Wydarzenia i komentarze, 11 października 2011r.

Pierwsze wyraźne oznaki aktywności wulkanicznej El Hierro

Erupcja nastąpiła na głębokości 1 km w odległości 7 km od El Hierro. Dyrektor Generalny Biura Zagrożenia i Bezpieczeństwa dla Wysp Kanaryjskich, Juan Manuel Santana, wyłączył z użytku strefę 4 mil wokół miejsca erupcji. Wyjaśnił jednak, że nie ma jeszcze powodu do niepokoju i zezwolił na połowy ryb w regionie. Wg. gazety El Mundo, erupcja nastąpiła na głębokości 1300 metrów pod poziomem morza. Jest to dowodem na to, że magma znajduje się już dość blisko powierzchni. Tysiące trzęsień ziemi, które nastąpiły w okolicach wyspy, w tym najsilniejsze – przedwczorajsze 4,3 w skali Richtera, świadczą o tym, że niedługo dojdzie do pierwszego od roku 1971 wybuchu wulkanu na Wyspach Kanaryjskich. W 1971 wybuchł wulkan Teneguia na wyspie La Palma.
Wybuchy wulkanów na El Hierro i La Palma są o tyle groźne, że mogą spowodować wielkie osuwiska skalne, a te z kolei mogą być przyczyną tzw. mega-tsunami, fali o wysokości początkowej nawet 1 km.

Wysoki poziom radioaktywnego strontu w pobliżu Tokio

Poziom radiacji 195 Bq/kg został zmierzony w Yokohamie na dachu wybudowanym 5 lat temu. Jest wiarygodny, bowiem dokonali go pracownicy uniwersytetu. Lokalizacja została wybrana w sposób przypadkowy. Oznacza to, że stront 90 znalazł się już w pobliżu Tokio, zaprzecza to tezom, że pluton i stront, jako pierwiastki ciężkie, nie mogą przenieść się na odległość większą od 80 km od miejsca skażenia, którym w tym przypadku jest elektrownia w Fukushima, oddalona o 245km od Yokohama. Tokio jeszcze bliżej.
Japońska profesor Nojiri Mihoko, twierdziła nawet, że ta odległość nie może być większa niż 20 km. Tak więc stront wziął taksówkę i pojechał w okolice Tokio.
Stront 90, który powoduje białaczkę, jest rozpuszczalny w wodzie, łatwo przyswajalny przez rośliny, które potem jako żywność trafiają do organizmu człowieka. Oficjele nadal zaprzeczają temu, że stront 90 może znaleźć się w pobliżu Tokio, twierdzą że groźny może być tylko cez 134 i 137.
Uaktualnienie: (http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1669174/pg1)
195 Bq/kg to 150 razy więcej niż naturalny poziom tła, jest równoważny 12,500 Bq/m².
W Yokohamie pobrano 2 próbki, w drugiej jest prawdopodobnie jeszcze więcej radioaktywnego strontu. Jak dotąd Ministerstwo Edukacji, 30 września odkryło wysokie dawki strontu 90 w Shirakawa City, 79 km od elektrowni.
W jednym z komentarzy podano, że radioaktywność bananów wynosi 111 Bq/kg. Jednak bananów nie konsumuje się 24 godziny na dobę…

Wyciek alarmującego dokumentu w USA – obozy koncentracyjne

Tylko kilka wybranych osób w Kongresie go widziało. Wyciekł, dzięki źródłom dziennikarza Wayne Madsena  w Kongresie. Madsen wielokrotnie udowodnił już, że jego informacje są wiarygodne.
Dokument zwany ‚C & R’, dotyczy planów DHS (Department of Homeland Security – Departament d.s. Bezpieczeństwa Narodowego) zamiany baz militarnych na obozy koncentracyjne dla ludności, głównie w zachodnich stanach. W świetle tego co się dzieje – masowych protestów w wielu miastach USA, można się domyśleć, że administracja Obamy chce zapewnić członków Kongresu o tym, że w razie konieczności pozamyka prowodyrów w obozach koncentracyjnych i będzie spokój.
Plany obozów koncentracyjnych są realizowane już od administracji Nixona, pierwsze wycieki na ich temat były w latach 80-tych, podczas przesłuchań Olivera Northa w aferze Iran-Contra. Wtedy była mowa o tylko jednym, tzw. REX-84.
Aresztowanie 700 pokojowo nastawionych demonstrantów na Brooklyn Bridge kilka dni temu, mogło być próbą przed masowymi aresztowaniami, które niedługo nastąpią. Przypuszcza się, że ma to na celu uspokojenie sytuacji w ,momencie gdy USA ogłoszą swoją niewypłacalność wobec Chin, Japonii i Rosji, co może oznaczać początek wojny między tymi krajami.
‚C & R’ oznacza „Conflict or Revolution” (Konflikt lub Rewolucja), co sugeruje dwie opcje, które mogą być użyte w przypadku niewypłacalności – albo podniesienie podatków do takiego poziomu, że Ameryka będzie zagrożona rewolucją, albo konflikt międzynarodowy. W obu przypadkach obozy koncentracyjne się przydadzą…

Reklamy

206 responses to “Wydarzenia i komentarze, 11 października 2011r.

 1. rabarbarek 11 października 2011 o 7:31 am

  Jesli nie widzieliscie tego filmu , to polecam . Niewidzialna maszyna. Elektromagnetyczne dzialania wojenne.

  Polubienie

 2. Kurohige 11 października 2011 o 8:25 am

  Monitor to nie jest żaden wysoki poziom. Sama obecność strontu jest niepokojąca i to właśnie powinieneś podkreślić. Zalecam zapoznanie się czego jednostką jest Bekerel.

  Polubienie

  • monitorpolski 11 października 2011 o 8:57 am

   To jest szybkie tłumaczenie artykułu. Zostało wyjaśnione w przykładzie z bananami. Dzięki za wyjaśnienie.

   Polubienie

   • choice 11 października 2011 o 11:17 am

    Monitor wczoraj po raz pierwszy zwróciłem uwagę na chemitrasy albo one na mnie. Widziałem wiele razy smugi ale wczoraj patrzyłem z nie dowierzaniem jak samolot jeden za drugim leciał i kołował nad miastem to jeszcze nie graniczyło by z absurdem bo normalne jest że samoloty kołują nad lotniskiem ale nie na takiej wysokości i nie z taką prędkością.
    Finał tej zabawy był taki że zobaczyłem coś w rodzaju tęczy ale tylko odbijającej się w smugach które pozostawiły samoloty zrobiłem zdjęcie jak znajdę czas to podrzucę na bloga.
    Najlepsze jest to że u nas i tak mało jest tych smug pamiętam z 10 lat temu w Niemczech ciężko było dostrzec błękitne niebo a czasami nawet samolot tak tam dawali asa.

    Polubienie

 3. rabarbarek 11 października 2011 o 8:47 am

  FEMA ciagle poszukuje ludzi do pracy i organizuje szkolenia. Zajecia sa niewatpliwie ciekawe i pieniadze tez. Co ciekawe pracownikow czesto nazywa kontraktorami. Sa to prywatni ” najemnicy” , ktorzy oplacani sa duzo lepiej niz armia , stad mnostwo konfliktow miedzy nimi. [ prywatnymi femofcami i wojskiem] Opis takiego szkolenia mozna znalezc u zrodla. Warte podkreslenia jest to , ze wielkie bazy wojskowe na terenie USA przygotowane sa na przyjmowanie wiezniow. Sa to przewaznie wielkie kompleksy mogace pomiescic ok. 20 tys. ludzi, a na Florydzie istnieje ogrodzony kompleks szpitalny na terenie , ktorego mozna ” zakwaterowac” nawet 200 tys. osob.

  http://www.fema.gov/pdf/media/factsheets/2009/log_pods.pdf

  Polubienie

  • rabarbarek 11 października 2011 o 9:11 am

   Monitor, wiem , ze czas Cie goni , ale zobacz ten material. Jest to poprawka [ dostosowana do aktualnych potrzeb] dokumentu z 1997 roku. Nowa data to 2005 rok. Zalecenia w jaki sposob armia ma dostosowac i zmienic bazy wojskowe , aby pomiescic tam tysiace wiezniow i zorganizowac dla nich prace. [ kiedys to juz swiat przerabial , a tu szykuje sie powtorka] Obala ten dokument mit , ze obozy to spiskowa teoria. Niestety to prawda , choc moze troche szokujaca.

   http://armypubs.army.mil/epubs/pdf/R210_35.PDF

   http://armypubs.army.mil/epubs/pdf/R210_35.PDF

   Polubienie

   • monitorpolski 11 października 2011 o 9:54 am

    Jadę na rozprawę. Czas rozprawić się z kryminalistami, prawda po mojej stronie. BTW, procesuję się z czerwoną mafią, która ma swoje macki w polskim wymiarze sprawiedliwości. Oni jeszcze nie czują, że pętla na ich szyi się zaciska…

    Polubienie

    • sulik 11 października 2011 o 6:32 pm

     Powodzenia. Życzę Ci abyś się od nich uwolnił.

     Polubienie

    • Aśka 11 października 2011 o 9:57 pm

     Marku, żyjesz jeszcze po tym spotkaniu z kryminalistami?

     Polubienie

 4. Lukasz 11 października 2011 o 9:00 am

  Od kiedy „&” oznacza „lub”? Zawsze oznaczało „and” czyli „i”.

  Polubienie

  • monitorpolski 11 października 2011 o 9:56 am

   Spójrz w link. Oni tak podają. Zrobiłem „copy & paste”

   Polubienie

 5. Qq 11 października 2011 o 9:03 am

  Coraz mocniejsze drgania harmoniczne El Hierro:
  http://www.01.ign.es/ign/head/volcaSenalesAnterioresDia.do?nombreFichero=CHIE_2011-10-11&ver=s&estacion=CHIE&Anio=2011&Mes=10&Dia=11&tipo=1

  Polubienie

  • monitorpolski 11 października 2011 o 9:55 am

   Słychać opinie,że wybuch nastąpi jeszcze dzisiaj. Miejmy nadzieję, że będzie to tylko wypływ lawy, a nie żadne osuwisko, które może spowodować tsunami.

   Polubienie

 6. Lukasz 11 października 2011 o 9:05 am

  Od kiedy lawa z pod El Hierro znalazła ujście w szczelinie wszelkie wstrząsy ustały więc nie macie co liczyć na erupcje i osuwisko skalne które spowoduje fale o wysokości 1km (to jest jakiś żart, co chwila podwyższacie poziom tej fali było 200m, 400m itd. już mamy 1km a nie długo będzie pewnie 10 itd.)

  Polubienie

  • monitorpolski 11 października 2011 o 9:59 am

   Łukasz, spójrz na zgromadzoną energię – to się musi wyładować, miejmy nadzieję, że nastąpi to powoli i będzie trwało długo.

   Polubienie

   • Lukasz 11 października 2011 o 4:37 pm

    Od czasu powstania szczeliny wstrząsu ustały w zupełności, całe nagromadzone ciśnienie uchodzi szczeliną więc możecie spać spokojnie.

    Polubienie

 7. rabarbarek 11 października 2011 o 9:25 am

  Tym razem niestrudzony przyjaciel dzieci afrykanskich , Bill Gates, udal sie z misja specjalna do Nigerii. Ten czlowiek dostal jakiejs obsesji na punkcie szczepien i zaszczepienia wszystkich dzieci w Afryce. Stalo sie to jego pasja , albo diabelskim zadaniem do wypelnienia. Malo tego , ale druga czesc jego misji to wprowadzenie GMO . Razem z Monsanto bedzie zmienial obraz rolnictwa w Nigerii. Trzeba miec nadzieje , ze go stamtad wywala. No chyba , ze pojechal tam z duza kasa , zeby odpowiednio zareklamowac swoje uslugi. Podobno Afryka dzielnie trzymala sie tradycyjnego rolnictwa, ale po obecnych katastrofalnych suszach [ naturalnych lub nie] moze zmienic zdanie.

  http://dailytimes.com.ng/article/bill-gates-nigeria-discuss-polio

  Polubienie

 8. zenobiusz 11 października 2011 o 9:48 am

  To są te wstrząsy które ustały ,twoim zdaniem.
  http://www.01.ign.es/ign/head/volcaSenalesAnterioresDia.do?nombreFichero=CHIE_2011-10-11&ver=s&estacion=CHIE&Anio=2011&Mes=10&Dia=11&tipo=1

  Polubienie

  • zenobiusz 11 października 2011 o 10:05 am

   Ostatnie dostępne godziny,dane spływają z opóźnieniem ok 20 godzin.Skala drgań jest większa niż przewidział sprzęt,więc zapis jest obcinany..

   Polubienie

   • zenobiusz 11 października 2011 o 10:06 am

    Około 2 godzin,wskoczyło 0.

    Polubienie

    • FAKIR 11 października 2011 o 10:45 am

     Po wczorajszej interwencji Antymaterialnego bloger ZeZem usunął wszystkie komentarze.
     Antymaterialny dokonał wczoraj poprzez kilka wpisów demaskacji służb specjalnych działających na Nowym Ekranie, a następnie został zbanowany.
     Istnieje duże prawdopodobieństwo, że NE powstał z inspiracji tych służb
     http://zezem2.nowyekran.pl/

     Polubienie

     • choice 11 października 2011 o 10:56 am

      FAKIR masz może printa tych komentarzy bo przeczytałem tylko artykuł plus część tych komentarzy i mnie spanie zmogło.

      Polubienie

      • FAKIR 11 października 2011 o 10:57 am

       Ja nie mam, ale inni robili, więc wkrótce pewnie ktoś wrzuci

       Polubienie

     • FAKIR 11 października 2011 o 10:56 am

      Zastanawiam się co tam robi Tomasz Urbaś?
      Zauważyłem, że NE wziął Urbasia na szefa ruchu.
      Moim zdaniem zwabiono Urbasia, gdyż wyrastał na największe zagrożenie bankierów i przez to NWO.
      Obym się mylił.
      Niestety mylę się rzadko, ale na szczęście jeszcze się zdarza.

      Polubienie

      • Annah. 11 października 2011 o 11:12 am

       Urbaś to ten co propaguje bojkot wyborów?

       Polubienie

      • Ciekawska 11 października 2011 o 11:54 am

       Pan Tomasz, to silny, prawy człowiek, mam nadzieję, że sobie z tym poradzi.

       Polubienie

     • Mariusz 11 października 2011 o 11:00 am

      Toż przecie Szeremietiew pisał, że oni są ze wsi 🙂

      Polubienie

     • Roma 11 października 2011 o 3:19 pm

      Aleksander Ścios napisał spory artykuł nt twórców Nowego Ekranu.
      Wg niego to idea służb, które wciągnęły do współpracy znanych blogerów,
      np ŁAżący łazarz (raczej tego nieświadomych) a celem jest skupienie prawicowej opozycji
      która była rozproszona i i jej kontrola.
      Wg Ściosa, cele NE są inne od deklarowanych.
      Dziś zdecydował o odejściu z NE jeden z blogerów, powodem odejścia jest zbytnie
      skrzywienie w lewo NE i tolerowanie lewactwa.

      http://m.nowyekran.pl/pdfs/1867/nowyekran_post_29796_30278731.pdf

      Polubienie

      • pola 11 października 2011 o 8:46 pm

       „Służba Bezpieczeństwa może i powinna kreować rożne stowarzyszenia, kluby czy nawet partie polityczne. Ma za zadanie głęboko infiltrować istniejące gremia kierownicze tych organizacji na szczeblu centralnym i wojewódzkim, a także na szczeblach podstawowych, musza być one przez nas operacyjnie opanowane. Musimy zapewnić operacyjne możliwości oddziaływania na te organizacje, kreowania ich działalności i kierowania ich polityka.” – (Czesław Kiszczak na posiedzeniu kierownictwa MSW, luty 1989 r.)

