masońska szachownica na niebie,
    a pod wieczór różowo-czerwone smugi… jak w krainie czarcich czarów, ale już bez Alicji,
    [nie podam miasta z wiadomych względów]

    • Aśka 28 września 2011 o 9:14 pm

     dokładnie tak było

    • 999AQQ 28 września 2011 o 9:24 pm

     42-200 Też niebo za kratkami*, kiedyś nawet biskupi z klasztoru o te smugi pytali ale tvn ich obśmiał. Jak to się skończyło nie wiem.

     • seler 28 września 2011 o 9:50 pm

      999AQQ – witaj ziomalka !
      wystosowali nawet oficjalne pismo [nie mam na kompie adresu tej strony] ale czytałem,
      i co ? – i jajco. Odbyt nie odpowiedział. Cóż można spodziewać się po Otworze, z którego
      idzie tak zwane Oświecenie ?
      pozdrawiam !

      • 999AQQ 28 września 2011 o 10:31 pm

       Witaj! seler. a juz myślałam, ze tu nie ma nikogo, tylko massssa… /napisz13409343/

       • seler 28 września 2011 o 11:56 pm

        do >> 999AQQ

        wcześniej udzielałem się na tym forum, ale to już historia [też jako seler] – ostrzegałem i uświadamiałem co się dzieje wokół nas,
        bo miałem pewien dług wdzięczności, jak się okazało, zostałem potraktowany jak powietrze i niemile widziany,
        dałem sobie spokój – jeżeli będziesz czytać kiedykolwiek, to poznasz po stylu pisania jak na blogu Marka,

        http://www.forumveg.pl/search.php?mode=results

        szukaj autora [seler] -> pokaż wyniki jako [posty] lub [tematy]

        nie używam GG, ani komunikatora, ani pejsbuka, nie chciałbym podawać adresu e-maila do wglądu publicznego na komentarzach,
        ale coś wymyślę i może się skontaktujemy wirtualnie,
        pozdrawiam z Za_Wodzia
        hej !

   • Policjant/Grafik 28 września 2011 o 9:09 pm

    W Wałczu (zachodnio-pomorskie) niebo aż szare było

    • monitorpolski 28 września 2011 o 9:24 pm

     W Krakowie była ostra akcja, ale wieczorem niebo się dziwnie szybko wyczyściło. Czyżby była kontrakcja orgonautów?

     • Todes 29 września 2011 o 10:09 pm

      witam ponownie 🙂
      U mnie tak samo jak u was, wstaje rano a tu już na czystym niebie pare średnich smug… ręce opadają, ale ja nie o tym, chciałem sie z wami podzielić moją obserwacją na ten temat.
      Któregoś dnia po wypełnieniu obowiązków itp koło godziny 16 stwierdziłem, że zdrzemne się, bo byłem zmęczony… przed pójściem do łóżka, spojrzałem na niebo i zauważyłem jakiś samolot lecący dosyć wysoko i zostawiający dziwną smugę, ale po chwili obserwacji położyłem sie, po godzinie wstałem. Spojrzałem na niebo ponownie no i szczerze byłem zaskoczony… niebo było pełne takich właśnie różnych smug(takich już przerzedzających sie jak i nowych) co nie było szczególnym zaskoczeniem, ale to nie koniec atrakcji… po około godzinie z czystego nieba(oprócz chemtraili) zrobiło sie zachmurzone, a mianowicie na początku te „chmury” wyglądały jakby jakiś gaz, coś w rodzaju mgły niż chmury bardziej, ale po dłuższym czasie(kolejnej godziny) niebo było już zachmurzone, ledwo widać było zachód. Co do tego zachodu, to też był dziwny, tak jak pisali ludzie wyżej, różowe szlaczki, to wyglądało podobnie do zorzy, tylko w odcieniach właśnie różowych, czerwonych, pomarańczowych. Po prostu szkoda słów na to co te skurwysyny wyprawiają. Dodam na koniec, że mieszkam w mieście w środkowej Polsce i właśnie „dziwnym” trafem zachorowałem na gardło na początku września i do dziś sie wyleczyć do końca nie mogę. Poza tym od ponad dwóch lat nie chorowałem na nic innego jak zapalenie gardła/górnych dróg oddechowych/anginy.
      Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce 🙂

     • ALFA 29 września 2011 o 10:21 pm

      Z mojej str południowy -wsch Kraków pięknie widać jak się oczyszcza ,jakby te białe chmury pchane były, a nad głową piękne koło błękit nieba.

