Tajemnica Nowego Ekranu: czy „Łażący Łazarz” jest wnukiem Kiszczaka?

 

(…) Zacząłem więc się przyglądać jego twarzy, która wydała mi się znajoma… Przyjrzyjcie się poniższemu porównaniu – czyż nie ma podobieństwa? Czy „Łażący Łazarz” nie może być wnukiem niesławnego generała, który wyrzucał ludzi z pracy za to, że posyłali dzieci do I Komunii Świętej? (…)  
=====================================================================
Zdziwiły mnie bardzo dziwne publikacje niejakiego „Łażącego Łazarza”. redaktora naczelnego Nowego Ekranu na mój temat i dyrektora Muzeum Wojska Polskiego. Opierając się na anonimie osądza człowieka, który zrobił tyle dobrego dla pobudzenia patriotyzmu w stolicy – Muzeum odwiedza teraz 3-krotnie więcej osób niż przed przejęciem fotela dyrektora przez prof. Janusza Ciska. Anonimy niejakiego „Demostenesa” to przykład całkowicie nieprofesjonalnego dziennikarstwa – opierając się na kilku „dokumentach” ułożył całą historię, mająca na celu zdyskredytowanie człowieka o tak pięknej przeszłości i takich wielkich zasługach. Można się tylko domyśleć kto to robi i po co i z jakich kręgów ten anonim się wywodzi.
Na Muzeum były napuszczane kontrole, było ich siedem, z różnych urzędów – nie wykazały nieprawidłowości, nikt nawet nie zadał sobie trudu dziennikarskiego to sprawdzić. Zresztą ja na ten temat nie powinienem się wypowiadać, ale jest to mój prywatny blog, więc mogę wyrazić swoją opinię na podstawie tego co wiem.
Ale nie o tym chciałem dzisiaj napisać. Zdziwił mnie cynizm ujawnionego niedawno blogera „Łażącego Łazarza”. Nie jest on już anonimowy – ujawnił się m.in. w Polsacie, jest więc raczej osobą publiczną. Zacząłem więc się przyglądać jego twarzy, która wydała mi się znajoma… Przyjrzyjcie się poniższemu porównaniu – czyż nie ma podobieństwa? Czy „Łażący Łazarz” nie może być wnukiem niesławnego generała, który wyrzucał ludzi z pracy za to, że posyłali dzieci do I Komunii Świętej? Zdjęcia generała i „Łazarza” znalazłem w internecie i to ostatnie obróciłem horyzontalnie – tak by obie twarze były zwrócone w tę samą stronę. Moim zdaniem podobieństwo jest uderzające.


Reklamy

173 responses to “Tajemnica Nowego Ekranu: czy „Łażący Łazarz” jest wnukiem Kiszczaka?

 1. Extazed 16 października 2011 o 12:18 pm

  Faktycznie podobieństwo jest, natomiast jeżeli ma się porównywać kogoś do kogoś na podstawie zdjęcia to porównuje sie ten sam profil do tego samego profilu, a Pan porównuje profil lewy do prawego. To tak nie działa.

  • monitorpolski 16 października 2011 o 12:19 pm

   To podeślij mi zdjęcie drugiego profilu, założę się, ze podobieństwo będzie jeszcze wyraźniejsze.

   • miziaforum 16 października 2011 o 12:37 pm

    😉
    TO NIE TAK DZIAŁA -racja poproś kogos kto jest antropologiem , może być archeolog

    podpowiem – 1 małżowiny uszne , 2 dystans pomiędzy nosem a górną wargą , 3 rozstaw kości policzkowych , 4 odległość pomiędzy łukami brwi . A I TO NIE JEST PEWNIKIEM

    ZBYT DŁUGO BY TO WYJAŚNIAĆ OT TAK TU.

    • zenobiusz 16 października 2011 o 12:50 pm

     No tak,z takim obrońcą,
     Lażący Łazarz nie polegnie. 🙂

     • Brus_Zły_Lis 18 października 2011 o 4:02 pm

      nE jest coraz dziwniejszy – ale z tym kiszczakiem to przesada
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/wybrancy-zielonego-narodu-cz-1.html

    • zenobiusz 16 października 2011 o 12:53 pm

     Ekspert,od obrzydliwych,bezpodstawnych pomówień,staje w obronie innego eksperta,od bezpodstawnych pomówień,Czyżby kaczki z jednej paczki,a może Mizia to Łazarz,podobne bluzgi pojawiają się u obu ??

    • monitorpolski 16 października 2011 o 12:55 pm

     Zdjęcie Kiszczaka jest nieco z dołu, pewnie chciał wyjść na wyższego – stąd pozornie większy odstęp pomiędzy nosem a ustami.

     • sebecx 16 października 2011 o 11:13 pm

      …ale by proch tymi dziurkami zamiatał….

   • Extazed 16 października 2011 o 1:20 pm

    Jak znajdę to podeślę : )

    • Stanisław 16 października 2011 o 2:45 pm

     myliłby się ten, kto myśli że „stara” gwardia rodem z czasów komuny już sobie odpuściła, te gady tylko czekają by dobrać się nam do czterech liter, widać Waść Monitor to co robisz bardzo im się nie podoba i uruchamiają swoich by zniszczyć i zasiać niezgodę w sprawach o których tu się omawia.

     • sara10 16 października 2011 o 7:30 pm

      Powiem więcej, wkurza mnie to, kiedy ktoś mówi: „w Polsce będzie lepiej jak stara gwardia komusza wymrze”. Nie, nie będzie lepiej. Oni już wykształcili i wyszkolili następców – swoje dzieci i wnuczęta (patrz: Wojewódzki, Olejnik i inni).

      • sebecx 16 października 2011 o 10:14 pm

       ..dokładnie.. coraz bliżej jesteśmy tego, że „elity” istniały od zawsze i od zawsze nas oszukują… dlatego szczyt piramidy jest odcięty od reszty… najbardziej zapewne ich w-ku-r.wia, jak się ludzie pokapują i nie dają się oszukiwać… np. taka big farma wnuczęta zbrodniarzy faszystowskich…..

  • arek 16 października 2011 o 10:27 pm

   wypisz-wymaluj – metody i „dziennikarstwo” ŁŁ żywcem z PRLu. Więcej na jego temat http://wzzw.wordpress.com/2011/05/18/tomasz-parol-vel-lazacy-lazarz-wpis-kompletny/

   • monitorpolski 16 października 2011 o 10:36 pm

    Można było się domyśleć, że tak jest już po stylu tych oszczerstw. W moim artykule nie ma twierdzącego zdania. Są pytania.

  • Andrzej 17 października 2011 o 1:57 am

   Autorze – jestes po stokroc bydlakiem.!!!

  • Pandora 17 października 2011 o 9:01 am

   Widzę paranoi ciąg dalszy. A tematów ci u nas jeszcze na długie lata.

 2. zenobiusz 16 października 2011 o 12:42 pm

  Nie zawężał bym tak domniemania,wiadomo, jak kochliwi byli nasi „umiłowani przywódcy”.
  Generał,mógł nie czekać na wiadomość, co się urodziło,to może być wnuk,ale i syn z nieprawego łoża,o którym biologiczny ojciec nic nie wie.Niemniej podobieństwo jest uderzające.Czyżbyśmy mieli powtórkę Casusu Stalin i Gen Przewalski.??

  • kosiardeyablos 16 października 2011 o 5:20 pm

   Ha ha ha dobre Zeno!!! Może sie znajdzie więcej takich „smaczków” a tera odrobine przytuptajki, takjiej na czasie, a że dziś niedziela……….z odpowiedniej beczki, w temacie niekoniecznie podobieństw ale……..:http://www.youtube.com/watch?v=h1Awj6-ZSMA

  • peryskop 16 października 2011 o 7:23 pm

   @Zeno, a masz gdzieś pod ręką dla porównania zdjęcie konia Przewalskiego?

   Bo czy na Ekaterynie I wybryki się skończyły?

   • monitorpolski 16 października 2011 o 7:51 pm

    Dobre! A może by tak porównać Walikonia? Janusza oczywiście

    • peryskop 16 października 2011 o 8:07 pm

     A niezalażenie od tego, czy tytułowe podobieństwo fizjonomii jest duże, średnie czy małe – ważniejsze jest przecież trudne do przeoczenia podobieństwo charakterologiczne!

 3. Czytelnik 16 października 2011 o 1:13 pm

  Planowany atak na Iran, myślę że warto poświęcić kilka minut i na ten artykuł na radtrapie.
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/16/usa-daje-izraelowi-zielone-swiatlo-dla-ataku-na-iran/#more-2982
  Pozdr.

  • monitorpolski 16 października 2011 o 1:15 pm

   To nie jest takie proste. Atak na Iran oznacza początek III wojny światowej, w sensie wojny nuklearnej. Czy oni tego chcą, czy generałowie amerykańscy na to pozwolą?

   • navajo88 16 października 2011 o 1:48 pm

    Monitor jaka wojna nuklearna !!!!! , a w rzeczywistości to okaże się że i Iran jest tak samo mocny w gębie jak Irak i Afganistan ,ponieważ te wszystkie kraje arabskie to pieprzą jak najęci ,a jak przychodzi co do czego to klapa na całej lini ,w czoraj sobie na spokojnie oglądałem przez cały dzień persów i powiem ci ,,,,wymachiwanie szabelką i krzyczenie śmieć amerycie to nie to samo co prawdziwa ojna ,czy walka i wszyscy arabowie to z nich tacy wojownicy jak z koziej dupy trąba saksońska !!!! i jeżeli faktycznie dojdzie do tej wojny to będziemy mieli tą wojnę ,ale tylko wojnę konwencjonalną !!!!! i nic po za tym ,pozdrawiam J.M.H

    • monitorpolski 16 października 2011 o 1:50 pm

     Nuklearnie to oni mają zrównać Iran z ziemią. A co z tego wyniknie to zobaczysz. Wiesz co od wielu lat mówi Norman Podhortez, były szef Sikorskiego w AEI?

     • navajo88 16 października 2011 o 3:29 pm

      Monitor jeszcze raz powtarzam że nic nie beńdzie żadnej wojny nuklearnej !!!!, pomyśl przez chwilę ,jeżeli mają broń znacznie efektywniejszą jak broń jądrowa ,to po jaką cholerę walić atomem !!!!! . Dzisiaj wystarczy wpuścić wirusa do sieci i są załatwieni ,albo i my szyscy też będziemy załatwieni ,a dzisiaj tp panowie militaryści posiadają broń neutronową !!!!!!!!!!!!!!!!
      i wystarczy taką bombkę czy pocisk rakietowy zdetonować na Iranem ,czy innym państwem i jest POZAMIATANE !!!!!! WSZYSTKO CO JEST ŻYWE TO W JEDNEJ CHILI JEST JUŻ MARTWE !!!!! , tanio i skutecznie hahahahaha,,,, ale jest jeden kłopot !!! bo nie tylko amerykanie i rosjanie posiadają takową broń ,ale również i chińczycy i chyba i Indie ,ale pewien tego to nie jestem .
      Wogule to kwestia broni neutronowej wypłyneła w trakcie szczytu Gorbaczow i Regan na Malcie w latach 80 tych i to nie kto inny jak Regan się wygadał że usa posiada taką broń i jest gotowa ją rozmieścić w europie zachodniej w odpowiedzi na prubę i grożby umieszczenia radzieckich rakiet i wyrzutni SS jakiś tam ,już nie pamiętam pełnej nazwy tych wyrzutni ,ale nie
      ważne ,ważne że Regan się w tedy wygadał jak mały dzieciak w szkole na temat tego co się dzieje z jego ojcem jak wraca pijany do domu hahahahaha .
      I od tego czasu światowe media starają się przemilczeć ten fakt paplaniny prezydenta usa Regana !! . Także sam pan widzisz nie taka jest to prosta sprawa z atomówkami , co nie ulega że do wojny nie dojdzie !!!!! wojna beńdzie ,tylko pytanie jaka i kiedy !!!!!!!!!
      Pozdrawiam J.M.H

      • kosiardeyablos 16 października 2011 o 5:30 pm

       dodaj jeszcze Pakistana. Dawno dawno temu, prawie tak jak wczoraj, o mały włos a doszło by do konfliktu nuklearnego pomiędzy Pakistanem i Indiami, o mały włos. To tak dla przypomnienia.

