Ostatni dzień przed ciszą wyborczą

Liczę na wasze komentarze. Nie mam pomysłu na treść agitki wyborczej. Jeśli w Polsce są jeszcze resztki demokracji, to wybory pokażą czy mamy jeszcze instynkt samozachowawczy.
Ja będę głosował na PiS, gdyż tu jest tylko szansa na jakieś zmiany. Inne partie i ugrupowania jak Kongres Nowej Prawicy, który zgromadził wiele ciekawych postaci, jest na razie za słaby by móc zmienić bieg rzeczy. A zmiana jest Polsce potrzebna jak kromka chleba umierającemu z głodu.
 

Trudno jest mi wyobrazić sobie gorszą sytuację polityczną niż teraz, gdy zamiast polityków mamy pajaców i złodziei, gdy korupcja wtargnęła do wymiaru sprawiedliwości – tego, który powinien być najważniejszą ostoją demokracji, a jest narzędziem represji. Gdy Sejm podpisuje ustawy, których nie można inaczej określić jak ludobójstwo, gdy niemal wszystko dąży do samozagłady.

Do Pis przekonała mnie też katastrofa smoleńska, ewidentny zamach przy współudziale czynników wewnętrznych. Także morderstwo Andrzeja Leppera i ciche zabójstwa kilku innych osób.
Jeśli się takie rzeczy dzieją, a media przechodzą nad nimi do porządku dziennego to naprawdę jest już źle. A na pewno nie będzie lepiej, jak nie zmienimy tych ludzi – będzie gorzej, znacznie gorzej. Przykłady z historii są znane – Hitler też zaczynał od cichego usuwania opozycji. Stalin to robił jawnie, ale też nie tak od razu.
Miejmy świadomość tego, że toczy się cicha wojna z narodem polskim o tę ziemię, która zawsze do nas należała i o te bogactwa, które Polska posiada.
PiS być może też pójdzie na układ z globalistami, ale być może w tej chwili nie ma innej możliwości – ci ludzie są po prostu zbyt silni.
Uczmy się od Węgrów i … od Łukaszenki, jak to wszystko rozgrywać – należy przede wszystkim być zdecydowanym i twardym w działaniu. To potrwa lata, może dziesiątki lat, ale trzeba robić kroki w tę dobrą stronę, a nie cofać się.

=============================================
Czy El Hierro wybuchnie?
Zobaczcie co się dzieje ze zgromadzoną energią?
W ostatnich godzinach doszło do wielu płytkich trzęsień ziemi na El Hierro, sytuacja nie wygląda więc dobrze.

Reklamy

144 responses to “Ostatni dzień przed ciszą wyborczą

 1. eeetam 7 października 2011 o 12:49 am

  No to tak – chociaż nie wierzę w wybory i nawet nie jestem demokratą z przekonania to polecam jednak jak już się ktoś pofatyguje dać głos na chyba ostatnia deskę ratunku czyli Nową Prawicę. Ja wiele lat wcale nie głosowałem, ale ostatnio postanowiłem na ugrupowanie Mikkego zagłosować. W zasadzie jedyny polityk , którego daje się słuchać i niewątpliwie ustawą w 1992 roku się zasłużył. To tyle…

  • monitorpolski 7 października 2011 o 4:51 am

   Jest za GMO…Dyskutowaliśmy o tym.Głupi czy idiota?

   • Annah. 7 października 2011 o 6:10 am

    Dla mnie wentyl przejmujący bujającą w obłokach część patriotycznego elektoratu, On głupi nie jest… i tym gorzej dla niego.

    • eeetam 7 października 2011 o 3:12 pm

     Przede wszystkim GMO to nie jest jedyny temat. Oczywiście może być tak , że jest to zorganizowana opozycja marginalna, która wyłapuje inaczej myślące jednostki. Znam to środowisko bo jestem często na spotkaniach w regionie, ale popatrzcie na to z innej perspektywy. Korwin i jego partia to z pewnością na scenie politycznej najmniejsze zło. Natomiast, czy PiS czy PO, czy pozostali to z pewnością kontynuacja tego bezsensu.

     I jak mówię , GMO to jeden z setek tematów. Natomiast sam Korwin podchodzi do sprawy rozsądnie – poczytajcie sobie jego wypowiedzi na ten temat. PiS z pewnością przed GMO nas nie osłoni bo o ile Korwin może być wentylem, o tyle PiS jest z pewnością częścią systemu, a co gorsza to socjaliści. Tu się toczy walka nie tyle o jakieś tam GMO ale o wolnośc narodu ogólnie…

     NIe wyczerpię tu tematu pisząc bo to jest raczej temat na długą dyskusję słowną.

     Tak samo forum tego bloga może być wentylem wyłąpujących myślących inaczej… No niestety w końcu przychodzi moment że trzeba komuś zaufać, nawet jeśli się zdobędzie władzę, trzeba ufać otoczeniu…

   • hjk 7 października 2011 o 10:30 am

    Szkodliwość GMO – nowsze info:
    http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/10/05/dont-eat-these-beans-if-youre-thinking-of-having-children.aspx

    http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/10/07/are-you-being-kept-in-the-dark-about-birth-defects-from-weed-killers.aspx?e_cid=20111007_DNL_art_1

  • zbycho 7 października 2011 o 7:25 am

   Oni maj wojne I wiecej nic niepowiem…Cala do wymiany..Koniec niszczenia naszej Ojczyzny..

  • Joanna 7 października 2011 o 8:05 am

   Ja na niego głosowałam w poprzednich wyborach, ale rzeczywiście szkoda głosu, bo nie wejdzie i tak, a głosy jego elektoratu przejdą na zwycięską partię. Jeżeli przeciwnicy PO rozdrobnią się na różne partie, to peo i tak wygra: ma żelazny elektorat urzędniczy, służb +rodziny, a także kręcących lody, których się namnożyło z powodu katastrofalnych warunków gospodarczych i degeneracji moralnej ogólnie.

  • ciociababcia 7 października 2011 o 3:19 pm

   PACHOŁEK SŁUŻB DO ROZWALANIA PRAWICY.

  • beata 7 października 2011 o 3:26 pm

   Witam serdecznie.
   Właściwie, to nie do końca rozumiem własne pobudki, niemniej postanowiłam zdać się na swoją intuicję, bo wygląda na to, że przez ostanie 20 lat słuchałam tylko własnego rozumu i głosu serca po lewej stronie. Historia pokazała, że postępowałam źle.
   Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że nie wezmę udziału w wyborach, głownie ze względu na spoty wyborcze, które ja osobiście odbieram jako farsę i strojenie sobie niesmacznych żartów z wyborców i tak ważnego wydarzenia jak wybory parlamentarne. Przykładów można mnożyć, posłużę się dwoma, które wzbudziły mój skrajny niesmak.
   1. Pani Karolina Kędracka: piękna młoda kobieta co rusz spogląda na nas z billboardów wyborczych na trasie Żywiec – Bielsko; przez sentyment do imienia (moja córeczka też ma na imię Karolina) odwiedziłam sobie jej stronę (http://karolinakedracka.pl/), żeby zobaczyć co w tej chwili młodzi ludzie chcą zaoferować Polakom. No i co? Jest dział “O mnie”, “Media”, ba, nawet “Galeria”, ale (być może ślepa jestem, chociaż lat mam zaledwie 38) nie widzę nigdzie rzeczy dla Wyborcy (no, w każdym razie dla mnie) najważniejszej: w jaki sposób Pani Karolina będzie działać w Sejmie w celu poprawy bytu i życia Polaków. Ja rozumiem, że będzie realizować program macierzystej partii, ale przez szacunek do Pracodawców (jakimi jesteśmy my Polacy) powinna chyba także wysilić się na kilka zdań od siebie…. no chyba że się mylę…..
   2. (moje do niedawna ukochane) SLD – nie będę dawać linków do filmów na YouTube, bo chyba każdy internauta miał okazję widzieć spot wyborczy Pani (zapomniałam nawet jak się nazywa ) Kandydatki – w innych okolicznościach mógłby nawet (swoim nawiązaniem do dobrego filmu “Nagi Instynkt”) być dowcipny, niestety w czasach kryzysu i ogólnego upadku moralnego dopełnił jedynie obraz degrengolady….

   Wniosek wyciągnęłam z tego jeden: nie ważny program, z którego Wyborca może uzyskać informację, czy dany kandydat ma blade pojęcie o potrzebach 40-milionowego kraju, ważna jedynie ładna buzia lub nietuzinkowe opakowanie spotu wyborczego.

   Poczułam się oszukana i obrażona, otóż nas Wyborców traktuje się jak bezrozumne istoty, głosujące – parafrazując sławnych ludzi – w owczym pędzie na nazwiska najczęściej prezentowane w zmanipulowanych i oszukańczych meNdiach i do niczego nie jest nam potrzebna znajomość zamiarów przyszłego posła czy senatora. Dla mnie – sytuacja co najmniej skandaliczna!

   Dzisiaj wreszcie znalazłam chwilę czasu, żeby obejrzeć porażkę pana red.Lisa – i będzie to kolejny powód mojego niedzielnego wyboru.

   Drogi Panie Prezesie, Członkowie PiS.
   W imieniu swoim własnym oraz myślę, że szerokiej grupy Polaków proszę Was nie zawiedźcie nas! Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że Pan Kaczyński wraz z Partią PiS jest jedyną siłą w naszym pięknym kraju, która jest w stanie zakończyć tą hucpę i rozgonić pasożytujące na nas osobniki na cztery wiatry! Jest Pan jedyną osobą, która podobnie jak Orban na Węgrzech nie boi się europejskich banksterów i potrafi wypowiedzieć im posłuszeństwo! Jeszcze 100 lat temu Polski nie było na mapie Europy, dzielni ludzie ginęli za naszą nieistniejąca wtedy Ojczyznę, za naszą nieistniejącą wtedy Wolność i my jesteśmy winni Im szacunek i pamięć, tymczasem co się dzieje? Nasi dzisiejsi reprezentanci (Pan w wywiadzie z Lisem powiedział łagodnie – ja powiem dosadniej) nie wstają z klęczek przed kolejnymi rządami obcych mocarstw: a to USA, a to Niemiec, a to Rosji i tak można wyliczać! Dochodzi do sytuacji, że nasz hymn narodowy nie będzie grany na uroczystości szkolnej, bo jest “zbyt patetyczny” (http://marucha.wordpress.com/2011/10/03/mazurek-dabrowskiego-%E2%80%9Ezbyt-patetyczny%E2%80%9D-na-uroczystosci-szkolne/), aż się zapowietrzyłam! To za nas ci ludzie oddawali swoje życia w kolejnych wojnach, powstaniach? Czy było warto? Co my zrobiliśmy z Ich walką, z Ich oddanym życiem???? Ja rozumiem argument, że nie można grzebać się w przeszłości i trzeba iść do przodu, zdecydowanie się zgadzam! Ale przeszłość należy pamiętać!! O tych ludziach nie wolno nam zapomnieć, bo dzięki nim mówimy dzisiaj po polsku! I należy z tej przeszłości wyciągać właściwą naukę!

