Goczyński w objęciach „Szatana”

Tytuł jest dziwny, ale zaraz to wytłumaczę. Otóż chyba jeszcze w lutym zadzwonił do mnie dziennikarz Afer Prawa i bloger, Bogdan Goczyński i powiedział: „-Ty lubisz teorie konspiracji. Chyba mam dla ciebie coś ciekawego. Jedna z osób, z którą koresponduję uważa, że polska pieczęć sądowa zawiera ‚znak Bestii’, czyli szatańskie trzy 6-tki. Przyjrzyj się gwiazdkom”.  
No to zacząłem od razu szukać w internecie wyroków sądowych z ostatniego okresu. I znalazłem. Poniżej powtarzam artykuł zamieszczony w marcu, wielu z was go zna, ale ponieważ blog ostatnio odwiedzany jest przez kilkakrotnie więcej ludzi niż w marcu, to go powtarzam.
No i mam do was prośbę, abyście poszukali innych dokumentów z pieczęciami polskich sądów – warto by ustalić kiedy pojawiły się trzy sześcioramienne gwiazdy na pieczęci, kto to projektował i kto zatwierdził. Nie sądzę by był to przypadek, Illuminati wszędzie umieszczają swoje symbole, wiedząc, że „głupie goje” tego i tak nie zauważą. Jeśli ten znak został umieszczony na pieczęci z premedytacją, to jest to dowód, że w Polsce nie mamy już wymiaru sprawiedliwości, a satanistyczne narzędzie represji.
Uważam, że Goczyński, który przebywa obecnie w więzieniu w Tarnowskich Górach jest  w wielkim niebezpieczeństwie – to on, nie sięgając nawet do „teorii konspiracji” udowadniał w sposób systematyczny „satanizm” polskiego wymiaru sprawiedliwości. Teraz sam jest w objęciach „szatana”, całkowicie bezprawnie, bowiem sposób w jaki tam trafił nie ma uzasadnienia w polskim prawie. Nawet jeśli miał wyrok zaoczny i mu go odwieszono, powinno się to odbyć na rozprawie, w jego obecności. Nic takiego nie miało miejsca.
Goczyński jest ofiarą represji politycznych.
=====================================================

Czy to jest naprawdę polska pieczęć sądowa?

Ciekawą informację podesłał mi jeden z czytelników bloga. Pochodzi podobno od pracownika polskiego sądu.
Otóż na pieczęciach sądowych (tu zamieszczona pochodzi z wyroku sądowego, który znalazłem w internecie) znajdują się trzy … Gwiazdy Dawida – sześcioramienne, które są symboliczne dla państwa Izrael i dla syjonistycznych Żydów. Czy może tak być, że rząd w kraju, który przyjął Chrzest w roku 966 na jednej z najważniejszych pieczęci zamieszcza symbol tak ważny dla niewielkiej tylko części populacji? Jak mała jest to mniejszość wynika m.in. z artykułu w Wikipedii (cytat na końcu artykułu).

tu są nieco tłuściejsze

Sądzę jednak, że te sześcioramiennne gwiazdy nie są po to by się przypodobać Żydom.
Jako symbole są wszak sakralnym znakiem Lucyferianów, satanistów (http://www.overlordsofchaos.com/html/jewish_conspiracy_45.html ), którzy zaczynają być w Polsce coraz bardziej aktywni. To oni głównie są łącznikiem z masońskim tzw. rządem światowym, który jest z natury satanistyczny. Jako gwiazdy sześcioramienne symbolizują cyfrę 6. Mamy tu więc trzy 6-tki, czyli tzw. znak Bestii 666.

666 – ZNAK BESTII NA POLSKIEJ PIECZĘCI SĄDOWEJ.

Nikt mi nie powie, że to jest przypadek.


Wikipedia: (…) Największą wspólnotę religijną stanowi Kościół katolicki, do którego należy około 34,21 mln wiernych. W obrządku rzymskokatolickim ochrzczonych jest 34 mln mieszkańców Polski, co stanowi około 89% populacji. Kościół greckokatolicki liczy 53 tys. wiernych, Kościół ormiańskokatolicki 5 tys., Kościół neounicki 195 osób. Z tradycji katolickiej wywodzi się starokatolicyzm, do którego należy 45 tys. wiernych (Kościół Starokatolicki Mariawitów – 23,7 tys. wiernych, Kościół Polskokatolicki – 19 tys. wiernych, Kościół Katolicki Mariawitów – 2 tys. wiernych, Kościół Starokatolicki w RP – 475 wiernych, Polski Narodowy Katolicki Kościół – 450 wiernych, Reformowany Kościół Katolicki – 90 wiernych). Obok starokatolików działalność prowadzą grupy tradycjonalistów katolickich: lefebrystów i sedewakantystów.

Wspólnoty tradycji prawosławnej liczą ponad pół miliona wiernych (Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny – 506,8 tys., Wschodni Kościół Staroobrzędowców w RP – 440 osób, Apostolski Kościół Ormiański – ok. 100 osób). W Polsce mieszkają także przedstawiciele Kościoła koptyjskiego.
Do protestantyzmu przyznaje się ponad 150 tysięcy wiernych: Kościół Ewangelicko-Augsburski – 80 tys., Kościół Zielonoświątkowy – 23 tys., Kościół Adwentystów Dnia Siódmego – 9,5 tys., Kościół Chrześcijan Baptystów – 6,5 tys., Wspólnota Kościołów Chrystusowych w RP – 6 tys., Kościół Nowoapostolski w Polsce – 5 tys., Kościół Ewangelicko-Metodystyczny – 4,5 tys., Kościół Ewangelicko-Reformowany – 3,5 tys., Kościół Boży w Chrystusie – 3,5 tys., Kościół Wolnych Chrześcijan – 3 tys., Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa – 2,5 tys., Kościół Chrystusowy w Polsce – 2,4 tys., oraz Kościół Ewangelicznych Chrześcijan – 2,3 tys. (…)

Materiały pomocnicze:
Jakie jest pochodzenie sześcioramiennej gwiazdy? Dr O.J. Graham http://www.cephas-library.com/israel_origin_of_six_pointed_star.html

Bogdan Goczyński. Skazany na śmierć. W Polsce.
Prosimy wszystkich o poparcie dla Bogdana Goczyńskiego, o którym tu wiele pisałem, zamieszczałem z nim wywiady i rozmowy telefoniczne gdy dzwonił do mnie z więzienia. Istnieje podejrzenie, że Bogdan Goczyński został skazany przez skorumpowany wymiar sprawiedliwości na śmierć. Informacje jakie zostały podane w Nowym Ekranie w artykule: „Skazany na śmierć. W Polsce” są porażające. Przeniesiono go do więzienia w mieście gdzie skazano go na podstawie pomówień byłej żony, która nie miała nawet obrażeń rzekomo spowodowanych przez Goczyńskiego. Skazany przeszedł wszystkie badania wariograficzne, mimo to sędzia uznał go za winnego. To przypomina najgorsze represje stalinowskie. Jak się dowiadujemy z Nowego Ekranu, jest on pomawiany przez klawiszy więziennych o pedofilię, co może poskutkować nawet jego śmiercią z rąk kryminalistów.
GOCZYŃSKI JEST POWAŻNIE CHORY. Zamiast do szpitala wysyła się go do więzienia, skąd już może nie wyjść żywy. Słuchając tego co mówi w swoich wywiadach Goczyński, można się domyśleć, że bandyci, których nie brak w wymiarze sprawiedliwości nie popuszczą i będą chcieli go uciszyć.
Ale Goczyński nie jest sam. Ma duże poparcie. Ponieważ jest również obywatelem australijskim, proszę was o pomoc w przetłumaczeniu artykułu z Naszego Ekranu i poniższe materiały audiowizualne na język angielski – wiemy gdzie to puścić by dotarło do milionów. Nie możemy zostawić człowieka w rękach potencjalnych oprawców. Nie dopuśćmy do powrotu zmory nazizmu i stalinizmu do naszego kraju!

Na dowód poparcia dla Goczyńskiego, klikajcie w gwiazdki jego ostatniego artykułu: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY W SŁUŻBIE SZWINDLERÓW

Reklamy

209 responses to “Goczyński w objęciach „Szatana”

 1. Tomasz 12 października 2011 o 6:18 am

  Już o tym pisałeś 4 marca…

  • monitorpolski 12 października 2011 o 8:44 pm

   I dobrze, powinno być odnawiane co pół roku. Teraz jest 3 x więcej czytelników niż w marcu

   • Brus_Zły_Lis 13 października 2011 o 7:38 pm

    ruch się zwiększa na blogach i portalach prawicowych – dlatego nie wierzę w wyniki tych wyborów
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/iv-rozbior-polski.html

 2. PS 12 października 2011 o 6:30 am

  Robisz z igły widły. Taki znaczek jest stosowany we wszystkich pieczęciach urzędowych od dziesięcioleci i służy jako separator. Sprawdź pieczęcie na swoim świadectwie szkolnym też znajdziesz tam gwiazdy sześcioramienne. Na dokumentach z jakiegokolwiek urzędu choćby USC, też tam są.

  • monitorpolski 12 października 2011 o 10:35 am

   Przejrzyj dyskusję pod artykułem z marca: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/04/dlaczego-na-polskiej-pieczeci-sadowej-sa-gwiazdy-dawida/ Już na ten temat dyskutowaliśmy.
   Podaj jakieś linki do świadectw z 3 sześcioramiennymi gwiazdami, jakżeś jest taki mądry. ja znalazłem kilka – nie mają.
   http://www.google.com/imgres?q=%C5%9Bwiadectwo+szkolne&um=1&hl=en&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&biw=888&bih=446&tbs=isz:l&tbm=isch&tbnid=ppWgPZVpEXKDsM:&imgrefurl=http://www.zssjaslo.edu.pl/zkarthistorii.html&docid=G0V–LfkAq_R9M&w=1000&h=1404&ei=6VGVTtPnI8rPsgbzksTWBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=248&vpy=66&dur=532&hovh=266&hovw=189&tx=97&ty=176&page=1&tbnh=96&tbnw=68&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:2,s:0

   • Tomasz 12 października 2011 o 10:37 am

    Jakby co to ten Tomasz na gorze to nie ja. Ja jestem zawsze zalogowany

   • Druzyna AA 12 października 2011 o 12:46 pm

    Mam sześcioramienne gwiazdki na świadectwach szkolnych, na maturze, na świadectwach z religii. Ależ się nam ten satanizm panoszy… Zaczynam rozumieć, dlaczego p. Goczyński trafił do pierdla. Ten facet, z tymi pomysłami o gwiazdkach, jest niebezpieczny dla otoczenia. Nawiasem mówiąc, nawet ty tutaj przemycasz coraz więcej faktów o p. Goczyńskim – miał wyrok, odwiesili mu… Nie rób z niego niewiniątka.
    A z tym „skazaniem na śmierć” jedziesz po bandzie. W Polsce nie orzeka się kary śmierci, a ty po prostu sensacjonistycznym tytułem próbujesz zwrócić uwagę na siebie i swój blog. Żenada.

    • monitorpolski 12 października 2011 o 8:36 pm

     Możesz podesłać skany? Byłby to pierwszy przykład szatańskiego świadectwa!

     • Sully 12 października 2011 o 10:54 pm

      Monitor nie przeginaj też mam takie gwiazdki na świadectwach!

     • Sully 12 października 2011 o 10:57 pm

      Specjalnie poszłam sprawdzić, na akcie urodzenia i innych dokumentach Państwowych sa te same gwiazdki…więc po co to halo??

    • pola 12 października 2011 o 9:19 pm

     Mówisz że w Polsce nie orzeka się kary śmierci
     Kara śmierci za pisanie skarg i pozwów w Polsce.
     http://rafzen.wordpress.com/2011/10/10/kara-smierci-za-pisanie-skarg-i-pozwow-w-polsce/

   • rob 12 października 2011 o 6:07 pm

    http://www.google.com/imgres?imgurl=http://images8.fotosik.pl/1142/5737d4fcdde402fe.jpg&imgrefurl=http://eksploratorzy.com.pl/viewtopic.php%3Ff%3D20%26t%3D7891&usg=___kLeHv5LyP1cf8WQZMmlUXQoHgo=&h=800&w=561&sz=79&hl=pl&start=48&zoom=1&tbnid=kwsYyQki9Zt2eM:&tbnh=143&tbnw=100&ei=kbqVTo-4M8Pk0QGR_JmlBw&prev=/search%3Fq%3Dpieczecie%2Blegitymacji%2Bszkolnych%26start%3D42%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1

   • kosiardeyablos 12 października 2011 o 10:15 pm

    ot ciekawostka z rodzimego miasta:http:http://vetoprzestepcomzumwszczecinie.blox.pl/2011/09/Skad-sie-wziela-firma-Teleskop-w-Szczecinie-Kto.html

    • kosiardeyablos 12 października 2011 o 10:36 pm

     No i takie popierdówki:http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&idx=78156
     gadamy o rzeczach ważnych ale umykają nam wcale nie nieistotne. co tera sie dzieje widać na powyższm linku. Podobne sytuacje mają miejsce nie tylko w Szczecinie. A! Arłukowicz ministrem tralala. To znaczy że ktoś z mego miasta. A że z PO. Ciekawe co zmontuje, bo znam kolesia. A ch..j tam! Jest jak jest i bedzie gorzej. POpylina i PoRombałka w akcji bedzie, zrobią syf większy, ale od tego to sie już nie wymigają. Od dziś Polskom rzondzom geje i złodzieje (a sie rymło)- w czystej postaci. Na Wiejskiej otwierajom ZOO. Przewaga Małp i goryli, gdzieniegdzie hiperHotam, a na czele Kaczor Donald i myszka Riki Tiki. Ale kara Boska nadejdzie wkrótce. Bedom uciekać, gdzie pieprz rośnie, dosłownie tam, ale i tak dopadnie ich Pomsta Słowianina – Niewidzialna Ręka Sprawiedliwości czyli Pięść Przeznaczenia (IFD- Iron Fist of Destiny) i wyj…e parola. Przed Karmą nie uciekniesz, takie jest jej prawo niezaprzeczalne – „Kto kupe robi na wycieraczke sąsiada, ten wpadnie do szamba po szyje!!!”

  • qq7mm 12 października 2011 o 10:44 am

   „znajduja sie gwiazdy szecioramienne” ciekawe dlaczego akurat takie gwiazdy a nie na przyklad ksiezyc czy kwadraciki?

  • Brus_Zły_Lis 12 października 2011 o 7:47 pm

   z jednej strony masz rację – ale takich przypadków jest wiele – układ budynków w waszyngtonie – też można obrysować pięcioramienną gwiazdą
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-henryk-wujec-cz16.html

 3. detektywmichajarzynski 12 października 2011 o 7:10 am

  Bogdan Goczyński – współczesny polski męczennik, samotny wojownik, człowiek honoru, bezkompromisowy dziennikarz. Chwała mu za to. Jesteśmy z Tobą.

 4. multimir 12 października 2011 o 7:17 am

  Bardzo mnie dziwi, że tak poruszająca sprawa Bogdana Goczyńskiego, jednoznacznie wciągana jest w sferę dezinformacji, odbiera powagę tej sprawie. Mianowicie wiązanie satanistycznej symboliki jest tutaj jak najbardziej nie na miejscu, zaś samo takie zachowanie znane mi jest z internetu, jako działania Departamentu Plotki wiadomych służb.

  Do tego podstawa niewiarygodna, „telefon od Goczyńskiego” jeszcze bardziej wzbudza moją nieufność. Jakoś nie chce mi się w to uwierzyć, tym bardziej że temat nigdzie nie ukazuje się w powiązaniu z Goczyńskim.

  Doradzam skasowanie komentarza o satanistycznej symbolice.

  Pozdrawiam i życzę powagi w poważnych sprawach.

  • monitorpolski 12 października 2011 o 10:33 am

   Jakie plotki?! Masz 3 sześciokąty czy nie? 666. Układ Goczyński kontra sataniści jest aż za bardzo widoczny, wystarczy poczytać artykuły Bogdana ujawniające cały ten satanizm, którym został zainfekowany „polski” wymiar sprawiedliwości.

