Leuren Moret ujawnia prawdę o opryskach chemicznych: wojna totalna HAARP, cz.1

W wywiadzie z 2 października, jaki udzieliła Leuren Moret Alfredowi Lambremont Webre’owi znajdują się tak szokujące informacje, że przekazuję je z rezerwą, choć tłumaczą wiele z tego co się obecnie dzieje. Po „sensacjach” Benjamina Fulforda, które raczej wyglądają na dezinformację, należy być bardzo ostrożnym. Przedstawię go w skrócie.

Moret ujawnia, że misje promów kosmicznych, które odbywały się w latach 1981-2011 miały swój ukryty cel – rozsianie pokrywy chemicznej w górnych warstwach atmosfery, by umożliwić skuteczne działanie broni masowego rażenia HAARP. Te informacje oparła ona m.in. na dokumentach marynarki Wojennej USA.
HAARP jest bronią, za pomocą której można kontrolować pogodę, powodować trzęsienia ziemi, kierować energię bezpośrednio na cel, a także może służyć do kontroli umysłu.
Przykładami użycia tej broni były zamach na WTC, gdzie doszło do rozbicia molekularnego i rozsypania się budynków, huragan Katrina z 2005 roku, cyklon Myanmar (150,000 zabitych), trzęsienie ziemi w Chinach w 2008 roku (80,000 zabitych), trzęsienie ziemi na Haiti (200,000 zabitych) oraz operacja fałszywej flagi 11 marca 2011 w Fukushima z możliwymi 100,000 ofiarami śmiertelnymi do końca 2011 roku, skażeniem obejmującym Japonię, USA i Kanadę, które na dłuższą metę spowoduje depopulację ludzkości.

W dniu kiedy odbył się ten wywiad, 2 października, była 10 rocznica wprowadzenia ustawy HR 2977 o Ochronie Przestrzeni Kosmicznej, tzw. Space Preservation Act przez Kongresmana z Ohio Dennisa Kucinicha. Ustawę w zarysie przygotował dla Kucinicha rozmówca Moret, Alfred Lambremont Webre, a w pełni została wprowadzona do głosowania jeszcze przed zamachem na WTC. Ustawa miała poparcie 280 organizacji pozarządowych o charakterze pokojowym.
Zabraniała użycia tandemu HAARP ze smugami chemicznymi w przestrzeni kosmicznej.
Gwarantowała ona również zakaz użycia takich egzotycznych broni jak:

 • elektronicznej, psychotronicznej i informacyjnej
 • samych chemtraili, czyli smug chemicznych
 • ultra-nisko częstotliwościowych broni działających na dużych wysokościach
 • plazmowych, elektronicznych, dźwiękowych i ultradźwiękowych
 • laserowych
 • strategicznych, thererowych (theater), taktycznych oraz pozaziemskich (extraterrestrial)
 • chemicznych, biologicznych, środowiskowych, klimatycznych i tektonicznych

Z niezrozumiałych powodów, 23 stycznia 2002 roku, Kucinich wycofał HR 2977, wprowadzając na jego miejsce HR3616, który nie zakazywał użycia chemtraili w przestrzeni kosmicznej i w ogóle nie zawierał terminu broni działających w przestrzeni kosmicznej, o których była mowa w HR 2977.
Zmiany w ustawach podczas dokonywania procesu legislacyjnego są dość powszechnie stosowane, jednak w tym przypadku różnice były istotne. Bardzo istotne było użycie terminu „chemtrails” w HR 2977, co rodziło nadzieję na to, że Kongres się kiedyś zajmie tematem oprysków chemicznych na serio.
Jednakże w HR3616 nie używa się już tego terminu, pominięto także promienie cząstek, promieniowanie elektromagnetyczne, plazmę, promieniowanie ultra-nisko i ultra-wysoko częstotliwościowe (ELF i ULF)  i technologie kontroli umysłu. Te zmiany zablokowały możliwość ewentualnego postawienia przed sądem współwinnych zamachu, w tym operatorów stacji HAARP i systemu opartego na smugach chemicznych w atmosferze i przestrzeni kosmicznej (chodzi o bardzo wysokie warstwy atmosfery).
Także publikacja takiej ustawy z jej niesamowitą treścią mogłaby być powodem do stworzenia się opozycji, która uniemożliwiłaby te sztucznie wywołane katastrofy już po zamachu na WTC.

Leuren Moret ujawniła, że pierwsze misje promów kosmicznych, podczas których rozsiewano smugi chemiczne odbyły się w 1985 roku. W dokumentach Marynarki Wojennej mówi się o więcej niż ośmiu eksperymentach przeprowadzonych od roku 1985 do chwili obecnej przez dr Bernharta, które odbyły się z użyciem silników manewrowych promu kosmicznego, które modyfikowały jonosferę poprzez wyziewy aerozoli o dużej prędkości. Zarejestrowały to na częstotliwościach UHF i VHF radary w Arecibo, Kwajalein, Millstone Hill i Jicamraca.Te pionierskie modyfikacje jonosfery przez dr Bernhardta były monitorowane za pomocą systemów Incoherent Scatter Radar (ISR) na całym świecie oraz przez badanie próbek plazmowych NRL’s Plasma Physics Division. Eksperyment zogniskowanego ogrzewania jonosfery (IFH) w 1992 roku był zarejestrowany przez Arecibo jako największe zaburzenie plazmowe w historii.

W świetle zaistniałych faktów, zrozumiałe jest nagłe zaniechanie kosztownych misji promów kosmicznych – to nie oszczędności są przyczyną, a ujawnienie prawdziwego celu tych misji.
Ciekawy jest też życiorys dr Bernhardta. Pracował dla Uniwersytetu w Kalifornii i Stanford, a następnie dla Marynarki Wojennej USA i laboratorium nuklearnego w Los Alamos. Następnie dla placówki HAARP w Gakona na Alasce, gdy we współpracy z ZSRR, a następnie Rosją tworzony był tajny program broni HAARP.
W latach 1985-1999, do obserwacji sztucznie wytworzonej plazmy na średnich wysokościach, które oświetlały naturalne nierównomierności jonosfery, używane były przez niego ośrodki w Arecibo w Peru i w Niżnym Nowogrodzie w Rosji.

Okazuje się, że ważną rolę w programie HAARP odgrywa Japonia. Na świecie jest obecnie 17 ośrodków HAARP, które wykorzystują smugi chemiczne w atmosferze oraz opryski w przestrzeni kosmicznej do wojny tektonicznej i pogodowej. Głównym dyrektorem programu HAARP w Japonii jest Shimamura Hideki, były szef Narodowego Instytutu badań Polarnych Japonii. Ta tajna broń tektoniczna oparta na HAARP i opryskach w przestrzeni kosmicznej, jest odpowiedzialna za wzrost ilości trzęsień ziemi w Japonii w latach 1995-2011 o 1070%. Pomiędzy 1891 i 1968 (77 lat) w Japonii było tylko 14 trzęsień ziemi o sile ponad 6.0.
W latach 1995-2011 było ich już 32 i to w ciągu tylko 32 lat. Podobny wzrost odnotowuje się dla Indonezji, która była atakowana HAARP-em przez londyńskich bankierów, a celem tych zamachów tektonicznych była dodatkowa sprzedaż minerałów dla Chin.
HAARP oraz inne bronie, które są obecnie produkowane, były teoretycznie opracowane już przez Nicola Teslę ponad 100 lat temu. Np. dla celów modyfikacji pogody za pomocą fal energetycznych tworzone są wiry, dla wywołania trzęsień ziemi tworzone są fale skalarne, a to nie koniec zastosowań.
http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/leuren-moret-us-space-shuttle-covert-mission-was-chemtrails-space-for-haarp
koniec części 1.

Reklamy

255 responses to “Leuren Moret ujawnia prawdę o opryskach chemicznych: wojna totalna HAARP, cz.1

 1. mirek 17 października 2011 o 7:29 am

  „Nowy Ekran” .

  Dlaczego „Nowy”

  NWO – Nowy Porządek Świata
  Y – odwrócona piramida

  Strona główna portalu „Nowy Ekran”. Napis „Nowy” … w pozycji pionowej. Litera „O” przypomina wówczas „oko”.

  Polubienie

  • monitorpolski 17 października 2011 o 8:56 am

   New World Ekran, che, che

   Polubienie

   • Brus_Zły_Lis 18 października 2011 o 4:04 pm

    coś jest na rzeczy z nE
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/wybrancy-zielonego-narodu-cz-1.html

    Polubienie

  • Aśka 17 października 2011 o 9:38 am

   To taki żarcik od rana nam zapodałeś?

   Polubienie

  • Szymek 17 października 2011 o 10:59 am

   właśnie oglądam film – ‚green lantern’ i w momencie gdy doktor skończył robić sekcje zwłok kosmity przekazuje dysk z danymi na temat sekcji ‚głównemu lekarzowi’ zobaczcie jak wyglada ten dysk – zrobiłem print screena z kadru filmu

   Polubienie

   • Lamacz Matryc 17 października 2011 o 11:42 am

    Tez to zauwazylem jak ogladalem ten film:-)

    Polubienie

    • Szymek 17 października 2011 o 12:52 pm

     a najlepsze ze ten moment przekazania dysku oraz jego istnienie oraz tej ‚naklejki’ na nim w ogóle nie miał jakiegokolwiek znaczenia dla filmu…..

     Polubienie

     • Lamacz Matryc 17 października 2011 o 1:26 pm

      A moze mial ukryte znaczenie bo dostal go gosc ktory odgrywal role ciemnej strony mocy.To byl ten naukowiec ktory byl przedstawicielem zla na naszej planecie.

      Polubienie

   • 44 17 października 2011 o 3:52 pm

    Zupełnie nie zwróciłem na to uwagi. Mam wrażenie, że umieszczają takie rzeczy „dla jaj” i potem rechoczą czytając na różnych forach, jak inni dorabiają do tego teorie. To właśnie moja teoria.

    Polubienie

 2. mm7qq 17 października 2011 o 7:29 am

  W ciekawych czasach zyjemy .

  Polubienie

  • hjk 17 października 2011 o 12:34 pm

   zaiste…

   Unia CHCE ZABRAĆ oszczędności Polaków
   http://www.sekretyameryki.com/?p=6680

   Polubienie

 3. Z4truty 17 października 2011 o 7:44 am

  A to ciekawe. Ale zastanawia mnie wpływ jonosfery na trzęsienia ziemi. Czekam na druga cześć. Jeśli chodzi o Teslę to wiadomo że był największym geniuszem 2 poprzednich stuleci a potem FBIV wszystko zabrało. Jeśli chodzi o HAARP to w modyfikacje pogody wierzę i myślę że to bardzo realne ale kontrolę umysłów na szeroką skalę nie. Jeśli tak telewizja nie byłaby potrzebna. Dzięki monitor że podajesz te informacje kolejna rzecz do zweryfikowania i obgadania:) ale chciałem zwrócić uwagę na to że swego czasu rozpisywałeś się dużo o mistycznym stowarzyszeniu białego smoka i flufordzie który gada różne rzeczy które się kupy nie kleją. Zamiast tego chciałbym zwrócić twoją uwagę na inny prawdziwy ruch a mianowicie anonymus bo Ci ludzie widać działają i coś próbują robić. Mógłbyś się odnieść jakoś do tego? Dzięki i pozdrawiam:)

  Polubienie

  • O Rzesz 17 października 2011 o 10:52 am

   Nie był geniuszem w sensie dosłownym. Sam podkreślał że informacje o swoich „wynalazkach” otrzymuje z zewnątrz. Był jednak inteligentny i pracowity.
   W zasadzie wszystkie pionierskie rozwiązania rodzą się dzięki zewnętrznej inspiracji.
   Wielu konstruktorów, fizyków, matematyków doświadczyło proroczych snów czy „olśnień” jak by ktoś „szeptał im do uszka”.
   Hrabia Saint Germain, jeśli jest postacią prawdziwą, podróżuje przez czas by inspirować kolejnych „wynalazców” podsuwając im różne rozwiązania.
   Czynnikiem warunkowym doprowadzenia do tzw. „armagedonu” jest rozwój technologii.
   W połączeniu z mentalnym zatrzymaniem się wielu ludzi na etapie epoki kamiennej daje to wybuchową mieszankę.
   Niewykluczony że szatan podpowiada co inteligentniejszym ludziom rozwiązania prowadzące do tego czego pragnie.
   To wszystko tylko przypuszczenia ale gdy się widzi co się od tysięcy lat dzieje, można dojść do wniosku (i wyczuć intuicyjnie) że coś jest nie tak jak być powinno.
   Wszystko toczy się zdecydowanie nienaturalnym torem.

   Polubienie

   • peryskop 17 października 2011 o 3:27 pm

    @ORzesz – dzięki za komentarz o inspiracjach.

    Zainteresowanym polecam przystępnie napisany esej Piotra Skórzyńskiego „Przyczynowość formatywna”, który sporo wyjaśnia, chociaż jeszcze więcej pozostaje do wyjaśnienia!

    forumakad.pl/archiwum/2004/10/26-esej-przyczynowosc_formatywna.htm

    Polubienie

    • Wojsat 17 października 2011 o 9:22 pm

     polecam książki pana Prof. dr hab. n.med. Andrzej Brodziak
     czyta się trudno bo praktycznie każdą stronę trzeba przetrawić
     http://priveee.dyndns.org/Kippin/065%20%20brodziak/KSITWOJ.htm
     http://priveee.dyndns.org/Kippin/066%20Brodziak/NIESMIER.htm

     Polubienie

   • Przechodzień 17 października 2011 o 5:47 pm

    Tesla podkreślał, że do jego wynalazków inspirowało go Pismo Święte. Polecam obejrzeć film na youtube „Tesla przeciwko illuminatom”. Nikola Tesla był wierzącym człowiekiem. Zresztą wszystko co chciałbym napisać o nim znajduje się w tym filmie, a sam moge poprzekręcać, więc polecam obejrzeć.
    http://www.youtube.com/user/Wyspa333?blend=1&ob=5#p/u/0/VL3zHPRHrsY

    Polubienie

  • monitorpolski 17 października 2011 o 11:15 am

   Postaram się zbadać sprawę z „anonimowymi” – to co widziałem wygląda b. dobrze.
   Co do Fulforda, nie chcę jeszcze definitywnie go skreślać, może coś w tym być co mówi, ale na pewno nie jest to powód byśmy siedli na laurach i czekali na wyzwolenie przez ninjów.

   Polubienie

  • peryskop 17 października 2011 o 3:18 pm

   @Z4truty – właśnie telewizja jest użyta do kontroli umysłów na szeroką skalę z wykorzystaniem różnych innych technik. Bo wielu ludziom wciąż się wydaje, że solimy tylko solą, a słodzimy cukrem – no i ostatnio aspartamem.

   A życie jest znacznie bardziej skomplikowane. Przeczytaj tę książkę a szczęka ci opadnie:

   Fosar G. i Bludorf F. Czarodziejski śpiew. 2005

   A tu masz fragment opisu patentowego: United States Patent 6,506,148
   autor Hendricus G. Loos
   January 14, 2003

   http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=6506148.PN.&OS=PN%2F6506148&RS=PN%2F6506148

   Nervous system manipulation by electromagnetic fields from monitors

   Abstract

   Physiological effects have been observed in a human subject in response to stimulation of the skin with weak electromagnetic fields that are pulsed with certain frequencies near 1/2 Hz or 2.4 Hz, such as to excite a sensory resonance. Many computer monitors and TV tubes, when displaying pulsed images, emit pulsed electromagnetic fields of sufficient amplitudes to cause such excitation. It is therefore possible to manipulate the nervous system of a subject by pulsing images displayed on a nearby computer monitor or TV set. For the latter, the image pulsing may be imbedded in the program material, or it may be overlaid by modulating a video stream, either as an RF signal or as a video signal. The image displayed on a computer monitor may be pulsed effectively by a simple computer program. For certain monitors, pulsed electromagnetic fields capable of exciting sensory resonances in nearby subjects may be generated even as the displayed images are pulsed with subliminal intensity.
   ________________________________________

   Polubienie

 4. Versus3 17 października 2011 o 8:00 am

  Zaraz zaraz… przecież WTC padło w proch i pył od bomby atomowej umieszczonej w podziemiach, na co są mocne dowody. Skąd tu nagle pomysł, że to sprawka HAARP?! Ten artykuł od początku wygląda podejrzanie: wszystkie nieszczęscia swiata są spowodowane przez HAARP. Albo są to wynurzenia jakiegos paranoika, albo typowy przyklad dezinformacji. Tak czy inaczej mija się z prawdą.

  Polubienie

  • monitorpolski 17 października 2011 o 8:56 am

   Moim zdaniem tylko bomby mogły spowodować sproszkowanie całej struktury. Ale może są i inne sposoby. Moret się mogła zagalopować – dlatego zalecam dystans. Inna rzecz, że opiera się na dokumentach wojskowych (ponoć). No i że jednak opryski są, tego się nie da ukryć…

   Polubienie

   • iHe 17 października 2011 o 11:40 am

    No właśnie,ja bym gościom z los alamos za bardzo nie wierzył,oni pracują już bezpośrednio w NWO.
    Ten artykuł to standardowa dobrze przygotowana mistyfikacja.
    Dobrze ,że raz na jakiś czas Monitor zamieszcza takie coś bo możemy to obgadać na forum za nim ubectwo NWO rozpropaguje kolejna legendę.

    Widzę tu nawet ukryte cele tej publikacji:

    1)Idiotyczny pomysł z HAARPem burzącym WTC,ściągający winę ze służb usraela,bo nie wiadomo kto użył haarpa, może nawet ruscy..;)

    2)Wciskający kit samo – to jest już bardzo ważne o legendarnych broniach NWO i dezinformując na temat ich rzeczywistego potencjału wojennego.

    3)Stawia Kucinicha w mętnym świetle.Może ma racje, ale przydałyby się te akty prawne.

    4)Japonia która odgrywa „ważną” rolę w programie HAARP.I dziwnym trafem cały czas u siebie trenuje bo nie ma lepszych miejsc.
    Japończycy zostali wyraźnie skarceni Fuckushimą ,więc tu też otwiera się jakieś pole do dezinformacji.No bo jak mógłby ktoś ich napaść HAARPem ,skoro odgrywają ważną role w projekcie.
    Zresztą nie wiadomo,czy samo tsunami nie maiło jakiegoś innego podłoża ,bo masę radioaktywnych ścieków wylano zaraz po „awarii” do morza.
    Łatwo zapomnieć ,że Japonia przed Fuckushima kozaczyła z długiem usraela $$$.A teraz cicho sza .Zjednoczony świat do walki z kryzysem rękami FEDu,IMFu i EBC i BOJ.

    Ja jestem sceptyczny do wojskowych nałkofcuff ,nie gryzie się ręki ,która żywi ,ma cyngle i ustawodawstwo o zdradzaniu tajemnicy wojskowej.
    Taki tekst jest od razu do filtracji i destylacji.Potem się okazuje ,że pozostało dokładnie tyle ile z doniesień wikileaks czyli dokładnie nic ,czego już byśmy nie wiedzieli.

    http://demotywatory.pl/1954164/Ostatnio-nie-wymyslili-nic-nowego

    Polubienie

    • peryskop 17 października 2011 o 3:47 pm

     @iHe – przecież jesteś rozgarnięty, więc wiesz, że sprawy nie są tak proste jak byśmy to chcieli.
     Oczywiście militarne zastosowania powodują intensywną dezinformację wokół HAARP itp.
     Kucinich jest TYLKO politykiem, a więc pływa w tym bagnie, jak mu pozwalają, był moment, że brano pod uwagę jego kandydaturę na prezydenta, bo był niby taki bojowy. Wygrał co ma oba.

     Dr Leuren Moret jest dość znana z tego, że jest „babą” nie do zdarcia, a ponadto ma sporo wiedzy i kojarzy. Ujawnione teraz przez nią informacje nie są tajemnicą, bo plany militaryzacji kosmosu były przeciekane już od pierwszych prób z wystrzeleniem człowieka w kosmos.

     Udział HAARP-a w 9/11 nie jest wykluczony – np w celu zapewnienia POŻĄDANEGO sposobu dezintegracji budynków zawalonych z użyciem różnego typu ładunków tzw. konwencjonalnych
     a więc także z nano-termitem i prawdopodobnie bez-grzybowymi mini-nukami nowej generacji.

     To już nie te czasy, że było działo, pan ogniomistrz oraz pocisk, który jeśli celnie dostarczony do celu – to powodował zniszczenie. Dziś stosuje się kompozycję czynników niszczących, z których część może mieć funkcje pomocniczą lub wręcz maskującą. Dla skuteczności niezbędna jest koordynacja z kosmosu.