       Ta ogólna dyrektywa ostatniego szefa komunistycznej bezpieki, była ściśle przestrzegana przez wszystkie lata budowania III RP i stanowiła jeden z fundamentów patologicznego układu, w którym ludziom megasłużb sowieckich zagwarantowano wpływy na polskie życie polityczne.
       http://cogito.salon24.pl/312186,nowy-ekran-stare-metody

       Polubienie

      • FAKIR 11 października 2011 o 9:07 pm

       smród, smród, smród na nowym ekranie!
       Proszę również zwrócić uwagę na lewicowe poglądy najbardziej „wylansowanych” kandydatów na prawybory.net
       to jakieś szambo, a nie logiczna całość.

       Polubienie

 9. snajper 11 października 2011 o 10:34 am

  Meksykańska wojna narkotykowa

  Polubienie

 10. OlO 11 października 2011 o 10:59 am

  Deklaracja Okupacji miasta Nowy Jork

  Jako, że zgromadziliśmy się razem w solidarności, aby wyrazić uczucia masowej niesprawiedliwości, nie wolno nam stracić z oczu tego, co zebrało nas tutaj razem. Piszemy o tym, aby wszyscy ludzie, którzy czują się pokrzywdzeni przez siły światowych korporacji mogli dowiedzieć się, że jesteśmy waszymi sprzymierzeńcami.
  Jako zjednoczeni ludzie, potwierdzamy tę rzeczywistość, że:
  *przyszłość ludzkiej rasy wymaga współpracy jej członków,
  *nasz system musi chronić nasze prawa i z powodu korupcji tego systemu, do nas samych należy chronienie tych praw oraz praw naszych sąsiadów,
  *władza rządu demokratycznego pochodzi od ludzi, lecz korporacje, nie poszukują zgody na czerpanie bogactwa od ludzi i od planety Ziemi,
  *prawdziwa demokracja jest niedostępna, gdy proces tej demokracji jest wyznaczany przez siły ekonomiczne

  Wychodzimy do was w czasie, gdy korporacje, które umieszczają zyski ponad ludzi, własny interes ponad sprawiedliwość i ciemiężenie ponad równouprawnienie, kierują naszymi rządami. Pokojowo zgromadziliśmy się tutaj, gdyż jest to naszym prawem, aby te fakty stały się powszechnie znane.
  .
  ONI przejęli nasze domy poprzez nielegalny proces egzekucji, pomimo tego, że nie posiadali oryginalnego zastawu hipotecznego.
  .
  ONI bezkarnie przyjęli ratunkową pomoc finansową od rządu na koszt podatników i kontynuują wypłacanie sobie niebotycznych premii.
  .
  ONI szerzą nierówność i dyskryminację w miejscach pracy opartą na wieku, kolorze skóry, płci, tożsamości płciowej oraz orientacji seksualnej.
  .
  ONI zatruli dostawy jedzenia poprzez zaniedbanie i wykończyli gospodarstwa rolne poprzez monopolizację.
  .
  ONI korzystają finansowo z tortur, uwiezienia i okrutnego traktowania niezliczonej ilości zwierząt i aktywnie ukrywają te praktyki.
  .
  ONI ciągłe usiłują obnażać pracowników z ich praw do negocjacji lepszej płacy i bezpieczniejszych warunków pracy.
  .
  ONI utrzymują studentów jako swoich zakładników poprzez dziesiątki tysięcy dolarów długu na edukację, która jest sama w sobie ludzkim prawem.
  .
  ONI konsekwentnie wysyłają swoje biznesy do innych krajów i używają tego jako ‚haczyka do obcinania płac i ubezpieczeń zdrowotnych dla pracowników w USA.
  .
  ONI wpływają na sądy, aby otrzymać takie same prawa jak ludzie, bez brania na siebie winy lub odpowiedzialności.
  .
  ONI wydają miliony dolarów na porady prawne, aby znaleźć sposoby na wydostanie się z kontraktów jeśli chodzi o ubezpieczenia zdrowotne.
  .
  ONI sprzedali naszą prywatność jak towar.
  .
  ONI używają wojsko i siły policyjne, aby zapobiec wolności prasy.
  .
  ONI z premedytacją odmówili wycofania wadliwych produktów zagrażających życiu na rzecz zysku.
  .
  ONI wyznaczają prawa ekonomiczne pomimo katastroficznych niepowodzeń, które ich prawa spowodowały.
  .
  ONI ofiarowują wielkie sumy pieniędzy dla polityków, którzy są odpowiedzialni za ich regulacje.
  .
  ONI kontynuują blokowanie alternatywnych źródeł energii, aby utrzymać nas zależnych od ropy naftowej.
  .
  ONI kontynuują blokowanie alternatywnych form lekarstw, które mogłyby ocalić ludzkie życie lub przynieść ulgę, aby ochraniać inwestycje, które już zamieniły się w znaczne zyski.
  .
  ONI celowo tuszują wycieki ropy naftowej, wypadki, fałszywą księgowość i biernych substancji w pogoni za zyskiem.
  .
  ONI z pełną premedytacją utrzymują ludzi fałszywie poinformowanych i zastraszonych poprzez kontrolowanie mass-mediów.
  .
  ONI zaakceptowali prywatne kontrakty na mordowanie więźniów, nawet jeśli istnieją poważne wątpliwości o ich winie.
  .
  ONI szerzą kolonializm w kraju rodzinnymi i za granicą.
  .
  ONI brali udział w torturowaniu i mordowaniu niewinnych cywilów za granicami państwa.
  .
  ONI kontynuują tworzenie broni masowej zagłady, aby otrzymywać kontrakty rządowe.
  .
  Do wszystkich ludzi na świecie:
  .
  MY, Generalne Zgromadzenie Miasta Nowy York okupujące Wall Street na Placu Wolności, ponaglamy abyście zdecydowanie wyrazili waszą potęgę.
  .
  Korzystajcie z waszych praw, aby gromadzić się pokojowo, okupujcie miejsca publiczne, twórzcie procesy adresujące nasze problemy i twórzcie na nie rozwiązania dostępne dla każdego.
  .
  Dla wszystkich społeczności, które podejmą działania i stworzą grupy ludzi w duchu bezpośredniej demokracji, oferujemy wsparcie w postaci dokumentacji i wszystkich zasobów, którymi dysponujemy.

  Przyłącz się do nas – daj się usłyszeć.

  Ten dokument został zaakceptowany przez Generalne Zgromadzenie Miasta Nowy York 29 września 2011 roku.

  http://krystal28.wordpress.com/2011/10/10/deklaracja-okupacji-miasta-nowy-jork/

  http://articlesofinterest-kelley.blogspot.com/2011/10/declaration-of-occupation-of-new-york.html
  http://nycga.cc/2011/09/30/declaration-of-the-occupation-of-new-york-city/

  Polubienie

 11. ALFA 11 października 2011 o 11:29 am

  Nie będzie 300 miliardów obiecanych przez PO
  Bruksela będzie odbierać fundusze krajom, które przekraczają limity 3 proc. PKB dla deficytu lub 60 proc. PKB dla długu publicznego – informuje „Rzeczpospolita”. Tymczasem polski deficyt wyniósł w 2010 r. prawie 8 proc. PKB, natomiast dług publiczny gwałtownie zmierza w stronę 60-procentowego pułapu.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/nie-bedzie-300-miliardow-obiecanych-przez-po/

  Polubienie

  • choice 11 października 2011 o 11:45 am

   „Nie będzie 300 miliardów obiecanych przez PO”
   -Lechu gdzie jest moje 100 baniek..
   -Czy jest coś ważniejsze od twoich 100 baniek ?
   -Tak bebe moje 300 baniek!

   Polubienie

  • zenobiusz 11 października 2011 o 11:54 am

   http://andromeda.salon24.pl/350127,o-tym-co-jutro-polska-tuska-przegra-w-brukseli
   To ,żeby było śmieszniej,efekt aktywności „europejskiej’ w ramach polskiej prezydencji,P.T.Tuska.

   Polubienie

 12. pio9a 11 października 2011 o 11:38 am

  Polubienie

 13. Aśka 11 października 2011 o 11:56 am

  Komentarze zagranicznej prasy po wyborach. Komu zrobiliśmy dobrze, zobacz.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/media-w-rosji-atakuja-prezesa-pis-dostal-pomieszan,1,4876948,wiadomosc.html
  /fragmenty

  Niezawisimaja Gazieta
  – „analitycy pozytywnie oceniają wyniki głosowania, traktując je jako dowód politycznej dojrzałości Polski”. „Eksperci wskazują zarazem, że relacjom rosyjsko-polskim wybory te nie przyniosą niczego zasadniczo nowego”
  – „na taki rezultat (wyborów) w napięciu czekano w Unii Europejskiej„.

  Komsomolskaja Prawda
  – „Polacy nie dopuścili do władzy rusofoba”. „Zwycięstwo Tuska nad Kaczyńskim, jak uważają eksperci, jest na rękę Moskwie

  Komsomolskaja Prawda zamieszcza także wypowiedź wypowiedź niemieckiego politologa Alexandra Rahra, uchodzącego za przyjaciela premiera Rosji Władimira Putina
  „Zwycięstwo Tuska świadczy o tym, że Polska, podobnie jak większość krajów Europy, głosuje rozważnie i praktycznie – za europejskimi wartościami, a nie jakimiś radykalnymi rozwiązaniami i nacjonalistyczną [Aśka: czyli propaństwową] polityką”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zagraniczne-media-o-polskich-wyborach-europa-moze-,1,4875295,wiadomosc.html
  Zagraniczne media o polskich wyborach: Europa może odetchnąć z ulgą. Palikot niespodzianką
  Włoskie media
  po zwycięstwie PO Europa „może odetchnąć z ulgą” [Aśka: ale Polska nie].
  __________
  Komu więc zrobili dobrze ci, którzy głosowali na PO? Jasno i wyraźnie z tego wynika

  Polubienie

 14. Aśka 11 października 2011 o 11:57 am

  Umiecie wytłumaczyć ten fenomen?

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/pl/000000.html#tabs-1
  Okręg wyborczy do Sejmu nr 7 (OKW Chełm)
  Frekwencja: 42,89%

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/060000/pl/okr-7.html#tabs-1
  powiat krasnostawski Frekwencja 39,85%

  http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/060000/pl/060600.html#tabs-1
  Gorzków Frekwencja 39,08%

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/frekwencja-do-godziny-14-rekord-na-lubelszczyznie,1,4875087,wiadomosc.html
  Według informacji Państwowej Komisji Wyborczej najwyższa frekwencja wyborcza do godz. 14.00 była w Gorzkowie (powiat krasnostawski) na Lubelszczyźnie i wyniosła 51,28 proc.

  Polubienie

  • mars 11 października 2011 o 12:24 pm

   „Mieszkańcy gminy Gorzków w powiecie krasnostawskim pobili rekord Polski jeśli idzie o frekwencję wyborczą do godz. 14. Głosowała tam już większość uprawnionych, dokładnie 51,28 proc. – tak podała podczas konferencji prasowej o godz. 15.30 Państwowa Komisja Wyborcza. Okazało się jednak, że to pomyłka.
   – Błąd został popełniony podczas wpisywania danych do formularza elektronicznego. Właściwa frekwencja dla Gorzkowa do godz. 14 to 16,64 proc. – informuje przewodniczący okręgowej komisji wyborczej w Chełmie, Piotr Jakubiec. I dodaje: – Dane na stronie PKW zostaną skorygowane o godz. 18, kiedy będą wprowadzane nowe informacje o frekwencji wyborczej. ”

   „Nie 51 proc., tylko 16. Gorzków bez rekordu. Błąd PKW

   To nie Gorzków jest rekordzistą frekwencyjnym. PKW się pomyliła
   Państwowa Komisja Wyborcza podała dane frekwencyjne z godziny 14. Według nich rekord padł w Gorzkowie, w powiecie krasnostawskim na Lubelszczyźnie, gdzie frekwencja wyniosła 51,28 proc.

   Trzeba sprostować te informację. PKW się pomyliła. W rzeczywistości frekwencja wyniosła 16,64.”

   Polubienie

   • Aśka 11 października 2011 o 4:49 pm

    Masz link do tej informacji?

    Polubienie

 15. Aśka 11 października 2011 o 12:29 pm

  teraz 11.10.2011r. na stronach PKW dla Gorzkowa są takie dane o frekwencji:
  gmina Gorzków
  godz. 09: 1.20 %
  godz. 14: 16.64 %
  godz. 18: 33.35 %
  po zakończeniu liczenia: 39.08 %
  _____
  Czyli sporo odjęli.
  51,28% – 16,64% = 34,64%
  Ładny przekręt …

  Polubienie

  • blip 11 października 2011 o 1:23 pm

   51,28% do godziny 14 ? Przecież to ewidentna pomyłka. Poza tym, od kiedy to Onet jest wyznacznikiem rzetelnej informacji ? Poziom głupoty, jaki tam panuje, przekracza wszelkie granice. Dziwi mnie, że wy, wielcy fani teorii spiskowych, upodobali sobie onet i tvn24, podając tutaj linki z tych śmiesznych serwisów. Skoro tylko tyle wam wystarczy, aby uznać coś za prawdę/przekręt, to nie dziwi mnie wielka ilość miłośników tego bloga i bzdur tutaj wypisywanych.

   Polubienie

   • Aśka 11 października 2011 o 1:30 pm

    blip, przecież wyraźnie napisałam 11 Październik 2011 o 11:57 am
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/frekwencja-do-godziny-14-rekord-na-lubelszczyznie,1,4875087,wiadomosc.html
    Według informacji Państwowej Komisji Wyborczej najwyższa frekwencja wyborcza do godz. 14.00 była w Gorzkowie (powiat krasnostawski) na Lubelszczyźnie i wyniosła 51,28 proc.

    Polubienie

    • blip 11 października 2011 o 2:37 pm

     A ja napisałem, że to ewidentny błąd i tak właśnie było. Onet powołuje się na różne źródła, ale nie zawsze informacje przez ten portal podawane są w 100% zgodne z rzeczywistością. Przekonałem się o tym już wiele razy, więc radziłbym traktować rzeczy tam zamieszczane z dużym przymrużeniem oka.

     Polubienie

   • 999AQQ 11 października 2011 o 1:51 pm

    @blip> podziel sie z nami zródłami wiedzy-Twojej wiedzy.

    Polubienie

   • Joanna 11 października 2011 o 3:38 pm

    Ty też jesteś miłośnikiem- jak widać na załączonym obrazku-:)) Właśnie bzdurę napisałeś broniąc krętaczy (aj waj ewidentna pomyłka!)

    Polubienie

   • Aśka 11 października 2011 o 5:10 pm

    Dzięki za informację … znalazłam link http://www.polskatimes.pl/fakty/kraj/459857,wybory-rekord-frekwencji-w-gorzkowie-to-pomylka,id,t.html
    Nie wiedziałam o tym wcześniej, po prostu postanowiłam sprawdzić, jaki zapis widnieje dla tej miejscowości w oficjalnym raporcie.
    A co do onetu … ta informacja była podawana na wielu różnych stronach … podałam linka akurat do onetu, no cóż czysty przypadek … i może właśnie dlatego postanowiłam powiedzieć: sprawdzam.