      • monitorpolski 16 października 2011 o 6:30 pm

       Atomówki są wygodne, a wiesz dlaczego? Bo promieniowanie powoduje defekty genetyczne, a im się to zaczęło bardzo podobać po Czarnobylu. Poza tym – co zrobić z odpadami promieniotwórczymi i tym całym syfem – rzucić na Iran, żeby na 100 mln lat nikt tam nie mógł zamieszkać!

       • peryskop 16 października 2011 o 8:34 pm

        @Grafik ma rację – Iran jest bardzo silnim krajem pod względem militarnym i Izrael to wie.

        Są też silni moralnie, bo mają dość ciekawą i bogatą historię i nie ulegli pokusom materializmu. Amerykanie mają kompleks na punkcie Persów od czasu wypędzenia znienawidzonego pupeta szach-in-szacha Rezy Pahlavi’ego z piękną Sorayą, zestrzelenia im pasażerskiego Airbusa nad Zatoką Perską, upokarzającego uwięzienia na długie miesiące pracownikow ambasady USA w Teheranie i kompletnego fiaska „wspaniałych” Marines podczas próby militarnego odbicia ich.

        A potem brak reperkusji, bo Irańczycy tylko skuteczne obronili się przed próbami ujarzmienia ich i zagrabienia im surowców.

        Nieprzebaczalną winą sunnitów i szyitów jest islamiczne prawa, w tym zakaz spożywania alkoholu, bo to czyni ich relatywnie odpornymi na pułapki lichiwiarskie i pozostałe – aborcyjne, eutanazyjne i inne.

        Wniosek : zdemonizować, wmówić światu, że to zacofane robactwo, że się pokryjomu zbroi i pomimo że w przeciwieństwie do innego kraju w regionie nie wystrzega się kontroli Międzynarodowej Agencji Atomowej – ZBOMBARDOWAĆ!

        @Nawajo – z jakiej koziej dupy wytrzasnąłeś trąbę saksońską? Czy grywasz na niej czasem?

    • Grafik 16 października 2011 o 3:54 pm

     Gdyby Iran człowieku był mocny w gębie to już dawno by go zaatakowali. Iran jest bardzo silnim krajem pod względem militarnym i Izrael to wie.

     • Grafik 16 października 2011 o 3:55 pm

      Co nie zmienia faktu że gdyby wybuchła wojna atomowa to sami ci którzy ją wypowiedzieli mieli by przejebane, ci co chcieli by na tym zarobić też nie mieli by gdzie uciekać.

      • iHe 17 października 2011 o 2:00 am

       Za Iranem stoją Chiny,nawet nie muszą być bardzo silni,po prostu usrael wie,że te surowce są chińskie i małe rączki są gotowe do pokojowej interwencji jakby ktoś tam chciał demokracje banksterów wprowadzać.
       Pewnie się wahają ,czy z Iranu zrobią Koree czy tylko podpalą świat.
       A Rosja chyba też jest zniecierpliwiona usraelskim Drang nach Osten.

       http://demotywatory.pl/3428549/Oczywiscie-ze-zaatakujemy-Iran
       http://demotywatory.pl/3118159/Iran-Litr-benzyny-4-grosze.

       WW2 było wojną totalną błyskawiczną.WW#3 raczej będzie hiper totalną i hiper błyskawiczną.Nie ma się co zastanawiać co użyją bo użyją wszystkiego.
       Wojna o pokój wkracza w decydującą faze.
       Mimo asymetrycznej strategi Chin i Rosji odpowiedź będzie zawsze adekwatna..
       Jak będą mieli czegoś mniej lub gorsze to będą musieli więcej tego wysłać lub od razu mocniejsze lub w bardziej bolesne miejsce.

       http://demotywatory.pl/1738866/Pokoj
       http://demotywatory.pl/3451765/III-Zimna-Wojna-Swiatowa
       http://demotywatory.pl/2157746/Jestem-gotowy
       http://thecontemporaryconservative.blogspot.com/2009/02/che-obama.html

       Tyle się rozpisałem a najprawdopodobniej NWO chodzi tylko o to:

       Ostatecznym celem wojny-chaosu jest bowiem nie fizyczne zniszczenie, lecz zburzenie dotychczasowych struktur. Ostatecznie, jak uczy powracający do łask strategów Sun-Tzy, „państwo, które raz uległo rozpadowi, nie może być odtworzone, podobnie jak trup nie powstaje z martwych”.
       http://wiadomosci.onet.pl/raporty/wojna-asymetryczna,2,3337793,wiadomosc.html

       Czyżbyśmy mieszkali w zombielandzie?

       • bazarmedyczny 17 października 2011 o 7:52 pm

        Wojna ? Jaka wojna ?
        Do przemyślenia – Sun Tzu:

        „Wojna musi być szybka : Uderzenie,zwyciestwo,pokój .

        „Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.”

        „Najwyższym osiągnięciem jest pokonać wroga bez walki.”

        „Niezłomność zależy od ducha. Lekkomyślność jest sprawą nieuwagi.”

        „Mistrz walki osiąga zwycięstwo bez gniewu.”

        „Kiedy wykonujesz ruch, pędź jak błyskawica.”

        „Bronisz się tylko wtedy, kiedy twoja siła nie jest porównywalna z siłą wroga, atakujesz kiedy masz przewagę. ”

        Wojna jest sztuką wprowadzania wroga w błąd.”

 4. Extazed 16 października 2011 o 1:18 pm

  @Do pana Zenobiusza
  Nie jestem człowiekiem od bezpodstawnych pomówień w przeciwieństwie do Ciebie to po pierwsze : )
  Po drugie znam się na tym, gdyż niedawno skończyłem technikum informatyczne a obecnie studiuję informatykę, i takie coś jak grafika komputerowa i wszystko co z nią związane poznałem od podstaw. Poza tym nie zamykam się do jednej dziedziny i to logiczne że porównuje się ze sobą dwa podobne ciała w tym samym położeniu w tym wypadku porównuje się ten sam profil twarzy. Czy to takie trudne zenobiuszu?
  Poza tym nie neguje Pana Marka bo podobieństwo jest faktycznie co pisałem w pierwszym poście ale jak widać dostrzegasz rzeczy które pasują pod twoją interpretację, że każdy jest agentem.
  Pozdrawiam : )

  • zenobiusz 16 października 2011 o 1:22 pm

   Extazed@
   Jesteś nadgorliwy,mój komentarz, był odpowiedzią na pojawienie się niejakiego Mizi ,i odpowiedzią na jego wypowiedź.Czytaj uważniej.

   • miziaforum 16 października 2011 o 2:27 pm

    masz szczęście że ten blog jest cenzurowany – a właściciel nie dopuszcza publikowania prawdy o twojej działalnosci netowej OD CZASÓW GRYPA 666 –
    – TWOJE CHASŁO NIECH POWSTANIE 1000 BLOGÓW – chmmm w rozdrobnieniu siła …….

    I SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO GRYPA ZMARGINALIZOWANY – czyli zneutralizowany

    TO JESZCZE TROSZKĘ POTRWA ZANIM MAREK PRZEJRZY W 100 % NA OCZY

    • monitorpolski 16 października 2011 o 2:35 pm

     Mizia, ja podałem ci rękę, ale nie wygłupiajcie się, ludzie patrzą. Jeśli masz dobre intencje to dawaj czadu, ale na tych co chcą Polskę zniszczyć.

     • miziaforum 16 października 2011 o 2:39 pm

      JUŻ SPADAM więcej wpisów nie będzie , no chyba że jakiś neutral 🙂
      obserwujcie cenę złota to będzie pierwszy sygnał dotyczący wojny

    • zenobiusz 16 października 2011 o 3:00 pm

     „masz szczęście że ten blog jest cenzurowany”
     Masz tyle blogów ,złaknionych tych rewelacji,z własnym na czele,a zamieszczasz tylko żałosne wymysły.Wal o moich biznesach,ubeckich zbrodniach ,pedofilskich kontaktach,sbeckich zasługach,wysokich rentach i emeryturach,sekciarskicj działaniach ,nazistowskich koneksjach i co ci tam jeszcze ograniczona fantazja, na myśl przyniosła.Miały być jako dowody, filmy ,nagrania,,screany,a jest tylko chichot, znudzonych wiewiórek.
     Tak Mizia, jesteś” Królem krainy Chichów” 🙂 🙂 🙂

    • zenobiusz 16 października 2011 o 3:21 pm

     „- TWOJE CHASŁO NIECH POWSTANIE 1000 BLOGÓW – chmmm w rozdrobnieniu siła …….”
     (pisownia oryginalna)
     Tak ,zamiast rządu dusz P.T Beina I W.C.(wielce czcigodnego, nie mylić)Mizi.
     Niechaj powstanie,1000 patriotycznych(o tym czcigodny zapomniał) blogów,
     nie do kontroli,i zagłuszenia,tu was zabolało.
     Powstaje tych blogów ,coraz więcej,i o zgrozo zaczynają współpracować.

     • zenobiusz 16 października 2011 o 3:50 pm

      I nie tylko w Polsce,na szczęście tak się dzieje.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/rosja-sie-budziczyli-prawoslawny-partyzant-blog-ktory-nalezy-czytac/

      • miziaforum 16 października 2011 o 4:36 pm

       monitorpolski: Przekazałem treść zainteresowanemu

       • miziaforum 16 października 2011 o 4:47 pm

        @ monitor PS. JESTEM OTWARTY NA POWSTANIE BLOGA – MIZIA + PIOTR BEIN – GRYPA + MONITORPOLSKI – co wam szkodzi tak na próbę
        ================
        nie usuwaj tego wstaw JESTEM CIEKAW CO NA TO CZTYELNICY – TWOJEGO BLOGA
        zamieszczę też taki wpis na swoim – niech napiszą .

        • miziaforum 16 października 2011 o 4:55 pm

         ps. te opinie czytelników dadzą jasną odpowiedź czy chcą 1000 blogów czy 1 konkretny
         I BĘDZIE TO CAŁKIEM PRAWDZIWY NIE ZAFAŁSZOWANY – PRAWDZIWY GŁOS

        • miziaforum 16 października 2011 o 5:10 pm

         CZY JESTEŚ ZA …

         http://polldaddy.com/poll/5588472/

         • monitorpolski 16 października 2011 o 6:25 pm

          Mizia, jeśli będziesz robił zadymy, ale przeciw tym co potrzeba to jestem za tobą!
          Ani ja, ani Zeno, ani inni blogerzy, którzy się sprawdzili nie mają złych intencji – stąd powstanie wiadomej agenturalnej platformy, która miała za zadanie przejąć nasze inicjatywy. Ale im się nie udaje – dowód na to jest ostatnia akcja, której efektem jest tylko ujawnienie agenta. Co, że mnie uwalą w Muzeum? No i co? W czasie grypy nie pracowałem w Muzeum i jakoś nam nieźle poszło.

        • pola 16 października 2011 o 8:45 pm

         Mizia jak mam wchodzić na blog gdzie wyzywa się Polaków że są durniami tylko dlatego że zostali w swojej ojczyznie to ja taki blog szerokim łukiem.

