Kazimierz Świtoń na senatora: Polacy, przebudźcie się! *

Zobacz: >>Polską rządzą sataniści – trzeba ich obalić!
(…) Świadomie złe i nieudolne rządzenie przynosi dla naszego kraju nowe zagrożenie. Poprzez oddanie i prywatyzację polskich banków zagranicy, kolejne rządy zaczęły sztucznie zadłużać nasz kraj obciążając długami także naszych wnuków. Chcą galopującym fałszywym zadłużeniem doprowadzić do niewypłacalności Polski, abyśmy jak Grecja za długi oddawali części kraju. Bez wojny przeszli pod niemiecką, izraelska czy rosyjska okupację (…)  

ZOBACZ FILM Z AKCJI WYBORCZEJ KAZIMIERZA ŚWITONIA:

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=5cp-jEFAl-U

Naród może się rozwijać wtedy gdy jest zorganizowany w państwo, a państwo ma służyć narodowi.

POLACY! Przebudźcie się !!!

Kazimierz Świtoń jest kandydatem na Senatora RP

Nasza Ojczyzna Polska ginie, a my spadkobiercy naszych przodków śpimy. To Oni oddawali swoje życie w obronie naszego Narodu i Ojczyzny Polski, a my obojętnie przyglądamy się jak na oczach rozkradana i niszczona jest przez wrogów naszego Narodu. To już ostatni dzwonek aby Polacy wzięli ster władzy naszego Narodu we własne ręce. To jest nasza Polska ziemia i my jesteśmy prawowitymi jej właścicielami i my musimy jej bronić dla następnych pokoleń.

Dosyć rządzenia naszym Polskim Narodem i naszą własnością przez złodziei, agentów i różnego rodzaju kombinatorów przysyłanych nam przez naszych wrogów satanistów. Dlatego zwracam się do Was Rodacy o Wasze poparcie abym mógł w Senacie Wam służyć i zmieniać Polskę która będzie naszym wspólnym domem i Ojczyzną, a nasze dzieci i wnuki nie będą musiały szukać chleba u obcych. Dosyć mamy zasobów na Polskiej ziemi i musimy je wykorzystać.

Uważamy, że celem polityki gospodarczej musi być poprawa życia polskich obywateli oraz rozwój państwa polskiego. Gospodarka i dobra narodowe mają służyć przede wszystkim Polakom i Oni maja czerpać z tego zyski, a nie jak dotychczas, Polacy we własnym kraju są obywatelami drugiej kategorii.
Jeżeli mądry Polak uczciwie chce się wzbogacić, to zaraz urzędy finansowe i banki gnębią go, aż doprowadzą go do bankructwa. Polak nie może się wybić na narodowego przywódcę, bo w mediach ośmieszą go czy zniesławią albo skrycie zamordują. Polak nie może wyróżnić się w świecie swoim wynalazkiem czy osiągnięciem, bo polski rząd go nie poprze a jak ma możliwość to zaszkodzi.
Polak nie może być dumny ze swojej Ojczyzny, bo Grupa Trzymająca Władzę co chwilę świadomie w naszym imieniu kompromituje się na forum międzynarodowym a swoim służalstwem wobec obcych wywołuje pogardę dla naszego kraju.

Pragnę to zmienić i czekam na Was Rodacy, tylko razem możemy odrodzić Polskę z której będziemy dumni i szczęśliwi. Sami musimy wywalczyć Polskę w której każdy obywatel będzie dbał o państwo a państwo będzie przyjazne i dbało o obywatela. Nie musimy już jak nasi przodkowie kuć kosy na sztorc i organizować kolejne powstanie, ale powinniśmy dobrze się zorganizować, połączyć w jedność rozsądnych Polaków o narodowych, prawicowych i centrowych poglądach. Mądrze i wspólnie wystąpić w wyborach parlamentarnych aby powołać RZĄD NARODOWY, który odwróci zło dziejące się w naszej Ojczyźnie. Odrzucamy tych co dotychczas nas oszukiwali, mamiąc obiecankami drugiej Japonii czy Irlandii a w rzeczywistości niszcząc polski dorobek.

