Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy

Z góry zaznaczam, że nie podejrzewam nikogo o fałszowanie głosów. Po prostu pewnych rzeczy nie rozumiem. Wczoraj, o godzinie 19:30 otrzymałem taką informację o sondażu ludzi z TVP:  32,7% PO  29,6% PiS  12,9% SLD  9,3% PSL  8,9% Palikot  3,0% PJN
Sondaż odbywał się przed komisjami wyborczymi, zaraz po głosowaniu. Nie wiem jak duża i rozległa była próbka, choć można przypuścić, że sondaż odbył się głównie w dużych miastach, gdzie PO ma więcej zwolenników niż na prowincji. Skąd więc nagle taki skok w głosowaniu na PO do 40%?!
Kolejny Cud nad Wisłą!

Przykłady fałszowania list wyborczych nie są fikcją!
Jak się okazuje, listy wyborcze można też fałszować. Poniżej podaję kilka linków odnośnie fałszowania list wyborczych w przeszłości:

I to, najlepsze: „Policja znalazła w bagażniku byłego komendanta policji z warszawskiej Białołęki kilkaset wypełnionych kart do głosowania z zeszłorocznych wyborów na stanowisko prezydenta Warszawy. Komendant Mariusz W. jest podejrzany o zabójstwo biznesmena. Wypełniony pakiet kart do głosowania miał opis jakoby karty te były załącznikiem do protokołu wyborczego.”
Oczywiście takim wpadkom ukręca się łeb –  to jest kompromitacja systemu i dowód na to w jak łatwy sposób można sfałszować wyniki wyborów (GW-karty były policzone)

A co z sondażami?

Przecież sondaż jest naciskiem medialnym na opinię społeczną! Kodeks Karny to reguluje: „Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania osoby uprawnionej albo zmusza ją do głosowania lub powstrzymuje od głosowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” Znalazłem bardzo dobry artykuł na ten temat, w którym czytamy, m.in.:
„Obecny obowiązujący system prawa wyborczego w Polsce jest wyjątkowo bardzo sprzyjający wszelkiego rodzaju fałszerstwom i oszustwom. Sprzyja: cwaniakom, hochsztaplerom, krętaczom, kuglarzom i oszustom. (…) Morze atramentu już wylano na temat obłędnych sondaży i szans poszczególnych kandydatów do najwyższego urzędu w Polsce, więc rozpisywanie się na ten temat nie ma sensu. Rozbieżności, pomiędzy szansami poszczególnych kandydatów, jak podała jedna z codziennych gazet w piątek, tuż przed wyborami doszły prawie do 20 % różnicy, pomiędzy Ob. B. Komorowski i Ob. J. Kaczyńskim. Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza, po podliczeniu wszystkich głosów różnica ta wyniosła nieco ponad 5 %.”
Zbigniew Grabowski: http://denuncjacje.blog.onet.plFAŁSZOWANIE WYBORÓW

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy
        Josif Wissarionowicz Dżugaszwili (Józef Stalin)

A kto w Polsce liczy głosy, wiecie? Kim są ludzie z Państwowej Komisji Wyborczej? Dlaczego tak długo trwa liczenie głosów? Czy przyczyną są manipulacje i dopasowywanie wyników do oczekiwań?  Niekoniecznie – jak się okazuje fałszowanie wyników nie jest konieczne. Można po prostu głosy kupić!

W jaki sposób można dokonać fałszowania wyborów?

Łażący Łazarz podaje kilka metod:
„Fałszowanie mogłoby odbywać się na kilka sposobów. Pierwszy polega na drukowaniu nieważnych głosów poprzez dopisywanie przez członków komisji dodatkowych krzyżyków na kartach wyborczych. Wszystko może się odbywać niemal jawnie przy liczeniu głosów, jeśli brak jest w komisji przedstawiciela lub męża zaufania jednego z komitetów wyborczych.(…)
Drugi sposób jest bardziej chamski ale równie skuteczny. Gdy brak w komisji wyborczej przedstawiciela jednego z komitetów pozostali dzielą się proporcjonalnie głosami na ten komitet, dołączając karty do głosowania do swoich kupek. Potem sporządzany jest stosowny protokół. Jeśli ilość oddanych głosów wynikająca z rejestru wyborców zgadza się z ilością głosów uwzględnionych na protokole de facto nikt nie dokonuje post weryfikacji prac komisji wyborczej.
Trzeci sposób polega na kupowaniu głosów u wyborców i odbywa sie tak: 1 kupiony wyborca odhacza się w rejestrze komisji, pobiera kartę do głosowania i idzie do kabiny. Tam jednak nie głosuje tylko chowa za pazuchę (lub do teczki) czystą kartę a sam wrzuca do urny (dla niepoznaki) przyniesioną czystą kartkę papieru. Czystą kartę do głosowania wynosi na zewnątrz lokalu wyborczego do tzw. płatnika. Płatnik płaci za czystą kartę (którą zabiera) 50 lub 100 zł – stawki są różne i po temacie.”
wiecej: Już nie trzeba fałszować wyborów

Obywatelskie Nieposłuszeństwo (OBNIE) podaje inne przykłady mechanizmu fałszowania wyborów. Okazuje się, że utrudnienia w głosowaniu Polonii też mogą mieć wpływ na wyniki wyborów. I faktycznie miały – frekwencja wyborcza w tym roku w konsulatach była wyjątkowo mała. A Polonia tradycyjnie głosuje na prawicę, którą dla niej jest głównie PiS.  Zob: Mechanizm fałszowania wyborów – kilka prostych przykładów

W jaki sposób można by naprawić mechanizm wyborczy?

Ja już podałem swoją propozycję w jednym z komentarzy. Otóż każda karta do głosowania powinna być numerowana i mieć kopię dla głosującego. Później na podstawie numeru, głosujący mógłby sprawdzić w internecie czy faktycznie oddany przez niego głos jest prawidłowo zanotowany.
Ten sposób nie uchroni jednak przed sprzedawaniem kart – komisje powinny sprawdzać dokładnie czy opuszczający lokal nie mają z sobą kart wyborczych.

Jak ich sprawdzić?

Choć to nic nie da, warto by sprawdzić statystycznie wyniki głosowania. Ustawić stoliki w głównych punktach miasta i wystawić listy z kandydatami do anonimowego skreślania. Aby zachęcić do wpisywania się można zafundować nagrody do losowania. Nie jest to wielki wydatek, przy okazji można zebrać pokaźną liczbę kontaktów do wysyłek mailowych. Losowanie na podstawie numeru, który każdy głosujący otrzymuje. Takie listy powinny być wystawiane przez neutralne stowarzyszenie, bądź fundacje. Dla mnie np. skandalem jest przegrana Zuzanny Kurtyki z Sepiołem. Jak o tym mówię znajomym, to każdy się pyta „A kto to jest Sepioł do cholery?”. Nie mam wątpliwości, że cała Nowa Huta głosowała na Kurtykę.

Reklamy

292 responses to “Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy

 1. Druzyna AA 10 października 2011 o 11:36 am

  „Przecież sondaż jest naciskiem medialnym na opinię społeczną! Kodeks Karny to reguluje: „Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania”
  Aha. I sondaż jest według ciebie czym? Przemocą? Groźbą bezprawną? Nadużyciem stosunku zależności? Kulą w płot, monitor. Jak zwykle histeryzujesz zamiast myśleć.

  „Jak o tym mówię znajomym, to każdy się pyta „A kto to jest Sepioł do cholery?””
  To problem twój i twoich znajomych. Nie wmówisz mi, że znasz całą Nową Hutę.

  W ogóle od tych pociesznych insynuacji, jak to inni fałszują, a PiS jest krystalicznie czyste, to się niedobrze robi. Ja się naprawdę nie dziwię, że na takich świrów mało ludzi głosuje. Właściwie to dziwię się, że AŻ TYLU.

  • Brus_Zły_Lis 10 października 2011 o 5:04 pm

   „Chciałem napisać o takiej dziwnej sprawie:
   na wyborach byłem odpowiedzialny za sprawy informatyczne czyli wysyłanie protokołów itp
   wszystko niby ok ale dostałem informacje aby po zakończeniu wyborów odesłać do komisji wyborczej licencje operatora i przewodniczącego (licencje potrzebne są do obsługi programu wybory i do podpisania protokołu), mało tego musiałem dosłać kopie zapasowe całego programu wraz z licencjami.

   O czym to świadczy wg mnie o bardzo prostym sposobie na sfałszowanie wyborów. Mając wszystkie dane z wyborów (hasła do licencji to nie problem) i od operatorów można już robić wszystko np dopasować wyniki wyborów do wyników sondażowych.
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/pkw-potajemne-ksztatowanie-wyborow.html

  • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 6:26 am

   wiecie co? tak czytam teraz te komentarze, w miare dokladnie (zamiast spać) i co widzę? ale my, Polacy, jesteśmy popie..leni!!!! nie odkrywam Ameryki, ale… nie trzeba zaborców, sami sie zagryziemy!…. taki jeden, z pikielhaubą na łbie juz to kiedys powiedział; ludzie!!!! były wybory… ktos przegrał, ktoś wygrał, niektórzy wyszli na remis… i co? i…kufa… gucio!!!; za chwile wzejdzie słonce i nastanie nowy dzień, kogos zaboli łeb, ktoś wstanie lewą noga, a ktos prawą, ktos nie wstanie, bo mu sie zemrze, a ktos sie przewróci na drugi bok, i jeśli ma kogo, to tego kogoś poklepie po pewnej części ciała…; ktoś stracił mandat (i dietę), a ktoś właśnie zyskał; ale tak czy inaczej – wszyscy musimy zapłacić podatek, amen!!!!!

 2. Druzyna AA 10 października 2011 o 11:39 am

  „o godzinie 19:30 otrzymałem taką informację o sondażu ludzi z TVP”
  Ludzie z TVP robili sondaż? Kto dokładnie? Gdzie? Jakiś socjolog o tym wiedział? Ty też niedawno powoływałeś się tu na „wasze sondaże”, w których PiS miał ponad 50%. Statystyka to nauka, nie zabawa.

  „Nie wiem jak duża i rozległa była próbka, choć można przypuścić, że sondaż odbył się głównie w dużych miastach”
  Kolejna obmierzła insynuacja. Jak ci nie wstyd, gościu? NIC NIE WIESZ, nie powołujesz się na żadne fakty (tylko „nie wiem” i „można przypuścić”), ale na wszelki wypadek plujesz szeroką strugą. To w PiSie modne.

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:20 pm

   Tak, zadzwoń i się dowiesz. Mam tyle wspólnego z PiS-em, że jestem normalny i głosowałem na nich. Zobacz:

   http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/ankiety/na-jak%20%20ie-ugrupowanie-zaglosujesz-w-tegorocznych-wyborach/%20%20wyniki,19411
   Co, znów powiesz, że wymyślam?

   • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 4:46 pm

    wiesz, co to jest wishful thinking? na logike, chłopie: 96 proc. głosów na dwie główne partie, chłopi, lewicowcy, geje, antyklerykałowie – zaledwie 4 proc. miejsca dla nich na pozostałe partie? im-fucking-possible!!!! także statystycznie; nie jestem psychiatrą, ale dostrzegam postepujący od kilku tygodni rozwój schizofrenii paranoidalnej u gospodarza tego bloga: a – naprawdę, z ręka na sercu: byłoby szkoda, gdyby ten blog stracił swój największy atut: „zmysł zadziwienia” jego gospodarza (wg. określenia niejakiego Heinleina, autora SF); naprawde szczerze, jako „brat w Jezusie”: życzę poworotu do formy, emocjonalnej przede wszystkim (w przypadku nie przejścia tego tekstu przez cenzure, ups: moderację:-)… namawiam do wymiany poglądów na prywatnym meilu – adres znasz; mimo wszystko – ;pozdrawiam!

    • monitorpolski 10 października 2011 o 4:54 pm

     Człowieku, czy to jest mój sondaż?! Tak im wyszło, co ja mam do tego? Z PO trafili, z PiS może też, tylko że głosowanie było „rigged”. Małe partie mało się liczą, Palikota jeszcze na rynku mocno nie było – on się wyświrował w ostatnim momencie, głównie na plecach luzaków takich jak ty. Luzaki, zobaczycie, nie będzie takiego luzu jak się wam wydawało.

     • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 5:01 pm

      luzak zawsze znajdzie „czasoprzestrzeń” do bycia luzakiem…vide „czerwone skarpetki Tyrmanda”:-)…; mimo wszystko…czapki z głów, że Szanowna Moderacja przełknęła tę gulę…. thx; zacząłem tu zaglądać nie po to, by na kolejnym forum bić piane z jajczanego duetu Tusk-Kaczynski; zacząłem tu zaglądać, bo znalazłem grono osób z sensem dyskutujących o takich „dziwnych zdarzeniach” jak 9/11, chemtrails, Iluminaci etc.; keep on going, Szanowny Gospodarzu… to taka moja nieśmiała sugestia…..

     • blip 10 października 2011 o 5:10 pm

      Widzisz różnicę pomiędzy sondażem a ankietą czy raczej nie ? Jaką wartość ma ankieta internetowa, w której – przy odrobinie wiedzy, a może nawet i nie, bo to zależy, jak głosowanie było ustawione – jedna osoba można oddać dowolną ilość głosów ? Proszę cię, nie kompromituj się już, bo to naprawdę zaczyna zakrawać na chorobę psychiczną.

      • peryskop 10 października 2011 o 9:24 pm

       @blip, może nie znasz jeszcze tajemnicy poliszynela, że ci co szastają zarzutami choroby psychicznej często sami są w tego typu kłopotach. Taki objaw.

       • blip 11 października 2011 o 12:28 am

        Myślę, że każdy, kto tutaj zagląda, ma – większe lub mniejsze – kłopoty tego typu, hehehe. Sęk w tym, że niektórzy popadają w ostre skrajności, a to już bardzo niebezpieczne.

       • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 4:18 am

        nie szastam, delikatnie zwracam uwage na gonienie w piętke, od jakiegoś czasu; to był naprawde fajny blog – jakieś pół roku temu… dopóki host nie wpierniczył sie w polskie, polityczne bagienko…; udzielał raz wywiadu pan Kotek, że jest zdrowy…wtem uszka mu odpadły, oczka wyszły z głowy…:-); wszyscy jestesmy psychiczni, tylko nie każdego jeszcze własciwie zdiagnozowano… może być?

      • andzia 10 października 2011 o 9:25 pm

       „blip 10 Październik 2011 o 5:10 pm
       Widzisz różnicę pomiędzy sondażem a ankietą czy raczej nie ?”

       moze mały powrót do teorii. Akurat tak sie złozyło ze jestem po pedagogice i widzę (bez urazy), że również nie masz pojęcia o czym piszesz, a się wymądrzasz.
       Sondaż diagnostyczny to metoda badań a ankieta wywiad itd to są techniki badań. Nie możesz nazwać sondażu stricte techniką. Radzę się podszkolić zanim się zacznie wypowiadać na forum.
       dla potwierdzenia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_sonda%C5%BCu_diagnostycznego

       • blip 11 października 2011 o 12:26 am

        Dziewczyno, spokojnie. Ja pisałem o ankiecie internetowej, gdzie każdy może wejść i zagłosować, nawet nieograniczoną ilość razy, oraz o sondażu wyborczym, w którym takie rzeczy możliwe nie są, tak więc nie pouczaj mnie, bo wygląda na to, że w ogóle nie zrozumiałaś, o co tutaj chodzi.

        • andzia 11 października 2011 o 6:50 pm

         wiem o czym pisałes ale ja się tylko ot tak czepiłam nazewnictwa. Może moderator mnie za to wyrzuci z forum, nie wiem 😉

       • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 4:24 am

        Szanowna p. Andziu! ja tez tam po czymś jestem (jezdem;-), ale jesli bedziemy sie licytować dyplomami, to sie skonczy jak w sporze Tusk-Kaczynski, czyli na wielkim G…..; nie chce obrażać hosta, chciałbym tylko, zeby wrócił tam, gdzie był najbardziej efektywny; chodzi o fakty, a nie o teorię czy statystykę; teoretycznie, to jeśli Ty jesteś porządna laska, a twoja sąsiadka daje ciała codziennie, to statystycznie rzecz ujmując, obie dajecie d…. co drugi dzień…; blondynka?

        • andzia 11 października 2011 o 6:53 pm

         okok, poniosło brunetkę 😉

 3. alexxx 10 października 2011 o 11:41 am

  moze za 4 lata ludzie zmadrzeja,bo jak wiadac polska to głupi naród w 50%

  • eeetam 10 października 2011 o 2:36 pm

   niestety za cztery lata będzie już PO systemie…. czeka nas bankructwo

  • Rewolucja 10 października 2011 o 3:02 pm

   AE911Truth 11 września – Ppłk dr Bob Bowman

   • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 5:53 pm

    to właśnie jest prawdziwy, socjotechniczny, fenomen: niby „wszyscy wiedzą”, ze oficjalna wersja to totalna ściema, a mija 10 lat i zaden z tych sukinkotów, prawdziwych macherów, nie zawisł na latarnii (a przynajmniej – nie ma obracanych 4 liter w jakiejś przytulnej celi); uważam sie za niegłupiego człeka, ale – wygląda na to – że ci, którzy to zmontowali, znają tzw. społeczenstwo znacznie lepiej ode mnie: ja bym stawiał diamenty p-ko orzechom, ze przy takich natłoku faktów, i podobnych w tonie wypowiedzi jak ta powyżej, prawdy nie da sie ukryć; jest inaczej…; jak to stwierdził St. Lem: nie miałem pojęcia, jak wielu idiotów żyje na świecie, dopóki nie wszedłem na sieć…

    • Druzyna AA 10 października 2011 o 6:16 pm

     Istnieje co najmniej drugie tyle, albo więcej, powszechnie dostępnych wypowiedzi (opartych na faktach!), które przeczą wywodom tego kolesia z filmu. A potem to już każdy sam wybiera, w co wierzy… Ja przynajmniej nie udaję specjalisty od kontrolowanych wyburzeń, pożarów w wieżowcach, temperatury płonącego paliwa lotniczego, temperatury deformacji stali zbrojeniowej etc. etc. Czytam, co piszą FACHOWCY, poznaję ich ARGUMENTY i wyciągam wnioski. Głębsze niż „to niemożliwe, żeby ten wieżowiec tak się zawalił od pożaru – bo przecież WIDAĆ WYBUCHY”.

     • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 4:42 am

      nie jestem inzynierem, nie będę ściemnial; ale mam łeb na karq: proste fakty… spojrz na pierwszy lepszy wiezowiec w okolicy…taki 10-pietrowy… i wyobraź sobie, że on sie zawala w sekundę…, jedną sekundę…a w takim tempie zawalały sie wieże WTC, ze stalowym rdzeniem w środku……; druga rzecz… gdzie do cholery sa nagrania z uderzenia boeinga w Pentagon…pierwszy lepszy supermarket w PL ma więcej kamer tv przemysłowej, niż …jak to wynika z dokumentacji…miał rzeczony Pentagon…; widziałeś to nagranie, te pięc klatek, na których ponoć widać jumbo-jeta? wierzysz w to, że tam był jumbo? nie obraża to twojej inteligencji? trzeci fakt….. gdzie do cholery były interceptory, mysliwce przechwytujące…?; wiesz ile wydaje Ameryka na obronę? wiesz co to jest NORAD? zdajesz sobie sprawę, ile czasu minęło od pierwszego uderzenia do trafienia drugiej wieży? zdajesz sobie sprawę, ile czasu zabiera F-16 dolecenie z najbliższej bazy na Manhattan? myśl, to nie boli…..

 4. Benjamin 10 października 2011 o 11:45 am

  W Hiszpanii nie ma zadnego skreslania. Wchodzisz do komitetu wyborczego, na stoliku masz do wyboru karteczki z kandytatami. Wybierasz, ktora ci odpowiada wkladasz do koperty i wrzucasz do urny. Wczesniej oczywiscie sprawdzaja tozsamosc, numer peselu, zdjecie etc i zaznaczaja, ze oddales glos. Po podliczeniu wszystkich glosow sprawdza sie czy zgadza sie liczba karteczek wrzuconych do urny z osobami glosujacymi.

