Dowody na nadchodzący październikowy krach na giełdzie

23 września Jeff Rense w swoim programie radiowym przeprowadził rozmowę Paulem Drocktonem. Drockton ma swój program radiowy, lecz z uwagi na popularność do ujawnienia tej sensacji użył Jeffa Rense.  Może mieć to związek z tym co się obecnie dzieje na Wall Street. Kryminalne media nie przekażą nam co jest podłożem konfliktu – być może jest to chęć zablokowanie kryminalistów globalnych przed zrealizowaniem wielkiego krachu, który jak wynika z dowodów przedstawionych przez Drocktona, jest nieunikniony.   Przedstawię w skrócie o czym rozmawiano w tej audycji, zaznaczam, że nie jestem ekonomistą, więc przepraszam za możliwe błędy. Temat jest jednak na tyle poważny, że muszę go poruszyć. Jeśli ktoś z was chce przesłuchać nagrania, to proszę mi dać znać przez e-mail lub poszukać na bittorrencie Jeffa Rense z tego dnia.

Jeff Rense: Dużo się dzieje, jest po prostu szaleństwo. W 2008 roku, 7 października wszystko zaczęło się psuć. Wygląda na to, że niedługo wydarzy się podobny krach i to też w pierwszej połowie października. Uważam, choć nie jestem ekspertem finansowym, że te krachy nie są przypadkowe, co więcej, są planowane.   Rozmawiam dzisiaj z Paulem Drocktonem, który zadzwonił do mnie tydzień temu mówiąc, że coś znalazł niezwykłego. Przekonał mnie, że ma rację. Po dalszych badaniach można uznać już za śmieszne ile ludzi już o tym wie, że coś się szykuje. Paul, to co mi wczoraj powiedziałeś jest szokujące, widać że wiele ludzi jest w to zaangażowanych i chce na tym nieźle zarobić? Czy mógłbyś wyjaśnić o co chodzi?

Paul Drockton: Jest to niewiarygodne, ale nie da się temu zaprzeczyć. Większość ludzi wie co to jest giełda, wie że notowania mogą iść w górę i w dół, ale nie zdaje sobie sprawy, że można na tych wahaniach nieźle zarabiać. Rynek opcji został po to stworzony by móc zakładać kontrakty na lub przeciw poszczególnym korporacjom. Jeśłi np. przewiduję, że AT&T pójdzie w dół na wartości, to mogę kupić opcję „put” (sprzedaży), jeśli faktycznie wartość firmy pójdzie w dół to wartość moich opcji pójdzie w górę. Jest to tak naprawdę metoda transferu majątku. Zabieram pieniądze od inwestora. Opcje „put” pojawiły się by obniżyć ryzyko inwestora w przypadku zmiany cen. Jest to podobne do rynku kontraktów futures (przyszłościowych). Właściciel towaru oferuje go stałej cenie – za kilkaset dolarów możemy się zabezpieczyć przed sytuacjami gdy np. ceny towaru pójdą w górę, poprzez kupno opcji od posiadacza akcji – wtedy on gwarantuje nam wcześniej ustaloną cenę. W przypadku przeciwnym opcja „put” daje nam gwarancję, że posiadacz akcji da mi ustaloną cenę za akcje. Tak więc jeśli akcje pójdą w dół to on mi zapłaci różnicę.

Jeff Rense: Rozumiem. Tak więc zawsze ktoś traci.

Paul Drockton: Tak, jest to bardzo prosty sposób transferu majątku, o którym ludzie nie wiedzą.

Jeff Rense: Nie musisz mieć żadnych akcji by w tym uczestniczyć, to jest coś jak stawianie na konia.

Paul Drockton: Ale jest to też sposób na transfer milionów, nawet miliardów dolarów. Przykładem jest Joseph Kennedy, który „skrócił” rynek podczas krachu w 1929 roku. To oszustwo działa w ten sposób, że pozwalają ludziom na ulokowanie pewnej ilości pieniędzy na giełdzie, a jak osiągnie to odpowiednią wielkość, to wraz z instytucjonalnymi inwestorami zaczynają sprzedawać na rynek robią dumping swoich udziałów w akcjach, wówczas cena idzie w dół, jednocześnie ci sami ludzie trzymają opcje przeciwne akcjom, których wartości spadają. W ten sposób Joseph Kennedy zarobił miliardy.
Dzisiaj jednak wygląda to trochę inaczej. W 1929 kupującymi akcje byli zwykli ludzie, teraz rynek jest kontrolowany przez instytucje – agencje ubezpieczeniowe, banki, fundusze inwestycyjne, itp.
Niewielka liczba ludzi może zdecydować o tym by rynek poszedł w dół i wybrać z niego pieniądze wykorzystując opcje „put”.

Jeff Rense: Zaraz usłyszycie dokąd to zmierza, bardzo was to zaskoczy. Dowody są oczywiste i niezmierne. Coś wielkiego się szykuje zaraz za rogiem! Ale jeśli się dowiesz o co chodzi, to ty też możesz zarobić.

Paul Drockton: Jeśli chodzi o te opcje „put” to w latach 80-tych nastąpiła zmiana, przez Chicago Board of Option Exchange została stworzona możliwość  „skracania” (short) nie tylko indywidualnych kompanii, ale i całych indeksów, co ma olbrzymi zasięg – mówimy tu o S&P 500 – pięciuset skapitalizowanych kompanii na rynku. 75 centów z każdego dolara zainwestowanego w rynek akcji giełdowych to inwestycja w S&P 500.
Rynek kapitalizacji to obecnie 4,56 biliona dolarów. Tyle oni chcą nam ukraść.
Ilość opcji naprzeciw temu rynkowi normalnie wynosi około kilkaset do 1000 miesięcznie na cenę wykonania (strike price). Sprawdziłem 14 tych cen wykonania i wyszło mi średnio 14,000 miesięcznie opcji.
W przypadku października tych opcji było 919,000 opcji – kontraktów stworzonych po to by skrócić S&P 500. Od tego czasu liczba ta podskoczyła do 2 milionów!

Jeff Rense: Ludzie, zwróćcie uwagę jaki to jest skok – z mniej niż 15,000 do ponad 2 milionów kontraktów miesięcznie na październik. Wiecie jak działa poczta szeptana? Mówicie przez telefon Fredkowi „Powiem ci coś, ale przysięgnij, że nikomu nie powiesz. Musisz wyjść z tego natychmiast”.  Jak tylko się rozłączasz, Fredek siedzi już na telefonie i dzwoni do innych.
2 miliony tych kontraktów świadczy o tym, ze ludzie już wiedzą. Oni wszyscy zrobią na nas dużą kasę.

Paul Drockton: Jest to oszustwo, konspiracja, gdyż mamy do czynienia z niewielką ilością ludzi mający wspólny interes – podejmujących tu decyzje. Są to ludzie z funduszy inwestycyjnych, agencji ubezpieczeniowych i banków, którzy się godzą na gwarancję opcji. Dokonują w ten sposób transferu majątku – w momencie gdy kontrakty zostaną zrealizowane. Kolejnym krok wykonują ich agenci, którzy zarządzają tymi kompaniami. Pierwszą rzeczą, którą zrobią będzie zatrzymanie handlu akcjami, przestaną kupować i zaczną je sprzedawać. Sprawdziłem wewnętrzny handel – z 100 milionów kupowania akcji dziennie spadł on do 11 milionów. Teraz na 1 dolar, za który kupują jest 7 dolarów sprzedawanych.

Jeff Rense: Czy obliczyłeś jakie pieniądze wchodzą tu w grę, nie wiemy ile ludzi kupiło te kontrakty, może tylko kilka tysięcy.

Paul Drockton: Aby to zrealizować potrzeba dwóch stron – tej która posiada większość akcji, by mogła je sprzedać na rynek. Aby osiągnąć obniżkę ceny trzeba mieć instytucjonalnych inwestorów. Dlatego też ten handel wewnętrzny jest tak ważny – gdy oni przestaną kupować i zaczną sprzedawać, będzie to oznaką …
Zagrożonych jest 4,65 biliona dolarów, tak więc ponieważ nastąpiło wielkie kupowanie opcji „put”, to jeśli inwestujesz na giełdzie, mądre byłoby natychmiastowe wycofanie z niej wszystkich pieniędzy  i przelanie ich na fundusze inwestycyjne, 401k (emerytalne), cokolwiek – na krótkoterminowy rynek kapitałowy (money market).  Tam będzie zagwarantowany, tak więc nie stracicie pieniędzy. Jeśli nawet już straciłeś to nie stracisz wszystkiego – ocalisz to co masz teraz.
Drugą opcją jest zainwestowanie w srebro lub złoto. Ich ceny są jednak też manipulowane, po to by trzymać ludzi przy inwestycjach na rynku giełdowym – by nie rezygnowali z niego i nie wykupywali kruszców.
Jeśli spojrzymy np. na zapasy srebra, to spadły one o 60% w stosunku do tego co było kilka lat temu. Na pewno więc ceny pójdą w górę.
=====================================================================
Uwaga: 30 września było już 11 milionów kontraktów przeciwko S&P 500. Nie ma wątpliwości, że chodzi o załamanie rynku i przejęcie wszystkich pieniędzy z rynku – już w najbliższych dniach, może jeszcze w tym tygodniu.

Wielka kometa uderza w Słońce powodując potężny wybuch!
Dutchsinse utrwalił nagranie tej komety – musiało to być naprawdę wielkie ciało niebieskie, żeby wywołać taki wybuch. Czyżby to była kometa Elenin? Zob: http://www.youtube.com/watch?v=CeKwEYieMGw
Reklamy

278 responses to “Dowody na nadchodzący październikowy krach na giełdzie

 1. ckhopi 4 października 2011 o 2:17 am

  Cos spadlo na slonce wywolalo eksplozje ogarniajaca swym zasiegiem ziemie
  Na ziemi nastepuje awaria zasilania gielda pada rynek finansowy przestaje istniec ‚na chwile’
  ludzie na ulcach stan wyjatkowy na terenie USA I UE
  El Hierro i Yellowstone eksploduja
  Rozpoczynaja sie dzialania militarne na calym swiecie
  NWO in action – mechanizmy demokratyczne nie funkcjonuja

  • Stirlitz 4 października 2011 o 9:32 am

   Czysta teoria spiskowa , to mało prawdopodobne ,

   • ckhopi 4 października 2011 o 10:35 am

    oczywiscie ze to tylko teoria – przekonamy sie czy naprawde jest malo prawdopodobna wszystko jeszcze przed nami

  • Brus_Zły_Lis 4 października 2011 o 7:36 pm

   trochę to mało prawdopodobne – NWO wprowadza aksamitną dyktaturę
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-magdalena-sroda-cz-13.html

 2. rabarbarek 4 października 2011 o 2:28 am

  Grecja znowu pada. Gieldy razem z nia. Gora dol, gora dol. Dwoje na hustace. Znowu wracaja teksty , ze Grecja opusci UE.

  Prezydent Obama pociesza Angele , zeby sie nie martwila , bo w razie czego Federal Reserve dodrukuje banknoty i nie bedzie tak zle jak sie to dzisiaj wydaje.

  http://cache.daylife.com/imageserve/0dKU5Gd4Acf33/x610.jpg?SSImageQuality=Full

 3. Mariusz 4 października 2011 o 2:49 am

  Myślę, że po wyborach nie powstanie żadna koalicja i będziemy mieli stan wyjątkowy albo wojenny…

  • navajo88 4 października 2011 o 10:16 am

   hahahahahaha Mariusz ,myślę że się nie mylisz ,,,,ale wszystko jest możliwe w tym chorym kraju ,a po ostatnich wypowiedziach Nałęcza że nie ważne kto wygra ,to pan prezydent zadecyduje komu powierzyż tworzenie żądu hahahahahahaha i to jest właśnie ta polska demokracja hahahahahahaha .
   Oj ludzie świat się powoli kończy ,tyko co jest najśmieszniejsze że nikt nie potrafi tego zauważyć i wszyscy żyją w jakimś amoku i ułudzie
   J.M.H

   • hjk 4 października 2011 o 11:48 pm

    najlepsze będzie, jak POPIS dojdzie do skutku, co nie mogło czemuś wypalić w 2005…

 4. rabarbarek 4 października 2011 o 2:56 am

  Wszystkie gieldy azjatyckie i australijska pikuja w dol. Monitor moze miec racje , ze zbliza sie krach. Protesty moga przyspieszyc pewne decyzje. Dzisiaj podano w rezimowych mediach , ze Soros popiera protesty w NJ. Nabieram , przekonania , ze chodzi tu o dezinformacje, aby osmieszyc ruch Occupy Wall Street. Czy wyobrazacie sobie sytuacje , kiedy George wkracza na Wall Street, bez ochrony i usmiecha sie do protestujacych ? Przeciez oni rozniesliby go na strzepy. A tak swoja droga to pamietam jak pisalismy kilka miesiacy temu o Sorosie , ktory w pospiechu pozbywal sie swojego majatku. Warto do tego wrocic.

  Strona czysto finansowa. Wystarczy przeczytac same tytuly , zeby zorientowac sie w sytucji na gieldach.

  http://news.ino.com/headlines/

  • mi461 4 października 2011 o 3:54 am

   Rabarbarek ja mowilam o tym.
   Cos sie swieci i to nawet ma specyficzny zapach.
   Mialam ciekawy material nie pamietam strony, musze poszukac.

   • rabarbarek 4 października 2011 o 4:31 am

    Milena , wlasnie dlatego napisalam o Sorosie. Bedziemy wkrotce swiadkami wielu podchodow i manipulacji. Widzialam tez informacje o lewicowcach na Wall Street, a w sumie to przeciez chodzi o wspolna walke z banksterami. Wszyscy , niezaleznie od pogladow sa ofiarami tej bandy.

 5. peryskop 4 października 2011 o 3:48 am

  Wybacz Monitor, moje zwątpienie, ale doprawdy dziwna koincydencja nastąpiła:

  1) „Masywne spadki” na systemach piramidkowych zwanych „parkietami giełdowymi”, oraz
  2) „Massive unnamed comet hits the Sun” http://www.youtube.com/watch?v=CeKwEYieMGw

  Ten klip z „uderzeniem komety w Słońce” i przebiciem go na wylot nazbyt przypomina mi przebicie wież WTC przez „porwane” samoloty 9/11.

  Ponadto prędkość porwanej „komety” jest zbyt niska jak na potężną przecież masę Słonka i „massive unnamed comet” w kształcie grubej igły. Wiem, wiem – „wiatr słoneczny” stanowi „spowalniająca zaporę” dla tego typu crash-landing na Słońcu. Ale wszystko ma swoje granice – po prostu kiepsko to zrealizowali. Jedyne co im wyszło bardzo dobrze to koincydencja z giełdami.

  Przy okazji cień od tej komety padł na Dutchsinse, który jak dotad był tak wiarygodny… jak każdy podstawiony. A konto na YT zwinał podobnie jak Poliszynel.zwinał swoje blogi, żeby się uwiarygodnić i zatrzeć ślady poprzednich produkcji..

  • monitorpolski 4 października 2011 o 8:30 am

   Oczywiście, że może to być animacja komputerowa. Może to być grupa agentów, która nakręca „obserwacje” Słońca i teraz to sprytnie wykorzystują. Dutchsinse nie musi być agentem, po prostu ktoś mu to podesłał, albo sam się dał w to wciągnąć. Zresztą sam dutchinse założył konto dopiero 11 miesięcy temu – podobnie jak kilku innych, w tym Kenning Hemner.
   Wracając do komety – ciekawa analiza jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=RyPwAYw9Ovg
   Zauważcie, że wycięto kilka godzin z obserwacji!

  • Wojox 4 października 2011 o 9:39 am

   Peryskop Twoje rozumowanie jest zgoła poprawne, patrząc na „rzeczywistość” jaką układa dzisiejszy świat i jedynie słuszna nauka. Prawda jest taka. Wszechświat opiera się głównie na siłach związanych z elektrycznością, magnetyzmem i elektromagnetyzmem. Taka kometa raczej była wessana przez Słonko, różno-imienne ładunki się przyciągaja !!! I tak było w tym przypadku.
   Dodatkowo dedukuję że „ładunek” zawierał paczkę danych…Pooglądaj filmy o Nicoli Tesla to zrozumiesz :
   http://newworldorder.com.pl/post,1599,0#18956

   • Kurohige 4 października 2011 o 1:07 pm

    Rozumiem, że to elektryczność też sprawia, że nie potrafisz latać?

    • hjk 4 października 2011 o 11:52 pm

     tak, i lepiej ze nie lata, bo jakby poleciał, to mógłby już nie wrócić 🙂

  • O Rzesz 4 października 2011 o 11:20 am

   Dziwne że nie zaobserwowano tego czegoś w odpowiednim czasie. Jeśli to nie efekt animacji komputerowej to naprawdę niezwykłe wydarzenie.
   Sam obiekt nie przebił Słońca na wylot.
   To widać wyraźnie.
   Zresztą to po prostu niemożliwe.
   Gazy tworzące Słońce mają średnią gęstość ok 1,5 raza większą od wody.
   Nie ma takiej opcji by coś przeleciało na wylot. Szczególnie zrobione ze skał i lodu. Natomiast powstała fala uderzeniowa mogła się przemieścić przez całą objętość gwiazdy i dać pokazany wyrzut koronalny.
   Z fizycznego punktu widzenia nie ma tu żadnych sprzeczności.
   Pytanie brzmi czy jest to prawdziwe ujęcie.

   • monitorpolski 4 października 2011 o 11:30 am

    Przysłona zasłania samo Słońce. Skąd wiecie czy kometa nie okrążyła najpierw Słońca zanim to wybuchło.

    • zenobiusz 4 października 2011 o 11:43 am

     Musiała by mieć własny napęd,by zmienić kurs.Filmik to kolejna manipulacja,i podgrzewanie atmosfery zagrożenia.

     • monitorpolski 4 października 2011 o 2:51 pm

      Nie, jeśli miała prędkość początkową to nie leciała wprost na Słońce – trajektoria była jak cząstki wiru. Siła grawitacji Słońca spowodowała, że się już nie mogła uwolnić, zatem wpadła w Słońce z drugiej strony po krótkiej trajektorii wokół niego.
      Patrząc na trajektorię komety, która wali wprost w środek Słońca można mieć jednak wrażenie. że tak się nie stało – że to jest faktycznie jakaś zmyłka. Kometa z 2010 roku walnęła w środek Słońca i nie było żadnego efektu.

    • BarbW 5 października 2011 o 2:03 am

     Pytanie: czy to na pewno była kometa???

  • nowy84 4 października 2011 o 11:49 am

   To nie pierwszy raz i nie ostatni raz widzicie coś takiego, raz że dużo osób w ostatnim roku zainteresowało się tym co się dzieje z naszym słońcem, dwa jak nic pasuje do tego teoria elektrycznego wszechświata.

   tu macie kolejny przypadek wyrzutu cme po wchłonięciu komety:

   wystarczy jako tagi wpisać cme,sun,comet i mamy duża ilość przypadkowych cme 🙂

   • peryskop 5 października 2011 o 7:33 pm

    @Nowy84 – czy ty te bzdury rozsyłasz tak od siebie, czy służbowo?

 6. rabarbarek 4 października 2011 o 5:03 am

  Monitorze, zobaczylam przed chwila Twoja prosbe do mnie we wpisie „Lesnego” Obiecuje jutro podeslac cos ciekawego, ale bedzie po angielsku.

 7. Kinga 4 października 2011 o 5:11 am

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/10/europa-musi-podjac-walke-przeciwko.html

  • iHe 4 października 2011 o 11:51 am

   Nie źle jesteśmy między młotem spekulantów a kowadłem strefy €. Artykuł bardzo dobry,co nie zmienia faktu jak dalece sprytni są międzynarodowi manipulatorzy prowadząc nas od jednego kryzysu do drugiego podsuwając nam od razu gotowe rozwiązania.
   Gubiąc opinie publiczną w wyborach mniejszego zła ..
   Mimo wszystko jest to teatr z dobrze rozpisanymi rolami i rezerwowymi scenariuszami.
   Dopóki scenariusz realizują lalkarze zza sceny poruszamy się z góry ukartowanymi korytarzami bez okien.