Jeżeli czujesz się Polakiem, droga jest Ci Ojczyzna, chcesz poprawy swojej godności i bytu a moje poglądy są ci bliskie, to włącz się do działań w obronie Ojczyzny. Znajdź podobnie myślących ludzi, stwórz grupę sympatyków czy załóż organizację w swojej miejscowości, zgłoś swoja kandydaturę czy chęć brania udziału w Komisji Wyborczej czy bądź mężem zaufania KONFEDERACJI GODNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Polska była i jest bardzo bogatym krajem, mającym ogromne bogactwa naturalne i wykształcone społeczeństwo ale naród jest biedny, bo władza od lat nie pilnuje narodowego interesu. W nowym ustroju przejmując przy Okrągłym stole władzę agentura Banku Światowego i MFW zaczęła niszczyć polską silę, likwidując bestialsko gospodarczy dorobek narodu pod obłudnym hasłem prywatyzacji.
Rząd PO i PSL zniszczył 8500 przedsiębiorstw państwowych, z tego 2000 o strategicznym znaczeniu, a teraz chce zlikwidować nawet pozostałe. Bez przedsiębiorstw nie ma zatrudnienia i rozwoju gospodarczego, profesorów i inżynierów, bez zatrudnienia nie ma zarobków na utrzymanie rodzin.
Za granicą zaś Polacy traktowani nie są godnie, muszą pracować w upodleniu za gorszą zapłatę i warunki socjalne.

Przypominamy!! Kto likwidował nam pracę aby ponownie nie dać im się oszukać.

 1. Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989 r. rządził 16 m-cy, Przygotował ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która do dziś zabija naród i gospodarkę.
 2. Rząd Bieleckiego KLD od 04.01.1991 do 6.12.1991 rządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
 3. Rząd Olszewskiego ROP od 6.XII.1991-5.06.1992 r rządził 6 miesięcy 18 dni Zatrzymał prywatyzację ale oddal Włochom nowoczesny zakład Fiata w Bielsku. Został odwołany.
 4. Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993-25X1993 r rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
 5. Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993 r rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 (!!!) strategicznych zakładów. Od 6 VI -10 07 1992 nie powołał rządu.
 6. Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995 do 7 02 1996 r. rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
 7. Rząd Cimoszewicza SLD 711.1996 – 31X1997 r rządził 20 m-cy, 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
 8. Rząd Buzka AWS od 31X1997 -19 X 2001 r rządził 47 m-cy 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
 9. Rząd Millera SLD od 19X.2001 do 2 05 2004r. rządził 30 m-cy 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
 10. Rząd Belki SLD od 2 V 2004r do 31 X 2005 r rządził 17 m-cy 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
 11. Rząd Marcinkiewicza PIS 31X05 r do 14.08.2006 r rządził 8 m-cy 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
 12. Rząd Kaczyńskiego PIS od 14 07 2006r do 16.06.2007 r rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
 13. Rząd Tuska PO – PSL rządzi od 7.XI.200 7 r i rządzi nadal. Sprzedał 724 zakłady. Chce sprzedać nawet państwowe lasy. Zagrożonych jest jeszcze 16 ostatnich najważniejszych strategicznych zakładów.

Świadomie złe i nieudolne rządzenie przynosi dla naszego kraju nowe zagrożenie. Poprzez oddanie i prywatyzację polskich banków zagranicy, kolejne rządy zaczęły sztucznie zadłużać nasz kraj obciążając długami także naszych wnuków. Chcą galopującym fałszywym zadłużeniem doprowadzić do niewypłacalności Polski, abyśmy jak Grecja za długi oddawali części kraju. Bez wojny przeszli pod niemiecką, izraelska czy rosyjska okupację.
Obecne oficjalne zadłużenie jest 35 razy większe niż za Gierka. On mógł spłacić długi z jednorocznego budżetu. Rząd PO- PSL broni interesów partyjnych kolegów i oligarchów którzy stanowią 2 % społeczeństwa, ich Naród nie interesuje.