     Polubienie

     • rabarbarek 17 października 2011 o 7:45 pm

      Kongresmen Stevens , jeden z najstarszych kongresmenow USA [ nie tylko wiekiem ale i stazem] przejrzal na oczy i w pewnym momencie zaczal wystepowac ostro przeciwko HAARP i modyfikacjom pogody. Akurat tego czlowieka trudno posadzac o szafowanie teoriami spiskowymi. Kiedy lecial z dokumentami dotyczacymi HAARPA jego samolot rozbil sie a on sam zginal w wypadku. Przed smiercia , probowano w Kongresie rozpetac nagonke na niego , ale okazalo sie to niemozliwe , wiec wymyslono inny sposob. Sprawa ucichla , a Jego pogrzeb odbyl sie po cichu , ledwo jakies migawki mozna bylo zobaczyc w TV.

      Wiecej na temat..

      http://coto2.wordpress.com/2010/08/13/did-haarp-take-out-sen-ted-stevens-for-exposing-obamas-weather-war/

      Polubienie

     • iHe 17 października 2011 o 10:36 pm

      @peryskop przecież autorka nie powiedziała niczego nowego o czym byśmy nie wiedzieli o chemtrailsach.
      Modyfikacje pogody wszystko prawda.
      A że pylą z orbity,chyba też gdzieś już to słyszałem.
      Za to czy katastrofa w Fuckushimie(zamach) był wywołany harpem jest mocno kontrowersyjny.Zresztą napisałeś poniżej bardzo ciekawy wpis na ten temat.
      Więc wiesz o co mi chodziło.

      Haarp może stać się Palikotem w kategorii broń masowej dezinformacji.

      Ja tam uważam ,że nwo używa haarpa do kontroli klimatu,łączności z łodziami podwodnymi,być może jako tarcza antyrakietowa czy do lokalizacją bunkrów.
      Oczywiście też można nas ogłupiać haarpem, a może nawet wywoływać choroby.

      Mogą też nas wytruć w 1 dzień bronią chemiczno-biologiczną oparta na chemtrailsach.
      W końcu opracowano to do pacyfikacji miast(sic!)
      Zabawne jest ,że tyle się mówi o chemtrails ,a nasze sprzedajne rządy dalej to finansują z banksterką rżnąc głupa w telavivzji.

      Jestem mocno sceptyczny do takich rewelacji jak haarp atak na wtc,najlepsze kłamstwo to takie co jest najbliżej prawdy.

      ps.Jak widzisz ten pożądany sposób dezintegracji budynków zawalonych z użyciem różnego typu ładunków tzw. konwencjonalnych.
      Musze przyznać ,że zaciekawiłeś mnie.

      http://demotywatory.pl/3401136/Kto-HAARPem
      A można było odparować i nikt by się nie skapnął kto i kiedy,po co..
      Pewnie by założono ,że to na pewno Chińczycy albo Ruscy i wysłano latające nuki z orbity i spod wody.
      Domniemanie winy i wojna gotowa jak z Irakiem.
      Aż się boje jaki rodzaj false flag można by wymyślić w oparciu o tą teorie.
      Nie będę psychopatom pomagał.
      Pozdrawiam Peryskop bardzo cię cenie.

      Polubienie

      • peryskop 18 października 2011 o 5:00 am

       @iHe – a zamknij oczy i pomyśl:

       Jeśli masz już opanowanego HAARP-a do tego stopnia, że umiesz postawić pionowy słup z fali stojącej w obrysie WTC1, potem WTC2, to robisz to. A jeśli nie, to starasz się na realizacji wg następującej części planu.

       Synchronicznymi ładunkami z nano-termitu podcinasz chirurgicznie stalowe ceowniki.

       Jednocześnie w podziemiach detonujesz jądrowy kuferek z odpowiednim wielofazowym zwierciadłem dla koncentracji impetu.

       Odpowiednią synchronizacją poszczególnych detonacji (lub dodatkowo modulacją fali HAARP) kontrolujesz proces dezintegracji budynku.

       A z przeciwległego brzegu rzeki Hudson filmujesz to dzięki uprzejmości grupy „students of fine arts” wyposażonych w odpowiedni czas oraz zbieg okoliczności.

       I w ten sposób masz wszystko oprócz… Bin Ladena.

       Polubienie

       • monitorpolski 18 października 2011 o 8:27 am

        Zbyt skomplikowane. Ładunku jądrowe150kT 75 m pod ziemią powodują sproszkowanie się wież do 2/3 wysokości (WTC7 w całości). Pozostałe 1/3 musi być zdetonowana tradycyjnie, nanotermitem tną kolumny na takie kawałki, by się zmieściły na samochodach – szybko trzeba je bowiem wywieźć, żeby ukryć dowody. Po co w tym wszystkim HAARP?
        Na użycie ładunków jądrowych są dowody – 3 ogniska, które się żarzyły przez prawie rok, promieniowanie, fakt, że niewiele zostało na powierzchni itd. Lauren Moret się kompromituje mówiąc tu o użyciu HAARP.. Natomiast nie zdziwiłbym się jakby użyli to w Smoleńsku.

        Polubienie

        • peryskop 18 października 2011 o 12:32 pm

         @Monitor – dobrze że czuwasz.

         Zgoda, że w Smoleńsku HAARP mógł odegrać istotną rolę. W komentach do artykułu o zamachu na senatora T. Stevensa (link podany poniżej przez @Rabarbarek) jest wykaz dziwnych kłopotów w pilotażu i katastrof najprawdopodobniej wskutek działania HAARP.

         Nie upieram się, że HAARP był zastosowany w 9/11. Ale całkiem wykluczyć tego nie można.

         Zwróć proszę uwagę na towarzyszące efekty nagłego rdzewienia samochodów w okolicy i ich jakby wypalenia – ale nie wszystkich. A więc były jakieś koncetracje oddziaływań. Zwróć też uwagę, że burząc budynki od podziemi trzeba było to jakoś zamaskować i stworzyć wrażenie, że walą się od uderzenia samolotów i od pożaru, a więc od wyższych kondygnacji. W tym maskowaniu efekt pochodny od HAARP mógł być przydatny – nie jako czynnik bezpośrednio burzący, ale pomocny do synchronizacji całej tej demolki i dla zamaskowania efektów niepasujących do scenariusza.
         A więc nie możemy z pewnością twierdzić, że dr Moret skompromitowała się.

         Natomiast jeszcze bez podania ewidentnych dowodów na Apollo hoax to teraz NASA już skompromitowała się zakazem lotów nad strefami rzekomych lądowań na Księżycu dla zachowania ich „historycznego charakteru”! Jak oni ten zakaz wyegzekwują?

         I czy nie byliby wręcz zainteresowani, żeby sondy azjatyckie dostarczyły nam pięknych zdjęć z lotu ptaka – a więc nie niszcząc „historyczności” miejsc – pozostawionych tam dumnych flag amerykańskich, odcisków stóp Apollonautów, zaparkowanych moon-roverów i innych utensyliów oraz śladów?

         Przecież byśmy się rozczulili tymi widokami, młodzież z całego świata doceniłaby wielki triumf ludzkości i wszyscy razem zaśpiewalibyśmy w uniesieniu „We all are Americans!” Jakże to tracić taką okazję???

         A mamy tylko szczyt demagogicznej perwersji w przerażeniu, że największe oszustwo naszej cywilizacji wyjdzie na jaw.

         Już wyszło!!!

         Polubienie

    • monitorpolski 17 października 2011 o 9:35 pm

     iHe,masz łeb na karku. Oczywiście, że tak jest jak piszesz! Tłumaczy to też jeszcze jedną ważną rzecz – Leuren Moret jest strasznie krytyczna wobec Piotra Beina, nawet nie wiadomo z jakiego powodu. Piotr kiedyś podesłał mi jej maila, to było coś w stylu ŁŁ. Czyli, że ta baba może pracować dla kompleksu jot!

     Polubienie

     • iHe 17 października 2011 o 10:44 pm

      No właśnie miałem zamiar tak to ująć ,ale wymazałem ,a tu widzę,że Monitor i tak to napisałeś 😀

      Polubienie

      • iHe 17 października 2011 o 10:52 pm

       A propos łł=LM

       Polubienie

       • peryskop 18 października 2011 o 12:26 am

        @iHe @Monitor – Żyjemy w tak nad-ciekawych czasach, że nie można wykluczyć niczego.

        Nawet tego, że grypa666 też wykazuje dziwnie tryby pracy dla… sprawy. Jakiej?

        O czarnych plamach, białych krukach, a także o planach wspólnego kradzenia nam koni jest tu:
        #668 http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

        Polubienie

     • peryskop 18 października 2011 o 12:44 am

      Monitor, wygląda na to, że PB nie ma szczęścia do przystojnych pań.

      Bo przecież podał, że z Jane Burgermeister drogi rozeszły się im już jakiś czas temu.

      A może te rozbieżności wyniknęły na tle całkim innego kompleksu niż jot?

      Polubienie

   • Ado 17 października 2011 o 2:07 pm

    Również uważam że już atomówka jest bardziej wiarygodna,choćby to jak wyglądało zawalenie się wież,stopiony granit,czy konstrukcja która potem wyparowuje.

    Polubienie

 5. TajemniczyPan 17 października 2011 o 8:12 am

  WTC zostało wysadzone przez ładunki wybuchowe a nie przez HAARPA hehe.

  Polubienie

  • Stirlitz 17 października 2011 o 10:37 am

   Z tym HAARPEM napewno jest coś na rzeczy ( totalne utajnienie wojskowego obiektu , blokada informacji), ale wypowiedzi tych „ekspertów” o promach nie trzymają się kupy.

   Polubienie

  • peryskop 17 października 2011 o 3:53 pm

   @TajemniczyPan „WTC zostało wysadzone przez ładunki wybuchowe a nie przez HAARPA hehe”

   Śmiejesz się z własnej niewiedzy, czy naiwności?

   Polubienie

 6. rabarbarek 17 października 2011 o 8:22 am

  Promy kosmiczne prawdopodobnie zakonczyly swoja misje , a teraz kolej na cos bardziej wyrafinowanego. Nawet dziecku trudno byloby uwierzyc , ze olbrzymie promy kosmiczne lataja po to , zeby poogladac sobie przestrzen kosmiczna i posmiac sie do kamer [co czesto ogladalismy] . Wszystkie mialy do wykonania zadania zwiazanie z militaryzacja kosmosu i tylko jedna misja nie udala sie [ columbia]

  Teraz jednak warto zwrocic uwage na kilka faktow. To na najblizsze tygodnie.

  Zginela bron w Libii. Dostala sie w rece terrorystow. Wszyscy szukaja tej broni wlacznie ze srodkami przekazu masowego. [ przepraszam klamstwa masowego] Czy nie jest to swietna okazja do przeprowadzenia ataku , false lag , gdzies na swiecie ? Bo oczywiscie okaze sie , ze to Iranczycy buchneli te dziala i przeprowadza taka akcje , ze jedyna odpowiedzia na nia bedzie uderzenie na Iran i Syrie , aby pozbyc sie raz na zawsze zagrozenia z ich strony.

  Dwa. Jedyne stlumione [ w USA] ruchy Occupy ….. mialy miejsce w …. Denver. W nocy wydano dekret , nad ranem spacyfikowano uczestnikow. Wiadomo , Denver miasto z podziemnymi tunelami , i prawdopodobnie przygotowanym miastem , gotowym na przyjecie rzadu w razie kryzysu jadrowego. [lub biologicznego] Malowidla na lotnisku itd.

  Jeden z najwiekszych lotniskowcow amerykanskich zmierza w kierunku Iranu. Dodatkowo jutro zaczynaja sie cwiczenia-manewry [najwieksze w historii] oddzialow lotniczych- transportowych.

  Nie wiem czy nie warto od poczatku zrobic listy zakupow niezbednych do przetrwania. Wiem , ze pojawiaja sie na roznych stronach. I nie o panike chodzi , a o przygotowanie sie na wszelki wypadek. Z wariatami nigdy nic nie wiadomo, do czego doprowadza. A jeszcze ten szczyt we Francji G-20. Nie wiem nawet czy byl planowany czy tak z rozpedu zorganizowany .Gospodarek juz nic nie uratuje , wiec moze beda radzic jak uratowac swoje cztery litery.

  http://www.foxnews.com/politics/2011/10/14/terrorists-seeking-missing-libyan-missiles-us-official-says/

  Polubienie

  • Grafik 17 października 2011 o 8:48 am

   Sami nie wiemy w co wierzyć i poprzez nadmiar informacji sami się dezinformujemy.
   Najpierw WTC rozpadło się przez Atom, teraz przez HARRP.
   Najpierw Fukushime zatakował wirus komputerowy podczas trzęsienia ziemi.
   Chemitrails niby jest po to by nas truć a naglę okazuję się że jest po to by osłabiać coś tam w jonosferze. Jak my tak mamy szukać PRAWY – poprzez wariację i doszukiwanie się słów „o co tu chodzi” to wolę prawdę mówiąc oglądać TV i być nieświadomym zjadaczem chleba, ta świadomość jak do tej pory buduje w nas niezdecydowanie i brak konsekwencji w TEORIACH, które tak często omawiamy.
   Oczywiście nie mam tu żalu do Monitora on nam tylko pokazuje dematy my mamy je zanalizować.
   Jednakże jak powiedziałem 1,5 miesiąca temu, poczytam, ale staram się w to wszystko nie wnikać. Bo po co? Co jeden czy garstka ludzi może w tym zmienić? Skoro nawet nie możemy zmienić swojego najbliższego otoczenia, Polski, Miasta etc.

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 9:48 am

    miłych snów … weź sobie jeszcze jakieś proszki, żeby w razie gwałtownego przebudzenia twoja możliwość percepcji była znikoma

    Polubienie

    • Grafik 17 października 2011 o 12:43 pm

     Asiu masz chyba problem ze sobą co?
     Zobacz jak monitor ładnie stara się dyskutować pod spodem, ty natomiast rzucasz jakimiś półsłówkami z których wynika ewidentna złośliwość.
     Pozdrawiam i życzę zmiany podejścia.

     Polubienie

     • Aśka 17 października 2011 o 1:00 pm

      Tak, tak uczę się od monitora, ale musisz jeszcze troszkę poczekać, bo czasami jeszcze, zwłaszcza, kiedy ktoś stwierdza, że stara się nie wnikać, co jest przyczyną syfu w którym żyjemy i że woli być nieświadomym zjadaczem chleba, choć na blogu zaproponowano kilka rozwiązań, które mogłyby dać dobre efekty, to po prostu ręce mi opadają i na tłumaczenie nie mam sił.
      Jednak zdobyłam się na wysiłek i dzisiaj poniżej zamieściłam:

      Aśka 17 Październik 2011 o 11:34 am

      Wyszukałam coś dla zniechęconych 🙂

      Polubienie

      • Stirlitz 17 października 2011 o 1:28 pm

       zgadzam się z Grafikiem że jest zamęt informacyjny na temat HAARP i 9/11 , ale to normalne bo to militarne operacje i jest tu tajność a z drugiej strony dezinformacja

       Polubienie

      • Grafik 17 października 2011 o 2:37 pm

       Wiem że są bardzo ciekawe rozwiązania na kryzys czy bardzo ciężkie czasy.
       Może rzadko się udzielam ale sam z monitorem i kilkoma ludźmi z tego forum rzuciliśmy kilka takowych przydatnych propozycji, które trzymamy w głowie, obyśmy nie musieli ich testować w realu 😀

       Polubienie

     • Stirlitz 17 października 2011 o 1:30 pm

      haarp, ??? http://www.youtube.com/watch?v=RjGYSGbAEUM

      Polubienie

   • monitorpolski 17 października 2011 o 11:20 am

    Grafik, jest bardzo ciekawy artykuł japońskiego dziennikarza piszącego po angielsku n.t. tych wybuchów rzekomego wodoru – jak go znajdę to postaram się streścić. Okazuje się, że energia tego wybuchu była 10-krotnie większa niż gdyby to był wodór. Elektrownia służyła do uzdatniania uranu – taki był jej główny cel.

    Polubienie

    • peryskop 17 października 2011 o 4:13 pm

     @Grafik @Stirlitz i inni – Słusznie narzekacie na zamęt informacyjny, bo jest umiejętnie robiony.

     Ale Monitor Polski stara się te zagadki wyartykułować, naświetlić i poddać pod dyskusję i ocenę.

     Czy łażący po Nowym Ekranie podejmują podobne wysiłki dla obrony przed depopulatorami?

     Czy czytelnicy NE nie są sprytnie i „opiniotwórczo” wyprowadzani w pole aferami zastępczymi?

     Tu kilka bardzo ważnych wiadomości o kulisach tragedii w Fukushima:
     – Japonia zaoferowala Iranowi wzbogacony uran.
     – Zdjęcia fotograficzne zaprzeczają oficjalnym informacjom.
     – Trzęsienie ziemi było około 6,5.
     – Wybuchy reaktorów nie zostały spowodowane wodorem ani z powodu trzęsienia ziemi, ani tsunami.
     – Zniszczenia konstrukcji budowlanej reaktorów wskazują na zastosowanie techniki i technologii podobnych do 9/11 i unowocześnionych od tego czasu.

     May 29, 2011
     Japan Earthquake Registered Only 6.67 – Nuclear Induced Tsunami – Japan Offers Iran Enriched Uranium – An Act of War? – Japan: Knife At Its Throat

     http://www.abeldanger.net/2011/05/japan-earthquake-registered-only-667.html

     Polubienie

     • maqic79 17 października 2011 o 9:14 pm

      nie moge co z ludzie tutaj pisza bzdury, czytac sie tego nie da. haarp na 9/11 na elektrownei tez? co za dezinformacja tutaj panuje, ręce opadają

      Polubienie

      • monitorpolski 18 października 2011 o 12:57 am

       Dezinformacja? A co to jest poniżej? Jak byk HAARP napierdzielał w tym dniu na Japonię. Już to kiedyś analizowaliśmy.

       Polubienie

      • peryskop 18 października 2011 o 4:36 am

       @magic79 – a kto ci tak równo klepki poukładał?

       TV?

       HAARP to jest narzędzie jak wiertarka – możesz nie tylko dziury wiercić, ale też śruby wkręcać i odkręcać, nacinać gwinty, mieszać farbę, a jak założysz tarczę diamentową to przerżniesz co chcesz. W dodatku gdy przełączysz na „hammer” to nie tylko w betonie podziałasz, ale i sąsiadów doprowadzisz do stanu anty-technologicznego. Czyli istny mindcontrol.

       Czy teraz reszty się domyślasz?

       Nie ma dowodów, że użyto go w zamachach 9/11, ale wykluczyć nie można ze względu na tę cholerną uniwersalność technologii HAARP.

       Obejrzyj poniżej o X-37B i nie przeocz fragmentu jak Japończyk skojarzył czas przelatywania niektórych satelitów „naukowo-badawczych” z silnymi wstrząsami sejsmicznymi właśnie w tych regionach.

       Polubienie

     • monitorpolski 17 października 2011 o 9:47 pm

      Będę miał teraz więcej czasu dzięki kłamstwom NE, to może nadrobię te zaległości. Tak, są poważne opracowania na temat, który poruszył peryskop

      Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 11:34 am

    Wyszukałam coś dla zniechęconych 🙂

    Przesłanie Edwarda Abramowskiego
    ” (…) ani zmiana polityczna, ani zmiana ekonomiczna nie mogą się dokonać bez rewolucji moralnej.
    Z natur niewolniczych nie mogą powstać instytucje wolnościowe.
    Z rabusiów i pasożytów społecznych nie może powstać demokracja.
    Z ludzi goniących tylko za zyskiem lub zbytkami nie może narodzić się sprawiedliwość społeczna.
    Właśnie takich ludzi może wychować współdziałanie w ramach stowarzyszeń, prawdziwych stowarzyszeń. Wtedy zamiast człowieka jako „głosu wyborczego”, zamiast pionka w rękach biurokracji lub przywódców partyjnych /…/ zjawia się człowiek jako wolny twórca życia.”

    Wyjaśniam, dlaczego napisano powyżej „prawdziwych stowarzyszeń”. Abramowski wyróżnia dwa typy stowarzyszeń. Jedne jako odpowiedź na zapotrzebowanie administracji, a drugie jako przejaw wolności i samorządności.
    Czasy w których działał Abramowski przełom XIX i XX wieku dawno za nami, a my zastaliśmy taką samą rzeczywistość. Stowarzyszenia, które państwo tworzy i z którymi państwo współpracuje, które są samouspokajaczem władzy, że wszystko jest OK i te, które tworzą się z niezaspokojonych potrzeb wolnościowych, moralnych, ekonomicznych, i innych, które są silne tylko siłą liczebną swoich członków, a państwo się od nich odcina, bowiem są dla niego niewygodne. Niewygodne dla państwa, ale wygodne dla obywateli. Muszą istnieć? Muszą być silne?

    Abramowski pisze też, że:
    „(…) kooperatywy [różne formy współpracy ludzi, m.in. organizacje, związki, stowarzyszenia, spółdzielnie i inne – moje wyjaśnienie] to nie narzędzia (lub nie tylko narzędzia) do realizacji konkretnych celów. To miejsca realizacji wolności, to enklawy, w których pojawia się nowy typ człowieka. To ze stowarzyszeń biorą się zastępy jednostek zdolnych do tworzenia rozwoju społecznego, te masy o rozwiniętym sumieniu człowieka i obywatela, bez których demokracja polityczna jest tylko fikcją, nazwą bez treści, pobielanym grobem faryzeuszów.”

