Wydarzenia i komentarze, 14 października 2011r.

 Uwaga: nie dajmy się ponieść emocjom, nie reagujmy na możliwe prowokacje. Wychodzenie na ulice może oznaczać wojnę domową – pewnym siłom może zależeć na destabilizacji w Polsce. Demonstracje pokojowe i pikiety to jedno, a walki uliczne to drugie. Nie dajmy się sprowokować!

Nowy Ekran nagłaśnia sondaże Tvn24, które „wyciekły” w animacji
NE podlicza głosy w animacji (zob poprzedni wpis na tym blogu) i wychodzi, że sondaż uwzględnia 102% głosów. Nie wspomina się jednak o 3% marginesie błędu, który jest normalny w sondażach: http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/30126,mamy-mocne-dowody-na-falszerstwo-wyborcze
Czy sondaże w ogóle powinny mieć miejsce? Przecież jest to manipulowanie umysłami wyborców. Nikt nie jest bowiem w stanie zrobić sondażu we wszystkich regionach. Sprawa „wycieku” w TVN powinna być jednak dokładnie zbadana, a na przyszłość należy zastanowić się nad publikacją sondaży przed oficjalnymi wynikami wyborów.

Bloomberg wyrzuca demonstrujących z okolic Wall Street
Informacja pochodzi z Fox News. Burmistrz Nowego Jorku motywuje to koniecznością oczyszczenia parku Zucotti, gdzie nocują. W przypadku powrotu nie zezwala na przyniesienie z sobą materacy i namiotów. Problem jest w tym, że nikt nie opuszcza parku, co więcej – odbył się specjalny protest w tej sprawie.
Prezenter Fox „analizuje” protesty w różnych miastach, gdzie rzekomo są „lewicowi” anarchiści jak Lisa Fithian, nawołujący do przemocy.  Jak absurdalne są te zarzuty, świadczyć może to, że jednym z głównych jest jej pro-palestyńskie nastawienie czy też współpraca ze związkami zawodowymi. Wykorzystuje się tu psychologiczny trick wielokrotnego powtarzania określenia „lewicowy radykał” w połączeniu ze słowem „anarchista”.  Jest to typowa nagonka mediów kryminalnych – nawet nie zamieszczono wypowiedzi oskarżanych osób. Zarzuty dotyczą nawet rzekomych prób destrukcji pracy amerykańskiego rządu, skąd niedaleko już do zamachu stanu i terroryzmu.
Widać więc coraz większą nerwowość ze strony globalistów, szczególnie, że nie udało im się przejąć kontroli nad demonstrantami, którzy coraz konkretniej artykułują swoje żądania, kierując je w stronę globalnej mafii „1% populacji”, która rządzi światem przez system banków centralnych.

Grecy zablokowali dostęp do budynku, w którym drukuje się rachunki za elektryczność
Jak podaje Bloomberg, powołując się na Athens News Agency, związki zawodowe GENOP zrzeszające pracowników Public Power Corp SA, zablokowały dostęp do budynku w Atenach, gdzie produkowane są rachunki za prąd. Jest to protest przeciwko podatkom od nieruchomości (katastralny?), które mają być sprytnie doliczane do rachunków. Ten ruch, nieprzewidziany przez „trojkę” (Komisja Europejska,Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Europejski Bank Centralny), może być nadzwyczaj skuteczny, bowiem uniemożliwia egzekucję długu, który jest wyłudzany właśnie w postaci obowiązkowych „podatków” na prywatne banki.
Drugim celem Greków jest Ministerstwo Finansów, gdzie od 17 października rozpocznie się 9-cio dniowy strajk. Niewykluczone jest, że strajk będzie trwał o wiele dłużej. Jak wiadomo, Ministerstwo jest sercem opracji ekonomicznych kraju oraz organem egzekwującym tzw. bail-outy, które nie są niczym innym jak rabunkiem na Grekach.
Te zdecydowane działania Greków uniemożliwiają jakiekolwiek egzekucje długów, czego mafia Rotszyldów nie przewidziała. Jedynym sposobem zmiany tej sytuacji byłaby wojna domowa rządu ze społeczeństwem, której wynik wcale nie jest jednoznaczny. Podobna sytuacja może zajść w wielu krajach, dlatego też tak niewiele słyszymy o zdecydowanej akcjach Greków blokujących skutecznie rabunek w formie bail-outów.

Reklamy

228 responses to “Wydarzenia i komentarze, 14 października 2011r.

 1. maran 14 października 2011 o 9:40 am

  Special Operations forces are deployed in approximately 70 nations around the world. All of them, he hastened to add, at the request of the host government. According to testimony by Olson before the House Armed Services Committee earlier this year, approximately 85 percent of special operations troops deployed overseas are in 20 countries in the CENTCOM area of operations in the Greater Middle East: Afghanistan, Bahrain, Egypt, Iran, Iraq, Jordan, Kazakhstan, Kuwait, Kyrgyzstan, Lebanon, Oman, Pakistan, Qatar, Saudi Arabia, Syria, Tajikistan, Turkmenistan, United Arab Emirates, Uzbekistan, and Yemen. The others are scattered across the globe from South America to Southeast Asia, some in small numbers, others as larger contingents.
  Stant Zjednoczone maaj obecnie swoje Specialne Sily wojskowe w mniej wiecej 70 krajach.
  85% z nich sa glownie w krajach Bliskiego Wschodu (Afganistan, Barain, Egipt, Irak, Iran, Jordan………)
  Pozostale sa rozmieszczone po calej kuli ziemskiej , od Pd Ameryki poczawszy na Pd-wsch Azji zakonczywszy.
  Teraz bardzo aktywnie promuja kolejna wojne. Z Iranem???
  Cui bono?? Kto na tym korzysta??? Kto za to placi.??
  http://www.salon.com/2011/08/04/secert_american_wars/

  • monitorpolski 14 października 2011 o 11:03 am

   Izrael skorzysta, płacą podatnicy na całym świecie. Chodzi o stworzenie rządu światowego ze stolicą w Jerozolimie.

   • Brus_Zły_Lis 14 października 2011 o 3:00 pm

    przecwelone wybory to już fakt
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/piksel-wyborczy.html

  • 999AQQ 14 października 2011 o 11:55 am

   Nie wiem czy wiecie, że jest taki podateczek (koszerny?chyba sie nazywa),który wynosi 1procencik od każdej rzeczy, produktu na całym świecie!

   • monitorpolski 14 października 2011 o 2:41 pm

    Wiemy, wiemy. A jak firmy odmówią to sieci hipermarketów odmawiają dystrybucji…

  • Lamacz Matryc 14 października 2011 o 6:00 pm

   http://www.globalnaswiadomosc.com/czyzbynowapandemia.htm

   BEDZIE KOLEJNA PANDEMIA

 2. OlO 14 października 2011 o 10:56 am

  Weźmy to na prostą logikę, co byłoby jakby przestali wydobywać ropę?
  Czy ktoś zwróciłby uwagę na alternatywne źródła energii?

  • monitorpolski 14 października 2011 o 11:04 am

   Wulkany

   • navajo88 14 października 2011 o 11:13 am

    Colt .45 !

    • Stanisław 14 października 2011 o 11:27 am

     Alternatywne źródła energii są tylko ludzie którzy trzymają rękę na ropie, gazie nie pozwolą z nich skorzystać do czasu, gdy nie wyczerpią zasobów planety. Czy ktoś głośno mówi na temat silników na sprężone powietrze ? Na YouTube znajdziesz film o Australijczyku który zrobił silnik na sprężone powietrze. Tu dla tych cwaniaczków co trąbią o globalnym ociepleniu i mają z tego kasę na działalność jest zagrożenie, bo jak wmówić przy masowej produkcji takich pojazdów na dzień dzisiejszy tylko dla ludzi ( osobówki ) że zanieczyszczają planetę ?
     Jednak znając tych sk……..ów zaraz po wprowadzeniu takich aut do ogólnego użytku zaczną wydawać koncesje na stacje z kompresorami a posiadanie takiego w domu będzie nielegalne.

     • monitorpolski 14 października 2011 o 2:42 pm

      Trafiłeś w sedno. Widziałem taki silnik 20kW w działaniu. Rewelacja!

      • Stanisław 14 października 2011 o 3:03 pm

       pod tym linkiem
       http://ftp-bc.thecompany.pl/index.php?dir=Znalezione%20w%20internecie/
       znajdziesz kopię tego filmiku , plik ma nazwę Silnik na powietrze.avi
       Przecież to jest rewelacja ! Pełne zero spalin i cicha praca, a tankowanie trwa też krótko. Tak się zastanawiam czy nasi mądrzy ludzie, mający trochę kasy nie mogliby się dogadać co do warunków sprowadzenia i produkcji takich mini pojazdów ? Jak można zobaczyć, silniki takie są możliwe do założenia do różnych jednostek, od mobilnych do wodnych.

  • Grafik 14 października 2011 o 4:18 pm

   KBK AK

 3. blip 14 października 2011 o 10:58 am

  Monitor, skończ już z tymi bzdurami. PiS przegrało i pogódź się z tym. Jesteście w mniejszości. Wynik nie jest ci na rękę, więc teraz będziesz prał mózgi swoim blogowym owieczkom, że to było fałszerstwo. Wychodzisz z błędnego założenia, że wszystko jest idealne, a ludzie – nieomylni. Nie ma mowy, żeby grafik się pomylił, lub też że ktoś sam zrobił te wykresy, np. w Adobe After Effects, po czym wrzucił na youtube. Łykasz wszystko, bo jesteś strasznie naiwny, a przy okazji starasz się tym nakarmić innych. Już kiedyś to powiedziałem, ale powtórzę się – nie różnisz się niczym, ale to niczym, od mediów masowych, które tak bardzo tutaj krytykujesz.

  • monitorpolski 14 października 2011 o 11:05 am

   Tak? After Effects powiadasz? A co z sondażami TVP, też After Effects. To ty panikujesz. Właściwie „wy panikujecie”. Sfałszowaliście wybory i wiece co za to grozi.

   • blip 14 października 2011 o 11:18 am

    Sam stwierdziłeś, że nie wiesz, jak ten sondaż TVN był zrobiony – jaka próbka, kiedy, gdzie i tak dalej, ale używasz go jako jednego z głównych argumentów w kwestii fałszerstwa. Czy ty naprawdę jesteś aż tak naiwny ? Zarzucasz ciemnej masie, że mają wyprane mózgi, a sam wierzysz w brednie z TVP, TVN24 i innych, mocno wątpliwych źródeł. Od czasu wyborów nie umieściłeś na blogu żadnej, ale to żadnej ciekawej informacji – fakt faktem, że z prawdą miały one często mało wspólnego, ale przynajmniej można to było poczytać, posprawdzać, podyskutować, a teraz tylko jedno i to samo – wybory, fałszerstwo, pis.

    • monitorpolski 14 października 2011 o 2:44 pm

     Chłopie, jak ty chcesz wprowadzić taką animację na obraz z telewizora? Znasz się na tym? Ja trochę liznąłem i AE i Premiere i programów animacyjnych. TVN ma hardwarowy system animacyjny i żeby dopasować podobna animację, która by zakrywała to co jest na ekranie, trzeba by użyć podobnego systemu, albo w 3D Studio i Photoshopie mozolnie klatka po klatce. Nie ze mną te numery Brunner!

    • mi461 14 października 2011 o 4:30 pm

     blip@ przestan zasmiecac tej strony bo bredzisz i portki ci sie trzesa ze niespelniles zamierzonego dzalania co?
     nie rznij glupa bo sie juz teraz osmieszasz i brniesz do nikad.
     NIE NA TYM BLOGU cfaniaczku, nie ludz sie.

     • Stirlitz 14 października 2011 o 9:25 pm

      blip nie masz racji , jeśli chodzi o TVN to nie wiadomo kto i dlaczego puścił ten „inny” „sondaż” ale na pewno to było w TVN a nie grafik komputerowy ex post, 🙂

    • Lamacz Matryc 14 października 2011 o 6:06 pm

     Ten kto nie rzadzi soba jest jak odkryte miasto bez murow Blip.Puszczaja ci nerwy i widac …………… twoje oblicze

     • zenobiusz 14 października 2011 o 6:56 pm

      Nie znęcajmy się za bardzo.To zapewne młodzieżówka PO,zdobywa szlify,by zostać naszymi „zarządcami” w przyszłości.Ale młodziak,to młodziak,poczyta jednak jeden z drugim i może zacznie myśleć.

      • monitorpolski 14 października 2011 o 9:12 pm

       Też na to liczę, dlatego nie banuję.

   • falszywyprorok 14 października 2011 o 12:17 pm

    Zauważyliście, że wczoraj jak nie było żadnego trolla. Tak dzisiaj znowu są wszyscy, blip, drużyna AA itp… Ciekawe czy to nie jest ta sama osoba, albo pracująca w tym samym dziale?

    • Extazed 14 października 2011 o 12:22 pm

     Zauważyliście jak niektórzy ślepo oddani są treścią tego bloga i łykają wszystko, ale to dosłownie wszystko co tutaj jest napisane? Czyż to nie fascynujące?

     • choice 14 października 2011 o 12:35 pm

      Moim zdaniem każdy powinien szukać prawdy a żyjemy w czasach gdzie jest ona skrzętnie ukrywana bo stery próbuje przez chwile trzymać król kłamstw…

     • oz 14 października 2011 o 1:49 pm

      nic nie jest takie jak jest , trochę luzu , i tak kiedys umrzemy , życie to fikcja ,

      • bia 14 października 2011 o 3:35 pm

       Obowiązkiem każdego jest czynić życie prawdą

     • monitorpolski 14 października 2011 o 2:45 pm

      Extazed, bo się zadławisz! Nie wchodź tu, to źle wpływa na twoją psyche!

      • sebecx 14 października 2011 o 9:39 pm

       Posłuchajcie debile typu Extazed blip i inne AA….. nie macie tutaj do czynienia z gówniarstwem tak więc wasze nadymania są bezcelowe… zrozumcie, że waszych „kadzideł” NIKT TUTAJ NIE KUPI!!!!… a tak na marginesie Zibi Brzezina zaczyna się udzielać
       http://www.tvn24.pl/-1,1720825,0,1,jest-groznie-bardzo-groznie-im-grozniej–tym-lepiej,wiadomosc.html

    • zenobiusz 14 października 2011 o 12:49 pm

     Wczoraj nie mieli wytycznych,a dzisiaj dostali nawet wzmocnienie
     extazeda,xx,blipujących@
     Zawsze wchodzą zespołowo,jak jakiś temat jest niemiły,szczególnie.

     • Lamacz Matryc 14 października 2011 o 6:10 pm

      Gdy wzrasta swiadomosc to zaczynasz widziec prymitywizm Troli i nawet nie chce im sie jakiegos fajnego nika wystukac 🙂 Tylko takie proste jak xxx, blip

      • sebecx 15 października 2011 o 11:07 am

       ..mało tego, człowiekowi nawet się nie chce im mądrze i elegancko zripostować.. bo czasu szkoda na odpowiedź trolowi… lepiej w nosie podłubać tymi palcami :)….

     • kosiardeyablos 15 października 2011 o 8:54 pm

      i tak to bywa – ruszysz kupke to zaczyna śmierdzieć! Ha Ha ha !!! Sami sie demaskują, cioły jedne, he he he!

    • mars 14 października 2011 o 1:18 pm

     Troll o nicku blip ma samozaparcie. Codziennie stwierdza, że ostatni raz wchodzi na blog Monitora i codziennie zamieszcza po kilka komentarzy.

     Jak mi się coś nie podoba to tego nie czytam i unikam takich stron.

     • Ado 14 października 2011 o 1:38 pm

      Troll? wysyłam do zapoznania się z tym wyrazem,po części ma racje blip,i zdanie po wyżej które sugeruje że może on sam jest agentem jest tego przykładem.

      • mars 14 października 2011 o 1:43 pm

       Jeżeli ktoś wchodzi na blog, który uważa za bezwartościowy i codziennie zarzeka się że robi to ostatni raz, to taka osoba jest trollem.

      • monitorpolski 14 października 2011 o 2:47 pm

       Troll, shill, agent dezinformacyjny, jedna chole… Ludzie robią innym bydło za pieniądze. Jakby mieli organizmy odporne na GMOi szczepionki. Nawet nie zdają sobie sprawy jak szkodzą swojej karmie.

      • mi461 14 października 2011 o 4:36 pm

       ADO: co dyskusja wam sie niepodoba? chcecie odciagnac od tematu „sfalszowania wyborow” taka macie „akcje” hieny?
       NIGDY wam sie nie uda, pojdziemy w zaparte – nie dostaniecie wymarzonej premii 🙂

       • Ado 14 października 2011 o 5:37 pm

        Hahaha,nie poniżaj siebie ograniczony paranoiku,to chyba wam się nie podoba że któś ma odmienną opinie,w dodatku sam jestem przeciw NWO itd,a apeluje raczej o zdrowy rozdądek a nie zauważanie wszedzie spisków ot co,a ty już plujesz mi w twarz że jestem agentem,tak się zachowują tylko sekty dla twojej informacji,siedzą w zamkniętym kręgu i knują,uważając siebie za oświeconych a reszte za głupich baranków czy szpiegów i agentów.Taki jesteś pewny siebie,to spotkajmy się w oczy,ciekawe czy powiesz to 19 latkowi w twarz,powiesz że jestem agentem,wysłannikiem szatana,nie dośc że poczujesz wtedy wstyd to dowiesz się ile takich osób jak ja jest o to samo oskarżanych a tylko z powodu ograniczonego myślenia,ignorancji czy może fanatyzmu.