  • hjk 10 października 2011 o 4:36 pm

   dobry pomsł… na tym przykładzie widac, ze jestesmy 100 lat za…
   Tylko problem, jak ktos włoży 2 czy 3 karteczki…Musieliby patrzeć, czy bierzesz jedną, bo niezły bigos by był…

   „Ja już podałem swoją propozycję w jednym z komentarzy. Otóż każda karta do głosowania powinna być numerowana i mieć kopię dla głosującego. Później na podstawie numeru, głosujący mógłby sprawdzić w internecie czy faktycznie oddany przez niego głos jest prawidłowo zanotowany.”

   To nie przejdzie, bo komisja musiałaby sprawdzać, czy kopia zgadza się z oryginałem, no chyba, ze jakos to tak byłoby pomyslane, ze nie da sie inaczej – jakaś kalka przyklejona do karty i odrywana po zakreśleniu, której nie da się sfałszować czy jakos tak. A najlepiej, zeby każdy składał podpis na karcie i wszystko bylo jawne. Potem w necie każdy się sprawdza, czy jest tak jak zagłosował, a w razie wątpliwości odszukuje się kartę i sprawdza.

   Bo inaczej to trzeba załatwiac tak, jak w starożytności, ze na rynku zbierała się grupa obywateli, wrzucali swe głosy do urny i w obecnosci wszystkich sprawdzali kto wygrał i ten był ich przedstawicielem/dowodcą, prezydentem, itd. W naszych warunkach mogłoby to wygladać tak, ze wszyscy z okregu zbierają się w jakiejś hali, kościele itd., kazdy w domu pisze sobie kartkę z nazwiskiem posła i senatora, przy wejściu wrzuca do urny, potem wysypuje sie komisyjnie z urny, liczy i ogłasza, a wynik posyła do centrali. Tam publikują w necie i kazdy ma mozliwosc sprawdzenia czy sie zgadza i wtedy sie sumuje wyniki zbiorcze.

 5. Stirlitz 10 października 2011 o 11:47 am

  Te wyniki to jest szok dla mnie, ludzie dopiero przejrzą na oczy za 2 miesiące :((( możliwe że były fałszerstwa ale nie na więcej niz 3 -4 % , to i tak pokazuje ze stado baranów głosowało na Palikota, PO i PSL

  • TajemniczyPan 10 października 2011 o 12:45 pm

   i resztę lewaków.

   • eeetam 10 października 2011 o 2:37 pm

    ludzie przejrzą jak to faktycznie pierdoInie.. iaczej będą patrzeć w plazmowe telewizory i oglądać tańce z gwiazdami

    • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 3:34 pm

     oczywiscie, ze moze – jak to okreslasz – „pierdolnąć”; problem z polskim spoleczenstwem jest taki, ze po pierwsze: brakuje armat, czytaj – punktów IQ w głowie tzw. przecietnego Kowalskiego, po drugie – brakuje armat – czytaj: prawdziwej alternatywy politycznej dla obecnie rzadzacego ukladu; powtarzam po raz n-ty swoja opinię: PiS w wielu punktach swego programu ma rację, cóż z tego, skoro szefuje tej partii człowiek absolutnie niezdolny do kompromisu, który w polityce jest ABSOLUTNIE niezbedny; pomyśl: czy takie osoby jak p. Bruździński czy p. Płaszczak uważasz za indywidualności, które są w stanie wnieść cos od siebie do programu swej partii? przecież to człekokształtne roboty, mówiące i czyniace to, czego Prezes od nich wymaga; przez chwilę zagram z wysokiego „C”: był Katyń – „wyeliminowano” 20 tysięcy intelektualnej elity (wojsko w tamtych czasach to była naprawde intelektualna elita, jeszcze nie obowiązywała zasada: „nie matura, lecz chęc szczera…”); okupacja niemiecko/sowiecka tez zrobiła swoje – ludzie z wyższym statusem intelektualnym byli także „eliminowani”, metodycznie i systemowo; Powstanie Warszawskie – ilu Baczyńskich odeszło z tego świata HGW po co? – pytanie retoryczne; potem stalinizm i kult proletariuszy; potem „socjalizm z mniej czy bardziej ludzka twarzą” i zasada „dobry fachowiec, ale bezpartyjny”; potem zmiana ustroju i nagłe przerzucenie nieprzygotowane społeczeństwa z realiów gospodarki centralnie planowanej w realia dzikiego, wręcz XIX-wiecznego kapitalizmu; nastepnie emigracja…. emigruja juz nie tyle intelektualiści, bo tych coraz mniej, ale element najbardziej prężny, nastawiony na zmiany, młody…; zostaje w kraju budżetówka i coraz bardziej starsi (mentalnie przede wszystkim) ludzie, nastawieni na okopanie sie i obrone swego prywatnego, rodzinnego stanu posiadania; po pierwsze nie mamy armat…..; btw. gdy chodzi o mnie – zagłosowałem na Palikota: bez entuzjazmu, z małymi nadziejami, że moze chociaż Kościół zacznie płacić za katechetów, jak to było ustalone w pierwszej wersji Konkordatu, no, może jeszcze maryśkę będzie można za jakiś czas zajarać bez sankcji karnej;-); no i jest jeszcze śmieciowe żarcie z supermarketów, chemtrails, ogłupiające reklamy i różne tańce z idiotami, i system edukacyjny, który należy raczej okreslic mianym antysystemu; a nowego Piłsudskiego na horyzoncie historii nie widać…; może pierdolnąć, ale jestem pewien, że gdyby zaczął rządzić PiS – pierdolnęłoby niemal natychmiast, z powodów – jw.: po pierwsze – nie mamy armat, panowie generałowie……

     • hjk 10 października 2011 o 4:42 pm

      naiwnyś z tą maryśką 🙂
      dadzą ci ale toksyczne dopalacze, które zrobią z Ciebie idiotę…
      no i co jak kościół zapłaci za katechetów to rozwiąze problemy budzetowe ? 🙂
      Po co kościół ma płacić za katechetów, jak w wiekszości ludzie to zdeklarowani katolicy?
      Jęsli tak to nie płaćmy podatków do wspólnego wora, gdzie nie wiadomo, co się tym dzieje, tylko wysyłajmy na konta okrelsonych resortów czy organizacji, które uważamy za słuszne i w proprocji, jakie uważamy za słuszne.

      • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 5:16 pm

       jeśli będą dawać „toksyczne dopalacze” (ale bez zagrożenia pierdlem), to mozna olać te dopalacze i zrobic sobie trip do Hagi (a nawet Pragi)… btw.
       sześciopak dobrej jakości jointów kosztuje w Utrechcie 15 euro – tzn. kosztował, ponad rok temu, od tego czasu nie sprawdzałem;-)
       akapitu o płatnościach Kościoła, zaprawdę, powiadam Ci, nie qmam: oczywiście ze jeden miliard niewiele zmieni, ale jednak troche – tak; ale – jak juz napisałem: Palikot to dla mnie zaden zbawca, a Pilsudskiego na horyzoncie – niestety brak….. – a chciałem wykazac sie „obywatelska postawą”, więc ruszyłem szanowne 4 litery i zrobiłem co zrobiłem….

       • hjk 11 października 2011 o 1:18 am

        czego nie kumasz, jak to proste jak drut – kościol utrzymuje sie z datków wiernych, a wierni to tez obywatele. To co za różnica czy za religie zapłaci kosciól czy panstwo, jak płatnikiem są ci sami ludzie?
        A wiec jesli wierzący płaca podatki to chyba maja jakies prawo dysponowania, by te podatki szły na cele zgodne z ich przekonaniami, czyli np. na religię w szkole, a nie na gazetki pokazujące, jak pieknie być gejem czy na sexed w szkole podstawowej…
        Ponieważ takiego prawa legalnie nie mają, tylko z konieczności prawno-karnej wrzucaja do wspólnego wora, to taką jakas namiastka czy listkiem figowym, przykrywającym różne niecne cele, jest choc ta religia w szkole…

        No to po co tu legalizowac podejrzane chemikalia, jak sobie można wyjechać?

        No i jak masz robić coś wątpliwego, to moze lepiej nic nie robić, bo nuż konsekwencje będa fatalne?

        • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:03 am

         kiedys tam chodziłem do podstawówki, do liceum…. religia była PO LEKCJACH, w salce katechetycznej przy kościólq; chodził ten, kto chciał (a były korzyści z niechodzenia:-); zdecydowana większośc chodziła, i ksiądz miał autorytet; a ludzie dawali na tace tak jak i teraz; poza tym… co to za zestawienie: płatnicy podatków i koszty pracy katechetów? płacimy PODWÓJNIE: i na tacę, i jeszcze, z podatków, na katechetów: proste jak drut! jest taka anegdotka: ktos tam, zagramaniczny, trafia do Nieba, św. Piter go oprowadza…bla bla… wszystko cacy… i trafiają na teren, który ogradza wysoki płot; – A co to? – pyta świeżo zbawiony… – A, to…. tu sa Polacy, katolicy…; – A po co ten płot? – pyta dusza; – A bo oni są szcześliwi tylko wtedy, gdy wierzą, że są tu sami….

     • freenata 10 października 2011 o 6:43 pm

      A propos ” szefuje tej partii…” Uszczegółowiłbyś może, o jakie kompromisy Ci chodzi? Prywatnie spostrzegam Kaczyńskiego, jako bardzo elastycznego człowieka i kompromisowego.

     • sara10 10 października 2011 o 8:42 pm

      Totalsky No Problemsky
      Masz rację, naszemu narodowi brakuje armat – wyborców ze względnym IQ. No, powiedzmy takich, którzy myślą.
      Czytam pierwszą część twojej wypowiedzi i mówię sobie: hoho, facet MYŚLI, czytam ciąg dalszy i już wiem, że MYŚLI, że MYŚLI.
      1. Kościół nie prowadzi gospodarki, nie wymyśla podatków. Nie jest też od szpitali, policji, wojska, rzemieślników, szkół, itd. Od tego jest RZĄD!. Im gorzej będzie rządził, tym gorzej będzie tobie i mnie!
      2. Kościół nie jest od podwyżek czy obniżek za: paliwo, leki, żywność, energię, itd. Od tego jest RZĄD! Im głupszy, tym gorzej tobie i mnie.
      3. Trzeba byc zdrowo narąbanym/jaranym, by zagłosować na Palikota. Taki wybór oznacza brak MYŚLENIA, a więc – niewielkie IQ. Wybór miernoty, kombinatora, klauna na polskiego parlamentarzystę oznacza twoją tempotę. Gdybyś wybrał żyrafę na posła, mniej wyrządziłbyś szkody i sobie i mnie!

      • Druzyna AA 10 października 2011 o 11:51 pm

       Oczywiście. Rząd jest od ustalania cen paliwa, leków, żywności… w Korei Północnej, na Kubie, w Wenezueli i może jeszcze na Białorusi. W normalnych krajach niekoniecznie. Popracuj nad swoim IQ. A głosowanie na Palikota nie oznaka braku myślenia, tylko np. wstręt do prawicy, która wpieprza się ludziom z buciorami w życie prywatne.

       • monitorpolski 11 października 2011 o 5:22 am

        Rząd jest od robienia tego co mu narzuci „rząd światowy”. Rządy już nic nie mają do gadania.

      • hjk 11 października 2011 o 1:22 am

       ale chłopak choć szczery, ze się przyznał i nawet podał powody, niemniej jeszcze wiele musi sie nauczyć. teraz takim młodym „kotom” Pali-kot własnie da popalić…

      • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:09 am

       mogłem zagłosować na LSD, sorki … SLD… i co wtedy? zabrakłoby ci srodków wyrażania ekspresji:-)))); swoja drogą – żyrafa w Sejmie… skoro jest/była? tam pani Rokitowa, to mnie juz nic nie zaskoczy….:-)

   • monitorpolski 10 października 2011 o 4:38 pm

    To nie jest kwestia „lewactwa” czy „prawicostwa”. To wypranie mózgów przez media. całe zło, które jest wokół nas wynika z jadu, który płynie z mediów kryminalnych. Jeszcze raz przypomnę co powiedział kiedyś szef CIA: „Naszym celem jest by media podawały tylko kłamstwa jaki im podsuniemy, a ludzie w nie święcie wierzyli”. Facet za dużo sypał, to go potem zabito.

    • hjk 10 października 2011 o 4:46 pm

     Nie demonizowałbym mediów, aczkolwiek faktycznie one mają w tym bagnie swój potężny udział. Prawda jest taka, ze media trafiają ze swą (pseudo-)strawą w gusta i poziom większości i skutki widać na załączonym obrazku…
     Nikt nie mówi o jednostce chorobowej, którą zwę medioholizmem i to jest rujnujące jak inne -holizmy i -manie…

     • monitorpolski 10 października 2011 o 4:56 pm

      A skąd ludzie biorą informacje. „Garbage in, garbage out”.

      • iHe 10 października 2011 o 5:51 pm

       Coś o meediach.Jednostce chorobotwórczej trawiącej demo-kreacje:

       Manipulują Tobą cały czas – zacznij szukać a znajdziesz całą prawdę – obnie.pl

       Korporacja – Zarządzanie postrzeganiem [8/13]

       MEDIOKRACJA- dziś media są częścią władzy,a nie jej kontrolą | Niepoprawni.pl
       http://vodpod.com/watch/1515540-mediokracja-dzis-media-sa-czci-wadzya-nie-jej-kontrol-niepoprawni-pl

    • blip 11 października 2011 o 12:31 am

     Ty też pierzesz mózgi bzdurami z bardzo wątpliwych źródeł i jest cacy.

     • hjk 11 października 2011 o 1:26 am

      nie do konca, bo tu ludzie sa sceptyczni i krytyczni, natomiast oficjalne media sa „uświęcone” swoją „publicznościa”, prawem, abonamentem, powszechną wiara, która ułatwia pranie na maxa…
      No i tam masz obrazko – muzyczki piorace mózg dogłebnie i bezlitosnie, a tu choc musisz sie wysilić i przeczytac, by zrozumieć, co pisza…

 6. OlO 10 października 2011 o 11:55 am

  Mistrzu Marku 🙂 czyli bandziory wygrały?
  To było do przewidzenia, mają zabezpieczone majątki w obcych krajach, ustawa o stanie wojennym i cyberprzestępczości. Kampanie były finansowane przez pośredników na kredytach krajowych z banku światowego czyli mafia dobiła społeczeństwo. Nie wiem co o tym myśleć ale czarno to widzę, fundament zacznie pękać, z przypuszczeń wynika może być naprawdę ciężko.
  Ludzie zaczęli się dzielić ponieważ każdy ma swoje odmienne zdanie i jest nie dobrze.
  Ktoś na tym skorzystał ale długo nie zabawi 🙂

  • Madry Inaczej 10 października 2011 o 12:31 pm

   To bylo do przywidzenia. Media swoje zrobiły. A czy ktoś zmadrzeje ? Jak patrze co spaceruje po ulicy i stoi pod sklepem bardzo w to wątpie.

   • realista 10 października 2011 o 12:41 pm

    Polacy w polsce sa zcwelowani..Bogactwem ciagla gonitwa za dobrami materialnymi.Ci ludzie
    chodza po ulicach jakby bez glow takie chodzace korpusy.Jestem tu w Polsce prawie 4-miesiace.I moge wrocic tam z kad przyjechalem.Ale mysle sobie to ci nic nieda..Na zachodzie
    jest tez gnoj tylko w innym opakowaniu…………….I powiem jedno tego kraju niemoge tak zostawic.A to ze moi prymitywni rodacy sa oglupiali to ich sprawa.Niewolnik zawsze bedzie
    niewolnikiem.Niewolnik niema woly..Najwazniejsze zeby micha byla robotu za psi h……..i//
    Oni nie sa dlamnie Polakami…

    • freenata 10 października 2011 o 7:48 pm

     No wiesz, masz rację, ale za nami są stulecia kolonizacji.

   • eeetam 10 października 2011 o 2:39 pm

    Jak pogadasz no z rodzicami ze szkoły to się jeszcze bardziej zdziwisz. Sprobuj…. ale tak szczerze. Ja znalazłem jedną dosłownie osobę, która wogole rozumie co mówię, o zgadzaniu się z poglądami nawet nie wspominając.

  • Stirlitz 10 października 2011 o 3:37 pm

   http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/555218,po_wygrala_w_wiezieniach_przed_ruchem_palikota.html

   • Aśka 10 października 2011 o 4:34 pm

    Żelazny elektorat jak widać (w ostatnich wyborach też tam PO wygrała) ma PO w przestępcach. Ci wykształceni z dużych miast wiedzą o tym z kim dzielą łoże?

   • monitorpolski 10 października 2011 o 4:58 pm

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:41 pm

   Ja nie widzę tego aż tak czarno. Nacisk społeczny może zrobić więcej niż politycy. Zobacz na Wall Street – wszystko w Polsce idzie w tym kierunku, że ludzie wyjdą na ulice. I co, będą ich zabijać? Rozganiać mikrofalami? Raz zaczną, to staną się wrogiem nr. 1 i będzie powtórka z okupacji. Ja sądzę, że będą na tyle mądrzy by nie zaczynać tej wojny ze społeczeństwem, szczególnie w kryzysie. Ludzie pójdą na całego.

   • blip 11 października 2011 o 12:34 am

    Czyli w kierunku pikniku obiboków, z którego nic nie wynika ?

 7. navajo88 10 października 2011 o 12:06 pm

  OLO masz całkowitą rację my jako społeczeństwo przegraliśmy z kretesem !!!!, i to co napisał ocko wyżej Stirlitz że za dwa miesiące ludzie przejżą na oczy ,to mała poprawka znacznie wsześniej przejżą ,ale to beńdzie musztarda po obiedzie ZUPA SIĘ WYLAŁA !!!!!!!, I TERAZ ROZPACZANIE I BIADOLENIE NA NIC SIĘ NIE ZDADZĄ !!!!!i prawdopodobnie właśnie w ten sposób kiedyś upadały cywilizacje i nie pozostawiało to po nich śladu ,jedynie kilka skoróp w ziemi . A ewolucja ma to do siebie że zawsze starsze życie ustępuje miejsca nowemu życiu .
  J.M.H

  • realista 10 października 2011 o 12:34 pm

   Polacy cicho siedziec i do roboty niewolnicy za 2000zlo..

   • Aśka 10 października 2011 o 4:38 pm

    wielu by chciało mieć te dwa tysiące … ponad 50% ludzi w Polsce żyje na skraju ubóstwa

   • freenata 10 października 2011 o 8:24 pm

    2 tyś, toż to warstwa średnia! Tysiak i jest dobrze. Niech się cieszą, że mogą żyć!

    • choice 10 października 2011 o 11:14 pm

     A ja 5 stowek i bonus na karcie vitaj 10 wczoraj dostałem i tak udało mi się obniżyć stawkę o 200 ale cóż takie realia poprosiłem o rozstrzelanie ale niestety nie mieli tego w swojej mądrym notesiku..

  • eeetam 10 października 2011 o 2:41 pm

   Trzeba by się zrzucić na jakąć niedużą wyspę gdzieś z dala od tego syfu… Nazwać ją Nową Polską i zrobić małyu Hong Kong…. Problem w tym, że jak by nam za dobze poszło to pewnie by nas najechali…

   • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 3:51 pm

    hehe…:-) może Madagaskar;-)

  • OlO 10 października 2011 o 3:50 pm

   Może za sto lat będzie tak

   😀

   • monitorpolski 10 października 2011 o 5:01 pm

    Podmień Rzeczpospolita na „Izrael”

 8. navigator 10 października 2011 o 12:12 pm

  K..wa, a ja planowałem powrót z emigracji na wiosnę. Od żony wczoraj wieczorem usłyszałem:”po moim trupie..”. Teraz to mogę „im” obiecać, że każda moja wizyta w Polsce skończy się [cenzura MP: nawoływanie do przemocy] jakiegoś urzędu. (ZUS, US lub inny do wyboru!!!). Nic więcej nie mam do dodania.

