Linki, e-maile i komentarze, 9 września 2011r.

ten 13-latek jest przestępcą, bo stał w tłumie na moście

Na początek polecam obejrzenie filmu z pacyfikacji tłumu na moście Brooklyn Bridge w Nowym Jorku, kiedy to 1 października aresztowano 700 osób. Policja w pewnym momencie chyba zdała sobie sprawę, że aresztowani ludzie nie są kryminalistami, a to właśnie oni, policjanci wykonują rozkazy kryminalistów. Celem aresztowania było wzniecenie nienawiści wobec policji, wśród której było kilku prowokatorów – to ci, którzy bija i kopią leżących. Wśród protestujących też byli agenci – to ci, którzy skierowali tłum z chodnika na jezdnię, a także ci, którzy nieśli transparenty z napisem „Skończyć z kapitalizmem”. To nie kapitalizm jest problemem, ale mafia, która zmieniła go w system oligarchiczny, który nie można inaczej określić jak niewolnictwo. Należy zauważyć, że system komunistyczny jest dokładnie tym samym niewolnictwem, ubranym w nieco inne kolory.

KOMENTARZE:

hjk 8 Październik 2011 o 7:40 pm
Ciekawa sprawa, bo miałem kiedyś taki przypadek, ze zagłosowałem na mało znanego kandydata i potem okazało się, ze zdobył on… 0 głosów. Gdyby tak podpisać sie na odwrocie i potem zażądać weryfikacji w tego typu przypadkach, mielibyśmy dowód fałszerstwa. Oczywiście stara śpiewka brzmi, ze „1 głos nie wpływa to na wynik wyborów”, ale w przypadku masowości podobnych spraw byłby jakis punkt zaczepienia.

Aśka 9 Październik 2011 o 12:41 am 
Co da taki napis, ze zaznaczono tylko jednego kandydata? Jak to później sprawdzić?
W ostatnich wyborach prezydenckich w pierwszej turze nie byłam na wyborach. Po niej dużo mówiło się o przypadkach fałszerstwa. Postanowiłam sprawdzić, czy ktoś się na liście za mnie nie podpisał się. Zajęło mi to chyba z 1 1/2 godziny, bo byłam odsyłana z komisji do urzędu miasta, z pokoju do pokoju. W końcu urzędniczka, która najpierw szczegółowo mnie wypytała po co mi to, w drodze wyjątku mi umożliwiła, choć mówiła, że to niezgodne z prawem. A jak sprawdzić samą kartę wyborczą? To już pewnie graniczy z cudem.

monitorpolski 9 Październik 2011 o 4:16 am
Można by to prosto zorganizować, ale widocznie nikomu to nie jest na rękę. Wystarczyłoby, żeby każda karta do głosowania miała swój numer, kalkę i kopię pod spodem. W internecie mógłbyś wówczas sprawdzić na kogo głosował dany numer karty. Jako dowód miałbyś kopię ze swoim podpisem. I wtedy zero kantów. ZERO KANTÓW!!!

zenobiusz 8 Październik 2011 o 12:30 pm
http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/08/soros-popiera-okupacje-wall-street/

Śledztwo przeprowadzone przez alternatywne media i Infowars.com ujawniły że duża część ruchu Okupacja Wall Street jest finansowana przez fundacje i organizacje związane z Sorosem, więc jego sympatyzowanie z nim jest jak najbardziej naturalne.Soros ogłosił swoje poparcie dla protestów podczas spotkania w ONZ.

monitorpolski 8 Październik 2011 o 2:28 pm
Klasyczna metoda przejmowania kontroli. Soros się z tym nie kryje, ponieważ chodzi o przekonanie ludzi, że te protesty to sterowana opozycja. Patrząc się jednak na to co przekazują, aa czego nie media kryminalne, można sądzić, że protesty są naturalnym odruchem dobrze zorientowanej części społeczeństwa – nie może być celniejszego uderzenia niż w Wall Street. Niedawno pisałem o przygotowywanym zamachu na 4,65 bln dolarów inwestorów. Takie wielkie protestu uniemożliwiają przeprowadzenie tej akcji, globaliści muszą więc zdyskredytować cały ten ruch.

hjk 8 Październik 2011 o 8:51 pm
a propos Sorosa – mógł on zobaczyć, ze system doszedł do kresu swych możliwości, albo znalazł się poza systemem i teraz albo chce się ustawić po „własciwej stronie” i chce zostać „guru rewolucji”, ew. zemścić sie na tych, którzy nie dopuścili go do „lodów”.
Albo chce być na jakiejś przyzwoitej pozycji w nowym systemie i uniknąć skazania i przesladowania za swe ‘wyczyny”…

hjk 8 Październik 2011 o 1:47 pm
Jeszcze tak na marginesie obecnego „kryzysu” ekonomicznego – jedna różnica w porównaniu z 2008-9, jaka mi się narzuca, ze mianowicie za dużo straszenia krachem i kryzysem, naganiania na złoto i srebro, (nawet na diamenty, o których dotąd było cicho), prorokowania, ze będzie gorzej jak w 2008-9. Jak piszą :”Economic Apocalypse Goes Mainstream – jeszcze tylko brakuje filmów z holyzłudu…
Tak samo z tym krachem euro – owszem, kraje są zadłużone po uszy, ale np. taka grecja ma długi u „niemieckich” i „francuskich” banksterów i jedynie co się moze stać to bankructwo tych banków. Oczywiscie jest jakieś ryzyko, ze one pociągną inne, a wtedy ludzie potraca ew, oszczędności. Będzie moze trochę kłopotów z płynnością czy gotówką… No ale jak banki przestaną istnieć, to tym samym dług i po problemie
Ciekawe, co zrobi taki np. rząd grecki czy inne – jak da pieniądze z budzetu ludziom – braknie na lichwe dla banksterów i ci sie „trochę zdenerwują”. Jak da banksterom a zabierze ludziom, to ci będą palić parlamenty czy domy polityków… „Nosił wilk (tj. rząd ew. banksterzy) owieczki razy kilka….”  )
Wygląda to na obróbkę propagandową ludzi, zeby pod presją rzekomego „kryzysu” zgodzili sie na wieksze łupy dla banksterów…Oczywiście są pewne problemy realne, ale to nie wynik żadnego kryzysu, tylko głupoty albo złej woli i korupcji rządzacych, jak wysprzedawania majątku u nas czy przenoszenie produkcji do krajów o tanszej sile roboczej, napływ tanich imigrantów, itd. jak na Zachodzie, pazerności banksterów, jak dmuchanie baniek z nieruchomościami czy surowcami, itd., itp….

eeetam 8 Październik 2011 o 11:25 pm kochani dwie sprawy:
1. odnośnie Wall Street – nie mniejcie złudzeń, to wręcz wzorcowy przykład „zadekretowanego” porządku spontanicznego. Jeżeli ci na samym szczycie uznają, że FED trzeba czymś zastąpić bo drukowaniem już nie dają rady… to najlepiej bu tryumfalnie zmieniła ten porządek na inny ulica… A powoli wygląda na to , że taka chwilowa anarchia ma to na celu. Ja w każdym razie się już tym nie emocjonuję, nowy porządek po nawet obaleniu czegoś tam przez tłum będą robić ci samy – zakurtynowi ludzie.
2. co do łamania ciszy wyborczej – też nie ma się czym emocjonować – całkiem sztuczna zasada by tłumek o tym dyskutował…. zastanawialiście się jaki ta cisza ma sens? Bo ja widzę dziś na ulicy setki krzyczących z bilborów gości…. no właśnie… chodzi chyba o to by ci co mieli forse na wykup mnieli przewagę, bo bilbordy zostają.,… tak coś mi się z tą ciszą zdaje… no ale bądźmy cicho… w końcu jak cisza to cisza….

bebe 6 Październik 2011 o 11:17 am
Odebranie „przywileju” kreowania pieniądza grupie która prawie wiek temu podstępnie zyskała taką możliwość byłaby w obecnej sytuacji sztucznie wywoływanej zapaści ekonomicznej właściwie całego świata jedynym słusznym rozwiązaniem. Nie łudzę się jednak że w jakikolwiek prosty sposób jest to osiągalne ,ani kilkutysięczne demonstracje ani jeden czy drugi blog nawet któregoś z polityków który dociera do marginalnej części „zainteresowanych tematem” nie stanowi jak na razie większego zagrożenia dla banksterskiej dziczy Pewne jest że nie zawachają się użyć najgorszych sztuczek jeśli staną w obliczu perspektywy rozliczenia,czują się bezkarni i bezpieczni popierani przez marionetkowe rządy otoczeni przez legiony polityków których sowicie wynagrodzili lub skutecznie zastraszyli (niepokorni zostali wyeliminowani)
W obecnej sytuacji należałoby się liczyć raczej albo z próbą ukręcenia łba całej sprawie (przeczekać jednocześnie ośmieszając i wypaczając medialnie całe zajście sprowadzając ją do wybryku społecznego marginesu) albo w ostateczności prób wywołania chaosu który da im możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego i co za tym idzie siłowego rozwiązania zaistniałej sytuacji. Jedynym wyjściem byłoby przejęcie mediów i dotarcie do szerokich rzesz karmionych propagandową papką której zamierzonym efektem jest zamiana potencjalnego zajadłego wroga niegodziwości w tempego ignoranta albo w najlepszym przypadku zastraszonego i ostrożnego obserwatora przekonanego że na nic nie ma wpływu.

999AQQ 6 Październik 2011 o 11:23 am
I proszę, już się pchają. Wall Streat-okazja niebywała czeka na przywódcę-Bolka, który na plecach nieświadomych mas wjedzie wprost na szczyty w historii odwrotu stanów od kapitalizmu…
My to mamy szczęście* bo z chwilą obalenia komunizmu w PL Ameryka do niego zmierza…

zenobiusz 6 Październik 2011 o 11:52 am
Grupy elitarne , o różnych koncepcjach organizowania społeczeństw,siłą rzeczy działają w formie partii. Jest tylko jeden moment kiedy szary obywatel ma wpływ na swoje losy, to nie ulica, a udział w wyborach. U nas społeczeństwo jest coraz bardziej świadome,dla tego ruch poparcia dla Wall Street,próbuje się lansować w oparciu o licealistów. PROTESTY na swiecie i w WARSZAWIE – 15 pazdziernika 2011
„organizatorem „porozumienia 15 października” jest uczeń szkoły średniej Grzegorz Janiczek i w Warszawie 15 października odbędą się protesty wspomagające Hiszpanię, Wall Street i cały świat.!!!.”
To dopiero dobre.Pisałem wczoraj że ta strona straciła wiarygodność. Ciekawe kto ją przejął i jaki jest los poprzednich jej autorów. I myślą sobie że Polacy dadzą się wpuścić w maliny. Protestu na Wall Streat do 15 października już nie będzie, bo kończą się chipsy i Toy- Toy się zaczynają zapychać.

iHe 6 Październik 2011 o 12:34 pm
Prędzej czy później NWO będzie musiało wprowadzić w USA wariant siłowy. Wtedy tak na prawdę się przekonamy kto jest kto. Banksterzy nie pozwolą trafić się w samo serce i odebrać sobie FED. Prędzej trafią Kucinicha i jemu podobnych. Jak za Kucinichem nie stoi jakiś generał to jego słowa nie mają żadnej wartości (niestety). Ja niestety przychylam się do opinii ,że w USA na pewno dojdzie do rozwiązań siłowych.Tam walczy się o władze bez względu na koszty.Kto wygrywa ten jest panem życia i śmierci mimo papierka zwanego konstytucją.Tam gdzie jest prawdziwa władza(potęga) nie ma miejsca na aksamitną rewolucje.Tam nie ma miejsca na sentymenty,banksterzy szykują się do konfrontacji z amerykanami już od dawna. Przyjęli wzorce chińskie postępowania z własnym społeczeństwem i orwellowskie. Elitom w Zionie wydaje się ,że Chiński model jest najlepszy, a on nie wzmaga nadmiernego wsłuchiwania się w głos ludu.Zawsze można taki lud autonomicznym czołgiem rozjechać.Już nie mówiąc,że rozważa się kolejną wojnę domową w USA.
Narkomani władzy nie poddadzą się odwykowi po dobroci,choć wszyscy wiedzą,że nadają się do leczenia. Nadzieją napawa,że już kiedyś się banksterom pucz w USA nie udał,od tego czasu tylko zwiększyli wysiłki dla uzyskania upragnionego celu. Rockefeller Family in China: Then and Now (1 of 2) http://www.youtube.com/watch?v=XFwAqIqdbaA Dobrze sobie przebadali chiński model przez tyle lat.

