Linki, e-maile i komentarze, 9 września 2011r.

ten 13-latek jest przestępcą, bo stał w tłumie na moście

Na początek polecam obejrzenie filmu z pacyfikacji tłumu na moście Brooklyn Bridge w Nowym Jorku, kiedy to 1 października aresztowano 700 osób. Policja w pewnym momencie chyba zdała sobie sprawę, że aresztowani ludzie nie są kryminalistami, a to właśnie oni, policjanci wykonują rozkazy kryminalistów. Celem aresztowania było wzniecenie nienawiści wobec policji, wśród której było kilku prowokatorów – to ci, którzy bija i kopią leżących. Wśród protestujących też byli agenci – to ci, którzy skierowali tłum z chodnika na jezdnię, a także ci, którzy nieśli transparenty z napisem „Skończyć z kapitalizmem”. To nie kapitalizm jest problemem, ale mafia, która zmieniła go w system oligarchiczny, który nie można inaczej określić jak niewolnictwo. Należy zauważyć, że system komunistyczny jest dokładnie tym samym niewolnictwem, ubranym w nieco inne kolory.

KOMENTARZE:

hjk 8 Październik 2011 o 7:40 pm
Ciekawa sprawa, bo miałem kiedyś taki przypadek, ze zagłosowałem na mało znanego kandydata i potem okazało się, ze zdobył on… 0 głosów. Gdyby tak podpisać sie na odwrocie i potem zażądać weryfikacji w tego typu przypadkach, mielibyśmy dowód fałszerstwa. Oczywiście stara śpiewka brzmi, ze „1 głos nie wpływa to na wynik wyborów”, ale w przypadku masowości podobnych spraw byłby jakis punkt zaczepienia.

Aśka 9 Październik 2011 o 12:41 am 
Co da taki napis, ze zaznaczono tylko jednego kandydata? Jak to później sprawdzić?
W ostatnich wyborach prezydenckich w pierwszej turze nie byłam na wyborach. Po niej dużo mówiło się o przypadkach fałszerstwa. Postanowiłam sprawdzić, czy ktoś się na liście za mnie nie podpisał się. Zajęło mi to chyba z 1 1/2 godziny, bo byłam odsyłana z komisji do urzędu miasta, z pokoju do pokoju. W końcu urzędniczka, która najpierw szczegółowo mnie wypytała po co mi to, w drodze wyjątku mi umożliwiła, choć mówiła, że to niezgodne z prawem. A jak sprawdzić samą kartę wyborczą? To już pewnie graniczy z cudem.

monitorpolski 9 Październik 2011 o 4:16 am
Można by to prosto zorganizować, ale widocznie nikomu to nie jest na rękę. Wystarczyłoby, żeby każda karta do głosowania miała swój numer, kalkę i kopię pod spodem. W internecie mógłbyś wówczas sprawdzić na kogo głosował dany numer karty. Jako dowód miałbyś kopię ze swoim podpisem. I wtedy zero kantów. ZERO KANTÓW!!!

zenobiusz 8 Październik 2011 o 12:30 pm
http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/08/soros-popiera-okupacje-wall-street/
Śledztwo przeprowadzone przez alternatywne media i Infowars.com ujawniły że duża część ruchu Okupacja Wall Street jest finansowana przez fundacje i organizacje związane z Sorosem, więc jego sympatyzowanie z nim jest jak najbardziej naturalne.Soros ogłosił swoje poparcie dla protestów podczas spotkania w ONZ.

monitorpolski 8 Październik 2011 o 2:28 pm
Klasyczna metoda przejmowania kontroli. Soros się z tym nie kryje, ponieważ chodzi o przekonanie ludzi, że te protesty to sterowana opozycja. Patrząc się jednak na to co przekazują, aa czego nie media kryminalne, można sądzić, że protesty są naturalnym odruchem dobrze zorientowanej części społeczeństwa – nie może być celniejszego uderzenia niż w Wall Street. Niedawno pisałem o przygotowywanym zamachu na 4,65 bln dolarów inwestorów. Takie wielkie protestu uniemożliwiają przeprowadzenie tej akcji, globaliści muszą więc zdyskredytować cały ten ruch.