1989 rok zostawił zadłużenie 35.0 mld $ gen. Woj. Jaruzelski WRON
1995 rok zostawił zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
2000 rok zostawił zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Buzek AWS
2003 rok zostawił zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
2005 rok zostawił zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
2006 rok zostawił zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
2007 rok zostawił zadłużenie, na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
2008 rok zostawił zadłużenie około 750.0 mld $ (!!!) Donald Tusk PO, (kiedyś Unia Wolności), Waldemar Pawlak PSL.

Niektórzy eksperci mówią nawet, że zadłużenie wynosi 3 biliony $.

Wielkim bogactwem Polski są złoża ropy, gazu i geotermia, które mogą nas uniezależnić od importu
z zagranicy, dać nam tanie paliwa i niskie koszty utrzymania. Szczególnie złoża ropy w Bieszczadach są łatwo dostępne i rozpoznane.
Polacy powinni sami je eksploatować i czerpać krociowe zyski dające dobrobyt obywatelom. Jednak rząd PO-PSL oddaje te złoża za 5% wartości obcym amerykańskim i niemieckim firmom. Norwegia swoje trudniejsze do eksploatacji złoża na morzu sprzedaje za 70 % wartości.

Jak można dobra narodowe oddawać obcym, gdy Polacy znają się na tym i pierwsi w świecie rafinowali ropę na naftę. W samych Bieszczadach chodzi o duże pieniądze, rzędu 70 miliardów dolarów. Takich złóż w Polsce jest wiele. Takich dziesiątków miliardów dolarów w polskiej ziemi są setki.
Powinny one wzbogacać każdego z nas, polskich obywateli a są jedynie pretekstem do kolonizacji Polski.
Zamiast być Kuwejtem wschodniej Europy jesteśmy ubogim i słabym państwem. Rząd który wysprzedaje dobra narodowe nie jest rządem polskim, tak postępuje rząd okupacyjny. Dlatego musimy w tych wyborach odsunąć władze PO-PSL od prawa decydowania w sprawach polskich i rzetelnie ich rozliczyć.

Konfederacja GODNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ chce społeczeństwu przedstawić koncepcję naprawy Rzeczypospolitej na: zdrowej duchem, silnej gospodarką i dającą nadzieje poprawy i rozwoju.

Program dla Narodu Polskiego:

 1. Zatrzymać i obniżyć koszty utrzymania, żywności, czynszu, prądu, paliw i gazu   oraz zabezpieczyć rejony podległe klęskom żywiołowym.
 2. Wprowadzić porządek i pierwszeństwo dla polskich firm przy budowie autostrad i dużych inwestycji, oraz prowadzić te budowy z materiałów wytwarzanych w kraju. Zwiększy to zatrudnienie i zapotrzebowanie na polskich robotników i inżynierów.
 3. Wprowadzić zasadę, że dobro Narodu i Państwa Polskiego jest najważniejsze a unijne czy międzynarodowe przepisy temu szkodzące nie mogą być realizowane.
 4. Odtworzyć Wojsko Polskie i uzbrajać je własnymi nowoczesnymi technologiami a etapami wprowadzać obowiązkową służbę wojskową opartą na nowoczesnej doktrynie wojennej Totalnej Obronie Narodowej.
 5. Wprowadzić dla małych i średnich firm proste zasady prowadzenia działalności gospodarczej oparte na ryczałcie od obrotu i możliwości zatrudnienia do 6 pracowników bez ewidencji pracowniczej.
 6. Dążyć do polonizacji dużych i średnich firm o dużym obrocie, uprościć i dać im szerszy margines nie podlegający kontroli skarbowej, jako procent od obrotu. Duże strategiczne firmy powinny podlegać opiece państwa gdyż one zatrudniają inżynierów i potrzebują współpracy z polskim środowiskiem naukowym celem wprowadzanie nowych technologii. Podjąć szeroką współpracę gospodarczą, naukowa i kulturalną z Polonią zagraniczną.
 7. Prywatyzacje przeprowadzać jedynie poprzez dążenie do równego uwłaszczania Narodu Polskiego i dążyć do odzyskania i uwłaszczenia źle sprywatyzowanego czy sprzedanego poniżej kosztów majątku narodowego a marnotrawców sprawiedliwie rozliczyć. Przypomnieć, że rząd jest tylko administratorem a nie właścicielem majątku narodowego.
 8. Odtworzyć bezpieczeństwo żywnościowe – zadbać o opłacalną produkcję rolną, i uwłaszczać rolników ziemią, zakładami przetwarzającymi żywność i bankami spółdzielczymi.
 9. Wycofać niekorzystne i szkodliwe dla państwa i narodu ustawy i zarządzenia. Zadbać o emerytów i rencistów aby ułatwić ich dostęp do służby zdrowia, lekarstw i opieki socjalnej. Podnieść minimalne świadczenie do 750 zł miesięcznie. Spłaszczyć rozpiętość emerytur ZUS od 1000 do 4000 zł. miesięcznie.
 10. Wprowadzić politykę prorodzinną promująca wielodzietność i zdrowe wychowanie dzieci a w oświacie powrócić do poprzedniego systemu nauki i szkolnictwa zawodowego.
 11. W dziedzinie prawa oprzeć się na zasadach rozsądku i sprawiedliwości a nie tylko na prawnych kruczkach czy machinacjach. Dokonać weryfikacji niesprawiedliwych wyroków i decyzji oraz tych którzy je orzekali.
 12. Zadbać o promocję i rozwój kultury i historii polskiej a społeczeństwo wychowywać w duchu wiary katolickiej, patriotyzmu,milości i poświęcenia się dla Ojczyzny Polski.

