Koniec „stanu wojennego” – ciszy wyborczej

No to mamy sytuację w miarę klarowną. Sondaże, które się raczej potwierdzą wskazują na przewagę koalicji PO – Palikot. Numer „Na Palikota” się świetnie udał, zabrakło w „szczęśliwy” sposób Leppera, który jako jedyny mógł mu zrobić konkurencję. Dzięki Palikotowi udało się uratować wiele głosów osób, które nie chciały już głosować na skompromitowaną nieudolnością PO.
Teraz będziecie spijać palikotowski soczek, który sami wycisnęliście. 

„You ain’t seen nothin’ yet”, jak to mówią Hamerykanie – to co było do tej pory to jeszcze nic, teraz zobaczycie!

Dla „teoretyków konspiracyjnych” rola Palikota jest jasna, można przewidzieć jego poszczególne kroki.
To była psy-op z najwyższej półki, na pewno nie reżyserowana w Polsce. Ciemnota dała się na to nabrać.
Z porażki SLD nie ma nawet się co cieszyć, głosy przejął pan Janusz, który na pewno lepiej je wykorzysta niż niedoroby z partii (jeszcze) Napieralskiego.

Widząc reakcje PO i PiS zaczynam sądzić, że ci ostatni wcale się nie garnęli do przejęcia schedy po Tusku & Co. Po prostu jest to jeden wielki, zadłużony gnój, z którym trzeba się zmierzyć, i za który społeczeństwo rządzących rozliczy. Jedynie Palikot wie jak sobie z tym poradzić, pewnie dlatego tak dużo osiągnął już za pierwszym razem. Sytuacja Polski jest analogiczna do tej z Niemiec sprzed 80 lat, gdy jeden wygadany i  dobrze sponsorowany człek przemówił do sumień wielkiego narodu niemieckiego. I faktycznie postawił państwo na nogi, ale wszyscy wiemy po co i skąd wziął na to kasę.
Ani Tusk, ani Schetyna, nawet Kaczyński nie poradziłby sobie z fatalną sytuacją RP, gdzie zadłużenie może sięgać miliona złotych na rodzinę (zakładając, że dług faktycznie wynosi 3 biliony dolarów).
Nikt sobie z tym nie poradzi, grozi nam rozpierducha wewnętrzna, gorsza pewnie od greckiej.
A ci, którzy teraz mają rządzić tym pobojowiskiem będą odpowiadać przed historią.

Są dwa rozwiązania moim zdaniem – zewnętrzna „pomoc” bankierów – jeśli przewidują dla Polski jakąś ważną rolę historyczną, to może to nastąpić. Podobnie jak w przypadku Niemiec przed wojną, dostaniemy duży zastrzyk pieniędzy, ale niekoniecznie na poprawę jakości życia. Na broń i poprawę infrastruktury. Broń – na wojnę z Rosją i Białorusią, a infrastruktura dla nowej ludności, która ma zaludnić ten piękny kraj.

Drugie rozwiązanie, to mobilizacja narodu, działanie wręcz konspiracyjne na wzór Orbana, połączone z rzetelną działalnością informacyjną, by w końcu rodzime siły patriotyczne mogły coś zacząć znaczyć w tym kraju. Świadome władze mogą w bardzo prosty sposób uwolnić od długu – mamy przykład Islandii.
Mamy jeszcze własną, suwerenną walutę – ta może posłużyć jako katalizator do rozwoju infrastruktury i wznowienia produkcji przemysłowej w nowych zakładach pracy.
Owszem, brzmi to fantastycznie, ale nie jest to bez podstaw. W latach 80-tych, w USA robiono eksperymenty z systemem, w którym biznesy i obywatele nie są obciążeni podatkami. Podatek był zawarty tylko w cenie towaru, a dochodowy płaciły tylko korporacje. Ten eksperyment miał oczywiście jeszcze inne założenia – chodziło o sprawdzenie jak szybko można wyciągnąć kraj z kryzysu, dając ludziom i biznesom optymalne warunki rozwoju. Okazało się, że bardzo szybko! Pół roku i produkcja śmigała, wszystko się kręciło jak w latach 30-tych za Hitlera. Przyczyny kryzysów, depresji i stagnacji są bowiem sztucznie tworzone przez system bankowy i rządy, które ograniczają ilość pieniędzy na inwestycje oraz zabijają przedsiębiorczość podatkami.

Nie wierzę, że PO jest w stanie sięgnąć po ten model – jak do tej pory nie próbowali, to i teraz nie spróbują. Tym bardziej, że nad nimi czuwa „niewidzialna ręka” i „jak podskoczysz, to cię załatwimy jak ś.p. Lecha Kaczyńskiego…”.

Bogdan Goczyński. Skazany na śmierć. W Polsce.
Prosimy wszystkich o poparcie dla Bogdana Goczyńskiego, o którym tu wiele pisałem, zamieszczałem z nim wywiady i rozmowy telefoniczne gdy dzwonił do mnie z więzienia. Istnieje podejrzenie, że Bogdan Goczyński został skazany przez skorumpowany wymiar sprawiedliwości na śmierć. Informacje jakie zostały podane w Nowym Ekranie w artykule: „Skazany na śmierć. W Polsce” są porażające. Przeniesiono go do więzienia w mieście gdzie skazano go na podstawie pomówień byłej żony, która nie miała nawet obrażeń rzekomo spowodowanych przez Goczyńskiego. Skazany przeszedł wszystkie badania wariograficzne, mimo to sędzia uznał go za winnego. To przypomina najgorsze represje stalinowskie. Jak się dowiadujemy z Nowego Ekranu, jest on pomawiany przez klawiszy więziennych o pedofilię, co może poskutkować nawet jego śmiercią z rąk kryminalistów.
GOCZYŃSKI JEST POWAŻNIE CHORY. Zamiast do szpitala wysyła się go do więzienia, skąd już może nie wyjść żywy. Słuchając tego co mówi w swoich wywiadach Goczyński, można się domyśleć, że bandyci, których nie brak w wymiarze sprawiedliwości nie popuszczą i będą chcieli go uciszyć.
Ale Goczyński nie jest sam. Ma duże poparcie. Ponieważ jest również obywatelem australijskim, proszę was o pomoc w przetłumaczeniu artykułu z Naszego Ekranu i poniższe materiały audiowizualne na język angielski – wiemy gdzie to puścić by dotarło do milionów. Nie możemy zostawić człowieka w rękach potencjalnych oprawców. Nie dopuśćmy do powrotu zmory nazizmu i stalinizmu do naszego kraju!

Na dowód poparcia dla Goczyńskiego, klikajcie w gwiazdki jego ostatniego artykułu: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY W SŁUŻBIE SZWINDLERÓW

Reklamy

131 responses to “Koniec „stanu wojennego” – ciszy wyborczej

 1. rem 10 października 2011 o 12:24 am

  Ja uważam tak że jak przypieprzy kryzys to będą się u nas działy dantejskie sceny i raczej nie skończy się na szturmowaniu wiejskiej przez rozwścieczonych wyborców PO….:) 😦 nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego wszystkiego…

  • hjk 10 października 2011 o 2:35 am

   Co do młodych to Palikot da teraz tym kotom popalić…
   co za nomen omen i co za gra słów – chcieli sobie popalić?
   Beda mieli… Tylko zeby bokiem nie wyszło…

   Ale póki co żadnych wyników podobno nie ma – coś poszło nie tak?
   Wierzyć się nie chce, ze społeczenstwo jest az tak ogłupione…

  • Brus_Zły_Lis 10 października 2011 o 5:05 pm

   „Chciałem napisać o takiej dziwnej sprawie:
   dzisiaj na wyborach byłem odpowiedzialny za sprawy informatyczne czyli wysyłanie protokołów itp
   wszystko niby ok ale dostałem informacje aby po zakończeniu wyborów odesłać do komisji wyborczej licencje operatora i przewodniczącego (licencje potrzebne są do obsługi programu wybory i do podpisania protokołu), mało tego musiałem dosłać kopie zapasowe całego programu wraz z licencjami.

   O czym to świadczy wg mnie o bardzo prostym sposobie na sfałszowanie wyborów. Mając wszystkie dane z wyborów (hasła do licencji to nie problem) i od operatorów można już robić wszystko np dopasować wyniki wyborów do wyników sondażowych.
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/pkw-potajemne-ksztatowanie-wyborow.html

   • Ado 11 października 2011 o 10:02 pm

    Tak trudno wam uwierzyć że PO wygrało??.Na PO głosują ludzie jakby to napisać,myślący o sobie że są mądralami,wykształceni poważni,na PIS,co jak co młodzi ludzie nie głosują bo mają JK za fanatyka,oraz nie przemawia za nim fakt że ma doczynienia z Rydzykiem,obecnie młodzież woli takiego Palikota który wprowadzi im maryśke,jednak nie wiedzą że jest on za gejami.Również na PIS głosują starzy ludzie,czy słuchacze radia maryja,ludzie którzy nie mają co robić wierzą w spiski itd,taka prawda,oczywiscie są wyjątki jak ja( zagłosowałem na PIs) czy inni ludzie,ale nie oszukujmy się,nie jest nas za dużo.Również na nie korzyśc PISU przemawia ”opowiadanie” się po stronie kibolów czy afera z krzyżem.Spot rekalmowy ukazany szarpiących się staruszków o kawałek drewna ( sorry,ale jest to dla mnie skandaliczne,gdyby Jezus przyszedł później i umarł by na szubienicy stawialibyśmy je wszędzie i nosili jako wisiorki?) czy walki kibolów ,z napisem oni pójdą głosować a ty?,myśle że zrobił swoje,więc ogólnie uważam że nie jest to wina spisku czy oszustw,lecz głupoty i ślepoty ludzi,sorry ale wolałbym Katolickie państwo z JK na czele ( choć katolikiem już nie jestem,uażam siebie tylko za chrzescijanina czytającego Biblie,który nie potrzebuje kościoła by ”kontaktować” się z Bogiem,choć czasem się wybiore do koscioła,bo ma się taką potrzebę) niż PO,którzy gadają że jest lepiej,że ludzie dostają podwyżki itd,przy czym moim rodzice nadal zarabiają tyle samo,i są ”wykorzystywani” przez pazernych szefów,do tego jakoś nie mam zaufania do PO,i śmierdzi mi ono trochę ”komunistami”.

  • kosiardeyablos 10 października 2011 o 8:26 pm

   Do ściągnięcia z torrentów i obejrzenia, może jest na youtube, czyli seans przy gmo pop corn’nie jako dodatek do tego co dzieje się dzisiaj….:Kanciarze z Wall Street 2010 – Plunder – The Crime of Our Time (2010) TVRip XviD Lektor PL
   Leciało to na PLANETE

 2. peter 10 października 2011 o 12:30 am

  Cóż tu komentować. Jakoś straszno sie zrobiło, jeszcze straszniej niż było – Palikot w koalicji z PO. Jestem pesymistą. Sądzę, że Polska będzie nadal przygotowywana dla nowych mieszkańców a Polacy tymczasowo jeszcze potrzebni będą zepchnięci do roli parobków. A potem Polacy w Polsce wymrą, będą się mnożyć tylko na emigracji.

