Dokąd prowadzą protesty na Wall Street i w innych miastach

Historyczny numer 1

Na podstawie artykułu z 3 października

To co się dzieje na Wall Street i w innych „okupowanych” miejscach w USA, powinno być dla nas nauczką w jaki sposób można prowadzić efektywne pokojowe demonstracje. Okupujący Polską przebierańcy się tylko śmieją z krzykliwych demonstracji Solidarności, nawet jeśli są to 80-tysięczne tłumy. „Pokrzyczą i przejdą” i to wszystko na co ich stać. Tylko stałe długotrwałe akcje mogą przynieść efekty – tak jak ta pod Pałacem Prezydenckim – dlatego delegowano tam tak licznych agentów by to rozwalić od środka. Amerykanie mają długą tradycje strajków „siedzących” – takich jak w latach 30-tych czy 60-tych.  
Przeglądając to co się działo w ciągu ostatnich kilku dni, zwróciłem uwagę na artykuł z 3 października, który porusza bardzo ważną kwestię organizacji protestów.

Otóż codziennie w Parku Wolności (Liberty Square) zbiera się co najmniej 1000 osób dyskutując w jaki sposób zmienić system, który kosztem 180 milionów biednych, utrzymuje 400 najbogatszych osób w tym kraju. Były dni, że na Wall Street znajdowało się 50 tysięcy protestujących, są i gorsze, gdy liczba spada do 5 tysięcy. Najdziwniejsze jest to, że protesty mają miejsce w samym sercu ośmiornicy bankowej i jak dotąd policja nie przystąpiła do usuwania wszystkich przebywających w centrum organizacyjnym na Placu Wolności, mimo że były takie groźby ze strony burmistrza miasta. Widać, że władze obawiają się podobnych efektów takiej ewentualnej interwencji jak w krajach arabskich, gdzie skończyło się to obaleniem reżimów.

Nie obywa się jednak bez agresji policji – jednakże każdego następnego dnia do protestów dołącza jeszcze więcej ludzi. Przyczyną jest to, że nastąpił moment przełamania wewnętrznego oporu – Amerykanie widzą jak z dnia na dzień stają się coraz biedniejsi, a system jedynie co może zaoferować to nowe podatki, które mają służyć zaspokojeniu chciwości elit. Już dzisiaj ponad 25 milionów Amerykanów jest bezrobotnych, 50 milionów nie ma podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego, 100 milionów żyje praktycznie w nędzy (choć ta nędza nie jest jeszcze tak oczywista jak polska). Protestują ci co dali się oszukać lichwie – ludzie, którzy utracili domy na skutek przejęcia ich przez banki, studenci, którzy nie mogą sprostać opłaceniu czesnego, mimo że mają pracę – tak bowiem wysokie są koszty studiowania. Jest to całkiem nowa generacja Amerykanów, którzy nie mają przyszłości, a media śmieją im się w twarz takimi programami jak „Taniec z Gwiazdami” (Dancing with the Stars). Wbrew temu co się mówiło o nich, że są zdegenerowani, nastawieni nihilistycznie do przyszłości, dekadenccy, ci młodzi ludzie postanowili wziąć swoją przyszłość w swoje ręce, wiedząc że na pewno nie obędzie się bez ofiar. |

Na razie są ich tysiące, to za mało by wygrać – potrzeba dziesiątków tysięcy, nie tylko podpisujących listy na Facebooku, bo to tez nic nie daje, ale aktywnie uczestniczących w stałych protestach. Największą przeszkodą w sukcesie nie są akcje pacyfikacyjne policji, ale obawa przed czynnym udziałem w protestach, a czasem nawet niepotrzebna krytyka i cynizm ze strony osób, które w ten sposób chcą wytłumaczyć swój strach.
Na pewno czynnikiem destrukcyjnym są tu publikacje w gazetach takich jak New York Times, które ośmieszają protestujących, jednak trzeba to ignorować i robić swoje.
Plac Wolności wygląda na razie chaotycznie, ale jest to pozorny chaos, jest to bowiem laboratorium możliwości, które jest elementem piękna demokracji.  Potężny ruch się dopiero rodzi, i to on doprowadzi do usunięcia nie jednego dyktatora, ale całego reżimu, który opanował stolicę.