Kandydat na senatora Kazimierz Świtoń z Konfederacji Godność i Praworządność. Z okręgu nr 71. tylko ..Bytom i Zabrze”. Tel.602-842-174. http://www.switon.pl e-mail: kazimierz@switon.pl

Przebudzenie Polaków  jest wręcz niemożliwe, bez oparcia się o media masowego przekazu, jak: radio, telewizja, internet i dzienniki prasowe. W obecnym świecie niezwykle trudno jest dotrzeć do społeczeństwa i jest to prawie niemożliwe. Media mogą wykreować ludzi na szczyt, albo ich z dnia na dzień zniszczyć. W Polsce media masowego przekazu są w rękach obcego kapitału, bądź sterowane i nadzorowane od 22-ch lat przez czynniki, które doprowadziły Polskę do tak dramatycznego stanu, czego na co dzień wszyscy jako naród Polski doświadczamy.
„Grupa trzymająca władzę”, pozwala sobie przy pomocy mediów manipulować całym społeczeństwem i to społeczeństwo ubezwłasnowolniać.
Kłamstwo, fałszerstwo, nieuczciwość, stało się normą codziennego życia medialnego w Polsce.
Dlatego w zdrowym społeczeństwie powszechne media nie mogą być własnością prywatną pojedynczych osób, lub grup nacisku. Media muszą być własnością społeczną, własnością Narodu Polskiego.

Rodacy! Bracia i Siostry! Kochani Polacy!, o ile oddacie na mnie głos i wybierzecie mnie na senatora, to resztę swego życia poświęcę ażeby ten zdradziecki trend odmienić i sprowadzić na drogę chrześcijańskich wartości.
=======================================================================
Kochani Rodacy – Polacy!
Ażeby wyjść z zapaści ekonomicznej, jaką nam zgotowano równolegle z transformacją ustrojową naszego Państwa, Polska musi powrócić gospodarczo i stać się krajem przemysłowo-rolniczym, tak jak było uprzednio udziałem każdego Polaka w latach 1970 do 1989r, gdzie Polska należała do ścisłej czołówki najbardziej uprzemysłowionych pod względem produkcyjnym krajów europejskich. Wówczas będzie dochód narodowy na miarę oczekiwań, Polski i Polaków. Tylko takim sposobem, mogą powstać realne warunki prowadzenia gospodarki rozwojowej państwa. Każda inna droga pozorowanej polityki ekonomicznej, głoszona dotychczas przez wszystkich prezydentów i premierów, popierana przez obydwie Izby Parlamentarne, jest gołosłowną paplaniną nie mającą nic wspólnego z rzeczywistym prawem ekonomicznym obowiązującym w całym cywilizowanym świecie.