    Groby faryzeusz właśnie już mamy. Będziemy coś z tym robić, czy rezygnujemy? Na to pytanie każdy z nas sobie musi odpowiedzieć sam.

    Polubienie

   • ARTUR 17 października 2011 o 7:35 pm

    Promy mogły poprawiać stary system antenowy na orbicie ,jest on wykonany z miedzianych igiełek krążących w formie pierścienia wokół ziemi .Część z nich już się spaliła w atmosferze ale po uzupełnieniu materiału może służyć jako zastępczy środek łączności w przypadku problemów z elektroniką na ziemi .

    Polubienie

  • Mariusz 17 października 2011 o 9:51 am

   Odnośnie „oburzonych” – we wczorajszych wiadomościach pokazali rzesze młodych z tęczowymi transparentami, w Rzymie zniszono Kościół i figurę Matki Bożej, a teraz w Denwer zlikwidowano nie „swoją” demonstrację. To już nawet dla niezorientowanych jest jasne, że to są bojówki lewackie. Wszystko pod kontrolą.
   Moim zdaniem ich cel jest taki, że trzeba zliwkidować wszyskie te „nieuczciwe baki” i będzie na całym świecie jeden – uczciwy bank. Jeden rząd, jedna religia i jeden bank!

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 11:38 am

    … i jeden typ człowiek – z jedną komórką mózgową, ale z dwoma rękoma do pracy

    Polubienie

   • Tomasz 17 października 2011 o 3:47 pm

    Zobacz jak to jest w Londynie ,przeciez mozna tak,Kosciol zawsze udzieli schronienia,grunt to uwazac na takich jak ten we Wloszech lewackich prowokatorow. Jak widac na filmiku paru go skopalo,na szczescie duch w narodzie wloskim nie zginal
    http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/8830568/Occupy-protests-St-Pauls-invaded-but-canon-asks-the-police-to-move-on.html

    Polubienie

    • iHe 18 października 2011 o 11:06 am

     Ogólnoświatowe standardy demokracji:
     „He said: „A state of the people, for the people should be based on the majority of what people want. We do not live in a democracy.

     „The leading party in this country only got 36 per cent of the vote.

     ”That means 64 per cent of people’s opinions are not being listened to.

     „I was radicalised by the cuts – as a teacher and seeing is going on in schools, I had to do something.” ”

     System corrupt.Nowy system nie zapowiada się lepiej bo znowu piszą go ludzie „Gatesa” 😉
     System that does not start because of corruption in the registry.
     Kontrola odzyskiwania systemu jest w rękach banksterskich i to jest ten ich czarny piotruś.
     Nie ważne kto jest po prawej albo lewej.Liczy się łącznik/pośrednik zawsze może wyłączyć,przełączyć albo nawet połączyć.
     „Chyba” potrzebujemy niezależnego oprogramowani choćby DOSa ,ale naszego.
     Bez super administratora.I zdalnego pulpitu.

     To po prostu ma działać bez zabierania nam wolności i człowieczeństwa.
     Niesamowite,że już traktują nas jak bity na streamerze.
     Teraz bity mają stwierdzić,że mają DOŚć tego łindółS.A. i przejść do opisywanego niżej na forum dobrodziejstwa Łindółs forever8.
     http://demotywatory.pl/2380201/Format-c-%5C
     Zwracam uwagę,że backupy niestety już są w bunkrach.
     Na szczęście są ludzie ,którzy ratują co się da na swój sposób..;)
     http://demotywatory.com/4016
     I jest opcja upgrade systemu PO dobroci..Ta opcja pewnie przeszłaby w Polsce ,ale są jeszcze inne bardziej bitne i świadome narody.

     The World Is Saved: Gamer Music Video

     Na prawdę zabawne.”zajefane”
     A tu niezła galeria satyryczna,właściwie masakryczna w naszym stylu..
     http://galeria.interia.pl/praca,w_id,1004960,ref,1Czubek+g%F3ry+lodowej
     http://galeria.interia.pl/praca,w_id,1000728,g_id,43452,PROGNOZA%20POGODY
     http://galeria.interia.pl/praca,w_id,997990,ref,1GWIAZDKA+UFOLUDK%D3W

     Polubienie

  • O Rzesz 17 października 2011 o 10:03 am

   Pamiętam o dwóch katastrofach promów kosmicznych, rabarbarku.
   Nieudany był lot Challanger’a. Eksplodował 28 stycznia 1986, niedługo po starcie.
   Misja Columbii, jeśli miała cel militarny, udała się częściowo bo sprzęt został dostarczony na orbitę.
   Poza tym zgodzę się że proces chorobowy faktycznie postępuje. Sataniści prą do celu, bo wiedzą że mają już niewiele czasu.
   Wybaczam im bo są tylko ograniczonymi mentalnie (choć nie są głupcami) narzędziami w rękach potężnych sił.
   Modlę się by Bóg dał im opamiętanie, choćby w ostatniej chwili!.

   Polubienie

   • peryskop 17 października 2011 o 4:22 pm

    Następcą z rozgłosem wycofanych promów załogowych NASA jest po cichu wprowadzony bezzałogowy robot X-37B do różnych zastosowań militarnych. Filmik o X-37B jest tu:

    X-37B: Is the orbital drone of USAF/NASA, triggering world wide earthquakes???
    Since I saw the videos of „HAARPWillNOTbeSilent”, where he points the synchronicity between the orbital path of the space drone X-37B, with earthquakes and aftershocks in Japan and Honduras, in March and April, I started to track it down for a couple of months and do my own investigation. Through online real-time satellites tracker, I’ve collected several data which allowed me to match its flight history with the timing of specific earthquakes all over the world. I’ve obtained large evidence that this robotic orbital vehicle is a lethal weapon which might be causing artificial EQs in specific coordinates. And after lots of long discussions in forums, about the subject, I finally made up my mind that was time to make this video.

    http://www.globalsecurity.org/org/news/2005/050608-gods-rods.htm
    http://www.rense.com/political/weapons/incredibleusaf.htm
    http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_X-37
    http://www.n2yo.com/?s=37375
    http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1518260/pg1
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1496988/pg1

    Global Area Strike System (GLASS) system consists of:
    1) High-Energy Laser System (HEL)
    2) Kinetic Energy Weapon (KEW)
    3) TransAtmospheric Vehicle (TAV) dropping kinetic energy projectiles, aka „Rods from God”
    in specific global coordinates to cause artificial EQs and wake up volcanoes

    These projectiles are „tungsten rods, each one with 20 ft length and 1 ft diameter, which enter on Earth’s atmosphere at 36.000 feet per second (11 km/s), as fast as meteor. Upon impact, the rod could be capable of producing all the effects o an earth-penetrating nuclear weapon, without any of the radioactive fallout.”

    http://www.globalsecurity.org/org/news/2005/050608-gods-rods.htm

    The capability of this System are:
    1. Uses constellation of space-based KEWs and ground-based lasers,
    to provide precision global engagement of ground, space and airborne targets.
    2. Provides extensive surveillance capability using TAVs and ground-based laser sites.
    3. Rapid deployment from ground to LEO (Low Earth Orbit), using TAV fleet.
    4. Limited weather modification uses.

    TransAtmospheric Vehicle TAV is drone-shuttle X-37B aka Orbital Test Vehicle (OTV),
    a classified project managed by DARPA, operational since 2010.

    X-37 Approach and Landing Test Vehicle With optional take-off auxilliary airplane

    When in orbit, the speed of this robotic spacecraft is about 7.4 km/s (4.5 mi/s) at 330 km altitude (205 mi) and it takes 92 minutes to turn around the world. It can stay on the orbit up to 270 days.

    The 2nd OTV was carried by the Atlas V rocket in March 5th, 2011, from Cape Canaveral. And it was in April that the supposed synchronicity between the orbital path of X-37B and all major EQs of 2011 was exposed by the first time by the YT user “haarpWillNOTbeSilent”

    After the 7.9 EQ in Japan, in March 10th, he started to monitor X-37B orbital path, through N2YO real-time tracker, which allows to track down hundreds of satellites. He noticed that the timing of some aftershocks in Japan, was in sync with its orbital path over the island.

    He noticed the same phenomena, about the 5.8 that hit Honduras in April 7th.

    There is a sync between X-37B orbit and the military NAVSTAR satellites 36, 43, 49 and 64.
    These NAVSTAR satellites might be mirroring the ground-based high-energy lasers to mark
    the intended target. After the 5.8 that hit Turkey in May 19th, I was convinced that the timing of these EQs is over 90% in sync with X-37B orbital path, over that area. The grid
    of aftershocks in Turkey seen in this map of Emergency and Disaster Information Service looks too symmetric to be caused by natural EQ.

    EQs in the borderline of Chile and Argentina, nearby Puyehue volcano, also had an accurate sync with the timing of X-37B, over South America. Also is interesting that Peru was hit by a 5.2 EQ on day before the decision of its presidential elections, won by a leftist candidate supported by Hugo Chavez.

    So what is its mission?? Depopulation agenda or environmental warfare??

    Polubienie

    • monitorpolski 17 października 2011 o 9:54 pm

     Fajnie byłoby to przetłumaczyć. O Tych „prętach”, które mogą powodować wybuchy podobne do nuklearnych, mówił też Alex Jones. Ponoć mają to od lat 80-tych.

     Polubienie

 7. Pingback: Czy broń HAARP jest wytworem chorej wyobraźni czy zbrodniczym produktem ludobójczym politycznych dewiantów « Zygfryd Gdeczyk

 8. rabarbarek 17 października 2011 o 8:49 am

  Islandia boi sie kolejnej erupcji wulkanu, a ze ataki na Islandie nasilaja sie [ glownie za sprawa bankierow i Iluminatow] ,wiec taki wybuch bylby na reke elitom. Poki co strasza , wiec moze dowiemy sie wkrotce , ze Islandia zgodzi sie splacac nie swoje dlugi. Jesli sie nie zgodzi , wulkan faktycznie moze ” wybuchnac”.

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/?pageid=event_update_read&edis_id=VA-20110902-32189-ISL&uid=11558

  Polubienie

 9. Annah. 17 października 2011 o 9:04 am

  Janusz Palikot w sprawie krzyża w sali sejmowej wprowadza ludzi w błąd
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111017&typ=po&id=po03.txt

  Polubienie

  • Wizzgaa 17 października 2011 o 12:47 pm

   Warto przeczytać ten artykuł . Konstytucja określa rozdział Kościoła od Państwa jako ” separację skoordynowaną a nie wrogą „. Interpretacja autora przyda się jako argument w rozmowach z ludźmi krzyczącymi , że NIE MA PRAWA WISIEĆ KRZYŻ W SEJMIE ,a jest tych ludzi więcej niż nam się wydawało . Doradzam wejść w link podany przez Annah.

   Polubienie

  • peryskop 17 października 2011 o 4:35 pm

   @Annah: „Janusz Palikot w sprawie krzyża w sali sejmowej wprowadza ludzi w błąd”

   W sobotę 15.10.2011 w programie „Babilon” na TVN24 przypomniano wypowiedź posła Palikota zarejestrowaną na schodach Sejmu w poprzedniej kadencji, że ten krzyż odbiera jako symbol narodowy.

   Czyżby teraz naród już mu się rozwiał? Albo instrukcje zmieniono?

   Bo teraz domaga się usunięcia krzyża z sali Sejmu tłumacząc, że „wystarczy Orzeł Biały w złotej koronie”, ale nie wspomina, że w tej koronie BYŁ TAKŻE KRZYŻ, który masoneria usunęła w 1927 roku, przybijając Orłu skrzydła gwiazdkami masońskimi.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/God%C5%82o_Rzeczypospolitej_Polskiej

   Polubienie

 10. O Rzesz 17 października 2011 o 9:44 am

  3 miliony wejść … zapewne monitorowanych, nomen omen ;).
  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Chaos_Computer_Club_wykryto_rzadowego_trojana__inwigilacja_obywateli-37158.html

  Grafik … wszystko co nas niepokoi ma swój cel. A jest nim, przede wszystkim, wytworzenie w nas, tzn. w ludziach całego świata, psychozy strachu i przekonania że „koniec świata” musi nastąpić.
  Nic takiego nie musi się stać.
  Żeby to wszystko odfiltrować trzeba mieć mocne podstawy. Skuteczne filtry.
  Trzeba wiedzieć i analizować!.
  Ze swojego doświadczenia wiem że najlepszym filtrem jest wiara w Boga a w szczególności poprzez Jezusa.
  Dla wielu to niestrawne.
  Zwalczają to bo przeszkadza w realizacji ich planów.
  Stąd min. akcja paligłupka który realizuje zalecenia swoich mocodawców … chyba że jest tak głupi że robi to z własnej i nieprzymuszonej woli w co jednak wątpię.
  Nie denerwuj się. Czytaj, reaguj gdzie uważasz że ma to sens i żyj szczęśliwie.
  W sensie ogólnym urzeczywistnianie „teorii spiskowych” jest faktem.
  Oczywiście w szczegółach Monitor może się nieraz mylić. Może być ofiarą podsuwania mu informacji tendencyjnych, mających ukierunkowywać nasze myślenie.
  Na tym polega tworzenie rzeczywistości że meandruje ona pomiędzy najbardziej prawdopodobnymi jej wersjami wyświetlając się nam w wersjach końcowych zależnych i od naszych myśli i działań.
  Iluminaci robią tak od dawna bo opanowali ten mechanizm do perfekcji.
  Niektórzy z nas również.

  Polubienie

  • monitorpolski 17 października 2011 o 11:23 am

   Nikt mi nie podsuwa, sam szukam, ale w tej ilości nie trudno natrafić na dezinformację.

   Polubienie

   • O Rzesz 17 października 2011 o 12:39 pm

    Spokojnie. Nie sugeruję że jesteś świadomym czy nie współpracownikiem służb.
    Informacje jakie wyszukujesz są puszczane w świat by żyły własnym życiem.
    Sam wiesz że mamy do czynienia z totalną wojną informacyjną.
    Twój wybór jest subiektywny i niezależny. To się daje wyczuć. Bardzo dziękuję za minione edycje bloga i życzę Tobie i sobie byś mógł go redagować przez kolejne lata.

    Polubienie

    • vortex 17 października 2011 o 10:19 pm

     Cos podobnego napisalem jakis czas temu a Monitor przypial mi ksywke „dran” .

     Polubienie

     • peryskop 18 października 2011 o 6:46 am

      A nie dorzucił „zimny”?

      Polubienie

 11. Annah. 17 października 2011 o 9:53 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/16/petycja-pomoz-uwolnic-skazana-na-smierc-chrzescijanke/
  jeden komentarz
  Promyczek Nadziei powiedział/a
  16/10/2011 @ 8:39 pm
  Petycję podpisałam.
  A tu dwa linki na raz. Palikotyzm, nergalizm, zamordyzm się szerzy. Jeśli możesz adminie to zrób krótki wpis na tylko te dwa filmy. ie każdy czyta sto kilka komentarzy, a te dwa filmiki otworzą oczy wielu osobom!
  Mnie dziś serce pęka z tego powodu 😦
  1) http://multimedia.lastampa.it/multimedia/in-italia/lstp/88132/
  2) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FuQtm2t1lwA

  Polubienie

  • gSheeple 17 października 2011 o 2:38 pm

   Też wstrząsną mną ten obraz, aż mnie ciarki przeszły

   Polubienie

 12. mirek 17 października 2011 o 10:02 am

  To nie żart. Po uruchomieniu portalu na stronie głównej było kilkanaście piramid i trójkątów (na różnych zdjęciach i rysunkach).

  Codziennie na stronie głównej jest albo piramida albo oko (jak dzisiaj)

  Polubienie

  • Aśka 17 października 2011 o 11:41 am

   Na jakim portalu?

   Polubienie

 13. zenobiusz 17 października 2011 o 11:03 am

  Mam ,oględnie mówiąc ,mieszane uczucia ,na temat tej nowej sensacji.Odnoszę wrażenie ,że gdzieś ,blisko,w naszym zasięgu,jest skuteczna broń,czy też metoda na nich.Dla tego serwuje się nam,sensacje mające powalić nas psychicznie na kolana,wobec ich omni nadzwyczajnej siły.
  Nie mogę sobie przypomnieć rewolucji czy buntów w historii,które ,
  z czasem ,nie okazały się sprowokowane,w celu wprowadzenia kolejnego etapu niszczenia Chrześcijan.
  Znacie taki ruch w historii,Ja nie mogę znaleźć.
  To a”propos „Oburzonych i Wall się na Streat.
  Kataklizmy,są naturalne,wystarczy pogrzebać w historii geologii,a nawet i tej pisanej.Oni panicznie się boją,ale wykorzystują to co nadchodzi,by dodatkowo nam wmówić że to ich robota.Jakoś nie dają rady w libijskiej awanturze.,gdzie te ich cud technologie.??
  Wojna z Iranem,to też zmyłka,Ahmadinejad,to taki sam przeciwnik NWO jak Putin.
  Nuklearne zniszczenie Iranu ,skaziło by cały bliski wschód,z nimi włącznie,a mają narastającą opozycję.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/kim-jest-putin-kto-smie-tak-klamacw-zywe-oczy/

  Polubienie

  • O Rzesz 17 października 2011 o 11:14 am

   Małe przypomnienie. Sprawy dzieją się znacznie „wyżej” niż tylko na planie tej rzeczywistości.

   To jeszcze trudniejsze, dla wielu, niż wiara w żydowskiego Boga.
   Mimo wszystko wiedza się przyda. Ten film tłumaczy wiele mechanizmów z jakimi mamy do czynienia. Przełóż to teraz, zenobiuszu, na czasy współczesne i mamy ostatnie klocki puzzli na swoim miejscu.
   Sądzę że skoro zostaliśmy odcięci od korzeni należy już trzymać się tego co mamy i pogłębiać wiarę w takiej postaci w jakiej zostaliśmy, w większości, wychowani. Szczególnie że jest ona tępiona i przeinaczana z zewnątrz i od środka.

   Polubienie

   • zenobiusz 17 października 2011 o 11:27 am

    Moim zdaniem ,to kolejny dezinformator.Znasz więcej jego wypowiedzi.Ja stosuję zasadę,że jeżeli jakiś „guru” miesza prawdę z oczywistymi nieprawdami,a jednocześnie jest nachalnie propagowany,a tak jest z tym „panem”, odzywa się dzwoneczek ostrzegawczy.
    Nie tędy droga .Można jedynie próbować wychwycić z warstwy „prawda” elementy,nieopatrznie ujawniane,boć nie ma ludzi nieomylnych.

    Polubienie

    • monitorpolski 18 października 2011 o 1:02 am

     Ale nie zaprzeczysz, że pochodzenie słowa jest ciekawe? Nigdy bym nie przypuścił, że historia to z-tory. Ale są pewne wątpliwości- czyżby angielskie history pochodziło od rosyjskiego słowa „iztoria”?

     Polubienie

   • Mariusz 17 października 2011 o 11:33 am

    Dziwny niepokój towarzyszył mi kiedy ogłądałem ten materiał, myślę, że jest tam jakiś przekaz podprogowy. A te twierdzenia w filmie – to dobry materiał dla założenia jakiejś sekty.

    Polubienie

    • zenobiusz 17 października 2011 o 11:53 am

     To podstawy nowej rasistowskiej ideoligii,wstęp do polowań na czarownice,jeśli by zostało przyjęte jako prawda.Najlepsze jest to ,że wynika z tych teorii,że to właśnie chrześcijaństwo,”popsuło” dobrych Słowian 1000 lat temu.Kogo więc należy wyeliminować ????

     Polubienie

     • Mariusz 17 października 2011 o 12:01 pm

      i wszstko jasne 🙂

      Polubienie

      • peryskop 17 października 2011 o 4:47 pm

       @Mariusz – „i wszystko jasne”

       Jasne , ale czy wszystko i dla każdego?

       Ta pogaduszka prekrasnaja, wspaniały przykład sofizmatu.

       Bo skąd nawiedzony ma pewność, graniczącą z dowcipem, że wszystkie nieszczęścia ludzkości są przywleczone przez „kosmitów” z zewnątrz, kiedy wszelkie fakty wskazują, że zarażenie ludzkości kłamstwem pochodzi – i wciąż postępuje na bieżąco – od istot nadzwyczaj ziemskich?

       Polubienie

       • O Rzesz 17 października 2011 o 10:06 pm

        Czytałeś, peryskop, Diunę Franka Herberta?.
        To tylko SF ale wspomina tam autor jak kapłanki kultu genetycznego (Bene Gesserit) korzystają z pamięci genetycznej i rozmawiają ze swoimi przodkami szukając u nich porad w trudnych sytuacjach.
        Myślisz że Herbert sam to wymyślił?.
        Wnikliwie studiował kulturę islamu.
        Możliwe że jest to przejaw działalności szatańskiej ale przypuszczam że mechanizmy, jeśli faktycznie istnieją, są dostępne i klonom i nam. W końcu cieleśnie jesteśmy niemal identyczni.
        Każdy z nas może korzystać z tego zasobu wiedzy pokoleń jeśli nauczy się jak to robić.
        Obecnie ok. 98 procent naszego kodu genetycznego jest dla naukowców odpowiednikiem śmietnika. Dlaczego?.
        Bo nie mają pojęcia do czego to służy!.
        Możliwe że to jest właśnie taki samopowielający się dysk twardy z zapisem wiedzy przodków!.