Apsik 6 Październik 2011 o 3:30 pm
Dług USA to 13 000 000 000 000 $ (słownie : 13 bilionów $), całą część z tych pieniędzy wraz z odsetkami należnymi, które wydrukował FED w zamian za obligacje rządu USA zobowiązujące społeczeństwo amerykańskie do spłaty żydowskim bankierom, można całkowicie anulować. Jest to zadłużenie społeczeństwa amerykańskiego na rzecz społeczeństwa amerykańskiego, czyli bilans na zero. Amerykanie płacą odsetki Żydom, tylko dlatego, że oni drukują im banknoty, kiedy potrzebują. Efektem tego jest wyżej wspomniana kwota. Jeśli będzie prawdziwa rewolucja to większość tego długu zniknie, pozostanie dług zagraniczny, np. u Chińczyków, gdyż Chińczycy wydają na pożyczki dla USA dolary, których nie wydrukowali, tylko zarobili sprzedając Amerykanom towary. Dlatego globalne zadłużanie się jest tak niebezpieczne, gdyż takie długi nie są wirtualne i jeżeli będą wysokie mogą prowadzić do globalnych wojen.

iHe 5 Październik 2011 o 9:31 pm
Matrix w całej pełni,nie trzeba być dalekowzrocznym co to oznacza. Grecja inwestuje w surowce na bliskim wschodzie. A nadinwestorem jest USA. Super koordynatorem Izrael. Grecja jedno z lepiej uzbrojonych państw w Jewropie niby wykańczające Jewrounię w ramach pokuty zostanie przerobione na mięso armatnie albo przedmurze lucyferianizmu. Zamiast pod Wiedniem znowu Termopile. Albo nie zadbali o symbolikę ,bo powinno być 300 czołgów;) Leonidasów, albo rodzi się nowa legenda: ” czterystu” w wypalonej ze złudzeń Grecji. Banksterzy najwyraźniej za długi oddali ich na organy obamy. To będzie dopiero grecka tragedia..A miał być epos.Czas przyspiesza z każdym nowym czołgiem na planszy.. http://demotywatory.pl/3448770/Szalenstwo-nie-istnieje    http://demotywatory.pl/1305806/300
GOOD: Nuclear Weapons: http://www.youtube.com/watch?v=N-lADZG6-PI

monitorpolski 6 Październik 2011 o 1:13 pm
Niespodzianka dla tych, którzy chcą „lepszej Rosji” – Putin proponuje Unię Euroazjatycką!!!
Chodzi o przyłączenie Białorusi i Kazachstanu do Rosji. W ten sposób załatwią niepokornego Łukaszenkę, a potem może być jeszcze ciekawiej jak Rosja zaproponuje połączenie z Unią Europejską, w której będzie już oczywiście Izrael. Od tego krok do „Unii Światowej” ze stolicą w Jerozolimie – wszak to jest święte miasto dla 3 największych religii… http://www.thetrumpet.com/?q=8732.7473.0.0

peryskop 6 Październik 2011 o 10:12 pm
Chcieliby iluminaci ten gułag wprowadzić po cichu, żeby się gułagowicze nie zorientowali. A to nie jest takie proste, na co zwróciłem uwagę: NWO-gułag już powstaje i widać na czym polega. Więc ludzie się budzą i podnoszą bunt – w Grecji, w Hiszpanii, na Wall Street itp.Właśnie doniesiono, że w NY policja coraz bardziej siłowo i Luke Rutkowski został aresztowany.Ale ta eskalacja terroru to loteria, bo czy „siłom porządkowym” nie zabraknie determinacji?

snajper 6 Październik 2011 o 9:42 am
Zbigniew Brzeziński ujął to w ten sposób: “System ten jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.” […] “Wkrótce będzie możliwe prowadzenie niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i utrzymanie stałe uaktualnianych akt zawierających nawet najbardziej osobiste dane obywateli. Akta te będą podlegały szybkiemu wglądowi przez władze.”

Aśka 8 Październik 2011 o 11:26 pm
świat na głowie staje … http://newsne.nowyekran.pl/post/29541,tk-zbada-czy-dzieci-do-16-roku-zycia-powinny-same-decydowac-o-swym-leczeniu
/podaję fragment: TK zbada, czy dzieci do 16. roku życia powinny same decydować o swym leczeniu.
We wtorek Trybunał Konstytucyjny ma rozstrzygnąć, czy dzieci poniżej 16. roku życia powinny same decydować o swym leczeniu czy operacji – jak uważa rzecznik praw obywatelskich Irena Lipowicz. W ub.r. zaskarżyła ona do TK kilka ustaw, które generalnie dają taką możliwość tylko tym, którzy ukończyli 16 lat. Jej zdaniem ogranicza to korzystanie przez młodszych z wolności osobistej (…) ____ Czyli co, że np. 3 latek ma sam decydować?
================================
monitorpolski: Przecież to jest oczywiste. Chodzi o ludobójstwo na dzieciach w szkołach, gdzie dzieci same będą podpisywać zgodę na szczepienia. Ludobójstwo wg. definicji to niekoniecznie obozy koncentracyjne. Zob: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo
Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.   Czy prof. Lipowicz tego nie rozumie?

peryskop 8 Październik 2011 o 2:37 pm
(…) Przypominam, że żondy zazwyczaj masowo kupowały szczepionki zwalniając koncerny farmaceutyczne od odpowiedzialności za szkodliwe dla zdrowia skutki tych szczepionek. http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1390-szwecja-odszkodowania-dla-ofiar-szczepionek

Kinga 8 Październik 2011 o 8:35 pm
http://www.earthweek.com/2011/ew111007/ew111007d.html  Alarm na Wyspach Kanaryjskich http://www.youtube.com/watch?v=dzz0quFN0wo

peryskop 8 Październik 2011 o 8:58 pm
Dzięki Kinga! ORzesz, Zeno, iHe i inni Monitorowcy – jakie jest wasze zdanie? Model pokazany od 4:58 daje sporo do myślenia, chociaż to tylko model.Rzeczywiście zsunięcie się skały z kilkuset metrów do morza wywoła wysoką falę lecz w zasięgu podobnego rzędu wielkości jak wysokość tej wulkanicznej góry. Woda jednak ma znaczne właściwości tłumiące i intensywność takiego JEDNORAZOWEGO impulsu wymuszającego lokalne zakłócenie będzie stosunkowo szybko zanikać.A więc żeby mieszkańcy np Florydy zobaczyli coś więcej niż przeciętne fale musiały by zostać zaktywizowane dodatkowe wymuszenia np. odpowiednio zsynchronizowane silne detonacje i/lub jakieś inne czynniki z arsenału broni skalarnych.Zobaczymy czy coś takiego uruchomią.

zenobiusz 8 Październik 2011 o 9:17 pm Materiały na bieżąco zamieszczam na blogu. Niestety, będzie gorzej niż macie nadzieję, ale jest jeszcze trochę czasu. El Hierro w trakcie erupcji spowoduje falę nie mniejszą niż następna spowodowana przez Cumbre Veja. Potem może być trzecia fala, gdy Hierro eksploduje jak Krakatau. I będzie to tylko wstęp.Właściwe Mega Tsunami wywoła wstrząs na środku Atlantyku. Ten filmik jest już dość stary i pokazuje tylko część zagadnienia. Nie będzie nuklearnych ładunków, nie ma takiej potrzeby. Piszę od jakiegoś czasu – depopulacja nastąpi siłami natury. Oni o tym wiedzą  i pracują tylko nad naszym fizycznym i psychicznym osłabieniem, a dodatkowo generują sztuczne problemy, mające skutecznie odwracać uwagę.

iHe 9 Październik 2011 o 12:50 am
@peryskop – powiem szczerze ,że w temacie kataklizmów mam niestety spory problem co jest skutkiem a co przyczyną. Władze NWO za pomocą usłużnych naukowców,mediów, najnowszych militarnych technologii i świata rozrywki uczyniły ten temat wzorcowo poddany dezinformacji. (…) Obecnie widać jedynie,że Słońce mocniej świeci i bardziej opala.Dużo szumu jest o wybuchy słoneczne i magnetosferę. Promieniowanie Schumana się zmieniło. Widać też zmasowane przygotowania niektórych rządów na przyjście kataklizmu.
Zbrojenia,zapasy, przepisy, psucie pieniądza typowe dla gospodarki wojennej. Dla mnie ta cała wojna z terroryzmem to oczywisty cover na : http://pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_wojenna
Żyjemy w wielkim złudzeniu, które jest ogromnym sukcesem ludzi ze służb,polityki ,propagandy i mediów.
Pozdrawiam! (…)
monitorpolski: iHe, możesz mieć rację. Strasznie opinii publicznej może być częścią wojny dezinformacyjnej. Problem jest w tym, że jeśli tzw. „źródła” podają fałszywe informacje, a my ich nie jesteśmy w stanie zweryfikować to możemy mieć fałszywe wnioski. Tak więc najważniejszy jest dostęp do wiarygodnych źródeł.

LINKI:

Polska:

Kryzys bankowy:

NWO, masoneria i satanizm:

Bliski Wschód:

Agenturalna Polonia:

Japonia, promieniotówrczość

Energetyka, szczepionki, zdrowie, GMO:

Sejsmika, pogoda i HAARP:

Muzyka

Reklamy

171 responses to “Linki, e-maile i komentarze, 9 września 2011r.

 1. Annah. 9 października 2011 o 10:46 am

  Światełko w tunelu dla Polski
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/08/swiadectwo-dla-swiata/

  Polubienie

  • Megi 9 października 2011 o 11:13 am

   Annah, dzięki za ten link. Wielu z nas przyzwyczaiło się troszkę do myśli, ze Polska jest uprzywilejowana. A ksiądz Natanek wyraził obawę, że będzie nam to odebrane i dane Kolumbii. Krucjata różańcowa za Polskę zgromadziła dotychczas 14 tys zamiast spodziewanych 2 mln. A to chodzi zaledwie o jedną dziesiątkę różańca.

   Polubienie

   • Annah. 9 października 2011 o 3:36 pm

    Ja nie przytłaczałam się oficjalnie do krucjaty, ale w Jerychu Różańcowym modlę już się w intencji naszej ojczyzny. Takich osób na pewno jest więcej, bo rozmaitych inicjatyw nie brakuje. Ale fakt, że Kolumbia nas ubiegła. Szczególnie podoba mi się miłość i duma z jaką wyrażają się ludzie o swoim kraju, który jest im tak drogi bez względu na status i wykształcenie. I żal duszę ściska że z nas duszę narodu wyrwano. Więcej nie napiszę bo panuje cisza wyborcza, ale ciekawy jest fragment kiedy to prezydent mówi pewne słowa pokazując róg białej kartki.

    Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 9 października 2011 o 1:59 pm

   [usunięte z powodu ciszy wyborczej]

   Polubienie

   • hjk 10 października 2011 o 2:30 am

    Co do młodych to Palikot da teraz tym kotom popalić 🙂
    co za nomen omen i co za gra słów – chcieli sobie popalić?
    Beda mieli…

    Polubienie

    • hjk 10 października 2011 o 2:31 am

     tylko zeby buźka nie zmieniła się na przeciwną 😦

     Polubienie

  • Ditka 9 października 2011 o 3:00 pm

   Właśnie obejrzałam, Annah dziękuję. A tak z ciekawości czy zdjęcia robił m.in. TEN Lech Dokowicz? bo w końcówce – napisach jest wymienione to nazwisko

   Polubienie

  • Rewolucja 9 października 2011 o 10:53 pm

   Wiadomość do Wall Street [ENG] 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=44p_A4gOloU&feature=feedu

   Polubienie

 2. The Sign Painter 9 października 2011 o 10:54 am

  Pamiętacie jaka dziś rocznica? 9 października 1610r. wojska Polskie wkroczyły na Kreml. Piękna, zwycięska data akurat w dniu wyborów. 🙂

  Polubienie

  • pikus 9 października 2011 o 11:30 am

   mam nadzieje ze dzis znow „wojsko Polskie ” wkroczy na Kreml

   Polubienie

  • Ania 9 października 2011 o 4:26 pm

   Filozofia Kalego ?

   Polubienie

 3. BirdDwa 9 października 2011 o 1:49 pm

  Polubienie

 4. obnie.pl 9 października 2011 o 2:11 pm

  Radwańska – Petkovic – teraz live na http://www.obnie.info

  Polubienie

 5. The Sign Painter 9 października 2011 o 2:35 pm

  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wybory;2011;przerwy;w;glosowaniu;i;97;naruszen;ciszy;wyborczej,246,0,932342.html

  Alarmy bombowe podczas głosowań. Czyżby sprawdzał się scenariusz stanu wojennego po wyborach?

  Polubienie

 6. bozakrowka 9 października 2011 o 2:55 pm

  Kuma ktoś coś z tego??
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/29568,czy-to-juz-czujesz

  Przekaz z pewnością ważny.
  Moim zdaniem dotyczy przygotowywanego przez masonerię królestwa szatana, czyli zła wcielonego na całej ziemi

  Polubienie

  • monitorpolski 9 października 2011 o 5:35 pm

   Ludzie, nie dajcie się omotać. Nic z tych szatańskich pomysłów nie wyjdzie jeśli powiemy NIE. I mówimy NIE. Oni się muszą teraz odsłonić, pokazać oblicze jak naziści. A jak się odsłonią to będzie już otwarta walka.

   Polubienie

 7. Aśka 9 października 2011 o 2:57 pm

  w USA zamieszki
  http://www.obnie.pl/ zobacz nagranie na żywo

  Polubienie

 8. Lutek 9 października 2011 o 3:02 pm

  Dla tych którzy jeszcze nie zagłosowali, a chcą ograniczyć fałszowanie wyborów:

  „Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy
  Art. 41.
  Dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych numerów list i nazw lub nazwisk albo poczynienie innych dopisków poza kratką nie wpływa na ważność oddanego na niej głosu.”

  Dopisek w rodzaju „Jednym krzyżykiem oddałem swój głos na partię X” jest dopuszczalny.

  Polubienie

  • Ramires 9 października 2011 o 6:20 pm

   Nie poszedłem i nie mam zamiaru uczestniczyć w tej komedii. Oczywiście nikogo nie agituję i nie zniechęcam. Wasz „wybór ” , a i tak vat w górę i wszelkie haracze na „państwo ” . Potem nie narzekać że znowu żle wybraliście tylko płacić , płacić i zero sprzeciwu , rozmnażaj się kupuj i płać , przecież to demokracja ! „Wolny wybór” !

   Polubienie

   • Lamacz Matryc 9 października 2011 o 8:16 pm

    ja tez nie glosuje

    Polubienie

   • Mirek 9 października 2011 o 9:41 pm

    własnie, zmiana czasu, wybory,
    to jak komendy dla psa: siad, podaj łapę,
    a kto był to i aportować się nauczy – oczywiście do kasy,

    Polubienie

  • Aśka 9 października 2011 o 7:40 pm

   nikt nie mówił, że jakieś bazgroły poza kratką na karcie do głosowania wpływają na ważność

   Polubienie

 9. The Sign Painter 9 października 2011 o 3:02 pm

  I tutaj jeszcze coś. Ruch „Oburzonych” w Belgii.
  http://news.money.pl/artykul/ruch;oburzonych;dotarl;do;belgii,135,0,932231.html

  Polubienie

  • Mariusz 9 października 2011 o 3:09 pm

   no tak, ale oni w ramach protestów powstrzymują się od jedzenia frytek 🙂

   Polubienie

 10. pterodaktylwkaftanie 9 października 2011 o 3:22 pm

  Do drużyna A@ Obiecałem nie blużnić na forum u Marka ale mam parę słów do tego prototypa z drużyny A
  ty jak byłeś mały to musiałeś mieć ksywę żmija ,na pewno donosiłeś na kolegów i koleżanki i z tego powodu byłeś bity,ponad to tata musiał wkładać ci coś do pupy ale to wszystko nie jest powodem żeby tak szkodzić prawdzie i ludzkości,

  Polubienie

  • Druzyna AA 9 października 2011 o 8:54 pm

   Założę się, że na wkładaniu do pupy znasz się jak mało kto… Nie zazdroszczę.

   Polubienie

 11. pola 9 października 2011 o 3:36 pm

  Świat masonów i żydów milczy, ponieważ badania pokazały, że jest Naród od ich ciemnogrodu i kalendarzyków o wiele tysięcy lat starszy. Tym Narodem jest Naród Polski. My Polacy milczeć nie zamierzamy i głoszonej przez masonów i żydów doktrynie apartheidu w Polsce stawiamy opór bezpośredni.
  http://poloniae.wordpress.com/2011/08/14/oswiadczenie-z-okazji-swieta-najswietszej-maryji-panny/

  Polubienie

  • monitorpolski 9 października 2011 o 3:51 pm

   Oczywiście dotyczy to żydów – satanistów? Mam nadzieję, że nie jesteś rasistką.

   Polubienie

   • bozakrowka 9 października 2011 o 3:59 pm

    Daj spokój
    To jest istna tragedia co się teraz dzieje w mózgach wielu ludzi na świecie. Zupełny obłęd i brak zdrowego rozsądku
    Znowu zaczyna się szczucie jednych na drugich i pewnie znów z „sukcesem” złych sił.
    Tymczasem ci co szczują mają się coraz lepiej i są coraz bliżej realizacji swoich satanistycznych założeń.
    Gdy słyszę zwroty typu „globalna rewolucja” to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

    Polubienie

   • pola 9 października 2011 o 9:45 pm

    Absolutnie ale miło wiedzieć że nasze korzenie są antyczne.

    Polubienie

  • nowecant 9 października 2011 o 4:18 pm

   Ale ilu jest naprawdę Polaków? Kilka milionów? Reszta jest zmanipulowana albo śpi, trzeba obudzić w nich patriotyzm.

   Polubienie

 12. on 9 października 2011 o 4:13 pm

  Bardzo niepokojace jest że Soros poparł te protesty,to znaczy tylko że ruch ten nie jest do końca spontaniczny…jaki cel prawdziwy ma w tym Soros wolę nie myśleć….

  Polubienie

  • monitorpolski 9 października 2011 o 4:24 pm

   Jak chcesz coś zniszczyć to przejmujesz inicjatywę. Oglądnij te relacje – ludzie są zdesperowani, to nie jest (jeszcze) sterowany odgórnie ruch.

   Polubienie

 13. Rewolucja 9 października 2011 o 4:27 pm

  AE911Truth 11 września – Eksperci o WTC 7

  Polubienie

 14. Kinga 9 października 2011 o 4:49 pm

  Abysmy byli JEDNO http://www.youtube.com/watch?v=BFsvmwmPrY4

  Polubienie

 15. Stirlitz 9 października 2011 o 4:53 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/silne-trzesienie-ziemi-na-wyspach-kanaryjskich,1,4875020,wiadomosc.html

  Polubienie

 16. qxxip 9 października 2011 o 5:14 pm

  Świeżutki bardzo ciekawy artykuł o możliwej zbliżającej się konfrontacji zbrojnej mocarstw.
  „Russian Leader (Putin)Tells Top Generals, “Prepare For Armageddon””
  http://www.eutimes.net/2011/10/russian-leader-tells-top-generals-prepare-for-armageddon/

  Polubienie

  • monitorpolski 9 października 2011 o 5:32 pm

   Znów dezinformacyjna strona Soorcha Faal. To u niej było o 3 UFO wielkości Ziemi zbliżających się do nas…

   Polubienie

   • arkebuz 9 października 2011 o 7:03 pm

    sorry, kto o tym wie, kto takie rzeczy czyta?

    Polubienie

 17. monitorpolski 9 października 2011 o 5:31 pm

  Jesse Ventura pierwszym politykiem przyłączającym się do protestów w USA: http://www.youtube.com/watch?v=xWtzyOC2v8E
  Były gubernator Minnesoty, Jesse, nigdy nie wziął nawet centa od korporacji. Jest przeciwny partiom, które tworzą korupcję – powołuje się tu na słowa Prezydenta Johna Adamsa, który uważał, że to właśnie partie rozbiją Stany od środka.

  Polubienie

 18. gosc12 9 października 2011 o 7:40 pm

  Nie ma w kraju lepszego kandydata na premiera niz nasz Donald TUSK . Proszę sie zastanowic ile ten człowiek dobrego zrobił przez te cztery lata i jaką miłością darzy wszystkich Polakow( zydow przede wszystkich)Cały swiat zazdrosci nam naszego premiera. Wybudowal drogi, zredukowal bezrobocie a przede wszystkim sprawil,ze wszyscy czuja sie dobrze. Przeczytajcie prase na zagraniczna.Uważam że powinien rzadzic dozywotnie.

  Polubienie

  • Ramires 9 października 2011 o 10:37 pm

   Mądrego to i miło posłuchać. Jednak czas na emigrację. Bo po następnych 4 latach w Polsce już nie będzie miejsca dla klasy średniej. No można zacząć pić i się stoczyć , przecież o to im chodzi !

   Polubienie

  • Konarski 9 października 2011 o 10:51 pm

   Tak, za pożyczone pieniądze (dług u lichwy) każdy pijak balować potrafi niczym „hrabia”.
   Stadiony ni drogi zysku nie dadzą większego niż wkład w nie?
   A co ze zlikwidowanym przemysłem?
   Co z upadającymi firmami (więcej upadło niż powstało)?

   Będą nowe podatki – na początek podwyżka VAT z 23 na 24 lub 25%, a od 2013 ma wejść w życie kataster.

   Polubienie

 19. Aśka 9 października 2011 o 8:01 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/merkel-i-sarkozy-podjeli-decyzje-pomoga-zagrozonym,1,4875169,wiadomosc.html
  Merkel i Sarkozy podjęli decyzję. Pomogą zagrożonym bankom
  19:01 GK / PAP 09.10.2011
  Angela Merkel i Nicolas Sarkozy, fot. AFP

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Nicolas Sarkozy opowiedzieli się w niedzielę w Berlinie za dokapitalizowaniem europejskich banków, by chronić je przed konsekwencjami kryzysu zadłużenia w krajach strefy euro.

  – Niemcy i Francja są zdecydowane uczynić to co konieczne, by zapewnić rekapitalizację banków – powiedziała Merkel na konferencji prasowej.

  Sarkozy oświadczył, że do końca października oba kraje chcą przedstawić propozycje „trwałego i globalnego” rozwiązania aktualnych problemów Europy.

  Obaj przywódcy potwierdzili też, że chcą dążyć do tego, by zagrożona bankructwem Grecja pozostała w strefie euro.
  Autor: GK Źródła: PAP

  Polubienie

 20. falszywyprorok 9 października 2011 o 8:06 pm

  UWAGA – WYBORY BĘDĄ SFAŁSZOWANE.
  podaje konkretne przykłady, nie wiem co z tym zrobić? Gdzie to można zgłosić?
  3 moich znajomych doniosło mi o tym, że nie ma męża zaufania w komisjach!.
  Jeden doniósł mi, że urna nie była zaplombowana przez co sam na to zwróciłem uwagę!!!
  W mojej komisji urna również nie była zaplombowana, nie wziąłem telefony ani kamery a gdy prosiłem ludzi by to nagrali nawet komórką to mnie wyśmiali, że robię panikę co za ignoranci. Po podniesieniu alarmu, przyszedł członek komisji i zakleił urnę taśmą klejącą!!!! Mąż zaufania był i powiedział, że on nic nie widzi by cokolwiek było otwarte!!
  To jest kpina w ogóle żałuję, że poszedłem.