   Mam bardzo duży szacunek do Tarpleya , masakryczny jest fakt,że plansze ktoś tak poustawiał,żebyśmy musieli bronić €uro.
   Jednak kogoś trzeba okraść i padło na ostatnich przy kasie.

   Jedno jest pewne czy z € czy bez i tak nas okradną,po prostu taki jest plan i gramy w cudza grę(kasyno) znaczonymi kartami na nieuczciwych zasadach.
   Więc moim zdaniem nie ma co tego ciągnąć dalej.Na tym blogu jest cała masa postulatów co zrobić z banksterami.
   Po prostu koniec kasyna,które rządzi naszym życiem.
   Na pewno nie wchodzić między młot a kowadło.(czasem zwane sierpem)
   http://demotywatory.pl/1021865/Miedzy-mlotema-kowadlem

   • monitorpolski 4 października 2011 o 2:56 pm

    Fajnie, że ktoś się zajął tłumaczeniem Tarpleya. A co do spekulantów – należy spisać wszystkie nazwiska ich agentów w Polsce i gdy przyjdzie czas rozliczyć tych drani przed sądem. Za okradanie własnego narodu powinien być najwyższy wymiar kary. To jest jak zdrada.

 8. Annah. 4 października 2011 o 5:47 am

  Wygląda na to iż domowników gajówki i samego gospodarza nie poruszyła do żywego informacja o tym że bojkot wyborów nie zmieni sytuacji ani o jotę i u władzy pozostaną tak krytykowane peowiaki. Mój skopiowany stąd wpis w temacie wybory (697) pozostał niemal niezauważony na tle jakiejś opętańczej iście narodowej 😉 dyskusji. I co wy na to ?

  • monitorpolski 4 października 2011 o 8:34 am

   Jest cała grupa „bojkotowców”, którzy sądzą, że bojkot poruszy sumienie ludzi trzymających władzę. Bojkot nic nie zmieni, oni się z tego śmieją. Owszem, jakby nikt nie poszedł do wyborów to mieliby problem, ale można by wtedy powiedzieć: „jest tak dobrze, że nikt nie chce zmian!” Zresztą jest to sytuacja abstrakcyjna.
   Węgry odżyły dzięki stanowczej postawie ludzi w wyborach.

   • gozdek 4 października 2011 o 9:20 am

    monitor ok, ja należę do grupy bojkotowców. Może mi powiesz na kogo głosować? Bo wcale nie uważam że PIS będzie jakimś cudownym lekiem na całe zło.
    Na kogo możemy oddać swój głos?

    • monitorpolski 4 października 2011 o 2:59 pm

     Ktokolwiek tylko nie ci co rządzą. Nie twierdzę, że PiS jest idealny, bolą mnie np. syjonistyczne ciągotki pewnych polityków, ale za PiS przynajmniej coś się zaczynało dziać, w telewizji, np. Misja Specjalna (dla której pracowałem przez prawie 3 lata) ujawniono wiele draństw i afer. Co masz teraz? Krycie przestępców ot co.
     Zmiana steru władzy będzie dobra dla społeczeństwa, które będzie miało czas się zreorganizować. Tam gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta.

    • waryjat 4 października 2011 o 9:15 pm

     PJN, PIS, KNP teraz bez Korwina, to była by najlepsza koalicja dla Polski jaka mogła by się w tym czasie wydarzyć. PiS zajął by się smoleńskiem blokował by GMO, PJN+KNP gospodarką, chociaż tu już „nie ma co zbierać”, a PiS raczej nie zgodzi się na drastyczne cięcia. Nowy rząd i tak nie utrzyma się dłużej rok, może dwa. Jak ZUS już nie ma pieniędzy na wrzesień, to co czeka nas w przyszłym roku? Kolejna linia kredytowa z Banku Światowego, bo resztki z Funduszu Rezerwy Demograficznej na pewno nie wystarczą.

     Dziś Sławomir Nowak, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta oznajmił, że nie zna dobrze sprawy KNP!!! Ludzie odpowiedzialni za ład w kraju nie wiedzą, że przez swoje ustanowienie dziadowskiego prawa przyczynią się do tego, że wybory będą musiały się odbyć raz jeszcze!!! Jak myślicie czy ktoś za te 100.000.000zł pójdzie siedzieć?

   • gozdek 4 października 2011 o 9:27 am

    Pójdę dalej, na kogo?
    -PSL – polityczna (sami wiecie) idą tam gdzie wiatr wieje, ludzie bez zasad, bez programu, bez twarzy , bez niczego.
    -SLD – ostatnio widziałem martwią się ale o tow. Milera który to powraca na ich listach, szeregowego obywatela mają w odbycie.
    -JKM – kontrolowana opozycja, podobnie Palikot.

    • pola 4 października 2011 o 10:00 am

     Czy myślisz że tylko ty masz taki dylemat.Wielu z nas zdaje sobie sprawę że na dzień dzisiejszy nikt nie uzdrowi naszej gospodarki ,ale może powstrzymać dalsze roztrwanianie naszego majątku i niszczenie nas i naszych rodzin.Kto głosuje na PO głosuje za niszczeniem Polskiej rodziny i każdego obywatela.

     Gminy przygotowują się do masowych eksmisji. Co prawda nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatora, która ułatwi usuwanie z mieszkań uporczywych dłużników, czeka jeszcze na podpis prezydenta, ale większość gmin ma już gotowe pomieszczenia tymczasowe.

     http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/553066,beda_masowe_eksmisje_z_mieszkan_komunalnych.html

     Pamiętaj ciebie też mogą eksmitować,stracisz pracę przestaniesz płacić czynsz,żadna ustawa ciebie nie uchroni i nie ważne że będziesz robił wszystko aby móc spłacać swoje zobowiązania,żadna ustawa ciebie nie uchroni,takich ustaw już nie ma.

     • monitorpolski 4 października 2011 o 3:00 pm

      ===============================================
      monitorpolski: nie zapominajmy, że PO wyraźnie pokazało, że chce wymordować naród – poprzez akceptację depopulacyjnych nasion GMO

    • FAKIR 4 października 2011 o 10:14 am

     PIS nie jest lekiem na całe zło, ale JEST LEKIEM na znaczną jego część.
     Jedynym lekiem na całe zło jest Jezus Chrystus.

     • gozdek 4 października 2011 o 10:26 am

      Królestwo Boże nie pochodzi z tego świata.
      Natomiast , wcale nie jestem przekonany że PiS jest jakimś lekarstwem na coś.
      No chyba że chorego zaczniemy leczyć w ten sposób: masz bardzo chorą rękę to damy środki na znieczulenie-ból chwilowo minie , ale nie ustąpi. Za to masz strupy na nodze , za to się weżmiemy , posmarujemy maścią i zaraz ich nie będzie.

      • FAKIR 4 października 2011 o 10:28 am

       Uprawiasz demagogię więc polemika nie ma najmniejszego sensu.
       Twoim zdaniem lepiej gdy od razu chorego szlak trafi, bo po co podejmować próby ratowania

       • FAKIR 4 października 2011 o 10:33 am

        Nie ma lepszego wyboru w tej chwili jak PIS, gdyż:
        -nie iść na wybory – POpaprańcy zostaną przy władzy
        -nie ma innej znaczącej opozycyjnej siły w tej chwili zdolnej do rządzenia krajem. Istnieje oczywiście wiele stowarzyszeń, tzw „pokrzykiwaczy”, ale gdyby przyszło co do czego to marnie widzę.

        Oczywiście trzeba budować struktury obywatelskie, narodowe itd. Jeśli będą już znaczącą siłą, wtedy trzeba zdecydowanie ubiegać się o władzę i odsunięcie dotychczas rządzących od niej, a szczególnie środowisk związanych kiedykolwiek z SLD i PO

        • FAKIR 4 października 2011 o 10:36 am

         Przykładowo Nowy Ekran coś tam pokrzykuje itd. Nie mając kandydatów sieje ferment i chce doprowadzić do unieważnienia wyborów. Nie tylko ja się zastanawiam dlaczego???

         Twórca NE wczoraj wypalił:
         „Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że Banki nie są instytucjami charytatywnymi. Muszą zarabiać na usługach i towarze którym handlują – jakim jest pieniądz.”

         albo nie ma zielonego pojęcia o naturze pieniądza, albo ? no właśnie

        • freenata 4 października 2011 o 10:21 pm

         Dokładnie tak samo zapatruję się na te sprawy. Smutne, że tylko PiS reprezentuje społeczne zasady. Oczywiście trzeba budować nowe społeczno – polityczne struktury, które powinny jak najszybciej wypełnić lukę po odsunięciu od wpływów organizacji politycznych wywodzących się w prostej linii od zarządców, będących na usługach kolonizatorów. Czy wielu ludzi w Polsce podziela ten pogląd?

      • zenobiusz 4 października 2011 o 11:03 am

       A przeczytałeś to chociaż,bo coś mi się wydaje ,że nie ???
       http://wybierzpis.org.pl/

       • zenobiusz 4 października 2011 o 11:13 am

        To do Gozdka.Wszyscy możecie zobaczyć na tej stronie jakich ludzi wystawia PiS w wyborach.
        Patrioci i fachowcy do tego.Może przemknie się jakaś „kluzikowata” osobowość,” ale to nie zmienia faktu,że to są kadry do zmiany w Polsce właściwe.

    • Annah. 4 października 2011 o 1:37 pm

     Glosować trzeba na PiS. Mają na ogół bardzo dobrych ludzi, ponadto nie liczą jak wiemy sentymenty. Ktoś się wyłamuje, ma inne zdanie w ważnych kwestiach, puszczają go wolno, jak ktoś nadużywa władzy, wykorzystuje ją dla własnych korzyści – wylatuje. Oby tylko nie musieli znowu z kimś się dzielić.

  • zenobiusz 4 października 2011 o 11:45 am

   Spadają maski,zresztą wcześniej też to było czytelne.

   • gozdek 4 października 2011 o 2:18 pm

    Mój komentarz z linkiem , trafił do moderacji. Czy Wy naprawdę uważacie że pomiędzy PO a PIS -em występują jakieś większe zmiany niż kosmetyczne???
    Ten link jest Wam doskonale znany : http://www.zbawienie.com/jarmulka.htm rzucie okiem jeszcze raz, obie partie pracują dla tych samych mocodawców.

    • monitorpolski 4 października 2011 o 3:08 pm

     Chłopie, ty też musiałbyś założyć jarmułkę w takiej sytuacji. Wchodząc na cmentarz żydowski należy mieć coś na głowie, najlepiej jarmułkę, podobnie sytuacja wygląda z synagogą.
     Niedawno kręciłem materiał o polskich Żydach w Drohobyczu, wchodząc do synagogi też założyłem jarmułkę. Czy oznacza to, że jestem Żydem?
     Z tymi menorami i jarmułkami to typowe numery. Wiedzą, że Polacy są zniechęceni do Żydów, zresztą niebezpodstawnie, bo syjon robi dezinformację nt. holocaustu, i pięknie z tego potem korzystają. A co ty na to:

     • gozdek 4 października 2011 o 3:25 pm

      Monitor, pewnie bym musiał, jeśli bym tam chodził. A że nie chodzę to po co mam zakładać?
      To że wchodziłeś do synagogi , nie oznacza że jesteś żydem. Raczej odpowiedz sobie na pytanie ile razy w życiu byłeś w synagodze/chodziłeś w jarmułce?
      Panowie, ja nie twierdzę że PiS jest be, a PO lux – jestem od tego bardzo daleki.
      Po prostu uważam, że obydwa wybory są złe i szkoda czasu.
      Jeżeli p. Cejrowski założy partię polityczną o m/w takim programie: http://www.youtube.com/watch?v=0WJOJDMZhXg to na pewno na nich zagłosuje.
      Póki co w niedzielę raczej pójdę do kościoła pomodlić się, a popołudnie spędzę z rodziną.

      Korzystając z okazji:
      zenobiusz pomimo szacunku jakim Cię darzę , zwracam Ci uwagę że popadasz w paranoję.
      Otóż nie zawsze i we wszystkim masz rację, należy brać pod uwagę również i poglądy innych.
      TheAspartam znam od jakiegoś czasu (znajomość wirtualna, czasem wymieniamy się korespondencją) i jakoś do tej pory nie próbował mnie skoptować do swej agentury.
      Koleś ma swoje poglądy , które niekoniecznie ja podzielam, niemniej jednak DOBRZE ŻE JE MA -czytaj DOBRZE ŻE MA SWOJE POGLĄDY.
      Poza tym , chętnie bym wyczytał w którym to momencie http://www.globalnaswiadomosc.com/
      się w/g Ciebie skompromitowała? No chyba że weżmiemy pod uwagę ostatnie 3 (trzy) filmy o cyrkowych sztuczkach , wstawione przez świeżego użytkownika.

    • freenata 4 października 2011 o 10:54 pm

     Zasady, honor, serce – człowieczeństwo. Szacunek dla religii i ludzi nią żyjących. Po drugiej stronie kult mamony, brak poszanowania drugiego człowieka, pogarda dla religijności – czyli żałosny materializm, z idącym za nim egoizmem. Człowiek sprowadzony do poziomu zwierzęcia. Nihilistyczna beznadzieja z paranoidalnym, wypieranym z całych sił lękiem przed śmiercią .Prawdziwy renesans,.. głupoty oczywiście. Jestem wrogiem wrogów duchowości, a materializm traktuję jako chorobę która toczy ludzkość. Dla mnie to nie są różnice kosmetyczne. Jedność naprzeciw dezintegracji, życie naprzeciw śmierci. Szkoda że nie podzielasz tej perspektywy, ale wiem że w dzisiejszym świecie takie poglądy nie są zbyt częste.

  • Annah. 4 października 2011 o 2:11 pm

   Może ktoś jeszcze nie widział

   • 999AQQ 4 października 2011 o 6:55 pm

    Kto wypadł lepiej w wywiadzie Tomasza Lisa z Jarosławem Kaczyńskim?
    Jarosław Kaczyński 52 %
    Tomasz Lis 29 %
    Obaj wypadli dobrze 1 %
    Żaden z nich 8 %
    Nie wiem, nie oglądałem/am 11 %

    łączna liczba głosów: 12440
    http://wybory.wp.pl/title,Internet-wrze-po-tej-rozmowie-Totalny-nokaut-Lisa-czy-Kaczynski-obnazony,wid,13862516,wiadomosc.html

    • ALFA 4 października 2011 o 7:22 pm

     Kto kogo pogonił i kto wygrał

     • Orka 5 października 2011 o 2:20 am

      hahahahaha ! super !

 9. Annah. 4 października 2011 o 6:34 am

  Film przedstawiający sylwetkę oraz działalność Anny Kołakowskiej – najmłodszego więźnia politycznego stanu wojennego, kandydatki w wyborach parlamentarnych do Sejmu – lista PiS, okręg 25 – Gdańsk, pozycja nr 10.
  W materiale wykorzystane zostały dwie piosenki Andrzeja Kołakowskiego:
  „Dorzynanie watahy” oraz „W Pałacu Łazienkowskim spotkanie na szczycie”.

 10. Annah. 4 października 2011 o 7:23 am

  Z mojej poczty
  Witaj!

  Jak to dobrze, że STS ma powody nie tylko wysyłać maile o kolejnych akcjach!
  Bo przecież o wiele bardziej lubimy wysyłać do Was dobre informacje
  o sprawach, które udało się załatwić.

  A oto parę POZYTYWNYCH informacji z ostatnich tygodni!

  – Sąd przyznał rację STS i nakazał prokuraturze wszcząć postępowanie
  w sprawie dystrybucji pornografii przez komórki.

  Jak może pamiętacie, w ramach zakończonej sukcesem naszej akcji
  „Zanim p-0-r-n-0 wciągnie kolejne dziecko!” zawiadomiliśmy prokuraturę o
  nielegalnej naszym zdaniem dystrybucji pornografii. Prokuratura odmówiła
  jednak zajęcia się sprawą, a my zażaliliśmy się na tę decyzję do sądu.
  Wczoraj nasi prawnicy udali się na posiedzenie sądu, który w całości
  podzielił nasze stanowisko, a w rezultacie prokuratura będzie musiała wziąć
  się do pracy. Będziemy monitorowali to postępowanie, bo chcemy, aby
  winni zostali ukarani!

  – EMPiK usunął obsceniczne plakaty ze swoich salonów.
  Ta akcja rozegrała się w lipcu na naszej stronie na Facebooku. O sprawie
  przeczytaj TUTAJ.

  – Rada Reklamy uznała za niezgodną z Kodeksem Etyki Reklamy
  kampanię „Maximusa”.
  Jest to rezultat akcji STS i Waszym skarg, których wpłynęło naprawdę
  sporo. Decyzja zapadła pod koniec sierpnia.

  – W tym miesiącu wyemitowaliśmy nasz najnowszy klip:
  http://www.youtube.com/watch?v=FvuQ8N_7U4c. Zapraszamy
  do obejrzenia!

  – Nasz newsletter odbiera już 7.500 konsumentów!
  Z Wami Czujemy się raźniej!

  Będziemy Ci wdzięczni za dalsze wspieranie naszych działań.
  Jak możesz to zrobić?

  – Roześlij tego maila do jak największej liczby znajomych.
  Zaproś ich do zapisania się do naszego newslettera.

  – Zadeklaruj stałą miesięczną kwotę wsparcia finansowego.
  Nawet niewielkie kwoty się liczą. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

  – Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, zostać naszym sponsorem,
  a my wyemitujemy Twoje reklamy.
  Oczywiście wystawimy faktury, a wydatki można wpisać do kosztów
  prowadzonej działalności. Może znasz jakichś przedsiębiorców, którzy
  mają budżet na tego typu wydatki. Tacy ludzie są nam bardzo potrzebni.

  A już za tydzień wyślemy kolejnego e-maila, a jego tematem będzie…
  UWAGA, UWAGA… tworzenie lokalnych struktur Stowarzyszenia
  Twoja Sprawa, gdzie spotkasz ludzi myślących jak Ty i chcących coś
  zmienić w swoim mieście przy naszym merytorycznym wsparciu.

  Pozdrawiamy,

  Zespół Stowarzyszenia Twoja Sprawa
  e-mail: kontakt@twojasprawa.org.pl

 11. gozdek 4 października 2011 o 9:01 am

  Nagranie z 1982 roku: http://www.youtube.com/watch?v=MZE7WnEVG3w

  • gruszka 4 października 2011 o 10:01 am

   Jak najlepiej kupić srebro ? i gdzie ?

   • Annah. 4 października 2011 o 1:14 pm

    Najlepiej kup srebrne monety z pewnego źródła i …do skarpety.
    Czytałam że trzymanie kruszców w sejfach bankowych nie jest obecnie wskazane.

   • sebecx 4 października 2011 o 2:14 pm

    ..ja sprzedawałem jak zaczynało srebro spadać z 42 dolców… trza było mówić to bym Ci pchną…. obawiam się, ze trzymanie kasy w kruszcach, to też nie najlepszy sposób, bo wydaje mi się, że będzie powtórka z historii i kruszce będą konfiskowane.. a że większość operacji przebiega w necie, to wszystko wiadomo…. a Celente czy Williams albo inni od Alexa…. hmm czy w tym przypadku nie mają powierzonego zadania przez GS albo JPM??