  • eeetam 10 października 2011 o 2:42 pm

   … hehehe…. daj sobie spokój chłopie! 🙂

  • mi461 10 października 2011 o 2:55 pm

   i przyjdzie nam kosci zlozyc na obcej ziemi – bo Ojczyna zawladneli ludzie ktorzy darza do nastepnego rozbioru i zadrecza ten Narod juz na dobre.
   Tyle bylo mowione, pisane i NIC.
   LUDZIE JUZ NIE CHCIELI donka wiec CO to jest za wynik z kad sie wziol ?????
   Teraz to JEST MUSZTARDA PO OPBIEDZIE kto i CO komu udowodni ze bylo falszowane?
   Tak udowodnicie jak to ze samolot rozwalil sie w „mak” o brzozke i zrobil z ludzi „miazge”
   Pokazcie ze w Narodzie sila i udowodnijcie fakszerstwo- ob ono BYLO !
   Nie moge zyc z mysla ze takie „szatanskie” kanalie zawladnely ponownie krajem.

   • Wizzgaa 10 października 2011 o 3:03 pm

    Zastanawiam się czy w wypowiedzeniu BÓG- HONOR -OJCZYZNA , istotna jest kolejność tych wartości . Honor jakby przed ojczyzną . To na pocieszenie dla wszystkich , których wynik wyborów „dotknął” na honorze . Mają powód żeby wyjechać lub nie wracać . Ciemny humor.

  • bo 10 października 2011 o 3:04 pm

   ja mam plan, wrocic, ale sam sie lapie na tym, ze to chyba glupie.

  • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 5:58 pm

   stary… ja wrócilem, po 10 latach w NL, ponad rok temu….; ale byłem w tzw. specyficznej sytuacji; moge ci odpowiedzieć tak: jeśli dasz rade wytrzymać bez kiszonych ogórków i schabowych co tydzień, i dobrej wódki (bo chyba tylko tyle dobrego w tym kraju zostało), jesli cenisz sobie spokój ducha, równe trotuary, czystość na ulicach, i nie lubisz prymitywizmu, złodziejstwa, cwaniactwa, cenisz tzw. ideały i – generalnie – lubish ludzi – nie wracaj!!! ograniczaj sie, jak do tej pory, do wakacyjnych odwiedzin – uleczysz ból duszy, i nie rozwalisz sobie dobrego samopoczucia; w tym kraju nie da sie nie bluzgać… rozumiesz?;-)… pozdrawiam!

 9. Benjamin 10 października 2011 o 12:18 pm

  Tak sie glosuje w POlsce http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/gosowanie-w-kielcach.html. Bez komentarza.

 10. zas 10 października 2011 o 12:20 pm

  banda frustratów – należy uszanować wyniki wyborów – a nie przeklinać „innowierców”

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:47 pm

   Jak w komunie, nie?

  • mi461 11 października 2011 o 12:13 am

   @ZAS – zobaczysz jak bedziesz „sfrustronany/a” za pewien czas TY !
   a te wyniki to sobie sam/a szanuj jak taki bezmozgowiec jestes

   • Tomasz 11 października 2011 o 12:18 am

    Dopiero wyborcy- Biedron i Rysio Ania transik. To jak sie teraz zwracac panie posle ,czy pani poslanko?. A ja narzekalem tu w UK na Lib Dem Party haha

    • Tomasz 11 października 2011 o 1:12 am

     Krzysztof Ania jak sie dowedzialem haha

     • Tomasz 11 października 2011 o 1:15 am

      To chyba po to byl Palikot,,program anty klerykalny byl tylko przykrywka. Slyszalem o tym gostku co nie co od znajomych. Pochodze z lubelskiego tak jak pan Palikot

 11. iHe 10 października 2011 o 12:23 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1720322,0,1,walesa-tu-mozna-podwazyc-demokracje,wiadomosc.html

  • Aśka 10 października 2011 o 4:46 pm

   /zacytuję fragment- słowa Lecha Wałęsy
   „- Połowa Polaków nie głosowała, a to jest niebezpieczna sprawa. Tu można podważyć demokrację. Według mojej szkoły demokracji musi być co najmniej 50 proc., a jeśli nie ma, to jest to wątpliwa sprawa – powiedział.
   Polska jest tam, gdzie jest większość, a większość nie brała udziału. Nad tym trzeba się zastanowić – dodał.”

   • Annah. 10 października 2011 o 4:56 pm

    Może sobie pogadać, to tylko słowa. Za jakiś czas dojrzeje sytuacja by i tego nas pozbawić, bo nie uszanowaliśmy demokracji i on pierwszy nam to obwieści.
    Pierwsze jaskółki były w ostatnim jego przemówieniu, kiedy z nadzieją mówił jaki to będzie globalistyczny raj…

    • Aśka 10 października 2011 o 7:07 pm

     wiem, że słowa, ale ważne, że przez przypadek wymsknęło mu się trochę prawdy 🙂

     • Annah. 10 października 2011 o 11:01 pm

      poza tym frekwencja też mogla być sfałszowana

      • hjk 11 października 2011 o 1:38 am

       oczywiście, nic prostszego jak spalić „niepoprawne” karty a potem podmienić kartki z podpisami w spisach wyborców. O takiej najprostszej metodzie nikt chyba nie pisał…
       Tylko ze komisja cała musi być „ustawiona”, w małych miasteczkach czy wsiach to możliwe, tam wszyscy się znają i tworza sitwe juz od lat…

       • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:48 am

        w małych wsiach czy miasteczkach ludziska sie cieszą, ze moga dostac 150 zeta diety za kilkunastogodzinny zapieprz w tych komisjach; poza tym… podobno był jakis Korpus… PiS-owski, mężów zaufania, czy cos tam…; ich też przekupili?

        • Annah. 11 października 2011 o 8:07 am

         W małych miasteczkach nikt nie miałby siły wystąpić przeciw wszystkim jako np mąż zaufania, czyt. trędowaty

 12. BirdDwa 10 października 2011 o 12:25 pm

  BREAKING NEWS 10.October.2011 SIRTE Victory of Libyan army and Libyan moujaheeds
  Sirte is controlling Libyan army and Libyan moujaheeds with Libyan volunteers.
  The big victory for Green resistance in Surte.
  In Sirte Libyan army and Libyan moujaheeds on eastern front have broke the seige of Sirte, and on Southern front rats were hited from back by Libyan army and Libyan moujaheeds from Bani-Walid, Tarhuna and other Green towns.
  On the wester front of Sirte Rats have many victims and were fled away 10km to desert.
  Sirte report : 2 brigades of Rats „Martyrs of feb17 of benghazi” and another one were complete destroyed on 9.October.2011 and their 2 Rats commanders killed so.
  211 Rats were killed and more than 300 hard wounded.
  Sirte hospital Ibn Sina, conference ceneter Wagafugu and university Sirte are controlling by Green resistance.
  More than 4000 civilians were killed by NATO bombs, mostly childrens and womans, from begining aggression to 9.October.2011.
  Today 10.October.2011 big counter attack of Libyan army and Libyan moujaheeds on all fronts.
  Result: 45 killed Rats and 650 hard wounded rats.The fight continues !!!!

 13. zenobiusz 10 października 2011 o 12:26 pm

  Niedługo ,możemy mieć całkiem inne problemy,
  Nowy „rząd; też.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/10/od-4-00-rano-na-wyspach-kanaryjskich-wystepuja-drzenia-harmonicznemogace-zapowiadac-bliska-erupcje/#respond

  • eeetam 10 października 2011 o 2:44 pm

   i będziemy mieć z całą pewnością I TO NA WIELU PłASZCZYZNACH.

   Problem w tym czy telewizornia się choćby na chwilę zorientuje, czy połapie dopiero gdy naród będzie pikował w dół..

  • liv 10 października 2011 o 3:03 pm

   Z Japonią też nie koniec..a w naszych mediach zgodna cisza…
   http://losyziemi.pl/japonia-silne-trzesienie-ziemi-odczuwalne-w-tokio-magnituda-5-7/

   W zeszłym roku w zetce słyszałam wypowiedź wulkanologa, który potwierdził poważne zwiększenie aktywności sejsmicznej min. na Pacyfiku…

   • monitorpolski 10 października 2011 o 4:49 pm

    Jak to Zeno powiada – „serce Ziemi jest jak dzwon, raz w tę, raz w tamtą stronę”…

 14. ggf 10 października 2011 o 12:45 pm

  Wschodnia Polska za PiS, zachodnia Polska za PO. Centralna roznie – to decyduje o wyniku. W zachodniej czesci problem jest taki, ze tam masa osob najchetniej przylaczylaby sie do Niemiec wiec nie ma sie co dziwic takiemu wynikowi.

  • hjk 11 października 2011 o 1:43 am

   niemcy to już se przyłączyli DDR i na razie jak dotąd mają czkawke, a teraz całą UE z € na karku, wiec zachodnia polska czyli ostblock od ich strony na razie ich nie interesuje,
   Moze kiedys, jak się to uspokoi… I tu miłośnicy PO mają problem, ale co tam, platforma ich kocha

 15. Roma 10 października 2011 o 12:50 pm

  tu jest przedruk artykułu nt ….. sondaży,
  tam pracuje stara gwardia, starymi sprawdzonymi metodami
  PKW to także ludzie z dziwną przeszłością

  (…) Tymczasem w polskich sondażowniach rządzą ludzie z powołanego przez Wojciecha Jaruzelskiego w stanie wojennym „mundurowego” CBOS, który był orężem generalskiej junty. Dziś zasiadają we władzach OBOP, Pentora, PBS i IPSOS. Stworzyli też od podstaw GfK Polonia. Publikujemy dziś dziennikarski raport, który pokazuje, jak działa patologiczny układ, na który składają się wzajemne powiązania sondażowni, mediów oraz medialnych ekspertów. Mechanizm, który czyni z polskiej demokracji zabawkę w rękach postkomunistycznej oligarchii…

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=991

  • Aśka 10 października 2011 o 4:48 pm

   To każdy powinien przeczytać.

   • hjk 11 października 2011 o 1:45 am

    trzeba sie wziąc i rozgonic te towarzystwa ,ale jak?
    Juz Jarosław chciał zbudowac IV RP, ale „mu nie dali”

  • ALFA 11 października 2011 o 7:47 pm

   Trzeba wiedzieć jak dziennikarze ludziom piorą mózgi
   Kuczyński Waldemar : Trzeba utrwalać antypisowskie emocje tak aby nie wygasły. (Rz, 20.02.2008)
   Gugała Jarosław : Kłamstwa na temat przeciwników politycznych trzeba powtarzać jak mantrę, jest to znana metoda od wielu lat. (Polsat, 04.12.2007, 18.50)
   Tomasz Lis : Jak PiS-owi spadnie poparcie do 10% to może wówczas zajmiemy się PO bo naprawdę jest o czym mówić : służba zdrowia, autostrady itd. (TOK FM , 10.04.2009 , 8.55 u Żakowskiego Jacka).
   Pochanke Justyna : Zdajemy sobie sprawę jaka jest siła telewizji i chcemy jej teraz użyć w dobrej sprawie. (TVN24 , 27.11.2007, 17.30)
   Wypowiedź telewidza z Radomia : Zdejmijcie w tej stacji oraz w TVN24 z PO na 0,5 roku medialny parasol ochronny a zobaczycie jak PO polecą sondaże w dół. (Super Stacja, 26.11.2009, 5.50 ; oczywiście „dziennikarka” Małgorzata Serafin absolutnie nie zgodziła się z tą wypowiedzią)
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/tak-dla-przypomnienia.html

 16. pola 10 października 2011 o 1:28 pm

  Pieniądz rządzi światem… A kto rządzi pieniądzem?
  Gośćmi audycji będą: Tomasz Urbaś, lider ruchu Wolność i Godność oraz Bimi, redaktor niezależnego serwisu internetowego prawda2.info, który informuje o ruchu #occupywallstreet.
  Prowadzenie: Szura Bruni, Piotr Romejko
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/kto-rzadzi-pieniadzem-sobota-1200

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:51 pm

   GODNE POLECENIA!!! prawda2.info to jest to!

 17. 999AQQ 10 października 2011 o 1:45 pm

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29685,wyniki-wyborow-parlamentarnych-z-93-05-lokali-wyborczych
  @kanton
  Wydaje mi się, że z otumanionym sPOłeczeństwem w Polsce będzie trudno dojść do ładu i wygrać wybory. Jeżeli to wszystko co się stało przez 4 lata nierządu POmatołów nie zmobilizowało do POgonienia tych kolaborantów z CCCPutinem, to nie wiem co można więcej zrobić. PO zamachu na Głowę Pństwa, obiecankach, POwodziach i pytaniach „Jak żyć i z czego, za co? panie premierze” taki właśnie POwinien być wynik jak w USA, Chicago czyli 80%!!!… jednak Miro mający posiadłość za skradzione POLakom i Polakom pieniądze, grający w golfa na na swej posesji na Florydzie miał jednak racje, mówiąc: „Polska to dziki kraj”, a sam POzorny premier też miał racje stwierdzając, że „Polskość to nienormalność”…. To jest nienormalne żeby w Polsce było tyle otumanionych ludzi, w większości młodych i ponoć wykształconych..??? czy raczej „wykrztałconych inaczej” czyli wykształciuchów, coś mi się nie zgadza, czy oni nie widzą tego, że działają przeciw Polsce i przez to przeciw samym sobie, brak pracy, emerytur, a jak będzie to głodowa, rozwoju, no i przeciwko swemu obecnemu i przyszłemu potomstwu, które będzie przychodzić na świat jako niewolnik z coraz większym i rosnącym długiem, na dziś ze 100 tys? Jedno mogę POwiedzieć, że wykształcenie,szczególnie te dzisiejsze, nie daje mądrości, bo znam dużo wykształconych głupków a także widzę występy takich w teleturniejach, zerowa wiedza ze wszystkiego, czyli dno!!!. Tym wszystkim, którzy glosowali na PO + Paligupa i PSL życzę wesołego grillowania dopóki ich jeszcze mają co i stać ich na to, bo nie wiadomo czy w niedługiej przyszłości z nowym POdatkiem VAT 25%+ będzie ich stać na kromkę chleba. Do tego zostaną wykastrowani ze swej własności, także tej bankowej, to tyczy kredyciarzy hipotecznych i nie tylko, narzędziem zwanym KATASTREM! .Przybędzie bezdomnych lemingów i wielbicieli ryżego, paligłupa, zielonej a tak na prawdę czerwonej koniczynki czyli PSL i pogrobowców zbrodniarzy żydobolszewickich z NKWD, IW, UB, SB, WSI, , PPR, PZPR czyli SLD. A „wadza” będzie robiła wtedy deratyzację, czyli odszczurzanie zwane poprawnie politycznie eutanazją takich bezdomnych osobników ich o ironio wyborców. Parę faktów (może ci młodzi, wykształceni widzą to POraz pierwszy raz : W ciągu swoich rządów Platforma zadłużyła kraj w sposób błyskawiczny. Deficyt sektora instytucji rządowych i samorządowych wg Securities Businesswire w 2007 r. wynosił 22 134 mld zł (1,9 proc. PKB), rok później, jak się Platforma wzięła do roboty – 46 849 mld zł (3,7 proc. PKB), w 2009 r. 98 714 mld zł (7,3 proc. PKB), w ub. roku 111 154 mld zł (7,9 proc. PKB). Przez trzy lata deficyt wzrósł ponad pięciokrotnie. Dług publiczny będący sumą rocznych deficytów (oficjalnych bez zobowiązań ukrytych, m.in. pieniędzy dla przyszłych emerytów, które zostały wydane na świadczenia bieżące, czy z tytułu opieki zdrowotnej dla rolników) zbliża się już do przekroczenia, to oficjalne 800 mld zł. Na każdego z nas przypada oficjalnie tego długu już ponad 20,8 tys. zł, a z długiem ukrytym – strach nawet mówić ile (100 tys na głowę, nawet tą poczętą!!!)./za Nasza Polska/ POmatoły, bezmózgie „wykrztałcone” lemingi z zerową wiedzą i nic nie wartymi dyplomami, predysponującymi was tylko i tylko jako niewolników – wyrobników na przysłowiowy zmywak, kasy marketów, wózki widłowe czy parobka na pola bauerów, jak tam miny, jeszcze uśmiechnięci, że wygrała Partia Oszustów? Super przyszłość sobie, swym dzieciom zafundowaliście o ile je macie, czy starsi wielbiciele cudów ryżego swym dzieciom, wnukom a nawet prawnukom. Będziecie w najbliższym czasie żreć trawę z orlików lub karaluchy, robaki, insekty jak wam nakaże jewrokołchoz i donek, życzę smacznego, ja się wyżywię, mam kawałek pola, z pomocą Bożą i dzieci jedzenia mi nie zabraknie, na ciuch, buty emerytura wystarczy, jak i wy żrąc robale, wyżywicie donka i resztę tej zgrai. Pozdrawiam patriotów…
  Wiesław P 10.10.2011 12:08:47 (podpisuje się pod tym tekstem-Brawo)

  • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 6:14 pm

   ja bym sie z tym tekstem generalnie zgodził (mniejsza o retoryke i szczególy); zaznacze przy tym, że w 2007 roku, jeszcze zyjac w tzw. lepszym swiecie, zadałem sobie sporo trudu i gosowałem nie tyle na PO, ale p-ko PiS-owi); pytam jednak „emeryta”: co z tego, że ma racje, skoro brakuje „przekładni politycznej”, by sprawić, żeby było lepiej: kto ma to zrobić? PiS? w obecnym składzie personalnym? wolne żarty!! żeby byc dobrym politykiem, nie wystarczy mieć racje, ale trzeba jeszcze byc w stanie te racje przeforsować! łapie sie teraz na refleksji, ze w zasadzie wygląda na to, że ten kraj jest juz stracony; z drugiej strony – mam juz tyle lat, żeby pamietac z autopsji, że ZSRR wydawał sie być niewzruszony i nie do ruszenia; i padł; never say never:-)… przy okazji – też mam kawałek pola…na razie leży odogiem, ale…przynajmniej mi go nie ukradną:-)

   • hjk 11 października 2011 o 1:54 am

    sam oddasz, jak obłoza katastrem i zakaza uprawy jak kiedyś w Rosji… albo z powodu norm higienicznych dla produkcji jak w UE…

    ten powyższy tekst jest prawdziwy i słuszny, pod warunkiem, ze nie było fałszerstwa.
    Ale wiele wskazuje na to, ze własnie niestey nie było, bo wyniki z kilku zaufanych komisji pokazują, ze tak własnie było, jak się oficjalnie podaje…

    To jest jakiś amok samozniszczenia, jak z tymi demonami z Ewangelii, które weszły w świnie, a te pognały w stronę urwiska i potopily się w jeziorze…

    • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:22 am

     głupio to powiedzieć, ale stać mnie na kataster…chociaz będe pierwszy, który wyjdzie na ulicę z wiatrówką:-) jeśli to g…. platformersi przeforsują!

 18. iHe 10 października 2011 o 2:06 pm

  Odczuwam „nieodpartą” dumę z POlski:
  Właśnie PiS może się przyjrzeć swoim byłym przyja ciołom:

  „Polska wreszcie zrobiła wszystko jak należy”
  ŚWIAT ŚLEDZI POLSKIE WYBORY

  „Drugie z kolei zwycięstwo PO w wyborach parlamentarnych to znak dojrzałości demokracji w Polsce i normalizacji polityki – podkreśla „New York Times”. W podobnym tonie wyniki wyborów w Polsce komentuje „Le Figaro”, zdaniem Francuzów przebieg kampanii jest dowodem na to, że „krucjaty antykorupcyjne i antykomunistyczne wyszły z mody”. Praktycznie wszystkie zagraniczne media podkreślają, że wygrana PO ma historyczny wymiar, bowiem jako pierwsza partia rządząca zdołała utrzymać władzę.”

  A tu odpowiedz na 2gie Węgry:
  „Specjalny wysłannik dziennika „La Repubblica” Andrea Tarquini napisał w internetowym wydaniu gazety, że wynik głosowania to „policzek dla eurosceptycznej prawicy”. Przypomniał, że premier Donald Tusk, którego formacja wygrała wybory, jest „protagonistą mocnego boomu gospodarczego, połączonego z tym niemieckim”.