  Polubienie

 21. Aśka 9 października 2011 o 8:21 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ruch-oburzonych-protestuje-obudz-sie,1,4874848,wiadomosc.html
  /fragmenty
  Ruch „oburzonych” protestuje. „Obudź się!”
  16:11 RC / PAP 09.10.2011

  Blisko 150 członków ruchu „oburzonych” z Hiszpanii, Francji i Holandii rozbiło obóz wczoraj pod wieczór w Brukseli. Władze nie wydały na to zgody; burmistrz należącego do brukselskiej aglomeracji Koekelberga oferuje demonstrantom pusty budynek uniwersytecki. Na transparentach protestujących można przeczytać „Paryżu obudź się!”.

  Burmistrz gminy Koekelberg, Philippe Pivin proponuje demonstrantom lokum ze względu na dobre warunki sanitarne, ale belgijscy członkowie ruchu nie chcą, by władze narzucały im rozwiązania – powiedział agencji AFP Kim Le Queng, jeden z „oburzonych”.

  Międzynarodowa grupa chce okupować park w Brukseli i ma zamiar tam zostać przez tydzień w oczekiwaniu na innych członków ruchu, którzy dołączą później.

  Według przedstawicieli „oburzonych”, kilkaset lub nawet kilka tysięcy osób oczekiwanych jest w stolicy Belgii 15 października, na kiedy zaplanowane są spotkania członków ruchu w ponad 400 miastach, w – co najmniej – 45 krajach.
  […]
  „Paryżu, obudź się!”. „Teraz czas na prawdziwą demokrację!”, „Oburzajcie się!” – głosiły slogany na transparentach w stolicy Francji.
  Autor: RC Źródła: PAP

  Polubienie

 22. jakisbuk 9 października 2011 o 9:06 pm

  http://wybory.wp.pl/title,Oto-pierwsze-sondazowe-wyniki-wyborow,wid,13877252,wiadomosc.html

  Polubienie

 23. nowy84 9 października 2011 o 9:09 pm

  PO zdobyła w wyborach 39,6 proc. głosów, a PiS 30,1 procent głosów, na trzecim miejscu jest Ruch Palikota z wynikiem 10,1 procent głosów. Tuż za Ruchem PSL z wynikiem 8,2 proc. a na ostatnim miejscu SLD – 7,7 proc.

  Polubienie

  • The Sign Painter 9 października 2011 o 9:12 pm

   To i tak są tylko sondaże. Dopiero cząstkowe coś nam powiedzą mniej więcej…

   Polubienie

  • andzia 9 października 2011 o 9:17 pm

   ale dopiero zamknięto lokale wyborcze więc skad wiadomo.
   A nawet jeśli PO wygra, to albo naród nadal śpi, albo sfałszowano wyniki albo tak nie lubią PIS, że woleli głosować na PO i Palikota (Ratuj Boże przed nim). Co to sie porobiło…

   Polubienie

 24. navajo88 9 października 2011 o 9:09 pm

  I dupa zimna PO górą !!!! hahahahahahahahahahaha ,ale jaja jak parasol !!!!!!

  Polubienie

  • pola 9 października 2011 o 9:24 pm

   Masz rację dupa ale z tych co nie poszli głosować i tych którzy zagłosowali na kolesi i układy.Jak im śrubę przykręcą to niech nie płaczą .Widocznie dobrze społeczeństwu rządzonym przez beton.

   Polubienie

   • navajo88 9 października 2011 o 10:07 pm

    pola ja głosowałem na pis i co ????? a no PO wygrało ,ALE PISAŁEM PARĘ DNI TEMU ŻE MY STARSI TO MAMY JUŻ ŻYCIE PO ZA SOBĄ ,,,ALE TO MŁODZI BENDĄ MUSIELI SOBIE SAMI KSZTAŁTOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ JAK ŻYĆ !!!!! .ALE LUDZIE WYBRALI I MAJĄ TO CO MAJĄ ,,, I POWIEM CI ŻE JA TO WSZYSTKO MAM SERDECZNIE I GŁĘBOKO W POWARZANIU ,CZYLI W DUPIE I TYLE !!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHA
    J.M.H

    Polubienie

    • pola 9 października 2011 o 10:34 pm

     nawajo88 jacy starsi ,no co ty masz 90 lat,życie zaczyna się po 60 co ty nie wiesz.hahahahaha a ty tak wszystko głęboko nie wkładaj ,jak ci to tam wszystko wchodzi.hahahahahaha.

     Polubienie

 25. Annah. 9 października 2011 o 9:16 pm

  Nie bardzo wierzę w te wyniki, ale cóż, przyjdzie nam wszystkim dosięgnąć dna jak Kolumbii.

  Polubienie

  • Megi 9 października 2011 o 9:23 pm

   Właśnie Annah, to samo pomyślałam oglądając ten film. My jeszcze nie jesteśmy gotowi na nawrócenie jako naród, ale po tych kolejnych 4 latach to już na pewno będziemy. Będziemy błagali Boga o pomoc. Lis ma rację, że ludzie nie są tak głupi jak myślimy, są jeszcze głupsi.

   Polubienie

   • Annah. 9 października 2011 o 9:45 pm

    Tutaj fragment orędzia z 3.10, niejakiej Anny A.
    To mistyczka mało znana, także trudno mówić o jakieś wiarygodności przesłań.
    Treść można uznać za przepowiednię wyborów Polaków i skutków do jakich nas zawiodą.
    „Jezus:
    Polska będzie krzyżowana, dręczona i prześladowana pod względem religijno-wyznaniowym, ekonomicznym i gospodarczym.

    Pozwolę Moim prześladowcom kpić z Ojca i Kościoła dotąd, aż naród Polski upadnie na kolana przede Mną, Władcą Wszechświata.
    To będzie czas pokory dla wszystkich twoich rodaków, Anno. Już czas, aby wasze oczy przejrzały, aby wasze uszy zaczęły słuchać głosu Prawdy, a nie kłamstwa, aby obudzili się ci, co snem śmierci (grzechu) pomarli.
    Cierpienia doznają młodzi i starzy. Dopuszczę na was owoce waszych wyborów; odrzucenie Boga a opowiedzenie się za igrzyskami, kiedy chleba będzie wam braknąć.
    Ucisk spadnie na Jerozolimę, bo odwróciła się od Boga i bożkom bije pokłony. Za tyle Łask, które otrzymał twój naród, Anno, przyłączyliście się do budowniczych wieży Babel.
    http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/09/polityczny-hyde-park/#comment-37507

    Polubienie

   • andzia 9 października 2011 o 9:50 pm

    po 4 latach dopiero? Myślę ze wcześniej zaczną błagać Boga o pomoc!

    Polubienie

 26. Sebastian Sender 9 października 2011 o 9:16 pm

  To są tylko sondaże..

  Polubienie

 27. iHe 9 października 2011 o 9:21 pm

  Wybory prawie jak w sondażach tych najmniej przekłamanych.
  Teraz będziemy kibicować PO w zjeździe poparcia w zodażach wraz z kolejnymi wspaniałymi ustawami dokręcającymi śrubę i przeciagu w portfelach,etc.Jak dla mnie to dobry wynik PiS.Ten nowy rząd upadnie.

  PiS już mówi o przesileniu politycznym(przedterminowe wybory),więc wiadomo,że o to im chodziło.Powiedzieli,że z tym stylem rządzenia PO nie dotrwają do końca kadencji..

  Można powiedzieć ,że wszystko zgodnie z planem szkoda ,że to taki czarny scenariusz..
  Niestety też wszystkie najczarniejsze scenariusze ze stanem wyjątkowym włącznie są jak najbardziej aktualne..
  Terapia szokowa PO będzie bolesna,chyba,że mają jeszcze jakiś 4 letni otwarty rachunek u banksterki.No i co jeszcze zastawią w tym kraju..
  Bardzo dobry wynik PSL jest jednak dla mnie mocno podejrzany..
  Aż się nie chce wierzyć,że tylu etatystów na nich mogło głosować..
  Oj chyba przeliczenie głosów odbędzie się metoda oponiarską.
  Jeszcze w dobry wynik PO bym uwierzył ale już w dobry wynik PSL nie bardzo..

  A J.Kaczyński się pyta czy rząd będzie walczył z kryzysem ,a nie z PiSem:)?

  Polubienie

 28. Damian 9 października 2011 o 9:27 pm

  Nie widzę przyszłości dla Polski, kolejne 4 lata dadzą nam popalić

  Polubienie

  • Aśka 9 października 2011 o 9:53 pm

   Ja już tego nie wytrzymam 😦

   Polubienie

 29. monitorpolski 9 października 2011 o 9:27 pm

  Bardzo niska frekwencja wyborcza. W domach zostali ci, którzy nie chcieli głosować na „kaczkę” i posłuchali apelów do bojkotu. To teraz będą mieli „kaczki” aż im dupy zmarzną jak znajdą się na ulicy…

  Polubienie

  • rabarbarek 9 października 2011 o 9:34 pm

   Nie wiedzialam co powiedziec , wiec podPiSuje sie pod tym komentarzem. Szkoda .Zal . Kolejna szansa na zmiany zaprzepaszczona.

   Polubienie

   • jakisbuk 9 października 2011 o 9:45 pm

    na jakie zmiany ? rozlicznie przeszlości, budowanie pomników, wojny z ruskimi i niemcami i wlażenie kiościołowi w dup… ? takiej chcesz przyszłości – nie byłem na wyborach 🙂 ale polacy pokazali czego chcą – spokoju i optymizmu nie waszego czarnowidztwa – i możecie sie tu straszyć następne 4 lata i wymyślać pierdoły że zaraz koniec śwaiata itp – psychiatrzy czekają na takich 🙂

    Polubienie

  • ALFA 9 października 2011 o 9:42 pm

   Żeby mieli jeszcze na korki ,żeby zatkać sobie d..y.No i mają jeszcze wolne miejsca pod mostami.

   Polubienie

  • stół z powyłamywanymi nogami 9 października 2011 o 10:04 pm

   A od kiedy tak bezgranicznie ufasz komisji wyborczej? Wiele spraw bierzesz pod uwage,ale to,ze wybory moga byc i tak zwalszowane,to absolutnie,nie ma takiej opcji,tak? spox.

   Polubienie

  • Ramires 9 października 2011 o 10:48 pm

   Tak musiało się stać i się stało. Pisałem o tym że tak będzie w swoich komentach. Widzowie tv
   i czytelnicy gw zrobili swoje. Jest pewne pocieszenie….. czyż nie jest zapisane „albowiem nie wiedzieli co czynią”. Przyszedł czas na tych „oczytanych” . Miłego wieczoru !

   Polubienie

   • jakisbuk 9 października 2011 o 10:52 pm

    ludzie wybrali inne wizje – wola boska – zaprzeczysz ?

    Polubienie

    • sebecx 10 października 2011 o 1:11 am

     ..nie używaj określenia ludzie w stosunku do goi / zwierząt …. po prostu nie wypada….

     Polubienie

 30. zenobiusz 9 października 2011 o 9:37 pm

  To tylko sondaż.Poczekajmy na pierwsze nieoficjalne wyniki.

  Polubienie

  • Tomasz 9 października 2011 o 9:53 pm

   W moim Lubelskiem ,ktore przez Warszawke nazywane jest ciemnogrodem z racji przywiazania do wiary i wartosci wygral PIS na 100 proc. Zawsze wygrywa,jestem tego pewny. Niestety Tusk potem kaze nasz region brakiem inwestycji,ale wyjdzie im to wszystko bokiem. Moja tesciowa,ktora mi tylko zostala sie w Polsce(rodzice juz u Pana) glosowala na PIS.Pozdrawiam

   Polubienie

 31. monitorpolski 9 października 2011 o 9:37 pm

  Ja mam taki sondaż:
  32,7 PO
  29,6 PiS
  12,9 SLD
  9,3 PSL
  8,9 Palikot
  3,0 PJN

  Polubienie

  • qxxip 9 października 2011 o 9:47 pm

   To sondaż tnsobop dla Tusko?VisionNetwork24 zaczekajmy na wstępne wyniki od PKW, a tymczasem w stanach podobno PiS-57% PO-33% RP-5% SLD-2%.