   • Stirlitz 12 października 2011 o 11:06 am

    Witam Monitorze , i rozprawy upłynęły spokojnie?, co do pieczęci na razie sprawdziłem pieczęć Sądu z 1997 roku i są 3 gwiazdki, a na pieczęci z 1928 roku z świadectwa jest jedna Gwiazda ale 6 ramienna.podaj jakiś e-mail to wyśle Ci zdjęcia

    • monitorpolski 12 października 2011 o 8:47 pm

     mail jest zawsze po prawej na marginesie. monitorpolski@yahoo.com
     W 1928 roku zmieniono też polskiego orła. To był początek panowania masonów, choć wtedy byli jeszcze patriotami….

     • iHe 13 października 2011 o 1:01 am

      🙂 Monitor – polskim masonom mogło się tylko wydawać ,że są patriotami.
      Z każdym awansem w hierarchii powinno im pozostawać coraz mniej złudzeń.
      Też nie byłbym taki pewny czy to był początek panowania.Raczej to panowanie przyszło do nas z oświeceniem.I tacy oświeceni jesteśmy aż do teraz ,mimo hitlerowców,łagrów i ubeków,przegranych powstań,które często wybuchały jak komuś na zachodzie pasowało.
      Potem za to nas rabowano i wyżynano.To oczywiście temat rzeka,niektóre kwestie są oczywiście dyskusyjne ,ale owoce są jakie są.Jesteśmy gdzie jesteśmy.
      Popełniamy stale te same błędy od ~250lat.

      Nie cofając się aż do konstytucji,powstań i rozbiorów.
      Polska między wojenna- też padła,choć wcale nie musiała,zaprzepaszczono wiele szans i energii pracowitego,szlachetnego,bitnego narodu.
      Pełnego energii i optymizmu po odzyskaniu po 123 latach niepodległości wywalczonej z niebywałym trudem i w niebywale trudnych warunkach.
      Narodu który zatrzymał bolszewików.Narodu ,który powstał z popiołów.
      Ja tam nie mam złudzeń kto nam pomógł się przewrócić i kto pierwszy zwiewał na zachód przez Rumunie.Jasne ,że sami nie jesteśmy bez winy.Ale mamy tego fartuszkowego pasożyta który dla picu czasem nosi Orła Białego odznakę.

      Kto budował naszą politykę zagraniczną na bańkach mydlanych.Kto prowadził nierealistyczne założenia w planie obrony terytorium polski i spowalniał zbrojenia i mobilizacje.Elity,czy aby tylko elity..Kto doniósł ruskim plan bitwy warszawskiej?
      Fartuszki to zawsze była V kolumna,trzeba to sobie jasno ,wyraźnie powiedzieć.
      Kościół katolicki o tym wiedział a my o tym nie wiemy?
      Niektórzy desperaci romantyczni może szukali w masonach czy węglarzach wsparcia dla sprawy narodowej,ale to były tylko ich złudzenia .
      Sprzedać dusze diabłu za niepodległość to trochę słaby interes.Zresztą ten geszeft się nigdy nie udał.

      Zawsze traktowano nas jako naród czy jednostki instrumentalnie a szczególnie w tym bractwie.Bo to „bractwo”po prostu tak ma.
      Ma swój własny „plan”.
      Ludzie,instytucje,państwa to w najlepszym razie instrumenty,przeważnie mapety,figurki w najgorszym razie bydło które trzeba zaprowadzić do celu.
      Ślepi na jedno OKO „patrioci” tak na prawdę są ślepi całkowicie.
      Nie bójmy się tego powiedzieć.To czysta kolaboracja z siłami wrogimi Polsce i moim skromnym zdaniem Wrogimi ludzkości.
      Zawsze dadzą nam co prawda jakąś marchewkę w majestacie oświecenia,ale nigdy bez kija.Te dary zawsze dziwnie szybko łącza się z krwią.Nawet jak wydają się pozytywne..

      Przykro to mówić ,ale ci patriotyczni członkowie masonerii międzywojennej ,którzy uczestniczyli w niej dla blichtru nie wiele się różnią od wyborców Palikota wbrew pozorom.
      A obecni to wiadomo..mafia jest dobra na wszystko a poza tym libertynizm i kto nie z mieciem tego zmieciem.
      Nie ważne komu się służy ,ważne ,że pan dobrze w życiu ustawi.
      Nie ważne ,że pan karze sługa musi..Sługa czeladnik zawsze ma szanse na bycie większym,ważniejszym sługą..
      Pomijając szczegół jaki mają szlachetny plan wcale nie komuszy,cały czas w toku:
      http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_35.html
      http://demotywatory.pl/1663244/Komunista
      Podczas wojny z kryzysem i terroryzmem ich nowa/stara odmiana uaktywniła się w USA.

      Do ustroju utopijnego panowie w fartuszkach ofiarnych nas nie doprowadzą,prędzej przed ołtarz moloszka choćby nie wiem jaki zeitgeist/cymes obiecywali.
      Są nie gorsi niż typowy łże polityk.
      Ze swoim makiawelicznym urokiem znawców natury ludzkiej obecnie ubranym w pablik relejszans.

 5. Grafik 12 października 2011 o 8:15 am

  A GWIAZDA NA PIECZĘCI JAKOŚ USTAWOWO MA MIEĆ 5 GWIAZDEK CZY TO KWESTIA UMOWNA?

  • Joanna 12 października 2011 o 3:28 pm

   Wygląda na to, że prawem kaduka „umowna”

 6. Annah. 12 października 2011 o 8:38 am

  9.10.11
  Moja córko, powiedz światu o Miłości, którą mam dla wszystkich Moich Stworzeń na całym świecie. Poinformuj ich także, że teraz Ja będę kierował Największym Aktem Boskiej Interwencji widzianej na ziemi, od czasu Zmartwychwstania Mojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.
  Wszystko jest przygotowane do tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia, na który przyzwoliłem, aby pomóc uratować was wszystkich.
  Moja Miłość dla was oznacza, że podczas gdy zamierzam zwalczać oszusta w jego wysiłkach zniszczenia ludzkości, dozwolę teraz na ostatni Akt Miłosierdzia dla waszego nawrócenia. Ten ostatni Akt waszej Rehabilitacji w Moich Oczach oznacza, że człowiek po raz kolejny może dowiedzieć się Prawdy o Moim istnieniu.
  Moje dzieci, proszę pochylcie się teraz i błagajcie o Miłosierdzie dla waszych rodzin i bliskich. Jeśli nie są w stanie łaski, Ostrzeżenie będzie dla nich trudne. Musicie poinformować ich o potrzebie rozmyślania o Prawdzie.
  Czas jest bliski. Ostrzeżenie jest prawie nad wami. Gdy nadejdzie, będziecie mieli czas na decyzję, którą drogę pragniecie wybrać. Drogę do Boskiego Światła lub drogę oszusta. Wybór będzie należał do was.
  Po pewnym czasie, jeśli człowiek nie odwróci się od swych podłych zwyczajów, zniszczę te kraje, które oddają hołd oszustowi. Ludzie będą się chować, gdy Moja ręka spadnie z karą, ale nie będą mieli dokąd pójść.
  Moja cierpliwość się kończy, gdy planuję teraz zjednoczenie wszystkich tych, którzy wierzą we Mnie, Stwórcę Wszystkich Rzeczy i zabranie ich ze Mną do nowej Ery Pokoju. Ci, którzy wybiorą inną drogę, zostaną wrzuceni w ognie piekła.
  Uważajcie teraz na to ostateczne wezwanie do ludzkości, gdyż jest to dla was czas, by zdecydować o waszej przyszłości. Módlcie się za tych ślepych na Moją Miłość, gdyż wielu z nich, gdy Prawda będzie im objawiona, jeszcze raz wyprze się Mnie i odwróci ode Mnie.
  Wasz ukochany Stwórca
  Bóg Ojciec
  Najwyższy Król
  Tłumaczył: Chrisgi
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/12/bog-ojciec-%e2%80%93-uwazajcie-teraz-na-moje-ostateczne-wezwanie-do-ludzkosci/

 7. STAŁY CZYTELNIK 12 października 2011 o 8:40 am

  Społeczeństwo jest karmione codziennie propagandą, że PO i PIS zmiażdżyli rywali. Nie mają sobie równych, a poparcie dla POPiSowych kandydatów wynosi aż 70% Taki wynik rzeczywiście szokuje! Powala na kolana konkurencje, a zwłaszcza demotywuje ugrupowania znajdujące się poza parlamentem do jakiegokolwiek działania.

  PODAWANE OFICJALNIE PRZEZ PKW WYNIKI WYBORÓW TA JAWNA MANIPULACJA I PRZEKŁAMANIE !!!!!!!!!!!!
  WYNIK WYBORÓW POWINIEN WYGLĄDAĆ NASTĘPUJĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  52% – nie głosowało
  19% – głosowało na PO
  14% – głosowało na PIS
  5% – głosowało na Palikota
  4% – głosowało na PSL
  3,5% – głosowało na SLD
  2.5% – inni
  = 100% społeczeństwa

  Jak teraz wyglądają wyniki wyborów. To są prawdziwe wyniki. Nie ma żadnej manipulacji.
  Wiecie co to oznacza. Ludzie mają dość polityków. Na Opolszczyźnie głosowało zaledwie 40% uprawnionych do głosowania.
  Jak słyszę że PO zdobyło prawie 40 procentowe poparcie to śmiać mi się chce. To brzmi jak: prawie połowa Polaków popiera tą partię- jawna manipulacja i przekłamanie. Tak samo z PIS i resztą darmozjadów.

  pozdrowionka dla pana Marka redaktorka 🙂 🙂 🙂 🙂

  • monitorpolski 12 października 2011 o 10:41 am

   A karty do głosownia są takie, że każdy może sobie wydrukować na drukareczce, zrobić pieczątkę i voila. Nikt się nawet nie kapnie. Czy druki są numerowane, czy głosujący otrzymuje kopię? Nie. No to gówno – takie „głosowanie” można ustawić jak się chce.

   • Totalsky No Problemsky 12 października 2011 o 3:58 pm

    dokladnie tak…. kazdy sobie moze na drukareczce; ale…zdaj sobie z tego sprawe – to co piszesz, ta argumentacja, to broń obosieczna: na drukareczce moze sobie i Donek – w zaciszu swego gabinetu, i Yarek – z kotem na kolanach (ok, zapomnialem, Yarek niekumaty z kompem, ale jakis Kurski chetnie by mu pomógł zapewne); NIE DAJMY SIE ZWARIOWAĆ!! a jesli cos za bardzo cisnie na dekiel (nie to ze przysrywam, mnie samego czasami tez to dotyczy) – to proponuje spacer w okolice miłych okoliczności przyrody – co niniejszym czynię; c u!!!

    • monitorpolski 12 października 2011 o 8:49 pm

     Nie do końca. Tu chodzi o duże ilości kart. Takie się nie włoży do urn, musi to zrobić ktoś kto przewozi hurtem karty z głosowania.

   • maran 12 października 2011 o 4:47 pm

    Niestety, Poalctfo nadal nie zrzumie o co biega, bo Polactofo jest wielce zajete robieniem kasy i tylko to sie dla nich liczy. Mieszkam za granica i rece opadaja jak sie slyszy ,co Poalctfo mowi i robi. Nie interesuja sie polityka, bo musza latac, latac za pieniazkami. A ze teraz kryzys to i latac musza wiecej. Bo musza kupic kolejny samochod zeby sasiadowi gula stanela w gardle. Musza zbierac to na nowe meble, czy mieszkanie, czy ciuchy, czy komputer dla wnusi, czy quada na Komunie dla wnuczka ,czy cos tam jeszcze.
    To sie tylko dla nich liczy.
    Inni niech walcza o wolnosc i sprawiedliwosc , oni musza chapac ile sie da.
    Przypomina to postawe (autentyczna) pasazerkim, ktora w czasie katastrofy samolotu i przymusowego ladowania bardziej sie troszczyla o swoja torebke niz o ochrone wlasnego zycia.
    Bo w torebce tej pewni byly skarby jej zycia, ato ze zycie mogla straci to akurat nie bylo najwazniejsze w tym momencie.

   • vortex 13 października 2011 o 1:55 pm

    Z calym szacunkiem dla PIS-u .Miedzy innymi dlatego nie bralem udzialu w glosowaniu.
    Prawdziwa Polska bez koltunstwa i szachrajstwa jest moim marzeniem ale kiedy ono sie spelni ?

 8. Roma 12 października 2011 o 8:59 am

  unieważniamy wybory

  podpisz protest wyborczy

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy

  • człek 12 października 2011 o 10:17 am

   ehem, na bank przejdzie…

   • Stirlitz 12 października 2011 o 5:06 pm

    mam nadzieje ze dziennikarze tez mainstreamowi się wezmą za ten temat Palikot przyznaje ze stracił 20 mln złoty na OZONIE http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/1,118281,10457910,Palikot_wyznaje__Wstydze_sie_okladki__Ozonu__z__zakazem.html

  • 999AQQ 12 października 2011 o 12:13 pm

   http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10448224,200_kart_do_glosowani_bez_kandydatow_PJN__Za_to_bylo.html
   MP-podaj moją pocztę osobom, które mogą pomóc Jadzi.

  • mi461 12 października 2011 o 4:34 pm

   a tu dodam relacje OSOBY KTORA BYLA w KOMISJI !!! to ciekawe spostrzezenia jak ONI dzialali w tych komisjach.

   http://zpolski.nowyekran.pl/post/29889,bylam-czlonkiem-komisji-wyborczej

   Takie sa DEMOKRATYCZNE wybory w Polsce.

   Macie jeszcze jakies watpliwosci ze wszystko od A do Z jest ustawione?

  • 999AQQ 12 października 2011 o 11:00 pm

   http://wybory.wp.pl/title,Bedzie-wniosek-o-uniewaznienie-wyborow-Mielismy-8,wid,13889678,wiadomosc.html
   Janusz Korwin-Mikke zapowiedział na antenie Polsat News, że zwróci się do Sądu Najwyższego o unieważnienie wyborów. Dowodził, że w sondażach poparcie dla Nowej Prawicy wynosiło 8%, podczas gdy partia Janusza Palikota miała wówczas zaledwie 4%. Dodał, że w wyniku informacji o kłopotach z zarejestrowaniem list w całym kraju, nawet w okręgach, w których listy były zarejestrowane, wyborcy nie oddali głosu na jego ugrupowanie.
   Sondaż, na który powoływał się Janusz Korwin-Mikke był „robiony przez pana Palikota”.

 9. snajper 12 października 2011 o 9:29 am

  Diabelski mechanizm 666– JAK DZIAŁA MATRIX W POLSCE ?

  Kontrowersyjna wypowiedź :
  „My, masoni, musimy obalić i pokonać katolicyzm całkowicie.”
  (Biuletyn Wielkiego Wschodu Francji, 1895)

  Sądze że niemal każdy kościół czy zbór jakiejkolwiek nominacji chrześcijańskiej jest w pewnym stopniu kontrolowany przez Szatana.(Fałszywy Kościół) >>> Rada kościołow w OENZECIE.

  Poniżej schematyczna struktura ogólnoświatowej satanistycznej sieci:

  Zobaczcie co zrobili masoni-satanisci , którzy poprzebierali sie za ksiezy katolickich:

  NATO jest częścią systemu 666 kreowane przez „niewidzialny sanhedryn” (ta sama grupa ludzi co uśmierciła jezusa) >>> http://grawitacja44.files.wordpress.com/2010/05/m-albright-i-a-f-rasmussen-nato-2.jpg

  Kążdą drogą politycy,ludzie pracujący w zakłm anych mediach,masoni w sutannach,wojskowi SĄ PRZEZNACZENI NA ZGŁADE , TAK MÓWI BIBLIA.

  Dzisiejsze pranie mózgu opiera się na zasadach przypominających programowanie neurolingwistyczne – zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi, A DZIEJE SIĘ TO ZA POMOCĄ TV-RADIA-INTERNETU (wdrukowanie/wgrywanie satanistycznych wzorców zachowań).Grupa Religijna: siatka stowarzyszen i podgrup skupiajacych „koscioly”, stowarzyszenia „kosciolów” prowadzace likwidatorska dywersje wyznaniowa. Celem strategicznym jest roztopienie (zmiksowanie) wszystkich religii i wierzen w jedna amorficzna papke, w jedna „religie swiatowa”. Ten zydomasonski charakter „jednej religii swiata” wykaze w innych rozdzialach. Czolowymi taranami rozbijajacymi religie i „scalajacymi” ich resztki, sa m.in.: National Councii of Churches (Narodowa Rada Kosciolów), Worid Parliament of Religions (Swiatowy Parlament Religii), Worid Assembly of Religions (Swiatowe Zgromadzenie Religii), a takze setki grup i sekt zwiazanych z cywilizacyjna dywersja New Age. T. Marrs zalicza do nich takze Zakon Rycerzy Maltanskich, poprzednio zwany Suwerennym Zakonem Maltanskim; Opus Dei oraz Zakon Jezuitów2 infitrowany przez wojujacych „liberalów” i „otwieraczy” Kosciola.