Pomysłów na przyszłość jest wiele – od zaniechania korporacyjnych osobowości (człowiek dla systemu jest w USA korporacją, stąd np. nazwiska i imiona pisane dużymi literami w instytucjach takich jak sądy), wprowadzenie „podatku Tobina” (opłata za szybkie transakcje międzynarodowe), nacjonalizacja banków czy uspołecznienie opieki zdrowotnej, upublicznienie zbankrutowanych domów, budowa „zielonej” infrastruktury, itp. Pomysły się tworzą na miejscu, nikt nie przyszedł z gotowym programem – i to jest właśnie atut tego co się tam dzieje, gdyż trudno jest przejąć ruch, który nie ma założeń programowych.
To co się dzieje na Wall Street jest przykładem tworzenia historii przez w sumie niewielkie grupy osób, które zdecydowały się na konkretne działanie w kierunku zmiany systemu.

Taka była pierwsza „Solidarność” dopóki nie narzucono jej „programu” – wtedy nastąpiła pacyfikacja ruchu, przez agresywnie działających agentów systemu. Ci agenci są dzisiaj znów wykorzystywani by przejąć ruch w USA – już  jako stare niedołężne dziadki.
Moim zdaniem na nic się to nie zda, ja dobrze znam tych ludzi, którzy protestują na Wall Street, uczestniczyłem wraz z nimi w demonstracjach nowojorskich, przychodzili do mojego basementu na Wall Street, gdzie tłumaczyli mi podstawy Nowego Porządku Świata, gdzie obudzili mnie z hipnozy wprowadzonej przez satanistyczne media. Ci ludzie wiedzą więcej niż nam się wydaje, to właśnie oni wprowadzają na internet zakazane publikacje, jak książki Eustace Mullinsa, powielają opracowania Lyndona LaRouche, rozpowszechniają niepoprawne politycznie artykuły Christophera Jon Bjerknesa, codziennie edukują przez megafon setki osób na Union Square czy Washington Square, to oni stoją z wielkimi planszami „911 was Inside Job”. Takich ludzi w Nowym Jorku są setki tysięcy, o ile nie miliony. Do tej pory milczeli, czekali na znak. I ten znak nastąpił.
Nie wróżę długiego rządzenia psychopatom w USA.

WIDEO

Dzisiejsze demonstracje w ponad tysiącu miast świata:

Przymiarka do komór gazowych? >W sieć i gazem

WARNING – El Hierro – HAARP, Henning Kemner >część 1 >część 2

WYWIAD DNIA: >Tajemnice wody – Wywiad z Masaru Emoto [PL]

Reklamy

62 responses to “Dokąd prowadzą protesty na Wall Street i w innych miastach

 1. FAKIR 15 października 2011 o 10:42 pm

  Zgadzam się.
  Muszą się wystrzegać tego aby nie było jak z solidarnością.
  Już służby dwoją się i troją co zrobić żeby w zarodku zgasić oddolne inicjatywy i zastąpić zgrają lemingów z przygotowanymi pieczołowicie transparentami
  Przypatrywałem się temu z moim bratem w Bangkoku

  • FAKIR 15 października 2011 o 10:45 pm

   Tam w Bangkoku było identycznie. Najpierw protestowali „zwykli” wkurzeni ludzie. Potem zaczęto infiltrować protesty i było coraz więcej sterowania, megafonów, bardzo porządnie wykonanych transparentów. Po około 3 tygodniach wszystko przejęły służby specjalne podległe globalistom. Pojawiły się lewackie hasła i globalizacyjne

   • eeetam 15 października 2011 o 11:05 pm

    kochany, to od początku jest zorganizowane przez służby, porządki spontaniczne w dzisiejszych czasach nie występują…. ja nie mam co do tego wątpliwości

 2. pola 15 października 2011 o 10:46 pm

  „Oswajanie transpłciowości”.
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/557186,transseksualistka_anna_grodzka_z_ruchu_palikota_za_ustawa_o_zwiazkach_partnerskich_i_okreslaniu_plci.html,komentarze,2

 3. galluss 15 października 2011 o 10:53 pm

  Obserwuję sytuację z tymi protestami i muszę przyznać, że wszystkie protesty są sterowane przez masonerię. Jeżeli w telewizji grubas Ryszard Kalisz popiera ruch 15 października (oburzonych) i ruch na Wall Strett to naprawdę jest źle. Najpierw zdrajcy wysprzedali ojczyznę a potem udają patriotów i popierają protesty.