   Polubienie

   • jakisbuk 9 października 2011 o 9:54 pm

    to całkim możliwe bo co wy zdrajcy wiecie o polsce ?

    Polubienie

   • monitorpolski 9 października 2011 o 10:11 pm

    To z telewizji publicznej. Ale z godziny 19-tej, więc dość stary.

    Polubienie

   • Druzyna AA 9 października 2011 o 10:23 pm

    Polacy głosujący w USA to w większości durnie. Niestety. Jak ktoś ma głowę na karku, to nie musi stąd wyjeżdżać.

    Polubienie

  • gosc12 9 października 2011 o 9:47 pm

   Dzien wyborow dniem zaloby polakow nie sie stanie!

   Polubienie

  • jakisbuk 9 października 2011 o 9:49 pm

   kaczynski miał wałsne sondażde z których wynikłao że ma 2 x tyle co PO – i kto tu jest kłamcą ?
   mówił o tym w wielu wywiadach – poszperaj i przypomnij – kto tu kogo robi w bambuko ? pokaże te sondaże ?

   Polubienie

  • nowecant 9 października 2011 o 9:52 pm

   Ten jest Homo Homini, ten drugi TNS OBOP. Zobaczymy co powie jutro, ale to już niestety tylko chyba kwestia dużej lub małej przewagi. Do tej pory nie wierzyłem, że tyle osób może tak ślepo im wierzyć mimo prawdy, którą wyborcy sami odczuwali. I stoimy teraz, a raczej zapadamy się gospodarczo, politycznie i moralnie. Chociaż kto wie? Może im głębiej się zapadniemy, tym wyższe czeka nas potem odbicie z przepaści.

   Polubienie

   • jakisbuk 9 października 2011 o 10:01 pm

    zapraszamy na zakupy do polski – ziemniaki w skupie do gorzelni 0,05 zł slownie 5 groszy za kilogram – macie tam na zachdzie jaja to kupujcie – pomóżcie polskiemu rolnikowi – to samo z kapustą, marchewką i cebulą – jest do kupienia za grosze – macie kontakty i możliwości to działajcie bo inaczej rolnicy to zaorzą – mamy klęskę urodzaju niewżne kto wygrał wybory – jak tego nie sprzedamy za granice to dup.. blada – potraficie pomóc ?

    Polubienie

   • monitorpolski 9 października 2011 o 10:14 pm

    http://aforyzmy.nu1.pl/aforyzm,niewazne-kto-glosuje-wazne-kto-liczy-glosy.html

    Polubienie

    • gosc12 9 października 2011 o 11:22 pm

     Niestety masz racje. Wazne kto liczy glosy, kto zasiada w komisjach. W przypadku sledztwa smolenskiego, tez bylo wazne kto zasiadal w komisji. To ma byc demokracja?! Toz to panstwo policynne i dyktatura razem wzieta, przy milym usmiechu naszego ‚premiera’ oczywiscie. Smieja ise teraz z nas z Polakow. Smycz coraz bardziej zaciskana slabym nie pomoze.

     Polubienie

  • gość 9 października 2011 o 9:58 pm

   Pamiętacie jak w Stanach media omijały w nagłówkach informacje o Ronie Paulu? m.in. na portalu politico tytuł artykułu: „Bachmann first, Pawlenty third!” http://www.youtube.com/watch?v=H6C8F6whPaw
   Znajdźcie podobieństwo :http://img705.imageshack.us/img705/8383/wyboryu.jpg
   Onet uczy się od najlepszych…

   Polubienie

  • 999AQQ 9 października 2011 o 10:55 pm

   NIE wierzę tym sondarzeżniom*!
   PSL 8 czy 9% bujda!
   PełO 32% bzdura!
   Chyba na Białoruś nam się trzeba przenieść…

   Polubienie

   • 999AQQ 9 października 2011 o 11:38 pm

    wonT. mówił,że nie wejdzie w układ z paliknutem więc dlatego peselu uzbierali* więcej niż…głupio by było tak na wstępie okłamać…telAwiwzornię.
    Szok,Żenada,brak słów takie machloje…jestem zdruzgotana!!!

    Polubienie

 32. Neo 9 października 2011 o 9:44 pm

  Odbiegając od wyborów bo i tak wiadomo kto wygrał zastanawia mnie dlaczego protesty na Wallstreet popiera taka gnida jak Soros dosyć to dziwne jest dla mnie??? Ciekawe w co te pejsate pigs grają? A wracjąc do wyborów to powiem krótko Lepiej To Już Było!!! Teraz to już do końca rozprzedadzą Polskę. Smutne ale nic się nie poradzi za bardzo jesteśmy ogłupieni przez massmedia by zrobić porządek w naszej małej ojczyźnie :(.Pzdr wszystkich wolnomyślących.

  Polubienie

 33. zenobiusz 9 października 2011 o 9:48 pm

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/pl/000000.html#tabs-1
  Poczekajmy aż tu coś się pokaże.

  Polubienie

 34. Apsik 9 października 2011 o 9:49 pm

  Głosowałem przeciw GMO , czyli na PiS. Jestem ciekaw , czy ci, co głosowali na PO , tak lubią żreć toksyczną żywność. Karmieni GMO przez Tuska głupcy.

  Polubienie

  • nowecant 9 października 2011 o 9:55 pm

   Niestety my też będziemy to jeść.

   Polubienie

   • nowecant 9 października 2011 o 9:56 pm

    I jeszcze ginąc od tego będą nadal wierzyli, że to dla ich dobra.

    Polubienie

    • jakisbuk 9 października 2011 o 10:13 pm

     my już to jemy do dawna – soja , kukuryda itp

     Polubienie

     • sebecx 10 października 2011 o 1:17 am

      …ale jeszcze nie siejemy patentowanych roślin Monsanto wypierających natywne gatunki….

      Polubienie

  • andzia 9 października 2011 o 9:58 pm

   chyba lubią albo to ci, co w ogole nie czytali/ogladali nic oprocz „niezaleznych” mediów i nie mają pojęcia co się naprawdę dzieje na świecie, a nawet jeśli coś tam wiedzieli to wrzucali w worek teorii spiskowych.

   Polubienie

  • Tomasz 9 października 2011 o 9:59 pm

   Zobaczymy jak im wyjda galy w styczniu po wprowadzeniu podatku katastralnego?

   Polubienie

   • Sully 9 października 2011 o 10:01 pm

    nie rozumiem tego, gdyby PiS wygrał też musiałby podatek wprowadzić…bo takie sa wymogi UE…więc o co tyle hałasu?

    Polubienie

    • Tomasz 9 października 2011 o 10:15 pm

     Tu masz mniej wiecej jak to wyglada w unii,nie we wszystkich krajach obowiazuje,a i procenty tego podatku rozne. Znajac naszych POlitykow to wyjda przed szereg i wprowadza najwyzszy. Jesli juz tak unia wszystko narzuca to placa minimalna powinna byc zblizona,ze nie wspomne o kwocie wolnej od podatku jak to jest w panstwach unii,gdzie mozna w miare spokojnie prowadzic swoj biznes.Pozdrawiam

     http://biznes.interia.pl/news/gdzie-i-ile-placimy-podatek-katastralny,764393

     Polubienie

    • monitorpolski 9 października 2011 o 10:17 pm

     Można zrobić referendum i powiedzieć Unii – „widzicie? nie stać nas na podatek katastralny!”. Poza tym można to zaskarżyć jako ludobójstwo. Podatek katastralny to kolejne ludobójstwo, bo nie zezwala na posiadanie majątku bez źródła dochodu. Z emerytury nie będziesz w stanie zapłacić rocznie 1% za mieszkanie, na które pracowałeś całe życie. Po prostu Unia w ten sposób znosi własność. Płacisz za coś co jest twoją własnością? A niby z jakiej racji?
     To jest podobne do kolektywizacji, tylko na nowy sprytny sposób.

     Polubienie

     • Tomasz 9 października 2011 o 10:28 pm

      I wlasnie o to mi chodzi Monitorze ,ze tamto spoleczenstwo jest bogatsze i inna jest relacja tego podatku i zarobkow,choc kryzys tak jak w Anglii troche widac fakt,ale da sie przezyc. Niektorzy chodzi mi przede wszystkim o hindusow maja tu po 5,6 domow na wynajem wiec,takich ludzi na to stac. Nie mowie o wszystkich ,bo rozne sa warstwy spoleczne,chodzi o to ze dofinansowuja jesli masz mniejsze zarobki mieszkania czy wychowanie dzieci. fakt ,ze przez to caly ten system sie troche chwieje i chec ratowania przyszla troche za pozno. Dzieki za ten blog.

      Polubienie

      • Sully 9 października 2011 o 10:50 pm

       Oczywiście zgadzam sie z Tobą, że społeczeństwo polskie jest biedne i nei stać nas na wygórowane podatki, ale nie oceniajmy, poczekajmy może uda sie wynegocjowac niższe stawki. Ja też jestem przeciwna temu podatkowi bo uważme, że to poprostu nie fair, dlaczego mam płacic za coś co kupiłam i jest moje..? Chciałabym równiez żeby w Polsce żyło się jak np. we Francji rodzinom które maja więcej niż 3 dzieci ( nie płaca podatku!! z tego co mi wiadomo, i mają szereg innych ulg) w Niemczech też mają się Ok, niestety jest jak jest, o płacy minimalnej nawet nie mówie bo szkoda słów…tylko nie wiem czy gdyby opozycja doszła do władzy to cokolwiek byłaby w stanie zrobic, rządzili przez 2 lata….wg. mnie ich głównym słabym punktem jest to że nie potrafia się dogadać i pójśc na ustępstwa…a czasem kompromis jest nieunikniony..

       Polubienie

   • Druzyna AA 9 października 2011 o 10:21 pm

    Nie będzie katastru w styczniu, bo sama inwentaryzacja gruntów zajmie ze trzy lata. Nie strasz.
    A Monitorowi gratuluję „wewnętrznych sondaży, w których PiS ma ponad 50%”, jak tu pisał przed miesiącem. Nauczcie się, że rozmowa u cioci na imieninach to nie sondaż.

    Polubienie

    • monitorpolski 9 października 2011 o 11:26 pm

     To nie były sondaże wewnętrzne, lecz sondaż Interii, w którym wzięło udział 3 mln osób.Nie manipuluj.

     Polubienie

    • monitorpolski 9 października 2011 o 11:27 pm

     To nie były sondaż „wewnętrzny”, lecz Interii, w którym wzięło udział 3 mln internautów, nie manipuluj.

     Polubienie

  • Joanna 9 października 2011 o 10:30 pm

   Na po głosowali ci, którzy siedzą na posadkach urzędniczych, róbta, co chceta a i wdzięczni emigranci za chlebem, którzy przedtem nie mieli możliwości nosa wyściubić z Polski. Do tego masa wykŻtałconych w halowych szkołach.
   Poza tym nie ważne jak się głosuje, ale jak liczy głosy. Prostoduszny bul-Komoruski wyjaśnił, że taki wynik jest niezbędny dla dokończenia prezydencji w ue, a Jarek wyraził nadzieję, że będzie tak jak w Budapeszcie /kumentatory wyrżneły tu głupa udając, że nie wiedzą, co miał na myśli.
   A ja nie jestem pewna, czy to nie ostatnia kadencja po w ogóle.

   Polubienie

   • Tomasz 9 października 2011 o 10:50 pm

    Joanna zobacz jak w kazdych wyborach glosuje emigracja w USA,czyzby za PO? Czy wrecz przeciwnie?