        • Ado 14 października 2011 o 5:41 pm

         W dodatku,myśl logicznie,po co agenci,jeśli nawet tacy istnieją,mieliby wchodzić na jakieś blogi ze spiskami?,tacy ludzię są zamkniętym kręgiem,snującymi między sobą.Nikomu nie zagrażacie bo w chwili niebiezpieczeństwa schowalibyście głowe w piach lub szukali aprobaty wsród guru.Albo pod wpływem swoich przekonań sami byście się ośmieszyli lub zrobili coś głupiego,przez co reszta społeczeństwa uznała by was za szaleńców.Trochę dystansu od tych spraw,a nie wszędzie spiski,to nie jest normalne.

        • zenobiusz 14 października 2011 o 6:25 pm

         Szukaczu prawdy,piszesz do kobiety,nie doczytałeś widzę,
         „,ciekawe czy powiesz to 19 latkowi w twarz,powiesz że jestem agentem,”
         widzę że aż młodniejecie w tym zapale szukania,tylko czytać się wam nie chce.

        • zenobiusz 14 października 2011 o 6:27 pm

         „W dodatku,myśl logicznie,po co agenci,jeśli nawet tacy istnieją,mieliby wchodzić na jakieś blogi ze spiskami?,tacy ludzię są zamkniętym kręgiem,snującymi między sobą.Nikomu nie zagrażacie bo w chwili niebiezpieczeństwa schowalibyście głowe w piach lub szukali aprobaty wsród guru.Albo pod wpływem swoich przekonań sami byście się ośmieszyli lub zrobili coś głupiego,przez co reszta społeczeństwa uznała by was za szaleńców.Trochę dystansu od tych spraw,a nie wszędzie spiski,to nie jest normalne.”
         Takiego bełkotu,dawno nikt nie wstawił.to chyba twój tekst autorski. „)

        • sebecx 14 października 2011 o 9:49 pm

         ..@Ado mędrcu 19 letni o stoickiej aparycji… a co powiesz na mleka dla niemowląt, a raczej produkty mlekozastępcze składające się syntetyzowanych składników? …czy to normalne i od zawsze istniało?… czy może ktoś mieć cel w karmieniu niemowlaków mieszankami chemicznymi? …wiesz co to społeczeństwo „gumisiowe” ? …wiesz kto wymyślił tittytainment z którego korzystasz?… i PO CO?…

     • blip 14 października 2011 o 2:14 pm

      Nigdy nie napisałem, że wchodzę na ten blog po raz ostatni. I kto tu trolluje ?

      • peryskop 14 października 2011 o 2:22 pm

       extazed blip ado drużynaa …

       • Ado 14 października 2011 o 2:54 pm

        Masz coś?,drużyna,może jeszcze napiszesz że jesteśmy agentami,paranoja!!.To że jestem odmiennego zdania nie czyni mnie członkiem jakiejś drużyny!,co za ludzie…

        • zenobiusz 14 października 2011 o 6:30 pm

         No do takich kumpli się nie przyznawać.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fbixBBZo17c

       • zenobiusz 14 października 2011 o 7:02 pm

        Żartowałem,Nielojalni wobec kolegów ,mogą być tylko członkowie młodzieżówki, POtencjalna „elita” Narodu.Tylko,coś słabo z tą ich POtencją,intelektualną.Monotonni do znudzenia.I tak pewnie stanowię elitę umysłową,w porównaniu ,ze starszym „koleżeństwem”
        Ale cóż do klaskanie ,w wybranym momencie się nie nadają,pewnie nie ta aparycja,a wykazać się trzeba.

      • Ado 14 października 2011 o 6:58 pm

       Zenobiusz bełkotu?,łatwo napisać co nie,a argumentacje to najlepiej pominąć.Jesteś psycholem skoro twierdzisz że 19 latek jest agentem,jak ktoś napisał podbudowujesz swoje ego,uważasz że taki jesteś ważny że padasz ofiarą ataku sił szatańskich,jak to się mówi,kozak w necie ciota w świecie.Zapraszam do Torunia na spotkanie ze mną i z moimi rodzicami xD :D,ciekawe jak zareagują na to że syn został oskarżony o służenie w jakiejś agencji,mówie całkiem serio,zapraszam,co cię powstrzymuje?.W dodatku uważam siebie za patriotę,także za takie oskarżenia powinieneś dostać po twarzy .I nie,nie przesadzam,bo postaw się w mojej sytuacji,wchodzisz sobie na blog,na którym zawsze coś ciekawego znajdujesz,jednak z czymś się nie zgadzasz i wyrażasz to,po czym za to,za WŁASNE ZDANIE zostajesz oskarżony o bycie zdrajcą(będąc patriotą,a jak mniewam,jesteś nim),w dodatku chcesz to udowodnić,ale oskarżający wiedząc tylko swoje,nie che wiedzieć jak jest, bo oskarży i nic,bo to internet!.Możesz napisać czy chcesz się spotkać,ale taki typ,oleje to,czy też napisze że nie ma czasu itd,to dopiero oskarżenie bez stawiania poważnych argumentów czy też chęci dociekania czy też może oskarżenia nie są na miejscu,obrażają kogoś,czy są wręcz głupie.

       • zenobiusz 14 października 2011 o 7:10 pm

        „będąc patriotą,a jak mniewam,jesteś nim”
        Mniewać to sobie możesz.Najpierw zabierz się za zgłębianie tajników,języka polskiego.Zacznij od spokojnego przeczytania własnych postów.Daj do przeczytania mamie i tacie.
        Zakładam,że twój adres maila podawany na blogu Marka,, jest prawdziwy.Mój jest na moich blogach,i jakoś nie pamiętam byś pisał.Niemniej rozważę ,czy nie uświadomić Twoich rodziców,czym to pociecha się zajmuje zamiast się uczyć.
        „W dodatku uważam siebie za patriotę,także za takie oskarżenia powinieneś dostać po twarzy”
        Groźby karalne ,też powinny być omówione z twoim ojcem.

      • Ado 14 października 2011 o 10:48 pm

       sebecx jak już teksty o agencie się skończyły,to teraz czas do przyczepienia się do wieku tak?.A wiedz że mam ale tylko do tego artykułu,dobrze wiem że żywność ogółem nie należy delikatnie to mówić zdrowa(nabawiłem się zgagi,którą mam często,mam ją nawet nic nie jedząc i ograniczając produkty ją wywołujące).Myślicie,odbiegając od tematu że po jakimś czasie znowu wróci temat GMO?.Jak tak to uda im się to przecisnąć? z tego co pamiętam ludzie protestowali,a teraz pewnie grono ludzi wiedzących o tej truciznie może się dołączyć do ewentualnych protestów,ogólnie to jak można rozwiązać tą sprawę?,podstępem mogliby poliitycy zaproponować głosowanie,co wiemy jakby się to skończyło…

     • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:22 pm

      strach sie odezwać, mając chociaz troche podobne zdanie do cytowanych tu „agentów wiadomych służb”, bo zaraz i mnie do tego grona zaliczycie; to był blog o NWO etc., dlatego tu z przyjemnościa i ciekawościa zaglądałem, i wciąż zaglądam, licząc na to, że gorączka minie; jeszcze jeden kamyczek do ogródka, Monitorze: od jakiegoś czasu uzywasz zbitek słownych, tak charakterystycznych dla czasów „ancient regime”: oni – „bojownicy palestyńscy” – Ty „kryminalne media”, oni „odwetowcy z Bonn”, Ty – „sataniści w rządzie”, itd itp; w każdym szalenstwie jest metoda i ziarno prawdy, ale… wrzuć troche na luz, pisz więcej o El Hierro, chemtrails, bankierach z Wall Street, a mniej o Schetynach i malinach, w które – jak twierdzisz, zostaliśmy wpuszczeni; love@peace!

      • monitorpolski 14 października 2011 o 5:07 pm

       Będzie i o NWO, na razie mamy NPO (New Polish Order), nie mniej ciekawy i rozwojowy – oczywiście niekorzystnie dla Polaków.
       A te zbitki słowne mają jeden cel – wejść do powszechnego języka jako ogólnie obowiązujące. Bowiem media są kryminalne i łatwo to udowodnić, w rządzie są sataniści, to też łatwo udowodnić podając jako przykład chociażby praktyki Ministerstwa Sprawiedliwości, itp.

       • Ado 14 października 2011 o 6:11 pm

        Monitor,mnie interesuje czy może jest coś nowego o budowie III świątyni Salomona,bo kiedyś się na to natknąłem,owa budowa już ruszyłą czy nadal plany?,jakbyś znalazł coś nowego byłoby miło.

        • zenobiusz 14 października 2011 o 6:34 pm


         Zgłębiaj wiedzę,której pożądasz,ale więcej tu nie śmieć.

        • monitorpolski 14 października 2011 o 9:17 pm

         To co się w Polsce dzieje ma dużo wspólnego z tamtymi planami. Najpierw muszą nas totalnie ujaić, młodych powysyłać jako mięso armatnie na ich wojny, a potem jak naród osłabnie – resztę zniewolić jak Azjatów, albo gorzej. Uny o sobie przecież myślą, że są bogami!

       • Rodriguez7 14 października 2011 o 6:47 pm

        Ja chce te info!!

        • Ado 14 października 2011 o 7:09 pm

         Nie śmiece,nie jestem tu dla wrogich zamiarów,bo znalazłem tu wiele cennych informacji,jedynie uważam i mam do tego prawo,że twierdzenie że wybory zostały sfałszowane jest nieco naciągane,możesz się nie zgadzać,ale nie możesz mi narzucać czegoś i oskarżać z byle powodu.Za filmik wielkie dzięki,blog odwiedzać będe bo uważam że jest jednym z niewielu na którym można znaleźć coś konkretnego,tym bardziej że dużo rzeczy jest o naszej Ojczyźnie.Ale jak coś będzie we mnie budzić ale,to czemu nie miałbym się podzielić tym ale,może otrzymam rozwianie mojego ale,albo wspólnie dociekniemy wraz z innymi jak jest.Mogłem wybuchnąć ale jak wyżej wspomniałem,kto by nie?.Stoimy po tej samej stronie,i konflikty wewnątrz,raczej nie są mile widziane.Kłócąc i oskarżając się między soba nic nie zdziałamy,lepiej poświecić czas na wspólną walkę,przeciw wspólnemu wrogowi.Podsumowując,w przyszłości może być więcej tematów w których mogę mieć inne zdanie,jednak nie stawia mnie to od razu po 2 stronie barykady.Pozdrawiam,i ewentualnie przepraszam za zbyt mocne słowa czy oskarżenia,jednak powinno to być zrozumiałe,bo jak nic nie znaczący pryszczaty 19 letni okularnik (dla innych po wyglądzie od razu kujon itd co nie jest miłe)może brać udział w zakrojonym na skale globalną spisku mającym na celu likwidacje ludzi.Nigdy nie brałbym w tym udziału z uwagi na patriotyzm oraz empatie i wrażliwośc.
         =================================================
         monitorpolski: Okej, podałeś łapę pierwszy, masz klasę! Dzięki.

      • pola 14 października 2011 o 10:47 pm

       Totalsky No Problemsky Dlaczego zagadnienia za naszą miedzą mają być ważniejsze od tego co ma wpływ na nasze życie tu i teraz ,takie memłanie o wszystkim i niczym uważasz że jest ciekawsze ,może dla ciebie ,zauważ że wielu wchodzących tu chce rozmawiać o naszej rzeczywistości a nie o tym co było wałkowane 100 razy .Czy złodziej z Wall Street jest ważniejszy od tego tu w kraju ,jeśli tak to wrzuć ciekawy temat zobaczymy co masz do powiedzenia jak na razie to tylko odciągasz od tematu.

       • Ado 14 października 2011 o 10:53 pm

        ”młodych powysyłać jako mięso armatnie na ich wojny”.
        A kiedy nasi żołnierze wysyłani są na cudze wojny,sami jesteśmy narażeni na wszelkie ataki.W dodatku wyposażenie wojska jest fatalne,podejrzewam że jesteśmy tak przygotowani jak to miało miejsce w 1939…

        • Aśka 15 października 2011 o 12:36 am

         w 39 mieliśmy b. silną armię … propaganda wmawia, że rzucaliśmy się z motyką na słońce i lepiej było spełnić żądania Niemiec i podporządkować się Sowietom

        • Ado 15 października 2011 o 12:21 pm

         To tego Aśka nie wiedziałem,podasz jakieś artykuły dotyczące tej sprawy? z ciekawością się z nimi zapoznam.Bo wydawało mi się że po I wojnie światowej,właśnie byliśmy mocno osłabieni.

  • zenobiusz 14 października 2011 o 11:19 am

   To POPaliknuty mają 18% mieszkańców Polski,bo nie Narodu.
   Większość z tych 18% niebawem,gdy Bogu skończy się cierpliwość,
   obróci się w proch,oby bezboleśnie,
   czego wam z serca życzę.
   Mówią o tym wszelkie ostatnie objawienia.

   • jakisbuk 14 października 2011 o 11:45 am

    to o palikocie też macie objawienia ?

    • monitorpolski 14 października 2011 o 2:48 pm

     Jak się na niego spojrzy to już można mieć objawienia …. w kiblu.

   • Extazed 14 października 2011 o 11:54 am

    ale ty pieprzysz zenobiusz idź się lecz paranoiku!
    Panie Monitorze, powiem tak. Na sondażach nie wolno się opierać bo one nie są odzwierciedleniem stanu faktycznego. Tym bardziej, że zależy to od tego kto zlecił ten sondaż. Czy przepytali wszystkich mieszkańców Polski? NIE! to jest nijakie potwierdzenie Pana hipotezy o fałszerstwie. PO wygrało, trudno tez nad tym ubolewam, I takie zganianie na blipa że on panikuje jest nie na miejscu, bo akurat blipa popieram w jego wypowiedzi bo ma racje. Panie Monitorze, proszę się nie zamykać w szczelnej kuli tak jak pan (Z)śmieszek. : (
    Pozdrawiam

    • zenobiusz 14 października 2011 o 12:51 pm

     „Większość z tych 18% niebawem,gdy Bogu skończy się cierpliwość,
     obróci się w proch,oby bezboleśnie,”
     Przemyślcie sobie to przyjemniaczki,jeszcze macie czas.

     • zenobiusz 14 października 2011 o 1:35 pm

      Pod Polską ,trwają ruchy magmy,podobnie jak pod całą Europą.To lektura ,dla poszukiwaczy prawdy
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/14/wstrzas-42-blisko-glogowai-wszystko-co-o-wstrzasach-w-polscew-dyskusji-internautow/comment-page-1/#comment-35913

      • mi461 14 października 2011 o 4:39 pm

       Zenon nie naprostujesz takiego – to BARANI KLON !

    • Benjamin 14 października 2011 o 1:41 pm

     extazed, misiu kolorowy, to dlaczego sondaze o godzinie 21.01 zgadzaly sie co do joty z glosami juz podliczonymi w 100%? Proponuje tobie i blipowi poczytac gazete wyborcza tam znajdziesz „ciekawe tematy”.

    • monitorpolski 14 października 2011 o 2:51 pm

     Extazed, teraz serio. Jeśli jesteś człowiekiem myślącym, a chyba tak, to wyobraź sobie sytuację, że zbieramy podpisy tych, którzy głosowali np. na Zuzannę i wychodzi nam o 30%więcej niż obliczyła PKW. Co się robi w takim razie? Unieważnia wybory! Bo jak nastąpił szwindel w przypadku jednego kandydata to jest duża szansa, że nastąpiło to w przypadku innych. Wystarczy więc sprawdzić jeden okręg wyborczy, a to jest niewielkie wymaganie. Dlatego jest taka panika. Bo z Zuzanną jest sprawa EWIDENTNA. Sądzę, że z Melakiem też.

     • Wizzgaa 14 października 2011 o 3:03 pm

      Jeżeli z p. Zuzanną sprawa jest ewidentna to BIERZCIE SIĘ ZA TO . Efekt , o jakim mówisz , nagłośniony – przynajmniej wyrwałby z drzemki trochę elektoratu , nawet gdyby w skali „globalnej” niczego nie zmienił. Metoda drobnych kroczków – zalecana w pedagogice specjalnej.

      • monitorpolski 14 października 2011 o 9:20 pm

       Rzuciłem temat komu potrzeba, sam tego nie zrobię. Jak oni nie będą chcieć weryfikować to przecież wyżej d…nie podskoczę.

   • Ramires 14 października 2011 o 7:36 pm

    Nie potępiaj tych ludzi gdyż jest powiedziane; ” albowiem nie wiedzą co czynią „. A nie naszą rzeczą jest wydawać sąd.

  • STAŁY CZYTELNIK 14 października 2011 o 11:56 am

   wy tu pierdu pierdu o wyborach
   nic nie udowodnicie, nic nie wskóracie – odpuście sobie te wybory
   lepiej przeczytajcie co Zbysio Brzeziński mówi:
   http://www.tvn24.pl/-1,1720825,0,1,jest-groznie-bardzo-groznie-im-grozniej–tym-lepiej,wiadomosc.html
   ci co znają temat NWO ewidentnie domyślą się o czym Brzeziński gada

   na tym się w komentarzach i artykułach skupcie.
   Przecież wybory demokratyczne w żadnym kraju nie są uczciwe – mają rządzić marionetki iluminatów to rządzą
   Panie monitor daj spokój z tymi wyborami to jest gówno i nic nie zmienisz – wojujesz papierową szabelką.
   Jeszcze raz wstawisz coś o wyborach a usuwam tą stronę z zakładki ulubione bo krew mnie zalewa z tym jak ciągniesz ten temat
   52% polaków ma w dupie wybory a ty ciągle o tym samym

   • monitorpolski 14 października 2011 o 9:23 pm

    Nie bierzesz pod uwagę, że ten temat zwiększył oglądalność bloga o 50%. Dzisiaj będzie rekord ilości wejść. Nie można unikać polskich tematów, większość ludzi nie interesuje geopolityka. Ale jeśli tu wejdą i zobaczą unikalną dyskusję, to może się zainteresują ogólniejszymi i ważniejszymi tematami?