 3. Totuś 10 października 2011 o 12:44 am

  I co? PIS własną polityką wykopał sobie grób. Zniszczył Samoobronę, zniszczył LPR i teraz brakło mu koalicjanta. W sejmie teraz będzie siedzieć 158 darmozjadów, którzy nawet pierdnąć bez zgody nie będą mogli. To prawda, że kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada i każe draństwo wcześniej czy później się zemści. A czym późnień tym mocniej.

  • monitorpolski 10 października 2011 o 12:52 am

   Kto drań, to drań Totuś. Poczekaj, sam będziesz jęczał.

   • Totuś 10 października 2011 o 1:17 am

    Wszystko w rękach Pana Boga

    • pola 10 października 2011 o 9:30 am

     Jeszcze nie dawno Pan Bóg powierzył tobie twój los a ty chcesz pozniej winę na Niego zwalić .Kto tak robi tchórz.

   • navajo88 10 października 2011 o 10:55 am

    Monitor święte słowa !!!!!!!!! hahahahahaha wszyscy zaczną jeńczeć !!! jak baby na porodówce . Widzisz Monitor ja byłem wczoraj na wyborach i głosowałem na Pis ,tylko sam przyznasz że to na niewiele się zdalo ,bo niby jak by mialo się udać przy tym całym bojkocie i przy pozostałych sprawach ! szkoda słów i tyle i powiem ci że zaczynam żałować swej decyzji z przed prawie 40 lat że po awanturze vietnamskiej nie wyjechałem do afryki żeby tam walczyć bo w latach 75 to jeszcze mozna było wyjść na swoje na tych afrykańskich wojnach ,,,ale nie wolałem wrócić do polski hahahahahaha no to mam teraz i co ???? ,a no tyko dorobiłem się udaru pnia mózgu i tyle hahahahahaha . Ale powiem ci że nie wszystko jeszcze stracone i czekają nas arcy ciekawe wydażenia na skalę światową ,a zresztą sami to zobaczycie i przeżyjecie jeżeli beńdzie dane wam to przeżyć ,pozdrawiam J.M.H

    • navajo88 10 października 2011 o 11:08 am

     Aha i jeszcze jedna sprawa panie Monitor ,wczoraj jak ktoś powiedział w telewizji że zaczyna się nowa polska ! to nie mylił się ,dzisiaj mamy poniedziałek ale tak na prawdę to ludzie sobie uzmysłowią wszystkie reperkusje tych wyborów ,a szczegulnie klasa średnia i ci najubożci i dopiero wtedy zacznie się prawdziwe życie w polsce .Myludzie starsi to sobie jakoś damy radę ,ale ci w średnim wieku i ci co dopiero zaczynają wchodzić w dorosle życie i co najgorsze ci najmłodsi ????? to powiem ci że nie ma czego im zazdrościć ,bo zpowiada im się ciężkie życie i widmo bardzo niskich emerytór !!!!! .
     No dobra kończę waśmościu przynudzac i na razie żegnam J.M.H

   • Wizzgaa 10 października 2011 o 12:26 pm

    Monitor , może i Totuś jest drań ale ja również bo utwierdziłam się w przekonaniu ,że PiS też po prostu w coś gra . Zeno mnie przekonuje i przekonuje ale ja wiem i obserwuję swoje . Kolejne wybory z udziałem PiS-u , gdzie nie ma ich przedstawicieli – mężów zaufania w komisjach , gdzie trzeba się naszukać ich reprezentantów na ulicach / inne grupy wchodzą ci prawie pod nogi / . ONI PO PROSTU UDAWALI ,że chcą i mają wygrać . Wszystko to krętactwo , zakłamanie i wszystko do du..y.

    • Wizzgaa 10 października 2011 o 12:30 pm

     I teraz rozumiem swoisty dobry humor JK w trakcie wywiadu z Lisem . On miał po prostu uciechę ,że obaj robią z nas wszystkich idiotów. A wymowę ciała Lisa też błędnie rozszyfrowaliście / on świetnie zna te numery / , rzekome napięcie mięśni twarzy itepe …błe ,błe > to był raczej powstrzymywany wybuch śmiechu.

     • Annah. 10 października 2011 o 12:50 pm

      Wizzga… ” i wy też chcecie odejść?”

      • Wizzgaa 10 października 2011 o 1:05 pm

       Annah ! Jakie WY ? Jestem wściekła i zawiedziona tym ,że przeczucia / i jakaś tam drobna wiedza / mnie nie myliły . Chciałam nie mieć racji . A ty Annah pytałaś , czy Zeno mnie nie przekonał . Zeno jest bardziej naiwny niż ja ,chociaż jego orientacja polityczna i historyczna przerasta po wielokroć moją . Ale intuicję niestety mam ja. Szkoda słów.

       • Annah. 10 października 2011 o 1:54 pm

        „Jakie WY?”
        To cytat.
        Twój przedostatni wpis jest krzywdzący dla Kaczyńskiego, intuicja Cię niechybnie omyliła.
        Nie wiesz nawet jak by go wykręcił Lis gdyby nie to że okazał się PEWNYM SIEBIE, co nie ma jednak nic wspólnego z hucpą, którą znamy z „bardziej udanych” wywiadów Lisa i innych. Czy nie potrafisz dostrzec tej różnicy, ona wcale nie jest subtelna.

        • Wizzgaa 10 października 2011 o 1:57 pm

         No wiem ,że to cytat . Wściekłość zgoła niechrześcijańska mną telepie . Daj Boże żebyś to Ty miała rację . Nie będę już się wypowiadała na ten temat .

        • zenobiusz 10 października 2011 o 11:26 pm

         Oczywiście Annah@
         ,masz rację.Polityka,to dość zawiły teren,rozeznawania,ale ,poczekajmy.Jeszcze będzie ciekawie i ,nie jeden przypomni sobie co to” pyrrusowe zwycięstwo.”

  • Józef Bizoń 10 października 2011 o 3:39 am

   Zamiast biadolić, to lepiej poczytać to:

   Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

   „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
   – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

   „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość”
   – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
   na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.”

   http://jozefbizon.wordpress.com

   • mieszkaniec USA 10 października 2011 o 8:46 am

    Tak ?
    Obojga narodow ???
    Jaki to jeszcze narod po za korzeniami davidowymi dominuje w Polsce (?- no moze szwabiki na Slasku tak dolnym jak i gornym oraz na Pomorzu i Mazurach) ,czy Polacy we wlasnej Ojczyznie sa chocby na stanowisku soltysa ?

    Jak to jest Panie Jozefie w Boguchwale z tym rzadzeniem,dopchal sie Pan do jakies wladzy przy partyjnym korytku ?

    Chwala Bogu jest ,chwala Tobie Jozku tez,bo myslisz,mowisz i piszesz madrze (gorzej z dzialaniem) ale „mieszancy” z „wybrancami rzadza w Polsce juz na calego i to w kazdej parafii,gminie ,powiecie i wojewodztwie a co dopiero na najwyzszych szczytach.

    Ustawiane wybory ,owszem, odbywaja sie cyklicznie ,jest nawet udawana walka i troska ,wprowadzono przeciez (P) do walki „swinski leb” ,tak na wszelki wypadek jak by sie maszyna do liczenia glosow zaciela – no i mamy to co mamy od 1989 roku – KPINE CALKOWITA Z POLAKOW !

    Tylko ruski soldat wraz wzietym z poboru zolnierzem polskim moze to cale dziadoswo szmulo-szwabskie popedzic z Europy ,bo innych nawet tych co udaja „greka” na to nie stac .

    Tfuuuu !
    (jak pluje emigrant Roman Kafel z Texasu nie zalujac sliny i swego emerytalnego czasu).

    Mam nadzieje,ze szmulki i szwabiki dopuszcza ten post do publikacji w tak szczegolnym czasie jak udawane wybory,bo czas nagli i jutro moze byc juz inny zabor Polski ,dajmy na to chinski.

    • Józef Bizoń 10 października 2011 o 11:03 am

     No cóż – chłopi na Podkarpaciu w takich razach powiadją:
     – powiedzioł przygłup, co wiedzioł.

     • mieszkaniec USA 10 października 2011 o 3:22 pm

      Zas drugi przyglup zjadl wyborcza kielbase i uswiadomil mase !
      Trzeci poszedl do ksiedza ,wyznajac przy spowiedzi NEDZA !
      Czwarty pielgrzymuje nie przejmujac sie co robia ..uje.
      Piaty partyje popiera choc z portek mu du.a wyziera.
      Szosty z miasta na wies wali ,bo sie mu miasto pali.
      Siodmy brzytwy sie chwyta gdy kopnie go kobita.
      Osmy za bardzo jest tlusty ,bo je scierwo nie tylko w zapusty.
      Dziewiaty na nic nie narzeka bo wi,ze go niebo czeka.
      Dziesiaty setny ,tysieczny z lenistwa tylko jeczy.

      Dobre byly kombajny „bizony”
      lecz Polske zloily pierony !
      Chlopow na Podkarpaciu juz nima,
      wykonczyl ich dziennikarzyna !

   • Aśka 10 października 2011 o 9:47 am

    A ja Wam mówię, czas na nawiązywanie współpracy między tymi, którzy dobrze życzą Polsce i już dali się poznać z tego, że dobro Narodu polskiego jest dla nich ważne. Jest trochę blogów, stron internetowych, stowarzyszeń i organizacji. Oni MUSZĄ być RAZEM.

    Ci ludzie muszą się jednoczyć i to nie tuż przed przed następnymi wyborami (jak to wielokrotnie bywało), tylko już teraz – dziś, jutro, pojutrze i tak każdego dnia. Aż przyjdzie dzień wyborów i będziemy silną zwartą grupą, o której będą wiedzieć ci, którzy wczoraj z konieczności głosowali na PiS i ci, którzy wcale nie poszli do wyborów, bo nie mieli na kogo głosować.

    Nie ma co czekać z takimi decyzjami, aż coś/ktoś wyciągnie rękę na nasz kraj, aż zrobi się tak, że wylądujemy pod mostem, czy na cmentarzu i dopiero wtedy uciekać do kościołów zbierać się i liczyć (takie propozycje były na tym blogu).
    Trzeba nawiązać współpracę, trzeba rozmawiać, trzeba nauczyć się iść na ustępstwa w mniej ważnych sprawach. Trzeba zbudować plan i działać, a nie tylko pisać w internecie. To z mało, o czym przekonaliśmy się wczoraj.