    Polubienie

 35. obrus 9 października 2011 o 9:52 pm

  na onecie juz sie ciesza ze PO wygrało…ech w wiec wojna domowa??? smutno mi ,zal tych wszystkich co walczyli o Polske od Cedynii po Monte Casino zal mi postancow styczniowych, listopadowych ,kosciuszkowskich ,wielkopolskich ,slaskich…wszytkich co stracili zycie i zdrowie za nas …dupa panie i panowie

  Polubienie

  • monitorpolski 9 października 2011 o 10:19 pm

   Nie będzie żadnej „wojny domowej”. Będzie natomiast polowanie na czarownice, trybunały stanu, może to eskalować do skrytobójstw. Prześledźcie rozwój III Rzeszy.

   Polubienie

   • Rodriguez7 9 października 2011 o 10:38 pm

    Bardzo możliwe…

    Polubienie

 36. pola 9 października 2011 o 9:56 pm

  Na głosowanie poszłam prawie na sam koniec ,prawie po 20,gdy podpisywałam listę to na nie widniał podpis mojego męża no i mój ,nikt wiecej nie był na głosowaniu z mojej ulicy ,mieszkańców prawie 50 rodzin.Co ci ludzie mają w głowach.

  Polubienie

  • Sully 9 października 2011 o 10:03 pm

   Niestety…ja jak byłam głosować to też tylko dwa podpisy na całej karcie!! Normalnie SZOk…dlaczego ludzi enie głosuja skoro moga cos zmienic…dziwne..

   Polubienie

   • pola 9 października 2011 o 10:14 pm

    Nawet komentować nie mogę ,taką mam złość na te durne społeczeństwo,któremu piwko i grilek w zakutym łbie tylko.MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG.

    Polubienie

    • junixy 9 października 2011 o 10:29 pm

     Spokojnie, przetrwajmy to, niech PO spartaczy już to, co zaczęło, mam nadzieję, że w ciężkich czasach ludziom przestanie się chcieć krytykować opozycję i obłuda wyjdzie na jaw… Tusk właśnie kazał podziękować za wygraną Panu Bogu! Przewrotny koleś, ciekawe, czy będzie musiał sięgać po koalicję z Palikotem … ???

     Polubienie

     • liv 9 października 2011 o 10:50 pm

      Myślę, że niebawem PO wprowadzi cenzurę i nie będzie mowy o jawnej krytyce. To są uzurpatorzy, dla których nie Polska a prywatny interes jest podstawą wszelkich działań.
      Obłudę ten pan ma wypisaną na twarzy!
      Będzie ciężko…bardzo ciężko..
      http://circ.nowyekran.pl/post/29185,oredzie-pana-jezusa-podyktowane-annie-a-w-tygodniu-wyborow
      A Palikot jest strategiczną alternatywą POd wspólnym mianownikiem grupy Bilderberg…

      Polubienie

     • iHe 9 października 2011 o 11:41 pm

      Też się zastanawiam,wydaje mi się,że nie będą musieli.Może Palikot będzie od zadań specjalnych,zresztą tak samo jak jego rodowód.
      (Uprzedzam,że to bardzo czarny scenariusz i może kontrowersyjny)

      Zastąpi Leppera ,Mikke’go, ale za to tak to zmiksuje,żeby wyszło z tego wielkie GWno.
      Może nawet będzie namaszczony na nowego wodza lewicowych protestów kto wie..
      Ciuciubabka to strasznie wiejska gra.
      Można go będzie wykorzystać do skanalizowania protestów na konkretnego wroga na zasadach dziel i rządź ,a najlepiej jeszcze okradaj.

      Długo nie trzeba myśleć ,że chodzi o KK.Tak sobie myślę,że z takim sojusznikiem PO rozpocznie grabież od majątku kościelnego.Nabije ptk.jak cholera i jeszcze ugra troche czasu na swoje niesządy.

      Dopiero potem rzucą się oficjalnie na resztki tego co mają Polacy.
      A wtedy już Palikot będzie w glorii i chwale wybawcy od jarzma kościelnego.
      SLD pozamiatane.

      Jednocześnie opozycje oskarży się o działalność antypaństwowa ,bo broni majątku kleru kiedy „naród” i jewropa w potrzebie.
      Jak byłbym taki czerwonym cynicznym gnojem to tak bym to pomyślał ,jednocześnie realizując jewropejski protokół wyginięcia:(((i wprowadzenia nowej religii na gruzach starych..

      Nic tak w Polsce się nie sprawdza jako temat zastępczy majątek kościelny i aborcja.
      Skoro PiS nie doszedł do władzy to trzeba wrócić do starych wypróbowanych fartuszkowych sposobów.
      Wszędzie są jakieś nadużycia ,ale w Polin temat majątku kościelnego to po prostu temat bajka od zawsze.A aborcja to miła luckowi ofiara więc..
      Więc Ekscelencje miejcie się na baczności.NWO wchodzi w decydującą faze rozgrywki..
      POlszewiki mogą was teraz wystawić na całej linii..
      Spersonifikowane prostactwo od zadań specjalnych melduje gotowość panie rezydencie..
      Radio Maryja to też soczysty łup.(i atak w/na elektorat PiS)
      Jak się pali wiejska to trzeba wprowadzić troche

      (Dużo zależy od tego na ile mocno NWO w POlsce i na świecie będzie forsować swoje plany.Obawiam się ,że mocno i boleśnie ,stąd dopuszczam taką strategie po wy miotów,poza tym po to są czarne scenariusze,żeby im jakoś zapobiec)

      Aa to stary sprawdzony sposób z fartuszkowa:
      „Talleyrand wyznawał bowiem pogląd, że kler powinien oddać swe dobra, zanim zostaną mu przemocą zabrane. Dobra te przejęło państwo, a sprzedając je następnie w przetargach, uzyskało zbawienne fundusze którymi załatano budżetową dziurę. Duchowni otrzymywali odtąd pensje od państwa. „(na to bym nie liczył;>)
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolucja_francuska

      Polubienie

   • marek 9 października 2011 o 10:16 pm

    „Gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno były by zakazane” to takie oczywiste.

    Polubienie

    • monitorpolski 9 października 2011 o 10:21 pm

     Oj nie. Gdyby tak było to w ogóle nikt się by nie przejmował kampaniami. Duża przewaga jednej z partii jest nie do zniwelowania, nawet jeśli inni liczą głosy.

     Polubienie

   • Lutek 9 października 2011 o 10:31 pm

    Nie wiecie? Taniec z glizdami leci i inne takie. Ale lepiej że tacy ludzie siedzą w domu zamiast odpowiadać na zaczepki sprzedajnych aktorów i tym podobnych, którzy ze szkiełka grzmiącym głosem nawołują: idź na wybory! bo wiadomo, że jak ktoś kogo polityka nie interesuje ale w końcu da się namówić, to na polityczny plankton, trochę jakby inną inną ligę, głosu nie odda. Leming głupio się czuje gdy nie robi tak, jak wszyscy, a wszyscy robią tak jak mówi dyskretna instrukcja.

    Demokracja to głupi ustrój. W szkole mi mówili, że nie doskonały, ale najlepszy jako najmniejsze zło. A tak naprawdę, w demokracji, większość narzuca swoją wolę mniejszości.
    Gdyby wygrał PIS to zwolennicy PO będą pokrzywdzeni. I będą musieli się z tym zgodzić w imię demokracji. I wtedy PISowcom będzie dobrze. Ale i vice versa.

    Czy tak jest sprawiedliwie?
    Czy może: demokracja demokracją ale większość musi być po naszej stronie!

    Polubienie

  • Greg 9 października 2011 o 10:14 pm

   u mnie to samo, byłem o 18 i byłem pierwszy na swojej stronie.
   Normalnie szok, a później będą mówić że nadal źle się dzieje.

   Polubienie

 37. ALFA 9 października 2011 o 10:01 pm

  sonda
  Na jaką partię oddałeś/aś głos w wybora
  http://wybory.wp.pl/title,Oto-pierwsze-sondazowe-wyniki-wyborow,wid,13877252,wiadomosc.html?ticaid=1d2bd

  Polubienie

  • Lutek 10 października 2011 o 12:16 am

   No dobra, ale dlaczego nie ma wyników sondy na bieżąco? Czyżby agentura badała teren?
   Chciałbym ujrzeć te wyniki i ,kurna, nie mogę.

   Polubienie

 38. zawiedziony 9 października 2011 o 10:02 pm

  Następne wybory , całkiem prawdopodobne ,że przedterminowe wygra Palikot .
  Po to go wyhodowali i będą pielęgnować – nawet wydaje mi się ,że teraz będzie w opozycji do rządu PO/PSL tylko po to by zdobyć zaufanie większej ilości naiwniaków i wykreują go na głównego konkurenta dla PiS-u w następnych wyborach .Wiadomo,że PO/PSL w następnych wyborach nie będzie miało szans – tsunami finansowe dopiero nadchodzi i za tej kadencji rządu będzie kulminacja fatalnych wydarzeń w światowej polityce oraz przede wszystkim gospodarce – to wszystko dopiero uzmysłowi ludziom w jak ciężkich czasach przychodzi nam żyć.Wielu się obudzi ,lecz po nie w czasie,klasa średnia na tyle zubożeje,że się zbudzi lecz obawiam się,że media i inne groźne siły będą chciały namaścić Palikota na następne lata.To taki mój czarny scenariusz -oby okazał się tylko złym koszmarnym urojeniem.

  Polubienie

  • iHe 9 października 2011 o 11:55 pm

   Właśnie o podobnych rzeczach myślałem ,tylko trochę się rozpisałem.Mój scenariusz dla Pali -kota jest bardziej ścinający z nóg.
   Karta Palikot jest moim skromnym zdaniem bardzo illuminati.
   Znowu obcy think tank na naszym padole.Wiejskie głupki sami by tego nie wymyślili.
   Opis paligłupa w odpowiedzi @junixy .
   jak wyjdzie z poczekalni.
   Widzę,że na blogu jest niezła jednomyślność.Pewnie stąd ci „polscy” terroryści podkładający bomby w Ikeach..

   Polubienie

 39. Sully 9 października 2011 o 10:05 pm

  Przeczytałam teraz na losachziemi taki akrtykuł o ludziach którym się kiedyś wiodło…a teraz mieszkają w lesie..kurcze tam ten kryzys gospodarczo-finansowy musi być naprawde odczówalny…nie mam żadnych znajomych z za oceanu więc wiem tyle co przeczytam, ale wesoło to tam nei mają…..a odbiegając od tematu u mnie neibo zachmurzone i niestety nie obejrze „spadających gwiazd”….Pozdrawiam wszystkich

  Polubienie

  • Tomasz 9 października 2011 o 10:19 pm

   W UK tez niestety dzis zachmurzone. Czy cos wiadomo jak dlugo to zjawisko bedzie widoczne na niebie?

   Polubienie

   • Sully 9 października 2011 o 10:56 pm

    Niestety nie wiem z 8 na 9 miało byc ich najwięcej, w połowie pażdziernika maja spadać jakieś „gwiazdy” na O….może wtedy pogoda dopisze.

    Polubienie

 40. Pomper 9 października 2011 o 10:16 pm

  No cóż :


  Niemożliwe jest to co poniżej przekazują nam mendia (manipulacja) ! Czyżby Polacy kochali podwyżki i chwalili rządy ekipy, która ma za zadanie wysprzedania wszystkiego co polskie ?

  Jak to Stalin mawiał : ” Nieważne kto głosuje , ważne kto liczy głosy ” więc z dużym prawdopodobieństwem wybory będą sfałszowane na korzyć bandyckiego rządu PO !”

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/82-po-polske-odsprzedamy.html

  Polski już nie ma, wybory fałszowano na 100%

  Polubienie

 41. zenobiusz 9 października 2011 o 10:17 pm

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/att/pl/000000.html#tabs-1
  PKW nie podaje nawet danych o frekwencji,Ostatnie są z 18.00.
  Agentura blogowa,na razie milczy,nie ma ich triumfalnych wpisów,znaczy nie ma wytycznych.
  Poczekajmy,coś się dzieje za kulisami .
  W stanach PiS 57 % .Nigdy nie było aż takiej rozbieżności.