 30. ayoko77 28 września 2011 o 7:14 pm

  Jeszcze na tupecie dali mu nobla, ten świat to fikcja.

  • FAKIR 28 września 2011 o 7:18 pm

   To nie fikcja. Ci co „widzą” muszą nosić swój krzyż. Reszta ślepców idzie na zatracenie.
   Pomyśl dopiero jak Boga musi szlak trafiać jak na to wszystko patrzy 🙂

   • Policjant/Grafik 28 września 2011 o 9:05 pm

    Gdyby był to by nie patrzył tylko działał.

    • FAKIR 28 września 2011 o 9:34 pm

     Pewnie że działa.
     Ostatnio przypomniane zostały ważne słowa

     Mt 13, 24-30.

     Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: „Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?” Odpowiedział im: „Nieprzyjazny człowiek to sprawił”. Rzekli mu słudzy: „Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?” A on im odrzekł: „Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”

    • maupa102 28 września 2011 o 9:47 pm

     „Gdyby był to by nie patrzył tylko działał” ON JEST, PATRZY, I . . . D Z I A Ł A !!!

 31. Aśka 28 września 2011 o 7:16 pm

  a ja o wprowadzaniu NWO

  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/551343,beda_nowe_ograniczenia_predkosci_30_km_h_w_terenie_zabudowanym.html
  28 września 2011 r.

  Parlament Europejski proponuje, by w ramach walki z wypadkami drogowymi ograniczyć prędkość w terenie zabudowanym do 30 km/h.
  ____
  niedługo nam wogóle zakażą używania samochodów prywatnych … to się odbywa takimi małymi kroczkami jak z zakazywaniem palenia

  • FAKIR 28 września 2011 o 7:23 pm

   Zajebisty pomysł 🙂
   Sprzedawałem samochody, które na pierwszym biegu przy lekkim naciśnięciu gazu jechały 50km/h 🙂
   Taki bez gazu na jedynce przekroczy prędkość :):)

  • 999AQQ 28 września 2011 o 7:31 pm

   @ Aśka. Ironizuje teraz: nie zakażą jeżdzić ale ceną paliwa, mandatami, punktami, opłatami za auto, opłatami za drogi, wymaganymi coraz nowszymi badaniami lekarskimi, kursami co rok itp. wymaganiami z dupy wziętymi-Sami zniechęceni przestaniemy jeżdzić. Zbojkotujmy te pierdoły i przesiądzmy się na rowery…(coś o tym wiem- mąż jest zawodowym kierowcą)

   • waryjat 28 września 2011 o 9:54 pm

    Na rowery?! Ja po prostej drodze górskim jadę ponad 30km/h. Nie mam zamiaru wyprzedzać tej całej kolumny pojazdów, albo być łapanym na fotoradar.

    Ludzie zamiast przyśpieszać, to jak dziadki zwalniają. Zapewne lada moment usłyszymy o Chińczykach, którzy rezygnują z ograniczenia prędkości na autostradach.

  • wiatrak 28 września 2011 o 9:44 pm

   Mieszkam w Holandii i tu jest bardzo wiele ulic, na ktorych obowiazuje ograniczenie do 30 km. Za przekroczenie o 10 km chca podniesc mandat do wysokosci 93 euro + koszty administracyjne 7 euro.

