Kazimierz Świtoń na senatora: Polacy, przebudźcie się! *

Zobacz: >>Polską rządzą sataniści – trzeba ich obalić!
(…) Świadomie złe i nieudolne rządzenie przynosi dla naszego kraju nowe zagrożenie. Poprzez oddanie i prywatyzację polskich banków zagranicy, kolejne rządy zaczęły sztucznie zadłużać nasz kraj obciążając długami także naszych wnuków. Chcą galopującym fałszywym zadłużeniem doprowadzić do niewypłacalności Polski, abyśmy jak Grecja za długi oddawali części kraju. Bez wojny przeszli pod niemiecką, izraelska czy rosyjska okupację (…)  

ZOBACZ FILM Z AKCJI WYBORCZEJ KAZIMIERZA ŚWITONIA:

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=5cp-jEFAl-U

Naród może się rozwijać wtedy gdy jest zorganizowany w państwo, a państwo ma służyć narodowi.

POLACY! Przebudźcie się !!!

Kazimierz Świtoń jest kandydatem na Senatora RP

Nasza Ojczyzna Polska ginie, a my spadkobiercy naszych przodków śpimy. To Oni oddawali swoje życie w obronie naszego Narodu i Ojczyzny Polski, a my obojętnie przyglądamy się jak na oczach rozkradana i niszczona jest przez wrogów naszego Narodu. To już ostatni dzwonek aby Polacy wzięli ster władzy naszego Narodu we własne ręce. To jest nasza Polska ziemia i my jesteśmy prawowitymi jej właścicielami i my musimy jej bronić dla następnych pokoleń.

Dosyć rządzenia naszym Polskim Narodem i naszą własnością przez złodziei, agentów i różnego rodzaju kombinatorów przysyłanych nam przez naszych wrogów satanistów. Dlatego zwracam się do Was Rodacy o Wasze poparcie abym mógł w Senacie Wam służyć i zmieniać Polskę która będzie naszym wspólnym domem i Ojczyzną, a nasze dzieci i wnuki nie będą musiały szukać chleba u obcych. Dosyć mamy zasobów na Polskiej ziemi i musimy je wykorzystać.

Uważamy, że celem polityki gospodarczej musi być poprawa życia polskich obywateli oraz rozwój państwa polskiego. Gospodarka i dobra narodowe mają służyć przede wszystkim Polakom i Oni maja czerpać z tego zyski, a nie jak dotychczas, Polacy we własnym kraju są obywatelami drugiej kategorii.
Jeżeli mądry Polak uczciwie chce się wzbogacić, to zaraz urzędy finansowe i banki gnębią go, aż doprowadzą go do bankructwa. Polak nie może się wybić na narodowego przywódcę, bo w mediach ośmieszą go czy zniesławią albo skrycie zamordują. Polak nie może wyróżnić się w świecie swoim wynalazkiem czy osiągnięciem, bo polski rząd go nie poprze a jak ma możliwość to zaszkodzi.
Polak nie może być dumny ze swojej Ojczyzny, bo Grupa Trzymająca Władzę co chwilę świadomie w naszym imieniu kompromituje się na forum międzynarodowym a swoim służalstwem wobec obcych wywołuje pogardę dla naszego kraju.

Pragnę to zmienić i czekam na Was Rodacy, tylko razem możemy odrodzić Polskę z której będziemy dumni i szczęśliwi. Sami musimy wywalczyć Polskę w której każdy obywatel będzie dbał o państwo a państwo będzie przyjazne i dbało o obywatela. Nie musimy już jak nasi przodkowie kuć kosy na sztorc i organizować kolejne powstanie, ale powinniśmy dobrze się zorganizować, połączyć w jedność rozsądnych Polaków o narodowych, prawicowych i centrowych poglądach. Mądrze i wspólnie wystąpić w wyborach parlamentarnych aby powołać RZĄD NARODOWY, który odwróci zło dziejące się w naszej Ojczyźnie. Odrzucamy tych co dotychczas nas oszukiwali, mamiąc obiecankami drugiej Japonii czy Irlandii a w rzeczywistości niszcząc polski dorobek.

Jeżeli czujesz się Polakiem, droga jest Ci Ojczyzna, chcesz poprawy swojej godności i bytu a moje poglądy są ci bliskie, to włącz się do działań w obronie Ojczyzny. Znajdź podobnie myślących ludzi, stwórz grupę sympatyków czy załóż organizację w swojej miejscowości, zgłoś swoja kandydaturę czy chęć brania udziału w Komisji Wyborczej czy bądź mężem zaufania KONFEDERACJI GODNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Polska była i jest bardzo bogatym krajem, mającym ogromne bogactwa naturalne i wykształcone społeczeństwo ale naród jest biedny, bo władza od lat nie pilnuje narodowego interesu. W nowym ustroju przejmując przy Okrągłym stole władzę agentura Banku Światowego i MFW zaczęła niszczyć polską silę, likwidując bestialsko gospodarczy dorobek narodu pod obłudnym hasłem prywatyzacji.
Rząd PO i PSL zniszczył 8500 przedsiębiorstw państwowych, z tego 2000 o strategicznym znaczeniu, a teraz chce zlikwidować nawet pozostałe. Bez przedsiębiorstw nie ma zatrudnienia i rozwoju gospodarczego, profesorów i inżynierów, bez zatrudnienia nie ma zarobków na utrzymanie rodzin.
Za granicą zaś Polacy traktowani nie są godnie, muszą pracować w upodleniu za gorszą zapłatę i warunki socjalne.

Przypominamy!! Kto likwidował nam pracę aby ponownie nie dać im się oszukać.

 1. Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989 r. rządził 16 m-cy, Przygotował ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która do dziś zabija naród i gospodarkę.
 2. Rząd Bieleckiego KLD od 04.01.1991 do 6.12.1991 rządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
 3. Rząd Olszewskiego ROP od 6.XII.1991-5.06.1992 r rządził 6 miesięcy 18 dni Zatrzymał prywatyzację ale oddal Włochom nowoczesny zakład Fiata w Bielsku. Został odwołany.
 4. Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993-25X1993 r rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
 5. Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993 r rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 (!!!) strategicznych zakładów. Od 6 VI -10 07 1992 nie powołał rządu.
 6. Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995 do 7 02 1996 r. rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
 7. Rząd Cimoszewicza SLD 711.1996 – 31X1997 r rządził 20 m-cy, 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
 8. Rząd Buzka AWS od 31X1997 -19 X 2001 r rządził 47 m-cy 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
 9. Rząd Millera SLD od 19X.2001 do 2 05 2004r. rządził 30 m-cy 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
 10. Rząd Belki SLD od 2 V 2004r do 31 X 2005 r rządził 17 m-cy 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
 11. Rząd Marcinkiewicza PIS 31X05 r do 14.08.2006 r rządził 8 m-cy 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
 12. Rząd Kaczyńskiego PIS od 14 07 2006r do 16.06.2007 r rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
 13. Rząd Tuska PO – PSL rządzi od 7.XI.200 7 r i rządzi nadal. Sprzedał 724 zakłady. Chce sprzedać nawet państwowe lasy. Zagrożonych jest jeszcze 16 ostatnich najważniejszych strategicznych zakładów.

Świadomie złe i nieudolne rządzenie przynosi dla naszego kraju nowe zagrożenie. Poprzez oddanie i prywatyzację polskich banków zagranicy, kolejne rządy zaczęły sztucznie zadłużać nasz kraj obciążając długami także naszych wnuków. Chcą galopującym fałszywym zadłużeniem doprowadzić do niewypłacalności Polski, abyśmy jak Grecja za długi oddawali części kraju. Bez wojny przeszli pod niemiecką, izraelska czy rosyjska okupację.
Obecne oficjalne zadłużenie jest 35 razy większe niż za Gierka. On mógł spłacić długi z jednorocznego budżetu. Rząd PO- PSL broni interesów partyjnych kolegów i oligarchów którzy stanowią 2 % społeczeństwa, ich Naród nie interesuje.

1989 rok zostawił zadłużenie 35.0 mld $ gen. Woj. Jaruzelski WRON
1995 rok zostawił zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
2000 rok zostawił zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Buzek AWS
2003 rok zostawił zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
2005 rok zostawił zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
2006 rok zostawił zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
2007 rok zostawił zadłużenie, na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
2008 rok zostawił zadłużenie około 750.0 mld $ (!!!) Donald Tusk PO, (kiedyś Unia Wolności), Waldemar Pawlak PSL.

Niektórzy eksperci mówią nawet, że zadłużenie wynosi 3 biliony $.

Wielkim bogactwem Polski są złoża ropy, gazu i geotermia, które mogą nas uniezależnić od importu
z zagranicy, dać nam tanie paliwa i niskie koszty utrzymania. Szczególnie złoża ropy w Bieszczadach są łatwo dostępne i rozpoznane.
Polacy powinni sami je eksploatować i czerpać krociowe zyski dające dobrobyt obywatelom. Jednak rząd PO-PSL oddaje te złoża za 5% wartości obcym amerykańskim i niemieckim firmom. Norwegia swoje trudniejsze do eksploatacji złoża na morzu sprzedaje za 70 % wartości.

Jak można dobra narodowe oddawać obcym, gdy Polacy znają się na tym i pierwsi w świecie rafinowali ropę na naftę. W samych Bieszczadach chodzi o duże pieniądze, rzędu 70 miliardów dolarów. Takich złóż w Polsce jest wiele. Takich dziesiątków miliardów dolarów w polskiej ziemi są setki.
Powinny one wzbogacać każdego z nas, polskich obywateli a są jedynie pretekstem do kolonizacji Polski.
Zamiast być Kuwejtem wschodniej Europy jesteśmy ubogim i słabym państwem. Rząd który wysprzedaje dobra narodowe nie jest rządem polskim, tak postępuje rząd okupacyjny. Dlatego musimy w tych wyborach odsunąć władze PO-PSL od prawa decydowania w sprawach polskich i rzetelnie ich rozliczyć.

Konfederacja GODNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ chce społeczeństwu przedstawić koncepcję naprawy Rzeczypospolitej na: zdrowej duchem, silnej gospodarką i dającą nadzieje poprawy i rozwoju.

Program dla Narodu Polskiego:

 1. Zatrzymać i obniżyć koszty utrzymania, żywności, czynszu, prądu, paliw i gazu   oraz zabezpieczyć rejony podległe klęskom żywiołowym.
 2. Wprowadzić porządek i pierwszeństwo dla polskich firm przy budowie autostrad i dużych inwestycji, oraz prowadzić te budowy z materiałów wytwarzanych w kraju. Zwiększy to zatrudnienie i zapotrzebowanie na polskich robotników i inżynierów.
 3. Wprowadzić zasadę, że dobro Narodu i Państwa Polskiego jest najważniejsze a unijne czy międzynarodowe przepisy temu szkodzące nie mogą być realizowane.
 4. Odtworzyć Wojsko Polskie i uzbrajać je własnymi nowoczesnymi technologiami a etapami wprowadzać obowiązkową służbę wojskową opartą na nowoczesnej doktrynie wojennej Totalnej Obronie Narodowej.
 5. Wprowadzić dla małych i średnich firm proste zasady prowadzenia działalności gospodarczej oparte na ryczałcie od obrotu i możliwości zatrudnienia do 6 pracowników bez ewidencji pracowniczej.
 6. Dążyć do polonizacji dużych i średnich firm o dużym obrocie, uprościć i dać im szerszy margines nie podlegający kontroli skarbowej, jako procent od obrotu. Duże strategiczne firmy powinny podlegać opiece państwa gdyż one zatrudniają inżynierów i potrzebują współpracy z polskim środowiskiem naukowym celem wprowadzanie nowych technologii. Podjąć szeroką współpracę gospodarczą, naukowa i kulturalną z Polonią zagraniczną.
 7. Prywatyzacje przeprowadzać jedynie poprzez dążenie do równego uwłaszczania Narodu Polskiego i dążyć do odzyskania i uwłaszczenia źle sprywatyzowanego czy sprzedanego poniżej kosztów majątku narodowego a marnotrawców sprawiedliwie rozliczyć. Przypomnieć, że rząd jest tylko administratorem a nie właścicielem majątku narodowego.
 8. Odtworzyć bezpieczeństwo żywnościowe – zadbać o opłacalną produkcję rolną, i uwłaszczać rolników ziemią, zakładami przetwarzającymi żywność i bankami spółdzielczymi.
 9. Wycofać niekorzystne i szkodliwe dla państwa i narodu ustawy i zarządzenia. Zadbać o emerytów i rencistów aby ułatwić ich dostęp do służby zdrowia, lekarstw i opieki socjalnej. Podnieść minimalne świadczenie do 750 zł miesięcznie. Spłaszczyć rozpiętość emerytur ZUS od 1000 do 4000 zł. miesięcznie.
 10. Wprowadzić politykę prorodzinną promująca wielodzietność i zdrowe wychowanie dzieci a w oświacie powrócić do poprzedniego systemu nauki i szkolnictwa zawodowego.
 11. W dziedzinie prawa oprzeć się na zasadach rozsądku i sprawiedliwości a nie tylko na prawnych kruczkach czy machinacjach. Dokonać weryfikacji niesprawiedliwych wyroków i decyzji oraz tych którzy je orzekali.
 12. Zadbać o promocję i rozwój kultury i historii polskiej a społeczeństwo wychowywać w duchu wiary katolickiej, patriotyzmu,milości i poświęcenia się dla Ojczyzny Polski.

Kandydat na senatora Kazimierz Świtoń z Konfederacji Godność i Praworządność. Z okręgu nr 71. tylko ..Bytom i Zabrze”. Tel.602-842-174. www.switon.pl e-mail: kazimierz@switon.pl

Przebudzenie Polaków  jest wręcz niemożliwe, bez oparcia się o media masowego przekazu, jak: radio, telewizja, internet i dzienniki prasowe. W obecnym świecie niezwykle trudno jest dotrzeć do społeczeństwa i jest to prawie niemożliwe. Media mogą wykreować ludzi na szczyt, albo ich z dnia na dzień zniszczyć. W Polsce media masowego przekazu są w rękach obcego kapitału, bądź sterowane i nadzorowane od 22-ch lat przez czynniki, które doprowadziły Polskę do tak dramatycznego stanu, czego na co dzień wszyscy jako naród Polski doświadczamy.
„Grupa trzymająca władzę”, pozwala sobie przy pomocy mediów manipulować całym społeczeństwem i to społeczeństwo ubezwłasnowolniać.
Kłamstwo, fałszerstwo, nieuczciwość, stało się normą codziennego życia medialnego w Polsce.
Dlatego w zdrowym społeczeństwie powszechne media nie mogą być własnością prywatną pojedynczych osób, lub grup nacisku. Media muszą być własnością społeczną, własnością Narodu Polskiego.

Rodacy! Bracia i Siostry! Kochani Polacy!, o ile oddacie na mnie głos i wybierzecie mnie na senatora, to resztę swego życia poświęcę ażeby ten zdradziecki trend odmienić i sprowadzić na drogę chrześcijańskich wartości.
=======================================================================
Kochani Rodacy – Polacy!
Ażeby wyjść z zapaści ekonomicznej, jaką nam zgotowano równolegle z transformacją ustrojową naszego Państwa, Polska musi powrócić gospodarczo i stać się krajem przemysłowo-rolniczym, tak jak było uprzednio udziałem każdego Polaka w latach 1970 do 1989r, gdzie Polska należała do ścisłej czołówki najbardziej uprzemysłowionych pod względem produkcyjnym krajów europejskich. Wówczas będzie dochód narodowy na miarę oczekiwań, Polski i Polaków. Tylko takim sposobem, mogą powstać realne warunki prowadzenia gospodarki rozwojowej państwa. Każda inna droga pozorowanej polityki ekonomicznej, głoszona dotychczas przez wszystkich prezydentów i premierów, popierana przez obydwie Izby Parlamentarne, jest gołosłowną paplaniną nie mającą nic wspólnego z rzeczywistym prawem ekonomicznym obowiązującym w całym cywilizowanym świecie.

Krzyczę i apeluję „STOP!” – nie ma przyzwolenia na dotychczasowy kierunek rządzenia, jaki trwa od 22-ch lat, gdzie wyprzedano za bezcen i zniszczono 8500 średnich i dużych rodzimych zakładów produkcyjnych i do tego jeszcze zadłużono finansowo nasz kraj, 35-cio krotnie w stosunku do roku 1989. W tej sytuacji życie gospodarcze kraju i 85% Polaków, zmierza ku upadkowi. Wszelkie dyskusje i debaty na wszystkich szczeblach zarządzania w celu naprawy tego stanu stają się jałowe gdyż kończą się zawsze brakiem pieniędzy.

Wymownym dowodem jak wyżej, jest stale pogarszający się stan, kluczowych sektorów gospodarczych jak:

 • służba zdrowia, gdzie na naszych oczach redukuje się poszczególne oddziały bądź całe szpitale,
 • oświata, zamykanie, likwidacja szkół, bądź kolejne restrykcje wobec studentów, komunikacja, potencjalny paraliż naszych kolei
 • budownictwo, wyłącznie dla bogaczy. mamy najlepszy przykład z mieszkańcami Bytomia, w wyniku szkód górniczych.

Natomiast władze od ponad 20-tu lat, stwarzają pozory, haniebnie oszukują naród, obiecując lepszą przyszłość.

Rodacy – Polacy! Zaufajcie i wybierzcie mnie na senatora, a przyrzekam że zrobię wszystko co będzie w mojej mocy, żeby zmienić ten zdradziecki dla Polski kierunek zarządzania. Kocham Polskę i Polaków, posiadam w sobie jeszcze na tyle charyzmy, że przy Bożej pomocy potrafię wywiązać się z deklaracji wobec wyborców.

Kazimierz Świtoń
Założyciel – Inicjator, pierwszy w PRL-u Komitetu Wolnych Związków Zawodowych w Katowicach.
Poseł na Sejm I kadencji III RP.
Obrońca Krzyża Papieskiego na Żwirowisku w KL Auschwitz w Oświęcimiu. Wieloletni działacz społeczny

===================================================================
Rodacy Przebudźcie się!!                                                      Katowice dnia 8. 09. 2011 r.

Nasza Ojczyzna Polska ginie, a my śpimy i czekamy na cud którego mają dokonać sataniści rządzący Polską. To już ostatni dzwonek abyśmy Polacy wzięli władzę naszego Narodu we własne ręce.
To jest nasza Polska ziemia i my jesteśmy jej właścicielami.
Dosyć rządzenia naszym Polskim Narodem przez złodziei, agentów różnego rodzaju kombinatorów przysyłanych nam przez naszych wrogów.

Dlatego zwracam się do Was Rodacy o Wasze poparcie abym mógł w Senacie Wam służyć i zmieniać Polskę, która będzie naszym wspólnym domem i Ojczyzną, a nasze dzieci i wnuki nie będą musiały szukać chleba za granicą. Dosyć mamy zasobów na naszej Polskiej ziemi i musimy je wykorzystać.
Gorąco Was proszę, tylko razem uwolnimy naszą Ojczyznę spod dominacji Rządu Światowego i tych, którzy nami rządzą.

Tylko razem pod opieką naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski dokonamy cudu uwolnienia się spod dominacji szatana.

Ewangelia według Św. Jana (rozdział 14, wiersz 12) „Zaprawdę, zaprawdę wam powiadam: Kto wierzy we mnie, uczynki, które ja czynię i on czynić będzie, i większe nad nie czynić będzie”.
Kochani Rodacy!  Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus nie wypowiedział tych słów na pokaz, nie chciał tą wypowiedzią uspokoić apostołów, chciał nam przekazać wielką tajemnicę i zapewnić nas, że słowa te są prawdą i również dotyczą nas, zwykłych członków Kościoła Chrystusowego.
Pragnę Was kochani zapytać,dlaczego my członkowie Kościoła nie umiemy z nich korzystać, odpowiadam Wam, bo nasza wiara jest słaba. My, wierzymy tylko powierzchownie, a Chrystus żąda od nas silnej wiary, pragnie żebyśmy oddali się Jemu w pełni, i tylko Jemu służyli.
To nie znaczy, że mamy całymi dniami tylko się modlić i klęczeć w Kościele. My mamy swoim życiem świadczyć o należeniu do Kościoła Chrystusowego.

Powiecie, że to niemożliwe żeby czynić cuda w naszej rzeczywistości.

Ten Krzyż stoi nadal dzięki Kazimierzowi Świtoniowi

Kochani dam Wam przykład z niedalekiej przeszłości, bo z lat 90-tych. W owym czasie, dotarla do mnie wiadomość, że światowe organizacje żydowskie, domagają się usunięcia Krzyża, stojącego na Żwirowisku obok bloku 11 w obozie niemieckim KL. Auschwitz w Oświęcimiu. Tam gdzie Niemcy wymordowali setki tysięcy Polaków. Tam również zamordowali św. Maksymiliana Marię Kolbego. Ten Krzyż został postawiony po wyzwoleniu przez byłych więźniów tego obozu, postawiony na pamiątkę swoim zakatowanym przez Niemców kolegom. Ten obóz KL. Auschwitz w Oświęcimiu zorganizowali Niemcy, w celu wymordowania Polaków.
W tym obozie Niemcy zakatowali, przeszło pół miliona naszych Rodaków.