  Polubienie

  • Aśka 9 października 2011 o 10:25 pm

   http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/rzecznik-pis-oddaje-sie-do-dyspozycji-prezesa,1,4875274,aktualnosc.html
   /fragment
   Rzecznik PiS: oddaje się do dyspozycji prezesa
   21:28 GK / TVN24, Onet

   Adam Hofman, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości, przyznał, że jego partia szanuje wynik wyborów, mimo że politycy PiS mają „inną (niż wyborcy – przyp. red.) ocenę rządów PO”. – Uważamy, że w Polsce może być lepiej, a władza może troszczyć się o wszystkich ludzi, a nie tylko o tych, którzy mają najwięcej w portfelach – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami TVN24. Hofman, który był jednym z szefów kampanii PiS poinformował również, że „oddaje się do dyspozycji szefa partii”. – Wiem, że przyjdzie jeszcze czas na dokładną ocenę. Będziemy rozmawiać o tym po oficjalnych wynikach PKW – wyjaśnił.

   Polubienie

  • zenobiusz 9 października 2011 o 10:49 pm

   Popatrzcie na mapkę z 18.00. Województwa tradycyjnie głosujące na PO,niska frekwencja.Województwa tradycyjnie głosujące na PiS dobra frekwencja.Jakim cudem PO wygrywa ??

   Polubienie

   • Aśka 9 października 2011 o 10:54 pm

    Gdzie ta mapka jest?

    Polubienie

    • zenobiusz 9 października 2011 o 10:57 pm

     http://wybory2011.pkw.gov.pl/att/pl/000000.html#tabs-1
     W tym linku

     Polubienie

     • iHe 10 października 2011 o 12:09 am

      Śmierdzi..Ciekawe czy jutro rano PiS wygra wybory,żeby później dowiedzieć się,że jednak przegrał..
      2 razy nie popełnia się tych samych błędów. :[
      Jutro będzie ciekawie..Albo od razu nie ciekawie..
      PiS ma raczej zdyscyplinowany elektorat..
      Za to telavivzja już tańczy na Titanicu.Miłego szaluPOwania.
      http://demotywatory.pl/3282449/Gdy-tonal-Titanic

      Niestety ta ekipa nie raz już POkazała ,że idzie PO trupach a najchętniej PO bandzie.
      Przypisując własne metody politycznym przeciwnikom.
      Jakie to typowe..

      http://www.video.banzaj.pl/film/5460/wojewodzki-i-figurski—jarek-po-trupach-do-celu—kontrowersyjny-teledysk/

      Polubienie

   • Hamerykanczyk 9 października 2011 o 10:55 pm

    W USA dezinformatorze tylko 13 tys osob zglosilo sie o mozliwosc glosowania, wiec to jest kropla w morzu glosow. Pozatym na PiS glosuja tylko starzy ludzie glownie z podhala o podstawowym/zawodowym wyksztalceniu. A mlodzi z USA jesli glosuja to glosuja na PO / RPP. Tyle w temacie

    Polubienie

    • zenobiusz 9 października 2011 o 11:03 pm

     „Agentura blogowa,na razie milczy,nie ma ich triumfalnych wpisów,znaczy nie ma wytycznych.
     Poczekajmy,coś się dzieje za kulisami .
     W stanach PiS 57 % .Nigdy nie było aż takiej rozbieżności.”
     No widzę,że gorliwi wychodzą przed szereg.
     Liczą na awans 🙂 🙂 🙂

     Polubienie

     • qxxip 10 października 2011 o 12:29 am

      Ogólnie to wina nas samych bo działaliśmy lub nie tylko w sieci a internautów jest nieporównywalnie mniej niż ludzi polegających wyłącznie na main streamowej prasie i telewizji. Rozbieżność w wynikach… w Polsce jesteśmy bombardowani informacyjnym kałem przez 24h, ludzie zajęci gryzieniem się stracili umiejętność obiektywnej oceny i sądzę że właśnie to jest powodem dla którego wyniki są rozbieżne, brak wyłączności na informacje za granicą dla Polonii umożliwiło jej wydać obiektywną ocenę 4 letnich rządów PO i PSL.

      Polubienie

   • Tomasz 9 października 2011 o 10:55 pm

    Wazne kto liczy glosy…..Tak jak mowilem na Lubelszczyznie PIS wygral

    Polubienie

   • Aśka 9 października 2011 o 11:06 pm

    Dziwne, coś ociąga się PKW w tym roku.
    Nie podała jeszcze pierwszych wyników, nie uzupełniła frekwencji z godz. 18

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pkw-podala-dane-o-frekwencji-do-godziny-18,1,4875142,wiadomosc.html
    PKW podała dane o frekwencji do godziny 18
    19:30 POg / Onet, PAP 09.10.2011

    Frekwencja do godziny 18 wyniosła 39,65 procent.

    W poszczególnych województwach frekwencja wyglądała następująco:
    Mazowieckie – 46,35 proc.,
    Pomorskie – 41,33 proc.,
    Śląskie – 40,31 proc.,
    Łódzkie – 39,66 proc.,
    Podlaskie – 39,64 proc.,
    Wielkopolskie – 39,26 proc.
    Podkarpackie – 39,11 proc.,
    Lubelskie – 38,46 proc.,
    Dolnośląskie – 37,84 proc.,
    Zachodniopomorskie – 37,63 proc.
    Kujawsko-pomorskie – 37,26 proc.,
    Opolskie – 36,48 proc.,
    Świętokrzyskie – 36,15 proc.,
    Lubuskie – 35,43 proc.,
    Warmińsko-mazurskie – 35,22 proc.,
    Małopolskie – 24,36 proc.,

    Polubienie

    • Aśka 9 października 2011 o 11:08 pm

     jak to było z tymi wstępnymi cząstkowymi wynikami w 2007 r. … ktoś pamięta?

     Polubienie

     • Druzyna AA 9 października 2011 o 11:15 pm

      W 2007 OBOP trafił bardzo ładnie z „exit polls”. To w 2005 sondażownie gremialnie się zbłaźniły i potem wzięły sobie to do serca.

      Polubienie

     • Aśka 9 października 2011 o 11:25 pm

      chodzi mi o godzinę podania przez PKW pierwszych cząstkowych wyników

      Polubienie

 42. pola 9 października 2011 o 10:25 pm

  W Stanach Zjednoczonych w wyborach do Sejmu i Senatu zdecydowane zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego wyraźnie wygrała w Chicago i Nowym Jorku. Platforma Obywatelska odniosła sukces w Waszyngtonie i Los Angeles.
  http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/wyniki-wyborow-w-usa-wygrywa-pis,1705538

  Polubienie

 43. zenobiusz 9 października 2011 o 10:34 pm

  W oczekiwaniu,na wyniki,polecam najnowszą analizę ,tła ,naszych problemów.
  Meltdown!!!!Finanse świata.Autorzy krachu.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/09/finanse-swiata-autorzy-krachu/

  Polubienie

 44. Aśka 9 października 2011 o 10:44 pm

  http://pietkun.nowyekran.pl/post/29635,skazany-na-smierc-w-polsce
  09.10.2011 22:10 1 komentarz
  Skazany na śmierć. W Polsce

  Bogdan Goczyński od dwóch miesięcy podróżuje między więzieniami w Polsce. W ub. tygodniu przewieziono go do więzienia w Tarnowskich Górach. Tam klawisze rozpuszczają plotkę – że jest pedofilem. To wyrok.

  “Jak wiadomo bowiem, sądy w Polsce są często wykorzystywane do niszczenia przeciwników systemu, w tym także uczciwych polskich przedsiębiorców i osób niezależnych. Sądów używa się też do rozbijania rodzin i do podstępnego wywłaszczania Polaków. I właśnie taka sprawa była podstawą mojej pierwszej skargi. W celu przejęcia majątku, przy jawnie spreparowanym oskarżeniu, zostałem skazany za pobicie żony. Gdy zaś broniłem się, próbowano zamknąć mnie w psychiatryku.”

  To słowa z bloga dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego. Został skazany na więzienie w związku ze sprawą rozwodową i staraniem się o to, żeby mieć kontakt z dziećmi.

  Rozmawiałem z nim, kiedy trafił do więzienia na warszawskim Służewiu. – Przepraszam, że tak wyglądam. Mogę brać prysznic raz w tygodniu – przywitał mnie na wstępie. Już wówczas był wrakiem człowieka. Wszystko co działo się później przypomina film o wrogu publicznym numer jeden, szpiegu i mordercy – nie o człowieku, który chciał mieć wpływ na wychowanie swoich dzieci.

  Ze Służewa Goczyński trafił do więzienia na Bemowie – też w Warszawie. Później na Białołękę, żeby w końcu więźniarką przejechać przez pół Polski do Tarnowskich Gór. Tu – jeszcze zanim przyjechał – strażnicy więzienni zaczęli rozpuszczać plotkę, która w każdym zakładzie karnym jest wyrokiem śmierci. Otóż Goczyński trafił do zakładu z łatką pedofila.

  Gwoli wyjaśnienia – wyrok, który zapadł w jego sprawie, zapadł w Tarnowskich Górach. Dotyczył rzekomego pobicia żony. Rzekomego, bo dowodem sądowym było słowo przeciwko słowu. Propozycja Goczyńskiego, żeby zbadać wszystkie strony wykrywaczem kłamstw. I sam się badaniu poddał (wykazało ono, że mówi prawdę). Strona powoda odmówiła badania – i pewnie wiedziała co robi. Była żona Goczyńskiego jest pracownikiem sądu, który skazał go na więzienie.

  Ponoć – bo oficjalnie jeszcze tego nie wiemy – tym razem sąd w Tarnowskich Górach będzie go sądził o zniesławienie. Byłej żony.

  Sprawą będziemy się zajmować w taki sposób, aby żadna decyzja sądu, żadna plotka rozpuszczana przez klawiszy, żadna sprawa załatwiona po znajomości, żadna łapówka, nie uszła uwadze opinii publicznej.

  Polubienie

 45. Aśka 9 października 2011 o 10:52 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dyrektor-wiezienia-na-Pomorzu-zabil-osadzonego,wid,13877341,wiadomosc.html
  Dyrektor więzienia na Pomorzu zabił osadzonego.
  PAP | dodane 21:27

  Dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie (Pomorskie) Andrzej G. zabił więźnia. Do tragedii doszło w celi osadzonego.

  Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk, dyrektor zadał więźniowi co najmniej cztery ciosy nożem, w tym w okolice szyi. Mężczyzna zmarł z wykrwawienia. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego dyrektor sam wszedł do celi, czy został zaatakowany oraz czy przyniósł nóż do celi, czy np. odebrał go więźniowi – będzie to przedmiotem śledztwa.

  Więcej szczegółów w tej sprawie gdańska prokuratura zamierza podać na konferencji prasowej zaplanowanej w poniedziałek na godz. 11.00.

  W niedzielę w zakładzie karnym odbywały się wybory, w czasie których więźniowie opuszczali cele. Z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa w zakładzie, prokuratura i policja, poinformowały o zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 11.00, dopiero po zamknięciu urn.

  Zakład Karny w Sztumie to więzienie typu zamkniętego przeznaczone dla mężczyzn recydywistów. Jak można przeczytać na stronie internetowej Służby Więzienna, w Sztumie funkcjonują trzy oddziały penitencjarne oraz oddział terapeutyczny dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo.
  (meg)
  ____
  Nie chciał się dać ustawić w szeregu w dniu wyborów?