        Polubienie

        • choice 17 października 2011 o 11:29 pm

         Nie że się znowu czepiam 🙂 nasz kod genetyczny ja bym określił bardziej na cud nad cudami istne cacko nie do rozszyfrowania i nie do złamania co najwyżej do klonowania, jest to dzieło Boskie z zastrzeżeniem na laury tylko dla najwyższego..studiowałem i wiem coś niecoś na temat sztucznej inteligencji i programowaniu.. kod genetyczny działa podobnie z tym że perfekcyjną dokładnością…Obecnie ok. 98 procent naszego kodu genetycznego jest dla naukowców odpowiednikiem śmietnika. Dlaczego?.
         Bo nie mają pojęcia do czego to służy!. W rzeczy samej mądre głowy czapki z głów!!!

         Polubienie

        • monitorpolski 18 października 2011 o 1:06 am

         Co więcej, niedawno odkryto, że istnieje jeszcze jeden kod! To dopiero zagadka.
         http://www.nytimes.com/1988/05/13/us/second-genetic-code-deciphered-solving-a-protein-synthesis-puzzle.html?pagewanted=all&src=pm

         Polubienie

        • peryskop 18 października 2011 o 6:31 am

         Nie czytałem Diuny Franka Herberta, bo nie mam umiłowania w SF. Może zmienię orientację wobec nawału fikcji w dzisiejszych pracach naukowych.

         Natomiast wierzę w występowanie zjawisk takich, jak pamięć genetyczna, czy pole morfogenetyczne. Bodajże one są wzajemnie powiązane. (I jaka w tym rola szyszynki?)

         Bo to raczej pamięć genetyczna niż instynkt powoduje, że zwierzęta szybko opanowują dość złożone czynności jak np chodzenie na 4 łapach kilka czy kilkanaście minut po urodzeniu się, a dla źrebaka czy antylopy nie jest to czynność trywialna.

         My też te możliwości mamy, aczkolwiek przytłumione wychowaniem, a zwłaszcza szkołami. Na końcu przychodzi konformizm i zabija w nas możliwość czerpania z pamięci genetycznej.

         Jeśli Herbert poznał kulturę islamu, to wierzę, że czasu nie stracił, bo to też kawał wiedzy.

         Na podobnie ciekawe rzeczy można natrafić w buddyzmie i konficjanizmie/taoizmie. Śmieszy mnie fascynacja tylko tym, co nowe i jeszcze nowsze. Ludzie kiedyś mieli więcej czasu na myślenie i mniej dystraktorów uwagi. I to dało ponadczasowe efekty.

         A co do naszego kodu genetycznego, to jest on lepszy od dysku twardego, bo jest i twardy i elastyczny zarazem, jako że kody DNA/RNA mają pewne cechy plastyczne.

         @Choice i @Monitor mają rację, że tam siedzi więcej fascynujących tajemnic!

         Polubienie

     • Stirlitz 17 października 2011 o 5:29 pm

      POLOWANIA NA CZAROWNICE KIBICÓW http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10482683,Falubaz_kontra_policja__Pokazowka_z_aresztami.html

      Polubienie

   • zenobiusz 17 października 2011 o 11:36 am

    Tak nawiasem,ten wykładzik,to kompletna paranoje,bazująca na powszechnej nieznajomości historii,etnografii i języków obcych.Otrząśnij się chłopie,bo czasem całkiem mądrze wnioskujesz,a tu jakoś jesteś jak na Pomorzu mawiają „pozbadnięty”

    Polubienie

    • O Rzesz 17 października 2011 o 12:26 pm

     E tam, zaraz pozbadnięty. Mówiłem że to trudne.
     Paranoja mówisz … nie jeśli dopuści się inne źródła informacji niż te „naukowe” i te z przeredagowywanej na bieżąco Biblii.
     Archeolodzy i historycy praktycznie niczego nie wiedzą o czasach przedhistorycznych.
     Rasizm promuje kto inny. Dobrze wiesz, zenobiusz, kto namawia innych do akceptacji wielokulturowości przykazując wręcz swoim nastolatkom zachowanie czystości rasowej.
     Dobrze wiesz kim byli z pochodzenia twórcy wielu chorych ideologii które splugawiły ten świat przez ostatnie stulecia.
     Dlatego podkreśliłem że należy zostać przy wierze w Boga poprzez Jezusa bo ona niesie to co najlepsze.

     Potrzebna nam jednak jest wiedza o mechanizmach rzeczywistości.
     Świat ludzki nie zaczął się ok.sześciu tysięcy lat temu jak wynika z Biblii.
     Zaczęła się jednak nasza cywilizacja. Zbieżność jest na pewno nieprzypadkowa.
     Bardzo trudno jest znaleźć prawdę nie tracąc wiary.
     Mnie się to udaje bo mam swoje osobiste dowody istnienia świata duchowego, Boga i słynnych „obcych”.
     Nie jestem ani mistykiem ani żadnym fałszywym guru. Ale czuję że ten facet ma wiele racji w tym co mówi.

     Wiadomo że sataniści mogą chcieć go wykorzystać dla swoich celów. Ktoś słabo obeznany i wierzący powierzchownie w formy zewnętrzne kultu a nie w jego istotę może się zagubić i odsunąć od Jezusa.
     Trzeba używać serca. Samym rozumem, choć by o najwyższym IQ, tego się nie ogarnie.
     Jeśli tego nie czujecie to przepraszam za wywołanie niepokoju.
     Chodziło mi jedynie o pokazanie mechanizmu i zrozumienie jego funkcjonowania.
     Najtrudniejsze do wymyślenia i zaakceptowania są, z reguły, rzeczy najprostsze.

     Polubienie

     • jerkey 17 października 2011 o 12:52 pm

      Dziwny jesteś @O Rzesz.
      Z jednej strony mówisz o dopuszczeniu myśli, a nieprawdziwości przynajmniej części „przeredagowywanej Biblii”, a jednocześnie mówisz o konieczności utrzymania wiary w „Boga poprzez Jezusa”. O Jezusie nie mówi nikt więcej (poza drobnymi wzmiankami) poza właśnie Biblią.
      Innymi słowy sugerujesz, żeby wierzyć w Boga przez Jezusa, a jednocześnie poddajesz w wątpliwość jedyne źródło wiedzy o nim. Zadziwiające doprawdy.

      Polubienie

      • choice 17 października 2011 o 1:08 pm

       Popieram trochę to wszystko zagmatwane przynajmniej ten post który jest przeciwieństwem tego co mówisz… jeżeli podważasz słowo w biblii podważasz słowo Boże, chyba że podważasz tłumaczenie to już co innego….. pooglądaj wykłady Hovinga sprawi ci to przyjemność jak jesteś silnie wierzącym i wile rzeczy naprostuje” diabeł tkwi w szczegółach”

       Polubienie

      • Wizzgaa 17 października 2011 o 1:13 pm

       Jerkey – co to znaczy ,że ” o Jezusie nie mówi nikt więcej …… poza właśnie Biblią ” . Jezus jest przecież postacią historyczną a nie legendarną .

       Polubienie

       • jerkey 17 października 2011 o 2:46 pm

        Nie przeczę @Wizzgaa, dlatego napisałem „poza drobnymi wzmiankami”, bo tyleż ich jest – wzmianki o Jezusie w innych doniesieniach (prawie) współczesnych mu ludzi możemy policzyć na palcach jednej, może dwóch rąk. Oczywiście fakt ten nie przeczy jego historyczności.

        PS. Gdyby się zastanowić głębiej nad sprawozdaniem z życia Jezusa to w zasadzie dojdziemy do wniosku, że pełne sprawozdanie takie jak w Biblii powinno być w Biblii i TYLKO i WYŁĄCZNIE w Biblii. Ale to teraz nieistotne.

        Polubienie

      • peryskop 17 października 2011 o 5:06 pm

       @Jerkey, nie dziw się @ORzeszowi.

       Bo mamy tu doskonały przykład jak potrafi zamącić dobry sofizmat tzn. sprytne wymieszanie prawdy z kłamstwami.

       Np. nawiedzonemu autorowi wykładziku należy się nasza wielka wdzięczność za przypomnienie historycznego faktu, że Jezus został umęczony i ukrzyżowany za głoszenie prawdy i za wytykanie faryzeuszom ich niegodziwości.

       I tu jest chyba klucz do zrozumienia nowej krucjaty podjętej na rzecz usunięcia Krzyża z Sejmu, bo są wśród nas sataniści, którym ten symbol źle się kojarzy – właśnie z umęczeniem za głoszenie prawdy.

       A pani wice – której nie udalo się ukrzyżować p. Joanny Najfeld – w euforii już zaproponowała, że jeśli Krzyża nie zdejmie Sejm, to trzeba będzie rozpisać narodowe referendum w tej sprawie.

       Czy jest jeszcze ktoś, kto ma wątpliwości co do parlamentarnej”misji”tego ruchu?

       I czy nie dziwi upór w utożsamianiu się współczesnych aktywistów z faryzejską tradycją?

       Polubienie

       • O Rzesz 17 października 2011 o 7:10 pm

        Ależ peryskopie … mnie zwykła żonglerka sofistyczna nie jest w stanie zmącić klarownego obrazu rzeczywistości.
        Może kosmitów nie było. W takim razie piramidy musieli wybudować Egipcjanie używając narzędzi z brązu i miedzi, ginąc masowo pod ciężarem nieudolnie przemieszczanych wielotonowych bloków kamiennych z których najlżejsze miały dwie tony wagi.

        Tiwanaku/ Puma Punku wybudowali jacyś Indianie skrobiąc w jednym z najtwardszych na świecie minerałów krzemiennymi dłutami w taki sposób że elementy są doskonale powtarzalne i wyglądają jak pierwotnie odlane z roztopionej lawy a następnie obrobione maszynowo w szlifierni mojego zaprzyjaźnionego kamieniarza.

        No i oczywiście głazy z Baalbeck można było przerzucać za pomocą osiołków i wołów choć największe żurawie lądowe ledwo sobie z tym dziś poradzą i to co najmniej przy użyciu dwóch, trzech sztuk na jeden blok o masie niemal dwóch tysięcy ton.

        Do tego wiele kultur przekazuje informacje o potopie (wahnięcie osi ziemskiej) lub innych niezwykłych wydarzeniach (np. niespotykane opady śniegu w Ameryce Północnej. Indianie z Ameryki Południowej twierdzą że Andy wypiętrzyły się dopiero w czasie ostatniego potopu a w rejonie jeziora Titicaca rosła gęsta puszcza jak obecnie w rejonie amazonii) i przybyszach z nieba w czasach prekolumbijskich.
        Wyciągnij z pokrowca brzytwę Ockhama.
        Po odcięciu oczywistych bzdur zostaje nam w garści kilka diamentów które tylko obca technologia może obrobić dziesięć i więcej tysięcy lat temu.
        Dziś sprzedaje się nam info o projektach stworzenia hologramów na niebie. Owszem pewnie HAARP to umożliwia.
        Ale nie zmienia to faktu że nikt nie wie gdzie są tysiące ton złota wydobytego w czasach historycznych. Gdyby było w sejfach to jaki krach by nam groził?.
        Jeśli obcy nie istnieli to zapewne to złoto leży dziś pod Denver lub na dnie oceanu … nie. W to to nawet ja sam nie uwierzę.
        Tego złota zapewne nie ma już na ziemi a obcy którzy nigdy nie istnieli robią swoją robotę gdy my zastanawiamy się ciągle co jest prawdą a co dezinformacją.
        W każdym razie dla mnie dzisiejszy artykuł wstępny jest właśnie jednym z takich elementów wojny informacyjnej.
        Dzięki za artykuł o przyczynowości formatywnej.
        Dowodzi on że istnieje coś takiego jak proces uczenia się i że małpy jednak myślą.
        Jest też teoria pól morfogenetycznych. To bardzo podobne zagadnienie ale sięga wyżej do wymiarów poza czasem.

        Polubienie

        • zenobiusz 17 października 2011 o 7:51 pm

         Piszesz o czasach przedhistorycznych,i zakładasz,że musieli to być kosmici.Biblia nie wypowiada się na temat poziomu technologii przed potopem.Może z Noego śmieli się że budował łajbę z drewna,gdy technika już dawno wprowadziła poduszkowce.Ta historia,nie była nam potrzebna do zbawienia,więc szczegóły techniczne błądzącej ludzkości pominięto.Inne księgi nie pozostawiają wątpliwości,a i archeologia się kłania.Kosmici ,nie są do niczego potrzebni.Ostatnie dwa stulecia,diabeł pracował nad tym,by trafić między bajki,w zamian podsunął nam kosmitów.

         Polubienie

        • O Rzesz 17 października 2011 o 8:46 pm

         Możliwe że masz rację Zenobiuszu. Możliwe że to wszystko są pomniki świetności naszych prawdziwych przodków najechanych ongiś przez „kosmitów” którzy ubezwłasnowolnili ich a nam robią wodę z mózgów wciskając różne głupoty.
         Może być też tak że jesteśmy potomkami wcześniejszych cywilizacji i ciągle odkrywamy Amerykę na nowo bo sami sobie robimy kuku.
         Wszystko jest tu możliwe.
         Jednak nie zgodzę się że niepotrzebne nam to było/ jest do zbawienia.
         Jeśli nie poznamy swojej prawdziwej przeszłości tej sprzed historii, nie będziemy w stanie prawidłowo postępować i przeciwstawić się temu co pokonało naszych przodków.
         Nawet jeśli były to tylko ich słabości!.

         Polubienie

        • Wojsat 17 października 2011 o 9:49 pm

         polecam dużo ciekawych przemyśleń
         http://www.docstoc.com/docs/19431177/Bogowie-Cud%C3%B3w—Leszek-Wiktor-Klimek

         Polubienie

        • peryskop 18 października 2011 o 1:07 am

         @Orzesz, idąc za twoją radą wyciągnąłem brzytwę Ockhamowi, ale nie wiem jak ciąć?

         Bo te wszystkie dylematy o których piszesz, i @Zeno, i @iHe, i @Fakir i inni MonitorującyPL, są trudne do rozwikłania. Każdy z nas ma jakieś swoje przekonanie na podstawie jakiejś zgromadzonej dość przypadkowo wiedzy – bo ona tak właśnie lubi się gromadzić – oraz na podstawie jakichś osobistych doświadczeń. Subiektywnych jak licho.

         Np. wciąż nie wiem jak zbudowano piramidy… Znam różne koncepcje, ale żadna nie trafiła mi do przekonania, bo każda ma jakieś słabe strony. A może ukrywa się przed nami jeszcze jakąś???

         Ale to dobrze, bo gdybyśmy już wszystko wiedzieli, to po co by było żyć?

         A co do wstępniaka – sądzę, że LM ma jednak sporo racji. Ale wbrew komentarzom ta kosmiczna inżynieria nie jest prostym wyniesieniem chemtrails wyżej, lecz prawdopodobnie służy modyfikacjom jonosfery, a może – np. pośrednio – także magnetosfery. Zapewne wiele z wykonanych eksperymentów to były testy rozmaitych koncepcji i założeń pod x-37b.

         Intuicja mi podpowiada, że sinkholes mają związek z tymi programami. Także „zabiegi” tektoniczne i wulkaniczne.

         Polubienie

        • monitorpolski 18 października 2011 o 1:11 am

         Głazy przesuwano dźwiękiem. Słyszeliście o tym niepozornym Litwinie, który na Florydzie zbudował potężny zamek koralowy własnymi rękami. Opanował on tę sztukę. Całą ciężarówkę z budulcem potrafił wyładować sam w ciągu 15 minut, nikt do dzisiaj nie wie jak on to robił. Podobno komuś się chwalił, że dźwiękiem. HAARP to też w pewnym sensie dźwięk…

         Polubienie

        • zenobiusz 18 października 2011 o 1:41 am

         O rzesz@
         Sięgnij do własnej pamięci genetycznej.Może Ci się uda,wtedy będziesz wiedział,że to nie kosmici.Nie mogę ci w tym pomóc,ale próbuj.Hipnotyzerzy czasem w tym grzebią, obwieszczając potem wszem i wobec,że znaleźli dowody reinkarnacji,a to właśnie przebłyski pamięci genetycznej,w nielicznych przypadkach,które nie są oszustwem.Zainteresuj się autohipnozą,czy świadomym śnieniem,tam są kawałki klucza,może się uda 🙂

         Polubienie

      • zenobiusz 17 października 2011 o 5:46 pm

       O Jezusie mówi,i Józef Flawiusz,bliski jego czasom,zromanizowany żydowski historyk,tylko skrzętnie się to przemilcza,a był niemal współczesny wydarzeniom opisanym w Ewangeliach.

       Polubienie

      • O Rzesz 17 października 2011 o 5:47 pm

       Wiem że jestem dziwny, jerkey.
       Tak jak kiedyś ci co twierdzili że kamienie spadają z nieba.
       Bo przecież każdy rozsądnie myślący i wierzący człowiek wiedział że to niemożliwe!. 🙂

       Nikogo nie uświadamiam na siłę. Pokazuję jedynie że jest coś godnego uwagi.
       Żadna siła nie jest w stanie pozbawić mnie wiary w Boga.
       Jednak podświadomie czułem zawsze że interpretacja rzeczywistości jaką znam z Biblii jest jedynie fragmentaryczna. Nie można jej traktować literalnie w części opisującej np. powstanie świata.
       Jest ona dla mnie raczej, w dalszej części, podręcznikiem socjologii, psychologii i ezoteryki w jednym.
       Stworzenie Wszechświata w sześć dni … wydaje się naiwne, choć to z drugiej strony możliwe jeśli uznać holograficzność materii na poziomie kwantowym.
       Jezus … jest dla mnie faktem. Nie zrozumiesz tego bo nie siedzisz we mnie.
       Dla ciebie, być może, jedynym źródłem wiedzy o nim jest właśnie Biblia a jedynym zamanifestowaniem Jego obecności figura w kościele. Tak wygląda wiara większości ludzi.
       Jeśli jesteś protestantem zostaje ci tylko wyobraźnia inspirowana Biblią.
       Nie neguję Biblii jako źródła wiedzy o wierze.
       Jest tym, ona, dla wielu.
       Ale zdaję też sobie sprawę że z edycji na edycję jest powoli zmieniana by wygenerować papkę religijną która pozwoli iluminatom na stworzenie ich własnej wersji wiary i wtrącenie tam kultu szatana (ekumenizm ma doprowadzić, z czasem, do synkretyzmu religijnego który już dziś jest właściwie faktem biorąc pod uwagę ile tzw. „pogańskich” wierzeń i świąt zasymilowano).

       Idzie o to by ludzie poczuli sercem, całym wnętrzem jedność z Najwyższym.
       By nie potrzebowali już wszelkich „atrap” do odczuwania Jego obecności.
       Na razie wszystko odbywa się na zasadzie znanej od tysięcy lat.
       Tylko nieliczni doznają oświecenia. Wielu szkoli się w tym by choć trochę zbliżyć się do tego stanu i móc pośredniczyć pomiędzy Bogiem a resztą ludzi (kapłani).

       Mam ten przywilej, łaskę wręcz że otrzymałem swoje dowody.
       Nie żebym się wywyższał … ale już jestem o malutki krok dalej w poznaniu rzeczywistości.
       Popieram księdza Natanka. On też ma swoje źródła dostępu bezpośredniego. Jest jednak silniejszy ode mnie i odważniejszy.
       Wie że należy zwykłych ludzi utwierdzać w wierze poprzez kontynuowanie „starowieckiej” liturgii by doświadczali sacrum i jego tajemnicy. Pozwala to oderwać się od codzienności. Tworzy chęć poznania i powoduje otwieranie się na wewnętrzne doznania i łączność z Najwyższym a więc uszlachetnianie profanum.

       Mam więc ten przywilej że nie muszę wierzyć. Ja już wiem że On był i jest.
       Wam pozostaje wiara i walka o jej utrzymanie w obliczu wydarzeń które nie muszą się wydarzyć ale robione jest wszystko by jednak się stały i pozbawiły jej Was.