  Sprawdza się to na co wpadłem miesiące temu i wcale nie jest mi do śmiechu znać przyszłość…. Po prostu jestem dalekowzrocznym człowiekiem i wiem do czego prowadzą te kontrolowane rewolucje. Młodzież woli nadal ćpać i chlać weekendami a tutaj niedługo będzie stan wojenny i naprawdę sytuacja jest coraz bardziej poważna, wystarczy, że w ciągu kilu tygodni wszystko podrożeje o 30 %.

  ehh…aż z żalu musiałem się dzisiaj zalać w trupa, dlaczego nikt nie rozumie prostych systemowych chwytów i tej propagandy. Boże oświeć ten ciemny lud i daj mu mądrość.

  • waryjat 15 października 2011 o 11:25 pm

   Mi się wydaje, że u nas kluczowym momentem może być Warszawa – 11 listopad. Wszystko zależy od pogody i licznych bojówek GW (podobno mają być ściągane grupy „anty”faszystowskie z Niemiec). Strach tego dnia wychodzić z biało-czerwoną flagą. Mam nadzieje, że będzie przemarsz jak zawsze i policja tym razem zapewni swobodne przejście ustaloną trasą narodowcom.

   • monitorpolski 15 października 2011 o 11:51 pm

    Wystarczy żeby poszło hasło wśród „Legionów”, tzn. kibiców, i będzie po ptokach – zaleją ich tłumami. Tamci zostaną ZADEPTANI. Lepiej nich siedzą w swoich transpłciowych burdelach.

  • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:04 am

   co ma byc, to bedzie… twoje zdrowie!!! (co nie znaczy, że mamy stać bezczynnie, jak krowy w kolejce do rzeźni)

 4. Kinga 15 października 2011 o 10:55 pm

  Tak wygladal w sobote Rzym

  • monitorpolski 16 października 2011 o 12:00 am

   A tu masz co się działo w Zakopanem!

 5. FAKIR 15 października 2011 o 10:57 pm

  Warto uzmysłowić sobie z jakim zjawiskiem mamy do czynienia.
  Najtrafniej opisał te zjawiska znakomity psychiatra (jak twierdzą niektórzy najlepszy na świecie) , nauczyciel antymaterialnego Prof. Andrzej Łobaczewski

  Fragment wykładów zawartych w zakazanych przez Zbigniewa Brzezińskiego książkach
  Pisał o New World Order m.in tak

  W każdym kraju świata osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień, po części wyobcowaną z więzi społecznej normalnych ludzi. Wydaje się także, że pewna inspiracyjna rola psychopatii właściwej w tej siatce jest zjawiskiem powszechnym. W poczuciu swojej odmienności zdobywają oni specyficzne doświadczenie życiowe i odkrywają swoje odmienne sposoby działania i walki o byt. Ich świat pozostaje zawsze podzielony na „my i oni”, na ich światek o swoistych prawach i obyczajach i tamten świat im obcy, który ma swoje przemądrzałe idee i obyczaje, wedle których oni bywają moralnie potępiani.

  Ich poczucie honoru, szczególnie tych inspiratorów, nakazuje im oszukiwać i wyszydzać tamten świat ludzki, obiecać, zapewnić, podpisać, a niczego nie dotrzymać, jest postępowaniem właściwym. Przecież „tamci” są komicznie naiwni. Uczą się także i tego, jak ich osobowości mogą wpływać traumatyzująco na ludzi normalnych i wyzyskiwania tego jako środka terroru użytecznego dla osiągania swoich celów. Ten podział na dwa światy jest trwały i nie znika nawet wtedy, kiedy udało się im zrealizować ich marzenie młodości i zdobyć władzę nad „masami” ludzi normalnych. Jest to tragiczny dowód biologicznego uwarunkowania tego dziwnego podziału

