Oto dlaczego banki w USA mogą spłonąć…

Poniższe nagranie dowodzi czym naprawdę są banki – są to faszystowskie instytucje mające za nic prawa człowieka, działające w sposób bezprawny i korupcyjny. Policja, która jest na usługach tych prywatnych instytucji nie przestrzega obowiązującego prawa ani konstytucji. Grupa 30 osób, która postanowiła zlikwidować swoje konta na wyraz protestu została brutalnie aresztowana.  Zachowanie ochrony banku i policji jest tak absurdalne, że kobieta, która była klientem i akurat opuszczała bank, została na siłę wprowadzona przez nieoznakowanego bandytę współpracującego z policją.  
Nagranie wzburzyło wielu Amerykanów – wypowiedzi na forach są bardzo ostre, mówi się otwarcie o tym, że „banki spłoną” i że ta rewolucja doprowadzi do wojny społeczeństwa z policją i siłami bezpieczeństwa.
Informacja o bandyckiej akcji policji i ochrony Citibank rozchodzi się błyskawicznie, prawdopodobnie niedługo dojdzie do wielu podobnych, bardzo niebezpiecznych akcji. Jest to o wiele groźniejsze dla systemu, ale i dla społeczeństwa niż np. okupacja Wall Street. Dlatego to zamieszczam jako odrębny wpis.

Obawa banków przed zamykaniem kont ma swoje uzasadnienie – nie mają one bowiem wszystkich zdeponowanych przez klientów pieniędzy. W systemie rezerwy frakcyjnej bank może pożyczać 10-krotnie więcej pieniędzy niż posiada w sejfach. Nagonka polegająca na masowym wybieraniu pieniędzy doprowadzi na pewno do rewolucji i totalnego krachu – gdy ludzie zorientują się w jaki sposób zostali oszukani. Sytuacja dotyczy nie tylko USA, podobny system obowiązuje w większości krajów tzw. „zachodu”. Utrzymuje się tylko dzięki temu, że ludzie ufają tym instytucjom.

Jak widać na zdjęciach bankiem jest Citibank, którego oddziały znajdują się także w Polsce. Czy i u nas dojdzie do masowych aresztowań klientów Citibank, za próbę zamknięcia kont?
Należy tu dodać, że akcja wybierania z kont nie jest wskazana, gdyż efektem może być tylko totalne załamanie się systemu. System rezerwy frakcyjnej działa dopóty, dopóki ludzie ufają w wartość wirtualnego pieniądza.

Spójrzcie na ilość wejść. U mnie na liczniku jest 301, podczas gdy samych komentarzy jest ponad 2,300. Oznacza to, że ilość wejść nie jest rejestrowana na bieżąco – tak wiele osób ogląda to nagranie. Niestety, ale można się spodziewać masowych akcji wybierania pieniędzy z banków…

Reklamy

50 responses to “Oto dlaczego banki w USA mogą spłonąć…

 1. TheAspartam 16 października 2011 o 6:46 am

  Po tym filmie mam ochotę iść do banku zamknąć konto 🙂

 2. TheAspartam 16 października 2011 o 7:14 am

  Można spotkać się z tak opcją pracodawcy, nie masz konta? a my nie wypłacamy gotówką, tylko przelewem bankowym, proszę założyć konto w banku,wymuszenie potem dzwonią że mają dogodny kredyt wyliczony według wpływów zarobków na koncie,następny ruch to 20 procent reklam w tv to reklamy banków kredytów i atakują podświadomość od śniadania do kolacji kredyty,raty, nie masz zarobków to damy ci pod hipotekę nieruchomości nie masz nic to namów na kredyt rodzinę itd.

 3. PokójWam 16 października 2011 o 9:11 am

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/16/usa-daje-izraelowi-zielone-swiatlo-dla-ataku-na-iran/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/16/no-i-po-przebudzeniu/

 4. snajper 16 października 2011 o 9:58 am

  Monitor ? może by tu otworzyć jakąś platworme radia internetowego (podcast) tak aby userzy mogli dzwonic ze skype-wymieniac się nformacjami co na bazie BC (radia bez cenzury-M.Rozbickiego) w http://www.livestream.com/ … nie bylo by to glupie.