        • Wizzgaa 17 października 2011 o 1:04 pm

         Zbawczy pomysł na konsolidację blogów. Mówiąc prościej : STAŃCIE WSZYSCY RAZEM I MOŻLIWIE NAJCIAŚNIEJ , wtedy wystrzela się was do nogi – zanim się w panice rozproszycie . Należy też docenić kieszonkowców – nożowników , którzy w ciasnocie wesprą spokojnie i niepostrzeżenie „karabinierów”.

      • zenobiusz 16 października 2011 o 6:31 pm

       Zaproponuj to Łażącemu Łazarzowi,pasujecie do siebie.

       • zenobiusz 16 października 2011 o 7:25 pm

        Tak taki jeden blog,plujący na Kościół,katolicki,
        nawołujący do emigracji młodzież,a opcjonalnie do burd ulicznych,
        antysemicki,i linczujący obelgami,pomówieniami i prostacką wulgarnością oponentów,
        banujący odmienne opinie.
        Tak to marzenie każdego internauty.

        dla monitorpolski.wordpress.com
        http://www.alexa.com/siteinfo/monitorpolski.wordpress.com#

        Alexa Traffic Rank Reputacja
        123 271
        Globalny Rank
        2 151
        Pozycja w PL

        • zenobiusz 16 października 2011 o 7:27 pm

         miziaforum.wordpress.com
         http://www.alexa.com/siteinfo/miziaforum.wordpress.com#
         rankingu Alexa ruchu.

         Alexa Traffic Rank Reputacja
         1 224 748
         Globalny Rank
         35 835

        • zenobiusz 16 października 2011 o 7:55 pm

         Toż to brzmi jak propozycja Palikota współpracy koalicyjnej,z PiS

       • sara10 16 października 2011 o 7:42 pm

        Mizia
        Żadne blogi z tobą!!! Jesteś zgermanizowanym Polakiem. Klniesz jak Ruski żołnierz. Polski to ty raczej nie kochasz (Deutschland, Deutschland über alles), no i wiecznie kłócisz się z Zeno (on przynajmniej jest patriotą). Wyciągasz wciąż jakieś głupoty na niego. Publikujesz. Zeno zaś, zamiast pisywać mądre rzeczy, musi udawadniać, że nie jest wielbłądem. Polacy tak nie działają, tylko ci, co po polsku mówią. Nie Mizia – z tobą żadne blogi!

        • miziaforum 16 października 2011 o 8:19 pm

         AKURAT CIEBIE NIE PYTANO o zgodę – ale ładnie nasmarowane – też masz prawo

        • gosc12 16 października 2011 o 8:50 pm

         Nie plujcie tak na siebie, moze ludzie( tacy jak Mizia)chca sie zmienic a wy ciagle wyciagacie jakies ‚flaki’, skoro tak, to rznijcie sie dalej i trwoncie wasza energie na zawisc.

     • Józef Bizoń 17 października 2011 o 7:37 pm

      Powstają tysiące ze świętym PiS–em, którego ruszyć nie wolno, bo jak się go solidnie ruszy to rozleci się ta cała układanka PO=PiS=SLD=PSL=reszta dostawek [w tym i Palikot] – no i może być klapa z realizacją testamentu przewodniego:

      „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
      – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

      „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość” – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
      na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

      Więcej – bardzo obszernie i solidnie udokumentowane na witrynie http://jozefbizon.wordpress.com

   • Extazed 16 października 2011 o 2:50 pm

    Rzeczywiście, przepraszam. Mój błąd. Przeczytałem ale widać bez zrozumienia.

    • kkk 16 października 2011 o 8:52 pm

     Fajny pomysl ale bez pana zenia bo bedzie zasmiecal tylko angielskimi wstawkami lub tlumaczeniami z google….

     • zenobiusz 16 października 2011 o 9:15 pm

      A było się angielskiego uczyć.Ale jak nawet nie potrafisz wstawić komentarza w wątku,to nie dziwota.czytaj pudelka.

      • kkk 16 października 2011 o 10:50 pm

       nie mowie o sobie jest duzo ludzi ktorzy z jezykow obcych znaja tylko rosyjski-szczegolnie staszej daty, a co mnie sie tyczy- tak sie sklada ze zyje 8 lat w roznych krajach , znam biegle 3 jezyki – taka praca…ech,

 5. navajo88 16 października 2011 o 1:53 pm

  Niech żyje Mizia ,niech żyje Zeno i niech żyje Monitor ,bo czyże by był bez was panowie ten blog !!!! ,odpowiadam niczym tylko nudną stronką w internecie ,,a tak to przynajmniej człek i się pośmieje z waszych kłótni ,a czasami to nawet rzuci jakimś mięskiem i tym podobnym ,tak więc nie upadajcie na duchu i nadal róbcie swoją robotę ,bo przynajmniej ludziska mają jakieś zajęcie i rozrywkę !!!! hahahahahahaha
  J.M.H

  • Abramus 16 października 2011 o 2:35 pm

   Dobrze powiedziane: rozrywkę 🙂

   • peryskop 16 października 2011 o 10:19 pm

    Mizia niech żyje – ale na własne konto!

    Roztrwonił zaufanie i większość czytelników, więc kombinuje jak by się tu pod Monitor wślizgnąć pod pretekstem spółki, oferując w aporcie zwietrzałe ulęgałki.

    To wszystko było dobre ale nie na długo: sianie intryg, głoszenie rewelacji z kapelusza i wieszanie psów na kim się da z wyzwiskami. Takie postępowanie dyskwalifikuje zawodnika raz na zawsze.

 6. maran 16 października 2011 o 3:00 pm

  Monitor Obejrzyj te video. Ciekawe. Porusza temat jak tzw non-violence w rzeczywistosci nie zdaja egazminu, nie przynosza zadnych istotnych zmian. Nie zatrzymasz psychopaty, mordercy, zlodzieja ,faszysty przez probe odniesienia sie do jego sumienia. Zatrzymasz go jednynie sila .
  To jest jezyk ktory rozumieja i sie boja.

  • zenobiusz 16 października 2011 o 3:12 pm

   Wciąż się zastanawiam,czy to jedyne wyjście.Obracamy się w teatrze, do którego dekoracje zaprojektowali wrogowie.Dopokąd będziemy tańczyli do ich muzyki,tj.organizowali się w partie,liczyli na „demokracje”.będziemy poruszali się ,w wyznaczonych nam rolach,w których
   wszystkie warianty scenariusza,oni mają przećwiczone i rozplanowane.
   Pytanie brzmi,czy i jak wychodzi się z tego teatrum.???

   • choice 16 października 2011 o 5:03 pm

    AMEN!

  • monitorpolski 16 października 2011 o 6:36 pm

   Też o tym myślałem. Ale przecież po to rozbrojono większość państw. Zauważ, że atak militarny idzie na te, w których obywatele mogą mieć broń. W USA wolność posiadania broni wzięła się nie z tego, że byli Indianie czy jakiś inny wewnętrzny wróg, ale jako ostatnia opcja – gdy rząd obróci się przeciwko obywatelom! Amerykanie maja broń jako opcję ostateczną na totalitarny rząd i chyba ta opcja zostanie już niedługo użyta.
   A my? Od walki mamy urny wyborcze, teraz będziemy spijać efekty naszego wyboru.
   Zauważ, że NIKT Z POSZKODOWANYCH PARTII NIE POCHWYCIŁ TEMATU FAŁSZERSTWA WYBORCZEGO, na co dowody podaliśmy m.in. na tym blogu.
   Ja już nie mam wątpliwości – to wszystko jest ukartowane i to PO będzie odpowiedzialna za to co się wydarzy w najbliższych miesiącach w Polsce.

   • peryskop 16 października 2011 o 11:53 pm

    Wygląda na to, że nieuchronny wzrost napięć społecznych w świecie doprowadzi do nerwowości poczynań elit, a następnie do ich wewnętrznego skłócenia i erozji układu władzy. Takie są reguły ewolucji każdej inicjatywy opartej na pazerności, fałszu i na przestępczych zasadach.

    A w kontekście filmiku „Pacifying Resistance” warto pamiętać, że zwycięska taktyka „nonviolence”, dzięki której upadły brytyjskie rządy kolonialne i w 1950 roku Indie odzyskały niepodległość, natrafiała na krytykę także wśród zwolenników Mahatmy (Wielka Dusza) Gandhi ego, bo nie tylko w Polsce „nie łatwo być prorokiem we własnym kraju”. Ale nawet zamordowanie Ganhiego nie powstrzymało historycznych przemian.

    Psychopatia na zarządzającej górze stanie się kłopotem dla siebiie gdy pillnujący środek zacznie się kruszyć.

 7. Suwerenny 16 października 2011 o 3:10 pm

  Kolejna nagonka satanistow na witaminy i suplementy: http://zdrowie.onet.pl/profilaktyka/witamina-e-nie-taka-zdrowa,1,4880540,artykul.html
  Mam nadzieje ze ten caly codex alimentarius nie zostanie wprowadzony w zycie…

 8. maran 16 października 2011 o 3:22 pm

  A tu odwazna murzynka powiedzila wprost, krotko i zwiezle o co chodzi i co nalezy z problemem zrobic.
  „Mysle ,ze że syjonistyczni Żydzi, którzy kontrolują te wielkie banki i Federalną Rezerwę, która nie jest pod nadzorem rządu federalnego, muszą być wysiudani z tego kraju.”

 9. maran 16 października 2011 o 3:37 pm

  a tu fajny film jak manifestacja ateistow i bezboznikow ,w Krakowie ,zostala rozproszona przez swietnie zorganizowanych i pieknie spiewajacych mlodych ludzi.
  Babcia na poczatku tez super:), „o ,piesek, wierzy w Boga”. „Same takie marginesowe ludzie”:).
  Marsz marginesu społecznego: http://www.youtube.com/watch?v=tscQZCwnGYY

  • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 4:41 pm

   w warstwie muzycznej bardziej podobało mi sie ostre bębnienie, niż zaśpiewy tych drugich; a ze „Komisja Majatkowa to hańba narodowa”, – to prawda, i twierdząc to, wcale nie trzeba byc od razu ateistą-satanistą-cynikiem-bolszewikiem itd….

  • Lucjan 16 października 2011 o 7:38 pm

   witaj maranvelsono – minął kawał czasu odkąd uciekłaś ode mnie szukając spisków na ziemi, bo nudnawo ci się u mnie zrobiło, chociaż pamiętam jak podpisywałaś u mnie zobowiązujący graf. Koniec końców się spotkamy – Ave. Amen.

  • sebecx 16 października 2011 o 10:41 pm

   ..ku czemu idziemy, żyjąc tak jakby nie było Boga?….

 10. PokójWam 16 października 2011 o 3:53 pm

  Nawet jeśli ten człowiek jest wnukiem Kiszczaka, to co z tego? Nie ma czegoś ciekawszego do publikacji? Chyba, że mamy traktować ten wpis jako wyraz humoru

  • zenobiusz 16 października 2011 o 4:12 pm

   A to takie miłe,pomyśl,mieliśmy takich ,być może,jurnych generałów.
   Dziś mamy Radka i Klicha,i kicha.

  • monitorpolski 16 października 2011 o 6:38 pm

   Nie chcesz wiedzieć jakie pochodzenie mają cyniczni pseudo-dziennikarze?
   Dzisiaj np. usłyszałem, ze Rokita jest synem … Cyrankiewicza.
   To może faktycznie Merkel jest córką Hitlera, a Obama klonem Tutenchamona?

   • Rodriguez7 16 października 2011 o 7:02 pm

    Te jest opcja co hahahah!!! Wszyscy mamy źle w głowach że konspirujemy hej hej nanana hej hej hej !!! HAHHAA Ide powiem babci „Babcia ta blondyna tu to… tak tak, ta je*ana szwabka to jest wnuczka hitlera… tak babciu… a ten przemiły asfalt… no tak ten prezydent kraju jak ty to mówisz babciu….ku*rwy i złodzieja… to jest z próbówki tj klonem wiesz babcia kopią faraona sprzed ….w pizdu lat temu” I jest problem. Bo ja w to też wierzę, baaaaa wszystko na to wskazuję; to jednak jak jej ja mam to powiedzieć?

