Konieczna jest weryfikacja wyników wyborów

Nie mam wątpliwości, że wybory można było w łatwy sposób sfałszować. Jeśli się mylę, to proszę o kontrargumenty. Uważam, że system został tak obmyślony, by móc w łatwy sposób dokonać fałszerstwa – i to na wielką skalę. Podrabianie kart, kupowanie ich, czy dopisywanie krzyżyków, to są procedery, które nie mogłyby posłużyć do wielkiego oszustwa wyborczego. Po prostu wymagałyby zbyt dużej ilości wtajemniczonych i sprawa na pewno by się rypła.  

W USA wielkoskalowych oszustw wyborczych można łatwo dokonać, bowiem w większości stanów obowiązuje głosowanie komputerowe. Udowodniono już, że program, który oblicza głosy ma tzw. „back-door” czyli furtkę, dzięki której można sfałszować wyniki. Tak było np. na Florydzie, gdzie wyniki wyborów na kandydatów Busha i Gore’a odwrócono – Bush dostał te głosy co Gore,  a Gore te co Bush. To zresztą niewiele zmieniło politykę USA, bowiem od czasów Kennedy’ego wszyscy prezydenci wykonują tylko rozkazy służb międzynarodowych.

W Polsce obowiązuje wydawałoby się, sprawiedliwy, system głosowania papierowego – wyborcy skreślają swoich kandydatów na kartach dostarczonych do punktów głosowania przed wyborami.
Niestety, nie przyjrzałem się dobrze karcie, owszem, widziałem pieczątkę, ale czy karty są numerowane?
Sprawiają one takie wrażenie, że można je wydrukować na zwykłej drukarce laserowej do formatu A3.
Pieczątkę można łatwo zrobić, to nie jest żadne zabezpieczenie – zresztą w Polsce pieczątka nie wszędzie  jest obowiązkowa, np. firmy nie muszą jej stosować na fakturach czy rachunkach. Ważny jest podpis.
Czy papier posiadał jakieś znaki specjalne, jak znak wodny? Wyborca nawet nie otrzymał kopii do weryfikacji.

Jeśli tak jest jak piszę, to kto i dlaczego zaakceptował system bardzo łatwy do sfałszowania?
Przecież można wszystkie nasze głosy wrzucić do kosza i zastąpić wcześniej przygotowanymi. Sądzę, że to częściowo nastąpiło. Zauważmy, że nawet bojkot nie ma sensu w przypadku gdy łatwo jest przygotować fałszywe karty do głosowania.

Można by to zweryfikować, badając dokładnie dużą próbkę kart, szczególnie w okręgach gdzie wygrana kandydatów pewnych partii była wątpliwa, a mimo to właśnie to oni wygrali. Proponowałbym okręgi gdzie na senatora kandydowała Zuzanna Kurtyka. Po prostu nie wierzę, że jakiś Sepioł czy Klich mogli dostać więcej głosów niż wdowa po ś.p. Januszu Kurtyce – Prezesie IPN.
Należałoby więc stworzyć niezależny komitet weryfikacji wyborów i sprawdzić kilkadziesiąt tysięcy kart do głosowania w okręgach krakowskich – czy krzyżyki były stawiane przez różne osoby i jakie są rodzaje tuszu czy też atramentu, którymi stawiano krzyżyki. Można by to zrobić poprzez zeskanowanie tychże kart i porównanie krzyżyków odpowiednim programem komputerowym, który mógłby wykrywać różnice w charakterze pisma. Na pewno takie programy istnieją.
Innym sposobem jest weryfikacja ilości głosów oddanych na wybranego kandydata. W przypadku Zuzanny Kurtyki, można by ustawić kilkadziesiąt punktów weryfikacyjnych na terenie Krakowa i Nowej Huty, i jej wyborcy mogliby umieszczać swoje podpisy na liście „głosowałem na Zuzannę Kurtykę w okręgu takim, a takim”. Jeśli tych głosów uzbierałoby się więcej niż podawałby dane oficjalne, to mielibyśmy twardy dowód na fałszowanie wyborów.

Weryfikacja wyborów jest owszem, kosztownym przedsięwzięciem, ale gra jest bardzo wysoka – chodzi o przyszłość całego naszego narodu. Jeśli bowiem wybory wygrała obca agentura, to możemy się pożegnać z jakąkolwiek przyszłością. Pamiętajmy, że z zimną krwią zamordowano nam Prezydenta RP wraz z 95 osobami.

P.S. Acha, wszelkie próby unieważniania wyborów bez żelaznych argumentów są dezinformacją i próbą skierowania nas na złą ścieżkę. Wybory się odbyły, wyborcy zaakceptowali formę głosowania, więc unieważnianie ich prowadzi prostą drogą do wojny domowej. Tylko twarde dowody w postaci podpisów głosujących lub analiza komputerowa krzyżyków, mogą doprowadzić do ponownych wyborów w trudniejszej do sfałszowania formie.

Reklamy

208 responses to “Konieczna jest weryfikacja wyników wyborów

 1. Ania 13 października 2011 o 10:58 am

  A to ciekawe.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/10-kart-do-glosowania-zaginelo-w-zdunskiej-woli/

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 11:01 am

   Dezinformacja. Próbują nas skierować na fałszywą ścieżkę. Tu chodzi nie o 10 a o setki tysięcy sfałszowanych kart, o ile nie miliony.

   Polubienie

   • riterio 13 października 2011 o 12:13 pm

    co Ty pierdolisz … za dużo filmów Panie monitor się na oglądałeś a ta strona zaczyna wyglądać jak sekta ! Zaraz stado jej wyznawców na mnie naskoczy ! ludzie w główkę się stuknijcie spójrzcie jak ten człowiek narzuca wam swoje widzi mi się tak i srak … wcześniej można było uzyskać jakieś cenne informacje na tek stronie ale tez to już jest dno … serial Klan z Rysiem na czele …

    Polubienie

    • zas 13 października 2011 o 1:19 pm

     dobrze gada – polać mu – monitor „nie zmieniaj się tak radykalnie” bo stracisz czytelników

     Polubienie

     • Brus_Zły_Lis 13 października 2011 o 7:39 pm

      w dzisiejszych czasach trzeba być radykalnym w walce z czerwonymi parchami
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/iv-rozbior-polski.html

      Polubienie

    • mój nik nie ma znaczenia 13 października 2011 o 1:57 pm

     Kilka miesięcy temu podniesiony był problem 2-dniowych wyborów. Otóż służby specjalne chciały mieć pewność, że to głosowanie pójdzie po ich myśli (Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy!!)……. Trybunał konstytucyjny ogłosił, że dwu dniowe wybory nie są zgodne z konstytucją tym samym zmodyfkował plany służb specjalnych.

     Ich plany nie są żadną tajemnicą dla osób kto uważnie śledzi bieg wydarzeń……….

     1) Wywołać zamieszki z kibicami, aresztowanie Starucha
     2) Wywołać zamieszki na stadionach (Bydgoszcz)
     3) Prowokacje Policji na stadionach
     4) Zabójstwo Kibica Falubazu przez tajniaków ze służb specjalnych.
     5) Próba wywołania zamieszek poprzez detonację ładunków wybuchowych w Warszawie i oskarżenie o to organizacji prawicowych, katolików (Na szczęście ten scenariusz jeszcze nie został zrealizowany, ale będzie !!!!)
     6) Sfałszowane wybory są faktem !!!!……

     P.S. wybory w 89 roku też były sfałszowane na niekorzyść Stanisława Tymińskiego….

     „Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła” – abp Marcel Lefebrve

     Polubienie

    • Ado 13 października 2011 o 2:00 pm

     Zgadzam się,następnym razem jak PO wygra znowu będzie gadka że to spiski,fałszowanie wyborów jakby to było niemożliwe że Pis przegrał,ot co Palikot odszedł od PO by tylko zabrać głosy,bo ludzie będą chcieli głosować na coś nowego,a i tak możliwe że PO będzie z Palikotem,więc to tylko zagrywka,w dodatku jak wspominałem na nie korzyść Pis przemawia,afera z krzyżem,”wspieranie kibolów” czy zauważanie gdzie popadnie ”spiksów”,ludzie mają tego dosyć i głosowali albo na PO albo na Palikota,na PIS głosują głównie starzy ludzie którym pod koniec życia nie pozostaje nic innego niż żyć w przekonaniu że wszędzie są spiski a oni są ofiarami.Na PO natmoiast zagłosowali młodzi ludzie,lub wiecej osób wykształconych,i tyle,żadnego fałszowania,nie wpadajmy w paranoje,bo doprowadzić to może jak nie już do choroby psychicznej,schizofremii,gdzie wszyscy są przeciwko nam,tylko my znamy prawdę,a kto jest innego zdania to jest od razu agentem,toć to brzmi śmiesznie,groteskowo czy czasem żałośnie,owszem wierze w coś takiego jak NWO itd,ale jak napisałem wyżej,bądźmy ostrożni we wnioskach,i nie dopatrujmy się wszędzie czegoś czego może nie ma.

     Polubienie

     • Joanna 13 października 2011 o 3:42 pm

      Przestań ględzić. Jeżeli wierzysz w wyniki wyborów to jest skutek twojej naiwności. Nawet jak by ci podali, że Palikot wygrał w 100% mimo, że nikt na niego nie głosował, też byś uwierzył. Na PO nie głosowali tym razem wykZtałceni, ale tradycyjnie uwięzieni i biurokracja w 100% oraz potomkowie u-s-beków i współpracujących. Teraz widać ilu wspólpracowało.Tusk biurwy zwiększył o 100 000. Nieżle mimo obietnic redukcji. Sprawa frekwencji jest dla socjologów. Wygrany w twoim mniemaniu to ktoś, kto uzyska 18% uprawnionych, bo tak stanowi prawo. Obecne prawo dopuszcza nawet, że 1% (słownie jeden procent) zagłosuje i też będą róże, oklaski i ględzenie j/w. A prawo piszą ci sami dla siebie jełopie /przepraszam za wyrażenie/

      Polubienie

      • Ado 13 października 2011 o 6:22 pm

       To ty przestań ględzić,gdy nie idzie po waszej myśli,od razu spisek.Tacy ludzie stali za paleniem ”czarownic” bo również wszędzie widzieli spisek i szatańską obecność.Sądzisz że na PIS głosowało więcej polaków niż na PO? chyba kpisz,albo nie zdajesz sobie sprawy z tego co ludziom siedzi w głowach.Myślisz że wybraliby kogoś kto również wszędzie widzi spiski,i jest fanatykiem?,sorry,ale ludzie nie chcą katolickiego państwa z JK na czele,jak sądzisz inaczej to czas na pobudkę.Twoja ingorancja i nawinośc ujawniła się w zadniu gdzie stwierdziłaś że na Po to przecież tylko agenci,komunisci czy s-becy głosują,ładnie to tak wszystkich do jedego w orka wrzucąć? i uważać że normalni obywatele zainteresowani rozwojem państwa,bez żadnych wewnętrznych wojen wywoływanych przez JK nie byliby w stanie zagłosować na PO?.( zaznaczam że za PO nie jestem).Taka jest przykra prawda,że ludzie zwyczajnie nie widzą,codziennie w tv ośmiesza się wszystkie partie za wyjątkiem PO,a powinno być tak że dziennikarze powinni sobą reprezentować neutralną postawę.Głosowałem na PIS nie dlatego że coś by zmienili,bo jak wszyscy politycy,każdy ładnie mówi,głosowałem,bo wciąż mam nadzieje że sprawa Smoleńska nie zostanie pozostawiona.Nie dziwi mnie taki wynik wyborów,bo znam masę ludzi,jedni stojący po stronie Palikota,jedni po stronie PO,bo nie chcą JK i PISU.

       Polubienie

       • pola 13 października 2011 o 7:54 pm

        Bez Jarosława Kaczyńkiego PISu nie ma,on jest fundamentem tej parti .Ale masz rację ośmieszanie na potęgę samego Kaczyńskiego odbywa się już jawnie i tylko ślepiec tego nie widzi lub ten który nie chce tego zobaczyć i komuś bardzo zależy aby mieszać nam w głwowach by obrzydzić nam jego samego jak i jego poglądy.Myślisz że co że gorzej będzie rządzić,na pewno nie ,tylko pewne grupy stracą swoje wpływy i trzeba będzie zabrać zabawki i zmienić piaskownicę a może nawet poleciały by głowy za przekręty i sprzeniewierzenia ,do tej pory jest wiele nie wyjaśnionych spraw którym po cichu ukręca się głowę ale cóż społeczeństwo woli kopniaki w doope niż sprawiedliwość tak to już ktoś za stado zaplanował i tego się trzyma .Ja osobiście nie ślędzę spraw Smoleńska oczywiście chcę żeby to zostało wyjaśnione ponieważ zgineło tylu ludzi i to takich którzy godnie reprezentowali nasz kraj ale sprawy gospodarcze i społeczne są dla mnie ważniejsze i na tym się skupiam.

        Polubienie

       • Joanna 13 października 2011 o 9:45 pm

        Jesteś taki głupi, że możer porozmawiamy za kilka lat

        Polubienie

        • Ado 13 października 2011 o 10:11 pm

         Głupi powiadasz?,ponieważ mam odmienne zdanie od ciebie? kolejny przykład osoby ”oświeconej” która obraża innych tylko dlatego że ma odmienną opinie.Zazwyczaj obrażaniu towarzyszy brak argumentacji.Pozdrawiam.

         Polubienie

     • Ramires 13 października 2011 o 3:57 pm

      Tu zadziała soctechnika. Znajomy który nigdy nie popierał platformy oddał na nią głos i się szczyci że nie jest to głos zmarnowany bo ilu z tej listy dostało się do sejmu. Miał głosować na PJN ale uznał że są bez szans. Na PIS był na nie, bo nie chce wojny z Rosją. Inne wyjaśnienie tematu i myślę że że bliżej prawdy.!