   • Policjant/Grafik 28 września 2011 o 9:53 pm

    Ale tam mają autostrady i dobre drogi…Obwodnice itp…ruch w miastach jest ograniczony…to prawo sparaliżuję całkowicie Polski transport

  • gruszka 28 września 2011 o 11:17 pm

   to jest dziwne , bo przecież wypadki im na rękę ,giną ludzie …

 32. Ania 28 września 2011 o 7:42 pm

  A tu coś interesujacego.http://www.wolnaludzkosc.pl/

 33. 999AQQ 28 września 2011 o 7:54 pm

  http://www.sfora.pl/Te-leki-przeciwbolowe-groza-zawalem-a36331

 34. 999AQQ 28 września 2011 o 7:57 pm

  http://www.sfora.pl/W-Hiszpanii-trzesie-sie-ziemia-Wyspa-gotowa-do-ewakuacji-a36327

 35. pablo 28 września 2011 o 8:16 pm

  http://www.filmy-dokumentalne.pl/czarnobylska-droga.html

 36. lukasoo 28 września 2011 o 8:34 pm

 37. Czytelnik 28 września 2011 o 8:39 pm

  Dzisiaj w malopolsce byly bardzo obfite opryski, na niebie przecinaly sie smugi jedna za druga..

  • 999AQQ 28 września 2011 o 8:58 pm

   Podczas II wojny wpędzali pod prysznic*, tylko w określonych i zamkniętych miejscach….a w demokracji mogą więcej,…

   • peryskop 28 września 2011 o 11:03 pm

    Czyż ocaleni z pożogi wojennej nie zawarli zmowy, i działając wspólnie i w porozumieniu, krok po kroku, nie rozbudowali monopolu finansowego, kompleksu przemysłowo-zbrojeniowego oraz kartelu chemiczno-farmaceutycznego, a następnie czyż nie rozbudowali naszymi siłami de-koncentracyjnego Nowego Wielonarodowego Obozu (NWO), bez widocznych (jeszcze) drutów kolczastych i strzelnic, ale z zachowaniem wielu standardów oraz doświadczeń z Auschwitz – łącznie z fluorem, toksycznymi prysznicami, eksperymentami medycznymi bez zgody i wiedzy, z pracą za kawałek chleba co Macht Frei, i z planową, masową eksterminacją pod nowymi pretekstami, ale wciąż w trosce „o nasze dobro” oraz „naszą przyszłość” ?

    Czyż nie udoskonalono metod Goebbelsa oraz techniki odpowiednio i nie powiększono skali projektu ?

    • ket 29 września 2011 o 9:58 pm

     Dzisiaj chciałam zachęcić do obejrzenia zapisu filmowego z wykładu dr. Ratha. Film opowiada o rzeczach i sprawach, które nie zostały rozliczone w przeszłości a konsekwencje tego sięgają do dnia dzisiejszego. Ukazuje on kolejna teorie na temat powiązania świata biznesu ze światem polityki. W odróżnieniu od innych Rath przedstawia wiele stosownych dokumentów! W wykładzie mowa o strategicznym udziale koncernów farmaceutycznych w II WŚ . Śledząc kolejno osoby bezpośrednio odpowiedzialne za udział w tych zbrodniczych projektach dr. Rath dociera do założycieli UE jak i czołowych polityków sprawujących władze w dniu dzisiejszym.
     Myślę,że jest to następny materiał,który wielu niedowiarkom i tzw. przeciwnikom teorii spiskowych otworzy oczy na rzeczywistość.Oczywiście też rozpowszechniać.Materiał tej samej wagi,co wyżej zamieszczony przeze mnie film o tym czym jesteśmy spryskiwani przez samoloty.

     Dr Rath – kartel farmaceutyczny 1/4 (Napisy PL)

     Dr Rath – kartel farmaceutyczny 2/4 (Napisy PL)

     Dr Rath – kartel farmaceutyczny 3/4 (Napisy PL)

     Dr Rath – kartel farmaceutyczny 4_4 (Napisy PL)

  • Tomi 28 września 2011 o 9:29 pm

   Zgadza się ilość smug niesamowita w promieniu 50-100 lm od Krakowa

   • endrjuts 29 września 2011 o 12:01 am

    Dokładnie. W Nowym Sączu jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Od 10 jechali konkretnie aż do popołudnia.

  • waryjat 28 września 2011 o 9:37 pm

   Teraz również latają dość obficie. Przez moment widziałem fajny obiekt lub to zwyczajny samolot w którym pilot zapomniał wyłączyć długich świateł, a może to był helikopter. Trochę miałem daleko do obserwacji i już ludzie z Krakowa a może Słomnik mogli to widzieć lepiej. Tak 25min. temu przesuwało się z zachodu na wschód a po chwili znowu ze wschodu na zachód. Jakieś 10min. temu straciłem ten widok z oczu.