    • sebecx 16 października 2011 o 10:35 pm

     ..najpierw Babci jointa ukręć… a jak go zbaka to jakoś poleci…. hehehe…

     • ket 18 października 2011 o 6:08 pm

      @Rodriguez7 i @sebecx
      obaj jesteście zajebiści-dawno mnie tak nikt nie rozśmieszył

  • sara10 16 października 2011 o 7:58 pm

   Pokój Wam
   Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Musimy wiedzieć, kto pracuje w media, kto wreszcie ma wpływ na myślenie Polaków. Jeżeli są to dzieciaki czy wnuczęta Kiszczaków, oficerów SB czy Jaruzelskich, widziec należy. Każdy ma wtedy wybór: identyfikuję się z poglądami, dajmy na to Wojewódzkiego lub nie.
   Wiedzieć trzeba!

   • sebecx 16 października 2011 o 10:37 pm

    …a to Wojewódzki ma jakieś poglądy?…

 11. Ditka 16 października 2011 o 4:03 pm

  no faktycznie, babcia na początku wymiata:D super
  a tak przy okazji mógłby ktoś nagrać emisję tego programu? Niestety nie mam PLANETE
  http://www.planete.pl/zwiastun-czciciele-czarnego-slonca_36523

 12. BirdDwa 16 października 2011 o 4:09 pm

  było też kiedyś że obama jest jakimś tutenchamonem..
  Ludzie tyle sie dzieje a wy piszecie o jakiś domysłach..

  nawet jeżeli to co?. Ważne to co piszą a ja i tak tam nie zaglądam to dużo nie powiem.

 13. Stirlitz 16 października 2011 o 4:31 pm

  a teraz zobaczmy w jakim kraju żyjemy, Palikot, Kotliński , oprócz tego cała armia byłych konfidentów SB zdobyła duży przyczółek w polskim Sejmie , a ich koledzy własnoręcznie dusili księdza Popiełuszkę i teraz chcą krzyża http://www.fakt.pl/Krzyz-od-mamy-Popieluszki-sciagnie-kolega-Jego-kata-,artykuly,133901,1.html

  • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 4:46 pm

   nie, no…bez przesadyzmu; pisząc tak (że ci od Palikota maja jakis tam-wirtualny chyba- związek z „duszeniem Popiełuszki”), stawiasz sie tam, gdzie stało….nie, nie ZOMO…zartuję, stawiasz sie na podobnej pozycji, jak lektorzy partyjni (znani mi z opowiadań), którzy dostawali slinotoku, opowiadająć o wrazych knowaniach odwetowców z Bonn, na czele z Czają i Hupką: a od tego powtarzania: Czaja i Hupka, Czaja i Hupka, czasami im się synapsy zawieszały, i walili wprost: a wszystko to przez tego Huja i Czapkę;

   • Stirlitz 16 października 2011 o 7:18 pm

    Totalsky , kim Ty jesteś , chyba biurowym pracownikiem a nie terenowym; jak byś byl w terenie i chodził tam gdzie mężczyźni sa wylewni po pracy ; czyli na piwo do swojego baru , to usłyszysz ilu jest zwolenników Palikota i co zrobiliby z księżmi , katolikami ; Popiełuszkę to oni pamiętają i mówią ze to sie musiało stać z tymi torturami bo się wychylał , mówił o wolnosci ; w Polsce ma byc zniewolenie

    • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 9:42 pm

     nie qmam do konca, ale to moze dlatego, że przez ostatnia godzine gapiłem sie na fajne laski na tefałenie…. – czasami trzeba wrzucić na luz, bo mozna sfiksowac; nie tylko wiem, jak wylewni potrafia byc faceci, ale także – co znacznie ciekawsze – kobiety; swoja droga… jakbysmy na siebie kiedys wpadli…. nie ma zlego piwo, jest tylko dobre i lepsze (ale na jednym by sie nie skonczyło:-)

  • ALFA 16 października 2011 o 4:51 pm

   Palikot: były członek Komisji Trójstronnej
   http://prawica.net/node/15014
   230-1 Janusz Palikot Josel Palikower agent SB Apel
   podpisał „lojalkę” w stanie wojennym. Zobowiązał się do zachowania w tajemnicy swoich rozmów i kontaktów z SB. Opisał służbom specjalnym, z kim i dlaczego utrzymuje kontakty. Jeden z jego współpracowników był esbekiem, inny zaś ważnym działaczem PZPR, który wiele lat spędził w ZSRR. Te fakty dotyczą Janusza Palikota.
   ZOBACZCIE JEGO ZOBOWIĄZANIE
   http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2010/09/sbajp.jpg?w=700&h=526

   Janusz Palikot w rzeczywistości rządzi w PO – to bezpośredni cyngiel od Brzezińskiego, Komisji Trójstronnej i Bilderbergów – został namaszczony przez NWO do przygotowania nowej formacji i do objęcia funkcji Premiera RP. PO jest już stracona i NWO doskonale to wie – wystawiono więc frajerów do powolnego skasowania za Smoleńsk i wrobienie Roski w ten brud, i zapewne wykonawcą będzie Rosja – PO skończy jak gen.Iwanow szef GRU…
   http://sites.google.com/site/s24h7michalhryniewicki/home/203-janusz-palikot-agent-sb-apel/203-1-janusz-palikot-josel-palikower-agent-sb-apel-syjonistyczny-zyd-okultysta-mason-komisji-trojstronnej

   • kosiardeyablos 16 października 2011 o 6:24 pm

    ALFA! Dobre linki podał-e-a-ś! Kupe ciekawostek!!! No w Pyte!!!

   • monitorpolski 16 października 2011 o 6:44 pm

    O tym jego członkostwie w CFR to było nawet w Wikipedii. Ściągnęli to jakieś 2-3 lata temu, pewnie go zadaniowali i nie pasowało do życiorysu. A może też dlatego, że w internecie prawda wychodzi na jaw i dużo osób już wie co to jest CFR i satanizm.

 14. kosiardeyablos 16 października 2011 o 5:48 pm

  No to Ryżo…spierniczał bedzie chyżo! Dość ciekawe. Pogromca Peniorów był zwykłym KAPISZONEM. Ups..był….JEST DALEJ!!! Napad Padaczki na Sejmowy Chlewik! Ot ciekawe czasy nastały……Kapiszon i Ziomale, na dodatek z dzikusami z plemienia KOCHAJACYCH INACZEJ, ale cyrk!!!!

 15. maran 16 października 2011 o 6:07 pm

  A tu czolowa przedstawicielka Lucyfera na Polske , niejaka pani Senyszyn wypowiada sie w imieniu swego Bossa ,aby zachecic i wzmonic sily z piekla rodem na polskiej ziemi.
  Joanna Senyszyn na marszu … http://www.youtube.com/watch?v=0rKZCEsgSDw

  • kosiardeyablos 16 października 2011 o 6:14 pm

   ona jest tak pokręcona jak Lato z Radiem!

  • snajper 16 października 2011 o 8:05 pm

   Stara satanistka

  • zenobiusz 16 października 2011 o 9:04 pm

   Porażający jest ten tłum ,do którego płomiennie przwmawia pańcia Sendryn.

 16. kosiardeyablos 16 października 2011 o 6:13 pm

  No i sprawka Mariana Palisierścia! To wania mi podobną historią, uderzająco podobną do historii mojego św.p. dziadka, leśniczego, ze wsi pod Warszawą, był zapleczem, zaopatrzeniowcem i ostoją chłopaków z AK w czasie wojny.. Podpier…ł go podobny fajansiarz – do gestapo, no i dziadka na drugi dzień zawineli do Oświęcimia. Dla mnie jest bohaterem, bo nie dał nogi i ostał sie w chacie, chroniąc przy tym babke ś.p. oraz dziatwe czyli mego ojca i braci przed zsyłkom tudzież rostrzelaniem jak to zwykło bywać. Gadali – Józek! Spierniczaj, bo gestapo po ciebie jedzie. A jednak z godnością otworzył mędom drzwii, zrobił to jak twardziel, odszedł z podniesioną głową! I tyle go widzieli. Nie pamiętam czy zemsta została dokonana, ale Kapiszon miał przewalone choć chroniła go bezpieka, ta szwabska i ta czerwona. Nie uchronili bydlaka. Reszta jego rodzinki sie pochowała po Polandzie, przed zemstą. Ot taka historyjka!

 17. Noni 16 października 2011 o 6:30 pm

  Ja tam rozumiem ateistów ponieważ to są ludzie którzy nie potrafią doświadczyć Boga i nie chcą wierzyć na słowo że istnieje 🙂 ja nie mam takiego problemu ponieważ Bóg w moim systemie wierzeń jest w każdym z Nas i całym Swoim stworzeniu.

  • Ania 16 października 2011 o 7:50 pm

   Masz na myśli Jahwe ?

   • sara10 16 października 2011 o 8:04 pm

    Ania
    Jahwe z hebrajskiego, Bóg po polsku. Jego imię to „Jestem, który Jestem”.
    Może miałas na myśli „jehowa”?

    • choice 16 października 2011 o 8:26 pm

     Ojciec święty, Bóg, Stwórca „Święte imię twoje” nigdzie w Biblii nie jest podane że Bóg ma imię.
     http://www.zbawienie.com/imie-Boga.htm

   • zenobiusz 16 października 2011 o 8:10 pm

    On chyba Brahmana.

  • zenobiusz 16 października 2011 o 8:19 pm

   „To jest mój Atman wewnątrz serca będący! Większy niźli ziemia, większy niż przestrzeń powietrzna, większy niż niebo, większy niż światy…Obejmuje on wszechświat milczący, beztroski! – Oto mój Atman wewnątrz serca będący, oto Brahman.”

 18. snajper 16 października 2011 o 6:43 pm

  Paranoidalne społeczeństwo >>>>
  http://cia.media.pl/wojsko_zabiera_sie_za_cenzurowanie_internetu

  „Prokuratura i policja zaczęły szukać autorów wpisów, w których nazywają polskich żołnierzy biorących udział w wojnach w Iraku czy Afganistanie bandytami, okupantami, lub piszą o nich „a niech giną”, itp. A MON zapowiada, że będzie zawiadamiał śledczych o wszystkich wpisach w Internecie”

  odp..

  Jeśli internauci wyzywający żołnierzy od bandytów to przestępcy to kim są żołnierze mordujący setki niewinnych ludzi? Hipokryzja!

  • monitorpolski 16 października 2011 o 6:48 pm

   Musisz przywyknąć do myśli, ze będzie gorzej niż za stalinizmu i nazizmu. To dopiero początek, oni idą na całość, to walka o życie. Nie mają już szans, ale będą próbować. Nasze zadanie to przekonać tych, którzy dla nich pracują, że za wykonywanie rozkazów też może być czapa – jak był w Norymberdze. Rozkazy czynów niezgodnych z prawem nie powinny być wykonywane. Do tego zalicza się też cenzura, obowiązuje wolność słowa i jest gwarantowana konstytucją nie tylko Polski, ale u Europejską.

  • sebecx 16 października 2011 o 10:53 pm

   ..to tylko świadczy o tym jak mają łby sprane ci panienkowie…

  • rabarbarek 17 października 2011 o 5:58 am

   Niech lepiej sprawdza ile samobojstw popelniaja polscy zolnierze , ktorzy zetkneli sie z horrorem tych wojen, Ciekawe czy MON ma te statystyke. Przeczytalam dzisiaj na stronie armii USA , ze we wrzesniu bylo kiladziesiat takich przypadkow. Jesli wezmiemy po uwage tylko 20 miesiecznie , wychodzi na to , ze rocznie okolo 200-300 zolnierzy odbiera sa sobie zycie w zwiazku z przezyciami , ktore w rzeczywistosci bardzo roznia sie od gier komputerowych.