      Polubienie

     • zenobiusz 13 października 2011 o 5:02 pm

      riteirozasado@
      Gratuluję refleksu.
      Zawsze na stanowisku.Dobry zespół.
      Niemniej,to się nazywa,wychodzenie
      przed szereg 🙂 🙂 🙂

      Polubienie

     • Stirlitz 13 października 2011 o 5:35 pm

      Należałoby się zastanowić dlaczego 700 000 głosów jest nieważnych , co to za partia nieważnych ludzi ??? dlaczego były dziwne sytuacje w Komisjach opisane przez prasę – są protesty wyborcze i dlaczego PKW odrzuciła listę warszawską J.Korwina http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy/ kto chce pomóc proszę kliknąć reklamę google na tej stronie http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc

      Polubienie

    • mi461 13 października 2011 o 2:40 pm

     tak myslisz???
     to jeszcze raz wklejam i przeczytajcie sobie jak te „komisje” wygladaly od naocznego swiadka, pozniej wyglaszaj swoje teorie.
     Od dawna grupy uzurpujace sobie prawo rzadow i przedluzenia kadencji, robia WSZTSTKO zeby rzadzic dalej. („ryszawy” dawno zapowiedzial ze wladzy pOpaprancy juz nie puszcza)
     Tak bylo i jest w USA , na Ukrainie, Bialorusi i wszedzie.

     http://zpolski.nowyekran.pl/post/29889,bylam-czlonkiem-komisji-wyborczej

     Robia co chca i beda rzadzic az nie ujarzmia zupelnie nas wszystkich, ograniczajac wolnosc slowa zamykajac prawych i patriotycznych dziennikarzy.

     W krotce nie pozwola myslec tak wypiora wam mozgi tak jak bylo u ruskich.

     Polubienie

    • Stirlitz 13 października 2011 o 3:18 pm

     Riterio , a tu sielanka jak zezwolą na narkotyki = depopulacja

     Polubienie

    • Pandora 13 października 2011 o 4:23 pm

     riterio całkowicie się z Tobą zgadzam. Już od jakiegoś czasu zauważyłem paranoiczny charakter większości artykułów dotyczących jakichś ważnych wydarzeń. Coś mi się wydaje że ta strona od pewnego czasu służy (jak w większości mediów) do robienia ludziom wody z mózgu.

     Polubienie

    • ciociababcia 13 października 2011 o 4:33 pm

     A co Ty tu robisz wśród sekciarzy?

     Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 13 października 2011 o 5:01 pm

     popieram, mam identyczną opinie nt. tego, co sie z tym blogiem dzieje – wyglądA TO TAK, JAKBY OD KILKU MIESIĘCY PROWADZIŁA GO ZUPEŁNIE INNA OSOBA… A SZKODA:-(… sorki za capsa

     Polubienie

     • zenobiusz 13 października 2011 o 5:05 pm

      Totalsky Problemsky@
      Wzmocnienie obsady na kierunku ??
      No,no.Macie totalny problem.

      Polubienie

     • Stirlitz 13 października 2011 o 5:38 pm

      jak to inna osoba ??? , czy poprawność społeczno-filozoficzno-polityczna wymaga żeby nie rozmawiać o satanizmie, masonerii, tajnych spiskach – czyli Kennedy Żyje, JPII nie przeżył zamachu a Ali Agca to ministrant , Tupolew do Smoleńska poleciał chroniony jak Air Force One , Papała żyje….

      Polubienie

     • pola 13 października 2011 o 7:58 pm

      totalny problem ale was tu dzis nalazło,wybory się skończyło w terenie ulotek nie trzeba rozdawać ,to może wez urlop i odpocznij po pracowitym tygodniu.

      Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 5:42 pm

     riterio, to jest atak personalny. Podaj kontrargumenty – na tym polega dyskusja

     Polubienie

    • sara10 14 października 2011 o 7:01 pm

     Ritrio
     Czytanie postów ziomali Nergala i Palikota jest męką. Po pierwsze, cuchną manipulacją medialną, że aż twarz trzeba krzywić; po drugie – mają mały zasób słownictwa, muszą się zatem podpierać słowkami typu: stuknijcie się, srak. Po trzecie wreszcie – nie posiadają wiedzy, za to słownik pełen inwektyw. Słowem: takie małe nergalopalikotki.
     Riterio, dziecię nergalopalikotka – przejdź na SŁUSZNY blog. Nie zaśmiecaj Markowego.

     Polubienie

   • luna 13 października 2011 o 1:43 pm

    Monitor, na podstawie czego twierdzisz, że wybory zostały sfałszowane ? Masz jakieś dowody na fałszerstwo ? Bo na chwilę obecną to tylko zwykłe bicie piany i szukanie na siłę powodu porażki PiS. Powód jest bardzo prosty, ludzie nie chcą Kaczyńskiego u władzy i tyle i nic tu nie pomoże szukanie innego powodu czy uzasadnienia tej porażki. Czy to takie dziwne ? Na dobrą sprawę wszystko można sfałszować, ale nie wyobrażam sobie tych rzekomych setek tysięcy jak nie milionów sfałszowanych kart ! W moim lokalu wyborczym był mąż zaufania z PiS, patrzył wszystkim dokładnie na ręce, a może według Ciebie to był jakiś idiota, a może go przekupili ? Na wszystko można znaleźć jakieś wytłumaczenie ….. W moim środowisku ludzie głosowali na PO, a tak przy okazji to kolega mojego syna powiedział, że rodzice kazali mu glosować na PiS choć on tego nie chce, ponieważ nie chciał się z nimi kłócić to potakiwał, a i tak zagłosował na Palikota, na złość starym. Ilu było takich jak ten młody człowiek nie wiem, ale pewnie nie mało sądząc po wynikach wyborów.

    Polubienie

   • Ania 13 października 2011 o 2:36 pm

    Myślę, że kupował karty jakiś lokalny amator diety poselskiej. W końcu byt na 4 lata zapewniony, a i rodzinę się urządzi na lata. Gra warta świeczki.
    Może w skali kraju i niejeden.
    Ale nie sądzę, aby zjawisko było masowe – o miliony kart raczej nie chodzi.

    Polubienie

    • Józef Bizoń 13 października 2011 o 5:29 pm

     Monitor ma rację.
     Bez twardych grubych dowodów nie można wszczynać awantur na tle wyników wyborów.
     Widoczne są działania zmierzające do wyprowadzenia ludzi na ulice w związku z odbytymi wyborami – co, gdyby się to udało, zakończy się tak, jak to podaje MONITOR.
     Zakończy się to nowymi krzyżami i okazją do obchodzenia nowych rocznic z tego tytułu.
     Tak zwolennicy PO, jak i zwolennicy PiS, powinni zapoznać się z treściami prezentowanymi na

     http://jozefbizon.wordpress.com

     to może zrozumieją, że tu o żadnych rozróbach ulicznych z udziałem Polaków mowy być nie może. Wpierw Polacy muszą poznać i zrozumieć faktycznie otaczającą nas rzeczywistość,
     zorganizować się pokojowo, stworzyć alternatywny system zliczania głosów wyborców.
     To co jest teraz trzeba spokojnie przeczekać – to się samo wypali z braku pomysłu co dalej [tych wszystkich w rządzie i parlamencie]. Burdy uliczne pomogą jedynie rządzącym [a i tym pozostałym w parlamencie] wywinąć się z sytuacji dla nich bez wyjścia.
     Teraz Polacy muszą wytrwać w stoickim spokoju. Oni bez nas Polaków są bezsilni w swych zamiarach. Nadejdzie jutrzenka wolności dla Polaków – tylko teraz Boże wytrwać nam daj!

     Polubienie

   • BYŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 13 października 2011 o 2:41 pm

    Zgadzam się panie Monitor. Twój blog schodzi na psy. Odpuść sobie sfałszowane wybory. Nie będziesz miał na to nigdy dowodów a nawet to i tak gówno się zdziała. To jest zakłamane bagno.
    Wkurza mnie na tej stronie już ciągłe wietrzenie katastrof, ciągle wietrzysz wybuch wulkany-zakłady, ciągle trzęsienia których nie ma.
    Dość mam porypańców w stylu data 15-10-2011 to jest 1+5+1+0+2+0+1+1 = 11, czyli będzie ogromna katastrofa. Pierdoły jakich mało. Czytam ten blog od roku i naczytałem się tu już z
    300 wielkich zagład: a to trzesienie, a to wulkan, a to wybierajcie kase z banków bo jutro bankructwo. Sranie banie.
    Nic nie wiecie, jesteście ciągle za wielkimi tego świata. Nikt nie przewidział tsunami z Indonezji, trzęsienia na Haiti, wybuch elektr. w Japonii.
    Gówno wiecie, a Pan monitor nie ma żadnej wiedzy więc piszę gówna o wyborach i innych bzdetach jak koleś co siedzi w więzieniu, jaki on biedny żona go oskarżyła. Ile to ja słyszałem takich bajek od sadystów domowych.

    Nie będę czytał tego bloga bo gówno tu jest. A Mareczek góru od agentów wyzywa, kocza PIS i pedofili kościelnych.

    DNO i gówno

    Polubienie

    • Józef Bizoń 13 października 2011 o 6:01 pm

     No to jak ‚były’ – to co tutaj jeszcze robi ten ‚były’?
     No to ten ‚były’ niech poczta mój komentarz oczko wyżej.

     Polubienie

     • rabarbarek 13 października 2011 o 6:14 pm

      Wiec niech Byly Czytelnik spi spokojnie. Wszystko jest OK…..

      A my zacznijmy podawac przepisy kulinarne ….

      Polubienie

      • oz 13 października 2011 o 6:40 pm

       czytając zabijam czas , a czas umiera powoli

       Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:23 pm

     Jakoś nie mam twoich wcześniejszych wpisów. Swoim komentarzem pokazałeś swoją pełna klasę! Nic dodać, nic ująć.
     Z drugiej strony, można było przewidzieć, że taki wpis będzie rodził wrogość, bowiem jakby wyszedł wielki przekręt oszustwa wyborczego, to „wybawiciele Polski” byliby skończeni. Dosłownie. A ja po prostu podałem prosty sposób na weryfikację.

     Polubienie

    • pola 13 października 2011 o 8:01 pm

     Załóż swój blog będziesz na niego wpuszczał takich samych jak ty.

     Polubienie

    • maran 13 października 2011 o 9:05 pm

     @Byly
     idz se poczytaj Wyborcza ,to ci humor wroci.
     Spadanko.

     Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 13 października 2011 o 7:41 pm

   i takich przypadków jest coraz więcej
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/iv-rozbior-polski.html

   Polubienie

 2. OlO 13 października 2011 o 11:08 am

  Jasne że zostały sfałszowane, to jest prosta logika mafii w tym kraju, my głosujemy a oni liczą głosy.
  Ale długo nie zabawią ponieważ za swoje czyny będą surowo odpowiadać 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 11:16 am

   Czyli wg. ciebie rozwiązaniem jest wojna domowa?
   Wiesz co się stanie jeśli nastąpi taki konflikt? Wejdą nazistowskie wojska NATO i zrobią „porządek”. Taki jak w Iraku czy Afganistanie, b. Jugosławii czy w Libii gdzie zabito grubo ponad 5 milionów ludzi. Chyba nie chcesz takiego rozwiązania?
   Ludzie, myślcie zanim coś napiszecie.

   Polubienie

   • Ado 13 października 2011 o 2:04 pm

    Nazistowskie? czy może wiesz co to znaczy? ”totalitarna, rasistowska, nacjonalistyczna, antykomunistyczna i antysemicka ideologia NIEMIECKIEJ Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników”,czyżby całe NATO to wnukowie Adolfa Hitlera?.

    Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:27 pm

     „Nazi” to dla mnie ultra-totalitryzm. Chyba wszyscy zrozumieli co miałem na myśli? Mogłem to określić równie dobrze „satanistyczne”. To wszystko ma te same korzenie! Mafia Rotszyldów.

     Polubienie

   • OlO 13 października 2011 o 2:04 pm

    Czy ja mówię o wojnie?
    Jakby chcieli zrobić wojnę to już byłaby. Ja chcę sprawiedliwości i tyle, a że ty mówisz o atakach na ludzi którzy próbują w jakiś sposób postawić się na nogi w tej chorej rzeczywistość to nie dziwi mnie twoja wypowiedź.
    Polska należy do nato, a można atakować własnego sojusznika? Było takie coś w historii?
    No ale można przełożyć to tak, pijesz z najlepszym kumplem a on ciebie sprzeda.
    Mafia polityczna już załatwiła rząd polski w smoleńsku i po patrz jak im to łatwo poszło a o prawdzie cisza. Oni mają systemy i śledzą każdego kto studiuje ten chory system.
    Nie wiem jak to się skończy, oby było dobrze dla tej planety i życia, bo jak wybuchnie wojna nuklearna bardzo dużo ludzi umrze i to nie będą miliony tylko miliardy.
    Ludzie nie mają pojęcia gdzie żyją i po co, dlatego trzeba już pokazywać im palcem że żyją w konkretnym bagnie.
    Ogólnie mówiąc, w dzisiejszych czasach rządzi nie wiedza mimo że mamy wypchane biblioteki w 80 % nie potrzebnym szajsem, dezinformacja mimo propagandowych kryminalnych mass mediów które piorą głowy 24 na godzinę, mamy Internet gdzie info jest po części oszukane ponieważ ciężko jest zweryfikować dane a dowody są tak małe że większość ich nie dostrzega.
    Nie wiem jak to będzie, jak ludzie się pobudzą jedno jest pewne, dla bardzo wielu będzie to po prostu szok i szał.

    Polubienie

    • falszywyprorok 13 października 2011 o 4:21 pm

     zgodnie z traktatem północnoamerykańskim, wszelkie rewolucje w krajach członkowskich maja być militarnie zgaszone przez sojuszników a do władzy przywrócone legalnie wybrane wcześniej władze. Interwencja wojsk nato będzie miała miejsce w Polsce gdy Tusk zostanie odsunięty od koryta.

     Polubienie

     • maupa102 13 października 2011 o 4:56 pm

      „Interwencja wojsk nato będzie miała miejsce w Polsce gdy Tusk zostanie odsunięty od koryta”. . . . a gdyby tak „zabrać koryto” Tuskowi, to co NATO na to by „powiedziało” ? 😉

      Polubienie

      • rabarbarek 13 października 2011 o 5:42 pm

       NATO by nic nie powiedzialo a zrobilo co im wierchuszka kaze, Jugoslawia byla przykladem dla nieposlusznych. NATO to narzedzie do wykonywania rozkazow. O ile sie nie myle Slowacja tez w koncu podpisuje zgode na fundusz dla biednych krajow czytaj bankow , na ktora pare dni temu nie zgadzala sie.

       Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:31 pm

     Masz rację, ale wojna domowa, czy wszelkie zamachy byłyby dla Polaków bardzo niebezpieczne. Jedyną drogą jest budowanie społeczeństwa alternatywnego, świadomego, które we właściwym momencie przejmie władzę. Teraz należy naprawić system wyborczy – nie może bowiem być tak, byśmy nie mogli zweryfikować wyników. Nie może być też tak, że karty z głosowaniami lądują w rękach niekontrolowanych przez wszystkie strony osób.