  • monitorpolski 16 października 2011 o 10:33 am

   Jak stracę pracę, a na to wygląda, to na pewno ja albo ktoś z moich znajomych się tym zajmie.

  • Misjonarz 17 października 2011 o 3:56 pm

   Chciałbym dodać taką małą sugestię a mianowicie to radio nie jest i nie było M. Rozbickiego jakby co 🙂

 5. Krzysztof M 16 października 2011 o 10:01 am

  Po co likwidować konto? Wystarczy po każdym przelewie np. wypłaty wybierać nazajutrz wszystko z konta. 🙂

  • zenobiusz 16 października 2011 o 10:15 am

   Oczywiście że masz rację.Sytuacja na tym filmiku jest dziwna i nieczytelna.Co to za dziwni ludzie komunikują się ,przez szybę i gwałtownie zaczynają gdakać.Nie wiadomo,kim jest ta kobieta,za co została zatrzymana.W ogóle wymowa ,filmu jest prowokacyjna.
   Wygląda to na element,świadomej akcji ,propagandowej,mającej uzasadnić właśnie niewypłacanie wkładów przez banki.Nawoływanie do wybierania pieniędzy z banków,przypomina,nawoływanie w XIX w. do niszczenia maszyn,bo to one pozbawiają ludzi pracy.Cała akcja, śmierdzi coraz bardziej.

   • monitorpolski 16 października 2011 o 10:32 am

    Zgadza się. To mogła być prowokacja, celem może być wprowadzenie stanu wyjątkowego.

    • wisznu 16 października 2011 o 12:11 pm

     i prosty sposób, że kobieta jest podstawiona i cała akcja przemyślana. być może o to im chodziło,żeby zawrzało. lub jest to prawdziwe zatrzymanie

  • Stanisław 16 października 2011 o 2:06 pm

   Nie do końca można tak robić jak piszesz, pewne banki co miesiąc biorą prowizję za obsługę konta przez internet, za kartę i informacje o stanie konta jaką ostajesz na swoją komórkę SMS-em. Kwoty to około 15 do 20 co miesiąc. Jedynym wyjściem jest całkowita likwidacja konta – ja niestety chyba to zrobię bo już praktycznie żadnych wpływów miał nie będę.

  • Stirlitz 16 października 2011 o 3:42 pm

   może ktoś powinien spróbować dokładnie przetłumaczyć audio na tym firmie i wrzucić ponownie z dopiskiem PL . dla osoby nie mieszkającej w krajach angielsko języcznych ciężko jest wszystko wyłapać co mówią np. policjanci a diabeł jest ukryty często w w szczegółach . Nie wiem , ale chyba w polskim prawie jest coś takiego niemożliwe , zatrzymanie osoby bo zamknęła konto… w ogóle to może myśleli że ona napada na ten bank:)))
   inna sprawa , zę policja amerykańska chyba trzyma się przesadnie przepisów i raczej nie stosuje tortur:P
   ( jeśli możesz kliknij na banner google na tej stronce http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc = chce sprawdzić czy google koncern mówi uczciwą prawdę ponoć wypłacają kasę za reklamę jak ktoś uzbiera 70 euro , ja mam na razie 8 euro , bo 1 kliknięcie to 3-4 centy )

 6. karolpolak80 16 października 2011 o 10:17 am

  Licznik YouTube ma błąd każdy film przez około 3 pierwsze dni ma maksymalnie 300 wejść dopiero po 48 do 72 godzinach następuje naliczenie rzeczywistej liczby wejść, więc nie dopatruj się tutaj spisku to znany błąd i był wałkowany już na wielu forach. Wystarczy że wejdziesz tam teraz już jest ponad 3000 wejść.

  • monitorpolski 16 października 2011 o 10:31 am

   Akurat tu się nie dopatruję, zwróciłem tylko uwagę na ilość komentarzy. Trudno zrozumieć jednak dlaczego licznik nie może się uaktualnić np. co minutę. Mieliśmy przykłady filmików, w których ewidentnie liczniki były zaniżone.
   Acha, licznik teraz wskazuje prawie 37 tysięcy.