    • Stirlitz 14 października 2011 o 9:34 pm

     Monitor jestem pewny ze na tej stronie dużo wchodzi agentury NWO i NPO , gdyż ostatnio 2-3 razy wstawiłem do linka strony gdzie mam reklamy google i co ciekawe ilość wejść z 40=50 dziennie skoczyła do 100 ale ilość kliknięć na reklamę była taka sama czyli 3 sztuki , czy weszli sprawdzić czyje to jest i jak wygląda ale prośby o 4 grosze nie zrealizowali celowo , bo jestem nie „ich” i wiadomo Wilk nie da Ci zarobić nawet 4 groszy … a oni w jeden weekend przepijają w warszawskiej restauracji 14 000 zł jak pewien wiceminister

 4. PokójWam 14 października 2011 o 11:05 am

  http://www.tvn24.pl/12691,1720827,0,1,zbeszczescil-pomnik-icchaka-rabina,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1720825,0,1,jest-groznie-bardzo-groznie-im-grozniej–tym-lepiej,wiadomosc.html

  • monitorpolski 14 października 2011 o 2:53 pm

   Tak, jest groźnie. Ale dla Illuminatów. Dla nas też, bo teraz zaczną naprawdę gryźć. Tego pana co prowadził rozmowę to znam osobiście, nie muszę dodawać jaka agencja…

  • zenobiusz 14 października 2011 o 4:30 pm

   Taka ciekawostka o jutrzejszych” protestach”
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/10/14/o-co-chodzi-z-tym-15-10-2011/

 5. Stanisław 14 października 2011 o 11:18 am

  Przychylam się do twojego apelu o rozwagę i nie danie się wmanipulować w niekontrolowane wyjście na ulicę. Być może grupa „nadal” trzymająca władzę liczy na takie rozwiązanie sprawy i czeka tylko na możliwość „obrony” demokracji przed tą „zgrają” niespranych obywateli.

 6. Noni 14 października 2011 o 11:23 am

  http://www.isen.pl/forum/showthread.php?tid=707

  Odwieczne prawdy i prawo przyciągania.
  Jeden z najlepszych udanych kroków jakie udało się zrealizować ludziom odpowiedzialnym za NWO jest zapomnienie tego odwiecznego Prawa Przyciągania.

  menu artykułu
  Menu:
  Wstęp
  Potęga myśli
  Jak wykorzystać siłę własnych myśli
  Prawo przyciągania
  Twórcza Wizualizacja
  Twórcza wizualizacja Etap 1 – Relaksacja.
  Twórcza Wizualizacja Etap 2 – Wyobraźnia
  Twórcza Wizualizacja Etap 3 – Uczucia i Emocje
  Twórcza Wizualizacja Etap 4 – Wiara
  Twórcza Wizualizacja Etap 5 – Uwolnienie
  Siedem Uniwersalnych Praw Wszechświata
  Umysł Uniwersalny
  7 zasad Huny
  Materiały dodatkowe
  Wnioski końcowe
  Źródła

 7. Annah. 14 października 2011 o 11:44 am

  Kayo powiedział/a
  Przesłanie dla wizjonerki z Ontario
  Czwartek, 13 października 2011
  ŚWIADCZCIE NA KORZYŚĆ MIŁOŚCI
  Dzieci Mojego Boskiego Serca,
  Radujcie się. Przychodzę do was.
  JA JESTEM. JAM JEST Alfa i Omega, Wasz Niebieski Ojciec.
  Poszukuję was.
  Dzieci, otwórzcie dla Mnie wasze serca. Zgódźcie się.
  Przeznaczcie dla Mnie, który jestem Miłością, szczególne miejsce w waszym sercu. Potrzebuję was.
  Pragnę was dzisiaj pouczyć.
  Moje Maleństwa, dlaczego wypieracie się Mnie, gdy jesteście w miejscach publicznych?
  Dlaczego udajecie, że Mnie nie znacie?
  Dlaczego, będąc w ulubionej restauracji, nie odmawiacie modlitwy przed posiłkiem?
  Dlaczego z waszego codziennego życia, odsuwacie okazywanie mi Czci?
  Czy uważacie, że czcić i adorować, należy tylko w Kościele?
  Czy uważacie, że można na pewien czas, zaniechać zasad waszej wiary, ponieważ jesteście w pracy?
  Nie, Moje Maleństwa! Musicie świadczyć na korzyść Miłości. Musicie otwarcie wyrażać swoje poparcie.
  Powinniście modlić się w miejscach publicznych i zrobić wszystko co możecie, aby przywrócić w szkołach modlitwę.
  Jeśli nie posłuchacie, poznacie czym będzie wielkie oczyszczenie.
  Moje Dzieci, liczę na was.
  Potrzebuję wojowników modlitwy. Potrzebuję Moich ambasadorów.
  Potrzebuję sług, którzy po całej ziemi, będą siać ziarna wiary, nasiona miłosierdzia, ziarna pokoju, ziarna miłości.
  Jesteśmy teraz zaangażowani w największą Duchową Bitwę wszech-czasów!
  Musicie podjąć decyzję. Musicie świadczyć o Mojej Chwale.
  Musicie działać i nawracać Moje nieposłuszne Dzieci, zanim będzie dla nich za późno.
  Usłyszcie Mnie.
  Jesteście powołani, aby służyć.
  Jesteście powołani, aby być potężnymi narzędziami Mojego Miłosierdzia i Łaski dla świata.
  Radujcie się. Radujcie się, gdyż szybko się już odsłania Mój Oryginalny Plan.
  Wytrwajcie w Mojej Miłości. Wytrwajcie w Moim Pokoju. Trwajcie w Moim Świetle.
  Niech wasza miłość promieniuje na wszystkich tych, których postawię na waszej drodze.
  Nie wyróżniajcie nikogo. Kochajcie.
  Kochajcie bez miary. Kochajcie nie stawiając żadnych warunków.
  Po śmierci, gdy wkroczycie w Duchową Rzeczywistość Miłości, wynagrodzę wam wasze posłuszeństwo i starania / wysiłki.
  Zostawiam wam moje Potrójne Błogosławieństwo.
  Postępujcie drogą wiary. Pozostańcie w pełnym posłuszeństwie dla Mojej Boskiej Woli względem ludzkości.
  Shalom
  http://jabezinaction.blogspot.com/
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/13/niebo-wylewa-swoje-blogoslawienstwa-na-tych-ktorzy-chca-sie-nawrocic/

 8. Extazed 14 października 2011 o 11:48 am

  @@Odpowiadam Panu Zenobiuszowi na komentarz zamieszony pod moim postem w poprzednim artykule.
  Otóż Panie Z, posądzając mnie o jakąkolwiek działalność agenturalną, trollową itp. przeszedł pan samego siebie. Jest pan najśmieszniejszym i najbardziej żenującym zjawiskiem tego oto bloga. Tłumaczyłem wielokrotnie już to panu ale widać że to jak z rzucaniem grochem o ścianę. Jak 20 latek może być jakimkolwiek agentem, tym bardziej że czytam takie strony z własnego zainteresowania i chęci poznania innych źródeł informacji. Nie muszę się ze wszystkim tutaj zamieszczonym zgadzać i MAM DO TEGO PRAWO, PRAWDA? ^^ Pan powinien do psychiatryka się udać na intensywną terapię leczącą z paranoi. Pana codzienne życie musi być bardzo smutne i bojaźliwe. Niezmiernie współczuje i życzę powrotu do zdrowia. Skoro uważa pan że wszystkie osoby krytykujące co niektóre artykuły Pana Monitora są agentami, to w tym momencie traci pan dla mnie całą wiarygodność. Acha i chciałem podziękować panu bo uśmiałem się co nie miara. Jest pan tak szczelnie zamknięty w swojej kuli że aż żal : (
  Życzę panu powrotu do żywych.

  A co do tematu wyborów to nie wydaje mi się żeby zostały sfałszowane. Wiecie że jeżeli wasz głos zostaje uznany za nieważne to komisja (nie obwodowa tylko te wyżej) dodają je do pierwszej osoby pierwszej listy?? Wiedzieliście czy nie? Bo wydaje mi się że nie. A taka sytuacja raczej nie jest uczciwa moją oceną.
  Pozdrawiam wszystkich oprócz pana (Z)śmieszka

  • zenobiusz 14 października 2011 o 11:55 am

   Extazed@
   Ja zaś ma 13 lat,na imię Ania,i też lubię Dodę 🙂

   • Extazed 14 października 2011 o 12:08 pm

    To fajnie masz w głowie. Idź się lecz człowieku bo robisz ferment na tym blogu.
    Swoim komentarzem pokazałeś teraz klasę, gratuluję. Do paranoi widzę dochodzi schizofrenia.
    A może ty lubisz takie Anie co mają 13 lat hmmm??
    Byś kurna odpowiedział adekwatnie do tego co napisałem a nie zachowujesz się jak taki ciećwierz, brak ci języka w gębie, nie wiesz nawet co odpisać. Żal mi ciebie człowieku. Mam prawo do komentowania zamieszczanych tu artykułów i nie koniecznie się muszę ze wszystkimi zgadzać, ale ty tego nie rozumiesz widać. Zbyt tępo pod kopułą? Choć jestem skłonny uwierzyć w schizofrenię paranoidalną – idealnie pan do tego pasuje.
    Tym wpisem kończę wszelkie komentarze o panu (Z)śmieszku bo szkoda żeby klawiatura się niepotrzebnie zużywała. I tak do pana nic nie dotrze boś szczelnie pan w swej kuli zamknięty, pozatym choroby nie pozwalają, i te skłonności do 13 latek….
    A jak pan nie wierzy że mam tyle lat ile mam to prosze bardzo, spotkajmy się. Proponuję Łódź bo mam blisko. Jak będzie pan zdrowy to zapraszam, porozmawiamy sobie w 4 oczy i wyjaśnimy wszystkie nie domówienia. Jeżeli chcę pan być wiarygodny i opierać się na prawdzie to pan przyjedzie. W przeciwnym wypadku, cóż… sam pan wie. I tak pan nie przyjedzie bo przecież pan wie najlepiej. Nie musi pan nic potwierdzać, po co. Jest pan alfa i omega nieomylna i każdy kto pana kwiestionuje jest zdrajcą i agentem! Hah! To ci dopiero!
    Jest pan tak zadufany w sobie, że pan pęknie z tej pychy zaraz chyba. Zapraszam do łodzi!
    I weź się człowieku odpieprz ode mnie bo niczym sobie na to nie zasłużyłem.

    • zenobiusz 14 października 2011 o 12:43 pm

     Extazed@
     Dałem ci do zrozumienia,że każdy może wpisać że jest ciekawym świata 20 latkiem,dziwne tylko że operujesz zgranym zestawem argumentów,próbujących podważyć wiarygodność,i intencje moje czy bloga na którym oczywiście masz obowiązek pisać.Napisałem już należy was ignorować jak wchodzicie pod nieobecność gospodarza bloga.

     • Ado 14 października 2011 o 1:47 pm

      Ma pełne prawo do komentarzy pełnych odmiennego zdania,i dobrze bo po to istnieje krytyka,jeżeli są jakieś ale to należy je pisać a nie siedzieć cicho i patrzyć jak inni chłoną coś co może okazać się zupełną nieprawdą,w dodatku obrażanie kogoś o odmiennej opini,nazywanie kogoś agentem jest niezwykle śmieszne,i tylko ktoś właśnie żyjący w zamkniętej kuli,z przekonaniem że moja racja jest mojsza od twojsza piszę takie oskarżenia,ciekawe czy mówiłbyś to samo stojąc twarzą w twarz z 20 latkiem….wstyd.

      • zenobiusz 14 października 2011 o 3:06 pm

       Tą kulę to wam dopisali do instrukcji,bo i extaziarz@ i adolf@
       nic tylko o kuli.No macie na zapleczu jakiegoś niespełnionego
       literata.Niech nie zapomina o odlewnictwie
       bo to szkodzi na nereczki.

       • Ado 14 października 2011 o 5:47 pm

        Brawo,wspólnie użytego wyrazu,który idealnie pasuje używasz jako argumenty jakoby jesteśmy współpracownikami,poczytaj trochę o sektach i stosunku do ludzi o odmiennych zdaniach,może znajdziesz coś o sobie,a na koniec proponuje byś skorzystał z propozycji spotkania z Extazed,przynajmniej zobaczysz na oczy komu plujesz w twarz i posądzasz o jakieś głupoty,chciałbym to zobaczyć,30-40 letni facet 9( bo tyle masz chyba lat??) staje przed 20 latkiem i oskarża go o agenture czy powiązania z NWO.

        • zenobiusz 14 października 2011 o 7:19 pm

         „Ado 14 Październik 2011 o 6:58 pm
         Zenobiusz bełkotu?,łatwo napisać co nie,a argumentacje to najlepiej pominąć.Jesteś psycholem skoro twierdzisz że 19 latek jest agentem,jak ktoś napisał podbudowujesz swoje ego,uważasz że taki jesteś ważny że padasz ofiarą ataku sił szatańskich,jak to się mówi,kozak w necie ciota w świecie.Zapraszam do Torunia na spotkanie ze mną i z moimi rodzicami xD ,ciekawe jak zareagują na to że syn został oskarżony o służenie w jakiejś agencji,mówie całkiem serio,zapraszam,co cię powstrzymuje?.W dodatku uważam siebie za patriotę,także za takie oskarżenia powinieneś dostać po twarzy .I nie,nie przesadzam,bo postaw się w mojej
         sytuacji,wchodzisz sobie na blog,na którym zawsze coś ciekawego znajdujesz,jednak z czymś się nie zgadzasz i wyrażasz to,po czym za to,za WŁASNE ZDANIE zostajesz oskarżony o bycie zdrajcą(będąc patriotą,a jak mniewam,jesteś nim),w dodatku chcesz to udowodnić,ale oskarżający wiedząc tylko swoje,nie che wiedzieć jak jest, bo oskarży i nic,bo to internet!.Możesz napisać czy chcesz się spotkać,ale taki typ,oleje to,czy też napisze że nie ma czasu itd,to dopiero oskarżenie bez stawiania poważnych argumentów czy też chęci dociekania czy też może oskarżenia nie są na miejscu,obrażają kogoś,czy są wręcz głupie.”
         ————————————————————————————————–
         To widzę mam dwa zaproszenia.Paradne.tak bez porozumienia 20to i 19to latek proponują mi spotkanie,w towarzystwie jeszcze rodziców.Na żadnym blogu takiego curiosum,nie napotkasz.Nie dziwię się, że Marek ma te 12.000 wejść dziennie.Hodowla trolli ,może być faktycznie dobrym sposobem,na poszerzenie oddziaływania bloga.W końcu troll też człowiek,i siłą rzeczy zacznie myśleć.

    • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:26 pm

     Extazed… chodź na piwo, bo chyba nic tu po nas; poczekamy az to powyborcze tsunami sie wyprostuje, a political-chemtrails wywietrzeją z łepetyn co niektórych; piwo może byc nawet koszerne;-))))))

  • Mariusz 14 października 2011 o 12:08 pm

   Żadne glosy nieważne nie są dodawane żadnym osobom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Proszę nie siać dezinformacji. Radzę zapoznać się z ordynacją. 2-krotnie byłem radnym w Warszawie i wiem co piszę!
   (takie informacje potwierdzają tezę stawianą przez Zenobiusza nt trolli na blogach)

   • Extazed 14 października 2011 o 12:11 pm

    Mariusz źle się wyraziłem, ale generalnie takie coś miało miejsce. Byłem w komisji wyborczej i wiem co jest cięte. Wskazałem drogę, którą można było dokonać oszustwa. Chociaż w sfałszowanie wyborów nie wierzę. Ale wiem, że takie praktyki miały miejsce. Co prawda zrobiono to nie w tak dużej skali ale zrobiono.A to że był pan radnym w Warszawie to fajno, gratuluję : )

    • Extazed 14 października 2011 o 12:18 pm

     Tak post pod postem no ale trudno. Chaotycznie to opisałem powyżej ale to z powodu mojej irytacji postacią i postawą pana śmieszka. Chodzi o to, że bardzo łatwo zrobić szwindel na głosach nie ważnych dodając je do kogokolwiek z listy. Wiem jak działa komisja i jakie sa procedury w obwodzie i okręgu. Wiem też, że co poniektóre komisje tak zrobiły choć nie na dużą skalę. Można to nazwać fałszerstwem choć stwierdzenie błąd proceduralny bardziej tu pasuje. Wątpię żeby to miało wpływ na ogólny wynik wyborów, ale daje do zastanowienia.
     Pozdrawiam zdrowych, chorym życzę powrotu do zdrowia

     • peryskop 14 października 2011 o 2:27 pm

      @Extazed nie szafuj kierowaniem do leczenia się, bo los bywa przewrotny.

      A statystyki wykazują, że ci co innych wysyłaja do psychiatry, sami wymagają takiej pomocy.

      • sebecx 14 października 2011 o 9:57 pm

       ..dokładnie … chyba @extazed uprowadzenia agaty nie oglądał

  • 44 14 października 2011 o 12:38 pm

   Zarówno Monitor, jak i jego Zenobiusz MUSZĄ mieć na blogach agentów, bo to ich dowartościowuje i sprawia, że mają poczucie podążania właściwą ścieżką. Więc nie dziwcie się, że co pewien czas komuś przyklei się łatka „agent”, „dezinformator” itp. Po mnie spływa to już jak po kaczce. O, sorry!