hjk 8 Październik 2011 o 8:51 pm
a propos Sorosa – mógł on zobaczyć, ze system doszedł do kresu swych możliwości, albo znalazł się poza systemem i teraz albo chce się ustawić po „własciwej stronie” i chce zostać „guru rewolucji”, ew. zemścić sie na tych, którzy nie dopuścili go do „lodów”.
Albo chce być na jakiejś przyzwoitej pozycji w nowym systemie i uniknąć skazania i przesladowania za swe ‘wyczyny”…

hjk 8 Październik 2011 o 1:47 pm
Jeszcze tak na marginesie obecnego „kryzysu” ekonomicznego – jedna różnica w porównaniu z 2008-9, jaka mi się narzuca, ze mianowicie za dużo straszenia krachem i kryzysem, naganiania na złoto i srebro, (nawet na diamenty, o których dotąd było cicho), prorokowania, ze będzie gorzej jak w 2008-9. Jak piszą :”Economic Apocalypse Goes Mainstream – jeszcze tylko brakuje filmów z holyzłudu…
Tak samo z tym krachem euro – owszem, kraje są zadłużone po uszy, ale np. taka grecja ma długi u „niemieckich” i „francuskich” banksterów i jedynie co się moze stać to bankructwo tych banków. Oczywiscie jest jakieś ryzyko, ze one pociągną inne, a wtedy ludzie potraca ew, oszczędności. Będzie moze trochę kłopotów z płynnością czy gotówką… No ale jak banki przestaną istnieć, to tym samym dług i po problemie
Ciekawe, co zrobi taki np. rząd grecki czy inne – jak da pieniądze z budzetu ludziom – braknie na lichwe dla banksterów i ci sie „trochę zdenerwują”. Jak da banksterom a zabierze ludziom, to ci będą palić parlamenty czy domy polityków… „Nosił wilk (tj. rząd ew. banksterzy) owieczki razy kilka….”  )
Wygląda to na obróbkę propagandową ludzi, zeby pod presją rzekomego „kryzysu” zgodzili sie na wieksze łupy dla banksterów…Oczywiście są pewne problemy realne, ale to nie wynik żadnego kryzysu, tylko głupoty albo złej woli i korupcji rządzacych, jak wysprzedawania majątku u nas czy przenoszenie produkcji do krajów o tanszej sile roboczej, napływ tanich imigrantów, itd. jak na Zachodzie, pazerności banksterów, jak dmuchanie baniek z nieruchomościami czy surowcami, itd., itp….

eeetam 8 Październik 2011 o 11:25 pm kochani dwie sprawy:
1. odnośnie Wall Street – nie mniejcie złudzeń, to wręcz wzorcowy przykład „zadekretowanego” porządku spontanicznego. Jeżeli ci na samym szczycie uznają, że FED trzeba czymś zastąpić bo drukowaniem już nie dają rady… to najlepiej bu tryumfalnie zmieniła ten porządek na inny ulica… A powoli wygląda na to , że taka chwilowa anarchia ma to na celu. Ja w każdym razie się już tym nie emocjonuję, nowy porządek po nawet obaleniu czegoś tam przez tłum będą robić ci samy – zakurtynowi ludzie.
2. co do łamania ciszy wyborczej – też nie ma się czym emocjonować – całkiem sztuczna zasada by tłumek o tym dyskutował…. zastanawialiście się jaki ta cisza ma sens? Bo ja widzę dziś na ulicy setki krzyczących z bilborów gości…. no właśnie… chodzi chyba o to by ci co mieli forse na wykup mnieli przewagę, bo bilbordy zostają.,… tak coś mi się z tą ciszą zdaje… no ale bądźmy cicho… w końcu jak cisza to cisza….

bebe 6 Październik 2011 o 11:17 am
Odebranie „przywileju” kreowania pieniądza grupie która prawie wiek temu podstępnie zyskała taką możliwość byłaby w obecnej sytuacji sztucznie wywoływanej zapaści ekonomicznej właściwie całego świata jedynym słusznym rozwiązaniem. Nie łudzę się jednak że w jakikolwiek prosty sposób jest to osiągalne ,ani kilkutysięczne demonstracje ani jeden czy drugi blog nawet któregoś z polityków który dociera do marginalnej części „zainteresowanych tematem” nie stanowi jak na razie większego zagrożenia dla banksterskiej dziczy Pewne jest że nie zawachają się użyć najgorszych sztuczek jeśli staną w obliczu perspektywy rozliczenia,czują się bezkarni i bezpieczni popierani przez marionetkowe rządy otoczeni przez legiony polityków których sowicie wynagrodzili lub skutecznie zastraszyli (niepokorni zostali wyeliminowani)
W obecnej sytuacji należałoby się liczyć raczej albo z próbą ukręcenia łba całej sprawie (przeczekać jednocześnie ośmieszając i wypaczając medialnie całe zajście sprowadzając ją do wybryku społecznego marginesu) albo w ostateczności prób wywołania chaosu który da im możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego i co za tym idzie siłowego rozwiązania zaistniałej sytuacji. Jedynym wyjściem byłoby przejęcie mediów i dotarcie do szerokich rzesz karmionych propagandową papką której zamierzonym efektem jest zamiana potencjalnego zajadłego wroga niegodziwości w tempego ignoranta albo w najlepszym przypadku zastraszonego i ostrożnego obserwatora przekonanego że na nic nie ma wpływu.