 7. jerkey 16 października 2011 o 10:32 am

  Nic w zasadzie nowego. Wszystko jest praktycznie ustawione i system czeka na kolaps.
  http://biznes.onet.pl/bedzie-zle,18493,4877465,3219970,199,1,news-detal

  • monitorpolski 16 października 2011 o 10:43 am

   Ci „łekonomiści” nie chcą wyjść na głupów i zaczynają się odzywać gdy już jest za późno na zrobienie czegokolwiek. Gdybyśmy mieli inny rząd, to można by wykorzystać fakt, że mamy własną walutę i w ogóle olać strefę jełro. Oni jednak będą robić wszystko by złoty się stoczył wraz z jełro, choć tak być nie musi. Posłuchajcie co mówi Bill Still o krajach, które mają jeszcze własne waluty: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/05/bill-still-rada-dla-chorwacji-nie-wchodzcie-do-strefy-euro/

   • angel 16 października 2011 o 11:26 am

    Jeszcze raz przypominam :
    ZBLIZA SIE HISTORYCZNY UPADEK (czytaj -likwidacja) DOLLARS !

    Po to go wczesniej FED „podkolorowal” aby stare smiecie przy wymianie na „amero” nadawaly sie tylko na podpalke !!!
    Ten plan byl dawno opracowany a teraz jest realizowany.

    Wyciagaj nie tylko to co masz w banku ale i odkop w ogrodku,wyciag ze skarpety i kupuj ZIEMIE,ktora cie wykarmi ,inaczej ZGINIESZ,PRZEPADNIESZ niemyslacy czlowieku .

    Wszystko co obserwujecie w tym sterowane zamieszki i prowokacje maja na celu pozniejsze wytlumaczenie „zabicia dolarow” ,oczyszczenie sejfow i kieszeni !

    Po smierci dolara swiat sie zmieni ludzie zmadrzeja ale oszusci nie zgina,dobro i zlo dalej beda walczyc z soba.

    Amen

   • zenobiusz 16 października 2011 o 11:26 am

    Nadzieję mogą mieć ci, którzy nie posiadają nic, im bowiem nie można niczego zabrać. A także szanowane osoby z sektora finansowego, które jeszcze przez rok czy dwa będą zarabiać pieniądze z pomocą podatników, by potem własnym samolotem odlecieć na własną wyspę i przyglądać się z daleka, jak radzą sobie pozostali.

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/to-oni-grzebia-ci-w-portfelu/

 8. iHe 16 października 2011 o 10:48 am

  http://biznes.onet.pl/bedzie-zle,18493,4877465,3219970,199,1,news-detal

  „Niemiecki profesor ekonomii Stefan Homburg wieszczy koniec strefy wspólnej waluty i uważa, że obywatele powinni być przygotowani na wysoką inflację. ”

  „Kanclerz Angela Merkel mówi: „Sytuacja jest poważna“. Ale utrzymanie wspólnej waluty warte jest wszelkich wysiłków – temu nie może pan przecież zaprzeczyć.”

  „Muszę to zrobić, ponieważ pani kanclerz roztacza jedynie iluzje. Zgadza się to zresztą ze znanym od dawna wzorcem – wielki psycholog ekonomiczny Günter Schmölders napisał kiedyś, że to zadziwiające, jak długo rządy starają się utrzymać swoich obywateli w przekonaniu, że wszystko będzie dobrze.
  Jeszcze w marcu 1948 roku większość Niemców wierzyła, że ich oszczędności są bezpieczne, tymczasem nowe marki były już dawno wydrukowane. Jeśli spojrzeć trzeźwo, nic nie wskazuje, że tym razem miałby zdarzyć się jakiś cud.”

  Banki się będą dobrze palić z nic nie wartymi papierami.Dość oczywiste wydają się zapędy totalitarne ryżeGorezydenta w świetle tego co ma być.
  Artykuł linkowany obszerny i ciekawy.