  • zenobiusz 4 października 2011 o 11:49 am

   Gozdek@
   Film z 1982 r.Mimo prób podgrzewania sytuacji,i prowokacji jak wyżej,,przez rozmaite agentury,kibice nie dadzą się sprowokować do eskalacji napięcia,nie dadzą pretekstu. 🙂

  • Aśka 4 października 2011 o 12:34 pm

   A TAKĄ PAPKĄ KARMI SIĘ LEMINGÓW, a ci w to wierzą. Co powiedział Tusk na temat tego wypadku, cytuję poniżej. Przepraszam, że cały artykuł wkleiłam, bo nie wiadomo, jak długo on się w sieci uchowa. Myślę, że niedługi jego żywot, po tym, co widzimy na filmie youtube podanym przez ~gozdek
   Wycięłam tylko dalszy fragment dotyczący spotkania Tuska z mieszkańcami Katowic, którzy dali mu popalić.

   http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/musimy-ciezko-pracowac-zeby-nie-doszlo-do-katastro,1,4869069,aktualnosc.html
   „To był dramatyczny, tragiczny, ale typowy wypadek”
   15:50 KK / PAP 03.10.2011
   Donald Tusk na spotkaniu w szkole rodzenia,fot.PAP/Radek Pietruszka

   To był dramatyczny, tragiczny w skutkach, ale typowy wypadek – tak premier Donald Tusk, odniósł się do śmiertelnego potrącenia kibica przez policyjny nieoznakowany radiowóz. Szef rządu po południu spotkał się z komendantem głównym policji Andrzejem Matejukiem.

   Jak dodał premier, policjanci nie mieli żadnych szans na uniknięcie potrącenia pieszego. – Pieszy wszedł na jezdnię w niedozwolonym miejscu [Aśka: !!!!!!! na filmie widać, że był na pasach], zza innego samochodu jadącego lewym pasem – podkreślił.

   Premier podkreślił, że oprócz tragicznego wypadku drogowego, w Zielonej Górze doszło także do brutalnego ataku na policjantów, którzy pełnili służbę. – Chcę bardzo wyraźnie podkreślić, że tragiczna śmierć w wypadku samochodowym nie może być pretekstem, ani powodem wytłumaczeniem dla zamieszek ulicznych, ktore przeradzają się w brutalny atak na policję oraz na mienie publiczne – oświadczył.

   Donald Tusk poinformował również, że z informacji, które dostał od komendanta głównego policji, wynika, że policjanci wracali ze służby, z prędkością 40 km/h.

   – To, co działo się po wypadku, nie może znaleźć żadnego usprawiedliwienia – powiedział premier Donald Tusk o zamieszkach, do których doszło ostatniej nocy w Zielonej Górze.

   – Mamy 16 policjantów i dwie policjantki poszkodowane. Trzech funkcjonariuszy jest dość poważnie zranionych. Mamy dwie policjantki z uszkodzeniami ciała, głównie głowy. Jedna policjantka była kopana przez chuliganów, druga otrzymała cios w głowę prawdopodobnie kostką brukową – powiedział szef rządu.

   Podkreślił, że obie kobiety mają niespełna 30 lat, w policji służą kilka lat. – One, a także policjant, który prowadził samochód w tym tragicznym momencie, to są wyróżniający się funkcjonariusze, policjant jest jednym z najlepszych w województwie lubuskim, wyróżnia się też w skali kraju – mówił Tusk. Zaznaczył, że kierowca natychmiast podjął akcję ratunkową [temu kierowcy trzeba odebrać prawo jazdy skoro jadąc z prędkością jak mówią 40km/h przejeżdża po człowieku].

   – Oprócz rannych i poszkodowanych policjantów i policjantek, mamy także kilkanaście radiowozów zniszczonych, jeden całkowicie, została zdewastowana stacja benzynowa, salon samochodowy, także przystanki komunikacji miejskiej – wyliczył Tusk.
   […]
   Autor: KK
   Źródła: PAP
   _______
   Nie wiem, jak Wy, ale ja na tym filmiku widzę ruszający dopiero samochód (kwestionuję tym samym prędkość 40km/h), który najeżdża na zaczynającego przechodzić po pasach mężczyznę. Mimo niewielkiej prędkości samochodu (o czym świadczy fakt, że mężczyzna ten nie odbił się od samochodu) samochód policyjny przejeżdża po tym człowieku i śmiem twierdzić, że najwięcej szkód spowodowały tylne koła. Sądzę, że to było najechanie z premedytacją.

   A Tusk mówi: kierowca nie miał szans, mężczyzna wbiegł na jezdnię w niedozwolonym miejscu (!), wybiegł zza innego jadącego (!!!!) samochodu (!), policjanci natychmiast podjęli akcję ratunkową.

   Jak drwił z władców PRL Laskowik – Muszę iść do okulisty, bo co innego widzę, a co innego słyszę.
   A wmawia nam się, że okrągły stół to był przełom. Przełom polegający na tym, że kiedyś szabrowali Polaków pod stołem, a teraz oficjalnie nad.

   • Aśka 4 października 2011 o 4:11 pm

    Marku, proszę usuń ten komentarz … miałam dzisiaj problemy z zamieszczaniem wpisów.

  • Aśka 4 października 2011 o 2:17 pm

   Na filmie widzę mężczyznę, który wchodzi na jezdnię, a ruszający z chodnika na jezdnię samochód, najeżdża na niego. Śmiem wątpić w podawaną przez Tuska szybkość 40 km/h z dwóch powodów, samochód rusza z chodnika i wjeżdża na jezdnie, więc ta szybkość jest niemożliwa do osiągnięcia, a poza tym mężczyzna nie odbija się od samochodu. Zresztą, jak można z prędkością 40 km/h jeździć po chodniku.
   Mężczyzna znajdował się na pasach, a więc w miejscu dozwolonym.
   Mimo, że szybkość była niewielka, to ten wzorowy policjant zdążył całą długością samochodu po nim przejechać. Z filmu widać, że najwięcej obrażeń poczyniło tylne lewe koło. Nic nie zasłaniało widoczności kierowcy ponieważ mężczyzna ten w chwili wkraczania na jezdnię nie był niczym przesłonięty.

   Zbierzmy teraz co powiedział Tusk:
   wszedł na jezdnię w niedozwolonym miejscu, zza innego samochodu(!!!!) jadącego (!!)
   wracali ze służby, z prędkością 40 km/h
   kierowca natychmiast (!!) podjął akcję ratunkową
   powiedział też:
   – to był dramatyczny, tragiczny w skutkach, ale typowy wypadek
   – policjanci nie mieli żadnych szans na uniknięcie potrącenia pieszego

   Może z moimi oczami coś nie w porządku i tak jak drwił z PRL-u Laskowik, powinnam zgłosić się do okulisty.

   • kamerzysta 4 października 2011 o 3:09 pm

    kobito głupia to jest nagranie sprzed 30 lat 🙂 – o czym ty bredzisz

    • Aśka 4 października 2011 o 9:22 pm

     Faktycznie dałam się nieźle wrobić :0 nie zgadzają się nawet marki, choć na markach samochodów mało się znam.
     Z drugiej strony, słysząc ciągle o biedzie w policji sądziłam, że na starcie z tzw. kibolami wyciągnęli jakieś stare sprawdzone. A to, że polityk patrzy innymi oczyma i mówi coś innego niż widzę, zdążyłam się już przyzwyczaić … za bardzo, jak widać

 12. Megi 4 października 2011 o 9:23 am

  Dwa dni temu Niezalezna.pl informowała, że proboszcz parafii w Kolbudach koło Gdańska z ambony namawia wprost do głosowania na PO. Wczoraj na stronie internetowej parafii ukazało się następujące oświadczenie:

  Przepraszam wszystkich wiernych parafii Św. Floriana w Kolbudach za promowanie w Niedzielę, 2 X 2011 r., o godz. 9, organizacji prezentującej treści wrogie Kościołowi oraz antychrześcijański styl życia. http://niezalezna.pl/17110-ksiadz-ktory-agitowal-za-po-przeprasza

 13. Policjant/Grafik 4 października 2011 o 9:39 am

  Chyba rzeczywiście jednak będzie to 6 Października co? Ale jak to gruchnie to będzie Buba 😀

 14. Aryteja 4 października 2011 o 9:42 am

  Co ma byc 6 pazdziernika tj. w najblizszy czwartek ?
  – bo nie kojarze …

  • monitorpolski 4 października 2011 o 10:34 am

   Nie wiadomo czy coś się w ogóle wydarzy. Alef Stern przewidywał wprowadzenie w Polsce stanu wojennego na skutek zamachów: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110726/KRAJSWIAT/395898796

 15. pola 4 października 2011 o 9:50 am

  Jeśli nie wiecie o co chodziło Lisowi kiedy pytał o Merkel ,to przybliżam.
  Kariera polityczna obecnej kanclerz Niemiec Angeli Merkel ma zdumiewające początki – promowali ją agenci i współpracownicy Stasi, zwerbowani w konserwatywnych środowiskach Kościoła luterańskiego we wschodnich landach. Dziś niektórzy z nich, jak Lothar de Maiziere, ostatni premier NRD, pracują usilnie na rzecz utrwalania więzi łączących Niemcy i Rosję. Wyznaczeni do tej roli przez kanclerz Merkel.

  http://prawykoliber.salon24.pl/49473,gazeta-polska-angele-merkel-promowali-agenci-stasi

 16. Wojox 4 października 2011 o 9:59 am

  POLSKA GIEŁDA W CIAGU 5 MINUT SPADŁA Z 1,5 % DO 4,5 % I leci w dół…

  • sebecx 4 października 2011 o 2:37 pm

   25 września był wpis u Monitora:
   @ superkryzys napisał (mniej więcej tak):
   29 wrzesień 2008 spadek Dow Jones o 777 pkt
   3 lata później 29 wrzesień początek paniki na giełdach początek 7 lat biblijnych do końca…
   jeśli masz akcje wyprzedaj jutro z samego rana dobrze radzę.
   I co? czy się pomylił? …ja zaglądam na giełdy codziennie i widzę, że leci na pysk… a srebro i złoto wcale nie rośnie tak jak można by tego oczekiwać…. czy czasy kruszców przeminęły?…

   • monitorpolski 4 października 2011 o 3:14 pm

    Dobrze, że jesteś czujny, faktycznie tak napisał. Wewnętrzniak? (insider)

    • sebecx 4 października 2011 o 4:40 pm

     możliwe, że insider… a 137- też z giełdami trafia idealnie.. człowiek by się majątku dorobił na doradztwie… hehehe…

 17. gruszka 4 października 2011 o 10:02 am

  Miało być tu napisane 🙂
  Gdzie najlepiej kupić srebro? I rozumiem ,że najlepiej je mieć „przy sobie” ?

  • Wojox 4 października 2011 o 10:10 am

   Najlepiej to nic nie mieć, nie narażać się na stres i niebezpieczeństwo !!Srebro już zostało skupione,, leży sobie statek z 200 tonami srebra z LLOYDS Banku na 4700 metrach w oceanie…

   • navajo88 4 października 2011 o 10:44 am

    Wojox zgadzam się z toba ,w dzisiejszych czasach to najlepiej jest nie posoadać jakiejś wielkiej gotówki np : wygranej w Totka ,czy innych grach ,a dla tego że jesteśmy swiadkami początku ogulnoświatowego chaosu i rozpadu cywilizacji ,a cywilizacje zawsze się rozpadały i tak samo dzieje się i znaszą cywilizacją i od tego nie ma ucieczki to są prawa ewolucji !!!!! .
    Wiem zaraz podniesie się wielki krzyk ! NAVAJO PIEPRZY OD RZECZY !!!!!!!,,,,,morze i pieprzy ale mówi prawdę i nie ważne czy ta prawda się komuś podoba czy też nie .ale to już zaczyna się dziać !!!!! i od tego nie uciekniemy ,,jedynie co to możemy tylko odwlec to co i tak jest nieuniknione !!!!!!!!!!
    J.M.H
    Ps . znasz efekt motyla ??????????? to jest właśnie to EFEKT MOTYLA !!!!!!!

    • Policjant/Grafik 4 października 2011 o 12:46 pm

     To już efekt PTERODAKTYLA 🙂

     • navajo88 4 października 2011 o 1:28 pm

      Policjan wszystko jest już mozliwe !!!!! , hahahahaha

 18. Janek z Polski 4 października 2011 o 10:50 am

  no to trzeba poprzeć Panią Kołakowską

  • KRYSTYNA 4 października 2011 o 9:46 pm

 19. Janek z Polski 4 października 2011 o 11:02 am

  link do telewizji narodowej gdzie można obejrzeć ciekawe zdarzenia http://youtu.be/XNU1VB_A1MU

 20. theaspartam 4 października 2011 o 11:14 am

  Kto klamie? Swiadkowie czy wladza? http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14942296-kto-klamie-swiadkowie-czy-wladza- SZOK !!! ZAREJESTROWANE potracenie z Zielonej Gory !!! http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/14938541-szok-zarejestrowane-potracenie-z-zielonej-gory-

  • zenobiusz 4 października 2011 o 11:54 am

   theaspartam@
   Już wczoraj zwracałem ,ci uwagę że to film ze stanu wojennego z 1982 r,Skoro dalej go wklejasz znaczy że jesteś marnym agenciną,na smyczy POżeranych przez przerażenie,perspektywą utraty władzy mocodawców.Nie będzie zamieszek,nie będzie stanu wyjątkowego. !!!!

   • monitorpolski 4 października 2011 o 3:21 pm

    Filmik jest farsą, to jest oczywiste.

  • DTC 4 października 2011 o 12:05 pm

   Hmm, to „zarejestrowane potrącenie” to wprowadzanie w błąd – przecież to są jakieś filmy z lat 80tych (z bodajże starami w tle), a nie uderzenie przez fiata Ducato.
   thaspartam w ogóle sprawdzasz co wrzucasz?

   • monitorpolski 4 października 2011 o 3:22 pm

    Aspartam pewnie chichra, że zrobił sobie jaja, bo nie wierzę, żeby on poważnie. Łatwo się zorientować, że to jest satyra.

 21. mars 4 października 2011 o 11:38 am

  „… Wicepremier Waldemar Pawlak zapowiada wprowadzenie po wyborach pakietu antykryzysowego.

  – Na amerykańskiej giełdzie mamy kolejne spadki. To oznacza, że może być druga fala kryzysu. W tych okolicznościach należy po wyborach przyjąć pakiet antykryzysowy – zapowiada Waldemar Pawlak….”

  Co ukrywa obecny „rząd”?

  Co zawiera „pakiet”?

  VAT 25% ?

  Podatek katastralny?

  • Madry Inaczej 4 października 2011 o 12:01 pm

   Strzał w 10 ! Ten pakiet moze tylko to zawierać plus podwyżki innych para podatków. Jednym slowem nie widze tego w jasnych barwach. A na szczegóły zaczekajmy do 6 Pazdziernika !

 22. iHe 4 października 2011 o 12:10 pm

  Co się stanie jak PiS wygra?
  4 października 2011

  „Komuś czytającemu wypowiedzi polityków PO i osób sympatyzujących z tą partią, jakie w ostatnich dniach gęsto pojawiają się w gazetach i portalach internetowych włosy mogą stanąć dęba, od czarnych wizji konsekwencji wyborczego sukcesu partii Jarosława Kaczyńskiego. Parafrazując Pawlaka, można by rzec „demokracja, demokracją, ale wynik musi być po naszej myśli bo…”

  „Jeśli PiS wygra wybory, w Polsce rozpęta się piekło (…) normalna współpraca z Rosją będzie możliwa tylko wtedy, gdy Putin przeprosi Kaczyńskiego. – Premier Putin będzie musiał uklęknąć przed Jarosławem Kaczyńskim i przeprosić go za zamordowanie mu brata” – Radosław Sikorski (3.10)

  Co jeśli PiS wygra? „- W najgorszym przypadku będzie wojna domowa. Anarchia będzie tak wielka. że boję się, że zbojkotujemy struktury demokratyczne” – to z kolei cytat „mędrca nad mędrcami”, byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który bez ogródek wzywa do bojkotu demokracji, jeśli nie spełni ona jego oczekiwań. Pawlak może tylko pozazdrościć hipokryzji.

  „Potrzebny jest powszechny alert, bo sytuacja zaczyna śmierdzieć obojętnością” – na alarm bije nadworny celebryta rządzącej koalicji, Kuba Wojewódzki i przypomina Polakom straszną wizję rzeczywistości pod rządami PiSu, choć przecież jest ona wałkowana od 6 lat, niemniej jednak jako projekcja rzeczywistości a nie obiektywne wspomnienia, musi być wciąż odnawiana. Zdaniem Wojewódzkiego czeka nas powrót do czasu gdy rządziły odwet, podsłuch, inwigilacja, partyjniackie cwaniactwo, dyktafony, tandetne moralnie sojusze, fetysz władzy, pasja władzy jako instrumentu dyscyplinowania, kontrolowania, wychowywania itp, itd…

  Do pełni obrazu brakuje jeszcze zestawu proroctw jasnowidzów o czekającym nas tsunami, upadku złotówki, 30% bezrobociu, benzynie po 20zł za litr i wojnie z Rosją. Papier jest cierpliwy i wytrzyma wszystko, ale wytrzymałość ludzka ma swoje ograniczenia i z pewnością część wystraszonego nie na żarty elektoratu, pobiegnie 9 października „ratować kraj”, czyli głosować na słabą, bezideową i leniwą partię nie dla jej zalet, ale by powstrzymać „najazd barbarzyńców”. Numer ten przeszedł 4 lata temu, dlaczego ma się nie udać i teraz.

  Smutne jest tylko to, że przez te 4 lata w najmniejszy nawet sposób nie zmienił się sposób postrzegania wyborców przez polityków Platformy. Przyjęcie takiej a nie innej metody zabiegania o głosy świadczy przecież o traktowaniu elektoratu, jak stada baranów, niezdolnego do samodzielnego myślenia. Zamiast programu i wytykania błędów Kaczyńskiemu (co jest ryzykowne, bo można się nadziać na ripostę), lepiej obrzucić błotem, stworzyć atmosferę niemal końca świata, a z samego Kaczyńskiego uczynić świecką wersję antychrysta.”

  http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=1430&path=arty2011#nc

  • 999AQQ 4 października 2011 o 3:23 pm

 23. theaspartam 4 października 2011 o 12:11 pm

  Dla ciebie Zenobiusz to wszędzie agenci dookoła, niedługo nie trzeba będzie agentów bo sami dostaniemy paranoi i będziemy się wzajemnie szkalować i szach mat illuminati a co do filmu tytuł zapewne jest po to by przyciągnąć uwagę na to że Historia się powtarza jak to pokazuje. Nie będzie zamieszek nie będzie stanu wyjątkowego? czyli niech władza robi co chce zabija a my nie protestujmy bo będzie gorzej w stanie wyjątkowym? wybierzmy lepsze zło to jest rozwiązanie?! i kto tu jest agentem ?

  • zenobiusz 4 października 2011 o 12:38 pm

   Wobec tego jest tylko jedna możliwość,Jesteś durniem,podchwytującym sensacje wystawiane przez portal który stracił całkowicie wiarygodność,tzw pożytecznym idiotą..Nic cie nie zaniepokoiło w tym filmiku, ??
   Nie przeczytałeś komentarzy pod nim ??
   Nie widziałeś filmu na którym jest pojazd który zabił kibica ?
   Przypomina choć trochę tą budę z czasów PRL ???

   • Megi 4 października 2011 o 2:06 pm

    Aspartam sam wstawił ten film na globalną.