  Jak utopia młodości, rodzi się wśród takich ludzi marzenie o takim świecie, o takim ustroju społecznym „sprawiedliwym”, gdzie oni nie będą odtrącani, ani przymuszani do podporządkowywania się obyczajom i prawom, których sens jest dla nich trudno zrozumiały. Marzą o takim świecie, w którym dominowałby ich sposób przeżywania i pojmowania rzeczywistości – prosty i radykalny. Oczywiście, w takim ustroju mieliby zabezpieczony dobrobyt bezpieczeństwo, bo oni stworzą nową władzę. Tamci odmienni, ale bardziej sprawni w różnych zawodach, powinni pracować, aby im to zapewnić. O taki nowy wspaniały świat gotowi są walczyć, dla niego cierpieć i zadawać cierpienia tamtym. W imię takiej wizji można zabijać ludzi, których los nie budzi współczucia, bo są odczuwani jako niezupełnie współgatunkowi. Nie mają pełni świadomości tego, że dla tamtych ludzi będzie to świat koszmarny i dlatego będą stwarzać opór, który może trwać przez pokolenia.”

  Podporządkowanie człowieka normalnego osobnikom psychicznie nienormalnym działa na jego osobowość traumatyzująco, fascynująco, zniekształcająco i nerwicorodnie. Dzieje się to w sposób, który unika zazwyczaj dostatecznej kontroli świadomości. Mimo więc oporów, psychicznie zmienione tworzywo przenika do jego osobowości. Taka więc sytuacja pozbawia człowieka jego naturalnego prawa do zachowania własnej higieny psychicznej, dostatecznej autonomii swojej osobowości i częściowo możliwości używania swojego zdrowego rozsądku. W świetle więc prawa naturalnego, jest to rodzaj krzywdy i bezprawia, które mogą występować na każdą skalę społeczną. Niestety, nie są one wymienione w żadnym kodeksie prawa. „

  • monitorpolski 16 października 2011 o 12:07 am

   Coś w tym jest. Sądzę, że te patologie stały się częścią genotypu u pewnej grupy nazywającej siebie [cenzura].

 6. PokójWam 15 października 2011 o 11:08 pm

  Szykuje się jakieś mega oszustwo, po tych protestach załamie się całkiem gospodarka światowa a winę zwalą na strajkujących że podsycili nerwowe emocje – jest to hipoteza. Ale jedno jest pewne: trwają intensywne przygotowania do Nowej Ery Wodnika i dlatego oni sami chcą obalić ten system. Od 21.12.2012 szatan będzie chciał by ludzkość go wielbiła

  • FAKIR 15 października 2011 o 11:19 pm

   Również mam takie zdanie.
   Zwróć uwagę na jeden z transparentów
   http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/marsz-ateistow-w-krakowie-doszlo-do-pojedynku,1,4881686,region-wiadomosc.html

   i na grafikę z koszulką w poście który przekazał antymaterialny
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/29568,czy-to-juz-czujesz

   • FAKIR 15 października 2011 o 11:22 pm

    „CTHULHU KRÓLEM POLSKI”
    Miałem na początku roku „wykład” u antymaterialnego na temat cthulhu
    Włos się jeży na głowie!
    Jedno Wam napiszę
    Będzie ciekawie
    Czytajcie Ewangelię Jezusa codziennie

    • liv 15 października 2011 o 11:40 pm

     Masz rację..tym bardziej, że przekazy się pokrywają… (((( WŁOS SIĘ JEŻY ! ))))

     To znalazłam dzisiaj:

     Warszawa Jelonki 25 maj 2011r. godz. 20:27 Przekaz nr 571
     Proszę o znak – znak otrzymałem.
     Bóg Ojciec.
     Jam Jest Który Jest, dziś przybyłem na to błogosławione miejsce. Oto Moc Mojego Błogosławieństwa umacnia cię w tym dniu i godzinie. Dobrze słyszałeś Słowa, które wypowiedział Mój Boski Syn, Jezus Chrystus w ostatni Wielki Piątek zaraz po tym, gdy kapłan przeniósł Najświętszy Sakrament do Grobu Pańskiego. Potwierdzam to i powtarzam ci ponownie, że od tego Wielkiego Piątku 2011r. rozpoczęło się odliczanie, do pierwszego z wielkich zapowiadanych wydarzeń, Małego Sądu Ducha Świętego, którego doświadczy każda dusza, każdy żyjący człowiek na ziemi (…) więcej: http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2011.htm

     • zenobiusz 16 października 2011 o 12:31 am

      „Ustawię tak księżyc względem Ziemi, że gro erupcji promieniowania plazmy słonecznej rozbije się o księżyc uszkadzając go poważnie, a to co minie księżyc, otrze się o pierwszą warstwę ziemskiej atmosfery.”
      Przecież to są kompletne brednie,pisane przez człowieka ,bez elementarnej wiedzy o astronomii.I to ma przekazywać Stwórca.???