       Polubienie

       • choice 17 października 2011 o 8:22 pm

        „Jeśli jesteś protestantem zostaje ci tylko wyobraźnia inspirowana Biblią.” ja nie jestem protestantem i wyobraźnia nie inspiruje biblią tylko słucham lub czytam zawartego w nim słowa Bożego.
        Oglądałeś maskaradę ufo? http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w jeszcze gdzieś widziałem świetny wykład o tej samej tematyce ale bardziej obszernie wyczerpujący temat jak znajdę to wkleję. Co do wielkich budowli jest opisane w biblii o gigantach http://www.youtube.com/watch?v=8Gp-cZcdBag.
        „Nie można jej traktować literalnie w części opisującej np. powstanie świata.” a ja pytam się dlaczego sam Ojciec Święty Bóg jest w rzeczy sobie sam nie zrozumiały nie pojętny trochę to dziwne jak możesz wierzyć w Boga ujmując mu zasługi?? szatan jest mądrzejszy od nas i myślał że jest mądrzejszy od Boga nie rozumiał jego intencji odwracając się od Stwórcy. Nikt nie pojmie myśli stwórcy i nikt nie zna całej prawdy.
        Jeżeli chodzi o powstanie świata w 6 dni również nie podważał bym słowa Ojca. Szatan również stara się nas zmylić kpiąc z mocy Bożej. Bóg stworzył świat słowem, słowo ma bardzo dużą wagę. Jezus wyganiał opętania słowem, to właśnie słowem również wywołujesz demony. Jest udowodnione naukowo że większość zwierząt czy roślin żyje ze sobą w symbiozie i nie ma tu możliwości przetrwania gatunków w dłuższym okresie czasu.

        Polubienie

        • O Rzesz 17 października 2011 o 9:04 pm

         Niczego Bogu nie ujmuję.
         ZAZNACZYŁEM ŻE WEDŁUG TEORII HOLOGRAFICZNEJ (MATRIX) WSZECHŚWIAT (wszechświaty?) MÓGŁ POWSTAĆ DOSŁOWNIE W SZEŚĆ DNI.
         Możliwe że jesteśmy tylko myślą Najwyższego. Projekcją na Jego wielowymiarowym ekranie.
         To „słowo” to energia. Materia na poziomie kwantowym to też energia. Niczego nie zmieniam i nie przeinaczam.
         Staram się, bo takie moje ludzkie prawo, pojąć go swoim ograniczonym rozumem.
         Siłą rzeczy dopasowuję opis do znanego mi zasobu słów i pojęć.
         Nie można a priori zakładać że dzieło Boga jest niepoznawalne gdy ona sam stworzył nas ponoć na swój obraz i podobieństwo.
         Ważne by poznawać Go nie popadając w pychę jak uczynił to szatan będąc od swego zarania doskonalszym w wielu dziedzinach od nas samych.
         Jeśli będziemy się bali poznawać Boga, to po co tu jesteśmy?. By się tylko mnożyć?.
         Sądzę że pokładając w nim wiarę i ufność można próbować się doskonalić tak duchowo jak i rozumowo bez wkraczania na niebezpieczny grunt platońskiej „boskości” prowadzący w prostej linii do szatana i nicości co praktykują iluminaci.

         Polubienie

     • Lamacz Matryc 17 października 2011 o 1:08 pm

      Rozumiem co chciales przekazac i sam jestem bardzo podobnego zdania.Ten filmik ktory wkleiles wcale mnie nie przeraza a wrecz potwierdza w wielkim znaczeniu to co sam poukladalem.W mojej ocenie nie sa to czasy aby bezgranicznie ufac w zewnetrznosc jakiegokolwiek przekazu.Przeszedlem z etapu wiary w Boga w wiedze w Boga Ojca.On nie jest juz kwestia mojej wiary ale wiedzy.Swiadomosc ze istnieje NWO potwierdza fakt klamstw i wielkich konspiracji na przestrzeni naszego planetarnego wzrostu cywilizacyjnego swiadczy ze uruchamia sie we mnie proces wewnetrznej prawdy nie oparty na historycznych przekazach ktore sa lub moga byc zaklamane i przystosowane do korzysci elit.Jestem swiadomy istnienia Boga Ojca i ze jest on czysta forma milosci a wszelkie zlo i niegodziwosc jest efektem ubocznym naszej wolnej woli jaka zostala nam nadana z woli i z udzialu naszego dziedzictwa jako synowie i corki najwyzszego.To jest nasze osobiste i indywidualne odtracanie pierwiastka zwierzecego i wznoszenie sie jako czlowie-syn/corka Boga Ojca.Mam glebokie uczucie ze nazewnictwo mnie odlacza od calosci a duchowa milosc jednoczy.

      Polubienie

      • choice 17 października 2011 o 1:37 pm

       „Przeszedłem z etapu wiary w Boga w wiedzę w Boga Ojca” ja miałem podobnie z tym że na odwrót.. „a wszelkie zlo i niegodziwosc jest efektem ubocznym naszej wolnej woli” tak i nie wolna wolę mamy ale od początków dziejów był szatan który miał wiedzę większą jak my a mniejszą od Ojca.. Szatan kusił nawet Jezusa, dlatego przy modlitwie wymawiamy te słowa” I NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE”… Zło nie można traktować pobłażliwie opętania miały miejsce jeszcze za czasów Jezusa… są to siły bardzo mocne i żaden człowiek sobie z nimi nie poradzi ale uchronić może jedynie modlitwa i wiara.

       Polubienie

       • choice 17 października 2011 o 1:46 pm

        A i wiedza też może nas po części uchronić przed opętaniem w sensie których znaków należy nie czcić oraz jakich czynności należy nie wykonywać.

        Polubienie

        • O Rzesz 17 października 2011 o 6:13 pm

         Oczywiście. Ale nie dotyczy to znaku krzyża. Nie jest tym co usiłują nam wmówić sataniści, czyli że to tylko symbol narzędzia zbrodni.
         Gdyby tak było nie powodowało by to u nich takiej wściekłości i nie atakowali by go z taką mocą wysyłając przeciw niemu swoje sługi.
         Za wszelką cenę usiłują plugawić wszystkie symbole niosące wartości duchowe.
         Tak uczynili ze swastyką tak też chcą, ostatecznie, zrobić z krzyżem.

         Polubienie

       • Przechodzień 17 października 2011 o 5:59 pm

        Też przeszedłem ten etap, aczkolwiek w moim Nowym Testamencie nie ma tego fragmentu „i nie wódź nas na pokuszenie”. Ten fragment jest w Bibliach tłumaczonych przez katolików. Na Mszy Świętej odmoawia się z tą formułką co jest według mnie bezsensu. Jak Bóg może wodzić nas na pokuszenie ? To szatan podsyca nasze rządze, a nie Bóg… Chyba, że ktoś modli się do szatana i prosi, aby on go nie wodził na pokuszenie…

        Polubienie

        • O Rzesz 17 października 2011 o 9:15 pm

         Nowy Testament rozpowszechniany przez Świadków Jehowy.
         List do Rzymian. Wersety 28 i 29. Strona 448:
         „28. A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi;
         29. Są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (…) „.
         Wiem że możesz się czuć dyskomfort.
         Przecież wierzysz więc dlaczego masz być wydawany na pastwę pokus przez samego Najwyższego.
         Ale przecież niezbadane są Jego wyroki a może być tak że podda cię kiedyś próbie byś sam zobaczył czy twoja wiara jest rzeczywiście głęboka czy to tylko twoje złudzenie!.

         Polubienie

        • Mariusz 18 października 2011 o 10:04 am

         W Nowym Testamencie jest napisane ” i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie” ale kolegom to nie przeszkodziło żeby przy okazji opluć katolików. Ech…

         @ O Rzesz – „Mam więc ten przywilej że nie muszę wierzyć. Ja już wiem że On był i jest.
         Wam pozostaje wiara i walka…”
         nie ulegaj szatańskiej pokusie pychy, bo to taka zasadzka diabelska, którą i na mnie zastawia niejednokrotnie. To, że dane Tobie było poznać więcej (ale wierz mi, że nie tylko Tobie 😉 ) to nie znaczy, że już nie musisz wierzyć. To jest zasadzka nieprzyjaciela. Wiara jest pierwszą naszą powinnością, a o tym jaka ona jest w nas, powiedział Pan Jezus: „Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: „Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!”, a byłaby wam posłuszna. Łk 17;6 oraz
         „Bo zaprawdę, powiadam wam: będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: Przesuń się stąd tam!, a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was. (Mt 17:20)”
         Rozważ też, że Pan Jezus mówił to do swoich uczniów, którzy przecież go widzieli i teoretycznie nie musieli wniego wierzyć!
         Czy zatem Twoja wiara jest tak wielka, że możesz góry przenosić? Bo moja niestety ciągle nie jest.

         Polubienie

   • kosiardeyablos 17 października 2011 o 3:17 pm

    Koleś gada do rzeczy. Trza się wsłuchać i czytać ze zrozumieniem. Nie wyobrażać sobie jego wypowiedzi w sensie fizycznym w jaki patrzymy na co dzień. Użyta metafora jest wyrazista. Racja – nie ma „bogów”. To przodkowie i z tym się zgodzę. A tak naprawdę, każdy z nas może być bogiem, gdyż posiadamy elementarną cząstkę boskości od urodzenia lecz nasz mózg nie jest w stanie poprzez narzuconą blokadę – taki fire wall – wypracować możliwości wykorzystania umysłu a co za tym idzie mózgu, który jest jak PeCet, z ograniczoną pamięcią ale nie stricte-fizyczną tylko programowalną czyli uległą wobec interwencji w system mózgowy. Mózg może rozwijać się sam, lecz „fire wall” skutecznie hamuje dostęp do informacji i opcji EWOLUCJA. Problem tkwi nie tylko na poziomie fizycznym ale i mentalnym. Nie religia, taka i siaka. Wiara? W siebie, o tak! Jeśli jesteśmy REFORMOWALNI to przyjmiemy do wiadomości taki stan rzeczy i skupimy się nie na wierze w nicość ale w energetyczną wiarę w nas samych. Fizyczna forma istnienia tzw „bogów” to fakt. Kosmiczna Ingerencja! Podobnie jak nadmienił o Adamie i Ewie, którzy niestety nie byli formą tak jak plecie biblia ale istotnym elementem ewolucji populacji krain południowych, (tzw czarnuchów do roboty)zza morza śródziemnego! Ludy północy niestety niebyły poddane skutecznej ewolucji jaką odczuły plemiona południa (Azji mniejszej i pn.afryka) bo tam działy się te biblijne hece. Nikt o tym nie mówi? Słowianie posiadali swoją kulturę, własny język i pismo i zwyczaje. To co sie działo 14 kwietnia 966 roku to zwyczajny przeszczep ideologi polityczno-prawnej z południa w imię władzy. Wiec niech sie tu żaden „chrześcijanin” nie obraża. Ta wiara została narzucona Słowianom siłą, czego istnieją niezbita dowody – represje wobec Słowian w wykonaniu Bolka Chrobrego – prawej ręki Ottona III-go, samozwańczego cesarza Niemiec. A ja? jestem „wierzącym ateistą”. „Wolnym Słowianinem”! Niestety, żydospryciarstwo umiejętnie rzuciło ten religijny przeszczep na bark wolnych ludów północy, siłą niestety. to nie rodzima religia! to tak jakby kaktusy siać w Bieszczadach! Bez uraz!

    Polubienie

    • kosiardeyablos 17 października 2011 o 3:55 pm

     A tak przy okazji, takie nie koniecznie tylko moje założenie -powiedzmy że Istnieje coś takiego jak Unia Galaktyczna – czyżby niestety? Próba zbudowania NWO jest lub mogla by być nieudolną formą drogi do akceptacji przez U.G. takie są warunki (zero wojenek, wspólna – wolna idea i niekoniecznie piniożek)ale istnieją przeciwwskazania na taki stan rzeczy. Winą należy obarczyć głodnych władzy i kasy żydosprytków NL. Naginanie rzeczywistości do własnych potrzeb, a także próba wymuszenia na populacji ludzkiej akceptacji ich posunięć nie jest, powtarzam, dobrą drogą. Więc albo są ślepi albo głupi, przypuszczam że jedno i drugie. Każdy z nas ty piszących może być, ale też nie musi być, uśpionym misjonarzem na rzecz galaktycznego dobra. Niekiedy urodzony zgodnie z planem U.G.(bezpośrednia ingerencja – zasiewanie ) a niekiedy poprzez genezę inkarnacji na ścieżce zdobywania wiedzy i doświadczeń. Dlatego na przykład pan panie MOnitor czy panie Zenobiusz i inni też jesteście lub moglibybyście być takowymi MISJONARZAMI. I oto chodzi. Każdy ma misje – stawienia czoła kłamstwu i obłudzie w imię dobra i pokoju. A NL-kom noga sie powinie ale niestety naszym kosztem. to zadymy może dojść ale nie musi. Lecz niestety jest to ten stan rzeczy którego nie da rady obejść. Czy dojdzie do wojny? Na pewno, jedna juz się toczy, wirtualna. Ziemia jak i sam Układ Słoneczny jest na rubieżach Galaktyki, mimo to, oczy wszechświata zwrócone są na nas i tu domniemam że nastąpi ingerencja tak zwanych Sił Pokojowych. Ale to wszystko założenia. szykujmy się więc do bitwy gdyż nie wrócą ci co do niej ruszą a my ostaniemy się w obronie własnych domów, co nie ujmie nam chwały i męstwa. Pozdro!

     Polubienie

  • iasma 17 października 2011 o 12:24 pm

   Mam podobne przemyślenia na temat HAARP.
   Putin, sądzę że nie jest dokładnie takim człowiekiem jakim został przedstawiony w artykule (nie czytałem całego ) na twoim blogu, majątek który zebrał może świadczyć o (podkreślam) pewnych ustępstwach wobec NWO, to samo tyczy się Chin idą na pewne ustępstwa ale do pewnych granic. Niestety ale ludzie stojący za NWO chcą więcej, więcej i coraz więcej władzy oni każdego dnia tak jak narkoman muszą otrzymać dawkę narkotyku/władzy by poczuć się lepiej i działać dalej, inaczej zaczyna im zwyczajnie odpierd… :p Wygląda na to że żyjemy (ja to mam szczęście) w okresie czasu w którym dalszych ustępstw m.in. Rosji i Chin już nie będzie, i z tego powodu ci szaleńcy rozpętają wojnę totalną. Prawdopodobnym krokiem po wojnie będzie wyniesienie na tron jakiegoś filipa by zjednoczyć świat pod jedną religią, jedną flagą i jedną głową…

   Polubienie

   • zenobiusz 17 października 2011 o 10:34 pm

    „Putin, sądzę że nie jest dokładnie takim człowiekiem jakim został przedstawiony w artykule (nie czytałem całego ) na twoim blogu, ”
    Rozbrajająca szczerość 🙂
    Oj niedługi ci on,ten artykuł.Zachęcam do, doczytania.
    A na dokładkę to:Rosja wymiera 15 razy szybciej niż według danych oficjalnych
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/rosja-sie-budziczyli-prawoslawny-partyzant-blog-ktory-nalezy-czytac/

    Polubienie

  • Ado 17 października 2011 o 2:10 pm

   Nie wiedziałem że to nastąpi,ale zgadzam się :).

   Polubienie

  • Ado 17 października 2011 o 2:11 pm

   Zgadzam się :).

   Polubienie

 14. pola 17 października 2011 o 11:36 am

  Czy ktoś oglądał Film Machulskiego,Kołysanka ,ot taka czarna komedia,ale finał tak mnie zaskoczył….. czyżby to miał być jakiś przekaz.

  Polubienie

 15. pola 17 października 2011 o 11:44 am

  Wojciech Sumliński w trakcie spotkania w klubie „Traffic” opowiadał o wpływie tych wydarzeń na życie osobiste i rodzinę, o próbie zrobienia z dziennikarza, który przeszedł załamanie, osoby niezrównoważonej psychicznie. Również o historii powstania książki, o naciskach na wydawcę i próbach zniechęcenia tegoż. Wojciech Sumliński mówił też o innych działaniach służb specjalnych – o zastraszaniu adwokata dziennikarza, do którego przyszli ludzie ABW i złożyli zawoalowaną ale czytelną propozycję – że „jeżeli chce utrzymywać kancelarię, mieć tych klientów, których utrzymuje do tej pory, to może dobrze by było, żeby się zastanowił czy warto mnie bronić”.

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/16511-wojciech-sumlinski-dziennikarz-wyklety-promocja-ksiazki-z-mocy-bezprawia-jakie-ma-szanse-w-tym-nierownym-starciu?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wPolitycepl+%28Najnowsze+informacje+wPolityce.pl%29

  Polubienie

  • Aśka 17 października 2011 o 11:52 am

   Jutro, 18.10.2011 roku o godz. 18:00
   w dużej sali konferencyjnej w wieżowcu PKP Ip. przy ul. Tuwima 28
   odbędzie się spotkanie z
   Wojciechem Sumlińskim
   wstęp wolny

   Polubienie

  • Aśka 17 października 2011 o 2:39 pm

   Dam jednak linki bezpośrednie do tych relacji, bo to bardzo bulwersujące, co mówi pan Wojciech Sumliński.

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 3:22 pm

    zapomniałam dać drugi link

    A tak prawdę powiedziawszy uważam, że ten Dziennikarz (przez duże D) powinien od nas obywateli dostać potężne wsparcie.

    Polubienie

 16. Mariusz 17 października 2011 o 11:45 am

  A tak w temacie wyborów 😉
  Prezydent odznaczył pracowników PKW i KBW
  Za zasługi na rzecz umacniania demokratycznego prawa wyborczego prezydent Bronisław Komorowski oznaczył dziś kilkudziesięciu komisarzy wyborczych, pracowników Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-odznaczyl-pracownikow-pkw-i-kbw,1,4793581,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Aśka 17 października 2011 o 11:58 am

   To brzmi jak jakiś kiepski żart!!!!

   Do złudzenia przypomina Smoleńsk 2010. Tam też zaraz po zdarzeniu było wiadomo, jakie będą wyniki śledztwa, a tutaj zaraz po zamknięciu urn wyborczych znane były wyniki wyborów. Tam odznaczeni za zasługi przy organizowaniu wizyty i prowadzeniu śledztwa, tu odznaczeni za zasługi na rzecz umacniania demokratycznego prawa wyborczego.

   Niech mnie ktoś uszczypnie, bo słysząc takie rzeczy, sądzę, że chyba straciłam kontakt z rzeczywistością.

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 12:02 pm

    Jak doczekamy się wolnej Polski, to w pierwszym posunięciu trzeba ustanowić nowe odznaczenia państwowe, bo te obecne zostały splugawione, albo żeby nie zrywać z dobrymi dokonaniami historycznymi poprzednich epok, wszystkich tych odznaczonych przestępców, czy ignorantów, wpisać na czarną listę odbierając im jednocześnie przyjęte przez nich trofea i głośno o tym mówić przez następne wieki.

    Polubienie

   • Mariusz 17 października 2011 o 12:02 pm

    to było w licu br. tuż przed wyborami.

    Polubienie

    • Aśka 17 października 2011 o 12:08 pm

     mało było uwag do poprzednich wyborów także … zresztą Komorowski dobrze wie, za co i po co odznacza

     Polubienie

    • Aśka 17 października 2011 o 1:08 pm

     artykuł jest z 15 lipca 2011, a wybory odbyły się 4 lipca 2010

     Polubienie

     • Mariusz 17 października 2011 o 2:01 pm

      i 9 października 2011r.

      Polubienie

   • jakisbuk 17 października 2011 o 2:07 pm

    straciłaś i to pewnie już dawno jak wiekszość ludzi pokroju macierewicza

    Polubienie

    • Aśka 17 października 2011 o 3:37 pm

     wiedziałam, że taki post będzie, hahahaaaaa

     Polubienie

     • peryskop 17 października 2011 o 3:57 pm

      @Mariusz @Jaki@sbuk – czy nie słyszeliście o systemach „przedpłat”?

      Polubienie

      • jakisbuk 17 października 2011 o 5:00 pm

       słyszałem tutaj już chyba o wszystkim – po za tym ze macierewicz to UFO-k 🙂

       Polubienie

       • zenobiusz 17 października 2011 o 10:37 pm

        jakiśzbuk@
        Fajnego grafa ci system przydzielił.

        Polubienie

       • rabarbarek 17 października 2011 o 10:56 pm

        ” Coraz wiecej obserwacji utwierdza mnie w przekonaniu , ze jestesmy spoleczenstwem idiotow. Zyjemy w iluzji kreowanej przez telewizje, ktora zaspokaja wszystkie nasze potrzeby. ….
        Byc moze ta kretynska indolencja jest skutkiem przorania nas przez pol wieku minionego ustroju , ale na milosc Boska , minelo juz niemal 20 lat. Dlaczego nikt nie zadaje pytan? Dlaczego nikt nie rozlicza tych ludzi o poziomie udolnosci gangu Olsena z tego co obiecywali . Dzis w dobrym tonie jest przylansowac sie na cynicznego inteligenta i powiedziec ” No coz , w koncu wiadomo , ze to tylko kielbasa wyborcza, ale przynajmniej styl jest inny. ” Tak mysli idiota. Jesli Twoim zdaniem , kluczowe jest to , ze Donek jest wyzszy od Jarkai ma fajniejsze krawaty …. to znaczy , ze jestes idiota, ktorego przyrodzona rola jest kondycja chlopa panszczyznianego. …………………….