     Polubienie

  • Aśka 13 października 2011 o 9:09 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Kraj/prezydent-spotkal-sie-z-donaldem-tuskiem,4879325,0,fotoreportaz-maly.html
   Czy to nie mina rasowego oszusta, któremu udało się kogoś wykiwać?

   Polubienie

 3. ALFA 13 października 2011 o 11:10 am

  LAST CHANCE! OSTATNIA SZANSA http://www.youtube.com/watch?v=tAtoZrVwwTs

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 11:47 am

   CIEKAWE – kto to robi? Illuminati, czy ci, którzy chcą zmobilizować społeczeństwo?

   Polubienie

   • vortex 13 października 2011 o 10:47 pm

    Wydaje mi sie ze nie wszyscy do konca czytaja co sie pisze na tym blogu..Podalem co to jest i kto to robi .

    Polubienie

  • Aśka 13 października 2011 o 11:50 am

   to nie chemtrail … to forma bilbordu … ale czy wykorzystywane są tui takie same substancje, jak w przypadku chemtraili? nie wiem

   Polubienie

 4. PokójWam 13 października 2011 o 11:27 am

  Monitor przestań się łudzić, dowody żelazne jeśli kiedyś wyjdą to nie mniej niż za kilka naście lat. Bardziej ważne dla mnie są liczne protesty od 15.10.2011 mają odbywać się coraz większe protesty na całym świecie, które mogą doprowadzić do II wielkiego krachu na giełdach

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/12/o-co-chodzi-z-tym-15-10-2011/

  Czy tak będzie wyglądała najbliższa przyszłość?

  Polubienie

  • choice 13 października 2011 o 12:04 pm

   PokójWam to ty prowadzisz stronę zbawienie.com? Pytam z ciekawości czy można pobrać te artykuły w formie pdf do użytku własne oczywiście 🙂

   Polubienie

   • PokójWam 13 października 2011 o 7:39 pm

    Nie nie jestem, autorem jest pan Henryk Kubik
    http://zbawienie.com/oswiadczenie.htm

    Polubienie

  • navajo88 13 października 2011 o 12:13 pm

   PokujWam ,w tą datę nie wierzę ! i w te protesty też nie bo to wszystko jest sterowane ,oglondam to wszystko na tvsat i powiem ci że to wszystko wyglonda mi nie poważnie tylko ma za zadanie kontrolować to cale wydażenie i to wszystko ,a co do drugiej fali kryzysu to wystarczy sobie poczytać doniesienia z giełd światowych i dojść do własnych wniosków kryzys jest nieunikniony !!!! .Jest za duże nacysenie rynku światowego pieniędzmi i to wirtualnym i pieniędzmi i to musi wszystko pierdyknońc ja szklane lustro !!! i pierdyknie !!! ,a sygnały tego pojawiły się w czoraj w waszyngtonie w postaci wiadomości o prubie zamaczu na wysłanika arabi saudyjskiej ,świadomie piszę z małej litery nazwy państw i krajów !!!! i to wszystko zwala się na persów !!! czyli szykuje się nowa wojna na świecie !!! .I czy to ssię komuś podoba czy też nie ale do wojny musi dojść ,bo nie ma innej możliwości żeby usprawiedliwić ken zbliżający się kryzys ,a beńdzie to cholernie duzy kryzys !!!!! . Ps miałem już nie udzielać się na portalach ale to co piszecie to wola o pomstę do tak zwamych niebios . Przecież w przeszłości dochodilo już do takich wydażeń i co ludzie nabrali rozumu ??????? GUWNO !!!! i niczego to nas ludzi nie nauczyło i nie nauczy ,,,, i właśnie w ten sposób postępuje dalsza ewolucja i dobur nowych form zycia na tej planecie !!!!!! . Czy to się komuś podoba czy też nie ,ale my jako istoty rozumne jesteśmy skazani na wymarcie i tak jak kiedyś przed milionami lat wygineły dinozaury na ziemi to podobnie wyginiemy i my LUDZIE !!!!!! ,jest nas za dużo ,zdewastowaliśmy własną planetę , a zapomnieliśmy o tym że ta laneta jak wszystko co istnieje we wszechświecie ma zasoby OGRANICZONE !!!!! . Widzicie świat zwierząt jest o wiele proszczy niż nasz świat ludzi ,,,bo ziewrże jak zabia to tylko po to żeby zaspokoić swój głód ,a ludzie zabijają dla zdobycia nowych terytoriów do życia i dla wzbogacania się kosztem innych ludzi !!!! i to jest największy błąd ludzkości i za to beńdziemy musieli zapłacić najwyższą cenę a ceną beńdzie nasz dalszy byt i życie na tej ziemi .
   Cholera ale się rozpisałem jak jakiś pisarz i sorry za byki ,pozdrawiam ,,,J.M.H

   Polubienie

   • PokójWam 13 października 2011 o 1:24 pm

    navajo88 Wiem o tym, że to będzie tylko pretekst i to wszystko jest kontrolowane, a przez te protesty będą nam mydlić oczy ŻE PRZEZ NIE UPADNĄ GIEŁDY. Monitor walka z FED nic nie da bo oni nie długo sami go zlikwidują, by stworzyć nowy system. Wszystko jest opisane w tym linku

    http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/

    Polubienie

    • PokójWam 13 października 2011 o 1:26 pm

     Nie wierzę natomiast w to że jest to akcja spontaniczna. Ci ludzie już od dawna chcieli wyjść na ulicę, ale ta akcja wykorzystuję ich złość, nie jest ona jej produktem. To jest ustawka, opisywana już od dawna. Wiedzieliśmy że to w końcu nadejdzie. Illuminati przygotowywali wielką rewolucję już dawno temu, to jest wstęp do Nowej Ery. Żeby zacząć Nową, Piękną Erę, trzeba zniszczyć Starą, Brzydką. Tą którą sami stworzyli. Myślicie że będzie im żal tego kontrolowanego przez banki systemu? NIE! Oni mają przygotowany już nowy!

     Wszystko jest opisane w Protokołach Mędrców Syjonu!

     Polubienie

   • gosc12 13 października 2011 o 5:17 pm

    Wszystko mija navajo88, zlo tez minie..http://www.youtube.com/watch?v=Fs4_0NJH200&feature=fvwrel

    Polubienie

   • monitorpolski 13 października 2011 o 6:33 pm

    Oj navajo88, to zawaliłeś z tym błędem ortograficznym! Nazwy państw pisze się z dużej litery, niezależnie od twojego nastroju.

    Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 12:15 pm

   Tylko protesty przeciwko FED i bankom centralnym mają sens. Inne to dezinformacja, której celem jest zniszczenie kapitalizmu i wprowadzenie komunizmu.

   Polubienie

   • Ado 13 października 2011 o 2:05 pm

    To w końcu nazizm czy komunizm nam zagraża?.

    Polubienie

    • zenobiusz 13 października 2011 o 5:07 pm

     A czym one się różniły,poza pewnymi drobiazgami.??
     Jak zwał tak zwał,a po owocach …….

     Polubienie

     • Ado 13 października 2011 o 6:26 pm

      A znasz historię? to chyba wiesz jakie są różnice…

      Polubienie

      • monitorpolski 13 października 2011 o 6:34 pm

       Nie ma żadnych. Ci sami ludzie sponsorowali Hitlera i Lenina.

       Polubienie

    • maran 13 października 2011 o 5:18 pm

     Zagraza nam Lucyferianizm, rzady Antychrysta. Rzad ludzi pozbawionych najmniejszych skrupolow, pozbawionych sumienia.
     Nazwij ich jak chcesz, pathokracja, oligarchia, tyrania, dyktatura, nazisci, komunisci, maotsetungowcy czy zomowcy. Wazne jest to, ze oni daza do przejecia calkowitej wladzy na swiatem, w kotrym jednostka ma byc zdepopulowana na masowa skale, a ci co otrzymaja prawo do zycia (niewolnicy) beda pozbawienia podstawowych prawa czyli prawa do wolnosci, sprawiedliwosci, wlasnosci, prawa do czegokolowiek. Maja byc tylko tepym narzedziem do pracy a mocodawcy maja decydowac o jego byc albo nie byc. Usmiecha ci sie ta perspektywa??
     Tu juz nie chodzi o nazwe. Jak ich tam zwal to zwal , tu chodzi o nasze, moje , twoje, jego przezycie.
     To jest juz otwarta wojna.
     Wojna o nasze ludzkie prawa, sumienia.
     Wojna o nasze prawo do godnego zycia. Wojna o nasze prawo do ZYCIA>

     Polubienie

     • Ado 13 października 2011 o 7:33 pm

      To zacznijcie walczyć ,chyba bezczynośc jest najgorsza,czekanie na nieuniknione,zamiast wypisywać i wieszczyć koniec świata,to zacznijcie coś robić,chyba że czekacie aż jak to według was ulice spłyną krwią,czekajcie na swoją śmierć,czekajcie aż zapuka wam do drzwi.Bo wieć pisanie pisaniem,a jak przyjdzie co do czego wszyscy głowę schowają w piach.Do niczego tu nie nawołuje tylko,tak tu ”rozpaczacie” nad swym losem,jak to będzie źle itd,a zapominacie że każdy z was jest kowalem swojego losu.

      Polubienie

      • monitorpolski 13 października 2011 o 8:33 pm

       Za pisanie Hitler zabijał, a książki palił. Jak sądzisz, dlaczego? Słowo jest mocniejsze niż najgorsza broń, stąd ta walka o media. Dyskutując, podając fakty, argumenty, walczymy. Jest to info-wojna

       Polubienie

      • maran 13 października 2011 o 8:52 pm

       Nie pisz, „zacznijecie walczyc” ,tylko moze „zacznijmy walczyc” ,to po pierwsze. Ta sprawa, wbrew pozorom dotyczy takze ciebie, ( chyba, ze jestes na liscie „wybrancow” inaczej Illuminati/lucyferianow. )
       Po drugie , nie ma co sie rzucac bezmyslnie z motyka na slonce, bo poza udarem mozgu i poparzeniami wiele sie nie osiagnie. W polityce chodzi przede wszytkim o skutecznosc.
       A skutecznosc dzialania osiaga sie m.in za pomoca tzw. consensus, czyli inaczej powszechnej zgody na cos. Po to aby byla ta zgoda na cos, potrzebna jest stosowna wiedza, informacja. Tych informacji , opinii NIE uzyskamy za posrednictwem sprzedajanych MSM (main stream media). Usilujemy je uzyskac wlasnym, niezaleznymi drogami. Krok po kroku, informacjia po informacji, opinia po opinni. Jest to zmudne dzialanie bo wiele osob nadal bezmyslne wierzy ze to co powiedza MSM t MUSI byc praw Po drugie MSM maja o wiele wiekszy zasieg, podczas gdy niszowe, niezalezne zrodal inof maja wcaiz relatywnie mala zdolnosc oddzialywania. Na szczecei to sie powoli zmienia i coraz wiecej ludiz stara sie uzyskac info z niezalezncyh zrodel. sa one czasto niesprawdzane i dosc chaotyczne , dlatego tez jest to dosc frustrujace zadanie ale w sumie warto to robic, warto polecac ciekawe stronym ,linki , ludiz itp.

       Polubienie

       • Ado 13 października 2011 o 10:54 pm

        Yyy odpisałem,dużo tego było,kliknąłem opublikuj komentarz i jakiś błąd wyskoczył ,jak jednak dotarł,do proszę go wstawić :).

        ”tylko moze „zacznijmy walczyc””
        Słuszna poprawka :).Słowo ma dużą moc,tylko co to da skoro gawędzimy o tym co się dzieje w zamkniętym gronie,gdzie reszta społeczeństwa uznałaby nas za szaleńców,fanatyków itd.Piszemy między sobą więc co to za walka?.

        Polubienie

  • Józef Bizoń 13 października 2011 o 5:42 pm

   Te protesty są sterowane przez baksterów i illuminati.

   Polubienie

   • maran 13 października 2011 o 5:44 pm

    a skad pan to wie??
    Od znajomych banksterow czy kumpli Illuminati??

    Polubienie

    • rabarbarek 13 października 2011 o 6:33 pm

     A ja wczoraj czytalam , ze to sam Obama zorganizowal ta zawieruche bo mu popularnosc opada. Powaznie … Jak mowilam , teraz bedzie kupa dezinformacji, zebysmy prawdy nie poznali. A jak napisal jeden wlasciciel strony , najwazniejsze , ze Amerykanie zaczeli dostrzegac cos wiecej niz Taniec z Gwiazdami. I dowiedzieli sie w koncu kto ich okrada, objada i oszukuje.

     Polubienie

    • Józef Bizoń 13 października 2011 o 6:42 pm

     Bo nic w dzisiejszym świecie nie dzieje się spontanicznie – a tym bardziej takie protesty.
     Na 15-tego chcą je przenieść do Europy, a dalej w Polsce pod pretekstem wyborów – oczywiście posiłkując się odwołaniem do protestów ulicznych w USA i w Europie.

     Polubienie

     • Józef Bizoń 13 października 2011 o 7:00 pm

      Ps.
      Podobno Wałęsa ma przemawiać do protestujących w USA.
      Ciekawe z czego tym razem płot mu wykonają i jakiej wysokości,
      aby mógł przez niego przeskoczyć do protestujących.

      Polubienie

   • monitorpolski 13 października 2011 o 6:37 pm

    Poczytaj „Protokoły”. Protesty są przez nich przejmowane, hasło ma podtekst „obalić kapitalizm”. „Każdy kryzys należy wykorzystać” mawia Rahm Emanuel. Właśnie to obserwujemy.

    Polubienie

    • maran 13 października 2011 o 8:21 pm

     Te mniej lub bardziej spontaniczne protesty sa przefiltrowywane przez najrozmaitszych agentow, konfidentow, bandy hasbarowcow czy innych „uzytecznych idiotow”, ktorzy dzialajac wedlug zyczen „zleceniodawcow” ,staraja sie wprowadzic chaos, podkopac wiarygodnosc owych protestow, odwroc uwage od glownych problemow i ostatecznie rozwalic owe protesty.
     Zadna nowosc. Juz Lysiak cytowal , ze „na czterech spiskowcow, dwoch jest konfidentow”.
     Nie mozemy z gory zakladac, ze te protesty sa „sterowane przez lucyferianow”. Oni na pewno probuja przejac nad nimi kontrole i odpowiednio nimi posterowac, aby upadly, ale mysle ,ze gro ludzi bioraqcych udziial w owych protestach ma dobre i szczere intencje. Przynajmniej naglasniaja sprawy o ktorych sie szepcze na interncie. Ci ludzie wystawiaja swe wlasne skory na dzilania band „pozytecznych idiotow” zwanych policja, czy silami bezpiecznestwa .
     Mysle ze zamiast tego mogliby sobie siedzeic w ciepelku , w zaciszu wlasnsnego domu, i wstukiwac w klawiature komputera swe przeymyslenia.