    Polubienie

 16. Aśka 11 października 2011 o 12:36 pm

  Nie bez kozery POwcy ostatnie miesiące tak popędzali na lubelszczyznę. Pamiętacie, ile tam wizyt złożono? No i Palikot przecież stamtąd

  Polubienie

  • Tomasz 11 października 2011 o 1:20 pm

   i nic im nie wyszlo,jak pisalem PIS u nas trzyma sie nadal mocno i wygral w cuglach

   Polubienie

   • Aśka 11 października 2011 o 1:28 pm

    i nie dziwią Cię te przekręty z frekwencją … wygrał, ale może mógł jeszcze bardziej …. zaobserwowałam jeden obwód, bo nie zauważyłam innych cząstkowych wyników … a na ile ta akcja byłą rozpowszechniona, nie wiem

    Polubienie

    • blip 11 października 2011 o 2:42 pm

     Pokaż dowód na poparcie swojej śmiesznej teorii, bo na razie to posiłkujesz się błędem, do którego PKW się przyznała i nic poza tym.

     Tak na chłopski rozum – skoro przekręt był planowany, to czemu w pierwszej wersji podany był inny wynik ? Tylko po to, żeby później go poprawić i wystawić się na ewentualne podejrzenia ? Ponad 50% na godzinę 14 – od razu widać było, że coś tu nie gra, więc czemu po prostu nie mogli się pomylić, tylko niby od razu fałszują ?

     Polubienie

     • Aśka 11 października 2011 o 5:12 pm

      blip: „Ponad 50% na godzinę 14 – od razu widać było, że coś tu nie gra,”

      Nawet PKW taki wynik nie wydała się podejrzany i go oficjalnie opublikowali.

      Polubienie

 17. snajper 11 października 2011 o 1:06 pm

  Wlepy (ulotki) na strony www / blogi dające do myślenia czym naprawde są „wybory” :

  Polubienie

 18. Aśka 11 października 2011 o 1:17 pm

  http://dosc.nowyekran.pl/post/29749,bogdan-goczynski-ofiara-togowych-szwidlerow-do-wiezienia-za-falszywe-oskarzenie
  /malutki fragmencik

  Przyjaciele, koledzy Bogdana, członkowie różnych stowarzyszeń i organizacji społecznych, postanowili te sprawę nagłośnić na miejscu, w Tarnowskich Górach, przed Sądem Rejonowym i Aresztem Śledczym. Wszyscy do Tarnowskich Gór !!!

  „Uwolnić Goczynskiego !!!”
  17.10.2011 r.
  godz. 10.00/16.00

  szczegółowe info – http://www.facebook.com/photo.phpfbid=282802451738685&set=o.231830536869251&type=1&theater

  Polubienie

  • Aśka 11 października 2011 o 6:24 pm

   http://dosc.nowyekran.pl/post/29815,bogdan-goczynski-po-drugiej-stronie
   /fragment
   11.10.2011 09:10 4 komentarze
   Bogdan Goczyński – „Po drugiej stronie”
   ZACHOWAJ ARTYKUŁ

   Mnogość publikacji Bogdana Goczyńskiego dotyczyła działania tzw. służb sądowych – sędziów, ławników, kuratorów, itp.

   Skupiał się przede wszystkim na ich działaniach wymierzonych w konstytucyjne prawa jednostki. Pokazywał na swoim przykładzie, bezprawne ich działanie.

   Rzadko natomiast bezpośrednio wskazywał na zależność postępowania tych służb, z rolą, jaką pełni jego była żona w tych strukturach. Rolą, jaką wypełnia, będąc mediatorem sądowym przy Sądzie w Tarnowskich Górach z Listy Mediatorów Rodzinnych Sądu Okręgowego w Katowicach.

   Aż nieprawdopodobne wydaje się, że mediatorem może zostać osoba, która w swoim życiu kieruje się innymi wartościami i przekonaniami, niż te, które powinny wynikać z wykonywanego, jakże odpowiedzialnego i brzemiennego w niepożądane skutki społeczne działania.

   Zawodową stronę życia Katarzyny Gaworek Gorczyńskiej określaKODEKS ETYKI MEDIATORA, którego preambuła stanowi;

   „ Podstawa działalności mediatora to poszanowanie praw, godności i wolności człowieka oraz stały własny rozwój etyczny i profesjonalny” http://pl.wordpress.com/tag/mediator-katarzyna-gaworek-goczynska/

   oraz jeden z komentarzy, choć inne też ciekawe:
   @wiktorinoc
   Dodam, kto wydał tą decyzję nagle przed posiedzeniem w sprawie wniosków Goczyńskiego o przerwę w karze, nadanie statusu więźnia politycznego i przedterminowe zwolnienie?

   Posiedzenie w tej sprawie miało odbyć się dzisiaj – 11 października w Sądzie Okręgowym dla Warszawy-Pragi.

   Gdy rozmawiałam z Goczyńskim w niedzielę, wiedział on już, że cała dokumentacja penitencjarna została przekazana do Sądu Okręgowego w Gliwicach. Czyli Warszawa już nie rozpatrzy jego wniosków, a zanim Gliwice wyznaczą nowy termin, zanim sędziowie zapoznają się ze sprawą, minie ileś czasu.

   Takie działanie zmierza do przetrzymywania Goczyńskiego w więzieniu najdłużej, jak jest to możliwe.

   Poza tym, jest oczywiste, że ten „teren” jest mu „wrogi” ze względu na usytuowanie organizacyjne eks-żony.

   Nadto Goczyński jest pozbawiony wsparcia rodziny, która nie może go już tak często odwiedzać. Z Warszawy do Tarnowskich Gór nie jest tak blisko. Nota bene, to ode mnie rodzina dowiedziała się dopiero w niedzielę, gdzie przebywa Goczyński. Nikt z urzędu (od środy w ubiegłym tygodniu) nie zawiadomił rodziny o zmianie miejsca uwięzienia Bogdana! Tak jest skonstruowana praktyka w polskim więziennictwie. Rodzina przychodzi na widzenie i dowiaduje się, że więzień przebywa w nowym miejscu.

   Jeszcze jedna okoliczność budzi tutaj oburzenie. Utrudnia się kontakt Goczyńskiego z mediami i ambasadą australijską!!!!

   No i jeszcze jedna rzecz. Goczyński nie ma obecnie odpowiedniej pomocy prawnej. W Warszawie na posiedzeniu Sądu Penitencjarnego mieli być reprezentanci Fundacji. Czy będą w Tarnowskich Górach? Nie wydaje się to być możliwe.

   Aha. Jeszcze jedno. Nawet, jak SO w Gliwicach zorganizuje posiedzenie, to Goczyński nie ma przy sobie żadnych dokumentów – dokumentacji medycznej, etc. To samo dotyczy procesu z oskarżenia prywatnego, który wytoczyła mu żona o rzekome zniesławienie. On nie ma przy sobie żadnych dokumentów! Jego prawo do obrony staje się iluzoryczne!!!

   Wszystkie te okoliczności sprawiają, że to wygląda na wendettę. Wendettę w interesie eks-żony i być moze niektórych funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości, których działalność Goczyński krytykował.

   KTO TO KOORDYNUJE?
   Rebeliantka 11.10.2011 10:18:47

   Polubienie

  • Aśka 11 października 2011 o 6:28 pm

   Protest ten organizowany przez Porozumienie Rawskie będzie wspierało Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu.
   http://aferyibezprawie.org/

   Polubienie

 19. iHe 11 października 2011 o 1:19 pm

  Myśle ,że warto będzie obserwować tego pana:

  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/doradca-palikota-mamy-debilne-spoleczenstwo,1,4876825,aktualnosc.html

  „Przepraszam, że to powiem, ale po wyborach mogę sobie na to pozwolić. Kiedy patrzę na 30 proc. poparcia dla PiS nadal uważam, że (nasze społeczeństwo – red.) jest debilne – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Piotr Tymochowicz, doradca i działacz Ruchu Palikota. – Coś się jednak zmienia – dodaje.

  Tymochowicz odniósł się tym samym do głośnej wypowiedzi sprzed kilku lat, kiedy również mówił o „debilnym społeczeństwie”. Wówczas był odpowiedzialny za kampanię wyborczą Samoobrony i Andrzeja Leppera, z którego poglądami się nie zgadzał. – Przyjaźniłem się z Andrzejem Lepperem, ale nie utożsamiałem się z jego poglądami – wyjaśnił.

  Obecny doradca Janusz Palikota, który podczas wieczoru wyborczego w siedzibie Ruchu pojawił się w towarzystwie byłej posłanki Samoobrony Sandry Lewandowskiej przyznał, że sam namawiał liderów Samoobrony, by się przyłączyli i poparli Ruch Palikota. – Otrzymaliśmy to poparcie. Także od Sandry – stwierdził dodając, że w porównaniu do Samoobrony „Ruch będzie trwały”.

  Qui bono..

  „Money.pl: Różnie mówią o Panu: „pusty twór medialnej nierzeczywistości”, „cymbał”, „psychicznie chory”…

  Piotr Tymochowicz: Bo – wie Pani – dużo w ciągu 20 lat zrobiłem, żeby budzić kontrowersje. Zresztą, pozytywne emocje to żadne emocje. Warto budzić wtórnie pozytywne emocje, na przykład: nie tak dawno zgłosił się do mnie jeden z prezesów wielkiego koncernu, który mi powiedział, że zgłosił się do mnie tylko dlatego, ze tak wielu idiotów mnie krytykuje. Zarzuca mi się, imiennie, głównie brak moralności i etycznych zasad, a ja tymczasem nigdy nie pozwoliłem sobie, żeby krytykować swoich konkurentów. Skoro oni nie widzą w tym problemu, należałoby zapytać, czy są to prawdziwy konkurenci.”

  „Mówił, że ma wszystkiego dosyć, że został zaszczuty, że nie ma już siły – mówi Piotr Tymochowicz, przyjaciel Andrzeja Leppera, który rozmawiał z nim dzień przed śmiercią. Pozostali współpracownicy Leppera są w szoku”

  http://www.piotrtymochowicz.com/cala-prawda/andrzej-lepper-sie-zastrzelil-klienci-czy-ofiary-piotra-tymochowicz/
  Nawet nie wiedziałem,że są takie rodzynki w necie..

  W rozmowie z TVN24 Piotr Tymochowicz, który rozmawiał z Lepperem dzień przed śmiercią wspominał, że Lepper wydawał się smutny. – Powiedział, że ma tego bagna politycznego i afer dosyć, że jest mu smutno, że nie ma już siły. Namawiałem go, by dał sobie spokój z polityką, nie angażował się w wybory – powiedział Tymochowicz. Jak dodał, Samoobrona szykowała się do wyborów, tworzono listy wyborcze, a Lepper jeździł po całym kraju. – Cały czas powtarzał, że dużo ludzi mu zaufało, że ma wiernych zwolenników, których nie może zawieść, powtarzał, że czuje się za nich odpowiedzialny – przyznaje Tymochowicz.

  – Prosiłem go, by odpoczął – podkreśla

  Polubienie

  • Grafik 11 października 2011 o 2:44 pm

   Piotr Tymochowicz – z jego wypowiedzi wynika że jest prostakiem, a mówi od debilnym społeczeństwie…co za obłuda.

   Polubienie

   • gosc12 11 października 2011 o 6:59 pm

    Trzeba uwazac na Tymochowicza. Zajmuje sie on manilpulacja. Swiadczy uslugi tam gdzie mu zaplaca, czlowiek bez etyki. To doradca medialny, specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego. Uwaza,ze z kazdego mozna zrobic polityka.Wypromowal Leppera.

    Polubienie

    • Aśka 11 października 2011 o 7:25 pm

     @gosc12
     Trzeba uwazac na Tymochowicza. Zajmuje sie on manilpulacja. Swiadczy uslugi tam gdzie mu zaplaca, czlowiek bez etyki.
     ___
     Trzeba uważać. Mam na niego oko od śmierci Leppera. Myślę, że jego kontakty miały za zadanie rozpracowywanie poprzez zdobywanie informacji i wpływ na Leppera.
     Co do płatności myślę, że to jest to samo źródło. Sadzę też, że to co dostawał od Leppera i teraz od Palikota, to tylko niewielka zapomoga (płaszczyk).
     W opisanym tutaj procesie http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561,mlodziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny
     też miał swój udział.

     Polubienie

    • Aśka 11 października 2011 o 9:51 pm

     Pisałam o tym kilka godzin temu, ale wpis się nie ukazał, więc ponawiam.

     gosc12 11 Październik 2011 o 6:59 pm napisał:
     Trzeba uwazac na Tymochowicza. Zajmuje sie on manilpulacja. Swiadczy uslugi tam gdzie mu zaplaca
     _______
     Trzeba uważać. Obserwuję go uważniej od śmierci Leppera i uważam, że kontaktował się z Lepperem, ponieważ komuś na tym zależało (o czym Lepper nie wiedział). Tymochowicz był rozpracowującym, zbierającym informacje i mającym wpływ na Leppera. I te zabiegi mogły przyczynić się do tragicznego zejścia z tego świata.
     A co do zapłaty, to myślę, że płatnikiem jest to samo źródło. Wynagrodzenia od Leppera i Palikota, to tylko zapomogi (pokrywka).
     Pomagał wykończyć Samoobronę i maczał też palce w kanalizowaniu młodzieży w ostatnich wyborach
     http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561,mlodziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny

     Polubienie

  • iHe 11 października 2011 o 3:19 pm

   Nawet nie wiedziałem ,że Hans taki szybki;),niestety spóźniliśmy się wszyscy..
   W każdym razie lepiej późno niż wcale.
   Nawet na tym blogu nieco zlekceważono wodzowską partie Palikota ,taki medialny antyPiS.Jestem prawie pewny ,że będą się starali być jego karykaturą w krzywym zwierciadle.A PO będzie w tym czasie udawać poważną partie udającą wyższą instancje w tej komedii.
   Niestety tekst Hansa pokazuje jak bardzo Nowa Prawica, Mikke i PiS dali się wystawić Palikotowi,i jaką siłe w Polsce mają meedia.Wolne blogi ich za mocno nie atakowały,nie doceniając przeciwnika i dziury po samoobronie. Troszkę mało przezorni byliśmy:(SLD też jakby zaspał.
   Nasze społeczeństwo jest jakie jest i Palikot z Tymochowiczem jest na to dowodem.
   http://demotywatory.pl/2185957/Nawet-w-krzywym-zwierciadle
   (Nie wchodzę w „szczegóły” na ile wybory są uczciwe.)
   A PO po cichu zrobi swoje ,najchętniej w cieniu nowelizacji ustawy o dostępie do informacji publicznej..
   http://prawo.vagla.pl/node/9529
   http://demotywatory.pl/383819/Janusz-Palikot

   Libertynizm i konopie to chodliwy towar jak kiełbasa wybiórcza.
   Tymochowicz niestety wykiwał nas,miejmy nadzieje,że tylko na krótką mete.
   Ogólnie tekst się w całości wpisuje w nieważne kto głosuje ,ważne kto liczy głosy..
   http://hansklos.blogspot.com/2011/10/modziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny.html

   „Pomopowania młodzieży ciąg dalszy? Mam nieodparte uczucie deja vu z kampanii PO 4 lata temu. Panie Wojewódzki to PO już jest be? Ot odwieczny dylemat jak zjeść ciastko i mieć ciastko? Jak poprzeć Palikota nie robiąc kuku PO? Vide Wojewódzki 2 października we Wprost. Warto zauważyć, które media wspierają Palikota czynnie: Kandydat Ruchu Palikota był na szkoleniu w TVN, czy wspomnianych tekstów z GW.”

   ps.Tu się pojawia mój postulat solidarności i świadomości jak celną „tajną” bronią PO jest Palikot i w kogo tak na prawdę jest wymierzony ten PiStolet PO.

   Polubienie

  • ALFA 11 października 2011 o 6:18 pm

   Młodzież robiona w trąbę po raz kolejny
   Czy tylko młodzież? Nie moi drodzy My wszyscy. Czy jesteśmy robieni w trąbę, od lat w prymitywny stalinowski sposób? „Nie ważne kto jak głosuje ważne kto liczy głosy”? Kto znowu robi w konia młodzież już raz „zrobioną” przez PO?