Należy pamiętać, że w KL. Auschwitz mordowano tylko Polaków, Żydów Niemcy uśmiercali w (KL. Birkenau) Brzezince oddalonej o 3,5 km od Oświęcimia. Jest to bardzo bolesny temat naszej historii i dzisiaj nie czas szeroko go omawiać.

Ale powróćmy do cudu, który wydarzył się na tym największym cmentarzu Polaków.
Obecna ogromna potęga żydowska w świecie, nie poradziła sobie ze mną – jednym człowiekiem, który aby obronić Krzyż przed żydami, rok czuwał przy nim i go obronił. Czy nie był to cud?
Krzyż ten, nadal stoi na Żwirowisku największym cmentarzu Polaków w świecie, na który aby wejść trzeba zapłacić 82 zł polskie i dopiero wtedy Wojewoda Małopolski da pisemne zezwolenie na wejście na Żwirowisko. Bez zezwolenia, można się, w prawdzie zatrzymać i pomodlić tylko pod płotem Żwirowiska, albo w trzecią niedzielę każdego miesiąca kiedy o godzinie 15,oo w czasie letnim Stowarzyszenie Pamięci Polaków Zamordowanych przez Niemców w KL. Auschwitz im. św. Maksymiliana Marii Kolbego organizuje mszę św. na Żwirowisku zmuszone płacić za każde wejście haracz 82 zł polskich.

Kochani Rodacy gdzie my jesteśmy, takie prawo narzucili nam rządzący Polską sataniści.

Jednak muszę Wam kochani Rodacy ujawnić wielką tajemnicę tego obozu. Tam w ziemi ukryte jest ciało św. Maksymiliana Marii Kolbego które próbowano l5 sierpnia 1941 roku spalić w krematorium, jednak po kilku próbach, nie tknięte przez płomienie ciało świętego, wyjęto z pieca i w ukryciu zakopano na terenie obozu.

Zapewniam Was kochani, że bez pomocy Bożej nie uwolnimy Polski od satanistów, którzy rządzą Polską, a my, tak waleczny od tysiąca lat Naród Polski, na własnej ojczystej ziemi jesteśmy parobkami.
Jesteśmy na własne życzenie niewolnikami tych polskojęzycznych środków przekazu, które nas codziennie ogłupiają i zachorowaliśmy na trudno uleczalną chorobę, chorobę ogłupienia, chorobę z której musimy się uwolnić sami, bo nikt poza nami z niej nas nie wyleczy. Choroba ta to zniewolenie umysłowe, które nie pozwala nam uczestniczyć w wyborach, albo prowadzi do urn i wybieramy na posłów lub senatorów pod wpływem ogłupienia, naszych wrogów, satanistów, albo idziemy głosować na naszych katów którzy okradli nasz Naród i podzielili pomiędzy sobą prawie cały majątek polski, na który pracowały przez tysiąc lat wszystkie pokolenia Polaków.

Kochani Rodacy! Jestem z Wami, żeby Was przebudzić i poderwać do walki o wolną Połskę, bo jesteśmy spadkobiercami naszych wielkich polskich bohaterów. Jesteśmy córkami i synami Polaków, którzy nie wahali się walczyć z bronią w rękach o wolną Polskę, z okupantem niemieckim i sowieckim.

Kochani! Już niewiele czasu zostało nam do wyborów parlamentarnych w których wybrać musimy prawdziwych Polaków, a nie farbowanych lisów i satanistów. Nikt za nas tego nie zrobi, dlatego powtarzam słowa naszego Pana Jezusa Chrystusa.

„Zaprawdę, zaprawdę wam powiadam: Kto wierzy we mnie, uczynki, które ja czynię, i on czynić będzie, i większe nad nie czynić będzie”.

Kochani! Uwierzmy Chrystusowi, weźmy swój los i los naszej Ojczyzny we własne polskie ręce, zacznijmy siebie i naszych najbliższych nawzajem uzdrawiać, bo słowa naszego Pana, Jezusa Chrystusa nie kłamią, one są siłą która pozwoli nam dokonać wielkiego dzieła, przebudzenia naszego polskiego Narodu do walki z szatanem.

Jeden tylko jest warunek!
Kochani, musimy uwierzyć Naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi, i oddać się w Jego opiekę i tylko Jemu służyć, a otrzymamy moc uzdrawiania i wtedy razem uratujemy siebie i naszą kochaną Ojczyznę Polskę przed satanistami którzy rządzą i okradają nasz Polski Naród.
Tak nam dopomóż Bóg

Kazimierz Antoni Świtoń.

Działacz polityczny od 1956 roku. Urodzony 4 sierpnia 1931 r. w Katowicach, rodzice Wojciech i Maria z domu Matuszek. Żona Dorota z.d. Janeczko. Dzieci Jan, Ryszard, Benedykt, Piotr, Ewa, Małgorzata. Dziadek 25 wnuków i 8 prawnuków. Wykształcenie zawodowe radiomechanik. Praca w szpitalu klinicznym w Katowicach, w Hucie Ferrum oraz fabryce Superfosfatu w Katowicach. W Państwowym Ośrodku Maszynowym w Węgorzewie oraz w Zakładach Usług Radiowo- Telewizyjnych w Katowicach.

Działalność polityczna:

 • Założyciel, 23 lutego 1978 roku pierwszego w Europie Komunistycznej Wolnego Związku Zawodowego w Katowicach a nie w Gdańsku z którego powstała „SOLIDARNOŚĆ”, którą sataniści zniszczyli i przejęli władzę w Polsce i do dzisiaj rządzą naszą Ojczyzną.
 • Inicjator budowy Krzyża Górnikom KWK „WUJEK”, sekretarz Zarządu Regionu NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Katowicach. Poseł na Sejm z GÓRNOŚLĄSKIEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ DEMOKRACJI.
 • Obrońca Krzyża Papieskiego na Żwirowisku w KL. Auschwitz w Oświęcimiu. Prezes Ruchu Obrony Krzyża w Polsce.

Odznaczony, Orderem Gwiazdy Śląska Wojciecha Korfantego, oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Kaczorowskiego z Londynu.

Kontakt: 40-066 Katowice ul. Mikołowska 30/7 teł. kom. 602-842-174
www.switon.pl   e-mail: kazimierz@switon.pl

Kandydat na senatora z Konfederacji „GODNOŚĆ i PRAWORZĄDNOŚĆ”. W okręgu wyborczym nr 71 w miastach Bytomiu i Zabrzu na śląsku.

* Powyższy tekst pochodzi z ulotek Kazimierza Świtonia. Za treść nie odpowiadam.

Zobacz materiały filmowe o Kazimierzu Świtoniu:

Reklamy

225 responses to “Kazimierz Świtoń na senatora: Polacy, przebudźcie się! *

 1. gall anonim 2 października 2011 o 10:56 pm

  proszę o zaakceptowanie tego posta! Niech jak najwięcej ludzi to obejrzy

  • monitorpolski 2 października 2011 o 11:06 pm

   POPIERAM! ŚWIETNY MŁODY, ŚWIADOMY POLAK! Roześlijcie ten link dalej: http://www.youtube.com/watch?v=ZjVuL6JYKgE

   • eeetam 3 października 2011 o 2:15 am

    to tak by uświadomić do czego nas doprowadzą, z cyklu „kwiaty na raty”.. http://www.youtube.com/watch?v=jE3cag2fdNI

    • eeetam 3 października 2011 o 2:17 am

     a potem odwrócona hipoteka oczywiście na starość

     • Ania 3 października 2011 o 2:19 pm

      Na odwróconą hipoteke to jeszcze musisz ją najpierw mieć. Jak nic nie masz, na co możesz urządzić księgę wieczystą, to miejsce pod mostem pozostaje. A wiekszość z nas nie ma.

   • Brus_Zły_Lis 3 października 2011 o 7:53 pm

    dobry artykuł dziękuje
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-rodzina-torunczykow.html

  • Aśka 3 października 2011 o 12:54 am

   Rewelacyjny jest ten młody człowiek 🙂 Z taką młodzieżą jesteśmy w stanie odwrócić te klęski ostatnich 30 lat. Koniecznie trzeba to rozpropagować, aby praca tego Polaka nie poszła na marne. Każdy krok jest ważny, nawet jeden pojedynczy, bo za tym pójdzie coraz więcej ludzi, tych kroków będzie wiele, bo to przesłanie z filmiku ma w sercu miliony Polaków. Uruchommy lawinę …

  • Bruno 3 października 2011 o 9:51 am

   A co pan ma do korwina? Wiesz pan w ogóle jakie on ma poglądy i co chce zrobić z tym krajem? Właśnie to o czym mówisz, tylko trzeba przestać oglądać idiotboxa.

   • hjk 3 października 2011 o 2:16 pm

    no własnie, co on chce z tym krajem zrobić :-)))
    „Na pierwszych latach studiów wstąpiłem do Unii Polityki Realnej. Zrobiłem to z przekonania, albowiem wolnościowe idee UPR były mi aksjologicznie najbliższe. Zadałem sobie pytanie, czy radykalny program gospodarczy partii jest możliwy do praktycznej implementacji z punktu widzenia finansowego. Zainteresowałem się makroekonomią, finansami publicznymi, budżetowaniem i prognozowaniem. Owocem był sporządzony program gospodarczy oparty o model finansów publicznych. Jego wynik pokazywał, że idee Janusza Korwina-Mikke były niemożliwe do natychmiastowego zrealizowania, co najwyżej mogły określać cel w perspektywie co najmniej kilkunastu lat. Opracowanie na ten temat zrobiło się głośne we władzach UPR, zostałem mianowany członkiem sygnatariuszem UPR. Ale jednocześnie odkryłem, że lider partii głosił poglądy nie znajdujące oparcia w realiach finansowych. Zaczął rodzić sceptycyzm, co do jego celów. Sceptycyzm uległ pogłębieniu po obserwacji przebiegu posiedzeń najwyższych organów UPR. Uznałem, że celem Janusza Korwina-Mikke jest skanalizowanie impetu pragnącej zmian młodzieży oraz środowisk wolnościowych, tak aby idee te pozostawały wyłącznie przedmiotem rozważań teoretycznych. Na przełomie wieków wycofałem się z aktywnej działalności w UPR, sygnalizując kolegom, że kiedyś do polityki wrócę.”

    http://urbas.blog.onet.pl/2,ID393074870,index.html

    • Młody KoLiber 3 października 2011 o 10:17 pm

     Trzeba powiedzieć profesorowi Krzysztofowi Rybińskiemu, żeby się zainteresował makroekonomią, finanasami publicznymi, budżetowaniem i prognozowaniem, żeby nie wyrażał popracia dla programu gospodarczego Nowej Prawicy. KNP to nie tylko JKM ale i Stanisław Żółtek, Marian Kowalski, Jacek Wilk i wielu innych ciekawych ludzi, a przede wszystkim młodzi inteligentni ludzie… Wystarczy obejrzeć program „Młodzież kontra” i porównać.

   • waryjat 3 października 2011 o 6:20 pm

    Zresztą Korwin nie startuje, bo urzędnicza warszawka parę krajowych list sobie liczyła i liczyła, a w Warszawie dla pewności odrzuciła 1700 podpisów, gdzie Sąd Najwyższy jasno się wyraził, że sprawdzany powinien być pesel i to czy nazwisko mniej więcej pasuje do peselu.

    To czy mamy z przeogromną grą służb i agentów w PKW, Sądzie Najwyższym, Prezydenta RP no i Korwina, będziemy dywagować po wyborach jak zostaną unieważnione. Chociaż oglądając coś takiego upór Janusza Komóra http://www.youtube.com/watch?v=tv771gNNjO8 – również był na listach warszawskich z KNP – raczej nie można się spodziewać udziału w rządzeniu jedynej prawicowej partii w kraju. No jeszcze PJN jest warty uwagi no PiS ale tylko z tym GMO niczym innym.

   • Józef Bizoń 3 października 2011 o 11:35 pm

    Myślę, że słusznie zadane pytanie przez Bruno co do poglądów Korwina i UPR.
    To niżej powinno pomóc w ustaleniu prawidłowej odpowiedzi.

    „Kontrrewolucja 2010 w wydaniu kandydata Korwina Mikke”
    http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/15/kontrrewolucja-2010-w-wydaniu-kandydata-korwina-mikke
    Wiedzieć nie zaszkodzi.

 2. mr.novermind 2 października 2011 o 11:03 pm

  hmmmm takie nudy. zadna katastrofa kosmiczno/syjonistyczno/satanistyczna nam sie nie szykuje, bo ostatnio nie ma co czytac na tym blogu. wiecej czadu Panowie 😉

  • monitorpolski 2 października 2011 o 11:07 pm

   Nie pie… tylko weź się w garść i zrób coś dla tego kraju!

   • BirdDwa 2 października 2011 o 11:57 pm

    a co można zrobić..
    Wyjść. Wysadzić sie gdzieś w tłumie?.

    Porwać autobus i mediom powiedzieć że to dla polski (albo inaczej, regionu unii).

    a akcja pana Kazimierza. Podpadnie, dostanie kule w łeb i w TV powiedzą że senator zginął w wypadku.

    Teraz najlepiej czekać na ich ruch. W zasadzie tylko oni ruszają pionkami, my czekamy aż powiedzą Szach Mat i po grze.

    • Konarski 3 października 2011 o 12:18 am

     Wystarczy by uświadomić innych, że można ten „dług” olać i nie uznawać zaciągnięty przez obcą agenturę rządzącą Polską wbrew interesom państwa polskiego i jego obywateli u międzynarodowej lichwy.
     Wypiąć się i chrzanić ich lichwę.

     • Konarski 3 października 2011 o 12:26 am

      A wszystko co przez śmierdzącą czosnkiem obcą agenturę rządzącą Polską zostało „SPRYWATYZOWANE” ZA BEZCEN ICH ZIOMKOM ZZA GRANICY można znacjonalizować.
      I pewnie kiedyś do tego dojdzie.

      • Konarski 3 października 2011 o 12:33 am

       Łącznie ze złożami gazu łupkowego.

       PS – kto z was odsprzedałby mi swe nieruchomości za 1% ich wartości rynkowej?
       Jeśli jest chętny to umówmy się na priv, pójdziemy do notariusza i załatwimy wszelkie formalności.
       Będę nawet wspaniałomyślny i z uśmiechem na twarzy dam 2% ceny tak samo jak lichwa dała murzynom w Afryce (np. Nigeria) za złoża ropy. Nawet murzynów z Afryki lepiej traktują bo dali im 2 % a nie 1 % jak w Polsce.

       Jeśli jest jakiś chętny leming by odsprzedać mi swe aktywa w postaci wszelkich nieruchomości za cenę w przedziale 1-2% wartości rynkowej proszę się uaktywnić i dać sygnał.
       Wymienimy adresy mailowe i ostatecznie dokonamy transakcji w notariacie.
       Proszę lemingów o oferty. To przecież świetny interes. 🙂

       • hjk 3 października 2011 o 1:17 am

        swych to pewnie by nikt nie sprzedał, ale czyjes – dobre i te 2% które oferujesz…
        I na tym ten wic polega …

     • BirdDwa 3 października 2011 o 12:40 am

      A można. Dług jest zaciągnięty legalnie, a nielegalnie oni tylko wywalczyli sobie prawo do kreowania pieniędzy

      Tu nie ma szans przebicia. Dług spłacać trzeba, rząd obalić trzeba
      Jak to powiedział naczelny.
      – zapytać gdzie chce szukać szczęścia i sprawiedliwości i niech tam wypierdala.

      • hjk 3 października 2011 o 1:21 am

       mylisz się, dług jest nielegalny w tym sensie, że sie go na nas przenosi, czyli spłaca z pieniędzy podatników, bo za kazdy dług odpowiada ten, co go podpisywał, wiec teraz niech go spłaca. Poki co ja tego nie podpisywałem, sorry.
       A jeśli ci oszusci to robia to trzeba sie ich pozbyc i pozbawic rządów.

       • monitorpolski 3 października 2011 o 5:16 am

        Kolejna rzecz – było to kryminalne działanie. Intencją było oszukanie, okradzenie – dlatego też nie można w jakikolwiek sposób zalegalizować tej działalności. To, że się mówi „długi są legalne” wynika z przejęcia wymiaru sprawiedliwości i mediów przez te same mafijne struktury.
        Inne argumenty rodzaju: „jesteśmy bardziej inteligentni, skoro daliście się na to zwieść” są równoważne akceptacji okradania niewidomego. Dając pożyczkę na niemożliwy do spłacenia procent, instytucje rodzaju MFW działają w sposób kryminalny – dlatego też powinna być nulifikacja długu, a przedstawiciele tychże instytucji powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

        • hjk 3 października 2011 o 9:25 am

         A z drugiej strony nie tylko okradzenie, które jest dalszym stadium, ale wpierw roztrwonienie i zmarnowanie czy wprost rozkradanie tych pożyczonych pieniędzy po to, żeby „konieczne” były następne pozyczki po to, by w końcu zaciągnąć pętlę długu. Kiedy np. wychodziliśmy z komuny do pewnego stopnia może i jakies pożyczki były potrzebne na czas kryzysy, ale jednocześnie prowadząc złodziejską „prywatyzacje” zamiast uwłaszczenia narodu, z której przecież powinny być pieniądze, dodatkowo nadal się zadłuzali. Pieniędzmi trzeba było rozsądnie gospodarować, a nie zwalniać cwaniaków i kombinatorów z podatków i znowu się zadłuzać.

         dziś sprawa jest jasna, ze jak się mówi, ze na coś „nie ma pieniędzy”, że trzeba coś tam ciąć, to natychmiast trzeba pytać: „a kto i ile ukradł”? Oczywiscie ze trzeba ciąć wydatki ale tam, gdzie wsiąkąją one w różne „czarne dziury” bo podobno połowa budzętu jest pod rożnymi pozorami rozkradana i nie wiem, czy ktokolwiek sprawuje nad tym jakakolwiek kontrole i czy podawane nam dane sa prawdziwe, czy nie ma lewej księgowości. Śp. Michał Falzmann, kiedy próbował wyświetlić niektóre kwestie z długiem i jego obsługą, zginął w „tajemniczych okolicznościach” przez „nieznanych sprawców”…

      • pola 3 października 2011 o 10:21 am

       Masz rację dług spłacać trzeba tylko co mają zrobić ci którzy są w czarnej doopie,poczytaj o upadłości konsumenckiej jakie prawo jest w innych krajach a jakie w u nas ,dla kogo ta upadłośc konsumencka ,praktycznie dla nikogo.Dla czego PO tak zmieniło propozycję ustawy napisana przez PIS że nie może z tej upadłosci skorzystać ,aby lichwa mogła zgarnąć ile się da ,poczytajcie o funduszach sekurytyzacyjnych i zobaczycie jak to działa,a teraz minister Kwiatkowski chce wprowadzić e-sądy dla banków ,jak myslicie dla kogo on pracuje.Ale co się dziwić jak taki minister kredyt na dom spłaca w ciągu roku ,to jakiego bonusa trzeba dostac.Ja nikogo o nic nie podejrzewam ale się pytam jak to jest możliwe.http://www.fakt.pl/Minister-splacil-kredyt-na-dom-w-rok,artykuly,104255,1.html

     • Ania 3 października 2011 o 2:32 pm

      Też tak uważam. Przypominam kiedy mogę o rozwiazaniu Islandzkim.
      Nie musimy pozwolić się doić.
      Tylko musimy się pozbyc naszych rodzimych pasożytów, którzy chętnie ustawią nas do dojenia przez banksterów.

   • mr.novermind 4 października 2011 o 10:58 am

    Witam Pana. Nie wiem dlaczego uważasz, że masz jakąś misję do spełnienia i że pisanie tego bloga jest jej wypełnieniem. Nie wiem dlaczego czujesz, że pisząc te wszystkie głupoty (śledze twój blog od kilku miesięcy – najpierw było o elenin, potem o zamieszkach w anglii, potem o zamieszkach na wall street, o zjeździe Obamy do podziemnego bunkra, a ostatnio o jakieś tam skale co to się oderwać ma i bałaganu narobić) spełniasz jakąś ważną życiową misje. Nie, nie spełniasz jej. Prowokujesz ludzi, budzisz wątpliwości i zasiewasz niepewność. Nie wiem jak to robisz i skąd bierzesz tyle czasu, aby móc tu całymi dniami pisać. Nie wiem, kto sponsoruje tego bloga i za czyje pieniądze jesz. I nie pisz do mnie żebym nie pierdo… i brał się w garść, bo robię to każdego dnia, tak normalnie bez żadnej paranoi i bez obłąkania w oczach. Pozdrawiam i do następnej ‚katastrofy’…

  • gall anonim 2 października 2011 o 11:07 pm

   mr.novermind – to nie wchodź tutaj. Syjoniści międzynarodowi szykują kolejny krach na giełdach i wtedy społeczeństwa zostaną zmuszone do wyjścia na ulice. Widać, że jesteś człowiekiem słabej wiary. Musimy wykorzystać ten czas zmian, aby ustanowić swój własny narodowy rząd.

