Ostatni dzień przed ciszą wyborczą

Liczę na wasze komentarze. Nie mam pomysłu na treść agitki wyborczej. Jeśli w Polsce są jeszcze resztki demokracji, to wybory pokażą czy mamy jeszcze instynkt samozachowawczy.
Ja będę głosował na PiS, gdyż tu jest tylko szansa na jakieś zmiany. Inne partie i ugrupowania jak Kongres Nowej Prawicy, który zgromadził wiele ciekawych postaci, jest na razie za słaby by móc zmienić bieg rzeczy. A zmiana jest Polsce potrzebna jak kromka chleba umierającemu z głodu.
 

Trudno jest mi wyobrazić sobie gorszą sytuację polityczną niż teraz, gdy zamiast polityków mamy pajaców i złodziei, gdy korupcja wtargnęła do wymiaru sprawiedliwości – tego, który powinien być najważniejszą ostoją demokracji, a jest narzędziem represji. Gdy Sejm podpisuje ustawy, których nie można inaczej określić jak ludobójstwo, gdy niemal wszystko dąży do samozagłady.

Do Pis przekonała mnie też katastrofa smoleńska, ewidentny zamach przy współudziale czynników wewnętrznych. Także morderstwo Andrzeja Leppera i ciche zabójstwa kilku innych osób.
Jeśli się takie rzeczy dzieją, a media przechodzą nad nimi do porządku dziennego to naprawdę jest już źle. A na pewno nie będzie lepiej, jak nie zmienimy tych ludzi – będzie gorzej, znacznie gorzej. Przykłady z historii są znane – Hitler też zaczynał od cichego usuwania opozycji. Stalin to robił jawnie, ale też nie tak od razu.
Miejmy świadomość tego, że toczy się cicha wojna z narodem polskim o tę ziemię, która zawsze do nas należała i o te bogactwa, które Polska posiada.
PiS być może też pójdzie na układ z globalistami, ale być może w tej chwili nie ma innej możliwości – ci ludzie są po prostu zbyt silni.
Uczmy się od Węgrów i … od Łukaszenki, jak to wszystko rozgrywać – należy przede wszystkim być zdecydowanym i twardym w działaniu. To potrwa lata, może dziesiątki lat, ale trzeba robić kroki w tę dobrą stronę, a nie cofać się.

=============================================
Czy El Hierro wybuchnie?
Zobaczcie co się dzieje ze zgromadzoną energią?
W ostatnich godzinach doszło do wielu płytkich trzęsień ziemi na El Hierro, sytuacja nie wygląda więc dobrze.

Reklamy