Krzyczę i apeluję „STOP!” – nie ma przyzwolenia na dotychczasowy kierunek rządzenia, jaki trwa od 22-ch lat, gdzie wyprzedano za bezcen i zniszczono 8500 średnich i dużych rodzimych zakładów produkcyjnych i do tego jeszcze zadłużono finansowo nasz kraj, 35-cio krotnie w stosunku do roku 1989. W tej sytuacji życie gospodarcze kraju i 85% Polaków, zmierza ku upadkowi. Wszelkie dyskusje i debaty na wszystkich szczeblach zarządzania w celu naprawy tego stanu stają się jałowe gdyż kończą się zawsze brakiem pieniędzy.

Wymownym dowodem jak wyżej, jest stale pogarszający się stan, kluczowych sektorów gospodarczych jak:

 • służba zdrowia, gdzie na naszych oczach redukuje się poszczególne oddziały bądź całe szpitale,
 • oświata, zamykanie, likwidacja szkół, bądź kolejne restrykcje wobec studentów, komunikacja, potencjalny paraliż naszych kolei
 • budownictwo, wyłącznie dla bogaczy. mamy najlepszy przykład z mieszkańcami Bytomia, w wyniku szkód górniczych.

Natomiast władze od ponad 20-tu lat, stwarzają pozory, haniebnie oszukują naród, obiecując lepszą przyszłość.

Rodacy – Polacy! Zaufajcie i wybierzcie mnie na senatora, a przyrzekam że zrobię wszystko co będzie w mojej mocy, żeby zmienić ten zdradziecki dla Polski kierunek zarządzania. Kocham Polskę i Polaków, posiadam w sobie jeszcze na tyle charyzmy, że przy Bożej pomocy potrafię wywiązać się z deklaracji wobec wyborców.

Kazimierz Świtoń
Założyciel – Inicjator, pierwszy w PRL-u Komitetu Wolnych Związków Zawodowych w Katowicach.
Poseł na Sejm I kadencji III RP.
Obrońca Krzyża Papieskiego na Żwirowisku w KL Auschwitz w Oświęcimiu. Wieloletni działacz społeczny

===================================================================
Rodacy Przebudźcie się!!                                                      Katowice dnia 8. 09. 2011 r.

Nasza Ojczyzna Polska ginie, a my śpimy i czekamy na cud którego mają dokonać sataniści rządzący Polską. To już ostatni dzwonek abyśmy Polacy wzięli władzę naszego Narodu we własne ręce.
To jest nasza Polska ziemia i my jesteśmy jej właścicielami.
Dosyć rządzenia naszym Polskim Narodem przez złodziei, agentów różnego rodzaju kombinatorów przysyłanych nam przez naszych wrogów.

Dlatego zwracam się do Was Rodacy o Wasze poparcie abym mógł w Senacie Wam służyć i zmieniać Polskę, która będzie naszym wspólnym domem i Ojczyzną, a nasze dzieci i wnuki nie będą musiały szukać chleba za granicą. Dosyć mamy zasobów na naszej Polskiej ziemi i musimy je wykorzystać.
Gorąco Was proszę, tylko razem uwolnimy naszą Ojczyznę spod dominacji Rządu Światowego i tych, którzy nami rządzą.

Tylko razem pod opieką naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski dokonamy cudu uwolnienia się spod dominacji szatana.

Ewangelia według Św. Jana (rozdział 14, wiersz 12) „Zaprawdę, zaprawdę wam powiadam: Kto wierzy we mnie, uczynki, które ja czynię i on czynić będzie, i większe nad nie czynić będzie”.
Kochani Rodacy!  Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus nie wypowiedział tych słów na pokaz, nie chciał tą wypowiedzią uspokoić apostołów, chciał nam przekazać wielką tajemnicę i zapewnić nas, że słowa te są prawdą i również dotyczą nas, zwykłych członków Kościoła Chrystusowego.
Pragnę Was kochani zapytać,dlaczego my członkowie Kościoła nie umiemy z nich korzystać, odpowiadam Wam, bo nasza wiara jest słaba. My, wierzymy tylko powierzchownie, a Chrystus żąda od nas silnej wiary, pragnie żebyśmy oddali się Jemu w pełni, i tylko Jemu służyli.
To nie znaczy, że mamy całymi dniami tylko się modlić i klęczeć w Kościele. My mamy swoim życiem świadczyć o należeniu do Kościoła Chrystusowego.