  Okazuje się ,że podstawowa umiejętność politykiera to sztuka iluzji na poziomie:
  http://demotywatory.pl/334390/David-Copperfield
  http://demotywatory.pl/701590/-David-Copperfield
  http://demotywatory.pl/2719645/David-Copperfield
  http://demotywatory.pl/1455609/David-Copperfield

  Z tym ostatnim to bym POlemmngizował..

  • wisznu 16 października 2011 o 12:14 pm

   nie. Głogów kolo legnicy niebo czyste jak łza. nawet widze samolot co zostawia smuge kondesacyjną czyli normalnie. o dziwo nic nie pryskają.

 9. Todes 16 października 2011 o 10:55 am

  witam i przepraszam z góry za to, że nie na temat, ale czy dzisiaj u was pryskali chemikaliami? bo moje miasto w centrum Polski(nie podam celowo) jest tak spryskane, że płakać się chce. Całe niebieskie niebo jest jak pomalowane białymi kredkami przez 4 latka, tragedia, w dodatku widziałem dwa samoloty, jeden pryskał a drugi leciał niżej niego zostawiając normalną smugę kondensacyjną, mam to nagrane, jeśli sie uda to gdzieś wrzuce i pokaże, chociaż po co? i tak wszyscy wiemy, że to robią…
  Jeszcze było dobitnie widać jak ta normalna smuga po paru minutach zniknęła a ta z chemikaliami(puszczona nad całym centrum miasta) właśnie się pogrubia…co za skurwysyny…

  • monitorpolski 16 października 2011 o 10:57 am

   Todes, masz dowód na to jak jesteśmy bezsilni. Mało kto to zauważa co się dzieje, wszyscy zajęci „ważnymi” sprawami. A tu odbywa się ludobójstwo w biały dzień.
   I chcemy sprawiedliwych wyborów…

   • Ado 16 października 2011 o 11:19 am

    Ja zainteresowałem się tymi smugami jak zobaczyłem u siebie na niebie 3 samoloty lecące obok siebie!,równo! odległośc nie była aż taka odległa,i razem owe samoloty ciągneły te smugi.Poczułem się wtedy jak roślinka którą się spryskuje…

    • wisznu 16 października 2011 o 12:17 pm

     Głogów kolo Legnicy niebo czyste jak łza. nawet widze samolot co zostawia smugi kondesacyjne. dawno nie było tak ładnego nieba

   • zenobiusz 16 października 2011 o 12:35 pm

    Nade mną niebieskie niebo.Smugi na obrzeżach widoczności.Próby pylenia ,nade mną są bezskuteczne.Wzmocniłem dodatkowo teren dodatkowymi orgonitami.Nie jesteśmy bezbronni.

    • mm7qq 16 października 2011 o 5:41 pm

     zenobiusz czy mozna u Ciebie zamowic takie orgonity?

 10. monitorpolski 16 października 2011 o 10:55 am

  Właśnie dostałem taki mail:
  Odnośnie BOMBY to jest u już drugi „fałszywy alarm” tym razem w budynkach rządowych w Sztokholmie. COŚ WISI W POWIETRZU.
  Sądzę, że może to mieć związek z krachem euro. Jane Burgermeister ostatnio mi mówiła, że coś się wydarzy w ciągu najbliższych 2 tygodni.

 11. TheAspartam 16 października 2011 o 11:05 am

  W warszawie pryskają od rana ,jednak teraz na całym horyzoncie dziwnie podobne roztrzepane chmury z przejaśnieniami, może normalne ale tak dawno nie widziałem normalnego nieba że normalne może wydawać się już podejrzane 🙂

  • Aśka 16 października 2011 o 11:28 am

   na południu polski też b. dużo chemtraili, szczególnie od strony wschodniej

   • Czytelnik 16 października 2011 o 11:34 am

    Dokladnie, poludnie rowniez bardzo spryskane.