 19. Stirlitz 16 października 2011 o 7:13 pm

  nadzieja to wiara każdego prawdziwego chrześcijanina , buddysty , hinduisty , pokojowego żyda i muzułmanina = ludzie potrzebują zmian na lepsze a nie na bankstersko-NWO-illuminackie http://www.youtube.com/watch?v=WibmcsEGLKo&feature=player_embedded

  • Totalsky No Problemsky 16 października 2011 o 9:50 pm

   no – i te wypowiedź skumałem bez problemów… i zgadzam sie z nia w pełni… chyba jednak pojdziemy na to piwo;-)

 20. jantar 16 października 2011 o 8:04 pm

  Chcę zauważyć ,że Łażący Łazarz w komentarzach pod artykułem
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/30223,sukces-nowego-ekranu-nasz-bloger-i-upadek-dyrektora

  cytuję —Podlecki ma często linkowaną tu stronę „Monitor Polski”
  Kręci sie przy krzyżu i robi za patriotę na różnych kongresach prawicy. Bronił Gawrońskiego, jest autorem rozsyłanego po całym necie serwisu „11 minut” na you tube.
  Rozpracowywał kiedyś Solidarnośc i Gazete Polską, a później nie odstępował od śp. J. Kurtyki. Myślę, że jest agentem WSI.
  nadużycie link skomentuj
  circ 15.10.2011 00:59:09
  @circ
  Z tego co wiem ma obszerną teczkę w IPN
  nadużycie link skomentuj
  Łażący Łazarz 15.10.2011 01:04:44
  @circ
  Teczkę TW
  nadużycie link skomentuj
  Łażący Łazarz 15.10.2011 01:05:01 ——

  Monitor zostałeś publicznie NAZWANY TAJNYM WSPÓŁPRACOWNIKIEM PRZEZ Łazarza

  czy masz coś do powiedzenia nam w tej sprawie ??? –zarzut bardzo poważny .

  • zenobiusz 16 października 2011 o 8:23 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/15/kombinacja-operacyjna-%E2%80%9Elazacy-lazarz%E2%80%9D/
   Zapraszam do lektury,będzie właściwsza,niż odgrzewanie klusek „pani” circ,z tej samej gry operacyjnej.

   • jantar 16 października 2011 o 8:45 pm

    Pytanie jest jasne i neutralne oraz skierowane do Monitora .
    zdanie ,,adwokata” -zenobiusz mnie nie interesuje .

    • FAKIR 16 października 2011 o 9:14 pm

     Zostawcie to.
     Podejrzewam, że każdemu się udzieliło i z błahej sprawy wyjdzie wielki gar bigosu
     Zupełnie niepotrzebnie.
     Ktoś chce skłócić wartościowe strony

     • eminem 16 października 2011 o 10:03 pm

      W tak trudnych czasach najmniej potrzebna jest nam wojna pomiędzy blogerami…..Obama powiedział, że „Blogi są zagrożeniem dla demokracji”. Nie jest żadną tajemnicą że nasze rodzime służby specjalne pracują nad tym aby poróżnić i wyeliminować niewygodnych….. Nie dajmy im podstaw aby nas poróżniali……..

      • Stirlitz 16 października 2011 o 10:18 pm

       http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/30363,lazacy-lazarz-wnukiem-kiszczaka-podobienstwo-w-oczach-kanalii

       no to bójka na całego , epitety poszły ….
       no i widać trzeba się wycofać , bo teraz obydwie strony czyli Nowy Ekran i Monitor’sBlog będą analizowane przez faktyczne prawdziwe służby , a nie mam ochoty aby jakiś Pan w centrali czytał moje komentarze ….
       nie sobie czyta ale nie moje , naprawdę nie mam ochoty tu konfabulować , ani się odkrywać przed służbami . nawet tak wzorowe służby jak MI5 i MI6 jak trzeba poświęcają „takich pożytecznych idiotów ” jako kozłów ofiarnych w słusznej sprawie Królestwa jej panującej Elżbiety II .

       • zenobiusz 16 października 2011 o 11:30 pm

        Stirlitz@
        To po dziadku Ci zostało,ten cykor.

        • Stirlitz 17 października 2011 o 12:39 am

         hahah , ja też pijam zielone piwo:)

        • Stirlitz 17 października 2011 o 12:58 am

         Ale tak na poważnie Zeno , to nie podlizywałbyś sie Monitorowi ale wziął za angielski, bo używanie tłumacza google nie jest zbyt profesjonalne dla blogera, nie znasz angielskiego , to się ucz , a może wordpress pozwala Ci na reklamy i będę u Ciebie klikać

        • zenobiusz 17 października 2011 o 1:22 am

         Stirlitz@,znam nie tylko angielski ,ale nie mam czasu na tłumaczenia.Kto szuka informacji,poradzi sobie w oryginale,albo tłumaczem Googla,a zamieszczanie reklam nie wchodzi w grę,odmówiono mi na starcie mimo 100.000 wejść tygodniowo,Marek mnie namówił by spróbować,tym bardziej ,że działam z mobilnego IP na kartę,bo ze stabilnym, co rusz’ „paliły” się serwery a karta, daje trochę po kieszeni.Szukam w sieci,tego co moim zdaniem ważne,i niekoniecznie jest dezinformacją.Nie każdy ma czas szukać,i doświadczenie we wstępnym oddzielaniu plew..Może gdzieś tam ,komuś się te informacje nawiną w porę,na moim blogu.
         Pozdrawiam.

        • zenobiusz 17 października 2011 o 1:33 am

         „Ale tak na poważnie Zeno , to nie podlizywałbyś sie Monitorowi ale..”
         Monitor,nie przegap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         ,Ja Ci się podlizuje,ktoś to wreszcie zauważył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
         No chyba nie przegapi.

     • sebecx 16 października 2011 o 10:59 pm

      ..ja czekam na WSPÓLNEGO Bloga NoWotwOra…

    • zenobiusz 17 października 2011 o 12:30 am

     Chciałeś napisać,nie interesuje mnie,babranie się w prawdzie,chcę tylko,wykonać swój „patriotyczny” obowiązek.

     • zenobiusz 17 października 2011 o 1:23 am

      To do jantar@,oczywiście.

      • jantar 17 października 2011 o 9:04 am

       Nie dostałem odpowiedzi od Monitora .Sprawa pozostaje więc z lekka ,,śmierdząca ”
       A ty zenobiusz jesteś bardzo żałosny z tym swoim przysrywaniem .
       Napisałbym ostrzej ,ale po co ,kiedy widzę ,że ty wzorcowo wykonujesz ,,swój obowiązek”

       zenobiusz od mojego patriotyzmu wara ci ………!!!

       • monitorpolski 17 października 2011 o 11:10 am

        A kim ty jesteś, że mam ci „dawać odpowiedzi” – sąd polowy?
        Podpisz się imieniem i nazwiskiem to możemy zacząć gadać.

       • zenobiusz 18 października 2011 o 8:54 pm

        Jantar@
        Ja pisałem o „patriotycznym”obowiązku
        ,nie o twoim umiłowaniu” jedynie słusznej ojczyzny”
        Możesz już wracać ,już POłaziłeś PO tej Wsi.
        I zabierz swoje klony Andrzej@ i pozostałych.

  • Stirlitz 16 października 2011 o 8:29 pm

   a słyszałeś o TW SB, który w USA dostaje prace w sektorze rządowym ??? FBI , chyba dobrze to sprawdza

   • monitorpolski 16 października 2011 o 11:00 pm

    I jeszcze ma założone utajnione kryminalne sprawy sądowe przez prezentera DTV w stanie wojennym. Bez jurysdykcji w Polsce. Chcą mnie uwalić na każdej linii, nie widzicie?

    • Andrzej 17 października 2011 o 6:23 am

     Autorze! Jestes gnida!

  • monitorpolski 16 października 2011 o 10:58 pm

   Jaki „poważny” Chłopie, nie wiesz co mówisz. On sobie może „myśleć” – to jest jego opinia, nie widzisz różnicy? Ja też mam opinię, że jest podobny do Kiszczaka.
   A tu mamy naprawdę poważne problemy, jeśli ten pan sądzi, że jest odporny na radiację to niedługo zobaczy…
   Czy sądzisz, że „agent WSI” wydawałby swoje ostatnie pieniądze i jeździł starą Toyotą do Austrii i Szwajcarii, spał po lasach aby zaoszczędzić kasę – po to tylko by zrobić programy o tym jak nas chcieli wytruć szczepionkami w 2009? Może uratowałem życie waszym dzieciom?
   Przejrzyj grypa666.wordpress.com z 2009, a potem się odzywaj.
   Sądzę, że chcą was wszystkich znów zaszczepić jakimś gównem, dlatego trzeba usunąć Podleckiego, Beina i innych, aby znów nie robili szumu. Liczę na was – czytelników, że nas poprzecie. Sami widzicie jaka reakcja jest na drobną satyrę.
   odc.5: http://www.youtube.com/watch?v=2VLS8fA_tpk
   odc.3: http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80
   odc.2: http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU
   odc.1: http://www.youtube.com/watch?v=PPMLIEgMn5I
   Jane: http://www.youtube.com/watch?v=AkykMa98Z_s
   Tu macie więcej naszych produkcji: http://www.youtube.com/results?search_query=Piotr+Bein&aq=f

   • FAKIR 16 października 2011 o 11:06 pm

    Zgadzam się z tym
    Tam gdzie wielka kasa , tam z reguły NWO.
    Kapitał założycielski Nowego Ekranu 1 milion złotych.
    Mieści się Wam to we łbie?
    Do tego teraz akcje wymyślili i nowy ekran będzie S.A.
    a Bein ledwo zipie, działa społecznie, śpi często po norach.
    Nie odbierze na tej ziemi swojej nagrody.
    Z kolei Markowi wordpress zabronił umieszczania reklam.
    DOBRANOC

    • FAKIR 16 października 2011 o 11:10 pm

     Do tego bloger CIRC szkaluje wszędzie gdzie popadnie Marka.
     Mam w głębokiej dupie czy Marek kiedyś coś podpisał.
     Tak samo miałbym w dupie czy Wałęsa podpisał, gdyby widać było po której teraz jest stronie.
     Wszyscy widzą po owocach po której stronie kto stoi.
     Tyle w temacie i teraz naprawdę
     DOBREJ NOCY

     • Aśka 17 października 2011 o 12:03 am

      Dokładnie tak, jak mówisz FAKIR. Gdyby tacy byli TW, to niech ich będzie jak najwięcej. Wiem, co mówię. Byłam osobą, która napisała pierwszy komentarz na grypa666, kiedy przerażona informacjami o epidemii, której nie widać było na ulicach ani w kręgu znanych mi osób i mających nastąpić masowych szczepieniach – szukałam w internecie informacji na ten temat. Wtedy właśnie natknęłam się na grypa666 i zostałam z tym portalem na dobre i na złe. Prowadzony on był przez Piotra Beina i Marka Podleckiego. Potem ze względu na ataki agentury, pan Piotr zamknął możliwość komentowania, dzielenia się ważnymi informacjami uzyskiwanymi z wielkim trudem w internecie. Tych portali, które poruszały niewygodne tematy wówczas nie było zbyt dużo. Razem wykonali dużo dobrej roboty, która przeciwdziałała przedsięwzięciom NWO mającym na celu narażenie na szkodę obywateli Polski i nie tylko. Dobrze dla nas się stało, że Marek stworzył to miejsce w internecie, monitorpolski i zdecydował o możliwości wymiany informacji na tym blogu. Sam z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe i bezpieczne posunięcie. I oto stało się – właśnie atak nastąpił. Cieszę się, że wielu z was potrafi docenić jego działalność i nie łyka wszystkiego, jak leci, lecz patrzy przez pryzmat jego dokonań.