  • zenobiusz 4 października 2011 o 12:49 pm

   Jeśli nie był to nieszczęśliwy wypadek,a próba sprowokowania kibiców, zakończona tragicznie,to kolportowanie takich filmów,jest kontynuacją prowokacji.Po mojej wczorajszej uwadze,powinieneś to przemyśleć,nie zrobiłeś tego,to znaczy ,że albo kontynuujesz zlecenie,albo jesteś ociężały umysłowo.
   „Nie będzie zamieszek nie będzie stanu wyjątkowego? czyli niech władza robi co chce zabija a my nie protestujmy bo będzie gorzej w stanie wyjątkowym? wybierzmy lepsze zło to jest rozwiązanie?! i kto tu jest agentem ?”
   ta jednak wypowiedź wskazuje jednak na pierwszy wariant.
   Już twój nick i avatar zwracają na ciebie uwagę.Jesteś „bardziej katolicki od Papieża”
   W przyszłości wybieraj bardziej neutralne „wdzianko”

   • monitorpolski 4 października 2011 o 3:25 pm

    Zeno, spokojnie, nikogo taki filmik nie sprowokuje. Kibice łykną od razu, że to jest ściema. Ale są też inne prowokacje i faktem jest, że komuś zależy na wznieceniu niepokojów i zadym – może właśnie po to by nie dopuścić do wyborów. Zatem apel do kibiców: NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ!

  • Joanna 4 października 2011 o 12:54 pm

   Czyli jak peło przegra, to stan wyjątkowy (bul ustawe podpisał i czeka) trzeba zorganizować, byle nie oddać koryt?

   • zenobiusz 4 października 2011 o 1:13 pm

    Joanna@
    Muszą mieć pretekst,dla tego wszelkie próby, podgrzewania atmosfery,po tragedii ,w której śmierć poniósł kibic,są współudziałem w tym zdarzeniu,niejako kontynuującym.Wbrew pozorom,nie tak łatwo wprowadzić stan wyjątkowy.

 24. theaspartam 4 października 2011 o 12:13 pm

  D. Tusk i PO – kampania i promocja na czyjejś śmierci. http://www.youtube.com/watch?v=fYmbxSpNRlc&feature=related

 25. iHe 4 października 2011 o 12:27 pm

  Jeszcze tylko o niedocenianych korzyściach z bycia w UE:

  Min.finansów poinformowało dzisiaj, iż zgodnie z ostatnią harmonizacją od 1 stycznia 2012 roku akcyza nie może wynieś mniej niż równowartość 330 EUR na 1000 litrów. Ostatnie minimalne opodatkowanie diesla wynosi 302 EUR na 1000 litrów. Poziom podatku w PLN ustala się na podstawie kursu podawanego przez Europejski Bank Centralny z pierwszego roboczego dnia października. Dzisiaj kurs EURPLN podany przez ECB wyniósł 4,3815.”

  „Analityczka z BM Reflex Urszula Cieślak wyliczyła, że 1 stycznia 2012 r. opodatkowanie oleju opałowego wzrośnie o blisko 20 gr ,[..] co oznaczałoby wzrost obciążeń podatkowych na olej napędowy o 160 zł na 1000 litrów.

  Obecnie akcyza i opłata paliwowa nakładana na olej napędowy wynosi łącznie 1289 PLN. Z powodu samego wzrostu kursu EURPLN akcyza wyniesie ~1445,895 PLN tj wzrośnie o 15,6 groszy na litrze.

  Można zatem założyć, przy braku ogromnych zmian w cenie ropy na rynkach finansowych, iż od nowego roku zapłacimy i 5.50 za benzynę Pb95 na stacji :(”

  Aby ludziom żyło się lepiej powołali prywatne banki i UEee.
  Naczynia połączone są jak kostki domina jedno się zapcha i ..
  http://stojeipatrze.blogspot.com/2011/10/liczba-dnia-20-groszy-cena-za-litr.html
  http://demotywatory.pl/2038190/System-naczyn-polaczonych

  Obawiam się ,że czeka nas ten paradoks;(
  paradoks hydrostatyczny tzn. że ciśnienie na dnie każdego z naczyń jest takie same dla tej samej wysokości słupa cieczy, niezależnie od ilości cieczy.

 26. theaspartam 4 października 2011 o 12:53 pm

  W twoim mózgu jest tylko jedna możliwość i widać że cie ogranicza w logicznym postrzeganiu rzeczywistości sprowadzającym się do obrażania wszystkich którzy nie podzielają twojego błędnego myślenia.Na temat filmu już ci odpowiedziałem a ty nadal nic nie rozumiesz i nazywasz mnie durniem i idiotom, weź uklęknij i pomódl się o rozum do boga bo jak widać rozumem nie grzeszysz.Na jakiej podstawie sądzisz że portal globalnaświadomość stracił całkowicie wiarygodność?

  • zenobiusz 4 października 2011 o 1:06 pm

   Na takich samych zasadach ,aspartam@ jak ty.
   Następny nick,po tej kompromitacji,proponuję ci laxigen.
   A tak się starałeś
   Moja dłuższa wypowiedź utkwiła w moderacji.
   Ale nie na zawsze.

 27. pola 4 października 2011 o 1:14 pm

  Tak się wyprowadza pieniądze przyszłych emerytów.

  Zapowiada się kiepski rok dla oszczędności przyszłych emerytów, ostrzega „Rzeczpospolita”. Po 9 miesiącach wartość jednostek rozrachunkowych, na które przeliczane są składki wpłacane przez klientów, zmniejszyła się o ponad 5 proc.
  http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,OFE-skoncza-rok-na-minusie,wid,13858602,wiadomosc.html

 28. theaspartam 4 października 2011 o 1:27 pm

  No i nadal nie potrafisz uzasadnić swoich oskarżeń i twierdzeń Schizofreni paranoidalnej, krzyczysz ,wyzywasz ,oskarżasz na tym polega twój sposób działania? Typowy portret psychologiczny agentury dezinformacji. Twoja dłuższa wypowiedz pewno utknęła bo znowu nawyzywałeś i nazmyślałeś, inaczej nie potrafisz? Na jakim ty Bogu się wzorujesz z takim podejściem do bliźnich?

  • zenobiusz 4 października 2011 o 1:35 pm

   Theażspartacz@
   Nie wysilaj się.Premii nie będzie.
   Koledzy będą się smiali za plecami.

 29. Vortex 4 października 2011 o 1:43 pm

  Czy ktos trafil kiedys na jakies opisy znakow dloni/palcow jakim posluguja sie iluminati. Scientologiczny uklad rak . Piramidy ,znak weza,rogow i tym podobne.
  Nikt o tym jakos nie pisze.

 30. theaspartam 4 października 2011 o 1:52 pm

  O czym ty pierdolisz Zenobisz ?Ty masz jakieś psychozy!Ja i premia koledzy się będą śmiać haha odwracasz kota ogonem dezinformatorze !!!

  • zenobiusz 4 października 2011 o 2:07 pm

   Jak robisz to społcsznie w ramach młodzieżówki,śmiech będzie jeszcze większy.

 31. theaspartam 4 października 2011 o 1:58 pm

  Długi filmik ale bardzo ciekawy dla chcących rozwijać swoją świadomość-WIELKA PIRAMIDA A ŚWIADKOWIE JEHOWY [FILM 47] ( MASONERIA A TOWARZYSTWO STRAŻNICA ) http://www.youtube.com/watch?v=e7XyU6pO9P8&feature=related Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą ? William Cooper

 32. Aśka 4 października 2011 o 2:08 pm

  testuję, bo wpisałam dwa razy i nie przeszło

  • Aśka 4 października 2011 o 2:09 pm

   no nic to w takim razie, zamieszczam ponownie post pod filmem o wypadku w Zielonej Górze … ciekawa jestem, czy teraz przejdzie

  • Aśka 4 października 2011 o 2:20 pm

   nie wiem co jest, znów komentarz się nie wpisał

   • Aśka 4 października 2011 o 2:22 pm

    może rozbiję na dwa mniejsze

    • Aśka 4 października 2011 o 2:53 pm

     też bez efektu … nie wiem, co się dzieje … może wpiszę w osobnym wątku, bo w tym udaje mi się pisać … najgorzej będzie, jak po czasie wejdą wszystkie …

     • Aśka 4 października 2011 o 4:14 pm

      też proszę o usunięcie tego wątku w całości

 33. theaspartam 4 października 2011 o 2:21 pm

  Teraz to sam się śmieje rozbawiłeś mnie Zenobiusz 🙂

 34. FAKIR 4 października 2011 o 2:23 pm

  Bardzo ważna deklaracja
  http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/kaczynski-przyrzekam-wsi-ze-gmo-bedzie-zakazane,1703383

  Zachęcajcie do głosowania na PIS.

  Jesteśmy w kontakcie z bardzo wpływową osobą.
  Temat chemtrails zostanie podjęty wkrótce po utworzeniu rządu przez PIS
  Już są typowane osoby z PIS, które się tym zajmą.
  Być może nawet powstanie pierwsza na świecie specjalna komisja, aby wyjaśnić to zjawisko

  • zenobiusz 4 października 2011 o 3:17 pm

   Jest jeszcze jeden ,bardzo ważny powód dla czego, należy poprzeć właśnie PiS.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/04/prawie-wszystkie-liczace-sie-formacje-partyjne-oprocz-pis-zapewniaja-ze-zbuduja-u-nas-solidna-sodome/
   No chyba że ktoś „kocha inaczej”.

   • Ona 5 października 2011 o 11:53 pm

    Ja kocham inaczej… ale jeśli mam wybierać, to wolę nie jeść genetycznie modyfikowanej żywności, a na ustawę o związkach partnerskich poczekać jeszcze parę lat… Wciąż się zastanawiam na kogo zagłosować…. RPP, SLD, PiS…???

 35. gruszka 4 października 2011 o 2:26 pm

  możliwy jest stan wojenny w Polsce ? I co to oznacza ? Ja chcę przyjechać teraz do Polski na kilka dni i co to by oznaczało dla mnie , jakby taki stan wprowadzili ?

  • BirdDwa 4 października 2011 o 2:39 pm

   Nie będzie żadnego stanu wojennego. Nie teraz.
   Przejeżdżaj i baw sie dobrze na swoim drzewie gruszkowym.

   x D
   X

   A stan wojenny to ciekawe temat. Wiąże się oczywiście z pałowaniem niewinnych ludzi, godziną policyjną i bydłem w mundurach które sądzi że robi dobrze

   • gruszka 4 października 2011 o 2:52 pm

    Nie panikuję , ale staram się też nie naśmiewać z takich tez 🙂
    „drzewie gruszkowym” hehe , dobre dobre 😉

   • Policjant/Grafik 4 października 2011 o 2:58 pm

    Bydło w mundurach też musi z czegoś żyć buraku. Zresztą nie każdego człowieka można zaszufladkować tłuku.

    • BirdDwa 4 października 2011 o 3:21 pm

     A ja ci mówie że nie zrozumiałeś.

     Nie będę odpowiadał tym samym czym ty bo nie warto.

     Są dwa rodzaje ludzi, dobrzy i źli.
     Dobrzy to ci co potrafią się opanować, źli to ci co odpowiadają agresją nawet jeżeli przeciwna strona nie jest winna bądź/i nie robią dosłownie nic. Oczywiście jest jeszcze manipulacja która dotyka obie strony

     Powiem ci na moim przykładzie. W tym roku (na początku) zapytałem policjanta jakiej długości mogę mieć nóż, przy sobie. Nie dość że mnie za to zwyzywał to jeszcze obraził a o grożeniu nie wspomnę. Oczywiście idiota po szkole policyjnej nie znał odpowiedzi. Dla tak błahej sprawy. To jest właśnie BYDŁO – oczywiście nie kieruję się tutaj słownikiem, nawiązując do ciemnego tłumu. Można by też tego pana i jemu podobnym nazwać:
     – Debilami, palantami, czy to kalectwo, tego już nie wiem.

     „też musi z czegoś żyć buraku”
     jeżeli uważasz że pałowanie, wyzywanie – to ta mniejszość Policjantów która uważa się za lepszych może żyć z tego co robi to sie mylisz.

     • BirdDwa 4 października 2011 o 3:24 pm

      Bo jeżeli ja odnoszę się do kogoś z szacunkiem, nie jest istotne co o nim myśle w danej chwili. Wymagam tego samego. Ba, każdy z was, mniemam że wymaga tego samego.

     • Policjant/Grafik 4 października 2011 o 9:23 pm

      sa jeszcze zagubieni! POZDRO 🙂

     • Policjant/Grafik 4 października 2011 o 9:24 pm

      Przepraszam że tak Ciebie określiłem ale myślałem że generalizujesz…ale jak widzimy spotykamy u Nas wszystkie grupy społeczne i to tym bardziej powinno nas łączyć, nie dzielić.
      Ja sobie powiedziałem, że jeżeli będą mi kazali podnieść pałę na ludzi walczących o chleb to złoże papier i podziękuję.
      Pozdrawiam i trzymajmy się ludzie 🙂

    • Todes 4 października 2011 o 11:49 pm

     policjant – zawód
     pies – charakter

 36. peryskop 4 października 2011 o 2:32 pm

  Animacjami z „nienazwaną masywną kometą” uderzającą w Słońce odwraca się naszą uwagę od spraw ziemskich – w tym doniosłych kwestii ekonomicznych i zdrowotnych.

  Poniżej dzisiejsza informacja od prof. Majewskiej. W opisanej sprawie występuje pochodzący z Polski dr Heronim Koprowski, który po II w.ś. osiedlił się w USA. Znamienne, że nie wystąpił on z pozwem sądowym przeciwko brytyjskiemu dziennikarzowi Edwardowi Hooperowi, który opublikował hipotezę, że AIDS został przypadkowo wywołany podczas badań Koprowskiego nad szczepionką przeciwko polio w późnych latach 1950-ych w ówczesnym Kongo Belgijskim. W zlinkowanym filmie podano wiele szczegółów dot. tej historii.

  3.10.2011

  Może epidemia AIDS w Afryce została wywołana przez masowe szczepienia afrykańskich dzieci eksperymentalną szczepionką…

  Dorota Majewska

  Podsyłam Państwu wstrząsający film kanadyjski nadesłany mi przez jednego z korespondentów. Niestety w angielskiej wersji. Film porusza hipotezę, która ma za sobą wiele dowodów poszlakowych, że epidemia AIDS w Afryce została wywołana przypadkowo przez masowe szczepienia afrykańskich dzieci eksperymentalną szczepionką przeciw polio wyprodukowaną z żywych wirusów hodowanych w komórkach nerek szympansów, zarażonych małpim wirusem SIV. Podejrzewa się, że zmutował on u ludzi w HIV. Wielu uznanych wirologów uważa tę hipotezę za prawdopodobną i na pewno wartą dogłębnego zbadania, ale establiszment agresywnie blokuje próby wyjaśnienia tej hipotezy ze względów prezstiżowych i komercyjnych. Nie trudno dopatrzyć się w tym analogii do obecnej kampanii agresywnego negowania związków współczesnych epidemii chronicznych chorób u dzieci z masowymi szczepieniami.

  • 999AQQ 4 października 2011 o 3:51 pm

   Jestem pewna, że za pomocą zbrodniczych szczepionek depopulują afrykanów.
   /poza tym testy na HIV są tak skonstruowane, ze wykazują obecność wirusa u osób w trakcie leczenia zwykłego przeziębienia…/
   Ludzie!apeluje-lekarze nie leczą człowieka, lekarze robią biznes na chorobie…więc http://www.youtube.com/watch?v=93ovuFQJThw

   • 999AQQ 4 października 2011 o 3:55 pm

    Sorry ..”obecność wirusa*” miało być tak!
    wirusy jako takie nie istnieją…

  • 999AQQ 4 października 2011 o 6:02 pm

   AIDS-naukowe oszustwo. z lektorem.

 37. FAKIR 4 października 2011 o 2:57 pm

  New World Order w budowie.
  Teraz widać „czyj” jest Putin
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-zamierza-utworzyc-unie-eurazjatycka,1,4870015,wiadomosc.html

  • Stirlitz 4 października 2011 o 3:38 pm

   Tylko bóg może to zastopować , chcą 3 Unii Ameryki , UE i Eurazji , potem połącza to w rząd

 38. mm7qq 4 października 2011 o 3:08 pm

  Posiadacze satelitarnej tv 6.10.2011 o godz.22.15 na SAT 1 u Kernera program o chemtrails .

 39. theaspartam 4 października 2011 o 3:19 pm

  cyt..Zenobiusza-Już twój nick i avatar zwracają na ciebie uwagę.Jesteś „bardziej katolicki od Papieża”
  W przyszłości wybieraj bardziej neutralne „wdzianko” . Co masz do mojego nicka i awatara szukasz dziury w całym to znajdziesz (paranoje). The Aspartam ten nick jest po to by zwrócić uwagę na te cholernie rakotwórczą truciznę która mamy we wszystkich nie słodzonych produktach na dodatek sprzedawana jest w czystej postaci zamiast cukru, według twojej logiki ma to coś wspólnego z katolicyzmem i Papieżem i określa moją osobę w złym świetle? Awatar pzedstawia mnie na forcie Warszawskim i nie zamierzam się przebierać w wdzianka dla osób które określają człowieka po wyglądzie czyli pozorach świrujesz zenobiusz !!! Pytam na ile policyjnych prowokacji jesteś w stanie przymykać oko,pokazuje prawdę taka jaka jest nikogo nie na mawiam na wyjście na ulice i atakowanie policji. Masz ego większe od rozumu opanuj się!

  • zenobiusz 4 października 2011 o 3:59 pm

   http://pl.gravatar.com/theaspartam
   ” Awatar przedstawia mnie na forcie Warszawskim.”
   Ach ,to Twoje oko 🙂
   Niby zwalczasz NWO a co rusz sączysz jego nauki,a ostatnio dołączasz do nieco bełkotliwych propagandystów.
   „Pytam na ile policyjnych prowokacji jesteś w stanie przymykać oko,pokazuje prawdę taka jaka jest nikogo nie na mawiam na wyjście na ulice i atakowanie policji. Masz ego większe od rozumu opanuj się!”
   „pokazuje prawdę.”
   Rozumiem ,że twoja prawda, to film o śmierci człowieka pod kołami budy milicyjnej,w 1982 r. podawany jako ilustracja do tragedii w Zielonej Górze w dniu wczorajszym.
   Dziwne pojecie prawdy,

 40. PokójWam 4 października 2011 o 3:24 pm

  Mi się wydaje, że krach nastąpi na przełomie października i listopada, ale zobaczymy. Wydaje się też, że najważniejszy jako symbol 2 krachu będzie ten człowiek:
  http://radtrap.wordpress.com/2011/08/01/jezuici-powoli-ujawniaja-swoja-kontrole-nad-finansami-europy/
  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/526114,mario_draghi_prezesem_europejskiego_banku_centralnego.html

  http://urbas.salon24.pl/342050,kryzys-wybuchnie-w-pazdzierniku

  • Annah. 4 października 2011 o 4:03 pm

   „W każdym razie ta tak naprawdę niewiele znaczy, gdyż zarówno Herman van Rompuy (członek Klubu Rzymskiego) jak i Jose Barroso (obecny prezydent Komisji Europejskiej) są papieskimi pionkami.”

   a PokójWam oczywiście wierzy w te satanistyczne brednie …

   • PokójWam 4 października 2011 o 4:12 pm

    Argumenty? O Tobie też tak mogę powiedzieć…

    • Annah. 4 października 2011 o 4:21 pm

     Jakie argumenty chcesz tu przedstawiać? sfabrykowane filmy i teksty, którymi cały czas nas tu zarzucasz, Czy nie domyślasz się kto może być autorem tej już całkiem dużej i profesjonalnej produkcji ?! No jasne, przecież Papież Benedykt we własnej osobie 🙂

  • monitorpolski 4 października 2011 o 4:38 pm

   A co ty na to? http://www.jewwatch.com/jew-jewishsupremacyassociationsmovements-money-business-organizations.html

   • PokójWam 4 października 2011 o 5:12 pm

    To jest tylko wierzchołek góry lodowej, a co powiesz na to?

    Finanse Watykanu także są otoczone największą tajemnicą. Przyczyna oraz zasięg owej tajemniczości są oczywiste.

