Goczyński w objęciach „Szatana”

Tytuł jest dziwny, ale zaraz to wytłumaczę. Otóż chyba jeszcze w lutym zadzwonił do mnie dziennikarz Afer Prawa i bloger, Bogdan Goczyński i powiedział: „-Ty lubisz teorie konspiracji. Chyba mam dla ciebie coś ciekawego. Jedna z osób, z którą koresponduję uważa, że polska pieczęć sądowa zawiera ‚znak Bestii’, czyli szatańskie trzy 6-tki. Przyjrzyj się gwiazdkom”.  
No to zacząłem od razu szukać w internecie wyroków sądowych z ostatniego okresu. I znalazłem. Poniżej powtarzam artykuł zamieszczony w marcu, wielu z was go zna, ale ponieważ blog ostatnio odwiedzany jest przez kilkakrotnie więcej ludzi niż w marcu, to go powtarzam.
No i mam do was prośbę, abyście poszukali innych dokumentów z pieczęciami polskich sądów – warto by ustalić kiedy pojawiły się trzy sześcioramienne gwiazdy na pieczęci, kto to projektował i kto zatwierdził. Nie sądzę by był to przypadek, Illuminati wszędzie umieszczają swoje symbole, wiedząc, że „głupie goje” tego i tak nie zauważą. Jeśli ten znak został umieszczony na pieczęci z premedytacją, to jest to dowód, że w Polsce nie mamy już wymiaru sprawiedliwości, a satanistyczne narzędzie represji.
Uważam, że Goczyński, który przebywa obecnie w więzieniu w Tarnowskich Górach jest  w wielkim niebezpieczeństwie – to on, nie sięgając nawet do „teorii konspiracji” udowadniał w sposób systematyczny „satanizm” polskiego wymiaru sprawiedliwości. Teraz sam jest w objęciach „szatana”, całkowicie bezprawnie, bowiem sposób w jaki tam trafił nie ma uzasadnienia w polskim prawie. Nawet jeśli miał wyrok zaoczny i mu go odwieszono, powinno się to odbyć na rozprawie, w jego obecności. Nic takiego nie miało miejsca.
Goczyński jest ofiarą represji politycznych.
=====================================================

Czy to jest naprawdę polska pieczęć sądowa?

Ciekawą informację podesłał mi jeden z czytelników bloga. Pochodzi podobno od pracownika polskiego sądu.
Otóż na pieczęciach sądowych (tu zamieszczona pochodzi z wyroku sądowego, który znalazłem w internecie) znajdują się trzy … Gwiazdy Dawida – sześcioramienne, które są symboliczne dla państwa Izrael i dla syjonistycznych Żydów. Czy może tak być, że rząd w kraju, który przyjął Chrzest w roku 966 na jednej z najważniejszych pieczęci zamieszcza symbol tak ważny dla niewielkiej tylko części populacji? Jak mała jest to mniejszość wynika m.in. z artykułu w Wikipedii (cytat na końcu artykułu).

tu są nieco tłuściejsze

Sądzę jednak, że te sześcioramiennne gwiazdy nie są po to by się przypodobać Żydom.
Jako symbole są wszak sakralnym znakiem Lucyferianów, satanistów (http://www.overlordsofchaos.com/html/jewish_conspiracy_45.html ), którzy zaczynają być w Polsce coraz bardziej aktywni. To oni głównie są łącznikiem z masońskim tzw. rządem światowym, który jest z natury satanistyczny. Jako gwiazdy sześcioramienne symbolizują cyfrę 6. Mamy tu więc trzy 6-tki, czyli tzw. znak Bestii 666.

666 – ZNAK BESTII NA POLSKIEJ PIECZĘCI SĄDOWEJ.

Nikt mi nie powie, że to jest przypadek.