   • mr.novermind 4 października 2011 o 11:03 am

    Miło ze strony tych syjonistów, że poinformowali właśnie ciebie o tym, że krach na giełdach szykują i całe społeczeństwo powinno być Ci wdzięczne, że nas o tym informujesz. Jak ich spotkasz następnym razem to podziękuj. U mnie na wsi, na razie spokój wielki i syjonistów nie widać. Co do mojej słabej wiary, to nie zrozumiałem, co ma piernik do wiatraka. Modle się codziennie i wierze, że ktoś tam na górze nade mną czuwa. Uwierz też, bo tak łatwiej żyć. I jak już będziesz ustanawiał ten własny rząd narodowy to daj znać, pomogę! Pozdrawiam

  • BirdDwa 2 października 2011 o 11:52 pm

   Jak to nie.
   Na 6’ty październik zapowiedziany jest atak „terrorystyczny” na polskę..

   Alef Stern? gdzieś tam mu się to przyśniło. Temat liznąłem powierzchownie bo uznałem to za żart więc tyle wiem ;D

 3. ALFA 2 października 2011 o 11:12 pm

  Tak dla przypomnienia
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/tak-dla-przypomnienia.html

 4. ALFA 2 października 2011 o 11:44 pm

  Grad sprzedał Mennicę Narodową S.A
  Doszło do skandalicznej w skali światowej prywatyzacji, wiosną zeszłego roku skarb państwa sprzedał w ramach tzw. przyśpieszonej księgi popytu resztówkę mennicy: 42 proc. akcji.

  W zeszłym roku ministerstwo Grada wystawiło na sprzedaż prawie 400 spółek, w całości lub w części. Prawie 160 sprzedało.

  W jaki sposób, na jakich zasadach, za ile, nikt nie wie, bo z właściwym sobie piarowskim geniuszem Tusk trzyma łapy Grada z daleka od takich spółek, jak Orlen czy KGHM, opinia publiczna śpi więc spokojnie.
  Mennica Polska SA jest jedyną na świecie mennicą notowaną na giełdzie papierów wartościowych, donosi z dumą Ministerstwo Skarbu Państwa, choć może należałoby się zastanowić, dlaczego wszystkie państwa na świecie uznały za stosowne zachować kontrolę nad fabryką, w której produkuje się pieniądze.
  http://walterowicz.nowyekran.pl/post/28640,grad-sprzedal-mennice-narodowa-s-a

 5. monitorpolski 2 października 2011 o 11:46 pm

  BOJKOT = KONTYNUACJA PO = ŚMIERĆ NARODU. Chcesz tego?
  Co ci da bojkot? Proszę o konkrety. To tak jak bojkot lekarza w śmiertelnej chorobie. Nie bojkotując zawsze masz większe szanse uratowania się.
  W jaki sposób chcesz doprowadzić do referendum? Przecież ci co rządzą wyrzucili bez pardonu 750 tys głosów w.s. ordynacji większościowej i włos im z głowy nie spadł. Głosowanie na PiS i kandydatów takich jak Świtoń daje szanse rozliczenia tych ludzi. Można wtedy też próbować wprowadzić referendum. Z międzynarodową mafią u steru nie będzie żadnych referendów, tylko pogrzeby.

  • mgrabas 2 października 2011 o 11:55 pm

   odpowiedź na podobne pytania dałem w tym wątku: http://marucha.wordpress.com/2011/09/29/wybory/
   ale najtrafniej sformułował ją inny dyskutant – zacytuję Jego wypowiedź:

   „Bojkot wyborów to na chwilę obecną jedyna rozsądna alternatywa. Musi ten system stracić rację bytu. Kilku patriotów w sejmie to za mało. Będziemy się „cieszyć” tymi paroma, a oni większością coraz bardziej nam będą gnoić i ubliżać. Mamy tak stać bezczynnie? Mamy grzecznie wrzucać karteczki z nazwiskiem kogoś reprezentującego szkodliwą partię pomimo prywatnie szczerych intencji? Powiedzmy tej farsie „NIE”!…”

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2011/09/29/wybory/#comment-116430

  • ARTUR 3 października 2011 o 12:12 am

   Siła i Honor .Tylko bojkot lekarza w śmiertelnej chorobie może spowodować że chory nie umrze bo choroba jest uleczalna inaczej .Brak frekwencji w wyborach nie daje mandatu do rządzenia absolutnego jak to jest obecnie w USA i krajach Europy które to rządy opierając się na mandacie frekwencji mogą pałować ,więzić i dysponować ustawami antyspołecznymi wg. swojego uznania .Mogą wszczynać wojny i wojować u siebie w kraju .Władza świecka nie potrzebuje też Świtoniów i innych oszołomów bo ich miejsce jest w klasztorze a nie w polityce ,potrzebni są ludzie mądrzy i tolerancyjni bo społeczeństwo jest różnorodne .Pamiętajmy że składając podpis na cyrografie listy wyborczej sankcjonujemy każdy porządek rzeczy ustanowiony przez jakikolwiek rząd .

   • zenobiusz 3 października 2011 o 12:26 am

    mgrabas@ ARTUR@
    Jak to przykro ,że czasy takie,
    że musieliście zdjąć do końca maski.
    Współczuję.

    • ARTUR 3 października 2011 o 12:39 am

     Jedyną maskę ma Świtoń i jemu podobni którzy mają żal iż za swoje zasługi nie otrzymali kawałka budżetowego tortu i akcji firm ,po otrzymaniu mandatu chętnie za budżetowe pieniądze podejmą się rozgrabienia reszty majątku a jeśli go braknie to urząd skarbowy skonfiskuje prywatny .Znam całe to towarzystwo od podszewki bo jak trzeba bylo się narażać to chowali głowy w piasek jak Kaczyńscy i cała grupa pod wezwaniem polityków na plakatach wyborczych .

     • Aśka 3 października 2011 o 12:59 am

      ARTUR, nie szkaluj

      • rabarbarek 3 października 2011 o 1:03 am

       Ciekawe co panowie robili , kiedy pan Switon bronil krzyzy na zwirowisku?

       • mgrabas 3 października 2011 o 6:26 am

        proszę odnieść się do argumentów z tego komentarza: http://marucha.wordpress.com/2011/09/29/wybory/#comment-116489

        p.s. w mojej poprzedniej wypowiedzi są dwie literówki
        powinno być:
        stawia nie na tego, w kim powinien pokładać swe nadzieje
        Biblii

        • monitorpolski 3 października 2011 o 10:49 am

         Odpowiem ci słowami:
         Józef Bizoń powiedział/a
         2011-10-03 (poniedziałek) @ 08:28:37
         Mgrabas – nie przekręcaj Składu Apostolskiego
         Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego … – a nie wierzę Bogu …
         A tak przy okazji … jakiego wyznania jest Mgrabas?
         Ja Rzymsko-Katolickiego i się do tego publicznie przyznaję, Piotr Bein prawosławny – też się do tego publicznie przyznaje, Pan Gajowy też publicznie się przyznaje do Rzymsko-Katolickiej wiary.
         A Pan Mgrabas to jakiej jest wiary?
         ========================================================
         monitorpolski: Mgrabas jest ponoć prawosławny, Piotr bein przynajmniej nie atakuje Kościoła Katolickiego, my też się nie wtrącamy w sprawy prawosławnych więc WARA OD NASZEJ RELIGII. Masz bana.

         • pola 3 października 2011 o 11:27 am

          Prawosławny czy Katolik to Chrześcijanin praktyczne nie ma żadnej róznicy .Rozłam w Chrześcijaństwie nastąpił w IV wieku nazwany Wielką Schizmą.

         • zenobiusz 3 października 2011 o 11:38 am

          Prawosławny nie atakował by znaku krzyża,a tym bardziej Kultu Matki Boskiej.Tak więc taki z niego Prawosławny,jak z Beina.
          Raczej obaj Starozakonni.Zauważcie stosowanie jako przerywnika ,na grypa666,znaku krzyża,jako technicznego przerywnika,to nie przypadek,to jawna kpina.

         • zenobiusz 3 października 2011 o 11:42 am

          O znaczeniu krzyża,pięknie pisze prof.Czesław Bartnik.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/03/wielu-nieswiadomych-katolikow-uwaza-iz-nic-sie-nie-stanie-jesli-bedzie-sie-czcilo-krzyz-jedynie-prywatnie-jak-mowia-sekciarze-tylko-w-sercu/

         • pola 3 października 2011 o 12:48 pm

          Masz rację zenobiusz krzyż to jest świętość.Góra Grabarka las krzyży.
          http://www.digitalpoland.pl/?p=489

        • Józef Bizoń 3 października 2011 o 4:04 pm

         Z biblistą mgrabas-em można sobie odpuścić, bo publicznie nie chce udzielić odpowiedzi jakiej jest wiary … twierdzi, że to jest jego prywatna sprawa – a publicznie bawi się w biskupa i poucza.
         To jak to jest jego prywatna sprawa … to niech przestanie bawić się w biskupa.

       • zenobiusz 3 października 2011 o 10:25 am

        „zamiast czcić Boga i nikogo/niczego więcej, z przedmiotu będącego narzędziem kaźni uczyniono obiekt kultu, to największe niezrozumienie idei, o jakie chodziło i chodzi Bogu”
        No i dowiadujemy się że WC mgrabas@ wie o co chodziło Bogu.Zapewne jak świętobliwi cadycy,nawet doradza Mu.
        Zapomina o obowiązku miłowania bliźniego dla którego symbol krzyża ,jest stałym przypomnieniem,o co chodzi w życiu,źródłem siły,do pokonywania przeciwieństw,i unikania zasadzek „złego.
        W.C. mgrabas@ i jemu podobni,chcieli by pozbawić ludzi tego memento,a nienawistni im są zwłaszcza Ci, którzy krzyża bronią.

     • monitorpolski 3 października 2011 o 4:50 am

      GNOJU, NAWET NIE JESTEŚ GODZIEN BUTÓW CZYŚCIĆ P.KAZIMIERZOWI!
      Masz bana, już tu nie będziesz smrodził

      • Aśka 3 października 2011 o 10:13 am

       dzięki Ci Marku, bo tego nie było już można czytać

     • mi461 3 października 2011 o 5:06 am

      jestes KLAKIER i opluwacz jak mozesz sobie rano spojrzec w oczy? masz ty w ogole jakas ludzka godnosc?
      kogo TY BRONISZ ? tych sprzedawczykow co rozgrabili nasza Ojczyzne a ludzie wedruja jak przed wojna „za chlebem” ?

      zamilcz albo sbie trybka przekalibruj bo widac ze ci zapierniczaja w odwrotynym kierunku.

      • mi461 3 października 2011 o 4:41 pm

       w/napisane do @ARTURA!!!

      • mi461 3 października 2011 o 4:42 pm

       w/w do @ARTURA

       • utol1@tlen.pl 3 października 2011 o 8:16 pm

        uwaga prawna odnośnie bojkotu wyborów:
        gdyby nikt nie poszedł na wybory to zgodnie z zasadą kontynuacji władzy – po prostu nic by się się nie zmieniło, stara załoga zostałaby na nową kadencję

        monitorpolski: VOILA!

        • PokójWam 3 października 2011 o 8:37 pm

         I TAK ZOSTANIE, nie biorę udziału w tej szopce śmiechu. Prawdziwej demokracji już dawno nie ma, jeśli jeszcze głosujecie to ufacie jeszcze jakimś politykom – a wszyscy to kłamcy, bez wyjątku. Gdyby Kaczyński zrozumiał swoje błędy, i wie że światem rządzą Illuminaci, to by ze strachu zrezygnował z polityki i by z domu nie wychodził
         http://www.aferyprawa.eu/Polityka/W-wyborach-2011-nie-bierzemy-udzialu-niska-frekwencja-wyborcza-moze-obudzi-organizacje-miedzynarodowe-ze-cos-zlego-dzieje-sie-w-Polsce
         http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/01/nie-glosuje-bo-nie-kolaboruje-h-jezierski/
         http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/02/bojkot-wyborow-i-co-dalej-wojna/

         Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy. (Józef Stalin)

         Nie łudźcie się nic nie zmienicie w demo(n)kracji

         I trochę humoru: http://www.youtube.com/watch?v=K0qThJ3gJYM

         1 z komentarzy:
         dawać 09.10.2011 GŁOSUJEMY NA PALIKOTA ! będzie ostra rewolucja ! koniec już PIS i PO pokazali przez kilka lat co zrobili banda złodziei ! z PALIKOTEM przynajmniej będzie śmiechowo jak będzie cisnoł Jarka 😀

         Niestety wiele ludzi zagłosuje na Palikota tylko dla śmiechu
         ==========================================================
         monitorpolski: to z Palikotem wcale nie jest śmieszne. Już rozumiem twoje powiązania. Satanizm.

         • zenobiusz 3 października 2011 o 9:04 pm

          ” Prawdziwej demokracji już dawno nie ma.”
          Powiada Pokójwam z kuchnią @
          Ostatnia prawdziwa umarła z Gomułką ,czy z Gierkiem.???

         • Ania 3 października 2011 o 10:33 pm

          Z państwem Ateńskim.

         • abrams 3 października 2011 o 10:20 pm

          bo tylko po to można na niego glosować 😀 albo może wódka potanieje

         • peryskop 4 października 2011 o 1:55 am

          PokójWam – z kuchnią?

          Bzdury pleciesz: ruch Palikota to zamiatanie z rynsztoków POzostałości po zielonej wyspie miłości.

        • Annah. 3 października 2011 o 8:45 pm

         Teraz należałoby po pierwsze zweryfikować tę informację i jeśli okaże się prawdziwa wybrać się na spacer po blogach póki co wordpresa, patrząc pod katem kto nawołuje do antypolskich i irracjonalnych działań, choć prawdę mówiąc można to powiedzieć już teraz przed sprawdzeniem tego wpisu.

         • pola 3 października 2011 o 9:16 pm

          Polski system bankowy jest chory. Ciężko chory. I ta choroba przenosi się na cały Nasz Kraj. Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że Banki nie są instytucjami charytatywnymi. Muszą zarabiać na usługach i towarze którym handlują – jakim jest pieniądz. Wszystko powinno odbywać się zgodnie z prawami biznesu a jednocześnie z ustalonymi zasadami etyki bankowej jak również (a może przede wszystkim) z interesami depozytariuszy. To oni właśnie dostarczają towar (pieniądze) do Banku. To tylko przecież dzięki nim, (depozytariuszom) Banki, Instytucje finansowe mogą prowadzić swoja działalność – handlować pieniądzem. A przecież depozytariusze to ludzie, obywatele i ich własne struktury – to Państwo.
          http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/28706,naprawa-rzeczpospolitej-pkt-1-reforma-systemu-bankowego

         • rabarbarek 3 października 2011 o 10:53 pm

          Problem w tym , ze system bankowy jest systemem zlodziejskim . Chorzy ludzie rzadza chorym systemem , a w przypadku Polski nasz system bankowy ma raka z przerzutami na inne organy. Kolejny artykul , ktory opisuje sytuacje calej polskiej gospodarki. I znowu pojawia sie watek upadku gospodarki na wzor upadku Grecji. Trzeba byc slepym , zeby po raz kolejny glosowac na PO . W artykule jest sluszna uwaga , ze upadek polskiej gospodarki rozpocznie sie od momentu , kiedy miliony ludzi przestana splacac pozyczki bankowe , ktore zaciagneli we frankach. Przyznam szczerze , ze ten artykul troche mnie zdolowal , bo chociaz wiemy , ze jest zle , to dopiero przeczytanie takich wiadomosci , unaocznia skale problemu.Nasze dlugi sa po prostu nie do splacenia.

          http://www.merinews.com/article/will-poland-also-collapse-under-massive-debt-like-greece/15856249.shtml

         • iHe 3 października 2011 o 11:58 pm

          To nawet nie poczekają do wyborów ,oj..Chyba za wiele osób o tym wie i nie ma na co czekać z tego wynika..

         • iHe 3 października 2011 o 11:59 pm

          @rabarbarek to było ,ten virus na worldpressie mnie zmobilizuje do porządku

         • BirdDwa 4 października 2011 o 12:49 am

          Chorzy ludzie rządzą chorym systemem?. Mylisz się. Oni są geniuszami. To my jesteśmy chorzy.

          Zniewolili 7mld bydlaków, nie dość że myśmy im przyzwolili na to to jeszcze się u nich zadłużamy..

          To jest dopiero genialny plan. Zniewolić byś nie wiedział/a że jesteś niewolnikiem i jeszcze im dziękować za wolność, płaski hipnotyzer (TV) i auto za 300tys w garażu.

         • rabarbarek 4 października 2011 o 2:02 am

          BirdDwa, poniekad masz racje. Tylko ze do tego aby byc zwyrodnialcem, psychopata, klamca, zboczencem, , przekupnym zdrajca , trzeba miec predyspozycje. Jesli zapytasz psychologa , lekarza , psychiatre to Ci powie , ze to symptomy choroby. Jeden urodzi sie zdrowy i do konca zycia zostanie czlowiekiem , a drugi urodzi sie pozornie zdrowy lecz pod wplywem pewnych bodzcow , genow , chorej wyobrazni , staje sie cynicznym czlekopodobnym zwierzeciem[ bez obrazania zwierzat] Dla mnie to chory z urojenia.
          Co do bydlakow. To tez niezupelnie tak. Tak , olbrzymia czesc narodow dala sie nabrac na pozory szczesliwosci i dobrobytu, ktory im zaproponowano. Ale nie wszyscy , a nawet majac te rozne nowoczesne cacka , nie trzeba byc zniewolonym. Pamietaj , ze te 7 mld , jak to nazwales bydlakow , to sila , ktorej nia zatrzymasz jesli sie wkurzy. Przebudzenie moze byc bolesne , ale moze tez byc skuteczne.Tego przeciez ci geniusze boja sie najbardziej. Jak to powiedzial Anonymus , ” Nie chcialbym byc dzisiaj bankierem” i moze ma racje.

         • O Rzesz 4 października 2011 o 10:03 am

          Może ty, BirdDwa, masz się za bydlaka.
          Ja uważam się za człowieka właściwego któremu życie uprzykrzają pasożyty wyglądające jak ludzie (mimetyzm) ale w środku będące dosłownymi obcymi (dokładnie klonami). Jak wszystkie inne pasożyty potrafią się doskonale maskować udając, w tym wypadku, inteligencję. Są po prostu sprytni.
          Układ odpornościowy zaczyna już działać. Między innymi na takich blogach. Oby tylko odpowiedz immunologiczna nie była za słaba!.
          Jak inne pasożyty w swym egoizmie mogą doprowadzić do zapaści organizmu żywiciela.
          Cała sprawa toczy się o znalezienie skutecznego środka przeciw tym niechcianym
          gościom.

        • peryskop 4 października 2011 o 1:50 am

         „gdyby nikt nie poszedł na wybory to zgodnie z zasadą kontynuacji władzy – po prostu nic by się się nie zmieniło, stara załoga zostałaby na nową kadencję.”

         Według mojej wiedzy to nie prawda.

         Koniec kadencji oznacza, że wszyscy posłowie i senatorowie tracą swoje mandaty.

         Oczywiście prezydent rozpisuje bezzwłocznie następne wybory (także gdy wskutek skargi np. JKM lub NE wybory zostaną unieważnione), a do tego czasu prezydent może upoważnić premiera do kontynuowania rządów w minimalnym zakresie do ogłoszenia wyników nowych wyborów.

         Albo powołuje jakiś neo-twór np. juntę.

         Nie sądzę, żeby stróże naszego baraku zaryzykowali biorąc przykład z Belgów, którzy już od zeszłego lata nie mają rządu, a żyją i to nieźle.

     • ALFA 3 października 2011 o 10:18 pm

      @Artur widać brakuje ci tej witaminy C ona działa na mózg i oczy .Nie oni nie chowali głowy w piasek lecz z nich robiono nieudaczników po prostu ich się bali i boją się nadal.Ale pozostał im jeden i mam nadzieję,że od nas zależy czy my mu pomożemy.Jeżeli tak znasz od podszewki to byś wiedział ,że nie byli lizusami trudno było ich kontrolować.Wałęsa lubił się otaczać miernotami i lizusami .Wałęsa bał się ich bał.Oni Kaczyńscy parli do wyborów do normalności ,która miała zburzyć nieżle funkcjonujące układziki.

     • Józef Bizoń 4 października 2011 o 8:53 pm

      Ad. Artur
      Tu w tym przypadku [co do Pana Świtonia] przegiął Pan pałę na całego.

      Poczytaj Pan to

      http://jozefbizon.wordpress.com

      to może coś do Pana dotrze w związku z dotychczasową działalnością Pana Świtonia – szczególnie w obronie Krzyża na Żwirowisku w Oświęcimiu.
      Ja doskonale rozumiem, że takich Świtoniów trzeba tępić zaraz w zarodku … bo to bardzo niebezpieczna polska nieugięta zaraza [coś o tym wie ten – jak mu ta – chyba Gross mu jest].
      No a gdyby jeszcze otrzymał jakieś pieniądze … o tylko nie to … bo mógłby jeszcze bardziej i bardziej szerzyć tę zarazę … a to być nie może … oj nie może! Trza na niego pluć i pluć i jeszcze raz pluć … przecie to zawsze działało i skutecznie eliminowało.
      No to trza się skrzykną i pluć!

    • monitorpolski 3 października 2011 o 4:49 am

     Nawet nie potrafią dać argumentów na swoje zachowanie, szok! A ja miałem jeszcze nadzieję, że mamy do czynienia z ludźmi myślącymi logicznie.