   • Extazed 14 października 2011 o 12:41 pm

    44 popieram! Tym komentarzem trafiłeś w sedno. Chodzi o podbudowanie swojego ego

   • zenobiusz 14 października 2011 o 12:55 pm

    Piękny dwugłos,nie ma jak praca zespołowa,w określonych godzinach.
    Potem wchodzi następny zespół.To się nazywa,głos rozsądnych obywateli.
    Oczywiście nie ma agentów,nikt pilnie nie śledzi blogów,a agentami jesteśmy ja i Marek,
    opcjonalnie ,bywamy paranoikami,lub nudziarzami.

    • OddanyBogu 14 października 2011 o 12:57 pm

     Wogole panowie w jakim wy jestescie wieku, moge wiedziec??

     • Extazed 15 października 2011 o 2:50 pm

      20 lat

      • monitorpolski 15 października 2011 o 2:51 pm

       Ataki personalne usuwam

       • Extazed 15 października 2011 o 2:56 pm

        Sorry ale mnie poniosło bo gość tez mnie obraża nazywając mnie agentem bez jakichkolwiek dowodów. Niech się idzie leczyć. Co ja mam k**** film nagrać zeby mu to udowodnić? Niech przyjedzie do łodzi to sie spotkamy i zobaczy jaki agent ze mnie. ON SIĘ MUSI LECZYĆ! Panie Marku rozumie to Pan? Dlaczego PAn zezwala mu na obrzucanie wszystkich błotem na lewo i prawo?

    • Ado 14 października 2011 o 1:51 pm

     A co któś nie mógł popsześ kogoś w jakiejś opini? zakazane? czy może również śmierdzi to agenturą?,paranoja..

     • zenobiusz 14 października 2011 o 2:22 pm

      Zmiana ekipy,,coś chyba tak.

    • oz 14 października 2011 o 1:55 pm

     gówno mnie obchodzi kto jest agentem , a kto nie .. jak coś mniewkurza to się wypisuje , a nie chrzanie farmazony , kwestja gustu

   • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:33 pm

    hehe…po kaczce… no faktycznie, tzw. fopasa do pasa; trzeba było napisać: spływa jak łaska boska po Palikocie!

    • rabarbarek 14 października 2011 o 9:34 pm

     Tak zasmieciliscie strone , ze nie ma miejsca na wpisy. Na koncu postaram sie wpisac cos ciekawego, a tutaj powiem cos tym , ktorym nie podoba sie temat wczorajszego i dzisiejszego wpisu . Nie musze oczywiscie przypominac , ze strona nalezy do Monitora i to on wybiera tematy dnia. Panowie [ ktorym temat nie odpowiada] , zauwazcie , ze nie jestescie tu sami , a oprocz Was sa inni piszacy , nie mowiac o czytajacych , ktorych sprawa wyborow interesuje . Nie mowcie Monitorowi o czym ma pisac a co ma omijac. Takie zachowanie stawia Was w zlym swietle. Mlodosc ma swoje prawa, badzcie sobie mlodymi gniewnymi [ i wykorzystujcie to w dobrym celu] , ale szanujcie innych czytelnikow i blogowiczow. Rozbiliscie calkowicie dyskusje ,[ bo jak mozna dyskutowac z kims kto pisze ” Monitor uznaj wyniki wyborow , jestes paranoikiem lub nie bylo przekretu…] Jestescie egoistami nie liczacymi sie ze zdaniem innych a przede wszystkim probujecie zdyskredytowac Monitora , ktory odwala dobra robote , choc naprawde nie musi tego robic. Jesli jestescie tak mlodzi jak piszecie to znaczy , ze macie jeszcze czas na dotarcie do prawdy i kiedys otworzycie buzie ze zdziwienia , ze prawda jest bardziej skomplikowana niz to sie Wam dzisiaj wydaje. A jesli Wam sie tu, na stronie nie podoba , to dedykuje Wam dowcip [ nie wiem czy tak brzmial doslownie , ale mam nadzieje , ze zrozumiecie]

     Przychodzi facet do restauracji na kolacje. Zamawia kotleta z dodatkami.
     Kelner przynosi talerz z kotletem . Stawia na stole. Klient wacha i wykrzywia sie .

     Mowi do kelnera : Ten kotlet smierdzi.

     Kelner zabiera talerz i odchodzi 5 metrow dalej. Patrzy na klienta i pyta :

     A teraz?????
     ————————————————————————————————————–

     Nie podoba Wam sie , odejdzcie i nie zasmiecajcie. Jak macie cos ciekawego do powiedzenia , wroccie i podzielcie sie informacjami z innymi.

  • monitorpolski 14 października 2011 o 9:27 pm

   Extazed, pomyśl logicznie. Sondaże pokazują, że PO idzie równo z PiS, Palikot 4%, Eselde prawie 13, a po podliczeniu PO ma 10% więcej niż PiS, a pan Janusz wysforował się przed Eselde. Na logikę człowieku! Nie ma takiej możliwości, żeby to im wyszło bez sfałszowania.
   Poza tym są dowody na wcześniejsze przekręty z dwoma krzyżykami – widziałeś mapkę? Mazowsze co piąty głos nieważny, a zaraz za granicą województwa niemal wszystkie ważne. co to epidemia regionalna trzęsionki?

   • Stirlitz 14 października 2011 o 10:57 pm

    jeśli coś jest „na rzeczy” to Kwaśniewski i Eselde nie odpuści tej sprawy, wtajemniczeni wiedza co sie dzieje w kwaterze SLD od niedzieli , i widza , światła palą się do 4 nad ranem , Kwaśniewski mimo ciężkiej choroby kręgosłupa nie odpuszcza tych spotkań , ci ludzie widza co się stało i co może z tego wynikać .pamiętajcie ze SLD mimo wszystkich biznesowych kombinacji jest patriotyczną partią byłych pzpr-czyków i religi katolickiej nie zwalczało.

   • Extazed 15 października 2011 o 2:47 pm

    Może i coś jest na rzeczy, ale po prostu nie jestem w stanie uwierzyć, żeby się mogli takiego szwindla dopuścić. Mapki nie widziałem. Co to za przekręt z tymi krzyżykami?

 9. Mariusz 14 października 2011 o 12:30 pm

  Może warto zadać sobie trochę trudu i sprawdzić wyniki prezentowane na stronie PKW z tymi wywieszonymi w lokalach wyborczych. Po ostatnich wyborach samorządowych sprawdzałem w kilku miejscach i się zgadzało. Niestety jeśli chodzi o Warszawę to społeczeństwo jest napływowe i głównie lewicowe.
  W komisjach pracowało wielu moich znajomych i poza naprawdę drobnymi uchybieniami i pomyłkami nie stwierdzono większych nieuczciwości. Informacje te potwierdzają również mężowie zaufania, których znam. O dostawianiu drugiego krzyżyka krążą plotki już nie od dziś ale dotyczą one raczej obwodowych komisji na wsi w mazowieckiem, gdzie „tradycyjnie” wygrywa PSL 🙂

  • FAKIR 14 października 2011 o 2:40 pm

   Na wsi w mazowieckim wygrywa PIS
   Piszesz o tej „wsi” jak o jakimś zacofaniu. Natomiast jest zupełnie odwrotnie.
   Polska wieś, szczególnie z tzw „Polski B” jest obecnie bardziej „wyedukowana politycznie” niż wielkie miasta, a szczególnie te w zachodniej Polsce.
   Wiem coś o tym bo mieszkałem już w kilku rejonach Polski.
   Przykładowo w małych miastach i wsiach koło Wwy przeciętny hydraulik kuma więcej z zagadnień światowych niż nadęte bufony, młode wykształcone z dużych miast.
   Mężowie zaufania pracowali głównie w tych rejonach gdzie wygrał PIS.

   • Mariusz 14 października 2011 o 3:33 pm

    tak, tak wygrywa PIS i dlatego Struzik jest nieprzerwanie Marszałkiem Sejmiku i będzie nim dozgonnie :-)))

    • FAKIR 14 października 2011 o 4:09 pm

     http://forsal.pl/artykuly/555000,wyniki_wyborow_2011_siedlce_ostroleka_pis_przed_po.html

     Główny teren działania „grupy antymaterialnego”

     • Annah. 14 października 2011 o 10:25 pm

      Myślisz? jeśli tak jest w istocie to warto powielać działania tej grupy. Wiem że tam mają charyzmatycznego księdza Skwarczyńskiego. Nie wszędzie zdarza się tyle szczęścia naraz.

      • Mariusz 14 października 2011 o 11:10 pm

       no cóż widać muszę odrobić lekcję za leniwców umysłowych.
       na początek wczorajszy wpis monitora
       „monitorpolski 13 Październik 2011 o 10:57 pm
       Falsification of elections in the European Union

       dalej
       rabarbarek 14 Październik 2011 o 2:17 am
       Zrobmy zestawienie glosow z woj. mazowieckiego z roku 2010. [ wybory samorzadowe] Takie zestawienie , kiedy widac je czarno na bialym , jest szokujace, a postawienie drugiego , czy trzeciego krzyzyka dziecinnie proste.
       Liczba wydanych kart do glosowania 2 118 091
       Glosow waznych 1 814 740
       Czyli glosy niewazne ok. 303 000
       PO 518 254 glosow
       Pis 432 765 glosow
       Roznica 85 489 glosow
       Widac po tej statystyce jak duze znaczenie ma procent glosow niewaznych. Swiatowa sredna glosow niewaznych siega gdzies 5% , a my znowu rekordzisci i mamy ok. 20 proc.”

       Nie mogę więcej dopowiedzieć. Proszę sprawdzić na PKW.
       Jestem gotów przelewać krew za wiarę ale nie za zwolenników Janusza Walikonia

     • Stirlitz 14 października 2011 o 11:04 pm

      jak bylem jeszcze na fejsbooku to znalem ekipe anty nwo i pro-pis z ostroleki i okolicznym miast , to była armia , naprawdę ludzie zdecydowani oddać życie za Polske

      • Annah. 14 października 2011 o 11:16 pm

       Ciekawi mnie czy byli zorganizowani także poza internetem, czy się spotykali…

       • Stirlitz 14 października 2011 o 11:30 pm

        możliwe , byli skupieni wokół kilku posłów z PiS i to niekoniecznie z okolicy , wśród znajomych mieli po okolo 500-4000 osób , ale wyszedłem , ponieważ powstają listy proskrypcyjne przeciwników nwo

        • Annah. 14 października 2011 o 11:42 pm

         „powstają listy proskrypcyjne przeciwników nwo”
         Czy mógłbyś nieco rozwinąć tę myśl. Może właśnie o to chodzi by się nie organizować.

       • Stirlitz 15 października 2011 o 1:42 am

        z tymi listami to była taka wolna dyskusja na FB , jednakże FB jest bardzo inwigilowany , a tu oprócz właściciela jesteśmy całkiem anonimowi , prawie całkiem:)

 10. 999AQQ 14 października 2011 o 12:33 pm

  Chciał ratować ludzi. Powiedziano mu „nie”
  Jesienią ubiegłego roku przełożony powiedział Lyonsowi, że nie będzie mógł udzielać pomocy medycznej afgańskim cywilom w nagłych przypadkach. Sanitariusz oświadczył wówczas, że do służby wstąpił, by ratować życie ludzi, nie aprobuje powodów wojny w Afganistanie ani zabijania cywilów.
  Twierdził też, że przecieki na temat wojny w Afganistanie, z którymi zapoznał się dzięki portalowi Wikileaks otworzyły mu oczy i zwrócił się o wypisanie go ze służby, zaś do czasu podjęcia decyzji w tej sprawie przyznanie mu statusu osoby niezdolnej do służby ze względu na obiekcje natury moralnej.
  http://www.tvn24.pl/12691,1720812,0,1,nie-chcial-zabijac-skonczyl-w-wiezieniu,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/-1,1720810,0,1,wojsko-walczy-z-chamskimi-wpisami-internautow,wiadomosc.html

  • monitorpolski 14 października 2011 o 9:31 pm

   Tragiczna sprawa. To holocaust początku XXI wieku i oni o tym wiedzą. Skazują ludzi tak jak hitlerowcy wsadzali do Dachau opozycję polityczną. Nie wiadomo czy ich nie pozabijają. To są prawdziwi bohaterzy amerykańscy, mam ponagrywanych kilku,w latach 2003-2005. Teraz jest jeszcze gorzej. Ponad 5 milionów ofiar w Iraku i Afganistanie, w większości cywile!!!

 11. 999AQQ 14 października 2011 o 12:35 pm

  http://www.tvn24.pl/2471509,12690,0,0,1,wideo.html
  Superwizjer- prawnicy i urzędnicy w aferze gruntowej w Poznaniu!

 12. Mariusz 14 października 2011 o 12:36 pm

  Wojna coraz bliżej…
  Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA) opublikuje w przyszłym miesiącu raport, w którym przedstawi dowody na to, że Iran chce wyprodukować bombę atomową – pisze francuski dziennik „Le Figaro”.

  http://konflikty.wp.pl/title,Oni-buduja-bombe-atomowa-to-juz-pewne,wid,13894227,wiadomosc.html

  • maran 14 października 2011 o 2:26 pm

   Moze zainteresuja sie faktem ,ze Izrael ma ok 200/400 nuklearnyc bomb, plus agresywnosc Izraela w rozpoczynaniu wojen (6/7 wojen w przeciagu ok 60 lat istnienia) grozenia tymi wojnami nie ma sobie rownych .
   Ile panstw zaatakowal Iran w przeciagu ostatnich 100 lat?? Ile panstw zaatakoway USA w przeciagu ostatnich 20/30 lat????
   Swoja droga Polacy co nieco zawdzieczja Iranczykom w czasie 2 wojny swiatowej.
   Ile nukleranych bomb mila niby Irak, co bylo przyczyna ostatniego ataku na ten kraj, zniszczenia go i zabicia paru milionow ludzi?? Teraz wiadomo ze pretekst to ataku na IRAK byl KOMPLETNIE SFABRYKOWANY. To samo zaczyna sie dziac z Iranem. Lucyferianie Fabrykuja , wymyslaja przyczyny aby legalnie zaatakowac ten kraj.

   • maran 14 października 2011 o 3:42 pm

    Radzilabym mocno sie zainteresowac sytuacja na Bliskim Wschodzie. dzieje sie tam duzo ciekawaych rzeczy, z dnia na dzien.
    Swiat arabski zaczyna sie budzic i jest coraz bardziej zdeterminowany walczyc o swoje prawa , niezaleznie od ceny jaka ew. beda musieli zaplacic.
    Problemy Palestyny, Iraku, Syrii, Egiptu i teraz Iranu beda mialy wplyw na polityke CALEGO swiata.

    • monitorpolski 14 października 2011 o 7:45 pm

     Był ten temat poruszany, wiem, że wyszukiwanie na blogu jest dość trudne, ale materiały są: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/19/czy-polacy-beda-ginac-za-izrael/

   • Ado 14 października 2011 o 6:01 pm

    Ja to obawiam się chińczyków,jakoś liczba ich wojska mnie przeraża(oscyluje chyba wokół miliona!),wyobraźcie sobie co by było jakby się tak rozlali na wszystkie strony!.

    • zenobiusz 14 października 2011 o 6:37 pm

     „Ja to obawiam się chińczyków,jakoś liczba ich wojska mnie przeraża(oscyluje chyba wokół miliona!”
     Dawno się tak nie uśmiałem.Niemniej masz Googla,szukaj.Tu tematu nie zmienisz

    • navigator 14 października 2011 o 10:40 pm

     Chińskich wojsk ok. miliona! Niezłe! Tyle to my we wrześniu 39 zdołaliśmy zmobilizować, dawno się tak nie uśmiałem..swoją drogą zazdroszczę ci poczucia humoru. I dziękuję, bo od 4 dni mam parszywieńki humor.

     • iHe 15 października 2011 o 12:13 am

      A ja się zastanawiam czy wynudzone palikocięta z urbasia nie starają się tu tworzyć przyjaznego sobie środowisko,niby jesteśmy trochę głupi i niefrasobliwi ,dociekliwi, przede wszystkim niewinni zainteresowani i przekonani.
      Jakoś mam uczulenie na pytajniki wykrzykniki i takie tam pseudo nastolatki.
      Ja bym zalecał powściągliwość z tą nową grupą wsparcia .Zresztą dokładnie wymienioną.
      Blog na tym nie straci jak znikną.

      Tak na marginesie palikociąta kopiują Mikke i na pewno tu przyszły się doszkolić i ewentualnie nas ośmieszyć przy pierwszej okazji.Zresztą faux pas mają sporo jak na przypadki.

      Myślę,że potrzebują nas do jakiegoś sioł swojego góórru.
      Zobaczcie ostatnio jaki Palikot stał się niewinny.I proszę świeżutkie trolle takie same.
      Będą sondować gdzie można wprowadzić najwięcej dezorientacji bo będą się starali wywęszyć tematy co do których nie ma wśród nas zgody.

      Palikocięta ,V kolumna PO będzie odpowiedzialna za sioł ,dezinformacje ,wprowadzanie zamieszania,bicia piany i braku zaufania.Zasłona dymna dla ryżego rezydenta.
      Nie przypadkiem walikoń ukradł mikke trochę napalonego elektoratu.
      Staliśmy się jako grupa antyNWP/NWO dostrzegalni dla treserów bydła od PR i postanowili nas w typowy dla PiS sposób zdezawuować lub rozbić.

      Moim dużym zaskoczeniem było jak się okazało ,że najbardziej aktywne trolle na urbasiu to palikocięta ,wcześniej nie miałem ich gdzie przykleić.
      Trzeba tępić Palikota i jego popleczników z ruchawki.
      Po drugie – powinniśmy monitorować fora/strony walikoni i zobaczyć co knują.