      • peryskop 17 października 2011 o 2:28 am

       Tak, mamy do czynienia z rutynową próbą zdyskredytowania niepokornego Monitora z użyciem demostenki w tle.

       Ciekawe co rezolutny ŁŁ porabiał i pisywał podczas świńskiej „pandemii”?

      • Dzieckonmp 17 października 2011 o 7:54 pm

       Wszystko OK. Ale grypę666 prowadził również trzecia osoba czyli ja. I tak się złożyło że działalność ta największe straty przyniosła mnie bo straty finansowe rzędu 40 tys zł. I do dziś jest cicho nawet nie wymienia się mojej osoby że prowadziłem grype666 a o kasie każdy chce zapomnieć

       • zenobiusz 18 października 2011 o 9:11 pm

        Dzieckonmp @
        „Ale miłujcie nieprzyjaciół waszych i dobrze czyńcie, i pożyczajcie, nie spodziewając się zwrotu, a będzie obfita nagroda wasza, i synami Najwyższego będziecie, gdyż On dobrotliwy jest i dla niewdzięcznych, i dla złych Łk 6:35”
        Bronek by tego nie napisał,sądzę że , wpis , to fałszywka ,wstawiana przez tego samego,co fałszuje moje wpisy,i nie tylko.Polecam mu cały tekst.
        http://www.heavensfamily.org/ss/polish/polish_tggd/08

       • monitorpolski 18 października 2011 o 9:13 pm

        Sorry, jeśli o tobie zapomniałem. Ale czy chcesz by cię wymieniać po imieniu i nazwisku? Tak, przyczyniłeś się do rozpowszechnienia informacji, publikowałeś, jak kilka innych osób. Nie mówię już o kilkudziesięciu, które z nami współpracowały w terenie. Przecież nie będziemy w komentarzach opisywać całej historii grypa666! To zresztą tam jest w archiwach. Przyznaję natomiast, że zainwestowałeś w pewnego lekarza, który miał ci zwrócić pieniądze – choć mówiłeś, że się liczysz ze stratą – jeśli gra idzie o tak wysoka stawkę. Ja cię skontaktowałem z tym człowiekiem. Moje intencje były jednoznaczne – chciałem by na rynku znalazł się produkt, który mógłby uratować życie ludzkie w przypadku epidemii np. ptasiej grypy. Niewiele jest preparatów, które mogłyby uratować życie w przypadku takiego wirusa! O tym nawet rozmawialiśmy, Jane Burgermeister też popierała tego typu produkty. Spodziewaliśmy się, że aby zmusić ludzi do przyjmowania szczepionek puszczą jakiś śmiertelny wirus – co się zresztą stało na Ukrainie i we wschodniej Polsce, ale na szczęście były to chyba tylko próby. NIe doszło do takiej sytuacji gdy użycie preparatu byłoby konieczne, co jednak nie oznacza że taka sytuacja wkrótce nie nastąpi. Chciałeś ratować życie ludzkie czy nie?
        Nie wiem jednak czy mam się tu czuć winny, skoro sam sprawdziłeś produkt, że działa i jest skuteczny. Wiemy, że jest blokada w Polsce, on ma te pieniądze w towarze, czeka na zatwierdzenie. Wtedy nie będzie problemu ze zwrotem. Ja też zresztą mu pożyczyłem, choć o wiele mniejszą sumę – taką na jaką mnie było stać. Zadam tylko pytanie: po co o tym mówisz publicznie, czy chodzi ci o dołożenie Markowi? Czy współdziałasz tymi ludźmi, czy też po prostu masz żal o wyłożone pieniądze i korzystasz okazji?
        Jestem przekonany, że dostaniesz zwrot wkrótce z nawiązką. Towar czeka na dystrybucję w ilości 10,000 sztuk! Nie można go w Polsce sprzedać bez zatwierdzenia, choć jest tylko suplementem. Jak to nie wyjdzie to dystrybucja będzie za granicą – w USA wszystkie próbki zeszły bez problemu. Masz rację, że się denerwujesz, ale co ja mogę na to zrobić? Jakbym miał pieniądze to na pewno bym założył.
        Natomiast przyznasz, że nie inwestowałeś bezpośrednio tych pieniędzy w grypa666. Zainwestowałeś znacznie lepiej – poprzez gościnę dla Piotra przez 3 miesiące, z wyżywieniem, chwała ci za to.

     • monitorpolski 17 października 2011 o 12:47 am

      Dzięki Fakir, cała sprawa jest opisana w nowej książce o Januszu Kurtyce. Oni korzystają z ostatniej chwili gdy mogą mnie obrażać. Historia jest za długa żebym ją pisał w komentarzach, są teczki na mnie – tak – jak robiłem nadajniki UKF i urządzenia podsłuchowe dla organizacji Janusza, nagrania policji, które dokonałem na ich pasmach są w archiwach, uratowały niejednemu dupę. Jak mnie śledzono, całe ekipy za mną chodziły, w domu zainstalowano podsłuch z dachu. Złapali mnie, a ja ich zrobiłem w balona. Wyjechałem na zachód gdy próbowali mnie nakłonić do inwigilacji środowiska pielgrzymkowego. Pamiętają do dzisiaj. To jest ta najgorsza frakcja esbecji – antypolska i antykatolicka. Wydaje im się, że rządzą. Ale tylko wydaje.

      • Stirlitz 17 października 2011 o 1:07 am

       najgorsi w SB-cji byli ideowcy z 4 departamentu , tacy co byli w stanie własnymi rękami na-żywca zamordować ks. Popiełuszkę /przynajmniej tak jest w dokumentach oficjalnych / skądinad wiadomo , że funkcjonariusze SB twierdza po latach , ze oni byli kozłami ofiarnymi a mordował ktoś inny ( WSW? GRU ?/

       co do epitetu agent WSI , szczerze mówiąc nie jest to wcale „kalumnia” , gdyż tajny współpracownik wojskowego wywiadu i kontrwywiadu w latach 1990-2006 , mógł jak najbardziej pracować z pobudek patriotycznych i dla dobra Polski , przykład 1999 i operacje WSI z GROM w celu likwidacji mafii rosyjskiej w Poznaniu.

       • iHe 17 października 2011 o 2:26 am

        Tępią ten blog bo jest im nie na rękę.Ja też uważam,że nikt nie wywalił 1mln.złotych ,żeby ludziom zrobić dobrze.

        • Stirlitz 17 października 2011 o 2:50 am

         jestem zaskoczony tym milionem , gdyż sama strona jako robota programisty i grafika to 50 000 , do tego marna reklama okolo 20 000 czyli razem 70000 koszty

     • rabarbarek 17 października 2011 o 3:09 am

      Fakir , kilka dni temu zaczales temat , ktory kilka osob [ wlacznie ze mna] pociagnelo i chyba mielismy racje. Chyba za mocno nadepnelismy na czyjs odcisk. Monitor to nie na odcisk , ale chyba na brzuch przypadkiem wdepnal. Po 2 dniowej przerwie [ poniekad wymuszonej roznymi okolicznisciami i sytuacjami ] widze , ze mam duzo zaleglosci. Widze , ze ktos niezle dokucza Monitorowi. Tresci bloga tez niektorych uwieraja. Widocznie doszli do wniosku , ze Poloneza czas zaczac , bo sie Monitor rozhulal za bardzo. A to oznacza nic innego jak tylko to ,ze kierunek bloga jest wlasciwy . Nikt nie bedzie atakowal nic nie znaczacej , miernej strony. Jestesmy po stronie Monitora i basta!

      Dodam jedynie to co juz kiedys pisalam. Dzieki Grypie 666 kilkanascie osob ostrzeglam przed szczepieniami [ w tym cala rodzine] Choc wtedy nie pisalam na stronie , to kazdy dzien zaczynalam od lektury Grypy . I zadna strona nie zawierala tak duzej ilosci wiadomosci jak Grypa. Zaslug tej strony i jej autorow nikt dzisiaj nie wykresli .

      • monitorpolski 17 października 2011 o 4:55 am

       Zakładajcie blogi. Ja już dawno założyłem, że będą chcieli mnie zniszczyć, nawet zabić. Zakładałem,że może się nam nie udać z tymi szczepionkami – udało się. Ale to dzięki niesamowitemu nagłośnieniu jakie dał internet i YouTube. Jestem pewien, że szykują jakąś depopulację, te szykowane bezprawne restrykcje internetowe tego dowodzą. Zakładajcie blogi, listy dyskusyjne oparte na torrentach,wymieniajcie kontakty bezpośrednie.

       • rabarbarek 17 października 2011 o 5:20 am

        Wiesz co Monitor , chciec a zniszczyc dzieli czesto dluga droga. Wiec ….

        W ten sam sposob niszczy sie ruch Wall Street. Poniewaz to ruch pokojowy wiec postanowiono zniszczyc go rekoma lewackich organizacji i jakby tego bylo malo , probuje sie teraz zrobic z uczestnikow ruchu amerykanska Al Kaide , ktora popiera Arabow i mowi o 9/11 cos przeciwnego niz main stream media. Jest to super sposob na pozbycie sie z placu wartosciowych ludzi , bo kto dzisiaj chce byc uznany za lewaka i jihadziste. Widac , ze w zwiazku z ruchem ,ktory zaczynal rozrastac sie zbyt niebezpiecznie, zatrudniono madre glowy , ktore wiedza jak „pokojowo” rozwiazac sprawe. Super przyklad na dole. Wsrod zwolennikow ruchu wymieniono same kanalie , a gdzies na koniec wrzucono Rona Poula.
        Podobnie bylo w Toronto. Normalni protestujacy czyli ci , ktorych zamiarem bylo poparcie dla uczestnikow Wall Street i protest przeciwko bankierom, zgineli wsrod lewackich hasel, transparentow i okrzykow.
        Niszczy sie rzucajac podejrzenia , ktore kielkuja powoli i w koncu przynosza pozadane efekty , bo jak ktos powiedzial, glupi narod wszystko kupi byle bylo ladnie podane.

        http://www.asianweek.com/2011/10/10/occupy-wall-street-fatwa-threatens-terror-against-ivy-league-tech-workers/

     • Wizzgaa 17 października 2011 o 12:27 pm

      Chciałeś Fakir powiedzieć – blogerka Circ . Ona , jak wiesz ,szkaluje nie tylko Monitora .

    • miziaforum 16 października 2011 o 11:32 pm

     o to to – ALE JAKOŚ NIKT NIE WIDZI POTRZEBY POŁĄCZENIA SIŁ
     no to i ja spadam na 10 – 14 dni – bez dostępu do kompa
     jak wrócę to zobaczymy kto kogo zmógł … choć wiadomo „kto niema miedzi ten w domu siedzi”

     • zenobiusz 17 października 2011 o 1:06 am

      Zabierz ze sobą koniecznie,
      Łazarza Kiszczakiewicza,
      on lubi miedź,jak ty.

     • Abramus 17 października 2011 o 7:47 am

      Mizia – znowu oddział ?

    • Wizzgaa 17 października 2011 o 12:24 pm

     Bój się Boga – Fakir ! Jak to , śpi po norach . Ostatni wywiad Monitora z PB ukazywał bohatera rozmowy w jego własnym – chociaż ponoć nieogrzewanym domu . To jakiś żart ? Nie rozumiem intencji pisania takich rzeczy.