     Polubienie

     • vortex 13 października 2011 o 10:58 pm

      Zanim zaczelo sie w USA to poligon byl na ulicach Londynu.Tak jak ze wszystkim.Muzyczna rewolucja tez miala swoje poczatki w UK.
      Tavistock Institute czuwa nad wszystkim.

      Polubienie

 5. 999AQQ 13 października 2011 o 11:38 am

  http://partenos.nowyekran.pl/post/30049,obnazenie-prawdy-o-wsi-bedzie
  CZY OSZUKIWANY NARÓD BOI SIĘ PRAWDY?

  Z mocy bezprawia. Thriller, który napisało życie” opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół. Autor bez ogródek odsłania sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie, pisze o wielkich korporacjach i fundacjach, których jedynym celem było wyłudzenie z kasy publicznej setek milionów złotych, o rosyjskich i ukraińskich zabójcach, którzy za miejsce swych spotkań obrali polski Sejm, o tajnych interesach ludzi Wojskowej Służby Informacyjnej i o ich wpływie na losy poszczególnych osób i całego kraju. Przy okazji Sumliński ujawnia prawie nikomu nieznane kulisy najgłośniejszej a zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni politycznej PRL – zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki”

  To opowieść o samowoli polskich służb, podsłuchiwaniu przez nie dziennikarzy i dęciu sprawy rzekomego handlu aneksem do raportu WSI przez Sumlińskiego. Krótko mówiąc – ponury obraz recydywy najgorszych praktyk III RP – pod rządami Donalda Tuska i szefa ABW Krzysztofa Bondaryka.

  Jeśli powstanie kiedyś Stowarzyszenie Osób Pokrzywdzonych przez III RP Wojciech Sumliński ma wszelkie dane być jednym z jego liderów. Zdrowo na to zasłużył, udowodniając, że dziennikarstwo śledcze jest we współczesnej Polsce najważniejszą, a zarazem najbardziej ryzykowną z medialnych specjalizacji”
  Spotkanie ŁÓdz ul.Tuwima28 dn.18.10.2011 g.18:00 Duża Sala Konferencyjna Ipietro budynek PKP

  Polubienie

 6. PokójWam 13 października 2011 o 11:47 am

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/156-jak-iluminaci-zmieniaja-spoleczenstwo.html

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/157-przygotowania-do-ataku-na-iran.html

  Polubienie

 7. pola 13 października 2011 o 12:17 pm

  Dlaczego globaliści wspierają Tuska.

  Polubienie

  • gosc12 13 października 2011 o 5:32 pm

   Andrzej Olechowski – Mosze Brandwein, wiecej nazwisk tu: http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm

   Polubienie

 8. blip 13 października 2011 o 12:29 pm

  Monitor, znów cię główka boli ? PiS wyznaczyło tysiące mężów zaufania do pilnowania tych wyborów. Nawet oni nie podnoszą już kwestii ewentualnych fałszerstw. Tobie chyba jest po prostu trudno pojąć, że wielu ludzi w tym kraju ma zupełnie inne od twoich poglądy. Ja jeszcze jestem człowiekiem otwartym i jestem w stanie zrozumieć wiele bzdur, które na tym blogu wypisujesz, ale gdyby poczytali to zwykli ludzie z ulicy, to złapaliby się za głowię. Ty nie masz pracy, rodziny ? Chyba masz za dużo wolnego czasu na rozmyślanie o głupotach i w tym tkwi cały problem.

  Polubienie

  • Jamal 13 października 2011 o 12:34 pm

   nie no kur…. 680 tys. ludzi poszło od tak sobie oddać nieważny głos…

   Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 12:42 pm

   blip – jeśli jesteś tego tak pewien, to dlaczego obawiasz się weryfikacji?
   Żaden mąż zaufania nie pomoże jeśli karty zostały wrzucone do kosza, a na ich miejsce podstawiono sfałszowane. Ten system na to zezwala i nie ma innej metody weryfikacji jak te, o których wspomniałem: bezpośrednie podliczenie głosów, bądź analiza podpisów. To jest do zrobienia. Jeśli wyjdzie pozytywnie dla zwycięzców do dostajecie mocna broń do ręki!
   Jeśli nie, to będzie konieczna całkowita zmiana formy prowadzenia wyborów.

   Polubienie

   • Grafik 13 października 2011 o 12:55 pm

    Myślę monitor że jednak trochę pocieszasz się tym że sfałszowano wybory bo nie chcesz uwierzyć jak wiele jest ciemnej masy w polsce wlepionej w TV.

    Polubienie

    • pola 13 października 2011 o 2:03 pm

     Niestety ale muszę przyznac grafik tobie rację ,trudno nam uwierzyć że mamy społeczeństwo które odda władzę każdemu przygłupowi który swoim wariactwem potrafi przyciągnąć uwagę.Ostatnio gdy jedna osoba powiedziała że ona woli nic nie wiedzieć bo wiedza co się dzieje do niczego nie jest jej potrzebna ,załamała mnie,jak jesteśmy bezdennie głupim społeczeństwem żyjącym ,życiem serialowych bohaterów od odcinka do odcinaka.Pewnie wyginiemy jak mamuty bo przecież taka nie myśląca głupia masa nie zasługuje aby istnieć.Dlatego teraz rozumiem Boski plan przebudzenia mas ludzkich,do puki nie odczuje nahaja na własnym grzbiecie będzie dalej uśpiona i gnić moralnie.
     Jakieś kombinacje na pewno odchodziły ale mogę założyć się że nikomu nie będzie na rękę aby tego dochodzić.Jeśli nie będzie zmian na leprze niezadowolenie spoleczne będzie na tyle
     duże że w końcu sami oddadzą władze.

     Polubienie

     • Grafik 13 października 2011 o 2:40 pm

      Ostatnio nawet z ciekawości na co Ci ludzie się łapią, słuchałem wypowiedzi Tuska, i rzeczywiście jego piękne gadanie na prawdę przyciąga – pewno przeszedł nie jeden kurs mowy ciała sponsorowali to pewno koleszcy z filmiku powyżej. I gdyby nie samodzielne myślenie pewno słuchał bym tych bzdur i w nie wierzył…Tak jak np. mój ojciec…z którym nie da się dyskutować na temat polityki jest Tusk i chuj…A Kaczyński to taki i taki i taki…nie wie jednak że Kaczyńskich tak właśnie wykreowały media…nie jego myślenie…

      Polubienie

     • maupa102 13 października 2011 o 4:36 pm

      Tak pola, też uważam, że „jesteśmy bezdennie głupim społeczeństwem”. Jak słyszę wypowiedzi tej ciemnej masy na temat tego, co się teraz dzieje na świecie i w kraju, to wcale się nie dziwię, że „ktoś” chce zdepopulować te nierozumne stworzenia. JAKIE SPOŁECZEŃSTWO, TAKI RZĄD !!!

      Polubienie

      • Grafik 13 października 2011 o 10:01 pm

       Tu popieram, do dziś spotykam ludzi którzy mówią Kryzysu nie ma, wiecie co jest naj zabawniejsze? że to 22 letni bezrobotni…Kurw…

       Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:40 pm

     Grafik, niemal wszystko wszystko możliwe. Poza tym żeby Nowa Huta i duży procent Krakowa nie zagłosował na Zuzannę Kurtykę. Po prostu to jest niemożliwe. Tu musiał być przekręt. Wiesz jacy są Krakowianie (poza tym że skąpiradła).

     Polubienie

   • blip 13 października 2011 o 2:17 pm

    Monitor, nie oszukuj sam siebie. Jak szczelny ten system by nie był, to ty i tak wymyśliłbyś jakąś teorię, czemu doszło do fałszerstwa – oczywiście w przypadku wygranej PO, bo gdyby do władzy doszło PiS, to tematu w ogóle by nie było. Żałosne.

    Polubienie

   • waryjat 13 października 2011 o 3:40 pm

    „bądź analiza podpisów.”
    Miejmy chociaż nadzieje, że PKW udostępni dane statystyczne i dane do wglądu zbieranych podpisów na listach poparcia dla np. Ruchu Poparcia Palikota. Z tego co donoszą ludzie z nowego ekranu w Gdańsku podobno nie widziano zbieraczy a pudło z podpisami do OKW zostało przyniesione. I Palikot jakoś trudu ze zebraniem podpisów nie miał, chociaż rzeczywiście dysponował dużym budżetem. Również konieczne jest zobaczenie ile procentowo podpisów dla każdego z komitetów zostało odrzucanych przez niewyraźnie wpisane dane itp. Jak to się miało np. do Nowej Prawicy, UPR+Prawica Marka Jurka, czy nawet podpisy pod kandydatami na senatorów.
    Jeżeli dane tych komitetów znacząco, by odbiegały od średniej jestem w stanie uwierzyć w spisek okrągłostołowy nie dopuszczenie partii prawicy do władzy.

    A może jest jeszcze większy spisek, o tym przekonamy się w najbliższych tygodniach. A spisek brzmi tak: JKM jako człowiek najwyżej zakonspirowany podpalający kraj „grupą Palikota”, która jest na tyle silna że nie chce stracić szykowanych posadek. Wszystko mogło by się właśnie rozpocząć tymi sfałszowanymi podpisami na listach poparcia.

    Chociaż mam 99% pewności, że wszystko rozejdzie się po kościach, tak jak sędziowie gnębiący Goczyńskiego mogą na razie spać spokojnie, tak sędziowie w PKW też nie mają się czego obawiać. Czy NowyEkran+JKM byli tylko marionetkami do unieważnienia wyborów w przypadku wysokiej wygranej PiS tego nikt nie wie.

    Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:42 pm

     Oj, nie ręcz za sędziów w Tarnowskich Górach. Zdziwią się jak będą pikiety pod ich domami. A przecież można porobić zdjęcia domów, samochodów, wycenić je, porównać z zarobkami…

     Polubienie

   • Annah. 13 października 2011 o 3:45 pm

    Nie wierzę w to ze wyniki są niesfałszowane. Przez cztery lata wiele zmieniło się w Polsce na gorsze, no i była katastrofa smoleńska. A wyniki… jak ze stali.

    Polubienie

    • blip 13 października 2011 o 4:14 pm

     Możesz sobie wierzyć lub nie wierzyć, ale skoro coś zarzucasz, to przedstaw na to konkretne dowody, a nie swoje widzimisię. Wiedz też, że większość ludzi głosowała na PO nie dlatego, że podobają im się ich rządy, a dlatego, żeby nie dopuścić PiSu do władzy. Rozumiem, że to was – zwolenników tej partii – boli jeszcze bardziej, hehehe.

     Polubienie

     • monitorpolski 13 października 2011 o 6:44 pm

      Toż właśnie weryfikacja jest potrzebna po to by przedstawić dowody. Jeśli system jest taki, że łatwo jest go sfałszować, to nie jest demokratyczny. Wybory są podstawą demokracji.

      Polubienie

     • Aśka 14 października 2011 o 12:31 am

      Czyli mówisz blip, że ludzie nie chcą dopuścić strażaków, do palącego się domu, bo im zrobią trochę zamieszania i bałaganu i dlatego wolą trzymać z podpalaczem? Nieee, nie sądzę, aby taka byłą mentalność ludzi?

      Polubienie

   • ciociababcia 13 października 2011 o 4:59 pm

    Jeżeli na kandydata głosuje Rodzina i kilku przyjaciół – to oczywiste jest, że nie ma 0 głosów. Na listach jednak takie wyniki są. Gdzie można było zrobić megaprzekręt?

    Przetarg na „wykonanie i wdrożenie oprogramowania dla obsługi wyborów do Sejmu
    Właściciele spółki PIXEL Technology s.c. to Tomasz Szeler, Jakub Musiałek i Adam Szczepanik. Jako spółka cywilna, PIXEL Technology s.c. nie jest zarejestrowana w KRS, a więc nie można zasięgnąć tam żadnych publicznie dostępnych informacji na temat jej sprawozdań finansowych, struktury właścicielskiej, czy powiązań kapitałowych.

    Przeczytaj uważnie powyższy tekst. Wynika z niego, że jeden
    Iranda, 12 października, 2011 – 17:56
    przetarg na najważniejsze oprogramowanie w Polsce wygrywa spółka o rocznych obrotach (nie dochodzie!) 1 mln PLN, do tego istniejąca od 2008 roku (przedtem właściciele nie mieli statusu sp. z o.o.), która wygrała tylko trzy przetargi – wszystkie dla PKW.
    Z drugą spółką jest jeszcze ciekawiej, bo nic o niej nie wiadomo – jako s.c. nie podlega obowiązkowi rejestracji. Nie wiemy o jej obrotach, dokonaniach, osiągnięciach, powiązaniach kapitałowych, wygranych przetargach itp.
    Kolejne, co mnie zastanawia, to bardzo niska cena tych usług – świadczonych w skali całej Polski, w kilkuset lokalizacjach.
    Dodatkowo zastanawia, że w przetargach PKW nie uczestniczą znane i duże firmy informatyczne. Dlaczego?
    To wszystko tkwi między wierszami.
    Pozdrawiam myślących.
    Iranda
    http://www.niepoprawni.pl/blog/3079/przetarg-na-wykonanie-i-wdrozenie-oprogramowania-dla-obslugi-wyborow-do-sejmu

    Polubienie

    • zenobiusz 13 października 2011 o 5:14 pm

     I tu właśnie jest pies pogrzebany,reszta dla odwracania uwagi,tu zniknęły karty,tam kupowali głosy,tam nie zapieczętowana urna,niech się podniecają,proste do zorganizowania,by wskazywać fałszywe tropy.Będą protesty,rozpatrzone.Wniosek,nie miały wpływu na ważność wyborów.A komputerowcy,pewnie na Wyspy Bahama wyjadą:) 🙂 🙂

     Polubienie

     • monitorpolski 13 października 2011 o 6:46 pm

      Oczywiście! Nawet jak ci powiedzą, że zginęło 1000 kart to będzie to dezinformacja. 1000 głosów nie zmieni w dużym stopniu wyników wyborów, a tu mi śmierdzi przekrętem na kilkadziesiąt procent.

      Polubienie

   • ciociababcia 13 października 2011 o 5:07 pm

    GRAFIK, WITAM, zapewne nie widziałeś.

    Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 6:48 pm

     Co to ma być? dezinformacja. obcięte jest PO z 29%. TVN nie mógłby podać „prawdziwych” wyników z tego samego powodu, z jakiego CNN nie mogło podać kto naprawdę dokonał zamachu na WTC.