     • Policjant/Grafik 3 października 2011 o 8:44 am

      Niestety często odnoszę inne wrażenie jak czytam ich posty…jednego dnia piszą jedno drugiego zmieniają tok rozumowania, to podchodzi pod schizofrenie…I Ciągle sranie jadem na Religię…Sama wiara i Religia to coś pięknego, czy ktoś wieży w aniołki, świnki, pieski czy też pokrzywy na łące to jego sprawa…tak czy siak wierzy w energię nad materialną…ten temat był poruszany tyle razy więc nie rozumiem czemu zawsze znajdzie się człowiek który rzuca takimi tekstami…”to nie krzyż ma być znakiem chrześcijan, ale miłość, również miłość do nieprzyjaciół” jeżeli ktoś chce wielbić krzyż ma do tego pełne prawo byle się z tym nie panoszył tak jak ludzie którzy wielbią krzyż odwrócony np. w TV. Nie widzicie różnicy że sataniści coraz częściej i więcej umieszczają swoich symboli na ulicach, koszulkach, TV, muzyce, a wam polakom od 966 roku, zaczął przeszkadzać krzyż. Krzyż nie oznacza miejsca w którym musisz klękać i się modlisz. Jeżeli nie masz takiej potrzeby to tego nie rób. Wiara chrześcijańska wygląda akurat tak, że spotykają sie ludzie w kościele (RAZEM) tworzą SPOŁECZNOŚĆ, i modlą się do krzyża właśnie o to o czym wspominacie O MIŁOŚĆ.

      Tym czasem obrona krzyża przez tego Pana jest czymś bardzo Szlachetnym, tym bardziej w takim miejscu, gdzie wpisany jest kawał Historii Polski…a w Historię Polski od dziejów jest wpisany Krzyż…Prostackie myślenie że chodzi o sam przedmiot kultu…Tu chodzi o zasady i symbole…
      Bojkotujcie Krzyże, a tym czasem za waszym płotem będą rosły symbole piramid, swastyk, babilonu i innych psychopatycznych ideii. Co niektórzy za swoje niepowodzenia skupiają energię i nienawiść na niewłaściwych torach, a zamiast dyskusji która toczyła się milion razy powstaję żal motłochu że zło na ziemi jest przez religie. Niejako jak przypominam sobie czasy Dziadków i Rodziców (z opowieści) to ludzie w Polsce w czasach dużej wiary, byli dla siebie milsi, bardziej pomocni, więc idea została spełniona chyba jako nie liczna z wielkich idei. Teraz większość nawet nie wie że wyznaje kult facebooka, pieniądza, czy flaszki…

      Skończyłem.
      Miłego dnia.

      • O Rzesz 3 października 2011 o 12:56 pm

       ”to nie krzyż ma być znakiem chrześcijan, ale miłość, również miłość do nieprzyjaciół”
       Wszelkie dywagacje „oświeconych” wynikają jedynie z ich rozumowego podejścia do kwestii symboliki („tylko Pismo Święte jest wykładnią” itd.) .
       Wspomniałem już wcześniej że na poziomie ezoterycznym Krzyż jest symbolem niezwykle silnym i zakłócającym niebywale krecią robotę satanistów i ich szefa.
       Dlatego jest tak bardzo ale to bardzo silnie atakowany jako symbol naszej wiary.

       Ci którzy nigdy nie byli „po tamtej stronie” mogą mi tylko uwierzyć na słowo.
       Jakichkolwiek by użyli argumentów nie zmienią faktu że Krzyż jednoczy.
       Daje świadomość przynależności do czegoś wielkiego i potężnego.
       To są podstawowe powody zwalczania tego symbolu.

       Cała reszta to matrixowe bajeczki by omotać co bardziej wątpiących w sens wiary w Boga i jego syna, Jezusa oraz wsparcie ich dzieła przez Matkę Boską (w sensie ludzkiej kobiety która urodziła Bogu jego boskiego potomka!).

       Jestem Rzymskim Katolikiem i się tego nie wstydzę.
       Jak wielu innych zdaję sobie sprawę z rozłamu i infiltracji jakiej dokonali i dokonują sataniści w łonie Kościoła.
       Mimo to uważam że każdy z nas ma indywidualny kontakt z Bogiem i wszelkie knowania nie zniszczą wiary jako takiej choć instytucję Kościoła Katolickiego mogą doprowadzić do upadku.

       Potrzeba nam więcej takich kapłanów jak ksiądz Natanek!.
       Odważnych i naprawdę głęboko wierzących!.
       To tacy jak on właśnie mogą realizować przesłanie „miłości do nieprzyjaciół” niosąc ją słowem i będąc wspieranymi wyczuwalnym majestatem Najwyższego który kocha bezgranicznie wszystkie swoje dzieci.
       Taką działalnością min. odkupuje ksiądz Natanek wiekowe winy instytucji unurzanej we krwi milionów ofiar, spowodowanych satanistyczną dążnością do plugawienia świętości i uczynienia jej w czasach ostatecznych niezdolną do przeciwstawienia się, na poziomie duchowym, rozpasanemu i nieskończonemu złu.
       Również skończyłem.
       Tobie też życzę Miłego Dnia. 🙂

       • Tropciel 3 października 2011 o 4:35 pm

        Czubekk!!! Jakby jezusa stracono na krzesle elektrycznym to bys mowil ze krzeslo elektryczne jest symbolem chrzescijan… Idiotaaa….

        • O Rzesz 3 października 2011 o 9:24 pm

         Nie wiem czemu ale pozycjonowanie odpowiedzi przy postach przestało mi działać. Nawet po odświeżeniu strony niektóre wpisy ukazują się jako samodzielne.
         W każdym razie Tropiciel nazwał kogoś, może i mnie, idiotą za przywiązanie do znaku krzyża. Tak może mówić tylko osoba totalnie odarta z duchowości która widzi jedynie oczami.
         Do wiary trzeba jeszcze serca a nie tylko rozumu.
         Zresztą i tego najwidoczniej ci brak skoro pozbywasz się najsilniejszego talizmanu jaki mógł ci dać Bóg.
         Grasz w chórku satanistów. Może nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
         Widocznie ktoś skutecznie wyprał ci mózg. Tak to ma działać i działa.
         Mimo wszystko kocham cię bracie jako inne dziecko Najwyższego.
         Inwektywy jakich używasz są jedynie odzwierciedleniem pustki która czai się za twoimi źrenicami.
         Bądź zdrów.

         • iHe 3 października 2011 o 10:45 pm

          Znowu chyba jakieś virusy wpadły na stronę.To dosyć często się zdarza i niesamowicie śmieci.
          Totalny galimatias w kolejności postów etc.To już nie pierwsza taka awaria?

     • Annah. 3 października 2011 o 8:46 am

      Widzisz Monitorze, a pisałam że przed wyborami najlepiej można rozpoznać ludzi.
      Jeśli chce się komuś poczytać to proponuję prześledzić wpisy u Gajowego w temacie wybory, bagatela >600 postów. Doznacie oświecenia z kim sąsiadujecie na wordpresie i jakimi argumentami próbują się bronić popaprańce, no bo jak ich nazwać? Najprostsza kwestia, podnoszona przez 166 bojkot TVN, czyli przewidywana frekwencja wyborcza czy próg od którego wybory można uznać za nieważne, do którego to tematu powinni być przegotowani bojkotnicy na szóstkę z plusem jest największym tematem tabu, zasłanianym przez tango milonga i inne opowiastki. Czy można mieć jeszcze jakieś wątpliwości? Ja ich już od dawna nie mam.

      • hjk 3 października 2011 o 9:47 am

       Do całej zasadniczo słusznej idei bokotu napiszę to, co już powtarzam od jakiegoś czasu – bojkot musi być odpowiednio przygotowany i rozpropagowany, tj. trzeba wyjaśnić szerokim kręgom społecznym a najlepiej wszystkim, o co chodzi i dlaczego bojkot. To jest warunek podstawowy realnego działania. Jeśli do wszystkich to dotrze, to wtedy – jak ktos słuszne napisał – będzie mozliwe „policzenie się” ile jest sługusów i zarazem beneficjentów systemu, ktorzy podpieraja go swa frekwencją, a jaki jest opór społeczny. Ale poza pokrzykiwaniem na kilku niszowych blogach nikt nie podejmuje szerokiej akcji uświadamiającej o tym bojkocie. Więc zasadniczo słuszna idea pali na panewce w takich okolicznościach…

       Po drugie jesli będzie przygotowany bojkot, to natychmiast trzeba przygotowywać alterntywę dla obecnego skorumpowanego systemu. A „jedyna alternatywa” jest taka, ze musi nastąpić oddolne organizowanie sie ludzi poprzez wszelkie mozliwe organizacje, kluby stowarzyszenia i nawet lokalne, może jeszcze nieskorumpowane oddziały obecnych partyj po to, by z jednej strony w kolejnych wyborach wyłonić prawdziwych lokalnych przywódców i reprezentantów narodu, a nie „partyjnych”, a po drugie organizować sie do różnych działań społeczno – ekonomicznych wobec nadchodzącego krachu euro, krachu swiatowych finansów, widma głodu, nawet wojny, organizować koła samopomocy, dostawy ekologicznej zywnosci od rolników, wymianę towarów i usług, zwiekszenie samoświadomosci, oporu anty NWO, zaplanować odzyskanie państwa i zasobów, zakładów pracy, itp., itd.

       Niczego takiego na razie nie widać poza spotkaniem partii i komitetów „wykluczonych” z wybórów 2011, powstania ruchu Urbasia, nowego ekranu itd. To dopiero zalązki.

       W takiej sytuacji kompletnego niemalże nieprzygotowania i „działaczy” i społeczeństwa nawoływanie do bojkotu to głupota i agentura, albo czysty „doktrynerski fanatyzm”, bo przeciez lepiej wybrać tych „lepszych ze złych” albo „mniejsze zło” w obecnym systemie. To prawda, ze został omamionemu i skołowanemu komuną społeczeństwu narzucony, ale póki co nie ma sił i wystarczajacej organizacji, by to odrzucić i trzeba w tej grze w brydzą z trzema wariatami uczestniczyć, którzy z braku czwartego dopadli przypadkowego przechodnia i sterroryzowali pistoletem, aby był „4tym do brydza”, bo oni „chcą sobie pograć”. A jak sie powie, ze „nie chcę brać w udziału w tej >grze<" to powiedzą, ze oddajesz walkowera i masz płacić… czy grasz czy nie to wynik i tak jest bezsensowny, ale "grając" przynajmniej zyskujesz coś na czasie. A wtedy moze nadejść pomoc, inni mogą pomóc, samemu można coś zrobić, itd.
       W naszych warunkach znaczy to przygotować ów bojkot przynajmniej w opisany powyżej sposób, bo inaczej to robota dla wariatów.

       • Aśka 3 października 2011 o 10:29 am

        dokładnie tak … taka powinna być kolejność … zabrać się za bojkot wyborów, kiedy pozostałe elementy są przygotowane, a akcja bardzo, bardzo nagłośniona i przyswojona, w przeciwnym razie to wystawianie Polski

       • pola 3 października 2011 o 11:13 am

        Ja idę na wybory i chocby skały s…y to nic mnie nie powstrzyma ,chyba że jakiś armagedon.I ludzie głosujcie już na kogo chcecie tylko nie na PO.

   • freenata 3 października 2011 o 11:54 am

    Czysta demagogia. Szkoda, że bez sensu. Odmawiasz mądrości ludziom oddanym wartościom religijnym? Wyjątkowa arogancja. Szkoda że sędzią jesteś i arbitrem, bo widzę że mądrości Ci nie staje do tej roli. Kolejny głosiciel mądrości i tolerancji praktykujący ich antytezy. Bojkot wyborów, gdy kraj nad przepaścią? Albo jesteś zdezorientowany, albo to zła wola.

   • ALFA 3 października 2011 o 10:42 pm

    A dlaczego nie poszedłeś walczyć jak ŚWITOŃ o prawdę.Nie tylko tam ginęli żydzi i tam powinien też stać nasz KRZYŻ on bronił prawdy ,czy nie ???Kto był pierwszy w obozie POLACY czy ŻYDZI .To nie chodzi o klasztor czy politykę .TO CHODZI O PRAWDĘ.!!!!!!

    • ALFA 3 października 2011 o 10:44 pm

     To było do Artura.

  • iHe 3 października 2011 o 1:35 pm

   Niestety PO musi się samo skompromitować jeszcze bardziej,albo ktoś to musi zrobić bardzo profesjonalnie i skutecznie z sankcjami karnymi włącznie,będąc w pełni świadomym,że we własnej partii może mieć zwolenników banksterów Gotowych do poświęceń.
   Jeżeli PiS nie ma przygotowanych ciosów nokautujących to niestety musi poczekać aż rozsmaruje ich naród.
   Jedyne co jest skuteczne podczas hipnozy to terapia wybudzania i to szokowa.
   Mi się wydaje ,że PiS na szczęście nie ma wystarczająco siły ,żeby od razu powołać sam rząd(i po cichu jest mu to nawet na rękę,prowadzi skuteczną kampanie nie obliczoną na zwycięstwo)i ten „zaszczyt” spadnie na platformę.
   Choć mogą się próbować delikatnie kompromitować dokręcając śrubę tu i tam(PO)(lub rozkręcając) dla lepszego wyniku PiS i ku chwale swoich mocodawców ,wiemy jakich.
   Aa ostatnio nasz czołowy bilderberg Olechowski wybaczył wszystkie błędy i wypaczenia platformie.
   Jak będzie PiS jednak będzie miał tą siłę, to musi wyciągnąć wnioski ze swojej ostatniej kadencji i dobrze się przyjrzeć kto wróg kto przyjaciel.Boję się,że to może ich przerosnąć .I w tej szamotaninie staną się POwską platformą ratunkową,wyjdą na suchy ląd Po PiS trupie.
   Na prawdę muszą uważać i wywalić masonerie ze swoich szeregów.
   Zapomnieć o sojuszu z Izraelem i USA.Nie wiem czy dadzą rade,życzę im tego,ale realia są ciężkie.Uk -ich krypto sojusznik to chyba wiadomo jakiego sortu to przyjaciel(Tarpley.net)
   Dobór ludzi ,ich determinacja,doświadczenie,wierność i błyskotliwość będą tutaj miały decydujące znaczenie.Nie ma lekko.
   http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Goldman-Sachs-doradza-Kazimierz-Marcinkiewicz-1911443.html

   Mają murowane strajki,protesty ,ostrzał z meemmeediów i pewne kłopoty finansowe wewnętrzne i zewnętrzne.
   I pewność,że jak dojdą do władzy to 4 letnia mantra z telavivzji będzie krzyczeć:PiS doszedł do władzy,patrzcie jaki syf bieda,polowanie na czarownice,homofobia,korupcja,niegospodarność,zadłużenie,brak dotacji z unii..
   Mee mee meee dia jak chcą to zaprowadzą nam prawdziwy nastrój grozy .Na razie robią dekoracje do publicznego występu”PiS horror show” jak lalkarz poprosi o wsparcie presstytutek i merdikarzy.
   Na prawdę powinni się mieć na baczności i już teraz się na to przygotować.
   Tak zwani lisowczycy.Nie wiadomo po czyjej stronie walczą ,ale grabią;)

  • lakatusz71 3 października 2011 o 10:36 pm

   Monitorze! lubię czytać tego bloga-mam wrażenie że jesteś człowiekiem pobożnym ,wierzącym i oczytanym – nie rozumie wobec tego jak możesz wbrew swojej wierze manifestować oto by na Twojego władcę na tym padole wybrać jakiegoś ułomnego człowieka – czyż nie wiesz ,że prawdziwy i sprawiedliwy rząd może pochodzić tylko od Boga jedynego ? Jeśli nie Bóg poprzez swojego syna Jezusa Chrystusa to przynajmniej przydałby się mędrzec pokroju króla Salomona.Nie powinieneś uczestniczyć w wyborach w ogóle – jeśli uznajesz za swego Pana Jezusa Chrystusa .W systemie światowym należy żyć godnie ,uczciwie ,bez bojaźni – w oczekiwaniu na nadejście naszego Pana .Oczywiście płacić cesarzowi co cesarskie a resztę co boskie zostawić Bogu i w nim pokładać ufność .Myślę ,że całe to blogowanie jest potrzebne bardziej ludziom co nie znają pisma świętego i nadziei jaka w związku z prawdami biblijnymi się nam wyłania na przyszłość .Wszak wiadomo ,że ucisk trzeba przeżyć ,znieść nie jako jak Hiob z pokorą przyjąć plagi ale wielbić tylko Boga jedynego i w nim pokładać ufność – nie w ułomnych ludziach ogarniętych pychą !!!
   Nie piszę w celu pouczania i nie kieruję tych słów bezpośrednio do Ciebie ,choć wysyłam pod Twoim adresem jako zacnego gospodarza tegoż bloga.Informacje tu przekazywane są bardzo pomocne ,by ludzie zrozumieli ,że żyjemy w czasach końca.cdn.

   • monitorpolski 3 października 2011 o 10:47 pm

    lakatusz71, czy sądzisz, że najwłaściwszym wyborem dla wszystkich jest być zakonnikiem i poświęcić się modlitwie? W taki sposób społeczeństw długo by nie istniało. Poza tym – zostawiając sprawy tak jak są godzimy się na samobójstwo. Chcesz popełnić samobójstwo? Czy jest to zgodne z twoją wiarą? Co powiesz na GMO, śmiertelne szczepionki, chemtraile, zatrute jedzenie, nanoczipy, fale psychotroniczne, rentgeny o dużej mocy w samochodach napromieniowujące cale dzielnice, ludzi, którzy detonują elektrownie atomowe – wybierasz postawę strusia, który chowa głowę w piach pod przykrywką swojej religijności?

    • lakatusz71 3 października 2011 o 11:05 pm

     wywołany do tablicy odpowiadam.
     Nie , nikt nie każe nam być zakonnikiem i spędzać czas na modłach – nie tędy droga ,ale zamartwianie się wszystkim a szczególnie tym na co nie mamy wpływu a co i tak nadejść miało i kto zna Biblię nie jest zaskoczony takimi anomaliami jak trzęsienia ziemi ,narastające gwałtownie lokalne wojny i konflikty , głód , choroby , wyzysk materialny i tym podobne.Bóg nie po to pisał poprzez swoich sługów pisma by ludzi zamartwiać a po to by ich ostrzec i przygotować – tyle.Żyj skromnie,uczciwie jak najlepiej potrafisz a Bóg w dniu gniewu swego nad narodami wspomni imię Twoje i je zachowa.Rolę jaką starasz się tu pełnić na blogu powinien wypełnić Kościół – nikt tak jak oni nie jest obeznany z zapisami Biblii na której to rzekomo KK opiera swoją wiarę – nie jako jednak zamiast ludzi strofować i przypominać im o tym ,że jest nadzieja ale i związane z tą nadzieją obowiązki nas ludzi wobec Boga – od wieków Kościół śpiewa w kółko to samo nie podając żadnych sensownych konkretów trafiających do prostego ,ubogiego umysłowo często ludu Kościół powinien nieść w tych czasach pochodnię światłości i prowadzić swoją trzódkę ku lepszemu a nie na manowce.
     Monitor dobre jest to co robisz i dzięki ci za Twój trud w to włożony – jednak realne działania dałyby więcej korzyści – jedność w realu i wspólne dążenie do doskonałości poprzez miłość do bliźniego .

     • monitorpolski 3 października 2011 o 11:47 pm

      Powinniśmy się uzupełniać. Robię to co potrafię i, uwierz, poświęcam dużo na to czasu. I są sukcesy – w grupie udało nam się zniszczyć akcję szczepionkową, której ofiary mogłyby być niezliczone. Teraz presja mediów alternatywnych spowodowała opóźnienie w akceptacji ludobójczego GMO. Rozwijając nasze akcje możemy obrócić zły bieg historii – ja sądzę, że my jako obserwatorzy możemy zmieniać rzeczywistość, a im nas więcej tym lepiej. Tak działa też modlitwa, więc jak potrafisz to się módl. Bóg jest ponad wymiarami, ponad wszechświatami, których jest nieskończoność, a wybór do którego wejdziemy w następnej sekundzie zależy od nas samych. Na tym polega wolna wola.
      To nie są żadne imaginacje, na to co piszę są dowody.