  „Lokomotywa Wschodu, „drugie Niemcy”, będzie kontynuować swój kurs proeuropejski, liberalny, tolerancyjny i reformatorski. ”
  „La Repubblica”

  Ciekawe czy klątwa dalej działa:
  2Japonia,2 Irlandia,2 Hiszpania a teraz kolej przyszła na szczęście na Niemców a nie Węgrów;)
  Ciekawe czy to też niejest rodzajj zabawy naszych skorumpowanych władz,które znają nieco katastroficzny plan wyburzania i w ten sposób kultywują zabawę illuminati w proroctwa nie wypowiedziane..
  W końcu Niemcy są tak samo wystawiani jak Polacy,z tym ,ze można im więcej ukraść.
  A potem będą wkurzeni szukać przysłowiowego noża w plecach poza swoimi granicami..
  Witamy Niemiaszki w gronie wydymanych przez NWO.Nasi sprzedajni politycy już to wiedza za to wy jeszcze nie.

  • iHe 10 października 2011 o 3:17 pm

   2Norwegia- tu na razie „tylko” Brevik poszalał.Za to PO szalało z koncesjami na gaz łukowy..
   Ciekawe zresztą jak nas jeszcze Norwegia zaskoczy,na liście NWo ma na pewno jakieś zaszczytne miejsce..

   „Norwegia. Norwedzy zbudowali nowoczesny magazyn nasion. Jest to podziemny bunkier, którego celem jest ochrona zgromadzonych zapasów w razie wybuchu konfliktu nuklearnego, zmian klimatycznych, klęski żywiołowej, lub kataklizmu. Globalny Bank Nasion jest inwestycją rządu Norwegii, oraz innych państw, jak Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, oraz USA. Na liście darczyńców znaleźli się również inwestorzy prywatni: Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Fundacja Rockefelera, Fundacja Syngenta i Firma Monsato.
   Budowę Banku Nasion rozpoczęto w czerwcu 2006 roku. Podziemny skarbiec wybudowano we wnętrzu granitowej góry na norweskiej wyspie Spitsbergen. Skarbiec znajduje się 130 metrów nad poziomem morza. W schronie jest minus 18 stopni. To optymalna temperatura do przechowywania nasion.
   Oficjalne otwarcie nastąpiło w lutym 2008 roku, wśród uczestników znaleźli się Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz dyrektor generalny ONZ do spraw Wyżywienia i Rolnictwa.

   Globalny Bank Nasion w Norwegi 2008

   • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 3:52 pm

    nie „Norwedzy”, ale „Norwegowie”; wiem wiem…tzw. mała szczegóła, ale jednak…..

    • monitorpolski 10 października 2011 o 5:03 pm

     Obie formy są poprawne:
     http://forum.gazeta.pl/forum/w,374,76115219,76117750,Re_Norwedzy_czy_Norwegowie_.html

     • iHe 10 października 2011 o 7:22 pm

      Totalsky i tak się cieszysz tolerancją za szczere wyznanie głosowania na Palikota.

      • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:26 am

       mogłem w ogóle nie pójść, olać, i się zalać; i co wtedy?… miałbym święty spokój! – typowa Polska; a tak to mnie się czepiacie….; ale mam to…w głębokim poważaniu, with all duty respect to all of you:-)

 19. sono 10 października 2011 o 2:12 pm

  To, ze taki np .Palikot dostal tyle glosow ile dostal , to jest prawdziwa TRAGEDIA.
  Taki szumowina, obszczymur, mafioso, karierowicz, czlowiek bez ZADNYCH moralnych zasad dostaje ponad milion glosow .
  Nie wiem czy smiac sie czy plakac. Glupota ludzka nie ma granic.
  Tak jak Lysiak napisal. (parafrazuje) .”Demokrajca to taki ustroj, ze jak na ulicy mieszka 6 alfonsow i zlodzieji , i 4 mnichow, to alfonsi i zlodzieje demokratycznie zdobeda wladze na tej ulicy „.
  Jak widac „alfons i zlodziej” zdobyl dosc duza liczbe glosow na ulicach Polski.
  Czyzby sami alfonsi i zlodzieje glosowali na swego??
  A moze Polska to juz tylko kraj alfonsow i zlodzieji??

  • pola 10 października 2011 o 6:54 pm

   Co wiemy o nowym pośle? Ma 37 lat, ukończył studia o specjalności administracja publiczna (na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej). Prowadzi działalność gospodarczą. W 2004 roku utworzył szkółkę piłkarską i klub piłkarski Number One. Jest członkiem partii Ruch Poparcia, której przywódcą jest Janusz Palikot. Jest także szefem elbląskich struktur Ruchu.
   W 2003 r. wyszedł z więzienia. Był skazywany przez sądy trzykrotnie. Łącznie spędził za kratami 2 lata i 3 miesiące. Jak podaje tygodnik „Wprost” Penkalski pobił człowieka kijem bejsbolowym, a także „uderzał go nogami po całym ciele”. Groził także świadkowi, aby ten zmienił zeznania. Odpowiadał także za „pobicie i grożenie bronią w celu wymuszenia rozporządzenia mieniem w wysokości 3 tys. złotych”.

   http://braniewo.wm.pl/72366,Trzeci-parlamentarzysta-Penkalski-zasiadzie-w-sejmowych-lawach.html

 20. Ado 10 października 2011 o 2:17 pm

  Wiedziałem że tak będzie,PO wygrało więc to pewnie spisek i fałszowanie wyborów,następnym razem jak PO wygra będzie ta sama gadka…

  • MANIUŚ 10 października 2011 o 2:39 pm

   Chyba żartujesz, następnego razu nie będzie.

   • Ado 10 października 2011 o 3:14 pm

    A to czemu?,jakiś koniec świata znowu przewidujecie?,pan Alf czy jakoś tam,przewidział zamach na 11 września i jakieś wydarzenie mające na celu powstrzymanie wyborów i rozpoczęcia stanu wyjątkowego,wszyscy knujecie spiskujecie,wypisujecie zdarzenia,snujecie co z nich wynika a jednak zawsze jest wielkie jedno nic…

    • Rodriguez7 10 października 2011 o 3:51 pm

     Poprostu ado wszystko pierdolnie z hukiem. Kryzys, bieda a żeby ludzi zmotywować do wprowadzenia stanu wojennego tj wyjścia na ulicę, wprowadzą podatek katastralny.

     • 999AQQ 10 października 2011 o 7:36 pm

      Jeden z książkowych wątków (lot) Alefa Sterna się sprawdził, jest jeszcze 2-gi wątek zaprzysiężenie nie-żondu…myślcie…

      • ALFA 10 października 2011 o 10:13 pm

       Ale jeszcze pisze ,że wszyscy zginą razem z prezydentem
       Nadeszła destabilizacja i całkowity upadek.A moze narodzony na nowo przez przypadek?Zginęli wszyscy.Podobno 100 senatorów ,460 posłów Rada Ministrów ,Premier,Prezydent i świta prezydenta.Kto teraz będzie rządził?Sytuacja nigdy tak nie była mętna.A Kalina swym czynem heroicznym spełniła marzenie wszystkich Polaków,którzy zeszli do podziemia wśród miasteczka prostaków.I jak chcą naszej historii martyrologicznej losy,zapisała się do listy patriotycznych nieszczęśników ,męczenników DOSYĆ!!!Już dosyć.Wtedy zrozumiałem ,co uniemożliwiało mi miłość.Fragment ks.POLA LASKA autor Alef Stern

       • hjk 11 października 2011 o 2:10 am

        moze się zdarzyć jakieś takie nieszczescie, bo dla wielu ludzi jest to wszystko już nie do zniesienia w mniejszym i wiekszym stopniu, a takie negatywne emocje kumulują sie na rzadzie i posłach czy senatorach. A jak się to kiedys jakoś wyładuje, to będziemy mieli…

 21. sono 10 października 2011 o 2:21 pm

  „Gotowin napisał/a: Monday, 10 October 2011, 11:12
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/wildstein:_sukces_palikota__nadmuchanie_przez_media_zalosnej_postaci__16020

  Nie zgadzam się co do oceny Palikota. 10% to bardzo dużo, wejście do parlamentu to bardzo dużo. On zyskuje mównicę i pieniądze publiczne do wysadzenia porządku społecznego w Polsce w powietrze. Wiele razy to mówiłem: rolą i celem Palikota nie jest zostanie premierem czy prezydentem – jego rolą jest podkopanie w Polsce tradycji i kultury. I z powodzeniem mu się to jednak udaje.

  Że to margines? Owszem, ale ten margines do tej pory nie wychylał się ze swoich nor. Dziś ma do dyspozycji siłę państwa, jego zasoby, wokandy, immunitety.

  Bolszewicy też byli marginesem i hitlerowcy również. A jednak w końcu odwrócili świat do góry nogami.”

  • monitorpolski 10 października 2011 o 5:14 pm

   Bardzo dużo, bardzo dużo, bardzo dużo, bardzo dużo, bardzo dużo, bardzo dużo.
   10% to cholernie dużo. Można Polskę rozp–olić.

   • hjk 11 października 2011 o 3:14 am

    Ale co to za sukces jak on przeciez był wiceszefem PO???
    i był posłem?? zrezygnował z mandatu, a potem go zdobyl…

 22. zenobiusz 10 października 2011 o 2:24 pm

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/att/pl/000000.html#tabs-1
  Porównajcie frekwencję np w rejonie Gdańska do Sejmu i senatu.Z mapki wynika,że solidnie zbojkotowano Senat,ciekawostka ,nie jedyna po porównaniu map.
  Mapki ze wstępnymi wynikami,jakoś nie chce się nikomu dalej zamieścić.

  • FAKIR 10 października 2011 o 3:03 pm

   Kabareton, kabareton.
   Największy w wykonaniu pseudodziennikarzy, medialnych suczek, reklamujących OBOP i niespotykaną zgodność ostatniego sondażu z „wynikiem” wyborów 🙂
   Jeśli ostatni sondaż OBOP był publikowany w piątek, wtedy jaki inny mógł być publikowany w niedzielę podczas studia wyborczego??
   Diametralnie różny???? 🙂
   Wybory z pewnością zostały zmajstrowane. Oczywiście nie w bardzo dużej skali, bo to trudne do przeprowadzenia.
   Wystarczy „dodać” około 4% PO i Palikotowi, a odjąć PIS i SLD.
   Polską rządzi ośmiornica, przy której kalabryjska mafia to pikuś.

   • Wizzgaa 10 października 2011 o 3:05 pm

    Raczej jedno ramię potężnej ośmiornicy.

 23. Lech 10 października 2011 o 2:47 pm

  Pierwsza sprawa jest taka, że wszelkie sondaże powinny być zabronione, ponieważ są manipulacją i wpływaniem na podejmowanie decyzji przez tych, którzy sondażami się kierują. Czyli , jeżeli wystarczająco długo wmawiasz, że ta i ta partia do sejmu nie wejdzie, albo może wejdzie, to sugerujesz, że oddanie swojego głosu mija się z celem. Następna sprawa- Trzeba wybrać, czy chcemy glosować anonimowo, czy też chcemy głosować jawnie, mając 100% pewności , że nikt nie dokreśli na naszej liście drugiego krzyżyka . W tym celu skreślamy danego kandydata, podpisujemy się na drugiej stronie na kogo zakreslilismy i facet z komisji potwierdza to pieczątką. Oczywiście po wyborach każdy ma pełny i jawny wgląd w karty do głosowania-to eliminuje fałszerstwa. Ostatnia rzecz- jak ruszyć tych zabetonowanych od ponad 20 lat polityków? Jednomandatowe okręgi wyborcze, likwidacja 5% progu wyborczego i bez względu na nazwę partii, możliwość bycia tylko dwie kadencje danego delikwenta. Pozostaje jeszcze sprawa mediów, które lansują jednych bardzo, a innych prawie wcale. Tu doskonałym przykładem jest Palikot, ktorego w ogóle nie zaproszono na kilka ostatnich debat politycznych w róznych programach telewizyjnych przed wyborami. To nie ma w tym momencie żadnego znaczenia, czy ktoś go lubi, czy nie, chodzi o to, że telewizja powinna być bezsrtronna. Na koniec sprawa finansowania kampani wyborczych z budżetu tych partii, które już są w sejmie. Z tym powinno się skończyć raz na zawsze, ponieważ jest to darmowe zasilanie dla tych partii i nowi którzy są tego pozbawieni automatycznie mają mniejsze szanse.

 24. PokójWam 10 października 2011 o 3:10 pm

  Problemy na dzień dobry po wyborach:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/10/nadchodzi-zbojecki-podatek/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/10/problemem-nie-jest-dlug-problemem-sa-odsetki-lichwa/

  http://www.tvn24.pl/12691,1720228,1,1,izrael-potepia-akty-wandalizmu,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1720305,1,1,krwawa-laznia-w-kairze-atak-na-chrzescijan,wiadomosc.html

  • Lech 10 października 2011 o 3:19 pm

   Przyjacielu! Wprowadzenie tego podatku oznaczałoby automatycznie wyjście ludzi na ulice oraz połączenie się wszystkich razem, dlatego ponieważ już w tej chwili 80% polskich rodzin z trudem wiąże koniec z końcem. Nawet gdyby to był 1% podatku katastralnego, oznaczałoby to wydatek dla każdej rodziny od tysiąca złotych do kilku tysięcy rocznie! Majątek często wypracowany przez rodziców, dziadków, czy też z wielkim trudem wzięty kredyt, który trzeba spłacać 10-15 lat i co? Od tego każdy ma zapłacić podatek? Kochany! Wtedy nawet bogaci się zbuntują. Wg. mojej oceny próba wprowadzenia tego podatku wiąże się z rewolucją i tak jak dzisiaj wszyscy są w Polsce podzieleni, tak razem wystąpią przeciwko temu. Tu nie będzie drugiej Grecji, u nas poleje się krew dużymi strumieniami!

   • Totalsky No Problemsky 10 października 2011 o 6:22 pm

    a że Polakowi niewiele trzeba, żeby od słów przejśc do czynów….; oczywiście masz rację: ten Naród jak lawa…ale jak sie wcurwi…. – nawet Boże i Eurokołchoz nie pomoże! swoją droga nie widziałem w twarzy Tuska triumfalizmu: owszem, cieszył się, ale tak jakby tylko z wierzchu; mniejsza chwilowo, jaki Tusk jest, ale z pewnościa wie więcej, jak naprawde (źle) jest, niz my tu wszyscy razem wzięci; „i nie chce was straszyć, ale zobaczycie sami – że najciekawsze: dopiero przed nami”

 25. Lech 10 października 2011 o 3:12 pm

  Zastawia mnie jeszcze jedna sprawa. Mianowicie wczoraj gdy włączyłem telewizor przed północą, a więc niespełna 3 godziny po wyborach, sondaże OBOP podały ile procent dla danej partii. Sondaże, jak sondaże, nawet te OBOPU myliły się nie raz przed wyborami i to czasami grubo. I tu niespodzianka, akurat te podane 2,5 godziny po wyborach są niemal identyczne z wynikami wyborów!! Cud! We wszystkich przypadkach danych partii pomyliły się w granicach 1 % !!!!

 26. blip 10 października 2011 o 3:15 pm

  Monitorpolski, mógłbyś chociaż raz się nie skompromitować. Otrzymałeś informację, ale połowiczną. Sam piszesz, że nie wiesz, jak ten sondaż się odbywał, jaka była próbka, gdzie i tak dalej. Przed wyborami też mieliśmy różne sondaże, ale widać, że ten TNS’u, zaraz po wyborach, był najdokładniejszy, bo przepytano 100 000 osób. Oczywiście, wynik nie jest tobie na rękę, więc trzeba poszukać tutaj konspiracji. Nieważne, że PiS desygnował te śmieszne korpusy obrony wyborów i nic im to nie pomogło. To też tobie nie wystarcza, więc trzeba nakręcać dalej spiralę kłamstwa. Kogo znów próbujesz oszukać ? Rozumiem, że gdyby wygrał PiS, to ubiegła niedziela byłaby pięknym świętem demokracji ? Z dupy bierzesz te swoje newsy i taki też poziom one prezentują, a to z kolei rzutuje na opinię o twojej osobie.

  Mimo, że uszanowałbym każdy wynik wyborów, to jednak wygrana PiSu byłaby dla naszego kraju wielkim dramatem. Dlaczego ? Choćby przez wzgląd na ludzi twojego pokroju, którzy karmią siebie i innych pesymizmem, złem, ciągłbym spiskiem, konspiracją. Zagłosowałem na PO i nie jestem z tego dumny, a to dlatego, że musiałem wybrać mniejsze zło. Jednak być może, dzięki temu, kolejne 4 lata upłyną pod znakiem spokoju i braku awantur, a nie ciągłego strachu i nakręcania ludzi przeciwko sobie.

  Tak więc nie obrażaj nie tylko 40% Polaków, którzy oddali swój głos na PO, ale i reszty, która na PiS nie zagłosowała. Choć raz zaakceptuj rzeczywistość taką, jaka jest, i nie doszukuj się spisku, którego nie ma.

  • PokójWam 10 października 2011 o 3:19 pm

   Autor tego bloga popełnił mały błąd nt. sondaży, a Ty już atakujesz na maxa. Prawda jest taka, że gdyby nie było sondaży, wynik byłby całkowicie inny. Mniejsze zło ? – Albo jesteś głupcem albo agentem

   • blip 10 października 2011 o 3:35 pm

    I na tym właśnie polega problem elektoratu PiSu. Ponieważ głosowałem na PO lub mam po prostu inne zdanie, to muszę być agentem. Co ludzie o takich poglądach zrobiliby, będąc przy władzy ? Widzę, że jednak nie macie dość awantur, niepokoju i straszenia. Wy tym żyjecie, wy to kochacie. Całe szczęście, że jesteście w mniejszości.

    Sondaże już zostawmy, bo wybory się skończyły. Ani ty, ani ja nie wiemy, jaki byłby wynik, gdyby sondaże nie były publikowane. Po co więc używać takich argumentów ? PiS sugerowało, że wybory mogą być fałszowane, więc stworzyli korpus ochrony wyborów. Jaki był tego wynik ? Ano żaden. Podobnie mogłoby być z sondażami. Sam uważam, że takowe w ogóle nie powinny być publikowane, ale obrażając się i twierdząc od razu, że wygrałby ktoś inny, jest oznaką dziecinności i bycia raczej żałosnym.

    A co do bloga, to nie chodzi tylko i wyłącznie o ten jeden news. Każda informacja tutaj zamieszczona pochodzi z bardzo wątpliwych źródeł. Autor dorzuca jeszcze swoje przemyślenia na ten temat, czego wynikiem jest wpis straszący, że za chwilę wydarzy się coś bardzo złego. Tymczasem dni mijają, obalając kolejne śmieszne teorie oraz wybujałą wyobraźnię pewnych ludzi, ale słowa przepraszam nadal brak i spektakl trwa.

    • PokójWam 10 października 2011 o 3:48 pm

     Po tym poście mam już pewność, bo aż takim głupcem chyba być nie można.

     1. Głosowanie na PO = zdrada narodu oraz ludobójstwo. Dowodów na tym blogu, oraz z moich komentarzy jest mnótswo. Są tylko marionetkami i reprezentują interesy wielkiego przemysłu/biznesu

     2. Nie wszystkie informacje są tu prawdą, ale należy „czytać między wierszami” dlatego najlepiej czytać kilka blogów

     3. To nie są śmieszne teorie, tylko prawdziwy ewidentny spisek świata szatana przeciwko Jezusowi i Bogu Ojcu
     http://zbawienie.com/nwo.htm

    • falszywyprorok 10 października 2011 o 4:39 pm

     ponieważ głosowałeś na Po jesteś albo agentem albo idiotą – proste

     • PokójWam 10 października 2011 o 5:18 pm

      Szczerze? – Tak

    • Aśka 10 października 2011 o 9:32 pm

     @blip 10 Październik 2011 o 3:35 pm

     I na tym właśnie polega problem elektoratu PiSu. Ponieważ głosowałem na PO lub mam po prostu inne zdanie, to muszę być agentem.
     _____
     agentem, kombinatorem (żeby nie powiedzieć dosadniej) albo człowiekiem z klapkami na oczach (żeby nie powiedzieć dosadniej) … innej opcji nie ma … zdanie własne można mieć i nawet się tym chwalić, jeżeli ma się wiedzę tzw. dane

     • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 6:04 am

      teraz to już po ptokach, ale gdyby tak… te aniołki Charliego, znaczy – p. Prezesa – zrobiły taki szoł, tylko w majciochach, i nożki w góre… i tańczymy – labada – naszego kankana – ku chwale Yarka…. sratata – to… pewnie i tak by nie wygrali, ale wyborcy mogliby wreszcie zobaczyc PiS z ludzką – powiedzmy – twarzą:-)

      • Aśka 11 października 2011 o 10:26 am

       sam se zatańcz, bo pewnie nic innego nie potrafisz

   • Druzyna AA 10 października 2011 o 4:13 pm

    To nie był „mały błąd”, tylko chamskie i ordynarne insynuacje na podstawie z d*** wziętych „faktów”.

   • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:59 am

    albo cyklistą, albo pijakiem, albo złodziejem, bo każdy pijak to złodziej; pani Zosiu…ścierkę poproszę! (nadążasz?:-)

    • Wizzgaa 11 października 2011 o 12:23 pm

     Totalsy… nadąża każdy telemaniak , który lubuje się w lekkim repertuarze filmowym . Musisz mieć dużo wolnego czasu albo po wielu godzinach roboty stać cię już tylko na kanapę i „film”. Chyba to drugie bo masz odłożone na katastrat .

  • iHe 10 października 2011 o 3:29 pm

   Blip jakbyś nie zauważył światowe media też cię karmią pesymizmem tylko inaczej..
   Myślisz,że sam optymizm wystarczy?
   Ludzie śpią lub są odrętwiali ze strachu.Głosują na silniejszą mafie bo czują sie słabi.
   Nasłuchali się ,że świat chce PO i Posłusznie zagłosowali panie obedient.
   Tak trzymaj ,uśmiechaj się w kołchozie i udawaj,że nie widzisz krat.
   Jeżeli już nawet one warunkują stado pesymistycznie to zgadnij: jest trend spadkowy czy zwyżkowy?
   http://demotywatory.pl/1827624/Iluzja

   • blip 10 października 2011 o 3:58 pm

    Nie interesuje mnie to, co mówią media. Wiem, że są zakłamane i ich przekaz zawsze traktuję z przymrużeniem oka. Natomiast to twoje generalizowanie jest bardzo zastanawiające. Popatrz, ja głosowałem na PO, a mimo to nie jestem odrętwiały ze strachu i nie czuję się słaby. Nie mam też wrażenia, że głosowałem na mafię, a jeżeli już, to wolę to, niż sektę PiSu. Poza tym, jak twoja teoria ma się do głosów oddanych na RP, PSL czy SLD, których również było sporo ? Z tymi ludźmi też musi być coś nie tak, skoro nie głosowali na partię przez ciebie popieraną,co ?

   • pedros.lol 10 października 2011 o 4:07 pm

    Gwoli ścisłości, to nie 40% Polaków, a niecałe 40% tych, którzy głosowali, czyli około 14% wszystkich Polaków.

    • Druzyna AA 10 października 2011 o 4:15 pm

     A propos… Wedle tych samych rachunków za smoleńską wizją świata odpowiedziało się niespełna 12% Polaków. To powinno wam dać do myślenia.

     • 999AQQ 10 października 2011 o 10:15 pm

      @AA, posłuchaj swojego idola co ma do powiedzenia o takich jak TY.

      • 999AQQ 10 października 2011 o 10:20 pm

       to również dla blipa i AA tak wygląda w/g Was dYmokracja…

       i tak działa…

  • monitorpolski 10 października 2011 o 5:11 pm

   blip, spójrz czasem w niebo. Albo zrób zdjęcie, jak nie chcesz podnosić głowy do góry. I co zobaczysz? A no, smugi chemiczne. Tysiące smug chemicznych, które nie są wcale parą wodną powstałą ze spalania paliwa lotniczego. Krzyżują się, rozmywają, tak że wieczorem całe niebo jest nimi pokryte. Czy zastanawiałeś się po to to ktoś robi?
   A słyszałeś o manipulacji pogodą, o HAARP, o zatruciu aluminium, barem, strontem – właśnie z tych sztucznych chmur. Słyszałeś o morgellonce? A o 10,000 rolnikach hinduskich, którzy popełnili samobójstwo na sutek nasion GMO, które nie rodziły? A z kolei co z tymi szczepionkami na świńską grypę i „pandemią”, która miała nas zdziesiątkować jeśli odmówilibyśmy szczepień? Rozmawiałeś z rodzicami autystycznych dzieci, którzy zgodnym chórem mówią, że „stało się to po szczepieniu!”. A co z kryzysem i kontrolą pieniądza? Jeszcze nie wierzysz w kolaps bankowy? To poczekaj, i żyj sobie spokojnie, aż cię tak pierdolnie, że się obudzisz. Ale wtedy będzie za późno.

   • rabarbarek 10 października 2011 o 5:34 pm

    Czytalam wczoraj na angielskiej stronie komentarze. Jeden z blogowiczow pochodzi z Grecji. Opisal przypadek Greczynki , kora sama wychowywala 2 dzieci. Popelnila samobojstwo, bo nie mogla juz poradzic sobie w zyciu. Wiem , ze to straszne i nie powinna tak postapic , ale spadla na dno i nie widziala innego wyjscia. A o co chodzilo? Byla zadluzona w banku , ktory zbankrutowal. Dlugi banku przejelo panstwo , ktore zgodnie z zaleceniami NWO nie przejmuje sie wlasnymi obywatelami. Kazano kobiecie natychmiast splacic dlug zbankrutowanego banku lub wybrac wiezienie [dlugi wyrok] . Zadnych negocjacji nie zaproponowano.
    Dane na dzien dzisiejszy to 1700 samobojstw Grekow , ktorzy znalezli sie w matni i pulapce zastawionej na ten kraj przez IMF.
    Oby nie doszlo do tego w Polsce. Kiedy banki zaczna padac , ich dluznicy beda rozliczac sie z rzadem , a ten jak w Grecji , narod ma w glebokim powazaniu. Wtedy glosujacy na „mniejsze zlo” zobacza jakiego dokonali wyboru.
    Poczekajmy na pierwsze decyzje . Czesc obudzi sie nie tylko z reka w nocniku . Beda ubabrani po uszy , a na zmiany bedzie za pozno.

    • monitorpolski 10 października 2011 o 6:23 pm

     Dojdzie. Już prawie dochodzi – a co z Knurowskim? Facet jest się gotów podpalić pod Pałacem Prezydenckim!

     • Aśka 10 października 2011 o 10:48 pm

      Ja sama znałam trzy osoby, które się w ciągu ostatnich 2 lat popełniły samobójstwo.

    • pola 10 października 2011 o 7:07 pm

     11 dzieci i samobójstwo ojca z powodu 3 tyś. zł długu
     http://mech.nowyekran.pl/post/29613,11-dzieci-i-samobojstwo-ojca-z-powodu-3-tys-zl-dlugu

   • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 6:16 am

    mają oczy – a nie widzą, mają uszy – a nie słyszą…. zaprawdę, powiadam Ci… to głos wołającego na puszczy…..

  • peryskop 10 października 2011 o 9:18 pm

   @blip: „…Przed wyborami też mieliśmy różne sondaże, ale widać, że ten TNS’u, zaraz po wyborach, był najdokładniejszy, bo przepytano 100 000 osób…”

   A dziś się okazło, że to nie TNS a OBOP miał super celne sondaże – chyba celniejsz niż wyniki!

   Sam więc kręcisz z tymi sondażami – bo to śmiedząca sprawa – i zarzucasz Monitorowi.

   Wstyd! Chwalisz się, że wybrałeś „mniejsze zło” zamiast wybierać większe dobro.

   Młody? „Wykształcony”? Z d…. miast?

   • blip 11 października 2011 o 12:41 am

    Przecież TNS OBOP to jedno. O czym więc piszesz ?

    • peryskop 11 października 2011 o 2:48 am

     @blip: „Przecież TNS OBOP to jedno. O czym więc piszesz ?”

     To raczej siebie spytaj o czym ty piszesz.

     Czy nie jesteś z sondażowej branży jeśli dla ciebie slangowe „TNS” mówi więcej niż powszechnie znana nazwa „OBOP”?

     Niby z branży wygląda, że nie wiesz, że inny TNS bliski sondażom mamy tu:

     TNS Pentor – największa w Polsce firma specjalizująca się w badaniach ad hoc
     http://www.pentor.pl/main.xml

     Trochę dalsze to:

     TNS US Market Research, Information & Business Insight Services
     http://www.tns-us.com/

     TNS Global data communications and interoperability solutions
     http://www.tnsi.com/

     TNS Triware Networld Systems
     http://www.tns.com/

     No i ten z Gdańska, ale on chyba nie sondażował, choć zamalować to i owo potrafi:

     TNS materiały tynkarskie, dociepleniowe, malarskie
     http://www.tns.gda.pl/

  • Aśka 10 października 2011 o 10:05 pm

   @ blip 10 Październik 2011 o 3:15 pm
   […]
   Mimo, że uszanowałbym każdy wynik wyborów, to jednak wygrana PiSu byłaby dla naszego kraju wielkim dramatem.
   […]
   Zagłosowałem na PO i nie jestem z tego dumny, a to dlatego, że musiałem wybrać mniejsze zło. Jednak być może, dzięki temu, kolejne 4 lata upłyną pod znakiem spokoju i braku awantur, a nie ciągłego strachu i nakręcania ludzi przeciwko sobie.
   […]
   blip, czego ci jeszcze potrzeba, żebyś ochłonął i zaczął myśleć? Sprzedali wszystko, co było do sprzedania, a nawet więcej, na talerzu chcą ci położyć organizmy GMO, od których zwierzęta żywione takim pokarmem w drugim pokoleniu były o 50% mniejsze, a w trzecim – bezpłodne, zadłużenie za czasów PO zrosło o 357 mld zł (ok. 89 mld na każdy rok ich władzy), utajnili wszystko co możliwe, do policji biorą nawet tych karanych,
   a Ty chcesz spokoju?!! Dla Ciebie największym dobrem jest spokój, w chwili, kiedy łódź, na której siedzisz się przewraca?
   Gdyby media przedstawiły wszystkie czyny PO (a te które powyżej wymieniłam, to tylko niewielka cząstka) i kazały się im tłumaczyć, tak ja to robią z PiS, które musi się przez miesiąc tłumaczyć z jakiegoś zdania, to tego uczucia spokoju też nie miałby.
   Wolisz spokój, niż prawdę i możliwość naprawy sytuacji, w której żyjesz? Nie mogę w to uwierzyć.

   • blip 11 października 2011 o 12:42 am

    Lepsze GMO na talerzu, niż wojna z Rosją i Niemcami, o tej wewnątrz naszego kraju nie wspominając. Coś jeszcze ?

    • falszywyprorok 11 października 2011 o 1:03 am

     lepszy człowiek z mózgiem niż bezmózgi blip… wojna z rosją i niemcami, litości.

    • Aśka 11 października 2011 o 1:05 am

     Na wojnie masz szansę przeżyć i oglądać swoje dzieci, wnuki, a może i prawnuki … po jedzeniu GMO – już ich nie zobaczysz 😦

     • hjk 11 października 2011 o 3:27 am

      wojna jak w tym kawale za komuny – wypowiedzmy wojne usa i natychmiast sie poddajmy, wtedy tu wejda i nas uszczesliwia – zrobia tu 51 stan…

 27. Ktoś 10 października 2011 o 3:19 pm

  Numery z kartami do głosowania by nie przechodziły gdyby były traktowane jako DRUKI ŚCISŁEGO ZARACHOWANIA. Jakby każda komisja dostawała swój pakiet kart z numerami z których musiała by się rozliczyć, jakby numer wydanej karty był wpisywany przy glosującym wyborcy tak by w przyszłości mógł sprawdzić czy mu nie podopisywali czegoś, jakby samo wypełnianie przebiegało w sposób uniemożliwiający późniejsze „poprawianie” takich kart, o głosowaniu na konkretne osoby już nie wspominając, to można by było mówić o demokracji w Polsce a tak mamy kolejny stalinizm po grubej kresce.

  Nie można winić ludzi, że glosują jak im z TV każą sondaże. Większość nie rozumie, iż glosując nawet na ostatnia pozycje na danej liście głosuje tak naprawdę na LISTĘ PARTYJNĄ, potem na osoby z czołówki swojej listy a na samym końcu swojego kandydata. W społeczeństwie nie ma świadomości wyborczej, nie rozumieją konsekwencji dokonywanych wyborów bojąc się pójść pod prąd tzw „oczekiwań opinii społecznej”. Do wszystkiego nawet do wolności trzeba dorosnąć, a to jeszcze wiele pracy u podstaw. Ruchy niezależne nie powinny się wynikami załamywać tylko być na przekór 4 władzy obecne w życiu społeczeństwa. Jeśli maja poparcie nie będzie problemu by na bazie członków zasypywać Sejm „ustawami społecznymi”. A potem ich wymagać od ‚wybrańców”. Jest wiele możliwości dawanych przez konstytucje.

  • peryskop 11 października 2011 o 3:18 am

   @ktoś – masz rację.

   Kilka wyborów temu po wrzuceniu kartki przeprowadziłem rozmowę z członkami komisji,
   żeby wraz z raportem przekazali „do góry” mój postulat, aby karty i instrukcję wypełniania zmodyfikować w ten sposób, by wyborca po zaznaczeniu krzyżyka wykreślił pozostałe kratki dla jednoznacznego „zamknięcia” karty.

   I co? Pomachali głowami, podziękowali za rozsądną uwagę i nic.
   Bo taka modyfikacja zamknęłaby to konkretne pole do nadużyć, więc nie można nic zmieniać!!!

   Ale rosnąca liczba skarg powoduje, że trzeba będzie prawo i procedury odpowiednio zmienić.

 28. nowy84 10 października 2011 o 3:22 pm

  cisza wyborcza na Twiterze:) nawet śmieszne 🙂
  http://wyborcza.pl/1,75248,10438625,Po_ile_buraki__Na_Twitterze_w_dzien_wyborczy.html

  @blip ty chyba nie wiesz co piszesz, żadne 40% polaków bo na wyborach nie było nawet połowy wyborców więc wstydu oszczędź i więcej nie pisz

  • blip 10 października 2011 o 4:00 pm

   Nie liczę tych, którzy nie byli. To ich problem. Skoro pozwolili wybierać innym za siebie, to niech teraz te wyniki godnie zaakceptują.

   • peryskop 11 października 2011 o 3:07 am

    @blip – używasz dość podstępnej semantyki, podobnie jak głośne ugrupowania nawołujące najpierw do TOLERANCJI wobec dewiacji seksualnych, a w następnej fazie oczekujące APROBATY: homoseksualzmu, jednopłciowych „małżeństw” itp. wynalazków, sprzecznych z ogólnie przyjętymi wartościami etycznymi i cywilizacyjnymi.

    A tolerować to znaczy cierpliwie znosić. Nic ponadto.

    Więc proszę nie wymagaj „godnego akceptowania” wyników wyborów przez każdego, kto nie wrzucił swojego głosu do urny, bo nie widział wśród kandydatów osób godnych zaufania, gdy te nie przebiły się przez gęste sito selekcji nakazanej przez kodeks wyborczy.

    Czy teraz już rozumiesz istotę tego zagadnienia?

    I niewłaściwości twoich oczekiwań wzmocnionych słowem „niech”?

 29. PokójWam 10 października 2011 o 3:37 pm

  Ciekawe spostrzeżenia w podcaście p. Kubika, autora witryny zbawienie.com np.z czego ludzie okupujący Wall Street żyją, przecież nie pracują tylko cały czas tam siedzą!
  [audio src="http://www.proroctwa.com/audio/tww-podcast-09-10-2011-1.mp3" /]

  Czy zbliżają się czasy końca?
  http://zbawienie.com/antychryst.htm
  http://zbawienie.com/czasy_konca.htm

  Być może Jezus dał lub niedługo da zielone światło dla działalności demonów. Gdyż na razie jeszcze nie posiadają one pełni władzy na ziemi
  [audio src="http://www.proroctwa.com/audio/tww-podcast-09-10-2011-2.mp3" /]

 30. pola 10 października 2011 o 3:39 pm

  Sąd w Warszawie uznał Tomasza Turowskiego – byłego ambasadora w Moskwie – za kłamcę lustracyjnego
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/16156-sad-w-warszawie-uznal-tomasza-turowskiego-bylego-ambasadora-w-moskwie-za-klamce-lustracyjnego

 31. J23 10 października 2011 o 3:49 pm

  Pierdoły. byłem członkiem komisji. wszystko sprawdzaliśmy kilka razy wspólnie. W 6 osób. Nikt nie wiedział z jakiego komitetu jest ktoś inny. Nikt nie miał szansy dopisywac krzyżyków bo liczylismy na wspólnym jednym stole

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:24 pm

   No to gratuluję uczciwości komisjancie. Ale nie piszesz w imieniu tysięcy komitetów wyborczych?

   • Druzyna AA 10 października 2011 o 11:54 pm

    Za to ty niedawno pisałeś w imieniu tysięcy mieszkańców Nowej Huty, zdaje się…

    • monitorpolski 11 października 2011 o 5:20 am

     Czy chodzi ci o Zuzannę Kurtykę? To pójdź, popytaj mieszkańców Nowej Huty na kogo głosowali? Na Klicha?! Tu masz „tylko” 500 osób, ale to w ocenie GieWu, która zawsze zaniża: http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,10446847,Pod_Wawelem__Szmaciarze_wygrali_sfalszowane_wybory_.html

 32. lubiam frytunie 10 października 2011 o 3:52 pm

  Siema, co tam, jak tam PISiory? Kiedy idziecie strajkowac ze bylo falszerstwo? Pozdro z wawelu gdzie popijam zimnego leszka!

  • monitorpolski 10 października 2011 o 4:24 pm

   A ty co kolego, zadźgał więźnia, że taki ważny?

  • Benjamin 10 października 2011 o 5:15 pm

   lubiam frytunie O twoja postac przypomina mi przyszlosc Polski. Piwko i zapomniec o jutrze, zawsze jakos bedzie. Najwazniejsze, ze wygrala partia na ktora glosuje moj ojciec, oni dali mu sie dorobic (nakrasc)

   • Druzyna AA 10 października 2011 o 11:55 pm

    Współczuję ci ojca złodzieja – ale nie mierz wszystkich swoją (i jego) miarą.

  • pola 10 października 2011 o 6:06 pm

   Jesteś jednym z tych małych człowieczków którzy w swej małości potrafią tylko drwić,pilnuj sie bo nie wiesz kiedy los zadrwi z ciebie.

 33. Awooga 10 października 2011 o 4:20 pm

  Kilka dni temu oglądałem fakty TVN’u, pan tusk był bodajze na slasku i dzien wczesniej powiedzial starszemu panu, ze spotka sie z nim i zje obiad, ba.. obiecał mu 🙂 do spotkania nie doszlo, a sam starszy pan dowiedzial sie o tym od reporterow tvn’u. Dziwi mnie fakt, ze ta telewizja powiedziala o tym newsie, ale mniejsza z tym. Ludzie o tym zapomnieli, nikt tego nie roztrzasa, a przeciez to jest nieslownosc w najwiekszym wydaniu…
  Z kolei teraz cale media beda huczec o slowach kaczynskiego (http://www.facebook.com/pages/Jaros%C5%82aw-Kaczy%C5%84ski-Jak-przegramy-w-2011-odejd%C4%99-z-polityki/242736969107717) przeciez golym okiem widac celowa propagande !!!

  • blip 10 października 2011 o 5:17 pm

   Jak już opisujesz sprawę, to w całości. Umówił się i był, ale rano, a nie w południe, bo kibole szykowali najazd. Tusk obiecał, że jeszcze w październiku spotka się z tym człowiekiem. Fakt faktem, że wyszło nieciekawie, ale bądźmy obiektywni. Zarzucasz innym propagandę, a sam w tej materii lepszy nie jesteś, hipokryto.

   • mi461 10 października 2011 o 6:04 pm

    BLIP a ty co klakierze za obronce rudego jestes? ty jestes za podzieleniem losow Grekow i Grecji? no to ci gratuluje , kura ma lepszy mozg od ciebie tylko ze jaja znosi a z ciebie nawet takiego „dobra” nie ma.