  RELIGIA+HANDEL+POLITYKA=666

  Skąd się wziął Szatan Diabeł (…reptylianie)?
  Jak Szatan zwodzi ludzi?
  Dlaczego powinieneś przeciwstawiać się Diabłu?

  1. Słowo „diabeł” oznacza kogoś, kto szerzy złośliwe kłamstwa o drugich. „Szatan” to inaczej wróg lub przeciwnik. Określenia te zostały nadane głównemu nieprzyjacielowi Bożemu. Początkowo był on doskonałym aniołem mieszkającym w niebie z Bogiem. Niestety, później zaczął za dużo o sobie myśleć i chciał odbierać cześć, która należy się tylko Bogu (Mateusza 4:8-10).

  2. Anioł ten, Szatan, przemówił za pośrednictwem węża do Ewy. Kłamstwami nakłonił ją do nieposłuszeństwa wobec Boga. W ten sposób chciał podważyć zwierzchnictwo Najwyższego Władcy. Podał w wątpliwość, czy Bóg sprawuje władzę w należyty sposób i w najlepszym interesie swoich poddanych. Utrzymywał, że żaden człowiek nie pozostanie lojalny wobec Boga. W ten sposób sam siebie uczynił wrogiem Boga. Dlatego został nazwany Szatanem Diabłem (1 Mojżeszowa 3:1-5; Joba 1:8-11; Objawienie 12:9).

  3. Szatan usiłuje podstępnie nakłonić ludzi do oddawania mu czci (2 Koryntian 11:3, 14). Zwodzi ich między innymi religią fałszywą. Jeśli jakaś religia naucza kłamstw o Bogu, to w gruncie rzeczy działa w interesie Szatana (Jana 8:44). Wyznawcy religii fałszywych mogą szczerze wierzyć, że czczą prawdziwego Boga, ale w rzeczywistości służą Szatanowi. Jest on ‘bogiem tego świata’ (2 Koryntian 4:4).

  4. Szatan podporządkowuje sobie ludzi również za pomocą spirytyzmu. Niektórzy proszą duchy o ochronę, o szkodzenie innym, o przepowiadanie przyszłości lub o jakiś cud. Za wszystkimi tego rodzaju praktykami kryje się jednak nikczemna moc Szatana. Kto chce się podobać Bogu, ten nie może mieć nic wspólnego ze spirytyzmem (5 Mojżeszowa 18:10-12; Dzieje 19:18, 19).

  5. Ponadto Szatan zwodzi ludzi przez wzbudzanie w nich dumy narodowej i zachęcanie do oddawania czci organizacjom politycznym. Niektórzy uważają, że ich naród lub rasa są lepsze od innych. Ale to nieprawda (Dzieje 10:34, 35). Inni oczekują, że problemy ludzkości rozwiążą organizacje polityczne. Odrzucają w ten sposób Królestwo Boże. Tymczasem tylko ono potrafi się uporać z naszymi problemami (Daniela 2:44).

  Przeciwstawiaj się Szatanowi i dalej poznawaj Jehowę

  6. Innym szatańskim sposobem zwodzenia ludzi jest kuszenie ich grzesznymi pragnieniami. Jehowa każe nam wystrzegać się grzesznych praktyk, ponieważ wie, że są dla nas szkodliwe (Galatów 6:7, 8). Ludzie, którzy się nimi kalają, mogą cię namawiać do przyłączenia się do nich. Pamiętaj jednak, iż w gruncie rzeczy to Szatan chce, żebyś tak postępował (1 Koryntian 6:9, 10; 15:33).

  7. Szatan może też próbować odciągnąć cię od Jehowy, posługując się sprzeciwem lub prześladowaniami. Niektórych twoich bliskich może bardzo denerwować, że studiujesz Biblię. Inni mogą się z ciebie wyśmiewać. Ale komu zawdzięczasz życie? Szatan chce cię zastraszyć, żebyś przestał poznawać Jehowę. Nie pozwól mu wygrać (Mateusza 10:34-39; 1 Piotra 5:8, 9). Przeciwstawiając się Diabłu, radujesz Jehowę i dajesz dowód, że uznajesz Jego zwierzchnictwo (Przypowieści 27:11)

  … MOŻNA BY TU PISAĆ I PISAĆ … POZDRO DLA CZYTELNIKÓW MONITORA

  • gosc12 12 października 2011 o 7:57 pm

   Szatan kontroluje wszystko, jego poslancy sa w kazdym kosciele i domu. Wiec badzcie ostrozni.

  • angel 13 października 2011 o 10:56 am

   Dosc duzo tu „nawinales” o aniele-szatanie,przytoczyles zapiski zyjacych przed toba.
   Dopisz jeszcze nam dobry czlowieku do jakich zaliczysz aniolow takich duchownych jak kardynal Dziwisz, o.Rydzyk i ks.Natanek oraz znaczacych politykow Tuska,Komrowskiego i Jaroslawa Kaczynskiego.
   Palikota nie wymienie bo to przeciez widac jakim byl i jest aniolem ale ci trzej politycy wyzej nie wiem komu sluza Bogu czy antychrystowi, a wymienieni kaplani „bladza miedzy bogami” i wzajemnie konkuruja miedzy soba.

  • vortex 13 października 2011 o 2:32 pm

   W ogólnoświatowej satanistycznej sieci figuruje Tavistock Institute i o dziwo wysadzenie tego autobusu (London Bombing 7.7) mialo miejsce wlasnie na Tavistock Square.Kolejny dziwny zbieg okolicznisci.
   http://www.hiddenmysteries.org/conspiracy/coverups/tavistock.html
   http://infowars.net/articles/december2006/111206Daniel.htm

  • gruszka 13 października 2011 o 11:47 pm

   czy ty jesteś śJ ?

 10. Stanisław 12 października 2011 o 9:33 am

  Proszę poczytać, ledwo dostali się do koryta władzy, już im Krzyż się nie podoba

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Krzyz-z-sejmu-musi-zniknac-jesli-nie-to,wid,13886254,wiadomosc.html?ticaid=1d2f9

  • choice 12 października 2011 o 9:44 am

   Kult słońca w III rzeszy polecam artykuł ze strony
   http://www.planete.pl/dokument-czciciele-slonca_36523
   Okultystyczne korzenie ideologii nazistowskiej zawsze intrygowały historyków. Jak duży wpływ na zło wyrządzone przez nazistów miały mitologia germańska i okultyzm?
   Aryjska supremacja i koncepcje rasy panów oraz nadludzi, które leżały u podstaw narodowego socjalizmu nie do końca były wymysłem Hitlera i jego współpracowników. Jeszcze przed dojściem fuhrera do władzy istniały grupy ludzi i stowarzyszenia gloryfikujące rasę aryjską. Organizacją, która wywarła największy wpływ na ideologię nazistów było Towarzystwo Thule, tajne, rasistowskie i niby-masońskie stowarzyszenie powstałe pod koniec I wojny światowej. Wśród członków Thule był nie tylko Alfred Rosenberg – jeden z największych ideologów III Rzeszy, ale także Hans Frank – Generalny Gubernator Polski i Rudolf Hess – zastępca Hitlera. Jedna z teorii spiskowych głosi, że w ramach Thule prężnie działało ugrupowanie o charakterze satanistycznym i okultystycznym, które podczas wojny zajmowało się konstruowaniem nadnaturalnej broni. Jednak źródłem najbardziej złowieszczych działań i niemieckich projektów spod znaku ezoteryki, mitologii nordyckiej i starożytnych tekstów było SS pod wodzą Heinricha Himmlera. Ta przesiąknięta symboliką organizacja nadawała nowe znaczenia starym znakom i kreowała zupełnie nowe miejsca kultu oraz obrzędy o charakterze niemalże religijnym, włączając w to np. marsze z pochodniami.
   Można się tylko zastanawiać, czy II wojna światowa przyniosłaby tak wiele tragicznych wydarzeń, gdyby nie okultystyczne zainteresowania władz III Rzeszy.
   Twórcy filmu prowadzą jedyne w swoim rodzaju śledztwo w celu wykrycia prawdy o okultystycznych źródłach nazistowskiej ideologii, zabierając widzów w wyjątkową podroż po tajnych kultach, tajemniczych symbolach i złowrogich tekstach.

   • Stirlitz 12 października 2011 o 11:41 am

    na pewno nie doszłoby do czegoś takiego jak wymordowanie 80 % populacji rasy żydowskiej w Europie , byłyby normalne ofiary wojny , partyzantki ale tylko satanistyczna ideologia , tajnie ukryta wokół SS i NSDAP mogła „urodzić” plany likwidacji całych populacji Żydów, Romów, co ciekawe jeśli Polak się nie udzielał w podziemnych organizacjach to pracował i w mniejszych miastach nie miał problemu , łapanki były tylko w wielkich miastach jak Warszawa, Kraków, Łódź…jeśli możesz kliknij w reklamę google tu w prawym menu http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc

  • blip 12 października 2011 o 12:34 pm

   Nie już, tylko dawno temu. I nie zmienia to faktu, że tego krzyża tam być nie powinno.

   • choice 12 października 2011 o 1:19 pm

    Masz racje nie powinno go być w tym miejscu rozwinę to co zacząłeś
    – Kradzież
    – Pycha
    – Korupcja
    – Wieczne kłamstwa
    – Zatajanie morderstw
    itd. ŻĄDAM ZDJĘCIE KRZYŻA

    • monitorpolski 12 października 2011 o 8:54 pm

     Widzę, że towarzystwo się wzajemnie wspiera… Proszę, to nie jest blog religijny, nie chcę też obrażania kogokolwiek.

     • blip 12 października 2011 o 9:03 pm

      Skoro nie jest to blog religijny, to z łaski swojej kasuj posty niejakiej ‚Annah’ i ‚pi9a’ czy jak mu tam.

    • sara10 12 października 2011 o 9:59 pm

     A ja żądam, abyś się od Krzyża odwalił. I to najlepiej na odpowiednią odległość.
     Palikotowy smród pałęta sie po blogu Marka! Spadaj, tam gdzie odór jest dla ciebie perfumą. Tu tylko zasmradzasz forum!

     • blip 12 października 2011 o 11:31 pm

      A ja żądam, żebyś z tą swoją agitacją wyniosła się do kościoła, bo żyjemy w państwie świeckim i to właśnie tam jest miejsce na tego typu sprawy. Może ci się to nie podobać i możesz się obrażać, a nawet prezentować tak żenujący poziom, jak pokazałaś, ale takie są fakty.

      • Wizzgaa 13 października 2011 o 12:57 pm

       Myślę – Blip ,że takimi żądaniami możesz obwarować swój ewentualny blog . Posty Annah ,wbrew pozorom przypominają nam o WARTOŚCIACH . Dla większości osób na tym blogu to ważne .

  • Totalsky No Problemsky 12 października 2011 o 3:13 pm

   szanuje krzyz jako symbol, na którym (mniejsza o to, ze nie miał takiej samej poprzeczki) zginął Chrystus; ale też uważam, że krzyz w Sejmie to jak kwiatek do kozucha – nieczego nie czyni lepszym (praktyka parlamentarna) a wprost przeciwnie (zaklamanie), amen

   • monitorpolski 12 października 2011 o 8:58 pm

    W Sejmie krzyż jest symbolem Chrztu Polski, że Polska jest państwem chrześcijańskim, że wszystkie wartości, które wypracowaliśmy przez stulecia to wynik przyjęcia chrztu – nie wiem dlaczego kombinujecie jak konie pod górę, to przecież proste. Krzyż chroni też przed szatanem, to sataniści go chcą usunąć i wprowadzić potajemnie znak bestii. Tak jak zrobili z pieczęcią sądową. To jest bardzo poważna sprawa, bowiem prawo od momentu wprowadzenia tego znaku służy satanistom w celu zniszczenia nas. To co dzieje się w polskim wymiarze sprawiedliwości staje się więc oczywiste.

    • 999AQQ 12 października 2011 o 9:14 pm

     @ MP> To co dzieje się w polskim wymiarze sprawiedliwości staje się więc oczywiste.
     To sie dzieje w wyniku zawiłych, zmienianych bez naszej wiedzy ustaw często z roli ofiary stajemy się nieświadomie przestepcami. Nikt nie jest w stanie sam nadązyc za paragrafami!
     <<<<>>

    • pola 12 października 2011 o 9:28 pm

     Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem .
     A.Mickiewicz.

     • gruszka 13 października 2011 o 11:55 pm

      o kolejny propagandzista , teraz Mickiewicz 🙂 Ja jestem Polakiem i bez krzyża 🙂 Nie jestem bałwochwalcom ! Kocham Boga i Jezusa a nie krzyż !Nie wiem jak wyglądał ten krzyż na którym ukrzyżowano Pana , ale myślę, że nie ma to znaczenia . Znaczenie ma to , że zmartwychwstał 🙂

 11. pola 12 października 2011 o 9:41 am

  Działania komorników często stoją na bakier z prawem. Mają narzędzia do tego, aby uciszać ludzi – mają nawet takie, które prowadzą do samobójstw. Czy na zawsze pozostaną bezkarni? Czas pokazać, że nie!
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/29908,skarzymy-komornikow-do-rpo-zbiorowo-i-indywidualnie

 12. Ciekawska 12 października 2011 o 9:50 am

  A.Ścios DŁUGI MARSZ
  Fragm:
  „Nie ma dialogu z kimś, komu trzeba udowadniać, że tragiczna śmierć Polaków wymaga wyjaśnienia i pamięci.. Nie ma dialogu z łgarzem, skrytym za mianem dziennikarza, który z kłamstwa uczynił narzędzie pracy. Nie ma polemiki z chamem drwiącym z ofiar tragedii ani z umysłowym kaleką powtarzającym rosyjskie brednie. ”
  http://cogito.salon24.pl/

 13. hsm 12 października 2011 o 9:57 am

  Kod kreskowy z trzema szóstkami, a teraz pieczątki sądowe…
  http://w443.wrzuta.pl/obraz/04am0TENkfj/kod_kreskowy

 14. snajper 12 października 2011 o 10:17 am

  Czym jest pentagram/hexagram/ …gwiazda na pieczęciach państwowych:
  Poniższa ulotka to wyjaśnia:

  Hexagram używano także w kulcie Baala.Faktycznie był używany w okultyźmie, czarnoksięstwie, magi, alchemi i astrologi. Po ślubie z córką faraona w 922 p.n.e Salomon oddawał się czarnoksiestwu (klucz salomona) i budowie posągów Asztarate i Molocha.

  „Salomon bowiem zaczął czcić Asztarate boginię Sydończyków oraz Milkoma, ochydę Ammonitów” – 1 Królów 11:5

  „Obnosiliście raczej namiopt Molocha i GWIAZDĘ bożka Ramfana” -Dz. Ap. 7:43

  „Gwiazda boga twojego Molocha”- Amosa 5:26

  KULT MOLOCHA TO OFIARY Z DZIECI I ORGIE SEKSUALNE >>> Biblia dokładnie opisuje ten proceder, który jest po dziś dzień kontynuowany, a zamieszane są w to czołowe głowy państw, politycy, masoni w sutannach (przebierańcy), celebryci-gwiazdy szoł biznesu. To jest wierzchołek góry lodowej. Prosze zwrócić na przeróżne fundacje zajmujące się zaginięciami jak i dzieci tak i osób dorosłych.

  Np . >> Zaginieni.pl – serwis Fundacji ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi … http://zaginieni.pl/

  Słowo „skala” to sie niemieści w tym pojęciu …. Handel ludźmi-niewolnictwo >> http://mgjack.wordpress.com/2009/05/

  • Stirlitz 12 października 2011 o 12:00 pm

   Pani Olejnik tez wiadomo skąd pochodzi

   http://www.fakt.pl/Pierscien-z-czacha-Polskiej-dziennikarki-nie-Nergala-,artykuly,133489,1.html

   • choice 12 października 2011 o 12:38 pm

    brak słów temat Boga powoli staje się tematem tabu… jak wiadomo tym co się to nie podoba to albo powoli są określenia typu fanatyzm religijny albo moherowy beret………

    • jakisbuk 12 października 2011 o 2:05 pm

     jakiego boga ? – tego zydowskiego co go do polski siłą sprowadzili 1000 lat temu ?