   • lakatusz71 3 października 2011 o 10:48 pm

    Martwi mnie przy całym szacunku do wkładanej tu przez Ciebie pracy ,że blog ten bardziej straszy choć przede wszystkim informuje o demoralizacji życia codziennego oraz o zagrożeniach jakie płyną szerokim nurtem ze świata w kierunku nic nieświadomej ,zapracowanej lub olewającej wszystkich i wszystko do koła ludzi .
    Moim skromnym życzeniem było by blog ten jak i inne temu podobne informowały ludzi nie o samym zagrożeniu ,ale spełniał rolę edukacyjną w celu przeprowadzenia ludzi przez te trudne czasy, tak by mogli z godnością przeżyć kryzys ekonomiczny,ewentualny głód , poradzić sobie z długami i innymi czysto przyziemnymi sprawami .Naprawdę przewija się tu i ówdzie mnóstwo wartościowych ludzi i warto iść w stronę pomocy ludziom rozwijając bloga – może jakiś dział odnośnie jak ochronić kapitał w przypadku runu na banki – takie realne podpowiedzi dla ludzi by mogli przetrwać te trudne czasy.
    Pozdrawiam all – szczególnie Rabarbarka (ę)

 6. 137-sekund-blackout 2 października 2011 o 11:58 pm

  Układanka ułożona. Przekazuje wam ostateczne rozwiązanie. 6 października 2011 to będzie TEN dzień. W zapisie amerykańskim I0.6.II po odwróceniu II.9.0I to będzie 11 wrzesień dużo razy więcej. Tak bardzo mnie zmyliło 279 że chodzi o 27 wrzesień a tu chodziło o 279 dzień roku czyli 6 październik to wtedy nastąpi chaos i rozpierducha. Obejrzyjcie jakikolwiek odcinek Flashforward blackout następuje 6 października. W Simpsonach zegar tworzy 10 na niej 6 i 11 ostatnia możliwa data z nich 6 październik 2011. Dużo się pisało że rapture nie nastąpi w Rosz ha-Szana tylko w Jom Kippur który rozpoczyna się 6 października. W terminatorze Sara mówi o dniu 11.6.2010 po przestawieniu 10.6.11 (w zapisie amerykańskim). W filmie Next (w filmie gdzie wybucha bomba nuklearna) gdzie cage jedzie uratować dziewczynę z bombą wszystko odbywa się na 6 piętrze a transmituje to stacja 10. Ćwiczenia w stylu Armageddon w Chicago odbyły się rok temu 6 (june) 10 (rok 2010). W alfabecie amerykańskim 10 (J) 6 (F) 11(K) wychodzi J.F.K. John Fitzgerald Kennedy zabójstwo było 47 lat(4+7=11) 10 m-cy 15 dni(1+5=6) później czyli 11-10-6 . 6+1+0+2+0+1+1=11 bardzo ważna liczba illuminati. Nie ma już kolejnych dat ta jest ostatnia jeżeli chodzi o początek końca nie ma pojęcia co się wtedy wydarzy ale będzie to coś potężnego.

  • Hieronim 3 października 2011 o 1:14 am

   Ciekawe spostrzeżenie. Oby plany satanistów spaliły na panewce…

  • 137-sekund-blackout 3 października 2011 o 8:55 am

   Wydaje mi się że będzie to atak na Waszyngton to będzie dla nich ten samolot który niby leciał na Waszyngton 9.11.01 i rozbił się w Pensylwanii a rozbił się dokładnie 10.06. Barrack Hussein Obama imiona B-2 H-8 – 2+8=10 nazwisko O-15- 1+5=6 —- 10.6. W filmie Jerycho pełno jest tej daty. Najciekawsze jest to pamiętacie jak wszyscy pisali że 6.26 to będzie dzień w którym powysadzają nukami miasta wszystko pasowało a tu nic według mnie wystarczy liznąć historii i wszystko się wyjaśni chodzi o święto Jom Kippur w Polsce lepiej znane jako Sądny Dzień jeżeli cofniemy się w czasie 6 października 1973 nastąpiło zaskakujące uderzenie Egiptu i Syrii na Izrael w historii znana jest jako Wojna Jom Kippur a trwała i tu najlepsze 6 – 26 .10. Być może rewolty w Egipcie i Syrii nie są przypadkowe może próbują powtórzyć historię. Wydaje mi się że powpychali kilka wskazówek które dotyczą tej daty jeżeli macie swoje przemyślenia napiszcie co o tym sądzicie.

   • miki 4 października 2011 o 1:32 pm

    sądzę że przekonamy się za dwa dni, a matematykę można dostosować według potrzeb, taka to pocieszna nauka

  • 137-sekund-blackout 3 października 2011 o 9:08 am

   No i też moim zdaniem ważne od ataków 11 września 2001 roku do tego dnia jeżeli wysadzą o godz 6:00 rano (według mnie właśnie wtedy) minie 10 lat 24 dni (2+4=6)

   • hjk 3 października 2011 o 12:00 pm

    chyba za bardzo polegasz na numerologii, no ale z drugiej stronie ci psychopaci też się nią posługują i astrologią w dodatku, wiec pewne liczenia należy wykonać, ale jak to z mamtematyką bywa, są możliwe różne kombinacje i różne terminy. W trailerze ‚battle of LA” jest w napisie tytułowym np. podana data 3.11.11, wiec jakby to przeliczyć, to też pewnie by się coś tam poznajdywało.
    Jedno jest pewne, wielu sygnalizuje na blogach, ze ta jesień moze byc „decydująca” i nalezy być przygotowanym na różne sytuacje, bo i sytuacja swiatowa sie zagęszcza…
    A co i czy kabalisci coś wybiorą to tylko oni wiedzą i bóg, który to wszystko może im pokrzyżować, jeśli cos bezbożnego knują…

 7. rabarbarek 2 października 2011 o 11:58 pm

  Podczas mojej nieobecnosci ominelo mnie kilka wydarzen w Kanadzie , a dotyczacych Polski i polskich wyborow. Poruszyla mnie jedna sprawa ,o ktorej chce napisac a wlasciwie zacytowac polskiego redaktora naczelnego ,polskiej gazety wydawanej w Toronto , Andrzeja Kumora . Ten wpis polecam przede wszystkim wszystkim przeciwnikom PiSu , ktorzy twierdza , ze PO to partia uczciwa , i swoja kampanie prowadzi uczciwie.

  Otoz miala sie odbyc telekonferencja Pisu , zorganizowana dla Polakow zamieszkalych w Kanadzie przez polskich dziennikarzy. I terz cytat co z tego wyszlo.

  ” Spotkanie telekonferencyjne z Jaroslawem Kaczynskim zapowiadalo sie niezwykle- premier mial przez dwie godziny odpowiadac na nasze pytania- na zywo, bezposrednio, z glowy- po prostu gratka miodzio , palce lizac -dlatego tez sala w Centrum Jana Pawla II w Mississaudze szybko wypelnila sie po brzegi- bylo ponad 800 osob.
  Wszystko dopiete na ostatni guzik, na zewnatrz terkoce generator pradu , na wypadek „naglej awarii zasilania” , cztery komputery wielkiej mocy ” streamuja ” sygnaly przez lacza glowne i zapasowe , do studia w Warszawie wchodzi premier Kaczynski , redaktor Tomasz Sakiewicz z Gazety Polskiej stuka w mikrofon , ktory jeszcze 5 minut wczesniej byl „otwarty ” i….
  I mimo „walki” technikow przez dwie godziny , nie udaje sie uruchomic lini przekazujacych dzwiek ,w Warszawie- pada lacze glowne , potem awaryjne, podejmowane raz po raz proby laczenia przez zwykly Skype – dziwnie zawodza. Premier pije jedna herbate, druga i po 1,5 godziny wychodzi.

  Opadaja emocje, zawod i wcieklosc zwiekszaja jedynie determinacje. Siedzielismy sobie z J. Kaczynskim , wspolnie marnujac czas. Czy jednak do konca byl to czas zmarnowany? W sumie przeciez rozumielismy sie bez slow.Dzisiaj w Polsce nie trzeba wiele mowic – idzie wszak o inna Polske niz te , ktora nam zafundowal okraglostolowy przekret w Warszawie.
  Brak polaczenia potwierdzil jedynie to czego sie domyslamy .
  TYM RAZEM IDZIE NA NOZE. „

  • jakisbuk 3 października 2011 o 12:14 am

   to sie nazywa wola boska 🙂 a na noże to tylko idzie w waszych chorych głowach

   • rabarbarek 3 października 2011 o 12:35 am

    Gratuluje czujnosci. Zauwaz , ze to cytat , a wyrwany z kontekstu fragment to przenosnia.

    • monitorpolski 3 października 2011 o 5:30 am

     kolejny ma banana

  • Policjant/Grafik 3 października 2011 o 8:48 am

   Człowieku a co ma do tego Kaczyński? Może wysłał smsa do płetwonurków na Atlantyku by przecięli kabel? bo nie chciał z wami gadać? Puknij się w czoło

 8. rabarbarek 3 października 2011 o 12:15 am

  Dla mieszkajacych w Totonto i okolicach. Na znak solidarnosci z Amerykanami protesty w Toronto beda mialy miejsce 15 pazdziernika w centrum. Occupy Toronto czyli 99% przeciwko 1 %.

  http://www.ctv.ca/CTVNews/TopStories/20110930/wall-street-occupation-inspires-canadian-protesters-111002/

  • mi461 3 października 2011 o 2:59 am

   trzeba isc, nie ma wyjscia.
   DOSC tej brudnej GRY!!
   W kazdym panstwie powinni sie dolaczyc na znak solidarnosci.

  • mi461 3 października 2011 o 3:22 am

   ciekawe co o tym sadzisz Rabarbarek,

   „George Soros, ACORN, SEIU Are Behind Occupy Wall Street ”
   przeczytaj dalej :

   http://djosiris.blogspot.com/2011/10/george-soros-acorn-seiu-are-behind.html

   • rabarbarek 3 października 2011 o 5:10 am

    Milena , mysle ze teraz bedzie nas zalewala fala dezinformacji . Warto sprawdzac wszystkie informacje. Zaraz poszukam senatora z Kongresu , ktory jako jeden z nielicznych mial odwage poprzec ruch. Wiadomo do tej pory , ze Occupy Wall Street nie ma wyraznych przywodcow , wiec kazdy moze tam przyjsc i macic lub pomagac . Czytalam gdzies , ze kompletna bzdura jest laczenie SEIU z Wall Street , ale sprawdzmy .
    Jak narazie ciekawa informacja , ze NYPD [ policja NJ] dostala od JP Mrgana Sachsa 4,5 miliona dol. dotacji. Mowi sie , ze to lapowka na porzadna obrone Wall Street. To sprawdzona informacja. Panowie w bialych koszulach z naszywkami na ramionach spisuja sie wspaniale .
    Co reszty zaraz sprawdze.

    http://www.jpmorganchase.com/corporate/Home/article/ny-13.htm?TB_iframe=true&height=580&width=850

   • monitorpolski 3 października 2011 o 5:28 am

    Odpowiedź na to można sformułować pytaniami:
    – dlaczego był całkowity media blackout na ten temat?
    – w jaki sposób strajk okupacyjny na Wall Street ma być na rękę Iluminatom?
    – dlaczego policja w tak okrutny sposób sprowokowała i spacyfikowała tych ludzi?
    Na te pytania artykuł nie daje odpowiedzi. To tak jakbyś powiedział, że człowiek, który walczy o życie jest przez kogoś sponsorowany. Sytuacja jest naprawdę podbramkowa – banki rabują Amerykanów na gwałt.
    Poza tym spójrz na to co atakuje blog? Watykan. Masz odpowiedź co to jest.

    • rabarbarek 3 października 2011 o 5:45 am

     Deklaracja ruchu

     http://sites.google.com/site/canweyes/

     • rabarbarek 3 października 2011 o 6:05 am

      Tutaj burmistrz NJ o protestach. Tekst ten czytelnicy nazywaja Pomrukiwania burmistrza , ktory tak sobie mruczac , grozi demonstrantom i czeka na decyzje od przelozonych. Moze byc tak , ze ktos zechce przejac ruch , ale jak do tej pory i policja i rzadzacy , i media maja z nim problem .

      http://blogs.villagevoice.com/runninscared/2011/09/mayor_bloomberg_28.php

      • rabarbarek 3 października 2011 o 6:26 am

       Jesli to sa setki demonstrantow , o ktorych pisza media to juz tylko na podstawie tej wiadomosci widac jak bardzo rzadzacy boja sie prawdy o tym co sie dzieje. Zwroccie tez uwage na spokoj i opanowanie demonstrantow. Sa sila , przewazaja liczebnie , ale nie ma tam prowokatorow[ ktorzy sa podobno szybko usuwani] , nie ma tam kapkurow rozbijajacych szyby wystawowe, a sa mlodzi ludzie , ktorzy widza jaka przyszlosc im szykuja dzisiejsze elity. Mozemy tez zobaczyc biale koszule w akcji. [ tak sie juz nazywa cholernie agresywna policje w bialych koszulach]

       Na moscie. http://www.youtube.com/watch?v=iJs55qeKvyQ

       • rabarbarek 3 października 2011 o 7:02 am

        Kongresmen B. Sanders popiera ruch i wyraz temu daje na swojej rzadowej stronie.

        Warto zobaczyc. Jak mowi przyslowie Do odwaznych swiat nalezy. ”

        http://sanders.senate.gov/newsroom/media/view/?id=05ca504d-3770-4e0a-a68e-661c9eca4b2a

    • O Rzesz 3 października 2011 o 10:42 am

     Podejrzewałem i nadal tak sądzę że wywołano zamieszki by wyłapać co bardziej aktywnych przeciwników systemu spośród mniej znanych ludzi.
     Może poszło to nie w tą stronę w jaką miało iść. Ale raczej wszystko rozwija się zgodnie z planem.
     W każdym razie picie szampana w obliczu całej sytuacji wskazuje że wszystko jest już uwzględnione i oczekiwane.
     Słuszny gniew ludzi zostanie z czasem zasymilowany i obrócony przeciw nim samym.
     Do eskalacji działań pacyfikacyjnych dojdzie zapewne już niedługo. Zrobią coś takiego by wreszcie wybuchło to od dawna „oczekiwane” powstanie.
     Służby mają od kilku lat min. przenośne emitery infradzwękowe itp. „humanitarne” narzędzia do rozbijania demonstracji.
     Klocki tej układanki mamy już dawno w naszych pudełkach!.

 9. Konarski 3 października 2011 o 12:22 am

  Dziwne dźwięki jak w Kijowie – Curitiba – Brasil: http://www.youtube.com/watch?v=qBC22YHil38
  Strange noise in the sky August 2011 St. Pete,Fl.:

 10. rabarbarek 3 października 2011 o 12:39 am

  Nie wiem na ile prawdziwa jest ta wiadomosc , ale warto obserwowac sytuacje. Podobno wojsko amerykanskie ma dolaczyc do protestujacych i ochraniac ich. Gdyby okazalo sie to prawda , sytuacja moze zrobic sie jeszcze ciekawsza. http://www.youtube.com/watch?v=Tp-eapYpL8c

  • rabarbarek 3 października 2011 o 1:27 am

   Wpis zolnierza amerykanskiego ” Nie walczylem o Wall Street a o wolna Ameryke. Pisze ten tekst w drodze do Nowego Jorku” On i kilkunastu innych beda bronili protestujacych. Inne grupy w drodze. Jak napisal , aby siegnac ludzi musicie przejsc przez kordon Marines.

   http://www.democraticunderground.com/discuss/duboard.php?az=view_all&address=439×2037141

   • rabarbarek 3 października 2011 o 6:55 am

    http://coupmedia.org/occupywallstreet/troops-march-at-occupywallstreet-0110

    • zas 3 października 2011 o 8:22 am

     nie wiem czy tez tak macie ale tłumacz google nie tłumaczy stron o protescie w NY

     • O Rzesz 3 października 2011 o 10:12 am

      Kopiując tekst i wklejając go w okienko tłumacza otwarte w nowej karcie uzyskuję normalne ,googlowskie, tłumaczenie. U mnie nie ma problemu.

      • zas 3 października 2011 o 10:20 am

       opisywałem tłumaczenie z poziomu przegladarki chrome – podany poniżej przykład z przeklejaniem tekstu oczywiście działa

  • Ania 3 października 2011 o 2:39 pm

   To by rzeczywiście była rewelacja. Samą policją nie dadzą rady tego stłamsić.
   Nawet jak użyja w końcu tych swoich różnych broni mikrofalowych i elektromagnetycznych do walki z tłumami. Bo pewnie w końcu użyją, gdyby doszło do eskalacji protestów

   • pola 3 października 2011 o 3:09 pm

    Gniew ludu uderza w Amerykę: Wall Street pod pręgierzem

    Demonstracje i protesty w Nowym Jorku na Moście Brooklyńskim oraz w innych miastach USA, w miarę wzrostu liczby aresztowanych, zaczęły przekształcać się w wydarzenie ogólnokrajowej rangi.
    http://forsal.pl/artykuly/552783,gniew_ludu_uderza_w_ameryke_wall_street_pod_pregierzem.html

 11. Józef Bizoń 3 października 2011 o 12:57 am

  Może tak.
  Zastanawiam się co by zrobiło AK w sytuacji tu udokumentowanej
  http://jozefbizon.wordpress.com
  Nie dotyczy to oczywiście Pana Świtonia.

  • monitorpolski 3 października 2011 o 5:36 am

   Ś.p. Sławomir Skrzypek nie prowadził polityki zgodnej z planowaną dla świata przez Izrael. A Skrzypka powołał ś.p.Lech Kaczyński. Jest to argument na to, że L.Kaczyński był politykiem świadomym i podstępnym, a niestety – tacy politycy muszą być, jeśli chcą działać w interesie swojego kraju. I pewnie za to zginął.

   • Józef Bizoń 3 października 2011 o 5:58 am

    No, ale w takim przypadku odpada Rosja, to po co PiS gardłuje, że to Rosja?

    • iHe 3 października 2011 o 8:21 pm

     Może głupio im się przyznać ,że wystawili ich wszyscy dookoła.Najprościej na Rosję ,która to tuszuje i ktoś od nich to koordynował i wykonywał.
     Rosja nie puści pary z gęby.Chyba,że coś pęknie w NWO.
     Jak tam u nich to wyglądało to do końca mało kto wie,
     za to Putin się bardzo zestresował(krwawy pot)
     A powinien w przedszkolu siedzieć i książeczki do góry nogami oglądać.
     Tam też się nieźle pod stołem kopią.
     Potem ta czarna seria zgonów w ich służbach.Przypadki jak w Polsce.
     Ach same przypadki..

 12. rabarbarek 3 października 2011 o 1:15 am

  Ktos zlapal na kamerze przedstawicieli Wall Street popijajacych szampana , kiedy na dole trwaly protesty. Jak widac panie i panowie czuja sie bezpiecznie . Przeciez im wlos z glowy spasc nie moze. Czyzby nie rozumieli potegi tlumu? Mysla , ze ich zlodziejstwo trwac bedzie wiecznie . Miejmy nadzieje , ze tym razem przelicza sie w swoich ocenach. http://www.youtube.com/watch?v=2PiXDTK_CBY

 13. Ktoś 3 października 2011 o 5:16 am

  Zapominacie o czymś takim jak rolowanie zobowiązań. PIS jeszcze miał z czego finansować kary za przekładane zobowiązania. Tuskomatołkom zabrakło kaski w sakiewce bo i wiele nadspodziewanych wydatków ich dotknęło a że sami skorzy do szanowania pieniążków też nie sa to i poszło co nieco na poza ZUSowska emeryturkę do „banków na kajmanach”. Ale to nie oznacza, że poprzednicy byli dobrzy i sumienni bo wyprzedaż zaczętą od mazowieckiego z wielka pilnością kontynuowali ku chwale wielkiej bolszewii chazarią bis zwanej.

  • monitorpolski 3 października 2011 o 5:20 am

   To po co zaciągali nowe pożyczki? Po to, by kraj doprowadzić do ruiny – celowa kryminalna działalność. Państwo, które ma swoją walutę nie musi zaciągać pożyczek – wystarczy, że wydrukuje potrzebne na inwestycje pieniądze. Posłuchaj Billa Stilla na ten temat. POŻYCZKI POLSKI NA WEWNĘTRZNE INWESTYCJE SĄ KRYMINALNE!!!

   • rabarbarek 3 października 2011 o 5:41 am

    Jak to po co? Masz racje Monitorze. Wlasnie przed chwila czytalam , ze wielkie banki niemal sila wciskaly pozyczki Grecji. Ich sluzalczy , kryminalny rzad bral wszystko jak leci i skutki tego dzisiaj widac. Zamiast powiedziec „dosc” , nie bedziemy wiecej zadluzac naszego kraju, nasz ukochany rzad bierze wiecej i udaje , ze wszystko idzie w dobrym kierunku. A to , nie idzie wiadomo nie od dzis.

   • Józef Bizoń 3 października 2011 o 8:04 am

    A poczytaliście Panowie co na ten temat pożyczek pisze w naszej konstytucie z 1997 r.?

 14. iHe 3 października 2011 o 8:53 am

  Jeden z dowodów jak Tusk likwiduje Polskę.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostrzezenie-abw-ws-nowych-dowodow-osobistych,1,4868312,wiadomosc.html

  „Według źródeł dziennika, szef ABW skrytykował sposób wyłaniania producenta dowodów. Zaniepokojony jest też rozszczelnieniem systemu legalizacji, czyli tworzenia nowych tożsamości, np. oficerów Agencji Wywiadu czy świadków koronnych. – To niewyobrażalne, aby legalizację dla nas robili np. Niemcy. Szef ich służb miałby o tym wiedzę niemal online – mówi wysoki rangą oficer służb specjalnych.

  Bondaryk stwierdza również, że Niemcy i Francuzi powołując się na względy bezpieczeństwa nie organizowali przetargów na produkcję dowodów osobistych i powierzyli to firmom kontrolowanym przez państwo.

  Zastrzeżenia szefa ABW jak dotąd nie wywołały reakcji. Przetarg na dowody jest kontynuowany, a termin otwarcia ofert został przełożony na 10 października. Według założeń ostateczna cena zamówienia może sięgać 400 mln zł, które zostaną pokryte w 85 proc. ze środków UE.”

  • O Rzesz 3 października 2011 o 10:01 am

   To jeszcze dodajmy przechowywanie danych statystycznych min. z naszego ostatniego spisu „powszechnego” (oraz innych krajów UE) w Izraelu i mamy zarys obrazu destrukcji systemowej kraju i świata.
   Już tylko AA nie dostrzeże zależności pomiędzy tymi, nieraz odległymi pojęciowo, przejawami demontażu Polski i innych krajów.