      • FAKIR 16 października 2011 o 12:40 am

       🙂

      • liv 16 października 2011 o 1:24 am

       Mniejsza o imponderabilia w kwestiach stricte naukowych. Chodzi o trzon przekazu.
       A ten jest spójny z objawieniami Johna Leary. Trzeba wziąć pod uwagę, że tekst nie został napisany przez speca od astrofizyki lecz prostego człowieka, który mógł popełnić rażące usterki.
       Wiem, że to brzmi nieempirycznie i pozaracjonalnie.. Czas zweryfikuje niuanse.
       Ano Bóg podobno objawia się maluczkim…

       pees Z uwagi na przypis MP nie będę drążyć tematu. Pozdrawiam.

     • monitorpolski 16 października 2011 o 12:31 am

      liv To nie jest blog religijny, dlatego skracam takie długie wpisy. Nie prościej podać sam link?
      Wszelkie proroctwa są do dyskusji, trzeba strasznie z tym uważać. W Nowym Jorku codziennie na ulicach jest kilkuset proroków,każdy mówi co innego i zazwyczaj każdy się myli. Ale owszem, są też tacy którzy się nie mylą, dlatego nie neguję, że akurat „Żywy Płomień” jest takim. Ale jeszcze raz – to nie jest blog religijny.

     • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:42 am

      moge cos napisać? (pytanie retoryczne:-); wyznałem w akcie epspiacji, że głosowalem na Palikota… – i nie wycofuje sie z tej dycyzji; zeby opowiedzieć dogłebniej na temat moich motywów, musielibysmy wypic beczke wódki, i jeszcze miec czas na wytrzeźwienie…; TAK – dla opodatkowania Kościoła, NIE!!! dla laickiej Europy (a każdy i tak ma własna prawde, podobnie jak 4 litery); Boze, chroń Polskę!

      • monitorpolski 16 października 2011 o 5:16 am

       Gratuluję przebicia. Z twojego jednego głosu zrobiło się 10%!

    • Konarski 15 października 2011 o 11:50 pm

     CTHULHU – to jakiś rodzaj „demona” czy co?
     Co to jest to CTHULHU? Albo kto to jest?

     • FAKIR 16 października 2011 o 12:05 am

      CTHULHU to fikcyjny masoński odpowiednik dagona, czyli naszego szatana, majańskiego kukulkana.
      CTHULHU powstał podobnie jak przykładowo Harry Potter jako „książkowo – komiksowy” obraz dla dzieci i młodzieży. Postać szeroko stosowana w różnych grach komputerowych itd..
      Obecnie najczęściej przedstawiana z rokiem 2012

      Trudno o tym pisać tak po prostu.
      Słuchałem o tym wszystkim dwa dni, więc wyobraź sobie zakres wiedzy, którą trzeba przyswoić.

      • Konarski 16 października 2011 o 12:08 am

       No właśnie – w wyszukiwarce zauważyłem gierki komputerowe z jakiś potworkiem i komiksowe bzdety.

       • FAKIR 16 października 2011 o 12:16 am

        Tak
        Gra idzie głównie o dzieci i młodzież.
        Mamy do czynienia z szatańskim uwodzeniem, opętaniem w kierunku królestwa szatana na ziemi.
        http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27817,psychomanipulacja-a-opetanie-baczek

        Ludzie będą tracić gwałtownie zmysły i zdrowy rozsądek podobnie jak kilka lat przed II wojną światową

        • Konarski 16 października 2011 o 2:01 am

         Zakładając tę tezę o utracie zmysłów i zdrowego rozsądku ciekaw jestem co przed II wojną technicznie to sprawiło?
         – przemówienia i gesty Hitlera? Nie było neta ani TV, było radio.

      • FAKIR 16 października 2011 o 12:09 am

       Słuchałem również o grupie Pink Floyd i ich twórczości „natchnionej” książkami i artykułami Orwella i Huxleya.
       Czy wiedzieliście, że twórczość Pink Floyd to w 90% przepowiednie NWO?
       Na tej m.in. podstawie i ciągłym rozwoju badań nad wpływem techniki audiowizualnej na mózg ludzki powstał ruch TECHNO.