        Idiota nie jest w stanie zrozumiec istnienia bezposredniego zwiazku pomiedzy tym , kto rzadzi , a tym jaka jest jego sytuacja. Nie rozumie wplywu rzadzacych na swoje zycie . To jest wlasnie roznica miedzy spoleczenstwem idiotow a spoleczenstwem obywatelskim. W przerwie miedzy Tancem na Lodzie a M jak Milosc zobaczymy jak Donek prezentuje sie w indianskiej czapce , jak Niesiol obszczeka kogo trzeba albo jak Palikot pomacha vibratorem.

        To spoleczenstwo nie doroslo do demokracji, bo nie potrafi czynic z niej uzytku, nie potrafi rozliczac , zadawac pytan ani wytworzyc w sobie jakigokolwiek pogladu na sprawy panstwa. …

        calosc wpisu

        Salon 24 Spoleczenstwo Idiotow napisane przez kreditor

        Aska , bo tu o zmiane sposobu myslenia spoleczenstwa chodzi , a nie o wymiane orderow.Wladze trzeba wymienic. Ordery , rzecz umowna , wladza wybrana przez spoleczenstwo [ czesc] kala ich wymowe i range.

        Polubienie

        • Aśka 17 października 2011 o 11:24 pm

         rabarbarek, pewnie, że chodzi o to, co napisałaś … napisałam tylko, że jak już doczekamy wolnej Polski, co nastąpi właśnie po zmianie myślenia społeczeństwa i zmianie władzy, kiedy będziemy już mieć naszą, polską władzę, to wówczas trzeba zrobić porządek z orderami, bo nie może być tak, że zasłużone dla Polski osoby będą figurowały na jednej liście z szubrawcami … o takiej kolejności pisałam, bez tych spraw wymienionych przez ciebie wolnej Ojczyzny nie odzyskamy, a w tej chwili to wstyd być odznaczonym.
         Parafrazując słowa Konfucjusza
         „W państwie rządzonym dobrze – wstyd być biednym.
         W państwie rządzonym źle – jest hańbą być bogatym.”
         można powiedzieć
         W państwie rządzonym dobrze – honorem jest być odznaczonym.
         W państwie rządzonym źle – jest hańbą być odznaczonym.

         Polubienie

        • rabarbarek 18 października 2011 o 12:52 am

         Aska , jasne , ze nie mialam zamiaru krytykowac Cie , zrobilam tylko dokladke do tematu. Bo rzeczywiscie niektore ordery nam zszargali. Pozdrawiam

         Polubienie

  • monitorpolski 18 października 2011 o 1:15 am

   Klasyczny przykład działania w stylu NWO. Obama – pokojowa nagroda Nobla dla masowego mordercy, niedawne Orły Białe dla ludzi, którzy powinni otrzymać Wrony Czarne itd. To samo robili naziści i stalinowcy. To jest jedna z cech totalitaryzmu. Niedługo zaczną się 15 minutowe owacje w Sejmie, ten kto pierwszy przestanie zostanie po cichu zabity.

   Polubienie

   • rabarbarek 18 października 2011 o 2:07 am

    Pisalismy niejednokrotnie o metodzie drobnych kroczkow. Malymi kroczkami do przodu aby wypelnily sie wszystkie luki , ktore pozostaja jeszcze niewypelnione przez przedstawicieli NWO. Zastanawiam sie , czasem nad tym , kto tych ludzi wyprodukowal. Sa to przeciez rzesze bezmyslnych baranow , ktore swawolnie , z oblesnym usmiechem na twarzach ida na rzez. Nie mowie o kierownictwie, bo to z pelna premedytacja wykonuje zalecenia pobierajac za to wysokie wynagrodzenie. Oto kolejny przyklad manipulacji ludzkoscia i prawami Boskimi.
    To samo stowarzyszenie psychiatrow , ktore zmienilo definicje gejow [ czyli z ludzi chorych psychicznie zrobilo jak najbardziej zdrowych i swiadomych kochajacych inaczej] , probuje teraz zmienic definicje pedofila. Jedno z najobrzydliwszych zboczen pod sloncem , moze zostac uznane za cos normalnego. Najpierw zwalczano rodzine, religie , domowe szkoly, aplikowano aborcje na zadanie , ostatnio w USA wymyslono , ze dziewczynki 14 letnie moga sie szczepic , bez zgody rodzicow , nowa szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy i
    chorobom wenerycznym, a wkrotce moze okazac sie , ze dzieci nasze beda bezkarnie gwalcone przez zboczencow , ktorzy nie beda podlegali zadnej karze , bo uznani zostali przez stowarzyszenie psychiatrow za ludzi normalnych . Przeczytajcie . Tlumaczenie ” odmiennym stylem zycia i bycia” jest pomylka. Przestepcy beda nobilitowani a ludzi normalnych bedzie sie upychalo po wiezieniach.To wola o pomste do nieba.

    http://www.greeleygazette.com/press/?p=11517

    Polubienie

    • monitorpolski 18 października 2011 o 8:38 am

     Nie o pomstę do nieba, a Norymbergę 2. Jest to ludobójstwo na skalę jakiej jeszcze ludzkość nie zaznała – na to się składa wszystko: uznanie homoseksualizmu jako normalnego zachowania (wiadomo, że takie pary nie mogą mieć dzieci, a więc wyklucza się od razu 4 osoby z prokreacji, bowiem 2 gejów z pary nie może mieć dzieci z 2 kobietami), pedofilia, której efektem jest całkowite psychiczne zniszczenie gwałconych dzieci (nie bez powodu za pedofilię się karze niemal jak za morderstwo), niszczenie religii – ta bowiem m.in. ma za zadanie kontrolę zachowań społecznych. Likwidując religię łatwo można zrealizować ludobójstwo takie jak poprzez GMO i szczepionki (pamiętacie głośne sprawy rodzin chrześcijańskich, które nie chciały się szczepić z powodów religijnych?). Ludzie, którzy to wszystko realizują są potworami, realizują zło za pomocą mediów – tam powinien być nasz cel. Demonstracje powinny odbywać się pod stacjami telewizyjnymi i radiowymi, pod redakcjami gazet. Należałoby zablokować te kryminalne ośrodki – tak jak Grecy zablokowali miejsca gdzie się drukuje ich rachunki.

     Polubienie

     • choice 18 października 2011 o 10:38 am

      Rabarbarek i monitor bardzo dobrze że poruszyliście ten temat [ czyli z ludzi chorych psychicznie zrobilo jak najbardziej zdrowych i swiadomych kochajacych inaczej] zalewani jesteśmy z wszystkich stron informacjami jacy ci ludzie są normalni. We wszystkich serialach występuje jakiś jeden przedstawiciel geja (takie małe sprostowanie nie że oglądam 🙂 ale moja kobieta tak sporadycznie ) propaganda wali na całego, wszystkimi drogami i sposobami próbują nam wcisnąć i wdrążyć w życie ten chory system, a ja nadal tego nie łapie i jak patrzę na tą chorobę to mam odruch wymiotny. O pedofilii już nie wspomnę, nie wiem czy za takie coś sam delikwenta bym nie rozliczył choć jestem osobą wierzącą.

      Polubienie

 17. Lamacz Matryc 17 października 2011 o 12:29 pm

  Polubienie

  • POMPEJ 17 października 2011 o 12:41 pm

   Antymaterialny wkleił artykuł na nowym ekranie
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30408,nasa-new-world-order

   naszywka NASA jak talala 🙂

   Polubienie

 18. Aśka 17 października 2011 o 12:53 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/zadziwiajaca-moc-superchwastu-przyroda-gora,1,4882283,wiadomosc.html
  Zadziwiająca moc superchwastu, przyroda górą
  dzisiaj, 08:38 PG / PAP 17.10.2011

  Przyroda sama potrafi szybko poradzić sobie z inżynierią genetyczną: w Kanadzie na polach zmodyfikowanej genetycznie soi upowszechnia się superchwast, który – jak się okazuje – uodpornił się na powszechnie stosowany środek chwastobójczy.

  W Kanadzie, podobnie jak w USA, uprawia się zmodyfikowaną genetycznie soję, która została wyposażona w odporność na używany do zwalczania chwastów Roundup. Nasiona sprzedaje koncern Monsanto. Jak podkreślają eksperci, stosowanie tego typu nasion ma sporo zalet: nie trzeba stosować za dużo chemicznych środków ochrony czy głęboko przeorywać ziemi.

  Jednak około dziesięciu lat temu pojawił się po raz pierwszy na polach USA i Kanady chwast odporny na Roundup. Jak podawał portal cbc.com, zmutowana odmiana krostawca (ragweed), wyrasta na wysokość 3 metrów i prawie całkowicie zagłusza uprawiane rośliny.

  Cytowani przez cbc.com przedstawiciele Monsanto zalecają przeorywanie pól, zmianę upraw i używanie innych środków chwastobójczych. Jednak kanadyjscy eksperci są sceptyczni, podkreślając, że więcej chemii na polu wcale nie musi być skuteczne. Poza przeorywaniem ziemi radzą dodatkowo gęstsze sadzenie roślin. Wskazują jednak, że chwasty zawsze z czasem poradzą sobie z ludzkimi pomysłami na chemiczne środki ochrony roślin uprawnych.
  […]
  _____
  Czyli reasumując Monsamto sprzedając nasiona mówi, że uprawiając je nie trzeba stosować za dużo chemicznych środków ochrony, czy głęboko przeorywać ziemi, a kiedy pojawia się chwast chwat, to zalecają, że aby się go pozbyć, trzeba orać pola i używać innych niż Roundup środków chwastobójczych. Czy też produkcji Monsanto?

  Polubienie

  • Ania 17 października 2011 o 1:23 pm

   To o czym piszesz, to Senecio jacobea, czyli starzec jakubek. To roślina trująca dla koni, a dla ludzi w małych dawkach lecznicza ( reumatyzm). U nas też rośnie, ale nie na 3 m.Poza tym tych superchwastów w uprawach transgenicznych jest więcej. Z tego co wiem, Amarantus też potrafi zbierać sztuczne geny i wyrosnąć na kilka metrów, a łodygę ma grubość kija basebolowego.
   Mozna tępić, ale może warto się zastanowić…
   Czy czasem nie przydały by się takie giganty o fantastycznych przyrostach biomasy ( a więc i ogromnej sprawności wiązania CO2 ) jako rosliny energetyczne na biopaliwo, w postaci np brykietu ? No i zmniejszają ilość CO2 w atmosferze ( nie przeceniałabym tej funkcji).
   Po co sadzić wierzbę energetyczną czy Miscantus ( taka trawa dalekowschodnia), jak te już są i lepsze ?

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 3:33 pm

    Mamy za mało CO2 w Polsce w stosunku do ilości lasów, a te żyć mogą jedynie mając odpowiednią jego ilość. Rośliny GMO nie są nam do redukcji CO2 potrzebne. Nie są nam potrzebne również do innych rzeczy. Rośliny energetyczne też nam są niepotrzebne. Mamy wielkie zasoby wód geotermalnych prawie na całej powierzchni Polski. To media wmówiły niektórym, że CO2 nas zniszczy i musimy szukać sposobów na pozbycie się go i na mniejszą emisję tego gazu.

    http://marucha.wordpress.com/2011/07/08/to-nie-co2-zmienia-klimat-a-klimat-decyduje-o-ilosci-co2/
    Opracowali: dr inż. Edward Przybysz & mgr inż. Wiesław Klimek
    [fragmenty]
    Polska posiada ok. 9 mln ha lasów które potrzebują rocznie do swojego wzrostu ponad 3,2 mld ton CO2. Brakuje do pełnego wzrostu naszych lasów co najmniej 300 mln ton a nawet 500 mln ton tego życiodajnego gazu.
    CO2 jako składnik powietrza atmosferycznego (makroelement) jest naturalnym nawozem niezbędnym światu roślinnemu.

    Polubienie

    • Ramkes 17 października 2011 o 4:40 pm

     Redukcja CO2? czyście zgłupieli? Wpoili Wam że CO2 to zło, że należy walczyć z czymś co jest naturalne, potrzebne i niezbędne i idziecie za tym jak owieczki… Brak mi słów…

     Polubienie

    • ALFA 17 października 2011 o 6:36 pm

     POTRZEBUJEMY WIĘCEJ DWUTLENKU WĘGLA
     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/032ea496ce409304.html
     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ce81f2001ead232.html
     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7697e02e17ec2288.html

     Polubienie

  • kosiardeyablos 17 października 2011 o 4:06 pm

   Jaka Karma Taka Pasza!!! Ha ha ha ha !

   Polubienie

 19. theaspartam 17 października 2011 o 1:38 pm

  Polski geniusz Lucjan Łągiewka-Pochłaniacz energii kinetycznej- http://www.youtube.com/watch?v=q_A4U-5QlS0 Komu by to przeszkadzało?kto by na tym stracił a kto zyskał? Samochody mają się rozbijać! To świetne dochodowe zaplecze firm produkujących samochody i części zamienne, nie pozwolą żadnej firmie na taką konkurencje w bezpieczeństwie auta ,bo stracą na niej wszyscy producenci, jak nie będzie zbytu na części do rozbitych aut

  Polubienie

  • kosiardeyablos 17 października 2011 o 4:13 pm

   na tym polega ten biznes, na zużywaniu się. To jak z bułką, dziś zjesz a na jutro musisz mieć nową, by zjeść czyli zasada konsumpcji i istota terminów gwarancji – w tym wypadku narzuconej – podaż i popyt ! Na tym polega ekonomia tego świata. gdyby nie to, nie było by gdzie zaparkować. Gdyby nie to, ludziska nie mieliby co robić. Pomijając lichwe, naturalny stan rzeczy.

   Polubienie

  • O Rzesz 17 października 2011 o 9:36 pm

   Przeszkadza monopolistom energetycznym i programowi depopulizacji.
   W tym klimacie strata małego miasta rocznie to dla nich znaczący zysk!.

   Polubienie

 20. pola 17 października 2011 o 1:39 pm

  Pi­smo Święte oraz wiele innych świętych ksiąg i podań mówią nam, że siła Lucyfera jest taka, iż sprawił on, że jedna trzecia najinte­ligent­niejszych spośród zastępów niebie­skich odstąpiła od Boga i przyłą­czyła się do niego, ponieważ twierdził on, że Boży Plan władzy nad światem jest słaby i nie­prak­tyczny, gdyż jest oparty na założeniu, że niższe istoty mogą się nauczyć znać, ko­chać i chcieć Mu służyć dobrowolnie bez respektu dla Jego własnej nieskończonej doskonałości. Ideologia lucyfe­ryczna twier­dzi, że siła jest prawem. Utrzymuje ona, że istoty o udowodnionej wyższej inteligencji mają prawo rządzić tymi mniej obdarzo­nymi, po­nieważ masy nie wiedzą, co jest dla nich najlep­sze. Ide­ologia lucyferiańska jest tym, co na­zywamy dzisiajtotalitaryzmem.

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30408,nasa-new-world-order

  Polubienie

  • choice 17 października 2011 o 1:58 pm

   Bardzo ładnie to ujęłaś pola.

   Polubienie

   • pola 17 października 2011 o 2:25 pm

    To nie są moje słowa,poniżej masz link do autora którego ja uważam za kogoś kto niedość że wie o co naprawdę idzie w tej grze zwanej życiem to umie w przystępny i obrazowy sposób to przedstawić.Bardzo dobrze że jego wpisy na nowo pojawiły się,czytajmy to co chce nam przekazać ponieważ może znowu gdzieś zniknąć.

    Polubienie

    • peryskop 17 października 2011 o 5:26 pm

     Dzięki @Pola.

     @FAKIR – ukłony dla Antymaterialnego za cytowania z książki „Pawns In The Game”.

     William Guy Carr doprawdy zebrał materiał niezwykle wartościowyi przydatny w zrozumieniu co się obecnie dzieje. A uzbierał to już kilkadziesiąt lat temu.

     Polubienie

 21. Kinga 17 października 2011 o 1:50 pm

  http://www.bibula.com/?p=45881
  AGenta CIA – Izrael niszczy USA

  Polubienie

  • Stirlitz 18 października 2011 o 2:04 am

   Facet ma racje i jego głos nie jest odosobniony w wspólnocie służb USA , vide głos z Kalifornii oficera FBI o Iluminatach i korupcji.http://www.iluminaci.pl/filmy/ted-gunderson-agent-fbi-o-iluminatach-i-nwo

   Polubienie

 22. ciociababcia 17 października 2011 o 2:13 pm

  HAARP -dziury w niebie …

  Polubienie

 23. Broke 17 października 2011 o 2:37 pm

  Agencje ratingowe mogą obniżyć poziom wiarygodności kredytowej Francji i Niemiec, co stanowiłoby wstrząs dla całej strefy euro.
  http://www.tvn24.pl/0,1721138,0,1,szykuja-europie-mega_wstrzas,wiadomosc.html

  Polubienie

  • navajo88 17 października 2011 o 3:59 pm

   Broke te całe ich ratingi to mogą sobie w tyłek wsadzić !!!!! to jest zwykła gra bankierów !!!! a nie żadna tam ocena gospodarki danego kraju ! i tyle w tym temacie . J.M.H

   Polubienie

   • peryskop 17 października 2011 o 5:18 pm

    Navajo88 – Brawo!

    Tu akurat strzelileś ze swojej saksońskiej trąby w samo sedno!

    Polubienie

    • navajo88 17 października 2011 o 6:45 pm

     hahahahahahahahahaha

     Polubienie

 24. Kinga 17 października 2011 o 3:21 pm


  Jak nas zabijaja

  Polubienie

 25. isar 17 października 2011 o 3:43 pm

  interia.pl w galerii „Oburzeni” w Rzymie i Warszawie” w interesujący sposób łączy protesty w Rzymie z tymi odgórnie sterowanymi protestami nastolatków w Warszawie :>
  http://fakty.interia.pl/raport/protesty-oburzonych/galerie/protesty-oburzonych/oburzeni-w-rzymie-i-warszawie/zdjecie/duze,1540042,1,1115

  Materiał z protestów w Rzymie.

  Protesty rozpoczęte w Nowym Jorku rozlały się na cały świat. Reportaż wideo RT EN.

  Polubienie

 26. Broke 17 października 2011 o 4:07 pm

  Gra grą ale niestety jej efekty mogą być odczuwalne dla całej Europy.

  Polubienie

 27. theaspartam 17 października 2011 o 4:14 pm

  To jest to na co czekałem..w tym widzę szanse odebrania im władzy fragment- „Megabanki na całym świecie odciągają swoich klientów od pomysłu likwidacji kont. Ludzie zaczynają przeciwstawiać się instytucjom bankowym na całym świecie- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6517353-banki-i-ludzie?page=last

  Polubienie

 28. theaspartam 17 października 2011 o 4:17 pm

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/usa_megabanki_probuja,p2076395133

  Polubienie

 29. Aśka 17 października 2011 o 5:16 pm

  http://intuicja.nowyekran.pl/post/30426,tv-ob-ciach-na-marszu-wielce-oburzonych
  […]
  żadna z wypowiadających się osób nie wie do końca w czym uczestniczy. Każda z nich ma swoje własne wyobrażenie o Marszu.

  Kompletny brak spójności. Całkowity chaos. Różni ludzi z różnymi pretensjami. Media kreujące rzeczywistość.

  A nad wszystkimi parasol Porozumienia 15 Października z panią Anną Blumsztajn na czele. To oni zagospodarują „oburzonych”, docisną wajchę przechyloną w lewo. Takie są przynajmniej przymiarki.

  To się nazywa „kontrolowaną rewolucją”;) Czy jakoś tak.
  _____
  Przepraszam, że w tych dniach cytuję tę stronę, ale myślę, że cokolwiek dziać się będzie w sprawie tego zatargu, to są tam również piszący ludzie, którym na sercu leży tylko i wyłącznie dobro naszej Ojczyzny.

  Polubienie

 30. Joanna 17 października 2011 o 6:12 pm

  Monitor myślę, że nie powinieneś wchodzić z Mizią we wspłółpracę. Myślę, że on chce rozwalić ci blog. Sam ma coraz mniej wejść a agituje na wyjazdy Polaków z Polski (patriota inaczejj). Mało mu tego jeszcze usiłuje siać ferment między starymi a młodymi w Polsce. Niech robi krecia robotę gdzie indziej. Poza tym to prostak, co uzasadnia przypuszczenia, że za marny grosz jest zdolny do każdego świństwa.

  Polubienie

  • FAKIR 17 października 2011 o 6:18 pm

   Zgadzam się z tym
   Najlepiej żeby Marek cały czas rozwijał swój blog.
   Zauważyłem ostatnio wysyp platform blogerskich i osób, które chcą się grupować.
   Moim zdaniem jest to pozbawione sensu.
   Jeśli mamy działać przeciwko NWO wtedy należy tworzyć jak najwięcej blogów i przekazywać sobie informacje.
   Chyba, że chcemy się „globalizować” podobnie jak ci z którymi trzeba walczyć.

   Polubienie

   • choice 17 października 2011 o 6:54 pm

    Podejrzewam że im też chodzi o to żeby zglobalizować wszystkie blogi, łatwiej infiltrować jeden i go przejąć jak na 20 tu próbować siać ferment ogłupiając je różnego rodzaju dezinformacjami. Znamy się coraz lepiej więc nie widzę powodu do zmian.