   • ALFA 29 września 2011 o 8:19 pm

    Jeżeli chodzi o nasze zdrowie to: herbatki z pokrzywy lub z odtruwające.W składzie smug mamy tlenek aluminium ,baru który jest absorbowany do mózgu i blokuje funkcje pamięci,jak również nie pijcie herbaty z cytryną bo bardziej aluminium osadza się w mózgu Na wzmocnienie organizmu czosnek polski w kapsułkach, chlorellę,unikać potraw opakowane w aluminium jak mleka w kartonach i piwa w puszce.Kąpiel – 250 g gorczycy czarnej mielimy, dodajemy do woreczka i wrzucamy do wanny .Wtedy organizm nie będzie zatruty toksynami.

  • Cupak 28 września 2011 o 9:50 pm

   opryski w Małopolsce były widocznie z Mazowsza, od 14 patrząc na południe robiło się tam coraz bardziej biało z każdą minutą, a na koniec dnia był czerwony zachód słońca ; /

   • seler 28 września 2011 o 10:45 pm

    czyli co ? – czyli tym chytrym sposobem dowiedzieliśmy się dzisiaj wszyscy tu obecni, że
    oczyszczają etycznie terytorium Polski dla przyszłych… no właśnie ?
    A jak tego proszku DDT zabraknie, to pewnie zniżą lot i będą pasem bić ?
    Bo za długo żyjemy ? – DT bez D, co ty na to premierze?!?
    [i tu posypała się wiązanka wulgaryzmów, soczystych a jakże, ale nie przelałem wyrazów
    na papier, bo dzieci czytają, powiem tylko jedno – kurwa ich mać faszystowska i tyle]
    sorry, poniosło mnie…

    • czlowiek 29 września 2011 o 1:53 am

     Dlaczego nikt w tym temacie nie zadaje pytan dwom wspolczesnym „bohaterom” Tuskowi i J.Kaczynskiemu podczas spotkan wyborczych ???
     Kto do jasnej cholery lata nad Polska ????????????????????????????????

     • Wizzgaa 29 września 2011 o 12:12 pm

      Może powinniśmy my – czytelnicy blogów , bardziej wpychać się na takie spotkania z obydwoma kandydatami i zadawać to właśnie pytanie . Zresztą do końca nie wiemy , czy nikt o chemitraile nie pytał > w mediach śladu nie było ale kto wie – może pochopnie pytający był dyskretnie pacyfikowany JUŻ W TRAKCIE ZADAWANIA PYTANIA / zemdlał , wynieśli go -ją na swieże powietrze a tam …… i.t.p. rozwiązania / . Myślę ,że odpowiedni ochroniarze ds. „merytorycznych” na takich spotkaniach , mają też odpowiedni refleks.

      • ALFA 29 września 2011 o 8:31 pm

       List otwarty do szefa MON w sprawie chemtrails
       My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:
       Szanowny Panie Ministrze!

       Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.
       http://zatruteniebo.wordpress.com/2011/02/01/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/
       CIEKAWE CZY BYŁA ODPOWIEDŻ ZAPEWNE ODPOWIADAJĄ JAK ZAWSZE ,GDZIEŚ LIST LEŻY W DOLNEJ SZUFLADZIE

       • ALFA 29 września 2011 o 8:35 pm

        Ale chyba musimy się ubierać wychodząc na zewnątrz ,żebyśmy się nie nabawili wstrętnej Choroby Morgellonów

   • Versus3 28 września 2011 o 10:54 pm

    Ale powiedzcie mi KTO opryskuje? Skoro to są takie ilości to przeciez nie robi tego osobiście Goldman z Sachsem i Rotshildem. Musi być ekipa, która to wszystko obsługuje, ładuje do samolotów, podłącza rurki itp. I co, żaden sie jeszcze nie wygadał, żadne wikileaks? Może cos mi umknęło?