   Zawsze byłam lewicowcem, do dzisiaj nie zgadzam się z Instytucją Kościoła Katolickiego, ale jestem chrześcijanką, znam Nauki Jezusa Chrystusa i staram się według Nich żyć (pomimo, że ze zwykłej przekory i buntu przeciwko Kościołowi jako instytucji mam ślub cywilny) i przerażenie mnie ogarnia jak czytam programy Waszej konkurencji:
   1. zalegalizować miękkie narkotyki – bez komentarza, pozwólmy tez dzieciom nosić do szkól papierosy, piwo, co nam szkodzi…
   2. Unia Europejska jako twór federalny – stany zjednoczone Europy – pomysł dla mnie straszny!!!
   3. wydłużyć wiek emerytalny do 67 roku życia – po co się rozdrabniać, pójdźmy od razu na całość: pracować do ŚMIERCI, a co!
   4.sprywatyzować służbę zdrowia (to rzeczywiście, zmiana wieku emerytalnego nie ma znaczenia, bo większość nie dożyje 50-tki)
   5. obciąć wydatki na armię – już nie wspomnę, że armię mamy taką, że rzeczywiście terroryści uzbrojeni w scyzoryki mogą stanowić dla nas zagrożenie, to jak będzie ona jeszcze biedniejsza, to może od razu ją rozwiążmy, po co wydłużać agonię?

   i tak dalej i tak dalej….

   Do czego to wszystko zmierza?

   A na zakończenie mam nadzieję, że Tragedia Smoleńska znajdzie swój finał w sądzie i faktycznie winni zamachu (dla mnie jest to oczywiste!) zostaną ukarani!

 2. eeetam 7 października 2011 o 12:54 am

  … aha… co do komentarza tego co napisałeś powyżej… ja nie mam absolutnie wątpliwości że pis jest częścią kontrolowanego układu i jakakolwiek partia obecna w sejmie teraz nic nie zmieni, będzie tylko inna propaganda, a główne działania będą takie same…. Zresztą mieli władzę i po co ją oddali?

  • hjk 7 października 2011 o 10:36 am

   jak to mówią „wybór miedzy dżumą a tyfusem” – nie ma jednakowych partii, któraś jest gorsza, a któraś lepsza przy całej ich beznadziei…
   Jedyne wyjście to przygotowany bojkot i organizacja oddolna społeczna, ale ponieważ tego na razie nie ma, to trzeba coś wybrać z tego, co jest – „tak krawiec kraje jak materii staje”…
   Wszystko zależy od ludzi, jakich się wybierze, czy bezwolnie się poddadzą czy będą stawiali jakiś opór, choćby przy głosowaniu – przecież nikt im rąk wtedy nie trzyma, no chyba, ze są szantażowani. Ale właśnie trzeba wybrac odpowiednich ludzi…

   • monitorpolski 7 października 2011 o 11:00 am

    hjk, nie ma wyjścia – albo PiS, albo śmierć – nawet te linki, które podałeś tego dowodza

 3. sono 7 października 2011 o 1:35 am

  Gajowy przed chciwal mnie zbanowal za to ze ja i 166 BojkotTVN zbyt glosno popieralismy Pis. Chyba tez zbanowal Bojkot166 bo jej tym pare razy juz grozil. Nie ma to jak wolnosc slowa na forum.
  Panu gajowemu marusze sie tez nie podobalo ze przytoczylam statystyki wyakzujce ze dokonuje sie co najmniej kilka milionow aborcji w Rosji. Pan marucha sie z tym NIE zgadza , uwaza to za bzdury bo w Rosji Putina nie ma miejsca na aborcje. To jest kraj mlekiem i miodem plynacy i nikt nie moze Rosji obrazac.

  • Annah. 7 października 2011 o 6:16 am

   Mój post pokazujący wyniki głosowań poselskich ważnych dla życia ludzkiego i rodziny też tam wcięło.
   Czy tak postąpiłby katolik ?

  • sheeple 7 października 2011 o 7:35 am

   To nie pierwszy raz jak tuż przed wyborami Gajowy nawołuje do bojkotu wyborów …

   http://marucha.wordpress.com/2011/10/05/czy-polakow-jeszcze-stac-na-masowy-protest/

   „(..) Bojkot wyborów napełni ich strachem – do czego jeszcze ci cholerni Polacy mogą być zdolni – i że może, dla własnego dobra, lepiej za bardzo z nimi nie pogrywać. (…)”

   http://tnij.org/npmc
   http://tnij.org/npmg
   http://tnij.org/npmh
   http://tnij.org/npmb

   http://tnij.org/npmi

   • hjk 7 października 2011 o 10:41 am

    pisałem tam też chyba, ze bojkot musi być przygotowany i nagłośniony, bo inaczej to nie ma żadnego znaczenia – przecież z połowa społeczeństwa od lat bojkotuje wybory mniej lub bardziej świadomie i nic z tego nie wynika…
    nawoływanie do „bojkotu dla samego bojkotu” jest głupotą i działalnoscią agenturalną…

 4. Lutek 7 października 2011 o 1:42 am

  Ja poprę nową prawicę, tym bardziej że w moim okręgu startują a nawet JKM zawitał w tej kampanii do mojego miasteczka. Udało mi się parę osób namówić. Nie musi być tak źle. Obawiam się, ze szanse PISu są spore i jeśli obejmą władzę, to bagno dalej będzie bagnem, nic się nie zmieni, dalej będzie nami rządziła pokurwatura i sądy, urzędnicy i bezpieka. Będziemy klepać bidę i bezsilnie się przygladać,jak za nasze pieniądze kłócą się o bzdury, zamiast reformować Polskę. Bo w Polsce reform od lat się nie robi w obawie o utratę elektoratu, bez względu na opcję. Do reform trzeba mieć jaja. Janusz Mikke chce reformy wymiaru sprawiedliwości. Banda czworga siedzi cicho.
  Chce oderwać posłów i urzedników od żłoba, a tych którzy kradną – pozamykać. Zobaczcie: poseł dostaje jekieś 10 tys. pensji. Ale kancelaria sejmu wydaje w przeliczeniu na posła ponad 2 tys. zł dziennie. A nam nie starcza do pierwszego. I jak nie zapłacimy podatków jesteśmy traktowani gorzej niż bandyci. Tak jest w każdej sferze finansowanej z budżetu – kradną na potęgę. Mam nadzieję że Nowa Prawica wejdzie do sejmu i ludzie uwierzą, że w kolejnych wyborach nie głosują już na „polityczny plankton”. czy to będą nastepne wybory za 4 lata, czy też wybory unieważnią i rozpiszą od nowa.

  Lista posłów, na których nie wolno głosować, i dlaczego, pod rozwagę:

  http://aferyibezprawie.org/

  • Łukasz 7 października 2011 o 8:34 am

   Wszystko ładnie i można się nawet zgodzić problem tkwi w prostym związku logicznym.
   Głosujesz na nową prawice masz dwie opcje wejdzie do sejmu albo nie wejdzie do sejmu. Jeśli nie wejdzie to poparłeś PO jeśli wejdzie to w konsekwencji jest w koalicji z PIS.
   I można było by podjąć ryzyko ( duże bo szanse na przejście progu raczej małe) tak jak piszesz żeby był to przyczółek przed następnymi wyborami, problem w tym że już te są tak naprawdę o to ile uda się jeszcze ocalić przed grabieżą a następne będą tylko o to kto będzie odbierał odrzucone wnioski o ekstradycje z Izraela i USA o wydanie ludzi którzy zabili Polskę a których nieświadomie poprzesz.
   Pozdrawiam

   • hjk 7 października 2011 o 10:44 am

    zapomniałes Luk o jednej opcji, ze ew. mogą wejść w kolalicję z PO, a nie z PiS 😦

    • Łukasz 7 października 2011 o 11:31 am

     Co by nie mówić o JKM to trudno uwierzyć żeby teraz po latach obsikiwania go przez salon nagle zechciał brać udział w ostatnim akcie rozbioru Polski zwłaszcza że beneficja za to rozdawane były od dawna i raczej teraz pora na ostateczny cios który trzeba Polsce zada, a to co by Szechteriątka nie zrobili i tak utrwali wykonawców w świadomości przyszłych pokoleń jako żałosne pozbawione podstawowych odruchów społecznych, sprzedajne, prostytuujące się małpiatki. Czy JKM się na to zapisze zobaczymy jeśli przekroczy magiczny próg.

    • rambo8 7 października 2011 o 11:46 am

     Są tylko dwie możliwości, albo PiS, albo PO. Wszelkie głosy na palikotów, KNP to głos wyrzucony w błoto. O bojkocie nie ma co mówić przy 50% frekwencji. Liczy sie tylko kto będzie rządził, w wypadku wygranej PO to wiadomo równia pochyła w dół i dorzynanie watachy. Jedyne wyjście w takiej sytuacji to poprzeć Jarka tym bardziej że ma realne szanse zdobyć ponad połowe głosów. Nie ujednolicajmy obu parti bo w wielu kluczowych dla dobra państwa sprawach PiS stoi za interesem narodowym w przeciwieństwie do PO. Tylko dwie możliwości, albo PiS albo wszystko inne, czyli przysłużyć sie PO.
     Forum NWO działa 🙂 http://newworldorder.com.pl/

     • Łukasz 7 października 2011 o 2:34 pm

      @rambo8
      Amen. Nic dodać nic ując. Niestety mit kaczyzmu zakorzeniony na tyle silnie że ludzie których pytam co chcieli by żeby się zmieniło po wyborach wymieniają to to i to a gdy mówię że to właśnie program pisu to tylko kręcą głowami i bredzą o państwie policyjnym, kościelnym w zależności co kogo bardziej boli. Smutne, ale nie wierze że naród odzyska w niedziele choćby przebłyski samoświadomości.