999AQQ 6 Październik 2011 o 11:23 am
I proszę, już się pchają. Wall Streat-okazja niebywała czeka na przywódcę-Bolka, który na plecach nieświadomych mas wjedzie wprost na szczyty w historii odwrotu stanów od kapitalizmu…
My to mamy szczęście* bo z chwilą obalenia komunizmu w PL Ameryka do niego zmierza…

zenobiusz 6 Październik 2011 o 11:52 am
Grupy elitarne , o różnych koncepcjach organizowania społeczeństw,siłą rzeczy działają w formie partii. Jest tylko jeden moment kiedy szary obywatel ma wpływ na swoje losy, to nie ulica, a udział w wyborach. U nas społeczeństwo jest coraz bardziej świadome,dla tego ruch poparcia dla Wall Street,próbuje się lansować w oparciu o licealistów. PROTESTY na swiecie i w WARSZAWIE – 15 pazdziernika 2011
„organizatorem „porozumienia 15 października” jest uczeń szkoły średniej Grzegorz Janiczek i w Warszawie 15 października odbędą się protesty wspomagające Hiszpanię, Wall Street i cały świat.!!!.”
To dopiero dobre.Pisałem wczoraj że ta strona straciła wiarygodność. Ciekawe kto ją przejął i jaki jest los poprzednich jej autorów. I myślą sobie że Polacy dadzą się wpuścić w maliny. Protestu na Wall Streat do 15 października już nie będzie, bo kończą się chipsy i Toy- Toy się zaczynają zapychać.

iHe 6 Październik 2011 o 12:34 pm
Prędzej czy później NWO będzie musiało wprowadzić w USA wariant siłowy. Wtedy tak na prawdę się przekonamy kto jest kto. Banksterzy nie pozwolą trafić się w samo serce i odebrać sobie FED. Prędzej trafią Kucinicha i jemu podobnych. Jak za Kucinichem nie stoi jakiś generał to jego słowa nie mają żadnej wartości (niestety). Ja niestety przychylam się do opinii ,że w USA na pewno dojdzie do rozwiązań siłowych.Tam walczy się o władze bez względu na koszty.Kto wygrywa ten jest panem życia i śmierci mimo papierka zwanego konstytucją.Tam gdzie jest prawdziwa władza(potęga) nie ma miejsca na aksamitną rewolucje.Tam nie ma miejsca na sentymenty,banksterzy szykują się do konfrontacji z amerykanami już od dawna. Przyjęli wzorce chińskie postępowania z własnym społeczeństwem i orwellowskie. Elitom w Zionie wydaje się ,że Chiński model jest najlepszy, a on nie wzmaga nadmiernego wsłuchiwania się w głos ludu.Zawsze można taki lud autonomicznym czołgiem rozjechać.Już nie mówiąc,że rozważa się kolejną wojnę domową w USA.
Narkomani władzy nie poddadzą się odwykowi po dobroci,choć wszyscy wiedzą,że nadają się do leczenia. Nadzieją napawa,że już kiedyś się banksterom pucz w USA nie udał,od tego czasu tylko zwiększyli wysiłki dla uzyskania upragnionego celu. Rockefeller Family in China: Then and Now (1 of 2) http://www.youtube.com/watch?v=XFwAqIqdbaA Dobrze sobie przebadali chiński model przez tyle lat.