 12. snajper 16 października 2011 o 11:20 am

  Temat nie w temacie czyli chore prawo a więc :

  Łódzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy prowadzili nielegalne wykopaliska na terenie powiatu skierniewickiego. Dwaj z nich to mieszkańcy Warszawy, trzeci – powiatu skierniewickiego. Znaleziono przy nich m.in. zabytkowe monety i militaria. Jak poinformował Radosław Gwis z łódzkiej policji, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko zabytkom natrafili na ślad mężczyzny, który bez wymaganego pozwolenia prowadził wykopaliska archeologiczne. Podczas przeszukania mieszkanie 36-latka z powiatu skierniewickiego znaleziono liczne zabytki archeologiczne i militaria. Wśród nich były m.in. odznaczenia wojskowe, nieśmiertelniki, emblematy, guziki oraz bagnety i karabiny wraz z amunicją. Znaleziono też kule armatnie oraz monety z okresu rzymskiego i średniowiecza.Według policji, podczas przesłuchania 36-latek przyznał, że od kilku lat za pomocą wykrywacza metalu penetrował okolice Bolimowa i prowadził tam wykopaliska. Przedstawiono mu zarzuty niszczenia stanowisk archeologicznych, przywłaszczenia znalezionych tam zabytków, a także nielegalnego posiadania broni i amunicji. Grozi mu za to kara do 8 lat więzienia. Gdy mężczyzna pokazywał policjantom miejsca, w których prowadził nielegalne wykopaliska w Bolimowie, ci natknęli się na dwóch innych archeologów-amatorów. Mężczyźni przeszukiwali pola za pomocą wykrywaczy metalu, co chwila przekopując ziemię. Okazało się, że to dwaj mieszkańcy Warszawy w wieku 36 i 47 lat. – Mieli ze sobą profesjonalne wykrywacze metalu i magnes neodymowy; nie mieli zezwolenia na wykopaliska – relacjonował Gwis. Znaleziono przy nich m.in. XVII-wieczne monety oraz carski element umundurowania. Obaj mieszkańcy stolicy także usłyszeli zarzuty niszczenia stanowisk archeologicznych i przywłaszczenia znalezionych zabytków; grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Znalezione zabytki oraz sprzęt służący do wykopalisk zarekwirowano.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kopali-bez-zezwolenia-grozi-im-po-kilka-lat,wid,13898746,wiadomosc.html

  ======================================
  Nasze państwo jest jak pies ogrodnika – samo ie poźre, a drugiemu nie da. Lepiej niech w ziemi gnije niż ktoś na tym zarobi, a mówi się znalezione nie kradzione. Co za wspaniały kraj 5 lat, za grzebanie w ziemi. Jaki kraj takie prawo bo tacy ludzie od 89’roku pasożytują, wiec ludziska pora coś z tym zrobić, jak długo chcecie aby zardzewiały system rządził twoim zyciem bo to teraz jest nie jest tym jak pisali konstytucje pod świat który istniał 100 lat temu. Pora oczyścić szlachetny metal ze starej rdzy czym jest obecny system. Niestety niektórzy się zaprzedali „dusze djabłu” za korzyści materialne …. „moje hasło to takie byłes na wyborach dałeś dupy” bo głosowałeś na podtrzymaniem obecnej władzy marionetkowej ….

  Zapraszam państwa na film „Kanciarze z Wall Street 2010 TVRip XviD Lektor PL” przdałoby sie też zrobić dokument „Kanciaże z wiejskiej” ____ >>>

  enjo j________ miłejgo dnio (niedzieli)

  • miziaforum 16 października 2011 o 12:26 pm

   Dlatego skarbów najlepiej szukać w Anglii lub na zagranicznych plażach np Miami. Lub w Australii – jak ktoś lubi słońce. Jeden pierścionek z diamentem i masz pół roku wakacji. 😉

  • Aśka 16 października 2011 o 1:46 pm

   @ Snajper „Nasze państwo jest jak pies ogrodnika – samo ie poźre, a drugiemu nie da. ”

   Dużo z tych poszukiwaczy, to osoby, które oficjalnie i mniej oficjalnie eksploatują nasz kraj. Wiecie o kogo chodzi. Potem wykopaliska są wywożone za kilka granic.