 38. Pingback: kantas

 39. iHe 28 września 2011 o 9:47 pm

  Ale jaja w świecie rządzonym przez marionetki ,które próbują z nas zrobić kukły,podążający za tym trendem „projektanci”(żeby nie powiedzieć architekci) rozrywki udostępniają produkt w sam raz na nasze zakłamane czasy:
  http://technowinki.onet.pl/hobby/roboty/sztuczna-kobieta-potrzebna-od-zaraz,1,4862723,artykul.html

  „Najpierw zamawiała je armia, teraz dostęp ma do nich cały świat. Ich zwolennicy twierdzą, że powinny być obecne w każdym domu, jak konsole do gier i DVD. Podobno chronią małżeństwa przed rozpadem, a singli ratują przed samotnością. Z pewnością przynoszą ogromne dochody ze sprzedaży – sztuczne kobiety, Real Size Dolls. ”

  „Każdego dnia znajdującą się w Kalifornii futurystyczną fabrykę Abyss Creations (jej wnętrza pokazano na dużym ekranie w filmie „Surogaci” z Brucem Willisem), opuszczają średnio dwa lub trzy gotowe modele lalek. Real Size Doll wyruszają w podróż, niekiedy w najdalsze zakątki świata, najczęściej jednak zamawiają je klienci z USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii i Niemiec.

  Seks lalka wykonana w technologii kosmicznej, szybki i bezpieczny transport oraz certyfikaty autentyczności – wszystko to ma oczywiście swoją cenę. Najnowsze modele substytutów kobiety kosztują bowiem, bagatela – od pięciu do dziesięciu tysięcy dolarów.”

  Przed zamówieniem Real Size Doll możemy zaprojektować ją w najdrobniejszych szczegółach – poczynając od kilku rodzajów korpusu, kilkunastu twarzy, ingerencji w części intymne (różne wielkości biustu, czy penisów do wyboru), a kończąc na tęczówkach oczu, języku, zębach, odcieniu skóry i fryzurze.

  Lalka jest w dziewięćdziesięciu procentach ruchoma. Wprowadzone niedawno do sprzedaży nowe rodzaje skóry są odporne na ludzkie łzy czy ślinę. Można je łatwo ogrzać elektrycznym kocem, a po kąpieli wolno oddają ciepło. Real Size Dolls są na tyle złożonymi technologicznie gadżetami, że wiele wymagają także od swoich właścicieli. Trzeba zadbać o ich higienę, makijaż, myć im głowę, przeczyszczać zęby, język i oczy. Warto zainwestować również w zestaw do podmalowania przebarwień na skórze – dzięki temu nasz substytut kobiety pozostanie wiecznie młody i piękny. Z myślą o bardziej wymagających klientach producent Real Size Dolls od kilku miesięcy udostępnia także modele starszych pań z delikatnymi zmarszczkami, kobiet w dowolnym miesiącu ciąży oraz – modele transseksualne z doczepianymi penisami. Ogromnym hitem okazały się także limitowane wersje lalek inspirowane anime oraz postaciami z komiksów, które stworzono specjalnie z myślą o rynku japońskim.

  Za niedługo pewnie wyposażą je w algorytm tamagoczi 😉
  Artykuł ma 3 strony jakby ktoś potrzebował do bunkra, albo do plecaka na wojne (pewnie da się rozkręcić a do chigieny intymnej starczy spirytus.)
  Pewnie też zamiast kół ratunkowych mają zastosowanie w submarinach.
  Tutaj potencjalny software:>
  http://www.happy-tree-friends.yoyo.pl/gry.html

  W ogóle maja już niezłą promocje w hójliłót:
  „Już starsze modele budziły sporo emocji. Profesjonalne sesje zdjęciowe robił im m.in. fotograf „Vogue” i „Glamour”, Helmut Newton, tworzono systemy gier Role Playing z ich udziałem, a w 2007 roku w kinach pojawił się wielokrotnie nagradzany obraz, „Lars i jego nowa dziewczyna” z Ryanem Goslingiem ”

  Troche czarnego humoru w tą chemitrialową noc NWO.

  • iHe 28 września 2011 o 9:48 pm

   sory za ort higiena:)Temat mnie trochę za bardzo rozśmieszył.

  • peryskop 29 września 2011 o 12:24 am

   iHe – skocz na Nowy Ekran do Antymaterialnego i poczytaj przedostani wpis jakie patologie pojawiły się w Japonii przy pomocy tych lalek.