     • monitorpolski 12 października 2011 o 9:03 pm

      Bądź ostrożny – bluźnisz. Narażasz swoją karmę i to bardzo.

     • choice 12 października 2011 o 10:00 pm

      JaskiniowyBUC a ciebie kto siłą tu sprowadził? a jeśli chodzi o Boga spytaj pradziadka on ci odpowie a chyba że zapomniałem twoje drzewo genealogiczne zaczyna się od małpy to w takim razie idź i prowokuj na łonecie…

     • sara10 12 października 2011 o 10:02 pm

      Te, ziomal Nergala, zważaj na słowa! Obrażasz mnie nimi!!!

   • snajper 12 października 2011 o 3:23 pm

    Napiszemy to tak i takie rezultaty słów kluczowych „skull bones” wynikną nam na YouTube:

    http://www.youtube.com/results?search_query=skull+bones&aq=f

    Mowa tu dokładnie o zakonie czaszki i piszczeli w czym siedzą całe rodziny „arystokratyczne” a głebiej myśląc i tropiąc temat wchodzimy do dziupli satanistów pod nazwą Bohemian Grove. Chcąc dowiedzieć się wiencej na ten temat czyli kim są ludzie którzy nami sterują , a są satanistami bo ta tematyka dotyczy znanych nam prezydentów via znane marki korporacji światowych, symbolika czaszki i piszczeli wywodzi sie z kultu „szatana” ( …reptylianie czyli istoty o których wspominał David Icke)

    Idąć dalej napisze to tak ….. , wiele grup społecznych które siedzą w świecie szoł bussinesu (komercyjne media) , posługuje się symbolika czaszki i piszczeli (skill & bones _ hitler też używał tej babilońskiej symboliki) , ludzie czyli znane nam „gawiazdy” jak i twoji znajomi z twojego otoczenia używają tej symboliki WSPOSÓB ŚWIADOMY ALE I TEŻ >NIEŚWIADOMY< ___ COŚ TAKIEGO jak by byli opentani przez te negatywne siły (demoniczno-reptaliańskie), bo mozna to rozpoznać po ich trybie życia czyli prostytucja-narkotyki-papierosy-wulgarny język-słuchanie muyki typu "LAJYDY ZGAGA.".. wiecie to wszystko jest "mowa ciała" w sensie psychologicznym to znaczy że często się mówi : " pokaż mi kim jesteś a powiem ci kim jesteś " Często pojawia się schemat/symbol czaszki na tak zwanych modnych ubraniach ze znanych nam firm odzieżowych ( które to kontrolują sataniści) , lub niewinne tapety do "śćiągniećia" z symbolem czaszki (google keywords-słowa kluczowe:BOHEMIAN GROVE) .Co ciekawe ludzie którzy lansują tą symbolike demoniczną są sponsorowani/lansowani przez kryminalne media czego przykładem jest właśnie pani Monika Olejnik z kartelu TVN.

    • choice 12 października 2011 o 4:40 pm

     Właśnie o to w tym wszystkim chodzi i to jest najlepsze. Większość ludzi tu trafiających lub na inne tego typu fora, widzą że system ich okłamuje, często nikt nie zada sobie podstawowego pytania w co wierzy cała ta elita jakich symboli używają, po co i dla kogo to wszystko jak już się rozłoży wroga na czynniki, to wtedy można dostrzec że duży wpływ ma na to wszystko ma sfera duchowa i tu można dalej iść tym tropem bo klucz już mamy jest to ich symbolika okultystyczna przesiąknięta historią wielkich mocarstw od dziejów po dzień dzisiejszy a co za tym idzie tuszowanie prawdy o powstania życia istnienie Boga, Narzucanie fałszywej wiary, nauki, religii, etyki, ateizmu( to też wiara ) i wszystkiego innego żeby tylko odciągnąć człowieka od boga świadomie lub nie jak to określiłeś, cel jest jeden a środków setki tysięcy… dużo tu osób zagląda czytając to reagują śmiechem lub pogardą w strachu że należało by swoje życie zmienić bo jednak może ktoś później rozliczyć z ich uczynków …. ale zara nie teraz kupiłem zajebistego ajfuna wgram dzwoneczek zgagi i przykleję tapetkę eminema jak kompie się wanie pełną krwi później najebka lolek dupeczka………

 15. prepare 12 października 2011 o 10:23 am

  Jutro mamy ciekawe rocznice 13 października (10.13.11) – 1) kapitulacja Babilonu 2) cesarzem rzymskim został Neron 3) z rozkazu króla Francji Filipa IV Pięknego oraz papieża Klemensa V zajęto cały majątek zakonu templariuszy oraz aresztowano większość rycerzy zakonnych 3) według tradycji Kościoła Rzymskokatolickiego miało miejsce ostatnie objawienie Matki Bożej w Fátimie, podczas którego miał mieć miejsce Cud Słońca i teraz ciekawostka dokładnie rok temu 13 października wiele było szumu w mediach z powodu pojawienia się UFO na Nowym Yorkiem. Jutrzejszy dzień myślę że może być ciekawy. Trudno powiedzieć czy coś przyszykują. Na internecie pojawiły się informacje że trzęsienia które wywołują były w odstępie 188 dni (to jest dla nich liczba ważna ponieważ oficjalnie tyle trwali od 1119 – 1307 łącznie 188 lat i tutaj pojawiło się pytanie kiedy nastąpi to ostateczne być może właśnie 216 dni po japońskim trzęsieniu. 216 też ciekawa liczba pamiętam ją z filmu PI ważną rolę w nim odgrywa kabała i żydzi przy liczbie 216 komputer zawiesza się. 1776.5.1 – data illuminatich (1+7+7+6=21) (1+5=6) – 216. 21.6 to też data z operacji BlackJack która przewijała się przez to forum. Ciekawostka – wiecie że w 1582 roku 13 października – takiego dnia nie było w ogóle w Polsce) To takie moje drobne przemyślenia na temat jutrzejszego dnia

  • Lukasz 12 października 2011 o 11:04 am

   Oj tam oj tam nie wypisuj tutaj takich rzeczy bo ludzie to czytają a później czekają jak baranki na zbawienie, a i tak w wiadomościach zobaczą jedynie przerobione już 100 razy tematy o wyborach, rządzie i może jakiś wypadek samochodowy.

   • angel 13 października 2011 o 11:07 am

    W zyciu bywa roznie raz lepiej raz gorzej ale ostatnio ZLO ODNOSI ZWYCIESTWA i to tylko dlatego,ze dobrzy ludzie zapomnieli jak nalezy walczyc ze zlem.
    Szkoda,ze na portalach internetowych sa tylko swtierdzenia ,informacje ale nie ma rad JAK NALEZY WALCZYC ZE ZLEM.
    Wezcie sobie do serca te uwage wlasciciele portali.

    NIE LEKAJCIE SIE !!!

  • arkebuz 12 października 2011 o 11:13 am

   K____a m_ć! Jak coś pierdyknie, a pewnie kiedyś tam pierdyknie to dopasujesz jakieś wyliczanki, a z obserwacji wiem, że zawsze wszystko jakoś dziwnie pasuje – to jest prawdziwa sztuka!

   • monitorpolski 12 października 2011 o 9:48 pm

    To nie jest tak całkiem bez sensu. Zauważ kilka ważnych dat z niedawnych tragedii:
    9-11, 7-7(Londyn), 3-11(Fukushima). Tego pewnie jest znacznie więcej.

  • Mariusz 12 października 2011 o 11:17 am

   W wyniku reformy kalendarza wprowadzonej przez papieża Grzegorza XIII z kalendarza zniknęły dni od 5 do 14 października. Wszystko po to, by nadrobić 10 dni, które narosły po wprowadzeniu kalendarza juliańskiego, w stosunku do roku astronomicznego.
   Miało to związek z reformą kalendarza przeprowadzoną przez papieża Grzegorza XIII, w celu usunięcia nienadążanie roku kalendarzowego w kalendarzu juliańskim za rokiem astronomicznym. Aby odrobić 10 utraconych dni (które narosły od 45 r.p.n.e. kiedy to wprowadzono kalendarz juliański) papież nakazał podjęcie kroków radykalnych – wykreślenie dat od 5 do 14 października. Po 4 października w krajach, które przyjęły reformę (od imienia papieża nazwaną gregoriańską) miał od razu nastąpić 15 października. W ramach reformy skorygowano też daty lat przestępnych.
   http://czywiesz.pl/historia/240285,Czy-wiesz–ze-10-dni-pazdziernika-1582-roku-zostalo-wymazanych-z-historii-Polski-.html

   • Stirlitz 12 października 2011 o 11:45 am

    to niezłe wtedy robili „kombinacje” , dajmy na to niektóry teraz chcieliby wykreślić 10 /04/2010 r. i mieli by spokój , nigdy nie stanęli by przed wymiarem.

  • Stirlitz 12 października 2011 o 11:29 am

   W astrologii i astronomii jutrzejszy dzień ma znaczenie :http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/jutro-ksiezyc-zlaczy-sie-z-jowiszem,1707021,3319
   sądzę że trzeba jutro obserwować Wyspy Kanaryjskie

 16. Tomasz 12 października 2011 o 10:41 am

  Tak Bank Swiatowy niszczy kolejne kraje. Teraz Bulgaria

  http://wideshut.co.uk/world-bank-its-business-as-usual-in-bulgaria/

  • Stirlitz 12 października 2011 o 11:42 am

   oj coś się szykuje na Bliskim Wschodzie http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10454765,Udaremniony_zamach_w_USA__Ostrzezenie_dla_podroznych.html

   • maran 12 października 2011 o 3:41 pm

    wojne szykuja z Iranem.
    Juz szukaja zaczepki, posadzaja, manipuluja i kombinuja.
    Iranski prezydent mocno im zalazl za skore, zwlaszcza po swym slawnym przemowieniu ostatnio w ONZ ,na ktorym tak wygarnal prawde w oczy lucyferianistycznemu towarzystwu ,ze az wstali z miejsc i opuscili budynek, tak im ta prawda tylki na moment poparzyla.
    Ale ze to towarzystwo msciwe, chciwe i bez zadnych , zadnych moralnych zasad jest, to i o rewanzu mysla. Glowkuja mocno jak i z ktorej strony. Czy najpierw Israel ma zatakowac Liban, USA jako dobry kumpel im pomoze , moze znowu jakis atak terrorystyczny wywolac w USA, zwalic na Iran i im wojne wywolac, a moze cos w Syrii lub Egipcie jeszcze namieszac???
    Mozliwosci wiele, zobaczymy, ktore wybiora.

    • maran 12 października 2011 o 3:50 pm

     Polecam dla znajacych dobrze angielski ten website.
     http://mondoweiss.net/2011/10/afternoon-headlines.html#comments
     Duzo ciekawych, najnowszych info reg Middle East and I/P conflict, a komentarze niektorych sa super.

     • rabarbarek 12 października 2011 o 6:35 pm

      Stacja kanadyjska CTV News puscila dzisiaj rozmowe na zywo pani specjalistki od spraw iranskich. Pani ta powiedziala glosno , ze delikatnie mowiac sprawa przygotowywanego zamachu Iranczykow na ambasadora Arabii Saudyjskiej w USa jest podejrzana. Po pierwsze wwyskoczyla w momencie , kiedy po raz kolejny przygotowano sankcje przeciwko Iranowi a Rosja i Chiny sprzeciwily sie. Po drugie co to za przygotowanie zamachu , kiedy aresztuje sie 2 osoby , ktore bez trudu mozna podstawic. Po trzecie opis zamachu jest niepowazny. Po czwarte wymiana izraelskiego wieznia na 1000 politycznych wiezniow palestynskich nie jest przypadkowa. Po piate Iran nie musialby przygotowywac zamachu na ziemii amerykanskiej , kiedy blizej ma do krajow osciennych a i tam jest latwiej takie cos przeprowadzic.
      Ciekawe czy swiat ponownie da sie nabrac na kolejna sztuczke wywiadow , ktore wojne z Iranem maja przygotowana juz od dawna tylko ciagle czas jest nieodpowiedni . Wiadomo , ze sprzedajne media [ wiekszosc] robia co moga , zeby sprzedac bajeczke o rzadzie Iranu , ktory chce atakowac obce kraje i to wcale nie kraje nieprzyjacielskie.

      • maran 12 października 2011 o 7:00 pm

       Mysle ,ze lucyferianie boja sie znowu przeprowadzic „zamach terrorystyczny” na ziemi USA, bo ludzie juz i tak nie ufaja im z zamachem na „September Ilewen”.
       Ale na pewno kalkuluja i sie tego glowkuja jak tu sprowokowac kolejna wojne.
       Ludzie juz ich maja dosyc, ale im to nie przeszkadza.
       Maja obstalowane wszystkie najwazniejsze punkty, to czuja sie bezkarni. A „pozytecznych idiotow” w rodzaju roznych sluzb bezpieczenstwa, konfidentow, najemcow, co to za miske ryzu czy ziemniakow beda z przyjemnoscia i wiernie im sluzyc, ZAWSZE znajda.
       Na takich „uzytecznych iditoach” wszystkie rezimy, dyktarury, opressorzy bazowali i bazuja.
       Coz by bez nich poradzili????
       Nie badzmy jednymi z nich. Nie dajmy sie wrobic w bycie bezwolnym ,”uzytecznym idota” .

       • maran 12 października 2011 o 7:29 pm

        „Amerykańska administracja próbuje grać sprawdzonym już i skompromitowanym scenariuszem, który znany jest z Iraku.
        Chodzi o zagrożenie atakami terrorystycznymi z użyciem broni masowego rażenia na terytorium USA. Podobne oskarżenia były pretekstem do inwazji na Irak, gdzie nie odnaleziono żadnej broni masowego rażenia, a w trakcie trwania konfliktu zmieniono retorykę na „instalowanie demokracji”.
        Tym razem, Ameryce zagrażać ma broń Iranu i udział Gwardii Rewolucyjnej w rzekomo planowanych zamachach. Zarzuty te względem Iranu wysunął amerykański prokurator generalny Eric Holder, któremu wtóruje szef FBI Rob Mullen”.
        Powielaja wychswiechtane wzorce w nadziei , ze lemingi znowu sie na to nabiora.
        A pewnie i nabiora, bo leming ma to do siebie, ze nie mysli, on wchlania papke medialna jaka mu sie podaje. . Taki bezmozgowy jamochlon oc

        • maran 12 października 2011 o 7:38 pm

         „Heck I barf on zionism’s insanely criminal scheming to hold on to power in the middleast. Iran, whether we like it or not, is the rising-star power in the middle east. Not us and not that Apartheid freakshow israel. No war is gonna change that equation for the foreseeable future. Their army is bulkier than ever, they got long-range missiles, they already produce THEIR OWN drones, we know they’re ‘nuke-curious’, they’ve got 37,ooo sworn suicide-bombers ready to change the world, they got the harmuz straights, they got our men hostage in Iraq, in Afghanistan too, they got russia, they got china, they got a chunka south america, they got two-third of the Arab world and a giant piece of Africa. Sure they may not be as big as us but they sure as heck can fuck us up real good and quick: financially, morally and physically.”

 17. pola 12 października 2011 o 11:13 am

  Co się dzieje w polskich prokuraturach i sądach

  • 999AQQ 12 października 2011 o 3:22 pm

   To nie jest kraj dla przeciętnych, zwykłych Polaków, a przecież dzięki naszym daninom wszystkie urzędowe pachoły żyją sobie bezkarnie i w luksusie! to jest jakiś zły sen?NIE to po prostu mafia!
   Pod szumnym hasłem demokracji rozpanoszyło się i osaczyło nas zewsząd żmijowe plemię,-mordują nas w białych rękawiczkach, znęcając się psychicznie zastraszają, gnębią swoimi nieludzkimi prawami (a wszystko to dla naszego dobra np szczepienia).
   Najgorsze jest to, że trudno nam jest udowodnić oczywistą, jawną winę sqrwysyństwa popełnianego wobec nas. Zbyt wielu tego nie dostrzega lub sie boi!
   Nasze pieniądze przeżerają stowarzyszenia,organizacje i fundacje powołane rzekomo dla obywatela, ale gdy sie bliżej przyjrzeć są to twory powołane po to aby stworzyć dozgonne i spokojne miejsca pracy dla swoich kolesi.
   Brak słów!