  • Joanna 10 października 2011 o 11:27 am

   Faktem jest, że opozycja w wydaniu PiS to bułka z masłem dla popaprańców. Pamiętam, jak zachowywała się PO w opozycji: te pikiety pod sejmem z bufetową, Kwaśniewską i pielęgniarkami, demonstracje Giertych do wora a wór do jeziora-pokazywała to rządowa telewizornia za rządów PiS. Myślę, że tak naprawdę PiS nie chciał wygrać, ja też bym nie chciała na miejscu Kaczyńskiego-kreatywne księgowanie finansów rychło pęknie i wyjdzie szydło z worka. W końcu są drugą liczącą się partią i mają możliwość dalszego czteroletniego nicnierobienia.

 4. 999AQQ 10 października 2011 o 12:46 am

  Jutro…to komornik ma zlicytować moją sąsiadke, zalega 6tys.zł byłemu mężowi, tytułem zwrotu rozliczenia za podział majątku…(ex mąż mieszka z konkubiną,-emerytkę urz.kom.) Jak jej pomóc, dom dostała od matki wspólnie z mężem wtedy. Szlag mnie trafia…

  • monitorpolski 10 października 2011 o 12:51 am

   Polacy zawsze myślą gdy już jest za późno. Tyle się tu pisze o Stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu, ludzie zamiast wesprzeć tę działalność czekają do ostatniej minuty. Udało się powstrzymać licytację Knurowskiego, teraz zajął się nim wreszcie Rzecznik Praw Obywatelskich. Jeśli kobieta ma argumenty na swoją korzyść to mogła już dawno się skontaktować przez ciebie z p. Jachnikiem. Jeśli nie ma argumentów, to niech dalej głosuje na PO (mówię w przenośni – niech dalej ludzie głosują na stary układ to będzie coraz więcej licytacji i wyrzuceń na bruk).

   • 999AQQ 10 października 2011 o 12:56 am

    Ona jest zaszczuta,on stale ją nachodzi,wzywa policję…jest bezkarny na umorzeniach spraw, które ja wnoszę jest stale ten sam prokurator…już mam dośc życia w tym burdelu..

    • monitorpolski 10 października 2011 o 1:09 am

     Napisz więcej o tej sytuacji na mój mail, przekażę to komuś ze stow. może coś wymyśli.

     • Aśka 10 października 2011 o 10:03 am

      Marku, Marku – Stowarzyszenie nie jest strażą pożarną, jak to powoli zaczyna mówić pan Jachnik. Takie przypadki powinny służyć temu, żeby ludzie zrozumieli wreszcie, że żyjemy w państwie bezwzględnego terroru i mieli tę świadomość, że jest tylko kwestią czasu, kiedy padnie na niego. A niestety jest inaczej, ludzie niby wiedząc, co się dzieje, liczą na to, że oni będą mieli spokój do końca życia. NIE BĘDĄ MIELI, większość ludzi nie będzie miała spokoju, dlatego nie czekając na to, co się im stanie powinni włączać się w prace takich organizacji w różnorodny sposób, tak jak każdy może. Wspierane stowarzyszenie, to silne stowarzyszenie i więcej może zrobić, więcej ludzi może obronić, częściej może zapobiec złemu prawu, zapobiec łamaniu prawa i nie dopuścić do sytuacji, w której ludziom zagląda śmierć w oczy.

    • 999AQQ 10 października 2011 o 1:09 am

     Ona bierze ok 400zł emerytury, resztę zabiera komornik tytułem spraw, które przegrała* w sposób ustawiony*. Geodeta tak podzielił, ze jej były* ma wejście z jej części domu do swoich piwnic, jak go nie chce wpuścić, bo jej nie ma w domu on woła policję, ona żyje bez wody bo jej napuścił tyle przez licznik , ze nie jest w stanie zapłacić…noż qrwa nóż się otwiera-to jest zagubiona kobieta ma 67lat…ona liczy na mnie a ja już brak argumentów…

     • monitorpolski 10 października 2011 o 1:14 am

      Nie masz argumentów, to jest nieludzki system. Walnij dłuższy artykuł na jej temat, rozpowszechnimy. Nie może unikać podawania swojego nazwiska. To co się dzieje jest wynikiem tchórzostwa i zaściankowości Polaków – każdy się patrzy tylko na własny gnój. Musimy się zmienić, nie można doprowadzić do sytuacji gdy wszyscy będą na ulicach umierać z głodu, bo im o to chodzi. System ma nas niszczyć, wysysać, zatruwać, zabijać. Ten co niszczy tę kobietę też zostanie zniszczony, znajdą sposób na wyciągnięcie z niego kasy. Kiedyś te sprawy regulował ksiądz – mądrą radą potrafił doprowadzić do pojednania. A teraz ludzie walą do jamy szatana czyli do sądu. Dosłownie szatana, pisałem o tym:
      https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/04/dlaczego-na-polskiej-pieczeci-sadowej-sa-gwiazdy-dawida/

    • pola 10 października 2011 o 8:00 am

     Wejdz na strone http://ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com/ tam może znajdziesz coś co pomoże.

   • Totuś 10 października 2011 o 1:24 am

    Polacy są jak żelazo. Trzeba ich długo kuć az się nie rozgrzeją do czerwoności.

    • Wizzgaa 10 października 2011 o 12:34 pm

     Jaaasne Totuś – rozgrzeją się do czerwoności a nawet postaci płynnej i wtedy ktoś mądry wleje ich do przygotowanych FORM .

  • zenobiusz 10 października 2011 o 1:10 am

   Za taką kwotę nie licytuje się nieruchomości.Wpisuje się zadłużenie na hipotekę.Coś nie tak z informacjami o sprawie.Dopytaj ją.Niech złoży wniosek o rozłożenie spłaty na raty,a tytułem zaliczki wpłaci 100 zł.,to nawet sąsiedzi mogą się zrzucić jak nie ma.Taka szybka akcja.
   Powodzenia.

   • 999AQQ 10 października 2011 o 1:15 am

    To jest b.trudna sprawa. On ma chody….to zwykły pieniacz, żądny krwi, smyk i qwa w ludzkiej skórze, mają 3 dorosłych dzieci…brak mi już argumentów…ma niebieską kartę założoną ale to tylko na POpisówę organizacja!!!

    • 999AQQ 10 października 2011 o 2:08 am

     Sąsiadka i jej córka mają niebieską kartę. Piszę w afekcie-przepraszam.

 5. mieszkaniec USA 10 października 2011 o 12:55 am

  Wybory daly dowod ile w Polsce mieszka obcych z obywatelstwem polskim a ile autentycznych Polakow .
  Teraz dopiero zacznie sie autentyczna wojna polskoobywatelska – POLSKA.
  Ciekawe czy PKW poda ile ilosciowo wzielo udzial w wyborach uprawnionych do glosowania ,na podstawie tego bedzie mozna policzyc nie tylko frekwencje ale takze wrogow Polski i ich wiernych slug.
  Balamucenie procentami to za malo.

  • monitorpolski 10 października 2011 o 1:10 am

   Być może przypadkowo dotknąłeś tematu, o którym nikt nie mówi – ile osób dostało w ostatnich latach polskie obywatelstwa?

   • mieszkaniec USA 10 października 2011 o 9:26 am

    Z wiadomych wzgledow nie podaja liczb ile wjechalo juz do Polski z nadanym obywatelstwem a ile Polakow wyjechalo i juz wiecej nie wrocilo ,bo do czego , do kogo i z czym.
    Pisze o tym aby uwypuklic to,ze ,gdy jak tylko wyjezdzajacy maz na saksy pozegna rodzine i swoj dom to po zamknieciu za soba drzwi na drugi dzien „diably rzadza” w jego domu a zona „rozklada sie z rozkoszy”,bywa,ze z lenistwa !
    Ten harujac i spiac po obcych katach w warunkach uragajacych czlowieczenstwu sle zarobione money zonie (bywa,ze zona mezowi czyli odwrotnie) a te w co i na co ida ?

    Bywa tez i tak,ze slubny/slubna na saksach korzystajac z pelni sil i mozliwosci prowadzi inne zycie jak pies czy suka zerwane z lancucha codziennosci – hulaj dusza piekla nie ma !
    Ile w ten sposob rozbito polskich rodzin – czy o tym ktos pisze ,nawet Kosciol milczy majac statystyki nie tylko rozwodow ale i ciche statystyki ze spowiedzi chocby tej raz kolo Wielkanocy.
    Malo tego Kosciol wzial sie za rozwody (sic !) za odpowiednia kase (zdjecie slubow koscielnych).

    Piszecie tu o czlowieku ” skazanym na smierc” (patrz zdjecie czlowieka wyzej „ukrzyzowanego” w Polsce i to w imie rodziny i prawa !),czlowieka ,ktory stracil nadzieje ostatniego oparcia juz nie tylko we wlasnym narodzie,panujacym PRAWIE ale i w rodzinie ,kiedy wlasna zona ma w tym udzial – o czym to swiadczy ,kim i czym stali sie wspolczesni ludzie ,czy nie ogarnela ich rzadza i PAZERNOSC ???

    Kazdy czlowiek ,ktory wyrzadza ZLO drugiemu czlowiekowi poniesie KARE,wczesniej czy pozniej !

    ZLO MA LUSTRZANE ODBICIE !

    Poniesli kare ludzie na najwyzszych szczytach ,w tym Prezydenci narodow !!!

    W tym tygodniu ,kiedy zasiada do rozdawania kart ci ,ktorym sie wydaje,ze nad nich nie ma juz silniejszych i bogatszych z drwina beda przebierac nozkami (jak Kalinowski pod stolem na rozmowie u Rymanowskiego) i cieszyc sie,ze sa przy korytku wladzy sluzac swemu „panu”.
    Nie chce takich nazywac ale dzieki takim, jest jak jest, nie tylko w Polsce ale juz na calym swiecie .

    Zal mi tych w Polsce co nie moga pojac kto nimi i jak rzadzi,zal tych co to juz nic nie moga !
    Nie zal mi zadnych zlobow ,bo wiem,ze kazdemu zlob ziemski wczesniej czy pozniej sie skonczy i stanie przed obliczem TEGO co stworzyl ten swiat – JEGO juz nie da sie przechytrzyc i oszukac !!!

    Zapamietaj to kazdy CZLOWIECZE ,obojetnie kim i gdzie jestes,tak ty z domem jak i ty bez dachu nad glowa,pod mostem,w palacu czy w parku !

    Wszystko ma swoj poczatek i koniec !!!
    Nie ciesz sie dzis,bo jutro mozesz zaplakac.