   Masakra społeczna i psychologiczna.

   Lansują to teraz w USA i EU, żeby i te społeczeństwa też do końca sfiksowały.

   • iHe 29 września 2011 o 10:24 am

    Czytałem,bardzo dobry art.dlatego bez wahania pozwoliłem sobie zaśmiecić tym sex demotywatorem bloga.Dzięki za linka w tym zalewie informacji można coś przeoczyć,szczególnie ,że czasem bufor danych mi się przepełnia w moim na szczęście biologicznym mózgu.
    A tutaj u monitora ktoś linkował ten żałosny virtualny koncert mangadody.
    Do głowy mi nie przyszło ,że można przelecieć idolkę w tak prosty i legalny sposób.
    Tak sobie pomyślałem,że doda mogłaby nieźle zarobić na swoim wizerunku wchodząc we współprace z tą firmą.W końcu na pewno znalazło by się sporo chętnych..
    I jakie gadżety można by sprzedawać.Hulaj dusza piekła nie ma..
    Aż się dziwie ,że masowa produkcja lady gaga jeszcze nie nastąpiła.
    Ogólnie dobry pomysł na koncert.Nowa płyta master of pupapets.
    Menażer zupełnie przespał/a temat.

    Virusy nam zapodają z każdej strony:sytemowe i micro softowe do chipa zwanego mózgiem.
    A wiadomo co się robi z zavirusowanym sysem.

    @navajo88 – może trochę przesadziłem,bo tam chyba mało miejsca jest przy reaktorze,ale zawsze w jakiejś bezludnej bazie można podpompować 😉

    • navajo88 29 września 2011 o 11:32 am

     iHe nie ma bezludnych baz morskich dla subów ! ani w przeszłości ,ani teraz a co do miejsca to nie za bardzo to widzę taki sex hahahaha przecież tam wszyscy są ściśnięci jak sardynki w puszce hahahaha ,a szczegulnie w czasie II WAR ,ale pośmiać się nie zawadzi hahahahaha
     J.M.H

  • navajo88 29 września 2011 o 8:50 am

   iHe w subach !!!!! te zakichane lalki !!!!!! hahahahahahahahaha , no widzę jak amerykanie się ratują przed zatpieniem ,,,,sami się już dawno zatopili hahahahahahaha
   Ale swoją drogą jaki ten świat jest zakłamany i jak sparszywiały obyczaje ,to aż żygać się chce
   ale spokojnie jak na wojnie bo co ma wisieć to i tak nie utonie !!!!!!!
   J.M.H

  • Wizzgaa 29 września 2011 o 12:05 pm

   Był o tych lalkach program w TV już ze dwa lata temu . Zastanawiał mnie wtedy konsekwentny męski szowinizm bo w ogóle nie było mowy o sztucznych modelach płci męskiej . Może projektanci mają po prostu świadomość ,że łatwiej BYLE CZYM zadowolić panów ? No i obecni zniewieściali mężczyźni nie muszą walczyć o dominację „w układzie” z taką lalką .

 40. FAKIR 28 września 2011 o 10:08 pm

  UWAGA
  Właśnie otrzymałem budującą wiadomość od znajomego, który był rachmistrzem w spisie powszechnym.
  Spis całkowita klapa u niego w okręgu
  Spisało się zaledwie 30% ludzi.
  Kumacie to???
  Ludzie unikali rachmistrzów albo odmawiali spisania.
  Przykładowo w Anglii w ogóle obywatele zbojkotowali spis.
  Widać, że działania w uświadamianiu kolejnych ludzi nie idą na marne.

  • BirdDwa 28 września 2011 o 10:11 pm

   To dobra wiadomość, nawet bardzo dobra.

   • peryskop 29 września 2011 o 12:41 am

    To jest dużo lepsza wiadomość niż dobra !

    Teraz jasne dlaczego szykują LRADy i stany wyjątkowe !!

    Bo na moje peryskopowe oko owe 30% to są ich „żelazne” elektoraty!!!

    Zatem jeśli przyjąć, że 10% to cośtamcośtam, wychodzi że jest nas około 60% !!!!