   Na trop „odrobinę” szokujących wniosków dotyczących PKW i ogólnie procesu wyborczego i politycznego w Polsce doprowadziła mnie praca nad „programem” i działalnością tworu o nazwie Ruch Palikota. Ale po kolei.
   http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561,mlodziez-robiona-w-trabe-po-raz-kolejny

   Polubienie

 20. Ciekawska 11 października 2011 o 1:34 pm

  Nowa internetowa TV.
  http://razem.tv/filmy/-/Szkoda-Polski-Bedzie-niepelna-kadencja-Tusk-wyjedzie-

  Polubienie

 21. Roma 11 października 2011 o 1:38 pm

  trzeba składać protesty wyborcze. termin do 14 dni, więc jest jeszcze czas.
  każdy kto ma informacje i podstawy, powinien to zrobić.
  jest tyle nieprawidłowości, że te wybory powinny zostać unieważnione.
  Nowy Ekran, ma mocne podstawy do unieważnienia wyborów,
  ale pewnie tego nie zrobi, bo jest prawdopodobnie w rękach byłych SB
  a powstał, żeby skupić w jednym miejscu opozycję i ją kontrolować
  Nie dotyczy to wszystkich blogerów z NE, dlatego jest nadzieja, że zrobią coś
  w celu unieważnienia wyborów. Jest nawet przypadek aresztowania przez Policję
  szefa jednego z punktów wyborczych za dopisywanie krzyżyków na kartach
  do głosowania co powodowało nieważność głosu.
  W sumie głosów nieważnych oddano ok 700 tysięcy. Jest to sporo.
  Pytanie ile było głosów wyprodukowanych bo to także było łatwe.
  Powinno się zmienić formułę wyborów na taką, która nie dawałaby możliwości
  do manipulacji. Powinno być jak w szkole z wyborem gospodarza klasy. Jest lista
  kandydatów wypisana a potem każdy pisze tylko JEDNO nazwisko na kartce
  i wrzuca do urny. JEDNO nazwisko do sejmu i JEDNO do Senatu. Dla ułatwienia,bo nie każdy zna nazwiska polityków, więc wybiera się nazwisko z listy, czyli np z takiej książeczki,
  którą dawano w tych wyborach. Proste nie ?
  Ta karta wyborcza w formie książeczki była niepotrzebna, bo dawała pole do fałszowania
  i niepotrzebnie komplikowała sprawę dla mniej kumatych wyborców.
  Kartki do głosowania mogłyby być numerowane np kodem kreskowym, tak jak to robią
  niektóre urzędy przy przyjęciu pisma. Np Księgi Wieczyste w Krakowie lub Urząd Miasta
  w Szczecinie tak robi, nakleja na pismo taki kod kreskowy i to jest potwierdzenie przyjęcie pisma.
  Oczywiście nie ma nazwiska, tylko jest kod na karcie, bo tajność musi być zachowana.
  Potem każdy może śledzić lod swojego głosu osobiście w internecie wg kodu
  i jeśli się coś nie zgadza to interweniuje, ale wtedy raczej by się zgadzało,
  bo trudno by coś podrobić.

  Polubienie

 22. Ciekawska 11 października 2011 o 1:44 pm

  Brakuje słów….
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/doradca-palikota-mamy-debilne-spoleczenstwo,1,4876825,aktualnosc.html

  Polubienie

  • pola 11 października 2011 o 2:26 pm

   Ja w zupełności się z nim zgadzam ,jak innaczej można nazwać ludzi którzy głosują na takiego spliłkota chyba że mają zamiar zmienić coś w swoim życiu ,choćby zmianę płci ta podobno będzie za darmo ponieważ jest tańsza niż in vitro.

   Polubienie

  • Ciekawska 11 października 2011 o 2:47 pm

   Nie zauważyłam, że ten link jest już wyżej .

   Polubienie

  • Twoja Stara 11 października 2011 o 2:48 pm

   „mamy debilne społeczeństwo…” No wkońcu jakiś polityk to na głos powiedział.

   Polubienie

   • Wizzgaa 11 października 2011 o 3:08 pm

    O taaak ! Za to blogosfera zakwita coraz obficiej tfurczymi muzgami . One tak siebie oceniają chociaż ich SPRAWCZOŚĆ dorównuje aktywności mieniącej się i pękającej bańce mydlanej. Daj spokój – stara.

    Polubienie

    • Twoja Stara 11 października 2011 o 4:00 pm

     Trochę szacunku jak się do matki zwracasz… 😉
     Ale tak odkładają żarty na bok… Nie przyznasz racji?

     Polubienie

     • Wizzgaa 11 października 2011 o 4:15 pm

      Z całym szacunkiem – pod warunkiem ,że czysto metaforycznie . Społeczeństwo wydaje mi się otumanione i zdezorientowane , nie wyłączając blogowiczów . Oczywiście poza tymi , którym się wydaje ,że świadomie sterują / kanalizują / poglądami „debilnej” większości > tacy mają poczucie wpływu na cokolwiek . Że się mylą to inna sprawa.

      Polubienie

      • Twoja Stara 11 października 2011 o 4:30 pm

       Jak wytłumaczysz 10% poparcie dla paliglupa więc? Że ci którzy oddali na niego głos byli otlumanieni? skolowani? Nie, oni byli poprostu debilami.

       Polubienie

       • sono 11 października 2011 o 4:53 pm

        Polskie spoleczesntow jest w wiekszosci debilne.
        Moze i dobrze ze im tym podatkiem katastralnym przyloza mocno po doopach, to sie w koncu obudza?? Chociaz watpie.
        Beda nadal kweczyc, jeczyc, pomostowac ,narzekac, a i tak telewizorni sie nie pozbeda, chocby mieli siedziec pod golym niebem. Ale TV jakos podlacza. Do sasiada.
        Ten narod zapomnial juz co to znaczy myslec a co dopiero dzilalac.
        Podlaczaja sie do trujacej, medialnej kroplowki, ktora im kompletnie mozg wyjalawia i licza na
        cud.
        Bo Polska to niby taki narod wybrany.
        Wybrany?? Ale do czego i przez kogo??

        Polubienie

       • Stirlitz 11 października 2011 o 5:47 pm

        żałuję że poszedłem na wybory , trzeba było siedzieć w domu i dać sprzeciw wobec systemu !!!!!!!!

        a system ma nas za debili …i stado baranów , które na wszystko pójdzie i wszystko „klepnie” oto przykład -Ci co dostaną kilka milionów za te wybory i myślą o nas jako debilne społeczeństwo

        Polubienie

        • Aśka 11 października 2011 o 5:59 pm

         też żałuję, że byłam, bo na nic się to zdało

         Polubienie

        • Aśka 11 października 2011 o 6:12 pm

         Dodam jeszcze, że powodem tego są za duże podziały na tzw. prawicy. Gdyby połączyły swoje siły ci, którzy nie poszli głosować, bo nie mieli na kogo, z tymi, którzy poszli i zagłosowali na PiS, bo innej możliwości nie było, to jakiś skutek byłby. A tak ani frekwencja dużo niższa, ani mniejsze zło nie wygrało.

         Polubienie

       • mi461 11 października 2011 o 6:19 pm

        palonyKOT obiecal zalegalizowanie „marychy” i praw gejom wiec tym ludzi sciagnal na swoja strone, wiec co to za „poparcie” g…na warte i debilstwo do/2

        Polubienie

        • choice 11 października 2011 o 7:52 pm

         Ja nie byłem niestety na wyborach i nie ze względu na to że mój głos by nic nie zmienił wręcz przeciwnie to te betonowe umysły na poselskich stołkach nic nie chcą zmienić a alternatywy na nich nie widziałem……
         Rozmawiałem z moim tatą w dzień wyborów zapytałem się o zdanie co myśli czy głosować czy nie, odpowiedział mi że odkąd żyje jest tylko coraz gorzej dla ludzi a lepiej dla rządzących i on nigdy nie głosował i do urny nie podejdzie.
         Zagłosowałem raz na Komorowskiego w pierwszej turze wyborów choć miałem okazie wiele razy głosować zbytnio mnie tam nie ciągło.
         Prawda sama mnie znalazła na pewno Ojciec w niebie tak chciał i otworzył mi oczy a zaczęło się od wypadku naszego prezydenta w którym miałem sen niesamowity który mi nie daje spokoju nawet do teraz, dlatego wiem że jak ktoś może ukartować taką sprawę czy 9.11, to szkoda porównywać wyborów do tego…. Karty już dawno zostały rozdane….

         Polubienie

        • pola 11 października 2011 o 8:21 pm

         Pare trupow z SLD nie dostało się do Sejmu,jedynie to mnie cieszy.

         Polubienie

        • gosc12 11 października 2011 o 8:42 pm

         Sambonurek tez zasiadał w Komisji Trójstronnej.

         Polubienie

        • andzia 11 października 2011 o 10:51 pm

         tak pewnie było. Wszystkie lesby i geje + palacze marychy poszli głosowac na tego masona i przygłupa w jednym. Moj kumpel głosował na niego właśnie dlatego żeby móc sobie trawe nosić w kieszeni 🙂

         http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/1,118281,10454130,Palikot__W_sprawie_krzyza_w_Sejmie_zwrocimy_sie_do.html
         takie coś znalazłam na gazecie.

         Polubienie

      • iHe 11 października 2011 o 6:55 pm

       Wizzgaa trzeba mieć nadzieje,inaczej życie robi się bez sensu.Każdy żyje tu dzięki jakimś iluzjom.
       Inaczej by nas tu nie było.Najciemniej jest tuż przed świtem.Przecież nie położymy się bez słowa pod walcem historii.
       Nie zmienia to faktu ,że są różne formy iluzji.

       BTW
       Zawsze jest szansa,że operatora walca ktoś w końcu wysadzi z szoferki.
       W końcu to nie pierwszy taki walec.Chociaż największy.
       Jeszcze może też mu zabraknąć paliwa(vide 3Rzesza)

       Polubienie

       • mi461 11 października 2011 o 7:32 pm

        iHe jak wszyscy beda czekac (jak napisales)
        …”że operatora walca ktoś w końcu wysadzi z szoferki”
        to moze byc ciut za pozno nie sadzisz?
        czekac i ciagle ogladac sie na tego „KOGOS”

        Polubienie

        • Aśka 11 października 2011 o 7:43 pm

         też uważam, że nie ma na co czekać … trzeba się organizować …. pisałam już o tym …
         Aśka 10 Październik 2011 o 9:47 am

         A ja Wam mówię, czas na nawiązywanie współpracy między tymi, którzy dobrze życzą Polsce i już dali się poznać z tego, że dobro Narodu polskiego jest dla nich ważne. Jest trochę blogów, stron internetowych, stowarzyszeń i organizacji. Oni MUSZĄ być RAZEM.

         Ci ludzie muszą się jednoczyć i to nie tuż przed przed następnymi wyborami (jak to wielokrotnie bywało), tylko już teraz – dziś, jutro, pojutrze i tak każdego dnia. Aż przyjdzie dzień wyborów i będziemy silną zwartą grupą, o której będą wiedzieć ci, którzy wczoraj z konieczności głosowali na PiS i ci, którzy wcale nie poszli do wyborów, bo nie mieli na kogo głosować.

         Nie ma co czekać z takimi decyzjami, aż coś/ktoś wyciągnie rękę na nasz kraj, aż zrobi się tak, że wylądujemy pod mostem, czy na cmentarzu i dopiero wtedy uciekać do kościołów zbierać się i liczyć (takie propozycje były na tym blogu).
         Trzeba nawiązać współpracę, trzeba rozmawiać, trzeba nauczyć się iść na ustępstwa w mniej ważnych sprawach. Trzeba zbudować plan i działać, a nie tylko pisać w internecie. To z mało, o czym przekonaliśmy się wczoraj.

         Polubienie

       • Wizzgaa 12 października 2011 o 12:29 pm

        Tak iHe . Szczególnie oddając się komputerowi – łatwo ugrzęznąć w iluzjach , podobnie ,jak w objęciach TV . Tu wszyscy się mniej więcej rozumieją nawet przy odmiennych poglądach . Ale realne działanie to ulica ew. kanały pod miastem > tam już trudniej o porozumienie bo koszty aktywności są wielorakie . A uczciwe przywództwo :- nie wtyczka – nie psychopata – nie idiota – znaczny procent Polaka ? Itd. Nawet jeżeli przywiązujesz ogromną wagę DO SŁOWA / ja też je cenię / to po słowach zawsze musi być konkretny ruch a na ten nie zdobędziemy się chociażby wskutek narastającej nieufności . Nie będzie erupcji . Pewnie ,że nie położymy się bez słowa pod walcem historii – umrzemy stojąc. No bo honor wymienia się tuż po Bogu , który po prawdzie może nas w porę ocucić .

        Polubienie

   • pola 11 października 2011 o 8:38 pm

    autor tego komentarza nie jest politykiem tylko treserem.

    Polubienie

    • ARTUR 11 października 2011 o 9:04 pm

     Daremne żale ,próżny trud ,bezsilne złorzeczenia ,próżne banowanie dla słusznych racji .Polacy nie barany i swoją drogę powinni znać na pamięć ,do następnych wyborów jest czas aby się zmobilizować do bojkotu .

     Polubienie

    • iHe 11 października 2011 o 9:45 pm

     @mi461,@Aśka ,@Monitor
     Wkleiłem pewną propozycje z komentarzem.Jest w poczekalni wiec w międzyczasie sam link
     http://hansklos.blogspot.com/2011/10/obywatelski-sprzeciw.html

     Temat pod dyskusje.

     Polubienie

     • mi461 11 października 2011 o 10:42 pm

      iHe @ i trafnie ujete bo juz beda rzadzic nami „q…y , zlodzieje „i transseksualisci.

      Polubienie

     • Aśka 11 października 2011 o 11:29 pm

      Uważam, że to dobry pomysł.
      Nawet samotnie próbowałam dawać wyrazy cichego sprzeciwu w przeszłości (np. na wymianę dowodu osobistego miałam termin od 1.01.2006 r. do 31.12.2006 r, a wymieniłam w marcu 2008 i gdziekolwiek go okazywałam budziłam zdziwienie, bo już tylko nieliczni się taką wersją posługiwali; to samo miałam z prawem jazdy, na jego wymianę miałam termin 01.01.2003 – 31.12.2004, a wymieniłam w listopadzie 2009; zaznaczam, że ostatni wyznaczony termin na wymianę praw jazdy był od 01.01.2006 – 30.06.2006 dla tych, którzy poprzednie mieli wydane po 1.07.1999r. i nie wymieniałabym dalej, jednak przy kontroli zdziwiony i rozbawiony zarazem policjant mi go odebrał i wystawił zaświadczenie).

      Jednak, aby to obywatelskie nieposłuszeństwo miało sens, trzeba tysięcy odważnych ludzi, którzy się nie ugną pod naporem nakazów i zakazów, które władza sobie na poczekaniu wymyśla, a skutki tych poczynań nie zmierzają w dobrym kierunku albo/i czynią duże szkody ludziom w Polsce.

      Polubienie

      • Aśka 11 października 2011 o 11:36 pm

       (…) mi je odebrał (…)

       Polubienie

       • ARTUR 12 października 2011 o 12:31 am

        Najważniejszym protestem jest nie pobieranie dotacji od państwa / gminy ,starostwa ,Brukseli / gdyż na nich zarabia jedynie państwo kosztem obywatela którego w ten sposób uzależnia od siebie dając mu do zrozumienia że bez dotacji byłby nikim ,jest to część procesu komunizacji Europy .Ograniczenie samodzielnego działania i brak własności są podstawą do zniewolenia .

        Polubienie

 23. sono 11 października 2011 o 2:46 pm

  „Recydywa Saska…

  Ojcowie nasi szli umierać z podniesionym czołem,

  w obronie wolności zdobytej.

  Oczyzny, Boga i Honoru!

  Synowie chodzą z opuszczonym wzrokiem,

  na wyprzedaż wolności danej.

  W obronie praw do pełnego brzucha!

  Na kolana chamie, mają szansę usłyszeć wnuki…

  Arbeit macht frei! … Durak! … Dawaj! …

  Ilu nie wytrzyma i pójdzie na szur?

  Może prawnuki … może oni …

  podejmą wyprawę po Złoty Róg

  Wolności!

  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/recydywa__saska…_30780

  Polubienie

 24. sono 11 października 2011 o 2:50 pm

  Palikot problemem dla Kościoła?
  kategoria: Kościół
  Dodano: Monday, 10 October 2011, 12:02

  W czasie zeszłorocznej kampanii prezydenckiej napisałem tekst zatytułowany „Historia zchamienia”. Oj, dostało się Gnidzie za ten tekst, dostało! Gdyby każdy negatywny komentarz na jego temat zamienić na porządnego kopniaka, nie byłbym w stanie usiąść chyba do dnia dzisiejszego. Dzisiaj, dzień po wyborach parlamentarnych, wpis ten niestety zdaje się być jeszcze bardziej aktualny. Jeśli ktoś chce może sobie ten wpis przeczytać jeszcze raz. Jeśli ktoś nie chce, przypomnę tylko, że traktował on o nowym mesjaszu polskiej polityki, czyli o Januszu Palikocie. Nie będę jednak rozdzierał tutaj szat z powodu dostania się do parlamentu Winiarza z Biłgoraja, a wraz z nim baby, która jeszcze niedawno była chłopem i innych „cudów” natury. Nie będę rozdzierał szat i odpowiem dlaczego. Właściwie odpowiem słowami biskupa Pieronka, który na pytanie, co sądzi o wyniku Ruchu Poparcia Winiarza, odpowiedział: „Palikot? Nie widzę problemu.”

  Żeby nie było wątpliwości: Gnida widzi problem. Posłużyłem się jednak słowami biskupa Pieronka celowo, ponieważ jako katolicki kołtun, widzę problem, ale nie w Palikocie, a właśnie w ludziach takich, jak jego ekscelencja Pieronek. Jako katolicki kołtun wierzę jednak, że na tym świecie nic nie dzieje się bez powodu. I z tej perspektywy patrzę także na to, co wydarzyło się wczoraj. Być może potrzebny jest w Polsce ktoś taki, jak Winiarz z Biłgoraja i jego szemrane towarzystwo, aby w końcu kilka biskupich tyłków dostało porządnego kopniaka. Bo niestety Kościół w Polsce, w osobach większości biskupów, śpi. Być może tak, jak jego ekscelencja Pieronek, biskupi ci śpią i śnią, że Winiarz w sejmie przeistoczy się w potulnego baranka. Nie liczyłbym na to. No, ale skoro dla biskupa Kościoła katolickiego nie jest problemem, że reprezentantem ponad miliona Polaków (z czego pewnie zdecydowana większość, przynajmniej formalnie, to katolicy) będzie w sejmie ruch popierany przez Urbana, no to czym mają się martwić szeregowi katolicy?

  Niestety, tytuł profesorski nie zawsze idzie w parze z mądrością. Tak samo, jak nie wystarczy spędzić większości życia w cieniu Świętego, aby stać się automatycznie autorytetem dla maluczkich. W nawiązaniu do tego ostatniego, coraz bardziej zaczynam się zastanawiać, czy dowcip, który niedawno przeczytałem w internecie, to aby na pewno dowcip. A mianowicie, jakie trzy warunki trzeba spełnić, aby zostać biskupem w Krakowie? Trzeba być ochrzczonym, wierzącym i popierać PO. Przy czym z dwóch pierwszych warunków można otrzymać dyspensę.

  Tak więc, śpijcie dalej drodzy biskupi, śpijcie snem niczym nie zmąconym. My, szeregowi katolicy będziemy musieli sobie poradzić bez naszego brzuchowieństwa tzn. duchowieństwa…http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/palikot_problemem_dla_kosciola__30746

  Polubienie

  • gosc12 11 października 2011 o 8:37 pm

   Wg. Palikota( wypowiedz z 1997r)priorytetem Platformy powinna być „obrona gejów, żydów i ludzi z SLD”. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PO-powinna-bronic-gejow-Zydow-i-ludzi-z-SLD,wid,8819422,wiadomosc.html

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 11 października 2011 o 10:33 pm

   ano właśnie… – nie musze tarmosić klawiatury, aby odpowiedzieć na pytanie: dlaczego zagłosowałem na Palikota: bo (moze, jest nadzieja), paru sukienkowym zafundowane zostanie kilka solidnych kopów w pewna część ciała; Szymon Hołownia w jednej ze swoich ksiązek cytuje taka anegdotkę: dawny hierarcha kościelny, arystokrata, oglądając zdjęcie w majestacie obecnego Episkopatu Polski, kreci głową, i mruczy pod nosem: „a to sie nam chłopstwo poprzebierało…”; tylko tyle, i aż tyle!

   Polubienie

   • Wizzgaa 12 października 2011 o 12:15 pm

    Totalsky ….mówisz poważnie ? Zagłosowałeś na Palikota PRZECIWKO KK ? Wcale nie sądziłeś , że P. ma jakąś całościową koncepcję prowadzenia kraju a tylko nienawidzi księży ? To wystarczyło ci za wszystko ? Nie mogę uwierzyć .

    Polubienie

    • Wizzgaa 12 października 2011 o 1:51 pm

     Co takiego powiedziałam ?? Totalsky nietykalski czy użyłam zakazanego słowa ?

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 12 października 2011 o 3:02 pm

      chyba coś mnie ominęło?:-).. no ale nawet flower-power musi od czasu do czasu przypomniec sobie o Morfim….

      Polubienie

 25. sono 11 października 2011 o 2:51 pm

  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/palikot_problemem_dla_kosciola__30746

  Polubienie

 26. PokójWam 11 października 2011 o 3:21 pm

  Wcześniej były tylko poszlaki, teraz jest już pewne że ruch okupujący Wall Street to ludzie opłaceni żeby tam stać i jest to kolejne mega oszustwo Illuminatów. Nie wiadomo jeszcze tylko do końca czemu to ma służyć
  http://www.tvn24.pl/12691,1720418,0,1,demokraci-chca-podlaczyc-sie-do-okupujacych-wall-street,wiadomosc.html

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/w-oczekiwaniu-na-atak-nato-rosja-moze-sprzedac-syrii-zaawansowana-bron/
  http://www.tvn24.pl/12691,1720433,0,1,skazana-na-siedem-lat-wiezienia-ma-zaplacic-600-mln-zl,wiadomosc.html

  Polubienie

 27. alexxx 11 października 2011 o 3:23 pm

  co z tym el hierro wybuchnie czy nie? a co do promieniowania to tu kiedys niemiecka strona: http://inters.bayern.de/mnz/php/ifrmw.php?station=812&komp=207&tbltyp=2 pokazywała okolo 200 a raz nawet 253 bq na umcs tez prawie przekorczylo anomalny poziom 180 czy wczesnie pozniom anopmalny niewynosil 150 badz 160?

  Polubienie

  • zenobiusz 11 października 2011 o 3:55 pm

   W najgorszym wypadku to.

   Polubienie

   • zenobiusz 11 października 2011 o 3:56 pm

    Zainteresuj się ile tam jest elektrowni nuklearnych,także na brzegach Europy Zachodniej,

    Polubienie

 28. snajper 11 października 2011 o 3:28 pm

  Promowanie pedalstwa w Polsce przez agende Dawida Rockefelera z Komisji Trójstronnej. …. jak długo pozwolisz aby w twojej rodzinie politycy udający Polaków (podszywanie się) promowali patologie ?

  Obrazek po niżej wyjaśnia cały schemat >>>

  Polubienie

 29. Tomasz 11 października 2011 o 3:56 pm

  A UK juz trenuje na wypadek tsunami.Wysle im sie fale naprzeciw

  Polubienie

 30. sono 11 października 2011 o 4:05 pm

  Tu jest bardzo ciekawa sprawa, warta wrzucenia na glowna strone.
  „When we disrupted Israeli Prime Minister Benyamin Netanyahu’s keynote speech at the Jewish Federations of North America’s annual general meeting last November in New Orleans, we were met with hisses, boos, verbal harassment and even physical attacks from other members of the audience. But criminal charges were never so much as mentioned. Yet, on September 23rd, ten students who interrupted Israeli Ambassador Michael Oren’s speech at UC Irvine in February 2010 were convicted of two misdemeanors for their participation in that protest. Today, October 11, 2011, is a national day of action to protest those unjust convictions. We think it’s a perfect opportunity to look at the similarities and differences in these two actions.
  In both protests, each person who stood up to bring attention to crimes committed by the Israeli government acted non-violently, and cooperated fully with security personnel and the police. So what was the difference? Why were we not arrested, charged and tried while the Irvine 11 were? Logically, the opposite should have been true: our target was bigger – the Prime Minister of Israel; our venue was bigger – the largest Jewish event in North America; and our protest came later – inspired in part by the brave actions of the Irvine 11. But there is one more difference, and it proved to be the crucial one: we are Jews and the Irvine 11 were muslims.


  http://mondoweiss.net/

  Polubienie

 31. pio9a 11 października 2011 o 4:30 pm

  Polubienie

 32. sono 11 października 2011 o 4:36 pm

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/czego_nam_zachod_zazdrosci__palikota,_geja_i_transseksualisty___16051/strona/2

  „Baldwin IV napisał/a: Thursday, 10 November 2011, 13:19

  Nadeszły dni upadku! Rozkład moralny zachodu dotarł już do nas, tak jak można było przewidzieć. OSTATNI BASTION KOŚCIOŁA na tym podupadłym kontynencie został zdobyty przez lewactwo i postępowców. Ja tam już nie wierzę w odwrócenie tej sytuacji. Nie pomogą żadne krucjaty różańcowe i modlitwy. Kościół też już powoli upada, ludzie drwią sobie z wiekowego dziedzictwa naszych przodków. Młodzież zapomniała już o nauce Jana Pawła II, a starsi jakby stracili wiarę w to, że mogą wychować ludzi młodych.

  To jest prosta socjalogia i ewolucja ludzi. To już jest nieuchronne, że wkraczamy w erę postindustrialną, w erę konsumpcjonizmu i relatywizmu. Chyba, że nastąpi jakiś wstrząs, który załamie ten pseudopostęp.”

  Polubienie

 33. bia 11 października 2011 o 4:58 pm

  Synaoga Szatana przejmuje ostateczną kontrolę nad światem Teraz wnosi Polsce przez Palikota nową jakość w polityce politykę bez Boga Wystarczy otworzyć Biblię i zobaczyć jak się kończy polityka bez Boga Kończy się ona totalną katastrofą moralną całego społeczeństwa upadkiem politycznym ekonomicznym i militarnym Kościól to Polska przez tysiąc lat Liberalizm jest tragicznejszą w skutkach odianą komunizmu i faszyzmu to system który ewoluołował z komunizmu i faszyzmu odnosząc nad nim zwycięstwo w dwóch wojna w drugiej i zimnej wojnie Wolnośc w tym systemie na którym opiera się światowa demokracja jest jedną z piękniejszych sztuk kreowania złudzeń w historii ludzkości Głosząc śmierć Boga liberałowie ostatecznie głoszą smierć ludzkości to co widzimy co dane jest nam w udziale naszego życia jest jednym z kluczowych momentow Apokalipsy Sataniści już otwarcie promują swoje znaki i zwyczaje odciągająć ludzkość od zbawienie prowadzą ich drogą kłamstwa która to kończy się wiecznym zatraceniem dusz

  Polubienie

  • Stirlitz 11 października 2011 o 8:58 pm

   To co robił ś.p. Lepper to było kontrowersyjne ale producenci zdrowego polskiego jedzenia to było coś to był nasz polski naród , który dawał nam pożywienie , a co to jest Drużyna Palikota to pożywienie na pewno nie Boże , więc sami wiecie jakie

   Polubienie

 34. Stirlitz 11 października 2011 o 5:37 pm

  Ale córka Julii jest piękna http://tnij.org/corkajulii , inna sprawa że nie rozumiem po co Ukraina miałaby wstępować do tej ŁUnii , zbiurokratyzowanego kołchozu banksterów

  co do Hierro , to tsunami jest możliwe ale nie pewne , nawet jak wulkan wybuchnie to nie musi dojść do tsunamii , brak ostatnio informacji o Elenin , cicho o nowych skrajnie szariackich porządkach w Libii oraz o prawdziwej sytuacji w Afganistanie = co się tam dzieje naprawde – skąd talibowie mają tyle broni , czyżby ktos chciał aby mieli ciągłe dostawy , żeby ta wojenka trwała

  Polubienie

  • Stirlitz 11 października 2011 o 6:14 pm

   jestem zaskoczony ile osób wchodzi na ta stronę , w ciągu kilku minut kliknęło na zdjęcie z mego postu 20 osób!!!

   Polubienie

 35. Stirlitz 11 października 2011 o 5:59 pm

  Mam pytanie do Monitora , czy nie myślałeś o tym , żeby blog dawał z reklam google (adsense )dochody na fundacje , czy prosto założyć fundacje w USA , która pomagałaby wartościowym osobom znajdującym się w dramatycznej sytuacji np. Goczyński – tu czasami liczy się 300 zł na miesiąc na jedzenie , kosmetyki, papierosy czy opłatę za internet ( 34 zł średnio)

  Polubienie

  • Ditka 11 października 2011 o 6:52 pm

   Stirlitz tak nie na temat ale napisz czy to 34 zł to za internet? i gdzie? Bo jestem w szoku, mnie już tak doją, że raczej zerwę umowę i poszukam czegoś innego

   Polubienie

   • Stirlitz 11 października 2011 o 7:02 pm

    tyle się płaci w sieciach kablowych za internet 1,5 mbit/s , ja mam 2 mbit i płace 39 , prywatne sieci kablowe działają na kablach koncentrycznych o impedancji 75 om , w domu masz modem od firmy

    Polubienie

    • Ditka 11 października 2011 o 7:07 pm

     Ok dzięki za odpowiedź

     Polubienie

     • Stirlitz 11 października 2011 o 7:21 pm

      powiem tak popadłem w problemy ostatnio , po prostu 2 fala kryzysu powoli wszystkim mikro-firmom dała się we znaki, jak tu konkurować z siecią marketów wielkopodłogowych , która nagle wchodzi ze sprzedażą do internetu po mega niskich cenach dlatego podam link do kliknięcia reklamy na stronie co pomoże mi za kliknięcie „zarobić”” 1 eurocent – bo Google płaci średnio za kliknięcie 1 eurocent . Oprócz tego Google wypłaca kase dopiero jak licznik nabije 40 euro i po okresie 1 miesiąca . Więc teoretycznie gdy na Waszej stronie w ciągu miesiąca 4000 równych ludzi z rożnych komputerów ( IP) kliknie to macie te 160 zł na jedzenie :))

      więc jeśli monitor nie wywali tego posta to proszę kliknąć na reklamę w prawym menu tu http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc

      Polubienie

      • Konarski 11 października 2011 o 9:58 pm

       Druga fala kryzysu – to drugie dno to się dopiero da we znaki.