     Polubienie

  • Joanna 13 października 2011 o 4:01 pm

   W Toruniu reporter Radia Maryja w dniu głosowania dopiero w 17-stej komisji znalazł męża zaufania do tzw. pilnowania. Podziwiam Monitora, że publikuje takie nic nie wnoszące do sprawy zaczepki byle kogo. Ja bym wywaliła na pysk.

   Polubienie

   • blip 13 października 2011 o 4:11 pm

    Mogłaś sama robić za męża zaufania i wziąć jeszcze swoich znajomych – może wtedy byliby w każdej komisji i nikt nie miałby wątpliwości, a tak zawsze do czegoś się doczepicie.

    Polubienie

   • monitorpolski 13 października 2011 o 6:50 pm

    Przecież masz mój argument, że „mężowie zaufania” nie mieli żadnego wpływu na wynik. System głosowania jest taki, że go można łatwo sfałszować. To jest ZŁY system, i jeśli jest możliwość weryfikacji, przynajmniej w jednym okręgu, to należy to zrobić.
    Dlaczego wy się wszyscy boicie podliczenia głosów na Zuzannę Kurtykę?!

    Polubienie

    • Annah. 13 października 2011 o 6:55 pm

     Widzisz Monitorze, oni się bardzo boją żebyś nie stracił czytelników 🙂

     Polubienie

 9. alexxx 13 października 2011 o 12:35 pm

  niema to jak sektamonitora:D fajnie powiedziane 😀 co do wyborów to napewno cos z tym jest ale nic sie nieporadzi nawet j.k.m nic niezrobi

  Polubienie

 10. Jony 13 października 2011 o 12:38 pm

  Wojna o krzyż w sejmie:
  http://newworldorder.com.pl/post,1648,0#19474

  Polubienie

 11. racjonalny 13 października 2011 o 12:39 pm

  To nie takie proste bo:
  – w wiekszosci komisji sa ludzie z obu opcji politycznych. I tam jeden drugiego pilnuje i praktycznie nie da sie nic oszukac a maksymalnie to moze byc mowa o kilku oszukanych glosach jak to w skarzysku mialo miejsce
  – moga sie trafic komisje opanowane przez jedna opcje (choc moze sie myle) i wtedy oczywiscie da sie podlozyc wczesniej przygotowane karty. Ale jak przesadza to wynik sie rzuci w oczy i bedzie sie wyroznial na tle okolicznych komisji. Jak nie przesadza to i tak wiekszego wplywu na wynik wyborow nie ma

  Pilnujmy aby nie wprowadzono komputerowego glosowania bo wtedy rzeczywiscie bedzie mozna latwo kantowac.

  A co do wyniku to elektorat PO jest niestety bardziej zmobilizowany niz elektorat PiS’u. Dodatkowo media ich wspieraja a to ma ogromne znaczenie.

  Polubienie

 12. mm7qq 13 października 2011 o 12:55 pm

  Ciekawe bylo zjawisko w Belgii podczas wczesniejszych wyborow,sklonowalo sie cos ok 80 glosow.

  Polubienie

 13. DTC 13 października 2011 o 1:04 pm

  Może sfałszowali a może nie. Jak tak się rozmawia z ludźmi to i tak czuć, że są tak zmanipulowani, że nie trzeba żadnych fałszerstw, bo wystarczy dobry PR i uśmiech w TV i wyborcy łykają to jak pelikany. Zagrywka z Palikotem była sprytna, bo młodsze pelikany łatwiej przekonać do typa machającego na ekranie wibratorem, niż do uśmiechniętego nieporadnego rudego typa.

  Monitor, ale to co piszesz to tylko taka uwaga na przyszłość, bo bez udowodnienia masowej manipulacji te parę kart w jedną czy drugą stronę nie zrobi różnicy. Lepiej by było głosować z identyfikacją, ale weź znajdź firmę, która to zrobi po kosztach. Łatwiej i taniej puścić do drukarni jeden typ karty i po sprawie – tak oni to widzą.

  Głosowanie miałoby faktycznie sens, gdyby każdy obywatel mógł sprawdzić (sam zliczyć) ilość głosów – bo te byłyby publicznie dostępne (oczywiście z numerkami, a nie identyfikacją kto za kim głosował). W momencie gdy zlicza ta głosy jakiś urzędnik bądź nawet komputer (z algorytmem opracowanym dla tegoż urzędu), to i tak pole do ewentualnej manipulacji jest szerokie. W momencie gdy każdy by mógł przez internet sprawdzić czy jego głos „istnieje” i na kogo jest oddany, oraz pobrać plik z 36 mln rekordami – numerek + głos na kogo – sprawa jest oczywista. Student informatyki na zaliczenie potrafi spokojnie napisać coś co taki plik przeliczy, nie wspominając o hobbystach. Każdy miałby wtedy dostęp do możliwości zliczania głosów (freeware do tego celu pewnie ktoś by udostępnił). I wtedy każdy mający komputer mógłby faktycznie zliczyć te głosy, bo nie oszukujmy się, to tylko dodawanie.

  Tylko że taki system informatyczny, wg firm, w których pracują „kolesie” polityków to kolejne miliony do wyciągnięcia. Bo tak to funkcjonuje – przecież największe firmy informatyczne utrzymują się z przetargów. Tak naprawdę, można by spokojnie się zmieścić w kwocie grubo poniżej 100tysięcy.

  PS. A to niszczenie kart po głosowaniu to jakaś farsa – dowód powinien być, co najmniej na 20 lat wstecz.

  Polubienie

  • Ktoś 13 października 2011 o 2:42 pm

   Dokładnie. Karty są niszczone by nie było dowodów na matactwo wyborcze. Nawet w Warszawie kantowali. Moja Matka się na to nacięła. że kandydat którego wybrała ma „przypadkowo” ZERO GŁOSÓW.

   Polubienie

  • Ania 13 października 2011 o 4:38 pm

   A po co mieliby fałszować wybory ?
   Zobaczcie, ponad połowa ludzi już wie, że demokracja pośrednia to kanał i mieli to gdzieś.
   Na wygranych w takim razie głosowało kilkanaście procent społeczeństwa.
   I to nie dziwne. Jest tylu takich w Polsce, którym jest dobrze tak jak jest.
   Mają pracę, nieźle zarabiają. Większość z nich ma posady w administracji lub innych strukturach budżetówki ( np SANEPID, MOSIR i wiele wiele innych).
   No i teraz jak się zmienia partia rządząca, to jest wymiana szefów ( zwykle są mianowani), a w ślad za tym nowi szefowie zmieniają kierowników itd.
   Więc ja się pytam: po co człowiek na dobrej posadzie, z niezła jak na dzisiejsze czasy pensją ( albo i kiepską, ale stałą), ma ryzykować zmianę partii rządzącej, na czym on osobiście może bardzo stracić ?!
   Pójdzie głosować aby przyklepać to co jest !
   I dlatego m.in. każdy rząd zwiększa rozmiary administracji. To są pewne głosy w wyborach !

   Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 6:54 pm

   Tak, ale tu można wprowadzić alternatywne firmy weryfikujące głosy. Poza tym ogranicza się ilość słabych punktów systemu. Karty z kalką i kopią wcale nie są drogie, a system i tak musi zliczać krzyżyki – dopasowuje krzyżyk do numeru karty.

   Polubienie

 14. mars 13 października 2011 o 1:07 pm

  Kontrowersyjny wpis Krzysztofa Oksiuty o Palikocie

  Krzysztof Oksiuta, były kandydat PJN na posła, pisze na Facebooku …

  „No cóż takie mamy dziś społeczeństwo, którego duża część nie identyfikuje się z wartościami narodowymi. Dla nich liczy się tu i teraz. Kasa, fura i komóra oraz ipad i trawa – to ich wartości. Mają prawo żyć, mają prawo zmieniać płeć, mają prawo chcieć palić trawę”

  „Ale ja nie pocałuję pana/i ryszarda/anny grodzkiego/kiej w rękę ,bo ten gest mam zarezerwowany dla prawdziwych kobiet. Nie będę wspierał homosiów w adopcji dzieci. Nie pozwolę też nikomu zbliżyć się do moich dzieci z trawą. A jeśli dowiem się o tym, to urwę łeb palikota, zaniosę do TVN, a potem spalę pod Sejmem” – grozi Oksiuta na Facebooku.

  Dodaje, że też ma „prawo do obrony”.

  „Ja też chcę mieć prawo do życia, wolnego od dewiantów i chorych psychicznie, otumanionych narkotykami ludzi”

  Polubienie

  • maran 13 października 2011 o 4:38 pm

   Oh, Paliglup i jego skundlona swita z piekla rodem sie znerwuja na takie dictum.
   Wedlug nich, tylko oni maja prawo pogardzac, oklamywac, manipulowac, grozic, judzic.
   Reszta ma po prostu siedziec cicho i udawac , ze albo problemu nie ma i potakiwac bezmyslnie, albo sie przylaczyc do tej szajki lucyfera i kontynuowac to co oni z taka radoscia robia.
   Brawa dla pana Oksiuty za „prawo do obrony” wartosci , ktore palikotowskie szumowiny z bagien siarczanych wziete, za wszelka cene chca osmieszyc i zniszczyc.
   Trzeba wspierac takich ludzi.

   Polubienie

  • pola 13 października 2011 o 8:34 pm

   PJN zasłużył sobie na takie wyniki.nie wiem czym kierowali się startując w tych wyborach ,praktycznie nie mieli nic konkretnego wyborcom do zaoferowania ,nie przedstawili nic co mogło porwać wyborców aby swoj głos oddać na nich .A przecież mamy tyle ruchów społecznych co walczą o prawa obywateli choćby pan Jachnik z Afery Prawa ,ilu to było potencjalnych wyborców i na pewno poparli by ich gdyby im przyobiecano walkę w Sejmie o zmianę prawa ,a oni co chcieli poparcie tak za friko.

   Polubienie

 15. alexxx 13 października 2011 o 1:12 pm

  bóg honor i ojczyzna ,ojczyzna uczciwa opiekuncza i szczera to sa najzwaznijesze wartosci.

  Polubienie

 16. Z4truty 13 października 2011 o 1:19 pm

  Panie monitor co się dzieje z panem i z tym blogiem. Zachowuje się pan jak fanatyk religijny. Dlaczego wyniki sfałszowane bo PiS przegrał albo lewica się wzmacnia. No ludzie dajcie spokój. Na kościół nic pan nie da powiedzieć bo on trzyma nas niby razem. A wcale nie kościół dzieli naród m.in. Akcja pod krzyżem. Kaczyński Jarek to nieobliczalny człowiek nie może być brany na poważnie. Przed wyborami jest dobrym wujkiem a potem wyłazi z niego demon. Czemu ludzie głosują na PO RP? Nie chcą PiS-u. Dlaczego nie oceniasz obiektywnie wszystko to zło, satanizm i diabe. Kościół jest spoko. Nie prawda. Kościół to poprzednia władza. Iluminati przejęli schedę. Znając życie usuniesz mój komentarz ale niech to bd do pana panie monitorze. Radzę wakacje odcięcie na parę dni od wszystkiego i kupę myślenia. Pozdrawiam:)

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 6:56 pm

   Aleście się dzisiaj zmobilizowali. Chyba dzisiejszy strzał był celny.
   Jeszcze raz: jeśli wybory nie były sfałszowane, to ci co wygrali nie mają się co obawiać prostej weryfikacji.

   Polubienie

   • z4truty 13 października 2011 o 9:36 pm

    Bez obrazy, ale nie trafiłeś wcale. Jeżeli wybory miały być sfałszowane to niby po co. Skoro i tak agentura rządzi krajem. Jeżeli się nie zgadzasz bo PiS jest święte to się zdziwie. Ludzie nie chcą PiS-u i jeszcze raz to powtarzam. Koniec kropka. A ludzie zaczynają widzieć co się dzieje na tym blogu. Porokowanie katastrof , które nie nadchodzą a wtedy kiedy na tym blogu cisza nagle coś się dzieje. Sam pan monitor coraz bardziej niepoważne rzeczy wypisuje doszukiwanie się iluś ramion w gwiazdkach czy czegoś to już paranoja. Za dużo pan w tym siedzi. Niech pan trochę kwestionuje co dostaje. Pełno jest oszołomów jak np rozbicki który wierzy w UFO diabelskiego pochodzenia i 2012 rok. Przebudzator z YT ma racje i propaguje dobrą zasadę. „Myśl za siebie, kwestionuj autorytet”. Niech pan wszystko przemyśli, a ten blog niech znowu będzie informacyjny a nie pro-kościelny, a wszystko inne to bebe i satanizm.

    Polubienie

  • luxjacek 13 października 2011 o 7:47 pm

   Coście się tak wszyscy przyjebali,nie podoba się to nie czytać i sio na WP albo Onet.Nikt was nie zmusza do czytania tego.

   Polubienie

 17. jaszmija 13 października 2011 o 1:52 pm

  Wprowadzić zasadę, by na kartach do głosowania stawiać KRZYŻYK (SKREŚLAĆ) przy wszystkich kandydatach NA KTÓRYCH NIE GŁOSUJĘ a OBWIEŚĆ KÓŁKIEM tego na którego się głosuje.

  Polubienie

 18. Annah. 13 października 2011 o 2:00 pm

  „I wtedy przypominają się słowa mistyków, że Polska ma być zbawieniem Europy. Wielu z nich mówi, że Europa będzie zbawiona przez nasz kraj. Więc my musimy się odpowiednio mocno modlić. I robić to co możliwe po ludzku, by ulepszać nasz kraj.”
  wywiad z Cejrowskim
  http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/chcemy-zrobic-rewolucje

  Polubienie

  • Megi 13 października 2011 o 2:56 pm

   Inny cytat z tego wywiadu:
   „A my chcieliśmy te wybory wygrać? Chcieliśmy przejąć g…o, które narobił Tusk i jego spółka. Chcieliśmy sprzątać to wszystko. Niech oni sprzątają, niech się borykają z kłopotami, które sprawili. Wcale nie byłoby dobrze, gdyby PiS przejął władzę obecnie. Władzę trzeba przejąć trochę później. Najpierw rządzący muszą się utopić w tym szambie. Dopiero wtedy błogosławieństwem Bożym byłoby przejęcie władzy. Obecnie wygrana Jarosława Kaczyńskiego byłaby straszną karą dla niego.”