Powiecie, że to niemożliwe żeby czynić cuda w naszej rzeczywistości.

Ten Krzyż stoi nadal dzięki Kazimierzowi Świtoniowi

Kochani dam Wam przykład z niedalekiej przeszłości, bo z lat 90-tych. W owym czasie, dotarla do mnie wiadomość, że światowe organizacje żydowskie, domagają się usunięcia Krzyża, stojącego na Żwirowisku obok bloku 11 w obozie niemieckim KL. Auschwitz w Oświęcimiu. Tam gdzie Niemcy wymordowali setki tysięcy Polaków. Tam również zamordowali św. Maksymiliana Marię Kolbego. Ten Krzyż został postawiony po wyzwoleniu przez byłych więźniów tego obozu, postawiony na pamiątkę swoim zakatowanym przez Niemców kolegom. Ten obóz KL. Auschwitz w Oświęcimiu zorganizowali Niemcy, w celu wymordowania Polaków.
W tym obozie Niemcy zakatowali, przeszło pół miliona naszych Rodaków.

Należy pamiętać, że w KL. Auschwitz mordowano tylko Polaków, Żydów Niemcy uśmiercali w (KL. Birkenau) Brzezince oddalonej o 3,5 km od Oświęcimia. Jest to bardzo bolesny temat naszej historii i dzisiaj nie czas szeroko go omawiać.

Ale powróćmy do cudu, który wydarzył się na tym największym cmentarzu Polaków.
Obecna ogromna potęga żydowska w świecie, nie poradziła sobie ze mną – jednym człowiekiem, który aby obronić Krzyż przed żydami, rok czuwał przy nim i go obronił. Czy nie był to cud?
Krzyż ten, nadal stoi na Żwirowisku największym cmentarzu Polaków w świecie, na który aby wejść trzeba zapłacić 82 zł polskie i dopiero wtedy Wojewoda Małopolski da pisemne zezwolenie na wejście na Żwirowisko. Bez zezwolenia, można się, w prawdzie zatrzymać i pomodlić tylko pod płotem Żwirowiska, albo w trzecią niedzielę każdego miesiąca kiedy o godzinie 15,oo w czasie letnim Stowarzyszenie Pamięci Polaków Zamordowanych przez Niemców w KL. Auschwitz im. św. Maksymiliana Marii Kolbego organizuje mszę św. na Żwirowisku zmuszone płacić za każde wejście haracz 82 zł polskich.

Kochani Rodacy gdzie my jesteśmy, takie prawo narzucili nam rządzący Polską sataniści.

Jednak muszę Wam kochani Rodacy ujawnić wielką tajemnicę tego obozu. Tam w ziemi ukryte jest ciało św. Maksymiliana Marii Kolbego które próbowano l5 sierpnia 1941 roku spalić w krematorium, jednak po kilku próbach, nie tknięte przez płomienie ciało świętego, wyjęto z pieca i w ukryciu zakopano na terenie obozu.

Zapewniam Was kochani, że bez pomocy Bożej nie uwolnimy Polski od satanistów, którzy rządzą Polską, a my, tak waleczny od tysiąca lat Naród Polski, na własnej ojczystej ziemi jesteśmy parobkami.
Jesteśmy na własne życzenie niewolnikami tych polskojęzycznych środków przekazu, które nas codziennie ogłupiają i zachorowaliśmy na trudno uleczalną chorobę, chorobę ogłupienia, chorobę z której musimy się uwolnić sami, bo nikt poza nami z niej nas nie wyleczy. Choroba ta to zniewolenie umysłowe, które nie pozwala nam uczestniczyć w wyborach, albo prowadzi do urn i wybieramy na posłów lub senatorów pod wpływem ogłupienia, naszych wrogów, satanistów, albo idziemy głosować na naszych katów którzy okradli nasz Naród i podzielili pomiędzy sobą prawie cały majątek polski, na który pracowały przez tysiąc lat wszystkie pokolenia Polaków.