 15. rem 3 października 2011 o 9:01 am

  Kaczyńskiego zlikwidowali ruski albo cia na terenie Rosji ze względu na Skrzypka zresztą co za różnica jak najprawdopodobniej elita bankierska i ruscy przywódcy to jedna klika (patrz Medwiediew prezentuje światową walutę)

 16. iHe 3 października 2011 o 9:49 am

  http://www.tvn24.pl/12691,1719456,0,1,zbiorowe-chlostanie-bialorusi-ponioslo-fiasko,wiadomosc.html

  Jakieś miłe wiadomości.

 17. O Rzesz 3 października 2011 o 9:56 am

  Powtórka z rozrywki ale nawiązująca do obecnego tematu.
  „Polacy przebodźcie się” ? … narazie budzą się wszelkie mendy wietrzące zwielokrotniony zysk.

  http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/to-oni-chca-wprowadzenia-w-polsce-podatku-katastralnego,1701267

  O to chodzi właśnie byśmy ryli nosami ze zmęczenia, w ziemi uganiając się za kolejnymi złotówkami których sami na siebie i swoje rodziny nie wydamy bo się je nam je ukradnie w majestacie „prawa”.
  Walcząc o przetrwanie nie będziemy mieli czasu myśleć o Bogu i jedności z nim.
  Będziemy wręcz Go przeklinać że nam taki los „zsyła”.
  A to nie On tylko kasta pasożytów.

 18. obnie.pl 3 października 2011 o 10:13 am

  Bohater z rodziny kolaborantów i degeneratów – poczytajcie sobie i puśćcie dalej:
  1. Czy ojciec Palikota był zbrodniarzem wojennym ? http://24l.eu/ay
  2. Mieszkańcy Biłgoraja o Palikocie http://24l.eu/az
  3. Kim był Marian Palikot? http://24l.eu/b0
  4. Czy ojciec Palikota, herbu Dziurawa konewka był szmalcownikiem? http://24l.eu/b1

 19. Annah. 3 października 2011 o 10:30 am

  Do bojkotu trzeba być odpowiednio przygotowanym, trzeba wykonać przed nim kilka ważnych kroków. Pozwolę sobie powtórzyć wpis Hjk, obrazujący poniekąd zakres tych działań.
  Bez przygotowania wasze mrzonki wypadają żenująco naiwnie

  hjk 3 Październik 2011 o 9:47 am
  Do całej zasadniczo słusznej idei bokotu napiszę to, co już powtarzam od jakiegoś czasu – bojkot musi być odpowiednio przygotowany i rozpropagowany, tj. trzeba wyjaśnić szerokim kręgom społecznym a najlepiej wszystkim, o co chodzi i dlaczego bojkot. To jest warunek podstawowy realnego działania. Jeśli do wszystkich to dotrze, to wtedy – jak ktos słuszne napisał – będzie mozliwe „policzenie się” ile jest sługusów i zarazem beneficjentów systemu, ktorzy podpieraja go swa frekwencją, a jaki jest opór społeczny. Ale poza pokrzykiwaniem na kilku niszowych blogach nikt nie podejmuje szerokiej akcji uświadamiającej o tym bojkocie. Więc zasadniczo słuszna idea pali na panewce w takich okolicznościach…

  Po drugie jesli będzie przygotowany bojkot, to natychmiast trzeba przygotowywać alterntywę dla obecnego skorumpowanego systemu. A „jedyna alternatywa” jest taka, ze musi nastąpić oddolne organizowanie sie ludzi poprzez wszelkie mozliwe organizacje, kluby stowarzyszenia i nawet lokalne, może jeszcze nieskorumpowane oddziały obecnych partyj po to, by z jednej strony w kolejnych wyborach wyłonić prawdziwych lokalnych przywódców i reprezentantów narodu, a nie „partyjnych”, a po drugie organizować sie do różnych działań społeczno – ekonomicznych wobec nadchodzącego krachu euro, krachu swiatowych finansów, widma głodu, nawet wojny, organizować koła samopomocy, dostawy ekologicznej zywnosci od rolników, wymianę towarów i usług, zwiekszenie samoświadomosci, oporu anty NWO, zaplanować odzyskanie państwa i zasobów, zakładów pracy, itp., itd.

  Niczego takiego na razie nie widać poza spotkaniem partii i komitetów „wykluczonych” z wybórów 2011, powstania ruchu Urbasia, nowego ekranu itd. To dopiero zalązki.

  W takiej sytuacji kompletnego niemalże nieprzygotowania i „działaczy” i społeczeństwa nawoływanie do bojkotu to głupota i agentura, albo czysty „doktrynerski fanatyzm”, bo przeciez lepiej wybrać tych „lepszych ze złych” albo „mniejsze zło” w obecnym systemie. To prawda, ze został omamionemu i skołowanemu komuną społeczeństwu narzucony, ale póki co nie ma sił i wystarczajacej organizacji, by to odrzucić i trzeba w tej grze w brydzą z trzema wariatami uczestniczyć, którzy z braku czwartego dopadli przypadkowego przechodnia i sterroryzowali pistoletem, aby był „4tym do brydza”, bo oni „chcą sobie pograć”. A jak sie powie, ze „nie chcę brać w udziału w tej >grze<" to powiedzą, ze oddajesz walkowera i masz płacić… czy grasz czy nie to wynik i tak jest bezsensowny, ale "grając" przynajmniej zyskujesz coś na czasie. A wtedy moze nadejść pomoc, inni mogą pomóc, samemu można coś zrobić, itd.
  W naszych warunkach znaczy to przygotować ów bojkot przynajmniej w opisany powyżej sposób, bo inaczej to robota dla waria

 20. iHe 3 października 2011 o 10:35 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1719481,0,1,tusk-poprosi-prezydenta–by-powierzyl-kaczynskiemu-misje,wiadomosc.html
  Wszyscy „rwą”się do władzy
  Widzę,że platforma zmienia strategie z białej flagi na wpuszczanie w maliny.
  To wszystko o tej strategi „o której się nie mówi”.Co prawda Urbaś wspomniał.
  Widzę,że przyszły nowe wytyczne dla naczelnego economic hitmana.
  Ktoś musi przyjąć polityczną odpowiedzialność za ostatnie 4 lata kreatywnej księgowości ,deficytu zamiatania pod dywan i innych min które wcale nie ma Toł POukrywał a z czasem wyjdą.
  Zaraz wyjdzie na to ,że to wszystko wina PiSu a półgłówki z Polski to kupią,bo myślą samodzielnie.Bo pamiętają tylko to co chcą pamiętać.
  Kto kogo wpuści w maliny i za jaką cene?
  W każdym razie Polska musi być ważna skoro w NWO skoro jest na ręcznym sterowaniu.
  http://demotywatory.pl/2525537/Oto-jest-pytanie
  http://demotywatory.pl/3255559/Kobieta-jest-jak-pole-minowe

 21. monitorpolski 3 października 2011 o 10:35 am

  Bojkotujesz przedłużasz panowanie złodziei. Czy masz jakieś KREATYWNE rozwiązanie?

  • py-skatka 3 października 2011 o 11:38 am

   W obecnym kształcie tzw sceny politycznej tylko wygrana PIS i to koniecznie pow. 50% mogłaby cokolwiek zmienić. Inna wygrana się nie liczy, żadna kreatywność tu nie pomoże i nie rozumie, że tego nie widzicie. Karty już dawno zostały rozdane a otumanione społeczeństwo tylko to klepnie, bez względu na frekwencję. PO-PSL-Palikot i być może ktoś jeszcze.

   • iHe 3 października 2011 o 3:41 pm

    Karty są rozdane,jednak wybory to tylko bitwa ,a nie cała wojna.Można przegrać bitwę i wygrać wojnę i odwrotnie.Scenariusz z >51%+ jest skrajnie optymistyczny:(
    Nie na darmo się 4 lata telavivzja z gw i innymi merdiami tak starały trzymać fason i kreatywną księgowość..
    Nasza POlalaska ma bezpieczniki od banksterów.Źle wybraliście,buch nie macie światła..
    Ale kto wie ,cuda się zdarzają szczególnie Tuskowi.

    Polska jest maksymalnie podzielona od 20 lat .Nic się nie zmieniło.No może jest nawet gorzej.
    Jak tego jakoś nie zmienimy to marnie z nami:(

 22. Pingback: kantas

 23. bia 3 października 2011 o 10:43 am

  Żeby to zrobić trzeba wypowiedzieć wojnę satanistą stojącym za wualem demokratycznej władzy

 24. Annah. 3 października 2011 o 11:23 am

  Ze stron Królowej
  Dzieckonmp powiedział/a
  03/10/2011 @ 10:02 am
  Zakazany nie tylko w Polsce film o Katyniu
  W języku angielskim

  Dzieckonmp powiedział/a
  03/10/2011 @ 10:08 am
  Nagrywajcie i pokazujecie innym bo mafia międzynarodowa nie chce żebyśmy to zobaczyli. Nie chce aby świat sie o tym dowiedziała który obecnie i tak nic nie wie. Tym bardziej że dalsza część likwidacji Polaków patriotów wkrótce też nastąpi. Film pewnie niedługo zniknie.

 25. Aśka 3 października 2011 o 11:26 am

  ale baaardzo wolno … obudzą się na dobre, jak zostaną w skarpetkach

 26. pola 3 października 2011 o 11:36 am

  Decyzja w sprawie zakupu TVN zapadnie po wyborach. Chętni to RTL, Vivendi i Time Warner.
  http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258,726716-Sprzedaz-akcji-TVN-w-polowie-pazdziernika.html

 27. Tomasz 3 października 2011 o 11:49 am

  No to chyba zaczna sie zamieszki przed wyborami takie jak mielismy w Anglii. Chyba ,ze polska policja bedzie bardziej stanowcza niz angielska. Chyba tak ,bo juz uzywali gazu i gumowych kul

 28. theaspartam 3 października 2011 o 11:53 am

  Monitorpolski odp.na twoje pytanie-Nie jestem święcie przekonany że tylko ja znam prawde o świecie bo nie znam prawdy o świecie żeby odpowiedziec racjonalnie na każde zagadnienie,jednak poświęciłem wiele żeby się dowiedzieć jak ten świat jest zbudowany i kto nim żądzi i nie są to ludzie! a te wszystkie wiary i religie są po to by manipulowac ludzi przeciwko sobie i ta cała konspiracja zawarta w bibli to robota illuminati a wy się powołujecie na prawde w niej zawartą bezwzględnie wierząc w karzde jej słowo,zamiast w kościele prowadzić wspulne dyskusje na temat boga ktury opisany jest w biblii i świecie który nas otacza, wolicie jak mantre słuchać w kułko tego samego a to nic nie zmieni w waszym rozwoju świadomości, jeśli nie będzie wspulnych rozmów to zawsze będzie nażucone wam to co chcą byście nie myśleli samodzielnie,na tyle kościołów co jest w polsce na tyle ludu co tam uprawia modlitwy nie znam żadnego przypadku żeby ktoś miał odwage przerwać msze i wyrazić swoje zdanie na temat mylnego interpretowania bibli przez nie omylnego księdza w sztach jak przebieraniec,ci ludzie którzy przez całe życie wierzyli w prawde z ust księży nigdy nie czytali biblii wienc na czym oparta jest ich wiara ruwnie dobrze może być na schizofremi księdza,jedynie Natanek coś zmienia i widać że ma dobre intencje ale moim zdaniem daleko mu jeszcze do prawdy o tym świecie bo ma biblijne uprzedzenia do zagadnień takich jak np oobe,jasnowidzenie, i inne podobne żeczy.Nie oceniaj mnie Marku bo biblijnych uprzedzeniach ja zaparcie szukam prawdy o tym świecie i nie tylko teoretycznie a praktycznie poświęcam na to cały czas, siedze w nocy i w dzień przed komputerem i sprawdzam teorie, zagadnienia nawet najbardziej głupie by mieć więcej informacji i by wyciągać bardziej trafne wnioski, i widze że ty też mnustwo czasu poświecasz na zdobywaniu informacji na dodatek jeżdzisz po polsce wspierając protesty poszkodowanych ludzi przez rząd czyli jesteś patriota z krwi i kości i chwała ci za to.Cytat Rodriguez7 kojarzę Cię Aspartam z różnych stron poświęconych „satanistycznej” tematyce. Jeśli pozwalasz na taki wpis o mnie to jest to kłamstwo !!! Jesli sam tak uwarzasz to udowodnij mi choć jeden wpis związany z jakąś strona satanistyczną albo mojim wpisem o satanistycznym charakterze, bo nigdy z satanizmem nie miałem nic wspulnego,ludzie są tak trwale związani w tym systemie że będa go bronić zamiast mysleć samodzielnie, i jeszcze jedno jestem ateistą wierzącym w boga ale nie takiego jakiego opisuje biblia a takiego jakiego reprezentuje Jezus Chrystus Alleluja PS. przepraszam za błedy chcecie to atakujcie mnie za nie już się przyzwyczaiłem widać po tym kto jakie ma intencje

  • zenobiusz 3 października 2011 o 12:23 pm

   Szukanie informacji w internecie i ich porównywanie,może zająć Ci całe życie,u kresu którego stwierdzisz ,że dalej nie wiesz.Spróbuj,recept z Biblii,40 dniowy post w samotności,i modlitwa do Boga by dał Ci potrzebną mądrość.Tylko 40 dni,cóż to jest w porównaniu z tym czasem który poświęciłeś do tej pory ???

  • olo7070gozdek 3 października 2011 o 12:29 pm

   Ja mogę dać potwierdzenie że TheAspartam , nie jest satanistą , co najwyżej jest ateistą .

 29. mlotnanwo 3 października 2011 o 12:01 pm

  Czyżby zaczął się już „blebin” czy coś tam????

  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Sensacja-Ludzkosc-nawiazala-kontakt-z-pozaziemska-cywilizacja-Swiat-wkrotce-ujrzy-dowody,wid,13850705,wiadomosc.html?ticaid=5d223

 30. Policjant/Grafik 3 października 2011 o 1:13 pm

  Nie wiem czy było? Ale ciekawe przemówienie. Pan wałęsa namawia stare pokolenie do zmiany systemu 🙂

 31. Annah. 3 października 2011 o 1:17 pm

  Mucha wsypała „tuskobus”
  Na wyborczej trasie Donald Tusk znów natknął się na kibiców. Tym razem w Lublinie. Do znanych haseł: „Donald, matole, twój rząd obalą kibole!” czy „9 października wrzuć Platformę do śmietnika!”, doszło kolejne: „Donald, ty łotrze, w Lublinie nikt cię nie poprze!”
  Choć z „tuskobusu” szef rządu wyszedł uśmiechnięty, była to na pewno dobra mina do złej gry. Takiego powitania raczej się nie spodziewał. Spotkanie ze studentami, jakie zorganizowała posłanka Joanna Mucha w klubie Archiwum na terenie miasteczka akademickiego, było trzymane w głębokiej tajemnicy. Od czasu, gdy „tuskobus” wyruszył w Polskę, w każdym mieście witają go zorganizowane grupy kibiców. Dlatego sztabowcy Platformy starają się nie ujawniać, gdzie i kiedy zawita premier. Tak było m.in. w Poznaniu czy Lublinie. W Lublinie nie wiadomo było jednak dokładnie, gdzie i kiedy pojawi się lider Platformy Obywatelskiej. Spotkanie było zamknięte, tzn. żadna z przybyłych pod klub osób spoza przygotowanej wcześniej listy nie mogła wziąć w nim udziału. Ale również tam terminu i miejsca nie udało się utrzymać w tajemnicy. Działacze PO to jednak słabi konspiratorzy (…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111003&typ=po&id=po01.txt

 32. Annah. 3 października 2011 o 1:20 pm

  Geotermia może ogrzać Toruń
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111003&typ=po&id=po19.txt

 33. navajo88 3 października 2011 o 2:09 pm

  No Koment ,taka jest Polska !!!!!

  Pan Bóg i Diabeł w jednym stali świecie,
  Pan Bóg na górze, a Diabeł na dole;
  Pan Bóg, spokojny, nie wadził nikomu,
  Diabeł najdziksze wymyślał swawole.
  Ciągle polował po piekle swoim:
  To pedał, to dziwka — między kotły, stołki
  Gonił, uciekał, wywracał koziołki,
  Strzelał i trąbił, i krzyczał do znoju.
  Znosił to Pan Bóg, nareszcie nie może;
  Schodzi do Dabła i prosi w pokorze:
  — Zmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco,
  Bo mi tam w górze, deszcze z chmurek lecą. —

  A na to Diabeł: — Wolnoć, bratku,
  W swoim stadku. —
  Cóż byłe mówić? Pan Bóg ani pisnął,
  Wrócił do siebie i czapkę nacisnął.

 34. Noni 3 października 2011 o 3:18 pm

  Ja jestem człowiekiem którego wierzenia są połączeniem Huny, chrześcijaństwa z szczyptą filozofii new age i też się tego nie wstydzę 🙂 choć nie którzy przypinają mi różne etykiety choćby przez praktyki którymi się zajmuję np. podróże astralne, channeling medytacje itd. to uważam się za człowieka który idzie dobrą drogą do ludzkiej doskonałości i rozwoju duchowego. Kościół katolicki to był mój start jednak nie zapewnia on Mi już więcej tego czego szukam i potrzebuje choć nauki Jezusa cenie Sobie jako jednego z Moich duchowych mistrzów. Po prostu moja wiara tak bardzo się różni od proponowanej „prawdy” przez system wierzeń katolicki co zdecydowało o opuszczeniu tej wspólnoty.

  Po nauki sięgam do wielu źródeł i jakoś nigdy Mnie Biblia nie parzyła w ręce i dalej nie parzy choć nie jest to Moje jedyne źródło wiedzy na temat prawd tego i tamtego świata.

  Ogólnie przecież nauki Jezusa są na tyle uniwersalnymi prawdami, że wypełniać je może każdy dobry człowiek czy uważa go za Boga zbawiciela czy za człowieka który osiągnął granice ludzkiej doskonałości poprzez prawdziwe praktyki duchowe i wiedzę którą gromadził Swoje życie.

  Gdybyśmy tak łatwo mogli je wypełniać i budować to co łączy a nie to co dzieli ten świat wyglądał by inaczej 🙂

 35. Annah. 3 października 2011 o 3:35 pm

  „Bączek” blogera z NE kandydującego z listy UPR- u
  http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/26699,wyborco-ze-szczecina-bloger-nowego-ekranu-kandyduje-do-sejmu-rp
  Na pytanie zawarte w tytule odnajdujemy odpowiedź już na sugestywnej fotce i w haśle na wstępie artykułu. Myślący POlacy nie lubują się przecież w czytaniu, a u sporej ilości przypadków wystarczy nawet bączek.

 36. zenobiusz 3 października 2011 o 3:37 pm


  Z ostatniej chwili:
  Amerykańscy Marines będą chronić protestujących nowojorczyków przed zdziczałą policją!!!.”
  Nie wykluczone,że „rewolucja” jest na rękę ,środowisku które wykreowało Obamę,stara metoda,przedwczesnego wybuchu,by spacyfikować społeczeństwo.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/03/prowokacja-nwo-want-to-see-just-who-is-behind-this-revolution-occupy-wall-street-movement/

  • abrams 3 października 2011 o 4:44 pm

   Albo to zwykła prowokacja. Jakiś dzieciak siedzący przed kompem napisał bo mu się nudziło. Trochę to dla mnie dziwne żeby ostrzegać że o to uwaga nadjeżdżamy z kumplami i piwem. Po za tym co oni tam zrobią? Wyślą żandarmerie i po sprawie.

   • abrams 3 października 2011 o 4:50 pm

    a to potwierdzenie – może się też komuś przydać do śledzenia na przyszłość

    http://whois.polodomains.com/domain/KW2DqhjZ6B-QTMwdXf99E8McpnsqhDX-_info.html?btid=1

    • abrams 3 października 2011 o 4:59 pm

     e to się okazuje już i tak wszyscy o tym trąbią

 37. nowy84 3 października 2011 o 3:43 pm

  Jeśli dobrze rozumiem to co pisze na GLP to cała akcja na Wall Street jest ustawiona!!
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1662568/pg1

  momentalna blokada na forum tematu „Rewolucji”
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1662505/pg1

  a tu coś GIGANTYCZNEGO!! „zaatakowało” słońce:

  • Stirlitz 3 października 2011 o 9:08 pm

   To wygląda jak kometa , która zbliżając sie do słońca wybucha

 38. Annah. 3 października 2011 o 3:53 pm

  Jeden z wieńczących dyskusję w Gajówce postów \zdaje się wart przytoczenia
  166 bojkot TVN
  662/
  Miałkość argumentów bojkotników jest jeszcze większa, ŻADEN BOJKOTNIK NIE USTOSUNKOWAŁ SIĘ DO STANU PRAWNEGO WAŻNOŚCI WYBORÓW po ich bojkocie, żaden nie zmęczył sobie główki wyobrażaniem co będzie po bojkocie, kto wygra i w jakim stopniu, milczący bojkot to głupota i naiwność porażająca.