   Cejrowski bardzo rozsądnie pokazuje drogę:
   1. Modlitwa
   2. Działanie

   I właśnie w takiej kolejności

   Kto już dojrzał do Krucjaty Różańcowej niech to pokaże dopisując się, nawet jeśli modli się od dawna anonimowo. Węgrom zajęło 4 lata zgromadzenie 2 mln modlących się za Ojczyznę. My raczej nie mamy już tyle czasu.
   http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/krucjata-rozancowa-za-ojczyzne/

   Polubienie

   • Ramires 13 października 2011 o 4:11 pm

    Ja mogę się modlić za ojczyznę tylko jaką ? Polskę czy Państwo. Przekonywano mnie na tym forum że to jedno. Ja tak nie myślę. Rola Państwa obecnie sprowadza się do eksterminacji obywateli i obkładania ich ich absurdalnymi podatkami. W zamian ‚Igrzyska dla ludu’ i pełna kontrola. Za to modlił się nie będę !

    Polubienie

    • jakisbuk 13 października 2011 o 5:08 pm

     te wasze modły to pomogą polsce tyle co umarłemu kadzidło 🙂

     Polubienie

     • pola 13 października 2011 o 9:24 pm

      Pomogły w czasie zaborów pomogą i teraz.Bogu dziękujcie Ducha nie gaście.

      Polubienie

      • z4truty 13 października 2011 o 9:55 pm

       Ale nam podczas zaborów pomogły to hooo. Jakby tak pomagały te modlitwy to byśmy po powstaniu listopadowym już byli wolni a tak jeszcze było wiele powstań i ogromna masa ludzi zgineła. Poza tym Bóg nie może się mieszać w nasze życie dał nam wolną wolę i musi się tego 3mać. A tak nawiasem dał też diabłowi świat pod władanie. No więc nie liczcie na serafinów(michał to tylko starszy szeregowy w niebie więc wojska nie ma, kościół go tylko wywyższył) którzy zejdą z nieba i rozwalą nowy porządek świata. Jesteśmy zdani na siebie i modły nic nie dadzą. Zamiast tego lepiej działać!!!

       Polubienie

     • peryskop 13 października 2011 o 9:42 pm

      jakisbuk – Brawo!

      A skąd wiesz, że kadzidło bardzo pomaga umarłemu na jego drodze „tam”?

      Czy spotkałeś się też ze statystyką, że wierzący (tj. też modlący się) żyją średnio o 8 lat dłużej?

      Ale w ramach wolności i przymiarek do „Nowoczesnego Państwa” nie musisz wcale tego robić.

      Polubienie

    • Megi 13 października 2011 o 5:10 pm

     Odpowiem Ci słowami ze strony krucjaty:

     „Stańmy więc ponownie wszyscy, trzymając w reku Różaniec, tę najświętsza broń, pod sztandarem Bogarodzicy jako naród najbardziej wierny Chrystusowi i Jego świętemu Kościołowi, a wtedy sprawa nasza stanie się sprawą Bożą, – a Bóg sprawy swojej nie opuści.”

     „sprawa nasza stanie się sprawą Bożą, – a Bóg sprawy swojej nie opuści.”

     Rozumiesz te słowa? – nie musisz wymyślać za jaką ojczyznę się modlisz: ZA TAKĄ, KTÓRA BĘDZIE BOŻĄ SPRAWĄ – a będzie taką jeśli będziemy się o to modlić.

     Taba Ojczyzna będzie wolna od tego zła, o którym piszesz.

     Polubienie

    • Megi 13 października 2011 o 5:11 pm

     Odpowiem Ci słowami ze strony krucjaty:

     „Stańmy więc ponownie wszyscy, trzymając w reku Różaniec, tę najświętsza broń, pod sztandarem Bogarodzicy jako naród najbardziej wierny Chrystusowi i Jego świętemu Kościołowi, a wtedy sprawa nasza stanie się sprawą Bożą, – a Bóg sprawy swojej nie opuści.”

     „sprawa nasza stanie się sprawą Bożą, – a Bóg sprawy swojej nie opuści.”

     Rozumiesz te słowa? – nie musisz wymyślać za jaką ojczyznę się modlisz: ZA TAKĄ, KTÓRA BĘDZIE BOŻĄ SPRAWĄ – a będzie taką jeśli będziemy się o to modlić.

     Taka Ojczyzna będzie wolna od tego zła, o którym piszesz.

     Polubienie

   • monitorpolski 13 października 2011 o 8:34 pm

    Nie jestem mocny w modłach, ale się dołączam.

    Polubienie

 19. TheAspartam 13 października 2011 o 2:02 pm

  Jeśli mieli możliwość a mieli to na pewno skorzystali by z tej metody sfałszowania wyborów i jak wiadomo dowody zostają zatarte,palenie kart wyborczych,iluzja że mamy prawo wyboru!

  Polubienie

 20. Roma 13 października 2011 o 2:03 pm

  Trudno mi jest uwierzyć w te wyniki wyborów, ponieważ śledziłam reakcje ludzi na Tuskobusa.
  Premier Tusk robił objazd przedwyborczy w ramach kampanii. Nie oglądam TV wcale więc nie wiem ile oficajalne TV pokazywały. Relacje z wizyt Tuska mozna zobaczyć na youtube i widać było, że
  w każdym mieście, gdzie się pojawiał były demonstracje kibiców. Kto to są kibice ? To my wszyscy.
  Bo kibice to nie jest jakaś odrębna grupa polityczna ! na trybunach siedzi lekarz obok kolejarza
  i obok nauczycielki i obok bezrobotnego. KIBICE to przekrój narodu, połączona grupa akurat pasją
  do danej druzyny czy sportu, ale to NIE jest grupa o profiilu politycznym, ani tego typu ambicjach.
  Skoro w każdym miejscu gdzie pojawiał się Tusk kibice skandowali hasła antyrządowe, to byl to czytelny znak nastrojów społecznych. Tusk zaprzestał powiadamiać o planach odwiedzin,było to konieczne, bo zawsze czekali na niego dobrze zorganizowani wyborcy (kibice) i byl przyjmowany w sposób, który mu nie dawał złudzeń, że nikt go nie chce w tym kraju więcej. Jest kilka filmików na YTube. Kibice to ostatnia grupa społeczna w Polsce, która ma siłę się przeciwstawić, bo wszystkie inne zostały zniszczone. Stoczniowców nie ma, górników nie ma itd. Wszystkie duże zakłady zlikwidowane, nie ma komu strajkować. To dlatego jest taki ostry atak na kibiców. Twierdzenie
  że to jest walka z kibolami to jest tylko przykrywka, faktycznie chodzi o rozbicie grupy, która
  może im zagrozić w sensie politycznym. Bo kibice to także patroci i to manifestują, więc trzeba
  ich niszczyć, jak wszystko co polskie. Aresztowanie Starucha miało miejsce w dniu 1 sierpnia
  podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Policja zrobiła to celowo
  podczas manifestacji, żeby go zdyskredytowac we oczach innych. Pamiętam te stalinowskie metody
  z PRLu. Czy ta Policja to jest polska policja czy milicja ?
  Jak im każą strzelać, to bedą strzelać ? Moim zdaniem wybory były sfałszowane nie tylko te,
  ale te prezydenckie oraz te samorządowe. Tym razem poszli na całego, w senacie miażdżąca przewaga ? Nastroje ludzi przedwyborcze były diametrialnie inne. I jeszcze taki niby drobiazg
  Np na wp.pl jest pod artykułami i zdjęciami możliwość wyrażania opinii poprzez kliknięcie
  za lub przeciw, czyli do góry lub na dół. Można to sprawdzić, ja śledziłam te opinie od jakiegoś czasu i zawsze były oprzychylne dla PISu a bardzo nieprzychylne dla PO i palikota.
  Nie sądzę, aby to się dało manipulować, a jesli już , to manipulacja nie byłaby korzystna dla PISu,
  więc raczej to sa prawdziwe opinie internautów. Opinie były zawsze antyPO. A te różnice tez były znaczne, np pod artykułrm na temat bogdana klicha itp ludzi ZA było np 20 głosów
  a przeciwko było np 250. Podaję te liczby z głowy, ale chodzi mi o proporcje.
  Zwróćcie uwagę na to jak głosują internauci pod artykułami na wp.pl.
  To jest prawdziwa opinia społeczna.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 8:43 pm

   Poza tym były sondaże na puli 3 mln osób z wyraźną przewaga PiS, podczas wyborów były sondaże TVP, które podawały że PO idzie łeb w łeb z PiS, choć nie uwzględniały prowincji, która jest bardziej pro-pisowska. Nie mam wątpliwości, że sfałszowano wybory, ta sprawa z firmami jest śmierdząca, ale tego się już nie da odkręcić. Atak agentury na ten wpis idzie dlatego, ponieważ w prosty sposób można udowodnić fałsz w jednym okręgu. Jakby się zebrało dużo więcej podpisów osób, które głosowały na Zuzannę Kurtykę niż oficjalna liczba, to byśmy mieli twardy dowód.

   Polubienie

 21. pola 13 października 2011 o 2:07 pm

  Z wniosków paszportowych dla dzieci w Wielkiej Brytanii znikną określenia „matka” i „ojciec”. Zastąpi je nowa nomenklatura: „rodzic nr 1” oraz „rodzic nr2”. Wszystko po to, aby nie wprowadzać w zakłopotanie par homoseksualnych.
  http://niezalezna.pl/17574-wielka-brytania-likwiduje-ojcow-i-matki

  Polubienie

  • Grafik 13 października 2011 o 2:42 pm

   Hahahahahahahaha Niedługo zamiast imion będziemy mieli numery jak bydło 😀

   Polubienie

   • nowy84 13 października 2011 o 2:57 pm

    @grafik a z czego ty się kuźwa śmiejesz?? Tak się niszczy to co mamy najcenniejsze czyli RODZINĘ!! po to by pedały się źle nie czuli :/
    Sorry za słownictwo ale psycha powoli chyba mi siada 😦

    Polubienie

    • monitorpolski 13 października 2011 o 8:45 pm

     to nie jest śmiech, to przerażenie!

     Polubienie

     • Grafik 13 października 2011 o 9:58 pm

      To jest śmiech baranim głosem, bo już brak mi słów na to co się dzieje i jakimi sprawami zajmują się ci ludzie w tym parlamancie UE

      Polubienie

   • Ania 13 października 2011 o 3:47 pm

    No co ty. Przecież już mamy. NIP i PESEL.
    Zaraz się okaże, że imię i nazwisko to grzecznościowy anachronizm.

    Polubienie

  • Roma 13 października 2011 o 10:00 pm

   a w Australi we wnioskach paszportowych są TRZY mozliwości do wyboru
   na określenie płci: kobieta, mężczyzna i ……… nieokreślona.
   żeby dać szansę tym, co z żadną z tych dwóch pierwszych się nie identyfikują
   czyli płeć to nie jest fakt naturalny, ale kwestia umowna (relatywizm totalny)
   to nie jest projekt, tam już tak jest
   ten koszmar zawita do Polski wraz z paligłupami

   Polubienie

 22. Konarski 13 października 2011 o 2:13 pm

  System komputerowy przesyła dane do centrali PKW z terenu.
  Jest zakodowany 🙂 Lecz wszystko da się rozkodować.
  PS 8 lub 9 października chyba w Kanadzie zaginęły kody do komputerowego przesyłania wyników.
  Jaki problem dla bezpieki „ustawić” system komputerowy pod odpowiednio przygotowane wyniki niezależnie od tego co w rzeczywistości spływa z terenu. 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 8:47 pm

   To dlatego jeszcze raz: zweryfikować okręgi, w których był ewidentny szwindel

   Polubienie

   • Konarski 13 października 2011 o 9:56 pm

    Czy to jest wykonalne?
    Takie ogólnopolskie, ręczne „liczenie głosów”?
    Bezpieka do tego nie dopuści.

    Polubienie

 23. Janekz Polski 13 października 2011 o 3:00 pm

  dawniej trzeba im było bawić się w fałszowanie kart teraz PKW ustala wyniki przed głosowaniem tylko liczba głosów jest trochę przybliżona do rzeczywistości i to w stopniu takim jak głosuje bardzo mało to podają że 40-45% jak średnio to 50-65%% tylko bawią się w uwiarygodnienie tych cyferek

  Polubienie

 24. BirdDwa 13 października 2011 o 3:52 pm

  Polubienie

 25. maran 13 października 2011 o 4:02 pm

  tu bardzo ciekawe video, chyba zrobione w NYC. Pilot samolotu skreslil na niebie, (uzywajac chemtrailsow) dwa slowa: LAST CHANCE (ostatnia szansa). Brzmia nieco zlowieszczwo , ale i prawdziwie. Pewnie za to z hukiem wylecial z pracy.

  Polubienie

  • Ramires 13 października 2011 o 4:20 pm

   Nawet jeśli to przesłanie człowieka który wie o co chodzi to i tak 99% tych na ziemi będzie myśleć iż chodzi o to by dziewczyna dała mu jeszcze jedną ‚szansę’!

   Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2011 o 8:48 pm

   Kolejny numer illuminatów… Olać to

   Polubienie

   • Izar 13 października 2011 o 9:16 pm

    Nie byłbym tego taki pewien. Być może kolejny pilot się zbuntował

    W tym filmiku pilot napisał „U + GOD = 🙂 JESUS LOVES” :

    Polubienie

    • peryskop 13 października 2011 o 10:12 pm

     @Izar, nie dawaj się robić w pasikonika!

     Polubienie

     • Izar 13 października 2011 o 10:24 pm

      Wątpie by ci piloci sobie jaja robili… Dlaczego wykluczasz opcje buntu?

      Polubienie

      • choice 14 października 2011 o 12:11 am

       bo pół godzinny przelot takim samolocikiem proszę ja ciebie to nie skasowanie biletu za 2,5 w mpku.. tym bardziej nad miastem i jeszcze taki piruet 🙂

       Polubienie

       • peryskop 14 października 2011 o 12:42 am

        To jest animacja nakładana na „niebo”.

        Polubienie

  • vortex 13 października 2011 o 11:26 pm

   Ale glupoty wypisujecie.Tak zobaczycie cos i robicie sensacje nie wiadomo z czego.Kto niby mial wyleciec z pracy.Te napisy to zwykly pokaz sztuki.Tak samo jak w galerii tylko ze na niebie.
   Za te napisy na niebie odpowiedzialna jest Kim Beck artystka z NY.
   To jeden z jej projektow za ktore czesciowo zaplacilo miasto i podatnicy.
   Tu jej strona http://www.idealcities.com/skynyc.html.
   Jest tam na pewno jakies przeslanie i mozna spekulowac czego dotyczy.
   http://thestir.cafemom.com/in_the_news/127136/explanantion_behind_last_chance_message
   A moze i za tym nic nie ma.Przerost tresci nad forma.Korzenie pani Beck ma wiadomo jakie
   „Beck’s family left behind her Jewish east-coast roots and family members for the large-scale” cytuje za http://www.idealcities.com/essays.html
   Na pewno lokalny rabbi podsunal jej ten pomysl : -)

   Polubienie

 26. Noni 13 października 2011 o 4:22 pm

  Jeśli chcecie świadomie tworzyć swoje życie i rzeczywistość zapoznajcie się z prawem przyciągania i stosujcie to w Swoim życiu. To główna broń przeciwko złu tego świata świadome budowanie życia opartego na miłości i braterstwie duchową mocą daną Nam od Boga.