    • Druzyna AA 10 października 2011 o 11:56 pm

     A co to, mi461, prawda zabolała? blip napisał prawdę i wyszedł na „klakiera”?

    • blip 11 października 2011 o 12:45 am

     Gdyby PiS był przy władzy, to już dawno mielibyśmy drugą Grecję, ale tego już nie widzisz albo widzieć nie chcesz. Żadnym klakierem nie jestem, ale skoro ktoś komuś coś zarzuca, to chociaż niech sam będzie obiektywny, a nie sieje propagandę. Gdyby sprawa dotyczyła Kaczyńskiego, to też bym ją sprostował, ale widzę, że odrobina prawdy na tym blogu nie jest jednak mile widziana, hehehe.

     • mi461 11 października 2011 o 2:47 am

      blip piszesz ze …..”odrobina prawdy na tym blogu nie jest jednak mile widziana, hehehe.”
      prawda jest mile widziana ale nie GLUPOTA I „zacmienie umyslowe” idz do Palonego-kota tam ci bardzie mozg naprostuja …. ja tez powiem hehehe

  • jakisbuk 10 października 2011 o 5:23 pm

   Kaczynski niedawno bredził że w jego sondażach ma 2 x wiecej głosów niz PO – to kto kogo robi w konia ?

   • mi461 10 października 2011 o 6:06 pm

    jakisbuk – takisdurnybuk

   • pola 10 października 2011 o 6:13 pm

    jakizbuk Ty nie patrz co Kaczyński bredzi tylko mów co bredził Tusk o podatkach ,których miał nie podnosić.A jeszcze jedno jak nic po nowym roku mamy podatek vat podniesiony do25% i oszczędności na urzednikach 250 tyś do zwolnienia i wtedy pogadamy o twoim optymizmie.

    • Druzyna AA 10 października 2011 o 11:58 pm

     Bredzenie Kaczyńskiego było ciekawsze – i łatwiejsze do zweryfikowania. „Wewnętrzne sondaże” znów zawiodły pana prezesa? Ależ to musi być tęgi mózg…

    • falszywyprorok 11 października 2011 o 1:05 am

     jak zwolni 250 tys urzędników to przeboleję 25% vat… tylko że vat będzie podniesiony a urzędników przybędzie 😀

 34. OlO 10 października 2011 o 4:58 pm

  przykre jest to że strasznie wlecze się prawda do ludzi

 35. junixy 10 października 2011 o 5:14 pm

  Europa nam gratuluje, TVN dumnie donosi, że transseksualna posłanka została wprowadzona do sejmu z ramienia partii Palikota. Udzieliła już historycznego wywiadu. „Normalniejemy”, co za ulga … Może wreszcie już nie będziemy takim zaściankiem na mapie Europy 😉
  Te następne 4 latka to może być niezła zbiorowa hipnoza społeczeństwa.
  PIS według mnie nie powinien wchodzić już tak ostro ze sprawami światopoglądowymi do mediów, a raczej punktować gospodarkę … to na razie może być dla nich bezpieczne. Wszystko zależy od tego jak się rozwinie Ruch Palikota. Oj, będzie ciekawie.
  A posłużę się cytatem: ” Własnymi myślami, odczuciami, słowami i czynami, marzeniami i zamiarami, życzeniami i zachowaniem nieustannie emitujesz w eter określone wibracje. Jaki jest twój wkład w pole ludzkiego działania? A może ci, którzy wydają ci się potężniejsi od ciebie, potrafią po prostu lepiej koncentrować swoja energię? (…) Twoje zamiary określają rodzaj twoich doświadczeń, a twa reakcja określa ich wynik. (…) Kiedy przestaniesz zasilać swoimi lękami bezsilności i rozpaczą masowy myślokształt, kiedy zaakceptujesz siebie jako twórcę swej własnej wibracyjnej częstotliwości, do twej dyspozycji trafi nieograniczony potencjał pola twórczych energii, które samodzielnie wybierzesz”.
  Koniec cytatu.
  Palikot studiował filozofię, nie lekceważyłabym tego.
  Nie czas żałować róż, kiedy płoną lasy, bo ci, którzy wybrali manipulację i kłamstwo jako sposób na życie i korzystają z demonicznych energii, sami doświadczą wyników własnych działań!
  Dla ludzi wyznających wartości prawdy, honoru i sprawiedliwości pozbycie się oczekiwań, znajomość natury rzeczy i nie wchodzenie w rolę ofiary sprawi, że oszustwa i kłamstwa przestaną być problemem, przynajmniej na poziomie mentalnym i duchowym! I ta prawda nas wyzwoli. Inni odczytają ta wibrację i pójdą za prawdą. Pokojowa wersja rzeczywistości tylko może nam pomóc…wierzę w to.
  Uffff, musiałam to z siebie wywalić.

  • monitorpolski 10 października 2011 o 6:26 pm

   Hasło posłanki: „WYKASTRUJEMY WSZYSTKICH POLAKÓW”. Europa: „HURRA!!!”. Walikoń na to: „To moja Polska właśnie!”

 36. DavidIckeFan 10 października 2011 o 5:18 pm

  „Przypomnijmy, że Sąd Najwyższy orzekł, że PKW działała niekonstytucyjnie wobec KWW NE. Podobne jak KWW NE obiekcje miała NP. Oba komitety żądały unieważnienia wyborów z powodu naruszenia prawa przez PKW, a PKW uznała w komunikacie, że wybory można unieważnić po ogłoszeniu wyników a nie przed.”

  Kluczowe jest zdanie „Przypomnijmy, że Sąd Najwyższy orzekł, że PKW działała niekonstytucyjnie wobec KWW NE.” co oznacza, że wybory nie mają żadnej mocy prawnej, czy jak kto woli po prostu są nieważne. Było wiadomo, że będą jeszcze przed ich rozpoczęciem. Mimo to zmarnowano kolejne fundusze. Od początku wiedziałem, że RP została po coś założona i wypromowana, bo przecież kolega nie założyłby partii przeciw swojemu koledze. Wtedy nie wiedziałem tylko jeszcze po co, teraz wiem, że chodziło o to, aby było gdzie umieścić 10%, które wsiąkłoby bez RP.

 37. Ktoś 10 października 2011 o 5:22 pm

  Teraz chyba wreszcie zrozumiecie czemu przy okazji każdych ważnych dla Polaków świat narodowych są organizowane przypadkiem antysemickie wybryki. To świadome i dokonywane z premedytacja kodowanie lemingów, że POLSKI PATRIOTYZM to ANTYSEMITYZM wiec POLSKI PATRIOTYZM jest ZŁY, WSZETECZNY i ZAŚCIANKOWY NIEGODNY PRAWDZIWEGO YEWROPEJCZYKA za którego większość potulnie skreślających to co się im poleca chce jak najbardziej uchodzić. A potem już po wyborach jest – „cierp, haruj i nadstawiaj drugi policzek” bo inaczej będziesz niewdzięcznikiem podkładającym kłody pod lokomotywę światowego dobrobytu .

  • monitorpolski 10 października 2011 o 5:59 pm

   Dobrzy psycholodzy nad tym pracują.

  • Ktoś 10 października 2011 o 6:09 pm

   Kiedyś zrozumiecie po co to jest czynione jak w mediach zagoszczą „wypowiedzi zatroskanych ekspertów”: „po co Polakom samodzielne państwo skoro to antysemici (w nowej wersji podkładacze bomb)”. Plany rozparcelowania Polski na cześć niemiecką, rosyjską i ukraińską opracowano jeszcze w 19w i wdrażane są z równą cierpliwością jak plany poszerzenia issraela o terytoria jego sąsiadów. Takie minimum pięciokrotne powiększenie terytorialne. Mapka od jakiś 30 lat krąży po necie tylko potrzeba spontanicznego powodu na nowa agresje na Arabów. Bo na ekscesy mosadowskiego Hamasu już mało kto chce się nabierać. przynajmniej ci którzy pamiętają kto i dlaczego go stworzył.

 38. Tystom 10 października 2011 o 5:28 pm

  PIS nigdy nie wygra wyborów, prędzej Palikot lub inny twór. Notoryczne lizodupstwo w stosunku do KK, szalona polityka zagraniczna (=my przeciwko wszystkim), ciągłe komisje śledcze i inne pierdoły, LUDZIE MAJĄ TEGO DOŚĆ. Wielu głosuje po to żeby karzeł nie doszedł do władzy, zresztą jakby nie było to Kalkstein… Tak samo pejsaty jak większość!

  • monitorpolski 10 października 2011 o 5:58 pm

   Tu masz swoich bohaterów:
   http://lazacylazarz.blogspot.com/2010/07/walikon-ty-kanalio.html

   • Tystom 10 października 2011 o 6:45 pm

    Nie głosowałem, bo nie mam na kogo, na pewno nie na PIS. Kto podpisał Traktat Lizboński…? Nie róbcie z Kalksteina anioła, bo nim nie jest. Oni są wszyscy po jednych pieniądzach.

   • blip 10 października 2011 o 7:24 pm

    Monitorpolski, czy ty widzisz, na czym polega twój problem, czy dalej masz zamiar iść w zaparte ? Tystom wyjaśnił, skąd takie poparcie dla PO, a ty, dla zasady, starasz się go zgnoić, bo uznałeś, że ma inne, gorsze od twoich poglądy. Żałosny z ciebie człowieczek.

    • iHe 10 października 2011 o 9:08 pm

     @Blip też jesteś żałosny bo oskarżasz Monitora o uproszczenia jednocześnie dopuszczając takie same uproszczenia w swoim myśleniu.
     Była nagonka na Kaczyńskiego z Lizboną i podpisał.Głosowałeś na PO pierwszego lobbyste lizbony i jewrointegracji więc skąd taki oświecony argument?

     Dalej głosuj na PO i śpij dalej.PiS oczywiście nie jest aniołkiem ,ale może dostali wystarczająco po dupie ,żeby zmądrzeć.Za to PO dostało mandat zaufania od takich jak ty.

     Monitor tu kiedyś wyraźnie pisał ,że poprze każda sensowna partie w opozycji do polityki globalistów choćby w wąskim zakresie.
     PO to biała flaga na polityke globalistów.Zrobią co im pan każe.Za to ich tak kocha świat i media.
     Dalej tkwijcie w swoich powskich mądrościach.

     Co nie znaczy ,że nikt tu nie bierze pod uwagę ,że scena jest tak ustawiona,żebyśmy wszyscy tutaj się czuli jednakowo łyso.Najpierw jedni potem drudzy.

     Odnoszę wrażenia ,że przeglądasz to forum bez zrozumienia treści na nim zawartych.Zresztą nie ty jeden.
     Zapewniam cię Blip ,że twoje dobre samopoczucie wynika jedynie z ignorancji,przyswajasz tylko fakty wygodne dla ciebie jak wielu tobie podobnych..Albo po prostu realizujesz pewna POlityke.
     Słodkich iluzji.

     • Tystom 10 października 2011 o 10:14 pm

      Wszystko pięknie i fajnie, tylko gdyby PIS nie był umoczony w „globalizację” i współpracę z pejsatą zarazą, to wywiesiłby to o czym piszesz iHe na swoje sztandary. A tego nie robią. Oni są tak sam są na sznurku żydo-masono-kabały jak cała banda czworga+syn szmalcownika palikot. Tak jest w większości państw zachodnich. To element ustawionej gry. Skasowali Lecha, bo fikał. I Jarek o tym dobrze wie. Tu dla tych co wierzą w nieskazitelność Kaczyńskich:
      http://www.traditia.fora.pl/szukajac-prawdy-tematy-ktore-nurtuja-bulwersuja,66/loza-masonska-b-nai-b-rith-reaktywowana,3326.html

      • monitorpolski 10 października 2011 o 10:35 pm

       To też dyskutowaliśmy. Chłopie, już jest po wyborach, daruj sobie… Głównym problemem jest konsolidacja sił w narodzie, które by mogły sprzeciwstawić się takim sprawom jak wprowadzenie GMO czy obowiązkowe szczepionki. No i uniknięcie wojny. A do tego dążą ci ludobójcy globalni.

       • Tystom 10 października 2011 o 10:41 pm

        Drogi Monitorze, zgadzam się w 100%, ale nie poprzez głosowanie na Kaczyńskiego, który wchodzi do dupy Talmudystom z Bnai Brith!!! Nie tędy droga…

        • Tomasz 11 października 2011 o 12:06 am

         Nie no pewnie lepiej bylo glosowac na Biedronia i Pana Ryszarda Anie transika. Pogratulowac,przeciez oni tacy europejscy i nowoczesni. A ja narzekalem tu w UK na partie Nickiego Clegga (Lib-DEM) haha

        • Tomasz 11 października 2011 o 12:11 am

         Drogi Monitorze co znowu z ta moderacja,pisze z zagranicy to chyba dlugie rece jasnie premiera tu nie siegaja-jak to jest na sforze ,czy innym lonecie?

        • iHe 11 października 2011 o 12:57 am

         @Tystom
         Jakoś nie chce mi się wierzyć,że J.Kaczyński nie będzie chciał się jednak odegrać za śmierć brata.PO na pewno w to nie wierzy razem ze swoimi mediami.
         Jak tak patrze jak finezyjną gre którą prowadzi PO ,nie dziwi mnie czasem mało zrozumiała gra PiS.Pomijając drobny fakt jak szerokim arsenałem PO dysponuje.
         PiS tak długo będzie lawirował,jak długo PO będzie się udawało tak skutecznie okłamywać naród.Nie mają innego wyjścia.Stąd PO przygotowuje się do kontrofensywy z Palikotem bo czas im się kończy na ukrywanie prawdziwej twarzy.

         Kolejna sprawa: PiS opuścili praktycznie wszyscy wielcy..Są sami jak Polska w 1939r.No może jedynie z Węgrami i Islandią.Ewentualne umizgi w stronę USA czy Izraela będą bardzo wymowne.(-)
         Więcej nie mogę napisać choć mógłbym ,czemu Monitor robi tak a nie inaczej.
         Mamy tu mocno zainteresowanych gości wykminami.
         Pozdrawiam.

  • nowecant 10 października 2011 o 8:01 pm

   Wierzenie w Boga nazywasz lizodupstwem, a silną pozycję Polski szaloną polityką. Z Kaczyńskiego na pokaz się śmiali, a za kulisami nie mieli nic do gadania, bo był twardy. Z Tuskiem jest odwrotnie – klepią go po plecach, a potem mówią o nim, że jest pachołkiem.
   Jeżeli komisje śledcze, które starały dociekać prawdy, są dla Ciebie niepotrzebne, to pewnie masz coś na sumieniu.
   Ponadto stwierdziłeś że Kaczyński jest Żydem. Wątpię w to, gdyż nie znalazłem wiarygodnych informacją potwierdzających tą teorię. Brak u niego też specyficznych cech, np. sposobu wysławiania się (patrz – Szejnfeld).

   • Tystom 10 października 2011 o 8:49 pm

    Wierzę w boga i nie chodzę do KK, wręcz go potępiam za to co zrobił w dziejach świata. Co ma przebrany na czarno mężczyzna z bogiem wspólnego? Nic.

 39. sono 10 października 2011 o 5:36 pm

  Inny dobry komentarz
  „Brat Dioskur powiedział/a
  2011-10-10 (poniedziałek) @ 14:08:13
  Ad Ela,@ z 13:17:33

  No i to skreslenie kilku slow na blankiecie wyborczym co najwyzej zostalo pokwitowane przez liczacego glosy (zwyklego czleka)popukaniem sie w czolo. Tymczasem z faktu,ze polowa Polakow nie tylko nie rozumie ,bo juz o dorosnieciu nie ma nawet mowy ,mechanizmow demokracji-smieje sie cala Europa!
  Nie ma bowiem takiej drugiej nacji w Europie rozsianej tak licznie pomiedzy polwyspami skandynawskim ,apeninskim ,peloponezkim i iberyjskim ,kolatajacej u obcych o najnedzniejszy z nedznych ochlap wyplaty -jak Polacy , i wydawalo by sie ,ze w takiej sytuacji w najblizszych wyborach zmiota oni swoich rzadzacych z powierzchni ziemi,tymczasem glosuja(jezeli to nie jest jakis szacher-macher z liczeniem glosow) oni w najlepsze dalej na swoje jarzmo zarowno ci przy urnach jak i ta przewazajaca wiekszosc ,ktora zostala w domu ,bo BOJKOT BYL DE FACTO ODDANIEM GLOSU „ZA” ,co udowodnily wczorajsze wyniki.
  A jak juz mowa o „szansach” to oczywiscie byla ,zeby zamiast wypisywac dyrdymaly na kartkach wyborczych po prostu pokazac POmylencom czerwona kartke dajac wygrana PiSowi.
  I niech nie obawiaja sie straznicy wspolpracy polsko-rosyjskiej,bo ta nie ucierpialaby w najmniejszym stopniu jako ze… takowa w ogole nie istnieje!
  Wspolpraca ,owszem ma miejsce miedzy miedzy Niemcami a Rosja a nasza Tola bedac pikolakiem w hotelu (raczej burdelu)zwanym „Unia Europejska ” wykonuje tylko polecenia jednej z dyrektorek hotelu,z ktora z racji znajomosci j. niemieckiego
  porozumiewa sie bez posrednictwa tlumacza.
  Natomiast wspolpracowac z Rosja to moglby tylko rzad na czele ktorego stalby Giertych ,ale to juz jest ,jak mawial Kipling-calkiem inna historia.”

 40. sono 10 października 2011 o 5:47 pm

  Ci, co nie cenia wolnosci nie zasluguja na nia.
  Polacy, po raz kolejny, udowodnili ,ze sa tylko mocni w gebie.
  Rachunek przyjdzie i zacznie sie szloch.

  • Aśka 10 października 2011 o 8:55 pm

   A jak to nie Polacy wybrali, tylko rządząca wczoraj i dzisiaj PO?

 41. Annah. 10 października 2011 o 6:11 pm

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29733,falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty

 42. mi461 10 października 2011 o 6:11 pm

  Kefirek podal ze
  „Wybory zbojkotowało ponad 52% wyborców. Wybrany rząd nie ma moralnego prawa do rządzenia krajem. ”

  Wiec pytam jak to w koncu jest ????

  http://astral-projection.blog.onet.pl/

  • Lutek 10 października 2011 o 8:29 pm

   Tak naprawdę nawet przy 99,95 % frekwencji rząd nie ma moralnego prawa do sprawowania władzy, bo sama demokracja jest niemoralna. Większość zmusza mniejszość tylko dlatego, że tych drugich jest mniej, zamiast pozwolić ludziom decydować o sobie samodzielnie, każdemu z osobna.

 43. rabarbarek 10 października 2011 o 6:16 pm

  Troche z innej beczki.Wirus zaatakowal amerykanskie komputery naprowadzajace drony. Nie wiadomo kto to zrobil , ale sytuacja jest powazna. W koncu chodzi o dostep do centrum dowodzenia najnowoczesniejsza bronia. Cicha wojna?

  Dzisiaj Anonimowi zapowiedzieli atak na komputery Wall Street. Ma nastapic o 15 czasu amerykanskiego.

  http://www.wired.com/dangerroom/2011/10/virus-hits-drone-fleet/

 44. Ditka 10 października 2011 o 6:23 pm

  ehh dla mnie dzień dzisiejszy to dzień żałoby. Cieszę się jedynie z tego, że nie będę sobie pluła w twarz że nie głosowałam. Oddałam głos i mam czyste sumienie. To wszystko, żal komentować.

 45. rabarbarek 10 października 2011 o 6:47 pm

  Najwazniejsza wiadomosc w The Telegraph. Polacy wybrali w Krakowie pania Grodzka. Pani byla panem , ale to juz przeszlosc. Teraz bedzie decydowala o polskich sprawach w Sejmie , bo zostala wybrana poslanka. To jeden z niewielu przypadkow na swiecie , ze transseksualistka zasiada w parlamencie. Cieszy sie cala zbaraniala Europa a wraz z nia media, Zauwazcie , jak podkreslaja , ze „pani” ta zostala wybrana w kraju katolickim , kraju Jana Pawla II. Co na to Krakowiacy?

  Widze w artykulach z zagranicy [ mass media] , ze radosc w nich olbrzymia , ze udalo sie zniszczyc katolicka Polske. Ja wiem , ze Polska katolicka jest nadal silna , ale nie wiedza o tym zagraniczni czytelnicy. Podobnie postepowano z Hiszpania. Naglasniano przypadki antykatolickie i urabiano na liberalna modle mlodych innych krajow.