    Jan Paweł I postanowił sprawdzić nieco owe tajemnicze finanse. W rezultatcie podano mu wysoce niestrawne śniadanko i… następcą jego stał się Jan Paweł II.

    Gdyby finanse Watykanu nie były wielce szokującymi, mielibyśmy na ten temat mnóstwo informacji.

    Gdyby Watykan był zadłużony, z pewnością błagano by o zwiększenie datków na tacę! Tymczasem cały świat jest po uszy w długach za wyjątkiem Watykanu.

    Jak to jest możliwe?

    Kościół powstał pierwotnie on na bogactwach cesarstwa Rzymskiego w roku 325 n.e.. Potem poszerzał on swe wpływy za pomocą wojen, szantaży, inkwizycji, handlu odpustami – zakupywał coraz więcej posiadłości, budował kościoły (najczęściej za pieniądze wiernych), a kościoły te stawały się kolejnymi źródłami pieniędzy. Nie tylko ze względu na wartości budowli, ale także z powodu ciągle napełnianej datkami słynnej tacy!.

    Także dzisiaj taca kościelna jest źródłem stałego cotygodniowego regularnego nie opodatkowanego

    P.S. Ładna korona, ciekawe dla kogo? Pewnie dla jakiegoś władcy, a niee to przecież dla namiestnika Chrystusa na ziemi 🙂 Nie wiecie, że Jezus chciał by jego ludzie mieli korony i najlepsze szaty? (Oczywiście ironia)

    http://zbawienie.com/watykan.htm

    • monitorpolski 4 października 2011 o 7:04 pm

     No i co z tego? Rotszyldzi przejęli majątek Watykanu, dlatego też Watykan ma tylko symboliczne znaczenie, poza rangą Papieża dla katolików. A dlaczego nie mówisz o Biblii Scoffielda – kto ją tak przerobił, że chrześcijanie protestanccy w USA nie wierzą już w Jezusa tylko w Izrael? Katolicy nadal wierzą i będą wierzyć w Chrystusa i jego nauki, a to bardzo boli satanistów.
     Jeszcze raz proszę, to nie jest blog o charakterze religijnym – dlaczego odciągasz czytelników od poruszanych treści? Czy masz jakieś zadanie czy posłannictwo? Czy sądzisz, że jesteś odporny na GMO, śmiertelne szczepionki, chemtraile, że kryzys stworzony przez bankierów cię nie dotknie?

     • Święty 4 października 2011 o 11:08 pm

      Musze cos powiedziec. Cytuje co napisales „chrześcijanie protestanccy w USA nie wierzą już w Jezusa tylko w Izrael” Czy masz na mysli jakosc grupe? Znam kilku protestantow z USA ktorzy przyjechali do Pozania i tam tworza grupe miedzynarodowa. Wierza w Jezusa. Natomiast ten nurt o krorym piszesz przedostaje sie do Polski roznymi kanalami. Jest wiele nezaleznych kosciolow protestanckich, ktore sa finansowane czesiowo z misji ze Stanow. Moj kolega mieszka na pomorzu i nie tak dawno rozmawialismy na temat Izraela. Za proby kwestjonowania poczynan Izraela jako negatywne, nazwal mnie antysemita. Wiem ,ze mieszkal jakis czas temu w USA.

 41. gozdek 4 października 2011 o 4:06 pm

  Zielona Góra – śmierć kibica – inne wersje wydarzeń: http://www.youtube.com/watch?v=wp7Cn7tzQYk&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=LbzT9CvCGHs&feature=player_embedded

 42. gozdek 4 października 2011 o 4:07 pm

  Kto klamie – świadkowie czy władza?

 43. lukasoo 4 października 2011 o 4:09 pm

  najbogatsi bawią się w giełde, kupują sprzedają a najbardziej po dupie my dostajemy zwykli ludzie którzy ledwie wiążą koniec z końcem. Świat jest niesprawiedliwy. http://www.youtube.com/watch?v=LmAYf3sNfPA

 44. OlO 4 października 2011 o 4:11 pm

  Czy Barack Obama to syn Adolfa Hitlera?
  http://tvń24.pl/obamasynemhitlera.html

  • monitorpolski 4 października 2011 o 4:11 pm

   Czyli to jest braciszek Merkel?

   • Święty 4 października 2011 o 10:44 pm

    Czyli,ze Merkel jest corka Hitlera? Z wygladu bardzo podobna.

  • PokójWam 4 października 2011 o 4:33 pm

   Wcale bym się nie zdziwił. Hitler jak wiadomo przeżył II WŚ
   http://proroctwa.com/hitler-przezyl.htm

 45. lukasoo 4 października 2011 o 4:12 pm

  najbogatsi bawia sie w giełde, kupuja sprzedają i tak w kółko a najardziej odczuwają to ci którzy ledwo wiaza koniec z koncem :/ http://www.youtube.com/watch?v=LmAYf3sNfPA

 46. anna 4 października 2011 o 4:14 pm

  Swojego czasu Lech Kaczyński obiecywał, że nie podpisze eurokonstytucji.
  Obiecanki ,cacanki a….

  • gozdek 4 października 2011 o 4:33 pm

   Ja pozwolę sobie jeszcze przypomnieć innym , że ostatnie wybory (te 4-y lata temu) wygrało PO nie z powodu tego że miało jakiś super program reform, czy super skład.
   PO je wygrało bo PiS na siłę starał się je przegrać. Bardzo wielu ludzi poszło na wybory by nie dopuścić do powtórnej wygranej PiS.

   • gozdek 4 października 2011 o 4:44 pm

    Więcej , już raczej pisał w temacie nie będę – nie chcę być postrzegany jako zwolennik jednej z opcji.
    Zdanie swoje podtrzymuję , kto by nie wygrał w życiu większości ludzi zmian na lepsze nie będzie!!! No chyba że większość z Was z zachwytem czeka na podniesienie różnego rodzaju danin 🙂 , miłego wieczoru.

   • Annah. 4 października 2011 o 4:46 pm

    To wiedza z mediów propagandowych. Chodziło o to że w sytuacji obnażenia się koalicjantów nie byli w stanie przepchnąć żadnych projektów, brakowało głosów. Tak mogli postąpić tylko ludzie honoru, nie karierowicze. No i ta cała otoczka medialna, czepianie się nieistotnych szczegółów. wyśmiewanie, zresztą nie zmienili metod od tamtego czasu – patrz na wywiad Lisa z Kaczyńskim… tylko ludzie im jakby mniej wierzą.

  • Annah. 4 października 2011 o 4:37 pm

   Wyobraź sobie teraz, że następną kadencję rządzi PO …i może jakoś przełkniesz to rozczarowanie. Pociesz się że poza Unią narażeni bylibyśmy na silniejsze ataki psychopatycznych globalistów, którzy i tak by nam nie odpuścili a maja swoje sposoby, oj mają. Liczę, że gdy Kaczyński będzie premierem odświeży i umocni więzi z niektórymi krajami Europy środkowo – wschodniej, może też z Białorusią i razem będziemy odpierać ich naciski. Czyli kontynuacja polityki brata.

 47. anna 4 października 2011 o 4:26 pm

  fakir, to nie Rosja buduje NWO i doskonale o tym wiesz.Stawiasz fałszywe tezy licząc na brak orientacji i rusofobiczne uprzedzenia czytelników bloga.Kim jesteś i komu służysz?

  • zenobiusz 4 października 2011 o 4:38 pm

   http://www.wykop.pl/ramka/209428/prezydent-rosji-prezentuje-na-szczycie-g8-nowa-swiatowa-walute/
   Tu pewnie Pan Medwiediew pokazuje światu carskiego rubla.
   anna@ kim jesteś i komu służysz.
   Rosja jest jednym z filarów NWO,o przetestowanych metodach wypasu owiec.
   Także, w ogrodzeniach z drutu kolczastego.

   • rabarbarek 4 października 2011 o 5:59 pm

    Zwroccie uwage na dzisiejszy news. Putin zaproponowal Unie Euroazji zlozona z krajow bylego ZSSR. To nie przypadek , ze wlasnie teraz .

    • peryskop 4 października 2011 o 8:36 pm

     @Rabarbarek: „…Putin zaproponowal Unie Euroazji zlozona z krajow bylego ZSSR. To nie przypadek , ze wlasnie teraz.”

     Zgoda, że ten ruch Putina w tym momencie to nie jest przypadek. To jest okazja.

     Ale tak jak i @Ania nie przesądzałbym, że to musi być na pewno twór pro-NWO, jak widzi @Fakir i @Zenobiusz. Przecież Usrael wciąż stara się zajmować różne rejony, żeby móc kontrolować surowce i strategiczne miejsca.

     Po odmowie Czechów Rumunia i Polska oddały swoje terytoria pod budowę anty-rosyjskiej tarczy, w której „anty-irański” charakter nikt rozsądny nie wierzy. Wciąż są starania o przyczółki w Gruzji, Kirgizji, Armenii, Kazachstanie i w okolicach. Bez większych kamuflaży napadnięto na Libię, Somalię, coraz wyraźniejsze napięcia są w Palestynie, Pakistanie, Syrii i wokół Iranu.

     Wyobraź sobie, że jesteś Putinem i chcesz zapewnić Rosji przetrwanie. Wtedy powołanie takiej Unii Euroazjatyckiej aż się prosi. I republiki b. ZSRR też mogą w tym kroku dostrzec korzyści.

     Nie bądźmy rusofilami ani rusofobami. Ale spojrzmy pragmatycznie na sytuację i nie otwierajmy kolejnej „puszki z pandorą”, bo wystarczy tych co już są pootwierane.

     • rabarbarek 5 października 2011 o 12:56 am

      peryskop , a ja jakos Rosji nigdy nie wierzylam i nie wierze. W Internecie jest cala masa artykulow o tym , ze Rosja nigdy nie pogodzila sie z utrata ” republik”. Wydaje mie sie rowniez , ze NWO musi liczyc sie z takim panstwem jak Rosja i jest tam dla niej wygodne miejsce. Oczywiscie za pelna aprobata przywodcow Rosji , ktorzy jak widzisz wymieniaja sie miejscami w rzadzie i ustapic nie maja zamiaru. Raz jeden prezydentem raz drugi. Raz jeden premierem raz drugi. A pamietasz jak Rosja odmowila Iranowi systemu obronnego i zerwala umowe?
      A jak podpisywala umowy antyterrorystyczne z USA i Israelem? Jak niby nie wiedziala , ze zgadzajac sie na ” obrone cywilow ” przez NATO w UN , aprobuje naloty na ten niezalezny i bogaty kraj? A katastrofa smolenska i zacieranie sladow? Chyba Annah wrzucila linka do ostatnich rewelacji , ze ciala Polakow z katastrofy to oszustwo[sp. Wasserman]

      General Ivaszow , ktory byl bardzo blisko Putina mowi wprost , ze Rosja jest czescia NWO a aresztowanie Chodorkowskiego , nie musialo miec nic wspolnego z jego pochodzeniem a z rola , ktora sobie wyznaczyl na rosyjskiej scenie politycznej i zaczal zagrazac Putinowi. Takich Putin nie lubi. Ciekawy wpis ponizej. Kazdy moze wyciagnac sobie wnioski albo ,po prostu olac sprawe.

      http://aangirfan.blogspot.com/2010/09/jewish-control-of-russia.html

      • rabarbarek 5 października 2011 o 12:57 am

       W zdaniu o UN chodzi oczywiscie o Libie.

       • peryskop 5 października 2011 o 2:57 am

        @Rabarbarek : „…a ja jakos Rosji nigdy nie wierzylam i nie wierze…”

        Ja też.

        Wszystko co wymieniłaś to prawda. Ale czy masz zaufanie do poczynań władz USA?
        Albo Kanady? Lub Polski, Francji? UK? Niemiec? Szwajcarii? Szwecji? …. Watykanu?

        A w Rosji jest jeszcze tragedia w Czeczenii, zamachy na dziennikarzy, zbiorowy mord w teatrze, „katastrofa lotnicza” w której zginął gen. Lebedz, itd, itp. Ostatnio spotkałem info jakoby Iran groził, że wystąpi do arbitrażu z roszczeniami do Rosji o zakontraktowane rakiety ziemia-powietrze S400. Ale pewnie to tylko PR, bo kontrakt na uruchomienie siłowni nuklearnej jednak chyba jest realizowany.

        Żyjemy w czasach gdy zapanowały kłamstwa, podstępy, rabunki i masowe mordowanie. Spowodowały to bezwzględna pogoń za zyskami i jeszcze większą władzą, przy osłabieniu pozytywnych wpływów kulturowych i religijnych. Róbta co chceta na każdym poziomie!

        Niestety w takie działania mniej lub bardziej ubabarane są praktycznie wszystkie państwa, a więc i Rosja. Jaka jest jej rola w NWO tego jeszcze nie wiemy. Ale są i oznaki, że nie wszystko idzie tam gładko na tym polu.

        • rabarbarek 5 października 2011 o 6:15 am

         Zgadza sie peryskop, i czasmi zazdroszcze tym , ktorzy zyja w swoim swiatku i o niczym pojecia nie maja.

    • mi461 4 października 2011 o 9:13 pm

     a widzieliscie jaki krach na azjatyckim markecie ? Moze wykorzystuje sytuacje.
     LINK: http://www.cnbc.com/id/41369691

     • mi461 4 października 2011 o 9:44 pm

      CHINY ostrzegaja USA
      http://www.cnbc.com/id/44766724

      • hjk 5 października 2011 o 12:30 am

       chiny mogą tylko nagwizdać usa, jedynie co, to moga wstrzymać export swej tandety 🙂
       chiny sa na pasku usa, o ile usa jesszcze cokolwiek jest w stanie kontrolowac, a ponieważ usa jest kontrolowane przez lobby izraelskie, to wiadomo…

 48. pola 4 października 2011 o 4:27 pm

  Debata Tomasza Lisa z Jarosławem Kaczyńskim, a raczej atak dziennikarza na prezesa PiS, wywołał wiele emocji w blogosferze i na portalach społecznościowych. Oto najciekawsze komentarze, w tym także autorstwa zagorzałych wrogów prezesa PiS:

  http://niezalezna.pl/17105-kaczynski-vs-lis-reakcje-blogerow

 49. gozdek 4 października 2011 o 4:58 pm

  zenobiusz pomimo szacunku jakim Cię darzę , zwracam Ci uwagę że popadasz w paranoję.
  Otóż nie zawsze i we wszystkim masz rację, należy brać pod uwagę również i poglądy innych.
  TheAspartam znam od jakiegoś czasu (znajomość wirtualna, czasem wymieniamy się korespondencją) i jakoś do tej pory nie próbował mnie skoptować do swej agentury.
  Koleś ma swoje poglądy , które niekoniecznie ja podzielam, niemniej jednak DOBRZE ŻE JE MA -czytaj DOBRZE ŻE MA SWOJE POGLĄDY.
  Poza tym , chętnie bym wyczytał w którym to momencie http://www.globalnaswiadomosc.com/
  się w/g Ciebie skompromitowała? No chyba że weżmiemy pod uwagę ostatnie 3 (trzy) filmy o cyrkowych sztuczkach , wstawione przez świeżego użytkownika.

  • zenobiusz 4 października 2011 o 5:56 pm

   Gostek@
   Zamieszczeniem filmu który popularyzuje ażpartacz@.

 50. Janek z Polski 4 października 2011 o 4:58 pm

  Proszę uważać dużo teraz hasbary się ujawnia. Przejmują też wiele blogów i klonują. Nie dajcie się poróżnić. To woda na ich młyn. Robią klony blogów

 51. Apsik 4 października 2011 o 5:00 pm

  Tanie kredyty, rosnąca w nieskończoność podaż pieniądza, może się skończyć tylko i wyłącznie kryzysem. Ludzie powinni się nauczyć, że bełkoczący polityk, w amoku populizmu , o tanich kredytach, niskich stopach procentowych i pobudzaniu tym wzrostu gospodarczego, szykuje ludziom pętlę na szyję, która zaciska się przeważnie po kilku latach od takich działań. Światowy kryzys z 2008 leczono, jak alkoholika , czyli alkoholem, dobrze mu było podczas tego leczenia, lecz zapaść będzie jeszcze większa, niż ta, gdyby w 2008 roku wszystkie stopy procentowe podniesiono do 6%-8% .Wtedy byłaby krótkotrwała roczna lub dwuletnia recesja oczyszczająca rynek, teraz bierze się pod uwagę rozpad Eurokołchozu , chaos , wojnę.
  Giełdy idą do góry , gdy zwiększa się podaż pieniądza, kolejne dmuchane baloniki, zasilane dodrukiem pieniędzy, teraz też mają dodrukować, ale czy alkoholik nie przekręci się od nadmiaru alkoholu

 52. Janek z Polski 4 października 2011 o 5:02 pm

  trzeba tak uczynić aby bondaryk , dukaczewski i paciorkowski szkodzić już nie mogli.

 53. anna 4 października 2011 o 5:03 pm

  Ogrodzenia z drutu kolczastego są za wielką wodą, bracie.Obejrzyj sobie filmiki o obozach Fema
  Ciekawe, że te uciskane rosyjskie owce, nie wyjeżdżają za chlebem do krajów;miłujących wolność;Uciekają za to ;rosyjscy oligarchowie; o swojskobrzmiących słowiańskich nazwiskach.,ścigani przez złego Putina …Rosjanie to mają szczęście, żeby tak ;naszych; złodziei ktoś pogonił..

  • zenobiusz 4 października 2011 o 5:59 pm


   To sobie pooglądaj.
   Spokojnych snów.

   • bizon 4 października 2011 o 7:09 pm

    Popatrzcie na oczy tych panów , jaka obłuda z nich bije .

   • monitorpolski 4 października 2011 o 8:02 pm

    Tragedia narodu czeczeńskiego polega na tym, że wykorzystywany jest on w morderczej międzynarodowej rozgrywce – wojnie o władanie Rosją. Tak jak w przypadku libijskich „rebeliantów”, którzy byli szkoleni przez CIA, Mossad, MI6 i zrobiono z nich Al-Kaidę, tak samo Czeczeni szkoleni są przez te same agentury Rotszyldów. Jest sporo materiałów na ten temat, m.in:
    http://www.redicecreations.com/news/2004/rothschildbritishterror.html
    http://www.henrymakow.com/000573.html itd.
    To, że kasa dla Czeczenów płynie z zachodu, wiem z własnego doświadczenia, gdy pracowałem na Manhattanie jako doorman w latach 90-tych w budynku Larry’ego Ginsberga (syjonistyczny Żyd), to mogłem wiele zaobserwować. M.in. mieszkali w niem Czeczeni, bardzo dziwnie się zachowywali, byli szalenie agresywni, nosili ze sobą broń, wypytywali się nas o szczegóły odnośnie mieszkańców tego budynku. Potem zaczęły się włamania. Kto im płacił za mieszkanie, nie wiadomo – nie pracowali.
    Oczywiście, nie jest to dowód, że wszyscy Czeczeni są tacy, to było ramię zbrojne, którego zadaniem, jak polskich Legionów, było oswobodzenie kraju. Ale nie bądźmy tacy jednostronni – terroryzm jest stosowany przez obie strony.

  • zenobiusz 5 października 2011 o 12:17 am

   Ciekaw jestem,wielce,kto w tych obozach FEMA zginął,czy też kogo w nich osadzono,bo jakoś przegapiłem,widać te informacje.Kto zaś zginął w obozach prowadzonych do niedawna przez KGB,(chwilowo nieczynnych) świetnie wiedzą niemal wszyscy mieszkańcy Polski,a w każdym razie wszyscy Polacy.

 54. theaspartam 4 października 2011 o 5:03 pm

  Miałem na myśli ten awatar z moją fotka na globalnejswiadomosci,a tobie chodzi o ten fack the NWO haha czyli ty widzisz katolicki symbol w tym ten awatar jak widać jest anty nwo a ty nadal próbujesz przeinaczać prawdę.Na temat filmu pisałem ci a ty nadal to przeinaczasz lecz się z tej paranooji !!! nadal merytorycznie nie uzasadniłeś oskarżeń co do mojej osoby, współczuje ci bo jesteś powarzenie chory albo typowy agent dezinformacji !