    Polubienie

    • FAKIR 17 października 2011 o 8:06 pm

     Dokładnie o to chodzi.
     Przejąć, ośmieszyć i spuścić do szamba, wydać na pastwę lemingów

     Polubienie

    • zenobiusz 17 października 2011 o 8:21 pm

     Jednym słowem ,niech powstanie 1000 patriotycznych blogów.Gdy padnie internet,będą podstawą jednoczenia się małych społeczności,dla których np poglądy peryskopa@,będą papierkiem lakmusowym,czy ulubione powiedzonka navajo88@,Nie znasz to znaczy,nie czytałeś uważnie,bywałeś dla rozrywki,lub służbowo,bo tak się to kończy.Ci którzy na prawdę szukają,śledzą czasem nawet ewolucję poglądów innych,niejako znają się w grupie.
     Blogi powinny współpracować,i wymieniać się tematami ,a i pewne tematy poruszać grupowo,gdy jest potrzeba maksymalnego nagłośnienia,np pomocy komuś,petycji,czy protestu.Mieliśmy ankietę onegdaj,początkowo jeden internauta mógł oddać i 20 głosów,co autor czynił.Dołączyłem do niego i gdy miła mu opcja straciła przewagę ,najpierw wyłączył głosy,a potem dopiero,gdy ,z zaskoczenia znów uzyskał przewagę,ustawił opcję jedno IP ,jeden głos.To taki przyczynek ,do sondaży w internecie.Przy okazji,jeden z objawów dążenia do promowania platform,które ktoś siłą rzeczy kontroluje.Blogerzy są niezależni.Można tylko próbować zmieniać profil ich blogów,poprzez zasypywanie treściami odmiennymi od przekonań blogera.Miałem to u siebie,miał to,i miewa dalej Marek.Nas jest więcej,a agenci wpływu,jak zwał tak zwał,nie rozmnażają się łatwo się,walczą więc o jakieś Ekrany,by mieć rękę na pulsie, bo zaczynają robić bokami.Zresztą tam na NE,też widać starcie.np.materiał ŁŁ o Zbigniewie Ziobro,i parę innych ,otworzyło tam ludziom oczy.

     Polubienie

     • choice 17 października 2011 o 8:40 pm

      „Blogi powinny współpracować,i wymieniać się tematami ,a i pewne tematy poruszać grupowo,gdy jest potrzeba maksymalnego nagłośnienia” Właśnie tak powinien wyglądać system działania, współpraca powinna być w ograniczony sposób bo cel i wróg ten sam.

      Polubienie

     • O Rzesz 17 października 2011 o 9:27 pm

      Microsoft idzie im z pomocą. Udostępniono już, do ogólnego użytku, przed testową (to nawet jeszcze nie wersja beta!) edycję Windows 8!.
      Pomijając pewne zmiany w interfejsie podstawowa „zaleta” to praca z systemem chmury gdzie dane przechowuje się na dyskach sieciowych oraz że można logować się do usług typu facebook itp. przy pomocy jednego uniwersalnego hasła przypisanego do konkretnej osoby (adres IP, adres rzeczywisty, lokalizacja itd.).
      Jak widać totalna likwidacja jakiejkolwiek anonimowości.
      Pełna kontrola nad indywidualnymi zasobami każdego człowieczka.
      Możliwość śledzenia na bieżąco niewygodnych, „wywrotowych” treści, itp. , itd.
      Przy sprawnym systemie komputerów wyposażonych we właściwe algorytmy postępowania (jak w systemie Eszelon) „nic co ludzkie nie będzie im obce”!.

      Polubienie

   • peryskop 17 października 2011 o 10:27 pm

    Wczoraj podkreśliłem, że Mizia rozrtwonił co miał, a teraz chce się wślizgać w Monitor oferując jako aport zwiędłe ulęgałki.

    @Joanna, @Fakir i @Choice macie rację – to jest akcja. Akcja, która im nie wypali.

    Boją się rozdrobnienia, bo taka struktura „antyglobal” to jedyne antidotum na golabal.

    Bez przywódców, bez struktur, ale dobra wola spontanicznej samoobrony i wzajemnego zaufania, które też starają się za wszelką cenę podkopać.

    I bardzo dobrze, że się starają, bo w tych staraniach wielu podpuszczonych zacznie w końcu kumać co jest grane i przejdą na właściwą stronę. Ten proces wykruszania kadr już się zaczyna stąd taka nerwowość w działaniu.

    A to jest fatalna wizja dla iluminatów. Wizja końca ich psychopatycznych snów o podboju świata.

    Polubienie

  • monitorpolski 17 października 2011 o 8:49 pm

   Mizia wykonuje „świetną robotę” w swoim stylu. Sądzę, że ma wierną grupę „czytelników” na jego poziomie i odpowiednio na nich oddziałuje. Taka swojego rodzaju pop-kultura, od której lepiej być z daleka.
   Konsolidacja blogów jest niewskazana. Sądzę, że Nowy Ekran powstał właśnie po to by przejąć inicjatywę od wykluczonych. Nie uwzględnili tylko jednego – jak ktoś wie co się dzieje to od razu wyczuje podstęp. NWO nie pozwoliłby do rozwinięcia się takiej niezależnej dużej platformy w Polsce. A tu jeszcze redaktorek występuje w Polsacie… Tam są sami swoi.

   Polubienie

 31. maran 17 października 2011 o 6:40 pm

  Super, super video. Marine vs 30 NYC cops. Konieczne do obejrzenia.
  Ten zolnierz ma swieta racje.
  „Why are you hurting those innocent people”.” They don’t have guns”. „Why are you doing it to our people.” „You are citiznes”, How can you sleep at night”. „There is no Honor in this shit”.

  Polubienie

  • cold 17 października 2011 o 7:02 pm

   Witam.
   Poniżej link z głównej strony WP,jeszcze rok temu było to nie do pomyślenia…

   http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-Nowy-porzadek-swiata,mid,893054,index.html?ticaid=6d37a#m893054

   pozdrawiam

   Polubienie

   • jakisbuk 17 października 2011 o 7:43 pm

    ci „eksperci” na tym filmie sa tak samo wiarygodni jak ten gość od końca świata 🙂

    http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Koniec-swiata-nadejdzie-w-piatek-To-termin-ostateczny-i-nieodwolalny,wid,13900948,wiadomosc.html?ticaid=5d37b

    Polubienie

    • monitorpolski 18 października 2011 o 10:45 pm

     jakisbuk – wywaliłem twoje antykościelne komentarze. Masz jakąś antykatolicką misje? Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to nie jest blog na temat czy KK jest dobry czy zły. „Protokoły” wyraźnie mówią, że trzeba zniszczyć KK, tak więc każda forma nienawiści w stosunku do KK jest dla mnie dowodem satanizmu.

     Polubienie

   • FAKIR 17 października 2011 o 8:02 pm

    Bezczelne ośmieszenie tematu
    Te media należą do NWO, więc dajmy sobie spokój

    Polubienie

    • rambo8 17 października 2011 o 9:13 pm

     Należy tam pisać komentarze by sami szukali w gogle czy you tube, filmik dziś wstawiony a już ma ponad 17 tys. jeśli sie nie myle.

     Polubienie

     • vortex 18 października 2011 o 2:21 am

      Dziwne ze wszystkie te apokaliptyczne wizje glownie wychodza od chrzescijanskich prorokow.Jednym z nich jest zionista Hal Lindsey juz od konca lat 60’tych uracza nas swoimi przepowiedniami powolujac sie na Biblie.Jego ksiazka „The Late, Great Planet Earth” pozniej i film widzialy nadchodzacy Armageddon juz za zakretem.
      Nawet w filmie na faktach Oblężenie Ruby Ridge (kto nie widzial to polecam) rodzina Weaverow prawicowych gleboko wierzacych patryiotow obnarzajac swiatowy spisek i ZOG (Zionist Occupation Government) nazywajac go baptysta powoluje sie na jego poglady wymachujac przy tym wlasnie ksiazka „The Late, Great Planet Earth”. Co za przewrotna propaganda.Ale o to wlasnie chodzi zeby sie nikt nie polapal co tu jest grane.Bo ktokolwiek to planuje jest strasznie bezczelny.
      http://en.wikipedia.org/wiki/Hal_Lindsey
      http://en.wikipedia.org/wiki/The_Late,_Great_Planet_Earth
      http://www.imdb.com/title/tt0117523/
      http://thepiratebay.org/torrent/4691539
      Tu najnowsze wypociny jegomosci (…i tak juz od lat w sluzbie usraela)

      Polubienie

      • monitorpolski 18 października 2011 o 9:50 am

       Syjonistyczna dezinformacja. Prawie 40 mln Amerykanów opiera się na sfałszowanej przez syjonistów tzw. Biblii Scofielda. Oni wierzą m.in. w to, że pewnego dnia pójdą żywcem do nieba (Rapture). Scofield, który był kryminalistą i masonem, wprowadził to w Biblię bazując na jakimś przypisku na marginesie.

       Polubienie

       • choice 18 października 2011 o 10:12 am

        Słyszałem o tym wydaniu ale chodzi dokładniej że przed czasami ostatecznymi wybrańcy zostaną wzięci żywcem do nieba, potwierdza to jak jesteśmy zalewani z wszystkich stron różnego rodzaju dezinformacjami oraz faktem jest że tłumacz był masonem.

        Polubienie

 32. gosc12 17 października 2011 o 7:45 pm

  Do Sądu Najwyższego wpłynęły 43 protesty wyborcze; 11 z nich zostało wniesionych poza ustawowym terminem. Zgodnie z Kodeksem wyborczym, takie protesty Sąd Najwyższy pozostawia bez dalszego biegu. Aż 7 z protestów dotyczy obwodowej komisji wyborczej w Chełmie – składający je wyborcy twierdzą, że prawidłowo wypełnili karty do głosowania, ale po ogłoszeniu wyników okazało się, że przy wybranym kandydacie figuruje liczba zero.

  http://wybory.wp.pl/title,Sprawa-z-Chelma-mial-0-glosow-choc-glosowali-na-niego,wid,13902803,wiadomosc.html

  Polubienie

  • kosiardeyablos 17 października 2011 o 10:38 pm

   To jest ewidentny sygnał o fałszerstwie wyborów – nie ma lipy!!! Ja swoje pomazałem – tekstami krytycznymi 9 tzw niepopreawne niecenzuralne…hehehe)a co tam, zrobiłem krzyżyk na jakimś kolesiu z PiS-u i wrzuciłem do urny, tak że moich nie podrobili. Jeżeli zostały unieważniony to ch..j im w bok d…y. Przynajmniej mialem satysfakcje.

   Polubienie

 33. jola 17 października 2011 o 8:12 pm

  kurde tłumaczenie by sie przydało bo nie kumam za duzo z tego filmiku z żołnierzem

  Polubienie

  • peryskop 17 października 2011 o 11:57 pm

   @Jola – Ten postawny komandos-weteran, z naszywkami odznaczeń z frontu, cały czas zawstydza policjantów, dlaczego są tak agresywni w stosunku do obywateli (demonstrantów Occupy Wall Street). Przecież to nie jest strefa działań wojennych. Oni mają swoje prawa. Jak możecie używać siły wobec niewinnych współobywateli, a potem spokojnie spać?
   itd.

   To świetny przykład jak determinacja i siła moralna jednego odważnego faceta paraliżuje całą bandę uzbrojonych gliniarzy, którzy przecież czują, że są wynajęci przez banksterskich mafiozów w niecnych celach. Coś jakby próbują przy pomocy tuby go „rozgonić”, ale sami w to wątpią.

   Ta sytuacja kojarzy się z naszymi agenciakami, którzy tu wpadają do Monitora, żeby nas „rozgonić” ale oni
   też mają nikczemną misję impossible.

   Obiecaj, że zaczniesz się uczyć anglika.
   Albo nie obiecuj, tylko ucz się, bo bez tego zginiesz w tym naszym globalnie porąbanym świecie!

   Polubienie

 34. z4truty 17 października 2011 o 8:38 pm

  Coś znalazłem. Obejrzyjcie!!!
  http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-Nowy-porzadek-swiata,mid,893054,index.html?ticaid=6d37c#m893054

  Polubienie

  • cold 17 października 2011 o 8:48 pm

   z4truty przecież ten link jest 4 posty nad Twoim….

   Polubienie

 35. Annah. 17 października 2011 o 9:00 pm

  Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.
  Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.
  Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny.
  W czasie, kiedy kolejne rządy szukają dywersyfikujących rozwiązań dostawy paliw, po cichu rozdawane są polskie zasoby ropy i gazu obcym firmom. Oficjalna wersja Głównego Geologa Kraju jest taka: „Przekazujemy zasoby w celu ich rozpoznania, nie posiadamy środków na ten cel i nowoczesnych technologii”
  http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret

  Polubienie

  • Grafik 17 października 2011 o 9:09 pm

   No tak porzyczki na chodniki biorą ale na sprzęt rafineryjny i wydobywczy nie ma hahahahahahahhaha TUskotronik wymiata!

   Polubienie

 36. marszniepodleglosci 17 października 2011 o 9:11 pm

  Zapraszam na Marsz Niepodległości 11.11.11r do Warszawy

  Polubienie

  • zenobiusz 17 października 2011 o 10:08 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/17/regulamin-marszu-niepodleglosci/comment-page-1/#comment-35991
   Wybiera się nawet niemiecka antifa.
   W tym roku termin ,nie grozi przełożeniem wyborów.
   Jest jak najwłaściwszy.
   Pogoda na pewno dopisze.

   Polubienie

   • Aśka 17 października 2011 o 11:50 pm

    W moim mieście wiszą plakaty o takiej treści:
    Spotkanie informacyjne
    BLOKADA MARSZU SKRAJNEJ PRAWICY
    Po spotkaniu koncert
    Kiedy 15.10.2011
    Gdzie: Pub, ul.
    http://www.11listopada.org

    Polubienie

    • Aśka 17 października 2011 o 11:53 pm

     poparcie tej akcji w tvn

     Polubienie

     • Aśka 17 października 2011 o 11:57 pm

      nie tvn, to tvp2

      Polubienie

      • vortex 18 października 2011 o 12:57 am

       @Aska,to jestes za czy przeciw ? A ci co R nie mowia to wiadomo skad sa.
       Odnosnie filmu to ona chodzi na demonstracje anty – polskie bym powiedzial bo sie boi ze jak polacy dojda do wladzy to wszystkie gadajace glowy typu kuba W i inne po prostu straca robote.Takze mus sie wspierac.

       Polubienie

     • bia 18 października 2011 o 1:12 am

      Cała europejska antifa jest sterowana przez słuzby specjalne podobnie jak ruchy faszystowskie wszystko jest inwigilowane i ustawiane od pewnego szczebla Wiem bo bralem udzial w paru akcjach anarchistycznych i niektórych się teraz wstydzę a z niektórych jestem dumny To jest tak jak potrzeba pokazć że jest jakiś opór w spoleczeństwie to wykorzystuje się do tego lewaków w Europie tak jak w Grecji czy we Włoszech wiadomo ze wiekszość się do nich nie przyłączy ale zawsze jest jakiś opór i media mają co żreć a wszystko to i tak prowokacja wiem jak inwigilowany jest ruch anarchistyczny na zachodzie jest dotowany przez państwo wręcz żeby nie było mowy że nie ma tolerancji dla skrajnie lewicowych poglądów faszyzm jest jednak bardziej dyskryminowany lewicowców używa się własnie do tłumienia ekstremalnej prawicy a wszystko sprowadza się do tego że chodzi o to żeby za tym całym parawanem poitycznej przepychanki ukryć fakt że Synagoga Szatana sprawuje władze a im więcej ludzi traktuje to co widzi dookoła jedynie materialnie tym ich władza jest większa i większa

      Polubienie

      • zenobiusz 18 października 2011 o 9:27 am

       bia@
       Ale są skuteczni.Zauważ ,że o marszu patriotów,piszesz w kontekście faszystów.I tak to działa.Niedługo zaczną mówić że tylko faszysta wywiesza flagę biało-czerwoną.

       Polubienie

 37. OlO 17 października 2011 o 9:49 pm

  NATO, ONZ, korporacje, banki, politycy, nazi, kościół oto skutki ich rządów
  youtu.be/hobDCtmx0xo

  podajcie dalej ponieważ ludzie są bardzo znieczuleni

  Polubienie

  • Stirlitz 18 października 2011 o 1:22 am

   Tusk się opamiętał i dobrze ze tam naszych samolotów nie wysłał!!!!!!!

   Polubienie

 38. isar 17 października 2011 o 9:54 pm

  Obama w takcie swojej przemowy został nazwany, antychrystem!

  Polubienie

 39. Stirlitz 17 października 2011 o 10:25 pm

  Ładne kwiatki::::: 😦 http://autorzygazetypolskiej.salon24.pl/355315,ludzie-gazety-dzieci-komunistycznych-funkcjonariuszy

  Polubienie

 40. peryskop 17 października 2011 o 10:47 pm

  Jak pech to seriami!
  (i tak już będzie do samego końca)

  NASA zakazuje lotów w pobliżu Księżyca
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6667

  Wojox dobrze to skomentował.
  NASA stara się obronić przed kompromitacją, jakiej świat nie jeszcze widział!
  Ale zobaczy na fotografiach z Azji.

  Czy sondy z Chin, Indii i Japonii dostaną polecenie powrotu do bazy?

  Polubienie

  • iHe 17 października 2011 o 10:54 pm

   „Niespodziewanie jednak Japończycy zostali na jakiś czas wyeliminowani z wyścigu po tym, jak fala tsunami zniszczyła wschodnie wybrzeże kraju, zaś ich stolicy wciąż zagraża promieniowanie z uszkodzonej elektrowni atomowej.”

   Hihi ach te przypadki.

   Polubienie

  • mm7qq 18 października 2011 o 7:23 am

   Jak dla mnie b.smieszne zakazywanie lotow na ksiezyc 😀 a jak sobie zbuduje rakiete i tam polece i moze nawet sobie zamieszkam to co przyleca po mnie na ksiezyc???

   Polubienie

 41. snajper 17 października 2011 o 11:26 pm

  SYSTEM INWIGILACJI (FASZYSTOWSKIEJ) GOOGLOWSKIEJ LECI W ŁEP.
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/google_buzz_zostanie_zamkniety_usluge_pozegnamy_bez_zalu_215293.html

  Google postanowiło zamknąć kilka nieudanych projektów. Najbardziej znanym z nich jest usługa Buzz. Google Buzz jest rozszerzeniem poczty Gmail. Pełni funkcję mikroblogu, który jednak, po pierwsze nie zdobył popularności, a po drugie sprawił problemy koncernowi z Mountain View.

  Chodziło oczywiście o ochronę prywatności. Do amerykańskiej Federal Trade Commision, bardzo szybko po uruchomieniu usługi trafiła skarga, w której podnoszono zarzut, że kilkaset milionów użytkowników Gmaila ma ja włączoną domyślnie, bardzo często nie wiedząc o tym. Google przeprosiło i zmieniło zasady. Ugoda z Eletronic Privacy Information Centre w tej sprawie kosztowała koncern ponad 8 milionów dolarów.

  Usługa musiała zostać pogrzebana z prostego powodu, pojawił się Google+. Poza tym, ironizując Google Buzz, miał zbyt słaby buzz, a jeżeli już ten ostatni się wzmacniał był raczej negatywny.

  Oprócz wspomnianej usługi koncern rezygnuje również z Code Search, czyli wyszukiwarki kodu w otwartych licencjach, funkcji społecznościowych w iGoogle oraz Google Labs.

  Wiele wskazuje na to, że Google chce skupić się na istotnych projektach, by uniknąć rozdrobnienia. Google+ ma być jedyną „społecznościówką” koncernu, co zresztą jest zrozumiałe. Podobny ruch poczyniono wcześniej z aplikacją Photovine, która miała być odpowiedzią na Instagram. W tym przypadku również społeczność odgrywała kluczową rolę, ale jej dywersyfikacja nie miała najmniejszego sensu – istnieje przecież Google Picasa i możliwość pokazywania zdjęć w Google+. Projekt Photovine został więc zlikwidowany zanim zaczął działać. Jedyny problem w tym, że inwestycja, której częścią był „zabójca Instagram” kosztowała Google 200 mln dolarów, bo tyle firma zapłaciła za start-up Slide.

  Polubienie

 42. Aśka 18 października 2011 o 12:39 am

  Zestawienie trzech mapek dotyczących: wyników wyborów, niezdanych matur i tzw. złych kredytów. Przypadek? Moim zdaniem – nie.

  Polubienie

 43. bia 18 października 2011 o 12:55 am

  Nie jest ważne jak wielką mają władze i czym są w stanie sterować Nie mogą ogarnąć całej Ziemii Ważne jest natomiast komu służą a tu nie pozostawiają żadnych wątpliwości służą Szatanowi I własnie dzięki temu nie mogą ogarnąć wszystkiego bo Bóg zostaje poza ich zasięgiem i oto własnie jest bunt Szatana że syn Boga to człowiek z wolnością wyboru ktorej nie posiadają aniołowie

  Polubienie

 44. rabarbarek 18 października 2011 o 12:55 am

  A to lotniskowiec , ktory podaza w kierunku Iranu.