Apsik 6 Październik 2011 o 3:30 pm
Dług USA to 13 000 000 000 000 $ (słownie : 13 bilionów $), całą część z tych pieniędzy wraz z odsetkami należnymi, które wydrukował FED w zamian za obligacje rządu USA zobowiązujące społeczeństwo amerykańskie do spłaty żydowskim bankierom, można całkowicie anulować. Jest to zadłużenie społeczeństwa amerykańskiego na rzecz społeczeństwa amerykańskiego, czyli bilans na zero. Amerykanie płacą odsetki Żydom, tylko dlatego, że oni drukują im banknoty, kiedy potrzebują. Efektem tego jest wyżej wspomniana kwota. Jeśli będzie prawdziwa rewolucja to większość tego długu zniknie, pozostanie dług zagraniczny, np. u Chińczyków, gdyż Chińczycy wydają na pożyczki dla USA dolary, których nie wydrukowali, tylko zarobili sprzedając Amerykanom towary. Dlatego globalne zadłużanie się jest tak niebezpieczne, gdyż takie długi nie są wirtualne i jeżeli będą wysokie mogą prowadzić do globalnych wojen.

iHe 5 Październik 2011 o 9:31 pm
Matrix w całej pełni,nie trzeba być dalekowzrocznym co to oznacza. Grecja inwestuje w surowce na bliskim wschodzie. A nadinwestorem jest USA. Super koordynatorem Izrael. Grecja jedno z lepiej uzbrojonych państw w Jewropie niby wykańczające Jewrounię w ramach pokuty zostanie przerobione na mięso armatnie albo przedmurze lucyferianizmu. Zamiast pod Wiedniem znowu Termopile. Albo nie zadbali o symbolikę ,bo powinno być 300 czołgów;) Leonidasów, albo rodzi się nowa legenda: ” czterystu” w wypalonej ze złudzeń Grecji. Banksterzy najwyraźniej za długi oddali ich na organy obamy. To będzie dopiero grecka tragedia..A miał być epos.Czas przyspiesza z każdym nowym czołgiem na planszy.. http://demotywatory.pl/3448770/Szalenstwo-nie-istnieje    http://demotywatory.pl/1305806/300
GOOD: Nuclear Weapons: http://www.youtube.com/watch?v=N-lADZG6-PI

monitorpolski 6 Październik 2011 o 1:13 pm
Niespodzianka dla tych, którzy chcą „lepszej Rosji” – Putin proponuje Unię Euroazjatycką!!!
Chodzi o przyłączenie Białorusi i Kazachstanu do Rosji. W ten sposób załatwią niepokornego Łukaszenkę, a potem może być jeszcze ciekawiej jak Rosja zaproponuje połączenie z Unią Europejską, w której będzie już oczywiście Izrael. Od tego krok do „Unii Światowej” ze stolicą w Jerozolimie – wszak to jest święte miasto dla 3 największych religii… http://www.thetrumpet.com/?q=8732.7473.0.0

peryskop 6 Październik 2011 o 10:12 pm
Chcieliby iluminaci ten gułag wprowadzić po cichu, żeby się gułagowicze nie zorientowali. A to nie jest takie proste, na co zwróciłem uwagę: NWO-gułag już powstaje i widać na czym polega. Więc ludzie się budzą i podnoszą bunt – w Grecji, w Hiszpanii, na Wall Street itp.Właśnie doniesiono, że w NY policja coraz bardziej siłowo i Luke Rutkowski został aresztowany.Ale ta eskalacja terroru to loteria, bo czy „siłom porządkowym” nie zabraknie determinacji?

snajper 6 Październik 2011 o 9:42 am
Zbigniew Brzeziński ujął to w ten sposób: “System ten jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.” […] “Wkrótce będzie możliwe prowadzenie niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i utrzymanie stałe uaktualnianych akt zawierających nawet najbardziej osobiste dane obywateli. Akta te będą podlegały szybkiemu wglądowi przez władze.”

Aśka 8 Październik 2011 o 11:26 pm
świat na głowie staje … http://newsne.nowyekran.pl/post/29541,tk-zbada-czy-dzieci-do-16-roku-zycia-powinny-same-decydowac-o-swym-leczeniu
/podaję fragment: TK zbada, czy dzieci do 16. roku życia powinny same decydować o swym leczeniu.
We wtorek Trybunał Konstytucyjny ma rozstrzygnąć, czy dzieci poniżej 16. roku życia powinny same decydować o swym leczeniu czy operacji – jak uważa rzecznik praw obywatelskich Irena Lipowicz. W ub.r. zaskarżyła ona do TK kilka ustaw, które generalnie dają taką możliwość tylko tym, którzy ukończyli 16 lat. Jej zdaniem ogranicza to korzystanie przez młodszych z wolności osobistej (…) ____ Czyli co, że np. 3 latek ma sam decydować?
================================
monitorpolski: Przecież to jest oczywiste. Chodzi o ludobójstwo na dzieciach w szkołach, gdzie dzieci same będą podpisywać zgodę na szczepienia. Ludobójstwo wg. definicji to niekoniecznie obozy koncentracyjne. Zob: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo
Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.   Czy prof. Lipowicz tego nie rozumie?