    • peryskop 15 października 2011 o 4:04 am

     @Ado z wrodzoną bystrością umysłu pyta:

     „co było jakby się tak [Chińczycy] rozlali na wszystkie strony!”?

     Po prostu – tak oscylując – zalaliliby cię żółtym moczem i byłby (s)pokój.

  • superkomorka 14 października 2011 o 3:03 pm

   o ile już jej nie mają. http://www.youtube.com/watch?v=WMJKw3GpsgA

 13. OddanyBogu 14 października 2011 o 12:44 pm

  Oj Extazed masz duzo racji, kazdy moze komentowac w jaki sposob mu sie podoba, aczkolwiek dales wyraz swojej irytacji w troszke nazbyt agresywny sposob. Obrazajac drugiego nic nie wskurasz, a twoją wypowiedz na temat p. Smieszka czyta sie naprawde nieprzyjemnie…Jestem pewien ze (Z) juz wywnioskowal ze nie jestes agentura, ale po kolejnej wypowiedzi w jego kierunku napewno wywnioskowal bardziej trefna teze na Twoj temat…Zycze mniej agresji i wiecej wewnetrznej pokory…

 14. Grafik 14 października 2011 o 1:31 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bedzie-dymisja-rzadu-prezydent-ujawnia-wazne-termi,1,4880746,wiadomosc.html
  Jak to rozumieć?

 15. Benjamin 14 października 2011 o 1:54 pm

  @extazed
  Czekam na odpowiedz.
  Piszesz, ze „Na sondażach nie wolno się opierać bo one nie są odzwierciedleniem stanu faktycznego”
  A wiec dlaczego o godzinie 21.01 zgadzaly sie co do joty z glosami juz podliczonymi w 100%? Czyzby w ciagu 1-2 minut podliczyli glosy w calej Polsce? Prawdziwej odpowiedzi na to pytanie na pewno nie znajdziesz w gazecie wyborczej, smierdzi michnikowszczyzna. a przypuszczam, ze to twoja codzienna lektura.

  • zenobiusz 14 października 2011 o 2:29 pm

   Nie odpowie,skończył pracę .Teraz dotrzymuje nam towarzystwa Adooz@.
   Może któryś odpowie w zastępstwie.

   • Benjamin 14 października 2011 o 2:46 pm

    🙂

    • Ado 14 października 2011 o 6:04 pm

     Eh,odmienne zdanie czyni kogoś agenta,to samo jak jest ktoś kogo się popiera.SPotkajmy się to zobaczymy czy 19 latkow będziesz zarzucał to co zarzucasz.Mówie serio,nie rzucam słów na wiatr.Śmierdzisz sektą,wiesz?,bo jesteś tak ważny że masa ”agentów” wchodzi na stronę by uprzykrzać ci życie.Litości,głupota ludzka nie zna granic,gorzej jak jesteś starszy ode mnie!.

     • zenobiusz 14 października 2011 o 6:41 pm

      „Eh,odmienne zdanie czyni kogoś agenta,to samo jak jest ktoś kogo się popiera.SPotkajmy się to zobaczymy czy 19 latkow będziesz zarzucał to co zarzucasz.Mówie serio,nie rzucam słów na wiatr.Śmierdzisz sektą,wiesz?,bo jesteś tak ważny że masa ”agentów” wchodzi na stronę by uprzykrzać ci życie.Litości,głupota ludzka nie zna granic,gorzej jak jesteś starszy ode mnie!.”
      Przestań,albo niech ktoś ci sprawdza teksty,grozi mi że dostanę zajadu ze śmiechu,
      Coraz bardziej bełkoczesz.

      • Ado 14 października 2011 o 7:14 pm

       A co tu jest bełkotem proszę ciebie?,czyż zdanie : ”Eh,odmienne zdanie czyni kogoś agenta,to samo jak jest ktoś kogo się popiera” nie jest prawdziwe? czyż nie tak sugerowano ?,zdanie jest raczej prawdziwym opisem sytuacji a nie bełkotem.Bełkotem jest twoje zdanie ”coraz bardziej bełkoczesz”,w dodatku pozbawionym odpowiedzi.

       • zenobiusz 14 października 2011 o 7:24 pm

        ”Eh,odmienne zdanie czyni kogoś agenta,to samo jak jest ktoś kogo się popiera”
        To zdanie,nie ma nic wspólnego, z wyrażaniem myśli w języku polskim.Obawiam się że masz z tym problemy w szkole.Na tym się skoncentruj,bo teraz wykształcenie, to ważna rzecz.Jak nie opanujesz języka,nie będziesz rozumiał właściwie czytanych tekstów,i nici z przyszłości.Rodzice nie są nieśmiertelni.

 16. maran 14 października 2011 o 2:13 pm

  Tu przyklad male, odwaznej akcji. Mistrzyni szpady z Tunezji, Sara Besbes , na zawodach we Wloszech odmowila walki przeciw Izraelskiej szpadzistce ,w ramach bojkotu Israela.
  Sara Besbes stala bez ruchu na polu walki ,ze szpada skierowana w ziemie, jako znak bojkotu swej Izraelskiej przeciwniczki.
  Super , odwazna ,postawa.
  http://mondoweiss.net/2011/10/boycott-update-champion-fencer-sara-besbes-stands-down-rather-than-play-israeli.html

  • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:40 pm

   moim zdaniem – głupia postawa; albo sie jest sportowcem, albo politykiem, albo sie myśli, albo wszystkich wrzuca sie do jednego worka (stalinizm był be, czy to znaczy ze mam nienawidziec wszystkich „Ruskich”, podobnie z hitleryzmem, „Wielkim Marszem Mao” i Czerwonymi Khmerami; btw: czy ta dama z Tunezji, poza strojem szermierczym, miała na łepetynie nikab, czy ja to sie tam nazywa?

   • maran 14 października 2011 o 7:22 pm

    Ta dziewczyna ma wiecej rozumu i odwagi w malym paznokciu, niz ty @Totalsky…
    kiedykolwiek i gdziekowliek.

    • Totalsky No Problemsky 15 października 2011 o 6:30 pm

     a ty jestes wcieleniem Trójcy Przenajświętszej, które wie wszystko, ma prawo wszystkich osadzać, a samo osądom nie podlega….; znasz tę Tunezyjkę? znasz mnie? tak sie właśnie dyskutuje „po polsku” – zero argumentów, tylko demagogia (w sumie i tak nalezy ci sie medal, bo jeszcze mogłeś uzyc epitetów, a nie uzyłeś… ludzki pan…..)

   • monitorpolski 14 października 2011 o 9:39 pm

    Tylko tak możemy coś zdziałać w sposób pokojowy. Totalny bojkot. Nawet jeśli ta Izraelka jest niewinna, a pewnie tak jest, to zmusi ją to do myślenia i poczucia odpowiedzialności za poczynania jej rządu. I to nie tylko ona poczuje się winna, ale cała widownia! Jeśli było to transmitowane, to może nawet miliony ludzi zaczną myśleć. Świetna postawa tej dziewczyny.
    Podobnie do Miss California, która skrytykowała publicznie małżeństwa homoseksualne. W USA wymagalo to wielkiej odwagi cywilnej: http://www.youtube.com/watch?v=8XMvviFbkf0

   • Aśka 15 października 2011 o 1:05 am

    Totalsky No Problemsky

    moim zdaniem – głupia postawa; albo sie jest sportowcem, albo politykiem
    ____
    A moim zdaniem to najpierw trzeba być człowiekiem, potem dopiero sportowcem, politykiem, dziennikarzem, czy np. piszącym na blogu. Zauważać i piętnować zło, czynić dobro, bronić prawdy … bez tego na nic wyczyny sportowca, czy działania polityków

 17. fanzenona 14 października 2011 o 2:41 pm

  Uwaga ważne :

  „… Koncern Transnieft poinformował, że z powodu trzęsienia ziemi na rosyjskim Dalekim Wschodzie wstrzymał dostawy ropy do Chin, a także transport tego surowca koleją do terminalu Kozmino. …
  „Transnieft spodziewa się wstrząsów wtórnych, lecz teoretycznie dostawy mogą zostać wznowione już dziś” – powiedział rzecznik kompanii Igor Diomin. Rurociągiem Wschodnia Syberia-Ocean Spokojny (ang. ESPO) do Chin płynie 300 tys. baryłek ropy dziennie…”

  Podobno za atakiem stało Stowarzyszenie Rudej Lisicy , które za pomocą Ognistego Czerepu spowodowało wstrząsy.
  Obrona rurociągu przez Zenobiego za pomocą dział ogórkowych na niewiele się zdała. Iluminanci znów triumfują.

  • zenobiusz 14 października 2011 o 2:58 pm

   Dwa w jednym?
   http://static1.money.pl/i/msp/znaki_towarowe/251/307526

 18. OlO 14 października 2011 o 2:44 pm

  Ostatniej nocy miałem sen który pamiętam.
  Śniło mi się że Janusz Korwin Mikke kilka domów dalej rąbał deski u sąsiadki za płotem a ja z innymi znosiliśmy mu te deski i jakieś patyki i kładliśmy mu koło bramy wjazdowej, bama była zamknięta.
  Co to oznacza?

  • zenobiusz 14 października 2011 o 4:00 pm

   Zajrzyj do Freuda,będziesz wiedział.
   Współczuję. 🙂

  • jakisbuk 14 października 2011 o 4:03 pm

   bedzie cieżka zima 🙂

  • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:35 pm

   to oznacza, że JKM zamierza kupić tartak, a Ty zmienisz profesje i zostaniesz drwalem:-)

  • monitorpolski 14 października 2011 o 9:45 pm

   Widziałeś pewnie plakat Korwina z odrąbaną głową.

   • OlO 14 października 2011 o 11:08 pm

    nie widziałem tego zdjęcia, dopiero ty mi to w tej chwili pokazałeś

 19. galluss 14 października 2011 o 2:56 pm

  Ludzie myślcie realnie i dajcie się przekonać, że ta wyimaginowana sielanka medialna się powoli kończy i władcy tego świata przechodzą do opcji ostatecznej. To znaczy, że już niedługo bo w ciągu kilku tygodni dojdzie do nas DRUGA FALA „KRYZYSU” i wtedy ci co głosowali na PO będą strasznie rozczarowni, że „żandarm Donek” ich zrobił w konia.

  Przecież to logiczne, że zostało nam pół roku, lub rok do wprowadzenia stanu wojennego i nie wiem czemu wy się jeszcze łudzicie, że kryzys minie. Chyba wielu czytelników tego bloga i wielu Polaków nie jest w stanie patrzeć dalekowzrocznie i obejmować kontekst tego „kryzysu” w szerszym znaczeniu. Powtarzam raz jeszcze, że kryzys został wywołany w celu sprowokowania 3 wojny i wprowadzenia New World Order, czyli globalnego, totalitarnego reżimu.

  Obecnie w Polsce mamy ceny Europejskie i jak ktoś zarabia 1200 zł na rękę to musi wydać całą pensję na rachunki, a jak idzie do sklepu to buty kosztują 150-300 zł lub więcej…. Wszystko macie drogie i Polska jest najbardziej biednym krajem w całej Uni Europejskiej…. a dzieje się tak dlatego, ponieważ w Polsce ma powstać drugie państwo Izrael i na siłę wyrzuca się Polaków za granicę.

  Na początku roku wszystko podrożało o 30 %. Jeśli dojdzie druga fala kryzysu to wszystko znowu strasznie podrożeje i prawdopodobnie znowu o 30 %…. I na początku 2012 będziecie za wszystko płacić 2 x więcej niż rok temu. Wystarczy przeczytać ten tekst i temu podobne raporty o nadciągających podwyżkach.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/drozsza-jesien/

  Jeśli to się stanie to wtedy „żandarm donek” i spólka podniosą jeszcze wam podatek vat o 1 % i znowu wszystko podrożeje o kosmiczne kwoty. Doliczyć do tego trzeba podatek katastralny i inne ukryte podatki, które chcą wprowadzić.

  już żyjemy na skraju nędzy i jeśli coś jeszcze podrożeje to Polacy wyjdą na ulice i wtedy stan wojenny w celu pacyfikacji. Ja przypomnę, że w szwajcarii najniższa krajowa to jest 3000 franków na rękę!!!! i z tego trzeba odjąc 1500 na rachunki i pozostaje nam w szwajcarii drugie 1500 franków na godne życie. A w Polsce zarabiasz 1300 zł i na rachunki wydajesz 1000 zł i zostaje ci 300 zł na wyżycie i kupienie chleba.

  ale jeśli Polak woli być tylko bydłem to zawsze będzie się dawał oszukiwać. Należy jeszcze wspomnieć, że prognostyk TARPLEY przewidział na rok 2011 jeszcze wojnę na bliskim wschodzie i w ciągu kilku tygodni może być uderzenie na Iran, ponieważ oskrażono go o dokonanie zamachu na saudyjskiego ambasadora.

  no ale jeśli naiwniacy nie potrafvią szukać informacji to potem dają się oszukiwać, w ciągu pół roku jakośc życia w polsce może się nawet obniżyć o 100 %

  • monitorpolski 14 października 2011 o 4:52 pm

   NIestety Gallus, ale masz rację i wcale nie przesadzasz. Może być nawet gorzej niż sądzisz. To jest endgame dla satanistów, oni się przygotowywali na to od ponad 100 lat.

   • jakisbuk 14 października 2011 o 5:55 pm

    w wymienionym artykule jest tak „Dzięki dobrym plonom średnio ceny żywności od początku roku wzrosną średnio o 6 proc.”
    WOW – a Gullasowi wyszło 30 a nawet 100 % – faktycznie nic nie przesadził 🙂
    kolejny geniusz ekonomii 🙂

    PS. warzywa mamy w polsce za bezcen – to ci biedni moga sie zdrowiej odżywac zamiast jeść mięso – za 1 kg miesa (10 zł) można kupic 15 kg (a nawet wiecej) marchewki , kapusty, ziemiaków – to żarcia na tydzień 🙂

    • monitorpolski 14 października 2011 o 9:47 pm

     Ty naprawdę masz zbyt dużo kasy, jak dla ciebie wszystko jest tanie. Ceny są takie, żeby ludzie byli w stanie przeżyć. jakby podnieśli nabiał, pieczywo czy warzywa to zbierałbyś trupy na ulicach.

     • sebecx 14 października 2011 o 10:07 pm

      ..zbuk to jakiś debil… ale komputer potrafi obsługiwać !!!!….dzięki Bilowi G., bo celem było, aby nawet szympans mógł z „windows” korzystać…

   • Rodriguez7 14 października 2011 o 10:03 pm

    Dokładnie to 140 Panie Marku:)

 20. maran 14 października 2011 o 3:10 pm

  Tu jedna z ciekawych wypowiedzi Nigela Farage, a propos bailoutow, ktore po prostu utrzymuja na powierzchni bankierow, a nie panstwa. To jest rabunek w bialy dzien, kosztem podatnikow, ktorzy sa nabijani w butelke przez mafijno-gangsterskie legalne struktury junijnego jewro-gulagu, ktory niczym potezna pijawka/wampir wypija krew z jeszcze tetniacjej zyciem Europy.
  Albo sie ludzie obudza albo stana sie zombie, zyjacymi trupami.

 21. człek 14 października 2011 o 3:10 pm

  Elita :]

 22. oz 14 października 2011 o 3:44 pm

  ludzie , nie macie długów , zab was nie boli , żona nie zdradza .. czy cokolwiek .. świat się sam naprawi . albo nie

  • zenobiusz 14 października 2011 o 4:35 pm

   Ale Ci się porobiło,żona ,długi, ząb bolący,oj to klątwa jakaś chyba.
   Znaczy źle się bawisz 🙂 Nawet kraina Oz nie pomoże.?

   • Totalsky No Problemsky 14 października 2011 o 4:42 pm

    jeśli Pan Bucek chce kogos pokarać, to mu obiera rozum; a jeśli kogos szczególnie nie lubi, to – poza rozumem – odbiera jeszcze poczucie humoru…..

    • zenobiusz 14 października 2011 o 4:46 pm

     „Extazed… chodź na piwo, bo chyba nic tu po nas; poczekamy az to powyborcze tsunami sie wyprostuje, a political-chemtrails wywietrzeją z łepetyn co niektórych; piwo może byc nawet koszerne;-))))))”
     🙂 nie chciał na piwo ??Spóźniona propozycja,już go nie ma przy kompie.
     Kodeks pracy też jakiś musi być.Ale ,że nie podziękował za zaproszenie ?
     To jeszcze gorzej niż brak poczucia humoru.

  • maran 14 października 2011 o 7:28 pm

   Zab mnie akurat boli. I to bardzo :((((((. Ale co z tego.
   Jaki to ma wplyw na naprawe lub lub nie swiata.??
   Moj bolacy, acuh, zab. I to jeszcze tzw zab madrosci.

 23. Majonez 14 października 2011 o 4:01 pm

  Mieli zaatakować Iran, zaatakują Iran http://losyziemi.pl/maea-iran-jednak-chce-wyprodukowac-bron-atomowa/

  • jakisbuk 14 października 2011 o 4:16 pm

   ja mam zapasy jedzenia na 2-3 miesiące i chyba jeszcze dokupie – a wy ?

   • zenobiusz 14 października 2011 o 4:59 pm

    No widzę ,że dbasz o sąsiadów. 🙂

   • monitorpolski 14 października 2011 o 5:08 pm

    Dokup wódy i piwa na popitkę, bo będziesz zalewał ryja jak się okaże, że to my mieliśmy rację.