  • zenobiusz 5 października 2011 o 12:21 am

   Ależ ty udajesz nierozgarniętego.Jesteś tak obstawiony symbolami walki z NWO,że można by przegapić twoje poglądy,czy też poglądy ,które lansujesz,Jesteś jednym słowem „bardziej antynwowski niż Dawid Icek .”Może taka przenośnia będzie łatwiejsza 🙂

 55. rabarbarek 4 października 2011 o 6:13 pm

  Krach finansowy i ekonomiczny. Jest wsrod ekspertow i pan Soros , ktory jak wiemy jakis czas temu pozgyl sie wszystkich akcji zwiazanych z dlugami poszczegolnych krajow. W zakonczeniu artykulu napisano , ze bedziemy mieli do czynienia z efektem domina. Na pierwszy ogien pojdzie Europa , ktora praktycznie wyczerpala juz wszystkie mozliwosci ratowania gospodarek. Brak srodkow finansowych i zaklocenia w handlu miedzynarodowym spowoduja upadek Europy Wschodniej , Rosji i Chin. O USA juz nie mowiac.
  Warto poczytac co mowia eksperci. Daje to duzo do myslenia zwlaszcza przed wyborami. Czy warto ryzykowac utrzymanie obecnego rzadu.? Ten rzad bedzie dzialal pod dyktando wielkich i palcem nie kiwnie w obronie kraju.

  http://beforeitsnews.com/story/1175/623/Economic_Doomsday:_Worlds_Experts_Predict_Total_Disaster.html

  • rabarbarek 4 października 2011 o 6:24 pm

   Firmy oceniajace wiarygodnosc finansowa bankow i poszczegolnych krajow obnizyly stopien wiarygodnosci Banku Indii i Nowej Zelandii. W Indiach moze dojsc do zalamania poniewaz wszyscy uciekaja od rupii i skupuja dolary [ ha, zamienil stryjek siekierke na kijek] .

  • mi461 4 października 2011 o 9:21 pm

   rabarbarek Soros juz w lutym 2010 roku pisano o zamiarach pana Gorga – upadku dolara
   http://www.buygoldco.com/is-soros-trying-collapse-dollar/

   • mi461 4 października 2011 o 9:24 pm

    sorry strasznie pokrecilam to zdanie ahh 🙂
    ale kazdy wie o co biega:)

 56. kamerzysta 4 października 2011 o 6:24 pm

  a to ktoś z was czytał ?
  http://host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/

  • monitorpolski 4 października 2011 o 7:08 pm

   Akceptuję to tylko dlatego, żeby pokazać jakie metody mają ci ludzie, żeby zniszczyć opozycję. Człowieku, czy nie widzisz z jakich to jest źródeł puszczane? I co, ci sami ludzie teraz mordują swojego L. Kaczyńskiego z całą świtą? I co, te same media walą na prawo i lewo żeby zniszczyć Kaczyńskiego i PiS. Nie widzisz, że jesteś marionetką w ich rękach? Poczytaj lepiej życiorysy tych co rządzą, tam jest naprawdę ciekawie.
   Tu masz o „barykadach kłamstw” nt. Kaczyńskich: http://www.prawicapolska.pl/pp/19/pp19_03.shtml
   Wiesz dlaczego Kaczyński zyskał u mnie reputację? Wcześniej takiej nie miał. Dlatego, że te kryminalne, depopulacyjne media tak usilnie starają się go zniszczyć. I to powinien być wyróżnik dla was wszystkich.

   • kamerzysta 4 października 2011 o 7:36 pm

    dla mnie Kaczynski to skrzyżowanie ruska z żydem – niezła kombinacja – nigdy tego człowieka nie trawilem bo tak mi podpowiada intujcja – mściwy i fałszywy karierowicz

    • monitorpolski 4 października 2011 o 7:53 pm

     To trzeba zabić takiego, nie? A co Tusk, Sikorski, Schetyna, Niesiołowski – do rany przyłóż!

     • Megi 4 października 2011 o 8:05 pm

      no i przystojni a Kaczyński mały
      tu następny przystojny, a jaki program! :nowoczesne, świeckie, przyjazne państwo http://wojciechpenkalski.pl/
      aaaa, no i bloga prowadzi (to, że pisze w nim, ze siedział to i cóż, każdy powinien mieć drugą szansę)

      • kamerzysta 4 października 2011 o 8:23 pm

       „monitorpolski 4 Październik 2011 o 7:53 pm

       To trzeba zabić takiego, nie? A co Tusk, Sikorski, Schetyna, Niesiołowski – do rany przyłóż!

       e tam zaraz zabijac – wariaci powinni siedzieć w psychiatryku – i pisze to całkiem poważnie , bo uważam że ten człowiek jest niebezpieczny dla Polski i pokazuje to na każdym kroku – chcecie wojny z niemcami , ruskimi i prawje całą reszta swiata – to głosujcie na świrów z PIS

       • Ramires 4 października 2011 o 9:43 pm

        Tak się składa że byłem kamerzystą kilka lat. Niestety nie podzielam poglądów kolegi. Nikt normalny nie chce wojny ! Ja też nie ! Ale jeśli ktoś obiecał coś 4 lata temu i zrobił z nas wałów i liczy że następne 4 będzie to robił. Ja jestem na nie. Spokój jest ważny. Ale ten spokój jest fałszywy. Coś jak pokój z Hitlerem przed wojną. Jeśli to widzisz inaczej to Twoja sprawa.

       • Megi 4 października 2011 o 9:58 pm

        jak nie skomentować „kiej lazo”

        „młody człowiek ma dosyć jadu Jarosława Kaczyńskiego do tego stopnia, że zamierza wyjechać. To znaczy, dokładnie: „bo nie ma pracy, no i w ogóle… On nie może już wytrzymać tego, co robi Kaczyński, który sieje nienawiść; sytuacja w Polsce jest nie do zniesienia, gdyż Kaczyński zieje jadem”.”
        http://lubczasopismo.salon24.pl/AdamMi/post/348432,pompolit-michnik

        • Ramires 4 października 2011 o 10:28 pm

         Jeżeli taki cep jak Sikorski zostanie u koryta to ja wyjadę. Niech młody zostanie i się dorabia. POzdrawiam !

        • Megi 5 października 2011 o 7:18 am

         @Ramires, nie zrozumiałeś mnie. To była odpowiedź do kolegi powyżej. Ręce opadają jeśli nie rozumie prostych słów, więc posłużyłam się sarkazem i artykułem, w którym jest obśmiane takie myślenie i pokazane jak żałośnie nami próbują manipulować. Nie POzdrawiaj mnie bo nigdy nawet przez moment nie dałam się nabrać na „przystojnych i inteligentnych”.

         @kamerzysta: adin, dwa, tri, czietyrje – obudź się!

    • ALFA 4 października 2011 o 7:58 pm

     @kamerzysta piszesz o sobie mściwy i fałszywy

     • kamerzysta 4 października 2011 o 8:28 pm

      „ALFA 4 Październik 2011 o 7:58 pm

      @kamerzysta piszesz o sobie mściwy i fałszywy” nie ja – po prostu obserwuje ludzi – a władza nie jest dla paranoików

    • Annah. 4 października 2011 o 8:05 pm

     Najczęstszy „argument” popaprańców i zwolenników to czepianie się jakichś nieistotnych szczegółów np fizjonomii, czy uchwycenie z jakimś grymasem na fotce a tak naprawdę brak merytorycznych argumentów.
     Za dużo TV.

     • Annah. 5 października 2011 o 3:02 am

      O! 😉 właśnie coś w tym stylu, argumenty siły

      • rabarbarek 5 października 2011 o 6:39 am

       Jadowite dinozaury atakuja PiS

       http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2211

    • pola 4 października 2011 o 8:29 pm

     A ty jaką krzyżówką jesteś,wiesz na pewno ,jedyne co nam pozostaje to poznać po owocach a z tego wynika że PO dokonuje rozboju na swoich obywatelach.Zobacz jakie zostały wprowadzone ustawy ,komu one mają służyć czy na pewno zwykłym obywatelom.
     Ja nie pałam miłością do żadnej partii ale mam oczy i widzę mam uszy i słyszę.Mamy kryzys nie ma żadnych ustaw które będą chroniły ludzi i pomagały tym którzy mają problemy finansowe ale naprędce zostały wprowadzone ustawy dbające o lichwę i firmy z nimi współpracujące .Nie myśl że ciebie to nie dotyczy ,twoja matka siostra,brat,przyjaciel może się znależć w sytuacji że wyeksmitują go z mieszkania i jak im wtedy pomożesz.a opieka społeczna nie ma pieniędzy ,pracy będzie jeszcze mniej
     Ja nigdy nie trawiłam Tuska ale gdyby dobrze rządził i widać to byłoby na pewno oddałabym na niego swój głos ale to jest zły człowiek jego działania są przeciwko nam obywatelom .Przemyśl to puki nie jest za pózno.

     • jakisbuk 4 października 2011 o 11:57 pm

      >>pola – nie wiem gdzie ty ten kryzys widzisz – bo ja go nie widze – jak ludzie pracowali tak pracują – jak jeżdzili na wczasy tak jeżdżą – emerytury każdy dostaje – nowe domy sie budują – polska sie rozwija – przecież widze to na własne oczy – a w sobote i niedziele przed marketami nie ma gdzie zaparkować – a fury jak na zachodzie – to do cholery gdzie ten kryzys ? chyba waszych głowach

      a jeszcze zapomniałem – miasta i drogi zakorkowane – czym ? tymi biednymi polakami co ich nie stać na paliwo po 5.30 zł ? no to kto do jasnej ciasnej jeździ tymi brykami z salonów ? skoro taka bieda to po cholere weikszość sieci otwiera nowe markety – dla tych biedaków co żyją z zasiłków ? albo jedź pod kościół to zobaczysz czym „bieda” przyjeżdża na msze 🙂

      bieda to jest może w USA 🙂 bo tam wszystko macie na kreche i gdyby wam to zabrać to bylibyście biediejsi niż polacy
      Gierek jaki był taki był też na kreche jak obecny rząd ale coś w polsce zrobił – ja te czasy pamietam doskonale (choć nigdy w żadnej partii nie byłem) i dziś jak patrze na rozwój polski to mi sie tak to kojarzy. Czasy łatwe nie są ale to nie wina ani polaków ani naszego rządu bo to nie my drukujemy puste dolary. ja sie wychowałem na chlebie z margaryną – nieraz posypanym cukrem a kiełbasa i placek drożdżowy była w domu w niedziele i święta – dziś wam sie w dupach poprzewracało i chcelibyście jeszcze wiecej i najlepiej za nic – jak sie buduje dom (polske) to trzeba zapierd… i zaciskać pasa a nie balować – takie są zasady i zna je każdy kto coś w życiu zrobił. Oczywiście że mogło by być lepiej ale napewno niczego nie zbuduje ktoś kto wszedzie widzi wrogów i z nikim nie chce współpracować – to jest niemożliwe nigdzie – w domu, zakładzie, drużynie handlu i w ostateczności w państwie – a takim właśnie jest kaczyński i jego partyjka, która zbiera właśnie takich narzekaczy jak to w polsce jest źle, narzekacz niczego w życiu nie osiągnie bo wszedzie widzi tylko problemy, a za swoje niepowodzenia oskarży wszystkich tylko nie siebie, to jest właśnie pis i jego elektorach. Nawet jak PIS wygra (co nie daj boże ) bedziecie dalej narzekać – to pewne – znajdziecie sobie nowych kozłów ofiarnych żeby udowodnić że to nie my to oni.

      Kaczyński obieca 3 miliony mieszkań a po wyborach wybuduje 3 km autostrady i powie że mu nie pozwolono 🙂 on chciał ale nie mógł, bo to wina ruskich merkel , tuska, szatana i UFO, załamie sie handel z ruskimi i niemcami i dupa blada – leżymy.
      i nie piszczie mi tu pierdół o TVN itp bo nie oglądam TV i nie czytam GW – widze świat i ludzi jaki mam wokół siebie i wcale nie jest on taki czarny jak niektórzy go opisują.

      pozdrawiam myślących

      • monitorpolski 5 października 2011 o 4:58 am

       Ale brednie. Wszystko na kredyt. Mało kto ma spłacone mieszkanie. To już się dzieje – eksmisje, utraty pracy, a będzie gorzej. To jest depopulacja. Poza tym takie patrzenie jednostronne – na sklepy. A co ludzie mają żreć, trawę? Polikwidowali małe tanie sklepy, to się kłębią przed hipermarketami żeby taniej kupić. Idź, pogadaj z ludźmi jak im się żyje. Młodzi wyjeżdżają za granicę – po co, bo im się tam bardziej podoba?

      • pola 5 października 2011 o 8:15 am

       Czy uważasz że to o czym pisze to wyczytałam z internetu i nie mam o niczym zielonego pojęcia ,otóż się bardzo mylisz,jestem w środku tego cyklopu który przechodzi nad naszym społeczeństwem,bardzo często jestem świadkiem jak rodzice kupując nawet skarpety dla dzieci liczą kazdy grosz.Znam środowisko ludzi bogatych i tych którym brakuje na przysłowiowych chleb nikogo się nie wstydzę i do każdego potrafię się przyznać a to co posiadam zapracowałam własnymi rękoma a jak wyjeżdżam za granicę to tylko w interesach nie mam czasu na urlopy od 10 lat nie mam ich, więc nie opowiadaj mi że ludziom się żyje super jak kobieta ma za 5zł ugotować obiad dla 5cio osobowej rodziny a znam takich sporo to żyć nie umierać.Mowisz że nam się w mózgach poprzewracało ,ano się poprzewracało tylko dla tego że nie przyzwalam aby dalej mnie okradano z mojej emerytury a moje pieniądze z podatków nie wyprowadzano za granicę to jest tak wiele .Jeśli uważasz że ludzie którzy powinni mieć prawo do godnego życia a nie mają szansy aby godnie żyć ponieważ nie mają znajomych aby uzyskać jakąkolwiek pracę to jest tak wiele.Czy uważasz że lepiej bankierom nabijać kasę niż dopłacać rodzinom do czynszu to jest tak wiele.W moim powiecie jest 30% bezrobocie luzie wyjeżdzają za granicę ,pracują tam za parobka aby opłacić czynsz i ubrać dzieci do szkoły a gdy wyjadą znowu to muszą zostawić tyle pieniedzy aby starczyło na jedzenie zanim znowu wrócą Jęśli taka ma być nasza przyszłośc to ja już wolę Białoruś tam chociaż ludzi nie wyrzucają na bruk.
       Mówisz zaciskać pasa a ile ja mogę go zaciskać zaciskałam za Wałęsę ,Balcerowicza,Kwaśniewskiego i całą resztę a ta banda rozpierdala moje pieniądze i mój kraj,niech elita zacznie zaciskać pasa czy żołądek pani Kowalskiej jest inny od reszty ludzi którzy żyją na jej koszt.Mnie od tego zaciskania to przyrósł już do krzyża tak jak wszystkim którzy zostali oszukani.
       No właśnie,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc proponuje rozejrzeć się dokładnie wokół siebie może nawet nie wiesz że twój przyjaciel ledwo wiąże koniec z końcem tylko wstyd nie pozwala mu sie do tego przyznać.
       Jak wygrał PIS to dla czego PO nie chciało stworzyć koalicji z PIS ponieważ złodziei trzeba było rozliczyć z wyprowadzonego majątku a na to nie można było pozwolić.
       A te załamanie o którym tak wieszczysz to już dawno leżymy czy ty tego nie widzisz ,właśnie to przećwiczyłam na sobie.
       Jeszce raz mówię że dla mnie nie ma znaczenia kto bedzie rządził aby mądrze i uczciwie rozlicze każdego i nikomu nie podaruję .
       A znając życie to pewnie jesteś jakimś urzędnikiem ponieważ tylko oni tak są zadowoleni w dzisiejszych czasach.

       ponie nie pozwala mu się do tego przyznać wstydzi się do tego przyznać

       • rabarbarek 5 października 2011 o 8:30 am

        Ostry wpis ale prawdziwy. Takiej Poli nie znalismy , ale chyba trzeba w ten sposob pisac/ mowic , zeby sie narod obudzil i zobaczyl cos wiecej niz swoje cztery sciany i koniec nosa.

       • pola 5 października 2011 o 8:47 am

        Coś mi zle się wpisało,pewnie jakiegoś mam wirusa i zdanie mi wyrzuciło.

       • monitorpolski 5 października 2011 o 10:04 am

        pola, przecież wszyscy wiemy po co ci ludzie takie rzeczy wypisują. Prowokatorzy, albo układowcy, którzy za srebrniki zabijają innych – niekoniecznie dosłownie, ale zabijają. Jako urzędnicy państwowi, adwokaci, politycy, „byznesmeni”, bankierzy… Ale społeczeństwo powoli nabiera rozumu, widać to postawie kibiców. Dlatego ci ludobójcy chcą jak najszybciej pozbawić nas podstawowych środków do życia, byśmy nie mieli nawet siły się bronić. Tak robił Hitler z podbitymi narodami, tak robił Stalin. Choć trzeba przyznać, że za Hitlera podatki i zdrowotne wynosiło w sumie tylko ok 18 procent!

        • pola 5 października 2011 o 10:44 am

         Ja o tym wiem ty o tym wiesz a taki jeden z drugim dopóki na zbity pysk nie wyleci ze stołka to jest mu dobrze .

        • jakisbuk 5 października 2011 o 1:49 pm

         nie jestem żadnym urzednikiem – prowadze własne interesy od kiedy komuna padła , kilka padło i zaczynałem pare razy od zera – płace te cholerne podatki zusy i inne – co wcale nie oznacza że jestem jakimś prowokatorem i układowcem – panie monitor – wiec nie wypisuj pierdół – bo ty i wiekszosc tutaj wszystko wiecie z góry i kazdy kto inaczej myśli niz wy to zaraz musi być jakiś agent itp – a to gówno prawda

         Jestem wolnym człowiekiem, cieżko pracowalem na to co mam i nikt mi w życiu nic za darmo nie dał – obserwując ten świat od prawie 50 lat stwierdzam jedno – kto pracuje ten ma, a najwiecej to narzekaja nygusy, obiboki i inne menty – jak sie komuś kur… robić nie chce to morda w kubeł i zreć chleb ze smalcem, jak powiedział Jezus „kto nie pracuje niech nie je”

         Nie ma pracy ? tak nie ma – dla głąbów którzy mieli do szkoły pod górke i nic nie potrafią robic – ale teraz to dra mordą najgłośniej jak to jest źle, jak ktoś chce to prace zawsze znajdzie, a jak cos potrafisz to najlepiej na własnym, a jak nie potrafisz to czyja to wina ? moja ? nie – twoja, każdy w życiu ma to na co sobie zapracował – biede też.
         Skoro komuś źle – to niech sie zastanowi dlaczego dziś jest w takim miejscu w jakim jest – co robił cale dotychczasowe życie ze sie tu znalazł – w każdej chwili naszego zycia podejmujemy jakieś decyzje i to od nich zależy gdzie jesteśmy obecnie – niech każdy z was narzekaczy uderzy sie w pierś i pomyśli dlaczego żyje tak jak żyje, i nie zwalajcie winy na los, partie ,rząd, kościół itp. – bo to wy sami podjeliście miliony decyzji które was doprowadziły do TERAZ – ktos kto tego nie rozumie jest po prostu głupcem – „czemuś bidny ?- boś głupi, a czemuś głupi ?- bo jesteś śmierdzącym leniem” – to moje przysłowie dla narzekaczy

         Wyjazdu za granicę nikomu nie polecam – Jak mnie kiedyś bieda przycisła to tez pojechałem za granice zarobić na chleb (raz w życiu) – i wiecie co – najwiekszymi gnojami jakich tam spotkałem byli polacy – ruski u którego troche pracowałem lepiej mnie traktował niz rodak a o niemcach i ich kulturze do innego człowieka nie wspomne , wiecej nie pojadę nawet jak bym miał jeść suchy chleb – ale byłem i wiem jak sie czuje biały murzyn 🙂

         finito 🙂

    • mi461 4 października 2011 o 9:26 pm

     niech bedzie jaka chce krzyzowka OBY DLA POLSKI bylo lepiej i dla Polakow!!!!