peryskop 8 Październik 2011 o 2:37 pm
(…) Przypominam, że żondy zazwyczaj masowo kupowały szczepionki zwalniając koncerny farmaceutyczne od odpowiedzialności za szkodliwe dla zdrowia skutki tych szczepionek. http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1390-szwecja-odszkodowania-dla-ofiar-szczepionek

Kinga 8 Październik 2011 o 8:35 pm
http://www.earthweek.com/2011/ew111007/ew111007d.html  Alarm na Wyspach Kanaryjskich http://www.youtube.com/watch?v=dzz0quFN0wo

peryskop 8 Październik 2011 o 8:58 pm
Dzięki Kinga! ORzesz, Zeno, iHe i inni Monitorowcy – jakie jest wasze zdanie? Model pokazany od 4:58 daje sporo do myślenia, chociaż to tylko model.Rzeczywiście zsunięcie się skały z kilkuset metrów do morza wywoła wysoką falę lecz w zasięgu podobnego rzędu wielkości jak wysokość tej wulkanicznej góry. Woda jednak ma znaczne właściwości tłumiące i intensywność takiego JEDNORAZOWEGO impulsu wymuszającego lokalne zakłócenie będzie stosunkowo szybko zanikać.A więc żeby mieszkańcy np Florydy zobaczyli coś więcej niż przeciętne fale musiały by zostać zaktywizowane dodatkowe wymuszenia np. odpowiednio zsynchronizowane silne detonacje i/lub jakieś inne czynniki z arsenału broni skalarnych.Zobaczymy czy coś takiego uruchomią.

zenobiusz 8 Październik 2011 o 9:17 pm Materiały na bieżąco zamieszczam na blogu. Niestety, będzie gorzej niż macie nadzieję, ale jest jeszcze trochę czasu. El Hierro w trakcie erupcji spowoduje falę nie mniejszą niż następna spowodowana przez Cumbre Veja. Potem może być trzecia fala, gdy Hierro eksploduje jak Krakatau. I będzie to tylko wstęp.Właściwe Mega Tsunami wywoła wstrząs na środku Atlantyku. Ten filmik jest już dość stary i pokazuje tylko część zagadnienia. Nie będzie nuklearnych ładunków, nie ma takiej potrzeby. Piszę od jakiegoś czasu – depopulacja nastąpi siłami natury. Oni o tym wiedzą  i pracują tylko nad naszym fizycznym i psychicznym osłabieniem, a dodatkowo generują sztuczne problemy, mające skutecznie odwracać uwagę.

iHe 9 Październik 2011 o 12:50 am
@peryskop – powiem szczerze ,że w temacie kataklizmów mam niestety spory problem co jest skutkiem a co przyczyną. Władze NWO za pomocą usłużnych naukowców,mediów, najnowszych militarnych technologii i świata rozrywki uczyniły ten temat wzorcowo poddany dezinformacji. (…) Obecnie widać jedynie,że Słońce mocniej świeci i bardziej opala.Dużo szumu jest o wybuchy słoneczne i magnetosferę. Promieniowanie Schumana się zmieniło. Widać też zmasowane przygotowania niektórych rządów na przyjście kataklizmu.
Zbrojenia,zapasy, przepisy, psucie pieniądza typowe dla gospodarki wojennej. Dla mnie ta cała wojna z terroryzmem to oczywisty cover na : http://pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_wojenna
Żyjemy w wielkim złudzeniu, które jest ogromnym sukcesem ludzi ze służb,polityki ,propagandy i mediów.
Pozdrawiam! (…)
monitorpolski: iHe, możesz mieć rację. Strasznie opinii publicznej może być częścią wojny dezinformacyjnej. Problem jest w tym, że jeśli tzw. „źródła” podają fałszywe informacje, a my ich nie jesteśmy w stanie zweryfikować to możemy mieć fałszywe wnioski. Tak więc najważniejszy jest dostęp do wiarygodnych źródeł.

LINKI:

Polska:

Kryzys bankowy:

NWO, masoneria i satanizm:

Bliski Wschód:

Agenturalna Polonia:

Japonia, promieniotówrczość

Energetyka, szczepionki, zdrowie, GMO:

Sejsmika, pogoda i HAARP:

Muzyka

Reklamy