  Polubienie

 46. teosia 9 października 2011 o 11:00 pm

  http://www.sfora.pl/Dziesiatki-zaklocen-i-incydentow-Tak-glosowali-Polacy-a36664

  Polubienie

 47. teosia 9 października 2011 o 11:01 pm

  nie wiem czy to już było?
  http://www.sfora.pl/Dziesiatki-zaklocen-i-incydentow-Tak-glosowali-Polacy-a36664

  Polubienie

 48. Stirlitz 9 października 2011 o 11:04 pm

  Powiedzmy sobie wprost ludziom wodę z mózgu robi telewizja , ja nie mam telewizji i wszystkiego szukam na internecie – nigdy nie zagłosowałbym na Palikota ( geje, lesbijki, narkomany, ateiści i byli SB-cy) , a Palikot był promowany w TVN !!!!!!!

  druga sprawa to jest skandal te sondaże exit pool , o 21 maja już wyniki , a komisje jeszcze nie liczą głosów – fałszerstwo wtedy jest bardzo prawdopodobne

  Polubienie

 49. szaman. 9 października 2011 o 11:07 pm

  jutro sie przekonamy czy dojdzie do ataku na gielde na wall st.

  Polubienie

 50. zawiedziony 9 października 2011 o 11:08 pm

  nie poszło za pierwszym razem – próbuje jeszcze raz

  Następne wybory , całkiem prawdopodobne ,że przedterminowe wygra Palikot .
  Po to go wyhodowali i będą pielęgnować – nawet wydaje mi się ,że teraz będzie w opozycji do rządu PO/PSL tylko po to by zdobyć zaufanie większej ilości naiwniaków i wykreują go na głównego konkurenta dla PiS-u w następnych wyborach .Wiadomo,że PO/PSL w następnych wyborach nie będzie miało szans – tsunami finansowe dopiero nadchodzi i za tej kadencji rządu będzie kulminacja fatalnych wydarzeń w światowej polityce oraz przede wszystkim gospodarce – to wszystko dopiero uzmysłowi ludziom w jak ciężkich czasach przychodzi nam żyć.Wielu się obudzi ,lecz po nie w czasie,klasa średnia na tyle zubożeje,że się zbudzi lecz obawiam się,że media i inne groźne siły będą chciały namaścić Palikota na następne lata.To taki mój czarny scenariusz -oby okazał się tylko złym koszmarnym urojeniem.

  Polubienie

  • Mariusz 9 października 2011 o 11:32 pm

   po tym jak dzisiaj piali z zachwytu dziennikarze w TVP1 na temat Palikota – przychylam się do tej tezy. Jest on najlepszym gwarantem NWO w Polsce i dlatego została ta kukła już wypromowana.

   Polubienie

 51. Roma 9 października 2011 o 11:17 pm

  uwaga,
  bardzo ciekawa analiza planu NWO

  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  przeczytajcie koniecznie do końca, choć tekst jest trochę długi,
  ale rzetelnie zrobiony. Dotyczy też wyników wyborów dzisiejszych,
  a konkretnie dlaczego ludzie są BIERNI i nie głosują wcale = poddają się.
  Dotyczy to także protestu w USA i dlaczego np. taki Soros popiera te protesty
  bo ICH celem jest przejęcie kontroli nad rewolucją,
  i jest to wszystko zgodnie z planem wielopokoleniowym pewnych bogatych rodzin
  polecam lekturę,
  moim zdaniem jest to super analiza socjologiczno- psychologiczno-historyczna
  tego WSZYSTKIEGO co się dzieje na naszych oczach i czego nie rozumiemy
  oto link:
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  Polubienie

 52. Roma 9 października 2011 o 11:20 pm

  uwaga,
  bardzo ciekawa analiza planu NWO

  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  moim zdaniem jest to super analiza socjologiczno- psychologiczno-historyczna
  tego WSZYSTKIEGO co się dzieje na naszych oczach i czego nie rozumiemy

  przeczytajcie koniecznie do końca, choć tekst jest trochę długi,
  ale rzetelnie zrobiony. Dotyczy też wyników wyborów dzisiejszych,
  a konkretnie dlaczego ludzie są BIERNI i nie głosują wcale = poddają się.
  Dotyczy to także protestu w USA i dlaczego np. taki Soros popiera te protesty
  bo ICH celem jest przejęcie kontroli nad rewolucją,
  i jest to wszystko zgodnie z planem wielopokoleniowym pewnych bogatych rodzin
  polecam lekturę,
  oto link:
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  Polubienie

 53. Roma 9 października 2011 o 11:21 pm

  uwaga,
  bardzo ciekawa analiza planu NWO

  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  moim zdaniem jest to super analiza socjologiczno- psychologiczno-historyczna
  tego WSZYSTKIEGO co się dzieje na naszych oczach i czego nie rozumiemy

  przeczytajcie koniecznie do końca, choć tekst jest trochę długi,
  ale rzetelnie zrobiony. Dotyczy też wyników wyborów dzisiejszych,
  a konkretnie dlaczego ludzie są BIERNI i nie głosują wcale = poddają się.
  Dotyczy to także protestu w USA i dlaczego np. taki Soros popiera te protesty
  bo ICH celem jest przejęcie kontroli nad rewolucją,
  a wszystko to jest zgodne z planem wielopokoleniowym pewnych bogatych rodzin
  polecam lekturę,
  oto link:
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p344927344

  Polubienie

 54. eeetam 9 października 2011 o 11:21 pm

  widzę że podniecienie sięga zenitu.

  Panowie (i panie) sprawa jest prosta.

  1. Wyborów jak zwykle niekt nie wygrał (do tego trzeba by dostać 50.1% głosów) – chyba tak to kiedyś ustalili – by była konieczność koalicji i rozmywających odpowiedzialność kompromisów.

  2. Partia rządząca dzieli się na dwie i teraz jeśli te wyniki się sprawdzą to mamy koalicję PO – Palikot, czyli wszystko w rodzinie. Będzie się „aktorzyło” , ale jeśli tak wyjdzie to defakto rządzi samodzielnie PO

  3. NIe ma co się podniecać, to i tak bardzo kosztowny teatr (zgadnijcie na czyj koszt?) … Prawdziwa władza nie poddaje się Waszym wyborom. No bo w końcu ktoś musi rządzić, a chyba nie pan Miecio spod biedronki – nie wygłupiajmy się…

  Jednak dobrze by było by ta prawdziwa władza dbała o Naród…. a nie jestem ewien czyje interesa – nasze czy ichnie ona reprezentuje…

  CO NAS CZEKA???

  1. PO-dwyżka PO-datków
  2. Nowe – katastralne o astronomicznym procencie
  3. Ogłupianie do potęgi N|
  4. Kryzys…. któremu ta realna władza się też nie podda… Może wyjdzie jednak z tego jakiś król , który ważmie kraj jako swój urobek i za niego odpowiedzialność..

  a dla fanów bloga – przespieszy GMO i atom oczywiście. Teraz to już przesądzone….

  no chyba że wyniki się zmienią i wygra pis i z powodu nowej prawicy unieważnia wybory, ale bądźmy poważni…

  Polubienie

  • monitorpolski 10 października 2011 o 1:02 am

   Dodaj do tego represje i może mordy polityczne. Już zaczęli – z Goczyńskim.

   Polubienie

 55. Pingback: Wybory.Krajobraz po bitwie. « Zenobiusz's Blog

 56. eeetam 9 października 2011 o 11:33 pm

  a tak jeszcze, że Wam dopiszę… frekfencja poniżej 50% oznacza, że nawet te ok 40% na PO oznacza , że popiera tą parie ok 20% uprawnionych do głosowania – tak to wygląda w DEMOKRACJI – najdurniejszym systemie jakiświat wygenerował…. dobrsze, że to tylko wersja DEMO

  Polubienie

  • marek 10 października 2011 o 12:00 am

   Na początek by się przydał łagodny dyktator, do wsadzenia większości tej bandy do więzień o fizycznej likwidacji lepiej nie wspominać no a albo zwyczajny król. Innego wyjścia nie ma. Poparzcie sami na swoich znajomych bliskich. Oni mają kłopot ze zrozumieniem dziennika a co dopiero zdarzeń które nie są pokazywane. Ludzie ciągną do socjalizmu, a jak by spróbowali zapragnąć wolności to i się w TV się powie o groźnym terroryście lub takiego się znajdzie na prawdę.

   Polubienie

 57. ojtamojtam 9 października 2011 o 11:34 pm

  ja sie pytam gdzie ten zamach przed wyborami co go Stern czy jak mu tam bylo przewidzial 😦

  Polubienie

  • ALFA 10 października 2011 o 12:11 am

   Ale jeszcze pisze ,że wszyscy zginą razem z prezydentem
   Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek.A moze narodzony na nowo przez przypadek?Zginęli wszyscy.Podobno 100 senatorów ,460 posłów Rada Ministrów ,Premier,Prezydent i świta prezydenta.Kto teraz będzie rządził?Sytuacja nigdy tak nie była mętna.A Kalina swym czynem heroicznym spełniła marzenie wszystkich Polaków,którzy zeszli do podziemia wśród miasteczka prostaków.I jak chcą naszej historii martyrologicznej losy,zapisała się do listy patriotycznych nieszczęśników ,męczenników DOSYĆ!!!Już dosyć.Wtedy zrozumiałem ,co uniemożliwiało mi miłość. ks.POLA LASKA autor Alef Stern

   Polubienie

   • 999AQQ 10 października 2011 o 12:14 am

    Komuś Tu się śnił wieżowiec..w gruzach..

    Polubienie

 58. mi461 9 października 2011 o 11:46 pm

  Czy te wyniki sa juz ostateczne? naprawde po*paprancy wygrali???

  Polubienie

  • zenobiusz 9 października 2011 o 11:50 pm

   To nie są wyniki,tylko sondaż.

   Polubienie

 59. sheeple 9 października 2011 o 11:47 pm

  Tzw. blogi „niezależne” powinny skrystalizować swoje główne poglądy – przede wszystkim na rolę wiary w życiu społecznym i wg. nich zacieśniać współpracę. Teraz zapanował jakiś niezrozumiały dla mnie dwójgłos. Część z krytyków rządów PO, RPP coraz zacieklej atakuje Kościół Katolicki i o dziwo tuż przed wyborami nawołuje do ich „bojkotu” (np. Marucha). Na tym samym blogu coraz częściej dochodzi do ataków na osobę ojca Tadeusza Rydzyka. Pytanie retoryczne: Czy wyobrażacie sobie dziś Polskę bez Radia Maryja? Myślę, że to ono otrzyma pierwszy, frontalny atak połączonych sił koalicji.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 października 2011 o 1:00 am

   Tak też sądzę, dlatego wymaga naszego pełnego poparcia.

   Polubienie

 60. Aśka 10 października 2011 o 12:28 am

  wybory w okręgach, w ktorych zwyczajowo wygrywał PiS tak wyglądały
  http://czerwonykiel.nowyekran.pl/post/29647,glosowanie-w-kielcach

  Polubienie

 61. zenobiusz 10 października 2011 o 12:50 am

  KONFERENCJA PRASOWA PKW W DNIU 9.10.2011 O GODZINIE 21:48 W SIEDZIBIE PKW
  Konferencja – Windows Media
  KONFERENCJA PRASOWA PKW W DNIU 9.10.2011 O GODZINIE 19:30 W SIEDZIBIE PKW
  Konferencja – Windows Media
  http://wybory2011.pkw.gov.pl/Transmisje,26/index.html

  Polubienie

 62. Damian 10 października 2011 o 4:33 am

  Glosy jeszcze nie sa zliczone……Jak mozna oglaszac wyniki??????

  Polubienie

  • rabarbarek 10 października 2011 o 5:43 am

   Zliczone. Moga sie zmienic ulamki procenta , ale calosc nie zmieni sie. Juz nawet BBC odgwizdalo koniec wyborow i pogratulowalo PO. Wyniki ogloszone zostaly o 21 polskiego czasu i tak juz zostalo. Ciekawe , bo nawet w Kanadzie nikt tak szybko nie obliczyl wynikow. Ewenement na skale swiatowa.

   Polubienie

 63. szaman. 10 października 2011 o 9:41 pm

  cos za szybko policzyli i ciekawy byl sondaz wybiorczej w piatek prawie pokryl sie z tymi. brak slow ogolnie.

  Polubienie