    Czyli przy dobrym pomyśle i synchronizacji możemy narobić pożytków z tzw. demokracji !!!!!

    !!!!!!

 41. BirdDwa 28 września 2011 o 10:28 pm

  Polecam każdemu by to zobaczył
  2 częsci.

  Nr.1

  Nie mówi jak przeżyć ale mówi jak sie zachować.

  • iHe 29 września 2011 o 11:30 am

   Kurcze ciekawe czy lub jak NWO rozwiązało ten problem braku światła słonecznego w bunkrach-mimo zaawansowanych systemów oświetleniowych .
   Może nie da się tam siedzieć,ale posiadając surogata nie wykluczone ,że ten problem się rozwiązuje.Może to jest ten as w rękawie depopulatorów.
   Stąd taki nacisk na transhumanizm i inne syfy w propagandzie globalistów.
   Tak czy siak wojna prowadząca do zostania surogatem to szatański pomysł.
   A filmik super.Aż strach się bać jak łatwo wprowadzić stan wojenny .Wystarczy stuxnet.I brak prądu.Znając polskie realia najbardziej podstawowa wersja false flaga.
   Z siłą wodospada.
   A może sex dolls to najbardziej podstawowe wersje surogatów.W końcu skoro wojsko na rynek rzuciło..;)
   A jeden z filmików superhiper przekonywał do tej technologii:Avatar.
   Jestem sobie gnojem z bunkra,super herosem i mam avatara ha ha a wy nie i co z tego ,że rządzi mną allseeing eye skoro ja żyje a wy nie.
   Na pewno wielu psychopatów poszłoby na ten lep na muchy.
   Szkoda ,że stygmaty Palmera Eldricha nie są podstawowa lekturą dla młodzieży.

   http://chomikuj.pl/wawrzyk/Ksi*c4*85*c5*bcki/Philip+K+Dick/Philip+K+Dick+-+Trzy+stygmaty+Palmera+Eldricha,23245774.pdf
   http://demotywatory.pl/2177413/Obudzilem-sie-i-zobaczylem-wodospad

   K.Dick to jest jakaś odtrutka na trans humanistyczną mangę.

 42. abrams 28 września 2011 o 10:49 pm

  http://www.fakt.pl/Wojna-domowa-w-Bulgarii,artykuly,129234,1.html

  zamieszki w bulgarii

 43. peryskop 29 września 2011 o 2:16 am

  Poniżej użyteczny link dla chcących zapoznać się ze szczegółami aby lepiej zrozumieć obecną nagonkę w celu podwyższenia obwiązujących dotychczas bezpiecznych poziomów zagrożeń radiacyjnych:

  ECRR
  2010 Recommendations of the European Committee on Radiation Risk
  The Health Effects of Exposure to Low Doses of Ionizing Radiation
  Regulators’ Edition: Brussels 2010

  http://www.euradcom.org/2011/ecrr2010.pdf

 44. Versus3 29 września 2011 o 10:05 am

  „FOX News: Obama tajnym agentem Izraela?” – powinno być „Obama jawnym agentem Izraela!”, czy Amerykanie mają jeszcze jakies wątpliwości?

 45. mat 29 września 2011 o 12:39 pm

  A zbliżało się święto żydowskie, Pascha.
  Kiedy więc Jezus podniósł oczy i ujrzał, że liczne tłumy schodzą do Niego,
  rzekł do Filipa: Skąd kupimy chleba, aby oni się posilili?
  A mówił to wystawiając go na próbę. Wiedział bowiem, co miał czynić.

 46. Pingback: FOX News: Obama tajnym agentem Izraela? « Dziennik gajowego Maruchy

 47. gruszka 29 września 2011 o 10:56 pm

  Dlaczego jest tak jak jest w Polsce ?
  A no dlaczego ? Bo rządzący wiedzą ile może wytrzymać społeczność polska ! To tak samo jak byście mieli gospodarkę i konia , tyle lat już znacie tego konia , ze wiecie ile może wytrzymać w polu .. To samo robi się z Polakami i jeszcze się im dokłada umartwień. Czasem da się marchewkę, żeby nie było harmidru !