       • monitorpolski 16 października 2011 o 12:33 am

        Jeśli nawet, to wysokiej klasy. Zobacz co teraz robi Waters – pełna opozycja wobec NWO. http://dotconnectoruk.blogspot.com/2010/09/roger-waters-and-bombs-of-david.html
        Dla tych co nie znają angielskiego – podczas koncertu puszczana jest animacja spadających bomb w kształcie gwiazd Dawida. Inne bomby są w kształcie krzyży i półsierpa. Dla żydowskiej ADL problemem jest to, że po bombach „dawidowych” idą znaki dolara, czyli że Waters łączy wstrętną lichwę z Żydami. A przecież tak nie jest, to cykliści rządzą lichwą…

        • navajo88 16 października 2011 o 12:07 pm

         Monitor ,ale pieprzysz głópoty ,sorry czy muzykaz końca lat 60 i początku lat 70 to był wymysł NWO!!!!!! puknij się w głowę monitor w tamtych latach muzyka to był uwczesny bunt młodych ,ale nie ten bunt co teraz tylko autentyczny ,czy Jimi Hendrix został zabity bo grał muzykę jaką grał ????? ,,,nie zodtał zabity za prawykonanie słynnego utwotu na fwstiwalu w Woodstock Pt: Star Spanger’s Banner’s ,,odpowiem ci że tak !!!!! ale nie dla tego że zagrał jak zagrał ,tylko że już wtedy poprzysięgli mu zemstę za całokształt jego twórczości za niecałe 4 lata jego istnienia na scenie muzycznej ! .I właśnie w tedy postanowili go zabić i wykorzystali jego skłonność do narkotyków . Byla to za razem zemsta i próba okradzenia go z jego pieniędzy ,ale nie przewidzieli jednej żeczy ,bo można kogoś zabić ,ale nie mozna zabić jego twórczości i dokonań ,może dzisiaj jego muzyka nie cieszy się taką popularnością ,,ale nadal istnieje i ma się bardzo dobrze .I to samo odnosi się do muzyki pink floydów i innych .Zauważ panie monitor że dzisiaj żadem muzyk ktury był znany i o kturym było głośno w latach 60 – 70 to dzisiaj siedzi cicho !!!! .
         J.M.H

       • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:44 am

        do fakira: oprócz tego, to świetna muzyka (chwilowo mniejsza, że powstała na bazie LSD;-)

        • monitorpolski 16 października 2011 o 5:17 am

         A ja słyszałem, że na bazie SLD.

      • monitorpolski 16 października 2011 o 12:14 am

       Kurczę, nie rozpraszajmy się. Można coś zdziałać, każdy powinien się zająć inną działką uświadamiania. Tych cthulhu i innych odwracaczy uwagi nie brakuje. Marsz ateistów to inicjatywa sponsorowana, podobnie jak parada gejów. Właśnie po to by nas czymś zająć, a tymczasem szykują nam zagładę. Tu nie ma czasu na coś czego nie zmienimy, musimy poświęcić się temu co nam pozwoli zmienić układ sił. Megafon w łapy i o szczepionkach pod szpitalem, albo rolnikom o GMO – że 10,000 hinduskich rolników przez to popełniło samobójstwo. Tu trzeba 10,000 Jachników, którzy staną z megafonami lub mają mocny głos i zaczną budzić ludzi.

       • Konarski 16 października 2011 o 12:18 am

        sponsorowane to fakt – pewnie nawet z tego samego źródła np. fundacja Batorego (sorosa)

       • liv 16 października 2011 o 12:34 am

        Trują nas fizycznie, umysłowo, jednak przede wszystkim duchowo. Z działań podprogowych czy wszelkich sponsorowanych (zresztą jedno nie wyklucza drugiego), będących zmasowanym atakiem syjonistów – niewielu ludzi zdaje sobie sprawę. Bardzo niewielu.
        Nie mają bladego pojęcia jak daleko to zaszło!
        W mojej pracy, bo mam taką możliwość dyskutuję z ludźmi na te tematy, podaję linki (oraz do Twojego bloga, gdyż zawiera mnóstwo bezcennych informacji i wypowiada się wiele wspaniałych ludzi), przesyłam i drukuję nieodpłatnie ile się da..
        Musimy sobie jakoś pomagać. Dzięki za wszystko!