    • jakisbuk 14 października 2011 o 5:38 pm

     mam – bo wóda kawa papierosy to dobry towar na wymiane – jak to wszystko dupnie a pieniedzmi bedziemy sobie podcierać tyłki 🙂

     • mi461 14 października 2011 o 9:15 pm

      no to jeszcze cukru musisz dokupic na samogonik jakby co…. 😉

    • Ramires 14 października 2011 o 8:00 pm

     Tutaj bym polemizował. Jakisbuk w razie rozpierduchy chce się ratować i zabezpieczyć. Nikt z Was nie czytał przypowieści o „Pannach roztropnych” w Piśmie Św. Cenne będzie paliwo, fajki , kawa, alkohol, leki. A to ze chce się ratować jest ok. No chyba że to wszystko to ściema. Wtedy niech napędzi bimbru i zaprosi sąsiadów na ucztę.Też będzie fajnie….! I ja bym się chętnie załapał ! Miłego wek. !

   • maran 14 października 2011 o 7:25 pm

    i co z tych zapasow ci wyjdzie.?? Robale??
    Nie rozumiesz ,ze tu nie chodzi o to, ze masz zapasy na 2-3 -6 miesiecy.
    Tu chodzi o to ,zeby zastopowac te mordercze zapedy lucyferianow stojacych na czele swiatowych elit.

  • bia 14 października 2011 o 7:39 pm

   Gra jest o to żeby Iran zwrócić przeciwko Rosji a nie go atakowac cąły ten smelc medialny o zamchu na amnasadora Arabii Saudyjskiej to zapchaj dziura Jak im to udowodnią i udowodnią to że tego nie spreparowali to taka gra Iran jest beee bo buduje bombę jak jej uzyje przeciwko Rosji to będzie wtedy dobrze

   • monitorpolski 14 października 2011 o 9:51 pm

    Też coś mi się wydaje, że nie zaatakują Iranu tak wprost. To grozi zawaleniem się całej ekonomii świata – czy oni tego chcą? Czy powstrzymają miliony ludzi na ulicach, którzy będą chcieli ich powywieszać? Nawet jak puszczą swoje bronie masowego rażenia… Z małym Afganistanem nie potrafią sobie poradzić.

    • rabarbarek 14 października 2011 o 10:17 pm

     To nie tak , kochani.[ tak mi sie wydaje] Zaraz cos napisze na ten temat. Tutaj tylko dodam , ze oni doskonale wiedza , ze Rosja nie wystapi przeciwko Iranowi i odwrotnie. Rosja wie doskonale o co toczy sie gra. Zamach na ambasadora to budowanie nieprzyjaznej atmosfery wokol Iranu. Wkrotce bedzie wiecej „prawdy” wyssanej z palca. Wydaje mi sie , ze w zanadrzu maja potezna ” false flag” operacje i dopiero wtedy zaatakuja. Byc moze wczesniej sprobuja jeszcze raz „rewolucji” , ktora kilkakrotnie nie udala sie. Ekonomia w tym momencie nie liczy sie , bo na rynkach zostanie wkrotce tylko papier toaletowy. Nie ma juz ekonomii , sa bailouty, dodrukowane smieci, ktorymi placi sie emerytom, pracownikom roznych sektorow, sportowcom itd. Prawdziwe bogactwa sa juz niemal w calosci rozdzielone. Zaraz napisze wiecej , bo wszystko zmierza do mety. Przynajmniej na tym etapie.

 24. pola 14 października 2011 o 4:53 pm

  Równi i równiejsi co mają do ukrycia.
  Okazuje się, że ministrowie z kancelarii Bronisława Komorowskiego nie upublicznią swoich oświadczeń majątkowych, ponieważ nie mają takiego obowiązku.
  http://www.gazetapolska.pl/9796-tajne-majatki-prezydenckich-urzednikow

 25. OlO 14 października 2011 o 5:29 pm

  SIEDEM CUDÓW GIERKA

  1. Nie było bezrobocia

  2. Mimo, że nie było bezrobocia, nikt nic nie robił

  3. Mimo, że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 150 procentach

  4. Mimo, że plan wykonywano w 150 procentach, nigdzie niczego nie było

  5. Mimo, że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał

  6. Mimo, że każdy wszystko miał, wszyscy wszystko kradli

  7. Mimo, że wszyscy kradli, to, co kradli, zawsze było

  SIEDEM CUDÓW TUSKA

  1. Jest bezrobocie

  2. Mimo, że jest bezrobocie, wszyscy pracują

  3. Mimo, że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach

  4. Mimo, że plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach, wszędzie
  wszystko jest

  5. Mimo, że wszędzie wszystko jest, nie wszyscy wszystko maja

  6. Mimo, że nie wszyscy wszystko maja, kradną głownie ci, co maja wszystko

  7. Mimo, że kradną głownie ci, co maja wszystko, nie udaje się nikogo
  złapać i niczego odzyskać

 26. d 14 października 2011 o 6:23 pm

  wydaje mi się że na siłe szukacie sensacji, sami mówicie by mediom nie wierzyć a tu nagle coś się wyświetliło na ekranie i już jest brane jak dogmat. Nawet jeśli wybory były by sfałszowane, to skąd technik w tv miałby dostęp do tych „prawdziwych” skoro zafałszowanie wyniku nie następuje w TVN24 tylko na wiele wcześniejszym etapie, ludzie ogarnijcie się troszkę bo takie artykuły to już lekkie przegięcie. pozdr

  • FAKIR 14 października 2011 o 9:24 pm

   Technik jak sama nazwa wskazuje jest od techniki, a nie od decydowania co ma być powiedziane i wyświetlone
   O tym decyduje kto inny,,,, a kto???
   http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150095214771929&id=279230960724

   • monitorpolski 14 października 2011 o 9:52 pm

    Konkretniej Mossadu. Określenie „służby” jest nieprecyzyjne.

 27. mm7qq 14 października 2011 o 7:50 pm

  hehehe przepiekne 😀

 28. snajper 14 października 2011 o 7:56 pm

  Ciekawe książki w tradfycyjnej wersji „papierowej” a więc:

  „POLSKO-ŻYDOWSKA WOJNA O KRZYŻE i nie tylko…” – to prawdziwy biały kruk. Za kilka słów w tej książce Leszek Bubel został skazany wyrokiem sądu.
  http://www.polskapartianarodowa.org/sklep/index.php?41,polsko-zydowska-wojna-o-krzyze-i-nie-tylko

  lub kolejna publikacja z seri >>>

  STRACH BYĆ POLAKIEM Henryka Pająka – obowiązkowa lektura każdego polskiego patrioty. Za tą książkę autor Henryk Pająk i wydawca Leszek Bubel byli ciągani po prokuraturach. http://www.polskapartianarodowa.org/sklep/index.php?39,strach-byc-polakiem-henryk-pajak

  Wszytkie publikacje >>> http://www.polskapartianarodowa.org/sklep/index.php?39,strach-byc-polakiem-henryk-pajak

  Warto poświęcić te symboliczne 15 zł , może się komuś oczy otworzą co jest szykowane na polaków jak i cała populacje metodami socjotechnicznymi przez kryminalmne rządy „oficjalne” manipulując komercyjnymi mediami których fundamenty są też oczywiście kryminalne.

  Z kąd onety/TVP/tvn/rozgłosnie radiowe pobieraja informacje a następnie karmią nasze umysły ?

  ODP. >>>

  Dane są zasysane z między innymi z http://www.ap.org/ (Associated Press) i też http://www.reuters.com/ .

  The House of Rothschild kupił agencje Reuters w 1800 roku !! . W ciągu ostatnich 20 lat, Reuters kupił też Associated Press. Teraz elita dwóch największych serwisów agencyjnych na świecie, gdzie większość gazet uzyskuje aktualności z tuby satanistów. Rothschyldowie posiadają kontrolę wszystkich trzech amerykańskich sieci, a także „prawa autorskie” do nagrań i środków masowego przekazu to wynika z badań Eustice Mullins opisując w swojej książce cały ten kryminalny”Kto jest właścicielem sieci TV.

  W polsce te wszytkie szmatławce typu gazety wyborcze i ich klonoidy wiadomo (kończac na TV via RADIO) skąd pobierają informacje , a na dzień dzisiejszy widać jak „polskie” społeczeństwo staje się społeczeństwem MULTI-KULTI z wypranymi mózgami od 89 roku.Wiekszość młodych ludzi jest zdegenerownych prosze państwa >>> nie kumają o co chodzi a sądze że jest już za późno chociaż mam nadzieje że wielu młody jak i seniorów przejrzy na oczy jak dupnie na świecie cały system ekonomiczny ,zobaczą prawdziwą rzeczywistość. Ludzie żyją dzisiaj w iluzji wiecie praca zagranicą i zjazd na chate + piwko via TV-dyskoteki-prostytucja-pazerność-szpanowanie samochodem , a w głowie „DNO” dosłownie. Jestem ciekaw jak się ci zachowają jak to dupnie, co oczywiście jest już zaprogramowane celowo. Z drugiej strony jest to pozytywne bo jeto rewolucja. A rządy reptylian zostaną usunietę na 1000 lat , gdzie w bibli pisze to dokładnie . Jest to okres czasu ograniczony, jak to wynika z informacji, że pod koniec tysiąca lat szatan musi być wypuszczony na krótki czas, który będzie czasem jego ostatecznego powstania kończącego się sądem ostatecznym (jak to opisano w 19:17nn).Celem owego związania diabła jest to, aby już nie zwodził narodów. Jeśli w czasie tysiąca lat nie może on już tego robić, oznacza to, że zanim zaczęła działać ta krępująca go siła, właśnie tym się zajmował. Stąd w 12:9 jak widzieliśmy diabeł określony został jako ten, “który zwodzi cały świat“.

  Wiec rotszyldy-rokefelery jak i reszta tej banksterskiej sitwy to marionetki w rekach reptalian ( … wiecie demony i szatan), oni nie są sprawcami ale odwieczny wróg. Czytajcie biblie tam dużo rzeczy pisze o czym nawet księża masoni (przebierańcy wielki w oczych skórach) – NIEGADAJĄ Z AMBONY ….

  ______ enjoy _______ 🙂

 29. AQQ 14 października 2011 o 8:39 pm

  KROWA A USTROJ.
  FEUDALIZM: Masz dwie krowy. Opiekujesz sie nimi, a Twoj senior
  zabiera Ci czesc mleka.
  USTROJ NIEWOLNICZY: Twoj pan ma dwie krowy. Ty sie nimi opiekujesz, on
  daje Ci czesc mleka.
  CZYSTY SOCJALIZM: Masz dwie krowy. Rzad je zabiera i umieszcza w
  oborze razem z krowami innych. Ty musisz opiekowac sie wszystkimi
  krowami. Rzad wydaje Ci tyle mleka, ile potrzebujesz.
  SOCJALIZM BIUROKRATYCZNY: Masz dwie krowy. Rzad zabiera je i
  umieszcza w oborze razem z krowami innych. Zajmuja sie nimi
  dawni hodowcy kurczakow. Ty musisz zajmowac sie kurczakami,
  ktore rzad odebral ich hodowcom. Rzad daje Ci tyle mleka i
  jajek, ile zgodnie z przepisami potrzebujesz.
  FASZYZM: Masz dwie krowy. Rzad zabiera obie, wynajmuje Cie, zebys sie
  nimi opiekowal i sprzedaje Ci mleko.
  CZYSTY KOMUNIZM: Masz dwie krowy. Sasiedzi pomagaja Ci sie
  nimi opiekowac i wszyscy dzielicie sie mlekiem.
  KOMUNIZM RADZIECKI: Masz dwie krowy. Musisz sie nimi opiekowac, a rzad
  zabiera cale mleko.
  DYKTATURA: Masz dwie krowy. Rzad zabiera obie i zostajesz
  rozstrzelany.
  DEMOKRACJA SINGAPURSKA: Masz dwie krowy. Rzad karze Cie grzywna za
  trzymanie dwoch zwierzat hodowlanych w mieszkaniu bez zezwolenia.
  MILITARYZM: Masz dwie krowy. Rzad zabiera obie i wciela Cie do armii.
  CZYSTA DEMOKRACJA: Masz dwie krowy. Twoi sasiedzi decyduja,
  kto dostaje mleko.
  DEMOKRACJA PRZEDSTAWICIELSKA: Masz dwie krowy. Twoi sasiedzi
  wybieraja kogos, kto powie Ci, czyje jest mleko.
  DEMOKRACJA AMERYKANSKA: Rzad obiecuje Ci dwie krowy, jesli na
  niego zaglosujesz. Po wyborach prezydent zostaje odwolany za
  spekulacje na rynku terminowych transakcji na krowy. Prasa rozdmuchuje
  afere \”Cowgate\”.
  DEMOKRACJA BRYTYJSKA: Masz dwie krowy. Karmisz je mozgami
  owiec tak dlugo, az zwariuja. Rzad nic nie robi.
  DEMOKRACJA WLOSKA: Masz dwie krowy. Przed rannym udojem
  sluchasz radia, zeby dowiedziec sie, kto jest dzisiaj premierem.
  BIUROKRACJA: Masz dwie krowy. Najpierw rzad wydaje przepisy,
  ktore mowia kiedy mozesz karmic i doic swoje krowy. Potem
  placi Ci, zebys ich nie doil. Nastepnie zabiera obie krowy,
  jedna zabija, druga doi i wylewa mleko do sciekow. Na koniec
  domaga sie od Ciebie wypelnienia formularzy wyjasniajacych
  zaginiecie jednej z krow.
  ANARCHIA: Masz dwie krowy. Albo sprzedajesz mleko po dobrej cenie,
  albo Twoi sasiedzi beda probowali Cie zabic i przejac krowy.
  KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedna i kupujesz byka.
  KAPITALIZM DALEKOWSCHODNI: Masz dwie krowy. Sprzedajesz je swojej
  spolce gieldowej, korzystajac z akredytywy nieodwolalnej poreczonej
  przez bank szwagra. Nastepnie wykonujesz transakcje swapowa z
  funduszem powierniczym, dzieki czemu odzyskujesz wszystkie swoje
  cztery krowy i dostajesz ulge podatkowa za hodowanie pieciu krow.
  Prawa do mleka szesciu krow sprzedajesz na rynku transakcji
  terminowych przez posrednika z Panamy firmie z Kajmanow, ktorej
  ukrytym udzialowcem jest zona szwagra. Prawa do mleka wszystkich
  siedmiu krow odkupuje Twoja spolka gieldowa, ktora w rocznym
  sprawozdaniu wykazuje osiem krow na stanie z opcja na zakup jeszcze
  jednej. W tym samym czasie zabijasz swoje dwie krowy, bo mialy zle
  Feng Shui.
  PROEKOLOGIZM: Masz dwie krowy. Rzad zabrania Ci je doic i zabijac.
  FEMINIZM: Masz dwie krowy. Pobieraja sie i adoptuja cielaka.
  TOTALITARYZM: Masz dwie krowy. Rzad zabiera obie i zaprzecza, by one
  kiedykolwiek istnialy. Mleko jest objete zakazem produkcji i
  konsumpcji.
  LIBERTYNIZM: Masz dwie krowy. Jedna przeczytala konstytucje,
  wierzy w nia i ma kilka dobrych pomyslow na rzadzenie. Startuje w
  wyborach i podczas gdy wiekszosc ludzi uwaza, ze krowa jest najlepszym
  kandydatem, nikt oprocz drugiej krowy na nia nie glosuje, bo wszyscy sadza
  ze byloby to wyrzucanie ich glosu w bloto.
  SURREALIZM: Masz dwie zyrafy. Rzad wymaga, by braly lekcje gry na
  harmonijce.

 30. Roma 14 października 2011 o 8:47 pm

  polecam dobry tekst
  źródło: http://www.bibula.com/?p=31617

  temat: Panowanie Chrystusa a nawrócenie Żydów – John Vennari
  poniżej fragment artykułu:

  Sześć punktów

  Ks. Fahey rozpoczyna swą książkę od omówienia sześciu punktów programu Chrystusa Króla. Owe sześć punktów stanowi fundament katolickiego porządku społecznego, oparty na tradycyjnym nauczaniu papieskim.

  1.Wszystkie państwa muszą uznać za jedyną drogę, ustanowioną przez Jezusa Chrystusa dla naszego powrotu do Niego, Mistyczne Ciało Zbawiciela, Kościół katolicki, nadprzyrodzony i ponadnarodowy.
  2.Państwa i rządy muszą uznać Kościół katolicki za jedynego ustanowionego przez Boga strażnika całego prawa moralnego, tak naturalnego jak i objawionego.
  3.Zagwarantowane muszą być jedność i nierozerwalność małżeństwa.
  4.Dzieci wychowywane być muszą jako członkowie Mistycznego Ciała Chrystusa.
  5.Konieczna jest dekoncentracja i powszechność własności prywatnej.
  6.System ekonomiczny powinien ułatwiać kredytowanie i produkcję dóbr oraz umożliwiać dostatnie życie chrześcijańskich rodzin4.