     • Aśka 17 października 2011 o 12:27 pm

      Fakir mówił m.in. o wyjeździe do Austrii, żeby się spotkać z Jane Burgermaster ws. obowiązkowych szczepień

 21. Aśka 16 października 2011 o 9:23 pm

  tutaj trochę materiałów o JFK, także przemówień … do wykorzystania przez anglojęzycznych
  http://www.jfklibrary.org/Research/Ready-Reference/JFK-Speeches.aspx

 22. jowram 16 października 2011 o 9:49 pm

  Wulkan Katla na granicy erupcji

  Naukowcy nie mają wątpliwości, że erupcja wulkanu Katla na Islandii to już tylko kwestia czasu. Katla jest 10 razy większa od wulkanu Eyjafjallajökull, który sparaliżował ruch lotniczy w Europie wiosną ubiegłego roku.

  Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ z tygodnia na tydzień rejon islandzkiego wulkanu Katla nawiedzają coraz to mocniejsze trzęsienia ziemi.

  Ich siła dochodzi już do 4 stopni w skali Richtera. To oznacza, że pod powierzchnią ziemi mają miejsce procesy, które zakończą się w bliskim czasie erupcją.

  Katla to jeden z najgroźniejszych wulkanów na świecie. Wybucha średnio 2 razy w ciągu wieku i zawsze są to erupcje bardzo silne. Popioły rozprzestrzeniają się po całej Europie i zmieniają dzień w noc.

  O potędze Katli świadczy jej olbrzymia komora magmowa. Jest ona 10 razy większa od tej znajdującej się pod wulkanem Eyjafjallajökull, który sparaliżował ruch lotniczy w Europie wiosną ubiegłego roku.

  Tym razem problemy mogą się okazać znacznie poważniejsze. Na linii ognia znajdują się mieszkańcy niewielkich osad położonych u stóp wulkanu. Na przykład 300 osób zamieszkujących wieś Vik będzie miała na ewakuację zaledwie jedną godzinę, jeśli wulkan wybuchnie.

  Od czasów pierwszego osadnictwa, a więc od 930 roku naliczono już kilkanaście jego erupcji, z czego każda powodowała spore spustoszenia, zwłaszcza w rybackich osadach położonych na południowych wybrzeżach Islandii.

  O jego skutkach świadczą olbrzymie ilości materiału piroklastycznego znalezionego w skałach w Norwegii i Szkocji. Tylko od kierunku wiatrów wiejących nad północnym Atlantykiem i północno-zachodnią Europą będzie zależeć to, czy popiół dotrze nad kontynent i spowoduje spustoszenia.

  Pewne jest, że potencjalną erupcję Katli najgorzej zniosłaby branża turystyczna. Problem sięga przewoźników, którzy zmuszeni będą zastanowić się nad tym, jak bardzo popiół wpływa na samoloty i czy latanie podczas jego obecności będzie niebezpieczne. http://www.twojapogoda.pl

  • BirdDwa 16 października 2011 o 10:18 pm

   Zapamiętaj to jako ciekawostkę.
   Zgaduję że wybuchnie on/a 21 października..

 23. Pingback: kantas

 24. jowram 16 października 2011 o 11:07 pm

  O bezpieczeństwie w czasie kryzysu…

  Teraz – ludzie jakby kucnęli, znieruchomieli. Jakby przed oczekiwanym uderzeniem. Właściwie w Polsce „nie ma kryzysu”. Tak zaklinają z telewizorów „władze”. „Urzędowego optymizmu” się jednak boimy. Przeraża nas również niepewność jutra. Co będzie z pieniędzmi, z bankami? A co z pracą? Przestaliśmy remontować mieszkania, przestaliśmy robić większe zakupy. Niepewność przyszłości.

  Ponieważ jestem „starym sybirakiem”, z odpowiadającymi temu fobiami i strachami, gdy przed ćwierć wiekiem kupiłem dom, w którym z rodziną mieszkam, od razu też kupiłem (za grosze…) dwa przenośne piece kaflowe, tak na wszelki wypadek. Służyły przez całą pierwszą zimę do suszenia murów dobudowanej części domu. Potem – jeden używany jest na wsi. Drugi – u nas w rezerwie.

  Ale po paru latach znalazłem na rynku, sprawdziłem w działaniu, używam – i sprzedaję innym – kotły CO o wielkiej sprawności (>92%). Używają one „wszystko” (szczególnie odpady drewna, słomę, makulaturę itp. tanie a dostępne paliwa) Promuję je (zwą się ŻUBR’y) od wielu lat. Zawsze kolejki ustawiały się od sierpnia – września. Towar sezonowy, jak bombki choinkowe.. Ze zdziwieniem zauważyliśmy, że tej jesieni ludzie o wiele mniej zamawiają, niż w sezonach poprzednich. Mimo horrendalnych cen gazu i nawet węgla. Dotyczy to wszystkich firm produkujących kotły. Bombki podobno też źle idą. Kandydaci do zakupu kotłów (są to głównie ludzie niebogaci, emeryci, mieszkańcy przedmieść czy wsi, ludzie, których nie stać na ciągle droższe ogrzewanie gazem) siedzą w zawilgłych, zimnych domach, lub ogrzewają jedną izbę, a oszczędności trzymają „w skarpetce” (boć nie w banku…) na czarną godzinę.

  Jest to o tyle nieracjonalne, że pieniądz papierowy też może paść, jak i oszczędności uciułane w „funduszach”. A zamiana pieniądza na kocioł daje kilka przewag:

  1) Poczucie bezpieczeństwa: Cokolwiek ONI zmajstrują, ja dom i rodzinę zawsze ogrzeję. A kartofle ewentualnie się posadzi w ogródku.

  2) Bezpieczną lokatę uciułanych groszy – kocioł jest trwały i zawsze będzie potrzebny. A w razie nadmiaru dobrobytu – zawsze go można sprzedać bardziej potrzebującemu..

  3) Zdrowie: Nie siedzimy w zimnie i wilgoci !

  4) I dopiero na końcu: znaczne, radykalne obniżenie opłat za paliwo – i miła gimnastyka przy jego zdobywaniu, zwożeniu i piłowaniu. Rąbać nie trzeba – kocioł przyjmuje grube pniaki. Sam to robię.

  5) Pieco-kuchnie: Przy powierzchniach 40-80 m2 można kupić pieco-kuchnię (PK). Też duża sprawność, ale nie tylko ogrzeje dom oraz da ciepło do bojlera, ale i można gotować posiłki.

  Otrząśnijmy się! Ale inaczej, niż kura, która przejechał trabant: „Szatan nie kogut” – zagdakała.

  O kotłach ŻUBR zob. stronę http://www.zubr-kotly.pl, tel/fax (22) 812 08 06 mail: dakowy@tlen.pl Proszę o mail lub telefon z ew. pytaniami Mirosław Dakowski Prośba do czytających mieszczan, których część techniczna nie dotyczy: wydrukujcie dla swych znajomych na przedmieściach lub na wsi…

 25. Stirlitz 16 października 2011 o 11:16 pm

  http://prawica.net/blog/27474 Co o tym sądzicie , autor do jednego worka satanizmu i demonów wrzuca : bioenergoterapie, wschodnie sztuki walki, radiestezję . Znałem pewną wróżkę , która w wieku 90 lat zmarła około 6 lat temu , była wierzącą i często nawet w tygodniu chodziła do kościoła .

  • Rodriguez7 16 października 2011 o 11:24 pm

   To jest właśnie moc. Ale o jej wpływie decyduje intencja

 26. jowram 16 października 2011 o 11:25 pm

  W piątek 14 października, z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oraz Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, w czterech Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012%u2122 odbyła się impreza pod nazwą „Polska jest dla wszystkich”. Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc „rasistowski” transparent stworzony na tę okazję przez… samych organizatorów imprezy! Kibice Lechii Gdańsk odmówili udziału w tym żenującym spektaklu.

  „Nie jesteś Polakiem – wynocha!” – głosił niezbyt autentycznie brzmiący napis na „fladze” zawieszonej przez antyrasistów na płocie historycznego stadionu Lechii. Impreza rozpoczęła sie od krótkiego meczu rozegranego przez drużyny dzieciaków. Potem w ruch poszły kamery i spraye. Po chwili niepoprawny politycznie napis pokryty został kolorową farbą, a uczestnicy happeningu udzielili kilku wywiadów i rozjechali się do domów w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

  „Każdy, kto choć trochę orientuje się w sytuacji kibiców Lechii Gdańsk, musi czuć się zażenowany poziomem tej inscenizacji” – komentuje Dariusz Łapiński, koordynator projektów kibicowskich w Spółce PL.2012. „W ciągu ostatnich trzech lat kibice biało-zielonych zrobili bardzo wiele, żeby herb i barwy Lechii przestały kojarzyć się z rasizmem i ksenofobią. O dobrych efektach ich pracy świadczyć może choćby fakt, że wokół stadionu na Traugutta nie znalazł się ani jeden godny zamalowania napis.”

  „Najwyraźniej jednak organizatorom happeningu hasło ‚rasizm’ kojarzy się głównie z futbolem i kibicami, a kiedy okazuje się, że ich stereotypy i uprzedzenia nie odpowiadają faktom, to… tym gorzej dla faktów. Odbiór tego typu akcji przez kibiców jest po prostu fatalny: podczas gdy oni dokładają starań, aby poprawić swą reputację, antyrasistowscy działacze po raz kolejny bezrefleksyjnie przypinają im łatkę ksenofobów. To trochę tak, jakby ktoś wpadł na pomysł zorganizowania akcji przeciwko złodziejstwu w dzielnicy zamieszkałej przez Romów” – kończy Łapiński.

  Podobnego zdania są sami kibice Lechii. „Tego typu transparentów nie ma na co dzień na meczach, to naciąganie rzeczywistości, które może odnieść skutek odwrotny do zamierzonego” – potwierdza Michał Nowosad ze Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”. „Uważam, że to niezbyt przemyślany happening. Jako kibicom Lechii jest nam szczególnie przykro, że przygotowany specjalnie na tę okazję transparent z ksenofobicznym hasłem zawisł właśnie na stadionie przy ul. Traugutta. Na tym stadionie różnie kiedyś bywało, ale teraz kibice sami dojrzeli, zmienili się. Szkoda, że nikt nie chce tego zauważyć” – dodaje.

  Warto zadać więc chyba pytanie: jakie rzeczywiste efekty przynoszą akcje typu „Polska jest dla wszystkich”? Czy docierają one do świadomości ludzi o rasistowskich i ksenofobicznych przekonaniach? Czy przyczyniają się one w jakikolwiek sposób do zmiany sposobu ich myślenia czy postępowania? Na razie z pewnością powiedzieć można tylko jedno: ubocznym efektem tego typu inicjatyw jest powielanie i utrwalanie stereotypu „kibola” – prymitywnego, tępego rasisty.

  ŹRÓDŁO: KIBICE RAZEM
  FOT.: KIBICE RAZEM

 27. Pawel Konarski 17 października 2011 o 12:34 am

  reklamę sobie robicie na tle NE czy dziury w dupie swojej szukacie

  • zenobiusz 17 października 2011 o 1:47 am

   Aj,co to za żołdacka odzywka.????
   Poczytaj sobie jak się nudzisz.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/kim-jest-putin-kto-smie-tak-klamacw-zywe-oczy/

  • Stirlitz 17 października 2011 o 3:31 am

   minister leci po wino
   http://www.fakt.pl/Problem-z-procentami-pana-ministra-Zlamal-prawo-,galeria-artykulu,133883,4.html

 28. iHe 17 października 2011 o 3:08 am

  Dosyć stare ,ale czy w świetle potyczek NE z Monitorem widać,że jest coś na rzeczy:
  http://blogmedia24.pl/node/47025

  „Role tę Gromosław Czempiński spełnił już w stosunku do jednej partii politycznej, a mianowicie Plarformy Obywatelskiej. Sam to stwierdził w wywiadzie z lipca 2009
  http://www.rp.pl/artykul/15,330728_Czempinski_Dalem_poczatek_PO.html

  Zauważył to wkrótce bloger Aladar , pisząc tekst „Program pana Opary: budowanie alternatywy dla PiS” http://strefa.nowyekran.pl/post/9151,program-pana-opary-budowanie-alternatywy-dla-pis . Kiedy to przeczytalam, od razu pomyślałam o Czempińskim. Dzięki dociekliwości Mezona1 oraz Circ, pan Opara musiał przyznać się do związku z nim, tłumacząc, że interesowali się żużlem i grali w tenisa. Nie wspomniał jednak o tym, że byli oni akcjonariuszami Energomontażu Północ, a w latach 2001-2002 Opara był przewodniczącym Rady Nadzorczej tej firmy, a Czempiński jej członkiem. Opara mial 1,8 mln akcji z których w 2006 sprzedał 1,2 mln.