  Po obecnych wyborach mozemy spodziewac sie zmasowanych atakow na Kosciol. Do tego potrzebny byl Palikot . PO jego lapami bedzie zalatwialo niewygodne problemy.

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/8817279/Transgender-woman-poised-for-seat-in-Polands-new-parliament.html

 46. rydza szminka 10 października 2011 o 6:51 pm

  Siusiam cieniutkim i żółciutkim moczem na wasze płacze. Wyprowadźcie się na Antarktydę i dajcie żyć w Polsce. Tylko nie budujcie w domu bomby próżniowej. I nie wciągajcie za dużo helu

  • sebecx 10 października 2011 o 11:08 pm

   …stulejkę się operuje.. a najlepiej scyzorykiem…

 47. sono 10 października 2011 o 6:59 pm

  Jest takie powiedzenie ze „Bog jak chce pokarac to rozum odbiera”.
  Ciekawe czemu Bog tak karze narod Polski???
  Za brak wiernosci, za olbude, za brak zycia wiara w dniu codziennym, za jawne i oczywiste lekcewaznie przykazan Bozych ,jakie widac w kazdym miejscu i o kazdej porze w zyciu codziennym Polakow???

 48. waryjat 10 października 2011 o 7:30 pm

  Fragment ciekawostki znaleziona na portalu JKM.
  ~napominacz
  „Mnie zastanawia jedno. Jakim cudem wczoraj tj. 09.10.2011r. o 21:00 na TVP1 i TVN podano sondaż TNS OBOP, który idealnie zgadzał się z późniejszym wynikiem wyborów, który poznaliśmy dopiero dzisiaj.

  Sondaż powyborczy TNS OBOP dla TVP i TVN opublikowany na TVP1 oraz na TVNie o godzinie 21:00:
  PO 39,6%, PiS 30,1%, RP 10,1%, PSL 8,2%, SLD 7,7%, PJN 2,2%, Nowa Prawica 1,1%, PPP 0,6%, Prawica 0,2%, SRP 0%

  A teraz oficjalne wyniki wyborów w przybliżeniu:
  PO 39,2%, PiS 29,9%, RP 10%, PSL 8,4%, SLD 8,3%, PJN 2,2%, Nowa Prawica 1,1%, PPP 0,6%, Prawica 0,3%, SRP 0,1%

  TNS OBOP pomylił się w przypadku PO o 0,4%, w przypadku PiS o 0,2%, RP 0,1% pomyłki, PSL 0,2%, SLD 0,6%, PJN 0% (strzał w dziesiątkę), Nowa Prawica 0%, PPP 0%, Prawica 0,1%, SRP 0,1% różnicy.
  Co średnio dało ok. 0,17% błędu na każdą partię, to wręcz niemożliwe, to prawie jak wygrana w lotka.
  Podobno przeprowadzano ten sondaż w sposób taki, że pytano się ludzi po wyjściu z komisji na kogo oddali swój głos, i tak przepytali kilka tys ludzi i powstał ten oto właśnie sondaż TNS OBOP. Wg mnie jest tu coś nie tak… Po co organizować wybory dla ponad 30mln ludzi jak można przepytać kilka tysięcy i wyjdzie to samo… Nie wierzę w takie prawdopodobieństwo. Po prostu nie mogę w to uwierzyć. „

  • blip 10 października 2011 o 8:43 pm

   Nie kilka tysięcy, tylko 100 000. PiS przegrał, więc sympatycy już niuchają i szukają spisku. Gdyby wygrali, wszystko byłoby cacy.

   • iHe 10 października 2011 o 9:20 pm

    Zdziwię cię blip nie byłoby,PiS wpadłby po uszy w GWno po PO.O czym zresztą pisałem,jak chcesz to poszukaj.Jesteś tu służbowo więc nie będę ci ułatwiał.

    • peryskop 11 października 2011 o 5:03 am

     Widać @blip, że nie grywasz w szachy ani w brydża.

     Nie wiesz jak prowadzić grę, żeby przeciwnik myślał, że odniósł zwycięstwo.

     Nie znasz też judo, w którym trzeba pchać gdy przeciwnik ciągnie, i ciągnąć go gdy pcha.

     Poszukaj w wiki „purrysowe zwycięstwo” a poczujesz się od razu nie ten sam blip.

     I wycofasz się w krzaki na z góry zaplanowane miejsce.

     A gdy już sobie przemyślisz całą sytuację, to wracaj do Monitora jako nietensamblip.

  • Druzyna AA 11 października 2011 o 12:03 am

   Nie kilka tysięcy, tylko sto tysięcy. Poza tym – czy wam w tym PiSie sondaże nigdy nie odpowiadają? Jak się rozjeżdżają z rzeczywistością, to źle. Jak pasują – źle. Zdecydujcie się. A poza tym, chłopczyku, statystyka to poważna nauka, która pozwala np. na podstawie małych próbek wyciągać wnioski dotyczące dużych zbiorowości. Tak to działa.

  • peryskop 11 października 2011 o 4:49 am

   @waryjat – To się fachowo nazywa „proces wyborczy odwrócony”.

   Przy harmonizacji wyników trzeba tylko uważać, żeby nie wyszły one jeszcze lepiej niż sondaże.

   A tu poczytaj jak to się robi praktycznie:
   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29733,falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty

 49. navajo88 10 października 2011 o 7:34 pm

  No i zaczeła się wojna Polsko polska ,a o tym swiadczą wpisy na tym blogu i innych hahahahahaha,,,ale jaja jak parasol !!!!!!!!

  • mi461 11 października 2011 o 12:35 am

   navajaaa wiesz co? lata ci leca ( tuz tuz 60tka)a rozumu nie przybywa , jak to chlopie jest u ciebie co? 😉
   jest sie z czego smiac nie?
   jak tak, to gratukuje

   • peryskop 11 października 2011 o 5:11 am

    @Navajo, gdzie byłeś ostatnio jak miała miejsce 57-ta odsłona wojny polsko-Polskiej?
    Bo ona zaczęła się wiele lat temu i fajczy się to tu to tam.

    I uważaj na parasol, żebyś sobie jaj nie pogubił od tego hahahahahaha,,,

    Teraz tu trzeba wypracować różne alternatywne plany działania, a nie parasolem się zasłaniać!

 50. n1kt 10 października 2011 o 7:40 pm

  Juz wiem – eureka ! Student ninja – mogli by wprowadzić taki kierunek na uczelniach z braku zatrudnienia w PL. Polska ma ogromne zapotrzebowanie na takich studentow ninja : ] http://tinyurl.com/lzfvs9

 51. gosc12 10 października 2011 o 7:40 pm

  Została nam jedynie rewolucja, puki co ..jak powiedzial kiedys moj wykladowca” trzeba dojrzec zeby dojrzec. Wiec narod musi dojrzec i dostrzec, przetrzec oczy. Nie placzcie ze nie wygralo PiS, ze PO bedzie rzadzic przez najblizsze 4 lata. Osobiscie uwazam ze bedzie gorzej. Przygnebienie i smutek sa tego zapowiedzia, zreszta inni tez tak czuja. Rozejrzyjcie sie na innych blogach, wszedzie nastruj jak przy zalobie narodowa. Kto najbardziej sie cieszy? Chyba sam Diabel

 52. sono 10 października 2011 o 7:55 pm

  „Duch Kaliguli owionął Polskę
  kategoria: Polska
  Dodano: Monday, 10 October 2011, 14:55

  Umysłowo chory cesarz Kaligula mianował senatorem swojego konia. Mogł to uczynić, bo jego wola była prawem najwyzszym. Żadnego obiektywnego prawa moralnego nie uznawał. Żadnej racjonalnej przeszkody w realizacji swego obłędnego posunięcia nie widział.

  Lud nadwiślański w ramach demokracji – wyzutej z moralności i racjonalności – wybrał do parlamentu pewną ilość posłów i posłanek (abstrahuję od tego, że nie brak wśród nich recydywistów, jest i wojujący zboczeniec homoseksualny) a także jedno poślę. No właśnie, owo poślę to quasikobieta, czyli żywy efekt chirurgicznego przemodelowania z mężczyzny.

  Ja wiem, że transseksualizm to dramatyczna, bolesna psychicznie dla chorego, aberracja. Bolesna jest jednak również schizofrenia, neurastenia, różne psychozy. Ludzie cierpią na Zespół Downa, stwardnienie rozsiane czy anoreksję. I co? Nic. Należy ich leczyć, zapewniając odpowiednią opiekę medyczną, psychologiczną i psychiatryczną.

  Ale żeby transseksualistę mianować poślęciem? Miałoby takie poślę współtworzyć prawo? Niewątpliwie, duch Kaliguli objawił się w polskiej demokracji.”
  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/duch_kaliguli_owional_polske_30752

 53. PokójWam 10 października 2011 o 8:02 pm

  Propagandy ciąg dalszy tylko nie wiedziałem, że to będzie już tak szybko. Już dzień po wyborach atakuje i obśmiesza się opozycję, uważam to za niebezpieczne. Chodzi o wczorajszą wypowiedź Kaczyńskiego po wyborach: „Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt” niefartownie sformułował słowa, oczywiście chodziło mu o Viktora Orbana i jego reformy
  http://www.tvn24.pl/-1,1720362,0,1,internet-boi-sie-budapesztu-w-warszawie,wiadomosc.html

 54. Mirek 10 października 2011 o 8:13 pm

  A ważne kto rzundzi?, kiedy jest głosowanie to i tak wszyscy za, jak za komuny (i bez czytania nad czym to…) nie ma sie czym podniecać, i zawracać sobie głowy. Na pisowska ścieme to już jestem odporny mieli WSZYSTKO i się łobalili.

  • PokójWam 10 października 2011 o 8:20 pm

   Tu nie chodzi o rządzenie, a o to że już dzień po wyborach atakuje się opozycję. Oczywiście demokracji nie ma i nigdy nie było takiej jaka powinna być, więc raczej takie sytuacje są nie szokują tak bardzo

   • blip 10 października 2011 o 8:46 pm

    Obraź się, bo tylko tyle ci pozostało. A teraz przejrzyj ten blog i zobacz, jak atakowana jest partia, która w sposób demokratyczny wygrała wybory. To jest w porządku ? Banda hipokrytów.

    • monitorpolski 10 października 2011 o 9:14 pm

     Czy ty blip w ogóle uznajesz coś takiego jak krytyka? A co z opozycją polityczną – „wyrżnąć watahę”? Czy wiesz co to był faszyzm? Ci ludzie bardzo nie lubili krytyki, do tego stopnia, że wymordowali wszystkich, którzy mogli im zagrozić. Czy ty jesteś zwolennikiem czegoś takiego?

     • sebecx 10 października 2011 o 11:15 pm

      ..parafrazując Be.Ka. …jaka partia, tacy wybiórcy…

     • Druzyna AA 11 października 2011 o 12:04 am

      „Czy ty blip w ogóle uznajesz coś takiego jak krytyka?”

      Ty monitor na pewno nie. Regularnie mnie wycinasz, kiedy zwrócę ci uwagę, że nie masz racji.

      • monitorpolski 11 października 2011 o 5:23 am

       W ogóle bym cię wyciął, ale zostawiam żeby ludzie mieli zabawę.

       • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 3:15 pm

        skoro tak otwarcie to przyznajesz, to skończy sie na tym, że zostana tu sami przekonani; naprawde lubiłem ten blog…pol roku temu… ale po wczorajszej/dzisiejszej nocnej sesji widzę, ze niewiele sie to różni od forum na onecie… ok… jeszcze sie ludzie tak ordynarnie nie wyzywają, jak tam; naprawde o to ci chodzi? o danie kolejnego dowódu na to, że my, Polacy zupełnie nie umiemy „różnić się”, a jedyne, co nam dobrze wychodzi, to branie sie za łby? mam nadzieje, że jednak wyborcze emocje chociaż troche wkrótce opadną, i znowu będzie tu cos ciekawego do przeczytania – niekoniecznie o Tusku i Kaczyńskim… – i tego szczerze Ci życzę!

 55. PokójWam 10 października 2011 o 8:38 pm

  Coś planują związanego z tą datą?
  http://www.tvn24.pl/12691,1720359,0,1,szczyt-ue-przelozony-przez-kryzys,wiadomosc.html

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/152-murzynski-rasizm.html

  • Extazed 10 października 2011 o 10:17 pm

   Tak, planują zamach na wszystkie budki z hamburgerami w Polsce, więc uważaj na siebie! : O

 56. jowram 10 października 2011 o 8:44 pm

  W czwartek, 6 października 2011, ulicami Warszawy szli zwolennicy jednomandatowych okręgów wyborczych…

  VI Marsz o JOW – fotoreportaż

  http://www.jow.pl/blog/spes/vi-marsz-o-jow-fotoreportaz.html

 57. 999AQQ 10 października 2011 o 9:04 pm

  My tu w żalu a za granicą prowokacje…
  http://www.sfora.pl/Bomby-zapalajace-na-torach-Paraliz-w-Berlinie-a36685

 58. Raven 10 października 2011 o 9:05 pm

  Jestem trochę zdziwiony rozpaczliwymi reakcjami czytelników tego bloga na wynik wczorajszych wyborów. Moje zdziwienie wynika z faktu, że zajmujemy się tutaj głównie informacjami o niecnych knowaniach nwo, o ich sztuczkach, machlojkach i oszustwach. Taka gruba sprawa jak wydarzenia 9 września 2001 została zorganizowana zza kurtyny i jakoś sprawa pozostała z kręgu teorii spiskowych. Następny przypadek – katastrofa smoleńska – jest tyle śmierdzących poszlak i ważnych pytań bez odpowiedzi, a jednak dalej toczy się „śledztwo”. Tak więc jeżeli potrafią tamte rzeczy robić, spokojnie mogą sfałszować wybory. Dlaczego myślę że wynik wyborów był określony w cieniu gabinetów rzeczywistych rządzących? Otóż my Polacy mamy taki charakter że mobilizuje nas walka, przeciwieństwa, wróg. Na spokojnie i na luzie to po prostu nam się nie chce działać. To dlatego w poprzednich wyborach zawsze wygrywała opozycja. Jeżeli wyborcom jest dobrze tak jak jest – nie poszliby na wybory w tej liczbie aby zagłosować na po. Co innego zwolennicy pis – ci zwarli szeregi i traktowali swój udział w wyborach jako wielki wspólny obowiązek. Dochodzi do tego tak wysoka wygrana partii palikota – zupełnie jak królik z kapelusza. Tak po prostu na chłopski rozum te wyniki są po prostu niewiarygodny.. Wygląda na to że działania nwo wkroczyły w następna fazę niewolenia nas zwykłych ludzi. A demokracja – jeżeli kiedykolwiek była, to było dawno i nieprawda

  • iHe 10 października 2011 o 9:41 pm

   Czasem ciężko się przyznać nawet przed samym sobą jak to już daleko zaszło..:[
   Nie zapominajmy,że ostatnie 4 lata to mistrzostwo świata w iluzji stosowanej..
   A poza tym każdy prawdziwy uczestnik tego forum trochę obawia się tego momentu kiedy treści z tego bloga pojawią się w jego wcale nie virtualnym otoczeniu .
   http://demotywatory.pl/1292949/Iluzjonista

  • liv 10 października 2011 o 11:22 pm

   Jednak w 2008 członek wysokiej izby parlamentu japońskiego Fuijita Yukihisa zakwestionował oficjalną wersję 9/11 podczas obrad „na żywo”..

   Zarzucił premierowi udzielenie wsparcia militarnego, dla wojny sfingowanej przez US.
   Jeżeli Japonia i Chiny zaprzestaną kupowania amerykańskich akcji skarbowych, automatycznie skończy się wspieranie polityki Busha i finansowanie wojny w Iraku!
   Nadzieja na pokój to Ron Paul.
   (tak w skrócie…)

   W świetle tych faktów katastrofa w Japonii daje do myślenia….

 59. rabarbarek 10 października 2011 o 9:19 pm

  Nie wiem czy zauwazyliscie co sie dzieje po sasiedzku u Slowakow? UE przygotowala wlasnie nowy pakiet ratunkowy dla zadluzonych krajow UE , ktore przyjely wspolna walute. W tej chwili chodzi o 3 kraje , Portugalie, Grecje i Irlandie. Chodzi w tym ” ratowaniu” o olbrzymie pieniadze , ktore mialyby byc przeznaczone na ratowanie upadajacych , ledwo zipiacych gospodarek. Bylby ten pakiet takze dobrym elementem nacisku , na poszczegolne kraje. ” Nie posluchacie, nie dostaniecie” . I Slowacja jako ostatnie panstwo powiedziala , ze nie bedzie ratyfikowala tego planu ratunkowego. Twierdzi , ze nie jest to w jej i Slowakow interesie. No zaczely sia na Slowacje naciski. UE prezy muskuly przeciwko temu malemu krajowi. Mowi sie , ze Slowacja zabije Euro. Ciekawe jakich sztuczek uzyje UE aby zmusic Slowakow do ratyfikowania planu. Partia koalicyjna , ktora nie zgadza sie z UE moze jutro wystapic z koalicji rzadzacej i trzeba bedzie rozpisac nowe wybory.
  Zamiast artykulu wrzucam forum. Jest ciekawsze.

  http://www.housepricecrash.co.uk/forum/index.php?showtopic=170280

 60. Mariusz 10 października 2011 o 9:28 pm

  oto początek dobrych wiadomości:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-zdecydowal-Polacy-zostaja-w-Afganistanie,wid,13881970,wiadomosc.html
  Do 13 kwietnia 2012 r. prezydent Bronisław Komorowski przedłużył na wniosek rządu misję Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Islamskiej Republice Afganistanu. Jak podała Joanna Kwaśniewska-Wróbel, rzeczniczka BBN, zgodnie z postanowieniem, PKW ma liczyć do 2500 żołnierzy i pracowników wojska oraz 200 żołnierzy i pracowników wojska w odwodzie w Polsce, z możliwością ich krótkotrwałego użycia w Afganistanie w przypadku wystąpienia zagrożenia dla PKW. Będzie to już dziesiąta zmiana naszych sił w Afganistanie.

 61. karlos33 10 października 2011 o 9:28 pm

 62. PokójWam 10 października 2011 o 9:51 pm

  I wszystko jasne
  http://kontakt24.tvn.pl/temat,internauci-chca-kolacji-po-z-palikotem,146965.html

  Naprawdę dzisiaj informacje z tvn są nad wyraz ciekawe

  • gosc12 10 października 2011 o 10:26 pm

   ciekawe ktorzy internauci chca loalicj Po z szambonurkiem?

   • gosc12 10 października 2011 o 10:32 pm

    moze ci?http://www.youtube.com/watch?v=fOvBuaUzago

 63. Tystom 10 października 2011 o 10:18 pm

  Kaczyńscy i Bnai Brith… Brak słów…
  http://www.traditia.fora.pl/szukajac-prawdy-tematy-ktore-nurtuja-bulwersuja,66/loza-masonska-b-nai-b-rith-reaktywowana,3326.html

  • monitorpolski 10 października 2011 o 10:32 pm

   To już było wielokrotnie tu dyskutowane. To dlaczego ś.p. L. Kaczyński chciał unieważnić polskie paszporty Żydom?

 64. Extazed 10 października 2011 o 10:21 pm

  Teraz dorzucę coś od siebie. Osobiście uczestniczyłem w komisji wyborczej jako członek, i większość wysnuwanych tu scenariuszy to czysta paranoja. Panie Monitorze, naucz się Pan oddzielać ziarno od plew, proszę nie wprowadzać paniki i nie siać zamętu. Pański blog od jakiegoś czasu się zmienia i treści tutaj poruszane coraz bardziej tracą na wartości niestety. Z resztą nie tylko ja to zauważyłem. Trochę więcej racjonalnego i rzeczywistego myślenia, bo zdaje się Pan zamykać w świecie, który mnie przerażą. Z resztą wszystkich on przerażą, wiadomo o czym mowa… natomiast rzeczywistość obserwowalna jest nieco inna Proszę Państwa.
  Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru w tym zwariowanym świecie.