        Jeszcze na potwierdzenie NWO w przemyśle muzycznym:

       • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:48 am

        do Monitora: mam znajomego rolnika….; wiesz co? byłem bardzo zaskoczony i zbudowany jego świadomoscia nt. GMO; prosty (ale dobry) facet, z mazurskiej wsi: jeden cytat z niego – „my zremy gówno z supermarketów, a moje cielaki kupuja Włosi – bo to zdrowa żywnośc”; nadzieja umiera z ostatnim oddechem…..

     • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:43 am

      Edgar Allan Poe… – polecam:-)

     • jokenss 16 października 2011 o 1:48 am


      z seri Deluxe Illuminati 🙂
      Jak nie wstawisz <img src=" to obrazek nie wchodzi

    • choice 16 października 2011 o 12:08 am

     Napisz może małe streszczenie na temat cthulhu albo podaj ciekawego linka bo po raz pierwszy się spotykam z tym słowem……….. człowiek całe życie się uczy…….

     • choice 16 października 2011 o 12:10 am

      Sory nie odświeżyłem strony i taki opóźniony koment ale jak masz jeszcze coś więcej w formie fajnych materiałów możesz podać…

      • ALFA 16 października 2011 o 10:33 am

       Mitologia Cthulhu
       W mitologii Cthulhu nie ma wyraźnie zarysowanej hierarchii, choć wiadomo, że najważniejsi są Bogowie Zewnętrzni, w szczególności Azathoth – ich władca, zwany Bestią Nuklearnego Chaosu. Istnieje on od początku wszechświata, żyje poza normalną czasoprzestrzenią w samym Centrum Nieskończoności. Tam jego amorficzne ciało wije się bezustannie, w otoczeniu innych Bogów, w rytm dźwięku wydobywającego się z niesamowitego fletu. Azathoth jest potężny, aczkolwiek ślepy i głupi, przez to nieobliczalny. Człowiek o zdrowych zmysłach nie będzie się starał nawet wymówić jego imienia,a co dopiero przywołać. Zdarza się jednak niektórym zrobić to przez przypadek, w rezultacie, nieświadomie, powodują nieszczęście i grozę.
       http://opowiadanialovecrafta.bloog.pl/id,1815389,title,Mitologia-Cthulhu,index.html
       http://pl.wikipedia.org/wiki/Cthulhu

  • seler 16 października 2011 o 12:05 am

   do >> PokójWam,

   ta data 21.12.2012 to totalna 11 (6+5) = Dwie Wieże = Dwie Belki, ale tak „T”
   na takim krzyży zamordowano
   Prawdę, Miłość i Drogę – Jezusa Chrystusa, i chcą wstawić swojego Antychrysta,
   jako parodię zbawiciela, jako szyderstwo odkupienia, bo powalając Prawdę
   po raz ostatni na kolana, będą chcieli uwielbić Kłamstwo i jego ojca…
   tak to interpretuję, niestety, i chyba zbytnio się nie mylę.
   Przecież już prawie wszędzie zastąpiono Boga – Baphometem, nawet w duszach i

   umysłach wielu ludzi. Nienawiść króluje i fałsz – jak przed Potopem.
   I potop fałszu, nienawiści i satanizmu zalewa świat…

 7. PokójWam 15 października 2011 o 11:09 pm

  Oczywistym jest, że jeśli media coś dużo chętnie mówią i to jeszcze pozytywnie z politykami, widać od razu że jest to kolejne oszustwo szatana

  • Mariusz 15 października 2011 o 11:51 pm

   tak, dzisiaj w wiadomościach TVP od razu była wypowiedź zrealizowana w studio z jednym z małoletnich oburzonych. Niebywała promocja w TV – od kiedy to protestujących zaprasza się do wiadomości i daje czas antenowy. Chłopak nie potrafił zdania sklecić ale komentarz był pozytywny. Ewidentna robota globalnego lewactwa.

   • Konarski 15 października 2011 o 11:56 pm

    Dla 150 „oburzonych” taki cyrk? 🙂
    Sterowana robota.