Wikipedia: (…) Największą wspólnotę religijną stanowi Kościół katolicki, do którego należy około 34,21 mln wiernych. W obrządku rzymskokatolickim ochrzczonych jest 34 mln mieszkańców Polski, co stanowi około 89% populacji. Kościół greckokatolicki liczy 53 tys. wiernych, Kościół ormiańskokatolicki 5 tys., Kościół neounicki 195 osób. Z tradycji katolickiej wywodzi się starokatolicyzm, do którego należy 45 tys. wiernych (Kościół Starokatolicki Mariawitów – 23,7 tys. wiernych, Kościół Polskokatolicki – 19 tys. wiernych, Kościół Katolicki Mariawitów – 2 tys. wiernych, Kościół Starokatolicki w RP – 475 wiernych, Polski Narodowy Katolicki Kościół – 450 wiernych, Reformowany Kościół Katolicki – 90 wiernych). Obok starokatolików działalność prowadzą grupy tradycjonalistów katolickich: lefebrystów i sedewakantystów.

Wspólnoty tradycji prawosławnej liczą ponad pół miliona wiernych (Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny – 506,8 tys., Wschodni Kościół Staroobrzędowców w RP – 440 osób, Apostolski Kościół Ormiański – ok. 100 osób). W Polsce mieszkają także przedstawiciele Kościoła koptyjskiego.
Do protestantyzmu przyznaje się ponad 150 tysięcy wiernych: Kościół Ewangelicko-Augsburski – 80 tys., Kościół Zielonoświątkowy – 23 tys., Kościół Adwentystów Dnia Siódmego – 9,5 tys., Kościół Chrześcijan Baptystów – 6,5 tys., Wspólnota Kościołów Chrystusowych w RP – 6 tys., Kościół Nowoapostolski w Polsce – 5 tys., Kościół Ewangelicko-Metodystyczny – 4,5 tys., Kościół Ewangelicko-Reformowany – 3,5 tys., Kościół Boży w Chrystusie – 3,5 tys., Kościół Wolnych Chrześcijan – 3 tys., Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa – 2,5 tys., Kościół Chrystusowy w Polsce – 2,4 tys., oraz Kościół Ewangelicznych Chrześcijan – 2,3 tys. (…)

Materiały pomocnicze:
Jakie jest pochodzenie sześcioramiennej gwiazdy? Dr O.J. Graham http://www.cephas-library.com/israel_origin_of_six_pointed_star.html

Bogdan Goczyński. Skazany na śmierć. W Polsce.
Prosimy wszystkich o poparcie dla Bogdana Goczyńskiego, o którym tu wiele pisałem, zamieszczałem z nim wywiady i rozmowy telefoniczne gdy dzwonił do mnie z więzienia. Istnieje podejrzenie, że Bogdan Goczyński został skazany przez skorumpowany wymiar sprawiedliwości na śmierć. Informacje jakie zostały podane w Nowym Ekranie w artykule: „Skazany na śmierć. W Polsce” są porażające. Przeniesiono go do więzienia w mieście gdzie skazano go na podstawie pomówień byłej żony, która nie miała nawet obrażeń rzekomo spowodowanych przez Goczyńskiego. Skazany przeszedł wszystkie badania wariograficzne, mimo to sędzia uznał go za winnego. To przypomina najgorsze represje stalinowskie. Jak się dowiadujemy z Nowego Ekranu, jest on pomawiany przez klawiszy więziennych o pedofilię, co może poskutkować nawet jego śmiercią z rąk kryminalistów.
GOCZYŃSKI JEST POWAŻNIE CHORY. Zamiast do szpitala wysyła się go do więzienia, skąd już może nie wyjść żywy. Słuchając tego co mówi w swoich wywiadach Goczyński, można się domyśleć, że bandyci, których nie brak w wymiarze sprawiedliwości nie popuszczą i będą chcieli go uciszyć.
Ale Goczyński nie jest sam. Ma duże poparcie. Ponieważ jest również obywatelem australijskim, proszę was o pomoc w przetłumaczeniu artykułu z Naszego Ekranu i poniższe materiały audiowizualne na język angielski – wiemy gdzie to puścić by dotarło do milionów. Nie możemy zostawić człowieka w rękach potencjalnych oprawców. Nie dopuśćmy do powrotu zmory nazizmu i stalinizmu do naszego kraju!

Na dowód poparcia dla Goczyńskiego, klikajcie w gwiazdki jego ostatniego artykułu: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY W SŁUŻBIE SZWINDLERÓW

Reklamy