  • zenobiusz 10 października 2011 o 1:33 am

   http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/316303,po_prezydent_uniemozliwia_przywracanie_obywatelstwa_polskiego.html
   Znalazłem to przy okazji.Czyżby to był jeden z powodów nienawiści do Ś.P.Lecha Kaczyńskiego,i jego Brata. ???
   „”Pan prezydent podjął decyzję niesłuszną i skazującą setki tysięcy Polaków na świecie na sytuację, w której przywrócenie obywatelstwa będzie odłożone o kolejne miesiące, może lata” – ocenił podczas czwartkowej konferencji w Sejmie Rybicki.
   Senator PO Andrzej Person zwrócił uwagę, że ustawa o obywatelstwie zaskarżona przez prezydenta dotyka w szczególny sposób tych, którzy zostali skrzywdzeni przez przymusowe pozbawienie obywatelstwa.”

   • zenobiusz 10 października 2011 o 1:47 am

    „setki tysięcy Polaków na świecie”
    ” zostali skrzywdzeni przez przymusowe pozbawienie obywatelstwa”
    O kogoż może chodzić w tej sprawie.Komu PO chciała na oścież otworzyć drogę do „repatriacji”,poprzez podpisy wojewodów,które to stanowiska obsadziła swoimi ludźmi ??Czyżby chodziło o naszych rodaków z Kazachstanu,?
    Jakoś nic nie wiem o tym by pozbawiono ich obywatelstwa ?
    Wiem,na pewno chodziło o żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie,
    a może to inna grupa,b.obywateli PRL,chyba jakichś wypędził niejaki Gomułka.

  • Tomasz 10 października 2011 o 7:06 am

   Na lonecie podano grupy i jak glosowano, jesli chodzi o emerytow i rencistow najwiecej32 proc glosowalo na PO.W zywe oczy klamia,we wszystko uwierze ,ale w to juz nie

 6. mi461 10 października 2011 o 1:10 am

  jestem zalamana zupelnie tymi wyborami. To niemozliwe.Kogo pytalam, kazdy glosowal na PiS wiec jak to sie stalo?
  Nie wierze ze glosowanie bylo uczciwe, Polacy byli zawiedzeni rzadem Donka, wiec co sie u licha wydarzylo?? nikogo to nie dziwi ? ( poza agentura unych)
  STRASZNE kolejne DOSWIADCZENIE

  • 999AQQ 10 października 2011 o 1:54 am

   Ja też nietulona w bólu…

  • hjk 10 października 2011 o 2:41 am

   nic sie nie stało, tylko podali wam lewe sondaże, a wy sie załamujecie. teraz podkręcają wyniki w komisjach i myślą co tu robić, bo pewnie wygrał PiS:-)

   • Aśka 10 października 2011 o 10:30 am

    może faktycznie tak jest … podali takie wyniki i czekają jaka będzie reakcja …. jak będzie cicho i spokojnie, to PKW te wyniki potwierdzi i PO będzie rządziło dalej

    • Aśka 10 października 2011 o 10:31 am

     Czy w poprzednich wyborach parlamentarnych PKW nie podawała wyników częściowych?

   • Joanna 10 października 2011 o 11:47 am

    Tez tak uważam. Kogo nie spytam -albo głosował na PiS albo wcale nie głosował..

 7. zenobiusz 10 października 2011 o 1:13 am

  Państwowa Komisja Wyborcza,dalej jako ostatnie ,podaje dane o frekwencji z godz 18.00.
  Nie ma też cząstkowych wyników.Poczekajmy,nim PObijamy kijem gruszki na wierzbie.

 8. Finbar 10 października 2011 o 1:22 am

  KIEDY UMRZE POŁOWA ŚWIATA…?
  http://zerotabu.pl/kiedy-umrze-polowa-swiata

 9. Lutek 10 października 2011 o 1:50 am

  Myślałem że na TVP info podadzą oficjalne wyniki cząstkowe, ale oni puszczają powtórkę serialu-widowiska sprzed kilku godzin. Co oni kombinują w tym PKW??? Może mają jakąś obsuwę?

  To może być klucz do sukcesu:
  http://aktynologia.nowyekran.pl/post/11199,kto-decyduje-o-wynikach-wyborow
  http://www.youtube.com/watch?v=1thcO_olHas&feature=player_embedded

  • Aśka 10 października 2011 o 11:00 am

   przytoczę fragment

   http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8027345,Wybory__Ostatnie_testy_systemu_do_glosowania.html
   Wybory. Ostatnie testy systemu do głosowania
   Anna Gmiterek – Zabłocka, TOK FM
   2010-06-17, ostatnia aktualizacja 2010-06-17 18:08

   Trwają ostatnie testy systemu, który będzie obsługiwać wybory prezydenckie. Za obsługę informatyczną odpowiadają dwie firmy – łódzki PIXEL Technology i lubelska firma MikroBit. W Lublinie dziesięciu informatyków – programistów w specjalnie przygotowanym pokoju na bieżąco śledzi, czy wszystko działa tak jak należy.

   MikroBit obsługuje wybory już po raz czwarty. To do Lublina spływają informacje z komisji wyborczych i to tutaj system przetwarza głosy wyborców na słupki, wykresy czy dane statystyczne. – Nasz praca polega na stworzeniu witryny internetowej, na której prezentowane są wszystkie dane wyborcze przed rozpoczęciem głosowania. W dniu wyborów jest publikowana frekwencja i wyniki głosowania na wszystkich kandydatów – mówi prezes firmy, Daniel Miłaczewski.
   […]

   • Aśka 10 października 2011 o 11:02 am

    a także to:
    Gdyby wybory odbywały się tak jak planowano na jesieni, zgodnie z kalendarzem wyborczym, PKW ogłosiłaby przetarg na obsługę informatyczną. Ale czasu było mało, dlatego zastosowano procedurę „z wolnej ręki”. MikroBit został wybrany w drodze negocjacji.”

   • Aśka 10 października 2011 o 11:05 am

    I to

    http://aktynologia.nowyekran.pl/post/11199,kto-decyduje-o-wynikach-wyborow
    19.04.2011 11:04 9 komentarzy
    Kto decyduje o wynikach wyborów?

    Kto projektuje, podlicza i czy w końcowym efekcie również decyduje o wynikach wyborów w Polsce?

    Nie tylko dociekliwym dziennikarzom, ale przede wszystkom politykom powinno byc wiadomo, że o ostatnich wynikach wyborów prezydenckich zadecydują i zadecydowały dwie firmy wybrane do obliczenia wyników wyborów przez kogoś tam z PKW z wolnej ręki, łódzki PIXEL Technology i lubelska firma MikroBit (telefonowałem do PKW – mamy pełne zaufanie do tych firm, powiedział rzecznik) z pominięciem, unieważnieniem przetargu.

    Czy wyniki wyborów zależą głownie od firmy PIXEL, która obsługuje PKW i została wybrana „z wolnej ręki”, po tym jak przetarg z dnia 2010-04-01 w sprawie wykonanie i wdrożenie oprogramowania dla obsługi wyborów Prezydenta RP w 2010r., numer ogłoszenia: 75183 – 2010 został unieważniony? Kto liczy ma pełne pole do popisu w tej sprawie. Pytanie do zainteresowanych: Kto faktycznie posiada i kontroluje te firmy?

    Pomijam dawno zapomnianą aferę związaną z firma Pixel wykrytą po wyborach samorządowych:

    „Kontrowersyjna firma Pixel wykona system IT do obsługi wyborów

    Firma Pixel, owiana złą sławą po aferze z obsługą informatyczną ostatnich wyborów samorządowych, została wybrana do budowy systemu IT dla Krajowego Biura Wyborczego.

    Maciej Samcik 2004-01-21, ostatnia aktualizacja 2004-01-21 15:08?”

    http://wyborcza.pl/1,75248,1878171.html

    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8027345,Wybory__Ostatnie_testy_systemu_do_glosowania.html

    _____
    To kpiny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby wyniki zliczały prywatne firmy, a społeczeństwo nie mogło tego skontrolować

    • Joanna 10 października 2011 o 11:50 am

     Firma zatrudniona przez rządzących-:)))

     • Aśka 10 października 2011 o 12:12 pm

      no właśnie … śmiechu warte

 10. Stirlitz 10 października 2011 o 1:53 am

  Do szeryfów niezależnych stron WWW , zróbmy „ściepkę” na Goczyńskiego , jestem w stanie wysłać 10 zł , bo sam zbankrutowałem na dniach i nie mam jeszcze pracy ( w małopolskim jest ogromne bezrobocie, kto nie wierzy proszę wejść na http://krakow.gumtree.pl/f-Spolecznosc-wyznania-W0QQCatIdZ9084, ale jak wyśle 100 osób to jest już 1000 pln na lepszego adwokata albo na fundusz protestów , wieców pod Sądem lub Aresztem. Ten człowiek może zostać zabity przez współwięźniów – nie dajmy pogwałcić resztki demokracji w tym kraju, JP II mówił o solidarności i potępiał tchórzostwo .

  • zenobiusz 10 października 2011 o 2:03 am

   Dałeś link na stronę randkową,
   czy to ten przejaw bezrobocia ?
   A moze tyś Brunner ?
   Nie z nami te numery,

   • Stirlitz 10 października 2011 o 2:53 am

    A może ty jesteś ogniomistrz Jeleń , poczytaj sobie 100 postów od dzisiaj wstecz z tego linka to wtedy pogadamy , tam sa prawdziwe „wyznania ” młodych ludzi próbujących znaleźć a Ty z czego żyjesz za przeproszeniem prace po liceum lub po studiach w małopolskim ….a Ty z czego żyjesz ??? z pracy w szkole, renty , emerytury ???

    • zenobiusz 10 października 2011 o 9:33 am

     „100 postów od dzisiaj wstecz”
     Zamiast przeprosić za nieprecyzyjną informację,powarkujesz.Od stanu wojennego nie mam pracy renty ani emerytury,ale z czego żyję, to nie temat do omawiania na blogu.Generalnie można napisać ,że z przyzwyczajenia.

 11. n1kt 10 października 2011 o 2:33 am

  mi461 – to ty nie znasz powiedzenia Stalina ? „Kto zlicza głosy ten ma władze…” i wlaśnie z tego powodu nigdy nie pojde zaglosowac, bo to tylko złuda i miraż dla bydla (bo za bydlo i roboli nas maja) aby bydlo mialo poczucie ze ma jakiś wpływ na to co sie dzieje, ale nic z podobnego…..
  Co z fukushima ? Podobno byly jakies reemisje ogromne, wieksze niz na poczatku.