 8. pola 15 października 2011 o 11:14 pm

  Tylko popatrzcie jaką nam przyszłość przygotowują.
  Palikot zostanie prezydentem – przewiduje redaktor naczelny tygodnika „Nie” Jerzy Urban w rozmowie z „Newsweekiem”. Jego zdaniem „za cztery lata wybory prezydenckie wygra Donald Tusk. Ale po nim Palikot”.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-zostanie-prezydentem,1,4881623,wiadomosc.html

  • monitorpolski 16 października 2011 o 12:16 am

   Jak dobrze dla nas pójdzie, to za 4 lata wygra Cejrowski

 9. Kinga 15 października 2011 o 11:21 pm


  30 osob ktrore chcialy zlikwidowac konta w City banku zostaly aresztowane

  • monitorpolski 16 października 2011 o 12:17 am

   Tego się najbardziej boją – wybierania pieniędzy z banków. Nie mają nawet 1/10 tego o tam ludzie włożyli. No to się zaczęło…

 10. Warszawiak 15 października 2011 o 11:26 pm

  ŻENUA !!!
  http://www.kibice-razem.pl/content/view/135/26/

  „W piątek 14 października, z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oraz Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, w czterech Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™ odbyła się impreza pod nazwą „Polska jest dla wszystkich”. Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc „rasistowski” transparent stworzony na tę okazję przez… samych organizatorów imprezy! Kibice Lechii Gdańsk odmówili udziału w tym żenującym spektaklu.(…)”

  • Konarski 15 października 2011 o 11:49 pm

   Podobne zagrywki stosują syjoniści – jeśli nie ma antysemityzmu to trzeba go STWORZYĆ… 🙂
   W tym wypadku nie było przejawów rasistowskich więc stworzono transparent z treściami rasistowskimi.

   • Stirlitz 16 października 2011 o 3:08 am

    @Konarski jak sądzisz gdyby Nergal udawał na koncertach Rabina i spalił Talmud i Torę to byłby dalej milionerem jeszcze ????:))))

    • Konarski 16 października 2011 o 3:18 am

     Gdyby to zrobił – zostałby spuszczony z showbiznesu „z wodą w kiblu”.
     Gdyby spalił czy podarł Koran – zostałby zamordowany przez wyznawców proroka Mahometa.

     Obraża chrześcijan czując się bezkarnie. To cecha nędznej mendy czy gnidy. Cały „nergal”.

     • Konarski 16 października 2011 o 3:19 am

      Ale wszystko ma swój czas.

      • Konarski 16 października 2011 o 3:20 am

       Czas „nergala” też dobiegnie końca, być może marnego.

 11. iasma 15 października 2011 o 11:31 pm

  Updejt z sytuacji w Libii.
  Libya Oct 15 afternoon update po angielsku

  Podobno zginął syn Muammara, Khamis Gaddafi…
  Khamis Gaddafi Martyred – And Arrai TV is Back – Hawazen the General manager speaks (po angielsku)

 12. artolomeo 15 października 2011 o 11:32 pm

  • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 12:57 am

   tia…. panie Buzek, chyba rzeczywistość Pana przerosła (mniejsza o Panski angielski…)

 13. maran 16 października 2011 o 1:37 am
 14. maran 16 października 2011 o 1:47 am

  Tutaj video jak elita z Wall Street przyglada sie z radoscia demonstrujacym, robi im zdjecia , popija szampana. Widac ,ze maja wielka radosc z ogladania protestujacych tlumow.
  Przypomnialo mi to wypowiedz bardzo bogatej pani/milionerki, i ze ona w zyciu by nie pojechala w podroz (cruise) ze „zwyklymi ludzmi”. Dla niej ci „zwykli ludzie” to byl motloch, bydlo ,od ktorego ona/ milionerka chciala sie trzymac z daleka, gdyz gardzila nimi do szpiku kosci. Ci ludzie z WS tak wlasnie patrza na protestujacy tlum. Jak na bydlo.

 15. Kinga 16 października 2011 o 5:08 am

  William Cooper Discusses OWS(Occupy Wall St.) po angielsku: http://www.youtube.com/watch?v=arqcuXWwBxU&feature=player_detailpage
  Willim Cooper wiele lat wczesniej w wywiadzie przekazal co planuja Elity i protesty na Wall Street oraz przesladowa za religie

  • monitorpolski 16 października 2011 o 5:31 am

   Dzięki za ten cenny materiał, warto go w całości przetłumaczyć. Cooper pokazuje pełnię swojej wiedzy, szkoda że w sposób tak trudny przedstawiał ją w swoich audycjach. Ten wywiad jest jasny i zrozumiały.