  Temu sześciopunktowemu planowi Zbawiciela szatan przeciwstawia swój własny plan,
  mający na celu nie ład, ale chaos i zniszczenie. Jest on dokładną antytezą, punkt po punkcie, programu Chrystusa Pana. (…) Szatan ma na celu:

  1.Powstrzymanie narodów od uznania Kościoła katolickiego za jedyny Kościół ustanowiony przez Chrystusa.
  2.Zachęcanie państwa do traktowania pośredniej władzy Kościoła z pogardą, przenosząc decydowanie o wszystkich kwestiach moralnych na państwo albo lud (poprzez głosowanie).
  3.Podkopywanie chrześcijańskiej rodziny w sposób bezpośredni, przez legalizację rozwodów, czy też pośrednio, poprzez promowanie niemoralności.
  4.Staranie, aby dzieci nie były wychowywane jako członkowie Mistycznego Ciała Chrystusa, a przede wszystkim, aby otrzymały naturalistyczną formację w szkołach.
  5.Koncentrację własności w rękach niewielu; czy to nominalnie w postaci własności państwowej, tj. partii znajdującej się przy władzy, czy też w rękach manipulatorów finansowych.
  6.Tworzenie systemu ekonomicznego, w którym istoty ludzkie podporządkowane są produkcji dóbr materialnych, a ta z kolei robieniu pieniędzy i wzrastaniu potęgi finansjery. (…)

  W dalszej części książki ks. Fahey wymienia dwa skutki odmowy przyjęcia Bożego planu:

  1° Stopniowe zanikanie katolickich wpływów na polityczne i ekonomiczne życie narodu. 2° Eliminacja nadprzyrodzoności z życia publicznego, będąca przygotowaniem na przyjście naturalistycznego „mesjasza”.

  POLECAM cały artykuł.
  także trollom licznie zgromadzonym tutaj, może któryś zejdzie ze złej drogi ?
  każdy moment jest dobry, żeby zacząć być lepszym człowiekiem
  i nigdy nie jest za późno !

  źródło: http://www.bibula.com/?p=31617

  • AQQ 14 października 2011 o 9:27 pm

   Dzięki Roma i MP! napisałam.

 31. maran 14 października 2011 o 8:49 pm

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/najbardziej_denerwujace_zachowania_wiernych_16144
  „Podczas udzielania ślubu panie żuły gumy, więc w homilii stwierdziłem, że tak nie wypada. Damy wyjęły gumy z buzi i przykleiły pod ławkami – mówi „Super Expressowi” ks. Bartołd. Innym razem w katedrze pojawiła się młoda turystka. „Była w stroju kąpielowym. Spojrzałem na nią znacząco. Ona rzekła „sorry” i wyszła”. Inna historia ks. Bogdana: „Głosiłem kazanie, a wtedy podszedł pan i powiedział: „Straszny konserwatysta!” Gdy ktoś się nie zgadza z kazaniem, może wyjść z kościoła, porozmawiać po mszy z księdzem, a nawet przebić mu koła w aucie – radzi ks. Konrad Hasior z parafii św. Jana Kantego w Legionowie.
  Oto lista denerwujących zachowań wiernych:
  – Komentowanie na głos kazań. Wierni potrafią nawet podejść do księdza
  – Kucanie zamiast klękania. Wygląda to na udawaną pobożność
  – Używanie telefonów komórkowych. Głośne dzwonki straszą innych wiernych
  – Guma do żucia i cukierki. Żucie czy jedzenie to lekceważenie mszy- Mówienie księdzu po imieniu. Celują w tym starsze parafianki
  – Skąpy, obcisły strój u pań. Nadmierne dekolty rozpraszają wiernych
  – Zabawki dla dzieci typu klocki. Mamy bawią maluchy jak w piaskownicy
  – Pospieszanie księdza, szczególnie przy spowiedzi. Wyznanie grzechów wymaga powagi
  – Biznesmeni proponujący lewe interesy. Chcą zarobić na fikcyjnych darowiznach
  – Palenie papierosów przed kościołem podczas mszy. Msza nie przewiduje przerw na dymka.

  Widać, że wielu Polaków chodzących/uczestniczących w sakramencie Eucharystii nie wie co robi/gdzie jest. Winę za to ponoszą na pewno formy katechetyczne, które nie potrafiły wzbudzić w katechizowanym żadnej miłości do sakramentów. Z drugiej strony Kościół powinien zastanowić się czy nie lepiej zradykalizować dostępność do np. sakramentu małżeństwa dla osób jawnie niewiedzących w czym uczestniczą. Może lepiej pusty kościół, ale za to ze świadomymi katolikami, niż pełny z nieświadomymi?”

 32. Noni 14 października 2011 o 10:05 pm

  Jaki jest sens Katolików klękania przed Bogiem. Bo Ja nie klękam przed Ojcem nie wiem jak Wy. Jestem ciekaw jednak o co z tym chodzi?

 33. obserwatorka 14 października 2011 o 10:36 pm

  co do filmiku o sondażach w TVN24 – niby prawdziwych wynikach wyborów…

  Zwróćcie uwagę na to jaki tekst leci na pasku po prawej stronie… leci szybko i często nie można się zastanowić co piszą…

  chodzi mi o fragment:
  DONALD TUSK SPOTKAŁ SIĘ Z PREZYDENTEM WS. NOWEGO RZĄDU ******* (…) *******
  PREZYDENT: LOGIKA WSKAZUJE ŻE KANDYDATEM NA NOWEGO PREMIERA ZOSTANIE DONALD TUSK…

  a teraz zmienię trochę wielkości liter…
  PREZYDENT: „Logika” wskazuje, że kandydatem na nowego premiera zostanie Donald Tusk…

  a teraz pytanie:
  do kogo dzwonił kontroler w Smoleńsku (do ważnej osobistości w Moskwie)?
  – do kogoś o ps. Logika

  „Logika” nakazała kontrolerom sprowadzać tupolewa… może teraz wskazuje na Donalda Tuska…

  przypadek…?
  znając wpadki naszego prezydenta mógł się wygadać… tylko nikt tego nie wychwycił.

  • blip 15 października 2011 o 11:14 am

   Buahahahahahahaha. Komentarz roku. Tak idiotycznej teorii w życiu jeszcze nie widziałem. Logika zdjął samolot w Smoleńsku, a teraz wybrał nam rząd i premiera. Jeżeli ten komentarz to nie prowokacja, to komentarz może być tylko jeden, a mianowicie – buahahahahahahahaha.

   • leonid 16 października 2011 o 2:24 am

    @blip
    tylko prawdziwy trol, który świadomie szkodzi interesowi polskiemu podważa i wyśmiewa hipotetyczną teorię, że „Logika zdjął samolot w Smoleńsku, a teraz wybrał nam rząd i premiera.”
    z czego tu się śmiać? przecież i tak wiadomo że ruska agentura ma u nas duże wpływy o ile nie rządzi, więc co w tym takiego śmiesznego??? tusk oddał w śledztwie ruskim wszystko, oni mają go w szachu, a jak podskoczy to zaraz rzucą polaczkom jakieś „nowe” dowody. to czemu nie miałby wybrać premiera????
    szczerze, mówiąc chciałbym żeby to był tylko czysty zbieg okoliczności, i że faktycznie chodzi tu o zwykłą logikę. a poza tym pan miller nie wyjaśnił kompletnie kim był pan więc z czego rżysz?
    p.s.
    czytałem gorsze komentarze – twoje blip! buhahaha

 34. Annah. 14 października 2011 o 10:44 pm

  dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/14/gluchy-mezczyzna-zaczyna-slyszec-w-medjugorje/

 35. Roma 14 października 2011 o 10:51 pm

  http://kruk.nowyekran.pl/post/30128,petycja-pomoz-uwolnic-skazana-na-smierc-chrzescijanke

  Podpisz petycję – Pomóż uwolnić Asię Bibi

  Asia Bibi, pakistańska chrześcijanka, wystąpiła w obronie swej wiary, kiedy muzułmańscy współpracownicy szydzili z niej i próbowali zmusić ją do przejścia na islam. Została za to oskarżona o bluźnierstwo i skazana na śmierć przez powieszenie. Przebywa obecnie w więzieniu, oczekując na decyzję sądu w sprawie swej apelacji od wyroku.

  Ponad 150 tysięcy chrześcijan w Pakistanie podpisało się pod petycją żądającą sprawiedliwości dla ofiar prześladowań, między innymi dla Asii Bibi.

  Możesz teraz dołączyć swój głos do tej prośby, podpisując petycję na witrynie:

  http://www.CallForMercy.com

 36. Roma 14 października 2011 o 10:52 pm

  http://kruk.nowyekran.pl/post/30128,petycja-pomoz-uwolnic-skazana-na-smierc-chrzescijanke

 37. Annah. 14 października 2011 o 10:58 pm

  Ze stron Królowej
  Kto się boi Krzyża Chrystusowego…

 38. snajper 15 października 2011 o 12:38 am

  NATO planuje atak na Iran?
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=9198

  ROSJA. Wysłannik Rosji w NATO – Dimitrij Rogozin powiedział w wywiadzie opublikowanym 5 sierpnia w dzienniku „Izwiestia”, że Sojusz Północnoatlantycki planuje atak zbrojny na Islamską Republikę Iranu, mający na celu obalić rząd tego kraju.

  „Pętla wokół Iranu się zaciska. Plany militarne przeciwko Iranowi są w toku. I z pewnością niepokoi nas perspektywa rozpętana wojny na szeroką skalę w tym rozległym regionie” – powiedział Rogozin. Dodał też, że Syria, a później Jemen mogą być ostatnimi krokami NATO w drodze do rozpoczęcia ataku na Iran.

  Jak przypomniał portal presstv.ir, informacje podane przez Rogozina pojawiły się w momencie, gdy Izrael przygotowuje się do ataku na irańskie zakłady atomowe, aby odwrócić uwagę od starań Palestyny o przystąpienie do ONZ. W lipcu były agent CIA Robert Baer powiedział, że jest niemal pewny, iż taki atak został zaplanowany na wrzesień i ma nastąpić przed głosowaniem w ONZ nad uznaniem państwa palestyńskiego.

  Opracowanie: Jarosław Klebaniuk

  ————————————————————————–

  Jeśli powyższy termin ataku na Iran jest prawdziwy, to w tym świetle jeszcze poważniej prezentuje się podawana już na tym blogu ta niepokojąca informacja: “Cudowny znak” – LINK

  .

  —————————————————————————————————–

  W tym zestawie również interesujące:

  Amerykańscy kongresmeni jadą do Izraela po instrukcje

  W ciągu najbliższych tygodni 81 kongresmenów – stanowiących około 20 procent wszystkich członków Izby Reprezentantów – w porze wakacyjnej uda się do Izraela.

  Tygodniowy pobyt każdego kongresmena sponsorowany jest przez “Amerykańsko-Izraelską Fundację Edukacyjną” – AIEF, określającą się jako “organizacja charytatywna”, jednak zrzeszoną w żydowskiej organizacji lobbystyczno-szpiegowskiej American Israel Public Affairs Committee.

  Pierwsza grupa amerykańskich parlamentarzystów składa się z 26 Demokratów i przybędzie do Izraela w poniedziałek 15 sierpnia br. W drugiej grupie znajdzie się 55 Republikanów.

  Delegacja amerykańska spotka się z prezydentem Izraela, Szymonem Peresem, premierem Benyamin Netanyahu oraz prezydentem Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas.

  Izrael zmierza różnymi sposobami do przekonania polityków do zagłosowaniu przeciwko inicjatywie utworzenia niezależnego państwa palestyńskiego. W tym celu zorganizowano również spotkanie w Izraelu 18. ambasadorów z Waszyngtonu, reprezentujących wiele państw z Azji, Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej, w tym Albanii, Barbadosu, Belize, Burina Faso, Republiki Dominikańskiej, Haiti, Macedonii, , St. Lucia i Ugandy. Jak stwierdza Jerusalem Post “niektóre z tych państw zostały wymienione jako możliwi kandydaci do głosowania przeciwko, albo przynajmniej wstrzymania się od głosu, w głosowaniu na forum ONZ we wrześniu br., w sprawie utworzenia państwa palestyńskiego”.
  Źródło: http://www.bibula.com/?p=41884

 39. iHe 15 października 2011 o 12:57 am

  Polska ma nowego mesjasza i nie jest nim Tusk..
  „”Mesjasz lewicy” – to określenie Janusza Palikota, o którym mówili wiceprzewodniczący Ruchu Poparcia Artur Dębski i przewodniczący Stowarzyszenia Ordynacka Włodzimierz Czarzasty. Politycy dyskutowali również o przyszłości polskiej lewicy. – Uważam, że tym wynikiem wyborczym Palikot przeszedł do historii i będą o nim pisać w podręcznikach – przekonywał Dębski w „Rozmowie bardzo politycznej” w TVN 24.

  Z kolei Czarzasty powątpiewał w „mesjanizm” Palikota. – Człowiek, który idzie w stronę ateizmu, ma być mesjaszem? – pytał zaznaczając, że nie ma zamiaru atakować samego Ruchu Poparcia.”

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-mesjasz-lewicy-beda-o-nim-pisac-w-podrecznika,1,4881390,wiadomosc.html

  Ważne ,że już powiedziano mesjasz,a kocięta do palenia się zawsze znajdą i będą miały radochę.
  Nie ma to jak pełna pomoc wizerunkowa od łże tefałenu i ordynackiej.
  http://mp3wow.pl/mp3,Kukiz+i+Piersi+-+Ordynacka,279567

  Widzę,że lsd przechodzi na naturalne środki – thc.
  Ciekawe kiedy zrobią ruch poparcia psylocybiny.
  Mieliby fajne logo grzybek z liściem na głowie w kształcie walikonia.

  „Obaj politycy zgodzili się co do tego, że polska lewica powinna zacząć ze sobą lepiej współpracować. – Powinno się zwołać kongres lewicy. Polska potrzebuje lewicy – przekonywał
  Czarzasty. Z kolei Dębski stwierdził, że na czele takiego dużego ruchu „powinien stanąć Palikot”.
  Dębski mówił też o tym, że wielu polityków może przejść do Ruchu Poparcia.”

  Ciekawe po co im te roszady i przebieranki..
  W każdym razie ruszofy mesjasz lewicy gotowy do dzieła.

 40. gSheeple 15 października 2011 o 12:59 am

  Sprawa Goczyńskiego na wykopie:
  http://www.wykop.pl/ramka/911833/skazany-na-smierc-w-polsce/
  Pnie się szybko a to dobrze wróży

 41. zenobiusz 15 października 2011 o 1:07 am


  On wyrażnie cierpi na chroniczną niestrawność,co często dosadnie okazuje.
  Ten obłożony język,oj,słabego cóś zdrowia ten marsjasz.

 42. Stirlitz 15 października 2011 o 1:36 am

  na tym zdjęciu Pan P jest w dobrej formie , a ostatnio już nie jest w dobrej mimo „wygranej” w wyborach , święta inkwizycja dalej działa jako tajne oficjum :))))

  • Annah. 15 października 2011 o 7:49 am

   Dlatego wszyscy parlamentarzyści prawicowi i nie tylko. z którymi się teraz przyjdzie spotykać powinni mieć pod połą garnituru – kostiumu poświęcony krzyżyk, coby nim dobrze potrząsnęło 🙂 a wtedy może się i polepszy.

  • zbigniew1108 15 października 2011 o 8:56 am

   Kika dni temu przeczytałem Twoją propozycję o pozytywnym myśleniu w sprawach politycznych.Od długiego czasu staram się tak robić indywidualnie Jeżeli Twoim zdaniem grupowość i koncentracja o określonej godzinie wzmocni skuteczność ,to jestem zainteresowany współpracą .

 43. Kinga 15 października 2011 o 1:40 am


  Co nas czeka w roku 2012 i jak sie do tego przyg
  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/10/lindsey-williams-devils-messiah-agenda.html

 44. iHe 15 października 2011 o 1:41 am

  http://biznes.onet.pl/awaria-blackberry-uderzyla-w-cztery-kontynenty,18568,4878374,1,news-detal

  „Zakłócenia powodują coraz większą presję na RIM, które broni się przed naciskami ze strony inwestorów na zmiany w kierownictwie i potencjalną sprzedaż lub podział firmy.”

  Obecne problemy BlackBerry nie mogły wypaść w gorszym dla RIM momencie, ponieważ jeszcze w ostatnich miesiącach firma była ostro krytykowana – napisał analityk Malik Saadi z Informa Telecoms & Media.

  „Według jednego z analityków obecne problemy z usługami mogą zachęcić firmy do dopuszczenia do danych skrywanych za firewall’ami konkurencyjnych urządzeń Apple (iPhone i iPad) oraz smartfonów opartych na systemie Google Android.”

  http://komorkomania.pl/2010/08/09/wszyscy-jestesmy-terrorystami-blackberry-zakazane-w-nastepnym-kraju

  A tu finta w fincie od przebiegłych wiadomo co..
  http://di.com.pl/news/33539,0,USA_i_Izrael_szpieguja_dzieki_BlackBerry.html

  „Dhahi Khalfan Tamim, szef policji w Dubaju. Z jego wypowiedzi wynika, że mają one kontekst wyraźnie polityczny. Tamim twierdzi, że dostęp do zakodowanych informacji mają m.in. władze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Izraela – informuje agencja Reuters. Nie ma więc powodu, dla którego ZEA także nie miałyby go mieć.”

  Wybór:
  http://demotywatory.pl/2996357/Jaka-jest-roznica-pomiedzy-Coca-Cola-a-Pepsi-

  Tak sobie myślę,że ta firma jest umoczona w rebelie londyńską i chcą ją nwowcy zlikwidować w celu zatarcia śladów.
  Bo na pewno nie nadaje się do
  organizowania rebelii bez wiedzy brytyjskiej policji,a poza tym tępa tłuszcza była tak ewidentnie sterowana z zewnątrz,że..Trzeba teraz zamknąć firmę.I jeszcze na tym zarobić.

  „Urządzenia BlackBerry są zaaprobowane i używane przez Biały Dom, Kongres Stanów Zjednoczonych, armię i amerykańskie siły lotnicze, rząd kanadyjski (również lokalny), członków rządów w Holandii, Niemiec, Austrii, policję, straż i służby miejskie w wielu krajach europejskich.
  Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa NATO RESTRICTED.