  • mi461 10 października 2011 o 2:45 am

   chyba masz racje – juz nikomu i w nic nie wierze.
   Wszystko kreci sie kolo koryta i ludzi robi sie na idiotow.
   Dali juz sondaz bo TAK ZOSTANIE przyzwyczajaja glupi lud do wygranej POpaprancow.
   To tak jak juz na wstepie oglosili s/p Leppera ze sie powiesil, i „poszly konie po ….”
   stary tryk …
   Nie pije, ale dzisiaj z zalu zaleje robala, …. 😦
   Dobranoc Wam

   • beata 10 października 2011 o 8:13 am

    nio, a zagotowało się we mnie, jak niejaki Kraśko w wieczorze wyborczym (bo niezbyt chętnie emitowanej relacji z KW PiS) „wyjaśnił” co pan prezes miał na myśli mówiąc „że ma nadzieję na II Budapeszt w Polsce”, otóż według geniuszu pana Piotra K. prezes PiS z pewnością mówił o takiej miażdżącej wygranej, jaka była udziałem Orbana…. tak Kraśko, a łyżka na to: niemożliwe!

  • monitorpolski 10 października 2011 o 8:24 am

   Fukushima wszystko wyrówna. A przecież nie tylko Fukushima jest groźna. Obecnie odbywa się ludobójstwo na skalę niespotykaną w historii. Ludzie kompletnie nie kumają co się dzieje – widać musi tak być, przyszłość warunkuje przeszłość. To co będzie w przyszłości wymaga takich, a nie innych wydarzeń w przeszłości.
   To zaczyna być coraz bardziej klarowne – przyszłość należy do wąskiej grupy ludzi, którzy chcą się przekształcić w nieśmiertelne cyborgi. I tak umiera cywilizacja.

   • Ironizator 10 października 2011 o 10:32 am

    tak umiera ludzkosc panie monitor. ch… z cywilizacja, nie jedna juz byla, zniknela i tragedi z tego nie bylo. problem polega na tym ze oni chca zniszczyc ludzkosc, zmazac czlowieka z powizrzchni ziemi,zniszczyc boskie dzielo w skrucie, a nie jakas tam popaprana cywilizacje, ktora opiera sie na kolorowym papierku zwanym pieniadz i przeminiecie ktorej wyszlo by ludzkosci tylko na zdrowie. nasz najwiekszy problem polega na tym, ze zyjemy w czasach zemsty szatana. zemasty, ktora bedzie bardzo bolala i to bedzie bolala glownie nas(tak jak by ci gorze nie mogli swoich spraw miedzy soba zalatwiac…).

   • navajo88 10 października 2011 o 11:20 am

    hahahahahahahaha monitor jesteś dobry ,ale się uśmiałem jacy syborgi i jacy nieśmiertelni ,chlopie puknij się w głowę NIKT I NIC NIE JEST NIEŚMIERTELNY !!!!!! , to wszystko są zwykle możonki i jaka wąska liczba ludzi ,światem nie da się żądzić za pomocą wąskiej liczby ludzi to jest nie realne ,ale widzę że żaczynasz myśleć !!!!! Fukushima nowe wynalazki nowe odkrycia naukowe !!!! myśl monitor myśl !!!!!!! , aha i jeszcze przeszczeń kosmiczna i głęboki wszechświat i to co tam zachodzi myśl !!!!! monitor !!!!!!!!!!
    J.M.H

  • ALFA 10 października 2011 o 10:06 am

   nadesłane mailem do obnie.info:
   POTOMKOWIE BYŁYCH STALINOWCÓW SIĘGAJĄ PO WŁADZĘ. Leszek Skonka
   Wielu pretendentów do władzy: do Sejmu, Senatu, do rządu, ma rodowody stalinowskie ale czyste i niejakie życiorysy: nie mordowało, nie torturowało, nie represjonowało Polaków. Pozycję i majątek odziedziczało po rodzicach, którzy go zdobyli, nie zawsze w uczciwy sposób), Ale nie było w partii, w UB, w SB; nie donosiło bo nie było komu , bo te instytucje zniknęły nim oni się urodzili lub dojrzali społecznie. Teraz jednak upominają się u prawo do rządzenia, które ich rodzicom nadał sam Józef Stalin, KGB i Beria. Dlatego protestują gdy wyborcy chcieliby poznać i zgłębić ich prawdziwe życiorysy. Ich zdaniem Polacy mają nadal, tak jak w PRL , zatwierdzić im prawa do rządzenia Polską, w ciemno.
   http://www.obnie.pl/

 12. hjk 10 października 2011 o 2:44 am

  http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm
  http://odlinfo.bfs.de/

  trzeba patrzec do Niemiec, bo u nas nie ma porządnego miernika do takiego dziadostwa nas doprowadzili, no chyba ze są, ale wojskowe i niepodłączone do sieci…
  wiatry przeważnie z zachodu, wiec to jakis wskaźnik/prognostyk i dla nas jest…

  • hjk 10 października 2011 o 2:47 am

   dzis w bawarii spokój, ale kilka dni temu nieźle tam dawało w okolicach 100 było wszędzie, dziś moze być juz u nas.
   widać to na lubelskim wskaźniku:
   http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1

  • Stirlitz 10 października 2011 o 2:55 am

   na tej stronie już w po Japońskiej Katastrofie z marca pokazywały mierniki ponad 200 bq

 13. rabarbarek 10 października 2011 o 3:07 am

  Turcja przygotowana na wojne z Syria. A juz niektorym wydawalo sie , ze Turcja sprzeciwia sie i krytykuje Izrael. Wystarczylo podburzyc Kurdow , tupnac noga w Tel Awiwie i sojusznik gotowy. Niestety zyjemy w swiecie gdzie karty rozdawane sa poza naszymi granicami. Dotyczy to krajow slabszych , ktore tancza jak silni zagraja. Wkrotce przekonamy sie , ze sytuacja na swiecie jest bardziej skomplikowana niz to widzimy z perspektywy szklanego ekranu. Na dzien dzisiejszy czuje sie , ze wojna wisi na wlosku i sytuacja na swiecie pogarsza sie z minuty na minute. Polskie wybory nie zajely nawet minuty na CNN i BBC. Natomiast dyplomaci krajow liczacych sie w ostatecznych rozgrywkach jezdza po swiecie i przygotowywuja sie do rozwiazan , ktorych nikt sie nie spodziewa. Dzisiaj Putin w Chinach, Chiny , wystosowaly petycje do rzadu amerykanskiego , aby ten natychmiast porzucil glosowanie w Kongresie [ przyszly tydzien] na temat protekcyjnej polityki Chin, Iran potepia Turcje za polityke syryjska, Chiny i Rosja przeciwko sankcjom wymierzonym w Syrie, w Egipcie wojna miedzy chrzescijanami i muzulmanami[ Kair w ogniu] .

  A my wybralismy partie milosci . Mr. Tusk po raz kolejny powiedzial ze milosc jest wazniejsza od wladzy. I w sumie moze okazac sie niedlugo , ze nie bedzie mialo wiekszego znaczenia kto bedzie u wladzy w naszym kraju. W rozgrywkach ogolnoswiatowych jestesmy pionkiem , ktory bedzie przestawiany na dowolne pozycje w zaleznosci od sytuacji na planszy. Tylko szkoda , ze narod wybral POlitykow slabych , skorumpowanych, bezwzglednych, gardzacych polska racja stanu, bo nasze szanse pionka na planszy , na jakiekolwiek zwyciestwo sa w dzisiejszej sytuacji sa zadne.
  Tusk z Palikotem beda sie kochali , a Polska bedzie szla na dno .
  Daleko nam do Wegier i Islandii , teraz bedzie jeszcze dalej.

  http://en.trend.az/regions/met/turkey/1941740.html

  • monitorpolski 10 października 2011 o 8:30 am

   Tak Rabarbarek, daleko nam nawet do Białorusi. Jednak nie masz racji mówiąc, że „wszystko jedno kogo wybraliśmy”. Od razu przegłosują GMO, rolnictwo polskie jest już skończone – tego się nie da odwrócić. Do tego dojdą masowe szczepienia, zobaczycie, już niedługo. Po cichu zatwierdzą fluoryzację wody, a smug chemicznych będzie więcej niż kiedykolwiek. To tak a propos depopulacji. Wszystko będą robić po cichu, bo przecież już wprowadzili ustawę o utajnieniu.

   • hjk 10 października 2011 o 12:48 pm


    Platforma Cię Kocha

 14. rabarbarek 10 października 2011 o 3:49 am

  I jeszcze kilka zdan prawdy o sytuacji finansowej Polski , niestety skrzetnie ukrywanej przed Polakami. W opracowaniu nizej autor przeprowadzil analize sytuacji bankow i gield na swiecie. W drugiej czesci artykulu znajdziecie opis sytuacji UniCredit banku. Jest to wloski bank , ktory wykupil nasz polski bank PEKAO.Co sie okazuje? UniCredit prawdopodobnie padnie , i to juz niedlugo. Bank ten zajmowal sie udzielaniem pozyczek Europie Wschodniej. Dlugi krajow jak Wegry, Rumunia, Ukraina Litwa i inne sa nie do splacenia i juz w tej chwili wiadomo , ze rzad Wloch nie pomoze temu bankowi. Bailouty sa dla wybrancow, dlugi Unibanku nie zostana dodane do dlugow innych bankow i jedynym rozwiazaniem bedzie upadek banku. A co z PEKAO ? Czy pojdzie na dno razem z UniBankiem? Prawdopodobnie. Co to oznacza dla milionow Polakow nie musze mowic. Co sie stanie z depozytami tych bankow? Przepadna i po raz kolejny zwykli obywatele dostana po kieszeni. Jest to przypadek jednego tylko banku i tajemnica poliszynela zostaje prawda o calym systemie bankowym , nie tylko w Polsce ale w calej Europie.

  Niemcy bailoutuja cala Europe. Rzad niemiecki przegrywa wszystkie lokalne wybory. Niemcy maja dosc polityki pienieznej tego rzadu i kiedy okaze sie , ze ten rzad odejdzie w niebyt , nie bedzie juz komu placic za finansowy syf w Europie. Co wtedy?

  http://www.thedailycrux.com/content/8768/Porter_Stansberry

  • O Rzesz 10 października 2011 o 2:06 pm

   Jak będzie tak będzie. Na bezmyślność najlepszy kop w d… .
   Może naród się wzmocni jak bida w tyłek zajrzy.
   Zaczną wreszcie myśleć o Bogu i duszy (jak zwykle w sytuacjach podbramkowych).
   Nigdy tak nie jest żeby wszyscy padli.
   Dla jasności … mówisz, rabarbarek nie o PKO BP S.A. tylko o PKO S.A. .
   To jego właścicielem jest UniCredit.