  • 999AQQ 12 października 2011 o 3:59 pm

   No i właśnie takie niusy doprowadzaja do rozpaczy. Skompromitowany, wyśmiany przez prawdziwych, niezależnych naukowcow carbon-tax wprowadzą w Australii.
   http://biznes.interia.pl/podatki/news/podatek-weglowy-wejdzie-w-zycie-mimo-protestow,1706963

 18. Quick 12 października 2011 o 11:44 am

  Data przyjęcia przez Polskę chrztu, czyli rok 966, jest również datą symboliczną, czyli zawarciem Polski paktem z szatanem, mamy do czynienia również z trzema szóstkami, tylko lekko zakamuflowanymi, dziewiątka to przecież odwrócona szóstka. Sięgając do historii, nawracanie słowiańskiej nastawionej pokojowo ludności, odbywało się mordami, zabijaniem dzieci, bandycką przemocą, przez agentów nawracających.

 19. navajo88 12 października 2011 o 12:07 pm

  I sam pan widzisz panie Monitor jak to wszystko teraz wygląda w Polsce !!!!! wszyscy zaczynają się brać za łby z Donalda wyłazi teraz prawdziwy dyktator gwiżdże na konsultacje z prezydentem ,a i śmiać mi się chce na sam pomysł że i kaczyński wybiera się do prezydenata na konsultacje w psl także zaczyna wrzeć i wychodzi na to że teraz wszyscy wezmą cię za łby !!!! ,ale powiem panu : my polacy dostaliśmy to na co zasłógujemy ,bo nie potrafimy się p o między samymi się porozumieć ,a liczy się tylko kasa władza i ważmość w życiu publicznym !!!! . Czyli mówiąc najogulniej KLOAKA !!!!!!!!! . Ten apel na początku pana artykółu to powiem panu w prost mozna sobie wytrzeć tyłek i wywalić go do kosza !!!! .Bo Polski już nie ma są ludzie kturzy tylko posłógują się mową polską , a jako naród to my już nie istniejemy . I jeszcze powiem panu ja byłem na wyborach i zagłosowałem na pis ,,,ale nie dla tego że tak bardzo ich kocham czy jaka inna cholera !!! nie , ja tylko chciałem zrobić na złość tej rudej małpie !!!! ,ale wyszło jak wyszło i na tym koniec !!!!!!!!!! , następne wybory to odbendą się bez OBYWATELA navajo88 !!!!!!!!!! .
  Pozdrawiam i życzę panu miłego redagowania tego portalu i na tym kończę swoje komentarze ,a jak bendę tutaj wchodził to tylko jako czytający ,a nie także jako komentujący ,po prostu to już nie ma żadnego sensu !
  J.M.H

  • choice 12 października 2011 o 1:08 pm

   A czego konkretnie się spodziewałeś? 20 lat temu polityk zarabiał nie wiele więcej, od robotnika w większym zakładzie pracy… Przyszły łapówki i z tym afery, to w imię że jak więcej będą zarabiać to łapówki nie wezmą… w taki sposób nastały czasy podwyżek, ale nie dla nas tylko dla nich… No ale w takim razie ktoś musi dostać po dupie…. hola hola ale to jest demokracja, przecież możemy wybrać rząd i który zrobi dla nas lepiej… zmienia się tylko nazwa albo robią roszady, ten pójdzie do tej partii a tamten do nas… i znowu niespełnione obietnice śmiejąc się nam w twarz….
   W każdym mieście czy to większym czy mniejszym na stanowiskach w urzędzie wcześniej pracowało kilka jak nie parę osób.. a jak jest dziś wchodzisz do urzędu idziesz jak w labiryncie zanim trafisz do celu… a jak już trafisz to uważaj do 3 pracują ale o 2 nikogo nie zastaniesz a o pierwszej wszyscy się pakują… a i o tonacji mowy nie zapomnij..
   To kto na to wszystko ma zapierdal.. ty i ja za marne 1500 – 500mandatu za niedzielny powrót.
   Pozdrawiam

  • choice 12 października 2011 o 4:41 pm

   A czego konkretnie się spodziewałeś? 20 lat temu polityk zarabiał nie wiele więcej, od robotnika w większym zakładzie pracy… Przyszły łapówki i z tym afery, to w imię że jak więcej będą zarabiać to łapówki nie wezmą… w taki sposób nastały czasy podwyżek, ale nie dla nas tylko dla nich… No ale w takim razie ktoś musi dostać po dupie…. hola hola ale to jest demokracja, przecież możemy wybrać rząd i który zrobi dla nas lepiej… zmienia się tylko nazwa albo robią roszady, ten pójdzie do tej partii a tamten do nas… i znowu niespełnione obietnice śmiejąc się nam w twarz….
   W każdym mieście czy to większym czy mniejszym na stanowiskach w urzędzie wcześniej pracowało kilka jak nie parę osób.. a jak jest dziś wchodzisz do urzędu idziesz jak w labiryncie zanim trafisz do celu… a jak już trafisz to uważaj do 3 pracują ale o 2 nikogo nie zastaniesz a o pierwszej wszyscy się pakują… a i o tonacji mowy nie zapomnij..
   To kto na to wszystko ma zapierdal.. ty i ja za marne 1500 – 500mandatu za niedzielny powrót.
   Pozdr

  • rabarbarek 12 października 2011 o 6:41 pm

   Navajo , nie strasz. Dopiero teraz komentarze beda potrzebne. Nie wierze , ze wytrzymasz bez naciskania klawiszy. Polska bedzie . Nie tacy probowali ja zniszczyc , wyrzucic z map i umyslow , a ona istnieje. Moze troche garbata i poraniona , ale istnieje . I kazdy z nas jest jej potrzebny. Zolnierzu nie poddawaj sie.

   • navajo88 12 października 2011 o 7:06 pm

    rabarbarek spokojnie ja tylko głęboko się okopałem i czekam pająk w norce na swoją ofiarę !!!!!, powodzenia
    J.M.H

    • BirdDwa 12 października 2011 o 7:16 pm

     ale tu czegoś brakuje, tego.. „hahahahaha”
     następne wybory?. Pamiętam jak kiedyś napisałeś że za niedługo będzie koniec i wszyscy zobaczą (nie było to tak napisane dosłownie, ale tak można było zrozumieć) a teraz lecisz do przodu, do kolejnych wyborów..

     Chyba sam już nie wierzysz w to co chcesz uwierzyć.

     Ale życzę powodzenia..

     • navajo88 12 października 2011 o 10:11 pm

      Dzięki BirdDwa ,a wiara ma przeróżne oblicza jeden wierzy w to inny w tamto i tak dalej i dalej ,a sama wiara to nic innego jak staranne ukrywanie swoich lenków ,z kolei ja wierzę w to co widzę i czuję i mogę tego dotknąć i tyle ,pozdrawiam ,,,,J.M.H

      • choice 13 października 2011 o 9:37 am

       A jak to jest z powstaniem świata w co wierzysz? Jak powstał?
       Nie że się czepiam 🙂

 20. Roma 12 października 2011 o 12:28 pm

  aha, czyli jak aktualne władze wprowadzą stan wojenny z naruszeniem Konstytucji RP
  to też im się nic nie stanie ?
  taki oto (niewerbalny) komunikat da się odczytać z tego wyroku Sądu:

  Były członek Rady Państwa Emil Kołodziej został uznany winnym wprowadzenia wojennego – orzekł warszawski Sąd Okręgowy. Sprawa została jednak umorzona z powodu przedawnienia. Jest to pierwszy – na razie nieprawomocny – wyrok sądu w sprawie wprowadzenia stanu wojennego w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku.

  Według sądu „nie sposób nie uznać, że oskarżony dopuścił się przestępstwa”, bo uchwalając dekrety datowane na 12 grudnia Rada ewidentnie naruszyła konstytucję PRL. Sędzia Schab dodał, że nie zasługują na uwzględnienie tłumaczenia oskarżonego, że „nie znał precyzyjnie” zapisów konstytucji, bo to właśnie Rada miała czuwać nad tym, „żeby prawo odpowiadało konstytucji”. Sędzia dodał, że na słynnym nocnym posiedzeniu Rady „zagadnienia zgodności dekretów z konstytucją były jasno stawiane

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Przelomowy-wyrok-ws-stanu-wojennego-jest-winny,wid,13887176,wiadomosc.html?ticaid=1d2fc

 21. Wykalaczka 12 października 2011 o 12:32 pm

  Tosz to nie żaden pentagram tylko żydoklexowa gwiazda dawida!

 22. Roma 12 października 2011 o 12:33 pm

  Były członek Rady Państwa Emil Kołodziej został uznany winnym wprowadzenia wojennego – orzekł warszawski Sąd Okręgowy. Sprawa została jednak umorzona z powodu przedawnienia. Jest to pierwszy – na razie nieprawomocny – wyrok sądu w sprawie wprowadzenia stanu wojennego w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku.

  Według sądu „nie sposób nie uznać, że oskarżony dopuścił się przestępstwa”, bo uchwalając dekrety datowane na 12 grudnia Rada ewidentnie naruszyła konstytucję PRL. Sędzia Schab dodał, że nie zasługują na uwzględnienie tłumaczenia oskarżonego, że „nie znał precyzyjnie” zapisów konstytucji, bo to właśnie Rada miała czuwać nad tym, „żeby prawo odpowiadało konstytucji”. Sędzia dodał, że na słynnym nocnym posiedzeniu Rady „zagadnienia zgodności dekretów z konstytucją były jasno stawiane.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Przelomowy-wyrok-ws-stanu-wojennego-jest-winny,wid,13887176,wiadomosc.html?ticaid=1d2fc

  aha, sprawa umorzona ?
  czyli jak aktualne władze wprowadzą stan wojenny z naruszeniem Konstytucji RP
  to też im się nic nie stanie i pozostaną bezkarni.
  Taki oto komunikat (niewerbalny) da się wyczytać z treści wyroku sądowego:

 23. jak21 12 października 2011 o 1:36 pm

  Teraz jest jasne dlaczego krzyże tak działają na niektórych Jak by był odwrócony to co innego

  • choice 13 października 2011 o 9:15 am

   Właśnie to to też miałem na myśli co do krzyża że najbardziej przeszkadza tym którzy wiedzą że się nie zmienią i wiedzą komu służą…

 24. Noni 12 października 2011 o 2:20 pm

  heksagram nie jest gwiazdą fawida i nie należy do izreale ten starożytny symbol był używany wcześniej i jest bardzo pozytywny ponieważ jest to dwu wymiarowa wersja MERKABY czyli tetraedru gwieździstego. Medytacja Mer Ka Ba to najlepsza medytacja jaką znam i szczerze polecam zapoznać się z tematem dzięki pracy Drunvaldo Melchizedeka.

  oczywiście nie dla katolików bo te praktyki dla Was są zakazane 🙂

 25. maran 12 października 2011 o 2:32 pm

  Przede wszystkim pozostaje sprawa tej suki, czyli jego bylej zony.
  Ta kobieta ,rozuszczajac klamstwa, majace na celu ochrone jej tylka, i trzymajac sie ich kurczowo, doporwadzila do uwiezienia, byc moze i smierci bylego meza, ojca jej dzieci.
  Miejmy nadzieje, ze na drugim swiece jest sprawiedliwsc i tak suka pojdzie na wieki w ogniu piekielnym odsiedziec za swe klamstwa i manipulacje.
  Klamstwa o rzekome pobicie oraz molestowanie sa NAJCZESTSZYM argumentem stosowanym przez byle zony, aby dostac to co chca w sadach. SAMI PRAWNICY, w wiekszosci szmaty chodzace, ( mam szalenie niedobra opinie o prawnikach, sa to w wiekszosci wyksztalcone leganie prostytutki, ktore za kase zrobia wszystko) doradzaja swoim klientom aby te zarzuty wysuwac. Latwo je wysuwac, trudno udowodnic a lkonsekwencje zostaje. Polskie sady NIC nie maja z niezawisloscia. To bylo widac
  po decyzji w sprawie satanisty Nergala, co bylo swoista paranoja.
  Ale narod POlski POnownie wybral szmaty i szubrawcow, aby nim rzadzily.
  Bedzie placz i zgrzytanie zebow.
  Bo ludzie o mentalnosci zlodziejaszkow, klawiszy, szmat, i zbojcow beda rzadzic POlakami.

 26. pola 12 października 2011 o 2:40 pm

  Ekonomiści biją na alarm! Komisja Europejska chce ratować zagrożone kryzysem zagraniczne banki kosztem… oszczędności Polaków. Proponowane przepisy umożliwią bowiem obcym bankierom wykorzystanie pieniędzy z należących do nich polskich banków na uzupełnienie strat poniesionych w krajach macierzystych

  Więcej

  http://www.se.pl/twoje-pieniadze/poradnik-se/unia-chce-zabrac-oszczednosci-polakow_209272.html

 27. xx 12 października 2011 o 2:43 pm

  Monitorowi coś się pomieszało!!!! Gwiazada dawida to starożytny symbol magiczny. Dwa trójkąty przechodzące przez siebie. Czynnik męski i żeński w odwiecznym akcie tworzenia!!!!

  Pa tropiciele satana:))))

  • monitorpolski 12 października 2011 o 10:31 pm

   masz linki w artykule, poczytaj. To tak, jak ze swastyką. A co robiono pod tym symbolem wszyscy wiemy.

 28. maran 12 października 2011 o 2:44 pm

  Wlasnie doczytalam ze Palikot chce usuniecia krzyza z POlskiego Sejmu oraz , wkrotce zakaz chodzenia ksiezy w sutannach po ulicach. Juz wyznaczyl, naczelna P-Oslice ,Wande, (nie ta, co nie chciala Niemca, tamta sie rzucila w Wisle) Nowicka, czolowa propagatorke mordowania dzieci nienarodzonych, ( niech i ja pieklo pochlonie) oraz demoralizacji mlodziezy na wice-marszalkowa Knessetu.
  Ci ludzie, chorzy psychincznie z nienawisci do KK, zostali wybrani przez narod jako ich przedstawiciele w wyborach demon-kratycznych. Pan gajowy Marucha i reszta nawoujaca do BOJKOTU musza byc bardzo zachwyceni takim obrotem sprawy. Ich cieszy fakt ze PiS nie dostal przewagi , reszta niewazna. No to maja to co chcieli.
  Bedzie rzadzic nimi szajka z piekla rodem (doslownie), z piekla rodem. Wartosci , ktore ci ludzie wyznaja to antywartosci. Byly one wykuwane na kamienach w ogniu piekielnym.

  • blip 12 października 2011 o 9:05 pm

   Wina leży po stronie kościoła, który wciska się tam, gdzie go być nie powinno.

   • sara10 12 października 2011 o 10:08 pm

    A niby gdzie się wciska, oświeć nas?!

   • monitorpolski 12 października 2011 o 10:45 pm

    rozgrzewasz się, kiedy zaapelujesz o wymordowanie księży i wszystkich wierzących?
    Nienawiść to bardzo zła cecha. Być może potrzebujesz egzorcysty, mówię serio. Tego się nie czuje, ale egzorcysta (niekoniecznie ksiądz) od razu zidentyfikuje problem. Znam jednego bardzo dobrego – uspokoił nieco jedną osobę z mojej rodziny, wykrył opętanie.

  • junixy 13 października 2011 o 11:13 am

   Niestety znam takich co głosowali na Palikota, a na co dzień chodzą do kościoła, nawet więcej, udzielają się w wolontariacie … (przypadek w rodzinie). Korci mnie, żeby porozmawiać z ta osobą jak to jest naprawdę? Może to byłby ciekawy przypadek dla socjologa, psychologa

   Co do krzyża … znak krzyża, albo przecinających się linii prostych jest symbolem starożytnym i wielowarstwowym. W starożytności miejsce, gdzie „duch spotyka się z materią”. Miejsce przecięcia dwóch skrzyżowanych linii miały moc wywierania wpływu na wiele rzeczywistości, symbol mocy. Stąd łatwo się domyślić dlaczego krzyż używany jest w środowiskach okultystycznych. Podobnie jak symbol szachownicy, jego rozbudowaną wersją, połączeniem w polach wielu krzyży jednocześnie. Oba te symbole oznaczają koncentrację energii mocy.
   Dla katolików może to fakt trudny do przyjęcia … Ale nie zajmujmy szukaniem drzazgi w cudzym oku. Krzyż dla katolika to symbol świętości, wartości chrześcijańskich. Dla nie-katolika belka w oku! Zrozumcie także tych, którzy nie wiedza co czynią, atak nie jest dobrym wyjściem.