  I dlatego pewnie tępa tłusza akurat użyła tego natophona w rebelii zamiast ipadło proste w obsłudze i ulubione na wyspach.
  Tępaki z motłochu uwielbiają gadżety bussinesmanów,szczególnie sobie cenią certyfikaty tajności i brak wypasionego menu,żyrokompasu i dotykowego ekraniku.
  http://demotywatory.pl/1357781/iPadl

 45. rabarbarek 15 października 2011 o 3:25 am

  Spacery po linie bez zabezpieczenia sa bardzo ryzykowne. A Zachod i USA na wyrazne zyczenie Izraela nie spaceruje , a tanczy na linie. Wyprawia tam wygibasy , ktore moga zakonczyc sie tragicznie dla nas wszystkich. Wojna z Iranem i Syria wisza na wlosku. Glowny plan dla Bliskiego Wschodu i Afryki Polnocnej to zabic miliony i reszte sterroryzowac . Zrobic z nich niewolnikow. Obawiam sie rewolucje sfabrykowane zostaly , aby plan ten powiodl sie. Niech sie wytluka wlasnymi lapami a my dokonamy reszty- taki plan rozpisano duzo wczesniej.

  Pytanie kto skorzysta na sytuacji na Bliskim Wschodzie? Wiadomo , ze jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem , najwiekszym wygranym bedzie Izrael. O tym pozniej. Kraje Europy Zachodniej juz zacieraja rece na mysl o przejeciu wplywow z ropy. W marcu Francja podpisala umowe w Katarze z NTC [ Libijska Narodowa Przejsciowa Rada] o przejeciu kontroli nad firmami produkujacymi /wydobywajacymi rope, Jak wiadomo to wlasnie Francja naciskala w UN na pozostale kraje , aby zgodzily sie na misje NATO , majaca na celu „ratowanie ludnosci cywilnej” Libii.
  Wlochy takze dostana dzialke i juz gotowe sa do przejecia kontraktow , ktore nalezaly do Gazpromu .
  Jak powiedzieli zdrajcy z NTC ” nie mamy problemu z Anglia , Francja czy Wlochami , mamy problem z Rosja , Chinami i Brazylia”. Pytanie wiec czy Rosja dolaczy do agresorow? Z tego co widac Chinczycy nie maja zamiaru brac udzialu w tej szopce , choc nie wiadomo czy sie nie ugna , bo USA zaczyna im odbierac wplywy w Afryce , ktore sobie pokojowo przez ostatnie lata zdobywali.
  Jesli chodzi o Rosje , sytuacja jest bardziej skomplikowana . Podobno , powtarzam podobno , w Rosji wytworzyly sie dwa obozy . Atlantycki z Miedwiedewem na czele , ktory gotowy jest wspolpracowac z NATO [ to dzieki niemu przeszla rezolucja przeciwko Libii w UN] i oboz Euroazjatycki z Putinem na czele. Putin jest zawiedziony , bo Rosja traci bardzo dobre uklady z Libia, kontrakty naftowe i militarne , i dodatkowo podpisany wielki kontrakt na budowe kolei w Libii.

  Odnosnie Syrii Minister Spraw Zagranicznych Rosji , Lavrow powiedzial , ze jakiekolwiek uchwalenie rezolucji UN w sprawie Syrii bedzie powtorka libijskiego zcenariusza. Putin z kolei po ataku na Libie powiedzial , ze inwazja ta to nic innego jak nowa krucjata. To co jednak zastanawia to fakt , ze Rosja uznala w koncu, NTC , Libian National Transitional Council. Jesli Zachod [ neokonserwatysci i syjonisci] przekona Rosje do hulanek swiatowych , to wkrotce mozemy byc swiadkami piekla na ziemii.

  Juz dzisiaj USA wyslaly do Ugandy oddzial zbrojny[ 1szy raz w historii] w liczbie ok 100 zolnierzy.
  W TV leca programy o tym jakie to biedne ugandyjskie dzieci porywane sa przez bojowki i sprzedawane do Europy i tam mordowane. Jest to prawdopodobnie akcja zwiadowcza i przygotowanie przyszlej agresji na ten kraj. Bo jesli ktos mysli , ze na Bliskim Wschodzie sie skonczy to jest w bledzie.

  Dlaczego tak sie dzieje i skad tak nagle rozpoczely sie rewolucje wiosenne. Po prostu ktos uznal , ze nadeszla juz pora na zrealizowanie planow, ktore przelezaly w szufladach kilkadzisiat lat. Malo kto wie o Planie Yiona , a wlasnie ten plan jest obecnie skrupulatnie realizowany. Oded Yion byl doradca Izraelskiego Ministra Spraw Zagranicznych w Izraelu w roku 1982. To on jest autorem dokumentu na temat regionu i dominacji na Bliskim Wschodzie. To syjonistyczny plan dla regionu i dlatego z taka furia Izrael zwalcza kraje , ktore chca uznac Palestyne [ Norwegia…] Nikt wczesniej ani pozniej nie napisal i nie przedstawil tak dokladnego planu.

  Dwie glowne tezy planu to :
  – zeby prztrwac , Izrael musi zdominowac region i stac sie potega swiatowa

  -aby to osiagnac kraje arabskie musza zostac podzielone na male podmioty zalezne od Izraela

  Podzial ma nastapic wedlug linii dzielacych poszczegolne plemiona i grupy etniczne. Te podzielone panstewka maja byc ulegle wobec Izraela. Beda to takie satelity Izraelskie a nie samodzielne , silne panstwa. Jest to widoczna powtorka Jugoslawii. Taka balkanizacja Bliskiego Wschodu.
  Dokonano juz tego w Iraku . Choc sie o tym glosno nie mowi Irak podzielony jest na trzy czesci. Teraz kolej na kolejne panstwa. Wedlug planu trzeba je zniszczyc , rozczlonkowac , zbombardowac co sie da a bogactwa przejac. Wedlug planu Syria ma byc podzielona na 5 regionow, Jordania , gdzie jak widzimy panuje dziwny spokoj, ma byc wlaczona do Izraela.
  Kiedy panstwa arabskie zostana odpowiednio pomniejszone , na ich granicach maja byc ustawione izraelskie punkty graniczne.

  Podobne plany obejmuja Egipt, Tunezje, Iran, Maroko, Sudan [ gdzie dzielo jest juz na ukonczeniu , w tym roku Sudan zostal podzielony] , a nawet Turcja.

  Chaos , chaos , chaos . Prowokacje, falszywe oskarzenia , fabrykowanie dowodow ma sluzyc jednemu celowi, agresji majacej na celu wyeliminowanie bogatych krajow roponosnych i
  powolne przygotowanie swiata na radosne przyjecie nowego porzadku swiatowego. Aby jednak do tego doszlo potrzebne sa czystki na Bliskim Wschodzie.

  Spirala glupoty , bezmyslnosci i bezprawia nakreca sie coraz bardziej. Wojna z Iranem moze doprowadzic do zaglady przy ktorej II WS to byla zabawa. Iran ma zaawansowany program broni biologiczej i w razie ataku moze go uzyc. Podobnie Syria. Gdyby syjonisci wraz ze swoimi slugusami zechcieli zaatakowac Iran , ten niezwlocznie odpowie . Ci szalency beda wtedy w bunkrach ale i tak nie beda mieli do czego wrocic , bo ziemia bedzie skazona. Dzisiaj Obama powiedzial , ze nie wyklucza zadnej opcji przeciwko Iranowi , nawet militarnej.

  Good Luck Mr. President!!!

  http://www.aljazeerah.info/Opinion%20Editorials/2010/October/25%20o/Israel%27s%20Longstanding%20Middle%20East%20Plan%20By%20Stephen%20Lendman.htm

  • Rodriguez7 15 października 2011 o 11:04 am

   Wiesz, dobrze że piszesz „podobno” bo jedno co czytam to gówno gówno gówno.
   Jakie obozy? Weź znajdź pierwszy lepszy wywiad z Litwinienkiem co mówi o Putinie. Omg przecież to rasowy oświecony gad. Jak można jeszcze wierzyć, że Putin to patriota itd. No to mi się W GŁOWIE NIE MIEŚCI!!! A i Chiny…
   Satanistyczna rodzina Lee rządzi w Chinach tak jak u nas wciąż rządzą Czartoryscy z Olechowskim na czele szlachta pieprzona. A Ty lejdi jeszcze nosisz jakąś pseudo nadzieje. Nagroda nie tutaj a w NIEBIE !!!

 46. Stirlitz 15 października 2011 o 5:09 am

  możliwe że wszyscy od Palikota to SB-cy ………

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Posel-Ruchu-Palikota-zatail-przed-wyborcami-kim-byl,wid,13897598,wiadomosc_prasa.html

 47. peryskop 15 października 2011 o 6:00 am

  NWO – NOWE PLANY DEPOPULACJI

  14 października, 2011

  Niedługo do układów klimatyzacji w samochodach trafi nowe chłodziwo o symbolu HFO-1234yf,2,3,3,3-tetrafluoropropan czyli fluorowany węglowodór.

  Ma ono zastąpić wycofywany z rynku R 134a, jako że ten ostatni został uznany za gaz cieplarniany,
  a jak wiadomo gazy cieplarniane powodują ocieplenie klimatu, co stanowi nowy dogmat wiary NWO.
  Nowe chłodziwo ma 300-krotnie mniejsze możliwości tworzenia efektu cieplarnianego i to jest jego jedyna, wątpliwa zaleta.

  Jednocześnie jednak ma dwie spore wady: po pierwsze, pod wpływem wysokiej temperatury przekształca się w śmiertelną truciznę, fluorowodór, a po drugie jest horrendalnie drogie.

  Fluorowodór wydzielający się przy silnym podgrzaniu HFO-1234yf bezboleśnie przenika przez skórę,
  a nawet przez strój ochronny. Zresztą fluorowodór swobodnie trawi szkło, więc cóż to dla niego skóra.

  W niewielkim stężeniu jest rakotwórczy, w większym powoduje niegojące się rany, a poza tym obniża poziom wapnia w organizmie zakłócając pracę serca. W dodatku pierwsze objawy zatrucia pojawiają się z opóźnieniem, kiedy na ratunek jest już za późno.

  Przy kolizji samochodu, jeżeli dochodzi do rozszczelnienia klimatyzacji i chłodziwo wypływa na gorące podzespoły pod maską auta, które rozgrzewają się nawet do 700º C, chłodziwo się zapala i zacznie wydzielać fluorowodór.

  Przeprowadzono w Niemczech próby laboratoryjne, do których użyto świńskich łów z ubojni. Łby poddano działaniu gazu trzykrotnie co 5 minut przez 10 sekund. Łącznie na ten cel użyto 10 gram fluorowodoru.

  Po 30 minutach od eksperymentu skóra zrobiła się ciemnoszara, co oznacza, że trucizna przeniknęła
  przez grubą świńską skórę i zareagowała z tkankami znajdującymi się pod nią.

  Natomiast w układzie klimatyzacyjnym jest około 600 gram fluorowodoru.

  wiecej:
  http://www.niepoprawni.pl/blog/2518/nwo-nowe-plany-depopulacji

  • AQQ 15 października 2011 o 8:06 am

   @Peryskop> Straszne, z każdego kąta atakuje nas nwo!
   Moja znajoma jedzie do pracy tylko 15min, ale obowiązkowo kupiła auto z klimą, bo taka moda!
   Za nowinki” trzeba płacić…nawet a przede wszystkim, życiem!
   wiwat nwo 😦

 48. rabarbarek 15 października 2011 o 6:54 am

  Burmistrz Bloomberg tak sie wystraszyl protestujacych z Wall Street , ze w poploch uciekal tylnymi drzwiami ze swojej restauracji, Dzisiaj media probowaly przypisac protesty grupom lewackim . Chodzi o to , zeby przynajmniej czesc odeszla sama, Patrzac jednak na transparenty mozna smialo powiedziec , ze nie ma tam hasel lewicowych , sa za to hasla broniace kapitalizm i amerykanskie hasla wolnosciowe. Jak widac na zdjeciach uczestnikami prawie miesiecznej pikiety sa glownie mlodzi ale nie brakuje tez osob starszych. Ludzi przybywa i widac , ze wladza nie bardzo wie co z tym fantem zrobic.
  Bankierzy tez juz sie tak nie usmiechaja jak jeszcze niedawno ogladali protestujacych z szampanem w dloniach. Moze obawiaja sie , ze zamiast szampana beda musieli zadowolic sie alpage.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2048754/Occupy-Wall-Street-Bloomberg-backs-dawn-eviction.html

 49. Annah. 15 października 2011 o 7:34 am

  (…) Według danych kwartalnych NBP, które są dostępne za czerwiec 2011 roku, polskie zadłużenie zagraniczne przyrastało w zawrotnym tempie i przekroczyło w ujęciu netto 350 mld dolarów. Nie znam najnowszych danych dla Grecji i Francji, ale możliwe że Polska wyprzedziła te kraje i jest na 8 miejscu wśród najbardziej zadłużonych krajów świata.
  Dodam też, że w czerwcu 2011 roku, narodowy Bank Polski miał 93 mld dolarów płynnych aktywów rezerwowych, a zagraniczne inwestycje portfelowe w Polsce wynosiły 150 mld dolarów, z czego 110 mld dolarów w obligacje rządowe.
  Te wskaźniki plasują Polskę wśród krajów o podwyższonym ryzyku, jeżeli kryzys finansowy w strefie euro się nasili, to skala odpływu kapitału może być bardzo duża i nie unikniemy recesji.
  Dwa lata temu zacząłem przestrzegać, że zadłużamy się szybciej niż za czasów Gierka i że to może się źle skończyć. Decydenci nie słuchali. Za chwilę będzie za późno.
  http://www.rybinski.eu/?p=2931&lang=pl

  • Annah. 15 października 2011 o 9:59 am

   Czy ty na pewno nadążasz za ręką ?

  • peryskop 16 października 2011 o 12:53 am

   Czy widzieliście w talavizji kilkadziesiąt nowych Land Roverów po kilkadziesiąt tys. zł sztuka
   ze skórzanymi tapicerkami i systemami audio po 11 głośników każdy?

   To „uzbrojenie” dla naszej armii z okazji polskiej „prezydęcji”.

   Kreatywnym księgowym Vincenta już całkiem w głowach się powywracało!

   Kto za tego rodzaju ekstrawagancje będzie płacił?

 50. Grafik 15 października 2011 o 8:31 am

  Od około 40 sekundy się zaczyna i tyle w temacie na dziś.

  http://ogamad.wrzuta.pl/audio/8CUjcf98x2y/hurt_-_kapitalizm_wersja_inna

 51. Noni 15 października 2011 o 10:14 am

  Ostatnio złapali trzech Wietnamczyków z ponad 70 kilogramami marihuany i grozi im do 3 lat więzienia, Kiedy zwykłemu hodowcy z pod biurka jeden mały krzak na swoje potrzeby grozi do 3 lat więzienia . Parodia.

 52. Annah. 15 października 2011 o 10:17 am

  Wojskowe tajemnice FOZZu
  (…) Oto całkiem niedawno, 7 października, minęła dwudziesta rocznica śmierci prof. Waleriana Pańki, prezesa NIK, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym pod Piotrkowem Trybunalskim na dwa dni przed terminem wystąpienia w Sejmie z informacją na temat działalności FOZZ… W ciągu kilku lat od wypadku zmarł zarówno kierowca urzędowego samochodu, którym jechał Pańko, jak i dwaj policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu wypadku. Wydarzenia te mogły oczywiście być dziełem przypadku, zbiegiem nieprzyjemnych okoliczności. Pole do ewentualnych hipotez i sugestii daje jednak proste porównanie efektów, jakie przyniosła w sprawie FOZZ kilkumiesięczna praca jednego inspektora NIK, a jakie kilkuletnia praca całego aparatu państwowego – Falzmann, Pańko oraz Anatol Lawina, dyrektor Zespołu Analiz Systemowych NIK, 14 czerwca 1991 r. spotkali się z ówczesnym premierem Janem Krzysztofem Bieleckim oraz wicepremierem Leszkiem Balcerowiczem. Pracownicy NIK mieli wg relacji przedstawić szefom rządu sytuację związaną zarówno z działalnością FOZZ, jak i całym systemem spłaty polskiego zadłużenia zagranicznego. Władze już nie PRL, ale III RP, miały więc informację, na podstawie której mogły szybko i skutecznie działać w sprawie FOZZ. Dlaczego tak się nie stało? To jest dopiero tajemnica…
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111015&typ=my&id=my07.txt

 53. iHe 15 października 2011 o 10:48 am

  „Tu” za heroinę ludzie wszystko by oddali..”
  Skąd my to znamy..
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/po-marihuanie-czas-na-heroine-chca-legalizacji,1,4881400,wiadomosc.html

  „Doradcy brytyjskiego rządu chcą radykalnej liberalizacji polityki antynarkotykowej. Zamiast karać za posiadanie twardych narkotyków zaproponowali, aby odsyłać osoby posiadające m.in. heroinę tylko na szkolenia – informuje dailymail.co.uk. ”

  Jak na razie propozycja spotkała się z krytyką ze strony rządu i raczej nie ma szans na jej wprowadzenie.

  Głównym założeniem projektu jest to, aby zamiast odpowiedzialności karnej, osoby posiadające extasy lub heroinę były pociągane tylko do odpowiedzialności cywilnej. W takim układzie, osoby przyłapane na posiadaniu narkotyków nie zasilałyby więzień, ale przymusowo uczestniczyły w szkoleniach z zakresu szkodliwości narkotyków.”

 54. pola 15 października 2011 o 1:22 pm

  Kontrola internetu? MSWiA już nad tym pracuje
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,36680,title,Kontrola-internetu-MSWiA-juz-nad-tym-pracuje,wid,13897637,wiadomosc_prasa.html