 15. snajper 10 października 2011 o 4:47 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1720291,0,1,dyrektor-zakladu-karnego-zasztyletowal-wieznia,wiadomosc.html
  Dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie Andrzej G. zabił w niedzielę więźnia. Do tragedii doszło w celi osadzonego. Dyrektor jest zatrzymany, ochrona w więzieniu wzmocniona. Na miejscu przebywa specjalny zespół z Warszawy z szefem Służby Więziennej.
  Strażnicy mordowali więźniów granatami. „Wszędzie była krew”

  – Granat eksplodował mniej niż 15 metrów przede mną. Wszędzie była krew…. czytaj więcej »
  Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk, dyrektor zadał więźniowi co najmniej cztery ciosy nożem, w tym w okolice szyi. Mężczyzna zmarł z wykrwawienia. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego dyrektor sam wszedł do celi, czy został zaatakowany oraz czy przyniósł nóż do celi, czy np. odebrał go więźniowi – będzie to przedmiotem śledztwa.

  ==================
  Satanistyczny … świat schodzi na psy _

 16. rabarbarek 10 października 2011 o 5:51 am

  Wrzuce raport IMF , zeby go do jutra nie zgubic. Trzeba pamietac , ze jesli taka firma mowi , ze jest zle to znaczy , ze jest jeszcze gorzej. Przyznam szczerze , ze doszlam gdzies do 30 strony i nie mam sily czytac dalej. To co wyczytalam moze doprowadzic do depresji. Jeden przyklad: zyski wielkich korporacji w tym bankow szczyca sie 10% wzrostem zyskow . W momencie kiedy wzrasta bezrobocie , kiedy zwykli obywatele ledwo wiaza koniec z koncem , banki , ktore odpowiedzialne sa za caly kryzys osiagala krociowe zyski. To wszystko wola o pomste do nieba. Warto to przejrzec chocby pobieznie , zeby miec pojecie co w trawie piszczy.

  http://www.imf.org/external/pubs/ft/weo/2011/02/pdf/text.pdf

  • O Rzesz 10 października 2011 o 2:21 pm

   To kolejna manipulacja. Jak się pokazuje mapkę gdzie pokazany jest obecny wzrost gospodarczy w odniesieniu do okresu sprzed kryzysu i pokazuje że wzrost wynosi 0 do minus 2 jednostki to przez taki obraz wszystko się w człowieku gotuje … i koduje!.
   Ty jesteś sadomasochistką?. Co ci to da?. Twój biznes i tak nie będzie wieczny.
   Przeżuć się na coś innego.
   Nic nie jest wieczne.
   Ja już tego doświadczyłem.
   Uświadom to sobie i przestań się bać.
   Strasząc siebie niepokoisz innych. Wszyscy już wiedzą że jest do d… .
   Przeżyłem już kilka kryzysów, komunę i tych parchów przeżyję. Nawet jak mi talerz permanentnie GMO zaśmiecą a wodę fluorem. Bo wiem jak to „g” neutralizować.
   A najlepszym sposobem jest własny umysł !!! (ciekawe czy w tych nowo budowanych dzielnicach, dla obcych, mają stacje uzdatniające do oczyszczania wody z fluoru?!).
   Nie panikuj. Szukaj rozwiązań. Puki jest nadzieja ZAWSZE jest jakieś pozytywne wyjście.
   Ty jej siebie pozbawiasz.

 17. Stanisław 10 października 2011 o 7:41 am

  Czy naprawdę nie ma tak dobrego adwokata, który pomógłby temu uwięzionemu bez opłaty za swoje usługi ? Czy musi dojść do tragedii by otworzyć oczy pewnej grupie ludzi ?

  • monitorpolski 10 października 2011 o 8:33 am

   Nie ma. Za głupią sprawę z 212, która się toczy od 4 lat przeciwko mnie w Warszawie, dobry adwokat zażądał ode mnie 25 tysięcy! Jutro mam rozprawę, wzywają fikcyjnych świadków, ale nie sądzę by im to coś pomogło.
   Adwokaci to banda skorumpowanych hien. Jak druga strona zapłaci,to będzie działał przeciwko tobie. A Goczyński zna świetnie prawo i dobrze się broni. Stanisław, najlepszy adwokat nie pomoże na bezprawie. Co było za Hitlera, Stalina? Mamy to samo. Tylko nagłośnienie medialne może coś pomóc Goczyńskiemu.

   • Stanisław 10 października 2011 o 8:47 am

    Napisałem w pewne miejsca z prośbą o nagłośnienie sprawy, mam nadzieję że to pomoże – jak tylko dostanę odpowiedź , wyślę na twój adres.

 18. Benjamin 10 października 2011 o 8:26 am

  Nie mozna zorganizowac manifestacji w jego obronie?. Dlaczego w Polsce nie ma strajkow, manifestacji, wyglada na to ze wszystkim jest dobrze. Wiekszosc ludzi „podobno” zarabia okolo 1500-2000 zlotych i z tego da sie wyrzyc? Sa zadowoleni bo maja prace? Czyli to tak jak niewolnicy, murzyn pracowal bez pensji ale byl zadowolony bo Pan go nie bil.

  • Stanisław 10 października 2011 o 8:56 am

   Wiedz Waści że mi dane jest mieszkać w mieście gdzie o takich demonstracjach bardzo mało słychać. Tu władzę mają potomkowie wyzwolicieli z pod znaku czerwonej gwiazdy. Tu ten co ma prace ma w głębokim poważaniu resztę luda. Żaden z zakładów nie kiwnął palcem by obronić cukrownię w Brześciu Kujawskim, Przyszedł prikaz by zlikwidować i nic nie pomogło, a gdyby była jedność to mogłaby być szansa obrony zakładu.

  • Ania 10 października 2011 o 9:03 am

   No widzisz, to po sierpniu i jego efektach tak z nas powietrze zeszło.
   Teraz jak masz pracę za 1500 brutto na umowę o pracę, to jesteś król. I zrobisz wszystko, zeby jej nie stracić.
   I ONI mogą ci w oczy pluć, a ty powiesz, że deszcz pada.
   Bo nie chcesz zostać bez dochodu z dziećmi.
   I dlatego nie strajkujemy.

  • Aśka 10 października 2011 o 10:39 am

   są manifestacje, ale np. na manifestacjach organizowanych przeciw bezprawiu stawia się ok 20, w porywach 30 osób … 😦

  • Grafik 10 października 2011 o 10:49 am

   NIE DA SIĘ WYŻYĆ, TZN. ZJESZ, WYPIJESZ, KUPISZ FAJKI, OPŁACISZ CZYNSZ (OCZYWIŚCIE W WYNAJMOWANYM POKOJU) OPŁACISZ RACHUNKI, ZATANKUJESZ ZA 100ZŁ HEKTOLITRY PALIWA. NO I BASTA, ZAOSZCZĘDZIŁEŚ 15ZŁ. TAK TO WYGLĄDA NIE OSZUKUJMY SIĘ, NAJLEPSZE ŻE NIE ZARABIAM WŚRÓD RÓWIEŚNIKÓW WCALE TAK MAŁO BO 1700ZŁ NA RĘKĘ. ALE BUDOWAĆ ŻYCIA NA TYM RACZEJ NIE DAM RADY.
   POLICJA TEZ MNIE ZROBIŁA W CHUJA ZE SZKÓŁKĄ, BO PRZESZEDŁEM WSZYSTKIE ETAPY A ONI STWIERDZILI ŻE NIE MA MIEJSC JUŻ W SZKÓŁCE – WIĘC ZOSTAJĘ GRAFIKIEM I MOGĘ PSIOCZYĆ NA POLICJĘ DO WOLI. 🙂

   • monitorpolski 10 października 2011 o 4:29 pm

    Mówię wam, łączmy się w grupy niesubordynacji i samozaopatrzenia. Taniej nam wyjdzie jak jeden pojedzie na wieś, nakupi prowiantu i to zdrowego, weźmie w duże butle dobrej wody ze studni i przywiezie, rozdzieli pomiędzy swoich. Żadna kasa nie wpłynie na konto ludobójców, zasponsorujemy swoich rolników i będzie o wiele wam lepiej. Trzeba myśleć do przodu, może nawet wspólnie pole kupić i uprawiać. Ta depopulacja się tak nie skończy, tylko jedność i działanie w grupach może nas uratować. Wszystich nie zinfiltrują, a przy okazji tworzy się wielki ruch.
    https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/07/grupy-niesubordynacji-spolecznej/

   • zenobiusz 10 października 2011 o 6:37 pm

    Grafik@
    Może jeszcze będziesz błogosławił chwilę,kiedy ktoś tam za ciebie zdecydował,że nie będziesz policjantem.Może próba zastania nim ,była wynikiem chwili słabości,wyborem drogi na skróty,do bezpieczeństwa socjalnego.”Ktoś: nad tobą czuwa.
    Powinieneś temu „Ktosiowi” co dzień dziękować,i szukać swojego miejsca w tym świecie absurdów.

    • Grafik 10 października 2011 o 7:04 pm

     I też zaczynam tak myśleć, bo sam do końca pewny nie byłem tego co chciałem zrobić

 19. zas 10 października 2011 o 8:34 am

  Panowie i Panie tylko gadać potraficie – tak wam źle to coś z tym zróbcie. Ale popisać w necie łatwiej tak? Zostanę zaatakowany za ten przykład ale trudno – jeden pokazał ostatnio, że z niczego można zrobić ok 10% w wyborach. Może warto naśladować Palikota?

  • monitorpolski 10 października 2011 o 8:37 am

   Chłopie, Palikot to CFR. Tryliony dolarów za plecami. To media wylansowały Palikota, nie ma szans bez kasy kogokolwiek wylansować. A jeśli nawet się przebijesz to cię utłuką jak Leppera. Co możemy robić to organizować alternatywne społeczeństwo – własne zaopatrzenie u rolników, własna edukacja podziemna, własne media.

   • Madry Inaczej 10 października 2011 o 9:00 am

    Palikot ubił kapitał polityczny na obietnicy walki z kościołem. Antyklerykalizm się rozrasta a wynik Palikota to jego rozmiar.

    • hjk 10 października 2011 o 12:52 pm

     dokładnie, Palikot na polecenie „unych” będzie tu wprowadzał zapateryzm, SLD czemuś stracił tą misję…

    • mieszkaniec USA 10 października 2011 o 3:34 pm

     Walesa radzi Palikotowi nie zadzierac z Kosciolem i ma racje .
     Nie tacy jak Palikot lamali zeby na Kosciele !

   • andzia 10 października 2011 o 1:17 pm

    Marku, napiszę moje odczucia odnośnie tego co piszesz.
    A jak się organizuje takie alternatywne społeczeństwo? Ja sama nie czuje się na siłach by cokolwiek organizować. Zjada mnie bezradność wobec tego wszystkiego. Wiem jednocześnie że trzeba coś robić, ale nie wiem jak.