 57. kolekcjonersurowcow 4 października 2011 o 6:50 pm

  Obecne wydarzenia na giełdzie mają charakter czysto spekulacyjny. Ktoś chce tanio kupić, a panika objawiająca się wyprzedażą akcji temu służy. Z drugiej strony ile wart jest „wydrukowany papierek”? Tyle ile zgodzimy się za niego zapłacić.
  Ile osób wie, że światowe zasoby srebra wystarczą tylko na 10 lat. Srebro to nie tylko biżuteria, ale niezbędny produkt wykorzystywany przy produkcji. Na obecną chwilę brak srebra = wstrzymanie produkcji. Cała nowoczesna produkcja oparta jest na srebrze.
  Wszystko na temat inwestycji na niezależnym blogu http://kolekcjonersurowcow.wordpress.com/

  • monitorpolski 4 października 2011 o 8:05 pm

   Polska, o ile się nie mylę, była 2-gim w świecie krajem w wydobyciu srebra…. Dziwicie się, że tak chcą nas zniszczyć?

  • Ramires 4 października 2011 o 9:51 pm

   Irak ma duże złoża ropy i co ma z tego przeciętny Irakijczyk.? Tyle samo co Polak z wydobycia srebra. Można temat ciągnąć tylko PO co ?

  • sebecx 4 października 2011 o 11:24 pm

   ..ktoś chce tanio kupić.. ale co ? ..a z tymi zasobami to nie strasz, bo to też spekulacje… a produkcji się nie wstrzyma z powodu braku srebra tylko z powodu planu DEINDUSTRIALIZACJI za który to plan odpowiada niejaki pan Holdren…

 58. pola 4 października 2011 o 7:37 pm

  Najpierw rząd Tuska podpisał, nie wiedzieć czemu, tzw. „deklarację praską”, w której zobowiązał się do wspierania roszczeń dwóch żydowskich organizacji z Ameryki dotyczących tzw. restytucji mienia żydowskiego (wedle zasady „dziedziczenia rasowego”: były majątek Żydów należy się innym Żydom, nawet jeśli nie są spadkobiercami) na terenie Unii Europejskiej. Wprawdzie delegat ministra Sikorskiego na konferencję praską, (niestety, Bartoszewski) stwierdził tuż po konferencji, że roszczenia te nie dotyczą Polski, ale, po pierwsze: czemu więc podpisał tę deklarację, po wtóre – przedstawiciele owych organizacji natychmiast skontrowali „delegata” oświadczeniem, że
  przeciwnie, roszczenia te i ta deklaracja dotyczą t a k ż e Polski. Na takie dictum rząd Tuska „podkulił ogon” i w ogóle już nie zareagował…
  Potem mieliśmy ową dziwną „sesję wyjazdową” rządu Tuska in corpore w Jerozolimie, owianą gęstą i podejrzaną mgłą tajemnicy, równie szczelną i podejrzaną, jak pamiętna mgła nad Smoleńskiem.

  http://macgregor.nowyekran.pl/post/28909,ssak-doskonaly-czyli-po-co-rzad-tuska-pojechal-do-izraela

  • monitorpolski 4 października 2011 o 8:09 pm

   Dobrze, to może Żydzi będą w końcu odpowiedzialni za ludobójstwo jakiego dopuścili się ich krewni po II wojnie światowej na Polakach. Proponuję 1 milion ówczesnych dolarów odszkodowania za jednego zabitego przez żydowskie UB Polaka. Ile to by było na obecne dolary? Pomnożyć przez ilu pomordowanych, 200, 000?

   • pola 4 października 2011 o 8:41 pm

    Wiesz monitor,nigdy nie interesowało mnie kto co za ile ale od pewnego czasu nie mogę patrzeć na tę nie sprawiedliwośc jaka sie dokonuje na naszych oczach,powiedziałam dość już nie będę dłużej milczeć jak ludzie są poniewierani okradani,tak dłużej się żyć nie da i jęśli wszyscy się zmobilizujemy bez względu na wyznanie i pochodzenie a nawet zaopatrywanie polityczne to poradzimy sobie z każdym przekrętem jaki będą chcieli z nami zrobić.Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to zawsze o pieniądze które może nie są celem ale środkiem do celu.

 59. Łukasz 4 października 2011 o 8:13 pm

  Jak widać zdania są podzielone. I jeszcze obrzućcie się błotem. Co dają Wasze puste słowa? „Każdy ma prawo do swoich poglądów” – zastanówcie się – z takim podejściem nie macie szans z elitami. Oni dobrze wiedzą, że hierarchiczność jest niezbędna do prawidłowego i ukierunkowanego działania choćby niewielkiej grupy osób. I niestety mają rację. Przeczytajcie Wasze komentarze od góry do dołu. Co one mają na celu? Jaki jest Wasz kierunek? Rozwiany, rozdwojony, roztrojony i ogólnie trawienie czasu. Natomiast kierunek tych, których się tak obawiacie jest zimny, zdecydowany, bezwzględny i skuteczny. Proponuję każdemu zacząć od siebie.
  Życzę dalszej owocnej dyskusji.

 60. tony 4 października 2011 o 8:21 pm

  • Ania 4 października 2011 o 9:30 pm

   Ale agitka, aż wstyd !

 61. anna 4 października 2011 o 9:10 pm

  Zenobiusz,koszerną Frondą mi oczu nie zamydlisz, Czeczenia byla i jest integralną czescia Federacji Rosyjskiej w świetle prawa międzynarodowego.
  Wojna czeczenska zostala rozpetana przez amerykanski wywiad bazujac na naiwnosci i fanatyzmie islamskim. Jej celem bylo przejecie kontroli nad szlakiem tranzytowym dla paliw.Dosc dobrze pokazal to film wyemitowany w 2003 roku przez niemiecka TV wdr.Wtedy mozna bylo jeszcze zobaczyc takie filmy bo cenzura nie byla jeszcze tak silna jak dzis.Film pokazal mechanizm dzialania tej wojny i wywiady z tzw, bojownikami islamskimi.Ci bojownicy oficjalnie potwierdzili,ze zabijaja dla pieniedzy.Za kazdego zabitego rosyjskiego zolnierza dostaja 1000$.Zabicie musi byc udokumentowane przy pomocy nagrania video. TV pokazala sceny z paru takich akcji. Brutalnosc i zezwierzecenie islamistow czeczenskich nie ma sobie rownych nawet w Afganistanie.
  Rosja zareagowala silnie na proby destabilizacji tego regionu i nie pozwolila na przejecie kontroli przez USA rekami Czeczenow. Kiedy chamski numer USA sie nie udal, CIA wpadlo na inny pomysl zeby w Gruzji zrobic kolorowa rewolucję.Nawet amerykanskie gazety pisaly o tym ze Sakaszwili byl szkolony przez CIA. Natychmiast po przejeciu wladzy rozpoczeła sie budowa rurociagu przez Gruzje do Turcji zeby tam tankowac rope.
  Dla USA nie wazne bylo,ze przez ich dzialania zginie tysiace niewinnych ludzi.Dla tych zbrodniarzy liczy sie tylko zysk i kasa.
  Na szczescie powoli konczy sie ta zbrodnicza hegemonia USA.

  • zenobiusz 4 października 2011 o 9:25 pm

   Anna@
   Lepiej stanowiska rosyjskich sił NWO nikt by nie wyłożył niż ty w tym poście.
   Widzę ,że pełna mobilizacja.Oj boi się ktoś wyniku wyborów w Polsce
   Tajemnicą poliszynela jest,kto. 🙂

 62. nieszuraj 4 października 2011 o 9:15 pm

  to chyba warto obejrzeć serce trochę rośnie

  • gozdek 4 października 2011 o 10:22 pm

   koleś ma dziwną facjatę, oczy szczególnie.

 63. KRYSTYNA 4 października 2011 o 9:29 pm

  Goj musi służyć oraz przyjąć religię New Age

 64. ALFA 4 października 2011 o 9:38 pm

  Oj nie dobrze to wróży
  Kibole z Polski zdemolują Zieloną Górę? Będzie najazd na miasto
  http://www.sfora.pl/Kibole-z-Polski-zdemoluja-Zielona-Gore-Bedzie-najazd-na-miasto-a36497

 65. theaspartam 4 października 2011 o 9:45 pm

  Ciekawy wpis Batomek z Globalnaswiadomosc- Układanka ułożona. Przekazuje wam ostateczne rozwiązanie. 6 października 2011 to będzie TEN dzień. W zapisie amerykańskim I0.6.II po odwróceniu II.9.0I to będzie 11 wrzesień dużo razy więcej. Tak bardzo mnie zmyliło 279 że chodzi o 27 wrzesień a tu chodziło o 279 dzień roku czyli 6 październik to wtedy nastąpi chaos i rozpierducha. Obejrzyjcie jakikolwiek odcinek Flashforward blackout następuje 6 października. W Simpsonach zegar tworzy 10 na niej 6 i 11 ostatnia możliwa data z nich 6 październik 2011. Dużo się pisało że rapture nie nastąpi w Rosz ha-Szana tylko w Jom Kippur który rozpoczyna się 6 października. W terminatorze Sara mówi o dniu 11.6.2010 po przestawieniu 10.6.11 (w zapisie amerykańskim). W filmie Next (w filmie gdzie wybucha bomba nuklearna) gdzie cage jedzie uratować dziewczynę z bombą wszystko odbywa się na 6 piętrze a transmituje to stacja 10. Ćwiczenia w stylu Armageddon w Chicago odbyły się rok temu 6 (june) 10 (rok 2010). W alfabecie amerykańskim 10 (J) 6 (F) 11(K) wychodzi J.F.K. John Fitzgerald Kennedy zabójstwo było 47 lat(4+7=11) 10 m-cy 15 dni(1+5=6) później czyli 11-10-6 . 6+1+0+2+0+1+1=11 bardzo ważna liczba illuminati. Nie ma już kolejnych dat ta jest ostatnia jeżeli chodzi o początek końca nie ma pojęcia co się wtedy wydarzy ale będzie to coś potężnego. Czekam na komentarze ,zenobisz masz pole do popisu atakuj !!!

  • zenobiusz 4 października 2011 o 10:10 pm

   tezaspartacz@
   Absurdów się nie atakuje,lekcewazy się je ,jak pianie koguta.Nic się nie wydarzy,nie padną giełdy,nie będzie rozruchów w Polsce,ani kataklizmu.Jeszcze nie teraz.Na razie mamy do czynienia z dezinformacjami,mającymi nas zmęczyć.Jedyne fakty,poza walką wyborczą w Polsce,warte śledzenia,to dziwny układ sejsmiki.W Azji dominują głębokie trzęsienia ziemi, w Europie coraz płytsze.To jest zapowiedź czegoś,nieprzewidywalnego,coś dzieje się z jądrem Ziemi.Efekty ,być może dramatyczne będą do roku,nie wcześniej.Jest więc jeszcze czas dla wszystkich na przemyślenia.

  • O Rzesz 4 października 2011 o 11:33 pm

   Już raz przyniosło to, prawdopodobnie, skutek pozytywny w podobnej sytuacji, wobec kogoś innego. Oby i tym razem.
   Życzę ci więc by twoje „proroctwo” po trzykroć obróciło się w gówno. I nie przepraszam za inwektywę.
   Tak nam dopomóż Bóg!. 🙂

 66. Ditka 4 października 2011 o 9:49 pm

  Kurdę ale tu się narobiło na tym blogu…

 67. Ditka 4 października 2011 o 10:01 pm

  wiecie co? ja to juz mam w d… Po prostu głosujcie na patriotów

 68. jantar 4 października 2011 o 10:14 pm

  Na czym oparty jest główny schemat władzy? Dlaczego udają się jej tak drastyczne zachowania, z którymi nawet nie bardzo się kryje? Dlaczego milczenie rządu jak i opozycji nie jest oprotestowane przez społeczeństwo, kiedy dzieje się tak wyraziste, planowe, przestępcze wykorzystanie aparatu władzy przeciwko sprawiedliwości?

  Ponieważ ta metoda władzy została zbudowana na wykorzystaniu ukrywanej cechy 95% populacji. Otóż jest to „powszechna bezwolność”, którą bliżej opisałem w temacie „Powszechna bezwolność, eksperyment Millgrama” http://www.insomnia.pl/Powszechna_bezwol…..12820.html

  Pierwotnie została ona nazwana „posłuszeństwem wobec autorytetu” jako że takie badanie było celem eksperymentu Millgrama. Jednak sama cecha większości ludzi, jaka została przy tym odkryta to właśnie „powszechna bezwolność”. Jest to naturalna podatność ludzi na działania większości grupy, media, przywódców itp. a przede wszystkim naturalne poddawanie się władzy. Bez tej cechy, pozwalającej łatwo manipulować masami, dzisiejsze rządzenie przy pomocy kłamstwa nie mogło by się odbywać.

  Co ważne. to fakt że ta cecha (powszechna bezwolność) pozwala łatwo i bez konsekwencji manipulować masami jak jedną kierowaną maszyną.

  Warto się zauważyć, że w oparciu o tę cechę właśnie została założona demokracja. Bo to pozwalało władzy a pełną kontrolę jak i wcześniej (przed demokracją) ale odpowiedzialność została przerzucona na bezimienne masy.
  _________________
  viewtopic.php?p=178889#178889

 69. anna 4 października 2011 o 10:15 pm

  Zenobiuszu,mnie wybióry nic a nic nie interesują.
  Lewica-prawica-spektakl dla mas…kto to powiedział,zgadnij koteczku?

  • zenobiusz 5 października 2011 o 12:31 am

   anna@
   Karenina ??
   Słabo znasz polskie realia.Nie lewica -prawica,a wybory że masz w….,No Karenina by tak nie powiedziała,raczej to styl, Zoji Kosmodemjanskiej.Stara dobra szkoła,a z reszty wypowiedzi wynika,że wynik tych wyborów ,leży ci na watrobie,i nawet stakanczyk ,nie pomoże.

 70. theaspartam 4 października 2011 o 10:30 pm

  Hmmm jak na to wpadłeś?Nic się nie wydarzy wszystko jest dezinformacja ,jeszcze nie teraz a kiedy proroku?Szukamy podstaw przyszłych wydarzeń wzajemną informacją i wspólnymi przemyśleniami a ty nadal chcesz mieć na to monopol z góry oceniając wszystko?Cytat-(W Azji dominują głębokie trzęsienia ziemi, w Europie coraz płytsze.To jest zapowiedź czegoś,nieprzewidywalnego.)Jeśli twierdzisz że ty nie przewidzisz to i inni mają być tacy ograniczeni jak ty?tezaspartacz@ tylko na tyle cie stać żeby mnie obrazić? Kawa na ławę dezinformatorze! Pamiętaj że po wykonaniu zadania nie dostaniesz premii 🙂

  • zenobiusz 4 października 2011 o 10:40 pm

   W Azji dominują głębokie trzęsienia ziemi, w Europie coraz płytsze.To jest zapowiedź czegoś,nieprzewidywalnego.
   http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Map/gmap.php
   Najpierw kliknij w minus by zobaczyć układ wstrząsów na całej planecie.Potem odśwież stronę i najedź na Wyspy Kanaryjskie ,jak kursor będzie miał kształt łapki poklikaj zobaczysz powiększenie układu wstrząsów.Powtórz to samo w rejonie Grecji i Włoch,a potem zacznij myśleć.

   • zenobiusz 4 października 2011 o 10:44 pm

    Modlitwa,też nie będzie ,od rzeczy.

   • hjk 5 października 2011 o 12:55 am

    to sa jeszcz kraje z kultem dolara???
    „To jest zapowiedź czegoś,nieprzewidywalnego.”
    a skad to wiadomo, ze tak sie zapytam?

    • zenobiusz 5 października 2011 o 1:03 am

     Widzę,że nie zadał sobie trudu poklikania w mapki i przemyślenia efektu.
     A wynika wprost z Biblii .
     Symptomy zaś analizuję na swoim blogu od dawna.

     • peryskop 5 października 2011 o 3:24 am

      Dzi ęki za ten link, Zeno.

      Gdy zobaczyłm jak gotują Grecję, to nie dziwię się, że Papandreu ogłosił zamiar rezygnacji z urzędu promiera.

     • hjk 5 października 2011 o 9:58 am

      Symptomy analizujesz, ale nie wiadomo, czego to są symptomy…
      czy były już gdzies podobne symptomy i „coś” potem nastąpiło?
      są gdzies jakieś analizy?
      A to, ze coś sie zatrzesie to tu to tam, to normalka…
      Pewnie są też okresy aktywności i spoczynku, ze raz bardziej, a raz mniej trzesie…

 71. jantar 4 października 2011 o 10:38 pm

  Czerwone Dynastie

  ,,Rodzina Smolarów

  Grzegorz Hersz Smolar (ur. 1905 w Zambrowie, zm. 1993 w Tel Awiwie) – działacz komunistyczny i działacz społeczności żydowskiej.
  Urodził się w Zambrowie w rodzinie żydowskiej jako Hersz Smolar, syn Dawida – producenta wody sodowej. Do 1917 ukończył cztery klasy szkoły podstawowej. W latach 1918-1919 organizował w miasteczku lewicującą grupę młodzieży syjonistycznej, którą nazwał Związkiem Młodzieży Socjalistycznej. W lipcu 1920, po wkroczeniu Armii Czerwonej, został z ramienia tej organizacji członkiem miejscowego Komitetu Rewolucyjnego. Z tego powodu, po wyparciu bolszewików poszukiwała go żandarmeria wojskowa.
  Wyjechał do Warszawy, gdzie związał się z Komunistyczną Partią Polski. Ta przerzuciła go do Kijowa, gdzie został sekretarzem Wydziału Ekonomicznego Gubernialnego Komitetu Komunistycznego Związku Młodzieży, a także sekretarzem gazety Młodzież Robotnicza. Następnie podjął studia w sekcji żydowskiej Komunistycznego Uniwersytetu Mniejszości Narodowych Zachodu w Moskwie. Była to uczelnia partyjna, kształcąca działaczy komunistycznych głównie z krajów sąsiadujących ze Związku Radzieckiego. Po śmierci Włodzimierza Lenina w 1924 został delegowany do Humańskiego Komitetu Okręgowego KZM. Organizował tam tzw. zaciąg leninowski do tej organizacji. W 1925 został przyjęty do Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, a następnie przeniesiono go do Charkowa (gdzie pracował jako redaktor Młodej Gwardii) i Moskwy. W 1926 został wybrany na członka Centralnego Żydowskiego Biura Komitetu Centralnego Komsomołu. Dwa lata później sekcja polska Międzynarodówki Komunistycznej skierowała go do pracy partyjnej w kraju. Przeniósł się do Wilna, gdzie był sekretarzem komunistycznej młodzieżówki, a później Komunistycznej Partii Zachodniej Białorusi. Szybko jednak został aresztowany i przez trzy następne lata odbywał karę w wileńskich Łukiszkach. W 1932 wrócił do KPZB, tym razem jako sekretarz na Baranowicze i Słonim oraz Białystok. Od 1934 był kierownikiem krajowej redakcji wydawnictw KC KPZB, a także publikował testy w języku jidysz. W 1936 ponownie został aresztowany i skazany na 6 lat więzienia, z którego uwolnił go wybuch II wojny światowej i wkroczenie Armii Czerwonej. Został wówczas redaktorem dziennika Białystokier Sztern – żydowskiego organu Komitetu Obwodowego KPZR. Gdy w czerwcu 1941 wojska III Rzeszy zaatakowały Związek Radziecki, Smolar przebywał w Mińsku, gdzie następnie trafił do miejscowego getta. Tworzył tam komunistyczną partyzantkę, a po opuszczeniu getta został komisarzem politycznym sowieckich oddziałów partyzanckich działających w tym rejonie.