 13. Extazed 16 października 2011 o 12:04 pm

  Jeżeli dojdzie do wojny z Iranem to mamy przesrane po całej linii. Pociągnie to za sobą kolejne konflikty jak w efekcie domina, kolejne klocki przewrócą następne. Do czego to doprowadzi? Prawdopodobnie do wielkiego BIG BADA BOOM. Nie wykluczam nawet scenariusza z „Ostatniego brzegu”. Aż ciśnie się na język opowiadanie: „Atomowe wojny bogów”. Może tak naprawdę to aluzja to zbliżających się wydarzeń? Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć. Odwrócenie dekalogu, splugawienie sfery sakrum, dehumanizacja, okrucieństwo, przemoc. Ile jeszcze w stanie jest wytrzymać nasza cywilizacja?

 14. falszywyprorok 16 października 2011 o 12:05 pm

  Ja już pół roku likwiduje konto w Millenium bank, ciągle dzwonią , że dyspopzycja coś nie tak, że podpis coś nie tak i każą w kółko jeździć wypełniać w kółko te same formularze…a debet na koncie się robi, bo kasę wyciągnąłem za 1szym razem i zamknąłem konto (które miało być darmowe) i pół roku jeżdzę tu i tam, od jednej centrali do drugiej – NIE DA SIĘ ZAMKNĄĆ KONTA

  A PKOBP też mam problem, ale to chyba się rozwiązało

 15. pola 16 października 2011 o 12:15 pm

  Andrzej Lepper bardzo przeżywał ciężką chorobę pierworodnego syna. Sprowadzał mu różnych znachorów, wydawał na opiekę ogromne pieniądze. Nic jednak nie pomagało. Lekarze orzekli, że pomóc mu może tylko przeszczep wątroby. Organ wskutek zatrucia pestycydami został tak poważnie uszkodzony, że nie chciał się sam regenerować.
  http://www.fakt.pl/Premier-Tusk-pomogl-synowi-sp-Leppera,artykuly,133844,1.html

 16. Suwerenny 16 października 2011 o 12:16 pm

  Jutro z wielką przyjemnością zamknę konto w „citi handlowy” i juz nigdy wiecej nie wloze mojej kasy do jakiegokolwiek banku! J…Ć WSZYSTKIE BANKI ! ! !

  • navajo88 16 października 2011 o 3:33 pm

   Suwerenny ,a co jeżeli jutro nie beńdziesz mógł wycofać kasy i nikt nie beńdzie tego mógł zrobić bo na przykład o godzinie 1.45 padnie internet i cała energetyka świata ???? tylko tak pytam ?????? hahahahahahahahahahaha

   • Cosima 16 października 2011 o 6:54 pm

    Czytam wasze wypowiedzi z dużym zainteresowaniem . Większość ma zdaje się problemy wynikające z nadmiaru kasy i stresuje się wizją jej utraty . Ze mnie bank nigdy nie miał korzyści bo jedyny w misiącu przelew natychmiast realizuję . Navajo ! Martwmy się ewentualnie o to żeby starczyło nam „uposażenia” na małe zapasy . I o przychylność Pana Boga.

 17. pola 16 października 2011 o 12:24 pm

  Przedstawiciele polskich władz monetarnych powinni być przygotowani na możliwość ataku na złotówkę pod koniec roku. Rynki będą testować zdolność rządu do utrzymana długu publicznego poniżej poziomu 60 proc. PKB – mówi Zyta Gilowska, członek Rady Polityki Pieniężnej.
  http://forsal.pl/artykuly/556095,gilowska_polska_moze_spodziewac_sie_ataku_za_zlotowke_pod_koniec_roku.html

  • sebecx 16 października 2011 o 10:05 pm

   ..nie rynki tylko pracodawca Marcinkiewicza i inni….będą ograbiać Polskę…

 18. navajo88 16 października 2011 o 12:51 pm

  A w moim mieście w Szczecinie jest piękna pogoda słońce świeci jak najęte i zero jakich kolwiek chemistrali !!!!! te wasze opryski to jest jakaś wasza psychoza !!!! , owszem jest chłodno ,ale pogoda piękna i żeby tak było przez całą zimę to bylo by cycuś .
  J.M.H

  • pola 16 października 2011 o 12:57 pm

   nawajo88 a u mnie na przeciwległym końcu Polski właśnie rozmywają się pomału smugi.
   Chyba mam równiez halucynacje.