       Polubienie

       • Stirlitz 12 października 2011 o 12:02 am

        tak serio to nie wiemy co się kroi , bo to w mediach to idzie oficjalna papka raczej dezinformująca , realne informacje są niejawne , nawet nie tajne ale niejawne – na przykład urzędnicy bankowi dużo wiedzą , urzędnicy ZUS , skarbowi – znają realne przepływy .najgorsza może być panika drobnych ciułaczy = jeśli ktos uczciwie kombinował powiedzmy te 25 ostatnich lat i piernicznie giełda i banki nie beda chciały wypłacic powyzej 10 000 na głowe , to bedzie panika , bo ini mają odłozne przez te 25 lat powiedzmy 40-50 000 na koncie i tego nie zobacza . Ci ludzie naprawde potrafią liczyc swoje pieniadze

        Polubienie

        • sebecx 12 października 2011 o 7:17 am

         ..idzie dawno zapowiadany Zajtgajst..

         Polubienie

   • marek 11 października 2011 o 10:17 pm

    Hahah teraz potworzą wesołe posadki w urzędach do spraw cyfryzacji, no i będzie darmowy internet.

    W tym roku lałem z tych socjalistów, którzy to mówili, bo to samo słyszałem 4 lata temu. „Za chwilę będzie darmowy internet na wsiach, może nie szybki ale będzie dla każdego”. Ja na wiosce za 1,5mbit wifi płace 59zł!! Żeby to chociaż chciało tyle chodzić, ale jak wszędzie umowy są zwierane DO jakiejś umownej wartości. Oczywiście TP nie ma możliwości technicznych. A jak TP nie ma, to żadna firma nie ma nawet 50m. kabla.

    Polubienie

    • Stirlitz 11 października 2011 o 11:33 pm

     to dużo za WiFi 59 zł , sporo na tym zarabiają , chyba że mają marne technologie i duże koszty , niedługo będzie taniej z sieci EDGE jeśli masz abonament na komórkę

     Polubienie

 36. 999AQQ 11 października 2011 o 6:10 pm

  POpatrzcie! My juz to przerobilismy, a tu łonet się wychyla z Fulfordem.
  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/co-planuja-iluminaci,1,4875534,artykul.html

  Polubienie

  • 999AQQ 11 października 2011 o 7:00 pm

   W kolejce, po Libii czeka Turkmenistan…
   http://gielda.onet.pl/gigantyczne-zasoby-turkmenistanu,18727,4877606,1,prasa-detal

   Polubienie

  • Stirlitz 11 października 2011 o 7:12 pm

   ja przy obecnych wyborach dopiero dogłębnie się przekonałem się ze media to 2 władza , media tak uzależniły miliony ludzi id siebie ze kontrolują ich mózgi i niektórzy przedstawiciele władzy sa zbulwersowani ze 700 000 rodzin w Polsce nie korzysta z telewizji tylko czasami z internetu na własne potrzeby i chodzi do sieci Kin 3D aby porządnie obejrzeć film. Kina im są nie na rękę !!!!!!!

   Polubienie

   • gosc12 11 października 2011 o 7:42 pm

    Bez rozbicia ukladu z Magdalenki tylko na drodze rewolucyjnej nic sie w Polsce nie zmieni widac ze niszczenie Polski jest swiadome i zaplanowane wraz z depopulacja.

    Polubienie

   • choice 11 października 2011 o 11:57 pm

    Również słyszałem o tych 700 000 rodzin w radiu i rozśmieszyło mnie to a zarazem podbudowało że jest więcej osób w kraju które nie ulegają ogłupieniu..

    Polubienie

   • Aśka 12 października 2011 o 12:10 am

    sądzę, że pierwszą władzą są … no bo kto niby przed nimi? … chyba tylko ci z samego wierchu piramidy

    Polubienie

 37. 999AQQ 11 października 2011 o 7:24 pm

  – Farerowie będą pierwszym narodem na świecie, który stworzy tego typu bazę dla potrzeb służby zdrowia. Ale nie robimy tego tylko po to, by być pierwsi. Naszym celem jest uczynienie genomiki użyteczną informacją dla naszych obywateli – oświadczył Bogi Eliasen, manager programu z ministerstwa zdrowia Wysp Owczych. – Podstawowa idea jest prosta: chcemy odczytać genom każdego mieszkańca kraju i użyć go dla polepszenia opieki zdrowotnej – dodał inny członek komitetu kierowniczego, Paul Flicek z Europejskiego Instytutu Bioinformatyki w Hinxton koło Cambridge.
  bogi-nwo na Owcze Wyspy trafił! 🙂
  http://ciekawe.onet.pl/spoleczenstwo/narod-odczytany,1,4872359,artykul.html

  Polubienie

  • iHe 11 października 2011 o 11:12 pm

   Robią backup czy co?Fajnie, po prostu super..Dla nas to w każdym razie fuckup.

   Polubienie

 38. gosc12 11 października 2011 o 7:52 pm

  Polubienie

  • Annah. 11 października 2011 o 8:51 pm

   Piękny rozdział z encyklopedii białych plam, ale nie dla głupich polaczków, którzy mają się tylko nisko kłaniać na prawo i lewo.

   Polubienie

   • Stirlitz 11 października 2011 o 11:15 pm

    a tak wyglądają teraz wojowniczki , potomki wtedy uratowanych przez Polaków

    Polubienie

  • gosc12 12 października 2011 o 12:57 am

   Kiedys byla Polska, teraz jej okruchy rozrzucone sa po swiecie po to by zostac wchlonietym

   Polubienie

 39. 999AQQ 11 października 2011 o 7:58 pm

  „Lemahieu powiedział, że średnio na handlu narkotykami z 2 miliardów dolarów zysku w Afganistanie w latach 2001 i 2010, zamienia się w 66 000 000 000 dolarów zysku za granicą.”
  Produkcja opium w Afganistanie wzrosła o 61% .(Afganistan produkuje 90% swiatowego opium)
  Cena suchego opium wzrosła o 43 procent w tym roku w porównaniu do roku 2010,z całości gospodarstwa rolnego dochód wzrośnie o 133 procent, aby osiągnąć 1,4 mld USD w 2011, lub dziewięć procent PKB Afganistanu, czytamy w raporcie.
  artykuł – yahoo.com

  Polubienie

 40. Ditka 11 października 2011 o 8:08 pm

  Jakieś dwie godziny temu wysłałam komentarz na portalu „komsomolskaja prawda”, oczywiście cyrylicą i co myślę o Tusku bo się zdenerwowałam jak przeczytałam te komentarze, że on taki prawy, spokojny i go wręcz uwielbiają, że niby teraz będzie spokój. Oczywiście mój komentarz nie poszedł, mogłam się tego spodziewać

  Polubienie

  • Druzyna AA 11 października 2011 o 11:25 pm

   Moje komentarze u Monitora też często nie przechodzą. Bo prawda boli.

   Polubienie

  • gosc12 12 października 2011 o 1:03 am

   Czasem daje koment na onecie, lecz i one znokaja,pozostaja same prostackie, wolgarne, wrecz glupie. Taka jest niestety polityka aby oglupiac spolecznie

   Polubienie

 41. 999AQQ 11 października 2011 o 8:24 pm

  Kobietki, zbierzmy się w jakieś stowarzyszenie,czy cuś bo mnie normalnie rozwala od środka!.
  Dziś ta kobieta, której pomagałam pisać odwołania-dostała udaru…

  Polubienie

  • mi461 11 października 2011 o 11:01 pm

   Niestety wlasnie „stres” i te udreki codziennego zycia prowadza nas do chorob.
   Udar jest efektem zycia w stresie.
   I co nam z tego zycia pozostalo?
   Strasznie mi przykro, ale jak ty widzisz to „stowarzyszenie” jak jestesmy rozproszeni po kraju i swiecie?
   pozdrawiam

   Polubienie

  • Roma 11 października 2011 o 11:15 pm

   @ 999AQQ

   Jeśli to ta sprawa z licytacją komorniczą, to może mogłabym coś doradzić. Nie jestem prawnikiem, ale w kwestiach egzekucji z nieruchomości mam wiedzę z praktyki.
   Dałam sobie sama radę, pogoniłam rzekomego wierzyciela skutecznie, mogę pomóc. Zgadzam się, żeby Monitor podał mój adres email w celu bezpośredniego kontaktu.

   Polubienie

   • Stirlitz 12 października 2011 o 12:05 am

    a jakiś prawnik z naszego „układu” tez pewnie by się znalazł !!! wśród tej korporacji sa ludzie świadomi sytuacji , może to 4 % ale zawsze coś.

    Polubienie

    • Ditka 12 października 2011 o 8:29 pm

     nie jestem prawnikiem ale znam się na tym, głównie prawo karne.(taka robota) Służę pomocą

     Polubienie

 42. pola 11 października 2011 o 8:35 pm

  Tak też można

  Polubienie

  • Stirlitz 11 października 2011 o 8:55 pm

   ten koleś obok co siedział był lekko przerażony :))))))))) dosadna mowa !!!!

   Polubienie

 43. Ditka 11 października 2011 o 9:07 pm

  informacyjnie
  Polska-Białoruś jak na razie 1:0:D

  Polubienie

 44. sono 11 października 2011 o 9:16 pm

  Jak ktos zna bardzo dobrze angielski to polecam te strone.
  http://mondoweiss.net/

  Mnostwo najnowszych informacji , glownie dotyczacych konfliktu israelsko-palestynskiego i sytuacji na Bliskim Wschodzie. Komentarze sa swietne. Duzo ludzi komentujacym tam ma spora wiedze na te tematy. Warto poczytac.
  Mozna sie tez niezle posmiac bo jest paru fajnych , bystrych i zabawnych gosci.
  Jak ten: http://mondoweiss.net/profile/poa
  „POA October 4, 2011 at 7:26 pm
  OH!!! OH!!!
  PICK ME!!! PICK ME!!!!!
  I’LL RAISE MY HAND!!!!!
  I’m „anti-Israel”, through and through. Its a DESPICABLE nation. Murderous, racist, parasitic on the backs of the American taxpayer. And corrosive to our Congress, our values, and our global reputation.
  Yep, „anti-israel”, I am I am”
  „POASomeone that has no idea what a „Jew” is. But I know what one SHOULDN’T be. And Israel is mass producing them. But WTF do I know? I’m justa lowly tradesman that thinks God doesn’t sanction dumpin’ white phosphorous on people. You dump white phosphorous on MY kin, and you’re damned straight, if I’ve got a rocket, its comin’ through your front door. And, uh, I suggest you keep your fuckin’ mitts off the family farm, too. Stealing anyone’s land ain’t on any God written „to-do” list I’ve ever read. „Chosen”, my ass.”

  Polubienie

 45. Szymek 11 października 2011 o 9:18 pm

  żeby tak w przyszłości ludzie walczyli z naciskiem i władzą (filmik zawiera dużą ilość przekleństw)

  Polubienie

 46. sono 11 października 2011 o 9:26 pm

  ciekawe

  Polubienie

 47. PokójWam 11 października 2011 o 9:34 pm

  http://polonuska.wordpress.com/2011/10/09/goldman-sachs-wielka-maszyna-do-robienia-baniek/
  http://www.tvn24.pl/12691,1720498,0,1,chca-rozliczac-zbrodnie-wall-street-pod-domami-krezusow,wiadomosc.html
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/

  Illuminaci w polskich mediach: Dziewczyna w „Mam talent” śpiewa demoniczną piosenkę a na jej bluzce jest kilka trójkątów z wszystkowidzącym okiem

  Polubienie

  • Grafik 11 października 2011 o 9:39 pm

   Przesadzasz Człowieku, takich ciuchów CROPIE są setki wzorów , sam posiadam koszulkę z piramidą i okiem którą dostałem i jest dość ładna mimo że nie jestem satanistą.

   Polubienie

   • Aśka 11 października 2011 o 9:45 pm

    Tylko, czy nie ma innych ładnych koszulek? Czy musimy im pomagać?

    Polubienie

   • Rodriguez7 11 października 2011 o 9:56 pm

    Ale Ty naiwny jesteś

    Polubienie

   • sono 11 października 2011 o 10:37 pm

    Nie jestes satanista, ale wspomagasz satanistow kupujac te ich satanistyczne gadzety.
    Mozesz sobie pogratulowac.
    Glupoty

    Polubienie

    • The Sign Painter 11 października 2011 o 11:49 pm

     Ubierzmy się wszyscy w worki pokutne i módlmy się w strachu przed karą Bożą, najlepiej biczując się po karku. Alleluja!

     Niestety wypisywanie tego typu głupot to objaw skrajnej paranoi. Piramida i oko to też symbol opatrzności Bożej zaczerpnięty jeszcze ze starożytnego Egiptu (patrz: Horus). Te symbole są na tyle popularne, że nazywanie ich satanistycznymi bez wyraźnego kontekstu to po prostu strzał w piętę. Twierdzenie, że jakaś firma bije pokłony iluminatom z powodu koszulek z piramidami to niemal jak twierdzenie, że każdy kto ubiera się na czarno musi być satanistą. Myślcie samodzielnie, trochę więcej dystansu życzę!

     Polubienie

     • choice 12 października 2011 o 12:06 am

      „zaczerpnięty jeszcze ze starożytnego Egiptu(patrz:horus)” ale jaja… hmm mówisz „wypisywanie tego typu głupot to objaw głupoty” 🙂 no tak jest tylko jedna religia łącząca wszystkie razem………. no coment studiuj dalej i nie wypisuj bzdur.

      Polubienie

      • choice 12 października 2011 o 12:27 am

       http://www.youtube.com/watch?v=t7zE2mmLuMA małe streszczenie. Polecam poszukania Wino Babilonu Prof. Dr. Woltera Veith w sieci bo z YouTubejuż już go z ciągnęli.

       Polubienie

     • maran 12 października 2011 o 12:12 am

      Co ty bredzisz ,ze ta piramida i oko Horusa to symbol opatrznosci bozej??
      Toz kazdy ,kto posiada obecnie choc minimum wiedzy, ( co w dobie internetu nie powinno byc tak nieosiagalne) wie ,ze taka piramidka z oczkiem to klasyczny SYMBOL ILLUMINATii/masonerii, spokrewnionej z szatanem.
      A to ,ze sa popularne to niestety ,swiadczy jak bardzo duch szatana przeniknal nasz swiat.
      Firma robi na tym kase. Kasa si tylko kasa sie liczy dla wielu.
      Aborcjonisci robia kase na zabijaniu nienarodzonych, policja na tluczeniu protestujacych, najemnicy na zabijaniu „wroga’, politycy na naiwnosci wyborcow, a bankierzy na wszystkim co sie da.
      Nalezy BOJKOTOWAC tego typu symbole,rysunki , a nie bezmyslnie je kupowac i paradowac
      jak bezmyslna sroka, wystrojona w piramidki z oczkiem na swieto sciecia lasu.
      Myslenie samodzilene naprawde nie boli.

      Polubienie

      • The Sign Painter 12 października 2011 o 5:25 pm

       No cóż, w takim razie to ty powinieneś się doedukować! Już na lekcjach religii w podstawówce dzieci wiedzą jaki jest symbol opatrzności Bożej. Wystukaj sobie zresztą – nieprzypadkowo iluminati wybrali go na swój najbardziej rozpoznawany symbol. 🙂

       Kościół też nieprzypadkowo czerpał symbolikę ze starożytnych kultur Babilonu, Egiptu, Izraela. I tak naprawdę to tylko wiekowy symbol, w którym każdy będzie widział co innego, zależnie od kontekstu. Swego czasu ludzie chętnie paradowali z wizerunkami Che Guevary na koszulkach często nie wiedząc kim ten „fajnie wyglądający” gość był…

       Polubienie

       • choice 12 października 2011 o 10:40 pm

        Jednak wiesz że coś dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele.
        Ano ucz się dalej a zacznij od jaką symbolikę miało cesarstwo rzymskie i w kogo wierzyłolub czciło??
        kiedy powstał Watykan i na czyich zgliszczach??
        Kolejne znajdź biblii jakich symboli mamy używać modląc się do Boga (o ile takie są:) )??
        Żaden symbol nie zmienia znaczenia jeżeli był wymyślony przez jedną osobę zawsze będzie jej podlegać dla mnie jest to jak prawa autorskie.
        Możesz również poczytać samych satanistycznych znakach i w jakich kulturach występowały A i najważniejsze komu były przypisane i jaki cel miały i jak były praktykowane?? to powinno ci starczyć.
        Ja mam zasadę że jak wiem że nie do końca ogarniam temat to nie filozofuje bo czasami można spalić numer i wyjść na głupka.

        Polubienie

        • The Sign Painter 13 października 2011 o 12:08 am

         Ok, dzięki za info, przestudiuję głębiej temat. 😉

         Polubienie

   • choice 11 października 2011 o 10:59 pm

    Przynajmniej wiadomo komu crop bije pokłony… ja takiego szitu osobiście bym nie założył i zwracam na to uwagę przy zakupie wiem że można się teraz łatwo na to nadziać i nie popadam w jakąś skrajną paranoje po prostu brzydzę się i się wystrzegam …. Bo nie można mieć dwóch Ojców Świętych….. Wybierzcie sobie dzisiaj, komu będziecie służyć?…”
    Księga Jozuego 24:15.

    Polubienie

   • maran 12 października 2011 o 12:34 am

    @Grafik A ogonka i rogow ta koszulka nie ma??
    Bylaby jeszcze „ladniejsza”:))

    Polubienie

  • gghh 11 października 2011 o 10:01 pm

   No jasne, ze przesadzasz z ta dziewczyna – pewnie nie wie co to za symbole na sukience. A piosenka calkiem fajna. Wiekszosc osob co slucha nawet ostrzejszej muzyki to sa normalni ludzie.

   Polubienie

   • nowecant 11 października 2011 o 10:42 pm

    Są to ludzie bezmyślni. Nie wiedzą, czego słuchają, nie wiedzą co pokazują, nie wiedzą co noszą na sobie. A wydaje im się, że są wszechwiedzący (po przeczytaniu Wikipedii). Większość, jeśli nie wszyscy muzycy to sataniści albo debile, którzy nie zdają sobie sprawy ze swoich czynów. Dlatego nie słucham muzyki. Słyszałem rozmowę dwóch nastolatków. Jeden z nich chwalił się drugiemu tekstem piosenki metalowej o „płonących płodach” i władzy szatana.
    Podałem tu skrajny przykład, ale reszta muzyków jest podobnej maści, tylko się kamuflują. Czy to jest normalne? Satanistyczna piosenka jest dla Ciebie „fajna”?

    Polubienie

    • Aśka 12 października 2011 o 12:16 am

     nowecant 11 Październik 2011 o 10:42 pm
     POPIERAM

     Polubienie

   • choice 11 października 2011 o 11:11 pm

    Piosenka jest tak zajebista że mnie aż osłabia że można takie takie coś wpuszczać, zwłaszcza że śpiewa ją osoba która publicznie mówi że sprzedała duszę diabłu http://www.youtube.com/watch?v=10rx15v28yk
    tekst jej jest dopiero porywający „[Katty Perry]
    Jesteś tak hipnotyzujący Mógłbyś być diabłem Mógłbyś być aniołem” itd…
    Już nie wspomnę o samym teledysku który jest przesiąknięty promowaniem satanizmu http://www.youtube.com/watch?v=1YsfxDmtzys
    jak za mało przedstawiłem to temat skończony szkoda się wysilać rogaty wskaże ci drogę….

    Polubienie

   • maran 12 października 2011 o 12:19 am

    Podejrzewam, ze pieklo bedzie wybrukowane takimi „normalnymi” ludzmi.
    „Nienormalni” na pewno beda mieli fory, bo tak do konca nie sa swiadomi tego co czynia.

    Polubienie

  • sono 11 października 2011 o 10:30 pm

   Bardziej mnie przeraza reakcja publicznosci.
   Na pewno wsrod tych, w wiekszosci mlodych ludzi ,jest spora czesc znajaca w miare dobrze ynglysz i mnieniaca sie katulikami.
   Ta panienka/niby studentka ale malo yntelygentna , odziana w iluminackie trojkaty z oczkiem posrodku ,spiewa piosneczke o oddaniu sie wladzy szatana.
   Publika klaszcze z zadowoleniem , pani „zurorka” rozplywa sie z zachwytu ,a diabel sie cieszy ,bo mu znowu pare duszyczek przybedzie.
   Bezmysllnoscia mozna sie tlumaczyc tylko do czasu.

   Polubienie

   • sebecx 12 października 2011 o 7:10 am

    ..illuminati w przemyśle muzycznym – takie kawałki to urabianie przed planowanym „ujawnieniem”…
    ..rewolucja ogólnoświatowa już się zaczęła na Łol Strit jak ktoś tutaj słusznie zauważył… Zajtgeist…dyszy za plecami…

    Polubienie

  • abrams 12 października 2011 o 7:32 pm

   jej to podsunięto naszyjnik tez ma w piramidkę

   ale to dla nas duży plus możemy obstawiać kto wygra program !

   Polubienie

 48. iHe 11 października 2011 o 9:41 pm

  @Aśka @mi461 oczywiście,że macie racje,tylko niestety druga strona się o wiele lepiej organizuje i wbrew pozorom jest o wiele bardziej zdeterminowana.
  Organizacje kukiełkowe lepiej funkcjonują bo mają lewą kase za spektakl i tak na prawdę nie kukiełki piszą scenariusz.

  Nie wiem jak to będzie z tym organizowaniem się,paradoksalnie wciąż jest za dobrze na prawdziwe organizowanie się..W każdym razie jestem z wami 🙂

  Hans Klos widzę też ma już dosyć tego marazmu wybiórczego..:zachęca do konkretnych akcji,tyle tylko,że trzeba by zaraz powołać jakieś „stowarzyszenia” do walki z windykatorami z odpowiednią obsługą prawną i lotną brygadą anty zastraszeniową.

  Nasze wstrętne nie państwo ma brudny zwyczaj sprzedawania swoich wierzytelności i obciążania ich wysokimi kosztami komorniczymi po czym już legalnie nas zwalcza w/g swojego łupieskiego prawa kaduka.
  Jak ta akcja nie przybierze charakteru masowego i zorganizowanego to nas wyłuskają do ostatniego grosza swoimi chciwymi sługami systemu.
  Jest sporo takich bez mózgów po plikacjach dla których własna kasa jest ważniejsza niż cudze życie.
  W każdym razie takie powstanie powinno być dobrze zaplanowane i posiadać własne solidarne struktury składające się ze znacznie światlejszych i nie mniej bitnych ludzi niż początki
  samoobrony..
  Żeby potem żaden Tymochowicz ich potem nie wystawił/wyśmiał/a wręcz może doprowadził do upadku.
  .

  A tu propozycja Hansa:

  http://hansklos.blogspot.com/2011/10/obywatelski-sprzeciw.html
  Warto by nad nią podyskutować w kategorii: czy wystarczająco wqrwia cie POlska Tuska żeby zacząć działać?

  Wkleję całość bo strona może przestać się otwierać.Stąd przepraszam za obszerny materiał:

  „wtorek, 11 października 2011
  Obywatelski sprzeciw

  Więźniowie zagłosowali tak, jak elita postępowa. Ciekawe jak zagłosowały prostytutki. Czyżby rację mieli ci, którzy twierdzą, iż w Polsce rządzą kurwy i złodzieje?

  Bobola ma racje twierdząc, że jeśli chcemy zmian w Polsce to musimy wyjść poza pseudo demokratyczny gorset. Demokracja się kończy tam, gdzie dokonuje się wyborczych oszustw, a sądy i administracja selektywnie, według swojego uznania stosuje prawo. Pora na akcje bezpośrednią, pora na obywatelski sprzeciw i przywrócenie władzy w ręce obywateli.

  Wzywam wszystkich obywateli Rzeczpospolitej do aktu obywatelskiego nieposłuszeństwa, do niepłacenia podatków, ukrywania dochodów, do niepłacenia mandatów, do ignorowania władz państwowych i samorządowych, do niewypełniania obowiązków meldunkowych, do nie przerejestrowywania aut, do ignorowania wezwań o wymianę dowodów osobistych i praw jazdy, do wyrzucania i niewypełniania sprawozdań statystycznych i do niestawiania się w sądach w sprawach w których stroną jest skarb państwa, do porzucania służby w jednostkach prewencji policji i straży miejskiej, do przechodzenia na wcześniejsze emerytury, do kopiowania dokumentów urzędowych i ich publikowania w sieci za wyjątkiem dokumentów ściśle tajnych. Wzywam obywateli do składania protestów wyborczych, donosów do prokuratury na działalność władz państwowych i samorządowych. Wzywam obywateli Rzeczypospolitej do wycofania swoich pieniędzy z obligacji państwa polskiego i z obligacji komunalnych, do wycofania swoich oszczędności z banków działających na terenie Polski i zamiany tak uzyskanych złotówek na waluty obce, kruszce lub łatwo zbywalne kosztowności. Wzywam obywateli, aby tworzyli obywatelskie sądy arbitrażowe i w nich rozstrzygali swoje sprawy z pominięciem sądów państwowych, gdzie zlikwidowano ostatnie pozory obywatelskiego nadzoru pod postacią ławników. Obywateli wzywam do pokojowych i bez użycia przemocy akcji paraliżowania swoimi działaniami policji i straży miejskich, do działań paraliżujących aparat skarbowy państwa. Wzywam obywateli, aby sami organizowali straże obywatelskie i sprawy bezpieczeństwa własnego i sąsiadów brali we własne ręce bez liczenia na władze. Wzywam obywateli, aby przy każdych następnych wyborach masowo poszli do urn, pobrali karty do głosowania i je publicznie zniszczyli. Na zniszczonych kartach wyborczych nikt nie dostawi wam krzyżyka, nie unieważni ani nie sfałszuje Waszego głosu. Z szulerami nie siada się do gry wyborczej. Obecne państwo nie uratuje nas, obywateli przed kryzysem, a co najwyżej może ten kryzys pogłębić. Na naszych oczach umiera zaufanie do rządowej władzy.

  Nie wychodźcie na ulice! Organizujcie się w swojej najbliższej okolicy! Nie organizujecie akcji pałowania się z władzą! Władza rządowa tylko czeka, aby wysłać policje i spacyfikować pokojowe manifestacje a swoim obywatelom odebrać zdrowie i wolność. Działajcie w małych grupach, korzystajcie z internetu i z serwerów poza Polską. Zachęcajcie do cichego wspierania waszych działań przez wojskowych i osoby będące na służbie w policji. Wspierajcie kibiców w ich działaniach organizacyjnych i w kultywowaniu narodowych tradycji. Szyfrujcie swoją korespondencje i starajcie się o bezpośredni kontakt w grupach unikając łączności telefonicznej. Pamiętajcie, że w Polsce władza masowo podsłuchuje obywateli, a sługusy władzy są bezwzględni. Nie dajcie się sprowokować do burd. Władza nie raz zechce was sprowokować aby potem pokazać światu, że chuliganów i terrorystów wsadza do więzień. Krzysztof Martyna twierdzi, że ci, którzy sprawują władzę to rząd. Pozostali to nierząd. Rzeczpospolita nie rządem stoi, ale obywatelami! To do obywateli należy władza, a nie dla rządu i jakiejś partii.

  Pozwoliliśmy, by takie ikony solidarności jak Anna Walentynowicz zostały zapomniane. Komuna ciągle żyje i ma się dobrze, a symbolicznym tego przykładem jest fakt, iż Marek Borowski, który wcześniej nazywał się Szymon Berman,-) wygrał z Romaszewskim w wyborach do Senatu. Symboliczne jest też, że podczas tegorocznych wyborów przewodniczący jednej z obwodowych komisji wyborczych został złapany na tym, jak unieważniał karty do głosowania. Bez zmiany systemu wyborczego i sposobu liczenia głosów zawsze będą nam, obywatelom wmawiać, że władza jest taka jaką sami sobie wybraliśmy, pomimo mocnych sygnałów, że wybory są manipulowane i fałszowane. Wybory służą li tylko do uprawomocnienia władzy, gdy system wyborczy zachęca do wykonywania cudów nad urną, szczególnie w centralnym komputerze, który obsługują firmy wyłonione z pominięciem przetargu i o niesprawdzonej reputacji. Przy braku przejrzystych reguł i procedur w PKW łatwo jest ukrywać fałszerstwa. Kto faktycznie posiada i kontroluje te firmy? Kto liczy rzetelnie nasze głosy? Nie wierzycie, że wybory można sfałszować mając dostęp do komputera to zobaczcie jak to się robi w USA.

  Jedynie ręczne i publiczne liczenie głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych gwarantuje rzetelność wyborów.

  Czas skończyć ze stalinizmem w Polsce i z praktyką, że nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy. Trzeba zmienić system wyborczy wzorując go na tym, co jest i działa w Wielkiej Brytanii. Potrzeba nam jednomandatowych okręgów wyborczych i publicznego liczenia głosów gdzie na oczach wszystkich od razu wyłania się zwycięzcę. Potrzeba nam prawa, aby tak jak w Wielkiej Brytanii do zarejestrowania kandydata wystarczyło kilkadziesiąt głosów poparcia, a administracja nie miała prawa odmówić jego rejestracji. Potrzeba nam jednomandatowych okręgów wyborczych aby wyłonić rzeczywistych liderów, a nie ludzi sterowanych przez partyjnych kacyków. Po 20 latach antydemokratycznych zafałszowanych wyborów, czas powiedzieć dość! Obywatele są suwerenem w tym kraju i nie muszą kołatać do sądów o obronę swoich praw. Czas, aby to sami obywatele dokonali restytucji prawa i jego egzekucji. Sądy w Polsce służą li tylko dla obrony władzy a nie obronie praw obywatelskich. Koniec z lamentami i wiszeniem u pańskiej klamki. Czas na bunt i masowe obywatelskie nieposłuszeństwo, czas na zmianę wyborczego prawa, a potem konstytucji, czas na to, aby Rzeczpospolita na powrót stała się dobrem wspólnym.

  Do wezwania do obywatelskiego nieposłuszeństwa natchnął mnie Donald Tusk, który już w 2006 roku stwierdził był, że gdyby prezydent, pozwoliłby sobie na złamanie konstytucji po to, żeby jego partia wygrała wybory, to stawiałby ludzi w sytuacji, w której trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo takim decyzjom. No to właśnie je wypowiadam.-)

  Fragmenty wypowiedzi Tuska poniżej:

  Nie mogę dzisiaj wykluczyć, że w sytuacji, w której prezydent złamałby konstytucję i rozpisał wybory, to my nie zaakceptujemy tej decyzji. Pójdziecie z tym do Trybunału Stanu?
  – Nie, to już są dużo poważniejsze sprawy.
  Czyli co?
  – Czyli może dojść do bardzo poważnego kryzysu nie tylko konstytucyjnego. W tym parlamencie nie ma możliwości przeprowadzenia procedury impeachmentu, czyli usunięcia prezydenta z urzędu. Natomiast prezydent, który pozwoliłby sobie na złamanie konstytucji po to, żeby jego partia wygrała wybory, stawiałby Platformę w sytuacji, w której trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo takim decyzjom.
  Czyli?
  – Trzy kropki postawcie.
  Co to znaczy: wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo? Ludzi wyprowadzicie na ulicę?
  – …

  Polubienie

 49. Grafik 11 października 2011 o 9:46 pm

  Dla Goldman SUCKS

  Polubienie

 50. iHe 11 października 2011 o 10:08 pm

  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/zaskoczenie-wsrod-politykow-propozycja-tuska,1,4877680,aktualnosc.html

  Zwycięskiego składu się nie zmienia..A może po prostu pragmatycznie nie poszerza się kręgu wtajemniczonych?Po co znowu ktoś ma się wieszać w celach samobójczych.
  To nawet humanitarne.

  http://www.tu154.eu/index.php/archives/1521
  http://www.fakt.pl/Samobojstwo-w-kancelarii-premiera-Nowe-fakty,artykuly,60340,1.html

  Polubienie

  • 999AQQ 11 października 2011 o 11:17 pm

   Można wyciąć artykuł z kodeksu, by żyło….
   http://www.wykop.pl/ramka/901147/politycy-napisli-prawo-dla-krauzego/

   Polubienie

 51. Aśka 11 października 2011 o 10:09 pm

  „Lis na żywo” 2.05.2011

  22:25 min

  Lis: Jak pan słyszy „zdradzeni o świcie”, „Tusk zdrajca”, „kondominium”, to pan myśli: podłość, czy pan myśli: jest, jest, jest, bo właśnie dostaje pan od Jarosława Kaczyńskiego prezent?

  Tusk: Osobiście jest mi po prostu przykro. Ja jestem człowiekiem, ja nie jestem maszyną, więc jeśli słyszę od człowieka, od polityka, który odgrywa istotną rolkę publiczną w Polsce, takie najcięższe oskarżenia, które bardzo utrudniają normalną rozmowę, znaczy powiem szczerze, że może to nie jest moje marzenie, bo mam inne marzenia, ale nawet pan się nie domyśla, jak czasami, jak bardzo bym chciał, żeby lider opozycji był takim liderem opozycji, jak w innych krajach europejskich, gdzie się normalnie człowiek spotyka, podaje rękę i mówię, ja uważam tak, ty uważasz tak, pospierają się …

  Lis: A wiem pan, o ile trudniej byłoby panu wygrać wybory?

  Polubienie

 52. Wiara 11 października 2011 o 10:10 pm

  Pan Henryk http://www.proroctwa.com/ o sprawach na czasie

  [audio src="http://www.proroctwa.com/audio/tww-podcast-09-10-2011-1.mp3" /]

  [audio src="http://www.proroctwa.com/audio/tww-podcast-09-10-2011-2.mp3" /]

  Polubienie

  • seler 11 października 2011 o 11:02 pm

   do >> Wiara >> PokójWam też podał linka chyba wczoraj oraz dzisiaj WAŻNE

   Okupacja Wall Street: COINTELPRO czyli fałszywa opozycja
   cytat
   TO JEST USTAWKA! Jeszcze nie rozumiesz że Protokoły Męrców Syjonu, Zeitgeist i OCCUPY WALL STREET to części tego samego planu? Samo zniszczenie lichwy i kontrolowanych przez banksterów rządów jeszcze nic nie znaczy! Trzeba zroumieć ich PLAN!
   czytaj całość !!!

   http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/

   Polubienie

 53. alexxx 11 października 2011 o 10:23 pm

  el hierro czerwony alarm…

  Polubienie

  • Stirlitz 12 października 2011 o 1:14 am

   no to komuna idzie:P

   Polubienie

 54. sono 11 października 2011 o 10:53 pm

  Znana ze swych morderczych zapedow na nienarodzonych, bezradnych dzieciach ,niejaka Wanda Nowicka, zostaje mianowana przez obszczymura Palikota na wicemarszalka cyrku zwanego POlskim Sejmem.
  Mysle, ze to poczatek przedstawienia pod tytulem: „jak ostatecznie wykonczyc Polske i Polakow”. Bilety na to to przedstawienie zakupil sam narod POlski, ktory ulatwil w ostatnich,
  ” demon-kratycznych wyborach ” wszelkiego rodzaju szmatlawcom osiagnac poselskie stolki.
  „Z kogo sie smiejecie, z siebie samych sie smiejcie”.

  A raczej placzcie. http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/radykalna_feministka__wicemarszalkiem_sejmu_16075

  Polubienie

 55. Mariusz 11 października 2011 o 11:06 pm

  czy ktoś wie co z monitorem? od rozprawy nie ma jego wpisów!

  Polubienie

  • Druzyna AA 11 października 2011 o 11:23 pm

   Rozprawa, wyrok i sru, do więzienia… W okupowanej przez PO Polsce to szybko idzie.

   Polubienie

  • Stirlitz 11 października 2011 o 11:29 pm

   dokładnie , ale pewnie odsypia:)

   Polubienie

 56. maran 11 października 2011 o 11:39 pm

  Znana ze swych morderczych zapedow na nienarodzonych, bezradnych dzieciach ,niejaka Wanda Nowicka, zostaje mianowana przez obszczymura Palikota na wicemarszalka cyrku zwanego POlskim Sejmem.
  Mysle, ze to poczatek przedstawienia pod tytulem: „jak ostatecznie wykonczyc Polske i Polakow”. Bilety na to to przedstawienie zakupil sam narod POlski, ktory ulatwil w ostatnich,
  ” demon-kratycznych wyborach ” wszelkiego rodzaju szmatlawcom osiagnac poselskie stolki.
  „Z kogo sie smiejecie, z siebie samych sie smiejcie”.

  A raczej placzcie. http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/radykalna_feministka__wicemarszalkiem_sejmu_16075

  Polubienie

 57. Aśka 11 października 2011 o 11:50 pm

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy
  11.10.2011 21:10 36 komentarzy
  Unieważniamy wybory – podpisz protest wyborczy

  Zaskarżcie wybory z nami. Sztab Wolnych Wyborów zorganizowany pod patronatem Nowego Ekranu przygotowuje komplementarny protest wyborczy ujawniający wszystkie przestępstwa i nadużycia PKW oraz manipulacje mające wpływ na wynik.

  Sztab Wolnych Wyborów zrzesza różne partie, organizacje, komitety których bierne i czynne prawo wyborcze zostało naruszone działaniami przestępczymi organów ustawodawczych (uchwalenie Kodeksu Wyborczego niezgodnego z Konstytucją), Państwowej Komisji Wyborczej (bezprawne wykluczenie z wyborów, złamanie kalendarza wyborczego), Okregowych Komisji Wyborczych (bezprawne odrzucenie kandydatów do Senatu i odmowa zarejestrowania list), Sądu Najwyższego (nierozpatrzenie odwołania, brak nadzoru nad PKW) i Obwodowych Komisji Wyborczych (manipulacje wynikami wyborów). Do Sztabu Wolnych Wyborów zbierającego się w siedzibie Nowego Ekranu należą między innymi: Kongres Nowej Prawicy, Unia Polityki Realnej, Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka, Samoobrona, Środowisko JOW, Wierni Polsce Suwerennej, Partia Elektorat, Komitet Wyborczy Sklepowicza, Anna Kalata, Marek Król i wiele innych podmiotów. Dzięki tak szerokiej współpracy, a także bieżącym doniesieniom od członków obwodowych komisji wyborczych Nowy Ekran dysponuje bogatym materiałem dowodowym dokumentującym niespotykany w demokratycznym świecie poziom zmanipulowania wyborami do Sejmu i Senatu. Z dowodów tych zamierzamy skorzystać i wnieść kompleksowy protest wyborczy do Sądu Najwyższego, w którym wykażemy bezprawne wykluczenie z wyborów kilkuset (sic!) kandydatów pod którym podpisze się większość zrzeszonych komitetów i rzesze wyborców.

  Protest właśnie zaczął „się pisać”, ale nie możemy czekać z akcją zbierania podpisów do czasu jego opracowania, bo czym większa ilość podpisanych wyborców tym trudniej Sądowi Najwyższemu będzie sprawę zamieść pod dywan. Mamy bowiem tylko 7 dni na złożenie protestu wyborczego wraz z dokumentami.

  Polubienie

  • Aśka 11 października 2011 o 11:53 pm

   Wpis mój na razie wpadł do czarnej dziury, ale poinformuję, że nie napisałam w nim o tym, że zacytowałam tylko fragment … reszta pod wskazanym linkiem http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy

   Polubienie

   • 999AQQ 12 października 2011 o 12:55 am

    Tak mi się przypomniało, ponieważ na 1-ej stronie tych spiętych karteluszek z kandydatami było PIS więc nie każdy przeglądał!? dalej.
    Stąd wniosek, który sam się nasuwa:czy na dalszych stronach nie było JUŻ postawionych krzyżyków?
    GŁOS mógł być już „uszykowany” do unieważnienia…

    Polubienie

    • Aśka 12 października 2011 o 12:53 pm

     na mojej karcie nie było

     Polubienie

 58. snajper 12 października 2011 o 12:20 am

  Orwelowska inwigilacja społeczeństwa >>>>
  http://zaszybko.pl/index.php?go=baza

  Polubienie

  • Stirlitz 12 października 2011 o 1:14 am

   :DDDDDDDDDd

   Polubienie

 59. ARTUR 12 października 2011 o 12:52 am

  Mam pytanie .Jest pierwsza w nocy a niebo w Małopolsce jest błękitne w przerwach między chmurami ,nie ma księżyca a wygląda wszystko jakby miał nastać świt .Czy ktoś to potwierdzi?

  Polubienie

  • miki 12 października 2011 o 4:34 pm

   księżyc w nocy dawał tak mocno że można było bez problemu gazetę czytać, rzadko się coś takiego zdarza, ale jednak

   Polubienie

 60. Totalsky No Problemsky 12 października 2011 o 1:14 am

  nie wiem, czy wam sie spodoba, ale skoro host gdzies kibluje, to myszy szaleją – a zycie blogowe toczy się dalej (melodia – mam nadzieję, że znana – przyjamniej co bardziej… khm…. dorosłej PT publiczności;-)

  POWYBORCZA PIOSĘKA NIEWYMOWNIE OPTIMISTICZNA

  Gdy komornik weźmie wszystko, i gdy z garnka ci wykipi/

  GMO – lub jakis inny syf;/

  i gdy w tiwi będą tylko spoty banków i kredytów

  oraz tańce z panną Manią, vis-a-vis…../

  gdy unijna super-krowa da ci fioletowe mleko

  a premierem jakiś transik zechce być

  gdy schabowe i kiszone bedą ściśle zastrzeżone

  a policja za twe myśli chce cię bić……

  do serca Kaczkę tul

  weź na kolana kota

  to może być kot Alek

  wszak i on – to też istota

  z Brudzińskim brudzia pij

  siądź z Ziobrą na ściernisku

  to może nie być raj, lecz trwaj tam trwaj

  z Ziobrą, aj-waj, trwaj tak trwaj,

  to nie gaj, lecz ty trwaj….

  – choć moze nawet chciałbys strzelic go po pysku……

  Polubienie

 61. snajper 12 października 2011 o 1:15 am

  http://moje-riese.blogspot.com/2011/09/sprawdzajac-tropy.html

  Trafiłem prawdopodobnie na najlepiej zachowaną twarz Baphometa – pochodzi z 1697 roku – identyczną widziałem tylko na dwóch zamkach: Grodno oraz Czocha http://1.bp.blogspot.com/-Ygv-3r3Pwfg/ToINEfIPw9I/AAAAAAAAADc/Pqf7EMOoI-g/s320/SSM13927.JPG. O takich twarzach bardzo często wspominał Jarecki, że będą to dla mnie wskazówki. Znajduje się tam także jedna z niewielu mosiężnych płyt grobowych z wyrytymi herbami oraz z pośmiertnym epitafium (takich płyt używano tylko i wyłącznie do zamknięcia czeluści piekielnych, których strzega lwy). W owym zamku wyżęj wymienionych symboli jest aż nadto. U wejścia do piwnicy stoi owa płyta, naprzeciw niej stoi stół oraz krzesła z lwami, a także rzeźba drewniana gdzie na wysokości narządó rodnych mężczyzny znajduje się głowa herubinka, a nieopodal wspomniana podobizna Baphometa, znajdujeącasię na bogato zdobionej szafie, której elementy można odnalkeźć na elewacji bramy wejściowej zamku Grodno. To daje do myslenia. A to wszystko znajduje się w zamku w Krokowej – posesji rodu von Krockov – 7 km od Karwi.

  Polubienie

  • choice 12 października 2011 o 9:16 am

   Riese Jareckiego wiele mnie nauczyło w sferze duchowej polecam.

   Polubienie

 62. Stirlitz 12 października 2011 o 2:00 am

  na Słowacji zaczęło się , naród podzielony jest w sprawie ratowanie Eurokołchozu

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Upadek-slowackiego-rzadu,wid,13886174,wiadomosc.html

  Polubienie

 63. Totuś - dla Monitora DRAŃ 12 października 2011 o 2:47 am

  Jak widać moje posty nie przechodzą przez cenzurę. Wysyłam więc „Dekalog Polaka” jeszcze raz
  ————————–
  ofia Kossak-Szczucka
  Dekalog Polaka

  „…Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś.
  Wszystko, czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz.

  1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.
  2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej chwały, kariery albo nagrody.
  3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.
  4. Czcij Polskę, Ojczyznę twoją, jak matkę rodzoną.
  5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach twoich.
  6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem. Pamiętaj, że tchórz nie może być Polakiem.
  7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia polskiego.
  8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.
  9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.
  10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat.

  Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością.
  Będziesz Ją miłował więcej niż siebie samego”.
  Zofia Kossak-Szczucka

  Polubienie

 64. rabarbarek 12 października 2011 o 3:24 am

  Drony najnowszej generacji . Puscic takie cos w nocy , podswietlic i mamy takie UFO , ze az trudno bedzie uwierzyc , ze to techniczny wynalazek , zbudowany na potrzeby armii i nie tylko. A kilka takich utworzy flotylle , ktora zaatakuje nas z ” kosmosu” .

  http://www.popsci.com/technology/article/2011-10/navy%E2%80%99s-x-47b-war-drone-flies-wheels-lending-distinctly-ufo-appearance

  Polubienie

  • Wizzgaa 12 października 2011 o 12:54 pm

   Niezłe te drony ale chyba nie sprawdzą się jako „zmamienie najazdem ” UFO . Większość ludzi i czytelników science fiction oczekuje kształtu SPODKA : latającego kształtu dysku – talerza.

   Polubienie

 65. choice 12 października 2011 o 9:11 am

  Arsenał wypaśny nawet wdrążać go nie muszą. Sprzęt który posiada teraz armia Amerykańska i nim walczy jest ciężki do zatrzymania. Rosja stara się jak może no ale nie wiele może, Chiny z kopiowaniem już nie nadążają. USA nie pokaże nam na pewno teraz co posiadają możemy domyślać się albo oglądać zdjęcia z wycieków, jest to takie „prężenie muła pod koszulą” .
  Podejrzewam że tak samo jest z wojnami w krajach na bliskim wschodzie wypompować wszystkie złoża i pieniądze przetestować od czasu do czasu nowoczesną technologię a na pewno tak jest bo przecież żadne media nie pytają Arabów o relacje wojny i to co widzieli na niej. Ale faktycznie puścić takie cuś z nieba i powiedzieć że to ufo które nas atakuje sam miałbym problem z uwierzeniem że jest inaczej lub potrzebował bym jakieś terapii szokowej żeby mnie postawić na nogi. Czas pokaże ale podejrzewam że ten blok tu taj jest najbliższy prawdy.

  Polubienie

 66. angel 12 października 2011 o 9:18 am

  Beda tez anioly na niebie i rycerstwo Natanka –
  to wszystko rzuci cie na kolana ,
  a potem poniesiesz swoj krzyz !

  Polubienie