  Argumentacja bojkotników doprowadziła do odkrycia, ze uwielbiany dotąd ks P. Natanek nagania do wyborów – więc mason (nie ważne co mówi, jak uzasadnia, mason i kropka) Rydzyk zły, bo nagania do PiS-u. Tak można tu wyczytać.
  Jakiś niekumaty młody człowiek zaraz stąd wyciągnie wniosek, żeby iść glosować na Palikota, albo Tuska, bo do nich nikt tu nic nie ma.
  To jest tyle samo żałosne, co niebezpieczne. Bo pozostawienie obecnych aferzystów i morderców u władzy, to stan dużo gorszy niż zmiana premiera chociażby na J.Kaczyńskiego. Z dwóch Żydów lepiej mieć do czynienia z tym bogobojnym.
  Może to trudno pojąć komuś żyjącemu poza Polską, tu zmiana jest konieczna. Inaczej dużo szybciej pójdziemy z torami J.V. Rostowskiego niż się nam wydaje.
  To co proponuje Brat Dioskur, głosowanie na kandydatów od 5 na liście, wybranie tych, którzy jeszcze nie byli posłami, bo ci co byli, nie nadają się na posłów. Nie wolno wybierać zawodowych socjologów, aktorów, sportowców, politologów, prawników, reżimowych dziennikarzy, nauczycieli, ludzi przed 30 rokiem życie, bo to straszne matołki jeszcze (z małymi wyjątkami).Wybierać ludzi wolnych zawodów, rolników, lekarzy, inżynierów, techników, ludzi po 40-tce, samodzielnych, odważnych, najlepiej tych, którzy wyraźnie zaznaczyli swoją narodowość polską i wiarę, tych, którym „dobrze z oczu patrzy”
  Prawników sejm już zatrudnia.

  O tym mówią księża, którzy do wczoraj cieszyli się tu w gajówce wielkim respektem, a nagle, tylko dlatego ze mają poglądy jak 166 zostali nagle zrzuceni z piedestału przez garstkę nieświadomych swoich czynów gajówkowych bojkotników. To tempora!
  Zapiekłość i fanatyzm skutecznie zamula mózgi jak widać po burzliwej dyskusji.

 39. theaspartam 3 października 2011 o 3:57 pm

  Zenobiusz dzięki za biblijne recepty, post to ja robię z własnej nie przymuszonej woli,wystarczy być świadomym jak bestialsko są traktowane zwierzęta dla uzyskania mięsa i już się odechciewa jeść, tego nie znajdziesz w bibli jak szacunek do krewnych istot na tej wspólnej planecie a taka mądra ta książka, jajka święcone kura w rosole a gdzie zdrowa logika? O okrucieństwach biblijnych nikt nie chce pisać, a to ta sama książka z której cytujecie ,tylko to co wam pasuje. Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą – William Cooper

  • zenobiusz 3 października 2011 o 8:53 pm

   Uciekaj dalej w,w takie półprawdy,a skończysz jako „biblioteka mająca głupiego bibliotekarza” 🙂

 40. Megi 3 października 2011 o 4:03 pm

  Przepraszam, że to bez związku z tematem. Intensywnie przyglądam się bajkom dla dzieci pod kątem psychomanipulacji. Zauważyłam, ze bardzo często występuje motyw pasów i szachownicy (poza innymi, które już rozpoznaję). Może ktoś z Was wie jakie to ma oddziaływanie?

  • BirdDwa 3 października 2011 o 4:43 pm

   1
   – Disney Imperium Ukryte przekazy Napisy PL z kanału YT – NIETYLKOKONTROWERSJE

   2. Bardzo dobry film, materiał dotyczący wpływu bajek na dzieci

   – Wpływ kreskówek part.1
   Part:
   1). http://www.youtube.com/watch?v=_-Bhns3VxmE
   2). http://www.youtube.com/watch?v=ZXpiFKD8Pt8&feature=related
   3). http://www.youtube.com/watch?v=CnxSN60ZQKo&feature=related

  • BirdDwa 3 października 2011 o 5:01 pm

   Co do szachownicy.
   Szachownica (biało, czarny) to masoński symbol. Jakiś czas na ten temat sporo czytałem i można wywnioskować iż dlatego to mają bo sterują pionkami. My jako pionki gramy na ich polach.. Tak zrozumiałem, ale niech powoływać się na mnie tylko samemu zbadać.

   Co do bajek to dziecko nie wie i nie zauważa tych symboli, tego całego cholerstwa ale to jest, jest tego pełno. Nie sądzę by miało to jakiś wpływ na dzieci a tylko ku zadowoleniu tych bydlaków..

   – popatrzcie, oni to oglądają, widzą nasze przekazy. Nie wiedzą o nich, nie widzą ich. Ale my wiemy co tam jest

  • 999AQQ 3 października 2011 o 9:08 pm

   Wpływ kreskówek, na dzieci..

  • peryskop 3 października 2011 o 9:56 pm

   @Megi
   Szachownica czarno-biała dekoncentruje uwagę.
   A tym samym otwiera widza na podawane sugestie.

   • Megi 4 października 2011 o 4:38 pm

    Dziękuję wszystkim za te informacje. Rzeczywiście szachownica prawdopodobnie dekoncentruje i otwiera na sugestie czyniąc nas pionkami. Podobne odczucia mam jeśli chodzi o wszechobecne pasy. Te filmy znam już z tego bloga właśnie. Każdy powinien się z tym zapoznać. Gorąco polecam również ten materiał http://okultyzm.bloog.pl/id,1442476,title,Demoniczne-gry-i-bajki,index.html?ticaid=6d240

 41. PokójWam 3 października 2011 o 4:40 pm

  Lekcja historii dla wszystkich którzy myślą, że Watykan nie ma nic wspólnego ze złem na tym świecie (Monitor odpowiedź na Twoje pytanie):

  Hitler doszedł do władzy przy wsparciu kościoła katolickiego, podpisał konkordat w czasach Piusa XI określający sposób współpracy obu potęg: Niemiec i Watykanu. Hitler podziwiał hierarchię kościoła i na niej wzorował się tworząc własną organizację. Jego prywatna elitarna armia – SS – była odwzorowaniem struktur zakonu Jezuitów. Kapitana SS Heinricha Himmlera uważał za własnego Ignacego Loyolę, a siebie za papieża nazistowskich Niemiec. Himmler był członkiem braterstwa Thule, a jego wuj był Jezuitą. ‘Ojciec’ Himmler był ważnym administratorem SS i pomimo aresztowania w Norymberdze zmarł z niewiadomych powodów zanim mógł stanąć przed sądem.

  Trzecią grupą wchodzącą w skład Illuminati jest organizacja Kawalerów Maltańskich – organizacja katolicka współpracująca z innymi nie-katolickimi noszącymi tę samą nazwę. ONZ uważa ją za niezależną organizację (Niezależny Militarny Zakon Malty).
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/08/18/illuminati-ujawnieni/

  JEST WIELU DOBRYCH LUDZI W KRK ALE JEŚLI USŁYSZĄ OSTRZEŻENIE ŻE JEST ON BABILONEM WIELKIM, MUSZĄ GO OPUŚCIĆ BY BYĆ CZYŚCI W OCZACH JEZUSA. Chrystus nam wybaczy, jeśli żyliśmy w niewiedzy, ale jeśli ktoś nas ostrzegł przed KRK i dalej tkwiliśmy w tej fałszywej religii nie ma dla nas ratunku.

  Pytanie: O kim mówią te wersety, jeśli nie o KRK??
  „I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające”

  „Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi. Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji,” – W KRK są nie potrzebne rytuały, dogmaty wymyślone przez mylnych papieży i przede wszystkim to KRK trzyma się tradycji – „Święta Bożego Narodzenia” – Jezus nigdy nam nie mówił że mamy obchodzić jego urodziny co roku! Co więcej Jezus nie urodził się nawet 25 grudnia!!! 25 grudnia to dzień Słońca – (Bóg Ra – Lucyfer – Szatan)

  • monitorpolski 3 października 2011 o 8:33 pm

   PokójWam, a co ty powiesz na to?:
   http://newsbusters.org/blogs/noel-sheppard/2010/08/07/roseanne-barr-nazi-leaders-hitler-goebbels-and-himmler-were-jewish
   Hitler, Himmler, Goebbels byli Żydami! To mówi nie tylko Żydówka Roseanne Barr, ale wielu badaczy twierdzi, że np. kilkaset tysięcy żołnierzy Wermachtu było z pochodzenia Żydami. Badania DNA wskazują, że co do Hitlera nie jest to wcale wymysł! http://www.huffingtonpost.com/2010/08/25/hitler-jewish-dna-tests-s_n_693568.html Oczywiście wiesz, że jest duże prawdopodobieństwo, że zarówno Hitler, jak i Stalin mieli krew Rotszyldów?
   Czy ma być to powód do tego byśmy zaczęli niszczyć Żydów?
   To co napisałeś, można to inaczej interpretować – tacy ludzie zinfiltrowali Kościół Katolicki by go zniszczyć od środka! Organizacja Kawalerów Maltańskich nie powinna nas interesować, to nie jest synonim Kościoła Katolickiego, poza tym wiadomo, że należy do niej wiele szlachetnych osób, czego nie można np. powiedzieć o AIPAC czy ADL Bn’ai R’rith. Powinniśmy się skupić w walce na organizacjach rasistowskich – syjonistycznych i satanistycznych, bowiem te prowadzą do upadku cywilizacji, nie jezuici czy Watykan. Nikt nie musi opuszczać Kościoła, bowiem Kościół jest głównie w naszych sercach, a instytucje są tylko tego ucieleśnieniem.

   • PokójWam 3 października 2011 o 9:24 pm

    To że oni byli Żydami nie wyklucza tego co napisałem, skupiasz się tylko na Bestii i tu jest problem, bo Bestię, ktoś musi kontrolować. Jest wiele relacji, że generał Jezuitów (czarny papież) dostaje rozkazy od samego szatana, a Jezuici wydają polecenia Syjonistom. Można powiedzieć, że niszczyli KRK od środka, lub że KRK ich STWORZYŁO i błogosławiło.
    3 ludzi zostało zamordowanych, po emisji tego filmu obnażającego sekrety Jezuitów. Przypadek? http://www.youtube.com/watch?v=O8HUVYDLV_Y

    • monitorpolski 3 października 2011 o 10:19 pm

     To wytłumacz mi dlaczego po szkołach jezuickich mamy najlepiej wykształconych, otwartych na świat ludzi?
     Kto stworzył „Protokoły”, jezuici?! Tu jest odpowiedź na to kto rządzi światem, nie ma żadnych dowodów na to, że jezuici w ogóle mają coś do gadania. Owszem, może istnieć agentura w Kościele Katolickim, na pewno istnieje, widać choćby po tym co się robi z ks. Natankiem, ale Kościół w całości nie jest i nie może być kontrolowany. Co innego z protestantami w USA, którzy nie dostaną upustu podatkowego jeśli nie będą robić to co im się narzuca. Uderz w syjonistów protestanckich, takiego Hagee, to nie będzie tych strasznych wojen z milionami ofiar. Mówmy o konkretach, nie o bajkach.

    • monitorpolski 4 października 2011 o 4:41 pm

     „Jest wiele relacji” – czekam na te relacje. Tymczasem są dowody na manipulację giełdą, którą nie zarządzają wcale „jezuici”. Wystarczy się przejść na Wall Street i przyjrzeć tym „jezuitom”, którzy tam urzędują. http://www.jewwatch.com/jew-jewishsupremacyassociationsmovements-money-business-organizations.html#money-business

 42. PokójWam 3 października 2011 o 5:03 pm

  Największy umysł na Ziemi, o którym władze chcą za wszelką cenę zapomnieć. Niewiele media masowe czy podręczniki szkolne poświęcają uwagi temu naukowcowi, który jest praktycznie ojcem dzisiejszego postępu technologicznego.

  Dlaczego? Ponieważ jego celem było udostępnienie nam niezwykłych technologii, których on sam był autorem – nie w celu robienia niezwykłych pieniędzy ale w celach zapobieżenia wojnom oraz… niedostatkom.

  Tesla znał także sekrety zupełnie bezpłatnej energii i sam z niej korzystał.

  I owa bezpłatna energia była solą w oczach tych, którzy prowadzą nas ku największemu w dziejach świata upadkowi.
  http://proroctwa.com/Nicola_Tesla.htm

  Zamiast o Obrońcach Krzyża lepiej coś takiego opisać…

  • monitorpolski 3 października 2011 o 8:35 pm

   I właśnie takimi rzeczami zajmuj się na tym blogu, bo tu możemy coś ugrać.

   • vortex 3 października 2011 o 9:35 pm

    Co za pokretne myslenie.Kosciol katolicki malymi krokami wprowadza gloryfikacje judaismu
    a holdy sklada poganskim przodkom. Pytalem czy ktos np w anglii ma dzieci w katolickich szkolach ? Wystarczy zainteresowac sie troche programem nauczania co ja zrobilem.
    Zaklamanie historyczne ktore tam kwitnie przechodzi wszystko.
    Loze masonskie czy to maltanczycy czy arabskie tajne stowarzyszenie chrzescijan (co za przewrotna nazwa) czy tez Order of the Eastern Star lub inne za czerwona kurtyna uprawiaja czarna magie, satanizm, pedofilie,handel organami, podejrzane eksperymenty naukowe ……

    • monitorpolski 3 października 2011 o 10:14 pm

     To nie „Kościół Katolicki” wprowadza, ale agenci, którzy weszli do Kościoła. Należy odwrócić rozumowanie. Ludzie jak zrozumieją co się dzieje, to nie dopuszczą do tego.
     Ostatecznym celem jest zniszczenie chrześcijaństwa, to co obserwujemy to są pierwsze kroki. Sytuacja ma się stopniowo pogarszać – znak krzyża zacznie przeszkadzać w miejscach publicznych (już przeszkadza), walka z religią w szkołach (już jest), kolejne kroki to odbieranie dzieci rodzicom za „dewotyzm” i prywatne nauczanie religii, potem pozamykają kościoły jako niezgodne z „demokracja” (coś tam wymyślą), aż w końcu będą karać więzieniem czy nawet śmiercią (dekapitacja jest w planie). Dokładnie o tych planach mówił pastor amerykański Ted Pike.

  • sebecx 3 października 2011 o 11:13 pm

   ..Mikołaj T. także podobno mówił, że mieszkańcy Wenus z Nim się kontaktują…

 43. pola 3 października 2011 o 5:06 pm

  Kto głosuje na PO wydaje wyrok na Polską rodzinę,jeszcze żadna partia która rządziła nie uchwaliła tylu ustaw przeciwko obywatelowi.

 44. theaspartam 3 października 2011 o 5:18 pm

  Jestem już na czarnej liście że moje wpisy nie wchodzą ? uraziłem czyjąś dumę lub ego?

 45. Aśka 3 października 2011 o 5:37 pm

  Co powiedział Kalisz?
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wpadka-kalisza-przejezyczyl-sie-wideo,1,4868024,wiadomosc.html

 46. Stirlitz 3 października 2011 o 5:42 pm

  na pohybel satanistom http://www.youtube.com/watch?v=1bjlVVTmlFE&feature=feedu

 47. Aśka 3 października 2011 o 5:51 pm

  Poniższa informacja byłaby bardzo optymistyczna, gdyby nie wyciekły do nas wcześniej informacje o planowanej depopulacji. Czy na pewno chodzi tutaj o badania, które pozwolą na aktywację systemu immunologicznego? Czy dezaktywacja przy wykorzystaniu tej wiedzy również staje się łatwiejsza?

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nagrodzony-medycznym-noblem-doktor-ralph-steinman-,1,4869093,wiadomosc.html
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyznano-nagrode-nobla-z-medycyny,1,4868656,wiadomosc.html

  • iHe 3 października 2011 o 8:45 pm

   Wydaje mi się ,że jesteś bliska prawdy właśnie lobbują szczepionki na raka dzięki tej metodzie..
   Jak słysze szczepionka to mnie trzęsie.Nie ma innych lekarstw niż szczepionki..
   Teraz na tvpinfo experci się wypowiadają..

 48. rabarbarek 3 października 2011 o 7:46 pm

  Jeszcze kilka slow o wyborach. Ciekawa jestem czy znajdzie sie choc jedna osoba , ktora zaneguje zaslugi sp. Anny Walentynowicz dla odzyskania wolnosci przez Polske po 80 roku? Czy ktokolwiek moze zaprzeczyc , ze przeczucie ja mylilo? To ona pierwsza razem z panstwem Gwiazdow wskazala przekrety okraglego stolu i klamstwa Walesy. To Ja szanowal i modlil sie o jej powrot do zdrowia Jan Pawel II. To ona znala fakty i sekrety solidarnosciowe , ktore przekazala w zalakowanych kopertach zaufanym adwokatom i biskupom.

  I to Ona z pelnym oddaniem poswiecila sie kampanii wyborczej na rzecz PiSu i braci Kaczynskich. A Jej trudno zarzucic brak wyczucia politycznego. Chora i slaba jezdzila po swiecie i tlumaczyla dlaczego PiS a nie inne partie. To bylo w 2007 roku. Minely 4 lata. Anna Walentynowicz zginela w wypadku smolenskim w 2010 roku. Czas jednak pokazal , ze po raz kolejny miala racje. I dlatego nie mam problemu na kogo glosowac , komu dac szanse, i w jaki sposob pokazac , ze smierc tylu wartosciowych ludzi w 2010 roku nie poszla na marne.

  A tu fragment Jej ksiazki pt. Moja Solidarnosc

  ” Dzisiaj mamy nastepny rzad Panow Kaczynskich , ktory z wielkim trudem odbudowuje cele , ktore postawilismy sobie w sierpniu 1980 roku. I co sie dzieje ? Co robi agentura – prowokacja po prowokacji . Jakim prawem i w czyim interesie Tusk, Rokita, Komorowski i inni , ktorzy wywodza sie z Solidarnosci , walcza z rzadem solidarnosciowymwspolnie z Kwasniewskim, Olechowskim i cala postkomuna. Maja czelnosc glosic publicznie wole obalenia obecnego rzadu !!!

  Z zalem stwierdzam , ze tym silom wtoruje wiekszosc mwdiow. Komentarze prasowe sa bardzo plytkie i tendencyjne i po raz kolejny sluza do zamanipulowania opinia publiczna.
  Koncze optymistycznie . Jestesmy na drodze do zwyciestwa. Prawda nas wyzwoli , a ufajmy , ze Pan Bog nam poblogoslawi. ”

  I na zkonczenie fragment listu Bp. Edwarda Frankowskiego do Pani Anny w odpowiedzi na jej list i materialy , ktore przekazala Diecezji Sandomierskiej w 2004 roku.

  ” Druga wazna sprawa , to jest ta , o ktorej Pan Jezus powiedzial : Ojcze spraw , aby byli jedno.
  Ludzie sumienia powinni sie laczyc i organizowac. Samych idealnych nie pozbieramy i nie zorganizujemy tak, , by stworzyc alternatywny oboz katolicki i polski, zdolny przejac odpowiedzialnosc za caly nasz wspolny Dom Ojczysty. Troska Pani o Dom Ojczysty okazala sie najbardziej trafna i jest do wykorzystania dla ludzi sumienia w calej Polsce. Polaczyc sumiennych Polakow , milujacych prawde we wspolny Dom Ojczysty byloby wspanialym kluczem , ktorym otworzymy i rozwiazemy nasze bolesne sprawy w naszej Ojczyznie.
  Tylko cieszyc sie trzeba , ze ta sprawa budowania wspolnego domu znajduje coraz wiecej entuzjastow , takze w Parlamencie . Niechby bylo ich jak najwiecej , a Pani rola zawsze bedzie wyjatkowo szlachetna”
  Najserdeczniej Pania pozdrawiam
  Zycze zdrowia i z serca blogoslawie

  Bp. Edward Frankowski

  Nic dodac nic ujac.

  • peryskop 3 października 2011 o 10:09 pm

   Rabarbarek, wielkie dzięki za to wspomnienie o Annie Walentynowicz, bo daje do myślenia.

   • rabarbarek 3 października 2011 o 10:35 pm

    Wiesz peryskop, bylam na spotkaniu z p. Anna w Toronto. Bylam pod wrazeniem Jej slow i oddania sprawie Polski. I wlasnie wtedy zadalam sobie pytanie Czy ten czlowiek moze sie mylic? I moja odpowiedz na to pytanie byla ” Nie” . Ona przeciez wiedziala wiecej niz my, ona byla w centrum wydarzen i taka pozostala nawet po odsunieciu Jej od Solidarnosci , ktora przejal Walesa z agentura. Mialam nawet szczescie rozmowy z p. Anna i choc minelo juz tyle lat i pani Walentynowicz nie zyje, pamietam kazde slowo , ktore wypowiedziala. Co wiecej , ona przeczuwala , ze zginie. Mowila o tym glosno i dlatego zabezpieczyla dokumenty.

    Przepraszam za kilkakrotne uzycie Jej i Ona z malej litery. To przez pospiech.

    • peryskop 4 października 2011 o 12:48 am

     Pani Anna to jedna z niewielu osób publicznych w Polsce, która nie miała słabości w życiorysie!
     I dlatego została autorytetem.

     Oglądałem właśnie rozmowę T. Lisa z J. Kaczyńskim.