  Jest bowiem możliwe, że mamy do czynienia z powtórką historii z powstaniem PO, przy czym rolę Olechowskiego, Płażyńskiego i Tuska odegrać mają Ryszard Opara, Łażący Łazarz oraz niektórzy inni blogerzy. Z tyłu za sznurki pociągać będzie Czempiński lub ktoś podobny. Gdyby tak rzeczywiście było, to portal Nowy Ekran odgrywałby rolę think-tanku oraz rezerwy kadrowej dla nowego ugrupowania.

  Trzeba zauważyć, że od kilku już lat czynione są zakulisowe starania o utworzenie nowej siły politycznej. Próbowano reanimować Olechowskiego, potem przez krótki czas lansowano Piskorskiego i SD. Pojawił się następnie Ruch Poparcia Palikota, a po nim PJN. Być może powstanie Nowego Ekranu jest przymiarką do następnej tego rodzaju próby.

  W Polsce polityka to same kadłubki ,a może wydymuszki.
  (niekompletny kadłub, pozbawiony niektórych zasadniczych części)
  http://demotywatory.pl/2098306/Demokracja
  http://demotywatory.pl/1028376/Demokracja-po-polsku
  http://demotywatory.pl/2082155/Najgorszy-wrog-to-taki

  ps.jakby na to nie spojrzeć te ruchy są wymierzone w PiS.A logiczniej by było stworzyć wsparcie ,skoro w Polin niepodzielnie szoncą CFRowcy,jewrożebracy i białoflagowicze.
  I jak zwykle pojawia się qui bono.
  Ciekawe ,że lepiej jest powstać na trupie PIS niż odbić wyborców PO czy SLD(tu już pojawił się Palikot).
  Cóż pewnie nie o to chodzi w tej zabawie.Racja stanu wymaga euroentuzjazmu w szoncie.
  Jaki by PiS nie był nie luba go słuszpy,telavivzja i meerdia.Nie lubi go konkurencja na prawicy.
  Za to reszta nawet siebie jakoś toleruje.

  http://uwazamrze.pl/2011/08/13526/tajne-sluzby-i-co-dalej/

  „..W efekcie większość z nich trafiła do prywatnego biznesu, gdzie ich wiedza i kontakty szybko przełożyły się na krociowe zyski. Najlepszym przykładem jest gen. Gromosław Czempiński, w latach 1993–1996 szef Urzędu Ochrony Państwa. Po odejściu ze służb nie tylko był związany z kilkudziesięcioma przedsiębiorstwami, ale również doradzał prywatnym podmiotom przy bardzo wielu transakcjach w Polsce, w tym również dużych prywatyzacjach.

  Ten problem dotyczy jednak nie tylko szefów służb, ale również doświadczonych funkcjonariuszy, którzy przez lata pracy zdobywali bardzo wrażliwą z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa wiedzę. „

  • Józef Bizoń 17 października 2011 o 9:15 pm

   PiS to PO – tylko jeszcze gorszy, bo skryty za parawanem kościoła i patriotyzmu.
   Zmiecenie tego ugrupowania z powierzchni politycznej ziemi, to punkt wyjścia do odblokowania polskich sił narodowych i rozpoczęcie procesu sprzyjającego Narodowi Polskiemu.
   Jak to się robi, to proszę przeglądnąć materiał tu:
   http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/
   a potem prześć i się zapoznać z treściami tu:
   http://jozefbizon.wordpress.com

   Dla ułatwienia poruszania się po bardzo obszernym materiale dowodowym została stworzona karta nawigacyjna [w PDF] z aktywnymi w niej linkami tu:
   http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/09/999_karta_nawigacyjna_kn1_witryna.pdf

   Na filozofii: dobry zbój – bo nasz zbój; zły zbój – bo nie nasz zbój;
   daleko się nie zajedzie.

   • iHe 18 października 2011 o 11:49 pm

    Ja wychodzę z założenia ,że dobrze robić na przekór mediom i mainstreamowej propagandzie.
    Rozumiem powyższy punkt widzenia ,niestety jestem przekonany ,że następcą PiS będzie platforma bis ,albo inna niby antyplatforma tak samo sterowana zza kotary.
    Z moich obserwacji płyną niepokojące wnioski,że taki właśnie jest plan, w dodatku realizowany.

    Zrobią z prawicy jeszcze większą karykaturę niż obecnie.(wydaje się nierealne ,a jednak,abstrahując ile w tym działań np.PiS a ile wrogiego PR)
    Niestety, ale to my ludzie musimy na każdym kroku zacząć zmuszać politykierów figurantów do mówienia prawdy i działań dla korzyści Polaków, a nie lobbystów wszelkiej maści.

    My musimy zacząć ich rozliczać z rządów niespełnionych obietnic,zadłużenia ,złych decyzji czy niegospodarności,niszczenia zdrowia polaków.
    I to nie tylko za pomocą pseudo wybiórów.
    A oni nam ciągle wciskają kit 1000 razy powtórzony.I to ciągle działa.

    My musimy im udowadniać ,że kłamią ,robią za marionetki i zabierają nam wolność i godność.
    Żaden ruch tego za nas nie zrobi.My Polacy musimy przejrzeć na oczy.

    Siły sąsiadów ,UE po prostu dają jasne dyrektywy naszym mediom i funkcyjnym partiom/merdikarzom jak ma wyglądać to gonienie króliczka.

    Jednak skoro „czasem” decydują się na fizyczna likwidacje niektórych polityków ,to znaczy ,że inne formy nacisku są uznali za mało wydajne i „coś” jest na rzeczy.

    Pożyjemy zobaczymy, partie narodowe są na razie tak słabe(z wyjątkiem PiS) ,że ciężko wyrokować.
    A niebawem może nawet nie będzie PIS jak uda im się Kaczyńskiego wywalić z prezesury.

    Potem to już zjazd do mini frakcji będących kolejnym nic nie znaczącym tłem dla platformy.
    (Doszliśmy tu na blogu ,że taki NE był/jest szykowany zamiast PiS.)

    PO będzie sobie nimi żonglowało jak zechce transferami, agentami i z pomocą mendiów.

    Na prawdę nie o to chodzi,żeby się rozpadać i dzielić tylko wzmacniać i dawać ciśnienie oddolne do zmian.Tym bardziej ,że banksterzy dopalili do pieca jednocześnie wskazując „pożądany” kierunek reform.

    PO i PiS muszą się zdekonspirować.Jest szansa ,że PiS może będzie zmuszony prowadzić prawdziwą politykę, bo dobrze wie w jakiej Polska jest ruinie..
    A PO teraz będzie nieźle czarowało,żeby ukryć jak bardzo wszystkim ciemnotę wciskali.
    I będą się starali jak zwykle zwalić winę na każdego tylko nie na siebie.
    Pewnie PRowcy tęgo myślą jakby tu to sprzedać.
    No „chyba” ,że leśny plan in progres.Wtedy to już karty na stół.

    Ja bym się nie łudził puki co w jakieś siły narodowe pozbawione wpływu naszych WieSnIaków i bez telavivzji.

    Dlatego skupiam się na ratowaniu tego co się da,trzeba mieć nadzieje,że na fali nowych wyzwań staną nowi ludzie nie namaszczeni przesz służby i posiadający prawdziwe poparcie społeczeństwa.
    Tylko czy w systemie demokreacji jest to w ogóle możliwe,nie mieć własnych smutnych firmowych cyngli?(retorycznie:(

    Uczciwie powiem,że jeszcze nie przeczytałem linków ,zapoznam się jednak ,a to takie moje refleksje na gorąco.Jak przeczytam to odpisze.Nie ukrywam,że stałem się mało wierzący w skuteczną niezależną alternatywę wobec PiS chociaż do uczciwej inicjatywy jestem życzliwie nastawiony.

    Po prostu karty już są dawno rozdane..W dodatku znaczone, a po przetasowaniu mogą nie być potrzebne.

    To też jest niezły bezsens ,że PiS jest taki osamotniony po upadku LPR i Samoobrony.
    W Polsce wbrew pozorom chyba bardziej gra się w brydża niż pokera.
    trzeba też dokładnie policzyć koalicjantów..
    http://www.demotywatorysmieszne.pl/seks-jest-jak-brydz-demotywator/

 29. sebecx 17 października 2011 o 7:08 am

  …spoko… ciekawe, czy za tego byka nie będzie Cię ścigać specyjalnaja komórka żołnierzy najemnych dobrodziei obrońców dzieci i kobiet… przecież uni polecieli do OBCEGO kraju za pieniądze… szerzyć miłość i pokój… hehe … i należy im się szacunek, bo tu ich żony tęsknią i płaczą… przypomnijcie mi jak się nazywa ktoś, kto jest szkolony by zabijać ….a co do samobójstw to fakt… „wojenka to spacerek z dziewczynką za rączkę po plaży” – tak to mniej więcej kiedyś powiedział pan Polko….

  • sebecx 17 października 2011 o 7:11 am

   sorry miało być: ..”wojenka to NIE spacerek…
   ..i dlaczego w tym miejscu mnie wkleiło… zamiast pod rababarkiem

   • rabarbarek 17 października 2011 o 7:27 am

    Tornado !!!!

    • peryskop 17 października 2011 o 1:06 pm

     Każdy by chciał się wkleić pod Rabarbarką…

 30. Stanisław 17 października 2011 o 7:36 am

  Przecież to jest jedna z ich metod niszczenia ludzi, jednak nie dajmy się zwieść, stali czytelnicy GRYPY I MONITORA powinni wiedzieć że praca tych dwóch portali jest solą w oku dla wiadomych grup źle życzących Polsce.

 31. pterodaktylwkaftanie 17 października 2011 o 8:12 pm

  Drogi Marku takie teksty tego łażącego to mogą łykać zielone pelikany,kto wie ten wie a wie dlatego,że szuka prawdy i faktów no i oczywiście po owocach….pterodaktyle są z Tobą i na to jest jeden sposób; pierd…l w dupę,hamuj piętą i miej minę uśmiechniętą.Na pohybel czarnym i czerwonym

  • ket 18 października 2011 o 7:01 pm

   M a r k u..!!!-przywróć te cholerne kciuki!(takie wypowiedzi należy wynagradzać!)
   jestem z Tobą od początku Grypy i takich jak ja jest tu całe kopy-oczywistych oczywistości nam tłumaczyć nie trzeba-wiadomo o co chodzi,pozdrawiam gorąco- zdrowia i wytrwałości życzę

   • monitorpolski 18 października 2011 o 7:47 pm

    Usunąłem, gdyż komuś udało się to shackować. Jeśli pamiętasz, były sytuacje, że nagle się pojawiało tysiące ocen. Ale może znów spróbujemy.

 32. Miroslaw Mrozewski 18 października 2011 o 11:40 pm

  http://polska.nowyekran.pl/post/30456,wybory-lat-70-siatych

  jak bardzo jest podobny ,nie tylko fizycznie mozna przeczytac tutaj,nawet tych samych SBe kow napuszcza i zatrudnia.