 20. Adam 10 października 2011 o 8:37 am

  Witam
  W piątek pozwoliłem sobie na krótki wpis na Waszym blogu. Zadałem pytanie, co byście zmienili gdybyście to Wy doszli do władzy. Wprawdzie obiecałem, że w sobotę napiszę o co mi chodzi, ale ze względu na ciszę wyborczą nie mogłem tego zrobić.
  O co mi chodzi?
  Zrozumcie, żadna partia, żaden z polityków nie zrobi nic dobrego dla Polski jeśli zwykli szarzy Polacy nie będą wiedzieli czego chcą. Przyjrzyjcie się naszemu społeczeństwu. Większość owego społeczeństwa to albo ludzie starzy w żyłach których jeszcze płynie komuna, albo ludzie młodzi, którzy w głowach niewiele mają, lub ludzie w średnim wieku zajęci gonitwą za czymś co nie ma wartości. Jeśli naprawdę chcecie aby w Polsce było dobrze, to przestańcie zajmować się rzeczami mało istotnymi, a skupcie się na rzeczach ważnych. Chcecie mieć sprawiedliwe Prawo, to sobie je napiszcie. Chcecie mieć mądrych i porządnych polityków, więc sprawcie aby politycy poczuli że to my mamy władzę a nie oni. Ktoś pewnie powie co to za bzdury. W Polsce brzmi to jak s-f. Popatrzcie na takie kraje jak Szwajcaria, Austria. Nawet w Anglii politycy czują respekt przed wyborcami. W Polsce politycy mają nas w ….. . Dlaczego? Bo my sami nie mamy do siebie szacunku. Proszę poczytać powyższe komentarze. Wiele z nich to słowne przepychanki a nawet wyzwiska. Wam też nie zależy na tym aby zmienić nasz Kraj na lepsze. Większość z Was jest dla rozrywki. Super teoretycy spisku. Czy jest spisek? Oczywiście że tak. Niestety większość z Was świadomie bądź nieświadomie pomaga spiskowcom. Chcecie naprawdę zrobić coś pożytecznego, to zastanówcie się co naprawdę chcecie zmienić. Tylko proszę o konkrety. I przestańcie zajmować się tymi wyborami. Wkrótce może nastąpić nieoczekiwana zmiana. Zajmijcie się tym co ważne.

  • monitorpolski 10 października 2011 o 9:45 am

   Adam, To nie jest takie proste. Nie dawaj argumentów ze Szwajcarią czy Austrią. Polskie elity zostały wybite w 1941 roku przez Katyń, a cała wojna z Powstaniem Warszawskim szczególnie, je dobiła. Po wojnie wymordowano 200,000 patriotów, nieliczni ocaleli na Zachodzie. To co zostało, to głownie plebs, który genetycznie ma wpisane posłuszeństwo wobec pana. Polacy są jak stado, które słucha przewodnika – pogadaj z ludźmi na ulicy, jaka jest ich świadomość. Szczególnie młodzi zostali odmóżdżeni. Jedyne co można teraz zrobić to walczyć o umysły tych młodych ludzi – i na tym powinna się skupić też ta część Polonii, która widzi co się dzieje. Pomoc z zewnątrz jest konieczna, Polacy nie mają pieniędzy na niezależne media, to co stworzył o. Rydzyk niedługo padnie, sądzę że po to wsadzili Walikonia.
   Nie będzie konkretów, dopóki nie będzie środków. Można sobie bić pianę i nic z tego nie wyjdzie. Dlatego należy ugrywać co się da. Małe sprawy można jeszcze wygrać, a jak tych małych wygranych nagromadzą tysiące to czy nie będzie to wielka sprawa?
   Co do komentarzy – potwierdzają tylko to czym jest obecnie społeczeństwo polskie.

   • Wizzgaa 10 października 2011 o 12:48 pm

    „To ,co zostało ,to głównie plebs , który genetycznie ma wpisane posłuszeństwo wobec pana „………NIE POWINIENEŚ MONITOR – MÓWIĆ W TEN SPOSÓB O POLAKACH . Jakbym słyszała wesołkowatego historyka z TV.

    • hjk 10 października 2011 o 1:02 pm

     Ale to w 80% prawda, a jedyne nieposłuszeństwo wobec pana polega na urżnieciu się wódką czy innym tanim alkoholem. Żeby zmienić taką mentalność to trzeba pokoleń, w czasie zaborów to się dzieki praco organicznej jakoś odrodziło…
     I znowu po 20 latach wolności kraj „przewalcowali” i fizycznie exterminowali miliony najwartościowszych jednostek, potem 45-letni walec komunizmu, w międzyczasie wywalili w czasie stanu wojennego najwartościowesze jednostki, które się nierozsadnie ujawniły – za granicę, teraz „ekonomicznie” wykopsali spora część wykształconych ludzi, reszta albo się „boi” albo nie ma środków jak pisze monitor…
     Są tylko małe %ty uświadomionych ludzi, jacyś rycerze anty-NWO, ale i tak sytuacja światowa wszystko wyprzedza, jak tu ktoś pisze…
     A te wybory pokazały to samo co 4 lata temu, wiec tu zasadniczo sie nic nie zmienia, tylko mamy pewne prądy czy dryfy i przesunięcia akcentów…

     • Wizzgaa 10 października 2011 o 1:23 pm

      Oprócz picia było jeszcze bicie żony i popychanie dzieci – takie „przeniesienie” . A wybory pokazały to samo co 4-ry lata temu : PiS NIE ZAMIERZAŁ WYGRAĆ , robiono nas w konia . No i nie wiemy ,kto ma naprawdę przewagę procentową . Może „PLEBS” głosował za pisem a diabeł liczył głosy > a taka sytuacja nie upoważnia do podsumowań typu -genetyczne zidiocenie . BO MOŻE JEDNAK WIĘKSZOŚĆ GŁOSOWAŁA chociaż przeciw PO , mimo , że PiS nie zamierzał wygrać .

     • wisznu 10 października 2011 o 1:43 pm

      To jest prawda jak złoto. Nasze społeczeństwo jest jak barany.żadnego samodzielnego myslenia,żadnych wartości.Polske uważaja jako kraj bo w nim są bo gdzieś muszą być. Wśród znajomych i osób ktorych znam nikt po prostu nikt nie interesuje się co sie dzieje tak naprawdę,jaka jest sytuacja w świecie i kraju. Jak w marazmie ,masakra. Ale wiem że jest ten 1% procent ludzi co mają wyższą świadomość tego co się tu wyprawia. i apeluje do was żeby sie nie łamać i nie poddawać,tym bardziej nie zmieniać poglądów,bo cholera ten świat upadnie szybciej niż sobie pomyślimy. …..nadzieja umiera ostatnia….

      • Wizzgaa 10 października 2011 o 1:49 pm

       Nie ma nic gorszego niż przeciętniaki – przekonane , że mają IQ np. 100 a sąsiad tylko 98 . Żaden z nich nie wie , jak jest bezbronny wobec osoby ze 130 IQ . Ten przykład należy odnieść do pozostałych obszarów ludzkiego funkcjonowania . Wisznu – to nie do ciebie , to tak w ogóle .

   • O Rzesz 10 października 2011 o 3:26 pm

    Obrażasz monitor. Rozumiem o co ci chodzi ale to się nazywa „niewyparzona gęba”.
    Do wszystkich nie dotrzesz a urazisz tych nielicznych którzy tu zaglądają i wiedzą o co chodzi.
    Miarkuj waść.
    Nie my jedni przeszliśmy pogrom elit intelektualnych. Finowie doświadczyli tego kilka wieków temu. I żyją.
    My też żyjemy. Bez odwołania do Boga nic nam już nie wyjdzie. Sam widzisz jak to się rozwija.
    Ten przykład z naczelnikiem więzienia jest doskonały. Kilka lat temu strzelał strażnik.
    Albo psychomanipulacja/ szantaż albo opętanie … albo wrabianie niewyrażających zgody na współpracę.
    Zło ma znów silne macki.

   • Adam 10 października 2011 o 4:56 pm

    A Pan, czy Pan czuje patriotą?

 21. Benjamin 10 października 2011 o 8:37 am

  Zas wlasnie takich jakich jak ty nie brakuje w Polsce.

 22. Benjamin 10 października 2011 o 9:02 am

  Jak to mozliwe, ze sondaze o godzinie 21.05 sa dokladnie takie same jak juz po podliczeniu wszystkich glosow?. O 21.05 nie zdazyli jeszcze otworzyc urn. Ciekawy jestem co dzieje sie z mozliwymi glosami Polakow, ktorzy mieszkaja za granica i nie glosuja.

  • Annah. 10 października 2011 o 9:27 am

   Czyżby działali skróconym sposobem, jak wtedy gdy po godzinie już wiedzieli co dokładnie stało się z Tutkiem ?? Trzeba podkreślić, że pomimo wielu nowych faktów wersja pierwsza nadal pokutuje i tylko dociekliwsi w Polsce i na świecie mogą tutaj polemizować. Ale komu by się chciało walczyć z tyloma wciąż powielanymi przez bruk mitami.
   Właśnie. Zostaliśmy zbrukani, To BRUK jest winien wyborom Polaków, które sprzyjają agenturalnym interesom zainteresowanym wyprzedażą za bezcen naszych dóbr i zakładów. Przeciętny obywatel nie ma źródła obiektywnej informacji. I to jest najważniejszy problem naszego kraju.

   • iHe 10 października 2011 o 11:39 am

    Merdikarze -gwóźdź do trumny Polski. http://www.youtube.com/watch?v=eTMj_2wG5Es&feature=results_video&playnext=1&list=PL3BE5FB584742F08D

    Chłopaki nie płaczą, szefowie nie płacą
    Piłkarze piłują, kozacy kozaczą
    Matacze mataczą, kręcą, gdzie popadnie
    Uczniowie się nie uczą, poczta paczki kradnie
    I nie widziałem jeszcze, żeby informatyk
    Kogoś poinformował, ale zakończmy na tym
    I co to za dziennikarz, który nie pracuje w dzień?
    W nocy jesteś nocnikarz, albo robotę zmień
    Dziennikarka wieczorna, to chyba wieczorynka
    A jeśli nie z szyn, to z czego powstaje szynka?
    I nie mów, że ze świni, nie puszczaj tego w eter
    Przecież facet to świnia, a ja jestem facetem
    Robię to, co każdy, każdy robi, co potrafi
    Jeden pracuje dla sprawy, inny pracuje dla mafii
    Lecz nie mogę się nadziwić, to jest poronione
    Że tylu dorosłych ludzi pracuje dla Biedronek

    Ref.
    Świat jest chory, a ludzie to dekle
    Czasem się czuję, jakbym już był w piekle
    A tego szaleństwa jeszcze tyle przede mną
    Świat jest chory, to wiem na pewno x2