  W 1946 jako repatriant powrócił do Polski i rozpoczął pracę w Centralnym Komitecie Żydów Polskich jako kierownik Wydziału Kultury i Propagandy oraz członek jego Prezydium. W latach 1949-1950 pełnił funkcję przewodniczącego CKŻP jako następca Adolfa Bermana, który wyjechał do Izraela. Następnie, aż do 1962 był przewodniczącym Zarządu Głównego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce. Do 1968 kierował Fołks Sztyme – organem prasowym PZPR w języku jidysz. Stanowisko to utracił w 1968 w wyniku antysemickiej nagonki, będącej następstwem wydarzeń marcowych. Wtedy też został usunięty z partii. W 1970 wyjechał przez Paryż do Izraela, gdzie pracował w Bibliotece Narodowej w Jerozolimie oraz na Uniwersytecie Tel Awiwu. Tam też zmarł w 1993. W Polsce pozostała jego żona Walentyna.
  Odznaczenia

  Grzegorz Smolar był wielokrotnie odznaczany przez władze PRL za walkę w sowieckiej partyzantce, w latach 1943-1944. W niektórych życiorysach podawał, że był członkiem Sztabu Zjednoczenia Partyzanckiego w południowej zonie Puszczy Białowieskiej. W rzeczywistości działał na terenie Puszczy Nalibockiej oraz w jej okolicach, ale przekłamanie to nie było zamierzone. Otrzymał stopień wojskowy lejtnanta i pod pseudonimem Jefim był redaktorem naczelnym pięciu gazet partyzanckich wydawanych w języku rosyjskim i jidysz. Odznaczony był Krzyżem Partyzanckim, Orderem Krzyża Grunwaldu III klasy, Orderem Sztandaru Pracy II klasy, Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

  Rodzina
  Żoną Grzegorza Smolara była Walentyna Najdus (1909-2004), z którą związał się w 1940. Miał z nią dwóch synów:

  Aleksandra (ur. 1940)- prezesa zarządu Fundacji im.Stefana Batorego
  Po 1989 pełnił funkcję doradcy premierów Tadeusza Mazowieckiego (ds. politycznych) oraz doradcy Hanny Suchockiej (ds. polityki zagranicznej). Od początku lat 90. zasiadał we władzach krajowych Unii Demokratycznej i następnie Unii Wolności. W 1990 został prezesem zarządu Fundacji im. Stefana Batorego. Jest także członkiem rady European Council on Foreign Relations (ECFR).
  W 2011 prezydent Bronisław Komorowski odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2009 za stworzenie forum poważnej debaty oraz dorobek w promowaniu demokracji, działalność naukową i zasługi dla polskiej służby zagranicznej minister Radosław Sikorski nadał mu Odznakę Honorową „Bene Merito”

  Eugeniusza (ur. 1945) – dziennikarza
  Po powrocie do Polski w 1997 zainicjował powstanie Inforadia. W 1998 wszedł w skład zarządu Polskiego Radia. Od 2002 do 2004 był jego dyrektorem programowym. W październiku 2005, gdy dotychczasowy prezes Janusz Reiter został ambasadorem w Waszyngtonie, objął na kilka lat stanowisko prezesa Centrum Stosunków Międzynarodowych.
  W 2011 prezydent Bronisław Komorowski odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.
  Źródło:
  http://pl.wikipedia.org
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=smolar

  więcej na:
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/09…..ow-cz.html%5B/url%5D
  _________________
  http://czerwonykiel.blogspot.com/

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=18060

 72. theaspartam 4 października 2011 o 10:55 pm

  Żadna modlitwa nie zapobiegnie tym wydarzenią jakie mamy prawo po wnikliwej analizie wydarzeń na świecie twierdzić, wszystko ma swoją przyczynę i nic się nie dzieje czego nie można przewidzieć, poddając się bez walki jesteśmy skazani na porażkę.

 73. freenata 4 października 2011 o 11:02 pm

  • blip 4 października 2011 o 11:25 pm

   I ten cały elektorat to aż jedna, do tego psychicznie chora osoba ? Elektoracik, ale PiS, to masz w najnowszym spocie PO, hehehehe.

 74. inter 4 października 2011 o 11:07 pm

  Rządowa telewizja rosyjska: USA grozi rewolucja

  „Russia Today”, rządowy rosyjski kanał telewizyjny, skierowany na zagranicznego widza i anglojęzyczny, przestrzega na swojej stronie internetowej przed „rewolucją w USA”.

  „Russia Today” powołuje się na stosunkowo mało znanego analityka politycznego i byłego oficera wywiadu wojskowego Roberta Davida Steele’a. Steele twierdzi, że Stanom Zjednoczonym grozi „rewolucja”.

  – Mamy 22 procent bezrobocia, a przed nami 30 procent – mówi Steele. – 16 procent społeczeństwa żyje poniżej granicy ubóstwa, a szykuje się 30 procent. Nie mam wątpliwości, że przed Stanami Zjednoczonymi jest bardzo ciężka zima – twierdzi.

  – Uważam, że jeśli rząd nie weźmie się w garść i zacznie zwracać uwagę na interes publiczny zamiast na swój własny, wierzę, że będziemy mieli do czynienia z rewolucją. Początkowo bez przemocy, lecz przemoc może się pojawić – dodał Steele.

  interia pl

  • monitorpolski 4 października 2011 o 11:19 pm

   Alex Jones ostrzega również przed rewolucją – komunistyczną, sterowaną przez bankierów.

  • blip 4 października 2011 o 11:29 pm

   Ciemna masa w USA woli poleżeć przed TV, jedząc czipsy i popijając coca-colę. Wyjście z domu, a o rewolucji już nie wspominając, jest zbyt dużym wysiłkiem. Nawet te protesty na Wall Street polegają na rozbiciu namiotów i leżeniu tam tygodniami. To ma być rewolucja, buahaha ?

   • hjk 5 października 2011 o 1:01 am

    😉 🙂 🙂
    dokładnie, jak ma być rewokucja, niekoniecznie w dosłownym słowa znaczeniu, to trzeba przygotowac jakiś plan działania, miec cele i środki do wykonania, a nie lezec w namiotach i ew, krzyczeć 🙂

 75. theaspartam 4 października 2011 o 11:16 pm

  Jak widać na filmie sprawdza się system manipulacji illuminati dziel i rządź i mamy rodaków wzajemnie się atakujących a kto na tym skorzysta?

 76. prepare 4 października 2011 o 11:18 pm

  Do końca tygodnia giełdy bardzo mocno zanurkują ponieważ duża część wie że na weekend będzie katastrofalne trzęsienie ziemi. Dokładnie 211 dni po ostatnim wielkim trzęsieniu w Japonii i 200 lat po ostatnim w tym miejscu które miało miejsce w 1811 roku. 10.8.11 w najświętszy dzień judaizmu Jom Kippur, Sądny Dzień, Dzień Przebłagania (w czasie Sądnego Dnia dokonuje się sąd i wydawany jest wyrok dla każdego człowieka na nadchodzący rok.) zadrży ziemia jak nigdy dotąd w 281 dzień roku (81 to nr Japonii 2 raz też i tam zadrży ziemia z niszczycielską siłą)

  • prepare 4 października 2011 o 11:33 pm

   w tym miejscu mam na myśli New Madrid

  • monitorpolski 5 października 2011 o 4:59 am

   A są na to jakieś racjonalne pobudki? To brzmi tak jakby ziemia się trzęsła bo są jakieś święta.

   • hjk 5 października 2011 o 10:04 am

    No masz, to są takie swięta, że aż ziemia sie zatrzęsie, tak będą swiętowac…
    Jak jeszcze użyją jakichś zabawek, to już w ogóle…

 77. rem 5 października 2011 o 12:14 am

  Film porażający -pokazuje jak można ludziom wyprać mózgi że są zdolni do takiej agresji…

 78. Święty 5 października 2011 o 12:37 am

  • rabarbarek 5 października 2011 o 1:57 am

   Przeminelo z wiatrem i zostana tylko wspomnienia . I niesmak , ze caly swiat patrzyl i milczal jak rozdziobywali , bombardowali i niszczyli i nadal niszcza ten wolny od” rotszildowego” bankierstwa kraj. Dobry film.

   A nawiazujac do Bliskiego Wschodu to sytuacja nie wyglada najlepiej. Trwaja podchody aby rozprawic sie z Iranem. Mowi sie , ze byc moze po sobotnim zydowskim swiecie , Iran zostanie zaatakowany. Nie wydaje mi sie to prawdopodobne, wszak Israel ma klopoty z Syria, ktora zdecydowanie rozprawia sie z ” rewolucjonistami” i kilka miesiecy temu zagrozila temu krajowi ” gradem pociskow” jesli wtraci sie do ich polityki. Rosja tez odmawia jakichkolwiek sankcji przeciwko Syrii.
   Pakistan glosno , oskarzany jest o atakowanie Amerykanow i Afganczykow w Afganistanie i na nic zdaja sie tlumaczenia , ze to nie oni. Prawdopodobnie kolejna lokalna wojna wisi na wlosku. W innych krajach regionu tez zamieszki i niepokoje , choc o tym cisza.

   http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/assad-syria-will-shower-tel-aviv-with-rockets-if-attacked-by-foreign-powers-1.388135

 79. mi461 5 października 2011 o 1:08 am

  Jeden z Bankow Amerykanskich odmowil wyplat konsumentom pieniedzy z kont bankowych !!! to moze byc poczatek

  <<<>>>

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1664012/pg1
  ROBI SIE NAPRAWDE NIE CIEKAWIE !!

  • mi461 5 października 2011 o 1:12 am

   nie wszedl tekst -> PONAWIAM
   „SWAT Teams in St. Louis Protecting Bank of America; Refusing Customer Withdrawals””
   http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1664012/pg1

   Bank of America w St. Lous odmowil wydanie konsumentom ich wlasnych pieniedzy !!!!

   • mi461 5 października 2011 o 1:21 am

    film jako zalacznik
    http://video.godlikeproductions.com/video/SWAT_Teams_in_St_Louis_Protecting_Bank_of_America_Refusing_Customer_Withdrawals?id=0d97e662a32f63a8490

   • zenobiusz 5 października 2011 o 1:26 am

    mi461@
    Nie denerwuj się,to dezinformacja,komuś bardzo zależy na wywołaniu paniki bankowej.
    CYTAT
    „UPDATE: 4 października 2011 r.; 16:30
    Dotarła do nas informacja, że ten film został pierwotnie opublikowany w sierpniu tego roku, co nie odzwierciedla OccupyProtests obecnie w Nowym Jorku i reszty NAS jest przeprosić naszych czytelników za błąd i niedogodności. Choć nie do końca aktualne, wideo odzwierciedla jednak, w co wierzymy będzie odpowiedzi przez służby policji kraju, na razie działa banku stały się rzeczywistością. [ link do http://www.shtfplan.com ] ”
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1664012/pg4

    • mi461 5 października 2011 o 2:44 am

     OBY, mysle jednak ze trzymanie w obecnej chwili „kasy” w bankach to jest naprawde „ryski bizbes”. Ja juz nie wierze w te instytucje.

 80. jakisbuk 5 października 2011 o 1:11 am

  Chcecie wojny polski z ruskimi i niemcami – no to zagłosujcie na tego pokrake – WOJNA PEWNA !!! „Jarosław Kaczyński wypowiedział się również na temat kontaktów politycznych z naszymi sąsiadami. Prezes PiS stwierdził, że jego partia będzie chciała wrócić do poważnej, ale wstrzemięźliwej polityki, którą – jak zauważył – prowadzili za czasów rządzenia. – Jest czystą dziecinadą sądzić, że Rosja ma interes w tworzeniu partnerskich stosunków z Polską, póki nie mamy odpowiedniego ciężaru gatunkowego. Polska musi mieć silną pozycję na Wschodzie, w krajach, które interesują Rosję. Wtedy oczywiście Rosjanie będą z nami rozmawiać po partnersku. Wszystko jedno czy to będzie Rosja putinowska, czy jakaś inna – powiedział.

  Oprócz odniesień do Rosji, Jarosław Kaczyński odniósł się do kontaktów z Niemcami. – Jeżeli Niemcy są gotowe zablokować nam port, to co to znaczy? Każde normalne państwo by o to zrobiło gigantyczny raban. Gdzie jest nasz sprzeciw, gdzie są zdecydowane kroki prawne? – zapytał prezes PiS. Zapytany o to, czy wytoczyłby w związku z tą sprawą proces, odpowiedział: „Oczywiście. Jeśli obejmiemy rząd, jasno powiemy: kochani, nie zgadzamy się na takie rzeczy, nie zgadzamy się na ten sposób traktowania. Proszę nas nie poklepywać po plecach, bo nam na tym nie zależy””

  • rabarbarek 5 października 2011 o 5:52 am

   Za to Platforma wytoczyla przed ostatnimi wyborami szczytne haslo

   OBY LEPIEJ SIE ZYLO. WSZYSTKIM!

   I co z tego wyszlo , wszyscy widza . Reszta w artykule.

   http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/Cztery-lata-afer-skandali-i-ni,2,ID437072235,n

  • zenobiusz 5 października 2011 o 9:05 am

   No i wyszło szydło z worka.Postrasz jeszcze,napisz że rząd POlszewicki gwarantuje nam zejście ciche i niezauważalne,w oparach absurdu,i i w smrodku strachu,który od nich emanuje.Postrasz nas też ,Dziedkiem Mrozem,bo on lubi się z Putnym i zaatakuje nas ,żeby bojcy nie musieli odwracać się plecami do kitajców.

   • rabarbarek 5 października 2011 o 9:16 am

    jakisbuk , Ty jakis taki strachliwy jestes. Bron Polski stojac a nie na kolanach. Narod powinien byc dumny z przywodcow , ktorzy pragna rozmawiac z innymi przywodcami po partnersku , a nie z pozycji poddanego , unizonego slugi. Nie uwazasz? Z takimi unizonymi nikt sie nie liczy.

    • jakisbuk 5 października 2011 o 2:05 pm

     na kolanach to wy leżycie co niedziele przed księdzem – w pozycji poddanego uniżonego sługi
     „Nie uwazasz? Z takimi unizonymi nikt sie nie liczy.” – Tak uważam 🙂 baranki boże
     pograj z ksiedzem w karty i przy kielichu – to sie dowiesz kim dla niego są parafianie

     PS. jak można być dumnym z przywódcy który wszystkich uważa za wrogów ? paranoika który wszedzie widzi układ i spisek, boi sie dentysty i ma włosy w nosie – i pieprzy te swoje farmazony jak gomółka za prl-u – mam wymienać dalej ? szabelką to moze sobie pomachać swojemu kotu – a my z ruskimi i niemcami to mamy robic interesy a nie toczyć wojne jak chce kaczyński,

     • peryskop 6 października 2011 o 12:26 am

      jakis@sbuk czy ty nie z tych, co gdy pada niewygodne pytanie, to zaraz zmieniają temat?

      Na Kościół, albo na pogodę? Może na Nibiru?

      Przecież tu chodzi o służalczą politykę, która polega na całkowitym braku suwerenności.

      Na jakiej podstawie śledztwo w sprawie smoleńskiej „katastrofy” wraz z dowodami oddano w obce ręce ?

      Gdzie są dokumenty, które tę decyzje uregulowały?

      Dlaczego nie zastosowano umowy dwustronnej?

      Komu dało sie wcisnąć, że lepszy aneks do konwencji chicagowskiej dot. katastrof cywilnych?

      Żebyśmy się pozbawili prawa skutecznego złożenia odwołania od pokręconego raportu?

      Przecież pan płemieł obiecywał po powrocie z Dolomitów, że trzeba rozważyć złożenie skargi.

      Do kogo? Na Berdyczów? TO SĄ KPINY Z CAŁEGO NARODU (minus zamotani w sprawę)

      Nie strasz wojną, bo jeśli ma wybuchnąć, to wybuchnie. Służalcza postawa tylko przybliża taki epilog!

     • rabarbarek 6 października 2011 o 1:44 am

      Wiesz co, z Ksiedzem to w ostatnia niedziele stalismy na jednej z ruchliwszych ulic , w zimnie i deszczu, i trzymalismy w zgrabialych z zimna rekach plakaty przeciwko aborcji nienarodzonych dzieci. Nawet nie masz pojecia jakie dostalismy poparcie przejezdzajacych ludzi. Biali , czarni i brazowi trabili , machali nam i pokazywali znak zwyciestwa. Zwyciestwa – czujesz to? Ale Ty moze nic nie czujesz , bo Ty jestes widzacy i czujacy inaczej , tylko , ze ja Cie nie obrazam , wiec nie obrazaj ksiezy i chodzacych do kosciola. W Kosciele nie leze przed ksiedzem tylko klecze przed Bogiem .

      A Kaczynski widze spedza Ci sen z powiek. Nawet tych wlosow w nosie mu nie darujesz. No coz , przyziemne to bardzo. Jakos cisza o interesach obecnego rzadu” z ruskimi i niemcami” , i to Ci nie przeszkadza. No ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia….

  • pola 5 października 2011 o 9:29 am

   Żadnej wojny nie będzie takim straszeniem nikogo nie przekonasz do swoich racji,dlaczego Tusk nic nie robi aby pilnować naszego interesu,na co liczy?

   • jakisbuk 5 października 2011 o 2:11 pm

    no obrażaniem sąsiadów to na pewno polska zrobi interesy – ty tez tak traktujesz swoich sąsiadów jak kaczyński ?

    jasne że wojny nie bedzie bo i po co – ale Putin pstryknie palcem – zamknie granice na nasze towary i mamy pozamiatane

    • peryskop 6 października 2011 o 12:32 am

     jakis@sbuk – Czy syszałeś, że Francuzi zablokowali wiercenia, bo wiedzą, że technologia wydobycia gazu łupkowego jest masakrująca dla środowiska?

     Czy ktoś w Polsce przeprowadził na ten temat debatę, czy powołał NIEZALEŻNYCH ekspertów, czy wykazał jakie są ekologiczne koszta i finansowe korzyści dla SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO?

 81. felicyta 5 października 2011 o 2:12 am

  jeden z komentarzy:
  wielkie dzięki za Liptona, jest jak gorący kubek herbaty z miodem i cytryną w pochmurny dzień – daje ciepło, ukojenie i energię ogarniajacą ciało i poprawiającą nastrój
  piotrnsu vor 2 Stunden

  Bruce Lipton – Bycie komórką ludzkości i porzucenie iluzji separacji 1/4

  Playlista: http://www.youtube.com/playlist?list=PL4E6E7811BC739DA2

  Dr Bruce H. Lipton, jest rozpoznawanym międzynarodowo liderem w dziedzinie łączenia nauki i ducha. Był gościem kilkudziesięciu programów telewizyjnych i radiowych, jak również kluczowym prezenterem na konferencjach międzynarodowych.
  http://www.brucelipton.com

 82. Ona 6 października 2011 o 12:19 am

  Ruch Poparcia Palikota ma całkiem spore poparcie xD. Gdyby kazdy z tutaj niezdecydowanych zagłosował na RPP, kto wie co by się stało… Prezydentowi zbielałoby oko 😀

  • Hamerykanczyk 6 października 2011 o 10:41 pm

   Tylko ze wiekszosc tutaj piszacych to ekstermisci pro PiS’owscy. Chociaz sam na RPP bede glosowac.