 29. maran 12 października 2011 o 2:48 pm

  Bardzo dobry komentarz
  http://marucha.wordpress.com/2011/10/12/sejm-bez-krzyza/#comment-118648
  „Novy powiedział/a
  2011-10-12 (środa) @ 09:28:36
  Po co Panie Marucha teraz ten sarkazm o Palikocie, Tusku i Niemcach? Z tego co pamiętam przed wyborami to były głównie artykuły antypisowskie, jakoś nie przypominał Pan o Palikocie jako członku Komisji Trójstronnej i Tusku przyjacielu jednego z największych wrogów Polski, Angeli Merkel. Wynik wyborów pewnie byłby taki jaki jest niezależnie od pańskiego nawoływania o bojkot ale myślę że jakąś tam odpowiedzialność Pan za to ponosi i Bóg widzi i rozliczy za to Pana. I żeby nie było zaraz, że jestem zwolennikiem PiS. Jestem po prostu wielkim przeciwnikiem Palikota, Tuska, Komorowskiego itd i poszedłem na wybory żeby właśnie zwalczać tych ludzi i dlatego głosowałem na PiS. A te mrzonki o niegłosowaniu w obliczu bardzo zdyscyplinowanego elektoratu Palikota, który to elektorat bezmyślnie wierzy w rozbicie „bandy czworga” jest po prostu brakiem odpowiedzialności za ojczyznę i naszą religię. Pozdrawiam”

 30. maran 12 października 2011 o 3:02 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/10/12/sejm-bez-krzyza/#comment-118648
  „Na dzisiaj (po wyborach) sytuacja jest jeszcze gorsza, a niżeli w latach poprzednich. Główni beneficjenci wyborów będą bardzo skuteczni w realizowaniu swoich zamierzeń i nie spoczną na zdjęciu krzyża, a to dopiero poczatek. Gorzej, …okazało się bowiem, ze mają za sobą realne poparcie w społeczeństwie i przychylność nie tylko mediów głównego nurtu, ale wymiaru sprawiedliwości, a nawet (o zgrozo) części hierarchii kościelnej (że o organizacjach międzynarodowych podejrzanej prowenencji nie wspomnę). Cóż My mamy przeciw nim wszystkim? wieczne narzekanie malkontentów na „Jarosława”, że niemedialny, stary i brzydki?, a Donald (wytrzeszcz oczy i sepleniący) jest cool. Ej ludzie, ludzie chciałoby się zawyć, jak łatwo ulegacie przekazom i komunikatom medialnym, jak łatwo was nabić w butelkę.
  Na koniec powiem jeszcze … Polska A.D. 2015 nie będzie już tym krajem co kiedyś. , żarty się skończyły, a proces rozkatoliczenia rozpoczął się na dobre (i bez Bożej interwencji) będzie nieodwracalny.

  P.S.
  Pisałem już w ubiegłym roku ale powtórzę to nieco inaczej. Kościół w Polsce nie rozpoznał swego czasu i nie zrozumiał że jego losy decydowały się między innymi pod Krzyżem pamięci na Krakowskim Przedmieściu, właśnie tam gdzie przez grzech chowania głowy w piasek dano przyzwolenie na szarganie wszystkiego co dla nas Polaków święte”

 31. maran 12 października 2011 o 3:04 pm

  „Prawda, na forum udzielam się rzadko, ale obserwuję od dawna gajówkę i wiem jakie Pan i wielu użytkowników tego forum ma poglądy i nie twierdzę że propalikotowe czy protuskowe bynajmniej. Chcę tylko zasugerować, że czasami trzeba grać takimi kartami jakie rozdano; a w tych wyborach było grać na PiS, partię (a raczej osobę JK) która ma poglądy jakie ma, ale zgodzi się Pan i liczni tutaj obecni że jednak lepsze od ww. Palikota.

  Panie Marucha pan sobie też nie zdaje sprawy z jednej rzeczy (i piszę to bez żadnego przekąsu); Pan jako stworzony do wyższych celów mniemam zapomina, że większość społeczeństwa mózgu używa do innych celów niż zrozumienie bieżącej polityki i nie są oni zdolni do odróżniania zła od dobra którą ta polityka za sobą niesie. Motywowanie/demotywowanie ich żeby szli na wybory bądź nie to spora odpowiedzialność polityczna mimo typowo informacyjnego charakteru gajówki. Statystyki odwiedzin gajówki które Pan czasami publikuje i to że dla niektórych jest Pan pewnego rodzaju autorytetem potwierdza że posiada Pan jakiś szerszy głos w życiu politycznym Polski…

  Puenta: kto będzie w sejmie bronił zdejmowanego z sejmowych ścian krzyża? PSL? PO? ja jednak sądzę że PiS, bo na pewno nie porobieni w portki polscy biskupi (z nielicznymi wyjątkami) co równie ofiarnie odpychali od krzyża wiernych na Krakowskim Przedmieściu co zamroczeni alkoholem dresiarze.”
  http://marucha.wordpress.com/2011/10/12/sejm-bez-krzyza/#comment-118648

 32. bia 12 października 2011 o 3:08 pm

  Ja tam lubie lucyferian bo mogą zrobic tylko tyle na ile pozwoli im Bóg Wystarczy wierzyć w Boga i stosować się do deklaogu żeby z nimi wygrać jesli jednak przegrasz nie oni są winni musisz wiedzieć że Bóg tego chciał a do Boga nie mozna mieć o nic pretensji po co się z absolutem spierać

  • maran 12 października 2011 o 4:14 pm

   „Cejrowski obawia się też zaostrzonych ataków na Kościół. – Dyskurs musi się zaostrzyć.
   Przecież my chcemy zrobić rewolucję. My nie chcemy reformować gównianego systemu, jak nie chcieliśmy reformować komunizmu. Bez sensu jest wprowadzanie reform do złego systemu.
   To jakby reformować diabła. Z nim się jednak nie rozmawia i nie dyskutuje.
   W teologii jest powiedziane, że trzeba się modlić egzorcyzmem i prosić Siły Niebieskie o oddalenie złego. A nie wdawać się w jakieś dyskusje.
   Z tym systemem też nie dyskutujemy, czekamy, żeby go obalić, albo na moment, w którym sam się rozsypie – mówi.”

   http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/cejrowski:_kaczynski_musi_stac_sie_kosciuszka__16084

 33. bia 12 października 2011 o 3:13 pm

  Skoro Bóg dal Szatanowi władzę nad całym światem musi w tym mieć jakiś cel gdyby chiał to już dawno na ziemi byłby raj Widocznie nie chce Bóg przywrócic raju na ziemi i za to jak jesteśmy łatwowierni zesłał nam Synagogę Szatana żeby nami rządziła ja się z nimi spotkałem i posadzili mnie do domu waryjatów żeby mnie zdyskredytować Ale przynajmniej wiem że oni istnieją tak jak to zapisane w Apokalipsie A ich cała władza opiera się na strachu przed śmiercią jesli nie boisz się śmierci stajesz się dla nich odnym przeciwnikiem Strach Strach rządzi światem a powinna rządzić nim miłość

 34. ALFA 12 października 2011 o 3:44 pm

  Kanciarze z Wall Street 2010 TVRip XviD Lektor PL.avi

 35. PokójWam 12 października 2011 o 3:49 pm

  W tym przypadku Monitor ma całkowitą rację.

  W Biblii nie ma żadnej wzmianki o gwieździe Dawida. Izraelici nigdy tej gwiazdy nie używali.

  To Bóg osobiście podał Mojżeszowi sposób, w jaki miał on wykonać świecznik czyli Menorę.

  Izrael czyni wszystko, co jest przeciwieństwem prawa Bożego.

  Nie stosuje Pięcioksięgu Mojżesza (Tora) ale stosuje Babiloński Talmud, jedno z najbardziej rasistowskich i zboczonych dzieł człowieka.

  Zabrania używania Menory, dając nam w zamian gwiazdę Dawida czyli szatański heksagram.
  http://zbawienie.com/bestia_znak.htm

 36. Wiara 12 października 2011 o 3:52 pm

  Informacje na necie dotyczące monitoringu zjawisk na Ziemi są oszukane a także kłamie Nasa na zdjęciach Słońca

  widzieliście kiedyś aby huragan szedł po równiku?
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2caf931104699c5.html

 37. PokójWam 12 października 2011 o 4:19 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1720528,0,1,usa-iranczycy-szykowali-zamachy-w-waszyngtonie,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1720560,0,1,tak-uwodzi-i-zabija-izraelski-wywiad-na-deskach-teatru,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1720583,0,1,atakuja-nas–niszcza-nasze-swiatynie,wiadomosc.html
  http://kontakt24.tvn.pl/temat,-quot-sex-drugs-amp-occupy-quot-na-wall-street,147356.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1720601,0,1,iran-odpowie-za-spisek-na-ambasadora-sa-dowody,wiadomosc.html

  • choice 12 października 2011 o 4:49 pm

   PokójWam to ty prowadzisz stronę zbawienie.com

 38. 999AQQ 12 października 2011 o 5:06 pm

  5h w moderacji to cenzura na mnie czy moje wpisy!

 39. maran 12 października 2011 o 5:11 pm

  Nacielam sie ostatnio na taki cytat, kotry bardzo mi sie podoba:
  ” If you come here just to help me, you are wasting your time. But if you come here because your liberation is bound up with mine, then let us work together.”
  Mozna to mniej wiecej przetlumaczyc jako:
  „Jeśli przyszedles tu tylko po to aby mi pomóc, tracisz swój czas. Ale jeśli przyszedles tu , ponieważ Twoje wyzwolenie związane jest z moim, to wspolpracujmy razem.”
  I o to chodzi drogie panie i drodzy panowie.
  Albo mamy wspolny cel ,do ktorego razem dazymy , mimo naszych ewidentych roznic na wiele spraw, albo skupiamy sie na obrzucaniu sie nawzajem blotem i udeptywaniem w kolko tego blota w kaluzy.
  My, jako ludzkosc jestemy zagrozeni. Nasz byt, nasza przyszlosc, wolnosc, pokoj sa pod wielkim zagrozeniem. Wszyscy ludzie DOBREJ WOLI musza sie zjednoczyc i wspolnie dac opor Zlu, jakie nas ogarnia. Czy bedziemy w stanie to zrobic?????????????

  • angel 12 października 2011 o 6:31 pm

   Nie na tym portalu !

   • pola 12 października 2011 o 8:37 pm

    angel ,a na jakim?

 40. The Sign Painter 12 października 2011 o 5:47 pm

  Gwiazdek używa się jako separatorów. Szczególnie małe dzieci w swoich pamiętnikach lubią oddzielać coś gwiazdkami, kropkami, i innymi robaczkami. Gwiazdy świadczą o dostojności instytucji, najlepiej wyglądają te pięcio- i sześcioramienne i dlatego się ich używa. No, chyba, że mają rogi. 🙂

  • maran 12 października 2011 o 5:57 pm

   Gwiazdki sa tez na niebie ,a niektorzy maja je i w oczach po nabiciu sobie guza.
   My mowimy o gwiazdkach ,ktore sa powszechnie uznanymi SYMBOLAMI.
   Pogugluj sobie troche o symbolach (zwlaszcza masonerii, illuminati) ich znaczeniu i „gwiazdkach „5/6 ramiennych.

   • angel 12 października 2011 o 6:32 pm

    Kazda gwiazda po pewnym czasie gasnie !

   • The Sign Painter 12 października 2011 o 6:44 pm

    Nie każda gwiazdka to symbol iluminatów. To chyba tyle w tym temacie.

    • maran 12 października 2011 o 6:51 pm

     nie kazdy symbol Illuminati to gwiazdka.

 41. maran 12 października 2011 o 5:54 pm

  a tu ciekawostka.

  „Polska modelka Anna Golędzinowska, której nazwisko pojawiało się podczas seks skandali Silvio Berlusconiego, postanowiła porzucić dotychczasowy styl życia i wstąpić do zakonu. Życzymy powodzenia naszej modelce. Zamienić bunga-bunga na zakon to naprawdę niesamowita rzecz…(..)
  Czytając jej wywiad dla Catholic Herald można odnieść wrażenie, że Golędzinowska dojrzała do swojej niesamowitej decyzji i naprawdę otrzymała łaskę wiary. W wywiadzie mówi , że Jezus umarł za grzechy takich jak ona. Modelka przyznaje też, że Medjugorie zupełnie ją odmieniło i spowodowało, że naprawdę chce porzucić swój dawny styl życia. „Żyłam w iluzji. To nie było prawdziwe szczęście. Wpadałam w depresję. Pragnęłam zwykłych i normalnych rzeczy. Jednego dnia obudziłam się, zadzwoniłam do przyjaciela i poprosiłam by znalazł mi lokum w Medjugorje albo wyskoczę z okna. Opuściłam Włochy z dwiema torbami, nikomu nic nie mówiąc”- opowiada w wywiadzie. W rozmowie modelka odnosi się również do swojej przeszłości i planów na dalsze życie. „Nie mam nic wspólnego z narkotykami od sześciu lat. Nie chcę uciekać z realnego świata. Wiem ,że prawdziwa bitwa toczy się tutaj każdego dnia. Jednak najpierw musze uleczyć moją duszę by móc pomagać innym i toczyć bitwę w imieniu jedynego prawdziwego Pana”. Była diva Berlusconiego dodaje w wywiadzie, że ważna teraz w jej życiu jest miłość, przebaczenie i nie osądzanie bliźniego.”

  Super. Miejmy nadzieje ze dziewczyna wytrwa w Powolaniu i bedzie pieknym swiadectwem (doslownie) jak z Bogiem i w Bogu mozna odmienic swe zycie.
  Oby.

 42. shadowhunter22 12 października 2011 o 6:16 pm

  Monitorze polski, czy ty wierzysz że 6 to symbol szatana, który jest czystą fikcją, Lucyfer jest bogiem iluminatów, ale nie jest panem mroku, ciemności, piekieł itp, a jest stróżem prawdy, wiedzy mocy, czyli światła.

  6 i 9 to to samo, 666 daje 999, czyli cyfry boskie, czyli 666 nie jest złem, kościół katolicki, czyli główny nurt chrześcijaństwa, jest złem, bo to dopiero świątynia szatana, którego sami wymyślili, by mieć władzę nad ludźmi.
  Krzyż to symbol śmierci, przyciąga negatywną energię, więc i mroczne byty niższego rzędu.

  • monitorpolski 12 października 2011 o 8:35 pm

   Oczywiście, że 666 to znak Bestii. Iluminaci to okultyści, liczby dla nich znaczą więcej niż ci się wydaje.

 43. lukasoo 12 października 2011 o 6:24 pm

  • angel 12 października 2011 o 6:34 pm

   Poczucie czasu w ludziach gasnie.

 44. ALFA 12 października 2011 o 7:01 pm

  wikileaks nie dawno ujawniło że waldek spotykał się z amerykańskimi dyplomatami i obiecał ciche i skuteczne działanie na rzecz wprowadzania gmo w Polsce, jak taki ktoś może w ogóle być politykiem, nie mówiąc ministrem

  http://www.tvn24.pl/1,251,8,92277427,229622672,11692210,0,forum.html

  • blip 12 października 2011 o 7:19 pm

   Wchodzę i nie widzę tych ujawnionych dokumentów, tylko komentarz na forum. Prosiłbym więc o jakiś konkretniejszy link.

 45. pola 12 października 2011 o 7:15 pm

  To jednak Platforma Obywatelska wygrała wybory.Cejrowski i na to ma wytłumaczenie:

  A my chcieliśmy te wybory wygrać? Chcieliśmy przejąć g…o, które narobił Tusk i jego spółka. Chcieliśmy sprzątać to wszystko. Niech oni sprzątają, niech się borykają z kłopotami, które sprawili. Wcale nie byłoby dobrze, gdyby PiS przejął władzę obecnie. Władzę trzeba przejąć trochę później. Najpierw rządzący muszą się utopić w tym szambie. Dopiero wtedy błogosławieństwem Bożym byłoby przejęcie władzy. Obecnie wygrana Jarosława Kaczyńskiego byłaby straszną karą
  dla niego.