     Podziwiam „Jarkacza”, że grając na nieswoim boisku (Lis układał pytanie i starał się egzekwować odpowiedzi) wytrzymał presję i różne wrzuty (jak cytat o. Rydzyka o „czarownicy”).

     Na koniec zapędził rozpalonego w amoku gospodarza w kozi róg, gdy Lis próbował wykazać, że Jarkacz nawet nie zna nowych ślicznotek PiS-u, z którymi prezes załapał się na spotach i banerach. Tymczaem to Lisowi pokręciło się, która skąd kandyduje, a Jarkacz był wyryty na blachę (był nawet kilka lat temy na meczu piłkarskim Jagiellonii!) i zakończył spotkanie słowami:

     – Pan się nie przygotował na tę rozmowę, panie redaktorze!

 49. Wojox 3 października 2011 o 7:49 pm

  UWAGA W POLSCE INTENSYWNIE PRYSKAJĄ CHEMTRAILS !!! Dałem taki koment na zmianachnaziemi…:

  „Nie trzeba udowadniać że to są opryski, samoloty mają zainstalowane beczki, zamiast siedzeń, samoloty są bez oznaczeń i numerów. Często obserwuję sumgi w Anglii. Ostatnio pokazałem koledze Anglikowi smugę, bo samolot przerwał oprysk, zaczął znów, przerwał i znów kontynuował.

  Więc wyglądało to jakby tam pilot 2 x zgasił silniki. W Anglii opryskują bardzo intensywnie. Na drugi dzień zawsze pada długo deszcz.

  Ja celuję w Nibiru i nie ma w tym śmiechu…

  P.S Co do Polski są wybory, więc potrzebny jest „satanistom” katalizator w formie jakiegoś kataklizmu, aby utrzymać się przy władzy. Nie wiem jakaś powódź, może trąby powietrzne, a nawet cyklon, wcale się nie zdziwię…Po opryskach jakiś HAARPik lub ruska SURA,,,

  Zleceniodawcy to Ci którzy najbardziej nabroili w Polsce….

  Może i earthquake w Polsce wystąpić….nie zdziwię się…

  • monitorpolski 3 października 2011 o 8:22 pm

   Wojox, poważnie myślę o założeniu fundacji, która by notowała i badała wszelkie opryski w Polsce.

   • abrams 3 października 2011 o 10:05 pm

    ja czasami wchodzę na flightradar24 obserwuje co leci potem patrze i o dziwo części samolotów które widzę na niebie tam nie ma a nie są to awionetki lecące z Koluszek do Rybnika. Co prawda możliwe ze radar nie ma całej listy samolotów ale to tez trochę dziwne ze takie kolosy się tam nie znajdują. No czasami zwykłe pasażerskie też mogą truć ale sprawdźcie też to może coś w tym jest

    • mi461 4 października 2011 o 2:29 am

     ja tez z tego liku korzystam to caly link

     http://www.flightradar24.com/

 50. Wojox 3 października 2011 o 7:51 pm

  Opryski nad Polską wzmogły się !!
  Nie trzeba udowadniać że to są opryski, samoloty mają zainstalowane beczki, zamiast siedzeń, samoloty są bez oznaczeń i numerów. Często obserwuję sumgi w Anglii. Ostatnio pokazałem koledze Anglikowi smugę, bo samolot przerwał oprysk, zaczął znów, przerwał i znów kontynuował.

  Więc wyglądało to jakby tam pilot 2 x zgasił silniki. W Anglii opryskują bardzo intensywnie. Na drugi dzień zawsze pada długo deszcz.

  Ja celuję w Nibiru i nie ma w tym śmiechu…

  P.S Co do Polski są wybory, więc potrzebny jest „satanistom” katalizator w formie jakiegoś kataklizmu, aby utrzymać się przy władzy. Nie wiem jakaś powódź, może trąby powietrzne, a nawet cyklon, wcale się nie zdziwię…Po opryskach jakiś HAARPik lub ruska SURA,,,

  Zleceniodawcy to Ci którzy najbardziej nabroili w Polsce….

  • vortex 3 października 2011 o 9:54 pm

   Opryskuja gdzies tak od wojny w Wietnamie z malymi przerwamii.Tam samoloty amerykanskie niszczyly cale hektary lasow aby vietkong nie mial sie gdzie chowac a takze uprawy ryzu i innej zywnosci.Pozniej rosjanie podobnymi sposobami probowali zmienic klimat syberii. Jest taki dokument „Scarred Lands,Wounded Lives the environmental footprint of war”.Warto obejrzec.
   CHEMITRAILS TO PRAWDA ! TO SIE DZIEJE NA NASZYCH OCZACH ! NO CHYBA ZE NIE PATRZYSZ W NIEBO .

 51. pola 3 października 2011 o 7:52 pm

  Mniej niż dziesiąta część informacji zawartych w rosyjskiej dokumentacji sekcyjnej Zbigniewa Wassermanna jest zgodna z opisem przygotowywanym przez polskich biegłych. Te wyniki mogą przesądzić o potrzebie dokonania masowych ekshumacji wszystkich ofiar katastrofy na Siewiernym
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/15526-czy-kopacz-klamala-zbieznosc-danych-rosyjskich-badan-ciala-zbigniewa-wassermanna-z-wynikami-polskich-jest-sladowa

 52. Stirlitz 3 października 2011 o 8:36 pm

  Uwaga bardzo drastyczny film , zbrodnie wojenne w Libii http://www.youtube.com/watch?v=xNAUUY8BQdE&feature=related

 53. PokójWam 3 października 2011 o 8:55 pm

  Możesz mnie zbanować jak chcesz, tylko proszę Monitor poczytaj ten artykuł i wszyscy, ci którzy chcą wybrać mniejsze zło (a może jak dojdzie do władzy PIS – przywrócą przed pałac krzyż – i znów Jezus będzie wyszydzany i wyśmiewany? a ateiści i katolicy pod wodzą Kaczyńskiego znów się będą bili, bo prawdziwi Chrześcijanie nigdy by się tak nie zachowali)

  http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,10310225,POPiS_owe_obiecanki_cacanki___tyle_obiecali__to_zrobili.html

  • monitorpolski 4 października 2011 o 4:42 pm

   A co z GMO, akceptujemy? Fajnie jak Polaczki zaczną wymierać z niepłodności i jak ich dzieci będą konać z tego syfu GMO, który promujemy, nie?

 54. iHe 3 października 2011 o 9:32 pm

  Na planette teraz leci ciekawy program o banksterach o strumieniach dotacji do państwowych banków zamiast ratować ludzi którzy stracili domyWall street walczy o przetrwanie .SĄ świadkami walki klasowejJPMOrgan na celowniku..Wojna dłużycieli z dłużnikami..
  Finanasiera zdobywa przewage dzięki subwencjom rządowym itd.

 55. iHe 3 października 2011 o 9:33 pm

  Załączcie planette teraz.Film o banksterach

  • iHe 3 października 2011 o 9:42 pm

   Jakby ktoś to mógł nagrać i na NETA .Film jest masakrujący .

 56. kaci 3 października 2011 o 9:52 pm

  Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią wałki i nikt im nic za to nie zrobi?wolność i demokracja rządzi. Tym czasem wszystko po cichu drożeje, czynsze, energia, paliwo, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia? to początek problemów w kraju, jeszcze lepsze czasy dopiero nadejdą po 2011 r, ceny pofruną do góry i przyjdzie za wszytko słono płacić . Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na popularne chwyty dobrobytu ( druga Irlandia, aby żyło się lepiej, niższe podatki?) – niebawem przekona się na kogo oddali swój głos.
  Całość: http://pokazywarka.pl/u7fa2c/

 57. rabarbarek 3 października 2011 o 10:07 pm

  Stan polskich finansow- najnowsze wiadomosci. Ciekawe dlaczego mozna je znalezc w jezyku angielskim , a w polskich mediach calkowita cisza. Bloomberg podaje , ze sytuacja Polski pogarsza sie. Jeszcze kilka miesiecy temu polskie akcje oceniane byly – na tle innych krajow Europy- dosc wysoko. Obecnie firmy uciekaja z inwestycjami i pieniedzmi. Banki podwyzszaja stopy oprocentowania pozyczek [ grozi zastoj gospodarczy] poniewaz boja sie inflacji , ktora i tak jest wysoka. Jest tam tez wzmianka o polskich wyborach. Informacja , ze notowania PO spadaja ,nie jest wiadomoscia dobra dla UE i dlatego wiadomosci o prawdziwej kondycji naszego kraju sa utajniane. Mysle , ze to podsumowanie powinno byc sygnalem alarmowym , ze zle sie dzieje w kraju nad Wisla. Tymczasem cisza i Polacy mysla , ze nas kryzys mija szerokim lukiem. Niestety tak nie jest.

  http://mobile.bloomberg.com/news/2011-10-02/world-s-worst-bonds-show-eu-collateral-damage-poland-credit?category=%2Fnews%2Fmostread%2F

  • Aśka 4 października 2011 o 1:01 am

   To dlatego, po tym jak blip napisał w temacie https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/01/lesny-o-wyborach/ , że:
   „Gdyby, zamiast PO, u władzy było PiS, mielibyśmy teraz drugą Grecję i ciekawe, co wtedy, Panie Marku, pisałbyś na tym blogu ? Tak naprawdę wszystkie partie to jedno i to samo g&wno, ale chociaż z Platformą mamy spokój i kryzysu w Polsce nie widać.”

   zapytałam
   Aśka 1 Październik 2011 o 2:21 pm

   blip, piszesz, że kryzysu w Polsce nie widać, a jak wypatrzyłeś ten kryzys na ulicach innych krajów EU
   ___
   Co prawda niektórzy nie zrozumieli o czym mówię, a tłumaczyć oczywistych oczywistości mi się nie chciało, więc skorzystałam z Twoich tutaj zamieszczonych informacji i może blip-owi oczy się otworzą, bo tam odpowiedzi od niego na moje pytanie nie uzyskałam. A prawda jest taka, jak piszesz rabarbarek i nic tu nie zmieni fakt, że ktoś kryzysu nie widzi. I tak dostanie po d…e.

 58. jerkey 3 października 2011 o 10:09 pm

  @Tropiciel – nawet jak uważasz coś za kompletnie głupiego, ale jest to przejaw wiary człowieka, to chociażby zwykły szacunek nakazuje uszanować to. Tylko zwykli głupcy lub cyniczni prowokatorzy zachowują się w sposób podobny do ciebie.

  @O Rzesz
  Wprowadzanie pojęcia talizmanu do pojęć chrześcijańskich to zwykłe pogaństwo. Znaczenie „krzyża” w Biblii jest czysto symboliczne, lecz ludzie – jak zwykle zresztą – zaczynają materializować i adorować coś czego w rzeczywistości nie powinni. W taki sposób tworzy się zwykły nacjonalizm religijny.
  Owszem teraz może on być czynnikiem jednoczącym – nie przeczę, ale Bóg dał nam ofiarę Jezusa, a nie krzyż. W tym aspekcie biblijnym (który tylko się dla mnie liczy) krzyż nie ma znaczenia.

 59. ALFA 3 października 2011 o 10:33 pm

  W tej chwili jest program LISA jak go oglądam to mi się nie dobrze robi i tak J.KACZYŃSKI GÓRĄ.

  • peryskop 4 października 2011 o 12:59 am

   Też oglądałem właśnie rozmowę T. Lisa z J. Kaczyńskim.

   Podziwiam „Jarkacza”, że grając na nieswoim boisku (Lis układał pytania i starał się egzekwować odpowiedzi) wytrzymał presję i różne wrzuty (jak stary cytat o. Rydzyka o „czarownicy”).

   Na koniec zapędził rozpalonego w amoku gospodarza w kozi róg, gdy Lis próbował wykazać, że Jarkacz nawet nie zna nowych ślicznotek PiS-u, z którymi prezes załapał się na spotach i banerach. Tymczaem to Lisowi pokręciło się, która skąd kandyduje, a Jarkacz był wyryty na blachę (był nawet kilka lat temy na meczu piłkarskim Jagiellonii!) i zakończył spotkanie słowami:

   – Pan się nie przygotował na tę rozmowę, panie redaktorze!

 60. mlotnanwo 3 października 2011 o 10:45 pm

  a co stało się z wiadomością z ostatniej chwili??

 61. Annah. 3 października 2011 o 10:54 pm

  Przed chwilą skorzystałam z linka na blogu, w tej chwili już nie wiem kto wrzucił przemówienie Wałęsy, powtórzę więc. Jest to bardzo kluczowe przemówienie, wysłuchajcie do końca.

  • BirdDwa 3 października 2011 o 11:09 pm

   Stary cap zachęca do globalizacji, do jedności Euro-Kołchozu.

   Bolek co ty gadasz, po czyjej stronie ty jesteś.

   • abrams 4 października 2011 o 12:56 am

    Bolek jest za głupi/prymitywny żeby zrozumieć co mu ktoś napisał na kartce.

  • Józef Bizoń 4 października 2011 o 9:57 pm

   Zwietrzył nowe prądy – inni powiadają tryndy.
   Znów chce przez płot przeskakiwać.
   Trochę przytył – ciekawe jak to tym razem się odbędzie.

 62. iHe 3 października 2011 o 11:05 pm

  To był ten film do którego zachęcałem z planette(premiera)
  Może już gdzieś jest na sieci ,bo bardzo dobry.
  http://www.planete.pl/dokument-kanciarze-z-wall-street_36477

  najbliższe emisje:
  czwartek 13.10, 22:50

  „”Gdy grabież staje się sposobem życia dla grupy ludzi, na przestrzeni czasu stworzą oni dla siebie system prawny, który usprawiedliwi ich działania i kodeks moralny, który będzie go gloryfikował” – takie słowa zapisał w połowie XIX wieku słynny ekonomista Frederic Bastiat. Słowa przestrogi sprzed 160 lat są dziś aktualne bardziej, niż kiedykolwiek. Oto filmowe śledztwo w sprawie prawdziwych przyczyn globalnego kryzysu.
  Przyjęło się twierdzić, że przyczyną światowego kryzysu ekonomicznego była zapaść na amerykańskim rynku nieruchomości, a konkretnie – fatalne skutki wadliwego finansowania kredytów hipotecznych. Rzadko kto stara się jednak dociekać prawdy głębiej, ujawniając związki między tą katastrofą a Wall Street. Ceniony dziennikarz i niezależny filmowiec DANNY SCHECHTER postanowił jednak zbadać te zależności dokładnie. Rozmawiał z bankierami, ekonomistami, ekspertami i publicystami, a wśród jego interlokutorów znaleźli się m.in. laureat Nobla Paul Krugman oraz Sam Antar, skazany w jednym z głośniejszych „przestępstw białych kołnierzyków”. W wyniku półtorarocznego wnikliwego dochodzenia powstał niniejszy film – szokująca analiza przyczyn kryzysu, którego skutki wciąż odczuwamy. „Kiedyś myślałem o Wall Street jako o centrum finansów. Teraz jest dla mnie organizacją przestępczą” – przyznaje dziś Danny Schechter. „

 63. theaspartam 3 października 2011 o 11:19 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14938541-szok-zarejestrowane-potracenie-z-zielonej-gory-

  • zenobiusz 3 października 2011 o 11:35 pm

   To film z 1982 roku.Globalnaświadomość .com wystawia sobie ładne świadectwo,bo albo kpią z tragedii,albo,podgrzewają atmosferę,na POlityczne zlecenie,albo są szkodliwymi durniami.Ciebie też się to tyczy,zwłaszcza zważywszy gorliwość z jaką to wkleiłeś.

 64. theaspartam 3 października 2011 o 11:20 pm

  SZOK !!! ZAREJESTROWANE potracenie z Zielonej Gory !!! http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14938541-szok-zarejestrowane-potracenie-z-zielonej-gory-

 65. lakatusz71 3 października 2011 o 11:21 pm

  Na razie to mogę Tobie i innym użytkownikom zaproponować przyjęcie wewnętrznego hymnu ,który jak ulał pasuje do tematyki bloga – bardzo dobry i trafny kawałek a poza tym sama prawda – choć podła . http://www.youtube.com/watch?v=WFgz5lhIy1M

  Odnośnie wyborów ,gdybym miał oddać swój głos (czego nie uczynię)- to podobnie jak Ty głosował bym na PiS – bez względu co inni o tym myślą .Jednak cieszę się ,że nie muszę podejmować tej decyzji i mogę mieć czyste sumienie ,że nie popierałem żadnego świeckiego rządu(nierządu),który i tak nie jest w stanie ochronić ludzi przed tym co nadciąga .Mądry władca mógłby jedynie zredukować cierpienia swego ludu ,ale żaden człowiek nie uczyni ludzi szczęśliwymi – to obecnie nierealne. Tak więc można wybierać wbrew swemu sumieniu ,głosując na rzekomo mniejsze zło.
  Jest dokładnie tak jak mówi naczelny :

  Wulgarnie i bez ogródek ,ale jakże trafnie – jak zwykle zresztą .
  Głosując na kogokolwiek ,mniej lub bardziej świadomie popieracie nieczyste dekrety które oni potem uchwalają przeciwko nam a co gorsza przecie Jedynemu .
  Pozdrawiam All

 66. Policjant/Grafik 3 października 2011 o 11:27 pm

  A ja wam powiem krótko w mojej dzisiejszej przyjaźni że kocham was wszystkich 🙂

 67. lakatusz71 3 października 2011 o 11:42 pm

  do kitu … napisałem kilka kawałków ,każdy sobie powędrował gdzie indziej – bez składu i ładu – tak ,że ktoś nic z tego nie ogarnie o co mi chodziło … ale nic to jutro będzie lepiej
  pozdrawiam i życzę dużo jesiennego słońca wszystkim

 68. ALFA 3 października 2011 o 11:46 pm

  @lakatusz71 ,żeby ten blog rozumieć obejrzyj filmy o piramidach ,kosmosie bardziej zrozumiesz o co tu biega ,każdy tu komentujący pisze o BOGU to pisze o prawach kosmosu .I to jest piękne przesłanie miłości pomoc jeden drugiemu .Musimy ,każdego wysłuchać udzielić wsparcia,nie karcić za rozumowanie inaczej ,bo każdy inaczej podchodzi czy rozumuje w pewnych kwestiach.I musisz wiedzieć ,że prawo fizyki i kosmosu rządzi nami.I musisz zrozumieć ,że człowiek nie jest wstanie obronić świata od tego prawa . Będą zmiany na ziemi i od tego się nie uchronimy.
  Ale są też ludzie ,którzy wykorzystują prawa fizyki, aby rządzić ziemią.Miejmy nadzieję ,że się im to nie uda .Wtedy zapanuje miłość i dobro na naszej planecie.Nikt tu nie straszy czytaj to wszystko z rozumieniem.A to co się teraz dzieje to tylko człowiek człowiekowi gotuje taki los.

 69. hjk 4 października 2011 o 12:31 am

  mini przegląd sprzedaży strategicznych zakładów . stan początkowy 8400 zakładów
  ==========================================================

  Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989. Rządził 16 m-cy, przygotował zbrodniczą ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która od 21 lat zabija naród i gospodarkę Polską.

  Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991. Rrządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.

  Rząd Olszewskiego ROP od 23.12.1991. Rządził 6 m-cy i 18 dni. Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzację. Został odwołany.

  Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993. Rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.

  Rząd Pawlaka PSL od 26.10.1993. Rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów.

  Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995. Rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.

  Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996. Rrządził 20 m-cy i 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.

  Rząd Buzka AWS od 31.10.1997. Rządził 47 m-cy i 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.

  Rząd Milera SLD od 19.10.2001. Rządził 30 m-cy i 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.

  Rząd Belki SLD od 2.04.2004. Rządził 17 m-cy i 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.

  Rzad Marcinkiewicza PIS 31.10.2005. Rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów

  Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006. Rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.

  Rząd Tuska PO rządzi od 7.11.2007. Sprzedał 724 zakłady.

  ======================================
  Pozostało jeszcze 16 strategicznych zakładów.
  ======================================

  roześlijcie to dalej zwłaszcza niezdecydowanym na kogo głosować …

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/03/oredzie-matki-bozej-z-2-pazdziernika-2011-r-przekazane-przez-mirjane/#comment-36719

 70. iHe 4 października 2011 o 12:45 am

  Nie oglądałem i już żałuje..
  http://4wladza.salon24.pl/349357,lis-w-potrzasku
  Może będą filmiki..

 71. peryskop 4 października 2011 o 3:11 am

  Polecam artykuł o tym jak były jezuita Chris Lowney banksterom napisał „nową biblię”.

  http://www.bibula.com/?p=44778

  A prof. Orlowski, doradca obecnego premiera i poprzedniego prezydenta, w felietonie: „Komandosi papieża wyciągną nas z kryzysu” w oparciu o tę „biblię” snuje wizje reperacji globalnego kryzysu i wyjścia Polski z kłopotów.

  Tak mogło wyglądać kaptowanie ex-jezuity przez Oficera Kreatywnego z JP Morgan:

  …Wy tam ciągle w tym RzymKacie mówicie o tej całej miłości bliźniego. Chcę, żebyś to jakoś połączył. No wiesz; dyscyplina, biznes i ocieplenie wzajemnych relacji.
  No, ale co? Mam to mówić każdemu z osobna?
  Nie, Chris, nie zrozumieliśmy się.
  To o co chodzi?
  Chcemy, żebyś napisał książkę, my ją będziemy promować i zrobimy z tego hit. Nową biblię biznesu. Co to na to?…