 5. Ciekawska 7 października 2011 o 1:57 am

  Dzisiaj po północy Alef Stern wpisał na swojej stronie,na tablicy taki tekst:
  „Ostatni Lot Rozdział 45 ($%) str 278-284 decyzje zostały podjęte tydzień temu.”
  — Alef Stern Fri, 7 Oct 2011

  Ma ktoś może książkę i mógłby zobaczyć o co chodzi, domyślam się, że chodzi o zamach.

  • Annah. 7 października 2011 o 6:35 am

   Musiał coś napisać wczoraj była typowana przez niego data zamachu w metrze. Kto wie może nawet ujawniając zapobiegł tragedii.
   Domyślam się że decyzje zostały podjęte i dotyczą tematu „raz zdobytej władzy nie oddamy choćby nie wiem co”

  • homer 7 października 2011 o 7:15 am

   Operacja Młot Thora z 29.09.2011 r.?

  • Abramus 7 października 2011 o 8:33 am

   Alef nie trafił z datą 6 październik i teraz podał,
   że informacja/wytłumaczenie znajduje się na 6-ciu stronach jego książki …
   – a tam już można dopasować sobie wszystko do wszystkiego 🙂
   I tyle w temacie – nie warto się nim zajmować, bo są ważniejsze tematy.

   Jackowski w Fakcie tez wczoraj przepowiadał – zobaczymy co z tej analizy wyniknie, ale takie jasnowidzenie wielu tutaj potrafi wykonać również.

  • Konarski 7 października 2011 o 10:08 am

   Stern mówił też, że można to tylko przełożyć (zamach).

   • hjk 7 października 2011 o 10:47 am

    oczywiście, ze można, bo jak już jest cos przygotowane, to wykonać można w dowolnym wybranym czy sprzyjającym momencie.
    Być może wzystko idzie „po ich myśli” i zamach okazał się (na razie?) niepotrzebny.
    Zresztą już jeden był 10.04.2010, wiec tak szybko zamachy się nie mnożą – w usa był 11.09.2001 i przez 10 lat póki co był tam spokój z zamachami…

 6. Marcin Staryczenko 7 października 2011 o 2:21 am

  Agitka wyborcza 😉

  Walczę o legalizację gani i poszanowanie praw obywateklskich użytkowników sieci! Proszę o wsparcie Internautów z Krakowa:
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228350767223790.56372.203683146357219&type=1#!/event.php?eid=123089321128730

  A tu coś zabawnego jako bonus 🙂
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228350767223790.56372.203683146357219&type=1

  • Marcin Staryczenko 7 października 2011 o 2:27 am

   Ganji, miało być, czyli marihuany czy jak kto woli nazywać tę roślinę. O jej szerokich zastosowaniach, historii delegalizacji o innych ciekawych sprawach można poczytać na moim profilu:
   http://www.facebook.com/MarcinStaryczenko

   Klikajcie. Pomóżcie mi wkurzyć naszych beznadziejnych, finansowanych z naszych podatków pseudopolityków. Dzięki!

   • monitorpolski 7 października 2011 o 4:59 am

    Dla tych, którzy sądzą, że jest to reklama narkotyków, podaję stronę:
    http://www.hempusa.org/
    Marihuana to jest roślina o niesamowitych właściwościach!

    • Lukasz 7 października 2011 o 9:02 am

     Też sądzę, że marihuana jest lekiem i uważam, że jeżeli ma być zalegalizowana to tylko pod warunkiem że można ją dostać na receptę jako lek. Bo prawda jest taka, że osoby które palą co dziennie to ćpuny, którzy ograniczają swój rozwój i zabijają ambicję.

     • Rodriguez7 7 października 2011 o 9:20 am

      Gówno wiesz, to się nie wypowiadaj

      • Lukasz 7 października 2011 o 10:19 am

       Dajesz przykład na to, że mam rację. Wypowiedź na poziomie gimnazjalisty. Tak się składa, że sam jarałem 4 lata i znam więcej ludzi którzy palą nich tych którzy nie palą i widzę co się z nimi dzieje.

    • 999AQQ 7 października 2011 o 10:12 am

     W Czechach dopuścili maryśke do leczenia. Jest to wspaniała lecznicza roślina i dlatego mają ją pod kontrolą*-une robią na tym czarny biznes….

     • sebecx 7 października 2011 o 11:41 am

      ..dodatkowo powstaje biomasa np. na opał i włókna z których można wszystko zrobić, a także paliwo do silników…

 7. cage44 7 października 2011 o 5:19 am

  Korwin od dawna chce zalegalizować zioło.

  Palikot to koń trojański

  http://tnij.com/PalikotKonTrojanski

  • TajemniczyPan 7 października 2011 o 3:40 pm

   Palikot udaje liberała ale ma poglądy lewicowe.

   • Wizzgaa 7 października 2011 o 3:57 pm

    Jakiekolwiek poglądy werbalizowałby P.. kot > żaden nie jest jego własnym. Jego autorski pogląd to ON SAM . Cała reszta grana lub grana na zlecenie.

 8. Totuś 7 października 2011 o 6:43 am

  Ja się zdecydowałem oddać głos na wartości chrześcijańskie. Chociaż nie jestem zwolennikiem żadnego ugrupowanie politycznego, w tym PIS-u. Ale żeby nie rozpraszać oddam głos niestety na PIS.
  ———————————–
  Z braku laku, to i kit jest dobry (przysłowie ludowe)

  • sheeple 7 października 2011 o 7:47 am

   OK, ale dlaczego „niestety” – skoro w tych okolicznościach to najbardziej racjonalna decyzja? Gdybyśmy zawsze podejmowali tylko takie … Też głosuje na PIS i mam nadzieję, że po wyborach w końcu odetchnę bo przez ostatnie cztery lata czułem się jak w obcym mi kraju.

   • Totuś 7 października 2011 o 8:17 am

    Dlatego „niestety”, bo przywódcy PIS hołdują nie tylko wartościom chrześcijańskim. A tego nie powinno być. Tradycja Chrześcijańska przede wszystkim. Można być zwolennikiem innych nienarodowych tradycji. Ale w domu gospodarza należy dostosować się do jego zasad.
    ————————————-
    Pijąc cudze zdrowie, psujemy swoje. (Jerome K. Jerome)

    • TajemniczyPan 7 października 2011 o 3:42 pm

     Nikt z was nie odetchnie głosując na PIS… chyba se jaja robicie… dalej będą was łupić i grabić i nic się nie zmieni… no chyba, że na gorsze… Tylko PRAWICOWA partia może tutaj pomóc… mam na myśli KNP (Janusz Korwin Mikke) On chce waszej wolności, a nie koryta jak ta banda czworga PIS-PO-PSL-SLD… głosując na nich dajecie się zmanipulować, że Korwin nie ma szans i stracicie swój głos!

 9. Totuś 7 października 2011 o 6:57 am

  PAMIĘTAJCIE, ŻE W POLSCE RZĄDZI WIĘKSZOŚĆ SEJMOWA!!!!
  ——————————-
  Są ludzie, którzy swoim charakterem niszczą to, co inni zbudowali rozumem. (Dimitrios Kamburoglu)

 10. tytus 7 października 2011 o 7:02 am

  Według mnie, tylko powszechny wyraz obywatelskiego nieposłuszeństwa może mieć jakiekolwiek znaczenie. Proponuję całkowicie zbojkotować te „wybory”. Głos nieważny podnosi jednak frekfencję.

  • monitorpolski 7 października 2011 o 9:38 am

   Czy w ten sposób unikniesz masowego samobójstwa za pomocą GMO. Nie mówię już o wszelkich planowanych posunięciach, które nas zniszczą ekonomicznie. Mówię o fizycznej eliminacji narodu polskiego przez wprowadzenie GMO. Obywatelskie nieposłuszeństwo = śmierć narodu w 2-3 pokoleniu.

   • tytus 7 października 2011 o 4:07 pm

    Według mnie, poparcie pisu niczego także nie zmieni. Obawiam się, że ten konflikt z po i innymi jest w pełni aranżowany. A co do mordów politycznych, to – odliczając Smoleńsk, co do którego wyrażam istotne wątrpliwości, czy przez cały okres od dnia 10 kwietnia 2010 do dziś, usłyszeliśmy choć jedno słowo prawdy, czy to ze strony katów, czy też „ofiar – to nie jest tychże mordów nadzwyczaj więcej, niż za poprzednich rządów. Nie wiemy tak na prawdę, czy ci ludzie ze „spod Smoleńska” w ogóle zginęli, jeśli tak, to czy wszyscy, jak i kiedy i w jaki sposób? Głosując na kogoklwiek cały czas konserwujemy ten system. Przecież taki Rdek S był ministrem i u pisu i u Olszewskiego, które to rządy powszechnie postrzega się jako najbardziej pro społeczne. Przed GMO nie ochroni nas ani pis ani kto kolwiek z list wyborczych. Tylko oddolny ruch społeczny, który nie popełni błędu solidarności z roku 1980 i nast. ma szansę coś ruszyć. Tak jest moja opinia. A pierwszym istotnym krokiem może być masowy bojkot wyborów.

    • zenobiusz 7 października 2011 o 4:21 pm

     Tytus@
     Papcio Chmiel w grobie się przewraca,Spytaj Romka i
     Atomka co sądzą o twoim bełkocie,
     na pewno nie dostaniesz od nich banana.
     Chyba ,że banany daje ci kto inny.
     POwodzenia zatem,na nowym wikcie.
     A tak rokowałeś.

 11. Versus3 7 października 2011 o 8:41 am

  Polecam pod rozwagę przy głosowaniu (niezależnie od nazwy partii):

  http://pozycja69.com.pl/

  Pozycja69 to sposób na pozbycie się watahy pierwszoplanowych polskich polityków. Sposób jest prościutki. W najbliższych wyborach głosujemy na jedną z pozycji 6 lub 7 lub 8 lub 9 na listach dowolnej partii politycznej (generalnie tej, która najmniej nam przeszkadza).

  Według polskiego systemu wyborczego do sejmu RP wejdą politycy, którzy na liście otrzymali największą liczbę głosów. Czyli według naszego działania będą to osoby wybrane z pozycji od 6 do 9. Jeżeli do sejmu nie wejdą politycy z pierwszych pozycji to oznacza, że w ciągu jednego dnia znikną stare, gadające głowy. Będzie to najinteligentniejszy przewrót w historii.

  Jeżeli skorzystamy z pozycji69 wszystkie ‘gwiazdki’ polskiej polityki wypadną z gry w ciągu jednego dnia w sposób niebywale demokratyczny, bezkrwawy, nowoczesny i wyjątkowo skuteczny. I to na długo.

  Boisz się, że posłowie z pozycji 69 nic nie potrafią i będą złym wyborem. A co potrafią ‚liderasy’ partyjne? To już wiesz sam. Pozycja69 to gwarancja, że obecny polityczny beton sejmowy pęknie w ciągu jednego dnia jak bańka mydlana.

  Pozycja69 daje nam szansę wyrównania rachunków z posłami z Wiejskiej. Nie zmarnujmy jej. Nie wiesz jak głosować oto odpowiedź – pozycja69.

  • Versus3 7 października 2011 o 8:42 am

   Częściej na oddalonych pozycjach znajdują się ludzie, zdolni, doświadczeni, którzy ciężko pracują a do powiedzenia mają niewiele, bo przecież początkowe pozycje są tylko dla ‚elyty’.

   • Versus3 7 października 2011 o 10:32 am

    Cały pomysł opiera się na tym artykule z ustawy wyborczej:

    Art. 233. § 1. Mandaty przypadające danej liście kandydatów uzyskują kandydaci w kolejności otrzymanej liczby głosów.

    Czyli według prawa, do sejmu wchodzi kandydat z największą ilością głosów a nie ten, który jest na początku listy!!

  • monitorpolski 7 października 2011 o 9:32 am

   Wreszcie jakiś konkretny pomysł!

   • Sully 7 października 2011 o 9:40 am

    No musze się zgodzić z kolegą, że pomysł fajny tylko mało rozpowszechniony.

    • Versus3 7 października 2011 o 10:35 am

     To pomóżcie rozpowszechnić! Tej informacji nie obowiązuje cisza wyborcza bo nie mówimy na kogo głosować (na którą partię) tylko w jaki sposób.

     Prześlijcie dalej:
     http://pozycja69.com.pl/

     Na facebooku też:
     http://www.facebook.com/#!/pages/pozycja69-czyli-jak-g%C5%82osowa%C4%87/153052121446104

    • hjk 7 października 2011 o 11:16 am

     ale to mniej więcej to samo, co już od lat mówi RM, zeby nie głosować bezmyślnie, tylko na znanych i sprawdzonych ludzi, niezaleznie od miejsca na liście wyborczej.

     Tylko ze kiedyś oddałem głos na mało znanego (powszechnie, bo mnie był znany) polityka z końca listy i okazało się po sprawdzeniu wyników, że otrzymał 0 głosów. Więc albo nie chce im sie liczyć szczegółów i przypisują wszystko 1mu na liście, albo normalnie po chamsku oszukują w komisjach…

  • Wizzgaa 7 października 2011 o 3:45 pm

   Versus – pozycję 69 stosuję od dawna / w wyborach / bo sama wpadłam na ten koncept i sądzę, że wielu innych też . Ale nie da efektu żadna pozycja przy zwykłej oszukanej podliczance głosów . Czy wspominałam już , jak dwa lata temu dziwiła się komisja wyborcza ,że szukam natrętnie „męża zaufania ” ? Wszystko to diabła warte. Myślicie ,że ci „mężowie ” teraz będą i wpłyną na poprawność liczenia ?

   • Versus3 7 października 2011 o 9:17 pm

    Akcja Uczciwe Wybory ma juz 12 500 ludzi jako mężów zaufania PiS na niedzielne wybory. Na stronie http://uczciwewybory.pl/ mozna to sprawdzić (choc dzisiaj się nieco zawiesza, pewnie przeciążona od liczby gości).

    Poza tym uważam, że powinniśmy zgłaszać wszelkie nieprawidłowości. Tak jak w przypadku wyżej, jeśli głosowałes na kogoś, a na wynikach jest że kandydat dostał 0 głosów.

 12. Totuś 7 października 2011 o 8:54 am

  Panie Marku, UWAGA!
  „Czy administrator bloga ponosi bezwarunkową odpowiedzialność za wpisy użytkowników? Sąd w Tarnowie uznał, że tak”
  http://www.bibula.com/?p=45209
  ———————————
  Stronniczość doprowadza największych ludzi do pospolitej małości. (Jean de La Bruyere)

  • hjk 7 października 2011 o 11:17 am

   już chyba wczoraj to komentowano na poprzednim wpisie

 13. prepare 7 października 2011 o 8:55 am

  No to jutro będziemy mieli SUPER 8 ciekaw jestem co wtedy z wyborami.

 14. banita 7 października 2011 o 9:00 am

  Teorie spiskowe 🙂
  Oczywiście, żyjemy w świecie, który jest niesprawiedliwy, ludzie są wyzyskiwani przez banki, zatruwani przez GMO. Ale bez przesady!! Myślicie, że rządący krajami przywódcy i cała ich świta pozwoliłaby na zatruwanie w ten sposób środowiska?
  Cała ta świta rządząca na pewno wie, co naprawdę jest zdrowe, a co nie i tylko trzeba się bardziej im przyjrzeć, niekiedy nawet zdobyć informacje na temat, co jedzą, czego się obawiają, itp. To, że powiedzą, że są za GMO to jest kłamstwo, mówią i robią tak jak im każą.
  Nie piszcie ciągle o strachu , bo się czytać nie chcę, nakręcacie bez sensu ludzi, a potem gadają bzdury.
  Na świecie jest dużo kłamstwa i różnych spisków, ale nie dajmy się zwariować. Elicie światowej zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach, no jest jeszcze kilku oszołomów, którym zależy na władzy, ale na pewno nie na depopulacji świata.
  Od razu napiszę, że jestem bezstronny partyjnie, ale monitorpolski.wordpress czy nie zastanawia Cię, dlaczego w latach Solidarności, SLD czy PIS nie było takich stron internetowych, które by tworzyły teorie spiskowe? Przecież tu ewidentnie widać, że chodzi o przynależność polityczną. Wybierzcie nas to będziecie bezpieczni! Jak rządziła poprzednia partia polityczna w latach wcześniejszych tj. 2004 -2007 to czy były takie strony internetowe, które opisywały jakies teorie spiskowe ? Nie! Czy rządy obecne tworzyły takie strony jak Twoja i informowały, ostrzegały przed złem swoich przeciwników partyjnych? Nie! No właśnie, a dlaczego?…
  Monitorpolski.wordpress pokaż mi chociaż jedną stronę internetową, która tworzy teorię spiskowe i jest z opcji PO, SLD lub PSL?
  Powiem tak, 90% rzeczy, które tu piszecie nie potwierdzają się i są wyssane z palca. Jedyne 10 % jest w tym wszystkim prawdy.
  Sądze, że nie wygra PIS, ponieważ społeczeństwo Polskie stało się bardzo amerykańskie, konsumpcyjne i wygodne. Młodzież i ludzie majętni będą głosować na PO. I tu jest paranoja, ponieważ wielokrotnie ta młodzież pochodzi z domów w których ich rodzice będą głosować na PIS.
  Ale, że rodzice dorobili się w „lepszych czasach” to tej młodzieży jest jak w „raju”.
  Dlaczego studenci Polscy nie wyjdą na ulicę i nie zaczną strajkować, no dlaczego? BO im DOBRZE.
  Nie ma już takich zrywów jak kiedyś, jak młodzież studencka protestowała, teraz kto protestuje? Odpowiedzcie sobie sami.
  A PO obrało sobie bardzo dobrą taktykę, aby budować państwo nowoczesne i młodzież oraz osoby prowadzące swoje firmy to „łyka”. A PIS co mam do zaoferowania? Rozliczanie poprzedniego rządu.
  Przecież tak łatwo byloby wygrać PIS gdyby naprawdę przemyśleli swój program wyborczy, aby trafić w gusta Polaków. Bo Polacy tyle lat byli w „zamknięciu”, a teraz poczuli wolność i nie chcą jej stracić.

  • monitorpolski 7 października 2011 o 9:31 am

   A czy ten pan też ma paranoję?:

  • Lukasz 7 października 2011 o 10:26 am

   Z GMO może być tak, że to miał być złoty interes, wyłączność na nasiona dla całego świata, zainwestowano w to miliardy i ludzie mieli na tym skorzystać, ale wyszło jak widać, skutki uboczne są nie do przyjęcia, ale za dużo kasy już w tym projekcie utonęło żeby teraz to wycofać. Paranoją jest uważanie że GMO zostało stworzone po to by zabijać.

   • Wizzgaa 7 października 2011 o 11:31 am

    Być może – Łukasz ,że zalążki GMO wyszły z zacnych motywów naukowców sprzed lat / większe , odporniejsze na choroby , barwniejsze płody rolne / ale szybko podchwycili SZANSĘ ci ludzie , którym nie w smak poprawny rozwój ludzkości .

    • monitorpolski 7 października 2011 o 11:43 am

     Nie sądzę. Człowiek nie jest w stanie poprawić Boga, czy jak inni wolą miliony lat ewolucji – tylko mu się wydaje, że mieszając geny ssaka i owada może poprawić gatunek. Jakie są skutki zmian okazuje się po kilku pokoleniach i jak dotąd to są katastrofalne. Popatrzmy chociaż na genetycznie zmodyfikowaną bawełnę, której ziarna już nie chcą zapuszczać pędów, przez co 10,000 hinduskich rolników popełniło samobójstwo.
     Jest nawet gorzej – ludobójcy celowo tak modyfikują rośliny by uzyskać broń biologiczną – tak jest w przypadku kukurydzy czy soi.

  • hjk 7 października 2011 o 11:26 am

   @banita;
   „Dlaczego studenci Polscy nie wyjdą na ulicę i nie zaczną strajkować, no dlaczego? BO im DOBRZE.”

   Nie wiem, czy wiesz, ale ostatnio z powodu kryzysu głownie, choc moze nie tylko, radykalnie spadła liczba studiujących, a to z tej racji, ze po pierwsze to jednak kosztuje (mimo „bezpłatnych” studiów), szczególnie o obcym mieście, a po drugie szanse na znalezienie odpowiedniej pracy są znikome, „wiec po co marnować czas, lepiej od razu jechac za granice i się tam dorabiac”.
   Więc niejako z załozenia studiują ci, którym jest dobrze, bo inni nie moga…
   I ci przejmą miejsca w firmach, urzedach lub zostaną gdzies wciśnieci przez „znajomych” – jak mają taką perspektywę, to studiują. Wiec przeciwko czemu się mają buntować?
   Sądzę, ze mały % studentów studiuje dla idei albo dla samego wykształcenia, a jeśli juz to liczą, że gdzieś ustawią sie na zachodzie, ew. ze jakimś cudem tu się otworzy jakas możliwość…

  • sebecx 7 października 2011 o 1:04 pm

   ..ehhh @banita… rokefeler mówi jawnie o depopulacji, bill gates też mówi o depopulacji przy użyciu służby zdrowia i szczepionek, a ty co? …niedowidzisz czy niedosłyszysz…???..myślisz, że studentom dobrze?.. a co będą robić po studiach??? …biurokrację się zwiększy?… hehehe… depopulacja jest faktem…
   a to najlepsze: „Bo Polacy tyle lat byli w „zamknięciu”, a teraz poczuli wolność i nie chcą jej stracić.” ..łaaaaaahahahahahahahahahaha……
   tu masz 1. http://www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM
   tu masz 2 opowieść o twoim niewolnictwie: http://www.youtube.com/watch?v=QrXZBmQp1Kk
   … nie oszukuj sam siebie…

 15. Tetra 7 października 2011 o 9:17 am

  A ja popieram bojkotowanie wyborów. Po co głosować, skoro nie ma na kogo? To działanie wbrew sobie. A i tak wybiorą kogo zechcą.

  • monitorpolski 7 października 2011 o 9:30 am

   Po to choć, żeby twoje dzieci czy wnuki nie były sterylne przez GMO, które PO na pewno wprowadzi

   • Sully 7 października 2011 o 9:44 am

    Obojętnei kto dojdzie do władzy , jak będą zmuszenie to wprowadzą, to samo z podatkiem od nieruchomosci i to samo z podwyką akcyzy na olej napedowy…tego wymaga od nas UE. Koniec kropka, …podpisano Traktat więc trza się do reguł dostosować..moga sobie muwić nei nei a jak przyjdzie co do czego to zrobia jak bedą musieli, obojetnie kto będzie u władzy, takie jest moje zdanie.

    • zenobiusz 7 października 2011 o 10:27 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/07/nim-oddasz-glos-pomysl-o-tym/
     Jakoś widzę „nowi” blogowicze,w przeddzień wyborów,w sposób zmasowany,przystąpili do kampanii anty PiSowskiej,pod sztandarem,nic się nie da zrobić,bojkot,to najlepsze,głosuj,na partię która nie ma szans.Miłe to potwierdzenie,jak wielka musi być mobilizacja,i panika, w szeregach POpaprańców.

     • Sully 7 października 2011 o 11:46 am

      Widzisz to co chcesz widziec jak zwykle zresztą, gdzie w moich wypowiedziach widzisz bojkot pisu…Czyżbyś nie zgadzał sie z faktami? Jak napisałam: Traktat został podpisany, i to my musimy się dostosować do reguł UE, czy tego chemy czy nie, no chyba że wyjdziemy z UE, ale na razie za ciency jesteśmy niestety żeby znaczyć w UE tyle co inne Państwa choćby załozycielskie. I obojętnie czy się to komuś podpba czy nie , i nei ma to nic wspólnego z byciem czy nie patriota. W polityke raczej się nie mieszam, ale swoje zdanie mam i póki jest demokracja i wolność słowa będę je wypowiadała czy się to komuś podoba czy nie.
      I JESZCZE JEDNO JA NIE TWIERDZĘ ŻE NIC SIE NIE DA ZROBIĆ, CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM JESLI JUŻ czytasz, nie da się zrobic w rzeczach które odgórnei nam nałożą, a to jest zasadnicza różnica.

      • Święty 7 października 2011 o 12:26 pm

       Trakta zostal pod naciskiem( moze nawet szantarzem).Prosze przyponiec sobie te wydarzenia. Czy sp L Kaczynskiemu spieszylo sie po podpisania? Komu sie wtedy spieszylo? Pamietam jak dzisiaj glowne media ponaglaly prezydenta aby podposal wreszcie traktat. On zwlekal i zwlekal. Robil uniki. Ludzie to jest niedawa ale juz historia. Niektorzy patrza na fakty, nie zas na to co tym faktom towarzyszylo. Co do wyborow, PiS je wygra. Zmiana warty kochani.

       • Sully 7 października 2011 o 1:20 pm

        Witam, pamięć mam dobrą i pamiętam, że nie chciał podpisać…ale cóż z tego, że nie chciał jak podpisał…Zmiana wart mówisz…hmmm będę śledziła z zaciekawieniem wyniki w niedzielny wieczór:-)

      • zenobiusz 7 października 2011 o 1:42 pm

       No ,czyżby,uderz w stół …???

       • 999AQQ 7 października 2011 o 1:47 pm

        Kiedy to Kaczynski dostał jedną róże? (ostrzeżenie wg. mafii)

     • Aśka 7 października 2011 o 5:26 pm

      Ostatnimi dniami koncentruję się na twarzach polityków. Mówią one więcej niż słowa. Partie rządzące widzą potężne zagrożenie usta powykrzywiane, prawie piana z nich wychodzi, wzrok wystraszony, arogancja, bezczelność.
      Muszą wiedzieć, co się święci.
      Jeżeli dodać do tego wystraszonych dziennikarzy i zagranicę (zwłaszcza Niemcy), to coś musi być na rzeczy.
      Problem w tym, aby znów wyników wyborów nie naciągnięto. Myślę, że ci wystraszeni mając nadal władzę w rękach bardzo o to zadbają, by stolków nie oddać wbrew woli Narodu.

    • pola 7 października 2011 o 10:28 am

     I dla tego nie wolno głosowac na PO ,każda inna partia jest lepsza,nawet Kwaśniewski nie popiera PO.

     Będę głosował na SLD i namawiam Polaków do wzięcia udziału w wyborach. Osobom o poglądach prawicowych polecam głosować na PJN – mówił były prezydent Aleksander Kwaśniewski w programie „Kropka nad i”. Tłumaczył, że do władzy trzeba dopuścić różne partie, tym bardziej, że przez ostatnie cztery lata „płakano, że scena polityczna jest zabetonowana”.
     http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/zaskakujaca-deklaracja-kwasniewski-
     wsparl-pjn,1,4873132,aktualnosc.html

     • hjk 7 października 2011 o 11:33 am

      taaa, głusujcie na różne partie, z tego żadna nie przekroczy progu i głosy pójda na PO czy kto tam wygra…
      Coś mi się zdaje, że te nowe partyjki to dywersje i kanały dla zdegustowanych obecną polityką, jedyna wiarygodna nowość to byłby jakiś szeroki ruch społeczny czy koalicja, coś w rodzaju tej nowej prawicy, ale to chyba trochę za późno powstało, zeby zdobyć popularność. I czy jest zarejestrowane w całym kraju, bo chyba coś tam utrudniali???

     • TajemniczyPan 7 października 2011 o 3:44 pm

      Głosujesz na SLD? czyli na dalsze grabienie Polski i Polaków? to jest partia LEWICOWA!!! a PJN co ma w rękawie? Jakoś nie dogadali się z Korwinem więc chyba partią PRAWICOWĄ nie są!

      • rabarbarek 7 października 2011 o 9:36 pm

       Wczoraj mielismy wybory prowincyjne w Ontario. Na wybory poszlo cos okolo 37 procent wyborcow. Jak podano ponad 6 mln. zdolnych do glosowania pozostalo w domu , i dzisiaj mamy tego skutki i ludzie znowu narzekaja. Zwyciazyla oczywiscie partia liberalna , zadnych ciekawych zmian wiec nie bedzie. Bedzie tworzyla rzad mniejszosciowy i nie wroze temu rzadowi ani sukcesow ani przyszlosci. Dzielac glosy wyborcow na 4 partie uczestniczace w wyborzch wychodzi na to , ze Ontario bedzie rzadzone przez partie na ktora glosowalo ok. 10% Ontaryjczykow. Mlodzi olali wybory , a masowo poszli emigranci , ktorzy boja sie zmian w prawie emigracyjnym [ czyli laczenia rodzin , zapomog itd] Takie sa skutki bojkotu. Kazdy komu na sercu lezy dobro Polski powinien glosowac na PiS , bo tylko ten wybor daje szanse na zmiany. Powtarzam szanse . Szanse , z ktorej powinnismy skorzystac , bo kolejnej mozemy juz nie dostac.

 16. gozdek 7 października 2011 o 9:32 am

  Ciekawy link w temacie: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=991

  • POLAK 7 października 2011 o 9:52 am

   Jeśli nie chcemy dyktafonów, podsłuchów ,wojny z Rosją ,Niemcami ,nie głosować na pis

   • pola 7 października 2011 o 12:36 pm

    To zagłosuj na PO to cię wypierdo..ą z domu nawet nie piśniesz jak zabraknie ci na czynsz i nikt nie stanie w twojej obronie a jak polecisz z płaczem do Tuska to łzy ci obetrze i wtedy się spytaj jak żyć jak robią to ci którzy nie mają pracy i muszą robić za granicą często na czarno aby utrzymać swoje rodziny.
    A co do podsłuchow to nikt na taką skalę nie podsłuchiwał swoich obywateli jak za tego rządu gdzieś miałam linka na ten temat jak go odnajdę to wstawię i nie strasz nas tu wojną bo u nas wroga za granicą nie ma on siedzi u nas w Ojczyznie.

   • 999AQQ 7 października 2011 o 12:54 pm

    Polaku mierny!
    A któz to te wszelkie kamerki i dyktafonki na słupach pozakładał, któż zaciska pętlę*ograniczeń? nie ośmieszaj się zacznij myśleć samodzielnie a nie przez telAwiwzję i parchatą-prasę.
    Nadstawiaj karku sam dla szabrowników Polski, którzy nie mają świętości*,litości, hamulców i granicy przyzwoitości w rozdawnictwie naszej własności.

  • luxjacek 7 października 2011 o 11:01 am

   Polecam to co jest w linku u gozdka i rozesłać gdzie się da jeszcze przed wyborami.

  • zenobiusz 7 października 2011 o 11:49 am

   To cytat z linku ,gozdkA,na PRAWDĘ WARTO POCZYTAĆ.
   „Tymczasem w polskich sondażowniach rządzą ludzie z powołanego przez Wojciecha Jaruzelskiego w stanie wojennym „mundurowego” CBOS, który był orężem generalskiej junty. Dziś zasiadają we władzach OBOP, Pentora, PBS i IPSOS. Stworzyli też od podstaw GfK Polonia. Publikujemy dziś dziennikarski raport, który pokazuje, jak działa patologiczny układ, na który składają się wzajemne powiązania sondażowni, mediów oraz medialnych ekspertów. Mechanizm, który czyni z polskiej demokracji zabawkę w rękach postkomunistycznej oligarchii.”

 17. ALFA 7 października 2011 o 9:47 am

  Pięciu sygnatariuszy z partii PO i SLD to nie Polacy.
  Protest wobec niedawnej wypowiedzi szefa PiS o kanclerz Niemiec Angeli Merkel podpisali: Władysław Bartoszewski, Andrzej Olechowski, Włodzimierz Cimoszewicz, Dariusz Rosati i Adam Daniel Rotfeld.
  http://www.tvn24.pl/0,1719931,0,1,byli-szefowie-msz-pisza-list-ws-slow-kaczynskiego-o-merkel,wiadomosc.html

 18. anna 7 października 2011 o 9:59 am

  WIERNI POLSCE SUWERENNEJ
  NIEPODLEGŁEJ NARODOWEJ PATRIOTYCZNEJ
  Fikcja „wyborów” parlamentarnych.- Obserwator
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/02/fikcja-wyborow-parlamentarnych-obserwator/
  =========================================================
  monitorpolski: Obciąłem treść, podając tylko link. Starajcie się oszczędzać miejsca w komentarzach, gdyż bardzo to opóźnia wczytywanie tym, którzy mają wolne łącza. Co do Wierni Polsce, mam szacunek do pana Pawła Ziemińskiego, jednak w zarządzie jest też pan, który na moim blogu opluwał Kazimierza Świtonia. Podał swoje dane. Oczywiście, nie omieszkałem zweryfikować informacji podawanych przez tego pana z Kazimierzem Świtoniem. Okazuje się, że p. Kazimierz w ogóle nie zna tego pana, choć tamten chwalił się,że zawoził go na Żwirowisko. Jaki może być wniosek? Albo ten pan ma urojenia, albo jest kłamcą – co z kolei może rodzić niepokojące wnioski, że zna p. Kazimierza z … pracy dla SB. Obie te opcje są dla Wierni Polsce niekorzystne w wymowie.

 19. Stanisław 7 października 2011 o 10:01 am

  Mimo iż mam prawie godzinę jazdy ( rowerem ) do lokalu wyborczego to bez względu na pogodę pojadę i oddam swój głos

  • pola 7 października 2011 o 12:48 pm

   Łomatko chłopie to ty w środku puszczy Kampinowskiej pewnie mieszkasz.

 20. Bruno 7 października 2011 o 10:18 am

  Przeczytałem tylko sam wstęp i reszty postanowiłem nie czytać, bo piszesz jak być miał jakieś rozdwojenie jaźni, schizofrenie czy coś w tym stylu. Chcesz głosować na PIS i liczysz na zmiany? Sorry jakie zmiany? Przecież oni już byli u władzy i co zrobili? NIC, dzięki lechowi który podpisał traktat lizboński polska przestała być państwem suwerennym, dług publiczny też podnieśli, same afery, rozrost socjalu… Mówisz o Kongresie Nowej Prawicy i piszesz że za słaby żeby zmienić bieg rzeczy… jest za słaby bo na wybory chodzą ludzie tacy jak Ty którzy głosują cięgle na tych samych aferałów licząc że kolejnym razem będzie lepiej. Także powodzenia w tym liczeniu.

  Polsce są potrzebne radykalne zmiany, nie ma innej opcji, post komunistów trzeba wszystkich wywalić bez wyjątku, bo są jak rak. Tu jest potrzebna totalna zmiana systemu. Gdzieś tu wczoraj ktoś wrzucił link do mądrego artykułu dlaczego w tym kraju drogi są dziurawe i przejazdy pociągów są dłuższe na trasach niż 80 lat temu i tak dalej, ale nie mogę teraz znaleźć. Generalnie chodziło w nim o to że Polska była i jest krajem komunistycznym, gdzie liczą się tylko takie rzeczy jak łapówki, kumoterstwo, nepotyzm i tym podobne. Polecam również obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=0WJOJDMZhXg. Pan Wojciech też elegancko to wyjaśnił.

  Tak poza tym to tylko Kongres Nowej Prawicy. Ja niestety jestem pełen żalu bo mieszkając w komunistycznym kraju nie mam możliwości zagłosowania w wyborach na ludzi którzy wyznają podobne wartości jak ja. Sorry mogę, ale musiałbym wydać na bilet PKP około 50zł i pokonać odległość blisko 100km, na co mnie nie stać.

  • pola 7 października 2011 o 10:49 am

   Bruno masz rację trzeba głosować na ludzi którzy będą uczciwi i będą bronić naszej suwerenności i godności ,jak na razie to redaktorzy Polskojęzycznych mediów doniesli dla Niemieckiej Kanclerz że ktoś raczył powiedziec cos przeciwko niej chociaż sami dopuścili się manipulacji tych słow..Ja nie mam nic przeciwko Korwinowi chociaż jest za GMO bo wiem że on takiej ustawy nie może przepchnąc ponieważ nie będzie miał takiej mozliwości.Tylko pomyśl kto może rządzić jak jeszcze nie doczekaliśmy się pokolenia ludzi których nie dotknęła zarazami komunizmu i układow, a nawet ci młodzi czy niektórzy z nich nie są spadkobiercami tych którzy nas gnębią i dlatego nie wolno głosować na PO wszyscy inni są lepsi.

  • Lutek 7 października 2011 o 11:03 am

   Nie rezygnuj. Pobierz zaświadczenie w gminie (do 7 października włącznie) i:
   http://wybieramknp.pl/dojazd/kto_kiedy_skad_dokad.html

 21. alexxx 7 października 2011 o 10:24 am

  czemu niektórzi tutaj typu moniotor polski maja nasrane w głowie ,tzn gdy jest proba dyskusji o ntanaku lub innym to wyzywa od grzesników itp,zastanó sie człowieku nad soba ,natanek Ci mózg wyprał? czy rozumiesz słowa szacunek jak ktos pisze ,to czytaj ze zrozumieniem ,czy w kazdym czlowieku młodym widzisz zło konieczne?

  • monitorpolski 7 października 2011 o 11:03 am

   Jeśli mam tak „nasrane” w głowie, to czym wytłumaczysz dużą popularność bloga?

  • pola 7 października 2011 o 11:10 am

   Alexxx jak ci którzy popierają swoją religię i stają w jej obronie i księdza Natanka mają nasrane w głowie to dlaczego gówno wypływa z twojego mózgu,twój jad świadczy o tym.
   Czy obrona ludzi przed gnębieniem ich i nawoływanie do pokoju to jest gówno to w takim razie co jest łąką i kwiatami.

 22. Michal 7 października 2011 o 10:29 am

  A co z tym stanem wojennym, co miał być wczoraj wprowadzony?

  • monitorpolski 7 października 2011 o 11:01 am

   Nie ma, widzisz jakiś? Poczytaj co mówi autor teorii o stanie wojennym 6 października, Alef Stern. Info wcześniej w którymś z komentarzu ciekwaskiej

  • 999AQQ 7 października 2011 o 12:41 pm

   @ Michał i inni podobnie myślący.
   Dobrze się czujesz? Ja żyłam w stanie wojennym i było ludziom dużo lepiej-prościej jak teraz.
   Nie widzisz jak jest ograniczona pozorowana* wolność w imię dYmokracji? Jak łatwo można napaść na inne panstwo dla chęci zysku pejsatej korporacji? jak łamane są podstawowe prawa człowieka, co może Ci zrobić urzędnik-gdy ma zły humor…Przeklniesz, zapalisz na ulicy???Pod byle pretekstem nieświadomie stajesz się przestępcą!!! Prawo,sprawiedliwość,honor zdewaluowało się do pustych słów.
   Czy Ty tego nie zauważasz!!!

 23. Michal 7 października 2011 o 10:35 am

  albo wybuchem pod Dworcem centralnym?

 24. pola 7 października 2011 o 11:05 am

  A teraz proszę bardzo,ludzi wyrzuca się na bruk a na wspomaganie zagranicznych gospodarek nasz rząd ma pieniądze ,HAŃBA I WSTYD JAK TAK MOŻNA NAS OKRADAĆ.
  Gdzie te firmy płacą podatki.

  Rząd sypnął grantami dla centrów usług. Wsparcie otrzymają m.in. Impel, State Street, Nokia Simens Network, Microsoft, Capita – informuje „Puls Biznesu”
  Gdzie te firmy płacą podatki.
  http://biznes.onet.pl/rzad-ma-pieniadze-dla-centrow-uslug,18572,4873183,1,prasa-detal

  • 999AQQ 7 października 2011 o 12:27 pm

   W Polsce jest 473 wszelkich ulg!!! na kwotę 68 MILIARDÓW zł.
   Z ilu ulg Wy państwo korzystacie???
   Kto z nich korzysta…mniemam wybrańcy!!!
   Warto zgłebić ten temat.