  Znany podróżnik zastanawia się, na czym polega fenomen Janusza Palikota. Stawia głośno pytanie o udział służb w sukcesie Ruchu Poparcia i przypomina, że Palikot to wychowanek Donalda Tuska:
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/16268-cejrowski-my-chcemy-zrobic-rewolucje-my-nie-chcemy-reformowac-gownianego-systemu-jak-nie-chcielismy-reformowac-komunizmu

 46. rabarbarek 12 października 2011 o 7:15 pm

  Dobieraja sie do Islandii. Wczorajszy program na BBC utwierdzil mnie w przekonaniu , ze elita nie zapomniala upokorzenia , ktorego doznala od tego malego kraju. Iluminacki dziennikarz BBC , pan Sukur zaprosil na telekonferencje islandzkiego ministra finansow pana S. Sigfussona . Pan minister musial sie zdrowo nagimnastykowac , zeby wybrnac z pulapek zastawionych na niego przez Iluminatow. Dziennikarz przerywal mu , nie dal niczego wytlumaczyc, atakowal . Bez przerwy przypominal mu o tym, ze Islandia musi wypelnic miedzynarodowe zobowiazania i splacic inwestorow. Kiedy minister zaczal mowic , ze Islandia nic nikomu nie jest winna , bo splajtowaly banki prowadzone przez obcy kapital , dziennikarz przerwal mu i nie pozwolil dalej mowic. Pozniej Sukur zaczal wyliczanki , kto Islandii pomogl wyjsc z kryzysu czyli IMF , Anglia i UE.
  Tego juz minister Islandii nie wytrzyma i przekrzyczal pana Sukura , ze to nieprawda, bo ani centa nie dostali od wymienionych krajow. Z kryzysu pomogly mu wyjsc kraje skndynawskie , Niemcy ,
  uwaga , POLSKA , i Faraoke Island. I to im jest wdzieczny. Minister z pozoru byl spokojny ale dalo sie zauwazyc , ze w srodku caly sie gotowal. Na koniec zostal zapytany czy osoby , ktore doprowadzily do kryzysu pojda za kratki. Pan Sukur troszczy sie bardzo o bankierow i probowal puscic w swiat wiadomosc , ze niedobra Islandia jako pierwszy kraj na swiecie moze posadzic bankierow , tam gdzie juz dawno powinni byc ci wszyscy , ktorzy przyczynili sie do obecnej sytuacji finansowej na swiecie.

  http://www.mf.gov.pl/_files_/dlug_publiczny/obligacje_hurtowe/komunikaty/press_release_loan_for_iceland.pdf

  • Stirlitz 13 października 2011 o 1:10 am

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Sanepid-wykryl-dopalacze-w-cukierkach-dla-dzieci,wid,13889853,wiadomosc.html trują od małego

   Polska musiał pomóc , bo Polacy po zbankrutowaniu Islandii w liczbie 100 000 zalaliby Polski rynek pracy

 47. Ditka 12 października 2011 o 7:16 pm

  Witam wszystkich. Dziś widziałam niesamowite zjawisko na niebie po południu. Podwójna tęcza. Ta pierwsza była piękna, druga nad nią bardziej blada ale dostrzegalna. Pierwszy raz coś takiego widziałam ale wrażenie…

  • BirdDwa 12 października 2011 o 7:20 pm

   A to wrażeniem będzie jak zobaczysz jezusa (sztana – tfu!) na niebie gdy odpalą ten cały Blue Beam albo inne diabelstwo..

   • Extazed 12 października 2011 o 9:45 pm

    Tak tak, zanim pokażą Jezusa to odpalą jakiś dobry film i na czole wyrośnie mi kaktus : )

    • BirdDwa 13 października 2011 o 12:51 am

     Nie pisałem tego na poważnie..
     -.-

  • Aśka 12 października 2011 o 9:34 pm

   podwójna tęcza zdarzała się i wcześniej zanim były chemtraile

 48. pola 12 października 2011 o 7:38 pm

  Lewacy spełniają swoje groźby.

  Bomby zostały podłożone na torach kolejowych w różnych dzielnicach Berlina. Według policji jedna z nich eksplodowała.
  http://www.sfora.pl/Terror-w-Berlinie-Bomby-zapalajace-w-calym-miescie-a36750

 49. rabarbarek 12 października 2011 o 7:44 pm

  A tu wierszyk z jednej ze stron , ktorej link podaje nizej.

  Wiersz o tych co wygrali i co ich wybrali

  Ty przebrzydly smrodzie
  Zaklamany skundlony poczwarnie narodzie
  Zdrajco i sprzedawczyku,
  Tepy baranie o chamskim okrzyku

  Ty, co wybierasz zlodziei i klamcow
  mordercow, oszustow , ubeckich starcow
  Dziwko, dziwkarzu , smichy przebrzydly
  Posluchaj tych slow, w swej prawdzie „ohydnych”

  Wybrales gwalt, ponizenie , niewole
  Wybrales brzoze albo topole
  Wybrales morderstwa, krzywdy i dlugi
  Wybrales, wybrales … bos zepsuty lub glupi.

  Kochasz tych , co plujaci w oczy
  A gdy cie gwalca to jeczysz z rozkoszy
  Patrzysz co powie ta zagranica
  Ktora sie smieje z takiego smiecia.

  Swiadomie wolisz klamstwo od prawdy
  Agresje, blazenstwa , kradzieze i wady.
  Wolisz gdy kacap szarpie ojczyzne,
  Gdy jego slugus bije cie batem
  Oddajesz wlasne dzieci w niewole,

  Ty perlo przd Wieprzem … nie jestes mym bratem

  Nie maja szacunku takze dla ciebie
  oni zniszcza twe dzieci , Twe kosci ,
  Nie przychodz do mnie by sie wyzalic
  Z nmi nie zaznasz stanu blogosci.

  Tylko pamietaj nie bedzie litosci!

  A gdy czyszczac kible w Londynie
  Wiedz , ze przypomne : to co sam chciales !
  Przeciez najlepszych z mozliwych wybrales.
  Badz z siebie dumny , prostacki lachmyto.

  Wiesz , to ty wczoraj przegrales….

  Polactwu poswiecam

  R. Kalwa

  • rabarbarek 12 października 2011 o 7:46 pm

   http://andruch.blogspot.com/

  • Ditka 12 października 2011 o 7:48 pm

   Dobre, jeszcze niech ktoś do tego napisze muze to będzie ok

  • maran 12 października 2011 o 7:55 pm

   Niestety ,ten wiersz bardzo dobrze i konkretnie odzwierciedla postawe skundlonego,bezmyslnego , podlaczonego do medialnej kroplowki mass mediow , POlactfa.

 50. pola 12 października 2011 o 7:52 pm

  Fotoreporter TVN24 uderzył w twarz starszą kobietę pełniącą funkcję męża zaufania w lokalu wyborczym w Gdyni – informuje dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie”.
  http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/uderzyl-inwalidke,-bo-kojarzyla-sie-z-pis

  • maran 12 października 2011 o 7:58 pm

   Tego gnoja kamerzyste powinni dopasc w ciemnej uliczce i tylek mu porzadnie skopac.
   Co za szuja nad szuje. Bandzior jeden.

   • Ditka 12 października 2011 o 8:16 pm

    i w takich wypadkach żałuję, że nie znam jakiegoś bandziora który za kasę dowalił by temu idiocie. Monitor, jak za ostro to proszę o skasowanie

    • maran 12 października 2011 o 8:22 pm

     To nie byly „bandzior” tylko raczej taki Superman:). Wybawca.

     • rabarbarek 12 października 2011 o 9:59 pm

      Do sadu z nim !!!!!!!!

      • Annah. 12 października 2011 o 10:39 pm

       Tak jest – do sądu. Kobieta została znieważona podczas pełnienie służby publicznej, na stanowisku. Wyobrażam sobie jakiego obrotu możnaby się spodziewać gdyby na jej miejscu stał policjant.

 51. maran 12 października 2011 o 8:20 pm

  a tu inny wierszyk:)
  „Ma hołota Palikota!
  kategoria: Polityka
  Dodano: Saturday, 10 December 2011, 10:34

  Wyliczanka

  Polityka na dnie błota!

  Ma hołota Palikota!

  To niestety nie są kpiny

  Zaistniały szumowiny!

  Krzyczy cała ta hałastra,

  Że Palikot to nie kastrat,

  Bowiem zamaszyście miota

  Tym, co inny ma w galotach!

  Śmieje się lubieżna tłuszcza:

  Ten cnotliwy, co się puszcza!

  Bo niecnota to jest cnota

  Według pana Palikota

  Rozkrzyczały się menele:

  On jest naszym przyjacielem!

  I rechoczą wszystkie męty,

  Że od dzisiaj ryj jest święty,

  Bo Palikot, idol nasz

  Odkrył swą tajemną twarz,

  A sprawiła tak natura,

  Że to właśnie ryj jest knura.

  Aż skanduje wszelka dzicz:

  Co Palikot każe – krzycz!

  Niech się w Polsce co chce dzieje,

  Byle dobrze mieli geje!

  A kto z geja się natrząsa,

  Łaje dziwkę lub alfonsa

  Albo takie ma zasady,

  Że nie chodzi na parady

  Niechaj zamknie się w kaplicy

  I uważa na ulicy,

  Bowiem służba Palikota

  Może użyć nawet młota!

  Lecz co robić mamy my?

  Wyliczajmy: raz, dwa, trzy

  Raz – nikczemność

  Dwa – głupota

  Trzy – szachrajstwa Palikota

  Ale minie czas po trochu

  Trzy, dwa, jeden – po motłochu!”

  • choice 12 października 2011 o 10:49 pm

   to było mocne 🙂

 52. maran 12 października 2011 o 8:21 pm

  link do wierszyka
  http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/ma_holota_palikota__30816utorki

 53. Roma 12 października 2011 o 8:38 pm

  do zastanowienia
  wg mnie trzeba się organizować i spotykać, bo jak nagle wyłącza prąd albo internet
  i komórki nie będą działać to jak my sie wszyscy zorganizujemy ?

  http://hansklos.blogspot.com/2011/10/obywatelski-sprzeciw.html

  • navajo88 12 października 2011 o 8:58 pm

   Roma wybij to sobie z głowy ! jak wyłączą prąd i nie ważne kto to zrobi czy natura czy człowiek ,to wtegy nie spotkania beńdziesz miała w głowie ,ale walkę o przetrwanie !!!!!!
   J.M.H

   • bia 12 października 2011 o 9:10 pm

    Ciekawe kto wyłączy ten prąd ludzie bez prądu przeżyją tylko ten detoks od narkotyku którym jest elektrycznść może kosztować kilka istnień ale taka jest cena uzależnienia

   • gosc12 12 października 2011 o 9:56 pm

    Jak nam wylacza internet, komurki i prad to bedziemy mieli w Polsce przyrost naturalny. Wreszcie! 🙂

 54. kkk 12 października 2011 o 8:51 pm

  jako ciekawostka
  http://www.wykop.pl/ramka/909069/sposob-mowienia-o-jakims-zjawisku-ma-ogromne-wplyw-na-to-jak-je-zrozumiemy/
  i do przemyslenia dla wszystkich tu czytajacych…

 55. eltoro83 12 października 2011 o 9:27 pm

  Dobry wywiad z Cejrowskim-w 100% się z nim zgadzam i myślę podobnie.Dla mnie oczywiste było że PiS teraz przegra i nawet chciałem tej porażki mimo głosu oddanego na nich-a to dlatego że POmatoły i powiązane z nimi partie same się utopią we własnym gnojowniku.Gdyby teraz wygrało PiS to szmatławce i medialne prostytutki całą winę za nadchodzący kryzys zrzuciliby na nich,a tak niech łykają sami tą skażoną wodę.Dla nas najważniejsze abyśmy nie zatracili swojej tożsamości-spójrzcie na gównianą Amerykę,gdzie ta ich cholerna tolerancja dla wybryków natury doprowadziła do tego że teraz szuka się na gwałt ludzi i ugrupowań które pomogą odzyskać wiarę w normalność i w jakiekolwiek wartości utracone dawno temu.

 56. eltoro83 12 października 2011 o 9:27 pm

  http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/chcemy-zrobic-rewolucje

 57. Extazed 12 października 2011 o 9:42 pm

  Zwykły stempel ot co. Nie każda gwiazdka już musi oznaczać szatana. Najzwyklej w świecie wstawili gwiazdki w luki między napisami dla poprawy estetyki. Czy jakby wstawili tam okręgi to by oznaczało już, że nawiązują do okultyzmu itp itd. ?? Jak dla mnie to gruba nadinterpretacja i przejaw paranoi o czym pisałem już wcześniej. Fakt faktem diabeł tkwi w szczegółach, ale jeżeli „ci źli” by chcieli podświadomie wpływać na człowieka swoją symboliką to wydaje mi się nie zainteresowałaby ich taka opcja. A z Panem Goczyńskim to przykra sprawa i na prawdę współczuje. Oby te przekręty kiedyś wyszły na jaw i „ci źli” zostali ukarani.
  Pozdrawiam serdecznie

 58. Extazed 12 października 2011 o 9:49 pm

  A tutaj proszę zerknijcie w ramach ciekawostki. Wypróbujcie sami : )
  http://kwejk.pl/obrazek/555349

  • Lutek 12 października 2011 o 10:43 pm

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Q33_NY

  • choice 12 października 2011 o 10:59 pm

   no to mnie rozjeb…………….. mocne!!

 59. gosc12 12 października 2011 o 9:59 pm

  Słopnice – przyrost naturalny 2010/2011 http://www.youtube.com/watch?v=yLES-McDq7w

 60. rabarbarek 12 października 2011 o 10:40 pm

  Podaje strone , bo niestety videa na you tube jeszcze nie ma. Ale jest na tej stronie. Trzeba je zobaczyc. Dotyczy tego o czym dyskutujemy na stronie. I mowi ludziach , o milionach , ktorzy ida na wybory, glosuja i potem nawet im do glowy nie przyjdzie , zeby rozliczyc tych wybrancow z dokonan. Zamykaja sie w czterech scianach , ogladaja idola , x-faktory, tance z gwiazdami i nie obchodzi ich , ze gdzies tam gina ludzie , umieraja z glodu , ze ktos gdzies falszuje wybory, ze gdzies stosuje sie przekrety, morduje sie opozycje.
  Video naprawde dobre i mozna je zrozumiec nawet nie znajac jezyka.
  Wczoraj na jednej ze stron wlasciciel ,napisal , ze zaczyna sie dezinformacja w sprawie Wall Street,
  i byc moze nigdy nie dowiemy sie czy protestujacy to tak z wlasnej woli tam przychodza czy ktos [kto???] nimi steruje. To co jest w tej chwili najwazniejsze to to , ze Amerykanie ruszyli dupy [ tak doslownie napisal] sprzed telewizorow , ze zaczeli pytac , interesowac sie tym co sie wokolo dzieje , i sa razem .Wszyscy przeciwko globalistom , elitom , ktore czuly sie dotad bezkarne. A , ze panika zaczela sie wkradac w szeregi wielkich jest sprawa niezaprzeczalna. Major Nowego Yorku chce zakonczenia protestow , a Glen Beck [ media] zazadal publicznie rozprawienia sie z protestantami , bo wyglada to groznie i rozlazi sie po calym swiecie.

  Zobaczcie film. Warto Iluminacki System

  http://www.illuminatiworld.com/2011/10/illuminati-system-video/

 61. Cracovia 12 października 2011 o 10:44 pm

  Uwaga! Ważne!

  Zbankrutowała stolica Pensylwanii

  http://www.pb.pl/2503666,92201,zbankrutowala-stolica-pensylwanii

 62. Sully 12 października 2011 o 11:00 pm

  Pieknie dzisiaj Jowisz wyglądał obok księżyca…naprawdę super widowisko.