  Wiedzę jak używać tej mocy była utajniana jak się da tyle setki lat a teraz powróci z hukiem by rozgromić ciemne towarzystwo 🙂

  Polubienie

  • Izar 13 października 2011 o 6:38 pm

   Dokładnie. 99% ludzi o tym nie wie a jeśli już ktoś sie dowie to przeważnie i tak powraca do starych nawyków myślenia i działania. Sataniści ze szczytu ich piramidy doskonale wiedzą jak ogromna jest siła przyzwyczajenia i jak działa podświadomość. Oni już o to zadbali aby jak najwięcej ludzi żyło w iluzji i w głupocie. Te bestie mogą zaszkodzić człowiekowi tylko na tyle na ile człowiek im na to pozwala. Jakby ludzie przestawili się na wysokie wibracje Miłości i działali zgodnie z Nią to wówczas zło nie miało by do nich żadnego dostępu.

   Polubienie

 27. Lukasz 13 października 2011 o 4:33 pm

  Prawo przyciągania to pic na wodę, to nie działa tak jak nam to próbują wmówić. To działa zupełnie inaczej i to nie jest żadna tajemnica ani żadna nie wytłumaczalna magia, po prostu jeżeli czegoś chcesz to walczysz o to i działasz w tym kierunku, marzenia się spełniają ale trzeba je obłożyć ciężką pracą, z samego wyobrażania sobie można jedynie poszerzyć swoją wyobraźnię.

  Polubienie

  • Rodriguez7 13 października 2011 o 5:06 pm

   Dokładnie…
   Nie ważne w co wierzysz; ważne, że gdy przychodzi moment konfrontacji ze złem robimy to co słuszne. Reszta to często niepotrzebny patos. Hallelujah

   Polubienie

   • jakisbuk 13 października 2011 o 9:50 pm

    prawo przyciągania działa – przeżyłem wystarczająco duzo latek żeby to powiedzieć – każdy z was ma to o czym myśli – tak samo dobre jaki złe – w przypadku osobników z tego forum niestety przeważnie złe 🙂 – bardzo ważne jest to o czym sie myśli – to co cie w życiu spotyka jest wyłacznie efektem tego co lata po twojej głowie – bo przecież nigdy nie robisz czegoś co nie powstało w twoich myślach – wiec to gdzie jesteś obecnie jest zasługą tego o czym myślałeś do tej pory. Każda chocby najmniejsza decyzja powstaje w twojej głowie a dopiero potem działanie i dalej już efekt motyla (mam nadzieje że niektórzy wiedzą co to znaczy).

    Polubienie

    • vortex 13 października 2011 o 11:43 pm

     Dobro przyciaga zlo i vice versa.Tyle mam do powiedzenia.

     Polubienie

 28. falszywyprorok 13 października 2011 o 4:36 pm

  oczywiście że wybory są sfałszowane, sondażownie badając 100 tyś uzyskały dokładne co do 0.05% wyniki w stosunku do wielomilionowego głosowania. To chyba precedens w historii sondażów.
  Tylko naiwniak wierzy że wybory były uczciwe. 10% palikota zostało odebrane PO, a PO ma nadal taki sam wynik jak miała, więc skąd te 10% Palikota się wzięły?
  To jest wręcz oczywiste, a o przykładach otwartych urn nawet nie ma co pisać.

  Polubienie

  • rabarbarek 13 października 2011 o 6:49 pm

   To samo pomyslalam analizujac wybory z 2007 roku i z 2011. Zrobcie to samo. Dane w obu przypadkach sa podobne, roznica miedzy PO i PiS wynosi okolo 10 proc. Wynika z tego , ze ani POwcy ani PiSowcy nie przeszli na strone Palikota. Frekwencja wyborcza byla jeszcze nizsza niz w 2007 roku. Cud jakis czy co?

   A tak na marginesie to sa juz protesty co do skrotu partii Palikota . RP kojarzy sie z Rzeczypospolita Polska. Nawt w Kanadzie mialam o to pytania.

   Polubienie

 29. Pingback: Kopia tekstu z bloga Monitor Polski – wyniki wyborów należy zweryfikować. Możliwe fałszerstwa wyborcze, fałszowanie wyborów, wybory 2011. Polityka, komentarze, publicystyka 13 października 2011 « Jarek Kefirek blog polityczny i informa

 30. Piotr 13 października 2011 o 4:50 pm

  Ciekawe nagranie..podobno wisiało jedynie 2 minuty.
  Czy to pomyłka, czy ktoś chciał przekazać jak fałszowane są dane?

  Proszę zwrócić uwagę na lewy dolny róg, jak zmieniają się słupki

  Polubienie

 31. rabarbarek 13 października 2011 o 5:02 pm

  Wiecie co , nie wiem czy te wybory sa sfalszowane , bo za reke nikogo nie zlapalam. Faktem niezaprzeczalnym jednak jest , ze czegos tu nie dopatrzyli, bo nigdzie na swiecie nie ma tak malych roznic miedzy sondazownia i prawdziwymi wynikami. Dziwne , ze byly rozne sondaze i wyniki tez byly rozne , a wyniki koncowe wyborow zgadzaja sie akurat z tymi podanymi przez tube sondazowa elit.

  No ale mozemy sobie pogadac. Jednak niech nikt nie zaprzecza , ze wynikow nie mozna sfalszowac. Robi sie to od dawna na calym swiecie. Sa specjalne komorki zajmujace sie tym. Wspolpracuja ze soba i doskonale wiedza co robic , niezaleznie od tego czy glosowanie jest reczne czy komputerowe. Zobaczcie co sie dzialo w zeszlym roku w NY. Tez doszlo do falszerstw na duza skale . A co bylo w walce miedzy Bushem i Gorem. Sama widzialam jak podali , ze Gore wygral , a rano kiedy sie obudzilam prezydentem byl Bush. Potem okazalo sie , ze glosy Murzynow [ tysiace] nie liczyly sie , mnostwo osob nie moglo glosowac i inne machloje. Komputerowo tez pozbyto sie glosow.

  Na stronie , ktora podaje jest ciekawa propozycja . Zeby nie doszlo do falszerstwa albo gdyby ktos chcial sprawdzic prawdziwosc glosowania powinien wystapic o sprawdzenie DNA na kartach. Dopiero wtedy mielibysmy pewnosc , ze ta osoba rzeczywiscie oddala glos.

  http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2611766/posts

  Polubienie

 32. Bruno 13 października 2011 o 5:19 pm

  Po co te wywody na temat kart do głosowania? Przecież wyniki wyborów w komisjach są wprowadzane przez operatorów a następnie wysyłane przez sieć do OKW albo dalej do PKW wystarczy że po drodze ktoś wklepie odpowiednie liczby i tyle. Kto miałby sprawdzać potem czy to wszystko zgadza się z papierowymi protokołami. To nie papierowe kartki służą do oszustw wyborczych tylko przesyłanie elektronicznie przez sieć publiczną tych statystyk które potem prawie na pewno są odpowiednio modyfikowane.

  Polubienie

  • jakisbuk 13 października 2011 o 5:26 pm

   sfałszowane wybory ? – dziwne jest to że paranoicy z PIS nic o tym nie mówią – wynika z tego ze piszący na tym forum mają jeszcze wiekszą paranoje nic Paranoicy i Spiskowcy 🙂

   Polubienie

   • luxjacek 13 października 2011 o 8:08 pm

    PIS wygrywając te wybory bardzo by się pogrążył w całym tym gnoju który obecnie stworzyli lewaki i nibyliberałowie,potrzeba jest taka żeby ludzie naprawdę boleśnie się przebudzili a wtedy nie będzie zmiłuj.

    Polubienie

    • jakisbuk 13 października 2011 o 9:55 pm

     przegrali specyjalnie – hehehehe – moze to pis sfalszował wybory żeby przegrać – hmmm – może monitor taką teorię wysnuj 🙂 „PIS SFAŁSZOWAŁ WYBORY ŻEBY PRZEGRAĆ ” – WOW – TO BY BYŁO COŚ 🙂

     Polubienie

     • monitorpolski 13 października 2011 o 10:20 pm

      Cha, cha – mamy was! I teraz CO?! Zamurowało?!

      Polubienie

  • rabarbarek 13 października 2011 o 5:30 pm

   Zobaczcie co na to Kika. Mowi , ze glosowala, krzyzyk postawila uwaznie tam gdzie trzeba a potem kiedy sprawdzila , okazalo sie , ze glosu nie ma . Jest 0 glosow. Ciekawe? Warto poczytac komentarze na tej stronie.

   http://wpolityce.pl/wydarzenia/16230-pkw-oglosila-oficjalne-wyniki-wyborow-platforma-ma-207-poslow-pis-157-ruch-palikota-40-psl-28-sld-27

   Polubienie

   • rabarbarek 13 października 2011 o 7:09 pm

    Wystarczy spojrzec na te strone. I co tam widzimy? Dziesiatki sposobow na sfalszowanie wyborow. Tylko naiwni albo… moga twierdzc , ze koncowy ich wynik wyborow jest zawsze zgodny z wola wyborcow.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Electoral_fraud#Misleading_or_confusing_ballot_papers

    Polubienie

  • vortex 13 października 2011 o 11:30 pm

   Oczywiscie ze tak sa do tego nawet specjalnie skonstruowane urzadzenia.

   Polubienie

 33. Kinga 13 października 2011 o 5:43 pm

  Dla Ciebie iOgnia

  Polubienie

 34. gosc12 13 października 2011 o 5:51 pm

  Zgadzam sie z Monitorem,ze wybory moga byc sfalzowane. Tusk to mistrz klamstw i manilpulacji przeciez. Wykreowal klona, Palikota.Przypomnijcie sobie co mowil o swoich pochodzeniu, co mowil o swoim dziadku!!

  Polubienie

  • rabarbarek 13 października 2011 o 6:00 pm

   Premier Tusku wycofuje sie z hurra – optymistycznego budzetu na 2012 rok. To dopiero poczatek . Kielbasa wyborcza zaczyna gnic …

   http://niezalezna.pl/17525-juz-2-dni-po-wyborach-dowiedzielismy-sie-ze-potrzebny-jest-nowy-budzet

   Polubienie

   • luxjacek 14 października 2011 o 12:18 am

    Hehe dobry artykuł.

    Polubienie

 35. cold 13 października 2011 o 6:50 pm

  Reasumując chłodnym okiem artykuł z głównej:
  cytat”wyborcy mogliby umieszczać swoje podpisy na liście „głosowałem na Zuzannę Kurtykę w okręgu takim, a takim”. Jeśli tych głosów uzbierałoby się więcej niż podawałby dane oficjalne, to mielibyśmy twardy dowód na fałszowanie wyborów”
  Moim zdaniem to jest dopiero szansa aby zasiać ferment itd.Dlaczego?
  Gdybym startował otrzymuje np 100 głosów,sfrustrowany biore wszystkich znajomych,ludzi z pod sklepu którzy za 2 zł sie tam dopiszą i zgarne 200 podpisów.
  Pomysł ten daje własnie pole do popisu różnym dewiantom

  Polubienie

 36. maran 13 października 2011 o 7:05 pm

  Sytuacja ktora obecnie mamy na swiecie jest tylko efektem pewnych dzialan oraz brakiem reakcji na owe dzialania. Gow….. , w ktore nas wtapiano zaczyna coraz bardziej smierdziec i coraz bardziej je czuc. Nam to nie przeszkadzalo. Przynajmniej wiekszosci. Niektorym nadal to nie przeszkadza i tego nie czuja ani nie zuwazaja. Od wielu lat bylismy karmieni lewacko-liberalno-lucyferianska papka ,ale zajeci budowaniem domow, kupowaniem aut i rezerwacja wakacji w Egipcie czy Tunezji nie mielismy czasu, ani ochoty aby sobie tym glowy nasze zawracac. Teraz, jak bieda zaczyna nam do oczu zagladac, jak lucyferianstwo coraz perfidniej szczerzy na nas swe ostre zeby, jak zaczynamy odczuwac wstepne skutki ich dzialan, zaczynamy tez odczuwac STRACH i okropna NIEMOC.
  Bo oni sie niezle ustawili korzystajac z naszej ignorancji,obojetnosci , lenistwa i tumiwisizmu.
  Oni przejeli, krok po kroku wszelkie znaczace przyczolki, przekupili politykow, weszli do wojska, policji.
  Przejeli main stream media (MSM), ktore bardzo ochoczo z nimi wspolpracuja za duza kase zreszta. Przejeli tzw show business, reklamy, administracje, czesc Kosciola.

  Polubienie

 37. lubiam frytunie 13 października 2011 o 7:14 pm

  Spisek nad spiskami i wszystko spisek! Naprawdę, kiedyś chętnie tu zaglądałem bo można było przeczytać wartościowe niusy ale z dnia na dzień co raz więcej paranoi i chorych myśli wkrada się na tego bloga. Wszystko nagle jest spiskiem, wszyscy którzy nie popierają zdania p. Marka i Zenobiusza to automatycznie agenci (w 99% żydowscy) – prawie jak bym oglądał wystąpienia pana Jarosława i pana Antoniego, żyjących w swoim świecie spisków i prześladowań, gdzie istnieje tylko ich pogląd i ich zdanie. Pozdrawiam i polecam wziąć solidny, zimny prysznic na otrzeźwienie.

  Polubienie

  • jakisbuk 13 października 2011 o 7:26 pm

   dokładnie sie z tobą zgadzam 🙂 – wyobrażasz sobie świat w którym żyli by ludzie tacy jak wiekszość na tym blogu ? HORROR 🙂

   Polubienie

   • peryskop 13 października 2011 o 10:10 pm

    jakis@sbuk @frytu@nie

    A kto was zmusza, żebyście tu cenny czas trwonili zamiast pooglądać sobie seriale, mecze i tańce?

    Polubienie

    • lubiam frytunie 14 października 2011 o 8:43 am

     Nie mierz wszystkich swoja miara. Tak jak mówiłem – klapki na oczach i „moja racja jest najmojsza”.