    Pijacy ciągle piją, strażacy polewają
    Dajmy spokój strażakom, taką robotę mają
    Są tacy, co mówią: „Pan strażak na członka”
    Na członka straży tobie co się kojarzy?
    Partie polityczne mają wiele członków
    To znaczy wielu, pomyłka, w porządku?
    A słowo polityka z greckiego pochodzi
    „Poli” znaczy wielu, a „Tyka” znaczy złodziej
    Dobra, nie dotykam tej kwestii drogie panie
    Gdy za bardzo dotykasz, to jest molestowanie
    Słowo stało się ciałem, ciało obrosło tłuszczem
    Gdy usta połknęły tysięczną piwa puszkę
    Na nadwagę najlepsza jest rozwaga
    Nie możesz wpieprzać, co ci w ręce wpada
    Gdzieś, pośród księży, pewnie znajdzie się książę
    A jak skończę tę zwrotkę, to na refren zdążę

    Ref.
    Świat jest chory, a ludzie to dekle
    Czasem się czuję, jakbym już był w piekle
    A tego szaleństwa jeszcze tyle przede mną
    Świat jest chory, to wiem na pewno x2

    Grabarze nie grabią, choć taksuje taksówkarz
    W tenisa już dawno nie gra się w tenisówkach
    A wywiadówka nie jest dla wywiadu
    Ani dla CIA, ani dla Mossadu
    Nie każdy rodzic rodzi, rodzi mniej, niż połowa
    Ale każdy odpowiada za to, jak dziecko wychowa
    Decyzja jest twoja i od niej nie uciekaj
    Czy on wyróżnię na glon, czy jednak na człowieka
    Czy na gościa, co apteczkę będzie wkładał w teczkę
    I wszędzie będzie widział zjawiska niebezpieczne
    Tacy chcą się przygotować, lecz są ugotowani
    To jeszcze zanim świat pozna się na nich
    Możesz być kim chcesz, byle nie panikarzem
    Tylko rób to co kochasz, nie co ktoś ci każe
    Bo być może w chórze są także i tchórze
    Lecz tylko odważni zostaną tam ważni

    Ref.
    Świat jest chory, a ludzie to dekle
    Czasem się czuję, jakbym już był w piekle
    A tego szaleństwa jeszcze tyle przede mną
    Świat jest chory, to wiem na pewno x2

   • hjk 10 października 2011 o 1:10 pm

    zasadniczo w komisjach wszystko jest OK z liczeniem głosów (no chyba ze w komisji „sami swoi”), rzecz musi być na poziomie systemów komputerowych albo specjalnych trików jak z „martwymi duszami” czy podpisywaniem się za zmarłych nieusunietych z list, itp. Ale to pewnie i tak sprawy kosmetyczne, no chyba ze wyjdzie coś grubego jak opracowanie tego profesora z dostawianiem krzyżyków w graniczach woj. mazowieckiego.
    I jak ktoś powyżej słusznie napisał, to juz są nieistotne detale teraz, bo idzie zawierucha ogólno-europejska czy swiatowa i żaden rzad taki czy owaki nic by tu nie pomógł, wystarczy popytac co sie dzieje na szczeblach lokalnych w urzedach miejskich czy wojewódzkich.
    Może jakiś rząd narodowy by tu pomógł, ale póki co nie ma tu partii prawdziwie narodowej, a zresztą czy tu jest coś takiego jeszcze jak naród, a nie jakieś „jewropejskie cieławieki” – tak niektórzy pytaja – nad tym sie nalezy zastanowić…

   • rabarbarek 10 października 2011 o 5:11 pm

    Benjamin , to samo pytanie zadalam wczoraj. Jesli chodzi o glosy z zagranicy. to na kontynencie amerykanskim glosowanie bylo w sobote. Wiekszosc emigrantow pozbawiona jest mozliwosci glosowania ze wzgledu na procedury , ktore nie tylko utrudniaja ale wrecz uniemozliwiaja glosowanie. Wczesniej trzeba sie zarejestrowac w konsulacie [ a wiele osob mieszka daleko od konsulatow czy ambasady] ale niestety nie wystarczy udowodnic , ze jest sie Polakiem i ma sie konstytucyjne prawo so glosowania. Trzeba miec wazny paszport polski , jakby to on decydowal o przynaleznosci do narodu polskiego. Poniewaz wizy do Polski z Kanady nie sa potrzebne wiec tysiace ludzi , w tym mlodzi , paszportow nie maja. Probowano to zmienic , ale polski rzad nie chce o tym slyszec. Przeciez zna preferencje Polakow na kontynencie amerykanskim. Wychodzi na to , ze niePolak z polskim paszportem[ nie powiem z jakiego kraju] moze glosowac a Polacy , nawet urodzeni w Polsce nie moga.

 23. Noni 10 października 2011 o 9:20 am

  Reptilianie istoty gady potępione przez Boga?

  W jednym miejscu duży zbiór wiedzy na temat obcych cywilizacji odpowiedzialnych mi n za Nasz upadek z raju w postaci Lucyfera węża oraz dalej w historii świata czczone jako Bogowie ludzie węże albo ludzie smoki, ludzie krokodyle. Prawdopodobnie to oni stoją nad całym NWO i ludzi są tylko pomocnikami w tej ziemskiej farmie energetycznej i galaktycznej kolonii złota.

  http://tvń24.pl/reptilianie.html

  • Aśka 10 października 2011 o 10:50 am

   daj już spokój, zacznijmy od rzeczy małych … na duże tak nie mamy wpływu … Marku sądzę, że takie posty powinny być kasowane … wiem, wiem, Ty też nie masz na wszystko czasu

   • xx 10 października 2011 o 1:47 pm

    Coś Ci sie nie podoba??? Prawda w oczy kole??

 24. Lutek 10 października 2011 o 10:10 am

  Komentarz znaleziony w necie:

  CAŁA PRAWDA O WYNIKU GŁOSOWANIA

  39% x 47% = 18% czyli PO wybrał nie polski naród tylko raptem marna 1/6 tego narodu. A to i tak naciągany wynik. To daje fizycznie jakieś 6 mln ludzi (w skali 38-milionowego narodu), w tym ze 2 mln to urzędasy plus ich rodziny, a reszta to ich znajomi i jacyś jeszcze menele intelektualni łykający propagandę. Czyż nie tak? Cała ta demokracja to jawna kpina i rolowanie ludzi w świetle prawa. Ja się pakuję i żegnam, a wy budujcie dalej zielone bagno wierząc w brednie z tv 🙂

  • Michal 10 października 2011 o 11:26 am

   a może policzysz 30% x 47% = 14%

   Ale zakręcona stronka.
   Ludzie o Was można psychologiczne książki pisać.

   • O Rzesz 10 października 2011 o 3:31 pm

    Dwa tygodnie temu przyleciał na Pyrzowice B747 z Izraela. Jest w nim 520 miejsc pasażerskich. Ile takich i podobnych Boeingów przyleciało do Polski w ostatnich latach?. Ilu pasażerów tu zostało?. Widziałeś gdzieś oficjalne dane?. A tu ,min. możesz (jeszcze) się o tym dowiedzieć!.

  • mieszkaniec USA 10 października 2011 o 3:38 pm

   Nie zapomnij wziasc na zmiane gaci !

 25. Benjamin 10 października 2011 o 10:42 am

  W innych panstwach jest moda na podrywanie w SPA (sauna, jakuzzi, etc), a w Polsce wystarczy powiedziec dziewczynie, ze mam prace.

 26. Noni 10 października 2011 o 10:52 am

  A kto powiedział że istnieje demokracja i wybory ludu coś znaczą? Była potrzeba zmienić szatę nazizmu na UE to zmienili a głosowania są po to by ludzie myśleli że to oni wybierają 😀

 27. pola 10 października 2011 o 11:28 am

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Nicolas Sarkozy opowiedzieli się w niedzielę w Berlinie za dokapitalizowaniem europejskich banków, by chronić je przed konsekwencjami kryzysu zadłużenia w krajach strefy euro.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/merkel-i-sarkozy-podjeli-decyzje-pomoga-zagrozonym,1,4875169,wiadomosc.html

 28. Twoja Stara 10 października 2011 o 2:55 pm

  No i po wygrało… Ot ci niespodzianka chciało by się powiedzieć. I choć byłem na to jak najbardziej przygotowany to wiadomość że ich koalicjantem będzie paliglup zmrozila mi krew w żyłach. Czy polacy są naprawdę tak bezdennie głupi? Co się stało z tym narodem? Właśnie zaczynają się najgorsze 4lata w powojennej historii polski, własnego kraju tlumany nie poznacie…

  • andzia 10 października 2011 o 6:30 pm

   to fakt, ale myslisz ze PIS czy inna partia posprzataliby ten bajzel, ktory PO zrobil?

 29. Twoja Stara 10 października 2011 o 2:59 pm

  I co to za jakaś moderacja tu u was panuje???

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:19 pm

   Wysyłam ci maila na ten który podałeś, a tu łuuup – wraca. Co ty jesteś incognito?

   • Twoja Stara 10 października 2011 o 4:46 pm

    No raczej…

 30. Annah. 10 października 2011 o 7:00 pm

  Na Ukrainie – fałszowano w ten sam sposób – podawano fałszywe wyniki Eksit-Pol, a potem, w nocy, poprzez system elektroniczny, „podbijano” do nich wyniki, nadchodzące z okręgów… Wystarczy mieć w PKW swoich(sfinansowanych za petro-ruble) ludzi, lub szantażowanych wcześniej poprzez „haki”, a NIKT z nich nie sprzeciwie sie kłamstwom i manipulacjach przy wynikach. Zaczyna sie – jawny fakt „majstrowania ” przy wynikach.
  Dokładnie tak samo było na Ukrainie, kiedy nie podawali w terminie wyników celowo aby w nocy móc przez hakerów wprowadzić błędne wyniki, już sfałszowane. Po udanym sukcesie dezinformacyjnej kampanii, ukrywającej Zamach smoleński- oraz udanym fałszowaniu w poprzednich Wyborach – Prorządowe służby tym razem- są przekonane. że trzeba WSZYSTKO POSTAWIC NA JEDNĄ KARTĘ!
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29667,narodzie-obudz-sie-do-rana-nam-sfalszuja-wyniki-wyborow

  • Aśka 10 października 2011 o 7:32 pm

   nie wiem, może jestem w błędzie, ale pomarzę trochę … a gdyby tak sfotografować wywieszone wyniki z wszystkich komisji wyborczych (w szkołach, przedszkolach, szpitalach, i gdzie one jeszcze nie były) i podsumować samodzielnie, czy ten program prywatnego przedsiębiorcy dobrze to zrobił …

  • zenobiusz 10 października 2011 o 7:40 pm


   Coś im nie idzie przełożenie danych z tabelek na mapę,czyżby coś się sknociło ?
   Warto by zapisać ta tabelki,ciekawe czy będą modyfikowane.

 31. Aśka 10 października 2011 o 7:35 pm

  w moim mieście było 98 takich obwodów … to jest do zrobienia