  Polubienie

  • rabarbarek 18 października 2011 o 12:57 am

   Video jest z zeszlego roku , ale chodzi o parametry i ogolna informacje .

   Polubienie

 45. bia 18 października 2011 o 12:57 am

  Upadły anioł może czynic tylko zło a zwykły tylko dobro a człowiek zawsze ma pomiędzynimi wybór może zrobić coś złego ale może to naprawić może zrobić coś dobrego ale może to zepsuć złem

  Polubienie

 46. Aśka 18 października 2011 o 12:57 am

  Dzisiaj przeglądając jakieś strony wpadł mi w oczy link: Zmarł Wojciech Jaruzelski. Nie weszłam do niego od razu, potem zapomniałam i dopiero teraz chcąc odszukać tej informacji, wpisałam w google powyższe hasło i jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Kiedy otwieram linka, tam nie ma o tym informacji.
  np. http://dolnyslask.naszemiasto.pl/tag/zmarl-wojciech-jaruzelski.html
  W wynikach wyszukiwania na goglach wyskakuje informacja, że o tej sprawie pisze wyborcza (pierwszy wynik), ale na tej stronie też nie ma tej informacji.

  Polubienie

  • Stirlitz 18 października 2011 o 2:08 am

   to hackerzy od SEO:)

   Polubienie

 47. Stirlitz 18 października 2011 o 1:09 am

  Jest nas więcej i to już w mainstream media http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-Nowy-porzadek-swiata,mid,893054,index.html?ticaid=6d37e#m893054
  a wszystkim których wyrzucą z mieszkań służby Matrixa polececam to http://www.arendo.pl/

  Polubienie

  • FAKIR 18 października 2011 o 1:17 am

   Gówno.
   Śmiechu warte. Pisałem
   Specjalnie włożyli na wp bo już jest taki szum o NWO, że nie mają wyjścia.

   Manipulacja służb specjalnych nazywana ” Widzialne niewidzialne”….gdy już nie możesz ukryć trzymaj na samym wierzchu.

   Polubienie

   • Stirlitz 18 października 2011 o 2:07 am

    możliwe , ale wiesz to można powiedzieć ze ziemia kręci się i jest okrągła , a Ty w to wierzysz ?:) może to dezinformacja…:P

    Polubienie

 48. maran 18 października 2011 o 1:16 am

  Tu komentarz i filmik ukazuajcy ja paroletnia dziewczynka zostala przejechana przez vana na ulicy i okolo 19 osob widzilalo ja lezaca na ulicy i NIKT nie zareagowal. Zostala ponownie przejechana przez inny samochod. Dziewczynka w wyniku odniesionych ran zmarla.
  !9 osob widzilao ja lezaca poturbowana, krwawiaca i placzaca na ulicy I NIKT NIE ZAREAGOWAL. Faktycznie zyjemy juz w czasach Lucyfera. Zycie ludzkie juz nie ma zadnej wartosci.
  http://www.liveleak.com/view?i=d8a_1318766954

  Polubienie

  • Wizzgaa 18 października 2011 o 12:12 pm

   Maran , na szczęście u nas coś takiego JESZCZE by się nie mogło wydarzyć . Wiem , że kilkanaście osób rzuciłoby się ratować maleństwo – zasłaniając własnym ciałem przed następnymi samochodami . Widziałam coś takiego . Ludzie reagowali jak szaleni , zarówno kobiety i mężczyźni . Myślę ,że u nas życie jeszcze się liczy a zagrożenie życia dziecka mobilizuje nawet obcych do radykalnego działania . Po cholerę Maran robisz takie uogólnienia – żeby nas kolejnym „małym kroczkiem” dobijać ?

   Polubienie

   • zenobiusz 18 października 2011 o 12:18 pm

    Maran@ to Sono@
    Złagodniała,ale jeszcze musi popracować.Materiał wstrząsający,i dobrze że go zamieściła.Z rodakami tych „obojętnych” będziemy mieć do czynienia,tak w każdym razie mówią przepowiednie.Do głowy mi nie przychodziło,że polityka likwidowania masowego dzieci nienarodzonych,przyniosła,tej prastarej cywilizacji,takie zmiany duchowe.Kiedyś w Chinach starzec i dziecko,byli najwyższą wartością.Czym są dziś, widzimy na filmie.

    Polubienie

    • maran 18 października 2011 o 2:40 pm

     Zeniu oszczedz sobie komentarzy na moj temat.

     Polubienie

   • maran 18 października 2011 o 2:38 pm

    Jakie uogoleniena?? Nie widzsiz co sie dzialo na tym filmiku?? A mizliony/miliony dzieci abortowanych dzieci na calym swiecie to co ?? Pryszcz. A miliony dzieci wykorzystywanych seksualnie na calym swiecei to co?? Nic? A miliony dzieci tortutowanych, bezdomnych , pracujacyh ponad sily to nic. Widze z guzik wiesz o swiecie. Docztaj sobie pare spraw.

    Polubienie

    • Wizzgaa 18 października 2011 o 3:13 pm

     Powinnaś – Maran ,napisać po prostu ,że DLA WIELU LUDZI ŻYCIE ISTOTY LUDZKIEJ NIE MA JUŻ ŻADNEJ WARTOŚCI . Ty uogólniłaś – wciągając nas wszystkich pod wspólny mianownik , na co ja osobiście się nie zgadzam . I mam ku temu podstawy . Żadne „doczytywanie” droga Maran nic tu nie pomoże bo ty wszak doczytujesz ?! No i tyle wyniosłaś z tej umysłowej aktywności ,że rąbiesz ot tak ,bez głębszego namysłu.

     Polubienie

     • maran 18 października 2011 o 3:39 pm

      robisz z igly widly i usilujesz rozwdonic temat i siebie ukazac jako jedna z czlowych obronczyn praw czlowieka. Spokojne. Sa jeszcze dobrzy ludzie ,ale jest ich malo , z roznych powodow. Jedna jaskolka wiosny nie czyni. I nie wrzeszcz, bo glucha nie jestem.

      Polubienie

      • Wizzgaa 18 października 2011 o 3:43 pm

       Nie wrzeszczę tylko uwydatniam . I nie wiem , który temat masz na myśli bo tu komentuje się wiele spraw. Pzdr.

       Polubienie

 49. isar 18 października 2011 o 1:26 am

  Tymczasem w Libii po sromotnych porażkach rebelii/terrorystów w ciągu kilku ostatnich dni oraz masowych protestów w całym kraju i zbliżającej się wizyty H.Clinton w Libii, NATO rozpoczęło wdrażanie planu B, to znaczy desant 10.000 żołnierzy pod banderą UN na Trypolis i jakby nie patrzeć mamy rozpoczęcie jawnej okupacji a media main streamowe zapewne nazwą to misją „stabilizacyjną” . Po prostu krew mnie zalewa co oni wyczyniają, i jeszcze te kłamstwa polityków i ich fałszywe uśmieszki… frustracja sięga zenitu ^

  źródło:

  Polubienie

  • monitorpolski 18 października 2011 o 8:42 am

   I niedługo zaczną wsadzać do wiezień ludzi, którzy demaskują to jawne ludobójstwo. Także w Polsce. Im nas więcej o tym pisze, tym lepiej.

   Polubienie

 50. Stirlitz 18 października 2011 o 2:10 am

  nie kupię nic chińskiego , zresztą już od dawna nie kupuje

  Polubienie

  • pola 18 października 2011 o 9:41 am

   Nawet nie wiesz ile tego masz na sobie i w swoim domu ,poczynając od bielizny kończąc na firmowym obuwiu,łacznie z meblami garnkami,pościelą a nawet jak kupisz z naszywką wyprodukowane w UE to wiedz że podstawą tego produktu jest wyrób zrobiony w Chinach.

   Polubienie

 51. maran 18 października 2011 o 3:22 am

  „”. Czy narodowe przedstawicielstwo złożone z sodomitów, transwestytów, farbowanych lisów, sprzedawczyków i karierowiczów będzie w stanie temu zapobiec? A jakże! Zajęta swoimi genitaliami banda idiotów nawet nie zauważy, jak przez biłgorajskiego filuta zostanie zaprowadzona do szlachtuza, gdzie sprawnie przerobią ją na nawóz historii. Cóż począć; skoro nie potrafiliśmy wykorzystać okazji, kiedy Związek Sowiecki rozleciał się bez jednego strzału i pozwoliliśmy omotać się bezpieczniakom i kolaborującym z nimi farbowanym lisom, to może rzeczywiście nie zasługujemy na lepszy los”
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2233

  Polubienie

 52. rabarbarek 18 października 2011 o 6:07 am

  Anonimowi zapraszaja nas do bankow 7 grudnia. W zeszlym roku akcja nie wypalila , ale w tym bedzie tak naglosniona , ze , jesli wczesniej kont i bankow nie pozamykaja, bedziemy stali w kolejkach. Wrzucajcie nagranie na blogi. Chocby i 5 zlotych , wyciagajcie. Niech to bedzie nasze poparcie dla Wall Street a bankierzy niech zobacza , ze naszymi pieniedzmi obracac nie beda.

  Polubienie

  • navajo88 18 października 2011 o 11:37 am

   rabarbarek ta cała akcja to jest zwykla ściema !!!!
   J.M.H

   Polubienie

   • peryskop 18 października 2011 o 10:40 pm

    navajo88 – No nie wiem czy ściema, jeśli coraz więcej ludzi likwiduje konta w bankach.

    Banki starają się temu przeciwdziałać i podczas akcji „Occuppy” miały miejsce przepychanki łącznie z aresztowaniami zdesperowanych klientów pod pretekstem że sieją zamęt.

    Nikt nie lubi tego rodzaju środków przymusu, więc w każdej chwili lawina może ruszyć.

    Polubienie

    • monitorpolski 18 października 2011 o 10:46 pm

     peryskop – oby nie ruszyła. Chcesz mieć jeszcze jedną ciepłą zimę? Może da się to jakoś pokojowo uspokoić i tych drani usunąć. Amerykanie już nad tym pracują.

     Polubienie

     • sebecx 19 października 2011 o 9:27 am

      ..w to chyba raczej nie wierzysz …że się da run powstrzymać… ciekawe tylko ludzie pewnie złotka i śrebra nakupią… a potem się okaże, że nic niewarte będzie… dlatego Alex, Celente i inni ciągle żyją… każdy ma swoją rolę i wcale nie musi wiedzieć, że ją gra… na tym to polega….

      Polubienie

 53. Z4truty 18 października 2011 o 7:22 am

  Sorka za to że zaspamowałem drugi raz to samo. Te informacje z wp nie śledzę wszystkich komentarzy bo nie mam czasu a wrzucam wszystko co może być godne uwagi. Jeszcze raz przepraszam:) ale może mi się jeszcze zdarzyć.

  Polubienie

 54. Roma 18 października 2011 o 7:59 am

  http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Komputery-na-podsluchu-Co-nam-szykuje-ABW,wid,13900444,wiadomosc.html?ticaid=1d387&_ticrsn=3

  Polubienie

 55. pola 18 października 2011 o 9:43 am

  Jak można zabić inicjatywę społeczną,w bardzo prosty sposób nasłać na nich kontrolę.
  http://m.olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,106514,10453710,Wiejskie_kobiety_maja_dosc__Wiecej_pierogow_nie_zrobia.html

  Polubienie

  • monitorpolski 18 października 2011 o 9:57 am

   Ludzie zaczynają otwierać oczy na to w jakim biurokratycznym terrorze żyjemy. To się dzieje nie tylko w Polsce, w USA zakazano np. sprzedaży garażowych pod karą do miliona (!) dolarów. Chodzi o to by zniszczyć prywatną inicjatywę, by kontrolować każdy przepływ pieniądza – mają teraz narzędzia do kontroli,o jakich komuniści nawet nie śnili.

   Polubienie

   • pola 18 października 2011 o 10:22 am

    Przed chwilą wkleiłam komentarz z Gazety Polskiej,gdzieś mi go poniosło,może wpadł do moderacji,jak nie pojawi się za godzinę to wkleję go znowu.Teraz jadę do banku zlikwidowac konto,póki mogę.

    Polubienie

    • monitorpolski 18 października 2011 o 11:12 am

     Wylądowało w moderacji przez słowo „śmierć”

     Polubienie

    • navajo88 18 października 2011 o 11:33 am

     pola tylko nie zapomnij wziąść ze sobą Colta .45 ,ta zabawka szalenie ułatwia kontakty z bankowcami !! hahahahahahaha

     Polubienie

 56. pola 18 października 2011 o 10:14 am

  Przedstawiam ciekawy komentarz pod artykułem w Gazecie Polskiej.
  Lepper a sprawa polska..

  śmierć Leppera nie była jedyną, dziwną śmiercią podczas rządu Donalda.
  Używam” rządu Donalda” do do określonej przegrody czasowej a nie do rządzenia. Wszak nie ON rządzi. To jest taki Palikot…tylko odgrywa rolę bardziej „wytwornego” ..ale to też -tylko rola!
  Palikot , Donald..nie ładne to. Jak się przedstawią takimi zacnymi nazwiskami…człowiek mimo chodem rozgląda się za ciągiem dalszym , za jakimś panem Siusiukakalskim ..Śmieszni ludzie..ale dla Polski wcale nieśmieszne rzeczy ONI reprezentują. Wcale nieśmieszne!
  Do tego należy jeszcze dodać Berię od Dzierżyńskiego..czyli grubego Ryśka..który wkrótce SLD poprowadzi.
  Nie wiem jak ci ludzie to robią, wiem jedno ***te wybory były oszukane***
  Wejście Palikota do Sejmu ma określone „zalety”: ranga Sejmu jako oganu państwa-straci. Zatem , mamy do czynienia z dekompozycją celową -państwa polskiego.
  Palikot jest nastawiony na Pawlaka..jego propozycje „rządu fachowców” są przeciwwagą rozmów koalicyjnych.
  Nie o pozycję Pawlaka jednakoż chodzi..ale o LASY i ZIEMIĘ…
  Tu , należy się spodziewać wielkiej tzw- prywatyzacji …czytaj wyprzedaży dobra narodowego.
  A ponieważ jest to domena Pawlaka..i ON będzie chciał..jakieś wartości…a ponadto jest ON- Pawlak na wsi NIECO -umocowany, Palikot będzie go „na ziemię sprowadzał”. Ta – już sprywatyzowaną.
  To prawda , ze żyjący Lepper byłby dla Palikota obciążeniem wyborczym. Tak to prawda. Obaj panowie..w podobnym elektoracie ,zwolenników szukali.
  Palikot jest bardziej usłużny..dla UKŁADU…To jest człowiek bezwzględny!
  jemu wszystko jedno czy , we własny – osobisty zadek wkłada Biblię , Konstytucję RP..czy też pawie piórka umalowane na różowo. Jemu jest wszystko jedno. Taka jego Palikotowa zaleta!!!
  Skoro tacy ludzie są potrzebni – UKŁADOWI…
  Likwidacja państwowości wchodzi w decydującą fazę….
  Jedno mnie zastanawia : JAK ONI FAŁSZUJĄ WYBORY…-jak? [monitorpolski: przecież to proste – karty można podrobić na zwykłej drukarce laserowej. Ci co ustalili taki system są agentami NWO]
  Co do ich wyników – lewych nie mam wątpliwości…ale – jak?
  Rola Michnika ..i Urbana ..jest ewidentna..a zatem WSI..

  http://niezalezna.pl/17533-po-tasmach-sakiewicza-nowe-przesluchania

  Polubienie

 57. iHe 18 października 2011 o 11:28 am

  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,990945,ref,1Tajemnica+chemtrails+7
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,979336,g_id,43452,DARMOWA%20ANTYKONCEPCJA
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,974627,g_id,43452,STRAJK%20GENERALNY
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,959762,g_id,43452,Kodeks%20Alimentarius
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,937857,g_id,43452,NARODZINY%20DEMOKRACJI
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,921638,g_id,43452,A%2020%20lat%20p%C3%B3%C5%BAniej
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,899668,g_id,43452,Depopulacja%20z%20panem%20J%C3%B3zkiem
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,892549,g_id,43452,Ci%C4%85g%20dalszy%20czy%20koniec
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,890442,g_id,43452,Oblicza%20POST%C4%98PU
  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,883033,g_id,43452,Zagro%C5%BCenie%20terrorem%20wraca

  Jest tego więcej ale nie chce spamować.

  Polubienie

 58. rapture 18 października 2011 o 11:45 am

  Mała ciekawostka niektórzy uważają że Jezus zgodnie ze znakami na na niebie i analizą biblii przyjdzie powtórnie w 2015 cofając się 7 lat wstecz 2008 był początkiem ostrzeżeń (początek kryzysu finansowego) Bóg dał wówczas 3 lata (3 dni) na ostrzeżenie a to można poznać poprzez 3 pełne zaćmienia całkowite które nastąpiły pod rząd w 2008 2009 i 2010 niesamowite. Zgodnie z Biblią po tych trzech latach w 2011 nastąpi wzięcie – rapture od którego zacznie się 7 lat Tribulation. Według niewielu może to nastąpić w ostatnie 7 święto Tabernacles czyli Sukkot które trwa 7 dni od 12 – 19 października czyli jeszcze jutro ewentualnie w 8 dzień który jest kończącym czyli 20 października w bardzo radosne święto żydowskie Simkhat torah. 7 jest bardzo ważną liczbą w Biblii środa 19 października to 21 dzień (7+7+7) Tishri roku 5772 (5+7+7+2= 21) żydowskiego Jeżeli ludzie zaczęliby znikać wszystko zrzucono by na ataki i porwania terrorystów. Jeżeli to by się wydarzyło w niedługim czasie pewnie w listopadzie mielibyśmy 3 Wojnę światową która rozpocznie piekło na Ziemi. Dlaczego właśnie 2011 – 2018 Biblia odpowiada wszystko do siebie pasuje kiedy Izrael ponownie powstanie minie 70 lat kiedy nastąpi panowanie na Ziemi.
  2018 – 70 = 1948 Isreal nation
  2018 – 2555 = 537bc end of jewish captivity
  1967 – 2555 = 586bc Jeruasalem and temple destroyed
  1948 – 2555 = 607bc 70 year captivity begins

  2555 days = 7 years Bardzo fajny program obejrzyjcie http://www.youtube.com/watch?v=FuJYI6yoefg

  Polubienie

  • monitorpolski 18 października 2011 o 12:24 pm

   Co za bzdura.

   Polubienie

   • choice 18 października 2011 o 12:38 pm

    Proszę o powyższe usunięcie nie róbmy scen ten posta ośmiesza nas wszystkich jak i autora oraz zmienia blog w przepowiednie.pl

    Polubienie

   • peryskop 18 października 2011 o 1:56 pm

    @rapture – nam wystarczy, że ty to sobie dokładnie pooglądasz.

    Polubienie

  • FAKIR 18 października 2011 o 12:41 pm

   🙂
   go lemings! go!

   Polubienie

 59. jola 18 października 2011 o 11:33 pm

  DO peryskop. dzięki za pomoc ale angielskiego i tak sie nie nauczę 🙂

  Polubienie

 60. Malwinaaa 19 października 2011 o 12:33 am

  Można się ucieszyć, ponieważ nie często zdarza się czytać interesujące komentarze na poziomie. Zagłębiając się coraz bardziej w te informacje można albo to wyśmiać albo przyjąć do wiadomości. Zacząć poszerzać swoją wiedzę oraz szukać dowodów, łączyć fakty i co najważniejsze to OBSERWOWAĆ.
  Porównując przez ostatnie parę dni informacje ze świata oraz to co podają w Polskich głównych mediach to aż włos się jeży. Tak wiele Polskie media omijają, zatajają i nawet przekręcają informacje.
  Jeśli chodzi o Haarp to teraz tajemnicza mgła o której wspominano przy Smoleńsku może nabrać zupełnie innego wymiaru. Warto też obserwować pogodę, ponieważ ma dziwne skoki i spadki temperatur. Oraz w ostatnim okresie wystąpiła znaczna aktywność owadów.
  A jeśli chodzi o sprawę Kościoła to choć nie wyznaję żadnej religii czuję się zniesmaczona i zaszokowana tymi atakami. Miałoby to sensowne odniesienie do NWO oraz Illuminatów. Którzy próbują go tępić i wpajać społeczeństwu, że to on jest sprawcą wszystkiego co złe w Polsce…
  Zresztą doskonale wiemy jacy ludzie teraz zasiedli w Sejmie i z jaką przeszłością….
  Szkoda, że ludzie tacy jak np. którzy się tu wypowiadają (otwarte umysły) nie są w stanie utworzyć grupy dyskusyjnej z jakąś siedzibą, tak aby można było się spotkać, dyskutować oraz wymieniać informacje. I powiedzieć, my wiemy i mówimy stanowcze NIE.
  Chyba, że jest a ja o tym nie wiem.

  Polubienie