  • falszywyprorok 11 października 2011 o 12:22 am

   byłeś w jednej komisji, w mojej urna nie była zaplombowana i nie było męża zaufania.

 65. Stirlitz 10 października 2011 o 10:23 pm

  tak sobie myślę już na spokojnie po wyborach po wynikach , PiS i Korwin przegrali . PiS ma dużo posłów, Korwin żadnego . ale mają szanse teraz iść na całość , nie muszą się przejmować słówkami jak to odbierze medialnie publika , PR przestał się teraz tak liczyć jak przed wyborami. muszą zawalczyć o wolność i prawdę- jeśli tego nie zrobią w ciągu miesiąca , już ja nie pójdę za 4 lata na wybory , powiem nie dla Systemu !!!!!

 66. alexxx 10 października 2011 o 10:49 pm

  zgadzam się z Panem @Extazed ma Pan calkowita racje:) niektorzi tu bez podstawie popadaja w aparanoja a jesli czlowiek im wypomni to albo jest po-owcem albo wtyczka wroga albo antychrystem:) Pozdrawiam mimo to wszystkich milego wieczoru

 67. Annah. 10 października 2011 o 10:51 pm

  „Prędzej czy później będziemy mieli w Warszawie Budapeszt”

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/10/wczoraj-umarl-patriotyzm-pochowano-polska-tradycje/

  • Annah. 10 października 2011 o 10:54 pm

  • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 5:32 am

   i tokaj po 2 zeta za szklankę? jestem za!!!!

 68. peperoncino 10 października 2011 o 11:06 pm

  wlasnie leci dokument na tvp1 o aniolkach pisu, ale tym razem pozytywnie szkoda qrwa, ze dopiero po wyborach

 69. FAKIR 10 października 2011 o 11:48 pm

  UWAGA UWAGA WAŻNE!
  Otrzymałem cynk
  Proszę zwrócić uwagę na komentarz pod wpisem
  http://zezem2.nowyekran.pl/post/29785,mowisz-prawica-myslisz-pis-efekt-atmosfera-skandali-jest-ich-naturalnym-srodowiskiem

  Czyli to może być jednak prawda, że NE powstał żeby rozwalić PIS i zasiać ferment na prawicy

  Jak sądzicie???

  • FAKIR 11 października 2011 o 12:05 am

   No i Antymaterialny zbanowany 🙂
   he he niezła jazda 🙂

   • rabarbarek 11 października 2011 o 12:22 am

    Byly takie podejrzenia zaraz po powstaniu NE. Teksty na ten temat powinny byc w sieci. Moze poszukamy. Za malo znam NE , zeby wypowiadac sie na ten temat. Ale sprawa niewatpliwie ciekawa.

    • rabarbarek 11 października 2011 o 12:27 am

     Ciekawe. Jest tu to o czym piszesz. W dzisiejszych szasach wszystko jest mozliwe. Swieci sie , a potem okazuje sie , ze to nie zloto.

     http://andruch.nowyekran.pl/post/13630,wykasowalem-cala-zawartosc-i-juz-mnie-tu-nie-ma

  • Annah. 11 października 2011 o 8:15 am

   404 Strona o podanym adresie nie istnieje.

  • pola 11 października 2011 o 9:52 am

   Strona o podanym adresie nie istnieje.

   • 999AQQ 11 października 2011 o 9:57 am

    Potwierdzam.
    Istnieje za to taki artykuł to fragment.
    KOŚCIÓŁ NAS OPUŚCIŁ

    Milczeli, gdy nowo wybrany prezydent RP, mimo że kończył przysięgę słowami „Tak mi dopomóż Bóg” chwilę później celowo w imię doraźnych celów sprowokował tzw. walkę o krzyż na Krakowskim Przedmieściu. Biskupi nie reagowali gdy najświętszy znak chrześcijaństwa był publicznie profanowany, a jego wyznawcy lżeni i poniżani. Nie pisnęli słowem kiedy Donald Tusk – premier RP deklarował w imieniu partii władzy (a przecież chciałby w imieniu wszystkich Polaków) że „ nie będziemy klęczeć przed księżmi”. Nasi Pasterze nie zajęli również jakiegokolwiek stanowiska kiedy satanista został niemal „wyniesiony na ołtarze” mediów. A przecież byli też tacy, którzy jak ksiądz Adam Boniecki były redaktor naczelny L’Osservatore Romano (1979-91) i redaktor naczelny senior Tygodnika Powszechnego wręcz bronili Nergala. (…)Oceniając Darskiego należy wziąć pod uwagę całość osoby. Był on ciężko chory, po czym zainicjował akcję zdobywania szpiku dla chorych, wyznał, że kiedy zobaczył dobroć, którą go otoczono w czasie choroby, płakał ze wzruszenia (…) Tymczasem my zrobiliśmy z niego potwora i satanistę.- przekonywał katolicki ksiądz.
    http://myszkaandmiki.nowyekran.pl/post/29794,dlaczego-nie-mamy-innej-polski

 70. choice 11 października 2011 o 12:30 am

  I trzeba było się wychylać było podane na tacy należało podziękować redaktorowi i klaskać jak reszta. Szkoda komentować wiadomo co szumi już po samym obiektywizmie w tekście.

 71. FAKIR 11 października 2011 o 12:31 am

  Właśnie to podejrzana, mętna moim zdaniem sprawa.
  Trudno oczywiście określić na 100%, ale coś mi coraz bardziej śmierdzi.
  Antymaterialny wiele razy pisał żeby głosować na PIS.

  • rabarbarek 11 października 2011 o 12:47 am

   Pamietam , ze tuz przed powstaniem NE bronilismy Lazarza u Zenobiusza na stronie. Wtedy jednak wydawalo nam sie , ze powstanie nowa patriotyczna strona. Potem brak czasu nie pozwalal mi na przegladanie tej strony. Czytalam jednak na polonijnych stronach niezbyt przychylne opinie. Cos w tym bylo , jak widac po wpisach blogerow NE. To mogla byc taka 6 lub 7 kolumna przeciwko PiSowi. Jesli to prawda to zadanie wypelnione.

   • peryskop 11 października 2011 o 6:10 am

    NE czerwony hasbarszczyk z grzybkami?

 72. mlotnanwo 11 października 2011 o 12:34 am

  Przestańcie się oszukiwać Kaczyński to taki sam agent jak póltusk i kamorra.
  Różnica jest taka
  półtusk…..wpływy żydowsko-niemieckie
  Kaczyński…wpływy żydowsko-amerykańskie
  Lecimy od końca:
  1.Utrzymanie elektoratu patriotycznego przy Kaczyńskim gwarantuje okupantowi że nigdy Polacy nie
  wygrają wyborów .Rozbiją się o mur25%.
  2.półtusk będzię rządził tak długo jak JK będzie szefem opozycji.
  3.JK i LK są największymi wrogami KK.Gorszymi niż palikot.palikot to wróg ale otwarty zły jak diabeł ale wiadomo co ma w głowie(właściwie czego nie ma).Pan Kaczyński zaś doprowadził do walki o …cytuję….substytut pomnika.Według mnie była to celowa akcja mająca zaktywizować środowiskabezbożne i menelskie ,dodatkowo zaś ośmieszyć chrześcijan i zbeszcześcić krzyż.
  4.Głosowanie w Sejmie za aborcją.
  5.Głosowanie za UE.
  6.Rozbicie czysto polskiej lewicy czyli Samoobrony i prawicy LPR za pomocą
  służb.Zaprzepaszczenie w ten sposób odrodzenia RP.
  7.Głosowanie za traktatem lesbońskim.
  8.Podpisanie traktatu lesbońskiego.
  9.LK jako prokurator naczelny w rządzie buzka wstrzymał ekshumację w Jedwabnym.
  10.Podczas kadencji sejmu 2005-2007 PIS był przeciwny ustawom pro narodowym.Jedynie determinacji LPR i Samobrony oraz poparcie opozycji (oczywiście nie tożeby byli dobrzy ale na złość rządowi) umożliwiło przyjęcie becikowego.
  11.Bierne przyglądanie się aprecjacji zł $na 1,95 frank 1,90.
  12.LK spotykał się regularnie na chanu kach i innych takich ,o spotkaniach żydowskiej loży
  masońskiej nie wspominając.
  13.W polityce zagranicznej klapa totalna.W rocznicę mordów na Wołyniu gdy środowiska kresowe obchodziły uroczystości pamiątkowe gdzie był prezydent?Właśnie nie miał czasu przyjechać do
  Kresowian ale na tańce do hajdamaków w Węgorzewie przyjechał i nawet tańczył.
  14.Może jeszcze o wartościach rodzinnych/Jak Pani Marta K.na bilbordach trzymała się za rękę
  z mężem w była już w ciąży z innym.Może Wy to rozumiecie ale ja nie.
  Przed naszymi oczyma rozgrywa się teatr.Może czas to zrozumieć i nie trzymać się JK jak zbawienia ponieważ zbawienie daje tylko Bóg.
  Zaznaczam że doceniam działalność szeregowych członków PIS i uznaję ich za patriotów ale wiem że ich zapał będzie stracony dopóki będą głusi na argumenty.Jednak o to chodziło naszym wrogom aby stworzyć sektę polityczno-religijną a samemu zająć się rządzeniem gojami.
  Jeżeli w którymś punkcie dotyczącym zaistniałych faktów napisałem nie prawdę to mnie
  poprawcie.Jeżeli zaś napisałem prawdę to kim są bracia Kaczyńscy.
  Według mnie Obaj Kaczyńscy to „duchowi synowie” Jana Józefa Lipskiego, wielkiego mistrza
  Wielkiej Loży Narodowej Polskiej, przyjaciela domu Kaczyńskich.
  Nazwisko K. piszę wielką literą przez szacunek dla pozostałych czytelników forum
  ponieważ widzę że sporo osób jeszcze wierzy Fartuszkowemu Małemu Bratu.

  • monitorpolski 11 października 2011 o 5:17 am

   Nie wiedziałem,że Kaczyński ma „amerykański” rodowód. To nie jest tak jak piszesz. Kaczyński chce się oprzeć na USA, gdyż Europa nas wielokrotnie zawiodła. Pamiętaj, że większość polityków nie zdawała sobie sprawy ze spisku syjonistycznego z jakim mamy do czynienia na świecie – media, ale i ich zausznicy, robią wszystko by tamci żyli w złudzeniu, że świat jest podzielony na Rosję, Azję, Europę i Amerykę. I żeby nie wpadło im do głowy, że jeszcze ktoś rządzi wszystkimi. Jak nowo wybrany Prezydent RP przychodzi pierwszy raz do pracy, to dostaje 3 teczki. Jedna z nich, to ludzie, których nie może tknąć. Kto mu te teczki przygotowuje?!

   • iHe 11 października 2011 o 12:24 pm

    Tak czy siak jest nieco za późno,żeby na prawicy toczyć wojny domowe.Musimy wytworzyć bardzo wysokie ciśnienie oddolne,żeby fałszywa polityka rządzących była jak najbardziej oczywista.
    Nie mamy innej możliwości jak przebijając się z prawdą od dołu do samej góry jednocześnie ją upowszechniając pomimo „sprzeciwu” meediów.
    Poświęcono dużo czasu i energii ,żeby nas jak najbardziej skłócić ,podzielić i odseparować od decyzyjnych stanowisk w tym kraju(prowincjiEU).

    Wojny pomiędzy Nową Prawicą,PiSem czy innymi patriotycznymi stronnictwami doprowadzą jedynie do osłabienia tej części sceny politycznej.
    Musimy wymagać(delikatnie mówiąc)na liderach tych formacji szukania kompromisów,dialogu ,porozumienia,szczególnie ,że programowo w bardzo ważnych kwestiach jest miejsce na porozumienie.
    Skoro my ludzie życzliwi Polsce jesteśmy blisko światopoglądowo to czemu nasi liderzy nie są?(to jest przykre pytanie)

    Dużo wyjaśnia tłumaczenie @Monitora ,że nie ma suwerennych decyzji.Skoro u góry nie ma to dół musi tą suwerenność bronić lub wspierać.
    Skończyły się słodkie czasy dla śpiących obywateli,żaden nowy/stary lider sam nie da rady jak go nie otoczy wsparciem zsolidaryzowane doinformowane społeczeństwo wymagające korzystnych decyzji dla siebie a nie lobbystów i państw ościennych.Jeżeli inaczej się nie da ,trzeba to wyraźnie powiedzieć,że ta decyzja jest efektem szanatażu.
    (tak na prawde społeczeństwo nigdy nie powinno spać ,bo efekty wtedy zawsze są opłakane)

    I tu widzę zbrodnicza role mediów ,które z premedytacją kreują mętne(nietransparentne) środowisko przyjazne do wałków ,oszustw i manipulacji.Tworzą nieprzebytą barierę niezrozumienia.

    Kiedyś myślałem,że to może jest jakieś rozwiązanie o którym wspominasz @mlotnanwo .
    Jednak próby wojny z PiSem spełzły na niczym i tylko osłabiły obóz patriotyczny.
    Jeśli nie da się tak to trzeba inaczej.Na szczęście i nieszczęście na Polskę czeka ciężki okres ,że czas półśrodków się skończy.
    Nastąpi bardzo mocna polaryzacja.Nie sadze ,żeby się ostały etykietki
    ,zaczną się liczyć czyny.
    Tak czy siak we własnym kraju toczymy informacyjną wojnę partyzancką,skazani Lizboną czy Jałtą na narzucony układ.Warto sobie uzmysłowić ,że te analogie niestety nie straciły na aktualności.

    Dlatego niepokoją mnie próby rozbicia i zantagonizowania nowego ekranu.
    Skoro tak się dzieje to wiadomo,że komuś na tym zależy.
    Nie sądzę,żeby wzajemne osłabianie się było nam na rękę przy takiej przewadze sił globalistycznych w tej prowincji.

    Mamy wystarczająco wielu przeciwników ,żeby szukać sobie starych nowych.
    Przeciwników bardzo groźnych,bo zdecydowanie i półotwarcie działających w interesie ponadnarodowych grup wpływu i dysponujących w zasadzie nieograniczonym wsparciem.
    Przeciwników ,którzy w zasadzie już się szczycą zwycięstwem „idei” Rządu Światowego.
    (Tutaj dobre podsumowanie zrobił peryskop w jednym ze swoich postów na temat realności NWO)
    Przeciwników ,którzy stali się do pewnego stopnia właścicielami tego kraju,dzięki pomocnej ręce elit tego kraju.
    Pozdrawiam.

 73. Aśka 11 października 2011 o 12:58 am

  http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561,mlodziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny

  Bardzo logicznie napisany artykuł o tym, jak wkręcono młodzież eliminując im alternatywy. Dodatkowo dowiedzieć się można, że PKW ma duży stopień możliwości fałszowania wyborów już na etapie list poparcia.

 74. Aśka 11 października 2011 o 1:01 am

  Szukałam dzisiaj wypowiedzi Tuska po wygranych wyborach w 2007 r. Powiedział on mniej więcej tak – My tej władzy już nie oddamy. Niestety nie doszukałam się tego w internecie. Z tego co pamiętam, słyszałam tę wypowiedź, a nie czytałam.

  • mi461 11 października 2011 o 2:51 am

   masz racje , ja tez to pamietam.
   Aska szkoda slow, lepiej trzeba kupic rozowe okulary, bo beda potrzebne.

   • peryskop 11 października 2011 o 6:15 am

    i zatyczki do uszu!

    A od pływaczek artystycznych podbierzemy klamerki do nosów – mogą się przydać najbardziej!

    I tak wyposażeni jakoś przeczekamy do WIOSNY LUDÓW BIS.

    • rabarbarek 11 października 2011 o 6:44 am

     Czyli zima wasza, wiosna nasza.

     I wiecie co fajnie , ze jestescie .

 75. rabarbarek 11 października 2011 o 1:14 am

  Te zdjecia obiegly dzisiaj swiat. Chrzescijanie w Kairze protestuja przeciwko zorganizowanym bojowkom muzulmanskim , ktore od czasu rewolucji morduja koptyjskich chrzescijan. Wladza nie reaguje , swiat w milczeniu przyglada sie rozwojowi wypadkow. Dzisiaj wladza dala popis kompetencji i pokazala swiatu , ze nie rownouprawnienia wyznan w muzulmanskim kraju. Samochody wojskowe rozjechaly na smierc kilkudziesieciu uczestnikow protestow. Ciekawe czy celem rewolucji bylo i wojen na Bliskim Wschodzie bylo rzucenie ludzi przeciwko sobie, Muzulmanie przeciwko Chrzescijanom. Przeciez te sterowane rewolucje wybuchaly w krajach w ktorych panowaly wzglednie dobre stosunki miedzy muzulmanami i chrzescijanami. Irak, Egipt, Liban, Syria, Libia , to byly kraje , gdzie istnialy dosc silne koscioly chrzescijanskie a we wladzach tych krajow zasiadali ich przedstawiciele.
  To co sie teraz dzieje w regionie jest jak najbardziej na reke globalistom i byc moze jest przez sterowane. Rozmawialam dzisiaj ze znajoma Egipcjanka , ktora jest w kontakcie z rodzina w Egipcie. Ona i jej rodzina w Kanadzie i Egipcie jest zalamana. Dzisiaj dostala wiadomosc , ze 12 pazdziernika czyli pojutrze [ imamy w Egipcie oglosili ], ma dojsc w calym Egipcie do zorganizowanych morderstw na chrzescijanach.

 76. jakisbuk 11 października 2011 o 5:39 am

  rabarbarek 11 Październik 2011 o 1:14 am

  a najciekawsze jest to że wy wierzycie w tego samego boga 🙂 boga abrahama

  • rabarbarek 11 października 2011 o 6:46 am

   Usmiechaj sie , usmiechaj jakisbuku. Tyle Ci jeszcze wolno.

   • choice 11 października 2011 o 10:13 am

    litości jaskiniowybucu…………………… poczytaj i jeszcze raz poczytaj a może nie przestawaj czytać zanim wypalisz z takim ambitnym komentarzem.

  • pola 11 października 2011 o 9:50 am

   jakizbuk zamiast refleksji w jaką stronę to zmierza,potrafisz tylko zadrwić,już nie jednemu takiemu ktosiowi BÓG zgiął kark do samej ziemi ,tak że nie wiesz że drwisz z siebie.

 77. rabarbarek 11 października 2011 o 6:17 am

  W Hameryce problem nie tylko na Wall Street , okazuje sie , ze Ron Paul zaczyna wygrywac sondaze popularnosci. Doszlo do tego , ze CNN sciagnelo do studia przedstawiciela jednej takiej sondazowni i czlowiek musial glosno powiedziec , ze takiego sondazu nie mozna brac na serio. Czyli tlumaczac to na normalny jezyk , wyszedl pan i powiedzial , ze pracuje w niepowaznej instytucji i sondaze robi dla hecy. Oj powinien przyjechac na nauki do Polski. Tu by mu pokazali , ze sondaz to rzecz powazna i potem co do joty zgadza sie z wynikami wyborow.

  A tak powaznie to Ron Paul jako czlowiek z poza ukladu jest nie do strawienia dla globalistow. Ciekawe co bedzie dalej.

  http://www.rawstory.com/rs/2011/10/10/after-ron-paul-win-organizer-calls-values-voters-poll-irrelevant/

 78. rabarbarek 11 października 2011 o 6:29 am

  O co chodzi na Wall Street? Super video. Trzeba to zobaczyc. Takie teksty i obrazki mozna juz zobaczyc na niektorych kanalach TV. Czyzby wracala odwaga? Moze i naszym dziennikarzom wroci i beda mieli odwage powiedziec cos bez podszeptow zza kotary.

  Polityczna panika.

  • choice 11 października 2011 o 10:31 am

   Bo już nie ma co się oszukiwać że to wszystko przetrwa i narzucać monitorowi że sieje strach ja jestem sceptyczny ale i tak wierzę że to pierdolnie tak że czapki z głów nam pospadają. Oni wszyscy są na to przygotowani i tylko iskra zapłon żeby wyprowadzić ludzi w miasto, świeżo wyremontowana Femma wiecznie odłogiem stać nie będzie.

 79. Roma 12 października 2011 o 9:02 am

  unieważniamy wybory

  podpisz protest wyborczy

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy