Zakończyć z Rezerwą Federalną!

Hasło „End the FED” coraz częściej słychać na Wall Street i w innych miastach USA, gdzie odbywają się demonstracje przeciwko międzynarodowej klice bankierów (…) Atak Amerykanów na FED jest ukrywany przez media kryminalne, które podobnie jak rządy, są pod całkowitą kontrolą mafii bankierskiej – dlatego tak mało o tym słyszymy i w naszym kraju. Jeśli już coś się pokazuje, to na pewno nie hasła dotyczące Rezerwy Federalnej (…)  

Sklejane papierosy na pewno nie są od Sorosa

W sieci pojawia się coraz więcej relacji filmowych z Wall Street i z demonstracji w innych miastach. Godna polecenia jest sprawność organizacyjna Amerykanów. Mieszkając w USA, zawsze podziwiałem ich za umiejętność planowania i systematycznego realizowania planów. To widać także w przypadku demonstracji.
Poniższy krótki film ilustruje jak za pomocą skromnych środków i rozdzielenia zadań, można prowadzić tę trwająca już dość długo pikietę. Jak widać, Nowojorczycy są przygotowani na długą batalię, i nie ma tu nic do rzeczy, czy media przedstawiają to jako akcję Sorosa, komunistów czy oszołomów. Sklejane papierosy, dowożone jedzenie pochodzące głównie z darów, naprędce przygotowane centrum medialne, gdzie nawet nie można rozstawić namiotu – nie ma żadnych oznak inwestycji finansowych z podejrzanych źródeł. Pamiętajmy, głównym celem jest obalenie prywatnych bankierów. 1% ludności nie może posiadać większości majątku, taki podział musi być zmieniony by życie wróciło do normy.
Sądzę, że dokładne przestudiowanie poniższego filmu może się niedługo i nam przydać….

=====================================================================

Hasło „End the FED” coraz częściej słychać na Wall Street i w innych miastach USA, gdzie odbywają się demonstracje przeciwko międzynarodowej klice bankierów.
„End the FED” to tytuł książki z 2009 roku republikańskiego kandydata na Prezydenta, Rona Paula, w której kongresmen wytłumaczył rolę tego prywatnego banku centralnego w destrukcji USA ciągnącej się od chwili założenia tej instytucji w1913 roku. Paul udowodnił, że to właśnie prywatny FED, będący pod kontrolą m.in. rodzin Rockefellerów i Morganów, poprzez manipulacje pieniądzem był i jest przyczyną dewaluacji i depresji. Wskazał też na historyczne powiązanie pomiędzy międzynarodowymi bankierami, a wojnami.
Fakty przedstawione przez Rona Paula, dotyczą nie tylko FED, ale i innych banków centralnych, także europejskiego, który jest w rękach kliki powiązanej z mafią w USA – to ci ludzie poprzez kontrolę pieniądza sterują społeczeństwami od monarchii po demokracje. Wszystkie wielkie reżimy z hitlerowskim i stalinowskim, były finansowane przez tą samą grupę międzynarodowych bankierów.
Obecnie niemal wszystkie rządy państw są już od dawna marionetkami w rękach tej wąskiej grupy elity bankierskiej.

Atak Amerykanów na FED jest ukrywany przez media kryminalne, które podobnie jak rządy, są pod całkowitą kontrolą mafii bankierskiej – dlatego tak mało o tym słyszymy i w naszym kraju. Jeśli już coś się pokazuje, to na pewno nie hasła dotyczące Rezerwy Federalnej.
Spontaniczny ruch „anty-FED” próbują przejąć kontrolowane przez międzynarodową mafię bankierską grupy  „socjalistów” i „komunistów”. Wysyłają oni swoich agentów jak reżysera Michaela Moore’a, którzy rzucają hasła „End the capitalism” (zakończyć z kapitalizmem) zamiast „End the FED”. Komunizm i socjalizm był bowiem dziełem tych samych ludzi – poprzez terror państwowy można bowiem łatwo kontrolować wielomilionowe narody jak Rosja czy Chiny.

Na szczęście, dzięki internetowi, mamy niezależne źródła informacji – to właśnie dzięki nim miliony ludzi na całym świecie są świadome gdzie jest przyczyna zła i destrukcji.
W USA dużą rolę w nagłośnieniu spraw poruszonych w książce Rona Paula, odegrał jeden z najpopularniejszych prezenterów radiowych w USA, Alex Jones. To w dużej mierze dzięki niemu społeczeństwo jest świadome tego co się dzieje, i można mieć nadzieję, że tym razem ta wielka inicjatywa społeczna nie zostanie rozbita i przejęta przez agentów międzynarodowej mafii lichwiarskiej  – jak to np. miało miejsce w Polsce z „Solidarnością”.

Należy tu dodać, że ruch obalenia FED ma sympatyków w Kongresie USA, gdzie ustawę zaproponowaną przez Rona Paula o audycie FED- H.R. 1207: Federal Reserve Transparency Act of 2009, został przyjęty, jednak sprytne manewry agentów bankierskich doprowadziły do usunięcia najważniejszych postulatów.
W styczniu tego roku, Paul zaproponował nową ustawę o „przejrzystości FED” – HR459, która zaczyna mieć coraz większe poparcie. Należy sobie zdać więc sprawę, że protesty na ulicach połączone z działaniami Kongresu USA, mogą mieć poważne implikacje dla Ameryki i dla świata. Dla młodych ludzi jest to jedyna nadzieja, że ich przyszłość będzie miała sens, bowiem planowany i już realizowany przez mafię bankierską „rząd światowy”.

Hasło „End the FED” zostało przyjęte z entuzjazmem, szczególnie przez młodych ludzi, którzy widzą, że bez całkowitej zmiany systemu bankowego nie można naprawić Ameryki i świata. Przykładem jest przemówienie anonimowego młodego człowieka podczas protestów na Wall Street. Mówi on m.in.:

„Wszystkie ceny idą w górę, jak my mamy żyć?! I to wszystko jest dlatego, że nasz rząd drukuje za dużo pieniędzy, rozpoczyna za dużo wojen, po to by sprzedawać ich czołgi, broń i pociski rakietowe (…)
Musimy ściągnąć produkcję znów do Ameryki. Koniec z Rezerwą Federalną! Zakończyć z frakcyjnym systemem bankowym!
Jak zainwestujesz 100 dolarów w bank, to oni mnożą to przez 9 i rozdzielają to w 9 różnych miejsc. Zarabiają nie tylko na początkowej inwestycji – robią to 9 razy! To są wszystko są fałszywe pieniądze, drukowane z powietrza. Ten kraj zginął w 1913 roku, gdy zaakceptowaliśmy ten system i zrezygnowaliśmy z twardego pieniądza. W 1913 roku mogliśmy jeszcze pójść do banku i zamienić nasze pieniądze na czyste złoto.  Teraz jest to już niemożliwe, cena złota sięga 2000 dolarów (za uncję). W tym roku poszła w górę o 600 dolarów za uncję i będzie nadal rosnąć tak długo jak długo będą bail-outy, jak długo rząd będzie wydawał nasze pieniądze. (…)
To wasze pieniądze wydaje się za granicą na bail-outy (spłacanie zadłużenia przez rząd) Morgan Stanley i Goldman Sachs. A kto dla mnie daje bail-out? 700 miliardów dolarów na Goldman Sachs! A teraz chcą jeszcze więcej.

W ciągu 10 lat nie będzie już klasy średniej.  Należy skończyć z Rezerwą Federalną! Skończyć z frakcyjnym systemem bankowym! Ron Paul na Prezydenta! (…)
Wall Street ma większość pieniędzy – oni wiedzą kiedy rynek pójdzie w górę i w dół. I dlatego zawsze zarabiają, a my zawsze tracimy. To nie jest w porządku. Po wytworzeniu bilionów dolarów derywatywów, oni teraz chcą bail-outów (spłacenia tego z pieniędzy publicznych) . Mają czelność prosić nas o bail-outy. Nigdy więcej bail-outów! Dość drukowania pieniędzy! Koniec z Rezerwą Federalną! (…)”

Reklamy