 25. Druzyna AA 7 października 2011 o 11:10 am

  W agitce monitora – jak to u pisiów – roi się od inwektyw i pseudofaktów (takich jak „korupcja w wymiarze sprawiedliwości”. Co, nie podoba się, że sędziowie sądzą zgodnie z kodeksami, zamiast zgodnie z widzimisię przestępców? Tough). Głosujcie, na kogo chcecie, tylko potem nie mówcie, że nie wiedzieliście, co robicie.

  • monitorpolski 7 października 2011 o 11:29 am

   http://www.aferyinbezprawie.org http://www.aferyprawa.eu – tam są setki dowodów na jawne łamanie prawa. Widać dla kogo pracujesz.

  • pola 7 października 2011 o 11:53 am

   Drużyna AA wkleiłam na tę stronę wyjaśnienie pana prof. Mariusza O. Jedryska na temat gazy łupkowego ,ogladnij to może da ci to coś do myślenia ja nie jestem za żadną partią i nie zależy mi jakie będzie miał nazwisko premier ale zależy mi na mojej Ojczyznie nie mam zamiaru z tond wyjeżdzać i być u kogoś parobkiem dlatego będę apelować do każdego o rozsądek a PO to są ludzie z towarzystwa ,które ciebie i twoje problemy ma głęboko w doopie.

 26. pola 7 października 2011 o 11:15 am

  Dlaczego taki atak na Kaczynskiego? może dlatego że chce rozprawić się z
  sędziami.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10419572,Jak_prezes_PiS_chce_rozprawic_sie_z_sedziami.html

  • monitorpolski 7 października 2011 o 11:31 am

   No to ma 100% mojego poparcia. Dla skorumpowanych sędziów powinno być 25 lat ciężkich robót. To najgorsze bydło jakie można zrobić narodowi!

   • Annah. 7 października 2011 o 11:52 am

    „No to ma 100% mojego poparcia. Dla skorumpowanych sędziów powinno być 25 lat ciężkich robót”
    plus 25 dla agenturalnych pismaków bo robią z ludzi stado matołów

    • pola 7 października 2011 o 12:19 pm

     Annach ja nie wiem jakie licho w tobie siedzi dlaczego nie możesz być obiektywna jeśli PO zrobi coś dobrze obstanę za nimi a innym wytknę błędy ale ja nic nie widze nawet światełka w tunelu a już ta ustawa o eksmisji na bruk która jest przeciwko człowiekowi doprowadziła do tego że nie będe popierac kogoś kto niszczy Ludzi .Czy państwa takie jak Niemcy ,Francja wyrzucają ludzi na bruk tylko dla tego że nie mają na czynsz ,ja rozumiem że są tacy co się uchylają i nie bronię ich ale są ludzie którzy nie mają pracy a wiesz że jak twój dochód przekroczy trzysta parę złoty na osobę to nie dostaniesz zapomogi socjalnej.Jesteśmy chorym państwem gdzie układy i kumoterstwo jest na pierwszym miejscu.I nie liczy się człowiek jako najwartościowsza jednostka tylko układ dla wybrańców.

     • Annah. 7 października 2011 o 12:35 pm

      Nie jestem na tym blogu od dzisiaj i moje poglądy są dość klarowne, mogłabyś konkretniej o co Ci chodzi?

      • pola 7 października 2011 o 1:02 pm

       Zawsze obstaję za sprawiedliwościa nie twoją nie moją a wszystkich nie wiem może zle odczytałam twój wpis ale o jakich pismaków chodzi.

       • Annah. 7 października 2011 o 1:17 pm

        Mój wpis dotyczył dwóch zdań z wypowiedzi Marka i zostało to zaznaczone, artykułu jeszcze nie czytałam.

        • pola 7 października 2011 o 1:26 pm

         I dlatego wyszło to co wyszło,jakby co to sorry.

        • Annah. 7 października 2011 o 1:35 pm

         🙂

 27. teosia 7 października 2011 o 11:23 am

  Kto podtopił Platformę?
  http://www.rp.pl/artykul/727606.html

 28. pola 7 października 2011 o 11:31 am

  Bardzo dokładne wyjaśnienie pana prof. Mariusza O. Jedryska na temat gazy łupkowego i innych zasobów naturalnych w naszym kraju.Jeszcze nikt tak dokładnie nie objaśniał i tłumaczył jak ten człowiek.

  • zenobiusz 7 października 2011 o 12:08 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/02/pis-stworzymy-spolke-kontrolujaca-wydobycie-gazu-lupkowego/
   Wybory zdecydują,czy to bogactwo,będzie wykorzystane dla dobra Polski,czy dla dobra „Rychów i Zbychów” i innych,typków,chcących,kręcić „lody” na wyprzedaży polskiej szansy.

   • pola 7 października 2011 o 12:24 pm

    Masz rację zenobiusz dlatego apeluję do wszystkich nie pozwólmy się okraść głosujmy na takich ludzi jak pan profesor Jędryska .
    Przecież to o naszą przyszłość chodzi i naszych dzieci.

   • Annah. 7 października 2011 o 12:28 pm

    Ciężko się słucha szczególnie drugiej części i zaniedbań rządu PO które pozbawiły nas grubych milionów na wiele lat między innymi poprzez utratę kontroli nad koncesjami z powodu nieprzemyślanych umów. Znam ten temat od dość dawna, ale za każdym razem kiedy świadomość wraca mam straszny żal do tych wszystkich którzy wybrali nieudaczników na tak odpowiedzialne stanowiska.
    Od głupoty ochroń nas Boże!

 29. kkk 7 października 2011 o 11:57 am

  Podobno Tusk podppisal ustawe w ktorej bedzie sie odbieralo mieszkanie socjalne od rodzin ktorej dochod przekroczyl 360 zl na osobe

 30. Max 7 października 2011 o 12:42 pm

  Ja głosuję na Nową Prawicę ! inne partie już pokazały przez te lata co miały do zaoferowania i nie powinniście na nie znowu głosować tylko postawić na kogoś innego z tej Super 4 bo tak to znowu przez kolejne lata będziemy mieć to co mieliśmy albo gorzej. Mam tylko nadzieję że PO nie wygra wyborów, ale nie zamierzam ze strachu przed tym głosować na PIS.

  KNP na pewno wyborów nie wygra i trudno będzie im wejść do sejmu ale liczę na to. Dużą szansę na wejście do sejmu ma za to Palikot który dziwnym trafem bardzo często jest pokazywany w stacjach telewizyjnych jako czarny koń. Dużo młodych postawi na Palikota który dla mnie nie jest godny zaufania min. chce rozbroić polską armię. Od samego początku kiedy Palikot rozstał się z Tuskiem wydaje mi się że było to planowane działanie i nie zdziwię się jakby PO wygrało wybory a Palikot wszedłby do sejmu i nawiązali koalicję razem.

  • monitorpolski 7 października 2011 o 1:07 pm

   Max, chętnie zagłosowałbym na Nową Prawicę, wiem że jest tam wielu szlachetnych ludzi, którzy postanowili powiedzieć „dość”. Wystarczy obejrzeć reportaż o akcji wyborczej Kazimierza Świtonia. Jednak w momencie kluczowym dla naszego być albo nie być sądzę, że musimy zagłosować na PiS, gdzie jest też wielu kandydatów z głębokim sercem, a nie kieszenią. Tylko PiS bowiem może zmienić ten kraj – mówię nie tylko o GMO. Ale jeśli masz uraz do PiS, to lepiej głosuj na Nową Prawicę niż na Ruch Palikota – sam zauważyłeś, że media kryminalne go promują. Jeśli prawdą jest to, że Palikot był w Council for Foreign Relations (CFR) to jest to satanista a najwyższej półki i wykonuje bezpośrednio dyrektywy rotszyldowskich zwierzchników. Czyli, nie może być gorzej.

   • bia 7 października 2011 o 1:41 pm

    Satanista Satanista Satanista on nim nie jest jest najwyżej ich chłopcem na posyłki za głupi jest by być otwartyn sługą Szatana ja miałem szanse zostać ale jakoś po tym jak widziałem jak Bóg ich gromi nie mogłem go zdradzić

 31. banita 7 października 2011 o 1:05 pm

  I będzie jak kiedyś Samoobrona też została wykreowana razem ze śp Andrzejem Lepperem, a potem zawiązała się z PISem.
  Teraz dokładnie to samo. PO i Palikot, a i tak wszystko idzie do tego samego worka.

  PS. Ponawiam pytanie „Monitorpolski.wordpress pokaż mi chociaż jedną stronę internetową, która tworzy teorię spiskowe i jest z opcji PO, SLD lub PSL?”

  • zenobiusz 7 października 2011 o 1:16 pm

   Pokaż mi jedną stronę gdzie Rotszyldowie,piszą o NWO.

   • jakisbuk 7 października 2011 o 1:26 pm

    tym co mają krótką pamieć przypominam
    http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34308,3646253.html

   • bia 7 października 2011 o 1:48 pm

    Oni piszą NWO to po co im strona Ciekawe czy powtórzą znany mechanizm dwa człony już są zrealizowane Rewolucja 1989 Kryzys 2008 brakuje tylko wojny ale ta trwa cały czas musi się tylko przemienić w światową

   • banita 7 października 2011 o 1:53 pm

    Nie o to mi chodzi. Nie zrozumiałeś pytania. Chodzi mi o to że za czasów panowania SLD, PIS nie tworzono takich teorii spiskowych dotyczących naszego kraju.
    Czy za rządów Kwaśniewskiego, ktoś snuł takie teorie spiskowe?
    Spapugowaliście zza granicy teorie, a teraz tutaj siejecie zamęt. Czytam Waszą stronę od roku, ale coraz gorsze mam zdanie na jej temat.
    Wiadomo, nie muszę czytać, nikt mnie nie zmusza.
    PS.Nie mieszaj spisków za granicą, bo tam też pewna opcja polityczna działa i z kolei tam nakręca społeczeństwo.

    • zenobiusz 7 października 2011 o 1:59 pm

     http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2011/10/zagadkapo.jpg?w=336&h=448
     W czasach o których piszesz ,wzmianki,o agenturalnej przeszłości polityków,były traktowane jako,teorie spiskowe.Ich działalność ,wprowadziła nas w orbitę nowych zagrożeń,a oni sami i ich POklony zmienili mocodawców,ot i wszystko.

     • jakisbuk 7 października 2011 o 2:11 pm

      a Pis by te kóre przetopił i postawił jej pomink i sanktuarium 🙂

 32. Max 7 października 2011 o 1:24 pm

  Monitor nie mam urazu do PISu wolę o wiele bardziej tą partię niż PO i ich zakłamane uśmiechy. Ale zagłosuje na KNP tak jak napisałem, ale liczę że wygra PIS i chciałbym żeby nowa prawica weszła do sejmu. Bo stało by się źle gdyby PO znowu wygrało. Palikota odrzucam zdecydowanie bo ani on ani jego program mnie nie przekonuje.

  Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia która bardzo mnie zdziwiła a mianowicie afera Korwina i nie zarejestrowane wszystkie okręgi nawet TVN o tym mówił co jest bardzo bardzo dziwne.

  Nie uważacie że może to być planowana akcja gdy np. PIS by wygrał w tedy unieważnią wybory z przyczyny Korwina ? nie wiem czy mogą tak zrobić.. Taka Teoria spiskowa 😛

 33. dracena8 7 października 2011 o 1:38 pm

  Ja też zagłosowałabym na Nową Prawicę, niestety mają małe szanse, w tej sytuacji głosuję na PIS.

  • The Sign Painter 7 października 2011 o 3:35 pm

   Mam tylko nadzieję, że to nie puste obiecanki ze strony PiS, i że rzeczywiście coś zmienią (Jeśli wygrają). No i mam też nadzieję na kilkanaście procent KNP, jako jedynej partii Kolibrowej – bo na więcej nie ma żadnych szans. Nie powiem, boję się, żeby PiS u władzy nie kombinował, ale i tak wolę ich niż Platfusów.
   W takiej sytuacji chyba najlepiej zrobić to, co proponuje p. Marek – głosować na PiS, żeby platformersi nie wygrali, a jeśli boimy się PiSu, to na KNP. Kto wie, może za 4 lata mentalność się zmieni, i KNP będzie miała nawet jakieś szanse na wygraną?

  • TajemniczyPan 7 października 2011 o 3:46 pm

   Obstawiam, że albo jesteś podstawiony albo se jaja robisz.

 34. jakisbuk 7 października 2011 o 1:55 pm

  TYLKO PIS 🙂

  http://demotywatory.pl/3487921/Wybory

  http://wszechpolska.pl/323/

 35. ciociababcia 7 października 2011 o 3:27 pm

  Jeżeli pozwolicie, to zajmę głos. Chętnie wchodzę na ten portal i cenię sobie Wase wypowiedzi w różnych tematach. Jednak nie mogę zgodzić się, że JKM jest tym człowiekiem, który potrzebny jest Polsce i Polakom. To samo dotyczy pseudoprawicy.
  Ktokolwiek wygra, rozgrywającym jest rezydent! Nawet, jeżeli wygra PiS, nie ma gwarancji na spokojny start w rządzeniu.
  Zapraszam –
  Chcemy Polski Niepodległej, abyśmy tam mogli urządzić życie lepsze i sprawiedliwsze dla wszystkich. Józef Piłsudski

  Przyjaciele ! Dzień wyborów zbliża się nieubłagalnie. To już w najbliższą niedzielę 9 października. Pragnę w tym numerze Biuletynu zaprezentować dwa artykuły. Pierwszy to artykuł Pana Aleksandra Ściosa “Alternatywne widma przyszłości” a drugi to przedruk z “Naszego Dziennika” artykuł “Siedem procent rosyjskiej prawdy” ukazujący zakłamanie jakie sieje rząd Donalda Tuska. Te artykuły pokażą Państwu jak postąpić w niedzielę. By nie musieli Państwo wstydzić się kolejne 4 lata, gdy znów zapanuje mafia PO !!!

  Numer Specjalny Biuletynu Wolność i Suwerenność – Przedwyborczy
  Numer do pobrania poniżej:

  http://sendfile.pl/101885/Numer_Specjalny_-_kolor.pdf

  http://sendfile.pl/101887/Numer_Specjalny_-_czarno-bialy.pdf

  Z A P R A S Z A M Y

 36. TajemniczyPan 7 października 2011 o 3:50 pm

  Ludzie! Czy wy rozumiecie czym się różnią partię lewicowe (PO-PIS-PSL-SLD-PJN-RP) od partii prawicowych takich jak np KNP Janusza Korwin-Mikke?

  Partie lewicowe chcą się wami opiekować jak niepełnosprawnymi dziećmi zabierając wam wasze pieniądze, a partie prawicowe dają wam wolność… co jest wartością nadrzędną! Nike w państwie prawicowym nie zabiera wam waszych pieniędzy tylko pozwala wam samym decydować o waszym losie i życiu!

  Wybierając którąś z partii lewicowych pogarszacie los swój i swoich dzieci! EDUKUJCIE SIĘ! bo aż włos na głowie się jeży jak się czyta co piszecie!!!

 37. uważna 7 października 2011 o 4:06 pm

  Przecież wiadomo, że wygra PIS. A tak w ogóle – na kartach powinna być opcja ”brak wyboru kandydata” czy coś podobnego, bo ci, co chcą zadeklarować swoje zdanie, że nie zgadzają się z programem kandydujących/nie wierzą w to, że wyniki nie będą sfałszowane itp., ale nie chcą, żeby ich karty zostały wykorzystane jako czyjś głos, obecnie nie mają innej możliwości, niż: a)nie iść; b)wybrać mniejsze zło; c)zrobić coś, żeby karta była nieważna – np. napisać coś od siebie. Myślałam o tym jeszcze ze 20 lat temu.

 38. Aśka 7 października 2011 o 5:49 pm

  http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=7195
  Jak zadłużała się Polska?Autor: badziewiak66
  Opublikowal: Robert Cichowlas
  2011-10-02 21:23:00

  Jeden z internautów portalu gazeta.pl zaprezentował jak zadłużało się państwo polskie pod kolejnymi rządami. Okazuje się że najwięcej pieniędzy pożyczył obecny rząd Tuska i Pawlaka …

  Zadłużenie Polski w latach 1990 – 2011

  1990 – 53,17 mld zł ( Solidarność + ZSL+PZPR – premier Mazowiecki )
  1991- 65,84 mld zł ( rząd koalicyjny Solidarnościowy – premier Bielecki )
  1992- 97,94 mld zł ( rząd koalicyjny Solidarnościowy premier Olszewski/Suchocka )
  1993 – 133,94 mld zł ( rząd koalicyjny Solidarnościowy – premier Suchocka ),
  1994 – 152,21 mld zł. ( SLD+PSL premier Pawlak ),
  1995 – 167,21 mld zł ( SLD+PSL premier Oleksy ),
  1996- 189,05 mld zł ( SLD+PSL premier Cimoszewicz ,
  1997- 221.65 mld zł ( SLD+PSL premier Cimoszewicz ),
  1998- 237,40 mld zł ( AWS + UW premier Buzek ),
  1999 – 278,21 mld zł ( AWS + UW premier Buzek ),
  2000 – 288,33 mld zł ( AWS + UW do 05.2000 premier Buzek )
  2001 – 314,67 mld zł ( AWS – premier Buzek ),
  2002 – 352,58 mld zł ( SLD + UP – premier Miller),
  2003- 408,58 mld zł ( SLD+ UP premier Miller ),
  2004 – 440,54 mld zł ( SLD+ UP premier Miller/Belka )
  2005 – 477,08 mld zł. ( SLD+ UP do X.05 premier Belka, od XI premier Marcinkiewicz ),
  2006 – 506,26 mld zł ( PiS + Samoobrona+ LPR – premier Marcinkiewicz/Kaczyński ),
  2007 – 527,44 ( PiS – premier Kaczyński ),
  2008 – 2011 – 884 mld zł ( PO+ PSL premier Tusk )

  Rekordzista : rząd PO + PSL z premierem Tuskiem wygenerował 384mld zł długu do dzisiaj , czyli tyle ile powstało w najtrudniejszym okresie transformacji w latach 1990-2002, czyli przez dwanaście lat. BRAWO !! JAK BY SIĘ KTOŚ PYTAŁ O PIS TO 21,18 MLD. Jest różnica 384 mld i 21,18 mld ?

  Źródło: Wolność i Kapitalizm

  Więcej pod wskazanym linkiem
  ____
  Czy trzeba jeszcze coś wiedzieć, żeby zdecydować, iść, czy nie iść na wybory?

  • jakisbuk 7 października 2011 o 7:59 pm

   Aśka>> jestem przeciwnikiem zadłużania sie – jest tylko mały problem którego widze wiekszość ludzi nie rozumie – jak nie ma kasy w budżecie to nic sie nie robi – jak sie nie robi to jest bezrobocie – a jak jest bezrobocie – to jest bieda – przeciez te pienadze zostały na cos wykorzystane – są w obrocie wiec generują prace – pamietajcie ze kazdy kij ma 2 końce
   PIS 21,8 mld – no ok i co ? i 3 km autostrady itd .

   • monitorpolski 7 października 2011 o 8:52 pm

    A co ze złotymi i NBP. Przecież pożyczanie pieniędzy przez państwo, które ma swoją walutę jest zbrodnią. Masz inwestycje, tworzysz na to pieniądze, proste.

 39. Lutek 7 października 2011 o 6:31 pm

  Wybory 2011 – piosenka : http://www.youtube.com/watch?v=vMc5SsM7sfw
  Do polityka: http://www.youtube.com/watch?v=14pd9a0OV6w

  Odradzam bojkot.

 40. ksant 7 października 2011 o 8:50 pm

  Zmiana lokalizacji siedzib „przywódców” – genialny i jedyny sposób na „rozproszenie” złej energii dla światowego pokoju.
  20:15 Poland „Polski pałac prezydencki należy przenieść w kierunku zachodnio-północnym, 70 kilometrów od starego pałacu prezydenckiego Polski, bardziej na zachód niż na północ, trzy czwarte na zachodzie, jedna czwarta na północy.”
  Auspicious Locations for Leaders Headquarterss – P3/4