  • Cosima 16 października 2011 o 6:59 pm

   Mr Navajo . Opryski nie są psychozą , są faktem wielokrotnie przeze mnie fotografowanym . A że sąsiedzi dookoła tłumaczą mi ,że to opryski przeciwko szkodnikom atakującym lasy to inna sprawa. Tłumaczą te „szkodniki” jak rok długi i nieważne czy to lato czy akurat zima . Nie wierzą ,że te szkodniki to oni sami w oczach nadludzi.

 19. bodek 16 października 2011 o 12:58 pm

  apropo klejnej „kluczowej” daty, na stronie portalu mojego miasteczka pojawil sie dzis taki komunikat:

  W dniu 21 października 2011r. w godzinach 17.00 – 17.40 na terenie powiatu zostanie przeprowadzona w ramach wojewódzkiego systemu wykrywania i alarmowania głośna próba syren alarmowych.

  Próba będzie miała charakter ćwiczebny i nie będzie związana z wystąpieniem żadnego zagrożenia.

  Przebieg próby systemów alarmowych:
  – alarm powietrzny 0 godz. 17.00
  – odwołanie alarmów – godz. 17.30

  Po usłyszeniu sygnału nie należy podejmować żadnych działań.

 20. pola 16 października 2011 o 1:00 pm

  monitor,sorry że wklejam z NE ale dosyć ciekawy art.Fiatowca
  Andrzej Olechowski zapytany kiedyś z czego żyje stwierdził – „Ze swojego doświadczenia w dziedzinie zarządzania dużymi strukturami. Jestem członkiem kilku rad nadzorczych i doradczych(…)” – zapomniał jednak o najważniejszym? Czyli o swoim udziale jako reprezentanta Polski w rządzie światowym?
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/30321,kto-rzadzi-naprawde-w-polsce

  • monitorpolski 16 października 2011 o 1:10 pm

   Przygotowują nas na to jako na zaistniały fakt. Rząd światowy ma być prywatny i w planie jego siedziba ma być w Jerozolimie. Masoński „sąd światowy” już mają gotowy…

   • BirdDwa 16 października 2011 o 10:13 pm

    no to jeżeli Izrael ma sie wybić z Muzułmanami to z tej Jerozolimy nic nie zostanie i nie będzie zamieszkała prze najbliższe 1,000 lat

 21. pola 16 października 2011 o 1:28 pm

  Przygotowany przez Komisję Europejską dokument „Unijne ramy zarządzania w sytuacji kryzysu w sektorze finansowym” pomoże zagranicznym bankom wyciągać pieniądze ze swoich polskich oddziałów. KE chce, żeby można było w ramach grupy bankowej swobodnie przerzucać środki z dobrze prosperującego banku w Polsce do będącego w tarapatach banku w innym kraju. To oznacza, że gromadzone przez lata oszczędności Polaków mogą ulotnić się jak kamfora. Groźbę tę dostrzega Komisja Nadzoru Finansowego.
  Więcej
  http://www.se.pl/twoje-pieniadze/poradnik-se/unia-chce-zabrac-oszczednosci-polakow_209272.html

 22. eminem 16 października 2011 o 9:58 pm

  ” Ordo ab chao” z chaosu porządek.Na naszych oczach doktryna myśliciela Hegla jest wdrażana. Kiedy kraje pogrążą się w niewyobrażalnym chaosie i nędzy poprzez wojny, rewolucje, oraz zapaść finansowo ekonomiczną objawi się człowiek który będzie miał rozwiązanie tego problemu. Oprócz tego którego oczekujecie będzie ten który będzie mu pomagał aby zwieść wielu…………..