     Polubienie

    • jakisbuk 14 października 2011 o 11:19 am

     nie oglądam TV – wole czasami poczytac taki cyrk jak tu 🙂 gdyby was wsadzić na bezludna wyspe – było by niezłe real TV – myśle że po miesiacu wyrznelibyście sie nawzajem do nogi 🙂

     Polubienie

   • choice 13 października 2011 o 11:13 pm

    no i znowu błąd moja morda jest non stop uśmiechnięta ludzie często mnie pytają czy ja nie mam zmartwień a jestem stałym bywalcem tej strony….. „spisek nad spiskami” w jednym artykule coś autora zdenerwuje a w innym nie, ale i tak nie zmienia to faktu że podejmowane są dyskusje na których bardziej skupia się uwagę taka jak ta teraz, często ktoś jeszcze dodaje niuanse i jest ok … „HORROR” to ja czasami wolałbym tych ludzi z bloga na co dzień jak plastikowy świat tefałenu a na 100% w dobie większej rewolucji lub wojny…………………..

    Polubienie

 38. mlotnanwo 13 października 2011 o 7:18 pm

  Przejrzałem dzisiejszą dyskusję i zgadzam się z przedmówcami którzy uważają że wyborów nie trzeba było fałszować,tym bardziej że tylko Jarosław jest gwarantem dożywotniego ppłemiełowania tuska.PIS jest częścią planu.MA zgromadzić wokół siebie patriotyczne i ma uniemożliwić zbudowanie prawdziwej prawicy.Zaś co do wyborców jak patrzę na polskie drogi,zachowanie ludzi wobec siebie to uważam że jest możliwe że 50% społeczeństwa(nie narodu!) to debile,może i wykształceni ale debile.
  Tu podobny temat
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2113/nasz-dziennik-pyta-o-pis

  Polubienie

 39. maran 13 października 2011 o 7:23 pm

  I korzystaja z pomocy tysiecy, milionow tzw. „uzytecznych/POzytecznych idiotow”, ktorzy „wlasnymi recoma” POmagaja „hierarchi lucyferianskiej” utrzymac sie na wierzcholku piramidy. Musimy , przede wszystkim sie bardzo pilnowac abysmy sami nie stawali sie, (swiadomie czy nie) tymi „uzytecznymi idiotami”.
  Wszelka , nawet najmniejsza wspolpraca ze ZLEM ,stawia nas w gronie owych „uzytecznych idiotow”.
  Zacznijmy od siebie. Zacznijmy na mala, mikroskopijna skale, ale badzmy konsekwentni i to realizujmy. Przede wszystkim wiedza. Nie z MSM, (main stream media), ale z niezaleznych zrodel inforamacji. Bojkotujmy telewizornie. Na smietnik z nimi. Nie wspierajmy tych klamliwych, zmanipulowanych info, tych durnowatych programow, plytkich filmow, jakimi nas karmia. Bojkotujmy, na ile mozemy, firmy, ktore jawnie wspieraja np. aborcje, Israel, lewackie ideologie. Nie
  czytajmy szajusu przetkanego magia, wrozbami , wampirami etc. Nie kupujmy ciuchow z tem
  podobna tematyka. Nie sluchajmy muzyki satanistek typu, Lady Gaga, Rihanna. Nie tracmy kasy i czasu na filmy w kinie o tematyce lucyferianskiej ( wiekszosc ). Miejmy odwage wyrazac nasze poglady wsrod znajomych i rodziny, mimo ze moga zostac one roznie odbierane. A na pewno zostana „roznie odebrane”. Sprzeciwiajmy sie ZLU , jakie widzimy na codzien wokol nas, i sami starajmy sie zyc godnie, roztropnie, madrze, wartosciowo, bez robienia krzywdy sobie i innym.

  Polubienie

  • choice 13 października 2011 o 8:38 pm

   Zmienić się na lepsze jest naprawdę ciężko nie mówię o muzyce czy filmach ale o samym życiu. Jak już część tu obecnych określiła wierzących fanatykami religijnymi, lub tego typu podobnymi nazwami, bez różnicy i z pokorą muszę to przyjąć na klatę oraz się nastawić na przyszłość, bo w dzisiejszych czasach lepiej na pewno nie będzie. Jestem młody koło 30 ale jest ciężko zmienić przyzwyczajenia trzeba naprawdę dużo pracować nad sobą, ale wierzę że dam radę..
   Dla jednych życie to tylko to co nas otacza czyli namacalne dowody istnienia… dla innych jest jeszcze sfera duchowa… nikomu nie narzucam mojej wiary ani nie myślę żeby naśmiewać się z ateistów, jak to oni robią w moją stronę i tu innych, mogę ich wiedzę równie dobrze podważyć dwoma pytaniami a zarazem i płytką wiedzę ośmieszyć…. ale nie w tym sęk bo rozmawiamy na tym forum o innych sprawach których w mediach nie usłyszymy., dlatego nie rozumiem po co ta cała nagonka na Marka Zenka choć się z nimi często nie zgadzam to nie znaczy że ktoś sieje strach i panikę… a może to wy łykacie jak ślepe pelikany? po prostu są tu poruszane takie a nie inne sprawy i o nich dyskutujemy cały system jakim jest nwo jest tworem którego nikt nie zna i w jaki sposób zaistnieje widzimy powoli że jest wdrążany, a wy chcecie w dzień w dzień newsów w 100 % sprawdzonych pewnych, to jest paranoja jak możecie mieć pretensje do człowieka który orze jak może…… szanujmy się Panie i Panowie

   Polubienie

   • zenobiusz 13 października 2011 o 9:11 pm

    choice@ masz rację.
    Przy okazji,jest oczywistym że na taki blog jak Marka ,codziennie wchodzi zawodowa agentura.Najczęściej piszą ,że zaglądali, ale przestają bo tu paranoja,nie sprawdziło się itp
    .Nikt jakoś nie chce im napisać nowych wytycznych,i póki co, wciąż się tym samym tekstem obnażają..Jedyny sposób, ignorować.
    Ja ich, po prostu banuję,Marek nie ma czasu,
    więc wyrabiają u niego dniówkę. 🙂

    Polubienie

    • Vortex 14 października 2011 o 6:17 pm

     A to nie lepiej podac kto jest takim agentem . Napisac czarno na bialym.

     Polubienie

  • Roma 13 października 2011 o 10:22 pm

   @ maran

   masz całkowitą rację, lepiej bym tego nie napisała
   trzeba żyć godnie i na swoim odcinku walczyć ze złem
   nigdy nikogo nie krzywdzić
   moim zdaniem jest to bardzo proste
   pytanie czemu nie wszyscy ludzie to rozumieją ?
   przecież odróżnienie dobra od zła jest takie proste
   a może by tak agentura, która atakuje nas tutaj przemyślała cele zleceniodawcy ?
   i np. zamiast atakować dobro, zaczęła niszczyć zło
   bo ten świat wspólny mamy nie ?

   Polubienie

 40. Kinga 13 października 2011 o 7:42 pm

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/10/pastor-lindsey-williams-is-back-with.html
  Przygotujmy Polakow na na trudne czasy ktore nas czekaja

  Polubienie

 41. Aśka 13 października 2011 o 8:10 pm

  Czy to naturalna mina tuska?
  http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Kraj/prezydent-spotkal-sie-z-donaldem-tuskiem,4879325,0,fotoreportaz-maly.html#photo10518362

  Co Wam ona mówi? Nie chcę niczego sugerować, więc na razie nie powiem, jakie ja mam odczucia.

  Polubienie

  • rabarbarek 13 października 2011 o 8:22 pm

   ” Udalo sie” ” Teraz nam moga skoczyc…. ” to moj komentarz.

   Polubienie

   • pola 13 października 2011 o 8:48 pm

    Patrz udało się ja pie..le znowu sobie pohulamy.

    Polubienie

    • Annah. 13 października 2011 o 9:32 pm

     B: Nie sądzisz że bystro poszło tą razą?
     D Nie pitol, przed wylotem na Marsa zapomnieli ustawić facjatę na neutralną a tak się składa że jutro idę na pogrzeb.

     Polubienie

 42. TheAspartam 13 października 2011 o 8:11 pm

  Paranoja w służbie demokracji http://www.youtube.com/watch?v=3i-MIZp3eBE

  Polubienie

 43. shadowhunter22 13 października 2011 o 8:57 pm

  Bracie, monitorze polski, uświadom sobie, że to wszystko jest z góry ukartowane, takie wybory są tylko po to, by dany człowiek myślał, że ma prawo głosu, że ma możliwość wyboru, ale tak nie jest.
  Ale ważne byście rozwijali się duchowo, gdyż to was wesprze ochronie przed atakiem ciemnych, w tym i iluminatów.

  Polubienie

  • choice 13 października 2011 o 11:38 pm

   To jest tak zwana złudna iluzja demokracji, czujemy się bardziej bezpiecznie bo możemy wybierać i decydować o rządzie, który powinien czuć przed nami strach bo to my nimi sterujemy, dlatego większość ludzi nie interesuje się sprawami w Polsce i na świecie bo jest wszystko w najlepszym porządeczku, dlatego klik tefałen Kuba Wyjałowionymóżdżekmalutki.. do tego jeszcze weszliśmy do UNI i ONZ i NATO a na koniec z zagranicy stare VW i paanie lepiej być nie może.

   Polubienie

 44. rabarbarek 13 października 2011 o 9:01 pm

  Pani Hilaria pyta ” Czy mozna sobie wyobrazic jakie plany prygotowal Iran , udajac sie na spotkanie i wypozyczajac platnego morderce od kartelu narkotykowego w Mesyku. ?

  Kolejna False Flag akcja majaca na celu uderzenie na Iran. Bedzie to rzecz jasna uderzenie wyprzedzajace [ jak w Iraku] i wazne jest przygotowanie spoleczenstw na taka ewentualnosc. Kto kupi te klamstwa? Media powtarzaja te bzdury 24\7. Presstytutki nie brzydza sie zadnym klamstwem byle szefostwo bylo zadowolone i pieniazki na konto wplywaly. A , ze zgina ludzie , niewazne , ze bedzie bezprawnie, niewazne , ze ktos tam zaprotestuje , niewazne….

  Nawet wiadomosci z Wall Street zostaly pogrzebane gleboko dzieki wiadomosciom o wymyslonym zamachu. I moze o to chodzilo. Szum wokol kolejnej sfabrykowanej wiadomosci jest mocno niepokojacy i nie wrozy niczego dobrego. Rzadza krwi jest silniejsza niz zdrowy rozsadek w tych kregach. Jeszcze za malo wojen , trzeba nowych ….

  Czy te oczy moga klamac ? Osadzcie sami..

  http://beforeitsnews.com/story/1221/830/Hillary:_Nobody_Could_Make_That_Up,_Right.html

  Polubienie

  • Konarski 13 października 2011 o 9:29 pm

   Chodzi o to by napaść na Iran, zrobić masakrę i chaos jak w Iraku, ograbić ten kraj z wszelkich surowców i osiągać zyski z ich wydobycia. To samo w Libii.
   W Afganistanie pilnują największych na świecie plantacji opium. Narkobiznes, na którym zarabiają służby rozprowadzając narkotyki w Europie, USA i na świecie jest niezwykle dochodowy.
   Niedawno rozbił się nad USA samolot CIA, którym przewozili na rynek amerykański narkotyki.
   Zbierano po katastrofie pakunki z towarem.

   A teraz zagadka: Jaki kraj zarabia na produkcji i rozprowadzaniu większości tzw. narkotyków syntetycznych? Rozprowadzają to nie tylko pocztą dyplomatyczną ale w krajach UE czy USA, Kanadzie, Australii itp. ich obywatele też to rozprowadzają i nie podlegają kontroli służb celnych tych krajów.
   Dotyczy także Polski. Np. na polskich lotniskach obywatele pewnego kraju i nacji nie podlegają kontroli Straży Granicznej ani Służby celnej. Na podstawie zawartych umów z tym krajem. Służby tego kraju „pilnują” by ich obywatele mogli wjeżdżać bez żadnych …. hm… by mogli robić co im się podoba włącznie z zabójstwem polskiego autochtona „dla zabawy” – chronią ich i ich wycieczki paszporty dyplomatyczne, choć dyplomatami nie są, służby tego kraju wydają rozkazy polskim służbom itd. itp…
   O jaki kraj chodzi?

   Polubienie

 45. rabarbarek 13 października 2011 o 9:22 pm

  Nie dajcie soba manipulowac , nie dajcie sie oszukiwac . Dzwoncie do lokalnych stacji , mowcie znajomym , ze klamstwa okupuja glowne wiadomosci. Nie dopusccie do wybuchu kolejnej wojny , bo po niej zycie nie bedzie juz takie samo. Robcie rzeczy prawe . Takie jest przeslanie tego videa.

  Polubienie

 46. Ditka 13 października 2011 o 9:27 pm

  Nie wiem co sądzić o tych wyborach czy były sfałszowane czy nie. Ale faktem jest że połowę społeczeństwa na nie nie poszło. Jak tak obserwowałam to wszystko to pomyślałam (nie opieprzajcie mnie) że PIS jest dobrą partią ale chyba czas najwyższy zmienić lidera. U J. Kaczyńskiego nie spodobało mi się to, że nie chciał uczestniczyć w debacie z tuskiem, no i to wyjechanie na koniec z A.Merkel…To chyba przeważyło o tym, że Polacy nadal go traktują na zasadzie „krzyczącej kaczki”. Nie wiem jak Wy ale ja myślę że powinni zmienić lidera na „bardziej dyplomatycznego”. Tzn. róbmy swoje ale konkretnie i nie wszczynajmy wojen politycznych, przynajmniej nie na tym etapie

  Polubienie

 47. Ditka 13 października 2011 o 9:36 pm

  Moderacja, jestem zdziwiona no ale trudno

  Polubienie

 48. rabarbarek 13 października 2011 o 9:41 pm

  Protesty Wall Street wymieszane z protestami na Bliskim Wschodzie i przeplatane slowami politykow , ktorzy tak bardza cierpia z powodu niesprawiedliwosci na Bliskim Wschodzie. Sami ocencie o jakim sterowaniu tu mowimy. Bardzo dobre video. Wiele grup probuje zbic tam kapital polityczny , ale tysiacy ludzi to nie interesuje. Oni po prostu przychodza , bo czuja , ze tak trzeba , ze nadszedl czas przebudzenia. Zobaczcie tego chlopaka , ktory krzyczy

  ” Ja sie stad nie rusze. Wiem co mam robic…”

  Polubienie