 63. 999AQQ 12 października 2011 o 11:03 pm

  Janusz Korwin-Mikke zapowiedział na antenie Polsat News, że zwróci się do Sądu Najwyższego o unieważnienie wyborów. Dowodził, że w sondażach poparcie dla Nowej Prawicy wynosiło 8%, podczas gdy partia Janusza Palikota miała wówczas zaledwie 4%. Dodał, że w wyniku informacji o kłopotach z zarejestrowaniem list w całym kraju, nawet w okręgach, w których listy były zarejestrowane, wyborcy nie oddali głosu na jego ugrupowanie.
  Sondaż, na który powoływał się Janusz Korwin-Mikke był „robiony przez pana Palikota”.
  http://wybory.wp.pl/title,Bedzie-wniosek-o-uniewaznienie-wyborow-Mielismy-8,wid,13889678,wiadomosc.html

 64. 999AQQ 12 października 2011 o 11:59 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Sanepid-wykryl-dopalacze-w-cukierkach-dla-dzieci,wid,13889853,wiadomosc.html
  komentarz:
  Wina WHO! Ich standardy mają się nijak do rzeczywistości! Ten artykuł to tylko przykład jak bardzo zależy im na naszym losie! Inny przykład: kwas cytrynowy znany z niemal każdego rodzaju żywności, jest wysoko rakotwórczy. Następny: aromaty i barwniki identyczne z naturalnymi E1– to po prostu syf prosto z laboratorium, którego używa się do różnych płynów, smarów, olei itp, który smakuję jak np truskawka. Kolejny: propagowanie picia wody z kranu, zachęcam do zrobienia prostego doświadczenia „elektroliza wody” w dwóch naczyniach z kranówką i butelkowaną wodą. TO TYLKO PRZYKŁADY z którymi się bezpośrednio stykamy, a za tym wszystkim stoją ludzie na których głosujemy! Nie tylko my, Polacy, ale również i inne nacje na całym świecie! Szczególnie w rynku kapitalistycznym, który stworzony jest tylko po to, aby zniewolić wszystkich „wolnych obywateli i patriotów”! Przykład: Walka między Edisonem i Teslą czyli między energią komercyjną czy energią darmową. Kolejny: skąd mamy pewność idąc do psychologa, że pomoże nam z problemami? Wierzymy mu podświadomie, „przecież to psycholog!” Tak samo z lekarzami, którzy lecząc jedną chorobę zaszczepiają kilka innych! W tych wszystkich przykładach wydaje nam się, że wszystko jest takie proste i przejrzyste – takie jednak nie jest. Przykład? Wikileaks wypuszczone dla ściemy przez sam rząd USA! Żeby zatuszować to co naprawdę się dzieje! To że mamy tzw FREE ENERGY i że jest to osiągalne na masową skale i niemal nieograniczone możliwości! ALE tajne ugrupowanie najwyższego poziomu wtajemniczenia(w którym nie znalazł się żaden prezydent USA!!)nie udostępni tego patentu, gdyż załamałoby to rynkiem KAPITALISTYCZNYM, który oparty jest przecież na HANDLEM ENERGII! Im więcej energii tym więcej kasy, a im więcej kasy tym szybszy rozwój, lepsze technologie, a wraz z tym niemalże panowanie nad światem, nie tylko na ziemi, ale również w okół naszej planety, na Księżycu. Przykład: rząd USA przyznał się do osadzenia zaawansowanej technicznie broni na orbicie okołoziemskiej. Odmówił wyjaśnień w planowanej budowie stacji na księżycu, której budowa miała ukończyć się w latach 70′ XX wieku. Wszystkie przykłady są prawdziwe można wpisać w googlach i sprawdzić! Są o tym całe książki,
  artykuły, reportaże, filmy itd itp
  (chyba nie jestem tu pożądana stale siedze po kilkanascie h.w moderacji-to co napisze ukazuje sie wtedy jak jest dyskusja pod następnym artykułem, TO bez sensu-pozdrawiam fajnych blogowiczów, dziękuję za spontaniczność i chęć niesienia pomocy-dawałam tu kiedyś gg) szkoda…

  • mm7qq 13 października 2011 o 7:43 am

   No wlasnie darmowa energia i masa innych swietnych patentow ktore nie moga zostac wdrozone bo mielibysmy za prosto,za tanio ! Smieszne jest to ze ludzie nawet nie maja pojecia i nie wieza ze to jest mozliwe .

 65. Kinga 13 października 2011 o 12:11 am


  Niewidzialny szef PO

 66. Aśka 13 października 2011 o 12:11 am

  Taka akcja byłą prowadzona. Pisałam o niej tutaj >> https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/07/peryskop-o-wyborach/

  http://wybory2011-test.pl7.pl/index.php?r=glosowanie/WyborSejmSenat
  Zapraszam do głosowania w niedzielę 9 października 2011 r. na stronie http://www.wybory2011.pl7.pl.

  Będzie można porównać dwa różne systemy wyborcze. Pierwszy, z Kodeksu wyborczego oraz drugi, zaproponowany przez dwóch profesorów – sir Partha Dasgupta oraz laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii w 2007 r. Erica Maskina (true majority rule). Polska nazwa JOW++ i WOW++.

  Przed wyborami można przetestować sposób głosowania na stronie http://www.wybory2011-test.pl7.pl

  Po co powstała strona http://www.wybory2011.pl7.pl ? Aby pokazać, iż obecny system wyborczy (zawarty w Kodeksie wyborczym) nie spełnia swojej podstawowej roli jaką jest wybór parlamentarzystów zgodnie z preferencjami wyborców. Bardzo często posłami i senatorami zostają ludzie, którzy nie mają poparcia głosujących! Lepszym, bardziej sprawiedliwym systemem jest JOW++ i WOW++. Wielu parlamentarzystów, którzy twierdzą, iż mają poparcie wyborców mija się z prawdą.
  PJ

  A tutaj wyniki tej akcji /rozdział mandatów wg 1) Metody d’Hondta 2)Metody Sainte-Laguë 3)Metody Hare’a-Niemeyera

  http://wybory2011.pl7.pl/index.php?r=wynikiHondt/Index

 67. Aśka 13 października 2011 o 1:05 am

  ????????

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ai-apeluje-o-aresztowanie-georgea-w-busha,1,4879037,wiadomosc.html
  AI apeluje o aresztowanie George’a W. Busha
  12.10.2011, 21:56 POg / PAP
  George Bush, fot. Reuters

  Organizacja broniąca praw człowieka Amnesty International zażądała od władz kanadyjskich zatrzymania i postawienia przed sądem byłego prezydenta USA George’a W. Busha w czasie jego wizyty w Kanadzie planowanej 20 października.

  AI zarzuca Bushowi przede wszystkim stosowanie tortur. – Na mocy międzynarodowych zobowiązań Kanada musi zatrzymać i osądzić byłego prezydenta Busha, odpowiedzialnego za przestępstwa w świetle prawa międzynarodowego, w tym tortury – podkreśliła Susan Lee, szefowa AI dla krajów Ameryki. Dodała, że jeśli Kanada tego nie uczyni, będzie to stanowiło „pogwałcenie Konwencji ONZ w sprawie zakazu stosowania tortur i manifestację pogardy dla fundamentalnych praw człowieka”.

  Takie żądanie zostało przekazane władzom kanadyjskim 21 września, ale upubliczniono je dopiero w środę. Do tej pory władze Kanady nie zareagowały w żaden sposób na ten apel.

  Bush ma wystąpić na regionalnej konferencji ekonomicznej w Surrey, w Kolumbii Brytyjskiej.

  Sekretarz generalny kanadyjskiej odnogi AI Alex Neve oświadczył w środę na konferencji prasowej, że organizacja będzie zabiegać o taki sam krok u władz innych krajów, które zamierza odwiedzić były prezydent USA.

  W lutym obrońcy praw człowieka twierdzili, że Bush odwołał wizytę w Szwajcarii w obawie przed aresztowaniem.
  Autor: POg Źródła: PAP

  • Aśka 13 października 2011 o 1:08 am

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/h-clinton-zamierza-zakonczyc-kariere-polityczna,1,4879053,wiadomosc.html
   H. Clinton zamierza zakończyć karierę polityczną
   00:04 TSz / ap.org 13.10.2011

   • Stirlitz 13 października 2011 o 2:04 am

    Co sądzicie o tym ???

    Rogozin nie dawno drwił z ministra Sikorskiego

    • BarbW 13 października 2011 o 5:25 am

     Bardzo propagandowy film przeciwko Socviet Union która powstaje na nowo. A co czynili naziści? Polski rzad jest pro-amerykański. Czego się spodziewać? Nam żadne wojny nie są potrzebne. To co było to było sztucznie orkiestrowane. Ludzkość tak na prawdę nigdy by nie rozpętywałaby wojen. Komu potrzebne tak nikczemne ludobójstwo? Zastanówcie się.

     • peryskop 13 października 2011 o 7:27 am

      Komu? Psychopatom.

      Ten film otwiera oczy na ścisłe powiązania obu doktryn i wspólnotę interesów – ludobójstwo, terror, i ekspansja.

      Dlaczego dopiero niedawno pojawiło się zasadne pytanie dlaczego we wrześniu 1939 nasi „sojusznicy” wypowiedzieli wojnę tylko Niemcom, choć agesorów było przeciez dwóch?

      • choice 13 października 2011 o 11:03 am

       Film dodany przez Kingę też bardzo ciekawy poruszona jest zmiana banderoli komunistycznej na demo(n)kracje dlatego społeczeństwo jest uśpione i czuje się bezpiecznie bo ma prawo wyboru władzy, co jest tylko iluzją odgórnie mamy narzucone.
       Podobnie sprawa tyczy się tego Filmu czyli naziści i komuniści to ten sam system polityczny.
       brak wartości ludzkich brak szacunku tolerancji moim zdaniem czysta forma satanizmu. Do tego dołączymy made in usej eurokołchoz ale bez obaw nie raz istniały wielkie cywilizacje byli mordowani ludzie wypijana ich krew i czczenie nie tego co trzeba i te systemy zostały zrównane z ziemią.

   • peryskop 13 października 2011 o 7:33 am

    Wcale nie dziwię się Hilarii C.
    Nie ona jedna.
    Zapewne wielu zechce odskoczyć od bagna, które porobili.

    • Aśka 13 października 2011 o 11:37 am

     Ja też się nie dziwię, dlatego dałam tę informację jako odpowiedź pod wpisem o żądaniach aresztowania George’a W. Busha.

 68. Aśka 13 października 2011 o 1:13 am

  http://biznes.onet.pl/hajdarowicz-100-proc-udzialowcem-presspubliki,18562,4878965,1,news-detal
  „Transakcja kończy prywatyzację polskiej prasy”

 69. Bromba 13 października 2011 o 1:52 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1720664,0,1,walesa-leci-na-wall-street-nobel-zobowiazuje,wiadomosc.html
  „W poniedziałek protestujący na nowojorskiej Wall Street wysłali list do byłego prezydenta Polski, z prośbą o „wsparcie ich walki o sprawiedliwość społeczną”. Lech Wałęsa zdecydował, że do USA pojedzie, bo jak tłumaczył „zawsze jest gotowy pomóc”
  Ciekawa jest też informacja o Wojciechu Rułce zaginionym w 2006r majorze sił powietrznych odnalezionym po 4 latach ww wrocławskim prosektorium:
  http://www.tvn24.pl/-1,1720500,0,1,przez-przypadek-znalezli-cialo-w-prosektorium-po-4-latach,wiadomosc.html?fb_xd_fragment#?=&amp; cb=f141eae1e486a82&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=20&ackData[id]=1&width=450
  Otóż mjr był wojskowym jednej z jednostek lotnictwa wojskowego w Świdwinie,gdzie w 2005 r. w stronę samolotu generała Andrzejewskiego”przypadkowo” została wystrzelona rakieta bojowa,
  która wybuchła w bezpośredniej bliskości jego samolotu a on sam cudem uniknął śmierci,potem zginął w katastrofie CASY.

 70. vortex 13 października 2011 o 3:05 am

  Trafilem ostatnio na Jacque Fresco juz 32 lata temu mowil nawet nawet.
  Larry King Interview, 1974 http://www.youtube.com/watch?v=RVOPkGAtt48

 71. Kinga 13 października 2011 o 4:48 am

  Globalna Rewolucja – 15 pazdziernika 2011 http://www.youtube.com/watch?v=HxjBNHxFAPM

 72. Annah. 13 października 2011 o 6:52 am

  Ze stron Królowej, warto przeczytać tym bardziej że autor pokazuje JEDYNA drogę wyjścia z zakłamanej rzeczywistości.
  W drugim linku – jak to jest ze „spontanicznymi rewolucjami” i do czego nas one zawiodą…

  Największa tajemnica masonerii – Część II
  http://www.pomagamysobie.pl/showthread.php?536-Najwi%EAksza-tajemnica-masonerii-Cz%EA%B6%E6-II

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/

 73. Ciekawska 13 października 2011 o 6:58 am

  Wczoraj na twojapogoda.pl pisali o trzęsieniach na Kanarach.
  „Nasilające się trzęsienia ziemi na Wyspach Kanaryjskich zaowocowały podmorską erupcją wulkaniczną. Władze ewakuowały ponad pół tysiąca mieszkańców wioski La Restinga. Sytuacja pogarsza się.”
  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109604,kanary-ewakuacja-z-powodu-wulkanu http://www.youtube.com/watch?v=ArcWdSjAkRY http://www.youtube.com/watch?v=A4NxL4bZmJk

  • peryskop 13 października 2011 o 7:29 am

   Kolejna anonimowanka dla napędzenia strachu!

 74. 999AQQ 13 października 2011 o 10:24 am

  Chemtrailschriftzug am 09.10.11 gegen 17:00 über NYC http://www.youtube.com/watch?v=tAtoZrVwwTs

  • vortex 13 października 2011 o 1:22 pm

   „Ostatnia szansa” . Za te napisy na niebie odpowiedzialna jest Kim Beck artystka z NY.
   To jeden z jej projektow za ktore czesciowo zaplacilo miasto i podatnicy.
   Tu jej strona http://www.idealcities.com/skynyc.html.
   Jest tam na pewno jakies przeslanie i mozna spekulowac czego dotyczy.
   http://thestir.cafemom.com/in_the_news/127136/explanantion_behind_last_chance_message

   • vortex 13 października 2011 o 1:37 pm

    A moze i za tym nic nie ma.Przerost tresci nad forma.Korzenie pani Beck ma wiadomo jakie
    „Beck’s family left behind her Jewish east-coast roots and family members for the large-scale” cytuje za http://www.idealcities.com/essays.html
    Na pewno lokalny rabbi podsunal jej ten pomysl : -)

 75. Versus3 13 października 2011 o 1:14 pm

  Z całym szacunkiem dla tytanicznej pracy Monitora, muszę zgłosić swój protest. Uważam, że w sprawie p. Goczyńskiego, pisanie o „satanistycznych gwiazdkach” jest odwracaniem uwagi od dużo poważniejszego problemu jakim jest skandaliczne postępowanie polskich sądów. Bardzo proszę, skoncentrujmy sie najpierw na ratowaniu człowieka, a dopiero potem będziemy się przyglądać gwiazdkom.

 76. Annah. 13 października 2011 o 1:17 pm

  W Wielkiej Brytanii we wnioskach paszportowych dla dzieci zamiast określeń „matka” i „ojciec” będzie można wpisywać nazwiska „rodzica nr 1” i „rodzica nr 2”. W paszporcie znajdzie się też trzecia płeć – X
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111013&typ=po&id=po13.txt

  • vortex 13 października 2011 o 1:30 pm

   Polacy znaja lepiej anglie niz rodowici osadnicy.Zajelismy pierwsze miejsce w testach na obywatelstwo.
   http://lifeintheuk.net/index.php/news/polish_score_top_marks_in_britishness_test/

  • Wizzgaa 13 października 2011 o 1:32 pm

   Niechby sobie ta DODATKOWA płeć była X -em ale na litość > jak ludzie są ludźmi , zawsze byli kobietą i mężczyzną a PRZYNAJMNIEJ ZAWSZE ISTNIAŁA PRZEWAGA CECH kwalifikujących osobnika do określonej płci . Obojnactwo kończy się – bodajże na etapie płazińców. Jak można podważać najoczywistsze fakty ? Ja również doradzam słuchać rozmów niedokończonych w RM , to trochę ,jak dawniej ” Wolna Europa „.

 77. Annah. 13 października 2011 o 1:21 pm

  Ponad pięciuset funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu złożyło wnioski o odejście ze służby.
  Powodem niezadowolenia jest projekt zmian w ustawach dotyczących służb mundurowych, przygotowany przez koalicję rządzącą.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111013&typ=po&id=po02.txt

 78. vortex 13 października 2011 o 1:47 pm

  Steve Jobs (Apple) zmarl bo zaufal wielkim koncernom farmacutycznym Dr. Gonzalez wyjasnia dlaczego.
  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/10/09/dr-nicholas-gonzalez-on-steve-jobs.aspx?e_cid=20111009_SNL_Art_1
  http://mercola.fileburst.com/PDF/ExpertInterviewTranscripts/InterviewGonzalezOnSteveJobs.pdf

 79. vortex 13 października 2011 o 3:27 pm

  Na kazdego zydowskiego syjoniste przypada 20 tak zwanych chrzescijanskich syjonistow i to glownie oni mieszaja w tym kotle nienawisci i obludy.Warto by nalozyc polskie napisy.