Kochani Rodacy! Jestem z Wami, żeby Was przebudzić i poderwać do walki o wolną Połskę, bo jesteśmy spadkobiercami naszych wielkich polskich bohaterów. Jesteśmy córkami i synami Polaków, którzy nie wahali się walczyć z bronią w rękach o wolną Polskę, z okupantem niemieckim i sowieckim.

Kochani! Już niewiele czasu zostało nam do wyborów parlamentarnych w których wybrać musimy prawdziwych Polaków, a nie farbowanych lisów i satanistów. Nikt za nas tego nie zrobi, dlatego powtarzam słowa naszego Pana Jezusa Chrystusa.

„Zaprawdę, zaprawdę wam powiadam: Kto wierzy we mnie, uczynki, które ja czynię, i on czynić będzie, i większe nad nie czynić będzie”.

Kochani! Uwierzmy Chrystusowi, weźmy swój los i los naszej Ojczyzny we własne polskie ręce, zacznijmy siebie i naszych najbliższych nawzajem uzdrawiać, bo słowa naszego Pana, Jezusa Chrystusa nie kłamią, one są siłą która pozwoli nam dokonać wielkiego dzieła, przebudzenia naszego polskiego Narodu do walki z szatanem.

Jeden tylko jest warunek!
Kochani, musimy uwierzyć Naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi, i oddać się w Jego opiekę i tylko Jemu służyć, a otrzymamy moc uzdrawiania i wtedy razem uratujemy siebie i naszą kochaną Ojczyznę Polskę przed satanistami którzy rządzą i okradają nasz Polski Naród.
Tak nam dopomóż Bóg

Kazimierz Antoni Świtoń.

Działacz polityczny od 1956 roku. Urodzony 4 sierpnia 1931 r. w Katowicach, rodzice Wojciech i Maria z domu Matuszek. Żona Dorota z.d. Janeczko. Dzieci Jan, Ryszard, Benedykt, Piotr, Ewa, Małgorzata. Dziadek 25 wnuków i 8 prawnuków. Wykształcenie zawodowe radiomechanik. Praca w szpitalu klinicznym w Katowicach, w Hucie Ferrum oraz fabryce Superfosfatu w Katowicach. W Państwowym Ośrodku Maszynowym w Węgorzewie oraz w Zakładach Usług Radiowo- Telewizyjnych w Katowicach.

Działalność polityczna:

 • Założyciel, 23 lutego 1978 roku pierwszego w Europie Komunistycznej Wolnego Związku Zawodowego w Katowicach a nie w Gdańsku z którego powstała „SOLIDARNOŚĆ”, którą sataniści zniszczyli i przejęli władzę w Polsce i do dzisiaj rządzą naszą Ojczyzną.
 • Inicjator budowy Krzyża Górnikom KWK „WUJEK”, sekretarz Zarządu Regionu NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Katowicach. Poseł na Sejm z GÓRNOŚLĄSKIEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ DEMOKRACJI.
 • Obrońca Krzyża Papieskiego na Żwirowisku w KL. Auschwitz w Oświęcimiu. Prezes Ruchu Obrony Krzyża w Polsce.

Odznaczony, Orderem Gwiazdy Śląska Wojciecha Korfantego, oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Kaczorowskiego z Londynu.

Kontakt: 40-066 Katowice ul. Mikołowska 30/7 teł. kom. 602-842-174
http://www.switon.pl   e-mail: kazimierz@switon.pl

Kandydat na senatora z Konfederacji „GODNOŚĆ i PRAWORZĄDNOŚĆ”. W okręgu wyborczym nr 71 w miastach Bytomiu i Zabrzu na śląsku.

* Powyższy tekst pochodzi z ulotek Kazimierza Świtonia. Za treść nie odpowiadam.

Zobacz materiały filmowe o Kazimierzu Świtoniu:

Reklamy